XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/nexhmije-pagarusha-vizitohet-nga-ministri-gashi-nga-ky-muaj-merr-shperblim-prej-500-eurosh/60%Daily2018-12-01 06:19
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-kremlinit-putin-eshte-i-gatshem-ti-vazhdoje-bisedimet-me-trumpin/60%Daily2018-12-01 07:04
https://kosova-info.com/lady-gaga-puth-74-vjecarin-ne-skene/60%Daily2018-12-01 06:19
https://kosova-info.com/trumpit-si-pelqen-perkthimi-hedhe-kufjet-pertoke/60%Daily2018-12-01 07:04
https://kosova-info.com/doreheqja-e-kryetareve-te-komunave-me-shumice-serbe-nuk-e-detyron-kosoven-te-revokoje-taksen/60%Daily2018-12-01 07:04
https://kosova-info.com/aurela-ju-le-pa-gjume-me-kete-imazh-e-nxehte-me-te-brendshme-ne-shtrat/60%Daily2018-12-01 06:19
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-kerkon-negociata-me-maqedonine-ne-qershor-2019/60%Daily2018-12-01 07:05
https://kosova-info.com/robert-de-niro-humb-dhembin-gjate-xhirimit-te-nje-reklame-te-bukes/60%Daily2018-12-01 06:19
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-paralajmeron-mase-ndeshkuese-ndaj-atyre-qe-i-rrisin-cmimet/60%Daily2018-12-01 02:05
https://kosova-info.com/nowhere-publikohet-nga-rita-ora-clean-bandit-dhe-kyle/60%Daily2018-12-01 06:19
https://kosova-info.com/prishtina-edhe-kete-vit-probleme-me-ajrin-e-ndotur-kush-eshte-shkaktari-kryesor/60%Daily2018-11-30 21:04
https://kosova-info.com/shperthimi-i-ebolas-ne-kongo-i-dyti-me-i-madh-ne-histori/60%Daily2018-11-30 21:04
https://kosova-info.com/metoda-100-natyrale-qe-pastron-pankreasin-dhe-detoksikon-melcine/60%Daily2018-12-02 06:27
https://kosova-info.com/allegri-me-fjale-te-medha-per-dybala/60%Daily2018-11-30 20:40
https://kosova-info.com/atletico-madrid-kthen-syte-nga-hazard/60%Daily2018-11-30 20:40
https://kosova-info.com/roma-konsideron-blerjen-e-sulmuesit-premtues-te-ajax/60%Daily2018-11-30 20:40
https://kosova-info.com/gabigol-i-joshur-nga-premierliga/60%Daily2018-11-30 20:40
https://kosova-info.com/umtiti-largohet-nga-barcelona-niset-drejt-katarit/60%Daily2018-11-30 20:39
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-do-ta-ndihmojme-sos-fshatin-per-misionin-e-shenjte-qe-e-ka-kujdesin-ndaj-femijeve/60%Daily2018-11-30 21:05
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-kunder-takses-100-per-qind-per-serbine/60%Daily2018-11-30 21:05
https://kosova-info.com/aida-doci-vihet-ne-siklet-zgjedh-mes-kolegeve-kengetare/60%Daily2018-11-30 20:19
https://kosova-info.com/treni-me-mision-inspektues-pershkon-kufirin-mes-dy-koreve/60%Daily2018-11-30 21:05
https://kosova-info.com/atmosfera-per-28-nentor-ne-nje-lokal-ne-prishtine/60%Daily2018-11-30 20:19
https://kosova-info.com/a-eshte-dedikim-kenga-e-re-e-uki-latifit/60%Daily2018-11-30 20:19
https://kosova-info.com/engjellusha-jam-pershtatur-me-muziken-popullore/60%Daily2018-11-30 20:19
https://kosova-info.com/nasa-hap-tender-per-henen-kerkon-kompanine-qe-do-te-ndertoje-anije-kozmike/60%Daily2018-12-02 11:25
https://kosova-info.com/facebooku-dhe-instagrami-bien-nga-sistemi/60%Daily2018-12-02 11:25
https://kosova-info.com/ekskluzive-fifi-dhe-mc-kresha-flasin-pas-suksesit-te-kenges-psikopatja-jote/60%Daily2018-11-30 20:19
https://kosova-info.com/njihuni-me-demtimet-me-te-zakonshme-gjate-seksit/60%Daily2018-12-02 06:27
https://kosova-info.com/rrah-nenen-dhe-ia-prish-lokalin-prokuroria-kerkon-paraburgim/60%Daily2018-11-30 16:04
https://kosova-info.com/okb-sulmi-ajror-i-shba-ve-ne-afganistan-ka-vrare-23-civile/60%Daily2018-11-30 16:04
https://kosova-info.com/vuciq-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-con-drejt-nje-katastrofe/60%Daily2018-11-30 16:04
https://kosova-info.com/zvicra-serish-do-tua-paguaje-pensionet-kosovareve/60%Daily2018-11-30 16:04
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-kuptoj-pse-messi-nuk-eshte-ne-mesin-finalisteve-per-topin-e-arte/60%Daily2018-11-30 15:40
https://kosova-info.com/perisic-kam-qene-afer-transferimit-te-kjo-skuader-e-madhe/60%Daily2018-11-30 15:39
https://kosova-info.com/euro-2020-kosova-mund-te-luaje-me-shqiperine/60%Daily2018-11-30 15:39
https://kosova-info.com/lakers-rikthehen-furishem-ndaj-pacers-shkelqen-lebron-james/60%Daily2018-11-30 15:39
https://kosova-info.com/keto-jane-skuadrat-qe-po-e-kerkojne-145-milioneshin-dembele/60%Daily2018-11-30 15:39
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-konfiskon-32-kilograme-narkotike-ne-kishnice/60%Daily2018-11-30 16:04
https://kosova-info.com/aurela-gace-emocionon-publikun-me-vargjet-e-dr-florit/60%Daily2018-11-30 15:04
https://kosova-info.com/dron-kunder-trafikut-audi-prodhon-shpetimtarin/60%Daily2018-12-02 06:24
https://kosova-info.com/smartphone-i-palosshem-oppo-qe-do-te-paraqitet-ne-shkurt/60%Daily2018-12-02 06:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-maska-e-vetme-qe-zhduk-rrudhat-dhe-shenjat-e-lodhjes-nga-fytyra/60%Daily2018-12-01 15:27
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-emeron-24-drejtor-te-ri-te-shkollave/60%Daily2018-11-30 11:04
https://kosova-info.com/pdk-ne-mitrovice-me-kerkesa-per-rezolute-gjate-seances-per-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2018-11-30 11:04
https://kosova-info.com/dekorimi-i-prishtines-per-festa-mund-te-vonohet/60%Daily2018-11-30 11:04
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-per-deportimin-e-gylenisteve-u-njoftua-nga-nje-diplomat-i-huaj/60%Daily2018-11-30 11:04
https://kosova-info.com/wilder-fury-mesohet-dita-dhe-ora-e-fillimit-te-mecit-me-kohen-tone/60%Daily2018-11-30 10:40
https://kosova-info.com/mediet-gjermane-zbulojne-tre-lojtaret-e-bayernit-qe-jane-kunder-niko-kovac/60%Daily2018-11-30 10:39
https://kosova-info.com/rremuje-totale-river-plate-dhe-boca-juniors-refuzojne-ta-luajne-finalen-ne-bernabeu/60%Daily2018-11-30 10:39
https://kosova-info.com/perfundon-loja-qe-zgjati-50-ore-ky-eshte-kampioni-i-ri-i-botes-ne-shah/60%Daily2018-11-30 10:39
https://kosova-info.com/hernan-crespo-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-11-30 10:39
https://kosova-info.com/pacolli-ne-takimin-e-ministrave-te-jashtem-te-ballkanit-perendimor-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-11-30 11:04
https://kosova-info.com/me-veprimin-qe-beri-sasha-i-kerkon-morenes-te-rikthehen-bashke/60%Daily2018-11-30 10:18
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-duet-nga-lumi-b-dhe-dafina-zeqiri/60%Daily2018-11-30 10:18
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-andrew-watt-rita-ora-ne-lidhje-me-aktorin-e-njohur/60%Daily2018-11-30 10:18
https://kosova-info.com/keshtu-funksionon-kinemaja-e-pare-me-ekran-led/60%Daily2018-12-01 10:24
https://kosova-info.com/i-gjithe-universi-ne-nje-foto-fero-keshtu-ia-shpreh-dashurine-te-dashures/60%Daily2018-11-30 10:18
https://kosova-info.com/menduam-se-eshte-maqedon-adelina-tahiri-tregon-origjinen-e-bashkeshortit-te-saj/60%Daily2018-11-30 10:18
https://kosova-info.com/chelsea-neper-lule-kunder-paok/60%Daily2018-11-30 05:39
https://kosova-info.com/chelsea-40-paok-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-30 05:39
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-tek-lakers-lebron-po-e-injoron-trajnerin-walton/60%Daily2018-11-30 05:39
https://kosova-info.com/river-plate-boca-juniors-do-te-zhvillohet-ne-santiago-bernabeu/60%Daily2018-11-30 05:39
https://kosova-info.com/cutrone-milan-u-hutua/60%Daily2018-11-30 05:39
https://kosova-info.com/porsche-me-prodhimin-e-kesaj-makine-do-ti-mahnis-te-gjithe/60%Daily2018-11-30 14:24
https://kosova-info.com/sukseset-e-rites-nuk-kane-te-ndalur-e-emocionuar-qe-do-te/60%Daily2018-11-29 23:01
https://kosova-info.com/sukseset-e-rites-nuk-kane-te-ndalur-e-emocionuar-qe-do-te-2/60%Daily2018-11-29 23:01
https://kosova-info.com/familjaret-e-4-viktimave-dyshojne-ne-versionin-zyrtar-per-aksidentin/60%Daily2018-11-30 06:04
https://kosova-info.com/ajri-ne-prishtine-i-pashendetshem/60%Daily2018-11-30 06:04
https://kosova-info.com/thyhet-serish-rekordi-i-papunesise-ne-gjermani/60%Daily2018-11-30 06:04
https://kosova-info.com/mali-i-zi-i-ngrit-permendore-ish-presidentit-tito/60%Daily2018-11-30 06:04
https://kosova-info.com/mjeket-keshillat-qe-grate-duhet-ti-ndjekin-pergjate-marredhenieve-intime/60%Daily2018-12-01 15:27
https://kosova-info.com/mpb-e-hungarise-nuk-e-dime-se-si-ka-hyre-gruevski-ne-hungari/60%Daily2018-11-30 06:04
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-mbani-urinen-shume-gjate/60%Daily2018-12-01 10:27
https://kosova-info.com/ka-nje-lajm-te-keq-per-femijet-qe-fillojne-shkollen-nje-vit-me-heret/60%Daily2018-11-30 19:26
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe-2/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe-3/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe-4/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe-5/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe-6/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe-7/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe-8/60%Daily2018-11-29 21:12
https://kosova-info.com/arifi-taksa-ndaj-serbise-nuk-do-te-hiqet-as-nese-lidhet-me-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-11-29 20:03
https://kosova-info.com/rusia-investon-4-miliarde-dollare-per-te-ndertuar-nje-port-ne-arktik/60%Daily2018-11-29 20:03
https://kosova-info.com/braathu-kosova-vend-i-vogel-per-kaq-shume-raste-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-11-29 20:04
https://kosova-info.com/dudelange-permbyse-milanin/60%Daily2018-11-29 19:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-paok/60%Daily2018-11-29 19:40
https://kosova-info.com/milan-barazon-rezultatin/60%Daily2018-11-29 19:39
https://kosova-info.com/thriller-ne-san-siro-milan-kalon-ne-epersi-ndaj-dudelange/60%Daily2018-11-29 19:39
https://kosova-info.com/super-talenti-i-man-city-drejt-real-madrid/60%Daily2018-11-29 19:39
https://kosova-info.com/serbia-i-frikesohet-bashkepunimit-ekonomik-kosove-shqiperi/60%Daily2018-11-29 20:04
https://kosova-info.com/sfidat-e-reja-te-presidentit-trump/60%Daily2018-11-29 20:04
https://kosova-info.com/ne-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-qendresa-sjell-foton-emocionuese-prane-labit/60%Daily2018-11-29 19:04
https://kosova-info.com/audi-e-tron-gt-makina-elektrike-me-kater-dyer/60%Daily2018-11-30 04:23
https://kosova-info.com/keto-jane-makinat-me-dyert-me-interesante-ne-bote/60%Daily2018-11-30 09:23
https://kosova-info.com/apple-ky-eshte-smartfoni-me-i-mire-qe-kemi-prodhuar-deri-me-tani/60%Daily2018-11-30 09:23
https://kosova-info.com/bie-nga-sistemi-facebook-messenger/60%Daily2018-11-30 14:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-zgjidhja-qe-ofron-shkenca-per-njerezit-qe-nuk-mund-te-flene/60%Daily2018-11-29 18:24
https://kosova-info.com/lekura-e-limonit-qe-mund-te-largoje-pergjithmone-dhimbjet-ne-gjunje/60%Daily2018-11-29 18:24
https://kosova-info.com/procedura-e-rruajtjes-se-lekures-qe-po-cmend-te-gjitha-femrat/60%Daily2018-11-29 18:24
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-drejtorin-rajonal-te-institutit-kombetar-per-demokraci-robert-benjamin/60%Daily2018-11-29 15:03
https://kosova-info.com/arifi-kryetaret-e-komunave-nga-kosova-te-ndikojne-te-beogradi/60%Daily2018-11-29 15:04
https://kosova-info.com/juventus-dhe-inter-ne-lufte-per-yllin-e-madh/60%Daily2018-11-29 14:39
https://kosova-info.com/buffon-ka-nje-mesazh-per-liverpoolin-dhe-napolin/60%Daily2018-11-29 14:39
https://kosova-info.com/fabinho-beri-deklarate-skandaloze-ne-tunelin-e-psg-se/60%Daily2018-11-29 14:39
https://kosova-info.com/abraham-morata-tifozet-e-chelseas-shperthejne-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-11-29 14:39
https://kosova-info.com/liverpool-e-dergon-deshtakun-ne-huazim/60%Daily2018-11-29 14:38
https://kosova-info.com/haziri-dhe-komandanti-i-kfor-it-amerikan-ne-kosove-dakordohen-per-bashkepunim-te-plote/60%Daily2018-11-29 15:04
https://kosova-info.com/aktakuze-kunder-tre-personave-per-vjedhje-ne-peje/60%Daily2018-11-29 15:04
https://kosova-info.com/instituti-epik-kalohet-rezoluta-e-miratuar-percillet-me-diskutime-per-heqjen-e-takses/60%Daily2018-11-29 15:04
https://kosova-info.com/loredana-zefi-zbulon-ne-menyre-indirekte-gjinine-e-foshnjes/60%Daily2018-11-29 14:16
https://kosova-info.com/8-fakte-qe-duhet-te-dime-per-shendetin-tone-nese-urina-shkumezohet-me-shume-se-zakonisht/60%Daily2018-11-29 18:24
https://kosova-info.com/faktore-kyce-qe-cojne-ne-shfaqjen-e-hipertensionit/60%Daily2018-11-29 18:24
https://kosova-info.com/rivian-prezanton-kamioneten-elektrike-dhe-suv-in/60%Daily2018-11-29 18:23
https://kosova-info.com/sheqeri-doza-ditore-qe-nuk-duhet-tejkaluar/60%Daily2018-11-29 13:24
https://kosova-info.com/pacolli-thote-se-taksen-ndaj-serbise-e-ka-kerkuar-qe-nga-viti-2007/60%Daily2018-11-29 10:03
https://kosova-info.com/problemet-qe-shfaqen-nese-flini-me-shume-se-8-ore/60%Daily2018-11-29 13:24
https://kosova-info.com/pervec-zubin-potokut-tri-komunat-tjera-serbe-nuk-i-kane-dorezuar-doreheqjet-ne-mapl/60%Daily2018-11-29 10:03
https://kosova-info.com/gjuajtje-me-arme-ne-kline-arrestohen-dy-persona/60%Daily2018-11-29 09:52
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-qeverise-haradinaj-deklarohet-rreth-fajesise-ne-gjykate/60%Daily2018-11-29 10:03
https://kosova-info.com/ne-parlamentin-kanadez-deputetja-uron-shqiptaret-ne-gjuhen-shqipe-per-28-nentorin/60%Daily2018-11-29 10:03
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-yllin-e-real-madrid/60%Daily2018-11-29 09:39
https://kosova-info.com/messi-e-thyen-rekordin-e-ronaldos-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-11-29 09:39
https://kosova-info.com/wilder-dhe-fury-shkaktojne-kaos-ne-konferencen-e-fundit-per-media-para-duelit-te-se-dieles/60%Daily2018-11-29 09:39
https://kosova-info.com/kosova-shenon-rekord-ne-renditjen-e-fifa-s/60%Daily2018-11-29 09:38
https://kosova-info.com/ylli-i-liverpoolit-simulimet-e-neymarit-jane-irrituese/60%Daily2018-11-29 09:38
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-me-plis-ne-koke-krenare/60%Daily2018-11-29 09:17
https://kosova-info.com/tom-cruise-me-plane-te-medha-per-filmin-e-ri-te-mission-impossible/60%Daily2018-11-29 09:17
https://kosova-info.com/bebe-rexha-gjen-gjerdanin-e-vecante-qe-i-kishte-humbur-ne-aeroport/60%Daily2018-11-29 08:26
https://kosova-info.com/implanti-i-gjoksit-miliona-gra-e-bejne-pa-ditur-lidhjen-me-tumorin-e-rralle/60%Daily2018-11-29 13:24
https://kosova-info.com/si-te-shikoni-video-te-youtube-pa-pasur-nevoje-te-dilni-nga-whatsapp/60%Daily2018-11-29 13:22
https://kosova-info.com/psg-e-fiton-derbin-liverpool-rrezikon-eliminimin/60%Daily2018-11-29 04:38
https://kosova-info.com/tottenham-mposht-interin-dhe-rihape-garen-per-vendin-e-dyte-ne-grupin-b/60%Daily2018-11-29 04:38
https://kosova-info.com/psg-21-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-29 04:38
https://kosova-info.com/tottenham-10-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-29 04:38
https://kosova-info.com/psv-12-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-29 04:38
https://kosova-info.com/beja-i-kerkon-italise-te-beje-korrigjime-thelbesore-te-buxhetit/60%Daily2018-11-29 05:03
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-flasin-per-raportet-qe-kane-me-artistet-e-estrades/60%Daily2018-11-29 04:17
https://kosova-info.com/libani-falenderohet-nga-serbia-pasi-se-njeh-kosoven-shtet/60%Daily2018-11-29 05:03
https://kosova-info.com/fabrizi-kerkon-qe-taksa-per-mallrat-e-serbise-te-hiqet-menjehere/60%Daily2018-11-29 05:03
https://kosova-info.com/trump-i-gatshem-ta-mbylle-qeverine/60%Daily2018-11-29 05:03
https://kosova-info.com/pompeo-nuk-duhet-ti-prishim-marredheniet-me-arabine-saudite/60%Daily2018-11-29 05:03
https://kosova-info.com/pozon-pa-recipeta-kim-kardashian-cmend-fansat-me-keto-linja-trupore/60%Daily2018-11-28 22:30
https://kosova-info.com/pozon-pa-recipeta-kim-kardashian-cmend-fansat-me-keto-linja-trupore-2/60%Daily2018-11-28 22:30
https://kosova-info.com/lincoln-aviator-i-qe-do-ti-le-ne-lloc-makinat-e-tjera/60%Daily2018-11-29 13:22
https://kosova-info.com/perse-asnjehere-nuk-duhet-te-shikoni-pornografi-nga-telefoni/60%Daily2018-11-29 13:22
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-kurre-nuk-duhet-ti-hani-kur-jeni-me-grip/60%Daily2018-11-29 13:24
https://kosova-info.com/knock-knock-nje-loje-ne-seks-qe-cdo-cift-duhet-ta-luaj/60%Daily2018-11-29 13:24
https://kosova-info.com/thaci-pa-demarkim-te-kufijve-ska-marreveshje-me-serbine-keto-ishin-porosite-e-pompeot-dhe-boltonit/60%Daily2018-11-28 19:02
https://kosova-info.com/20-vjetori-i-kushtetutes-ne-18-vite-ne-kushtetute-eshte-nderhyre-5-here/60%Daily2018-11-28 19:02
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cfare-mund-te-sheroje-pirja-rregullisht-e-kafese/60%Daily2018-11-29 08:23
https://kosova-info.com/endrit-shala-taksa-100-do-te-vazhdoje-te-mbetet-ne-fuqi/60%Daily2018-11-28 19:03
https://kosova-info.com/kosovare-asllani-28-nentori-dita-qe-bashkon-gjithe-shqiptaret/60%Daily2018-11-28 18:38
https://kosova-info.com/trondit-nagatomo-kam-rrezikuar-te-vdes-kunder-schalkes/60%Daily2018-11-28 18:38
https://kosova-info.com/inter-dhe-milan-ne-gare-per-yllin-qe-kushton-35-milione-euro/60%Daily2018-11-28 18:37
https://kosova-info.com/gjerat-qe-kane-ndodhur-ne-futboll-nga-koha-kur-lukaku-ka-shenuar-golin-e-fundit-ne-old-trafford/60%Daily2018-11-28 18:37
https://kosova-info.com/reagimi-i-henry-kur-monaco-peson-gol-ne-minuten-e-2-te/60%Daily2018-11-28 18:37
https://kosova-info.com/ka-nje-lajm-te-mire-per-ata-qe-marrin-antibiotike/60%Daily2018-11-29 08:24
https://kosova-info.com/rrustem-berisha-optimist-se-kosova-deri-ne-fund-te-vitit-do-ta-kete-ushtrine/60%Daily2018-11-28 19:03
https://kosova-info.com/aksident-ne-qender-te-pejes/60%Daily2018-11-28 19:03
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-28-nentorin-adelina-tahiri/60%Daily2018-11-28 18:17
https://kosova-info.com/ti-po-rren-lansohet-nga-seven-saraqi-dhe-don-phenom/60%Daily2018-11-28 18:17
https://kosova-info.com/keto-jane-kafshet-me-te-shendosha-ne-bote/60%Daily2018-11-29 03:23
https://kosova-info.com/besa-kokedhima-gezuar-shqiperia-ime/60%Daily2018-11-28 17:26
https://kosova-info.com/rikthehet-sony-playstation-i-pare-por-ne-miniature/60%Daily2018-11-29 13:23
https://kosova-info.com/shkencetaret-tregojne-perfundimisht-sa-kalori-shpenzoni-gjate-marredhenies-intime/60%Daily2018-11-28 17:23
https://kosova-info.com/lamtumire-celulit-ne-zonen-e-kofsheve-vetem-permes-ndjekjes-se-ketyre-keshillave/60%Daily2018-11-28 17:23
https://kosova-info.com/kepurdhat-qe-po-ndihmojne-ne-luftimin-e-kancerit-rregullimin-e-kolesterolit-dhe-humbjen-e-peshes/60%Daily2018-11-28 17:23
https://kosova-info.com/llojet-e-kancerit-qe-mund-ti-shkaktoje-alkoholi/60%Daily2018-11-28 17:23
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-kane-probleme-me-disfunksionin-erektil-te-hane-me-shume-keto-ushqime/60%Daily2018-11-28 17:23
https://kosova-info.com/senatori-johnson-shba-ja-mbeshtet-presidentin-thaci-dhe-kurajen-e-tij/60%Daily2018-11-28 14:02
https://kosova-info.com/gafa-e-dyfishte-e-bashes-me-datat-rama-se-fal/60%Daily2018-11-28 14:02
https://kosova-info.com/ldk-ben-homazhe-te-varri-i-ibrahim-rugoves-dhe-te-kompleksi-memorial-ne-prekaz/60%Daily2018-11-28 14:02
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-tejkalon-ne-vije-te-plote/60%Daily2018-11-28 14:03
https://kosova-info.com/haradinaj-fale-nato-s-kosova-eshte-shtepi-e-sigurt/60%Daily2018-11-28 14:03
https://kosova-info.com/marcelo-i-jep-fund-karrieres-se-iscos-te-reali-me-kete-deklarate/60%Daily2018-11-28 13:38
https://kosova-info.com/valverde-e-konfirmon-se-barcelona-po-e-transferon-nje-lojtar/60%Daily2018-11-28 13:37
https://kosova-info.com/zyrtare-fshf-merr-vendim-per-te-ardhmen-e-panuccit/60%Daily2018-11-28 13:37
https://kosova-info.com/nuk-mundem-me-dua-te-largohem-nga-real-madridi/60%Daily2018-11-28 13:37
https://kosova-info.com/ate-qe-e-duan-shume-skuadra-por-e-transferon-man-utd/60%Daily2018-11-28 13:37
https://kosova-info.com/elvana-gjata-thyen-heshtjen-kjo-eshte-letra-e-saj-ne-prokurori/60%Daily2018-11-28 13:16
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-kryeministrit-haradinaj-gezuar-shqiperia-ime-gezuar-shqipetar/60%Daily2018-11-28 13:16
https://kosova-info.com/princ-leka-me-urim-te-vecante-per-festen-e-flamurit/60%Daily2018-11-28 12:37
https://kosova-info.com/industria-britanike-e-automjeteve-paralajmeron-katastrofe-ne-rast-te-brexitit-pa-marreveshje/60%Daily2018-11-28 22:22
https://kosova-info.com/facebook-e-twitter-ne-aksion-kunder-aplikacionit-te-dadove/60%Daily2018-11-29 08:22
https://kosova-info.com/nese-jeni-i-interesuar-te-ndaloni-shpenzimin-e-parave-ne-tableta-presioni-provoni-kete-per-nje-jave/60%Daily2018-11-28 12:23
https://kosova-info.com/shtate-llojet-e-dhimbjeve-qe-nuk-kane-lidhje-me-zemren-por-paralajmerojne-nje-sulm/60%Daily2018-11-28 12:23
https://kosova-info.com/keshtu-hiqni-dore-prej-sheqerit-duke-ndjekur-keto-pese-zakone/60%Daily2018-11-28 12:23
https://kosova-info.com/kater-hajna-kishin-hyre-te-vidhnin-ne-veternik-policia-tregon-si-ndodhi-ngjarja/60%Daily2018-11-28 09:02
https://kosova-info.com/dita-e-flamurit-presidenti-shqiptar-uron-me-kete-poezi-te-recituar-me-shpirt/60%Daily2018-11-28 09:02
https://kosova-info.com/limaj-sot-kujtojme-te-gjithe-ata-qe-i-sherbyen-kesaj-dite/60%Daily2018-11-28 09:02
https://kosova-info.com/lladrovci-28-nentori-eshte-krijuar-nga-zoti-vetem-per-shqiptaret/60%Daily2018-11-28 09:03
https://kosova-info.com/shala-uron-28-nentorin-permend-sukseset-ne-mbledhjen-e-dy-qeverive-ne-peje/60%Daily2018-11-28 09:03
https://kosova-info.com/solari-i-reagon-iscos-ja-perse-e-lash-ne-stol-ndaj-romes/60%Daily2018-11-28 08:37
https://kosova-info.com/di-francesco-kjo-gje-ia-fitoj-ndeshjen-real-madridit/60%Daily2018-11-28 08:37
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-psv-barcelona/60%Daily2018-11-28 08:37
https://kosova-info.com/tottenham-inter-formacionet-e-mundshme/60%Daily2018-11-28 08:37
https://kosova-info.com/lorik-cana-me-urim-special-per-28-nentor/60%Daily2018-11-28 08:37
https://kosova-info.com/bleona-qereti-gjysme-e-zhveshur-per-28-nenor-uron-e-mbuluar-me-shqiponje/60%Daily2018-11-28 08:16
https://kosova-info.com/detaji-qe-zbulon-se-rita-ora-dhe-bebe-rexha-jane-zene-mes-vete/60%Daily2018-11-28 08:16
https://kosova-info.com/ronaldo-lojtari-i-pare-qe-arrin-100-fitore-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-11-28 03:37
https://kosova-info.com/veprimi-i-cuditshem-i-mourinhos-kur-united-siguroi-fitoren/60%Daily2018-11-28 03:37
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-samsung-ut-ti-fshijne-keto-aplikacione-po-ua-vjedhin-te-dhenat/60%Daily2018-11-28 17:22
https://kosova-info.com/motra-e-le-nen-hije-kim-kardashian-pozon-teresisht-e-zhveshur-per-revisten-gq/60%Daily2018-11-28 08:16
https://kosova-info.com/avokati-i-njohur-e-quan-veprim-te-ligjshem-vrasjen-e-hajnit/60%Daily2018-11-28 04:02
https://kosova-info.com/thaci-flet-me-admirim-per-ish-sekretaren-amerikane-madeleine-albright/60%Daily2018-11-28 04:02
https://kosova-info.com/taksa-100-qeveria-reagon-ndaj-ultimatumit-90-ditesh-te-serbise/60%Daily2018-11-28 04:02
https://kosova-info.com/britani-industria-e-automjeteve-paralajmeron-katastrofe-ne-rast-te-brexit-pa-marreveshje/60%Daily2018-11-28 04:02
https://kosova-info.com/bindet-serbia-kosova-nuk-po-i-dorezohet-presionit-per-tarifen/60%Daily2018-11-28 04:02
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-ka-nostalgji-per-kete-kohe-publikoi-nje-foto-te-rralle/60%Daily2018-11-28 08:16
https://kosova-info.com/real-madrid-e-fiton-derbin-e-mbremjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-11-27 22:37
https://kosova-info.com/fitore-e-pervuajtur-e-manchester-united/60%Daily2018-11-27 22:37
https://kosova-info.com/roma-0-2-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-28 03:38
https://kosova-info.com/juventus-10-valencia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-28 03:38
https://kosova-info.com/man-utd-10-young-boys-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-28 03:37
https://kosova-info.com/pas-incidentit-me-shoqen-e-ngushte-baby-g-rikthehet-me-kenge-te-re/60%Daily2018-11-27 22:19
https://kosova-info.com/pas-incidentit-me-shoqen-e-ngushte-baby-g-rikthehet-me-kenge-te-re-2/60%Daily2018-11-27 22:19
https://kosova-info.com/ja-si-ta-rrisni-gjoksin-pa-pasur-nevoje-per-operacione/60%Daily2018-11-28 12:23
https://kosova-info.com/cagatay-reagon-pas-lajmeve-se-cifti-i-njohur-turk-u-ndane-per-fajin-e-tij/60%Daily2018-11-27 22:15
https://kosova-info.com/genta-ismajli-vjen-me-imazh-te-ri-me-ne-forme-se-kurre/60%Daily2018-11-27 22:16
https://kosova-info.com/keto-jane-lojerat-qe-do-te-mund-ti-luani-ne-playstation-classic/60%Daily2018-11-28 12:21
https://kosova-info.com/keto-jane-mangesite-e-perditesimit-te-ri-te-windows-10/60%Daily2018-11-28 17:22
https://kosova-info.com/oriola-marashi-e-deshmon-se-eshte-femra-me-joshese-shqiptare-shikojeni/60%Daily2018-11-27 21:19
https://kosova-info.com/pozicioni-pas-te-cilit-po-cmenden-ciftet/60%Daily2018-11-28 12:23
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-nje-kenge-qe-redukton-ankthin-ne-65/60%Daily2018-11-28 07:22
https://kosova-info.com/zeka-rama-me-deklaratat-e-tij-ne-peje-veproi-sikurse-vuciqi-dhe-daciqi/60%Daily2018-11-27 18:01
https://kosova-info.com/zeka-rama-me-deklaratat-e-tij-ne-peje-veproi-sikurse-vuciqi-dhe-daciqi-2/60%Daily2018-11-27 18:02
https://kosova-info.com/nje-pjestar-i-fsk-se-jep-doreheqje-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-11-27 18:02
https://kosova-info.com/nje-pjestar-i-fsk-se-jep-doreheqje-kjo-eshte-arsyeja-2/60%Daily2018-11-27 18:02
https://kosova-info.com/ky-plani-i-juves-per-te-transferuar-pogban/60%Daily2018-11-27 17:38
https://kosova-info.com/mediet-ne-portugali-zbulojne-transferimin-e-pare-te-man-utd-ne-janar/60%Daily2018-11-27 17:37
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-11-27 17:37
https://kosova-info.com/busquets-dua-ta-perfundoj-karrieren-ne-kete-klub/60%Daily2018-11-27 17:36
https://kosova-info.com/milan-bonaventura-eshte-operuar-me-sukses-do-te-mungoje-nente-muaj/60%Daily2018-11-27 17:36
https://kosova-info.com/haradinaj-paraqitet-afer-dy-lidereve-fetare-te-kosoves-teksa-flet-per-skenderbeun/60%Daily2018-11-27 18:02
https://kosova-info.com/haradinaj-paraqitet-afer-dy-lidereve-fetare-te-kosoves-teksa-flet-per-skenderbeun-2/60%Daily2018-11-27 18:02
https://kosova-info.com/kosova-mberthehet-nga-moti-i-ftohte-neser-bore/60%Daily2018-11-27 18:03
https://kosova-info.com/kosova-mberthehet-nga-moti-i-ftohte-neser-bore-2/60%Daily2018-11-27 18:03
https://kosova-info.com/studimi-gjashte-ne-10-vende-i-kufizojne-lirite-themelore/60%Daily2018-11-27 18:03
https://kosova-info.com/studimi-gjashte-ne-10-vende-i-kufizojne-lirite-themelore-2/60%Daily2018-11-27 18:03
https://kosova-info.com/blero-lanson-kengen-ishe-si-lule/60%Daily2018-11-27 17:15
https://kosova-info.com/ciljeta-xhilaga-jashte-gjykates-po-pret-vendimit-per-alban-hoxhen/60%Daily2018-11-27 17:15
https://kosova-info.com/ja-si-ta-sheroni-kollin-vetem-permes-bananes-mjaltit-dhe-ujit/60%Daily2018-11-28 07:22
https://kosova-info.com/granit-xhaka-darke-romantike-me-gruan-leonita-shfaqet-e-veshur-kuq-e-zi/60%Daily2018-11-27 17:16
https://kosova-info.com/problem-me-facebook-messenger-ja-cfare-eshte-duke-ndodhur-sot/60%Daily2018-11-28 07:21
https://kosova-info.com/ja-perse-pronaret-e-veturave-4x4-duhet-ti-vendosin-patjeter-gomat-e-dimrit/60%Daily2018-11-28 07:21
https://kosova-info.com/elita-rudi-flet-per-veshtiresine-dhe-te-miren-e-shtatzenise/60%Daily2018-11-27 17:16
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-vishet-si-jlo-per-klipin-e-ri/60%Daily2018-11-27 17:16
https://kosova-info.com/grate-zbulojne-nje-gje-qe-deshirojne-burrat-ta-bejne-ne-shtrat/60%Daily2018-11-28 07:22
https://kosova-info.com/problemet-shendetesore-qe-ua-shkaktojne-dhembet-e-shtremberuar/60%Daily2018-11-27 21:22
https://kosova-info.com/pjeshka-ky-frut-magjik-2/60%Daily2018-11-27 16:22
https://kosova-info.com/takat-e-larta-shkaktojne-kancer/60%Daily2018-11-27 16:22
https://kosova-info.com/veselinoviqi-merr-pjese-ne-protesten-ne-veri/60%Daily2018-11-27 13:00
https://kosova-info.com/beqaj-te-rinjte-nuk-jane-vetem-lideret-e-se-nesermes/60%Daily2018-11-27 13:01
https://kosova-info.com/shtyhet-gjyqi-mes-shkelzen-berishes-dhe-taulant-balles/60%Daily2018-11-27 13:01
https://kosova-info.com/mbrohet-ne-liri-sekretarja-e-oliver-ivanoviq/60%Daily2018-11-27 13:02
https://kosova-info.com/wenger-i-thote-po-bayern-munichut/60%Daily2018-11-27 12:36
https://kosova-info.com/kjo-po-qe-eshte-katastrofe-e-madhe-per-gary-cahill/60%Daily2018-11-27 12:36
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-roma-real-madrid/60%Daily2018-11-27 12:36
https://kosova-info.com/topi-i-arte-jo-ronaldo-deshiron-ta-fitoje-kete-cmim/60%Daily2018-11-27 12:36
https://kosova-info.com/man-utd-po-e-transferon-shinji-kagawan-e-ri/60%Daily2018-11-27 12:36
https://kosova-info.com/reagon-veseli-fton-per-qetesi-ne-veri/60%Daily2018-11-27 13:02
https://kosova-info.com/elhaida-dani-pas-takimit-me-papa-franceskon-ishte-nje-perjetim-i-vecante/60%Daily2018-11-27 12:10
https://kosova-info.com/telefoni-i-samsung-qe-pritet-te-kushtoje-mbi-2200-euro/60%Daily2018-11-27 16:20
https://kosova-info.com/bitcoin-bie-nen-3800-dollare/60%Daily2018-11-27 21:21
https://kosova-info.com/nje-filxhan-kafe-rrit-rrezikun-per-foshnje-te-parakohshme/60%Daily2018-11-27 16:22
https://kosova-info.com/sekretari-i-shba-se-kerkon-heqjen-e-takses-100-per-qind-dhe-marreveshje-me-serbine/60%Daily2018-11-27 08:00
https://kosova-info.com/shtetet-me-me-shume-festa-zyrtare-ku-renditen-kosova-e-shqiperia/60%Daily2018-11-27 08:00
https://kosova-info.com/lobimi-i-minutes-se-fundit-per-liberalizim/60%Daily2018-11-27 08:00
https://kosova-info.com/sondazhet-e-fundit-lajm-i-keq-per-trump/60%Daily2018-11-27 08:00
https://kosova-info.com/psg-e-do-me-ngulm-yllin-e-liverpoolit/60%Daily2018-11-27 07:36
https://kosova-info.com/pulisic-i-thote-po-gjigantit-te-premierliges/60%Daily2018-11-27 07:36
https://kosova-info.com/ashley-cole-po-transferohet-atje-ku-nuk-pritej/60%Daily2018-11-27 07:36
https://kosova-info.com/pompeo-thacit-te-shfrytezohet-mundesia-e-paperseritshme-per-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2018-11-27 08:00
https://kosova-info.com/seldi-perplaset-me-robertin-po-e-do-kaq-shume-shqiperine-pse/60%Daily2018-11-27 07:15
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-kopertinen-e-revistes-glamour-2/60%Daily2018-11-27 06:58
https://kosova-info.com/luke-shaw-thote-se-lojtaret-duhet-te-luftojne-per-skuadren-dhe-trajnerin/60%Daily2018-11-27 02:36
https://kosova-info.com/guardiola-ka-nje-plan-befasues-per-ndeshjen-ndaj-lyon/60%Daily2018-11-27 02:36
https://kosova-info.com/laporte-paralajmeron-lyon-duam-hakmarrjen/60%Daily2018-11-27 02:36
https://kosova-info.com/trajneri-i-lyon-kercenon-man-cityn-do-te-sulmojme/60%Daily2018-11-27 07:36
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-i-pare-alba-barca-bisedohet-per-vazhdimin-e-kontrates/60%Daily2018-11-27 07:36
https://kosova-info.com/keshtu-e-uroi-zanfina-ismaili-dhendrin-e-shtepise-per-ditelindje/60%Daily2018-11-27 02:15
https://kosova-info.com/ashpersohen-denimet-per-burrat-qe-rrahin-grate/60%Daily2018-11-27 03:00
https://kosova-info.com/robert-berisha-shokon-me-pergjigjen-kur-u-pyet-nese-do-e-falte-tradhtine/60%Daily2018-11-27 02:15
https://kosova-info.com/dermatologet-tregojne-perfundimisht-se-sa-shpesh-duhet-te-laheni/60%Daily2018-11-27 11:22
https://kosova-info.com/mbyllet-fondacioni-i-sorosit-ne-turqi-u-sulmua-nga-erdogan/60%Daily2018-11-27 03:01
https://kosova-info.com/dy-shofere-pa-patente-perplasen-nje-i-arrestuar/60%Daily2018-11-27 03:01
https://kosova-info.com/kryeministrat-u-zotuan-sot-per-heqjen-e-taksave-romingut-dhe-unifikimin-e-doganave/60%Daily2018-11-27 03:01
https://kosova-info.com/elvana-gjata-rikthehet-ne-instagram-pasi-iu-hakua-llogaria/60%Daily2018-11-27 02:15
https://kosova-info.com/i-akuzuari-nuk-ndihet-fajtor-per-vdekjen-e-punetorit-nga-mungesa-e-masave-mbrojtese/60%Daily2018-11-27 03:01
https://kosova-info.com/berisha-rama-po-e-perdor-kosoven-per-te-mbuluar-deshtimet-e-tij/60%Daily2018-11-26 22:00
https://kosova-info.com/pudingu-qe-ndihmon-ne-djegien-e-kalorive-mund-ta-beni-per-5-minuta/60%Daily2018-11-27 11:22
https://kosova-info.com/kengetarja-bullgare-blen-projektin-jake-jake-flasin-producenti-dhe-dhurata-dora/60%Daily2018-11-27 02:15
https://kosova-info.com/thaci-merr-mbeshtetjen-e-shba-se-per-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2018-11-26 22:00
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-flet-per-jeten-private-tregon-per-here-te-pare-si-u-njoftua-me-gruan/60%Daily2018-11-26 21:36
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-po-ndodh-tek-barca-lendohen-edhe-arthur-e-cillessen/60%Daily2018-11-26 21:35
https://kosova-info.com/mourinho-i-qete-para-ndeshjes-se-lk-young-boys-nuk-eshte-ndeshja-vendimtare/60%Daily2018-11-26 21:35
https://kosova-info.com/sokratis-paralajmeron-rivalet-e-arsenal/60%Daily2018-11-26 21:35
https://kosova-info.com/allegri-juventus-deshiron-secilin-trofe/60%Daily2018-11-26 21:35
https://kosova-info.com/befason-moyes-kroos-u-pajtua-te-kalonte-tek-man-utd-ne-vitin-2014/60%Daily2018-11-26 21:35
https://kosova-info.com/rama-tregon-pse-perdori-shprehjen-gomar-per-ata-qe-e-quajne-thacin-tradhtar/60%Daily2018-11-26 22:00
https://kosova-info.com/mike-pompeo-priti-ne-takim-presidentin-thaci/60%Daily2018-11-26 22:00
https://kosova-info.com/atentat-me-arme-zjarri-ne-tirane-plagoset-55-vjecari/60%Daily2018-11-26 22:00
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-dicka-te-frikshme-te-cilen-njerezit-e-perjetojne-gjate-vdekjes/60%Daily2018-11-27 11:22
https://kosova-info.com/dua-dhe-i-dashuri-i-saj-nje-cift-simpatik-shikojeni-si-ia-rregullon-ai-floket-kengetares/60%Daily2018-11-26 21:14
https://kosova-info.com/njerezit-qe-rrine-me-shume-zgjuar-gjate-nates-rrezikojne-te-vdesin-me-te-rinj/60%Daily2018-11-27 11:22
https://kosova-info.com/kush-eshte-me-seksi-sipas-labit-zaimina-apo-bleona/60%Daily2018-11-26 21:15
https://kosova-info.com/makina-e-re-qe-po-iu-ndihmon-policeve-ne-dubai-te-kapin-hajdutet-me-lehte/60%Daily2018-11-27 06:20
https://kosova-info.com/ja-sa-gb-ram-do-ti-kete-samsung-galaxy-s10/60%Daily2018-11-27 11:20
https://kosova-info.com/ja-sa-kuajfuqi-do-ti-kete-mercedes-benz-cla-2020/60%Daily2018-11-27 11:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-brendi-tjeter-i-smartfoneve-qe-do-te-lancoje-kufjet-earpod/60%Daily2018-11-27 16:20
https://kosova-info.com/bebe-rexha-tregon-pak-nga-shtepia-e-saj-super-luksoze/60%Daily2018-11-26 21:15
https://kosova-info.com/data-e-sotme-e-vecante-per-adelina-ismailin-dhe-burrin-e-saj-valin/60%Daily2018-11-26 19:36
https://kosova-info.com/studiuesit-uji-i-gazuar-po-iu-ben-te-shtoni-peshe/60%Daily2018-11-27 06:22
https://kosova-info.com/perse-ky-pozicion-po-preferohet-aq-shume-nga-meshkujt/60%Daily2018-11-26 20:21
https://kosova-info.com/veseli-ne-nentorin-kuq-e-zi-te-gjitha-rruget-cojne-ne-prekaz/60%Daily2018-11-26 17:00
https://kosova-info.com/general-motors-mbyll-8-fabrika-shkurton-mijera-vende-pune/60%Daily2018-11-26 17:00
https://kosova-info.com/ish-zyrtari-i-aak-se-emerohet-drejtor-menaxhues-i-akp-se/60%Daily2018-11-26 17:00
https://kosova-info.com/driton-gashi-jep-doreheqje-nga-vetevendosje-ne-prizren-thote-se-e-kane-perbuzur/60%Daily2018-11-26 17:01
https://kosova-info.com/giggs-i-ben-thirrje-man-utd-te-mos-e-shkarkoje-mourinhon/60%Daily2018-11-26 16:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-plani-i-tyson-fury-nese-ai-del-fitues-ndaj-wilder/60%Daily2018-11-26 16:35
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-van-der-sar-per-de-ligt/60%Daily2018-11-26 16:35
https://kosova-info.com/me-ne-fund-nje-lajm-i-mire-per-tifozet-e-barces-grumbullohen-rakitic-e-coutinho/60%Daily2018-11-26 16:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-16-vjecari-holandez-qe-po-impresionon-liverpoolin/60%Daily2018-11-26 16:35
https://kosova-info.com/haradinaj-prekazi-eshte-vendi-ku-i-bashkon-te%e2%80%8b-gjithe-shqiptaret/60%Daily2018-11-26 17:01
https://kosova-info.com/si-ta-mesoni-nese-keni-diabet-ose-sulm-ne-zemer-vetem-nepermjet-drites/60%Daily2018-11-26 20:21
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-hidhet-nga-skena-impresionohet-publiku/60%Daily2018-11-26 16:14
https://kosova-info.com/implantet-mjekesore-po-demtojne-pacientet-anembane-botes/60%Daily2018-11-26 20:21
https://kosova-info.com/pas-takimit-te-rames-dhe-haradinajt-vjen-reagimi-i-leonora-jakupit/60%Daily2018-11-26 16:14
https://kosova-info.com/gruaja-e-kemalit-tregon-per-here-te-pare-barkun-e-rrumbullakosur/60%Daily2018-11-26 16:14
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-tregojne-cili-eshte-suksesi-me-i-madh-i-tyre/60%Daily2018-11-26 16:14
https://kosova-info.com/the-weeknd-dhe-bella-kaluan-fundjaven-ne-shkretetire/60%Daily2018-11-26 16:14
https://kosova-info.com/haradinaj-kush-mendon-qe-merr-toke-prej-kosoves-e-ka-gabim/60%Daily2018-11-26 12:00
https://kosova-info.com/arber-zeneli-me-tjeter-rekord-gjigant-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-26 11:35
https://kosova-info.com/chelsea-ia-shet-dy-lojtare-milanit-por-jo-edhe-te-tretin/60%Daily2018-11-26 11:35
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-rikthehet-me-derbi/60%Daily2018-11-26 11:35
https://kosova-info.com/fat-ne-fatkeqesi-per-romen-ndaj-real-madridit/60%Daily2018-11-26 11:35
https://kosova-info.com/zyrtare-zanetti-konfirmon-transferimin-e-madh-te-interit/60%Daily2018-11-26 11:35
https://kosova-info.com/edi-rama-kushdo-qe-e-quan-hashim-thacin-tradhtar-ai-eshte-gomar/60%Daily2018-11-26 12:00
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-rreth-grabitjes-se-bankes-ne-prishtine/60%Daily2018-11-26 12:00
https://kosova-info.com/rama-serbia-metohijen-per-kosoven-le-ta-mbaj-per-vete/60%Daily2018-11-26 12:00
https://kosova-info.com/rama-u-arriten-marreveshjet-me-te-rendesishme-ndonjehere/60%Daily2018-11-26 12:01
https://kosova-info.com/bleona-nese-burri-pret-qe-gruaja-te-jete-engjell-ai-duhet-te-krijoje-qiellin-per-te/60%Daily2018-11-26 10:28
https://kosova-info.com/dardha-nje-peme-cudiberese/60%Daily2018-11-26 20:21
https://kosova-info.com/harrojeni-dentistin-keshtu-i-zbardhni-dhembet-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-11-26 15:21
https://kosova-info.com/sot-pritet-te-intervistohen-kreret-shteterore-per-rastin-e-gylenisteve/60%Daily2018-11-26 06:59
https://kosova-info.com/sot-mot-i-vranet-dhe-me-shi/60%Daily2018-11-26 06:59
https://kosova-info.com/keto-jane-marreveshjet-qe-pritet-te-nenshkruhen-ne-mbledhjen-e-dy-qeverive/60%Daily2018-11-26 06:59
https://kosova-info.com/sot-mbahet-mbledhja-e-perbashket-e-qeverise-se-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2018-11-26 07:00
https://kosova-info.com/inzaghi-e-thumbon-milanin-pas-barazimit/60%Daily2018-11-26 06:35
https://kosova-info.com/barcelona-e-ofron-nje-lojtar-dhe-para-per-rikthimin-e-neymarit/60%Daily2018-11-26 06:35
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-de-gea-po-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-11-26 06:35
https://kosova-info.com/hazard-zbulon-se-sa-do-te-mungoje-te-chelsea/60%Daily2018-11-26 06:35
https://kosova-info.com/emery-zbulon-se-perse-e-la-ne-stol-ozilin/60%Daily2018-11-26 06:35
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-flasin-per-vajzerine-tregojne-a-i-kane-bere-punet-e-shtepise/60%Daily2018-11-26 06:14
https://kosova-info.com/ndryshojne-temperaturat-rikthehet-bora-ne-vendin-tone/60%Daily2018-11-26 07:00
https://kosova-info.com/rusia-e-godet-ukrainen-kesaj-here-jashte-krimese/60%Daily2018-11-26 01:59
https://kosova-info.com/pas-dy-muaj-kerkim-elvana-gjata-behet-e-gjalle/60%Daily2018-11-26 06:14
https://kosova-info.com/100-perqindeshi-i-shales-dhe-rames-cmend-mediat-serbe/60%Daily2018-11-26 02:00
https://kosova-info.com/shenjat-e-melcise-asnjehere-nuk-duhet-injoruar/60%Daily2018-11-26 15:21
https://kosova-info.com/alketa-vejsiut-ia-perqeshin-kete-pjese-trupi-keshtu-u-pergjigjet-ajo/60%Daily2018-11-26 06:14
https://kosova-info.com/simiq-vetem-serbia-dhe-presidenti-i-saj-mund-ti-shpetojne-serbet-nga-kjo-situate/60%Daily2018-11-26 02:00
https://kosova-info.com/kejsi-tola-publikon-kengen-me-ke-mua-vjen-me-performance-magjike/60%Daily2018-11-26 06:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-neserme-3/60%Daily2018-11-26 02:00
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-provokative-ne-foton-e-fundit-kthen-vithet-nga-kamera/60%Daily2018-11-26 06:14
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-nuk-eshte-ne-agjenden-e-keshillit-te-be-se-flet-ministrja-hoxha/60%Daily2018-11-25 20:59
https://kosova-info.com/aksident-zingjiror-ne-skenderaj-lendohen-nente-persona/60%Daily2018-11-25 20:59
https://kosova-info.com/medikamenti-qe-po-ua-shton-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer-ne-50/60%Daily2018-11-26 15:21
https://kosova-info.com/lazio-milan-shenohet-aut-gol-qesharak/60%Daily2018-11-25 20:35
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-dramatike-lazio-milan-me-rezultat-te-papritur/60%Daily2018-11-25 20:35
https://kosova-info.com/ramos-me-deklarate-te-cmendur-per-bashkelojtaret-pas-humbjes/60%Daily2018-11-25 20:35
https://kosova-info.com/hazard-real-madrid-befasi-e-madhe-nga-spanja/60%Daily2018-11-25 20:34
https://kosova-info.com/lazio-11-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-25 20:34
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-therjen-me-thike-ne-ulpiane/60%Daily2018-11-25 21:00
https://kosova-info.com/incident-ne-ulpiane-ka-te-plagosur/60%Daily2018-11-25 21:00
https://kosova-info.com/sfidat-e-procesit-gjyqesor-ne-rastin-pronto/60%Daily2018-11-25 21:00
https://kosova-info.com/perse-grate-shtatzena-asnjehere-nuk-duhet-te-pijne-caj-ose-kafe-ja-cfare-i-bejne-bebes/60%Daily2018-11-26 15:21
https://kosova-info.com/ky-detaj-te-mc-kresha-ne-kengen-me-fifin-i-ka-habitur-te-gjithe/60%Daily2018-11-25 20:13
https://kosova-info.com/si-te-mos-ta-lini-google-n-te-iu-pergjoje-2/60%Daily2018-11-25 19:18
https://kosova-info.com/si-te-mos-ta-lini-google-n-te-iu-pergjoje-3/60%Daily2018-11-25 19:18
https://kosova-info.com/si-te-mos-ta-lini-google-n-te-iu-pergjoje-4/60%Daily2018-11-25 19:18
https://kosova-info.com/si-te-mos-ta-lini-google-n-te-iu-pergjoje/60%Daily2018-11-26 15:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-ferrari-me-i-lire-ne-tregun-e-makinave-ja-sa-eshte-cmimi-i-tij-2/60%Daily2018-11-25 19:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-ferrari-me-i-lire-ne-tregun-e-makinave-ja-sa-eshte-cmimi-i-tij/60%Daily2018-11-26 15:19
https://kosova-info.com/njerezit-mund-te-behen-me-dore-te-trete-kjo-video-e-deshmon-me-se-miri-2/60%Daily2018-11-25 19:17
https://kosova-info.com/njerezit-mund-te-behen-me-dore-te-trete-kjo-video-e-deshmon-me-se-miri/60%Daily2018-11-27 06:20
https://kosova-info.com/fifi-dhe-mc-kresha-pjese-e-kenga-magjike-publikojne-kengen-psikopatja-jote/60%Daily2018-11-25 20:13
https://kosova-info.com/masazhi-2-minutesh-i-fytyres-qe-do-iu-beje-te-dukeni-me-te-reja/60%Daily2018-11-26 05:21
https://kosova-info.com/rozana-radi-publikon-kengen-kur-perfundon-nje-dashuri-si-kjo-e-jona/60%Daily2018-11-25 20:13
https://kosova-info.com/babai-i-motrave-mustafa-nuk-donte-qe-vajzat-e-tij-te-merreshin-me-muzike/60%Daily2018-11-25 20:13
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-kejsit-ne-shtrat-me-stresin/60%Daily2018-11-25 20:13
https://kosova-info.com/receta-per-byrek-me-spinaq-dhe-gjize/60%Daily2018-11-26 05:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-e-duhur-per-te-trajtuar-diabetin/60%Daily2018-11-25 19:20
https://kosova-info.com/trajtimi-premtues-qe-do-mund-te-sheroje-alergjine-ne-kikirike/60%Daily2018-11-25 19:20
https://kosova-info.com/prizreni-ben-bashke-te-gjithe-lideret-shqiptare/60%Daily2018-11-25 15:59
https://kosova-info.com/limaj-shqiptaret-do-ti-nderojne-perjete-e-mot-te-gjithe-ata-qe-trasuan-rrugen-drejt-lirise/60%Daily2018-11-25 15:59
https://kosova-info.com/keshtu-duket-tabela-e-ipko-superliges-pas-xhiros-se-16-te/60%Daily2018-11-25 15:34
https://kosova-info.com/telashe-per-valverden-gjashte-lojtare-te-lenduar-tek-barca/60%Daily2018-11-25 15:34
https://kosova-info.com/arsenal-rikthen-epersine-ndaj-bournemouth/60%Daily2018-11-25 15:34
https://kosova-info.com/milan-merr-lajmin-katastrofal-per-higuain/60%Daily2018-11-25 15:34
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-bournemouth-arsenal-me-rezultat-tejet-te-ngushte/60%Daily2018-11-25 15:34
https://kosova-info.com/rrokulliset-nje-veture-ne-afersi-te-liqenit-te-badocit/60%Daily2018-11-25 15:59
https://kosova-info.com/perse-po-i-preferojne-kaq-shume-ciftet-keto-pozicione-te-reja/60%Daily2018-11-25 19:20
https://kosova-info.com/era-shfaqet-e-afert-me-artistin-britanik-fillon-lidhje-te-re/60%Daily2018-11-25 15:07
https://kosova-info.com/veseli-ne-prizren-te-bashkuar-si-sot-te-lartesojme-veprat-e-baballareve-te-kombit/60%Daily2018-11-25 15:59
https://kosova-info.com/shqiptaret-festat-kombetare-i-kalojne-jashte-shqiperise/60%Daily2018-11-25 16:00
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-mbajtur-telefonin-ne-dhomen-e-gjumit/60%Daily2018-11-26 15:19
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-permiresojne-shikimin/60%Daily2018-11-25 14:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-demanton-mediat-serbe-lista-e-zeze-propagande-e-stilit-sovjetik/60%Daily2018-11-25 10:58
https://kosova-info.com/mediumi-serb-keta-jane-personat-te-cileve-do-tiu-ndalohet-hyrja-ne-kosove/60%Daily2018-11-25 10:59
https://kosova-info.com/trajneri-i-arsenal-po-e-meson-anglishten-nga-seriali-i-njohur-peaky-blinders/60%Daily2018-11-25 10:34
https://kosova-info.com/mourinho-e-deshiron-arnautovicin/60%Daily2018-11-25 10:34
https://kosova-info.com/sarri-i-frustruar-pas-ndeshjes-ndaj-tottenham-nuk-me-pelqeu-asnjeri/60%Daily2018-11-25 10:34
https://kosova-info.com/zevendesimet-jane-arma-me-e-forte-e-barcelones-kete-sezon/60%Daily2018-11-25 10:34
https://kosova-info.com/klopp-i-pakenaqur-me-kartonin-e-kuq-te-henderson/60%Daily2018-11-25 10:34
https://kosova-info.com/vulini-e-kercenon-kosoven-me-nderhyrje-te-ushtrise-per-ti-mbrojtur-serbet/60%Daily2018-11-25 10:59
https://kosova-info.com/macron-kritikon-protestuesit-e-dhunshem/60%Daily2018-11-25 10:59
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ekspozon-dhe-dridh-te-pasmet-ne-kete-veshje/60%Daily2018-11-25 10:13
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-61-vjecari-nga-vushtrria-i-cili-ishte-zhdukur-javen-e-kaluar/60%Daily2018-11-25 10:59
https://kosova-info.com/lumi-b-tregon-a-po-behet-serish-baba/60%Daily2018-11-25 10:13
https://kosova-info.com/dua-lipa-le-pas-rita-oren-ne-spotify-ja-ku-renditet-ajo/60%Daily2018-11-25 10:13
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-tregon-se-si-i-kishte-propozuar-anites/60%Daily2018-11-25 10:13
https://kosova-info.com/kanceri-i-lekures-paralajmeron-trupin-me-keto-shenjamos-i-injoroni/60%Daily2018-11-25 14:20
https://kosova-info.com/safete-mustafa-sahidja-ka-kenduar-edhe-ne-dasmen-e-saj-u-soll-si-para-publikut/60%Daily2018-11-25 10:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-problemi-i-madh-i-barcelones/60%Daily2018-11-25 05:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-hera-e-peste-qe-dembele-shpeton-barcen/60%Daily2018-11-25 05:34
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-valverdes-pas-barazimit-me-atleticon/60%Daily2018-11-25 05:34
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-kur-do-te-luhet-superclasico-river-plate-boca-juniors/60%Daily2018-11-25 05:34
https://kosova-info.com/mourinho-i-vendosur-e-deshiron-koulibaly-me-se-largu-ne-vere/60%Daily2018-11-25 05:34
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-paralajmerojne-kengen-e-re-ja-detajet/60%Daily2018-11-25 05:13
https://kosova-info.com/kaliforni-shirat-ndihmojne-ne-shuarjen-e-zjarreve/60%Daily2018-11-25 05:58
https://kosova-info.com/rikallo-nese-institucionet-e-kosoves-nuk-tregojne-vullnet-te-mire-te-marten-vazhdojne-protestat/60%Daily2018-11-25 05:58
https://kosova-info.com/labi-e-thote-haptazi-nora-istrefi-kendon-me-mire-se-genta-ismajli/60%Daily2018-11-25 05:13
https://kosova-info.com/buka-shtrenjtohet-edhe-ne-skenderaj/60%Daily2018-11-25 05:58
https://kosova-info.com/anita-mucaj-rrefen-si-u-njoh-me-ramushin-e-kam-menduar-me-te-madh/60%Daily2018-11-25 05:13
https://kosova-info.com/serbia-pret-nderhyrjen-e-gjermanise-per-heqjen-e-mases-prej-100-per-qind/60%Daily2018-11-25 05:58
https://kosova-info.com/berisha-reagon-pas-deklarates-se-ministrit-shqiptar-qe-doli-kunder-takses-beogradi-eshte-meka-e-tyre/60%Daily2018-11-25 05:59
https://kosova-info.com/kete-pozite-ne-seks-femrat-e-duan-me-se-shumti-a-mund-ta-gjeni-se-cila-eshte/60%Daily2018-11-25 14:20
https://kosova-info.com/edhe-kete-here-provokon-enca-haxhia-nxjerr/60%Daily2018-11-25 05:13
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-regjisori-i-njohur/60%Daily2018-11-25 05:13
https://kosova-info.com/10-keshilla-per-nje-seks-te-mire-4/60%Daily2018-11-25 14:20
https://kosova-info.com/trump-ushtaret-te-perdorin-armet-nese-emigrantet-i-afrohen-kufirit/60%Daily2018-11-24 19:58
https://kosova-info.com/mustafa-e-veliqkoviq-kishin-planifikuar-qe-ta-nxjerrin-nga-burgu-malazezin-mario-millosheviq/60%Daily2018-11-24 19:58
https://kosova-info.com/simptomat-e-leukemise-disa-shenja-te-hershme-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2018-11-25 14:20
https://kosova-info.com/bizneset-ne-shqiperi-mirepresin-vendosjen-e-takses-100-per-produktet-serbe/60%Daily2018-11-24 19:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atletico-madrid-barcelona-2/60%Daily2018-11-24 19:34
https://kosova-info.com/gjunjezohet-chelsea-tottenham-realizon-golin-e-trete/60%Daily2018-11-24 19:34
https://kosova-info.com/juventus-nuk-ka-te-ndalur-gjunjezon-edhe-spal-in/60%Daily2018-11-24 19:33
https://kosova-info.com/juventus-20-spal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-24 19:33
https://kosova-info.com/tottenham-shenon-fitore-ndaj-chelsea-rremben-poziten-e-trete/60%Daily2018-11-24 19:33
https://kosova-info.com/keds-i-arsyeton-reduktimet-nuk-i-komenton-kercenimet-e-politikes/60%Daily2018-11-24 19:58
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-ne-lushnje/60%Daily2018-11-24 19:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-me-popullor-per-seks-ne-publik-do-te-befasoheni/60%Daily2018-11-25 09:20
https://kosova-info.com/lansoi-kenge-ne-gjuhen-shqipe-azet-befason-serish-fansat/60%Daily2018-11-24 19:12
https://kosova-info.com/1-gur-2-plluma-publikohet-nga-s4mm/60%Daily2018-11-24 19:12
https://kosova-info.com/oriola-marashi-sapo-ia-vuri-flaken-instagramit-me-keto-foto/60%Daily2018-11-24 19:12
https://kosova-info.com/a-po-pergatitet-bota-per-luften-e-trete-boterore-shikojeni-kete-arme-te-frikshme-te-rusise/60%Daily2018-11-26 15:20
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-sjell-imazhin-me-te-embel-te-uliksit/60%Daily2018-11-24 19:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-me-seksi-shqiptare-sipas-labinot-tahirit/60%Daily2018-11-24 19:13
https://kosova-info.com/birra-eshte-me-e-mire-sesa-paracetamoli-per-koken-2/60%Daily2018-11-25 04:20
https://kosova-info.com/shba-publikohet-raporti-i-ri-per-ngrohjen-globale/60%Daily2018-11-24 14:58
https://kosova-info.com/hoxha-gjykata-ka-deshmi-per-caktimin-e-paraburgimit-ndaj-te-arrestuarve-per-rastin-ivanoviq/60%Daily2018-11-24 14:58
https://kosova-info.com/sejdiu-taksa-e-vendosur-nga-kosova-nje-hap-i-domosdoshem/60%Daily2018-11-24 14:58
https://kosova-info.com/reali-ne-shok-eibar-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-11-24 14:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-dusseldorf/60%Daily2018-11-24 14:34
https://kosova-info.com/real-madrid-turperohet-nga-eibar-per-humbjen-e-pare-te-solarit/60%Daily2018-11-24 14:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-watford-liverpool/60%Daily2018-11-24 14:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-crystal-palace/60%Daily2018-11-24 14:33
https://kosova-info.com/afganistan-nena-e-shet-vajzen-6-vjecare-per-ti-ushqyer-dy-femijet-tjere/60%Daily2018-11-24 14:58
https://kosova-info.com/10-efektet-shokuese-qe-sheqeri-mund-te-shkaktoje-ne-trupin-tuaj/60%Daily2018-11-24 18:19
https://kosova-info.com/tahiri-miratimi-i-reformave-ne-drejtesi-fuqizon-luften-ndaj-krimit/60%Daily2018-11-24 14:58
https://kosova-info.com/permbyset-venecia-kengetarja-shqiptare-sjell-pamjet/60%Daily2018-11-24 14:12
https://kosova-info.com/oriola-per-elvanen-e-vetmja-mbretereshe-qe-si-tha-kurre-vetes-mbretereshe/60%Daily2018-11-24 13:46
https://kosova-info.com/simptomat-e-semundjes-se-parkinsonit-15-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-qe-ju-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2018-11-24 18:19
https://kosova-info.com/arratisja-e-gruevskit-pasoje-e-sistemit-jofunksional/60%Daily2018-11-24 09:57
https://kosova-info.com/top-bombarduesit-e-vitit-2018-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2018-11-24 09:33
https://kosova-info.com/inter-e-ka-gati-planin-per-transferimin-e-pogba-ne-san-siro/60%Daily2018-11-24 09:33
https://kosova-info.com/allegri-tregon-se-a-do-te-beje-juventusi-transferime-ne-janar/60%Daily2018-11-24 09:33
https://kosova-info.com/ndeshjet-qe-na-presin-sot-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2018-11-24 09:33
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-eibar-real-madrid/60%Daily2018-11-24 09:33
https://kosova-info.com/kapen-me-narkotike-arrestohen-ne-mitrovice-4-persona-2-prej-tyre-shtetas-te-shqiperise/60%Daily2018-11-24 09:58
https://kosova-info.com/zhduket-nje-grua-ne-shtime-rasti-po-hetohet/60%Daily2018-11-24 09:58
https://kosova-info.com/sulmon-nenen-dhe-vellain-e-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-11-24 09:58
https://kosova-info.com/gjenerali-i-ushtrise-britanike-rusia-eshte-kercenim-me-i-madh-se-isis-i/60%Daily2018-11-24 09:58
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-tregojne-a-kane-kenduar-ndonjehere-pa-njera-tjetren/60%Daily2018-11-24 09:12
https://kosova-info.com/kush-eshte-ky-ndonje-fans-olti-curri-i-kunderpergjigjet-adelines/60%Daily2018-11-24 09:12
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-per-halil-kastratin-se-kam-vec-shok-e-kam-vella/60%Daily2018-11-24 08:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-madhesia-perfekte-e-gjoksit-te-femres/60%Daily2018-11-24 18:19
https://kosova-info.com/mungojne-neymar-e-mbappe-draxler-i-gatshem-te-le-gjurmet-e-tij/60%Daily2018-11-24 04:33
https://kosova-info.com/atletico-fillon-bisedimet-me-jan-oblak/60%Daily2018-11-24 04:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-oferta-qe-joshua-do-ti-dergoje-wilder-it/60%Daily2018-11-24 04:33
https://kosova-info.com/atletico-madrid-me-mungesa-te-medha-kunder-barcelones/60%Daily2018-11-24 04:33
https://kosova-info.com/sarri-identifikon-problemin-e-chelsea/60%Daily2018-11-24 04:33
https://kosova-info.com/pak-ore-pas-lansimit-te-albumit-te-ri-rita-merr-nje-lajm-te-mire/60%Daily2018-11-23 22:59
https://kosova-info.com/pak-ore-pas-lansimit-te-albumit-te-ri-rita-merr-nje-lajm-te-mire-2/60%Daily2018-11-23 22:59
https://kosova-info.com/terheqja-e-vuciqit-nga-nje-beteje-e-ashper-e-gjate-me-kosoven-tek-do-te-bisedojme-cfaredo-qe-deshironi/60%Daily2018-11-24 04:57
https://kosova-info.com/kercenon-se-do-ta-shpertheje-granaten-ne-piken-e-karburanteve/60%Daily2018-11-24 04:57
https://kosova-info.com/apostolova-pershendet-miratimin-e-ligjeve-per-luftimin-e-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar/60%Daily2018-11-24 04:57
https://kosova-info.com/isa-mustafa-i-pergjigjet-pal-lekajt-edhe-pyetjet-i-ke-si-vezet-qe-i-ke-gjuajtur-ne-parlament/60%Daily2018-11-24 04:57
https://kosova-info.com/ne-mars-kuptohet-nese-do-nis-ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re/60%Daily2018-11-24 04:57
https://kosova-info.com/disa-shenja-qe-tregojne-se-ju-jeni-me-te-vertete-i-mire-ne-shtrat-2/60%Daily2018-11-24 18:19
https://kosova-info.com/akuza-ndaj-28-personave-per-vrasjen-e-ambasadorit-rus/60%Daily2018-11-23 18:57
https://kosova-info.com/pergjaket-ish-negociatori-serb-ne-bisedimet-me-kosoven/60%Daily2018-11-23 18:57
https://kosova-info.com/aak-i-reagon-isa-mustafes-ish-kryeminister-me-kend-je/60%Daily2018-11-23 18:57
https://kosova-info.com/valverde-dembele-duhet-te-ndihmohet/60%Daily2018-11-23 18:33
https://kosova-info.com/ne-prag-te-ndeshjes-simeone-ngrit-barcen-ne-qiell/60%Daily2018-11-23 18:32
https://kosova-info.com/lajm-shokues-nga-football-leaks-ramos-deshtoi-ne-testin-e-dopingut/60%Daily2018-11-23 18:32
https://kosova-info.com/schick-tregon-per-rivalitetin-me-dzekon/60%Daily2018-11-23 18:32
https://kosova-info.com/valverde-atletico-pretendent-kryesore-per-titullin/60%Daily2018-11-23 18:32
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-premton-prej-sot-as-rryma-nuk-ndalet-me/60%Daily2018-11-23 18:57
https://kosova-info.com/12-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-te-kancerit-te-veshkeve-2/60%Daily2018-11-24 13:19
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-deklarohet-edhe-nje-here-per-taksen-ska-hajgare-me-me-kosoven/60%Daily2018-11-23 18:57
https://kosova-info.com/fitoni-energjite-e-duhura-per-te-luftuar-lodhjen-duke-ngrene-keto-ushqime/60%Daily2018-11-24 13:19
https://kosova-info.com/kida-ben-ndryshim-drastik-ne-pamje-nuk-do-ta-njihni/60%Daily2018-11-23 18:11
https://kosova-info.com/kaq-seksi-do-te-duket-alberia-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-11-23 18:11
https://kosova-info.com/te-perzierat-dhe-te-vjellat-ilaci-i-vjeter-qetesues-me-mjalte-dhe-limon/60%Daily2018-11-24 08:19
https://kosova-info.com/tayna-me-poze-joshese-para-pasqyres/60%Daily2018-11-23 18:11
https://kosova-info.com/mu-ma-le-fajin-thote-mimoza-shkodra-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-11-23 18:12
https://kosova-info.com/u-kritikua-se-nuk-kendoi-live-rites-i-del-ne-mbrojtje-artisti-i-njohur/60%Daily2018-11-23 18:12
https://kosova-info.com/keto-ndryshime-te-vogla-do-tju-ndihmoje-te-humbisni-peshe-me-shpejt/60%Daily2018-11-24 03:19
https://kosova-info.com/krasniqi-ne-mbledhjen-e-kryesise-se-pdk-se-u-diskutua-edhe-per-situaten-ne-veri/60%Daily2018-11-23 13:57
https://kosova-info.com/allegri-nuk-ka-dyshime-tregon-se-kush-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2018-11-23 13:33
https://kosova-info.com/tifozet-e-flakte-te-bocas-lekundin-bomboneran-ne-stervitje-ne-prag-te-finales-me-river-plate/60%Daily2018-11-23 13:33
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-higuain-te-milan-ne-pikepyetje/60%Daily2018-11-23 13:33
https://kosova-info.com/ylli-i-kosoves-pjese-e-formacionit-me-te-mire-te-liges-d-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-23 13:32
https://kosova-info.com/jose-mourinho-kritikon-publikisht-kater-lojtare-te-man-utd/60%Daily2018-11-23 13:32
https://kosova-info.com/jankoviq-deshmoi-ne-beograd-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-11-23 13:57
https://kosova-info.com/arrihet-qellimi-i-qeverise-sot-asnje-produkt-i-serbise-nuk-hyri-ne-kosove/60%Daily2018-11-23 13:57
https://kosova-info.com/kek-nuk-kemi-obligim-fiurnizimin-me-energji-kjo-eshte-pergjegjesi-dhe-obligim-i-keds-kesco/60%Daily2018-11-23 13:58
https://kosova-info.com/kfor-i-reagon-per-zhvillimet-ne-veri-thote-se-situata-ne-terren-eshte-e-qendrueshme/60%Daily2018-11-23 13:58
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-me-foto-provokuese-ve-ne-pah-tatuazhet-e-reja/60%Daily2018-11-23 12:59
https://kosova-info.com/nese-e-beni-kete-gje-rreziku-qe-te-keni-kancer-eshte-85-2/60%Daily2018-11-23 17:18
https://kosova-info.com/mos-mbani-kurre-nje-shishe-uji-ne-makine/60%Daily2018-11-23 17:18
https://kosova-info.com/qeveria-reagon-per-aksionit-e-rosu-se-ne-veri-ishte-ne-pajtim-me-ligjin/60%Daily2018-11-23 08:56
https://kosova-info.com/edhe-nje-person-ne-kerkim-si-ndodhi-aksioni-ne-veri/60%Daily2018-11-23 08:56
https://kosova-info.com/kete-se-ben-as-barca-dhe-as-reali-50-mije-tifoze-ndjekin-stervitjen-e-boca-juniors/60%Daily2018-11-23 08:32
https://kosova-info.com/florentino-perez-akuzohet-per-manipulimin-e-topit-te-arte/60%Daily2018-11-23 08:32
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-mbrojtes-nga-serie-a-per-35-mln-euro/60%Daily2018-11-23 08:32
https://kosova-info.com/xavi-deshperon-barcen-ky-lojtar-nuk-transferohet-ne-camp-nou/60%Daily2018-11-23 08:32
https://kosova-info.com/zyrtare-kante-vazhdon-kontraten-me-chelsea/60%Daily2018-11-23 08:32
https://kosova-info.com/zhvillimet-ne-veri-te-mitrovices-kjo-eshte-gjendja-momentale-atje/60%Daily2018-11-23 08:57
https://kosova-info.com/serbet-sot-protestojne-per-rritjen-e-takses-nga-kosova/60%Daily2018-11-23 08:57
https://kosova-info.com/perlotet-ne-mes-te-emisionit-vajza-e-kengetares-se-njohur-shqiptare/60%Daily2018-11-23 08:11
https://kosova-info.com/mos-bini-ne-gracken-e-provokimeve-thirrja-e-agim-bahtiri-pas-ngjarjeve-ne-veri/60%Daily2018-11-23 08:57
https://kosova-info.com/pas-6-vitesh-rita-ora-sjell-albumin-e-saj-te-dyte-phoenix/60%Daily2018-11-23 08:11
https://kosova-info.com/kim-kardashian-shfaqet-perkrah-alice-johnson-ndihet-e-lumtur-qe-e-festoi-diten-e-falenderimeve/60%Daily2018-11-23 07:32
https://kosova-info.com/ancelotti-var-duhet-te-perdoret-me-shume/60%Daily2018-11-23 03:32
https://kosova-info.com/lebron-nuk-njeh-moshe-keto-jane-statistikat-e-tij-te-mrekullueshme/60%Daily2018-11-23 03:32
https://kosova-info.com/fotografi-te-secilit-telefon-galaxy-s-qe-nga-viti-2010/60%Daily2018-11-25 14:16
https://kosova-info.com/pas-sa-gabime-2ton-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-11-22 22:59
https://kosova-info.com/daci-shpend-ahmeti-nuk-do-ta-beje-ate-marri-duke-votuar-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-11-23 03:56
https://kosova-info.com/vdes-shefi-i-agjencise-se-inteligjences-ushtarake-ruse/60%Daily2018-11-23 03:56
https://kosova-info.com/trajtimi-me-corape-te-lagura-per-gripin-dhe-te-ftohurit/60%Daily2018-11-23 17:18
https://kosova-info.com/akuzohet-se-e-goditi-me-shishe-ne-koke-viktimen-i-akuzuari-nuk-vjen-ne-gjykate/60%Daily2018-11-23 03:56
https://kosova-info.com/vuciq-tregon-si-e-kane-pergjuar-policine-e-kosoves/60%Daily2018-11-23 03:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-bayern-munich-pas-pensionimit-te-drogba/60%Daily2018-11-22 22:32
https://kosova-info.com/mane-nenshkruan-kontraten-e-re-me-liverpool/60%Daily2018-11-22 22:32
https://kosova-info.com/mourinho-apo-guardiola-klopp-ka-nje-favorit/60%Daily2018-11-23 03:32
https://kosova-info.com/nje-beteje-e-re-ne-luften-doganore-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-11-23 03:56
https://kosova-info.com/problemet-mbrapa-rikthimit-te-mundshem-te-james-tek-real/60%Daily2018-11-23 03:32
https://kosova-info.com/chelsea-monitoron-yllin-e-romes/60%Daily2018-11-23 03:32
https://kosova-info.com/3-perfitimet-qe-kane-njerezit-qe-hane-hurme-cdo-dite/60%Daily2018-11-23 17:19
https://kosova-info.com/ende-pa-dale-albumi-rita-ora-i-gezohet-ketij-suksesi/60%Daily2018-11-22 22:10
https://kosova-info.com/angela-martini-uron-diten-e-falenderimeve-provokon-fansat-me-kete-paraqitje/60%Daily2018-11-22 21:40
https://kosova-info.com/makinat-lamborghini-qe-nuk-i-keni-pare-me-heret/60%Daily2018-11-25 14:16
https://kosova-info.com/instagram-do-te-ndryshoje-pamjen-teresisht-ja-si-do-te-duket/60%Daily2018-11-25 14:16
https://kosova-info.com/ky-lloj-i-sheqerit-mund-te-sheroje-kancerin/60%Daily2018-11-23 12:18
https://kosova-info.com/frutat-qe-duhet-ti-konsumoni-per-te-mos-u-rrezikuar-nga-semundja-me-e-zakonshme-e-shqiptareve/60%Daily2018-11-23 07:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-dine-grate-qe-perjetojne-menstruacione-dy-here-ne-muaj/60%Daily2018-11-23 07:18
https://kosova-info.com/shkenca-tregon-cfare-duhet-te-bejne-meshkujt-per-te-kryer-me-shpesh-marredhenie-intime/60%Daily2018-11-22 21:17
https://kosova-info.com/kjo-gje-e-zakonshme-po-iu-ben-te-ndjeni-dhimbje-gjate-marredhenieve-intime/60%Daily2018-11-22 21:18
https://kosova-info.com/tahiri-te-nderpritet-dialogu-me-serbine/60%Daily2018-11-22 17:56
https://kosova-info.com/ramadani-pese-lajme-te-rrejshme-dolen-vetem-sot-nga-lidershipi-serb/60%Daily2018-11-22 17:56
https://kosova-info.com/be-ne-vitin-2015-nga-kanceri-kane-vdekur-1-3-milione-njerez/60%Daily2018-11-22 17:56
https://kosova-info.com/knaus-kritikon-evropen-nuk-po-tregoheni-te-drejte-me-kosoven/60%Daily2018-11-22 17:56
https://kosova-info.com/arifi-derisa-serbia-shkel-marreveshjet-e-nenshkruara-mogherini-dhe-kocijanciq-bejne-sehir/60%Daily2018-11-22 17:56
https://kosova-info.com/nuk-jam-i-ipresionuar-nga-ronaldo/60%Daily2018-11-22 17:32
https://kosova-info.com/cafu-keta-jane-tre-mbrojtesit-e-djathte-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-11-22 17:31
https://kosova-info.com/juventusi-nuk-e-fton-lojtarin-per-ndeshjen-e-ardhshme-ne-serie-a/60%Daily2018-11-22 17:31
https://kosova-info.com/milot-rashica-merr-nje-lajm-te-madh-nga-fifa/60%Daily2018-11-22 17:31
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-ylli-i-bayern-munchen-e-do-kalimin-ne-premierlige/60%Daily2018-11-22 17:31
https://kosova-info.com/ani-mori-nuse-nga-nikka-keshtu-po-duket-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-11-22 16:58
https://kosova-info.com/truku-i-ri-qe-cdo-perdorues-i-iphone-duhet-ta-dije/60%Daily2018-11-25 09:16
https://kosova-info.com/pse-nuk-hame-edhe-kur-nuk-jemi-te-uritur-e-tregon-shkenca/60%Daily2018-11-22 16:17
https://kosova-info.com/bill-gates-mendon-se-kjo-semundje-e-ardhshme-do-mund-te-marre-jeten-e-30-milion-njerezve/60%Daily2018-11-22 16:17
https://kosova-info.com/babai-i-te-dashures-sime-me-kapi-mat-me-motren-e-saj/60%Daily2018-11-22 16:17
https://kosova-info.com/proteste-e-dhunshme-ne-shqiperi-policet-perfundojne-ne-spital/60%Daily2018-11-22 12:56
https://kosova-info.com/vuciq-i-pergjigjet-haradinajt-serbia-pergatitet-per-beteje-nuk-do-ta-njohim-kosoven/60%Daily2018-11-22 12:56
https://kosova-info.com/be-dhe-britania-arrijne-ujdi-per-raportet-pas-brexit-it/60%Daily2018-11-22 12:56
https://kosova-info.com/levizja-per-bashkim-vendimi-per-taksen-i-drejte-te-mos-terhiqemi/60%Daily2018-11-22 12:56
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madrid-zgjedhin-transferimin-e-ri/60%Daily2018-11-22 12:31
https://kosova-info.com/barcelona-e-meson-cmimin-e-mohamed-salah/60%Daily2018-11-22 12:31
https://kosova-info.com/ibrahimovic-me-deklarate-epike/60%Daily2018-11-22 12:31
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-deshiren-e-tij-te-madhe/60%Daily2018-11-22 12:31
https://kosova-info.com/media-nga-azerbajxhani-zhegrova-per-16-minuta-tregoi-me-shume-se-lojtari-yne-ne-gjithe-sezonin/60%Daily2018-11-22 12:31
https://kosova-info.com/fillon-propaganda-serbe-thone-se-plazma-ne-kosove-ka-shkuar-ne-7-euro/60%Daily2018-11-22 12:56
https://kosova-info.com/pamela-anderson-pozon-serish-e-zhveshur-askush-nuk-eshte-i-ndershem/60%Daily2018-11-22 12:10
https://kosova-info.com/luana-vjollca-flet-per-dashurine/60%Daily2018-11-22 12:10
https://kosova-info.com/yllit-televiziv-i-kerkohet-ta-heq-organin-gjenital-per-film-dhe-nje-shume-parash/60%Daily2018-11-22 12:10
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-se-shpejti-nene-e-nje-djali-shtatzenia-i-ka-dhene-nur/60%Daily2018-11-22 12:10
https://kosova-info.com/te-gjithe-ne-kembe-per-kiden-ne-tirane/60%Daily2018-11-22 12:10
https://kosova-info.com/evrope-turp-te-kesh-shqiptaret-kerkojne-lufte-ballinat-e-gazetave-serbe-pas-rritjes-se-takses-nga-kosova/60%Daily2018-11-22 07:55
https://kosova-info.com/transferimi-i-pare-i-arsenalit-ne-janar-vjen-nga-dortmundi/60%Daily2018-11-22 07:31
https://kosova-info.com/man-utd-dhe-chelsea-ne-lufte-per-yllin-e-interit/60%Daily2018-11-22 07:31
https://kosova-info.com/10-lojtaret-me-te-mire-te-vitit-2018/60%Daily2018-11-22 07:31
https://kosova-info.com/hiqen-nga-shitja-te-gjitha-produktet-me-mbishkrimet-kosovo-i-metohija/60%Daily2018-11-22 07:55
https://kosova-info.com/edita-tahiri-kosova-duhet-ta-nderprese-perkohesisht-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-11-22 07:55
https://kosova-info.com/kosova-serbia-dhe-bosnja-nuk-do-te-behen-bashke-ne-takimin-e-cefta-s/60%Daily2018-11-22 07:56
https://kosova-info.com/serbia-pengese-per-kosoven-ne-cdo-proces/60%Daily2018-11-22 07:56
https://kosova-info.com/dy-tifozet-e-vecante-te-kosoves/60%Daily2018-11-22 02:31
https://kosova-info.com/pese-mbrojtesit-qe-po-kerkon-jose-mourinho/60%Daily2018-11-22 02:31
https://kosova-info.com/golat-e-arber-zenelit-dhe-komentimi-i-cmendur-i-andin-lokajt/60%Daily2018-11-22 02:31
https://kosova-info.com/forbes-a-eshte-kombetarja-e-kosoves-historia-me-e-madhe-e-suksesit-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-22 07:31
https://kosova-info.com/njihuni-me-kundershtaret-e-radhes-se-kb-prishtines-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2018-11-22 07:31
https://kosova-info.com/profesori-ne-oksford-flet-per-anen-e-erret-te-teknologjise-tregon-se-do-ta-shkaterroje-boten/60%Daily2018-11-24 13:15
https://kosova-info.com/young-zerka-vjen-ne-duet-me-kete-reper-te-njohur/60%Daily2018-11-22 07:09
https://kosova-info.com/gjykimi-per-krim-te-organizuar-deshmitari-deklaratat-i-kam-dhene-nen-ndikimin-e-alkoolit/60%Daily2018-11-22 02:55
https://kosova-info.com/ja-si-corientohen-femijet-me-tekstet-shkollore-pa-kuptim/60%Daily2018-11-22 02:55
https://kosova-info.com/e-shtrenjte-dhe-pa-cilesi-karburantet-ne-shqiperi-rrisin-kostot-e-komsumatoreve/60%Daily2018-11-22 02:55
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-reagon-ashper-kunder-mogherinit-per-heqjen-e-takses-kurre-hic/60%Daily2018-11-22 07:10
https://kosova-info.com/kryediplomati-malazez-thote-se-serbia-po-ben-drama-per-interpol-in/60%Daily2018-11-22 02:55
https://kosova-info.com/a-e-bleu-veshken-ramiz-kelmendi/60%Daily2018-11-22 02:55
https://kosova-info.com/shperthen-mozzik-njerezit-qe-nuk-mkane-dhene-pare-sot-po-me-lypin/60%Daily2018-11-22 07:10
https://kosova-info.com/almeda-abazi-publikon-foto-pa-grim-shikoni-se-si-duket/60%Daily2018-11-22 07:10
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-duhanit-do-te-mund-te-denohen-nese-e-pine-ate-ne-shtepi/60%Daily2018-11-22 16:17
https://kosova-info.com/reagojne-familjaret-pas-daljes-se-ekspertizes-se-aksidentit-ne-mramor/60%Daily2018-11-21 21:55
https://kosova-info.com/avni-arifi-numeron-ankesat-e-kosoves-per-te-cilat-kishte-heshtur-mogherini/60%Daily2018-11-21 21:55
https://kosova-info.com/disa-caste-kur-enca-haxhia-thyen-rrjetin-me-keto-poza-provokuese/60%Daily2018-11-22 07:10
https://kosova-info.com/fury-wilder-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-11-21 21:31
https://kosova-info.com/tifozat-kuq-e-zi-reagim-per-gjendjen-aktuale-ne-kombetaren-tone/60%Daily2018-11-21 21:31
https://kosova-info.com/prokurori-tregon-si-ndodhi-aksidenti-me-4-te-vdekur-ne-mramor/60%Daily2018-11-21 21:55
https://kosova-info.com/humbja-nga-bakken-bears-nuk-e-zbeh-suksesin-e-kb-prishtines-ne-evrope/60%Daily2018-11-21 21:31
https://kosova-info.com/bremen-tregon-festen-e-cmendur-te-rashices-pas-fitores-se-kosoves/60%Daily2018-11-21 21:30
https://kosova-info.com/james-dua-te-luaj-per-kete-skuader/60%Daily2018-11-21 21:30
https://kosova-info.com/berim-ramosaj-fushata-kunder-produkteve-serbe-do-te-ishte-me-e-efektshme-nga-qeveria/60%Daily2018-11-21 21:56
https://kosova-info.com/mattis-bisedimet-per-paqe-ne-jemen-pritet-te-nisin-ne-dhjetor/60%Daily2018-11-21 21:56
https://kosova-info.com/hajde-nuse-thote-aida-doci-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-11-21 21:09
https://kosova-info.com/befason-capital-t-do-te-deshiroja-te-ishe-ketu/60%Daily2018-11-21 21:09
https://kosova-info.com/pozicionet-qe-cdo-cift-duhet-ti-provoje-ne-shtrat-pergjate-festave/60%Daily2018-11-22 16:17
https://kosova-info.com/morena-taraku-serish-topless-nuk-i-le-vend-as-imagjinates/60%Daily2018-11-21 20:21
https://kosova-info.com/perditesimi-qe-do-tiu-beje-te-keni-me-shume-kujdes-nga-whatsapp-i/60%Daily2018-11-22 16:13
https://kosova-info.com/ja-cfare-eshte-ne-gjendje-te-beje-audi-r8-ne-bore/60%Daily2018-11-22 16:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-kamerave-qe-do-te-kete-samsung-galaxy-s10/60%Daily2018-11-22 21:13
https://kosova-info.com/harrojini-brisqet-kjo-eshte-metoda-efikase-per-largimin-e-qimeve-nga-kembet/60%Daily2018-11-22 11:17
https://kosova-info.com/probleme-me-infertilitetin-keto-jane-ushqimet-qe-patjeter-duhet-ti-hani/60%Daily2018-11-22 11:17
https://kosova-info.com/si-te-shpetoni-nga-astma-njehere-e-pergjithmone-duke-ndjekur-keto-keshilla/60%Daily2018-11-22 11:17
https://kosova-info.com/pacolli-masa-ndaj-serbise-nuk-i-eshte-drejtuar-popullit-serb-qe-jeton-ne-kosove/60%Daily2018-11-21 16:55
https://kosova-info.com/pacolli-masa-ndaj-serbise-nuk-i-eshte-drejtuar-popullit-serb-qe-jeton-ne-kosove-2/60%Daily2018-11-21 16:58
https://kosova-info.com/pacolli-masa-ndaj-serbise-nuk-i-eshte-drejtuar-popullit-serb-qe-jeton-ne-kosove-3/60%Daily2018-11-21 16:55
https://kosova-info.com/pacolli-masa-ndaj-serbise-nuk-i-eshte-drejtuar-popullit-serb-qe-jeton-ne-kosove-4/60%Daily2018-11-21 16:55
https://kosova-info.com/kosove-azerbajxhan-ja-sa-mije-persona-kane-bere-kerkese-per-bileta/60%Daily2018-11-21 16:30
https://kosova-info.com/fotografia-e-lojtareve-te-kosoves-me-tifozin-e-vecante-qe-preku-zemrat-e-te-gjitheve/60%Daily2018-11-21 16:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-ffk-se-falenderon-institucionet-shteterore-per-perkrahjen-financiare-te-kombetares/60%Daily2018-11-21 16:30
https://kosova-info.com/qeveria-ia-ndau-500-mije-euro-perfaqesueses-se-kosoves-vjen-reagimi-i-kukes/60%Daily2018-11-21 16:30
https://kosova-info.com/ylli-i-cityt-impresionohet-nga-atmosfera-e-lojtareve-te-kosoves/60%Daily2018-11-21 16:30
https://kosova-info.com/veseli-be-duhet-te-vendose-kete-vit-per-liberalizimin-e-vizave-3/60%Daily2018-11-21 16:58
https://kosova-info.com/veseli-be-duhet-te-vendose-kete-vit-per-liberalizimin-e-vizave-2/60%Daily2018-11-21 16:49
https://kosova-info.com/festat-e-nentorit-qeveria-e-shqiperise-vendos-5-dite-pushim/60%Daily2018-11-21 16:58
https://kosova-info.com/festat-e-nentorit-qeveria-e-shqiperise-vendos-5-dite-pushim-2/60%Daily2018-11-21 16:49
https://kosova-info.com/lajmi-per-rritjen-e-takses-ben-buje-ne-mediat-boterore/60%Daily2018-11-21 16:50
https://kosova-info.com/lajmi-per-rritjen-e-takses-ben-buje-ne-mediat-boterore-2/60%Daily2018-11-21 16:58
https://kosova-info.com/gjykata-turke-denon-me-burgim-te-perjetshem-74-persona-per-pucin-e-deshtuar/60%Daily2018-11-21 16:59
https://kosova-info.com/gjykata-turke-denon-me-burgim-te-perjetshem-74-persona-per-pucin-e-deshtuar-2/60%Daily2018-11-21 16:50
https://kosova-info.com/kapen-3-kg-heroine-ne-beograd-nje-i-arrestuar-nga-kosova/60%Daily2018-11-21 16:50
https://kosova-info.com/kapen-3-kg-heroine-ne-beograd-nje-i-arrestuar-nga-kosova-2/60%Daily2018-11-21 16:54
https://kosova-info.com/kida-le-fansat-gojehapur-me-setin-e-ri-fotografik/60%Daily2018-11-21 15:53
https://kosova-info.com/shenjat-e-para-te-kancerit-te-lekures-nje-numer-i-madh-po-i-neglizhojne/60%Daily2018-11-21 20:16
https://kosova-info.com/shenjat-qe-partneri-juaj-po-iu-tradhton-60-e-tradhtareve-kane-kete-tipar-te-perbashket/60%Daily2018-11-21 20:16
https://kosova-info.com/kura-per-shendetin-e-mendjes-me-majdanoz-limon-dhe-mjalte/60%Daily2018-11-21 15:16
https://kosova-info.com/trajtimet-natyrale-kunder-dhimbjeve-te-qafes-dhe-shtylles-kurrizore/60%Daily2018-11-21 15:16
https://kosova-info.com/protestojne-ish-puntoret-e-imn-kosova-para-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-11-21 11:49
https://kosova-info.com/gjykata-e-hages-kritikon-kryeministren-e-serbise-per-mohimin-e-gjenocidit/60%Daily2018-11-21 11:50
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-kosova-duhet-ta-kete-nje-liste-me-kerkesa-ndaj-serbise/60%Daily2018-11-21 11:50
https://kosova-info.com/kosova-i-le-pas-vetes-kombetaret-e-medha-me-kete-statistike/60%Daily2018-11-21 11:30
https://kosova-info.com/man-city-shkruan-per-paraqitjen-brilante-te-arijanet-muriqit/60%Daily2018-11-21 11:30
https://kosova-info.com/kosova-me-mungesa-ndaj-rumanise-por-eshte-nje-lajm-i-madh/60%Daily2018-11-21 11:30
https://kosova-info.com/zyrtare-percaktohen-vazot-per-shortin-e-eliminatoreve-te-euro-2020-ja-ku-gjenden-shqiperia-dhe-kosova/60%Daily2018-11-21 11:30
https://kosova-info.com/arber-zeneli-pyetet-nese-po-kalon-te-fenerbahce/60%Daily2018-11-21 11:30
https://kosova-info.com/thaci-shkon-ne-uashington-java-e-ardhshme-percaktuese-per-dialogun/60%Daily2018-11-21 11:50
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-mes-kosoves-e-gjermanise-per-60-milione-euro-grante/60%Daily2018-11-21 11:51
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-j-lo-frikesohet-qe-nje-dite-ajo-do-ta-nxjerre-jashte-shtepise/60%Daily2018-11-21 11:08
https://kosova-info.com/dua-lipa-ndryshon-emrin-per-nder-te-fushates-se-unicef/60%Daily2018-11-21 11:08
https://kosova-info.com/dy-produktet-qe-shumica-i-perdorin-por-qe-jane-me-te-rrezikshme-se-droga/60%Daily2018-11-21 15:16
https://kosova-info.com/i-huaji-marroset-pas-taynes-ka-dy-fjale-per-kengen-e-saj-te-re/60%Daily2018-11-21 11:08
https://kosova-info.com/nje-nene-seksi-si-tuna-vizaton-cdo-detaj-te-trupit-me-kete-veshje-te-ngushte/60%Daily2018-11-21 11:08
https://kosova-info.com/babygee-fshin-videon-ne-te-cilen-bashke-me-babain-e-shajne-policine-e-kosoves/60%Daily2018-11-21 11:08
https://kosova-info.com/keto-ushqime-nuk-duhet-ti-konsumoni-kurre-ne-mengjes/60%Daily2018-11-21 15:16
https://kosova-info.com/kujdes-ky-artikull-i-shkakton-semundjet-me-te-keqija-menjehere-largojeni-nga-menyja/60%Daily2018-11-21 15:16
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-atakut-trajtimi-qe-duhet-te-beni-menjehere/60%Daily2018-11-21 10:16
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-8/60%Daily2018-11-21 06:48
https://kosova-info.com/mot-me-vranesira-dhe-reshje-shiu/60%Daily2018-11-21 06:48
https://kosova-info.com/sot-shqyrtohet-projektligji-per-buxhetin-e-vitit-2019/60%Daily2018-11-21 06:48
https://kosova-info.com/challandes-luajtem-si-gladiatore-i-pergezoj-lojtaret/60%Daily2018-11-21 06:30
https://kosova-info.com/zeneli-maqedonia-dua-te-ndodh-kjo-gje-fillimisht/60%Daily2018-11-21 06:30
https://kosova-info.com/kreu-i-ffk-se-fitoren-historike-ia-dedikojme-legjendes-fadil-vokrri/60%Daily2018-11-21 06:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-ffk-se-e-konfirmon-lojtarin-e-radhes-qe-do-te-luaj-per-kosoven/60%Daily2018-11-21 06:30
https://kosova-info.com/kosova-4-0-azerbajxhan-notat-e-lojtareve-zeneli-me-i-miri/60%Daily2018-11-21 06:30
https://kosova-info.com/keshtu-do-duket-lamborghini-i-endrrave/60%Daily2018-11-21 20:12
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-tregon-se-sa-gjate-qendroni-ne-facebook/60%Daily2018-11-22 11:13
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-behet-romantike-dedikim-te-vecante-per-bashkeshortin-e-saj/60%Daily2018-11-20 23:01
https://kosova-info.com/para-tri-ditesh-shprehu-urime-per-fitoren-ne-malte-kurti-hesht-pas-kualifikimit-te-kosoves/60%Daily2018-11-21 06:49
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-behet-romantike-dedikim-te-vecante-per-bashkeshortin-e-saj-2/60%Daily2018-11-20 23:01
https://kosova-info.com/sajti-i-nivea-s-keto-jane-6-shkaqet-e-djersitjes-se-duarve/60%Daily2018-11-21 10:16
https://kosova-info.com/cmenden-mediat-serbe-ja-cfare-kane-shkruar-per-fitoren-e-kosoves/60%Daily2018-11-21 06:50
https://kosova-info.com/haxhi-shala-pacolli-te-jape-doreheqje-ende-pa-zbritur-nga-aeroplani-i-tij/60%Daily2018-11-21 01:49
https://kosova-info.com/lordi-meksikan-i-droges-i-dha-6-milione-dollare-ryshfet-shefit-te-sigurise-se-meksikes/60%Daily2018-11-21 01:49
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-uron-futbollistet-mos-u-ndalni/60%Daily2018-11-21 01:50
https://kosova-info.com/arrestohet-ish-kreu-i-policise-sekrete-te-maqedonise/60%Daily2018-11-20 20:48
https://kosova-info.com/be-nuk-do-ti-liberalizoje-vizat-kosoves-as-kete-vit/60%Daily2018-11-20 20:48
https://kosova-info.com/gooool-arber-zeneliiiiii/60%Daily2018-11-20 20:30
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-shqiperi-uells-rezultati-dhe-statistikat/60%Daily2018-11-20 20:49
https://kosova-info.com/kosova-azerbajxhan-moment-emocional-ne-minuten-e-9%e2%80%b2-te/60%Daily2018-11-20 20:30
https://kosova-info.com/penallti-per-shqiperine-ndaj-uellsit-shikojeni-cfare-beri-balaj/60%Daily2018-11-20 20:30
https://kosova-info.com/neymar-peson-lendim-horror/60%Daily2018-11-20 20:30
https://kosova-info.com/ap-raporton-per-deshtimin-e-kosoves-ne-interpol-e-penguan-serbia-dhe-rusia/60%Daily2018-11-20 20:48
https://kosova-info.com/amerika-mbeshtet-kandidatin-e-korese-se-jugut-per-shef-te-interpolit/60%Daily2018-11-20 20:49
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-organizmin-tuaj-nese-pini-uje-cdo-dite/60%Daily2018-11-21 10:16
https://kosova-info.com/capital-t-ne-perkrahje-te-kosoves-publikon-foto-me-keta-lojtare/60%Daily2018-11-20 19:54
https://kosova-info.com/nje-luge-nga-kjo-perzierje-para-gjumit-dhe-nuk-do-te-zgjoheni-me-kurre-te-lodhur/60%Daily2018-11-21 05:15
https://kosova-info.com/facebook-dhe-instagram-bien-per-me-gjate-se-gjysme-dite/60%Daily2018-11-21 15:11
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-eshte-larguar-tumblr-nga-app-store/60%Daily2018-11-21 15:11
https://kosova-info.com/rreziqet-e-fshehura-nga-xheli-i-manikyrit/60%Daily2018-11-21 05:15
https://kosova-info.com/ushtrimet-me-efektive-te-bicepsit-per-te-cilat-nuk-keni-degjuar-me-pare/60%Daily2018-11-21 05:16
https://kosova-info.com/largoni-telefonat-nga-dora-ja-cfare-po-iu-shkaktojne-ne-fytyre/60%Daily2018-11-20 19:15
https://kosova-info.com/mos-shikoni-televizorin-per-kaq-gjate-mund-tiu-shkaktoje-vdekje-te-hershme/60%Daily2018-11-20 19:15
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-beson-se-ishte-e-gatshme-per-interpol/60%Daily2018-11-20 15:48
https://kosova-info.com/up-hasan-prishtina-renditet-ne-vendin-713-te/60%Daily2018-11-20 15:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-shkaktari-numer-nje-i-problemeve-ne-dhomen-e-gjumit/60%Daily2018-11-20 19:15
https://kosova-info.com/ismaili-inspekton-punimet-e-spitalit-pediatrik-kirurgjik-perfundon-brenda-22-muajve/60%Daily2018-11-20 15:48
https://kosova-info.com/rafinha-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-11-20 15:30
https://kosova-info.com/ku-e-kane-shpenzuar-pagen-e-pare-te-madhe-disa-nga-yjet-e-futbollit/60%Daily2018-11-20 15:30
https://kosova-info.com/dardanet-gati-per-te-ndihmuar-kosoven-ne-finalen-ndaj-azerbajxhanit/60%Daily2018-11-20 15:30
https://kosova-info.com/nje-lojtar-i-kosoves-vlen-sa-komplet-skuadra-e-azerbajxhanit/60%Daily2018-11-20 15:29
https://kosova-info.com/kosova-do-te-arketoj-nje-shume-te-majme-nese-fiton-sonte-ndaj-azerbajxhanit/60%Daily2018-11-20 15:29
https://kosova-info.com/gruevski-njofton-ne-facebook-se-e-ka-fituar-azilin-ne-hungari/60%Daily2018-11-20 15:48
https://kosova-info.com/mungesa-e-rrymes-dhe-mosperkrahja-e-qeverise-po-i-demton-bizneset/60%Daily2018-11-20 15:48
https://kosova-info.com/moderatorja-shqiptare-ia-plas-te-qeshures-live-ne-emision-nuk-mund-te-ndalet/60%Daily2018-11-20 14:57
https://kosova-info.com/kete-trik-te-pabesueshem-te-iphone-shume-pak-persona-e-kane-ditur/60%Daily2018-11-20 14:11
https://kosova-info.com/nderkohe-qe-bota-ende-njeh-vende-qe-nuk-ka-internet-kina-deshiron-te-filloje-me-6g/60%Daily2018-11-20 14:11
https://kosova-info.com/amazon-do-te-falimentoje/60%Daily2018-11-20 19:11
https://kosova-info.com/apple-ben-dallimin-mes-iphone-x-dhe-iphone-xs/60%Daily2018-11-20 19:11
https://kosova-info.com/stresi-digjital-dobeson-fuqine-punetore/60%Daily2018-11-21 15:11
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-asnjehere-nuk-duhet-te-ringrohen/60%Daily2018-11-20 14:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-sasia-e-sakte-e-ujit-qe-duhet-te-konsumoni-gjate-dites/60%Daily2018-11-20 14:15
https://kosova-info.com/embelsira-me-e-thjeshte-ne-bote-por-ka-shije-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-11-20 14:15
https://kosova-info.com/pacolli-kerkon-doreheqjen-e-kryeministrit-pas-deshtimit-te-kosoves/60%Daily2018-11-20 10:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-zyrtar-nga-interpol-i-pas-deshtimit-te-kosoves/60%Daily2018-11-20 10:48
https://kosova-info.com/pese-ndeshjet-e-fundit-te-azerbajxhanit-ne-udhetim/60%Daily2018-11-20 10:29
https://kosova-info.com/shikoni-10-sekondat-me-te-keqija-ne-historine-e-futbollit/60%Daily2018-11-20 10:29
https://kosova-info.com/liga-e-kombeve-sot-zhvillohen-shtate-ndeshje-vecohet-sfida-kosove-azerbajxhan/60%Daily2018-11-20 10:29
https://kosova-info.com/interi-unitedit-mund-ta-marresh-perisicin-me-vetem-nje-kusht/60%Daily2018-11-20 10:29
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-ndeshjen-kosove-azerbajxhan/60%Daily2018-11-20 10:29
https://kosova-info.com/pacolli-ia-huq-me-parashikime-te-marten-ne-ora-1100-kosova-anetare-e-interpol-it/60%Daily2018-11-20 10:48
https://kosova-info.com/hoti-fajeson-serbine-thote-se-kosova-nuk-do-te-ndalet-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2018-11-20 10:48
https://kosova-info.com/abdixhiku-per-deshtimin-ne-interpol-te-paditurit-e-sollen-kosoven-ne-piken-me-te-ulet/60%Daily2018-11-20 10:48
https://kosova-info.com/enca-provokon-keq-ndjekesit-nis-diten-komplet-e-zhveshur/60%Daily2018-11-20 10:07
https://kosova-info.com/stresi-emocionohet-nga-ky-veprim-qe-beri-fansi-i-tij/60%Daily2018-11-20 10:07
https://kosova-info.com/rita-ora-pranon-befasine-e-kendshme-gjate-festimit-te-albumit-te-dyte/60%Daily2018-11-20 10:07
https://kosova-info.com/triku-ne-tastieren-e-iphone-qe-e-ben-te-shkruarit-me-te-lehte-4/60%Daily2018-11-20 09:10
https://kosova-info.com/instagram-do-ta-kontrolloje-cdo-llogari-keto-jane-arsyet/60%Daily2018-11-20 09:10
https://kosova-info.com/per-shkak-te-kerkeses-se-dobet-apple-redukton-prodhimin/60%Daily2018-11-20 09:10
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-bere-mimoza-para-se-te-kendonte/60%Daily2018-11-20 10:07
https://kosova-info.com/kjo-erze-mund-te-ndihmoje-ne-trajtimin-e-ankthit-dhe-depresionit/60%Daily2018-11-20 14:15
https://kosova-info.com/pas-koncertit-ne-rome-dua-lipa-dashuria-per-rrenjet-dhe-vendin-tim-sa-vjen-e-rritet/60%Daily2018-11-20 08:39
https://kosova-info.com/ngritja-e-peshave-eshte-me-e-mire-per-zemren-sesa-vrapimi-ose-ciklizmi/60%Daily2018-11-20 09:15
https://kosova-info.com/triku-ne-tastieren-e-iphone-qe-e-ben-te-shkruarit-me-te-lehte-3/60%Daily2018-11-20 04:10
https://kosova-info.com/gjermania-2-2-holanda-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-20 05:29
https://kosova-info.com/zbulohet-kundershtarja-e-ardhshme-e-kosoves-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-20 05:29
https://kosova-info.com/nese-deshton-ne-neymarin-real-madrid-do-ta-transferoj-yllin-e-madh/60%Daily2018-11-20 05:29
https://kosova-info.com/mourinho-me-transferim-befasues-te-man-utd/60%Daily2018-11-20 05:29
https://kosova-info.com/juventus-ka-gati-transferin-e-pare-per-janar/60%Daily2018-11-20 05:29
https://kosova-info.com/triku-ne-tastieren-e-iphone-qe-e-ben-te-shkruarit-me-te-lehte-2/60%Daily2018-11-19 23:10
https://kosova-info.com/ledri-vula-ne-shtrat-me/60%Daily2018-11-20 05:07
https://kosova-info.com/kisha-katolike-polake-u-kerkon-ndjese-viktimave-te-abuzimit-seksual/60%Daily2018-11-20 05:47
https://kosova-info.com/salmonin-qe-nuk-duhet-ta-hani-kurre-eshte-nje-nder-ushqimet-me-toksike-ne-bote/60%Daily2018-11-20 09:15
https://kosova-info.com/qytetaret-ankohen-per-ngritjen-e-cmimit-te-bukes-ne-prizren-dhe-kacanik-arsyetohen-furrtaret/60%Daily2018-11-20 05:47
https://kosova-info.com/gaxherri-zgjedhjet-e-reja-nevoje-urgjente-e-kosoves/60%Daily2018-11-20 05:47
https://kosova-info.com/sali-berisha-kosova-ra-ne-doren-e-argateve-te-beogradit/60%Daily2018-11-20 05:47
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-per-arrest-babygee-me-te-atin-shajne-publikisht-policine-e-kosoves/60%Daily2018-11-19 22:23
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-per-arrest-babygee-me-te-atin-shajne-publikisht-policine-e-kosoves-2/60%Daily2018-11-19 22:23
https://kosova-info.com/vuciq-ska-vazhdim-te-dialogut-pa-heqjen-e-mases-se-importit/60%Daily2018-11-20 05:48
https://kosova-info.com/llojet-e-te-brendshmeve-qe-i-konsiderojne-me-atraktivet-meshkujt/60%Daily2018-11-20 09:15
https://kosova-info.com/hahn-anetaresimi-i-ballkanit-perendimor-ne-be-nje-perparesi-e-bashkimit-evropian/60%Daily2018-11-19 19:47
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-nafta-cmim-rekord-ne-krahasim-me-pagat/60%Daily2018-11-19 19:47
https://kosova-info.com/trajneri-i-azerbajxhanit-e-pranon-se-jane-te-lodhur-por-ka-nje-mesazh-per-kosoven/60%Daily2018-11-19 19:29
https://kosova-info.com/bunjaki-zbulon-se-kush-eshte-kundershtari-me-i-veshtire-i-kosoves-ne-ligen-d/60%Daily2018-11-19 19:29
https://kosova-info.com/milan-po-e-blene-kartonin-e-deshtakut/60%Daily2018-11-19 19:28
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermani-holande/60%Daily2018-11-19 19:28
https://kosova-info.com/zyrtare-kosova-me-perforcim-gjigant-ne-basketboll-para-kualifikimeve-ne-kampionatit-evropian/60%Daily2018-11-19 19:28
https://kosova-info.com/qe-12-muaj-asnje-seance-e-gjykimit-te-uke-rugoves/60%Daily2018-11-19 19:47
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-jo-funksional-i-ngarkuar-me-detyra-te-shumta/60%Daily2018-11-19 19:47
https://kosova-info.com/mbreti-salman-flet-per-drejtesine-por-se-permend-vrasjen-e-khashoggit/60%Daily2018-11-19 19:47
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-hani-tershere-cdo-dite/60%Daily2018-11-20 09:15
https://kosova-info.com/agon-amiga-publikon-kengen-e-re-oh-bir/60%Daily2018-11-19 19:06
https://kosova-info.com/grate-mund-te-pergjysmojne-rrezikun-e-kancerit-te-gjirit-me-kete-veprim/60%Daily2018-11-20 04:14
https://kosova-info.com/triku-ne-tastieren-e-iphone-qe-e-ben-te-shkruarit-me-te-lehte/60%Daily2018-11-19 18:09
https://kosova-info.com/audi-r8-2019-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-te/60%Daily2018-11-20 09:10
https://kosova-info.com/oriola-ska-veshur-sytjena-nga-bluza-rrjete-qe-gati-i-ra-ka-zbuluar-shume/60%Daily2018-11-19 19:07
https://kosova-info.com/alketa-vejsiun-e-ze-belaja-ky-burre-i-bllokon-rrugen-dhe/60%Daily2018-11-19 19:07
https://kosova-info.com/yll-limani-nis-punen-per-projektin-e-ri-vaj/60%Daily2018-11-19 19:07
https://kosova-info.com/bes-kallaku-nuk-i-le-radhe-xhensiles-sapo-publikoi-kengen-e-re/60%Daily2018-11-19 16:12
https://kosova-info.com/dieta-qe-po-supozohet-se-sheron-kancerin/60%Daily2018-11-20 04:14
https://kosova-info.com/mourinho-pas-dyshes-se-belgjikes/60%Daily2018-11-19 14:28
https://kosova-info.com/ish-reprezentuesi-i-kombetares-se-anglise-akuzohet-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2018-11-19 14:28
https://kosova-info.com/mourinho-klopp-ja-cilin-zgjedh-maurizio-sarri/60%Daily2018-11-19 14:28
https://kosova-info.com/skandal-ne-ligen-e-kombeve-gjyqtari-i-premton-sulmuesit-suedez-dy-penallti/60%Daily2018-11-19 14:28
https://kosova-info.com/cristiano-ishte-i-nervozuar-per-ceshtjen-ozil-tregon-mesfushori-gjerman/60%Daily2018-11-19 14:28
https://kosova-info.com/mbi-60-dosje-per-krime-lufte-dorezohen-ne-prokurorine-speciale-te-kosoves/60%Daily2018-11-19 14:46
https://kosova-info.com/mesoni-si-te-pergatisni-nje-krem-antirrudhe-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-11-19 18:14
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-thyhet-ne-mes-per-nje-poze-joshese/60%Daily2018-11-19 13:56
https://kosova-info.com/pacolli-pret-vendimin-e-duhur-kosova-ne-interpol/60%Daily2018-11-19 14:46
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-ndan-75-mije-euro-per-dekorimin-e-shesheve/60%Daily2018-11-19 14:47
https://kosova-info.com/zbardhen-detaje-cfare-u-gjet-ne-telefonin-e-ervis-martinajt/60%Daily2018-11-19 14:47
https://kosova-info.com/veseli-do-ti-shkojme-ne-fund-luftimit-te-korrupsionit/60%Daily2018-11-19 14:47
https://kosova-info.com/lufta-ne-bore-bmw-kunder-audi-shikoni-kush-fiton-ne-fund/60%Daily2018-11-19 13:09
https://kosova-info.com/apple-ul-prodhimin-per-tre-modele-te-iphone/60%Daily2018-11-19 13:09
https://kosova-info.com/limoni-mund-te-ule-rrezikun-e-prekjes-nga-kanceri/60%Daily2018-11-19 18:14
https://kosova-info.com/helmin-qe-mund-te-na-vrase-e-kemi-ne-gojen-tone/60%Daily2018-11-19 18:14
https://kosova-info.com/tradita-drejt-zhdukjes-fundi-i-te-shikuarit-televizor-si-familje/60%Daily2018-11-19 18:14
https://kosova-info.com/cipsat-te-rrezikshem-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-11-19 13:14
https://kosova-info.com/nderprerje-emergjente-e-rrymes-ne-prishtine-2/60%Daily2018-11-19 09:46
https://kosova-info.com/itali-humb-jeten-nje-19-vjecare-nga-gostivari/60%Daily2018-11-19 09:46
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-hemorroidet-ky-eshte-ilaci-natyral-qe-do-tjua-largoje-problemin-pergjithmone/60%Daily2018-11-19 13:14
https://kosova-info.com/shitja-e-vajzave-shqiptare-si-prostituta-ne-britani-kafshe-qe-kenaqin-veten/60%Daily2018-11-19 09:47
https://kosova-info.com/martinaj-kerkon-lirine-per-here-te-dyte-ne-apel/60%Daily2018-11-19 09:47
https://kosova-info.com/gjermania-me-te-gjitha-forcat-kunder-holandes-lufton-per-shortin-euro-2020/60%Daily2018-11-19 09:28
https://kosova-info.com/brazili-me-minuta-te-limituara-per-yllin-e-real-madrid/60%Daily2018-11-19 09:28
https://kosova-info.com/ciao-panucci-fshf-kontakton-selektorin-e-ri-te-shqiperise/60%Daily2018-11-19 09:28
https://kosova-info.com/finalet-te-renet-dhe-te-promovuarit-kjo-eshte-liga-e-kombeve/60%Daily2018-11-19 09:28
https://kosova-info.com/keta-jane-lojtaret-me-te-ndikuar-nga-ardhja-e-solarit/60%Daily2018-11-19 09:28
https://kosova-info.com/durres-pako-e-dyshimte-me-eksploziv-per-drejtorin-e-hekurudhave/60%Daily2018-11-19 09:48
https://kosova-info.com/hailey-baldwin-konfirmon-martesen-me-justin-bieber-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2018-11-19 08:55
https://kosova-info.com/njihuni-me-telefonin-e-cilesuar-si-me-i-shemtuari-ne-bote/60%Daily2018-11-19 13:09
https://kosova-info.com/dy-produktet-qe-jane-me-te-rrezikshme-se-droga/60%Daily2018-11-19 08:14
https://kosova-info.com/zhytni-majat-e-gishtave-ne-uje-te-ftohte-ja-sekreti-qe-do-zbuloni/60%Daily2018-11-19 08:14
https://kosova-info.com/zvicra-5-2-belgjika-notat-e-lojtareve-shaqiri-nder-me-te-miret/60%Daily2018-11-19 04:28
https://kosova-info.com/milan-tani-me-gjashte-lojtare-te-lenduar/60%Daily2018-11-19 04:28
https://kosova-info.com/morata-ne-stilin-alla-fernando-torres-nuk-shenon-ne-porten-e-zbrazur/60%Daily2018-11-19 04:28
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-rikthen-deshtakun-ne-skuader/60%Daily2018-11-19 04:28
https://kosova-info.com/hazard-messi-dhe-modric-nuk-i-afrohen-ketij-lojtari-per-topin-e-arte/60%Daily2018-11-19 04:28
https://kosova-info.com/gena-zgjedh-eli-faren-perpara-aurela-gaces-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-11-19 04:06
https://kosova-info.com/republikani-rick-scott-fiton-garen-ne-florida/60%Daily2018-11-19 04:46
https://kosova-info.com/grate-nga-diaspora-shperndajne-dru-per-ngrohje/60%Daily2018-11-19 04:46
https://kosova-info.com/moti-i-keq-arrsh-raporton-per-gjendjen-e-rrugeve/60%Daily2018-11-19 04:46
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-te-hani-per-te-pasur-floke-te-bukur/60%Daily2018-11-19 08:14
https://kosova-info.com/befasojne-statistikat-kjo-eshte-ndotja-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2018-11-19 04:46
https://kosova-info.com/ne-keto-temperatura-te-ulta-zanfina-i-jep-flake-rrjetit-me-fotot-joshese/60%Daily2018-11-19 04:06
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-vendet-me-te-rrezikshme-ne-bote/60%Daily2018-11-19 04:46
https://kosova-info.com/telefoni-i-ri-qe-do-ta-mbaje-baterine-deri-ne-21-dite/60%Daily2018-11-19 13:09
https://kosova-info.com/porsche-panamera-gts-2019-nga-nje-perspektive-me-e-afert/60%Daily2018-11-19 13:09
https://kosova-info.com/gena-zgjedh-bleona-qeretin-per-nje-nate-thote-se-eshte-shume-seksi/60%Daily2018-11-19 04:06
https://kosova-info.com/tayna-ka-nje-pyetje-per-fansat/60%Daily2018-11-19 04:06
https://kosova-info.com/zgjoheni-i-lodhur-ne-mengjes-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-11-19 08:14
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-po-darkon-me-kete-person-dhe-nuk-eshte-burri-i-saj/60%Daily2018-11-19 04:06
https://kosova-info.com/3-zonat-estrogjene-qe-ofrojne-me-shume-kenaqesi-gjate-marredhenies-intime/60%Daily2018-11-19 08:14
https://kosova-info.com/rruga-e-demtuar-po-tmerron-banoret-e-livocit-te-gjilanit/60%Daily2018-11-18 18:45
https://kosova-info.com/ndizen-108-qirinj-ne-perkujtim-te-viktimave-te-trafikut-rrugor/60%Daily2018-11-18 18:46
https://kosova-info.com/juventus-merr-lajmin-e-madh-para-ndeshjes-ne-serie-a/60%Daily2018-11-18 18:28
https://kosova-info.com/shaqiri-ka-nje-mesazh-per-kritiket/60%Daily2018-11-18 18:28
https://kosova-info.com/sensacioni-i-evropes-po-debuton-te-italia/60%Daily2018-11-18 18:28
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-neymar-rikthehet-te-barcelona/60%Daily2018-11-18 18:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-zvicra-belgjika/60%Daily2018-11-18 18:27
https://kosova-info.com/146-kandidate-i-nenshtrohet-testit-kualifikues-per-prokurore-te-shtetit/60%Daily2018-11-18 18:46
https://kosova-info.com/rritet-cmimi-i-miellit-dhe-bukes-ne-prizren/60%Daily2018-11-18 18:46
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-diasporen-shqiptare-ne-austri-iu-ben-thirrje-ta-duan-atdheun/60%Daily2018-11-18 18:46
https://kosova-info.com/largoni-10-kilograme-toksine-nga-zorra-e-trashe-me-vetem-2-perberes/60%Daily2018-11-19 03:14
https://kosova-info.com/flaka-krelani-e-veshur-me-rrjete-tregon-shume-ne-foton-e-fundit/60%Daily2018-11-18 18:05
https://kosova-info.com/toyota-e-re-qe-sapo-ka-dalur-ne-treg-keto-jane-performancat/60%Daily2018-11-19 08:09
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-tregon-sa-vite-iu-deshen-per-te-depertuar-te-publiku/60%Daily2018-11-18 18:05
https://kosova-info.com/recete-e-thjeshte-e-tortes-me-kakao/60%Daily2018-11-19 03:14
https://kosova-info.com/prinderit-duhet-ta-thithin-biberonin-e-femijes-per-kete-arsye/60%Daily2018-11-18 22:13
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-kthen-vithet-nga-kamera-provokon-rend-ndjekesit/60%Daily2018-11-18 18:05
https://kosova-info.com/pozicioni-qe-po-ben-femrat-te-arrijne-orgazme-per-3-minuta/60%Daily2018-11-18 17:13
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-me-dimi-e-jelek/60%Daily2018-11-18 18:06
https://kosova-info.com/fjolla-morina-nuk-do-te-beja-asnjehere-duet-me-tunen/60%Daily2018-11-18 18:06
https://kosova-info.com/harrojini-ushtrimet-kjo-eshte-menyra-e-lehte-per-ta-ulur-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak/60%Daily2018-11-18 17:13
https://kosova-info.com/ne-greqi-ndertojne-bust-per-grekun-qe-qelloi-mbi-policine-shqiptare/60%Daily2018-11-18 13:45
https://kosova-info.com/wilder-fury-ja-cfare-thote-lewis-rreth-favoritit-te-super-duelit/60%Daily2018-11-18 13:27
https://kosova-info.com/barcelones-i-rrezikohet-messi-i-ri-pochettino-ne-ndeshjen-e-barces-b/60%Daily2018-11-18 13:27
https://kosova-info.com/rekord-ne-moto-gp-15-vjecari-fiton-garen-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-11-18 13:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-kroaci/60%Daily2018-11-18 13:27
https://kosova-info.com/solari-shume-i-ngjashem-me-zidane/60%Daily2018-11-18 13:27
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-kerkon-heqjen-e-romingut-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-11-18 13:45
https://kosova-info.com/djersitja-gjate-nates-sinjal-per-probleme-shendetesore/60%Daily2018-11-18 17:13
https://kosova-info.com/ndahen-afer-11-miliarde-leke-per-zhvillimin-rural-ne-shqiperi/60%Daily2018-11-18 13:45
https://kosova-info.com/adelina-me-bashkeshortin-ngrene-dolli-ne-nje-darke-romantike-mbreme/60%Daily2018-11-18 13:05
https://kosova-info.com/mbrojtja-kerkon-lirimin-e-burdushit-nga-paraburgimi/60%Daily2018-11-18 13:46
https://kosova-info.com/gazeta-spanjolle-ben-thirrje-per-njohjen-e-kosoves-nga-spanja/60%Daily2018-11-18 13:46
https://kosova-info.com/si-te-qetesoni-dhimbjet-e-barkut-ne-kushte-shtepie-2/60%Daily2018-11-18 12:13
https://kosova-info.com/pas-duetit-me-milotin-edona-ka-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2018-11-18 13:05
https://kosova-info.com/ledri-dhe-ermali-lene-nam-ne-aeroport-publikohet-videoja/60%Daily2018-11-18 11:40
https://kosova-info.com/beqaj-kosova-eshte-ne-udhekryq-te-rrezikshem-jane-hapur-tema-qe-kontestojne-pavaresine/60%Daily2018-11-18 08:45
https://kosova-info.com/mediat-serbe-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol-do-ta-coje-ne-burg-gjeneralin-dikoviq/60%Daily2018-11-18 08:45
https://kosova-info.com/portugalia-fiton-mundesine-qe-te-organizoje-finalet-e-liges-se-kombeve/60%Daily2018-11-18 08:27
https://kosova-info.com/sulmuesi-serb-jam-budalla/60%Daily2018-11-18 08:27
https://kosova-info.com/mancini-i-frustruar-i-del-krah-bonuccit-vershellimat-drejt-tij-jane-gabim-i-madh/60%Daily2018-11-18 08:27
https://kosova-info.com/mavraj-i-penduar-per-kartonin-e-kuq-megjithate-mendon-se-pergjegjesia-eshte-tek-te-gjithe/60%Daily2018-11-18 08:27
https://kosova-info.com/ismajli-flet-pas-humbjes-ndaj-skocise-nuk-pendohet-qe-la-kosoven-i-deshiron-suksese/60%Daily2018-11-18 08:27
https://kosova-info.com/serbia-kushtezon-vazhdimin-e-dialogut-me-heqjen-e-takses-se-importit/60%Daily2018-11-18 08:46
https://kosova-info.com/makina-qe-e-fundosi-gruevskin/60%Daily2018-11-18 08:46
https://kosova-info.com/cikloni-u-merr-jeten-11-njerezve-ne-indi/60%Daily2018-11-18 08:46
https://kosova-info.com/era-istrefi-me-poza-atraktive-ne-veture/60%Daily2018-11-18 08:00
https://kosova-info.com/iverson-ka-disa-fjale-per-carmelo-anthony/60%Daily2018-11-18 03:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-beri-de-biasi-pas-humbjes-se-shqiperise/60%Daily2018-11-18 03:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-fury-flet-per-rrugetimin-e-veshtire-te-britanikut-gjate-rikthimit-ne-ring/60%Daily2018-11-18 03:26
https://kosova-info.com/krasniqi-mbron-titullin-e-kampionit-te-evropes-triumfon-ndaj-landaeta/60%Daily2018-11-18 03:26
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-klipi-i-taynes/60%Daily2018-11-18 03:05
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-arratisjes-se-gruevskit/60%Daily2018-11-18 03:45
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ku-humbi-jeten-nje-grua-ne-malisheve/60%Daily2018-11-18 03:45
https://kosova-info.com/kim-kardashian-tregon-format-e-persosura-ne-kete-kostum/60%Daily2018-11-18 03:05
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ndikojne-ne-plakjen-e-lekures-tuaj/60%Daily2018-11-18 12:13
https://kosova-info.com/arilena-perlotet-ne-emision-nuk-kam-folur-kurre-por-dua-tia-them-botes/60%Daily2018-11-18 03:05
https://kosova-info.com/fundoset-shqiperia-skocia-realizon-golin-e-trete-3/60%Daily2018-11-17 22:26
https://kosova-info.com/fundoset-shqiperia-skocia-realizon-golin-e-trete/60%Daily2018-11-17 22:26
https://kosova-info.com/fundoset-shqiperia-skocia-realizon-golin-e-trete-2/60%Daily2018-11-17 22:26
https://kosova-info.com/skocia-realizon-edhe-golin-e-katert-acarohen-tifozet-fyejne-panuccin-3/60%Daily2018-11-17 22:26
https://kosova-info.com/skocia-realizon-edhe-golin-e-katert-acarohen-tifozet-fyejne-panuccin/60%Daily2018-11-17 22:26
https://kosova-info.com/skocia-realizon-edhe-golin-e-katert-acarohen-tifozet-fyejne-panuccin-2/60%Daily2018-11-17 22:25
https://kosova-info.com/panucci-ndjen-termetin-shqiperia-shpartallohet-nga-skocia-3/60%Daily2018-11-17 22:25
https://kosova-info.com/panucci-ndjen-termetin-shqiperia-shpartallohet-nga-skocia/60%Daily2018-11-17 22:26
https://kosova-info.com/panucci-ndjen-termetin-shqiperia-shpartallohet-nga-skocia-2/60%Daily2018-11-17 22:25
https://kosova-info.com/panucci-flet-pas-ndeshjes-pranon-se-ishin-gabimet-e-tij-2/60%Daily2018-11-17 22:25
https://kosova-info.com/panucci-flet-pas-ndeshjes-pranon-se-ishin-gabimet-e-tij/60%Daily2018-11-17 22:26
https://kosova-info.com/kritikat-per-de-gean-ndikojne-tek-te-gjithe-ne-3/60%Daily2018-11-17 22:25
https://kosova-info.com/kritikat-per-de-gean-ndikojne-tek-te-gjithe-ne-2/60%Daily2018-11-18 03:27
https://kosova-info.com/kritikat-per-de-gean-ndikojne-tek-te-gjithe-ne/60%Daily2018-11-17 22:25
https://kosova-info.com/arrin-te-mbijetoje-foshnja-e-lindur-ne-muajin-e-peste-te-shtatzenise/60%Daily2018-11-18 03:45
https://kosova-info.com/arta-per-rinorin-i-ke-shku-taynes-tre-muaj-ne-banese-pa-dijenine-time/60%Daily2018-11-18 03:06
https://kosova-info.com/noizy-zgjedh-kosoven-si-skuader-favorite-shqiperia-se-mbaj-mend-kur-ka-fitu/60%Daily2018-11-18 03:06
https://kosova-info.com/shi-e-bore-ky-eshte-moti-per-neser/60%Daily2018-11-18 03:45
https://kosova-info.com/fyhet-rende-pas-reagimit-per-taynen-fifi-fatkeqesisht-bulizmi-vazhdon-te-rritet-e-fuqizohet/60%Daily2018-11-17 22:05
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-aksin-elbasan-librazhd-nje-i-vdekur/60%Daily2018-11-18 03:45
https://kosova-info.com/pse-po-ndotet-prishtina/60%Daily2018-11-17 22:45
https://kosova-info.com/naim-abazi-do-martohesha-me-mimoza-shkodren-sepse-edhe-ashtu-nuk-po-stabilizohet/60%Daily2018-11-17 22:05
https://kosova-info.com/pasi-e-uroi-kosoven-frasher-kasniqi-ia-numeron-albin-kurtit-nderrimin-e-qendrimeve/60%Daily2018-11-17 22:45
https://kosova-info.com/demi-rose-si-barbie-ne-fustanin-roze-vizaton-cdo-pjese-te-trupit/60%Daily2018-11-17 22:05
https://kosova-info.com/pasi-e-thumboi-ne-kengen-e-re-fifi-ka-nje-porosi-per-taynen/60%Daily2018-11-17 22:05
https://kosova-info.com/aktori-kosovar-i-gezohet-fitores-se-kosoves-keto-jane-fjalet-e-tij/60%Daily2018-11-17 22:05
https://kosova-info.com/haliti-perfaqeson-kuvendin-e-kosoves-ne-asamblene-parlamentare-te-nato-se/60%Daily2018-11-17 17:44
https://kosova-info.com/korca-zbardhet-nga-bora/60%Daily2018-11-17 17:44
https://kosova-info.com/gjermania-me-nje-mungese-te-madhe-ndaj-holandes/60%Daily2018-11-17 17:24
https://kosova-info.com/lojtari-me-i-mire-qe-kam-luajtur-me-te-eshte-hazard/60%Daily2018-11-17 17:24
https://kosova-info.com/pamjet-e-para-nga-stadiumi-ta-qali-me-shume-shikues-nga-kosova/60%Daily2018-11-17 17:24
https://kosova-info.com/akili-fiton-medaljen-e-argjendte-ne-grand-prix-in-e-hages/60%Daily2018-11-17 17:23
https://kosova-info.com/mjaftojne-15-minuta-loje-per-epersine-e-kosoves/60%Daily2018-11-17 17:23
https://kosova-info.com/i-mituri-sulmohet-nga-disa-persona-ne-gjilan/60%Daily2018-11-17 17:45
https://kosova-info.com/morena-taraku-provokon-prane-vetures-luksoze/60%Daily2018-11-17 16:56
https://kosova-info.com/tahirsyla-neser-pritet-te-fillojne-reshjet/60%Daily2018-11-17 17:45
https://kosova-info.com/denohet-portugezja-e-kishte-ngujuar-femijen-ne-gepek/60%Daily2018-11-17 17:46
https://kosova-info.com/receta-me-e-thjeshte-e-kekut-me-kakao/60%Daily2018-11-18 12:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-samsung-galaxy-f-telefoni-qe-paloset/60%Daily2018-11-19 08:09
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-se-di-a-kam-mjaft-para-per-te-shikuar-ndeshjen-angli-kroaci/60%Daily2018-11-17 12:23
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-serie-a-pas-pjeses-se-pare-te-sezonit/60%Daily2018-11-17 12:23
https://kosova-info.com/akil-gjakova-e-fiton-me-ippon-edhe-luften-e-dyte-ne-the-hague-2018/60%Daily2018-11-17 12:23
https://kosova-info.com/e-papritur-radamel-falcao-ne-real-madrid/60%Daily2018-11-17 12:23
https://kosova-info.com/i-pandalshem-akil-gjakova-arrin-gjysmefinalen-ne-the-hague-2018/60%Daily2018-11-17 12:23
https://kosova-info.com/vetevendosje-akuzon-shpend-ahmetin-se-eshte-aksionar-ne-albi-mall/60%Daily2018-11-17 12:44
https://kosova-info.com/nderrohet-komanda-ne-bondsteel-haradinaj-merr-pjese/60%Daily2018-11-17 12:44
https://kosova-info.com/edhe-prevalla-mbulohet-me-bore/60%Daily2018-11-17 12:44
https://kosova-info.com/si-duket-rruga-e-aksidentit-qe-mori-kater-jete/60%Daily2018-11-17 12:45
https://kosova-info.com/suspendohen-policet-qe-abuzuan-me-pjestarin-e-komunitetit-lgbti/60%Daily2018-11-17 12:45
https://kosova-info.com/tayna-tregon-se-kenga-e-re-hip-hop-a-do-te-jete-nje-diss/60%Daily2018-11-17 12:04
https://kosova-info.com/fjolla-befason-me-deklaraten-e-fundit-tuna-duhet-te-heqe-dore-nga-muzika/60%Daily2018-11-17 10:44
https://kosova-info.com/shtetet-hezituese-per-liberalizim/60%Daily2018-11-17 07:44
https://kosova-info.com/rreth-5-mije-qytetare-kane-hequr-dore-nga-nenshtetesia-e-kosoves-sivjet/60%Daily2018-11-17 07:44
https://kosova-info.com/dita-e-kosoves/60%Daily2018-11-17 07:23
https://kosova-info.com/kushtetuesja-tejkalon-afatin-per-tiu-pergjigjur-thacit/60%Daily2018-11-17 07:44
https://kosova-info.com/fehmi-ferati-tregon-shumen-marramendese-te-parave-ia-kishte-ofruar-burdushi-qe-ta-ftonte-ne-emision/60%Daily2018-11-17 07:44
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-sot-3/60%Daily2018-11-17 07:44
https://kosova-info.com/holande-20-france-notat-e-lojtareve-shkelqen-depay/60%Daily2018-11-17 02:23
https://kosova-info.com/brazili-triumfon-ne-miqesoren-e-luksit-ndaj-uruguajit/60%Daily2018-11-17 07:23
https://kosova-info.com/ramos-ne-dyshime-per-ndeshjen-ndaj-eibar/60%Daily2018-11-17 07:23
https://kosova-info.com/ja-si-lebron-mund-ta-tejkaloje-jordanin-ne-listen-e-realizatoreve/60%Daily2018-11-17 07:23
https://kosova-info.com/frenkie-de-jong-ylli-i-fshehur-ne-perballjen-ndaj-frances/60%Daily2018-11-17 07:23
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-kane-ngjashmeri-te-frikshme-mes-vete/60%Daily2018-11-17 07:04
https://kosova-info.com/krasniqi-takimi-thaci-putin-shans-per-ti-prezantuar-rusise-te-verteten-e-kosoves/60%Daily2018-11-17 02:43
https://kosova-info.com/si-hyri-gruevski-ne-shqiperi/60%Daily2018-11-17 02:43
https://kosova-info.com/pese-zyrtare-te-policise-suspendohen-pas-publikimit-te-videos/60%Daily2018-11-17 02:43
https://kosova-info.com/zbulohet-talenti-i-fshehte-i-rita-ores/60%Daily2018-11-17 07:04
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshje-per-koalicion-te-ri-te-organizatave-studentore/60%Daily2018-11-17 02:44
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-aktores-se-njohur-komplet-e-zhveshur-ne-vaske-ne-muajin-e-nente-te-shtatzenise/60%Daily2018-11-16 22:29
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-aktores-se-njohur-komplet-e-zhveshur-ne-vaske-ne-muajin-e-nente-te-shtatzenise-2/60%Daily2018-11-16 22:29
https://kosova-info.com/gjermania-me-mesazh-te-qarte-per-serbine-nuk-ka-be-pa-e-njohur-kosoven/60%Daily2018-11-17 02:44
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-emeron-ministrin-e-ri-per-brexit/60%Daily2018-11-16 21:43
https://kosova-info.com/meta-dekreton-sander-lleshin-minister-te-brendshem/60%Daily2018-11-16 21:44
https://kosova-info.com/keta-jane-emrat-e-tre-personave-te-vdekur-sot-ne-aksidentin-ne-mramor/60%Daily2018-11-16 21:44
https://kosova-info.com/joshua-merr-nje-vendim-te-rendesishem-para-ndeshjes-wilder-fury/60%Daily2018-11-16 21:23
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-tifozet-e-chelsea-skuadra-afrohet-me-pulisic/60%Daily2018-11-16 21:23
https://kosova-info.com/holanda-thyen-francen/60%Daily2018-11-16 21:23
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-james-po-largohet-nga-bayern/60%Daily2018-11-16 21:23
https://kosova-info.com/moreno-mendon-rikthimin-ne-la-liga/60%Daily2018-11-16 21:23
https://kosova-info.com/njeri-nga-te-lenduarit-nga-aksidenti-ne-mramor-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-11-16 21:44
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ngushellon-familjet-e-te-vdekurve-ne-aksident/60%Daily2018-11-16 21:44
https://kosova-info.com/aurela-gace-dhe-eli-fara-konfirmojne-pjesemarrjen-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-11-16 21:02
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-flet-per-arrestimin-e-dy-zyrtareve-te-larte-ne-ministrine-e-shendetesise/60%Daily2018-11-16 16:43
https://kosova-info.com/ne-moske-fillon-te-formesohet-qendrimi-pro-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2018-11-16 16:43
https://kosova-info.com/van-dijk-ka-bere-diferencen-tek-liverpool/60%Daily2018-11-16 16:24
https://kosova-info.com/barcelona-mohon-te-kete-pranuar-oferta-nga-liverpool-per-dembelen/60%Daily2018-11-16 16:23
https://kosova-info.com/keto-jane-kater-problemet-kryesore-me-te-cilat-po-perballet-spanja/60%Daily2018-11-16 16:23
https://kosova-info.com/barcelona-rifillon-bisedimet-me-jordi-alba/60%Daily2018-11-16 16:23
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-fiton-medaljen-e-bronzte-ne-hage/60%Daily2018-11-16 16:23
https://kosova-info.com/themelohet-kuvendi-i-te-rinjve-te-prishtines-u-premtohet-perkrahje-nga-komuna/60%Daily2018-11-16 16:43
https://kosova-info.com/hoxha-estonia-perkrah-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-11-16 16:43
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-gjilan-4/60%Daily2018-11-16 16:43
https://kosova-info.com/eminem-arrin-numer-rekord-te-klikimeve-me-hitin-fall/60%Daily2018-11-16 16:03
https://kosova-info.com/si-te-qetesoni-dhimbjet-e-barkut-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-11-18 12:13
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-i-fejuari-ariana-grande-ben-veprimin-e-papritur/60%Daily2018-11-16 16:03
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit-2/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit-3/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit-4/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit-5/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit-6/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit-7/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-fotosesioni-i-fundit-i-dafina-zeqirit-8/60%Daily2018-11-16 15:15
https://kosova-info.com/dielli-artificial-qe-e-ben-te-vertetin-te-duket-i-vaket/60%Daily2018-11-19 03:09
https://kosova-info.com/kek-me-molle-dhe-mjalte/60%Daily2018-11-18 12:13
https://kosova-info.com/ja-cfare-rekomandojne-mjeket-te-pini-sapo-zgjoheni-nga-gjumi/60%Daily2018-11-18 07:12
https://kosova-info.com/ne-24-oreshin-e-fundit-31-foshnje-lindin-ne-qkuk-nje-nene-sjell-ne-jete-trinjak/60%Daily2018-11-16 11:43
https://kosova-info.com/detaje-nga-bastisja-e-shtepise-se-burdushit/60%Daily2018-11-16 11:43
https://kosova-info.com/skuadra-nga-serie-a-e-transferon-falas-fabregasin/60%Daily2018-11-16 11:23
https://kosova-info.com/shume-ndeshje-interesante-na-presin-sot-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-16 11:22
https://kosova-info.com/eshte-i-vetmi-shqiptar-qe-luan-ne-serbi-shoket-i-ngjyrosin-torten-kuqezi/60%Daily2018-11-16 11:22
https://kosova-info.com/distria-e-fiton-me-ippon-luften-e-pare-ne-grand-prixin-e-hages/60%Daily2018-11-16 11:22
https://kosova-info.com/juve-insiston-per-pirlon-e-ri/60%Daily2018-11-16 11:22
https://kosova-info.com/perfitimet-qe-do-ti-keni-nese-flini-heret/60%Daily2018-11-17 21:11
https://kosova-info.com/ministria-e-financave-publikon-pasqyren-makroekonomike-per-tremujorin-e-trete-te-vitit-2018/60%Daily2018-11-16 11:44
https://kosova-info.com/maqedonia-pret-ekstradim-gruevski-pret-azil/60%Daily2018-11-16 11:44
https://kosova-info.com/miratimi-i-pakos-se-ligjeve-nga-kuvendi-i-kosoves-tejet-i-rendesishem-per-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-11-16 11:44
https://kosova-info.com/studim-gjerman-meshkuj-shikojeni-gjoksin-e-femres-per-jete-me-te-gjate/60%Daily2018-11-17 16:10
https://kosova-info.com/beyonce-ka-blere-kompanine-e-veshjeve-ivy-park-nga-pronari-i-topshopit/60%Daily2018-11-16 11:01
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-nuk-duhet-te-mbushni-kurre-telefonin-ne-veture/60%Daily2018-11-18 12:08
https://kosova-info.com/keshilla-per-vozitjen-ne-dimer/60%Daily2018-11-18 17:08
https://kosova-info.com/bie-cmimi-i-bitcoin-ja-sa-kushton-sot/60%Daily2018-11-18 17:08
https://kosova-info.com/kete-muaj-mozzik-paralajmeron-gjera-te-medha/60%Daily2018-11-16 11:01
https://kosova-info.com/dua-flet-per-projektet-e-reja-refugjatet-dhe-kosoven-ne-nje-interviste-per-cnn/60%Daily2018-11-16 11:01
https://kosova-info.com/me-dhe-pa-makijazh-keshtu-po-duket-dafina-zeqiri/60%Daily2018-11-16 11:01
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-e-thote-haptazi-do-kaloja-nje-nate-me-lorik-canen/60%Daily2018-11-16 11:01
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-perleshja-e-policise-me-hajnat-ne-gjakove-eshte-filmuar/60%Daily2018-11-16 06:43
https://kosova-info.com/kroaci-32-spanje-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-16 06:22
https://kosova-info.com/angli-30-shba-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-16 06:22
https://kosova-info.com/milan-shfaq-interesim-per-yllin-e-liverpool/60%Daily2018-11-16 06:22
https://kosova-info.com/edhe-arsenal-pas-dembeles/60%Daily2018-11-16 06:22
https://kosova-info.com/man-utd-per-shopping-ne-serie-a-kerkon-qender-mbrojtes/60%Daily2018-11-16 06:22
https://kosova-info.com/makina-qe-po-cmend-adhuruesit-e-xhipave/60%Daily2018-11-17 11:06
https://kosova-info.com/zjarret-ne-kaliforni-bella-hadid-dhuron-10-mije-dollare-per-fondacionin-gofoundme/60%Daily2018-11-16 06:00
https://kosova-info.com/xhaferi-nuk-besoj-se-hungaria-do-ti-jape-azil-gruevskit/60%Daily2018-11-16 06:43
https://kosova-info.com/brandt-kosova-e-re-fillon-prodhimin-ne-fund-te-vitit-2022/60%Daily2018-11-16 06:43
https://kosova-info.com/tahiri-pdk-ja-do-ti-fitoje-zgjedhjet-me-nje-epersi-te-mire-ndaj-ldk-se/60%Daily2018-11-16 06:43
https://kosova-info.com/kim-kardashian-akuzohet-se-perdori-photoshop-per-vajzen-ne-portretin-familjar/60%Daily2018-11-16 06:01
https://kosova-info.com/vendet-me-te-rrezikshme-te-botes-ja-ku-radhitet-kosova/60%Daily2018-11-16 06:43
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-ka-vendosur-tju-le-pa-gjume-me-imazhe-te-nxehta-pas-dushit/60%Daily2018-11-15 22:27
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-ka-vendosur-tju-le-pa-gjume-me-imazhe-te-nxehta-pas-dushit-2/60%Daily2018-11-15 22:27
https://kosova-info.com/gruevski-gjendet-ende-ne-shqiperi-ja-ku-fshihet/60%Daily2018-11-16 01:44
https://kosova-info.com/zjarrfikesit-e-lokalizojne-zjarrin-te-rruga-b/60%Daily2018-11-15 20:42
https://kosova-info.com/hamza-buxheti-per-2019-do-te-jete-2-miliarde-e-370-milione-euro/60%Daily2018-11-15 20:42
https://kosova-info.com/merr-flake-kablloja-elektrike-ne-nje-ndertese-ne-prishtine/60%Daily2018-11-15 20:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-shba/60%Daily2018-11-15 20:22
https://kosova-info.com/wijnaldum-i-kenaqur-me-fazen-ne-te-cilen-po-kalon-holanda/60%Daily2018-11-15 20:22
https://kosova-info.com/44-piket-historike-te-lebron-i-siguruan-fitoren-e-radhes-lakersave/60%Daily2018-11-15 20:22
https://kosova-info.com/gjermania-kalon-ne-epersi-ndaj-rusise/60%Daily2018-11-15 20:22
https://kosova-info.com/gjermania-realizon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-rusise/60%Daily2018-11-15 20:21
https://kosova-info.com/hamza-fmn-ja-ka-te-drejte-kur-thote-se-skemi-stabilitet-financiar/60%Daily2018-11-15 20:43
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-rihap-rastin-e-vasfije-krasniqit/60%Daily2018-11-15 20:43
https://kosova-info.com/pastrimi-i-melcise-permes-ketyre-ushqimeve/60%Daily2018-11-16 15:09
https://kosova-info.com/risia-e-kufjeve-te-apple-airpods-2-qe-te-gjithe-e-prisnin/60%Daily2018-11-16 05:05
https://kosova-info.com/iphone-xr-pa-sim-kartele-tashme-ne-treg/60%Daily2018-11-16 10:06
https://kosova-info.com/enca-haxhia-ben-nje-ndryshim-drastik-por-ka-nje-dileme/60%Daily2018-11-15 19:02
https://kosova-info.com/mungesa-e-gjumit-perkthehet-ne-shtim-peshe/60%Daily2018-11-16 10:09
https://kosova-info.com/pornografia-po-i-rrezikon-nga-kjo-gje-meshkujt/60%Daily2018-11-16 10:09
https://kosova-info.com/arsyet-perse-menstruacionet-po-zgjasin-me-pak-se-normalisht/60%Daily2018-11-16 10:10
https://kosova-info.com/studimi-njerezit-duhet-te-djegin-kalori-ne-kete-periudhe-te-dites/60%Daily2018-11-16 10:10
https://kosova-info.com/bayern-munchen-po-e-transferon-ramseyn/60%Daily2018-11-15 15:21
https://kosova-info.com/diego-simeone-i-befason-te-gjithe-me-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2018-11-15 15:21
https://kosova-info.com/kante-kontaktohet-nga-psg-lojtari-vendos-perfundimisht-per-te-ardhmen/60%Daily2018-11-15 15:21
https://kosova-info.com/premierliga-me-befasi-te-madhe-nga-sezoni-2019-20/60%Daily2018-11-15 15:21
https://kosova-info.com/ne-fillim-ishte-marcelo-por-tani-juventus-e-do-kete-lojtar/60%Daily2018-11-15 15:21
https://kosova-info.com/enca-haxhia-hap-kembet-ne-foton-e-fundit-gati-zbulon/60%Daily2018-11-15 15:00
https://kosova-info.com/mbipesha-shkakton-depresion/60%Daily2018-11-15 19:08
https://kosova-info.com/koncertet-ne-amerike-gashi-i-shnderron-ne-dasma-shqiptare/60%Daily2018-11-15 14:17
https://kosova-info.com/simulimi-i-ri-tregon-se-si-duhet-te-punoje-interneti-satelitor-i-muskut/60%Daily2018-11-16 05:05
https://kosova-info.com/boeing-prezanton-aeroplan-diellor-vetelevizes/60%Daily2018-11-16 05:05
https://kosova-info.com/perfitimet-nga-rrushi/60%Daily2018-11-15 14:08
https://kosova-info.com/cheescake-me-mana-te-zeza/60%Daily2018-11-15 14:08
https://kosova-info.com/kleopatra-eshte-pozita-e-nxehte-e-seksit-e-vitit-2018-dhe-grate-e-duan/60%Daily2018-11-15 14:08
https://kosova-info.com/62-vjecarja-italiane-realizon-endrren-behet-nene-ne-shqiperi/60%Daily2018-11-15 10:41
https://kosova-info.com/ne-veri-te-mitrovices-pese-shqiptareve-u-demtohen-vetura/60%Daily2018-11-15 10:41
https://kosova-info.com/shqiperia-sistemon-sportistet-ne-7-kategori-per-shperblime/60%Daily2018-11-15 10:22
https://kosova-info.com/rikthehet-liga-e-kombeve-keto-ndeshje-na-presin-sot/60%Daily2018-11-15 10:22
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-pulisic-ne-premierlige/60%Daily2018-11-15 10:22
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-transferimi-i-pare-i-ranierit-te-fulham/60%Daily2018-11-15 10:21
https://kosova-info.com/figo-ja-kush-e-ka-merituar-cmimin-lojtari-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-11-15 10:21
https://kosova-info.com/zjarret-shkaterrojne-nje-qytet-te-kalifornise/60%Daily2018-11-15 10:42
https://kosova-info.com/prokuroria-i-konfirmon-lladrovcit-se-eshte-ngritur-aktakuza-ndaj-zyrtarit-te-komunes/60%Daily2018-11-15 10:42
https://kosova-info.com/e-rralle-kapet-peshkaqeni-400-kg-ne-durres/60%Daily2018-11-15 10:42
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-perlot-me-deklaraten-ne-skene-nuk-mund-te-kem-femije/60%Daily2018-11-15 10:00
https://kosova-info.com/sociologu-shqiptar-thumbon-keq-enca-haxhine/60%Daily2018-11-15 10:00
https://kosova-info.com/mitet-rreth-seksit-qe-i-kemi-ditur-gabim-gjithe-jeten/60%Daily2018-11-15 14:08
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-thote-se-po-i-mbushet-mendja-te-martohet-serish/60%Daily2018-11-15 10:00
https://kosova-info.com/arta-bajrami-me-seksi-se-kurre-tregon-kembet-e-gjata-ne-fustanin-e-shkurter/60%Daily2018-11-15 10:00
https://kosova-info.com/keto-jane-aromat-e-parfumeve-qe-ndezin-meshkujt/60%Daily2018-11-15 14:08
https://kosova-info.com/adrola-dushi-le-kete-koment-prane-fotos-se-ish-bashkeshortit-ne-instagram/60%Daily2018-11-15 10:00
https://kosova-info.com/kafja-zvogelon-rrezikun-e-zhvillimit-te-diabetit/60%Daily2018-11-15 09:08
https://kosova-info.com/guardiola-synon-transferimin-e-mesfushorit-te-napolit/60%Daily2018-11-15 05:21
https://kosova-info.com/zvicra-befasohet-nga-katari/60%Daily2018-11-15 05:21
https://kosova-info.com/vinicius-mund-te-behet-ronaldo-i-ri-i-real-madridit/60%Daily2018-11-15 05:21
https://kosova-info.com/alieni-i-futbollit/60%Daily2018-11-15 05:20
https://kosova-info.com/befasi-milan-transferon-yllin-e-realit/60%Daily2018-11-15 05:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-marramendes-i-mercedes-cls-2019/60%Daily2018-11-15 14:04
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-duket-samsung-galaxy-s10/60%Daily2018-11-15 19:04
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-shqiptare-me-veshje-te-njejte-me-meghan-markle/60%Daily2018-11-15 04:59
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-pergjigjet-per-rastin-e-gruevskit/60%Daily2018-11-15 05:41
https://kosova-info.com/kusari-lila-ldk-ja-smund-te-na-mesoje-ajo-e-beri-thacin-president/60%Daily2018-11-15 05:42
https://kosova-info.com/keto-jane-pozicionet-ideale-per-ciftet-dembele/60%Daily2018-11-15 09:08
https://kosova-info.com/dieta-qe-duhet-ta-ndjekin-te-gjithe-po-iu-ben-te-djegni-me-shume-kalori/60%Daily2018-11-15 09:08
https://kosova-info.com/arsyet-perse-duhet-te-kryeni-marredhenie-intime-cdo-dite/60%Daily2018-11-15 09:08
https://kosova-info.com/mjeket-asnjehere-mos-injoroni-kete-shenje-ne-zonen-intime/60%Daily2018-11-15 09:08
https://kosova-info.com/no-face-no-case-lansohet-nga-gashi/60%Daily2018-11-15 04:59
https://kosova-info.com/pacolli-anetaresimi-ne-interpol-do-ta-beje-kosoven-shume-me-te-sigurt/60%Daily2018-11-15 05:42
https://kosova-info.com/haradinaj-ka-dy-rruge-te-bej-koalicion-me-ndonje-subjekt-opozitar-apo-ta-dergoj-vendin-ne-zgjedhje/60%Daily2018-11-15 05:42
https://kosova-info.com/roth-eshte-mire-qe-hungaria-hapi-kufijte-per-refugjatet/60%Daily2018-11-15 05:43
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-pastrojne-arterien-dhe-iu-mbajne-larg-sulmeve-te-zemres/60%Daily2018-11-15 04:08
https://kosova-info.com/era-istrefi-bashkon-forcat-edhe-me-kete-artist-te-famshem-boteror/60%Daily2018-11-15 04:59
https://kosova-info.com/robert-berisha-apo-lorik-cana-ja-ke-zgjedh-xhbanja-per-te-kaluar-nje-nate/60%Daily2018-11-15 05:00
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-nora-istrefit/60%Daily2018-11-15 05:00
https://kosova-info.com/opozita-hungareze-kerkon-qe-gruevski-te-arrestohet-dhe-te-ekstradohet/60%Daily2018-11-14 19:41
https://kosova-info.com/uniteti-punetoret-ne-bojkot-per-shkak-te-mosmarrjes-se-pagave/60%Daily2018-11-14 19:41
https://kosova-info.com/kryeziu-ndaj-maltes-duam-fitore-gezohem-per-cdo-lojtar-qe-vendos-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2018-11-14 19:20
https://kosova-info.com/rrahmani-i-vendosur-duhet-te-fitojme-ndaj-maltes/60%Daily2018-11-14 19:20
https://kosova-info.com/real-madrid-siguron-transferimin-e-pare-te-janarit/60%Daily2018-11-14 19:20
https://kosova-info.com/joshua-konfirmon-rivalin-ja-me-ke-dua-te-perballem-ne-prill/60%Daily2018-11-14 19:20
https://kosova-info.com/lamtumire-united-young-ne-serie-a/60%Daily2018-11-14 19:20
https://kosova-info.com/ministri-matoshi-dhe-ministri-lluka-me-projekte-ne-anomorave/60%Daily2018-11-14 19:41
https://kosova-info.com/pastrohet-kamenica/60%Daily2018-11-14 19:42
https://kosova-info.com/limaj-takon-te-rinjte-e-ferizajit-e-ka-nje-porosi-per-ta/60%Daily2018-11-14 19:42
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-zanfina-ismaili-tregon-se-a-flet-me-faton-shoshin/60%Daily2018-11-14 18:59
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-elegante-dhe-me-plot-stil/60%Daily2018-11-14 18:59
https://kosova-info.com/dru-nuk-po-qajm-bile-qetu-naj-heker-labinot-tahiri-vjen-atraktiv-nga-palestra/60%Daily2018-11-14 18:59
https://kosova-info.com/lazer-ne-vend-te-gjilperes-doktoret-mbyllin-plagen-me-drite/60%Daily2018-11-15 09:04
https://kosova-info.com/keto-jane-gjashte-qytetet-qe-do-perfitojne-internetin-5g/60%Daily2018-11-15 09:04
https://kosova-info.com/deshton-iphone-x-i-shperthen-perdoruesit-duke-e-mbushur/60%Daily2018-11-15 14:04
https://kosova-info.com/pas-nje-kohe-te-gjate-edona-dhe-miloti-sjellin-kengen-e-re-nuk-harrohet/60%Daily2018-11-14 17:50
https://kosova-info.com/ne-rritje-numri-i-te-semureve-nga-diabeti/60%Daily2018-11-14 14:40
https://kosova-info.com/klinika-e-radiologjise-per-24-oret-e-fundit-kreu-sherbime-per-afro-500-paciente/60%Daily2018-11-14 14:40
https://kosova-info.com/i-akuzuari-nuk-sillet-ne-gjykate-deshton-seanca-pe-grabitje/60%Daily2018-11-14 14:41
https://kosova-info.com/tentohet-te-dhunohet-nje-11-vjecare-ne-shtime/60%Daily2018-11-14 14:41
https://kosova-info.com/kosovaret-caktohen-gjyqtare-ne-miqesoren-turqi-ukraine/60%Daily2018-11-14 14:20
https://kosova-info.com/presion-i-madh-mbi-indine-per-pjesemarrjen-e-boksieres-donjeta-sadiku-ne-boterorin-qe-nis-neser/60%Daily2018-11-14 14:20
https://kosova-info.com/ylli-i-juventusit-kerkon-serish-falje-per-veprimin-e-shemtuar/60%Daily2018-11-14 14:20
https://kosova-info.com/zbulohet-se-perse-u-rrezua-helikiopteri-qe-ia-mori-jeten-pronarit-te-leicesterit/60%Daily2018-11-14 14:20
https://kosova-info.com/inter-po-e-transferon-ate-qe-e-do-e-gjithe-evropa/60%Daily2018-11-14 14:20
https://kosova-info.com/konkurrenca-jolojale-dhe-luhatja-e-cmimeve-mbeten-nder-problemet-me-te-medha-te-sektorit-te-bukepjekesve/60%Daily2018-11-14 14:41
https://kosova-info.com/eni-koci-publikon-baladen-e-re-sot/60%Daily2018-11-14 13:59
https://kosova-info.com/nga-banjo-ne-instagram-ermali-heq-rrobat-para-pasqyres-dhe/60%Daily2018-11-14 13:59
https://kosova-info.com/besnik-qaka-sjell-ne-versionin-live-kengen-ushtari-i-rruges/60%Daily2018-11-14 13:28
https://kosova-info.com/apple-google-microsoft-mbeten-markat-me-te-vlefshme-ne-bote/60%Daily2018-11-14 13:03
https://kosova-info.com/zaha-hadid-qytet-smart-prane-moskes/60%Daily2018-11-14 18:03
https://kosova-info.com/iphone-x-shkaterrohet-pas-perditesimit-te-ios-12-1/60%Daily2018-11-14 18:03
https://kosova-info.com/personat-qe-zgjohet-heret-jane-me-te-lumtur/60%Daily2018-11-14 18:07
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-ferizaj/60%Daily2018-11-14 09:40
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-per-posedim-te-marihuanes/60%Daily2018-11-14 09:40
https://kosova-info.com/lansohet-fondi-i-inovacionit-financuar-nga-ministria-e-inovacionit-dhe-giz/60%Daily2018-11-14 09:40
https://kosova-info.com/policia-arreston-ne-obiliq-dy-persona-qe-ishte-ne-kerkim-te-tyre/60%Daily2018-11-14 09:40
https://kosova-info.com/sulmon-nje-person-i-dyshuari-nuk-arrestohet/60%Daily2018-11-14 09:40
https://kosova-info.com/u-kry-cavani-po-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-11-14 09:20
https://kosova-info.com/nabil-fekir-i-thote-po-klubit-nga-premierliga/60%Daily2018-11-14 09:20
https://kosova-info.com/trajneri-i-steauas-e-pergezoj-prishtinen-ishin-me-te-mire-se-ne/60%Daily2018-11-14 09:20
https://kosova-info.com/trajneri-i-prishtines-i-kenaqur-me-rezultatin-por-jo-edhe-me-lojen/60%Daily2018-11-14 09:20
https://kosova-info.com/tronditet-shqiperia-para-ndeshjes-me-skocine/60%Daily2018-11-14 09:20
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-as-symbyllur-nuk-lidhem-me-kengetar/60%Daily2018-11-14 08:58
https://kosova-info.com/meshkujt-me-mjekerr-jane-me-te/60%Daily2018-11-14 18:07
https://kosova-info.com/loredana-zefi-nominohet-per-cmim-ne-festivalin-gjerman-1live-krone/60%Daily2018-11-14 08:27
https://kosova-info.com/mos-konsumoni-shume-kafe-keto-jane-efektet-anesore-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2018-11-14 18:07
https://kosova-info.com/vetem-dy-vetura-te-tilla-ekzistojne-ne-bote/60%Daily2018-11-14 08:02
https://kosova-info.com/ndryshimi-me-joystick-et-e-playstation-4-qe-do-tiu-pelqeje-te-gjithve/60%Daily2018-11-14 08:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-aplikacioni-tjeter-qe-do-te-jete-i-disponueshem-ne-apple-watch/60%Daily2018-11-14 13:03
https://kosova-info.com/google-regjistron-tinez-zerin-tuaj-ja-si-ta-degjoni-dhe-fshini-ate/60%Daily2018-11-14 13:03
https://kosova-info.com/pogba-kthimi-te-united-ndjenja-me-e-mire-qe-kam-perjetuar-ndonjehere/60%Daily2018-11-14 04:19
https://kosova-info.com/ozil-refuzoi-nje-oferte-te-cmendur-per-tu-bere-lojtari-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2018-11-14 04:19
https://kosova-info.com/pardje-me-telefonoi-kosova-dhe-menjehere-i-thashe-po/60%Daily2018-11-14 04:19
https://kosova-info.com/mourinho-i-largon-tre-lojtare-nga-man-utd/60%Daily2018-11-14 04:19
https://kosova-info.com/mbrojtesi-qe-po-shkelqen-ne-serie-a-po-kerkohet-nga-arsenali/60%Daily2018-11-14 04:19
https://kosova-info.com/kremi-natyral-qe-largon-rrudhat-mund-ta-beni-edhe-ne-shtepi/60%Daily2018-11-14 18:07
https://kosova-info.com/edhe-jankullovska-denon-ikjen-e-gruevskit/60%Daily2018-11-14 04:40
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-shqiptare-ve-ne-pah-format-trupore-ne-kete-video/60%Daily2018-11-13 22:59
https://kosova-info.com/kapen-gjashte-tone-heroine-te-destinuar-per-ne-evrope/60%Daily2018-11-14 04:40
https://kosova-info.com/produktet-shtepiake-qe-lehtesojne-dhimbjet-e-fytit/60%Daily2018-11-14 13:07
https://kosova-info.com/personat-qe-kane-shtypje-te-larte-te-gjakut-ti-ndalin-urgjentisht-keto-ushqime/60%Daily2018-11-14 08:06
https://kosova-info.com/pozicioni-me-i-ri-qe-po-shfrytezohet-shume-nga-ciftet-ne-2018-en/60%Daily2018-11-14 08:06
https://kosova-info.com/sa-kryeministra-ka-qeveria-haradinaj-sipas-gashit/60%Daily2018-11-14 04:40
https://kosova-info.com/ka-nje-lajm-te-mire-per-te-gjithe-ata-qe-po-pijne-caj-cdo-dite/60%Daily2018-11-14 03:06
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-kap-mat-luana-vjollcen-duke-darkuar-me/60%Daily2018-11-13 22:58
https://kosova-info.com/taksa-ndaj-produkteve-serbe-mund-te-ndikoje-ne-ngritjen-e-cmimeve/60%Daily2018-11-14 04:40
https://kosova-info.com/shpresat-te-lista-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-11-14 04:40
https://kosova-info.com/mes-lorik-canes-dhe-robertit-xhbanja-zgjedh-se-me-ke-do-ta-kalonte-nje-nate/60%Daily2018-11-13 22:58
https://kosova-info.com/nis-java-e-kultures-shqiptare-ne-austri/60%Daily2018-11-13 22:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pajisja-qe-do-te-mund-ta-kontrolli-nepermjet-trurit/60%Daily2018-11-13 22:02
https://kosova-info.com/keto-jane-performancat-e-samsung-galaxy-tab-s4/60%Daily2018-11-13 22:02
https://kosova-info.com/whatsapp-me-mundesine-e-listimit-te-shokeve-ja-si-ta-shfryezoni/60%Daily2018-11-14 08:02
https://kosova-info.com/justin-bieber-publikon-nje-moment-intim-me-te-dashuren-ne-plazh/60%Daily2018-11-13 22:00
https://kosova-info.com/20-shenjat-qe-tregojne-se-partneri-juaj-po-iu-tradhton/60%Daily2018-11-13 22:06
https://kosova-info.com/ja-sa-here-duhet-te-kryeni-marredhenie-intime-per-te-mos-u-plakur/60%Daily2018-11-13 22:06
https://kosova-info.com/meshkujt-duhet-ta-provojne-kjo-eshte-ajo-qe-i-ndez-me-se-shumti-femrat/60%Daily2018-11-13 22:06
https://kosova-info.com/biseksualja-demokrate-fiton-arizonen-shokon-trumpin/60%Daily2018-11-13 18:39
https://kosova-info.com/gjykata-55-vite-burg-per-grupin-e-shullazit/60%Daily2018-11-13 18:39
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-shqetesuese-2/60%Daily2018-11-13 18:40
https://kosova-info.com/mancini-i-vendosur-ja-kush-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2018-11-13 18:19
https://kosova-info.com/hysaj-alarmon-unitedin-dhe-chelsea/60%Daily2018-11-13 18:19
https://kosova-info.com/valon-berisha-ndeshja-me-malten-si-nje-finale-per-kosoven/60%Daily2018-11-13 18:19
https://kosova-info.com/demhasaj-ska-qene-aspak-e-veshtire-te-vendos-per-kosoven/60%Daily2018-11-13 18:19
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-ndeshjen-z-mobile-prishtina-steaua/60%Daily2018-11-13 18:19
https://kosova-info.com/presidenti-i-malit-te-zi-kerkon-ti-jepet-rast-perpjekjes-se-thacit-e-vuciqit-per-paqe/60%Daily2018-11-13 18:40
https://kosova-info.com/kerkohet-fletarrest-nderkombetar-per-nikolla-gruevskin/60%Daily2018-11-13 18:40
https://kosova-info.com/kida-pranon-kete-dhurate-pasi-arriti-1-milioneshin-ne-instagram/60%Daily2018-11-13 17:58
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-nuk-harrohet-nga-edona-dhe-milot-llalloshi/60%Daily2018-11-13 17:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-viti-kur-iphone-t-do-te-pajisen-me-5g/60%Daily2018-11-13 22:02
https://kosova-info.com/bes-kallaku-reagon-ashper-pas-lajmeve-te-rreme-per-aksident/60%Daily2018-11-13 17:58
https://kosova-info.com/testi-5-minutesh-qe-zbulon-semundjen-e-alzheimerit-dhjete-vjet-perpara-se-te-shfaqen-simptomat/60%Daily2018-11-13 22:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-mimoza-shkodra-ka-ardhur-ne-kosove/60%Daily2018-11-13 17:58
https://kosova-info.com/gjiko-publikon-foton-me-emocionuese-ndonjehere-me-gruan-e-tij-eliten/60%Daily2018-11-13 17:58
https://kosova-info.com/efektet-pozitive-qe-kane-arrat-ne-shendet/60%Daily2018-11-13 22:06
https://kosova-info.com/hoti-per-idene-e-korrigjimit-te-kufirit-po-kerkohen-aleate-atje-ku-kurre-si-kemi-pasur/60%Daily2018-11-13 13:39
https://kosova-info.com/zjarrfikesit-me-status-te-ri-dhe-miliona-euro-ne-buxhet-ne-vitin-2019/60%Daily2018-11-13 13:40
https://kosova-info.com/shperlani-fytyren-me-uthull-molle-ja-efektet/60%Daily2018-11-13 17:06
https://kosova-info.com/pas-vendosjes-se-takses-importi-i-mallrave-nga-serbia-dhe-bosnja-ka-rene-per-50/60%Daily2018-11-13 13:40
https://kosova-info.com/juventus-ne-ndjekje-te-treshes-italiane/60%Daily2018-11-13 13:18
https://kosova-info.com/elliott-me-befasi-te-madhe-te-milan/60%Daily2018-11-13 13:18
https://kosova-info.com/young-merr-lajmin-e-papritur-nga-man-utd/60%Daily2018-11-13 13:18
https://kosova-info.com/mourinho-ofron-para-dhe-dy-lojtare-per-yllin-e-interit/60%Daily2018-11-13 13:18
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-zidane-trajner-i-gjigantit-evropian/60%Daily2018-11-13 13:18
https://kosova-info.com/partia-hungareze-kishte-paralajmeruar-para-nje-viti-strehimin-e-gruevskit-ne-kete-shtet/60%Daily2018-11-13 13:40
https://kosova-info.com/gruevski-lajmerohet-nga-hungaria-vjen-reagimi-nga-zaev/60%Daily2018-11-13 13:40
https://kosova-info.com/hiqni-dilemen-khloe-i-ka-vithet-me-te-medha-se-te-kim/60%Daily2018-11-13 12:58
https://kosova-info.com/pas-kritikave-te-ashpra-ja-cfare-ben-aurela-hoxha/60%Daily2018-11-13 12:58
https://kosova-info.com/komentuesi-e-pyet-a-martohesh-ne-fshat-dafina-kapet-me-te-pse-i-llapit-je-a/60%Daily2018-11-13 12:58
https://kosova-info.com/samsung-do-te-filloje-testimin-e-televizoreve-te-kontrolluar-nga-mendja/60%Daily2018-11-13 17:02
https://kosova-info.com/kina-publikon-listen-e-kompanive-me-me-shume-shitje-ne-2017/60%Daily2018-11-13 17:02
https://kosova-info.com/ky-aplikacion-i-ri-per-monitorimin-e-zemres-mund-tua-shpetoje-jeten/60%Daily2018-11-13 22:02
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-jep-lajmin-e-gezueshem-per-fansat/60%Daily2018-11-13 12:58
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-e-adelina-ismailit-ne-nje-foto/60%Daily2018-11-13 12:58
https://kosova-info.com/studimi-mjafton-vetem-nje-gllenjke-nga-pijet-energjike-qe-te-shkaktoje-keto-probleme/60%Daily2018-11-13 17:06
https://kosova-info.com/kjo-video-do-tju-beje-te-mendoni-dy-here-para-se-te-shkoni-i-semure-ne-pune/60%Daily2018-11-13 17:06
https://kosova-info.com/veriu-i-kosoves-dhe-serbet-e-kosoves-cilat-jane-lidhjet/60%Daily2018-11-13 08:38
https://kosova-info.com/haradinaj-mbledh-ministrat-3/60%Daily2018-11-13 08:38
https://kosova-info.com/milan-ne-liste-tre-bombera/60%Daily2018-11-13 08:18
https://kosova-info.com/juventus-po-ia-merr-milanit-yllin-e-madh/60%Daily2018-11-13 08:18
https://kosova-info.com/mourinho-merr-lajmin-trondites/60%Daily2018-11-13 08:18
https://kosova-info.com/kosoves-do-ti-mungojne-dy-lojtare-te-rendesishem-per-dy-ndeshjet-e-radhes/60%Daily2018-11-13 08:18
https://kosova-info.com/fifa-e-ve-ne-presion-te-madh-kosoven-per-muriqin/60%Daily2018-11-13 08:18
https://kosova-info.com/avokati-i-gruevskit-nuk-e-di-ku-gjendet-klienti-im/60%Daily2018-11-13 08:38
https://kosova-info.com/ushtari-britanik-qe-dikur-sherbeu-ne-kosove-pritet-te-fitoje-cmimin-e-heroit/60%Daily2018-11-13 08:38
https://kosova-info.com/haraqija-konkuron-per-drejtor-te-atk-se/60%Daily2018-11-13 08:38
https://kosova-info.com/mozzik-fillon-blerjet-e-shtrenjta-per-foshnjen/60%Daily2018-11-13 07:58
https://kosova-info.com/fustan-i-kim-kardashian-ne-peoples-chance-awards-nuk-i-le-vend-imagjinates/60%Daily2018-11-13 07:43
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-te-gjithe-ata-qe-hane-mjalte-ne-mengjes/60%Daily2018-11-13 12:06
https://kosova-info.com/gjashte-sekretet-e-kafes-turke/60%Daily2018-11-13 12:06
https://kosova-info.com/lojtaret-e-man-utd-te-pakenaqur-me-mourinhon-arsyeja-matic/60%Daily2018-11-13 03:18
https://kosova-info.com/ronaldo-spektakel-edhe-ne-tenis-shikojeni-cfare-beri-portugezi/60%Daily2018-11-13 03:18
https://kosova-info.com/barcelona-liderja-me-e-dobet-ne-top-5-ligat-evropiane/60%Daily2018-11-13 03:17
https://kosova-info.com/shaqiri-per-jeten-ne-liverpool-po-ndihem-shume-mire/60%Daily2018-11-13 03:17
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-sapo-zbuloi-arsyen-se-perse-vazhdon-te-jete-pa-te-dashur/60%Daily2018-11-13 02:58
https://kosova-info.com/shala-kemi-ndaluar-lodra-per-femije-qe-mund-te-shkaktonin-sterilitetin/60%Daily2018-11-13 03:38
https://kosova-info.com/policia-gati-per-bastisje-ne-vmro-dpmne-per-te-arrestuar-gruevskin/60%Daily2018-11-13 03:38
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pergjigjet-ne-shtate-pyetjet-e-jakup-krasniqit/60%Daily2018-11-13 03:38
https://kosova-info.com/thaci-i-ulur-prane-lidereve-boterore-ne-paris-vazhdojne-reagimet-nga-zyrtaret-serbe/60%Daily2018-11-13 03:38
https://kosova-info.com/enca-tregon-a-eshte-e-virgjer-shokon-me-deklaraten-nuk-kam-qene-asnjehere-ne-lidhje/60%Daily2018-11-13 02:58
https://kosova-info.com/ministri-shala-jep-detaje-per-taksen-ndaj-mallrave-serbe/60%Daily2018-11-13 03:38
https://kosova-info.com/cristiano-apo-messi-pergjigjet-frenkie-de-jong/60%Daily2018-11-12 22:18
https://kosova-info.com/koeman-ka-nje-keshille-per-de-ligt/60%Daily2018-11-12 22:18
https://kosova-info.com/kosova-mbane-seancen-e-pare-stervitore-para-ndeshjeve-te-liges-se-kombeve/60%Daily2018-11-12 22:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-shkelqim-demhasaj-i-ftuari-i-fundit-nga-challandes/60%Daily2018-11-12 22:17
https://kosova-info.com/boca-juniors-pranon-nje-lajm-te-tmerrshem-para-ndeshjes-kthyese-ndaj-river-plate/60%Daily2018-11-13 03:18
https://kosova-info.com/enca-zbulon-a-ka-pasur-dicka-me-shume-mes-saj-dhe-modelit-seksi/60%Daily2018-11-13 02:58
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-e-ish-kryetarit-te-prizrenit-u-moren-ne-pyetje-tre-te-akuzuarit-e-tjere/60%Daily2018-11-12 22:39
https://kosova-info.com/pozicioni-ne-marredhenie-intime-qe-po-cmend-ciftet/60%Daily2018-11-13 07:06
https://kosova-info.com/totaj-do-te-garoj-per-kryetar-te-pdk-se-ne-prizren/60%Daily2018-11-12 22:39
https://kosova-info.com/enca-haxhia-shoqeri-reale-ne-shoubiz-nuk-ka-dhe-nuk-ka-pasur-ndonjehere/60%Daily2018-11-13 02:58
https://kosova-info.com/kreu-i-opozites-ne-greqi-kacifen-e-vrane-por-te-ruhen-marredheniet/60%Daily2018-11-12 22:40
https://kosova-info.com/enca-haxhia-sqaron-me-ne-fund-live-mosmarreveshjet-me-noizyn/60%Daily2018-11-13 02:58
https://kosova-info.com/ka-nje-lajm-te-keq-per-te-gjithe-ata-qe-po-hane-mjalte-ne-mengjes/60%Daily2018-11-13 07:06
https://kosova-info.com/kidda-zbulon-lidhjen-me-te-gjate-qe-ka-pasur-tregon-pse-mori-fund/60%Daily2018-11-12 21:58
https://kosova-info.com/volkswagen-lejon-perdoruesit-e-apple-te-hapin-makinen-e-tyre-me-siri/60%Daily2018-11-13 17:02
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-e-gjithe-estrada-me-operacione-plastike-pervec-meje/60%Daily2018-11-12 21:58
https://kosova-info.com/e-keni-bere-gabim-gjinekologia-tregon-se-si-femrat-duhet-ta-lajne-zonen-intime/60%Daily2018-11-13 07:06
https://kosova-info.com/nderron-jete-krijuesi-i-spiderman-it-regjisori-stan-lee/60%Daily2018-11-12 21:58
https://kosova-info.com/humbni-peshe-shpejt-duke-pire-uthull-molle-kaq-here-ne-dite/60%Daily2018-11-13 07:06
https://kosova-info.com/veseli-takimi-thaci-putin-lajm-i-jashtezakonshem-per-kosoven/60%Daily2018-11-12 17:38
https://kosova-info.com/veseli-jam-ne-kontakt-me-opoziten-se-shpejti-kalon-rezoluta/60%Daily2018-11-12 17:38
https://kosova-info.com/shefi-i-nato-s-i-kerkon-evropes-te-mos-i-rrezikoje-raportet-me-shba-ne/60%Daily2018-11-12 17:38
https://kosova-info.com/messi-me-shume-konkurrence-se-kurre-ne-la-liga/60%Daily2018-11-12 17:17
https://kosova-info.com/ylli-i-barces-do-te-jete-zevendesuesi-i-casemiro/60%Daily2018-11-12 17:17
https://kosova-info.com/challandes-fton-shkelqim-demhasaj-si-zevendesues-te-celines/60%Daily2018-11-12 17:17
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-agjenda-e-kombetares-se-kosoves-per-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-12 17:17
https://kosova-info.com/james-rodriguez-eshte-problemi-me-i-madh-i-bayern/60%Daily2018-11-12 17:17
https://kosova-info.com/vetevendosjes-nuk-i-duket-serioze-iniciativa-e-listes-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-11-12 17:38
https://kosova-info.com/leshohet-urdher-arresti-policia-e-kerkon-gruevskin/60%Daily2018-11-12 17:38
https://kosova-info.com/shtepia-e-kengetares-se-njohur-shkrumbohet-nga-flaket-jam-e-shkaterruar/60%Daily2018-11-12 16:57
https://kosova-info.com/ja-se-si-ajri-i-ndotur-po-iu-ben-te-shtoni-peshe/60%Daily2018-11-13 07:06
https://kosova-info.com/zbulohet-a-jane-ne-lidhje-zanfina-ismaili-dhe-gold-ag/60%Daily2018-11-12 16:57
https://kosova-info.com/bebe-rexha-fotografohet-me-dua-lipen-dhe-ka-nje-pergjigje-per-rita-oren/60%Daily2018-11-12 16:58
https://kosova-info.com/almeda-kerkon-falje-publike-pas-gafes-nuk-e-dija-qe-jane-serbe/60%Daily2018-11-12 16:58
https://kosova-info.com/vajza-18-vjecare-qe-per-pak-humbi-shikimin-nga-ngjyra-e-flokeve-ka-nje-paralajmerim/60%Daily2018-11-12 21:05
https://kosova-info.com/shokon-aurela-hoxha-i-urrej-njerezit-e-shemtuar/60%Daily2018-11-12 16:58
https://kosova-info.com/e-thote-shkenca-meshkujt-me-mjeker-jane-me-terheqes/60%Daily2018-11-12 21:05
https://kosova-info.com/10-perfitimet-shendetesore-te-kungullit/60%Daily2018-11-12 16:05
https://kosova-info.com/mbyllet-per-media-raportimi-i-maxhunit-per-gylenistet/60%Daily2018-11-12 12:37
https://kosova-info.com/lekaj-asfalton-rruget-e-fshatit-te-haradinajt/60%Daily2018-11-12 12:38
https://kosova-info.com/zyrtare-kosova-me-mungese-te-madhe/60%Daily2018-11-12 12:18
https://kosova-info.com/challandes-tregon-menyren-e-vetme-se-si-nje-lojtar-duhet-te-bindet-qe-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2018-11-12 12:18
https://kosova-info.com/januzaj-ne-stilin-e-iniestas-shikojeni-cfare-asistimi/60%Daily2018-11-12 12:18
https://kosova-info.com/panucci-shperthen-ndaj-lojtareve-para-dy-ndeshjeve/60%Daily2018-11-12 12:17
https://kosova-info.com/nese-humb-shqiperia-nga-skocia-a-do-te-dorehiqet-panucci/60%Daily2018-11-12 12:17
https://kosova-info.com/vetevendosje-ankohet-per-mostransparence-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2018-11-12 12:38
https://kosova-info.com/thaci-i-dhuron-bibliotekes-se-paqes-ne-paris-librin-e-shkruar-nga-adem-demaci/60%Daily2018-11-12 12:38
https://kosova-info.com/befason-alban-ramosaj-gjeja-qe-me-relakson-kur-jam-i-stresuar-eshte/60%Daily2018-11-12 11:57
https://kosova-info.com/thaci-takon-putinin-pergatit-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb/60%Daily2018-11-12 12:39
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-adelina-ismaili-ka-bere-revolucion/60%Daily2018-11-12 11:57
https://kosova-info.com/deputeti-i-njohur-shkak-qe-xhensila-dhe-besi-sot-jane-bashke/60%Daily2018-11-12 11:58
https://kosova-info.com/smartfoni-i-ri-qe-do-ta-deshirojne-te-gjithe-te-apasionuarit-pas-lojerave/60%Daily2018-11-13 12:02
https://kosova-info.com/bikinit-e-vogla-ia-zbulojne-pjeset-intime-modeles-se-njohur/60%Daily2018-11-12 11:58
https://kosova-info.com/klea-tregon-vesin-me-te-keq-te-elgitit/60%Daily2018-11-12 11:58
https://kosova-info.com/mos-e-hidhni-lengun-e-turshive-ja-per-cka-iu-ndihmon/60%Daily2018-11-12 16:05
https://kosova-info.com/telashet-e-studenteve-te-up-se-me-pagesat-e-semestrave-perserites/60%Daily2018-11-12 07:37
https://kosova-info.com/opozita-nuk-e-do-rrezimin-e-qeverise-me-votat-e-listes-serbe/60%Daily2018-11-12 07:38
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-vidal-po-rikthehet-te-ish-skuadra-e-tij/60%Daily2018-11-12 07:17
https://kosova-info.com/higuain-deklarohet-per-kartonin-e-kuq-dhe-reagimin-e-gjyqtarit/60%Daily2018-11-12 07:17
https://kosova-info.com/arrin-ne-31-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarret-ne-kaliforni/60%Daily2018-11-12 07:38
https://kosova-info.com/sholtes-shpreson-qe-vizat-te-hiqen-deri-ne-maj-te-2019-es/60%Daily2018-11-12 07:38
https://kosova-info.com/glps-prezanton-nje-platforme-per-dialogun-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-11-12 07:38
https://kosova-info.com/psg-e-demolon-monacon-e-thierry-henryt/60%Daily2018-11-12 02:17
https://kosova-info.com/celta-vigo-2-4-real-madrid-vleresimi-i-lojtareve/60%Daily2018-11-12 02:16
https://kosova-info.com/allegri-humbja-nga-man-utd-na-e-mesoi-kete-gje-per-ta-mposhtur-milanin/60%Daily2018-11-12 07:17
https://kosova-info.com/ronaldo-me-deklarate-befasuese-pas-fitores-ndaj-milanit/60%Daily2018-11-12 07:17
https://kosova-info.com/gattuso-zbulon-fjatorin-e-humbjes-nga-juventus/60%Daily2018-11-12 07:17
https://kosova-info.com/playstation-i-ri-klasik-qe-do-te-dale-ne-dhjetor-ja-cmimi-i-tij/60%Daily2018-11-13 07:02
https://kosova-info.com/nicki-minaj-i-shpeton-plumbit/60%Daily2018-11-12 06:57
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-prizrenit-neser-para-gjyqit-ne-gjilan/60%Daily2018-11-12 02:37
https://kosova-info.com/ushtria-evropiane-putin-mbeshtet-idene-e-macron/60%Daily2018-11-12 02:37
https://kosova-info.com/hyseni-shpjegon-se-ne-cfare-situate-do-te-ishte-e-pranueshme-ideja-per-korrigjim-te-kufijve/60%Daily2018-11-12 02:38
https://kosova-info.com/arjola-demiri-zgjedh-per-nje-nate-mes-lorik-canes-dhe-robert-berishes/60%Daily2018-11-12 06:57
https://kosova-info.com/haxhiu-haradinaj-ska-guxim-te-veproje-kunder-thacit/60%Daily2018-11-12 02:38
https://kosova-info.com/metoda-te-vertetuara-shkencore-per-te-zgjatur-jeten-per-10-vite-me-shume/60%Daily2018-11-12 16:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-familja-qe-ka-21-femije-ne-shtepi/60%Daily2018-11-12 11:05
https://kosova-info.com/vaji-i-peshkut-jo-gjithmone-i-dobishem-ja-nga-cfare-mund-tiu-rrezikoje/60%Daily2018-11-12 11:05
https://kosova-info.com/gjaku-ne-letren-e-tualetit-mund-te-jete-tregues-i-ketyre-problemeve-shendetesore/60%Daily2018-11-12 11:05
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-shqetesuese/60%Daily2018-11-12 02:38
https://kosova-info.com/nena-e-gjikos-publikon-foton-emocionuese-duke-i-mbajtur-barkun-e-fryre-elites/60%Daily2018-11-12 06:57
https://kosova-info.com/pozicionet-e-reja-intime-qe-ciftet-duhet-ti-provojne/60%Daily2018-11-12 06:05
https://kosova-info.com/rryma-e-dobet-largon-investitoret-nga-gollaku/60%Daily2018-11-11 21:36
https://kosova-info.com/kidda-flet-per-nofken-e-tij-artistike-dhe-ngjashmerine-me-ate-te-kengetares-se-njohur/60%Daily2018-11-12 06:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvuciq-serbia-dhe-kosova-jane-kilometra-larg-nje-marreveshjeje/60%Daily2018-11-11 21:37
https://kosova-info.com/miriam-cani-pozon-topless/60%Daily2018-11-12 06:57
https://kosova-info.com/zbulohen-fjalet-e-fundit-te-gazetarit-te-vrare-jamal-khashoggi/60%Daily2018-11-11 21:37
https://kosova-info.com/neser-nis-rigjykimi-i-te-akuzuarve-per-fajde-dhe-detyrim/60%Daily2018-11-11 21:37
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-i-komenton-kercenimet-e-listes-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-11-11 21:38
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-flet-per-raportin-e-afert-me-gold-ag/60%Daily2018-11-11 20:56
https://kosova-info.com/emoji-t-e-ri-qe-do-te-mund-ti-perdorni-ne-iphone/60%Daily2018-11-13 07:02
https://kosova-info.com/engjellusha-salihu-ne-kerkim-te-dashurise/60%Daily2018-11-11 20:56
https://kosova-info.com/dua-lipa-hap-kembet-ne-shtrat-ajo-cfare-ka-veshur-i-zbulon/60%Daily2018-11-11 20:56
https://kosova-info.com/ja-se-si-qendrimi-ne-nje-shtet-tjeter-ndikon-ne-zorret-tuaja/60%Daily2018-11-11 20:04
https://kosova-info.com/ronela-hajati-dridh-skenen-e-festivalit-kenga-magjike/60%Daily2018-11-11 20:56
https://kosova-info.com/burri-cek-i-aferdita-dreshajt-vallezon-me-kenge-shqipe-ne-dasme/60%Daily2018-11-11 20:56
https://kosova-info.com/largoni-dhimbjen-ne-gjunje-vetem-me-dy-veze/60%Daily2018-11-11 20:04
https://kosova-info.com/receta-qe-do-iu-beje-te-mos-semureni-kurre-me/60%Daily2018-11-11 20:04
https://kosova-info.com/veseli-kosova-ka-thesare-te-qyteterimit-qe-po-i-restaurojme-per-turizem-kulturor/60%Daily2018-11-11 16:36
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-kerkon-shtimin-e-patrullimit-policor-ne-kryeqytet/60%Daily2018-11-11 16:36
https://kosova-info.com/thaci-takon-merkel-pajtohen-per-arritjen-e-nje-marreveshje-gjitheperfshirese/60%Daily2018-11-11 16:37
https://kosova-info.com/barcelona-real-betis-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-11-11 16:16
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-man-utd/60%Daily2018-11-11 16:16
https://kosova-info.com/arsenal-wolves-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-11-11 16:16
https://kosova-info.com/roma-e-turperon-sampdorian/60%Daily2018-11-11 16:16
https://kosova-info.com/chelsea-everton-perfundon-ndeshja-me-rezultat-befasues/60%Daily2018-11-11 16:16
https://kosova-info.com/dita-e-trete-ende-asnje-gjurme-nga-gruevski/60%Daily2018-11-11 16:37
https://kosova-info.com/lista-serbe-nuk-mundet-ta-percaktoj-fatin-e-qeverise-se-kosoves-thote-agim-bahtiri/60%Daily2018-11-11 16:37
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-tregon-a-ka-sot-shoqeri-mes-saj-edhe-ish-te-dashurit-faton-shoshi/60%Daily2018-11-11 15:56
https://kosova-info.com/nje-nuse-si-elita-rudi-shikoni-si-argetohet-me-nenen-dhe-vjehrren/60%Daily2018-11-11 15:56
https://kosova-info.com/tayna-provokative-ne-shtrat-tu-e-pushu-shpirtin/60%Daily2018-11-11 15:56
https://kosova-info.com/kate-upton-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2018-11-11 15:10
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-femrat-vdesin-per-te-bere-seks/60%Daily2018-11-11 20:04
https://kosova-info.com/haradinaj-merr-pjese-ne-diten-e-perkujtimit-te-britanise-se-madhe/60%Daily2018-11-11 11:36
https://kosova-info.com/pato-po-rikthehet-tek-milan/60%Daily2018-11-11 11:16
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atalanta-inter/60%Daily2018-11-11 11:16
https://kosova-info.com/aguero-ka-nje-surprize-per-derbin-e-manchester/60%Daily2018-11-11 11:16
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-fulham-shaqiri-nga-minuta-e-pare/60%Daily2018-11-11 11:16
https://kosova-info.com/chelsea-dhe-arsenal-ne-gare-per-yllin-e-juventus/60%Daily2018-11-11 11:16
https://kosova-info.com/prizren-i-shqyen-veshet-per-tia-vjedhur-te-dy-vathet/60%Daily2018-11-11 11:36
https://kosova-info.com/zhduket-nje-person-ne-ferizaj/60%Daily2018-11-11 11:36
https://kosova-info.com/franca-e-nderon-thacin-e-ulin-bashke-me-trump-merkel-dhe-putin/60%Daily2018-11-11 11:36
https://kosova-info.com/dy-vetura-bien-nga-ura-ne-fshatin-drelaj-te-pejes/60%Daily2018-11-11 11:37
https://kosova-info.com/fjolla-morina-nje-kim-kardashian-e-vertete/60%Daily2018-11-11 10:56
https://kosova-info.com/edhe-ky-kengetar-kosovar-ka-mbjell-floket/60%Daily2018-11-11 10:56
https://kosova-info.com/kim-kardashian-uron-vajzen-per-ditelindje/60%Daily2018-11-11 10:56
https://kosova-info.com/tete-menyra-per-te-ndaluar-dhimbjen-e-dhembit-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-11-11 20:04
https://kosova-info.com/e-njihni-dot-vogelushen-ne-foto/60%Daily2018-11-11 09:59
https://kosova-info.com/lemonade-xhenxhefili-me-mjalte-per-sherimin-e-dhimbjeve-te-fytit-ja-si-ta-beni/60%Daily2018-11-11 15:04
https://kosova-info.com/aspas-i-tregon-realit-cfare-duhet-te-bejne-per-te-siguruar-sherbimet-e-tij/60%Daily2018-11-11 06:16
https://kosova-info.com/valencia-dhe-chelsea-pas-suarez/60%Daily2018-11-11 06:16
https://kosova-info.com/76-ers-tmerrojne-kundershtaret-arrihet-marreveshja-me-butler/60%Daily2018-11-11 06:16
https://kosova-info.com/perkunder-humbjes-kovac-i-kenaqur-me-paraqitjen/60%Daily2018-11-11 06:16
https://kosova-info.com/skriniar-qeteson-tifozet-e-inter/60%Daily2018-11-11 06:15
https://kosova-info.com/lojerat-me-te-mira-qe-cdo-perdorues-i-iphone-s-duhet-ti-kete/60%Daily2018-11-11 19:59
https://kosova-info.com/xhipi-chevrolet-qe-po-u-shpalle-lufte-te-gjithe-xhipave-tjere/60%Daily2018-11-12 06:00
https://kosova-info.com/keto-jane-performancat-e-ipad-pro-2018/60%Daily2018-11-12 16:01
https://kosova-info.com/deshton-roboti-i-mbete-ne-dore-pacienti-gjate-nje-operacioni-ne-zemer/60%Daily2018-11-13 07:02
https://kosova-info.com/kendall-jenner-shpallet-ikona-e-vitit/60%Daily2018-11-11 05:56
https://kosova-info.com/obsh-tirana-tejkalon-normat-e-be-se-per-ndotje-te-ajrit/60%Daily2018-11-11 06:36
https://kosova-info.com/pacolli-putinin-e-njoh-shume-mire-por-nuk-po-me-pergjigjet-ne-telefon/60%Daily2018-11-11 06:36
https://kosova-info.com/rama-nuk-u-mbytem-ne-lugen-e-corbes-te-agimit-te-arte/60%Daily2018-11-11 06:36
https://kosova-info.com/me-kembet-lart-rita-ora-paralajmeron-performancen-e-radhes/60%Daily2018-11-10 22:41
https://kosova-info.com/me-kembet-lart-rita-ora-paralajmeron-performancen-e-radhes-2/60%Daily2018-11-10 22:41
https://kosova-info.com/krasniqi-sistemi-i-drejtesise-duhet-te-ndryshoje-qe-nga-themelet/60%Daily2018-11-11 06:36
https://kosova-info.com/tanja-fajon-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-rruga-qe-duhet-te-ndjekin-kosova-dhe-serbia/60%Daily2018-11-11 06:37
https://kosova-info.com/8-gjerat-qe-ndodhin-me-trupin-tuaj-nese-ecni-cdo-dite-2/60%Daily2018-11-11 15:04
https://kosova-info.com/perfitimet-e-te-ecurit-ne-natyre/60%Daily2018-11-11 15:04
https://kosova-info.com/njerezit-qe-kane-probleme-me-veshket-duhet-ndalur-se-ngreni-keto-ushqime/60%Daily2018-11-11 10:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-qe-po-shkakton-autizmin-tek-femijet/60%Daily2018-11-11 10:04
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-kane-probleme-me-ereksionin-duhet-ta-bejne-kete-ndryshim-ne-jete/60%Daily2018-11-11 05:04
https://kosova-info.com/djegin-mbeturinat-perfshihet-nga-zjarri-ndertesa-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-11-10 20:35
https://kosova-info.com/dortmund-permbyse-bayernin-golead-ne-klasiken-gjermane/60%Daily2018-11-10 20:15
https://kosova-info.com/fiton-tottenham-ruan-poziten-e-katert/60%Daily2018-11-10 20:15
https://kosova-info.com/dortmund-32-bayern-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-10 20:15
https://kosova-info.com/befasohet-napoli-genoa-ne-avantazh/60%Daily2018-11-10 20:15
https://kosova-info.com/tuchel-i-frikesohet-monacos-ka-disa-fjale-edhe-per-henry/60%Daily2018-11-10 20:15
https://kosova-info.com/%e2%80%8bharadinaj-ne-ballon-e-243-te-te-marines-amerikane/60%Daily2018-11-10 20:36
https://kosova-info.com/per-10-muaj-rreth-5-mije-qytetare-te-kosoves-hoqen-dore-nga-shtetesia/60%Daily2018-11-10 20:36
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8ble-journal-du-dimanche-zgjedh-thacin-e-vuciqin-per-nje-rrefim-me-origjine-luften-e-madhe/60%Daily2018-11-10 20:36
https://kosova-info.com/shqiperia-e-shpalli-non-grata-reagon-eurodeputetja-nga-qipro/60%Daily2018-11-10 20:36
https://kosova-info.com/gjiko-baba-i-ardhshem-flet-per-here-te-pare-rreth-jetes-ne-cift-dhe-gjinine-e-foshnjes/60%Daily2018-11-10 19:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ngjyra-qe-po-ua-harxhon-me-se-shumti-baterine-e-telefonit/60%Daily2018-11-11 14:59
https://kosova-info.com/mozzik-fton-gazetaret-dhe-kameramanet-ne-koncert-kjo-do-te-ndodhe/60%Daily2018-11-10 19:56
https://kosova-info.com/befason-gjiko-nuk-e-konsumoj-alkoolin/60%Daily2018-11-10 19:56
https://kosova-info.com/enca-dhe-noizy-do-te-befasohen-me-kete-veprim-te-bebe-rexhes/60%Daily2018-11-10 19:56
https://kosova-info.com/mozzik-behet-me-veture-te-re-super-luksoze/60%Daily2018-11-10 19:56
https://kosova-info.com/ky-mund-te-jete-fruti-me-i-mire-per-te-ndaluar-sumin-ne-zemer-hipertension-dhe-kolesterol/60%Daily2018-11-10 19:03
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-bie-shi-ne-kosove/60%Daily2018-11-10 15:35
https://kosova-info.com/gjilani-promovon-teatrin-magjik-te-femijeve-rekord-i-shitjes-se-biletave/60%Daily2018-11-10 15:36
https://kosova-info.com/turqia-ua-dorezon-incizimet-e-vrasjes-se-khashoggit-shteteve-kryesore/60%Daily2018-11-10 15:36
https://kosova-info.com/allegri-flet-per-derbin-me-milanin-nuk-e-harron-as-higuainin/60%Daily2018-11-10 15:15
https://kosova-info.com/nese-e-ngacmoni-nje-luan-spalletti-komenton-gjestin-e-mourinhos/60%Daily2018-11-10 15:15
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-mbi-ate-te-serbise-shikoni-reagimin-e-medieve-serbe/60%Daily2018-11-10 15:15
https://kosova-info.com/llapi-e-fiton-derbin-ndaj-drites-liria-merr-pike-te-plota-ndaj-flamurtarit/60%Daily2018-11-10 15:15
https://kosova-info.com/thashethemet-per-topin-e-arte-modric-e-fiton-ronaldo-larg-kreut/60%Daily2018-11-10 15:15
https://kosova-info.com/thaci-per-afp-kufiri-kosove-serbi-nuk-do-te-shenohet-pergjate-vijave-etnike/60%Daily2018-11-10 15:36
https://kosova-info.com/vazhdon-fushata-ta-pastrojme-kosoven-kryeministri-i-bashkohet-aksionit-ne-germi/60%Daily2018-11-10 15:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-reperi-i-preferuar-i-arjola-demirit/60%Daily2018-11-10 14:55
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-fejzullahu-ja-cfare-kremtohet/60%Daily2018-11-10 14:30
https://kosova-info.com/nese-gjumi-ju-nderpritet-vazhdimisht-ne-mes-te-nates-truri-juaj-eshte-ne-hall-te-madh/60%Daily2018-11-10 19:03
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-e-di-cka-eshte-biseduar-ne-bruksel/60%Daily2018-11-10 10:35
https://kosova-info.com/masa-ndaj-serbise-dhe-bosnjes-dogana-e-perkushtuar-ta-zbatoje-vendimin/60%Daily2018-11-10 10:35
https://kosova-info.com/henry-ja-kush-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2018-11-10 10:15
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-nga-historia-e-dhimbshme-e-yllit-brazilian-te-cilin-e-copetuan-me-hanxhar/60%Daily2018-11-10 10:15
https://kosova-info.com/capello-pres-gjera-te-medha-nga-ronaldo-ne-derbin-kunder-milanit/60%Daily2018-11-10 10:15
https://kosova-info.com/ibra-i-befason-te-gjithe-duke-zbuluar-se-cilin-lojtar-e-admiron-me-se-shumti/60%Daily2018-11-10 10:15
https://kosova-info.com/football-leaks-e-zbulon-te-verteten-ja-sa-i-kushtoi-psg-se-transferimi-i-neymar/60%Daily2018-11-10 10:15
https://kosova-info.com/nje-ne-10-burra-dhe-nje-ne-12-gra-jane-te-lidhur-me-varesine-e-seksit/60%Daily2018-11-10 19:03
https://kosova-info.com/doni-te-lini-duhanin-provoni-keto-menyra-te-thjeshta/60%Daily2018-11-10 19:03
https://kosova-info.com/gjykata-do-ta-kerkoje-gruevskin-te-henen/60%Daily2018-11-10 10:36
https://kosova-info.com/merr-peng-ish-bashkeshorten-arrestohet-28-vjecari/60%Daily2018-11-10 10:36
https://kosova-info.com/i-mbijetoi-sulmit-ne-las-vegas-por-jo-edhe-masakres-ne-kaliforni/60%Daily2018-11-10 10:36
https://kosova-info.com/gjenetika-nuk-eshte-me-faktor-per-jetegjatesine/60%Daily2018-11-10 19:04
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-vertete-e-ndarjes-se-zanfina-ismailit-nga-faton-shoshi/60%Daily2018-11-10 09:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-gjate-xhirimeve-te-serialit-o-sa-mire/60%Daily2018-11-10 09:55
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-super-luksoze-te-morena-tarakut/60%Daily2018-11-10 09:55
https://kosova-info.com/ju-kujtohen-himena-dhe-sarita-te-pasionet-e-fshehta-shikoni-sa-kane-ndryshuar/60%Daily2018-11-10 08:59
https://kosova-info.com/shenjat-fizike-te-trishtimit-te-forte/60%Daily2018-11-10 14:03
https://kosova-info.com/mesoni-arsyen-pse-ju-dridhen-duart/60%Daily2018-11-10 14:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-rrefimi-prekes-i-david-silva/60%Daily2018-11-10 05:14
https://kosova-info.com/messi-ndermjetesues-i-malcom/60%Daily2018-11-10 05:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-komenti-i-boateng-pasi-u-la-jashte-kombetares/60%Daily2018-11-10 05:14
https://kosova-info.com/e-diela-do-te-jete-vendimtare-per-te-ardhmen-e-solarit-tek-real/60%Daily2018-11-10 05:14
https://kosova-info.com/fillimi-i-sezonit-ne-nba-e-gjen-antetokounmpon-favorit-per-mvp/60%Daily2018-11-10 05:14
https://kosova-info.com/rita-ora-mori-vemendjen-mes-engjejve-te-victorias-secret/60%Daily2018-11-10 04:55
https://kosova-info.com/smartfoni-i-xiaom-it-qe-po-i-ben-konkurrence-iphone-it-e-samsung-ut/60%Daily2018-11-10 18:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-defekti-i-smartfonit-google-pixel-3/60%Daily2018-11-10 18:58
https://kosova-info.com/keshtu-duket-ferrari-2-8-milionesh/60%Daily2018-11-10 18:58
https://kosova-info.com/tri-dekadat-e-murit-qe-ndau-boten/60%Daily2018-11-10 05:35
https://kosova-info.com/termeti-i-fuqishem-6-8-balle-godet-ujerat-e-norvegjise/60%Daily2018-11-10 05:35
https://kosova-info.com/momenti-kur-atk-zbulon-qumesht-pa-fature/60%Daily2018-11-10 05:35
https://kosova-info.com/trump-thote-se-nuk-ka-diskutuar-nderhyrjen-ruse-me-whitaker/60%Daily2018-11-10 05:35
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-liam-payne-cheryl-vjen-me-skena-te-nxehta-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-11-10 04:55
https://kosova-info.com/matja-e-peshes-kaq-here-ne-jave-do-iu-beje-qe-te-humbni-kilograme/60%Daily2018-11-10 09:03
https://kosova-info.com/40-vjecarja-nicole-scherzinger-mahnit-nga-pushimet-ne-hawaii/60%Daily2018-11-10 04:56
https://kosova-info.com/shqetesuese-ja-sa-eshte-koeficienti-i-ndotjes-se-ajrit-sonte-ne-prishtine/60%Daily2018-11-10 05:35
https://kosova-info.com/bleona-qereti-ne-top-5-ne-billboard-dance/60%Daily2018-11-09 22:19
https://kosova-info.com/bleona-qereti-ne-top-5-ne-billboard-dance-2/60%Daily2018-11-09 22:19
https://kosova-info.com/studimi-femijet-e-lindur-ne-shtator-jane-me-te-mencurit/60%Daily2018-11-10 09:03
https://kosova-info.com/personat-qe-po-marrin-medikamente-kunder-ankthit-duhet-ta-lexojne-kete/60%Daily2018-11-10 09:03
https://kosova-info.com/u-nda-nga-i-dashuri-tani-po-e-padit-arsyeja-do-tiu-habise/60%Daily2018-11-10 04:02
https://kosova-info.com/52-greke-non-grata-athina-zyrtare-shqiperia-te-sqaroje-bazen-e-vendimit/60%Daily2018-11-09 19:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-speciale-qe-morata-ka-pranuar-per-ditelindje/60%Daily2018-11-09 19:15
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-permban-kontrata-e-neymar-tek-psg/60%Daily2018-11-09 19:15
https://kosova-info.com/solari-i-pavendosur-per-ceshtjen-e-carvajal/60%Daily2018-11-09 19:15
https://kosova-info.com/pas-lendimit-te-welbeck-arsenal-ka-nje-shperblim-per-lojtarin/60%Daily2018-11-09 19:14
https://kosova-info.com/tottenham-rivalizon-man-utd-per-boateng/60%Daily2018-11-09 19:14
https://kosova-info.com/ju-qendrojne-gjithmone-duart-e-ftohta-mesoni-arsyet/60%Daily2018-11-10 04:03
https://kosova-info.com/qeverise-haradinaj-i-shtohet-edhe-nje-zevendesminister/60%Daily2018-11-09 19:34
https://kosova-info.com/tri-llojet-e-referendumeve-qe-do-te-mund-te-organizohen-ne-kosove/60%Daily2018-11-09 19:35
https://kosova-info.com/mirage-zanfina-ismaili-besnik-qaka-nikka-kidda-o-sa-mire-ke-zgjedh-arjola/60%Daily2018-11-09 18:55
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-ia-numeron-vuciqit-marreveshjet-e-pazbatuara-nga-serbia/60%Daily2018-11-09 19:35
https://kosova-info.com/fjolla-morina-mahnit-me-fustan-te-bardhe/60%Daily2018-11-09 18:30
https://kosova-info.com/foto-te-rralla-nga-kosova-e-vitit-1917/60%Daily2018-11-09 19:36
https://kosova-info.com/avatar-ne-vend-te-policeve-ne-kufi/60%Daily2018-11-10 13:58
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-youtube-perfundojne-duke-pare-video-me-permbajtje-te-rrezikshme/60%Daily2018-11-10 18:58
https://kosova-info.com/arsyeja-kryesore-perse-meshkujt-humbin-ereksionin-gjate-marredhenieve-intime/60%Daily2018-11-09 18:02
https://kosova-info.com/thonjte-tregojne-shume-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-11-09 18:02
https://kosova-info.com/ka-nje-lajm-te-keq-per-ata-qe-jane-te-apasionuar-pas-palestres/60%Daily2018-11-09 18:02
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-patjeter-te-vendosen-ne-frigorifer/60%Daily2018-11-09 18:02
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-19-vjecar-ne-afersi-te-shkolles-shtjefen-gjeqovi/60%Daily2018-11-09 14:34
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-shtetas-greke-transportojne-droge-nga-shqiperia/60%Daily2018-11-09 14:34
https://kosova-info.com/alves-zbulon-dicka-interesante-ne-lidhje-me-mourinhon/60%Daily2018-11-09 14:16
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-e-arte-ne-tashkent-2018-e-fiton-finalen-me-ippon/60%Daily2018-11-09 14:15
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-e-vendos-flamurin-e-kosoves-mbi-ate-te-serbise/60%Daily2018-11-09 14:15
https://kosova-info.com/zyrtare-premierliga-shpall-trajnerin-me-te-mire-te-muajit-tetor/60%Daily2018-11-09 14:14
https://kosova-info.com/nora-gjakova-e-pafat-e-humb-luften-per-medaljen-e-arte/60%Daily2018-11-09 14:14
https://kosova-info.com/prokuroria-themelore-e-gjilanit-sekuestron-mjete-shperthyese/60%Daily2018-11-09 14:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-duhet-te-shtoni-nje-luge-gjalpe-ne-kafen-tuaj/60%Daily2018-11-09 18:02
https://kosova-info.com/zbulohet-kush-eshte-shkrimtari-i-preferuar-i-ismail-kadarese/60%Daily2018-11-09 14:34
https://kosova-info.com/shefi-i-aki-se-te-henen-merret-ne-pyetje-per-gylenistet/60%Daily2018-11-09 14:34
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-ky-eshte-zeri-i-vertete-i-rita-ores/60%Daily2018-11-09 13:54
https://kosova-info.com/sa-qindra-mijera-euro-fiton-noizy-gjate-sezoneve-verore/60%Daily2018-11-09 13:54
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-publikon-foto-nga-palestra-me-ne-forme-se-kurre/60%Daily2018-11-09 13:54
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-dhe-elegante-se-keni-pare-asnjehere-teuta-selimin/60%Daily2018-11-09 13:11
https://kosova-info.com/volkswagen-planifikon-te-shese-rivalin-e-tesla-s-per-vetem-23000-dollare/60%Daily2018-11-09 12:57
https://kosova-info.com/tesla-tani-vlen-me-shume-se-bmw/60%Daily2018-11-09 17:57
https://kosova-info.com/eshte-prezantues-i-lajmeve-por-nuk-eshte-njeri/60%Daily2018-11-09 17:57
https://kosova-info.com/hakeret-po-marrin-miliona-dollare-nga-bankomatet/60%Daily2018-11-09 17:57
https://kosova-info.com/burri-ben-gruan-per-spital-dergohet-ne-mbajtje/60%Daily2018-11-09 09:34
https://kosova-info.com/pakoja-e-re-ligjore-per-fsk-ne-eshte-per-mbrojtje-te-kosoves/60%Daily2018-11-09 09:34
https://kosova-info.com/daciq-loje-e-ndyte-prishtina-kerkon-ultimatum/60%Daily2018-11-09 09:34
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-vrasjes-ne-ish-bllok-ku-ishte-e-perfshire-elvana-gjata/60%Daily2018-11-09 09:34
https://kosova-info.com/e-kam-refuzuar-man-cityn-shkaku-i-mourinhos/60%Daily2018-11-09 09:15
https://kosova-info.com/zyrtare-pensionohet-didier-drogba/60%Daily2018-11-09 09:14
https://kosova-info.com/me-ne-fund-nje-lajm-i-mire-per-barcelonen/60%Daily2018-11-09 09:14
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-milan-e-transferon-paton/60%Daily2018-11-09 09:13
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-siguron-gjysmefinalen-ne-grand-prix-ne-uzbekistan/60%Daily2018-11-09 09:13
https://kosova-info.com/washington-post-engel-do-te-jete-kryetar-i-komitetit-per-politike-te-jashtme-te-kongresit-amerikan/60%Daily2018-11-09 09:34
https://kosova-info.com/gjin-tonik-dhe-kafe-eshte-e-gjitha-ajo-qe-ju-duhet-qe-te-ngroheni-gjate-ketij-dimri/60%Daily2018-11-09 13:02
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-dhe-bad-bunny-vijne-me-kengen-e-re-te-guste/60%Daily2018-11-09 08:55
https://kosova-info.com/rashel-kolaneci-sapo-ua-dha-nje-arsye-te-forte-per-ta-urryer/60%Daily2018-11-09 08:55
https://kosova-info.com/mbaroi-cifti-i-juaj-i-preferuar-jane-zyrtarisht-te-divorcuar/60%Daily2018-11-09 08:55
https://kosova-info.com/kengetarit-te-famshem-i-ndodhi-e-njejta-gje-si-ledrit-ne-skene-i-hodhen-sutjenat-dhe/60%Daily2018-11-09 08:55
https://kosova-info.com/konsumimi-i-ketij-fruti-pershpejton-humbjen-e-peshes/60%Daily2018-11-09 13:02
https://kosova-info.com/zbulohet-e-dashura-e-aktorit-turk-qe-pranoi-se-ka-prejardhje-shqiptare/60%Daily2018-11-09 08:55
https://kosova-info.com/arsenal-00-sporting-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-09 04:13
https://kosova-info.com/real-betis-11-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-09 04:13
https://kosova-info.com/perkunder-fitores-sarri-i-pakenaqur-me-skuadren-e-tij/60%Daily2018-11-09 04:13
https://kosova-info.com/milan-pranon-lajm-te-tmerrshem-lidhur-me-biglian/60%Daily2018-11-09 04:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-synimi-i-laporte-ne-derbin-e-manchesterit/60%Daily2018-11-09 04:13
https://kosova-info.com/xherdani-apo-graniti-korab-shaqiri-zgjedh-kete-lojtar-per-nje-arsye/60%Daily2018-11-09 03:54
https://kosova-info.com/vuciq-ne-siklet-shqiptaret-ne-bruksel-i-bertasin-nga-ndertesat/60%Daily2018-11-09 04:34
https://kosova-info.com/perdori-roaming-ne-kosove-i-erdhi-fatura-rreth-4-mije-euro/60%Daily2018-11-09 04:34
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-miriam-canit/60%Daily2018-11-08 22:39
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-miriam-canit-2/60%Daily2018-11-08 22:39
https://kosova-info.com/david-philips-nuk-ka-njohje-te-reja-me-idene-e-nderrimit-te-kufijve/60%Daily2018-11-09 04:34
https://kosova-info.com/taksa-per-importet-serbe-bllokon-dialogun-ne-bruksel/60%Daily2018-11-09 04:34
https://kosova-info.com/berat-rukiqi-tregon-se-a-do-rriten-cmimet-pas-vendosjes-se-takses-ndaj-serbise/60%Daily2018-11-09 04:34
https://kosova-info.com/policia-e-dubait-do-te-filloje-trajnimin-e-oficereve-se-si-te-pilotojne-motoret-fluturues/60%Daily2018-11-09 12:57
https://kosova-info.com/simptomat-e-kancerit-te-gojes-si-te-veni-re-shenjat-paralajmeruese/60%Daily2018-11-09 13:02
https://kosova-info.com/lazio-marseille-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-11-08 18:15
https://kosova-info.com/bersant-celina-e-fiton-cmimin-e-madh/60%Daily2018-11-08 18:14
https://kosova-info.com/fekir-e-kerkon-largimin-nga-lyoni-dy-gjigantet-evropian-vihen-ne-aksion/60%Daily2018-11-08 18:14
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-samir-nasri-po-rikthehet-ne-premierlige/60%Daily2018-11-08 18:13
https://kosova-info.com/zyrtare-nuk-do-ta-besoni-se-me-ke-ka-nenshkruar-juventus/60%Daily2018-11-08 18:13
https://kosova-info.com/fillon-takimi-thaci-vuciq-ne-bruksel/60%Daily2018-11-08 18:33
https://kosova-info.com/gjendet-nje-kufome-ne-malet-e-prizrenit-dyshohet-se-mund-te-jete-nje-i-ri-i-vrare-nga-forcat-serbe/60%Daily2018-11-08 18:33
https://kosova-info.com/thaci-flet-pas-takimit-me-mogherinin-u-pajtuam-per-dinamizim-te-dialogut/60%Daily2018-11-08 18:33
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-kosova-eshte-e-gatshme-per-prezencen-e-gjuhes-italiane-ne-vend/60%Daily2018-11-08 18:33
https://kosova-info.com/deputeti-i-psd-se-tregon-se-si-serbia-i-prodhon-plazma-keksa-te-vecante-per-kosoven/60%Daily2018-11-08 18:33
https://kosova-info.com/mon-ami-lansohet-nga-valza-zhegrova/60%Daily2018-11-08 17:53
https://kosova-info.com/mon-ami-lansohet-nga-valza-zhegrova-2/60%Daily2018-11-08 17:53
https://kosova-info.com/keta-jane-faktoret-qe-rrezikojne-me-shume-grate-nga-infarkti/60%Daily2018-11-09 13:02
https://kosova-info.com/sa-ke-ti-projekti-me-i-ri-nga-kidda/60%Daily2018-11-08 17:53
https://kosova-info.com/sa-ke-ti-projekti-me-i-ri-nga-kidda-2/60%Daily2018-11-08 17:53
https://kosova-info.com/agon-amiga-nuk-ka-te-ndalur-se-shpejti-me-kenge-te-re-2/60%Daily2018-11-08 17:54
https://kosova-info.com/agon-amiga-nuk-ka-te-ndalur-se-shpejti-me-kenge-te-re/60%Daily2018-11-08 17:54
https://kosova-info.com/artisti-i-njohur-sapo-na-prezantoi-me-te-dashuren-misterioze/60%Daily2018-11-08 16:59
https://kosova-info.com/artisti-i-njohur-sapo-na-prezantoi-me-te-dashuren-misterioze-2/60%Daily2018-11-08 16:59
https://kosova-info.com/mercedes-benz-glc-coupe-vetura-luksoze-e-kesaj-kompanie/60%Daily2018-11-09 07:57
https://kosova-info.com/ndryshimi-qe-do-te-gezoje-te-gjithe-perdoruesit-e-netflix-it/60%Daily2018-11-09 07:57
https://kosova-info.com/kina-prezenton-spikerin-e-pare-robotik-te-lajmeve/60%Daily2018-11-09 07:57
https://kosova-info.com/studimi-ajri-i-ndotur-po-shkakton-autizem-tek-femijet/60%Daily2018-11-09 13:02
https://kosova-info.com/dicka-qe-i-ndodh-trurit-kur-shikoni-filma-pornografik/60%Daily2018-11-09 08:02
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-bejne-femrat-pas-dushit/60%Daily2018-11-09 03:01
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-bejne-mire-per-zemer-dhe-arterie/60%Daily2018-11-08 17:01
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-per-te-rritur-jetegjatesine/60%Daily2018-11-08 17:01
https://kosova-info.com/moska-konfirmon-takimin-trump-putin/60%Daily2018-11-08 13:33
https://kosova-info.com/vv-thaci-nuk-lajmeroi-per-takimin-me-vuciqin-per-te-evituar-protestat-qytetare/60%Daily2018-11-08 13:33
https://kosova-info.com/hahn-ne-fillim-te-dhjetorit-viziton-kosoven/60%Daily2018-11-08 13:33
https://kosova-info.com/takimi-thaci-vuciq-ne-bruksel-pritet-te-diskutohen-10-tema-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-11-08 13:33
https://kosova-info.com/gabigol-befason-te-gjithe-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-11-08 13:13
https://kosova-info.com/provokimet-e-famshme-te-jose-mourinho/60%Daily2018-11-08 13:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-oferta-e-fundit-e-milanit-per-ibrahimovicin/60%Daily2018-11-08 13:13
https://kosova-info.com/chelsea-skuadra-e-vetme-pa-humbje-ne-evrope/60%Daily2018-11-08 13:13
https://kosova-info.com/milan-po-e-transferon-zevendesuesin-e-caldaras/60%Daily2018-11-08 13:12
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-premton-rimekembjen-e-pallatit-te-rinise/60%Daily2018-11-08 13:33
https://kosova-info.com/aktori-me-ngjyre-shpallet-mashkulli-me-i-pashem-ne-bote/60%Daily2018-11-08 12:53
https://kosova-info.com/tolgahan-dhe-almeda-blejne-vile-super-te-shtrenjte-ne-stamboll/60%Daily2018-11-08 12:53
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-smartphonin-e-ri-te-palosshem/60%Daily2018-11-08 16:56
https://kosova-info.com/oppo-prezanton-smartphonin-me-bateri-te-dyfishte/60%Daily2018-11-09 07:57
https://kosova-info.com/me-postimin-e-fundit-agnesa-vuthaj-do-ua-rrebej-zemrat-te-gjitha-femrave/60%Daily2018-11-08 12:53
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-me-tri-kenge-te-reja-njera-duet-me-milotin/60%Daily2018-11-08 12:53
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-uron-publikisht-dashurine-e-saj-per-ditelindje/60%Daily2018-11-08 10:16
https://kosova-info.com/stervitje-masive-ushtarake-ne-poloni-dhe-shtetet-e-baltikut/60%Daily2018-11-08 08:33
https://kosova-info.com/pacolli-i-reagon-ahmetit-per-shkarkimet-e-drejtoreve-te-vv-se-e-ke-treguar-etjen-tende-per-pushtet/60%Daily2018-11-08 08:33
https://kosova-info.com/termet-ne-rajon-dridhjet-ndjehen-edhe-ne-maqedoni/60%Daily2018-11-08 08:34
https://kosova-info.com/ronaldo-united-pothuajse-nuk-beri-asgje-ne-eshte-dashur-ta-vrasim-ndeshjen/60%Daily2018-11-08 08:13
https://kosova-info.com/allegri-tregon-se-cka-ka-mundur-ti-bej-juventusi-ne-pjesen-e-pare-unitedit/60%Daily2018-11-08 08:13
https://kosova-info.com/ndoshta-ju-ka-ikur-sterling-fitoi-nje-nga-penalltite-me-skandaloze-ne-histori-te-l-k/60%Daily2018-11-08 08:13
https://kosova-info.com/granit-xhaka-e-meriton-suksesin/60%Daily2018-11-08 08:12
https://kosova-info.com/sterling-kerkon-falje-per-penalltine-skandaloze-te-fituar-ndaj-shakhtarit/60%Daily2018-11-08 08:12
https://kosova-info.com/saranda-vlora-dhe-kukesi-me-aeroporte/60%Daily2018-11-08 08:34
https://kosova-info.com/pakistanezja-e-krishtere-lirohet-nga-burgu-vendndodhja-nuk-dihet/60%Daily2018-11-08 08:34
https://kosova-info.com/motra-e-aferdites-provokon-rend-gati-sa-nuk-i-futi-gjuhen-live-ketij-personi/60%Daily2018-11-08 07:53
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-moderatore-e-kenga-magjike-mezi-po-pres/60%Daily2018-11-08 07:53
https://kosova-info.com/nje-51-vjecare-si-pamela-disa-nga-rastet-kur-ka-pozuar-e-zhveshur/60%Daily2018-11-08 07:54
https://kosova-info.com/nga-festa-e-ditelindjes-se-2ton/60%Daily2018-11-08 07:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigja-e-allegrit-kur-pyetet-per-gjestin-e-mourinhos/60%Daily2018-11-08 03:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-porsche-panamera-gts-e-re/60%Daily2018-11-08 11:55
https://kosova-info.com/veprimi-qe-bejme-cdo-nate-mund-te-na-beje-te-verber/60%Daily2018-11-08 12:01
https://kosova-info.com/kjo-poze-e-modeles-shqiptare-do-tju-le-pa-gjume/60%Daily2018-11-07 22:59
https://kosova-info.com/kjo-poze-e-modeles-shqiptare-do-tju-le-pa-gjume-2/60%Daily2018-11-07 22:59
https://kosova-info.com/provat-e-prokurorise-per-zyrtarin-e-larte-te-ldk-se/60%Daily2018-11-08 03:32
https://kosova-info.com/kujtesa-lidhet-edhe-me-vrapimin/60%Daily2018-11-08 12:01
https://kosova-info.com/bursat-evropiane-reagojne-pozitivisht-pas-zgjedhjeve-amerikane/60%Daily2018-11-08 03:33
https://kosova-info.com/ministri-serb-thote-se-do-jete-veshtire-te-ndalohet-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol/60%Daily2018-11-08 03:33
https://kosova-info.com/zeka-bilall-sherifi-jeton-me-intriga/60%Daily2018-11-08 03:34
https://kosova-info.com/kikiriket-ulin-rrezikun-e-vdekjes-nga-kanceri-i-prostates-thone-hulumtuesit/60%Daily2018-11-08 12:01
https://kosova-info.com/6-te-arrestuar-ne-france-mbi-komplotin-e-dyshuar-per-te-sulmuar-emmanuel-macron/60%Daily2018-11-08 03:34
https://kosova-info.com/keto-jane-rezultatet-e-pjeseve-te-para-te-gjashte-ndeshjeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-11-07 22:13
https://kosova-info.com/ronaldo-bombardon-porten-e-unitedit-juventusi-ne-epersi/60%Daily2018-11-07 22:12
https://kosova-info.com/real-madrid-tregon-fytyren-e-vertete-e-deklason-plzenin/60%Daily2018-11-07 22:12
https://kosova-info.com/man-united-e-permbyse-juventusin-per-nje-fitore-te-madhe-ne-l-k/60%Daily2018-11-07 22:12
https://kosova-info.com/fitojne-city-dhe-bayerni/60%Daily2018-11-07 22:12
https://kosova-info.com/mushkolaj-vendimi-per-produktet-serbe-ishte-hakmarrje-politike-e-jo-strategji/60%Daily2018-11-07 22:32
https://kosova-info.com/collaku-ska-date-per-arritjen-e-marreveshjes-perfundimtare/60%Daily2018-11-07 22:32
https://kosova-info.com/zeka-jakup-krasniqi-duhet-te-me-falenderoj-qe-jam-pjese-e-nismes/60%Daily2018-11-07 22:33
https://kosova-info.com/kjo-repere-i-le-mbrapa-koleget-e-saj-tregon-asetet-bombastike/60%Daily2018-11-07 21:39
https://kosova-info.com/supervooc-bateria-karikuese-me-e-fuqishme-ne-bote-ja-sa-shpejt-ua-mbush-baterine-e-telefonit-tuaj/60%Daily2018-11-07 20:56
https://kosova-info.com/nokia-9-po-vjen-keto-jane-detajet-e-para/60%Daily2018-11-08 06:55
https://kosova-info.com/mercedes-benz-a-class-i-2019-tes-po-vjen-nje-bishe-e-vertete/60%Daily2018-11-08 06:55
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-negative-shendetesore-qe-sjellin-kufjet/60%Daily2018-11-08 11:55
https://kosova-info.com/toyota-prius-nder-veturat-me-te-bukura-te-ketij-viti/60%Daily2018-11-08 11:55
https://kosova-info.com/kjo-teknike-do-te-iu-ndihmoj-te-flini-per-60-sekonda/60%Daily2018-11-08 12:01
https://kosova-info.com/beni-keto-gjera-dhe-femrat-do-tiu-gjuajne-vet/60%Daily2018-11-08 12:01
https://kosova-info.com/me-veshje-ushtarake-dhe-me-flamur-grek-dalin-pamjet-se-si-u-prit-kacifas-ne-bularat/60%Daily2018-11-07 17:32
https://kosova-info.com/kandidatet-myslimane-amerikane-ne-zgjedhjet-e-se-martes/60%Daily2018-11-07 17:32
https://kosova-info.com/cilet-njerez-kane-me-shume-gjase-per-ti-mbijetuar-kancerit/60%Daily2018-11-07 20:59
https://kosova-info.com/haradinaj-paralajmeron-masa-edhe-me-te-ashpra-ndaj-serbise/60%Daily2018-11-07 17:33
https://kosova-info.com/keto-jane-dy-skuadrat-e-para-te-eliminuara-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-11-07 17:13
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-shaquille-oneal-lufton-ne-oktagon/60%Daily2018-11-07 17:12
https://kosova-info.com/sensacionale-juventus-e-rikthen-paul-pogban/60%Daily2018-11-07 17:12
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cska-roma/60%Daily2018-11-07 17:12
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-ndeshjen-cherkaski-mavpy-z-mobile-prishtina/60%Daily2018-11-07 17:12
https://kosova-info.com/zv-ministri-lleshi-urdher-policise-masa-urgjente-per-ndotje/60%Daily2018-11-07 17:33
https://kosova-info.com/fillon-betonimi-i-ures-se-dyte-tek-rrethrrotullimi-ne-hyrje-te-prishtines/60%Daily2018-11-07 17:33
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-serish-ne-qender-te-vemendjes-shfaqen-ne-top-forme/60%Daily2018-11-07 16:49
https://kosova-info.com/i-dashuri-e-mashtron-kinse-e-kishte-tradhetuar-por-ngjarja-nuk-perfundon-me-kaq/60%Daily2018-11-07 20:59
https://kosova-info.com/dy-kompani-autombilistike-testojne-makinat-pa-drejtues/60%Daily2018-11-07 15:54
https://kosova-info.com/harley-davidson-ka-prezantuar-motorin-e-tyre-te-pare-elektrik/60%Daily2018-11-07 15:54
https://kosova-info.com/rishpikja-e-tualetit-bill-gates-befason-ne-panairin-ne-kine/60%Daily2018-11-07 15:54
https://kosova-info.com/zbritje-e-papritshme-ky-eshte-cmimi-i-gear-s3/60%Daily2018-11-07 15:54
https://kosova-info.com/fillojne-thashethemet-keshtu-mund-te-duket-galaxy-s10/60%Daily2018-11-07 15:54
https://kosova-info.com/shqyrtohet-projektligji-per-referendum/60%Daily2018-11-07 12:32
https://kosova-info.com/hoxhaj-politika-e-bosnjes-zgjatje-e-beogradit-tarifa-mbetet-ne-fuqi/60%Daily2018-11-07 12:32
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-per-grabitje-te-armatosur/60%Daily2018-11-07 12:33
https://kosova-info.com/meta-pritet-nga-arbereshet-e-kalabrise/60%Daily2018-11-07 12:33
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-welbeck-po-trasferohet-te-rivali-i-arsenalit/60%Daily2018-11-07 12:13
https://kosova-info.com/juventus-i-shikon-dy-transferimet-e-reja-ndaj-man-united/60%Daily2018-11-07 12:13
https://kosova-info.com/ibrahimovic-zbulon-se-te-cila-skuader-do-te-luaje/60%Daily2018-11-07 12:12
https://kosova-info.com/cutrone-me-deklarate-befasuese-per-derbin-ndaj-juventusit/60%Daily2018-11-07 12:12
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-pyesin-se-cfare-ndodhi-me-malcomin/60%Daily2018-11-07 12:12
https://kosova-info.com/ismaili-mjeket-nuk-e-kane-zgjedhje-te-pare-shkuarjen-ne-gjermani/60%Daily2018-11-07 12:33
https://kosova-info.com/demi-lovato-publikon-foton-e-pare-pas-problemeve-me-mbidozen-keshtu-duket/60%Daily2018-11-07 11:46
https://kosova-info.com/nikola-prodhon-kamion-hidrogjeni-per-evropen/60%Daily2018-11-07 10:54
https://kosova-info.com/ktm-ve-gjysme-miliarde-euro-ne-zhvillimin-e-motocikletave-elektrike/60%Daily2018-11-07 10:54
https://kosova-info.com/miniera-e-bitcoin-konsumon-kater-here-me-shume-energji-se-miniera-e-arit/60%Daily2018-11-07 10:54
https://kosova-info.com/efektet-e-kafese-ne-bark-te-zbrazet-2/60%Daily2018-11-07 20:59
https://kosova-info.com/pacolli-pas-fitores-se-engel-ne-kongres-nje-ze-i-hershem-dhe-i-forte-per-kosoven/60%Daily2018-11-07 07:32
https://kosova-info.com/policia-i-gjeti-ne-tunelin-me-te-madh-te-droges-ne-britani-gjykata-vendos-per-dy-shqiptaret/60%Daily2018-11-07 07:32
https://kosova-info.com/gjiganti-evropian-refuzon-transferimin-e-bale/60%Daily2018-11-07 07:11
https://kosova-info.com/kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-per-deshtimet-dhe-skandalet-e-diplomacise/60%Daily2018-11-07 07:33
https://kosova-info.com/mberrin-ne-gjirokaster-trupi-i-pajete-i-kostandinos-kacifas/60%Daily2018-11-07 07:33
https://kosova-info.com/be-heqja-e-vizave-kerkon-kohe/60%Daily2018-11-07 07:34
https://kosova-info.com/napoli-dhe-psg-luajne-baras-per-ta-bere-te-paqarte-situaten-ne-grupin-c/60%Daily2018-11-07 02:12
https://kosova-info.com/atletico-e-njofton-me-humbje-dortmundin/60%Daily2018-11-07 07:12
https://kosova-info.com/inter-11-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-07 07:12
https://kosova-info.com/napoli-11-psg-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-07 07:12
https://kosova-info.com/spalletti-deklarohet-pas-barazimit-te-interit-me-barcelonen/60%Daily2018-11-07 07:11
https://kosova-info.com/hakeret-vjedhin-informacione-te-fshehta-rreth-centraleve-berthamore-te-frances/60%Daily2018-11-07 10:55
https://kosova-info.com/apple-raporton-shitje-rekorde-te-iphoneve-te-rinj/60%Daily2018-11-07 10:55
https://kosova-info.com/seldi-qalliu-shperthen-keq-ndaj-fanses-qe-ia-permendi-mimoza-shkodren/60%Daily2018-11-07 06:52
https://kosova-info.com/exit-poll-zgjedhjet-afatmesme-jane-per-donald-trump/60%Daily2018-11-07 02:31
https://kosova-info.com/ragmi-mustafa-u-ben-thirrje-te-gjitha-partive-te-bashkohen-per-interesin-e-keshillit-nacional/60%Daily2018-11-07 02:32
https://kosova-info.com/shba-do-te-vendosin-nje-sere-sanksionesh-ndaj-rusise-pas-sulmit-te-skripal/60%Daily2018-11-07 02:32
https://kosova-info.com/u-tha-se-u-nda-nga-gruaja-besart-halimi-ua-mbylle-gojen-te-gjitheve-me-kete-foto/60%Daily2018-11-06 22:39
https://kosova-info.com/u-tha-se-u-nda-nga-gruaja-besart-halimi-ua-mbylle-gojen-te-gjitheve-me-kete-foto-2/60%Daily2018-11-06 22:39
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-shba-si-mund-te-marrin-demokratet-kontrollin-e-shtepise-se-bardhe/60%Daily2018-11-07 02:32
https://kosova-info.com/be-po-punon-intensivisht-ne-organizimin-e-nje-raundi-te-ri-te-dialogut-beograd-prishtine/60%Daily2018-11-07 02:33
https://kosova-info.com/perlotet-kur-degjon-zemren-e-djalit-te-saj-ne-trupin-e-nje-vajze/60%Daily2018-11-07 15:58
https://kosova-info.com/e-perdornim-paracetamolin-por-rralle-kush-e-din-cfare-na-ben/60%Daily2018-11-07 15:58
https://kosova-info.com/meshkujt-duhet-te-fillojne-nje-familje-para-se-te-behen-35-vjec-qe-femijet-e-tyre-te-mos-kene-defekte-te-lindjes-ose-te-lindin-para-kohe/60%Daily2018-11-07 15:58
https://kosova-info.com/deshmitari-ne-krushe-te-vogel-u-vrane-rreth-70-te-burrave-dhe-djemve/60%Daily2018-11-06 21:31
https://kosova-info.com/a-do-te-largohet-masa-ndaj-serbise-dhe-bosnjes-cka-thane-kryeministri-e-ministri/60%Daily2018-11-06 21:31
https://kosova-info.com/crvena-zvezda-20-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-06 21:12
https://kosova-info.com/milner-e-gjen-fajtorin-per-humbjen-e-liverpoolit/60%Daily2018-11-06 21:12
https://kosova-info.com/klopp-ska-koment-per-humbjen-e-liverpoolit/60%Daily2018-11-06 21:11
https://kosova-info.com/keto-jane-rezultatet-e-pjeseve-te-para-te-ndeshjeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-11-06 21:11
https://kosova-info.com/skandal-tifozet-e-tiranes-futen-ne-fushe-kerkojne-ti-rrahin-lojtaret-e-tyre/60%Daily2018-11-06 21:11
https://kosova-info.com/keshtu-vendosin-gjeneralet-e-vertete-tahiri-i-thur-elozhe-haradinajt/60%Daily2018-11-06 21:32
https://kosova-info.com/tahiri-ne-shba-thote-se-ka-kerkuar-mbeshtetje-per-anetaresim-te-plote-ne-interpol/60%Daily2018-11-06 21:32
https://kosova-info.com/shqetesuese-kjo-eshte-ndotja-momentale-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2018-11-06 21:32
https://kosova-info.com/a-ma-jep-shpirtin-pergjigja-e-dafines-kundrejt-noizyt-ju-le-pa-fjale/60%Daily2018-11-06 20:52
https://kosova-info.com/3-perfitimet-e-pabesueshme-qe-keni-prej-seksit/60%Daily2018-11-07 15:58
https://kosova-info.com/keto-jane-perfitimet-shendetesore-te-cajit-kamomil/60%Daily2018-11-07 05:58
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-shyhretes-pas-koncertit-te-leartes/60%Daily2018-11-06 20:52
https://kosova-info.com/arilena-ara-shfaqet-ne-skena-te-nxehta-me-te-dashurin-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-11-06 20:52
https://kosova-info.com/samsung-zbulon-detaje-te-reja-ne-lidhje-me-smartphonin-e-palosshem/60%Daily2018-11-07 05:54
https://kosova-info.com/granit-xhaka-ne-nje-moment-romantik-me-bashkeshorten/60%Daily2018-11-06 20:53
https://kosova-info.com/ill-give-you-my-heart-lansohet-nga-arilena-ara/60%Daily2018-11-06 20:53
https://kosova-info.com/marihuana-shkakton-semundje-te-rrezikshme-dhe-jo-vetem/60%Daily2018-11-06 19:58
https://kosova-info.com/soda-e-bukes-nje-aleat-i-fuqishem-edhe-per-lenien-e-duhanit/60%Daily2018-11-06 19:58
https://kosova-info.com/ndryshoni-keto-shprehi-qe-te-mbroheni-nga-kanceri/60%Daily2018-11-06 19:58
https://kosova-info.com/stina-e-mandarinave-ja-sa-te-rendesishme-jane-per-shendetin/60%Daily2018-11-06 19:58
https://kosova-info.com/hidhet-shorti-i-kupes-se-kosoves-ne-futboll/60%Daily2018-11-06 16:12
https://kosova-info.com/u-kry-dembele-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2018-11-06 16:12
https://kosova-info.com/man-utd-po-e-transferon-bishen-me-ne-fund/60%Daily2018-11-06 16:11
https://kosova-info.com/real-madrid-arsene-wenger-lajm-i-papritur-nga-spanja/60%Daily2018-11-06 16:11
https://kosova-info.com/ramsey-po-transferohet-te-skuadra-qe-me-se-paku-pritej/60%Daily2018-11-06 16:11
https://kosova-info.com/5-ushqimet-e-shendetshme-qe-shnderrohen-ne-te-demshme-nese-e-teproni/60%Daily2018-11-06 19:58
https://kosova-info.com/lirak-celaj-thote-se-skeptiku-nuk-eshte-kundershtar-i-liberalizimit/60%Daily2018-11-06 16:31
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-21/60%Daily2018-11-06 16:32
https://kosova-info.com/ambasada-gjermane-nuk-e-njeh-kompanine-e-cila-po-kerkon-dy-mije-kosovare-per-te-punuar/60%Daily2018-11-06 16:32
https://kosova-info.com/edhe-nje-kengetare-shqiptare-me-1-milion-ndjekes-ne-instagram/60%Daily2018-11-06 15:39
https://kosova-info.com/qeveria-kercenohet-me-proteste-dhe-nderprerje-te-punes-se-bizneseve-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-11-06 16:32
https://kosova-info.com/huawei-mate-20-pro-ka-nje-problem-serioz/60%Daily2018-11-07 05:54
https://kosova-info.com/zhvillohet-makineria-qe-kthen-ajrin-ne-uje/60%Daily2018-11-07 05:54
https://kosova-info.com/kryeprokurori-lumezi-prioritetet-ndjekja-e-suksesshme-e-krimit-te-organizuar/60%Daily2018-11-06 16:33
https://kosova-info.com/keto-gabime-te-femrave-ne-shtrat-meshkujt-i-urrejne-shume/60%Daily2018-11-06 14:58
https://kosova-info.com/si-te-humbisni-peshe-ne-dy-jave-me-menyra-krejt-natyrale/60%Daily2018-11-06 14:58
https://kosova-info.com/komuna-e-skenderajt-ne-mbeshtetje-te-fermereve/60%Daily2018-11-06 11:31
https://kosova-info.com/godet-nje-femer-me-veture-iken-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2018-11-06 11:31
https://kosova-info.com/shperthen-bombola-e-gazit-ne-nje-lokal-ne-prishtine-lendohet-nje-person/60%Daily2018-11-06 11:31
https://kosova-info.com/hahn-serbia-dhe-kosova-duhet-te-zgjidhin-mosmarreveshjen-e-tyre/60%Daily2018-11-06 11:32
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-takim-me-kurz-bisedojne-per-marredheniet-bilaterale-kosove-austri/60%Daily2018-11-06 11:32
https://kosova-info.com/merret-vendimi-valverde-ka-vendosur-se-a-do-te-luaje-sonte-messi-ndaj-interit/60%Daily2018-11-06 11:12
https://kosova-info.com/raiola-ia-ofron-interit-yllin-e-madh/60%Daily2018-11-06 11:12
https://kosova-info.com/spalletti-me-deklarate-qesharake-per-messin/60%Daily2018-11-06 11:11
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-blindon-fantastikun-e-skuadres/60%Daily2018-11-06 11:11
https://kosova-info.com/mourinho-do-ta-shikoje-neser-nga-afer-yllin-e-juventusit/60%Daily2018-11-06 11:11
https://kosova-info.com/ushtrimet-qe-mund-te-behen-ne-zyre/60%Daily2018-11-06 14:58
https://kosova-info.com/korabi-zgjedh-mes-sabri-fejzullahut-dhe-sinan-vllasaliut/60%Daily2018-11-06 10:51
https://kosova-info.com/nese-doni-te-dobesoheni-kushtojini-rendesi-oreve-te-gjumit/60%Daily2018-11-06 14:58
https://kosova-info.com/sot-do-festonim-bashke-eraldo-me-dedikim-prekes-per-ditelindjen-e-adeles/60%Daily2018-11-06 10:52
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-shpallet-mashkulli-me-seksi-i-vitit-2018/60%Daily2018-11-06 10:52
https://kosova-info.com/byton-deshiron-te-shpertheje-ne-tregun-e-veturave/60%Daily2018-11-06 19:54
https://kosova-info.com/google-merr-lejen-per-makinat-pa-shofer/60%Daily2018-11-06 19:54
https://kosova-info.com/ndahen-luana-dhe-krenari-ky-detaj-ne-instagram-tregon-shume/60%Daily2018-11-06 10:52
https://kosova-info.com/shyhretja-tregon-se-a-i-ka-propozuar-leartes-te-kendoje-popullore/60%Daily2018-11-06 10:52
https://kosova-info.com/flet-legjenda-e-man-utd-pogba-nuk-ishte-i-disiplinuar-as-per-rezervat/60%Daily2018-11-06 06:11
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-napolit-i-hapur-te-transferohet-ne-kine/60%Daily2018-11-06 06:11
https://kosova-info.com/gattuso-flet-rreth-lendimit-te-higuain/60%Daily2018-11-06 06:11
https://kosova-info.com/nje-telefonate-nga-budapesti-solli-gezim-te-papershkrueshem/60%Daily2018-11-06 06:11
https://kosova-info.com/man-utd-shenjestron-yllin-e-juventus/60%Daily2018-11-06 06:11
https://kosova-info.com/15-karakteristika-te-iphone-qe-nuk-i-kemi-ditur-me-pare/60%Daily2018-11-06 09:54
https://kosova-info.com/a-do-te-duket-keshtu-samsung-galaxy-s10/60%Daily2018-11-06 14:54
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-po-na-plakin/60%Daily2018-11-06 14:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-neser-ne-kosove/60%Daily2018-11-06 06:31
https://kosova-info.com/seldi-i-gezohet-ketij-suksesi-perkrah-partneres-joshese/60%Daily2018-11-06 05:51
https://kosova-info.com/pas-qendrimit-ne-beograd-kancelari-austriak-neser-ne-prishtine-takon-thacin-e-haradinajn/60%Daily2018-11-06 06:31
https://kosova-info.com/femrat-flasin-se-ne-cilat-pjese-te-trupit-kane-deshire-te-preken-gjate-seksit/60%Daily2018-11-06 09:58
https://kosova-info.com/fjolla-morina-mua-nuk-guxojne-te-me-bejne-dissa/60%Daily2018-11-06 05:52
https://kosova-info.com/e-thote-jakup-krasniqi-kerkoj-falje-qe-pranova-kandidimin-e-milaim-zekes-per-deputet-nga-lista-e-nisma-s/60%Daily2018-11-06 06:31
https://kosova-info.com/pervec-vemendjes-motra-e-saj-i-ka-rrembyer-edhe-dicka-tjeter-aferdita-dreshajt/60%Daily2018-11-06 05:52
https://kosova-info.com/nese-ju-tringellojne-veshet-atehere-patjeter-duhet-ti-dini-keto-gjera/60%Daily2018-11-06 09:58
https://kosova-info.com/gati-shtate-muaj-pa-u-mbajtur-seanca-ndaj-haki-rugoves/60%Daily2018-11-06 06:31
https://kosova-info.com/gani-geci-tregon-detaje-interesante-nga-takimi-me-prokuroret-e-hages/60%Daily2018-11-06 06:32
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-ne-hall-ja-cfare-i-kane-shkruar-dy-fanse/60%Daily2018-11-06 05:52
https://kosova-info.com/franceska-tregon-vithet-e-formesuara-gjysme-e-zhveshur-a-nuk-erdhi-dimri/60%Daily2018-11-06 05:52
https://kosova-info.com/kjo-maske-eliminon-gropat-e-syve-zbardh-lekuren-dhe-eliminon-rrudhat-e-imeta/60%Daily2018-11-06 09:58
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-per-barcen-messi-stervitet-normalisht/60%Daily2018-11-05 20:12
https://kosova-info.com/football-leaks-barcelona-pranoi-te-holla-perpara-ndeshjes-ndaj-man-utd/60%Daily2018-11-05 20:12
https://kosova-info.com/lladrovci-e-jashari-me-pronarin-e-k-f-ferronikeli-drenica-meriton-me-shume-edhe-ne-sport/60%Daily2018-11-05 20:12
https://kosova-info.com/mcgregor-kalon-pasditen-me-tyson-tymosin-marihuane/60%Daily2018-11-05 20:11
https://kosova-info.com/koci-gjykata-speciale-ka-pranuar-deklarata-te-besueshme-nga-724-deshmitare-nga-serbia/60%Daily2018-11-05 20:31
https://kosova-info.com/ronaldinho-ne-gjendje-te-rende-ekonomike-ka-me-pak-se-6e-ne-banke/60%Daily2018-11-05 20:11
https://kosova-info.com/prokurori-i-speciales-e-cileson-si-produktive-viziten-ne-kosove-a-po-pergatiten-aktakuzat-e-para/60%Daily2018-11-05 20:31
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-e-quan-plakushe-carla-del-ponten-thote-se-deshtoi-te-denonte-kriminelet-serbe-ne-hage/60%Daily2018-11-05 20:31
https://kosova-info.com/aida-doci-publikon-kengen-e-re-mall/60%Daily2018-11-05 19:51
https://kosova-info.com/lushtaku-merr-konfirmimin-e-emirateve-ne-perkrahjen-e-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2018-11-05 20:31
https://kosova-info.com/te-miturit-u-arratisen-nga-burgu-i-lipjanit-me-ndihme-nga-jashte/60%Daily2018-11-05 20:31
https://kosova-info.com/almeda-abazi-puthet-ne-buze-me-kete-person-nuk-eshte-cenari/60%Daily2018-11-05 19:51
https://kosova-info.com/me-keto-poza-ish-e-dashura-i-tregon-neymarit-cfare-ka-humbur/60%Daily2018-11-05 19:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kamera-e-fuqishme-e-iphone-xs-max/60%Daily2018-11-06 04:53
https://kosova-info.com/bisha-e-2019-mercedes-benz-s450/60%Daily2018-11-06 04:53
https://kosova-info.com/huawei-p20-pro-iphone-x-cili-eshte-me-i-mire/60%Daily2018-11-06 09:54
https://kosova-info.com/cifti-juaj-i-preferuar-turk-po-behen-prinder-zbulohet-gjinia-e-foshnjes/60%Daily2018-11-05 19:52
https://kosova-info.com/si-ta-zgjidhni-problemin-e-duarve-dhe-kembeve-te-ftohta/60%Daily2018-11-06 09:58
https://kosova-info.com/mihrije-braha-zbulon-sekretin-familjar-per-dy-vellezerit-e-naimit/60%Daily2018-11-05 19:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-lengu-krejtesisht-natyral-qe-ju-ndihmon-te-qetesoni-dhimbjet/60%Daily2018-11-05 18:57
https://kosova-info.com/ja-cfare-iu-ndodh-kur-e-takoni-shpirtin-tuaj-binjak/60%Daily2018-11-05 18:57
https://kosova-info.com/ministrat-premtojne-heqjen-e-takses-se-dyfishte-per-bizneset-e-peshkut/60%Daily2018-11-05 15:31
https://kosova-info.com/partite-shqiptare-insistojne-qe-gjuha-shqipe-te-figuroje-ne-kushtetute/60%Daily2018-11-05 15:31
https://kosova-info.com/ministri-gashi-prezantoi-te-arriturat-e-mkrs-se-para-komisionit-parlamentar/60%Daily2018-11-05 15:31
https://kosova-info.com/a-ka-diskutime-per-nje-koalicion-pdk-psd-ne-prishtine-flet-shpend-ahmeti/60%Daily2018-11-05 15:31
https://kosova-info.com/gruevski-me-ankes-te-ri-tenton-ti-shmanget-burgut/60%Daily2018-11-05 15:32
https://kosova-info.com/verratti-po-largohet-nga-psg/60%Daily2018-11-05 15:11
https://kosova-info.com/manchester-city-perfshihet-ne-skandalin-e-madh/60%Daily2018-11-05 15:11
https://kosova-info.com/ky-njeri-do-te-vendose-nese-conte-do-te-behet-trajner-i-real-madridit/60%Daily2018-11-05 15:11
https://kosova-info.com/man-utd-e-siguron-transferin-e-pare-per-janar/60%Daily2018-11-05 15:11
https://kosova-info.com/ronaldo-eshte-makineri-shikoni-statistikat-ne-tete-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2018-11-05 15:10
https://kosova-info.com/pas-shume-kohesh-beatrix-ramosaj-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2018-11-05 14:39
https://kosova-info.com/kaq-ore-gjume-i-nevojiten-foshnjes-se-porsalindur/60%Daily2018-11-05 18:57
https://kosova-info.com/shtreterit-e-rinj-ne-qkuk-pacientet-qajne-nga-gezimi/60%Daily2018-11-05 18:57
https://kosova-info.com/rukiqi-te-arsyetohet-rritja-e-buxhetit-per-masht-in/60%Daily2018-11-05 10:31
https://kosova-info.com/kete-jave-prokuroria-ia-rikthen-gjykates-themelore-aktakuzen-per-veteranet-mashtrues/60%Daily2018-11-05 10:31
https://kosova-info.com/inter-merr-lajmin-fantastik-para-perballjes-me-barcelonen/60%Daily2018-11-05 10:12
https://kosova-info.com/250-milione-euro-page-per-messin-nga-gjiganti-evropian/60%Daily2018-11-05 10:12
https://kosova-info.com/zyrtare-merret-vendimi-se-a-do-te-luaje-shaqiri-neser-ne-beograd/60%Daily2018-11-05 10:11
https://kosova-info.com/ramos-tallet-me-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-11-05 10:11
https://kosova-info.com/zyrtare-mayweather-e-injoron-khabibin-ja-me-ke-do-te-perballet/60%Daily2018-11-05 10:11
https://kosova-info.com/u-kap-me-kokaine-arrestohet-cifti-shqiptar-ne-itali/60%Daily2018-11-05 10:32
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-stresi-nga-burgu-per-miqte-e-tij/60%Daily2018-11-05 09:35
https://kosova-info.com/shukri-buja-shpreson-qe-pas-denimit-te-tij-te-liberalizohen-vizat/60%Daily2018-11-05 10:32
https://kosova-info.com/jeta-ne-mes-te-braktisjes-dhe-shtepise-se-dyte/60%Daily2018-11-05 10:32
https://kosova-info.com/ky-njeri-do-ia-ktheje-vetebesimin-moratas/60%Daily2018-11-05 05:10
https://kosova-info.com/mayweather-e-provokon-khabibin-para-perballjes-se-tyre/60%Daily2018-11-05 05:10
https://kosova-info.com/gattuso-kjo-ishte-pika-jone-me-e-forte-ndaj-udineses/60%Daily2018-11-05 05:10
https://kosova-info.com/romagnoli-me-e-mira-e-milanit-nuk-ka-arritur-ende/60%Daily2018-11-05 05:10
https://kosova-info.com/a-do-te-luaje-higuain-ndaj-juventusit/60%Daily2018-11-05 05:10
https://kosova-info.com/pronari-qe-duan-te-gjithe-dhuron-makina-per-stafin-e-tij/60%Daily2018-11-05 05:31
https://kosova-info.com/mjalti-sherues-i-shume-semundjeve/60%Daily2018-11-05 13:57
https://kosova-info.com/bebe-rexha-me-performance-mbreselenese-ne-mtv-ema/60%Daily2018-11-05 04:51
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-nese-vuani-ose-jo-nga-cistet-ne-vezore/60%Daily2018-11-05 13:57
https://kosova-info.com/ambasadorja-e-kanadase-ne-serbi-demarkacioni-i-kufijve-nuk-eshte-zgjidhje/60%Daily2018-11-05 05:31
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-brad-angelina-deshiron-te-adoptoje-femije-nga/60%Daily2018-11-05 04:51
https://kosova-info.com/ragmi-mustafa-zgjidhet-kryetar-i-keshillit-nacional-te-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/60%Daily2018-11-05 05:31
https://kosova-info.com/5-menyra-per-te-shuar-xhelozine-e-partnerit/60%Daily2018-11-05 13:58
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-bujqesise-mevludin-krasniqi-i-kunderpergjigjet-albin-kurtit/60%Daily2018-11-05 05:31
https://kosova-info.com/mihrije-braha-kam-qare-shume-edhe-sot-nuk-e-di-gjinine-e-bebes/60%Daily2018-11-05 04:52
https://kosova-info.com/treni-godet-autobusin-ne-shkup/60%Daily2018-11-05 05:31
https://kosova-info.com/dua-lipa-rremben-cmimin-e-rendesishem-ne-mtv-ema-2018/60%Daily2018-11-05 04:52
https://kosova-info.com/ka-nje-arsye-pse-kurre-nuk-duhet-te-martoheni-ne-moshe-te-re/60%Daily2018-11-05 08:57
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-feston-gjysme-e-zhveshur-ne-shtrat/60%Daily2018-11-05 04:52
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-boronices/60%Daily2018-11-05 08:57
https://kosova-info.com/e-veja-e-pablo-escobar-zbulon-sekretin-qe-ajo-e-ka-fshehur-per-44-vjet/60%Daily2018-11-04 19:31
https://kosova-info.com/ldk-edhe-nga-zvicra-kerkon-zgjedhje-te-reja/60%Daily2018-11-04 19:31
https://kosova-info.com/me-keto-metoda-natyrale-mund-ti-shmangni-rrudhat-ne-fytyre/60%Daily2018-11-04 22:58
https://kosova-info.com/chelsea-crystal-palace-ndeshje-dramatike/60%Daily2018-11-04 19:11
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-barcelona-po-e-transferon-plakun-e-chelseas/60%Daily2018-11-04 19:11
https://kosova-info.com/chelsea-crystal-palace-ndeshja-perfundon-me-kete-rezultat/60%Daily2018-11-04 19:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-udinese-milan-3/60%Daily2018-11-04 19:10
https://kosova-info.com/chelsea-3-1-crystal-palace-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-04 19:10
https://kosova-info.com/haradinaj-e-riperserite-mohimi-i-levizjes-se-lire-per-te-rinjte-tane-diskriminues/60%Daily2018-11-04 19:31
https://kosova-info.com/aktivistet-e-vetevendosjes-sulmojne-me-veze-bashkeshorten-e-fisnik-ismailit/60%Daily2018-11-04 19:32
https://kosova-info.com/kjo-femer-seksi-do-ti-bashkohet-festivalit-kenga-magjike-si-prezantuese/60%Daily2018-11-04 18:51
https://kosova-info.com/fjolla-morina-zbulon-cka-i-ka-shkruar-sasha-ne-instagram/60%Daily2018-11-04 18:51
https://kosova-info.com/te-miturit-qe-u-arratisen-nga-burgu-i-lipjanit-ishin-denuar-per-vrasje/60%Daily2018-11-04 19:32
https://kosova-info.com/keto-gjera-mos-gaboni-tua-thoni-kolegeve-te-punes/60%Daily2018-11-04 17:57
https://kosova-info.com/gabimet-mjekesore-qe-kane-rezultuar-fatale/60%Daily2018-11-04 17:57
https://kosova-info.com/lyrical-son-serish-baba-zbulohet-gjinia-e-foshnjes/60%Daily2018-11-04 18:51
https://kosova-info.com/pese-menyra-qe-shtepia-juaj-te-duket-me-komode/60%Daily2018-11-04 17:57
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-befason-me-deklaraten-sdo-te-martohem-kurre/60%Daily2018-11-04 18:51
https://kosova-info.com/flasin-prinderit-e-elvanes-tregojne-kur-u-takuan-per-here-te-fundit-me-te/60%Daily2018-11-04 18:51
https://kosova-info.com/lideret-shqiptare-ne-presheve-te-bindur-per-bashkimin-me-kosoven/60%Daily2018-11-04 14:30
https://kosova-info.com/keto-jane-pese-panenkat-e-sergio-ramos/60%Daily2018-11-04 14:11
https://kosova-info.com/lazio-e-shqiptareve-shkaterron-spal-in/60%Daily2018-11-04 14:11
https://kosova-info.com/suarez-meriton-kontrate-te-re-pese-vjecare/60%Daily2018-11-04 14:11
https://kosova-info.com/lazio-41-spal-nota-e-strakoshes-dhe-te-tjereve/60%Daily2018-11-04 14:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-manchester-city-southampton/60%Daily2018-11-04 14:10
https://kosova-info.com/brenda-1-muaji-e-gjysme-eliminohen-350-deponi-ilegale-fushata-e-pastrimit-vazhdon-ne-lipjan/60%Daily2018-11-04 14:30
https://kosova-info.com/kaledonia-voton-kunder-pavaresimit-nga-franca/60%Daily2018-11-04 14:30
https://kosova-info.com/dy-te-burgosur-ikin-nga-burgu-i-lipjanit/60%Daily2018-11-04 14:31
https://kosova-info.com/haradinaj-korrigjimi-i-kufijve-eshte-maskim-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-11-04 14:31
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-dua-lipa-para-ceremonise-se-ndarjes-se-cmimeve-mtv-ema/60%Daily2018-11-04 13:35
https://kosova-info.com/rezultate-befasuese-ne-cfare-seksi-kenaqen-ciftet/60%Daily2018-11-04 17:57
https://kosova-info.com/hoxhaj-nese-be-ja-ka-hezitim-per-liberalizimin-e-vizave-skemi-pse-ti-besojme-per-dialogun/60%Daily2018-11-04 09:30
https://kosova-info.com/bayern-te-nervozuar-dhe-te-merzitur-pas-barazimit/60%Daily2018-11-04 09:11
https://kosova-info.com/milner-i-deshperuar-me-barazimin-ndaj-arsenal/60%Daily2018-11-04 09:11
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-solari-guximin-te-startoje-me-vinicius-para-bale/60%Daily2018-11-04 09:11
https://kosova-info.com/lebron-kontribuon-me-28-pike-ne-fitoren-e-lakers/60%Daily2018-11-04 09:10
https://kosova-info.com/aksidentohet-rossi-marquez-korre-fitore/60%Daily2018-11-04 09:10
https://kosova-info.com/mpj-demanton-edhe-nje-here-daciqin-grenada-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-11-04 09:30
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-edhe-grenada-e-ka-terhequr-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-11-04 09:30
https://kosova-info.com/bilbili-i-kenges-shqipe-ja-cilen-artiste-e-therret-vesa-me-kete-epitet/60%Daily2018-11-04 08:51
https://kosova-info.com/arrestohen-14-shofere-per-vozitje-ne-gjendje-te-dehur/60%Daily2018-11-04 09:30
https://kosova-info.com/eliza-dushku-e-lumtur-ne-krahet-e-bashkeshortit/60%Daily2018-11-04 08:20
https://kosova-info.com/kujdesi-per-zonen-intime-eshte-shume-i-rendesishem-keto-keshilla-duhet-ti-lexoni-patjeter/60%Daily2018-11-04 17:57
https://kosova-info.com/beogradi-vazhdon-tu-beje-presion-serbeve-qe-mos-ti-bashkohen-fsk-se/60%Daily2018-11-04 09:30
https://kosova-info.com/rayo-vallecano-23-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-04 04:11
https://kosova-info.com/suarez-ka-me-shume-gola-se-i-gjithe-sulmi-i-real-madrid/60%Daily2018-11-04 04:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-komenti-i-klopp-per-vendimin-kontravers-te-gjyqtarit/60%Daily2018-11-04 04:10
https://kosova-info.com/suarez-tregon-se-cili-ishte-problemi-ne-ndeshjen-ndaj-rayo/60%Daily2018-11-04 04:10
https://kosova-info.com/gruaja-e-muller-kritikon-trajnerin-e-bayern/60%Daily2018-11-04 04:10
https://kosova-info.com/pervec-duas-dhe-bebes-kjo-kengetare-shqiptare-ishte-e-pranishme-ne-eventin-e-organizuar-ne-spanje/60%Daily2018-11-04 03:51
https://kosova-info.com/pasojat-e-stuhise-ne-itali-viktima-pyje-te-shkaterruara-ndotje-dhe-1-miliard-euro-deme/60%Daily2018-11-04 04:30
https://kosova-info.com/ted-poe-beogradi-dhe-prishtina-te-arrijne-marreveshje-pa-ndikim-nga-jashte/60%Daily2018-11-04 04:30
https://kosova-info.com/rama-sms-deputeteve-asnje-koment-per-vendimin-e-presidentit/60%Daily2018-11-04 04:31
https://kosova-info.com/valza-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-zbulon-detajet/60%Daily2018-11-04 03:51
https://kosova-info.com/brahimaj-rrefen-se-si-thaci-veseli-dhe-haradinaj-ishin-detyruar-ti-lyejne-shtepine-nje-plaku-gjate-luftes/60%Daily2018-11-04 04:31
https://kosova-info.com/studimi-ja-pse-eshte-i-rendesishem-roli-i-te-dy-prinderve-ne-jeten-e-femijeve/60%Daily2018-11-04 12:57
https://kosova-info.com/azet-takon-shkodran-mustafin-keshtu-e-quan/60%Daily2018-11-04 03:51
https://kosova-info.com/qendra-kombetare-per-menaxhim-kufitar-jep-detaje-per-kolonat-ne-kufirin-me-serbine/60%Daily2018-11-04 04:31
https://kosova-info.com/ciljeta-pranon-kete-nderhyrje-kirurgjike-eshte-zhgenjyer-pasi-e-beri/60%Daily2018-11-03 22:00
https://kosova-info.com/ciljeta-pranon-kete-nderhyrje-kirurgjike-eshte-zhgenjyer-pasi-e-beri-2/60%Daily2018-11-03 22:00
https://kosova-info.com/gjobe-deri-ne-40-mije-euro-per-shkelesit-e-te-drejtave-te-punetoreve-ne-kosove/60%Daily2018-11-03 18:30
https://kosova-info.com/valdrin-lluka-akili-na-zbardhi-fytyren/60%Daily2018-11-03 18:30
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-me-rezultate-te-reja-fitore-e-real-madrid/60%Daily2018-11-03 18:11
https://kosova-info.com/real-madrid-20-valladolid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-03 18:10
https://kosova-info.com/kalimi-i-contes-tek-reali-varet-nga-dy-transferime/60%Daily2018-11-03 18:10
https://kosova-info.com/psg-juventus-dhe-roma-ne-gare-per-yllin-e-dortmund/60%Daily2018-11-03 18:10
https://kosova-info.com/khabib-falenderon-mcgregorin-per-famen-e-fituar/60%Daily2018-11-03 18:09
https://kosova-info.com/mozzik-se-shpejti-me-projekt-te-ri-mesohet-se-me-ke-po-sjell-duet/60%Daily2018-11-03 17:49
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-uron-per-medaljen-e-arte-akil-gjakoven/60%Daily2018-11-03 18:31
https://kosova-info.com/aksident-afer-aeroportit-kolona-deri-ne-gjashte-kilometra/60%Daily2018-11-03 18:31
https://kosova-info.com/vendosen-kamerat-ne-shkollen-fillore-e-mesme-e-ulet-ismajl-qemajli-ne-ferizaj/60%Daily2018-11-03 18:31
https://kosova-info.com/trupat-britanike-me-pushken-me-vdekjeprurese-ne-bote/60%Daily2018-11-05 18:53
https://kosova-info.com/mpms-dhe-ip-me-plan-operativ-ne-ndermitari-pezullohet-puna-ne-mbi-30-vendpunishte/60%Daily2018-11-03 13:30
https://kosova-info.com/29-persona-te-vrare-me-arme-zjarri-per-nente-muaj-ne-kosove/60%Daily2018-11-03 13:30
https://kosova-info.com/emrat-shqiptare-me-pak-te-perdorur-ndalohen-emrat-si-xhenaze-zehere-bretk-cub/60%Daily2018-11-03 13:30
https://kosova-info.com/footballl-leaks-publikon-skandalin-e-radhes-ja-cfare-ka-fshehur-uefa/60%Daily2018-11-03 13:11
https://kosova-info.com/bomba-e-dites-nedved-ia-sjelle-nje-super-transferim-juventusit/60%Daily2018-11-03 13:11
https://kosova-info.com/bournemouth-e-befason-man-utd-in-me-gol/60%Daily2018-11-03 13:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-genoa/60%Daily2018-11-03 13:10
https://kosova-info.com/unay-emery-tregon-se-cka-do-te-kopjonte-nga-jurgen-klopp/60%Daily2018-11-03 13:09
https://kosova-info.com/moti-i-mire-sjell-kosovaret-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2018-11-03 13:31
https://kosova-info.com/zbulohen-bisedat-e-plota-ne-whatsapp-dhe-telegram-te-ervis-martinajt-lidhu-me-cunat-afrohu-me-arme/60%Daily2018-11-03 13:31
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-xhansu-te-fate-te-kryqezuara-shikoni-sa-ka-ndryshuar/60%Daily2018-11-03 12:50
https://kosova-info.com/nuk-i-njoh-mire-ja-ke-zgjedh-korabi-mes-taynes-dhe-rines/60%Daily2018-11-03 12:50
https://kosova-info.com/dorina-thyen-rrjetin-me-kete-pamje-me-seksi-se-keni-pare-kurre/60%Daily2018-11-03 12:50
https://kosova-info.com/valza-zhegrova-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-shihni-si-duket/60%Daily2018-11-03 12:50
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2018-11-03 12:51
https://kosova-info.com/femijet-me-telefon-ne-dore-kujdes-nga-ky-rrezik-i-madh/60%Daily2018-11-04 12:57
https://kosova-info.com/prokuroria-ne-perfundim-te-hetimeve-per-rastin-e-malazezeve/60%Daily2018-11-03 08:30
https://kosova-info.com/skuadra-italiane-vjen-me-nje-befasi-per-tifozet-e-transferon-ibrahimovicin/60%Daily2018-11-03 08:11
https://kosova-info.com/largohet-nga-city-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2018-11-03 08:10
https://kosova-info.com/mourinho-dua-qe-ky-lojtar-te-qendroje-te-man-utd/60%Daily2018-11-03 08:10
https://kosova-info.com/e-verteta-e-rastit-messi-city/60%Daily2018-11-03 08:10
https://kosova-info.com/fundjave-e-nxehte-ne-futboll-ja-sa-shume-derbi-na-presin-sot/60%Daily2018-11-03 08:09
https://kosova-info.com/frike-nga-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol-serbia-ne-ofansive-diplomatike/60%Daily2018-11-03 08:30
https://kosova-info.com/dy-mije-infermiere-zhduken-nga-shqiperia-ne-8-muajt-e-fundit/60%Daily2018-11-03 08:30
https://kosova-info.com/shba-ja-rivendos-sanksionet-kunder-iranit/60%Daily2018-11-03 08:31
https://kosova-info.com/masht-i-planifikon-te-dergoje-abetaren-elektronike-ne-lugine/60%Daily2018-11-03 08:31
https://kosova-info.com/mihrije-braha-me-lot-ne-sy-flet-per-dy-shtatzenite-e-deshtuara/60%Daily2018-11-03 07:50
https://kosova-info.com/pozon-vetem-ne-te-brendshme-reperja-e-njohur-trondit-fansat/60%Daily2018-11-03 07:25
https://kosova-info.com/asistimi-qe-tregon-pse-koulibaly-kerkohet-nga-te-gjithe/60%Daily2018-11-03 03:10
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshmi-mbappe-vendos-tjeter-rekord/60%Daily2018-11-03 03:09
https://kosova-info.com/lebron-tejkalon-nowitzkin-ne-listen-e-realizatoreve-ja-cfare-thote-ky-i-fundit/60%Daily2018-11-03 03:09
https://kosova-info.com/isaac-carew-se-perballon-largesine-nga-dua-ja-cfare-i-shkruan-publikisht/60%Daily2018-11-03 02:50
https://kosova-info.com/basha-nuk-do-te-kete-marreveshje-me-ramen-do-ta-cojme-para-drejtesise/60%Daily2018-11-03 03:30
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-kur-e-perqafoni-dike/60%Daily2018-11-04 12:57
https://kosova-info.com/kamenicasit-takohen-me-deputetet-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2018-11-02 22:49
https://kosova-info.com/limaj-nuk-kemi-problem-me-thacin-por-me-serbine/60%Daily2018-11-03 03:30
https://kosova-info.com/fifi-ka-nje-kerkese-per-edi-ramen/60%Daily2018-11-03 02:51
https://kosova-info.com/cila-eshte-pozita-me-e-mire-e-gjumit-per-femrat/60%Daily2018-11-04 07:56
https://kosova-info.com/keto-jane-temperaturat-per-fundjave/60%Daily2018-11-03 03:31
https://kosova-info.com/polici-i-njohur-si-tarkani-i-perfshire-ne-gjuajtjen-me-arme-ne-prishtine/60%Daily2018-11-03 03:31
https://kosova-info.com/dalin-fotografite-kim-kardashian-me-bikini-mbi-elefant-gjate-pushimeve-ne-bali/60%Daily2018-11-03 02:51
https://kosova-info.com/orgazme-me-e-mire-ky-eshte-sekreti/60%Daily2018-11-04 07:56
https://kosova-info.com/nainggolan-gati-te-rikthehet/60%Daily2018-11-02 22:10
https://kosova-info.com/psg-reagon-ndaj-akuzave-te-football-leaks/60%Daily2018-11-02 22:09
https://kosova-info.com/psg-vendos-rekord-shenon-fitoren-e-12-me-radhe/60%Daily2018-11-02 22:09
https://kosova-info.com/shkembimi-bombe-marcelo-sandro-po-ndodh/60%Daily2018-11-03 03:10
https://kosova-info.com/a-po-merr-fund-liga-e-kampioneve-arrihet-marreveshje-per-superligen-evropiane/60%Daily2018-11-03 03:10
https://kosova-info.com/moti-i-keq-perfshin-jugun-e-italise-nje-turiste-humb-jeten/60%Daily2018-11-02 22:30
https://kosova-info.com/befason-tayna-nese-nuk-do-te-isha-bere-kengetare-do-isha/60%Daily2018-11-03 02:51
https://kosova-info.com/artistet-nderrojne-fotot-e-profilit-ne-facebook-vendosin-ministrin-e-kultures-kujtim-gashin/60%Daily2018-11-03 02:51
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-prishtine-2/60%Daily2018-11-02 22:30
https://kosova-info.com/atk-bastis-bizneset-e-prishtines/60%Daily2018-11-02 22:31
https://kosova-info.com/jo-vetem-bebe-rexha-dua-lipa-mahnit-sonte-ne-spanje/60%Daily2018-11-02 21:41
https://kosova-info.com/dhimbjet-e-dhembit-mund-te-sherohen-brenda-pak-minutash-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-11-03 21:56
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-versioni-i-ri-i-modelit-te-njohur-te-bmw/60%Daily2018-11-05 13:54
https://kosova-info.com/paralajmerim-urgjent-hakeret-e-facebook-po-publikojne-mesazhet-tuaja-private/60%Daily2018-11-05 13:53
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-mercedes-amg-e53-qe-lansohet-ne-vitin-2019/60%Daily2018-11-05 13:53
https://kosova-info.com/keto-jane-10-lojerat-me-te-mira-ne-samsung-qe-nuk-kerkojne-lidhje-me-rrjet/60%Daily2018-11-05 18:53
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-perfitimet-shendetesore-nga-te-ngrenit-veze/60%Daily2018-11-03 06:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-pozicioni-delfin-ne-shtrat-ciftet-e-duan-shume/60%Daily2018-11-02 20:56
https://kosova-info.com/filloi-ti-rridhte-gjak-nga-syte-mjeket-zbulojne-semundjen-e-rralle/60%Daily2018-11-02 20:56
https://kosova-info.com/daciq-dominika-e-ka-terhequr-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-11-02 17:29
https://kosova-info.com/kontrolli-i-martial-mbi-topin-eshte-po-aq-i-mire-sa-i-mesit/60%Daily2018-11-02 17:09
https://kosova-info.com/pochettino-ben-te-qarte-planin-e-tij-dua-ta-ndjeje-lavdine-me-tottenham/60%Daily2018-11-02 17:09
https://kosova-info.com/arsenal-me-shpresen-ta-kaloj-krizen-e-mbrojtesve-te-krahut-para-sfides-ndaj-liverpool/60%Daily2018-11-02 17:09
https://kosova-info.com/marco-verratti-perfundon-ne-prangat-e-policise-franceze/60%Daily2018-11-02 17:09
https://kosova-info.com/psg-vazhdon-garen-per-yllin-francez/60%Daily2018-11-02 17:09
https://kosova-info.com/veseli-kujton-heronjte-afrim-zhitia-e-fahri-faziiu-ne-29-vjetorin-e-renies/60%Daily2018-11-02 17:30
https://kosova-info.com/zeka-cooper-sflet-per-negociata-sekrete-urrejtja-kunder-thacit-dhe-vetevendosja-po-ia-thellojne-humneren-vendit/60%Daily2018-11-02 17:30
https://kosova-info.com/video-keshtu-mund-ti-pastroni-mushkerite-teresisht/60%Daily2018-11-02 20:56
https://kosova-info.com/justin-bieber-shperthen-ne-lot-ne-mes-te-rruges-ja-kush-e-ngushellon/60%Daily2018-11-02 16:50
https://kosova-info.com/berisha-fsk-do-te-jete-ofrues-i-sigurise-ne-rajon-dhe-me-gjere/60%Daily2018-11-02 16:40
https://kosova-info.com/embelsire-e-shpejte-dhe-e-shijshme-e-gatshme-per-1-ore/60%Daily2018-11-02 20:56
https://kosova-info.com/publikohet-me-videoklip-dueti-mes-dua-lipes-dhe-andrea-bocellit/60%Daily2018-11-02 16:50
https://kosova-info.com/prokuroria-ka-edhe-nje-jave-kohe-per-permiresim-te-aktakuzes-se-veteraneve/60%Daily2018-11-02 16:12
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-konfirmon-performancen-ne-mtv-ema/60%Daily2018-11-02 16:50
https://kosova-info.com/pasi-u-be-brune-luana-vjollca-merr-kete-vendim/60%Daily2018-11-02 15:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-smartfoni-i-duhur-per-te-gjithe-adhuruesit-e-filmave/60%Daily2018-11-02 15:52
https://kosova-info.com/lista-e-5-smartfoneve-me-te-mire-ne-treg-ja-kush-prin-dhe-kush-e-mbylle-listen/60%Daily2018-11-03 11:52
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-dhe-trurin-nese-nuk-keni-gjume-te-mjaftueshem/60%Daily2018-11-02 15:56
https://kosova-info.com/semundja-e-rralle-e-djalit-trembja-me-e-vogel-do-ti-merrte-jeten/60%Daily2018-11-02 15:56
https://kosova-info.com/ngjyra-e-gjuhes-iu-flet-shume-per-shendetin-tregohuni-te-vemendshem-2/60%Daily2018-11-02 15:56
https://kosova-info.com/djali-i-presidentit-te-vdekur-te-leicesterit-ka-nje-lajm-te-madh-per-tifozet/60%Daily2018-11-02 12:10
https://kosova-info.com/gjashte-skuadrat-qe-nuk-dine-per-humbje-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2018-11-02 12:09
https://kosova-info.com/barca-deshperon-tifozet-heq-dore-nga-mbrojtesi-me-i-mire-ne-serie-a/60%Daily2018-11-02 12:09
https://kosova-info.com/epoka-e-re-lajmi-net-derbi-i-javes-se-tete-ne-media-lige/60%Daily2018-11-02 12:09
https://kosova-info.com/e-cuditshme-tardelli-pezullohet-me-nje-ndeshje-ne-kine-pse-preku-fytyren-e-tij/60%Daily2018-11-02 12:09
https://kosova-info.com/kine-perleshja-mes-ngasesit-dhe-pasagjeres-nxit-rrezimin-e-autobusit/60%Daily2018-11-02 12:29
https://kosova-info.com/shkaku-i-srpska-s-nuk-hidhen-ne-votim-gjashte-projektligje/60%Daily2018-11-02 12:30
https://kosova-info.com/ananasi-kunder-plakjes/60%Daily2018-11-02 15:56
https://kosova-info.com/haradinaj-avokatit-te-popullit-shko-vizitoje-sylejman-selimin-ne-burg/60%Daily2018-11-02 12:30
https://kosova-info.com/pse-vonohet-cikli-menstrual-per-5-dite/60%Daily2018-11-02 15:56
https://kosova-info.com/rrgk-reagon-per-denimin-e-ulet-per-nrecajn-qe-vrau-gruan-dhe-vajzen/60%Daily2018-11-02 12:30
https://kosova-info.com/mengjesi-i-vone-i-vesa-lumes-gjysme-e-zhveshur-nga-shtrati/60%Daily2018-11-02 11:49
https://kosova-info.com/presionet-apo-mospergatitja-profesionale-shtyne-gent-begollin-te-dorehiqet-nga-telekomi/60%Daily2018-11-02 12:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-surpriza-madheshtore-qe-angela-ia-beri-bashkeshortit-per-ditelindje/60%Daily2018-11-02 11:19
https://kosova-info.com/ja-cfare-tregojne-aromat-e-renda-te-trupit-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-11-02 10:56
https://kosova-info.com/tenderi-6-milionesh-i-kek-ut-sami-lushtaku-e-te-tjeret-perballe-gjyqit/60%Daily2018-11-02 07:29
https://kosova-info.com/3-menyra-per-te-zvogeluar-poret-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-11-02 10:56
https://kosova-info.com/kstrr-mblidhet-sot-per-here-te-pare-pas-themelimit-nga-qeveria-e-kosoves/60%Daily2018-11-02 07:29
https://kosova-info.com/vinicius-junior-kerkohet-nga-pese-skuadra-evropiane/60%Daily2018-11-02 07:09
https://kosova-info.com/moti-per-sot-21/60%Daily2018-11-02 07:30
https://kosova-info.com/29-vite-nga-renia-e-heronjve-afrim-zhitia-e-fahri-fazliu/60%Daily2018-11-02 07:30
https://kosova-info.com/sot-vazhdimi-i-seances-se-djeshme/60%Daily2018-11-02 07:30
https://kosova-info.com/ja-cili-do-te-jete-kundershtari-i-radhes-per-man-city-ne-efl-cup/60%Daily2018-11-02 02:10
https://kosova-info.com/kush-do-te-jete-kundershtari-joshua-flet-rreth-duelit-te-tij-te-ardhshem/60%Daily2018-11-02 07:10
https://kosova-info.com/dy-arsyet-pse-liverpool-nuk-do-te-nenshkruaj-me-ramsey/60%Daily2018-11-02 07:10
https://kosova-info.com/dridhet-man-city-tjeter-lendim-per-de-bruyne/60%Daily2018-11-02 07:10
https://kosova-info.com/mesazhet-e-lebron-dhe-curry-per-d-rose/60%Daily2018-11-02 07:09
https://kosova-info.com/kamera-e-jashtezakonshme-e-galaxy-note-9/60%Daily2018-11-02 15:52
https://kosova-info.com/lengu-i-qepes-kunder-renies-se-flokut/60%Daily2018-11-02 10:56
https://kosova-info.com/paris-hilton-dogji-rrjetin-per-halloween/60%Daily2018-11-01 22:57
https://kosova-info.com/paris-hilton-dogji-rrjetin-per-halloween-2/60%Daily2018-11-01 22:57
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-parandalojne-impotencen-seksuale/60%Daily2018-11-02 10:56
https://kosova-info.com/gjashte-metoda-qe-grimi-juaj-te-zgjase-gjithe-diten/60%Daily2018-11-02 10:56
https://kosova-info.com/nese-ligji-do-te-behej-si-duhet-veteranet-sot-do-te-merrnin-500-euro-ne-muaj/60%Daily2018-11-02 02:29
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-thote-se-rezoluta-kunder-thacit-do-te-dale-perseri-ne-votim/60%Daily2018-11-02 02:29
https://kosova-info.com/konjufca-paralajmeron-protesta-masive/60%Daily2018-11-02 02:30
https://kosova-info.com/rusia-perdor-mosmarreveshjen-kosove-serbi-per-ta-faktorizuar-ndikimin-e-saj-ne-ballkan/60%Daily2018-11-02 02:30
https://kosova-info.com/femra-keto-gjera-duhet-ti-dini-nese-dilni-me-nje-akrep/60%Daily2018-11-02 05:55
https://kosova-info.com/mali-i-zi-ua-ndalon-hyrjen-disa-intelektualeve-serbe-me-arsyen-se-rrezikonin-sigurine-shteterore/60%Daily2018-11-02 02:30
https://kosova-info.com/njihuni-me-disa-keshilla-shume-te-rendesishme-per-shendetin/60%Daily2018-11-02 05:55
https://kosova-info.com/tete-kongresmene-amerikane-kerkojne-nga-sekretari-amerikan-i-shtetit-mbeshtetje-per-serbine/60%Daily2018-11-01 21:29
https://kosova-info.com/neser-lansohet-pulla-postare-per-nder-te-heronjve-afrim-zhitia-dhe-fahri-fazliu/60%Daily2018-11-01 21:29
https://kosova-info.com/limaj-qendrimi-i-pozites-ka-ndryshuar-por-opozita-u-tregua-e-ngurte/60%Daily2018-11-01 21:30
https://kosova-info.com/edhe-real-madridi-pas-suso/60%Daily2018-11-01 21:10
https://kosova-info.com/bayern-aplikon-per-finalen-e-liges-se-kampioneve-2021/60%Daily2018-11-01 21:10
https://kosova-info.com/guardiola-thyen-mallkimin/60%Daily2018-11-01 21:09
https://kosova-info.com/i-harruar-tek-liverpool-skuadrat-e-premierliges-pas-origit/60%Daily2018-11-01 21:09
https://kosova-info.com/solari-rihap-ceshtjen-navas-courtois/60%Daily2018-11-01 21:09
https://kosova-info.com/dua-lipa-peson-aksident/60%Daily2018-11-01 20:49
https://kosova-info.com/cakaj-be-nuk-ka-arsye-te-mos-i-heq-vizat-per-kosoven/60%Daily2018-11-01 21:30
https://kosova-info.com/fansi-e-ben-edhe-kete-per-azet/60%Daily2018-11-01 20:50
https://kosova-info.com/shala-thaci-e-vuciq-nuk-kane-biseduar-per-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2018-11-01 21:31
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-provokon-serish-ndez-imagjinaten-e-fansave/60%Daily2018-11-01 20:25
https://kosova-info.com/huawei-mate-20-pro-me-performanca-mahnitese-konkuron-me-iphone-xs-max-dhe-galaxy-note-9/60%Daily2018-11-02 10:52
https://kosova-info.com/audi-perditeson-modelin-r8-shpejtesi-dhe-komoditet/60%Daily2018-11-02 10:52
https://kosova-info.com/oneplus-6t-mbusheni-30-minuta-perdoreni-gjithe-diten/60%Daily2018-11-02 15:52
https://kosova-info.com/beni-keto-15-gjera-qe-tia-zgjatni-jeten-telefonit-tuaj/60%Daily2018-11-02 15:52
https://kosova-info.com/qeni-me-tre-kembe-pozicioni-i-cuditshem-qe-po-e-preferojne-te-gjitha-ciftet/60%Daily2018-11-01 19:55
https://kosova-info.com/ja-disa-nga-simptomat-e-kancerit-te-prostates-por-nuk-mjaftojne/60%Daily2018-11-01 19:56
https://kosova-info.com/keto-jane-10-menyra-se-si-mund-ti-zbardhoni-dhembet/60%Daily2018-11-01 19:56
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-po-implementon-reforma-te-duhura-ekonomike-ne-zhvillimin-e-bizneseve/60%Daily2018-11-01 16:29
https://kosova-info.com/koalicioni-opozitar-ne-maqedoni-mbetet-vetem-me-39-deputet/60%Daily2018-11-01 16:29
https://kosova-info.com/ronaldo-vs-suso-mund-mos-ta-besoni-kete-gje/60%Daily2018-11-01 16:09
https://kosova-info.com/liverpooli-refuzon-ta-transferoje-yllin-e-rivalit-nga-premierliga/60%Daily2018-11-01 16:09
https://kosova-info.com/ramos-me-i-dobet-se-une-ndersa-varane-me-i-miri-ne-bote/60%Daily2018-11-01 16:09
https://kosova-info.com/sterling-po-nenshkruan-me-gjigantin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-11-01 16:09
https://kosova-info.com/messi-i-kerkon-barcelones-transferimin-e-ketij-lojtari/60%Daily2018-11-01 16:08
https://kosova-info.com/bernabiq-ska-kompromis-pa-u-diskutuar-territoret/60%Daily2018-11-01 16:29
https://kosova-info.com/ahmeti-takohet-me-ambasadoren-finlandeze-flasin-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-11-01 16:29
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-ditet-ne-vijim-4/60%Daily2018-11-01 16:29
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-befasoi-mbreme-per-halloween/60%Daily2018-11-01 15:45
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ti-djegni-700-kalori-per-10-minuta-teknika-e-modeleve-te-victorias-secret/60%Daily2018-11-01 19:56
https://kosova-info.com/nuk-eshte-samsung-por-as-huawei-ky-eshte-smartphoni-i-pare-i-palosshem/60%Daily2018-11-01 19:52
https://kosova-info.com/deputetet-nuk-e-miratojne-rezoluten-e-ldk-se-kunder-thacit/60%Daily2018-11-01 11:29
https://kosova-info.com/suarez-e-di-arsyen-pse-barcelona-po-kerkon-nje-zevendesim-per-te/60%Daily2018-11-01 11:09
https://kosova-info.com/robben-largohet-nga-bayerni-ben-rikthim-emocionues-ne-holande/60%Daily2018-11-01 11:09
https://kosova-info.com/lippi-ky-eshte-gabimi-me-i-madh-ne-karrieren-time/60%Daily2018-11-01 11:08
https://kosova-info.com/barcelona-humb-lojtarin-e-dyte-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-11-01 11:08
https://kosova-info.com/finalja-e-coppa-libertadores-do-te-luhet-per-here-te-pare-mes-boca-juniors-dhe-river-plate/60%Daily2018-11-01 11:08
https://kosova-info.com/konjufca-kuvendi-duhet-tia-ndaloje-presidentit-te-flase-per-kufijte/60%Daily2018-11-01 11:29
https://kosova-info.com/krasniqi-nuk-e-votojme-rezoluten-e-ldk-se-per-dialogun/60%Daily2018-11-01 11:29
https://kosova-info.com/mblidhet-bordi-i-drejtoreve-te-telekomit-shqyrtohet-doreheqja-e-gent-begollit/60%Daily2018-11-01 11:29
https://kosova-info.com/a-po-e-bejne-medikamentet-kunder-ankthit-jeten-tone-me-te-keqe/60%Daily2018-11-01 19:56
https://kosova-info.com/nderron-jete-njeri-nga-te-plagosurit-e-perleshjes-se-mbremshme-me-arme-ne-kumanove/60%Daily2018-11-01 11:30
https://kosova-info.com/kejsi-tregon-a-ka-kontaktuar-me-stresin-pas-ngjarjeve-te-fundit/60%Daily2018-11-01 10:49
https://kosova-info.com/cmime-ekstreme-nga-apple-per-ipad-pro-te-ri/60%Daily2018-11-01 14:51
https://kosova-info.com/tyga-dhe-nicki-minaj-publikojne-me-videoklip-kengen-dip/60%Daily2018-11-01 10:50
https://kosova-info.com/kater-shenjat-paralajmeruese-te-depresionit/60%Daily2018-11-01 14:55
https://kosova-info.com/rita-ora-shnderrohet-ne-nje-shtrige-seksi-per-halloween/60%Daily2018-11-01 10:50
https://kosova-info.com/emrat-e-njohur-te-estrades-qe-u-maskuan-nder-vite-per-halloween/60%Daily2018-11-01 10:51
https://kosova-info.com/vitet-e-arta-te-miqesise-koha-kur-tuna-dhe-nora-e-festonin-halloweenin-bashke/60%Daily2018-11-01 10:52
https://kosova-info.com/menyra-me-e-lehte-per-te-larguar-pergjithmone-eren-e-rende-te-gojes/60%Daily2018-11-01 14:55
https://kosova-info.com/efl-cup-fitojne-arsenali-dhe-chelsea/60%Daily2018-11-01 06:10
https://kosova-info.com/solari-i-lumtur-me-startin-e-mire-te-real-madrid/60%Daily2018-11-01 06:09
https://kosova-info.com/milan-21-genoa-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-11-01 06:09
https://kosova-info.com/barcelona-i-shpeton-befasise-ne-minuten-e-90-te-ndeshjes/60%Daily2018-11-01 06:09
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-per-ndeshjet-cerekfinale-ne-efl-cup/60%Daily2018-11-01 06:08