XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/milan-shenon-edhe-golin-e-trete-ndaj-sassuolos/60%Daily2018-10-01 04:47
https://kosova-info.com/vjen-pergjigja-e-sassuolos/60%Daily2018-10-01 04:47
https://kosova-info.com/fiton-me-ne-fund-milani-2/60%Daily2018-10-01 04:47
https://kosova-info.com/sassuolo-1-4-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-01 04:46
https://kosova-info.com/u-akuzua-per-perdhunim-vjen-reagimi-i-cristiano-ronaldos/60%Daily2018-10-01 04:46
https://kosova-info.com/tre-emrat-qe-mund-te-zevendesojne-mourinhon-te-man-united/60%Daily2018-10-01 04:46
https://kosova-info.com/sturridge-tregon-pse-nuk-e-festoi-golin-e-shenuar-ndaj-chelsea/60%Daily2018-10-01 04:46
https://kosova-info.com/keshtu-nuk-mund-te-vazhdojme-cfare-ka-ndodhur-ne-te-vertete-ne-zhveshtoren-e-barces-pas-barazimit-me-bilbaon/60%Daily2018-10-01 04:46
https://kosova-info.com/renditja-befasuese-e-golashenuesve-ne-top-pese-ligat-e-evropes/60%Daily2018-10-01 04:46
https://kosova-info.com/pas-ankesave-te-qytetareve-lirohet-per-qarkullim-rruga-garibaldi-ne-prishtine/60%Daily2018-10-01 05:06
https://kosova-info.com/loredana-kapet-mat-me-bark-te-fryre-ne-nje-market-tani-me-smund-ta-fsheh-shtatzenine/60%Daily2018-10-01 04:27
https://kosova-info.com/zaev-referendumi-ishte-i-suksesshem-nuk-do-te-jap-doreheqje/60%Daily2018-10-01 05:06
https://kosova-info.com/hoxha-takohet-me-ministren-austriake-kosova-dhe-austria-do-te-intensifikojne-bashkepunimin/60%Daily2018-10-01 05:07
https://kosova-info.com/asnje-gjyqtar-i-gjykates-supreme-nuk-ka-prone-te-perbashket-me-grua/60%Daily2018-10-01 05:07
https://kosova-info.com/martohet-moderatorja-shqiptare-e-sportit-ilda-bejleri-publikon-foto-nga-dasma/60%Daily2018-10-01 04:27
https://kosova-info.com/numerohen-85-per-qind-e-votave-kshz-pro-votuan-91-25-kunder-5-82-per-qind/60%Daily2018-10-01 05:08
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-me-qejf-do-te-shkoja-ne-kanagjeqin-e-afrona-dikes/60%Daily2018-10-01 04:27
https://kosova-info.com/sela-rezultati-ishte-i-pritur-krimi-dhe-korrupsioni-udhehoqi-kampanjen-per-nato-dhe-be/60%Daily2018-10-01 05:08
https://kosova-info.com/ka-7-lloje-dashurish-ne-jete-dhe-vetem-disa-njerez-e-perjetojne-te-fundit/60%Daily2018-10-01 18:33
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-rivalja-e-re-e-taynes-gjithmone-je-e-dyta-parate-e-tua-i-merr-ai/60%Daily2018-10-01 04:27
https://kosova-info.com/thaci-jemi-shume-afer-tranzicionit-te-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2018-10-01 05:08
https://kosova-info.com/zaev-ne-bisede-telefonike-me-tsipras-procesi-vazhdon-ne-kuvend/60%Daily2018-10-01 05:09
https://kosova-info.com/besnik-qaka-dhe-gruaja-e-tij-sonte-po-cakerrojne-gotat-per-dicka-te-vecante/60%Daily2018-10-01 04:27
https://kosova-info.com/thaci-ne-ujman-pelqehet-me-shume-se-kurti-ne-proteste-foto/60%Daily2018-10-01 05:09
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-producente-dhe-aktore-ne-nje-serial-te-ri-jep-detajet/60%Daily2018-10-01 04:27
https://kosova-info.com/talat-xhaferi-nuk-ka-votuar-nuk-e-gjeta-emrin-ne-liste/60%Daily2018-09-30 19:06
https://kosova-info.com/e-veshur-shkurt-era-istrafi-duket-me-joshese-se-kurre-me-pare-ne-te-zeze/60%Daily2018-09-30 18:56
https://kosova-info.com/e-veshur-shkurt-era-istrafi-duket-me-joshese-se-kurre-me-pare-ne-te-zeze-2/60%Daily2018-09-30 18:56
https://kosova-info.com/protestohet-para-kuvendit-te-maqedonise-kerkohet-doreheqja-e-zaevit/60%Daily2018-09-30 19:06
https://kosova-info.com/bilbao-shpik-metoden-interesante-per-te-ndalur-messin/60%Daily2018-09-30 18:47
https://kosova-info.com/real-madrid-do-te-jete-skuader-me-e-forte-pa-ronaldon/60%Daily2018-09-30 18:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sassuolo-milan-2/60%Daily2018-09-30 18:46
https://kosova-info.com/duro-derbi-ishte-special-nuk-jam-i-lumtur-pas-humbjes/60%Daily2018-09-30 18:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-skandal-tifozet-sulmojne-gjyqtarin-ne-ligen-e-pare-te-kosoves/60%Daily2018-09-30 18:46
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-derbin-e-kryeqytetit/60%Daily2018-09-30 18:46
https://kosova-info.com/de-biasi-trajner-i-skuadres-nga-serie-a/60%Daily2018-09-30 18:46
https://kosova-info.com/neser-nis-gjykimi-i-te-akuzuarve-te-rastit-pronto/60%Daily2018-09-30 19:06
https://kosova-info.com/xhaferi-qytetaret-vendosen-themelet-e-maqedonise-evropiane/60%Daily2018-09-30 19:07
https://kosova-info.com/abrashi-thumbon-shpend-ahmetin-deshira-per-te-mbetur-ne-pushtet-po-e-shkaterron-qytetin/60%Daily2018-09-30 19:07
https://kosova-info.com/91-1-per-qind-e-qytetareve-pro-referendumit-ne-maqedoni/60%Daily2018-09-30 19:07
https://kosova-info.com/kuriri-i-serbise-merret-edhe-me-truprojen-e-thacit-buzeqeshje-te-akullt-dhe-gishtin-ne-kembez/60%Daily2018-09-30 19:08
https://kosova-info.com/marina-shijon-ne-maksimum-pushimet-do-te-qendroja-ketu-pergjithmone/60%Daily2018-09-30 18:27
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-vendimin-per-marreveshjen-me-greqine-do-ta-sjellin-deputetet-e-kuvendit/60%Daily2018-09-30 19:08
https://kosova-info.com/zaev-ceshtja-e-referendumit-kalon-ne-kuvend-nese-nuk-ka-konsensus-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2018-09-30 19:09
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-marramendes-i-fustanit-te-nuserise-qe-e-ka-veshur-elita-rudi/60%Daily2018-09-30 18:27
https://kosova-info.com/cun-lajqi-vlereson-angazhimin-e-gold-ag-per-ta-luftuar-te-keqen/60%Daily2018-09-30 18:27
https://kosova-info.com/serena-williams-kendon-nudo-per-bamiresi/60%Daily2018-09-30 18:27
https://kosova-info.com/tayna-i-thote-direkt-rines-ta-marr-karrieren-edhe-partnerin/60%Daily2018-09-30 16:15
https://kosova-info.com/disa-taktika-qe-lidhja-juaj-e-dashurise-te-jete-perfekte/60%Daily2018-10-01 18:33
https://kosova-info.com/benitez-e-merr-vendimin-final-per-te-ardhmen/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/suso-zbulon-fajtorin-e-krizes-se-milanit/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/zidane-rikthehet-ne-serie-a-por-jo-si-trajner/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/panucci-e-merr-edhe-nje-lajm-te-keq/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-ramsey-te-gjiganti-i-premierliges-me-parametra-zero/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/unitedit-po-i-ndodh-ajo-prej-cka-kishte-frike-ferguson/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-lokal-gjilani-drita/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/humbi-nga-rivali-i-urryer-trajneri-i-lazios-me-deklarate-te-papritur-per-romen/60%Daily2018-09-30 13:46
https://kosova-info.com/hamilton-triumfon-ne-sochi-dhe-prek-titullin-kampion/60%Daily2018-09-30 13:45
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-kurre-kosova-sdo-te-ishte-ketu-pa-diasporen-e-amerikes/60%Daily2018-09-30 14:06
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-fundit-ne-veri-te-kosoves-rusia-i-pergjigjet-kerkeses-se-vuciqit-per-ndihme/60%Daily2018-09-30 14:06
https://kosova-info.com/lavrov-ballkani-linje-e-re-konfrontimi-ne-europe/60%Daily2018-09-30 14:06
https://kosova-info.com/erdogani-u-prit-me-protesta-ne-berlin/60%Daily2018-09-30 14:06
https://kosova-info.com/molla-per-te-pastruar-trupin-dhe-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-10-01 18:33
https://kosova-info.com/anxhelina-kthehet-ne-kohe-publikon-imazhin-joshes-ne-fustanin-e-shkurter/60%Daily2018-09-30 13:10
https://kosova-info.com/zaev-sot-feste-e-vertete-pres-konfirmimin-e-politikes-euroatlantike/60%Daily2018-09-30 14:06
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-ketij-momenti-historik-ti-pergjigjemi-me-qetesi/60%Daily2018-09-30 14:07
https://kosova-info.com/majko-tregon-per-pasojat-qe-do-te-kishte-serbia-nese-e-dergon-ushtrine-ne-kosove/60%Daily2018-09-30 14:07
https://kosova-info.com/dokumenti-sekret-ne-wsj-pa-gjermanine-amerika-dhe-be-ja-e-perkrahin-kembimin-territorial-ne-ballkan/60%Daily2018-09-30 14:07
https://kosova-info.com/spanja-shpetoi-466-migrante-ne-mediteran/60%Daily2018-09-30 14:07
https://kosova-info.com/referendumi-ne-maqedoni-2-45-per-qind-dalje-deri-ne-oren-900/60%Daily2018-09-30 09:05
https://kosova-info.com/tajfun-i-fuqishem-ne-drejtim-te-japonise/60%Daily2018-09-30 09:06
https://kosova-info.com/ancelotti-iu-pergjigjet-ne-menyre-epike-vershellimave-nga-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-09-30 08:47
https://kosova-info.com/kupa-e-liges-lampard-sfidon-chelsean/60%Daily2018-09-30 08:47
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-juventusi-pas-fitores-ndaj-napolit/60%Daily2018-09-30 08:47
https://kosova-info.com/hysaj-nuk-mori-note-te-mire-mbreme/60%Daily2018-09-30 08:46
https://kosova-info.com/dita-e-derbive-lokal-ne-ipko-superlige/60%Daily2018-09-30 08:46
https://kosova-info.com/tifozet-e-realit-therrasin-emrin-e-ronaldos/60%Daily2018-09-30 08:46
https://kosova-info.com/spalletti-ky-sulmues-i-interit-eshte-egoist/60%Daily2018-09-30 08:46
https://kosova-info.com/shabani-mesazh-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2018-09-30 08:46
https://kosova-info.com/ibra-nuk-ndalet-ne-shba-mbreme-shenoi-dy-gola/60%Daily2018-09-30 08:45
https://kosova-info.com/akuzat-e-imamit-osman-musliu-per-sekretarin-e-bik-ut/60%Daily2018-09-30 09:06
https://kosova-info.com/simiq-lista-serbe-do-te-mbetet-ne-opozite-ngjarjet-e-djeshme-nuk-guxojne-te-perseriten/60%Daily2018-09-30 09:06
https://kosova-info.com/flaka-krelani-reagon-pasi-e-krahasuan-me-kim-kardashian/60%Daily2018-09-30 08:26
https://kosova-info.com/vuciq-thaci-u-koordinua-me-nderkombetaret-per-provokimin-ne-ujman/60%Daily2018-09-30 09:06
https://kosova-info.com/laje-gojen-e-qelbur-kur-flet-me-mua-bleones-i-ndodh-edhe-kjo-gjate-xhirimit-te-klipit/60%Daily2018-09-30 08:27
https://kosova-info.com/vdes-23-vjecari-nga-mitrovica-pas-rrokullisjes-me-traktor/60%Daily2018-09-30 09:07
https://kosova-info.com/ish-zevendes-shefi-i-cia-shba-te-nuk-do-ta-kundershtonin-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2018-09-30 09:07
https://kosova-info.com/haradinaj-para-nisjes-per-kosove-takon-meten/60%Daily2018-09-30 09:08
https://kosova-info.com/serena-williams-zhvishet-per-kampanjen-sensibilizuese-te-kancerit-te-gjirit/60%Daily2018-09-30 08:27
https://kosova-info.com/keto-jane-te-drejtat-tuaja-per-te-votuar-ne-referendum/60%Daily2018-09-30 09:08
https://kosova-info.com/almeda-pozon-e-zhveshur-ne-shtrat/60%Daily2018-09-30 07:21
https://kosova-info.com/huqja-e-javes-ne-premeirlige-vjen-nga-xherdan-shaqiri-2/60%Daily2018-09-30 03:46
https://kosova-info.com/huqja-e-javes-ne-premeirlige-vjen-nga-xherdan-shaqiri/60%Daily2018-09-29 22:46
https://kosova-info.com/interi-arrin-fitoren-e-trete-me-radhe-ne-serie-a-mund-cagliarin/60%Daily2018-09-30 03:46
https://kosova-info.com/reali-se-shfrytezon-gabimin-e-barces-barazon-ndaj-atleticos-ne-bernabeu/60%Daily2018-09-30 03:46
https://kosova-info.com/real-madrid-00-atletico-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-30 03:46
https://kosova-info.com/kupa-e-liges-short-i-endrrave-per-lampard-qe-rikthehet-ne-stamford-bridge-per-te-sfiduar-chelsean/60%Daily2018-09-30 03:45
https://kosova-info.com/dora-e-casemiros-a-gabuan-gjyqtaret/60%Daily2018-09-30 03:45
https://kosova-info.com/eshte-nje-turp-qe-nuk-e-mposhtem-real-madridin/60%Daily2018-09-30 03:45
https://kosova-info.com/modelja-me-format-bombastike-merr-vemendje-ne-londer/60%Daily2018-09-30 03:26
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-skena-intime-ne-veture-ne-komedine-romantike-cruise/60%Daily2018-09-30 03:26
https://kosova-info.com/perleshje-me-arme-ne-shkup-dy-te-vrare-dhe-nje-i-plagosur/60%Daily2018-09-30 04:05
https://kosova-info.com/ne-bullgari-kapen-712-kg-heroine-ne-vlere-prej-23-milione-eurosh/60%Daily2018-09-30 04:05
https://kosova-info.com/facebook-zbulon-shkelje-te-sigurise-qe-prekin-50-milione-perdorues/60%Daily2018-10-03 10:32
https://kosova-info.com/shpetoi-nga-gjoba-david-me-victorian-shijojne-vere-1300-funtash-ne-paris/60%Daily2018-09-30 03:26
https://kosova-info.com/keto-ushqime-ju-plakin-para-kohe/60%Daily2018-10-01 13:31
https://kosova-info.com/serbet-lirojne-rrugen-qe-con-ne-zubin-potok/60%Daily2018-09-30 04:06
https://kosova-info.com/kim-e-deshmon-qe-eshte-nena-me-seksi-keshtu-duket-kur-shetit-femijet/60%Daily2018-09-29 20:58
https://kosova-info.com/kim-e-deshmon-qe-eshte-nena-me-seksi-keshtu-duket-kur-shetit-femijet-2/60%Daily2018-09-29 20:58
https://kosova-info.com/qe-nga-e-enjtja-asnje-informate-per-zhdukjen-e-22-vjecares-nga-skenderaj/60%Daily2018-09-30 04:06
https://kosova-info.com/tsunami-ne-indonezi-rendohet-bilanci-i-viktimave/60%Daily2018-09-30 04:06
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-presidentin-meta-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-30 04:06
https://kosova-info.com/vuciq-me-hyrjen-e-rosu-se-ne-veri-u-kercenua-paqja-ushtrine-e-kam-vene-gatishmeri-te-plote/60%Daily2018-09-30 04:07
https://kosova-info.com/protesta-si-kjo-sot-si-kufizojne-fuqine-por-e-bejne-te-plotfuqishem-thacin/60%Daily2018-09-30 04:07
https://kosova-info.com/reagon-avdullah-hoti-per-viziten-e-thacit-ne-veri/60%Daily2018-09-30 04:07
https://kosova-info.com/armenia-zbut-qendrimin-ndaj-kosoves/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-nga-shqiptaro-amerikanet-te-investojne-ne-kosove/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/vazhdojne-vuajtjet-per-barcelonen-deshton-edhe-ndaj-bilbaos-ne-la-liga/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/nis-furishem-derbi-napoli-e-ndeshkon-juventusin/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/arsenal-20-watford-notat-e-mustafit-xhakes-dhe-te-tjereve/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/juventusi-i-pergjigjet-me-gol-napolit/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/barcelona-11-athletico-bilbao-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/feste-ne-stamford-bridge-hazard-i-jep-epersine-chelsea/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/juventusi-permbyse-napolin-shenon-serish-mandzukic/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-cagliari-2/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-real-madrid-atletico-madrid/60%Daily2018-09-29 17:45
https://kosova-info.com/me-ke-eshte-jakup-krasniqi/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/qindra-te-vdekur-nga-pasojat-e-cunamit-ne-indonezi/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/kleoarta-vjen-nga-arta-memedi/60%Daily2018-09-29 17:26
https://kosova-info.com/fbi-ja-fillon-hetimet-e-reja-per-gjykatesin-kavanaugh/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/shfaqet-gjithmone-serioz-ne-fotografi-keshtu-se-keni-pare-asnjehere-ghetto-geasyn/60%Daily2018-09-29 17:26
https://kosova-info.com/gjuriq-ambasadat-perendimore-na-kerkuan-falje-per-rosu-n-ne-veri/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/tensione-ne-barcelone-pas-protestave-per-dhe-kunder-pavaresise-se-katalonise/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/a-do-ta-shohim-flaken-serish-ne-festivale-flet-kengetarja/60%Daily2018-09-29 17:26
https://kosova-info.com/lekaj-thote-qe-ruajtja-e-kufijve-behet-duke-qene-unik-ne-tavolinat-e-diskutimit/60%Daily2018-09-29 18:05
https://kosova-info.com/majk-krahason-veten-me-aktorin-e-njohur/60%Daily2018-09-29 17:26
https://kosova-info.com/bebe-rexha-sjell-versionin-akustik-te-im-a-mess-e-paralajmeron-me-kete-video/60%Daily2018-09-29 16:05
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-prapa-stacionit-te-autobuseve-ne-prishtine/60%Daily2018-09-29 18:06
https://kosova-info.com/punetoret-e-trepces-ne-perkrahje-te-protestes-se-vetevendosjes/60%Daily2018-09-29 13:05
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-me-familje-i-bashkangjitet-protestes-foto/60%Daily2018-09-29 13:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-kafeina-ne-trupin-dhe-trurin-tuaj/60%Daily2018-10-01 13:31
https://kosova-info.com/kjo-ishte-ndeshja-ku-zidane-vendosi-te-largohej-nga-real-madrid/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/real-madrid-atletico-madrid-formacionet-e-derbit-te-qytetit-ne-la-lige/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/lazio-fton-berishen-ja-formacioni-i-mundshem-per-derbi-ndaj-romes/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/feste-te-barcelona-ja-cfare-i-ka-ndodhur-dele-allit-ne-tottenham/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/chelsea-liverpool-derbi-i-kreut-te-tabeles-ne-premierlige/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/gattuso-konfirmon-lajmin-e-keq-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/west-ham-man-utd-shenohet-nje-super-gol/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-lazio-2/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/west-ham-man-utd-rezultat-shokues-per-mourinhon/60%Daily2018-09-29 12:45
https://kosova-info.com/flasin-zyrtaret-e-kfor-it-per-forcat-speciale-ne-veri/60%Daily2018-09-29 13:06
https://kosova-info.com/thaci-nga-ujmani-eshte-aset-i-yni-dhe-nje-mrekulli-e-zotit/60%Daily2018-09-29 13:07
https://kosova-info.com/live-kurti-dhe-anetaret-e-vetevendosjes-i-bashkohen-protestuesve-foto/60%Daily2018-09-29 13:08
https://kosova-info.com/foto-ekskluzive-te-presidentit-thaci-nga-liqeni-i-ujmanit/60%Daily2018-09-29 12:32
https://kosova-info.com/luana-vjollca-gati-per-sonte-mahnit-me-pamjen/60%Daily2018-09-29 11:37
https://kosova-info.com/roboti-qe-i-ve-ne-gjume-femijet/60%Daily2018-10-03 05:28
https://kosova-info.com/flaka-ndjehet-e-ofenduar-nga-krahasimi-qe-iu-be-me-kim-kardashian/60%Daily2018-09-29 11:38
https://kosova-info.com/sasha-sobhani-vjen-ne-kosove-per-morena-tarakun/60%Daily2018-09-29 11:38
https://kosova-info.com/rikthehet-me-kengen-nina-nona-nikka-i-ben-diss-rines-dhe-taynes/60%Daily2018-09-29 11:38
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-ndan-nje-gezim-familjar-me-fansat/60%Daily2018-09-29 09:19
https://kosova-info.com/vrasja-ne-maqedoni-dalin-pamjet-e-para/60%Daily2018-09-29 08:05
https://kosova-info.com/shba-mund-te-mbylle-konsulaten-ne-irak-pas-kercenimeve-nga-irani/60%Daily2018-09-29 08:05
https://kosova-info.com/pergjysmohet-importi-i-veturave-te-vjetra/60%Daily2018-09-29 08:05
https://kosova-info.com/alisson-zbulon-emrin-e-futbollistit-te-barcelones-qe-e-bindi-te-transferohet-ne-liverpool/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/befasi-nga-real-madrid-ylli-i-madh-largohet-ne-janar/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/juventus-napoli-formacionet-e-derbit-ne-serie-a/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-testi-i-madh-sot-per-barcelonen/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/milan-sassuolo-edhe-nje-lajm-i-keq-nga-higuain/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-atletico-madrid-mposht-real-madridin/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-per-fitore-ndaj-athletic-bilbaos/60%Daily2018-09-29 07:44
https://kosova-info.com/punekerkuesit-nga-kosova-pergatiten-per-tregun-evropian/60%Daily2018-09-29 08:06
https://kosova-info.com/dy-dege-te-kesaj-partie-do-ti-bashkohen-protestes-se-vv-se/60%Daily2018-09-29 08:06
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-prishtine-gjilan-rrotullohet-nje-kamionete/60%Daily2018-09-29 08:06
https://kosova-info.com/lotaria-amerikane-nis-me-3-tetor-gabimet-qe-duhet-te-shmangni/60%Daily2018-09-29 08:07
https://kosova-info.com/perleshje-me-arme-ne-shkup-ka-te-vrare-dhe-te-plagosur/60%Daily2018-09-29 08:07
https://kosova-info.com/smund-te-nxirren-para-drejtesise-20-mije-persona/60%Daily2018-09-29 08:07
https://kosova-info.com/isaac-carew-nuk-i-ndahet-per-asnje-moment-dua-lipes/60%Daily2018-09-29 06:27
https://kosova-info.com/iphone-xs-i-apple-ka-nje-problem-te-ri-serioz/60%Daily2018-10-02 19:28
https://kosova-info.com/lady-gaga-vishet-si-mbreteresha-elizabete-ne-premieren-e-a-star-is-born/60%Daily2018-09-29 01:38
https://kosova-info.com/reagon-edhe-pdk-ne-skenderaj-bekim-jashari-para-se-te-etiketoje-lushtakun-te-ofroje-siguri-ne-salle/60%Daily2018-09-29 03:05
https://kosova-info.com/sa-kane-ndryshuar-gjerat-dita-kur-courtois-derdhi-lot-per-fitoren-ndaj-realit/60%Daily2018-09-29 02:45
https://kosova-info.com/tronditet-ronaldo-akuzohet-per-perdhunim/60%Daily2018-09-29 02:45
https://kosova-info.com/jorginho-tregon-se-kush-e-bindi-qe-ti-bashkohet-chelseas/60%Daily2018-09-29 02:45
https://kosova-info.com/ish-mbrojtesi-i-milanit-pippo-inzaghit-je-nje-katastrofe-si-trajner/60%Daily2018-09-29 02:45
https://kosova-info.com/partizanit-i-takon-derbi-i-madh-i-tiranes/60%Daily2018-09-29 02:45
https://kosova-info.com/inter-raportohet-per-18-milione-euro-humbje/60%Daily2018-09-29 02:45
https://kosova-info.com/hertha-berlin-ia-shkakton-humbjen-e-pare-bayernit-ne-bundeslige/60%Daily2018-09-29 02:45
https://kosova-info.com/zbulohet-lista-e-nen-kampioneve-te-botes/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/sarri-hazard-duhet-te-stervitet-me-shume-per-te-qene-me-i-miri-ne-bote/60%Daily2018-09-29 07:45
https://kosova-info.com/dua-lipa-ben-veprimin-e-pahijshem-ne-las-vegas-merr-vemendjen-e-medieve-te-huaja/60%Daily2018-09-29 01:38
https://kosova-info.com/blerta-deliu-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-arbnore-dobrajt/60%Daily2018-09-29 03:05
https://kosova-info.com/tre-jave-pas-vdekjes-se-mac-miller-ariana-grande-nuk-jam-mire/60%Daily2018-09-29 01:39
https://kosova-info.com/pacolli-jam-habitur-se-si-trump-nuk-me-kishte-harruar/60%Daily2018-09-29 03:05
https://kosova-info.com/kim-kardashian-e-veshur-koke-e-kembe-me-dollare/60%Daily2018-09-29 01:39
https://kosova-info.com/universiteti-i-mitrovices-ne-gjyq-shkaku-i-nje-konkursi-te-kontestuar/60%Daily2018-09-29 03:05
https://kosova-info.com/vvse-ne-proteste-i-bashkohen-edhe-dy-dege-te-akr-se/60%Daily2018-09-29 03:05
https://kosova-info.com/stresin-e-acaron-kjo-gje-ne-objektin-e-kryeministrise/60%Daily2018-09-29 01:40
https://kosova-info.com/prishtine-policia-ne-kerkim-te-ngacmuesit/60%Daily2018-09-29 03:06
https://kosova-info.com/pas-lindjes-se-djalit-adelina-tahiri-i-kthehet-zakonit-te-vjeter/60%Daily2018-09-29 01:40
https://kosova-info.com/hakeri-tajvanez-do-te-fshij-profilin-e-zuckerbergut-ne-facebook/60%Daily2018-10-01 13:27
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-jane-hakuar-50-milione-llogari-ne-facebook/60%Daily2018-10-01 18:28
https://kosova-info.com/iphone-xs-max-eshte-shume-me-popullor-se-iphone-xs/60%Daily2018-10-01 18:28
https://kosova-info.com/audi-zbulon-modelin-sq2-te-ri-foto/60%Daily2018-10-02 19:28
https://kosova-info.com/zhduket-22-vjecarja-nga-skenderaj-kerkohet-ndihme-per-gjetjen-e-saj/60%Daily2018-09-29 03:06
https://kosova-info.com/dua-lipa-performon-per-here-te-pare-ne-ama-ka-edhe-nje-befasi-2/60%Daily2018-09-28 20:04
https://kosova-info.com/dua-lipa-performon-per-here-te-pare-ne-ama-ka-edhe-nje-befasi/60%Daily2018-09-28 20:04
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-edhe-zyrtarisht-del-kunder-kryetarit-te-saj-merr-pjese-ne-protesten-e-vetevendosjes/60%Daily2018-09-29 03:06
https://kosova-info.com/lavrov-ne-okb-perkrah-dialogun-thaci-vuciq/60%Daily2018-09-29 03:07
https://kosova-info.com/komplikimet-e-placentes-rreziqet-qe-grate-duhet-ti-dine/60%Daily2018-10-01 13:31
https://kosova-info.com/shtate-ushqimet-qe-ndryshojne-aromen-tuaj-kur-i-hani/60%Daily2018-10-01 13:31
https://kosova-info.com/perendimi-e-rusia-perplasen-ne-maqedoni/60%Daily2018-09-28 17:04
https://kosova-info.com/thaci-garantoj-qe-marreveshja-kosove-serbi-do-te-behet-vetem-me-mbeshtetjen-e-plote-te-shba-dhe-be/60%Daily2018-09-28 17:05
https://kosova-info.com/jose-mourinho-i-pergjigjet-paul-pogbas/60%Daily2018-09-28 16:45
https://kosova-info.com/ancelotti-ky-lojtar-e-meriton-cdo-vit-topin-e-arte/60%Daily2018-09-28 16:45
https://kosova-info.com/lippi-i-impresionuar-nga-ancelotti-dhe-ronaldo/60%Daily2018-09-28 16:45
https://kosova-info.com/spalletti-e-jep-nje-lajm-te-keq-para-ndeshjes-inter-cagliari/60%Daily2018-09-28 16:45
https://kosova-info.com/drenica-dhe-trepca-89-shenojne-fitore-ne-ndeshjet-hapese-te-javes-se-shtate/60%Daily2018-09-28 16:44
https://kosova-info.com/25-vite-nga-nderhyrja-me-e-rende-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-09-28 16:44
https://kosova-info.com/trajneri-i-realit-paralajmeron-atleticon/60%Daily2018-09-28 16:44
https://kosova-info.com/i-pabesueshem-veprimi-i-cr7-dhe-messit-me-modricin/60%Daily2018-09-28 16:44
https://kosova-info.com/allegri-thote-fjalen-e-tij-per-derbin-juventus-napoli/60%Daily2018-09-28 16:44
https://kosova-info.com/cfare-biseduan-hashim-thaci-dhe-donald-trump/60%Daily2018-09-28 17:05
https://kosova-info.com/ish-kryeshefi-i-ipk-se-kthehet-ne-polici/60%Daily2018-09-28 17:06
https://kosova-info.com/situata-ne-maqedoni-majko-e-verteta-qe-fshihet-pas-referendumit/60%Daily2018-09-28 17:06
https://kosova-info.com/profesoresha-e-cila-tronditi-ameriken-me-akuzat-per-ngacmim-seksual/60%Daily2018-09-28 17:06
https://kosova-info.com/mrekullia-e-shqiperise-profesori-i-harvardit-analizon-kthesen-ekonomike/60%Daily2018-09-28 17:07
https://kosova-info.com/shoqatat-e-luftetareve-shqiptar-ne-kroaci-bejne-homazhe-te-shtatoret-e-fehmi-e-xheve-lladrovci/60%Daily2018-09-28 17:07
https://kosova-info.com/kim-mehmeti-referendumi-do-te-thelloje-ndasite-shqiptaro-maqedonase/60%Daily2018-09-28 17:07
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-fifa-19-per-ps4-dhe-xbox/60%Daily2018-10-01 03:27
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-e-ardhmja-e-sherbimeve-neper-restorante/60%Daily2018-10-01 13:28
https://kosova-info.com/shume-telefona-thote-2ton-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-09-28 15:37
https://kosova-info.com/adelina-berisha-nis-pergatitjet-per-projektin-e-ri/60%Daily2018-09-28 15:37
https://kosova-info.com/e-dashura-e-ozil-djeg-rrjetin-me-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-09-28 14:40
https://kosova-info.com/jeto-me-shendetshem-duke-iu-permbajtur-shtate-keshillave-te-thjeshta/60%Daily2018-10-01 13:31
https://kosova-info.com/si-te-shpetoni-nga-gjendrat-ne-sy/60%Daily2018-10-01 08:31
https://kosova-info.com/nis-asfaltimi-i-segmentit-te-rruges-marine-terstenik/60%Daily2018-09-28 12:04
https://kosova-info.com/vdes-veterani-i-luftes-se-uck-se-skender-krasniqi-plaku/60%Daily2018-09-28 12:04
https://kosova-info.com/aktakuze-per-mashtrim-pronarit-te-agjensionit-turistik-ne-gjilan/60%Daily2018-09-28 12:05
https://kosova-info.com/roma-lazio-statistika-dhe-kuriozitete-rreth-derbit-te-kryeqytetit/60%Daily2018-09-28 11:45
https://kosova-info.com/tri-pengesat-e-juves-per-nenshkrimin-me-pogba/60%Daily2018-09-28 11:45
https://kosova-info.com/joshua-wilder-apo-fury-kjo-eshte-pergjigja-e-legjendes-holyfield/60%Daily2018-09-28 11:45
https://kosova-info.com/juventus-pa-probleme-per-porten-gjen-portierin-per-te-ardhmen/60%Daily2018-09-28 11:44
https://kosova-info.com/keto-jane-planet-e-barcelones-perforcime-per-dy-pozita/60%Daily2018-09-28 11:44
https://kosova-info.com/befason-mourinho-kjo-eshte-zgjidhja-per-fazen-defanzive/60%Daily2018-09-28 11:44
https://kosova-info.com/diego-simeone-ka-komentuar-skuadren-e-real-madrid-para-derbit-lokal/60%Daily2018-09-28 11:44
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-per-lopetegui-real-madrid-me-mungesa-te-medha-ndaj-atleticos/60%Daily2018-09-28 11:44
https://kosova-info.com/deshtoi-tek-milan-tash-ne-gare-per-pichichi/60%Daily2018-09-28 11:44
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-sekretarin-e-mbrojtjes-te-shba-se-per-mbeshtetjen-rreth-formimit-te-ushtrise/60%Daily2018-09-28 12:05
https://kosova-info.com/protesta-e-anarkise/60%Daily2018-09-28 12:06
https://kosova-info.com/veteaksidentohet-vetura-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2018-09-28 12:06
https://kosova-info.com/kmdlnj-vizitoi-deputetin-shkumbin-demaliaj-ne-qendren-e-ndalimit-ne-prishtine/60%Daily2018-09-28 12:06
https://kosova-info.com/zevendesi-i-pacollit-delegacioni-i-ministrise-se-jashtme-doli-jashte-kontrollit-ne-okb/60%Daily2018-09-28 12:06
https://kosova-info.com/parlamenti-studentor-i-bashkohet-protestes-se-neserme-te-vetevendosjes/60%Daily2018-09-28 12:07
https://kosova-info.com/aeroplanet-pa-dritare-do-tiu-japin-pasagjereve-pamje-panoramike-te-qiellit/60%Daily2018-09-29 16:26
https://kosova-info.com/big-mama-i-nenshtrohet-nje-tjeter-nderhyrje-estetike/60%Daily2018-09-28 10:37
https://kosova-info.com/keto-jane-materialet-qe-do-ti-ndiqni-sonte-ne-mirage/60%Daily2018-09-28 10:03
https://kosova-info.com/shteti-tregon-nese-do-tju-ndalen-pensionet-veteraneve-te-rrejshem/60%Daily2018-09-28 07:04
https://kosova-info.com/penallti-per-empolin-cfare-beri-donnarumma-3/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/man-city-nuk-dorezohet-per-yllin-e-lyon/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/hazard-i-pa-interesuar-per-statistika-personale-fitoret-synimi-primare/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/intervista-e-iscos-kur-ishte-gjashte-vjecar-ky-ishte-idoli-i-tij/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/aeroplani-ndahet-ne-dysh-dy-te-vdekur/60%Daily2018-09-28 07:05
https://kosova-info.com/cereku-i-ministrave-dhe-shume-deputete-me-aktakuza/60%Daily2018-09-28 07:05
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove-4/60%Daily2018-09-28 07:06
https://kosova-info.com/betohen-kadetet-e-rinj-te-fsk-se/60%Daily2018-09-28 07:06
https://kosova-info.com/keshtu-shtrohet-autostrada-ne-shtetin-me-te-fuqishem-evropian-video/60%Daily2018-09-28 07:07
https://kosova-info.com/tregti-kokaine-e-heroine-kapen-shqiptari-boshnjaku-e-gjermania/60%Daily2018-09-28 07:07
https://kosova-info.com/merkel-zbulon-ceshtjet-qe-do-diskutoje-ne-tryezen-me-erdogan/60%Daily2018-09-28 07:07
https://kosova-info.com/ne-bulqize-zbulohet-nje-fortifikim-i-periudhes-se-skenderbeut/60%Daily2018-09-28 05:53
https://kosova-info.com/penallti-per-empolin-cfare-beri-donnarumma-2/60%Daily2018-09-28 01:44
https://kosova-info.com/milani-vazhdon-me-forme-te-dobet-ndalet-edhe-nga-empoli/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/empoli-11-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/10-stadiumet-e-gjermanise-qe-do-te-mirepresin-euro-2024/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/gattuso-flet-per-problemet-e-milanit-pas-barazimit-me-empolin/60%Daily2018-09-28 06:44
https://kosova-info.com/facebook-sjell-syze-vr-pa-kabllo/60%Daily2018-09-28 15:24
https://kosova-info.com/fotografite-nga-huawei-mate-20-pro-zbuluan-kameren-e-trefishte/60%Daily2018-09-28 20:25
https://kosova-info.com/youtube-pershtatet-me-celularet-e-ri-iphone-xs-dhe-iphone-xs-max/60%Daily2018-09-29 06:26
https://kosova-info.com/reperja-e-njohur-zbulon-te-dashurin-e-ri/60%Daily2018-09-28 05:36
https://kosova-info.com/arifi-per-bashkimin-me-kosoven-ai-i-cili-ben-loje-me-neve-nuk-i-njeh-mire-preshevaret/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/netanyahu-tregon-depon-sekrete-te-armeve-berthamore-ne-iran/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/zaev-maqedonia-te-dielen-e-bashkuar-te-votoje-per-ardhmeri-evropiane/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/java-e-ditelindjes-will-smith-ka-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2018-09-27 21:39
https://kosova-info.com/java-e-ditelindjes-will-smith-ka-nje-befasi-per-fansat-2/60%Daily2018-09-27 21:39
https://kosova-info.com/policia-parandalon-nje-sulm-terrorist-ne-holande/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/maqedonia-nga-mesnata-ne-heshtje-para-referendumit/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/ahmeti-me-30-shtator-vendoset-per-nje-mision-historik-per-shqiptaret-ne-maqedoni/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/mass-ia-perserit-pacollit-gjermania-do-zgjidhje-te-dialogut-ne-perputhje-me-vlerat-evropiane/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/virusi-qe-vjen-nga-lashtesia-gjendet-ne-adn-ne-e-njerezve/60%Daily2018-09-30 17:31
https://kosova-info.com/profesoresha-e-akuzon-ate-per-ngacmim-seksual-kavanaugh-mohon-akuzat/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/prokurori-hoxha-sqaron-se-kujt-i-takon-titulli-veteran/60%Daily2018-09-28 02:04
https://kosova-info.com/pese-metodat-natyrale-per-te-trajtuar-infeksionet-urinare-pa-qene-nevoja-te-shkoni-tek-doktori/60%Daily2018-09-30 12:31
https://kosova-info.com/aktakuza-ne-rastin-veteranet-nuk-eshte-e-elez-blakajt/60%Daily2018-09-27 21:04
https://kosova-info.com/ekspertja-tregon-sekretin-e-lenies-se-duhanit/60%Daily2018-09-30 12:31
https://kosova-info.com/penallti-per-empolin-cfare-beri-donnarumma/60%Daily2018-09-27 20:44
https://kosova-info.com/cikloni-mesdhetar-do-godase-neser-ballkanin/60%Daily2018-09-27 21:04
https://kosova-info.com/vjeshta-sjell-dimrin-ne-kosove-moti-per-neser/60%Daily2018-09-27 21:04
https://kosova-info.com/hoxha-institucionet-te-mos-nderhyjne-ne-punen-e-prokurorise/60%Daily2018-09-27 21:04
https://kosova-info.com/koha-e-limituar-prane-ekranit-lidhet-me-aftesi-njohese-me-te-mira/60%Daily2018-09-29 16:30
https://kosova-info.com/paraqitet-me-vonese-ne-aeroport-del-ne-piste-e-vrapon-per-te-kapur-avionin/60%Daily2018-09-27 21:04
https://kosova-info.com/pse-femijet-e-lypsareve-nuk-qajne-kurre/60%Daily2018-09-27 21:05
https://kosova-info.com/gashi-zeka-e-demaliaj-menduan-qe-jane-ramush-haradinaj-kur-kercenuan-prokurorin/60%Daily2018-09-27 21:05
https://kosova-info.com/si-te-lehtesoni-gazrat-tek-foshnjat/60%Daily2018-09-29 11:30
https://kosova-info.com/thaci-e-mogherini-diskutojne-per-fazen-e-fundit-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-09-27 21:06
https://kosova-info.com/facebook-perballet-me-nje-tjeter-problem/60%Daily2018-09-28 15:24
https://kosova-info.com/google-mbush-20-vjec-dy-dekada-rritjeje-te-suksesshme/60%Daily2018-09-28 15:24
https://kosova-info.com/dikur-bashkepunoi-me-te-tani-blero-thote-fjale-te-renda-per-shkurte-gashin/60%Daily2018-09-27 19:36
https://kosova-info.com/shtatezenat-vuajne-nga-pagjumesia-si-te-rehatoheni/60%Daily2018-09-28 15:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-qe-ia-ka-rrembyer-zemren-ish-te-dashurit-te-morena-tarakut/60%Daily2018-09-27 19:36
https://kosova-info.com/dieta-e-vjeshtes-keshillat-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-09-28 15:30
https://kosova-info.com/noizy-feston-ditelindjen/60%Daily2018-09-27 19:36
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-rukoles/60%Daily2018-09-28 10:30
https://kosova-info.com/per-vetem-nje-dite-kenga-doruntina-e-taynes-arrin-nje-milion-klikime/60%Daily2018-09-27 18:20
https://kosova-info.com/pasi-ta-lexoni-kete-do-hiqni-dore-pergjithmone-nga-fast-food/60%Daily2018-09-28 10:30
https://kosova-info.com/rihapet-gjykimi-per-vrasjen-ne-ratkoc-te-rahovecit/60%Daily2018-09-27 16:04
https://kosova-info.com/haradinaj-kongresistet-amerikane-ze-i-fuqishem-ne-shtetndertimin-e-kosoves/60%Daily2018-09-27 16:04
https://kosova-info.com/zyrtare-pogba-transferohet-ne-france/60%Daily2018-09-27 15:44
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-ku-do-te-mbahet-evropiani-2024/60%Daily2018-09-27 15:44
https://kosova-info.com/kosova-publikon-listen-per-ndeshjet-e-kualifikimeve-ne-evropian/60%Daily2018-09-27 15:44
https://kosova-info.com/barcelona-i-vendose-klauzole-te-cmendur-busquetsit/60%Daily2018-09-27 15:44
https://kosova-info.com/ramos-kerkon-qe-reali-ta-transferoje-kete-futbollist-te-barcelones/60%Daily2018-09-27 15:44
https://kosova-info.com/puyol-nese-vjet-do-ta-benim-kete-qe-e-beri-reali-atehere-do-te-na-vrisnin/60%Daily2018-09-27 15:44
https://kosova-info.com/infantino-premton-mbeshtetje-per-futbollin-kosovar/60%Daily2018-09-27 15:44
https://kosova-info.com/european-western-balkans-mogherini-takohet-me-kreret-e-ballkanit-perendimor-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-27 16:04
https://kosova-info.com/ne-gjilan-do-te-ekspozohen-makinerite-ushtarake-te-kfor-it-amerikan-ne-kosove/60%Daily2018-09-27 16:05
https://kosova-info.com/arrijne-ne-prishtine-edhe-21-autobuse/60%Daily2018-09-27 16:05
https://kosova-info.com/suspendohet-nje-zyrtar-ne-komunen-e-prishtines-qe-dyshohet-se-morri-ryshfet/60%Daily2018-09-27 16:06
https://kosova-info.com/pas-arrestimit-lajmerohet-demaliaj-uck-ju-dua-shume/60%Daily2018-09-27 16:06
https://kosova-info.com/prokuroria-tregon-arsyet-e-arrestimit-te-deputetit-demaliaj/60%Daily2018-09-27 16:06
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-ministrin-austriak-perkrahja-e-austrise-per-vizat-jashtezakonisht-e-rendesishme/60%Daily2018-09-27 16:06
https://kosova-info.com/butrint-imeri-nis-pushimet-sjell-foto-nga-plazhi/60%Daily2018-09-27 14:29
https://kosova-info.com/kamera-e-sistemit-te-fuji-me-100-megapiksel-kushton-10000-euro/60%Daily2018-09-28 15:24
https://kosova-info.com/a-duhet-vertet-ta-detyroni-beben-te-gogesije-kur-e-ushqeni/60%Daily2018-09-27 19:30
https://kosova-info.com/zyberaj-nuk-ka-rendesi-cfare-thote-daciq-kapacitetet-e-pacollit-tejkalojne-gjithe-aparatin-shteteror-serb/60%Daily2018-09-27 11:04
https://kosova-info.com/ldk-ja-nxit-shqiptaret-e-maqedonise-qe-te-votojne-pro-marreveshjes-me-greqine/60%Daily2018-09-27 11:04
https://kosova-info.com/pogba-ka-njoftuar-mourinhon-se-deshiron-qe-ky-te-jete-klubi-i-ri/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/formacioni-i-milanit-ndaj-empolit-pa-higuainin-e-lenduar/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/ramsey-lamtumire-arsenal/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/bayern-munich-njofton-real-madridin-per-vendimin-e-fundit-per-jamesin/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/fabregas-dhurata-e-madhe-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/qesharake-nga-hazard-kjo-ishte-arsyeja-pse-shenova-golin-e-fitores-ndaj-liverpoolit/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/juventus-ka-frike-sot-vendimi-i-uefa-se-per-ronaldon/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/granit-xhaka-feston-ditelindjen-ja-urimi-special-nga-taulanti/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/zyrtare-var-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-09-27 10:44
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-eshte-e-interesuar-qe-ne-afat-optimal-te-arrije-marreveshje-me-serbine/60%Daily2018-09-27 11:04
https://kosova-info.com/valon-murati-vetevendosje-dhe-ldk-po-e-demtojne-te-ardhmen-e-vendit-per-vota/60%Daily2018-09-27 11:04
https://kosova-info.com/i-moshuari-ne-shtepine-e-pleqve-kanoset-nga-mbikeqyresi/60%Daily2018-09-27 11:05
https://kosova-info.com/veseli-pas-takimit-me-xhaferin-sdo-lejojme-asnje-precedent-negativ-ne-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2018-09-27 11:05
https://kosova-info.com/sllovakia-arreston-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-gazetarit/60%Daily2018-09-27 11:05
https://kosova-info.com/ldk-ja-e-ndare-edhe-per-protesten-e-vetevendosjes-deputete-te-saj-priten-te-marrin-pjese/60%Daily2018-09-27 11:06
https://kosova-info.com/tusk-xhelozon-thacin-per-takimin-me-kolinden/60%Daily2018-09-27 11:06
https://kosova-info.com/kastro-po-bashkepunon-me-robertin-por-ja-cka-thote-per-gruan-e-tij-noren/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/noizy-perballe-nje-super-ferrari-a-eshte-kjo-vetura-e-radhes-qe-do-ta-bleje/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/zbulohet-qe-sa-vite-jane-bashke-adelina-tahiri-dhe-burri-i-saj/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/kastro-zizo-tregon-pse-beri-bashke-ne-kenge-robertin-dhe-eneda-tarifen/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/dhendri-genc-prelvukaj-pjese-e-festes-se-familjes-koci/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/nga-festa-perrallore-per-ditelindjen-e-greta-kocit/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/mes-dhimbjesh-vesa-luma-ben-urimin-e-vecante-te-ditelindjes-per-babain-e-ndjere/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/e-ftuara-ben-gafen-ne-emision-moderatorja-shqiptare-nuk-ndal-dot-te-qeshuren/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/lopetegui-kjo-ishte-arsyeja-e-humbjes-nga-sevilla/60%Daily2018-09-27 05:45
https://kosova-info.com/valverde-ka-nje-lajm-te-keq-pas-humbjes-nga-leganes/60%Daily2018-09-27 05:44
https://kosova-info.com/real-madrid-coptohet-nga-sevilla-ja-cfare-i-ndodhi-marcelos/60%Daily2018-09-27 05:44
https://kosova-info.com/dybala-zbulon-se-cfare-eshte-duke-bere-ronaldo-ne-juventus/60%Daily2018-09-27 05:44
https://kosova-info.com/barcelona-man-utd-lajmi-i-dites-nga-pogba/60%Daily2018-09-27 05:44
https://kosova-info.com/thaci-takohet-me-erdoganin-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-27 06:03
https://kosova-info.com/publikohen-detaje-nga-kontrata-per-zgjatjen-e-pistes-se-aeroportit-te-prishtines/60%Daily2018-09-27 06:04
https://kosova-info.com/keto-jane-temperaturat-per-diten-e-sotme/60%Daily2018-09-27 06:04
https://kosova-info.com/veseli-sot-vizite-zyrtare-ne-maqedoni/60%Daily2018-09-27 06:04
https://kosova-info.com/pastore-ne-stilin-e-tij-ky-eshte-goli-i-javes-ne-serie-a/60%Daily2018-09-27 00:45
https://kosova-info.com/silva-kalon-ne-epersi-sevillan-ndaj-real-madridit/60%Daily2018-09-27 00:45
https://kosova-info.com/liverpool-chelsea-emerson-barazon-rezultatin/60%Daily2018-09-27 00:45
https://kosova-info.com/chelsea-permbyse-liverpoolin-kalon-tutje-edhe-arsenali/60%Daily2018-09-27 00:44
https://kosova-info.com/sevilla-turperon-realin-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-09-27 00:44
https://kosova-info.com/juventus-roma-dhe-napoli-fitojne-lehtesisht-ne-serie-a/60%Daily2018-09-27 05:45
https://kosova-info.com/ky-ishte-goli-i-cmendur-i-hazard-qe-ia-siguroi-fitoren-chelseat/60%Daily2018-09-27 05:45
https://kosova-info.com/shaqiri-e-kap-koken-pas-huqjes-se-tmerrshme-te-sturidge/60%Daily2018-09-27 05:45
https://kosova-info.com/sevilla-e-shkele-real-madridin/60%Daily2018-09-27 05:45
https://kosova-info.com/apple-blen-shazam/60%Daily2018-09-27 19:23
https://kosova-info.com/telefonat-e-mencur-me-te-mire-te-vitit-2018/60%Daily2018-09-28 05:24
https://kosova-info.com/cfare-ka-ndodhur-facebook-del-jashte-funksionit-ne-shqiperi/60%Daily2018-09-28 10:24
https://kosova-info.com/mercedes-nuk-do-te-beje-kurre-nje-version-amg-te-klases-x/60%Daily2018-09-28 10:24
https://kosova-info.com/pse-mle-projekti-me-i-ri-muzikor-nga-lumi-b/60%Daily2018-09-27 09:36
https://kosova-info.com/lushtaku-i-shkruan-thacit-lumezit-e-blakajt-kerkon-ta-di-arsyen-pse-eshte-futur-ne-aktakuze/60%Daily2018-09-27 06:05
https://kosova-info.com/pa-dieta-e-ushtrime-ekstreme-24-vjecarja-heq-15-kg-ne-3-muaj-foto/60%Daily2018-09-27 19:30
https://kosova-info.com/mbi-380-mije-te-vdekur-ne-luften-civile-te-sudanit-jugor/60%Daily2018-09-27 06:05
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-seldi-lajmerohet-mimoza-shkodra/60%Daily2018-09-26 21:42
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-seldi-lajmerohet-mimoza-shkodra-2/60%Daily2018-09-26 21:42
https://kosova-info.com/i-akuzuari-pranon-fajin-dhe-pendohet/60%Daily2018-09-27 06:06
https://kosova-info.com/berisha-fatos-klosi-ka-organizuar-vrasjen-e-ahmet-krasniqit/60%Daily2018-09-27 06:06
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-voten-per-interpol-nga-kryeministri-i-andorras/60%Daily2018-09-27 06:06
https://kosova-info.com/mot-me-diell-por-i-ftohte/60%Daily2018-09-27 01:05
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-aksin-pogradec-korce-nderron-jete-25-vjecari/60%Daily2018-09-27 01:06
https://kosova-info.com/aktakuza-i-pandehuri-e-kanosi-gjyqtarin-nga-burgu/60%Daily2018-09-27 01:06
https://kosova-info.com/hoti-hoxhajt-po-e-demtoni-besimin-ne-mes-pozites-dhe-opozites/60%Daily2018-09-27 01:07
https://kosova-info.com/komuna-e-rahovecit-miraton-buxhetin-ndahen-1-milion-euro-per-bujqesi/60%Daily2018-09-26 20:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-chelsea-starton-shaqiri/60%Daily2018-09-26 19:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-brentford/60%Daily2018-09-26 19:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-frosinone/60%Daily2018-09-26 19:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-bologna-2/60%Daily2018-09-26 19:44
https://kosova-info.com/coutinho-shenon-golin-e-javes/60%Daily2018-09-26 19:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sevilla-real-madrid-2/60%Daily2018-09-26 19:44
https://kosova-info.com/leganes-permbyse-barcelonen-per-dy-minuta/60%Daily2018-09-26 19:44
https://kosova-info.com/roma-zhbllokon-ndeshjen-me-nje-gol-spektakolar/60%Daily2018-09-26 19:44
https://kosova-info.com/juventusi-shenon-dy-gola-te-shpejte-ndaj-bolognas/60%Daily2018-09-26 19:43
https://kosova-info.com/hoxhaj-opozita-me-qellime-joserioze-nuk-i-ka-votat-per-mocion/60%Daily2018-09-26 20:04
https://kosova-info.com/ligji-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-i-gatshem-ne-fund-te-vitit/60%Daily2018-09-26 20:04
https://kosova-info.com/deda-kosova-ka-pesuar-nga-thaci-dhe-deklaratat-e-tij/60%Daily2018-09-26 20:04
https://kosova-info.com/adoleshenti-mbijeton-49-dite-ne-det/60%Daily2018-09-26 20:04
https://kosova-info.com/forma-e-organit-gjenital-ndikon-ne-shendetin-e-meshkujve-ja-kush-rrezikon-te-preket-nga-kanceri/60%Daily2018-09-27 19:30
https://kosova-info.com/mustafa-takohet-me-dy-ambasadore/60%Daily2018-09-26 20:04
https://kosova-info.com/ingrit-gjoni-lanson-kengen-e-re-flake/60%Daily2018-09-26 18:36
https://kosova-info.com/thaci-dekoroi-familjen-bush-me-medaljen-jubilare-te-dhjetevjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-09-26 20:04
https://kosova-info.com/stoltenberg-nato-do-te-ofroj-perkrahje-per-kosoven-edhe-ne-te-ardhmen/60%Daily2018-09-26 20:04
https://kosova-info.com/me-imazh-nga-dasma-gjiko-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-09-26 18:19
https://kosova-info.com/thaci-trump-e-ndjen-dhe-e-njeh-problematiken-e-kosoves/60%Daily2018-09-26 20:05
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-leucemise-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2018-09-27 19:30
https://kosova-info.com/6-kuriozitete-qe-nuk-i-dini-per-organin-gjenital-te-mashkullit/60%Daily2018-09-27 19:30
https://kosova-info.com/studimi-a-jemi-vertet-ne-prag-te-sherimit-te-alzheimerit/60%Daily2018-09-27 14:29
https://kosova-info.com/diabeti-e-rrite-rrezikun-e-kancerit-ne-pankreas/60%Daily2018-09-27 14:29
https://kosova-info.com/sa-rrezikoheni-nga-kanceri-bazuar-te-floket-qe-keni/60%Daily2018-09-27 14:29
https://kosova-info.com/trajtime-natyrale-per-aknet/60%Daily2018-09-27 14:29
https://kosova-info.com/ky-veprim-cmend-meshkujt-dhe-i-con-femrat-ne-orgazem/60%Daily2018-09-27 09:29
https://kosova-info.com/dieta-mesdhetare-qe-mund-te-ndihmoje-ne-parandalimin-e-depresionit/60%Daily2018-09-26 18:29
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-bashkerendojne-politikat-per-reforma-ne-shendetesi/60%Daily2018-09-26 15:03
https://kosova-info.com/zidane-ne-qytetin-e-njohur-evropian-a-do-te-jete-ky-ekipi-i-ri/60%Daily2018-09-26 14:45
https://kosova-info.com/erdogan-mbron-ozilin-ne-prag-te-udhetimit-ne-gjermani/60%Daily2018-09-26 14:44
https://kosova-info.com/abramovich-i-lidhur-me-krimin-ja-cfare-i-ndodhi-ne-zvicer/60%Daily2018-09-26 14:44
https://kosova-info.com/mendes-dhe-raiola-ja-sa-fitojne-boset-e-menaxhimit-te-futbollisteve/60%Daily2018-09-26 14:44
https://kosova-info.com/problem-i-ri-ne-milan-ja-cfare-ka-ndodhur-me-higuain/60%Daily2018-09-26 14:44
https://kosova-info.com/challandes-vazhdon-ta-mbaje-amanetin-e-vokrrit/60%Daily2018-09-26 14:44
https://kosova-info.com/domatet-e-helmuara-greqia-kap-prodhimet-nga-shqiperia-nivel-i-larte-pesticidesh/60%Daily2018-09-26 15:04
https://kosova-info.com/agim-ademi-dhe-eroll-salihu-udhetuan-ne-cyrih-per-takim-me-infantinon/60%Daily2018-09-26 14:43
https://kosova-info.com/skandal-tjeter-goditje-per-boterorin-e-katarit/60%Daily2018-09-26 14:43
https://kosova-info.com/e-cuditshme-sergio-ramos-eshte-tifoz-i-nje-klubi-tjeter-te-madh-ne-la-liga/60%Daily2018-09-26 14:43
https://kosova-info.com/keshilltarja-e-haradinajt-shtrohet-ne-spital/60%Daily2018-09-26 15:04
https://kosova-info.com/lakrat-nga-eleminimi-i-qelizave-kancerogjene-deri-te-depresioni/60%Daily2018-09-26 18:29
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-kufirit-ide-qe-mbetet-pezull/60%Daily2018-09-26 15:04
https://kosova-info.com/ministri-yagcilar-ne-vjene-e-ardhmja-e-sherbimeve-publike-eshte-digjitalizimi/60%Daily2018-09-26 15:05
https://kosova-info.com/domatet-e-helmuara-greqia-kap-prodhimet-shqiptare-nivel-i-larte-pesticidesh/60%Daily2018-09-26 15:05
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-kufirit-a-e-humbi-vuciq-betejen-me-thacin-duke-u-zmbrapsur/60%Daily2018-09-26 15:05
https://kosova-info.com/hoti-te-gatshem-per-konsensus-per-dialogun-nese-votohet-rezoluta/60%Daily2018-09-26 15:06
https://kosova-info.com/delawie-lamtumire-e-ardhmja-eshte-ne-duart-tuaja/60%Daily2018-09-26 15:06
https://kosova-info.com/gold-ag-nis-xhirimet-per-klipin-e-ri/60%Daily2018-09-26 13:36
https://kosova-info.com/behuni-te-forte-para-se-ta-shikoni-videon-e-fundit-te-ences/60%Daily2018-09-26 13:05
https://kosova-info.com/5-menyrat-per-te-parandaluar-renien-e-gjoksit/60%Daily2018-09-26 13:28
https://kosova-info.com/7-ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-humbni-peshe-pa-aktivitet-fizik/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/oconnell-kosovaret-trima-ne-lufte-tash-trimerin-duhet-ta-gjejne-prokuroret-dhe-gjyqtaret/60%Daily2018-09-26 10:03
https://kosova-info.com/meshkujt-po-behen-steril-per-shkak-te-nje-ilaci-te-perdorur-gjeresisht/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/flet-avokati-i-milaim-zekes-thote-se-prokuroria-u-ngut-me-veprimet-e-saja/60%Daily2018-09-26 10:03
https://kosova-info.com/barcelona-me-nje-ndryshim-ne-sulm-ndaj-leganes/60%Daily2018-09-26 09:44
https://kosova-info.com/man-utd-cakton-cmimin-per-shitjen-e-pogbas-2/60%Daily2018-09-26 09:44
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-vazhdon-dueli-ne-distance-ne-la-lige/60%Daily2018-09-26 09:43
https://kosova-info.com/ndikimi-i-kampionatit-boteror-ne-futboll-te-shtetet-nikoqire/60%Daily2018-09-26 09:43
https://kosova-info.com/bye-bye-chelsea-cahill-shokon-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-09-26 09:43
https://kosova-info.com/guardiola-shet-8-futbolliste-nga-man-city-ne-janar/60%Daily2018-09-26 09:43
https://kosova-info.com/abramovich-cakton-cmimin-per-shitjen-e-chelseat/60%Daily2018-09-26 09:43
https://kosova-info.com/shembulli-i-tabarezit-refuzon-statujen-nga-uruguaji/60%Daily2018-09-26 09:43
https://kosova-info.com/pogba-mourinho-nje-mision-i-pamundur-ne-man-utd/60%Daily2018-09-26 09:43
https://kosova-info.com/ahmeti-nga-shkupi-me-30-shtator-vendoset-per-te-ardhmen-evropiane-te-vendit/60%Daily2018-09-26 10:04
https://kosova-info.com/raporti-i-ecfr-ndryshimi-i-kufirit-stimulon-dhune/60%Daily2018-09-26 10:04
https://kosova-info.com/gjermania-ndihmon-fsk-ne-me-44-automjete-dhe-pajisje-tjera/60%Daily2018-09-26 10:04
https://kosova-info.com/prokuroria-tregon-arsyet-e-arrestimit-te-milaim-zekes/60%Daily2018-09-26 10:04
https://kosova-info.com/rama-kunder-rames-basha-publikon-videomontazhin/60%Daily2018-09-26 10:04
https://kosova-info.com/nderohen-me-urdhrin-hero-i-kosoves-tre-vellezerit-bytyqi-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-26 10:04
https://kosova-info.com/arrestohet-milaim-zeka/60%Daily2018-09-26 10:04
https://kosova-info.com/studimi-biondet-per-seks-dhe-brunet-per-te-lidhur-jeten/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/pse-femijet-duhet-te-flene-heret/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-qe-nora-e-ka-pranuar-se-fundmi-nga-roberti/60%Daily2018-09-26 08:04
https://kosova-info.com/7-gjera-qe-mashkulli-nuk-ka-kurajo-ti-kerkoje-partneres-se-tij/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/keto-ushqime-dhe-keshilla-praktike-rrisin-pjellorine-si-me-magji/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/tumori-i-prostates-7-sinjale-qe-duhet-tiu-alarmojne/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/keto-jane-tre-gjerat-qe-meshkujt-kerkojne-pas-marredhenies/60%Daily2018-09-26 13:29
https://kosova-info.com/fiorentina-barazon-ndaj-interit/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/bayerni-leshon-piket-e-para-kete-sezon/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/derby-county-befason-unitedin-me-gol-spektakolar/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/city-mposht-lehte-oxfordin/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/interi-rikthen-epersine-ndaj-fiorentines-me-golin-e-dambrosios/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/interi-merr-nje-trepikesh-shume-te-rendesishem-ndaj-fiorentines/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-derby-county-eliminon-unitedin-nga-kupa-ne-old-trafford/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/driton-kuka-zbulon-se-cka-fitoi-kosova-me-pjesemarrjen-ne-boterorin-e-bakus/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/futbollisti-i-atleticos-shenon-golin-e-karrieres/60%Daily2018-09-26 04:43
https://kosova-info.com/instagram-largohen-dy-bashkethemeluesit-eksplorojme-mundesi-te-reja/60%Daily2018-09-27 14:23
https://kosova-info.com/udhetonte-per-here-te-pare-me-aeroplan-ngaterroi-deren-per-emergjenca-me-ate-te-tualetit-foto/60%Daily2018-09-27 14:23
https://kosova-info.com/apple-blen-shazam-in-aplikacioni-do-te-jete-pa-reklama/60%Daily2018-09-27 19:23
https://kosova-info.com/bmw-m140i-per-1-850-euro-behet-m3-foto/60%Daily2018-09-27 19:23
https://kosova-info.com/majk-ndez-publikun-shqiptar-kenga-sjena-mo-ende-ne-trend/60%Daily2018-09-25 21:59
https://kosova-info.com/majk-ndez-publikun-shqiptar-kenga-sjena-mo-ende-ne-trend-2/60%Daily2018-09-25 21:59
https://kosova-info.com/edhe-neser-si-sot-diell-por-ftohet/60%Daily2018-09-26 05:03
https://kosova-info.com/azilkerkuesi-kosovar-qe-u-shnderrua-ne-hero-ne-france/60%Daily2018-09-26 05:04
https://kosova-info.com/masat-kunder-ndotjes-nga-veturat-merkel-paralajmeron-be-ne/60%Daily2018-09-26 05:04
https://kosova-info.com/momenti-kur-trump-shkakton-te-qeshura-me-fjalimin-e-tij-ne-okb-video/60%Daily2018-09-26 05:04
https://kosova-info.com/amerika-do-ti-shtoje-spiunet-neper-bote/60%Daily2018-09-26 05:04
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-studentit-te-mjekesise-senati-ka-nje-kerkese-per-profesoret/60%Daily2018-09-26 05:05
https://kosova-info.com/zonja-e-pare-e-kosoves-neser-merr-pjese-ne-pritjen-e-zonjes-melania-trump/60%Daily2018-09-26 05:05
https://kosova-info.com/tipat-e-meshkujve-me-te-cilet-nuk-duhet-te-dilni-kurre/60%Daily2018-09-26 08:28
https://kosova-info.com/pergjigja-e-presidentit-rugova-per-ndarjen-e-kosoves-para-nje-cerek-shekulli/60%Daily2018-09-26 05:06
https://kosova-info.com/ju-mpihen-gishtat-naten-shkoni-sa-me-pare-te-mjeku/60%Daily2018-09-26 08:28
https://kosova-info.com/kurti-thaci-i-perket-regjistrit-te-semundjeve-kronike/60%Daily2018-09-26 05:06
https://kosova-info.com/obeziteti-me-kanceroz-se-duhani/60%Daily2018-09-26 08:28
https://kosova-info.com/metodat-natyrale-per-uljen-e-temperatures/60%Daily2018-09-26 08:29
https://kosova-info.com/tekanjozet-ne-ushqim-mund-te-kene-intolerance-ndaj-ushqimeve-te-caktuara/60%Daily2018-09-26 08:29
https://kosova-info.com/birre-gjate-nje-diete-dobesimi/60%Daily2018-09-26 03:28
https://kosova-info.com/ankthet-me-te-zakonshme-dhe-cfare-domethenie-kane/60%Daily2018-09-26 03:28
https://kosova-info.com/federata-evropiane-zotohet-se-do-ta-ndihmoje-federaten-universitare/60%Daily2018-09-25 18:45
https://kosova-info.com/befason-perez-ja-cfare-do-ti-thosha-ronaldos-po-ta-takoja-mbreme/60%Daily2018-09-25 18:44
https://kosova-info.com/mbahet-turneu-nderkombetar-fadil-vokrri/60%Daily2018-09-25 18:44
https://kosova-info.com/perkeqesohen-raportet-mourinho-ia-merr-shiritin-e-kapitenit-pogbas/60%Daily2018-09-25 18:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-augsburg/60%Daily2018-09-25 18:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-oxford-united-man-city-debuton-kosovari-muriqi/60%Daily2018-09-25 18:43
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-fiorentina/60%Daily2018-09-25 18:43
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-derby-county-2/60%Daily2018-09-25 18:43
https://kosova-info.com/de-jong-mes-real-madridit-dhe-barcelones/60%Daily2018-09-25 18:43
https://kosova-info.com/radiografia-eshte-shokuese-por-pacienti-eshte-gjalle-foto/60%Daily2018-09-26 03:28
https://kosova-info.com/shba-mundeson-votimin-ne-zgjedhje-edhe-permes-snapchat/60%Daily2018-09-26 18:23
https://kosova-info.com/makina-e-re-elektrike-e-vw-do-te-kushtoje-25000-euro/60%Daily2018-09-27 09:23
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ironizon-me-operacionet-plastike-te-kolegeve-te-saj/60%Daily2018-09-25 17:20
https://kosova-info.com/cokollata-e-zeze-lufton-depresionin/60%Daily2018-09-26 03:28
https://kosova-info.com/perfitimet-e-jashtezakonshme-te-arrave/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/kurti-e-mustafa-te-njejte-edhe-me-postimet-pas-takimit-megjithate-ldk-nuk-shkon-ne-proteste/60%Daily2018-09-25 14:03
https://kosova-info.com/trajkoviq-godet-ashper-vuciqin-politika-e-tij-eshte-vazhdimesi-e-asaj-te-millosheviqit/60%Daily2018-09-25 14:03
https://kosova-info.com/evropianet-vijne-edhe-nje-here-ne-kosove-per-ta-incizuar-gjendjen/60%Daily2018-09-25 14:04
https://kosova-info.com/mbyllja-e-shkolles-ne-menge-banoret-bllokojne-aksin-librazhd-elbasan/60%Daily2018-09-25 14:04
https://kosova-info.com/kultivuesit-e-molles-do-te-vazhdojne-te-perkrahen-permes-subvencioneve/60%Daily2018-09-25 13:54
https://kosova-info.com/sanchez-man-utd-problem-serioz/60%Daily2018-09-25 13:44
https://kosova-info.com/ligat-ne-mesjave-super-ndeshje-ne-serie-a/60%Daily2018-09-25 13:44
https://kosova-info.com/marotta-zbulon-objektivin-kryesor-te-sezonit-nga-juventus/60%Daily2018-09-25 13:43
https://kosova-info.com/paris-saint-germain-vendos-per-rabiot/60%Daily2018-09-25 13:43
https://kosova-info.com/barcelona-u-ankua-per-var-ja-cfare-thote-lopetegui/60%Daily2018-09-25 13:43
https://kosova-info.com/lopetegui-konfirmon-lajmin-e-keq-ylli-i-real-madridit-hyn-ne-operacion/60%Daily2018-09-25 13:43
https://kosova-info.com/rossi-pozitiv-ne-doping-ja-sa-mund-te-denohet/60%Daily2018-09-25 13:43
https://kosova-info.com/spalletti-fiton-apelin-kthehet-sonte-kunder-fiorentines/60%Daily2018-09-25 13:43
https://kosova-info.com/uefa-fillon-hetime-te-reja-ndaj-paris-saint-germain/60%Daily2018-09-25 13:43
https://kosova-info.com/burgu-i-idrizoves-u-perfshi-ne-flake-grupi-i-kumanoves-ndodhet-aty/60%Daily2018-09-25 14:05
https://kosova-info.com/tirane-zbulohen-ambiente-masazhi-qe-shfrytezoheshin-per-prostitucion-arrestohen-3-persona/60%Daily2018-09-25 14:05
https://kosova-info.com/kurti-pas-takimit-me-mustafen-nevoje-urgjente-per-qeverisje-te-re-dhe-cilesore/60%Daily2018-09-25 14:05
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-tregon-se-cka-u-bisedua-ne-takimin-mustafa-kurti/60%Daily2018-09-25 14:05
https://kosova-info.com/tuna-dridh-palestren-publikon-videon-duke-tundur-te-pasmet/60%Daily2018-09-25 12:35
https://kosova-info.com/vig-poppa-ndan-me-fansat-lajmin-e-gezueshem/60%Daily2018-09-25 12:35
https://kosova-info.com/artistet-shqiptare-qe-nder-vite-kane-ndryshuar-drastikisht-pamjen/60%Daily2018-09-25 12:37
https://kosova-info.com/cardi-b-sqaron-thashethemet-ne-lidhje-me-rihannen/60%Daily2018-09-25 12:37
https://kosova-info.com/shokon-robert-berisha-gati-tregon-organin-gjenital-ne-videon-nga-banjo/60%Daily2018-09-25 12:37
https://kosova-info.com/kaq-bukur-kendon-dafina-zeqiri-ne-gjuhen-turke/60%Daily2018-09-25 12:37
https://kosova-info.com/nje-serial-i-jashtezakonshem-mbi-uck-ne-se-shpejti-ne-ekranet-televizive-video/60%Daily2018-09-25 12:37
https://kosova-info.com/sot-5-vjet-nisi-dashuria-e-aferdites-me-jakub-ky-eshte-dedikimi-i-vecante-i-saj/60%Daily2018-09-25 10:54
https://kosova-info.com/shtate-sekretet-e-femrave-me-te-bukura-te-planetit-nga-vaji-i-ullirit-deri-tek-maskat-me-mjalte/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/nisma-i-pergjigjet-ldk-se-qeveria-nuk-po-funksionon-si-duhet-por-ende-ska-ardhe-koha-ta-rrezojme/60%Daily2018-09-25 09:03
https://kosova-info.com/ismaili-projektligji-parasheh-rritje-te-pagave-per-mjeket-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-09-25 09:03
https://kosova-info.com/pacolli-takon-ministrat-e-jashtem-te-vendeve-jo-njohese-kerkon-rishqyrtimin-e-njohjes/60%Daily2018-09-25 09:03
https://kosova-info.com/lopetegui-shkaterron-planin-e-madh-te-barcelones/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/de-biasi-vazhdon-bisedimet-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/zbulohen-votat-e-ronaldos-dhe-messit-per-the-best-nga-fifa/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/barcelona-apo-juventus-pogba-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/roma-ne-krize-dzeko-ne-diskoteke/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/the-best-ja-votat-nga-panucci-dhe-berisha/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/cfare-ka-ndodhur-ne-juventus-ja-votat-e-chiellinit-per-trajnerin-e-vitit-nga-fifa/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/kosova-mbetet-pa-medalje-ne-boterorin-e-xhudos-ne-baku/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/modric-ia-mbyll-dyert-interit-dua-te-pensionohem-ne-real-madrid/60%Daily2018-09-25 08:43
https://kosova-info.com/kmdlnj-ja-perkrah-vendimin-e-gjykates-se-apelit-per-hetuesit-e-ipk-se/60%Daily2018-09-25 09:03
https://kosova-info.com/ldk-nuk-e-perkrah-protesten-e-vetevendosjes/60%Daily2018-09-25 09:03
https://kosova-info.com/kitaroviq-principet-e-komisionit-te-badinterit-per-kufijte-duhet-mbetur-te-gdhendur-ne-gure/60%Daily2018-09-25 09:03
https://kosova-info.com/digjet-nje-lokal-ne-qender-te-prishtines-policia-jep-detaje/60%Daily2018-09-25 09:03
https://kosova-info.com/izraeli-paralajmeron-rusine-per-rreziqet-e-shitjes-se-armeve-ne-siri/60%Daily2018-09-25 09:04
https://kosova-info.com/rrefimi-i-regjisores-kosovare-qe-mposhti-leukemine/60%Daily2018-09-25 09:04
https://kosova-info.com/pese-shenjat-qe-ju-dergon-trupi-kur-ka-nevoje-urgjente-per-ndihme/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/porsche-nuk-do-te-prodhoje-me-makina-me-nafte/60%Daily2018-09-26 18:23
https://kosova-info.com/tuna-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-keshtu-duket/60%Daily2018-09-25 07:35
https://kosova-info.com/eni-koci-dhe-genc-prelvukaj-japin-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-09-25 07:35
https://kosova-info.com/marina-dhe-geti-ne-nje-moment-romantik-ne-miami/60%Daily2018-09-25 06:41
https://kosova-info.com/volvo-heq-dore-nga-prodhimi-i-kamioneve-ne-iran/60%Daily2018-09-25 17:23
https://kosova-info.com/audi-pergatit-rivalin-e-mercedes-maybach/60%Daily2018-09-26 18:23
https://kosova-info.com/audi-pergatit-rivalin-e-tesles/60%Daily2018-09-26 18:23
https://kosova-info.com/lirim-kastrati-dua-te-perfaqesoj-shtetin-tim-e-kam-zgjedhur-me-zemer-kosoven/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-messi-ne-formacionin-e-vitit-te-fifa-s/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/luka-modric-e-rrezon-nga-froni-ronaldon-fiton-cmimin-e-fifa-s-per-lojtarin-e-vitit/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-modric-pas-shpalljes-lojtari-i-vitit/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/zvonimir-boban-perlotet-derisa-degjonte-fjalimin-emocionues-te-luka-modric/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/publikohet-renditja-perfundimtare-ja-sa-bindshem-modric-e-mposhti-ronaldon/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/cmimi-the-best-keto-jane-votat-e-trajnerit-dhe-kapitenit-te-kosoves/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/a-e-votuan-messi-dhe-ronaldo-njeri-tjetrin/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/historia-rreqethese-e-lennart-thy-sulmuesit-qe-fitoi-cmimin-fair-play-te-fifa-s/60%Daily2018-09-25 03:43
https://kosova-info.com/200-mije-euro-per-nje-duet-me-bleron/60%Daily2018-09-25 02:35
https://kosova-info.com/basha-rama-e-vucic-sponsore-te-planit-te-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-09-25 04:03
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-vrasjen-e-gjilanasit-me-lironi-jam-i-pafajshem/60%Daily2018-09-25 04:03
https://kosova-info.com/zv-ministri-shqiptar-kosovaret-e-dominojne-turizmin-ne-shqiperi-mbi-15-milione-hyrje-deri-ne-gusht/60%Daily2018-09-25 04:03
https://kosova-info.com/asambleja-e-pergjithshme-e-okb-se-ne-nju-jork-kosova-synon-afirmimin-e-shtetesise-se-saj/60%Daily2018-09-25 04:03
https://kosova-info.com/kejvina-kthella-aksidentohet-me-range-rover-kjo-eshte-gjendja-e-saj/60%Daily2018-09-25 02:35
https://kosova-info.com/mercedesi-i-ri-klasa-b-debuton-ne-sallonin-ne-paris/60%Daily2018-09-25 17:23
https://kosova-info.com/lumi-b-dhe-gruaja-e-tij-pranuan-sot-nje-dhurate-te-vecante/60%Daily2018-09-25 02:35
https://kosova-info.com/jahjaga-me-agjende-te-veten-ne-new-york-takon-ish-bashkepunetorin-kryesor-te-merkel/60%Daily2018-09-25 04:04
https://kosova-info.com/limaj-thaci-se-pati-te-lehte-hyrjen-ne-dialog-opozita-po-do-te-perfitoje-nga-marreveshja/60%Daily2018-09-25 04:04
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dini-per-aknet-ne-zonen-intime/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/dokumentar-per-jeten-e-jane-fondas/60%Daily2018-09-25 02:35
https://kosova-info.com/thaci-ne-takim-me-presidentin-e-kiribatit-kerkon-vendosjen-e-marredhenieve-diplomatike/60%Daily2018-09-25 04:04
https://kosova-info.com/lendohet-derisa-behej-synet-demshperblehet-me-30-milione-euro-ky-eshte-vetem-fillimi-foto/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/policia-nuk-kemi-pranuar-kerkese-per-mbrojtje-nga-familja-geci/60%Daily2018-09-25 04:04
https://kosova-info.com/shkencetaret-optimist-per-trajtimin-e-hiv/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/shperthen-adriana-matoshi-per-nji-za-per-nji-kumbane-per-nji-cirrje/60%Daily2018-09-25 02:35
https://kosova-info.com/enca-dhe-donphenom-te-vecante-ne-klipin-e-ri-kengetarja-ndryshon-komplet-pamjen/60%Daily2018-09-25 02:35
https://kosova-info.com/serbia-ankohet-ne-nju-jork-se-kosova-po-e-ben-me-te-veshtire-procesin-e-dialogut/60%Daily2018-09-25 04:05
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-foton-provokative-eshte-ky-detaj-qe-u-ra-ne-sy-te-gjitheve/60%Daily2018-09-24 19:37
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-foton-provokative-eshte-ky-detaj-qe-u-ra-ne-sy-te-gjitheve-2/60%Daily2018-09-24 19:37
https://kosova-info.com/shkencetaret-zhvillojne-testin-qe-tregon-a-keni-fjetur-mjaftueshem/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/shtate-arsyet-pse-ndiheni-te-lodhur/60%Daily2018-09-25 17:29
https://kosova-info.com/up-sqarohet-per-rastet-e-dyshimta-te-plagjiatures/60%Daily2018-09-24 18:03
https://kosova-info.com/e-thote-vuciq-politika-per-rikthimin-e-kosoves-ne-tavolinen-e-bisedimeve-ka-deshtuar/60%Daily2018-09-24 18:03
https://kosova-info.com/povetkin-publikon-nje-fotografi-shikoni-cfare-i-ka-bere-joshua-fytyres-se-tij/60%Daily2018-09-24 17:43
https://kosova-info.com/kololli-vazhdon-te-shkelqej-te-zurich-ze-vend-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/60%Daily2018-09-24 17:43
https://kosova-info.com/navas-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-09-24 17:43
https://kosova-info.com/barcelona-vjen-me-reagim-zyrtar-per-kartonin-e-kuq-ne-ndeshjen-kunder-girona/60%Daily2018-09-24 17:43
https://kosova-info.com/nga-ronaldo-te-messi-keta-jane-10-golat-me-te-bukur-te-vitit-sipas-fifa-s/60%Daily2018-09-24 17:43
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-ceremonine-e-fifa-s-per-lojtarin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-09-24 17:42
https://kosova-info.com/komandanti-ne-listen-e-mashtruesve-kadriaj-per-ushtaret-ne-komanden-time-i-kam-gjitha-te-dhenat/60%Daily2018-09-24 18:03
https://kosova-info.com/shba-perkrahe-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizatat-nderkombetare/60%Daily2018-09-24 18:03
https://kosova-info.com/murati-shqiptaret-e-lugines-jane-pro-bashkimit-me-kosoven-do-ta-deshmonin-edhe-ne-referendum/60%Daily2018-09-24 18:03
https://kosova-info.com/thaci-kosova-e-ka-mbeshtetjen-e-shba-ve-per-marreveshjen-perfundimtare-me-serbine/60%Daily2018-09-24 18:04
https://kosova-info.com/bie-nga-ndertesa-ne-prishtine-vdes-53-vjecari/60%Daily2018-09-24 18:04
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-haradinajt-thote-se-edhe-ashkalinjet-ishin-pjese-e-uck-se/60%Daily2018-09-24 18:04
https://kosova-info.com/jevtiq-i-ankohet-delawies-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2018-09-24 18:04
https://kosova-info.com/yll-limani-me-kenge-ne-gjuhen-angleze-e-publikoi-sot-per-ditelindje/60%Daily2018-09-24 16:35
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-qe-i-sjell-dieta-ketogjenike/60%Daily2018-09-25 12:28
https://kosova-info.com/kida-ne-zi-humbet-njeriun-e-rendesishem/60%Daily2018-09-24 16:35
https://kosova-info.com/arta-bajrami-mund-te-denohet-nga-policia-per-veprimin-qe-ka-bere/60%Daily2018-09-24 16:35
https://kosova-info.com/tani-mund-te-dobesoheni-menjehere-ja-dritherat-qe-duhet-dhe-sduhet-te-hani/60%Daily2018-09-25 12:28
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-shkon-ne-palester-me-vajzen-e-saj-ushtron-me-te-ne-preher/60%Daily2018-09-24 16:36
https://kosova-info.com/reagimet-e-trupit-qe-ne-mund-ti-kontrollojme/60%Daily2018-09-25 07:28
https://kosova-info.com/adrola-dushi-zgjedh-mes-mc-kreshes-dhe-lyricalson/60%Daily2018-09-24 16:36
https://kosova-info.com/ekspertet-paralajmerojne-ne-te-ardhmen-kanceri-prej-obezitetit-do-te-vrase-me-shume-njerez-se-duhani/60%Daily2018-09-25 07:28
https://kosova-info.com/10-muaj-pa-makijazh-vesa-luma-tregon-per-rezultatin-pozitiv-ne-fytyre/60%Daily2018-09-24 16:36
https://kosova-info.com/pinc-william-flet-per-shendetin-e-tij-mendor/60%Daily2018-09-24 16:37
https://kosova-info.com/dhurata-konfirmon-projektin-e-ri-bashkepunon-me-kengetarin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2018-09-24 16:37
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-ngjyra-e-gjelber-perdoret-neper-spitale/60%Daily2018-09-24 16:28
https://kosova-info.com/era-nis-pushimet-sjell-pamje-nga-plazhi/60%Daily2018-09-24 16:37
https://kosova-info.com/3-here-baba-brenda-2-muajsh-ja-historia-e-sulmuesit-per-rekord-guinness/60%Daily2018-09-24 12:44
https://kosova-info.com/akuza-e-barcelones-a-po-perdohet-var-i-si-duhet/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/zbulohen-dy-nenkryetaret-e-rinj-te-ffk-se/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/nora-gjakova-ne-mesin-e-tete-me-te-mirave-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/klopp-nuk-jam-gjeni-por/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/cmenden-serbet-mafia-shqiptare-kishte-vene-bast-per-te-kuqin-e-ronaldos/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/perez-kujton-cmendurine-e-zidane/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/gotze-shko-te-liverpooli/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/kupchan-pengesa-per-ndryshim-te-kufirit-nuk-eshte-ne-berlin-por-ne-prishtine/60%Daily2018-09-24 13:03
https://kosova-info.com/a-do-te-kthehet-te-reali-befason-kovacic/60%Daily2018-09-24 12:43
https://kosova-info.com/telat-e-rrymes-marrin-flake-ne-peje-nga-era-e-forte/60%Daily2018-09-24 13:03
https://kosova-info.com/hoti-nese-rruga-eshte-zgjidhje-atehere-vete-do-ta-udheheqim-protesten/60%Daily2018-09-24 13:04
https://kosova-info.com/erera-te-forta-ahmeti-iu-ben-thirrje-qytetareve-te-qendrojne-ne-hapesira-te-mbyllura/60%Daily2018-09-24 13:04
https://kosova-info.com/ererat-e-fuqishme-shkaktojne-deme-materiale-ne-prishtine/60%Daily2018-09-24 13:05
https://kosova-info.com/ldk-do-te-pergatis-mocion-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/60%Daily2018-09-24 13:05
https://kosova-info.com/pd-shpalos-skemen-si-do-te-goditet-korrupsioni-ekonomik/60%Daily2018-09-24 13:05
https://kosova-info.com/sekretari-i-presidentit-serb-bisedimet-nuk-do-sjellin-asgje-te-re/60%Daily2018-09-24 13:06
https://kosova-info.com/krimba-brenda-produkteve-ushqimore-nga-serbia-video/60%Daily2018-09-24 13:06
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-olta-gixharit-veshtire-te-njihet/60%Daily2018-09-24 11:35
https://kosova-info.com/adrola-dushi-zgjedh-mes-motrave-vjollca-ka-disa-fjale-per-to/60%Daily2018-09-24 11:35
https://kosova-info.com/habit-kengetarja-shqiptare-10-muaj-pa-grim-fytyra-ime-eshte-serish-e-fresket/60%Daily2018-09-24 11:35
https://kosova-info.com/tuna-dhe-seven-saraqi-zbulojne-kete-detaj-nga-kenga-e-re/60%Daily2018-09-24 11:35
https://kosova-info.com/kim-kthehet-pas-ne-kohe-sjell-imazhin-e-realizuar-njembedhjete-vite-me-pare/60%Daily2018-09-24 09:42
https://kosova-info.com/shba-i-kerkon-iranit-te-shikoje-veten-ne-pasqyre/60%Daily2018-09-24 08:03
https://kosova-info.com/perpjekje-per-hapjen-e-ballkanistikes/60%Daily2018-09-24 08:03
https://kosova-info.com/zonja-e-pare-e-kosoves-merr-pjese-ne-pritjen-e-organizuar-nga-melania-trump/60%Daily2018-09-24 08:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-riu-nga-skenderaj-qe-humbi-jeten-ne-aksident-foto/60%Daily2018-09-24 08:04
https://kosova-info.com/shperthen-florentino-perez-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-09-24 07:43
https://kosova-info.com/zyrtare-vjen-vendimi-per-trajnerin-qe-po-zhgenjen-me-rezultate/60%Daily2018-09-24 07:43
https://kosova-info.com/milani-pesoi-gol-ne-fund-shperthen-gattuso/60%Daily2018-09-24 07:43
https://kosova-info.com/zhvishet-gruaja-e-futbollistit-te-argjentines-shikoni-cfare-i-shkruan-ai/60%Daily2018-09-24 07:43
https://kosova-info.com/allegri-kritikon-hapur-bonuccin/60%Daily2018-09-24 07:42
https://kosova-info.com/ndeshje-e-re-rekord-i-ri-per-gjeniun-leo-messi/60%Daily2018-09-24 07:42
https://kosova-info.com/ministri-serb-pa-shba-te-rusine-dhe-kinen-nuk-ka-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2018-09-24 08:04
https://kosova-info.com/mosha-ideale-per-te-mbetur-shtatzene/60%Daily2018-09-24 16:28
https://kosova-info.com/komuna-e-zvecanit-nuk-e-perfill-urdheresen-e-mmph-se-nderton-350-banesa-per-serbet/60%Daily2018-09-24 08:04
https://kosova-info.com/nje-tjeter-grua-akuzon-kavanaugh-per-sjellje-te-keqe-seksuale/60%Daily2018-09-24 08:05
https://kosova-info.com/flini-te-inatosur-mos-e-beni-me/60%Daily2018-09-24 16:28
https://kosova-info.com/mjeket-paralajmerojne-bojkot-nese-nuk-u-rriten-pagat/60%Daily2018-09-24 08:05
https://kosova-info.com/grupi-per-vizat-neser-vjen-ne-kosove/60%Daily2018-09-24 08:05
https://kosova-info.com/dua-lipa-ben-shqiponjen-para-fotografeve-ne-iheartradio/60%Daily2018-09-24 06:20
https://kosova-info.com/ronaldo-vendimtar-edhe-te-juventusi-shenon-ndaj-frosinone-2/60%Daily2018-09-24 02:43
https://kosova-info.com/rezultat-befasues-shenohet-ne-basketbollin-kosovar/60%Daily2018-09-24 07:43
https://kosova-info.com/blero-tregon-si-hyri-dafina-ne-bashkepunim-me-te-ne-la-vida-loca/60%Daily2018-09-24 01:35
https://kosova-info.com/irani-shba-fajtore-per-sulmin-e-se-shtunes/60%Daily2018-09-24 03:02
https://kosova-info.com/ronaldo-vendimtar-edhe-te-juventusi-shenon-ndaj-frosinone/60%Daily2018-09-23 21:42
https://kosova-info.com/juventusi-vazhdon-me-fitore-shenon-prape-ronaldo/60%Daily2018-09-24 02:43
https://kosova-info.com/girona-ben-befasine-e-javes-ndal-barcen-ne-camp-nou/60%Daily2018-09-24 02:43
https://kosova-info.com/frosinone-0-2-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-24 07:43
https://kosova-info.com/barcelona-22-girona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-24 07:43
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-buroje-te-skenderajt/60%Daily2018-09-24 03:03
https://kosova-info.com/detaji-i-njejte-qe-xhensila-dhe-elita-e-kane-perdorur-ne-dasmat-e-tyre/60%Daily2018-09-24 01:35
https://kosova-info.com/dodik-haradinajt-mos-luaj-me-forcen-e-serbeve-ata-nuk-lejojne-tiu-humbet-dinjiteti/60%Daily2018-09-24 03:03
https://kosova-info.com/rita-ora-zyrtarisht-ne-lidhje-me-chris-brown/60%Daily2018-09-24 01:35
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-komunes-se-mitrovices-veriore-10-mije-euro-vetem-per-telefona/60%Daily2018-09-24 03:03
https://kosova-info.com/tre-gjerat-qe-burrat-duan-te-degjojne-cdo-dite-nga-grate/60%Daily2018-09-24 16:28
https://kosova-info.com/berlusconi-do-te-kandidoje-ne-zgjedhjet-evropiane/60%Daily2018-09-24 03:04
https://kosova-info.com/keto-dy-modele-sapo-shkaktuan-termet-ne-instagram/60%Daily2018-09-24 01:36
https://kosova-info.com/aksident-me-pasoje-vdekjen-e-nje-kembesori-ne-shkoder/60%Daily2018-09-24 03:04
https://kosova-info.com/amerika-do-te-dale-fitimtare-ne-luften-tregtare-me-kinen-deklaron-pompeo/60%Daily2018-09-24 03:04
https://kosova-info.com/fraceska-djeg-pa-sytjena-pas-bluzes-se-bardhe-e-te-holle-i-vizatohet-komplet-gjoksi/60%Daily2018-09-24 01:36
https://kosova-info.com/kurti-e-quan-thacin-president-pinokio/60%Daily2018-09-24 03:04
https://kosova-info.com/kantoni-i-zvicres-vendosi-per-ndalimin-e-burkes/60%Daily2018-09-24 03:05
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-ne-duet-me-leonora-jakupin/60%Daily2018-09-24 01:36
https://kosova-info.com/tayna-e-mban-ne-bluze-fotografine-e-nexhmije-pagarushes/60%Daily2018-09-24 01:36
https://kosova-info.com/greta-koci-zbulon-si-e-ftoi-ne-hotel-futbollisti-i-kombetares-shqiptare/60%Daily2018-09-24 01:36
https://kosova-info.com/disa-nga-rastet-kur-anastasia-kvitkos-rrobat-nuk-ia-kane-mbajtur-gjoksin/60%Daily2018-09-24 01:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-takimit-bimbimma-albin-kurti/60%Daily2018-09-23 20:36
https://kosova-info.com/kate-multimilionere-para-sa-te-martohej-me-princin-ja-sa-ishte-pasuria-e-saj/60%Daily2018-09-23 20:37
https://kosova-info.com/seksi-sipas-muajit-qe-ke-lindur/60%Daily2018-09-24 16:28
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-adrola-dushi-per-aferdita-dreshajn/60%Daily2018-09-23 20:37
https://kosova-info.com/solana-mbeshtet-korrigjimin-e-kufijve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-09-23 17:02
https://kosova-info.com/bologna-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-romes/60%Daily2018-09-23 16:44
https://kosova-info.com/west-ham-00-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-23 16:44
https://kosova-info.com/thellohet-kriza-e-romes-mposhtet-nga-bologna/60%Daily2018-09-23 16:43
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-atalanta/60%Daily2018-09-23 16:43
https://kosova-info.com/bologna-20-roma-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-23 16:42
https://kosova-info.com/drita-e-fiton-derbin-ia-shkakton-humbjen-e-pare-prishtines/60%Daily2018-09-23 16:42
https://kosova-info.com/keshtu-duket-renditja-ne-superligen-e-kosoves-pas-xhiros-se-gjashte/60%Daily2018-09-23 16:42
https://kosova-info.com/e-nis-furishem-milani-higuain-i-shenon-atalantes-ne-minuten-e-2/60%Daily2018-09-23 16:42
https://kosova-info.com/arsenal-everton-shenohen-dy-gola-brenda-tre-minutave/60%Daily2018-09-23 16:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-29-vjecari-i-vrare-sot-ne-decan-foto/60%Daily2018-09-23 17:03
https://kosova-info.com/rasti-lagjja-e-trimave-ne-gjykaten-e-apelit-caktohet-edhe-gjykatesja-e-lendes/60%Daily2018-09-23 17:03
https://kosova-info.com/denim-me-varje-per-nente-meshkujt-qe-dhunuan-nje-grua/60%Daily2018-09-23 17:03
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-kerkon-te-gjenden-dhe-denohen-vrasesit-e-ahmet-krasniqit/60%Daily2018-09-23 17:03
https://kosova-info.com/gjate-fundjaves-71-suspendime-te-patent-shoferit/60%Daily2018-09-23 17:03
https://kosova-info.com/mbi-22-miliarde-euro-deme-te-luftes/60%Daily2018-09-23 17:03
https://kosova-info.com/si-rralle-here-blero-kthehet-ne-kohe-tregon-si-u-njoftua-me-memli-krasniqin/60%Daily2018-09-23 15:34
https://kosova-info.com/vetura-godet-per-vdekje-kembesorin-ne-prishtine/60%Daily2018-09-23 17:04
https://kosova-info.com/testi-i-adn-bashkon-vellain-me-motren-pas-30-vitesh/60%Daily2018-09-24 11:28
https://kosova-info.com/thaci-ne-shba-kryeson-delegacionin-shteteror-ne-asamblene-e-okb-se/60%Daily2018-09-23 17:04
https://kosova-info.com/gruaja-e-medes-kritikohet-ashper-per-veshjen-transparente/60%Daily2018-09-23 15:34
https://kosova-info.com/ndahet-cifti-i-famshem-turk/60%Daily2018-09-23 15:34
https://kosova-info.com/te-pershendes-i-dedikohet-profetit-muhamed-sabri-fejzullahu-tregon-te-verteten/60%Daily2018-09-23 15:34
https://kosova-info.com/aventura-e-paharruar-e-dua-lipes-dhe-te-dashurit-te-saj-ne-kete-vend/60%Daily2018-09-23 13:40
https://kosova-info.com/hyrja-ne-nato-do-ti-jape-maqedonise-impuls-te-fuqishem-ekonomik/60%Daily2018-09-23 12:03
https://kosova-info.com/vritet-nje-person-ne-decan/60%Daily2018-09-23 12:03
https://kosova-info.com/xhirim-i-ngadalesuar-nga-goditja-e-furishme-e-joshuas-qe-nokautoi-povetkin/60%Daily2018-09-23 11:42
https://kosova-info.com/probleme-me-guardiolan-sane-transferohet-te-gjiganti-italian/60%Daily2018-09-23 11:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-west-ham-chelsea-3/60%Daily2018-09-23 11:42
https://kosova-info.com/kurti-ekipi-negociator-pasi-te-kerkojme-pergjegjesi-nga-serbia-per-te-zhdukurit-dhunimet-e-plackitjet/60%Daily2018-09-23 12:03
https://kosova-info.com/shba-ja-dhe-okb-ja-denojne-sulmin-ne-iran/60%Daily2018-09-23 12:04
https://kosova-info.com/nena-ne-kerkim-te-drejtesise-per-vajzen-e-vrare/60%Daily2018-09-23 12:04
https://kosova-info.com/edita-tahiri-veriu-dhe-lugina-jane-toka-shqiptare-smund-te-shkembehen/60%Daily2018-09-23 12:04
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-scott-tu-japim-paleve-hapesire-qe-te-arrijne-marreveshje/60%Daily2018-09-23 12:04
https://kosova-info.com/rritet-borxhi-i-ndermarrjeve-ndaj-institucioneve-financiare/60%Daily2018-09-23 12:05
https://kosova-info.com/e-diela-e-fundit-per-plazh-javen-e-ardhshme-nis-renia-e-temperaturave-ne-bregdet/60%Daily2018-09-23 12:05
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-ndikojne-tek-seksi-dhe-efektet-e-tij/60%Daily2018-09-24 11:28
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-granit-xhakes-futbollisti-me-urim-special-per-kete-person/60%Daily2018-09-23 10:21
https://kosova-info.com/ju-kruhet-vazhdimisht-koka-edhe-pse-laheni-cdo-dite-keto-jane-3-trajtimet-qe-duhet-te-provoni/60%Daily2018-09-24 11:28
https://kosova-info.com/mediat-ne-ballkan-sulmet-ndaj-gazetareve-sjellin-klime-kercenimi-e-vetecensure/60%Daily2018-09-23 07:02
https://kosova-info.com/tirane-piloti-kishte-pire-alkool-bllokohet-fluturimi-i-avionit/60%Daily2018-09-23 07:02
https://kosova-info.com/ja-sa-para-ka-fituar-joshua-pas-triumfit-te-mbremshem/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/gattuso-ky-futbollist-i-milanit-eshte-me-i-miri-ne-bote/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/keto-jane-perfitimet-shendetesore-nga-puthjet-dhe-perqafimet-me-partnerin-tuaj/60%Daily2018-09-24 11:28
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-ne-kosove/60%Daily2018-09-23 07:02
https://kosova-info.com/protesta-kunder-rritjes-se-moshes-se-pensionimit/60%Daily2018-09-23 06:31
https://kosova-info.com/lluka-spaguajme-me-rryme-per-veriun-cmimi-i-sakte-per-kosoven-e-re-dihet-pas-4-muajsh/60%Daily2018-09-23 07:02
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove-3/60%Daily2018-09-23 07:03
https://kosova-info.com/inspektorati-i-punes-kthen-ne-pune-mjekun-e-suspenduar-nga-qkuk/60%Daily2018-09-23 07:03
https://kosova-info.com/deklarohet-e-pafajshme-e-akuzuara-per-votim-te-dyfishte/60%Daily2018-09-23 07:04
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-veternik-lendohen-dy-serbe/60%Daily2018-09-23 07:04
https://kosova-info.com/prishtina-ne-disavantazh-perplasen-berisha-e-myles-video-2/60%Daily2018-09-23 01:43
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-shikoni-mecin-joshua-povetkin/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/real-madrid-10-espanyol-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/super-joshua-nokautohet-povetkin/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/ushtria-kineze-kundershton-fuqimisht-sanksionet-e-shba/60%Daily2018-09-25 17:23
https://kosova-info.com/bella-hadid-e-mrekullueshme-ne-fustanin-e-zi-ne-mfw/60%Daily2018-09-23 05:34
https://kosova-info.com/scott-perkrah-perpjekjet-e-vuciqit-rreth-kosoves/60%Daily2018-09-23 02:02
https://kosova-info.com/fansat-te-shqetesuar-per-shendetin-e-justin-bieber-pasi-kjo-video-u-be-virale/60%Daily2018-09-23 05:34
https://kosova-info.com/veshja-e-cuditshme-e-rites-ne-milan-fashion-week/60%Daily2018-09-23 05:34
https://kosova-info.com/dafina-haliti-ka-nevoje-per-ndihmen-tone/60%Daily2018-09-23 02:02
https://kosova-info.com/nga-tetori-shba-te-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-09-23 02:02
https://kosova-info.com/e-dashura-sekrete-shoqeroi-ledrin-ne-dasmen-e-gjikos-dhe-elites/60%Daily2018-09-23 05:35
https://kosova-info.com/ronela-rikthehet-ne-kenga-magjike-pas-5-vitesh/60%Daily2018-09-23 05:35
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-zgjedhin-kengetaret-qe-do-tju-kendojne-ne-dasme/60%Daily2018-09-23 05:35
https://kosova-info.com/ngacmimet-seksuale-ne-pune-historia-e-23-vjecares-nga-berati-qe-nuk-ka-mundur-te-denoncoje/60%Daily2018-09-23 02:02
https://kosova-info.com/prishtina-ne-disavantazh-perplasen-berisha-e-myles-video/60%Daily2018-09-22 20:42
https://kosova-info.com/asensio-shenon-per-avantazhin-e-real-madrid/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/deshperim-i-madh-i-z-mobile-prishtina-pas-avantazhit-20-pike-eleminohet-ne-ndeshjen-e-kthimit/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/inter-triumfon-me-shume-mund-mposhte-sampdorian-ne-rezultatin-e-diktuar-nga-var-i/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/real-madrid-shenon-fitore-minimale-ndaj-espanyol/60%Daily2018-09-23 06:42
https://kosova-info.com/londra-per-brukselin-mos-ngaterroni-miresjelljen-me-dobesine/60%Daily2018-09-23 02:03
https://kosova-info.com/kapiteni-i-dehur-policia-e-rinasit-bllokon-fluturimin/60%Daily2018-09-23 02:03
https://kosova-info.com/cfare-do-te-beje-ne-nje-dhome-me-trump-putin-dhe-kim-jong-un-habit-me-pergjigje-bleona/60%Daily2018-09-23 05:35
https://kosova-info.com/jovanoviq-kosova-nuk-mund-te-humbet-dy-here/60%Daily2018-09-23 02:03
https://kosova-info.com/droga-vjen-edhe-me-poste/60%Daily2018-09-23 02:04
https://kosova-info.com/fundjave-si-kjo-per-kengetaren-shqiptare-pergatit-fli-dhe-shetit-me-vajzen-ne-fshat/60%Daily2018-09-23 05:35
https://kosova-info.com/rita-behet-gati-te-performoje-provokon-ne-recipeta/60%Daily2018-09-23 05:35
https://kosova-info.com/uglanin-vetevendosje-per-boshnjaket-e-sanxhakut/60%Daily2018-09-23 02:04
https://kosova-info.com/aferdita-vishet-me-kostume-tradicionale/60%Daily2018-09-22 19:34
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-shqiponjat-e-sanxhakut-ne-serbi-video/60%Daily2018-09-22 21:04
https://kosova-info.com/facebook-nuk-do-te-ndihmoje-me-fushatat-elektorale/60%Daily2018-09-25 17:23
https://kosova-info.com/qytetaret-zgjedhin-mbretereshen-e-muzikes-shqiptare/60%Daily2018-09-22 19:34
https://kosova-info.com/daci-thote-se-ideja-e-korrigjimit-te-kufirit-dhe-perfshirja-e-lugines-lindi-ne-vilen-e-tij-ne-takimin-me-thacin/60%Daily2018-09-22 21:05
https://kosova-info.com/pasi-beri-publike-te-dashuren-skerdi-i-ben-kete-dedikim/60%Daily2018-09-22 18:41
https://kosova-info.com/klinaku-ceshtja-e-lugines-tash-te-shtrohet-si-duhet/60%Daily2018-09-22 21:05
https://kosova-info.com/ja-sa-njerez-vret-alkooli-ne-vit/60%Daily2018-09-24 11:28
https://kosova-info.com/veseli-per-mediat-gjermane-jo-ndarje-dhe-jo-asociacion-me-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2018-09-22 16:02
https://kosova-info.com/united-ne-epersi-ndaj-wolverhampton/60%Daily2018-09-22 15:45
https://kosova-info.com/liverpool-dyfishon-epersine/60%Daily2018-09-22 16:05
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-nga-man-city-gjunjezohet-cardiff/60%Daily2018-09-22 15:44
https://kosova-info.com/super-gol-nga-gundogan-city-thellon-epersine/60%Daily2018-09-22 16:04
https://kosova-info.com/i-pafat-shaqiri-salah-realizon-golin-e-trete-per-liverpool/60%Daily2018-09-22 15:43
https://kosova-info.com/gervinho-kalon-tere-ekipin-per-te-realizuar-nje-nga-golat-me-te-bukur/60%Daily2018-09-22 15:43
https://kosova-info.com/peson-united-barazohet-rezultati/60%Daily2018-09-22 15:42
https://kosova-info.com/nuk-ka-te-ndalur-man-city-realizon-golin-e-katert/60%Daily2018-09-22 15:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-schalke-04-bayern-munchen/60%Daily2018-09-22 16:02
https://kosova-info.com/forcat-e-armatosura-te-shqiperise-britanise-kosoves-dhe-kroacise-do-perdorin-bazat-me-te-medha-ushtarake-shqiptare/60%Daily2018-09-22 16:03
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-foto/60%Daily2018-09-22 16:04
https://kosova-info.com/deputetja-gjermane-do-qe-gjermania-te-beje-me-shume-presion-per-njohjen-e-kosoves-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2018-09-22 16:05
https://kosova-info.com/gjiko-konfirmon-se-po-behet-baba-ishalla-me-shume-beba-gruaja-ime/60%Daily2018-09-22 14:26
https://kosova-info.com/vatikani-dhe-kina-nenshkruajne-nje-marreveshje-historike/60%Daily2018-09-22 16:05
https://kosova-info.com/te-jetosh-11-vjet-me-plumb-gome-afer-zemres-ky-eshte-zenel-zeneli-nga-bardhoshi-video/60%Daily2018-09-22 16:06
https://kosova-info.com/gjykata-merr-nje-vendim-per-vrasjen-e-almirit-4-vjecar/60%Daily2018-09-22 11:03
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshje-per-aftesimin-profesional/60%Daily2018-09-22 11:03
https://kosova-info.com/gjakova-mendes-shpallet-fituesi/60%Daily2018-09-22 10:43
https://kosova-info.com/fury-wilder-caktohet-data-e-mecit-ne-los-angeles/60%Daily2018-09-22 10:43
https://kosova-info.com/klopp-zbulon-cfare-duhet-te-beje-shaqiri-ne-liverpool/60%Daily2018-09-22 10:43
https://kosova-info.com/super-nora-gjakova-kualifikohet-ne-cerekfinale-te-boterorit/60%Daily2018-09-22 10:42
https://kosova-info.com/cerekfinalja-e-boterorit-te-xhudos-mposhtet-nora-gjakova/60%Daily2018-09-22 10:42
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-perforcimin-e-ri-te-barcelones-4/60%Daily2018-09-22 10:42
https://kosova-info.com/akil-gjakova-ska-te-ndalur-mposht-ungvarin/60%Daily2018-09-22 10:41
https://kosova-info.com/psg-rikthen-buffonin/60%Daily2018-09-22 10:41
https://kosova-info.com/allegri-ndryshon-sulmin-e-juventusit-ndaj-frosinones/60%Daily2018-09-22 10:41
https://kosova-info.com/prishtinasi-rrahu-tri-femra-por-perfundon-edhe-vet-ne-qkuk/60%Daily2018-09-22 11:04
https://kosova-info.com/tahiri-kurti-mashtrues-ordiner-qe-gjithmone-saboton-fazat-kyce-te-ndertimit-te-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2018-09-22 11:04
https://kosova-info.com/deputetja-gjermane-gjermania-te-beje-me-shume-presion-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-09-22 11:04
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-e-nje-femije-ne-shtime/60%Daily2018-09-22 11:05
https://kosova-info.com/sulm-gjate-nje-parade-ushtarake-ne-iran/60%Daily2018-09-22 11:05
https://kosova-info.com/ahmeti-e-sheh-maqedonine-ne-nato-brenda-15-muajve/60%Daily2018-09-22 11:05
https://kosova-info.com/ermali-dhe-ariana-shfaqen-me-elegant-se-kurre-ne-dasmen-e-gjikos/60%Daily2018-09-22 09:23
https://kosova-info.com/me-ios-12-iphone-juaj-do-te-punoje-me-shpejte-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-09-25 12:22
https://kosova-info.com/thaci-takon-homologun-austriak-flasin-per-vizat-e-marreveshjen-perfundimtare-me-serbine/60%Daily2018-09-22 11:06
https://kosova-info.com/aktorja-e-videove-te-nxehta-shfaqet-seksi-mbi-dy-luane/60%Daily2018-09-24 06:28
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-kur-do-tu-ndalen-pensionet-veteraneve-te-rrejshem/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/veprimi-i-cuditshem-i-lojtarit-te-vorskles-peshtyn-doren-dhe-2/60%Daily2018-09-22 05:41
https://kosova-info.com/veprimi-i-cuditshem-i-lojtarit-te-vorskles-peshtyn-doren-dhe/60%Daily2018-09-22 00:41
https://kosova-info.com/u-lendua-ndaj-valencias-ja-sa-do-te-mungoje-douglas-costa/60%Daily2018-09-22 05:41
https://kosova-info.com/brahimi-mos-me-quani-tradhtar/60%Daily2018-09-22 05:41
https://kosova-info.com/sanchez-deshtim-total-te-united/60%Daily2018-09-22 05:41
https://kosova-info.com/higuain-ky-person-me-bindi-qe-te-transferohem-te-milani/60%Daily2018-09-22 05:41
https://kosova-info.com/sony-nderpret-prodhimin-e-ps-vita/60%Daily2018-09-24 21:21
https://kosova-info.com/instagram-rrezon-raportimet-e-nje-butoni-regram/60%Daily2018-09-24 21:20
https://kosova-info.com/audi-a-e-pare-elektrike-mund-te-mbushet-edhe-ne-shtepi/60%Daily2018-09-25 02:21
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-telefoni-fleksibil-nga-huawei-vjen-edhe-me-rrjetin-5g/60%Daily2018-09-25 12:22
https://kosova-info.com/ne-dasmen-e-elites-gjithe-vemendjen-e-mori-bashkeshortja-e-lumi-b/60%Daily2018-09-22 04:33
https://kosova-info.com/haradinaj-i-sigurt-vec-ne-dukagjin-ka-pase-me-shume-se-50-60-mije-njerez-ne-lufte/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/raporti-i-obsh-se-alkooli-vret-3-milione-njerez-ne-vit/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/voxpop-kush-eshte-mbreteresha-e-muzikes-shqiptare/60%Daily2018-09-22 04:33
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-per-ryshfet-te-zyrtarit-komunal-te-gjilanit/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/kur-do-ti-paguhen-53-milionet-bechtel-enkas-tregon-ministri-lekaj/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/puthja-pasiononte-qe-i-shpalle-zyrtarisht-burre-e-grua-eliten-dhe-gjikon/60%Daily2018-09-22 04:33
https://kosova-info.com/tsipras-dhe-kammenos-vitin-e-ardhshem-serish-do-te-bisedojne-per-marreveshjen-e-prespes/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/neki-emra-tregon-se-si-e-puthi-fansja-ne-buze-derisa-ai-po-kendonte/60%Daily2018-09-22 04:33
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-aksidentit-te-deputetit-shqiptar/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/kaq-e-bukur-duket-elita-rudi-si-nuse/60%Daily2018-09-22 04:33
https://kosova-info.com/mbrojtja-kerkon-hudhjen-e-aktakuzes-prokurorja-thote-se-ka-prova-qe-e-deshmojne-se-i-akuzuari-udhetoi-drejt-sirise/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/momenti-kur-zyrtari-i-komunes-se-gjilanit-pranon-ryshfet-video/60%Daily2018-09-22 06:02
https://kosova-info.com/momenti-i-kurorezimit-te-elites-dhe-gjikos/60%Daily2018-09-22 04:33
https://kosova-info.com/martohen-elita-dhe-gjiko-kurorezohen-nga-shpend-ahmeti/60%Daily2018-09-22 04:33
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-uck-ja-i-kishte-ndermjet-13-mije-dhe-15-mije-ushtare/60%Daily2018-09-22 01:02
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-mahnit-ne-dasmen-e-elites-ne-fokus-ka-te-pasmet/60%Daily2018-09-22 04:34
https://kosova-info.com/nora-istrefi-pa-robertin-ne-martesen-e-gjikos-e-mahnitshme-ne-te-kuqe/60%Daily2018-09-21 19:52
https://kosova-info.com/nora-istrefi-pa-robertin-ne-martesen-e-gjikos-e-mahnitshme-ne-te-kuqe-2/60%Daily2018-09-21 19:52
https://kosova-info.com/guardiola-pas-humbjes-nga-lyoni-futbollistet-e-cityt-sduhet-ta-bejne-kete-gje/60%Daily2018-09-21 19:42
https://kosova-info.com/neser-fillon-superliga-gjithcka-qe-duhet-te-dini/60%Daily2018-09-21 19:42
https://kosova-info.com/liverpool-klopp-qesh-me-agjerimin-e-salah/60%Daily2018-09-21 19:42
https://kosova-info.com/thiago-silva-prane-rikthimit-ne-serie-a-keto-tri-skuadra-e-kerkojne/60%Daily2018-09-21 19:42
https://kosova-info.com/paok-u-do-te-denohet-nga-uefa-shikoni-cfare-kane-bere-tifozet-ne-ndeshjen-ndaj-chelseat/60%Daily2018-09-21 19:42
https://kosova-info.com/busquets-gezon-tifozet-e-barcelones-2/60%Daily2018-09-21 19:42
https://kosova-info.com/arsenali-mbreme-fitoi-por-emery-e-merr-nje-lajm-shume-te-keq/60%Daily2018-09-21 19:42
https://kosova-info.com/walcott-nuk-duron-me-arsenali-me-zhduku-dashurine-per-futbollin/60%Daily2018-09-21 19:41
https://kosova-info.com/rastet-kur-ronaldo-ka-shfaqur-agresivitet-ne-fushe/60%Daily2018-09-21 19:41
https://kosova-info.com/arsimtari-e-rrah-brutalisht-nxenesin-ne-klase/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/thaci-ne-rast-te-arritjes-se-marreveshjes-atehere-edhe-shba-do-ta-mbeshtesin/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/dy-ditet-e-fundit-te-veres-ja-cfare-moti-do-te-mbreteroj/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/serbia-investon-200-milione-euro-ne-kosove-video/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/pse-uji-eshte-kaq-i-rendesishem-per-njerezit-qe-duan-te-dobesohen/60%Daily2018-09-24 06:28
https://kosova-info.com/berisha-krimet-e-renda-po-shkaterrohen-per-te-mbuluar-trafiqet-dhe-orgjite-e-pushtetit/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/meda-dhe-mc-beka-shfaqen-me-bashkeshortet-e-tyre-shkelqejne-ne-dasmen-e-gjikos/60%Daily2018-09-21 18:34
https://kosova-info.com/ke-zgjedh-adrola-dushi-ne-mes-te-estrades-video/60%Daily2018-09-21 18:34
https://kosova-info.com/shenojne-rritje-te-gjitha-valutat-digjitale-udheheq-ripple-me-rritje-te-jashtezakonshme-ndersa-edhe-bitcoin-eshte-rritur/60%Daily2018-09-24 21:21
https://kosova-info.com/produktet-me-gluten-si-makarona-e-buka-shkaktojne-depresion-dhe-lodhje/60%Daily2018-09-23 20:27
https://kosova-info.com/pompeo-ende-ka-pune-para-organizimit-te-samtit-te-dyte-trump-kim/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-marr-pjese-ne-asnje-proces-ku-flitet-per-ndarje-te-kosoves/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-nga-ceremonia-e-dasmes-se-elites-dhe-gjikos/60%Daily2018-09-21 18:35
https://kosova-info.com/limaj-perkujton-lec-gradicen-thote-se-vdiq-duke-sheruar-plaget-e-luftetareve-te-lirise/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/qeveria-shqiptare-jep-tjeter-tender-per-karburantin-pritet-qe-cmimi-te-rritet-serish/60%Daily2018-09-21 20:02
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-lanson-baladen-nena-akuzon-koleget-per-blerjen-e-klikimeve/60%Daily2018-09-21 18:35
https://kosova-info.com/pse-nuk-ishte-adelina-ismaili-ne-koncertin-e-sabri-fejzullahut/60%Daily2018-09-21 18:35
https://kosova-info.com/ekskluzive-blero-dhe-afrona-po-martohen-detaje-nga-dasma-e-madhe/60%Daily2018-09-21 18:35
https://kosova-info.com/amor-kenga-e-re-e-besa-kokedhimes/60%Daily2018-09-21 17:28
https://kosova-info.com/nese-nuk-po-humbisni-dot-peshe-mund-te-vuani-nga-nje-prej-ketyre-6-semundjeve/60%Daily2018-09-23 15:27
https://kosova-info.com/kjo-torte-e-shijshme-i-ka-vetem-tre-perberes/60%Daily2018-09-23 10:27
https://kosova-info.com/ju-rriten-thonjte-nen-lekure-ja-si-duhet-te-veproni/60%Daily2018-09-23 10:27
https://kosova-info.com/shega-ndihmon-ne-mposhtjen-e-plakjes/60%Daily2018-09-23 05:27
https://kosova-info.com/akuzuesja-e-kavanaugh-paraqet-kushte-per-deshmi/60%Daily2018-09-21 15:02
https://kosova-info.com/shkenca-rekomandon-leximin-e-gazetave-per-te-reduktuar-stresin/60%Daily2018-09-23 05:27
https://kosova-info.com/te-qash-i-ben-mire-mendjes/60%Daily2018-09-22 14:26
https://kosova-info.com/deklarata-e-thacit-ben-jehone-ne-izrael-kosova-e-gatshme-ta-hape-ambasaden-ne-jerusalem/60%Daily2018-09-21 15:02
https://kosova-info.com/lopetegui-tregon-nese-ronaldo-e-meritoi-kartonin-e-kuq-ndaj-valencias/60%Daily2018-09-21 14:44
https://kosova-info.com/kartoni-i-kuq-nga-ronaldo-ja-cfare-propozon-simeone/60%Daily2018-09-21 14:43
https://kosova-info.com/pochettino-pranon-se-mund-te-shkarkohet-nga-tottenham-hotspur/60%Daily2018-09-21 14:43
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-ja-sa-do-te-mungoje-costa/60%Daily2018-09-21 14:43
https://kosova-info.com/humbja-nga-liverpool-tuchel-ne-rrezik-te-paris-saint-germain/60%Daily2018-09-21 14:43
https://kosova-info.com/nga-makinat-luksoze-e-deri-te-super-shtepite-keshtu-i-shpenzon-milionat-ronaldo/60%Daily2018-09-21 14:43
https://kosova-info.com/ndryshe-nga-te-tjeret-shikojeni-cfare-ndodhi-mes-joshua-dhe-povetkin/60%Daily2018-09-21 14:41
https://kosova-info.com/morata-problemi-i-madh-i-chelseat/60%Daily2018-09-21 14:41
https://kosova-info.com/messi-heq-mjekren-shikoni-si-duket-tani/60%Daily2018-09-21 14:41
https://kosova-info.com/apeli-aktakuza-ndaj-emin-beqirit-nuk-pati-prova/60%Daily2018-09-21 15:02
https://kosova-info.com/mustafa-kolonel-krasniqi-u-kthye-ne-atdhe-por-si-te-zbulohen-vrasesit-e-tij/60%Daily2018-09-21 15:03
https://kosova-info.com/may-be-duhet-te-respektoje-britanine-ne-negociatat-per-brexit/60%Daily2018-09-21 15:03
https://kosova-info.com/pese-shprehite-qe-duhet-ti-formoni-per-ti-thene-lamtumire-stresit/60%Daily2018-09-22 04:26
https://kosova-info.com/afer-100-thase-me-mbeturina-largohen-te-stadiumi-fadil-vokrri-aksioni-vazhdon-edhe-dy-dite/60%Daily2018-09-21 15:04
https://kosova-info.com/qytetari-godet-policin-ne-prishtine/60%Daily2018-09-21 15:05
https://kosova-info.com/prokuroria-e-mbyllur-nuk-tregon-sa-ankesa-kane-bere-veteranet-e-vertete/60%Daily2018-09-21 15:05
https://kosova-info.com/mbi-700-te-prekur-nga-tuberkulozi-ne-kosove/60%Daily2018-09-21 15:06
https://kosova-info.com/mos-mthirr-thote-greta-koci-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-09-21 13:33
https://kosova-info.com/volkswagen-pezullon-aktivitetet-ne-iran/60%Daily2018-09-22 19:20
https://kosova-info.com/google-merr-kuroren-per-altoparlantin-me-te-shitur/60%Daily2018-09-24 16:21
https://kosova-info.com/veshtire-te-njihet-cima-ne-librezen-e-futbollit-ne-kohen-e-jugosllvaise/60%Daily2018-09-21 13:18
https://kosova-info.com/kololli-zhduket-pas-golit-ne-europa-league/60%Daily2018-09-21 09:41
https://kosova-info.com/ancelotti-ka-nje-lajm-te-keq-per-hysajn/60%Daily2018-09-21 09:41
https://kosova-info.com/zyrtare-aguero-nenshkruan-me-top-klubin-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-09-21 09:41
https://kosova-info.com/de-bruyne-kthehet-per-derbin-e-madh-te-premierliges/60%Daily2018-09-21 09:41
https://kosova-info.com/eder-inter-barcelona-ky-ekip-mund-te-fitoje-ne-meazza/60%Daily2018-09-21 09:41
https://kosova-info.com/pse-shaqiri-mund-te-mos-udhetoje-me-liverpoolin-ne-beograd/60%Daily2018-09-21 09:41
https://kosova-info.com/emery-thyen-rekordin-e-fitoreve-ne-europa-league/60%Daily2018-09-21 09:41
https://kosova-info.com/pogba-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-man-utd/60%Daily2018-09-21 09:40
https://kosova-info.com/dembele-ka-lene-ne-harrese-neymarin-te-barcelona/60%Daily2018-09-21 09:40
https://kosova-info.com/kurti-bashkatdhetaret-do-te-vijne-per-te-protestuar-me-ne/60%Daily2018-09-21 10:01
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-nuk-do-te-lejojme-me-ndotjen-e-ambientit/60%Daily2018-09-21 10:02
https://kosova-info.com/pas-investimeve-ne-rugove-keds-vendos-rrjet-te-ri-elektrik-edhe-ne-prevalle/60%Daily2018-09-21 10:02
https://kosova-info.com/prizren-rrah-ish-bashkeshorten/60%Daily2018-09-21 10:02
https://kosova-info.com/kamenice-dy-stalla-me-ushqim-te-kafsheve-perfshihen-nga-zjarri/60%Daily2018-09-21 10:02
https://kosova-info.com/sulmohen-seksualisht-dy-te-mitura-ne-komoran/60%Daily2018-09-21 10:02
https://kosova-info.com/homazhet-per-kolonel-ahmet-krasniqin-dhe-qazim-jakupit/60%Daily2018-09-21 10:05
https://kosova-info.com/polici-amerikan-lavderon-policine-e-kosoves/60%Daily2018-09-21 10:05
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-aeroportin-adem-jashari/60%Daily2018-09-21 10:05
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-shyhrete-behlulit/60%Daily2018-09-21 08:33
https://kosova-info.com/be-paralajmeron-facebookun-per-sanksione/60%Daily2018-09-22 14:20
https://kosova-info.com/lugina-se-shpejti-baba-per-here-te-pare-realizon-fotosesion-me-gruan/60%Daily2018-09-21 08:33
https://kosova-info.com/elhaida-dani-rikthehet-me-kenge-te-re-ja-me-ke-bashkepunoi/60%Daily2018-09-21 07:40
https://kosova-info.com/kololli-aksidentohet-keq-duke-festuar-golin-brenda-pak-minutave-behet-super-hit-ne-twitter-2/60%Daily2018-09-21 04:40
https://kosova-info.com/kololli-aksidentohet-keq-duke-festuar-golin-brenda-pak-minutave-behet-super-hit-ne-twitter/60%Daily2018-09-20 23:38
https://kosova-info.com/sarri-i-pakenaqur-pas-fitores-me-paok-un-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-09-21 04:40
https://kosova-info.com/zogu-i-zi-qe-transformohet-ne-cilendo-veture-qe-deshironi/60%Daily2018-09-21 18:19
https://kosova-info.com/u-shfaqen-imazhet-e-para-nga-chromebook-i-ri-nga-google/60%Daily2018-09-22 04:19
https://kosova-info.com/traumat-e-luftes-veteranet-kroate-ende-kane-nevoje-per-perkujdesje-psiko-sociale/60%Daily2018-09-21 05:01
https://kosova-info.com/pergjigjja-e-delawie-per-elez-blakajn/60%Daily2018-09-21 05:01
https://kosova-info.com/rita-ora-ia-publikon-kete-foto-provokuese-motres-se-saj/60%Daily2018-09-21 03:33
https://kosova-info.com/thaci-sa-me-shpejt-qe-arrihet-marreveshja-me-serbine-aq-me-afer-eshte-bashkimi-kombetar/60%Daily2018-09-21 05:01
https://kosova-info.com/e-veja-e-ish-spiunit-te-vrare-rus-flet-per-metodat-e-helmimit-te-kremlinit/60%Daily2018-09-21 05:01
https://kosova-info.com/frontex-do-te-ndihmoje-serbine-te-menaxhoje-sfiden-e-emigracionit/60%Daily2018-09-21 05:01
https://kosova-info.com/si-rrallehere-soni-malaj-pozon-prane-te-dashurit/60%Daily2018-09-21 03:33
https://kosova-info.com/policia-franceze-konfiskon-20-tone-kulla-eiffel/60%Daily2018-09-21 05:01
https://kosova-info.com/levizja-e-re-seksuale-qe-po-i-nxit-ciftet-te-bejne-seks-me-shume/60%Daily2018-09-21 18:26
https://kosova-info.com/thaci-qendrimi-i-trumpit-ndaj-kosoves-ska-ndryshuar/60%Daily2018-09-21 05:02
https://kosova-info.com/opozita-do-te-hyje-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-dhe-do-te-fitoje/60%Daily2018-09-21 05:02
https://kosova-info.com/bushati-per-luginen-duhet-bere-me-shume/60%Daily2018-09-21 05:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-vecante-i-sases-per-ditelindjen-e-xhbanes/60%Daily2018-09-21 03:33
https://kosova-info.com/pas-fitores-se-z-mobile-prishtina-ledri-perqafohet-me-blerand-stavilecin/60%Daily2018-09-20 21:00
https://kosova-info.com/pas-fitores-se-z-mobile-prishtina-ledri-perqafohet-me-blerand-stavilecin-2/60%Daily2018-09-20 21:00
https://kosova-info.com/neser-shpallen-rezultatet-e-pranimit-te-studenteve-ne-konvikte/60%Daily2018-09-20 19:01
https://kosova-info.com/policia-arreston-mergimtarin-gabimisht/60%Daily2018-09-20 19:01
https://kosova-info.com/plani-i-serbise-per-10-komunat-serbe-ne-kosove/60%Daily2018-09-20 19:01
https://kosova-info.com/ciftet-e-duan-kete-pozicion-sepse-ju-jep-me-shume-orgazme/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-paok-chelsea/60%Daily2018-09-20 18:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-lazio-apollon-limasol/60%Daily2018-09-20 18:39
https://kosova-info.com/asensio-tentoi-golin-e-vitit-tifozet-tallen-nuk-je-firmino/60%Daily2018-09-20 18:39
https://kosova-info.com/willian-heshte-greket-chelsea-ne-epersi-ndaj-paok-ut/60%Daily2018-09-20 18:39
https://kosova-info.com/asistimi-i-vitit-lazio-ne-epersi/60%Daily2018-09-20 18:39
https://kosova-info.com/kritikat-e-shumta-lojtari-i-interit-do-ti-kthej-vershellimat-ne-duartrokitje/60%Daily2018-09-20 18:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-dudelange-milan/60%Daily2018-09-20 18:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-vorskla-starton-kosovari-dallku/60%Daily2018-09-20 18:39
https://kosova-info.com/ndeshkimi-i-ronaldos-shperthen-mesfushori-i-juves-nuk-jemi-femra-ketu-luajme-futboll/60%Daily2018-09-20 18:38
https://kosova-info.com/rrenohet-objekti-i-vjeter-i-komunes-se-vushtrrise/60%Daily2018-09-20 19:01
https://kosova-info.com/eshtrat-e-ahmet-krasniqit-dhe-qazim-jakupit-kthehen-ne-kosove/60%Daily2018-09-20 19:02
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-vdekjen-e-22-vjecarit-qe-u-mbyt-nga-druret/60%Daily2018-09-20 19:02
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-deklarohet-rreth-deshmise-per-rastin-veteranet/60%Daily2018-09-20 19:02
https://kosova-info.com/pajtimi-levizja-e-kufijve-nuk-eshte-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2018-09-20 19:02
https://kosova-info.com/kosovari-deshmon-ne-beograd-si-u-plagos-nga-forcat-serbe/60%Daily2018-09-20 19:03
https://kosova-info.com/rita-ora-sapo-lansoi-nje-insert-nga-klipi-i-kenges-se-saj/60%Daily2018-09-20 17:19
https://kosova-info.com/rrjedhin-fotot-e-para-te-serise-se-ardhshme-te-kamerave-gopro-hero-7/60%Daily2018-09-21 18:19
https://kosova-info.com/ja-se-kur-mund-te-vije-ipad-pro-i-ri/60%Daily2018-09-21 18:19
https://kosova-info.com/ekskluzive-djali-i-axhes-se-elez-blakajt-gjeti-veten-ne-listen-e-prokurorise-flet-per-lajmi-net/60%Daily2018-09-20 14:01
https://kosova-info.com/lipjan-fillon-ndertimi-i-tregut-te-gjelber/60%Daily2018-09-20 14:01
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-moneygram-ne-prishtine/60%Daily2018-09-20 14:01
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-pershendet-miratimin-e-ligjeve-nga-kuvendi-te-rendesishme-per-procesin-integrues/60%Daily2018-09-20 14:02
https://kosova-info.com/kuvendi-voton-projektligjin-per-ipa-ne-2017/60%Daily2018-09-20 13:45
https://kosova-info.com/prishtina-nikoqire-e-groningen-ne-kuader-te-champions-leagues-ne-basketboll/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/presidenti-e-sekretari-i-ffk-se-pjesemarres-ne-takimin-rajonal-te-federatave-ne-bukuresht/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-ja-sa-mund-te-denohet-ronaldo/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/navas-apo-courtois-vjen-vendimi-nga-lopetegui/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/icardi-ka-nje-kerkese-per-interin/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/young-boys-man-utd-kjo-ndodhi-me-pogban/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/europa-league-fillon-edicionin-e-ri-keto-jane-ndeshjet-kryesore/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/guardiola-blindon-sterlingun-ne-man-city/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/kartoni-i-kuq-nga-ronaldo-ja-cfare-kerkon-juventus-nga-uefa/60%Daily2018-09-20 13:38
https://kosova-info.com/nese-humbisni-peshe-mund-ti-largoni-dhimbjet-tjera-trupore/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/tahiri-kerkon-perkrahjen-e-deputeteve-gjermane-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-09-20 14:02
https://kosova-info.com/be-synon-luftimin-e-trafikimit-te-migranteve-se-bashku-me-afriken-veriore/60%Daily2018-09-20 14:02
https://kosova-info.com/trump-prodhuesit-e-opec-ut-duhet-te-ulin-cmimet-e-naftes/60%Daily2018-09-20 14:02
https://kosova-info.com/krasniqi-loje-e-ulet-nga-opozita-tash-e-kuptuan-rendesine-e-marreveshjeve/60%Daily2018-09-20 14:03
https://kosova-info.com/pse-shfaqen-qimet-e-zeza-ne-gjuhe/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/gashi-ne-mtv-emocionohet-derisa-flet-per-shqiptaret/60%Daily2018-09-20 12:33
https://kosova-info.com/whatsapp-kursen-baterine-dhe-lehteson-te-shkruarit-me-versionin-e-ri/60%Daily2018-09-21 13:19
https://kosova-info.com/gjiganti-volkswagen-largohet-nga-irani/60%Daily2018-09-21 18:19
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-zbulon-bashkepunimin-mes-tunes-dhe-ketij-kengetari/60%Daily2018-09-20 12:33
https://kosova-info.com/landi-con-nje-gote-per-dr-florin-pusho-i-qete/60%Daily2018-09-20 12:33
https://kosova-info.com/mos-i-beni-kurre-keto-gjeste-kur-te-jeni-ne-takim/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/elvana-gjata-e-deshmon-edhe-njehere-thjeshtesine-shfaqet-perkrah-lopeve/60%Daily2018-09-20 12:33
https://kosova-info.com/avril-lavigne-publikon-kengen-e-re-pas-gjashte-vitesh/60%Daily2018-09-20 12:34
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-6-shenjat-e-atakut-kardiak-qe-asnje-femer-sduhet-te-injoroje/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/drake-hedh-ne-gjyq-vajzen-qe-e-akuzoi-per-perdhunim/60%Daily2018-09-20 12:34
https://kosova-info.com/pija-qe-kthen-floket-e-thinjura-ne-ngjyren-natyrale/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/ja-pamja-me-e-mire-a-e-meritoi-ronaldo-kartonin-e-kuq-3/60%Daily2018-09-20 08:39
https://kosova-info.com/real-madrid-sfidon-barcen-per-de-jong/60%Daily2018-09-20 08:39
https://kosova-info.com/arsenal-shenjestron-super-mesfushorin-argjentinas/60%Daily2018-09-20 08:39
https://kosova-info.com/pas-golit-te-shenuar-ne-debutim-mariano-ka-nje-mesazh/60%Daily2018-09-20 08:39
https://kosova-info.com/reali-po-luan-me-mire-se-barca/60%Daily2018-09-20 08:39
https://kosova-info.com/lyon-denon-tifozet-e-vet-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-09-20 08:39
https://kosova-info.com/ylli-i-liverpool-rrezikon-pese-vite-burg/60%Daily2018-09-20 08:39
https://kosova-info.com/arsenal-interesohet-per-sulmuesin-premtues-te-argjentines/60%Daily2018-09-20 08:38
https://kosova-info.com/te-rejat-nga-arsenal-pritet-debutimi-i-lenos/60%Daily2018-09-20 08:38
https://kosova-info.com/oda-amerikane-65-e-bizneseve-te-kenaqur-me-mjedisin-fiskal-ne-kosove/60%Daily2018-09-20 09:01
https://kosova-info.com/ushtari-serb-i-bosnjes-denohet-per-perdhunim-gjate-luftes/60%Daily2018-09-20 09:02
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-let-you-love-me-nga-rita-ora/60%Daily2018-09-20 12:34
https://kosova-info.com/investimet-ne-veri-qytetaret-ankohen-se-paraja-po-shperndahet-padrejtesisht/60%Daily2018-09-20 09:02
https://kosova-info.com/may-shpalos-prioritetet-e-brexit-it-para-homologeve-evropiane/60%Daily2018-09-20 09:02
https://kosova-info.com/hulumtimi-antibiotiket-rrisin-rrezikun-e-zhvillimit-te-gurezve-ne-veshka/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/zhduket-nje-femer-ne-gjilan-nena-e-saj-thote-se-ka-dy-jave-qe-eshte-larguar-nga-shtepia/60%Daily2018-09-20 09:03
https://kosova-info.com/kosova-ka-mbetur-pa-ambasadore-ne-disa-shtete/60%Daily2018-09-20 09:03
https://kosova-info.com/lumi-b-ne-nje-moment-romantik-me-gruan-shfaqen-me-te-dashuruar-se-kurre/60%Daily2018-09-20 12:34
https://kosova-info.com/akuzuesja-e-gjykatesit-kavanaugh-kerkon-me-shume-kohe/60%Daily2018-09-20 09:04
https://kosova-info.com/kater-sekrete-qe-duhet-ti-dini-per-supat-e-mengjesit/60%Daily2018-09-21 13:26
https://kosova-info.com/kjo-modele-ka-ngjashmeri-te-frikshme-me-dua-lipen-veshtire-te-dallohen/60%Daily2018-09-20 12:34
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-prizren-i-dyshuari-shtien-me-arme-zjarri-ne-drejtim-te-kater-personave/60%Daily2018-09-20 09:04
https://kosova-info.com/zbulohet-pse-bebet-pushojne-se-qari-sapo-ngriheni-ne-kembe-me-ta-por-qajne-kur-uleni/60%Daily2018-09-20 17:25
https://kosova-info.com/pse-nuk-e-ben-hunden-operacion-keshtu-ia-mbylle-gojen-klaudia-fanses-para-te-gjitheve/60%Daily2018-09-20 07:33
https://kosova-info.com/vdekja-e-22-vjecarit-ne-gryke-te-decanit-e-dyshimte-arrestohet-nje-person/60%Daily2018-09-20 09:04
https://kosova-info.com/keto-jane-disa-nga-arsyet-pse-duhet-te-pini-uje-sa-me-shume/60%Daily2018-09-20 17:25
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-dafina-zeqirit-duke-kercyer-lakuriq/60%Daily2018-09-20 07:33
https://kosova-info.com/maroon-5-pjese-e-super-bowl-halftime-show-2019/60%Daily2018-09-20 07:33
https://kosova-info.com/ja-pamja-me-e-mire-a-e-meritoi-ronaldo-kartonin-e-kuq-2/60%Daily2018-09-20 03:38
https://kosova-info.com/ja-pamja-me-e-mire-a-e-meritoi-ronaldo-kartonin-e-kuq/60%Daily2018-09-19 22:38
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-gjyste-vulaj-filmon-veten-nga-shtrati-dhe/60%Daily2018-09-20 07:33
https://kosova-info.com/i-akuzuari-shtetasin-serb-e-regjistrova-nga-mosdija/60%Daily2018-09-20 04:01
https://kosova-info.com/mund-te-duken-te-pademshme-por-keto-zakone-po-na-shkurtojne-jeten/60%Daily2018-09-20 12:26
https://kosova-info.com/tome-gashi-blakajt-mund-ti-kene-sugjeruar-sherbimet-sekrete-te-besueshme-te-largohet-nga-kosova/60%Daily2018-09-20 04:01
https://kosova-info.com/gold-ag-vjen-me-projekt-te-ri-ka-ardh-koha-per-vlera/60%Daily2018-09-19 21:35
https://kosova-info.com/gold-ag-vjen-me-projekt-te-ri-ka-ardh-koha-per-vlera-2/60%Daily2018-09-19 21:35
https://kosova-info.com/mariano-i-realit-shenoi-golin-me-te-bukur-te-mbremjes/60%Daily2018-09-20 04:01
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-kufijte-e-kosoves-sdo-te-ndryshojne/60%Daily2018-09-20 04:01
https://kosova-info.com/haradinaj-naten-e-vitit-te-ri-hapim-kufirin-kosove-shqiperi/60%Daily2018-09-20 04:02
https://kosova-info.com/bitcoin-duhet-te-rregullohet-thone-deputetet-britanike/60%Daily2018-09-21 08:19
https://kosova-info.com/whatsapp-me-modalitet-te-erret/60%Daily2018-09-21 08:19
https://kosova-info.com/me-puthje-ne-buze-rita-ora-uron-mikun-e-ngushte-per-ditelindje/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/deda-vetem-kuvendi-mund-ta-shpetoje-kosoven/60%Daily2018-09-20 04:02
https://kosova-info.com/rina-apo-tayna-samanta-zgjedh-reperen-e-preferuar/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/demiri-te-merremi-me-idene-jo-me-presidentin/60%Daily2018-09-20 04:03
https://kosova-info.com/pas-hava-hava-trim-jetullahu-zbulon-detaje-nga-kenga-e-re/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/pjesemarrja-e-qytetareve-ne-dialogun-kosove-serbi-sjell-marreveshje-te-qendrueshme/60%Daily2018-09-20 04:03
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-shfaq-me-plot-stil-djalin-e-saj/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/dy-kampe-kundershtare-ne-samitin-e-bashkimit-evropian/60%Daily2018-09-20 04:03
https://kosova-info.com/rina-tregon-pse-e-quan-veten-mami-do-te-habiteni-me-pergjigjen-e-saj/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/enca-serish-ne-qender-te-vemendjes/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/aurela-gace-kujton-dr-florin-kohe-qe-nuk-kthehen-me/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/shega-fruti-magjik/60%Daily2018-09-20 12:26
https://kosova-info.com/me-kenge-solo-apo-duete-ja-me-cka-dhez-me-shume-majk/60%Daily2018-09-19 21:33
https://kosova-info.com/nese-keni-probleme-me-gjumin-ndryshoni-keto-veprime-ne-jeten-tuaj-te-perditshme/60%Daily2018-09-20 07:25
https://kosova-info.com/fshiu-te-gjitha-postimet-ne-instagram-noizy-paralajmeron-gjera-te-medha-per-fansat/60%Daily2018-09-19 18:36
https://kosova-info.com/shenjat-qe-iu-tregojne-se-vuani-nga-diabeti/60%Daily2018-09-20 07:25
https://kosova-info.com/lufta-kunder-terrorizmit-dash-jep-vleresimin-per-kosoven/60%Daily2018-09-19 18:00
https://kosova-info.com/kater-perberesit-natyrale-qe-trajtojne-djegiet/60%Daily2018-09-20 07:25
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-ia-ploteson-kerkesen-ylli-i-ekipit-drejt-premierliges/60%Daily2018-09-19 17:39
https://kosova-info.com/cavani-ironizon-me-klubet-e-premierliges/60%Daily2018-09-19 17:39
https://kosova-info.com/gjyqtari-kosovar-drejton-ndeshjen-malta-holanda/60%Daily2018-09-19 17:39
https://kosova-info.com/de-vrij-tregon-se-si-e-zhduki-nga-fusha-harry-kanen/60%Daily2018-09-19 17:39
https://kosova-info.com/navas-shkakton-probleme-te-reali/60%Daily2018-09-19 17:38
https://kosova-info.com/pas-gazidis-milani-godet-perseri-te-arsenali/60%Daily2018-09-19 17:38
https://kosova-info.com/prishtina-gjilani-pjesa-e-pare-pa-gola/60%Daily2018-09-19 17:38
https://kosova-info.com/tuchelit-i-ndodh-dicka-qesharake-ne-konferencen-pas-humbjes-nga-liverpooli/60%Daily2018-09-19 17:38
https://kosova-info.com/savic-vendos-te-nenshkruaje-per-klubin-nga-serie-a/60%Daily2018-09-19 17:38
https://kosova-info.com/gent-begolli-thote-se-telekomi-i-kosoves-ka-nisur-te-rimekembet/60%Daily2018-09-19 18:01
https://kosova-info.com/presidenti-amerikan-thote-se-nuk-ka-prokuror-te-pergjithshem/60%Daily2018-09-19 18:01
https://kosova-info.com/serbine-drejt-be-se-nuk-e-bllokon-kroacia-por-keto-dy-vende-tjera/60%Daily2018-09-19 18:01
https://kosova-info.com/ndotja-nga-plastika-studiuesit-ndodhet-kudo-ne-mjedis/60%Daily2018-09-19 18:01
https://kosova-info.com/kam-qene-ne-shqiperi-per-armatim-flet-i-riu-nga-decani-qe-e-gjeti-veten-ne-listat-e-prokurorise/60%Daily2018-09-19 18:02
https://kosova-info.com/president-pozite-e-opozite-te-bashkuar-drejt-krizes/60%Daily2018-09-19 18:03
https://kosova-info.com/pdk-gati-per-zgjedhjet-e-brendshme-veseli-fton-te-gjithe-qe-duan-te-kontribojne-per-vendin/60%Daily2018-09-19 18:03
https://kosova-info.com/ka-vdekur-gjenerali-gjerman-qe-i-dha-oficerit-serb-28-minuta-kohe-per-tu-larguar-nga-kufiri-ne-morine/60%Daily2018-09-19 18:04
https://kosova-info.com/ledri-zgjidhet-nenkryetar-i-kb-z-mobile-prishtina-gjithe-i-lidhur-me-basketbollin/60%Daily2018-09-19 16:27
https://kosova-info.com/ferrari-kthen-syte-nga-veturat-hibride-dhe-suv-et/60%Daily2018-09-21 03:19
https://kosova-info.com/me-dieten-tre-ditore-te-bishtajave-mund-te-humbasesh-2-kilograme/60%Daily2018-09-20 07:25
https://kosova-info.com/jogurtet-kane-me-shume-sheqer-se-pijet-e-gazuara/60%Daily2018-09-20 07:25
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-nese-keni-mungese-te-vitamines-b12/60%Daily2018-09-20 07:25
https://kosova-info.com/aroma-e-luleve-redukton-stresin/60%Daily2018-09-20 02:25
https://kosova-info.com/ka-nderruar-jete-hashim-shala-kultivues-i-folklorit-burimor/60%Daily2018-09-19 13:00
https://kosova-info.com/jemen-5-milione-femije-vuajne-nga-uria/60%Daily2018-09-19 13:00
https://kosova-info.com/kmdlnj-ja-e-perkrah-drejtorin-e-policise-te-mos-shkojne-policet-ne-kisha-dhe-xhami-gjate-orarit-te-punes/60%Daily2018-09-19 13:00
https://kosova-info.com/me-ne-fund-arrihet-marreveshja-me-milinkovic-savic/60%Daily2018-09-19 12:39
https://kosova-info.com/kur-messi-shenon-gol-kjo-ndodh-te-ekipi-i-barcelones/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-publikon-listen-ka-mungesa-ndaj-romes/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/zyrtare-negredo-prezantohet-nga-klubi-i-ri/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/mekanik-kasap-profesionet-e-para-te-yjeve-te-futbollit/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/tension-i-madh-para-ndeshjes-ja-cfare-ka-ndodhur-jashte-hotelit-te-juventusit-ne-valencia/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/barcelona-vendos-per-largimin-e-vermaelen/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/super-lajm-per-tifozet-e-man-utd-plani-i-mourinhos-per-neymarin/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/reina-higuain-kjo-i-duhet-milanit-ne-europa-league/60%Daily2018-09-19 12:38
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-shefi-i-bankes-me-te-madhe-te-danimarkes/60%Daily2018-09-19 13:00
https://kosova-info.com/shba-kosova-nuk-mund-te-krahasohet-me-rastin-e-republikes-serbe/60%Daily2018-09-19 13:00
https://kosova-info.com/veseli-projektit-bashkimi-i-qytetit-do-ti-jape-ferizajt-zhvillim-dimension-dhe-perspektive-te-re/60%Daily2018-09-19 13:01
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-te-dyshuar-per-vjedhjen-e-20-mije-eurove-nga-nje-kembimore-ne-tetove/60%Daily2018-09-19 13:01
https://kosova-info.com/te-premten-babai-deshmore-i-leonora-jakupit-rivarroset-ne-vendlindje-kengetarja-ka-disa-fjale/60%Daily2018-09-19 12:07
https://kosova-info.com/gjashte-menyra-te-ndryshme-per-te-parandaluar-dhimbjen-e-shpines-qe-zakonisht-njerezit-injorojne/60%Daily2018-09-19 21:25
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-te-gjithe-perdoruesit-e-whatsapp/60%Daily2018-09-20 12:19
https://kosova-info.com/ja-se-kur-do-te-vjen-telefoni-razer/60%Daily2018-09-20 17:19
https://kosova-info.com/ferrari-zbulon-makinen-me-te-fuqishme/60%Daily2018-09-20 17:19
https://kosova-info.com/robert-berisha-mban-ne-duar-kete-femer-super-seksi-ka-dy-fjale-per-nora-istrefin/60%Daily2018-09-19 11:32
https://kosova-info.com/publikohet-cmimi-marramendes-qe-elita-ka-shpenzuar-per-kepucet-e-dasmes/60%Daily2018-09-19 11:33
https://kosova-info.com/robert-berisha-bashkepunim-me-dy-kengetare-te-njohur-shqiptare-zbulon-emrat/60%Daily2018-09-19 11:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotografia-e-pare-qe-meda-e-publikon-me-gruan-pas-lajmeve-per-ndarje/60%Daily2018-09-19 10:05
https://kosova-info.com/kartoni-i-kuq-i-costas-di-francesco-zbulon-dicka-te-tmerrshme-qe-i-ndodhi-atij-dhe-birit-te-tij/60%Daily2018-09-19 07:39
https://kosova-info.com/ronaldo-debuton-me-juventusin-ne-champions-formacionet-kunder-valencias/60%Daily2018-09-19 07:39
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-nga-champions-real-madrid-roma/60%Daily2018-09-19 07:38
https://kosova-info.com/barcelona-psv-eindhoven-lajm-i-keq-per-suarezin/60%Daily2018-09-19 07:38
https://kosova-info.com/ancelotti-zbulon-cfare-bene-futbollistet-e-crvena-zvezdes-ndaj-napolit/60%Daily2018-09-19 07:38
https://kosova-info.com/inter-mposht-tottenhamin-festojne-edhe-vidal-e-modric/60%Daily2018-09-19 07:38
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-kroosit/60%Daily2018-09-19 07:38
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-juventusin-ronaldo-ka-bombarduar-valencian/60%Daily2018-09-19 07:38
https://kosova-info.com/arsyetimi-i-gjykatesit-kalludra-per-denimin-e-noizyt/60%Daily2018-09-19 08:00
https://kosova-info.com/arsyetimi-i-gjykatesit-kalludra-per-denimin-e-noizyt-2/60%Daily2018-09-19 08:00
https://kosova-info.com/denohen-noizy-e-albert-krasniqi/60%Daily2018-09-19 08:00
https://kosova-info.com/denohen-noizy-e-albert-krasniqi-2/60%Daily2018-09-19 08:01
https://kosova-info.com/vera-dhe-cokollata-mund-tju-ndihmojne-te-jetoni-me-gjate/60%Daily2018-09-19 16:25
https://kosova-info.com/mot-me-diell-ne-bregdetin-e-shqiperise/60%Daily2018-09-19 08:01
https://kosova-info.com/mot-me-diell-ne-bregdetin-e-shqiperise-2/60%Daily2018-09-19 08:01
https://kosova-info.com/turkish-kerkon-30-milione-dollare-shqiperia-ka-vetem-200-mije/60%Daily2018-09-19 08:02
https://kosova-info.com/turkish-kerkon-30-milione-dollare-shqiperia-ka-vetem-200-mije-2/60%Daily2018-09-19 08:01
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-do-te-mbylle-lokacionin-e-testimeve-nukleare/60%Daily2018-09-19 08:03
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-do-te-mbylle-lokacionin-e-testimeve-nukleare-2/60%Daily2018-09-19 08:02
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-me-beteje-diplomatike-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-19 08:03
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-me-beteje-diplomatike-ne-nju-jork-2/60%Daily2018-09-19 08:03
https://kosova-info.com/gjykata-sot-vendos-per-noizyn-dhe-albert-krasniqin/60%Daily2018-09-19 08:04
https://kosova-info.com/gjykata-sot-vendos-per-noizyn-dhe-albert-krasniqin-2/60%Daily2018-09-19 06:51
https://kosova-info.com/kenga-e-tij-starboy-rezulton-e-vjedhur-the-weeknd-ne-gjyq/60%Daily2018-09-19 06:32
https://kosova-info.com/pochettino-befason-te-gjithe-me-deklaraten-pas-humbjes-nga-interi/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/pas-denimit-me-4-ndeshje-costa-humb-derbin-e-madh-te-series-a/60%Daily2018-09-19 07:39
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-e-google-vendoset-ne-paris/60%Daily2018-09-20 07:19
https://kosova-info.com/bmw-kercenon-me-mbyllje-te-fabrikes-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2018-09-20 12:19
https://kosova-info.com/aktori-i-o-sa-mire-shfaqet-perkrah-delawie-boll-je-mundu/60%Daily2018-09-19 06:32
https://kosova-info.com/pse-frutat-duhet-ti-hani-gjithmone-para-buke/60%Daily2018-09-19 16:25
https://kosova-info.com/jashari-drenica-sonte-me-e-bukur-me-shtatoren-e-fehmi-e-xheve-lladrovcit/60%Daily2018-09-19 02:58
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-kerkon-mbrojtjen-ne-liri-te-sylejman-selimit/60%Daily2018-09-19 02:58
https://kosova-info.com/lekundje-termeti-ndihen-ne-tirane/60%Daily2018-09-19 02:58
https://kosova-info.com/liverpool-ne-epersi-ndaj-psg-se-realizon-sturridge/60%Daily2018-09-18 21:38
https://kosova-info.com/goli-i-dyte-i-liverpoolit-ndaj-psg/60%Daily2018-09-18 21:38
https://kosova-info.com/reagon-psg-shenon-me-munier/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/spalletti-shperthen-pas-fitores-ndaj-tottenhamit/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/liverpool-shenon-perseri-por-goli-anulohet/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/drame-ne-anfield-psg-barazon-ndaj-liverpoolit/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/liverpooli-fiton-ne-fund-napoli-gabon-ne-beograd/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/atletico-dhe-dortmundi-shenojne-fitoret-e-para/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-liverpool-psg/60%Daily2018-09-19 02:38
https://kosova-info.com/haziri-opsioni-i-korrigjimit-te-kufijve-eshte-ne-tavolinen-e-bisedimeve/60%Daily2018-09-19 02:58
https://kosova-info.com/rikthehet-ne-trojet-shqiptare-aferdita-dreshaj-paralajmeron-gjera-te-medha/60%Daily2018-09-18 21:34
https://kosova-info.com/rikthehet-ne-trojet-shqiptare-aferdita-dreshaj-paralajmeron-gjera-te-medha-2/60%Daily2018-09-18 21:34
https://kosova-info.com/jeni-i-nevrikosur-ja-disa-keshilla-si-te-qetesoheni-shpejte/60%Daily2018-09-19 16:25
https://kosova-info.com/michael-jordan-ndihmon-viktimat-e-stuhise-me-2-milione-dollare/60%Daily2018-09-19 02:58
https://kosova-info.com/aktakuza-pershkruan-vrasjen-ne-menyre-mizore-ne-vushtrri/60%Daily2018-09-19 02:58
https://kosova-info.com/ushqimet-ne-canten-e-femijeve-per-ne-shkolle/60%Daily2018-09-19 16:25
https://kosova-info.com/kullat-ne-prekaz-rrezikojne-te-shemben/60%Daily2018-09-19 02:59
https://kosova-info.com/lumezi-aferdita-bytyqi-nuk-eshte-ne-listen-e-veteraneve-mashtrues/60%Daily2018-09-19 02:59
https://kosova-info.com/limaj-tregon-raportet-mes-partereve-te-koalicionit-ne-nje-vjetorin-e-tyre/60%Daily2018-09-19 02:59
https://kosova-info.com/haziri-thote-se-ldk-ka-guxim-ta-perfundoje-procesin-me-serbine-por-nuk-jep-emer-se-kush-do-tu-printe/60%Daily2018-09-18 22:00
https://kosova-info.com/pas-marteses-rona-nishliu-shfaqet-me-e-lumtur-se-kurre/60%Daily2018-09-18 20:32
https://kosova-info.com/ky-koment-i-krenarit-zbulon-gjithcka-rreth-lidhjes-me-luana-vjollcen/60%Daily2018-09-18 20:32
https://kosova-info.com/big-mama-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-mikut-te-saj/60%Daily2018-09-18 19:49
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-mjekeve-per-te-gjithe-meshkujt-pushoni-te-beni-kete-gje-me-prezervativin-sepse-eshte-rrezik/60%Daily2018-09-19 11:25
https://kosova-info.com/dushi-i-duhur-per-lekuren-e-thate/60%Daily2018-09-19 11:26
https://kosova-info.com/disa-menyra-si-ta-luftoni-astmen-dhe-alergjite/60%Daily2018-09-19 11:26
https://kosova-info.com/pozicioni-i-seksit-qe-po-i-cmend-ciftet/60%Daily2018-09-19 11:26
https://kosova-info.com/7-organet-pa-te-cilat-mund-te-jetojme-normalisht/60%Daily2018-09-19 11:26
https://kosova-info.com/cekia-rithekson-mbeshtetjen-per-kosoven/60%Daily2018-09-18 16:57
https://kosova-info.com/maduro-ne-restorant-klasi-shperthen-zemerimi-ne-venezuele/60%Daily2018-09-18 16:58
https://kosova-info.com/ciftet-e-duan-kete-pozicion-te-seksit-jep-nje-kenaqesi-te-jashtezakonshem-seksuale/60%Daily2018-09-19 06:25
https://kosova-info.com/zyrtare-reagon-prishtina-i-beson-joses/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/ribery-per-kete-arsye-i-refuzova-ofertat-nga-kina-per-bayernin/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/presidenti-i-psg-se-ben-nje-gjest-fantastik-tifozet-e-liverpoolit-e-pershendesin/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/spektakel-ne-freestyle-85-vjecari-sfidoj-mesin-ronaldon-dhe-nejmarin/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/top-futbollistet-boteror-qe-nuk-e-kane-fituar-kurre-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/ramos-griezmann-injorant-i-madh-as-totti-xavi-e-iniesta-nuk-e-kane-fituar-topin-e-arte/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-psv/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-tottenham-2/60%Daily2018-09-18 16:38
https://kosova-info.com/prishtina-kerkoi-fitore-ne-tavoline-30-ndaj-ferizajt-por-ffk-refuzoi-kerkesen/60%Daily2018-09-18 16:37
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-zhvendosin-betejen-diplomatike-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-18 16:58
https://kosova-info.com/zona-e-drenices-ka-pasur-5-mije-e-jo-7-mije-ushtare-deshmia-e-sami-lushtakut-per-rastin-veteranet/60%Daily2018-09-18 16:58
https://kosova-info.com/trump-akuzon-kinen-per-nderhyrje-ne-zgjedhjet-e-kongresit/60%Daily2018-09-18 16:59
https://kosova-info.com/macron-njofton-per-ndryshime-te-sistemit-shendetesor-ne-france/60%Daily2018-09-18 16:59
https://kosova-info.com/supe-geshtenje-ne-ditet-e-vjeshtes/60%Daily2018-09-18 20:25
https://kosova-info.com/izetbegoviq-vuciqi-ne-kosove-fliste-per-paqe-kurse-madheronte-kriminelet-e-luftes/60%Daily2018-09-18 16:59
https://kosova-info.com/ifc-bank-group-investime-ne-turqi-me-vlere-1-1-miliard-dollare/60%Daily2018-09-18 17:00
https://kosova-info.com/macron-njofton-per-ndryshime-te-sistemit-shendetesor-ne-france-2/60%Daily2018-09-18 17:00
https://kosova-info.com/konsumuesit-e-kanabisit-me-pak-apo-me-shume-seks/60%Daily2018-09-18 20:25
https://kosova-info.com/cifti-i-famshem-marrin-vemendje-ne-emmy-awards-shkembejne-puthje-ne-publik/60%Daily2018-09-18 15:32
https://kosova-info.com/miliarderi-i-pare-qe-do-te-fluturoje-rreth-henes/60%Daily2018-09-19 16:19
https://kosova-info.com/anastasia-kvitko-me-poza-te-reja-ne-bikini-ia-kalon-kim-it/60%Daily2018-09-18 15:33
https://kosova-info.com/jaguar-i-ri-pace-dhe-dua-lipa-foto/60%Daily2018-09-20 07:19
https://kosova-info.com/u-tha-se-nuk-kujdesej-per-te-birin-majk-e-ben-kete-gje/60%Daily2018-09-18 15:33
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-filmon-veten-zbulon-me-shume-se-cduhet/60%Daily2018-09-18 15:33
https://kosova-info.com/rita-ora-me-album-te-ri-zbulon-titullin-dhe-daten-e-publikimit/60%Daily2018-09-18 15:33
https://kosova-info.com/morena-taraku-gatuan-pite/60%Daily2018-09-18 15:33
https://kosova-info.com/dikur-e-plagosi-me-arme-sot-albert-krasniqi-ka-per-te-thene-dicka-per-noizyn/60%Daily2018-09-18 14:22
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-arsenal-nenshkruan-me-milanin/60%Daily2018-09-18 11:39
https://kosova-info.com/fotografia-e-real-madridit-shikojini-ndryshimet-pas-largimit-te-ronaldos/60%Daily2018-09-18 11:39
https://kosova-info.com/pyetja-kryesore-a-do-te-jete-katari-i-gatshem-per-boterorin-2022/60%Daily2018-09-18 11:38
https://kosova-info.com/son-ne-bayern-munich/60%Daily2018-09-18 11:38
https://kosova-info.com/man-city-sterling-problem-i-madh/60%Daily2018-09-18 11:38
https://kosova-info.com/per-kete-arsye-gilardino-mendon-te-pensionohet-nga-futbolli/60%Daily2018-09-18 11:38
https://kosova-info.com/valencia-juventus-lajmi-i-fundit-nga-dybala/60%Daily2018-09-18 11:38
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-bailly-te-rivali-nga-premierliga/60%Daily2018-09-18 11:37
https://kosova-info.com/irani-pershendet-marreveshjen-e-arritur-nga-rusia-dhe-turqia-per-idlibin/60%Daily2018-09-18 11:57
https://kosova-info.com/gjykata-verteton-denimin-per-albin-kurtin-haxhiun-topallin-dhe-kadaj-bujupin/60%Daily2018-09-18 11:57
https://kosova-info.com/kurti-ldk-ja-nuk-eshte-e-gatshme-ti-bashkohet-protestes-se-29-shtatorit/60%Daily2018-09-18 11:57
https://kosova-info.com/vetevendosje-proteston-e-vetme-me-29-shtator/60%Daily2018-09-18 11:57
https://kosova-info.com/basha-ermal-hoxha-u-lirua-se-nuk-nxori-emrin-e-olsi-rames/60%Daily2018-09-18 11:58
https://kosova-info.com/media-britanike-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-provokon-lufte-te-re/60%Daily2018-09-18 11:58
https://kosova-info.com/te-shtunen-ne-prishtine-shenohet-dita-pa-makina/60%Daily2018-09-18 11:58
https://kosova-info.com/ish-refugjatja-afgane-qe-mund-te-beje-histori-ne-shba/60%Daily2018-09-18 11:58
https://kosova-info.com/ministri-lluka-pergezon-gent-begollin-per-punen-e-bere/60%Daily2018-09-18 11:58
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-tregon-disa-nga-eksperiencat-e-tij-si-profesor/60%Daily2018-09-18 10:32
https://kosova-info.com/samsung-premton-nje-dizajn-krejtesisht-te-ri-per-galaxy-s10/60%Daily2018-09-19 11:19
https://kosova-info.com/ne-vitin-2025-me-shume-do-te-punojne-makinat-sesa-njerezit/60%Daily2018-09-19 16:19
https://kosova-info.com/majk-thumbon-ish-te-dashurat-pasi-ta-le-une-mund-ta-keni/60%Daily2018-09-18 10:32
https://kosova-info.com/elita-ndjek-traditat-tregon-pajen-tri-dite-para-dasmes/60%Daily2018-09-18 09:59
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-serbia-shtetet-me-te-uritura-ne-evrope/60%Daily2018-09-18 06:57
https://kosova-info.com/shba-ve-tarifa-te-reja-mbi-mallrat-kineze/60%Daily2018-09-18 06:57
https://kosova-info.com/inter-tottenham-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-champions/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/frike-te-man-utd-ja-cfare-mund-te-ndodhe-me-pogban/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/pochettino-kam-frike-nga-ky-futbollist-i-interit/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/super-sulmi-i-barcelones-ndaj-psv-eindhoven/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/plani-i-tifozeve-te-sampdorias-per-ndeshjen-e-mbetur-ndaj-fiorentines/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/edhe-autostradat-e-kosoves-me-pagese/60%Daily2018-09-18 06:57
https://kosova-info.com/ministrja-e-italise-ne-kosove-takim-me-presidentin-thaci/60%Daily2018-09-18 06:58
https://kosova-info.com/ushtria-sbehet-pa-perkrahjen-e-nderkombetareve/60%Daily2018-09-18 06:58
https://kosova-info.com/kater-komisione-parlamentare-mblidhen-sot/60%Daily2018-09-18 06:58
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-marte-18-shtator-2018/60%Daily2018-09-18 06:59
https://kosova-info.com/e-kishte-mashtruar-te-demtuarin-se-do-ti-jepnin-lope-denohet-e-akuzuara/60%Daily2018-09-18 06:59
https://kosova-info.com/veseli-pret-ne-takim-delawien/60%Daily2018-09-18 06:59
https://kosova-info.com/drita-30-pozita-para-prishtines-ne-renditjen-e-uefa-s/60%Daily2018-09-18 01:37
https://kosova-info.com/u-kerkua-nga-barcelona-lozano-enderroj-te-luaje-te-kjo-skuader/60%Daily2018-09-18 01:37
https://kosova-info.com/ergys-kace-demtohet-qe-ne-ndeshjen-e-pare-me-panathinaikosin/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/joshua-i-trembet-humbjes-ndaj-povetkin-para-90-mije-fansave-ne-wembley/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/gazidis-problem-i-madh-per-arsenalin/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/salah-e-tepron-mund-ta-fitojme-premierligen-dhe-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-09-18 06:37
https://kosova-info.com/kine-marshimi-i-perbindeshave-mekanike-video/60%Daily2018-09-19 06:18
https://kosova-info.com/apple-leshon-ios-12-per-te-gjithe-pershpejton-iphone-at/60%Daily2018-09-19 06:18
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-mund-tju-pelqejne-por-do-te-habiteni-kur-te-mesoni-sekretet-qe-fshihen-pas-serialeve-turke/60%Daily2018-09-18 05:32
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-i-cileson-jo-serioze-deklaratat-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/60%Daily2018-09-18 01:57
https://kosova-info.com/prokuroria-e-pejes-po-punon-per-zbardhjen-e-vrasjes-se-mbremshme/60%Daily2018-09-18 01:58
https://kosova-info.com/rozi-mes-dhimbjesh-kur-rritesh-e-kupton-rendesine-e-familjes-sidomos-kur-nuk-i-ke-me/60%Daily2018-09-18 05:32
https://kosova-info.com/jashari-aktakuza-per-veteranet-eshte-banale-prokuroria-duhet-te-kerkoje-falje/60%Daily2018-09-18 01:58
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-perfaqesuesit-e-listes-serbe-flasin-per-zhvillimet-ne-vend/60%Daily2018-09-18 01:58
https://kosova-info.com/veseli-pret-neser-ne-takim-ambasadorin-delawie/60%Daily2018-09-18 01:58
https://kosova-info.com/fifi-sulmon-publikisht-taynen-dhe-rinen/60%Daily2018-09-18 05:32
https://kosova-info.com/isufi-lista-e-prokurorit-dezertor-blakaj-e-ngjajshme-me-listen-e-pergatitur-nga-udb-ja-e-millosheviqit/60%Daily2018-09-18 01:59
https://kosova-info.com/seksi-oral-jo-i-shendetshem-ekspertet-ne-shba-kane-paralajmerime/60%Daily2018-09-18 20:25
https://kosova-info.com/shukri-buja-organizatat-e-dala-nga-lufta-e-uck-se-duhet-ta-padisin-prokurorine/60%Daily2018-09-18 01:59
https://kosova-info.com/real-madrid-roma-mesazhi-i-benzemas-para-ndeshjes/60%Daily2018-09-17 20:37
https://kosova-info.com/vidal-problemi-i-barcelones/60%Daily2018-09-17 20:37
https://kosova-info.com/infantino-takohet-me-kryetarin-e-ffk-se-agim-ademin/60%Daily2018-09-17 20:37
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-championsi-me-i-barabarte-ne-histori-te-gjithe-kunder-real-madridit/60%Daily2018-09-17 20:37
https://kosova-info.com/notarja-seksi-dua-te-ftoj-cristiano-ronaldo-per-nje-nate/60%Daily2018-09-17 20:37
https://kosova-info.com/hazard-lojtari-me-i-mire-ne-historine-e-chelseat/60%Daily2018-09-17 20:37
https://kosova-info.com/zbulohet-super-paga-e-trajnerit-te-ri-te-drites/60%Daily2018-09-18 01:37
https://kosova-info.com/i-shpetoi-ushtrise-klubi-i-madh-evropian-kerkon-koreanin-son/60%Daily2018-09-18 01:37
https://kosova-info.com/ne-turqi-shenohet-goli-me-qesharak-i-javes/60%Daily2018-09-18 01:37
https://kosova-info.com/eshte-fejuar-apo-jo-rozana-radi-jep-pergjigjen-e-shumepritur/60%Daily2018-09-18 05:32
https://kosova-info.com/thellohen-polemikat-ne-ldk-haraqija-isa-mustafes-partine-e-rugoves-e-ke-bere-pike-e-pese/60%Daily2018-09-18 01:59
https://kosova-info.com/nese-beni-seks-ne-kete-poze-do-te-keni-binjake/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/haradinaj-vendimin-per-vizat-mund-ta-marrim-kete-vit/60%Daily2018-09-18 01:59
https://kosova-info.com/uck-ja-kishte-25-mije-pjesetare-jo-13-mije/60%Daily2018-09-17 20:58
https://kosova-info.com/seldi-konfirmon-ndarjen-nga-mimoza-shkodra-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-09-18 05:32
https://kosova-info.com/keto-jane-pasojat-tmerruese-nga-konsumimi-i-pijeve-te-gazuara-video/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-e-sokol-bashotes-deshmitarja-ndryshon-deshmine/60%Daily2018-09-17 20:59
https://kosova-info.com/geti-eshte-me-fat-marina-tregon-kembet-seksi-nga-pushimet/60%Daily2018-09-18 05:32
https://kosova-info.com/elita-dhe-gjiko-u-fusin-dhurate-te-vecante-mysafireve-ne-kutine-e-fteses/60%Daily2018-09-18 05:32
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-nuk-e-ka-ndryshuar-vleresimin-per-ish-prokurorin-blakaj/60%Daily2018-09-17 20:59
https://kosova-info.com/ymeri-nje-grusht-njerezish-per-para-dhe-vota-njollosen-procesin-e-verifikimit-te-veteraneve-te-uck-se/60%Daily2018-09-17 20:59
https://kosova-info.com/gashi-edhe-zogjte-e-pulave-e-dine-se-ka-mashtrues-ne-listen-e-veteraneve-te-uck-se/60%Daily2018-09-17 20:59
https://kosova-info.com/automobilat-autonome-mund-te-shnderrohen-ne-arme/60%Daily2018-09-18 20:18
https://kosova-info.com/si-ta-beni-baterine-e-telefonit-tuaj-te-zgjase/60%Daily2018-09-18 20:18
https://kosova-info.com/aeroplani-goditet-nga-tajfuni-piloti-ia-del-ta-ule-ate-ne-toke-me-sukses/60%Daily2018-09-19 06:18
https://kosova-info.com/ldk-e-voton-ushtrine-ne-momentin-qe-shkon-ne-kuvend-thote-mustafa/60%Daily2018-09-17 21:00
https://kosova-info.com/tayna-publikon-pak-nga-kenga-e-saj-e-re/60%Daily2018-09-17 18:58
https://kosova-info.com/tayna-publikon-pak-nga-kenga-e-saj-e-re-2/60%Daily2018-09-17 18:58
https://kosova-info.com/tayna-publikon-pak-nga-kenga-e-saj-e-re-3/60%Daily2018-09-17 18:58
https://kosova-info.com/bej-seks-me-nje-burre-10-vjet-me-te-ri-pasi-burri-im/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-punojne-naten-rrezikohen-nga-kanceri-i-prostates/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/kirurgia-e-angelina-jolie-jep-keshilla-per-mposhtjen-e-kancerit/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/nitaj-i-del-ne-mbrojtje-time-kadriajt-per-listat-e-veteraneve/60%Daily2018-09-17 15:57
https://kosova-info.com/statistike-fenomenale-nga-jorginho/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/konfirmon-wade-kthehet-ne-miami-per-sezonin-e-fundit/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/henderson-komenton-psg-ne-ne-prag-te-ndeshjes-se-lk/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/costa-sikur-ta-dinit-cfare-me-ka-thene-di-francesco/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/zyrtare-drita-prezanton-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/guardiola-ky-futbollist-i-cityt-eshte-i-dobet-i-vogel-por-wow/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/duka-ndarja-me-kosoven-eshte-keq-per-shqiperine-kemi-me-pak-alternativa/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/me-sa-ndeshje-do-te-denohet-douglas-costa/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/e-pret-ferri-ne-beograd-hysaj-relaksohet-me-familjen/60%Daily2018-09-17 15:37
https://kosova-info.com/ritualet-fetare-te-policeve-problem-i-sigurise-apo-i-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2018-09-17 15:57
https://kosova-info.com/ne-parlamentin-evropian-nga-186-vota-kunder-vizave-67-jane-nga-epp-ku-eshte-anetare-ldk-ja/60%Daily2018-09-17 15:57
https://kosova-info.com/apostolova-kerkon-bashkepunim-konstruktiv-nga-kuvendi-qeveria-dhe-opozita/60%Daily2018-09-17 15:57
https://kosova-info.com/rritet-shkalla-e-papunesise-ne-kosove/60%Daily2018-09-17 14:47
https://kosova-info.com/veseli-takon-piculen-flasin-per-liberalizimin-e-vizave-dhe-msa/60%Daily2018-09-17 15:57
https://kosova-info.com/gruaja-e-dinte-se-e-kishte-tradhtuar-8-here-por-mbeti-e-shtangur-kur-kuptoi-te-verteten-e-burrit-u-largua-ne-lot-nga-emisioni-video/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/veteranet-e-shtabit-te-pergjithshem-qe-perfituan-kunderligjshem-pensione-sipas-prokurorise-emrat/60%Daily2018-09-17 15:58
https://kosova-info.com/mercedes-amg-s63-me-fuqine-e-njejte-si-project-one-foto/60%Daily2018-09-18 10:18
https://kosova-info.com/eminem-e-ofendon-ne-kengen-e-re-reagon-iggy/60%Daily2018-09-17 14:32
https://kosova-info.com/veteranet-e-operacionit-shigjeta-qe-perfituan-kunderligjshem-pensione-sipas-prokurorise-emrat/60%Daily2018-09-17 15:59
https://kosova-info.com/miriam-cani-finalizon-kengen-e-re/60%Daily2018-09-17 14:32
https://kosova-info.com/veseli-per-mediat-serbe-dialogu-perfundon-me-njohjen-e-kosoves-dhe-anetaresim-ne-okb/60%Daily2018-09-17 15:59
https://kosova-info.com/si-rrallehere-kaltrina-selimi-pozon-me-djalin-kaq-shume-eshte-rritur-ai/60%Daily2018-09-17 14:32
https://kosova-info.com/bebe-ariana-dhe-gigi-me-fustanin-e-njejte-ciles-i-rri-me-bukur/60%Daily2018-09-17 14:32
https://kosova-info.com/noizy-pranon-fajin-ne-gjykate-kerkon-falje-per-sherrin-me-cozman/60%Daily2018-09-17 14:32
https://kosova-info.com/samanta-zgjedh-mes-elvana-gjates-dhe-dafina-zeqirit/60%Daily2018-09-17 14:32
https://kosova-info.com/nisin-pushimet-per-adelina-ismailin-dhe-bashkeshortin-e-saj/60%Daily2018-09-17 14:32
https://kosova-info.com/rihanna-transformohet-per-coverin-e-allure/60%Daily2018-09-17 12:15
https://kosova-info.com/haradinaj-partneriteti-me-gjermanine-eshte-jetik-per-vendin/60%Daily2018-09-17 10:57
https://kosova-info.com/mattis-votimi-ne-referendum-eshte-me-i-rendesishmi-ne-historine-e-maqedonise/60%Daily2018-09-17 10:57
https://kosova-info.com/ne-rast-se-ju-ka-ikur-ky-eshte-super-driblimi-i-dybala-ndaj-sassuolo/60%Daily2018-09-17 10:37
https://kosova-info.com/guardiola-pret-me-shume-nga-skuadra-e-tij-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-09-17 10:37
https://kosova-info.com/18-vite-me-pare-messi-erdhi-ne-barcelone-keto-jane-statistikat-e-tij/60%Daily2018-09-17 10:37
https://kosova-info.com/de-bruyne-synon-te-rikthehet-per-derbin-e-manchesterit/60%Daily2018-09-17 10:37
https://kosova-info.com/kane-mund-te-jete-zevendesuesi-i-suarez-tek-barca/60%Daily2018-09-17 10:37
https://kosova-info.com/city-rivalizon-barcen-ne-garen-per-rabiot/60%Daily2018-09-17 10:37
https://kosova-info.com/reali-ka-gati-planin-per-bernabeun-e-ri-shifra-marramendese/60%Daily2018-09-17 10:37
https://kosova-info.com/shtabi-i-uck-se-ne-baballoq-prokurori-elez-blakaj-i-ka-vu-ne-medyshje-luftetaret/60%Daily2018-09-17 10:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjyqtarja-qe-do-ta-gjykoje-rastin-e-veteraneve/60%Daily2018-09-17 10:57
https://kosova-info.com/ekskluzive-veteranet-qe-perfituan-kunderligjshem-pensione-ne-zonen-e-dukagjinit-sipas-prokurorise-emrat/60%Daily2018-09-17 11:01
https://kosova-info.com/presheve-ne-kufi-kapen-20-kilograme-droge/60%Daily2018-09-17 11:02
https://kosova-info.com/jlo-djeg-rrjetin-ekspozon-vithet-ne-bikini/60%Daily2018-09-17 09:21
https://kosova-info.com/si-duhet-te-jete-dreka-per-femijet-ne-shkolle-modeli-i-1-jave/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/sokol-bashota-sot-ne-gjyq-per-akuzat-per-korrupsion/60%Daily2018-09-17 08:54
https://kosova-info.com/ndiheni-te-merzitur-dhe-nuk-e-dini-perse-kuptoni-arsyet-dhe-kapercejeni/60%Daily2018-09-18 15:25
https://kosova-info.com/sot-dhe-neser-mbahet-takimi-per-msa-ne/60%Daily2018-09-17 05:57
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2018-09-17 05:57
https://kosova-info.com/higuain-ne-skene-barazon-milan-2/60%Daily2018-09-17 05:37
https://kosova-info.com/mot-kryesisht-me-diell/60%Daily2018-09-17 05:57
https://kosova-info.com/dergohet-per-obduksion-trupi-i-te-vrarit-ne-peje/60%Daily2018-09-17 05:57
https://kosova-info.com/higuain-ne-skene-barazon-milan/60%Daily2018-09-17 00:37
https://kosova-info.com/veprimi-i-turpshem-i-plisave-ne-finalen-e-superkupes-largojne-flamurin-e-kosoves/60%Daily2018-09-17 05:37
https://kosova-info.com/higuain-i-siguron-milanit-nje-pike-nga-udhetimi-ne-cagliari/60%Daily2018-09-17 05:37
https://kosova-info.com/cagliari-11-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-17 05:37
https://kosova-info.com/historia-motivuese-e-richarlison-nga-zero-ne-everton/60%Daily2018-09-17 05:37
https://kosova-info.com/guardiola-ne-hall-te-madh-me-phil-foden/60%Daily2018-09-17 05:37
https://kosova-info.com/messi-tregon-lojtarin-qe-ka-lidhje-speciale-me-te/60%Daily2018-09-17 05:37
https://kosova-info.com/gold-ag-uck-ta-puthsha-ballin/60%Daily2018-09-17 04:31
https://kosova-info.com/gucati-kerkon-te-permiresohen-listat-e-veteraneve-dhe-prokuroria-te-kerkoje-falje/60%Daily2018-09-17 05:58
https://kosova-info.com/vulin-haradinaj-nuk-pyetet-per-asgje-deshiron-te-shpetoj-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-09-17 05:58
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-9/60%Daily2018-09-17 05:58
https://kosova-info.com/tuna-i-ka-dy-fjale-per-mozzikun-dhe-loredanen/60%Daily2018-09-17 04:31
https://kosova-info.com/reagon-blakaj-aktakuza-per-veteranet-eshte-ndryshuar-jane-shtuar-2-mije-emra-te-rinj/60%Daily2018-09-17 05:58
https://kosova-info.com/zafir-berisha-reagon-per-listat-e-veteraneve-permend-millosheviqin-dhe-vuciqin/60%Daily2018-09-17 05:58
https://kosova-info.com/kate-moss-e-penduar-per-fotot-lakuriq-nuk-do-ta-lejoja-vajzen-time/60%Daily2018-09-17 04:31
https://kosova-info.com/vrasje-ne-peje/60%Daily2018-09-17 00:58
https://kosova-info.com/reagon-motra-e-deshmorit-per-bashkeluftetarin-e-vellait-te-saj/60%Daily2018-09-17 00:59
https://kosova-info.com/enca-haxhia-kalon-kufinjte-komplet-e-zhveshur-ne-shtrat/60%Daily2018-09-17 04:32
https://kosova-info.com/time-kadrijaj-ne-listen-e-veteraneve-mashtrues-te-prokurorise-thote-se-nuk-ka-marre-asnjehere-pension/60%Daily2018-09-17 01:00
https://kosova-info.com/gani-koci-ushtaret-e-vertete-matrapazi-blakaj-po-i-cileson-si-te-rrejshem/60%Daily2018-09-17 01:00
https://kosova-info.com/prishtina-shenon-fitore-te-thelle-ndaj-bashkimit-superkupa-e-kosoves-ne-kryeqytet/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/nderhyrja-horror-e-lojtarit-te-west-ham-qe-shpetoi-pa-karton-te-kuq/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cagliari-milan-2/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/lojtari-nga-premierliga-i-del-ne-mbrojtje-mourinhos/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/liverpool-kerkon-ndihmen-e-lebron-james-per-sherbimet-e-yllit-te-serie-a/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/perforcimi-me-i-ri-i-trepces-mberrin-ne-kosove/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/cagliari-me-nje-gol-shume-te-shpejt-milan-ne-disavantazh/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/ylli-i-bayern-ka-nje-mesazh-pas-operacionit/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/barcelona-me-oferte-30-milioneshe-per-yllin-e-ajax/60%Daily2018-09-16 19:37
https://kosova-info.com/flet-grimeri-i-meghan-nusja-me-e-qete-me-te-cilen-kam-punuar/60%Daily2018-09-17 04:32
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-per-listat-e-veteraneve-turp-keni-me-e-perplase-popullin-mes-vete/60%Daily2018-09-16 19:57
https://kosova-info.com/te-heshtesh-apo-te-ulerish-gjate-seksit/60%Daily2018-09-17 19:25
https://kosova-info.com/don-phenom-tregon-si-erdhi-deri-te-dueti-me-encen/60%Daily2018-09-17 04:32
https://kosova-info.com/media-greke-nje-marreveshje-thaci-vuciq-i-hap-rrugen-njohjes-se-kosoves-nga-greqia/60%Daily2018-09-16 19:57
https://kosova-info.com/ekskluzive-keta-jane-veteranet-mashtrues-te-zones-se-pashtrikut-sipas-prokurorise-emrat/60%Daily2018-09-16 18:40
https://kosova-info.com/7-llojet-e-dashurise-sipas-psikologeve/60%Daily2018-09-17 19:25
https://kosova-info.com/publikohet-balada-si-un-nga-irkenc-hyka/60%Daily2018-09-17 04:32
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-razer-phone-2-telefoni-i-ri-per-lojera-lansohet-me-10-tetor/60%Daily2018-09-18 05:18
https://kosova-info.com/lg-eshte-furnizuesi-dytesor-i-apple-per-panelet-oled-ne-iphone-xs/60%Daily2018-09-18 10:18
https://kosova-info.com/leonora-befason-te-gjithe-zbulon-ke-nga-kengetaret-e-estrades-e-ka-teze/60%Daily2018-09-17 04:32
https://kosova-info.com/samanta-injoron-keq-adelina-berishen-dhe-fjolla-morinen/60%Daily2018-09-17 04:32
https://kosova-info.com/chris-brown-ndjek-samanta-karavellen/60%Daily2018-09-16 18:32
https://kosova-info.com/ne-pervjetor-te-marteses-yllka-kuqi-publikon-nje-imazh-te-rralle-nga-dasma/60%Daily2018-09-16 16:14
https://kosova-info.com/sirianet-votojne-ne-zgjedhjet-lokale-per-here-te-pare-pas-shtate-vjetesh/60%Daily2018-09-16 14:56
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-flake-shenon-golin-e-dyte/60%Daily2018-09-16 14:36
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-29-vjecarin-e-vrare-ne-istog/60%Daily2018-09-16 14:57
https://kosova-info.com/flet-shqiptari-qe-fitoi-mandatin-e-dyte-te-deputetit-ne-suedi/60%Daily2018-09-16 14:57
https://kosova-info.com/tajfuni-i-fuqishem-godet-edhe-kinen-pas-ishujve-filipine/60%Daily2018-09-16 14:57
https://kosova-info.com/matoshi-dhe-bahtiri-bashke-me-qytetare-pastrojne-mitrovicen-dalin-edhe-ne-pjesen-veriore/60%Daily2018-09-16 14:58
https://kosova-info.com/kylie-jenner-sjell-imazhin-me-te-embel-te-vogelushes-se-saj/60%Daily2018-09-16 13:31
https://kosova-info.com/huawei-deshiron-te-zevendesoj-pc-te-me-telefonat-e-palosshem/60%Daily2018-09-18 05:18
https://kosova-info.com/dy-gra-lendohen-gjate-perleshjes-se-tre-burrave/60%Daily2018-09-16 14:59
https://kosova-info.com/luksi-i-morena-tarakut-kengetarja-e-quan-veten-zonjusha-gucci/60%Daily2018-09-16 13:01
https://kosova-info.com/dy-maska-te-lehta-per-nje-lekure-te-shndritshme/60%Daily2018-09-17 19:25
https://kosova-info.com/serbet-i-mbesin-besnik-beogradit-por-marrin-para-edhe-nga-prishtina/60%Daily2018-09-16 14:59
https://kosova-info.com/roth-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve-nuk-pelqehet-as-ne-ballkan/60%Daily2018-09-16 14:59
https://kosova-info.com/meta-kosova-dhe-serbia-te-gjejne-paqen-pa-prekur-ceshtjen-e-kufijve/60%Daily2018-09-16 15:00
https://kosova-info.com/hidhni-ilacet-e-tensionit-ne-mbeturina-duke-ndjekur-keto-keshilla/60%Daily2018-09-17 19:25
https://kosova-info.com/ibrahimovic-e-shenon-ne-menyre-sensacionale-golin-numer-500-ne-karriere/60%Daily2018-09-16 09:37
https://kosova-info.com/e-akuzuan-se-ishte-100-kilogram-baloteli-shkofshi-ne-djall-te-gjithe/60%Daily2018-09-16 09:37
https://kosova-info.com/deklarata-e-cuditshme-e-hazard-giroud-eshte-qender-sulmuesi-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-09-16 09:37
https://kosova-info.com/grezda-flet-pas-debutimit-me-rangers/60%Daily2018-09-16 09:37
https://kosova-info.com/messi-miami-lajmi-i-papritur-i-mengjesit/60%Daily2018-09-16 09:37
https://kosova-info.com/superliga-sjelle-sot-tri-ndeshje/60%Daily2018-09-16 09:37
https://kosova-info.com/problemi-i-bayernit-para-ndeshjeve-ne-champions/60%Daily2018-09-16 09:37
https://kosova-info.com/ancelotti-e-ka-nje-mesazh-per-futbollistet-e-tij/60%Daily2018-09-16 09:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-chievo-2/60%Daily2018-09-16 09:36
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-serbia-i-mban-te-fshehta-detajet/60%Daily2018-09-16 09:56
https://kosova-info.com/gjendet-nje-mjet-i-dyshimte-ne-prishtine/60%Daily2018-09-16 09:57
https://kosova-info.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-james-mattis-neser-per-vizite-ne-shkup/60%Daily2018-09-16 09:57
https://kosova-info.com/vetevendosje-shpalos-planet-per-protestat/60%Daily2018-09-16 09:57
https://kosova-info.com/zaev-maqedonasit-duhet-te-pranojne-emrin-e-ri-ose-te-perballen-me-izolim/60%Daily2018-09-16 09:57
https://kosova-info.com/vuciq-flet-per-pajtim-me-shqiptaret-tu-japim-fund-problemeve/60%Daily2018-09-16 09:57
https://kosova-info.com/me-kete-stil-se-keni-pare-asnjehere-kimin-fustani-mezi-ia-mban-gjoksin/60%Daily2018-09-16 08:20
https://kosova-info.com/pse-do-te-fiket-interneti-me-11-tetor-per-miliona-perdorues/60%Daily2018-09-17 19:18
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-njeri-punetor-mbush-rimorkion-me-dhe-tjetri-e-zbraz-video/60%Daily2018-09-17 19:18
https://kosova-info.com/tarifa-ne-rrugen-e-kombit-gati-sportelet-ne-kukes/60%Daily2018-09-16 09:57
https://kosova-info.com/mbahet-parada-e-krenarise-ne-beograd/60%Daily2018-09-16 09:57
https://kosova-info.com/me-thuaj-ne-cilin-muaj-ke-lindur-te-te-them-si-je-ne-seks/60%Daily2018-09-17 14:24
https://kosova-info.com/pogradec-shperthim-eksplozivi-ne-shtepine-e-biznesmenit/60%Daily2018-09-16 09:58
https://kosova-info.com/keni-shume-rrudha-ne-balle-urgjent-tek-mjeku-vuani-nga-disa-semundje-mjaft-te-rrezikshme/60%Daily2018-09-17 14:24
https://kosova-info.com/real-madrid-barazon-rezultatin-2/60%Daily2018-09-16 04:37
https://kosova-info.com/real-madrid-barazon-rezultatin/60%Daily2018-09-15 23:37
https://kosova-info.com/real-madrid-ndalet-ne-pengesen-bilbao-jo-me-shume-se-barazim/60%Daily2018-09-16 04:37
https://kosova-info.com/athletic-bilbao-11-real-madrid-notat-e-lojtareve-befason-modric/60%Daily2018-09-16 04:37
https://kosova-info.com/ujkani-komenton-paraqitjet-e-kosoves-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-09-16 04:37
https://kosova-info.com/fidan-aliti-ne-po-shkojme-ne-drejtim-te-mire/60%Daily2018-09-16 04:37
https://kosova-info.com/kapiteni-ujkani-mohon-percarjet-ne-kombetaren-e-kosoves/60%Daily2018-09-16 04:36
https://kosova-info.com/aliti-qendron-prapa-fjaleve-te-ujkanit-jemi-te-lumtur-ne-grup/60%Daily2018-09-16 04:36
https://kosova-info.com/panelistet-e-shqiperise-me-nje-varg-levdatash-per-kombetaren-e-kosoves-e-krahasojne-me-kroacine/60%Daily2018-09-16 04:36
https://kosova-info.com/super-marcelo-shikoni-driblimin-e-tij-ndaj-bilbaos/60%Daily2018-09-16 04:36
https://kosova-info.com/ja-se-si-nje-hajdut-mund-te-vjedhe-nje-tesla-vetem-me-telefonin-e-tij-te-mencur/60%Daily2018-09-17 14:18
https://kosova-info.com/zvicra-kerkon-punetore-zanati-ku-pritet-te-punesohen-mbi-16-000-emigrante/60%Daily2018-09-16 04:56
https://kosova-info.com/ganja-ben-shyhret-ne-dasmen-e-motres-se-leonores/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/paraqitja-e-emma-stone-ne-premieren-e-maniac-ne-londer/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/cfare-fsheh-admirimi-i-zukerbergut-per-perandorin-august/60%Daily2018-09-16 04:56
https://kosova-info.com/papa-francesku-kunder-mafiozeve-nuk-jane-te-krishtere/60%Daily2018-09-16 04:56
https://kosova-info.com/5-ushtrime-per-tu-dobesuar/60%Daily2018-09-17 14:24
https://kosova-info.com/basha-ne-maqedoni-shqiptaret-voten-pro-ne-referendum/60%Daily2018-09-16 04:56
https://kosova-info.com/motra-e-leonores-martohet-me-adete-te-vjetra-shikoni-sa-bukur-duket-me-plis-ne-koke/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/be-i-pergjigjet-serbise-brukseli-si-garanton-askujt-asgje/60%Daily2018-09-16 04:57
https://kosova-info.com/trump-e-shpall-karolinen-e-veriut-zone-fatkeqesie/60%Daily2018-09-16 04:57
https://kosova-info.com/ayda-williams-deshiron-edhe-nje-femije-robbie-refuzon-me-kete-arsye/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/keshtu-po-duket-motra-e-leonores-nuse-ja-sa-ngjason-me-kengetaren/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/nuk-jam-martuar-ende-hailey-baldwin-mohon-thashethemet-rreth-marteses/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/mesohet-identiteti-i-30-vjecarit-te-vrare-dje-ne-istog/60%Daily2018-09-16 04:57
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ndez-atmosferen-ne-dasmen-e-motres-pamje-ekskluzive/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/panik-ne-japoni-300000-ushtare-ruse-shume-prane-kufirit-foto/60%Daily2018-09-16 04:57
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-marton-motren-pamje-nga-dasma/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/india-nuk-e-ndryshon-qendrimin-per-kosoven-kerkon-zgjidhje-me-dialog/60%Daily2018-09-16 04:57
https://kosova-info.com/ariana-grande-e-perjeton-rende-humbjen-e-ish-te-dashurit-ja-cfare-beri-kesaj-radhe/60%Daily2018-09-16 03:31
https://kosova-info.com/mos-u-pastroni-ne-mengjes-e-me-pas-te-shkoni-ne-pune-ja-cka-mund-te-ju-ndodh/60%Daily2018-09-17 04:24
https://kosova-info.com/real-sociedad-12-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-15 18:37
https://kosova-info.com/fabregas-afer-rikithimit-ne-la-liga/60%Daily2018-09-15 18:37
https://kosova-info.com/feronikeli-bindes-ne-duel-me-driten-ballkani-fiton-si-mysafir/60%Daily2018-09-15 18:36
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-nga-united-shembet-watford/60%Daily2018-09-15 18:36
https://kosova-info.com/tre-goleshi-i-hazard-e-ka-vendosur-emrin-e-lojtarit-krahas-legjendave-tjera-te-chelsea/60%Daily2018-09-15 18:36
https://kosova-info.com/me-golin-e-shenuar-ndaj-watford-lukaku-ka-tejkaluar-legjenden-e-chelsea/60%Daily2018-09-15 18:36
https://kosova-info.com/talenti-i-ajax-afer-barces-arsyeja-leo-messi/60%Daily2018-09-15 18:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-athletic-bilbao-real-madrid-2/60%Daily2018-09-15 18:36
https://kosova-info.com/man-utd-triumfon-ne-udhetim-ndalet-hovi-i-watford/60%Daily2018-09-15 18:36
https://kosova-info.com/gjermania-eshte-skeptike-lidhur-me-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2018-09-15 18:56
https://kosova-info.com/ldk-pret-mbajtjen-e-seances-se-jashtezakonshme-ndaj-presidentit/60%Daily2018-09-15 18:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-produkti-i-perditshem-qe-mund-te-zevendesoje-viagren/60%Daily2018-09-17 04:25
https://kosova-info.com/kosovari-komandon-ushtrine-e-serbise/60%Daily2018-09-15 18:56
https://kosova-info.com/ndodh-ne-angli-e-rrahin-dhe-e-grabisin-ne-mes-te-rruges-video/60%Daily2018-09-15 18:56
https://kosova-info.com/vera-ska-perfunduar-per-elvanen-pozon-si-peshk-nga-deti/60%Daily2018-09-15 17:21
https://kosova-info.com/me-nje-mobilizim-te-jashtezakonshem-nis-fushata-ta-pastrojme-kosoven/60%Daily2018-09-15 18:56
https://kosova-info.com/delawie-thote-se-te-drejtat-e-njeriut-jane-sfide-per-kosoven/60%Daily2018-09-15 18:57
https://kosova-info.com/pse-nje-deputet-i-vetevendosjes-frikohet-nga-forumi-i-paqes-te-parisit-e-permend-edhe-avni-rrustemin/60%Daily2018-09-15 18:57
https://kosova-info.com/tirana-nje-nga-tre-qytetet-me-te-transformuar-ne-2018-n/60%Daily2018-09-15 18:57
https://kosova-info.com/ekskluzive-agim-ceku-uck-ja-sduhet-te-dale-me-numer-simbolik-kemi-qene-ushtri-e-jo-grup-njerezish-dokument/60%Daily2018-09-15 18:58
https://kosova-info.com/personat-qe-kane-shume-rrudha-ne-balle-jane-me-te-rrezikuar-nga-keto-semundje/60%Daily2018-09-16 18:24
https://kosova-info.com/keto-jane-4-menyrat-per-fshehur-pagjumsine/60%Daily2018-09-16 18:24
https://kosova-info.com/veseli-nderon-betejen-e-manzhiqit-ne-shale/60%Daily2018-09-15 13:56
https://kosova-info.com/basha-nis-viziten-ne-maqedoni/60%Daily2018-09-15 13:56
https://kosova-info.com/seks-nje-here-ne-jave-ndiheni-15-vjet-me-te-rinj/60%Daily2018-09-16 08:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-tottenhamit/60%Daily2018-09-15 13:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-parma/60%Daily2018-09-15 13:37
https://kosova-info.com/tottenham-liverpool-sulmuesi-shenon-golin-me-te-lehte-ne-karriere/60%Daily2018-09-15 13:37
https://kosova-info.com/atletico-madrid-eibar-mbyllet-ndeshja-me-rezultat-befasues/60%Daily2018-09-15 13:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-fulham/60%Daily2018-09-15 13:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-newcastle-united-arsenal-2/60%Daily2018-09-15 13:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-cardiff/60%Daily2018-09-15 13:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-sociedad-barcelona/60%Daily2018-09-15 13:36
https://kosova-info.com/liverpool-perfekt-mposht-tottenhamin-per-fitoren-e-peste-ne-premierlige/60%Daily2018-09-15 13:36
https://kosova-info.com/filloi-agrofesta-ne-krushe-te-madhe/60%Daily2018-09-15 13:57
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-ta-pastrojme-kosoven-dhe-ta-mbajme-ate-te-paster/60%Daily2018-09-15 13:57
https://kosova-info.com/molliqaj-thirrje-institucioneve-te-ndalin-artmotion-qe-ka-blere-ligen-e-kampioneve-nga-rts-i-serbise/60%Daily2018-09-15 13:58
https://kosova-info.com/rinia-demokratike-ne-tere-kosoven-i-bashkohet-aksionit-ta-pastrojme-kosoven/60%Daily2018-09-15 13:58
https://kosova-info.com/intervistime-miliona-faqe-material-800-dosje-deshmi-kunder-12-te-akuzuarve-per-veteranet-dokument/60%Daily2018-09-15 13:59
https://kosova-info.com/zbulojeni-cilet-kengetare-kane-deshtuar-kete-vere/60%Daily2018-09-15 12:31
https://kosova-info.com/prishtinasit-ia-gjejne-kuleten-me-para-gjate-aksionit-ta-pastrojme-kosoven/60%Daily2018-09-15 13:59
https://kosova-info.com/hoti-ldk-e-para-ne-sondazhe-ne-jemi-gardiane-te-shtetit/60%Daily2018-09-15 13:59
https://kosova-info.com/pse-iphone-xr-do-te-jete-ne-dispozicion-ne-tetor/60%Daily2018-09-17 14:18
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ndihmojne-melcine-te-funksionoje-normalisht/60%Daily2018-09-16 08:24
https://kosova-info.com/kjo-video-dyminuteshe-i-pershkruan-koncertet-e-duas-gjate-kesaj-vere/60%Daily2018-09-15 12:31
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-per-ditelindje-te-emen-anxhelina-hadergjonaj/60%Daily2018-09-15 12:31
https://kosova-info.com/pergjigja-e-papritur-e-samantes-ndaj-roneles-dhe-young-zerkes/60%Daily2018-09-15 12:31
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-sot-feston-ditelindjen/60%Daily2018-09-15 12:31
https://kosova-info.com/e-bukur-sa-me-ska-adrola-dushi-mahnit-edhe-kesaj-radhe/60%Daily2018-09-15 10:08
https://kosova-info.com/sarri-ky-futbollist-mund-te-kthehet-ne-chelsea/60%Daily2018-09-15 08:37
https://kosova-info.com/real-sociedad-barcelona-kjo-pritet-te-ndodhe-sot/60%Daily2018-09-15 08:37
https://kosova-info.com/marchisio-pritet-me-shuplaka-ne-zenit-st-petersburg/60%Daily2018-09-15 08:37
https://kosova-info.com/athletic-bilbao-real-madrid-ky-eshte-plani-i-bale/60%Daily2018-09-15 08:37
https://kosova-info.com/real-sociedad-barcelona-rotacion-ne-formacion-nga-valverde/60%Daily2018-09-15 08:37
https://kosova-info.com/problem-i-ri-ne-man-utd-ja-cfare-ka-ndodhur-me-rojon/60%Daily2018-09-15 08:36
https://kosova-info.com/bonucci-refuzoi-top-klubin-e-pasur-evropian-per-rikthim-ne-juventus/60%Daily2018-09-15 08:36
https://kosova-info.com/schumacher-ne-ferrari/60%Daily2018-09-15 08:36
https://kosova-info.com/tottenham-liverpool-formacionet-e-mundshme-ne-wembley/60%Daily2018-09-15 08:36
https://kosova-info.com/bik-u-kerkon-paga-per-imamet-qe-po-ligjerojne-ne-burgje/60%Daily2018-09-15 08:56
https://kosova-info.com/a-i-ka-prishur-punet-me-vv-ne-edi-rama-ben-shaka-me-albin-kurtin-dhe-sali-berishen/60%Daily2018-09-15 08:56
https://kosova-info.com/vetting-edhe-ne-sistemin-e-arsimit/60%Daily2018-09-15 08:56
https://kosova-info.com/krahasimi-me-rastin-e-ukraines-kur-mund-te-levizin-kosovaret-pa-viza/60%Daily2018-09-15 08:57
https://kosova-info.com/pasuria-e-institucioneve-ne-kosove-arrin-ne-8-miliarde-euro/60%Daily2018-09-15 08:57
https://kosova-info.com/ja-si-ti-trajtoni-berrylat-e-ashper/60%Daily2018-09-16 03:23
https://kosova-info.com/sasha-sobhani-argetohet-me-kete-kengetare-shqiptare-ne-ditelindjen-e-tij/60%Daily2018-09-15 07:31
https://kosova-info.com/pasi-beri-shaka-me-rinen-ajo-ia-kthen-publikisht-burim-ademit/60%Daily2018-09-15 07:31
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-aktakuza-per-veteranet-e-rrejshem/60%Daily2018-09-15 08:57
https://kosova-info.com/fifi-per-taynen-nuk-je-king-as-queen/60%Daily2018-09-15 07:31
https://kosova-info.com/pronesia-e-ujmanit-nuk-duhet-te-diskutohet-ne-bruksel/60%Daily2018-09-15 08:58
https://kosova-info.com/uragani-nis-me-tragjedi-mes-viktimave-ne-shba-edhe-nje-foshnje/60%Daily2018-09-15 09:00
https://kosova-info.com/sot-nis-aksioni-ta-pastrojme-kosoven/60%Daily2018-09-15 09:00
https://kosova-info.com/dje-lansuan-kengen-e-re-mozzik-dhe-loredana-kapin-milioneshin-e-pare/60%Daily2018-09-15 07:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-vecante-i-rina-balajt-per-menaxherin-e-saj/60%Daily2018-09-15 06:02
https://kosova-info.com/mourinho-e-komenton-rrezimin-e-bera-me-qellim-sepse/60%Daily2018-09-15 03:37
https://kosova-info.com/trepca-mbetet-pa-stervitje-shkak-mungesa-e-rrymes-ne-palester/60%Daily2018-09-15 03:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-moderatorja-e-re-e-procesit-sportiv/60%Daily2018-09-15 03:37
https://kosova-info.com/balotelli-per-kete-arsye-nuk-u-ktheva-ne-serie-a/60%Daily2018-09-15 03:37
https://kosova-info.com/pritje-e-cmendur-e-tifozeve-ne-greqi-per-mavrajn/60%Daily2018-09-15 03:37
https://kosova-info.com/psg-fiton-edhe-pa-mbappe-e-neymar/60%Daily2018-09-15 03:36
https://kosova-info.com/shaqirit-fillon-ti-humb-durimi-dua-te-luaj-nuk-kam-ardhur-ketu-per-pushime/60%Daily2018-09-15 03:36
https://kosova-info.com/gerrard-pret-shume-nga-grezda/60%Daily2018-09-15 03:36
https://kosova-info.com/perez-e-dua-te-reali-njerin-nga-keta-dy-super-futbolliste/60%Daily2018-09-15 03:36
https://kosova-info.com/lady-gaga-fiton-nje-oscar-me-a-star-is-born/60%Daily2018-09-15 02:30
https://kosova-info.com/reagon-kelmendi-policet-duhet-te-shkojne-ne-xhami-dhe-kishe/60%Daily2018-09-15 03:56
https://kosova-info.com/ushtria-behet-edhe-pa-listen-serbe-por-duhet-te-arrihet-kjo/60%Daily2018-09-15 03:56
https://kosova-info.com/ja-se-cfare-duhet-te-hani-kur-keni-dhimbje-koke/60%Daily2018-09-16 03:23
https://kosova-info.com/rihanna-rremben-gjithe-vemendjen-ne-diamond-ball-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-15 02:31
https://kosova-info.com/policeve-iu-ndalohet-falja-e-namazit/60%Daily2018-09-15 03:56
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-shtepia-2-1-milioneshe-e-taylor-swift-ne-beverly-hills/60%Daily2018-09-15 02:31
https://kosova-info.com/vokswagen-i-jep-fund-versionit-beetle/60%Daily2018-09-17 09:18
https://kosova-info.com/iphone-i-ri-eshte-shume-i-madh-per-grate-per-ta-mbajtur-ne-dore/60%Daily2018-09-17 14:18
https://kosova-info.com/policet-marrin-ryshfet-nga-mergimtari/60%Daily2018-09-15 03:56
https://kosova-info.com/publikohet-dokumenti-sekret-sali-berisha-i-tha-bill-klintonit-se-njihte-vetem-autonomine-e-kosoves-brenda-serbise/60%Daily2018-09-15 03:56
https://kosova-info.com/u-zhvish-ne-moshen-15-vjecare-kate-moss-thote-se-vajzen-nuk-do-e-lejonte/60%Daily2018-09-15 02:31
https://kosova-info.com/ariana-grande-thyen-heshtjen-perlot-me-dedikimin-per-mac-miller/60%Daily2018-09-14 20:42
https://kosova-info.com/ariana-grande-thyen-heshtjen-perlot-me-dedikimin-per-mac-miller-2/60%Daily2018-09-14 20:42
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-angazhim-maksimal-per-kosove-te-paster/60%Daily2018-09-15 03:56
https://kosova-info.com/krasniqi-insiston-qe-ceshtjen-e-veteraneve-se-zgjidh-drejtesia-po-politika-propozon-qe-procesi-te-kthehet-nga-zero/60%Daily2018-09-15 03:56
https://kosova-info.com/rama-lasgushi-u-ul-ne-rinas-noli-fluturon-ne-nju-jork-vitin-tjeter/60%Daily2018-09-15 03:57
https://kosova-info.com/te-henen-proteste-kunder-takses-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-09-15 03:57
https://kosova-info.com/supa-qe-forcon-imunitetin-tuaj/60%Daily2018-09-15 17:24
https://kosova-info.com/demi-qe-veteranet-e-rrejshem-ia-kane-bere-buxhetit-te-kosoves-shkon-ne-mbi-68-milione-euro/60%Daily2018-09-14 17:56
https://kosova-info.com/premierliga-eksperiment-me-var-in-ne-fundjave/60%Daily2018-09-14 17:37
https://kosova-info.com/interi-ne-champions-ky-eshte-mesazhi-i-spallettit-per-futbollistet/60%Daily2018-09-14 17:37
https://kosova-info.com/nderpreu-finalen-france-kroaci-gjendet-i-helmuar-aktivisti-rus/60%Daily2018-09-14 17:37
https://kosova-info.com/shtatshkurteri-qe-u-be-hit-ne-internet-prane-kalimit-te-top-klubi-italian/60%Daily2018-09-14 17:37
https://kosova-info.com/e-gjeta-messin-vetem-duke-qare-si-foshnja-qe-humb-nenen/60%Daily2018-09-14 17:36
https://kosova-info.com/dembele-i-ofrohet-gjigantit-te-series-a/60%Daily2018-09-14 17:36
https://kosova-info.com/a-eshte-profesioni-i-trajnerit-me-i-veshtiri-ne-futbollin-kosovar/60%Daily2018-09-14 17:36
https://kosova-info.com/zyrtare-prishtina-godet-perseri-transferon-basketbollistin-belg/60%Daily2018-09-14 17:36
https://kosova-info.com/prezantimi-i-mavrajt-tallet-me-kosovarin-tjeter-te-arisit/60%Daily2018-09-14 17:36
https://kosova-info.com/konfiskohen-droge-e-arme-zjarri-ne-nje-operacion-te-perbashket-policor-ne-ballkan/60%Daily2018-09-14 17:56
https://kosova-info.com/haskuka-funksionalizon-sistemin-e-administrates-ne-komunen-e-prizrenit/60%Daily2018-09-14 17:56
https://kosova-info.com/maqedoni-ivanovi-anashkalohet-nga-nderkombetaret/60%Daily2018-09-14 17:56
https://kosova-info.com/avioni-i-pare-i-air-albania-ulet-ne-rinas/60%Daily2018-09-14 17:56
https://kosova-info.com/nuredin-lushtaku-per-aktakuzen-llogari-jap-vetem-per-brigaden-time/60%Daily2018-09-14 17:56
https://kosova-info.com/sejdiu-perserit-psd-mbeshtet-kerkesen-e-lugines-per-bashkim/60%Daily2018-09-14 17:56
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-merr-kenges-edhe-nje-here-shqiperi-moj-trime-te-ka-zili-bota-video/60%Daily2018-09-14 17:57
https://kosova-info.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit-ldk-e-vv-vazhdojne-bojkotin/60%Daily2018-09-14 17:57
https://kosova-info.com/sulltanesha-hyrem-argetohet-me-kengen-e-noizyt/60%Daily2018-09-14 16:30
https://kosova-info.com/youtube-tv-eshte-tregu-jone-me-rritjen-me-te-shpejte/60%Daily2018-09-16 13:17
https://kosova-info.com/iphone-t-e-rinj-sjellin-teknologjine-e-sim-por-vetem-nente-vende-e-ofrojne-kete-sherbim/60%Daily2018-09-16 13:17
https://kosova-info.com/skivi-per-reperin-e-njohur-vec-ky-mundet-me-i-kthy-vlerat-e-artit-aty-ku-duhet/60%Daily2018-09-14 16:30
https://kosova-info.com/buzeqeshja-ime-e-thote-te-teren-rona-nishliu-shijon-muajin-e-mjaltit/60%Daily2018-09-14 15:40
https://kosova-info.com/meshkujt-me-kete-grup-gjaku-jane-me-te-rrezikuarit-nga-infarktet/60%Daily2018-09-15 17:24
https://kosova-info.com/hani-kungull-shtate-dite-do-te-humbni-tre-kilograme/60%Daily2018-09-15 17:24
https://kosova-info.com/studiuesit-tregojne-se-llogaritja-e-kalorive-nuk-funksionon-dhe-ja-arsyeja-pse/60%Daily2018-09-15 12:23
https://kosova-info.com/paralajmerohet-semundja-e-re-vdekjeprurese-ne-europe-pas-18-viktimash/60%Daily2018-09-15 12:23
https://kosova-info.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deri-ne-oren-1800/60%Daily2018-09-14 12:43
https://kosova-info.com/khedira-refuzoi-top-klubin-evropian-para-vazhdimit-te-kontrates-ne-juventus/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/sarri-gjen-perforcimin-e-ri-ne-chelsea/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/pirlo-dybala-duhet-ta-beje-kete-si-ronaldo/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/shqiperia-e-panjohur-qe-10-ndeshje/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/fyerje-transmetimi-i-champions-league-permes-radio-televizionit-te-serbise/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/milan-mbetet-ne-pritje-ja-kur-do-te-kthehet-conti/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/lukaku-zgjedh-trajnerin-ideal-ne-man-utd/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/bayern-munich-juventus-ky-eshte-ekipi-ne-te-cilin-eshte-dashuruar-mandzukic/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/zyrtare-kb-prishtina-konfirmon-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-09-14 12:36
https://kosova-info.com/arrestohen-31-persona-per-marrje-me-prostitucion/60%Daily2018-09-14 12:56
https://kosova-info.com/pagjumesia-gjate-shtatzenise-keshilla-sesi-te-beni-nje-gjume-te-rehatshem/60%Daily2018-09-15 12:23
https://kosova-info.com/haradinaj-shkollimi-i-te-rinjve-tane-duhet-bazuar-ne-nevojat-e-tregut-evropian/60%Daily2018-09-14 12:56
https://kosova-info.com/abelard-tahiri-lista-serbe-vjen-ne-zyre-por-nuk-prezanton-projektligjet-e-veta/60%Daily2018-09-14 12:56
https://kosova-info.com/hurmat-jane-te-jashtezakonshme-per-shendetin/60%Daily2018-09-15 07:23
https://kosova-info.com/tjeter-deshmi-ne-divjake-xhaxhain-policia-e-qelloi-ne-balle-i-arrestuan-dhe-2-djemte/60%Daily2018-09-14 12:56
https://kosova-info.com/ldk-vija-te-kuqe-per-kryeshefin-ekzekutiv-te-kek-ut/60%Daily2018-09-14 12:56
https://kosova-info.com/projektligji-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale-miratohet-ne-parim/60%Daily2018-09-14 12:56
https://kosova-info.com/kremlini-do-te-shqyrtoje-cdo-kerkese-britanike-mbi-te-dyshuarit-per-rastin-skripal/60%Daily2018-09-14 12:57
https://kosova-info.com/kirurgjia-e-femijeve-behet-me-ultraze-te-ri-pas-18-viteve-ministri-ismaili-publikon-fakte-rreqethese/60%Daily2018-09-14 12:58
https://kosova-info.com/facebook-me-i-pergatitur-ne-luften-kunder-manipulimeve-ne-zgjedhje/60%Daily2018-09-15 07:16
https://kosova-info.com/tri-perparesite-me-te-medha-te-iphone-xs-dhe-xs-max/60%Daily2018-09-15 17:17
https://kosova-info.com/bmw-largon-nga-prodhimi-makinat-me-nafte-fokusohet-ne-hibridet-elektrike-foto/60%Daily2018-09-16 03:17
https://kosova-info.com/samsung-mund-apple-ne-tregun-global-te-telefonave/60%Daily2018-09-16 03:17
https://kosova-info.com/galaxy-s10-mund-te-vije-me-pese-kamera/60%Daily2018-09-16 08:17
https://kosova-info.com/morena-taraku-me-kete-foto-uron-nenen-e-ndjere-urime-ditelindjen-gjysma-ime/60%Daily2018-09-14 11:30
https://kosova-info.com/filmohet-nga-prapa-tayna-cmend-me-keto-linja-trupore/60%Daily2018-09-14 11:30
https://kosova-info.com/gili-dhe-ilir-berani-ju-pershendesin-me-kete-foto/60%Daily2018-09-14 10:23
https://kosova-info.com/8-gjerat-qe-ndodhin-me-trupin-tuaj-nese-ecni-cdo-dite/60%Daily2018-09-15 02:23
https://kosova-info.com/kuvendi-shenon-sot-diten-e-demokracise/60%Daily2018-09-14 07:55
https://kosova-info.com/rakitic-zbulon-arsyen-pse-nuk-u-transferua-ne-psg/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/rekord-nga-man-city-kjo-ndodh-per-here-te-pare-ne-histori-te-klubit/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/pirlo-nuk-befasohem-nese-ky-yll-i-madh-kthehet-ne-juventus/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/ajax-cakton-cmimin-per-shitjen-e-de-jong-te-barcelona/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-klauzolen-e-de-bruynes-ne-man-city/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/manchester-evening-news-pogba-do-te-nenshkruaje-me-barcelonen/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/mbappe-kjo-dua-te-ndodhe-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/martial-ne-serie-a/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/nje-hap-me-afer-levizjes-pa-viza/60%Daily2018-09-14 07:56
https://kosova-info.com/mbi-200-milione-euro-investime-nga-serbia-ne-kosove/60%Daily2018-09-14 07:56
https://kosova-info.com/hapi-para-per-formimin-e-ushtrise-po-acaron-serbine-destabilizon-dialogun/60%Daily2018-09-14 07:56
https://kosova-info.com/shumica-e-meshkujve-ne-shba-dhe-evrope-mund-te-mbesin-sterile-deri-ne-vitin-2060/60%Daily2018-09-14 21:23
https://kosova-info.com/hoxha-therret-konference-per-media-lidhur-me-vizat/60%Daily2018-09-14 07:56
https://kosova-info.com/stuhia-florence-arrin-ne-karoline-te-shba-se/60%Daily2018-09-14 07:56
https://kosova-info.com/dhjetera-shtepi-perballen-me-shperthime-te-zjarrit-ne-shba/60%Daily2018-09-14 07:56
https://kosova-info.com/kylie-jenner-kryeson-kopertinat-e-revistave-me-prestigjioze-ne-bote/60%Daily2018-09-14 06:24
https://kosova-info.com/ushtria-permes-ligjit-kundershton-shba-ja/60%Daily2018-09-14 07:56
https://kosova-info.com/me-keto-temperatura-po-perfundojne-ditet-e-fundit-te-veres/60%Daily2018-09-14 07:57
https://kosova-info.com/challandes-rruges-per-tu-bere-hero-ne-kosove/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/ronaldo-tallet-me-gazetarin-e-juventusit-ne-transmetim-direkt/60%Daily2018-09-14 07:36
https://kosova-info.com/berisha-mogherini-eshte-rusofile/60%Daily2018-09-14 02:55
https://kosova-info.com/ngjashmeri-e-frikshme-zbulohet-sozia-e-reperes-tayna/60%Daily2018-09-14 01:30
https://kosova-info.com/kusari-lila-tregon-se-ku-u-ndane-rruget-e-alternatives-me-ldk-ne/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/erdogan-ndalon-perdorimin-e-valutave-te-huaja-ne-tregjet-e-pronave/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/mos-i-lani-shpesh-duart-mund-te-semureni/60%Daily2018-09-14 16:23
https://kosova-info.com/gjumi-i-vone-demton-trurin-e-femijeve/60%Daily2018-09-14 11:23
https://kosova-info.com/kosove-maqedoni-palestra-e-stermbushur/60%Daily2018-09-13 21:39
https://kosova-info.com/mavraj-bombardon-trajnerin-e-hamburgut/60%Daily2018-09-13 21:39
https://kosova-info.com/projektligjet-parashohin-kompetenca-te-reja-per-fsk-ne-thote-berisha/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-maqedonia-ne-epersi-ndaj-kosoves/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/arlind-ajeti-behet-me-skuader-te-re-kontrate-2-vjecare/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/zyrtare-ismet-munishi-jep-doreheqje/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/kosova-mposhtet-ne-frymen-e-fundit-nga-maqedonia/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/ja-kur-e-zhvillon-ndeshjen-e-radhes-kosova/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-zidane-te-manchester-united/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/alves-me-respekt-per-liverpoolin-tregon-synimet-e-psg-se/60%Daily2018-09-14 02:36
https://kosova-info.com/nese-zgjedhjet-jane-zgjidhje-ja-si-do-dukej-perberja-e-kuvendit-pas-tyre/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-kalon-mbremjen-me-noizyn-i-zbulon-ky-detaj/60%Daily2018-09-14 01:30
https://kosova-info.com/dalai-lama-europa-ju-perket-evropianeve-refugjatet-duhet-te-kthehen-ne-vendet-e-tyre/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-oshp-se-deshmon-ne-gjykimin-per-tenderin-per-ushqimin-e-fsk-se/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/kompani-turke-do-ta-realizojne-aerofotografimin-e-kosoves/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/publikohen-ftesat-e-dasmes-se-elita-rudit-dhe-gjikos/60%Daily2018-09-14 01:30
https://kosova-info.com/majk-kritikon-organizatoret-e-ndeshjes-kosove-maqedoni-paguan-10-euro-bilete-vip-ski-ku-ulesh/60%Daily2018-09-14 01:30
https://kosova-info.com/laheni-ne-mengjes-e-me-pas-shkoni-ne-pune-ja-5-arsyet-pse-nuk-duhet-ta-beni-me/60%Daily2018-09-14 11:23
https://kosova-info.com/stresi-shfaqet-ne-instagram-duke-mbeshtjellur-marihuane/60%Daily2018-09-14 01:30
https://kosova-info.com/u-gjet-i-pajete-pak-dite-me-pare-zbulohen-detajet-tronditese-per-mac-miller-ish-in-e-ariana-grande/60%Daily2018-09-14 01:31
https://kosova-info.com/seksi-i-mire-eshte-parakusht-per-nje-jete-te-gjate/60%Daily2018-09-14 11:23
https://kosova-info.com/vazhdojne-takimet-me-lideret-shqiptare-psd-takon-bushatin-e-minxhozin/60%Daily2018-09-14 02:56
https://kosova-info.com/reagon-mjeku-i-suspenduar-kreva-3-operacione-te-renda-ne-diten-kur-nuk-e-respektova-orarin/60%Daily2018-09-13 21:56
https://kosova-info.com/ministri-i-kultures-dhe-sportit-reagon-ashper-ndaj-artmotion/60%Daily2018-09-13 21:56
https://kosova-info.com/si-dy-zogj-te-dashuruar-geti-dhe-marina-arratisen-ne-kete-vend/60%Daily2018-09-14 01:31
https://kosova-info.com/ky-aplikacion-kushton-kushton-1199-zbulojeni-arsyen/60%Daily2018-09-14 16:16
https://kosova-info.com/a-eshte-shume-i-larte-cmimi-i-iphone-xs-max/60%Daily2018-09-14 16:16
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-levozhga-e-limonit-mund-te-eleminoje-dhimbjen-e-nyjeve-nje-here-e-pergjithmone/60%Daily2018-09-14 11:23
https://kosova-info.com/kujdes-cka-hani-dhe-pini-kjo-video-do-tju-beje-te-mendoni-dy-here-ne-lidhje-me-ushqimet-video-2/60%Daily2018-09-13 19:40
https://kosova-info.com/kujdes-cka-hani-dhe-pini-kjo-video-do-tju-beje-te-mendoni-dy-here-ne-lidhje-me-ushqimet-video-3/60%Daily2018-09-13 19:40
https://kosova-info.com/kujdes-cka-hani-dhe-pini-kjo-video-do-tju-beje-te-mendoni-dy-here-ne-lidhje-me-ushqimet-video-4/60%Daily2018-09-13 19:40
https://kosova-info.com/kujdes-cka-hani-dhe-pini-kjo-video-do-tju-beje-te-mendoni-dy-here-ne-lidhje-me-ushqimet-video/60%Daily2018-09-13 19:40
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-elita-nisin-pergatitjet-e-para-per-dasme/60%Daily2018-09-13 19:36
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-elita-nisin-pergatitjet-e-para-per-dasme-2/60%Daily2018-09-13 19:36
https://kosova-info.com/blerta-deliu-i-uron-ditelindjen-kundershtarit-politik/60%Daily2018-09-13 16:55
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-per-perpjasen-e-hazirit-dhe-osmanit-do-te-angazhohemi-qe-ldk-mos-te-demtohet/60%Daily2018-09-13 16:55
https://kosova-info.com/futbollisti-i-interit-injoron-ronaldon-mbappe-eshte-me-i-mire/60%Daily2018-09-13 16:36
https://kosova-info.com/man-city-me-dy-transferime-nga-franca/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-kosovar-provon-edhe-aktrimin/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-real-madridit-takohet-me-transferimin-e-ri/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/sonte-nje-tjeter-spektakel-nga-kosova-radhen-e-ka-basketbolli/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/hoteli-i-ri-cr7-ne-paris-ronaldo-6-hotele-gjithsej/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/adriano-viziton-interin-ka-nje-mesazh-per-spallettin/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/kupa-e-botes-mund-te-mbahet-ne-ballkan-do-ta-kemi-shume-afer/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/video-e-tmerrshme-nga-brazili-futbollisti-e-rrezon-gjyqtarin-dhe-e-shqelmon-ate/60%Daily2018-09-13 16:35
https://kosova-info.com/vuciq-jep-deklarate-te-papritur-rreth-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-09-13 16:55
https://kosova-info.com/psd-ja-i-gezohet-votimit-per-viza-ne-pe-izolimi-eshte-pasoje-e-politikaneve-te-korruptuar/60%Daily2018-09-13 16:55
https://kosova-info.com/sdo-te-quhet-me-ministria-e-fsk-se-por-ministria-e-mbrojtjes-e-republikes-se-kosoves/60%Daily2018-09-13 16:56
https://kosova-info.com/burim-ramadani-edhe-faktori-nderkombetar-ishte-ne-dijeni-per-projektligjin-per-ushtrine/60%Daily2018-09-13 16:56
https://kosova-info.com/ministri-i-fskse-nuk-jam-kompetent-ti-komentoj-deklaratat-e-ambasades-amerikane/60%Daily2018-09-13 16:56
https://kosova-info.com/takimi-i-trete-i-grupit-per-ligjin-e-qeverise-diskutohet-per-numrin-e-ministrive-dhe-zv-ministrave/60%Daily2018-09-13 16:56
https://kosova-info.com/hoxhaj-sondazhi-i-kdi-se-selektiv-pdk-ja-eshte-partia-e-pare-ne-vend/60%Daily2018-09-13 16:56
https://kosova-info.com/incident-ne-koncertin-e-dua-lipes-ne-kine-nderhyn-policia/60%Daily2018-09-13 15:30
https://kosova-info.com/e-thote-shkenca-me-shume-njerez-do-te-vuajne-nga-kanceri/60%Daily2018-09-13 15:22
https://kosova-info.com/michele-obama-e-ka-gati-librin-e-saj-te-radhes-kjo-eshte-data-e-publikimit/60%Daily2018-09-13 15:30
https://kosova-info.com/getoar-selimi-e-quan-veten-komandant/60%Daily2018-09-13 15:30
https://kosova-info.com/stresi-habit-te-gjithe-disa-sic-hyjne-ne-jeten-tone-ashtu-edhe-dalin-pa-lene-fare-gjurme/60%Daily2018-09-13 14:20
https://kosova-info.com/20-ushqime-qe-do-te-pastrojne-arteriet-tuaja-ne-menyre-natyrale-dhe-ju-mbrojne-nga-sulmet-ne-zemer/60%Daily2018-09-13 15:22
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-pretendon-se-obeziteti-mund-te-te-beje-te-deshtosh/60%Daily2018-09-13 15:22
https://kosova-info.com/pacolli-per-vizat-kaluam-edhe-sfiden-e-radhes/60%Daily2018-09-13 11:55
https://kosova-info.com/shqiperia-fton-shqiptaret-e-maqedonise-te-mbeshtesin-referendumin/60%Daily2018-09-13 11:55
https://kosova-info.com/spanja-miraton-shitjen-e-bombave-laserike-ne-arabine-saudite/60%Daily2018-09-13 11:55
https://kosova-info.com/limaj-pret-qe-kuvendi-ti-jape-driten-jeshile-transformimit-te-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2018-09-13 11:55
https://kosova-info.com/de-vrij-ky-futbollist-eshte-me-i-mire-se-cristiano-ronaldo/60%Daily2018-09-13 11:36
https://kosova-info.com/silva-zgjedh-ekipin-e-ri-pas-man-cityt/60%Daily2018-09-13 11:36
https://kosova-info.com/revolucion-nga-fifa-ne-afatin-kalimtar-te-futbollisteve/60%Daily2018-09-13 11:36
https://kosova-info.com/sevilla-vendos-ta-bleje-silvan-nga-milan/60%Daily2018-09-13 11:36
https://kosova-info.com/man-utd-me-super-perforcim-nga-la-liga/60%Daily2018-09-13 11:36
https://kosova-info.com/inter-premton-show-ne-giuseppe-meazza/60%Daily2018-09-13 11:36
https://kosova-info.com/zyrtare-ekipi-i-njohur-denohet-me-3-pike-ne-serie-a/60%Daily2018-09-13 11:36
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-tifozet-e-nba-ja-cfare-ka-ndodhur-me-westbrook/60%Daily2018-09-13 11:35
https://kosova-info.com/te-tjeret-ne-minus-ja-cfare-ka-bere-ronaldo-ne-juventus/60%Daily2018-09-13 11:35
https://kosova-info.com/blerta-deliu-tregon-se-kur-mund-te-levizin-lirshem-kosovaret-ne-evrope/60%Daily2018-09-13 11:56
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-thote-se-u-kercenua-nga-vellai-i-nje-anetari-te-ri-te-vv-se/60%Daily2018-09-13 11:56
https://kosova-info.com/hahn-mirepret-votimin-pro-te-parlamentit-evropian-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-09-13 11:56
https://kosova-info.com/veseli-jemi-edhe-nje-hap-me-afer-drejt-levizjes-se-lire/60%Daily2018-09-13 11:56
https://kosova-info.com/thaci-pas-votimin-per-vizat-ne-pe-brenda-nje-kohe-te-shkurter-do-te-permbyllet-ky-proces/60%Daily2018-09-13 11:56
https://kosova-info.com/cmimet-ekstreme-apple-kerkon-1649-euro-per-iphone-xs-max/60%Daily2018-09-14 11:18
https://kosova-info.com/eni-koci-zbulon-bashkepunimin-e-papritur/60%Daily2018-09-13 09:59
https://kosova-info.com/mitchell-dhe-mogherini-ne-shkup-ne-mbeshtetje-te-referendumit/60%Daily2018-09-13 06:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-oferta-e-real-madridit-per-blerjen-e-neymar-ose-mbappe/60%Daily2018-09-13 06:35
https://kosova-info.com/pritja-mori-fund-vjen-momenti-i-perforcimeve-te-barcelones/60%Daily2018-09-13 06:35
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-transferohet-ne-milan/60%Daily2018-09-13 06:35
https://kosova-info.com/skriniar-ka-nje-lajm-te-keq-per-barcelonen-2/60%Daily2018-09-13 06:35
https://kosova-info.com/biglia-ka-nje-premtim-te-madh-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-09-13 06:35
https://kosova-info.com/kater-qarqet-me-papunesine-me-te-madhe-kryeson-vlora/60%Daily2018-09-13 06:55
https://kosova-info.com/kuvendi-nuk-i-legjitimon-negociatoret/60%Daily2018-09-13 06:55
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-sot-pritet-te-votoje-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-09-13 06:55
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-serish-mban-konference-per-media/60%Daily2018-09-13 06:55
https://kosova-info.com/moti-mbi-vendin-tone/60%Daily2018-09-13 06:56
https://kosova-info.com/sot-seance-plenare-40-pika-ne-rend-dite/60%Daily2018-09-13 06:56
https://kosova-info.com/punetoret-e-postes-protestojne-sot-para-nderteses-se-qeverise/60%Daily2018-09-13 06:56
https://kosova-info.com/video-qesharake-e-mourinho-smalling-dhe-jones-po-ben-xhiron-e-botes/60%Daily2018-09-13 01:35
https://kosova-info.com/drita-merr-trajnerin-e-mirenjohur-shqiptar/60%Daily2018-09-13 01:35
https://kosova-info.com/ea-sports-zbulon-stadiumet-e-fifa-s-befason-ai-i-tottenhamit/60%Daily2018-09-13 06:36
https://kosova-info.com/milani-ia-merr-arsenalit-zyrtarin-e-larte-te-klubit/60%Daily2018-09-13 06:36
https://kosova-info.com/i-theu-kemben-kundershtarit-futbollisti-denohet-me-4-vjet-burg/60%Daily2018-09-13 06:36
https://kosova-info.com/dybala-do-te-largohet-ne-janar/60%Daily2018-09-13 06:36
https://kosova-info.com/e-drejta-per-tu-harruar-lufta-e-google-ndaj-ligjit-evropian-te-privatesise/60%Daily2018-09-14 06:16
https://kosova-info.com/ariana-grande-e-shkaterruar-pas-vdekjes-se-mac-miller/60%Daily2018-09-12 21:59
https://kosova-info.com/ariana-grande-e-shkaterruar-pas-vdekjes-se-mac-miller-2/60%Daily2018-09-12 21:59
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-e-martuar-flirtojne-me-femra-te-tjera-ne-rrjetet-sociale-do-habiteni/60%Daily2018-09-13 15:22
https://kosova-info.com/bushati-zaev-vota-pro-emrit-te-ri-rruga-e-vetme-drejt-nato-s-e-be/60%Daily2018-09-13 06:56
https://kosova-info.com/psikologet-thone-se-duhet-te-ndalohet-me-ligj-rrahja-e-femijeve/60%Daily2018-09-13 15:22
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-loja-me-kufij-kudo-eshte-pune-me-rreziqe-te-medha/60%Daily2018-09-13 01:55
https://kosova-info.com/kusari-lila-jo-ndryshim-kufijsh-shqiptaret-e-lugines-ti-kene-te-drejtat-qe-i-gezojne-serbet-e-kosoves/60%Daily2018-09-13 01:56
https://kosova-info.com/brukseli-do-e-ndal-rrugen-e-serbise-ne-be-pavaresisht-nga-marreveshja-me-kosoven/60%Daily2018-09-13 01:56
https://kosova-info.com/e-coli-cfare-eshte-kjo-baktere-dhe-cilat-jane-simptomat-e-nje-infeksioni/60%Daily2018-09-13 15:22
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-treguam-mirekuptim-per-voten-e-teuta-rugoves-per-shkak-te-babait-te-saj/60%Daily2018-09-13 01:56
https://kosova-info.com/6-arsyet-e-cuditshme-qe-ju-bejne-te-shtoni-ne-peshe/60%Daily2018-09-13 15:22
https://kosova-info.com/futbollistet-e-juventusit-nuk-e-donin-insignen-titullar-te-italia/60%Daily2018-09-12 20:36
https://kosova-info.com/zidane-konfirmon-rikthimin-ne-futboll-por-cilen-skuader-do-ta-drejtoje/60%Daily2018-09-12 20:36
https://kosova-info.com/drita-falenderon-bekim-isufin-pas-doreheqjes/60%Daily2018-09-12 20:35
https://kosova-info.com/helen-fika-ka-ndalur-kohen-41-vjec-por-me-fizik-marramendes/60%Daily2018-09-12 20:35
https://kosova-info.com/zyrtare-seria-a-i-thote-po-kerkeses-se-fiorentines-per-shiritin-e-kapitenit-dedikuar-astorit/60%Daily2018-09-12 20:35
https://kosova-info.com/real-madrid-neymar-vendim-i-madh-pas-afatit-kalimtar/60%Daily2018-09-12 20:35
https://kosova-info.com/i-riu-nga-vushtrria-qe-vdiq-sot-ishte-tifoz-i-zjarrte-i-klubit-te-qytetit/60%Daily2018-09-13 01:35
https://kosova-info.com/bashkeshortja-behet-pengese-terry-nuk-transferohet-ne-rusi/60%Daily2018-09-13 01:35
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-ramsey-ne-serie-a/60%Daily2018-09-13 01:35
https://kosova-info.com/e-quajti-hajn-prokurori-blakaj-i-kthen-pergjigje-kryeministrit/60%Daily2018-09-13 01:56
https://kosova-info.com/gashi-levizja-e-kufijve-provokim-lufte/60%Daily2018-09-13 01:57
https://kosova-info.com/dobite-shendetesore-te-farave-te-susamit/60%Daily2018-09-13 15:23
https://kosova-info.com/blakaj-jam-turist-ne-amerike-pas-kercenimeve-po-e-shqyrtoj-kthimin-ne-kosove/60%Daily2018-09-13 01:57
https://kosova-info.com/keto-prekje-seksi-do-te-kenaqin-nje-grua-cdo-pjese-e-trupit-mund-te-jete-erotike/60%Daily2018-09-13 15:23
https://kosova-info.com/soltes-ndryshimi-i-kufijve-vetem-ne-perputhje-me-te-drejten-nderkombetare/60%Daily2018-09-13 01:57
https://kosova-info.com/ismaili-opozita-e-coroditur-ska-ndarje-te-kosoves/60%Daily2018-09-12 20:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-te-bejme-kur-seksi-behet-i-merzitshem/60%Daily2018-09-13 10:23
https://kosova-info.com/maroku-ndalon-martesen-e-detyruar-dhe-ngacmimet-seksuale/60%Daily2018-09-12 20:55
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-publikon-imazhin-me-te-embel-te-djalit/60%Daily2018-09-12 19:29
https://kosova-info.com/shala-thaci-e-konsideronte-shume-te-rrezikshem-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2018-09-12 20:55
https://kosova-info.com/parandalohet-vrasja/60%Daily2018-09-12 20:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-madheshtore-e-ketij-shekulli/60%Daily2018-09-13 05:16
https://kosova-info.com/video-live-apple-prezanton-pajisjet-e-reja/60%Daily2018-09-13 15:16
https://kosova-info.com/apple-watch-4-ora-me-inteligjente-ne-treg/60%Daily2018-09-13 15:16
https://kosova-info.com/iphone-xs-max-smartfoni-i-ri-nga-apple-foto/60%Daily2018-09-14 06:16
https://kosova-info.com/iphone-xs-smartfoni-i-radhes-nga-iphone-nder-me-te-miret-ne-treg/60%Daily2018-09-14 06:16
https://kosova-info.com/iphone-xr-vjen-me-cmim-te-volitshem-dhe-performanca-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-09-14 06:16
https://kosova-info.com/keto-jane-cmimet-e-iphone-xs-xs-max-dhe-iphone-xr-do-te-habiteni/60%Daily2018-09-14 06:16
https://kosova-info.com/detajet-kryesore-qe-duhet-ti-dini-per-smartfonet-e-ri-te-apple/60%Daily2018-09-14 11:18
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-vig-poppes-per-gruan-e-tij/60%Daily2018-09-12 19:06
https://kosova-info.com/veseli-thote-se-asociacioni-me-kompetenca-ekzekutive-eshte-i-papranueshem/60%Daily2018-09-12 20:56
https://kosova-info.com/psd-qeveria-te-gjeje-rruge-per-kendelljen-e-postes/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/konsumimi-i-mishit-te-kuq-dhe-produkteve-te-qumeshtit-mund-te-ndihmojne-qe-te-keni-nje-zemer-me-te-shendetshme/60%Daily2018-09-13 10:23
https://kosova-info.com/gjykata-e-londres-denim-shembullor-per-lloris/60%Daily2018-09-12 15:36
https://kosova-info.com/tifozet-kunder-panuccit-ja-vendimi-i-fundit-nga-duka/60%Daily2018-09-12 15:36
https://kosova-info.com/icardi-nuk-brengosem-se-shpejti-vijne-golat/60%Daily2018-09-12 15:36
https://kosova-info.com/konkurrenca-e-forte-po-e-le-ne-bankine-ja-cfare-thote-shaqiri/60%Daily2018-09-12 15:36
https://kosova-info.com/dy-nga-kater-ndeshjet-e-dites-ne-superlige-sot-ishin-ne-bastore/60%Daily2018-09-12 15:36
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-fabregas-ne-serie-a/60%Daily2018-09-12 15:36
https://kosova-info.com/manchester-united-me-transferim-te-pazakonte-nga-madridi/60%Daily2018-09-12 15:35
https://kosova-info.com/vazhdojne-punimet-ne-arenen-kombetare-keshtu-duket-stadiumi-i-ri/60%Daily2018-09-12 15:35
https://kosova-info.com/gruaja-e-ramos-terbon-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2018-09-12 15:35
https://kosova-info.com/haradinaj-presim-lajm-te-mire-nga-parlamenti-evropian-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/humbni-kilogramet-e-tepert-me-rrush/60%Daily2018-09-13 10:23
https://kosova-info.com/kosova-nuk-ka-rezerva-te-arit-ja-sa-kane-shtetet-perreth/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbeten-pa-rryme-4/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/emiratet-pro-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/kanceri-do-te-vrase-afro-10-milione-njerez-me-2018/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/thaci-ne-shkup-pritet-nga-lideri-i-opozites-maqedonase-hristijan-mickoski/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/mesoni-cila-eshte-menyra-natyrale-per-te-qetesuar-dhimbjen-e-kokes/60%Daily2018-09-12 19:23
https://kosova-info.com/programi-yes-shpalle-konkurs-per-te-ndjekur-studimet-ne-amerike/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/6-muaj-burg-per-kanosjen-e-inspektorit/60%Daily2018-09-12 15:54
https://kosova-info.com/nderroni-disa-nga-zakonet-tuaja-humbni-peshe/60%Daily2018-09-12 19:24
https://kosova-info.com/ledri-vula-ende-shijon-pushimet-me-te-dashuren/60%Daily2018-09-12 14:29
https://kosova-info.com/programi-i-intelegjences-artificiale-zbulon-dhjetra-sinjale-aliene-nga-galaktika-e-larget/60%Daily2018-09-12 19:16
https://kosova-info.com/si-ta-perdorni-uthullen-e-molles-si-ilac/60%Daily2018-09-12 19:24
https://kosova-info.com/bleona-qereti-pritet-nga-faton-shoshi-ne-prishtine/60%Daily2018-09-12 14:29
https://kosova-info.com/luana-vjollca-tregon-sa-shume-ka-marre-ngjyre-ne-plazh/60%Daily2018-09-12 14:29
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-ndan-me-ndjekesit-momentin-duke-bere-nderhyrje-ne-fytyre/60%Daily2018-09-12 14:29
https://kosova-info.com/prishen-raportet-mes-majkit-dhe-skivit-dyshja-marrin-kete-vendim/60%Daily2018-09-12 14:29
https://kosova-info.com/kim-qaj-cdo-dite-nuk-me-pelqejne-me-vithet-e-medha/60%Daily2018-09-12 14:30
https://kosova-info.com/aurela-gace-jep-gjak-per-femijet-ne-nevoje/60%Daily2018-09-12 14:30
https://kosova-info.com/dukesh-si-e-semure-fansat-shokohen-nga-pamja-e-nihan-pa-makiazh/60%Daily2018-09-12 14:30
https://kosova-info.com/perfundimisht-zbulohet-data-e-vertete-e-marteses-se-gjikos-dhe-elites/60%Daily2018-09-12 14:30
https://kosova-info.com/bechteli-amerikan-pas-ndertimit-te-autostradave-ne-kosove-ne-mars-bartet-ne-serbi/60%Daily2018-09-12 10:54
https://kosova-info.com/barcelona-publikon-fanellen-e-trete-per-sezonin-e-ri-tifozet-e-quajne-te-tmerrshme/60%Daily2018-09-12 10:35
https://kosova-info.com/milan-ben-gati-shperblimin-per-bonaventuran/60%Daily2018-09-12 10:35
https://kosova-info.com/sadiku-la-shqiperine-per-kosoven-fifa-nuk-e-lejon-te-luaje/60%Daily2018-09-12 10:35
https://kosova-info.com/thika-pas-shpine-e-edi-rames-per-kosovaret/60%Daily2018-09-12 10:54
https://kosova-info.com/pahor-be-ja-duhet-te-shtyje-planet-per-zgjerim-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-09-12 10:55
https://kosova-info.com/putin-propozon-papritur-traktat-te-paqes-me-japonine/60%Daily2018-09-12 10:55
https://kosova-info.com/vrasja-ne-aki-kerkohet-shkarkimi-i-inspektorit/60%Daily2018-09-12 10:55
https://kosova-info.com/zaev-thaci-kosova-dhe-maqedonia-nuk-kane-asnje-ceshtje-te-hapur-video/60%Daily2018-09-12 10:56
https://kosova-info.com/juncker-nese-e-leme-pas-dore-ballkanin-te-tjeret-e-marrin-mbi-vete/60%Daily2018-09-12 10:56
https://kosova-info.com/veseli-takon-rucin-bejne-thirrje-per-unitet-te-spektrit-politik-te-kosoves/60%Daily2018-09-12 10:57
https://kosova-info.com/pershpejtohet-procesi-parlamenti-evropian-voton-te-enjten-rreth-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-09-12 10:58
https://kosova-info.com/mercedes-tregon-konceptin-e-makines-vete-ngasese/60%Daily2018-09-12 14:16
https://kosova-info.com/apple-sot-sjelle-zbulimet-magjike-cdo-gje-qe-duhet-te-dini-rreth-dites-se-gjigantit-amerikan/60%Daily2018-09-12 14:15
https://kosova-info.com/stresi-dhe-keisi-zyrtarisht-te-martuar/60%Daily2018-09-12 09:29
https://kosova-info.com/luana-vjollca-e-quan-veten-te-vogel-keto-foto-e-thone-te-kunderten/60%Daily2018-09-12 09:29
https://kosova-info.com/veshjet-qe-zgjaten-perderisa-femija-juaj-rritet/60%Daily2018-09-12 19:24
https://kosova-info.com/pasarela-e-pare-me-transgjinore-ne-nju-jork/60%Daily2018-09-12 09:29
https://kosova-info.com/kida-na-thote-miremengjes-gjysme-e-zhveshur-nga-ky-vend/60%Daily2018-09-12 09:29
https://kosova-info.com/befason-rock-grupi-nga-suedia-kendon-xhamadani-vija-vija-ne-koncert/60%Daily2018-09-12 09:30
https://kosova-info.com/nicki-minaj-publikon-me-videoklip-kengen-barbie-dreams/60%Daily2018-09-12 09:30
https://kosova-info.com/roza-lati-pranon-kritika-te-ashpra-per-fotot-provokative/60%Daily2018-09-12 09:30
https://kosova-info.com/gold-ag-nis-punen-per-kengen-e-re/60%Daily2018-09-12 09:30
https://kosova-info.com/shifra-te-larta-shikoni-se-sa-para-fitojne-vipat-nga-instagrami/60%Daily2018-09-12 09:31
https://kosova-info.com/rritja-e-brishte-ekonomike-ne-kosove/60%Daily2018-09-12 05:54
https://kosova-info.com/mbahet-tryeza-per-kompensimin-e-viktimave/60%Daily2018-09-12 05:54
https://kosova-info.com/premtimet-elektorale-nga-sot-i-gjeni-online/60%Daily2018-09-12 05:54
https://kosova-info.com/el-salvador-brazil-mbyllet-me-5-gola/60%Daily2018-09-12 05:35
https://kosova-info.com/argjentina-kolumbia-rezultat-befasues/60%Daily2018-09-12 05:35
https://kosova-info.com/spanja-turperon-kroacine-ja-cfare-thote-modric/60%Daily2018-09-12 05:35
https://kosova-info.com/spanja-kroacia-lajm-i-keq-per-interin/60%Daily2018-09-12 05:35
https://kosova-info.com/spanja-shpartallon-kroacine-shenon-edhe-golin-e-katert/60%Daily2018-09-12 00:35
https://kosova-info.com/spanja-e-pameshirshme-shenon-perseri-ndaj-kroacise/60%Daily2018-09-12 00:35
https://kosova-info.com/anglia-zhbllokon-shifrat-ndaj-zvicres/60%Daily2018-09-12 05:36
https://kosova-info.com/spanja-e-turperon-kroacine-60/60%Daily2018-09-12 05:36
https://kosova-info.com/mjafton-rashford-anglia-mposht-zvicren/60%Daily2018-09-12 05:36
https://kosova-info.com/meritoj-nje-ekzekutim-publik-trajneri-i-cekise-i-shtang-te-gjithe-pas-doreheqjes/60%Daily2018-09-12 05:35
https://kosova-info.com/ramos-e-feston-me-shqiponje-golin-ndaj-kroacise/60%Daily2018-09-12 05:35
https://kosova-info.com/granit-xhaka-publikon-momentin-kur-ramos-ben-shqiponjen-ne-ndeshjen-e-sotme/60%Daily2018-09-12 04:29
https://kosova-info.com/alarm-per-pilulat-e-dobesimit-jane-vdekjeprurese/60%Daily2018-09-12 19:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-neser/60%Daily2018-09-12 05:54
https://kosova-info.com/presidenit-thaci-neser-viziton-maqedonine/60%Daily2018-09-12 05:54
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-aak-se-kjo-opozite-sperben-rrezik-per-qeverine/60%Daily2018-09-12 05:55
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-takohet-me-kuzhinierin-e-famshem-nusret/60%Daily2018-09-11 21:39
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-takohet-me-kuzhinierin-e-famshem-nusret-2/60%Daily2018-09-11 21:39
https://kosova-info.com/neser-raportohet-per-vrasjen-ne-aki/60%Daily2018-09-12 05:55
https://kosova-info.com/haxhiu-marrja-e-lugines-eshte-ide-e-cmendur/60%Daily2018-09-12 05:55
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-perseri-me-kritika-ndaj-bashkepartiakeve-mos-shitni-mend-per-vota/60%Daily2018-09-12 05:55
https://kosova-info.com/limaj-flet-hapur-kam-probleme-me-presidentin-thaci/60%Daily2018-09-12 00:56
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-duket-i-relaksuar-duke-ushtruar-ne-palester/60%Daily2018-09-12 00:57
https://kosova-info.com/dilemat-e-diplomatit-amerikan-per-korrigjimin-e-kufijve-kosove-serbi/60%Daily2018-09-12 00:57
https://kosova-info.com/a-fshihet-tradhtia-diku-thelle-ne-shpirtin-tuaj/60%Daily2018-09-12 19:24
https://kosova-info.com/gruaja-kap-mat-burrin-duke-tradhetuar-me-motren-e-saj-rrahen-keq/60%Daily2018-09-12 19:24
https://kosova-info.com/anulohet-vizita-e-trumpit-ne-irlande/60%Daily2018-09-11 19:53
https://kosova-info.com/70-e-femijeve-shqiptare-jane-dhunuar-ne-familje/60%Daily2018-09-11 19:54
https://kosova-info.com/uragani-florence-qytetaret-urdherohen-te-evakuohen/60%Daily2018-09-11 19:54
https://kosova-info.com/griezmann-te-barcelona-deklarate-shume-interesante-nga-simeone/60%Daily2018-09-11 19:37
https://kosova-info.com/eksperimentet-e-cuditshme-te-panuccit/60%Daily2018-09-11 19:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-islande-belgjike/60%Daily2018-09-11 19:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-spanje-kroaci/60%Daily2018-09-11 19:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-zvicer/60%Daily2018-09-11 19:36
https://kosova-info.com/karius-turperohet-nga-quaresma-ne-stervitje/60%Daily2018-09-11 19:35
https://kosova-info.com/napoli-ia-vendose-insignes-nje-cmim-te-cmendur/60%Daily2018-09-11 19:35
https://kosova-info.com/spanja-ne-epersi-ndaj-kroacise-ngulitje-me-koke-nga-saul-niguez/60%Daily2018-09-12 00:35
https://kosova-info.com/cmendet-asensio-shenon-dy-super-gola-per-tre-minuta/60%Daily2018-09-12 00:35
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-kalane-e-prizrenit/60%Daily2018-09-11 19:55
https://kosova-info.com/keds-ne-keto-qytete-e-fshatra-do-te-kete-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2018-09-11 19:55
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-shkaktari-kryesor-i-vdekjeve-te-heshtura/60%Daily2018-09-11 19:56
https://kosova-info.com/homazhe-dhe-qirinj-ne-kujtim-te-viktimave-te-11-shtatorit/60%Daily2018-09-11 19:56
https://kosova-info.com/veturat-e-policise-nuk-jane-te-sigurta-per-vozitje-konfirmon-shefi-i-ri-i-saj/60%Daily2018-09-11 19:56
https://kosova-info.com/valza-zhegrova-sjell-coverin-e-pare-e-dehun-pa-asni-gote/60%Daily2018-09-11 18:29
https://kosova-info.com/apple-kunder-masave-te-reja-te-trump-it/60%Daily2018-09-12 14:16
https://kosova-info.com/google-do-te-prezantoje-dy-pixelbook-ne-tetor/60%Daily2018-09-12 14:16
https://kosova-info.com/cmimet-e-iphone-do-te-rriten-nese-apple-i-nderton-ato-ne-shba/60%Daily2018-09-12 14:16
https://kosova-info.com/cdo-marreveshje-me-kosoven-per-serbine-do-te-ishte-me-mire-se-gjendja-e-tanishme/60%Daily2018-09-11 19:57
https://kosova-info.com/bebe-rexha-i-dua-te-pasmet-e-mia/60%Daily2018-09-11 18:29
https://kosova-info.com/keshtu-duket-adelina-tahiri-pas-lindjes/60%Daily2018-09-11 18:29
https://kosova-info.com/si-ndikon-seksi-te-njerezit-efekte-qe-ndoshta-as-nuk-jua-priste-mendje/60%Daily2018-09-12 14:22
https://kosova-info.com/zemer-kenga-me-e-re-nga-eni-koci/60%Daily2018-09-11 17:20
https://kosova-info.com/ciftet-jane-te-dashuruara-me-pozicionin-e-ri-te-seksit/60%Daily2018-09-12 14:22
https://kosova-info.com/lidhja-e-rreme-e-dashurise-me-shkaterroi-jeten-ja-historia/60%Daily2018-09-12 14:22
https://kosova-info.com/gjumi-i-shkurte-gjate-dites-ju-ben-me-te-lumtur/60%Daily2018-09-12 14:22
https://kosova-info.com/14-vjecarja-flene-10-here-ne-dite-vuan-nga-nje-crregullim-i-rralle/60%Daily2018-09-12 09:22
https://kosova-info.com/qe-truri-te-funksionoje-me-mire-duhet-ti-konsumoni-keto-ushqime/60%Daily2018-09-12 04:22
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mund-te-sherojne-diabetin/60%Daily2018-09-11 18:22
https://kosova-info.com/rritja-ekonomike-qe-nuk-po-sjell-ndryshim/60%Daily2018-09-11 14:53
https://kosova-info.com/u-lansua-pulsi-publik-per-te-rinjte/60%Daily2018-09-11 14:53
https://kosova-info.com/scott-per-ndryshimin-e-kufijve-te-gjitha-ceshtjet-jane-te-hapura/60%Daily2018-09-11 14:53
https://kosova-info.com/simeone-nje-dite-do-te-behem-trajner-i-ketij-ekipi-nga-serie-a/60%Daily2018-09-11 14:36
https://kosova-info.com/humbja-nga-skocia-ja-cfare-rrezikon-panucci/60%Daily2018-09-11 14:35
https://kosova-info.com/prezantohet-maradona-ka-nje-premtim-per-ekipin-e-ri/60%Daily2018-09-11 14:35
https://kosova-info.com/juventus-ka-te-sigurt-dy-sulmues-kunder-sassuolos/60%Daily2018-09-11 14:35
https://kosova-info.com/allegri-propozon-nje-gare-te-re-nga-uefa/60%Daily2018-09-11 14:35
https://kosova-info.com/liga-e-kombeve-vazhdon-me-super-ndeshje/60%Daily2018-09-11 14:35
https://kosova-info.com/skocia-mposhti-shqiperine-ja-cfare-shkruan-the-guardian/60%Daily2018-09-11 14:34
https://kosova-info.com/pa-ronaldon-atletico-eshte-ne-nivel-te-njejte-me-realin/60%Daily2018-09-11 14:34
https://kosova-info.com/jo-te-barcelona-pogba-ishte-prane-kalimit-te-ky-top-klub-ne-vere-por/60%Daily2018-09-11 14:34
https://kosova-info.com/bekim-jashari-ia-sqaron-arsyet-e-protestes-gjeneralit-te-kfor-it/60%Daily2018-09-11 14:54
https://kosova-info.com/svilanoviq-ballkani-duhet-te-merret-me-ceshtjet-e-sigurise/60%Daily2018-09-11 14:54
https://kosova-info.com/sa-para-do-te-paguani-kur-kaloni-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-09-11 14:54
https://kosova-info.com/gjaku-i-ri-mund-te-jete-sekreti-i-shendetit-afatgjate/60%Daily2018-09-11 18:22
https://kosova-info.com/svilanoviq-ballkani-duhet-te-merret-me-ceshtjet-e-sigurise-2/60%Daily2018-09-11 14:55
https://kosova-info.com/vetura-e-eulex-it-perfshihet-ne-nje-aksident-ne-magjistralen-prishtine-fushe-kosove/60%Daily2018-09-11 14:55
https://kosova-info.com/11-shtatori-2001-sic-nuk-e-kemi-pare-foto/60%Daily2018-09-11 14:56
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dime-per-kolagjenin/60%Daily2018-09-11 18:23
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-flasin-per-veprimin-e-miss-michigan-ne-amerike/60%Daily2018-09-11 13:23
https://kosova-info.com/instagrami-lehteson-komentet-me-emoji/60%Daily2018-09-12 14:16
https://kosova-info.com/ja-si-sherben-rrushi-per-te-humbur-2-kg-ne-jave/60%Daily2018-09-11 13:21
https://kosova-info.com/4-sekretet-e-femrave-qe-flene-me-pak-se-gjashte-ore-por-duken-sikur-kane-fjetur-10-ore/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/sekretet-e-vogla-qe-bejne-ndryshime-te-medha-ne-lekure/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/aksidentohet-motociklisti-ne-prizren/60%Daily2018-09-11 09:53
https://kosova-info.com/gjykata-nderkombetare-penale-thote-se-se-pengon-kercenimi-i-shba-se/60%Daily2018-09-11 09:54
https://kosova-info.com/paneuropa-deutschland-mos-luani-me-zjarr/60%Daily2018-09-11 09:54
https://kosova-info.com/punetoret-e-keds-it-ne-proteste-kerkojne-ngritjen-e-pagave/60%Daily2018-09-11 09:55
https://kosova-info.com/nje-delegacion-i-msfk-se-vizite-ne-bruksel-flasin-per-procesin-e-tranzicionit-te-fsk-se/60%Daily2018-09-11 09:55
https://kosova-info.com/psg-ka-nje-lajm-te-keq-per-buffonin/60%Daily2018-09-11 09:35
https://kosova-info.com/shqiperia-humbi-nga-skocia-ja-cfare-bene-tifozet-ne-hampden-park/60%Daily2018-09-11 09:35
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-2/60%Daily2018-09-11 09:35
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-presin-te-barcelona-ja-ku-mund-te-transferohet-de-jong/60%Daily2018-09-11 09:35
https://kosova-info.com/icardi-inter-vjen-lajmi-i-madh-nga-gazzetta-dello-sport/60%Daily2018-09-11 09:35
https://kosova-info.com/zyrtare-ferrari-largon-raikkonenin-zgjedh-pilotin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-09-11 09:35
https://kosova-info.com/zvicren-e-pret-nje-super-miqesore/60%Daily2018-09-11 09:34
https://kosova-info.com/kroacia-debuton-ne-ligen-e-kombeve-takohet-me-spanjen/60%Daily2018-09-11 09:34
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-ozil-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-09-11 09:34
https://kosova-info.com/shba-sanksionon-nenkryetarin-e-partise-se-dodikut/60%Daily2018-09-11 09:55
https://kosova-info.com/gjykatesi-qe-mund-te-formesoje-gjykaten-supreme-dhe-ameriken-ne-dekadat-e-ardhshme/60%Daily2018-09-11 09:56
https://kosova-info.com/shba-sanksionon-nenkryetarin-e-partise-se-dodikut-2/60%Daily2018-09-11 09:56
https://kosova-info.com/fillon-faza-e-gjashte-e-dezinsektimit-hapesinor-ne-prishtine/60%Daily2018-09-11 09:56
https://kosova-info.com/iggy-azalea-gjysme-e-zhveshur-provokon-duke-terhequr-bluzen-larte/60%Daily2018-09-11 08:29
https://kosova-info.com/loriku-eshte-me-i-bukur-se-ti-gruaja-e-canes-habit-me-pergjigje/60%Daily2018-09-11 08:29
https://kosova-info.com/marina-vjollca-nisi-diten-nga-ky-vend/60%Daily2018-09-11 08:29
https://kosova-info.com/ndryshimi-qe-befasoi-te-gjithe-bebe-rexha-me-floke-roze/60%Daily2018-09-11 07:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-tabela-e-grupit-3-pas-fitores-se-kosoves/60%Daily2018-09-11 04:34
https://kosova-info.com/rashica-e-ka-nje-mesazh-per-tifozet-pas-fitores-se-pare/60%Daily2018-09-11 04:34
https://kosova-info.com/thaci-fitore-historike-si-kjo-i-hapin-rruge-sukseseve-te-pandalshme-te-futbollisteve-tane/60%Daily2018-09-11 04:54
https://kosova-info.com/challandes-fitoren-ia-dedikojme-vokrrit/60%Daily2018-09-11 04:34
https://kosova-info.com/veseli-fitore-e-merituar-fitore-per-fadil-vokrrin/60%Daily2018-09-11 04:54
https://kosova-info.com/nuhiu-emocione-te-goli-shpresoj-qe-stadiumi-te-mbushet-edhe-ne-ndeshjet-tjera/60%Daily2018-09-11 04:34
https://kosova-info.com/zeneli-golin-ia-dedikoj-vokrrit/60%Daily2018-09-11 04:34
https://kosova-info.com/ujkani-pritem-momentin-tone-dhe-ia-dolem-na-presin-ndeshje-te-forta/60%Daily2018-09-11 04:34
https://kosova-info.com/arsyetimi-i-panuccit-per-deshtimin-ne-skoci/60%Daily2018-09-11 04:34
https://kosova-info.com/dy-kengetaret-shqiptare-i-japin-fund-beqarise-dalin-pamje-nga-ceremonia-private/60%Daily2018-09-11 03:28
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-ne-beograd-kosova-dhe-serbia-te-arrijne-marreveshje-pa-presionin-e-perendimit/60%Daily2018-09-11 04:53
https://kosova-info.com/mjeket-kercenohen-per-ilacet-gjoba-dhe-pushim-nga-puna/60%Daily2018-09-11 04:53
https://kosova-info.com/kraja-tirana-te-mos-fshihet-le-ta-thote-hapur-nese-ka-marreveshje-me-vuciqin/60%Daily2018-09-11 04:53
https://kosova-info.com/mcalister-dialogu-mes-prishtines-dhe-beogradt-duhet-te-ngritet-ne-nje-tjeter-nivel/60%Daily2018-09-11 04:54
https://kosova-info.com/estrada-shqiptare-i-gezohen-fitores-se-kosoves-kundrejt-ishujve-faroe/60%Daily2018-09-11 03:28
https://kosova-info.com/kryetari-i-presheves-i-thashe-sot-thacit-se-i-ka-hyre-nje-pune-me-pergjegjesi-te-larte/60%Daily2018-09-11 04:54
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-ku-meda-dhe-vjollca-haxhiu-i-kendojne-kurbetit/60%Daily2018-09-10 20:43
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-ku-meda-dhe-vjollca-haxhiu-i-kendojne-kurbetit-2/60%Daily2018-09-10 20:43
https://kosova-info.com/huqja-e-ish-presidentes-jahjaga-per-ndeshjen-kosove-ishujt-faroe/60%Daily2018-09-11 04:54
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-marte/60%Daily2018-09-11 04:55
https://kosova-info.com/e-gjeti-i-ati-te-vdekur-zbulohet-arsyeja-pse-13-vjecari-shqiptar-vrau-veten/60%Daily2018-09-10 18:53
https://kosova-info.com/uragani-florence-kercenon-bregun-lindor-te-shba-se/60%Daily2018-09-10 18:53
https://kosova-info.com/mustafa-pret-ne-vizite-perfaqesuesit-e-lugines-ldk-mbetet-kunder-korrigjimit-te-kufijve/60%Daily2018-09-10 18:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-i-panuccit-per-ndeshjen-ndaj-skocise-sonte/60%Daily2018-09-10 18:35
https://kosova-info.com/challandes-le-perseri-ne-banken-rezerve-yllin-e-kosoves/60%Daily2018-09-10 18:35
https://kosova-info.com/atmosfere-elektrizuese-ne-glasgou-shqiptaret-ndezin-skocine-para-ndeshjes/60%Daily2018-09-10 18:35
https://kosova-info.com/realizim-i-denje-ndertimor-per-stadiumin-fadil-vokrri/60%Daily2018-09-10 18:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kosova-ishujt-faroe/60%Daily2018-09-10 18:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-skoci-shqiperi/60%Daily2018-09-10 18:34
https://kosova-info.com/djali-i-fadil-vokrrit-flet-para-ndeshjes-se-kosoves-ndaj-ishujve-faroe/60%Daily2018-09-10 18:34
https://kosova-info.com/radhe-te-gjata-para-stadiumit-fadil-vokrri/60%Daily2018-09-10 18:34
https://kosova-info.com/kosova-ishujt-faroe-futbollistet-dalin-ne-nxemje/60%Daily2018-09-10 18:34
https://kosova-info.com/ndiqni-keta-hapa-qe-te-shpetoni-perfundimisht-nga-dhimbjet-menstruale/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/pas-doreheqjes-se-cocajt-deputet-do-te-behet-rafet-rama/60%Daily2018-09-10 18:53
https://kosova-info.com/shba-mbyll-misionin-palestinez-ne-uashington/60%Daily2018-09-10 18:53
https://kosova-info.com/up-shtyn-afatin-per-aplikim-te-studenteve-ne-nivelin-master/60%Daily2018-09-10 18:54
https://kosova-info.com/e-thote-vuciq-ska-marreveshje-me-kosoven-pa-shba-te-gjermanine-dhe-rusine/60%Daily2018-09-10 18:54
https://kosova-info.com/johnson-shba-te-nuk-kane-vija-te-kuqe-per-ceshtjen-e-kosoves-ashtu-sic-ka-gjermania/60%Daily2018-09-10 18:54
https://kosova-info.com/kosova-nderon-viktimat-e-11-shtatorit-ne-shba/60%Daily2018-09-10 18:54
https://kosova-info.com/ky-mercedes-madheshtor-kape-100kmh-ne-vetem-4-sekonda/60%Daily2018-09-12 04:15
https://kosova-info.com/telefoni-i-ardhshem-htc-do-te-kete-snapdragon-855-dhe-rrjet-5g/60%Daily2018-09-12 04:15
https://kosova-info.com/10-aplikacionet-android-me-te-shkarkuara-ne-muajin-gusht/60%Daily2018-09-12 09:16
https://kosova-info.com/komentet-me-emoji-instagrami-lehteson-procesin/60%Daily2018-09-12 14:16
https://kosova-info.com/mercedes-peson-renie-ne-shitjen-e-veturave/60%Daily2018-09-12 14:16
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-shan-shqip-ne-serialin-turk/60%Daily2018-09-10 17:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-do-ta-perjetoni-seksin-me-te-mire-te-jetes-2/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-rralle-e-almedes-9-te-vite-me-pare-me-vallezim-joshes-ne-emision/60%Daily2018-09-10 15:43
https://kosova-info.com/punonjesit-jane-me-te-lumtur-kur-shefat-kane-mirekuptim/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/ish-nxenesi-dhuron-67-te-melcise-qe-te-ja-shpetoj-jeten-mesueses/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/disa-te-vrare-nga-sulmi-ne-seline-e-naftes-ne-tripoli/60%Daily2018-09-10 13:53
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-qe-voziti-ne-pisten-e-aeroportit-te-lionit/60%Daily2018-09-10 13:53
https://kosova-info.com/neymar-me-kontroll-te-jashtezakonshem-mbi-topin-shikoni-veprimin-e-tij/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/eksperimenti-i-valverdes-umtiti-ose-lenglet-mbrojtes-krahu/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/keto-jane-te-rejat-e-challandes-ne-formacionin-e-kosoves/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/lorik-cana-rikthehet-ne-futboll/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/dele-alli-terhiqet-nga-kombetarja-e-anglise/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/te-nominuarit-per-fifa-fifpro-world-11-2018/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/mbrojtesi-i-saint-etienne-humb-jeten-ne-menyre-tragjike-franca-ne-shok/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/gundogan-pranon-se-gjermania-jane-ende-te-pa-sigurte/60%Daily2018-09-10 13:34
https://kosova-info.com/banoret-e-lagjes-kalabria-do-te-mbeten-7-ore-pa-uje/60%Daily2018-09-10 13:53
https://kosova-info.com/mkrs-pa-date-per-zhvendosje-ne-prizren/60%Daily2018-09-10 13:53
https://kosova-info.com/a-do-te-takohen-thaci-dhe-vuciq-gjate-ketij-muaji/60%Daily2018-09-10 13:53
https://kosova-info.com/perfshirjen-e-perfaqesuesve-te-lugines-ne-dialog-kusari-lila-e-quan-loje-te-ndyte-te-thacit/60%Daily2018-09-10 13:54
https://kosova-info.com/doni-nje-lidhje-te-forte-dhe-te-qendrueshme-keto-jane-3-rregullat-e-dashurise-qe-nuk-duhet-te-shkelni-kurre/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/be-reagon-ndaj-fjalimit-te-vuciqit-per-millosheviqin/60%Daily2018-09-10 13:54
https://kosova-info.com/pronari-i-autobusit-demanton-behgjet-pacollin-thyerja-e-xhamave-ka-qene-aksidentale/60%Daily2018-09-10 13:55
https://kosova-info.com/policia-nuk-i-sjell-deshmitaret-ne-gjykate-shtyhet-gjykimi-per-kontrabande-me-emigrante/60%Daily2018-09-10 13:55
https://kosova-info.com/hulumtimet-e-reja-tregojne-nje-menyre-te-re-per-ta-trajtuar-varesine-nga-duhani/60%Daily2018-09-11 13:22
https://kosova-info.com/keshtu-se-keni-pare-asnjehere-rita-oren-ekspozon-gjoksin-ne-fustanin-e-zi/60%Daily2018-09-10 12:11
https://kosova-info.com/video-pse-femrat-duhet-te-flene-me-shume-se-meshkujt/60%Daily2018-09-11 08:22
https://kosova-info.com/gruaja-fillon-lindjen-e-trinjakeve-ne-veture-video-16/60%Daily2018-09-11 08:22
https://kosova-info.com/rinia-demokratike-e-kosoves-pjese-e-aksionit-per-pastrimin-e-ambientit-ne-kosove/60%Daily2018-09-10 08:53
https://kosova-info.com/a-eshte-e-sigurt-te-pini-kafene-e-zier-pas-disa-oresh/60%Daily2018-09-11 08:22
https://kosova-info.com/batshuayi-me-rekord-te-jashtezakonshem/60%Daily2018-09-10 08:35
https://kosova-info.com/collaku-per-mediat-franceze-korrigjimi-i-kufijve-nuk-do-te-krijoje-precedent/60%Daily2018-09-10 08:54
https://kosova-info.com/bombenga-united-mendohet-shkembimi-pogba-dybala/60%Daily2018-09-10 08:35
https://kosova-info.com/ronaldo-po-punon-per-goditjet-e-lira-shikoni-goditjen-e-tij-ne-stervitje/60%Daily2018-09-10 08:34
https://kosova-info.com/carvajal-ka-nje-mesazh-per-luke-shaw-pergjigja-e-tij-eshte-e-mrekullueshme/60%Daily2018-09-10 08:34
https://kosova-info.com/goli-i-realizuar-ndaj-holandes-ishte-me-rendesi-te-madhe-per-giroud/60%Daily2018-09-10 08:34
https://kosova-info.com/shqiperia-bunker-ndaj-skocise/60%Daily2018-09-10 08:34
https://kosova-info.com/tre-objektivat-e-juventus-per-merkaton-e-ardhshme/60%Daily2018-09-10 08:34
https://kosova-info.com/vetem-9-skuadra-jane-shpallur-kampione-ne-87-edicione-te-la-liga/60%Daily2018-09-10 08:34
https://kosova-info.com/sekretari-gjeneral-i-uefa-s-viziton-kosoven/60%Daily2018-09-10 08:34
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ldk-se-ne-gjyq-per-korrupsion/60%Daily2018-09-10 08:54
https://kosova-info.com/putin-do-te-diskutoje-per-korene-veriore-me-lideret-aziatike/60%Daily2018-09-10 08:54
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekuri-ne-kanal-policia-kerkon-ndihme-per-ta-identifikuar/60%Daily2018-09-10 08:55
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-nuk-e-falin-tradhtine/60%Daily2018-09-10 17:22
https://kosova-info.com/pse-na-kap-ngerci/60%Daily2018-09-10 12:21
https://kosova-info.com/keshtu-e-presin-ndeshjen-kosove-ishujt-faroe-stupcat-dhe-edon-zhegrova/60%Daily2018-09-10 07:21
https://kosova-info.com/mediat-serbe-senatori-amerikan-do-te-sjelle-ne-beograd-mesazhin-e-shba-ve-per-kosoven/60%Daily2018-09-10 08:55
https://kosova-info.com/shba-pritet-te-kete-qasje-te-ashper-kunder-gjykates-nderkombetare-penale/60%Daily2018-09-10 08:55
https://kosova-info.com/caplan-ndryshimi-i-negociuar-i-kufijve-mund-te-normalizoje-raportet-kosove-serbi/60%Daily2018-09-10 08:56
https://kosova-info.com/ldk-ja-e-psd-ja-sjane-te-gatshme-per-protesta/60%Daily2018-09-10 08:57
https://kosova-info.com/sane-mund-te-jete-mbappe-i-gjermanise/60%Daily2018-09-10 03:35
https://kosova-info.com/barazohen-shifrat-ne-stade-de-france/60%Daily2018-09-10 03:34
https://kosova-info.com/franca-rikthen-avantazhin/60%Daily2018-09-10 03:34
https://kosova-info.com/veseli-kosova-neser-e-ka-rastin-ti-tregoje-botes-se-eshte-e-etur-per-suksese-ne-sport/60%Daily2018-09-10 03:53
https://kosova-info.com/kampionet-e-botes-nuk-kane-te-ndalur-holanda-viktima-e-radhes/60%Daily2018-09-10 03:34
https://kosova-info.com/gjermania-e-fiton-me-permbysje-miqesoren-ndaj-peruse/60%Daily2018-09-10 03:34
https://kosova-info.com/ujkani-ky-popull-ka-kaluar-neper-shume-sakrifica-ia-kemi-borxh-fitoren/60%Daily2018-09-10 03:34
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-babel-i-liverpoolit-shikojani-frizuren-e-re/60%Daily2018-09-10 03:34
https://kosova-info.com/ansi-agolli-flet-per-ndeshjen-skoci-shqiperi/60%Daily2018-09-10 03:33
https://kosova-info.com/e-mbajti-fshehur-prej-vitesh-moderatorja-e-njohur-shqiptare-prezanton-bashkeshortin/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/i-derguari-i-trumpit-shqetesimet-per-kufijte-legjitime-kosoves-dhe-serbise-ti-jepet-hapesira-per-marreveshje/60%Daily2018-09-10 03:52
https://kosova-info.com/pence-jam-i-bindur-se-askush-prej-stafit-tim-ska-shkruar-kolumne-kunder-trump/60%Daily2018-09-10 03:52
https://kosova-info.com/perfundojne-pushimet-e-luana-vjollces-kengetarja-fotografohet-ne-kete-vend/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/vazhdojne-presionet-mbi-shqiptaret-e-lugines/60%Daily2018-09-10 03:53
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-8/60%Daily2018-09-10 03:53
https://kosova-info.com/bebe-rexha-pa-sytjena-pjesen-e-gjoksit-e-mbulon-me/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-mbush-nje-vit/60%Daily2018-09-10 03:53
https://kosova-info.com/policia-reagon-pas-shkrimeve-ne-serbi-per-gjoja-plagosjen-e-prefektit-te-nishit-ne-kosove/60%Daily2018-09-10 03:53
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-publikon-foton-seksi-noizy-ia-thote-keto-fjale/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/kosova-varreze-e-veturave-te-vjetra-mbi-55-mije-te-importuara-vetem-kete-vit/60%Daily2018-09-10 03:53
https://kosova-info.com/konsumoni-shege-ka-veti-te-mrekullueshme-kuruese/60%Daily2018-09-10 12:21
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-publikon-nje-imazh-tjeter-te-djalit/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/osmani-serbia-vazhdon-te-preferoje-jostabilitetin-dhe-tragjedite-njerezore/60%Daily2018-09-10 03:53
https://kosova-info.com/dalin-pamje-te-reja-nga-dasma-e-rona-nishliut/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/kate-upton-pozon-per-linjen-e-te-brendshmeve-pas-lajmit-per-shtatzenine/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/dyshoni-qe-po-ju-tradhton-me-keshillat-e-ketij-detektivi-privat-do-ta-kapni-ne-veper-qe-ne-hapin-e-pare/60%Daily2018-09-10 12:21
https://kosova-info.com/ky-ishte-fjalimi-i-gerrard-ne-2005-qe-nxiti-nje-prej-rikthimeve-me-te-medha-ne-histori-te-lk/60%Daily2018-09-09 17:35
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-37-te-lenduar-ne-rremujen-e-krijuar-ne-ndeshjen-madagaskar-senegal/60%Daily2018-09-09 17:35
https://kosova-info.com/real-madrid-ve-ne-shenjester-yllin-e-napolit/60%Daily2018-09-09 17:34
https://kosova-info.com/rrefehet-de-biasi-e-kam-ndihmuar-panuccin/60%Daily2018-09-09 17:34
https://kosova-info.com/statistika-qe-tregojne-formacionin-me-te-mire-te-2018-19-ronaldo-askund/60%Daily2018-09-09 17:34
https://kosova-info.com/chiellini-thot-se-italia-eshte-ende-ne-ndertim-te-identitetit/60%Daily2018-09-09 17:34
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-kastriot-dermaku-largohet-nga-kombetarja-e-kosoves/60%Daily2018-09-09 17:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-france-holande/60%Daily2018-09-09 17:34
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-kerkon-fitore-ndaj-ishujve-faroe-paralajmeron-ndryshime-ne-formacion/60%Daily2018-09-09 17:33
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-kerkon-be-se-ta-denoje-ardhjen-e-vuciqit-ne-kosove/60%Daily2018-09-09 17:53
https://kosova-info.com/scott-tensionet-gjate-vizites-se-vuciqit-shperfaqin-nevojen-per-kompromis/60%Daily2018-09-09 17:53
https://kosova-info.com/akuzohet-se-bleu-ndjekesit-ne-instagram-reagon-tayna/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/delawie-duhet-te-punohet-shume-per-te-zvogeluar-tensionet-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-09-09 17:54
https://kosova-info.com/zemaj-lideret-e-vendit-u-shqetesuan-vetem-per-pengesat-ne-rrugen-e-vuciqit-per-ne-drenice/60%Daily2018-09-09 17:54
https://kosova-info.com/mpb-vlereson-larte-profesionalizimin-e-treguar-nga-zyrtaret-policor-gjate-vizites-se-vuciqit/60%Daily2018-09-09 17:54
https://kosova-info.com/delibal-pikellon-fansat-duke-lene-aktrimin-ky-eshte-profesioni-qe-ka-zgjedhur/60%Daily2018-09-10 02:28
https://kosova-info.com/cfare-perfitimesh-ka-pirja-e-ujit-para-gjumit/60%Daily2018-09-10 12:21
https://kosova-info.com/selimi-vuciqit-nuk-eshte-dashur-ti-lejohej-vizita-as-ne-ujman/60%Daily2018-09-09 17:55
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-kthehet-ne-kohe-publikon-nje-imazh-me-te-cilin-dogji-rrjetin/60%Daily2018-09-09 21:31
https://kosova-info.com/daciq-smund-te-krahasohet-deklarata-e-vuciqit-me-ate-te-millosheviqit-tani-duam-paqe/60%Daily2018-09-09 17:55
https://kosova-info.com/snoop-dogg-kujton-mikun-e-tij-te-ndjere-nepermjet-nje-fotografie/60%Daily2018-09-09 21:31
https://kosova-info.com/shqiptare-e-te-huaj-30-persona-sherr-masiv-ne-itali/60%Daily2018-09-09 17:56
https://kosova-info.com/pamela-anderson-refuzon-propozimin-per-martese/60%Daily2018-09-09 16:28
https://kosova-info.com/e-diela-e-kim-ne-shtrat-tregon-gjoksin-bombastik/60%Daily2018-09-09 16:28
https://kosova-info.com/drake-dhe-meek-mill-i-japin-fund-konfliktit-perqafohen-ne-skene/60%Daily2018-09-09 16:28
https://kosova-info.com/bahtiri-fjalimi-i-vuciqit-me-luftenxites-se-ai-i-millosheviqit-ne-gazimestan/60%Daily2018-09-09 17:56
https://kosova-info.com/e-le-i-dashuri-mesuesja-e-qellon-me-5-plumba-dhe-me-pas-vret-veten/60%Daily2018-09-10 12:21
https://kosova-info.com/kim-kardashian-perfundon-diten-me-nje-imazh-ku-ben-veprim-te-pahijshem/60%Daily2018-09-09 13:59
https://kosova-info.com/veseli-vuciq-vazhdoi-retoriken-e-milloshevicit-na-duhet-konsensus-per-sfidat-qe-na-presin/60%Daily2018-09-09 12:52
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-ne-vinarc-te-mitrovices/60%Daily2018-09-09 12:53
https://kosova-info.com/dogana-e-kosoves-ne-aksion-kap-500-mije-cope-cigare-te-maqedonise/60%Daily2018-09-09 12:53
https://kosova-info.com/ne-baze-te-dukjes-se-fytyres-suaj-mund-te-shihni-a-ju-ben-dem-alkooli-gluteni-apo-qumeshti/60%Daily2018-09-10 07:21
https://kosova-info.com/john-terry-befason-te-gjithe-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-09-09 12:35
https://kosova-info.com/kush-eshte-egzon-binaku-kosovari-i-radhes-qe-po-shkelqen-te-shqiperia/60%Daily2018-09-09 12:34
https://kosova-info.com/shaw-flet-per-here-te-pare-pas-demtimit-te-rende-qe-e-pesoi-mbreme/60%Daily2018-09-09 12:34
https://kosova-info.com/enrique-ky-ishte-heroi-i-fitores-se-spanjes-ndaj-anglise/60%Daily2018-09-09 12:34
https://kosova-info.com/panucci-rikthen-ne-kombetare-mesfushorin-e-njohur/60%Daily2018-09-09 12:34
https://kosova-info.com/agjenda-e-perfaqesueses-se-kosoves-per-sot/60%Daily2018-09-09 12:34
https://kosova-info.com/befason-reali-e-largon-viniciusin-qe-ne-janar/60%Daily2018-09-09 12:34
https://kosova-info.com/lebron-james-sportisti-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2018-09-09 12:34
https://kosova-info.com/romagnoli-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-09-09 12:33
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-skenderaj-nente-te-lenduar/60%Daily2018-09-09 12:54
https://kosova-info.com/gjithcka-rreth-dites-se-dyte-te-vizites-se-vuciqit-ne-kosove/60%Daily2018-09-09 12:54
https://kosova-info.com/ne-suedi-po-mbahen-zgjedhjet-e-pergjithshme/60%Daily2018-09-09 12:54
https://kosova-info.com/senatori-johnson-fton-qytetaret-e-maqedonise-te-votojne-ne-referendum/60%Daily2018-09-09 12:54
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-skenderaj-arrestohet-nje-person/60%Daily2018-09-09 12:54
https://kosova-info.com/krasniqi-vuciq-ska-pretendime-per-drenicen-por-per-ujmanin-duhej-ndaluar-atje/60%Daily2018-09-09 12:55
https://kosova-info.com/kanye-west-se-shpejti-lanson-albumin-e-ri/60%Daily2018-09-09 11:27
https://kosova-info.com/ledri-vula-fillon-diten-me-kete-video-tregon-aftesite-ne-not/60%Daily2018-09-09 10:40
https://kosova-info.com/mediat-serbe-megjithe-vendimin-e-haradinajt-vuciq-niset-per-ne-banje-te-skenderajt/60%Daily2018-09-09 07:52
https://kosova-info.com/jashari-vuciq-nuk-mund-te-kaloje-pa-kerkuar-falje/60%Daily2018-09-09 07:52
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-anulon-vuciqit-lejen-per-vizite-ne-drenice/60%Daily2018-09-09 07:34
https://kosova-info.com/bomba-e-magjistarit-nga-portugalia-ajo-po-e-shkaterron-ronaldon-situata-do-te-perkeqesohet/60%Daily2018-09-09 07:33
https://kosova-info.com/ndeshjet-qe-sonte-i-sjelle-liga-e-kombeve-vemendja-te-sfida-e-kampionit-te-botes/60%Daily2018-09-09 07:33
https://kosova-info.com/demtimi-i-rende-i-shaw-mbreme-ndaj-spanjes-lajme-te-mira-nga-anglia/60%Daily2018-09-09 07:33
https://kosova-info.com/ndaj-ishujve-faroe-do-te-shohim-nje-kosove-ndryshe/60%Daily2018-09-09 07:33
https://kosova-info.com/e-papritur-marchisio-sulmon-allegrin-pas-largimit-nga-juventusi/60%Daily2018-09-09 07:33
https://kosova-info.com/vitet-shkojne-klasi-mbetet-villa-shenon-gol-te-mrekullueshem-ne-shba/60%Daily2018-09-09 07:33
https://kosova-info.com/vazhdon-protesta-kunder-vizites-se-vuciqit-ne-drenice-marrin-pjese-edhe-zyrtare-shteteror/60%Daily2018-09-09 07:53
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-do-ta-vizitoje-fshatin-e-drenices-pavaresisht-protestave/60%Daily2018-09-09 07:54
https://kosova-info.com/edhe-bekim-jashari-i-bashkohet-protestes-kunder-vuciqit-ne-drenice/60%Daily2018-09-09 07:54
https://kosova-info.com/vuciq-per-protesten-ne-drenice-gjerat-zgjidhen-me-fjale-jo-me-arme/60%Daily2018-09-09 07:55
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-vuciq-planifikon-ti-vizitoje-sot-ne-kosove/60%Daily2018-09-09 07:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-sot-ne-kosove-6/60%Daily2018-09-09 07:55
https://kosova-info.com/stine-i-kendon-lumturise-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-09-09 06:27
https://kosova-info.com/e-fajesojne-per-vdekjen-e-mac-miller-ariana-grande-ua-mbyll-gojen-me-kete-veprim/60%Daily2018-09-09 05:57
https://kosova-info.com/shaw-perplaset-keq-me-carvajal-largohet-me-barele-nga-fusha-2/60%Daily2018-09-09 02:34
https://kosova-info.com/me-nuhiun-dhe-rashicen-ky-pritet-te-jete-formacioni-i-kosoves-ndaj-ishujve-faroe/60%Daily2018-09-09 07:34
https://kosova-info.com/khloe-kardashian-zbulon-linjat-pese-muaj-pas-lindjes-se-vajzes/60%Daily2018-09-09 01:27
https://kosova-info.com/kush-eshte-fikret-demiri-zyrtari-i-qeverise-se-kosoves-qe-ishte-ne-ushtri-bashke-me-vuciqin/60%Daily2018-09-09 02:52
https://kosova-info.com/proteste-ne-skenderaj-nuk-duan-qe-vuciq-te-shkele-ne-drenice/60%Daily2018-09-09 02:52
https://kosova-info.com/nju-jorku-vendi-tjeter-i-takimit-thaci-vuciq/60%Daily2018-09-09 02:53
https://kosova-info.com/paris-hilton-inspirohet-nga-filmat-e-animuar-per-paraqitjen-ne-javen-e-modes/60%Daily2018-09-09 01:28
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-te-dielen/60%Daily2018-09-09 02:53
https://kosova-info.com/shaw-perplaset-keq-me-carvajal-largohet-me-barele-nga-fusha/60%Daily2018-09-08 21:33
https://kosova-info.com/enrique-e-nis-me-kembe-te-mbare-spanja-triumfon-ndaj-anglise/60%Daily2018-09-09 02:33
https://kosova-info.com/portieri-ben-cmendurine-vrapon-80-metra-dhe-shpeton-golin/60%Daily2018-09-09 02:33
https://kosova-info.com/dave-mussard-portieri-qe-vodhi-vemendjen-e-gjithe-botes-me-peshen-e-tij/60%Daily2018-09-09 07:34
https://kosova-info.com/gjetan-keta-shpallet-kampione-bote-ne-wbu/60%Daily2018-09-09 07:34
https://kosova-info.com/protesta-kunder-maqedonise-ne-greqi/60%Daily2018-09-09 02:53
https://kosova-info.com/nje-i-huaj-di-kengen-e-tij-gold-ag-skam-nevoje-me-kendu-anglisht-te-me-njoh-bota/60%Daily2018-09-08 21:19
https://kosova-info.com/vuciq-nga-kosova-flet-ne-telefon-me-erdoganin-por-stregon-cfare-biseduan/60%Daily2018-09-09 02:53
https://kosova-info.com/vuciq-apel-per-serbet-te-jemi-unik-sikur-ishin-shqiptaret-ne-vitet-70-ta-dhe-80-ta/60%Daily2018-09-09 02:53
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-suedi-frike-nga-e-djathta-ekstreme/60%Daily2018-09-09 02:53
https://kosova-info.com/jetaime-thote-gesko-me-kengen-e-re/60%Daily2018-09-08 20:27
https://kosova-info.com/joe-dioguardi-serbeve-nuk-mund-tu-zesh-bese-se-pari-ta-njohin-kosoven/60%Daily2018-09-09 02:54
https://kosova-info.com/si-do-te-ndryshoje-inteligjenca-artificiale-cdo-aspekt-te-jetes-sone/60%Daily2018-09-11 13:15
https://kosova-info.com/luana-me-poze-joshese-veshur-me-kostumin-pa-recipeta/60%Daily2018-09-08 20:03
https://kosova-info.com/produktet-natyrale-qe-rregullojne-te-gjitha-problemet-e-gojes/60%Daily2018-09-10 07:21
https://kosova-info.com/top-pornostaret-me-te-mira-te-vitit-2018/60%Daily2018-09-10 07:21
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-serbia-do-te-investoje-miliona-ne-trepce/60%Daily2018-09-08 16:52
https://kosova-info.com/yedlin-pyet-gjyqtarin-nese-i-mban-mend-rrezimet-e-neymarit-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-09-08 16:35
https://kosova-info.com/sane-zbulon-arsyen-pse-eshte-larguar-nga-kombetarja/60%Daily2018-09-08 16:35
https://kosova-info.com/dikur-me-i-kerkuari-ne-premierlige-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-09-08 16:35
https://kosova-info.com/mezza-inter-flet-agjenti-i-lojtarit/60%Daily2018-09-08 16:35
https://kosova-info.com/fabregas-ne-serie-a-i-prin-listes-se-skuadres-italiane/60%Daily2018-09-08 16:35
https://kosova-info.com/stadiumi-fadil-vokrri-duket-ne-gjendje-ideale-per-ndeshjen-kosove-ishujt-faroe/60%Daily2018-09-08 16:35
https://kosova-info.com/qosja-berishes-nuk-ke-te-drejte-politike-e-morale-te-flasesh-per-ceshtjen-e-kufijve-te-kosoves/60%Daily2018-09-08 16:52
https://kosova-info.com/besar-halimi-i-bashkohet-kosoves-ne-stervitje-gati-per-ishujt-faroe/60%Daily2018-09-08 16:34
https://kosova-info.com/zvicra-kalon-ne-avantazh-me-nje-super-gol/60%Daily2018-09-08 16:33
https://kosova-info.com/zvicra-dyfishon-epersine-ndaj-islandes/60%Daily2018-09-08 16:33
https://kosova-info.com/krasniqi-kur-presidenti-yne-do-ta-vizitoj-kosoven-lindore-qe-do-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2018-09-08 16:52
https://kosova-info.com/vuciq-thumbon-lideret-kosovare-me-derguan-porosi-por-une-i-thash-mogherinit/60%Daily2018-09-08 16:52
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-kosoves-tri-komunat-veriore-serbise/60%Daily2018-09-08 16:52
https://kosova-info.com/kerkohet-drejtesi-per-donjeta-pajazitaj-flet-vellai-i-te-ndjeres/60%Daily2018-09-08 16:52
https://kosova-info.com/zaev-verifikon-nese-eshte-gjithcka-ne-rregull-me-flamurin-gjerman-pas-skandalit-me-flamurin-austriak/60%Daily2018-09-08 16:52
https://kosova-info.com/meda-dhe-vjollca-haxhiu-me-kenge-per-kurbetin-mesoni-detajet/60%Daily2018-09-08 15:24
https://kosova-info.com/reagon-haradinaj-kosova-eshte-shtet-mikprites-por-populli-i-saj-respekton-teresine-territoriale-te-tij/60%Daily2018-09-08 16:53
https://kosova-info.com/thaci-kerkesa-e-qytetareve-te-lugines-per-bashkim-me-kosoven-eshte-nderkombetarizuar/60%Daily2018-09-08 16:53
https://kosova-info.com/jack-ma-dorehiqet-si-ceo-fokusohem-te-filantropia-dhe-mesimdhenia/60%Daily2018-09-08 11:52
https://kosova-info.com/terry-fillon-testet-mjekesore-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/tuttosport-zbulon-ekipin-e-ri-te-pogbas/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/ozil-nuk-i-fsheh-emocionet-nga-takimi-i-pare-me-zidanen/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/kosova-kunder-ishujve-faro-ja-cfare-ka-vendosur-cana/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/mancini-zbulon-problemin-e-balotellit-te-italia/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/terry-kryen-testet-mjekesore-se-shpejti-zyrtarizimi-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/stadiumi-i-juventusit-feston-ditelindjen-bilanci-deri-me-sot-eshte-rekord/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/barcelona-pogba-zbulohet-sekreti-nga-mundo-deportivo/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/marchisio-pershendetet-me-juventusin-niset-per-te-zenit-st-petersburg/60%Daily2018-09-08 11:33
https://kosova-info.com/ceshtja-e-kufijve-te-kosoves-diferenca-berlin-bruksel-vjene/60%Daily2018-09-08 11:52
https://kosova-info.com/masa-te-rrepta-te-sigurise-ne-veri-policia-ne-cdo-cep-te-rruges/60%Daily2018-09-08 11:52
https://kosova-info.com/proteste-kunder-planit-te-assadit-per-te-rimarre-nen-kontroll-idlibin/60%Daily2018-09-08 11:52
https://kosova-info.com/arsyet-pse-serbet-e-duan-ujmanin/60%Daily2018-09-08 11:52
https://kosova-info.com/franca-akuzon-rusine-se-ka-spiunuar-komunikimet-ushtarake/60%Daily2018-09-08 11:53
https://kosova-info.com/buroja-e-hashim-thacit-me-asfalt-te-shkaterruar/60%Daily2018-09-08 11:53
https://kosova-info.com/grate-jane-me-te-ndyra-se-burrat-te-organi-gjenital/60%Daily2018-09-10 07:21
https://kosova-info.com/kancelarja-merkel-nis-viziten-ne-maqedoni/60%Daily2018-09-08 11:53
https://kosova-info.com/meta-uron-maqedonine-per-27-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-09-08 11:53
https://kosova-info.com/rockstar-kenga-me-e-re-nga-9tv1-dhe-doksi/60%Daily2018-09-08 10:27
https://kosova-info.com/nokia-9-do-te-kete-pese-kamera/60%Daily2018-09-11 13:15
https://kosova-info.com/rita-ora-blen-shtepi-te-re-ne-kosove/60%Daily2018-09-08 10:27
https://kosova-info.com/momente-magjike-nga-koncerti-i-elita-5-ne-tirane/60%Daily2018-09-08 09:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rruga-e-shqiperise-per-ne-euro-2020/60%Daily2018-09-08 06:33
https://kosova-info.com/guri-zbulon-gabimin-e-tij-ne-ndeshjen-ndaj-izraelit/60%Daily2018-09-08 06:33
https://kosova-info.com/hyka-ky-ishte-lajmi-qe-mora-para-fillimit-te-ndeshjes-kunder-izraelit/60%Daily2018-09-08 06:33
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove-2/60%Daily2018-09-08 06:52
https://kosova-info.com/vuciq-sot-viziton-kosoven-kjo-eshte-agjenda-e-tij/60%Daily2018-09-08 06:52
https://kosova-info.com/sot-dhe-neser-do-te-kete-shi/60%Daily2018-09-08 06:52
https://kosova-info.com/shqiperia-siguron-tre-pikeshin-e-pare-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-09-08 06:34
https://kosova-info.com/italia-nuk-arrin-te-marre-me-shume-se-nje-pike-kunder-polonise/60%Daily2018-09-08 06:34
https://kosova-info.com/ishujt-faroe-mposhtin-malten-marrin-kreun-ne-grupin-e-kosoves/60%Daily2018-09-08 06:34
https://kosova-info.com/hysaj-deklarohet-pas-fitores-se-shqiperise/60%Daily2018-09-08 06:33
https://kosova-info.com/panucci-i-paarsyeshem-tenton-te-behet-i-ashper-me-ata-qe-e-kritikuan-per-lojen-e-dobet-te-shqiperise/60%Daily2018-09-08 06:33
https://kosova-info.com/xhaka-e-degjova-babane-dhe-shenova-ndaj-izraelit/60%Daily2018-09-08 06:33
https://kosova-info.com/pas-festes-se-ditelindjes-beyonce-dhe-jay-z-si-dy-pellumba-te-dashuruar-ne-itali/60%Daily2018-09-08 05:27
https://kosova-info.com/mustafa-opozita-duhet-te-bashkepunoje-per-ta-cuar-vendin-ne-zgjedhje/60%Daily2018-09-08 06:53
https://kosova-info.com/beckham-relaksohet-ne-miami-pas-thashethemeve-per-transplantim-te-flokeve/60%Daily2018-09-08 05:27
https://kosova-info.com/serbia-nis-represionin-ndaj-lidereve-te-lugines-policia-bllokon-ragmi-mustafen-ne-kufi/60%Daily2018-09-08 06:53
https://kosova-info.com/nderhyrja-ruse-ne-zgjedhje-14-dite-burg-per-ish-ndihmesin-e-trump/60%Daily2018-09-08 06:53
https://kosova-info.com/gure-ne-veshka-perdorni-kete-caj/60%Daily2018-09-10 07:21
https://kosova-info.com/befasi-nga-majk-vjen-si-aktor-ne-kete-film/60%Daily2018-09-08 05:27
https://kosova-info.com/moti-ne-fundjave-me-vranesira-te-crregullta-dhe-me-diell-ne-kosove/60%Daily2018-09-08 06:53
https://kosova-info.com/greta-koci-nis-xhirimet-e-klipit-sjell-pamje-nga-prapaskena/60%Daily2018-09-08 05:27
https://kosova-info.com/punonjesit-e-rtk-se-ankohen-te-veseli-per-kushtet-e-renda/60%Daily2018-09-08 06:53
https://kosova-info.com/nisma-i-reagon-vuciqit-deshe-apo-jo-limaj-eshte-kryenegociator-i-kosoves/60%Daily2018-09-08 06:53
https://kosova-info.com/kylie-jenner-kopjon-kimin-ja-si-u-paraqit-ne-javen-e-modes/60%Daily2018-09-08 05:27
https://kosova-info.com/zbulohet-ne-tru-celesi-i-guximit/60%Daily2018-09-09 16:21
https://kosova-info.com/nderron-jete-ne-moshen-26-vjecare-reperi-i-njohur-ish-i-dashuri-i-ariana-grandes/60%Daily2018-09-08 05:27
https://kosova-info.com/vuciq-i-reagon-kurtit-qe-ia-permendi-vajzen-eshte-i-pa-edukate-do-tia-jepja-nje-shuplake/60%Daily2018-09-08 01:53
https://kosova-info.com/kater-arsye-pse-duhet-te-pini-sa-me-shume-uje/60%Daily2018-09-09 16:21
https://kosova-info.com/i-djersitur-nga-palestra-capital-t-gati-per-befasine-e-radhes-2/60%Daily2018-09-07 20:34
https://kosova-info.com/kosova-gjunjezohet-para-presionit-nderkombetar/60%Daily2018-09-08 01:53
https://kosova-info.com/i-djersitur-nga-palestra-capital-t-gati-per-befasine-e-radhes/60%Daily2018-09-07 20:34
https://kosova-info.com/shala-nje-pike-shume-e-rendesishme/60%Daily2018-09-07 20:33
https://kosova-info.com/kosova-u21-ne-avantazh/60%Daily2018-09-07 20:33
https://kosova-info.com/kosova-u21-e-pafat-ndan-piket-me-irlanden/60%Daily2018-09-07 20:33
https://kosova-info.com/ragip-xhaka-flet-per-shqiponjen-e-granitit-e-xherdanit/60%Daily2018-09-07 20:33
https://kosova-info.com/elbasan-arena-i-zbrazet-interesim-i-ulet-per-ndeshjen-e-pare-te-shqiperise/60%Daily2018-09-07 20:33
https://kosova-info.com/polonia-hesht-italine-kalon-ne-epersi/60%Daily2018-09-07 20:33
https://kosova-info.com/shqiperi-izrael-mbyllet-pjesa-e-pare-pa-gola/60%Daily2018-09-08 01:34
https://kosova-info.com/tifozat-kuq-e-zi-rikthehen-ne-stadiumet-shqiptare-me-nje-mesazh-te-forte/60%Daily2018-09-08 01:34
https://kosova-info.com/xhaka-bombardon-izraelin/60%Daily2018-09-08 01:34
https://kosova-info.com/samiti-i-teheranit-deshton-marreveshja-per-armepushim-ne-idlib/60%Daily2018-09-08 01:53
https://kosova-info.com/si-mund-ti-largoni-pucrrat-me-banane/60%Daily2018-09-09 11:21
https://kosova-info.com/vendosen-postere-mikprites-per-vuciqin-afer-ujmanit/60%Daily2018-09-07 20:52
https://kosova-info.com/kfor-i-ne-kosove-situata-eshte-e-qete-ska-shenja-tensionesh/60%Daily2018-09-07 20:52
https://kosova-info.com/10-gjera-qe-shtatezenat-nuk-guxojne-ti-bejne-asnjehere/60%Daily2018-09-09 11:21
https://kosova-info.com/pacolli-konfirmon-vuciqit-i-eshte-lejuar-vizita-ne-ujman-pas-presionit-nga-be/60%Daily2018-09-07 20:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pija-magjike-per-dobesim/60%Daily2018-09-09 11:21
https://kosova-info.com/vuciq-neser-do-ta-vizitoj-edhe-gazivoden-ja-pse-lista-serbe-nuk-e-votoi-limajn-si-kryenegociator/60%Daily2018-09-07 20:52
https://kosova-info.com/vetting-per-politikanet-ngjela-rama-basha-ne-hall-se-nxjerrin-dot-jashte-loje-bkh-ne/60%Daily2018-09-07 20:52
https://kosova-info.com/kujdes-femrat-humbin-degjimin-nga-perdorimi-i-ilaceve-kunder-dhembjeve/60%Daily2018-09-08 15:20
https://kosova-info.com/rrjedhin-fotot-e-para-te-iphone-it-te-ri-te-ardhshem/60%Daily2018-09-10 12:15
https://kosova-info.com/foto-e-re-nga-nasa-tregon-rovers-curiosity-ne-pluhurin-e-marsit/60%Daily2018-09-10 12:14
https://kosova-info.com/shkencetaret-shpikin-menyren-per-te-krijuar-energji-te-pakufizuar-te-rinovueshme/60%Daily2018-09-11 08:15
https://kosova-info.com/dronet-thuhet-se-nisin-raketat-me-lazer/60%Daily2018-09-11 13:15
https://kosova-info.com/dua-lipa-realizon-fotosesion-pas-performances-ne-gjermani/60%Daily2018-09-07 19:01
https://kosova-info.com/dua-lipa-realizon-fotosesion-pas-performances-ne-gjermani/60%Daily2018-09-07 19:01
https://kosova-info.com/dua-lipa-realizon-fotosesion-pas-performances-ne-gjermani-2/60%Daily2018-09-07 19:01
https://kosova-info.com/hoxhaj-vuciq-po-ndjek-politikat-shoviniste-hapave-te-millosheviqit/60%Daily2018-09-07 20:52
https://kosova-info.com/dilema-rreth-konsumimit-te-sasise-se-vezeve-ja-cfare-duhet-te-dini/60%Daily2018-09-08 15:20
https://kosova-info.com/tri-rastet-kur-vajzave-u-lejohet-ta-genjejne-nje-mashkull/60%Daily2018-09-08 10:20
https://kosova-info.com/llojet-e-meshkujve-qe-duhet-ti-mbani-larg-perfshire-kopracin/60%Daily2018-09-07 19:20
https://kosova-info.com/nuk-jeni-me-te-njejtet-6-gjerat-e-cuditshme-qe-ju-ndodhin-kur-bini-ne-dashuri/60%Daily2018-09-07 19:20
https://kosova-info.com/pse-femrat-zgjedhin-nje-partner-te-pashem-por-jo-te-zgjuar/60%Daily2018-09-07 19:20
https://kosova-info.com/sulmi-kimik-ne-britani-shefi-i-gchq-se-kercenimi-rus-eshte-real-dhe-aktiv/60%Daily2018-09-07 15:51
https://kosova-info.com/ministri-lluka-takohet-me-delawie-flasin-per-energjine/60%Daily2018-09-07 15:52
https://kosova-info.com/veseli-optimist-per-fitoren-e-kosoves-ne-azerbajxhan/60%Daily2018-09-07 15:52
https://kosova-info.com/juventus-sassuolo-ja-plani-i-ronaldos/60%Daily2018-09-07 15:34
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-futbollistet-daneze-kthehen-ne-kombetare/60%Daily2018-09-07 15:34
https://kosova-info.com/tifozi-special-qe-ka-shikuar-365-ndeshje-ne-365-dite/60%Daily2018-09-07 15:34
https://kosova-info.com/ffk-me-organizim-per-femijet-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2018-09-07 15:34
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-6/60%Daily2018-09-07 15:33
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-azerbajxhan-kosove/60%Daily2018-09-07 15:33
https://kosova-info.com/kosova-me-rezultate-me-te-mira-se-azerbajxhani-ne-pese-takimet-e-fundit/60%Daily2018-09-07 15:33
https://kosova-info.com/shakohoxha-liga-e-kombeve-mundesi-e-arte-qe-kosove-te-shkoje-ne-evropian/60%Daily2018-09-07 15:33
https://kosova-info.com/kb-trepca-dhe-kb-lipjani-me-super-perforcime-ne-superligen-e-basketbollit/60%Daily2018-09-07 15:33
https://kosova-info.com/psd-ja-tregon-nese-ka-marre-ftese-nga-vetevendosje-per-proteste/60%Daily2018-09-07 15:52
https://kosova-info.com/caktohet-masa-e-paraburgimit-ndaj-te-pandehurit-e-i/60%Daily2018-09-07 15:52
https://kosova-info.com/haradinaj-tradita-e-hardhise-te-shqiptaret-eshte-qindravjecare-dhe-e-ruajtur-shume-mire-ne-rahovec/60%Daily2018-09-07 15:52
https://kosova-info.com/pas-dekretimit-te-gjyqtareve-kushtetuesja-nis-trajtimin-e-lendes-per-anetaret-e-kqz-se/60%Daily2018-09-07 15:52
https://kosova-info.com/zbulimi-i-ri-trondites-rreth-orgazmave-te-grave/60%Daily2018-09-07 19:20
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-e-ka-gati-planin-operativ-per-viziten-e-vuciqit/60%Daily2018-09-07 15:53
https://kosova-info.com/fushata-per-bojkot-te-referendumit-nis-me-fyerje-per-shqiptaret/60%Daily2018-09-07 15:53
https://kosova-info.com/elefanti-vrapon-per-ta-shpetuar-kujdestarin-e-tij-ne-rrezik-video/60%Daily2018-09-07 19:20
https://kosova-info.com/labi-ka-gati-projektin-e-ri-zbulon-detajet/60%Daily2018-09-07 14:24
https://kosova-info.com/pak-ore-para-koncertit-vokalisti-i-elita-5-nderohet-me-celesin-e-tiranes/60%Daily2018-09-07 14:25
https://kosova-info.com/meda-dhe-vjollca-haxhiu-serish-me-kenge-te-re/60%Daily2018-09-07 14:00
https://kosova-info.com/gabimet-qe-i-bejme-cdo-dite-ne-mengjes-me-ushqime/60%Daily2018-09-07 19:20
https://kosova-info.com/veseli-nderon-deputetet-e-7-shtatorit-1990/60%Daily2018-09-07 10:52
https://kosova-info.com/nese-nuk-ndodh-kjo-cahill-largohet-nga-chelsea/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/klopp-ka-nje-detyre-te-re-per-shaqirin-dhe-futbollistet-jo-angleze-te-liverpoolit/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-itali-poloni/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/zyrtare-la-liga-cakton-daten-dhe-oren-per-el-clasico/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/plani-i-barcelones-per-yjet-e-ekipit-i-pari-busquets/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/shansi-i-fundit-per-balotellin/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/de-biasi-ka-nje-koment-per-mancinin/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/sarri-thyen-heshtjen-zbulon-arsyen-e-largimit-te-higuain-nga-napoli/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/faji-i-mourinhos-martial-nderpret-bisedimet-per-vazhdimin-e-kontrates-ne-man-utd/60%Daily2018-09-07 10:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-per-te-cilen-mund-te-jete-anuluar-takimi-thaci-vuciq/60%Daily2018-09-07 10:52
https://kosova-info.com/pacolli-nuk-e-di-nese-do-te-kete-takim-mes-thacit-e-vuciqit-ne-bruksel/60%Daily2018-09-07 10:53
https://kosova-info.com/pija-magjike-per-tu-dobesuar/60%Daily2018-09-07 19:20
https://kosova-info.com/dhurata-hoxha-kerkon-perkrahje-nga-ambasadoret-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-09-07 10:53
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-takoi-kryesuesin-e-grupit-te-miqesise-france-kosove/60%Daily2018-09-07 10:54
https://kosova-info.com/deshton-dialogu-ne-bruksel-vuciq-refuzon-te-takohet-me-thacin/60%Daily2018-09-07 10:54
https://kosova-info.com/hahn-ti-leme-prishtinen-dhe-beogradin-te-flasin-per-shkembim-territoresh/60%Daily2018-09-07 10:55
https://kosova-info.com/ministri-gashi-inspektoi-punimet-ne-kullen-e-fazli-boqollit-ne-raushiq/60%Daily2018-09-07 10:55
https://kosova-info.com/8-mije-euro-per-te-zgjidhur-nje-ceshtje-gjyqesore-arrestohet-punonjesi-i-hipotekes/60%Daily2018-09-07 10:55
https://kosova-info.com/vajza-e-donald-trump-takohet-me-kim-kardashian-flasin-per-reformen-e-burgjeve/60%Daily2018-09-07 09:24
https://kosova-info.com/vjen-ne-top-forme-zaimina-vasjari-ve-ne-pah-kembet-e-gjata/60%Daily2018-09-07 08:57
https://kosova-info.com/shafrani-nje-arme-e-forte-kunder-kancerit/60%Daily2018-09-07 14:20
https://kosova-info.com/alarmi-kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-uje/60%Daily2018-09-07 05:51
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-temperatura-maksimale-per-diten-e-sotme/60%Daily2018-09-07 05:51
https://kosova-info.com/goli-me-i-bukur-i-javes-shenohet-nga-nje-portier-2/60%Daily2018-09-07 05:33
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2018-09-07 05:51
https://kosova-info.com/rabiot-ne-milan-vjen-ne-janar-2019/60%Daily2018-09-07 05:33
https://kosova-info.com/barcelona-cakton-klauzolen-ne-kontraten-e-re-te-busquetsit/60%Daily2018-09-07 05:32
https://kosova-info.com/kjo-e-pret-sonte-shqiperine-kunder-izraelit/60%Daily2018-09-07 05:32
https://kosova-info.com/barzagli-zbulon-objektivin-e-juventusit-me-ronaldon/60%Daily2018-09-07 05:32
https://kosova-info.com/agolli-cakton-detyren-e-shqiperise-ndaj-izraelit/60%Daily2018-09-07 05:32
https://kosova-info.com/haradinaj-levizja-e-kufijve-lufte-ne-ballkan/60%Daily2018-09-07 05:51
https://kosova-info.com/goli-me-i-bukur-i-javes-shenohet-nga-nje-portier/60%Daily2018-09-07 00:32
https://kosova-info.com/klodiana-lala-ja-pse-me-sulmuan-me-arme-banesen-e-prinderve/60%Daily2018-09-07 05:52
https://kosova-info.com/kafshimi-i-thonjve-per-pak-sa-nuk-i-kushtoi-jeten-foto/60%Daily2018-09-07 14:20
https://kosova-info.com/lansohet-klipi-i-kenges-creep-on-me-i-gashit-french-montanes-dhe-dj-snake/60%Daily2018-09-07 04:24
https://kosova-info.com/e-dini-pse-qente-ju-nuhasin-ne-vendet-intime/60%Daily2018-09-07 14:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-pdk-nuk-pranon-korrigjim-te-kufijve/60%Daily2018-09-07 05:52
https://kosova-info.com/shkembim-territori-mes-kosoves-dhe-serbise-nje-ide-qe-ndan-ballkanin/60%Daily2018-09-07 05:52
https://kosova-info.com/ronela-hajati-befason-serish-paralajmeron-3-kenge-te-reja/60%Daily2018-09-07 04:24
https://kosova-info.com/ti-dhurosh-te-dashures-1250-trendafila-foto/60%Daily2018-09-07 14:20
https://kosova-info.com/hoti-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-eshte-tragjike-2/60%Daily2018-09-07 05:52
https://kosova-info.com/kur-behen-bashke-3-modelet-e-famshme-ia-qesin-flaken-edhe-instagramit-2/60%Daily2018-09-06 21:20
https://kosova-info.com/kur-behen-bashke-3-modelet-e-famshme-ia-qesin-flaken-edhe-instagramit/60%Daily2018-09-06 21:20
https://kosova-info.com/kurti-thaci-e-vuciqi-po-sillen-si-dy-monarke-te-mesjetes/60%Daily2018-09-07 05:52
https://kosova-info.com/thaci-godet-kritiket-po-e-kundershtojne-bashkimin-e-lugines-duke-u-thirr-ne-kufijte-e-famekeqit-rankovic/60%Daily2018-09-07 00:51
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-vendimit-te-gjykates-lula-vendos-te-mos-kandidoje-per-president/60%Daily2018-09-07 00:51
https://kosova-info.com/arrestohet-pasi-shetitej-me-revole-tt-ne-brez/60%Daily2018-09-07 00:51
https://kosova-info.com/presidenti-nuk-kam-fuqi-ta-bindi-serbine-qe-ta-njohe-kosoven/60%Daily2018-09-07 00:51
https://kosova-info.com/thaci-trepca-dhe-gazivoda-kane-qene-dhe-do-te-jene-gjithmone-te-kosoves/60%Daily2018-09-06 19:51
https://kosova-info.com/rrefehet-25-vjecari-une-me-nenen-e-shokut-tim-te-ngushte-bej/60%Daily2018-09-07 14:20
https://kosova-info.com/thaci-jam-i-gatshem-te-takohem-me-putinin/60%Daily2018-09-06 19:51
https://kosova-info.com/kamberi-thote-se-krejt-lugina-te-bashkohet-me-kosoven-jo-vetem-presheva/60%Daily2018-09-06 19:51
https://kosova-info.com/goli-i-pare-ne-ligen-e-kombeve-eshte-nje-kryeveper/60%Daily2018-09-06 19:32
https://kosova-info.com/shenohet-super-gol-ne-ndeshjen-portugali-kroaci/60%Daily2018-09-06 19:32
https://kosova-info.com/bomba-mentor-mazrekaj-lojtar-i-ferizajit/60%Daily2018-09-06 19:32
https://kosova-info.com/portugalia-barazon-rezultatin-shenon-pepe/60%Daily2018-09-06 19:32
https://kosova-info.com/a-i-shkakton-cokollata-aknet/60%Daily2018-09-07 14:20
https://kosova-info.com/a-eshte-bere-pishman-konjufca-per-fjalet-se-kurti-e-sos-haradinajn-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2018-09-06 19:51
https://kosova-info.com/thaci-marreveshjen-e-vulosin-qytetaret-me-referendum/60%Daily2018-09-06 19:52
https://kosova-info.com/rama-bashes-policia-flet-me-vepra-me-ju-qe-beni-politike-me-krimin-sia-vlen-te-merresh/60%Daily2018-09-06 19:52
https://kosova-info.com/meshkujt-kane-frike-nga-femrat-qe-kane-keto-3-shenja-ne-horoskop/60%Daily2018-09-07 14:20
https://kosova-info.com/familja-gashi-kerkon-sherim-per-djalin/60%Daily2018-09-06 19:52
https://kosova-info.com/visar-ymeri-ironizon-me-deklaraten-e-konjufces/60%Daily2018-09-06 19:52
https://kosova-info.com/alarm-per-pakesim-te-ujit-gjate-20-vjeteve-te-ardhshem-ne-kosove/60%Daily2018-09-06 19:52
https://kosova-info.com/huawei-prezantoi-dy-telefone-honor/60%Daily2018-09-08 15:13
https://kosova-info.com/facebook-po-largohet-cdo-dite-e-me-shume-nga-celulari/60%Daily2018-09-10 12:15
https://kosova-info.com/huyndai-sjelle-dicka-te-re-ne-modelin-i30/60%Daily2018-09-10 12:15
https://kosova-info.com/iphone-te-rinj-ne-treg-apple-do-te-njoftoje-daten-e-publikimit/60%Daily2018-09-10 12:15
https://kosova-info.com/rikthehet-ne-kohe-rita-ora-mahnit-me-foton-e-pare-per-gq/60%Daily2018-09-06 18:24
https://kosova-info.com/stresi-i-lumtur-prane-te-dashures-kur-e-ke-shpirtin-e-plotesuar/60%Daily2018-09-06 18:24
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-seven-saraqi-paralajmeron-dicka-te-re/60%Daily2018-09-06 17:10
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-depresion-te-thelle/60%Daily2018-09-07 09:20
https://kosova-info.com/frutat-dhe-perimet-sezonale-qe-duhen-ne-tryezen-tuaj/60%Daily2018-09-07 09:20
https://kosova-info.com/dieta-pa-karbohidrate-te-shkurton-jeten/60%Daily2018-09-07 04:20
https://kosova-info.com/nutricionistet-zbulojne-se-konsumimi-i-paket-i-kripes-mund-te-shkaktoje-te-vjella/60%Daily2018-09-06 18:19
https://kosova-info.com/cfare-i-shkakton-rrathet-poshte-syve-dhe-si-ti-parandaloni/60%Daily2018-09-06 18:19
https://kosova-info.com/isufi-u-munduam-mjaft-opozita-ishte-e-pa-interesuar-per-zgjidhje/60%Daily2018-09-06 14:51
https://kosova-info.com/limaj-kam-vuajtur-ne-gjyqe-vec-qe-skam-pranuar-te-shantazhohem/60%Daily2018-09-06 14:51
https://kosova-info.com/kadri-veseli-do-te-arrijme-unitet-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-09-06 14:51
https://kosova-info.com/tre-menyrat-si-te-permiresoni-shikimin-ne-menyre-natyrale/60%Daily2018-09-06 18:19
https://kosova-info.com/hajnat-filmohen-duke-vjedhur-lokalin-ne-fushe-kosove-video/60%Daily2018-09-06 14:51
https://kosova-info.com/ansambli-shota-hyn-ne-diten-e-dyte-te-greves/60%Daily2018-09-06 14:51
https://kosova-info.com/tre-te-plagosur-pas-te-shtenave-me-arme-ne-qender-te-cincinnati/60%Daily2018-09-06 14:51
https://kosova-info.com/martial-mes-vazhdimit-dhe-largimit-nga-man-utd/60%Daily2018-09-06 14:33
https://kosova-info.com/ancelotti-gjen-perforcimin-e-ri-te-napoli/60%Daily2018-09-06 14:33
https://kosova-info.com/gattuso-ndryshon-formacionin-e-milanit-2/60%Daily2018-09-06 14:32
https://kosova-info.com/bild-nese-shkarkohet-mourinho-ky-do-te-jete-trajneri-i-ri-ne-man-utd/60%Daily2018-09-06 14:32
https://kosova-info.com/yjet-e-futbollit-qe-nuk-do-te-luajne-me-per-kombetaret-e-tyre/60%Daily2018-09-06 14:32
https://kosova-info.com/berlusconi-galliani-blejne-ekipin-italian/60%Daily2018-09-06 14:32
https://kosova-info.com/gjetan-keta-per-titull-boteror-ky-eshte-emri-i-kundershtarit/60%Daily2018-09-06 14:32
https://kosova-info.com/670-forca-te-angazhuara-policia-e-shtetit-ne-kembe-per-shqiperi-izrael/60%Daily2018-09-06 14:32
https://kosova-info.com/ylli-i-realit-po-ia-dalim-shume-mire-edhe-pa-ronaldon/60%Daily2018-09-06 14:32
https://kosova-info.com/krasniqi-opozita-e-ka-betonizuar-qendrimin-e-saj-bllokues-ndaj-kuvendit/60%Daily2018-09-06 14:51
https://kosova-info.com/haradinaj-franca-partnere-e-fuqishme-ne-proceset-politike-dhe-ekonomike-te-kosoves/60%Daily2018-09-06 14:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-propozimi-i-psd-se-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-09-06 14:52
https://kosova-info.com/dhimbja-e-befasishme-ne-ije-cka-duhet-te-dini/60%Daily2018-09-06 18:19
https://kosova-info.com/robert-berishen-e-pret-nje-sfide-e-madhe-perkrah-bukuroshes-zeshkane/60%Daily2018-09-06 13:24
https://kosova-info.com/volvo-sjell-makinen-autonome-business-class/60%Daily2018-09-08 05:11
https://kosova-info.com/vetem-2-vjec-por-djali-i-dj-khaled-mban-dicka-shume-te-shtrejnte-ne-dore/60%Daily2018-09-06 13:24
https://kosova-info.com/nje-byzylyk-i-dua-lipes-kap-shifren-e-84-mije-eurove/60%Daily2018-09-06 13:24
https://kosova-info.com/si-te-zgjase-me-shume-nxirja-e-diellit-pas-pushimeve-te-veres/60%Daily2018-09-06 18:19
https://kosova-info.com/pa-sytjena-e-fustan-rrjete-ne-gq-mediat-e-huaja-per-riten-e-guximshme/60%Daily2018-09-06 13:24
https://kosova-info.com/dua-lipa-fiton-cmimin-artistja-e-vitit-nga-gq/60%Daily2018-09-06 11:15
https://kosova-info.com/7-perfitimet-e-masturbimit-nese-e-beni-cdo-dite/60%Daily2018-09-06 18:19
https://kosova-info.com/repartisti-kosovar-thote-se-u-rrah-nga-policia-pa-ndonje-arsye/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/jorginho-pranon-se-ku-do-te-transferohet-pas-chelseat/60%Daily2018-09-06 09:33
https://kosova-info.com/terry-man-utd-vjen-vendimi-final-nga-mourinho/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/pogba-ka-nje-lajm-te-keq-per-barcelonen/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/liga-e-kombeve-fillon-me-super-ndeshje-gjermania-franca/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/inter-modric-kjo-do-te-ndodhe-ne-janar/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/klubi-i-njohur-ka-ne-plan-transferimin-e-ronaldos-nga-juventus/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/inter-tottenham-ja-cfare-kane-bere-tifozet-nga-giuseppe-meazza/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/holanda-pergatit-lamtumiren-e-sneijderit/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/ciao-raikkonen-ferrari-zgjedh-pilotin-e-ri/60%Daily2018-09-06 09:32
https://kosova-info.com/shala-partite-ne-pushtet-duhet-ta-votojne-rezoluten-qe-mbron-territorin-e-kosoves/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/krasniqi-bojkoti-i-opozites-nuk-po-i-sjelle-asgje-te-mire-kosoves/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/sherifi-te-behemi-bashke-pozite-e-opozite-per-ta-cuar-vendin-perpara/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/ismaili-endoskopi-i-ri-futet-ne-funksion-ne-qkuk-monitorim-per-te-gjitha-pajisjet-qe-do-te-blejme/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/prokuroria-themelore-ne-gjilan-trajton-nje-rast-dhunimi-seksual/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/veseli-edhe-nje-selfie-me-opoziten-pa-kuorum/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmet-ne-kabul-2/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/konjufca-nese-perleshen-haradinaj-me-kurtin-ky-i-fundit-e-sose/60%Daily2018-09-06 09:51
https://kosova-info.com/young-zerka-e-ka-gati-projektin-e-ri-nuk-ma-nin-publikohet-sot/60%Daily2018-09-06 08:23
https://kosova-info.com/bitcoin-bie-nen-7-mije-dollare/60%Daily2018-09-07 14:11
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-ne-nje-moment-relaksi-shfaqet-e-djersitur-nga-sauna/60%Daily2018-09-06 08:23
https://kosova-info.com/publikohet-electricity-duet-nga-dua-lipa-diplo-e-mark-ronson/60%Daily2018-09-06 08:24
https://kosova-info.com/sot-ka-feste-ne-familjen-e-remzie-osmanit/60%Daily2018-09-06 08:24
https://kosova-info.com/kim-k-magjia-ndodh-kur-beni-gjera-ne-te-cilat-besoni/60%Daily2018-09-06 06:28
https://kosova-info.com/totti-juventusi-nuk-ka-rivale-ne-serie-a/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/john-terry-ideja-e-cmendur-e-manchester-united/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/ronaldo-modric-apo-salah-ja-pergjigja-interesante-e-kroos/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/transferimi-i-cr7-te-juventusi-befasoi-edhe-moratan/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/kaka-gattuso-eshte-nje-fenomen/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-do-ti-shenoje-40-gola-ne-itali/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/masa-te-rrepta-sigurie-ne-ndeshjen-shqiperi-izrael-te-pranishem-edhe-agjente-sekrete/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/zyrtare-aj-davis-lojtar-i-sigal-prishtines/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/marcelo-i-pergjigjet-juventusit/60%Daily2018-09-06 04:32
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ekspozon-gjoksin-serish-ne-setin-e-ri-fotografik/60%Daily2018-09-05 21:57
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ekspozon-gjoksin-serish-ne-setin-e-ri-fotografik-2/60%Daily2018-09-05 21:57
https://kosova-info.com/diplomati-austriak-nuk-beson-se-do-te-funksionoje-plani-i-thacit-e-vuciqit/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/aktakuza-shpjegon-rrahjen-ne-oborrin-e-stacionit-policor-pas-aksidentit-ne-trafik/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/flasin-ekspertet-gjeja-me-e-keqe-qe-nuk-duhet-ngrene-kurre-ne-mengjes/60%Daily2018-09-06 13:19
https://kosova-info.com/bernabiq-serbet-ti-japin-fund-konfliktit-dhe-ta-mbeshtesin-vuciqin-ne-zgjidhjen-per-kosoven/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/aksion-i-policise-ne-shkoder-kater-ne-pranga/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/harroni-shpesh-ate-qe-doni-te-thoni-mesoni-arsyen-pse-ndodh/60%Daily2018-09-06 13:19
https://kosova-info.com/vritet-me-thike-nje-14-vjecar/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/semundja-lidhja-e-kanabisit-me-skizofrenine/60%Daily2018-09-06 13:19
https://kosova-info.com/nje-grua-lendohet-nga-frenimi-i-hovshem-i-autobusit/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/ismaili-demaskon-isa-mustafen-ia-rendit-faktet-per-asociacionin/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/zaev-neser-takim-me-qytetaret-ne-gostivar/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/xhaferi-nese-referendumi-nuk-kalon-vendosin-institucionet/60%Daily2018-09-06 04:51
https://kosova-info.com/kur-femija-zgjohet-shume-heret-disa-keshilla-praktike-per-prinderit-e-herakeve-te-vegjel/60%Daily2018-09-06 13:19
https://kosova-info.com/ja-si-te-zbardhi-dhembet-shpejt-dhe-pa-shkuar-tek-dentisti/60%Daily2018-09-06 13:19
https://kosova-info.com/vrasja-ne-gjakove-rekomandohet-suspendimi-i-tre-zyrtareve-policore/60%Daily2018-09-05 18:50
https://kosova-info.com/nitaj-zgjidhja-ishte-e-lehte-interesat-e-nje-grushti-matrapazesh-dojne-me-e-ba-lluge/60%Daily2018-09-05 18:50
https://kosova-info.com/ffk-njofton-per-pikat-e-reja-te-shitjes-se-biletave-per-ndeshjen-kosove-ishujt-faroe/60%Daily2018-09-05 18:33
https://kosova-info.com/zidane-zbulon-lojtarin-kyc-ne-sukseset-e-real-madrid/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/a-do-te-rikthehet-ozil-te-gjermania-pergjigjet-low/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/messi-tregon-piken-e-tij-te-dobet/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/hysaj-kerkon-kualifikimin-ne-evropian-me-kombetaren-shqiptare/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/juve-dhe-napoli-do-te-luftojne-per-titull-ne-serie-a/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/vjen-doreheqja-e-madhe-ne-superlige-largohet-trajneri-i-njohur/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/idhulli-im-eshte-kaka-babai-qau-kur-me-grumbulluan/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/suarez-lojtari-i-radhes-i-barcelones-qe-flet-per-largimin-e-cr7-nga-reali/60%Daily2018-09-05 18:32
https://kosova-info.com/nuk-doni-ta-teproni-me-sheqerin-keto-fruta-mund-ti-hani-sa-te-doni/60%Daily2018-09-06 13:19
https://kosova-info.com/sherifi-fajeson-opoziten-per-deshtimin-e-seances-te-thirrur-nga-vete-ata/60%Daily2018-09-05 18:50
https://kosova-info.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-as-opozita-nuk-i-ka-numrat/60%Daily2018-09-05 18:50
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-7/60%Daily2018-09-05 18:51
https://kosova-info.com/pdk-e-aak-bojkotojne-seancen-e-thirrur-nga-opozita-nisma-merr-pjese/60%Daily2018-09-05 18:51
https://kosova-info.com/isa-mustafa-i-quan-genjeshtare-ata-qe-po-e-akuzojne-se-e-ka-nenshkruar-asociacionin/60%Daily2018-09-05 18:51
https://kosova-info.com/delawie-nuk-do-te-ndalem-se-punuari-deri-ne-diten-e-fundit-si-ambasador-ne-kosove/60%Daily2018-09-05 18:51
https://kosova-info.com/fenomeni-valza-zhegrova-behet-pjese-e-labelit-mixey-music/60%Daily2018-09-05 17:24
https://kosova-info.com/google-maps-kap-pamjen-e-pazakonte-ne-tirane/60%Daily2018-09-07 14:11
https://kosova-info.com/cdo-gje-qe-duhet-te-dime-ne-lidhje-me-telefonin-e-palosshem-te-samsung/60%Daily2018-09-07 14:11
https://kosova-info.com/ja-cfare-u-pelqen-meshkujve-pas-seksit/60%Daily2018-09-06 13:19
https://kosova-info.com/facebook-twitter-merren-ne-pyetje-nga-kongresi-amerikan/60%Daily2018-09-05 18:51
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-i-publikon-personat-me-te-rendesishem-ne-jete/60%Daily2018-09-05 16:50
https://kosova-info.com/meshkuj-kujdes-keto-gjera-nje-grua-nuk-ua-toleron-kurre/60%Daily2018-09-06 08:19
https://kosova-info.com/vajrat-esencial-qe-trajtojne-ankthin-me-mire-se-medikamentet/60%Daily2018-09-06 08:19
https://kosova-info.com/keto-shenja-tregojne-se-trupit-tuaj-i-mungon-vitamina-d/60%Daily2018-09-05 17:19
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-zyrtare-shkarkohet-ministrit-i-tregtise-dhe-industrise-bajram-hasani/60%Daily2018-09-05 13:50
https://kosova-info.com/sbashk-u-paralajmeron-proteste-per-te-shtunen-nese-nuk-korrigjohet-projektligji-per-pagat/60%Daily2018-09-05 13:50
https://kosova-info.com/policia-e-bosnjes-perleshet-me-veteranet-e-luftes/60%Daily2018-09-05 13:50
https://kosova-info.com/busquets-vazhdon-me-barcelonen-caktohet-klauzola-e-re/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/suarez-zgjedh-kundershtarin-kryesor-te-barcelones/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/guardiola-me-rregulla-strikte-ne-man-city/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/trajneret-kerkojne-nga-uefa-ndryshimin-e-ketij-rregulli-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/pirlo-zbulon-se-cfare-i-duhet-italise/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/biletat-e-ndeshjes-se-kosoves-nuk-shiten-ne-z-mobile/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/ministri-gashi-viziton-ekipin-e-kosoves/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/agjente-sekrete-izraelite-ne-elbasan-per-ndeshjen-shqiperi-izrael/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/berlusconi-dhe-galliani-kthehen-ne-futboll/60%Daily2018-09-05 13:32
https://kosova-info.com/pesedhjete-e-nje-arsyet-pse-ika/60%Daily2018-09-05 13:50
https://kosova-info.com/lekaj-pershpejton-projektet-e-berzh-it-per-ferizajn-gjilanin-dhe-prizrenin/60%Daily2018-09-05 13:50
https://kosova-info.com/sherifi-nisma-do-te-marrim-pjese-ne-seance-e-thirrur-nga-opozita/60%Daily2018-09-05 13:50
https://kosova-info.com/zaev-rama-ne-durres-me-premtoi-portin-per-maqedonine/60%Daily2018-09-05 13:51
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-kujton-nene-terezen-me-nje-fotografi-te-rralle/60%Daily2018-09-05 13:51
https://kosova-info.com/zaev-rama-ne-durres-me-premtoi-portin-per-maqedonine-2/60%Daily2018-09-05 13:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-pozicioni-me-i-mire-i-seksit-per-meshkujt-qe-e-kane-te-vogel/60%Daily2018-09-05 17:19
https://kosova-info.com/mercedes-benz-sfidon-teslen-sjell-super-makinen-elektrike/60%Daily2018-09-06 13:11
https://kosova-info.com/amazon-me-vlere-me-shume-se-nje-trilion-dollare-per-here-te-pare/60%Daily2018-09-07 14:11
https://kosova-info.com/fifi-e-kompletuar-prane-prinderve-uron-babain-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2018-09-05 12:23
https://kosova-info.com/befason-iraniani-i-famshem-degjon-ne-veture-kete-hit-shqip/60%Daily2018-09-05 12:23
https://kosova-info.com/ky-mund-te-jete-sekreti-i-nje-jete-me-te-gjate/60%Daily2018-09-05 17:19
https://kosova-info.com/ledri-vula-me-urim-te-vecante-per-mc-kreshen/60%Daily2018-09-05 12:23
https://kosova-info.com/andrra-destani-uron-sinan-hoxhen-per-ditelindje-me-pak-fjale-prane-nje-imazhi-romantik/60%Daily2018-09-05 12:23
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-sot-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi-kengetari/60%Daily2018-09-05 09:32
https://kosova-info.com/radhe-kilometrike-ne-kapshtice-pala-greke-punon-me-dy-sportele/60%Daily2018-09-05 08:50
https://kosova-info.com/thaci-per-korrigjimin-e-kufijve-nuk-do-te-kete-republike-serbe-ne-kosove/60%Daily2018-09-05 08:50
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-mourinhon-ja-cfare-ka-vendosur-pogba/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/maguire-zbulon-pse-nuk-u-transferua-ne-man-utd/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/man-utd-me-perforcim-te-ri-nga-atletico-madrid/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/statistika-fantastike-endrra-e-tifozeve-te-watfordit-per-leicester-city-2/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/uefa-cakton-gjyqtarin-e-njohur-per-ndeshjen-shqiperi-izrael/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/argjentina-kthen-lautaron-te-skuadra-e-interit/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-kujdes-nga-ndeshja-shqiperi-izrael/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/atletja-kroate-feston-fitoren-me-shqiponje/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/thaci-pa-marreveshje-perfundimtare-me-serbine-do-kemi-ngecje-per-be-nato-e-okb/60%Daily2018-09-05 08:50
https://kosova-info.com/danimarka-fton-futbolliste-amatore-per-ndeshjen-ndaj-uellsit/60%Daily2018-09-05 08:32
https://kosova-info.com/takimi-mes-thacit-dhe-kusari-lilajt-deklarohet-deputetja/60%Daily2018-09-05 08:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-opozita-ti-bashkohet-ekipit-negociator-pa-hyre-ne-temat-cfare-do-te-flitet-ne-bruksel/60%Daily2018-09-05 08:51
https://kosova-info.com/hoti-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-eshte-tragjike/60%Daily2018-09-05 08:51
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine-2/60%Daily2018-09-05 08:52
https://kosova-info.com/merkel-stoltenberg-dhe-kurz-kete-jave-vizitojne-shkupin/60%Daily2018-09-05 08:52
https://kosova-info.com/kremtimi-i-shenjterimit-te-nene-terezes-meta-ben-thirrje-per-me-shume-dashuri/60%Daily2018-09-05 08:52
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-duket-ipad-pro-i-ri-video/60%Daily2018-09-06 13:11
https://kosova-info.com/pas-eleni-fourerires-kengetarja-e-njohur-greke-merr-guzimin-duke-i-shokuar-te-gjithe-jam-shqiptare/60%Daily2018-09-05 07:23
https://kosova-info.com/pa-bikini-ne-plazh-moderatori-i-njohur-i-thote-se-te-tille-e-ka-fiksim-klaudia-pepen/60%Daily2018-09-05 07:23
https://kosova-info.com/demi-lovato-shet-shtepine-ku-u-mbidozua-me-substanca-narkotike/60%Daily2018-09-05 07:23
https://kosova-info.com/pavard-bayern-munich-flet-lojtari/60%Daily2018-09-05 03:32
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-per-superligen-e-kosoves-ne-basketboll-derbi-ne-xhiron-e-pare/60%Daily2018-09-05 03:32
https://kosova-info.com/lebron-james-me-nje-koment-interesant-per-dirk-nowitzki/60%Daily2018-09-05 03:32
https://kosova-info.com/aftesite-e-alisson-ne-lojen-me-kembe-video-qe-po-bene-buje/60%Daily2018-09-05 03:32
https://kosova-info.com/morata-flet-rreth-krizes-qe-pati-gjate-veres/60%Daily2018-09-05 03:31
https://kosova-info.com/lojtaret-e-lire-ne-nba-ne-liste-dwyane-wade-dhe-yje-te-tjere/60%Daily2018-09-05 03:31
https://kosova-info.com/courtois-bashklojtaret-tallen-per-ndeshjen-ne-lisbone/60%Daily2018-09-05 03:31
https://kosova-info.com/drogba-rikthehet-ne-stamford-bridge/60%Daily2018-09-05 03:31
https://kosova-info.com/favoritet-per-te-fituar-ligen-e-kampioneve-kete-sezon/60%Daily2018-09-05 03:31
https://kosova-info.com/maliqi-ekipi-negociator-shpeton-thacin-dhe-qeverine-haradinaj/60%Daily2018-09-05 03:49
https://kosova-info.com/arberie-nagavci-tregon-pse-vetevendosje-nuk-iu-bashkua-ldk-se-ne-kuvend/60%Daily2018-09-05 03:49
https://kosova-info.com/%e2%80%8bshembet-mbikalimi-ne-indi-tete-te-plagosur/60%Daily2018-09-05 03:49
https://kosova-info.com/bebe-rexha-i-gezohet-edhe-nje-suksesi-tjeter-2/60%Daily2018-09-05 07:23
https://kosova-info.com/alternativa-mohon-takimin-e-kusari-liles-me-hashim-thacin/60%Daily2018-09-05 03:49
https://kosova-info.com/ska-marreveshje-e-as-nuk-perfundon-dialogu-te-premten-thote-hahn/60%Daily2018-09-05 03:50
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-sjell-foto-nga-dasma-madheshtore/60%Daily2018-09-05 07:23
https://kosova-info.com/edhe-shoqeria-civile-e-ndare-rreth-mundesise-se-perfshirjes-ne-dialog/60%Daily2018-09-05 03:50
https://kosova-info.com/shpetuan-njerez-mes-zjarreve-ne-mati-tsipras-nenshtetesi-per-shqiptarin-dhe-egjiptianet/60%Daily2018-09-05 03:50
https://kosova-info.com/komunikimi-me-pacientet-rregulla-te-reja-per-mjeket/60%Daily2018-09-05 17:19
https://kosova-info.com/menyra-per-ta-bere-baterine-e-smartphone-it-tuaj-te-zgjase/60%Daily2018-09-06 13:11
https://kosova-info.com/video-tregon-prototipin-elektrik-te-porsche-taycan/60%Daily2018-09-06 13:11
https://kosova-info.com/seven-saraqi-paralajmeron-dicka-te-madhe/60%Daily2018-09-05 07:23
https://kosova-info.com/murati-propozon-qeveri-te-unitetit-ne-perberje-me-te-gjitha-partite-shqiptare/60%Daily2018-09-05 03:50
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-marredhenien-me-bill-clintonin-lewinsky-braktis-intervisten/60%Daily2018-09-05 03:50
https://kosova-info.com/tuna-publikon-disa-momente-te-lumtura-me-familjen/60%Daily2018-09-05 07:23
https://kosova-info.com/keto-jane-frutat-dhe-perimet-qe-duhet-te-hani-ne-shtator/60%Daily2018-09-05 17:19
https://kosova-info.com/mos-besoni-me-legjenda-urbane-vera-nuk-ju-ben-mire/60%Daily2018-09-05 17:19
https://kosova-info.com/e-gjeni-dot-cili-eshte-ne-foto-gold-ag/60%Daily2018-09-04 20:32
https://kosova-info.com/e-gjeni-dot-cili-eshte-ne-foto-gold-ag-2/60%Daily2018-09-04 20:32
https://kosova-info.com/mashtron-ish-te-dashurin-me-djalin-e-shoqes-i-zhvat-mijera-paund-foto/60%Daily2018-09-05 12:19
https://kosova-info.com/ja-mrekullia-qe-ndodh-me-trupin-tuaj-kur-lini-duhanin/60%Daily2018-09-05 12:19
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-teuta-rugova-eshte-marre-peng-para-dy-milione-qytetareve/60%Daily2018-09-04 17:49
https://kosova-info.com/ilir-deda-dite-e-turpit-per-kuvendin-dite-kolapsi-per-qeverine/60%Daily2018-09-04 17:49
https://kosova-info.com/popullariteti-i-macronit-shenon-renie-te-madhe/60%Daily2018-09-04 17:49
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-lista-serbe-eshte-ne-salle-ldk-po-iu-ike-pergjegjesive/60%Daily2018-09-04 17:49
https://kosova-info.com/haxhiu-qeveria-po-ben-pazare-me-vendin/60%Daily2018-09-04 17:49
https://kosova-info.com/neser-dalin-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-e-kosoves-keto-jane-cmimet-dhe-pikat-e-shitjes/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/ismajli-largohet-nga-perfaqesuesja-a-i-shkon-ne-ndihme-u-21/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/real-madrid-te-gatshem-te-shpenzojne-200-milione-per-griezmann/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/mourinho-ia-ve-syrin-kroosit-e-do-si-zevendesim-te-pogbas/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/lopetegui-ka-nje-mesazh-per-leo-messin/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/neymar-fillon-betejen-e-fjaleve-me-liverpool/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/barcelona-pas-sulmuesit-te-sporting-lisbones/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/keto-jane-fanellat-e-bukura-me-te-cilat-stervitet-kombetarja-e-kosoves/60%Daily2018-09-04 17:32
https://kosova-info.com/luis-enrique-me-rregulla-te-reja-per-lojtaret-e-spanjes/60%Daily2018-09-04 17:31
https://kosova-info.com/thaci-kosova-shoqeri-tolerante-e-orientuar-kah-vlerat-perendimore/60%Daily2018-09-04 17:49
https://kosova-info.com/seanca-nuk-fillon-as-ne-18-e-30-a-do-te-kete-serish-shtyrje/60%Daily2018-09-04 17:50
https://kosova-info.com/deputetet-e-listes-serbe-ne-sallen-e-kuvendit/60%Daily2018-09-04 17:50
https://kosova-info.com/sllovenia-alarmohet-nga-milicia-e-armatosur-e-nje-politikani/60%Daily2018-09-04 17:50
https://kosova-info.com/shkencetaret-ndertojne-ashensor-ne-hapesire/60%Daily2018-09-05 02:10
https://kosova-info.com/huawei-njofton-mate-20-lite/60%Daily2018-09-05 07:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-aeroplani-me-i-madh-dhe-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2018-09-05 07:10
https://kosova-info.com/tesla-do-te-prezantoje-gjate-kesaj-jave-nje-model-te-ri-foto/60%Daily2018-09-05 12:10
https://kosova-info.com/telefonat-android-mbledhin-dhjete-here-me-shume-te-dhena-se-telefonat-ios/60%Daily2018-09-05 12:09
https://kosova-info.com/plani-i-samsung-ut-per-telefonin-e-ri-te-palosshem-mund-te-permbyse-plotesisht-apple/60%Daily2018-09-06 03:10
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shpejtesia-e-ketij-mercedesi-video/60%Daily2018-09-06 08:10
https://kosova-info.com/stresi-then-premtimin-dhe-behet-shume-romantik-ja-cka-i-ka-dhuruar-kejsit/60%Daily2018-09-04 16:22
https://kosova-info.com/getinjo-kujton-nje-person-te-rendesishem-2-vite-pa-ty/60%Daily2018-09-04 16:22
https://kosova-info.com/lori-hoxha-sjell-pamje-te-reja-nga-martesa-e-ledionit-dhe-sares/60%Daily2018-09-04 15:26
https://kosova-info.com/vogelushi-ia-heqe-te-emes-paruken-reagon-i-habitur-duke-mos-ditur-cfare-po-ndodhe-video/60%Daily2018-09-05 12:19
https://kosova-info.com/hani-nga-nje-banane-te-pjekur-mire-cdo-dite-dhe-shikoni-cfare-do-i-ndodhe-trupit/60%Daily2018-09-05 12:19
https://kosova-info.com/pushimet-ndikojne-drejtperdrejt-ne-jetegjatesine-tone/60%Daily2018-09-05 12:19
https://kosova-info.com/hoti-teuta-rugova-ka-obligim-ti-respektoje-qendrimet-e-ldk-se/60%Daily2018-09-04 12:49
https://kosova-info.com/zbulohen-te-nominuarit-per-ambasadoret-shqiptare-te-sportit/60%Daily2018-09-04 12:32
https://kosova-info.com/napoli-ne-telashe-ja-cfare-ka-bere-ancelotti/60%Daily2018-09-04 12:32
https://kosova-info.com/messi-gjen-xavin-e-ri-te-barcelona/60%Daily2018-09-04 12:32
https://kosova-info.com/mourinho-denohet-me-1-vit-burg/60%Daily2018-09-04 12:32
https://kosova-info.com/deschamps-ka-nje-lajm-te-keq-per-pogban/60%Daily2018-09-04 12:32
https://kosova-info.com/messi-ky-eshte-trofeu-qe-duhet-ta-fitoje-barcelona/60%Daily2018-09-04 12:32
https://kosova-info.com/lopetegui-nuk-pendohet-pse-zgjodhi-real-madridin/60%Daily2018-09-04 12:32
https://kosova-info.com/memushaj-kjo-eshte-forca-kryesore-e-shqiperise/60%Daily2018-09-04 12:31
https://kosova-info.com/s-epidermis-arma-e-re-e-shkaterrimit-ne-mase/60%Daily2018-09-04 12:49
https://kosova-info.com/kremlini-hedh-poshte-pretendimet-e-trumpit-per-idlibin-ne-siri/60%Daily2018-09-04 12:49
https://kosova-info.com/holanda-i-del-ne-ndihme-onkologjise-pediatrike-ne-qkuk/60%Daily2018-09-04 12:50
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-zelandes-se-re-kritikohet-per-shpenzim-te-parave-te-taksapaguesve-per-te-ushqyer-beben-e-saj/60%Daily2018-09-04 12:50
https://kosova-info.com/bushati-ne-izrael-lufta-ndaj-terrorizmit-seshte-e-lehte/60%Daily2018-09-04 12:50
https://kosova-info.com/haraqija-avdullah-hoti-dhe-haxhi-avdyli-jane-matrapaz-ne-mendojme-per-shtet-si-rugovista/60%Daily2018-09-04 12:50
https://kosova-info.com/robotet-e-seksit-tani-jane-yje-pornografike/60%Daily2018-09-05 07:19
https://kosova-info.com/orban-premton-lidhje-me-te-ngushta-me-shtetet-e-azise-qendrore/60%Daily2018-09-04 12:51
https://kosova-info.com/izmaku-tregon-pse-u-shtye-seanca-per-ekipin-dialogues-qeveritar/60%Daily2018-09-04 12:51
https://kosova-info.com/kida-ia-pa-hajrin-palestres-kete-e-deshmon-me-fotot-e-fundit-provokative/60%Daily2018-09-04 11:19
https://kosova-info.com/keto-jane-5-situatat-qe-nuk-duhet-te-lejoni-te-ndodhin-kurre-ne-martesen-tuaj/60%Daily2018-09-04 21:19
https://kosova-info.com/nuk-ka-efekte-anesore-vaji-i-ullirit-eshte-me-efektiv-se-viagra/60%Daily2018-09-04 16:19
https://kosova-info.com/kremlini-mohon-se-enderr-e-putinit-eshte-te-shperbeje-be-ne/60%Daily2018-09-04 07:49
https://kosova-info.com/marchisio-me-numer-special-te-fanelles-ne-zenit-st-petersburg/60%Daily2018-09-04 07:32
https://kosova-info.com/wanda-nara-zbulon-ofertat-e-rivaleve-per-icardin/60%Daily2018-09-04 07:32
https://kosova-info.com/deshira-e-messit-per-penalltite-te-barcelona/60%Daily2018-09-04 07:31
https://kosova-info.com/formacioni-i-futbollisteve-me-te-paguar-ne-serie-a/60%Daily2018-09-04 07:31
https://kosova-info.com/problem-i-ri-per-mourinhon-futbollisti-i-njohur-deshiron-te-largohet-nga-man-utd/60%Daily2018-09-04 07:31
https://kosova-info.com/perisic-largohet-nga-inter/60%Daily2018-09-04 07:31
https://kosova-info.com/barcelona-gjen-perforcimin-e-ri-te-janarit/60%Daily2018-09-04 07:31
https://kosova-info.com/vera-nuk-ju-ben-mire/60%Daily2018-09-04 16:19
https://kosova-info.com/jo-vetem-nje-kenge-e-re-dua-lipa-zbulon-befasine-e-madhe-per-fansat/60%Daily2018-09-04 06:21
https://kosova-info.com/shikoni-pasimin-maestral-te-rodriguez-ne-ndeshjen-ndaj-stuttgart-2/60%Daily2018-09-04 02:31
https://kosova-info.com/kombetarja-a-beri-homazhe-te-varri-i-presidentit-vokrri/60%Daily2018-09-04 07:32
https://kosova-info.com/facebook-dhe-instagram-bien-nga-sistemi-2/60%Daily2018-09-04 16:11
https://kosova-info.com/facebook-dhe-instagram-bien-nga-sistemi/60%Daily2018-09-04 01:05
https://kosova-info.com/mikesha-e-saj-le-nen-hije-kim-kardashianin/60%Daily2018-09-04 01:22
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-kline-vdes-edhe-nje-grua/60%Daily2018-09-04 02:49
https://kosova-info.com/veseli-kufijte-e-pavaresise-nuk-preken/60%Daily2018-09-04 02:49
https://kosova-info.com/gashi-faleminderit-dua-lipa-qe-me-frymezon-te-dua/60%Daily2018-09-03 21:34
https://kosova-info.com/shikoni-pasimin-maestral-te-rodriguez-ne-ndeshjen-ndaj-stuttgart/60%Daily2018-09-03 21:31
https://kosova-info.com/pese-lojtaret-qe-mund-te-behen-fytyra-e-ardhshme-e-nba/60%Daily2018-09-04 02:31
https://kosova-info.com/mourinho-nuk-i-frikesohet-shkarkimit/60%Daily2018-09-04 07:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-diten-e-marte/60%Daily2018-09-04 02:49
https://kosova-info.com/dash-marreveshja-kosove-serbi-nuk-duhet-te-prishe-stabilitetin-e-rajonit/60%Daily2018-09-04 02:49
https://kosova-info.com/ish-keshilltari-i-mustafes-i-thote-muratit-se-po-te-ishte-prokure-do-ta-dergonte-ne-burg/60%Daily2018-09-03 21:49
https://kosova-info.com/mogherini-ne-fjalimin-e-fundit-perpara-vitit-electoral-te-hapen-negociatat-me-shqiperine/60%Daily2018-09-03 21:49
https://kosova-info.com/opozita-ne-mal-te-zi-me-peticion-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/60%Daily2018-09-03 21:49
https://kosova-info.com/google-pixel-watch-nuk-do-te-vije-kete-vit/60%Daily2018-09-04 06:08
https://kosova-info.com/twitter-teston-vecorite-e-reja-te-mesazhevet/60%Daily2018-09-04 16:11
https://kosova-info.com/ledri-vula-i-kthehet-dashnise-se-vjeter/60%Daily2018-09-03 20:22
https://kosova-info.com/nje-president-qe-nuk-mund-te-anashkalohet/60%Daily2018-09-03 21:49
https://kosova-info.com/kurti-per-ekipin-negociator-as-qeveria-nuk-e-di-cfare-po-ndodhe/60%Daily2018-09-03 21:49
https://kosova-info.com/aksident-ne-autostrade-lendohen-tre-persona/60%Daily2018-09-03 21:49
https://kosova-info.com/disa-nga-pozat-me-provokative-te-demi-rose/60%Daily2018-09-03 19:32
https://kosova-info.com/ngerci-i-kembeve-ndodh-kur-mbyllet-arteria/60%Daily2018-09-04 16:19
https://kosova-info.com/a-mund-te-jete-kjo-teknike-fundi-i-pagjumesise/60%Daily2018-09-04 16:19
https://kosova-info.com/shkenca-konfirmon-pse-duam-kaq-shume-kafene/60%Daily2018-09-04 11:19
https://kosova-info.com/prinder-kujdes-ekrani-i-celularit-eshte-nje-rrezik-per-femijet-tuaj/60%Daily2018-09-04 11:19
https://kosova-info.com/mposhtni-lodhjen-nga-kjo-recete-magjike/60%Daily2018-09-04 11:19
https://kosova-info.com/policia-fillon-patrullimin-me-dron/60%Daily2018-09-03 16:48
https://kosova-info.com/zogaj-kritikon-ashper-ovl-uck-ne-per-mosperkrahjen-ne-proteste/60%Daily2018-09-03 16:48
https://kosova-info.com/zyrtare-feronikeli-shkarkon-staroven-emeron-ramadanin/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/rashica-serish-pjese-e-formacionit-te-javes-ne-bundeslige/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/si-funksionon-liga-e-kombeve-dhe-cilat-jane-gjasat-per-kosoven/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/basha-ta-mposhtim-izraelin/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/10-nominimet-e-fifa-s-per-puskas-award/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-hera-e-fundit-kur-messi-nuk-ishte-pjese-e-treshes-finale-per-lojtarin-e-vitit/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/kosova-ia-rremben-nje-lojtar-shqiperise/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/henderson-nenshkruan-kontrate-te-re-me-liverpool/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/perfaqesuesja-e-kosoves-stervitet-per-here-te-pare-ne-stadiumin-fadil-vokrri/60%Daily2018-09-03 16:31
https://kosova-info.com/tahiri-vetevendosje-nuk-mund-te-jete-pjese-e-asnje-procesi-ne-kosove/60%Daily2018-09-03 16:48
https://kosova-info.com/prokuroria-ne-gjilan-nis-hetimet-per-listat-e-veteraneve/60%Daily2018-09-03 16:48
https://kosova-info.com/shba-sulm-me-arme-ne-nje-kompleks-pallatesh-dhjete-te-plagosur/60%Daily2018-09-03 16:48
https://kosova-info.com/nuk-ndahet-qymyr-per-punetoret-e-kek-ut/60%Daily2018-09-03 16:48
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-tre-projektligjet-me-te-rendesishme-per-reformen-e-administrates-publike/60%Daily2018-09-03 16:49
https://kosova-info.com/rektori-dema-tregon-arsyet-e-doreheqjes-se-prorektorit-sahiti/60%Daily2018-09-03 16:49
https://kosova-info.com/opozita-mblidhet-ne-shkoder/60%Daily2018-09-03 16:49
https://kosova-info.com/greta-koci-po-pergatit-dicka-speciale-per-publikun/60%Daily2018-09-03 15:22
https://kosova-info.com/ice-universe-galaxy-x-vjen-ne-2018-posedon-kater-kamera-te-pasme/60%Daily2018-09-04 06:08
https://kosova-info.com/lamtumire-narkozes-tani-ne-operacion-te-mpijne-me-realitet-virtual/60%Daily2018-09-04 11:19
https://kosova-info.com/luana-vjollca-zbulon-te-pathenat-e-jetes-se-saj/60%Daily2018-09-03 15:22
https://kosova-info.com/nga-pushimet-me-familjen-ryva-vazhdon-me-pozat-ne-bikini/60%Daily2018-09-03 15:22
https://kosova-info.com/pas-pushimeve-luksoze-familja-beckham-ne-jahtin-e-elon-john/60%Daily2018-09-03 14:09
https://kosova-info.com/keni-hedhur-ndonjehere-sode-buke-ne-kafe/60%Daily2018-09-04 01:18
https://kosova-info.com/studentet-ne-amerike-paguhen-per-te-konsumuar-avokado-ja-pse/60%Daily2018-09-04 01:18
https://kosova-info.com/pini-nje-gote-qumesht-ne-mengjes-ja-pse/60%Daily2018-09-04 01:18
https://kosova-info.com/gaboni-nese-nuk-e-konsumoni-lekuren-e-pules/60%Daily2018-09-03 15:18
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-parandaloi-shpernarjen-e-kancerit-te-prostates/60%Daily2018-09-03 15:18
https://kosova-info.com/grekut-i-gjendet-kanabis-ne-trup-arrestohet-bashke-me-shqiptarin/60%Daily2018-09-03 11:48
https://kosova-info.com/prekese-99-vjecari-ecen-cdo-dite-ne-kembe-per-ta-vizituar-gruan-ne-spital/60%Daily2018-09-03 15:18
https://kosova-info.com/akr-per-largimin-e-labinot-tahirit-ska-pasur-arsye-ta-beje-nje-gje-te-tille/60%Daily2018-09-03 11:48
https://kosova-info.com/super-futbollisti-nga-serie-a-refuzoi-juventusin-per-shkak-te-ronaldos/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/messi-beri-dicka-fantastike-pervec-2-golave-ndaj-huescas/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/toure-zbulon-arsyen-e-transferimit-ne-olympiacos/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/monaco-west-ham-ekipet-qe-kane-filluar-keq-sezonin-e-ri/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/ventura-harron-italine-kerkon-ekipin-e-ri/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/klopp-sheh-dicka-pozitive-te-gabimi-i-alissonit/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/policia-arreston-shtate-tifoze-te-futbollit-ne-kamenice/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/vieri-shpjegon-pse-ronaldo-nuk-ka-shenuar-gol-ne-juventus/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/hysaj-zbulon-problemin-te-skuadra-e-napolit/60%Daily2018-09-03 11:31
https://kosova-info.com/kuvendi-mbeshtet-kerkesen-e-protestuesve-per-pastrimin-e-listave-te-veteraneve/60%Daily2018-09-03 11:48
https://kosova-info.com/merkel-te-shtunen-ne-shkup/60%Daily2018-09-03 11:48
https://kosova-info.com/ndahen-mbi-2-milione-euro-per-projektet-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-09-03 11:48
https://kosova-info.com/proteste-ne-diten-e-pare-te-mesimit-ne-fushe-kosove-nxenesve-u-nderrohet-shkolla/60%Daily2018-09-03 11:49
https://kosova-info.com/oleg-scherbak-perfundon-misionin-diplomatik-ne-maqedoni/60%Daily2018-09-03 11:49
https://kosova-info.com/rrahet-nje-i-burgosur-ne-dubrave/60%Daily2018-09-03 11:49
https://kosova-info.com/zbardhen-detaje-ja-cfare-diskutoi-basha-ne-mbledhjen-e-grupit-te-pd/60%Daily2018-09-03 11:49
https://kosova-info.com/hailey-baldwin-hedh-poshte-thashethemet-rreth-romances-me-justin-bieber/60%Daily2018-09-03 10:20
https://kosova-info.com/nese-telefoni-juaj-android-nxehet-dhe-punon-ngadale-mund-te-jete-viktime-e-mihesve-te-kriptovalutave/60%Daily2018-09-04 06:08
https://kosova-info.com/mercedes-gle-2019-gati-per-prodhim/60%Daily2018-09-04 06:08
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-nxenesit-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2018-09-03 06:48
https://kosova-info.com/muzeu-me-i-vjeter-ne-brazil-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2018-09-03 06:49
https://kosova-info.com/rennes-zgjedh-nje-menyre-te-vecante-per-te-njoftuar-transferimin-e-ben-arfa-2/60%Daily2018-09-03 06:32
https://kosova-info.com/lamtumire-ronaldo-ja-cfare-jane-duke-bere-bale-dhe-benzema/60%Daily2018-09-03 06:31
https://kosova-info.com/ancelotti-zbulon-fajtorin-e-humbjes-nga-sampdoria/60%Daily2018-09-03 06:31
https://kosova-info.com/higuain-juventus-zbulohet-nje-mesazh-pas-transferimit-ne-milan/60%Daily2018-09-03 06:31
https://kosova-info.com/mancini-shpjegon-problemin-e-ronaldos-ne-juventus/60%Daily2018-09-03 06:31
https://kosova-info.com/corriere-dello-sport-ndryshon-numrin-e-ronaldos/60%Daily2018-09-03 06:31
https://kosova-info.com/gjermania-e-franca-te-rezervuara-per-liberalizim/60%Daily2018-09-03 06:30
https://kosova-info.com/rennes-zgjedh-nje-menyre-te-vecante-per-te-njoftuar-transferimin-e-ben-arfa/60%Daily2018-09-03 01:31
https://kosova-info.com/feronikeli-shkarkon-sylejman-staroven-emeron-trajner-zekrija-ramadanin/60%Daily2018-09-03 06:32
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-flet-per-florent-hadergjonajn/60%Daily2018-09-03 06:32
https://kosova-info.com/labi-dhe-qendresa-shume-shpejt-prinder-zbulohet-gjinia-e-foshnjes/60%Daily2018-09-03 05:21
https://kosova-info.com/vrasje-dhe-kultivim-kanabisi-ne-australi-arrestohet-i-riu-shqiptar/60%Daily2018-09-03 01:48
https://kosova-info.com/gjendet-55-vjecari-nga-kosova-i-raportuar-si-i-zhdukur-ne-durres/60%Daily2018-09-03 01:48
https://kosova-info.com/tenistja-e-famshme-nuk-do-tia-festoje-kurre-ditelindjen-te-bijes-besimi-i-tyre-ia-ndalon/60%Daily2018-09-02 21:29
https://kosova-info.com/stavileci-me-debat-parlamentar-opozita-po-e-legjitimon-ceshtjen-e-ndarjes-se-kosoves/60%Daily2018-09-03 01:48
https://kosova-info.com/gazetashitesi-i-plazhit-prej-22-vitesh-i-shet-por-edhe-i-komenton/60%Daily2018-09-02 20:56
https://kosova-info.com/rendohet-situata-e-krimit-ne-shkoder/60%Daily2018-09-02 20:48
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-kemi-parasysh-ne-nje-marredhenie/60%Daily2018-09-03 15:18
https://kosova-info.com/djali-i-ronaldos-debuton-me-kater-gola-te-juventusi/60%Daily2018-09-02 20:30
https://kosova-info.com/sampdoria-turperon-napolin/60%Daily2018-09-02 20:30
https://kosova-info.com/ata-qe-flene-shume-e-kane-punen-pisk/60%Daily2018-09-03 15:18
https://kosova-info.com/vuciq-duhet-ta-largojme-urrejtjen-200-vjecare-mes-serbeve-dhe-shqiptareve/60%Daily2018-09-02 20:48
https://kosova-info.com/qkuk-behet-me-pajisje-te-reja-ne-vlere-3-5-milione-euro/60%Daily2018-09-02 20:48
https://kosova-info.com/beqiri-veseli-po-tenton-te-manipuloje-duke-akuzuar-te-tjeret-per-asociacionin/60%Daily2018-09-02 20:49
https://kosova-info.com/55-vjecari-nga-kosova-humb-ne-durres-familjaret-kerkojne-ndihme-per-gjetjen-e-tij/60%Daily2018-09-02 20:49
https://kosova-info.com/transporti-hekurudhor-me-i-liri-ne-vend/60%Daily2018-09-02 20:49
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-20-vjecare-gjendet-e-vdekur-ne-jahtin-e-biznesmenit-miliarder/60%Daily2018-09-02 19:20
https://kosova-info.com/4-shenjat-qe-tregojne-se-e-keni-takuar-shpirtin-binjak/60%Daily2018-09-03 10:18
https://kosova-info.com/kryesia-mblidhet-neser-diskutohet-kerkesa-e-opozites-per-kufijte/60%Daily2018-09-02 20:50
https://kosova-info.com/fotografia-qe-e-acaroi-keq-zanfina-ismailin/60%Daily2018-09-02 19:21
https://kosova-info.com/yllka-kuqin-kaq-joshese-moti-nuk-e-keni-pare/60%Daily2018-09-02 19:21
https://kosova-info.com/pershendeten-si-nazistet-pezullohen-dy-police-gjermane/60%Daily2018-09-02 20:50
https://kosova-info.com/ismaili-njofton-per-pranimin-e-kosoves-ne-federaten-nderkombetare-te-farmacisteve/60%Daily2018-09-02 20:50
https://kosova-info.com/qyteti-meksikan-lejon-seks-ne-rruget-publike/60%Daily2018-09-03 10:18
https://kosova-info.com/franceska-jace-godet-pa-meshire-heq-bikinit-ne-pjesen-e-siperme-dhe/60%Daily2018-09-02 19:21
https://kosova-info.com/si-te-harrosh-tradhtine/60%Daily2018-09-03 10:18
https://kosova-info.com/morena-taraku-ne-stamboll-del-ne-qytet-pa-sytjena/60%Daily2018-09-02 19:21
https://kosova-info.com/young-zerka-me-fjale-te-rralla-ne-urimin-e-ditelindjes-per-ronela-hajatin/60%Daily2018-09-02 19:22
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-shijon-cdo-moment-te-te-qenurit-nene-publikon-nje-tjeter-imazh-te-djalit/60%Daily2018-09-02 19:22
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-ballkanit/60%Daily2018-09-02 15:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-burnley-manchester-united/60%Daily2018-09-02 15:31
https://kosova-info.com/zaev-i-thote-vuciqit-se-eshte-ne-interes-te-rajonit-gjetja-e-nje-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2018-09-02 15:48
https://kosova-info.com/arsenali-fiton-mustafi-shenon-dhe-feston-me-shqiponje/60%Daily2018-09-02 15:31
https://kosova-info.com/cardiff-23-arsenal-notat-per-mustafin-xhaken-dhe-te-tjeret/60%Daily2018-09-02 15:30
https://kosova-info.com/hamilton-feston-ne-shtepine-e-ferrarit-dhe-i-afrohet-titullit-ne-formula-1/60%Daily2018-09-02 15:30
https://kosova-info.com/zyrtare-bekim-shotani-jep-doreheqje-nga-pozita-e-trajnerit-te-ballkani/60%Daily2018-09-02 15:30
https://kosova-info.com/rauli-mposht-barcelonen-dhe-e-fiton-titullin-e-pare-si-trajner-i-real-madridit/60%Daily2018-09-02 15:30
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-pas-plageve-te-renda-historiani-ukrainas/60%Daily2018-09-02 15:48
https://kosova-info.com/sot-per-ditelindje-luana-vjollca-tregon-surprizen-qe-ka-per-fansat/60%Daily2018-09-02 15:12
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-fton-qytetaret-ne-proteste/60%Daily2018-09-02 15:48
https://kosova-info.com/ne-fund-te-javes-shpallet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-te-rinj/60%Daily2018-09-02 15:48
https://kosova-info.com/zbardhet-dinamika-si-u-vra-biznesmeni-ne-shkoder-dhe-me-sa-plumba/60%Daily2018-09-02 15:49
https://kosova-info.com/mijera-ruse-protestojne-kunder-reformimit-te-pensioneve/60%Daily2018-09-02 15:49
https://kosova-info.com/fast-food-et-vrases-i-heshtur-i-shendetit-te-konsumatoreve/60%Daily2018-09-03 10:18
https://kosova-info.com/shoqja-i-zbulon-elita-rudit-te-verteten-rreth-shtatzenise/60%Daily2018-09-02 14:20
https://kosova-info.com/maske-apo-balsam-ja-cili-eshte-me-i-mire-per-floke/60%Daily2018-09-03 10:18
https://kosova-info.com/papa-francesku-ben-thirrje-per-mbrojtje-te-civileve-ne-siri/60%Daily2018-09-02 15:50
https://kosova-info.com/geta-beqa-merr-dhurate-nje-veture-super-luksoze/60%Daily2018-09-02 13:59
https://kosova-info.com/kujdes-nga-pijet-e-gazuara-keto-jane-pasojat/60%Daily2018-09-03 10:18
https://kosova-info.com/8-arsye-pse-duhet-te-hani-veze-cdo-dite/60%Daily2018-09-03 10:18
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgjerat-qe-tregojne-se-jeni-nen-stres/60%Daily2018-09-02 19:17
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-paul-scholes-rikthehet-nga-pensionimi/60%Daily2018-09-02 10:30
https://kosova-info.com/kam-pritur-shume-per-kete-moment-courtois-i-lumtur-per-debutimin/60%Daily2018-09-02 10:30
https://kosova-info.com/nuk-ka-kompromis-me-bashkimin-evropian-per-brexit/60%Daily2018-09-02 10:47
https://kosova-info.com/sulmohen-fizikisht-dy-pjesetare-te-policise-ne-graqanice/60%Daily2018-09-02 10:47
https://kosova-info.com/vetem-15-minuta-mjaftojne-per-vithe-seksi-stervitja-me-e-mire-ne-shtepi/60%Daily2018-09-02 19:17
https://kosova-info.com/vjehrra-dhe-kunata-rrahin-nusen-ne-lipjan/60%Daily2018-09-02 10:48
https://kosova-info.com/viti-vdes-nje-burre-pasi-u-helmua-ne-dhomen-e-tij/60%Daily2018-09-02 10:48
https://kosova-info.com/zv-ministrja-vuniqi-takon-homologun-estonez-kerkon-mbeshtetje-per-anetaresim-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2018-09-02 10:48
https://kosova-info.com/veteranet-e-uck-se-protestojne-neser-pa-perkrahjen-e-ovl-se/60%Daily2018-09-02 10:48
https://kosova-info.com/kerkesat-i-te-rinjeve-per-politikanet-kosovare/60%Daily2018-09-02 10:49
https://kosova-info.com/vrasja-e-biznesmenit-ne-shkoder-hetime-ne-disa-pista/60%Daily2018-09-02 10:49
https://kosova-info.com/sudiuesit-zbulojne-vaksinen-kunder-akneve/60%Daily2018-09-02 14:17
https://kosova-info.com/shoferi-nga-kosova-shkon-me-pushime-ne-durres-por-askush-nuk-e-di-me-fatin-e-tij/60%Daily2018-09-02 10:50
https://kosova-info.com/partneri-i-cari-b-ben-tatuazh-ne-fytyre-emrin-e-vajzes/60%Daily2018-09-02 09:20
https://kosova-info.com/mozzik-uron-enisin-per-martese-i-kerkon-falje-per/60%Daily2018-09-02 09:20
https://kosova-info.com/nora-uron-per-dite-te-mbare-me-nje-imazh-ne-bikini/60%Daily2018-09-02 08:21
https://kosova-info.com/sekreti-i-pergatitjes-se-pomfritit-perfekt/60%Daily2018-09-02 14:17
https://kosova-info.com/super-gol-nga-matuidi-juve-rikthen-avantazhin/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/real-madrid-rikthen-epersine-shenon-benzema/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/benzema-nuk-ndalet-shenon-perseri/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/juventus-shenon-fitoren-e-radhes-ronaldo-ende-nuk-gjen-golin/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/parma-12-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/reali-dominon-leganes-per-fitore-te-thelle-ne-bernabeu/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/real-madrid-41-leganes-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/lista-e-italise-per-ndeshjet-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/te-gjitheve-ju-ka-ikur-ky-super-gol-i-di-marias-nga-goditja-e-kendit/60%Daily2018-09-02 05:30
https://kosova-info.com/reagime-per-pjesemarrjen-e-te-fejuarit-te-ariana-grandes-ne-funeralin-e-aretha-franklin/60%Daily2018-09-02 04:20
https://kosova-info.com/ishulli-grek-qe-mund-te-funksionoje-me-energji-te-rinovueshme/60%Daily2018-09-02 05:47
https://kosova-info.com/leonardo-dicaprio-pa-te-dashuren-ne-plazh-ja-kush-po-e-shoqeron/60%Daily2018-09-02 04:20
https://kosova-info.com/sa-audi-q7-qarkullojne-ne-rruget-e-kosoves/60%Daily2018-09-02 05:47
https://kosova-info.com/mbretereshe-e-selfieve-disa-prej-imazheve-seksi-te-madonnas-60-vjecare/60%Daily2018-09-02 04:20
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-nje-muze-ne-itali-gruaja-qellon-4-persona/60%Daily2018-09-02 05:47
https://kosova-info.com/qytetaret-e-prishtines-po-ndihen-te-rrezikuar-nga-gropat-ne-kryeqytet/60%Daily2018-09-02 05:47
https://kosova-info.com/kadri-veseli-ldk-te-distancohet-nga-nenshkrimi-i-isa-mustafes-per-asocacionin/60%Daily2018-09-02 05:48
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-bashkerendim-te-perpjekjeve-me-kosoven-per-vizat-dhe-interpolin/60%Daily2018-09-02 05:48
https://kosova-info.com/befasia-e-edi-rames-per-ditelindjen-e-nenes-2/60%Daily2018-09-01 21:06
https://kosova-info.com/befasia-e-edi-rames-per-ditelindjen-e-nenes/60%Daily2018-09-01 21:06
https://kosova-info.com/cila-eshte-arsyeja-pse-vazhdoni-te-keni-dhimbje-bajamesh-edhe-gjate-veres-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-09-02 14:17
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-dhe-albin-kurti-vazhdojne-ta-trashin-miqesine-e-cuditshme/60%Daily2018-09-02 05:48
https://kosova-info.com/kosovarja-qe-po-synon-ta-thyeje-rekordin-boteror-te-ginisit/60%Daily2018-09-02 05:48
https://kosova-info.com/lamtumira-per-john-mccain-mesazh-i-qarte-donald-trumpit/60%Daily2018-09-02 05:48
https://kosova-info.com/keni-fryrje-barku-ja-cfare-duhet-te-pini-per-ta-eliminuar/60%Daily2018-09-02 14:17
https://kosova-info.com/brazil-gjykata-vendos-qe-ish-presidenti-da-silva-te-mos-kandidoje-ne-zgjedhje/60%Daily2018-09-01 19:47
https://kosova-info.com/bale-i-dhuron-epersine-real-madridit/60%Daily2018-09-01 19:30
https://kosova-info.com/parma-barazon-rezultatin-befasohet-juve/60%Daily2018-09-01 19:30
https://kosova-info.com/penallti-per-leganes-cfare-beri-courtois/60%Daily2018-09-01 19:29
https://kosova-info.com/shtyhet-mesimi-ne-elena-gjika/60%Daily2018-09-01 19:47
https://kosova-info.com/mbushen-me-uje-varrezat-e-deshmoreve-ne-marine/60%Daily2018-09-01 19:48
https://kosova-info.com/veseli-kurre-nuk-do-te-kete-pazar-per-mitrovicen-lugina-mund-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2018-09-01 19:48
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-thote-se-ne-forumin-e-dubrovnikut-kosova-tregoi-rrugen-euroatlantike/60%Daily2018-09-01 19:48
https://kosova-info.com/bugajski-per-shkembimin-e-territoreve-ne-rregull-nese-mbahet-referendumi/60%Daily2018-09-01 19:49
https://kosova-info.com/ndiheni-te-plakur-dhe-te-lodhur-gjithe-kohes-nuk-eshte-faji-juaj-por-i-ketyre-ushqimeve/60%Daily2018-09-02 09:17
https://kosova-info.com/robotet-ne-industrine-e-ndertimit/60%Daily2018-09-04 06:08
https://kosova-info.com/oriola-talente-edhe-ne-aktrim-kjo-video-ju-ben-te-qeshni-me-lot/60%Daily2018-09-01 18:01
https://kosova-info.com/500-minuta-pritje-ne-merdare-15-te-dheu-i-bardhe/60%Daily2018-09-01 19:49
https://kosova-info.com/a-do-te-afrohen-me-psd-ne-e-shpend-ahmetit-mimoza-kusari-dhe-ilir-deda/60%Daily2018-09-01 19:49
https://kosova-info.com/vrasjet-ne-shkoder-voltana-ademi-rames-mjaft-me/60%Daily2018-09-01 19:49
https://kosova-info.com/te-gjithe-meritojne-te-jetojne-ne-fshat-per-arsyet-me-te-mira/60%Daily2018-09-02 09:17
https://kosova-info.com/ushqimi-me-i-mire-per-femrat-shtatzena/60%Daily2018-09-02 09:17
https://kosova-info.com/vuciq-i-deshpruar-gjithcka-po-shkon-drejt-asaj-qe-serbia-mos-te-fitoje-asgje/60%Daily2018-09-01 14:47
https://kosova-info.com/shkoder-gjenden-nje-person-i-vrare-dhe-nje-makine-e-djegur/60%Daily2018-09-01 14:47
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-triumfon-ne-lojerat-aziatike-son-i-shpeton-sherbimit-ushtarak/60%Daily2018-09-01 14:29
https://kosova-info.com/leciester-city-12-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-09-01 14:29
https://kosova-info.com/alarm-per-urat-e-rrezikshme-ne-kosove/60%Daily2018-09-01 14:47
https://kosova-info.com/krasniqi-ku-i-ka-vijat-e-kuqe-ldk/60%Daily2018-09-01 14:48
https://kosova-info.com/hahn-riperserit-domosdoshmerine-e-marreveshjes-se-paqes-kosove-serbi/60%Daily2018-09-01 14:48
https://kosova-info.com/a-do-te-kthehen-ne-emigrante-ekonomike-azilkerkuesit-e-refuzuar/60%Daily2018-09-01 14:48
https://kosova-info.com/ministri-gashi-beri-homazhe-te-varrezat-e-deshmoreve-ne-landovice/60%Daily2018-09-01 14:49
https://kosova-info.com/haradinaj-roli-i-shba-se-eshte-i-pazevendesueshem-ne-kosove/60%Daily2018-09-01 14:49
https://kosova-info.com/5-milione-ne-turqi-afer-1-milion-ne-itali-si-jane-te-shperndare-shqiptaret-ne-bote/60%Daily2018-09-01 14:49
https://kosova-info.com/trim-jetullahu-zbulon-befasine-e-radhes/60%Daily2018-09-01 13:19
https://kosova-info.com/ne-dy-vjet-te-gjitha-aparatet-shtepiake-samsung-duhet-te-jene-me-internet/60%Daily2018-09-04 06:08
https://kosova-info.com/jo-vetem-femrat-keta-jane-meshkujt-me-te-pashem-te-estrades/60%Daily2018-09-01 13:20
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-prekese-zanfina-ismaili-ia-uron-ditelindjen-nenes-se-ndjere/60%Daily2018-09-01 13:20
https://kosova-info.com/rikthim-ne-kohe-xhensila-myrtezaj-publikon-foto-nga-martesa/60%Daily2018-09-01 13:20
https://kosova-info.com/dua-lipa-dhe-isaac-i-thone-lamtumire-diteve-te-fundit-te-veres/60%Daily2018-09-01 10:49
https://kosova-info.com/pacolli-ne-dubrovnik-kerkon-mbeshtetje-per-anetaresimin-ne-interpol/60%Daily2018-09-01 09:47
https://kosova-info.com/gattuso-zbulon-emrin-e-futbollistit-kryesor-ne-milan/60%Daily2018-09-01 09:31
https://kosova-info.com/allegri-kush-e-kritikon-kete-futbollist-te-juventusit-nuk-ka-lidhje-me-futboll/60%Daily2018-09-01 09:30
https://kosova-info.com/sarri-ka-dy-kandidate-per-kapitenin-e-ri-ne-chelsea/60%Daily2018-09-01 09:30
https://kosova-info.com/top-3-perforcimet-me-te-shtrenjta-te-veres-ne-futbollin-evropian/60%Daily2018-09-01 09:30
https://kosova-info.com/cannavaro-ky-eshte-ekipi-me-i-forte-ne-serie-a/60%Daily2018-09-01 09:30
https://kosova-info.com/me-ne-fund-nainggolan-debuton-me-interin/60%Daily2018-09-01 09:29
https://kosova-info.com/marchisio-fillon-bisedimet-me-rivalin-e-madh-te-juventusit-nga-serie-a/60%Daily2018-09-01 09:29
https://kosova-info.com/zyrtare-kb-prishtina-rikthen-dardan-berishen/60%Daily2018-09-01 09:29
https://kosova-info.com/tifozi-hidhet-pas-ronaldos-shikojeni-reagimin-e-sigurimit/60%Daily2018-09-01 09:29
https://kosova-info.com/basha-rikonfigurimi-i-kufijve-te-ballkanit-strategji-anti-be-dhe-anti-nato/60%Daily2018-09-01 09:47
https://kosova-info.com/kurti-thaci-ka-nenshkruar-marreveshje-per-korrigjim-e-kufirit-me-serbine/60%Daily2018-09-01 09:48
https://kosova-info.com/veseli-per-raportet-e-tij-me-thacin-si-vllazen/60%Daily2018-09-01 09:48
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-po-pergatitet-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2018-09-01 09:48
https://kosova-info.com/vetem-per-paga-e-pensione-u-shpenzuan-rreth-700-milione-euro-kete-vit/60%Daily2018-09-01 09:48
https://kosova-info.com/politiko-dilema-e-be-se-te-pranoje-ose-jo-korrigjimin-e-kufijve-kosove-serbi/60%Daily2018-09-01 09:48
https://kosova-info.com/humbja-ne-peshe-vaktet-per-gjithe-javen/60%Daily2018-09-02 09:17
https://kosova-info.com/haradinaj-pjese-forumit-te-dubrovnikut-flitet-per-sigurine-rajonale-dhe-globale/60%Daily2018-09-01 09:49
https://kosova-info.com/pushimet-nisin-edhe-per-edona-llalloshin-e-lumtur-prane-familjes/60%Daily2018-09-01 07:59
https://kosova-info.com/tuzi-sot-behet-komune-me-te-drejta-te-plota/60%Daily2018-09-01 09:49
https://kosova-info.com/me-i-keq-se-yndyra-e-derrit-sa-eshte-i-demshem-vaji-i-kokosit/60%Daily2018-09-02 09:17