XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/seat-leon-cupra-r-pritet-te-jete-vetura-me-e-shpejte-e-rrugeve/60%Daily2018-11-01 09:51
https://kosova-info.com/cili-eshte-telefoni-me-i-mire-ne-treg-iphone-xs-max-vs-galaxy-note-9/60%Daily2018-11-01 14:51
https://kosova-info.com/keto-jane-veturat-me-te-mira-per-stinen-e-dimrit/60%Daily2018-11-01 14:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-smartfoni-i-pathyeshem/60%Daily2018-11-01 14:51
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-ju-le-pa-fjale-me-videon-e-fundit-mos-e-humbisni/60%Daily2018-10-31 22:58
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-ju-le-pa-fjale-me-videon-e-fundit-mos-e-humbisni-2/60%Daily2018-10-31 22:58
https://kosova-info.com/tahiri-takon-kryeprokurorin-jeff-session-njerin-nga-njerezit-me-te-rendesishem-te-kabinetit-te-trump/60%Daily2018-11-01 01:28
https://kosova-info.com/berisha-qellimi-i-vetevendosjes-me-perfshirjen-e-thacit-ne-rezolute-eshte-te-hidherohet-pdk-ja/60%Daily2018-11-01 06:29
https://kosova-info.com/nje-i-plagosur-ne-mitrovice-u-perleshen-per-parking/60%Daily2018-11-01 06:29
https://kosova-info.com/papunesia-ne-eurozone-me-e-uleta-nga-2008-a/60%Daily2018-11-01 06:29
https://kosova-info.com/konfirmohet-rrahja-mes-frasher-krasniqit-dhe-xhelal-svecles/60%Daily2018-11-01 06:30
https://kosova-info.com/perleshen-fizikisht-frasher-krasniqi-dhe-xhelal-svecla/60%Daily2018-11-01 06:30
https://kosova-info.com/keto-jane-simptomat-e-kancerit-te-gjirit/60%Daily2018-11-01 14:55
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-paralajmeruese-te-diabetit-te-tipit-2-mos-i-injoroni/60%Daily2018-11-01 14:55
https://kosova-info.com/kanceri-i-mushkerive-keto-jane-shenjat-paralajmeruese-dhe-menyrat-e-parandalimit/60%Daily2018-11-01 09:55
https://kosova-info.com/reagon-thaci-kritikat-negative-per-gjermanine-nuk-mund-te-me-atribuohen-mua/60%Daily2018-10-31 20:29
https://kosova-info.com/abrashi-gjate-ketij-viti-jane-shuar-15-mije-vende-pune/60%Daily2018-10-31 20:29
https://kosova-info.com/zeka-konjufca-eshte-incizuar-ne-abuzime-seksuale-ne-zyrat-e-vetevendosjes/60%Daily2018-10-31 20:29
https://kosova-info.com/asensio-dyfishon-epersine-e-real-madridit/60%Daily2018-10-31 20:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leonesa-barcelona/60%Daily2018-10-31 20:09
https://kosova-info.com/suso-bombardon-genoan-per-epersine-e-pare-te-milanit/60%Daily2018-10-31 20:09
https://kosova-info.com/autogol-qesharak-ne-ndeshjen-chelsea-derby/60%Daily2018-10-31 20:08
https://kosova-info.com/derby-befason-chelsean/60%Daily2018-10-31 20:08
https://kosova-info.com/pdk-ne-ferizaj-me-nje-asamblist-me-pak/60%Daily2018-10-31 20:29
https://kosova-info.com/prizreni-i-bllokuar-nga-njerezit-qe-konkurrojne-per-pune-jashte-vendit/60%Daily2018-10-31 20:30
https://kosova-info.com/ngjyra-e-gjuhes-iu-flet-shume-per-shendetin-tregohuni-te-vemendshem/60%Daily2018-11-01 04:55
https://kosova-info.com/dua-lipa-dhe-isaac-u-shnderruan-ne-kete-cift-te-famshem-per-halloween/60%Daily2018-10-31 19:05
https://kosova-info.com/land-rover-paralajmeron-disa-modele-te-reja-veturash/60%Daily2018-10-31 18:51
https://kosova-info.com/alexa-kete-vit-vjen-me-syzet-e-mencura/60%Daily2018-11-01 04:51
https://kosova-info.com/pese-ushqime-natyrale-qe-ndihmojne-ne-humbjen-e-peshes/60%Daily2018-11-01 04:55
https://kosova-info.com/cila-eshte-e-verteta-mbi-historine-e-25-vjecares-qe-kishte-lindur-11-djem-pernjehere/60%Daily2018-10-31 18:55
https://kosova-info.com/bejeni-kete-maske-cdo-mengjes-dhe-do-te-dukeni-shume-me-te-rinj-2/60%Daily2018-10-31 18:55
https://kosova-info.com/gareth-bale-befasohet-nga-santiago-solari/60%Daily2018-10-31 15:09
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-transferon-yllin-e-rivalit-te-premierliges/60%Daily2018-10-31 15:09
https://kosova-info.com/perfundojne-tri-ndeshje-ne-ipko-superligen-e-kosoves/60%Daily2018-10-31 15:09
https://kosova-info.com/neymar-rrezikon-te-qendroje-gjashte-vite-prapa-grilave/60%Daily2018-10-31 15:09
https://kosova-info.com/ylli-i-rivalit-nga-serie-a-e-do-kalimin-te-interi/60%Daily2018-10-31 15:09
https://kosova-info.com/osmani-lufta-per-shqiptaret-e-veriut-ende-nuk-ka-mbaruar/60%Daily2018-10-31 15:28
https://kosova-info.com/vazhdon-seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit/60%Daily2018-10-31 15:28
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-eshte-e-fokusuar-seriozisht-ne-permiresimin-e-gjendjes-ne-sektorin-e-shendetesise/60%Daily2018-10-31 15:29
https://kosova-info.com/trupi-elastik-i-aferdita-dreshajt/60%Daily2018-10-31 14:49
https://kosova-info.com/prokurori-turk-jep-detaje-tronditese-mbi-vrasjen-e-gazetarit-jamal-khashoggi/60%Daily2018-10-31 15:29
https://kosova-info.com/matoshi-do-te-investojme-3-5-milione-euro-ne-menaxhimin-e-mbeturinave/60%Daily2018-10-31 15:29
https://kosova-info.com/keto-ushqime-ndikojne-ne-jeten-tuaj-seksuale/60%Daily2018-10-31 18:55
https://kosova-info.com/publikohet-video-enca-duke-u-puthur-ne-prapaskene-me-modelin-portugez/60%Daily2018-10-31 13:54
https://kosova-info.com/oneplus-do-te-sjelle-nje-smartphone-5g-ne-evrope-ne-fillim-te-vitit-2019/60%Daily2018-10-31 13:51
https://kosova-info.com/apple-prezanton-macbook-air-te-ri/60%Daily2018-10-31 18:51
https://kosova-info.com/oficere-te-inteligjences-kineze-akuzohen-per-sulmet-ne-shba/60%Daily2018-10-31 18:51
https://kosova-info.com/facebook-humb-miliona-perdorues-ne-evrope/60%Daily2018-10-31 18:51
https://kosova-info.com/ju-mpihen-vazhdimisht-duart-kujdes-mund-te-keni-nje-problem-shume-serioz/60%Daily2018-10-31 18:55
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-konsumoni-per-te-mbetur-shtatzen/60%Daily2018-10-31 13:55
https://kosova-info.com/birra-ju-ben-mire-keto-jane-arsyet/60%Daily2018-10-31 13:55
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-propozon-pika-shtese-per-rezoluten-per-dialogun/60%Daily2018-10-31 10:28
https://kosova-info.com/pjeter-nrecaj-pranon-fajin-per-vrasjen-e-gruas-dhe-vajzes/60%Daily2018-10-31 10:28
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-prane-gjykates-se-athines-evakuohen-banoret/60%Daily2018-10-31 10:28
https://kosova-info.com/hoti-nuk-kundershtojme-dialogun-por-perfshirjen-e-korrigjimit-te-kufijve-ne-te/60%Daily2018-10-31 10:29
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-e-do-kalimin-te-milani/60%Daily2018-10-31 10:08
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-te-frikshme-nga-rrezimi-i-helikopterit-ne-leicester/60%Daily2018-10-31 10:08
https://kosova-info.com/roma-me-transferim-befasues-ne-janar/60%Daily2018-10-31 10:08
https://kosova-info.com/suarez-apo-fabregas-njeri-do-te-kalon-ne-serie-a/60%Daily2018-10-31 10:08
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-milan-genoa/60%Daily2018-10-31 10:08
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-presidenti-meta-ne-konsultime-me-palet-per-daten/60%Daily2018-10-31 10:29
https://kosova-info.com/pas-ngjarjeve-te-fundit-tuna-dhe-patrisi-shperngulen-ne-kete-vend/60%Daily2018-10-31 09:48
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-ndodh-realisht-ne-prapaskenat-e-nje-videoklipi-shqiptar/60%Daily2018-10-31 09:48
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-qe-paguhet-mijera-euro-per-nje-postim-ne-instagram/60%Daily2018-10-31 09:49
https://kosova-info.com/miniera-e-bitcoin-mund-te-coje-ne-rritje-kritike-te-temperatures-ne-toke/60%Daily2018-10-31 13:51
https://kosova-info.com/ska-me-enca-oriola-marashi-sapo-ia-mori-zemren-noizyt/60%Daily2018-10-31 09:49
https://kosova-info.com/pajtohen-nicki-minaj-dhe-cardi-b/60%Daily2018-10-31 08:10
https://kosova-info.com/bayerni-kalon-ne-raundin-e-katert-te-kupes-se-gjermanise/60%Daily2018-10-31 05:09
https://kosova-info.com/allegri-tregon-rivalin-kryesor-te-juventusit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-31 05:09
https://kosova-info.com/mediet-ne-spanje-keta-jane-dy-trajneret-e-vetem-qe-ramos-i-do-te-reali/60%Daily2018-10-31 05:08
https://kosova-info.com/ronaldo-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2018-10-31 05:08
https://kosova-info.com/valverde-e-komenton-situaten-e-re-te-krijuar-te-real-madrid/60%Daily2018-10-31 05:08
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-keni-kujdes-kur-perdorni-lente/60%Daily2018-10-31 13:55
https://kosova-info.com/tuna-me-e-lumtur-se-kurre-prane-familjes/60%Daily2018-10-31 04:48
https://kosova-info.com/oneplus-6t-u-paraqit-zyrtarisht-ne-nju-jork-ky-eshte-cmimi-i-tij/60%Daily2018-10-31 08:50
https://kosova-info.com/duket-e-pabesueshme-facebook-parashikon-ndarjen-tuaj-nga-partneri/60%Daily2018-10-31 08:50
https://kosova-info.com/veseli-do-te-konfiskohet-pasuria-e-perfituar-ne-menyre-te-kunderligjshme/60%Daily2018-10-31 05:28
https://kosova-info.com/orca-shumica-e-profesoreve-te-up-se-nuk-i-justifikojne-titujt/60%Daily2018-10-31 05:28
https://kosova-info.com/vetevendosje-paralajmeron-proteste-te-re-kunder-thacit-para-takimit-me-vuciqin/60%Daily2018-10-31 05:28
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-si-rrallehere-pozon-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme/60%Daily2018-10-30 22:40
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-si-rrallehere-pozon-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme-2/60%Daily2018-10-30 22:40
https://kosova-info.com/zonat-erogjene-me-te-ndjeshme-tek-meshkujt/60%Daily2018-10-31 13:55
https://kosova-info.com/ujmani-smund-ti-merret-kosoves-me-asnje-ligj-nderkombetar/60%Daily2018-10-31 05:28
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-media-franceze-per-enigmen-e-vrasjes-se-artan-sekiraqes-nga-bashkeshortja-e-tij/60%Daily2018-10-31 05:29
https://kosova-info.com/ja-se-si-promovohet-bujqesia-nga-keto-bukuroshe-fshati/60%Daily2018-10-31 08:55
https://kosova-info.com/edhe-koha-e-lire-me-bollek-shkakton-stres/60%Daily2018-10-31 08:55
https://kosova-info.com/maska-me-dy-perime-qe-zhduk-njollat-e-fytyres/60%Daily2018-10-31 08:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-do-ta-perjetoni-seksin-me-te-mire-te-jetes-3/60%Daily2018-10-30 22:56
https://kosova-info.com/flet-avokati-i-cili-u-sulmua-ne-gjykate-nga-klienti-i-tij/60%Daily2018-10-30 19:28
https://kosova-info.com/juventusi-dhe-interi-ne-gare-per-mbrojtesin-e-sampdorias/60%Daily2018-10-30 19:09
https://kosova-info.com/bakken-bears-z-mobile-prishtina-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-30 19:09
https://kosova-info.com/kroos-me-mesazh-special-pas-largimit-te-lopetegui-nga-reali/60%Daily2018-10-30 19:08
https://kosova-info.com/120-milioneshi-largohet-nga-barcelona-e-kerkojne-tri-klube-angleze/60%Daily2018-10-30 19:08
https://kosova-info.com/eliminoi-mourinhon-lampard-pret-me-ankth-rikthimin-ne-stamford-bridge/60%Daily2018-10-30 19:08
https://kosova-info.com/gjermania-ndryshon-rregullat-e-punesimit-per-te-huajt/60%Daily2018-10-30 19:28
https://kosova-info.com/zbulohet-laborator-per-vaj-kanabisi-ne-tetove/60%Daily2018-10-30 19:28
https://kosova-info.com/asamblistja-e-aak-se-punesohet-ne-ministrine-e-pal-lekajt/60%Daily2018-10-30 19:29
https://kosova-info.com/feste-e-dyfishte-ne-familjen-e-almeda-abazit/60%Daily2018-10-30 18:45
https://kosova-info.com/hamza-buxheti-per-ushtrine-eshte-100-per-qind-i-sigurt/60%Daily2018-10-30 19:29
https://kosova-info.com/pasi-te-shikoni-kete-video-gjithmone-do-vendosni-rripin-e-sigurise/60%Daily2018-10-31 08:50
https://kosova-info.com/gra-kjo-eshte-shenja-e-padukshme-e-kancerit-ne-gji/60%Daily2018-10-30 17:54
https://kosova-info.com/vajza-qe-pretendon-se-eshte-shtatzene-nga-nje-fantazme-tregon-si-u-dashurua-me-te-dashurin-e-saj/60%Daily2018-10-30 17:55
https://kosova-info.com/prekjet-e-nxehta-qe-do-te-kenaqin-nje-grua-cdo-pjese-e-trupit-mund-te-jete-erotike/60%Daily2018-10-30 17:55
https://kosova-info.com/embelsire-e-shpejte-me-dredheza-per-nje-ore-e-gatshme-per-servim/60%Daily2018-10-30 17:55
https://kosova-info.com/kjo-semundje-mund-te-vrase-rreth-10-milione-njerez-kete-vit/60%Daily2018-10-30 17:55
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-viziten-e-kryeprokurorit-te-gjykates-speciale-ne-kosove/60%Daily2018-10-30 14:28
https://kosova-info.com/lendohen-tre-lojtare-te-real-madridit/60%Daily2018-10-30 14:09
https://kosova-info.com/mourinho-e-do-yllin-e-real-madridit-te-man-utd/60%Daily2018-10-30 14:09
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-transferim-befasues-nga-premierliga/60%Daily2018-10-30 14:09
https://kosova-info.com/real-madrid-me-njoftim-zyrtar-rreth-lendimit-te-varanes/60%Daily2018-10-30 14:08
https://kosova-info.com/real-madrid-nuk-me-ka-telefonuar/60%Daily2018-10-30 14:08
https://kosova-info.com/ministria-e-shendetesise-lansoi-udherrefyesit-e-pare-klinike/60%Daily2018-10-30 14:28
https://kosova-info.com/kerkohet-bashkimi-me-luginen-por-kosova-nuk-ndau-asnjehere-projekt-madhor-per-te/60%Daily2018-10-30 14:29
https://kosova-info.com/gjilani-hape-zyren-per-mbrojtjen-e-konsumatorit/60%Daily2018-10-30 14:29
https://kosova-info.com/moti-i-keq-godet-durresin-dhe-vloren/60%Daily2018-10-30 14:29
https://kosova-info.com/aktori-turk-feston-35-vjetorin-ne-spital-kjo-eshte-arsyeja-e-dhimbshme/60%Daily2018-10-30 13:48
https://kosova-info.com/prezantohet-makina-me-e-fuqishme-dhe-me-e-shpejte-e-mclaren/60%Daily2018-10-30 17:50
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-ipad-pro-i-ri/60%Daily2018-10-31 03:50
https://kosova-info.com/xiaomi-ben-shitje-rekord-ne-vitin-2018/60%Daily2018-10-31 08:51
https://kosova-info.com/ne-familjen-spahiu-sot-ka-feste-merita-me-urim-te-vecante-per-vajzen/60%Daily2018-10-30 13:49
https://kosova-info.com/morena-taraku-komplet-e-zhveshur-pas-dushit-foton-e-publikon-ne-instagram/60%Daily2018-10-30 13:49
https://kosova-info.com/rona-nishliu-shume-e-lumtur-prane-bashkeshortit-me-rastin-e-ditelindjes-se-tij/60%Daily2018-10-30 13:49
https://kosova-info.com/zbulohet-sozia-e-emina-cunmulajt/60%Daily2018-10-30 13:49
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-person-ne-podujeve/60%Daily2018-10-30 09:28
https://kosova-info.com/e-aksidentuara-ne-rrugen-b-ende-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2018-10-30 09:28
https://kosova-info.com/1-jave-nga-lotaria-amerikane-thirrja-e-ambasades-se-shba-ve/60%Daily2018-10-30 09:29
https://kosova-info.com/liverpooli-merr-lajmin-trondites/60%Daily2018-10-30 09:09
https://kosova-info.com/mesohet-se-sa-do-te-mungoje-emre-can-te-juventusi/60%Daily2018-10-30 09:09
https://kosova-info.com/ylli-i-milanit-mbetet-jashte-fushes-per-tre-muaj/60%Daily2018-10-30 09:08
https://kosova-info.com/zbulohet-e-gjitha-real-madridi-eshte-takuar-me-strategun-e-madh/60%Daily2018-10-30 09:08
https://kosova-info.com/pique-ka-nje-arsye-me-shume-per-tu-tallur-me-real-madridin/60%Daily2018-10-30 09:08
https://kosova-info.com/pasoja-serioze-per-evropen-nese-shba-terhiqet-nga-traktati-berthamor/60%Daily2018-10-30 09:29
https://kosova-info.com/njerezit-kane-zhdukur-60-te-kafsheve-ne-50-vitet-e-fundit/60%Daily2018-10-30 09:30
https://kosova-info.com/ronela-me-poze-atraktive-rrugeve-te-kalifornise-ben-kalimtaret-te-kthejne-koken-nga-ajo/60%Daily2018-10-30 08:30
https://kosova-info.com/zbulimi-kunder-kancerit-gjendet-kodi-i-vete-shkaterrimit-te-qelizave/60%Daily2018-10-30 12:54
https://kosova-info.com/lazio-03-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-30 04:09
https://kosova-info.com/tottenham-01-manchester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-30 04:08
https://kosova-info.com/cavani-rikthehet-tek-napoli/60%Daily2018-10-30 04:08
https://kosova-info.com/solari-eshte-trajneri-i-ri-i-real-madrid-ky-eshte-stili-i-lojes-qe-ai-preferon/60%Daily2018-10-30 04:08
https://kosova-info.com/ja-per-ke-u-dedikua-goli-i-mahrez-ndaj-tottenham/60%Daily2018-10-30 04:07
https://kosova-info.com/gruaja-e-besartit-tregon-a-jane-shqetesuar-familjaret-pas-lajmeve-per-ndarje/60%Daily2018-10-30 03:48
https://kosova-info.com/kafeja-gjate-shtatzenise-rrit-rrezikun-e-mbipeshes-tek-femijet/60%Daily2018-10-30 12:55
https://kosova-info.com/gashi-sylejman-selimi-po-mbahet-ne-burg-per-arsye-politike/60%Daily2018-10-30 04:28
https://kosova-info.com/45-perqind-e-femijeve-ne-kosove-shikojne-pornografi/60%Daily2018-10-30 04:28
https://kosova-info.com/shpejt-apo-ngadale-ja-si-arrihet-kenaqesia-e-perkryer-ne-seks/60%Daily2018-10-30 12:55
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-vjedhje-ne-gjakove-per-here-te-pare-jam-ne-kete-qytet/60%Daily2018-10-30 04:28
https://kosova-info.com/olta-gixhari-provokon-si-rralle-here-e-shtrire-ne-divan/60%Daily2018-10-30 03:48
https://kosova-info.com/frika-e-beogradit-nga-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol/60%Daily2018-10-30 04:29
https://kosova-info.com/detaje-nga-vdekja-e-rojes-se-pyllit-ne-struzhe-te-prizrenit/60%Daily2018-10-30 04:29
https://kosova-info.com/jam-e-lidhur-me-nje-lezbike-por-jam-dashuruar-me-nje-mashkull/60%Daily2018-10-30 12:55
https://kosova-info.com/zoe-saldana-komplet-e-zhveshur-foton-e-ndan-me-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2018-10-30 03:48
https://kosova-info.com/telefoni-i-palosshem-nga-samsung-mund-te-mos-lansohet-sivjet/60%Daily2018-10-30 12:51
https://kosova-info.com/endrra-u-be-realitet-makina-kthehet-ne-robot/60%Daily2018-10-30 17:50
https://kosova-info.com/ne-kete-gjendje-robert-berishen-nuk-e-keni-pare-asnjehere/60%Daily2018-10-30 03:49
https://kosova-info.com/pasi-ti-shihni-keto-poza-te-oriola-marashit-mund-te-mbeteni-pa-gjume-sonte/60%Daily2018-10-30 03:49
https://kosova-info.com/enca-haxhia-ka-per-ti-thene-dicka-tunes/60%Daily2018-10-29 22:50
https://kosova-info.com/si-e-kalojne-nenat-e-verteta-rutinen-tyre-te-mengjesit/60%Daily2018-10-30 12:55
https://kosova-info.com/embelsire-me-biskota-e-cila-pergatitet-shpejte/60%Daily2018-10-30 02:54
https://kosova-info.com/teoria-e-cuditshme-e-mjekut-shoh-profilin-e-facebook-para-se-tu-jap-te-afermve-lajmin-e-hidhur/60%Daily2018-10-29 21:54
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-merr-ftese-ta-vizitoje-bujanocin-me-28-nentor/60%Daily2018-10-29 18:28
https://kosova-info.com/barcelona-i-thote-dembeles-ta-gjeje-skuadren-e-re/60%Daily2018-10-29 18:09
https://kosova-info.com/dyshja-curry-durant-vendosin-rekord-te-jashtezakonshem/60%Daily2018-10-29 18:08
https://kosova-info.com/rrezikova-amputimin-e-kembes-per-te-vazhduar-ndeshjen/60%Daily2018-10-29 18:08
https://kosova-info.com/keto-jane-statistikat-koke-me-koke-ne-histori-te-el-clasico/60%Daily2018-10-29 18:08
https://kosova-info.com/lazio-inter-ky-eshte-vendimi-i-fundit/60%Daily2018-10-29 18:07
https://kosova-info.com/halil-kastrati-pergjigjet-nese-planifikon-qe-te-hyje-ne-politike/60%Daily2018-10-29 18:28
https://kosova-info.com/obsh-mbi-90-e-femijeve-thithin-ajer-toksik/60%Daily2018-10-29 18:29
https://kosova-info.com/thaci-uron-presidentin-turk-per-hapjen-e-aeroportit-te-ri-te-stambollit/60%Daily2018-10-29 18:30
https://kosova-info.com/zyrtari-i-be-se-ia-ben-te-qarte-serbise-se-ska-anetaresim-pa-marreveshje-me-kosoven/60%Daily2018-10-29 18:30
https://kosova-info.com/livando-eshte-me-te-vertete-magjke-shkencetaret-thone-se-lulja-flagrante-eshte-me-e-mire-se-ilacet-relaksuese/60%Daily2018-10-29 21:54
https://kosova-info.com/nrg-band-me-projekt-te-vecante-muzikor-keto-jane-detajet/60%Daily2018-10-29 17:48
https://kosova-info.com/grate-duhet-ndezur-zjarrin-mushkerite-e-tyre-me-rezistente-se-te-burrave-thote-studimi/60%Daily2018-10-29 21:54
https://kosova-info.com/publikohen-fotografite-e-aksidentit-ku-ishte-i-perfshire-majk/60%Daily2018-10-29 17:49
https://kosova-info.com/kendimi-e-redukton-stresin-i-pastron-sinuset-dhe-ju-ndihmon-te-jetoni-me-gjate/60%Daily2018-10-29 16:54
https://kosova-info.com/majk-flet-pas-aksidentit-kjo-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2018-10-29 17:49
https://kosova-info.com/aksidentohet-majk/60%Daily2018-10-29 17:50
https://kosova-info.com/nga-oborri-i-shtepise-se-remzie-osmanit-sot-e-vizituan-dy-persona-te-vecante/60%Daily2018-10-29 17:50
https://kosova-info.com/si-te-dukeni-e-bukur-pa-grim/60%Daily2018-10-29 16:54
https://kosova-info.com/pasi-ta-lexoni-kete-lajm-veshtire-se-do-te-hani-byrek-dhe-pogace/60%Daily2018-10-29 16:54
https://kosova-info.com/varesia-ndaj-ushqimit-te-shpejte-si-ajo-ndaj-drogave/60%Daily2018-10-29 16:54
https://kosova-info.com/gjuriq-i-quan-provokime-deklaratat-e-haradinajt-per-trepcen-dhe-ujmanin/60%Daily2018-10-29 13:27
https://kosova-info.com/merkel-do-te-jape-doreheqje-nga-posti-i-kancelares-me-2021/60%Daily2018-10-29 13:28
https://kosova-info.com/konfirmohet-se-sa-do-te-mungoj-emre-can-te-juventusi/60%Daily2018-10-29 13:09
https://kosova-info.com/te-gjitha-reagimet-e-messit-ne-ndeshjen-barcelona-real-madrid/60%Daily2018-10-29 13:08
https://kosova-info.com/conte-ka-arritur-ne-londer-para-kalimit-te-real-madridi/60%Daily2018-10-29 13:08
https://kosova-info.com/sarri-vendos-rekord-historik-te-chelsea/60%Daily2018-10-29 13:07
https://kosova-info.com/adios-barcelona-lojtari-po-largohet-ne-janar/60%Daily2018-10-29 13:07
https://kosova-info.com/autoritetet-besojne-se-askush-nuk-i-mbijetoi-tragjedise-ne-indonezi/60%Daily2018-10-29 13:28
https://kosova-info.com/meta-dhe-thaci-arrijne-ne-stamboll-per-inaugurimin-e-aeroportit-te-ri/60%Daily2018-10-29 13:28
https://kosova-info.com/ministri-recica-takon-te-riatdhesuarit-perfitues-te-programit-te-vetepunesimit/60%Daily2018-10-29 13:29
https://kosova-info.com/vellau-si-shkau-vjen-reagimi-i-robertit-pas-deklarates-se-patrisit/60%Daily2018-10-29 12:48
https://kosova-info.com/baba-i-perkushtuar-si-agon-amiga-keshtu-e-ushqen-djalin/60%Daily2018-10-29 12:09
https://kosova-info.com/9-sekrete-qe-meshkujt-nuk-ua-thone-femrave-2/60%Daily2018-10-29 16:54
https://kosova-info.com/shba-kerkohet-denim-me-vdekje-per-te-dyshuarin-e-masakres-ne-sinagoge/60%Daily2018-10-29 08:27
https://kosova-info.com/interi-nuk-i-ndahet-psg-s-ja-cilin-lojtar-po-ia-rremben/60%Daily2018-10-29 08:09
https://kosova-info.com/chelsea-arsenal-do-te-ndodh-befasia-e-madhe-ne-janar/60%Daily2018-10-29 08:08
https://kosova-info.com/ate-qe-e-duan-te-gjithe-po-e-transferon-juventusi/60%Daily2018-10-29 08:08
https://kosova-info.com/pas-piques-edhe-barcelona-e-provokon-real-madridin/60%Daily2018-10-29 08:08
https://kosova-info.com/mesohen-emrat-e-personave-qe-humben-jeten-ne-aksidentin-me-helikopter/60%Daily2018-10-29 08:07
https://kosova-info.com/serbia-shpreson-te-diskutohet-per-kosoven-ne-mbledhjen-e-ardhshme-te-keshillit-te-sigurimit/60%Daily2018-10-29 08:28
https://kosova-info.com/milaim-zeka-sot-ne-gjyq-akuzohet-per-mashtrim-e-shpelarje-parash/60%Daily2018-10-29 08:28
https://kosova-info.com/stresi-ne-burg-vjehrra-e-tij-po-kercej-per-dhendrin/60%Daily2018-10-29 07:48
https://kosova-info.com/aeroplani-me-pasagjere-rrezohet-ne-det-pas-nisjes-nga-xhakarta/60%Daily2018-10-29 08:28
https://kosova-info.com/keto-jane-perfitimet-nga-dushi-me-uje-te-ftohte/60%Daily2018-10-29 11:53
https://kosova-info.com/koalicioni-ne-bllokade-seancat-e-kuvendit-mbesin-te-paperfunduara/60%Daily2018-10-29 08:29
https://kosova-info.com/le-pa-tekst-ndjekesit-bomba-ruse-nis-diten-me-twerk/60%Daily2018-10-29 07:19
https://kosova-info.com/messi-dhe-ronaldo-nuk-i-kane-munguar-ketij-el-clasico-ja-pse/60%Daily2018-10-29 03:08
https://kosova-info.com/tifozet-e-sulmojne-neymarin-me-shishe/60%Daily2018-10-29 03:08
https://kosova-info.com/leicesteri-konfirmon-se-presidenti-i-tyre-ka-nderruar-jete-ne-perplasjen-me-helikopter/60%Daily2018-10-29 03:08
https://kosova-info.com/hugo-lloris-po-largohet-nga-tottenhami/60%Daily2018-10-29 03:07
https://kosova-info.com/psg-e-ka-gjetur-ne-serie-a-zevendesuesin-e-neymarit/60%Daily2018-10-29 03:07
https://kosova-info.com/brazili-behet-me-president-te-ri-ekstremisti-djathtist-bolsonaro-i-fiton-zgjedhjet/60%Daily2018-10-29 03:27
https://kosova-info.com/albina-kelmendi-tregon-a-iu-be-padrejtesi-ne-the-voice/60%Daily2018-10-29 02:47
https://kosova-info.com/aksidentet-me-motor-mbushin-24-oret-e-fundit-ne-tirane/60%Daily2018-10-29 03:27
https://kosova-info.com/shikoni-cka-i-ka-pergatitur-kunata-lola-haradinajt/60%Daily2018-10-29 02:48
https://kosova-info.com/kek-u-me-rezerva-te-mjaftueshme-te-thengjillit-per-sezonin-e-dimrit/60%Daily2018-10-29 03:27
https://kosova-info.com/mesuesja-ne-gjakove-rrahu-me-rrip-nxenesin-e-klases-se-6-te-ai-braktis-shkollen/60%Daily2018-10-29 03:27
https://kosova-info.com/aida-doci-zbulon-statusin-e-saj-aktual/60%Daily2018-10-29 02:48
https://kosova-info.com/neser-mblidhet-komisioni-hetimor-per-deportimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2018-10-29 03:27
https://kosova-info.com/liverpool-me-transferim-bombe-ne-janar/60%Daily2018-10-28 22:07
https://kosova-info.com/courtois-po-e-perjeton-ferrin-pas-ndeshje-me-barcelonen/60%Daily2018-10-28 22:07
https://kosova-info.com/paqe-ne-mes-te-napolit-dhe-romes/60%Daily2018-10-28 22:07
https://kosova-info.com/lewis-hamilton-pese-here-kampion-i-formula-1/60%Daily2018-10-28 22:07
https://kosova-info.com/psg-fiton-me-shume-mund-ndaj-marseilles/60%Daily2018-10-28 22:07
https://kosova-info.com/gruaja-e-besartit-tregon-pse-cifti-i-fshine-te-gjitha-fotografite-qe-kishin-bashke/60%Daily2018-10-29 02:49
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-10/60%Daily2018-10-28 22:28
https://kosova-info.com/majk-gati-per-hitin-e-radhes-nuk-e-keni-idene-cfare-kenge-eshte-incizuar/60%Daily2018-10-29 02:49
https://kosova-info.com/shkaktaret-e-dhimbjes-vagjinale/60%Daily2018-10-29 11:53
https://kosova-info.com/ramadani-rusia-po-perdore-propagande-krejtesisht-mashtruese-kunder-kosoves/60%Daily2018-10-28 22:28
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-nazmi-llapashtica-nuk-ishte-vetem-i-dyzit-por-i-tere-kosoves-dhe-i-tere-shqiptareve/60%Daily2018-10-28 22:28
https://kosova-info.com/i-ndodhi-e-papritura-kiara-tito-tregon-si-u-turperua-ne-takimin-e-pare/60%Daily2018-10-28 21:48
https://kosova-info.com/tableti-i-palosshem-nga-samsung-mund-te-lansohet-se-bashku-me-galaxy-x/60%Daily2018-10-30 07:50
https://kosova-info.com/ajo-cfare-i-ndodhi-ne-transmetim-live-sot-ardit-gjebrese-e-acaroi-keq/60%Daily2018-10-28 21:48
https://kosova-info.com/foto-topless-e-roneles-neper-duart-e-repereve-shqiptare-noizy-e-tepron/60%Daily2018-10-28 21:48
https://kosova-info.com/askujt-nuk-i-intereson-ky-detaj-qe-u-ndodh-femrave-pas-marredhenieve-seksuale/60%Daily2018-10-29 11:54
https://kosova-info.com/tre-llojet-e-njerezve-qe-duhet-patjeter-ti-mbani-larg-vetes/60%Daily2018-10-29 11:54
https://kosova-info.com/receta-per-versionin-e-shpejte-te-embelsires-se-preferuar/60%Daily2018-10-29 11:54
https://kosova-info.com/pacolli-serbia-vazhdon-te-mbetet-e-burgosur-e-se-kaluares-se-saj-te-turpshme/60%Daily2018-10-28 17:27
https://kosova-info.com/pogba-deshtoi-nga-penalltia-por-shikojeni-cfare-ndodhi-pastaj/60%Daily2018-10-28 17:07
https://kosova-info.com/crystal-palace-2-2-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-28 17:07
https://kosova-info.com/luis-suarez-i-thote-naten-e-mire-real-madridit/60%Daily2018-10-28 17:07
https://kosova-info.com/luis-suarez-e-realizon-het-trikun-ndaj-real-madridit/60%Daily2018-10-28 17:07
https://kosova-info.com/barcelona-me-manita-ndaj-real-madridit/60%Daily2018-10-28 17:07
https://kosova-info.com/aksident-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2018-10-28 17:27
https://kosova-info.com/veseli-urgjentisht-te-bashkohemi-per-dialog-shba-dhe-be-nuk-na-presin-video/60%Daily2018-10-28 17:27
https://kosova-info.com/neser-fillon-debati-mbi-hartimin-e-amendamenteve/60%Daily2018-10-28 17:27
https://kosova-info.com/miriam-cani-vishet-serish-me-fustan-te-bardhe-por-jo-per-albanin/60%Daily2018-10-28 16:47
https://kosova-info.com/qindra-vullnetare-u-bashkohen-aksioneve-te-pastrimit-ne-lipjan-e-prishtine/60%Daily2018-10-28 17:28
https://kosova-info.com/fiona-gllavica-humb-nje-person-shume-te-dashur/60%Daily2018-10-28 16:47
https://kosova-info.com/mjeket-mbesin-pa-fjale-keta-perberes-heqin-yndyren-nga-trupi-me-shpejt-sesa-mendoni/60%Daily2018-10-29 06:54
https://kosova-info.com/cili-eshte-me-i-preferuar-instagram-apo-snapchat/60%Daily2018-10-29 16:50
https://kosova-info.com/pergatitja-e-makines-per-sezonin-e-dimrit/60%Daily2018-10-30 07:50
https://kosova-info.com/volkswagen-prezantoi-crossoverin-t-cross-urban-2019/60%Daily2018-10-30 07:50
https://kosova-info.com/e-kishte-ne-emision-por-ja-cka-tha-ermali-me-pas-per-tunen/60%Daily2018-10-28 15:41
https://kosova-info.com/lodhja-e-mbremjes-per-shkak-te-shtypjes-se-larte-2/60%Daily2018-10-28 20:54
https://kosova-info.com/uthulla-e-molles-ilac-per-shume-semundje/60%Daily2018-10-28 15:53
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-klimes-si-te-kuroni-gripin-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-10-28 15:53
https://kosova-info.com/aksion-i-policise-kunder-drogave-arrestohen-pese-persona/60%Daily2018-10-28 12:26
https://kosova-info.com/gjuajtje-me-arme-ne-lipjan-arrestohen-dy-persona/60%Daily2018-10-28 12:27
https://kosova-info.com/akil-gjakova-prek-finalen-vetem-nje-hap-larg-medaljes-se-arte/60%Daily2018-10-28 12:07
https://kosova-info.com/do-te-bleje-klub-futbolli-lorik-cana-tregon-arsyen-pse-ishte-ne-kamez/60%Daily2018-10-28 12:07
https://kosova-info.com/konfirmohet-presidenti-i-leicester-dhe-kater-persona-te-tjere-ishin-ne-helikopter-ne-momentin-e-aksidentit/60%Daily2018-10-28 12:07
https://kosova-info.com/ylli-i-dortmund-objektivi-i-juventus/60%Daily2018-10-28 12:07
https://kosova-info.com/pas-gjashte-ndeshjeve-me-lakers-lebron-le-mbrapa-koben-ne-kete-statistike/60%Daily2018-10-28 12:07
https://kosova-info.com/zeka-thote-se-bilall-sherifi-e-avdullah-hoti-perdorin-veturat-zyrtare-per-ceshtje-private/60%Daily2018-10-28 12:27
https://kosova-info.com/te-burgosurit-kosovare-vuajne-nga-zemra-frymemarrja-e-stresi/60%Daily2018-10-28 12:28
https://kosova-info.com/ne-vetevendosje-thone-se-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-po-e-le-kosoven-pa-viza/60%Daily2018-10-28 12:28
https://kosova-info.com/dua-lipa-performon-ne-pervjetorin-e-pare-te-muzeut-te-abu-dhabit/60%Daily2018-10-28 11:47
https://kosova-info.com/mungesa-e-ketyre-vitaminave-sjell-keto-lloj-semundjesh/60%Daily2018-10-28 15:53
https://kosova-info.com/u-perfolen-per-krize-ne-martese-besart-halimi-dhe-jana-planifikojne-femijen-e-dyte/60%Daily2018-10-28 11:47
https://kosova-info.com/menyre-jashtezakonisht-e-thjeshte-qe-te-eliminoni-ftohjen-per-vetem-nje-mbremje/60%Daily2018-10-28 15:53
https://kosova-info.com/tuna-molle-sherri-mes-rudines-dhe-ermalit/60%Daily2018-10-28 11:48
https://kosova-info.com/gmail-arrin-1-5-miliarde-perdorues-google-mburret-ne-twitter/60%Daily2018-10-28 10:50
https://kosova-info.com/shanghai-perdor-teknologjine-e-njohjes-se-fytyres-ne-aeroport/60%Daily2018-10-28 15:51
https://kosova-info.com/interneti-dhe-planifikimi-urban/60%Daily2018-10-29 16:50
https://kosova-info.com/kaltrina-selimi-mahnit-me-pamjen-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-10-28 10:40
https://kosova-info.com/burrat-me-kete-madhesi-penisi-e-kane-me-te-veshtire-te-behen-prinder/60%Daily2018-10-28 10:53
https://kosova-info.com/genjeu-se-eshte-e-semure-nga-kanceri-arsyeja-do-tiu-shokoje/60%Daily2018-10-28 10:53
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mund-te-konsumoni-para-gjumit/60%Daily2018-10-28 10:53
https://kosova-info.com/arra-ndihmon-ne-uljen-e-diabetit/60%Daily2018-10-28 10:53
https://kosova-info.com/burgu-pa-roje-i-smrekonices-se-vushtrrise/60%Daily2018-10-28 07:26
https://kosova-info.com/gara-te-rrezikshme-me-vetura-ne-rruget-e-tiranes/60%Daily2018-10-28 07:26
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-7/60%Daily2018-10-28 07:26
https://kosova-info.com/psg-ben-gati-50-milione-per-yllin-e-premierliges/60%Daily2018-10-28 07:07
https://kosova-info.com/keto-jane-reagimet-e-lojtareve-te-leicester-pas-aksidentit-te-presdientit-te-klubit/60%Daily2018-10-28 07:07
https://kosova-info.com/fury-duket-ne-super-forme-para-duelit-me-wilder-shikoni-pamjet-nga-stervitja/60%Daily2018-10-28 07:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-pozicioni-me-i-mire-i-seksit-per-meshkujt-qe-e-kane-te-vogel-2/60%Daily2018-10-28 05:53
https://kosova-info.com/tuna-shperthen-kur-e-pyesin-per-robertin-ja-reagimi-i-saj/60%Daily2018-10-28 06:47
https://kosova-info.com/e-diela-me-diell-te-henen-pritet-mot-me-shi/60%Daily2018-10-28 07:27
https://kosova-info.com/hoxhaj-flet-per-mbledhjen-e-perbashket-mes-dy-qeverive-kosove-maqedoni/60%Daily2018-10-28 07:27
https://kosova-info.com/katy-perry-mahnitese-ne-darken-e-ditelindjes/60%Daily2018-10-28 06:47
https://kosova-info.com/keshilltari-i-erdoganit-greqine-e-shkaterrojme-per-3-4-ore/60%Daily2018-10-28 02:27
https://kosova-info.com/tuna-prishi-raportet-me-kunatin-patrisi-per-mua-jane-me-te-rendesishem-gruaja-dhe-djali/60%Daily2018-10-28 06:48
https://kosova-info.com/ciftet-jane-te-dashuruara-me-pozicionin-e-ri-te-seksit-2/60%Daily2018-10-28 05:53
https://kosova-info.com/halil-kastrati-flet-per-thacin-haradinajn-kurtin-e-pacollin/60%Daily2018-10-28 02:27
https://kosova-info.com/nga-janari-policia-e-gjelber-ne-kosove-do-te-aplikoje-gjoba-prej-20-deri-100-euro/60%Daily2018-10-28 02:28
https://kosova-info.com/griezmann-jep-mendimin-e-tij-rreth-fituesit-te-el-clasicos/60%Daily2018-10-27 21:08
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-perplaset-helikopteri-i-presidentit-te-leicester-video/60%Daily2018-10-27 21:08
https://kosova-info.com/valverde-komenton-mungesen-e-messit-dhe-cristianos-ne-clasico/60%Daily2018-10-27 21:08
https://kosova-info.com/legjenda-e-juventus-flet-rreth-rikthimit-te-mundshem-te-pogba/60%Daily2018-10-28 07:07
https://kosova-info.com/informacionet-e-fundit-per-presidentin-e-leicesterit-pas-rrezimit-te-helikopterit/60%Daily2018-10-28 07:07
https://kosova-info.com/tuna-shperthen-ne-lot-gjate-intervistes-nuk-dua-te-fus-percarje/60%Daily2018-10-28 06:48
https://kosova-info.com/shkon-ne-11-numri-i-te-vrare-ne-pitsburg/60%Daily2018-10-27 21:26
https://kosova-info.com/ja-kush-po-e-shoqeron-zaiminen-ne-kete-mbremje/60%Daily2018-10-28 06:48
https://kosova-info.com/vdes-ish-i-burgosuri-politik-nazmi-llapashtica/60%Daily2018-10-27 21:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-te-bejme-kur-seksi-behet-i-merzitshem-2/60%Daily2018-10-28 10:53
https://kosova-info.com/habit-tuna-tregon-kur-ishte-nata-e-fundit-qe-ka-fjetur-me-patrisin/60%Daily2018-10-27 20:48
https://kosova-info.com/si-i-vrau-46-vjecari-10-persona-ne-sinagogen-e-pitsburgut/60%Daily2018-10-27 21:27
https://kosova-info.com/tuna-rrefen-si-e-priti-lajmin-per-shtatzeni-nuk-isha-e-gatshme-fizikisht/60%Daily2018-10-27 20:48
https://kosova-info.com/veshja-e-ngushte-i-vizaton-cdo-pjese-te-trupit-fjolla-morines/60%Daily2018-10-27 20:08
https://kosova-info.com/nuk-ka-efekte-anesore-vaji-i-ullirit-eshte-me-efektiv-se-viagra-2/60%Daily2018-10-28 05:53
https://kosova-info.com/keto-jane-pozicionet-me-te-mira-te-seksit-ne-makine/60%Daily2018-10-28 05:53
https://kosova-info.com/perfitimet-e-masturbimit-nese-e-beni-cdo-dite/60%Daily2018-10-27 19:53
https://kosova-info.com/sherbime-ekstra-ne-qendren-e-masazhit-arrestohet-menaxherja/60%Daily2018-10-27 16:26
https://kosova-info.com/pastrohet-nje-nga-deponite-me-te-medha-ne-gjakove/60%Daily2018-10-27 16:26
https://kosova-info.com/bayern-po-kthehet-shenon-fitoren-e-dyte-radhazi-ne-bundesliga/60%Daily2018-10-27 16:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-empoli-juventus/60%Daily2018-10-27 16:07
https://kosova-info.com/kosova-fiton-medaljen-e-arte/60%Daily2018-10-27 16:07
https://kosova-info.com/nora-gjakova-e-arte-ne-abu-dhabi/60%Daily2018-10-27 16:07
https://kosova-info.com/nuk-ka-pengese-per-liverpool-cardiff-viktima-e-radhes/60%Daily2018-10-27 16:06
https://kosova-info.com/nga-skenderaj-limaj-kerkon-mobilizim-dhe-fuqizim/60%Daily2018-10-27 16:26
https://kosova-info.com/haradinaj-majlinda-distria-dhe-nora-i-dhane-serish-ngjyra-flamurit-te-kosoves/60%Daily2018-10-27 16:26
https://kosova-info.com/rusia-i-pergjigjet-nato-s-thote-se-po-behet-gati-me-arme-te-pakrahasueshme/60%Daily2018-10-27 16:27
https://kosova-info.com/zbulohen-pozicionet-me-te-preferuara-te-seksit-rezultati-mund-tju-habise/60%Daily2018-10-27 19:53
https://kosova-info.com/e-filmuan-me-nje-femer-ne-klub-ciljeta-merr-kete-vendim-per-albanin/60%Daily2018-10-27 15:47
https://kosova-info.com/ami-i-ben-dedikim-romantik-ermalit/60%Daily2018-10-27 15:47
https://kosova-info.com/pacolli-jam-i-gatshem-te-ofroj-aeroplanin-tim-privat-per-shakiren-si-per-duan-dhe-riten/60%Daily2018-10-27 15:48
https://kosova-info.com/fjolla-morina-nxehet-keq-pasi-ia-publikuan-mesazhet-private-thyen-rende-miliarderin-iranian/60%Daily2018-10-27 15:48
https://kosova-info.com/pas-pushimeve-dua-lipa-i-kthehet-dashurise-se-vjeter/60%Daily2018-10-27 14:10
https://kosova-info.com/njerezit-e-gjate-kane-me-shume-gjasa-te-zhvillojne-kancerin/60%Daily2018-10-27 19:53
https://kosova-info.com/keto-ushqime-ua-zgjasin-jeten/60%Daily2018-10-27 19:53
https://kosova-info.com/kjo-do-te-ndodhe-me-trupin-tuaj-nese-hani-nje-veze-ne-dite/60%Daily2018-10-27 14:53
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-mund-te-kerkohet-liberalizimi-i-vizave-nese-vazhdojme-ta-ndotim-ambientin/60%Daily2018-10-27 11:25
https://kosova-info.com/taksisti-e-sulmon-seksualisht-nje-femer-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-10-27 11:25
https://kosova-info.com/xhafaj-nuk-i-zbulon-arsyet-e-doreheqjes/60%Daily2018-10-27 11:26
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-vazhdon-sigurt-drejt-medaljes-ne-abu-dhabi/60%Daily2018-10-27 11:07
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-prek-gjysmefinalen-fiton-me-ippon/60%Daily2018-10-27 11:07
https://kosova-info.com/naim-ternava-shpallet-per-here-te-katert-si-kryetar-i-bashkesise-islame-te-kosoves/60%Daily2018-10-27 11:27
https://kosova-info.com/fantastike-nora-gjakova-kalon-ne-finale-ne-abu-dhabi/60%Daily2018-10-27 11:07
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-fiton-me-ippon-dhe-kalon-ne-gjysmefinale/60%Daily2018-10-27 11:06
https://kosova-info.com/dita-e-kosoves-ne-abu-dhabi-edhe-majlinda-kelmendi-kalon-ne-finale/60%Daily2018-10-27 11:06
https://kosova-info.com/pyetja-e-palmer-per-lideret-e-kosoves-a-jeni-te-gatshem-te-jepni-dicka-ne-kembim-te-marreveshjes-me-serbine/60%Daily2018-10-27 11:27
https://kosova-info.com/personat-qe-fantazojne-per-kete-kane-jete-me-te-mire-seksuale/60%Daily2018-10-27 14:53
https://kosova-info.com/fjolla-morina-e-pranon-publikisht-i-fryva-buzet-dhe-i-kam-bere-te-pasmet/60%Daily2018-10-27 10:47
https://kosova-info.com/tayna-serish-nderron-stilin-e-flokeve-shihni-sa-joshese-duket/60%Daily2018-10-27 10:04
https://kosova-info.com/whatsapp-vazhdon-me-risi-ja-cfare-mund-te-beni-tani/60%Daily2018-10-28 05:49
https://kosova-info.com/snapchat-perseri-humbet-miliona-perdorues/60%Daily2018-10-28 05:49
https://kosova-info.com/menyra-me-efikase-per-ta-kuptuar-nese-mjalti-eshte-origjinal/60%Daily2018-10-27 14:53
https://kosova-info.com/studiuesit-konfirmojne-nese-ndiheni-te-lodhur-ne-mengjes-eshte-shenje-e-mire-per-ju/60%Daily2018-10-27 09:53
https://kosova-info.com/harrojeni-proteinen-kjo-eshte-pija-qe-ju-nevojitet-45-minuta-para-se-te-shkoni-ne-palester/60%Daily2018-10-27 09:53
https://kosova-info.com/konsensusi-zgjidhja-e-vetme-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-10-27 06:25
https://kosova-info.com/%e2%80%8b3-vjet-nga-nenshkrimi-i-msa-se-me-bashkimin-evropian/60%Daily2018-10-27 06:26
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-vikend-6/60%Daily2018-10-27 06:26
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-6/60%Daily2018-10-27 06:26
https://kosova-info.com/top-9-numrat-9-ne-evrope-momentalisht/60%Daily2018-10-27 06:07
https://kosova-info.com/kosova-shenon-fitore-te-madhe-ndaj-gjeorgjise/60%Daily2018-10-27 06:06
https://kosova-info.com/bisha-wilder-lendon-tre-anetare-te-skuadres-duke-u-stervitur-per-furyn/60%Daily2018-10-27 06:06
https://kosova-info.com/video-e-lebron-james-qe-po-tmerron-kundershtaret-e-tij/60%Daily2018-10-27 06:06
https://kosova-info.com/lojtaret-qe-kane-shenuar-per-te-dy-skuadrat-ne-el-clasico/60%Daily2018-10-27 06:06
https://kosova-info.com/vetura-qe-kushton-300000-euro-perdoret-nga-autoshkolla/60%Daily2018-10-28 05:49
https://kosova-info.com/zgjidhni-problemet-me-venat-e-zgjeruara-e-gjitha-qe-ju-nevojitet-e-keni-ne-kuzhine/60%Daily2018-10-27 09:53
https://kosova-info.com/azet-shume-shpejt-me-kenge-te-re-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-10-26 21:59
https://kosova-info.com/azet-shume-shpejt-me-kenge-te-re-ne-gjuhen-shqipe-2/60%Daily2018-10-26 21:59
https://kosova-info.com/ne-fundjave-mot-i-ngrohte-pjeserisht-i-vranet/60%Daily2018-10-27 06:26
https://kosova-info.com/minsitri-gashi-germia-nuk-do-te-rrenohet/60%Daily2018-10-27 01:25
https://kosova-info.com/forcat-izraelite-vrasin-kater-protestues-palestineze-ne-gaza/60%Daily2018-10-27 01:26
https://kosova-info.com/pse-ndodh-te-keni-thonj-te-dobet-dhe-qe-thyhen-lehte/60%Daily2018-10-27 09:53
https://kosova-info.com/thaci-e-vuciq-takohen-me-11-nentor/60%Daily2018-10-27 01:26
https://kosova-info.com/lufta-ndaj-rrjeteve-te-droges-ne-kosove/60%Daily2018-10-27 01:26
https://kosova-info.com/mesojeni-tani-se-sa-here-duhet-te-beni-seks-sipas-moshes-qe-keni-2/60%Daily2018-10-27 04:52
https://kosova-info.com/keto-jane-benefitet-e-luleshtrydhes/60%Daily2018-10-27 04:52
https://kosova-info.com/leshohet-per-qarkullim-rruga-kacanik-hani-i-elezit/60%Daily2018-10-26 20:25
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-fton-putinin-ne-washington/60%Daily2018-10-26 20:25
https://kosova-info.com/fury-mike-tyson-ishte-prapa-vendimit-per-ta-sfiduar-wilder/60%Daily2018-10-26 20:07
https://kosova-info.com/vellau-i-eden-hazard-nuk-ka-deshire-te-luaj-krahas-tij/60%Daily2018-10-26 20:07
https://kosova-info.com/mourinho-ose-conte-tek-real-ky-eshte-reagimi-brutal-i-courtois/60%Daily2018-10-26 20:06
https://kosova-info.com/inter-dhe-tottenham-ne-gare-per-yllin-e-barcelones/60%Daily2018-10-26 20:06
https://kosova-info.com/7-lojtaret-qe-mund-ta-zevendesojne-fernandinhon/60%Daily2018-10-26 20:06
https://kosova-info.com/cfare-i-shkakton-krimbat-e-zi-ne-fytyre-dhe-cilat-jane-menyrat-me-te-lehta-ti-largoni/60%Daily2018-10-27 04:52
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-pakot-bombe-do-te-perballet-me-pese-aktakuza/60%Daily2018-10-26 20:25
https://kosova-info.com/molliqaj-e-quan-papagall-koti-glauk-konjufcen-protesta-e-vv-se-thote-se-ishte-koncert/60%Daily2018-10-26 20:26
https://kosova-info.com/agk-del-kunder-projektligjit-per-mbrojtjen-e-informacionit-te-klasifikuar-konsiderohet-e-rrezikshme-per-gazetaret/60%Daily2018-10-26 20:26
https://kosova-info.com/kengetari-ibro-deliu-pjese-e-revistes-britanike/60%Daily2018-10-26 19:46
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-albina-kelmendi-nga-the-voice-ne-dasma/60%Daily2018-10-26 19:47
https://kosova-info.com/brune-me-seksi-se-luana-vjollca-nuk-keni-pare-kurre/60%Daily2018-10-26 18:54
https://kosova-info.com/audi-po-vonon-modelin-elektrik-ky-eshte-shkaku/60%Daily2018-10-28 05:49
https://kosova-info.com/shkencetaret-optimist-per-antibiotikun-e-ri/60%Daily2018-10-26 18:52
https://kosova-info.com/mos-perdorni-me-viagra-ky-eshte-lengu-natyral-qe-eshte-shume-me-efektiv/60%Daily2018-10-26 18:52
https://kosova-info.com/bakllava-greke-recete-e-shpejte-dhe-jashtezakonisht-e-shijshme/60%Daily2018-10-26 18:53
https://kosova-info.com/ka-efekte-te-mahnitshme-ja-receta-natyrale-qe-do-te-largoj-nga-tregu-pastat-e-dhembeve/60%Daily2018-10-26 18:53
https://kosova-info.com/shputa-e-kembes-pjesa-magjike-e-trupit-qe-ndihmon-me-shume-probleme-shendetesore/60%Daily2018-10-26 18:53
https://kosova-info.com/seanca-te-henen-ne-rend-dite-edhe-kerkesa-e-deputeteve-per-angazhimin-e-thacit-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2018-10-26 15:25
https://kosova-info.com/lekaj-e-kuci-nenshkruajne-kontraten-per-fillimin-e-punimeve-te-rruges-junik-gjocaj-jasiq/60%Daily2018-10-26 15:25
https://kosova-info.com/kryetari-i-durresit-vangjush-dako-nen-hetime/60%Daily2018-10-26 15:25
https://kosova-info.com/meta-ne-gjermani-ndryshimi-i-kufijve-projekt-i-millosheviqit/60%Daily2018-10-26 15:25
https://kosova-info.com/kosova-u-17-peson-humbje-nga-skocia-u-17/60%Daily2018-10-26 15:08
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-me-cleveland-pas-largimit-te-james/60%Daily2018-10-26 15:07
https://kosova-info.com/te-dielen-kombetarja-e-kosoves-e-pret-ate-te-gjermanise/60%Daily2018-10-26 15:07
https://kosova-info.com/man-city-dhe-arsenal-ne-ndjekje-te-talentit-te-romes/60%Daily2018-10-26 15:06
https://kosova-info.com/te-gjithe-nga-la-liga-keta-jane-top-pese-mesfushoret-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-26 15:06
https://kosova-info.com/mesuesja-i-kerkon-200-euro-i-riu-shqiptar-i-jep-pergjigjen-epike/60%Daily2018-10-26 15:26
https://kosova-info.com/rita-ora-sjell-pamje-nga-performanca-e-x-factor-italy-tregon-destinacionin-e-radhes/60%Daily2018-10-26 14:40
https://kosova-info.com/performanca-unike-e-audi-q8/60%Daily2018-10-28 05:50
https://kosova-info.com/keto-jane-shkaqet-pse-keni-gjakderdhje-nga-hunda/60%Daily2018-10-26 13:52
https://kosova-info.com/8-gjerat-qe-mund-te-beni-me-hudhren-pervecse-ta-gatuani/60%Daily2018-10-26 13:53
https://kosova-info.com/neville-i-nervozuar-nuk-dua-qe-kjo-skuader-ta-fitoje-titullin-ne-premierlige/60%Daily2018-10-26 10:06
https://kosova-info.com/si-do-te-duket-formacioni-i-barcelones-pa-messin-ne-el-clasico/60%Daily2018-10-26 10:06
https://kosova-info.com/pese-taktikat-qe-tentuan-ta-ndalin-messin-shikoni-si-deshtuan/60%Daily2018-10-26 10:06
https://kosova-info.com/loret-sadiku-shqiperia-me-pengon-te-luaje-me-kombetaren-e-kosoves/60%Daily2018-10-26 10:06
https://kosova-info.com/shitja-e-ronaldos-gabim-historik/60%Daily2018-10-26 10:06
https://kosova-info.com/re-e-tymit-mbi-qiellin-e-obiliqit-nga-tc-kosova-b/60%Daily2018-10-26 10:25
https://kosova-info.com/sqarimi-i-supremes-per-rastin-drenica-thote-se-nuk-vendos-per-lirimet-me-kusht/60%Daily2018-10-26 10:25
https://kosova-info.com/njazi-thaci-zgjidhet-drejtor-i-kek-ut/60%Daily2018-10-26 10:26
https://kosova-info.com/maqedoni-sot-seance-e-re-per-rastin-trajektorja/60%Daily2018-10-26 10:26
https://kosova-info.com/ndryshimet-kushtetuese-opozita-me-amendamente-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-10-26 09:45
https://kosova-info.com/te-beni-nje-dush-te-nxehte-eshte-mire-per-lehtesimin-e-depresionit/60%Daily2018-10-26 13:53
https://kosova-info.com/enca-ne-hall-me-veshjet-keshtu-i-fsheh-pjeset-intime-kur-i-dalin-jashte-kontrollit/60%Daily2018-10-26 09:46
https://kosova-info.com/nga-studio-muzikore-bebe-rexha-zbulon-nje-pjese-te-kenges-se-re/60%Daily2018-10-26 09:09
https://kosova-info.com/provoni-keto-menyra-per-te-lene-duhanin/60%Daily2018-10-26 13:53
https://kosova-info.com/reina-me-deklarate-befasuese-pas-humbjes-se-milanit/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/ylli-i-chelseas-realizon-het-trik/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/lazio-nuk-po-ndalet-me-gola-ndaj-marseilles/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/gattuso-zbulon-piken-e-dobet-te-milanit-ndaj-betisit/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/perfundojne-te-gjitha-ndeshjet-e-liges-se-evropes/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/chelsea-3-1-bate-borisov-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/marseille-1-3-lazio-vleresimi-i-lojtareve-berisha-dhe-strakosha-me-paraqitje-solide/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/kosovaret-e-pushtojne-javen-e-trete-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/pas-humbjes-nga-juventusi-man-utd-merr-lajmin-katastrofal/60%Daily2018-10-26 05:06
https://kosova-info.com/prezenohet-vw-t-cross/60%Daily2018-10-26 08:48
https://kosova-info.com/facebook-goditet-me-gjobe-prej-500000-eurosh-per-skandalin-me-cambridge-analytica/60%Daily2018-10-26 13:49
https://kosova-info.com/fordi-terheq-nga-tregu-1-3-milione-modele-focus/60%Daily2018-10-26 18:49
https://kosova-info.com/zevendespresidenti-amerikan-nuk-e-perjashton-hedhjen-e-bombes-berthamore-ne-hapesire/60%Daily2018-10-27 04:49
https://kosova-info.com/facebook-heq-87-milione-foto-seksi-te-femijeve-ne-tre-muajt-e-fundit/60%Daily2018-10-27 04:49
https://kosova-info.com/bebe-rexha-cmend-amerikanet-ben-twerkne-mes-te-new-yorkut/60%Daily2018-10-25 21:59
https://kosova-info.com/bebe-rexha-cmend-amerikanet-ben-twerkne-mes-te-new-yorkut-2/60%Daily2018-10-25 21:59
https://kosova-info.com/nderpritet-gjykimi-per-ndarjen-e-bashkepronesise-kerkohet-perjashtimi-i-gjyqtarit/60%Daily2018-10-26 05:25
https://kosova-info.com/nis-prodhimi-i-energjise-nepermjet-eres-ne-kamenice/60%Daily2018-10-26 05:25
https://kosova-info.com/20-deshirat-e-nje-mashkulli-ne-shtrat/60%Daily2018-10-26 13:53
https://kosova-info.com/gjermania-do-te-ashpersoje-kushtet-per-ndihmen-per-zhvillim/60%Daily2018-10-26 05:25
https://kosova-info.com/si-ti-rezistoni-deshires-per-embelsira/60%Daily2018-10-26 08:52
https://kosova-info.com/daciq-reagon-pas-deklaratave-te-deputetit-gjerman-per-kosoven/60%Daily2018-10-26 05:25
https://kosova-info.com/beqa-koalicioni-mire-po-funksionon-po-merren-vendime-te-medha/60%Daily2018-10-26 05:26
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-neser-2/60%Daily2018-10-26 05:26
https://kosova-info.com/tahiri-vetingu-ne-drejtesi-konkretizohet-ne-qershor-te-vitit-2019/60%Daily2018-10-26 05:27
https://kosova-info.com/gucati-presim-qe-shume-shpejte-te-lirohet-edhe-sylejman-selimi/60%Daily2018-10-26 05:27
https://kosova-info.com/lumezi-flet-per-rastin-e-djalit-te-drejtorit-te-aki-se/60%Daily2018-10-26 05:27
https://kosova-info.com/keshtu-dallohen-ata-qe-i-tradhtojne-partneret-e-tyre/60%Daily2018-10-26 08:52
https://kosova-info.com/cfare-te-pini-pas-stervitjes-rrepani-i-kuq-zvogelon-inflamacionin-dhe-sheron-muskujt/60%Daily2018-10-26 08:52
https://kosova-info.com/perfundojne-pjeset-e-para-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-10-25 19:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-bate-borisov/60%Daily2018-10-25 19:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-marseille-lazio/60%Daily2018-10-25 19:06
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-merr-gjashte-lajme-gjigante/60%Daily2018-10-25 19:06
https://kosova-info.com/real-betis-i-shenon-gol-bombe-milanit/60%Daily2018-10-25 19:06
https://kosova-info.com/marotta-po-i-transferon-dy-yjet-e-juventusit-te-interi/60%Daily2018-10-25 19:06
https://kosova-info.com/sporting-arsenal-me-ne-fund-ka-gol/60%Daily2018-10-25 19:05
https://kosova-info.com/perfundojne-nje-pjese-e-ndeshjeve-ne-ligen-e-evropes-arsenali-triumfon-milani-deshton/60%Daily2018-10-25 19:05
https://kosova-info.com/milan-1-2-real-betis-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-25 19:05
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-deputetet-shpenzuan-mbi-112-mije-euro-per-udhetime-zyrtare/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-beni-per-nje-fytyre-pa-rrudha/60%Daily2018-10-26 03:52
https://kosova-info.com/haradinaj-do-te-kerkoj-debat-parlamentar-dhe-komision-hetimor-per-rastin-e-sylejman-selimit/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/momenti-kur-beatrix-provokon-keq-mos-e-humbisni-videon-ku-gati-i-ra-fustani/60%Daily2018-10-25 18:41
https://kosova-info.com/nenkryetarja-e-aak-se-sulmon-opoziten-spo-mund-te-dilni-nga-rruga-pa-krye/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-per-moslirimin-e-sylejman-selimit-koha-do-ti-zbardhe-padrejtesite/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/nderron-jete-komandanti-i-tigrave-te-arkanit/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/bernabiq-deklarata-e-beyer-e-dhene-ne-kosove-nuk-eshte-qendrim-zyrtar-i-gjermanise/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/ciftet-e-duan-kete-pozicion-sepse-ju-jep-me-shume-orgazme-2/60%Daily2018-10-26 03:52
https://kosova-info.com/9-vjet-pune-te-gjykates-kushtetuese-njohesit-e-kushtetutes-i-shohin-me-shqetesim-nderhyrjet-politike/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/apple-e-konfirmon-iphone-ka-nje-problem-serioz/60%Daily2018-10-26 03:48
https://kosova-info.com/prezantohet-xiaomi-mi-mix-3-me-kater-kamera-dhe-version-5g/60%Daily2018-10-26 03:48
https://kosova-info.com/kina-ironizon-me-trump-nese-te-pergjohet-iphone-atehere-merr-nje-huawei/60%Daily2018-10-26 03:48
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-paralajmeron-rusine-per-sanksione-te-reja/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/meta-ne-gjermani-zgjerimi-i-nato-dhe-be-ne-ballkan-rol-kyc-per-stabilitetin/60%Daily2018-10-25 19:25
https://kosova-info.com/probleme-me-gerhitjen-keto-keshilla-ju-vijne-ne-ndihme/60%Daily2018-10-26 03:52
https://kosova-info.com/hani-me-shume-kungull-per-te-jetuar-me-gjate/60%Daily2018-10-26 03:52
https://kosova-info.com/mesoni-semundjet-qe-parandalon-konsumimi-i-arrave/60%Daily2018-10-26 03:52
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-kuptoni-nese-nje-femer-sapo-ka-bere-seks/60%Daily2018-10-25 17:52
https://kosova-info.com/motrat-dhe-vellezerit-e-femijeve-me-autizem-kane-probleme-emocionale-dhe-sociale/60%Daily2018-10-25 17:52
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-cmendni-cdo-femer-ne-shtrat/60%Daily2018-10-25 17:52
https://kosova-info.com/veset-qe-i-shkaktojne-deme-shendetit-tuaj/60%Daily2018-10-25 17:53
https://kosova-info.com/hoxha-ne-debatin-e-ape-se-perspektiva-evropiane-e-kosoves-e-padiskutueshme/60%Daily2018-10-25 14:25
https://kosova-info.com/perfundon-seanca-e-kuvendit-ska-kuorum/60%Daily2018-10-25 14:25
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-bik-mbahen-te-shtunen-ternava-sfidohet-edhe-nga-kandidate-tjere/60%Daily2018-10-25 14:25
https://kosova-info.com/keta-jane-gjashte-lojtaret-qe-do-te-largohen-nga-chelsea-ne-janar/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/befason-guardiola-nuk-do-behem-kurre-trajner-i-ketyre-skuadrave/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/barcelona-kerkon-40-milione-euro-per-suarezin/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/statistike-qe-tregon-se-juventus-eshte-pretendenti-kryesore-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/terhiqet-nga-garat-skuadra-me-e-suksesshme-e-futsallit-ne-kosove/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-synimi-i-lenglet-per-el-clasico/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/provokohet-nga-mediat-serbe-shikojeni-reagimin-fantastik-nga-shaqiri/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/kjo-ishte-paraqitja-e-jashtezakonshme-e-curry-realizoi-51-pike/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/roberto-tregon-anen-pozitive-te-mungeses-se-messi/60%Daily2018-10-25 14:05
https://kosova-info.com/komuna-e-gracanices-reagon-ndaj-anulimit-te-vizites-se-lekajt-per-simbolet-shteterore/60%Daily2018-10-25 14:26
https://kosova-info.com/zeka-shqetesuese-hapja-e-hetimeve-ndaj-policeve-qe-ngritem-kallzim-ndaj-djalit-te-shpend-maxhunit/60%Daily2018-10-25 14:26
https://kosova-info.com/gashi-kerkon-sa-me-shpejte-hapjen-e-perfaqesise-ekonomike-ne-izrael/60%Daily2018-10-25 14:27
https://kosova-info.com/ministri-mustafa-takon-ambasadorin-italian-sardi-i-kerkon-perkrahje/60%Daily2018-10-25 14:27
https://kosova-info.com/supremja-hedh-poshte-kerkesen-per-lirimin-e-sylejman-selimit/60%Daily2018-10-25 14:27
https://kosova-info.com/kmdlnj-nese-nuk-ka-liberalizim-te-vizave-qytetaret-mund-te-rebelohen/60%Daily2018-10-25 14:27
https://kosova-info.com/e-kritikuan-per-paraqitjen-e-cuditshme-ronela-reagon-ashper-ndaj-fansave/60%Daily2018-10-25 13:46
https://kosova-info.com/me-fjale-zemre-teuta-krasniqi-e-uron-babain-per-ditelindje/60%Daily2018-10-25 13:46
https://kosova-info.com/perzijeni-bananen-me-keta-dy-perberes-dhe-ju-kurre-nuk-do-te-kolliteni-me/60%Daily2018-10-25 17:53
https://kosova-info.com/harrojeni-encen-motra-e-saj-trondit-me-keto-fotografi-ne-instagram/60%Daily2018-10-25 13:46
https://kosova-info.com/samsung-po-punon-per-laptop-me-ekrane-te-palosshme/60%Daily2018-10-25 17:48
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-italia-ka-gjobitur-apple-dhe-samsung/60%Daily2018-10-26 03:48
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-seksi-e-feros/60%Daily2018-10-25 13:47
https://kosova-info.com/luana-vjollca-pozon-nga-mbrapa-cmend-me-format-trupore/60%Daily2018-10-25 12:41
https://kosova-info.com/kjo-pije-largon-menjehere-dhimbjen-e-kokes-kurre-me-nuk-do-te-pedorni-ilace/60%Daily2018-10-25 17:53
https://kosova-info.com/mos-e-mbani-kete-ushqim-ne-frigorifer-rrezik-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-10-25 12:52
https://kosova-info.com/veseli-me-delegacionin-e-fmn-se-kosova-i-vetmi-vend-ne-ballkan-me-borxh-publik-te-ulet/60%Daily2018-10-25 09:25
https://kosova-info.com/haradinaj-diskuton-me-kancelarin-austriak-per-integrimin-e-ballkanit-ne-be/60%Daily2018-10-25 09:25
https://kosova-info.com/10-ushqime-qe-ju-bejne-te-ndiheni-te-bukur-e-te-shendetshem-ne-vjeshte/60%Daily2018-10-25 12:52
https://kosova-info.com/messi-vjen-me-nje-mesazh-per-barcelonen-pas-fitores-ndaj-interit/60%Daily2018-10-25 09:06
https://kosova-info.com/koulibaly-dhe-menyra-e-tij-qesharake-per-te-ndalur-mbappen/60%Daily2018-10-25 09:06
https://kosova-info.com/nderhyrja-epike-e-brozovicit-dhe-reagimi-i-pabesueshem-i-messit/60%Daily2018-10-25 09:06
https://kosova-info.com/shaqiri-flet-per-ndeshjen-qe-liverpooli-e-luan-ne-beograd-ua-rikujton-serbeve-nje-detaj-nga-kupa-e-botes/60%Daily2018-10-25 09:06
https://kosova-info.com/reagimi-i-shaqirit-kur-pyetet-nga-nje-gazetar-serb-per-ndeshjen-ne-beograd/60%Daily2018-10-25 09:05
https://kosova-info.com/deklarata-e-simeones-pas-humbjes-se-turpshme-nga-dortmundi/60%Daily2018-10-25 09:05
https://kosova-info.com/renditja-e-fifa-s-kosova-ngritet-nje-vend-me-larte-shqiperia-peson-renie/60%Daily2018-10-25 09:05
https://kosova-info.com/lajm-trondites-per-khabibin-dhe-mcgregorin/60%Daily2018-10-25 09:05
https://kosova-info.com/fitorja-e-pare-e-la-lakers-fitorja-e-pare-e-james/60%Daily2018-10-25 09:05
https://kosova-info.com/gjilani-nis-ndertimin-e-rruges-se-kumanoves-kosto-305-mije-euro/60%Daily2018-10-25 09:25
https://kosova-info.com/nje-person-ne-ferizaj-rrah-nenen-e-tij-i-shkakton-lendime-trupore/60%Daily2018-10-25 09:26
https://kosova-info.com/i-ve-zjarrin-shtepise-se-viktimes-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2018-10-25 09:26
https://kosova-info.com/prishtine-gjuajtje-me-arme-mes-hajnave-dhe-pjesetarit-te-policise/60%Daily2018-10-25 09:26
https://kosova-info.com/nuk-ju-besoni-syve-tayna-shfaqet-sic-nuk-e-keni-pare-kurre/60%Daily2018-10-25 08:45
https://kosova-info.com/pas-basteve-qeveria-shqiptare-ndalon-edhe-pijet-energjike-per-personat-nen-18-vjec/60%Daily2018-10-25 09:26
https://kosova-info.com/erdogan-nevojitet-urgjentisht-zbatimi-i-reformave-ne-okb/60%Daily2018-10-25 09:26
https://kosova-info.com/nis-seanca-e-kuvendit-pritet-miratimi-i-22-projektligjeve/60%Daily2018-10-25 09:26
https://kosova-info.com/per-kete-arsye-eshte-mire-te-qani-nje-here-ne-jave/60%Daily2018-10-25 12:52
https://kosova-info.com/madonna-kerkon-kuzhinier-kjo-eshte-pagesa-marramendese-vjetore/60%Daily2018-10-25 08:46
https://kosova-info.com/keshtu-duket-pa-grim-arilena-ara/60%Daily2018-10-25 08:10
https://kosova-info.com/xiaomi-mi-mix-3-me-shume-ram-se-kompjuteri/60%Daily2018-10-25 17:48
https://kosova-info.com/barazohet-gjithcka-ne-ndeshjen-psg-napoli/60%Daily2018-10-25 04:06
https://kosova-info.com/barcelona-skuader-e-forte-per-interin/60%Daily2018-10-25 04:06
https://kosova-info.com/liverpooli-i-mban-leksion-crvena-zvezdes-ne-anfield/60%Daily2018-10-25 04:05
https://kosova-info.com/psg-i-shpeton-humbjes-nga-napoli-ne-minuten-e-fundit-te-ndeshjes/60%Daily2018-10-25 04:05
https://kosova-info.com/barcelona-20-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-25 04:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nota-e-shaqirit-pas-paraqitjes-mbreselenese-ndaj-crvena-zvezdes/60%Daily2018-10-25 04:05
https://kosova-info.com/psg-22-napoli-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-25 04:05
https://kosova-info.com/disa-statistika-impresionuese-te-shaqirit-ndaj-crvena-zvezdes/60%Daily2018-10-25 04:05
https://kosova-info.com/brozovic-vjen-me-veprim-epik-ne-ndeshjen-barcelona-inter/60%Daily2018-10-25 04:05
https://kosova-info.com/ryva-publikon-foto-e-zhveshur/60%Daily2018-10-25 03:45
https://kosova-info.com/aksident-te-santea-ne-prishtine/60%Daily2018-10-25 04:24
https://kosova-info.com/investimet-ne-bregdetin-shqiptar-rama-synojme-10-milione-turiste/60%Daily2018-10-25 04:24
https://kosova-info.com/aktorja-e-videove-te-nxehta-shfaqet-seksi-mbi-dy-luane-2/60%Daily2018-10-25 12:53
https://kosova-info.com/grabitje-ne-prishtine-2/60%Daily2018-10-25 04:24
https://kosova-info.com/te-kam-dashuri-lumi-b-ben-dedikim-special-per-kete-person-te-zemres/60%Daily2018-10-25 03:45
https://kosova-info.com/goditje-e-re-per-serbine-podgorica-po-zhvillon-bashkepunim-ushtarak-me-prishtinen/60%Daily2018-10-25 04:25
https://kosova-info.com/ne-komisionin-per-testin-pisa-nje-anetar-i-dyshuar-per-plagjiature-e-tjetri-per-vjedhje/60%Daily2018-10-25 04:25
https://kosova-info.com/befason-majk-a-keni-pa-najher/60%Daily2018-10-25 03:45
https://kosova-info.com/seksi-i-mire-eshte-parakusht-per-nje-jete-te-gjate-2/60%Daily2018-10-25 12:53
https://kosova-info.com/rashiq-flet-per-kufijte-gjuha-e-trupit-tregon-se-vuciq-e-thaci-kane-arritur-marreveshje/60%Daily2018-10-25 04:25
https://kosova-info.com/berisha-krimet-e-luftes-jane-turpi-i-drejtesise/60%Daily2018-10-25 04:25
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-reper-e-le-grupin-on-records/60%Daily2018-10-24 20:59
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-reper-e-le-grupin-on-records-2/60%Daily2018-10-24 20:59
https://kosova-info.com/deputeti-i-nismes-nese-opozita-i-ben-60-vota-per-ta-rrezuar-qeverine-une-ia-siguroj-te-61-ten/60%Daily2018-10-25 04:25
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-burrin-qe-e-rrahu-me-kabllo-gruan-e-tij-shtatzene/60%Daily2018-10-25 04:25
https://kosova-info.com/pozicioni-i-seksit-qe-po-i-cmend-ciftet-2/60%Daily2018-10-25 12:53
https://kosova-info.com/10-keshilla-per-te-forcuar-gjunjet-dhe-per-ti-mbajtur-ata-te-shendetshem/60%Daily2018-10-25 12:53
https://kosova-info.com/drejtori-i-aki-se-mbeshtete-drejtesine-ne-rastin-e-te-birit/60%Daily2018-10-24 18:24
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-ndiqni-live-ndeshjen-steaua-z-mobile-prishtina/60%Daily2018-10-24 18:07
https://kosova-info.com/lorik-cana-deshiron-te-bleje-nje-skuader-evropiane/60%Daily2018-10-24 18:06
https://kosova-info.com/steaua-z-mobile-prishtina-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-24 18:06
https://kosova-info.com/messi-arsyeja-e-vertete-e-largimit-te-icardit-nga-barcelona/60%Daily2018-10-24 18:06
https://kosova-info.com/a-ka-dore-messi-ne-perzgjedhjen-e-lojtareve-te-argjentina-ish-trajneri-zbulon-gjithcka/60%Daily2018-10-24 18:06
https://kosova-info.com/z-mobile-prishtina-e-pandalshme-ne-evrope-triumfon-edhe-ne-rumani/60%Daily2018-10-24 18:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-crvena-zvezda/60%Daily2018-10-24 18:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-super-derbit-barcelona-inter/60%Daily2018-10-24 18:05
https://kosova-info.com/psg-napoli-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-24 18:05
https://kosova-info.com/limaj-pret-qe-kuvendi-ta-votoje-se-shpejti-ekipin-negociator-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-10-24 18:24
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-perfaqesuesit-e-subjekteve-politike-shqiptare-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-10-24 18:25
https://kosova-info.com/shba-nje-person-fiton-1-5-miliard-dollare-ne-lotari/60%Daily2018-10-24 18:25
https://kosova-info.com/princi-saudit-zotohet-se-do-te-ndeshkohen-fajtoret-per-vrasjen-e-khashoggit/60%Daily2018-10-24 18:25
https://kosova-info.com/jevtiq-jemi-ne-mandat-teknik-po-mundesojme-funksionimin-e-ministrive/60%Daily2018-10-24 18:26
https://kosova-info.com/be-ja-nuk-eshte-fajtore-e-deshtimit-tone-per-liberalizmin-e-vizave/60%Daily2018-10-24 18:26
https://kosova-info.com/besa-kokedhima-rikthehet-me-amor/60%Daily2018-10-24 17:45
https://kosova-info.com/haziri-vetevendosje-ushtroi-opozitarizem-te-pashembullt-ndaj-isa-mustafes/60%Daily2018-10-24 18:26
https://kosova-info.com/denohen-apple-dhe-samsung-ngadalesuan-me-qellim-celularet/60%Daily2018-10-25 17:48
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-filmon-te-pasmet-dhe-videon-e-publikon-ne-instagram/60%Daily2018-10-24 17:45
https://kosova-info.com/sela-stagnimi-i-maqedonise-jashte-strukturave-euroatlantike-sjell-ndarje-tjeter-mes-shqiptareve/60%Daily2018-10-24 18:27
https://kosova-info.com/keto-jane-kenget-e-rita-ores-ne-albumin-phoenix-ne-duet-edhe-me-artisten-shqiptare/60%Daily2018-10-24 16:22
https://kosova-info.com/ciftet-e-duan-kete-pozicion-te-seksit-jep-nje-kenaqesi-te-jashtezakonshem-seksuale-2/60%Daily2018-10-25 12:53
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-tiroidet-nuk-jane-aktive-sa-duhet/60%Daily2018-10-25 07:52
https://kosova-info.com/top-pornostaret-me-te-kerkuara-te-vitit-2018/60%Daily2018-10-25 07:52
https://kosova-info.com/hoti-takohet-me-perfaqesuesit-e-fmn-se-flasin-per-buxhetin-e-viti-2019/60%Daily2018-10-24 13:24
https://kosova-info.com/spalletti-zbulon-se-si-interi-mund-te-fitoje-sonte-ndaj-barcelones/60%Daily2018-10-24 13:07
https://kosova-info.com/pacolli-ultimatum-mustafes-ti-largoje-te-punesuarit-e-labinot-tahirit-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2018-10-24 13:25
https://kosova-info.com/berisha-do-te-rikuperohet-per-ndeshjen-me-marseillen/60%Daily2018-10-24 13:07
https://kosova-info.com/kroos-zbulon-piken-e-dobet-te-real-madridit/60%Daily2018-10-24 13:06
https://kosova-info.com/ja-sa-do-ti-kushtoj-real-madridit-emerimi-i-conte-si-trajner/60%Daily2018-10-24 13:06
https://kosova-info.com/ende-pa-filluar-perballja-ndaj-interit-jordi-alba-ndihet-i-thyer/60%Daily2018-10-24 13:06
https://kosova-info.com/tifozet-e-perjetojne-tmerrrin-pasi-prishen-shkallet-levizese/60%Daily2018-10-24 13:05
https://kosova-info.com/benzema-e-pranon-se-eshte-faji-i-tij/60%Daily2018-10-24 13:05
https://kosova-info.com/icardi-nuk-do-te-luante-te-barcelona/60%Daily2018-10-24 13:05
https://kosova-info.com/mos-befasoheni-man-utd-po-e-transferon-mosesin/60%Daily2018-10-24 13:05
https://kosova-info.com/ministri-shala-femijet-tane-nuk-do-tiu-ekspozohen-me-lodrave-te-rrezikshme/60%Daily2018-10-24 13:25
https://kosova-info.com/rrahja-ne-byrone-e-sigurimeve-gani-thaci-deklarohet-i-vetembrojtur/60%Daily2018-10-24 13:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-shoferin-ne-aksidentin-ku-humbi-jeten-nje-grua-ne-rrugen-b/60%Daily2018-10-24 13:26
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-e-ka-gati-kengen-e-re-a-thu-zbulohet-data-e-publikimit/60%Daily2018-10-24 12:31
https://kosova-info.com/neser-vazhdimi-i-seances-plenare-te-kuvendit/60%Daily2018-10-24 13:26
https://kosova-info.com/si-te-ndaloni-gjakderdhjen-serioze-per-10-sekonda/60%Daily2018-10-25 07:52
https://kosova-info.com/enver-hasani-ngrit-kallezim-penal-ndaj-aleksander-lumezit/60%Daily2018-10-24 13:27
https://kosova-info.com/stefanoviq-kam-frike-se-kosoven-po-e-ndihmojne-nderkombetaret-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2018-10-24 13:27
https://kosova-info.com/zyrtari-i-qeverise-denohet-me-burg/60%Daily2018-10-24 13:28
https://kosova-info.com/marina-amerikane-prodhon-arme-qe-verbon-armikun/60%Daily2018-10-25 17:48
https://kosova-info.com/ky-ushqim-mund-tju-ndihmoje-ne-parandalimin-e-kancerit/60%Daily2018-10-25 07:52
https://kosova-info.com/mosha-e-pubertetit-te-djemve-lidhet-me-ciklin-menstrual-te-nenave/60%Daily2018-10-24 16:52
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-ne-paraburgim/60%Daily2018-10-24 08:24
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-shkoder-flet-edhe-per-ushtrine/60%Daily2018-10-24 08:24
https://kosova-info.com/allegri-me-ne-fund-e-kemi-zbuluar-piken-tone-te-forte/60%Daily2018-10-24 08:06
https://kosova-info.com/shkarkohet-gattuso-milani-ka-gjetur-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-10-24 08:06
https://kosova-info.com/chiellini-pendohemi-vetem-per-kete-gje/60%Daily2018-10-24 08:06
https://kosova-info.com/lopetegui-ne-ankth-para-ndeshjes-me-barcelonen/60%Daily2018-10-24 08:06
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-nenshkruan-me-yllin-qe-e-do-real-madridi/60%Daily2018-10-24 08:06
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-barcelona-inter/60%Daily2018-10-24 08:05
https://kosova-info.com/pengesa-me-e-madhe-e-interit-ndaj-barcelones/60%Daily2018-10-24 08:05
https://kosova-info.com/neymar-ben-tatuazhin-qe-i-ka-lene-te-shtangur-te-gjithe/60%Daily2018-10-24 08:05
https://kosova-info.com/man-utd-turperohet-nga-rio-ferdinand/60%Daily2018-10-24 08:05
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-imami-41-vjec-e-merr-per-grua-te-trete-11-vjecaren/60%Daily2018-10-24 08:25
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-hajdute-keshtu-i-grabisnin-banesat-duke-thyer-dyert/60%Daily2018-10-24 08:25
https://kosova-info.com/keshtu-e-kuptoni-nese-partneri-ju-tradheton/60%Daily2018-10-24 16:52
https://kosova-info.com/deshtime-te-serishme-per-zbatimin-e-kodit-383/60%Daily2018-10-24 08:26
https://kosova-info.com/arrestohet-ish-ministri-i-mbrojtjes-se-greqise-bashke-me-gruan-e-tij/60%Daily2018-10-24 08:26
https://kosova-info.com/vdes-ne-paraburgim-nje-i-arrestuar-ne-tirane/60%Daily2018-10-24 08:26
https://kosova-info.com/motra-e-aulon-zekes-me-mesazh-prekes-per-vellain-e-ndjere/60%Daily2018-10-24 08:27
https://kosova-info.com/blindohet-gjykata-dy-ish-deputetet-njihen-me-masen-e-sigurise/60%Daily2018-10-24 08:28
https://kosova-info.com/ronaldo-vizitohet-ne-hotel-nga-nje-vajze-seksi-dhe-ajo-nuk-eshte-georgina/60%Daily2018-10-24 07:46
https://kosova-info.com/e-merrni-me-mend-si-duket-iggy-azalea-pa-sytjena-ne-shtrat-mbahuni-atehere/60%Daily2018-10-24 07:46
https://kosova-info.com/nora-nuk-do-te-donte-ti-shihte-kurre-keto-skena-erotike-te-robertit-me-leila-krajen/60%Daily2018-10-24 07:47
https://kosova-info.com/realiteti-virtual-mund-te-ndihmoje-qe-cdo-njeri-te-behet-me-i-ndjeshem/60%Daily2018-10-25 17:48
https://kosova-info.com/cardi-b-paralajmeron-projektin-e-ri-e-zhveshur-100-lakuriq/60%Daily2018-10-24 07:47
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-me-koncert-recital-per-17-vjetorin-e-karrieres/60%Daily2018-10-24 07:48
https://kosova-info.com/asgjesohen-lodrat-e-rrezikshme-per-shendetin-e-femijeve/60%Daily2018-10-24 16:52
https://kosova-info.com/mourinho-ka-nje-propozim-interesant-per-bonuccin-dhe-chiellinin/60%Daily2018-10-24 03:04
https://kosova-info.com/real-madrid-nuk-lejon-me-befasi-mposht-plzenin-ne-bernabeu/60%Daily2018-10-23 22:05
https://kosova-info.com/roma-dhe-city-shenojne-fitore-te-lehta/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/juventusi-nenshtron-unitedin-shenon-fitore-te-madhe-ne-old-trafford/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/celina-tregon-klasin-shenon-ne-fitoren-e-swansea-city/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/man-utd-0-1-juventus-notat-e-ronaldos-pogbas-dhe-te-tjereve/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/cka-simbolizojne-tre-gishtat-e-mourinhos-drejtuar-tifozeve-te-juventusit/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/real-madrid-21-plzen-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/dorezohet-jose-mourinho-ja-cfare-thote-per-juventusin/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/allegri-me-juventusin-e-tij-vendosin-rekord-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-24 03:05
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-italian-vjen-ne-bashkepunim-me-dua-lipen/60%Daily2018-10-24 07:48
https://kosova-info.com/bora-mberrin-ne-kosove-informohu-rreth-temperaturave/60%Daily2018-10-24 03:24
https://kosova-info.com/parlamenti-duhet-te-merret-me-formulimin-e-ligjeve-per-themelimin-e-ushtrise/60%Daily2018-10-24 03:24
https://kosova-info.com/universiteti-popullor-shqiptar-ne-gjeneve-vater-e-diturise/60%Daily2018-10-24 03:24
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-apo-shkurte-fejza-nikka-jep-pergjigjen-epike/60%Daily2018-10-24 07:48
https://kosova-info.com/daciq-ky-eshte-qellimi-pse-kosova-deshiron-te-anetaresohet-ne-interpol/60%Daily2018-10-24 03:24
https://kosova-info.com/i-akuzuari-e-godita-kusheririn-me-thike-por-jo-me-qellim-qe-ta-privoj-nga-jeta/60%Daily2018-10-24 03:25
https://kosova-info.com/projektligji-per-pagat-dhe-zyrtaret-publike-shkel-kushtetuten/60%Daily2018-10-24 03:25
https://kosova-info.com/gjon-karrica-me-videoklipin-me-te-mire-te-te-gjitha-koherave/60%Daily2018-10-24 07:48
https://kosova-info.com/kush-e-vrau-tupac-shoku-i-tij-tregon-te-verteten/60%Daily2018-10-24 07:49
https://kosova-info.com/visar-ymeri-tregon-se-a-do-te-bente-psd-ja-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2018-10-24 03:25
https://kosova-info.com/hoxhaj-ta-shfrytezojme-kushtezimin-e-be-se-per-serbine-qe-ta-njoh-kosoven/60%Daily2018-10-24 03:26
https://kosova-info.com/whatsapp-do-fshehe-bisedat-sekrete-dhe-ato-te-punes/60%Daily2018-10-25 12:48
https://kosova-info.com/lekaj-ura-e-balinces-perfundon-ne-fund-te-nentorit/60%Daily2018-10-24 03:26
https://kosova-info.com/oriola-e-zjarrte-edhe-nga-parisi-gati-sa-nuk-i-pelcet-gjoksi-ne-kete-fustan/60%Daily2018-10-23 20:40
https://kosova-info.com/oriola-e-zjarrte-edhe-nga-parisi-gati-sa-nuk-i-pelcet-gjoksi-ne-kete-fustan-2/60%Daily2018-10-23 20:40
https://kosova-info.com/gjashte-femije-vdesin-nga-shperthimi-i-papritur-i-nje-virusi/60%Daily2018-10-24 16:52
https://kosova-info.com/si-te-besh-seks-pa-prezervativ-dhe-pa-friken-se-mbetesh-shtatzene/60%Daily2018-10-24 11:52
https://kosova-info.com/3-keshilla-per-kujdes-ndaj-lekures-ne-vjeshte/60%Daily2018-10-24 11:52
https://kosova-info.com/minus-10-kg-ne-nje-muaj-kjo-eshte-dieta-per-te-cilen-po-flasin-te-gjithe/60%Daily2018-10-24 11:52
https://kosova-info.com/arsyet-pse-kemi-fryerje-te-barkut/60%Daily2018-10-24 11:52
https://kosova-info.com/kujdes-me-rukolen-gjate-shtatzanise-menyra-e-duhur-per-ta-konsumuar/60%Daily2018-10-24 06:52
https://kosova-info.com/keto-jane-shkaqet-qe-ju-shtoni-ne-peshe/60%Daily2018-10-24 06:52
https://kosova-info.com/qeverite-kosove-shqiperi-ritakohen-ne-peje-me-26-nentor/60%Daily2018-10-23 17:24
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-te-dyshuarit-per-import-dhe-transport-te-armeve/60%Daily2018-10-23 17:24
https://kosova-info.com/deputeti-gjerman-gati-e-pamundur-qe-sivjet-te-behet-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-10-23 17:24
https://kosova-info.com/real-madrid-e-gjen-pasuesin-e-marcelos-i-kushton-40-milione-euro/60%Daily2018-10-23 17:06
https://kosova-info.com/valverde-tregon-nje-detaj-interesant-te-fitoreve-te-interit/60%Daily2018-10-23 17:06
https://kosova-info.com/formacioni-i-deshtakeve-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-23 17:06
https://kosova-info.com/alba-para-ndeshjes-me-interin-mungesa-e-messit-mungese-e-madhe/60%Daily2018-10-23 17:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-aek-bayern-munich/60%Daily2018-10-23 17:05
https://kosova-info.com/meritan-shabani-shenon-per-bayernin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-23 17:05
https://kosova-info.com/xavi-me-deklarate-qe-nuk-do-ti-pelqeje-aspak-jose-mourinhos/60%Daily2018-10-23 17:05
https://kosova-info.com/icardi-deklarohet-para-ndeshjes-me-barcen-flet-edhe-per-mungesen-e-messit/60%Daily2018-10-23 17:05
https://kosova-info.com/miranda-mungesa-e-messit-ja-cfare-mund-te-bej-interi/60%Daily2018-10-23 17:05
https://kosova-info.com/mungesa-e-jodit-ul-mundesine-per-shtatzeni/60%Daily2018-10-24 06:52
https://kosova-info.com/tentuan-ti-transportonin-80-kg-marihuane-arrestohen-gjashte-persona/60%Daily2018-10-23 17:25
https://kosova-info.com/gjermania-ia-ben-te-qarte-serbise-ska-be-pa-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-10-23 17:25
https://kosova-info.com/be-dialogu-teknik-celes-per-dialogun-e-fazes-finale/60%Daily2018-10-23 17:26
https://kosova-info.com/hazar-erguclu-se-shpejti-nene-per-here-te-pare/60%Daily2018-10-23 16:45
https://kosova-info.com/veseli-krenare-me-bashkepunimin-me-shba-te/60%Daily2018-10-23 17:27
https://kosova-info.com/ja-disa-faktet-qe-nuk-i-dini-per-shpinen/60%Daily2018-10-24 01:51
https://kosova-info.com/aida-doci-publikon-kengen-nani/60%Daily2018-10-23 16:46
https://kosova-info.com/kane-20-vjet-martese-aktorja-e-njohur-nuk-doja-te-martohesha-me-will-smith/60%Daily2018-10-23 16:46
https://kosova-info.com/provat-e-policise-per-armen-dhe-drogen-ne-makinen-e-djalit-te-shpend-maxhunit/60%Daily2018-10-23 17:27
https://kosova-info.com/shou-i-agim-bahtirit-per-hapjen-e-ures-se-ibrit-komuna-nuk-eshte-ne-dijeni-per-asgje/60%Daily2018-10-23 17:28
https://kosova-info.com/ndryshon-instagrami-ja-me-sa-persona-tani-mund-te-bisedoni-ne-video-chat/60%Daily2018-10-25 07:47
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kur-mund-te-prezantohet-smartphone-i-palosshem-nga-samsung/60%Daily2018-10-25 07:47
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ura-e-pare-prej-celiku-e-printerit-3d/60%Daily2018-10-25 12:48
https://kosova-info.com/parkim-se-jo-mahi-i-lumte/60%Daily2018-10-25 12:48
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-rreth-sulmit-fizik-ndaj-reperit-qe-rrahu-feron/60%Daily2018-10-23 16:46
https://kosova-info.com/ekskluzive-sulmohet-reperi-qe-e-rrahu-feron/60%Daily2018-10-23 16:47
https://kosova-info.com/rita-ora-takohet-me-ish-te-dashuren-sot-kam-pasur-diten-me-te-mahnitshme/60%Daily2018-10-23 16:47
https://kosova-info.com/qendra-e-vete-kontrollit-ne-tru-eshte-e-lidhur-me-humbjen-e-peshes/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/publikohet-me-videoklip-kenga-goodbye-nga-jason-derulo/60%Daily2018-10-23 16:47
https://kosova-info.com/nje-levizje-e-vetme-dhe-fraceskes-i-del-komblet-gjoksi-poshte-bluzes-super-te-shkurter/60%Daily2018-10-23 16:48
https://kosova-info.com/jeni-i-stresuar-ja-disa-menyra-per-ta-luftuar/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/pasi-ta-degjoni-kete-nuk-do-te-donit-kurre-te-ishit-e-dashura-e-kivanc-tatlitug/60%Daily2018-10-23 16:48
https://kosova-info.com/me-keto-sjellje-ju-mund-ta-kuptoni-nese-eshte-dashuri-e-vertete-apo-e-perkohshme/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/limaj-taksa-ne-rrugen-e-kombit-pengon-levizjen-e-lire-te-mallrave/60%Daily2018-10-23 12:24
https://kosova-info.com/ancelotti-zbulon-gabimin-e-vetem-te-ronaldos-ne-serie-a/60%Daily2018-10-23 12:07
https://kosova-info.com/be-kerkon-gjithe-perfshirje-ne-transformimin-e-fsk-se/60%Daily2018-10-23 12:24
https://kosova-info.com/asamblistja-e-ldk-se-aderon-ne-akr-i-ofrohet-posti-i-zevendesministres/60%Daily2018-10-23 12:24
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-e-para-pas-lendimit-te-messit/60%Daily2018-10-23 12:07
https://kosova-info.com/martial-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-tij-2/60%Daily2018-10-23 12:06
https://kosova-info.com/neymar-griezmann-do-te-ndodh-befasia-e-madhe-ne-vitin-2019/60%Daily2018-10-23 12:06
https://kosova-info.com/zyrtare-deshton-bordi-i-barcelones-ne-vendimin-e-madh/60%Daily2018-10-23 12:05
https://kosova-info.com/khabib-e-befason-mayweatherin-ja-ku-do-te-zhvillohet-meci/60%Daily2018-10-23 12:05
https://kosova-info.com/paqueta-deklarohet-per-here-te-pare-si-lojtar-i-milanit/60%Daily2018-10-23 12:04
https://kosova-info.com/dorezohet-mourinho-ja-cfare-thote-per-ndeshjen-ndaj-juventusit/60%Daily2018-10-23 12:04
https://kosova-info.com/zbulohet-se-sa-miliona-do-ti-kushtoj-real-madridit-shkarkimi-i-lopeteguit/60%Daily2018-10-23 12:04
https://kosova-info.com/kmdlnj-turqia-po-nderhyn-ne-punet-e-brendshme-te-kosoves/60%Daily2018-10-23 12:25
https://kosova-info.com/mungesa-e-jodit-ul-mundesine-per-te-mbetur-shtatzene/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/keto-jane-lendimet-me-te-shpeshta-seksuale/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/80-kilograme-kanabis-drejt-malit-te-zi-6-te-arrestuar/60%Daily2018-10-23 12:25
https://kosova-info.com/faqja-me-10-milione-ndjekes-ne-facebook-e-ben-hit-ne-bote-tolerancen-nderfetare-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-23 12:26
https://kosova-info.com/ura-e-balinces-perfundon-ne-fund-te-nentorit/60%Daily2018-10-23 12:26
https://kosova-info.com/palmer-shba-ja-do-te-vazhdoje-ta-ndihmoje-kosoven-ne-fuqizimin-e-shtetit/60%Daily2018-10-23 12:26
https://kosova-info.com/veseli-te-orientohemi-me-shume-ne-politika-zhvillimore-e-me-pak-ne-ato-sociale/60%Daily2018-10-23 12:27
https://kosova-info.com/lady-gaga-eshte-shume-e-pasur-mesoni-sa-para-ka/60%Daily2018-10-23 11:45
https://kosova-info.com/iggy-azalea-nuk-i-duron-rrobat-provokon-sapo-del-nga-dushi/60%Daily2018-10-23 10:59
https://kosova-info.com/trajtime-natyrale-per-lekuren-me-produktet-qe-mbani-ne-frigorifer/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/nese-nuk-beni-ushtrime-eshte-me-keq-se-sa-te-pini-duhan/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/janari-i-2019-es-do-ta-gjeje-kosoven-me-njesitin-e-policise-se-gjelber/60%Daily2018-10-23 07:22
https://kosova-info.com/njerezit-po-hane-plastike-ndotja-ne-trup-nga-peshku-dhe-pirja-e-ujit-me-shishe-plastike/60%Daily2018-10-23 07:24
https://kosova-info.com/stuhia-uilla-i-afrohet-bregut-te-paqesorit-ne-meksike/60%Daily2018-10-23 07:24
https://kosova-info.com/strategjia-e-real-madridit-per-ta-transferuar-hazardin/60%Daily2018-10-23 07:04
https://kosova-info.com/mcgregor-zbulon-4-arsyet-e-humbjes-nga-khabib/60%Daily2018-10-23 07:04
https://kosova-info.com/ylli-i-interit-e-deshiron-kalimin-te-man-utd/60%Daily2018-10-23 07:04
https://kosova-info.com/guardiola-po-e-largon-yllin-e-madh-nga-man-city/60%Daily2018-10-23 07:04
https://kosova-info.com/ronaldo-i-le-te-hamendur-gazetaret-koha-do-ti-tregoj-te-gjitha/60%Daily2018-10-23 07:04
https://kosova-info.com/lajm-i-hidhur-per-valon-berishen/60%Daily2018-10-23 07:04
https://kosova-info.com/palmer-ne-shkup-votimi-i-ndryshimeve-kushtetuese-kthese-historike-per-maqedonine/60%Daily2018-10-23 07:25
https://kosova-info.com/pjese-e-nje-organizate-kriminale-ne-itali-arrestohet-54-vjecari-ne-kavaje/60%Daily2018-10-23 07:25
https://kosova-info.com/kina-hap-uren-me-te-gjate-ne-bote-mbi-det/60%Daily2018-10-23 07:25
https://kosova-info.com/haziri-pa-ndryshuar-mendim-per-rugoven-vv-ta-harroje-partneritetin-me-ldk-ne/60%Daily2018-10-23 07:26
https://kosova-info.com/projektligji-per-pushimin-e-lehonise-nuk-eshte-shume-i-qarte/60%Daily2018-10-23 07:26
https://kosova-info.com/pse-maqedonia-se-shpejti-do-te-zhduket-nga-harta/60%Daily2018-10-23 07:27
https://kosova-info.com/azet-po-rikthehet-me-kenge-te-re/60%Daily2018-10-23 06:31
https://kosova-info.com/ronaldo-i-pergjigjet-iscos-nuk-keni-pse-te-qani/60%Daily2018-10-23 02:09
https://kosova-info.com/reagimet-e-xhakes-dhe-mustafit-pas-fitores-se-arsenal/60%Daily2018-10-23 07:05
https://kosova-info.com/beafson-anetari-i-honda-fituam-fale-marquez-ducati-superior-krahasuar-me-ne/60%Daily2018-10-23 07:05
https://kosova-info.com/gundogan-ngrit-ne-qiell-guardiolan-e-veshtire-te-kesh-paraqitje-te-dobet-me-man-cityn/60%Daily2018-10-23 07:05
https://kosova-info.com/meghan-markle-guxon-me-veshjen-thyen-serish-rregullat-mbreterore/60%Daily2018-10-23 01:44
https://kosova-info.com/haziri-per-arrestimin-e-zevendesministrit-cena-politika-te-jete-gardian-i-bizneseve/60%Daily2018-10-23 02:24
https://kosova-info.com/partnerja-e-robertit-perfundon-ne-krahet-e-seldi-qalliut/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2018-10-23 02:24
https://kosova-info.com/prishtina-perseri-ne-mesin-e-10-qyteteve-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote/60%Daily2018-10-23 02:24
https://kosova-info.com/lumi-b-tregon-si-i-propozoi-gruas-se-tij-mirandes/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/ronaldo-kthehet-ne-old-trafford-ja-cfare-thote-para-ndeshjes/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/rafinha-mendoja-se-inter-do-te-nenshkruante-me-mua/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/befason-guardiola-man-city-nuk-jane-te-gatshem-ta-fitojne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/leicester-kalon-ne-epersi-ndaj-arsenal/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/arsenal-barazon-rezultatin/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/dy-gola-nga-aubameyang-permbyset-rezultati/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/pak-minuta-shume-influence-ky-eshte-sezoni-i-shaqirit-deri-me-tani/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/arsenal-permbyse-leicesterin-regjistron-fitoren-e-10-te-me-radhe/60%Daily2018-10-22 21:04
https://kosova-info.com/njerezit-e-moshes-se-mesme-rrezikohen-me-shume-nga-kanceri/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/rastet-kur-franceska-jace-doli-ne-publik-pa-veshur-sytjena/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/vdes-njera-nga-dy-te-aksidentuarat-ne-rrugen-b/60%Daily2018-10-23 02:24
https://kosova-info.com/lumi-b-flet-per-raportet-me-babastars-e-otr-aty-ska-asgje-pervec/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/ngjarja-ne-ish-bllok-berisha-tahiri-shkoi-ne-gjermani-per-te-takuar-ervin-maten/60%Daily2018-10-23 02:24
https://kosova-info.com/ditari-me-i-mire-mjekesor-akuzohet-per-paragjykime-ndaj-konsumimit-te-buterit/60%Daily2018-10-23 15:51
https://kosova-info.com/vetem-brenda-nje-muaji-u-punesuan-200-punetore-ne-telekom-thote-ish-ministri-hasani/60%Daily2018-10-23 02:25
https://kosova-info.com/u-perfol-se-po-pret-femijen-e-florit-ja-si-reagon-alby-rydes/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/a-u-pajtuan-ministria-e-infrastruktures-me-komunen-per-punimet-e-bechtel-enkes/60%Daily2018-10-23 02:25
https://kosova-info.com/pacolli-gjermania-e-mbeshtet-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-10-23 02:25
https://kosova-info.com/dieta-me-popullore-eshte-ajo-e-japonezeve-dhe-ja-perse/60%Daily2018-10-23 10:51
https://kosova-info.com/9-rregullat-per-te-mbrojtur-syte-nga-celulari/60%Daily2018-10-24 06:47
https://kosova-info.com/makinat-fluturuese-nje-enderr-qe-po-behet-realitet-foto/60%Daily2018-10-24 11:48
https://kosova-info.com/samsung-detaje-per-galaxy-s10-hiqet-vecoria-karakteristike/60%Daily2018-10-25 02:48
https://kosova-info.com/kollcaku-me-ministra-te-akuzuar-demtohet-procesi-i-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-10-23 02:25
https://kosova-info.com/almeda-abazi-dhe-tolgahan-sayisman-po-behen-prinder/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/nese-keni-keto-shenja-urgjent-tek-mjeku/60%Daily2018-10-23 10:51
https://kosova-info.com/veseli-me-pdk-ne-ne-krye-dekada-e-re-i-takon-gjithe-kosoves/60%Daily2018-10-22 21:24
https://kosova-info.com/vendimi-i-gjykates-i-mundeson-veteraneve-te-rrejshem-te-marrin-pensionet/60%Daily2018-10-22 21:24
https://kosova-info.com/shkencetaret-theksojne-egoistet-kalojne-keq-ne-jete-qe-se-cka-i-pret/60%Daily2018-10-23 10:51
https://kosova-info.com/e-lodhur-pas-ushtrimeve-ne-palester-rita-godet-me-imazhe-e-shtrire-duke/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/te-qenurit-i-cuditshem-ju-favorizon-ne-gjetjen-e-dashurise/60%Daily2018-10-23 10:51
https://kosova-info.com/zbulohet-sozia-e-majlinda-kelmendit-aktorja-turke-ngjashmeri-te-frikshme-me-xhudisten/60%Daily2018-10-23 01:45
https://kosova-info.com/histori-titullohet-projekti-me-i-ri-muzikor-nga-gold-ag/60%Daily2018-10-22 18:21
https://kosova-info.com/keto-jane-cantat-me-in-te-ketij-sezoni-foto/60%Daily2018-10-23 10:51
https://kosova-info.com/ekspertet-kandeze-levizje-cdo-20-minuta-per-pacientet-e-me-semundje-te-zemres/60%Daily2018-10-23 05:51
https://kosova-info.com/dhurata-qe-haradinaj-i-beri-policit-qe-u-pensionua-nga-detyra/60%Daily2018-10-22 16:23
https://kosova-info.com/janjiq-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-nuk-mund-te-ndalet-as-nga-rusia-dhe-kina/60%Daily2018-10-22 16:23
https://kosova-info.com/konfiskohen-11-5-milione-euro-dhe-2-milione-dollare-nga-autoritetet-bullgare/60%Daily2018-10-22 16:23
https://kosova-info.com/veseli-takon-deputetin-beyer-u-bisedua-per-thellim-bashkepunimi-me-gjermanine/60%Daily2018-10-22 16:23
https://kosova-info.com/lopetegui-i-relaksuar-mendoj-vetem-per-ndeshjen-e-radhes/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/a-e-vereni-mungesen-e-ronaldos-kjo-eshte-pergjigja-e-isco/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/leonard-lebron-kjo-eshte-pergjigja-briliante-e-kyrie-irving/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/njoftim-nga-ffk-per-licencen-a-per-trajnere/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/ffk-me-ndihma-simbolike-per-ipko-superligen-dhe-ligen-e-pare/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/shkaku-i-lendimeve-juventus-do-te-jete-i-pa-kompletuar-ne-sfiden-ndaj-man-utd/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/ne-rast-se-e-keni-humbur-ky-eshte-pasimi-fenomenal-i-ederson-ndaj-burnley/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-statistike-qe-frikeson-tifozet-e-arsenal/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/malsor-gjonbalaj-merr-titullin-doktor-shkence-ne-sport/60%Daily2018-10-22 16:04
https://kosova-info.com/alarmi-i-eksperteve-vetmia-vret-me-shpejt-se-obeziteti/60%Daily2018-10-23 05:51
https://kosova-info.com/be-transformimi-i-fsk-se-vetem-sipas-kushtetutes/60%Daily2018-10-22 16:23
https://kosova-info.com/tahiri-per-kercenimin-ndaj-bahtirit-i-gjalle-apo-i-vdekur-ai-do-ta-hap-uren-mbi-iber/60%Daily2018-10-22 16:23
https://kosova-info.com/flet-yll-limani-tregon-pse-anuloi-ne-moment-te-fundit-pjesemarrjen-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-10-22 15:44
https://kosova-info.com/procesi-i-dialogut-me-serbine-mbetet-i-ngrire/60%Daily2018-10-22 16:24
https://kosova-info.com/pasi-votuan-ndryshimet-kushtetuese-deputetet-nen-mbrojtje-24-oreshe-nga-policia/60%Daily2018-10-22 16:24
https://kosova-info.com/shkumbin-ismaili-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2018-10-22 15:45
https://kosova-info.com/vetura-godet-dy-gra-ne-rrugen-b/60%Daily2018-10-22 16:24
https://kosova-info.com/te-mirat-qe-sjell-konsumimi-i-vezeve-te-ziera/60%Daily2018-10-22 19:51
https://kosova-info.com/albani-kapet-mat-me-nje-femer-ne-klub-nate-dyshohet-se-nuk-eshte-ciljeta/60%Daily2018-10-22 14:50
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-ruani-buken-te-fresket-per-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2018-10-22 19:51
https://kosova-info.com/fotot-qe-bene-buje-mesohet-cka-i-lidhi-reperin-capital-t-dhe-modelen-malazeze/60%Daily2018-10-22 15:45
https://kosova-info.com/menyra-e-thjeshte-per-ta-gatuar-orizin-qe-ti-pergjysmoni-kalorite/60%Daily2018-10-22 19:51
https://kosova-info.com/keshtu-pritet-nga-i-dashuri-gigi-hadid-kur-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2018-10-22 15:45
https://kosova-info.com/albumi-i-dua-lipes-me-i-degjuari-ne-kete-platforme-muzikore/60%Daily2018-10-22 15:45
https://kosova-info.com/butrint-imeri-publikon-baladen-kush-te-realizuar-me-klip-te-vecante/60%Daily2018-10-22 15:45
https://kosova-info.com/wiz-khalifa-konfirmon-lidhjen-me-modelen-e-famshme/60%Daily2018-10-22 13:01
https://kosova-info.com/bernabiq-ska-vija-te-kuqe-nga-nderkombetaret-per-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2018-10-22 11:23
https://kosova-info.com/neymar-reagon-per-lajmet-qe-e-lidhin-me-barcelonen-dhe-real-madridin/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/real-madridi-e-telefonon-perseri-antonio-conten/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-ndihmon-real-madridin-ta-transferoj-neymarin/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-fajtori-kyresor-i-krizes-se-real-madridit/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/christensen-i-jep-nje-lajm-befasues-chelseas/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/mbappe-e-le-shume-mbrapa-neymarin/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/10-ndeshjet-qe-nuk-duhet-ti-humbisni-ne-kete-jave/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/me-ne-fund-elseid-hysaj-po-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/pjanic-zbulon-sekretin-e-suksesit-te-ronaldos/60%Daily2018-10-22 11:04
https://kosova-info.com/palmer-ne-shkup-per-mbeshtetjen-e-marreveshjes-per-emrin/60%Daily2018-10-22 11:23
https://kosova-info.com/gjendet-ne-mal-te-podujeves-nje-trup-i-pajete/60%Daily2018-10-22 10:51
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-pasi-keqperdoren-nje-te-mitur-per-trafikim-dhe-sherbime-seksuale/60%Daily2018-10-22 11:23
https://kosova-info.com/penguan-policine-per-ti-arrestuar-tre-serbe-perfundojne-ne-stacionin-policor/60%Daily2018-10-22 11:23
https://kosova-info.com/cilesite-e-grave-te-forta-qe-burrat-nuk-mund-ti-rezistojne/60%Daily2018-10-22 14:50
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-fsk-ja-eshte-e-gatshme-per-ushtri-flet-edhe-per-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-10-22 11:23
https://kosova-info.com/era-istrefi-ne-koncertin-e-konshens-se-shpejti-dueti-i-dyte/60%Daily2018-10-22 10:44
https://kosova-info.com/asamblisti-i-vv-se-thote-se-policia-e-pret-te-dera-e-komunes-per-ta-arrestuar/60%Daily2018-10-22 11:24
https://kosova-info.com/mashtrimi-i-ri-ndaj-perdoruesve-te-iphone/60%Daily2018-10-24 01:47
https://kosova-info.com/pete-davidson-thyen-heshtjen-pas-ndarjes-nga-ariana-grande/60%Daily2018-10-22 10:45
https://kosova-info.com/lumezi-qytetaret-te-lajmerojne-cdo-dhune-dhe-rrezik/60%Daily2018-10-22 11:24
https://kosova-info.com/shyhretja-apo-shkurta-nikka-habit-me-pergjigjen/60%Daily2018-10-22 10:45
https://kosova-info.com/trupat-amerikane-dhe-ato-turke-do-te-nisin-patrullime-te-perbashketa-ne-manbixh/60%Daily2018-10-22 11:24
https://kosova-info.com/a-don-mu-a-don-dafyn-noizy-i-pergjigjet-publikisht-dafines/60%Daily2018-10-22 10:45
https://kosova-info.com/befason-enca-keshtu-e-quan-kimin-per-ditelindje/60%Daily2018-10-22 10:45
https://kosova-info.com/tri-pozat-atraktive-te-big-mames/60%Daily2018-10-22 08:21
https://kosova-info.com/drenasi-me-seance-per-shfuqizimin-e-vendimit-per-mbylljen-e-tri-shkollave/60%Daily2018-10-22 06:23
https://kosova-info.com/ska-date-per-dialog-tre-muaj-nga-takimi-i-fundit/60%Daily2018-10-22 06:23
https://kosova-info.com/real-madridi-e-do-rikthimin-e-yllit-te-madh-ne-skuader/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/diskutohet-se-si-te-luftohet-kriminalizimi-i-politikes-ne-kosove/60%Daily2018-10-22 06:23
https://kosova-info.com/shqyrtohet-projektligji-per-mbrojtjen-e-femijeve/60%Daily2018-10-22 06:23
https://kosova-info.com/shenohet-java-per-te-drejtat-e-viktimave-te-krimit/60%Daily2018-10-22 06:23
https://kosova-info.com/moti-gjate-kesaj-jave-2/60%Daily2018-10-22 06:23
https://kosova-info.com/pdk-sot-hap-konventen-zgjedhore/60%Daily2018-10-22 05:25
https://kosova-info.com/bastoret-zbulojne-skuadren-e-re-te-de-geas/60%Daily2018-10-22 01:04
https://kosova-info.com/i-uroj-fat-real-madridit-dhe-barcelones-per-neymarin/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/interi-e-mposht-milanin-ne-derbin-della-madonnina/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/inter-1-0-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/pas-fitores-ndaj-milanit-interi-merr-lajmin-katastrofal/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/spalletti-deklarohet-pas-fitores-ndaj-milanit/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/gattuso-zbulon-fajtorin-e-humbjes-ndaj-interit/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/icardi-me-deklarate-thumbuese-per-milanin/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/spalletti-ka-nje-lajm-te-hidhur-per-tifozet-e-interit/60%Daily2018-10-22 06:04
https://kosova-info.com/cfare-tregon-matesi-i-karburantit-pervec-sasise/60%Daily2018-10-23 15:48
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-shkurter-e-filmit-horror-escape-room/60%Daily2018-10-22 05:44
https://kosova-info.com/rusia-kerkon-shpjegime-nga-shba-per-traktatin-e-armeve-berthamore/60%Daily2018-10-22 06:24
https://kosova-info.com/5-fruta-qe-do-ta-bejne-melcine-tuaj-te-duket-si-e-re/60%Daily2018-10-22 14:50
https://kosova-info.com/sipas-genes-ne-kosove-behet-repi-me-i-mire-se-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-22 05:44
https://kosova-info.com/vuciq-per-kosoven-do-ta-them-te-verteten-edhe-pse-nuk-do-tiu-pelqeje-serbeve/60%Daily2018-10-22 06:24
https://kosova-info.com/violeta-kajtazi-si-rralle-here-flet-per-jeten-private/60%Daily2018-10-22 05:44
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kerkon-qe-sulmuesit-e-pelegrineve-serbe-te-vihen-para-drejtesise/60%Daily2018-10-22 01:23
https://kosova-info.com/brenda-fshatit-shqiptar-ku-u-gjet-laboratori-i-madh-i-heroines/60%Daily2018-10-22 01:23
https://kosova-info.com/era-istrefi-vec-me-sytjena-si-asnjehere-me-pare-tregon-gjoksin/60%Daily2018-10-22 05:44
https://kosova-info.com/hoxhaj-shekulli-21-do-te-jete-shekulli-i-shqiptareve-ne-ballkan/60%Daily2018-10-22 01:23
https://kosova-info.com/nje-tjeter-puthje-mes-roza-latit-dhe-feros-live-ne-emision/60%Daily2018-10-21 20:36
https://kosova-info.com/nje-tjeter-puthje-mes-roza-latit-dhe-feros-live-ne-emision-2/60%Daily2018-10-21 20:36
https://kosova-info.com/eskalon-fisnik-ismaili-perdore-fjalor-te-gerditshem/60%Daily2018-10-22 01:24
https://kosova-info.com/haradinaj-pa-marre-parasysh-motivet-sulmi-ndaj-pelegrineve-serbe-eshte-i-papranueshem/60%Daily2018-10-22 01:24
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-njerezit-dehen-shpesh/60%Daily2018-10-22 14:50
https://kosova-info.com/conte-po-e-ndihmon-juventusin-ta-transferoj-marcelon/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/ylli-i-chelseas-thote-se-man-utd-nuk-u-verejt-ne-fushe/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/inzaghi-i-thur-elozhe-valon-berishes-jemi-me-fat-qe-e-kemi-ne-skuader/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/perez-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-lopeteguit/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/icardi-shenoi-gol-por-shikoni-cfare-ndodhi/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-humbet-lojtarin-shkaku-i-valverdes/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/inter-milan-rezultati-dhe-statistikat-e-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/shikojeni-se-si-gjyqtari-ia-anuloi-golin-yllit-te-milanit-ndaj-interit/60%Daily2018-10-21 20:04
https://kosova-info.com/mcgregor-me-vendim-befasues-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2018-10-21 20:03
https://kosova-info.com/mustafa-falenderon-gjermanine-per-perkrahjen-dhe-kontributin-per-kosoven/60%Daily2018-10-22 01:24
https://kosova-info.com/policia-ne-kerkim-te-personave-qe-sulmuan-autobuset-me-pelegrine-serbe/60%Daily2018-10-22 01:24
https://kosova-info.com/mungesa-e-kushteve-familjes-nga-gjilani-i-merren-femijet/60%Daily2018-10-21 20:23
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-aktorja-e-njohur-zbulon-se-vuan-nga-skleroza-multiple/60%Daily2018-10-21 19:44
https://kosova-info.com/dalin-disa-nga-fotot-nudo-te-sllovenes-qe-e-la-ciklizmin-per-modelim/60%Daily2018-10-21 19:44
https://kosova-info.com/punimet-ne-autostraden-skenderaj-drenas-zgjasin-deri-ne-vitin-tjeter/60%Daily2018-10-21 20:23
https://kosova-info.com/nese-sapo-jeni-ndare-kurre-mos-i-beni-keto-gabime/60%Daily2018-10-22 14:50
https://kosova-info.com/kercenohet-me-vdekje-aktorja-qe-u-paraqit-ne-rolin-e-melania-trump-ne-klipin-e-t-i/60%Daily2018-10-21 19:45
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-erion-veliajt-shfaqet-per-here-te-pare-pas-lindjes-se-djalit-mahnit-me-pamjen/60%Daily2018-10-21 19:45
https://kosova-info.com/arrestohet-bosi-shqiptar-i-droges-2/60%Daily2018-10-21 20:23
https://kosova-info.com/haradinaj-paralajmeron-shkarkimin-e-zevendesministrit-cena/60%Daily2018-10-21 18:18
https://kosova-info.com/gjuriq-i-quan-shqiptaret-ekstremiste-fetare-thote-se-sot-i-sulmuan-pelegrinet-serbe/60%Daily2018-10-21 20:24
https://kosova-info.com/capital-t-publikon-kengen-e-re-bomba-vjen-si-film-i-metrazhit-te-shkurter/60%Daily2018-10-21 19:45
https://kosova-info.com/veseli-forcimi-i-pdk-se-eshte-forcim-i-kosoves/60%Daily2018-10-21 20:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-femra-arrin-kulmin-e-bukurise/60%Daily2018-10-22 14:50
https://kosova-info.com/dafina-dhe-noizy-publikuan-duetin-e-tyre-vjen-reagimi-i-ences-e-cila-paralajmeron/60%Daily2018-10-21 17:05
https://kosova-info.com/keto-jane-cajrat-qe-ju-ndihmojne-ne-ditet-e-vjeshtes/60%Daily2018-10-22 14:50
https://kosova-info.com/avdijaj-vazhdon-me-formen-e-larte-tjeter-gol-per-willem-ii/60%Daily2018-10-21 15:04
https://kosova-info.com/ja-sa-jane-fitimet-qe-wilder-synon-nga-perballja-me-joshuan/60%Daily2018-10-21 15:04
https://kosova-info.com/mourinho-me-hapa-konkrete-drejt-koulibaly/60%Daily2018-10-21 15:04
https://kosova-info.com/zbulohet-se-sa-po-shitet-man-utd/60%Daily2018-10-21 15:04
https://kosova-info.com/pothuajse-zyrtare-real-madridi-vendos-se-kur-do-ta-shkarkoj-lopeteguin/60%Daily2018-10-21 15:03
https://kosova-info.com/tronditet-roma-arsenali-po-ia-merr-yllin-e-madh/60%Daily2018-10-21 15:03
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-real-madridi-po-e-shet-asension/60%Daily2018-10-21 15:03
https://kosova-info.com/martial-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2018-10-21 15:03
https://kosova-info.com/psg-merr-lajmin-e-vitit-nga-ylli-i-tyre/60%Daily2018-10-21 15:03
https://kosova-info.com/gjeneral-enver-cikaqi-fsk-ja-do-te-jete-force-profesionale-sipas-standardeve-te-nato-s/60%Daily2018-10-21 15:22
https://kosova-info.com/zaev-bashke-me-opoziten-do-ti-bejme-draft-amendamentet/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/fsk-se-i-duhen-edhe-shtate-vjet-per-tu-bere-ushtri/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/robert-berisha-tregon-pagesen-me-te-ulet-larte-qe-ka-marre-ne-nje-koncert/60%Daily2018-10-21 14:44
https://kosova-info.com/perplasi-koken-ne-asfalt-humb-jeten-i-riu-shqiptar-ne-itali/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/dafina-dhe-noizy-blejne-pelqimet-ne-klipin-e-ri-kjo-foto-deshmon-gjithcka/60%Daily2018-10-21 14:44
https://kosova-info.com/kapet-me-droge-ne-makine-arrestohet-36-vjecari/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/prishtina-ende-me-mungese-te-parkingjeve/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/edhe-ne-klipin-e-noizyt-me-dafinen-promovohet-droga/60%Daily2018-10-21 14:44
https://kosova-info.com/ambasadori-francez-ska-afat-per-arritjen-e-marreveshjes-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/25-aksidente-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-le-pa-tekst-fustani-nuk-ia-mban-gjoksin-ne-kete-imazh/60%Daily2018-10-21 14:44
https://kosova-info.com/maqedoni-rriten-cmimet-e-pemeve-dhe-perimeve/60%Daily2018-10-21 15:23
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-edhe-keshtu-bebe-rexha-tregon-se-eshte-shqiptare/60%Daily2018-10-21 14:44
https://kosova-info.com/rita-e-falenderon-publikisht-ish-te-dashurin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-21 13:01
https://kosova-info.com/largo-stresin-jeto-me-gjate/60%Daily2018-10-22 14:51
https://kosova-info.com/vetoja-e-rusise-dhe-kines-mund-ta-ndaloje-largimin-e-unmik-ut-nga-kosova/60%Daily2018-10-21 10:22
https://kosova-info.com/merkel-ende-nuk-eshte-zbardhur-asgje-rreth-vrasjes-se-gazetarit-khashoggi/60%Daily2018-10-21 10:22
https://kosova-info.com/neser-fillon-formimi-i-komisionit-parlamentar-per-pajtim-nacional/60%Daily2018-10-21 10:23
https://kosova-info.com/valverde-jo-i-shqetesuar-per-kontraten-me-barcen/60%Daily2018-10-21 10:04
https://kosova-info.com/situate-alarmante-tek-barca-valverde-kunder-pique-arsyeja-messi/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/el-classico-e-radhes-do-te-jete-e-vecante/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/te-ndiqet-si-shembull-ky-eshte-gjesti-fenomenal-i-granit-xhakes/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/statistike-qe-frikeson-milanin-ne-prag-te-ndeshjes-me-inter/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/20-vjecari-nga-kosova-qe-po-shkelqen-ne-bundesliga/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/milani-me-i-bukur-interi-me-i-forte-parashikimi-i-fituesit-per-derbin-lokal/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/lendohet-messi-rakitic-tregon-se-si-do-te-reagoje-skuadra/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/inter-milan-keto-pritet-te-jene-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2018-10-21 10:03
https://kosova-info.com/kontrolle-per-arme-dhe-persona-me-precedente-penal-policia-zbarkon-ne-vlore/60%Daily2018-10-21 10:23
https://kosova-info.com/ja-pse-nje-grua-shtatzene-nuk-duhet-te-fle-ne-shpine/60%Daily2018-10-22 09:50
https://kosova-info.com/bleona-largon-bikinit-ne-plazh-publikohet-videoja-e-realizuar-nga-nena-e-saj/60%Daily2018-10-21 09:44
https://kosova-info.com/dalin-detaje-mbi-laboratorin-e-heroines-ne-has-ne-pranga-nje-biznesmen-turk/60%Daily2018-10-21 10:23
https://kosova-info.com/mengjesi-romantik-i-xhensila-myrtezajt-ne-kete-vend-nisi-diten-ajo/60%Daily2018-10-21 09:44
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-nje-muaj-paraburgim-per-zv-ministrin-cena-dhe-dy-te-tjeret-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2018-10-21 10:23
https://kosova-info.com/porosite-e-te-rinjve-kosovare-drejtuar-be-se/60%Daily2018-10-21 10:23
https://kosova-info.com/reagimi-i-nikkes-kur-e-pyesin-te-zgjedh-mes-feros-dhe-endrit/60%Daily2018-10-21 09:44
https://kosova-info.com/thaci-per-vecernji-list-ata-qe-kane-rezerva-ndaj-korrigjimit-te-kufirit-le-te-tregojne-cila-eshte-alternativa/60%Daily2018-10-21 10:23
https://kosova-info.com/alberia-ne-koncertin-e-grupit-te-famshem/60%Daily2018-10-21 09:44
https://kosova-info.com/lideret-boteror-i-quajne-joadekuate-deklaratat-rreth-vdekjes-se-khashoggit/60%Daily2018-10-21 10:23
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-kardashian-shtepia-e-kim-mbulohet-me-lule/60%Daily2018-10-21 09:44
https://kosova-info.com/gena-flet-per-dy-vajzat-qe-ka-me-ish-bashkeshorten-keshtu-i-keshillon-ato/60%Daily2018-10-21 09:44
https://kosova-info.com/leze-qena-kujton-xhevatin-mjaftonte-deshira-per-te-shkuar-deri-ne-zagreb-vetem-per-nje-darke/60%Daily2018-10-21 09:44
https://kosova-info.com/bikinit-mezi-ia-mbajne-gjoksin-anastasiya-e-ben-nxehte-me-kete-imazh/60%Daily2018-10-21 07:20
https://kosova-info.com/cfare-i-bejne-trupit-valet-e-telefonit/60%Daily2018-10-22 09:50
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-per-messin-el-classico-ne-pikepyetje/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/perfundon-pjesa-e-pare-sa-e-gezuar-aq-edhe-e-hidhur-per-tifozet-e-barces/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/prishtina-ecen-neper-lule-shenon-fitoren-e-radhes/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/barca-shenon-golin-e-trete/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/barcelona-rikthehet-tek-fitorja-humbet-messin/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/tifozet-e-chelsea-ofendojne-mourinhon-ja-si-reagon-ai/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/barcelona-42-sevilla-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-tifozet-e-barces-messi-mbetet-jashte-el-classicos/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/efekti-lebron-james-ja-perfitimet-e-lakersave/60%Daily2018-10-21 05:03
https://kosova-info.com/misioni-qe-mund-te-eksploroje-origjinen-e-sistemit-diellor/60%Daily2018-10-23 05:47
https://kosova-info.com/moti-neser-e-pasneser-dite-te-ftohta-e-me-shi/60%Daily2018-10-21 05:22
https://kosova-info.com/kendall-jenner-ne-hall-me-hajdutet-i-thyhet-shtepia-per-here-te-katert/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/qeveria-gruevski-planifikoi-vonimin-e-aeroplaneve-me-shqiptare-diten-e-votimeve/60%Daily2018-10-21 05:22
https://kosova-info.com/rrefimi-i-shkelqimit-se-si-e-gjeti-vellain-e-vrare/60%Daily2018-10-21 05:22
https://kosova-info.com/zgjedhjet-e-pergjakshme-te-afganistanit-dhjetera-te-vrare-e-qindra-te-plagosur/60%Daily2018-10-21 05:22
https://kosova-info.com/vera-nuk-ka-mbaruar-per-emily-ratajkowskin-perveluese-ne-bikini/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/jo-te-gjithe-nxenesit-jane-furnizuar-me-libra/60%Daily2018-10-21 05:23
https://kosova-info.com/justin-bieber-dhe-hailey-baldwin-blejne-shtepine-e-demi-lovatos/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/prokurori-konfirmon-arrestimin-e-zevendesministrit-musa-cena/60%Daily2018-10-21 05:23
https://kosova-info.com/familja-e-rites-nisin-festen-per-ditelindjen-e-elenes-kengetarja-mahnit-me-pamjen/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-zyrtare-per-marrje-ryshfeti-dhe-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/60%Daily2018-10-21 05:23
https://kosova-info.com/tani-e-tutje-librat-do-te-kushtojne-me-lire/60%Daily2018-10-21 05:23
https://kosova-info.com/kim-pas-shtatzenive-te-veshtira-mendoja-qe-kurre-me-nuk-do-te-beja-seks/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/fotografia-qe-tregon-se-cfare-raporti-ka-elita-me-nenen-e-gjikos/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/cfare-mendon-thaci-per-kurtin-mustafen-e-limajn/60%Daily2018-10-21 05:23
https://kosova-info.com/bleona-qereti-se-shpejti-me-duet-zbulohet-kengetari-me-te-cilin-ka-bashkepunuar/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/mera-zymeri-rikthehet-me-projekt-te-ri-sjell-nje-version-ndryshe-te-cka-ka-zogu/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/e-fejuara-e-stresit-thyen-heshtjen-reagon-publikisht-pas-arrestimit-te-reperit/60%Daily2018-10-21 04:44
https://kosova-info.com/angela-merkel-reagon-ashper-per-vrasjen-e-gazetarit-khashoggi/60%Daily2018-10-20 19:22
https://kosova-info.com/ujesjellesi-paralajmeron-shkycjen-e-komunes-se-prishtines-nga-rrjeti/60%Daily2018-10-20 19:22
https://kosova-info.com/henry-ne-prag-te-ndeshjes-se-pare-me-monaco-ky-eshte-formacioni-i-zgjedhur/60%Daily2018-10-20 19:04
https://kosova-info.com/huddersfield-liverpool-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-20 19:04
https://kosova-info.com/genoa-befason-juven-barazohet-rezultati/60%Daily2018-10-20 19:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-sevilla-3/60%Daily2018-10-20 19:03
https://kosova-info.com/hap-i-gabuar-i-juventus-jo-me-shume-se-nje-pike-ndaj-genoas/60%Daily2018-10-20 19:03
https://kosova-info.com/juventus-11-genoa-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-20 19:03
https://kosova-info.com/liverpool-arketon-tre-pikeshin-e-radhes-e-ndjek-si-hije-man-cityn/60%Daily2018-10-20 19:03
https://kosova-info.com/huddersfield-01-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-20 19:03
https://kosova-info.com/gol-i-shpejte-i-barcelones-zhbllokohet-sfida/60%Daily2018-10-20 19:03
https://kosova-info.com/hetim-per-fondet-sekrete-greke-prokuroria-do-te-therrase-edhe-gazetaret/60%Daily2018-10-20 19:22
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-rrethine-te-krujes/60%Daily2018-10-20 19:22
https://kosova-info.com/konfiskohen-produkte-te-dyshimta-kozmetike-ne-ferizaj/60%Daily2018-10-20 19:23
https://kosova-info.com/takimi-i-radhes-thaci-vuciq-kjo-eshte-pergjigja-e-be-se/60%Daily2018-10-20 19:23
https://kosova-info.com/25-vjet-burg-per-shqiptarin-kryesorin-e-grupit-kriminal-ne-britani/60%Daily2018-10-20 19:23
https://kosova-info.com/dikur-e-kishte-te-dashur-me-keto-fjale-e-uron-rita-andrew-watt/60%Daily2018-10-20 18:44
https://kosova-info.com/portalet-tradhti-kombetare-drejtuesit-e-mediave-online-te-publikohen-emrat/60%Daily2018-10-20 19:23
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-ne-cdo-moment-prane-te-birit-keshtu-kujdeset-per-te/60%Daily2018-10-20 18:44
https://kosova-info.com/reagimet-e-mediave-te-huaja-per-maqedonine/60%Daily2018-10-20 19:23
https://kosova-info.com/raportohen-probleme-me-google-analytics/60%Daily2018-10-23 05:47
https://kosova-info.com/te-dy-palet-tradhtojne-por-per-arsye-te-ndryshme-meshkujt-per-seks-femrat-per-emocione/60%Daily2018-10-22 09:50
https://kosova-info.com/skivi-refuzon-te-beje-edhe-nje-duet-me-ledrin/60%Daily2018-10-20 18:44
https://kosova-info.com/fjolla-morina-perlotet-gjate-intervistes-flet-per-femijet-dhe-nenen-e-semure/60%Daily2018-10-20 18:44
https://kosova-info.com/mozzik-apo-getinjo-keshtu-pergjigjet-nikka/60%Daily2018-10-20 18:44
https://kosova-info.com/nje-bashkeshort-si-kanye-west-le-pa-tekst-kimin-me-befasine-qe-i-beri-per-ditelindje/60%Daily2018-10-20 18:44
https://kosova-info.com/e-shtrire-ne-shtratin-me-petale-trendafilash-enca-jam-e-bekuar/60%Daily2018-10-20 16:35
https://kosova-info.com/si-te-shpetoni-nga-pucrrat-brenda-nje-kohe-te-shkurter/60%Daily2018-10-21 18:50
https://kosova-info.com/ja-pse-nje-mashkull-duhet-ti-beje-masazh-partneres-se-tij/60%Daily2018-10-21 18:50
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-1-milione-euro-per-obiliqin-vihet-gurthemeli-i-sheshit-adem-preniqi/60%Daily2018-10-20 14:22
https://kosova-info.com/i-verberi-nga-podujeva-qe-krijon-aplikacione/60%Daily2018-10-20 14:22
https://kosova-info.com/ulje-drastike-temperaturash-dhe-bore-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-20 14:22
https://kosova-info.com/kryeziu-ben-thirrje-qe-rasti-i-djalit-te-shpend-maxhunit-te-mos-kaloje-ne-heshtje/60%Daily2018-10-20 14:22
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-obiliq-nuk-do-te-ekzistoje-ndotja-do-te-jete-qytet-atraktiv/60%Daily2018-10-20 14:22
https://kosova-info.com/diplomatet-ruse-thone-se-shba-te-po-krijojne-pretekst-per-te-vendosur-sanksione/60%Daily2018-10-20 14:23
https://kosova-info.com/real-madrid-vendos-rekord-negativ-eshte-me-i-keqi-ne-histori-te-klubit/60%Daily2018-10-20 14:04
https://kosova-info.com/zgjohet-reali-shenon-marcelo/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/barazohet-gjithcka-ne-derbin-chelsea-man-utd/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/real-madrid-thellohet-ne-krize-kater-ndeshje-pa-fitore-ne-la-liga/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/martial-ben-heroin-unitedi-permbyse-gjithcka-ndaj-chelsea/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/real-madrid-12-levante-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/drame-ne-stamford-bridge-chelsea-dhe-man-utd-barazojne-ne-minuten-e-fundit/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/mourinhon-e-leshojne-nervat-tenton-ta-rrah-zyrtarin-e-chelseas/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/shkaku-i-ketij-provokimi-jose-mourinho-e-sulmoi-zyrtarin-e-chelseas/60%Daily2018-10-20 14:03
https://kosova-info.com/haradinaj-reagon-per-perfshirjen-e-djalit-te-shefit-te-aki-se-ne-arme-e-droge/60%Daily2018-10-20 14:23
https://kosova-info.com/bashke-me-vjeshten-ylli-limani-paralajmeron-gjera-te-medha/60%Daily2018-10-20 13:39
https://kosova-info.com/shokuese-adoleshentja-rrah-dhe-ia-largon-shamine-nxeneses-me-shami/60%Daily2018-10-20 14:23
https://kosova-info.com/eskalon-protesta-e-banoreve-te-palednices/60%Daily2018-10-20 14:23
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-do-tju-shpetojne-nga-gripi/60%Daily2018-10-21 18:50
https://kosova-info.com/5-momente-te-sikletshme-ne-nje-marredhenie/60%Daily2018-10-21 13:50
https://kosova-info.com/prokuroria-konfirmon-nisjen-e-hetimeve-per-armet-dhe-drogen-e-djalit-te-shefit-te-aki-se/60%Daily2018-10-20 09:22
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-autogoli-i-vitit/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/martial-deshperon-tifozet-e-manchester-unitedit/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/real-madrid-levante-formacionet-e-mundshme/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-aktualisht-jane-pa-skuader/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/berardi-nderron-skuader-mbetet-ne-serie-a/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/40-vjecari-drogba-bombardon-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/icardi-largohet-nga-interi-kalon-ne-premierlige-per-90-milione-euro/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/klopp-shperthen-kunder-uefa-s-per-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/inter-milan-ndodhe-ajo-qe-te-gjithe-e-kemi-pritur/60%Daily2018-10-20 09:03
https://kosova-info.com/haradinaj-turqia-vazhdon-te-jete-partner-strategjik-i-kosoves/60%Daily2018-10-20 09:22
https://kosova-info.com/be-dhe-nato-urojne-votimin-ne-maqedoni/60%Daily2018-10-20 09:22
https://kosova-info.com/kosova-importon-mbi-7-6-milione-kilograme-kafe-ne-vit/60%Daily2018-10-20 09:22
https://kosova-info.com/pacolli-arritje-e-jashtezakonshme-per-maqedonine-veriore/60%Daily2018-10-20 09:22
https://kosova-info.com/keto-simptoma-ju-paralajmerojne-se-keni-probleme-me-zemren/60%Daily2018-10-21 13:50
https://kosova-info.com/lori-hoxha-mbreme-festoi-ditelindjen-dhe-na-prezantoi-dhuraten-me-te-bukur/60%Daily2018-10-20 08:19
https://kosova-info.com/haradinaj-ka-zera-qe-liberalizimi-edhe-mund-te-behet-sivjet/60%Daily2018-10-20 09:22
https://kosova-info.com/detaje-nga-vdekja-e-shqiptarit-ne-autostraden-franceze/60%Daily2018-10-20 09:22
https://kosova-info.com/pezullohet-shqyrtimi-i-kerkesave-per-lirimin-e-sylejman-selimit-dhe-jahir-demakut/60%Daily2018-10-20 09:23
https://kosova-info.com/thaci-kuvendi-i-maqedonise-dha-shembullin-e-bashkimit-per-te-miren-e-shtetit/60%Daily2018-10-20 09:23
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-kur-hani-cokollate/60%Daily2018-10-21 08:50
https://kosova-info.com/trajneri-valverde-tregon-se-cka-po-i-motivon-per-ndeshjen-ndaj-sevillas/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/xavi-identifikon-dallimin-messi-neymar/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/ja-cfare-mund-te-ndodhe-ne-perballjen-khabib-mayweather/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/atletico-rikthen-interesimin-per-cavanin/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/analize-kush-nga-yjet-e-premierliges-do-te-fitonte-garen-ne-100-metra-sprint/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/tuchel-thellon-dyshimet-nuk-e-di-cfare-do-te-ndodhe-me-neymar/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/guardiola-ka-nje-lajm-fenomenal-per-tifozet-e-man-city/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/bundesliga-rikthehet-me-spektakel-vendosen-edhe-rekorde/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/befason-sarri-mourinho-me-i-mire-se-une/60%Daily2018-10-20 04:03
https://kosova-info.com/petale-trendafilash-dhe-shampanje-ne-shtrat-keshtu-u-befasua-enca-para-mesnates/60%Daily2018-10-20 03:44
https://kosova-info.com/zaev-ky-eshte-fillimi-na-pret-edhe-shume-pune/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/keni-degjuar-per-spirulinen-keto-jane-vetite-e-alges-se-mrekullise/60%Daily2018-10-21 08:50
https://kosova-info.com/scott-per-dialogun-nuk-kemi-vija-te-kuqe-cdo-marreveshje-mes-shteteve-eshte-e-pranueshme-per-shba-te/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/informata-te-rendesishme-per-perdoruesit-e-iphone-duhet-te-keni-kujdes/60%Daily2018-10-22 14:47
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-neser/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/peugeot-konfirmon-gamen-elektrike-te-makinave-sportive/60%Daily2018-10-23 05:47
https://kosova-info.com/disa-njesi-te-iphone-xr-jane-shitur-tashme/60%Daily2018-10-23 05:47
https://kosova-info.com/u-shfaq-me-klip-te-ri-reagimi-i-artisteve-shqiptare-per-kengen-e-elvana-gjates/60%Daily2018-10-20 03:44
https://kosova-info.com/keta-jane-tete-deputetet-e-opozites-qe-i-hapen-rruge-ndryshimit-te-emrit-ne-maqedoni/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/ngjizja-jashtetrupore-kur-rekomandohet-perdorimi-i-qelizave-te-dhuruara/60%Daily2018-10-21 03:50
https://kosova-info.com/rama-gezuar-ditelindjen-republika-e-maqedonise-veriore/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/osmani-sot-eshte-moment-historik-per-maqedonine/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-kamishit-ndez-atmosferen-me-valle-popullore/60%Daily2018-10-20 03:44
https://kosova-info.com/a-do-te-kandidoje-hillary-clinton-serish-per-presidente-te-amerikes/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/hoxhaj-mesazh-shteteve-ballkanike-mos-te-mendoj-dikush-se-shqiptaret-jane-si-boshnjaket/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-te-pjesetarit-te-familjes-sekiraqa/60%Daily2018-10-20 04:22
https://kosova-info.com/teuta-si-rrallehere-publikon-nje-fotografi-te-bubulines-kaq-ka-ndryshuar-ajo/60%Daily2018-10-20 03:44
https://kosova-info.com/keto-jane-gabimet-qe-bejme-ne-dush/60%Daily2018-10-20 12:49
https://kosova-info.com/performanca-magjike-e-bebe-rexhes-tek-jimmy-kimmel/60%Daily2018-10-20 03:44
https://kosova-info.com/migrena-i-ve-grate-ne-rrezik-te-semundjeve-te-zemres/60%Daily2018-10-20 12:49
https://kosova-info.com/veshtire-ta-njihni-florianin-ne-kete-foto/60%Daily2018-10-19 20:34
https://kosova-info.com/veshtire-ta-njihni-florianin-ne-kete-foto-2/60%Daily2018-10-19 20:34
https://kosova-info.com/shprehite-qe-ju-bejne-te-shtoni-peshe/60%Daily2018-10-20 12:49
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-beni-seks-cdo-mengjes/60%Daily2018-10-20 07:49
https://kosova-info.com/thaci-takon-ministrin-e-jashtem-turk-kosova-dhe-turqia-kane-marredhenie-miqesore/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-rekordi-qe-juve-synon-ta-thyej-kete-vikend/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/lebron-e-nis-sezonin-ne-menyre-fenomenale-shikoni-cfare-bene/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/icardi-ne-listen-e-deshirave-te-chelsea/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/sevilla-udheton-ne-camp-nou-messi-ferkon-duart/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/lojtari-qe-po-cmend-te-gjithe-nuk-ka-vend-ne-planet-e-guardiolas/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/lewis-hamilton-ka-disa-fjale-per-schumacher/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/perplasje-horror-ne-garat-me-motocikleta/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-real-madrid-sugjeron-transferimin-e-mbappe-para-neymar/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/valverde-le-deren-hapur-per-neymar/60%Daily2018-10-19 18:03
https://kosova-info.com/harilaci-deklarohet-kunder-vendimit-te-qeverise-rreth-mbeturinave/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/pronari-i-agjencionit-turistik-pranon-mashtrimin-e-klienteve-me-bileta-ne-gjilan/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/cavusoglu-feto-mund-te-beje-akt-terrorist-edhe-ne-kosove-na-i-ktheni-pucistet/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/ldk-ja-kerkon-mobilizim-per-tu-pergatitur-per-zgjedhje/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/pacolli-marredheniet-kosove-turqi-mbeshteten-ne-faktore-historik/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/shtyhet-pjesemarrja-e-ronela-hajatit-ne-kenga-magjike-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-19 17:43
https://kosova-info.com/sherifi-kadri-presim-si-do-te-veproje-thaci-me-rastin-tuaj/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/ciftet-po-e-duan-pozicionin-e-ri-te-seksit-pogo-ja-se-si-ta-beni-ate/60%Daily2018-10-20 07:49
https://kosova-info.com/pdk-pjese-e-acre-grupimit-politik-me-rritjen-me-te-madhe-ne-evrope/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/diete-me-leng-limoni/60%Daily2018-10-20 07:49
https://kosova-info.com/a-do-ta-kete-ushtrine-kosova-pa-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2018-10-19 18:22
https://kosova-info.com/butrint-imeri-zbulon-detaje-nga-kenga-e-re-ja-kur-publikohet/60%Daily2018-10-19 17:44
https://kosova-info.com/enca-zgjedh-te-duket-shume-seksi-per-ditelindjen-e-23-te/60%Daily2018-10-19 16:50
https://kosova-info.com/apple-do-te-prezantoje-produkte-te-reja-ne-tetor/60%Daily2018-10-22 14:47
https://kosova-info.com/gjermani-urdherohet-terheqja-nga-tregu-i-73-mije-makinave-opel/60%Daily2018-10-22 14:47
https://kosova-info.com/ekspertet-letrat-higjienike-nuk-duhet-te-perdoren/60%Daily2018-10-20 02:49
https://kosova-info.com/femrat-e-pesojne-me-se-shumti-nese-ndalojne-se-beri-seks/60%Daily2018-10-19 21:50
https://kosova-info.com/vaj-i-kaktusit-eshte-obsesioni-me-i-fundit-i-botes-se-bukurise/60%Daily2018-10-19 16:49
https://kosova-info.com/keshtu-largohen-krimbat-e-zi-nga-fytyra/60%Daily2018-10-19 16:49
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-ilaqin-per-lenien-e-duhanit/60%Daily2018-10-19 16:49
https://kosova-info.com/haradinaj-fokusi-yne-liberalizimi-i-vizave-dhe-anetaresimi-ne-interpol/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/konfiskohet-armatim-ne-peje-disa-te-arrestuar/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/numrat-e-shqiptareve-ne-gjermani-130-mije-nga-kosova-e-50-mije-nga-shqiperia/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/nxehet-gara-per-neymarin-lojtari-i-njohur-e-fton-te-real-madridi/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/nainggolan-ky-eshte-dallimi-i-madh-mes-messit-dhe-ronaldos/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/lopetegui-pyetet-per-trajnerin-qe-mund-ta-zevendesoje-te-reali-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-se-me-cilat-skuadra-do-te-perballen-reali-dhe-barca-ne-kupen-e-mbretit/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/presidenti-i-skuadres-nga-liga-e-trete-me-vendim-interesant-para-ndeshjes-me-realin/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/barcelona-me-reagim-zyrtar-per-neymarin/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/reali-ia-ofron-interit-40-mln-euro-dhe-modricin-per-icardin/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/ronaldo-i-pergjigjet-pyetjes-nese-do-te-luante-se-bashku-me-messin-ne-nje-skuader/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-tifozet-e-liverpoolit/60%Daily2018-10-19 13:03
https://kosova-info.com/strache-austria-eshte-kunder-krijimit-te-ushtrise-dhe-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/bushati-i-mbyll-deren-turqise-per-feto-n-kujton-rilindasit/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/sbashk-u-akuzon-ministrin-e-arsimit-per-neglizhim-te-kerkesave/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/skandalet-per-ngacmime-seksuale-ne-medrese-kjo-ishte-hytbeja-e-xhumase-ne-xhamine-alauddin/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-dhe-eni-koci-vijne-me-kengen-e-trete-harrove/60%Daily2018-10-19 12:43
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-kunder-ushtrise-se-kosoves-shba-eshte-pro-krijimit-te-saj/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/e-frikshme-dhe-seksi-zaimina-vasjari-gati-per-halloween/60%Daily2018-10-19 12:29
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-komuna-e-ministria-sdalin-ne-terren-qytetaret-nisin-sigurimin-e-qymyrit-per-dimer/60%Daily2018-10-19 13:22
https://kosova-info.com/kjo-detyre-e-lehte-ne-mengjes-ju-ndihmon-te-jeni-te-shendetshem/60%Daily2018-10-19 16:49
https://kosova-info.com/hashashi-ne-mjekesi-efekte-pozitive-te-te-semuret-me-alzheimer/60%Daily2018-10-19 16:49
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-se-shpejti-do-te-hame-pambuk/60%Daily2018-10-19 16:49
https://kosova-info.com/messi-shenon-golin-me-te-bukur-te-jetes-te-tij/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/largohet-nga-liverpooli-transferohet-ne-arsenal/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/dy-emrat-qe-po-kerkon-chelsea-si-zevendesues-te-moratas/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-sanchez-vendos-per-te-ardhmen/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/james-dhe-lakers-befasohen-ne-ndeshjen-e-pare-ne-nba/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/uefa-kosova-nuk-mund-te-luaje-kunder-ketyre-dy-kombetareve/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/ylli-i-liverpoolit-perfundon-ne-listen-e-transferimeve-te-barcelones/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/lojtari-i-shumekerkuar-nga-unitedi-dua-te-luaj-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/dy-skuadrat-e-vetme-per-te-cilat-benzema-do-te-largohej-nga-reali/60%Daily2018-10-19 08:03
https://kosova-info.com/sulmohen-brutalisht-rojet-e-pyllit-ne-suhareke-mbronin-pyjet-nga-prerjet-ilegale/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/ndahen-1-2-milion-euro-per-lobim-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/kujdes-shpeshtohet-5-qindeshja-falese-ne-prishtine/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-prishtines-kapen-me-marihuane/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/urime-ditelindja-jeta-ime-kengetarja-shqiptare-ben-dedikimin-special-per/60%Daily2018-10-19 07:43
https://kosova-info.com/kuvendi-vazhdon-seancen-plenare-ky-eshte-rendi-i-dites/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/skenderaj-skaj-rruges-gjendet-nje-trup-i-pajete/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/kosova-po-e-formon-ushtrine-vulin-sot-therret-kfor-in/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/vazhdon-dhuna-ne-familje-burrat-bejne-grate-e-tyre-per-spital/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/kim-kardashian-pozon-gjysme-e-zhveshur-dhe-me-plot-stil-para-nje-mashkulli/60%Daily2018-10-19 07:20
https://kosova-info.com/rrahje-ne-prishtine-nje-person-ne-spital-e-nje-ne-polici/60%Daily2018-10-19 08:22
https://kosova-info.com/roboti-i-boston-dynamics-tregon-aftesite-e-reja/60%Daily2018-10-22 04:46
https://kosova-info.com/keto-jane-arsyet-pse-shfaqen-venat-ne-lekure/60%Daily2018-10-19 16:49
https://kosova-info.com/a-po-kalon-te-psg-kante-jep-pergjigjen-finale/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/milanit-po-ia-marrin-yllin-e-madh/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/pendohet-liverpooli-tani-e-do-qendrimin-e-lojtarit/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/milani-e-merr-lajmin-e-vitit/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/sarri-lojtarit-te-chelseas-deren-e-ke-te-hapur-per-largim/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/mcmanaman-e-do-yllin-e-madh-te-real-madridi/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/man-utd-me-mungese-te-madhe-ndaj-chelseas/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/vetem-keshtu-mund-ta-ndal-man-utd-eden-hazardin/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/100-diteshi-i-cristiano-ronaldos-te-juventusi-pak-nga-te-gjitha/60%Daily2018-10-19 03:03
https://kosova-info.com/krasniqi-themelet-e-ushtrise-jane-ne-prekaz/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/sali-berisha-uron-kosoven-per-ushtrine/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/mashtroi-duke-thene-se-eshte-me-kancer-burg-per-gruan-qe-fitoi-mijera-dollare/60%Daily2018-10-19 11:49
https://kosova-info.com/bikinit-mezi-ia-mbajne-gjoksin-modeles-se-njohur/60%Daily2018-10-18 21:59
https://kosova-info.com/sulmohet-me-koktej-molotovi-shtepia-e-nje-shqiptari-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/fotoshopi-ia-ben-trupin-perfekt-shkenda-duboves/60%Daily2018-10-18 21:40
https://kosova-info.com/formimi-i-ushtrise-se-kosoves-mund-te-rrezikoje-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/norvegjia-kerkon-falje-per-keqtrajtimin-e-vajzave-te-gjermaneve/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/i-akuzuari-murat-jashari-i-kerkon-deshmitarit-te-kendoje-nje-kenge/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/hoxhaj-nuk-besoj-te-ndryshimi-kufijve-por-shqiptareve-sdo-tiu-binte-keq/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/ternava-flet-per-skandalin-seksual-ne-medresene-alaudin/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/trump-nese-vertetohet-vdekja-e-gazetarit-saudit-pasojat-do-te-jene-te-renda/60%Daily2018-10-19 03:22
https://kosova-info.com/panasonic-sjell-mbrojtese-per-punonjesit-ne-zyre/60%Daily2018-10-20 17:46
https://kosova-info.com/bomba-nga-detroiti-ford-dhe-volkswagen-mund-te-bashkohen/60%Daily2018-10-21 18:46
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-kanabisi-ngadaleson-plakjen-e-trurit/60%Daily2018-10-19 11:49
https://kosova-info.com/15-ushqimet-kunder-kapsllekut/60%Daily2018-10-19 11:49
https://kosova-info.com/kujdes-mos-hani-kurre-portokall-nese-po-merrni-keto-ilace/60%Daily2018-10-19 11:49
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ndihmojne-per-nje-gjume-te-rehatshem/60%Daily2018-10-19 11:49
https://kosova-info.com/dhembet-cduhet-te-bejme-per-te-mos-humbur-smaltin/60%Daily2018-10-19 06:48
https://kosova-info.com/aktiviteti-fizik-ul-rrezikun-e-dhimbjes-se-shpines-tek-femijet/60%Daily2018-10-19 06:48
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-flet-per-perplasjen-e-kryeministrit-me-xhavit-halitin/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/jashari-per-ushtrine-jetesim-i-amanetit-te-shume-gjeneratave/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-kreret-shteteror-ne-tirane-se-shpejti-pa-dogana-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/keta-jane-20-portieret-me-te-mire-bazuar-ne-perqindjen-e-pritjeve/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/pas-kritikave-te-shumta-ndaj-neuer-i-del-ne-mbrojtje-lloris/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-per-fansat-e-lebron-james/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/dimri-erdhi-levizje-te-medha-priten-tek-barcelona/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-barcelones-te-pa-kenaqur-me-piuqe/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/fantastike-demhasaj-dhe-kryeziu-marrin-pasaportat-e-kosoves/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/harrojeni-de-gean-shikojeni-statistiken-e-jashtezakonshme-nga-oblak/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/kundershtaret-potencial-te-barcelones-ne-copa-del-rey/60%Daily2018-10-18 17:03
https://kosova-info.com/puna-e-jashtezakonshme-e-challandes-keto-jane-arritjet-e-tij/60%Daily2018-10-18 17:02
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-do-te-lejojme-qe-grupet-kriminale-te-cenojne-rrugen-tone-drejt-be-se/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/haradinaj-themelimi-i-ushtrise-nuk-eshte-rrezik-per-serbet/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/bahtiri-per-ushtrine-po-jetesohet-amaneti-i-deshmoreve/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/pas-lajmit-te-gezueshem-per-ushtrine-gold-ag-thote-disa-fjale/60%Daily2018-10-18 16:43
https://kosova-info.com/merkel-e-macron-dalin-per-birra-e-patate-pas-samitit-ne-bruksel/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-por-keshtu-dukej-almeda-abazi-ne-moshen-12-vjecare/60%Daily2018-10-18 16:20
https://kosova-info.com/pacolli-serbia-vazhdon-propaganden-por-kuvendi-i-kosoves-e-themeloje-ushtrine/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-ditet-ne-vijim-3/60%Daily2018-10-18 17:22
https://kosova-info.com/kerkohet-doreheqja-e-mark-zuckerberg/60%Daily2018-10-19 16:45
https://kosova-info.com/huawei-mate-20-x-eshte-nje-smartphone-perbindesh-me-ekran-7-2-incesh/60%Daily2018-10-20 12:46
https://kosova-info.com/pse-grate-shtatzena-jane-me-shume-te-stresuara-sot-sesa-ne-te-kaluaren/60%Daily2018-10-19 06:48
https://kosova-info.com/sektori-i-minierave-ne-fokus-te-investitoreve-kanadez/60%Daily2018-10-18 12:22
https://kosova-info.com/veseli-gjermania-do-ta-mbeshtese-kosoven-ne-te-gjitha-fushat/60%Daily2018-10-18 12:22
https://kosova-info.com/pacolli-per-ushtrine-kur-eshte-ne-pyetje-kosova-te-gjithe-jemi-bashke/60%Daily2018-10-18 12:22
https://kosova-info.com/goditi-per-vdekje-biciklistin-gjykata-i-cakton-nje-muaj-paraburgim/60%Daily2018-10-18 12:22
https://kosova-info.com/henry-ne-prezantimin-te-monaco-dua-te-behem-si-keta-dy-trajnere/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-marramendese-per-hazardin/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/kroos-dhe-modric-fajtore-per-formen-e-dobet-te-realit/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-blerjen-me-te-mire-ne-bote-e-ka-bere-dortmundi/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/interi-luan-derbin-me-milanin-ja-cfare-deklaron-ibrahimovici/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/juventusi-pas-albas-dhe-marcelos/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-lojtari-nenshkruan-kontrate-pese-vjecare-me-unitedin/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/psg-e-identifikon-yllin-e-la-ligas-si-zevendesues-te-neymarit/60%Daily2018-10-18 12:03
https://kosova-info.com/chelsea-ben-cmendurine-ja-si-do-te-pengoje-transferimin-e-hazardit-te-real-madridi/60%Daily2018-10-18 12:02
https://kosova-info.com/pas-miratimit-te-projektligjeve-per-ushtrine-thaci-gjithmone-duke-nderuar-atdheun/60%Daily2018-10-18 12:22
https://kosova-info.com/miratimi-i-projektligjeve-nga-kuvendi-e-ben-kosoven-me-ushtri/60%Daily2018-10-18 12:23
https://kosova-info.com/haradinaj-kjo-eshte-nje-prej-diteve-me-percaktuese-per-vendin-tone/60%Daily2018-10-18 12:23
https://kosova-info.com/pal-lekaj-ushtria-komponenta-kryesore-e-shtetit-te-kosoves-po-behet/60%Daily2018-10-18 12:24
https://kosova-info.com/stresi-orientonte-shitesit-e-droges-si-u-pergjua-dhe-cfare-roli-pati-ne-grup/60%Daily2018-10-18 11:43
https://kosova-info.com/miratohet-edhe-projektligji-per-sherbim-ne-forcen-e-sigurise-se-kosoves/60%Daily2018-10-18 12:24
https://kosova-info.com/disa-nga-castet-e-lumtura-te-stresit-me-kejsin-para-se-ta-tradhtonte/60%Daily2018-10-18 11:43
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-me-shtepi-super-luksoze-keshtu-duket-perbrenda/60%Daily2018-10-18 11:43
https://kosova-info.com/policia-publikon-videon-e-arrestimit-te-stresit-reperi-ishte-ne-shtrat/60%Daily2018-10-18 11:44
https://kosova-info.com/intervista-juaj-e-ardhshme-e-punes-mund-te-jete-me-nje-robot/60%Daily2018-10-19 16:45
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-te-amerikes-prezantojne-kater-arme-te-reja/60%Daily2018-10-19 16:45
https://kosova-info.com/tayna-hapave-te-era-istrefit-e-pret-suksesi-nderkombetar/60%Daily2018-10-18 11:44
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-per-vasfije-krasniqin-eshte-monument-i-gjalle-duhet-ti-perkulemi/60%Daily2018-10-18 11:44
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-videos-seksuale-reagon-melanie-trump-nuk-jam-une/60%Daily2018-10-18 11:44
https://kosova-info.com/pas-arrestimit-moderatori-i-njohur-stresit-hidhu-nga-ballkoni/60%Daily2018-10-18 11:44
https://kosova-info.com/luana-vjollca-pati-nje-dite-te-keqe-por-ia-zbukuroi-dikush/60%Daily2018-10-18 11:44
https://kosova-info.com/postimet-ne-facebook-mund-te-zbulojne-depresionin-tuaj/60%Daily2018-10-18 20:48
https://kosova-info.com/anija-ushtarake-shqiptare-shpeton-73-refugjate-siriane-ne-egje/60%Daily2018-10-18 07:22
https://kosova-info.com/komuna-e-hanit-te-elezit-dhe-bechtel-enka-nuk-merren-vesh-per-punimet-ne-autostrade/60%Daily2018-10-18 07:22
https://kosova-info.com/rast-i-shenjestruar-vazhdon-gjykimi-per-krim-te-organizuar/60%Daily2018-10-18 07:23
https://kosova-info.com/norvegjia-u-kerkon-falje-vajzave-gjermane/60%Daily2018-10-18 07:23
https://kosova-info.com/si-u-detyrua-neymar-te-merrte-numrin-10-te-brazili/60%Daily2018-10-18 07:03
https://kosova-info.com/allegri-merr-nje-lajm-te-mire-para-ndeshjes-me-genoan/60%Daily2018-10-18 07:03
https://kosova-info.com/wayne-rooney-na-thote-miremengjesi-me-nje-super-gol/60%Daily2018-10-18 07:03
https://kosova-info.com/yjet-e-barcelones-duan-transferimin-e-lojtarit-te-manchester-united/60%Daily2018-10-18 07:03
https://kosova-info.com/marcus-rashford-ne-serie-a-per-75-milione-euro/60%Daily2018-10-18 07:02
https://kosova-info.com/wenger-po-me-kerkon-e-gjithe-bota/60%Daily2018-10-18 07:02
https://kosova-info.com/formacioni-i-interit-per-derbin-me-milanin/60%Daily2018-10-18 07:02
https://kosova-info.com/milionat-e-keqperdorur-me-barnat-e-shtrenjta/60%Daily2018-10-18 07:24
https://kosova-info.com/reperi-stresi-dergohet-ne-paraburgim/60%Daily2018-10-18 07:24
https://kosova-info.com/ja-cka-po-bente-stresi-pak-dite-para-se-te-kapej-nga-policia/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/kapet-ne-hotel-me-stresin-kush-eshte-20-vjecarja-qe-u-fut-ne-telashe-me-policine/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/sokol-bashota-gjykohet-sot-per-korrupsion/60%Daily2018-10-18 07:25
https://kosova-info.com/shba-ia-kerkon-turqise-incizimin-ne-konsullate-per-rastin-khashhoggi/60%Daily2018-10-18 07:25
https://kosova-info.com/per-debimin-e-shtetasve-turq-po-intervistohen-zyrtare-te-larte-shteteror/60%Daily2018-10-18 07:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-i-ofrohet-real-madridit/60%Daily2018-10-18 02:01
https://kosova-info.com/lojtaret-qe-gati-e-shkaterruan-karrieren-duke-qendruar-te-barcelona/60%Daily2018-10-18 02:01
https://kosova-info.com/berisha-shembull-per-tu-ndjekur-tregon-se-cfare-eshte-ne-gjendje-te-beje-per-kosoven/60%Daily2018-10-18 07:03
https://kosova-info.com/me-nje-sulmues-si-lukaku-nuk-mund-te-fitohet-titulli/60%Daily2018-10-18 07:03
https://kosova-info.com/era-istrefi-paralajmeron-bashkepunimin-me-kengetarin-e-njohur-boteror/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/dy-deshmitare-deshmojne-ne-gjykimin-per-kontrabandim-me-emigrante/60%Daily2018-10-18 02:21
https://kosova-info.com/sheshel-thote-se-ka-ne-plan-te-bleje-nje-shtepi-ne-qender-te-presheves/60%Daily2018-10-18 02:22
https://kosova-info.com/shqiperia-eksporton-90-ton-kermije-ne-9-muaj/60%Daily2018-10-18 02:22
https://kosova-info.com/pasi-konfirmuan-duetin-ja-cfare-bejne-mozzik-dhe-getinjo/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/limaj-ska-me-dialog-me-duar-ne-xhepa/60%Daily2018-10-18 02:22
https://kosova-info.com/ka-fshatra-ne-kosove-ku-imami-paguhet-1500-euro/60%Daily2018-10-18 02:23
https://kosova-info.com/harrojini-motrat-vjollca-mbesa-e-tyre-ju-le-pa-mend/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/nese-ndryshon-ligji-per-fsk-ne-rishikohet-angazhimi-i-nato-s-ne-kosove/60%Daily2018-10-18 02:23
https://kosova-info.com/lamtumire-impianteve-dentare-tani-dhembet-mund-te-ridalin-serish-vete-ja-si/60%Daily2018-10-18 20:48
https://kosova-info.com/presidenti-i-romes-reagon-pas-deklarates-se-nainggolan/60%Daily2018-10-17 21:01
https://kosova-info.com/cfare-beri-ferguson-ne-vitin-2012-te-united-qe-mourinhos-i-duhet-ta-beje-tani-per-ta-shpetuar-sezonin/60%Daily2018-10-17 21:01
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-ndiqni-live-perballjen-z-mobile-prishtina-cherkaski-mavpy/60%Daily2018-10-17 21:01
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-ka-investuar-suning-tek-interi/60%Daily2018-10-17 21:01
https://kosova-info.com/z-mobile-prishtina-cherkaski-mavpy-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-18 02:01
https://kosova-info.com/koulibaly-eshte-mbrojtesi-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-10-18 02:01
https://kosova-info.com/fiba-europe-cup-z-mobile-prishtina-dhuron-spektakel-mund-cherkaski-mavpy/60%Daily2018-10-18 02:01
https://kosova-info.com/kosova-behet-me-federate-te-golfit/60%Daily2018-10-18 02:01
https://kosova-info.com/krasniqi-e-ndez-luften-ndaj-hartel-ja-cfare-ka-shkruar-ne-facebook/60%Daily2018-10-18 02:01
https://kosova-info.com/torte-me-biskota-oreo/60%Daily2018-10-18 15:48
https://kosova-info.com/keta-jane-22-artistet-qe-konkurojne-per-te-perfaqesuar-shqiperine-ne-eurovision/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/i-akuzuari-shpjegon-pergjegjesite-e-tij-rreth-fabrikes-se-privatizuar-fan/60%Daily2018-10-18 02:24
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-goodman-neser-dekorohet-me-medalje-presidenciale/60%Daily2018-10-18 02:24
https://kosova-info.com/arrestimi-i-reperit-te-njohur-shqiptar-policia-ben-pjese-ne-nje-grup-kriminal/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/a-eshte-e-prishur-cokollata-nese-ka-shtrese-te-bardhe-si-ta-identifikoni-cokollaten-e-mire/60%Daily2018-10-18 15:48
https://kosova-info.com/ish-presidenti-kroat-ndryshimi-i-kufijve-mund-te-coje-drejt-nje-katastrofe-dhe-lufte-te-re/60%Daily2018-10-18 02:24
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-per-lekure-qe-shkelqen/60%Daily2018-10-18 15:48
https://kosova-info.com/edhe-shyhrete-behluli-i-bashkohet-projektit-ti-barabarte-une/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/dy-te-rinj-theren-me-thike-ne-peje/60%Daily2018-10-17 21:22
https://kosova-info.com/i-bejne-kamere-te-fshehur-do-habiteni-me-reagimin-e-gent-fatalit/60%Daily2018-10-18 06:43
https://kosova-info.com/veseli-takon-presidentin-e-gjermanise-e-fton-ta-vizitoj-kosoven/60%Daily2018-10-17 21:22
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-neserme/60%Daily2018-10-17 21:23
https://kosova-info.com/google-jep-lajmin-e-padeshiruar-per-te-gjithe-perdoruesit/60%Daily2018-10-19 11:45
https://kosova-info.com/ja-cilet-jane-pese-mjetet-qe-hakerat-perdorin-per-tiu-sulmuar/60%Daily2018-10-19 11:45
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-po-punojme-qe-vizat-te-hiqen-kete-vit/60%Daily2018-10-17 21:23
https://kosova-info.com/kesaj-radhe-mimoza-shkodra-feston-ditelindjen-pa-seldin-u-surprizua-nga/60%Daily2018-10-18 01:44
https://kosova-info.com/bajrami-ligji-per-automjete-po-behet-per-ti-bere-me-shume-pune-monopolit-te-homologimit/60%Daily2018-10-17 21:23
https://kosova-info.com/a-mund-te-pranoj-nje-gjerdan-me-diamant-nga-ish-i-dashuri/60%Daily2018-10-18 15:48
https://kosova-info.com/mbahuni-fjolla-morina-del-komplet-e-zhveshur-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-10-18 01:44
https://kosova-info.com/si-te-kaloni-gripin-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-10-18 15:48
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-dhe-teuta-selimi-e-kallin-me-tallava-ne-ditelindjen-e-labit-shikoni-pamjet/60%Daily2018-10-17 20:43
https://kosova-info.com/ledri-vula-kujton-momentin-kur-fansja-ia-hodhi-recipetat-ne-skene/60%Daily2018-10-17 20:43
https://kosova-info.com/ja-sa-ka-shtuar-peshe-qendresa-e-labit-ne-javet-e-fundit-te-shtatzenise/60%Daily2018-10-17 20:43
https://kosova-info.com/gena-shfaqet-me-bashkeshorten-ne-ditelindjen-e-labit-shikoni-sa-seksi-duket-ajo/60%Daily2018-10-17 20:43
https://kosova-info.com/mosha-e-pubertetit-te-djemve-varet-nga-nena/60%Daily2018-10-18 15:48
https://kosova-info.com/trajtoni-depresionin-me-kura-natyrale/60%Daily2018-10-18 10:48
https://kosova-info.com/avioni-i-zonjes-se-pare-te-shba-ve-ben-ulje-te-detyrueshme/60%Daily2018-10-17 16:21
https://kosova-info.com/vajza-me-seksi-e-motit-poston-video-duke-bere-squats-por-ndjekesit-kishin-vemendjen-diku-tjeter/60%Daily2018-10-18 05:48
https://kosova-info.com/veseli-qendrimi-i-gjermanise-eshte-i-njejte-me-te-kosoves-jo-ndryshim-te-kufijve/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/diego-costa-ka-nje-lajm-tmerrues-pet-atletico-madridin/60%Daily2018-10-17 16:02
https://kosova-info.com/si-ti-shmangni-floket-e-thinjur-ne-moshe-te-re/60%Daily2018-10-17 19:48
https://kosova-info.com/zyrtare-bolt-refuzon-kete-skuader-evropiane/60%Daily2018-10-17 16:02
https://kosova-info.com/man-city-merr-lajmin-e-vitit/60%Daily2018-10-17 16:01
https://kosova-info.com/coutinho-ia-propozon-barcelones-sulmuesin-e-liverpoolit-si-pasues-te-suarezit/60%Daily2018-10-17 16:01
https://kosova-info.com/mediet-ne-itali-tregojne-sa-mund-ti-kushtoje-juventusit-james-rodriguez/60%Daily2018-10-17 16:01
https://kosova-info.com/konfirmohet-e-ardhmja-e-anthony-martial/60%Daily2018-10-17 16:01
https://kosova-info.com/drita-shkaterron-ballkanin-llapi-mund-gjilanin/60%Daily2018-10-17 16:01
https://kosova-info.com/cavani-largohet-nga-psg-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-10-17 16:00
https://kosova-info.com/juventus-inter-milan-dhe-everton-pas-yllit-te-arsenalit/60%Daily2018-10-17 16:00
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-per-goditjen-e-bashkeqytetarit-me-kondak-te-alltise/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/rama-nga-1-prilli-rriten-pagat-ne-shendetesi-arsim-dhe-ne-mbrojtje/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/pese-menyrat-si-ta-parandalojme-diabetin/60%Daily2018-10-17 19:48
https://kosova-info.com/te-humbur-ne-perkthime-letersia-e-kosoves-mbetet-e-izoluar/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/a-e-din-lansohet-nga-blero-muharremi-dhe-ylber-osmani/60%Daily2018-10-17 15:43
https://kosova-info.com/franca-e-interesuar-per-te-investuar-ne-kosove/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/peshonte-mbi-100-kilograme-por-tani-eshte-nje-grua-shume-seksi-mezi-do-e-njihni/60%Daily2018-10-17 19:48
https://kosova-info.com/fjolla-morina-publikon-kengen-e-re-fustani-shfaqet-e-zjarrte-ne-klip/60%Daily2018-10-17 15:43
https://kosova-info.com/serbia-po-pengon-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol-per-te-fshehur-gjenocidin-e-saj/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/kercenuesit-e-padukshem-te-serbeve-te-kosoves/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/kosova-e-kroacia-pajtohen-te-bashkepunojne-me-shume-ne-drejtesi/60%Daily2018-10-17 16:22
https://kosova-info.com/brenda-festes-surprize-per-ditelindjen-dhe-nje-vjetorin-e-marteses-se-labit/60%Daily2018-10-17 15:43
https://kosova-info.com/tupac-eshte-gjalle-shikojeni-kete-video/60%Daily2018-10-17 15:43
https://kosova-info.com/prokuroria-gjermane-denon-audi-shuma-marramendese/60%Daily2018-10-18 20:45
https://kosova-info.com/ne-10-vjetorin-e-marteses-kete-dhurate-e-pranoi-ariana-nga-ermali/60%Daily2018-10-17 15:44
https://kosova-info.com/nese-vjellni-gjate-shtatzenesise-ja-cfare-i-ndodh-femijes-suaj/60%Daily2018-10-17 19:48
https://kosova-info.com/kaq-e-lumtur-duket-mimoza-shkodra-pas-ndarjes-nga-seldi/60%Daily2018-10-17 14:16
https://kosova-info.com/haradinaj-ansambli-shota-eshte-identitet-kulturor-i-vendit/60%Daily2018-10-17 11:21
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-u-pergjigjet-hejterave-kjo-eshte-e-verteta-e-zgjedhjes-se-ministrit-nga-ferizaj/60%Daily2018-10-17 11:21
https://kosova-info.com/nainggolan-me-deklarate-shokuese-per-juventusin/60%Daily2018-10-17 11:01
https://kosova-info.com/bie-numri-i-kosovareve-pjesemarres-ne-luftrat-ne-siri-e-irak/60%Daily2018-10-17 11:21
https://kosova-info.com/do-ju-vjen-te-qaj-nga-ajo-se-cfare-po-i-ndodh-turanit/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/ramos-ka-nje-befasi-te-pakendeshme-per-sterlingun/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/truri-i-pogbas-eshte-off/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/a-po-largohet-khabib-nga-ufc-dana-white-jep-deklarate-zyrtare/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/zyrtare-harrojeni-ronaldon-ky-eshte-sportisti-me-i-paguar-ne-planet/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/barcelona-e-deshiron-lojtarin-e-liverpoolit/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/zyrtare-messi-lojtari-i-muajti-shtator-ne-laliga/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/tifozet-e-liverpoolit-e-bejne-per-pese-pare-coutinhon/60%Daily2018-10-17 11:00
https://kosova-info.com/20-deri-100-euro-gjobat-qe-do-paguani-nese-e-ndotni-ambientin-me-mbeturina/60%Daily2018-10-17 11:22
https://kosova-info.com/mup-i-serb-pranimi-i-kosoves-ne-interpol-eshte-shkelje-e-te-drejtes-nderkombetare/60%Daily2018-10-17 11:22
https://kosova-info.com/te-shtunen-ecja-tradicionale-kunder-kancerit-te-gjirit/60%Daily2018-10-17 11:22
https://kosova-info.com/krasniqi-promovon-librin-e-quajtur-skenderbeu-dhe-porosite-per-shekullin-xxi/60%Daily2018-10-17 11:22
https://kosova-info.com/10-vite-e-detyroi-te-mituren-te-kryente-marredhenie-me-te-ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-pejanin/60%Daily2018-10-17 11:23
https://kosova-info.com/kryeministri-flet-per-humbjen-e-20-mije-dollareve-per-nje-event-ne-amerike/60%Daily2018-10-17 11:23
https://kosova-info.com/almeda-vjen-me-te-reja-per-klipin-e-shumepritur-ne-duet-me-dj-e-famshem/60%Daily2018-10-17 10:24
https://kosova-info.com/ndodh-befasia-bie-youtube/60%Daily2018-10-18 15:45
https://kosova-info.com/facebook-kopjon-whatsappin-ky-eshte-ndryshimi-qe-ju-pret-ne-messenger/60%Daily2018-10-18 15:45
https://kosova-info.com/interpol-i-dhe-fsk-ja-dy-betejat-diplomatike-te-kosoves-me-serbine/60%Daily2018-10-17 06:21
https://kosova-info.com/vuciq-ne-telefon-me-erdoganin-diskutojne-edhe-per-kosoven/60%Daily2018-10-17 06:21
https://kosova-info.com/shpendi-po-leviz-kah-qeveria/60%Daily2018-10-17 06:21
https://kosova-info.com/khabib-tallet-me-mcgregorin-dhe-drake-para-mecit-me-mayweather/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/komisioni-per-arsim-shqyrton-projektligjin-per-statusin-e-punetoreve-te-arsimit-ne-vitet-e-90-ta/60%Daily2018-10-17 06:21
https://kosova-info.com/sot-publikohet-raporti-rreziqet-e-reja-te-ekstremizmit-te-dhunshem-ne-kosove/60%Daily2018-10-17 06:22
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-5/60%Daily2018-10-17 06:22
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-5/60%Daily2018-10-17 06:22
https://kosova-info.com/brazili-e-fiton-klasiken-ndaj-argjentines-me-nje-gol-ne-minuten-e-93/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/france-gjermani-barazohet-gjithcka/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/penallti-per-francen-shikoni-cfare-ben-griezmann/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/kampionet-e-botes-vertetojne-forcen-e-mundin-gjermanine-me-permbysje/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/ylli-i-juventus-vendos-tjeter-rekord-kesaj-here-me-kombetaren/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/france-21-gjermani-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/historike-gjibraltari-i-shenon-per-here-te-pare-dy-gola-ne-nje-ndeshje/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/shkelqeu-ndaj-spanjes-gjiganti-spanjoll-tani-kerkon-sterlingun/60%Daily2018-10-17 06:00
https://kosova-info.com/mashtrim-me-emetimet-audi-paguan-800-milione-euro-gjobe/60%Daily2018-10-18 05:45
https://kosova-info.com/telefoni-i-dedikuar-per-lojerat/60%Daily2018-10-18 10:45
https://kosova-info.com/ne-te-ardhmen-do-te-kemi-supernjerez-gjenetikisht-te-modifikuar/60%Daily2018-10-18 10:45
https://kosova-info.com/meda-e-publikon-ne-kete-gjendje-dhurata-doren-2/60%Daily2018-10-16 22:01
https://kosova-info.com/meda-e-publikon-ne-kete-gjendje-dhurata-doren/60%Daily2018-10-16 22:01
https://kosova-info.com/gjykohen-pas-dy-vjetesh-e-pranojne-fajesine-per-dhune-ne-familje/60%Daily2018-10-17 06:22
https://kosova-info.com/haradinaj-pergezon-vasfije-krasniqin-per-guximin-per-te-rrefyer-per-perdhunimin/60%Daily2018-10-17 06:23
https://kosova-info.com/si-te-behet-seks-fantastik-me-partnerin-e-ri/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/ministri-matoshi-shpjegon-planin-per-prishtinen-e-re/60%Daily2018-10-17 01:23
https://kosova-info.com/presidenti-me-hashim-ramush-e-behgjet-nuk-na-pranon-nato-e-be/60%Daily2018-10-17 01:22
https://kosova-info.com/20-ushqime-qe-do-te-pastrojne-arteriet-tuaja-ne-menyre-natyrale-dhe-ju-mbrojne-nga-sulmet-ne-zemer-2/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-ka-nje-lutje-nuk-kemi-kohe/60%Daily2018-10-17 01:23
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-goodman-rrefen-publikisht-perjetimet-e-dhunes-seksuale-ne-lufte/60%Daily2018-10-17 01:23
https://kosova-info.com/45-e-burrave-dhe-grave-kane-pasur-kete-aksident-i-turpshem-gjate-seksit/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/marreveshja-perfundimtare-kosove-serbi-mund-ti-ndryshoje-qendrimin-peseshes-se-be-se/60%Daily2018-10-17 01:24
https://kosova-info.com/enver-sekiraqa-neser-ne-gjyq/60%Daily2018-10-17 01:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-neserme-2/60%Daily2018-10-17 01:25
https://kosova-info.com/krasniqi-i-replikon-apostoloves-per-importin-e-veturave-te-vjetra-kosova-ka-ndotes-me-te-keqij-te-ajrit/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/ahmeti-po-flasim-per-salle-koncertale-per-te-zevendesuar-nje-objekt-tashme-te-shemtuar/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/boronica-dhe-vetite-e-saj-kuruese/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/brazil-argjentine-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-16 20:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-france-gjermani/60%Daily2018-10-16 20:00
https://kosova-info.com/kante-ja-kush-dua-qe-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2018-10-16 20:00
https://kosova-info.com/mkhitaryan-i-shenon-super-gol-maqedonise/60%Daily2018-10-16 20:00
https://kosova-info.com/edhe-scholes-jep-mendimin-e-tij-rreth-debatit-messi-apo-ronaldo/60%Daily2018-10-16 20:00
https://kosova-info.com/maradona-do-ta-therras-messin-per-ti-kerkuar-falje/60%Daily2018-10-16 20:00
https://kosova-info.com/penallti-per-gjermanine-cfare-beri-toni-kroos/60%Daily2018-10-16 20:00
https://kosova-info.com/tronditet-liverpooli-pas-van-dijk-dhe-salah-i-lendohen-edhe-dy-yje-te-tjere/60%Daily2018-10-16 19:59
https://kosova-info.com/di-maria-ka-nje-lajm-te-keq-per-interin/60%Daily2018-10-17 01:00
https://kosova-info.com/haziri-ldk-nuk-do-te-beje-kurre-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/5-gjerat-qe-duhet-ti-dini-rreth-te-fejuarit-te-lady-gaga/60%Daily2018-10-16 19:42
https://kosova-info.com/qeveria-e-maqedonise-me-ndryshime-ne-disa-sfera/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/gezim-kelmendi-bon-hajgare-qeveri-bon-a-nuk-po-te-vjen-marre/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-duhet-te-permbyllet-shtetberja-e-kosoves/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shenja-e-padukshme-e-kancerit-ne-gji/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/nuk-do-e-besoni-me-ke-do-bej-duet-blero/60%Daily2018-10-16 19:42
https://kosova-info.com/kosova-eshte-shtet-serbia-ende-e-mllefosur-me-deklaraten-e-ambasadorit-amerikan/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-dhe-eni-koci-paralajmerojne-bashkepunimin-e-radhes/60%Daily2018-10-16 18:59
https://kosova-info.com/vjet-ne-gjermani-shkuan-8-mije-kosovare/60%Daily2018-10-16 20:21
https://kosova-info.com/ishin-avancuar-jashteligjshem-lladrovci-kthen-7-zyrtare-ne-pozitat-e-mehershme/60%Daily2018-10-16 20:22
https://kosova-info.com/hauwei-prezanton-neser-perbindeshin-e-celulareve-mate-20x-video-6/60%Daily2018-10-16 18:44
https://kosova-info.com/nese-e-keni-kete-semundje-ja-si-ta-ndaloni-kruarjen-e-lekures/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/me-kete-perberes-te-thjeshte-mund-ti-hiqni-pergjithmone-lythat-2/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/birra-me-efektive-se-paracetamoli-ndalon-dhimbjen-e-kokes/60%Daily2018-10-17 14:48
https://kosova-info.com/hithra-mbreteresha-e-bimeve-popullore-kurative/60%Daily2018-10-17 09:48
https://kosova-info.com/lexojeni-me-vemendje-ja-cfare-ndodh-kur-beni-seks-2/60%Daily2018-10-16 18:47
https://kosova-info.com/sa-gjate-marrin-kohe-te-treten-ushqimet-e-ndryshme/60%Daily2018-10-16 18:47
https://kosova-info.com/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-kapjen-e-tre-personave-te-rrezikshem/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/serbia-thote-se-lesotho-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/lojtari-i-real-madridit-ia-kalon-edhe-neymarit-me-kete-simulim/60%Daily2018-10-16 15:00
https://kosova-info.com/modric-ende-nuk-mund-te-besoj-cfare-kane-bere-zidane-dhe-ronaldo/60%Daily2018-10-16 15:00
https://kosova-info.com/real-madridi-merr-lajmin-trondites-nga-bale/60%Daily2018-10-16 15:00
https://kosova-info.com/mourinho-kerkon-nga-man-utd-te-arrihet-marreveshja-me-keta-dy-lojtare/60%Daily2018-10-16 15:00
https://kosova-info.com/kompany-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-tij-ja-ku-deshiron-te-luaj/60%Daily2018-10-16 14:59
https://kosova-info.com/pato-zbulon-se-a-po-rikthehet-te-milani/60%Daily2018-10-16 14:59
https://kosova-info.com/izrael-u21-kosove-u21-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-16 14:59
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-ideal-per-te-forcuar-mbrojtjen/60%Daily2018-10-16 14:59
https://kosova-info.com/drenica-dhe-trepca-89-shenojne-fitore-te-thella-ne-udhetim/60%Daily2018-10-16 14:59
https://kosova-info.com/embelsire-pa-miell-dhe-sheqer-hit-boteror-desert-shume-i-mire-3/60%Daily2018-10-16 14:54
https://kosova-info.com/ministri-shala-ne-diten-boterore-te-standardeve-le-te-fillojme-te-krijojme-besimin-ne-produktet-vendore/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/hoti-ne-bruksel-cdo-ide-e-korrigjimit-territorial-nuk-ka-mbeshtetje-nga-ldk/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-ditet-ne-vijim-2/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/numer-i-madh-i-emigranteve-kalojne-ne-greqi/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/maqedonia-pasneser-i-nis-bisedimet-per-aderim-ne-nato-per-rezultatin-perfundimtar-vendos-kuvendi/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/kuvendi-pa-kuorum-rrezikon-edhe-me-shume-shembjen-e-kullave-te-jashareve/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/jehona-sopi-feston-ditelindjen-publikohen-pamje-nga-surpriza-qe-iu-be/60%Daily2018-10-16 14:42
https://kosova-info.com/bojkotimi-i-seancave-rrezikon-kuvendin/60%Daily2018-10-16 15:21
https://kosova-info.com/ka-kohe-qe-nuk-ka-bere-selfie-keshtu-duket-elita-nje-muaj-pas-marteses/60%Daily2018-10-16 14:42
https://kosova-info.com/hauwei-prezanton-neser-perbindeshin-e-celulareve-mate-20x-video-5/60%Daily2018-10-16 13:43
https://kosova-info.com/huawei-prezanton-mate-20-pro/60%Daily2018-10-17 14:44
https://kosova-info.com/gjobitet-audi-paguan-800-milione-euro-per-shkak-te-mashtrimit/60%Daily2018-10-18 05:45
https://kosova-info.com/si-rralle-here-flaka-krelani-zbulon-gjoksin-shfaqet-joshese-ne-te-zeza/60%Daily2018-10-16 14:42
https://kosova-info.com/greta-koci-i-ka-dy-fjale-per-stresin-keshtu-e-therret/60%Daily2018-10-16 14:42
https://kosova-info.com/gylseren-edhe-njehere-drejt-altarit-te-marteses/60%Daily2018-10-16 14:42
https://kosova-info.com/babai-i-stresit-padit-taulant-ballen-per-shpifje-kerkon-demshperblim/60%Daily2018-10-16 14:43
https://kosova-info.com/labi-pas-surprizes-ishte-dhurata-me-e-bukur-qe-kemi-pranu-ndonjehere/60%Daily2018-10-16 12:36
https://kosova-info.com/gashi-i-dorezon-detyren-ministrit-te-ri-ne-mpb/60%Daily2018-10-16 10:20
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-banke-ne-prishtine-vidhen-afer-7-mije-euro/60%Daily2018-10-16 10:21
https://kosova-info.com/napoli-po-e-transferon-shenjestren-e-barcelones-dhe-chelseas/60%Daily2018-10-16 10:00
https://kosova-info.com/ashpersohen-perplajset-mes-khabibit-dhe-50-centit/60%Daily2018-10-16 10:00
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-prishtine-3/60%Daily2018-10-16 10:21
https://kosova-info.com/tronditet-arsenali-ramsey-po-kalon-te-rivali-i-tyre/60%Daily2018-10-16 10:00
https://kosova-info.com/tri-klube-te-premierliges-pas-edin-dzekos/60%Daily2018-10-16 09:59
https://kosova-info.com/khabib-i-kerkon-perballje-mayweather-i-kthen-pergjigjie-zyrtare/60%Daily2018-10-16 09:59
https://kosova-info.com/menaxheri-i-khabib-e-quan-prostitute-mcgregorin/60%Daily2018-10-16 09:59
https://kosova-info.com/harry-kane-ka-dy-fjale-befasuese-per-real-madridin/60%Daily2018-10-16 09:59
https://kosova-info.com/shokuese-ish-lojtari-i-chelseas-po-kalon-te-barcelona/60%Daily2018-10-16 09:59
https://kosova-info.com/lacazette-e-tepron-me-fjalet-per-premierligen/60%Daily2018-10-16 09:59
https://kosova-info.com/ahmeti-reagon-ndaj-protestes-se-kompanive-private-te-autobuseve/60%Daily2018-10-16 10:21
https://kosova-info.com/rita-ora-befason-motren-per-ditelindje/60%Daily2018-10-16 09:42
https://kosova-info.com/aurela-gace-feston-ditelindjen-sot-jam-20-vjec-dhe-jeta-me-therret/60%Daily2018-10-16 09:27
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-tregon-se-a-i-kane-shkeputur-kontaktet-me-ministrin-e-fsk-se/60%Daily2018-10-16 10:22
https://kosova-info.com/vuciq-i-reagon-ambasadorit-amerikan-ne-beograd-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2018-10-16 10:22
https://kosova-info.com/protesta-e-shofereve-te-autobuseve-bllokon-qarkullimin-ne-rruget-e-kryeqytetit-video/60%Daily2018-10-16 10:22
https://kosova-info.com/hauwei-prezanton-neser-perbindeshin-e-celulareve-mate-20x-video-4/60%Daily2018-10-16 08:43
https://kosova-info.com/gjuajtja-me-arme-mes-policise-dhe-te-dyshuarve-nje-person-ende-ne-arrati/60%Daily2018-10-16 08:36
https://kosova-info.com/kapet-trafikanti-i-tragjedise-se-butrintit-10-vjet-pas-shpalljes-ne-kerkim/60%Daily2018-10-16 10:23
https://kosova-info.com/spanja-realizon-golin-e-pare-me-te-sapo-inkuadruarin-2/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/hauwei-prezanton-neser-perbindeshin-e-celulareve-mate-20x-video-3/60%Daily2018-10-16 03:43
https://kosova-info.com/spanja-realizon-golin-e-pare-me-te-sapo-inkuadruarin/60%Daily2018-10-16 00:00
https://kosova-info.com/zvicra-me-dy-gola-epersi-ndaj-islandes-xhaka-asistues/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/zvicra-perseri-e-forte-per-islanden-mbane-hapin-me-belgjiken/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/anglia-shenon-fitore-te-rendesishme-ndaj-spanjes-rihape-garen-e-grupit-4/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/islande-12-zvicer-statistikat-dhe-notat-e-lojtareve-shkelqen-shaqiri/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/spanje-23-angli-statistikat-dhe-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/man-utd-synon-ish-mbrojtesin-e-chelsea/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/sezoni-i-ri-ne-nba-afer-fillimit-keto-jane-5-skuadrat-favorite/60%Daily2018-10-16 04:59
https://kosova-info.com/hauwei-prezanton-neser-perbindeshin-e-celulareve-mate-20x-video-2/60%Daily2018-10-15 22:43
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-kosovareve-qe-kane-ferrari/60%Daily2018-10-17 04:44
https://kosova-info.com/kemi-hyre-zyrtarisht-ne-epoken-e-super-suv/60%Daily2018-10-17 09:45
https://kosova-info.com/facebook-messenger-mund-te-beheni-pishman-per-fjalet-qe-ia-dergoni-dikujt/60%Daily2018-10-17 14:45
https://kosova-info.com/tahiri-ldk-eshte-ne-krize-te-brendshme/60%Daily2018-10-16 05:20
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-humbi-virgjerine-naten-e-marteses/60%Daily2018-10-16 04:41
https://kosova-info.com/me-apo-pa-dashje-anxhelines-ne-imazhin-e-fundit-i-doli-nga-bluza-gjoksi/60%Daily2018-10-16 04:41
https://kosova-info.com/thaci-flet-per-raportet-me-haradinajn/60%Daily2018-10-16 05:20
https://kosova-info.com/momenti-emocionues-kur-labinot-gashi-befasohet-nga-miqte-e-ngushte/60%Daily2018-10-16 04:42
https://kosova-info.com/gjuajtja-me-arme-mes-policise-dhe-disa-personave-ne-prishtine-jepen-detaje-rreth-rastit/60%Daily2018-10-16 05:20
https://kosova-info.com/uje-dhe-kripe-per-nje-fytyre-pa-akne/60%Daily2018-10-16 18:47
https://kosova-info.com/kujdes-mos-flini-me-shume-se-8-ore-eshte-e-demshme-per-shendetin/60%Daily2018-10-16 18:47
https://kosova-info.com/gjuajtje-me-arme-mes-policise-dhe-hajnave-ne-dalje-te-prishtines/60%Daily2018-10-16 05:20
https://kosova-info.com/thaci-per-kufijte-ndoshta-terhiqem-nga-ideja-kur-te-degjoj-me-te-mira/60%Daily2018-10-16 05:20
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-momentin-epik-kur-george-clooney-vodhi-zemrat-e-te-gjithe-femrave-me-nje-fjali-te-vetme/60%Daily2018-10-16 04:42
https://kosova-info.com/thaci-ushtria-eshte-merite-e-te-gjitheve-askush-nuk-mund-ta-personalizoj/60%Daily2018-10-16 05:21
https://kosova-info.com/sy-te-lodhur-nga-qendrimi-perpara-kompjuterit-keto-jane-ushtrimet-qe-mund-tju-clodhin/60%Daily2018-10-16 13:47
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-me-gruan-shume-elegante-ne-foton-e-fundit/60%Daily2018-10-16 04:42
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-planifikon-te-shkruaje-liber-per-jeten-e-tij/60%Daily2018-10-16 05:21
https://kosova-info.com/femijet-duhet-te-peshohen-gjate-shkollimit-per-te-parandaluar-obezitetin/60%Daily2018-10-16 13:47
https://kosova-info.com/pacolli-ideja-e-thacit-per-korrigjim-kufijsh-po-merr-mbeshtetje-cdo-dite-e-me-shume/60%Daily2018-10-16 05:21
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-nga-festa-surprize-per-ditelindjen-dhe-1-vjetorin-e-marteses-se-labinot-gashit/60%Daily2018-10-15 20:04
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-nga-festa-surprize-per-ditelindjen-dhe-1-vjetorin-e-marteses-se-labinot-gashit-2/60%Daily2018-10-15 20:04
https://kosova-info.com/te-sapodiplomuarit-ne-kosove-kane-mangesi-te-njohurive-afersisht-5-1-vite-te-shkollimit/60%Daily2018-10-16 05:21
https://kosova-info.com/si-mund-ta-demtoj-sheqeri-shendetin-tuaj-dhe-cfare-mund-te-beni-per-ta-ndaluar-ate/60%Daily2018-10-16 13:47
https://kosova-info.com/ka-nje-nga-sulmet-me-te-frikshme-por-klopp-kerkon-sulmuesin-e-napolit/60%Daily2018-10-15 18:59
https://kosova-info.com/el-classico-po-afron-barcelona-ne-telashe-te-medha/60%Daily2018-10-15 18:59
https://kosova-info.com/ky-mec-eshte-mesimi-me-i-mire-per-ata-qe-nenvleresojne-kundershtarin-video/60%Daily2018-10-15 18:59
https://kosova-info.com/anthony-davis-do-te-bashkoje-forcat-me-lebron-james/60%Daily2018-10-15 18:58
https://kosova-info.com/tri-gabimet-e-medha-te-jurgen-klopp/60%Daily2018-10-15 18:58
https://kosova-info.com/neuer-te-largohet-ter-stegen-duhet-te-startoje-krize-tek-gjermania/60%Daily2018-10-15 18:58
https://kosova-info.com/mayweather-i-pergjigjet-khabibit-tifozet-e-sporteve-luftarake-ne-delir/60%Daily2018-10-15 18:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-islande-zvicer/60%Daily2018-10-15 18:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-spanje-angli/60%Daily2018-10-15 18:58
https://kosova-info.com/veseli-pdk-adresa-me-e-mire-per-qytetaret/60%Daily2018-10-15 19:20
https://kosova-info.com/beqiri-jemi-gati-me-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-10-15 19:20
https://kosova-info.com/vulin-nervozohet-nga-deklarata-e-ambasadorit-amerikan-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-10-15 19:20
https://kosova-info.com/4-pozicionet-seksuale-te-cilat-ofrojne-orgazme-qe-rralle-ndonje-grua-e-perjeton/60%Daily2018-10-16 13:47
https://kosova-info.com/haradinaj-mbeshtet-projekt-rezoluten-e-aak-se-per-shtesat-e-femijeve/60%Daily2018-10-15 19:20
https://kosova-info.com/zbulohet-lidhja-familjare-e-fifit-me-kengetarin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2018-10-15 18:41
https://kosova-info.com/familja-e-te-vrarit-ne-aki-planifikon-ta-padis-kete-agjenci/60%Daily2018-10-15 19:21
https://kosova-info.com/demi-rose-tregon-sekretin-e-te-pasmeve-bombastike/60%Daily2018-10-15 18:41
https://kosova-info.com/bechtel-enka-nuk-perfill-vendimin-e-komunes-se-hanit-te-elezit-vazhdon-punimet-per-autostraden/60%Daily2018-10-15 19:21
https://kosova-info.com/te-eshte-bere-burri-synet-emina-cunmulaj-i-kthen-pergjigjen-epike-kejvines/60%Daily2018-10-15 18:42
https://kosova-info.com/don-phenom-dhe-noizy-ne-sherr-ky-i-fundit-i-kunderpergjigjet-per/60%Daily2018-10-15 17:53
https://kosova-info.com/5-5-milione-euro-te-shpenzuara-per-autostraden-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/60%Daily2018-10-15 19:21
https://kosova-info.com/hauwei-prezanton-neser-perbindeshin-e-celulareve-mate-20x-video/60%Daily2018-10-15 17:43
https://kosova-info.com/audi-pritet-ta-nderroje-logon-ne-te-ardhmen-e-afert/60%Daily2018-10-17 04:44
https://kosova-info.com/lendet-e-krimeve-te-luftes-nga-gjykata-themelore-e-prishtines-ne-hage/60%Daily2018-10-15 19:22
https://kosova-info.com/may-mareveshja-per-brexit-ende-e-arritshme/60%Daily2018-10-15 19:22
https://kosova-info.com/a-eshte-i-sigurt-udhetimi-me-aeroplan-per-grate-shtatzena/60%Daily2018-10-16 13:47
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-e-keni-grire-djathin-gabimisht-tere-keto-vite/60%Daily2018-10-15 14:42
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-e-keni-grire-djathin-gabimisht-tere-keto-vite-2/60%Daily2018-10-15 14:42
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-e-keni-grire-djathin-gabimisht-tere-keto-vite-3/60%Daily2018-10-15 14:42
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-e-keni-grire-djathin-gabimisht-tere-keto-vite-4/60%Daily2018-10-15 14:42
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-e-keni-grire-djathin-gabimisht-tere-keto-vite-5/60%Daily2018-10-15 14:42
https://kosova-info.com/bojkoti-si-mjet-politik-apo-mungese-pergjegjesie/60%Daily2018-10-15 14:20
https://kosova-info.com/sbashk-del-kunder-projektligjit-me-cukla-per-mesimdhenesit-e-viteve-1990/60%Daily2018-10-15 14:20
https://kosova-info.com/man-utd-po-shitet-per-4-miliarde-funte/60%Daily2018-10-15 13:59
https://kosova-info.com/u-tha-se-milani-ka-arritur-marreveshje-por-barcelona-nuk-po-heq-dore-nga-lojtari/60%Daily2018-10-15 13:59
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-fabregas-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-10-15 13:58
https://kosova-info.com/liverpooli-po-e-ben-nje-sulm-edhe-me-te-frikshem/60%Daily2018-10-15 13:58
https://kosova-info.com/lojtari-e-do-largimin-chelsea-refuzon-shitjen-e-tij/60%Daily2018-10-15 13:58
https://kosova-info.com/zyrtare-pas-dy-humbjeve-ne-ligen-e-kombeve-trajneri-jep-doreheqje-nga-kombetarja/60%Daily2018-10-15 13:58
https://kosova-info.com/guardiola-nuk-e-refuzon-kalimin-ne-serie-a-por-te-cila-skuader/60%Daily2018-10-15 13:58
https://kosova-info.com/jo-vetem-ne-serie-a-por-edhe-skuadrat-ne-evrope-do-tia-kene-friken-juventusit/60%Daily2018-10-15 13:58
https://kosova-info.com/alvaro-morata-zbulon-jeten-si-ne-ferr-te-lojtareve/60%Daily2018-10-15 13:58
https://kosova-info.com/terheqja-nga-kosova-e-re-sinjal-edhe-per-investitoret-e-huaj/60%Daily2018-10-15 14:20
https://kosova-info.com/akr-zbulon-arsyen-e-shkarkimit-te-bejtush-gashit/60%Daily2018-10-15 14:20
https://kosova-info.com/mbi-150-thase-mbeturina-largohen-nga-mati-1-ne-prishtine/60%Daily2018-10-15 14:20
https://kosova-info.com/caktohet-masa-e-paraburgimit-ndaj-tre-personave-per-vjedhje/60%Daily2018-10-15 14:20
https://kosova-info.com/vuciq-ushtria-e-kosoves-paraqet-frike-per-serbet/60%Daily2018-10-15 14:21
https://kosova-info.com/shtyhet-afati-per-aplikuesit-per-listen-e-barnave-esenciale/60%Daily2018-10-15 14:21
https://kosova-info.com/bejtush-gashi-shkarkohet-nga-detyra-e-ministrit-te-puneve-te-brendshme/60%Daily2018-10-15 14:21
https://kosova-info.com/bie-bore-ne-shba-kolorado-pushtohet-nga-aksidentet/60%Daily2018-10-15 09:13
https://kosova-info.com/ramos-kerkon-nga-real-madridi-transferimin-e-ketij-lojtari/60%Daily2018-10-15 08:59
https://kosova-info.com/dembele-i-befason-te-gjithe-po-transferohet-atje-ku-nuk-pritej/60%Daily2018-10-15 08:59
https://kosova-info.com/lukaku-i-thur-elozhe-klubit-nga-serie-a-a-po-ndodh-transferimi/60%Daily2018-10-15 08:59
https://kosova-info.com/mourinho-e-lejon-mesfushorin-te-largohet-nga-man-utd/60%Daily2018-10-15 08:59
https://kosova-info.com/khabib-zbulon-skandalin-e-madh-qe-e-pergatiti-ufc-ja-me-mcgregorin/60%Daily2018-10-15 08:59
https://kosova-info.com/hazard-e-do-ribashkimin-me-kete-trajner/60%Daily2018-10-15 08:59
https://kosova-info.com/modric-te-interi-nuk-do-te-ndodh-kurre/60%Daily2018-10-15 08:58
https://kosova-info.com/shqiperia-me-dy-mungesa-te-medha-ndaj-skocise/60%Daily2018-10-15 08:58
https://kosova-info.com/barcelona-merr-nje-lajm-katastrofal-per-yllin-e-madh/60%Daily2018-10-15 08:58
https://kosova-info.com/feste-e-dyfishte-per-labin-ja-cfare-kremton-sot/60%Daily2018-10-15 08:40
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-ai-eshte-i-mire-ne-shtrat/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/izraeli-shqiperia-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2018-10-15 03:59
https://kosova-info.com/shqiperia-peson-humbje-nga-izraeli/60%Daily2018-10-15 03:59
https://kosova-info.com/polonia-italia-kjo-gje-nuk-pritej-ne-fund-te-ndeshjes/60%Daily2018-10-15 03:59
https://kosova-info.com/bekim-balaj-lujatem-me-mire-goli-i-pare-nga-shperqendroi/60%Daily2018-10-15 03:58
https://kosova-info.com/grezda-gabuam-ne-kete-pjese/60%Daily2018-10-15 03:58
https://kosova-info.com/izraeli-2-0-shqiperia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-15 03:58
https://kosova-info.com/panucci-me-vjen-shume-keq/60%Daily2018-10-15 03:58
https://kosova-info.com/basha-sonte-kishimi-raste-per-gol-sa-te-gjitha-ndeshjet-e-kaluar-bashke/60%Daily2018-10-15 03:58
https://kosova-info.com/futbollistja-kosovare-tregon-historine-e-saj-si-refugjate-ne-angli/60%Daily2018-10-15 03:58
https://kosova-info.com/rugova-berishes-aak-ja-mund-ta-shoh-vetem-ne-enderr-istogun/60%Daily2018-10-15 04:19
https://kosova-info.com/tha-se-nuk-i-pelqen-si-vishet-enca-i-kunderpergjigjet-jonida-maliqit/60%Daily2018-10-14 21:57
https://kosova-info.com/tha-se-nuk-i-pelqen-si-vishet-enca-i-kunderpergjigjet-jonida-maliqit-2/60%Daily2018-10-14 21:57
https://kosova-info.com/ndikimi-i-ekonomise-ne-zgjedhjet-per-kongres-ne-shba/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/52-milione-euro-jane-parapare-per-investime-ne-bujqesi/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/ja-si-te-zbuloni-nese-te-dhenat-tuaja-ne-facebook-jane-vjedhur/60%Daily2018-10-15 12:42
https://kosova-info.com/a-eshte-demarkacioni-zgjidhje-per-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/isa-mustafa-neser-mbledh-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/rama-tregon-gishtin-e-mesit/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/kastrati-e-shkarkon-drejtoreshen-e-arsimit-ne-kamenice-e-emeron-perseri-nje-anetare-te-vv-se/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/policia-e-krujes-operacion-kunder-ndotjes-se-mjedisit-9-te-arrestuar/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/krasniqi-ne-kete-situate-as-zgjedhjet-nuk-jane-zgjidhje/60%Daily2018-10-15 04:20
https://kosova-info.com/veseli-sa-me-e-madhe-pdk-ja-aq-me-e-forte-do-te-jete-kosova/60%Daily2018-10-14 18:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-komuna-e-vetme-qe-nuk-e-dorezoi-buxhetin-per-vitin-2019/60%Daily2018-10-14 18:19
https://kosova-info.com/bllokohet-autostrada-tirane-durres-2/60%Daily2018-10-14 18:19
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-fitoren-e-kosoves-ndaj-ishujve-faroe/60%Daily2018-10-14 17:58
https://kosova-info.com/barcelona-merr-nje-lajm-aspak-te-mire/60%Daily2018-10-14 17:58
https://kosova-info.com/manchester-united-e-rikthen-interesimin-per-yllin-e-madh/60%Daily2018-10-14 17:58
https://kosova-info.com/ishujt-faroe-kosova-rezultati-dhe-statistikat-e-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-14 17:57
https://kosova-info.com/shokohet-man-utd-ylli-i-tyre-e-do-kalimin-ne-serie-a/60%Daily2018-10-14 17:57
https://kosova-info.com/ishujt-faroe-kosova-shenohet-gol-befasues/60%Daily2018-10-14 17:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-izrael-shqiperi/60%Daily2018-10-14 17:57
https://kosova-info.com/poloni-itali-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-14 17:57
https://kosova-info.com/kosova-zhgenjen-ndaj-ishujve-faroe/60%Daily2018-10-14 17:57
https://kosova-info.com/kosova-nen-ethet-e-liberalizimit-te-vizave-kjo-eshte-sfida-e-fundit/60%Daily2018-10-14 18:20
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-kenges-te-du-mom-nga-stresi/60%Daily2018-10-14 17:40
https://kosova-info.com/ta-pastrojme-kosoven-neser-me-aksion-ne-lagjen-mati-1-ne-prishtine/60%Daily2018-10-14 18:20
https://kosova-info.com/enderr-e-kahmotshme-banoret-e-lugines-se-presheves-duan-bashkimin-me-kosoven/60%Daily2018-10-14 18:20
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-rreth-vrasjes-me-eksploziv-ne-gjakove/60%Daily2018-10-14 18:21
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-vjellim-pasi-qe-kemi-pire-alkool/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-bavari-merkel-peson-humbje-te-rende/60%Daily2018-10-14 18:21
https://kosova-info.com/veseli-kerkon-te-fuqizohet-integriteti-dhe-sovraniteti-i-vendit/60%Daily2018-10-14 18:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-luksoze-qe-e-ka-blere-burri-i-mirsa-kerqelit/60%Daily2018-10-14 17:40
https://kosova-info.com/keshilla-se-si-te-sheroni-dhimbjet-e-fytit-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/shqiptarja-seksi-nga-drenica-qe-po-cmend-kanadezet/60%Daily2018-10-14 17:40
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-te-masturbojne-meshkujt-per-te-ulur-rrezikun-nga-kanceri/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/enca-haxhia-publikon-foto-100-lakuriq-pas-dushit/60%Daily2018-10-14 17:40
https://kosova-info.com/tradhtia-a-duhet-te-falet-apo-te-heshtet/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/stresi-ne-kenga-magjike-e-ka-marre-me-vete-nje-person-shume-te-rendesishem-per-te/60%Daily2018-10-14 17:40
https://kosova-info.com/perdorimet-e-kafese-per-trajtimin-e-bukurise/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/dikur-nje-fans-i-saj-alex-rodriguez-publikon-autografin-qe-jennifer-lopez-i-ka-dhene-20-vite-me-pare/60%Daily2018-10-14 17:40
https://kosova-info.com/xhelozi-vjen-plote-ritem-nga-robert-berisha-dhe-nurteel/60%Daily2018-10-14 17:40
https://kosova-info.com/nena-e-rites-krenare-me-suksesin-e-fundit-te-saj-ne-britani/60%Daily2018-10-14 13:38
https://kosova-info.com/shba-britani-synojne-te-bojkotojne-konferencen-ne-arabi-pas-zhdukjes-se-gazetarit/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/kosova-merr-nje-lajm-te-keq-ne-prag-te-ndeshjes-me-ishujt-faroe/60%Daily2018-10-14 12:58
https://kosova-info.com/presidenti-i-ffk-ka-nje-mesazh-para-sfides-ndaj-ishujve-faroe/60%Daily2018-10-14 12:58
https://kosova-info.com/valverde-i-pa-vendosur-e-ardhmja-me-barcen-ne-pikepyetje/60%Daily2018-10-14 12:58
https://kosova-info.com/bota-e-basketbollit-ne-zi-nderron-jete-sekretari-gjeneral-i-fiba/60%Daily2018-10-14 12:58
https://kosova-info.com/wijnaldum-ne-stilin-messi-shikoni-cfare-i-ka-bere-boatengut/60%Daily2018-10-14 12:58
https://kosova-info.com/kombetarja-e-shqiperise-optimiste-para-ndeshjes-me-izraelin-ky-pritet-te-jete-formacioni-startues/60%Daily2018-10-14 12:57
https://kosova-info.com/ja-si-ka-ndikuar-per-nurmagomedov-ndeshja-ndaj-mcgregor/60%Daily2018-10-14 12:57
https://kosova-info.com/barcelona-te-ofroje-kontrate-te-re-per-messi/60%Daily2018-10-14 12:57
https://kosova-info.com/futbollistit-te-kombetares-se-shqiperise-i-vdes-babai-ky-eshte-njoftimi-i-tij/60%Daily2018-10-14 12:57
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-aleate-brenda-koalicionit-qeverises-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/dhjetera-migrante-mbeten-te-vdekur-gjate-transportimit-ne-izmir/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/remzie-osmani-se-shpejti-me-nje-balade-mesoni-detajet/60%Daily2018-10-14 12:19
https://kosova-info.com/vendi-ku-ndodhi-vrasja-e-sotme-ne-smolice-te-gjakoves/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/nga-serbia-vijne-reagime-per-raportimet-se-shba-te-kane-shkeputur-komunikimin-me-ministrin-e-fsk-se/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/gjendet-nje-granate-e-pa-shperthyer-qe-nga-lufta-e-pare-boterore/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/zvarritet-zbatimi-i-plote-i-kodit-telefonik-te-kosoves/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/limaj-perkujton-15-maturantet-e-malisheves-ne-14-vjetorin-e-vdekjes-tragjike/60%Daily2018-10-14 13:19
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-tre-te-lenduar/60%Daily2018-10-14 13:20
https://kosova-info.com/vendet-ne-trupin-e-femres-te-cilat-mezi-presin-te-preken-2/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/maska-me-tre-perberes-zbut-lekuren-dhe-rrafshon-rrudhat/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/vritet-nje-person-ne-gjakove/60%Daily2018-10-14 08:18
https://kosova-info.com/zaev-per-ndryshimin-e-kufijve-ballkanit-nuk-i-duhen-konflikte-te-reja/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/protesta-sot-bllokohet-magjistralja-prishtine-mitrovice/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/lista-me-14-emrat-qe-barcelona-mund-ti-transferoje/60%Daily2018-10-14 07:58
https://kosova-info.com/tottenham-i-ofron-super-marreveshje-eriksenit-e-ruan-nga-real-madrid/60%Daily2018-10-14 07:58
https://kosova-info.com/pas-fitores-ndaj-gjermanise-kjo-eshte-deklarata-e-koeman/60%Daily2018-10-14 07:57
https://kosova-info.com/kosova-sot-ballafaqohet-me-ishujt-faroe-rendesia-e-takimit-shume-e-larte/60%Daily2018-10-14 07:57
https://kosova-info.com/momenti-qe-nuk-do-ta-harrojme-kurre-kater-vite-nga-droni/60%Daily2018-10-14 07:57
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-per-barcelonen/60%Daily2018-10-14 07:57
https://kosova-info.com/super-mbappe-moment-magjie-ne-stervitje/60%Daily2018-10-14 07:57
https://kosova-info.com/vendoset-ndricimi-tek-fakulteti-teknik-ne-prishtine/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/keto-jane-pagat-e-reja-ne-sektorin-publik-te-shendetesise-ne-kosove/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/lajmi-per-fejesen-e-justin-bieber-beri-selena-gomezin-per-trajtim-psikiatrik/60%Daily2018-10-14 07:39
https://kosova-info.com/po-arratiseshin-nga-policia-vdes-nje-shqiptar-lendohen-dy-te-tjere/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/perseri-termet-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-prane-pikes-se-karburantit-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/dizelet-e-vjeter-gjermane-pershkojne-ballkanin/60%Daily2018-10-14 08:19
https://kosova-info.com/bebe-rexha-si-le-vend-imagjinates-tregon-shume-ne-kostumin-transparent/60%Daily2018-10-14 07:40
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-me-bashkeshorten-nisin-mengjesin-e-hershem-ne-kete-vend/60%Daily2018-10-14 07:40
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-prapaskenat-e-klipit-maria-tuna-dhe-vildanja-ne-skena-te-nxehta/60%Daily2018-10-14 07:40
https://kosova-info.com/sot-e-martuar-me-miliarder-emina-cunmulaj-kur-isha-e-vogel-milja-lopet/60%Daily2018-10-14 07:40
https://kosova-info.com/rezultatet-e-dobeta-tek-italia-insigne-kerkon-kohe/60%Daily2018-10-14 07:58
https://kosova-info.com/lady-gaga-pozon-topless-per-revisten-e-njohur/60%Daily2018-10-14 07:40
https://kosova-info.com/holande-gjermani-pjesa-e-pare-perfundon-me-rezultatin-10/60%Daily2018-10-13 21:57
https://kosova-info.com/barazimi-i-dyte-radhazi-nga-kosova-u-19/60%Daily2018-10-14 02:58
https://kosova-info.com/joachim-low-vendos-rekord-me-gjermanine/60%Daily2018-10-14 02:58
https://kosova-info.com/dardanet-edhe-ne-ishujt-faroe-shikoni-pamjet/60%Daily2018-10-14 02:57
https://kosova-info.com/holanda-triumfon-ndaj-gjermanise-me-tre-gola-epersi-lekundet-low/60%Daily2018-10-14 02:57
https://kosova-info.com/holande-30-gjermani-statistikat-dhe-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-14 02:57
https://kosova-info.com/wenger-beson-tek-henry-i-ka-te-gjitha-do-te-kete-sukses/60%Daily2018-10-14 02:57
https://kosova-info.com/antetokounmpo-jep-sinjale-per-mvp-triple-double-ne-25-minuta/60%Daily2018-10-14 02:57
https://kosova-info.com/tjeter-goditje-per-kosoven-edhe-nje-lojtar-lendohet-ne-stervitje/60%Daily2018-10-14 07:58
https://kosova-info.com/trump-takon-ne-washington-pastorin-amerikan-falenderon-erdoganin-per-lirimin-e-tij/60%Daily2018-10-14 03:18
https://kosova-info.com/pasi-theu-rekordet-ne-tabelat-e-britanise-rita-shfaqet-atraktive-rrugeve-te-nju-jorkut/60%Daily2018-10-14 07:40
https://kosova-info.com/keshtu-zgjodhen-te-duken-te-famshmit-ne-dasmen-mbreterore/60%Daily2018-10-14 07:40
https://kosova-info.com/serbia-vazhdon-ta-cilesoje-si-provokim-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2018-10-14 03:18
https://kosova-info.com/i-diplomuar-ne-fakultetin-ekonomik-punon-si-shofer-i-autobusit/60%Daily2018-10-14 03:18
https://kosova-info.com/a-e-shkeputen-shba-te-komunikimin-me-cekun-e-berishen-ministri-e-zv-ministri-nuk-flasin-asnje-fjale/60%Daily2018-10-14 03:18
https://kosova-info.com/provokon-olta-gixhari-pozon-e-shtrire-ne-tavolinen-e-bilardos/60%Daily2018-10-13 21:10
https://kosova-info.com/provokon-olta-gixhari-pozon-e-shtrire-ne-tavolinen-e-bilardos-2/60%Daily2018-10-13 21:10
https://kosova-info.com/provokon-olta-gixhari-pozon-e-shtrire-ne-tavolinen-e-bilardos-3/60%Daily2018-10-13 21:10
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-tregon-se-ku-i-kishte-fshehur-librat-para-40-viteve/60%Daily2018-10-14 03:19
https://kosova-info.com/pergjigjet-porno-ylli-asa-akira-si-te-zgjasni-me-shume-ne-seks/60%Daily2018-10-15 12:46
https://kosova-info.com/bie-mbeshtetja-per-angela-merkel/60%Daily2018-10-14 03:19
https://kosova-info.com/dhimbje-koke-e-padurueshme-thuajini-jo-ilaceve-dhe-perdorni-keto-menyra/60%Daily2018-10-15 07:46
https://kosova-info.com/shume-zevendesministra-e-pak-pune-te-kryera-nga-ta/60%Daily2018-10-14 03:19
https://kosova-info.com/tahiri-tregon-arsyet-pse-kishte-ne-plan-te-jepte-doreheqje-nga-posti-i-ministrit/60%Daily2018-10-14 03:20
https://kosova-info.com/aktivisti-i-njohur-i-shoqerise-civile-aderon-ne-vetevendosje/60%Daily2018-10-14 03:20
https://kosova-info.com/farat-e-lulediellit-duhet-te-jene-patjeter-pjese-e-kuzhines-suaj-keto-jane-arsyet/60%Daily2018-10-14 16:45
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-gjakove-nje-i-vdekur-e-dy-te-lenduar/60%Daily2018-10-13 17:18
https://kosova-info.com/sa-gjate-duhet-te-pritni-para-se-te-beni-seks/60%Daily2018-10-14 11:45
https://kosova-info.com/liburn-aliu-shpend-ahmeti-i-plogesht-e-i-ngadalshem-ne-vendime/60%Daily2018-10-13 17:18
https://kosova-info.com/reagon-50-cent-ka-nje-mega-oferte-per-nurmagomedov/60%Daily2018-10-13 16:56
https://kosova-info.com/keta-jane-top-kater-lojtaret-sipas-malcom-le-anash-messin/60%Daily2018-10-13 16:56
https://kosova-info.com/roberto-carlos-ka-disa-fjale-te-mira-per-yllin-e-real-madrid/60%Daily2018-10-13 16:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kerkesa-e-shqiptareve-ne-amerike-per-politikanet-kosovare/60%Daily2018-10-13 17:18
https://kosova-info.com/zemra-e-londres-pushtohet-nga-pershendetjet-naziste-dhe-dhuna/60%Daily2018-10-13 17:18
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-vazhdon-gjahun-pas-ish-zyrtareve-te-korruptuar/60%Daily2018-10-13 17:18
https://kosova-info.com/thaci-e-lushtaku-takohen-ne-drenice-vizitojne-familjen-geci/60%Daily2018-10-13 17:19
https://kosova-info.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-behen-bashke-ne-kete-vend/60%Daily2018-10-13 16:30
https://kosova-info.com/komuna-dhe-ministria-e-infrastruktures-pajtohen-rreth-punimeve-te-bechtel-enkes/60%Daily2018-10-13 17:19
https://kosova-info.com/mosha-kur-do-ta-perjetoni-seksin-me-te-mire-te-jetes/60%Daily2018-10-14 11:45
https://kosova-info.com/papa-francesku-terheq-mandatin-e-peshkopeve-qe-abuzuan-me-te-mitur-ne-kili/60%Daily2018-10-13 17:19
https://kosova-info.com/drejtoresha-e-arsimit-nuk-i-bindet-kastratit-sofron-doreheqjen/60%Daily2018-10-13 17:19
https://kosova-info.com/pse-disa-njerez-nuk-ngrohen-kurre-ndersa-te-tjeret-nuk-ndiejne-te-ftohte/60%Daily2018-10-14 11:45
https://kosova-info.com/sa-gjate-mundemi-pa-seks-2/60%Daily2018-10-14 11:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-frikshme-perse-shume-vajza-dhe-gra-po-heqin-dore-nga-seksi/60%Daily2018-10-14 06:44
https://kosova-info.com/nje-arsye-e-madhe-per-te-konsumuar-qumesht-djath-kos-e-gjalpe/60%Daily2018-10-14 06:44
https://kosova-info.com/zemaj-zbulon-se-vellai-i-deputetes-se-aak-se-ishte-sulmuar-vec-pse-ishte-ne-ldk/60%Daily2018-10-13 12:18
https://kosova-info.com/zyrtare-thierry-henry-trajner-i-monacos/60%Daily2018-10-13 11:57
https://kosova-info.com/besar-halimi-kerkon-fitore-ndaj-ishujve-faroe/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/united-thyen-rekordin-e-klubit-me-super-transferim-nga-serie-a/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/demtohet-alban-hoxha-e-zevendeson-ish-portieri-i-teutes/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/brendan-rodgers-trajner-i-skuadres-nga-premierliga/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/eddie-hearn-ja-me-ke-deshiron-te-ndeshet-anthony-joshua/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/haxhi-krasniqi-ngjitet-ne-ring-me-17-nentor-per-te-mbrojtur-titullin-e-evropes/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/maradona-messit-nuk-mund-te-jesh-lider/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/zyrtare-besnik-hasi-merr-drejtimin-e-kesaj-skuadre/60%Daily2018-10-13 11:56
https://kosova-info.com/deshmi-se-zgjedhja-e-nehat-thaci-per-drejtor-te-burgjeve-u-rekomandua-nga-ambasada-britanike/60%Daily2018-10-13 12:18
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vjedhjen-ne-merdare/60%Daily2018-10-13 12:18
https://kosova-info.com/banka-qendrore-e-kosoves-dhe-ajo-e-turqise-merren-vesh-per-shkembim-informacionesh/60%Daily2018-10-13 12:18
https://kosova-info.com/qytetaret-me-mbi-3-miliarde-euro-kursime-neper-banka/60%Daily2018-10-13 12:18
https://kosova-info.com/ne-shba-diskutohet-per-procesin-e-tranzicionit-te-fsk-se/60%Daily2018-10-13 12:19
https://kosova-info.com/pacolli-synimi-i-radhes-ne-nentor-te-ketij-viti-eshte-anetaresimi-ne-interpol/60%Daily2018-10-13 12:19
https://kosova-info.com/autopiloti-i-range-rover-sport-kryen-levizje-te-suksesshme-neper-rruge-shume-komplekse-video/60%Daily2018-10-15 12:42
https://kosova-info.com/urime-qeverise-haradinaj-i-shtohet-edhe-nje-zevendesminister/60%Daily2018-10-13 12:19
https://kosova-info.com/kryeministri-shqiptar-kercenon-portalet/60%Daily2018-10-13 12:19
https://kosova-info.com/jamal-khashoggi-gazetari-qe-po-trondit-nje-mbreteri/60%Daily2018-10-13 07:13
https://kosova-info.com/maqedoni-i-hapet-rruge-ndryshimit-te-emrit/60%Daily2018-10-13 07:17
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-fabregas-ne-la-liga/60%Daily2018-10-13 06:57
https://kosova-info.com/messi-nenshkruan-kontrate-te-re-me-barcen-i-lejohet-edhe-largimi-me-kete-kusht/60%Daily2018-10-13 06:56
https://kosova-info.com/kosova-niset-drejt-ishujve-faroe-per-ndeshjen-e-rendesishem-te-se-dieles/60%Daily2018-10-13 06:56
https://kosova-info.com/rashica-jemi-pergatitur-mire-ndaj-ishujve-faroe-japim-maksimumin/60%Daily2018-10-13 06:56
https://kosova-info.com/mocioni-opozita-po-deshton-qe-dhjete-muaj/60%Daily2018-10-13 07:18
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-mbulon-gjoksin-por-ve-ne-pah-keto-pjese-te-trupit/60%Daily2018-10-13 06:32
https://kosova-info.com/vazhdon-te-rritet-numri-i-veteraneve-u-shpenzuan-mbi-57-milione-euro/60%Daily2018-10-13 07:18
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-neser-2/60%Daily2018-10-13 07:19
https://kosova-info.com/spanje-mbyten-3-emigrante-dhe-shpetohen-qindra-te-tjere/60%Daily2018-10-13 07:19
https://kosova-info.com/henry-do-te-emerohet-trajner-i-monacos-zyrtarizimi-te-shtunen/60%Daily2018-10-13 06:57
https://kosova-info.com/keto-jane-momentet-me-te-mira-te-debutimit-te-plote-te-bolt-realizoi-dy-gola/60%Daily2018-10-13 06:57
https://kosova-info.com/befason-napoli-afer-te-nenshkruaj-me-yllin-e-man-city/60%Daily2018-10-13 06:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-santos-talenti-qe-po-kerkohet-me-ngulm-nga-real-madrid/60%Daily2018-10-13 06:57
https://kosova-info.com/monster-vjen-nga-bleona-qereti-kengetarja-atraktive-ne-klip/60%Daily2018-10-13 01:38
https://kosova-info.com/pdk-kerkon-konsensus-per-dialog-ose-zgjedhje/60%Daily2018-10-13 07:19
https://kosova-info.com/ne-oret-e-vona-rita-jep-nje-lajm-te-mire-per-fansat/60%Daily2018-10-12 21:51
https://kosova-info.com/cka-ndodhi-sot-ne-merdar-tregon-policia/60%Daily2018-10-13 07:20
https://kosova-info.com/vdesin-16-persona-nga-shperthimi-i-tubacionit-te-naftes-ne-nigeri/60%Daily2018-10-13 07:20
https://kosova-info.com/florida-banoret-perballe-pasojave-te-uraganit-shkaterrimtar/60%Daily2018-10-13 02:18
https://kosova-info.com/tirana-nis-aplikimin-e-varrezave-murale/60%Daily2018-10-13 02:18
https://kosova-info.com/kur-do-te-filloje-ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re/60%Daily2018-10-13 02:19
https://kosova-info.com/specialitet-tradicional-grek-si-te-beni-djathe-feta/60%Daily2018-10-13 15:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-belgjike-zvicer/60%Daily2018-10-12 20:56
https://kosova-info.com/shkarkimi-i-mourinhos-do-te-ishte-i-padrejte/60%Daily2018-10-12 20:56
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-allegri-ne-premierlige/60%Daily2018-10-12 20:56
https://kosova-info.com/bombe-nga-atletico-afer-te-transferoje-super-sulmuesin/60%Daily2018-10-12 20:56
https://kosova-info.com/gattuso-zgjedh-lojtaret-modricin-bashkelojtar-pogban-kundershtar/60%Daily2018-10-13 01:56
https://kosova-info.com/arsene-wenger-me-rol-drejtues-te-psg/60%Daily2018-10-13 01:56
https://kosova-info.com/kosova-u21-e-fiton-miqesoren-ndaj-trepces-89/60%Daily2018-10-13 01:56
https://kosova-info.com/kroacia-dhe-anglia-ndajne-piket/60%Daily2018-10-13 01:56
https://kosova-info.com/belgjika-triumfon-kunder-zvicres-lukaku-heroi/60%Daily2018-10-13 06:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-superjahti-265-milione-dollare-qe-behet-i-padukshem/60%Daily2018-10-13 02:19
https://kosova-info.com/vesa-luma-e-bekuar-ne-mesin-e-ketyre-personave/60%Daily2018-10-12 20:38
https://kosova-info.com/ministrja-e-jashtme-austriake-marreveshja-finale-duhet-te-perfshije-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/60%Daily2018-10-13 02:19
https://kosova-info.com/cigaret-elektrike-me-te-demshme-se-duhani/60%Daily2018-10-13 15:44
https://kosova-info.com/zemaj-vetem-57-deputete-mbeshtesin-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-10-13 02:19
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-zbulon-nje-pjese-te-kenges-se-re/60%Daily2018-10-12 20:38
https://kosova-info.com/noizy-tallet-keq-me-encen-pasi-publikoi-kengen-e-re-ja-cfare-postoi-ai/60%Daily2018-10-12 20:38
https://kosova-info.com/super-jahti-luksoz-i-200-milione-eurove-i-padukshem-ne-det-video/60%Daily2018-10-15 12:43
https://kosova-info.com/sistemet-moderne-te-armeve-amerikane-lehte-mund-te-slumohen-nga-hakeret/60%Daily2018-10-15 12:43
https://kosova-info.com/facebook-u-mbyll-qindra-faqe-nga-frika-e-dezinformimit/60%Daily2018-10-15 12:43
https://kosova-info.com/priten-nderprerje-te-perkohshme-te-internetit-ne-48-oret-e-ardhshme/60%Daily2018-10-15 12:43
https://kosova-info.com/huawei-prezanton-honor-8x-telefon-celular-me-nje-cmim-te-ulet/60%Daily2018-10-15 12:43
https://kosova-info.com/i-riu-ne-istog-goditet-per-vdekje-nga-vetura/60%Daily2018-10-12 21:20
https://kosova-info.com/thaci-sduhet-humbur-kohe-me-bllokada-te-levizim-me-hapa-konkrete-drejt-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2018-10-12 21:20
https://kosova-info.com/dua-lipa-edhe-nese-vjen-nga-nje-vend-i-vogel-sic-eshte-kosova-mund-te-arrish-shume/60%Daily2018-10-12 20:38
https://kosova-info.com/phillips-amerika-nuk-e-ka-aprovuar-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-10-12 21:20
https://kosova-info.com/persona-te-maskuar-sulmojne-me-arme-zjarri-patrullen-e-policise-ne-podujeve/60%Daily2018-10-12 21:20
https://kosova-info.com/angela-martini-i-ben-befasi-bashkeshortit-per-ditelindje/60%Daily2018-10-12 20:38
https://kosova-info.com/bisedat-e-nxehta-te-vip-ave-shqiptare-qe-u-publikuan-ne-medie/60%Daily2018-10-12 20:38
https://kosova-info.com/shqipe-abazi-rikthehet-me-interviste-pas-shume-vitesh-ja-pse-i-mungoi-ekranit/60%Daily2018-10-12 20:39
https://kosova-info.com/arjola-tregon-arsyen-pse-u-nda-nga-bashkeshorti/60%Daily2018-10-12 20:39
https://kosova-info.com/keto-te-reja-kishit-mundesi-ti-mesoni-sonte-ne-mirage/60%Daily2018-10-12 20:39
https://kosova-info.com/doni-te-jeni-kreativ-dhe-te-mos-keni-probleme-me-peshen-atehere-flini-me-orar/60%Daily2018-10-13 15:44
https://kosova-info.com/ushtria-siriane-paralajmeron-banoret-e-idlibit-rrini-larg-xhihadisteve/60%Daily2018-10-12 16:17
https://kosova-info.com/ne-ferizaj-konfiskohen-1-mije-e-170-litra-lengje-e-uje-mineral/60%Daily2018-10-12 16:17
https://kosova-info.com/zgjoheni-nga-gjumi-ne-mes-te-nates-per-te-shkuar-ne-banjo-mos-i-neglizhoni-arsyet/60%Daily2018-10-13 15:44
https://kosova-info.com/deshton-takimi-midis-bechtel-enkes-dhe-hanit-te-elezit/60%Daily2018-10-12 16:17
https://kosova-info.com/portieri-i-manchester-cityt-aplikon-per-pasaporte-te-kosoves/60%Daily2018-10-12 15:56
https://kosova-info.com/rivaldo-ky-yll-i-futbollit-mund-zevendesoje-ronaldon-te-reali/60%Daily2018-10-12 15:56
https://kosova-info.com/bylbyl-sokoli-reagon-pas-shkarkimit-nga-kf-llapi/60%Daily2018-10-12 15:56
https://kosova-info.com/edhe-sa-pike-i-duhen-kosoves-per-vendin-e-pare-ne-grup/60%Daily2018-10-12 15:56
https://kosova-info.com/pamje-brenda-dhomes-se-zhveshjes-se-nurmagomedov-shikoni-festimin-e-tij/60%Daily2018-10-12 15:56
https://kosova-info.com/dortmund-te-gatshem-te-paguajne-nje-shume-te-konsiderueshme-per-alcacer/60%Daily2018-10-12 15:56
https://kosova-info.com/ramsey-godet-keq-arsenalin-ky-eshte-plani-i-tij/60%Daily2018-10-12 15:56
https://kosova-info.com/shqiptaret-te-mire-edhe-ne-hockey-shikoni-super-golin-e-albanit/60%Daily2018-10-12 15:55
https://kosova-info.com/eshte-41-vjecar-mirepo-shikoni-ngulitjen-fenomenale-te-vince-carter/60%Daily2018-10-12 15:55
https://kosova-info.com/tymosin-duhan-gjithe-jeten-por-mushkerite-i-kane-te-shendetshme-ja-arsyeja/60%Daily2018-10-13 10:44
https://kosova-info.com/tentim-vetevrasja-ne-katedrale-reagon-ipeshkvia/60%Daily2018-10-12 16:17
https://kosova-info.com/ende-e-paqarte-e-ardhmja-e-termocentralit-kosova-e-re/60%Daily2018-10-12 16:17
https://kosova-info.com/para-publikimit-te-klipit-enca-dhe-don-phenom-zbulojne-se-kujt-i-dedikohet-kujt-po-i-han/60%Daily2018-10-12 15:36
https://kosova-info.com/para-publikimit-te-klipit-enca-dhe-don-phenom-zbulojne-se-kujt-i-dedikohet-kujt-po-i-han-2/60%Daily2018-10-12 15:40
https://kosova-info.com/16-vjet-burg-per-vrasjen-e-te-miturit-ne-prishtine/60%Daily2018-10-12 16:18
https://kosova-info.com/shaolin-gang-publikojne-kengen-e-re-1-2-3-teksti-preferohet-vetem-per-te-rritur/60%Daily2018-10-12 15:40
https://kosova-info.com/hoxhaj-isa-mustafes-pranove-ne-shtepi-ata-qe-te-gjuanin-me-molotov/60%Daily2018-10-12 16:18
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-shoferin-e-dyshuar-se-shkaktoi-vdekjen-e-11-vjecarit-ne-mitrovice/60%Daily2018-10-12 16:18
https://kosova-info.com/big-mama-shfaqet-joshese-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-10-12 15:40
https://kosova-info.com/kujdes-nga-keto-shenja-qe-tregojne-se-i-keni-arteret-e-bllokuara/60%Daily2018-10-13 10:44
https://kosova-info.com/selena-gomez-shtrihet-ne-psikiatri-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-12 15:40
https://kosova-info.com/thaci-pa-marreveshje-mbi-kufijte-ska-te-ardhme-evropiane-per-kosoven-e-serbine/60%Daily2018-10-12 16:18
https://kosova-info.com/mos-konsumoni-keto-produkte-parandaloni-kancerin-e-gjirit/60%Daily2018-10-13 10:44
https://kosova-info.com/tayna-festoi-dy-suksese-per-nje-dite/60%Daily2018-10-12 15:40
https://kosova-info.com/tayna-festoi-dy-suksese-per-nje-dite-2/60%Daily2018-10-12 15:37
https://kosova-info.com/humbet-mitren-pas-lindjes-demshperblehet-me-miliona/60%Daily2018-10-13 10:44
https://kosova-info.com/ndahen-cifti-i-njohur/60%Daily2018-10-12 15:40
https://kosova-info.com/ndahen-cifti-i-njohur-2/60%Daily2018-10-12 15:37
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-e-zjarrte-ne-bikini-tregon-me-shume-se-cduhet/60%Daily2018-10-12 15:40
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-e-zjarrte-ne-bikini-tregon-me-shume-se-cduhet-2/60%Daily2018-10-12 15:37
https://kosova-info.com/tuna-e-shfaq-patrisin-te-dehur-veprimi-i-tij-do-ju-habise/60%Daily2018-10-12 15:41
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-ju-rezistojme-dot-biskotave-me-cokollate/60%Daily2018-10-13 10:44
https://kosova-info.com/tayna-ndryshon-stilin-e-flokeve-keshtu-duket/60%Daily2018-10-12 15:41
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-i-parandalojne-semundjet/60%Daily2018-10-12 19:44
https://kosova-info.com/tahiri-permbush-premtimin-ndahen-mjetet-per-shkollen-ne-komunen-e-bujanocit/60%Daily2018-10-12 11:16
https://kosova-info.com/basha-kercenon-ramen-do-ta-shkaterrojme-diktaturen-mafioze/60%Daily2018-10-12 11:16
https://kosova-info.com/hoxhaj-inovacioni-me-i-madh-qe-be-ja-mund-tia-sjelle-kosoves-eshte-liberalizimi/60%Daily2018-10-12 11:17
https://kosova-info.com/refki-suma-sqaron-vendimin-per-ndalimin-e-punimeve-te-bechtel-enkes/60%Daily2018-10-12 11:17
https://kosova-info.com/mediat-ne-shqiperi-kosova-mund-te-besoje-kosova-mund-te-enderroje/60%Daily2018-10-12 10:56
https://kosova-info.com/ronaldo-po-e-deshmon-veten-se-eshte-nje-profesionist-i-madh/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/lorik-cana-flet-per-martesen-ja-si-me-doli-jashte-kontrollit-dasma-ne-prishtine/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/spalletti-ja-cfare-duhet-te-beje-interi-per-te-mundur-milanin-ne-derbi/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-ja-kush-do-te-ndeshet-tani-ne-ufc/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/policia-arreston-11-persona-qe-shiten-bileta-ne-tregun-e-zi-per-ndeshjen-kosova-malta/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/prishet-festa-lajm-shume-i-keq-per-kosoven-para-ndeshjes-me-ishujt-faroe/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/mourinho-ne-podgorice-ja-cilin-lojtar-e-vezhgoi-nga-afer/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/bolt-ia-ben-sefte-ne-futboll-shenon-super-gol/60%Daily2018-10-12 10:55
https://kosova-info.com/10-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-konsumohen-per-te-parandaluar-kancerin-e-gjirit/60%Daily2018-10-12 19:44
https://kosova-info.com/cfare-do-te-behet-me-rezoluten-e-veselit-qe-nuk-po-e-perkrah-opozita-flet-memli-krasniqi/60%Daily2018-10-12 11:17
https://kosova-info.com/noizy-perfshihet-edhe-ne-tekste-shkollore-shikojeni-cfare-thote-ai/60%Daily2018-10-12 10:36
https://kosova-info.com/shqiptaret-qejflinj-pas-veshjeve-ja-cili-qytet-shpenzon-me-shume/60%Daily2018-10-12 11:17
https://kosova-info.com/mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-dhe-vazhdimi-i-seances-caktohen-te-henen/60%Daily2018-10-12 11:17
https://kosova-info.com/nje-rruge-ne-prishtine-merr-emrinarbenor-e-astrit-dehari/60%Daily2018-10-12 11:17
https://kosova-info.com/nje-nuse-tradicionale-si-teuta-selimi-publikon-foto-me-bashkeshortin/60%Daily2018-10-12 10:03
https://kosova-info.com/bosnja-nuk-mund-te-ndryshoje-qendrim-sa-i-perket-njohjes-se-kosoves/60%Daily2018-10-12 11:17
https://kosova-info.com/samsung-a9-thuhet-se-ka-kater-kamera-ne-anen-e-pasme/60%Daily2018-10-15 12:43
https://kosova-info.com/ovl-uck-ja-kerkon-riverifikim-te-plote-te-veteraneve/60%Daily2018-10-12 06:16
https://kosova-info.com/konference-rajonale-per-parandalimin-e-tortures-dhe-trajtimit-jo-human/60%Daily2018-10-12 06:16
https://kosova-info.com/uragani-shkaterron-juglindjen-e-shba-se/60%Daily2018-10-12 06:17
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-4/60%Daily2018-10-12 06:17
https://kosova-info.com/digitalks-vazhdon-dita-e-dyte-e-konferences/60%Daily2018-10-12 06:17
https://kosova-info.com/moti-surprizon-sot-keto-jane-temperaturat/60%Daily2018-10-12 06:18
https://kosova-info.com/polonia-portugalia-rezultat-befasues-ne-fund/60%Daily2018-10-12 05:56
https://kosova-info.com/challandes-futbollistet-luajten-mire-mund-te-shenonim-edhe-me-shume-gola/60%Daily2018-10-12 05:56
https://kosova-info.com/kosova-merr-lajmin-e-keq-pas-fitores-kunder-maltes/60%Daily2018-10-12 05:56
https://kosova-info.com/ujkani-kosova-ishte-fantastike-ndaj-maltes/60%Daily2018-10-12 05:56
https://kosova-info.com/vedat-muriqi-kosova-po-forcohet-pas-cdo-sfide/60%Daily2018-10-12 05:56
https://kosova-info.com/berisha-kur-me-jepet-mundesia-le-gjithcka-ne-fushe-per-kosoven/60%Daily2018-10-12 05:56
https://kosova-info.com/kosova-3-1-malta-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-12 05:56
https://kosova-info.com/zhegrova-sonte-isha-i-pafat/60%Daily2018-10-12 05:55
https://kosova-info.com/kololli-poston-foto-ne-instagram-reagim-i-papritur-nga-adnan-januzaj/60%Daily2018-10-12 05:55
https://kosova-info.com/drobox-me-nje-vecori-te-re-per-perdoruesit/60%Daily2018-10-14 16:42
https://kosova-info.com/samsung-lanson-telefonin-e-pare-me-kater-kamera-galaxy-a9/60%Daily2018-10-15 12:44
https://kosova-info.com/rivaliteti-mes-tunes-dhe-ences-nis-neser-kuptojeni-arsyen/60%Daily2018-10-12 05:36
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-mjetin-shperthyes-te-gjetur-ne-mitrovice-ka-te-arrestuar/60%Daily2018-10-12 06:18
https://kosova-info.com/nikki-haley-do-te-kandidohet-per-presidente-te-shba/60%Daily2018-10-12 06:18
https://kosova-info.com/shoqerohen-ne-polici-babai-dhe-vellai-i-13-vjecares-se-vrare-ne-tirane/60%Daily2018-10-12 06:18
https://kosova-info.com/gjendet-mjet-i-pashperthyer-ne-mitrovice/60%Daily2018-10-12 01:16
https://kosova-info.com/oriola-marashi-publikon-nje-fotografi-teresisht-nudo/60%Daily2018-10-12 05:36
https://kosova-info.com/si-u-mashtruan-489-qytetare-te-kosoves-me-punesim-ne-gjermani/60%Daily2018-10-12 01:16
https://kosova-info.com/i-riu-nga-prishtina-rrefen-krizat-e-tmerrshme-qe-perjetoi-pasi-ra-ne-kontakt-me-heroinen/60%Daily2018-10-12 01:16
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-kunder-kandidat-kadri-veseli-ne-zgjedhjet-e-pdk-se/60%Daily2018-10-12 01:17
https://kosova-info.com/deputeti-i-listes-serbe-i-gezohet-humbjes-se-malit-te-zi/60%Daily2018-10-12 01:17
https://kosova-info.com/thaci-i-lumtur-me-fitoren-e-verdhekalterve/60%Daily2018-10-12 01:17
https://kosova-info.com/fytyrat-publike-qe-iu-gezuan-fitores-se-kosoves-ndaj-maltes/60%Daily2018-10-12 05:36
https://kosova-info.com/ushtrimet-fizike-si-dhe-sa-shpesh-duhet-ti-beni/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/me-ne-fund-mesohet-data-e-lansimit-te-kenges-se-sevenit-dhe-tunes/60%Daily2018-10-11 20:29
https://kosova-info.com/me-ne-fund-mesohet-data-e-lansimit-te-kenges-se-sevenit-dhe-tunes-2/60%Daily2018-10-11 20:29
https://kosova-info.com/ministria-e-drejtesise-padite-komunen-e-vushtrise-per-mos-respektim-te-barazise-gjinore/60%Daily2018-10-11 20:16
https://kosova-info.com/pakistani-do-te-kerkoje-ndihme-financiare-nga-vendet-mike-dhe-fmn-ja/60%Daily2018-10-11 20:16
https://kosova-info.com/tirane-vritet-me-arme-zjarri-13-vjecarja/60%Daily2018-10-11 20:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-franca-islanda/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/real-madridi-ka-gjetur-zevendesuesin-e-modricit/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/kosova-malta-zbulohet-numri-i-sakte-i-tifozeve-ne-stadiumin-fadil-vokrri/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/kosove-malte-ja-cfare-ndodhi-ne-minuten-e-9-te/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/polonia-portugalia-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/kosova-ne-epersi-ndaj-maltes-super-aksion-dhe-gol-nga-kololli/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/polonia-portugalia-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/kosova-malta-rezultati-dhe-statistikat-e-pjeses-se-pare/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-argjentine-irak/60%Daily2018-10-11 19:55
https://kosova-info.com/neser-rivarrosen-eshtrat-e-te-reneve-greke-ne-luften-e-dyte-boterore/60%Daily2018-10-11 20:17
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-kunder-projektit-te-xhamise-se-madhe/60%Daily2018-10-11 20:17
https://kosova-info.com/turqia-pezullon-mbi-600-forca-te-sigurise/60%Daily2018-10-11 20:18
https://kosova-info.com/pizhame-te-leshta-per-gjume-me-te-mire/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-serbia-perplasen-ne-beograd-per-kosoven/60%Daily2018-10-11 20:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-hani-nese-grupi-juaj-i-gjakut-eshte-a/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/ne-jeten-reale-jane-rivale-por-ja-cka-kane-te-perbashket-noizy-dhe-stresi/60%Daily2018-10-11 19:36
https://kosova-info.com/thaci-macron-e-mbeshtet-fuqishem-dialogun-dhe-mundesine-e-korrigjimit-te-kufijve/60%Daily2018-10-11 20:19
https://kosova-info.com/vizita-e-papa-franceskut-ne-k-veriore-enderr-e-realizueshme/60%Daily2018-10-11 20:19
https://kosova-info.com/nasa-perpiqet-me-deshperim-per-te-shpetuar-teleskopin-hubble-te-hapesires/60%Daily2018-10-12 09:39
https://kosova-info.com/shikoni-porno-nga-telefoni-mund-tju-ndodh-dicka-e-rrezikshme/60%Daily2018-10-13 05:40
https://kosova-info.com/burrat-hane-me-shume-ne-prani-te-grave/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/deshmia-qe-dj-dagz-dj-pm-dhe-s4mm-kane-kopjuar-kengen-a-e-din/60%Daily2018-10-11 19:36
https://kosova-info.com/ky-personazh-i-njohur-po-e-shikon-live-ndeshjen-kosove-malta/60%Daily2018-10-11 18:02
https://kosova-info.com/tete-erezat-qe-jane-burim-i-mineralit-me-te-rendesishem-per-trurin/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/ja-sa-para-fitojne-yjet-meshkuj-te-filmave-porno-per-nje-skene/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-por-e-vertete-kjo-bionde-simpatike-hap-shishen-e-shampanjes-me-nje-levizje-te-pasmeve/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/emerohet-zevendesministri-i-80-te/60%Daily2018-10-11 15:16
https://kosova-info.com/sekretari-i-mfsk-se-merr-pjese-ne-konferencen-vjetore-te-nato-s/60%Daily2018-10-11 15:12
https://kosova-info.com/veseli-takon-ambasadoret-e-quint-it-flasin-per-dialogun/60%Daily2018-10-11 15:16
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-populli-serb-nuk-po-e-pranon-korrigjimin-e-kufijve/60%Daily2018-10-11 15:16
https://kosova-info.com/super-lebron-shenon-nga-gjysma-e-fushes-video/60%Daily2018-10-11 14:54
https://kosova-info.com/perkunder-formes-se-dobet-legjenda-e-liverpool-ka-disa-levdata-per-salah/60%Daily2018-10-11 14:54
https://kosova-info.com/shtyllat-elektrike-rrezikojne-banoret-ne-drenas/60%Daily2018-10-11 15:16
https://kosova-info.com/pastrohet-batllava-largohen-mbi-150-thase-me-mbeturina-e-8-ton-mbetje-inerte/60%Daily2018-10-11 15:17
https://kosova-info.com/contour-globalkosova-e-re-ndertohet-edhe-pa-mbeshtetjen-e-bankes-boterore/60%Daily2018-10-11 15:17
https://kosova-info.com/nje-delegacion-i-kuvendit-po-qendron-ne-vjene/60%Daily2018-10-11 15:17
https://kosova-info.com/kryetari-i-vushtrrise-i-reagon-ujesjellesit-per-ckycjet-te-banesat-e-bardha/60%Daily2018-10-11 15:18
https://kosova-info.com/enca-uron-reperen-e-njohur-a-do-tia-sheh-ajo-kete-urim/60%Daily2018-10-11 14:36
https://kosova-info.com/capital-t-me-ne-fund-zbulon-te-dashuren-publikon-foto-me-te/60%Daily2018-10-11 14:36
https://kosova-info.com/cardi-b-feston-ditelindjen-befason-te-gjithe-me-moshen/60%Daily2018-10-11 14:36
https://kosova-info.com/dua-lipa-shfaqet-e-dehur-ja-cfare-ben-mbi-tavoline/60%Daily2018-10-11 14:36
https://kosova-info.com/publikohet-foto-nga-adoleshenca-e-taynes-keshtu-dukej-ajo/60%Daily2018-10-11 14:36
https://kosova-info.com/parada-e-krenarise-ne-kosove-keto-jane-artistet-shqiptare-qe-perkrahin-komunitetin-lgbti/60%Daily2018-10-11 14:37
https://kosova-info.com/pas-aksidentit-me-makine-humb-jeten-aktori-i-njohur-komedian/60%Daily2018-10-11 14:37
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-tayna-prezanton-prinderit/60%Daily2018-10-11 14:37
https://kosova-info.com/sallata-fatush-nje-recete-tradicionale-nga-kuzhina-arabe/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/dje-e-ofendoi-komunitetin-lgbti-ja-ke-e-vizitoi-sot-reperi-gold-ag/60%Daily2018-10-11 14:37
https://kosova-info.com/bytyqi-nxitja-e-kultures-demokratike-ne-sistemin-arsimor-objektive-e-masht-it/60%Daily2018-10-11 10:16
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-nuk-jep-detaje-rreth-takimit-te-rezolutes-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-10-11 10:16
https://kosova-info.com/candreva-largohet-nga-interi-kalon-te-skuadra-e-njohur-e-serie-a/60%Daily2018-10-11 09:57
https://kosova-info.com/ibrahimovic-i-del-ne-mbrojtje-mourinhos-godet-lojtaret-e-unitedit/60%Daily2018-10-11 09:57
https://kosova-info.com/goli-i-martialit-i-kushton-10-mln-euro-unitedit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-11 09:56
https://kosova-info.com/bomba-e-dites-real-madrid-kerkon-sterlingun/60%Daily2018-10-11 09:56
https://kosova-info.com/mcgregor-nuk-dorezohet-shikojeni-cfare-ka-postuar-ne-instagram/60%Daily2018-10-11 09:56
https://kosova-info.com/nisin-problemet-per-kosoven-ylli-i-madh-lendohet-ne-stervitje/60%Daily2018-10-11 09:56
https://kosova-info.com/dy-skuadra-te-premierliges-vihen-pas-bailly/60%Daily2018-10-11 09:55
https://kosova-info.com/deklarata-e-hoxhes-per-homoseksualet-qe-po-shperndahet-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-10-11 10:16
https://kosova-info.com/benzema-i-pergjigjet-ashper-presidentit-te-federates-se-futbollit-te-frances/60%Daily2018-10-11 09:55
https://kosova-info.com/barcelona-befason-me-dy-transferime-i-kushtojne-130-milione-euro/60%Daily2018-10-11 09:54
https://kosova-info.com/fmn-e-perkushtuar-per-ti-ndihmuar-dhe-mbeshtetur-reformat-e-ministrise-se-financave/60%Daily2018-10-11 10:16
https://kosova-info.com/nje-i-plagosur-ne-istog-policia-arreston-te-dyshuarin/60%Daily2018-10-11 10:17
https://kosova-info.com/dorezohen-ne-kushtetuese-dosjet-e-padive-per-kompensimin-e-demeve-te-luftes/60%Daily2018-10-11 10:17
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-thirrur-nga-veseli-dy-parti-opozitare-marrin-pjese/60%Daily2018-10-11 10:18
https://kosova-info.com/nora-istrefi-dhe-robert-berisha-zyrtarisht-shtetas-te-shqiperise/60%Daily2018-10-11 09:35
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-thyen-kodin-e-veshjes-ne-kuvend-vesh-fanellen-e-dardaneve/60%Daily2018-10-11 10:18
https://kosova-info.com/detaje-nga-seanca-e-paraburgimit-ndaj-policit-dhe-pese-te-tjereve-per-kokaine/60%Daily2018-10-11 10:18
https://kosova-info.com/publikohet-me-videoklip-kenga-with-you-nga-mariah-carey/60%Daily2018-10-11 09:35
https://kosova-info.com/fifi-flet-per-nje-duet-te-mundshem-me-remzie-osmanin/60%Daily2018-10-11 09:35
https://kosova-info.com/disa-nga-rastet-ku-zhade-ka-pozuar-pa-asnje-rrobe-ne-trup/60%Daily2018-10-11 09:35
https://kosova-info.com/zhade-pozon-nudo-per-revisten-prestigjioze-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-11 09:35
https://kosova-info.com/vendimi-i-edi-rames-mbyll-emisionin-e-bukuroshes-gea-braha/60%Daily2018-10-11 07:12
https://kosova-info.com/italia-kalon-ne-epersi-ndaj-ukraines-2/60%Daily2018-10-11 04:55
https://kosova-info.com/italia-kalon-ne-epersi-ndaj-ukraines/60%Daily2018-10-10 23:54
https://kosova-info.com/ukraina-i-pergjigjet-italise-me-nje-super-gol/60%Daily2018-10-11 04:55
https://kosova-info.com/italia-dhe-ukraina-ndahen-baras/60%Daily2018-10-11 04:55
https://kosova-info.com/panucci-deklarohet-pas-barazimit-me-jordanine/60%Daily2018-10-11 04:55
https://kosova-info.com/panucci-refuzon-te-flase-per-supersport-ilda-bejleri-ky-eshte-arrogant/60%Daily2018-10-11 04:54
https://kosova-info.com/reagimet-e-medieve-ne-shqiperi-pas-barazimit-te-kuqezinjve-me-jordanine/60%Daily2018-10-11 04:54
https://kosova-info.com/shiriti-eshte-kenaqesi-dhe-pergjegjesi-falenderoj-shoket-per-besimin/60%Daily2018-10-11 04:54
https://kosova-info.com/google-apelon-gjoben-kater-miliarde-euro-te-bashkimit-evropian/60%Daily2018-10-11 18:38
https://kosova-info.com/sony-konfirmon-se-eshte-duke-zhvilluar-play-station-5/60%Daily2018-10-12 04:39
https://kosova-info.com/teknologjite-e-reja-do-te-permiresojne-jeten-por-do-te-rritin-pabarazine/60%Daily2018-10-12 09:39
https://kosova-info.com/madheshtor-ky-eshte-mercedesi-i-ri-gle/60%Daily2018-10-12 09:39
https://kosova-info.com/google-prezanton-telefonin-e-zgjuar-qe-ben-selfie-me-cilesore-se-iphone-xs/60%Daily2018-10-12 09:39
https://kosova-info.com/mos-u-lajmeroni-nese-ju-therret-ky-numer-ne-whatsapp/60%Daily2018-10-12 09:39
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-shqiptare-cmend-tifozet-ne-stadium-befason-me-pamjen/60%Daily2018-10-11 04:35
https://kosova-info.com/moti-neser/60%Daily2018-10-11 05:16
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-ldk-e-lvv-po-ia-bejne-argatin-thacit/60%Daily2018-10-11 05:16
https://kosova-info.com/vlora-citaku-feston-ditelindjen-kaq-vjece-u-be/60%Daily2018-10-11 04:35
https://kosova-info.com/gashi-tregon-nese-agim-ceku-mund-te-denohet-me-burg-per-listat-e-veteraneve/60%Daily2018-10-11 05:16
https://kosova-info.com/rrugetimi-i-kosoves-per-ne-interpol/60%Daily2018-10-11 05:17
https://kosova-info.com/deti-i-futur-ne-gardh-ne-dijeni-cdo-organ-pergjegjes/60%Daily2018-10-11 05:17
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-arta-memedit-diss-per-taynen-flet-kengetarja/60%Daily2018-10-11 04:35
https://kosova-info.com/merkel-per-brexit-djalli-fshihet-ne-detaje/60%Daily2018-10-11 05:17
https://kosova-info.com/frutat-e-pyllit-aleate-te-shkelqyera-per-nje-shendet-te-mire/60%Daily2018-10-12 09:43
https://kosova-info.com/dakaj-nese-nuk-do-te-lidhej-marreveshja-ministria-do-te-pesonte-dem/60%Daily2018-10-11 05:18
https://kosova-info.com/bashkeluftetari-i-zahir-pajazitit-rrefen-per-aktivitetet-ne-shqiperi-zahiri-u-arrestua-ne-kukes/60%Daily2018-10-11 05:18
https://kosova-info.com/21-vjecari-kercenon-ish-te-dashuren-me-jep-20-mije-ose-do-ti-publikoje-fotot-intime/60%Daily2018-10-11 05:18
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-pranvere-e-pa-jete-nder-kenget-e-para-te-remzie-osmanit/60%Daily2018-10-11 04:35
https://kosova-info.com/8-vite-nga-pervjetori-i-marteses-nuk-do-ti-besoni-fjalet-e-albertit-per-besen/60%Daily2018-10-11 04:35
https://kosova-info.com/morena-taraku-pranon-nje-dhurate-te-vecante-nga-ffk/60%Daily2018-10-11 04:35
https://kosova-info.com/darkon-me-prinderit-e-gjithe-vemendja-tek-nena-e-taynes/60%Daily2018-10-11 04:35
https://kosova-info.com/kida-vjen-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-10-10 19:39
https://kosova-info.com/kida-vjen-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-ne-klipin-e-ri-2/60%Daily2018-10-10 19:39
https://kosova-info.com/kuci-fton-thacin-dhe-haradinajn-te-takohen-ne-junik/60%Daily2018-10-10 19:15
https://kosova-info.com/kosova-ne-mbrojtje-te-njohjeve-serbia-ne-ofensive/60%Daily2018-10-10 19:15
https://kosova-info.com/zgjoheni-gjate-nates-trupi-po-ju-paralajmeron-per-keto-rreziqe-shendetesore/60%Daily2018-10-11 18:42
https://kosova-info.com/samir-ujkani-poligloti-i-perfaqesueses-se-kosoves/60%Daily2018-10-10 18:54
https://kosova-info.com/trajneri-i-maltes-kosova-brenda-pese-viteve-do-te-kete-nje-top-kombetare/60%Daily2018-10-10 18:54
https://kosova-info.com/shqiperi-jordani-ky-fakt-po-i-shqeteson-te-gjithe/60%Daily2018-10-10 18:54
https://kosova-info.com/shqiperi-jordani-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-10 18:53
https://kosova-info.com/liga-e-kombeve-uefa-publikon-te-ardhurat-ja-sa-mund-te-fitoje-kosova/60%Daily2018-10-10 18:53
https://kosova-info.com/itali-ukraine-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-10 18:53
https://kosova-info.com/ujkani-reagon-per-biletat-populli-yne-nuk-e-meriton-kete/60%Daily2018-10-10 18:53
https://kosova-info.com/kosova-gati-per-malten-challandes-thote-se-ka-besim-ne-lojtaret-e-tij/60%Daily2018-10-10 18:53
https://kosova-info.com/kosova-u21-vazhdon-pergatitjet-per-sfiden-me-izraelin/60%Daily2018-10-10 18:53
https://kosova-info.com/psd-ja-mban-tubim-te-deges-shpend-ahmeti-shpalos-programin/60%Daily2018-10-10 19:15
https://kosova-info.com/keto-gjera-duhet-ti-largoni-nga-dhoma-e-gjumit-ato-po-ju-semurin-juve/60%Daily2018-10-11 18:42
https://kosova-info.com/uragani-michael-me-i-keqi-ne-100-vjet-zbarkon-ne-floride/60%Daily2018-10-10 19:16
https://kosova-info.com/rita-ora-pozon-serish-nudo-mban-me-duar-vetem-pjeset-intime/60%Daily2018-10-10 18:19
https://kosova-info.com/flet-i-riu-qe-u-rrah-ne-novi-sad-ndjehem-i-frikesuar-te-qendroj-ne-serbi/60%Daily2018-10-10 19:16
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-tentim-vrasje-pendohet-dhe-i-kerkon-falje-viktimes/60%Daily2018-10-10 19:16
https://kosova-info.com/diplomati-iranian-ekstradohet-nga-gjermania-ne-belgjike/60%Daily2018-10-10 19:16
https://kosova-info.com/mbyllen-disa-shkolla-ne-kamenice/60%Daily2018-10-10 19:17
https://kosova-info.com/ju-dridhet-syri-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-11 18:42
https://kosova-info.com/naser-rugova-punedhenesit-do-ballafaqohen-me-mungese-punetoresh/60%Daily2018-10-10 19:17
https://kosova-info.com/joga-permireson-jeten-seksuale/60%Daily2018-10-11 13:42
https://kosova-info.com/njihuni-me-4-fantazite-me-te-shfrenuara-seksuale-te-femrave/60%Daily2018-10-11 13:42
https://kosova-info.com/cifti-i-virgjer-perfundon-ne-spital-pas-seksit-arsyeja-skandaloze/60%Daily2018-10-11 13:42
https://kosova-info.com/kishte-vazhdimisht-dhimbje-barku-mjeket-habiten-nga-ajo-qe-zbulojne/60%Daily2018-10-11 13:42
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-policet/60%Daily2018-10-10 14:15
https://kosova-info.com/vazhdon-projekti-i-rregullimit-te-shtratit-te-lumit-llap/60%Daily2018-10-10 14:16
https://kosova-info.com/shikoni-malltretimin-qe-ia-shkaktoi-real-madridi-cristiano-ronaldos/60%Daily2018-10-10 13:55
https://kosova-info.com/cormier-ne-revansh-khabib-mcgregor-ky-do-te-jete-fituesi/60%Daily2018-10-10 13:55
https://kosova-info.com/neser-fillon-spektakli-i-liges-se-kombeve-ja-cilat-ndeshje-zhvillohen-gjate-javes/60%Daily2018-10-10 13:55
https://kosova-info.com/ibrahimovic-zbulon-nje-sekret-te-madh-te-mourinhos/60%Daily2018-10-10 13:55
https://kosova-info.com/higuain-ka-nje-lajm-fantastik-per-milanin/60%Daily2018-10-10 13:55
https://kosova-info.com/roma-dhe-monchi-te-etur-pas-ketij-lojtari/60%Daily2018-10-10 13:54
https://kosova-info.com/ylli-i-real-madridit-e-pranon-nuk-mundemi-pa-ronadon/60%Daily2018-10-10 13:54
https://kosova-info.com/para-ndeshjes-izrael-shqiperi-fshf-ben-njoftimin-e-rendesishem/60%Daily2018-10-10 13:53
https://kosova-info.com/mourinho-po-zbarkon-ne-serbi-do-te-befasoheni-perse/60%Daily2018-10-10 13:53
https://kosova-info.com/ish-objekti-i-germise-hyne-ne-listen-e-perkohshme-te-trashegimise-se-mbrojtur/60%Daily2018-10-10 14:16
https://kosova-info.com/nje-i-lenduar-ne-aksident-trafiku-ne-rrugen-prishtine-podujeve/60%Daily2018-10-10 14:16
https://kosova-info.com/gashi-nenshkruan-vendimin-per-aprovim-te-listes-se-trashegimise-kulturore-per-mbrojtje-te-perkohshme/60%Daily2018-10-10 14:16
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-ka-realizuar-vetem-6-nga-81-premtimet-e-fushates-sipas-gap-it/60%Daily2018-10-10 14:16
https://kosova-info.com/gjykata-ia-kthen-prokurorise-speciale-aktakuzen-kunder-agim-cekut-dhe-11-te-tjereve-per-veteranet/60%Daily2018-10-10 14:16
https://kosova-info.com/ja-ku-shkoi-adelina-ismaili-pas-perfundimit-te-parades-se-krenarise/60%Daily2018-10-10 13:35
https://kosova-info.com/rama-bashes-mos-shpreso-kot-se-do-rrije-mbuluar-ajo-pjesa-qe-dime-te-dy/60%Daily2018-10-10 14:17
https://kosova-info.com/kusherirat-e-rrezikshme-qe-po-ndezin-rrjetin-zbulohet-e-perbashketa-e-tyre/60%Daily2018-10-10 13:35
https://kosova-info.com/se-shpejti-shujta-ditore-per-nxenesit-e-gjilanit/60%Daily2018-10-10 14:17
https://kosova-info.com/kolla-ja-arsyet-perse-ju-bezdis/60%Daily2018-10-11 08:42
https://kosova-info.com/arta-nitaj-godet-ne-shenje-me-rastin-e-ditelindjes-veshja-e-tejdukshme-i-zbulon/60%Daily2018-10-10 13:35
https://kosova-info.com/seven-saraqi-fshin-postimin-ku-zbuloi-daten-dhe-oren-e-publikimit-te-klipit-me-tunen/60%Daily2018-10-10 13:35
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ia-ekspozon-te-pasmet-rita-ores-me-nje-postim-ne-insta-story/60%Daily2018-10-10 13:35
https://kosova-info.com/mesohet-data-dhe-ora-e-publikimit-te-kenges-maria-nga-seven-saraqi-dhe-tuna/60%Daily2018-10-10 13:35
https://kosova-info.com/publikohet-klipi-taki-taki-nga-dj-snake-selena-gomez-ozuna-dhe-cardi-b/60%Daily2018-10-10 13:36
https://kosova-info.com/reperi-gold-ag-kundershton-ashper-paraden-e-krenarise/60%Daily2018-10-10 13:36
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-merr-pjese-ne-paraden-e-krenarise-foto/60%Daily2018-10-10 13:36
https://kosova-info.com/ne-rahovec-djali-sulmon-babin-me-thike-policia-jep-detaje/60%Daily2018-10-10 09:14
https://kosova-info.com/prishtine-rrahje-me-shufer-metalike/60%Daily2018-10-10 09:14
https://kosova-info.com/godet-policin-me-motociklete-arrestohet/60%Daily2018-10-10 09:15
https://kosova-info.com/khabib-e-ben-ate-qe-pak-kush-e-ka-pritur-shikojeni-postimin-ne-instagram/60%Daily2018-10-10 08:53
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-takimin-me-ambasadoret-e-quintit-nuk-i-permend-kufijte/60%Daily2018-10-10 09:15
https://kosova-info.com/rritet-importi-i-mishit-nga-belgjika-pavaresisht-skandalit-me-skadimin-e-tij/60%Daily2018-10-10 09:16
https://kosova-info.com/vuciq-ben-thirrje-qe-te-mbrohen-pronat-e-kishave-dhe-manastireve-ortodokse-ne-kosove/60%Daily2018-10-10 09:16
https://kosova-info.com/merkel-i-shkruan-zaevit-per-referendumin-dhe-marreveshjen-me-greqine/60%Daily2018-10-10 09:16
https://kosova-info.com/keta-jane-emrat-e-dy-shqiptareve-qe-vdiqen-ne-aksidentin-e-djeshem-ne-serbi/60%Daily2018-10-10 09:17
https://kosova-info.com/dosja-e-prokurorise-zbulon-planin-e-isis-it-per-ta-destabilizuar-kosoven/60%Daily2018-10-10 09:17
https://kosova-info.com/american-music-awards-2018-lista-e-plote-e-fituesve/60%Daily2018-10-10 08:35
https://kosova-info.com/ama-shpalle-artistin-e-vitit-taylor-swift-fiton-kater-cmime/60%Daily2018-10-10 08:35
https://kosova-info.com/ja-kush-ua-rrembeu-cmimet-dy-kengetareve-shqiptare-mbreme-ne-ama/60%Daily2018-10-10 08:35
https://kosova-info.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-mbesin-pa-cmime-ne-american-music-awards/60%Daily2018-10-10 08:36
https://kosova-info.com/rita-dua-dhe-bebe-ndricuan-ne-tapetin-e-kuq-te-american-music-awards/60%Daily2018-10-10 06:14
https://kosova-info.com/shala-ndaj-maltes-vec-fitore/60%Daily2018-10-10 03:56
https://kosova-info.com/kryeziu-deklarohet-per-ndeshjen-kosova-malta/60%Daily2018-10-10 03:56
https://kosova-info.com/stervitja-e-kosoves-nepermjet-fotografive/60%Daily2018-10-10 03:55
https://kosova-info.com/prania-e-nje-futbollisti-arsyeja-kryesore-per-largimin-e-zidanes-nga-real-madridi/60%Daily2018-10-10 03:54
https://kosova-info.com/lirim-kastrati-kosova-enderr-e-bere-realitet/60%Daily2018-10-10 03:54
https://kosova-info.com/rooney-e-harron-kohen-e-kaluar-me-ronaldon-thote-se-messi-eshte-me-i-mire-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-10-10 03:54
https://kosova-info.com/ish-mbrojtesi-i-liverpoolit-behet-hero-ia-shpeton-jeten-portierit/60%Daily2018-10-10 03:54
https://kosova-info.com/kondogbia-heq-dore-nga-franca-ben-zgjedhje-emocionale-duke-perfaqesuar-vendin-e-prejardhjes-se-tij/60%Daily2018-10-10 03:53
https://kosova-info.com/kush-e-meriton-topin-e-arte-pergjigjet-pogba/60%Daily2018-10-10 03:53
https://kosova-info.com/steinmeier-mos-flisni-keq-per-be-ne/60%Daily2018-10-10 04:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-poza-me-te-cilen-oriola-marashi-ju-le-pa-gjume/60%Daily2018-10-10 03:34
https://kosova-info.com/vuciq-mirenjohes-ndaj-kazakistanit-qe-nuk-po-e-njeh-kosoven/60%Daily2018-10-10 04:15
https://kosova-info.com/obeziteti-dhe-rezistenca-ndaj-antibiotikeve-mund-te-nxisin-pandemi-vdekjeprurese-te-gripit/60%Daily2018-10-10 12:40
https://kosova-info.com/arta-memedi-ne-lidhje-me-menaxherin-e-taynes-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2018-10-10 03:34
https://kosova-info.com/5-vjecari-telefonon-policine-duke-kerkuar-nenen-qe-ka-vdekur-por-gjesti-i-policit-perloti-gjithe-boten/60%Daily2018-10-10 04:15
https://kosova-info.com/ish-zyrtareve-te-akreditimit-asnjehere-nuk-kam-marre-asnje-cent-ne-forme-ryshfeti/60%Daily2018-10-10 04:15
https://kosova-info.com/singapor-new-york-fluturimi-rekord-19-ore-pa-nderprerje/60%Daily2018-10-11 13:39
https://kosova-info.com/fortnite-loja-e-re-qe-ka-skllaveruar-adoleshentet/60%Daily2018-10-11 13:39
https://kosova-info.com/renault-zoe-nje-makine-pothuajse-e-persosur-elektrike-per-qytet/60%Daily2018-10-11 18:38
https://kosova-info.com/ivanka-trump-mund-te-zevendesoje-nikki-haley/60%Daily2018-10-10 04:15
https://kosova-info.com/u-shfaq-perveluese-ne-imazhin-e-fundit-kaq-kushtoi-veshja-e-lori-hoxhes/60%Daily2018-10-10 03:34
https://kosova-info.com/irani-vazhdon-ta-trajtoje-kosoven-pjese-te-serbise/60%Daily2018-10-10 04:16
https://kosova-info.com/nato-merret-me-ceshtjen-e-kufijve-nese-beogradi-e-prishtina-bejne-ndonje-levizje/60%Daily2018-10-10 04:16
https://kosova-info.com/deklarohen-te-pafajshem-3-vellezerit-e-akuzuar-per-tentim-vrasjen-e-taksistit/60%Daily2018-10-10 04:16
https://kosova-info.com/ne-armeni-pacolli-takohet-me-disa-ministra-te-jashtem/60%Daily2018-10-10 04:16
https://kosova-info.com/te-dua-pergjithmone-beatrix-ramosaj-ia-shpreh-haptas-dashurine-ketij-personi/60%Daily2018-10-10 03:34
https://kosova-info.com/fero-une-me-vdek-nuk-vdes-veprimtaria/60%Daily2018-10-10 03:34
https://kosova-info.com/studimi-sugjeron-se-madhesia-ne-te-vertete-ka-rendesi-kur-eshte-fjala-per-fertilitetin-mashkullor/60%Daily2018-10-10 12:40
https://kosova-info.com/te-kesh-nje-kohe-te-rregullt-te-gjumit-mund-ti-ndihmoje-grate-qe-te-mbeten-shtatzene/60%Daily2018-10-10 12:40
https://kosova-info.com/rrefimi-i-24-vjecarit-bej-seks-me-tezen-time-dhe-me/60%Daily2018-10-10 12:40
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-ua-heq-trurin-ne-keto-5-fotografi-provokuese/60%Daily2018-10-10 03:34
https://kosova-info.com/stresi-vjen-fuqishem-ne-kenga-magjike-2018-nese-do-ta-meritojme/60%Daily2018-10-09 19:59
https://kosova-info.com/stresi-vjen-fuqishem-ne-kenga-magjike-2018-nese-do-ta-meritojme-2/60%Daily2018-10-09 19:59
https://kosova-info.com/vetite-e-jashtezakonshme-te-xhinxherit/60%Daily2018-10-10 12:41
https://kosova-info.com/kater-arsye-te-mira-per-te-mos-e-eliminuar-hudhren-nga-dieta/60%Daily2019-08-02 17:58
https://kosova-info.com/modelja-seksi-31-vjecare-ia-fut-gjuhen-djalit-te-saj-3-vjecar/60%Daily2018-10-10 12:41
https://kosova-info.com/zbulohet-se-ne-cilen-moshe-femrat-duan-me-se-shumti-seks-do-te-befasoheni/60%Daily2018-10-10 12:41
https://kosova-info.com/vlora-citaku-reagon-pas-doreheqjes-se-nikki-haley/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/kjo-vajze-ju-tregon-pse-nuk-duhet-te-ju-besoni-njerezve-qe-i-njihni-nga-interneti-2/60%Daily2018-10-10 12:41
https://kosova-info.com/mpj-konfirmon-vdekjen-e-dy-shtetasve-te-maqedonise-ne-serbi/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-kaq-shume-mund-te-zgjase-orgazma-tek-femrat/60%Daily2018-10-09 21:40
https://kosova-info.com/flet-babai-i-19-vjecarit-qe-u-rrah-ne-novi-sad-turp-per-institucionet-tona/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/milani-duhet-ta-transferoje-menjehere-ibrahimovicin/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-babait-te-khabib-do-ta-ndeshkoj-djalin-tim-me-rende-se-sa-ufc-ja/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/manchester-united-me-super-transferim-nga-barcelona/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/pas-825-diteve-dhe-600000-e-shpenzime-perse-vazhdon-mourinho-te-jetoje-ne-hotel/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/qeveria-aprovon-projektin-gjigant-te-klubit-te-futbollit-prishtina/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/arsyeja-interesante-per-te-cilen-zidane-u-largua-nga-real-madrid/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/neymar-nga-hija-ne-hije/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/nese-nuk-ndodhe-kjo-gje-icardi-i-bashkohet-gjigantit-te-la-ligas/60%Daily2018-10-09 17:53
https://kosova-info.com/kosova-vijon-pergatitjet-per-ndeshjen-me-malten/60%Daily2018-10-09 17:52
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-neser-promovohet-faza-e-re/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/thaci-udhetoi-per-ne-armeni-merr-pjese-ne-samitin-e-17-te-te-frankofonise/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/gashi-ta-ruajme-identitetin-tone-te-krijuar-ne-te-kaluaren/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/kryetari-i-prizrenit-vizitoi-familjen-e-djalit-qe-u-sulmua-ne-serbi/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/thaci-takon-perfaqesuesit-e-lugines-se-presheves-korrigjimi-i-kufijve-mundesi-reale/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/me-nje-fotografi-te-vjeter-vlora-citaku-prezanton-prinderit-e-saj/60%Daily2018-10-09 17:04
https://kosova-info.com/soltes-kosova-afer-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-10-09 18:14
https://kosova-info.com/kjo-audi-s6-le-ne-balte-modelet-me-te-medha/60%Daily2018-10-10 17:37
https://kosova-info.com/zbulohen-ngjyrat-ne-te-cilat-do-te-lansohen-modelet-galaxy-s10/60%Daily2018-10-10 17:37
https://kosova-info.com/keshtu-sherohen-dhimbjet-e-kokes-ne-afrike/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/haradinaj-temen-e-veteraneve-te-rrejshem-e-gjeta-kur-erdha-ne-qeveri/60%Daily2018-10-09 13:14
https://kosova-info.com/ismaili-publikon-shtreterit-e-vjeter-ne-qkuk-te-gjithe-do-ti-nderrojme/60%Daily2018-10-09 13:14
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-ka-frike-nga-zgjedhjet-e-reja-ia-perserit-thacit-se-ceshtja-e-kufijve-ka-vdekur/60%Daily2018-10-09 13:14
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-tirane-kamioni-shtyp-per-vdekje-kembesorin/60%Daily2018-10-09 13:14
https://kosova-info.com/rasti-i-maqedonise-krijon-dilema-per-serbine-ne-rast-referendumi-per-kosoven/60%Daily2018-10-09 13:15
https://kosova-info.com/cana-fillon-me-fondacioni-ja-kush-eshte-personi-i-pare-qe-eshte-takuar/60%Daily2018-10-09 12:54
https://kosova-info.com/interi-me-transferim-te-papritur-ne-janar/60%Daily2018-10-09 12:54
https://kosova-info.com/asistimi-i-tomas-per-lenjanin-po-ben-buje-te-madhe-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-10-09 12:54
https://kosova-info.com/zyrtare-suspendohet-conor-mcgregor/60%Daily2018-10-09 12:54
https://kosova-info.com/zyrtarisht-nuk-ka-me-bileta-per-kosove-malte-ja-ku-po-vazhdon-shitja-e-tyre/60%Daily2019-07-31 22:06
https://kosova-info.com/greizmann-ky-lojtar-duhet-ta-fitoj-topin-e-arte/60%Daily2018-10-09 12:53
https://kosova-info.com/deshtoi-te-barcelona-por-tani-po-shperthen-te-skuadra-e-re/60%Daily2018-10-09 12:53
https://kosova-info.com/20-persona-nderruan-jete-brenda-muajit-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2018-10-09 13:15
https://kosova-info.com/trajneri-i-mcgregor-zbulon-gabimin-qe-i-kushtoi-me-humbje-ndaj-khabibit/60%Daily2018-10-09 12:53
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-zbulon-se-si-neymar-u-kishte-thene-se-po-nenshkruante-me-real-madridin/60%Daily2018-10-09 12:52
https://kosova-info.com/daciq-ne-ta-pranojme-kosoven-jo-le-ta-pranojne-ata-autonomine-brenda-serbise/60%Daily2018-10-09 13:15
https://kosova-info.com/rashit-qalaj-pjesemarres-ne-konferencen-e-asociacionit-nderkombetar-te-shefave-te-policise/60%Daily2018-10-09 13:15
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-kerkesen-e-policise-se-kosoves-per-kompensimin-e-oreve-shtese/60%Daily2018-10-09 13:16
https://kosova-info.com/don-phenom-ka-disa-fjale-per-capital-t-dhe-majk/60%Daily2018-10-09 12:33
https://kosova-info.com/pasi-u-fotografua-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme-ronela-ben-kete-veprim/60%Daily2018-10-09 12:33
https://kosova-info.com/fjolla-morina-per-elvana-gjaten-ju-nuk-mund-ta-ndalni-driten-e-ketij-ylli/60%Daily2018-10-09 12:33
https://kosova-info.com/15-te-fotot-provokative-fale-te-cilave-kejvina-zuri-vend-ne-ballinat-e-mediave-roze/60%Daily2018-10-09 12:34
https://kosova-info.com/facebook-kerkon-tju-fuse-nje-kamere-ne-shtepi/60%Daily2018-10-10 17:38
https://kosova-info.com/butrint-imeri-paralajmeron-duet-me-nje-emer-te-njohur-te-estrades/60%Daily2018-10-09 12:34
https://kosova-info.com/anetarja-e-jurise-habit-me-reagimin-ne-dance-with-me-con-kemben-dhe/60%Daily2018-10-09 12:34
https://kosova-info.com/ne-nje-ceremoni-private-martohet-vajza-e-george-w-bush/60%Daily2018-10-09 12:34
https://kosova-info.com/ne-te-40-tat-dhe-shume-seksi-gjyste-vulaj-shfaqet-me-stil-e-zhytur-ne-versace/60%Daily2018-10-09 12:34
https://kosova-info.com/arta-memedi-porosi-per-koleget-fama-nuk-behet-duke-e-ulur-dike-tjeter/60%Daily2018-10-09 12:34
https://kosova-info.com/emri-i-maqedonise-shkon-ne-parlament-per-miratim/60%Daily2018-10-09 08:13
https://kosova-info.com/topalli-per-pushtet-albin-kurti-nuk-dallon-nga-hashim-thaci-dhe-isa-mustafa/60%Daily2018-10-09 08:13
https://kosova-info.com/vuciq-kerkon-zgjidhje-te-kesaj-teme-paralajmeron-takim-me-edi-ramen/60%Daily2018-10-09 08:13
https://kosova-info.com/ylli-i-real-madridit-po-e-humbet-el-clasicion/60%Daily2018-10-09 07:53
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-i-ndodhi-khabibit-ne-aeroportin-e-las-vegasit/60%Daily2018-10-09 07:53
https://kosova-info.com/ronaldo-higuain-eshte-me-i-mire-se-ai/60%Daily2018-10-09 07:53
https://kosova-info.com/biletat-e-ndeshjes-kosove-malte-shikojeni-cfare-eshte-duke-ndodhur-sot-ne-mengjes/60%Daily2018-10-09 07:53
https://kosova-info.com/khabib-e-ka-follow-nje-sportist-te-njohur-shqiptar-ne-instagram/60%Daily2018-10-09 07:52
https://kosova-info.com/talentin-qe-e-duan-te-gjithe-kushton-100-milione-funte/60%Daily2018-10-09 07:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-plani-i-real-madridit-per-transferimin-e-hazardit/60%Daily2018-10-09 07:52
https://kosova-info.com/cmenduri-gjashte-lojtare-po-largohen-man-utd/60%Daily2018-10-09 07:52
https://kosova-info.com/veseli-ben-homazhe-te-varri-i-vaclav-havelit/60%Daily2018-10-09 08:13
https://kosova-info.com/parate-ose-te-nxjerr-fotot-shantazhi-i-21-vjecarit-ne-facebook/60%Daily2018-10-09 08:14
https://kosova-info.com/veseli-pritet-me-masa-te-larta-sigurie-e-protokollare-ne-ceki-foto/60%Daily2018-10-09 08:14
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-me-raport-per-serbine-perfshihet-korrigjimi-i-kufijve-me-kosoven/60%Daily2018-10-09 08:15
https://kosova-info.com/publikon-fotografi-intime-the-weeknd-mesazh-plot-dashuri-per-bellen/60%Daily2018-10-09 07:14
https://kosova-info.com/shqetesuese-dukuria-e-kopjimit-nga-ana-e-studenteve/60%Daily2018-10-09 08:15
https://kosova-info.com/termokosi-gati-per-ngrohje-te-kryeqytetit/60%Daily2018-10-09 08:15
https://kosova-info.com/nese-e-shohim-futbollin-si-sport-kolektiv-xavi-eshte-lojtari-me-me-se-shumti-influence/60%Daily2018-10-09 02:52
https://kosova-info.com/daimler-do-te-ndertoje-fabriken-e-baterive-ne-shba/60%Daily2018-10-10 17:38
https://kosova-info.com/spektakel-ne-qiell-space-x-leshon-satelitin-e-radhes/60%Daily2018-10-10 17:38
https://kosova-info.com/leshohet-ios-12-0-1-per-iphone-e-pad/60%Daily2018-10-10 17:38
https://kosova-info.com/studim-qelizat-imunitare-qe-luftojne-kancerin-mund-te-prodhohen-ne-mase/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/american-music-awards-ben-bashke-ne-nje-vend-rita-oren-bebe-rexhen-dhe-dua-lipen/60%Daily2018-10-09 02:33
https://kosova-info.com/ujkani-flet-pas-seances-se-pare-stervitore/60%Daily2018-10-08 21:55
https://kosova-info.com/kastrati-pas-stervitjes-se-pare-me-perfaqesuesen-a-eshte-enderr-e-bere-realitet/60%Daily2018-10-08 21:55
https://kosova-info.com/presidenti-i-ufc-ka-nje-lajm-te-madh-per-ata-qe-presin-revanshin-mcgregor-nurmagomedov/60%Daily2018-10-08 21:54
https://kosova-info.com/ipko-per-shitjen-e-biletave-zbatojme-vetem-vendimet-e-ffk-se/60%Daily2018-10-08 21:54
https://kosova-info.com/seria-negative-e-real-madrid-ja-cfare-thote-kroos/60%Daily2018-10-08 21:54
https://kosova-info.com/gjigantet-evropiane-ne-telashe/60%Daily2018-10-08 21:53
https://kosova-info.com/alves-i-lenduar-shnderrohet-ne-nje-zonje-te-bukur/60%Daily2018-10-08 21:52
https://kosova-info.com/mata-eshte-mbreti-i-gjuajtjeve-te-lira-ne-premierlige-shikoni-statstikat/60%Daily2018-10-08 21:52
https://kosova-info.com/milan-ishte-skuadra-me-superiore-e-fundjaves-ne-serie-a-shikoni-statistikat/60%Daily2018-10-08 21:52
https://kosova-info.com/pacolli-serbia-duhet-te-heq-dore-nga-gjuha-e-urrejtjes-e-cila-ushqen-dhune/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/nga-x-factor-ne-kenga-magjike-ndryshimi-drastik-i-kanites/60%Daily2018-10-09 02:33
https://kosova-info.com/sherifi-thaci-ka-nevoje-per-rehabilitim/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/dreshaj-reagon-ndaj-deklaratave-te-thacit-per-haradinajn/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/flet-kosovari-i-rrahur-ne-serbi-nga-spitali-thone-se-i-sulmuari-tjeter-ka-pesuar-lendime-te-renda/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-nepermjet-ketij-imazhi-zbulon-per-here-te-pare-fytyren-e-djalit/60%Daily2018-10-08 21:14
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-nepermjet-ketij-imazhi-zbulon-per-here-te-pare-fytyren-e-djalit-2/60%Daily2018-10-08 21:14
https://kosova-info.com/berisha-i-aak-se-i-pergjigjet-thacit-nuk-kemi-frike-jemi-te-gatshem-per-zgjedhje/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/deputete-te-vmro-se-kercenohen-nga-koleget-e-tyre-qe-te-mos-votojne-per-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/musliu-nevojitet-nderhyrje-urgjente-per-konservimin-e-kullave-te-jashareve/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/transporti-tokesor-me-i-shpejte-se-ai-ajror-mjeti-qe-do-thyeje-ligjet/60%Daily2018-10-09 16:37
https://kosova-info.com/gabimi-i-roboteve-dergon-300-vetura-te-shiten-per-hekur-te-vjeter/60%Daily2018-10-09 16:36
https://kosova-info.com/sulmi-ndaj-kosovareve-ne-serbi-reagon-haradinaj/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/collaku-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-eliminon-skenaret-qe-rrezikojne-shtetin-e-kosoves/60%Daily2018-10-09 03:13
https://kosova-info.com/vuciq-i-ankohet-sekretarit-te-pergjithshem-te-nato-s-per-viziten-e-thacit-ne-ujman/60%Daily2018-10-08 17:12
https://kosova-info.com/interesante-griezmann-ne-pritje-te-behet-baba-ja-si-e-zbuloi-gjinine-e-femijes/60%Daily2018-10-08 16:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lista-perfundimtare-per-kopa-trophy-u-21/60%Daily2018-10-08 16:52
https://kosova-info.com/keta-jane-pese-emrat-e-tjere-te-nominuar-per-topin-e-arte/60%Daily2018-10-08 16:52
https://kosova-info.com/veteraneve-u-skadon-ultimatumi-per-prokurorine/60%Daily2018-10-08 17:12
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-i-del-ne-mbrojtje-haradinajt-thote-se-vete-thaci-duhet-permiresuar-deklaratat-e-tij/60%Daily2018-10-08 17:13
https://kosova-info.com/kryetari-i-te-rinjve-te-pdk-se-dhe-bashkepunetoret-e-tij-vizitojne-luginen-e-presheves/60%Daily2018-10-08 17:13
https://kosova-info.com/veseli-nga-praga-dialogu-menyra-e-vetme-e-komunikimit-mes-popujve/60%Daily2018-10-08 17:13
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-studentja-e-fakultetit-te-mjekesise-e-akuzuar-per-falsifikim-te-notes/60%Daily2018-10-08 17:14
https://kosova-info.com/thaci-fton-partite-politike-qe-te-miratojne-rezoluten-per-dialogun/60%Daily2018-10-08 17:14
https://kosova-info.com/keshilltari-i-veselit-thote-se-rezoluta-e-koalicionit-qeverises-nuk-e-prek-rolin-e-presidentit-ne-dialog/60%Daily2018-10-08 17:14
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-le-gojehapur-publikun-tregon-mbathjet-live-ne-emision/60%Daily2018-10-08 16:33
https://kosova-info.com/franceska-jace-e-beri-kete-per-noizyn-dhe-varrosin/60%Daily2018-10-08 16:33
https://kosova-info.com/opozita-nuk-e-mbeshtet-rezoluten-e-koalicionit/60%Daily2018-10-08 17:14
https://kosova-info.com/kanye-west-me-surprize-te-kendshme-per-gruan-e-tij-kim/60%Daily2018-10-08 16:33
https://kosova-info.com/majk-fillon-punen-per-kengen-e-re/60%Daily2018-10-08 16:33
https://kosova-info.com/demi-rose-zebra-e-ibizes-ndjekesit-ne-hall-nga-fotoja-e-fundit-qe-ka-postuar/60%Daily2018-10-08 16:33
https://kosova-info.com/dicka-e-pakendshme-i-ka-ndodhur-serish-feros-po-mundohen-me-me-demtu/60%Daily2018-10-08 16:33
https://kosova-info.com/taylor-swift-thyen-heshtjen-mbeshtet-demokratet-ne-zgjedhjet-e-mesmandatit/60%Daily2018-10-08 16:34
https://kosova-info.com/kthim-ne-kohe-keshtu-dukeshin-poni-dhe-artiola-toska-vite-me-pare/60%Daily2018-10-08 16:34
https://kosova-info.com/klea-poston-kete-foto-te-elgitit-ne-shtrat/60%Daily2018-10-08 16:34
https://kosova-info.com/alternativa-e-mimoza-kusarit-deklarohet-per-draft-rezoluten-e-pozites/60%Daily2018-10-08 12:12
https://kosova-info.com/trajtimi-i-ujerave-te-zeza-haradinaj-kerkon-ndihme-nga-nderkombetaret/60%Daily2018-10-08 12:12
https://kosova-info.com/khabib-nuk-i-ndal-provokimet-tani-poston-dicka-epike/60%Daily2018-10-08 11:52
https://kosova-info.com/zyrtare-peseshja-e-dyte-per-topin-e-arte/60%Daily2018-10-08 11:52
https://kosova-info.com/challandes-i-fton-te-gjithe-te-kosova/60%Daily2018-10-08 11:52
https://kosova-info.com/boban-milani-ka-nevoje-per-kete-gje/60%Daily2018-10-08 11:52
https://kosova-info.com/adnan-merovci-e-kishte-pranuar-ne-vitin-2013-rugova-e-kishte-opsionin-e-kembimit-te-territoreve-me-serbine/60%Daily2018-10-08 12:13
https://kosova-info.com/policia-nis-aksionin-kontrolli-i-traktoreve-dhe-makinave-bujqesore/60%Daily2018-10-08 12:13
https://kosova-info.com/vuciq-kerkon-vazhdimin-e-negociatave-me-kosoven/60%Daily2018-10-08 12:13
https://kosova-info.com/kerkohet-qe-kuvendi-te-mos-votoje-importimin-e-automjeteve-me-te-vjetra-se-dhjete-vite/60%Daily2018-10-08 12:13
https://kosova-info.com/gjashte-vjet-burg-per-ish-ministren-e-brendshme-te-maqedonise-jankulloska/60%Daily2018-10-08 12:14
https://kosova-info.com/nje-polic-i-kosoves-kapet-me-droge-suspendohet-edhe-nje-tjeter/60%Daily2018-10-08 12:14
https://kosova-info.com/miratohet-projektligji-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2018-10-08 12:14
https://kosova-info.com/20-vite-me-pare-keshtu-dukej-bleona-ne-kopertinen-e-albumit-te-saj-te-pare/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-rikthen-format-pas-lindjes-e-deshmon-me-kete-paraqitje/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/naser-rafuna-flet-per-rikthimin-ne-serialin-tre-gjermanet-e-trashe/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/motra-e-meghan-markle-i-shkon-ne-vizite-asaj-debohet-nga-pallati-mbreteror/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/pas-perleshjes-mes-mcgregor-dhe-khabib-drake-mbajti-nje-koncert-ne-las-vegas/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/don-phenom-zgjedh-reperin-me-te-mire-mes-capital-t-dhe-majk/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/cifti-me-i-ri-i-shoubizit-zyrtarizojne-lidhjen/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/liam-payne-darkon-me-nje-brune-misterioze/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-dhurata-dora-eshte-kengetarja-ime-e-preferuar/60%Daily2018-10-08 11:33
https://kosova-info.com/veteranet-e-luftes-do-ti-kushtojne-ballkanit-plot-686-milione-euro/60%Daily2018-10-08 07:12
https://kosova-info.com/merkel-refuzoi-propozimin-nga-serbia-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2018-10-08 07:13
https://kosova-info.com/edhe-deputetet-kane-probleme-te-pajisen-me-viza/60%Daily2018-10-08 07:14
https://kosova-info.com/pdk-ne-skenderaj-pergatitet-per-zgjedhje-te-brendshme/60%Daily2018-10-08 07:14
https://kosova-info.com/perleshja-khabib-mcgregor-nje-gje-e-tmerrshme-i-ka-ndodhur-drake/60%Daily2018-10-08 06:51
https://kosova-info.com/khabib-dhe-mcgregor-dikur-ishin-shoke-shikojeni-kete-fotografi-te-tyre/60%Daily2018-10-08 06:51
https://kosova-info.com/ligjet-per-korrupsionin-nuk-nderlidhen-me-liberalizimin/60%Daily2018-10-08 07:15
https://kosova-info.com/rezolutat-e-percarjes/60%Daily2018-10-08 07:15
https://kosova-info.com/i-ofenduan-besin-keshtu-reagon-xhensila/60%Daily2018-10-08 06:33
https://kosova-info.com/hoxha-vendimi-per-heqjen-e-vizave-ne-fillim-te-dhjetorit/60%Daily2018-10-08 07:15
https://kosova-info.com/provokon-keq-bebe-rexha-ulet-ne-divan-dhe-ngre-kembet-siper/60%Daily2018-10-08 05:56
https://kosova-info.com/dodik-e-gjaferoviq-shpallin-fitore-ne-zgjedhjet-presidenciale-te-bosnjes/60%Daily2018-10-08 07:16
https://kosova-info.com/ja-cka-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2018-10-08 07:16
https://kosova-info.com/spal-12-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-08 01:53
https://kosova-info.com/i-cmenduri-mbappe-kater-gola-ne-13-minuta/60%Daily2018-10-08 01:52
https://kosova-info.com/barcelona-regjistron-ndeshjen-e-katert-radhazi-pa-fitore-ja-cfare-thote-rakitic/60%Daily2018-10-08 01:52
https://kosova-info.com/ylli-i-chelsea-eshte-objektivi-kryesore-i-psg-se/60%Daily2018-10-08 01:51
https://kosova-info.com/femra-me-seksi-don-phenom-zgjedh-mes-bleones-dhe-zaimines/60%Daily2018-10-08 01:32
https://kosova-info.com/familja-maloku-mbijeton-me-veshtiresi/60%Daily2018-10-08 02:12
https://kosova-info.com/nje-dite-tjeter-me-capital-t-u-tregon-fansave-si-i-ben-ushtrimet-ne-palester/60%Daily2018-10-08 01:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-javen-ardhshme/60%Daily2018-10-08 02:12
https://kosova-info.com/vazhdon-te-fshehet-menyra-e-financimit-te-partive-politike/60%Daily2018-10-08 02:12
https://kosova-info.com/partite-kryesore-te-bosnjes-shpallin-fitoren-ne-zgjedhjet-e-sotme/60%Daily2018-10-08 02:12
https://kosova-info.com/u-perfol-se-jane-ne-lidhje-publikohet-biseda-e-majk-me-bukuroshen-18-vjecare/60%Daily2018-10-08 01:33
https://kosova-info.com/gabimi-me-i-madh-qe-beni-gjithmone-me-floket-e-lagur/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/fifi-per-ronela-hajatin-nuk-mendoja-kurre-se-do-te-beheshim-shoqe/60%Daily2018-10-08 01:33
https://kosova-info.com/sa-gjate-mundemi-pa-seks/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/barazohet-rezultati-kush-tjeter-pos-messi/60%Daily2018-10-07 20:54
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-shefi-i-interpol-it-pas-arrestimit-ne-kine/60%Daily2018-10-08 02:12
https://kosova-info.com/neser-dalin-ne-shitje-biletat-keto-jane-rregullat-dhe-vendet-e-shitjes/60%Daily2018-10-07 20:53
https://kosova-info.com/erza-e-bronzte-ky-eshte-komenti-i-driton-kuka/60%Daily2018-10-07 20:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-momenti-triumfues-i-erzes/60%Daily2018-10-07 20:52
https://kosova-info.com/pensionohet-legjenda-e-chelsea/60%Daily2018-10-08 01:54
https://kosova-info.com/befason-spal-pergjigjet-inter/60%Daily2018-10-08 01:54
https://kosova-info.com/icardi-i-siguron-interit-fitoren-e-gjashte-me-radhe/60%Daily2018-10-08 01:53
https://kosova-info.com/njesoj-sikur-reali-barca-abstenon-per-poziten-e-liderit-ne-tabele/60%Daily2018-10-08 01:53
https://kosova-info.com/valencia-11-barcelona-notat-e-lojtareve-2/60%Daily2018-10-08 01:53
https://kosova-info.com/shefi-i-osbe-se-ne-kosove-neser-ne-serbi-pritet-te-takohet-me-gjuriqin/60%Daily2018-10-08 02:13
https://kosova-info.com/basha-paketa-antimafia-do-godase-pa-meshire-abuzuesit/60%Daily2018-10-08 02:13
https://kosova-info.com/ne-zgjedhjet-e-bosnjes-votuesit-votuan-per-ronaldon-messin-merkelin/60%Daily2018-10-08 02:13
https://kosova-info.com/naser-rafuna-tregon-si-ia-dalin-qe-cka-ka-shpija-te-jete-njeri-prej-serialeve-me-te-shikuara/60%Daily2018-10-08 01:33
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nenes-se-donjeta-pajazitit-per-vrasjen-e-vajzes-se-saj/60%Daily2018-10-08 02:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-perqindja-e-qytetareve-te-bosnjes-qe-dolen-ne-zgjedhje/60%Daily2018-10-07 21:14
https://kosova-info.com/mustafa-qeveria-eshte-pergjegjese-per-veprimet-e-thacit/60%Daily2018-10-07 21:14
https://kosova-info.com/nese-flini-me-goje-hapur-rrezikoheni-nga-disa-gjera/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/valon-behrami-i-ben-nje-dhurate-simbolike-vjollca-haxhiut/60%Daily2018-10-08 01:33
https://kosova-info.com/vetura-bie-ne-gremine-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-plagosur-ne-tirane/60%Daily2018-10-07 21:15
https://kosova-info.com/perplasja-e-re-athine-berlin-greqia-do-kerkoje-280-miliarde-euro-per-demet-e-luftes/60%Daily2018-10-07 21:15
https://kosova-info.com/ne-trupin-tuaj-ekziston-nje-suste-sekrete-ja-cfare-do-te-ndodhe-nese-e-shtypni/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/ernesti-dhe-lena-prinder-publikohen-fotot-e-para-te-tyre-me-vajzen/60%Daily2018-10-08 01:33
https://kosova-info.com/tayna-tregon-si-i-propozoi-nje-burre-i-martuar-e-le-gruan-per-ty/60%Daily2018-10-08 01:33
https://kosova-info.com/5-momentet-me-te-sikletshme-qe-kalon-nje-cift-kuptojeni-nese-ju-kane-ndodhur/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/kenga-magjike-rikthen-ne-ekran-armend-rexhepagiqin/60%Daily2018-10-08 01:33
https://kosova-info.com/nis-edicioni-i-20-te-i-festivalit-kenga-magjike/60%Daily2018-10-07 20:33
https://kosova-info.com/noizy-dhe-varrosi-sjellin-kengen-e-re-meksikane/60%Daily2018-10-07 20:34
https://kosova-info.com/tere-jeten-pini-gabimisht-uje-kjo-eshte-menyra-e-vetme-e-drejte/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/goditja-e-radhes-per-seldin-ish-e-fejuara-e-tij-zyrtarizon-lidhjen-me-tjetrin/60%Daily2018-10-07 20:34
https://kosova-info.com/stoltenberg-kemi-nevoje-per-nje-zgjidhje-politike-kosove-serbi/60%Daily2018-10-07 16:11
https://kosova-info.com/dogana-mes-maqedonise-dhe-kosoves-ne-jazhince-smund-te-hapet/60%Daily2018-10-07 16:11
https://kosova-info.com/milan-nuk-ka-te-ndalur-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-10-07 15:53
https://kosova-info.com/reagon-chievo-shikoni-super-golin/60%Daily2018-10-07 15:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-manchester-city-2/60%Daily2018-10-07 15:53
https://kosova-info.com/milan-kalon-me-lehtesi-pengesen-e-quajtur-chievo/60%Daily2018-10-07 15:52
https://kosova-info.com/chelsea-shenon-fitoren-e-radhes-perkohesisht-ne-krye-te-tabeles/60%Daily2018-10-07 15:52
https://kosova-info.com/nurmagomedov-gjunjezoi-mcgregorin-ky-eshte-komenti-i-ilir-latifit/60%Daily2018-10-07 15:52
https://kosova-info.com/milan-31-chievo-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-07 15:51
https://kosova-info.com/southampton-03-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-07 15:51
https://kosova-info.com/gjendet-e-vdekur-gazetarja-bullgare-ne-breg-te-lumit-danub/60%Daily2018-10-07 16:11
https://kosova-info.com/thumbime-mes-taynes-dhe-artes-per-nje-mashkull-ja-per-ke-behet-fjale/60%Daily2018-10-07 20:34
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2018-10-07 16:11
https://kosova-info.com/limaj-nderon-heronjte-ben-homazhe-ne-drenas-e-marine/60%Daily2018-10-07 16:12
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-huqet-e-12-shenjave-te-zodiakut-ne-dashuri/60%Daily2018-10-09 16:40
https://kosova-info.com/a-po-zbehet-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2018-10-07 16:12
https://kosova-info.com/makina-perplas-kembesorin-ne-aksin-rrugor-elbasan-peqin/60%Daily2018-10-07 16:13
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-ne-tirane-thote-se-nuk-kishte-nderhyrje-te-rusise-ne-referendumin-e-maqedonise/60%Daily2018-10-07 16:13
https://kosova-info.com/dua-lipa-brenda-nje-muaji-per-here-te-pare-kap-40-milioneshin-ne-spotify/60%Daily2018-10-07 15:01
https://kosova-info.com/babai-i-tre-femijeve-i-zhdukur-prej-6-muajsh/60%Daily2018-10-07 16:13
https://kosova-info.com/arsyet-pse-nje-mashkull-duhet-ti-beje-masazh-partneres-se-tij/60%Daily2018-10-09 11:40
https://kosova-info.com/samsung-pret-fitime-rekord-ne-tremujorin-e-trete/60%Daily2018-10-09 16:37
https://kosova-info.com/konsumimi-i-ketij-llojit-te-mishit-rrit-rrezikun-e-kancerit-te-gjirit/60%Daily2018-10-08 20:39
https://kosova-info.com/e-mbajti-me-dhune-nje-femer-ne-lokal-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2018-10-07 11:11
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-personin-qe-ra-dje-nga-ndertesa-ne-prishtine/60%Daily2018-10-07 11:12
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fulham-arsenal/60%Daily2018-10-07 10:51
https://kosova-info.com/khabib-mposht-mcgregorin-ja-cfare-ka-bere-putin/60%Daily2018-10-07 10:51
https://kosova-info.com/khabib-vs-mcgregor-grushte-gjak-dhe-arrestime-castet-pikante-nga-dueli/60%Daily2018-10-07 10:51
https://kosova-info.com/rrezohet-nga-traktori-lendohet-rende-nje-person-ne-prizren/60%Daily2018-10-07 11:12
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine-2/60%Daily2018-10-07 11:12
https://kosova-info.com/aksidentohen-autobuset-qe-transportonin-maturantet-e-gjilanit-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-07 11:12
https://kosova-info.com/ish-gruaja-e-ukshin-hotit-vajza-ime-nuk-ka-marre-asnjehere-para-ne-emer-te-babait-te-saj/60%Daily2018-10-07 11:12
https://kosova-info.com/e-sapo-zgjuar-nga-gjumi-keshtu-duket-marina-ne-pizhame-dhe-pa-grim/60%Daily2018-10-07 10:32
https://kosova-info.com/stoltenberg-duhet-zgjidhje-politike-per-uljen-e-tensioneve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-10-07 11:13
https://kosova-info.com/erion-veliaj-flet-per-emrin-e-djalit-do-te-jete/60%Daily2018-10-07 10:32
https://kosova-info.com/mbi-30-maune-te-shell-al-petrol-ndalen-ne-dogane-shkak-kualiteti-i-dobet-dokument/60%Daily2018-10-07 11:13
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-peje-rugove-ka-te-lenduar/60%Daily2018-10-07 11:13
https://kosova-info.com/keshtu-e-filloi-diten-enca-haxhia/60%Daily2018-10-07 10:32
https://kosova-info.com/fjolla-morina-vishet-ngushte-dhe-ekspozon-te-pasmet-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-10-07 09:22
https://kosova-info.com/kater-fakte-interesante-rreth-meshkujve-dhe-deshirave-seksuale/60%Daily2018-10-07 19:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-sot-ne-kosove-7/60%Daily2018-10-07 06:11
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-3/60%Daily2018-10-07 06:11
https://kosova-info.com/pacolli-nisma-per-nxjerrjen-e-rezolutes-fuqizon-poziten-dialoguese-te-kosoves/60%Daily2018-10-07 06:11
https://kosova-info.com/pas-humbjes-se-real-madridit-isco-befason-me-veprimin-e-tij-2/60%Daily2018-10-07 05:50
https://kosova-info.com/pas-humbjes-se-real-madridit-isco-befason-me-veprimin-e-tij/60%Daily2018-10-07 00:50
https://kosova-info.com/reali-po-e-vajton-largimin-e-ronaldos-keto-statistika-e-tregojne-me-se-miri/60%Daily2018-10-07 05:50
https://kosova-info.com/shkarkimi-i-lopeteguit-nuk-i-marr-une-vendimet/60%Daily2018-10-07 05:50
https://kosova-info.com/rryshfeti-nga-samsung-15-vjet-burg-per-ish-presidentin-e-korese-se-jugut/60%Daily2018-10-09 11:36
https://kosova-info.com/gashi-ne-buenos-aires-viziton-sportistet-kosovar/60%Daily2018-10-07 06:12
https://kosova-info.com/demi-rose-me-zemer-te-thyer-pas-humbjes-se-babait-perlot-me-dedikimin/60%Daily2018-10-07 05:31
https://kosova-info.com/rita-ora-nuk-i-ndalon-paraqitjet-nudo-nena-e-saj-e-kritikon-ashper/60%Daily2018-10-07 05:31
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-shkendije-per-konflikt-ne-ballkan/60%Daily2018-10-07 06:12
https://kosova-info.com/rowan-atkinson-deshperon-fansat-jep-lajmin-e-papritur-per-mr-bean/60%Daily2018-10-07 05:31
https://kosova-info.com/publikon-video-nga-palestra-bleona-ka-nje-porosi-per-ato-qe-perdorin-fotoshop/60%Daily2018-10-07 05:32
https://kosova-info.com/thirret-proteste-per-humbjen-e-jeteve-ne-vendin-e-punes/60%Daily2018-10-07 06:12
https://kosova-info.com/pse-nuk-qeshin-ruset/60%Daily2018-10-07 06:13
https://kosova-info.com/i-msheli-hundet-se-vjen-era-tuna-tayna-tregon-se-a-e-thumboi-kengetaren-ne-kete-varg/60%Daily2018-10-07 05:32
https://kosova-info.com/fitore-per-trump-kavanaugh-konfirmohet-ne-gjykaten-e-larte/60%Daily2018-10-07 06:14
https://kosova-info.com/valeri-mbron-elvanen-nga-kritikat-negative-mjaft-me-me-ate-llum-komentesh/60%Daily2018-10-07 05:32
https://kosova-info.com/suplementet-e-vitamines-d-nuk-ndihmojne-kockat/60%Daily2018-10-07 19:38
https://kosova-info.com/vrasja-ne-ish-bllok-dhe-profili-i-bilos-njeri-nder-themeluesit-e-forcave-speciale-shqiptare/60%Daily2018-10-07 06:14
https://kosova-info.com/nentori-i-ftohte-triumfon-ne-zurich-film-festival/60%Daily2018-10-07 05:32
https://kosova-info.com/e-kritikuan-per-operacione-plastike-ne-fytyre-reagon-angela-martini/60%Daily2018-10-06 20:14
https://kosova-info.com/sekretari-i-nato-s-do-ta-monitorojme-dhe-mbeshtesim-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-10-07 01:12
https://kosova-info.com/e-kritikuan-per-operacione-plastike-ne-fytyre-reagon-angela-martini-2/60%Daily2018-10-06 20:14
https://kosova-info.com/profesori-rrah-nxenesin-ne-podujeve/60%Daily2018-10-07 01:12
https://kosova-info.com/udinese-0-2-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-06 19:52
https://kosova-info.com/alaves-fiton-pas-18-vitesh-ndaj-real-madridit/60%Daily2018-10-06 19:52
https://kosova-info.com/man-utd-fiton-me-permbyjse-ne-old-trafford/60%Daily2018-10-06 19:51
https://kosova-info.com/monchengladbach-e-mposht-me-lehtesi-bayern-munchenin/60%Daily2018-10-06 19:51
https://kosova-info.com/zbulohet-se-cfare-fshihet-pas-kapeles-se-khabib-nurmagomedov/60%Daily2018-10-06 19:51
https://kosova-info.com/alaves-1-0-real-madrid-vleresimi-i-lojtareve/60%Daily2018-10-06 19:51
https://kosova-info.com/man-utd-3-2-newcastle-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-06 19:50
https://kosova-info.com/empoli-roma-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-10-06 19:50
https://kosova-info.com/sulmohet-fizikisht-bylbyl-sokoli/60%Daily2018-10-06 19:50
https://kosova-info.com/konkursi-per-police-privilegjohen-turqit/60%Daily2018-10-07 01:12
https://kosova-info.com/lekaj-vitin-tjeter-edhe-nje-lidhje-e-re-me-maqedonine/60%Daily2018-10-06 20:12
https://kosova-info.com/sulmohet-vajza-e-marine-le-pen-ne-paris/60%Daily2018-10-06 20:12
https://kosova-info.com/liridon-krasniqi-flet-per-golin-e-xhakes-dhe-shaqirit-edhe-40-bomba-po-ti-gjuajme-serbise/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/tahiri-krimi-i-organizuar-po-rrezikon-sigurine-rajonale/60%Daily2018-10-06 20:13
https://kosova-info.com/vajza-e-astrit-deharit-prane-grafitit-ku-kerkohet-drejtesi-per-babane-saj/60%Daily2018-10-06 20:14
https://kosova-info.com/hoxhaj-rezoluta-eshte-e-qarte-i-jep-drejtim-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-10-06 20:14
https://kosova-info.com/telenovela-e-fjolles-me-sashen-dhe-morenen-ja-cka-publikon-tani/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/pronari-i-lokalit-mesa-kuptova-konflikti-ishte-per-elvanen/60%Daily2018-10-06 20:14
https://kosova-info.com/kleoarta-eshte-diss-per-taynen-sqarohet-arta-memedi/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/a-e-perkrahe-vv-ja-draft-rezoluten-per-dialog-ky-eshte-qendrimi-i-tyre/60%Daily2018-10-06 20:14
https://kosova-info.com/mbremje-romantike-per-aferdita-dreshajn-dhe-bashkeshortin-e-saj/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/delibali-me-projekt-te-ri-ne-netflix-me-ndryshe-sesa-qe-jeni-mesuar-ta-shihni/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/ish-banorja-e-big-brother-i-del-ne-mbrojtje-elvana-gjates-ky-eshte-reagimi-i-saj/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/shpetoni-nga-pirja-e-cigares-duke-ndjekur-keto-veprime/60%Daily2018-10-07 19:38
https://kosova-info.com/gati-per-fotosesionin-e-ri-rita-ora-mahnit-me-kete-paraqitje/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-atraktive-ne-ferrari-rrethohet-nga-meshkujt/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/fiona-tregon-se-cka-ka-te-perbashket-me-pajtesen-ne-perditshmeri/60%Daily2018-10-06 19:31
https://kosova-info.com/policia-arreston-aktivistin-e-vetevendosjes/60%Daily2018-10-06 15:10
https://kosova-info.com/gjesti-me-i-mire-i-ketij-sezoni-vjen-nga-serie-a/60%Daily2018-10-06 14:50
https://kosova-info.com/legjenda-e-liverpoolit-porosi-kloppit-shaqiri-meriton-me-shume-minuta/60%Daily2018-10-06 14:50
https://kosova-info.com/milani-e-kerkon-barcelona-ia-tregon-cmimin-e-lojtarit/60%Daily2018-10-06 14:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-draft-rezoluta-per-dialogun-qe-hartuan-lideret-e-koalicionit/60%Daily2018-10-06 15:10
https://kosova-info.com/keshtu-e-kalojne-fundjaven-tuna-dhe-patrisi/60%Daily2018-10-06 14:31
https://kosova-info.com/interpol-i-i-kerkon-informacione-kines-per-presidentin-e-zhdukur/60%Daily2018-10-06 15:10
https://kosova-info.com/veseli-merr-iniciative-per-harmonizimin-e-rezolutes-per-dialogun/60%Daily2018-10-06 15:11
https://kosova-info.com/reagon-sasha-fjolla-eshte-fanse-e-imja-me-tha-ta-etiketoj-ne-instagram/60%Daily2018-10-06 14:31
https://kosova-info.com/vushtrri-ia-vjedhin-1-mije-euro-pasi-e-sulmojne-fizikisht/60%Daily2018-10-06 15:11
https://kosova-info.com/lorik-cana-me-portretin-me-te-bukur-familjar/60%Daily2018-10-06 13:34
https://kosova-info.com/studimet-fillestare-tregojne-se-rruget-diellore-jane-me-te-vertete-efikase/60%Daily2018-10-09 06:36
https://kosova-info.com/fifa-2019-vs-pes-2019/60%Daily2018-10-09 11:36
https://kosova-info.com/pengesat-e-fundit-ne-rrugetimin-drejt-heqjes-se-vizave/60%Daily2018-10-06 15:11
https://kosova-info.com/analistet-sivjet-do-te-kete-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare-ne-kosove/60%Daily2018-10-06 15:11
https://kosova-info.com/vetevendosje-puna-pa-siguri-e-dinjitet-eshte-skllaveri/60%Daily2018-10-06 15:11
https://kosova-info.com/rruget-vdekjeprurese-ne-kosove-90-persona-humben-jeten-per-nente-muaj/60%Daily2018-10-06 15:11
https://kosova-info.com/diabeti-mund-te-zbulohet-me-shpejt/60%Daily2018-10-07 14:38
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-takim-me-mcallister-presim-vendim-pozitiv-per-vizat-nga-keshilli-i-be-se/60%Daily2018-10-06 10:09
https://kosova-info.com/kaos-ne-matjet-zyrtare-mcgregor-tentoi-ta-godiste-nurmagomedovin/60%Daily2018-10-06 09:50
https://kosova-info.com/mourinhos-i-shfaqet-nje-tjeter-problem-i-madh-te-unitedi/60%Daily2018-10-06 09:50
https://kosova-info.com/mats-hummles-ne-serie-a/60%Daily2018-10-06 09:50
https://kosova-info.com/rrahje-mes-kater-personash-ne-peje-perdoren-edhe-sepatat/60%Daily2018-10-06 10:09
https://kosova-info.com/kanosen-rojet-e-sigurise-ne-kek/60%Daily2018-10-06 10:10
https://kosova-info.com/prishtinasi-arrestohet-pasi-sulmoi-fizikisht-nje-grua/60%Daily2018-10-06 10:10
https://kosova-info.com/kastrati-alarmohet-nga-ajo-qe-sheh-gjen-shkolla-mbyllur-e-ngrohje-vec-ne-salla-te-arsimtareve/60%Daily2018-10-06 10:11
https://kosova-info.com/pas-nje-kohe-te-gjate-vesa-luma-rikthehet-ne-kosove-kjo-eshte-gjeja-e-pare-qe-ben/60%Daily2018-10-06 09:02
https://kosova-info.com/profesori-i-gjimnazit-ne-podujeve-rrah-brutalisht-nje-nxenes/60%Daily2018-10-06 10:11
https://kosova-info.com/bie-nga-lartesia-vdes-punetori-i-ndertimtarise-ne-prishtine/60%Daily2018-10-06 10:11
https://kosova-info.com/foggo-rusia-po-rrite-aftesite-e-nendeteseve-te-saj-ne-altantik-dhe-mesdhe/60%Daily2018-10-06 10:12
https://kosova-info.com/vrasja-e-oliver-ivanoviq-bashkeshortja-e-tij-thote-se-e-di-te-verteten-rreth-atentatit/60%Daily2018-10-06 10:12
https://kosova-info.com/kastrati-sinjalizon-challandes-tjeter-gol-nga-sulmuesi-kosovar/60%Daily2018-10-06 04:51
https://kosova-info.com/hazard-emeron-kater-lojtaret-me-te-mire-ne-premierlige/60%Daily2018-10-06 04:51
https://kosova-info.com/ne-prag-te-perballjes-guardiola-thur-levdata-per-liverpool/60%Daily2018-10-06 04:50
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-rakitic-pas-super-golit-ndaj-tottenham/60%Daily2018-10-06 04:50
https://kosova-info.com/florian-marku-i-pandalshem/60%Daily2018-10-06 04:50
https://kosova-info.com/pas-fitores-se-markut-ky-eshte-reagimi-i-xherdan-shaqirit/60%Daily2018-10-06 04:49
https://kosova-info.com/e-papritur-jose-mourinho-do-te-shkarkohet-ne-vikend/60%Daily2018-10-06 04:49
https://kosova-info.com/lebron-james-ka-regjistruar-fitoren-e-pare-me-lakers-keto-jane-statistikat-e-tij/60%Daily2018-10-06 04:49
https://kosova-info.com/perfitimet-e-mcgregor-per-ndeshjen-ndaj-nurmagomedov-jane-marramendese/60%Daily2018-10-06 04:49
https://kosova-info.com/tv-ja-85-incesh-e-8k-qled-e-samsung-tani-eshte-e-disponueshme-me-para-porosi/60%Daily2018-10-07 09:34
https://kosova-info.com/toyota-terheq-2-4-milione-vetura-nga-tregu/60%Daily2018-10-08 15:35
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-le-mbrapa-edhe-iphonet-e-rinj/60%Daily2018-10-08 15:35
https://kosova-info.com/e-quajne-baby-benz-por-eshte-nje-bishe-foto/60%Daily2018-10-08 20:36
https://kosova-info.com/lg-prezanton-smartphonin-v40-me-pese-kamera-per-1000-dollare/60%Daily2018-10-08 20:36
https://kosova-info.com/shitjet-e-javes-se-pare-te-iphone-xs-me-te-mira-se-te-iphone-x/60%Daily2018-10-08 20:35
https://kosova-info.com/vonesa-ne-takim-i-shpeton-jeten-udheheqesit-te-isis-it-al-baghdadi/60%Daily2018-10-06 05:09
https://kosova-info.com/fjolla-morina-tregon-shume-ne-imazhet-e-fundit-veshur-ne-fustanin-rrjete/60%Daily2018-10-05 21:59
https://kosova-info.com/fjolla-morina-tregon-shume-ne-imazhet-e-fundit-veshur-ne-fustanin-rrjete-2/60%Daily2018-10-05 21:59
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-skanon-lekuren-per-te-zbuluar-kancerin/60%Daily2018-10-07 14:38
https://kosova-info.com/serbia-arreston-nje-kosovar-reagon-mpj/60%Daily2018-10-06 05:09
https://kosova-info.com/aderime-te-reja-ne-nismen-socialdemokrate/60%Daily2018-10-06 05:09
https://kosova-info.com/nese-nuk-e-keni-ditur-keshtu-ndikon-kafeina-ne-trupin-tuaj/60%Daily2018-10-07 14:38
https://kosova-info.com/stoltenberg-per-korrigjimin-e-kufijve-nuk-do-behet-asgje-qe-destabilizon-rajonin/60%Daily2018-10-06 05:09
https://kosova-info.com/lekaj-po-punohet-dite-e-nate-ne-rruget-zahaq-peje-dhe-prishtine-podujeve/60%Daily2018-10-06 05:09
https://kosova-info.com/pendohet-donika-kadaj-bujupi-aderimi-im-ne-vv-i-gabuar/60%Daily2018-10-06 05:09
https://kosova-info.com/shifra-alarmante-per-dhunen-ndaj-grave-ne-kosove/60%Daily2018-10-06 05:10
https://kosova-info.com/e-kam-pa-qe-mu-ka-nxehe-trupi-e-qe-kam-gjak-rrefimi-i-momentit-te-plagosjes-ne-prezencen-e-policise/60%Daily2018-10-06 05:10
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-hoxhaj-ftohet-te-marre-pjese-ne-forumin-e-sigurise-ne-beograd/60%Daily2018-10-06 05:10
https://kosova-info.com/siklet-i-madh-princi-takon-ish-in-teksa-ishte-me-pushime-me-meghan/60%Daily2018-10-05 19:09
https://kosova-info.com/gazetari-investigativ-zbulon-nese-ngjarja-lidhet-teresisht-vetem-me-elvanen/60%Daily2018-10-05 19:09
https://kosova-info.com/zgjedhja-e-personelit-akademik-hallakat-senatin-e-up/60%Daily2018-10-05 19:10
https://kosova-info.com/prishtina-llapi-keto-jane-cmimet-e-biletave/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/bayern-ka-gati-oferten-per-zevendesuesin-e-robben-roma-ne-alarm/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/aktivizohet-edhe-neymar-pogba-afer-psg-se/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/rodriguez-transferi-i-ri-i-milan/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/interesante-pervec-golave-messi-ka-ndihmuar-skuadren-edhe-ne-aspekte-tjera/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-kundershtari-i-cmendur-i-mcgregor/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/percarje-tek-bayern-lojtaret-kunder-kovac/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/befason-xavi-refuzon-barcen/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/perplasje-horror-e-lorenzos-ky-eshte-justifikimi-i-tij/60%Daily2018-10-05 18:48
https://kosova-info.com/nis-sezoni-i-ri-i-cka-ka-shpija-prapaskena-nga-xhirimet/60%Daily2018-10-05 18:29
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-iu-mbrojne-nga-semundjet-e-zemres/60%Daily2018-10-07 14:38
https://kosova-info.com/temperaturat-ne-fundjave-shkojne-deri-23-grade/60%Daily2018-10-05 19:10
https://kosova-info.com/juncker-thote-se-mund-te-kete-lufte-ne-ballkan-e-permend-edhe-kosoven/60%Daily2018-10-05 19:10
https://kosova-info.com/mirage-arta-memedi-liridon-krasniqi-prapaskenat-e-cka-ka-shpija-ke-zgjedh-don-phenom/60%Daily2018-10-05 18:29
https://kosova-info.com/cuna-dhe-goca-publikohet-nga-robert-berisha-kastro-zizo-dhe-eneda-tarifa/60%Daily2018-10-05 18:29
https://kosova-info.com/prezantohen-supermakinat-ne-paris-motor-show/60%Daily2018-10-06 08:33
https://kosova-info.com/mercedes-prezanton-modelin-sportiv-amg-a35/60%Daily2018-10-06 18:33
https://kosova-info.com/nato-nuk-kundershton-ushtrine-kerkon-qe-kosova-te-konsultoje-aleatet-dhe-pakicat/60%Daily2018-10-05 19:10
https://kosova-info.com/pas-marines-kreret-e-vendit-te-lladrovci-bashkimi-i-sjell-bukuri-vendit/60%Daily2018-10-05 19:11
https://kosova-info.com/kendall-jenner-shfaq-linjat-perfekte-me-kete-video-ne-bikini/60%Daily2018-10-05 17:20
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-25-vjecari-perdhunon-per-dy-jave-nje-foshnje/60%Daily2018-10-05 19:11
https://kosova-info.com/vendim-i-rendesishem-per-prodhuesit-vendor/60%Daily2018-10-05 19:11
https://kosova-info.com/gjumi-ju-ndihmon-te-ndermerrni-vendime-te-veshtira/60%Daily2018-10-07 09:38
https://kosova-info.com/krioterapia-sauna-e-ftohte-na-rinon-dhe-na-dobeson-vertet/60%Daily2018-10-07 09:38
https://kosova-info.com/lindi-vetem-25-javesh-dhe-peshonte-1-4-kilograme-ja-si-duket-tani-2/60%Daily2018-10-07 04:37
https://kosova-info.com/kosova-malta-zbulohet-cmimi-i-biletave-dhe-dita-kur-dalin-ne-shitje/60%Daily2018-10-05 13:48
https://kosova-info.com/simeone-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-10-05 13:48
https://kosova-info.com/kompanite-ne-kosove-ankohen-se-nuk-po-gjejne-punetore/60%Daily2018-10-05 14:09
https://kosova-info.com/kfor-i-pergjigjet-daciqit-rreth-pohimeve-per-sulm-ne-veri-smund-ta-sulmojme-veten/60%Daily2018-10-05 14:09
https://kosova-info.com/kush-eshte-komando-qe-dyshohet-si-autor-i-ngjarjes-ne-ish-bllok/60%Daily2018-10-05 14:09
https://kosova-info.com/be-nenshkruan-pakt-me-shqiperine-per-kontrollet-e-migranteve/60%Daily2018-10-05 14:09
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ia-rremben-te-dashurin-morena-tarakut/60%Daily2018-10-05 13:29
https://kosova-info.com/kercenimet-e-beogradit-per-lufte-ne-kosove-vetem-beteje-politike/60%Daily2018-10-05 14:10
https://kosova-info.com/deputetet-e-kosoves-ne-bullgari-flasin-per-dialogun-e-vizat/60%Daily2018-10-05 14:10
https://kosova-info.com/u-pyet-per-ngacmimet-seksuale-aktori-i-njohur-nderpren-intervisten-ne-bbc/60%Daily2018-10-05 13:29
https://kosova-info.com/qendrat-e-mjekesise-familjare-ne-rahovec-pajisen-me-vaksina-sezonale/60%Daily2018-10-05 14:10
https://kosova-info.com/lufta-me-arme-ne-ish-bllok-keshtu-filloi-sherri-qe-perfundoi-me-vrasje/60%Daily2018-10-05 14:10
https://kosova-info.com/undp-mbeshtet-policine-e-kosoves/60%Daily2018-10-05 14:11
https://kosova-info.com/lori-hoxha-sapo-solli-pamje-nga-shtepia-e-saj-ju-le-me-goje-hapur/60%Daily2018-10-05 13:29
https://kosova-info.com/porsche-prezanton-macan-in-e-ri/60%Daily2018-10-06 08:33
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-frikshem-i-aktorit-tuaj-te-preferuar-turk-veshtire-se-njihet/60%Daily2018-10-05 12:19
https://kosova-info.com/haradinaj-rukiqit-merru-me-bizneset-po-punojme-qe-vizat-te-hiqen-sivjet/60%Daily2018-10-05 09:08
https://kosova-info.com/gattuso-del-jashte-kontrollit-shikoni-cfare-i-ben-calhanoglus/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/suarez-trondit-barcelonen/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/hummles-kerkon-largimin-nga-bayerni-mund-te-transferohet-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/mourinho-pyetet-se-per-cka-po-lufton-unitedi-kjo-eshte-pergjigja-interesante-e-tij/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/lista-e-kosoves-kunder-maltes-dhe-ishujve-faroe/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/lorik-cana-jeta-e-ish-kapitenit-kuqezi-ne-nje-film-autobiografik/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/nainggolan-kercenon-barcelonen/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/mourinho-e-pranon-problemin-e-madh-te-manchester-unitedit/60%Daily2018-10-05 08:48
https://kosova-info.com/opozita-stoike-planet-per-ndalimin-e-thacit-para-takimit-me-vuciqin/60%Daily2018-10-05 09:08
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-vrasje-te-rende-mbetet-ne-paraburgim/60%Daily2018-10-05 09:09
https://kosova-info.com/meta-takon-dimitris-avramopoulos-kerkojne-sigurimin-e-kufijve/60%Daily2018-10-05 09:09
https://kosova-info.com/aksident-ne-vushtrri-lendohen-tre-persona/60%Daily2018-10-05 09:09
https://kosova-info.com/emisioni-mirage-kete-te-premte-nje-edicion-qe-nuk-duhet-ta-humbisni/60%Daily2018-10-05 08:29
https://kosova-info.com/rrah-gruan-e-tij-arrestohet-nga-policia-4/60%Daily2018-10-05 09:10
https://kosova-info.com/dy-grave-u-plackiten-cantat-ne-prishtine/60%Daily2018-10-05 09:10
https://kosova-info.com/nje-kuzhinier-i-zoti-si-capital-t-shihni-cfare-ka-pergatitur/60%Daily2018-10-05 08:29
https://kosova-info.com/gjendet-zvicerania-e-zhdukur-ne-prishtine/60%Daily2018-10-05 09:10
https://kosova-info.com/daciq-vuciq-do-te-ankohet-ne-nato-per-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-10-05 09:11
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-arrestohet-ne-protesten-kunder-kavanaugh/60%Daily2018-10-05 08:29
https://kosova-info.com/nicky-jam-sjell-kengen-e-re-jaleo/60%Daily2018-10-05 08:29
https://kosova-info.com/kim-kardashian-i-le-nen-hije-te-gjitha-modelet-shfaqet-perveluese-ne-bikini/60%Daily2018-10-05 08:30
https://kosova-info.com/me-kete-video-xherdan-shaqiri-e-uron-reperin-shqiptar-per-ditelindje/60%Daily2018-10-05 08:30
https://kosova-info.com/publikohet-nasty-girl-nga-eaz-xen-dhe-ledri-vula/60%Daily2018-10-05 06:07
https://kosova-info.com/shikoni-gabimin-e-radhes-nga-karius-2/60%Daily2018-10-05 03:48
https://kosova-info.com/fikni-telefonin-pas-ores-10-te-darkes-ja-arsyeja/60%Daily2018-10-05 17:32
https://kosova-info.com/sa-milione-euro-u-ka-kosova-borxh-qytetareve-dhe-bizneseve/60%Daily2018-10-05 04:08
https://kosova-info.com/shikoni-gabimin-e-radhes-nga-karius/60%Daily2018-10-04 22:48
https://kosova-info.com/morata-thyen-mallkimin-ja-sa-kishte-pa-shenuar/60%Daily2018-10-05 03:48
https://kosova-info.com/kontrata-e-durant-skadon-me-2019-kush-do-te-jete-zgjedhja-e-tij/60%Daily2018-10-05 03:48
https://kosova-info.com/vitaminat-qe-duhet-te-marre-cdo-grua-dhe-cdo-vajze-per-nje-shendet-te-mire/60%Daily2018-10-06 18:37
https://kosova-info.com/virusi-qe-vjen-nga-lashtesia/60%Daily2018-10-06 13:37
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-shkenda-dubova-publikon-biseden-private-me-te-dashurin/60%Daily2018-10-05 03:29
https://kosova-info.com/gashi-tregon-se-kush-e-ka-kercenuar-prokurorin-elez-blakaj/60%Daily2018-10-05 04:09
https://kosova-info.com/shijoni-edhe-pak-ditet-me-diell-moti-per-neser/60%Daily2018-10-05 04:09
https://kosova-info.com/u-largua-nga-on-records-por-rina-balaj-mban-ende-kontakte-me-kete-artiste-seksi/60%Daily2018-10-05 03:29
https://kosova-info.com/dorezohet-vuciq-ushtria-e-kosoves-mund-te-behet-por/60%Daily2018-10-05 04:09
https://kosova-info.com/tani-duhet-te-prisni-30-dite-per-te-fshire-llogarine-ne-facebook/60%Daily2018-10-05 17:33
https://kosova-info.com/samsung-mund-te-jete-kompania-e-pare-qe-sjell-telefonin-me-kater-kamera-frontale/60%Daily2018-10-05 17:33
https://kosova-info.com/shkoda-sport-suv-prezantohet-neser-ne-paris-foto/60%Daily2018-10-05 17:33
https://kosova-info.com/e-la-lambon-hapur-kur-njerezit-tentojne-ta-marrin-e-pesojne-keq/60%Daily2018-10-05 17:33
https://kosova-info.com/cifti-i-famshem-ruajne-lidhjen-nuk-dalin-bashke-ne-publik/60%Daily2018-10-05 03:29
https://kosova-info.com/hoxhaj-paralajmeron-zevendesim-te-ministrave/60%Daily2018-10-05 04:09
https://kosova-info.com/david-beckham-nxjerr-ne-shitje-vilen-luksoze/60%Daily2018-10-05 03:29
https://kosova-info.com/bdi-do-zgjidhje-per-marreveshjen-e-emrit-thote-zgjedhjet-nuk-jane-zgjidhje/60%Daily2018-10-05 04:09
https://kosova-info.com/terapia-me-qene-ndihmon-femijet-me-veshtiresi-ne-te-folur/60%Daily2018-10-06 08:37
https://kosova-info.com/tirane-nje-i-vrare-dhe-dy-te-plagosur/60%Daily2018-10-05 04:10
https://kosova-info.com/shqiperia-po-i-vazhdon-negociatat-me-greqine-per-detin/60%Daily2018-10-05 04:10
https://kosova-info.com/mori-pjese-ne-festivalin-e-filmit-ne-zvicer-orhani-thote-disa-fjale/60%Daily2018-10-05 03:29
https://kosova-info.com/ne-veri-sekuestrohen-24-vetura-pa-targa/60%Daily2018-10-05 04:11
https://kosova-info.com/nga-dallojne-semundjet-seksualisht-te-transmetueshme-nga-infeksionet-seksuale/60%Daily2018-10-05 17:36
https://kosova-info.com/prokurori-kerkon-ekspertize-rreth-menyres-se-si-e-trajtoi-mjeku-pacienten/60%Daily2018-10-04 23:09
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-zgjedh-ne-mes-te-adelina-ismailit-dhe-leonora-jakupit/60%Daily2018-10-05 03:29
https://kosova-info.com/stresi-paralajmeron-kengen-e-vitit-ne-festivalin-kenga-magjike-2018/60%Daily2018-10-04 19:59
https://kosova-info.com/stresi-paralajmeron-kengen-e-vitit-ne-festivalin-kenga-magjike-2018-2/60%Daily2018-10-04 19:59
https://kosova-info.com/5-gjera-te-frikshme-qe-i-ndodhin-trupit-nga-te-qendruarit-ulur/60%Daily2018-10-05 17:36
https://kosova-info.com/zbuloni-cilen-ngjyre-te-syve-do-te-kete-bebja-juaj/60%Daily2018-10-05 17:36
https://kosova-info.com/ata-qe-hane-buken-e-bardhe-gjalpin-dhe-mishin-e-kuq-zakonisht-jetojne-me-pak/60%Daily2018-10-05 12:36
https://kosova-info.com/vritet-nje-ushtar-amerikan-ne-afganistan-2/60%Daily2018-10-04 18:08
https://kosova-info.com/kryeministri-i-indise-e-pret-ne-darke-private-putinin/60%Daily2018-10-04 18:08
https://kosova-info.com/arsenal-kalon-ne-epersi-ndaj-qarabag/60%Daily2018-10-04 17:47
https://kosova-info.com/milan-ne-disavantazh-shenon-olympiacos/60%Daily2018-10-04 17:47
https://kosova-info.com/me-zhveshi-dhe-me-dhunoi-18-vjecarja-nga-zhegra-akuzon-vjehrrin-per-dhunim/60%Daily2018-10-04 18:09
https://kosova-info.com/nese-fiton-amerika-marreveshja-me-serbine-nenshkruhet-me-10-qershor-2019/60%Daily2018-10-04 18:09
https://kosova-info.com/fsk-ja-fton-serbet-ti-bashkohen-ne-procesin-e-transformimit-ne-ushtri/60%Daily2018-10-04 18:09
https://kosova-info.com/prizrenit-i-bllokohen-tri-rruge-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-04 18:10
https://kosova-info.com/nis-bashkepunimi-i-gjyqesoreve-kosove-shqiperi/60%Daily2018-10-04 18:10
https://kosova-info.com/zyrtarja-e-okb-se-turqia-model-i-mikpritjes/60%Daily2018-10-04 18:10
https://kosova-info.com/takim-i-vecante-i-drejtorit-te-policise-dhe-drejtorit-te-doganes/60%Daily2018-10-04 18:11
https://kosova-info.com/taynen-nuk-e-durojne-fansat-ky-eshte-reagimi-epik-i-saj/60%Daily2018-10-04 17:29
https://kosova-info.com/gold-ag-e-fale-gjakun-ne-kete-date/60%Daily2018-10-04 16:51
https://kosova-info.com/ky-zakon-i-mengjesit-do-tiu-ndihmoje-te-humbni-kile/60%Daily2018-10-05 12:36
https://kosova-info.com/konsumimi-i-cigareve-plake-lekuren/60%Daily2018-10-05 12:36
https://kosova-info.com/nje-camcakez-qe-forcon-kujtesen/60%Daily2018-10-04 21:36
https://kosova-info.com/nje-diete-e-shendetshme-per-te-rene-nga-1-kg-cdo-dite/60%Daily2018-10-04 21:36
https://kosova-info.com/alban-muja-prezanton-kosoven-ne-bienale/60%Daily2018-10-04 13:08
https://kosova-info.com/zyrtare-franca-me-shume-befasi-ndaj-islandes-dhe-gjermanise/60%Daily2018-10-04 12:47
https://kosova-info.com/22-vjecarja-nga-skenderaj-i-kthehet-familjes-me-vetedeshire/60%Daily2018-10-04 13:08
https://kosova-info.com/prokuroria-e-ferizajt-ngrite-12-aktakuza-per-dhunen-ne-familje/60%Daily2018-10-04 13:08
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-viziton-spitalin-e-gjilanit-shpalos-investimet-qe-do-te-ndodhin-aty/60%Daily2018-10-04 13:09
https://kosova-info.com/emri-i-dua-lipes-ne-listen-e-personazheve-me-te-fuqishme-te-bbc/60%Daily2018-10-04 12:28
https://kosova-info.com/daciq-konflikti-i-ngrire-me-kosoven-mund-te-coje-ne-krize-politike/60%Daily2018-10-04 13:09
https://kosova-info.com/ryva-kajtazin-cdo-here-ne-palester-e-shoqeron-nje-person-shume-i-vecante/60%Daily2018-10-04 12:29
https://kosova-info.com/holanda-debon-kater-ruse-pas-komplotit-per-sulm-kibernetik/60%Daily2018-10-04 13:09
https://kosova-info.com/thaci-bashkimi-i-gjermanise-forcoi-themelet-e-nje-evrope-te-bashkuar-rreth-vlerave-perendimore/60%Daily2018-10-04 13:09
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-paraburgim-per-personin-qe-u-fut-i-armatosur-ne-zyren-e-haki-rugoves/60%Daily2018-10-04 13:10
https://kosova-info.com/me-10-tetor-mbahet-parada-e-krenarise-ne-prishtine/60%Daily2018-10-04 13:10
https://kosova-info.com/honda-investon-per-prodhimin-e-makinave-me-vetedrejtim/60%Daily2018-10-05 17:33
https://kosova-info.com/rambo-v-gati-sylvester-stallone-zbulon-me-shume-nga-xhirimet/60%Daily2018-10-04 12:29
https://kosova-info.com/e-akuzuan-per-operacione-plastike-reagon-aktorja-turke-do-tiu-padis/60%Daily2018-10-04 12:29
https://kosova-info.com/keshtu-duket-mercedesi-super-luksoz-i-blerim-destanit/60%Daily2018-10-04 12:29
https://kosova-info.com/fotografia-e-vjeter-e-loredana-zefit-ka-deshperuar-totalisht-fansat/60%Daily2018-10-04 12:29
https://kosova-info.com/tayna-me-duan-edhe-pleqte/60%Daily2018-10-04 12:29
https://kosova-info.com/gashi-sot-feston-ditelindjen-kjo-eshte-mosha-e-tij/60%Daily2018-10-04 08:20
https://kosova-info.com/prokuroria-e-gjakoves-ngrite-9-aktakuza-per-rastet-e-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-10-04 08:08
https://kosova-info.com/tahiri-merr-pjese-ne-forumin-ministror-be-ballkani-perendimor-per-drejtesi/60%Daily2018-10-04 08:08
https://kosova-info.com/daciq-kosova-dhe-kfor-i-po-behen-gati-per-lufte-ne-veri/60%Daily2018-10-04 08:09
https://kosova-info.com/thaci-ska-pasur-me-shume-se-12-mije-luftetare-me-uniforme-te-tjeret-jane-mashtrime/60%Daily2018-10-04 08:09
https://kosova-info.com/ancelotti-tregon-strategjine-qe-perdori-per-ta-mposhtur-liverpoolin/60%Daily2018-10-04 07:48
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-gje-united-shkarkon-mourinhon/60%Daily2018-10-04 07:48
https://kosova-info.com/messi-tregon-se-cilin-trofe-enderron-ta-fitoje-kete-sezon/60%Daily2018-10-04 07:48
https://kosova-info.com/rakitic-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2018-10-04 07:48
https://kosova-info.com/thierry-henry-trajner-i-skuadres-se-madhe-angleze/60%Daily2018-10-04 07:48
https://kosova-info.com/shqetesuese-ylli-i-liverpoolit-pati-probleme-me-zemer-ne-ndeshjen-ndaj-napolit/60%Daily2018-10-04 07:48
https://kosova-info.com/bayern-munich-merr-vendim-per-niko-kovac/60%Daily2018-10-04 07:47
https://kosova-info.com/a-e-dini-kujt-i-dedikohet-festimi-i-cuditshem-i-leo-messit/60%Daily2018-10-04 07:47
https://kosova-info.com/alarmohen-city-barca-e-chelsea-ylli-i-madh-deshiron-largimin-nga-psg/60%Daily2018-10-04 07:47
https://kosova-info.com/kilet-e-teperta-problemi-me-i-vogel-per-modelen-amerikane/60%Daily2018-10-04 07:28
https://kosova-info.com/fsk-ne-nuk-e-ben-ushtri-emri-por-ndryshimi-i-misionit/60%Daily2018-10-04 08:10
https://kosova-info.com/vmro-ja-kerkon-doreheqjen-e-zaevit-dhe-qeveri-teknike/60%Daily2018-10-04 08:10
https://kosova-info.com/mediat-ne-maqedoni-22-vjecarja-e-zhdukur-nga-skenderaj-dorezohet-tek-familja/60%Daily2018-10-04 08:10
https://kosova-info.com/luks-i-gjalle-brenda-shtepise-super-luksoze-te-ingrit-gjonit/60%Daily2018-10-04 07:28
https://kosova-info.com/kfor-dhe-nato-kercenojne-serbine-nese-hyn-ne-kosove-behu-gati-per-lufte/60%Daily2018-10-04 08:11
https://kosova-info.com/rita-ora-fle-e-zhveshur-e-beri-te-ditur-nepermjet-publikimit-te-fotos-se-fundit/60%Daily2018-10-04 07:28
https://kosova-info.com/rasti-kavanaugh-senati-merr-sot-raportin-e-fbi-se/60%Daily2018-10-04 08:11
https://kosova-info.com/john-legend-konfirmon-albumin-e-ri-dhe-turneun-per-krishtlindje/60%Daily2018-10-04 07:28
https://kosova-info.com/virozat-e-vjeshtes-simptomat-dhe-rekomandimet-e-mjekeve/60%Daily2018-10-04 16:34
https://kosova-info.com/messi-zbulon-nje-festim-te-ri-2/60%Daily2018-10-04 02:48
https://kosova-info.com/klopp-e-merituam-humbjen-nga-napoli/60%Daily2018-10-04 02:47
https://kosova-info.com/permbytet-anija-dyshohet-per-60-emigrante-te-vdekur-ne-guinea-bissau/60%Daily2018-10-04 03:08
https://kosova-info.com/mariah-hedh-poshte-spekulimet-e-ndarjes-shfaqet-prane-te-dashurit/60%Daily2018-10-04 07:28
https://kosova-info.com/tensione-ne-seancen-gjyqesore-per-tentim-vrasje-ne-podujeve-gjyqtari-therret-policine/60%Daily2018-10-04 03:08
https://kosova-info.com/kater-ushqimet-qe-ju-ruajne-nga-sulmet-ne-zemer/60%Daily2018-10-04 16:34
https://kosova-info.com/uashingtoni-ve-ne-dispozicion-te-nato-s-mjetet-e-tij-te-mbrojtjes-kibernetike/60%Daily2018-10-04 03:08
https://kosova-info.com/messi-zbulon-nje-festim-te-ri/60%Daily2018-10-03 21:48
https://kosova-info.com/tottenham-24-barcelona-shikoni-noten-e-messit/60%Daily2018-10-04 02:48
https://kosova-info.com/psv-12-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-04 02:48
https://kosova-info.com/napoli-10-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-04 02:47
https://kosova-info.com/arrestohet-polici-qelloi-me-arme-ne-gjendje-te-dehur/60%Daily2018-10-04 03:08
https://kosova-info.com/aktorja-turke-kryqezohet-nga-mediet-e-akuzojne-per-operacione-plastike/60%Daily2018-10-04 07:29
https://kosova-info.com/nese-i-keni-numrat-rrezojeni-qeverine/60%Daily2018-10-04 03:09
https://kosova-info.com/thaci-smund-te-firmose-marreveshje-qe-nuk-merr-ne-konsiderate-faktorin-nderkombetar-dhe-popullin/60%Daily2018-10-04 03:09
https://kosova-info.com/i-arratisuri-me-helikopter-nga-burgu-veshi-burke-per-tiu-shmangur-policise/60%Daily2018-10-04 03:09
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-kida-ia-publikon-keto-foto-bashkeshortes-se-ermal-fejzullahut/60%Daily2018-10-04 07:29
https://kosova-info.com/cooper-nese-kosova-dhe-serbia-bien-dakord-per-kufijte-atehere-cili-eshte-problemi/60%Daily2018-10-04 03:09
https://kosova-info.com/perberesit-qe-duhet-ti-kemi-ne-kuzhine-per-ta-luftuar-gripin/60%Daily2018-10-04 16:34
https://kosova-info.com/koncert-homazh-per-mac-miller/60%Daily2018-10-04 07:29
https://kosova-info.com/buxhovi-rugova-foli-me-1990-ne-uashington-kunder-ndarjes-se-kosoves-thaci-po-manipulon/60%Daily2018-10-04 03:09
https://kosova-info.com/ushqyerja-me-gji-parandalon-shume-semundje-edhe-tek-nenat/60%Daily2018-10-04 16:34
https://kosova-info.com/keshtu-u-komentua-dasma-e-elites-dhe-gjikos-nga-qytetaret/60%Daily2018-10-04 07:29
https://kosova-info.com/argjinarja-bima-e-bekuar-qe-parandalon-kancerin/60%Daily2018-10-04 16:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-aksidentoheni-me-veture-ne-shpejtesi-190kmh/60%Daily2018-10-05 12:33
https://kosova-info.com/burak-vehapi-kritikon-rende-engjin-dhe-gresa-behlulin-ato-nuk-kane/60%Daily2018-10-04 02:29
https://kosova-info.com/genta-ismajli-zgjedh-te-relaksohet-fokusi-tek-gjoksi-bombastik/60%Daily2018-10-04 02:29
https://kosova-info.com/1999-2017-keta-jane-fituesit-e-festivalit-kenga-magjike/60%Daily2018-10-04 02:29
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-sjell-pamje-nga-festa-perrallore-e-te-bijes/60%Daily2018-10-03 19:26
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-sjell-pamje-nga-festa-perrallore-e-te-bijes-2/60%Daily2018-10-03 19:26
https://kosova-info.com/mengjesit-gjithmone-thuani-po/60%Daily2018-10-04 16:34
https://kosova-info.com/konsumimi-i-mishit-te-perpunuar-ka-lidhje-me-kancerin-e-gjirit/60%Daily2018-10-04 11:34
https://kosova-info.com/klinaku-vetevendosje-na-e-ndaloi-qe-te-flisnim-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/60%Daily2018-10-03 17:07
https://kosova-info.com/shba-terhiqet-nga-traktati-i-miqesise-me-iranin/60%Daily2018-10-03 17:08
https://kosova-info.com/termeti-ne-indonezi-zonat-e-largeta-pa-ndihma/60%Daily2018-10-03 17:08
https://kosova-info.com/ronaldo-apo-messi-ja-kush-prine-ne-listen-e-neymar-per-topin-e-arte/60%Daily2018-10-03 16:48
https://kosova-info.com/denimi-qe-e-pret-unitedin-nese-shkarkohet-mourinho/60%Daily2018-10-03 16:48
https://kosova-info.com/feronikeli-triumfon-ne-derbi-ndaj-llapit-prishtina-fiton-ne-prizren/60%Daily2018-10-03 16:48
https://kosova-info.com/vetem-nje-skuader-mund-te-ndale-juventusin/60%Daily2018-10-03 16:48
https://kosova-info.com/psg-crvena-zvezda-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-03 16:48
https://kosova-info.com/gattuso-i-pergjigjet-pyetjes-per-transferimin-e-ibras-te-milani/60%Daily2018-10-03 16:47
https://kosova-info.com/real-madrid-i-bashkohet-gares-per-yllin-e-arsenalit/60%Daily2018-10-03 16:47
https://kosova-info.com/paul-pogba-refuzon-barcen-zgjedh-skuadren-e-tij-te-re/60%Daily2018-10-03 16:47
https://kosova-info.com/koke-derri-dere-makine-dhe-9-gjera-te-cuditshme-te-hedhura-ne-fushat-e-futbollit/60%Daily2018-10-03 16:47
https://kosova-info.com/kundershtohet-rritja-e-kufizimit-te-vjetersise-se-veturave-qe-mund-te-importohen/60%Daily2018-10-03 17:08
https://kosova-info.com/ernest-zymberi-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2018-10-03 16:23
https://kosova-info.com/perplasja-e-thacit-dhe-haradinajt-per-korrigjimin-e-kufirit-merr-jehone-ne-mediat-amerikane/60%Daily2018-10-03 17:08
https://kosova-info.com/ministri-yagcilar-ofrimi-i-sherbimeve-per-qytetare-do-ti-hap-rruge-modernizimit-te-administrates-publike/60%Daily2018-10-03 17:09
https://kosova-info.com/serbet-dhe-shqiptaret-ne-drejtim-te-be-se/60%Daily2018-10-03 17:09
https://kosova-info.com/keto-jane-temperaturat-deri-ne-fundjave/60%Daily2018-10-03 17:09
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-ndan-kosoven-dhe-krijon-serbine-e-madhe/60%Daily2018-10-03 17:09
https://kosova-info.com/kujdes-nese-ju-vjen-ky-mesazh-ne-gmail-assesi-mos-e-hapni/60%Daily2018-10-05 07:32
https://kosova-info.com/audi-mercedes-apo-bmw-cila-nga-veturat-eshte-me-e-fuqishme-ne-bore/60%Daily2018-10-05 12:33
https://kosova-info.com/serbet-optimiste-per-blerjen-e-telekom-marredheniet-ekonomike-me-shqiperine-te-kenaqshme/60%Daily2018-10-03 12:07
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-11/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-qeshet-me-turperimin-e-pogbas-ndaj-valencias/60%Daily2018-10-03 11:47
https://kosova-info.com/diego-costa-me-veprim-skandaloz-te-atletico-madrid/60%Daily2018-10-03 11:47
https://kosova-info.com/bayern-munich-rivalizohet-nga-barcelona-per-top-sulmuesin/60%Daily2018-10-03 11:47
https://kosova-info.com/mario-balotelli-merr-nje-lajm-katastrofal/60%Daily2018-10-03 11:47
https://kosova-info.com/ky-lojtar-i-real-madridit-po-luan-me-zjarre/60%Daily2018-10-03 11:47
https://kosova-info.com/rasti-per-abuzim-seksual-ja-cfare-i-ka-ndodhur-tani-ronaldos/60%Daily2018-10-03 11:47
https://kosova-info.com/abelard-tahiri-konfirmon-se-do-ta-vazhdoje-punen-si-minister/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/capital-t-mbreme-perjetoi-dicka-qe-kurre-nuk-ka-per-ta-harruar/60%Daily2018-10-03 11:27
https://kosova-info.com/mustafa-themelimi-i-ushtrise-fitore-e-rendesishme-e-kosoves/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/kfor-thaci-ska-nevoje-per-leje-te-shkoje-ne-veri/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/familja-maraj-kerkon-ndihme-pervec-semundjes-se-djalit-nuk-ka-as-kulm-mbi-koke/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/tirana-bllokohet-te-dielen-ja-cfare-pritet-te-ndodhe/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/ideja-per-korrigjim-te-kufijve-propozohet-shtim-i-ushtareve-te-nato-s-ne-kosove/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-per-keqperdorim-te-femijeve-ne-pornografi/60%Daily2018-10-03 12:08
https://kosova-info.com/instagram-bie-ne-te-gjithe-boten-perdoruesit-ne-alarm/60%Daily2018-10-04 21:33
https://kosova-info.com/momentet-e-sikletshme-ne-nje-cift-lista-e-atyre-qe-jane-me-te-shpeshta/60%Daily2018-10-04 11:34
https://kosova-info.com/instituti-i-tony-blair-pergenjeshtron-serbet-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2018-10-03 07:07
https://kosova-info.com/eshte-e-turpshme-ti-shohesh-lojtaret-e-man-utd-duke-luajtur-futboll/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/psg-s-nuk-i-intereson-e-do-pogban-ne-skuader/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-se-kush-e-kerkon-tani-rabiotin/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/e-duan-milani-roma-e-liverpool-por-po-e-transferon-interi/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/dybala-futet-ne-histori-te-juventusit/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/gjermania-po-ia-vjedhe-punetoret-kompanive-ne-kosove/60%Daily2018-10-03 07:08
https://kosova-info.com/a-do-te-shkoje-teuta-krasniqi-ne-dasmen-e-bleros-dhe-afrones/60%Daily2018-10-03 06:28
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-doktori-qe-vrau-te-dashuren-gjate-seksit-i-jepte-kokaine-permes-organit-gjenital/60%Daily2018-10-03 07:08
https://kosova-info.com/28-vjet-nga-bashkimi-i-gjermanise/60%Daily2018-10-03 07:09
https://kosova-info.com/shqyrtohen-projektligjet-per-ministrine-e-mbrojtjes-dhe-per-fsk-ne/60%Daily2018-10-03 07:09
https://kosova-info.com/varferi-ekstreme-serbia-shfryen-mllefin-ne-refugjatet-e-kosoves-atje/60%Daily2018-10-03 07:09
https://kosova-info.com/cka-do-te-ndodhe-sot/60%Daily2018-10-03 07:10
https://kosova-info.com/sot-mot-i-vranet/60%Daily2018-10-03 07:10
https://kosova-info.com/bayerni-ndalet-nga-ajaxi-roma-nuk-tregon-meshire-ndaj-plzen/60%Daily2018-10-03 01:48
https://kosova-info.com/kampionet-e-evropes-ne-shok-befasohen-nga-cska-moscow/60%Daily2018-10-03 01:48
https://kosova-info.com/ska-kendellje-per-unitedin-mourinho-rrezikon-seriozisht-shkarkimin/60%Daily2018-10-03 01:47
https://kosova-info.com/notat-e-dobeta-te-lojtareve-te-realit-pas-humbjes-befasuese-nga-cksa-moscow/60%Daily2018-10-03 01:47
https://kosova-info.com/man-utd-0-0-valencia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-10-03 01:47
https://kosova-info.com/cr7-vjen-me-nje-postim-ne-twitter-menjehere-pas-humbjes-se-real-madridit/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/a-po-i-mungon-ronaldo-skuadres-se-realit-ja-cfare-thone-statistikat/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/trajneri-i-real-madridit-gjen-fajtorin-per-humbjen-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/mourinho-deklarohet-pas-rezultatit-te-papritur-te-manchester-united/60%Daily2018-10-03 06:47
https://kosova-info.com/zgjidhet-drejtuesi-i-ri-i-instagramit/60%Daily2018-10-04 16:32
https://kosova-info.com/sulmi-i-hakereve-ndaj-facebookut-pese-milione-evropiane-te-prekur/60%Daily2018-10-04 16:32
https://kosova-info.com/kadri-veseli-opozita-po-e-rrezikon-shtetin-duhet-te-marrin-pergjegjesi/60%Daily2018-10-03 07:10
https://kosova-info.com/mbyllen-dy-lokale-masazhi-ne-ferizaj/60%Daily2018-10-03 02:07
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-serish-me-akuza-tani-thote-se-nderkombetaret-jane-kunder-kosoves/60%Daily2018-10-03 02:07
https://kosova-info.com/daciq-me-korrigjim-te-kufijve-nuk-mbetet-vetem-mitrovica-veriore-ne-serbi/60%Daily2018-10-03 02:08
https://kosova-info.com/momenti-kur-prezantueses-shqiptare-iu-grisen-pantallonat-ne-skene/60%Daily2018-10-03 06:28
https://kosova-info.com/veseli-presidenti-e-ka-kapur-ldk-ne-dhe-vetevendosjen-per-hunde/60%Daily2018-10-03 02:08
https://kosova-info.com/roma-plzen-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/dybala-kompleton-hattrikun/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/dybala-shkelqen-ne-fitoren-e-thelle-te-juventusit/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/fitore-e-veshtire-e-cityt-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/cska-moscow-trondite-real-madridin/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-gjen-heret-golin-e-epersise/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/ajax-befason-bayernin/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/rezultate-befasuese-pas-pjeseve-te-para-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/dybala-me-deklarate-epike-pas-het-triku-ndaj-young-boys/60%Daily2018-10-02 20:47
https://kosova-info.com/me-foto-nga-femijeria-lumi-b-zbulon-daten-e-lansimit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-10-03 06:28
https://kosova-info.com/kadri-veseli-liberalizimi-i-vizave-dhjetorin-e-ketij-viti/60%Daily2018-10-03 02:08
https://kosova-info.com/permiresohet-moti-keshtu-do-te-jete-neser/60%Daily2018-10-03 02:08
https://kosova-info.com/gjoksi-me-seksi-ne-estrade-kjo-eshte-pergjigja-epike-e-burak-vehapit/60%Daily2018-10-03 06:28
https://kosova-info.com/kadri-veseli-albin-kurti-eshte-manipulues-politik/60%Daily2018-10-03 02:09
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-serish-rremben-vemendjen-e-fansave/60%Daily2018-10-02 19:32
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-serish-rremben-vemendjen-e-fansave-2/60%Daily2018-10-02 19:32
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-serish-rremben-vemendjen-e-fansave-3/60%Daily2018-10-02 19:32
https://kosova-info.com/veseli-asnje-minister-i-pdk-se-nuk-eshte-dorehequr/60%Daily2018-10-02 21:08
https://kosova-info.com/tahiri-po-shqyrtojme-reduktimin-e-ministrive-nga-21-ne-17-sosh/60%Daily2018-10-02 21:08
https://kosova-info.com/a-ka-dhene-doreheqje-ministri-besim-beqaj-sqarohet-ministria/60%Daily2018-10-02 21:09
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-do-te-hapte-kutine-e-pandores-ne-ballkan/60%Daily2018-10-02 21:09
https://kosova-info.com/kapen-229-mije-euro-false/60%Daily2018-10-02 21:09
https://kosova-info.com/rezistenca-ndaj-antibiotikeve-eshte-reagim-i-zorreve/60%Daily2018-10-04 11:34
https://kosova-info.com/a-jeni-te-gatshem-te-martoheni-kjo-video-ua-tregon-me-se-miri/60%Daily2018-10-04 01:34
https://kosova-info.com/cka-i-urdheroi-putini-ndihmesit-e-tij-gjate-takimit-me-vuciqin/60%Daily2018-10-02 16:07
https://kosova-info.com/e-dini-efektin-e-lengut-te-domates-per-organizmin/60%Daily2018-10-03 20:33
https://kosova-info.com/dy-aksidente-ne-50-metra-rruge-rendohet-trafiku-per-ne-rinas/60%Daily2018-10-02 16:07
https://kosova-info.com/ndryshimet-kushtetuese-ne-maqedoni-dalin-ne-pah-kalkulimet-partiake/60%Daily2018-10-02 16:08
https://kosova-info.com/meritan-shabani-shenon-per-te-rinjte-e-bayernit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-02 15:47
https://kosova-info.com/legjenda-angleze-demolon-pogban-ti-nuk-e-meriton-as/60%Daily2018-10-02 15:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-hoffenheim-manchester-city/60%Daily2018-10-02 15:47
https://kosova-info.com/vuciq-jep-detaje-nga-takimi-me-putinin-biseduam-50-minuta-per/60%Daily2018-10-02 16:08
https://kosova-info.com/lobim-intensiv-per-te-siguruar-liberalizimin-e-vizave-kete-vit/60%Daily2018-10-02 15:30
https://kosova-info.com/dergohet-ne-kontrolle-psikiatrike-i-dyshuari-per-vrasjen-ne-aki/60%Daily2018-10-02 16:09
https://kosova-info.com/era-kim-dhe-kylie-te-fiksuara-pas-ketij-detaji-te-trija-duken-shume-seksi/60%Daily2018-10-02 15:28
https://kosova-info.com/kemi-lene-pershtypje-te-mire-te-keshilli-i-evropes-kete-vit-liberalizohen-vizat/60%Daily2018-10-02 16:09
https://kosova-info.com/policeve-u-paguhen-oret-shtese-thote-ministri-gashi/60%Daily2018-10-02 16:09
https://kosova-info.com/perfshihet-nga-zjarri-nje-traget-ne-detin-baltik/60%Daily2018-10-02 16:10
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-dua-lipes-per-ditelindjen-e-mikut-te-ngushte/60%Daily2018-10-02 15:00
https://kosova-info.com/vodhi-160-euro-ne-barnatore-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2018-10-02 11:07
https://kosova-info.com/kam-qare-kur-jam-larguar-nga-roma/60%Daily2018-10-02 10:47
https://kosova-info.com/ante-rebic-ka-vendosur-se-ku-deshiron-te-luaje/60%Daily2018-10-02 10:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-sulmuesi-i-dyte-me-i-mire-ne-premierlige/60%Daily2018-10-02 10:47
https://kosova-info.com/marotta-u-largua-i-nervozuar-nga-juventusi-shkaku-i-ketij-lojtari/60%Daily2018-10-02 10:47
https://kosova-info.com/arsenali-dhe-tottenhami-e-rivalizojne-interin-per-super-mesfushorin/60%Daily2018-10-02 10:47
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-renditet-sonte-juventusi-pa-ronaldon-ne-chl/60%Daily2018-10-02 10:47
https://kosova-info.com/chelsea-merr-nje-lajm-fantastik-nga-juventusi/60%Daily2018-10-02 10:46
https://kosova-info.com/icardi-nuk-eshte-kapiten/60%Daily2018-10-02 10:46
https://kosova-info.com/interi-merr-nje-vendim-qe-askush-se-ka-pritur/60%Daily2018-10-02 10:46
https://kosova-info.com/komuna-e-gjilanit-synon-ti-liroj-dhunshem-pronat-e-uzurpuara/60%Daily2018-10-02 11:07
https://kosova-info.com/thaci-flet-ne-forumin-ekonomik-boteror-ne-gjeneve/60%Daily2018-10-02 11:07
https://kosova-info.com/veseli-vendimmarrja-per-ministrat-eshte-e-pdk-se-dhe-jo-e-individit/60%Daily2018-10-02 11:08
https://kosova-info.com/ministri-gashi-nuk-tregon-nese-ishte-ne-dijeni-per-viziten-e-thacit-ne-ujman/60%Daily2018-10-02 11:08
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-pranon-kete-dhurate-nga-bashkeshorti/60%Daily2018-10-02 10:28
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-ne-dragash-iu-gjeten-mbi-4-kilograme-marihuane-ne-veture/60%Daily2018-10-02 11:09
https://kosova-info.com/serbet-ne-kamenice-rrihen-mes-vete-njeri-perfundon-ne-spital-e-tjetri-ne-pranga/60%Daily2018-10-02 11:09
https://kosova-info.com/diskutim-per-dialogun-kosove-serbi-presidenti-ska-mandat-te-negocioje-per-kufijte/60%Daily2018-10-02 11:09
https://kosova-info.com/opozita-maqedonase-kunder-ndryshimeve-kushtetuese-kerkohen-zgjedhje/60%Daily2018-10-02 11:09
https://kosova-info.com/gazetaret-greke-vijne-ne-shqiperi-realizojne-dokumentar-per-eleni-foureiren/60%Daily2018-10-02 10:28
https://kosova-info.com/harroni-fotot-seksi-keshtu-duket-big-mama-e-mbuluar-me-shami/60%Daily2018-10-02 10:28
https://kosova-info.com/pas-sherrit-qe-pati-me-kengetaren-e-njohur-tayna-largon-stresin-ne-kete-vend/60%Daily2018-10-02 10:28
https://kosova-info.com/behen-bashke-adelina-ismaili-labinot-tahiri-dhe-robert-berisha-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-02 10:28
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-aktore-e-suksesshme-dhe-nene-e-perkushtuar-tregon-si-ia-del-me-gjithe-angazhimet-qe-ka/60%Daily2018-10-02 10:28
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ben-kete-veprim-te-pahijshem-me-mengjes/60%Daily2018-10-02 10:29
https://kosova-info.com/skerdi-dhender-kosove-flet-per-here-te-pare-per-lidhjen/60%Daily2018-10-02 10:29
https://kosova-info.com/vera-ora-ambasadore-e-organizates-bamirese-future-dreams-ne-londer/60%Daily2018-10-02 10:29
https://kosova-info.com/vuciq-takohet-sot-me-putin-ne-rusi-diskutohet-edhe-per-kosoven/60%Daily2018-10-02 06:07
https://kosova-info.com/video-emocionuese-e-tifozit-94-vjecar-shenon-gol-ne-stadiumin-e-skuadres-se-zemres-3/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-moti-per-sot-ne-kosove/60%Daily2018-10-02 06:07
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove-5/60%Daily2018-10-02 06:07
https://kosova-info.com/e-konfirmojne-sondazhet-trump-ka-perkeqesuar-imazhin-e-amerikes-ne-bote/60%Daily2018-10-02 06:08
https://kosova-info.com/mbahet-tryeze-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-10-02 06:08
https://kosova-info.com/video-emocionuese-e-tifozit-94-vjecar-shenon-gol-ne-stadiumin-e-skuadres-se-zemres-2/60%Daily2018-10-02 00:47
https://kosova-info.com/uefa-njofton-se-sa-ekipe-nga-kosova-do-te-marrin-pjese-ne-garat-evropiane/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/mcgregor-kercenon-kundershtarin-do-ta-ktheje-ne-loder-nurmagomedovin/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/jr-smith-mund-te-denohet-per-secilen-ndeshje-ne-nba-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/keto-pritet-te-jene-ndryshimet-ne-formacionin-e-barces-per-ndeshjen-ndaj-tottenham/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/bmw-i3-befason-per-te-mire-zgjeron-per-30-per-qind-kapacitetin-e-baterise-foto/60%Daily2018-10-04 16:32
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-makina-qe-shkon-nga-0-ne-100-km-h-per-1-9-sekonda-foto/60%Daily2018-10-04 16:32
https://kosova-info.com/cardi-b-merret-ne-pyetje-per-perleshjen-me-nicki-minaj/60%Daily2018-10-02 05:27
https://kosova-info.com/numri-i-viktimave-ne-indonezi-arrin-ne-1-200/60%Daily2018-10-02 06:08
https://kosova-info.com/erdogan-i-kerkon-gjermanise-ekstradimin-e-136-personave/60%Daily2018-10-02 06:08
https://kosova-info.com/bajamet-si-ti-kuroni-me-bime-mjekesore/60%Daily2018-10-03 20:33
https://kosova-info.com/reka-ndikimi-rus-ne-referendum-ishte-evident/60%Daily2018-10-02 06:09
https://kosova-info.com/sejdiu-partite-opozitare-nuk-jane-te-interesuara-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-10-02 06:09
https://kosova-info.com/pronari-i-lokalit-ne-veri-ku-piu-kafe-thaci-flet-per-sulmin-pas-vizites-se-presidentit/60%Daily2018-10-02 01:07
https://kosova-info.com/psd-ja-tregon-se-me-cilat-parti-ka-vija-te-kuqe/60%Daily2018-10-02 01:07
https://kosova-info.com/ja-cka-i-ndodhi-ardit-gjebrese-para-pak-minutash/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/gold-ag-nepermjet-kesaj-fotografie-tregon-edhe-njehere-bindjet-e-tij-politike/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/era-istrefi-gjysme-e-zhveshur-para-pasqyres/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/gjuriq-akuzon-kfor-in-per-viziten-e-thacit-ne-ujman/60%Daily2018-10-02 01:07
https://kosova-info.com/kurti-se-di-sa-protestues-dolen-ne-shesh-te-shtunen/60%Daily2018-10-02 01:07
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-ka-nje-mesazh-per-afronen-nese-ben-kanagjeq/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/si-ta-gezosh-femren-per-vetem-disa-sekonda/60%Daily2018-10-03 20:34
https://kosova-info.com/vellait-te-saj-iu-gjeten-mina-dhe-droge-alketa-thyen-heshtjen-dhe-jep-nje-mesazh/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/haradinaj-per-veteranet-nese-ka-dallavere-jam-per-largimin-e-mashtruesve/60%Daily2018-10-02 01:08
https://kosova-info.com/tusk-dhe-stoltenberg-maqedonia-te-shfrytezoje-mundesine-historike/60%Daily2018-10-01 20:06
https://kosova-info.com/molliqaj-vv-ja-dhe-ldk-ja-nuk-e-kane-guximin-per-ta-rrezuar-qeverine-i-njoh-shume-mire/60%Daily2018-10-01 20:07
https://kosova-info.com/video-emocionuese-e-tifozit-94-vjecar-shenon-gol-ne-stadiumin-e-skuadres-se-zemres/60%Daily2018-10-01 19:47
https://kosova-info.com/karta-e-fshehur-e-challandes-per-ndeshjen-ndaj-maltes/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/e-konfirmon-haradinaj-ministri-abelard-tahiri-me-ka-ofruar-doreheqjen/60%Daily2018-10-01 20:07
https://kosova-info.com/batshuayi-planifikon-rikthimin-tek-chelsea-si-nje-lojtar-me-i-mire/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-malcom-pas-lenies-jashte-skuadres-nga-trajneri/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-nese-manchester-city-do-ta-transferoje-kylian-mbappen/60%Daily2018-10-02 05:46
https://kosova-info.com/receta-e-dites-torte-e-ftohte-me-biskota-e-puding/60%Daily2018-10-03 20:34
https://kosova-info.com/buraku-kritikon-ashper-vajzen-e-shyhretes-dhe-ate-te-shkurtes/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/haradinaj-shba-te-jane-informuar-me-kohe-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-10-01 20:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-neserme/60%Daily2018-10-01 20:07
https://kosova-info.com/vajza-qe-e-akuzon-ronaldon-per-dhunim-ishte-e-martuar-me-nje-shqiptar/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-ka-logjike-qe-kosova-te-hape-per-diskutim-kufijte-e-17-shkurtit/60%Daily2018-10-01 20:08
https://kosova-info.com/sezoni-i-geshtenjave-pse-i-nevojiten-organizmit/60%Daily2018-10-03 15:33
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-e-kater-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-gjakove/60%Daily2018-10-01 20:08
https://kosova-info.com/erdogan-shpreson-ne-permiresimin-e-marredhenieve-me-shba-ne/60%Daily2018-10-01 20:09
https://kosova-info.com/arbnora-dobra-qe-u-raportua-e-zhdukur-eshte-ne-maqedoni-flet-i-fejuari-i-saj/60%Daily2018-10-01 20:09
https://kosova-info.com/kim-shfaqet-ne-shtrat-sytjenat-qe-ka-veshur-jane-shume-te-vogla-dhe/60%Daily2018-10-02 05:28
https://kosova-info.com/nikka-ironizon-bleron-nuk-e-llogaris-qe-kam-qene-ne-kontrate-me-te/60%Daily2018-10-01 19:28
https://kosova-info.com/ciklisti-levizte-ne-mes-te-rruges-ia-pamundeson-shoferit-tejkalimin-me-furgon-video/60%Daily2018-10-03 15:32
https://kosova-info.com/kater-marka-te-telefonave-te-vjeter-qe-shiten-deri-ne-1-mije-euro/60%Daily2018-10-04 06:32
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-ne-dasmen-e-bleros-dhe-afrones-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2018-10-01 19:28
https://kosova-info.com/ja-cfare-e-vret-nje-lidhje-me-shume-se-tradhetia/60%Daily2018-10-03 15:33
https://kosova-info.com/pese-keshilla-grimi-per-zeshkanet/60%Daily2018-10-03 05:32
https://kosova-info.com/pas-nje-pauze-te-gjate-gjon-karrica-publikon-kengen-e-re/60%Daily2018-10-01 19:28
https://kosova-info.com/problemet-me-ereksion-ushqimi-qe-e-zvogelon-per-40-rrezikun-e-impotences/60%Daily2018-10-02 14:32
https://kosova-info.com/miliarderi-iranian-konfirmon-ardhjen-ne-kosove-ky-ishte-veprimi-i-morena-tarakut/60%Daily2018-10-01 19:28
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-tregon-gjoksin-ne-bikini/60%Daily2018-10-01 19:29
https://kosova-info.com/capital-t-zbulon-pak-nga-befasia-qe-sonte-e-ka-per-fansat/60%Daily2018-10-01 19:29
https://kosova-info.com/ne-prag-te-fejeses-cifti-i-njohur-turk-i-dhane-papritmas-fund-lidhjes/60%Daily2018-10-01 19:29
https://kosova-info.com/pse-marredheniet-gjate-ciklit-jane-te-keshillueshme/60%Daily2018-10-02 14:32
https://kosova-info.com/prokuroria-themelore-ne-prizren-reagon-ndaj-mytaher-haskukes/60%Daily2018-10-01 15:06
https://kosova-info.com/paraburgimi-per-milaim-zeken-avokati-thote-se-gjykata-ka-bere-shkelje/60%Daily2018-10-01 15:06
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-se-cfare-i-kishte-ndodhur-ne-vere-savicit/60%Daily2018-10-01 14:47
https://kosova-info.com/maradona-ne-lufte-me-argjentinasit-shkak-behet-messi/60%Daily2018-10-01 14:47
https://kosova-info.com/keta-dy-lojtare-te-interit-nuk-mund-te-luajne-se-bashku/60%Daily2018-10-01 14:47
https://kosova-info.com/nxehet-edhe-me-shume-perballja-wilder-dhe-fury-konfrontohen-para-mecit/60%Daily2018-10-01 14:47
https://kosova-info.com/juventusi-me-mungese-te-madhe-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-10-01 14:47
https://kosova-info.com/bale-real-madridit-transferojeni-kete-lojtar/60%Daily2018-10-01 14:47
https://kosova-info.com/ne-janar-i-del-viza-lojtarit-te-man-utd/60%Daily2018-10-01 14:47
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-nga-guardiola-per-arijanet-muricin/60%Daily2018-10-01 14:46
https://kosova-info.com/guardiola-merr-lajme-te-mira-para-ndeshjes-me-liverpool/60%Daily2018-10-01 14:46
https://kosova-info.com/prokuroria-themelore-ne-prizren-reagon-ndaj-mytaher-haskukes-2/60%Daily2018-10-01 15:07
https://kosova-info.com/osmani-shqiptaret-votuan-me-shume-se-ne-zgjedhje/60%Daily2018-10-01 15:07
https://kosova-info.com/opozita-akuzon-lsdm-se-ka-ka-harxhuar-miliona-euro-te-qytetareve-gjate-fushates-per-referendum/60%Daily2018-10-01 15:08
https://kosova-info.com/erdogani-thote-se-shtetet-e-bashkuara-kane-marre-rrugen-e-gabuar/60%Daily2018-10-01 15:08
https://kosova-info.com/fillon-asfaltimi-i-ures-me-te-gjate-ne-rajon-pjese-e-autostrades-arben-xhaferi/60%Daily2018-10-01 15:09
https://kosova-info.com/gjilani-u-jep-15-dite-afat-borxhlinjve-te-tatimit-ne-prone/60%Daily2018-10-01 15:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-salzburg-be-ta-njohe-progresin-dhe-ti-jape-kosoves-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-10-01 15:10
https://kosova-info.com/performoi-ne-dasmen-e-tij-sot-lana-del-rey-tallet-me-kanye-n/60%Daily2018-10-01 14:27
https://kosova-info.com/zbulimi-historik-per-trajtimin-e-kancerit-qe-sot-u-nderua-me-nobel/60%Daily2018-10-02 14:32
https://kosova-info.com/eli-fara-kthehet-ne-kohe-keshtu-dukej-tetembedhjete-vite-me-pare/60%Daily2018-10-01 14:00
https://kosova-info.com/minjte-infektojne-njeriun-me-virusin-qe-nuk-besohej-se-do-te-prekte-njerezit/60%Daily2018-10-01 18:32
https://kosova-info.com/apeli-verteton-pafajesine-e-imamit-shefqet-krasniqi/60%Daily2018-10-01 10:06
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-prishtine-pasi-i-ngacmonte-grate/60%Daily2018-10-01 10:07
https://kosova-info.com/gattuso-harron-fitoren-ndaj-sassuolos-shperthen-ndaj-ketij-lojtari/60%Daily2018-10-01 09:49
https://kosova-info.com/u-pensionua-nga-futbolli-por-legjenda-e-madhe-po-rikthehet-ne-fushe/60%Daily2018-10-01 09:49
https://kosova-info.com/me-25-tetor-ndodh-befasia-e-madhe-te-juventusi/60%Daily2018-10-01 09:48
https://kosova-info.com/zidane-e-telefonon-mourinhon-zbulohet-biseda-mes-tyre/60%Daily2018-10-01 09:48
https://kosova-info.com/po-pensinohet-njeri-nder-trajneret-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-10-01 09:47
https://kosova-info.com/nuk-ishin-raportet-me-perezin-por-ja-kush-e-largoi-ronaldon-nga-reali/60%Daily2018-10-01 09:47
https://kosova-info.com/john-terry-ka-marr-vendim-per-te-ardhmen-mund-te-befasoheni/60%Daily2018-10-01 09:47
https://kosova-info.com/befasi-befasi-radamel-falcao-po-trasferohet-atje-ku-askush-se-ka-pritur/60%Daily2018-10-01 09:46
https://kosova-info.com/zbulohet-skandali-te-juventusi-perfshihet-edhe-ronaldo/60%Daily2018-10-01 09:46
https://kosova-info.com/nje-i-mitur-vetaksidentohet-me-veture/60%Daily2018-10-01 10:07
https://kosova-info.com/arrestohet-gjakovari-i-rrahu-dy-vajzat-e-tij/60%Daily2018-10-01 10:07
https://kosova-info.com/vizita-e-thacit-ne-ujman-e-con-vuciqin-ne-rusi-kerkon-ndihme-nga-putini/60%Daily2018-10-01 10:07
https://kosova-info.com/berisha-kjo-nuk-ndodh-askund-tjeter-ne-bote-vetem-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-01 10:07
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-festen-e-beqarise-arrestohet-nje-shqiptar/60%Daily2018-10-01 10:08
https://kosova-info.com/flaka-krelani-zbulon-detaje-rreth-projektit-te-ri-garden/60%Daily2018-10-01 09:27
https://kosova-info.com/demitrov-thote-se-numerohen-vetem-ata-qe-kane-votuar/60%Daily2018-10-01 10:08
https://kosova-info.com/pas-referendumit-perkrahje-per-ndryshimet-kushtetuese-ose-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-10-01 10:09
https://kosova-info.com/nuk-i-mjaftoi-nje-kafe-ja-cfare-beri-noizy-kete-mengjes/60%Daily2018-10-01 09:27
https://kosova-info.com/gold-ag-kujton-protesten-e-1-tetorit-1997-mos-ta-harrojme-te-kaluaren/60%Daily2018-10-01 08:34
https://kosova-info.com/vetura-super-luksoze-qe-askush-nuk-e-di-se-si-perfundoi-jashte-rruges/60%Daily2018-10-03 10:32