XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/milan-ne-epersi-shenon-kessie/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/valoni-himnin-do-ta-kendonte-vetem-per-kosoven-kjo-eshte-porosia-ime-per-talentet-qe-kane-medyshje-per-kosoven/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/roma-barazon-rezultatin/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/hannover-ndal-dortmundin/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/milan-e-fiton-derbin-ndaj-romes-ne-minuten-e-95/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/milan-21-roma-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-i-befason-te-gjithe-merr-sulmuesin-qe-po-e-kerkonin-te-gjithe/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/keta-jane-20-lojtaret-me-te-shpejte-ne-premierlige-befasi-per-vendin-e-pare/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/kasper-schmeichel-nenshkruan-kontrate-te-re-me-leicester-cityn/60%Daily2018-09-01 04:29
https://kosova-info.com/dragoi-i-ujit-teknologjia-me-e-re-e-zjarrfikesve-ne-japoni/60%Daily2018-09-04 06:08
https://kosova-info.com/victoria-dhe-david-beckahm-bejne-paraqitjen-e-rralle-ne-tapetin-e-kuq/60%Daily2018-09-01 03:19
https://kosova-info.com/reagimi-i-halle-berry-kur-kuptoi-se-princi-harry-kishte-vene-posterin-e-saj-ne-konvikt/60%Daily2018-09-01 03:19
https://kosova-info.com/premtimi-i-zaev-largohem-nga-politika-nese-nuk-kalon-referendumi/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/amerika-e-interesuar-per-fazen-e-fundit-te-dialogut-mitchell-e-scott-ne-aksion/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/lady-gaga-emma-stone-dhe-cate-blanchett-rrembejne-vemendjen-ne-festivalin-e-filmit/60%Daily2018-09-01 03:19
https://kosova-info.com/arsyet-perse-pirja-e-nje-gote-uji-eshte-gjeja-e-pare-qe-duhet-te-beni-sa-hapni-syte-ne-mengjes/60%Daily2018-09-02 09:17
https://kosova-info.com/okb-paralajmerim-kunder-perdorimit-te-armeve-kimike-ne-idlib/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/puthje-pasionante-mes-tunes-dhe-patrisit-ne-publik/60%Daily2018-09-01 03:19
https://kosova-info.com/hahn-ne-darke-pune-me-vuciqin/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/dive-deri-ne-fund-i-jepet-lamtumira-e-fundit-aretha-franklinit/60%Daily2018-09-01 03:19
https://kosova-info.com/mjaft-e-ndaluat-burrin-te-pije-dehuni-me-te-dhe-jetoni-te-lumtur-perfundimet-e-studimit/60%Daily2018-09-02 04:17
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-banese-ne-prishtine/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/i-shkroi-mesazh-nga-publiku-rita-ia-kthen-pergjigjen-fanses-para-13-milione-personave/60%Daily2018-09-01 03:19
https://kosova-info.com/druar-proteste-per-rrugen-video/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/oda-e-avokateve-reagon-pas-sulmit-ndaj-mahmut-halimit/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/virusi-i-nilit-vret-17-persona-ne-greqi/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-kim-kardashian-ne-kampanjen-e-re-te-produkteve-te-grimit/60%Daily2018-08-31 20:00
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-kim-kardashian-ne-kampanjen-e-re-te-produkteve-te-grimit-2/60%Daily2018-08-31 20:00
https://kosova-info.com/pacolli-te-zbatohet-marreveshja-e-energjise-midis-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-09-01 04:47
https://kosova-info.com/degjoni-muzike-te-qete-para-gjumit-ajo-parandalon/60%Daily2018-09-01 18:17
https://kosova-info.com/fushe-kosove-te-henen-proteste-te-mihal-grameno/60%Daily2018-08-31 18:47
https://kosova-info.com/barcelona-vihet-pas-oblakut-te-ri/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/zyrtare-adem-ljajic-lojtar-i-besiktasit/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/kampioni-peson-ne-prizren-liria-shenon-fitoren-e-pare/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/guardiola-flet-rreth-situates-se-mourinhos-ne-man-utd/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-roma/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-hannover-dortmund/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/zyrtare-keta-jane-lojtaret-e-ftuar-nga-challandes-per-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/zyrtare-fabio-coentrao-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/talenti-shqiptar-nenshkruan-me-hannoverin/60%Daily2018-08-31 18:29
https://kosova-info.com/hoti-perralla-e-pdk-se-ka-marre-fund/60%Daily2018-08-31 18:47
https://kosova-info.com/delawie-uck-nuk-kishte-me-shume-se-15-mije-pjesetare/60%Daily2018-08-31 18:47
https://kosova-info.com/neser-mot-me-diell-dhe-vranesira-kalimtare/60%Daily2018-08-31 18:47
https://kosova-info.com/haradinaj-kroacia-eshte-partner-i-rendesishem-i-kosoves/60%Daily2018-08-31 18:48
https://kosova-info.com/f-35-aeroplani-luftarak-me-i-avancuar-qe-ndonjehere-eshte-prodhuar/60%Daily2018-08-31 18:48
https://kosova-info.com/edhe-shefi-i-diplomacise-belge-mbeshtete-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi/60%Daily2018-08-31 18:49
https://kosova-info.com/goditjet-ne-tru-mund-te-dyfishojne-rrezikun-e-demences/60%Daily2018-09-01 18:17
https://kosova-info.com/kryeprokurori-lumezi-ka-pritur-ne-takim-gjeneralin-e-kfor-it-cuoci/60%Daily2018-08-31 18:49
https://kosova-info.com/ismaili-korrigjimi-i-kufijve-nenkupton-qellimin-per-marrjen-e-presheves/60%Daily2018-08-31 18:49
https://kosova-info.com/martohet-enis-bytyqi-keshtu-po-duket-cifti/60%Daily2018-08-31 16:53
https://kosova-info.com/gjuriq-jam-pesimist-jemi-me-larg-zgjidhjes-per-kosoven-sesa-ishim-me-pare/60%Daily2018-08-31 13:46
https://kosova-info.com/gjermania-ekstradon-ne-rusi-nje-militant-te-dyshuar-islamik/60%Daily2018-08-31 13:46
https://kosova-info.com/skandal-psg-me-fotografi-qe-provokon-shqiptaret/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/revolucion-nga-enrique-nuk-e-fton-yllin-e-barcelones-ne-kombetaren-e-spanjes/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-emrat-e-dy-sulmuesve-te-juventusit-kunder-parmes/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/serie-a-vazhdon-sonte-super-derbi-ne-san-siro/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/uefa-shpall-futbollistin-e-vitit-nga-europa-league/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/super-ndeshje-ne-fazen-e-grupeve-ne-europa-league/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/real-madrid-prezanton-marianon-do-te-befasoheni-nga-numri-ne-fanelle/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/mourinho-do-te-jem-me-i-miri-edhe-pa-e-fituar-premierligen-ne-man-utd/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/zyrtare-publikohet-lista-mungon-ronaldo/60%Daily2018-08-31 13:29
https://kosova-info.com/pacolli-mban-ligjerate-ne-vjene-para-takimit-te-perbashket-te-ministrave-te-jashtem-te-be-se-dhe-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-08-31 13:46
https://kosova-info.com/osbe-trajnon-policet-ne-ceshtjet-e-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-08-31 13:46
https://kosova-info.com/mogherini-do-te-mbeshtes-shkembimin-e-territoreve-midis-kosoves-dhe-serbise-nese/60%Daily2018-08-31 13:46
https://kosova-info.com/avokati-mahmut-halimi-sulmohet-fizikisht-nga-sabit-lushtaku/60%Daily2018-08-31 13:47
https://kosova-info.com/muzeu-ne-kroaci-zemeron-shqiptaret-duke-perdorur-term-fyes/60%Daily2018-08-31 13:47
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-i-del-ne-mbrojtje-kryetarit-isa-mustafa-po-do-lufte-kjo-eshte-qesharake/60%Daily2018-08-31 13:47
https://kosova-info.com/rama-me-kreret-e-bashkive-turistet-sollen-500-mln-euro-me-shume-kete-vit/60%Daily2018-08-31 13:47
https://kosova-info.com/pornostarja-le-pornografine-dhe-fillon-punen-ne-nje-kishe/60%Daily2018-09-01 13:17
https://kosova-info.com/xperia-xz3-sony-sjell-telefonin-e-saj-te-pare-me-oled/60%Daily2018-09-03 10:05
https://kosova-info.com/fotot-e-shfaqura-tregojne-iphone-xs-dhe-apple-watch-series-4/60%Daily2018-09-03 15:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-limuzina-luksoze-e-putin-nuk-demtohet-as-nga-eksplozivet-foto/60%Daily2018-09-03 15:05
https://kosova-info.com/xiaomi-tregon-fotografine-e-pare-te-mi-mix-3/60%Daily2018-09-03 20:05
https://kosova-info.com/lansohet-promo-zyrtare-e-hardh-fest-2018/60%Daily2018-08-31 12:19
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-ju-prezanton-me-babain-keshtu-e-pershkruan-ate/60%Daily2018-08-31 12:19
https://kosova-info.com/me-nje-selfie-te-nxehte-aferdita-dreshaj-ne-fokus-ka-gjoksin/60%Daily2018-08-31 11:01
https://kosova-info.com/thaci-i-reagon-haradinajt-thirrjet-per-lufte-dhe-tragjedi-meritojne-vetem-te-hidhen-ne-shporte/60%Daily2018-08-31 08:46
https://kosova-info.com/task-force-per-sigurine-e-trafikut-rrugor/60%Daily2018-08-31 08:47
https://kosova-info.com/rafinha-transferohet-sot-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/topi-i-arte-lajm-i-keq-per-ronaldon/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/milan-roma-formacionet-e-super-ndeshjes-nga-serie-a/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/ronaldo-real-madrid-mbetet-favorit-edhe-pa-cristianon/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/orari-i-ndeshjeve-te-juventusit-ne-grupin-h-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/mourinho-woodward-cfare-eshte-duke-ndodhur-ne-man-utd/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/cafu-keshtu-ndalet-juventus-ne-serie-a/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-shaqirin-ne-liverpool/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/nderron-jete-ish-futbollisti-i-njohur-nga-kosova/60%Daily2018-08-31 08:29
https://kosova-info.com/per-24-ore-52-aksidente-e-23-te-arrestuar/60%Daily2018-08-31 08:47
https://kosova-info.com/burri-nga-shqiperia-e-rrahe-gruan-ne-rahovec/60%Daily2018-08-31 08:47
https://kosova-info.com/lamtumire-nderrim-ore-komisioni-europian-vendos/60%Daily2018-08-31 08:47
https://kosova-info.com/haradinaj-fuqishem-kunder-shkembimit-te-territoreve-ftese-per-tragjedi/60%Daily2018-08-31 08:48
https://kosova-info.com/plagoset-me-thike-nje-person-ne-mitrovice-2/60%Daily2018-08-31 08:48
https://kosova-info.com/termeti-trondit-greqine-lekundjet-ndihen-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-31 08:48
https://kosova-info.com/fillon-vaksinimi-i-kafsheve-shtepiake/60%Daily2018-08-31 08:49
https://kosova-info.com/kengetaret-qe-nuk-kane-operacione-plastike-flasin-qytetaret/60%Daily2018-08-31 07:19
https://kosova-info.com/dikur-noizy-e-shante-ate-sot-dafina-zeqiri-shfaqet-ne-krahet-e-tij/60%Daily2018-08-31 07:19
https://kosova-info.com/rikthehet-ne-top-forme-kylie-jenner/60%Daily2018-08-31 06:30
https://kosova-info.com/mediet-serbe-per-shaqirin-armiku-numer-nje-vjen-ne-marakana/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/shkendija-as-kete-vit-nuk-siguron-grupet-e-liges-se-evropes/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/ky-ishte-reagimi-i-lovren-kur-e-kuptoi-se-ramos-u-shpall-mbrojtesi-i-vitit-nga-uefa/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/pogba-preferon-barcen-para-realit/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/lennox-lewis-ka-nje-mesazh-per-anthony-joshuan/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/real-madrid-vendos-se-cili-lojtar-do-te-mbaje-7-shin-e-ronaldos/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/shume-ndeshje-interesante-na-presin-ne-xhiron-e-pare-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/ne-jemi-interi-dhe-duhet-te-besojme/60%Daily2018-08-31 03:29
https://kosova-info.com/capello-flet-per-shortin-e-veshtire-te-interit-dhe-napolit/60%Daily2018-08-31 03:28
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-jemi-ne-rruge-te-duhur-per-ti-siguruar-votat-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-08-31 03:46
https://kosova-info.com/me-foto-nga-femijeria-bebe-rexha-falenderon-fansat-per-urime/60%Daily2018-08-30 21:59
https://kosova-info.com/daciq-i-entuziazmuar-biseda-mes-merkelit-e-trumpit-ne-favor-te-serbise/60%Daily2018-08-31 03:46
https://kosova-info.com/murati-votimi-i-ceshtjes-se-integritetit-territorial-me-pasoja/60%Daily2018-08-31 03:46
https://kosova-info.com/maqedonia-ne-fushaten-para-referendumit-vendimtar/60%Daily2018-08-31 03:46
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-presidenti-ivanov-nuk-do-te-jete-ne-maqedoni-diten-e-referendumit/60%Daily2018-08-31 03:46
https://kosova-info.com/dhuratat-simbolike-qe-bebe-rexha-pranoi-nga-ky-person-i-dashur/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/rusia-teston-forca-te-blinduara-te-ekzoskeletit-te-iron-man/60%Daily2018-09-03 05:05
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-ne-berlin-teknologjine-e-se-ardhmes/60%Daily2018-09-03 05:04
https://kosova-info.com/kurti-e-quan-thacin-gjysem-president-paralajmeron-protesta-ne-shesh/60%Daily2018-08-31 03:46
https://kosova-info.com/bosnja-kerkon-per-varrin-masiv-te-grave-dhe-femijeve/60%Daily2018-08-31 03:47
https://kosova-info.com/uthull-molle-qese-plastike-dhe-fasha-si-ia-doli-kjo-grua-te-shkrinte-dhjamin-e-barkut/60%Daily2018-09-01 13:17
https://kosova-info.com/publikoi-fotot-nudo-te-aktores-se-njohur-hakeri-denohet-me-tete-muaj-burg/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/ish-keshilltari-i-radovan-karaxhiqit-denohet-per-krime-lufte/60%Daily2018-08-31 03:47
https://kosova-info.com/vesa-asnjehere-nuk-me-ka-shkuar-ne-mendje-se-duhej-te-vija-ne-fund-te-botes/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/mediat-serbe-deklarata-e-keshilltarit-te-trumpit-e-zbuti-merkelin-per-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-31 03:47
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-operacione-plastike-keshtu-ua-mbylle-gojen-rina-balaj/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-ne-lidhje-me-reperin-e-njohur/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/ne-instagram-shfaqet-super-seksi-por-ky-eshte-trupi-i-ences-ne-realitet/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/shquhet-per-gjoksin-e-madh-ciljeta-kesaj-radhe-ve-ne-pah-kete-pjese/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/pak-jave-pas-lindjes-xhensila-myrtezaj-vjen-ne-top-forme/60%Daily2018-08-30 21:19
https://kosova-info.com/seks-tre-here-ne-muaj-si-po-ndryshojne-sjelljet-njerezore-fale-teknologjise-ja-perfundimet-e-studimit/60%Daily2018-09-01 13:17
https://kosova-info.com/reshje-te-lehta-shiu-neser-ja-cilat-qytete-do-te-jene-me-te-ngrohta/60%Daily2018-08-30 17:46
https://kosova-info.com/profesori-bullgar-marreveshja-kosove-serbi-sdo-te-shkaktoje-trazira-ne-vendet-tjera/60%Daily2018-08-30 17:46
https://kosova-info.com/luka-modric-fiton-garen-ndaj-cr7-dhe-salah-zgjidhet-lojtari-i-vitit-ne-evrope/60%Daily2018-08-30 17:28
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-salah-pas-pershendetjes-se-ramos/60%Daily2018-08-30 17:28
https://kosova-info.com/e-dashura-e-cristiano-ronaldos-mori-gjithe-vemendjen-ne-festivalin-e-filmit/60%Daily2018-08-30 21:20
https://kosova-info.com/plagoset-nje-50-vjecar-ne-gjakove-tentoi-te-vetevritej/60%Daily2018-08-30 17:46
https://kosova-info.com/juristi-austriak-me-korrigjim-te-kufijve-serbia-njeh-kosoven/60%Daily2018-08-30 17:46
https://kosova-info.com/11-vjet-pas-historia-e-vrasjes-se-triumf-rizes-pa-epilog/60%Daily2018-08-30 17:46
https://kosova-info.com/brexit-kompanite-japoneze-heqin-zyrat-qendrore-nga-britania/60%Daily2018-08-30 17:46
https://kosova-info.com/perplaset-helikopteri-ushtarak-humbin-jeten-18-persona/60%Daily2018-08-30 17:46
https://kosova-info.com/presidenti-takon-menduh-thacin-flasin-per-ceshtjet-politike-ne-maqedoni-dhe-kosove/60%Daily2018-08-30 17:47
https://kosova-info.com/apostolova-nuk-pranon-te-flase-per-elez-blakajn-dhe-takimin-me-lumezin/60%Daily2018-08-30 17:47
https://kosova-info.com/kanye-west-me-ne-fund-jep-pergjigjen-per-donald-trump/60%Daily2018-08-30 16:19
https://kosova-info.com/televizori-mur-ekrani-revolucionar-i-samsung-foto/60%Daily2018-09-01 13:04
https://kosova-info.com/pas-lirimit-nga-spitali-era-istrefi-pranon-disa-dhurata/60%Daily2018-08-30 16:19
https://kosova-info.com/meghan-markle-thyen-rregullat-shfaq-kembet-ne-nje-minifund/60%Daily2018-08-30 16:19
https://kosova-info.com/tuna-publikon-prapaskenat-e-klipit-te-ri-keshtu-e-quan-veten/60%Daily2018-08-30 16:20
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-dhe-elegante-se-keni-pare-asnjehere-gilin/60%Daily2018-08-30 16:20
https://kosova-info.com/si-rrallehere-samanta-tregon-linjat-ne-bikini/60%Daily2018-08-30 16:20
https://kosova-info.com/me-nje-puthje-ne-buze-rita-ora-ia-uron-ditelindjen-bebe-rexhes/60%Daily2018-08-30 16:20
https://kosova-info.com/bebe-rexha-feston-ditelindjen-kaq-vjec-u-be/60%Daily2018-08-30 16:21
https://kosova-info.com/foto-e-xhensiles-me-kostum-banjoje-pushtoi-mediat-ja-sa-kushton/60%Daily2018-08-30 16:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skena-me-e-eger-seksuale-ne-vitet-e-fundit-video-16/60%Daily2018-09-01 08:17
https://kosova-info.com/hoxhaj-votimi-ne-libe-hap-i-rendesishem-drejt-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-08-30 12:46
https://kosova-info.com/icardi-zbulon-titujt-qe-deshiron-ti-fitoje-ne-inter/60%Daily2018-08-30 12:29
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-fillon-me-shume-risi-ndryshojne-edhe-oraret/60%Daily2018-08-30 12:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-problemi-i-oblak-ne-atletico-madrid/60%Daily2018-08-30 12:29
https://kosova-info.com/gerrard-zbulon-planin-e-tij-per-grezden-te-rangers/60%Daily2018-08-30 12:29
https://kosova-info.com/basketbollistet-japoneze-denohen-pas-skandalit-me-prostituta/60%Daily2018-08-30 12:29
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-shperblimi-i-barcelones-per-rakiticin/60%Daily2018-08-30 12:29
https://kosova-info.com/emery-me-vendim-te-cuditshem-te-skuadra-e-arsenalit/60%Daily2018-08-30 12:28
https://kosova-info.com/di-francesco-zbulon-genjeshtren-e-strootmanit/60%Daily2018-08-30 12:28
https://kosova-info.com/mariano-fillon-testet-mjekesore-ne-real-madrid/60%Daily2018-08-30 12:28
https://kosova-info.com/thaci-koordinohet-me-amerikanet/60%Daily2018-08-30 12:46
https://kosova-info.com/haradinaj-ndryshimi-i-kufijve-nenkupton-lufte-i-konvenon-vetem-nje-njeriut/60%Daily2018-08-30 12:46
https://kosova-info.com/shqiperi-sulmohet-me-kallashnikov-shtepia-e-gazetares-investigative/60%Daily2018-08-30 12:46
https://kosova-info.com/jo-vetem-udhetimi-por-edhe-e-mail-et-duhen-konsideruar-si-ore-pune/60%Daily2018-08-30 12:47
https://kosova-info.com/beteje-epike-per-parlamentin-europian/60%Daily2018-08-30 12:47
https://kosova-info.com/kulminacioni-i-corodise-politike/60%Daily2018-08-30 12:48
https://kosova-info.com/asnje-marreveshje-sdo-te-jete-e-plote-nese-serbia-nuk-bashkepunon-per-te-pagjeturit/60%Daily2018-08-30 12:51
https://kosova-info.com/belgjike-prezantuesi-televiziv-akuzohet-per-grabitje-te-armatosur/60%Daily2018-08-30 11:57
https://kosova-info.com/artistet-shqiptare-zgjedhin-vende-luksoze-per-te-pushuar-keto-jane-cmimet-qe-paguajne/60%Daily2018-08-30 11:19
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-8k-qled-tv/60%Daily2018-09-01 08:04
https://kosova-info.com/rikthehet-toni-montana-al-paciono-nuk-do-te-jete-ne-rolin-kryesor-te-filmit-scarface/60%Daily2018-08-30 11:19
https://kosova-info.com/ne-oret-e-para-te-mengjesit-luana-gjen-nje-unaze-tek-dera-e-shtepise-ja-kush-ia-la/60%Daily2018-08-30 11:19
https://kosova-info.com/4-muaj-pas-vdekjes-se-tij-del-ne-shitje-shtepia-luksoze-e-aviciit/60%Daily2018-08-30 11:20
https://kosova-info.com/lideret-e-shtetit-mblidhen-te-thaci/60%Daily2018-08-30 07:46
https://kosova-info.com/u-jep-5000-euro-dy-personave-ata-nuk-ia-kthyen-me/60%Daily2018-08-30 07:46
https://kosova-info.com/kater-raste-te-dhunes-ndaj-grave-brenda-dites/60%Daily2018-08-30 07:46
https://kosova-info.com/portieri-shkakton-nje-nga-penalltite-me-te-paarsyeshme-ne-histori-te-futbollit-2/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-prisni-nga-shorti-i-grupeve-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/schick-keta-jane-dy-futbollistet-me-te-forte-nga-milan/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/shorti-i-liges-se-kampioneve-do-te-befasoheni-ku-eshte-liverpool/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-bernat-te-rivali-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/panucci-dua-te-jem-trajner-i-ketij-ekipi-nga-serie-a/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/adios-barcelona-ky-eshte-ekipi-i-ri-i-rafinhas/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/fushe-kosove-burri-sulmon-dhe-e-debon-nga-shtepia-gruan-shtatzene/60%Daily2018-08-30 07:46
https://kosova-info.com/dialogu-te-kushtezohet-me-ndricimin-e-fatit-te-personave-te-zhdukur/60%Daily2018-08-30 07:46
https://kosova-info.com/alban-mehmeti-nuk-do-te-ribashkohet-grupi-aurora/60%Daily2018-08-30 11:20
https://kosova-info.com/daciq-prishtina-e-ka-humbur-mbeshtetjen-e-te-medhenjeve/60%Daily2018-08-30 07:10
https://kosova-info.com/dy-dekada-pritje/60%Daily2018-08-30 07:47
https://kosova-info.com/seksi-dhe-e-guximshme-modelja-e-njohur-pozon-lakuriq-dhe-mbulon-gjoksin-me-nje-gjarper-gjigant/60%Daily2018-08-30 11:20
https://kosova-info.com/shqiperia-goditet-nga-nje-tjeter-termet/60%Daily2018-08-30 07:48
https://kosova-info.com/trump-fajeson-kinen-per-mungesen-e-perparimit-me-korene-e-veriut/60%Daily2018-08-30 07:48
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ne-krahet-e-noizyt/60%Daily2018-08-30 11:20
https://kosova-info.com/drake-dhe-cardi-b-kryesojne-listat-e-hiteve-te-veres-ne-spotify/60%Daily2018-08-30 11:20
https://kosova-info.com/portieri-shkakton-nje-nga-penalltite-me-te-paarsyeshme-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-08-30 02:28
https://kosova-info.com/gerrard-per-grezden-eshte-lojtar-i-shkelqyer/60%Daily2018-08-30 07:28
https://kosova-info.com/nasa-zbulon-objektin-misterioz-te-akullit/60%Daily2018-08-31 17:04
https://kosova-info.com/ylli-pornografik-thote-se-marredhenia-me-trump-ka-zgjatur-vetem-dy-minuta/60%Daily2018-08-30 11:21
https://kosova-info.com/egjipti-raporton-ekzekutimin-e-20-militanteve-te-isis-it/60%Daily2018-08-30 02:46
https://kosova-info.com/gruaja-bie-ne-lum-dhe-rrezikon-te-mbytet-e-shpeton-bashkeshorti/60%Daily2018-08-30 02:46
https://kosova-info.com/me-tupana-e-muzike-adelina-tahiri-feston-lindjen-e-djalit/60%Daily2018-08-29 21:39
https://kosova-info.com/me-tupana-e-muzike-adelina-tahiri-feston-lindjen-e-djalit-2/60%Daily2018-08-29 21:39
https://kosova-info.com/martial-harron-problemet-me-mourinhon-vendos-te-qendroje-te-unitedi/60%Daily2018-08-29 21:29
https://kosova-info.com/marchisio-transferohet-ne-portugali/60%Daily2018-08-29 21:29
https://kosova-info.com/tek-interi-gjithmone-luaja-i-dehur/60%Daily2018-08-29 21:29
https://kosova-info.com/ekipet-qe-barca-deshiron-ti-shmang-ne-fazen-e-grupeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-08-29 21:29
https://kosova-info.com/sensacionale-dybala-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2018-08-29 21:29
https://kosova-info.com/redknapp-tregon-se-si-e-zbuloi-qe-mourinho-eshte-afer-shkarkimit/60%Daily2018-08-29 21:29
https://kosova-info.com/roma-tallet-me-juventusin-per-ronaldon/60%Daily2018-08-29 21:29
https://kosova-info.com/psv-benfica-dhe-crvena-zvezda-sigurojne-grupet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-08-29 21:28
https://kosova-info.com/keto-jane-32-skuadrat-pjesemarrese-ne-ligen-e-kampioneve-ne-sezonin-2018-2019/60%Daily2018-08-29 21:28
https://kosova-info.com/murati-tregon-se-cfare-humb-e-cfare-fiton-kosova-me-korrigjim-te-kufijve/60%Daily2018-08-30 02:46
https://kosova-info.com/mogherini-per-takimet-me-thacin-e-vuciqin-te-veshtira-por-te-mundura-per-nje-marreveshje/60%Daily2018-08-30 02:46
https://kosova-info.com/homazhe-per-senatorin-mccain-ne-arizona/60%Daily2018-08-30 02:46
https://kosova-info.com/pacolli-udhetim-nje-ditor-ne-vjene-jo-per-pune-zyrtare-por-festoi-ditelindjen-foto-foto/60%Daily2018-08-30 02:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-diten-e-enjte/60%Daily2018-08-30 02:47
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-shqiptare-perdhunuan-turisten-finlandeze-dhe-filmuan-aktin/60%Daily2018-08-30 02:47
https://kosova-info.com/pas-fake-tayna-jep-lajmin-e-gezueshem-per-fansat/60%Daily2018-08-29 20:18
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-burak-vehapi-tregon-momentin-e-sikletshem-gjate-dasmave/60%Daily2018-08-29 20:19
https://kosova-info.com/aak-kufijte-e-kosoves-jane-te-panegociueshem/60%Daily2018-08-30 02:48
https://kosova-info.com/ulesja-ne-okb-do-te-forconte-edhe-me-shume-subjektivitetin-nderkombetar-te-kosoves/60%Daily2018-08-29 21:47
https://kosova-info.com/duket-e-thjeshte-por-kjo-veshje-e-leonores-kushton-kaq-shume/60%Daily2018-08-29 20:19
https://kosova-info.com/miriam-cani-ju-prezanton-pamjen-me-te-bukur-publikon-keta-persona/60%Daily2018-08-29 19:03
https://kosova-info.com/kina-po-mban-burime-te-virusit-te-ri-te-gripit-vdekjeprures/60%Daily2018-09-01 03:17
https://kosova-info.com/kozmetika-e-rruges-dermatologet-rrezik-per-infeksionin-por-edhe-kancer-te-lekures/60%Daily2018-08-31 17:16
https://kosova-info.com/6-sekrete-bukurie-te-femrave-marokene-per-te-patur-lekure-perfekte-dhe-rini-te-perjetshme/60%Daily2018-08-31 17:16
https://kosova-info.com/meshkujt-me-kete-grup-gjaku-jane-me-te-rrezikuar-nga-goditja-ne-zemer/60%Daily2018-08-31 17:16
https://kosova-info.com/be-del-kunder-marreveshjes-shqiperi-itali-per-emigrantet/60%Daily2018-08-29 16:45
https://kosova-info.com/vuciq-vjen-me-9-shtator-ne-kosove-per-te-treguar-zgjidhjen-finale-per-kosoven/60%Daily2018-08-29 16:46
https://kosova-info.com/wallace-zbulon-se-cfare-i-beri-ronaldo-pas-ndeshjes-juventus-lazio/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/fifa-dhe-uefa-financojne-ndertimin-e-tri-fushave-ne-obiliq/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/prandelli-keto-dy-skuadra-do-te-luftojne-per-titull-ne-serie-a/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/nuk-mundem-ta-kuptoj-transferimin-e-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/barcelona-gezon-man-unitedin-per-pogban/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/marcelo-drejt-juventusit-reali-e-gjen-zevendesuesin-e-tij/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/keto-jane-kerkesat-e-salah-per-te-mos-u-larguar-nga-egjipti/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/psg-heq-dore-nga-ylli-i-milanit/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/legjenda-giggs-ka-nje-porosi-per-tifozet-e-manchester-united/60%Daily2018-08-29 16:28
https://kosova-info.com/nis-protesta-e-shoqerise-civile-me-kerkese-shkarkimin-e-kryeprokurorit-lumezi-foto/60%Daily2018-08-29 16:46
https://kosova-info.com/prokurori-terhiqet-nga-aktakuza-ndaj-ish-komandantit-policor-ne-veri-gjykimi-vazhdon-per-ish-zevendesin-e-tij/60%Daily2018-08-29 16:47
https://kosova-info.com/gryka-e-neredimes-me-qender-te-mjekesise-familjare-brenda-vitit-te-ardhshem/60%Daily2018-08-29 16:48
https://kosova-info.com/njesitet-speciale-te-policise-pergatiten-per-proteste-foto/60%Daily2018-08-29 16:48
https://kosova-info.com/adoleshente-duhanpires-apo-pijedashes-shenjat-e-semundjeve-shfaqen-qe-17-vjec/60%Daily2018-08-31 17:16
https://kosova-info.com/asamblistja-nga-drenasi-ndan-gjysmen-e-rroges-per-sherimin-e-qytetares/60%Daily2018-08-29 16:48
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-te-dyshuarin-per-tentim-vrasje-ne-strellc-te-decanit/60%Daily2018-08-29 16:48
https://kosova-info.com/deputeti-i-angela-merkel-duhet-te-pajtohemi-nese-palet-merren-vesh/60%Daily2018-08-29 16:49
https://kosova-info.com/facebook-watch-risia-e-rrjetit-social-qe-sfidon-edhe-televizionet/60%Daily2018-08-31 07:03
https://kosova-info.com/gold-ag-dhe-daut-haradinaj-ne-pushime-se-bashku/60%Daily2018-08-29 14:59
https://kosova-info.com/te-vuash-nga-lumturia-e-tepert-u-ndodh-te-rinjve-daneze/60%Daily2018-08-31 12:16
https://kosova-info.com/hani-djathe-dhe-mish-te-kuq-sepse-eshte-mire-per-ju/60%Daily2018-08-30 16:16
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-duhen-pas-pushimeve-verore-foto/60%Daily2018-08-30 16:16
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkmdlnj-e-quan-te-padrejte-suspendimin-e-dy-oficereve-ne-qendren-korrektuese-ne-dubrave/60%Daily2018-08-29 11:45
https://kosova-info.com/thaci-opozita-po-ben-propagande-te-paskrupullt-kunder-aleateve-tane-nderkombetare/60%Daily2018-08-29 11:45
https://kosova-info.com/manipulimi-me-statusin-e-viktimave-te-dhunuara-gjate-luftes-burrat-i-paraqiten-grate-e-tyre-si-te-dhunuara/60%Daily2018-08-29 11:46
https://kosova-info.com/oblak-atletico-madrid-ndodh-nje-problem/60%Daily2018-08-29 11:29
https://kosova-info.com/grezda-perforcim-i-ri-i-gerrardit-te-rangers/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/ciao-lazio-strakosha-te-top-klubi-rival-nga-serie-a/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/real-madrid-sjell-perforcimin-e-fundit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/lacazette-kerkon-largimin-nga-arsenal/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/zbulohet-ekipi-i-ri-i-yaya-toure/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-kroat-shqelmon-serbin-ne-ndeshjen-aek-vidi/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/mandzukic-nenshkruan-me-top-klubin-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/hoeness-zbulon-ku-do-te-luaje-boateng/60%Daily2018-08-29 11:28
https://kosova-info.com/perplasjet-e-dhunshme-qyteti-gjerman-vendos-te-heqe-statujen-e-erdoganit/60%Daily2018-08-29 11:46
https://kosova-info.com/gjuriq-raporti-ndaj-ceshtjes-se-te-zhdukurve-te-jete-tregues-i-sinqeritetit/60%Daily2018-08-29 11:46
https://kosova-info.com/rusia-nderton-flote-detare-ne-mesdhe-teksa-tensionet-rriten-ne-siri/60%Daily2018-08-29 11:46
https://kosova-info.com/referendumi-per-emrin-zaev-mundesi-historike-drejt-be-se-e-nato-s/60%Daily2018-08-29 11:46
https://kosova-info.com/reforma-e-pensioneve-pritet-me-protesta-putin-zbut-rritjen-e-moshes-per-femrat/60%Daily2018-08-29 11:46
https://kosova-info.com/sot-dorezohet-ne-kryesi-kerkesa-e-opozites-per-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-08-29 11:46
https://kosova-info.com/whatsapp-nga-12-nentori-do-te-pesoje-ndryshime/60%Daily2018-08-31 07:03
https://kosova-info.com/ja-pse-kanye-mbathi-shapkat-me-numer-te-vogel-ne-dasmen-e-mikut-te-tij/60%Daily2018-08-29 10:18
https://kosova-info.com/mirsa-kerqeli-uron-publikisht-bashkeshortin-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2018-08-29 10:18
https://kosova-info.com/ja-kush-e-priti-buqeten-me-lule-ne-dasmen-e-sares-dhe-ledionit/60%Daily2018-08-29 10:19
https://kosova-info.com/zaimina-ben-jete-luksoze-keshtu-duket-nga-brenda-vetura-e-saj/60%Daily2018-08-29 10:19
https://kosova-info.com/ne-prag-te-pervjetorit-te-katert-aurela-gace-e-kujton-me-fjale-zemre-dr-florin/60%Daily2018-08-29 10:19
https://kosova-info.com/rita-ora-pjese-e-nje-kampanje-te-atleteve-sportive/60%Daily2018-08-29 10:20
https://kosova-info.com/i-kerkoi-mesazhin-qe-japin-skenat-e-nxehta-te-klipit-enca-e-le-ndjekesen-me-gisht-ne-goje/60%Daily2018-08-29 10:20
https://kosova-info.com/shokon-aguero-publikon-video-duke-tymosur-me-nje-modele-18-vjecare-3/60%Daily2018-08-29 06:28
https://kosova-info.com/toure-kryen-testet-mjekesore-me-klubin-e-ri-nga-londra/60%Daily2018-08-29 06:28
https://kosova-info.com/tifozet-e-juventusit-kane-nje-kerkese-per-ronaldon/60%Daily2018-08-29 06:28
https://kosova-info.com/roma-shet-strootmanin-shikojeni-cfare-ka-bere-nainggolan-ne-instagram/60%Daily2018-08-29 06:28
https://kosova-info.com/ronaldo-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-juventus-nga-real-madrid/60%Daily2018-08-29 06:28
https://kosova-info.com/zyrtare-serie-a-cakton-shiritin-e-kapitenit-i-njejte-per-te-gjitha-ekipet/60%Daily2018-08-29 06:28
https://kosova-info.com/te-marten-seance-kunder-korrigjimit-te-kufijve/60%Daily2018-08-29 06:45
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-vazhdon-me-pozat-lakuriq-modestine-e-mbulon-me-peshqir/60%Daily2018-08-29 06:25
https://kosova-info.com/ska-paga-per-punetoret-e-postes-paralajmerohen-greva/60%Daily2018-08-29 06:45
https://kosova-info.com/pse-drejtoret-e-pergjithshem-ekzekutive-ceo-ne-shba-kane-paga-aq-marramendese/60%Daily2018-08-29 06:45
https://kosova-info.com/keto-ngjarje-pershkojne-diten-e-sotme/60%Daily2018-08-29 06:45
https://kosova-info.com/kryeministri-takon-ambasadorin-amerikan/60%Daily2018-08-29 06:46
https://kosova-info.com/sot-diskutohet-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-08-29 06:46
https://kosova-info.com/edhe-sot-protestohet-per-shkaktimin-e-aleksander-lumezit/60%Daily2018-08-29 06:46
https://kosova-info.com/vranet-dhe-diell-moti-per-sot/60%Daily2018-08-29 06:46
https://kosova-info.com/shokon-aguero-publikon-video-duke-tymosur-me-nje-modele-18-vjecare/60%Daily2018-08-29 01:27
https://kosova-info.com/keto-jane-te-gjitha-ekipet-qe-jane-pjese-e-fazes-se-grupeve-ne-lk-dhe-vazot-e-ndara/60%Daily2018-08-29 06:28
https://kosova-info.com/pozon-teresisht-lakuriq-lady-gaga-paralajmeron-albumin-e-ri/60%Daily2018-08-28 21:57
https://kosova-info.com/pozon-teresisht-lakuriq-lady-gaga-paralajmeron-albumin-e-ri-2/60%Daily2018-08-28 21:57
https://kosova-info.com/del-ne-gjyq-mjeku-i-dyshuar-se-shkruante-barna-per-hesap-te-barnatores-ku-i-punonte-djali/60%Daily2018-08-29 06:46
https://kosova-info.com/shokon-aguero-publikon-video-duke-tymosur-me-nje-modele-18-vjecare-2/60%Daily2018-08-28 21:44
https://kosova-info.com/ekspertet-paralajmerojne-rikthimin-e-sida-s/60%Daily2018-08-28 20:45
https://kosova-info.com/sa-golf-5-jane-ne-kosove/60%Daily2018-08-28 20:45
https://kosova-info.com/rooney-nenshkruan-kontrate-te-re-perfitime-marramendese/60%Daily2018-08-28 20:28
https://kosova-info.com/kater-fituesit-e-golit-me-te-mire-prej-kur-uefa-ndan-kete-cmim/60%Daily2018-08-28 20:28
https://kosova-info.com/psg-kercenon-barcelonen-se-do-ta-denoncoje-ne-fifa-shkaku-i-rabiot/60%Daily2018-08-28 20:28
https://kosova-info.com/barcelona-ne-kerkim-te-mbrojtesit-italian/60%Daily2018-08-28 20:28
https://kosova-info.com/bayern-i-ofron-psg-se-mesfushorin-e-talentuar/60%Daily2018-08-28 20:28
https://kosova-info.com/kaka-rikthehet-ne-milan-kesaj-here-me-nje-pozite-tjeter/60%Daily2018-08-28 20:27
https://kosova-info.com/cristiano-jr-ne-hapat-e-babait-nenshkruan-me-juventus-u-9/60%Daily2018-08-28 20:27
https://kosova-info.com/tifozet-e-bayern-me-pritje-spektakolare-per-bastian-schweinsteiger/60%Daily2018-08-28 20:45
https://kosova-info.com/floyd-mayweather-flet-rreth-ndeshjes-mcgregor-nurmagomedov/60%Daily2018-08-28 20:27
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-paralajmeron-proteste-me-7-shtator-diten-kur-thaci-takohet-me-vuciqin/60%Daily2018-08-28 20:45
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bplanifikohet-sulm-ndaj-deputetit-holandez-propozonte-karikatura-kunder-islamit/60%Daily2018-08-28 20:46
https://kosova-info.com/mijera-persona-pritet-te-bejne-homazhe-per-aretha-franklin/60%Daily2018-08-28 20:46
https://kosova-info.com/gjykimi-per-grabitjen-e-parave-te-fshehura-ne-jastek/60%Daily2018-08-28 20:46
https://kosova-info.com/komandanti-i-bondsteel-ka-tema-me-te-rendesishme-se-ushtria-e-kosoves/60%Daily2018-08-28 20:46
https://kosova-info.com/provokuese-nga-vaska-bebe-rexha-tregon-format-trupore/60%Daily2018-08-28 19:11
https://kosova-info.com/ekspertet-mblidhen-ne-okb-per-te-folur-per-robote-vrases/60%Daily2018-08-31 07:03
https://kosova-info.com/lg-njofton-daljen-ne-treg-te-g7-one/60%Daily2018-08-31 07:03
https://kosova-info.com/mbyllet-shkolla-ne-drenas-nxenesit-udhetojne-5-km/60%Daily2018-08-28 20:47
https://kosova-info.com/zbulohet-kater-pozicione-seksi-qe-i-ndihmojne-njerezit-te-zgjasin-me-gjate-ne-shtrat/60%Daily2018-08-30 11:16
https://kosova-info.com/keto-vende-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2018-08-28 15:45
https://kosova-info.com/var-ne-ligen-e-kampioneve-lajm-i-madh-nga-uefa/60%Daily2018-08-28 15:28
https://kosova-info.com/pjanic-zbulon-kush-i-ekzekuton-goditjet-e-lira-ne-juventus/60%Daily2018-08-28 15:28
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-alcacer-fillon-testet-mjekesore-te-ekipi-i-ri/60%Daily2018-08-28 15:27
https://kosova-info.com/manchester-united-ka-refuzuar-ofertat-e-milan-dhe-atletico-madrid-per-martial/60%Daily2018-08-28 15:27
https://kosova-info.com/jamie-vardy-largohet-nga-kombetarja/60%Daily2018-08-28 15:27
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-vendosur-ky-eshte-sulmuesi-qe-do-te-vie-ne-skuader/60%Daily2018-08-28 15:27
https://kosova-info.com/shikoni-reagimet-e-lebron-james-dhe-yjeve-te-tjere-te-nba-pas-pensionimit-te-ginobilli/60%Daily2018-08-28 15:27
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-potenciale-per-zevendesimin-e-jose-mourinhos-tek-united/60%Daily2018-08-28 15:27
https://kosova-info.com/cristiano-do-te-shenoje-shume-gola-thote-ish-ylli-i-juventus/60%Daily2018-08-28 15:27
https://kosova-info.com/veseli-propozon-qe-rruga-b-te-mbaje-emrin-e-john-mccainit/60%Daily2018-08-28 15:45
https://kosova-info.com/gjini-asnje-vizite-nga-pelegrinet-serbe-ne-gjakove-derisa-nenat-tu-japin-leje/60%Daily2018-08-28 15:45
https://kosova-info.com/aksident-ne-tirane-durres-nderron-jete-pakistanezi/60%Daily2018-08-28 15:45
https://kosova-info.com/maqedonia-nen-ethet-e-medha-te-referendumit/60%Daily2018-08-28 15:45
https://kosova-info.com/e-thote-edhe-merkeli-mbeshtesim-cdo-marreveshje-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-video/60%Daily2018-08-28 15:45
https://kosova-info.com/kosova-do-te-behet-me-njesit-te-policise-se-gjelber/60%Daily2018-08-28 15:45
https://kosova-info.com/prokuroria-ngrit-aktakuze-ndaj-deputetit-milaim-zeka-per-mashtrim-e-pastrim-te-parave/60%Daily2018-08-28 15:46
https://kosova-info.com/haradinaj-serish-kunder-idese-qe-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2018-08-28 15:46
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-haradinaj/60%Daily2018-08-28 14:09
https://kosova-info.com/mercedes-paraqet-modelin-e-pare-te-prodhimit-teresisht-elektrik-ne-shtator/60%Daily2018-08-29 20:03
https://kosova-info.com/cdo-gje-qe-dime-ne-lidhje-me-iphone-te-ri/60%Daily2018-08-30 06:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-aeroporti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-08-30 11:03
https://kosova-info.com/huawei-shet-per-here-te-pare-me-shume-smartphones-se-apple/60%Daily2018-08-30 16:03
https://kosova-info.com/hakerat-ruse-synonin-zyrtaret-e-larte-te-kishes-ortodokse/60%Daily2018-08-30 16:03
https://kosova-info.com/ministria-e-mjedisit-nxjerr-udhezim-per-procedura-per-leje-ujore/60%Daily2018-08-28 10:45
https://kosova-info.com/nxehet-debati-ne-gjermani-e-drejta-e-punes-tu-jepet-edhe-azilkerkuesve-shqiptare-atje/60%Daily2018-08-28 10:45
https://kosova-info.com/plani-i-juventusit-per-transferimin-e-marcelos/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-varane/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/alonso-debuton-sot-si-trajner/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/pochettino-zgjedh-kapitenin-e-tottenham-hotspur/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/gjimshiti-iu-be-si-hije-dzekos/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/karius-u-largua-liverpool-merr-vendim-per-mignolet/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/pique-ka-nje-lajm-te-keq-per-man-utd/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/nuk-ka-vend-ne-psg-largohet-trapp/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/kuka-kritikon-institucionet-ky-eshte-mesazhi-i-tij-nga-holanda/60%Daily2018-08-28 10:27
https://kosova-info.com/letra-e-lamtumires-qe-shkroi-senatori-mccain-para-se-te-vdiste/60%Daily2018-08-28 10:46
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-pelegrinet-serbe-anulojne-viziten-ne-gjakove/60%Daily2018-08-28 10:46
https://kosova-info.com/protestat-e-ekstremisteve-ne-gjermani-merkel-denon-dhunen/60%Daily2018-08-28 10:46
https://kosova-info.com/okb-beson-se-mund-te-jene-kryer-krime-lufte-ne-jemen/60%Daily2018-08-28 10:47
https://kosova-info.com/neser-diskutohet-per-liberalizimin-e-vizave-ne-komitetin-libe/60%Daily2018-08-28 10:47
https://kosova-info.com/arrestohen-pese-persona-ne-protesten-ne-gjakove/60%Daily2018-08-28 10:48
https://kosova-info.com/termeti-godet-indonezine/60%Daily2018-08-28 10:48
https://kosova-info.com/ana-e-panjohur-e-arnold-schwarzenegger-ndihmon-fansin-ne-depresion/60%Daily2018-08-28 09:17
https://kosova-info.com/vershuan-kritikat-pasi-beri-pompa-ne-skene-kunderpergjigjet-aurela-gace/60%Daily2018-08-28 09:01
https://kosova-info.com/britaniket-dine-si-te-festojne-foto/60%Daily2018-08-29 15:16
https://kosova-info.com/beni-keto-veprime-pas-renies-se-shpejte-te-shtypjes-se-gjakut/60%Daily2018-08-29 15:16
https://kosova-info.com/vrau-8-kushurinjte-del-ekspertiza-psikike-per-ritvan-zykaj/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-reagim-deshmi-se-mourinho-po-largohet-nga-unitedi-2/60%Daily2018-08-28 05:27
https://kosova-info.com/man-utd-shkarkon-mourinhon/60%Daily2018-08-28 05:27
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-reagim-deshmi-se-mourinho-po-largohet-nga-unitedi/60%Daily2018-08-28 00:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-trajneri-lopetegui-e-zevendesoi-marcelon-ne-fitoren-e-realit/60%Daily2018-08-28 05:27
https://kosova-info.com/linda-halimi-i-bashkangjet-videon-kenges-murda/60%Daily2018-08-28 04:17
https://kosova-info.com/ska-greve-viti-i-ri-shkollor-nis-me-3-shtator/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/te-gjithe-jemi-fiksuar-nga-kercimi-i-gjikos-ne-kengen-si-buggati-por-mos-valle-eshte-inspiruar-nga-ky-film-vizatimor/60%Daily2018-08-28 04:17
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-serb-asnjehere-skemi-qene-me-afer-marreveshjes-me-kosoven/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/tuna-shume-shpejt-me-kenge-te-re-nuk-perjashton-mundesine-e-nje-balade/60%Daily2018-08-28 04:17
https://kosova-info.com/deda-kuvendi-do-ta-hedhe-poshte-idene-per-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/publikohet-letra-e-lamtumirese-e-mccainit-senatori-sulmoi-trumpin-me-fjalet-e-fundit/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/bujanoci-me-1947-ishte-pjese-e-kamenices/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/flamuri-kuq-e-zi-ne-duart-e-rites-merr-vemendje-ne-nje-karneval-ne-londer/60%Daily2018-08-28 04:17
https://kosova-info.com/shba-hyjne-ne-fuqi-sanksionet-e-reja-ndaj-rusise/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-moti-neser-ne-kosove/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/5-raste-kur-seksi-mund-te-jete-vdekjeprures-2/60%Daily2018-08-29 15:16
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-amerikan-ndryshimi-i-kufijve-mund-te-sjelle-pasoja-ne-ballkan/60%Daily2018-08-28 05:45
https://kosova-info.com/ndjekesi-kritikon-hapur-oriola-marashin-prane-fotos-provokative-ky-ishte-reagimi-i-saj/60%Daily2018-08-28 04:18
https://kosova-info.com/maqedonia-do-ti-ktheje-70-milione-euro-keshillit-te-evropes/60%Daily2018-08-28 00:45
https://kosova-info.com/metoda-natyrale-per-ti-mbajtur-larg-mushkonjat/60%Daily2018-08-29 15:16
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-vihet-ne-siklet-shkak-lumi-b-dhe-gjiko/60%Daily2018-08-28 04:18
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-shfaqet-elegante-dhe-me-shume-stil-ne-foton-e-fundit/60%Daily2018-08-28 04:18
https://kosova-info.com/merkel-dhe-trump-bisedojne-per-ballkanin-perendimor-nuk-dihet-nese-u-diskutua-per-kosoven/60%Daily2018-08-27 21:56
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-strellc-te-decanit/60%Daily2018-08-27 22:01
https://kosova-info.com/ahmeti-i-pergjigjet-veselit-dhune-eshte-shmangia-e-seancave/60%Daily2018-08-27 19:45
https://kosova-info.com/mkrs-nderon-me-cmim-regjisoren-blerta-zeqiri/60%Daily2018-08-28 04:18
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-jemi-te-gatshem-per-marreveshjen-finale-me-kosoven/60%Daily2018-08-27 19:45
https://kosova-info.com/kosova-i-jep-cmim-gjyshit-te-rita-ores/60%Daily2018-08-28 04:18
https://kosova-info.com/po-kerkon-bashkim-por-haziri-mbylli-zyren-per-presheven/60%Daily2018-08-27 19:45
https://kosova-info.com/vritet-me-thike-nje-54-vjecar-ne-shkoder/60%Daily2018-08-27 19:45
https://kosova-info.com/gjashte-veset-nga-te-cilat-duhet-ta-pastroni-lidhjen-tuaj-urgjentisht/60%Daily2018-08-29 15:16
https://kosova-info.com/deri-ne-10-vite-burg-per-ata-qe-manipuluan-me-listat-e-veteraneve/60%Daily2018-08-27 22:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-kosovari-qe-shkoi-ta-shpetonte-mccain-ne-vietnam/60%Daily2018-08-27 19:45
https://kosova-info.com/kryeministri-cek-kerkon-qe-evropa-te-kete-plan-gjitheperfshires-per-migrantet/60%Daily2018-08-27 19:45
https://kosova-info.com/qendrimi-ulur-mbi-8-ore-ne-dite-shkakton-diabet-dhe-semundje-te-zemres/60%Daily2018-08-29 10:16
https://kosova-info.com/shtypi-gjerman-kufijte-ne-ballkan-kutia-e-pandores/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/us-open-premton-spektakel/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/low-ndryshon-gjermanine-pas-deshtimit-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-ekipi-i-draxlerit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/strootman-largohet-me-lot-ne-sy-nga-roma/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/milan-e-shet-rodriguezin-ne-france/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/griezmann-ne-jemi-atletico-madrid-duhet-ta-harrojme-lojen-e-bukur/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/buffon-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-paris-saint-germain/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/a-eshte-dobesuar-reali-pas-largimit-te-ronaldos-pergjigjet-pique/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-statistika-e-salahut-qe-nuk-po-ju-pelqen-aspak-tifozeve-te-unitedit/60%Daily2018-08-27 14:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trurit-te-njeriut-ne-castet-e-fundit-te-jetes/60%Daily2018-08-29 10:16
https://kosova-info.com/vetevrasja-ne-burgun-e-dubraves-suspendohen-dy-zyrtare-korrektues-dhe-dy-infermiere/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/reagon-keds-lidhur-me-shtyllat-ne-livoc-te-gjilanit/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-tre-personave-per-shpelarje-parash-mashtrim-dhe-shmangie-nga-tatimi/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/admirali-i-nato-s-nuk-kam-idene-cka-permban-plani-per-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/hoti-mocioni-i-votebesimit-eshte-rruga-e-vetme-per-te-nxjerre-vendin-nga-kriza/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/statistika-alarmante-vetem-gjate-ketij-viti-13-punetore-humben-jeten-ne-vendin-e-punes/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/hoxha-takon-ministrat-tahiri-e-hasani-flasin-per-rendesine-e-zbatimit-te-msa-se/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/deklarata-shokuese-e-ish-agjentit-te-cia-s-une-e-vrava-bob-marleyn/60%Daily2018-08-27 13:17
https://kosova-info.com/kosoves-dhe-serbise-tiu-jepet-hapesire-per-marreveshje/60%Daily2018-08-27 14:44
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-tuna-ka-stagnu-shume/60%Daily2018-08-27 13:17
https://kosova-info.com/sapo-jeni-lidhur-ja-kur-eshte-koha-te-beni-seks/60%Daily2018-08-29 10:16
https://kosova-info.com/i-dashuri-filmon-dua-lipen-duke-i-pergatitur-mengjesin-atij/60%Daily2018-08-27 13:17
https://kosova-info.com/paralajmeron-dicka-te-madhe-fero-po-vjen-albumi-i-shekullit/60%Daily2018-08-27 12:00
https://kosova-info.com/kujdes-me-djathin-ju-krijon-varesi/60%Daily2018-08-28 14:15
https://kosova-info.com/zijadin-sela-kercenohet-me-jete/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/drejtori-sportiv-i-interit-kush-eshte-modric/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-tottenhamin-para-duelit-me-man-utd/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/strootman-akuzon-romen-pas-shitjes-ne-marseille/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/pse-nuk-jane-duke-luajtur-perforcimet-e-reja-te-barcelones/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-alcantara-zgjedh-armikun-e-barcelones/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/psg-barcelona-rakitic-thyen-heshtjen-dhe-zgjedh-ekipin-e-tij/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/spalletti-shperthen-pas-barazimit-ndaj-torinos/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/premierliga-vazhdon-sonte-super-derbi-ne-old-trafford/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/uefa-merr-vendim-per-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-08-27 09:27
https://kosova-info.com/kancelari-austriak-nuk-flas-per-korrigjimin-e-kufijve-pa-pasur-plane-konkrete/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/irani-dhe-siria-nenshkruajne-marreveshje-per-bashkepunim-ushtarak/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/haradinaj-pritet-nga-rama-nis-takimi-i-kryeministrave-te-ballkanit-ne-durres/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/sbashk-mesimi-fillon-me-kohe-nuk-ka-greve/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/k-veriore-debon-te-ndaluarin-japonez/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/mes-bleones-dhe-zaimines-ermali-zgjedh-femren-me-seksi-ne-estrade/60%Daily2018-08-27 08:17
https://kosova-info.com/vetevaret-nje-i-burgosur-ne-njesine-psikiatrike-te-burgut-te-dubraves/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-zbulon-detajet-e-filmit-me-elvana-gjaten-ja-kur-publikohet/60%Daily2018-08-27 08:17
https://kosova-info.com/detajet-e-policise-per-vdekjen-e-te-riut-ne-vendin-e-punes/60%Daily2018-08-27 09:44
https://kosova-info.com/te-shtenat-me-arme-ne-florida-kush-eshte-i-riu-shqiptar-qe-mbeti-i-plagosur/60%Daily2018-08-27 09:45
https://kosova-info.com/pak-jave-pas-lindjes-cardi-b-pozon-nudo/60%Daily2018-08-27 08:17
https://kosova-info.com/nje-anetar-i-ri-ne-familjen-mbreterore/60%Daily2018-08-27 08:17
https://kosova-info.com/noizy-nganjehere-do-doja-te-ishe-rihanna/60%Daily2018-08-27 06:41
https://kosova-info.com/ndiqni-keta-tre-hapa-per-te-qene-te-lumtur/60%Daily2018-08-28 04:15
https://kosova-info.com/tjeter-penallti-per-realin-ja-cfare-ben-benzema-2/60%Daily2018-08-27 04:27
https://kosova-info.com/tjeter-penallti-per-realin-ja-cfare-ben-benzema/60%Daily2018-08-26 23:27
https://kosova-info.com/bale-ngrit-epersine-e-realit/60%Daily2018-08-27 04:27
https://kosova-info.com/reali-bind-serish-shenon-fitore-te-thelle-ne-udhetim-te-girona/60%Daily2018-08-27 04:27
https://kosova-info.com/butrint-imeri-i-uron-publikisht-ditelindjen-nje-personi-shume-te-rendesishem-per-te/60%Daily2018-08-27 03:17
https://kosova-info.com/edhe-nje-vit-shkollor-ne-objektin-e-shkaterruar-ne-busavate-te-kamenices/60%Daily2018-08-27 04:43
https://kosova-info.com/dasmori-gjuan-me-arme-ne-qender-te-gjilanit/60%Daily2018-08-27 04:43
https://kosova-info.com/njihuni-me-zeshkanen-me-bombastike-te-instagram-it/60%Daily2018-08-27 03:17
https://kosova-info.com/pacolli-nuk-ka-ndarje-te-kosoves/60%Daily2018-08-27 04:43
https://kosova-info.com/tri-arsye-te-rendesishme-perse-bebes-nuk-i-duhet-rrethorja-per-ecje/60%Daily2018-08-28 04:15
https://kosova-info.com/mpb-gati-tri-ore-pritje-ne-merdare-situate-me-e-mire-ne-pikat-tjera-kufitare/60%Daily2018-08-27 04:44
https://kosova-info.com/krasniqi-demarkacioni-me-malin-e-zi-nuk-eshte-asgje-krahasuar-me-ate-me-serbine/60%Daily2018-08-27 04:44
https://kosova-info.com/rina-balaj-e-ka-gati-klipin-e-ri-diss-per-taynen-apo-fifin/60%Daily2018-08-27 03:17
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-i-kosoves-zbulon-lidhjen-e-interesit-te-petritsch-me-serbine/60%Daily2018-08-27 04:44
https://kosova-info.com/avramopoulos-te-sulmosh-be-ne-eshte-si-te-dalesh-kunder-vetes/60%Daily2018-08-27 04:44
https://kosova-info.com/mustafa-pro-idese-per-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-27 04:44
https://kosova-info.com/vizita-qe-sot-ia-ndreqi-diten-era-istrefit-ne-spital/60%Daily2018-08-27 03:17
https://kosova-info.com/nje-shqiptar-ne-mesin-e-te-lenduarve-nga-te-shtenat-ne-florida/60%Daily2018-08-27 04:44
https://kosova-info.com/luana-vjollca-me-fustan-te-bardhe-dicka-e-madhe-po-vjen-2/60%Daily2018-08-26 20:19
https://kosova-info.com/luana-vjollca-me-fustan-te-bardhe-dicka-e-madhe-po-vjen/60%Daily2018-08-26 20:19
https://kosova-info.com/vendet-ne-trupin-e-femres-te-cilat-mezi-presin-te-preken/60%Daily2018-08-27 18:14
https://kosova-info.com/grindje-banale-mes-te-rinjsh-plagoset-20-vjecari-ne-durres/60%Daily2018-08-26 18:43
https://kosova-info.com/goli-i-idriz-voces-ia-dhuron-fitoren-luzernit/60%Daily2018-08-26 18:27
https://kosova-info.com/arrihet-me-ne-fund-marreveshja-sulmuesi-i-barces-kalon-te-dortmundi/60%Daily2018-08-26 18:27
https://kosova-info.com/prishtina-e-fiton-derbin-e-riza-lushtes-flamurtari-befason-kampionet/60%Daily2018-08-26 18:27
https://kosova-info.com/chelsea-i-rremben-piket-e-plota-ne-shtepine-e-newcastle-united/60%Daily2018-08-26 18:27
https://kosova-info.com/newcastle-united-12-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-08-26 18:27
https://kosova-info.com/strootman-largohet-nga-roma-transferohet-ne-france/60%Daily2018-08-26 18:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-torino/60%Daily2018-08-26 18:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ideja-interesante-e-ish-pjesetarit-te-uck-se-per-verifikimin-e-veteraneve-mashtrues/60%Daily2018-08-26 18:43
https://kosova-info.com/te-merkuren-perseri-proteste-per-shkarkimin-e-lumezit/60%Daily2018-08-26 18:43
https://kosova-info.com/a-jeni-partner-i-mire-kete-me-se-miri-e-tregojne-vijat-e-dores-suaj/60%Daily2018-08-27 18:15
https://kosova-info.com/veseli-hetimeve-per-listat-e-veteraneve-duhet-ti-shkohet-deri-ne-fund/60%Daily2018-08-26 18:44
https://kosova-info.com/te-huajt-ne-aksion-pastrojne-plazhet-shqiptare/60%Daily2018-08-26 18:44
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-vuciq-po-deshiron-marreveshje-fitimtare-vetem-per-serbine/60%Daily2018-08-26 18:44
https://kosova-info.com/vuciq-nervozohet-nga-deklarata-e-ambasadorit-britanik-per-kosoven/60%Daily2018-08-26 18:44
https://kosova-info.com/nora-istrefi-shpenzon-mijera-euro-edhe-per-veshjet-e-perditshme/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/deputetja-e-aak-se-loja-me-kufijte-nenkupton-lufte/60%Daily2018-08-26 18:44
https://kosova-info.com/si-ndikon-seksi-ne-shendet-18-fakte-qe-secili-duhet-ti-dije/60%Daily2018-08-27 18:15
https://kosova-info.com/shqiperia-strehon-20-refugjate-te-eritrese-qe-u-ndaluan-ne-itali/60%Daily2018-08-26 18:44
https://kosova-info.com/ish-modelja-e-playboy-eshte-vrare-ne-banesen-e-saj-ne-philadelphia/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/morena-taraku-publikon-foto-nga-vaska/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-per-te-gjithe-adhuruesit-e-alkoolit-nga-organizata-e-shendetit/60%Daily2018-08-27 13:15
https://kosova-info.com/tayna-duke-marre-rreze-dielli-ne-bikini-te-pasmet-e-saj-ne-fokus-te-vecante/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/5-arsyet-madhore-pse-nuk-duhet-ta-perdorni-me-zbutesin-e-rrobave/60%Daily2018-08-27 13:15
https://kosova-info.com/ditelindja-e-ermalit-beri-bashke-dy-ish-te-dashurit-publikohet-foto-e-dafines-ne-krahet-e-ledrit/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-shfaqet-ne-bikini-per-here-te-pare-pas-lindjes/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-flisni-sa-jeni-ne-gjume/60%Daily2018-08-27 08:14
https://kosova-info.com/rikthehet-gjira-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/merkel-do-te-diskutoje-per-migrimin-dhe-ekonomine-gjate-turneut-ne-afrike/60%Daily2018-08-26 13:43
https://kosova-info.com/sherifi-korrigjimi-i-kufijve-ide-per-zhberjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-08-26 13:43
https://kosova-info.com/personi-qe-e-shoqeron-ciljeten-ne-cdo-vend/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/deputeti-i-nismes-i-gatshem-ta-jape-voten-e-tij-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-08-26 13:43
https://kosova-info.com/deontay-wilder-reagon-pas-spekulimeve-se-fury-do-te-terhiqet/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/statistike-interesante-qe-ka-te-beje-me-debutimin-e-courtois/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/chelsea-ne-shitje-abramovich-i-ka-vendosur-shume-marramendese/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/fabinho-zbulon-arsyen-pse-nuk-ka-debutuar-ende-ne-premierlige/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-nga-donis-avdijaj/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/benfica-pas-mesfushorit-te-barcelones/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/tyson-fury-zbulon-te-verteten-rreth-ndeshjes-me-wilder/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-gattuso-per-bakayoko/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/max-rugova-talenti-kosovar-qe-ka-nenshkruar-me-fc-nurnberg/60%Daily2018-08-26 13:27
https://kosova-info.com/italia-pranon-refugjatet-salvini-do-te-ikin-ne-shqiperi-dhe-irlande/60%Daily2018-08-26 13:44
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-nderron-jete-ne-moshen-28-vjecare/60%Daily2018-08-26 17:17
https://kosova-info.com/bekim-jashari-kujton-deshmorin-ismet-rrahmani-te-lumte-ata-qe-dhane-jeten-per-lirine/60%Daily2018-08-26 13:44
https://kosova-info.com/bullgari-te-pakten-16-te-vdekur-nga-aksidentimi-i-nje-autobusi/60%Daily2018-08-26 13:44
https://kosova-info.com/gjakove-grate-rrahen-mes-vehte/60%Daily2018-08-26 13:44
https://kosova-info.com/ja-sa-paguhet-nje-ore-pune-ne-zvicer/60%Daily2018-08-26 13:44
https://kosova-info.com/problemet-me-tretjen-ushqimet-qe-duhet-shmangur/60%Daily2018-08-27 08:14
https://kosova-info.com/nena-e-ramush-haradinaj-shtrihet-ne-spital/60%Daily2018-08-26 13:44
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-zgjedh-mes-tunes-dhe-elvanes-ka-dy-fjale-per-to/60%Daily2018-08-26 12:17
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-ben-pergatitjet-e-fundit-para-lindjes-ja-cka-i-bleu-foshnjes/60%Daily2018-08-26 12:17
https://kosova-info.com/ky-detaj-ju-ka-ikur-nga-klipi-i-ri-i-ences/60%Daily2018-08-26 12:17
https://kosova-info.com/majk-drejt-finalizimit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-08-26 12:17
https://kosova-info.com/perfitimet-nga-uji-i-detit-sheron-plot-16-semundje/60%Daily2018-08-27 03:14
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-projekti-i-ri-nga-buraku-dhe-grupi-fama/60%Daily2018-08-26 12:17
https://kosova-info.com/publikohet-klipi-i-rendez-vous-nga-enca-kengetarja-vjen-me-skena-provokuese/60%Daily2018-08-26 12:17
https://kosova-info.com/shkaqet-e-sindromit-te-zorres-se-irrituar-keshtu-mund-ta-ndaloni/60%Daily2018-08-26 17:14
https://kosova-info.com/shume-projekte-gjate-veres-keto-jane-artistet-qe-pauzuan-ne-kete-periudhe/60%Daily2018-08-26 12:17
https://kosova-info.com/po-kalon-ditet-me-te-mira-befason-rozana-asgje-ne-jete-nuk-ka-kuptim/60%Daily2018-08-26 09:01
https://kosova-info.com/ja-deri-kur-mund-te-udhetojne-shtatzenat-me-avion/60%Daily2018-08-26 17:14
https://kosova-info.com/thaci-korrigjimi-i-kufijve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-nuk-duhet-ta-frikesoje-askend/60%Daily2018-08-26 08:43
https://kosova-info.com/valladolid-barcelona-federata-ndermerr-masa-ndaj-vendasve-shkaku-i-kushteve-te-dobeta-ne-fushe/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/klubet-evropiane-pas-anthony-martial/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/prishtina-sot-udheton-drejt-mitrovices-per-kryendeshjen-e-javes-ne-superligen-e-kosoves/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/kobe-bryant-flet-rreth-lebron-james-dhe-la-lakers/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/jurgen-klopp-flet-rreth-veprimit-akrobatik-te-alisson-becker/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/rekord-i-cmendur-nga-alisson-ne-ndeshjen-kunder-brighton/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/maurizio-sarri-abramovich-deshironte-futboll-sulmues/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/konfirmon-rakitic-do-te-vazhdoj-tek-barcelona/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/te-rejat-nga-skuadra-e-chelsea-para-perballjes-me-newcastle-dhe-formacioni-i-mundshem/60%Daily2018-08-26 08:27
https://kosova-info.com/merkel-ia-keput-shpresat-gjeorgjise-ballkani-perendimor-eshte-para-jush-per-ne-be/60%Daily2018-08-26 08:43
https://kosova-info.com/dietat-me-me-pak-karbohidrate-mund-te-shkurtojne-jeten/60%Daily2018-08-26 17:14
https://kosova-info.com/thaci-i-pikelluar-nga-vdekja-e-john-mccain/60%Daily2018-08-26 08:43
https://kosova-info.com/irani-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2018-08-26 08:43
https://kosova-info.com/veseli-per-mccain-prehu-ne-paqe-miku-yne-i-madh/60%Daily2018-08-26 08:43
https://kosova-info.com/si-te-mos-zgjoheni-gjate-nates-per-te-urinuar/60%Daily2018-08-26 12:14
https://kosova-info.com/pacolli-flet-per-faturat-ne-hotele-luksoze-fjeta-me-parate-e-mia/60%Daily2018-08-26 08:44
https://kosova-info.com/haradinaj-per-vdekjen-e-mccain-kosova-humbi-mikun-e-cmuar/60%Daily2018-08-26 08:44
https://kosova-info.com/a-shihen-artistet-e-reja-si-konkurrente-te-repereve-flet-skivi/60%Daily2018-08-26 07:17
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-shqiperi-priten-shira-ne-gjithe-vendin/60%Daily2018-08-26 08:44
https://kosova-info.com/ende-nuk-e-dini-se-cfare-mund-te-beje-kripa-epsom-per-ju-mesoni-te-gjitha-perdorimet-e-perfitimet-e-saj/60%Daily2018-08-26 12:14
https://kosova-info.com/sot-108-vjetori-i-lindjes-se-nenes-tereze/60%Daily2018-08-26 08:45
https://kosova-info.com/belen-rodriguez-nuk-i-duron-rrobat-poston-foto-nudo/60%Daily2018-08-26 06:41
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-kete-asistim-te-neymar/60%Daily2018-08-26 03:27
https://kosova-info.com/edicioni-special-playstation-transparent-4-tashme-eshte-shitur/60%Daily2018-08-28 14:03
https://kosova-info.com/facebook-heq-me-shume-se-600-faqe-per-nderhyrjen-e-zgjedhjeve-afatmesme/60%Daily2018-08-29 05:02
https://kosova-info.com/keto-jane-5-vendet-qe-jane-me-te-pamundurat-per-tu-pushtuar/60%Daily2018-08-29 10:03
https://kosova-info.com/vjen-goli-i-pare-ne-ndeshjen-valladolid-barcelona/60%Daily2018-08-26 03:27
https://kosova-info.com/barcelona-fiton-minimalisht-ne-udhetimin-e-veshtire-te-valladolid/60%Daily2018-08-26 03:27
https://kosova-info.com/mustafa-as-thaci-dhe-as-kendesat-e-tij-skane-te-drejte-ta-keqperdorin-emrin-e-rugoves/60%Daily2018-08-26 03:43
https://kosova-info.com/kourtney-ua-ngacmon-imagjinaten-e-lagur-ne-bikini/60%Daily2018-08-26 02:17
https://kosova-info.com/hooper-rregullimet-territoriale-mes-kosoves-dhe-serbise-ceshtje-taktike/60%Daily2018-08-26 03:43
https://kosova-info.com/haradinaj-populli-i-kosoves-i-bashkohet-ne-lutje-familjes-se-senatorit-mccain/60%Daily2018-08-26 03:43
https://kosova-info.com/brenda-rezidences-se-re-te-justin-bieber-ne-kanada/60%Daily2018-08-26 02:17
https://kosova-info.com/perparimet-mjekesore-qe-do-te-shohim-ne-50-vitet-e-ardhshme/60%Daily2018-08-26 12:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-te-dielen-ne-republike-e-kosoves/60%Daily2018-08-26 03:44
https://kosova-info.com/shqiperia-pranon-20-emigrante-nga-eritrea-te-bllokuar-ne-ujrat-italiane/60%Daily2018-08-26 03:44
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-fle-ne-hotele-te-shtrenjta-pagoi-1-mije-e-274-euro-per-dy-dite-qendrim/60%Daily2018-08-26 03:44
https://kosova-info.com/pritet-kthimi-i-madh-i-ariana-grandes-ne-mancester-pas-sulmit-ne-koncert/60%Daily2018-08-26 02:17
https://kosova-info.com/dua-lipa-ben-historine-me-suksesin-e-fundit-ne-muzike-jep-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-08-25 21:08
https://kosova-info.com/permbledhje-per-here-te-pare-thaci-dhe-vuciq-njezeri-na-duhet-marreveshja-per-kufirin/60%Daily2018-08-26 03:44
https://kosova-info.com/e-rralle-shoqet-e-shkolles-se-mesme-te-mjekesise-takohen-pas-39-vjetesh/60%Daily2018-08-26 03:44
https://kosova-info.com/presidenti-i-austrise-i-jep-afat-deri-ne-mars-thacit-dhe-vuciqit-per-arritjen-e-marreveshjes/60%Daily2018-08-26 03:44
https://kosova-info.com/nga-acarimi-i-lekures-deri-tek-shija-metalike-ne-goje-pese-shenjat-qe-veshkat-tuaja-nuk-po-funksionojne-si-duhet/60%Daily2018-08-26 12:14
https://kosova-info.com/semundja-e-parkinsonit-mund-te-parashikohet-me-skanim-te-syve/60%Daily2018-08-26 12:14
https://kosova-info.com/shenohet-gol-i-bukur-ne-derbin-juventus-lazio/60%Daily2018-08-25 17:27
https://kosova-info.com/llapi-e-shkaterron-ballkanin-drenica-dhe-feronikeli-luajne-baras/60%Daily2018-08-25 17:27
https://kosova-info.com/psg-vazhdon-me-fitore/60%Daily2018-08-25 17:27
https://kosova-info.com/salah-kalon-liverpoolin-ne-epersi/60%Daily2018-08-25 17:27
https://kosova-info.com/la-liga-zbulon-se-cila-ndeshje-do-te-zhvillohet-ne-shba/60%Daily2018-08-25 17:27
https://kosova-info.com/vuciq-ironizon-me-qendrimin-e-kishes-serbe-per-kosoven-eshte-e-ndare-nga-shteti/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/britania-ideja-per-ndarje-apo-shkembim-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-ka-rreziqe-dhe-cmim/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/nis-forumi-i-alpbach-ut-thaci-zhvillon-takimin-e-pare/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/nga-porti-i-durresit-largohen-10-mije-shqiptare-drejt-be-se/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/sonte-ne-austri-hapet-temat-e-korrigjimit-te-kufijve-zyrtarizohet-me-7-shtator/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/maqedonia-do-te-njoh-patente-shoferin-e-kosoves/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/kujdesuni-per-nishanet-para-se-te-shnderrohen-ne-qeliza-kancerogjene-e-tju-rrezikojne-jeten/60%Daily2018-08-26 07:14
https://kosova-info.com/nje-qytetar-i-komunitetit-egjiptian-ne-peje-e-kthen-lojen-e-futbollit-ne-gjak/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/roneles-si-ben-per-kritikat-rreth-peshes-pozon-ne-bikini/60%Daily2018-08-25 16:16
https://kosova-info.com/bugatti-zbuloi-supermakinen-e-re-5-8-milione-dollaresh/60%Daily2018-08-28 09:01
https://kosova-info.com/huawei-arrin-apple-ne-evrope/60%Daily2018-08-28 09:01
https://kosova-info.com/teleskopi-i-hapesires-spitzer-vazhdon-te-ndjeke-galaktikat-e-lashta-video/60%Daily2018-08-28 14:03
https://kosova-info.com/me-tiu-kthyer-punes-kuvendi-opozita-paralajmeron-mocion-mosbesimi-kurse-pushteti-dinamike-te-re-te-punes/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/keshilltari-i-thacit-keshilltari-i-trumpit-foli-si-presidenti-per-korrigjim-kufijsh-jo-per-shkembim-territoresh/60%Daily2018-08-25 17:43
https://kosova-info.com/skivi-zbulon-pagesen-e-pare-ne-grupin-skillz-kaq-ishte-shifra/60%Daily2018-08-25 16:16
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-fle-me-arme-poshte-jastekut/60%Daily2018-08-25 16:17
https://kosova-info.com/bebe-rexha-dridh-te-pasmet-nga-ballkoni-ndihem-mire-ne-toronto/60%Daily2018-08-25 15:00
https://kosova-info.com/dieta-e-ushtrise-menuja-e-regjimit-tre-ditor-qe-ju-largon-5-kg/60%Daily2018-08-26 07:14
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-takon-papa-franceskun/60%Daily2018-08-25 12:43
https://kosova-info.com/lloris-arrestohet-nga-policia-denohet-edhe-nga-tottenham-hotspur/60%Daily2018-08-25 12:27
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-lazio-lajm-i-keq-per-berishen/60%Daily2018-08-25 12:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wolverhampton-man-city/60%Daily2018-08-25 12:27
https://kosova-info.com/tottenham-eriksen-ndodh-nje-problem/60%Daily2018-08-25 12:27
https://kosova-info.com/lopetegui-zbulon-planin-per-zevendesimin-e-ronaldos/60%Daily2018-08-25 12:27
https://kosova-info.com/navas-courtois-ky-eshte-problemi-ne-real-madrid/60%Daily2018-08-25 12:27
https://kosova-info.com/rooney-ky-ekip-mund-ta-fitoje-kampionatin-boteror-2022/60%Daily2018-08-25 12:26
https://kosova-info.com/real-valladolid-barcelona-ndeshje-speciale-per-pique/60%Daily2018-08-25 12:26
https://kosova-info.com/wolverhampton-man-city-rezultat-befasues-nga-pjesa-e-pare/60%Daily2018-08-25 12:26
https://kosova-info.com/dy-deputetet-qe-nuk-munguan-ne-asnje-seance/60%Daily2018-08-25 12:43
https://kosova-info.com/jeta-e-mrekullueshme-e-mccain-drejt-fundit-reagojne-republikane-e-demokrate/60%Daily2018-08-25 12:43
https://kosova-info.com/papa-mberrin-ne-irlande-tani-jo-me-shkemb-i-katolicizmit/60%Daily2018-08-25 12:44
https://kosova-info.com/zyrtare-bashkimi-evropian-njofton-per-takimin-e-thacit-dhe-vuciqit-ne-bruksel/60%Daily2018-08-25 12:44
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-referendumit-me-fjalor-fyes-ndaj-shqiptareve/60%Daily2018-08-25 12:44
https://kosova-info.com/hap-pas-hapi-grate-qe-po-ndihmojne-bosnjen-te-sherohet/60%Daily2018-08-25 12:44
https://kosova-info.com/luana-vjollca-ndez-rrjetin-me-videon-e-fundit/60%Daily2018-08-25 11:01
https://kosova-info.com/21-vende-te-be-se-jane-duke-zhvilluar-super-kompjutere/60%Daily2018-08-28 09:01
https://kosova-info.com/kater-sulme-dje-ndaje-grave-te-perfshire-burra-shqiptare-rome-e-serb/60%Daily2018-08-25 12:44
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-austri-ku-takohen-thaci-e-vuciq-publikohet-agjenda/60%Daily2018-08-25 12:45
https://kosova-info.com/pse-kurre-nuk-duhet-te-hani-orizin-e-mbetur/60%Daily2018-08-26 07:14
https://kosova-info.com/nusja-ne-anen-e-majte-te-dhendrit-arsyeja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2018-08-26 07:14
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-meshkujt-jane-kaq-te-fiksuar-pas-gjoksit-femeror/60%Daily2018-08-26 07:14
https://kosova-info.com/trump-dhe-shtepia-e-bardhe-heshtin-per-mccain/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/petritsch-koha-per-vendimin-perfundimtar-me-nje-korrigjim-te-vogel-te-kufijve/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-ka-dyshime-ky-eshte-vendimi-per-rakiticin/60%Daily2018-08-25 07:27
https://kosova-info.com/real-madrid-zgjedh-perforcimin-e-madh-per-vitin-2019/60%Daily2018-08-25 07:27
https://kosova-info.com/juventus-me-ndryshime-ne-formacion-kunder-lazios/60%Daily2018-08-25 07:26
https://kosova-info.com/vidal-zbulon-titujt-qe-deshiron-ti-fitoje-te-barcelona/60%Daily2018-08-25 07:26
https://kosova-info.com/tifozet-e-napolit-tallen-me-higuainin-para-duelit-me-milanin/60%Daily2018-08-25 07:26
https://kosova-info.com/deshperim-te-inter-ja-cfare-ka-ndodhur-me-joao-marion/60%Daily2018-08-25 07:26
https://kosova-info.com/dzeko-me-i-mire-se-batistuta/60%Daily2018-08-25 07:26
https://kosova-info.com/juventus-pa-yllin-e-madh-te-sulmit-kunder-lazios/60%Daily2018-08-25 07:26
https://kosova-info.com/amerika-ua-nderpret-ndihmat-prej-200-milione-dollaresh-palestinezeve/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/komuna-e-pejes-nderton-rruge-ne-prone-private-pa-pelqimin-e-pronarit/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/momenti-nga-sulmi-kur-i-riu-hap-zjarr-ndaj-nje-grupi-policesh-ne-moske-video/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/ende-nuk-ka-aktakuza-per-veteranet-e-rrejshem-priten-brenda-nje-muaji/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/krenare-me-shqiperine-baby-g-e-ben-edhe-kete/60%Daily2018-08-25 06:09
https://kosova-info.com/liberalizimi-ne-rikuerc/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/rikthehen-ditet-me-shi-%e2%80%8b/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/beqiri-thote-se-thaci-e-ka-luftuar-rugoven-tash-po-provon-ta-imitoje/60%Daily2018-08-25 07:43
https://kosova-info.com/ish-sulmuesi-i-juves-ia-ben-paralajmerimin-e-pare-ronaldos/60%Daily2018-08-25 02:26
https://kosova-info.com/thibaut-courtois-debuton-per-realin-kunder-gironas/60%Daily2018-08-25 07:27
https://kosova-info.com/nuk-bie-shi-fajin-e-ka-volkswagen-2/60%Daily2018-08-28 09:01
https://kosova-info.com/grua-krenare-kourtney-kardashian-pozon-topless-para-pasqyres/60%Daily2018-08-25 01:16
https://kosova-info.com/limaj-flet-per-numrin-e-ushtareve-te-uck-se/60%Daily2018-08-25 02:42
https://kosova-info.com/brad-pitt-dhe-angelina-jolie-bien-dakord-per-kujdestarine-e-femijeve/60%Daily2018-08-25 01:16
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-kercenon-haradinajn-me-rrezim-te-qeverise/60%Daily2018-08-25 02:42
https://kosova-info.com/shqiptare-thone-hekuran-krasniqi-dhe-fisniket-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-08-25 01:16
https://kosova-info.com/dikur-u-bindej-urdhrave-te-tij-sot-weah-e-pret-si-president-wengerin/60%Daily2018-08-24 21:27
https://kosova-info.com/ronaldo-do-te-luaje-ndaj-lazios/60%Daily2018-08-24 21:27
https://kosova-info.com/formacionet-me-te-mira-te-guardiolas-dhe-mourinhos-me-lojtaret-qe-kane-punuar/60%Daily2018-08-25 02:27
https://kosova-info.com/sarri-keto-jane-dallimet-e-medha-mes-futbollit-anglez-dhe-atij-italian/60%Daily2018-08-25 02:27
https://kosova-info.com/ja-sa-do-te-kushtonte-sot-ronaldo-ne-tregun-e-transferimeve/60%Daily2018-08-25 02:26
https://kosova-info.com/djali-i-zidanes-largohet-nga-reali-ja-ku-do-ta-vazhdoje-karrieren/60%Daily2018-08-25 02:26
https://kosova-info.com/bayerni-e-nis-me-fitore-mbrojtjen-e-titullit-ne-gjermani/60%Daily2018-08-25 02:26
https://kosova-info.com/bayern-munich-31-hoffenheim-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-08-25 02:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-zvicres-flet-per-here-te-pare-pas-largimit-te-valon-behramit/60%Daily2018-08-25 02:26
https://kosova-info.com/turqit-ne-maqedoni-nuk-e-duan-gjergj-dedajn-ambasador/60%Daily2018-08-25 02:43
https://kosova-info.com/ylli-i-fifty-shades-jamie-dornan-shet-rezidencen-2-4-milioneshe/60%Daily2018-08-25 01:17
https://kosova-info.com/kryemadhi-te-rinjve-ju-jeni-brezi-i-permbysjes-se-diktatures-se-krimit-dhe-te-droges/60%Daily2018-08-25 02:43
https://kosova-info.com/e-gjithe-familja-beckahm-mblidhen-per-te-festuar/60%Daily2018-08-25 01:17
https://kosova-info.com/vazhdojne-zjarret-ne-berlin/60%Daily2018-08-25 02:43
https://kosova-info.com/rita-krenare-qe-nena-e-saj-iu-bashkua-iniciatives-behu-zeri-im/60%Daily2018-08-24 20:34
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-te-dielen-me-reshje-shiu/60%Daily2018-08-25 02:43
https://kosova-info.com/samsung-njofton-smartphonin-e-pare-android-go/60%Daily2018-08-25 21:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-makina-me-spektakulare-qe-kemi-pare-deri-me-tani-foto/60%Daily2018-08-25 21:00
https://kosova-info.com/audi-prezanton-konceptin-e-makinave-elektrike-pb18/60%Daily2018-08-28 09:01
https://kosova-info.com/basha-i-pergjigjet-rames-popullin-nuk-e-kap-dot-sic-ke-kapur-drejtesine/60%Daily2018-08-25 02:43
https://kosova-info.com/pacolli-thote-se-nuk-pi-schwepps-e-turpshme-per-cka-akuzohem/60%Daily2018-08-25 02:43
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-zgjedh-mes-emrave-te-njohur-te-estrades/60%Daily2018-08-24 20:16
https://kosova-info.com/shperthen-deputetja-e-aak-se-kundershtuesit-e-kryeministrit-thote-se-po-lehin/60%Daily2018-08-25 02:43
https://kosova-info.com/ciljeta-mbulohet-per-projektin-e-ri/60%Daily2018-08-24 19:20
https://kosova-info.com/nga-1-janderi-deri-me-sot-181-raste-me-fruth-ne-kosove/60%Daily2018-08-24 21:43
https://kosova-info.com/3-zonat-erogjene-me-te-ndjeshme-tek-meshkujt/60%Daily2018-08-26 02:14
https://kosova-info.com/washington-post-kosova-shtepia-e-shume-te-kthyerve-nga-isis-i-po-bene-perpjekje-qe-te-mos-jete-burim-i-terrorizmit/60%Daily2018-08-24 16:42
https://kosova-info.com/ne-rast-se-e-beni-keto-jane-pozicionet-me-te-mira-te-seksit-ne-makine/60%Daily2018-08-25 21:14
https://kosova-info.com/reagon-isa-mustafa-as-nuk-kam-aplikuar-e-as-nuk-jam-shpallur-veteran-i-luftes-se-uck-se/60%Daily2018-08-24 16:42
https://kosova-info.com/pse-cristiano-ronaldo-zgjedh-gjithmone-fanellen-me-numer-7/60%Daily2018-08-24 16:27
https://kosova-info.com/me-ne-fund-dikush-i-del-ne-mbrojtje-jose-mourinhos/60%Daily2018-08-24 16:27
https://kosova-info.com/hugo-lloris-i-kalon-shtate-ore-ne-qeli-u-kap-duke-vozitur-ne-gjendje-te-dehur/60%Daily2018-08-24 16:27
https://kosova-info.com/zyrtare-loris-karius-largohet-nga-liverpooli-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-08-24 16:27
https://kosova-info.com/zbulohet-emri-i-madh-i-radhes-qe-e-refuzoi-unitedin-kete-vere/60%Daily2018-08-24 16:27
https://kosova-info.com/kush-genjen-alonso-apo-red-bulli/60%Daily2018-08-24 16:26
https://kosova-info.com/sarri-jep-lajmin-e-madh-per-tifozet-e-chelsea/60%Daily2018-08-24 16:26
https://kosova-info.com/plani-i-tuchel-qe-e-bindi-neymarin-te-qendroje-te-psg/60%Daily2018-08-24 16:26
https://kosova-info.com/presidenti-i-atleticos-largimi-i-ronaldos/60%Daily2018-08-24 16:26
https://kosova-info.com/aksident-ne-peje-lendohet-motociklisti/60%Daily2018-08-24 16:42
https://kosova-info.com/edhe-demaliaj-ka-degjuar-se-isa-mustafa-ka-aplikuar-per-statusin-e-veteranit/60%Daily2018-08-24 16:42
https://kosova-info.com/beograd-dy-persona-te-vdekur-ne-biblioteken-kombetare/60%Daily2018-08-24 16:43
https://kosova-info.com/rajoni-i-prishtines-konfiskohen-tri-arme-zjarri-ne-tri-raste-te-ndara/60%Daily2018-08-24 16:43
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-shqetesuar-me-deklaraten-e-bolton-kerkon-mbledhje-urgjente-te-kuvendit/60%Daily2018-08-24 16:43
https://kosova-info.com/tragjedia-e-familjes-shqiptare-ne-kanada-pasi-humb-burrin-dhe-djalin-ne-aksident-gruaja-bie-ne-koma/60%Daily2018-08-24 16:43
https://kosova-info.com/ja-kush-e-mban-oren-e-dores-se-heroit-te-kombit-shkelzen-haradinaj-foto/60%Daily2018-08-24 16:43
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-vjen-sensuale-ne-kete-imazh/60%Daily2018-08-24 15:01
https://kosova-info.com/gjithkush-do-te-kete-syze-te-dhenash/60%Daily2018-08-25 11:00
https://kosova-info.com/kalashnikov-deshiron-ti-beje-konkurence-teslas-me-makinen-e-saj-elektrike/60%Daily2018-08-25 21:00
https://kosova-info.com/veseli-kofi-annan-dha-kontribut-te-cmuar-per-lirine-e-kosoves/60%Daily2018-08-24 11:42
https://kosova-info.com/vrasesit-te-lennonit-i-refuzohet-kerkesa-per-lirim-me-kusht/60%Daily2018-08-24 11:42
https://kosova-info.com/bayern-munich-zbret-cmimin-per-shitjen-e-boateng/60%Daily2018-08-24 11:27
https://kosova-info.com/marchisio-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/emery-e-largoi-futbollistin-e-njohur-te-arsenalit-per-vetem-15-minuta/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/dzeko-ne-top-forme-vjen-kontrata-deri-me-2021/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/lopetegui-zgjedh-perforcimin-e-fundit-ne-real-madrid/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/strootman-ndahet-nga-roma-transferohet-ne-france/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/premtimi-i-vettelit-per-cmimin-e-madh-te-belgjikes/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/ronaldo-dybala-allegri-zbulon-kush-do-ti-ekzekutoje-penalltite-ne-juventus/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/partizani-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-08-24 11:26
https://kosova-info.com/abdixhiku-qeveria-haradinaj-e-dobet/60%Daily2018-08-24 11:43
https://kosova-info.com/nga-1-shtatori-europa-ndalon-llambat-e-vjetra-do-te-shiten-vetem-led/60%Daily2018-08-24 11:43
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-oconnell-me-marreveshje-per-rekrutimin-per-pozita-te-larta-drejtuese/60%Daily2018-08-24 11:44
https://kosova-info.com/varroset-sot-djali-deshmorit-qe-vdiq-tragjikisht-ne-zvicer/60%Daily2018-08-24 11:44
https://kosova-info.com/vuciq-paralajmeron-serbet-per-fundin-e-dialogut-se-shpejti-takohet-me-thacin-dhe-edi-ramen/60%Daily2018-08-24 11:44
https://kosova-info.com/nuk-ka-nivel-te-sigurt-te-konsumimit-te-alkoolit/60%Daily2018-08-25 16:14
https://kosova-info.com/the-economist-shqiptaret-kampione-per-te-konsumuar-kokaine/60%Daily2018-08-24 11:45
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-dhe-eni-koci-shijojne-pushimet-se-bashku/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/prinderit-e-cmendur-te-dua-lipes-shfaqen-me-plot-stil/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-ka-raporte-te-mira-me-vajzen-e-burrit-keshtu-ia-uron-ditelindjen/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/justin-bieber-blen-vile-me-vlere-marramendese-ne-kanada/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-perdorni-me-zbutesin-e-rrobave/60%Daily2018-08-25 16:14
https://kosova-info.com/fjolla-morina-me-ne-fund-zbulon-te-dashurin-misterioz/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-shqiptar-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-apo-elvana-gjata-diona-fona-mahnit-me-pergjigjen/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/rita-mbeshtet-viktimat-e-dhunes-seksuale-ne-kosove-cfare-thote-nena-e-saj/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/seldi-qalliu-dhe-mimoza-shkodra-i-japin-fund-lidhjes/60%Daily2018-08-24 10:16
https://kosova-info.com/fundjava-ne-kosove-kryesisht-me-mot-te-nxehte/60%Daily2018-08-24 06:42
https://kosova-info.com/berat-perdorimi-i-dronint-nga-policia-identifikon-74-shkeles-te-ligjit/60%Daily2018-08-24 06:43
https://kosova-info.com/balotelli-zbulon-arsyen-pse-nuk-u-largua-nga-nice/60%Daily2018-08-24 06:26
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-alcacer-gjen-klubin-e-ri/60%Daily2018-08-24 06:26
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-marca-zgjedh-formacionin-me-te-mire/60%Daily2018-08-24 06:26
https://kosova-info.com/juventus-lazio-lajm-i-keq-per-dybalan/60%Daily2018-08-24 06:26
https://kosova-info.com/ancelotti-cakton-objektivin-e-napolit-ne-serie-a/60%Daily2018-08-24 06:26
https://kosova-info.com/vetem-ne-korrik-mbi-1-milion-te-huaj-vizituan-shqiperine/60%Daily2018-08-24 06:43
https://kosova-info.com/policet-kerkojne-pensione-te-parakohshme-prej-300-eurosh/60%Daily2018-08-24 06:43
https://kosova-info.com/ky-mot-i-pret-ata-qe-nisen-per-fundjave-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-24 06:43
https://kosova-info.com/sot-diell-e-vranesira/60%Daily2018-08-24 06:44
https://kosova-info.com/keshtu-provokohet-nje-hoxhe-sikur-ka-termet-ne-nje-emision-live/60%Daily2018-08-24 06:44
https://kosova-info.com/e-teproni-me-pijen-dhe-deheni-kini-kujdes-sepse-po-rrezikoheni-nga-kjo-semundje/60%Daily2018-08-25 16:14
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsot-ne-kosove-pritet-te-nenshkruhet-nje-marreveshje-e-rendesishme/60%Daily2018-08-24 05:56
https://kosova-info.com/rusia-qasja-shkaterruese-e-shba-se-po-e-bllokon-bashkepunimin/60%Daily2018-08-24 06:44
https://kosova-info.com/shkendija-mposhtet-ne-norvegji-shpreson-per-ndeshjen-e-kthimit/60%Daily2018-08-24 06:27
https://kosova-info.com/trajneri-i-bayernit-i-del-ne-mbrojtje-lewandowskit/60%Daily2018-08-24 06:27
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-david-de-gea/60%Daily2018-08-24 06:27
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-per-tifozet-e-united-dy-lojtare-kthehen-nga-lendimi/60%Daily2018-08-24 06:27
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-monstren-qe-kercenon-lufte-cmimesh-ne-treg/60%Daily2018-08-25 11:00
https://kosova-info.com/haliti-thote-se-ceshtjen-e-veteraneve-nuk-mund-ta-zgjidhe-drejtesia/60%Daily2018-08-24 01:42
https://kosova-info.com/63-mije-trupa-ruse-jane-angazhuar-ne-luftimet-ne-siri/60%Daily2018-08-24 01:42
https://kosova-info.com/ditelindja-e-ermalit-ben-bashke-dafinen-dhe-ledrin/60%Daily2018-08-24 05:16
https://kosova-info.com/shqiperia-ka-perqindjen-me-te-larte-te-perdoruesve-te-kokaines-ne-bote/60%Daily2018-08-24 01:42
https://kosova-info.com/kmdlnj-qytetaret-te-mos-paguajne-humbjet-e-keds-it-te-paditet-zrre/60%Daily2018-08-24 01:43
https://kosova-info.com/ndermarrja-e-prishtines-ne-prag-te-falimentimit-moti-e-tradhtoi-sivjet/60%Daily2018-08-24 01:43
https://kosova-info.com/nuk-bie-shi-fajin-e-ka-volkswagen/60%Daily2018-08-24 01:43
https://kosova-info.com/vushtrri-gruaja-gjuan-me-revole-ne-dasme/60%Daily2018-08-23 21:16
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nene-per-here-te-katert/60%Daily2018-08-24 05:16
https://kosova-info.com/i-ashtuquajturi-udheheqes-i-isis-it-publikon-xhirime-te-reja/60%Daily2018-08-24 01:44
https://kosova-info.com/zjarr-ne-ferizaj-lendohen-dy-zjarrefikes/60%Daily2018-08-24 01:45
https://kosova-info.com/gruaja-thote-se-ky-lloj-i-mashkullit-i-jep-orgazmave-me-te-nxehta-me-intensive-a-jeni-dakord/60%Daily2018-08-25 11:14
https://kosova-info.com/komentuesja-tallet-keq-me-zanfinen-kjo-eshte-pergjigja-epike-e-kengetares/60%Daily2018-08-24 05:16
https://kosova-info.com/sqarohet-valon-tolaj-per-taksen-ndaj-atyre-qe-skane-luftuar-i-con-selam-abdixhikut/60%Daily2018-08-23 20:42
https://kosova-info.com/dy-shqiptare-te-vdekur-ne-aksidentin-ne-kanade/60%Daily2018-08-23 20:42
https://kosova-info.com/vlera-marramendese-e-rezervisteve-te-barces-realit-e-atleticos/60%Daily2018-08-23 20:26
https://kosova-info.com/rosenborg-me-nje-dy-golesh-te-shpejte-ndaj-shkendijes/60%Daily2018-08-23 20:26
https://kosova-info.com/patrick-kluivert-ja-pse-isha-kunder-transferimit-te-djalit-tim-te-man-united/60%Daily2018-08-23 20:26
https://kosova-info.com/rosenborg-e-trefishon-epersine-ndaj-shkendijes/60%Daily2018-08-23 20:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-seanca-e-pare-stervitore-e-usain-bolt-ne-australi/60%Daily2018-08-24 01:26
https://kosova-info.com/psg-afer-marreveshjes-me-yllin-e-tottenham/60%Daily2018-08-24 01:26
https://kosova-info.com/real-madrid-me-vendim-te-papritur-e-rikthen-ne-skuader-rodriguezin/60%Daily2018-08-24 01:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-plani-i-real-madrid-per-vinicius-jr/60%Daily2018-08-24 01:26
https://kosova-info.com/sam-smith-e-perkrah-era-istrefin-ndan-me-ndjekesit-kengen-bon-bon-te-saj/60%Daily2018-08-24 05:16
https://kosova-info.com/opozita-nuk-i-ka-votat-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-08-23 20:42
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-bashkohet-ne-thirrjen-e-psd-se-kuvendi-duhet-te-mblidhet-sa-me-shpejt/60%Daily2018-08-23 20:43
https://kosova-info.com/fillon-festa-e-ermal-fejzullahut-surprizohet-nga-koleget/60%Daily2018-08-24 05:16
https://kosova-info.com/pacolli-nderohet-me-doctor-honoris-causa-ne-tajlande/60%Daily2018-08-23 20:43
https://kosova-info.com/edhe-kesaj-radhe-luana-nuk-heziton-te-shfaqet-joshese-fokus-ka-gjoksin/60%Daily2018-08-23 19:45
https://kosova-info.com/edhe-kesaj-radhe-luana-nuk-heziton-te-shfaqet-joshese-fokus-ka-gjoksin-2/60%Daily2018-08-23 19:45
https://kosova-info.com/kfor-dhe-ushtria-e-serbise-diskutojne-per-sigurine-ne-kosove/60%Daily2018-08-23 20:43
https://kosova-info.com/nje-26-vjecar-nga-prizreni-gjendet-i-vdekur-ne-pishine/60%Daily2018-08-23 20:43
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-neser-ne-komunat-e-kosoves/60%Daily2018-08-23 20:44
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-prokurorit-blakaj-na-more-ne-qafe-o-elez/60%Daily2018-08-23 20:44
https://kosova-info.com/vdes-kitaristi-i-njohur-amerikan/60%Daily2018-08-23 19:15
https://kosova-info.com/opel-prezanton-gt-x-experimental/60%Daily2018-08-24 15:00
https://kosova-info.com/rusia-prezanton-nje-robot-luftarak-kater-metersh/60%Daily2018-08-24 20:00
https://kosova-info.com/vetura-audi-qe-riparohet-vete-ne-rast-aksidenti/60%Daily2018-08-25 06:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-makina-me-e-fuqishme-ne-bote-foto/60%Daily2018-08-25 11:00
https://kosova-info.com/50-cent-pelqen-albumin-e-ri-te-nicki-minajt-keshtu-e-quan-ate/60%Daily2018-08-23 17:59
https://kosova-info.com/pozicioni-me-i-veshtire-shumica-e-njerezve-kane-frike-ta-provojne-kete-pozicion/60%Daily2018-08-25 06:14
https://kosova-info.com/arrestohet-komandanti-i-levizjes-cetnike-ne-serbi/60%Daily2018-08-23 15:42
https://kosova-info.com/be-kunder-shba-ve-akordon-18-milione-euro-ndihme-per-iranin/60%Daily2018-08-23 15:42
https://kosova-info.com/zyrtare-ndeshja-e-kosoves-me-ishujt-faroe-zhvillohet-ne-prishtine/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/keita-e-ka-nje-mesazh-per-juventusin/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/kaka-e-jep-lajmin-e-madh-per-milanin/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/ministria-e-sportit-prishtina-drenica-luhet-ne-fadil-vokrri-uefa-ka-lajme-pozitive-per-pranim/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/deshtoi-totalisht-te-feronikeli-starova-prane-shkarkimit/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/pritej-transferim-i-madh-reali-deshperon-tifozet-me-sulmuesin-qe-ka-zgjedhur/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/real-madridi-ben-hapin-e-madh-per-transferimin-e-neymar/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/deshtoi-te-barcelona-alcacer-transferohet-te-klubi-i-njohur-evropian/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/nainggolan-gezon-tifozet-e-interit/60%Daily2018-08-23 15:26
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-mban-tryeze-me-partite-politike-injorohet-nga-pdk-ja/60%Daily2018-08-23 15:43
https://kosova-info.com/shqiptaret-te-gjashtet-ne-bote-per-duhanpirjen/60%Daily2018-08-23 15:43
https://kosova-info.com/limaj-per-blakajn-askush-smund-te-ike-nga-detyra-qe-e-ka-marre-vullnetarisht/60%Daily2018-08-23 15:43
https://kosova-info.com/gruaja-grushtohet-publikisht-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-08-23 15:44
https://kosova-info.com/be-kunder-shba-ve-akordon-18-milione-euro-ndihme-per-iranin-2/60%Daily2018-08-23 15:44
https://kosova-info.com/termetet-vijojne-te-godasin-shqiperine-2/60%Daily2018-08-23 15:45
https://kosova-info.com/be-kunder-shba-ve-akordon-18-milione-euro-ndihme-per-iranin-3/60%Daily2018-08-23 15:45
https://kosova-info.com/alexa-e-amazones-i-shnderron-klientet-e-bordellit-ne-yjet-pornografike/60%Daily2018-08-25 06:14
https://kosova-info.com/volkswageni-po-ben-gati-golfin-me-te-shpejte-ndonjehere/60%Daily2018-08-24 10:00
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-ne-test-smartphoni-me-i-mire-i-samsung-deri-me-tani/60%Daily2018-08-24 15:00
https://kosova-info.com/edhe-adoleshentet-tani-pranojne-se-ne-jemi-shume-te-varur-nga-telefonat-tane/60%Daily2018-08-25 06:14
https://kosova-info.com/sa-shume-eshte-rritur-djali-i-adelina-ismailit/60%Daily2018-08-23 14:15
https://kosova-info.com/demi-rose-ne-pushime-publikohen-fotografite-qe-po-dridhin-rrjetin/60%Daily2018-08-23 14:16
https://kosova-info.com/enca-i-ka-dy-projekte-gati-fansat-vendosin-cili-do-te-publikohet-sot/60%Daily2018-08-23 14:16
https://kosova-info.com/ghetto-geasy-reperi-i-luksit-sandalet-e-tij-gati-1000-euro/60%Daily2018-08-23 12:47
https://kosova-info.com/zanzibari-ishull-i-melmesave-reres-se-bardhe-dhe-oqeanit-te-kalter-si-qielli/60%Daily2018-08-24 15:14
https://kosova-info.com/keto-shtete-kane-rastet-me-serioze-te-virusit-te-nilit/60%Daily2018-08-24 15:14
https://kosova-info.com/degjohen-dy-deshmite-e-eksperteve-lidhur-me-vrasjen-e-vitit-2017-ne-rahovec/60%Daily2018-08-23 10:42
https://kosova-info.com/bosnja-perballet-me-fluks-te-migranteve/60%Daily2018-08-23 10:42
https://kosova-info.com/zbulohet-sekreti-kjo-i-ndodhi-real-madridit-pasi-dergoi-oferte-per-salah/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/plani-i-lazios-per-ta-ndalur-ronaldon/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/vendimi-i-candrevas-e-befason-interin/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-problemin-kryesor-ne-man-city/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/shkendija-prane-historise-ne-oren-2045-sfidon-rosenborgun/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/oferte-e-re-nga-paris-saint-germain-per-blerjen-e-rakiticit/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-milanit-per-derbin-kunder-napolit/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/probleme-per-simeonen-vitolo-mungon-2-muaj/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-nenshkruan-milinkovic-savic/60%Daily2018-08-23 10:26
https://kosova-info.com/humb-jeten-tragjikisht-ne-zvicer-djali-i-deshmorit-blerim-zuqaku-nga-vushtrria/60%Daily2018-08-23 10:42
https://kosova-info.com/ibrahim-rugova-ne-vitin-1994-ndarje-te-kosoves-jo-kembime-territoresh-po/60%Daily2018-08-23 10:42
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-nga-perplasja-e-trenave-ne-bosnje-video/60%Daily2018-08-23 10:42
https://kosova-info.com/qielli-ne-flake-mes-kanadase-dhe-shba-ve/60%Daily2018-08-23 10:43
https://kosova-info.com/sulm-terrorist-ne-paris-dy-te-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/60%Daily2018-08-23 10:44
https://kosova-info.com/shtrengojini-gishtat-e-dores-per-pese-minuta-ja-rezultati/60%Daily2018-08-24 10:14
https://kosova-info.com/shtrengojini-gishtat-e-dores-per-pese-minuta-ja-rezultati-2/60%Daily2018-08-24 05:13
https://kosova-info.com/menaxheri-i-swiss-diamond-perzgjidhet-drejtor-i-bordit-ne-ndermarrjen-komunale-ku-aksionar-eshte-selim-pacolli/60%Daily2018-08-23 10:44
https://kosova-info.com/janar-korrik-116-te-vdekur-ne-aksidente-rrugore-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-23 10:45
https://kosova-info.com/ermali-fejzullahu-befasohet-per-ditelindje/60%Daily2018-08-23 09:14
https://kosova-info.com/rusia-tregon-raketat-armet-avionet-e-rinj-luftarake-dhe-tanket-foto/60%Daily2018-08-23 19:00
https://kosova-info.com/google-incognito-nuk-eshte-aq-private-sa-keni-menduar/60%Daily2018-08-24 10:00
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-sot-feston-ditelindjen/60%Daily2018-08-23 09:14
https://kosova-info.com/fshihet-nga-youtube-kenga-qe-naser-berisha-e-publikoi-dje/60%Daily2018-08-23 09:14
https://kosova-info.com/tayna-dhe-lamar-behen-shoqe-si-do-te-reagoj-fifi/60%Daily2018-08-23 09:14
https://kosova-info.com/lerini-femijet-qe-te-ecin-zbathur-me-shpesh-eshte-e-mrekullueshme-per-trurin/60%Daily2018-08-24 05:13
https://kosova-info.com/greta-koci-zbulon-sekretin-e-linjave-perfekte-trupore/60%Daily2018-08-23 06:31
https://kosova-info.com/ministri-gashi-do-te-marr-pjese-ne-tryezen-per-dhunen-ne-familje-ne-gjakove/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/e-paraqiten-te-zhdukur-ja-kush-eshte-coentrao/60%Daily2018-08-23 05:25
https://kosova-info.com/tare-cakton-objektivin-e-lazios-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-23 05:25
https://kosova-info.com/ronaldo-u-largua-nga-reali-per-faj-te-neymar/60%Daily2018-08-23 00:26
https://kosova-info.com/krahasimi-messi-ronaldo-deklarate-e-papritur-nga-valverde/60%Daily2018-08-23 00:26
https://kosova-info.com/lewandowski-thyen-heshtjen-kjo-do-te-jete-skuadra-ime-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-23 05:26
https://kosova-info.com/nga-marchisio-te-yaya-toure-ja-top-10-futbollistet-qe-mund-te-merren-falas/60%Daily2018-08-23 05:26
https://kosova-info.com/kante-e-merr-vendimin-e-madh-ia-kthen-pergjigjen-psg-se/60%Daily2018-08-23 05:26
https://kosova-info.com/juventus-lazio-ne-fundjave-shikoni-cfare-po-pergatite-strakosha-per-ronaldon/60%Daily2018-08-23 05:26
https://kosova-info.com/deschamps-gati-te-denoncoje-shokun-e-tij-kampion-bote-per-shkak-te-benzema/60%Daily2018-08-23 05:26
https://kosova-info.com/ajaxi-psv-dhe-aek-u-drejt-fazes-se-grupeve-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-08-23 05:26
https://kosova-info.com/martial-nderron-mendje-ky-eshte-vendimi-perfundimtar-per-te-ardhmen/60%Daily2018-08-23 05:26
https://kosova-info.com/data-e-leshimit-te-iphone-2018/60%Daily2018-08-23 14:00
https://kosova-info.com/festa-madheshtore-e-dua-lipes-vazhdon-ende-dukagjini-sjell-portretin-familjar/60%Daily2018-08-22 21:59
https://kosova-info.com/festa-madheshtore-e-dua-lipes-vazhdon-ende-dukagjini-sjell-portretin-familjar-2/60%Daily2018-08-22 21:59
https://kosova-info.com/ndihmesi-i-kryeministrit-ukrainas-akuzohet-se-ka-spiunuar-per-rusine/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/ekstradohet-drejt-norvegjise-trafikanti-i-droges-i-denuar-me-10-vjet-burg/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/vetehelmoet-me-ilace-20-vjecarja-ne-lezhe/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/dy-gra-vriten-me-thike-ne-nje-restorant-ne-belgjike/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/mustafa-lugina-nuk-do-te-heqe-dore-nga-bashkimi-me-kosoven/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/kombinoni-keto-ushqime-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2018-08-23 19:13
https://kosova-info.com/si-u-mbyll-pa-shkuar-ne-gjykate-lenda-e-djalit-te-nje-prokurori-te-kapur-me-droge/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/burrat-me-kete-madhesi-te-penisit-i-japin-femrave-orgazmat-me-te-medha-zbulon-studimi-shkencor/60%Daily2018-08-23 14:14
https://kosova-info.com/tirane-studiuesit-komentojne-nostalgjite-e-diktatures-dhe-ndikimin-tek-e-sotmja-e-shoqerise/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/schneider-jam-impresionuar-nga-rezultatet-e-shqiperise-ne-luften-kunder-krimit/60%Daily2018-08-23 05:42
https://kosova-info.com/nato-deklarata-thumbuese-ndaj-putinit-per-dislokimin-e-trupave/60%Daily2018-08-23 00:42
https://kosova-info.com/njerezit-qe-fantazojne-per-kete-kane-jete-me-te-mire-seksuale-zbulon-studimi-shkencor/60%Daily2018-08-23 14:14
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-gjerman-europa-te-behet-e-pavarur-nga-shba/60%Daily2018-08-22 19:42
https://kosova-info.com/lingard-a-je-normal-shikoni-cfare-femre-ka-tradhtuar-anglezi/60%Daily2018-08-22 19:26
https://kosova-info.com/pas-fitores-ndaj-arsenalit-hazard-ia-jep-nje-lajm-te-keq-chelseat/60%Daily2018-08-22 19:26
https://kosova-info.com/shqiperia-rremben-futbollistin-kosovar/60%Daily2018-08-22 19:26
https://kosova-info.com/spalletti-e-injoron-shikoni-si-i-pergjigjet-candreva/60%Daily2018-08-22 19:25
https://kosova-info.com/rrefimi-trondites-babai-vrau-nenen-time-si-shenje-sakrifice-kam-bere-seks-me-motren-time/60%Daily2018-08-22 19:25
https://kosova-info.com/zyrtare-kampioni-i-kosoves-nuk-ndalet-e-transferon-edhe-nje-futbollist-te-huaj/60%Daily2018-08-22 19:25
https://kosova-info.com/renia-drastike-e-yaya-toure-refuzon-ta-transferoje-edhe-klubi-modest/60%Daily2018-08-22 19:25
https://kosova-info.com/rabiot-ia-jep-lajmin-e-madh-barcelones/60%Daily2018-08-22 19:25
https://kosova-info.com/gjilani-heq-dore-nga-ankesa-ne-ffk-ndeshja-ndaj-prishtines-do-te-luhet/60%Daily2018-08-22 19:25
https://kosova-info.com/mijera-lodra-largohen-nga-tregu-video/60%Daily2018-08-22 19:42
https://kosova-info.com/asgjesohen-produkte-me-afat-te-skaduar-ne-ferizaj/60%Daily2018-08-22 19:42
https://kosova-info.com/gjermania-synon-presidencen-e-komisionit-evropian/60%Daily2018-08-22 19:42
https://kosova-info.com/trump-vjell-vrer-pasi-ish-bashkepunetoret-e-ngushte-te-tij-shpallen-fajtore-per-mashtrime/60%Daily2018-08-22 19:42
https://kosova-info.com/haradinaj-ti-kerkoje-falje-publike-blakajt-deklarata-precedent-i-rrezikshem/60%Daily2018-08-22 19:43
https://kosova-info.com/kelmendi-thirrje-lidereve-politik-zgjohuni-sa-nuk-eshte-teper-vone/60%Daily2018-08-22 19:43
https://kosova-info.com/debati-i-pa-nevojshem-publik-per-dialogun/60%Daily2018-08-22 19:43
https://kosova-info.com/nje-ndihmes-i-kryeministrit-ukrainas-akuzohet-se-ka-spiunuar-per-rusine/60%Daily2018-08-22 19:43
https://kosova-info.com/me-ne-fund-zbulohet-e-dashura-e-gent-fatalit/60%Daily2018-08-22 17:33
https://kosova-info.com/qyteti-qe-ka-legalizuar-seksin-ne-vende-publike/60%Daily2018-08-23 09:13
https://kosova-info.com/zbulohet-burrat-me-kete-tipar-personaliteti-jane-me-te-mire-ne-shtrat/60%Daily2018-08-23 09:13
https://kosova-info.com/zbulohet-pozita-me-intime-e-seksit-60-e-grave-thone-se-eshte-favorite-e-tyre/60%Daily2018-08-23 09:13
https://kosova-info.com/vaji-i-kokosit-ekspertet-nje-helm-i-paster/60%Daily2018-08-23 09:13
https://kosova-info.com/femijet-ne-kosove-me-leternjoftim-qe-nga-lindja/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/aksidenti-ku-vdiq-gruaja-shtatzene-policia-arreston-drejtuesin-e-benzit/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/la-liga-me-nje-rregull-qesharake-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-22 14:26
https://kosova-info.com/tare-ka-nje-lajm-te-keq-per-ronaldon/60%Daily2018-08-22 14:26
https://kosova-info.com/henry-ne-bisedime-me-klubin-e-njohur-evropian/60%Daily2018-08-22 14:26
https://kosova-info.com/kaka-ky-eshte-ekipi-me-i-forte-ne-serie-a/60%Daily2018-08-22 14:26
https://kosova-info.com/e-pazakonte-lojtaret-demshperblejne-tifozet-pas-humbjes-6-0/60%Daily2018-08-22 14:26
https://kosova-info.com/rikthimi-i-eros-grezdes-dua-te-jem-sa-me-pare-gati-per-shqiperine/60%Daily2018-08-22 14:26
https://kosova-info.com/psg-ne-telashe-real-madrid-mund-ta-transferoje-mbappen/60%Daily2018-08-22 14:26
https://kosova-info.com/milinkovic-savic-real-madrid-lajmi-i-fundit-nga-zedhenesi-i-lazios/60%Daily2018-08-22 14:25
https://kosova-info.com/demtimi-me-i-cuditshem-i-historise-flet-ylli-i-ufc-mu-ndane-bt-ne-dysh/60%Daily2018-08-22 14:25
https://kosova-info.com/jo-vetem-gaz-rus-merkel-kerkon-alternativa-furnizimi-ne-azerbajxhan/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/te-enjten-faza-e-peste-e-dezinsektimit-ne-prishtine/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/haradinaj-thaci-nuk-e-ka-besimin-tim-per-korrigjimin-e-kufirit-me-serbine/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/sa-perfitojne-prinderit-per-femijet-ne-gjermani/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/ovl-uck-kerkojme-nga-prokuroria-qe-ti-shkoje-deri-ne-fund-hetimit-te-listave-te-veteraneve/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/keshilli-prokurorial-i-pergjigjet-blakajt-lidhur-me-pretendimet-per-ndikim-ne-rastet-gjyqesore/60%Daily2018-08-22 14:42
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-sa-shpesh-duhet-te-keni-marredhenie-seksuale-do-tju-habise/60%Daily2018-08-23 09:13
https://kosova-info.com/nicole-kidman-transformohet-per-rolin-e-ri/60%Daily2018-08-22 13:13
https://kosova-info.com/reshel-sapo-publikoi-videon-me-hot-te-cilen-duhet-te-jeni-te-forte-prej-zemre-per-ta-shikuar/60%Daily2018-08-22 12:45
https://kosova-info.com/perforconi-seksin-tuaj-kjo-birre-eshte-prodhuar-shkencerisht-per-tju-bere-me-te-mire-ne-shtrat/60%Daily2018-08-23 04:13
https://kosova-info.com/konsumi-i-alkoolit-cfare-mund-ti-beje-shendetit-tuaj/60%Daily2018-08-22 18:13
https://kosova-info.com/real-madrid-transferoi-courtois-navas-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-08-22 09:26
https://kosova-info.com/guardiola-tashme-ne-telashe-te-man-city/60%Daily2018-08-22 09:26
https://kosova-info.com/inter-ndryshon-formacionin-ndaj-torinos/60%Daily2018-08-22 09:26
https://kosova-info.com/atletico-madrid-e-real-madrid-kerkojne-alonson-vjen-vendimi-nga-chelsea/60%Daily2018-08-22 09:26
https://kosova-info.com/haradinaj-i-ovl-uck-se-i-reagon-ashper-sylejman-selimit-per-numrin-e-veteraneve/60%Daily2018-08-22 09:42
https://kosova-info.com/policia-hyn-ne-fushe-dhe-arreston-futbollistin-gjate-ndeshjes-ngjarja-shokon-tifozet/60%Daily2018-08-22 09:26
https://kosova-info.com/letra-e-lamtumires-se-marchisios-nga-juventus/60%Daily2018-08-22 09:25
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-eshte-trofeu-qe-dua-ta-fitoj-me-juventusin/60%Daily2018-08-22 09:25
https://kosova-info.com/lewandowski-shpjegon-pse-kerkoi-largimin-nga-bayern-munich/60%Daily2018-08-22 09:25
https://kosova-info.com/marchisio-mbetet-ne-serie-a-ka-oferte-nga-rivali-i-juventusit/60%Daily2018-08-22 09:25
https://kosova-info.com/thaci-kujton-ish-kryeministrin-rexhepi-krenare-qe-kosova-ka-dhene-nje-profil-politikani-si-rexhepi/60%Daily2018-08-22 09:42
https://kosova-info.com/ne-diten-e-pare-te-kurban-bajramit-ndodhen-70-aksidente-rrugore/60%Daily2018-08-22 09:42
https://kosova-info.com/a-do-te-perhapet-kriza-e-lires-turke-2/60%Daily2018-08-22 09:42
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-rrogen-e-deputetit-ua-jep-familjeve-ne-suhareke-dhe-nexhmije-pagarushes/60%Daily2018-08-22 09:15
https://kosova-info.com/grimeri-shqiptar-dhe-kim-k-lyejne-gruan-e-vdekur/60%Daily2018-08-22 08:13
https://kosova-info.com/si-te-heqesh-rrudhat-nga-rrobat-pa-hekur/60%Daily2018-08-22 18:13
https://kosova-info.com/pasi-u-pajtua-me-bashkeshorten-dhe-i-lindi-djali-agon-amiga-thote-se-eshte-shume-i-lumtur/60%Daily2018-08-22 08:13
https://kosova-info.com/rreziku-qe-vjen-nga-nishanet-gjate-veres/60%Daily2018-08-22 18:13
https://kosova-info.com/nga-festa-e-ditelindjes-se-dua-lipes/60%Daily2018-08-22 08:14
https://kosova-info.com/dua-lipa-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi/60%Daily2018-08-22 08:14
https://kosova-info.com/mediat-kroate-publikojne-imazhet-me-pulle-te-kuqe-te-bleona-qeretit/60%Daily2018-08-22 08:14
https://kosova-info.com/nissan-investon-900-milione-dollare-ne-fabriken-e-re-ne-kine/60%Daily2018-08-23 14:00
https://kosova-info.com/te-barcelona-eshte-rezervist-cillessen-kalon-te-top-klubi-evropian/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/seedorf-i-hekurt-rregulli-i-trajnerit-te-njohur-ben-buje-ne-internet/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/ramsey-arsenal-zhvillimet-e-fundit-rreth-kontrates/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ronaldo-ishte-shume-prane-milanit-sivjet-ja-pse-deshtoi-transferimi/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/vrapimi-i-gjyqtarit-te-premierliges-behet-hit-ne-internet-ja-pse/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/perzgjedhesi-i-argjentines-flet-per-mos-grumbullimin-e-messit-ne-kombetare/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/arrestohet-tifozi-i-prishtines-qe-sulmoi-skifterat-dje/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/celina-asiston-dhe-e-feston-golin-ne-menyre-te-shfrenuar/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/ibrahimovic-prane-falimentimit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-08-22 04:25
https://kosova-info.com/gjermania-vendi-qe-po-ofron-pune-per-emigrantet/60%Daily2018-08-22 04:41
https://kosova-info.com/geti-uron-bajramin-zoti-ju-ruajt/60%Daily2018-08-21 21:59
https://kosova-info.com/geti-uron-bajramin-zoti-ju-ruajt-2/60%Daily2018-08-21 21:59
https://kosova-info.com/geti-uron-bajramin-zoti-ju-ruajt-3/60%Daily2018-08-21 21:59
https://kosova-info.com/apple-heq-nga-kina-25-000-aplikacione-te-jashteligjshme-2/60%Daily2018-08-23 08:59
https://kosova-info.com/microsoft-ndal-sulmin-kibernetik-te-hackerave-ruse/60%Daily2018-08-23 14:00
https://kosova-info.com/apple-heq-nga-kina-25-000-aplikacione-te-jashteligjshme/60%Daily2018-08-23 14:00
https://kosova-info.com/haxhileret-shqiptare-jane-shendosh-e-mire-ne-meke/60%Daily2018-08-22 04:41
https://kosova-info.com/peje-vellai-rrahe-vellane/60%Daily2018-08-22 04:41
https://kosova-info.com/kompanite-e-sigurimeve-nuk-ngopen-me-para-dalin-me-nje-ide-te-re-per-zhvatjen-e-qytetareve/60%Daily2018-08-22 04:42
https://kosova-info.com/neser-temperatura-deri-ne-32-grade/60%Daily2018-08-22 04:42
https://kosova-info.com/nderrohet-mbulesa-e-qabese-u-perdoren-700-kg-mendafsh-dhe-120-kg-fije-ari/60%Daily2018-08-22 04:42
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-zgjidhja-me-pak-e-keqe-per-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2018-08-22 04:42
https://kosova-info.com/arrestohet-kapadaiai-pejes/60%Daily2018-08-22 04:42
https://kosova-info.com/me-shume-se-dhjete-te-vdekur-pas-vershimeve-ne-jug-te-italise/60%Daily2018-08-22 04:42
https://kosova-info.com/lengu-i-domates-ndihmon-trupin-qe-ta-luftoje-kolesterolin/60%Daily2018-08-22 13:12
https://kosova-info.com/humbja-ne-peshe-ja-nje-menu-per-gjithe-javen/60%Daily2018-08-22 13:13
https://kosova-info.com/pak-kosovare-nisen-per-shqiperi-ne-diten-e-bajramit/60%Daily2018-08-21 18:41
https://kosova-info.com/talenti-i-atleticos-beri-me-shume-driblime-ne-18-minuta-se-e-gjithe-skuadra-e-valencias/60%Daily2018-08-21 18:25
https://kosova-info.com/icardi-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-paga-7-milione-euro-ne-sezon/60%Daily2018-08-21 18:25
https://kosova-info.com/nainggolan-cmend-interin-kapet-ne-diskoteke-ne-mesnate-derisa-ska-debutuar-ende-per-shkak-te-lendimit/60%Daily2018-08-21 18:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-rekordi-epik-i-milner-me-liverpoolin/60%Daily2018-08-21 18:25
https://kosova-info.com/molliqaj-reagon-pas-letres-se-prokurorit-qe-po-hetonte-veteranet-mashtrues/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/lura-aty-ku-myslimane-dhe-te-krishtere-kremtojne-bashke-festat-e-besimit-video/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/dy-terroriste-te-pkk-se-u-neutralizuan-ne-turqi/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/a-do-te-perhapet-kriza-e-lires-turke/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/nje-ligjvenes-gjerman-nuk-lejohet-qe-te-vizitoje-azerbajxhanin/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/mpb-ska-kolona-ne-kufi-pritje-me-te-gjata-ne-merdare/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/tri-gabimet-e-perditshme-qe-bejme-ne-dush-dhe-qe-demtojne-rende-elasticitetin-e-lekures/60%Daily2018-08-22 13:13
https://kosova-info.com/qorrolli-kerkon-veting-thote-se-sistemi-juridik-kosovar-ka-probleme-sistemike/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/ldk-ne-shtator-nisim-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-08-21 18:42
https://kosova-info.com/e-zhveshur-teresisht-ne-pishine-feston-bajramin-morena-taraku/60%Daily2018-08-21 17:04
https://kosova-info.com/as-iphone-e-as-samsung-a-e-dini-cili-eshte-celulari-me-i-mire-i-vitit-2018/60%Daily2018-08-23 08:59
https://kosova-info.com/rikthehet-vetura-legjendare-e-james-bondit/60%Daily2018-08-23 08:59
https://kosova-info.com/ja-pse-uji-i-detit-eshte-i-mire-per-shendetin/60%Daily2018-08-22 13:13
https://kosova-info.com/zgjoheni-ne-mes-te-nates-dhe-i-ndjeni-gjymtyret-e-mpira-ja-cdo-te-thote-per-shendetin/60%Daily2018-08-22 13:13
https://kosova-info.com/testi-i-thjeshte-per-vetem-pese-minuta-zbulon-gjendjen-tuaj-shendetesore/60%Daily2018-08-22 08:12
https://kosova-info.com/plakja-e-lekures-gabimi-ne-plazh-qe-po-ju-kushton-shtrenjte/60%Daily2018-08-22 08:12
https://kosova-info.com/henry-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-08-21 13:27
https://kosova-info.com/lendim-i-rende-i-yllit-te-kombetares-shqiptare-mungon-6-muaj/60%Daily2018-08-21 13:27
https://kosova-info.com/saranda-3-ore-pa-drita-turistet-italiane-bllokohen-ne-ashensor/60%Daily2018-08-21 13:41
https://kosova-info.com/gjimshiti-zbulon-objektivin-e-sezonit-te-atalanta/60%Daily2018-08-21 13:27
https://kosova-info.com/dorezohet-gary-neville-vesh-fanellen-e-xherdan-shaqirit/60%Daily2018-08-21 13:26
https://kosova-info.com/me-fat-kurban-bajrami-nga-xherdan-shaqiri/60%Daily2018-08-21 13:26
https://kosova-info.com/juventus-prezanton-super-fanellen-e-dyte-te-sezonit-2018-19/60%Daily2018-08-21 13:26
https://kosova-info.com/ia-kritikojne-pogban-shperthen-raiola/60%Daily2018-08-21 13:25
https://kosova-info.com/allan-ngacmon-ronaldon-kjo-nuk-do-te-ndodhe-ne-serie-a/60%Daily2018-08-21 13:25
https://kosova-info.com/bolt-fillon-aventuren-si-futbollist-ne-australi/60%Daily2018-08-21 13:25
https://kosova-info.com/okb-ne-pritje-te-qasjes-efektive-ne-mianmar/60%Daily2018-08-21 13:41
https://kosova-info.com/sherojeni-anemine-dhe-nxirrni-tepricen-e-lengjeve-nga-organizmi-pergatitni-leng-sherues/60%Daily2018-08-22 03:12
https://kosova-info.com/zaev-per-kurban-bajram-ju-porosis-qe-ta-perkedhelni-te-miren-e-dallimeve/60%Daily2018-08-21 13:41
https://kosova-info.com/ofensiva-diplomatike-e-vuciqit-cfare-do-te-kerkoje-me-11-nentor-nga-trump-dhe-macron/60%Daily2018-08-21 13:41
https://kosova-info.com/kreret-e-gjilanit-vizitojne-keshillin-e-bashkesise-islame-per-tua-uruar-kurban-bajramin/60%Daily2018-08-21 13:42
https://kosova-info.com/qytetaret-ankohen-per-grumbujt-e-mbeturinave-ne-peje-foto/60%Daily2018-08-21 13:42
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-urojne-me-nje-video-te-vecante/60%Daily2018-08-21 12:13
https://kosova-info.com/veseli-ne-familjen-e-adem-demacit-per-festen-e-bajramit/60%Daily2018-08-21 13:42
https://kosova-info.com/aeroplani-me-i-madh-ne-bote-gati-te-pushtoje-qiellin/60%Daily2018-08-23 03:59
https://kosova-info.com/google-tregon-cili-qytet-eshte-qendra-e-botes-nuk-do-ta-besoni-per-cilin-vend-behet-fjale/60%Daily2018-08-23 03:59
https://kosova-info.com/per-bizneset-vetem-regjistrimi-eshte-i-lehte/60%Daily2018-08-21 13:42
https://kosova-info.com/pas-fitores-se-rites-nena-e-saj-shqiponja-ime/60%Daily2018-08-21 11:35
https://kosova-info.com/rreth-1-milion-shqiptare-nuk-lexuan-asnje-liber-vitin-e-shkuar/60%Daily2018-08-21 13:42
https://kosova-info.com/niseni-diten-me-banane-dhe-mjalte/60%Daily2018-08-22 03:12
https://kosova-info.com/oferta-e-fundit-e-barcelones-per-rabiot/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/zyrtare-balotelli-befason-me-klubin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-draxler-kthehet-ne-bundeslige/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/pogba-largohet-ne-janar-ky-do-te-jete-klubi-i-ri/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/nese-nuk-ndodh-kjo-hazard-largohet-nga-chelsea/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/kater-lojtaret-qe-zhgenjyen-ne-javen-e-pare-te-serie-a/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/barcelona-cakton-cmimin-per-shitjen-e-rakiticit-ne-psg/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/vendimi-nga-emery-e-largon-ramseyn-nga-arsenal/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/rriten-gjobat-ne-trafik-ulen-vdekjet-ne-aksidente/60%Daily2018-08-21 08:41
https://kosova-info.com/kurti-per-kurban-bajram-begatia-e-mireqenia-duhet-te-jene-e-drejte-per-te-gjithe/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/70-femije-kerkojne-lemosh-neper-rruget-e-prishtines/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/urimi-i-agim-aliut-per-festen-e-bajramit/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/jo-e-parendesishme/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-ndjenja-e-solidaritetit-e-te-qenit-bashke-na-shoqerofte-edhe-me-tutje/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kosova-eshte-dhe-do-te-mbetet-tolerante-ndaj-besimeve/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/pacolli-uron-qytetaret-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/ne-shale-te-bajgores-myslimanet-vazhdojne-traditen-e-faljes-me-plis/60%Daily2018-08-21 08:42
https://kosova-info.com/seminari-mundesi-e-mire-per-te-mesuar-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/rita-ora-shperblehet-me-cmim-ne-mtv-vma-2018/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/cka-ka-zakonisht-ne-tryeze-per-bajram/60%Daily2018-08-21 17:12
https://kosova-info.com/sa-i-frikshem-duket-formacioni-me-i-shtrenjte-i-premierliges/60%Daily2018-08-21 03:25
https://kosova-info.com/barcelona-i-vendos-klauzole-marramendese-busquetsit/60%Daily2018-08-21 03:25
https://kosova-info.com/ejupi-kjo-eshte-papergjegjesi-duhej-te-na-njoftonin-24-ore-me-heret-per-shtyrjen-e-ndeshjes/60%Daily2018-08-21 03:25
https://kosova-info.com/penallti-per-liverpoolin-shikoni-cfare-ka-bere-milner/60%Daily2018-08-21 03:25
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-derbin-valencia-ateltico-madrid/60%Daily2018-08-21 03:25
https://kosova-info.com/vjen-fitorja-e-dyte-per-liverpoolin/60%Daily2018-08-21 03:25
https://kosova-info.com/crystal-palace-0-2-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-08-21 03:25
https://kosova-info.com/tifozet-e-liverpoolit-te-befasuar-me-klubin-per-vendimin-e-karius/60%Daily2018-08-21 03:24
https://kosova-info.com/pese-lojtaret-per-te-cilet-barcelona-duhet-te-gjeje-zgjidhje-para-31-gushtit/60%Daily2018-08-21 08:25
https://kosova-info.com/gold-ag-tregon-per-fansat-ne-cilen-xhami-do-ta-fale-bajramin-neser/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/kur-falet-namazi-i-kurban-bajramit/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8blladrovci-lajm-i-mire-per-drenasin-feronikeli-vazhdon-punen/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/prezantuesi-shqiptar-misheli-martohet-me-te-dashurin-homoseksual/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/serwer-ndarja-e-kosoves-i-ndihmon-rusise-shkakton-probleme-edhe-ne-ballkan/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/muharremaj-uji-i-pijes-ne-suhareke-i-ndotur-dhe-me-bakterie/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/big-mama-e-lumtur-pas-transformimit-po-jetoj-jeten-qe-e-meritoj/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/murati-blakaj-lumezi-haradinaj-e-veseli-vertetojne-kalbjen-e-sistemit-te-drejtesise/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/musliman-neper-kafica-gold-ag-i-jep-ndjekesit-pergjigjen-epike/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/kush-po-ia-ben-fotot-provokative-arta-nitaj-ka-zgjedhur-ti-kaloje-pushimet-me-kete-person/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/vrasja-ne-gjilan-prokuroria-arsyeton-pse-nuk-urdheroi-bastisje/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/nga-dasma-e-se-bijes-momenti-kur-fatmir-limaj-vallezon-me-vajzen-e-tij-nuse-dhe-dhendrin/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/gabimet-ne-plazh-qe-e-plakin-lekuren/60%Daily2018-08-21 17:12
https://kosova-info.com/lumezi-e-sulmon-serish-blakajn-prokuror-i-deshtuar-mori-72-mije-euro-pa-bere-asgje/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/disa-nga-momentet-hot-te-katie-price-duke-kaleruar-gjoksi-i-saj-bombastik/60%Daily2018-08-21 07:13
https://kosova-info.com/abdixhiku-reagon-ndaj-haradinajt-pasi-e-quajti-prokurorin-elezaj-hajn-dhe-pishpirik/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/familjaret-flasin-per-vrasjen-e-sotme-ne-gjakove/60%Daily2018-08-21 03:41
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-i-pergjigjet-ndjekesit-qe-i-tha-se-ka-vithe-te-vogla/60%Daily2018-08-21 02:13
https://kosova-info.com/kembe-pa-qime-ja-sinjali-serioz-qe-fshihet-pas-kesaj/60%Daily2018-08-21 17:12
https://kosova-info.com/sonte-ndahen-cmimet-mtv-vma-2018-keta-jane-te-nominuarit-ne-te-gjitha-kategorite/60%Daily2018-08-21 02:13
https://kosova-info.com/stresi-fshin-fotot-me-te-fejuaren-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-08-20 21:15
https://kosova-info.com/madonna-ndan-sonte-cmimin-kryesor-ne-mtv-vma/60%Daily2018-08-20 18:32
https://kosova-info.com/studimi-i-fundit-si-te-mbani-larg-diabetin-me-nje-gote-qumesht/60%Daily2018-08-21 12:11
https://kosova-info.com/tahiri-inkurajoj-institucionet-pergjegjese-per-ti-shkuar-deri-ne-fund-ceshtjes-se-verifikimit-te-veteraneve/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/neville-mourinho-duhet-ti-beje-urgjentisht-keto-ndryshime/60%Daily2018-08-20 17:25
https://kosova-info.com/camp-nou-dhe-santiago-bernabeu-te-zbrazur-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-08-20 17:25
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-e-refuzon-yaya-touren/60%Daily2018-08-20 17:25
https://kosova-info.com/reagimi-i-jesus-kur-e-kuptoi-se-firmino-do-tia-ze-vendin-te-brazili/60%Daily2018-08-20 17:25
https://kosova-info.com/casillas-viktime-e-penalltise-me-te-merzitshme-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-08-20 17:25
https://kosova-info.com/sadio-mane-mund-te-vendos-nje-rekord-te-ri-sonte/60%Daily2018-08-20 17:25
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-valencia-atletico-madrid/60%Daily2018-08-20 17:25
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-man-united-mourinho-do-te-shkarkohet-para-krishtlindjeve/60%Daily2018-08-20 17:24
https://kosova-info.com/borussia-dortmund-pas-sulmuesit-te-barcelones/60%Daily2018-08-20 17:24
https://kosova-info.com/kusari-lila-pas-letres-se-blakajt-problemi-nuk-eshte-ne-veri-por-ne-prishtine/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/tri-llojet-me-te-zakonshme-te-ndarjes-cilen-e-keni-perjetuar-ju/60%Daily2018-08-21 12:11
https://kosova-info.com/shpallet-aktgjykimi-ne-rastin-e-te-akuzuarve-per-mashtrim-ne-vlere-271-mije-euro/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/flet-aleksander-lumezi-elez-blakaj-ishte-joprofesional-nuk-i-kam-bere-presion/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/pas-akuzave-te-blakajt-zhduken-lumezi-dhe-millaku/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/mpj-kerkon-nga-serbia-ndaljen-e-propagandes-me-lajme-te-rreme-per-njohjet/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/shba-shqetesohet-per-armet-hapesinore-ruse/60%Daily2018-08-22 17:58
https://kosova-info.com/tri-shqiptare-te-nominuara-ne-vma-keto-jane-kategorite/60%Daily2018-08-20 16:12
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-kerkon-doreheqjen-e-aleksander-lumezit/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/recete-origjinale-per-mbretereshen-e-sofres-se-festes-se-bajramit-bakllavane/60%Daily2018-08-21 12:11
https://kosova-info.com/lushtaku-te-gjithe-e-dijne-se-ne-lufte-nuk-ishin-kaq-ushtare-sa-tash-u-bene-veterane/60%Daily2018-08-20 17:41
https://kosova-info.com/fushata-e-liberalizimit-te-vizave-edhe-ne-lokalitetet-me-komunitete-joshumice/60%Daily2018-08-20 17:42
https://kosova-info.com/agon-amiga-publikon-fotografine-e-pare-me-djalin-shoku-im-i-ngushte/60%Daily2018-08-20 16:12
https://kosova-info.com/sot-ka-feste-ne-familjen-e-xheraldina-vules-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-08-20 16:12
https://kosova-info.com/filmi-ajo-i-more-races-fiton-te-drejten-per-aplikim-ne-oscar/60%Daily2018-08-20 16:12
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-kaqurrela-nga-hysni-zeqiri/60%Daily2018-08-20 16:12
https://kosova-info.com/roza-lati-nudo-ne-plazh-publikohen-fotot/60%Daily2018-08-20 16:12
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-provokon-me-kembet-hapur-ulur-ne-anije/60%Daily2018-08-20 16:12
https://kosova-info.com/rita-e-bebe-fillojne-pergatitjet-per-vma-ja-cfare-ben-dua-lipa/60%Daily2018-08-20 16:13
https://kosova-info.com/torte-e-thjeshte-dhe-e-shijshme-me-pak-perberes-per-festen-e-bajramit/60%Daily2018-08-21 12:11
https://kosova-info.com/big-mama-e-shtrire-ne-rere-duke-jetuar-jeten-qe-e-meritoj/60%Daily2018-08-20 13:01
https://kosova-info.com/festa-e-kurban-bajramit-oconnell-uron-paqe-dhe-begati/60%Daily2018-08-20 12:41
https://kosova-info.com/pasi-ia-theu-hunden-dhe-e-tronditi-portierin-e-chievos-ronaldo-ben-nje-gjest-te-jashtezakonshem/60%Daily2018-08-20 12:24
https://kosova-info.com/torino-largon-ajetin-kosovari-mbetet-pa-skuader/60%Daily2018-08-20 12:24
https://kosova-info.com/messi-mposht-ronaldon-edhe-ne-distance/60%Daily2018-08-20 12:24
https://kosova-info.com/real-madridi-ben-levizjen-e-madhe-per-transferimin-e-vitit/60%Daily2018-08-20 12:24
https://kosova-info.com/thumbimi-qesharak-qe-ia-kishte-bere-mourinho-cityt-tani-vlen-per-unitedin-e-tij/60%Daily2018-08-20 12:24
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-paguan-me-faturat-e-energjise-ne-veri/60%Daily2018-08-20 12:41
https://kosova-info.com/a-u-kercenua-blakaj-per-listat-e-veteraneve-flet-kryeprokurori-millaku/60%Daily2018-08-20 12:41
https://kosova-info.com/kryeprokurori-millaku-aktakuza-e-blakajt-per-veteranet-mashtrues-ka-pasur-leshime-eshte-dashte-te-rishikohet/60%Daily2018-08-20 12:41
https://kosova-info.com/sekretet-qe-ju-bejne-te-dukeni-me-e-re/60%Daily2018-08-21 12:11
https://kosova-info.com/gjermania-dominon-eksportet-edhe-per-vitin-2018/60%Daily2018-08-20 12:41
https://kosova-info.com/haradinaj-gjuha-shqipe-eshte-e-hershme-e-meriton-te-njihet-sa-me-shume/60%Daily2018-08-20 12:41
https://kosova-info.com/drejtori-i-qendres-sociale-arsyeton-dhunen-ne-familje-krahason-kosoven-me-suedine/60%Daily2018-08-20 12:42
https://kosova-info.com/dua-lipa-pjese-e-nje-projekti-te-hi-tech-bashke-me-jaguar/60%Daily2018-08-20 11:01
https://kosova-info.com/ju-eshte-dobesuar-bateria-e-telefonit-veproni-keshtu-per-tia-rritur-jetegjatesine/60%Daily2018-08-21 21:58
https://kosova-info.com/miqesia-me-ish-te-dashurin-perse-nuk-eshte-fare-ide-e-mire/60%Daily2018-08-21 07:11
https://kosova-info.com/vrasja-e-24-vjecarit-ne-gjilan-policia-ishte-e-njoftuar-dy-dite-me-heret-per-konfliktin/60%Daily2018-08-20 12:42
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-thote-se-shkallet-e-dragodanit-jane-ne-fazen-finale/60%Daily2018-08-20 12:42
https://kosova-info.com/keto-simptoma-tregojne-se-vuani-nga-depresioni/60%Daily2018-08-21 02:11
https://kosova-info.com/a-ju-tradhton-partneri-4-treguesit-si-ta-kuptoni/60%Daily2018-08-20 16:11
https://kosova-info.com/eshte-koha-te-largohemi-nga-marredheniet-toksike/60%Daily2018-08-20 16:11
https://kosova-info.com/serish-vrasje-ne-gjakove-dyshohet-se-burri-ishte-dorasi/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/vuciq-do-te-kerkoje-ndihme-nga-trump-dhe-macron-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-nga-ka-dale-festimi-i-dele-alli-qe-tani-eshte-bere-hit-boteror/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/nderhyrje-brutale-iniesta-masakrohet-ne-japoni/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/komike-ja-ke-e-fajeson-spalletti-per-humbjen-ndaj-sassuolos/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/ylli-dhe-deshtaku-i-realit-ne-fitoren-20-ndaj-getafes/60%Daily2018-08-20 07:24
https://kosova-info.com/ja-perse-duhet-te-konsumojme-uje-me-limon-dhe-me-spec-te-kuq-ne-mengjes/60%Daily2018-08-20 16:11
https://kosova-info.com/ferizajasit-i-digjet-stalla-me-ushqim-bagetish/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/vrasje-ne-gjilan/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/brazili-rrit-numrin-e-forcave-policore-pas-sulmit-ndaj-migranteve/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/e-presin-festen-e-kurban-bajramit-pa-buke-dhe-pa-shtepi/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/sot-kryeprokurori-tregon-se-pse-u-bllokua-aktakuza-e-veteraneve/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/haradinaj-pjese-e-takimit-te-grupit-punues-per-draftimin-e-strategjise-se-sigurise/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/me-shume-se-100-raste-te-fruthit-jane-raportuar-mjeket-paralajmerojne-prinderit-te-marrin-masa/60%Daily2018-08-20 16:11
https://kosova-info.com/banoret-e-dy-koreve-takojne-familjaret-e-ndare-nga-lufta/60%Daily2018-08-20 07:41
https://kosova-info.com/paraqitja-e-rita-ores-dhe-bebe-rexhes-ne-ndejen-para-ceremonise-mtv-vma/60%Daily2018-08-20 05:59
https://kosova-info.com/reali-dyfishon-epersine-shenon-bale/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/wilder-fury-caktohet-vendi-i-perballjes/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/paul-scholes-i-reagon-ashper-pogbas/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/reali-i-pergjigjet-me-fitore-barcelones-mposht-getafen-ne-bernabeu/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/fotografite-e-reja-te-gjenerates-se-ardhshme-tesla-roadster/60%Daily2018-08-21 16:58
https://kosova-info.com/angela-martini-incizon-nga-afer-gjoksin-bombastik/60%Daily2018-08-20 01:12
https://kosova-info.com/banoret-ankohen-per-rrugen-ne-te-cilen-nuk-u-investua-qe-nga-viti-1989/60%Daily2018-08-20 02:41
https://kosova-info.com/jackie-chan-braktis-vajzen-nuk-i-pranon-orientimin-seksual/60%Daily2018-08-20 01:12
https://kosova-info.com/kriza-ekonomike-e-turqise-ndjehet-ne-tregjet-globale/60%Daily2018-08-20 02:41
https://kosova-info.com/penallti-per-sassuolon-sa-i-pafat-handanovici/60%Daily2018-08-19 21:24
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-getafe-3/60%Daily2018-08-19 21:24
https://kosova-info.com/pogba-shokon-tifozet-nuk-luftova-per-fitore/60%Daily2018-08-19 21:24
https://kosova-info.com/mourinho-i-shokuar-me-humbjen-mezi-pret-afatin-e-janarit/60%Daily2018-08-19 21:24
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-tallet-keq-me-gary-neville-ia-dergon-nje-dhurate-speciale/60%Daily2018-08-20 02:24
https://kosova-info.com/interi-deshperon-qe-ne-start-mundet-ne-udhetim-te-sassuolo/60%Daily2018-08-20 02:24
https://kosova-info.com/boateng-dridh-bayernin/60%Daily2018-08-20 02:24
https://kosova-info.com/real-madrid-getafe-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-08-20 02:24
https://kosova-info.com/skuadra-nga-bundesliga-transferon-mesfushorin-e-liverpool/60%Daily2018-08-20 07:25
https://kosova-info.com/getinjo-transformon-bishen-e-tij/60%Daily2018-08-20 01:12
https://kosova-info.com/bulliqi-kemi-filluar-pergatitjet-per-demarkacionin-e-kufirit-me-serbine/60%Daily2018-08-20 02:41
https://kosova-info.com/stresi-me-fjale-te-medha-per-presidentin-e-shqiperise/60%Daily2018-08-20 01:12
https://kosova-info.com/ahmeti-adem-jasharin-e-ben-vepra-e-jo-data-e-lindjes/60%Daily2018-08-20 02:42
https://kosova-info.com/pese-femije-te-lenduar-pasi-ndertesa-kaplohet-nga-zjarri-ne-paris/60%Daily2018-08-20 02:42
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-rinis-ne-pjesen-e-pare-te-shtatorit-thote-thaci/60%Daily2018-08-20 02:42
https://kosova-info.com/lyricalson-feston-pervjetorin-e-katert-te-marteses-shkruan-urim-te-rralle-per-gruan/60%Daily2018-08-19 20:20
https://kosova-info.com/lini-duhanin-mbroni-femijet-duhanpirja-pasive-shton-semundjet-kronike-te-mushkerive/60%Daily2018-08-20 11:11
https://kosova-info.com/ushtari-i-uck-se-mbeti-jashte-listes-se-veteraneve-thote-se-mashtruesit-ia-zune-vendin/60%Daily2018-08-20 02:42
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-femra-me-joshese-e-instagramit-modelja-qe-dogji-rrjetin/60%Daily2018-08-19 20:12
https://kosova-info.com/trump-nuk-kam-gje-per-te-fshehur-nga-mueller/60%Daily2018-08-20 02:42
https://kosova-info.com/adoleshenti-hakon-serverat-e-pathyeshem-te-apple-dhe-vjedh-dosjet/60%Daily2018-08-21 16:58
https://kosova-info.com/pervec-ujit-gjithcka-tjeter-mungon-ne-liqenin-e-batllaves-video/60%Daily2018-08-20 02:42
https://kosova-info.com/nje-shtepi-e-mbushur-me-dhurata-per-djalin-e-adelina-tahirit/60%Daily2018-08-19 20:12
https://kosova-info.com/termkolli-ldk-nuk-ka-kryetar-po-udhehiqet-me-shtate-krena/60%Daily2018-08-19 21:41
https://kosova-info.com/kim-dhe-burri-i-saj-shkojne-ne-dasme-kanye-habit-tej-mase-me-veshjen/60%Daily2018-08-19 20:12
https://kosova-info.com/produkti-i-vetem-qe-forcon-dhe-trash-vetullat-brenda-1-muaji/60%Daily2018-08-20 11:11
https://kosova-info.com/morena-taraku-e-shtrire-ve-ne-pah-linjat-trupore-cfare-perendimi-i-bukur-i-diellit/60%Daily2018-08-19 20:12
https://kosova-info.com/marina-vjollca-zbulon-sekretin-si-e-beri-per-vete-getoar-selimin/60%Daily2018-08-19 20:12
https://kosova-info.com/fakte-pse-gjaku-per-analiza-merret-nga-gishti-i-unazes/60%Daily2018-08-20 11:11
https://kosova-info.com/fsk-vazhdon-mbeshtetjen-per-suhareken/60%Daily2018-08-19 20:27
https://kosova-info.com/mali-me-para-qe-nevojitet-per-blerjet-e-zakonshme-ne-venezuele-foto/60%Daily2018-08-19 16:41
https://kosova-info.com/mbappe-vjen-me-veprim-spektakolar-tregon-pse-vlen-300-milione-euro/60%Daily2018-08-19 20:26
https://kosova-info.com/rryma-elektrike-godet-nje-banor-ne-bregun-e-diellit-viktima-paralajmeron-padi-ndaj-komunes/60%Daily2018-08-19 20:22
https://kosova-info.com/ndihet-i-pafajshem-i-akuzuari-per-vrasjen-e-dy-vellezerve-berisha/60%Daily2018-08-19 16:41
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-publikon-rezultatet-e-kandidateve-per-mesimdhenes/60%Daily2018-08-19 16:41
https://kosova-info.com/provokon-sheshel-kur-te-shkoje-nato-do-ta-marrim-kosoven-e-shqiperine-deri-ne-durres/60%Daily2018-08-19 20:19
https://kosova-info.com/me-shume-se-2-milione-myslimane-nisin-haxhillekun/60%Daily2018-08-19 20:21
https://kosova-info.com/fejohet-rozana-radi/60%Daily2018-08-19 20:12
https://kosova-info.com/gjyqesori-kosovar-mes-presionit-politik-dhe-kritikave/60%Daily2018-08-19 16:41
https://kosova-info.com/gjilani-ka-bere-te-gjitha-pergatitjet-per-fillimin-e-mbare-te-vitit-shkollor/60%Daily2018-08-19 16:41
https://kosova-info.com/rita-shperthen-ne-lot-per-aviciin-gjate-koncertit-ai-do-duhej-te-ishte-prane-meje/60%Daily2018-08-19 20:12
https://kosova-info.com/fifi-zbulon-bashkepunimin-me-kengetaren-marokene/60%Daily2018-08-19 14:34
https://kosova-info.com/fifi-zbulon-bashkepunimin-me-kengetaren-marokene-2/60%Daily2018-08-19 14:34
https://kosova-info.com/perse-disa-njerez-djersisin-me-shume-se-cduhet/60%Daily2018-08-20 06:10
https://kosova-info.com/nuk-jeni-te-shendoshe-vuani-vetem-nga-barku-i-fryre-metodat-efektive-per-ta-eliminuar-ate/60%Daily2018-08-20 06:10
https://kosova-info.com/kolumbianeve-u-kerkohet-te-ndalojne-te-bejne-seks-sepse-eshte-shume-e-nxehte/60%Daily2018-08-20 06:10
https://kosova-info.com/avokati-koci-keto-jane-faktet-per-ditelindjen-e-adem-jasharit/60%Daily2018-08-19 11:40
https://kosova-info.com/deshtoi-te-roma-mesfushori-transferohet-ne-la-liga-per-10-milione-euro/60%Daily2018-08-19 11:24
https://kosova-info.com/mbytet-nje-kosovar-ne-detin-e-durresit-kishte-ardhur-me-pushime-nga-amerika/60%Daily2018-08-19 11:40
https://kosova-info.com/rreth-800000-persona-jane-zhvendosur-nga-vershimet-katastrofike-ne-indi/60%Daily2018-08-19 11:40
https://kosova-info.com/nexhmedin-spahiu-do-ti-publikoj-dokumentet-per-ditelindjen-e-adem-jasharit/60%Daily2018-08-19 11:41
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-shqiptare-ne-greqi-abuzonin-me-femije/60%Daily2018-08-19 11:41
https://kosova-info.com/nuk-keshillohet-te-pihet-kafe-pasdite-sepse-ka-efekte-anesore-ja-cilat-jane-ato/60%Daily2018-08-20 06:10
https://kosova-info.com/krasniqi-thote-se-jane-mbi-19-mije-veterane-te-rrejshem-te-uck-se/60%Daily2018-08-19 11:41
https://kosova-info.com/shqiptaret-nuk-pranohen-ne-njesitin-special-ujqit-vetem-pse-jane-shqiptare/60%Daily2018-08-19 11:41
https://kosova-info.com/i-dyshuari-qe-goditi-kalimtaret-para-parlamentit-britanik-akuzohet-per-tentim-vrasje/60%Daily2018-08-19 11:41
https://kosova-info.com/ledri-thyen-edhe-nje-rekord-ben-gjikichallenge-ne-performancen-e-fundit/60%Daily2018-08-19 10:12
https://kosova-info.com/policia-zvoglon-denimet-ne-trafik/60%Daily2018-08-19 11:41
https://kosova-info.com/e-papritur-futbollisti-i-njohur-i-futet-muzikes-sjell-kengen-e-pare/60%Daily2018-08-19 10:12
https://kosova-info.com/mengjesi-perrallor-i-aferdita-dreshajt-e-lumtur-prane-bashkeshortit/60%Daily2018-08-19 10:12
https://kosova-info.com/selena-ben-tatuazh-te-njejte-me-3-shoqet-e-saj-rrefen-momente-interesante/60%Daily2018-08-19 10:12
https://kosova-info.com/me-pamje-nga-deti-rozana-radi-ka-nje-pyetje-per-ju/60%Daily2018-08-19 10:12
https://kosova-info.com/pas-dy-muajsh-vjen-dokumentari-i-shumepritur-i-rihannes/60%Daily2018-08-19 10:12
https://kosova-info.com/i-dashuri-ia-publikon-kete-imazh-seksi-jlo-se/60%Daily2018-08-19 10:12
https://kosova-info.com/si-rrallehere-2po2-publikon-foto-me-bashkeshorten-behen-nostalgjike/60%Daily2018-08-19 07:40
https://kosova-info.com/si-te-humbni-peshe-pas-pushimeve-verore/60%Daily2018-08-19 20:10
https://kosova-info.com/keshilltari-i-pacollit-kosova-duhet-ti-ruaj-kufijte-ekzistues/60%Daily2018-08-19 06:40
https://kosova-info.com/shume-ura-ne-france-rrezikojne-shembjen/60%Daily2018-08-19 06:40
https://kosova-info.com/do-te-perballem-me-furyn-kete-vit-flet-wilder/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/ne-kosove-sot-festohet-ditelindja-e-presidentit-bill-clinton/60%Daily2018-08-19 06:40
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-qeveria-rrezohet-me-vota-jo-me-dhune-ndaj-policeve/60%Daily2018-08-19 06:40
https://kosova-info.com/12-familje-hyjne-ne-shtepi-te-reja-para-festes-se-kurban-bajramit/60%Daily2018-08-19 06:41
https://kosova-info.com/moti-per-sot-20/60%Daily2018-08-19 06:41
https://kosova-info.com/napoli-i-ancelottit-e-mposht-lazion-e-valon-berishes-me-permbysje/60%Daily2018-08-19 01:24
https://kosova-info.com/harry-kane-me-ne-fund-thyen-mallkimin-e-gushtit/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/shikoni-impaktin-e-naby-keita-ne-lojen-e-liverpool/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/marcos-alonso-mbrojtesi-me-produktiv-ne-premierlige/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/mourinho-me-nje-mungese-te-madhe-per-ndeshjen-kunder-brighton/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/festimi-i-cuditshem-i-bashkelojtarit-te-rashkaj-i-kafshon-doren-ish-kapitenit-te-kosoves/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/tyson-fury-e-mund-pianetan-tash-e-pret-lufta-me-deontay-wilderin/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/sezoni-i-ri-messi-i-vjeter/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/barcelona-starton-me-fitore-fale-golave-te-bukur-nga-messi-dhe-coutinho/60%Daily2018-08-19 06:24
https://kosova-info.com/whatsapp-do-te-fshije-bisedat-fotot-dhe-videot-tuaja-ja-se-si-mund-ti-ruani-te-gjitha-keto/60%Daily2018-08-21 11:58
https://kosova-info.com/imazhi-panoramik-i-hubble-zbulon-12000-galaktika-dhe-jep-nje-pamje-mahnitese-te-universit-mbi-11-miliarde-vjecar-foto-video/60%Daily2018-08-21 16:58
https://kosova-info.com/edhe-bekim-jashari-demanton-nexhmedin-spahiun-per-ditelindjen-e-komandantit-legjendar/60%Daily2018-08-19 06:41
https://kosova-info.com/asnje-banje-publike-ne-plazhin-e-durresit-pushuesit-shfrytezojne-detin-per-nevoja-fiziologjike/60%Daily2018-08-19 06:41
https://kosova-info.com/sherr-masiv-ne-sarande-nje-person-i-plagosur-5-shoqerohen-ne-polici/60%Daily2018-08-19 06:41
https://kosova-info.com/performanca-e-zjarrte-e-britney-spears-levizje-e-veshje-provokuese-ne-skene/60%Daily2018-08-19 05:12
https://kosova-info.com/ky-truk-me-jastekun-do-te-shpetoje-nga-vapa-e-tmerrshme-e-kesaj-vere-gjate-nates/60%Daily2018-08-19 20:10
https://kosova-info.com/rexhep-qosja-kujton-takimin-e-tij-te-pare-me-kofi-annan-me-1999/60%Daily2018-08-19 01:40
https://kosova-info.com/spitali-i-arizones-me-16-infermiere-shtatzena-duhet-te-kete-dicka-ne-uje/60%Daily2018-08-19 01:40
https://kosova-info.com/selena-gomez-flet-per-shoqen-qe-i-dhuroi-veshken-historia-ime-u-be-inspirim-per-te-tjeret/60%Daily2018-08-19 05:12
https://kosova-info.com/merkel-e-putin-zgjedhin-natyren-per-te-qare-hallet-e-botes/60%Daily2018-08-19 01:40
https://kosova-info.com/fjalite-qe-nuk-duhet-tia-thoni-kurre-nje-te-semuri-me-kancer/60%Daily2018-08-19 20:10
https://kosova-info.com/lajmi-net-e-sjelle-te-dokumentuar-ditelindjen-e-adem-jasharit-komandanti-ka-lindur-me-28-11-1955/60%Daily2018-08-19 01:41
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-te-dashures-se-re-te-liam-payne-cairo-dwek/60%Daily2018-08-19 05:12
https://kosova-info.com/kylie-jenner-nuk-mund-te-qendroj-larg-travis-scott-as-per-nje-nate/60%Daily2018-08-19 05:12
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-ne-merdare-mergimtaret-po-presin-mbi-8-ore-per-te-dale-nga-kosova/60%Daily2018-08-19 01:41
https://kosova-info.com/kenga-e-irkenc-hykes-del-ne-gjuhen-greke-pa-lejen-e-tij-reagon-kengetari/60%Daily2018-08-19 05:12
https://kosova-info.com/ankohen-shitesit-e-kurbaneve-ne-mitrovice-video/60%Daily2018-08-19 01:41
https://kosova-info.com/fitore-e-pervuajtur-e-juventusit-ndaj-chievos-ne-debutimin-e-ronaldos/60%Daily2018-08-18 20:25
https://kosova-info.com/chievo-23-juventus-kjo-eshte-nota-e-cr7/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/chelsea-nenshtron-arsenalin-per-fitore-ne-derbin-e-londres/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/chelsea-32-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/transferimi-i-ri-i-milanit-i-nderpret-stervitjet-shkaku-i-problemeve-me-zemer/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-alaves-3/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/puna-e-mjeshtrit-biesla-po-ua-rikthen-tifozeve-te-futbollit-leedsin-e-lavdishem/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/deontay-wilder-sulmohet-nga-nje-fans/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-shikonin-mecin-e-fury-pianeta/60%Daily2018-08-18 20:24
https://kosova-info.com/fustani-e-tradhton-riten-ne-rize-festival-zbulon-me-shume-sec-duhet/60%Daily2018-08-19 05:12
https://kosova-info.com/arineta-mula-e-vendosi-flamurin-e-kosoves-ne-majen-e-rusise/60%Daily2018-08-18 20:40
https://kosova-info.com/adrola-dushi-flet-per-ish-bashkeshortin-nuk-e-kishim-kete-marredhenie/60%Daily2018-08-19 05:12
https://kosova-info.com/mustafa-populli-shqiptar-do-ta-kujtoje-annanin-per-kontributin-qe-dha-per-kosoven/60%Daily2018-08-18 20:40
https://kosova-info.com/mbi-74-per-qind-e-liqenit-te-ujmanit-eshte-ne-kosove-por-serbia-po-investon-miliona-aty/60%Daily2018-08-18 20:40
https://kosova-info.com/shume-shpejt-kenga-e-re-nga-fifi-kesaj-radhe-duet/60%Daily2018-08-18 19:41
https://kosova-info.com/shume-shpejt-kenga-e-re-nga-fifi-kesaj-radhe-duet-2/60%Daily2018-08-18 19:41
https://kosova-info.com/adoleshentja-e-takova-dhunuesin-tim-luftetarin-e-isisit-ne-gjermani-dhe-me-kercenoi/60%Daily2018-08-18 20:40
https://kosova-info.com/a-u-falsifikua-ditelindja-e-adem-jasharit-kush-po-thote-se-ai-ska-lindur-me-28-nentor/60%Daily2018-08-18 20:40
https://kosova-info.com/pamje-nga-baby-shower-per-foshnjen-e-adelines-zbulohet-emri-i-djalit/60%Daily2018-08-18 19:12
https://kosova-info.com/motorola-e-re-p30-klon-i-iphone-x-2/60%Daily2018-08-21 06:58
https://kosova-info.com/google-ju-ndjek-edhe-nese-caktivizoni-historine-e-vendndodhjes-2/60%Daily2018-08-21 11:58
https://kosova-info.com/meta-viziton-familjen-e-admir-bokrines-humbi-jeten-ne-tragjedine-e-gjenoves/60%Daily2018-08-18 20:40
https://kosova-info.com/ne-prag-te-lindjes-adelina-tahiri-organizon-baby-shower/60%Daily2018-08-18 19:12
https://kosova-info.com/debati-i-kufijve-levizje-taktike-e-thacit-per-ta-optimizuar-pozicionin-e-kosoves/60%Daily2018-08-18 20:40
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-neymar-djeg-rrjetin-me-keto-imazhe/60%Daily2018-08-18 19:12
https://kosova-info.com/putin-vallezon-me-nusen-e-ajo-eshte-ministrja-e-jashtme-e-austrise-foto/60%Daily2018-08-18 20:41
https://kosova-info.com/diona-fona-zgjedh-mashkullin-me-seksi-ne-estrade/60%Daily2018-08-18 19:12
https://kosova-info.com/bali-destinacioni-i-radhes-per-bleonen-pamje-nga-ambienti-luksoz/60%Daily2018-08-18 17:54
https://kosova-info.com/flasin-te-moshuarit-per-krizen-demografike-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-18 15:40
https://kosova-info.com/ancelotti-plot-emocione-para-debutimit-me-napolin/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-nese-do-ta-transferoje-marchision-ne-man-city/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/jose-mourinho-tallet-me-dokumentarin-e-manchester-cityt/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/robert-kenedy-vjen-me-nje-rekord-te-padeshiruar/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-baptista-i-real-madridit-shikoni-ku-ka-perfunduar/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/ne-mls-eshte-gati-te-thyhet-rekordi-qe-nuk-e-arriten-as-drogba-henry-e-villa/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/me-nje-minute-heshtje-per-nder-te-fadil-vokrrit-hapet-sezoni-i-ri-ne-superligen-e-kosoves/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chievo-juventus/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/rey-manaj-debuton-me-gol-video/60%Daily2018-08-18 15:24
https://kosova-info.com/kosova-nuk-mund-ta-humb-liqenin-e-ujmanit/60%Daily2018-08-18 15:40
https://kosova-info.com/rikthehet-babai-i-brexit-farage-po-vonohet-ikja-nga-be/60%Daily2018-08-18 15:40
https://kosova-info.com/keto-jane-12-shtetet-ne-europe-ku-mund-te-blini-nenshtetesine/60%Daily2018-08-18 15:40
https://kosova-info.com/turistja-angleze-akuzon-shqiptarin-per-tentim-dhunimi/60%Daily2018-08-18 15:41
https://kosova-info.com/rruga-e-kthyer-ne-kurth-ne-kthesen-e-rrezikshme-aksidentohet-edhe-turistet/60%Daily2018-08-18 15:41
https://kosova-info.com/deklarata-e-kofi-annan-mbi-intervenimin-e-nato-s-qe-e-cliroi-kosoven/60%Daily2018-08-18 15:41
https://kosova-info.com/presidenti-erdogan-rizgjidhet-kryetar-i-ak-partise/60%Daily2018-08-18 15:41
https://kosova-info.com/limaj-qytetaret-e-kosoves-nuk-do-ta-harrojne-asnjehere-kontributin-e-kofi-annait/60%Daily2018-08-18 15:42
https://kosova-info.com/kesaj-radhe-leonita-lekaj-ju-prezanton-me-vellaun-e-saj/60%Daily2018-08-18 14:02
https://kosova-info.com/macbook-i-ri-do-te-vije-ne-shtator/60%Daily2018-08-20 10:57
https://kosova-info.com/kur-njeriu-vdes-cfare-behet-me-llogarite-e-tij-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-08-21 06:58
https://kosova-info.com/5-faktoret-e-stilit-te-jeteses-qe-ndikojne-ne-rritjen-e-jetegjatesise/60%Daily2018-08-19 10:10
https://kosova-info.com/roberto-carlos-zgjedh-klubin-e-ri-behet-drejtor-teknik/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-tottenham-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-eriksenit/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/inzaghi-jep-lajmin-e-fundit-per-milinkovic-savic/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/vida-te-klubi-i-njohur-nga-ligue-1/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/welbeck-refuzon-galatasarayn/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/valverde-vendos-per-rafinhan/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/bolt-mberrin-per-prova-te-ekipi-i-ri-i-futbollit/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/takim-presidentesh-barcelona-dhe-psg-mund-te-bejne-shkembimin-e-madh/60%Daily2018-08-18 10:24
https://kosova-info.com/formacioni-i-napolit-ne-debutimin-e-ancelottit-si-trajner-i-ri/60%Daily2018-08-18 10:23
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-familjen-lumezi/60%Daily2018-08-18 10:40
https://kosova-info.com/haziri-stadiumi-i-qytetit-po-behet-sipas-standardeve-te-fifa-dhe-uefa/60%Daily2018-08-18 10:40
https://kosova-info.com/italia-percjell-viktimat-e-tragjedise-arkivolet-e-dy-shqiptareve-mbulohen-me-flamujt-kuq-e-zi/60%Daily2018-08-18 10:40
https://kosova-info.com/brenda-dy-muajve-merret-vendimi-per-anetaresim-ne-ke-pacolli-thote-se-nuk-eshte-sfide-e-lehte/60%Daily2018-08-18 10:40
https://kosova-info.com/e-moshuara-nga-shqiperia-14-here-ne-tokat-e-shenjta/60%Daily2018-08-18 09:58
https://kosova-info.com/reperi-anglez-pjese-e-klipit-gunshot-te-stresit-dhe-anestezionit/60%Daily2018-08-18 09:11
https://kosova-info.com/google-pixel-3-xl-shfaqet-ne-publik/60%Daily2018-08-20 05:57
https://kosova-info.com/edhe-bebe-rexha-koncert-ne-prishtine/60%Daily2018-08-18 09:11
https://kosova-info.com/dj-nouveabeats-vjen-per-here-te-pare-ne-hardhfest/60%Daily2018-08-18 09:12
https://kosova-info.com/martohet-ish-bashkeshorti-i-atifete-jahjages/60%Daily2018-08-18 09:12
https://kosova-info.com/ja-cfare-mendojne-qytetaret-per-festivalin-sunny-hill/60%Daily2018-08-18 09:12
https://kosova-info.com/gigi-hadid-vazhdon-aktivitetet-me-femijet-ne-kampin-e-refugjateve/60%Daily2018-08-18 07:30
https://kosova-info.com/start-dramatik-ne-superiore-skenderbeu-e-fiton-ne-fund-derbin-ndaj-partizanit/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-kane-mbetur-pa-skuader-aty-edhe-dy-fitues-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/paul-scholes-jep-mendimin-e-tij-per-sezonin-e-ri-ne-premierlige/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/donis-avdijaj-debuton-me-fitore-te-willem-ii/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/gundogan-ne-instagram-ky-eshte-lojtari-me-i-talentuar-me-te-cilin-kam-luajtur/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/pamje-trishtuese-te-stadiumeve-te-pekini-2008-lojerave-olimpike-me-te-shtrenjta-ne-histori/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/keta-jane-kater-kandidatet-kryesor-per-mvp-para-fillimit-te-sezonit-ne-nba/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/kjo-nuk-duhet-tiu-ike-ja-si-kendon-ronaldo-para-bashkelojtareve-te-rinj-te-juventusi/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/pese-gjerat-qe-fury-duhet-ti-beje-per-te-treguar-se-eshte-gati-per-wilderin/60%Daily2018-08-18 05:23
https://kosova-info.com/liam-payne-dhe-french-montana-lansojne-duetin-javen-e-ardhshme/60%Daily2018-08-18 04:11
https://kosova-info.com/rrembehet-23-vjecarja-nga-shkupi/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/nicki-minaj-ne-kopertinen-e-re-te-vogue-arabia/60%Daily2018-08-18 04:11
https://kosova-info.com/golf-2-perben-rreth-10-te-makinave-ne-kosove/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/zeri-i-amerikaneve-me-ngjyre-si-arriti-aretha-franklin-te-fitoje-respektin-e-botes/60%Daily2018-08-18 04:11
https://kosova-info.com/dy-gra-akuzohen-per-vrasjen-e-vellait-te-kim-jong-un/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/greqia-gati-te-dale-nga-plani-i-shpetimit-por-rreziqet-mbeten-te-larta/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-i-kthehet-pozave-atraktive-shkelqen-ne-fustanin-jeshil/60%Daily2018-08-17 21:10
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-i-kthehet-pozave-atraktive-shkelqen-ne-fustanin-jeshil-2/60%Daily2018-08-17 21:10
https://kosova-info.com/malta-lejon-hyrjen-e-141-emigranteve/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/tahiri-askush-mos-te-shpresoje-se-institucionet-do-te-bien-pre-e-kercenimeve/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/suedia-drejt-referendumit-per-daljen-nga-be/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/zjarri-mbyt-45-vjecarin-ne-skenderaj/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/presidenti-i-maqedonise-kunder-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/60%Daily2018-08-18 05:40
https://kosova-info.com/mulliri-ne-prizren-vendi-ku-disa-njerez-besojne-se-mund-te-sherohen-femijet-memece/60%Daily2018-08-17 19:40
https://kosova-info.com/eskalon-situata-mes-tifozeve-ne-derbin-skenderbeu-partizani/60%Daily2018-08-17 19:23
https://kosova-info.com/dita-e-armates-se-maqedonise-i-gjen-ushtaret-shqiptare-te-diskriminuar/60%Daily2018-08-17 19:40
https://kosova-info.com/plumbi-qorr-qellon-gjashtevjecaren/60%Daily2018-08-17 19:40
https://kosova-info.com/mbi-300-te-vdekur-viktima-si-pasoje-e-permbytjeve-ne-indi/60%Daily2018-08-17 19:40
https://kosova-info.com/ndarja-kosove-serbi-mund-te-shkaktoje-konflikte-te-reja-ne-ballkan/60%Daily2018-08-17 19:40
https://kosova-info.com/ekstradohet-per-ne-gjermani-60-vjecari-nga-gjilani/60%Daily2018-08-17 19:40
https://kosova-info.com/zv-ministri-i-brendshem-shperndan-ne-facebook-nje-mesazh-te-rreme-i-leshuar-ne-emer-te-policise/60%Daily2018-08-17 19:41
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-se-re-nga-samanta-karavella/60%Daily2018-08-17 18:05
https://kosova-info.com/abdixhiku-e-verteta-del-dikur-por-me-19-mije-mashtrues/60%Daily2018-08-17 19:41
https://kosova-info.com/motorola-e-re-p30-klon-i-iphone-x/60%Daily2018-08-19 14:57
https://kosova-info.com/google-ju-ndjek-edhe-nese-caktivizoni-historine-e-vendndodhjes/60%Daily2018-08-19 19:57
https://kosova-info.com/ndalohen-23-emigrante-ne-devoll/60%Daily2018-08-17 19:41
https://kosova-info.com/viagra-si-perdoret-cilat-jane-perfitimet-e-cilat-rreziqet/60%Daily2018-08-19 20:11
https://kosova-info.com/ngrijini-me-shpesh-krahet-lart-ja-perse-duhet-ta-beni/60%Daily2018-08-19 10:10
https://kosova-info.com/serbia-shkel-marreveshjen-e-brukselit-ndalon-qytetare-me-patente-shofere-te-kosova/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/lulije-abiu-nena-qe-ben-diferencen-me-8-femije/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/mpb-ja-e-shqetesuar-per-ngecjen-e-punimeve-ne-bernjak-afer-perfundimit-ne-merdare-e-mutidove/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/tri-vite-radhazi-ne-play-off-shkendija-do-koken-e-rosenborgut/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/dy-vite-e-gjysme-burg-messit-per-armembajtje-pa-leje/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/man-city-meson-lajmin-e-keq-per-de-bruyne-ja-kur-kthehet-nga-lendimi/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/ajeti-perfundon-ne-serie-b/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/kercenohet-dominimi-spanjoll-reagon-ashper-kreu-i-la-liges/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/zaza-kthehet-ne-serie-a-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-objektivat-e-sezonit-ne-juventus/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/ndeshjet-e-shtyra-ja-kur-mund-te-luhen-duelet-nga-serie-a/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/perplasen-ashper-fury-dhe-wilder-sigurimi-ndalon-me-te-keqen/60%Daily2018-08-17 14:23
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-agron-mustafes-ejup-qerimit-dhe-rexhe-gjonbalajt-per-rastin-z-mobile/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/caji-qe-duhet-te-konsumoni-sipas-grupit-te-gjakut/60%Daily2018-08-19 10:10
https://kosova-info.com/turqia-refuzon-lirimin-e-pastorit-amerikan/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/konsumoni-shume-fruta-dhe-perime-gjate-dites/60%Daily2018-08-19 10:10
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-njofton-se-ne-aksionin-e-levizjes-vetevendosje-u-lenduan-10-police/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/per-nder-te-bajramit-ministria-e-financave-i-ekzekuton-pagat-per-skemat-sociale-dhe-pensionet/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/markoviq-dhe-merkel-nuk-ka-ndryshim-te-kufijve-ne-ballkan/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/per-nder-te-festes-se-bajramit-te-vogel-behet-ekzekutimi-i-pagesave-per-skemat-sociale-dhe-pensionet/60%Daily2018-08-17 14:40
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-martohen-gjiko-dhe-elita/60%Daily2018-08-17 13:11
https://kosova-info.com/te-shikosh-cdo-gje-te-netflix-it-ju-duhen-shume-muaj-nga-jeta-juaj/60%Daily2018-08-18 08:56
https://kosova-info.com/pasi-u-kerkua-aq-shume-whatsapp-sapo-lancoi-opsionin-qe-do-i-shpetoje-jeten-te-gjitheve/60%Daily2018-08-18 08:56
https://kosova-info.com/elon-musk-per-nyt-viti-me-i-veshtire-i-karrieres-sime/60%Daily2018-08-18 13:56
https://kosova-info.com/adoloshenti-i-cili-qaset-lehtesisht-ne-dosjet-e-apple/60%Daily2018-08-18 13:56
https://kosova-info.com/apple-do-te-lansoje-veturen-e-saj/60%Daily2018-08-18 18:57
https://kosova-info.com/macbook-air-me-cmim-te-lire-mund-te-lansohet-se-bashku-me-iphone-kete-vit/60%Daily2018-08-18 18:57
https://kosova-info.com/kur-veshja-e-ngushte-ia-vizaton-te-pasmet-morena-tarakut/60%Daily2018-08-17 12:50
https://kosova-info.com/emerohet-ushtruesi-i-detyres-se-drejtorit-te-agjencise-se-akreditimit/60%Daily2018-08-17 09:39
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-renia-e-skender-cekut-haradinaj-kujton-gjeneralin/60%Daily2018-08-17 09:39
https://kosova-info.com/de-laurentiis-keto-dy-ekipe-duhet-te-perjashtohen-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-08-17 09:24
https://kosova-info.com/milinkovic-savic-huazohet-te-rivali-nga-serie-a/60%Daily2018-08-17 09:24
https://kosova-info.com/man-utd-njofton-barcelonen-per-vendimin-e-fundit-per-pogban/60%Daily2018-08-17 09:24
https://kosova-info.com/ka-nderruar-jete-i-aksidentuari-ne-komunikacion/60%Daily2018-08-17 09:40
https://kosova-info.com/tre-kandidatet-per-sulmues-te-ri-ne-real-madrid/60%Daily2018-08-17 09:24
https://kosova-info.com/zyrtare-marchisio-largohet-nga-juventus/60%Daily2018-08-17 09:23
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-zbulon-klubin-e-ri-te-marchisios/60%Daily2018-08-17 09:23
https://kosova-info.com/marchisio-me-mesazh-emocionues-pas-largimit-nga-juventus/60%Daily2018-08-17 09:23
https://kosova-info.com/arsenal-beson-te-kontrata-e-re-per-ramseyn/60%Daily2018-08-17 09:23
https://kosova-info.com/messi-ndryshon-rolin-nuk-eshte-me-sulmues/60%Daily2018-08-17 09:23
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-dollarit/60%Daily2018-08-17 09:40
https://kosova-info.com/a-do-ti-lejohet-hyrja-ne-kosove-aleksandar-vuciqit-flet-bahgjet-pacolli/60%Daily2018-08-17 09:40
https://kosova-info.com/babai-me-dy-djemte-rrahin-grate-e-shtepise/60%Daily2018-08-17 09:40
https://kosova-info.com/ahmeti-krenohet-me-e-kioskun-pas-100-mije-dokumenteve-te-leshuara/60%Daily2018-08-17 09:40
https://kosova-info.com/studimi-befasues-dushi-i-ngrohte-ka-efekte-pozitive-me-teper-se-ecja-per-30-minuta/60%Daily2018-08-19 10:10
https://kosova-info.com/uashingtoni-nuk-ka-ndryshuar-partneret/60%Daily2018-08-17 09:40
https://kosova-info.com/pas-amerikes-edhe-kanadaja-ndryshon-sistemin-e-vizave/60%Daily2018-08-17 09:40
https://kosova-info.com/detaje-nga-projekti-i-ri-i-samanta-karavelles/60%Daily2018-08-17 08:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-besnik-qaka-dhe-bashkeshortja-e-tij-nuk-ishin-ne-pushime/60%Daily2018-08-17 08:12
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-ka-nje-pergjigje-per-te-gjithe-ata-qe-e-ofendojne/60%Daily2018-08-17 07:25
https://kosova-info.com/k-b-peja-mbetet-jashte-superliges-se-kosoves/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/sulmuesi-nga-kosova-shenon-gol-te-bukur-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/ja-kush-do-ta-zevendesoje-de-bruynen-ne-formacionin-e-guardiolas/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/marcelo-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-real-madridit-pas-humbjes-nga-atletico-madrid/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/telashe-per-emery-kater-lojtare-te-lenduar-ne-skuader/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/juventusi-nuk-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/bale-kerkon-qe-ne-real-te-transferohet-lojtari-qe-kushton-100-milione-euro/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/real-madrid-pjanic-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/pese-talentet-qe-duhet-ti-percjellim-kete-sezon-ne-serie-a/60%Daily2018-08-17 04:23
https://kosova-info.com/selena-po-merr-veten-pas-ndarjes-nga-justin-bieber-atraktive-ne-plazh/60%Daily2018-08-17 03:11
https://kosova-info.com/i-dorehequr-vullnetarisht-ish-polici-kerkon-te-kthehet-ne-te-njejtin-vend-te-punes/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/ferrari-pergatit-supersportiven-e-re-icona-ferrari-2/60%Daily2018-08-18 03:56
https://kosova-info.com/trevjecarja-arrin-koeficientin-e-inteligjences-ne-171-pike/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/mjeket-paralajmerojne-mos-i-injoroni-keto-3-simptoma-te-cuditshme-mund-te-jene-shenjat-e-para-te-diabetit/60%Daily2018-08-19 05:10
https://kosova-info.com/moti-per-neser-ne-kosove-2/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-vajzat-dhe-grate-provojne-orgazmat-me-te-fuqishme-te-jetes-se-tyre/60%Daily2018-08-18 19:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-rreziku-qe-i-kanoset-ballkanit-nese-ndahet-kosova/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/kendall-jenner-ne-pushime-me-ben-simmons-paparacet-sjellin-imazhet/60%Daily2018-08-17 03:11
https://kosova-info.com/ambasadori-i-ardhshem-amerikan-qendrimi-ndaj-kosoves-nuk-ka-ndryshuar/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/problemet-me-angelina-jolie-brad-pitt-duket-pa-humor-derisa-vizitoi-avokatin-ne-zyre/60%Daily2018-08-17 03:11
https://kosova-info.com/pse-po-vjen-vuciq-ne-kosove-keto-jane-objektivat-e-tij/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/madonna-feston-ditelindjen-keto-jane-portretet-ikonike-te-saj/60%Daily2018-08-17 03:11
https://kosova-info.com/cigaret-elektronike-mund-te-demtojne-qeliza-jetike-te-sistemit-imunitar/60%Daily2018-08-18 19:10
https://kosova-info.com/krasniqi-e-sheh-si-te-rrezikshme-idene-per-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-publikon-filmin-e-shkurter-te-dasmes/60%Daily2018-08-16 20:47
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-publikon-filmin-e-shkurter-te-dasmes-2/60%Daily2018-08-16 20:47
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-policin-e-arrestuar-per-dhune-ne-familje/60%Daily2018-08-17 04:39
https://kosova-info.com/vdes-ne-aksident-tragjik-shqiptari-ne-itali/60%Daily2018-08-17 04:40
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-zgjat-akti-seksual-gjate-veres/60%Daily2018-08-18 09:10
https://kosova-info.com/a-mund-te-beni-seks-kur-keni-infeksione-urinare-ja-si-pergjigjen-mjeket-gjinekologe/60%Daily2018-08-17 13:09
https://kosova-info.com/4-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-pas-seksit-mund-te-fyejne-rende-partnerin/60%Daily2018-08-17 13:09
https://kosova-info.com/bojkot-shba-ve-ofertat-e-bizneseve-turke-per-ata-qe-shesin-dollare-dhe-blejne-lira/60%Daily2018-08-16 18:39
https://kosova-info.com/tri-temat-qe-kosova-duhet-te-ia-thote-serbise-ne-dialog/60%Daily2018-08-16 18:39
https://kosova-info.com/rooney-nuk-ka-te-ndalur-ne-ligen-mls-shikoni-dy-golat-e-tij-kunder-portland-video/60%Daily2018-08-16 18:23
https://kosova-info.com/romelu-lukaku-planifikon-pensionimin-nga-kombetarja/60%Daily2018-08-16 18:23
https://kosova-info.com/zyrtare-donis-avdijaj-nenshkruan-me-skuadren-holandeze/60%Daily2018-08-16 18:23
https://kosova-info.com/asociacioni-i-lojtareve-spanjoll-i-pakenaqur-me-marreveshjen-la-liga-amerike/60%Daily2018-08-16 18:23
https://kosova-info.com/vendimi-i-emery-befason-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2018-08-16 18:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-florentino-perezit-per-luka-modricin/60%Daily2018-08-16 18:23
https://kosova-info.com/obama-i-pikelluar-pas-vdekjes-se-kengetares-aretha-franklin/60%Daily2018-08-16 18:39
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-xhenova-alarm-per-gjithe-evropen/60%Daily2018-08-16 18:39
https://kosova-info.com/vuciq-po-tenton-te-mashtroje-perendimin-per-shkembim-te-territoreve-me-kosoven/60%Daily2018-08-16 18:39
https://kosova-info.com/david-kanin-ceshtja-kryesore-eshte-sovraniteti-i-kosoves-jo-shkembimi-i-territoreve/60%Daily2018-08-16 18:39
https://kosova-info.com/pjesetaret-e-fsk-se-ofrojne-ndihme-pas-vershimeve-ne-suhareke/60%Daily2018-08-16 18:39
https://kosova-info.com/qeriqi-doreheqja-e-blakajt-deshtim-i-prokurorise/60%Daily2018-08-16 18:40
https://kosova-info.com/shkreton-nasim-haradinaj-e-quan-palaco-ambasadorin-amerikan/60%Daily2018-08-16 18:40
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-zhvilluar-aplikacionin-qe-ruan-jetegjatesine-e-baterise-ne-telefonin-tuaj/60%Daily2018-08-17 07:57
https://kosova-info.com/ferrari-pergatit-supersportiven-e-re-icona-ferrari/60%Daily2018-08-17 07:57
https://kosova-info.com/google-pixel-3-xl-shfaqet-per-here-te-pare-ne-video/60%Daily2018-08-17 07:57
https://kosova-info.com/huawei-mate-20-do-te-nise-zyrtarisht-ne-tetor/60%Daily2018-08-17 07:57
https://kosova-info.com/galaxy-s10-mund-te-vije-me-ekranin-e-vet-sherueshem/60%Daily2018-08-17 07:57
https://kosova-info.com/zbulohen-fotot-e-bmw-z4-2019/60%Daily2018-08-17 07:56
https://kosova-info.com/makina-e-lehte-elektrike-per-gara-spice-x-me-cmim-te-lire-qe-perballohet-nga-cdokush-foto/60%Daily2018-08-17 12:56
https://kosova-info.com/land-rover-defender-i-ri-fillimi-i-nje-ndryshimi-te-madh-foto/60%Daily2018-08-17 12:56
https://kosova-info.com/nuk-i-doni-kofshet-tuaja-nuk-ka-arsye-pyesni-meshkujt/60%Daily2018-08-17 13:09
https://kosova-info.com/estrada-shqiptare-telegrame-ngushellimi-per-vdekjen-e-aretha-franklin/60%Daily2018-08-16 16:31
https://kosova-info.com/videoja-e-gruas-shqiptare-qe-po-behet-virale-ne-internet-vallezon-me-burrin-10-minuta-para-lindjes/60%Daily2018-08-17 13:09
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-me-kampanje-blej-shqip/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/pas-vershimeve-ne-suhareke-haradinaj-do-te-bejme-cdo-gje-qe-te-parandalojme-rrezikimin-e-jetes-se-qytetareve/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/mini-hidrocentarlet-ne-ballkan/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/hoxha-e-soltes-flasin-per-vizat-me-29-gusht-shqyrtimi-i-radhes/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/liverpool-refuzon-oferten-klubit-italian-per-mesfushorin-e-njohur/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/zyrtare-paris-saint-germain-prezanton-perforcimin-e-ri-cmimi-37-milione-euro/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/drita-transferon-nje-brazilian/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/problem-ne-real-madrid-ja-cfare-ka-bere-lopetegui/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/la-liga-ne-amerike-nje-ndeshje-zyrtare-pertej-atlantikut/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/real-madridi-ben-hapin-e-madh-per-transferimin-e-vitit/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-skuadra-e-njohur-e-superliges-transferon-16-futbolliste/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/goli-i-diego-costas-ishte-historik-mbreme-ja-pse/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/terminatori-brozovic-zero-pushime-dhe-15-km-vrap-ne-dite/60%Daily2018-08-16 13:23
https://kosova-info.com/telefonate-erdogan-macron-stabiliteti-ekonomik-i-turqise-i-rendesishem-per-francen/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/gjermania-perserit-se-kufijte-nuk-ndryshojne/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/shpendi-po-e-ndjek-rrugen-e-pdk-se-ish-bashkepunetorja-e-afert-sulmon-kryetarin-e-prishtines/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/gjermania-ndan-6-5-milione-euro-per-krijimin-e-vendeve-te-punes-ne-bujqesi/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-genova-pas-dhimbjes-shperthen-zemerimi/60%Daily2018-08-16 13:39
https://kosova-info.com/numri-i-denimeve-qe-estrades-shqiptare-iu-shqiptuan-ne-komunikacion-keto-tipe-veturash-vozisin/60%Daily2018-08-16 12:11
https://kosova-info.com/shprese-per-te-verberit-shkencetaret-mund-tu-kthejne-shikimin/60%Daily2018-08-17 08:09
https://kosova-info.com/femijet-ne-karroca-me-te-ekspozuar-ndaj-ajrit-te-ndotur/60%Daily2018-08-16 17:09
https://kosova-info.com/shtypni-me-gishtin-e-madh-piken-e-caktuar-ne-shuplake-lirohuni-nga-dhembja-e-cdo-lloji-me-kete-procedure-foto/60%Daily2018-08-16 17:09
https://kosova-info.com/rreziqet-nga-pergatitja-e-ushqimit-ne-skare/60%Daily2018-08-16 17:09
https://kosova-info.com/geti-dhe-flori-numerojne-milionat-cfare-kane-arritur-djemte-se-fundmi/60%Daily2018-08-16 12:11
https://kosova-info.com/studiuesit-lakrat-dhe-brokoli-luftojne-kancerin/60%Daily2018-08-16 17:09
https://kosova-info.com/vuani-nga-pagjumesia-ja-faktoret-kryesore/60%Daily2018-08-16 17:09
https://kosova-info.com/kete-ndryshim-drastik-te-anxhelina-hadergjonaj-nuk-e-kishim-pritur-eshte-shnderruar-ne-kopjen-identike-te/60%Daily2018-08-16 12:12
https://kosova-info.com/vaji-i-ullirit-ilaci-i-pazevendesueshem/60%Daily2018-08-16 17:09
https://kosova-info.com/aksidentohet-me-motorr-humb-jeten-22-vjecari-shqiptar/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/8-genjeshtrat-e-shpeshta-qe-cdo-mashkull-thote-ne-shtrat-por-qe-zor-se-i-besojne-me-grate/60%Daily2018-08-16 12:10
https://kosova-info.com/kryetari-i-suharekes-flet-per-gjendjen-pas-vershimeve-ka-edhe-te-lenduar/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/hoti-para-normalizimit-te-raporteve-me-serbine-vendi-duhet-te-kete-institucione-funksionale/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/butragueno-zbulon-ekipin-e-modricit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/kjo-qe-i-ndodhi-lopeteguit-nuk-kishte-ndodhur-kurre-te-zidane/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/marcelo-zbulon-arsyen-e-humbjes-nga-atletico-madrid/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/i-madhi-simeone-ja-cfare-i-ka-bere-real-madridit/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/super-gol-i-ri-nga-iniesta/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-pogba-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/casemiro-ka-nje-mesazh-per-ronaldon-pas-humbjes-nga-atletico-madrid/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-okit-per-gruan-e-tij-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/perez-zgjedh-perforcimet-e-reja-ne-real-madrid/60%Daily2018-08-16 08:23
https://kosova-info.com/mourinho-pogba-nese-ke-problem-bisedo-me-mua-dhe-jo-ne-media/60%Daily2018-08-16 08:22
https://kosova-info.com/sot-nis-gjykimi-ndaj-serbit-te-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kline/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/vdes-ne-spital-i-aksidentuari-dy-dite-me-pare-ne-peje/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/alarmante-8-raste-te-sulmeve-dhe-kercenimeve-ndaj-gjinise-femerore-brenda-dites/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/sulmohet-dega-e-agjencise-se-inteligjences-ne-kabul/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/lipjan-tentoi-te-vrase-veten-duke-perdorur-preparate-kimike/60%Daily2018-08-16 08:39
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-nga-vershimet-ne-suhareke-foto/60%Daily2018-08-16 08:40
https://kosova-info.com/bebe-rexha-viziton-ne-spital-femijet-e-semure-kendon-bashke-me-ta/60%Daily2018-08-16 06:57
https://kosova-info.com/telefoni-juaj-po-ju-verbon-paralajmerojne-shkencetaret/60%Daily2018-08-16 12:10
https://kosova-info.com/iniesta-shenon-gol-spektakolar-tek-klubi-i-ri-video-2/60%Daily2018-08-16 03:23
https://kosova-info.com/iniesta-shenon-gol-spektakolar-tek-klubi-i-ri-video/60%Daily2018-08-15 22:23
https://kosova-info.com/atletico-permbyse-rezultatin-ndaj-realit-me-nje-gol-te-cmendur/60%Daily2018-08-16 03:22
https://kosova-info.com/atletico-shpartallon-realin-koke-realizon-pas-nje-super-aksioni/60%Daily2018-08-16 03:22
https://kosova-info.com/atletico-i-hakmerret-realit-per-dy-finalet-e-humbura-fiton-superkupen-e-evropes/60%Daily2018-08-16 03:22
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-diego-costa-lojtari-i-ndeshjes-deshperojne-yjet-tjere/60%Daily2018-08-16 03:22
https://kosova-info.com/dy-muaj-pas-ndarjes-nga-cheryl-liam-payne-zbulon-lidhjen-e-re/60%Daily2018-08-16 02:09
https://kosova-info.com/ushtaret-amerikane-sterviten-ne-maqedoni/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/irani-pranon-gabimin-lidhur-me-bisedimet-berthamore/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/drejtori-i-infektives-ne-kosove-nuk-ka-te-vdekur-nga-virusi-i-nilit/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/presidenti-trump-i-heq-certifikaten-e-sigurise-ish-drejtorit-te-cia-s-john-brennan/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/para-publikimit-te-kenges-enca-ka-nje-kerkese-per-fansat/60%Daily2018-08-15 21:37
https://kosova-info.com/vazhdojne-kolonat-dhe-pritjet-disa-oreshe-ne-merdare/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-kundershtaret-e-korrigjimit-te-kufijve-jane-kamikaze-politike/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-shqiptare-shkaktuan-terror-me-arme-ne-france/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/me-te-dashuruar-se-kurre-lumi-b-shkemben-puthje-pasionante-me-bashkeshorten/60%Daily2018-08-15 21:09
https://kosova-info.com/mungesa-e-konsensusit-mes-partive-mund-ta-coje-vendin-ne-zgjedhje-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/berisha-prokurori-blakaj-u-largua-nga-kosova-per-nje-jete-me-te-mire/60%Daily2018-08-16 03:39
https://kosova-info.com/edhe-adelina-berisha-nis-pushimet-provokuese-sa-me-ska-ne-bikini/60%Daily2018-08-15 20:30
https://kosova-info.com/rabiot-kalon-te-gjiganti-i-series-a-ne-janar-cmimi-0-cent/60%Daily2018-08-15 17:24
https://kosova-info.com/tyson-fury-sulmon-deontay-wilder-para-mecit/60%Daily2018-08-15 17:24
https://kosova-info.com/zyrtare-formacioni-startues-i-barcelones-kunder-boca-juniors/60%Daily2018-08-15 17:24
https://kosova-info.com/milani-transferon-per-18-milione-euro-anesorin-e-series-a/60%Daily2018-08-15 17:24
https://kosova-info.com/anesori-i-chelseat-pensionohet-nga-kombetarja/60%Daily2018-08-15 17:23
https://kosova-info.com/karikatura-e-vitit-ne-itali-tifozet-e-genoas-dhe-sampdorias-bashkojne-uren-e-tragjedise-se-qytetit/60%Daily2018-08-15 17:23
https://kosova-info.com/seks-bomba-nga-brazili-qe-po-cmend-internetin-eshte-tifoze-e-kesaj-skuadre/60%Daily2018-08-15 17:23
https://kosova-info.com/trajneri-kosovar-futbollistin-tim-e-leshoj-vetem-nese-me-vjen-nje-oferte-nga-juventusi/60%Daily2018-08-15 17:22
https://kosova-info.com/gervinho-rikthehet-ne-serie-a-por-jo-te-roma/60%Daily2018-08-15 17:22
https://kosova-info.com/katari-investon-15-miliarde-dollare-ne-turqi/60%Daily2018-08-15 17:39
https://kosova-info.com/zgjidhja-kosove-serbi-cili-ishte-plani-i-berlinit-ne-vitin-2012-qe-vazhdon-te-mbetet-ne-fuqi/60%Daily2018-08-15 17:39
https://kosova-info.com/kalimi-i-pragut-ne-referendum-sfide-per-maqedonine/60%Daily2018-08-15 17:39
https://kosova-info.com/deda-te-arrestohen-kercenuesit-e-prokurorit-blakaj/60%Daily2018-08-15 17:39
https://kosova-info.com/tirana-perfshihet-nga-stuhia-ne-pak-minuta-rrezohet-nje-skele/60%Daily2018-08-15 17:39
https://kosova-info.com/kujtim-kerveshi-blakaj-ti-beje-publike-rrethanat-qe-e-cuan-ne-doreheqje/60%Daily2018-08-15 17:39
https://kosova-info.com/rruga-qe-lidhe-gjilanin-me-fshatrat-livoc-i-poshtem-cerrnice-ne-gjendje-te-mjerueshme-foto/60%Daily2018-08-15 17:40
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-flet-per-doreheqjen-e-albena-reshitajt/60%Daily2018-08-15 17:40
https://kosova-info.com/kurti-paralajmeron-shkarkimin-e-thacit-me-demonstrata/60%Daily2018-08-15 17:40
https://kosova-info.com/gunshot-lansohet-nga-stresi/60%Daily2018-08-15 16:09
https://kosova-info.com/dua-lipa-ndan-momente-intime-me-te-dashurin-pozon-siper-tij/60%Daily2018-08-15 16:09
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-apo-iphone-x-cili-eshte-me-i-mire-video/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-makina-tank-mbrohet-vete-nga-agresoret-foto/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/samsung-tregon-cipin-e-tij-te-pare-5g/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/qindra-llogari-te-instagram-it-jane-rrembyer-nga-hakeret-rus/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/teknologjia-skoceze-e-baterise-mund-te-ngarkoje-makina-elektrike-ne-sekonda/60%Daily2018-08-16 16:57
https://kosova-info.com/humbi-33-kilograme-fokusi-tek-te-pasmet-e-khloe/60%Daily2018-08-15 16:09
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-merr-rreze-dielli-e-shtrire-mbi-jaht/60%Daily2018-08-15 15:20
https://kosova-info.com/shqiperi-gjykata-e-le-ne-burg-kishta-burri-me-dhunonte-vajzat-do-ti-mbysja-se-jane-te-miat/60%Daily2018-08-15 12:38
https://kosova-info.com/liberalet-serbe-kosova-ka-ikur-nuk-mund-te-kthehet/60%Daily2018-08-15 12:38
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-top-forme-goli-i-ri-per-juventusin/60%Daily2018-08-15 12:22
https://kosova-info.com/subasic-i-thote-lamtumire-kroacise/60%Daily2018-08-15 12:22
https://kosova-info.com/befasia-e-merkatos-serie-a-kampione-me-shpenzime/60%Daily2018-08-15 12:22
https://kosova-info.com/gjimshiti-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-08-15 12:22
https://kosova-info.com/delawie-reagon-per-doreheqjen-e-prokurorit-nje-dite-e-trishte/60%Daily2018-08-15 12:38
https://kosova-info.com/infermierja-vdes-ne-moshen-95-vjecare-pasurine-ia-le-spitalit-ku-punonte/60%Daily2018-08-15 12:39
https://kosova-info.com/memorandum-mirekuptimi-ne-mes-akp-se-mdis-it-dhe-mti-se-ja-per-cfar-behet-fjale/60%Daily2018-08-15 12:39
https://kosova-info.com/burri-me-dhunonte-vajzat-do-ti-mbysja-se-jane-te-miat/60%Daily2018-08-15 12:39
https://kosova-info.com/politikani-australian-me-propozim-te-cuditshem-te-legalizohet-seksi-me-trupat-e-njerezve-te-vdekur/60%Daily2018-08-15 12:39
https://kosova-info.com/vdes-personi-i-aksidentuar-kater-dite-me-pare-ne-gjilan/60%Daily2018-08-15 12:39
https://kosova-info.com/tahiri-kerkon-hetimin-e-kercenuesve-te-prokurorit-te-dorehequr/60%Daily2018-08-15 12:39
https://kosova-info.com/pozat-gjysme-nudo-te-djalit-te-ibrahim-tatlises-ido-po-cmend-vajzat/60%Daily2018-08-15 11:09
https://kosova-info.com/muzike-dhe-valle-shfaqet-videoja-e-pare-nga-dasma-e-sares-dhe-ledionit/60%Daily2018-08-15 11:09
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-blen-veture-te-shtrenjte-kjo-eshte-bisha-e-tij-e-re/60%Daily2018-08-15 11:09
https://kosova-info.com/dua-pagoi-15-mije-euro-per-vilen-super-luksoze-ne-turqi-ne-dispozicion-helikopter-privat/60%Daily2018-08-15 11:10
https://kosova-info.com/arrestohet-hajni-i-cantes/60%Daily2018-08-15 07:39
https://kosova-info.com/koncerti-i-rites-ne-malte-nepermjet-fotografive-nuk-mund-ta-shihja-fundin-e-fansave/60%Daily2018-08-15 11:10
https://kosova-info.com/vellai-rrahe-motren-ne-prizren-e-ben-per-spital/60%Daily2018-08-15 07:39
https://kosova-info.com/arrestohet-pasi-keqperdori-seksualisht-te-mituren/60%Daily2018-08-15 07:39
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-nje-shtetas-te-shqiperise/60%Daily2018-08-15 07:39
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-qe-rrembeu-nje-femer-ne-ferizaj/60%Daily2018-08-15 07:39
https://kosova-info.com/alex-sandro-psg-vendimi-i-fundit-nga-juventus/60%Daily2018-08-15 07:23
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-transferimin-ne-juventus-do-te-befasoheni-nga-pergjgjja-e-marcelos/60%Daily2018-08-15 07:23
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-vjen-edhe-nje-perforcim-i-ri-2/60%Daily2018-08-15 07:23
https://kosova-info.com/nese-largohet-modric-ky-do-te-jete-perforcimi-i-ri-nga-real-madrid/60%Daily2018-08-15 07:22
https://kosova-info.com/emre-can-befasohet-nga-ronaldo-ne-juventus/60%Daily2018-08-15 07:22
https://kosova-info.com/barcelona-vendos-per-fatin-e-alcacer/60%Daily2018-08-15 07:22
https://kosova-info.com/real-madrid-atletico-madrid-formacionet-e-superkupes-se-evropes/60%Daily2018-08-15 07:22
https://kosova-info.com/burri-rrahe-gruan-arrestohet/60%Daily2018-08-15 07:40
https://kosova-info.com/zbulohet-me-ne-fund-kjo-eshte-kengetarja-qe-thote-babastars-ne-fillim-te-kengeve-te-tyre/60%Daily2018-08-15 11:10
https://kosova-info.com/podujeve-digjet-fabrika-per-perpunimit-e-drurit/60%Daily2018-08-15 07:40
https://kosova-info.com/qytetaret-paguajne-edhe-humbjet-e-ujit-ne-rrjetin-e-ujesjellesit/60%Daily2018-08-15 07:40
https://kosova-info.com/bashkimi-i-medvegjes-me-kosoven-misioni-i-pamundur/60%Daily2018-08-15 07:40
https://kosova-info.com/surpriza-e-kendshme-qe-bashkeshorti-i-teutes-i-ka-bere-vajzes-se-saj-tares/60%Daily2018-08-15 06:31
https://kosova-info.com/pogba-dhe-raiola-po-i-bejne-presion-unitedit-per-te-pranuar-oferten-e-barcelones/60%Daily2018-08-15 07:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-super-formacioni-i-realit-te-ri-kete-sezon/60%Daily2018-08-15 07:23
https://kosova-info.com/u-tha-se-u-nda-nga-i-dashuri-khloe-sqaron-te-verteten/60%Daily2018-08-15 06:09
https://kosova-info.com/babai-raporton-zhdukjen-e-se-bijes-ne-prishtine/60%Daily2018-08-15 02:38
https://kosova-info.com/dhjetera-milione-euro-te-harxhuara-per-arkat-fiskale-te-cilat-nuk-funksionojne/60%Daily2018-08-15 02:39
https://kosova-info.com/a-perfundoi-vera-ky-eshte-moti-per-neser/60%Daily2018-08-15 02:39
https://kosova-info.com/a-te-mungon-sinani-andrra-destani-befason-me-pergjigjen/60%Daily2018-08-15 06:09
https://kosova-info.com/permbyset-autobusi-e-perplaset-me-3-shtepi-24-te-vdekur/60%Daily2018-08-15 02:39
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-zgjidhje-e-mundshme-per-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2018-08-15 02:40
https://kosova-info.com/prokuroria-ngrit-aktakuze-per-vjedhjen-e-bicikletes/60%Daily2018-08-15 02:40
https://kosova-info.com/kamerat-e-sigurise-i-kane-kapur-problematiket-ne-stadium/60%Daily2018-08-14 21:22
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-shkendija-e-salzburgu-nuk-dhurojne-gola/60%Daily2018-08-14 21:22
https://kosova-info.com/messi-pensionohet-perkohesisht-nga-argjentina/60%Daily2018-08-15 02:23
https://kosova-info.com/u-zyrtarizua-nga-roma-nzonzi-flet-per-here-te-pare-si-verdhekuq/60%Daily2018-08-15 02:23
https://kosova-info.com/lewandowski-hesht-kritiket-pergjigjet-ne-fushe/60%Daily2018-08-15 02:23
https://kosova-info.com/humb-edhe-ne-shtepi-shkendija-eliminohet-nga-salzburgu-ne-kualifikimet-per-champions/60%Daily2018-08-15 02:23
https://kosova-info.com/kryetari-i-ffk-se-tregon-nese-hedhja-e-mjeteve-piroteknike-pengon-licencimin-e-stadiumit-fadil-vokrri/60%Daily2018-08-15 02:23
https://kosova-info.com/spalletti-tregon-nese-interi-do-te-transferoje-modricin/60%Daily2018-08-15 02:23
https://kosova-info.com/shkunden-dritat-te-emri-i-stadiumit-fadil-vokrri/60%Daily2018-08-15 02:23
https://kosova-info.com/kjo-video-e-luanes-do-ju-cmend-shkelqen-e-tera-ne-xixa/60%Daily2018-08-14 21:19
https://kosova-info.com/kjo-video-e-luanes-do-ju-cmend-shkelqen-e-tera-ne-xixa-2/60%Daily2018-08-14 21:19
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-shpreh-ngushellime-per-viktimat-ne-gjenova/60%Daily2018-08-15 02:40
https://kosova-info.com/ratkoc-arrestohet-dasmori/60%Daily2018-08-15 02:41
https://kosova-info.com/policia-konfiskon-mish-te-dyshimte-video/60%Daily2018-08-15 02:41
https://kosova-info.com/hoxha-mosmiratimi-i-marreveshjeve-nderkombetare-demton-zbatimin-e-msa-se/60%Daily2018-08-14 21:39
https://kosova-info.com/krasniqi-korrigjimi-i-kufirit-i-pamundur/60%Daily2018-08-14 21:39
https://kosova-info.com/perplaset-treni-me-nje-veture-ne-drenas/60%Daily2018-08-14 21:40
https://kosova-info.com/thaci-shpreh-ngushellime-per-viktimat-ne-itali/60%Daily2018-08-14 21:40
https://kosova-info.com/princess-diana-e-ledrit-dhe-lyrical-son-kendohet-edhe-nga-artisti-malazez/60%Daily2018-08-14 20:09
https://kosova-info.com/volkswagen-zevendeson-modelin-passat-cc-me-ate-arteon-veture-e-jashtezakonshme-foto/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/iu-eshte-dobesuar-bateria-ja-cfare-duhet-te-beni-nese-doni-tia-rrisni-jetegjatesine/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/drejtori-i-audi-mbetet-ne-paraburgim/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/mercedes-prezanton-gjate-javes-qe-vjen-konceptin-e-nje-makine-te-re-elektrike-foto/60%Daily2018-08-16 11:56
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-paralajmeron-proteste-kunder-dhunes-ndaj-grave/60%Daily2018-08-14 19:45
https://kosova-info.com/vrau-dy-persona-ne-1999-arrestohet-39-vjecari-ne-puke/60%Daily2018-08-14 16:38
https://kosova-info.com/shtate-te-vdekur-nga-kolera-ne-nigeri/60%Daily2018-08-14 16:38
https://kosova-info.com/a-ka-shqiptare-ne-mesin-e-viktimave-ne-itali-flet-amabasadorja-bitri/60%Daily2018-08-14 16:38
https://kosova-info.com/zyrtare-spalletti-rinovon-me-interin-e-ka-nje-premtim-per-tifozet/60%Daily2018-08-14 16:22
https://kosova-info.com/hashim-thaci-deklarata-e-merkelit-ka-munguar-gjate-jam-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2018-08-14 16:38
https://kosova-info.com/pakenaqesi-ne-arsim-mund-te-kete-greva-qysh-ne-shtator/60%Daily2018-08-14 16:39
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-itali-skemi-informacione-nese-mes-te-lenduarve-ka-qytetare-te-kosoves/60%Daily2018-08-14 16:39
https://kosova-info.com/fletushka-qeveritare-per-informim-te-qytetareve-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-08-14 16:39
https://kosova-info.com/bahtiri-fton-lideret-shteterore-ne-debat-per-dialogun/60%Daily2018-08-14 16:39
https://kosova-info.com/po-shkon-te-burri-ule-kryet-puno-e-ngo/60%Daily2018-08-14 16:39
https://kosova-info.com/vjen-nga-amerika-yllka-gashin-ne-prishtine-e-presin-me-bakllava-torte-e-shume-dashuri/60%Daily2018-08-14 15:09
https://kosova-info.com/turqia-bojkoton-pajisjet-elektronike-amerikane/60%Daily2018-08-15 10:55
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-reperi-arian-sijarina-gjuajti-me-arme-pas-ndeshjes-prishtina-drita/60%Daily2018-08-14 15:09
https://kosova-info.com/gjysme-e-zhveshur-nga-pasqyra-roza-lati-ben-make-up/60%Daily2018-08-14 14:56
https://kosova-info.com/kamera-me-e-mire-ne-historine-e-smartfoneve-deri-me-tani-ja-fotografite-e-shkrepura-me-galaxy-note-9/60%Daily2018-08-15 10:55
https://kosova-info.com/samsung-nuk-ndalet-se-shpejti-ne-treg-edhe-galaxy-s10-video/60%Daily2018-08-15 10:55
https://kosova-info.com/momenti-i-rende-ja-si-shembet-ura-e-larte-100-metra-ne-xhenova-te-italise-video-foto/60%Daily2018-08-14 11:38
https://kosova-info.com/erdogani-ben-thirrje-per-bojkotimin-e-pajisjeve-elektronike-amerikane/60%Daily2018-08-14 11:39
https://kosova-info.com/kriza-demografike-vijon-renia-e-lindshmerise-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-14 11:39
https://kosova-info.com/carmelo-anthony-ne-houston-rockets/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/etoo-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/shkendija-pret-salzburgun-gati-te-tentoje-te-pamunduren/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/salah-vozit-me-telefon-ne-dore-liverpool-e-paraqet-ne-polici/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-vjen-edhe-nje-perforcim-i-ri/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/modric-inter-lajmi-i-fundit-frikeson-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/milan-vazhdon-ta-enderroje-transferimin-e-savicit/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/nzonzi-vjen-te-qyteti-i-njohur-italian-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-nga-ronaldo/60%Daily2018-08-14 11:22
https://kosova-info.com/ideja-e-kadri-veselit-per-ndertimet-pertej-lumit-iber-shokon-serbine-foto/60%Daily2018-08-14 11:39
https://kosova-info.com/vaki-shqiptare-dje-e-ktheu-nusen-sot-i-dogji-shtepine/60%Daily2018-08-14 11:39
https://kosova-info.com/aksident-ne-serbi-lendohen-rende-dy-mergimtare-nga-zvicra/60%Daily2018-08-14 11:39
https://kosova-info.com/xhenova-shembet-mbikalimi-100-metra-i-larte-dyshohet-per-te-bllokuar/60%Daily2018-08-14 11:40
https://kosova-info.com/dhjetera-veturave-u-eshte-vene-zjarri-ne-suedi/60%Daily2018-08-14 11:40
https://kosova-info.com/kriza-demografike-vijon-renia-e-lindshmerise-ne-shqiperi-2/60%Daily2018-08-14 11:40
https://kosova-info.com/ekranet-demtojne-femijet-ekspertet-kaq-ore-lejohet-qendrimi-para-tyre/60%Daily2018-08-15 10:55
https://kosova-info.com/tre-bijat-e-stallones-pushtojne-meksiken-publikohen-imazhe-te-tyre-ne-bikini/60%Daily2018-08-14 10:09
https://kosova-info.com/zonja-e-pare-e-shba-se-po-numeron-ditet-nga-divorci-me-trump/60%Daily2018-08-14 10:09
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-2po2-per-getin-dhe-unikkatilin/60%Daily2018-08-14 10:09
https://kosova-info.com/pacolli-dua-lipa-ne-budapest-tuboi-900-me-shume-fansa-se-sa-ne-prishtine/60%Daily2018-08-14 10:09
https://kosova-info.com/ne-dasmen-e-ledionit-dhe-sares-luana-shkoi-e-shoqeruar-nga-krenari/60%Daily2018-08-14 10:09
https://kosova-info.com/gent-fatali-ne-lidhje-kjo-eshte-pergjigja-e-reperit/60%Daily2018-08-14 10:09
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-video-duke-prekur-trupin-me-jep-nje-puthje/60%Daily2018-08-14 08:45
https://kosova-info.com/vizat-nen-hije-te-kufijve/60%Daily2018-08-14 06:38
https://kosova-info.com/milan-jo-ky-mund-te-jete-ekipi-i-ri-i-savic/60%Daily2018-08-14 06:22
https://kosova-info.com/roma-transferon-kampionin-e-botes-nga-ekipi-i-frances/60%Daily2018-08-14 06:22
https://kosova-info.com/modric-ka-nje-lajm-te-keq-per-interin-shikojeni-cfare-ka-postuar-ne-instagram/60%Daily2018-08-14 06:22
https://kosova-info.com/barcelona-ka-nje-problem-me-dembelen/60%Daily2018-08-14 06:22
https://kosova-info.com/cillessen-merr-vendimin-final-te-ekipi-i-barcelones/60%Daily2018-08-14 06:22
https://kosova-info.com/arsyeja-banale-e-vrasjes-se-8-personave-ne-vlore-nga-ritvan-zykaj/60%Daily2018-08-14 06:38
https://kosova-info.com/termeti-ne-indonezi-bilanci-i-viktimave-shkon-ne-436/60%Daily2018-08-14 06:38
https://kosova-info.com/vetevendosje-hap-dyert-per-te-pritur-bashkatdhetaret/60%Daily2018-08-14 06:38
https://kosova-info.com/ndihet-i-pafajshem-i-akuzuari-per-kontrabandim-te-32-mije-litrave-derivate-nga-serbia/60%Daily2018-08-14 06:38
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-6/60%Daily2018-08-14 06:39
https://kosova-info.com/mirel-josa-flet-pas-humbjes-se-prishtines/60%Daily2018-08-14 01:22
https://kosova-info.com/festa-e-drites-pas-triumfit-ne-superkupen-e-kosoves/60%Daily2018-08-14 06:23
https://kosova-info.com/federata-e-basketbollit-te-bosnjes-i-kerkon-falje-kosoves-kritikon-shtetin-per-nderhyrje-ne-sport/60%Daily2018-08-14 06:23
https://kosova-info.com/isufi-thote-se-prishtina-dhe-llapi-kane-skuadra-me-te-mira-se-drita/60%Daily2018-08-14 06:23
https://kosova-info.com/reali-e-gjen-pasuesin-e-ronaldos-i-kushton-223-milione-euro/60%Daily2018-08-14 06:23
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-9-gjithcka-qe-duhet-te-dini/60%Daily2018-08-14 14:57
https://kosova-info.com/alfa-romeo-8c-do-te-kete-me-shume-fuqi-se-sa-ferrari-812-superfast-foto/60%Daily2018-08-14 14:57
https://kosova-info.com/galaxy-s10-nuk-do-te-jete-telefoni-i-pare-5g-i-samsung/60%Daily2018-08-14 14:57
https://kosova-info.com/ares-panther-eshte-gati-per-lansim-do-te-kushtoje-rreth-gjysme-milioni-euro-foto/60%Daily2018-08-15 10:55
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-uron-bashkeshortin-per-ditelindje-publikon-foto-me-te-dhe-femijet/60%Daily2018-08-14 05:09
https://kosova-info.com/dergoi-mesazhe-kunder-trumpit-shkarkohet-agjenti-i-fbi-se/60%Daily2018-08-14 06:39
https://kosova-info.com/turizmi-i-territ-dhe-erresires-saranda-dhe-fshatrat-e-saj-pa-drita/60%Daily2018-08-14 06:40
https://kosova-info.com/luana-vjollca-do-ti-cmend-pushuesit-ne-velipoje-shikoni-sa-seksi-duket/60%Daily2018-08-14 05:09
https://kosova-info.com/ne-kine-rusi-dhe-shba-vuciq-do-te-diskutoje-per-kosoven/60%Daily2018-08-14 06:40
https://kosova-info.com/krasniqi-kosova-vuan-nga-kriza-kronike-e-arsimit-te-dobet/60%Daily2018-08-14 01:38
https://kosova-info.com/pas-pensionimit-te-spanja-shakira-me-mesazh-prekes-mbeshtet-piquen/60%Daily2018-08-14 05:09
https://kosova-info.com/mpj-reagon-per-arrestimin-e-mergimtarit-serbia-te-distancohet-nga-praktikat-e-politikave-te-millosheviqit/60%Daily2018-08-14 01:38
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-publikon-foto-me-vajzen-e-tij-kush-ka-vajza-boten-ka/60%Daily2018-08-14 05:09
https://kosova-info.com/shqiptari-i-arrestuar-ne-itali-e-qellova-me-arme-kusheririn-se-kisha-frike/60%Daily2018-08-14 01:38
https://kosova-info.com/zjarre-te-reja-ne-greqi-pas-athines-ishuj-dhe-gadishulli-i-peloponezit-ne-flake/60%Daily2018-08-14 01:38
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-finalen-drita-prishtina/60%Daily2018-08-13 20:22
https://kosova-info.com/prishtina-e-fiton-pjesen-e-pare-te-finales-se-superkupes-se-kosoves-ndaj-drites/60%Daily2018-08-13 20:22
https://kosova-info.com/intelektualet-me-veprim-te-turpshem-para-syve-te-uefa-s/60%Daily2018-08-14 01:22
https://kosova-info.com/thaci-nga-stadiumi-fadil-vokrri-dite-e-madhe-per-futbollin-kosovar/60%Daily2018-08-14 01:39
https://kosova-info.com/shenon-drita-barazohet-rezultati/60%Daily2018-08-14 01:22
https://kosova-info.com/drita-shkruan-historine-fiton-titullin-e-pare-te-superkupes-duke-mposhtur-prishtinen-ne-fadil-vokrri/60%Daily2018-08-14 01:22
https://kosova-info.com/bikinit-e-vogla-ne-gjoksin-e-madh-te-oriola-marashit/60%Daily2018-08-13 19:53
https://kosova-info.com/bikinit-e-vogla-ne-gjoksin-e-madh-te-oriola-marashit-2/60%Daily2018-08-13 19:53
https://kosova-info.com/draft-statuti-i-asociacionit-ende-seshte-derguar-ne-bruksel/60%Daily2018-08-14 01:39
https://kosova-info.com/ferizaj-merr-334-hektare-nga-akp/60%Daily2018-08-13 20:38
https://kosova-info.com/frontex-bie-ndjeshem-numri-i-migranteve-qe-kane-hyre-ne-evrope-kete-vit/60%Daily2018-08-13 20:38
https://kosova-info.com/twitteri-gjobitet-me-30-mije-euro/60%Daily2018-08-13 18:55
https://kosova-info.com/samsung-pezullon-prodhimet-ne-kine/60%Daily2018-08-14 14:57
https://kosova-info.com/nje-baba-si-besnik-qaka-publikon-videon-me-te-embel-me-vajzen-ne-krahe/60%Daily2018-08-13 19:08
https://kosova-info.com/kalaja-e-novoberdes-vizitohet-edhe-gjate-vapes-se-gushtit/60%Daily2018-08-13 20:38
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-ministri-norvegjez-nuk-respektoi-protokollet-e-sigurise/60%Daily2018-08-13 20:39
https://kosova-info.com/letra-e-nje-urimi-ne-dasme-qe-e-la-pa-fjale-arta-bajramin/60%Daily2018-08-13 19:08
https://kosova-info.com/ahmeti-korrigjimi-kufijve-fushate-mediatike/60%Daily2018-08-13 20:39
https://kosova-info.com/almeda-abazi-zbulon-se-kur-do-te-publikohet-kenga-e-saj-e-pare/60%Daily2018-08-13 19:09
https://kosova-info.com/idete-per-korrigjim-te-kufijve-nxisin-hartimin-e-ligjit-per-referendum/60%Daily2018-08-13 20:39
https://kosova-info.com/pacolli-reagon-pas-dyshimeve-per-abuzim-me-parane-publike/60%Daily2018-08-13 20:39
https://kosova-info.com/300-te-plagosur-ne-spanje-rrezohet-skela-gjate-koncertit/60%Daily2018-08-13 19:09
https://kosova-info.com/modelja-pozon-lakuriq-mesoni-ta-doni-veten-para-dikujt-tjeter/60%Daily2018-08-13 19:09
https://kosova-info.com/martin-garrix-flet-pas-performances-se-mbremshme-nate-e-vecante/60%Daily2018-08-13 15:56
https://kosova-info.com/tri-skuadra-angleze-kerkojne-odegaard/60%Daily2018-08-13 15:23
https://kosova-info.com/lajmi-keq-per-valon-berishen/60%Daily2018-08-13 15:23
https://kosova-info.com/pergjigja-brutale-e-willian-kur-pyetet-nese-do-te-qendronte-te-chelsea-me-conten/60%Daily2018-08-13 15:23
https://kosova-info.com/agjenti-i-modric-lojtari-deshiron/60%Daily2018-08-13 15:23
https://kosova-info.com/zyrtare-locatelli-largohet-nga-milan/60%Daily2018-08-13 15:23
https://kosova-info.com/lojtaret-e-ftuar-nga-lopetegui-per-finalen-e-superkupes-se-evropes/60%Daily2018-08-13 15:22
https://kosova-info.com/stadiumi-fadil-vokrri-pergjate-viteve/60%Daily2018-08-13 15:22
https://kosova-info.com/zjarr-masiv-ne-rrethine-te-shkodres-rrezikohen-12-shtepi/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/eufori-e-dirigjuar-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/prokuroria-konfirmon-action-bronson-nuk-konsumoi-droge/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/kur-do-ta-rifilloje-prodhimin-ferronikeli/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-personit-qe-sulmoi-nenen-dhe-vellaun-ne-gjakove/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/khamenei-kerkon-mobilizim-per-te-tejkaluar-sanksionet-amerikane/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/sali-berisha-paralajmeron-protesta-ne-shtator/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/ismaili-me-listen-esenciale-garantojme-furnizim-me-barna-dhe-ulje-te-shpenzimeve-per-qytetaret/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/ceshtja-e-kufijve-daciq-thote-se-propozimet-e-para-paraqiten-ne-shtator/60%Daily2018-08-13 15:38
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-turk-publikon-pamje-nga-pushimet-me-bashkeshorten/60%Daily2018-08-13 14:08
https://kosova-info.com/i-nxehti-demton-celularet-ja-5-gjerat-qe-duhet-te-beni-per-ti-mbrojtur/60%Daily2018-08-14 09:55
https://kosova-info.com/seven-saraqi-me-album-ne-anglisht-ka-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2018-08-13 14:08
https://kosova-info.com/stresi-zbulon-se-kur-do-ta-publikoje-kengen-e-re/60%Daily2018-08-13 14:08
https://kosova-info.com/era-pozon-para-pasqyres-ne-fokus-vithet/60%Daily2018-08-13 14:09
https://kosova-info.com/justin-bieber-dergon-te-fejuaren-ne-vendlindjen-e-tij/60%Daily2018-08-13 14:09
https://kosova-info.com/anita-dhe-ramushi-nisin-pushimet-shume-po-na-mungojne-femijet/60%Daily2018-08-13 14:09
https://kosova-info.com/reperi-pranon-fajesine-pendohet-qe-gjuajti-me-arme-pas-ndeshjes-prishtina-drita/60%Daily2018-08-13 14:09
https://kosova-info.com/urimi-plot-dashuri-i-sinanit-per-ditelindjen-e-gruas/60%Daily2018-08-13 12:38
https://kosova-info.com/kur-do-te-mbahet-testi-i-dyte-i-matures-dhe-sa-nxenes-do-ti-nenshtrohen/60%Daily2018-08-13 10:38
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-se-pse-ronaldo-u-shtrua-ne-spital/60%Daily2018-08-13 10:22
https://kosova-info.com/bekim-isufi-e-respektojme-prishtinen-por-e-duam-superkupen-e-pare-ne-histori-te-klubit/60%Daily2018-08-13 10:22
https://kosova-info.com/mirel-josa-shume-i-lumtur-qe-kosova-u-be-me-nje-stadium-te-tille-do-te-japim-gjithcka-per-trofeun/60%Daily2018-08-13 10:22
https://kosova-info.com/reali-i-prishe-pune-barcelones-do-te-shohim-nje-el-clasico-ne-lufte-per-yllin-e-psg-se/60%Daily2018-08-13 10:22
https://kosova-info.com/shpeton-golin-ne-minuten-e-96-nis-aksionin-dhe-asiston-te-goli-i-fitores-cmenduria-e-rooneyt-pushton-internetin/60%Daily2018-08-13 10:22
https://kosova-info.com/allegri-kete-edicion-e-kemi-per-detyre-ta-fitojme-kete-trofe/60%Daily2018-08-13 10:22
https://kosova-info.com/keita-balde-flet-per-here-te-pare-si-futbollist-i-interit/60%Daily2018-08-13 10:22
https://kosova-info.com/nainggolanit-i-del-problemi-i-pare-te-interi/60%Daily2018-08-13 10:21
https://kosova-info.com/valverde-e-pamundur-te-gjejme-iniestan-e-ri-eshte-vetem-nje-dhe-ndodhet-ne-japoni/60%Daily2018-08-13 10:21
https://kosova-info.com/grupit-kumanova-u-nderrohet-burgu-reagojne-familjaret-e-te-akuzuarve/60%Daily2018-08-13 10:38
https://kosova-info.com/veteaksidentohet-pas-mesnate-nje-veture-ne-rahovec-drejtuesi-ishte-i-dehur/60%Daily2018-08-13 10:38
https://kosova-info.com/ligji-i-ri-per-tatimin-ne-prone-hyn-ne-fuqi-nga-tetori-i-ketij-viti/60%Daily2018-08-13 10:38
https://kosova-info.com/gjergj-dedaj-i-fyen-ata-qe-e-kritikuan-emerimin-e-tij-ambasador/60%Daily2018-08-13 10:39
https://kosova-info.com/zgjidhja-me-kosoven-vuciq-ne-ofensive-diplomatike/60%Daily2018-08-13 10:39
https://kosova-info.com/masakra-ne-selenice-te-vlores-autori-del-para-gjykates/60%Daily2018-08-13 10:39
https://kosova-info.com/prishtines-i-shtohet-edhe-nje-shkolle/60%Daily2018-08-13 10:39
https://kosova-info.com/rreth-200-shtepi-te-dobratinit-perfitojne-nga-rrjeti-i-ri-elektrik/60%Daily2018-08-13 10:39
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-nga-xhirimi-i-klipit-te-ledrit-me-g4shin/60%Daily2018-08-13 09:08
https://kosova-info.com/mori-pjese-ne-kenga-magjike-a-i-mbeti-hatri-per-rezultat-samantes/60%Daily2018-08-13 09:08
https://kosova-info.com/e-rrethuar-nga-turma-dua-kercen-mbi-tavolina-ne-prishtine/60%Daily2018-08-13 08:10
https://kosova-info.com/lideret-e-lugines-mbeshtesin-presidentin-thaci/60%Daily2018-08-13 05:37
https://kosova-info.com/dembele-shenon-golin-me-te-bukur-ne-fanellen-e-barcelones-ne-finale-kunder-sevillas/60%Daily2018-08-13 05:21
https://kosova-info.com/edhe-sot-mot-me-diell-temperaturat-deri-ne-32-grade/60%Daily2018-08-13 05:38
https://kosova-info.com/pamjet-pas-masakres-ne-vlore-njollat-e-gjakut-shihen-kudo/60%Daily2018-08-13 05:38
https://kosova-info.com/barcelona-permbyse-sevillan-dhe-fiton-superkupen-e-spanjes/60%Daily2018-08-13 05:21
https://kosova-info.com/shba-shenohet-me-protesta-pervjetori-i-mitingut-te-nacionalisteve-te-bardhe/60%Daily2018-08-13 05:38
https://kosova-info.com/edhe-daut-haradinaj-kalon-vikendin-ne-shqiperi-foto/60%Daily2018-08-13 05:38
https://kosova-info.com/ti-dashni-kenga-me-e-re-nga-drama-dhe-bledi-racaj/60%Daily2018-08-13 04:08
https://kosova-info.com/teologu-xhabir-hamiti-kunder-therjes-se-kurbaneve-ne-hungari/60%Daily2018-08-13 05:38
https://kosova-info.com/edhe-keshtu-pozon-enca-per-tiu-dukur-te-pasmet-bombastike/60%Daily2018-08-12 21:36
https://kosova-info.com/giuliani-nuk-do-te-lejojme-te-merret-ne-pyetje-presidenti-per-ceshtjen-comey/60%Daily2018-08-13 05:39
https://kosova-info.com/presidenti-i-venezueles-do-ta-pranonte-ndihmen-e-fbi-se-ne-hetimin-e-atentatit-ndaj-tij/60%Daily2018-08-13 05:39
https://kosova-info.com/a-eshte-momenti-i-duhur-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-08-13 05:39
https://kosova-info.com/gjyshi-i-ritvan-zykajt-ma-sillni-nipin-do-ta-djeg-vet-te-gjalle/60%Daily2018-08-13 00:38
https://kosova-info.com/murati-ndryshimi-i-kufijve-nuk-sjell-lufte-por-vendos-themelet-e-paqes-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-08-13 00:38
https://kosova-info.com/termeti-le-pas-qindra-ndertesa-te-demtuara/60%Daily2018-08-13 00:38
https://kosova-info.com/fansat-i-bejne-bashke-imazhet-seksi-te-rites-ne-pushim-joshese-sa-me-ska/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/serbia-me-liste-te-kuqe-kunder-qytetareve-te-lugines/60%Daily2018-08-12 19:37
https://kosova-info.com/gashi-rinia-kosovare-faktor-paqe-e-sigurie-ne-regjion/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/bakayoko-bindet-neser-mberrin-ne-milano/60%Daily2018-08-12 19:22
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-eintracht-frankfurt-bayern-munich-2/60%Daily2018-08-12 19:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-vertete-e-kalimit-te-courtois-te-real-madrid/60%Daily2018-08-12 19:22
https://kosova-info.com/inter-rafinha-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-08-12 19:22
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-ronaldo-pas-golit-te-pare-ne-fanellen-e-juventusit/60%Daily2018-08-12 19:21
https://kosova-info.com/jemi-te-forte-edhe-pa-modricin/60%Daily2018-08-12 19:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-sevilla-2/60%Daily2018-08-12 19:21
https://kosova-info.com/kaka-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-08-12 19:21
https://kosova-info.com/real-madrid-ia-tregon-cmimin-e-cmendur-te-marcelos-skuadres-se-juventusit/60%Daily2018-08-12 19:21
https://kosova-info.com/kerkohet-krijimi-i-nje-gjykate-ekonomike-ne-kosove/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/serbia-nuk-po-i-njeh-patente-shoferet-e-kosoves/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/pdk-konfirmon-projektin-e-veselit-per-mitrovicen-e-re/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/shtegu-ne-trojet-shqiptare-rrugetimi-mes-maleve-shqiperi-kosove-dhe-maqedoni/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/policia-arreston-autorin-e-plagosjes-ne-shkoder/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/izetbegoviq-ceshtja-e-kosoves-dhe-republikes-serbe-jane-raste-te-ndara-nuk-mund-te-nderlidhen/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/sulmohet-nje-xhami-ne-france/60%Daily2018-08-12 19:38
https://kosova-info.com/upss-rita-uron-cara-delevigne-me-nje-imazh-nudo-dhe-me-gjuhen-tek-gjoksi-i-saj/60%Daily2018-08-12 17:37
https://kosova-info.com/prokuroria-imami-kercenoi-se-do-tia-djege-oden-hashim-thacit/60%Daily2018-08-12 17:07
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-nje-ishull-ne-greqi/60%Daily2018-08-12 17:07
https://kosova-info.com/marina-dhe-luana-bashke-pothuajse-ne-cdo-udhetim-2/60%Daily2018-08-12 17:37
https://kosova-info.com/imami-i-xhamise-dyshohet-per-kercenimin-e-familjes-se-presidentit-thaci/60%Daily2018-08-12 17:07
https://kosova-info.com/si-i-filmoi-viktimat-autori-i-masakres-dhe-perse-hetuesit-nuk-i-kane-gjetur-ende-videot/60%Daily2018-08-12 17:08
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-6/60%Daily2018-08-12 17:08
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-krijojme-me-shume-zona-te-sigurta-ne-siri/60%Daily2018-08-12 17:08
https://kosova-info.com/mjeket-japin-alarmin-abortet-ne-masen-6-3-te-lindjeve/60%Daily2018-08-12 17:08
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-forte-i-prodhuesve-mos-blini-buke-te-prere/60%Daily2018-08-12 17:09
https://kosova-info.com/levizjet-ne-klip-me-gjikon-u-bene-virale-skerdi-tregon-a-ishin-te-planifikuara-2/60%Daily2018-08-12 15:07
https://kosova-info.com/retorika-aktuale-politike-largon-investitoret-e-huaj-2/60%Daily2018-08-12 14:37
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-nje-shperthim-ne-idlib-te-sirise-2/60%Daily2018-08-12 14:37
https://kosova-info.com/thaci-debaton-me-bildt-dhe-serwer-per-kosoven-2/60%Daily2018-08-12 14:37
https://kosova-info.com/era-istrefi-e-dhene-pas-markave-te-shtrenjta-2/60%Daily2018-08-12 15:07
https://kosova-info.com/humb-12-vjecarja-gjermane-ne-pogradec-2/60%Daily2018-08-12 14:38
https://kosova-info.com/do-ju-bej-hatane-ndaj-mos-me-bini-ne-qafe-zykaj-kishte-paralajmeruar-tragjedine-2/60%Daily2018-08-12 14:38
https://kosova-info.com/gjuajtje-me-arme-ne-dasme-policia-gjen-100-gezhoja-plumbash-2/60%Daily2018-08-12 14:38
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-zgjedh-mes-gheto-geasy-dhe-unikkatil-2/60%Daily2018-08-12 15:07
https://kosova-info.com/kercenohet-familja-e-presidentit-thaci-2/60%Daily2018-08-12 14:38
https://kosova-info.com/masakra-ne-vlore-familja-e-autorit-iken-nga-fshati-2/60%Daily2018-08-12 14:38
https://kosova-info.com/dhune-ne-familje-ne-rahovec-arrestohet-nje-person/60%Daily2018-08-12 13:11
https://kosova-info.com/dhune-ne-familje-ne-rahovec-arrestohet-nje-person-2/60%Daily2018-08-12 14:38
https://kosova-info.com/rita-pelqen-performancen-e-dua-lipes-ne-prishtine-2/60%Daily2018-08-12 15:07
https://kosova-info.com/tete-persona-vdesin-nje-mbijeton-pas-rrezimit-te-nje-avioni/60%Daily2018-08-12 13:05
https://kosova-info.com/si-rrallehere-mimoza-shkodra-fotografohet-ne-bikini/60%Daily2018-08-12 12:46
https://kosova-info.com/si-rrallehere-mimoza-shkodra-fotografohet-ne-bikini-2/60%Daily2018-08-12 15:07
https://kosova-info.com/vijojne-protestat-ne-rumani-kerkohet-largimi-i-qeverise/60%Daily2018-08-12 12:26
https://kosova-info.com/besnik-qaka-tregon-kuptimin-e-emrit-te-vajzes/60%Daily2018-08-12 12:22
https://kosova-info.com/besnik-qaka-tregon-kuptimin-e-emrit-te-vajzes-2/60%Daily2018-08-12 15:07
https://kosova-info.com/ne-mes-te-koncertit-dua-lipa-kerkon-pite-2/60%Daily2018-08-12 12:03
https://kosova-info.com/ne-mes-te-koncertit-dua-lipa-kerkon-pite/60%Daily2018-08-12 15:08
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-eshte-ende-heret-te-flitet-per-shkembim-te-territoreve/60%Daily2018-08-12 12:07
https://kosova-info.com/%e2%80%8bambasadori-i-shba-ve-ne-britani-braktisni-paktin-me-iranin-rreshtohuni-krah-nesh-2/60%Daily2018-08-12 11:53
https://kosova-info.com/%e2%80%8bambasadori-i-shba-ve-ne-britani-braktisni-paktin-me-iranin-rreshtohuni-krah-nesh/60%Daily2018-08-12 12:07
https://kosova-info.com/prania-me-e-madhe-e-grave-ne-politike-ure-qe-veshtire-kalohet/60%Daily2018-08-12 12:07
https://kosova-info.com/tre-faktoret-qe-e-bejne-marredhenien-te-lumtur-sipas-psikologut-te-njohur/60%Daily2018-08-12 18:13
https://kosova-info.com/afganistani-synon-tua-ndaloje-pjesemarrjen-ne-zgjedhje-disa-personave-2/60%Daily2018-08-12 11:14
https://kosova-info.com/afganistani-synon-tua-ndaloje-pjesemarrjen-ne-zgjedhje-disa-personave/60%Daily2018-08-12 12:07
https://kosova-info.com/2po2-vihet-ne-siklet-perballe-capital-t-dhe-ledri-vules-2/60%Daily2018-08-12 11:01
https://kosova-info.com/me-pak-pritje-ne-pikat-kufitare-gjendje-e-permiresuar-edhe-ne-merdare/60%Daily2018-08-12 12:08
https://kosova-info.com/2po2-vihet-ne-siklet-perballe-capital-t-dhe-ledri-vules/60%Daily2018-08-12 15:08
https://kosova-info.com/merret-nen-mbrojtjen-e-policise-familja-e-vrasesit-te-8-fishte-ne-selenice/60%Daily2018-08-12 12:08
https://kosova-info.com/pse-femrat-i-adhurojne-fjalet-e-embla-eshte-e-shpjeguar-shkencerisht/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/grabitje-ne-nje-pompe-derivatesh-ne-mitrovice/60%Daily2018-08-12 12:08
https://kosova-info.com/stanaj-emocionon-publikun-kendon-shqiperine-e-dua-bashke-me-mijera-te-pranishem/60%Daily2018-08-12 15:08
https://kosova-info.com/leigh-e-pamundur-qe-be-te-jete-pro-ndryshimit-te-status-quose-territoriale/60%Daily2018-08-12 12:08
https://kosova-info.com/samanta-karavella-me-dy-kenge-gjate-kesaj-vere-jep-detajet/60%Daily2018-08-12 12:09
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkon-nga-qeveria-te-respektoje-rezoluten-per-telekomin/60%Daily2018-08-12 12:08
https://kosova-info.com/gjiki-challenge-reperi-elektrizon-publikun-me-vallezimin-ne-sunny-hill/60%Daily2018-08-12 10:04
https://kosova-info.com/gjiki-challenge-reperi-elektrizon-publikun-me-vallezimin-ne-sunny-hill-2/60%Daily2018-08-12 10:04
https://kosova-info.com/keto-jane-veprimet-qe-bejne-te-gjitha-femrat-pasi-tradhtojne/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-perfundimtare-ne-turneun-international-champions-cup/60%Daily2018-08-12 09:22
https://kosova-info.com/liverpool-sfidon-sot-west-hamin-ne-ndeshjen-e-pare-shaqiri-ne-banken-rezerve/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/messi-a-je-ti-ylli-i-psv-se-shenon-gol-te-jashtezakonshem-ne-xhiron-e-pare-ne-holande/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/renia-drastike-e-rodriguez-para-dy-vitesh-te-reali-sot-eshte-prane-kalimit-te-ky-klub-ne-serie-a/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-zhuri-i-prizrenit-e-ndal-cska-ne-e-moskes/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/gattuso-flet-pas-humbjes-ndaj-realit-e-ka-nje-mesazh-per-juventusin/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/5-arsyet-e-modric-per-te-qendruar-te-reali/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/deklarata-e-papritur-e-ronaldos-per-juventusin/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/pogba-nuk-eshte-i-lumtur-te-united-mesazh-drejt-barcelones/60%Daily2018-08-12 09:21
https://kosova-info.com/gent-fatali-revolton-italianet-me-ciao-bella-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-08-12 09:07
https://kosova-info.com/nente-arsyet-perse-duhet-te-beni-me-shume-seks/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/nasa-nis-misionin-e-saj-drejt-diellit/60%Daily2018-08-12 08:38
https://kosova-info.com/lirohet-action-bronson-policia-jep-detajet/60%Daily2018-08-12 09:07
https://kosova-info.com/dua-lipa-largohet-nga-kosova-ky-eshte-destinacioni-i-radhes/60%Daily2018-08-12 09:07
https://kosova-info.com/vdes-nobelisti-v-s-naipaul/60%Daily2018-08-12 09:07
https://kosova-info.com/be-i-ben-thirrje-arabise-saudite-te-ofroje-informacione-per-aktivistet-e-arrestuara-2/60%Daily2018-08-12 08:07
https://kosova-info.com/be-i-ben-thirrje-arabise-saudite-te-ofroje-informacione-per-aktivistet-e-arrestuara/60%Daily2018-08-12 08:08
https://kosova-info.com/a-ka-para-skerdi-te-bleje-bugatti/60%Daily2018-08-12 09:07
https://kosova-info.com/rashiq-kembimi-i-territoreve-eshte-ide-e-rrezikshme/60%Daily2018-08-12 08:08
https://kosova-info.com/termeti-ne-shqiperi-35-familje-mbesin-pa-shtepi/60%Daily2018-08-12 08:08
https://kosova-info.com/anuloi-koncertin-ne-sunny-hill-dafina-zeqiri-tregon-arsyen/60%Daily2018-08-12 09:07
https://kosova-info.com/vrasesi-i-tete-anetareve-te-familjes-ne-vlore-filmoi-viktimat-mesohet-kujt-ja-dergoi-ne-facebook/60%Daily2018-08-12 08:09
https://kosova-info.com/gjate-performances-se-ledrit-g4shi-hedhet-ne-duart-e-publikut/60%Daily2018-08-12 07:27
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-manchester-dhjete-te-lenduar-2/60%Daily2018-08-12 07:19
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-manchester-dhjete-te-lenduar/60%Daily2018-08-12 07:19
https://kosova-info.com/artistet-e-famshem-shqiptare-edhe-mbreme-dhuruan-performance-magjike-ne-sunny-hill-festival/60%Daily2018-08-12 06:07
https://kosova-info.com/arrestohet-reperi-action-bronson-ndezi-marihuanen-ne-skene/60%Daily2018-08-12 06:07
https://kosova-info.com/sergio-ramos-vjen-me-nje-gjest-fantastik-per-legjenden-paolo-maldini-2/60%Daily2018-08-12 04:21
https://kosova-info.com/sergio-ramos-vjen-me-nje-gjest-fantastik-per-legjenden-paolo-maldini/60%Daily2018-08-11 23:21
https://kosova-info.com/drama-e-lojtarit-te-liverpoolit-a-do-te-vdes-neser/60%Daily2018-08-12 04:21
https://kosova-info.com/surroi-naivitet-te-mendosh-se-serbia-e-leshon-luginen-e-presheves/60%Daily2018-08-12 05:38
https://kosova-info.com/brabus-prezanton-bishen-e-re-video/60%Daily2018-08-14 09:55
https://kosova-info.com/hummer-h1-ushtarak-per-te-gjithe-video/60%Daily2018-08-14 09:55
https://kosova-info.com/rikthehet-ne-vendlindje-g4shi-viziton-varret-e-gjysherve/60%Daily2018-08-12 06:07
https://kosova-info.com/zjarri-ne-athine-shkon-ne-94-numri-i-viktimave/60%Daily2018-08-12 05:38
https://kosova-info.com/krahu-i-luftes-mbeshtet-thacin/60%Daily2018-08-12 05:38
https://kosova-info.com/viktimat-e-para-te-etheve-te-nilit-te-maqedoni/60%Daily2018-08-12 05:38
https://kosova-info.com/familjet-kosovare-kane-para-te-ruajtura-ne-banka-2-miliarde-e-228-milione-euro/60%Daily2018-08-12 05:38
https://kosova-info.com/dua-lipa-ben-shqiponjen-bashke-me-policet-e-kosoves/60%Daily2018-08-12 06:07
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-pozon-perkrah-humoristit-te-njohur-shqiptar-keshtu-e-quan-ate/60%Daily2018-08-11 21:18
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-pozon-perkrah-humoristit-te-njohur-shqiptar-keshtu-e-quan-ate-2/60%Daily2018-08-11 21:18
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-pozon-perkrah-humoristit-te-njohur-shqiptar-keshtu-e-quan-ate-3/60%Daily2018-08-11 21:18
https://kosova-info.com/flet-eksperti-si-te-mbroheni-nga-termeti-2/60%Daily2018-08-12 05:38
https://kosova-info.com/rindertohet-skema-e-masakres-ne-vlore-si-i-vrau-i-riu-8-kusherinjte-video/60%Daily2018-08-12 05:38
https://kosova-info.com/mbyllen-disa-qendra-te-kontrollit-teknik-si-mase-sigurie-ne-trafik/60%Daily2018-08-12 05:39
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-tradhton-dua-lipen-anulon-performancen-ne-sunnyhillfestival/60%Daily2018-08-11 21:06
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-aktorit-te-njohur-humb-shume-peshe-per-rolin-e-ri/60%Daily2018-08-11 21:07
https://kosova-info.com/termeti-ministria-e-mbrojtjes-raporton-mbi-67-banesa-te-demtuara/60%Daily2018-08-11 19:38
https://kosova-info.com/furtune-ne-kucove-rrufeja-godet-60-vjecarin/60%Daily2018-08-11 19:38
https://kosova-info.com/kurbanet-ne-kosove-serish-vijne-nga-hungaria/60%Daily2018-08-11 19:38
https://kosova-info.com/suhareke-mjeket-sulmohen-ne-vendin-e-punes-video/60%Daily2018-08-11 19:38
https://kosova-info.com/nje-shkemb-gjigant-godet-veturen-e-kosovareve-shkak-termeti/60%Daily2018-08-11 19:38
https://kosova-info.com/te-pasmet-shperthyese-te-ences-cmend-ne-kete-poze-atraktive/60%Daily2018-08-11 19:02
https://kosova-info.com/policia-se-lejon-koordinatoren-e-ekipit-menaxhues-te-asociacionit-te-shkoje-ne-serbi-me-veture-zyrtare/60%Daily2018-08-11 19:38
https://kosova-info.com/pique-e-konfirmon-vendimin-e-tij-per-kombetaren-e-spanjes/60%Daily2018-08-11 18:22
https://kosova-info.com/shkendija-dhe-vardari-ndajne-piket-ne-derbin-e-javes-ne-maqedoni/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/shorti-i-nba-mesohet-data-kur-lebron-debuton-me-lakers/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/barca-kerkon-edhe-nje-mesfushore-ne-liste-ka-kater-emra/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-kepa-e-ndryshojne-formacionin-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/11-lojtaret-qe-kane-luajtur-per-real-madridin-edhe-per-milanin/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/zyrtare-andre-silva-largohet-nga-milani-transferohet-ne-la-liga/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-milan/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atletico-madrid-inter/60%Daily2018-08-11 18:21
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-ne-rrugen-e-kombit-merr-flake-autobusi-nga-kosova-video/60%Daily2018-08-11 19:39
https://kosova-info.com/nje-portokall-ne-dite-per-te-zvogeluar-problemin-me-shikimin-2/60%Daily2018-08-11 18:03
https://kosova-info.com/nje-portokall-ne-dite-per-te-zvogeluar-problemin-me-shikimin/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/ekskluzive-projekti-i-kadri-veselit-per-mitrovicen-e-re-video/60%Daily2018-08-11 19:39
https://kosova-info.com/irani-perkrah-turqise-kunder-shba/60%Daily2018-08-11 19:39
https://kosova-info.com/u-shfaq-kuq-e-zi-mbreme-kaq-kushtoi-veshja-e-dua-lipes/60%Daily2018-08-11 18:06
https://kosova-info.com/tjeter-termet-lekund-shqiperine-ja-ku-eshte-epiqendra/60%Daily2018-08-11 17:08
https://kosova-info.com/erdogan-u-ben-thirrje-turqve-te-mos-perdorin-dollarin-dhe-euron/60%Daily2018-08-11 17:08
https://kosova-info.com/erdogan-sms-amerikaneve-me-ne-sbisedoni-me-gjuhen-e-kercenimeve/60%Daily2018-08-11 17:08
https://kosova-info.com/shoferja-shtyp-te-miturin-ne-qender-te-divjakes-nderron-jete-6-vjecari/60%Daily2018-08-11 17:08
https://kosova-info.com/keta-jane-emrat-qe-kendojne-ne-naten-e-dyte-te-festivalit-sunny-hill/60%Daily2018-08-11 18:06
https://kosova-info.com/termeti-lekund-ballkanin-dridhen-shqiperia-kosova-mali-i-zi-maqedonia-serbia/60%Daily2018-08-11 17:09
https://kosova-info.com/termeti-5-1-shkalle-lekund-fort-tiranen/60%Daily2018-08-11 17:09
https://kosova-info.com/masakra-e-vlores-ja-cfare-ndodhi-sot-me-facebook-un-e-vrasesit-te-8-fishte/60%Daily2018-08-11 17:09
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-termet-ne-kosove/60%Daily2018-08-11 17:09
https://kosova-info.com/premiere-lema-thone-adelina-berisha-dhe-blasta-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-08-11 18:06
https://kosova-info.com/prerje-kokash-e-vrasje-makabre-rastet-e-masakrave-ne-shqiperine-post-komuniste/60%Daily2018-08-11 17:09
https://kosova-info.com/lot-i-embel-kenga-me-e-re-nga-gena/60%Daily2018-08-11 18:06
https://kosova-info.com/performoi-mbreme-stanaj-thote-dy-fjale-per-publikun-shqiptar/60%Daily2018-08-11 14:35
https://kosova-info.com/performoi-mbreme-stanaj-thote-dy-fjale-per-publikun-shqiptar-2/60%Daily2018-08-11 14:35
https://kosova-info.com/nente-simptomat-e-diabetit-qe-ndoshta-nuk-i-dinit-2/60%Daily2018-08-11 14:29
https://kosova-info.com/nente-simptomat-e-diabetit-qe-ndoshta-nuk-i-dinit/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/masakra-ne-vlore-ja-kush-eshte-femija-qe-mbijetoi/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/kosovaret-arin-e-ruajne-ne-shtepi/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/sa-e-rendesishme-eshte-ti-zbathni-kepucet-sa-me-pare-kur-hyni-ne-shtepi-2/60%Daily2018-08-11 14:22
https://kosova-info.com/sa-e-rendesishme-eshte-ti-zbathni-kepucet-sa-me-pare-kur-hyni-ne-shtepi/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/vuciq-pro-ndarjes-se-serbeve-dhe-te-shqiptareve/60%Daily2018-08-11 14:12
https://kosova-info.com/mendja-e-semure-qe-merr-jete-psikologet-familjare-mos-neglizhoni-rastet/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-jashtem-serb-paralajmron-bashkim-te-kosoves-me-shqiperine-pas-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-ne-mitrovice-e-ardhmja-u-takon-grave/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/zbrazja-e-heshtur-e-shqiptareve-nga-lugina-e-presheves/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/35-mije-euro-ose-koka-nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarit-qe-i-kerkoi-harac-nje-profesori/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/goli-i-pare-gol-magjik-iniesta-shenon-ne-menyre-maestrale-pasi-trullosi-mbrojtesin-dhe-portierin-kundershtar/60%Daily2018-08-11 13:21
https://kosova-info.com/regbi-sportisti-humbet-jeten-pas-nje-bllokimi-te-rivaleve-ne-fushe/60%Daily2018-08-11 13:21
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-ja-ku-mund-ti-blini-biletat-per-ndeshjen-drita-prishtina/60%Daily2018-08-11 13:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-huddersfield-chelsea-2/60%Daily2018-08-11 13:21
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-nga-varrimi-ne-selanice-tete-arkivol-percillen-me-lot-e-ulerima/60%Daily2018-08-11 14:38
https://kosova-info.com/para-performances-dua-lipa-thote-disa-fjale-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-08-11 12:50
https://kosova-info.com/proteste-ne-prishtine-kerkohet-llogari-drejtesi-shkarkime/60%Daily2018-08-11 12:07
https://kosova-info.com/detaji-rreqethes-nga-masakra-ne-vlore-i-vogli-i-familjes-u-vra-me-buke-ne-goje/60%Daily2018-08-11 12:07
https://kosova-info.com/tahiri-qeveria-te-mos-lejoje-qe-asociacioni-te-kete-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2018-08-11 12:07
https://kosova-info.com/u-deshen-plot-490-ore-pune-dhe-90-karate-diamante-per-te-thurur-fustanin-qe-po-mahnit-te-gjithe-foto-2/60%Daily2018-08-11 11:34
https://kosova-info.com/u-deshen-plot-490-ore-pune-dhe-90-karate-diamante-per-te-thurur-fustanin-qe-po-mahnit-te-gjithe-foto/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/kripa-nga-deti-ne-fature-denoncohet-cmimi-i-fryre-i-omleteve-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2018-08-11 12:07
https://kosova-info.com/droge-ne-tenden-ku-qendronin-pese-te-arrestuar-ne-prizren/60%Daily2018-08-11 12:07
https://kosova-info.com/okb-miliona-ujgure-po-jetojne-si-ne-nje-kamp-masiv-te-internimit/60%Daily2018-08-11 12:08
https://kosova-info.com/ne-peje-policit-i-vidhen-te-gjitha-pajisjet-policore/60%Daily2018-08-11 12:08
https://kosova-info.com/lirohet-afrim-rexhepi-kryetari-i-shoqates-se-invalideve-te-uck-se-ne-gjilan/60%Daily2018-08-11 12:08
https://kosova-info.com/e-turpshme-parku-i-germise-i-ngulfatur-nga-mbeturinat-qe-la-sunny-hill/60%Daily2018-08-11 12:09
https://kosova-info.com/pozon-siper-makines-me-kembe-te-hapura-samanta-paralajmeron-projektin-e-radhes/60%Daily2018-08-11 10:29
https://kosova-info.com/dite-te-nxehta-na-presin-keshtu-mund-te-mbroheni-nga-temperaturat-e-larta/60%Daily2018-08-12 12:34
https://kosova-info.com/mbi-13-mije-shtetas-te-kosoves-per-24-ore-kane-hyre-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-11 09:37
https://kosova-info.com/proteste-ne-prishtine-per-vrasjen-e-valbona-nrecajt-dhe-vajzes-9-vjecare/60%Daily2018-08-11 09:38
https://kosova-info.com/gyshi-i-vrasesit-tregon-masakren-e-vlores-si-i-mblodha-trupat-video/60%Daily2018-08-11 09:38
https://kosova-info.com/kaos-ne-bukuresht-440-te-plagosur/60%Daily2018-08-11 09:38
https://kosova-info.com/policia-serbe-perseri-ia-ndalojne-hyrjen-hivzi-islamit/60%Daily2018-08-11 09:39
https://kosova-info.com/turqi-thellohet-kriza-ekonomike-trump-dyfishon-tarifat/60%Daily2018-08-11 09:39
https://kosova-info.com/300-milione-euro-reali-dridhe-boten-futbollistike-ne-fund-te-afatit-kalimtar/60%Daily2018-08-11 08:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-se-pse-modric-qendroi-te-reali/60%Daily2018-08-11 08:24
https://kosova-info.com/pas-unitedit-mbreme-sot-e-nisin-sezonin-ne-premierlige-dy-super-skuadra/60%Daily2018-08-11 08:24
https://kosova-info.com/shperthen-guardiola-e-ka-nje-mesazh-per-argjentinen/60%Daily2018-08-11 08:24
https://kosova-info.com/te-gjitha-transferimet-e-klubeve-te-superliges-ne-afatin-kalimtar/60%Daily2018-08-11 08:24
https://kosova-info.com/sarri-debuton-sot-ne-premierlige-me-kete-formacion/60%Daily2018-08-11 08:22
https://kosova-info.com/klopp-i-tha-jo-ketij-transferimi-ne-diten-e-fundit-te-afatit-kalimtar/60%Daily2018-08-11 08:22
https://kosova-info.com/milan-nis-spastrimin-largon-tre-futbolliste/60%Daily2018-08-11 08:21
https://kosova-info.com/man-utd-mbappe-zbulohet-prapaskena-e-madhe-e-afatit-kalimtar/60%Daily2018-08-11 08:21
https://kosova-info.com/cfare-la-pas-zjarri-qe-perpiu-supermarketin-ne-obiliq-video/60%Daily2018-08-11 09:39
https://kosova-info.com/momenti-kur-dua-lipa-ben-shqiponjen-para-publikut-shqiptar/60%Daily2018-08-11 08:06
https://kosova-info.com/keshilla-per-ta-shmangur-xhelozine-e-partnerit/60%Daily2018-08-12 07:34
https://kosova-info.com/phillips-ndryshimi-i-kufijve-mundesia-me-e-keqe/60%Daily2018-08-11 09:39
https://kosova-info.com/haziri-detyre-historike-e-patriotike-qe-kosova-te-bashkohet-me-luginen/60%Daily2018-08-11 09:39
https://kosova-info.com/dua-lipa-pushtoi-zemrat-e-shqiptareve-e-veshur-kuq-e-zi/60%Daily2018-08-11 08:06
https://kosova-info.com/rita-ndan-momente-prekese-nga-koncerti-unicef-frymezuese-te-jem-afer-femijeve-ne-nevoje/60%Daily2018-08-11 07:17
https://kosova-info.com/idete-e-rrezikshme/60%Daily2018-08-11 07:07
https://kosova-info.com/arrestohet-autori-24-vjecar-i-masakres-se-selenices/60%Daily2018-08-11 07:07
https://kosova-info.com/moti-gjate-vikendit-2/60%Daily2018-08-11 07:07
https://kosova-info.com/cka-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2018-08-11 07:08
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-zjarr-i-madh-ne-obiliq/60%Daily2018-08-11 07:08
https://kosova-info.com/arber-zeneli-tregohet-i-jashtezakonshem-shenon-nga-nje-pozite-shume-e-veshtire/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/me-ne-fund-basketbollistet-e-kosoves-do-te-shkojne-ne-sarajeve/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/man-utd-leicester-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/mjeku-i-lazios-i-befasuar-nga-shqiptaret-strakosha-e-berisha-rikuperohen-shpejt/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/zeneli-e-nis-mbare-sezonin-ne-holande-shenon-dhe-asiston-ne-fitoren-e-heerenveen/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/manchester-united-e-nis-me-fitore-sezonin-e-ri-ne-premierlige/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/man-united-21-leicester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/tash-kur-te-luajme-kunder-realit-komenti-epik-i-bonuccit-per-ronadon/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/keylor-navas-apo-thibaut-courtois/60%Daily2018-08-11 03:21
https://kosova-info.com/demi-lovato-po-sherohet-nga-droga-shikoni-sa-ka-ndryshuar/60%Daily2018-08-11 05:36
https://kosova-info.com/policia-e-kerkon-prej-oresh-autori-i-masakres-ne-vlore-komenton-ne-facebook-cme-keni-care-k/60%Daily2018-08-11 07:08
https://kosova-info.com/perzieni-uthullin-e-molles-me-sode-buke-dhe-do-te-mahniteni-nga-rezultati/60%Daily2018-08-12 07:34
https://kosova-info.com/nuk-flasin-me-a-po-i-hakmerret-enca-noizyt/60%Daily2018-08-10 21:45
https://kosova-info.com/nuk-flasin-me-a-po-i-hakmerret-enca-noizyt-2/60%Daily2018-08-10 21:45
https://kosova-info.com/nuk-flasin-me-a-po-i-hakmerret-enca-noizyt-3/60%Daily2018-08-10 21:45
https://kosova-info.com/tlaib-gruaja-e-pare-myslimane-drejt-kongresit-amerikan/60%Daily2018-08-11 07:08
https://kosova-info.com/gazeta-e-afert-me-vuciqin-ja-pse-smund-ta-mbajme-me-gjate-kosoven-miliarda-euro-humbje/60%Daily2018-08-11 07:08
https://kosova-info.com/birra-dhe-vera-mund-te-kene-impakt-pozitiv-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2018-08-12 07:34
https://kosova-info.com/cka-nese-ia-dalin/60%Daily2018-08-11 07:08
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-gjysmen-e-dyte-te-gushtit/60%Daily2018-08-11 04:38
https://kosova-info.com/rusia-paralajmeron-ameriken-pengimi-i-bankave-akt-lufte-ekonomike/60%Daily2018-08-11 04:38
https://kosova-info.com/ne-profilin-e-autorit-te-masakres-se-vlores-nga-poezia-tek-paralajmerimi-per-kusherinjte/60%Daily2018-08-11 04:38
https://kosova-info.com/mirage-samanta-karavella-besnik-qaka-gent-fatali-skerdi-agovoxpop-ke-zgjedh-2po2/60%Daily2018-08-10 21:05
https://kosova-info.com/operacioni-per-kapjen-e-vrasesit-vijon-prinderit-skemi-pasur-kurre-arme/60%Daily2018-08-11 04:39
https://kosova-info.com/kujdes-nese-i-jepni-kufjet-tuaja-dikujt-tjeter-rrezikoni-shume/60%Daily2018-08-13 18:55
https://kosova-info.com/bmw-heq-nje-nga-modelet-me-pak-te-njohura/60%Daily2018-08-14 04:55
https://kosova-info.com/neser-ne-prishtine-protestohet-kunder-dhunes-ndaj-grave-e-vajzave/60%Daily2018-08-11 04:39
https://kosova-info.com/per-shkak-te-festivalit-sunny-hill-linja-4-punon-deri-ne-oren-0200/60%Daily2018-08-10 21:07
https://kosova-info.com/policia-e-maqedonise-arreston-kryetarin-e-invalideve-te-uck-se-reagon-lutfi-haziri/60%Daily2018-08-10 21:08
https://kosova-info.com/pozon-gjysme-e-zhveshur-bebe-rexha-mban-gjoksin-me-duar/60%Daily2018-08-10 20:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-femrat-nuk-rrine-dot-pa-seks/60%Daily2018-08-12 07:34
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-dukej-harta-e-kosoves-me-tri-komunat-e-lugines-se-presheves-foto/60%Daily2018-08-10 21:08
https://kosova-info.com/masakra-me-8-te-vdekur-ne-vlore-gjithcka-nisi-kur-pulat-e-familjes-se-viktimave-hyne-ne-bahcen-e-autorit-video/60%Daily2018-08-10 21:08
https://kosova-info.com/shkembim-kufijsh-princ-leka-propozon-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine/60%Daily2018-08-10 21:08
https://kosova-info.com/familjaret-e-te-riut-qe-e-vrau-rryma-ankohej-per-kushtet-e-punes/60%Daily2018-08-10 21:09
https://kosova-info.com/ja-ne-cilen-moshe-gjoksi-i-femrave-arrin-kulmin/60%Daily2018-08-11 16:34
https://kosova-info.com/ministri-xhafaj-dhe-kryepolici-veliu-ne-resulaj-vrasesi-i-8-personave-ende-ne-arrati/60%Daily2018-08-10 21:09
https://kosova-info.com/flasin-fqinjet-e-autorit-qe-vrau-8-persona-ne-vlore-ishte-nevrik-nuk-dime-te/60%Daily2018-08-10 18:37
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-jashtem-i-shqiperise-per-kufirin-e-ri-kosove-serbi-ok-nese-ka-mirekuptim/60%Daily2018-08-10 18:37
https://kosova-info.com/dalin-emrat-e-viktimave-ne-vlore-mes-tyre-dhe-dy-femije/60%Daily2018-08-10 18:37
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaku-i-masakres-ne-vlore-ja-pse-u-vrane-8-njerez/60%Daily2018-08-10 18:37
https://kosova-info.com/vazhdon-tortura-e-shofereve-ne-rrugen-prishtine-mitrovice-foto/60%Daily2018-08-10 18:37
https://kosova-info.com/flet-mjeku-i-njohur-ja-tre-truket-per-te-pasur-nje-trup-perfekt-ne-vetem-7-dite/60%Daily2018-08-11 11:35
https://kosova-info.com/ja-kur-pritet-te-dale-ne-skene-dua-lipa/60%Daily2018-08-10 17:55
https://kosova-info.com/masakra-e-vlores-ja-kush-jane-viktimat/60%Daily2018-08-10 18:37
https://kosova-info.com/bmw-heq-nje-nga-modelet-me-pak-te-njohura-2/60%Daily2018-08-10 17:45
https://kosova-info.com/phillips-ndarja-ose-shkembimi-i-territoreve-alternativa-me-e-keqe/60%Daily2018-08-10 18:37
https://kosova-info.com/masakra-e-vlores-mes-viktimave-edhe-femije-foto/60%Daily2018-08-10 18:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-24-vjecari-qe-vrau-8-persona-ne-vlore-eshte-i-rrezikshem-foto/60%Daily2018-08-10 18:38
https://kosova-info.com/zyrtare-michy-batshuayi-transferohet-ne-la-liga/60%Daily2018-08-10 17:23
https://kosova-info.com/kurt-zouma-transferohet-ne-everton-23-ore-pas-mbylljes-se-afatit-kalimtar/60%Daily2018-08-10 17:23
https://kosova-info.com/emery-keta-lojtare-mund-te-largohen-nga-arsenali/60%Daily2018-08-10 17:22
https://kosova-info.com/maurizio-sarri-jep-lajmin-e-vitit-per-tifozet-e-chelsea/60%Daily2018-08-10 17:22
https://kosova-info.com/luka-modric-vendos-perfundimisht-per-te-ardhmen/60%Daily2018-08-10 17:22
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-formacioni-i-arsenalit-ne-derbin-ndaj-manchester-cityt/60%Daily2018-08-10 17:22
https://kosova-info.com/perisic-zgjedh-nje-menyre-interesante-per-te-ftuar-modricin-te-interi/60%Daily2018-08-10 17:21
https://kosova-info.com/klopp-me-mire-te-mbes-nje-humbes-i-keq-se-sa-te-fitoj-si-ramosi/60%Daily2018-08-10 17:21
https://kosova-info.com/pele-kjo-skuader-do-ta-fitoje-premierligen-kete-sezon/60%Daily2018-08-10 17:21
https://kosova-info.com/twitteri-gjobitet-me-30-mije-euro-2/60%Daily2018-08-10 16:35
https://kosova-info.com/kujdes-nese-i-jepni-kufjet-tuaja-dikujt-tjeter-rrezikoni-shume-2/60%Daily2018-08-10 16:18
https://kosova-info.com/trump-e-shtrengon-forte-turqine-dyfishon-tarifat-ndaj-importeve-te-celikut-dhe-aluminit/60%Daily2018-08-10 16:06
https://kosova-info.com/tahiri-me-kodin-e-ri-penal-dhunuesit-do-te-vuajne-burg/60%Daily2018-08-10 16:07
https://kosova-info.com/trajkoviq-e-rashiqi-kunder-idese-per-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-10 16:07
https://kosova-info.com/rusia-do-te-mbeshtesim-cdo-marreveshje-me-kosoven-qe-eshte-e-mire-per-serbine/60%Daily2018-08-10 16:07
https://kosova-info.com/pyeteni-se-cfare-mendon-per-ish-partneren-dhe-mesoni-se-cfare-perspektive-do-te-kete-lidhja-juaj/60%Daily2018-08-11 11:35
https://kosova-info.com/pas-18-vitesh-g4shi-arrin-ne-kosove-shfaqet-prane-ledri-vules/60%Daily2018-08-10 15:05
https://kosova-info.com/ju-pengon-aroma-e-gatimit-ja-si-ta-largoni-nga-kuzhina/60%Daily2018-08-11 06:34
https://kosova-info.com/shqiptaret-nga-lugina-e-presheves-qe-kerkojne-te-ardhmen-ne-perendim/60%Daily2018-08-10 16:07
https://kosova-info.com/tensionet-pershkallezohen-athina-moska-shok-armesh-i-turqise/60%Daily2018-08-10 16:07
https://kosova-info.com/kenga-e-re-nga-almeda-abazi-po-vjen-nis-xhirimet/60%Daily2018-08-10 15:05
https://kosova-info.com/arsyet-shendetesore-pse-duhet-te-konsumoni-jogurt/60%Daily2018-08-11 06:34
https://kosova-info.com/ndodh-ne-shqiperi-uniformat-e-veres-vijne-ne-dimer-policet-detyrohen-ti-blejne-vete/60%Daily2018-08-10 16:07
https://kosova-info.com/nga-nje-muaj-paraburgim-tre-personave-qe-tentuan-te-vrasin-njerin-ne-kamenice/60%Daily2018-08-10 16:08
https://kosova-info.com/dua-lipa-nder-i-madh-te-me-jepet-celesi-i-prishtines-falenderon-shpend-ahmetin/60%Daily2018-08-10 14:30
https://kosova-info.com/lajmi-net-shpall-konkurs-per-gazetar-dhe-praktikante/60%Daily2018-08-10 16:08
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-sa-cokollate-ne-vit-ha-secili-prej-nesh-dhe-se-nga-vjen-ajo/60%Daily2018-08-11 06:34
https://kosova-info.com/50-mije-euro-per-pastrimin-e-lepencit-nga-azbesti/60%Daily2018-08-10 13:36
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmkrs-me-plan-per-parandalimin-e-dhunes-ne-sport/60%Daily2018-08-10 13:36
https://kosova-info.com/personi-i-therur-me-thike-te-qeveria-ishte-kroat-policia-jep-detaje/60%Daily2018-08-10 13:37
https://kosova-info.com/gjermani-zvogelohet-ndjeshem-popullsia-e-re/60%Daily2018-08-10 13:37
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-zgjidhja-duhet-te-jete-realiste-dhe-e-mundshme/60%Daily2018-08-10 13:37
https://kosova-info.com/mesazhi-prekes-i-djalit-te-valbones-per-nenen-e-ndjere-dhe-motren/60%Daily2018-08-10 13:37
https://kosova-info.com/sulm-ne-kanada-disa-te-vdeku/60%Daily2018-08-10 13:38
https://kosova-info.com/vetura-perplas-dy-kembesore-ne-lagjen-dardania-ne-prishtine/60%Daily2018-08-10 13:38
https://kosova-info.com/ja-pse-dridhemi-para-se-te-na-zere-gjumi/60%Daily2018-08-10 20:34
https://kosova-info.com/therje-me-thike-te-ndertesa-e-qeverise/60%Daily2018-08-10 13:38
https://kosova-info.com/interi-vlen-per-realin-sa-chievo-per-interin/60%Daily2018-08-10 12:22
https://kosova-info.com/emery-flet-per-sezonin-e-ri-tifozet-e-arsenalit-duhet-ti-lexojne-deklaratat-e-tij/60%Daily2018-08-10 12:22
https://kosova-info.com/shpartallohet-reali-edhe-ylli-tjeter-i-madh-kerkon-largimin/60%Daily2018-08-10 12:21
https://kosova-info.com/united-varane-ja-cka-ndodhi-ne-fund-te-afatit-kalimtar/60%Daily2018-08-10 12:21
https://kosova-info.com/tifozet-e-atleticos-i-hakmerren-ne-menyre-te-jashtezakonshme-tradhtarit-courtois/60%Daily2018-08-10 12:21
https://kosova-info.com/dridhet-barcelona-rakitic-drejt-super-ekipit-evropian/60%Daily2018-08-10 12:21
https://kosova-info.com/e-fundit-nga-spanja-reali-arrin-marreveshje-per-transferimin-e-zbulimit-te-barcelones/60%Daily2018-08-10 12:21
https://kosova-info.com/keto-materiale-do-ti-ndiqni-sonte-ne-mirage/60%Daily2018-08-10 12:35
https://kosova-info.com/tifozet-e-drites-bojkotojne-sfiden-e-superkupes-ndaj-prishtines/60%Daily2018-08-10 12:20
https://kosova-info.com/dhune-ndaj-prostitutes-arrestohet-kampioni-gjerman-i-bicikletes/60%Daily2018-08-10 12:20
https://kosova-info.com/a-eshte-e-mundur-qe-dy-persona-te-shikojne-te-njejten-enderr-pergjigja-do-ju-lere-pa-fjale/60%Daily2018-08-10 20:34
https://kosova-info.com/vishet-ne-rrjete-dhe-ekspozon-gjoksin-enca-provokon-me-kete-paraqitje/60%Daily2018-08-10 12:00
https://kosova-info.com/levozhgat-e-vezeve-jane-ilac-pastrojne-gjakun-sherojne-ulceren-dhe-luftojne-disa-semundje/60%Daily2018-08-10 20:34
https://kosova-info.com/humb-jeten-14-vjecari-u-hodh-nga-ura-per-tu-lare/60%Daily2018-08-10 11:06
https://kosova-info.com/36-amerikane-betohen-per-pune-vullnetare-ne-kosove/60%Daily2018-08-10 11:07
https://kosova-info.com/zbulim-i-tmerrshem-gerhitja-eshte-shkaktare-qe-njerezit-vdesin-nga-kanceri/60%Daily2018-08-10 15:35
https://kosova-info.com/jahjaga-edhe-sa-jete-duhe-te-te-shuhen-qe-institucionet-te-reagojne/60%Daily2018-08-10 11:07
https://kosova-info.com/arrestohet-i-moshuari-qe-ngacmoi-seksualisht-nje-femijen-ne-gjilan/60%Daily2018-08-10 11:07
https://kosova-info.com/pjeter-nrecaj-i-vie-keq-per-vrasjen-e-gruas-dhe-vajzes-9-vjecare/60%Daily2018-08-10 11:07
https://kosova-info.com/sa-eshte-rrahja-e-zemres-normale-sipas-moshes/60%Daily2018-08-10 15:35
https://kosova-info.com/fotoja-qe-mund-tju-shpetoje-jeten/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/ne-protesten-ne-gjakove-te-pranishem-edhe-femijet-e-se-ndjeres-te-dua-nene/60%Daily2018-08-10 11:08
https://kosova-info.com/%e2%80%8bjeni-te-semure-nga-xhelozia-keto-5-gjera-do-tju-shpetojne/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/provokuese-sa-me-ska-motrat-kardashian-festojne-ditelindjen-e-kylie-jenner/60%Daily2018-08-10 10:04
https://kosova-info.com/carl-bildt-edi-rama-mbeshtetes-i-idese-katastrofale-te-kembimit-te-territoreve/60%Daily2018-08-10 11:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-shkaku-qe-63-vjecari-vdiq-dje-ne-pejton/60%Daily2018-08-10 11:09
https://kosova-info.com/vrasja-ne-gjakove-arsyetohet-policia-vellau-u-deklarua-per-kujdesjen-e-viktimes-dhe-pese-femijeve/60%Daily2018-08-10 11:09
https://kosova-info.com/ndalohen-veturat-gjate-sunny-hill-festival-perdoret-vetem-transporti-publik/60%Daily2018-08-10 09:39
https://kosova-info.com/niseni-diten-me-supe-me-brokoli/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-rrisin-deshiren-seksuale/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/nis-festivali-sunny-hill-mobilizohet-policia/60%Daily2018-08-10 08:36
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-kamenice-arrestohen-tete-persona/60%Daily2018-08-10 08:36
https://kosova-info.com/imami-ngjall-reagime-per-komentet-e-tij-per-burkan/60%Daily2018-08-10 08:36
https://kosova-info.com/qe-mishi-kurre-me-mos-jete-i-forte-dhe-i-thate-veproni-keshtu/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/burrat-tregojne-serish-forcen-bejne-per-spital-nje-grua-dhe-nje-vajze/60%Daily2018-08-10 08:36
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-plaku-pedofil-prek-vajzen-e-vogel-ne-gjilan-me-pas-shihet-duke-masturbuar/60%Daily2018-08-10 08:37
https://kosova-info.com/policia-ne-konference-te-jashtezakonshme-per-vrasjen-e-dyfishte-ne-gjakove/60%Daily2018-08-10 08:37
https://kosova-info.com/barcelona-sevilla-la-liga-zyrtarizon-lajmin-e-papritur/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/skandal-ne-ndeshjen-kualifikuese-te-liges-se-evropes-tifozi-gjakose-gjyqtarin-anesor/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/risi-ne-kosove-klubi-i-siguron-futbollistit-shofer-personal/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/elita-5-feronikeli-behet-me-nje-tifoz-simpatik/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/simeone-e-merr-vendimin-e-madh-para-sezonit-te-ri/60%Daily2018-08-10 07:20
https://kosova-info.com/vrasje-me-arme-zjarri-ne-shkoder/60%Daily2018-08-10 08:37
https://kosova-info.com/trump-synon-krijimin-e-forces-hapesinore-deri-me-2020/60%Daily2018-08-10 08:37
https://kosova-info.com/action-bronson-viziton-shkupin/60%Daily2018-08-10 07:01
https://kosova-info.com/mijera-persona-evakuohen-pas-permbytjeve-ne-jug-te-frances/60%Daily2018-08-10 08:37
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-2/60%Daily2018-08-10 06:06
https://kosova-info.com/i-vdiq-vajza-ne-fund-te-vitit-te-kaluar-cun-lajci-dje-mori-lajmin-prekes/60%Daily2018-08-10 06:06
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-cokollate-konsumon-nje-shqiptar-ne-vit/60%Daily2018-08-10 06:06
https://kosova-info.com/gjuriq-kosova-ne-okb-njesoj-sikur-te-njihnim-pavaresine/60%Daily2018-08-10 06:07
https://kosova-info.com/prostitutat-e-moskes-se-viteve-87-kompromentojne-trumpin/60%Daily2018-08-10 06:07
https://kosova-info.com/pak-vranesira-e-ere-kjo-eshte-temperatura-maksimale-e-dites/60%Daily2018-08-10 06:07
https://kosova-info.com/proteste-ne-gjakove-mjaft-me-me-vrasjen-e-vajzave-dhe-grave/60%Daily2018-08-10 06:07
https://kosova-info.com/ne-kualifikimet-e-championsit-ndodhi-skena-me-qesharake-e-vitit/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/suso-tradhton-milanin-kalon-te-super-skuadra-tjeter-e-series-a/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-ekipin-bejne-atmosfere-midis-prishtines-me-ku-vajti/60%Daily2018-08-10 04:04
https://kosova-info.com/jahjaga-vrasjet-ne-gjakove-turp-per-shoqerine-dhe-institucionet/60%Daily2018-08-10 06:07
https://kosova-info.com/te-brendshmet-ndikojne-ne-cilesine-e-spermes/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/pushimet-romantike-te-heidi-klum-me-te-dashurin-28-vjec/60%Daily2018-08-10 04:04
https://kosova-info.com/ministri-bytyqi-vazhdoj-te-perballem-me-shantazhe/60%Daily2018-08-10 06:08
https://kosova-info.com/maria-vrau-mbi-1400-persona-porto-riko-viktimat-sjane-64/60%Daily2018-08-10 03:36
https://kosova-info.com/ushtrimet-e-rregullta-me-te-mirat-per-shendetin-mendor/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/gati-per-ditelindjen-e-kyliet-motrat-kardashian-provokojne-me-imazhin-njera-mbi-tjetren/60%Daily2018-08-09 21:30
https://kosova-info.com/gati-per-ditelindjen-e-kyliet-motrat-kardashian-provokojne-me-imazhin-njera-mbi-tjetren-2/60%Daily2018-08-09 21:30
https://kosova-info.com/gati-per-ditelindjen-e-kyliet-motrat-kardashian-provokojne-me-imazhin-njera-mbi-tjetren-3/60%Daily2018-08-09 21:30
https://kosova-info.com/murati-habitem-se-si-trajtohet-me-indiference-mundesia-qe-lugina-te-jete-pjese-e-kosoves/60%Daily2018-08-10 03:36
https://kosova-info.com/kush-shpenzoi-me-shume-e-kush-me-pak-ja-transferimet-ne-premierlige/60%Daily2018-08-09 21:21
https://kosova-info.com/real-madridi-shokon-icardin/60%Daily2018-08-09 21:21
https://kosova-info.com/kukesi-e-peson-keq-ne-ndeshjen-e-pare-prane-eliminimit/60%Daily2018-08-10 02:21
https://kosova-info.com/agjenti-i-malcom-tregon-pse-e-tradhtuan-romen-duke-kaluar-te-barcelona/60%Daily2018-08-10 02:21
https://kosova-info.com/fanella-fantastike-skuadra-kosovare-sjelle-risi/60%Daily2018-08-10 02:21
https://kosova-info.com/cmenduri-nga-balotelli-ne-pishine-shikoni-kercimin-e-tij/60%Daily2018-08-10 02:20
https://kosova-info.com/perjashtoi-behramin-kerkohet-shkarkimi-i-menjehershem-i-petkovic/60%Daily2018-08-10 02:20
https://kosova-info.com/sahiti-shenon-gol-ndaj-arisit-pritet-sezon-fantastik-nga-ai/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/perotti-te-largohem-nga-roma-pa-e-fituar-nje-trofe-deshperim-me-i-madh-se-boterori/60%Daily2018-08-10 07:21
https://kosova-info.com/se-shpejti-hiqet-pagesa-prej-10-centesh-ne-stacionin-e-autobuseve/60%Daily2018-08-10 03:36
https://kosova-info.com/si-vdiq-32-vjecari-nga-podujeva/60%Daily2018-08-10 03:36
https://kosova-info.com/shkenca-thote-se-meshkujt-duhet-te-masturbojne-21-here-brenda-nje-muaji/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/rusia-i-quan-te-paligjshme-sanksionet-amerikane/60%Daily2018-08-10 03:36
https://kosova-info.com/vushtrri-policia-arreston-dasmorin/60%Daily2018-08-10 03:36
https://kosova-info.com/si-ta-ndaloni-gjakderdhjen-per-10-sekonda/60%Daily2018-08-10 10:34
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-e-fsheh-nje-synim-te-tille-angazhohem-per-ndarje-ndermjet-serbeve-dhe-shqiptareve/60%Daily2018-08-10 03:36
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-ky-eshte-smartfoni-me-i-avancuar-ne-bote-video/60%Daily2018-08-10 15:54
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-1-terabajt-hapesire-te-brendshme-video/60%Daily2018-08-11 16:54
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-kamera-me-e-fuqishme-ndonjehere-ne-historine-e-smartfoneve-video/60%Daily2018-08-11 16:54
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-super-kompjuteri-qe-mund-ta-mbani-ne-gjep-video/60%Daily2018-08-13 08:55
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-edhe-galaxy-smart-watch-video/60%Daily2018-08-13 13:55
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-ja-sa-do-te-kushtoje-video/60%Daily2018-08-13 18:55
https://kosova-info.com/bekim-jupa-i-raporton-haradinajt-per-turizmin-me-shqiperine/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/mercedes-amg-gt-cls-me-4-dyer-veture-e-jashtezakonshme-foto/60%Daily2018-08-13 18:55
https://kosova-info.com/shqiptari-kapet-duke-vjedhur-ndihmat-per-te-prekurit-nga-zjarri-ne-greqi/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/81-vjecari-mohon-ta-kete-vrare-me-sepate-gruan-e-tij/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/vdes-nje-63-vjecar-ne-rruge-ne-lagjen-pejton-te-prishtines/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/te-vetem-ne-lagjen-e-braktisur-e-ne-hall-me-gjarperinjte-familja-e-veteranit-te-uck-se-pa-kushte-per-jete/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-per-kercenim-dhe-harac-ndaj-teologut-kosovar/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/nishani-thote-se-propozimi-i-thacit-eshte-destabilizues-nxit-konflikte/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/valbona-marku-nrecaj-refuzoi-mbrojtjen-e-policise-pasi-ndjehej-e-sigurt-te-vellezerit-e-saj/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/lori-vjen-me-kenge-te-re-u-kendon-dasmave/60%Daily2018-08-09 19:04
https://kosova-info.com/kadri-veseli-riperserit-ska-ndarje/60%Daily2018-08-09 20:06
https://kosova-info.com/e-bejne-edhe-kete-cokollata-me-imazhin-e-dua-lipes/60%Daily2018-08-09 19:04
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-jeten-private-kjo-eshte-pergjigja-e-kides/60%Daily2018-08-09 19:04
https://kosova-info.com/elvana-kam-lindur-te-kendoj-dhe-te-fitoj/60%Daily2018-08-09 17:41
https://kosova-info.com/cfare-problemesh-i-shkakton-vera-lekures/60%Daily2018-08-10 05:33
https://kosova-info.com/arrin-ne-93-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarri-ne-greqi/60%Daily2018-08-09 17:36
https://kosova-info.com/oconnell-vizitoi-prokurorine-themelore-te-prizrenit/60%Daily2018-08-09 17:36
https://kosova-info.com/a-po-ndryshon-qendrim-trump-analiza-e-newsweek-per-kufijte-mes-kosoves-e-serbise/60%Daily2018-08-09 17:36
https://kosova-info.com/bahtiri-jashari-dhe-tahiri-kunder-idese-per-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-09 17:36
https://kosova-info.com/asambleisti-i-psd-se-shpend-ahmeti-nuk-mund-te-duronte-sharjet-nga-vetevendosje/60%Daily2018-08-09 17:36
https://kosova-info.com/ndryshimet-e-klimes-shtyjne-pushimet-per-ne-vjeshte/60%Daily2018-08-09 17:37
https://kosova-info.com/mercedes-amg-gt-cls-me-4-dyer-veture-e-jashtezakonshme-foto-2/60%Daily2018-08-09 16:40
https://kosova-info.com/stuhia-nderpret-per-nje-kohe-fluturimet-ne-frankfurt/60%Daily2018-08-09 17:37
https://kosova-info.com/beogradi-kerkonte-arrestimin-e-llabanit-lista-serbe-me-vone-e-propozoi-per-gjyqtar-ne-kushtetuese/60%Daily2018-08-09 17:37
https://kosova-info.com/a-eshte-gabim-te-mendojme-per-dike-tjeter-gjate-seksit/60%Daily2018-08-10 05:34
https://kosova-info.com/rashica-deshton-keq-nga-penalltia-werderi-tallet-me-te/60%Daily2018-08-09 16:20
https://kosova-info.com/detajet-rreth-investimit-10-milionesh-ne-stadiumin-adem-jashari/60%Daily2018-08-09 16:20
https://kosova-info.com/zyrtare-dy-futbollistet-e-barcelones-transferohen-te-skuadra-e-premierliges/60%Daily2018-08-09 16:20
https://kosova-info.com/pal-lekaj-inauguroi-fillimin-e-punimeve-ne-rrugen-rahovec-suhareke/60%Daily2018-08-09 17:37
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-ja-sa-do-te-kushtoje-video-2/60%Daily2018-08-09 15:58
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-edhe-galaxy-smart-watch-video-2/60%Daily2018-08-09 15:45
https://kosova-info.com/shtyhet-publikimi-i-kenges-se-adelines-dhe-blastes-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-08-09 15:45
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-super-kompjuteri-qe-mund-ta-mbani-ne-gjep-video-2/60%Daily2018-08-09 15:38
https://kosova-info.com/70-e-te-rinjve-duan-te-larohen-nga-shqiperia/60%Daily2018-08-09 15:06
https://kosova-info.com/si-te-disiplinoni-foshnjen-pesemuajshe/60%Daily2018-08-10 05:34
https://kosova-info.com/franca-ashperson-masat-per-veturat-e-vjetra/60%Daily2018-08-09 14:54
https://kosova-info.com/xiaomi-pocophone-f1-i-ri-arrin-ne-evrope/60%Daily2018-08-09 14:54
https://kosova-info.com/land-rover-freskon-te-gjitha-modelet/60%Daily2018-08-09 14:54
https://kosova-info.com/arrin-aventador-svj-ekstrem/60%Daily2018-08-09 14:54
https://kosova-info.com/ferrari-fiton-69-000-euro-per-automobil-bentley-humb-17-000/60%Daily2018-08-10 15:54
https://kosova-info.com/iphone-9-ja-kur-do-te-lansohet-dhe-sa-do-te-kushtoje/60%Daily2018-08-10 15:54
https://kosova-info.com/prishet-nje-kabllo-gjate-punimeve-ne-rrugen-prishtine-gjilan-shume-banore-mbesin-pa-rryme/60%Daily2018-08-09 15:06
https://kosova-info.com/mpb-tregon-shkaktaret-e-pritjeve-te-gjata-ne-kufi-fajeson-edhe-palen-serbe/60%Daily2018-08-09 15:06
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-takon-pal-lekaj-diskutojne-rreth-projekteve-ne-infrastrukture/60%Daily2018-08-09 15:06
https://kosova-info.com/raporti-70-e-te-rinjve-duan-te-largohen-nga-shqiperia/60%Daily2018-08-09 15:07
https://kosova-info.com/gjykata-trajton-therrjen-e-para-tete-viteve/60%Daily2018-08-09 15:07
https://kosova-info.com/matoshi-mban-mbledhjen-e-pare-te-task-forces-per-pastrimin-e-kosoves/60%Daily2018-08-09 15:07
https://kosova-info.com/lumezi-gashi-dhe-tahiri-zotohen-se-do-te-hetojne-punen-e-organeve-te-rendit-per-vrasjen-ne-gjakove/60%Daily2018-08-09 15:07
https://kosova-info.com/lutuni-qe-partneri-juaj-ti-perkase-njeres-prej-ketyre-4-shenjave-te-horoskopit-nuk-tradhtojne-kurre/60%Daily2018-08-10 05:34
https://kosova-info.com/ldk-ja-mbeshtet-themelimin-e-kanalit-televiziv-per-mergaten/60%Daily2018-08-09 15:08
https://kosova-info.com/sekretet-e-bukurise-franceze-te-cilat-duhet-ti-aplikoni-nga-ky-moment/60%Daily2018-08-10 05:34
https://kosova-info.com/nente-menyra-per-te-zbuluar-nese-dikush-po-ju-genjen/60%Daily2018-08-09 19:33
https://kosova-info.com/u-kritikua-per-veshjet-e-perdorura-ne-klip-ermal-fejzullahu-ka-nje-pergjigje/60%Daily2018-08-09 13:04
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-neser-marshohet-ne-gjakove/60%Daily2018-08-09 12:36
https://kosova-info.com/me-mire-e-ema-se-e-bija-eli-fara-befason-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2018-08-09 12:24
https://kosova-info.com/hoxha-agjenda-evropiane-agjende-qe-na-bashkon/60%Daily2018-08-09 12:36
https://kosova-info.com/edhe-gjermania-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2018-08-09 12:36
https://kosova-info.com/presidenti-dekreton-te-kerkuarin-nga-interpol-si-gjykates-te-kushtetueses/60%Daily2018-08-09 12:36
https://kosova-info.com/cmimi-i-karburantit-ne-shqiperi-shenoi-vleren-me-te-larte/60%Daily2018-08-09 12:36
https://kosova-info.com/prokuroria-heton-vdekjen-e-19-vjecarit-ne-qkuk/60%Daily2018-08-09 12:36
https://kosova-info.com/sali-berisha-termi-korrigjim-i-kufijve-po-perdoret-nga-argate-te-beogradit/60%Daily2018-08-09 12:37
https://kosova-info.com/investimi-i-ri-nuk-eliminon-radhet-ne-doganen-e-morines/60%Daily2018-08-09 12:37
https://kosova-info.com/zyrtare-daliq-mbetet-trajner-i-kroacise/60%Daily2018-08-09 11:21
https://kosova-info.com/zyrtare-perez-largohet-nga-arsenali-mbetet-ne-premierlige/60%Daily2018-08-09 11:21
https://kosova-info.com/transferimi-i-kovacic-te-chelsea-gezon-milanin/60%Daily2018-08-09 11:21
https://kosova-info.com/neymar-heret-ose-vone-do-te-transferohet-te-real-madridi/60%Daily2018-08-09 11:21
https://kosova-info.com/unitedi-tenton-goditjen-e-fundit-kerkon-mbrojtesin-e-atleticos/60%Daily2018-08-09 11:20
https://kosova-info.com/10-milione-euro-do-te-investohen-ne-stadiumin-adem-jashari/60%Daily2018-08-09 11:20
https://kosova-info.com/donnarumma-ndez-tregun-e-transferimeve-mund-te-largohet-nga-milan/60%Daily2018-08-09 11:20
https://kosova-info.com/barcelona-i-shet-dy-lojtare-ne-premierlige/60%Daily2018-08-09 11:20
https://kosova-info.com/deshton-transferimi-i-diego-godin-te-manchester-united/60%Daily2018-08-09 11:20
https://kosova-info.com/pjeter-nrecaj-trajtohet-ne-psikiatri-sot-e-kuptoi-qe-e-ka-vrare-edhe-vajzen/60%Daily2018-08-09 12:37
https://kosova-info.com/si-ta-mbani-higjienen-te-persosur-sipas-shkences/60%Daily2018-08-09 19:33
https://kosova-info.com/pse-medikamentet-duhet-ti-shoqerojme-perhere-me-uje/60%Daily2018-08-09 19:33
https://kosova-info.com/gjilan-arrestohet-nje-femer-per-rrahjen-e-mashkullit/60%Daily2018-08-09 10:05
https://kosova-info.com/dhimbja-e-muskujve-pas-ushtrimeve-cka-duhet-te-beni/60%Daily2018-08-09 19:34
https://kosova-info.com/regjistrimi-i-fundit-i-drake-thyen-kete-rekord-me-projekte-muzikore/60%Daily2018-08-09 10:04
https://kosova-info.com/reagon-prokuroria-e-gjakoves-kryeprokurori-eshte-njoftuar-per-kanosjen-pasi-eshte-kryer-vrasja/60%Daily2018-08-09 10:06
https://kosova-info.com/fushe-kosova-bashkeshorti-e-kercenon-gruan-me-revole/60%Daily2018-08-09 10:06
https://kosova-info.com/ja-si-lahen-turistet-ne-durres-mes-fekaleve-ne-det-video/60%Daily2018-08-09 10:06
https://kosova-info.com/rita-ora-behet-edhe-modele-pjese-e-kesaj-agjencie-te-njohur/60%Daily2018-08-09 09:40
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vuciq-pajtohem-per-ridefinim-te-kufijve-me-shqiptaret-e-kosoves/60%Daily2018-08-09 10:06
https://kosova-info.com/vulin-haradinaj-ka-shume-aleate-ne-serbi-vuciq-vetem-popullin/60%Daily2018-08-09 10:06
https://kosova-info.com/ridefinimi-i-kufijve-zgjidhja-me-e-drejte/60%Daily2018-08-09 10:06
https://kosova-info.com/mashtrimi-ne-portin-e-durresit-bllokohen-30-polica-sigurimi/60%Daily2018-08-09 10:06
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-gjakove-ipk-ja-nis-hetimet-ndaj-policeve-qe-u-moren-me-kercenimin/60%Daily2018-08-09 10:07
https://kosova-info.com/maqedoni-rezultatet-e-anketave-per-referendumin-japin-optimizem/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-putin-takohen-ne-shtator-teme-kryesore-zgjidhja-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/projektligji-per-abort-te-ligjshem-kundershtohet-ne-argjentine/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ze-kopertinen-e-flaunt-pozon-bardh-e-zi/60%Daily2018-08-09 06:58
https://kosova-info.com/ishulli-indonezian-perballet-me-nje-tjeter-termet-te-fuqishem/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/ligji-qe-trimeron-raportuesit-e-korrupsionit/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/sulmet-izraelite-ne-gaza-vrasin-tre-persona/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/spitalet-serish-pa-barna/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/zyrtare-levize-kovacic-pjese-e-marreveshjes-real-chelsea-3/60%Daily2018-08-09 06:21
https://kosova-info.com/boateng-e-refuzoi-unitedin-nis-bisedimet-me-nje-tjeter-skuader/60%Daily2018-08-09 06:20
https://kosova-info.com/navas-me-reagim-interesant-pas-transferimit-te-courtois-te-real-madrid/60%Daily2018-08-09 06:20
https://kosova-info.com/shba-te-shtena-ne-filadelfia-dy-te-vrare-dhe-kater-te-plagosur/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/kamberi-zgjidhja-parciale-per-luginen-sjell-tragjedi/60%Daily2018-08-09 07:36
https://kosova-info.com/zyrtare-levize-kovacic-pjese-e-marreveshjes-real-chelsea-2/60%Daily2018-08-09 01:21
https://kosova-info.com/neymar-te-real-madridi/60%Daily2018-08-09 06:21
https://kosova-info.com/rrefime-nga-rrenjet-e-ronaldos-sa-lot-per-humbjet-kur-portugezin-e-shitem-per-20-top-lecke/60%Daily2018-08-09 06:21
https://kosova-info.com/loftus-cheek-e-ka-nje-kerkese-per-trajnerin-e-ri-te-chelseat/60%Daily2018-08-09 06:20
https://kosova-info.com/draxler-vazhdon-karrieren-ne-serie-a/60%Daily2018-08-09 06:20
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s7-te-pambrojtur-ndaj-hakereve/60%Daily2018-08-09 14:54
https://kosova-info.com/microsoft-tashme-po-punon-ne-gjeneraten-e-ardhshme-te-windows-10/60%Daily2018-08-09 14:54
https://kosova-info.com/instagram-lanson-ig-lite-ne-google-play/60%Daily2018-08-09 14:54
https://kosova-info.com/ish-te-burgosurit-politike-kujtojne-adem-demacin/60%Daily2018-08-09 05:05
https://kosova-info.com/kendall-jenner-zhvishet-per-love-magazine/60%Daily2018-08-09 04:03
https://kosova-info.com/shperndau-kengen-e-re-te-gjikos-me-kete-emer-e-quan-reperi-eliten/60%Daily2018-08-09 04:03
https://kosova-info.com/keta-jane-pese-skenaret-e-mundshem-per-zgjidhjen-kosove-serbi/60%Daily2018-08-09 05:05
https://kosova-info.com/shikojeni-moti-e-me-pas-beni-plane/60%Daily2018-08-09 05:06
https://kosova-info.com/daniel-craig-darkon-me-bashkeshorten-ne-nju-jork/60%Daily2018-08-09 04:04
https://kosova-info.com/aksident-afer-klines-golf-2-perfundon-ne-ara/60%Daily2018-08-09 05:06
https://kosova-info.com/prishen-raportet-justin-bieber-dhe-hailey-baldwin-u-fotografuan-duke-qare-ne-rruge/60%Daily2018-08-09 04:04
https://kosova-info.com/ahmeti-kerkon-qe-fiba-ta-denoje-bosnjen-per-sjelljen-ndaj-kosoves/60%Daily2018-08-09 06:20
https://kosova-info.com/mbi-600-mije-vizitore-qendrojne-ilegalisht-ne-shba-nga-2017-pertej-afatit-te-vizave/60%Daily2018-08-09 05:06
https://kosova-info.com/trumpi-ngre-mure-meksikanet-gjejne-trampolinen-per-te-hyre-ne-shba/60%Daily2018-08-09 05:06
https://kosova-info.com/instituti-i-shendetesise-publike-tregon-si-te-mbroheni-nga-temperaturat-e-larta/60%Daily2018-08-09 05:06
https://kosova-info.com/nga-prishtina-me-dashuri-shpend-ahmeti-takon-action-bronson-i-ben-kete-dhurate/60%Daily2018-08-09 04:04
https://kosova-info.com/e-majta-ne-maqedoni-kundershton-referendumin/60%Daily2018-08-09 05:06
https://kosova-info.com/mire-se-vjen-ne-serbi-i-dashuri-i-dua-lipes-i-mbyll-gojen-komentueses/60%Daily2018-08-08 20:41
https://kosova-info.com/mire-se-vjen-ne-serbi-i-dashuri-i-dua-lipes-i-mbyll-gojen-komentueses-2/60%Daily2018-08-08 20:41
https://kosova-info.com/mire-se-vjen-ne-serbi-i-dashuri-i-dua-lipes-i-mbyll-gojen-komentueses-3/60%Daily2018-08-08 20:41
https://kosova-info.com/shba-sanksionon-serish-rusine/60%Daily2018-08-08 21:37
https://kosova-info.com/qytetaret-te-shqetesuar-nga-tymi-i-zi-i-tc-kosova-b/60%Daily2018-08-08 21:38
https://kosova-info.com/zyrtare-levize-kovacic-pjese-e-marreveshjes-real-chelsea/60%Daily2018-08-08 20:20
https://kosova-info.com/ku-mbet-drafti-asnje-levizje-nga-ekipi-menaxhues-per-asociacionin/60%Daily2018-08-08 21:38
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-dini-per-ngrirjen-e-vezeve-dhe-shtatzenine-e-shtyre/60%Daily2018-08-09 14:34
https://kosova-info.com/thaci-po-provokon-mediat-serbe-i-druhen-deklaratave-te-presidentit-per-korrigjim-te-kufijve/60%Daily2018-08-08 19:05
https://kosova-info.com/dhuna-ne-familje-mposht-drejtesine-2/60%Daily2018-08-08 19:05
https://kosova-info.com/mclaren-720s-thyen-rekordin-qe-dikur-e-mbante-lamborghini-huracan-video/60%Daily2018-08-09 09:54
https://kosova-info.com/e-bukur-dhe-bishe-mercedes-benz-se-shpejti-leshon-modelin-g-class-foto/60%Daily2018-08-09 09:54
https://kosova-info.com/arra-braziliane-pse-na-duhet-per-shendet-dhe-sa-ben-te-hame-brenda-nje-dite/60%Daily2018-08-09 14:34
https://kosova-info.com/ispe-kerkon-nga-ministri-bytyqi-ti-publikoje-deshmite-per-shantazh/60%Daily2018-08-08 19:06
https://kosova-info.com/ngordhja-e-peshqve-ne-lumin-mirushe-fajesohet-hidroregjioni/60%Daily2018-08-08 19:06
https://kosova-info.com/dua-u-dha-fund-dielmave-rreth-raportit-me-riten-deshiroj-te-me-thone-e-njoh-kosoven-se-rita-ora-vjen-nga-atje/60%Daily2018-08-08 19:03
https://kosova-info.com/ne-cilat-vende-evropiane-ndalohet-mbulimi-i-tere-fytyres-me-ferexhe/60%Daily2018-08-08 19:06
https://kosova-info.com/fondacioni-sunny-hill-dhuron-100-000-00-euro-per-shkollat-e-muzikes/60%Daily2018-08-08 19:03
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-koncert-do-te-vishem-kuq-e-zi/60%Daily2018-08-08 19:04
https://kosova-info.com/ragmi-mustafa-ky-eshte-treni-i-fundit-ti-bashkangjitemi-kosoves/60%Daily2018-08-08 19:06
https://kosova-info.com/dua-lipa-permend-era-istrefin-rita-oren-e-majlinda-kelmendin-kosova-ka-shume-talente/60%Daily2018-08-08 19:04
https://kosova-info.com/trump-i-dergon-leter-putinit-permes-senatorit-paul/60%Daily2018-08-08 19:06
https://kosova-info.com/kokedhima-per-debatin-e-kufijve-shqiptaret-nuk-mund-te-shkembejne-dy-troje-shqiptare/60%Daily2018-08-08 19:06
https://kosova-info.com/besoni-ose-jo-kjo-eshte-mosha-e-will-smith/60%Daily2018-08-08 17:22
https://kosova-info.com/thaci-e-haradinaj-te-ndare-rreth-korrigjimit-te-kufijve/60%Daily2018-08-08 19:06
https://kosova-info.com/shkenca-truri-i-njeh-objektet-nepermjet-prekjes/60%Daily2018-08-09 14:34
https://kosova-info.com/si-te-mbroheni-nga-temperaturat-e-larta/60%Daily2018-08-09 09:33
https://kosova-info.com/shkembimi-i-territoreve-serbi-kosove-ceshtja-mberrin-ne-gjermani/60%Daily2018-08-08 16:35
https://kosova-info.com/dhuna-ne-familje-mposht-drejtesine/60%Daily2018-08-08 16:35
https://kosova-info.com/basha-sa-me-gjate-rama-ne-qeveri-aq-me-keq-per-shqiptaret/60%Daily2018-08-08 16:35
https://kosova-info.com/shtatori-muaj-vendimtar-per-zgjidhjen-kosove-serbimediat-serbe-zbulojne-planin-e-vuciqit/60%Daily2018-08-08 16:36
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-rrisin-numrin-e-urgjencave-mjekesore/60%Daily2018-08-08 16:36
https://kosova-info.com/zjarret-ne-kaliforni-ndikojne-destinacionet-turistike/60%Daily2018-08-08 16:36
https://kosova-info.com/lladrovci-pranon-vendimin-nga-ministri-hamza-per-ujembledhesin-e-verbocit/60%Daily2018-08-08 16:36
https://kosova-info.com/angelina-jolie-me-akuza-te-renda-per-brad-pitt/60%Daily2018-08-08 16:03
https://kosova-info.com/pakistan-opozita-proteston-per-manipulimet-ne-zgjedhje/60%Daily2018-08-08 16:36
https://kosova-info.com/fehmi-mujota-e-pati-te-lehte-ambientimin-ne-ministri/60%Daily2018-08-08 16:36
https://kosova-info.com/eksperiencat-me-te-keqija-te-kuzhiniereve-amatore-foto/60%Daily2018-08-09 09:33
https://kosova-info.com/pushimet-luksoze-ne-ibiza-cristiano-ronaldo-hedh-ne-det-georginen/60%Daily2018-08-08 16:04
https://kosova-info.com/i-mbyllin-pushimet-psg-iu-ben-pritje-madheshtore-kampioneve-te-botes/60%Daily2018-08-08 15:20
https://kosova-info.com/behrami-lanson-bomben-ja-cfare-bene-xhaka-dhe-shaqiri-pas-perjashtimit-tim/60%Daily2018-08-08 15:20
https://kosova-info.com/prishtina-drita-lajm-shume-i-keq-para-sfides-se-superkupes/60%Daily2018-08-08 15:20
https://kosova-info.com/mbeti-portieri-i-trete-te-liverpooli-mignolet-transferohet-te-super-ekipi-i-series-a/60%Daily2018-08-08 15:20
https://kosova-info.com/veseli-gashi-dhe-lladrovci-vizitojne-vendin-ku-do-te-ndertohet-stadiumi-kombetar/60%Daily2018-08-08 15:20
https://kosova-info.com/dua-lipa-pritet-ne-kosove-me-puthje-e-perqafime-nga-ky-person/60%Daily2018-08-08 16:04
https://kosova-info.com/tavolinat-e-zyrave-kane-me-shume-mikrobe-se-uleset-e-tualetit/60%Daily2018-08-09 09:33
https://kosova-info.com/dua-lipa-arrin-ne-prishtine-pamje-nga-aeroporti-adem-jashari/60%Daily2018-08-08 16:05
https://kosova-info.com/simptomat-e-kancerit-te-lukthit/60%Daily2018-08-09 09:33
https://kosova-info.com/fejohet-kris-jenner/60%Daily2018-08-08 16:05
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-ka-nostalgji-per-linjat-e-meparshme-publikon-kete-imazh/60%Daily2018-08-08 14:25
https://kosova-info.com/lg-q8-2018-me-ekran-6-2-inc-dhe-stilolaps/60%Daily2018-08-08 18:54
https://kosova-info.com/hyundai-me-deklarata-ambicioze-per-10-vite-do-te-kemi-dizajne-konkuruese-me-alfa-romeo-foto/60%Daily2018-08-09 09:54
https://kosova-info.com/bmw-paralajmeron-versionin-e-ri-m2-per-vitin-2019-ja-disa-nga-performancat-foto/60%Daily2018-08-09 09:54
https://kosova-info.com/galaxy-note-8-apo-iphone-x-cili-eshte-me-i-mire-video/60%Daily2018-08-09 09:54
https://kosova-info.com/haziri-gjilani-ka-hyre-ne-investimet-me-te-medha-infrastrukturore-prej-pasluftes/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-nga-6-vjecarja-dhe-nena-qe-sot-humben-ne-aksident-vogelushen/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/gjergj-dedaj-ndryshon-mendje-turqine-tash-e-quan-shtet-mik-te-kosoves/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/hoxhaj-denon-ndalimin-e-profesor-islamit-ne-kufirin-kosove-serbi/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-mbyllen-urgjentisht-te-gjitha-sallat-e-operacioneve-ne-spitalin-e-gjilanit/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-i-kthen-pergjigje-hashim-thacit/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/paste-dhembesh-dhe-vazeline-trendi-me-i-ri-per-te-rritur-gjoksin/60%Daily2018-08-09 09:33
https://kosova-info.com/sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-fokusi-tek-format-trupore-te-rita-ores/60%Daily2018-08-08 13:03
https://kosova-info.com/pal-lekaj-uren-me-te-madhe-ne-ballkan-mund-ta-shkaterroje-vetem-ndonje-apokalips/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/prishtine-konfiskohen-gjashte-arme-ne-tri-raste-te-ndara/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/genjeshtrat-qe-lexoni-e-degjoni-perdite-per-renien-nga-pesha/60%Daily2018-08-09 09:33
https://kosova-info.com/ky-stil-i-ri-i-flokeve-e-ben-noren-tejet-joshese/60%Daily2018-08-08 13:04
https://kosova-info.com/vetevendosje-shpend-ahmeti-po-e-zapton-komunen-bashke-me-pdk-ne/60%Daily2018-08-08 14:05
https://kosova-info.com/edhe-dukagjin-lipa-dhe-action-bronson-bene-shqiponjen/60%Daily2018-08-08 12:14
https://kosova-info.com/deshironi-te-humbni-peshe-sigurohuni-qe-jeni-duke-bere-zgjatje/60%Daily2018-08-08 18:33
https://kosova-info.com/pse-te-punoni-shume-eshte-e-demshme/60%Daily2018-08-08 18:33
https://kosova-info.com/irani-mund-tiu-pergjigjet-sanksioneve-amerikane-me-sulme-kibernetike/60%Daily2018-08-08 11:34
https://kosova-info.com/ardian-gjini-kerkon-llogari-per-vrasjen-makabre-ne-brekovc/60%Daily2018-08-08 11:35
https://kosova-info.com/thaci-haradinajt-koha-e-luftes-ka-perfunduar/60%Daily2018-08-08 11:35
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-gjakove-ky-eshte-mesazhi-kercenues-qe-mori-viktima-foto/60%Daily2018-08-08 11:35
https://kosova-info.com/ministria-e-bujqesise-dhe-usaid-i-me-ujdi-per-inkurajim-te-prodhimit-bujqesor/60%Daily2018-08-08 11:35
https://kosova-info.com/frutat-me-te-mira-per-zemren-cfare-besojme-ne-dhe-cfare-tregojne-studimet-ne-te-vertete/60%Daily2018-08-08 13:33
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dije-nje-azilkerkues-per-jeten-ne-kampet-e-gjermanise/60%Daily2018-08-08 11:36
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-ne-tirane-makina-perplas-kembesoret-dy-te-vdekur/60%Daily2018-08-08 11:36
https://kosova-info.com/krimi-makaber-ne-gjakove-reagon-rrjeti-i-grave/60%Daily2018-08-08 11:36
https://kosova-info.com/rrah-gruan-e-tij-arrestohet-nga-policia-3/60%Daily2018-08-08 11:37
https://kosova-info.com/karius-rikthehet-per-here-te-pare-ne-anfield-pas-gabimeve-ndaj-realit-tifozet-e-presin-ne-menyre-emocionuese/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/trajneri-i-realit-pyetet-per-courtois-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/chelsea-sot-vendos-rekord-te-ri-me-transferimin-e-ketij-portieri/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/a-po-ju-vije-fundi-shqiptareve-ne-zvicer-pas-behramit-do-te-largohet-edhe-xhemaili/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/veseli-ndertimi-i-stadiumit-kombetar-nis-me-2019-do-te-jete-me-i-miri-ne-rajon/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-ne-serie-a-prine-dukshem-cristiano-ronaldo/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/rio-ferdinand-shperthen-kunder-jose-mourinhos/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/giroud-i-kerkon-yllit-te-frances-qe-te-transferohet-te-chelsea/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/koha-kur-cristiano-ronaldo-u-shit-per-20-topa-futbolli/60%Daily2018-08-08 10:20
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-kur-e-gelltitni-camcakezin/60%Daily2018-08-08 13:33
https://kosova-info.com/e-akuzoi-per-fotoshop-modelja-shqiptare-i-versulet-keq-fanses/60%Daily2018-08-08 10:00
https://kosova-info.com/maske-me-kafe-per-floket-e-thinjura/60%Daily2018-08-08 13:33
https://kosova-info.com/mergimtari-denohet-ne-akuzen-se-lendoi-policet/60%Daily2018-08-08 09:04
https://kosova-info.com/dash-kosova-dhe-serbia-te-shmangin-retoriken-negative/60%Daily2018-08-08 09:04
https://kosova-info.com/u-helmuan-36-dasmore-ne-kerkim-pronari-i-restorantit-ne-elbasan/60%Daily2018-08-08 09:05
https://kosova-info.com/daciq-nuk-ka-zgjidhje-per-kosoven-pa-miratimin-e-fuqive-te-medha/60%Daily2018-08-08 09:05
https://kosova-info.com/vrasja-ne-brekovc-viktima-e-njoftoi-policine-per-kercenimet-pak-ore-para-vrasjes/60%Daily2018-08-08 09:05
https://kosova-info.com/tirane-vetura-perplas-kembesoret-dy-te-vdekur/60%Daily2018-08-08 09:05
https://kosova-info.com/e-keni-menduar-se-keto-shkaqe-mund-tju-cojne-drejt-depresionit/60%Daily2018-08-08 13:34
https://kosova-info.com/me-shume-se-70-mije-persona-te-pastrehe-pas-termetit-ne-indonezi/60%Daily2018-08-08 09:05
https://kosova-info.com/tirane-gjyshja-gjen-te-pajete-nipin-ne-vaske/60%Daily2018-08-08 09:05
https://kosova-info.com/8-ore-gjume-ju-permiresojne-kujtesen/60%Daily2018-08-08 13:34
https://kosova-info.com/trump-parashikon-5-perqind-rritje-te-gdp-se-ne-tremujorin-e-ardhshem/60%Daily2018-08-08 09:05
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-ngre-kembet-ne-makine-dhe-tregon-dhuratat-luksoze/60%Daily2018-08-08 07:03
https://kosova-info.com/bebe-rexha-i-gezohet-edhe-nje-suksesi-tjeter/60%Daily2018-08-08 07:03
https://kosova-info.com/haradinaj-sot-ne-vlore/60%Daily2018-08-08 06:34
https://kosova-info.com/konfirmohet-lidhja-e-faton-shoshit-me-modelen-kosovare/60%Daily2018-08-08 06:26
https://kosova-info.com/perse-ndodhin-ndarjet-e-cifteve-gjate-veres/60%Daily2018-08-08 08:33
https://kosova-info.com/thellohet-problemi-i-asociacionit/60%Daily2018-08-08 06:34
https://kosova-info.com/kuci-haradinaj-do-te-kete-rol-ne-bisedimet-me-serbine/60%Daily2018-08-08 06:34
https://kosova-info.com/gjuriq-sot-viziton-kosoven/60%Daily2018-08-08 06:35
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-4/60%Daily2018-08-08 06:35
https://kosova-info.com/thaci-therret-konference-per-media/60%Daily2018-08-08 06:35
https://kosova-info.com/keshtu-e-humbet-penalltine-40-milioneshi-i-liverpoolit/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/shaqiri-asiston-ne-fitoren-e-liverpoolit/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/klubi-i-premier-league-ben-nje-blerje-rekord/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/nese-largohet-modric-keta-lojtare-e-zevendesojne/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/si-te-mos-beheni-te-varur-nga-instagrami/60%Daily2018-08-08 18:54
https://kosova-info.com/facebook-itunes-dhe-spotify-qendrim-te-perbashket-kunder-gjuhes-se-urrejtjes/60%Daily2018-08-08 18:54
https://kosova-info.com/bleona-qereti-nuk-ndalet-serish-me-foto-lakuriq-2/60%Daily2018-08-07 22:01
https://kosova-info.com/bleona-qereti-nuk-ndalet-serish-me-foto-lakuriq-3/60%Daily2018-08-07 22:01
https://kosova-info.com/bleona-qereti-nuk-ndalet-serish-me-foto-lakuriq/60%Daily2018-08-07 22:01
https://kosova-info.com/kuci-kryeministri-haradinaj-do-te-kete-rol-ne-bisedimet-me-serbine/60%Daily2018-08-08 06:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-vrau-ne-gjakove-bashkeshorten-dhe-vajzen-9-vjece/60%Daily2018-08-08 06:35
https://kosova-info.com/ndihen-te-pafajshem-rreth-akuzes-se-ia-thyen-hunden-te-demtuarit/60%Daily2018-08-08 06:35
https://kosova-info.com/rritet-cmimi-i-naftes-2/60%Daily2018-08-08 04:05
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-rasti-tragjik-si-u-vrane-nene-e-bije-ne-brekoc-te-gjakoves/60%Daily2018-08-08 04:05
https://kosova-info.com/nje-tjeter-zbulim-i-rralle-ne-egjipt/60%Daily2018-08-08 04:05
https://kosova-info.com/e-merkura-dita-me-e-nxehte-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-08 04:05
https://kosova-info.com/babai-dyshohet-se-e-vrau-vajzen-9-vjecare-ne-gjakove/60%Daily2018-08-08 04:05
https://kosova-info.com/zjarret-ne-kaliforni-do-te-zgjasin-pergjate-gjithe-gushtit/60%Daily2018-08-08 04:06
https://kosova-info.com/perqafimi-i-fundit-i-dy-te-dashuruarve-perpara-se-ai-te-vdiste-foto/60%Daily2018-08-08 08:33
https://kosova-info.com/tragjike-dyshohet-se-burri-vrau-gruan-dhe-vajzen-ne-brekoc-te-gjakoves/60%Daily2018-08-07 20:34
https://kosova-info.com/disa-trajtime-te-reja-per-kancerin-e-trurit-qe-japin-shprese/60%Daily2018-08-08 08:33
https://kosova-info.com/korce-zbulohet-vendbanimi-mijeravjecar/60%Daily2018-08-07 20:34
https://kosova-info.com/sauditet-i-kujtojne-kanadase-sulmet-e-11-shtatorit-me-pas-kerkojne-ndjese/60%Daily2018-08-07 20:34
https://kosova-info.com/berisha-tregon-se-a-jane-arrestuar-hashim-thaci-dhe-adem-jashari-ne-tirane/60%Daily2018-08-07 20:34
https://kosova-info.com/thaci-kerkesa-per-korrigjimin-e-kufijve-legjitime-shba-dhe-be-po-inkurajojne-bisedimet-paqesore/60%Daily2018-08-07 20:34
https://kosova-info.com/zevendesministri-qe-perdor-e-te-vend-e-pa-vend/60%Daily2018-08-07 20:34
https://kosova-info.com/usain-bolt-behet-zyrtarisht-futbollist-firmos-kontraten-e-pare/60%Daily2018-08-07 19:22
https://kosova-info.com/a-do-te-largohet-modric-flet-trajneri-i-real-madridit/60%Daily2018-08-07 19:21
https://kosova-info.com/keto-jane-klubet-qe-kane-shpenzuar-me-se-shumti-deri-me-tani/60%Daily2018-08-07 19:21
https://kosova-info.com/chelsea-vazhdon-te-kerkoje-portier-kepa-arrizabalaga-mund-te-behet-me-i-shtrenjte-ne-histori/60%Daily2018-08-08 05:21
https://kosova-info.com/kukesi-rrezikohet-europa-league-gjeorgjia-bllokon-vizat/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/e-kryer-kepa-arrizabalaga-te-chelsea-per-rekord-boteror/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/zyrtare-city-nuk-do-te-blene-me-lojtare-kete-afat/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/llapi-nuk-ndalet-ne-merkato-merr-edhe-sulmuesin-e-prishtines/60%Daily2018-08-08 05:20
https://kosova-info.com/sali-berisha-thote-se-kufijte-e-kosoves-jane-vene-ne-tepsi/60%Daily2018-08-07 20:34
https://kosova-info.com/ambasada-ruse-ne-tirane-reagon-rreth-ceshtjes-se-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2018-08-07 20:35
https://kosova-info.com/faktoret-qe-shkaktojne-diarrene/60%Daily2018-08-08 08:33
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-ldk-kerkon-nderhyrjen-e-kushtetueses-per-deklaratat-e-thacit/60%Daily2018-08-07 20:35
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-e-dafines-dhe-lumit-kap-milioneshin-e-pare/60%Daily2018-08-07 18:40
https://kosova-info.com/haradinaj-kfor-i-ne-ujman-ishte-per-ushtrime-ushtarake/60%Daily2018-08-07 18:04
https://kosova-info.com/a-do-ta-riktheje-kina-atlantisin-plani-per-qytetin-e-pare-nenujor/60%Daily2018-08-08 13:55
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-galaxy-note-9-foto/60%Daily2018-08-08 13:55
https://kosova-info.com/testimet-e-gjakut-per-sulm-ne-zemer-te-shpejta-dhe-100-te-sakta/60%Daily2018-08-08 08:33
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-rruga-jone-eshte-rruga-e-lirise-rruga-e-popujve-te-lire-evropian/60%Daily2018-08-07 18:04
https://kosova-info.com/ministri-bytyqi-kolegji-ispe-po-me-ben-shantazh/60%Daily2018-08-07 18:04
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-paguaje-per-viziten-shteterore-ne-gjermani/60%Daily2018-08-07 18:04
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-nga-orca-per-shantazhet-e-kolegjit-ispe-per-akreditim-te-kunderligjshem-te-programeve-studimore/60%Daily2018-08-07 18:05
https://kosova-info.com/vdes-babai-i-visar-ymerit/60%Daily2018-08-07 18:05
https://kosova-info.com/neser-temperatura-me-e-larte-shenohet-ne-keto-qytete/60%Daily2018-08-07 18:05
https://kosova-info.com/arifi-jemi-kunder-ndarjes-se-pjesshme-te-lugines-dhe-nuk-duam-ta-demtojme-kosoven/60%Daily2018-08-07 18:05
https://kosova-info.com/visar-ymerit-i-vdes-babai/60%Daily2018-08-07 18:05
https://kosova-info.com/se-shpejti-mund-te-kete-nje-vaksine-kunder-mbipeshes/60%Daily2018-08-08 08:33
https://kosova-info.com/o-jaran-coveri-me-i-ri-i-mirsa-kerqelit/60%Daily2018-08-07 16:02
https://kosova-info.com/apple-watch-i-shpeton-jeten-edhe-nje-njeriu-foto/60%Daily2018-08-08 13:55
https://kosova-info.com/era-istrefi-falenderon-ambasaden-e-britanise-per-mikpritjen/60%Daily2018-08-07 16:02
https://kosova-info.com/a-po-kthehet-shendetesia-ne-binare-suspendohen-tre-mjeke-ne-qkuk-nuk-ishin-ne-vendin-e-punes/60%Daily2018-08-07 15:34
https://kosova-info.com/martin-garrix-mezi-pret-te-vije-ne-kosove-video/60%Daily2018-08-07 15:29
https://kosova-info.com/ish-aktivisti-i-vv-se-shqiptar-oseku-thote-se-kerkesa-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven-eshte-shume-largpamese/60%Daily2018-08-07 15:34
https://kosova-info.com/orari-i-reduktimeve-me-energji-elektrike/60%Daily2018-08-07 15:34
https://kosova-info.com/pas-shkarkimit-reagon-ashper-asambleisti-i-vv-se-shpend-ahmetin-e-pret-burgu/60%Daily2018-08-07 15:34
https://kosova-info.com/ministria-nuk-e-mohon-qe-ushtaret-e-fsk-se-po-sterviten-nga-kfor-i-amerikan-ne-bajgore/60%Daily2018-08-07 15:34
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-me-shume-pune-nga-institucionet-per-zbatimin-e-msa-se/60%Daily2018-08-07 15:34
https://kosova-info.com/tahiri-paralajmeron-publikimin-e-kontratave-me-bizneset/60%Daily2018-08-07 15:35
https://kosova-info.com/televizori-po-e-shkaterron-edhe-jeten-seksuale-te-njerezve/60%Daily2018-08-08 03:33
https://kosova-info.com/haradinaj-ben-hajgare-kur-pyetet-per-kercenimet-ndaj-tij-thote-se-ai-po-i-ruan-policet/60%Daily2018-08-07 15:35
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-bashke-me-pdk-ne-e-shkarkojne-asamblistin-e-vv-se-nga-bordi-i-ndermarrjes-banesore/60%Daily2018-08-07 15:35
https://kosova-info.com/befason-mavraj-prane-transferimit-ne-greqi/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/perplasje-mes-real-madridit-dhe-interit-shkak-modric/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/asensio-merr-numrin-e-modric-kroati-largohet-perfundimisht-nga-reali/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/ceshtja-valon-behrami-ja-zhvillimet-e-fundit/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/e-fundit-nga-spanja-chelsea-huazon-yllin-e-real-madridit/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/united-nuk-heqe-dore-nga-mina-ofron-35-milione-euro/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/allegri-kopjon-zidanen-ja-cfare-do-te-beje-me-ronaldon/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/i-shenoi-6-gola-luftetarit-zhduket-sulmuesi-nigerian/60%Daily2018-08-07 19:22
https://kosova-info.com/10-vjet-nga-martesa-e-medes-pamje-te-rralla-nga-dasma/60%Daily2018-08-07 13:32
https://kosova-info.com/pink-shtrihet-ne-spital-anulon-koncertet/60%Daily2018-08-07 13:06
https://kosova-info.com/ministri-gashi-mkrs-ja-rrit-100-buxhetin-per-qendren-kinematografike-te-kosoves/60%Daily2018-08-07 13:04
https://kosova-info.com/nje-delegacion-i-larte-i-shkk-se-po-qendron-ne-vizite-zyrtare-10-ditore-ne-shba/60%Daily2018-08-07 13:04
https://kosova-info.com/haradinaj-i-thote-zevendesministrit-te-mapl-se-i-carte-je/60%Daily2018-08-07 13:05
https://kosova-info.com/synimi-i-radhes-i-facebook-ofrimi-i-sherbimit-te-klientit-per-banka/60%Daily2018-08-08 08:53
https://kosova-info.com/ferrari-kthen-versionin-targa/60%Daily2018-08-08 08:53
https://kosova-info.com/pese-menyrat-se-si-te-mbrojme-telefonin-nga-temperaturat-e-larta/60%Daily2018-08-08 08:53
https://kosova-info.com/baza-ne-shqiperi-zedhenesi-i-nato-s-investim-prej-51-milione-eurosh/60%Daily2018-08-07 13:05
https://kosova-info.com/fontana-e-cuditshme-e-ramiz-lladrovcit-dhe-gypat-e-ujevares-qe-nuk-ekziston/60%Daily2018-08-07 13:05
https://kosova-info.com/perjashtimi-i-behramit-mbeshtetje-e-madhe-per-mesfushorin-kosovar/60%Daily2018-08-07 14:20
https://kosova-info.com/kujdes-nga-akulli-neper-lokale-ja-semundja-nga-e-cila-rrezikoheni/60%Daily2018-08-08 03:33
https://kosova-info.com/shoqerite-civile-nga-kosova-dhe-serbia-leter-mogherinit-deklarohu-kunder-ndarjes-se-kosoves/60%Daily2018-08-07 13:06
https://kosova-info.com/vetevendosje-nuk-perjashton-protestat-per-te-penguar-presidentin-thaci/60%Daily2018-08-07 13:06
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-per-tu-freskuar-ne-ditet-e-nxehta-te-veres/60%Daily2018-08-08 03:33
https://kosova-info.com/aktakuze-per-krime-lufte-68-vjecari-serb-akuzohet-per-vrasjen-dhe-djegien-e-nje-familje-nga-klina/60%Daily2018-08-07 13:07
https://kosova-info.com/ndikimi-i-cigares-ne-tru-qe-mund-ti-frikesoje-duhanpiresit/60%Daily2018-08-07 17:33
https://kosova-info.com/15-keshilla-per-te-jetuar-nje-jete-te-shendetshme/60%Daily2018-08-07 17:33
https://kosova-info.com/pacientet-e-zemres-kane-rezultate-me-te-mira-nese-trajtohen-nga-mjeket-gra/60%Daily2018-08-07 17:33
https://kosova-info.com/dasmoret-e-helmuar-ne-elbasan-3-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-08-07 10:34
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-blene-mjete-te-renda/60%Daily2018-08-07 10:34
https://kosova-info.com/aksident-ne-hyrje-te-pejes/60%Daily2018-08-07 10:34
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejne-meshkujt-me-rrobat/60%Daily2018-08-07 17:33
https://kosova-info.com/haziri-thote-se-i-suspendoi-32-punetor-per-ta-parandaluar-korrupsionit/60%Daily2018-08-07 10:35
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-inauguroi-fillimin-e-punimeve-ne-rrugen-qe-e-lidhe-perqeven-me-sferrken/60%Daily2018-08-07 10:35
https://kosova-info.com/serbia-ia-publikon-janjiqit-biseden-me-blerim-shalen-e-shpall-tradhtar/60%Daily2018-08-07 10:35
https://kosova-info.com/gjerat-qe-njerezit-e-suksesshem-bejne-gjate-fundjaves/60%Daily2018-08-07 12:33
https://kosova-info.com/talentet-shqiptare-qe-bene-te-njihet-emri-i-kosoves-ne-bote-vazhdojne-misionin-e-nisur/60%Daily2018-08-07 11:02
https://kosova-info.com/sulmet-e-talibaneve-vrasin-ushtare-dhe-gra-afgane/60%Daily2018-08-07 10:36
https://kosova-info.com/bytyqi-mesuesit-e-diaspores-po-kontribuojne-ne-ruajtjen-e-gjuhes-shqipe-tek-te-rinjte/60%Daily2018-08-07 10:36
https://kosova-info.com/nena-e-bebe-rexhes-zbulon-arsyen-perse-vajza-e-saj-eshte-beqare/60%Daily2018-08-07 11:02
https://kosova-info.com/vuciq-i-drejtohet-popullit-serb-marreveshja-me-kosoven-do-te-jete-e-dhimbshme-por-duhet-ta-bejme/60%Daily2018-08-07 10:36
https://kosova-info.com/maldini-e-ka-nje-super-lajm-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-08-07 09:21
https://kosova-info.com/ermali-kur-babai-me-thoshte-te-mos-merrem-me-muzike-me-dukej-ofendim/60%Daily2018-08-07 11:02
https://kosova-info.com/buffon-e-dinte-se-ronaldo-do-te-transferohet-te-juventusi/60%Daily2018-08-07 09:21
https://kosova-info.com/kosova-barazoi-ndaj-emirateve-te-bashkuara-arabe/60%Daily2018-08-07 09:20
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-willian-dua-te-punoje-me-kete-trajner/60%Daily2018-08-07 09:20
https://kosova-info.com/tung-modric-reali-transferon-super-mesfushorin-e-juventusit/60%Daily2018-08-07 09:20
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-balde-kalon-te-top-ekipi-i-series-a/60%Daily2018-08-07 09:20
https://kosova-info.com/barcelona-ofron-50-milione-euro-plus-dy-futbolliste-per-pogban-vjen-pergjigjja-e-unitedit/60%Daily2018-08-07 09:20
https://kosova-info.com/kovacic-shkakton-probleme-te-reali-nuk-pranon-te-stervitet/60%Daily2018-08-07 09:20
https://kosova-info.com/higuain-largon-nga-skuadra-sulmuesin-e-njohur-te-milanit/60%Daily2018-08-07 09:20
https://kosova-info.com/keshtu-nis-dita-per-flori-mumajesin-kush-po-e-shoqeron/60%Daily2018-08-07 11:02
https://kosova-info.com/cfare-uji-pime-ne-kosove-ky-eshte-raporti-i-institutit-kombetar-te-shendetesise-publike/60%Daily2018-08-07 12:33
https://kosova-info.com/pse-ben-si-boss-me-leket-e-burrit-angela-habit-me-pergjigjen/60%Daily2018-08-07 11:02
https://kosova-info.com/pamje-nga-pushimet-e-leonardo-dicaprios-me-te-dashuren-21-vjecare/60%Daily2018-08-07 11:03
https://kosova-info.com/dy-projekte-te-reja-nga-dafina-dauti-mesoni-detajet/60%Daily2018-08-07 11:03
https://kosova-info.com/shtate-te-arrestuar-ne-maqedoni-per-pjesemarrje-ne-luften-e-sirise-dhe-irakut/60%Daily2018-08-07 08:04
https://kosova-info.com/iggy-azalea-thyen-rrjetin-me-veprimin-e-fundit-twerk-me-kete-mashkull-ne-jaht/60%Daily2018-08-07 11:03
https://kosova-info.com/britania-mund-te-kerkoje-ekstradimin-e-dy-te-dyshuarve-ruse-per-rastin-skripal/60%Daily2018-08-07 08:04
https://kosova-info.com/edona-apo-mihrija-gili-vihet-ne-siklet-perballe-dy-koelgeve/60%Daily2018-08-07 11:03
https://kosova-info.com/boiken-abazi-kerkon-mobilizim-per-ta-hequr-hashim-thacin/60%Daily2018-08-07 08:04
https://kosova-info.com/kryetari-i-bujanocit-nese-ne-shkembim-nuk-perfshihet-krejt-lugina-do-te-kete-pasoja-te-renda/60%Daily2018-08-07 08:04
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-pini-uje-ne-mengjes/60%Daily2018-08-07 12:33
https://kosova-info.com/mediat-serbe-vendimi-per-kosoven-ne-shtator/60%Daily2018-08-07 08:04
https://kosova-info.com/dafina-ia-kthen-tunes-me-te-njejten-monedhe/60%Daily2018-08-07 08:02
https://kosova-info.com/dhurata-me-e-bukur-qe-zayn-i-ka-bere-gigit-modelja-e-tregon-me-krenari/60%Daily2018-08-07 08:03
https://kosova-info.com/paga-e-minatoreve-te-trepces-ne-veri-700-euro/60%Daily2018-08-07 08:05
https://kosova-info.com/urthi-njeri-prej-shkaktareve-te-kancerit-ne-fyt/60%Daily2018-08-07 12:33
https://kosova-info.com/i-nenshtrohet-trajtimit-te-akupunktures-rita-publikon-pamjet/60%Daily2018-08-07 08:03
https://kosova-info.com/rohani-denon-luften-psikologjike-te-shba-se/60%Daily2018-08-07 08:05
https://kosova-info.com/draftstatuti-i-asociacionit-nuk-i-eshte-derguar-ende-be-se/60%Daily2018-08-07 08:05
https://kosova-info.com/me-kembe-ne-toke-luana-shfaqet-joshese-veshur-ne-bodysuit/60%Daily2018-08-07 05:59
https://kosova-info.com/mot-i-nxehte-dhe-me-diell/60%Daily2018-08-07 08:06
https://kosova-info.com/gjilani-nga-sot-publikon-te-gjitha-kontratat-me-operatoret-ekonomik/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/kroos-do-te-jete-e-veshtire-pa-50-golat-e-ronaldos/60%Daily2018-08-07 04:20
https://kosova-info.com/te-merkuren-vendoset-e-ardhmja-e-luka-modric/60%Daily2018-08-07 04:20
https://kosova-info.com/skandal-petkovici-perjashtoi-behramin-arsyet-politike/60%Daily2018-08-07 04:20
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-xhakes-pas-perjashtimit-te-behramit-nga-kombetarja-e-zvicres/60%Daily2018-08-07 04:20
https://kosova-info.com/kovacic-perfundimisht-kerkon-largimin-nga-real-madridi/60%Daily2018-08-07 04:20
https://kosova-info.com/gameiro-te-valencia-kalinic-drejt-atletico-madridit/60%Daily2018-08-07 04:19
https://kosova-info.com/gjithcka-perfundon-alderweireld-lojtar-i-manchesterit/60%Daily2018-08-07 04:19
https://kosova-info.com/beyonce-rrefen-veshtiresite-gjate-lindjes-iu-nenshtrua-nje-operacioni-te-veshtire/60%Daily2018-08-07 05:31
https://kosova-info.com/iphone-i-ri-me-kamere-me-ndryshe/60%Daily2018-08-07 17:53
https://kosova-info.com/pixel-3-mund-te-jete-telefoni-me-i-fuqishem-google-ndonjehere/60%Daily2018-08-08 08:53
https://kosova-info.com/mungojne-semaforet-peja-ne-kaos/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/kengetarja-me-e-nxehte-e-rrjeteve-sociale-provokon-keq-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-08-06 21:39
https://kosova-info.com/kengetarja-me-e-nxehte-e-rrjeteve-sociale-provokon-keq-ne-imazhin-e-fundit-2/60%Daily2018-08-06 21:39
https://kosova-info.com/kengetarja-me-e-nxehte-e-rrjeteve-sociale-provokon-keq-ne-imazhin-e-fundit-3/60%Daily2018-08-06 21:39
https://kosova-info.com/13-te-plagosur-pas-shperthimit-te-vetures-ne-qender-te-kajros/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/aksident-ne-kline-vetura-perfundon-ne-ara/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/per-shtate-muaj-67-te-vdekur-ne-aksidente-trafiku/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/pas-akuzave-flet-ermal-fejzullahu-nuk-i-keqperdora-veshjet-kombetare/60%Daily2018-08-06 21:01
https://kosova-info.com/dhjetera-dasmore-shqiptare-helmohen-i-gjithe-spitali-vihet-ne-gatishmeri/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ndan-disa-momente-te-vecanta-me-babain-dua-te-te-jap/60%Daily2018-08-06 21:01
https://kosova-info.com/mungesa-e-konsensusit-rrezikon-dialogun-me-serbine-thote-haziri/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/podujeve-rrahet-punetori-i-keds-it/60%Daily2018-08-07 05:34
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-fero-del-nga-arkivoli-per-te-kenduar/60%Daily2018-08-06 21:01
https://kosova-info.com/zyrtari-i-komunes-gervish-me-thike-policin/60%Daily2018-08-07 03:10
https://kosova-info.com/publikoi-kengen-e-re-tuna-me-mesazh-te-fuqishem-per-femrat/60%Daily2018-08-06 19:40
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-terrorizem-ne-siri-shkova-per-ceshtje-humanitare/60%Daily2018-08-06 19:31
https://kosova-info.com/perkujtohet-asllan-morina-plaku-i-maleve/60%Daily2018-08-06 19:31
https://kosova-info.com/pacolli-thaci-nuk-e-ka-asnje-plan-per-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-06 19:31
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-momenti-i-shperthimit-dramatik-te-cisternes-ne-bolonja/60%Daily2018-08-06 19:31
https://kosova-info.com/franca-ka-nevoje-per-130-mije-punetore-per-restorante-dhe-hotele/60%Daily2018-08-06 19:31
https://kosova-info.com/courtois-chelseas-dua-te-transferohem-te-real-madrid/60%Daily2018-08-06 18:20
https://kosova-info.com/mourinho-paralajmeron-ky-do-te-jete-sezon-i-veshtire-per-united/60%Daily2018-08-06 18:20
https://kosova-info.com/willian-flet-per-mundesine-e-largimit-nga-chelsea/60%Daily2018-08-06 18:20
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-marramendese-per-yllin-e-premier-league/60%Daily2018-08-06 18:20
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-maldinit-pas-rikthimit-ne-milan/60%Daily2018-08-06 18:20
https://kosova-info.com/chelsea-gjen-zevendesuesin-e-courtois/60%Daily2018-08-06 18:20
https://kosova-info.com/edhe-arsenali-ne-gare-per-mbrojtesin-e-bayernit/60%Daily2018-08-06 18:20
https://kosova-info.com/valon-behrami-pensionohet-nga-kombetarja-e-zvicres/60%Daily2018-08-07 04:20
https://kosova-info.com/rafina-rikthehet-te-inter-ja-si-pergjigjet-lojtari-i-barcelones/60%Daily2018-08-07 04:20
https://kosova-info.com/medvedev-pranimi-i-gjeorgjise-ne-nato-mund-te-nxise-nje-konflikt-te-tmerrshem/60%Daily2018-08-06 19:32
https://kosova-info.com/dafina-dauti-nderroi-stilin-e-muzikes-per-para-ja-cka-thote-kengetarja/60%Daily2018-08-06 18:31
https://kosova-info.com/psd-neser-nis-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-08-06 19:32
https://kosova-info.com/olta-boka-lanson-kengen-e-re-pa-faj/60%Daily2018-08-06 18:31
https://kosova-info.com/nje-aksident-tragjik-u-merr-jeten-12-emigranteve-ne-itali/60%Daily2018-08-06 19:33
https://kosova-info.com/koreografi-shqiptar-thyen-tabute-vallezon-me-taka/60%Daily2018-08-06 18:31
https://kosova-info.com/trump-nenshkruan-urdhrin-per-rivendosjen-e-sanksioneve-ndaj-iranit/60%Daily2018-08-06 19:33
https://kosova-info.com/almeda-abazi-shume-shpejt-me-kenge-te-re/60%Daily2018-08-06 18:31
https://kosova-info.com/vet-me-the-te-dua-se-shpejti-nga-sinan-vllasaliu-dhe-ghulo/60%Daily2018-08-06 17:06
https://kosova-info.com/samsung-vs-iphone-ekspertet-i-japin-fund-rivalitetit-ja-cili-eshte-me-i-mire/60%Daily2018-08-07 12:53
https://kosova-info.com/gjenerata-e-re-e-opel-corsa-do-te-perjetoje-ndryshime-drastike/60%Daily2018-08-07 12:53
https://kosova-info.com/semundja-qe-vjen-si-pasoje-e-perdorimit-te-tepert-te-telefonit/60%Daily2018-08-07 17:53
https://kosova-info.com/mijera-persona-evakuohen-pas-termetit-ne-indonezi/60%Daily2018-08-06 17:01
https://kosova-info.com/adem-demaci-fadil-vokrri-dhe-bekim-lumi-rruget-qe-pritet-te-emerohen-ne-drenas/60%Daily2018-08-06 17:02
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-nga-domatja/60%Daily2018-08-07 07:32
https://kosova-info.com/rusia-debon-nje-diplomat-grek/60%Daily2018-08-06 17:02
https://kosova-info.com/lladrovci-vazhdon-ti-inspektoje-punimet-e-rrugeve-ne-terren/60%Daily2018-08-06 17:02
https://kosova-info.com/ahmeti-vv-ka-qendrim-armiqesor-ndaj-meje-deri-dje-me-kane-marre-shembull/60%Daily2018-08-06 17:02
https://kosova-info.com/vetura-e-eulex-it-shkel-rregullat-e-trafikut-video/60%Daily2018-08-06 17:02
https://kosova-info.com/komuna-e-gjilanit-paralajmeron-publikimin-e-kontratave-me-bizneset/60%Daily2018-08-06 17:03
https://kosova-info.com/partite-shqiptare-ne-maqedoni-deklarohen-rreth-shkembimit-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-08-06 17:03
https://kosova-info.com/mediat-serbe-zbulojne-planin-e-merkelit-ska-ndarje-te-kosoves-asociacioni-me-fuqi-shtese/60%Daily2018-08-06 17:03
https://kosova-info.com/dieta-qe-i-vret-urie-qelizat-kanceroze-e-trajton-tipin-2-te-diabetit-dhe-ju-ndihmon-te-humbni-peshe-shpejt/60%Daily2018-08-07 07:32
https://kosova-info.com/ermali-ka-nje-mesazh-per-artistet-bamiresia-nuk-ua-shton-dashurine-tek-fansat/60%Daily2018-08-06 16:01
https://kosova-info.com/sukseset-per-luana-vjollcen-nuk-kane-te-ndalur-kete-vere/60%Daily2018-08-06 15:14
https://kosova-info.com/10-vitaminat-qe-duhet-te-marre-cdo-grua-dhe-cdo-vajze-per-nje-shendet-te-mire/60%Daily2018-08-07 07:32
https://kosova-info.com/ju-ze-ngerci-kujdes-se-eshte-tkurrje-e-forte-muskulore-ja-si-ta-kaloni-lehte/60%Daily2018-08-07 07:33
https://kosova-info.com/arifi-pervetesimi-i-ujmanit-agresion-mbi-shtetin-e-kosoves/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/paul-duhet-te-kemi-dialog-me-rusine/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/ministri-lluka-kerkon-nga-keshilli-gjyqesor-trajtim-me-prioritet-te-rasteve-ku-eshte-i-perfshire-telekomi-i-kosoves/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/9-arsye-pse-duhet-te-konsumoni-cdo-dite-nga-nje-kivi/60%Daily2018-08-07 07:33
https://kosova-info.com/gjergj-dedaj-edhe-zyrtarisht-emerohet-ambasador-ne-maqedoni/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-eksperteve-ndryshimi-i-kufijve-nuk-shkon-ne-favor-te-kosoves/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/6-muaj-burg-per-rrahjen-me-shufra-metalike/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-ndane-mbi-700-mije-euro-per-infrastrukturen-e-dragashit/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/makina-luksoze-digjet-ne-llogara/60%Daily2018-08-06 14:31
https://kosova-info.com/shtohen-gjobat-ne-komunikacion-por-rriten-edhe-aksidentet/60%Daily2018-08-06 14:32
https://kosova-info.com/9-fakte-shkencore-qe-tregojne-se-cokollata-eshte-e-shendetshme/60%Daily2018-08-07 07:33
https://kosova-info.com/shkendija-mund-te-perballet-me-crvena-zvezden-nese-kalon-salzburgun-ne-l-k/60%Daily2018-08-06 13:20
https://kosova-info.com/edicioni-i-ri-ne-superlige-nis-me-18-gusht/60%Daily2018-08-06 13:20
https://kosova-info.com/vidal-pasi-nenshkruan-me-barcen-do-te-jap-edhe-jeten-ne-fushe-per-kete-ekip/60%Daily2018-08-06 13:20
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-formacioni-i-manchester-unitedit-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-08-06 13:20
https://kosova-info.com/terhiqet-ne-moshen-40-vjecare-nga-futbolli-luajti-11-ndeshje-fitoi-12-trofe/60%Daily2018-08-06 13:19
https://kosova-info.com/tronditet-armando-sadiku-do-te-mungoje-gjashte-muaj/60%Daily2018-08-06 13:19
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-mundshem-te-kukesit-ne-play-off-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-08-06 13:19
https://kosova-info.com/edhe-zyrtarisht-stadiumi-i-prishtines-merr-emrin-fadil-vokrri/60%Daily2018-08-06 13:19
https://kosova-info.com/dortmundit-i-mberrin-super-transferimi/60%Daily2018-08-06 13:19
https://kosova-info.com/fjolla-morina-atraktive-ne-te-kuqe/60%Daily2018-08-06 13:01
https://kosova-info.com/u-lansuan-shume-kenge-keto-jave-por-ja-cilen-nuk-e-pelqejne-qytetaret/60%Daily2018-08-06 13:01
https://kosova-info.com/rita-filmon-te-dashurin-ne-shtrat-publikon-videon/60%Daily2018-08-06 13:01
https://kosova-info.com/meghan-markle-nuk-ka-kontaktuar-babain-e-saj-dhe-nuk-ka-planifikuar-takim-me-te/60%Daily2018-08-06 13:01
https://kosova-info.com/vllasi-ska-shkembim-te-territoreve-ceshtjet-e-kufijve-jane-te-mbyllura/60%Daily2018-08-06 12:01
https://kosova-info.com/prokuroria-e-pejes-pretendon-se-ka-zbuluar-grupin-qe-kreu-vrasje-me-pagese/60%Daily2018-08-06 12:02
https://kosova-info.com/nderroni-deodorantin-cdo-gjashte-muaj/60%Daily2018-08-07 02:33
https://kosova-info.com/greqi-alkool-brenda-burgut-gjendet-pa-ndjenja-i-burgosuri-shqiptar/60%Daily2018-08-06 12:02
https://kosova-info.com/si-te-keni-nje-lekure-te-shendetshme/60%Daily2018-08-07 02:33
https://kosova-info.com/kim-nuk-ndal-ushtrimet-ne-formesimin-e-linjave-imazhe-nga-palestra/60%Daily2018-08-06 13:02
https://kosova-info.com/nuk-kalon-kerkesa-e-vetevendosjes-per-te-diskutuar-per-ndermarrjet-publike/60%Daily2018-08-06 12:02
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-tani-eshte-mundesia-me-e-mire-per-marreveshje-me-kosoven/60%Daily2018-08-06 12:03
https://kosova-info.com/asamblisti-i-vv-se-ne-prishtine-e-quan-shpend-ahmetin-mangup-dhe-frikacak/60%Daily2018-08-06 12:03
https://kosova-info.com/pushimet-romantike-te-irina-shayk-me-bradley-cooper/60%Daily2018-08-06 13:02
https://kosova-info.com/fasulja-nje-produkt-me-vlera-te-shumta-ushqyese/60%Daily2018-08-06 16:33
https://kosova-info.com/ish-presidenti-i-shqiperise-kosova-eshte-jerusalemi-i-shqiptareve/60%Daily2018-08-06 12:03
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-termetet-ne-shqiperi-dridhet-toka-ne-bregdet/60%Daily2018-08-06 12:03
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-pamje-nga-koncerti-ne-cikago/60%Daily2018-08-06 10:20
https://kosova-info.com/qeveria-do-ta-marre-sot-draftin-e-asociacionit/60%Daily2018-08-06 12:03
https://kosova-info.com/nese-ben-nje-frymemarrje-te-thelle-cliron-tensionin-ne-bark/60%Daily2018-08-06 16:33
https://kosova-info.com/stresi-nuk-me-lodhi-jeta-ashtu-sic-beri-shteti/60%Daily2018-08-06 09:40
https://kosova-info.com/ambasadori-petriq-perkrah-presidentin-thaci-per-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-08-06 09:30
https://kosova-info.com/ismaili-themelon-komitetin-per-revidimin-e-listes-esenciale-te-barnave/60%Daily2018-08-06 09:30
https://kosova-info.com/perplasje-mes-shpend-ahmetit-dhe-asamblistit-te-vv-se-ne-kuvendin-komunal/60%Daily2018-08-06 09:30
https://kosova-info.com/qeveria-kete-muaj-miraton-pakon-ligjore-te-reformes-shteterore/60%Daily2018-08-06 09:31
https://kosova-info.com/infeksionet-qe-duhet-te-keni-kujdes-ne-shtatzeni/60%Daily2018-08-06 11:32
https://kosova-info.com/thaci-e-perserit-nuk-ka-shkembim-te-territoreve-por-korrigjim-te-kufirit/60%Daily2018-08-06 09:31
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-termetet-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-06 09:31
https://kosova-info.com/be-dhe-shba-duhet-te-insistojne-ne-krijimin-e-asociacionit/60%Daily2018-08-06 09:31
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-10-shi-i-ri-i-manchester-united/60%Daily2018-08-06 08:20
https://kosova-info.com/juventusi-mund-ta-fitoje-titullin-qe-ne-muajin-shkurt/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-pare-i-maldinit-pas-rikthimit-te-milani/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/pogba-barcelona-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/sarri-i-hap-deren-e-largimit-yllit-te-chelsea/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-ne-sezon-do-ti-fitonte-modric-ne-rast-transferimi-te-inter/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/pas-higuain-dhe-caldara-milani-sot-ben-nje-tjeter-zyrtarizim/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/mourinho-paralajmeron-drejtuesit-e-unitedit-na-pret-nje-sezon-i-veshtire/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/perez-pergatitet-per-nje-transferim-250-milione-euro-per-te-rikthyer-ne-top-skuader-real-madridin/60%Daily2018-08-06 08:19
https://kosova-info.com/gjilani-te-marten-nis-me-fazen-e-trete-te-dezinsektimit-apelohen-bletaret-per-kujdes/60%Daily2018-08-06 09:31
https://kosova-info.com/pacolli-emeron-dy-perfaqesues-te-kosoves-ne-komisionin-e-venedikut/60%Daily2018-08-06 09:31
https://kosova-info.com/ishulli-ne-forme-zemre-qe-vizitohet-nga-te-dashuruarit/60%Daily2018-08-06 11:33
https://kosova-info.com/demi-lovato-flet-pas-overdozes-falenderoj-zotin-qe-me-mbajti-ne-jete/60%Daily2018-08-06 07:23
https://kosova-info.com/5-vendet-me-te-shendetshme-ne-bote/60%Daily2018-08-06 11:33
https://kosova-info.com/partite-harrojne-ti-thirrin-tryezat-politike-vv-ja-thote-se-jane-te-kota/60%Daily2018-08-06 07:00
https://kosova-info.com/te-pakten-91-persona-te-vdekur-pas-termetit-ne-indonezi/60%Daily2018-08-06 07:00
https://kosova-info.com/mblidhet-kuvendi-komunal-i-prishtines/60%Daily2018-08-06 07:01
https://kosova-info.com/scott-administrata-trump-nuk-ka-ndryshuar-qendrim-ndaj-kosoves/60%Daily2018-08-06 07:01
https://kosova-info.com/be-ja-e-dergon-ne-shtator-nje-mision-vleresues-ne-kosove/60%Daily2018-08-06 07:01
https://kosova-info.com/dy-vjet-nga-permbytjet-ne-shkup/60%Daily2018-08-06 07:01
https://kosova-info.com/temperaturat-ne-vend-deri-ne-34-grade/60%Daily2018-08-06 07:02
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-fenomeni-per-transferimin-e-cristiano-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-08-06 03:19
https://kosova-info.com/martinez-e-kalon-ne-epersi-bayernin-ndaj-manchester-united/60%Daily2018-08-06 03:19
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-mund-manchester-unitedin-ne-miqesore/60%Daily2018-08-06 03:19
https://kosova-info.com/arturo-vidal-mberrin-ne-barcelone/60%Daily2018-08-06 03:18
https://kosova-info.com/prishtina-triumfon-kunder-tiranes-ne-miqesore/60%Daily2018-08-06 03:18
https://kosova-info.com/witsel-largohet-nga-kina-transferohet-te-skuadra-e-madhe-e-evropes/60%Daily2018-08-06 03:18
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-skuadra-angleze-ia-merr-nga-duart-man-unitedit-mbrojtesin-mina/60%Daily2018-08-06 03:18
https://kosova-info.com/deshtoi-transferimi-i-minas-ja-cilin-mbrojtes-po-e-kerkon-tani-unitedi/60%Daily2018-08-06 03:18
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-mire-se-u-ktheve-ne-shtepi-paolo/60%Daily2018-08-06 03:18
https://kosova-info.com/ndryshoi-emrin-ne-instagram-goldi-rrefen-ngjarjen-interesante-qe-i-kishte-ndodhur/60%Daily2018-08-06 05:00
https://kosova-info.com/shtuni-ballkani-perendimor-perballe-sfidash-me-luftetaret-e-kthyer/60%Daily2018-08-06 07:02
https://kosova-info.com/ushtria-e-serbise-e-vetmja-pergjigje-nga-beogradi-ndaj-kercenimeve-te-prishtines/60%Daily2018-08-06 07:02
https://kosova-info.com/trafik-i-frikshem-pushuesit-braktisin-jugun/60%Daily2018-08-06 04:31
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-termeti-ne-indonezi/60%Daily2018-08-06 04:31
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-nis-pushimet-sjell-pamjet/60%Daily2018-08-06 05:00
https://kosova-info.com/dizajnet-e-cuditshme-ne-makina-qe-mund-te-shihen-vetem-ne-amerike-foto/60%Daily2018-08-07 12:53
https://kosova-info.com/nje-here-tradhtar-gjithmone-tradhtar-a-eshte-e-vertete-kjo/60%Daily2018-08-06 11:33
https://kosova-info.com/pajaziti-kerkesa-e-lugines-per-bashkim-me-kosoven-duhet-te-merret-seriozisht/60%Daily2018-08-06 04:31
https://kosova-info.com/kfor-riperserite-mesazhin-per-ujmanin/60%Daily2018-08-06 04:31
https://kosova-info.com/tha-se-pelqen-tek-vetja-te-pasmet-e-medha-ky-eshte-komenti-i-rites-mbi-imazhin-e-bebe-rexhes/60%Daily2018-08-06 05:00
https://kosova-info.com/njerezit-qe-planifikojne-paraprakisht-kane-seks-me-te-mire/60%Daily2018-08-06 11:33
https://kosova-info.com/maduro-fajeson-ameriken-dhe-kolumbine-per-tentativen-e-deshtuar-per-vrasje/60%Daily2018-08-06 04:31
https://kosova-info.com/presidenti-i-shqiperise-vizitoi-lojerat-tradicionale-ne-rugove/60%Daily2018-08-06 04:31
https://kosova-info.com/reagimi-i-tunes-per-kengen-e-re-te-dafines/60%Daily2018-08-06 05:00
https://kosova-info.com/qumeshti-dhe-efektet-e-tij-per-fytyren/60%Daily2018-08-06 06:32
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-denuarve-dhe-te-arrestuarve-te-pafajshem/60%Daily2018-08-06 04:31
https://kosova-info.com/irina-shayk-shtatzene-fotoja-qe-po-nxit-thashetheme/60%Daily2018-08-05 18:53
https://kosova-info.com/irina-shayk-shtatzene-fotoja-qe-po-nxit-thashetheme-2/60%Daily2018-08-05 18:53
https://kosova-info.com/irina-shayk-shtatzene-fotoja-qe-po-nxit-thashetheme-3/60%Daily2018-08-05 18:53
https://kosova-info.com/flasin-familjaret-e-57-vjecarit-i-cili-u-gjet-i-vdekur-ne-makine/60%Daily2018-08-05 21:02
https://kosova-info.com/alarmi-i-dermatologeve-po-shtohen-rastet-e-infeksioneve-ne-lekure/60%Daily2018-08-05 21:02
https://kosova-info.com/kosova-perballe-fushates-serbe-kunder-pavaresise/60%Daily2018-08-05 21:02
https://kosova-info.com/aksidentohen-dy-vetura-ne-lagjen-dardania-ne-prishtine/60%Daily2018-08-05 21:02
https://kosova-info.com/po-peshkonte-ne-erzen-humb-jeten-peshkatari/60%Daily2018-08-05 18:30
https://kosova-info.com/perisic-dridh-interin-me-kete-deklarate/60%Daily2018-08-05 17:19
https://kosova-info.com/skuadra-e-la-ligas-nis-ofensiven-per-te-transferuar-paul-pogban/60%Daily2018-08-05 17:19
https://kosova-info.com/toni-kroos-zgjidhet-futbollisti-i-vitit-ne-gjermani/60%Daily2018-08-05 17:19
https://kosova-info.com/aguero-shenon-serish-city-e-dyfishon-epersine/60%Daily2018-08-05 17:19
https://kosova-info.com/manchester-city-fiton-superkupen-e-anglise-pas-fitores-ndaj-chelsea/60%Daily2018-08-05 17:19
https://kosova-info.com/chelsea-0-2-manchester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-08-05 17:19
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-marramendese-per-harry-kane/60%Daily2018-08-05 17:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-bere-chelsea-per-ta-mbajtur-ne-skuader-eden-hazardin/60%Daily2018-08-05 17:18
https://kosova-info.com/sidrit-guri-e-ben-sefte-ne-jupiler-league-i-shenon-anderlechtit/60%Daily2018-08-05 17:18
https://kosova-info.com/u-paralajmeruan-tensione-dita-ne-veri-te-vendit-kaloi-e-qete/60%Daily2018-08-05 18:30
https://kosova-info.com/bllokimi-i-veshit-nga-noti-pse-ndodh-dhe-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-08-06 06:32
https://kosova-info.com/deklarimet-e-ldk-se-per-zgjedhje-te-parakohshme-joserioze/60%Daily2018-08-05 18:30
https://kosova-info.com/detaje-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-zvicer-ku-vdiqen-20-persona/60%Daily2018-08-05 18:31
https://kosova-info.com/egjipti-ua-ndalon-imameve-te-flasin-per-politiken-sa-jane-ne-haxh/60%Daily2018-08-05 18:31
https://kosova-info.com/mire-se-vjen-ne-kosove-projekti-me-i-ri-nga-bim-bimma/60%Daily2018-08-05 16:34
https://kosova-info.com/trupat-e-kfor-it-te-liqeni-i-ujmanit-beogradi-akuzon-presidentin-thaci/60%Daily2018-08-05 18:31
https://kosova-info.com/merr-flake-vetura-ne-rrugen-prishtine-peje-foto/60%Daily2018-08-05 18:31
https://kosova-info.com/indonezia-mund-te-goditet-nga-cunami/60%Daily2018-08-05 16:00
https://kosova-info.com/nga-neser-temperatura-te-larta/60%Daily2018-08-05 16:00
https://kosova-info.com/aksident-ne-kline-lendohen-disa-persona/60%Daily2018-08-05 16:00
https://kosova-info.com/meshkujt-apo-femrat-cilet-jane-me-te-mire/60%Daily2018-08-06 06:32
https://kosova-info.com/ne-gjermani-433-mije-banore-me-origjine-nga-kosova/60%Daily2018-08-05 16:00
https://kosova-info.com/lista-serbe-monopolizon-mendimin-politik-te-serbeve/60%Daily2018-08-05 16:00
https://kosova-info.com/be-te-arrihet-marreveshje-e-bazuar-ne-te-drejten-nderkombetare/60%Daily2018-08-05 16:00
https://kosova-info.com/konsumoni-12-kumbulla-ne-dite-dhe-ja-cndodh-me-kolesterolin/60%Daily2018-08-06 06:32
https://kosova-info.com/orlando-bloom-fotografohet-i-zhveshur-para-pasqyres/60%Daily2018-08-05 14:30
https://kosova-info.com/gjuriq-i-ben-thirrje-serbise-ta-mbrojne-trepcen-dhe-gazivoden/60%Daily2018-08-05 16:00
https://kosova-info.com/braktisja-e-kosovareve-renia-e-turisteve-patriote-nisi-prej-vitit-2017-tes/60%Daily2018-08-05 16:01
https://kosova-info.com/a-e-pasqyron-jeten-luksoze-me-ndonje-qellim-keshtu-pergjigjet-ermali/60%Daily2018-08-05 14:30
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-shume-fasule/60%Daily2018-08-06 06:32
https://kosova-info.com/obiliqi-mirepret-vizitoret-me-grumbuj-berlloku/60%Daily2018-08-05 16:01
https://kosova-info.com/si-bugatti-vjen-nga-gjiko-dhe-skerdi-kenga-plot-ritem/60%Daily2018-08-05 14:30
https://kosova-info.com/turisti-polak-shpetohet-ne-sarande-u-perplas-me-koke-ne-gure-pas-zhytjes/60%Daily2018-08-05 13:30
https://kosova-info.com/aksidente-nga-kembesoret-asnje-gjobe-per-ecjen-ne-menyre-te-rrezikshme/60%Daily2018-08-05 13:30
https://kosova-info.com/serbia-provokon-serish-nis-aeroplanet-ushtarak-ne-drejtim-te-kufirit-me-kosoven/60%Daily2018-08-05 13:30
https://kosova-info.com/albatriti-feston-ditelindjen-urimi-i-bashkeshortes-plot-dashuri/60%Daily2018-08-05 13:15
https://kosova-info.com/nga-neser-neper-tempuj-lutje-per-kosoven-peshkopi-serb-fton-besimtaret/60%Daily2018-08-05 13:30
https://kosova-info.com/thaci-skam-asgje-personale-me-asnje-lider-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-05 13:30
https://kosova-info.com/trump-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-kaliforni-pas-zjarrit-te-madh/60%Daily2018-08-05 13:31
https://kosova-info.com/mergimtarit-i-demtohet-vetura-nga-nje-predhe-plumbi/60%Daily2018-08-05 13:31
https://kosova-info.com/1-mije-e-80-persona-nga-kosova-pritet-te-udhetojne-kete-vit-ne-haxh/60%Daily2018-08-05 13:31
https://kosova-info.com/modric-perez-nje-premtim-ben-interin-te-enderroje/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/mbyllet-marreveshja-united-me-top-transferim-prej-60-milione-funtesh/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/guardiola-kete-futbollist-e-dua-ne-ekip/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/shqiperi-izrael-lajmi-i-fundit-nga-miqesorja/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/hazard-shkakton-problem-te-chelsea-kerkon-medoemos-largimin-nga-skuadra/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/demtim-i-rende-sadiku-mund-te-mungoje-6-muaj/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/legjenda-paolo-maldini-rikthehet-te-milani/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/ancelotti-shperthen-pas-humbjes-50-ndaj-liverpoolit/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-nga-emertimi-i-stadiumit-fadil-vokrri/60%Daily2018-08-05 12:18
https://kosova-info.com/ambasadori-i-shba-se-ne-beograd-ska-ndryshim-te-politikes-amerikane-ndaj-kosoves/60%Daily2018-08-05 13:31
https://kosova-info.com/me-ftese-te-vecante-azet-viziton-familjen-e-presidentit-ibrahim-rugova/60%Daily2018-08-05 12:00
https://kosova-info.com/priten-drunjte-ne-breg-te-diellit-reagon-shpend-ahmeti/60%Daily2018-08-05 11:00
https://kosova-info.com/kosovaret-i-duam-vetem-per-turizem-deklarata-skandaloze-e-vajzes-nga-shqiperia/60%Daily2018-08-05 11:00
https://kosova-info.com/shtohet-rreziku-per-zjarre-ne-shqiperi-cilat-jane-zonat-me-alarmante/60%Daily2018-08-05 11:00
https://kosova-info.com/noizy-i-jep-kete-epitet-dafines-pas-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-08-05 12:00
https://kosova-info.com/tregu-i-milotit-pa-veteriner-kafshet-shiten-pa-kontroll/60%Daily2018-08-05 11:00
https://kosova-info.com/mpb-dhe-policia-ska-njesi-speciale-ne-veri-situata-eshte-e-qete/60%Daily2018-08-05 11:00
https://kosova-info.com/gili-flet-per-taynen-befason-me-deklaraten/60%Daily2018-08-05 12:00
https://kosova-info.com/tre-ushtare-te-nato-s-vriten-nga-nje-sulm-vetvrases-ne-afganistan/60%Daily2018-08-05 11:01
https://kosova-info.com/presidenti-meta-viziton-bjeshket-e-rugoves/60%Daily2018-08-05 11:01
https://kosova-info.com/keshtu-e-paralajmeron-kengen-e-re-te-gjikos-elita/60%Daily2018-08-05 12:00
https://kosova-info.com/mengjesi-me-i-mire-per-te-humbur-kilogramet-e-tepert/60%Daily2018-08-06 06:32
https://kosova-info.com/i-dehuri-pas-aksidentit-sulmon-policet/60%Daily2018-08-05 11:01
https://kosova-info.com/rrezohet-helikopteri-ne-korce-shkoi-te-merrte-nusen/60%Daily2018-08-05 11:01
https://kosova-info.com/kida-tregon-se-a-e-pasqyrojne-jeten-private-kenget-e-saj/60%Daily2018-08-05 12:00
https://kosova-info.com/nevojiten-vetem-dy-perberes-kjo-eshte-maska-ideale-per-fytyre/60%Daily2018-08-06 06:32
https://kosova-info.com/publikohet-nje-pjese-e-klipit-te-ri-nga-ciljeta-xhilaga/60%Daily2018-08-05 09:21
https://kosova-info.com/baby-g-ne-shoqerine-e-ketij-reperi-ne-klubet-e-tiranes/60%Daily2018-08-05 09:00
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-njesite-elite-te-policise-se-kosoves-grumbullohen-ne-mitrovice/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/komentohet-per-peshen-ermali-ua-mbyll-gojen-me-kete-deklarate/60%Daily2018-08-05 09:00
https://kosova-info.com/rukiqi-kosoves-i-duhen-dekada-per-te-arritur-standardin-e-be-se/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/shkaktaret-e-ngercit-dhe-menyrat-e-parandalimit/60%Daily2018-08-05 20:32
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-gjate-xhirimit-te-oh-god-era-sjell-prapaskenat/60%Daily2018-08-05 08:01
https://kosova-info.com/vritet-nje-54-vjecar-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/mergimtari-shkaton-aksident-duke-bere-drifta-neper-prishtine-foto/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/menaxheri-i-courtois-nervozohet-keq-me-chelsean-ja-deklarata-goditese/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/real-madridi-mposht-paster-juventusin/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/vendose-silva-ne-minuten-e-93-milani-mposht-barcelonen/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/stadiumi-fadil-vokrri-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/ja-sa-para-ka-fituar-drita-ne-total-nga-garat-evropiane-ne-vere/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/super-bale-kjo-ishte-bomba-e-tij-ndaj-juventusit-mbreme/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ushtria-e-serbise-ngrit-gatishmerine-shkaku-i-kosoves/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-venezueles-i-shpeton-atentatit-eksplodim-i-fuqishem-para-tij/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/jeni-djegur-nga-dielli-ja-cfare-duhet-te-beni-2/60%Daily2018-08-05 15:32
https://kosova-info.com/shba-ja-dhe-gjermania-perplasen-ashper-per-nato-n/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-serbeve-qe-po-largohen-nga-fsk-ja-berisha-kerkon-nderhyrje-nderkombetare/60%Daily2018-08-05 08:30
https://kosova-info.com/marreveshja-finale-per-kosoven-kompromis-apo-konfrontim/60%Daily2018-08-05 08:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-kosovareve-qe-jetojne-ne-gjermani/60%Daily2018-08-05 06:00
https://kosova-info.com/mbi-40-mije-veterane-marrin-page-nga-shteti/60%Daily2018-08-05 06:00
https://kosova-info.com/moti-per-sot-19/60%Daily2018-08-05 06:00
https://kosova-info.com/se-bashku-me-tifozet-do-te-vazhdojme-te-enderrojme-per-modricin/60%Daily2018-08-05 02:18
https://kosova-info.com/nje-debutues-dhe-11-fatlumet-e-tjere-qe-kane-luajtur-me-messi-dhe-cr7/60%Daily2018-08-05 07:19
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-juventus/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/ekipi-i-endrrave-i-barcelones-qe-synon-te-rrezoje-nga-froni-i-evropes-skuadren-e-real-madridit/60%Daily2018-08-05 07:18
https://kosova-info.com/moti-ne-kosove-per-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2018-08-05 06:01
https://kosova-info.com/ja-disa-arsye-se-perse-njerezit-inteligjente-nuk-bien-ne-dashuri/60%Daily2018-08-05 15:32
https://kosova-info.com/ua-ha-zemren-pamje-nga-koncerti-madheshtor-i-unikkatil-video/60%Daily2018-08-05 06:02
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-kerkon-qe-ferizaji-te-kete-minister-ose-ambasador/60%Daily2018-08-05 06:01
https://kosova-info.com/unikkatil-con-ne-kembe-durresin-foto/60%Daily2018-08-05 06:02
https://kosova-info.com/mpb-institucionet-tona-te-sigurise-te-gatshme-per-cdo-situate-gjendja-ne-veri-stabile/60%Daily2018-08-05 06:01
https://kosova-info.com/bisha-me-e-re-e-blinduar-dhe-interier-luksoz-video/60%Daily2018-08-07 07:53
https://kosova-info.com/konfirmohen-disa-specifika-te-htc-u12-life/60%Daily2018-08-07 07:53
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-pyjet-e-zvicres-disa-persona-humbin-jeten/60%Daily2018-08-05 06:02
https://kosova-info.com/radikalizmi-fetar-ne-kosove-ka-ardhur-nga-shkollimi-i-imameve-ne-vendet-arabe/60%Daily2018-08-05 06:02
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-2/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-3/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-4/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-5/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-6/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-7/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-8/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-pamje-te-koncertit-madheshtor-fillova-nga-fundi-tani-jam-ketu-9/60%Daily2018-08-04 20:44
https://kosova-info.com/liverpool-nuk-ndalet-ia-shenon-edhe-dy-gola-te-tjere-napolit/60%Daily2018-08-04 20:26
https://kosova-info.com/liverpooli-vazhdon-me-forme-te-larte-e-mposht-50-napolin/60%Daily2018-08-04 20:26
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-skuadrat-qe-po-e-kerkojne-balotellin/60%Daily2018-08-05 02:19
https://kosova-info.com/nenes-se-jorginhos-i-dalin-lotet-kur-sheh-emrin-e-te-birit-ne-fanellen-e-chelsea/60%Daily2018-08-05 02:19
https://kosova-info.com/arsenali-triumfon-ne-miqesore-ndaj-lazios/60%Daily2018-08-05 02:19
https://kosova-info.com/interi-e-mund-minimalisht-lyonin-ne-international-champions-cup/60%Daily2018-08-05 02:19
https://kosova-info.com/nese-drama-ndodh-reali-duhet-te-shpike-dicka-6-zevendesuesit-e-mundshem-te-modricit/60%Daily2018-08-05 02:18
https://kosova-info.com/erdogan-kunderpergjigjet-ndaj-sanksioneve-amerikane/60%Daily2018-08-05 06:02
https://kosova-info.com/tronditese-sali-berisha-burgosi-edhe-hashim-thacin-dhe-kadri-veselin/60%Daily2018-08-04 23:59
https://kosova-info.com/mediat-dhe-analistet-e-sali-berishes-i-turren-ashper-hashim-thacit/60%Daily2018-08-04 23:59
https://kosova-info.com/ish-ministri-shqiptar-jo-rastesisht-thaci-po-jep-deklarata-per-kufijte/60%Daily2018-08-05 00:00
https://kosova-info.com/keshtu-e-ruajten-gazivoden-ushtaret-amerikane-foto-video/60%Daily2018-08-04 21:28
https://kosova-info.com/kalon-vjen-nga-lumi-b-dhe-dafina-zeqiri/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-nga-projekti-i-ri-i-bimbimmes/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/ministria-e-kultures-ngushellon-per-vdekjen-e-aktorit-lokaj/60%Daily2018-08-04 18:57
https://kosova-info.com/marrja-e-azilit-politik-ne-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2018-08-04 18:57
https://kosova-info.com/morena-taraku-pajtohet-me-sashen-miliarderi-nga-teherani-degjon-kengen-e-saj/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/jeni-djegur-nga-dielli-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-08-07 07:32
https://kosova-info.com/sali-berisha-ende-pa-pergjigje-pas-akuzave-te-renda-te-hashim-thacit/60%Daily2018-08-04 18:57
https://kosova-info.com/nje-ore-vrapim-zgjat-jeten-per-7-ore/60%Daily2018-08-05 15:32
https://kosova-info.com/vdiq-aktori-sylejman-lokaj/60%Daily2018-08-04 18:58
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-kunder-idese-se-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2018-08-04 18:58
https://kosova-info.com/nje-28-vjecare-behet-gruaja-e-pare-ne-danimarke-qe-gjobitet-per-nikab/60%Daily2018-08-04 18:58
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-hajvali-i-dyshuari-per-plagosjen-e-nje-personi-sot-ne-prishtine/60%Daily2018-08-04 18:58
https://kosova-info.com/pese-sinjale-qe-ke-nje-personalitet-qe-tremb-te-tjeret/60%Daily2018-08-05 10:33
https://kosova-info.com/a-pati-te-drejt-thaci-fevziu-tregon-per-prishjen-e-raporteve-berisha-rugova/60%Daily2018-08-04 18:58
https://kosova-info.com/akuzat-e-thacit-ndaj-berishes-tritan-shehu-ne-mbrojtje-te-ish-liderit-te-pd/60%Daily2018-08-04 18:58
https://kosova-info.com/unikkatil-arrin-ne-shqiperi-publikon-foto-para-koncertit/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/baktere-potencialisht-te-demshme-ne-makinat-e-espressos/60%Daily2018-08-05 10:33
https://kosova-info.com/detaje-ekskluzive-nga-kenga-e-re-e-robert-berishes-me-artistin-xhamajkan/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/alarmante-ne-kosove-lodrat-e-kines-dalin-te-rrezikshme-per-femijet/60%Daily2018-08-04 16:27
https://kosova-info.com/ne-lladrovc-te-malisheves-gjendet-nje-57-vjecar-i-vrare/60%Daily2018-08-04 16:27
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-te-jete-partner-i-nato-s-ne-ofrimin-e-sigurise-ne-bote/60%Daily2018-08-04 16:27
https://kosova-info.com/zyrtarja-e-ldk-se-thaci-me-nanon-ndaluan-viziten-e-berishes-ne-kosove/60%Daily2018-08-04 16:27
https://kosova-info.com/nga-hija-del-nje-arme-dhe-e-qellon-tjeter-atentat-ndaj-shqiptareve-ne-itali/60%Daily2018-08-04 16:28
https://kosova-info.com/kengetarja-kosovare-ndan-futbollistin-e-njohur-nga-gruaja-foto/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/real-madridi-injoron-keq-fabio-coentraon-ja-vendimi-i-fundit/60%Daily2018-08-04 15:27
https://kosova-info.com/psg-fiton-superkupen-e-frances-e-demolon-ne-finale-monacon/60%Daily2018-08-04 15:27
https://kosova-info.com/pas-higuain-dhe-caldara-milan-vjen-me-nje-perforcim-qe-kushton-120-mln-euro/60%Daily2018-08-04 15:27
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-nga-serie-a-kerkon-granit-xhaken/60%Daily2018-08-04 15:27
https://kosova-info.com/atdhe-nuhiu-e-nis-furishem-sezonin-e-ri-shenon-pas-20-minutave-loje/60%Daily2018-08-04 15:26
https://kosova-info.com/zyrtare-seedorf-merr-drejtimin-e-kombetares-se-njohur/60%Daily2018-08-04 15:26
https://kosova-info.com/shqiperi-izrael-dalin-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-e-liges-se-kombeve/60%Daily2018-08-04 15:26
https://kosova-info.com/arsenal-pranon-oferten-lucas-perez-drejt-largimit-nga-premierliga/60%Daily2018-08-04 15:26
https://kosova-info.com/cfare-thote-marreveshja-real-madrid-luka-modric-qe-po-e-frikeson-shume-perezin/60%Daily2018-08-04 15:26
https://kosova-info.com/yagcilar-promovon-etiken-ne-administraten-publike-publikohet-regjistri-i-masave-disiplinore/60%Daily2018-08-04 16:28
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-vijne-ne-prishtine-per-te-mbuluar-festivalin-sunny-hill/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/serwer-thote-se-thaci-po-ben-gare-me-lutfi-hazirin-dhe-vetevendosjen/60%Daily2018-08-04 16:28
https://kosova-info.com/ruani-femijet-pas-balenes-blu-shfaqet-loja-vdekjeprurese-memo/60%Daily2018-08-04 19:51
https://kosova-info.com/10-gjerat-qe-duhet-ti-fshini-nga-facebook/60%Daily2018-08-04 19:51
https://kosova-info.com/apple-me-vlere-rekorde-afer-1000-miliarde-dollaresh/60%Daily2018-08-05 15:52
https://kosova-info.com/50-vjet-me-pare-taunus-sportiv-modelet-e-para-ford-me-dizajn-rs/60%Daily2018-08-06 11:53
https://kosova-info.com/whatsapp-behet-me-pagese-por-jo-per-te-gjithe/60%Daily2018-08-06 11:53
https://kosova-info.com/bmw-konfirmon-serine-8-convertible-dhe-gran-coupe-per-2019/60%Daily2018-08-06 11:53
https://kosova-info.com/prezantohet-honor-note-10-me-bateri-te-fuqishme/60%Daily2018-08-06 16:53
https://kosova-info.com/enterieri-minimalist-i-tesla-model-s-dhe-x-i-njejte-sikurse-te-model-3-foto/60%Daily2018-08-07 07:53
https://kosova-info.com/moti-i-nxehte-ne-evrope-temperaturat-pritet-te-thyejne-rekordin/60%Daily2018-08-04 16:28
https://kosova-info.com/cfare-biznesi-bente-mes-viteve-1992-1997-sali-berisha-me-sllobodan-millosheviqin/60%Daily2018-08-04 16:28
https://kosova-info.com/genta-ismajli-sjell-kengen-e-re-papi/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/pse-na-kundermon-goja-ne-mengjes-cfare-duhet-te-shmangim-dhe-si-ta-freskojme-eren-e-gojes-ne-cast/60%Daily2018-08-05 10:33
https://kosova-info.com/kerkon-kujdestarine-e-femijeve-angelina-jolie-ne-lufte-me-brad-pitt/60%Daily2018-08-04 18:59
https://kosova-info.com/zevendesministri-e-llogarite-pune-pjesmarrjen-ne-tryeza-e-konferenca/60%Daily2018-08-04 13:57
https://kosova-info.com/shba-i-ben-thirrje-rusise-te-jene-ne-perputhje-me-sanksionet-ndaj-korese-veriore/60%Daily2018-08-04 13:57
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-luksoze-te-ariana-fejzullahut/60%Daily2018-08-04 16:00
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-plagosjen-qe-ndodhi-ne-pike-te-dites-ne-prishtine/60%Daily2018-08-04 13:57
https://kosova-info.com/thaci-keta-qe-kundershtojne-sot-bashkimin-e-lugines-rugova-nuk-i-lejoi-ta-shkelnin-token-e-kosoves/60%Daily2018-08-04 13:57
https://kosova-info.com/gjuajtje-me-arme-ne-prishtine-nje-i-plagosur/60%Daily2018-08-04 13:58
https://kosova-info.com/rihanna-rrefen-humbjen-e-peshes-per-revisten-vogue/60%Daily2018-08-04 16:00
https://kosova-info.com/vuciq-do-ta-forcojme-ushtrine-dhe-inteligjencen/60%Daily2018-08-04 13:58
https://kosova-info.com/ciljeta-xhilaga-vjen-teresisht-ndryshe-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-08-04 13:01
https://kosova-info.com/ciljeta-xhilaga-vjen-teresisht-ndryshe-ne-klipin-e-ri-2/60%Daily2018-08-04 13:01
https://kosova-info.com/thaci-kosoves-nuk-i-duhen-keshillat-e-atyre-qe-e-strehuan-bin-ladenin-arkanin-dhe-uck-ne-e-etiketuan-si-terroriste/60%Daily2018-08-04 13:58
https://kosova-info.com/prishtine-arrestohet-i-dyshuari-per-tentim-vrasje/60%Daily2018-08-04 13:58
https://kosova-info.com/pritjet-ne-merdare-policia-kerkon-bashkepunim-te-shteteve-fqinje/60%Daily2018-08-04 13:58
https://kosova-info.com/trendi-me-i-ri-ristrukturimi-i-vagines-ve-mjeket-ne-alarm-ja-pse-eshte-e-rrezikshme/60%Daily2018-08-05 05:32
https://kosova-info.com/mund-te-helmoheni-rende-ekspertet-flasin-per-rrezikun-e-ringrirjes-se-akullores-pasi-ka-shkrire/60%Daily2018-08-05 05:32
https://kosova-info.com/vajza-e-dini-se-cfare-mendojne-vertet-gjinekologet-kur-ju-vizitojne/60%Daily2018-08-05 05:32
https://kosova-info.com/kamenica-pa-gjinekolog/60%Daily2018-08-04 11:27
https://kosova-info.com/profesoresha-nga-kosova-kursen-15-vjet-per-te-shkuar-ne-haxh/60%Daily2018-08-04 11:27
https://kosova-info.com/dje-e-shkarkoi-zevendesdrejtorin-e-aki-se-cfare-thote-sot-kryeministri-per-te/60%Daily2018-08-04 11:27
https://kosova-info.com/sali-berisha-kunder-idese-se-thacit-per-shkembim-territoresh-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-08-04 11:27
https://kosova-info.com/ndahen-800-mije-euro-per-ndertimin-e-shtratit-te-mirushes/60%Daily2018-08-04 11:28
https://kosova-info.com/si-te-kuroni-plaget-mes-kofsheve-thjesht-me-nje-deodorant/60%Daily2018-08-04 19:32
https://kosova-info.com/ju-ka-munguar-modelja-me-e-bukur-shqiptare-i-rikthehet-rrjeteve-sociale/60%Daily2018-08-04 10:47
https://kosova-info.com/raportuesi-per-kosoven-ne-parlamentin-evropian-flet-per-lajmi-net-liberalizimi-i-vizave-ne-fillim-te-vjeshtes/60%Daily2018-08-04 11:28
https://kosova-info.com/okb-deklarohet-per-idene-e-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-08-04 11:28
https://kosova-info.com/i-never-walk-alone-transferimi-i-evertonit-sqarohet-per-tatuazhin-me-frazen-e-rivalit-te-urryer-liverpoolit/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/ffk-me-njoftim-te-rendesishem-per-stadiumet-kosovare/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/transferimi-i-hysajt-te-chelsea-deshtoi-ne-fund/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/juventus-e-huazon-pjacan-te-skuadra-e-njohur-e-series-a/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/pritej-largimi-i-martial-por-nga-united-vjen-nje-lajm-i-papritur/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/ylli-i-chelseat-transferohet-perfundimisht-te-real-madridi/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/harroni-higuainin-milani-ka-gati-bomben-e-veres/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/kondogbia-ndryshon-kombetaren-largohet-nga-franca/60%Daily2018-08-04 10:28
https://kosova-info.com/pogba-barcelona-vjen-bomba-e-veres/60%Daily2018-08-04 10:27
https://kosova-info.com/nato-do-te-ndertoje-ne-shqiperi-bazen-ajrore-e-para-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-08-04 11:28
https://kosova-info.com/kerkohet-ndryshimi-i-kushtetutes-per-tu-siguruar-10-ulese-ne-kuvend-per-diasporen/60%Daily2018-08-04 11:28
https://kosova-info.com/tre-police-sulmohen-gjate-kryerjes-se-detyres/60%Daily2018-08-04 08:57
https://kosova-info.com/si-ka-qene-policia-rrugore-vite-me-pare/60%Daily2018-08-04 08:57
https://kosova-info.com/keto-jane-semundjet-qe-i-lufton-rrushi/60%Daily2018-08-04 14:33
https://kosova-info.com/kfor-i-demanton-mediat-serbe-nuk-kemi-marre-nen-kontroll-liqenin-e-ujmanit/60%Daily2018-08-04 08:57
https://kosova-info.com/shoqerohen-ne-polici-dy-te-dyshuarit-qe-dogjen-flamurin-e-turqise/60%Daily2018-08-04 08:57
https://kosova-info.com/kanoset-inspektori-i-komunes-se-pejes/60%Daily2018-08-04 08:57
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-me-fjale-prekese-per-vdekjen-e-nenes/60%Daily2018-08-04 07:47
https://kosova-info.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-reagon-per-gjendjen-ne-kosove/60%Daily2018-08-04 08:57
https://kosova-info.com/mesoni-cka-shkakton-puthja-e-bebes-ne-buze/60%Daily2018-08-04 14:33
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-dhe-lutfi-haziri-me-qendrime-diametralisht-te-kunderta-per-shkembim-territoresh/60%Daily2018-08-04 08:58
https://kosova-info.com/rrezohet-helikopteri-ne-rusi-te-pakten-19-viktima/60%Daily2018-08-04 08:58
https://kosova-info.com/keto-jane-lagjet-e-prishtines-ku-sot-do-te-kryhet-dezinsektimi/60%Daily2018-08-04 08:58
https://kosova-info.com/me-shume-se-70-persona-vdiqen-ne-aksidente-kete-vit/60%Daily2018-08-04 06:27
https://kosova-info.com/per-cfare-vuciq-sot-e-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare/60%Daily2018-08-04 06:27
https://kosova-info.com/me-te-brendshme-ne-kuzhine-keshtu-gatuan-kim-kardashian/60%Daily2018-08-04 04:58
https://kosova-info.com/me-syze-dielli-e-me-pizhame-gucci-ne-rruge-madonna-habit-kalimtaret/60%Daily2018-08-04 04:58
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-mbi-5-ore-pritje-ne-merdare-foto/60%Daily2018-08-04 06:27
https://kosova-info.com/iggy-azalea-nudo-ne-mes-te-rruges-cmend-fansat/60%Daily2018-08-04 04:59
https://kosova-info.com/personat-qe-dogjen-flamurin-turk-jane-vellezerit-beqiraj-nga-fshati-baballoq-i-decanit-video/60%Daily2018-08-04 06:27
https://kosova-info.com/fansat-befasojne-xhensilen-emocionohet-kengetarja/60%Daily2018-08-03 21:24
https://kosova-info.com/fansat-befasojne-xhensilen-emocionohet-kengetarja-2/60%Daily2018-08-03 21:24
https://kosova-info.com/fansat-befasojne-xhensilen-emocionohet-kengetarja-3/60%Daily2018-08-03 21:24
https://kosova-info.com/nis-edicion-magjik-i-dokufest-it/60%Daily2018-08-04 06:27
https://kosova-info.com/aak-ja-kunder-idese-se-shkembimit-te-territoreve-me-serbine/60%Daily2018-08-04 06:27
https://kosova-info.com/coffey-ska-ndryshim-ndaj-kosoves-bolton-ka-mbeshtet-sulmet-e-nato-s-dhe-rolin-amerikan-ne-kosove/60%Daily2018-08-04 06:27
https://kosova-info.com/serwer-korrigjimi-i-kufijve-eshte-ndarje-sjell-destabilitet-ne-ballkan/60%Daily2018-08-04 06:28
https://kosova-info.com/sinoptikanet-japin-alarmin-javen-e-ardhshme-i-nxehti-afrikan-vjen-ne-shqiperi-ja-sa-shkojne-temperaturat/60%Daily2018-08-04 06:28
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-dergon-kryeministrit-raport-shkencor-per-ndotjen/60%Daily2018-08-04 03:57
https://kosova-info.com/vushtrri-arrestohet-dasmori/60%Daily2018-08-04 03:57
https://kosova-info.com/leter-e-hapur-presidentit-te-republikes-se-kosoves-z-hashim-thaci/60%Daily2018-08-03 20:27
https://kosova-info.com/situata-ne-veri-bahtiri-takon-thacin-institucionet-e-shtetit-jane-ne-gjendje-te-mbrojne-kufijte/60%Daily2018-08-03 20:27
https://kosova-info.com/zmbrapset-serbia-gjuriq-serbet-ne-kosove-nuk-do-ta-shpallin-autonomine/60%Daily2018-08-03 20:27
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-kemi-tamam-vere-ne-kosove/60%Daily2018-08-03 20:27
https://kosova-info.com/bekim-jashari-per-sheshin-adem-jashari-turpi-nuk-paska-fund/60%Daily2018-08-03 20:27
https://kosova-info.com/haradinaj-themelimi-i-ushtrise-nuk-eshte-larg/60%Daily2018-08-03 20:27
https://kosova-info.com/bebe-rexha-takon-dua-lipen-ne-cikago-pozojne-se-bashku/60%Daily2018-08-03 18:47
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-ne-nje-vije-me-hashim-thacin-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-grupi-parlamentar-me-aktivi-ne-sesionin-pranveror/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/a-keni-ju-probleme-me-kycje-ne-facebook/60%Daily2018-08-06 16:53
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-deklarata-e-be-se-duhet-te-na-mundesoje-vikend-te-qete/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/bin-laden-i-turpshem-dhe-i-mire-iu-shperla-truri-ne-universitet/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/tragjedia-e-zjarrit-ne-athine-jep-doreheqjen-ministri-i-qeverise-tsipras/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/nutella-ju-ofron-punen-e-endrrave-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-08-04 14:33
https://kosova-info.com/turqia-denon-nente-persona-per-sulmet-ne-ankara/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/nisin-hetimet-ndaj-komandantit-te-policise-gruaja-e-te-cilit-vozitej-me-veture-te-policise/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/moti-i-cmendur-ferri-djeg-europen-ja-cfare-po-ndodh/60%Daily2018-08-03 17:57
https://kosova-info.com/shokuese-policet-hapin-zjarr-ndaj-te-riut-me-sindromen-down/60%Daily2018-08-04 14:33
https://kosova-info.com/i-dashuri-nuk-i-ndahet-rites-nga-udhetimet/60%Daily2018-08-03 15:58
https://kosova-info.com/bebja-lind-me-dhemb-detyrohet-ta-heqe-vetem-12-diteshe/60%Daily2018-08-04 14:33
https://kosova-info.com/rozana-me-poze-nga-plazhi-provokon-me-kembet/60%Daily2018-08-03 15:35
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-shkarkohet-zevendesdrejtori-i-aki-se/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/vuciqi-lut-serbet-ne-kosove-qe-mos-ta-shpallin-autonomine-te-dielen/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/plagoset-nje-person-ne-samadrexhe-te-suharekes/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/be-e-shqetesuar-per-5-gushtin-kerkon-nga-kosova-dhe-serbia-te-mos-krijojne-tensione/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/hoxha-mosmiratimi-i-ipa-s-nga-ldk-i-pakuptimte-tendence-e-ndryshimit-te-orientimit-drejt-be-se/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/ministria-e-puneve-te-brendshme-me-masa-emergjente-per-sigurine-ne-komunikacion/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/bmw-ja-perplaset-me-nje-peme-humbin-jeten-4-te-rinj-video/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/lluka-takohet-me-perfaqesuesit-e-entso-e-per-implementimin-e-marreveshjes-per-energji/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-milot/60%Daily2018-08-03 15:27
https://kosova-info.com/serbet-e-kosoves-te-painformuar-per-statutin-e-asociacionit/60%Daily2018-08-03 12:56
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-investon-600-mije-euro-per-rruget-ne-zubin-potok/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/momenti-i-aksidentit-te-tmerrshem-ne-podujeve-ku-vdiqen-dy-persona/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/mengjesi-i-vonshem-i-beses-e-gjen-te-buzeqeshur-nga-shtrati/60%Daily2018-08-03 12:58
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-dorezon-kerkesen-per-nderprerjen-e-pushimit-te-kuvendit/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/djegia-e-flamurit-te-turqise-thaci-akt-i-shemtuar-dhe-rast-i-improvizuar/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/3-vite-te-martuar-mila-kunis-rrefen-detaje-nga-lidhja-me-ashton-kutcher/60%Daily2018-08-03 12:58
https://kosova-info.com/ultimatumi-i-deputeteve-turq-gjergj-dedaj-te-shkarkohet-deri-ne-ora-1600/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/beni-mire-ti-shtyni-udhetimet-tuaja-ne-merdare-pritje-me-ore-te-tera/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/alarmante-per-24-ore-79-aksidente-4-me-fatalitet/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/rita-ores-nuk-ia-mbajne-gjoksin-as-bikinit-foto/60%Daily2018-08-03 12:10
https://kosova-info.com/yagcilar-mobilizon-institucionet-per-zbatim-te-strategjise-per-modernizimin-e-administrates-publike/60%Daily2018-08-03 12:57
https://kosova-info.com/dorezohen-edhe-82-kallezime-penale-per-krime-lufte/60%Daily2018-08-03 10:26
https://kosova-info.com/shkoda-karoq-me-variant-sportiv-foto/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/a-mund-ta-shpalle-veriu-i-mitrovices-autonomin-kjo-eshte-pergjigja-e-thacit/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/me-gjoksin-jashte-nis-dita-per-ronela-hajatin/60%Daily2018-08-03 09:45
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-nuk-do-te-kete-as-ndarje-as-autonomi-e-as-shkembim-territoresh/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/firmoset-ujdia-per-ndertimin-e-rruges-ne-gjurgjevik-te-madh-te-klines/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/lista-serbe-nuk-beson-se-prishtina-do-ta-formoje-asociacionin/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/kfor-i-dhe-mpb-ja-e-vleresojne-stabile-situaten-e-sigurise/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/30-dite-burg-per-sulmin-ndaj-te-dashures/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/ilir-deda-hashim-thacit-jepni-doreheqje/60%Daily2018-08-03 10:27
https://kosova-info.com/pese-te-lenduar-tri-vetura-te-perfshira-ne-aksidentin-ne-ferizaj-policia-jep-detaje/60%Daily2018-08-03 07:56
https://kosova-info.com/pas-mesdites-serish-shi-ne-shqiperi/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/edit-harxhit-shkembimin-e-territoreve-me-serbine-e-konsideron-vrastare-per-kosoven/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/kater-qytetet-shqiptare-me-numrin-rekord-te-krimeve/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufirit-me-serbine-pas-pranimit-te-kosoves-ne-okb/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/numri-i-aksidenteve-te-tmerrshme-ne-rritje-vetura-rrokulliset-ne-hyrje-te-ferizajt/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/dodik-nese-kosova-hyn-ne-okb-edhe-republika-serbe-kerkon-ulese/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/malazezi-i-arrestuar-ne-kosove-kerkon-te-ekstradohet-ne-vendlindje/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/mbyllet-kulla-eiffel-per-vizitoret/60%Daily2018-08-03 07:57
https://kosova-info.com/modeles-se-njohur-fansat-ia-zbulojne-fotoshopin-ne-palester/60%Daily2018-08-03 06:58
https://kosova-info.com/pozon-para-pasqyres-kylie-mahnit-me-linjat-trupore/60%Daily2018-08-03 06:58
https://kosova-info.com/robert-berisha-vjen-ne-nje-bashkepunim-te-papritur/60%Daily2018-08-03 06:58
https://kosova-info.com/fifi-ne-nje-bashkepunim-me-ylli-limanin/60%Daily2018-08-03 06:58
https://kosova-info.com/zbardhet-motivi-i-plagosjes-me-thike-i-52-vjecarit-ne-durres/60%Daily2018-08-03 05:26
https://kosova-info.com/sanksione-te-reja-ndaj-rusise/60%Daily2018-08-03 05:26
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-foto-me-motren-me-ne-fund/60%Daily2018-08-02 21:40
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-foto-me-motren-me-ne-fund-2/60%Daily2018-08-02 21:40
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-foto-me-motren-me-ne-fund-3/60%Daily2018-08-02 21:40
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-foto-me-motren-me-ne-fund-4/60%Daily2018-08-02 21:40
https://kosova-info.com/drafti-i-pare-i-asociacionit-me-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2018-08-03 05:26
https://kosova-info.com/interesim-i-pandryshuar-i-serbeve-per-tiu-bashkuar-policise-se-kosoves/60%Daily2018-08-03 05:26
https://kosova-info.com/hoxhaj-denon-djegien-e-flamurit-te-turqise/60%Daily2018-08-03 05:26
https://kosova-info.com/tahiri-pakoja-e-reformes-shteterore-dhe-ligji-per-pagat-se-rrezikojne-stabilitetin-fiskal-e-buxhetin/60%Daily2018-08-03 05:27
https://kosova-info.com/norvegji-dreret-pushtojne-tunelet-per-tu-mbrojtur-nga-i-nxehti/60%Daily2018-08-03 05:27
https://kosova-info.com/merr-rreze-dielli-ne-pishine-fokusi-tek-te-pasmet-e-franceskes/60%Daily2018-08-02 19:41
https://kosova-info.com/vendimi-i-londres-ne-okb-kundershtohet-nga-serbia-kosova-e-mirepret/60%Daily2018-08-03 05:27
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-e-tre-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-magjistralen-prishtine-podujeve/60%Daily2018-08-03 05:27
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-reagon-pas-djegies-se-flamurit-turk/60%Daily2018-08-02 21:56
https://kosova-info.com/dy-ukrainas-dalin-para-gjyqit-ne-krime-nen-akuzat-per-sabotazh/60%Daily2018-08-02 19:26
https://kosova-info.com/beqiri-thaci-nuk-e-ka-mbeshtetjen-e-ldk-se-per-dialog-po-jep-deklarata-te-rrezikshme/60%Daily2018-08-02 19:26
https://kosova-info.com/policia-heton-mashtrimet-ne-aranzhimet-turistike/60%Daily2018-08-02 19:26
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-mesimi-shqip-ne-diaspore-meta-dekreton-ligjin/60%Daily2018-08-02 19:26
https://kosova-info.com/bekim-haxhiu-opozita-se-ka-hallin-tek-serbia-por-tek-pushteti/60%Daily2018-08-02 19:26
https://kosova-info.com/gjergj-dedaj-ka-disa-fjale-per-personat-qe-e-kallen-flamurin-e-turqise/60%Daily2018-08-02 19:26
https://kosova-info.com/thaci-jo-ndarjes-po-bashkimit-te-presheves-me-kosoven/60%Daily2018-08-02 19:26
https://kosova-info.com/u-nderua-me-mirenjohje-nga-kryetarja-e-tetoves-ledri-vula-ndezi-atmosferen-mbreme/60%Daily2018-08-02 17:26
https://kosova-info.com/cfare-po-kurdisin-meda-dhe-adem-ramadani/60%Daily2018-08-02 16:51
https://kosova-info.com/atk-ja-tregon-se-kur-do-ti-shpall-fituesit-e-kuponeve-fiskale-per-tre-mujorin-e-dyte/60%Daily2018-08-02 16:55
https://kosova-info.com/pandeli-majko-ti-thote-dikush-gjuriqit-se-jugosllavia-nuk-ekziston-me/60%Daily2018-08-02 16:55
https://kosova-info.com/si-kemi-votat-per-ta-rrezuar-qeverine-ani-pse-duam-thote-deputetja-e-ldk-se/60%Daily2018-08-02 16:56
https://kosova-info.com/lirohet-naser-kelmendi/60%Daily2018-08-02 16:56
https://kosova-info.com/gruaja-e-komandantit-vozitet-me-veture-te-policise/60%Daily2018-08-02 16:56
https://kosova-info.com/rusia-xhiron-filma-per-kosoven-me-vlera-milioneshe/60%Daily2018-08-02 16:56
https://kosova-info.com/sherr-me-thika-ne-tirane-viktima-ne-spital-autori-ne-arrati/60%Daily2018-08-02 16:56
https://kosova-info.com/policia-urdheron-nderprerjen-e-pushimeve/60%Daily2018-08-02 16:56
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-i-kerkon-kryeministrit-qe-te-shpalle-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-08-02 16:56
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-plot-stil-ne-paraqitjen-e-fundit-harrohet-oh-sa-shpejt/60%Daily2018-08-02 14:55
https://kosova-info.com/jashari-kryenegociatori-i-kosoves-duhet-ta-kete-besimin-e-popullit-dhe-politikes/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/publikohen-rezultatet-preliminare-te-granteve-per-disa-sektor/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/futet-per-tu-lare-ne-det-58-vjecari-humb-ndjenjat-ne-uje/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/ne-7-muaj-mbi-3-milione-turiste-zgjodhen-shqiperine/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/aksident-ne-suhareke-dy-te-vdekur-dy-femije-te-lenduar/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/nderprerje-emergjente-e-rrymes-ne-kete-vend-te-kosoves/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/deda-thaci-po-manipulon-me-ndjenjat-e-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/neser-do-te-dorezohen-kallezimet-penale-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/statuti-i-asociacionit-i-gatshem-per-diskutime-ne-bruksel/60%Daily2018-08-02 14:26
https://kosova-info.com/gjinovci-paralajmeron-protesta-te-studenteve/60%Daily2018-08-02 11:55
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-i-keshillit-shteteror-per-siguri-kibernetike/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/mos-u-nisni-drejt-merdares-tortura-e-pritjes-vazhdon/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/gashi-priti-basketbollistet-e-perfaqesueses-se-kosoves-fitues-te-kampionatit-evropian/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/hapet-kapaku-mister-tek-vendvarrimi-i-skenderbeut-ne-lezhe/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/ne-kete-date-do-te-festohet-festa-e-kurban-bajramit/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/interpelancat-e-paefektshme-te-kuvendit/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/thirrja-urgjente-e-psd-kuvendi-ta-nderprese-pushimin-te-votohet-rezoluta-per-dialogun/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/oda-amerikane-rritja-e-pagave-ne-dem-te-kosoves/60%Daily2018-08-02 11:56
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-pozon-per-linjen-e-re-te-te-brendshmeve-dkny/60%Daily2018-08-02 10:56
https://kosova-info.com/konstaton-prokuroria-art-kurti-beri-vetevrasje/60%Daily2018-08-02 10:56
https://kosova-info.com/teuta-selimi-mahnitese-ne-kete-paraqitje/60%Daily2018-08-02 10:01
https://kosova-info.com/nga-1-janari-nuk-do-te-kete-kufi-mes-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2018-08-02 09:25
https://kosova-info.com/agjencia-turistike-vol-travel-nga-gjilani-po-hetohet-per-mashtrim-ndaj-qytetareve/60%Daily2018-08-02 09:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-ish-punetori-i-mup-it-serb-i-arrestuar-dje-policia-nuk-tregon-shkaqet/60%Daily2018-08-02 09:25
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-zyrtar-i-komunes-se-mitrovices/60%Daily2018-08-02 09:26
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-emeron-rosaria-petta-keshilltar-per-ceshtjen-e-arberesheve/60%Daily2018-08-02 09:26
https://kosova-info.com/mbi-109-mije-automjete-te-paregjistruara-ne-kosove/60%Daily2018-08-02 09:26
https://kosova-info.com/serbia-investon-mbi-2-5-milione-euro-per-ndertesa-banimi-per-serbet-e-veriut/60%Daily2018-08-02 09:26
https://kosova-info.com/aksident-ne-kacanik-humb-jeten-nje-i-mitur/60%Daily2018-08-02 09:26
https://kosova-info.com/arrestohet-hajni-i-pjeseve-te-automjeteve/60%Daily2018-08-02 09:26
https://kosova-info.com/albani-me-bashkeshorten-shkelqejne-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-08-02 07:55
https://kosova-info.com/modelen-e-njohur-e-filmojne-duke-bere-dush/60%Daily2018-08-02 07:21
https://kosova-info.com/al-jazeera-pse-po-ndodh-armatosja-e-serbise-nese-deshiron-paqe/60%Daily2018-08-02 06:55
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove/60%Daily2018-08-02 06:55
https://kosova-info.com/shba-vendosin-sanksione-kunder-dy-ministrave-turq/60%Daily2018-08-02 06:55
https://kosova-info.com/shqiperia-e-para-ne-rajon-ia-kalon-edhe-gjermanise-zbuloni-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2018-08-02 06:55
https://kosova-info.com/mbahet-diskutimi-dhuna-ndaj-grave-dhe-dhuna-ne-familje/60%Daily2018-08-02 06:55
https://kosova-info.com/institucionet-edhe-2-6-milione-euro-per-xhipa-luksoze/60%Daily2018-08-02 06:55
https://kosova-info.com/edhe-sot-reshje-shiu-dhe-shkarkime-rrufesh/60%Daily2018-08-02 06:56
https://kosova-info.com/kuvendi-sot-pret-mergimtaret/60%Daily2018-08-02 06:56
https://kosova-info.com/majko-me-1-janar-hiqet-kufiri-kosove-shqiperi/60%Daily2018-08-02 06:56
https://kosova-info.com/vdes-artisti-i-njohur-shqiptar/60%Daily2018-08-02 04:55
https://kosova-info.com/ushtria-e-kosoves-sdo-ta-zevendesoje-kfor-in/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-audi-e-princit-harry-me-te-cilen-e-mori-meghan-marklen/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/kesaj-radhe-lori-hoxha-zbulon-komplet-gjoksin/60%Daily2018-08-01 21:44
https://kosova-info.com/kesaj-radhe-lori-hoxha-zbulon-komplet-gjoksin-2/60%Daily2018-08-01 21:44
https://kosova-info.com/kesaj-radhe-lori-hoxha-zbulon-komplet-gjoksin-3/60%Daily2018-08-01 21:44
https://kosova-info.com/mustafa-jo-shkembim-te-territoreve-por-bashkim-te-lugines-me-kosoven/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/uniteti-politik-i-domosdoshem-per-fazen-finale-te-dialogut/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/zevendesministri-qazim-rrahmani-kam-zhvilluar-nje-turne-neper-kosove/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/kurti-lexojeni-dashurine-kuantike-te-filanit-nga-adem-demaci/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-ardhja-e-diaspores-ne-prekaz-lidhja-me-e-mire-me-atdheun/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/erdogan-shume-afer-vendosjes-se-denimit-me-vdekje/60%Daily2018-08-02 04:25
https://kosova-info.com/publikoi-foto-ne-bikini-por-ky-detaj-i-oriola-marashit-ju-ka-ikur/60%Daily2018-08-01 20:24
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-se-keni-pare-asnjehere-nora-istrefin/60%Daily2018-08-01 20:03
https://kosova-info.com/pas-doreheqjes-albena-reshitaj-po-largohem-nga-qeveria-per-arsye-personale/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/vetevendosje-vazhdon-te-kritikoi-qeverisjen-e-shpend-ahmetit-ne-prishtine/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/zyrtare-jep-doreheqje-albena-reshitaj/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-tregon-se-kur-kosovaret-do-te-udhetojne-pa-viza/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/abdixhiku-tallet-me-zv-ministrat-e-haradinajt-te-padijshem-dhe-te-rrezikshem/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/trump-prokurorise-ndaleni-turpin-e-hetimit-per-nderhyrjen-ruse-ne-zgjedhje/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/vuciq-kjo-eshte-arsyeja-e-vetme-pse-nuk-e-dergoj-ushtrine-serbe-ne-kosove/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/shba-do-te-dergoje-mbi-100-ushtare-ne-kosove/60%Daily2018-08-01 20:00
https://kosova-info.com/kamioni-del-nga-rruga-kolone-ne-rrugen-per-gjilan/60%Daily2018-08-01 20:01
https://kosova-info.com/nuk-do-e-besoni-sa-te-ngjashme-jane-almeda-me-motren-e-saj/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/italia-kunder-europes/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/pacolli-mirepret-ndryshimin-e-formatit-te-raportimit-mbi-kosoven-ne-ks-te-okb-se/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/a-u-shkarkua-albena-reshitaj-nga-posti-i-ministres-flet-keshilltari-i-saj/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/zjarri-katastrofik-ne-athine-vjen-padia-e-pare-ndaj-autoriteteve-shteterore/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/e-quajti-monstrum-adem-demacin-pendohet-nenkryetari-i-klines/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/katastrofa-ne-greqi-ku-gabuan-autoritetet/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/thaci-per-ap-nuk-do-te-kete-ndarje-vetem-korrigjim-te-kufijve/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/haradinaj-pranon-se-nuk-i-lexon-raportet-e-zevendesministrave/60%Daily2018-08-01 17:30
https://kosova-info.com/i-nxehti-ekstrem-ne-evrope-pritet-te-rritet-ende/60%Daily2018-08-01 17:31
https://kosova-info.com/morena-taraku-thote-dy-fjale-per-personin-me-te-rendesishem-ne-jete/60%Daily2018-08-01 14:54
https://kosova-info.com/tri-motrat-adoleshente-vrasin-babain-me-thika/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/ndalimi-i-punimeve-rreth-manastirit-te-decanit-ne-perputhje-me-ligjet-e-kosoves/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/ministrat-gashi-e-ademi-vizituan-parkun-arkeologjik-ulpiana/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/edhe-partia-e-gezim-kelmendit-kerkon-shkarkimin-e-gjergj-dedajt/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/shqiptaret-nisin-pushimet-trafik-i-renduar-ne-disa-qytete/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/kurz-veshtire-e-imagjinueshme-shkembimi-i-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/ujesjellesi-vazhdon-me-orarin-e-gjate-te-punes-per-konsumatoret/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-pozon-perkrah-daut-haradinajt-keshtu-e-quan-ate/60%Daily2018-08-01 14:34
https://kosova-info.com/policia-konfiskon-sasi-malli-ne-veri-te-mitrovices-dyshohet-te-jete-i-kontrabanduar/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/banesa-shperthen-ne-flake-fqinjet-shpetojne-te-moshuaren-e-paralizuar/60%Daily2018-08-01 15:00
https://kosova-info.com/engji-per-shyhreten-sot-u-shperbyle-edhe-nje-here-dashuria-dhe-sakrifica-jote-per-muzike/60%Daily2018-08-01 11:52
https://kosova-info.com/nato-trepca-motor-ekonomik-i-kosoves-veriore/60%Daily2018-08-01 09:59
https://kosova-info.com/prishtine-kapen-tre-te-rinj-me-18-qese-marihuane/60%Daily2018-08-01 09:59
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-gjilan-ish-pjesetari-i-mup-it-serb/60%Daily2018-08-01 09:59
https://kosova-info.com/ismaili-mjeket-dhe-infermieret-marrin-pagat-e-kujdestarive-me-rritje/60%Daily2018-08-01 09:59
https://kosova-info.com/erdogan-asnje-nuk-perfiton-nga-gjuha-kercenuese-e-shba/60%Daily2018-08-01 09:59
https://kosova-info.com/vuciq-do-te-marrim-nga-kosova-me-shume-sesa-kishim-planifikuar/60%Daily2018-08-01 09:59
https://kosova-info.com/ngritet-kallezim-penal-ndaj-gjergj-dedajt/60%Daily2018-08-01 10:00
https://kosova-info.com/gold-ag-ka-dy-fjale-per-humanistin-halil-kastrati/60%Daily2018-08-01 08:40
https://kosova-info.com/te-dhunuara-tash-viktima-te-heshtjes/60%Daily2018-08-01 10:00
https://kosova-info.com/gjergj-dedaj-konfirmon-se-po-shkon-ne-maqedoni-fotografohet-para-nje-hoteli-me-emrin-ambasador/60%Daily2018-08-01 10:00
https://kosova-info.com/tre-te-miturve-policia-u-gjen-18-qese-me-marihuane/60%Daily2018-08-01 07:29
https://kosova-info.com/kater-te-lenduar-pas-nje-aksidenti-ne-prizren/60%Daily2018-08-01 07:29
https://kosova-info.com/kosovari-niset-nga-londra-per-ne-prishtine-me-biciklete-foto/60%Daily2018-08-01 07:30
https://kosova-info.com/se-paku-200-militante-te-is-it-dorezohen-ne-veri-te-afganistanit/60%Daily2018-08-01 07:30
https://kosova-info.com/rrezohet-avioni-me-101-persona-ne-meksike-fatmiresisht-asnje-i-vdekur/60%Daily2018-08-01 07:30
https://kosova-info.com/presidenti-sllovak-ujqerit-e-nates-rrezik-per-sigurine/60%Daily2018-08-01 07:30
https://kosova-info.com/theren-dy-persona-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-08-01 07:30
https://kosova-info.com/kuvendi-ska-mandat-ta-udheheqe-por-ta-mbikeqyre-dialogun/60%Daily2018-08-01 07:30
https://kosova-info.com/vlore-eksploziv-ne-automjet-rrethohet-zona/60%Daily2018-08-01 07:30