XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/gezuar-viti-i-ri-2019-nga-lajmi-net/60%Daily2019-01-01 03:43
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-uron-festen-me-kete-portret-familjar/60%Daily2018-12-31 22:49
https://kosova-info.com/lluka-tregon-se-per-cfare-nuk-e-kursen-as-centin-e-fundit/60%Daily2019-01-01 03:43
https://kosova-info.com/thaci-nuk-harron-bashkevendasit-per-vitin-e-ri-viziton-policet-e-skenderajt/60%Daily2019-01-01 03:43
https://kosova-info.com/nderron-jete-ish-luftetari-i-uck-se-avni-hyseni/60%Daily2019-01-01 03:43
https://kosova-info.com/lluka-ministri-kursimtar/60%Daily2019-01-01 03:43
https://kosova-info.com/krahasimi-messi-ronaldo-per-2018-ka-nje-fitues-statistikat-nuk-genjejne/60%Daily2018-12-31 22:17
https://kosova-info.com/15-transferimet-me-te-qelluara-deri-ne-kete-pike-te-sezonit/60%Daily2018-12-31 22:17
https://kosova-info.com/lebron-james-thote-se-eshte-me-i-miri-ne-histori-ai-ka-nje-fakt-per-kete/60%Daily2018-12-31 22:17
https://kosova-info.com/14-lojtaret-me-premtues-qe-kane-lindur-ne-vitet-2000-e-tutje/60%Daily2019-01-01 03:17
https://kosova-info.com/keta-jane-dribluesit-me-te-mire-ne-bundesliga-deri-ne-kete-pike-te-sezonit/60%Daily2019-01-01 03:17
https://kosova-info.com/ne-shenje-proteste-labinot-tahiri-neser-dorezon-pasaporten-e-tij-bashke-me-vizen-schengen/60%Daily2018-12-31 22:43
https://kosova-info.com/kush-nga-emrat-e-famshem-boteror-performoi-kete-vit-ne-kosove/60%Daily2018-12-31 21:54
https://kosova-info.com/permes-ketyre-imazheve-era-istrefi-ndan-momentin-me-te-bukur-te-ketij-viti/60%Daily2018-12-31 21:46
https://kosova-info.com/mercedes-g-class-nje-super-bishe-keshtu-i-ben-balle-baltes/60%Daily2019-01-01 16:56
https://kosova-info.com/perditesimi-i-whatsapp-it-do-te-sjelle-dicka-qe-mund-te-mos-iu-pelqeje-perdoruesve/60%Daily2019-01-01 21:56
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-iu-lejon-te-ngarkoni-automatikisht-9-fotografi-nga-2018-ta-ne-instagram/60%Daily2019-01-02 02:56
https://kosova-info.com/alkooli-i-tepert-pergjate-vitit-te-ri-mund-te-shkaktoje-keto-semundje/60%Daily2019-01-01 12:02
https://kosova-info.com/konsumimi-i-coca-colas-ne-naten-e-vitit-te-ri-shkakton-kete-problem-shendetesor/60%Daily2019-01-01 12:02
https://kosova-info.com/studimi-i-madh-kimioterapia-mund-te-shkaktoje-perhapjen-e-kancerit-te-gjirit/60%Daily2019-01-01 07:02
https://kosova-info.com/gjoks-pule-me-salce-kremoze-hudher-e-limon-receta-qe-duhet-ta-gatuani-te-gjithe/60%Daily2019-01-01 07:02
https://kosova-info.com/viti-i-ri-festohet-me-menyra-te-ndryshme-ne-europe/60%Daily2018-12-31 17:43
https://kosova-info.com/dy-persona-te-armatosur-plackitin-nje-argjendari-ne-ferizaj/60%Daily2018-12-31 17:43
https://kosova-info.com/mustafa-uron-2019-ta-te-jete-vit-i-mbare-per-kosoven-dhe-cdo-qytetar/60%Daily2018-12-31 17:43
https://kosova-info.com/mesimdhenesit-ne-bashkepunim-me-nxenesit-gezojne-femijet-per-fundvit/60%Daily2018-12-31 17:43
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-me-sa-ore-vonese-eshte-shfaqur-ne-ndeshje-mayweather/60%Daily2018-12-31 17:17
https://kosova-info.com/westbrook-thote-se-eshte-me-i-miri-ne-pozicionin-e-tij/60%Daily2018-12-31 17:16
https://kosova-info.com/conte-tek-man-utd-messi-per-topin-e-arte-10-parashikimet-per-futbollin-ne-2019/60%Daily2018-12-31 17:16
https://kosova-info.com/10-lojtaret-qe-duhet-te-gjejne-skuader-te-re-ne-janar/60%Daily2018-12-31 17:16
https://kosova-info.com/lewandowski-mund-te-pensionohem-tek-bayern/60%Daily2018-12-31 17:16
https://kosova-info.com/limaj-uron-qytetaret-per-vitin-e-ri/60%Daily2018-12-31 17:43
https://kosova-info.com/anastasia-e-nisi-vitin-me-poza-18-njesoj-po-e-permbyll-me-kete-video/60%Daily2018-12-31 16:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-hani-purrinj-cdo-dite-per-nje-jave-rresht/60%Daily2019-01-01 07:02
https://kosova-info.com/perse-personave-qe-vuajne-nga-kolesteroli-nuk-iu-remonadohet-ta-festojne-vitin-e-ri/60%Daily2018-12-31 16:01
https://kosova-info.com/le-pen-kosova-eshte-bere-koloni-e-shba-se/60%Daily2018-12-31 12:43
https://kosova-info.com/nis-festa-e-vitit-2019-te-ne-disa-pjese-te-botes/60%Daily2018-12-31 12:43
https://kosova-info.com/ne-gjilan-ngritet-aktakuze-per-vrasje-ne-tentative-dhe-sulm/60%Daily2018-12-31 12:43
https://kosova-info.com/gattuso-takohet-me-bordin-e-milanit-a-po-shkarkohet/60%Daily2018-12-31 12:16
https://kosova-info.com/skuadra-nga-serie-a-me-transferim-befasues-nga-chelsea/60%Daily2018-12-31 12:16
https://kosova-info.com/krzysztof-piatek-ka-vendosur-rreth-te-ardhmes-ja-ku-do-te-luaje/60%Daily2018-12-31 12:16
https://kosova-info.com/me-ne-fund-milan-po-e-transferon-nje-sulmues/60%Daily2018-12-31 12:16
https://kosova-info.com/lojtari-refuzon-te-kthehet-te-real-madrid/60%Daily2018-12-31 12:16
https://kosova-info.com/a-ndihet-pergjegjese-per-deshtimin-ne-liberalizimin-e-vizave-flet-ministrja-hoxha/60%Daily2018-12-31 12:43
https://kosova-info.com/bedri-istrefi-ushtrues-detyre-i-kryeshefit-te-telekomit/60%Daily2018-12-31 12:43
https://kosova-info.com/planifikonte-te-festonte-ne-shtepi-sikurse-ne-femijeri-ja-cfare-beri-angela/60%Daily2018-12-31 11:54
https://kosova-info.com/bebe-rexha-gati-per-superformance-ne-times-square/60%Daily2018-12-31 11:54
https://kosova-info.com/ketu-e-gjeti-fundviti-femren-me-te-komentuar-ne-shoubiz/60%Daily2018-12-31 11:54
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-sjell-albumin-me-fotografite-me-seksi-te-realizuara-kete-vit/60%Daily2018-12-31 11:54
https://kosova-info.com/kourtney-kopjon-motren-del-ne-bore-vec-me-bikini/60%Daily2018-12-31 10:19
https://kosova-info.com/gabimet-e-pafalshme-qe-nuk-duhet-te-beni-gjate-darkes-se-nderrimit-te-viteve/60%Daily2018-12-31 16:01
https://kosova-info.com/jo-shume-larg-tiranes-fshati-pa-energji-elektrike-prej-7-vitesh/60%Daily2018-12-31 07:42
https://kosova-info.com/vetura-rrokulliset-ne-magjistralen-prishtine-gjilan/60%Daily2018-12-31 07:43
https://kosova-info.com/per-bollek-shendet-para-dhe-gezim-shtroni-keto-9-ushqime-ne-tryezen-e-vitit-te-ri/60%Daily2018-12-31 16:01
https://kosova-info.com/injeksioni-qe-ofron-shprese-per-meshkujt-qe-vuajne-nga-prostata/60%Daily2018-12-31 16:01
https://kosova-info.com/ciao-inter-icardi-e-do-kalimin-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2018-12-31 07:16
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-ylli-i-madh-po-arrin-marreveshje-me-real-madridin/60%Daily2018-12-31 07:16
https://kosova-info.com/euro-renia-me-e-madhe-nga-2004/60%Daily2018-12-31 07:43
https://kosova-info.com/kim-jong-un-i-dergon-mesazh-pajtues-trumpit/60%Daily2018-12-31 07:43
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-7/60%Daily2018-12-31 07:43
https://kosova-info.com/mesohet-se-sa-do-te-mungoje-giroud/60%Daily2018-12-31 02:16
https://kosova-info.com/sulmuesi-refuzon-tani-te-transferohet-te-milan/60%Daily2018-12-31 02:16
https://kosova-info.com/largohet-nga-premierliga-llorente-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-12-31 07:16
https://kosova-info.com/ramos-e-mbyll-vitin-2018-me-nje-lajm-fantastik/60%Daily2018-12-31 07:16
https://kosova-info.com/real-madrid-po-i-largon-dy-lojtare-te-rendesishem-nga-skuadra/60%Daily2018-12-31 07:16
https://kosova-info.com/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-diteve-te-ardhshme/60%Daily2018-12-31 02:42
https://kosova-info.com/fjalet-e-stines-per-bashkeshorten-pak-dite-para-se-te-njoftonte-per-ndarjen/60%Daily2018-12-31 06:54
https://kosova-info.com/pas-lajmit-per-ndarje-nga-gruaja-stine-ka-per-te-thene-edhe-dicka/60%Daily2018-12-31 06:54
https://kosova-info.com/simiq-presioni-mbi-serbet-ne-kosove-po-vazhdon/60%Daily2018-12-31 02:43
https://kosova-info.com/per-dy-dite-qytetaret-mbledhin-mbi-20-mije-euro-per-familjen-e-policit-te-vrare-ne-istog/60%Daily2018-12-31 02:44
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-dhe-fifi-gati-sa-nuk-puthen-ne-buze-te-luana-vjollca/60%Daily2018-12-31 06:54
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-peje-policia-jep-detaje/60%Daily2018-12-31 02:44
https://kosova-info.com/adea-pula-nuk-ka-hequr-dore-nga-muzika-po-rikthehet/60%Daily2018-12-31 06:54
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-market-ne-prishtine/60%Daily2018-12-31 02:44
https://kosova-info.com/adrola-dushi-me-seksi-se-kurre-ne-programin-festiv-te-emisionit-mirage/60%Daily2018-12-31 06:54
https://kosova-info.com/liverpool-po-tenton-te-nenshkruaj-marreveshje-gjigante/60%Daily2018-12-30 21:16
https://kosova-info.com/real-madrid-dhe-man-city-pas-tankut-te-skuadres-nga-la-liga/60%Daily2018-12-30 21:16
https://kosova-info.com/chicharito-po-kalon-te-gjiganti-i-la-liga-se/60%Daily2018-12-30 21:16
https://kosova-info.com/u-kry-man-utd-ka-gjetur-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-12-30 21:16
https://kosova-info.com/dekada-e-re-bashkon-qytetare-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-12-30 21:42
https://kosova-info.com/zbulohet-transferi-i-pare-i-romes-ne-janar/60%Daily2018-12-30 21:15
https://kosova-info.com/studimi-ajri-i-ndotur-i-ben-njerezit-me-budallenj/60%Daily2018-12-31 11:01
https://kosova-info.com/hoti-i-kunderpergjigjet-veselit/60%Daily2018-12-30 21:42
https://kosova-info.com/ajri-vazhdon-te-jete-i-ndotur-ne-prishtine/60%Daily2018-12-30 21:42
https://kosova-info.com/si-te-humbni-peshe-vetem-permes-limonit-te-ngrire/60%Daily2018-12-31 11:01
https://kosova-info.com/ruju-po-behesh-si-dua-lipa-dafina-zeqiri-i-kthen-pergjigjen-epike-ndjekesit/60%Daily2018-12-30 20:54
https://kosova-info.com/pensionisti-u-dergon-dhurata-zjarrfikesve/60%Daily2018-12-30 21:42
https://kosova-info.com/kida-publikon-me-videoklip-kengen-ka-je/60%Daily2018-12-30 20:54
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-qe-do-te-sjelle-playstation-5-ne-joystick/60%Daily2018-12-31 15:55
https://kosova-info.com/risite-e-audi-a4-qe-do-te-lancohet-me-2019-en/60%Daily2019-01-01 11:55
https://kosova-info.com/aplikacionet-transmetuese-qe-duhet-ti-kete-secili-smart-tv/60%Daily2019-01-01 16:56
https://kosova-info.com/dua-lipa-numeron-sukseset-qe-ka-arritur-gjate-vitit-2018/60%Daily2018-12-30 18:52
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejne-meshkujt-me-lekuren-e-tyre-gjate-dimrit/60%Daily2018-12-31 06:01
https://kosova-info.com/receta-e-vertete-e-sheqerpares-turke/60%Daily2018-12-31 06:01
https://kosova-info.com/bernabiq-mohon-te-kete-kerkuar-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves-nga-shtetet-e-okb-se/60%Daily2018-12-30 16:42
https://kosova-info.com/veseli-fton-qytetaret-ti-vizitojne-bjeshket-e-bukura-te-kosoves/60%Daily2018-12-30 16:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2018-12-30 16:42
https://kosova-info.com/ciao-arsenal-ozil-te-klubi-i-madh-evropian/60%Daily2018-12-30 16:16
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-bournemouth-4/60%Daily2018-12-30 16:16
https://kosova-info.com/barcelona-me-njoftim-zyrtar-ne-lidhje-me-adrien-rabiot/60%Daily2018-12-30 16:16
https://kosova-info.com/mourinho-te-inter-ausillo-tregon-te-verteten/60%Daily2018-12-30 16:16
https://kosova-info.com/man-city-e-mbyll-vitin-me-fitore/60%Daily2018-12-30 16:15
https://kosova-info.com/grate-tregojne-4-gabimet-me-te-shpeshta-qe-meshkujt-bejne-ne-shtrat/60%Daily2018-12-31 06:01
https://kosova-info.com/rruga-e-paqarte-drejt-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2019-07-17 18:06
https://kosova-info.com/putin-moska-eshte-e-gatshme-per-dialog-me-shba-ne/60%Daily2018-12-30 16:42
https://kosova-info.com/arta-memedi-e-permbyll-vitin-2018-duke-provokuar-me-kete-veshje/60%Daily2018-12-30 15:36
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-porsche-tycan-elektrike-7/60%Daily2018-12-30 14:54
https://kosova-info.com/apple-i-jep-fund-programit-per-nderrim-te-lire-te-baterise-se-telefonave/60%Daily2018-12-31 15:55
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejne-meshkujt-gjate-flirtimit-takimeve-dhe-seksit/60%Daily2018-12-30 20:01
https://kosova-info.com/thaci-heronjte-deshmoret-dhe-veteranet-e-luftes-sone-per-liri-krijuan-epoke-te-re/60%Daily2018-12-30 11:42
https://kosova-info.com/gattuso-nuk-beson-se-milan-mund-ta-transferojne-fabregasin/60%Daily2018-12-30 11:16
https://kosova-info.com/solskjaer-do-te-pranoje-cdo-oferte-te-man-utd/60%Daily2018-12-30 11:16
https://kosova-info.com/hitzfeld-ka-nje-keshille-per-bayern-munich/60%Daily2018-12-30 11:15
https://kosova-info.com/keto-do-te-jene-sfidat-e-messit-per-vitin-2019/60%Daily2018-12-30 11:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crystal-palace-chelsea/60%Daily2018-12-30 11:15
https://kosova-info.com/trump-thote-se-marreveshja-tregtare-me-kinen-po-shenon-progres/60%Daily2018-12-30 11:42
https://kosova-info.com/ministri-kosovar-qe-kishte-punuar-ne-furre-te-bukes-ja-rrefimi-i-tij/60%Daily2018-12-30 11:42
https://kosova-info.com/limaj-mirenjohje-dhe-respekt-per-veteranet-e-uck-se/60%Daily2018-12-30 11:42
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-konsumoni-nese-vuani-nga-anemia/60%Daily2018-12-30 20:01
https://kosova-info.com/kater-te-vdekur-nga-rrezimi-i-helikopterit/60%Daily2018-12-30 11:42
https://kosova-info.com/vzita-ne-shqiperi-per-eleni-foureiren-eshte-nje-nga-momentet-me-te-mira-te-ketij-viti/60%Daily2018-12-30 10:44
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-porsche-tycan-elektrike-6/60%Daily2018-12-30 09:54
https://kosova-info.com/shenjat-qe-zemra-juaj-nuk-po-punon-sic-duhet/60%Daily2018-12-30 15:01
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-porsche-tycan-elektrike-5/60%Daily2018-12-30 04:53
https://kosova-info.com/salah-gati-e-beri-kloppin-te-shperthej-ne-lot/60%Daily2018-12-30 06:16
https://kosova-info.com/ja-kujt-ia-dedikoi-golin-higuain/60%Daily2018-12-30 06:16
https://kosova-info.com/rendesia-e-lebron-ja-cfare-ka-ndodhur-ne-13-ndeshjet-e-fundit-qe-ka-munguar-ai/60%Daily2018-12-30 06:15
https://kosova-info.com/bayern-kerkon-talentin-e-chelsea-londinezet-kerkojne-25-milione-euro/60%Daily2018-12-30 06:15
https://kosova-info.com/joshua-emeron-tre-boksieret-me-te-mire-ne-histori-sipas-tij/60%Daily2018-12-30 06:15
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-porsche-tycan-elektrike-4/60%Daily2018-12-29 23:53
https://kosova-info.com/kjo-video-e-beri-me-lot-bebe-rexhen/60%Daily2018-12-29 22:59
https://kosova-info.com/kjo-video-e-beri-me-lot-bebe-rexhen-2/60%Daily2018-12-29 22:59
https://kosova-info.com/ja-pse-seksi-eshte-i-domosdoshem-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-12-30 15:01
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ndaj-turisteve-vriten-40-xhihadiste-ne-egjipt/60%Daily2018-12-29 20:41
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-qe-nje-femer-kerkon-te-beje-seks-me-ty/60%Daily2018-12-30 15:01
https://kosova-info.com/njohjet-per-kosoven-viti-2018-me-i-dobeti/60%Daily2018-12-29 20:42
https://kosova-info.com/liverpool-mposhtin-arsenal-gezojne-me-pese-gola-tifozet-ne-anfield/60%Daily2018-12-29 20:16
https://kosova-info.com/liverpool-51-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-29 20:15
https://kosova-info.com/goli-i-salah-kunder-arsenal-shkroi-historine-ne-premierlige/60%Daily2018-12-29 20:15
https://kosova-info.com/dy-super-gola-ne-ndeshjen-milan-spal/60%Daily2018-12-29 20:14
https://kosova-info.com/firmino-gjithmone-shkelqen-ne-perballjet-me-arsenal/60%Daily2018-12-29 20:14
https://kosova-info.com/tragjedite-ne-komunikacion-reagon-haradinaj/60%Daily2018-12-29 20:42
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-nuk-eshte-kunder-dialogut-por-ai-duhet-te-riformatizohet/60%Daily2018-12-29 20:42
https://kosova-info.com/sirianet-azilkerkuesit-kryesore-ne-kosove/60%Daily2018-12-29 20:42
https://kosova-info.com/agon-amiga-si-me-nje-si-me-nje-milion-une-jam-i-njejti/60%Daily2018-12-29 19:42
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-porsche-tycan-elektrike-3/60%Daily2018-12-29 18:54
https://kosova-info.com/doktoret-jepni-femijeve-kikirike-qe-4-muajsh/60%Daily2018-12-30 10:00
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-deshiron-te-permirsoje-aftesite-e-saj-hipersonike/60%Daily2018-12-31 15:55
https://kosova-info.com/ataku-kardiak-po-vret-dalengadale-shqiptaret/60%Daily2018-12-30 10:00
https://kosova-info.com/sylejman-selimi-ngushellon-familjen-e-policit-izet-demaj/60%Daily2018-12-29 15:41
https://kosova-info.com/kryeministri-rus-paralajmeron-sanksione-ndaj-prodhimeve-ukrainase/60%Daily2018-12-29 15:42
https://kosova-info.com/gjilan-ngritet-aktakuze-per-shperndarje-dhe-shitje-te-droges/60%Daily2018-12-29 15:42
https://kosova-info.com/fjalim-emocionues-i-vajzes-se-policit-izet-demaj/60%Daily2018-12-29 15:42
https://kosova-info.com/rregullohet-me-udhezim-administrativ-perdorimi-i-flamujve-neper-produkte/60%Daily2018-12-29 15:42
https://kosova-info.com/ronaldo-perkujdeset-qe-juventusi-ta-mbylle-me-fitore-vitin-2018/60%Daily2018-12-29 15:14
https://kosova-info.com/perfundimtare-messi-51-49-ronaldo/60%Daily2018-12-29 15:14
https://kosova-info.com/juventus-21-samdoria-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-29 15:14
https://kosova-info.com/messi-zbulon-sekretin-e-gjuajtjeve-te-lira-te-cilat-i-shenon-sikur-te-ishin-penallti/60%Daily2018-12-29 15:14
https://kosova-info.com/ylli-i-southampton-tregon-se-si-mesoi-gjithcka-nga-guardiola/60%Daily2018-12-29 15:14
https://kosova-info.com/mikja-ime-balada-e-re-e-rovena-stefes/60%Daily2018-12-29 14:52
https://kosova-info.com/gjerat-pozitive-dhe-negative-qe-sjell-ngrenia-ne-fast-food/60%Daily2018-12-30 05:00
https://kosova-info.com/gjira-rikthehet-ne-muzike-ua-sjelle-nje-pjese-te-kenges/60%Daily2018-12-29 14:52
https://kosova-info.com/gresa-behluli-ia-publikon-keto-foto-nenes-se-saj-e-bukur-dhe-me-stil/60%Daily2018-12-29 14:53
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-porsche-tycan-elektrike-2/60%Daily2018-12-29 13:53
https://kosova-info.com/sa-kohe-kalojme-me-telefonat-tane-pergjigjja-eshte-tronditese/60%Daily2018-12-30 14:54
https://kosova-info.com/forca-ajrore-ka-hedhur-bazat-per-te-testuar-superbombarduesin-e-ri-te-avancuar/60%Daily2018-12-30 14:54
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-takohet-me-familjen-e-dua-lipes-thote-disa-fjale/60%Daily2018-12-29 14:53
https://kosova-info.com/pas-bonnieclyde-mozzik-dhe-loredana-i-kendojne-ketij-cifti-tjeter-te-famshem/60%Daily2018-12-29 13:19
https://kosova-info.com/5-ushqimet-qe-zbehin-deshiren-per-seks/60%Daily2018-12-29 19:00
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-prishtine-te-lenduarit-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-12-29 10:41
https://kosova-info.com/terheqja-e-shba-se-nga-siria-armet-e-ushtrise-mund-tu-mbeten-kurdeve/60%Daily2018-12-29 10:41
https://kosova-info.com/sulmi-me-bombe-le-te-vrare-kater-persona-ne-egjipt/60%Daily2018-12-29 10:41
https://kosova-info.com/pese-vjet-nga-aksidenti-qe-i-ndryshoi-jeten-michael-schumacher/60%Daily2018-12-29 10:14
https://kosova-info.com/merr-fund-gjithcka-mesohen-dy-transferimet-e-medha-te-barces-ne-janar/60%Daily2018-12-29 10:14
https://kosova-info.com/tifozet-e-barces-se-harrojne-tradhtine-shikoni-cfare-i-kane-bere-neymarit/60%Daily2018-12-29 10:14
https://kosova-info.com/me-ne-fund-ka-nje-pergjigje-ja-pse-kembet-e-shaqirit-duken-jo-normale/60%Daily2018-12-29 10:14
https://kosova-info.com/transferimi-i-ri-i-milanit-thote-se-deshiron-te-behet-si-kaka/60%Daily2018-12-29 10:14
https://kosova-info.com/trupi-i-pajete-i-policit-izet-demaj-niset-per-ne-koshare/60%Daily2018-12-29 10:41
https://kosova-info.com/viti-2019-i-jep-fund-kodeve-te-huaja-telefonike/60%Daily2018-12-29 10:41
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-capital-t/60%Daily2018-12-29 09:39
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-porsche-tycan-elektrike/60%Daily2018-12-29 08:53
https://kosova-info.com/paralajmeron-trajneri-i-sampdorias-edhe-ne-e-kemi-nje-ronaldo/60%Daily2018-12-29 05:14
https://kosova-info.com/gjesti-madheshtor-i-icardit-i-dhuron-asamoah-shiritin-e-kapitenit-jo-racizmit/60%Daily2018-12-29 05:14
https://kosova-info.com/probleme-te-medha-per-lakers-ja-cfare-ndodh-pas-lendimit-te-lebron/60%Daily2018-12-29 05:14
https://kosova-info.com/nga-gjithe-historia-e-boksit-ky-eshte-kundershtari-qe-do-ta-donte-joshua/60%Daily2018-12-29 05:14
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-ozil-perseri-do-te-mungoje-edhe-ndaj-liverpool/60%Daily2018-12-29 05:14
https://kosova-info.com/kim-dhe-kanye-ne-heshtje-blejne-nje-ndertese-ne-miami-per-14-milione-dollare/60%Daily2018-12-29 04:52
https://kosova-info.com/mergimtaret-rrihen-ne-podujeve-dy-kerkojne-ndihme-mjekesore/60%Daily2018-12-29 05:41
https://kosova-info.com/rusia-teston-raketen-hipersonike-qe-nuk-mund-te-interceptohet/60%Daily2018-12-29 03:52
https://kosova-info.com/microsoft-eshte-tani-kompania-me-e-vlefshme-ne-bote/60%Daily2018-12-29 03:52
https://kosova-info.com/universitetet-jane-mbushur-me-prostitucion-vajzat-shesin-trupin-per-shpenzimet-e-studimeve/60%Daily2018-12-29 05:41
https://kosova-info.com/rita-ora-kaloi-naten-tek-andrew-garfield-fotografohet-duke-u-larguar-nga-shtepia-e-tij/60%Daily2018-12-29 04:52
https://kosova-info.com/gjermani-eksportet-e-armeve-bien-ndjeshem-ne-vitin-2018/60%Daily2018-12-29 05:41
https://kosova-info.com/hungaria-largon-statujen-e-heroit-anti-sovjetik/60%Daily2018-12-29 05:41
https://kosova-info.com/limitless-publikohet-me-videoklip-nga-jennifer-lopez/60%Daily2018-12-29 04:52
https://kosova-info.com/ndikimi-ne-rritje-i-rusise-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-12-29 05:41
https://kosova-info.com/gati-per-koncert-nora-istrefi-duket-mbreselenese-ne-kete-veshje/60%Daily2018-12-29 04:52
https://kosova-info.com/zbulohet-befasia-qe-capital-t-ka-pergatitur-per-fansat-kete-fundvit/60%Daily2018-12-28 21:58
https://kosova-info.com/zbulohet-befasia-qe-capital-t-ka-pergatitur-per-fansat-kete-fundvit-2/60%Daily2018-12-28 21:58
https://kosova-info.com/molliqaj-i-reagon-liburn-aliut-viktimizimi-nuk-iu-ndihmon/60%Daily2018-12-28 19:41
https://kosova-info.com/trumpi-kercenon-se-do-ta-mbylle-plotesisht-kufirin-me-meksiken-nese-nuk-ndertohet-muri/60%Daily2018-12-28 19:41
https://kosova-info.com/limaj-takon-ahmetin-flasin-per-fazen-finale-me-serbine/60%Daily2018-12-28 19:41
https://kosova-info.com/gjermania-ne-keshillin-e-sigurimit-rritje-pergjegjesie/60%Daily2018-12-28 19:41
https://kosova-info.com/leonardo-zbulon-nje-detaj-rreth-kalimit-te-mundshem-te-higuain-tek-chelsea/60%Daily2018-12-28 19:14
https://kosova-info.com/salah-komenton-racizmin-ne-futboll-digjet-ne-twitter/60%Daily2018-12-28 19:14
https://kosova-info.com/allegri-hedh-poshte-spekulimet-per-kalimin-tek-man-utd-jam-i-lumtur-tek-juve/60%Daily2018-12-28 19:13
https://kosova-info.com/cuadrado-i-nenshtrohet-operacionit-do-te-mungoj-tre-muaj/60%Daily2018-12-28 19:13
https://kosova-info.com/emery-tregon-pse-nuk-e-deshiroi-salah-tek-psg/60%Daily2018-12-28 19:13
https://kosova-info.com/qytetaret-e-kosoves-edhe-neser-do-te-perballen-me-nderprerje-te-energjise-elektrike/60%Daily2018-12-28 19:41
https://kosova-info.com/yll-limani-sjell-atmosfere-festive-me-friday-night/60%Daily2018-12-28 18:51
https://kosova-info.com/arbana-osmani-jep-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-12-28 18:27
https://kosova-info.com/great-wall-motor-paraqet-makinen-elektronike-qe-kushton-vetem-7-600-euro/60%Daily2018-12-29 03:52
https://kosova-info.com/makinat-e-reja-elektrike-ne-2019-ne-treg-produkte-te-permiresuara/60%Daily2018-12-29 03:52
https://kosova-info.com/thaci-pas-organizates-qe-plagosi-azem-vllasin-qendron-albin-kurti-e-glauk-konjufca/60%Daily2018-12-28 14:40
https://kosova-info.com/shoqata-e-bankave-te-kosoves-ndan-25-mije-euro-per-familjen-e-policit-izet-demaj-te-vrare-ne-istog/60%Daily2018-12-28 14:40
https://kosova-info.com/haradinaj-decani-ka-kontribuar-nder-breza-nuk-do-te-lejojme-qe-ky-investim-te-humbe/60%Daily2018-12-28 14:40
https://kosova-info.com/keylor-navas-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-12-28 14:13
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-i-thote-jo-milanit/60%Daily2018-12-28 14:13
https://kosova-info.com/juventus-do-te-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-12-28 14:13
https://kosova-info.com/pogba-ben-liderin-shikoni-si-i-motivoi-lojtaret-e-man-utd-para-ndeshjes-me-huddersfield/60%Daily2018-12-28 14:13
https://kosova-info.com/kapiteni-lorik-cana-reagon-per-policin-e-vrare-ne-istog/60%Daily2018-12-28 14:13
https://kosova-info.com/kirurget-thone-se-greva-e-tyre-eshte-legjitime/60%Daily2018-12-28 14:41
https://kosova-info.com/vetevendosje-e-con-shpend-ahmetin-ne-polici-per-60-mije-euro-pagese-te-jashteligjshme/60%Daily2018-12-28 14:41
https://kosova-info.com/angelina-jolie-do-e-le-aktrimin-per-politike/60%Daily2018-12-28 13:51
https://kosova-info.com/polici-i-vrare-dje-ne-istog-ishte-mik-i-ketij-artisti-shqiptar-ky-eshte-dedikimi-prekes/60%Daily2018-12-28 13:51
https://kosova-info.com/arta-memedi-me-emocionuese-se-kurre-pa-juve-jam-asgje/60%Daily2018-12-28 13:51
https://kosova-info.com/huawei-vendos-rekordin-e-shitjeve-per-vitin-2018/60%Daily2018-12-28 12:52
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-po-praktikon-qe-te-rrezoje-cdo-aeroplan-te-armikut-ne-qiellin-e-evropes/60%Daily2018-12-28 12:52
https://kosova-info.com/hyundai-zevendeson-celesat-e-makines-me-buton-me-gjurme-gishtash/60%Daily2018-12-28 17:52
https://kosova-info.com/me-nje-kamere-fantastike-prej-48-megapiksels-honor-v20-paraqitet-zyrtarisht/60%Daily2018-12-28 17:51
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-nga-janari-me-pajisje-te-reja-luftarake/60%Daily2018-12-29 03:52
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-pozon-per-here-te-pare-me-dhjete-femijet-e-tij/60%Daily2018-12-28 11:59
https://kosova-info.com/polici-i-vrare-dje-ne-istog-varroset-te-shtunen-me-ceremoni-shteterore/60%Daily2018-12-28 09:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-foshnjave-qe-linden-per-24-ore-ne-qkuk/60%Daily2018-12-28 09:40
https://kosova-info.com/presidenti-nenshkruan-ligjet-per-ushtrine-urime-fsk-se-dhe-popullit-te-kosoves/60%Daily2018-12-28 09:40
https://kosova-info.com/gjesti-i-madh-i-varane-me-lopetegui-pas-shkarkimit-te-tij/60%Daily2018-12-28 09:13
https://kosova-info.com/real-madrid-pergatitet-per-transferimin-e-vitit-para-yllin-e-skuadres-per-salah/60%Daily2018-12-28 09:13
https://kosova-info.com/juve-rivalizon-barcen-ne-garen-per-talentin-18-vjecar/60%Daily2018-12-28 09:13
https://kosova-info.com/ancelotti-tregon-se-cfare-do-te-beje-napoli-nese-edhe-nje-here-ofendohet-koulibaly/60%Daily2018-12-28 09:13
https://kosova-info.com/nga-boateng-dhe-etoo-deri-te-zoro-rastet-kur-racizmi-mundi-futbollin-ne-itali/60%Daily2018-12-28 09:13
https://kosova-info.com/kadri-veseli-rrefehet-ne-gjykate-per-plagosjen-e-azem-vllasit/60%Daily2018-12-28 09:40
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-lejojme-kriminelet-te-marrin-ligjin-ne-dore-neser-do-te-shpallet-dite-zie/60%Daily2018-12-28 09:40
https://kosova-info.com/habit-olti-curri-feron-nuk-e-konsideroj-kengetar/60%Daily2018-12-28 08:51
https://kosova-info.com/sherri-mes-kusherirave-anxhelina-hadergjonaj-me-ne-fund-zbulon-te-verteten/60%Daily2018-12-28 08:51
https://kosova-info.com/pasi-u-bene-prinder-besi-tregon-sakrificat-qe-bejne-per-ajken-me-nxori-nga-krevati/60%Daily2018-12-28 08:51
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shperthen-me-fjale-banale-e-di-qe-jam-nje-bushter-e-keqe/60%Daily2018-12-28 08:51
https://kosova-info.com/jep-lajmin-e-hidhur-per-fansat-capital-t-u-kerkon-falje/60%Daily2018-12-28 08:51
https://kosova-info.com/mbyllja-e-stadiumit-te-inter-veprim-i-drejte/60%Daily2018-12-28 04:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ecuria-e-jashtezakonshme-qe-do-ta-humbi-lebron-james/60%Daily2018-12-28 04:12
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-statistika-me-e-dobet-ne-nba-befason-ylli-i-miami-heat/60%Daily2018-12-28 04:12
https://kosova-info.com/ja-me-ke-do-te-perballet-joshua-ne-dy-vitet-e-ardhshmene-liste-edhe-wilder-e-fury/60%Daily2018-12-28 04:12
https://kosova-info.com/flet-legjenda-braziliane-zico-messit-nuk-i-duhet-kupa-e-botes-qe-te-jete-me-i-miri/60%Daily2018-12-28 04:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-poza-sensuale-e-blogeres-shqiptare-me-te-cilen-ka-rrembyer-vemendje/60%Daily2018-12-27 23:00
https://kosova-info.com/rasti-ivanoviq-serbia-ankohet-perseri-per-kosoven/60%Daily2018-12-28 04:40
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-flet-per-pjesemarrjen-e-tij-ne-ndejen-e-pdk-se/60%Daily2018-12-28 04:40
https://kosova-info.com/olti-curri-i-jep-note-te-larte-ences-zbulon-nje-sekret-per-te/60%Daily2018-12-27 22:51
https://kosova-info.com/deshmitari-qe-ishte-ne-banke-rrefen-ngjarjen-grabitesi-ka-pasur-edhe-bombe-me-vete/60%Daily2018-12-28 04:40
https://kosova-info.com/eshte-pjese-e-grupit-otr-por-oriola-marashi-pelqen-kete-reper-te-famshem-shqiptar/60%Daily2018-12-27 22:51
https://kosova-info.com/taksa-rriti-punesimin-ne-kosove-bizneset-shtuan-stafet-me-20/60%Daily2018-12-28 04:40
https://kosova-info.com/michelle-obama-gruaja-me-e-admiruar-ne-shba/60%Daily2018-12-28 04:40
https://kosova-info.com/bota-e-artit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-aktori-i-njohur/60%Daily2018-12-27 22:51
https://kosova-info.com/kina-pretendon-se-kjo-eshte-makina-4x4-me-e-fuqishme-ne-bote/60%Daily2018-12-28 07:51
https://kosova-info.com/shkruhet-femije-lexohet-dashuri-nje-baba-si-mozzik/60%Daily2018-12-27 21:39
https://kosova-info.com/si-ti-rrisni-floket-permes-sodes-se-bukes/60%Daily2018-12-29 19:00
https://kosova-info.com/policia-tregon-rrjedhen-e-plote-te-ngjarjes-tragjike-ne-istog/60%Daily2018-12-27 18:40
https://kosova-info.com/icardi-kritikon-tifozet-e-interit-jam-i-zhgenjyer-me-ate-qe-ndodhi-ne-san-siro/60%Daily2018-12-27 18:12
https://kosova-info.com/zyrtare-dortmund-konfirmon-largimin-e-lojtarit/60%Daily2018-12-27 18:12
https://kosova-info.com/vjen-me-ne-fund-edhe-reagimi-i-interit/60%Daily2018-12-27 18:12
https://kosova-info.com/fituesit-e-topit-te-arte-nese-ky-cmim-do-te-jepej-vetem-per-lojtaret-e-premierliges/60%Daily2018-12-27 18:12
https://kosova-info.com/alberto-moreno-flet-per-problemet-me-jurgen-klopp/60%Daily2018-12-27 18:12
https://kosova-info.com/ministri-i-fsk-se-per-policin-e-vrare-ishte-luftetar-i-brigades-138-agim-ramadani/60%Daily2018-12-27 18:40
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-per-izet-demaj-sakrifica-e-ushtarit-te-uck-se-ka-vazhduar-edhe-ne-kohe-paqeje/60%Daily2018-12-27 18:40
https://kosova-info.com/mospajtime-ne-komisionin-hetimor-parlamentar-rreth-debimit-te-shtetasve-turq/60%Daily2018-12-27 18:40
https://kosova-info.com/si-ne-filma-hajni-ne-istog-mori-peng-qytetaret-me-kallash/60%Daily2018-12-27 18:40
https://kosova-info.com/getinjo-reagon-per-vrasjen-e-policit-ne-istog/60%Daily2018-12-27 17:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-medikamenti-qe-po-merr-me-se-shumti-jete-njerezish/60%Daily2018-12-29 13:59
https://kosova-info.com/gjiko-kopjon-kete-reper-te-famshem-amerikan/60%Daily2018-12-27 17:50
https://kosova-info.com/diabeti-i-tipit-2-nutricionistja-tregon-ushqimet-qe-duhet-shmangur/60%Daily2018-12-29 13:59
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-lanson-endrrat-e-mia-pjesen-e-trete-te-trilogjise-hiraeth/60%Daily2018-12-27 17:50
https://kosova-info.com/makinat-qe-me-menxi-po-presim-ti-shohim-me-2019-en/60%Daily2018-12-28 07:51
https://kosova-info.com/aplikacionet-qe-duhet-ti-ngarkoje-secili-nga-perdoruesit-e-windows/60%Daily2018-12-28 07:51
https://kosova-info.com/instagram-me-ndryshim-te-ri-nuk-pritet-mire-nga-perdoruesit/60%Daily2018-12-28 07:51
https://kosova-info.com/tayna-tregon-shume-kete-here-nxjerr-kembe-e/60%Daily2018-12-27 16:44
https://kosova-info.com/doni-tia-riktheni-shkelqimin-dhembeve-tuaj-ndiqni-keto-keshilla-te-thjeshta/60%Daily2018-12-29 13:59
https://kosova-info.com/kjo-arsye-do-tiu-motivoje-ti-lani-enet-me-shpesh/60%Daily2018-12-29 08:59
https://kosova-info.com/grate-tregojne-4-fjalet-qe-pelqejne-ti-degjojne-nga-partneri-i-tyre-gjate-aktit-intim/60%Daily2018-12-27 16:57
https://kosova-info.com/shkenca-jep-shprese-per-grate-me-kancer-te-gjirit-supozon-se-ka-gjetur-kuren/60%Daily2018-12-27 16:57
https://kosova-info.com/kerkesat-e-studenteve-meta-zgjidhja-permes-nje-dialogu-te-sinqerte-jo-provokues/60%Daily2018-12-27 13:40
https://kosova-info.com/kdi-miliona-per-cent-shperfaq-defektet-ne-prokurimin-publik/60%Daily2018-12-27 13:40
https://kosova-info.com/dy-vdekje-brenda-pak-muajsh-historia-tragjike-e-17-vjecares-qe-u-vra-ne-laprake/60%Daily2018-12-27 13:40
https://kosova-info.com/shpallim-te-hapur-sezonin-e-sallates-ruse-keto-jane-gabimet-qe-nuk-duhet-te-beni-kur-zieni-perimet/60%Daily2018-12-27 16:57
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-kane-vend-keto-gjera-ne-futboll/60%Daily2018-12-27 13:12
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-transferon-varanen-e-ri/60%Daily2018-12-27 13:12
https://kosova-info.com/zyrtare-kosovare-asllani-nenshkruan-marreveshje-gjigante/60%Daily2018-12-27 13:12
https://kosova-info.com/po-pezullohen-te-gjitha-ndeshjet-ne-serie-a/60%Daily2018-12-27 13:12
https://kosova-info.com/nena-e-rabiot-ka-kerkese-shokuese-per-barcelonen/60%Daily2018-12-27 13:11
https://kosova-info.com/beqaj-8-milione-euro-do-te-ndahen-per-ndryshimin-e-parkut-ushtarak-ne-prizren/60%Daily2018-12-27 13:40
https://kosova-info.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-rihapin-ambasaden-ne-damask/60%Daily2018-12-27 13:40
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-nisin-pergatitjet-per-dasme/60%Daily2018-12-27 12:50
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-tregon-historine-e-cmendur-fansja-me-dhuroi-gjithe-pasurine/60%Daily2018-12-27 12:50
https://kosova-info.com/pasuria-e-kim-kardashian-eshte-marramendese/60%Daily2018-12-27 12:50
https://kosova-info.com/loredana-publikon-per-here-te-pare-fytyren-e-vajzes/60%Daily2018-12-27 12:50
https://kosova-info.com/justin-ben-veprimin-e-gabuar-fansat-i-hipin-ne-qafe/60%Daily2018-12-27 12:50
https://kosova-info.com/role-e-mbushur-me-veze-te-ziera-dhe-djathe-kackavall/60%Daily2018-12-27 11:57
https://kosova-info.com/rreth-43-mije-persona-mbeten-pa-pune-per-shkak-te-protestave-ne-france/60%Daily2018-12-27 08:39
https://kosova-info.com/gjendet-e-pashperthyer-nje-predhe-e-minahedhesit-ne-prizren/60%Daily2018-12-27 08:40
https://kosova-info.com/aksident-ne-gracanice-lendohen-21-persona/60%Daily2018-12-27 08:40
https://kosova-info.com/solskjaer-tregon-cka-ka-ndryshuar-te-pogba-pas-largimit-te-mourinhos/60%Daily2018-12-27 08:12
https://kosova-info.com/turpi-ne-itali-kore-raciste-dhe-tre-persona-te-therur-ne-ndeshjen-inter-napoli/60%Daily2018-12-27 08:12
https://kosova-info.com/pas-nje-zenke-me-vellane-i-mituri-ia-ve-flaken-shtepise/60%Daily2018-12-27 08:40
https://kosova-info.com/barcelona-kerkon-pergjigje-nga-valverde/60%Daily2018-12-27 08:12
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-psg-po-e-transferon-yllin-e-skuadres-nga-premierliga/60%Daily2018-12-27 08:11
https://kosova-info.com/muslera-po-ndryshon-skuader-ja-ku-po-transferohet/60%Daily2018-12-27 08:11
https://kosova-info.com/deshmite-per-vrasjet-e-shqiptareve-ne-kline-paraqiten-ne-gjykate/60%Daily2018-12-27 08:40
https://kosova-info.com/nuk-do-te-keni-kurre-nje-fytyre-te-paster-nese-nuk-hiqni-dore-nga-keto-zakone/60%Daily2018-12-27 11:57
https://kosova-info.com/kengetarin-e-njohur-po-e-pret-ne-krevat-kjo-femer-seksi/60%Daily2018-12-27 07:50
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-thote-se-nuk-eshte-e-gatshme-qe-te-behet-nene/60%Daily2018-12-27 07:50
https://kosova-info.com/inter-10-napoli-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-27 03:11
https://kosova-info.com/watford-12-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-27 03:11
https://kosova-info.com/guardiola-i-shqetesuar-ne-premierlige-jane-dy-skuadra-me-te-mire-se-ne/60%Daily2018-12-27 03:11
https://kosova-info.com/spalletti-flet-pas-derbit-inter-napoli/60%Daily2018-12-27 03:11
https://kosova-info.com/adhuruesit-e-porsche-se-do-mbesin-gojehapur-kur-te-shohin-seline-e-re-te-porsche/60%Daily2018-12-28 07:51
https://kosova-info.com/olti-curri-feron-nuk-e-konsideroj-kengetar/60%Daily2018-12-27 07:50
https://kosova-info.com/izraeli-si-holanda-miraton-ligjin-per-eksportin-e-marihuanes/60%Daily2018-12-27 03:39
https://kosova-info.com/del-para-gjyqit-i-akuzuari-per-vrasjen-e-motres-dyshohet-se-e-goditi-14-here-me-thike/60%Daily2018-12-27 03:39
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shqiptare-moti-nuk-kam-qene-e-dashuruar/60%Daily2018-12-27 07:50
https://kosova-info.com/ljajiq-thote-se-pa-heqjen-e-takses-dialogu-mbetet-i-ngrire/60%Daily2018-12-27 03:39
https://kosova-info.com/dy-artistet-shqiptare-ne-mesin-e-vip-ave-te-veshur-me-bukur-per-vitin-2018/60%Daily2018-12-27 07:50
https://kosova-info.com/abdixhiku-tregon-cka-eshte-bere-sot-ne-komision-per-buxhet/60%Daily2018-12-27 03:39
https://kosova-info.com/hazard-shenon-golin-e-100-te-per-chelsea/60%Daily2018-12-26 22:11
https://kosova-info.com/watford-i-pergjigjet-chelseas-me-nje-gol-te-bukur/60%Daily2018-12-26 22:11
https://kosova-info.com/hazard-perkujdeset-per-rikthimin-e-epersise-nga-chelsea/60%Daily2018-12-26 22:11
https://kosova-info.com/hazard-ia-sjelle-tre-pike-chelsea/60%Daily2018-12-26 22:11
https://kosova-info.com/inter-e-fiton-derbin-ndaj-napolit-ne-frymen-e-fundit/60%Daily2018-12-27 03:11
https://kosova-info.com/venezuele-nente-ushtarake-denohen-me-burg-per-komplot-ndaj-maduros/60%Daily2018-12-27 03:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser/60%Daily2018-12-26 22:40
https://kosova-info.com/pozicionet-qe-ciftet-me-se-shumti-praktikuan-pergjate-2018-es/60%Daily2018-12-27 11:57
https://kosova-info.com/daciq-serbia-do-te-merret-me-ceshtjen-e-kosoves-ne-vitin-2019-por-ne-nje-format-tjeter/60%Daily2018-12-26 22:40
https://kosova-info.com/do-behet-baba-se-shpejti-kemal-jep-lajmin-e-hidhur-per-fansat/60%Daily2018-12-27 02:50
https://kosova-info.com/simptomat-e-sulmit-ne-zemer-per-te-cilat-duhet-te-jete-ne-dijeni-cdo-grua/60%Daily2018-12-27 11:57
https://kosova-info.com/keto-jane-sukseset-e-medha-te-majk-per-vitin-2018/60%Daily2018-12-27 02:50
https://kosova-info.com/edhe-vjollca-haxhiu-perdore-fotoshop-nuk-duhet-ta-humbisni-kete/60%Daily2018-12-26 21:50
https://kosova-info.com/fuego-e-shane-keq-reperin-nga-tetova-s4mm/60%Daily2018-12-26 21:50
https://kosova-info.com/perdorimet-e-limonit-qe-cdo-femer-duhet-ti-dije/60%Daily2018-12-27 11:57
https://kosova-info.com/pajisja-qe-do-te-jete-ne-gjendje-te-zbuloje-aftesite-e-kufizuara-ne-femije/60%Daily2018-12-27 16:51
https://kosova-info.com/befason-zanfina-ismaili-nuk-mund-ti-rezistoni-ne-kete-foto/60%Daily2018-12-26 21:50
https://kosova-info.com/eneda-tarifa-sjell-kengen-e-re-nuk-ia-vlen/60%Daily2018-12-26 21:51
https://kosova-info.com/pozicioni-i-ri-qe-po-i-ben-femrat-te-cmenden/60%Daily2018-12-27 06:57
https://kosova-info.com/nje-muaj-perpara-sulmit-ne-zemer-trupi-juaj-do-tju-paralajmeroje-keto-jane-shenjat/60%Daily2018-12-27 06:57
https://kosova-info.com/u-plagos-ne-proteste-rama-shperblim-per-ina-nuken/60%Daily2018-12-26 17:39
https://kosova-info.com/veseli-fton-ne-takim-ekipin-e-dialogut-presidentin-kryeministrin-edhe-ambasadoret-e-quintit/60%Daily2018-12-26 17:39
https://kosova-info.com/raporti-sekret-sulmet-e-izraelit-mbi-siri-rrezikuan-dy-avione-udhetaresh/60%Daily2018-12-26 17:40
https://kosova-info.com/mubarak-dhe-morsi-perballen-per-here-te-pare-ne-gjykate/60%Daily2018-12-26 17:40
https://kosova-info.com/brighton-arsenal-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-12-26 17:11
https://kosova-info.com/pogba-shenon-golin-e-pare-pas-shkarkimit-te-mourinhos/60%Daily2018-12-26 17:11
https://kosova-info.com/shaqiri-ngrite-ne-kembe-anfieldin-shenon-serish-per-liverpoolin/60%Daily2018-12-26 17:11
https://kosova-info.com/liverpool-deklason-newcastlen-ne-anfield-man-city-peson-nje-tjeter-humbje/60%Daily2018-12-26 17:11
https://kosova-info.com/pogba-shkelqen-ne-fitoren-e-man-utd/60%Daily2018-12-26 17:11
https://kosova-info.com/rashiq-beogradi-po-i-perdore-serbet-e-kosoves-si-instrument/60%Daily2018-12-26 17:41
https://kosova-info.com/a-eshte-single-trim-jetullahu-e-zbulon-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-12-26 16:49
https://kosova-info.com/rina-balaj-ia-huq-me-te-madhe-nuk-e-di-qe-vendlindja-e-saj-eshte-qytet-e-jo-fshat/60%Daily2018-12-26 16:49
https://kosova-info.com/olti-curri-per-elvana-gjaten-kengetare-me-kembengulese-qe-ka-tregu-i-muzikes-shqiptare/60%Daily2018-12-26 16:49
https://kosova-info.com/a-prishet-cipa-e-virgjerise-nga-perdorimi-i-tamponit-ja-cthone-gjinekologet/60%Daily2018-12-26 20:57
https://kosova-info.com/studiuesit-alkooli-dhe-kafeja-mund-te-jene-celesi-i-te-jetuarit-gjate/60%Daily2018-12-26 20:57
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-nenadimreshe-seksi/60%Daily2018-12-26 16:50
https://kosova-info.com/me-kete-stil-te-flokeve-po-vjen-baby-g-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-12-26 16:50
https://kosova-info.com/oda-amerikane-arbitrazhi-te-perdoret-per-zgjidhjet-e-kontesteve-ne-prokurimin-publik/60%Daily2018-12-26 12:39
https://kosova-info.com/4-ushqime-qe-ju-ndihmojne-ne-pakesimin-e-rrudhave-thuajini-lamtumire-plakjes/60%Daily2018-12-26 15:57
https://kosova-info.com/opozita-deshtoi-me-seancen-e-ftuar-vet-as-20-deputete-te-pranishem/60%Daily2018-12-26 12:39
https://kosova-info.com/skandaloze-vazhdon-devijimi-i-kosovareve-kafshet-e-masakruara-ne-facebook/60%Daily2018-12-26 12:39
https://kosova-info.com/prokuroria-taksa-100-rrite-kontrabandimin-me-mallra-ne-mitrovice/60%Daily2018-12-26 12:40
https://kosova-info.com/rusia-teston-nje-arme-te-re-supersonike/60%Daily2018-12-26 12:40
https://kosova-info.com/juventus-pa-tre-lojtare-ne-ndeshjen-ndaj-atalantas/60%Daily2018-12-26 12:11
https://kosova-info.com/e-kerkon-real-madrid-essien-i-jep-nje-mesazh-hazardit/60%Daily2018-12-26 12:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-frosinone-milan/60%Daily2018-12-26 12:11
https://kosova-info.com/matuidi-me-veprim-qe-po-duartrokitet-nga-te-gjithe/60%Daily2018-12-26 12:11
https://kosova-info.com/klopp-e-do-yllin-e-bundesliges-te-liverpool/60%Daily2018-12-26 12:11
https://kosova-info.com/nje-levizje-e-vogel-e-angela-martinit-kete-foto-do-ta-bente-te-cilesohej-si-18/60%Daily2018-12-26 11:29
https://kosova-info.com/facebook-ka-tentuar-blerjen-e-snapchat-edhe-ne-2016-en/60%Daily2018-12-27 11:51
https://kosova-info.com/kur-periodat-jane-tregues-shendeti-ja-rastet-kur-cikli-lidhet-me-probleme-te-caktuara-shendetesore/60%Daily2018-12-26 15:57
https://kosova-info.com/i-duhej-te-zgjedhte-se-a-do-te-shpetonte-gruan-apo-femijen-nga-cunami-ky-ishte-veprimi-i-46-vjecarit/60%Daily2018-12-26 07:38
https://kosova-info.com/komisionit-per-gylenistet-i-perfundon-mandati-pa-e-hartuar-raportin/60%Daily2018-12-26 07:39
https://kosova-info.com/bankat-komerciale-financuese-apo-shkaterruese-te-bizneseve/60%Daily2018-12-26 07:39
https://kosova-info.com/trump-i-prere-qeveria-mbetet-e-mbyllur-derisa-te-sponsorizohet-muri-me-meksiken/60%Daily2018-12-26 07:39
https://kosova-info.com/zbulohet-klauzola-e-neymar/60%Daily2018-12-26 07:10
https://kosova-info.com/ne-16-vite-330-mije-shqiptare-fituan-nenshtetesi-ne-vendet-e-be/60%Daily2018-12-26 07:40
https://kosova-info.com/marcus-rashford-ne-serie-a/60%Daily2018-12-26 02:11
https://kosova-info.com/operohet-sulmuesi-i-kosoves/60%Daily2018-12-26 07:11
https://kosova-info.com/zhvillime-te-papritura-rreth-te-ardhmes-se-ribery/60%Daily2018-12-26 07:10
https://kosova-info.com/arsenal-thyen-rekord-ne-tregun-e-transferimeve-per-sensacionin-e-evropes/60%Daily2018-12-26 07:10
https://kosova-info.com/transferimet-e-deshtuara-te-janarit/60%Daily2018-12-26 07:10
https://kosova-info.com/makina-qe-eshte-ne-gjendje-te-parashikoje-aksidentin-dhe-ta-shmange-ate/60%Daily2018-12-27 11:51
https://kosova-info.com/whatsapp-edhe-nje-modifikim-per-fundvit-kesaj-here-per-ata-qe-e-perdorin-ate-ne-pc/60%Daily2018-12-27 11:51
https://kosova-info.com/olti-curri-i-ka-shkruar-balade-ences-dhe-kete-sapo-e-morem-vesh/60%Daily2018-12-26 06:49
https://kosova-info.com/tahiri-kuvendi-do-te-jete-kontribuues-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2018-12-26 02:38
https://kosova-info.com/pse-eshte-kerkuar-seance-e-jashtezakonshme-tregon-selmanaj/60%Daily2018-12-26 02:38
https://kosova-info.com/nenadimresha-australiane-provokon-keq-per-krishtlindje/60%Daily2018-12-26 06:49
https://kosova-info.com/me-shume-te-djathte-ne-parlamentin-evropian-gjate-vitit-2019/60%Daily2018-12-26 02:39
https://kosova-info.com/izraelitet-cmenden-nga-vendimi-i-shba-se-per-tu-larguar-nga-siria/60%Daily2018-12-26 02:39
https://kosova-info.com/lufta-e-ldk-se-ndaj-korrupsionit-me-zyrtare-te-dyshuar-per-korrupsion/60%Daily2018-12-26 02:39
https://kosova-info.com/harrojini-medikamentet-per-uljen-e-shtypjes-se-gjakut-bejeni-kete-gje-te-thjeshte/60%Daily2018-12-26 15:57
https://kosova-info.com/mish-dhe-vere-ne-mesin-e-pdk-se-edhe-hashim-thaci-dhe-agim-bahtiri/60%Daily2018-12-25 21:38
https://kosova-info.com/imami-nga-peja-jep-shembull-viziton-familjen-katolike-per-krishtlindje/60%Daily2018-12-25 21:38
https://kosova-info.com/isaac-carew-flet-per-dashurine-e-vertete-dhe-nuk-e-permend-dua-lipen/60%Daily2018-12-26 06:50
https://kosova-info.com/netanyahu-shkaterrimi-i-tuneleve-te-hezbollahut-drejt-fundit/60%Daily2018-12-25 21:38
https://kosova-info.com/interi-rivalizon-juventusin-per-ramsey/60%Daily2018-12-25 21:10
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-sezonit-ne-la-liga/60%Daily2018-12-25 21:10
https://kosova-info.com/ibra-uron-krishtlindjet-ne-menyren-e-tij-por-ngjalle-reagimin-e-gjithe-botes/60%Daily2018-12-25 21:10
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-mund-te-transferohen-falas-ne-vitin-2019/60%Daily2018-12-25 21:10
https://kosova-info.com/khabib-i-cakton-shumen-marramendese-mcgregorit-per-revansh/60%Daily2018-12-25 21:10
https://kosova-info.com/bes-kallaku-uron-krishtlindjet-me-nje-imazh-nga-kisha-bashke-me-ajken/60%Daily2018-12-25 21:07
https://kosova-info.com/bes-kallaku-uron-krishtlindjet-me-nje-imazh-nga-kisha-bashke-me-ajken-2/60%Daily2018-12-25 21:07
https://kosova-info.com/keto-jane-sjelljet-qe-ben-nje-femer-kur-patjeter-deshiron-seks/60%Daily2018-12-26 15:57
https://kosova-info.com/burgosja-e-emigranteve-te-paligjshem-ne-shba-vdes-nje-tjeter-8-vjecar-nga-guatemala/60%Daily2018-12-25 21:38
https://kosova-info.com/2019-rusia-i-zotohet-serbise-per-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2018-12-25 21:38
https://kosova-info.com/olti-curri-njihet-per-kritikat-e-ashpra-por-befason-me-ate-cfare-thote-per-ronela-hajatin/60%Daily2018-12-25 20:48
https://kosova-info.com/genta-fotografohet-ne-perqafimin-e-gashit/60%Daily2018-12-25 19:54
https://kosova-info.com/enterieret-me-te-mire-te-veturave-te-prodhuara-gjate-viteve-te-80-ta/60%Daily2018-12-26 05:50
https://kosova-info.com/bisha-mercedes-amg-gle-63-s-me-806-kuajfuqi-ja-disa-fotografi-te-makines/60%Daily2018-12-26 15:50
https://kosova-info.com/10-aplikacionet-me-te-mira-per-smartfonet-android/60%Daily2018-12-26 20:50
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-qe-mund-ti-merrni-nga-djegia-e-gjetheve-te-dafines/60%Daily2018-12-26 10:57
https://kosova-info.com/gruaja-shtatzene-zbulon-se-partneri-eshte-duke-e-tradhtuar-ne-menyren-me-te-keqe-te-mundshme/60%Daily2018-12-26 10:57
https://kosova-info.com/digjet-nje-apartament-ne-qender-te-lezhes-panik-ne-qytet/60%Daily2018-12-25 16:38
https://kosova-info.com/projektligji-per-dialogun-nuk-i-permbush-kerkesat-e-opozites/60%Daily2018-12-25 16:38
https://kosova-info.com/lekura-e-peshkut-do-te-zevendesoje-kete-material-mjekesor-ne-vitet-e-ardhshme/60%Daily2018-12-26 05:56
https://kosova-info.com/pamje-nga-momenti-kur-gazetari-e-kap-mat-gruevskin-ne-restorant/60%Daily2018-12-25 16:38
https://kosova-info.com/barcelona-e-do-yllin-e-madh-por-duhet-te-ofroj-nje-lojtar/60%Daily2018-12-25 16:10
https://kosova-info.com/douglas-costa-transferimi-i-pare-i-solskjaer-te-man-utd/60%Daily2018-12-25 16:10
https://kosova-info.com/nice-ia-cakton-cmimin-e-shitjes-balotellit/60%Daily2018-12-25 16:10
https://kosova-info.com/mesazhi-lamtumires-i-matas-per-mourinhon/60%Daily2018-12-25 16:10
https://kosova-info.com/defoe-mori-nje-dhurate-per-krishlindje-qe-e-kishte-pritur-per-me-shume-se-10-vjet/60%Daily2018-12-25 16:10
https://kosova-info.com/13-vjecarja-ishte-e-martuar-kunderligjshem-burri-i-saj-mund-te-denohet-nga-5-deri-20-vjet-burg/60%Daily2018-12-25 16:38
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-nuk-jeni-duke-marre-kalium-mjaftueshem/60%Daily2018-12-25 19:56
https://kosova-info.com/26-vjecari-shqiptar-vdes-pas-nje-aksidenti-ne-itali/60%Daily2018-12-25 16:38
https://kosova-info.com/u-diagnostikua-me-semundje-te-rende-kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-aktores-turke/60%Daily2018-12-25 15:48
https://kosova-info.com/keshtu-uron-festen-labi/60%Daily2018-12-25 15:20
https://kosova-info.com/njerezit-e-shkurter-jane-me-te-predispozuar-te-vdesin-ne-spital/60%Daily2018-12-25 19:56
https://kosova-info.com/sulmohen-doganieret-shqiptar-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2018-12-25 11:38
https://kosova-info.com/barcelona-heq-dore-nga-transferimi-i-yllit-te-madh/60%Daily2018-12-25 11:10
https://kosova-info.com/me-kete-foto-lorik-cana-i-uron-krishtlindjet/60%Daily2018-12-25 11:10
https://kosova-info.com/solskjaer-zbulon-fatin-e-martial-rashford-pogba-dhe-lingard/60%Daily2018-12-25 11:10
https://kosova-info.com/roma-e-ka-gati-transferimin-e-jashtezakonshem/60%Daily2018-12-25 11:10
https://kosova-info.com/juventus-i-ka-dy-opsione-per-ta-transferuar-iscon/60%Daily2018-12-25 11:10
https://kosova-info.com/gjendet-marihuane-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-prizren/60%Daily2018-12-25 11:38
https://kosova-info.com/var-veten-me-litar-vdes-nje-femer-ne-zvecan/60%Daily2018-12-25 11:38
https://kosova-info.com/arrestohet-40-vjecari-ne-elbasan-dhunoi-punonjesen-e-bashkise/60%Daily2018-12-25 11:39
https://kosova-info.com/zhduket-nje-person-ne-gjilan-2/60%Daily2018-12-25 11:39
https://kosova-info.com/gold-ag-jeta-ime-eshte-histori/60%Daily2018-12-25 10:44
https://kosova-info.com/5-simptomat-qe-paralajmerojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut-ja-si-ti-dalloni-menjehere/60%Daily2018-12-25 14:56
https://kosova-info.com/njeriu-biskote-embelsira-e-krishtlindjes-qe-nuk-duhet-te-mungoje-ne-tryezen-festive-sot/60%Daily2018-12-25 14:56
https://kosova-info.com/lista-me-157-emra-ilire-per-femijen-tuaj/60%Daily2018-12-25 14:56
https://kosova-info.com/gabimet-qe-duhen-shmangur-kur-dekoroni-shtepine-per-festa/60%Daily2018-12-25 14:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-6/60%Daily2018-12-25 06:38
https://kosova-info.com/ne-katedralen-shen-tereza-u-mbajt-mesha-kryesore-e-krishtlindjes/60%Daily2018-12-25 06:38
https://kosova-info.com/thomas-dua-te-qendroj-tek-atletico-deklaratat-e-mia-jane-keqkuptuar/60%Daily2018-12-25 06:10
https://kosova-info.com/gabriel-jesus-tregon-arsyen-per-formen-e-tij-te-dobet/60%Daily2018-12-25 06:10
https://kosova-info.com/kaq-fiton-solskjaer-nese-siguron-pjesemarrjen-ne-ligen-e-kampioneve-per-vitin-tjeter/60%Daily2018-12-25 06:09
https://kosova-info.com/adriano-planifikon-te-rikthehet-ne-futboll-por-vetem-me-nje-kusht/60%Daily2018-12-25 06:09
https://kosova-info.com/hulk-zbulon-planin-per-te-ardhmen/60%Daily2018-12-25 06:09
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-qe-do-te-sjelle-samsung-ne-serine-galaxy-a10/60%Daily2018-12-25 19:49
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-shtatzenine-e-kam-planifikuar-e-prita-me-shume-dashuri/60%Daily2018-12-25 05:47
https://kosova-info.com/cavusoglu-turqia-do-te-coje-ne-okb-hetimin-per-vrasjen-e-khashoggit/60%Daily2018-12-25 06:38
https://kosova-info.com/olti-curri-per-ledri-vulen-eshte-si-nxenes/60%Daily2018-12-25 05:48
https://kosova-info.com/gjermani-me-shume-se-7-mije-femije-te-humbur/60%Daily2018-12-25 06:38
https://kosova-info.com/thaci-pas-marreveshjes-greqi-maqedoni-radhen-e-ka-ajo-kosove-serbi/60%Daily2018-12-25 06:38
https://kosova-info.com/shqiperia-ia-merr-primatin-serbise-per-ti-shitur-mallra-kosoves/60%Daily2018-12-25 01:38
https://kosova-info.com/engjellusha-salihut-i-shkon-shume-ky-fustan-duket-tejet-elegante/60%Daily2018-12-24 22:30
https://kosova-info.com/engjellusha-salihut-i-shkon-shume-ky-fustan-duket-tejet-elegante-2/60%Daily2018-12-24 22:30
https://kosova-info.com/limaj-jep-detaje-nga-takimi-mes-tij-ahmetit-dhe-thacit/60%Daily2018-12-25 01:39
https://kosova-info.com/shtesat-e-shafranit-te-indise-mund-ta-lendojne-kete-organ/60%Daily2018-12-25 14:56
https://kosova-info.com/mos-i-hidhni-levoret-e-portokajve-ja-per-cfare-mund-ti-perdorni/60%Daily2018-12-25 09:56
https://kosova-info.com/gjashte-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-komoran/60%Daily2018-12-24 20:37
https://kosova-info.com/koncert-festiv-per-krishtlindje-veliaj-me-e-mira-per-tiranen-eshte-gjithmone-perpara/60%Daily2018-12-24 20:38
https://kosova-info.com/per-krishtlindje-veseli-i-dhuron-katedrales-nene-tereza-skulpturen-e-pjeter-bogdanit/60%Daily2018-12-24 20:38
https://kosova-info.com/ja-si-ta-vrani-bakteren-qe-po-iu-shkakton-djegie-ne-zemer-dhe-fryerje-barku/60%Daily2018-12-25 04:55
https://kosova-info.com/sandro-tregon-se-kush-e-bindi-per-ta-vazhduar-kontraten-me-juventusin/60%Daily2018-12-24 20:10
https://kosova-info.com/delph-i-bindur-manchester-city-do-te-pergjigjet/60%Daily2018-12-24 20:10
https://kosova-info.com/legjenda-adriano-komenton-icardin-do-te-pershtateshim-mire-me-te/60%Daily2018-12-24 20:10
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshmi-messi-shikoni-cfare-statistike-regjistron-kete-sezon-me-barcen/60%Daily2018-12-24 20:09
https://kosova-info.com/roma-gjen-zevendesuesin-e-patrick-schick/60%Daily2018-12-24 20:09
https://kosova-info.com/tahiri-kush-eshte-gjykuar-me-pare-sdo-te-thirret-prape-nga-specialja/60%Daily2018-12-24 20:38
https://kosova-info.com/meshkuj-mos-i-provoni-keto-jane-pozitat-te-cilat-grate-i-urrejne/60%Daily2018-12-25 04:56
https://kosova-info.com/daciq-shba-te-nuk-do-te-hyjne-ne-dialog/60%Daily2018-12-24 20:38
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-uroj-festen-nga-amsterdami-duket-seksi-prane-bashkeshortit/60%Daily2018-12-24 19:08
https://kosova-info.com/kujdes-kur-perditesoni-versionin-ne-iphone-ja-cfare-mund-tiu-ndodh/60%Daily2018-12-25 14:49
https://kosova-info.com/makina-e-re-e-alfa-romeos-te-cilen-po-e-presin-te-gjithe/60%Daily2018-12-25 19:49
https://kosova-info.com/shmangni-kete-gje-qe-e-beni-cdo-dite-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-12-25 04:56
https://kosova-info.com/torta-me-xhenxhefil-dhe-limon-nje-shije-me-ndryshe/60%Daily2018-12-24 18:55
https://kosova-info.com/perse-ciftet-po-e-praktikojne-aq-shume-kete-pozicion-ne-fundvit/60%Daily2018-12-24 18:55
https://kosova-info.com/vazhdon-renia-e-cmimit-te-karburanteve-ne-tregun-nderkombetar/60%Daily2018-12-24 15:37
https://kosova-info.com/psd-tregon-pse-kane-rendesi-pese-kushtet-e-tyre/60%Daily2018-12-24 15:37
https://kosova-info.com/festa-po-rrit-cmimet-konsumatoret-thone-se-po-shtrenjtohen-perimet/60%Daily2018-12-24 15:37
https://kosova-info.com/grate-me-kofshe-te-holla-rrezikohen-me-se-shumti-nga-keto-dy-semundje/60%Daily2018-12-24 18:55
https://kosova-info.com/mesfushoret-me-te-mire-ne-fazen-e-grupeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-12-24 15:09
https://kosova-info.com/sarri-nuk-eshte-mire-shikojeni-cfare-kerkese-i-ka-bere-chelseas/60%Daily2018-12-24 15:09
https://kosova-info.com/frenkie-de-jong-ka-vendosur-per-te-ardhmen/60%Daily2018-12-24 15:09
https://kosova-info.com/arsenal-pa-yllin-e-madh-per-gjashte-jave/60%Daily2018-12-24 15:09
https://kosova-info.com/solskjaer-kerkon-dy-transferime-nga-man-utd/60%Daily2018-12-24 15:09
https://kosova-info.com/shperthen-vullkani-ne-itali-mbyllet-aeroporti-i-catanias/60%Daily2018-12-24 15:37
https://kosova-info.com/shkon-ne-373-numri-i-viktimave-nga-cunami-ne-indonezi/60%Daily2018-12-24 15:37
https://kosova-info.com/dhurata-dora-pranon-kete-dhurate-per-ditelindje/60%Daily2018-12-24 14:47
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-humb-nje-familjar/60%Daily2018-12-24 14:47
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-mes-agon-amiges-majk-dhe-getoar-selimit-ky-veprim-befasoi-te-gjithe/60%Daily2018-12-24 14:47
https://kosova-info.com/skerdi-do-e-nis-vitin-me-dy-bashkepunime-me-repere-te-njohur/60%Daily2018-12-24 14:47
https://kosova-info.com/keto-jane-pjeset-e-trupit-qe-nuk-duhen-lare-shume-shpesh-mund-te-sjellin-probleme-shendetesore/60%Daily2018-12-24 18:55
https://kosova-info.com/hakeret-kane-gjetur-menyra-per-te-shmangur-verifikimin-me-dy-faktore/60%Daily2018-12-25 14:49
https://kosova-info.com/prane-kendit-te-dekoruar-per-festa-zaimina-tregon-dhuraten-me-te-cmuar/60%Daily2018-12-24 14:48
https://kosova-info.com/merrni-dy-luge-gjelle-vaj-kokosi-cdo-dite-dhe-shikoni-cfare-do-te-ndodhe-me-organzimin-tuaj-brenda-nje-muaji/60%Daily2018-12-24 13:55
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-merdare-personi-qe-tentoi-ti-jap-ryshfet-10-euro-policit/60%Daily2018-12-24 10:36
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-sot-vendos-per-seancen-e-jashtezakonshme-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-12-24 10:37
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-drekon-me-ushtaret-e-fsk-se/60%Daily2018-12-24 10:37
https://kosova-info.com/do-te-dridhet-la-liga-nga-ky-transferim-i-barcelones/60%Daily2018-12-24 10:09
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-panucci-trajner-i-ekipit-te-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-12-24 10:09
https://kosova-info.com/ancelotti-zbulon-arsyen-e-vertete-se-perse-nuk-u-kthye-te-milan/60%Daily2018-12-24 10:09
https://kosova-info.com/nuk-ia-ka-friken-fifa-se-dhe-uefa-se-psg-me-dy-transferime-tjera-gjigante/60%Daily2018-12-24 10:09
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-interin-po-e-shet-yllin-e-madh/60%Daily2018-12-24 10:09
https://kosova-info.com/bahtiri-nuk-do-te-le-gure-pa-levizur-deri-ne-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2018-12-24 10:38
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-konfirmon-pjesemarrjen-e-trumpit-ne-forumin-ekonomik-boteror/60%Daily2018-12-24 10:38
https://kosova-info.com/shume-po-thyhesh-tayna-ia-mbyll-gojen-ndjekesit/60%Daily2018-12-24 09:46
https://kosova-info.com/shume-po-thyhesh-tayna-ia-mbyll-gojen-ndjekesit-2/60%Daily2018-12-24 09:46
https://kosova-info.com/fundjave-argetuese-per-dua-lipen-keta-persona-e-shoqeruan/60%Daily2018-12-24 09:20
https://kosova-info.com/fundjave-argetuese-per-dua-lipen-keta-persona-e-shoqeruan-2/60%Daily2018-12-24 09:20
https://kosova-info.com/gjinekologet-ju-keshillojne-te-kujdeseni-per-veten-duke-bere-keto-veprime/60%Daily2018-12-24 13:55
https://kosova-info.com/batshuayi-po-kalon-te-rivali-i-chelseas/60%Daily2018-12-24 05:09
https://kosova-info.com/solskjaer-merr-nje-lajm-te-keq-nga-man-utd/60%Daily2018-12-24 05:08
https://kosova-info.com/mesut-ozil-do-ti-befasoj-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-12-24 05:08
https://kosova-info.com/yllin-qe-e-kerkon-e-gjithe-evropa-po-e-transferon-chelsea/60%Daily2018-12-24 05:08
https://kosova-info.com/man-utd-ne-rrezik-ta-humbet-lojtarin-e-rendesishem/60%Daily2018-12-24 05:08
https://kosova-info.com/stine-i-ka-dy-fjale-per-ponin-dhe-eli-faren-mos-e-humbisni/60%Daily2018-12-24 04:44
https://kosova-info.com/perfundon-dekorimi-i-sheshit-ne-bujanoc-komuna-falenderon-shpend-ahmetin/60%Daily2018-12-24 05:36
https://kosova-info.com/makinat-me-te-sigurta-per-rruge-te-veshtira-per-vitin-2019/60%Daily2018-12-24 18:48
https://kosova-info.com/operacioni-plastik-qe-do-mund-ti-beje-njerezit-e-pavdekshem/60%Daily2018-12-25 14:49
https://kosova-info.com/qytetaret-shpallin-artistin-me-te-suksesshem-te-vitit-2018/60%Daily2018-12-24 04:44
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-perfundimisht-kuren-per-sherimin-e-hiv/60%Daily2018-12-24 13:55
https://kosova-info.com/keto-jane-planet-e-krusites-pas-suksesit-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-12-24 04:44
https://kosova-info.com/ruset-mbledhin-ndihma-humanitare-per-serbet-e-veriut/60%Daily2018-12-24 05:36
https://kosova-info.com/te-lutem-modeloje-pak-hunden-kjo-ishte-pergjigja-epike-qe-tayna-i-ktheu-ndjekesit/60%Daily2018-12-24 04:45
https://kosova-info.com/tortja-me-salce-portokalli-embelsira-e-festave-te-fundvitit/60%Daily2018-12-24 13:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-emri-qe-kane-vendosur-tia-vene-femijes-cenari-dhe-almeda/60%Daily2018-12-24 04:45
https://kosova-info.com/edhe-sonte-prishtinasit-ngufaten-nga-ndotja-e-ajrit/60%Daily2018-12-24 05:36
https://kosova-info.com/neser-merreni-cadren-me-vete-ky-eshte-parashikimi-i-motit/60%Daily2018-12-24 05:36
https://kosova-info.com/bahtiri-nuk-ndalet-publikon-formularin-e-peticionit-per-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2018-12-24 05:36
https://kosova-info.com/gabimet-me-make-up-qe-po-iu-bejne-juve-te-plakeni/60%Daily2018-12-24 08:55
https://kosova-info.com/dieta-7-diteshe-me-kastravec-qe-iu-ndihmon-te-humbni-peshe-shume-shpejt/60%Daily2018-12-24 08:55
https://kosova-info.com/autoriteti-i-konkurrences-paralajmeron-nisje-te-hetimeve-per-cmimin-e-larte-te-naftes/60%Daily2018-12-23 19:35
https://kosova-info.com/khabib-dridhet-nga-oferta-e-mcgregor-per-revanshin/60%Daily2018-12-23 19:09
https://kosova-info.com/inter-mbetet-i-shokuar-nga-vendimi-i-wanda-naras-per-icardin/60%Daily2018-12-23 19:09
https://kosova-info.com/milan-po-e-shet-deshtakun-ne-janar/60%Daily2018-12-23 19:09
https://kosova-info.com/raiola-po-e-ndihmon-man-utd-ta-transferoj-yllin-e-madh/60%Daily2018-12-23 19:08
https://kosova-info.com/zbulohet-skandali-i-madh-i-jose-mourinhos/60%Daily2018-12-23 19:08
https://kosova-info.com/gjeniu-6-vjecar-nga-kamenica-qe-flet-7-gjuhe/60%Daily2018-12-23 19:36
https://kosova-info.com/kosovaret-presin-deri-ne-gjashte-ore-ne-kufirin-kroaci-serbi/60%Daily2018-12-23 19:36
https://kosova-info.com/opozita-refuzon-thirrjen-per-unitet-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-12-23 19:36
https://kosova-info.com/familja-ora-me-ushqime-tradicionale-vera-ua-tregon-piten-qe-ka-gatuar/60%Daily2018-12-23 18:44
https://kosova-info.com/pdk-permbylle-zgjedhjet-ne-200-nendege/60%Daily2018-12-23 19:36
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-te-dielen-po-e-kalon-duke-u-relaksuar-ne-maksimum/60%Daily2018-12-23 18:44
https://kosova-info.com/ipadi-i-radhes-qe-do-ta-lancoje-apple-me-2019-en/60%Daily2018-12-24 13:48
https://kosova-info.com/ndryshimi-qe-do-ti-behet-audi-q7-do-tiu-pelqeje-te-gjitheve/60%Daily2018-12-24 13:48
https://kosova-info.com/era-istrefi-ti-me-ben-mua-egoiste/60%Daily2018-12-23 17:31
https://kosova-info.com/kokedhimbjet-pas-orgazmes-gjithcka-qe-duhet-te-dini/60%Daily2018-12-24 03:54
https://kosova-info.com/pozicioni-qe-duhet-ta-praktikojne-meshkujt-me-organ-te-vogel-gjenital/60%Daily2018-12-23 17:54
https://kosova-info.com/personat-qe-kane-probleme-me-zemren-duhet-te-hane-patjeter-keto-ushqime/60%Daily2018-12-23 17:54
https://kosova-info.com/termeti-dridh-serbine/60%Daily2018-12-23 14:35
https://kosova-info.com/me-ndihmen-e-shba-ve-kosova-me-shumice-myslimane-do-ta-ndertoje-sinagogen-e-pare-dhe-muzeun-hebre/60%Daily2018-12-23 14:35
https://kosova-info.com/molliqaj-i-pergjigjet-albin-kurtit-grupi-i-falltoreve-te-dobet/60%Daily2018-12-23 14:36
https://kosova-info.com/haradinaj-pikellues-lajmi-per-vdekjen-e-mikut-te-kosoves-paddy-ashdown/60%Daily2018-12-23 14:36
https://kosova-info.com/sissoko-e-dija-se-do-te-kem-sukses-tek-tottenham/60%Daily2018-12-23 14:08
https://kosova-info.com/nga-burgu-ish-lojtari-i-man-city-planifikon-rikthimin-ne-futbollin-profesional/60%Daily2018-12-23 14:08
https://kosova-info.com/perkunder-shkarkimit-mourinho-ende-nga-me-te-kerkuarit/60%Daily2018-12-23 14:08
https://kosova-info.com/zyrtare-inter-suspendon-nainggolan/60%Daily2018-12-23 14:08
https://kosova-info.com/rodrygo-refuzon-te-krahasohet-me-neymar/60%Daily2018-12-23 14:08
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-porosit-mergimtaret-te-bejne-kujdes-gjate-levizjes-ne-komunikacion/60%Daily2018-12-23 14:37
https://kosova-info.com/milaim-zeka-une-katundar-nuk-vallezoj-mire/60%Daily2018-12-23 13:44
https://kosova-info.com/meda-behet-romantik-keto-fjale-ia-dedikon-gruas/60%Daily2018-12-23 13:44
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-tayna-per-momentin-ka-qelluar-ne-shenje-me-cka-ka-nxjerre/60%Daily2018-12-23 13:44
https://kosova-info.com/kishte-arritur-suksesin-me-te-madh-ne-eurovision-ja-cka-thote-rona-per-joniden/60%Daily2018-12-23 12:54
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-shkrini-akullin-ne-xhamin-e-vetures-brenda-sekondave/60%Daily2018-12-24 08:48
https://kosova-info.com/pse-gerhasim-naten-gjithcka-qe-duhet-te-dime-dhe-disa-keshilla-se-si-ta-eliminojme/60%Daily2018-12-23 17:54
https://kosova-info.com/daciq-ska-indikacione-per-ndryshim-te-dialogut-vazhdon-kur-taksa-te-hiqet/60%Daily2018-12-23 09:35
https://kosova-info.com/pogba-ka-nje-falenderim-per-mourinhon/60%Daily2018-12-23 09:09
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-betis-shembull-per-gjithe-boten-ky-eshte-veprimi-i-tyre-qe-emocionoi-te-gjithe/60%Daily2018-12-23 09:08
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-davis-po-kalon-tek-lakers/60%Daily2018-12-23 09:08
https://kosova-info.com/shaqiri-salah-e-robertson-surprizojne-femijet-ne-prag-te-festes-se-krishtlindjes/60%Daily2018-12-23 09:08
https://kosova-info.com/lewandowski-ose-vardy-pergjigja-per-problemin-e-chelsea/60%Daily2018-12-23 09:08
https://kosova-info.com/keto-ushqime-duhet-ti-shmangni-ua-fryjne-barkun/60%Daily2018-12-23 17:54
https://kosova-info.com/i-dehuri-ofendon-dhe-sulmon-policet-ne-decan/60%Daily2018-12-23 09:35
https://kosova-info.com/cunami-e-vullkan-ne-indonezi-te-pakten-168-te-vdekur/60%Daily2018-12-23 09:36
https://kosova-info.com/persona-te-maskuar-dhe-te-armatosur-kryejne-grabitje-ne-nje-barnatore/60%Daily2018-12-23 09:36
https://kosova-info.com/olti-curri-thote-se-nuk-e-njeh-arta-memedin/60%Daily2018-12-23 08:43
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-e-18-te-lenduar-ne-aksidentin-e-mbremshem-ne-rrugen-prishtine-ferizaj/60%Daily2018-12-23 09:36
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-do-nje-burre-si-te-emines-ka-nje-arsye-te-vecante/60%Daily2018-12-23 08:43
https://kosova-info.com/fero-mbreme-eshte-rikthyer-ne-lokalin-ku-ndodhi-perleshja-ka-nje-sqarim-per-te-gjithe/60%Daily2018-12-23 08:43
https://kosova-info.com/darkon-me-partnerin-kylie-jenner-tregon-linjat-e-pabesueshme-ne-fustanin-e-bardhe/60%Daily2018-12-23 08:44
https://kosova-info.com/era-istrefi-zbulon-bashkepunimin-e-ri-nderkombetar/60%Daily2018-12-23 07:16
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-shpallet-fituese-e-festivalit-te-57-te-te-rtsh/60%Daily2018-12-23 03:43
https://kosova-info.com/juventus-10-roma-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-23 04:07
https://kosova-info.com/valverde-i-kenaqur-me-lojen-komenton-edhe-dembelen-dhe-dyshen-messi-alba/60%Daily2018-12-23 04:07
https://kosova-info.com/befason-legjenda-e-liverpool-i-propozon-pochettinos-kalimin-ne-man-utd/60%Daily2018-12-23 04:07
https://kosova-info.com/allegri-mandzukic-i-jashtezakonshem/60%Daily2018-12-23 04:07
https://kosova-info.com/skautet-e-man-utd-ishin-te-pranishem-ne-derbin-juventus-roma/60%Daily2018-12-23 04:07
https://kosova-info.com/nje-nate-me-adelina-berishen-apo-baby-g-stine-nuk-mendohet-fare-dhe-zgjedh/60%Daily2018-12-23 03:43
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-dalje-te-lipjanit/60%Daily2018-12-23 04:35
https://kosova-info.com/cardi-b-komplet-e-zhveshur-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-12-23 03:43
https://kosova-info.com/edhe-sonte-prishtina-ne-mesin-e-vendeve-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote/60%Daily2018-12-23 04:35
https://kosova-info.com/visar-ymeri-kujton-kohen-kur-ishte-kamarier-dhe-kuzhinier/60%Daily2018-12-23 04:35
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-e-dua-kaq-shume-sepse-eshte-e-vetmja-qe-qendroi-kur-te-gjithe-u-larguan/60%Daily2018-12-23 03:44
https://kosova-info.com/keputi-hekurat-e-burgut-si-u-kap-shqiptari-i-rrezikshem-ne-greqi/60%Daily2018-12-23 04:35
https://kosova-info.com/gazetari-i-njohur-e-vlereson-larte-encen-eshte-gjithmone/60%Daily2018-12-23 03:44
https://kosova-info.com/serbia-vazhdon-ankesat-per-taksen-thote-se-ne-veri-ka-mungese-barnash/60%Daily2018-12-23 04:36
https://kosova-info.com/dekolteja-e-hapur-gati-e-nxjerr-zbuluar-aferdita-dreshajn/60%Daily2018-12-22 22:44
https://kosova-info.com/vajza-ne-foto-sot-eshte-artiste-tejet-e-suksesshme/60%Daily2018-12-22 22:44
https://kosova-info.com/psd-zgjerohet-edhe-ne-drenice/60%Daily2018-12-22 18:35
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-nje-i-vdekur-e-6-te-lenduar/60%Daily2018-12-22 18:35
https://kosova-info.com/chelsea-01-leicester-notat-e-lojtareve-4/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/chelsea-01-leicester-notat-e-lojtareve-3/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/chelsea-01-leicester-notat-e-lojtareve-2/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/chelsea-01-leicester-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/shikoni-super-golin-e-rashford-nga-gjuajtja-e-lire-3/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/shikoni-super-golin-e-rashford-nga-gjuajtja-e-lire-2/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/shikoni-super-golin-e-rashford-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/barcelona-zhbllokon-sfiden-ndaj-celta-vigos-2/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/barcelona-zhbllokon-sfiden-ndaj-celta-vigos/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/real-madrid-shenon-edhe-golin-e-dyte-prek-kupen-e-botes-per-klube-2/60%Daily2018-12-22 18:06
https://kosova-info.com/real-madrid-shenon-edhe-golin-e-dyte-prek-kupen-e-botes-per-klube/60%Daily2018-12-22 18:07
https://kosova-info.com/ozil-i-kenaqur-me-aktivizimin-ndaj-burnley-ja-cfare-thote-3/60%Daily2018-12-22 18:06
https://kosova-info.com/ozil-i-kenaqur-me-aktivizimin-ndaj-burnley-ja-cfare-thote-2/60%Daily2018-12-22 18:06
https://kosova-info.com/ozil-i-kenaqur-me-aktivizimin-ndaj-burnley-ja-cfare-thote/60%Daily2018-12-22 18:06
https://kosova-info.com/bilall-sherifi-publikon-biseden-e-plote-me-dardan-molliqajn-kjo-eshte-e-verteta-e-sms-ve/60%Daily2018-12-22 18:35
https://kosova-info.com/lipjani-mbetet-pa-dekorim-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2018-12-22 18:35
https://kosova-info.com/fero-publikon-kengen-e-re-alles-baba/60%Daily2018-12-22 17:43
https://kosova-info.com/seks-ne-makine-keto-jane-pozicionet-qe-do-tiu-cmendin/60%Daily2018-12-23 12:54
https://kosova-info.com/pal-lekaj-flet-per-sms-et-me-dardan-molliqajn/60%Daily2018-12-22 18:35
https://kosova-info.com/aida-doci-dhe-buraku-sjellin-kenget-fjalen-ta-kam-dhene-dashnia-jem/60%Daily2018-12-22 17:43
https://kosova-info.com/olti-curri-thote-se-nuk-e-njeh-adelina-berishen/60%Daily2018-12-22 17:43
https://kosova-info.com/u-perleshen-ne-kenga-magjike-stine-vihet-ne-siklet-perballe-flori-mumajesit/60%Daily2018-12-22 17:43
https://kosova-info.com/samanta-largohet-nga-max-production-ja-me-ke-po-punon-tani/60%Daily2018-12-22 17:43
https://kosova-info.com/mos-rrini-gjate-pa-bere-seks-keto-gjera-mund-tiu-ndodhin/60%Daily2018-12-23 12:54
https://kosova-info.com/i-vjedh-canten-dhe-e-sulmon-ne-oborr-te-shtepise-arrestohet-i-dyshuari-ne-peje/60%Daily2018-12-22 13:34
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-vetaksidenti-ku-humbi-jeten-25-vjecari-nga-istogu/60%Daily2018-12-22 13:34
https://kosova-info.com/masht-ne-proces-te-hartimit-te-teksteve-te-reja-shkollore/60%Daily2018-12-22 13:34
https://kosova-info.com/pogba-sfida-e-madhe-e-solskjaerit-te-man-utd/60%Daily2018-12-22 13:06
https://kosova-info.com/fourfourtwo-vendos-drejtesi-messi-me-i-miri-i-vitit-2018-ronaldo-i-dyti/60%Daily2018-12-22 13:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-burnley-2/60%Daily2018-12-22 13:06
https://kosova-info.com/legjendari-puyol-i-rikthehet-futbollit-behet-trajner-i-kesaj-skuadre/60%Daily2018-12-22 13:05
https://kosova-info.com/arsenal-kalon-ne-epersi-ndaj-burnley/60%Daily2018-12-22 13:05
https://kosova-info.com/sulmon-zyrtaret-policore-arrestohet-nje-burre-ne-prizren/60%Daily2018-12-22 13:34
https://kosova-info.com/ne-kazino-me-12-mije-euro-false-arrestohet/60%Daily2018-12-22 13:35
https://kosova-info.com/voxpop-cilet-kengetare-ishin-me-te-suksesshem-gjate-ketij-viti/60%Daily2018-12-22 12:42
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-rikthehet-fuqishem-ne-skene-performance-mahnitese-ne-rtsh/60%Daily2018-12-22 12:42
https://kosova-info.com/po-pret-te-behet-nene-diellza-kolgeci-tregon-se-a-do-te-beje-dasme/60%Daily2018-12-22 12:43
https://kosova-info.com/mediumi-francez-rita-ora-dua-lipa-dhe-bebe-rexha-tri-pop-artistet-nga-ballkani/60%Daily2018-12-22 12:43
https://kosova-info.com/pixel-3-ka-kameren-me-te-mire-tek-androidat/60%Daily2018-12-23 17:47
https://kosova-info.com/luana-ndryshon-serish-pamjen-keshtu-duket-tani/60%Daily2018-12-22 11:38
https://kosova-info.com/qendroni-larg-hamburgereve-shkaktojne-shume-semundje/60%Daily2018-12-23 12:54
https://kosova-info.com/torte-me-biskota-oreo-2/60%Daily2018-12-23 07:54
https://kosova-info.com/perse-nje-mashkull-i-vertete-asnjehere-nuk-e-tradhton-gruan-qe-e-dashuron/60%Daily2018-12-23 07:54
https://kosova-info.com/keqmenaxhimi-dyvjecar-i-tenderit-1-7-milionesh-rrezikon-mijera-banore-te-prishtines/60%Daily2018-12-22 08:34
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-miniere-ne-ceki-humbin-jeten-13-persona/60%Daily2018-12-22 08:34
https://kosova-info.com/pogba-ne-serie-a-per-nje-rikthim-emocionues/60%Daily2018-12-22 08:05
https://kosova-info.com/trajneri-i-romes-i-tutet-ronaldos-ja-cfare-thote-per-te/60%Daily2018-12-22 08:05
https://kosova-info.com/klopp-tregon-numrin-e-madh-te-pikeve-qe-duhen-per-tu-bere-kampion-ne-premierlige-kete-vit/60%Daily2018-12-22 08:05
https://kosova-info.com/bayern-munich-transferon-lojtarin-qe-shkelqeu-ne-kupen-e-botes-2/60%Daily2018-12-22 08:05
https://kosova-info.com/xavi-me-pelqen-loja-e-ketyre-skuadrave/60%Daily2018-12-22 08:05
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-ne-lidhje-me-dronet-e-dyshimte-ne-aeroportin-gatwick/60%Daily2018-12-22 08:34
https://kosova-info.com/ministri-lluka-paralajmeron-gjobe-per-keds-in-nese-bene-reduktime-pa-arsye/60%Daily2018-12-22 08:34
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-9-te-plagosur-ne-gjermani-dyshohet-per-sulm-kamikaz/60%Daily2018-12-22 08:34
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-takon-babain-e-rita-ores/60%Daily2018-12-22 07:26
https://kosova-info.com/dortmund-21-monchengladbach-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-22 03:05
https://kosova-info.com/davis-reagon-ndaj-komenteve-te-lebron-per-nje-bashkim-te-mundshem-tek-lakers/60%Daily2018-12-22 03:05
https://kosova-info.com/wolverhampton-02-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-22 03:04
https://kosova-info.com/iniesta-optimist-barca-mund-te-luftoje-per-te-gjithe-titujt/60%Daily2018-12-22 03:04
https://kosova-info.com/beyonce-ndan-fotografi-te-rralla-te-binjakeve-te-saj-gjate-pushimeve-ne-indi/60%Daily2018-12-22 02:41
https://kosova-info.com/veseli-gjykata-speciale-eshte-cmimi-i-lirise/60%Daily2018-12-22 03:33
https://kosova-info.com/david-beckahm-ne-bisedime-per-tu-bere-futbollisti-i-pare-qe-udheton-ne-hapesire/60%Daily2018-12-22 02:41
https://kosova-info.com/qe-nga-janari-mbi-200-meshkuj-jane-viktima-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-12-22 03:34
https://kosova-info.com/mediat-serbe-haradinaj-deshiron-kapitullimin-e-serbise-pervec-njohjes-kerkon-edhe-22-miliarde-euro-demshperblim/60%Daily2018-12-22 03:34
https://kosova-info.com/keshtu-se-keni-pare-asnjehere-aurela-gacen-mahnit-me-fustanin-e-kuq/60%Daily2018-12-21 22:26
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-anulon-vendimin-e-trump-per-emigrantet/60%Daily2018-12-22 03:34
https://kosova-info.com/anulohen-disa-fluturime-ne-aeroportin-e-prishtines-adem-jashari/60%Daily2018-12-22 03:34
https://kosova-info.com/spalletti-merr-lajme-te-mira-para-udhetimit-ne-verona/60%Daily2018-12-21 22:05
https://kosova-info.com/wijnaldum-nuk-mendojme-per-titullin/60%Daily2018-12-21 22:05
https://kosova-info.com/dortmund-fiton-derbin-me-gladbach-reus-vendimtari/60%Daily2018-12-21 22:04
https://kosova-info.com/liverpool-realizon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-wolves/60%Daily2018-12-21 22:04
https://kosova-info.com/liverpool-vazhdon-me-fitore-gjunjezon-wolverhamptonin/60%Daily2018-12-22 03:05
https://kosova-info.com/ish-presidentja-e-argjentines-do-te-gjykohet-per-korrupsion/60%Daily2018-12-21 22:33
https://kosova-info.com/be-ja-zgjat-edhe-zyrtarisht-sanksionet-kunder-rusise/60%Daily2018-12-21 21:46
https://kosova-info.com/adelina-dhe-serjozha-sot-festojne-pervjetorin-e-marteses-por-jo-vetem-kaq/60%Daily2018-12-21 21:41
https://kosova-info.com/po-me-mungon-publikohet-nga-shpat-kasapi/60%Daily2018-12-21 21:41
https://kosova-info.com/date-e-vecante-per-aferditen-dhe-bashkeshortin-e-saj/60%Daily2018-12-21 21:41
https://kosova-info.com/keshtu-e-quan-dafina-zeqiri-michelle-obamen/60%Daily2018-12-21 21:42
https://kosova-info.com/prekese-reagimi-i-almedes-kur-degjoi-rrahjet-e-zemres-se-foshnjes-qe-po-pret/60%Daily2018-12-21 21:42
https://kosova-info.com/reagon-aak-i-arrestuari-per-fajde-nuk-ka-qene-pjese-e-strukturave-drejtuese-te-partise/60%Daily2018-12-21 17:33
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-nuk-jane-ende-afer-ndonje-marreveshjeje-thote-ischinger/60%Daily2018-12-21 17:33
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-gruaja-qe-peshonte-rreth-500-kilograme-ja-si-duket-sot/60%Daily2018-12-22 16:53
https://kosova-info.com/luftetari-i-tri-lufterave-shqiptare-vritet-ne-siri-me-uniformen-e-isis-it/60%Daily2018-12-21 17:34
https://kosova-info.com/ne-cfare-moshe-femrat-nuk-rrine-dot-pa-seks-a-mund-ta-besoni/60%Daily2018-12-22 11:53
https://kosova-info.com/agim-aliu-mbyll-vitin-e-pare-te-qeverisjes-me-100-milione-euro-investime/60%Daily2018-12-21 17:34
https://kosova-info.com/ancleotti-respekton-hysajn-nuk-mund-te-flasim-per-pavard/60%Daily2018-12-21 17:05
https://kosova-info.com/keto-jane-deshirat-e-tuchel-per-merkaton/60%Daily2018-12-21 17:05
https://kosova-info.com/sarri-hedh-poshte-zerat-per-transferimin-e-higuain/60%Daily2018-12-21 17:05
https://kosova-info.com/kovac-nuk-dorezohet-per-lucas-mbane-shpresa-tek-babadimri/60%Daily2018-12-21 17:04
https://kosova-info.com/guardiola-demanton-kloppin-i-cili-pretendon-se-man-city-nuk-kane-pike-te-dobet/60%Daily2018-12-21 17:04
https://kosova-info.com/ldk-me-akuza-ndaj-psd-se-pas-votimit-te-buxhetit-e-quan-partner-te-koalicionit-pan/60%Daily2018-12-21 17:35
https://kosova-info.com/mozzik-poston-foton-emocionuese-te-vajzes-cika-ime/60%Daily2018-12-21 16:41
https://kosova-info.com/kastrohet-djaloshi-dyvjecar-mjeket-ia-operuan-testikulin-e-gabuar/60%Daily2018-12-22 06:52
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-imazhe-nga-koncerti-ku-ishte-e-ftuara-speciale-e-kengetares-se-njohur/60%Daily2018-12-21 16:24
https://kosova-info.com/facebook-mund-te-zhvilloj-funksionin-e-whatsapp-per-transferimin-e-parave-me-kriptovalute/60%Daily2018-12-23 17:47
https://kosova-info.com/caji-i-vetem-qe-mund-te-ule-dhe-te-mbaje-nen-kontroll-tensionin-e-larte-te-gjakut/60%Daily2018-12-22 06:52
https://kosova-info.com/7-shenjat-qe-paralajmerojne-se-dhimbja-e-kokes-eshte-serioze-dhe-duhet-te-shkoni-menjehere-tek-nje-mjek/60%Daily2018-12-22 06:52
https://kosova-info.com/euronews-gjermani-momente-shoku-kryeministri-goditet-me-veze/60%Daily2018-12-21 12:33
https://kosova-info.com/ministria-e-arsimit-me-njoftim-zyrtar-tregon-se-ne-cilat-data-do-te-pushojne-nxenesit/60%Daily2018-12-21 12:33
https://kosova-info.com/e-konfirmon-prokuroria-kryetari-i-grupit-te-tifozeve-dardanet-i-arrestuar-per-fajde/60%Daily2018-12-21 12:33
https://kosova-info.com/kater-lojtare-kercenuan-se-do-te-largoheshin-nga-man-utd-shkaku-i-mourinhos/60%Daily2018-12-21 12:04
https://kosova-info.com/fabregas-befason-te-gjithe-transferohet-ne-france/60%Daily2018-12-21 12:04
https://kosova-info.com/shaqiri-tregon-se-cfare-mesazhe-mori-kur-u-shkarkua-jose-mourinho/60%Daily2018-12-21 12:04
https://kosova-info.com/juventus-mandzukic-vjen-nje-lajm-i-mire/60%Daily2018-12-21 12:04
https://kosova-info.com/mediet-italiane-inter-levize-serish-kerkon-transferimin-e-modric/60%Daily2018-12-21 12:04
https://kosova-info.com/e-mrekullueshme-i-plotesohet-deshira-14-vjecares-ne-qkuk-qytetaret-ia-blejne-5-laptope/60%Daily2018-12-21 12:34
https://kosova-info.com/berisha-minjte-duan-te-mbrohen-pas-thinjave-te-majkos/60%Daily2018-12-21 12:34
https://kosova-info.com/labinot-gashi-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2018-12-21 11:41
https://kosova-info.com/u-akuzua-per-kopjim-te-kenges-kjo-eshte-pergjigja-e-mc-kreshes/60%Daily2018-12-21 11:41
https://kosova-info.com/fansat-e-flakte-te-mozzik-keshtu-nis-dita-per-reperin-ferizajas/60%Daily2018-12-21 11:41
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-e-jep-vajzen-per-djalin-e-lumit/60%Daily2018-12-21 11:41
https://kosova-info.com/keshtu-te-veshur-rrallehere-mund-ta-keni-pare-kim-kardashian/60%Daily2018-12-21 09:39
https://kosova-info.com/kush-eshte-james-mattis-njeriu-qe-ia-ktheu-shpinen-trumpit-i-cili-vendosi-te-terhiqet-nga-siria/60%Daily2018-12-21 07:33
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-me-shakiren-agim-bahtiri-ja-mesyn-bashkimit-te-mitrovices/60%Daily2018-12-21 07:33
https://kosova-info.com/militantet-e-isis-it-publikojne-videon-ku-u-heqin-kokat-turisteve-skandinave/60%Daily2018-12-21 07:33
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-9/60%Daily2018-12-21 07:33
https://kosova-info.com/adem-grabovci-me-11-te-akuzuarit-per-aferen-pronto-dalin-para-gjykates/60%Daily2018-12-21 07:34
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-trajnerit-te-ri-te-man-utd-per-de-gea/60%Daily2018-12-21 07:03
https://kosova-info.com/gjesti-i-jashtezakonshem-i-nadal-pas-tragjedise-ne-mallorca/60%Daily2018-12-21 07:03
https://kosova-info.com/paralajmerohet-spektakel-juve-roma-eshte-lufte/60%Daily2018-12-21 07:03
https://kosova-info.com/leroy-sane-ka-nje-koment-per-shokun-e-skuadres-sterling/60%Daily2018-12-21 07:03
https://kosova-info.com/man-city-nuk-do-ta-transferoje-iscon-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-12-21 07:03
https://kosova-info.com/whatsapp-me-nje-paralajmerim-per-perdoruesit-nga-kosova/60%Daily2018-12-23 12:47
https://kosova-info.com/arrestohet-per-shitje-te-mishit-dhe-qumeshtit-pa-licence/60%Daily2018-12-21 02:33
https://kosova-info.com/samanta-karavella-e-zhveshur-ne-mes-te-bores/60%Daily2018-12-21 06:41
https://kosova-info.com/spanje-gjenden-11-emigrante-te-vdekur/60%Daily2018-12-21 02:33
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-james-mattis-njeriu-qe-dha-bekimin-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-12-21 02:33
https://kosova-info.com/arban-abrashi-beson-ende-se-do-ta-rrezoje-shpend-ahmetin/60%Daily2018-12-21 02:33
https://kosova-info.com/qeveria-franceze-i-rrit-pagat-policeve-e-kercenuan-me-protesta/60%Daily2018-12-21 02:33
https://kosova-info.com/armina-mevlani-me-poza-te-nxehta-nga-vaska/60%Daily2018-12-20 22:39
https://kosova-info.com/armina-mevlani-me-poza-te-nxehta-nga-vaska-2/60%Daily2018-12-20 22:39
https://kosova-info.com/mos-postoni-asnjehere-fotografi-te-femijeve-ne-rrjete-sociale-ja-arsyeja/60%Daily2018-12-21 15:51
https://kosova-info.com/emra-te-rralle-per-vajza-per-vitin-2019/60%Daily2018-12-21 15:51
https://kosova-info.com/tim-judah-asgje-nuk-tregon-se-marreveshja-kosove-serbi-eshte-afer/60%Daily2018-12-20 21:33
https://kosova-info.com/qytetet-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote-prishtina-radhitet-e-treta/60%Daily2018-12-20 21:33
https://kosova-info.com/serish-perleshje-ne-parlamentin-e-ukraines/60%Daily2018-12-20 21:33
https://kosova-info.com/si-ta-zgjasni-organin-tuaj-gjenital-pa-iu-nenshtruar-operacioneve/60%Daily2018-12-21 15:52
https://kosova-info.com/solskjaer-u-drejtohet-lojtareve-para-ndeshjes-se-pare-tregojeni-veten/60%Daily2018-12-20 21:03
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-murrillos-pas-kalimit-tek-barcelona/60%Daily2018-12-20 21:03
https://kosova-info.com/edhe-ronaldo-po-ndien-mungesen-e-real-madrid/60%Daily2018-12-20 21:03
https://kosova-info.com/haye-tregon-se-si-do-te-kishte-luftuar-kunder-joshuas/60%Daily2018-12-20 21:03
https://kosova-info.com/legjenda-e-arsenal-futet-mes-ozil-dhe-emery/60%Daily2018-12-20 21:03
https://kosova-info.com/u-denua-me-7-vjet-burg-per-vjedhjen-e-430-eurove-reagojne-deputetet-e-kosoves/60%Daily2018-12-20 21:33
https://kosova-info.com/nga-15-nentori-12-te-vdekur-ne-aksidente-trafiku/60%Daily2018-12-20 21:33
https://kosova-info.com/seven-saraqi-publikon-nje-pjese-te-kenges-se-re/60%Daily2018-12-20 20:39
https://kosova-info.com/perdorimet-e-mrekullueshme-te-listerines-cdo-grua-duhet-ti-dije/60%Daily2018-12-21 10:52
https://kosova-info.com/facebook-me-nje-tjeter-skandal-keto-jane-kompanite-qe-shfrytezuan-privatesine-tuaj/60%Daily2018-12-23 12:47
https://kosova-info.com/gjendja-e-rralle-shendetesore-qe-mund-te-le-femrat-pa-miter/60%Daily2018-12-21 10:52
https://kosova-info.com/probleme-me-ereksionin-ja-ciu-rekomandojne-ekspertet-te-beni/60%Daily2018-12-20 19:51
https://kosova-info.com/mungesa-e-konsensusit-dobeson-perfaqesimin-e-kosoves-ne-dialog/60%Daily2018-12-20 16:33
https://kosova-info.com/limaj-takon-apostoloven-e-njofton-per-punen-e-delegacionit-shteteror-per-bisedime/60%Daily2018-12-20 16:33
https://kosova-info.com/shkenca-tregon-si-te-mos-ta-lini-trurin-te-plaket/60%Daily2018-12-20 19:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-djalin-e-deputetit-te-ps-se/60%Daily2018-12-20 16:34
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-larte-te-amnistuar-nga-drejtesia-sa-jane-ne-pushtet/60%Daily2018-12-20 16:34
https://kosova-info.com/dy-fluturime-turke-mbi-egje-greqia-ankaraja-po-na-provokon/60%Daily2018-12-20 16:34
https://kosova-info.com/ferguson-i-thote-man-utd-transferojeni-kete-trajner/60%Daily2018-12-20 16:03
https://kosova-info.com/ancelotti-po-e-transferon-kampionin-e-botes-te-napoli/60%Daily2018-12-20 16:03
https://kosova-info.com/henry-po-i-transferon-tre-yje-te-monaco/60%Daily2018-12-20 16:03
https://kosova-info.com/man-utd-po-ia-marrin-yllin-e-skuadres/60%Daily2018-12-20 16:03
https://kosova-info.com/juventus-nuk-po-ndalet-se-paguari-per-kete-lojtar/60%Daily2018-12-20 16:03
https://kosova-info.com/qumeshti-i-kesaj-kafshe-qe-funksionon-si-antibiotik-mund-te-shpetoje-mijera-jete/60%Daily2018-12-20 19:51
https://kosova-info.com/ti-me-mesove-te-dua-adelina-tahiri-i-ben-dedikim-special-ketij-personi/60%Daily2018-12-20 15:24
https://kosova-info.com/raketa-nga-kujtesa-ka-zbarkuar-ne-qytete-testoni-produktet-e-raketes-ne-kujtesa-labs/60%Daily2018-12-23 07:47
https://kosova-info.com/ministri-gashi-nenshkruan-kontratat-per-financimin-e-70-ndermarresve-te-rinj/60%Daily2018-12-20 11:32
https://kosova-info.com/prokurori-syle-hoxha-jep-detaje-per-bastisjen-e-shtepise-se-sabit-gecit/60%Daily2018-12-20 11:32
https://kosova-info.com/autoudha-prishtine-merdare-do-te-kushtoje-240-milion-euro/60%Daily2018-12-20 11:33
https://kosova-info.com/kdi-prezanton-pese-standardet-per-rritjen-e-transparences-dhe-e-llogaridhenies-nga-partite-politike/60%Daily2018-12-20 11:33
https://kosova-info.com/talenti-i-dortmundit-enderroj-te-luaj-per-kosoven/60%Daily2018-12-20 11:03
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-pse-mourinho-nuk-pranoi-te-punonte-me-giggsin-te-man-utd/60%Daily2018-12-20 11:02
https://kosova-info.com/fifa-kosova-kombetarja-me-rritjen-me-te-madhe-ne-vitin-2018/60%Daily2018-12-20 11:02
https://kosova-info.com/barca-ia-merr-falas-yllin-e-skuadres-psg-se/60%Daily2018-12-20 11:02
https://kosova-info.com/mbappe-mbush-20-vjet-thote-se-ditelindjen-me-te-mire-e-kishte-kur-takoi-zidanen-dhe-ronaldon/60%Daily2018-12-20 11:02
https://kosova-info.com/haziri-projektet-e-gjilanit-me-komisionin-europian-kapin-shifren-e-mbi-14-milione-eurove/60%Daily2018-12-20 11:33
https://kosova-info.com/gabimet-e-medha-qe-bejne-femrat-para-aktit-intim/60%Daily2018-12-20 19:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-se-perse-kengetari-i-njohur-nuk-do-ta-kalonte-nje-nate-me-adelinen-dhe-babyg/60%Daily2018-12-20 10:40
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-dhurata-per-fansat-ne-prag-te-festave-te-fundvitit/60%Daily2018-12-20 10:40
https://kosova-info.com/e-pyesin-a-do-ta-marre-vjehrren-per-ti-ndihmuar-me-foshnjen-elita-jep-pergjigjen-epike/60%Daily2018-12-20 10:40
https://kosova-info.com/po-vjen-me-album-te-ri-stine-zbulon-detajet/60%Daily2018-12-20 10:40
https://kosova-info.com/rovena-dilo-sqarohet-per-debatin-me-ronela-hajatin/60%Daily2018-12-20 10:40
https://kosova-info.com/a-duhet-ti-prekni-nishanet-me-ngjyre-te-kuqe-ja-cthone-ekspertet/60%Daily2018-12-20 14:51
https://kosova-info.com/man-city-dhe-tottenham-kerkojne-talentin-e-milanit/60%Daily2018-12-20 06:02
https://kosova-info.com/tottenham-eliminon-arsenalin-kalon-ne-gjysmefinale-te-efl-cup/60%Daily2018-12-20 06:02
https://kosova-info.com/hazard-ben-heroin-e-dergon-chelsean-tutje-ne-efl-cup/60%Daily2018-12-20 06:02
https://kosova-info.com/haziri-pa-ldk-ne-dialogu-nuk-mund-te-shkoje-deri-ne-fund/60%Daily2018-12-20 06:32
https://kosova-info.com/u-shfaq-pa-recipeta-ne-klipin-e-ri-vesa-smolica-keshtu-e-komenton-paraqitjen-e-saj/60%Daily2018-12-20 05:40
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-10-vjetesh-kosova-do-te-jete-anetare-e-nato-s/60%Daily2018-12-20 06:32
https://kosova-info.com/blick-trump-perzihet-ne-konfliktin-kosove-serbi/60%Daily2018-12-20 06:32
https://kosova-info.com/real-madrid-per-te-tretin-vit-me-radhe-siguron-finalen-e-kupes-se-botes-per-klube/60%Daily2018-12-19 20:03
https://kosova-info.com/arsenal-tottenham-formacionet-zyrtare-2/60%Daily2018-12-19 20:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-bournemouth-3/60%Daily2018-12-19 20:02
https://kosova-info.com/deshtuan-me-ibrahimovicin-milan-tani-synon-kete-sulmues/60%Daily2018-12-20 06:03
https://kosova-info.com/fitore-e-madhe-e-kb-prishtines-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2018-12-20 06:02
https://kosova-info.com/presioni-i-beogradit-nuk-e-arrin-efektin-asnje-doreheqje-nga-fsk-ja-pas-miratimit-te-ligjeve/60%Daily2018-12-20 06:32
https://kosova-info.com/i-sulmoi-600-here-brenda-6-muajve-gruaja-rrefen-tmerrin-qe-e-perjetoi-nga-burri/60%Daily2018-12-20 06:33
https://kosova-info.com/5-imazhet-e-taynes-te-cilat-nuk-duhet-ti-humbisni-ne-asnje-menyre-2/60%Daily2018-12-19 19:35
https://kosova-info.com/5-imazhet-e-taynes-te-cilat-nuk-duhet-ti-humbisni-ne-asnje-menyre-3/60%Daily2018-12-19 19:35
https://kosova-info.com/5-imazhet-e-taynes-te-cilat-nuk-duhet-ti-humbisni-ne-asnje-menyre/60%Daily2018-12-19 19:35
https://kosova-info.com/zonat-estrogjene-qe-ciftet-duhet-tiu-kushtojne-me-shume-vemendje/60%Daily2018-12-20 14:51
https://kosova-info.com/behet-apel-per-strehimin-e-femijeve-pa-kujdes-prinderor/60%Daily2018-12-19 20:32
https://kosova-info.com/hoxhaj-letra-e-donald-trump-eshte-afat-i-ri-kohor/60%Daily2018-12-19 20:32
https://kosova-info.com/pastroni-mushkerite-tua-nga-nikotina-njehere-e-mire-me-keto-ushqime/60%Daily2018-12-20 14:51
https://kosova-info.com/skandali-tjeter-i-facebook-ndau-mesazhet-e-perdoruesve-me-dy-kompani/60%Daily2018-12-21 10:45
https://kosova-info.com/laptopi-asus-vivobook-15-x505z-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-te/60%Daily2018-12-22 06:46
https://kosova-info.com/perfitimet-e-te-ngrenit-kastraveca-cdo-dite/60%Daily2018-12-20 14:51
https://kosova-info.com/shafrani-i-indise-dhe-mjalta-antibiotiku-per-te-cilin-mjeket-nuk-duan-te-flasin/60%Daily2018-12-20 09:50
https://kosova-info.com/thaci-vendet-e-be-se-mbeshtesin-marreveshjen-perfundimtare-kosove-serbi/60%Daily2018-12-19 15:32
https://kosova-info.com/kush-mund-te-quhet-amerikan-i-vertete/60%Daily2018-12-19 15:32
https://kosova-info.com/thaci-ne-bruksel-shpreh-zhgenjim-per-mos-liberalizim-te-vizave/60%Daily2018-12-19 15:32
https://kosova-info.com/italia-miraton-ligjin-te-korruptuarit-largim-perjete-nga-administrata/60%Daily2018-12-19 15:33
https://kosova-info.com/shba-planifikon-te-terhiqet-nga-siria/60%Daily2018-12-19 15:33
https://kosova-info.com/ky-djalosh-ne-foto-sot-eshte-shqiptari-me-i-famshem-ne-bote/60%Daily2018-12-19 15:02
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-man-utd-me-solskjaer/60%Daily2018-12-19 15:02
https://kosova-info.com/mourinho-thyen-heshtjen-pas-shkarkimit-nga-man-utd/60%Daily2018-12-19 15:02
https://kosova-info.com/nga-sezoni-i-ri-trajneri-i-madh-ulet-ne-stolin-e-interit/60%Daily2018-12-19 15:02
https://kosova-info.com/roma-po-e-transferon-mbrojtesin-qe-e-duan-shume-skuadra/60%Daily2018-12-19 15:02
https://kosova-info.com/kejsi-se-perballon-largesine-nga-stresi-me-imazhet-e-fundit-ka-per-tju-perlotur/60%Daily2018-12-19 14:39
https://kosova-info.com/keta-jane-disa-nga-personazhet-me-te-pasur-ne-amerike/60%Daily2018-12-19 14:39
https://kosova-info.com/edicionet-speciale-me-te-rralla-te-bmw-m5/60%Daily2018-12-20 19:44
https://kosova-info.com/ne-prag-te-krishtlindjeve-eni-koci-realizon-fotografi-me-kembe-lart/60%Daily2018-12-19 13:18
https://kosova-info.com/infeksionet-nga-aktet-intime-simptomat-qe-kurre-nuk-duhet-injoruar/60%Daily2018-12-20 04:50
https://kosova-info.com/veseli-be-ti-trajtoje-barabarte-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2018-12-19 10:31
https://kosova-info.com/lajmi-i-madh-nga-gjermania-lehtesime-per-punetoret-e-huaj/60%Daily2018-12-19 10:32
https://kosova-info.com/rama-ne-vlore-studentet-bllokojne-hyrjen-e-universitetit/60%Daily2018-12-19 10:32
https://kosova-info.com/rasti-i-djalit-te-shpend-maxhunit-polici-u-suspendua-se-beri-hyrje-te-paarsyetuar-ne-sistemin-e-te-dhenave/60%Daily2018-12-19 10:32
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-pret-vleresim-nga-gjermania/60%Daily2018-12-19 10:32
https://kosova-info.com/martialit-i-zbulohen-mesazhet-skandaloze-me-nje-modele/60%Daily2018-12-19 10:02
https://kosova-info.com/zbulohet-plani-i-rashford-per-shkarkimin-e-mourinhos/60%Daily2018-12-19 10:01
https://kosova-info.com/zyrtare-man-utd-zgjedh-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-12-19 10:01
https://kosova-info.com/barcelona-e-siguron-transferimin-e-yllit-te-madh/60%Daily2018-12-19 10:01
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-transferim-60-milionesh-ne-janar/60%Daily2018-12-19 10:01
https://kosova-info.com/mos-i-hidhni-farat-e-kungullit-mund-tua-eliminojne-nje-problem-te-perditshem-shendetesor/60%Daily2018-12-19 18:50
https://kosova-info.com/keshtu-i-kalon-oret-e-vona-te-naten-ciljeta-xhilaga/60%Daily2018-12-19 09:39
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-tregon-cfare-konsumon-kur-e-sheh-se-ka-shtuar-peshe/60%Daily2018-12-19 09:39
https://kosova-info.com/nje-baba-si-mozzik-e-zuri-gjumi-ne-spital-me-foshnjen-ne-duar/60%Daily2018-12-19 09:39
https://kosova-info.com/koha-e-vaksinave-ja-si-tu-hiqni-friken-femijeve-duke-ndjekur-5-strategjite-e-meposhtme/60%Daily2018-12-19 18:50
https://kosova-info.com/ariana-grande-vjen-me-kete-reagim-pas-refuzimit-qe-i-beri-ish-i/60%Daily2018-12-19 08:09
https://kosova-info.com/muriqi-ben-heroin-e-dergon-cityn-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-liges/60%Daily2018-12-19 05:01
https://kosova-info.com/leicester-city-11-13-man-city-kjo-eshte-nota-per-muriqin/60%Daily2018-12-19 05:01
https://kosova-info.com/shikojeni-dhe-shijojeniketo-jane-penalltite-e-pritura-nga-muriqi/60%Daily2018-12-19 05:01
https://kosova-info.com/e-beri-heroin-por-shikoni-cfare-i-ndodhi-pas-ndeshjes-muriqit/60%Daily2018-12-19 05:01
https://kosova-info.com/guardiola-e-komenton-shkarkimin-e-mourinhos/60%Daily2018-12-19 05:01
https://kosova-info.com/daciq-kemi-fitore-ndaj-kosoves/60%Daily2018-12-19 05:31
https://kosova-info.com/kaq-shtrenjte-kushton-bluza-e-noizyt-qe-e-veshi-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-12-18 22:59
https://kosova-info.com/kaq-shtrenjte-kushton-bluza-e-noizyt-qe-e-veshi-ne-klipin-e-ri-2/60%Daily2018-12-18 22:59
https://kosova-info.com/supa-e-hudhres-ilac-per-gripat-e-dimrit/60%Daily2018-12-19 13:50
https://kosova-info.com/be-ia-perserit-kosoves-e-serbise-fokusi-eshte-tek-ju-zgjidhini-ceshtjet-e-hapura/60%Daily2018-12-19 05:31
https://kosova-info.com/shba-shtyhet-denimi-per-ish-gjeneralin-flynn/60%Daily2018-12-19 05:31
https://kosova-info.com/del-rolls-royce-i-ri-ky-eshte-cmimi-i-tij/60%Daily2018-12-20 09:44
https://kosova-info.com/perditesimi-i-ri-i-twitter-do-ti-gezoje-te-gjithe-perdoruesit/60%Daily2018-12-20 14:44
https://kosova-info.com/trumpi-i-shkroi-leter-edhe-aleksandar-vuciqit/60%Daily2018-12-19 05:31
https://kosova-info.com/digjet-che-bar-ne-lagjen-marigona/60%Daily2018-12-19 05:32
https://kosova-info.com/perse-grate-shtatzena-duhet-te-hane-kaq-shume-cokollate-e-tregon-studimi/60%Daily2018-12-19 13:50
https://kosova-info.com/iu-qendrojne-gjithmone-kembet-e-ftohta-ja-cduhet-te-beni/60%Daily2018-12-19 08:49
https://kosova-info.com/edhe-haradinaj-ka-disa-fjale-per-letren-e-trumpit-drejtuar-thacit/60%Daily2018-12-18 19:31
https://kosova-info.com/zeneli-ndeshja-ndaj-finlandes-momenti-me-special-te-kosova/60%Daily2018-12-18 19:01
https://kosova-info.com/portieri-i-kosoves-ne-prova-te-galatasaray/60%Daily2018-12-18 19:01
https://kosova-info.com/donis-avdijaj-shenon-ne-kupen-e-holandes/60%Daily2018-12-18 19:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bologna-milan-2/60%Daily2018-12-18 19:01
https://kosova-info.com/muriqi-startues-ne-ndeshjen-leicester-city-man-city/60%Daily2018-12-18 19:01
https://kosova-info.com/kulla-150-vjecare-ne-ashlan-te-vushtrrise/60%Daily2018-12-18 19:31
https://kosova-info.com/sela-po-me-vrasin-per-se-dyti-me-ligjin-per-amnisti/60%Daily2018-12-18 19:31
https://kosova-info.com/iku-nga-gjykata-speciale-asnje-gjurme-nga-remzi-shala/60%Daily2018-12-18 19:31
https://kosova-info.com/kuvendi-i-maqedonise-miratoi-amnistine-per-27-prillin/60%Daily2018-12-18 19:31
https://kosova-info.com/pozicionet-qe-djegin-me-se-shumti-kalori-ne-shtrat/60%Daily2018-12-19 08:49
https://kosova-info.com/harrojeni-genten-nena-e-saj-ju-mahnit-ne-kete-foto/60%Daily2018-12-18 18:38
https://kosova-info.com/femrat-mund-ta-zgjasin-orgazmen-e-tyre-vetem-duke-ngrene-kete-frut/60%Daily2018-12-19 08:49
https://kosova-info.com/me-nje-poze-nga-mbrapa-shkenda-dubova-kujton-kete-moment-te-bukur/60%Daily2018-12-18 18:38
https://kosova-info.com/aktoret-turq-me-skena-te-nxehta-ne-film-publiku-u-kthehet-kunder/60%Daily2018-12-18 18:38
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-iu-ndihmojne-ti-beni-balle-dhimbjeve-te-kokes-nga-konsumi-i-alkoolit/60%Daily2018-12-19 08:49
https://kosova-info.com/keni-fshire-ndonjehere-gabimisht-fotografite-nga-smartfoni-ja-si-ti-riktheni/60%Daily2018-12-19 13:44
https://kosova-info.com/publikohet-hiti-aje-nga-tayna-dhe-ledri-vula/60%Daily2018-12-18 18:38
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-publikon-kengen-guns-roses-ne-duet-me-kengetaren-e-huaj/60%Daily2018-12-18 18:39
https://kosova-info.com/pasta-e-dhembeve-natyrale-qe-iu-ndihmon-me-zbardhjen-e-dhembeve/60%Daily2018-12-19 03:49
https://kosova-info.com/si-ta-ndaloni-shtypjen-e-larte-te-gjakut-vetem-permes-ketij-fruti-tropik/60%Daily2018-12-18 16:17
https://kosova-info.com/grate-po-arrijne-orgazma-me-te-gjata-fale-ketij-truku-te-thjeshte/60%Daily2018-12-18 17:49
https://kosova-info.com/kujdes-nga-kremrat-e-duarve-po-ua-rrezikojne-jeten/60%Daily2018-12-18 17:49
https://kosova-info.com/pas-shba-se-edhe-kfor-i-gjerman-i-dhuron-pajisje-kosoves/60%Daily2018-12-18 14:31
https://kosova-info.com/takimi-me-studentet-rama-askush-nuk-tradhetoi-askend/60%Daily2018-12-18 14:31
https://kosova-info.com/rahoveci-leshon-parkingun-e-komunes-per-mergimtaret/60%Daily2018-12-18 14:31
https://kosova-info.com/juventus-e-ve-ne-shitje-yllin-e-madh/60%Daily2018-12-18 14:01
https://kosova-info.com/zyrtare-fabregas-nenshkruan-kontrate-kater-vjecare/60%Daily2018-12-18 14:01
https://kosova-info.com/pasi-u-shkarkua-nga-man-utd-mourinho-po-e-merr-drejtimin-e-gjigantit-evropian/60%Daily2018-12-18 14:01
https://kosova-info.com/babai-i-lojtarit-juventus-nje-mundesi-per-de-ligt/60%Daily2018-12-18 14:01
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-marottas-te-inter/60%Daily2018-12-18 14:01
https://kosova-info.com/kerkohet-rritja-e-buxhetit-per-strehimore/60%Daily2018-12-18 14:31
https://kosova-info.com/kdi-dhe-d4d-emerimi-i-anetareve-te-kqz-se-te-behet-ne-baze-te-dispozitave-ligjore/60%Daily2018-12-18 14:31
https://kosova-info.com/robert-berisha-flet-pas-finales-se-dwm-tregon-a-ka-pasur-dallavere/60%Daily2018-12-18 13:38
https://kosova-info.com/nuri-i-shtatzenise-e-ben-te-duket-edhe-me-bukur-almeda-abazin/60%Daily2018-12-18 12:59
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-mohon-se-trump-do-tia-plotesoje-deshiren-erdoganit-per-gulenin/60%Daily2018-12-18 09:30
https://kosova-info.com/be-ja-qeverise-presidenti-thaci-udheheq-me-dialogun/60%Daily2018-12-18 09:31
https://kosova-info.com/rruga-kacanik-hani-i-elezit-vazhdon-te-jete-e-mbyllur-pjeserisht/60%Daily2018-12-18 09:31
https://kosova-info.com/keto-jane-forcat-speciale-me-te-rrezikshme-ne-bote/60%Daily2018-12-18 09:31
https://kosova-info.com/merr-fund-dilema-rabiot-i-thote-po-gjigantit-evropian/60%Daily2018-12-18 09:01
https://kosova-info.com/legjenda-e-boksit-tyson-fury-si-muhammad-ali-ky-fakt-e-tregon/60%Daily2018-12-18 09:01
https://kosova-info.com/e-refuzon-man-utd-dhe-cityn-per-tu-transferuar-te-juventus/60%Daily2018-12-18 09:01
https://kosova-info.com/pasi-kaloi-te-inter-marotta-me-deklarate-shokuese-per-anetarin-e-juventus/60%Daily2018-12-18 09:01
https://kosova-info.com/man-utd-ne-alarm-ylli-i-madh-po-largohet/60%Daily2018-12-18 09:00
https://kosova-info.com/daciq-plot-inat-ne-keshillin-e-sigurimit-folen-presidenti-vuciq-dhe-zoteri-thaci/60%Daily2018-12-18 09:31
https://kosova-info.com/dua-lipa-gati-per-2019-pergatit-dicka-speciale/60%Daily2018-12-18 08:35
https://kosova-info.com/gabimet-trashanike-qe-nje-nuse-nuk-duhet-te-beje-kurre-me-floket-diten-e-dasmes/60%Daily2018-12-18 12:48
https://kosova-info.com/pogba-shume-afer-me-juventus-takohet-me-dybalan/60%Daily2018-12-18 04:00
https://kosova-info.com/trajneri-i-lyon-i-shqetesuar-per-messin-keto-jane-fjalet-e-tij/60%Daily2018-12-18 04:00
https://kosova-info.com/rudiger-nuk-deshiron-te-bisedoje-per-vazhdimin-e-kontrates-me-chelsea/60%Daily2018-12-18 04:00
https://kosova-info.com/psg-merr-hak-ndaj-rabiot-ja-cilat-jane-masat/60%Daily2018-12-18 04:00
https://kosova-info.com/jarrell-miller-i-shpalle-lufte-anthony-joshuas/60%Daily2018-12-18 04:00
https://kosova-info.com/iraku-nis-rindertimin-e-xhamise-ikone-qe-u-rrenua-nga-isis-i/60%Daily2018-12-18 04:30
https://kosova-info.com/majk-eshte-fiksuar-pas-kesaj-bishe/60%Daily2018-12-18 03:37
https://kosova-info.com/keshilli-i-evropes-shqiperia-te-konfiskoje-pasurite-qe-burojne-nga-krimi/60%Daily2018-12-18 04:30
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-neser/60%Daily2018-12-18 04:31
https://kosova-info.com/gjinekologet-tregojne-arsyet-perse-femrat-perjetojne-dhimbje-pas-aktit-intim/60%Daily2018-12-18 12:48
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-tregon-se-a-do-ta-lere-shpend-ahmeti-postin-e-kryetarit-te-prishtines/60%Daily2018-12-18 04:31
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-flet-per-prishjen-e-raporteve-te-beatrixit-dhe-anxhelines/60%Daily2018-12-18 03:37
https://kosova-info.com/thaci-ne-okb-ia-numeron-vuciqit-krimet-e-kryera-ne-kosove-e-porosit-te-mos-bej-drama/60%Daily2018-12-18 04:31
https://kosova-info.com/flaka-i-dha-flake-instagramit-nga-palestra-vithet-ne-plan-te-pare/60%Daily2018-12-17 22:22
https://kosova-info.com/flaka-i-dha-flake-instagramit-nga-palestra-vithet-ne-plan-te-pare-2/60%Daily2018-12-17 22:22
https://kosova-info.com/fruti-qe-iu-ben-te-humbni-peshe-shpejt/60%Daily2018-12-18 12:48
https://kosova-info.com/pozicionet-qe-iu-ndihmojne-meshkujve-te-zgjasin-me-shume-ne-shtrat/60%Daily2018-12-18 12:48
https://kosova-info.com/trajtimi-i-ri-qe-do-te-ndaloje-kruarjen-vetem-permes-drites/60%Daily2018-12-18 12:48
https://kosova-info.com/si-te-pastroni-arteriet-me-vetem-nje-frut/60%Daily2018-12-18 02:48
https://kosova-info.com/kujdes-nga-kufjet-ja-cfare-i-ndodhi-ketij-16-vjecari/60%Daily2018-12-17 21:48
https://kosova-info.com/studimi-93-e-shisheve-me-uje-permbajne-copeza-plastike/60%Daily2018-12-17 21:48
https://kosova-info.com/nis-kujdestaria-24-oreshe-ne-qendren-e-mjekesise-familjare-ne-komoran/60%Daily2018-12-17 18:30
https://kosova-info.com/automjeti-bie-ne-humnere-humb-jeten-nje-person/60%Daily2018-12-17 18:30
https://kosova-info.com/deputetet-hungareze-terhiqen-zvarre-nga-ndertesa-e-televizionit/60%Daily2018-12-17 18:30
https://kosova-info.com/young-jemi-te-merzitur-pas-humbjes-ndaj-liverpool/60%Daily2018-12-17 18:00
https://kosova-info.com/kovac-optimist-per-shortin-me-liverpool/60%Daily2018-12-17 18:00
https://kosova-info.com/rabiot-refuzon-tottenhamin/60%Daily2018-12-17 18:00
https://kosova-info.com/tuchel-i-gatshem-per-duelin-me-man-utd/60%Daily2018-12-17 18:00
https://kosova-info.com/neuer-nuk-ka-frike-nga-liverpool/60%Daily2018-12-17 18:00
https://kosova-info.com/ekipi-i-ri-negociator-pretendon-rolin-kryesor-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-12-17 18:30
https://kosova-info.com/haziri-skemi-nevoje-te-sillemi-me-inate-karshi-be-se/60%Daily2018-12-17 18:30
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-ka-provokuar-me-shume-se-cdo-here-tjeter-me-foton-e-fundit/60%Daily2018-12-17 17:37
https://kosova-info.com/ledri-vula-zbulon-emrin-e-kenges-me-taynen-dhe-diten-e-publikimit/60%Daily2018-12-17 17:01
https://kosova-info.com/funksioni-i-ri-ne-te-cilen-po-punon-netflix-mund-ti-gezoje-perdoruesit/60%Daily2018-12-18 17:43
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-samsung-duhet-te-kene-kujdes-nga-ky-program-mund-tua-merr-informatat/60%Daily2018-12-19 08:43
https://kosova-info.com/keto-jane-makinat-me-dizajnet-e-rrotave-me-te-cuditshme-ne-bote/60%Daily2018-12-19 13:44
https://kosova-info.com/kombinimi-i-mollave-karotave-dhe-rrepave-mund-te-sheroje-keto-semundje/60%Daily2018-12-17 16:47
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-personat-qe-hane-shpesh-hamburgera/60%Daily2018-12-17 16:47
https://kosova-info.com/kurti-kundershton-raportin-e-qeverise-per-dialogun-e-quan-antikushtetues/60%Daily2018-12-17 13:30
https://kosova-info.com/kapiteni-i-fsk-se-nderohet-me-dy-cmime-ne-shkollen-ushtarake-ne-shba/60%Daily2018-12-17 13:30
https://kosova-info.com/nis-takimi-ne-bruksel-haradinaj-perballe-be-se-per-taksen/60%Daily2018-12-17 13:30
https://kosova-info.com/zyrtare-inter-me-perballje-te-lehte-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-12-17 13:00
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-meson-kundershtarin-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-12-17 13:00
https://kosova-info.com/zyrtare-nje-derbi-ne-shortin-e-liges-se-evropes/60%Daily2018-12-17 13:00
https://kosova-info.com/totti-ka-disa-fjale-per-lojtaret-e-romes-pas-shortit-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-12-17 13:00
https://kosova-info.com/cfare-do-ti-bejne-neymar-cavani-dhe-mbappe-smallingut-dhe-jonesit/60%Daily2018-12-17 12:59
https://kosova-info.com/qumili-denohet-per-rrahjen-e-motres/60%Daily2018-12-17 13:30
https://kosova-info.com/haradinaj-i-pergjigjet-mogherinit-per-taksen-ja-cka-thuhet-ne-leter/60%Daily2018-12-17 13:30
https://kosova-info.com/trejsi-sejdini-mori-nje-cmim-te-rendesishem-ne-miss-universe-2018/60%Daily2018-12-17 12:37
https://kosova-info.com/shkenca-ka-nje-lajm-te-mire-per-gjumashet/60%Daily2018-12-17 16:47
https://kosova-info.com/bebe-rexha-me-dedikim-prekes-per-nenen-e-saj/60%Daily2018-12-17 12:37
https://kosova-info.com/kaq-seksi-duket-samanta-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-12-17 12:00
https://kosova-info.com/keni-nje-nishan-te-kuq-mos-e-prekni-kurre-me-dore/60%Daily2018-12-17 16:48
https://kosova-info.com/perdorimet-e-pazakonta-te-majonezes-qe-shume-pak-i-dine/60%Daily2018-12-17 16:48
https://kosova-info.com/shpetoni-nje-here-e-mire-nga-hekuri-ja-si-ti-hekurosni-rrobat-e-rrudhosura-brenda-minutit/60%Daily2018-12-17 11:47
https://kosova-info.com/mesuesit-me-te-mire-ne-bote-mes-tyre-edhe-nje-shqiptare/60%Daily2018-12-17 08:30
https://kosova-info.com/vuciq-zbulon-planin-e-tij-ne-keshillin-e-sigurimit-premton-lufte-per-serbine/60%Daily2018-12-17 08:30
https://kosova-info.com/vulin-ka-nje-kerkese-per-be-ne-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2018-12-17 08:30
https://kosova-info.com/shperthim-me-bombe-ne-televizionin-e-njohur-ndertesa-pothuajse-shkaterrohet/60%Daily2018-12-17 08:30
https://kosova-info.com/messi-e-arriti-nje-statistike-te-frikshme-mbreme/60%Daily2018-12-17 07:59
https://kosova-info.com/sot-hidhet-shorti-i-liges-se-kampioneve-keto-jane-ndeshjet-me-te-forta/60%Daily2018-12-17 07:59
https://kosova-info.com/juventus-po-e-transferon-sensacionin-e-evropes/60%Daily2018-12-17 07:59
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-fituesi-i-cmimit-djaloshi-i-arte/60%Daily2018-12-17 07:59
https://kosova-info.com/pas-dy-golave-ndaj-man-utd-shaqiri-poston-nje-mesazh-te-madh/60%Daily2018-12-17 07:59
https://kosova-info.com/punetoret-shendetesor-hyjne-ne-greve/60%Daily2018-12-17 08:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bukuroshja-qe-mori-kuroren-e-miss-universe-2018/60%Daily2018-12-17 07:36
https://kosova-info.com/publikohet-fotografi-e-rralle-e-rita-ores-kaq-ndryshe-dukej-vite-me-pare/60%Daily2018-12-17 07:36
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-publikon-coverin-e-kenges-se-re-ben-duet-me-reperin-e-njohur/60%Daily2018-12-17 06:59
https://kosova-info.com/xheli-i-aloe-veres-produkti-i-vetem-natyral-qe-zevendeson-te-gjitha-llojet-e-kremrave/60%Daily2018-12-17 11:47
https://kosova-info.com/levante-05-barcelona-notat-e-lojtareve-messi-me-vleresim-maksimal/60%Daily2018-12-17 02:59
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-dergon-yllin-e-madh-ne-huazim/60%Daily2018-12-17 02:59
https://kosova-info.com/barcelona-dhe-juventus-po-i-shkembejne-lojtaret/60%Daily2018-12-17 02:59
https://kosova-info.com/mourinho-e-do-me-cdo-kusht-kete-lojtar-te-man-utd/60%Daily2018-12-17 02:59
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-tallen-me-gjuajtjen-e-marouane-fellainit-ndaj-liverpoolit/60%Daily2018-12-17 02:59
https://kosova-info.com/apple-genjeu-per-keto-performanca-te-iphone-x-xs-dhe-max-i-ngritet-padi/60%Daily2018-12-18 17:43
https://kosova-info.com/neser-nis-rigjykimi-per-vrasjen-e-donjeta-pajazitajt/60%Daily2018-12-17 03:29
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-dua-lipes-publikon-fotografi-ku-shfaqet-gjysme-i-zhveshur/60%Daily2018-12-17 02:36
https://kosova-info.com/thaci-transformimi-i-fsk-se-nuk-jep-arsye-per-tu-frikesuar/60%Daily2018-12-17 03:30
https://kosova-info.com/rezoluta-e-re-per-dialogun-tregon-se-prishtina-nuk-deshiron-te-negocioje/60%Daily2018-12-17 03:30
https://kosova-info.com/keds-tregon-arsyen-e-ndaljes-se-rrymes-ne-fushe-kosove-e-suhareke/60%Daily2018-12-17 03:30
https://kosova-info.com/nga-e-hena-ne-vendin-tone-do-te-ndryshojne-temperaturat/60%Daily2018-12-17 03:30
https://kosova-info.com/uki-latifi-vihet-ne-siklet-ja-cfare-thote-per-ronela-hajatin-dhe-fifin/60%Daily2018-12-17 02:36
https://kosova-info.com/deda-i-reagon-mogherinit-per-letren-e-saj-drejtuar-qeverise-se-kosoves/60%Daily2018-12-16 22:29
https://kosova-info.com/roma-genoa-realizohet-goli-i-peste-ne-ndeshje/60%Daily2018-12-16 21:59
https://kosova-info.com/i-papermbajtshem-leo-messi-realizon-het-trik/60%Daily2018-12-16 21:59
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-dramatike-roma-genoa-me-kete-rezultat/60%Daily2018-12-16 21:59
https://kosova-info.com/messi-me-het-trik-ne-fitoren-e-thelle-te-barcelones-ndaj-levantes/60%Daily2018-12-16 21:59
https://kosova-info.com/roma-32-genoa-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2018-12-16 21:59
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-ben-gjestin-e-pahijshem-para-nje-numri-te-madh-te-ndjekesve/60%Daily2018-12-17 02:36
https://kosova-info.com/hoxhaj-arrin-ne-bruksel-per-mbledhjen-e-keshillit-te-stabilizim-asociimit/60%Daily2018-12-16 22:30
https://kosova-info.com/analistet-serbe-e-ruse-shba-te-dhe-nato-po-ndertojne-fushebeteje-ne-kosove/60%Daily2018-12-16 22:30
https://kosova-info.com/oriola-marashi-kthen-vithet-nga-kamera-provokon-rend-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2018-12-17 02:36
https://kosova-info.com/viti-qe-po-vjen-me-rendesi-te-vecante-per-mozzikun-dhe-loredanen/60%Daily2018-12-17 02:36
https://kosova-info.com/bima-qe-pelqehet-aq-shume-nga-macet-mund-te-sheroje-kancerin/60%Daily2018-12-17 11:47
https://kosova-info.com/si-te-mbroheni-nga-drita-e-smartfonit-qe-po-ua-shkakton-kancerin/60%Daily2018-12-17 11:41
https://kosova-info.com/kush-eshte-shefi-i-ri-i-audi-se-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-te/60%Daily2018-12-18 12:42
https://kosova-info.com/fustani-super-i-shkurter-gati-i-zbuloi-te-gjitha-zaimina-vasjarit/60%Daily2018-12-16 21:36
https://kosova-info.com/fifi-ne-perkrahje-te-melindes/60%Daily2018-12-16 21:36
https://kosova-info.com/personat-e-moshuar-duhet-ta-bejne-kete-per-te-shmangur-depresionin/60%Daily2018-12-17 06:47
https://kosova-info.com/nje-baba-i-pazakonte-si-erion-veliaj-i-kam-prere-kerthizen-djalit-tim/60%Daily2018-12-16 21:36
https://kosova-info.com/perfitimet-e-jashtezakonshme-qe-ka-nje-grua-nese-masturbon/60%Daily2018-12-17 06:47
https://kosova-info.com/pozicioni-qe-mund-ti-ofroje-asaj-orgazma-funksionon-cdo-here/60%Daily2018-12-17 06:47
https://kosova-info.com/halil-kastrati-do-te-ndertoje-25-shtepi-ne-skenderaj-ne-bashkepunim-me-komunen/60%Daily2018-12-16 17:29
https://kosova-info.com/kryetari-i-suharekes-paralajmeron-protesta-kunder-keds-it/60%Daily2018-12-16 17:29
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-japoni-40-te-lenduar/60%Daily2018-12-16 17:29
https://kosova-info.com/ky-lojtar-do-te-pershtate-shume-te-real-madrid/60%Daily2018-12-16 16:59
https://kosova-info.com/liverpool-man-utd-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-12-16 16:59
https://kosova-info.com/man-utd-i-shenon-gol-fantastik-liverpoolit/60%Daily2018-12-16 16:59
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-liverpool-man-utd-rezultati-dhe-statistikat/60%Daily2018-12-16 16:59
https://kosova-info.com/emery-zbulon-fajtorin-e-humbjes-se-arsenalit/60%Daily2018-12-16 16:58
https://kosova-info.com/personat-qe-vuajne-nga-tiroidja-urgjentisht-te-marrin-kete-vitamine/60%Daily2018-12-17 06:47
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-e-komenton-letren-e-mogherinit-vendimi-per-taksen-mbetet-i-njejti/60%Daily2018-12-16 17:29
https://kosova-info.com/matoshi-i-kunderpergjigjet-be-se-taksa-hiqet-vetem-kur-serbia-ta-njoh-kosoven/60%Daily2018-12-16 17:29
https://kosova-info.com/mesohet-se-kur-do-te-lansohet-filmi-rreth-brexit-it/60%Daily2018-12-16 16:36
https://kosova-info.com/melinda-i-kunderpergjigjet-keq-taynes-shikojeni-cfare-videoje-i-ka-publikuar/60%Daily2018-12-16 16:36
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-dukur-remzie-osmani-nuse-dallama-i-shkon-shume/60%Daily2018-12-16 16:36
https://kosova-info.com/fifi-dhe-mc-kresha-arrijne-8-milioneshin-me-psikopatja-jote/60%Daily2018-12-16 16:36
https://kosova-info.com/motra-e-meghan-markle-i-sulmon-publikisht-ate-dhe-princ-harryn/60%Daily2018-12-16 16:36
https://kosova-info.com/pija-qe-po-iu-rrezikon-5-here-me-shume-nga-sulmi-ne-zemer/60%Daily2018-12-16 20:47
https://kosova-info.com/kek-me-boronica-te-fresketa/60%Daily2018-12-16 15:46
https://kosova-info.com/ymeri-kurti-e-mustafa-po-vajtojne-iu-mungon-legjitimiteti/60%Daily2018-12-16 12:29
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-kjo-eshte-sfida-e-fundit-per-2018/60%Daily2018-12-16 11:59
https://kosova-info.com/bombe-nga-inter-mendohet-rikthimi-i-mourinhos/60%Daily2018-12-16 11:59
https://kosova-info.com/solari-solidarizohet-fton-te-gjithe-lojtaret-per-kupen-e-botes-se-klubeve/60%Daily2018-12-16 11:59
https://kosova-info.com/everton-ne-lufte-me-tottenham-per-thesarin-e-barcelones/60%Daily2018-12-16 11:58
https://kosova-info.com/mourinho-rashford-eshte-i-paprekshem/60%Daily2018-12-16 11:58
https://kosova-info.com/putin-kerkon-kontrollimin-e-muzikes-rep-ne-rusi/60%Daily2018-12-16 12:29
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-fushe-kosove-sulmoi-policin/60%Daily2018-12-16 12:29
https://kosova-info.com/thaci-dialogu-mundesi-per-marreveshje-te-perhershme-me-serbine/60%Daily2018-12-16 12:29
https://kosova-info.com/bebe-rexha-realizon-100-udhetime-me-aeroplan-brenda-ketij-viti/60%Daily2018-12-16 11:35
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ushtria-e-kosoves-proces-i-pakthyeshem/60%Daily2018-12-16 12:29
https://kosova-info.com/zgjedh-mes-getit-dhe-unikkatil-ja-cka-thote-kengetari-i-njohur/60%Daily2018-12-16 11:35
https://kosova-info.com/elgit-doda-feston-ditelindjen-keshtu-e-befasoi-klea-ne-oret-e-vona/60%Daily2018-12-16 11:36
https://kosova-info.com/facebook-pranon-gabimin-e-ekspozimit-te-fotove-te-6-8-milione-perdoruesve/60%Daily2018-12-17 11:41
https://kosova-info.com/vesa-smolica-flet-per-skenat-e-nxehta-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-12-16 11:36
https://kosova-info.com/gjashte-muaj-pas-lindjes-modelja-e-njohur-realizon-set-per-marken-e-bikinit/60%Daily2018-12-16 11:36
https://kosova-info.com/4-llojet-e-gureve-qe-formohen-ne-trupin-e-njeriut/60%Daily2018-12-16 15:47
https://kosova-info.com/fryrja-e-barkut-ushqimet-qe-ju-bejne-mire-dhe-ato-qe-duhet-te-shmangni/60%Daily2018-12-16 15:47
https://kosova-info.com/bora-mbulon-prishtinen-kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve/60%Daily2018-12-16 07:29
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-nga-sot-ftohte-dhe-te-reshura/60%Daily2018-12-16 07:29
https://kosova-info.com/synimi-i-man-utd-eshte-qe-ta-largoje-pogban-ne-janar/60%Daily2018-12-16 06:58
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove-2/60%Daily2018-12-16 07:29
https://kosova-info.com/torino-01-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-16 01:58
https://kosova-info.com/tifozet-e-partizanit-te-beogradit-sulmojne-gjyqtarin-anesor-shikoni-pamjet/60%Daily2018-12-16 06:58
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-se-cfare-do-te-beje-gjate-ndeshjes-liverpool-man-utd/60%Daily2018-12-16 06:58
https://kosova-info.com/valverde-i-varur-nga-umtiti-nuk-e-di-cfare-te-beje-ne-merkato/60%Daily2018-12-16 06:58
https://kosova-info.com/ronaldo-e-merituam-fitoren/60%Daily2018-12-16 06:58
https://kosova-info.com/super-armet-e-reja-te-armates-se-shba-se-qe-aktualisht-jane-duke-u-ndertuar/60%Daily2018-12-17 11:41
https://kosova-info.com/ky-imazh-i-rines-nga-shtrati-zbulon-me-shume-se-cduhet-2/60%Daily2018-12-15 22:58
https://kosova-info.com/ky-imazh-i-rines-nga-shtrati-zbulon-me-shume-se-cduhet/60%Daily2018-12-15 22:58
https://kosova-info.com/shba-isis-ne-siri-i-ka-ditet-e-numeruara/60%Daily2018-12-16 07:29
https://kosova-info.com/te-henen-thaci-perballet-me-vuciq-per-ushtrine-ne-keshillin-e-sigurimit/60%Daily2018-12-16 07:29
https://kosova-info.com/imami-qe-ka-pajtuar-me-se-shumti-familje-ne-kosove-nga-paslufta-jane-kryer-1500-vellavrasje/60%Daily2018-12-16 02:28
https://kosova-info.com/be-e-mirepret-votimin-e-rezolutes-per-dialogun/60%Daily2018-12-16 02:29
https://kosova-info.com/pacolli-votimi-i-rezolutes-pjekuri-politike-dhe-shteterore/60%Daily2018-12-16 02:29
https://kosova-info.com/haxhiu-per-psd-ne-jane-shitur-keq/60%Daily2018-12-15 21:28
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine-vetura-futet-ne-nje-lokal/60%Daily2018-12-15 21:28
https://kosova-info.com/kush-ishte-luftetari-valltar-i-uck-se/60%Daily2018-12-15 21:28
https://kosova-info.com/real-madrid-10-rayo-vallecano-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-15 20:58
https://kosova-info.com/lojtaret-e-man-utd-duhet-ta-injorojne-mourinhon-secila-loje-duket-si-krize/60%Daily2018-12-15 20:58
https://kosova-info.com/smalling-vazhdon-kontraten-me-man-utd/60%Daily2018-12-15 20:58
https://kosova-info.com/organizohet-turneu-memorial-fadil-vokrri/60%Daily2018-12-15 20:58
https://kosova-info.com/spalletti-icardi-sulmuesi-perfekt/60%Daily2018-12-15 20:58
https://kosova-info.com/rezoluta-per-dialogun-shkakton-perplasje-te-reja-mes-psd-se-dhe-vetevendosjes/60%Daily2018-12-15 21:28
https://kosova-info.com/vuciq-i-pakenaqur-me-rezoluten-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2018-12-15 21:28
https://kosova-info.com/genti-tregon-hapat-per-ta-fituar-zemren-e-tij/60%Daily2018-12-15 20:34
https://kosova-info.com/te-gjitha-menyrat-si-mund-ta-perdorni-hithren/60%Daily2018-12-16 15:47
https://kosova-info.com/deputetet-e-pdk-se-perkrahin-rezoluten-per-dialogun/60%Daily2018-12-15 16:28
https://kosova-info.com/fituesja-e-cmimit-nobel-do-te-ndertoje-spital-per-viktimat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2018-12-15 16:28
https://kosova-info.com/man-city-31-everton-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-15 15:58
https://kosova-info.com/alex-sandro-do-te-jete-karrem-per-pogba/60%Daily2018-12-15 15:58
https://kosova-info.com/barcelona-ne-kerkim-te-nje-sulmuesi-keto-jane-opsionet/60%Daily2018-12-15 15:58
https://kosova-info.com/modric-nuk-do-ti-ndjeke-hapat-e-ronaldos/60%Daily2018-12-15 15:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-real-madrid-per-vinicius-jr/60%Daily2018-12-15 15:58
https://kosova-info.com/ende-nuk-nis-seanca-per-dialogun-pak-deputete-ne-salle/60%Daily2018-12-15 16:28
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-e-quan-tradhti-pjesemarrjen-e-psd-se-ne-dialog/60%Daily2018-12-15 16:28
https://kosova-info.com/hoti-thote-se-partia-e-shpend-ahmetit-eshte-drejt-zhdukjes/60%Daily2018-12-15 16:28
https://kosova-info.com/morena-taraku-provokon-nga-dhoma-e-gjumit-shfaqet-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-12-15 15:35
https://kosova-info.com/bionde-me-joshese-se-luana-vjollca-nuk-keni-pare-asnjehere/60%Daily2018-12-15 15:35
https://kosova-info.com/brenda-vetures-se-re-luksoze-te-kylie-jenner-te-dizejnuar-special-per-te/60%Daily2018-12-15 15:35
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-offset-i-kerkon-cardi-b-ti-rikthehet/60%Daily2018-12-15 14:45
https://kosova-info.com/iphone-2019-do-te-kete-vetem-disa-ndryshime-te-vogla/60%Daily2018-12-16 20:41
https://kosova-info.com/a-i-luhati-raportet-e-kosoves-me-nato-n-formimi-i-ushtrise/60%Daily2018-12-15 11:28
https://kosova-info.com/thaci-nderon-rugoven-dhe-demacin/60%Daily2018-12-15 11:28
https://kosova-info.com/zhduket-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2018-12-15 11:28
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-serbin-e-kerkuar-nga-interpoli/60%Daily2018-12-15 11:28
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-e-vendos-flamurin-e-kosoves-mbi-te-rusise-ne-kine/60%Daily2018-12-15 10:58
https://kosova-info.com/mourinho-thumbon-kloppin-para-derbit-liverpool-man-utd/60%Daily2018-12-15 10:58
https://kosova-info.com/dardanet-me-gjest-fantastik-per-fundvit/60%Daily2018-12-15 10:58
https://kosova-info.com/modric-e-komenton-mungesen-e-cr7-dhe-messit-ne-ceremonine-e-topit-te-arte/60%Daily2018-12-15 10:58
https://kosova-info.com/nora-gjakova-e-argjendte-ne-kine/60%Daily2018-12-15 10:58
https://kosova-info.com/ministri-matoshi-merr-cmim-nderkombetar/60%Daily2018-12-15 11:28
https://kosova-info.com/malesori-publikon-kengen-e-re/60%Daily2018-12-15 10:35
https://kosova-info.com/dje-festoi-ditelindjen-adelina-tregon-dhuratat-qe-mori-nga-familja/60%Daily2018-12-15 10:35
https://kosova-info.com/uki-zgjedh-mes-bleros-dhe-flori-mumajesit-befason-me-pergjigjen/60%Daily2018-12-15 10:35
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-nis-xhirimet-per-klipin-e-ri/60%Daily2018-12-15 09:51
https://kosova-info.com/bournemouth-shuan-chelsean/60%Daily2018-12-15 05:57
https://kosova-info.com/dembele-apo-coutinho-ka-vetem-nje-fitues/60%Daily2018-12-15 05:57
https://kosova-info.com/juventus-pranon-lajme-te-mira-cancelo-operohet-me-sukses/60%Daily2018-12-15 05:57
https://kosova-info.com/nani-tregon-se-cili-ishte-kundershtari-me-i-veshtire/60%Daily2018-12-15 05:57
https://kosova-info.com/marcelo-komenton-situaten-ne-real-madrid-flet-edhe-per-ronaldon/60%Daily2018-12-15 05:57
https://kosova-info.com/makinat-me-te-mira-luksoze-te-vitit-2019/60%Daily2018-12-15 19:40
https://kosova-info.com/ja-sa-pritet-te-fitoje-samsung-nga-smartphoni-i-ri-i-palosshem/60%Daily2018-12-16 05:40
https://kosova-info.com/demaskohet-roboti-rus/60%Daily2018-12-16 15:41
https://kosova-info.com/sonda-e-nasa-dergon-foton-e-pare-nga-atmosfera-e-diellit/60%Daily2018-12-16 15:40
https://kosova-info.com/receta-klasike-e-tiramisuse/60%Daily2018-12-16 10:46
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-per-fqinjesi-te-mire-me-serbine-njohje-reciproke-dhe-tregti-te-lire/60%Daily2018-12-15 06:28
https://kosova-info.com/ne-gane-hiqet-statuja-e-gandhit/60%Daily2018-12-15 06:28
https://kosova-info.com/perplasje-mes-studenteve-dhe-policeve-ne-tirane/60%Daily2018-12-15 06:28
https://kosova-info.com/nga-burgu-stresi-uron-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-12-15 05:34
https://kosova-info.com/kadri-veseli-feston-krijimin-e-ushtrise-me-familje/60%Daily2018-12-15 06:28
https://kosova-info.com/neser-ne-ora-10-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-pritet-te-mbahet-seanca-e-rezolutes-per-dialogun/60%Daily2018-12-15 06:28
https://kosova-info.com/luana-uron-kosoven-per-formimin-e-ushtrise/60%Daily2018-12-14 21:48
https://kosova-info.com/luana-uron-kosoven-per-formimin-e-ushtrise-2/60%Daily2018-12-14 21:48
https://kosova-info.com/ja-si-te-shpetoni-njehere-e-mire-prej-ngjyres-se-verdhe-te-dhembeve/60%Daily2018-12-16 10:46
https://kosova-info.com/vuciq-ne-panik-ja-me-ke-eshte-takuar-pasi-kosova-e-formoi-ushtrine/60%Daily2018-12-14 20:27
https://kosova-info.com/thaci-nuk-do-te-hakmerremi-ndaj-serbise-por-jemi-te-pergatitur-per-cdo-rrethane/60%Daily2018-12-14 20:28
https://kosova-info.com/kosova-e-krijoi-ushtrine-ky-eshte-vendimi-i-fundit-nga-kfor-i/60%Daily2018-12-14 20:28
https://kosova-info.com/thaci-flet-per-sylejman-selimin-sot-e-kemi-ndier-mungesen-e-tij/60%Daily2018-12-14 20:28
https://kosova-info.com/salah-shpallet-lojtari-i-vitit-ne-afrike/60%Daily2018-12-14 19:57
https://kosova-info.com/guardiola-vlereson-larte-te-kerkuarin-nga-barcelona-richarlison/60%Daily2018-12-14 19:57
https://kosova-info.com/spalletti-nuk-ka-krize-tek-inter/60%Daily2018-12-14 19:57
https://kosova-info.com/telashe-per-juventusin-mungesa-te-medha-per-ndeshjen-ndaj-torinos/60%Daily2018-12-14 19:57
https://kosova-info.com/lampard-i-shqetesuar-me-urrejtjen-ne-futboll/60%Daily2018-12-14 19:57
https://kosova-info.com/veseli-kushdo-qe-na-ngacmon-do-ti-pergjigjemi/60%Daily2018-12-14 20:28
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-skerdi-pas-kenges-me-noren-finalizon-edhe-nje-duet/60%Daily2018-12-14 19:28
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-spiunazh-ne-aki-e-bera-vetem-per-ti-ikur-pageses-se-kundervajtjes/60%Daily2018-12-14 15:27
https://kosova-info.com/mpj-i-reagon-be-se-per-deklaraten-per-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2018-12-14 15:28
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkosova-me-shume-burra-se-sa-gra/60%Daily2018-12-14 15:28
https://kosova-info.com/qeveria-e-serbise-deklarohet-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-12-14 15:28
https://kosova-info.com/pogba-do-te-largohet-nga-man-utd/60%Daily2018-12-14 14:57
https://kosova-info.com/klitschko-deshirimin-rikthimin-thote-se-mund-ti-rrah-te-gjithe-ne-peshat-e-renda/60%Daily2018-12-14 14:57
https://kosova-info.com/bledar-hajdini-i-bashkohet-ballkanit/60%Daily2018-12-14 14:57
https://kosova-info.com/liverpool-man-utd-formacioni-i-kombinuar/60%Daily2018-12-14 14:57
https://kosova-info.com/interi-nuk-heq-dore-nga-lojtari-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-12-14 14:57
https://kosova-info.com/studentet-ultimatum-rames-mblidh-neser-kuvendin/60%Daily2018-12-14 15:28
https://kosova-info.com/ne-kete-dite-historike-kengetari-shqiptar-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2018-12-14 14:34
https://kosova-info.com/rastet-kur-thonjte-jane-tregues-i-shendetit/60%Daily2018-12-16 05:46
https://kosova-info.com/kek-me-xhinxher-dhe-me-limon/60%Daily2018-12-16 05:46
https://kosova-info.com/i-hap-llogari-ne-instagram-adelina-tahiri-ia-publikon-kete-foto-djalit-te-saj/60%Daily2018-12-14 14:34
https://kosova-info.com/do-ju-bombardoj-sot-tayna-shfaqet-serish-provokuese/60%Daily2018-12-14 13:39
https://kosova-info.com/lg-sjell-laptopin-me-te-lehte-17-inc-ne-bote/60%Daily2018-12-14 18:39
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalekalimet-me-te-keqija-te-vitit/60%Daily2018-12-15 09:39
https://kosova-info.com/votohet-projektligji-per-sherbim-ne-forcen-e-sigurise-se-kosoves/60%Daily2018-12-14 10:27
https://kosova-info.com/dite-historike-kosove-urime-ushtria/60%Daily2018-12-14 10:27
https://kosova-info.com/ushtaret-e-se-ardhmes-ne-pritje-te-formimit-te-ushtrise/60%Daily2018-12-14 10:28
https://kosova-info.com/pacolli-themelet-e-ushtrise-jane-te-vendosura-ne-luften-e-shenjte-te-uck-se/60%Daily2018-12-14 10:28
https://kosova-info.com/kosova-e-voton-ushtrine-reagon-kryeministrja-e-serbise/60%Daily2018-12-14 10:28
https://kosova-info.com/refuzohet-oferta-e-arsenalit-per-yllin-e-romes/60%Daily2018-12-14 09:57
https://kosova-info.com/bayern-munich-gjen-zevendesuesin-ideal-te-franck-ribery/60%Daily2018-12-14 09:57
https://kosova-info.com/dy-ndeshjet-qe-tifozet-e-juves-urrejne-ti-humbasin-sipas-ronaldos/60%Daily2018-12-14 09:57
https://kosova-info.com/pese-skuadrat-e-medha-qe-perjetuan-eliminimin-te-hershem-nga-liga-e-evropes/60%Daily2018-12-14 09:57
https://kosova-info.com/ish-trajneri-i-real-madridit-merr-drejtimin-e-romes/60%Daily2018-12-14 09:57
https://kosova-info.com/capital-t-neper-bore-e-neper-shi-sot-kosova-ka-ushtri/60%Daily2018-12-14 09:29
https://kosova-info.com/mercedes-20-miliarde-euro-per-makina-elektrike/60%Daily2018-12-14 18:39
https://kosova-info.com/ndryshon-sherbimi-i-google-photos/60%Daily2018-12-14 18:39
https://kosova-info.com/milani-ne-shok-eliminohet-nga-liga-e-evropes/60%Daily2018-12-14 04:57
https://kosova-info.com/arsenal-e-ben-detyren-edhe-ne-ndeshjen-e-fundit/60%Daily2018-12-14 04:57
https://kosova-info.com/olympiacos-31-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-14 04:57
https://kosova-info.com/arsenal-10-qarabag-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-14 04:56
https://kosova-info.com/mesohen-emrat-e-32-ekipeve-qe-vazhdojne-garen-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-12-14 04:56
https://kosova-info.com/i-zhveshur-dhe-me-femra-ne-shtrat-keshtu-do-te-duket-klipi-i-getinjos/60%Daily2018-12-13 22:59
https://kosova-info.com/i-zhveshur-dhe-me-femra-ne-shtrat-keshtu-do-te-duket-klipi-i-getinjos-2/60%Daily2018-12-13 22:59
https://kosova-info.com/grate-qe-kane-femije-rrezikohen-me-pak-nga-kjo-semundje/60%Daily2018-12-15 14:45
https://kosova-info.com/haradinaj-pin-nje-gote-raki-pak-ore-para-se-te-behemi-me-ushtri/60%Daily2018-12-14 05:27
https://kosova-info.com/zemaj-thote-se-gjykata-speciale-do-ta-cliroje-shoqerine-kosovare/60%Daily2018-12-14 05:27
https://kosova-info.com/berisha-per-protesten-rama-ose-dorezohet-ose-rrezohet/60%Daily2018-12-14 05:27
https://kosova-info.com/fillon-rigjykimi-per-fajde-e-detyrim-ndaj-grupit-te-tune-kqirajt/60%Daily2018-12-14 05:27
https://kosova-info.com/aplikacionet-qe-po-ua-shterrin-baterine-perdoruesve-te-samsung-ut-ti-fshijne-menjehere/60%Daily2018-12-14 08:38
https://kosova-info.com/keto-jane-gjerat-me-te-kerkuara-ne-google-per-vitin-2018/60%Daily2018-12-14 18:39
https://kosova-info.com/perse-turshite-nuk-jane-te-mira-per-organizmin-tuaj/60%Daily2018-12-14 18:45
https://kosova-info.com/senati-amerikan-kunder-mbeshtetjes-per-sauditet-ne-luften-ne-jemen/60%Daily2018-12-14 05:27
https://kosova-info.com/shumica-e-partnereve-tradhtojne-pergjate-kesaj-periudhe-te-vitit/60%Daily2018-12-14 18:45
https://kosova-info.com/si-te-pastroni-krejtesisht-arteriet-e-zemres-vetem-me-hudher-dhe-limon/60%Daily2018-12-14 13:44
https://kosova-info.com/kujdes-meshkuj-mos-blini-lengje-rimbushese-te-cigareve-elektronike-ne-internet/60%Daily2018-12-14 13:44
https://kosova-info.com/caktivizohet-eksplozivi-afer-gazimestanit/60%Daily2018-12-13 19:27
https://kosova-info.com/diplomon-piloti-i-pare-i-fsk-se/60%Daily2018-12-13 19:28
https://kosova-info.com/kapet-duke-kontrabanduar-camcakez-ne-vlere-20-mije-euro-nga-serbia/60%Daily2018-12-13 19:28
https://kosova-info.com/maria-butina-pranon-fajesine-ne-komplotin-rreth-spiunimit-ne-shba/60%Daily2018-12-13 19:28
https://kosova-info.com/kupa-e-mbretit-realin-dhe-barcen-i-percjelle-fati-ne-short/60%Daily2018-12-13 18:57
https://kosova-info.com/bombardon-bayerni-ja-cilet-yje-po-kerkon/60%Daily2018-12-13 18:57
https://kosova-info.com/nena-i-vdiq-para-syve-te-tij-dhe-sot-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-serie-a/60%Daily2018-12-13 18:57
https://kosova-info.com/shenon-chelsea-i-pergjigjet-vidi/60%Daily2018-12-13 18:57
https://kosova-info.com/kush-eshte-lojtari-i-liverpoolit-qe-mourinho-do-te-donte-ta-kishte-te-man-utd/60%Daily2018-12-13 18:56
https://kosova-info.com/veseli-kthehet-nga-shba-gjithcka-gati-per-seancen-per-formimin-e-ushtrise/60%Daily2018-12-13 19:28
https://kosova-info.com/capital-t-ndihmon-njerezit-ne-nevoje-zoti-eshte-i-madh-ai-e-din-qellimin-tem/60%Daily2018-12-13 18:19
https://kosova-info.com/ja-ctregon-pozicioni-i-preferuar-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2018-12-13 22:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-videoja-me-me-se-shumti-dislike-ne-youtube/60%Daily2018-12-14 03:38
https://kosova-info.com/10-modelet-e-chevrolet-qe-nuk-u-prodhuan-me-asnjehere/60%Daily2018-12-14 08:38
https://kosova-info.com/a-mund-tiu-shkaktoje-kancer-uji-ja-cthone-shkencetaret/60%Daily2018-12-13 17:44
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-pini-cdo-dite-nje-gote-vere/60%Daily2018-12-13 17:44
https://kosova-info.com/ja-si-ti-trajtoni-thonjte-fragjil-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-12-13 17:44
https://kosova-info.com/thaci-ushtareve-te-fsk-se-i-tere-populli-i-kosoves-shikon-kah-ju/60%Daily2018-12-13 14:27
https://kosova-info.com/thaci-fsk-ja-ka-qene-defakto-ushtri-e-te-gjithe-qytetareve-te-vendit/60%Daily2018-12-13 14:28
https://kosova-info.com/tahiri-ballafaqimi-me-dhomat-e-specializuara-i-domosdoshem-per-te-vertetuar-luften-e-paster-te-uck-se/60%Daily2018-12-13 14:28
https://kosova-info.com/merkel-liderja-normale-e-botes-se-lire/60%Daily2018-12-13 14:29
https://kosova-info.com/protesta-studenti-mysliman-falet-larg-turmes/60%Daily2018-12-13 14:29
https://kosova-info.com/mourinho-e-do-me-cdo-cmim-kete-lojtar-te-man-utd/60%Daily2018-12-13 13:57
https://kosova-info.com/messi-ka-dicka-qe-ronaldinho-cristiano-zidane-dhe-te-tjeret-nuk-e-kane/60%Daily2018-12-13 13:57
https://kosova-info.com/ylli-i-man-utd-i-uritur-per-me-shume-minuta/60%Daily2018-12-13 13:56
https://kosova-info.com/deshtoi-tek-barca-u-ringjall-ne-premierlige-tash-kerkohet-nga-tottenham/60%Daily2018-12-13 13:56
https://kosova-info.com/dembele-do-te-denohet-me-200mije-euro-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-12-13 13:56
https://kosova-info.com/gjinekologet-zbulojne-5-arsyet-perse-femrat-kane-dhimbje-gjate-seksit/60%Daily2018-12-13 17:44
https://kosova-info.com/detaje-te-para-rreth-cmimit-te-samsung-galaxy-s10/60%Daily2018-12-13 17:38
https://kosova-info.com/puma-i-kthen-atletet-e-zgjuara-nga-viti-1986/60%Daily2018-12-14 03:38
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-ben-jete-luksoze-shikojeni-si-duket-perbrenda-dhoma-e-saj-e-gjumit/60%Daily2018-12-13 13:33
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-thote-se-deshiron-ta-kete-nje-vajze/60%Daily2018-12-13 13:33
https://kosova-info.com/vajza-ne-foto-sot-eshte-kengetare-shume-e-suksesshme/60%Daily2018-12-13 13:33
https://kosova-info.com/nje-gote-vere-e-kuqe-ne-dite-me-te-vertete-e-mban-mjekun-larg/60%Daily2018-12-13 17:44
https://kosova-info.com/mjaft-u-kritikua-erdhi-koha-qe-ryva-kajtazi-tua-mbyll-gojen-te-gjitheve/60%Daily2018-12-13 11:17
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-pergatisni-kreme-nate-antirrudhe-me-molle-dhe-vaj-ulliri/60%Daily2018-12-13 12:43
https://kosova-info.com/therrje-me-thike-ne-podujeve-arrestohen-2-persona/60%Daily2018-12-13 09:27
https://kosova-info.com/nje-vdekje-e-dyshimte-ne-fshatin-mramor-te-prishtines/60%Daily2018-12-13 09:27
https://kosova-info.com/lladrovci-nderpret-punimet-per-asfaltimin-e-rruges-ne-fshatin-kishnareke/60%Daily2018-12-13 09:27
https://kosova-info.com/serbet-me-parti-te-re-ne-kosove-keta-jane-emrat-e-njohur-qe-pritet-te-jene-pjese-e-saj/60%Daily2018-12-13 09:27
https://kosova-info.com/policia-franceze-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-personit-te-dyshuar-per-sulmin-ne-strasburg/60%Daily2018-12-13 09:27
https://kosova-info.com/man-utd-e-pret-ferri-ne-fazen-tjeter-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-12-13 08:57
https://kosova-info.com/fergusonit-i-ndalohet-ti-shikoje-ndeshjet-e-man-utd/60%Daily2018-12-13 08:57
https://kosova-info.com/fury-de-bruyne-kjo-gje-po-i-cmend-te-gjithe/60%Daily2018-12-13 08:56
https://kosova-info.com/shkarkohet-spalletti-inter-po-e-transferon-trajnerin-e-madh/60%Daily2018-12-13 08:56
https://kosova-info.com/zbulohet-fanella-e-trete-e-barcelones-per-sezonin-e-ri-do-ta-adhuroni/60%Daily2018-12-13 08:56
https://kosova-info.com/martesa-e-befasishme-e-mimoza-shkodres-me-adrian-gaxhen/60%Daily2018-12-13 08:32
https://kosova-info.com/keshtu-i-quan-gena-mimoza-shkodren-dhe-fifin/60%Daily2018-12-13 07:56
https://kosova-info.com/valencia-2-1-man-utd-vleresimi-i-lojtareve/60%Daily2018-12-13 03:55
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-ne-pushime-ja-nga-kush-shoqerohet/60%Daily2018-12-13 03:32
https://kosova-info.com/bayern-munich-ndahet-ne-paqe-me-ajaxin-por-kalojne-grupin/60%Daily2018-12-12 22:56
https://kosova-info.com/man-city-kalon-ne-1-16-e-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-12-13 03:55
https://kosova-info.com/16-skuadrat-qe-kaluan-fazen-e-grupeve-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-12-13 03:55
https://kosova-info.com/gashi-arratisja-e-remzi-shales-nga-gjykata-speciale-do-tu-bente-dem-edhe-te-ftuarve-te-tjere/60%Daily2018-12-13 04:27
https://kosova-info.com/keto-tete-skuadra-kaluan-nga-liga-e-kampioneve-ne-ate-te-evropes/60%Daily2018-12-13 03:55
https://kosova-info.com/young-boys-21-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-13 03:55
https://kosova-info.com/autoritetet-franceze-atentatori-i-strasburgut-mund-te-jete-larguar-nga-vendi/60%Daily2018-12-13 04:27
https://kosova-info.com/ekzekutohet-nje-shqiptar-ne-athine/60%Daily2018-12-13 04:27
https://kosova-info.com/rama-poston-gabimisht-foto-ne-instagram-shfaqet-me-buze-te-lyera-me-te-kuqe/60%Daily2018-12-13 04:28
https://kosova-info.com/nicki-minaj-po-martohet/60%Daily2018-12-12 22:42
https://kosova-info.com/keto-jane-pozicionet-me-te-keqija-ne-shtrat-asnje-cift-te-mos-i-praktikoje/60%Daily2018-12-13 12:43
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-listes-serbe-kosova-po-do-zjarr-politik/60%Daily2018-12-13 04:28
https://kosova-info.com/pas-lajmit-se-eshte-shtatzene-diellza-kolgeci-tregon-te-verteten/60%Daily2018-12-12 22:32
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-neser-music-buta-tregon-raportin-qe-ka-me-ledri-vulen/60%Daily2018-12-12 22:32
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-behet-nuse/60%Daily2018-12-12 22:32
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-eshte-shtatzene-babai-i-femijes-eshte-sportisti-i-njohur/60%Daily2018-12-12 22:32
https://kosova-info.com/burri-tregon-se-si-transformoi-fizikun-e-tij-per-vetem-8-jave/60%Daily2018-12-13 12:43
https://kosova-info.com/kompjuteri-me-i-vogel-ne-bote-duket-mikroskopik-perkrah-kokrres-se-orizit-2/60%Daily2018-12-12 21:36
https://kosova-info.com/kompjuteri-me-i-vogel-ne-bote-duket-mikroskopik-perkrah-kokrres-se-orizit-3/60%Daily2018-12-12 21:36
https://kosova-info.com/kompjuteri-me-i-vogel-ne-bote-duket-mikroskopik-perkrah-kokrres-se-orizit-2-2/60%Daily2018-12-13 12:38
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shpejtesia-marramendese-qe-e-arrin-ky-mercedes-3/60%Daily2018-12-12 21:36
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shpejtesia-marramendese-qe-e-arrin-ky-mercedes/60%Daily2018-12-12 21:36
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shpejtesia-marramendese-qe-e-arrin-ky-mercedes-2/60%Daily2018-12-13 17:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-iu-ndodh-mushkerive-trurit-veshkave-dhe-dhembeve-nese-pini-pije-te-gazuara/60%Daily2018-12-13 12:43
https://kosova-info.com/rozana-radi-flet-per-artistin-e-saj-te-preferuar/60%Daily2018-12-12 22:33
https://kosova-info.com/fillova-te-besoj-se-jam-lezbike-pasi-putha-nje-nga-koleget-ne-pune/60%Daily2018-12-13 07:43
https://kosova-info.com/keto-jane-pasojat-per-personat-qe-nuk-i-pergjigjen-speciales/60%Daily2018-12-12 18:26
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-duhet-ta-hani-cdo-dite-nese-doni-te-jetoni-100-vjet/60%Daily2018-12-13 07:43
https://kosova-info.com/denohet-me-tre-vite-burgim-ish-avokati-i-donald-trump/60%Daily2018-12-12 18:26
https://kosova-info.com/ylli-i-liverpoolit-i-kishte-thene-jo-juventusit/60%Daily2018-12-12 18:07
https://kosova-info.com/biden-po-e-shqyrton-kandidimin-per-president-te-shba-se/60%Daily2018-12-12 18:26
https://kosova-info.com/ramadani-rritja-e-buxhetit-per-ushtrine-do-te-jete-graduale/60%Daily2018-12-12 18:26
https://kosova-info.com/liverpool-refuzon-largimin-e-lojtarit/60%Daily2018-12-12 17:55
https://kosova-info.com/ronaldo-e-mbyll-vitin-2018-me-nje-rekord-te-madh/60%Daily2018-12-12 18:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-cska-moska/60%Daily2018-12-12 18:07
https://kosova-info.com/franca-shpalle-shkallen-me-te-larte-te-rrezikut-per-terror/60%Daily2018-12-12 18:27
https://kosova-info.com/plzen-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-12-12 18:07
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-shet-lojtarin-qe-kushton-380-milione-euro/60%Daily2018-12-12 18:07
https://kosova-info.com/cdo-kenge-duhet-te-trajtohet-ndryshe-jam-e-lodhur-shperthen-bebe-rexha/60%Daily2018-12-12 17:32
https://kosova-info.com/tolgahan-sayisman-ia-publikon-kete-imazh-te-embel-almedes/60%Daily2018-12-12 17:32
https://kosova-info.com/publikohen-statistikat-mozzik-u-degjua-mbi-58-milione-here-brenda-vitit/60%Daily2018-12-12 17:32
https://kosova-info.com/samsung-mbyll-nje-nga-dy-fabrikat-ne-kine/60%Daily2018-12-13 07:37
https://kosova-info.com/toyota-supra-e-vitit-2020-po-le-te-gjithe-me-goje-hapur/60%Daily2018-12-13 07:37
https://kosova-info.com/si-ia-shpetoi-jeten-apple-watch-nje-46-vjecari/60%Daily2018-12-13 12:38
https://kosova-info.com/si-ta-ulni-nivelin-e-larte-te-sheqerit-ne-gjak-me-vetem-kete-pije/60%Daily2018-12-12 21:42
https://kosova-info.com/rita-ora-mahniti-te-gjithe-me-kete-veshje-ne-mbremjen-prada/60%Daily2018-12-12 16:24
https://kosova-info.com/pozicioni-ne-shtrat-qe-ciftet-po-e-praktikojne-shpesh-kete-fundvit/60%Daily2018-12-12 16:42
https://kosova-info.com/vetem-nje-dite-aktivitet-fizik-mund-tju-sjell-ndryshime-te-medha/60%Daily2018-12-12 16:42
https://kosova-info.com/specializantet-e-alaramuar-kerkojne-te-paguhen-me-rregull/60%Daily2018-12-12 13:26
https://kosova-info.com/memorandum-bashkepunimi-ndermjet-hotit-dhe-gjinit/60%Daily2018-12-12 13:27
https://kosova-info.com/ministri-shala-i-jep-ndihmen-e-pare-te-aksidentuarit-me-motociklete/60%Daily2018-12-12 13:27
https://kosova-info.com/ska-dialog-studentet-shtojne-nje-pike-tjeter-ne-liste/60%Daily2018-12-12 13:27
https://kosova-info.com/pirlo-flet-per-dy-problemet-e-medha-te-interit/60%Daily2018-12-12 13:09
https://kosova-info.com/joshua-wilder-boksieri-amerikan-jep-e-lajmin-e-madh/60%Daily2018-12-12 13:09
https://kosova-info.com/ylli-i-chelsea-drejt-transferimit-te-barcelona/60%Daily2018-12-12 13:08
https://kosova-info.com/legjenda-italiane-i-pergjigjet-cr7-nese-interi-transferon-messin-duhet-ta-shese-gjithe-skuadren/60%Daily2018-12-12 13:08
https://kosova-info.com/tronditet-interi-largohet-icardi/60%Daily2018-12-12 13:07
https://kosova-info.com/specialja-ne-aksion-ndaj-ish-pjesetareve-te-uck-se-avokatet-flasin-per-ftesat/60%Daily2018-12-12 13:27
https://kosova-info.com/fustani-i-bardhe-i-ka-zbuluar-shume-dhurata-ahmetajt/60%Daily2018-12-12 12:31
https://kosova-info.com/zbulohet-sekreti-qe-askush-nuk-e-dinte-per-rozana-radin/60%Daily2018-12-12 12:31
https://kosova-info.com/renia-e-qerpikeve-paralajmeron-keto-probleme-shendetesore/60%Daily2018-12-12 16:42
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-me-pushke-te-re-automatike-qe-ka-fuqine-e-nje-tanku/60%Daily2018-12-12 16:35
https://kosova-info.com/kush-deshiron-nje-gt-r50-do-te-duhet-te-pergatise-afersisht-nje-milion-euro/60%Daily2018-12-12 16:35
https://kosova-info.com/seks-ne-mengjes-apo-ne-darke-vone-ja-cfare-duan-shumica-e-cifteve/60%Daily2018-12-12 16:42
https://kosova-info.com/gabimet-qe-beni-ne-dush-dhe-ndikojne-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2018-12-12 11:41
https://kosova-info.com/morena-taraku-vazhdon-me-levizjet-provokative-para-pasqyres/60%Daily2018-12-12 12:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-shokuese-se-perse-kim-kardashian-fle-me-grim/60%Daily2018-12-12 12:32
https://kosova-info.com/shkencetaret-zhvillojne-skanim-te-ri-te-trurit-per-te-zbuluar-semundjen-e-alzheimerit/60%Daily2018-12-12 11:41
https://kosova-info.com/noizy-xhepat-plot-shpenzon-175-mije-euro-brenda-dites-dhe-shihni-cfare-ka-blere/60%Daily2018-12-12 09:30
https://kosova-info.com/zbulohet-ilaci-qe-kthen-te-pamurit-dhe-pengon-verberine/60%Daily2018-12-12 11:41
https://kosova-info.com/mot-me-shi-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2018-12-12 08:24
https://kosova-info.com/prishtina-mbushet-me-flamuj-amerikane-48-ore-para-votimit-te-ushtrise/60%Daily2018-12-12 08:25
https://kosova-info.com/shba-denon-projektin-e-rusise-rrjedha-veriore-2/60%Daily2018-12-12 08:26
https://kosova-info.com/prishtina-vazhdon-te-jete-ne-krye-te-listes-se-qyteteve-me-ajrin-me-te-ndotur/60%Daily2018-12-12 08:26
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-keto-ndeshje-na-presin-sot/60%Daily2018-12-12 08:07
https://kosova-info.com/vazhdon-protesta-e-studenteve/60%Daily2018-12-12 08:26
https://kosova-info.com/pritja-heroike-e-alisson-ne-kohen-shtese-qe-shpetoi-liverpoolin-nga-eliminimi/60%Daily2018-12-12 07:57
https://kosova-info.com/spalletti-e-komenton-eliminimin-e-befasishem-te-interit-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-12-12 08:07
https://kosova-info.com/ancelotti-jam-krenar-per-skuadren-e-napolit/60%Daily2018-12-12 08:07
https://kosova-info.com/liverpool-merr-nje-lajm-te-keq-pas-kualifikimit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-12-12 08:07
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-klopp-per-fitoren-e-madhe-te-liverpoolit-ndaj-napolit/60%Daily2018-12-12 08:07
https://kosova-info.com/pse-mishi-i-kuq-hap-rrugen-per-semundje-te-zemres/60%Daily2018-12-12 11:41
https://kosova-info.com/rozana-radi-flet-per-martesen-dhe-tradhtine/60%Daily2018-12-12 07:31
https://kosova-info.com/kirk-douglas-feston-ditelindjen-e-102-te/60%Daily2018-12-12 07:31
https://kosova-info.com/skuadrat-qe-siguruan-kalimin-tutje-nga-grupet-a-b-c-dhe-d/60%Daily2018-12-12 03:13
https://kosova-info.com/liverpool-10-napoli-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-12 03:12
https://kosova-info.com/inter-11-psv-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-12 03:12
https://kosova-info.com/barcelona-11-tottenham-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-12 03:12
https://kosova-info.com/perse-eshte-e-rendesishme-te-blini-smartfon-me-shume-giga-ram/60%Daily2018-12-12 11:34
https://kosova-info.com/ky-reper-i-njohur-i-beri-diss-noizyt-dhe-s4mm-shikojeni/60%Daily2018-12-11 22:59
https://kosova-info.com/ky-reper-i-njohur-i-beri-diss-noizyt-dhe-s4mm-shikojeni-2/60%Daily2018-12-11 22:59
https://kosova-info.com/rreziku-per-skizofreni-ne-foshnja-mund-te-eliminohet-ne-shtatzeni-duke-marre-kete-vitamine/60%Daily2018-12-12 06:41
https://kosova-info.com/cfare-thoshte-remzi-shala-rreth-akuzes-per-rrembimin-e-nje-civili-gjate-luftes/60%Daily2018-12-12 03:24
https://kosova-info.com/veseli-do-ta-bejme-ushtrine-me-perkrahjen-amerikane/60%Daily2018-12-12 03:24
https://kosova-info.com/ohio-pese-femije-te-vdekur-ne-zjarr/60%Daily2018-12-12 03:24
https://kosova-info.com/rusia-ngjitet-e-dyta-per-shitje-te-armeve-kush-mbetet-e-para/60%Daily2018-12-12 03:25
https://kosova-info.com/zeka-keta-jane-emrat-tjere-qe-do-te-ftohen-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-12-12 03:25
https://kosova-info.com/autoritetet-zvicerane-alarmohen-per-mashtruesit-me-bileta-per-prishtine/60%Daily2018-12-11 22:24
https://kosova-info.com/nate-e-cmendur-ne-l-k-tottenham-merr-nje-pike-ne-camp-nou-eliminohet-interi/60%Daily2018-12-11 22:10
https://kosova-info.com/liverpooli-ben-mrekulline-mbetet-pjese-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-12-12 03:13
https://kosova-info.com/tarifat-e-studimit-rama-nuk-i-vendos-une-universiteti-ka-autonomi/60%Daily2018-12-11 22:25
https://kosova-info.com/psv-shokon-interin/60%Daily2018-12-11 21:58
https://kosova-info.com/salah-ngrite-ne-kembe-anfield-road-me-kete-gol-ndaj-napolit/60%Daily2018-12-11 21:57
https://kosova-info.com/vranet-e-mjegull-moti-per-neser/60%Daily2018-12-11 22:25
https://kosova-info.com/rezultatet-e-pjeseve-te-para-ne-l-k-interi-drejt-eliminimit/60%Daily2018-12-11 22:10
https://kosova-info.com/kualifikimet-per-euro-2021-ja-kur-takohen-kosova-dhe-shqiperia/60%Daily2018-12-11 22:10
https://kosova-info.com/shenon-icardi-shpreson-interi/60%Daily2018-12-11 22:10
https://kosova-info.com/ronela-hajati-sapo-e-zbuloi-se-eshte/60%Daily2018-12-11 21:31
https://kosova-info.com/pamje-luksoze-nga-pushimet-e-shkenda-duboves-kaq-e-nxehte-dukej/60%Daily2018-12-11 21:31
https://kosova-info.com/seven-saraqi-falenderon-ata-qe-e-sollen-ne-suksesin-e-radhes-premton-shume-befasi/60%Daily2018-12-11 21:31
https://kosova-info.com/gruas-qe-i-zgjati-orgazma-per-15-minuta-tregon-se-si-ta-perjetoni-edhe-ju/60%Daily2018-12-12 06:41
https://kosova-info.com/kam-kryer-marredhenie-me-motren-time-dhe-tashme-jemi-ne-lidhje/60%Daily2018-12-12 06:41
https://kosova-info.com/perdoruesve-te-samsung-ut-iu-rrezikohet-siguria-33-me-shume-sesa-atyre-te-iphone/60%Daily2018-12-12 06:34
https://kosova-info.com/do-mbyllet-google-arsyeja-shfrytezimi-i-te-dhenave-te-perdoruesve/60%Daily2018-12-12 06:34
https://kosova-info.com/anija-voyager-2-e-ka-lene-sistemin-tone-diellor/60%Daily2018-12-12 11:35
https://kosova-info.com/gjetja-e-anijes-se-titanikut-ana-e-tregimit-te-cilen-nuk-e-keni-degjuar-me-pare/60%Daily2018-12-12 11:35
https://kosova-info.com/seldi-qalliu-nuk-po-mund-te-ndahet-nga-vajza-seksi-e-kengetarit-te-njohur/60%Daily2018-12-11 21:31
https://kosova-info.com/stresi-nga-burgu-mbeshtet-studentet-pasi-kerkojne-lirimin-e-tij/60%Daily2018-12-11 20:09
https://kosova-info.com/per-cfare-mendojne-me-se-shumti-femrat-gjate-marredhenieve-intime-e-tregon-ekspertja/60%Daily2018-12-12 06:41
https://kosova-info.com/a-eshte-e-demshme-mbushja-e-dhembeve-me-merkur-ja-cthone-studimet/60%Daily2018-12-12 06:41
https://kosova-info.com/rrecaj-klienti-im-nuk-e-di-as-pse-u-ftua-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-12-11 17:24
https://kosova-info.com/senatori-gary-peters-mbeshtet-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2018-12-11 17:24
https://kosova-info.com/washinton-post-nese-nuk-plotesohen-kerkesat-e-studenteve-ne-shqiperi-mund-te-eskalojne-protestat/60%Daily2018-12-11 17:24
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-kembe-protesta-nga-veriu-ne-jug-bllokohen-akset-kryesore/60%Daily2018-12-11 17:25
https://kosova-info.com/perez-ky-eshte-synimi-i-radhes-i-real-madridit/60%Daily2018-12-11 17:04
https://kosova-info.com/perez-ky-eshte-synimi-i-radhes-i-real-madridit-2/60%Daily2018-12-11 17:02
https://kosova-info.com/alternativa-u-ben-thirrje-partive-politike-qe-te-dakordohen-per-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2018-12-11 17:25
https://kosova-info.com/talenti-nga-kosova-shenon-per-dortmundin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-12-11 17:00
https://kosova-info.com/talenti-nga-kosova-shenon-per-dortmundin-ne-ligen-e-kampioneve-2/60%Daily2018-12-11 16:54
https://kosova-info.com/cr7-e-messi-pjese-e-formacionit-historik-te-uefa-s-2/60%Daily2018-12-11 16:53
https://kosova-info.com/cr7-e-messi-pjese-e-formacionit-historik-te-uefa-s/60%Daily2018-12-11 17:05
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-se-a-do-ta-transferoje-city-yllin-e-atletico-madridit-2/60%Daily2018-12-11 16:53
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-se-a-do-ta-transferoje-city-yllin-e-atletico-madridit/60%Daily2018-12-11 17:05
https://kosova-info.com/iniesta-messi-eshte-me-i-miri-ne-histori-por-ja-kush-e-meritoi-topin-e-arte-kete-vit-2/60%Daily2018-12-11 16:52
https://kosova-info.com/iniesta-messi-eshte-me-i-miri-ne-histori-por-ja-kush-e-meritoi-topin-e-arte-kete-vit/60%Daily2018-12-11 17:05
https://kosova-info.com/james-rodriguez-dhe-jose-mourinho-rikthimet-e-medha-te-real-madridit-2/60%Daily2018-12-11 16:52
https://kosova-info.com/james-rodriguez-dhe-jose-mourinho-rikthimet-e-medha-te-real-madridit/60%Daily2018-12-11 17:04
https://kosova-info.com/gjerat-qe-mund-ti-beni-ne-shtepi-per-eliminimin-e-venave-varikoze/60%Daily2018-12-11 20:41
https://kosova-info.com/aksidenti-qe-coi-ne-gjendje-te-rende-kengetaren-e-njohur-thyen-krahun-dhe-brinjet/60%Daily2018-12-11 16:11
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-kafeja-mund-ti-sheroje-keto-dy-semundje/60%Daily2018-12-11 20:41
https://kosova-info.com/nasa-leshon-audion-nga-siperfaqja-e-marsit/60%Daily2018-12-11 15:33
https://kosova-info.com/ky-shtet-i-madh-ndalon-shitjet-e-iphone/60%Daily2018-12-11 15:33
https://kosova-info.com/new-york-times-tregon-aplikacionet-te-cilat-iu-pergjojne-ne-cdo-moment/60%Daily2018-12-11 15:33
https://kosova-info.com/volvo-do-te-prodhoje-kete-makine-magjepsese-me-2019-en/60%Daily2018-12-11 20:34
https://kosova-info.com/ky-eshte-tensioni-normal-i-gjakut-sipas-moshes-qe-keni-3/60%Daily2018-12-11 15:40
https://kosova-info.com/ilaci-cudiberes-qe-na-sjell-natyra/60%Daily2018-12-11 15:40
https://kosova-info.com/femijet-qe-qendrojne-prane-ekranit-per-me-shume-se-7-ore-ne-dite-kane-strukture-te-ndryshme-te-trurit/60%Daily2018-12-11 15:40
https://kosova-info.com/embelsire-me-krem-karamele/60%Daily2018-12-11 15:40
https://kosova-info.com/rrahu-bashkeshorten-e-tij-ngrihet-aktakuze-ndaj-nje-personi-ne-gjilan/60%Daily2018-12-11 12:23
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-i-voton-sot-masat-e-reja-ndaj-serbise/60%Daily2018-12-11 12:23
https://kosova-info.com/veseli-sot-e-neser-takime-me-senatore-dhe-kongresmene-amerikane/60%Daily2018-12-11 12:23
https://kosova-info.com/mundesi-bashkepunimi-ne-mes-te-kosoves-dhe-sllovenise/60%Daily2018-12-11 12:23
https://kosova-info.com/23-persona-te-vdekur-ne-vendin-e-punes-kete-vit-ne-kosove/60%Daily2018-12-11 12:23
https://kosova-info.com/inter-psv-formacionet-e-mundshme/60%Daily2018-12-11 11:51
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-merr-nje-lajm-te-hidhur-nderron-jete-lojtari-i-njohur/60%Daily2018-12-11 11:50
https://kosova-info.com/caktohet-data-e-revanshit-mes-wilderit-dhe-furyt/60%Daily2018-12-11 11:50
https://kosova-info.com/edhe-ronaldinho-do-ua-kishte-lakmi-ketyre-djelmoshave-per-levizjet-me-top/60%Daily2018-12-11 11:50
https://kosova-info.com/pothuajse-zyrtare-man-utd-arrin-marreveshje-me-yllin-e-madh/60%Daily2018-12-11 11:50
https://kosova-info.com/pas-mozzik-getinjo-paralajmeron-dicka-te-re/60%Daily2018-12-11 11:30
https://kosova-info.com/nuk-eshte-me-sekret-nicki-minaj-prezanton-te-dashurin-e-ri/60%Daily2018-12-11 11:31
https://kosova-info.com/cifti-i-njohur-u-japin-fund-thashethemeve-rreth-ndarjes-pozojne-perkrah-njeri-tjetrit/60%Daily2018-12-11 10:51
https://kosova-info.com/nasa-ka-zbuluar-uje-ne-asteroidin-bennu/60%Daily2018-12-11 15:33
https://kosova-info.com/sot-proteste-masive-e-studenteve-caktohet-ora-si-afat-i-fundit-per-qeverine/60%Daily2018-12-11 07:22
https://kosova-info.com/luftimi-i-korrupsionit-retorike-apo-shtim-i-efikasitetit-te-gjykatave/60%Daily2018-12-11 07:22
https://kosova-info.com/korca-nen-mrekulline-e-dritave/60%Daily2018-12-11 07:22
https://kosova-info.com/veriu-ne-vakuum-institucional/60%Daily2018-12-11 07:23
https://kosova-info.com/punetoret-e-larguar-nga-keds-do-tentojne-te-kthehen-ne-pune-sipas-vendimit-te-gjykates/60%Daily2018-12-11 07:23
https://kosova-info.com/ancelotti-nuk-pret-qe-napoli-te-ndryshoje-nga-anfield-i-fantastik/60%Daily2018-12-11 06:50
https://kosova-info.com/joshua-fury-nuk-mund-te-ndodh-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-12-11 06:49
https://kosova-info.com/dembele-ben-revolucion-paraqitet-50-minuta-me-heret-ne-stervitje/60%Daily2018-12-11 06:49
https://kosova-info.com/revanshi-me-fury-shikoni-si-po-transformohet-wilder/60%Daily2018-12-11 06:49
https://kosova-info.com/pochettino-i-frikesuar-barcelona-mund-ta-vjedh-kane/60%Daily2018-12-11 06:49
https://kosova-info.com/risia-qe-solli-instagrami-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2018-12-11 10:33
https://kosova-info.com/historia-e-policit-rus-qe-vrau-78-femra/60%Daily2018-12-11 02:22
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-ka-per-te-thene-dicka-per-kiden-dhe-xhensilen/60%Daily2018-12-11 06:30
https://kosova-info.com/gjykimi-per-tentim-vrasje-deshmitaret-rrefejne-cfare-pane-gjate-perleshjes/60%Daily2018-12-11 02:22
https://kosova-info.com/aurela-gace-tregon-se-si-e-parandalon-plakjen/60%Daily2018-12-11 06:30
https://kosova-info.com/sjellja-e-qeverise-se-kosoves-demton-edhe-shqiptaret/60%Daily2018-12-11 02:22
https://kosova-info.com/sherifi-se-kemi-vetem-mbeshtetjen-e-amerikes-per-ushtrine/60%Daily2018-12-11 02:22
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-e-thote-haptas-kenga-magjike-mi-prishi-raportet-me-kengetaret/60%Daily2018-12-10 22:33
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-e-thote-haptas-kenga-magjike-mi-prishi-raportet-me-kengetaret-2/60%Daily2018-12-10 22:33
https://kosova-info.com/presidenti-trump-shqyrton-kandidate-per-shef-personeli/60%Daily2018-12-11 02:22
https://kosova-info.com/komandanti-i-fsk-se-ne-nato-konsensusi-eshte-i-pamundur/60%Daily2018-12-10 21:22
https://kosova-info.com/demaliaj-gjykata-speciale-eshte-edhe-per-krime-ekonomike/60%Daily2018-12-10 21:22
https://kosova-info.com/shqiperia-nder-vendet-e-para-qe-do-te-nenshkruaj-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2018-12-10 21:22
https://kosova-info.com/ja-perse-duhet-te-hani-limon-cdo-dite/60%Daily2018-12-11 10:39
https://kosova-info.com/koscielny-kapiteni-perfekt-per-arsenal/60%Daily2018-12-10 20:50
https://kosova-info.com/lloris-messi-eshte-nje-nga-me-te-miret-ne-histori/60%Daily2018-12-10 20:50
https://kosova-info.com/hazard-ringjalle-dramen-gjithmone-me-ka-pelqyer-real-madridi/60%Daily2018-12-10 20:49
https://kosova-info.com/messi-airlines-keto-jane-pamjet-nga-aeroplani-privat-i-messi/60%Daily2018-12-10 20:49
https://kosova-info.com/fundi-i-nje-historie-te-mrekullueshme-lebron-dhe-wade-sonte-perballen-per-here-te-fundit/60%Daily2018-12-10 20:49
https://kosova-info.com/videoja-qe-tregon-efektin-e-tmerrshem-te-helmit-te-gjarprit-ne-gjakun-tuaj/60%Daily2018-12-11 10:40
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-gjykates-ushtarake-te-uck-se-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-12-10 21:22
https://kosova-info.com/elhaida-dani-realizon-cover-me-kengen-e-florit-plas/60%Daily2018-12-10 20:29
https://kosova-info.com/paraburgim-te-dyshuarve-per-fshehje-te-vetures-ne-te-cilen-u-gjeten-113-kg-heroine/60%Daily2018-12-10 21:23
https://kosova-info.com/ishte-sikur-te-me-perdhunonin-paris-hilton-flet-per-publikimin-e-videos-se-seksit/60%Daily2018-12-10 20:29
https://kosova-info.com/nuk-di-se-si-tua-prezantoje-familjes-te-dashuren-time-striptizerke/60%Daily2018-12-11 10:40
https://kosova-info.com/kina-bllokon-shitjen-e-gati-te-gjitha-modeleve-te-iphone/60%Daily2018-12-11 10:33
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-kontrolloni-perpara-se-ta-bleni-nje-makine-te-perdorur/60%Daily2018-12-11 10:33
https://kosova-info.com/keta-kengetare-u-dhane-zero-pike-ardit-cunit-dhe-danieles-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-12-10 20:29
https://kosova-info.com/xhensila-po-vjen-me-artiste-se-kurre-mes-artistesh/60%Daily2018-12-10 20:29
https://kosova-info.com/teuta-selimi-publikon-kengen-e-re-zemren-fale/60%Daily2018-12-10 20:29
https://kosova-info.com/meshkujt-duhet-ta-dine-ja-sa-here-masturbojne-femrat/60%Daily2018-12-11 10:40
https://kosova-info.com/femijeve-qe-qendrojne-me-shume-se-kaq-ore-ne-smartfone-po-iu-ulet-inteligjenca/60%Daily2018-12-11 10:40
https://kosova-info.com/raporti-per-debimin-e-shtetasve-turq-i-dorezohet-kete-jave-kuvendit/60%Daily2018-12-10 16:22
https://kosova-info.com/ndotja-e-madhe-ne-obiliq-gashi-tregon-cfare-po-bejne-ne-kete-drejtim/60%Daily2018-12-10 16:22
https://kosova-info.com/mogherini-nuk-e-perjashton-ndryshimin-e-kufijve-por-jo-permes-vijave-etnike/60%Daily2018-12-10 16:23
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-ua-redukton-rrezikun-e-presionit-te-larte-ne-gjak/60%Daily2018-12-10 19:39
https://kosova-info.com/lekaj-i-kerkoi-keshillit-ministror-te-komunitetit-te-transportit-qe-te-marrin-masa-ndaj-serbise/60%Daily2018-12-10 16:23
https://kosova-info.com/veseli-shpreh-mirenjohje-per-ushtaret-amerikane/60%Daily2018-12-10 16:23
https://kosova-info.com/deshtoi-ne-ibran-tani-milan-e-do-kete-sulmues/60%Daily2018-12-10 15:49
https://kosova-info.com/juventus-me-mungese-te-madhe-ne-ndeshjen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-12-10 15:49
https://kosova-info.com/para-ndeshjes-me-napolin-klopp-ka-nje-lajm-te-madh-per-tifozet-e-liverpool/60%Daily2018-12-10 15:49
https://kosova-info.com/befason-coman-eshte-22-vjecar-ne-kulmin-e-karrieres-dhe-po-mendon-pensionimin/60%Daily2018-12-10 15:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-klopp-pas-fyerjeve-raciste-te-tifozeve-te-chelsea-ndaj-sterling/60%Daily2018-12-10 15:48
https://kosova-info.com/dy-ushtrimet-qe-iu-ndihmon-meshkujve-ta-humbin-trashesine-ne-gjoks/60%Daily2018-12-10 19:39
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-lori-hoxha-ne-adoleshence/60%Daily2018-12-10 15:29
https://kosova-info.com/noizy-tha-se-vazhdon-te-jete-mbret-reagon-enca/60%Daily2018-12-10 15:29
https://kosova-info.com/pushimet-nuk-kane-mbaruar-per-genten-sjell-pamje-perrallore-nga-tajlanda/60%Daily2018-12-10 15:29
https://kosova-info.com/festojne-pervjetorin-e-katert-almeda-i-ben-dedikim-romantik-tolges/60%Daily2018-12-10 14:34
https://kosova-info.com/instagram-sjell-tjeter-risi-do-ju-pelqeje-shume/60%Daily2018-12-11 10:33
https://kosova-info.com/haradinaj-mos-lejoni-qe-ne-kosove-te-pesojne-dhune-nenat-e-motrat/60%Daily2018-12-10 11:22
https://kosova-info.com/ldk-ja-kritikon-qeverine-per-moskrijimin-e-kushteve-per-shkollim-dhe-punesim-per-te-rinjte/60%Daily2018-12-10 11:22
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-nga-la-liga-e-shkarkon-trajnerin/60%Daily2018-12-10 10:49
https://kosova-info.com/zyrtare-liverpool-arrin-mareveshje-me-talentin-e-madh/60%Daily2018-12-10 10:48
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-rikthehet-me-tre-derbi/60%Daily2018-12-10 10:48
https://kosova-info.com/man-utd-merr-lajmin-fantastik-nga-alexis-sanchez/60%Daily2018-12-10 10:48
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-u-tha-ancelotit-lojtareve-te-napolit-para-ndeshjes-me-liverpoolin/60%Daily2018-12-10 10:48
https://kosova-info.com/ismaili-ndalem-korrupsionin-ne-blerjen-e-barnave-shpetuam-mbi-6-milione-euro/60%Daily2018-12-10 11:23
https://kosova-info.com/te-premten-ne-oren-1000-nis-seanca-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2018-12-10 11:23
https://kosova-info.com/rrefimi-i-adem-grabovcit-ne-gjykimin-per-plagosjen-e-azem-vllasit/60%Daily2018-12-10 11:23
https://kosova-info.com/bukuroshja-meksikane-qe-u-kurorezua-miss-bota-2018/60%Daily2018-12-10 10:23
https://kosova-info.com/shkencetaret-ne-prag-te-gjetjes-se-kures-per-hiv/60%Daily2018-12-10 19:39
https://kosova-info.com/mjaft-u-dhate-pije-te-gazuara-femijeve-nuk-e-keni-idene-se-cefare-deme-po-u-shkaktoni/60%Daily2018-12-10 14:38
https://kosova-info.com/river-plate-boca-juniors-shenohet-gol-rakete/60%Daily2018-12-10 05:48
https://kosova-info.com/river-plate-mposht-boca-juniorsin-fiton-trofeun-copa-libertadores/60%Daily2018-12-10 05:48
https://kosova-info.com/river-plate-31-boca-juniors-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-10 05:48
https://kosova-info.com/zyrtare-leonardo-zbulon-se-a-po-transferohet-ibrahimovic-te-milani/60%Daily2018-12-10 05:48
https://kosova-info.com/river-plate-ngrite-copa-libertadores-ne-mes-te-santiago-bernabeut/60%Daily2018-12-10 05:48
https://kosova-info.com/lamborghinin-qe-mund-ta-bleni-me-vetem-8-euro-e-gjysme/60%Daily2018-12-11 05:33
https://kosova-info.com/perpos-pozave-lakuriq-ja-cfare-ben-shkenda-nga-mengjesi-deri-ne-mbremje/60%Daily2018-12-09 22:59
https://kosova-info.com/perpos-pozave-lakuriq-ja-cfare-ben-shkenda-nga-mengjesi-deri-ne-mbremje-2/60%Daily2018-12-09 22:59
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-dini-per-artilerine-ushtarake-qe-iu-dha-fsk-se/60%Daily2018-12-10 06:21
https://kosova-info.com/gorani-projektrezoluta-e-psd-se-per-dialog-nuk-negociohet/60%Daily2018-12-10 06:21
https://kosova-info.com/abdixhiku-amerika-me-kosoven-ne-okupim-lufte-e-ne-paqe/60%Daily2018-12-10 06:22
https://kosova-info.com/komandanti-i-ushtrise-amerikane-tregon-perse-eshte-mire-te-zgjoheni-ne-4-te-mengjesit/60%Daily2018-12-10 14:38
https://kosova-info.com/komandanti-i-ushtrise-amerikane-tregon-perse-eshte-mire-te-zgjoheni-ne-4-te-mengjesit-2/60%Daily2018-12-09 23:37
https://kosova-info.com/shala-taksa-nuk-hiqet-derisa-serbia-dhe-bosnja-ta-respektojne-kosoven-si-shtet/60%Daily2018-12-10 06:22
https://kosova-info.com/fshati-i-gjakoves-edhe-kete-vit-mahnit-me-dekorimin-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2018-12-10 06:22
https://kosova-info.com/rreziku-i-tmerrshem-qe-iu-kanoset-shtatzenave-me-ekspozim-vetem-1-javesh-ndaj-ajrit-te-ndotur/60%Daily2018-12-10 14:38
https://kosova-info.com/rreziku-i-tmerrshem-qe-iu-kanoset-shtatzenave-me-ekspozim-vetem-1-javesh-ndaj-ajrit-te-ndotur-2/60%Daily2018-12-09 23:38
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-kuren-per-hiv-in-2/60%Daily2018-12-10 14:38
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-kuren-per-hiv-in/60%Daily2018-12-09 23:38
https://kosova-info.com/gjatesia-e-gishtave-tregon-shume-ne-lidhje-me-madhesine-e-penisit-tuaj-2/60%Daily2018-12-10 04:38
https://kosova-info.com/gjatesia-e-gishtave-tregon-shume-ne-lidhje-me-madhesine-e-penisit-tuaj/60%Daily2018-12-09 23:38
https://kosova-info.com/mberrijne-ne-prishtine-automjetet-ushtarake-amerikane-per-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2018-12-09 20:21
https://kosova-info.com/sarri-tregon-se-a-do-te-luaje-hazard-si-sulmues-fals/60%Daily2018-12-09 19:48
https://kosova-info.com/pogba-menjehere-te-juventus/60%Daily2018-12-09 19:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-river-plate-boca-juniors/60%Daily2018-12-09 19:47
https://kosova-info.com/river-plate-boca-juniors-keta-yje-te-futbollit-jane-prezent-ne-ndeshje/60%Daily2018-12-09 19:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-largimi-i-pare-i-barcelones-ne-janar/60%Daily2018-12-09 19:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-neserme-4/60%Daily2018-12-09 20:21
https://kosova-info.com/jetesa-e-veshtire-ne-shtepine-prej-najloni/60%Daily2018-12-09 20:21
https://kosova-info.com/sulm-ne-france-theren-me-thike-tri-gra/60%Daily2018-12-09 20:21
https://kosova-info.com/nuk-ka-permiresime-prishtinasit-ne-hall-me-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2018-12-09 20:22
https://kosova-info.com/shakira-rrezikon-te-paditet-per-mashtrim-shkak-tatimet-ne-spanje/60%Daily2018-12-09 19:28
https://kosova-info.com/google-ka-hequr-keto-22-aplikacione-nga-play-story-fshijini-ato-menjehere/60%Daily2018-12-10 14:32
https://kosova-info.com/samsung-do-te-prodhoje-televizorin-me-te-madh-qe-ka-pare-jeta-juaj/60%Daily2018-12-10 14:32
https://kosova-info.com/keto-jane-porsche-t-me-te-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2018-12-10 19:33
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-me-ne-forme-se-kurre-ne-foton-e-fundit/60%Daily2018-12-09 19:28
https://kosova-info.com/aurela-gace-ndoshta-karriera-i-ka-bere-artistet-te-na-votojne/60%Daily2018-12-09 19:28
https://kosova-info.com/disa-keshilla-per-te-arritur-me-lehte-orgazme-ne-poziten-e-misionarit/60%Daily2018-12-10 04:38
https://kosova-info.com/supa-me-hudhra-qe-mund-te-sheroje-gripat-me-shpejt-se-cdo-gje-tjeter/60%Daily2018-12-09 18:36
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ul-poshte-fustanin-nen-te-nuk-ka-veshur-asgje/60%Daily2018-12-09 19:29
https://kosova-info.com/gold-ag-thote-se-nese-muzika-do-te-ishte-parti-ai-do-te-behej-kryeminister/60%Daily2018-12-09 16:33
https://kosova-info.com/shkenca-kjo-eshte-arsyeja-perse-po-iu-tradhtojne-partneret/60%Daily2018-12-09 18:36
https://kosova-info.com/vriten-te-pakten-8-ushtare-afgane-gjate-nje-sulmi-te-talibaneve/60%Daily2018-12-09 15:19
https://kosova-info.com/vriten-te-pakten-8-ushtare-afgane-gjate-nje-sulmi-te-talibaneve-2/60%Daily2018-12-09 15:24
https://kosova-info.com/vuciq-cmenduria-e-prishtines-nuk-ka-fund/60%Daily2018-12-09 15:19
https://kosova-info.com/vuciq-cmenduria-e-prishtines-nuk-ka-fund-2/60%Daily2018-12-09 15:24
https://kosova-info.com/gjakove-arrestohet-vozitesi-i-vetures-pasi-goditi-ciklistin/60%Daily2018-12-09 15:20
https://kosova-info.com/gjakove-arrestohet-vozitesi-i-vetures-pasi-goditi-ciklistin-2/60%Daily2018-12-09 15:25
https://kosova-info.com/qeveria-ka-gati-paketen-antishpifje/60%Daily2018-12-09 15:20
https://kosova-info.com/qeveria-ka-gati-paketen-antishpifje-2/60%Daily2018-12-09 15:25
https://kosova-info.com/sterling-u-ve-faj-medieve-per-racizmin-ndaj-lojtareve/60%Daily2018-12-09 14:49
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-dembele-perseri-me-vonese-ne-stervitje/60%Daily2018-12-09 14:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-huesca-real-madrid/60%Daily2018-12-09 14:48
https://kosova-info.com/ne-2007-ronaldinho-realizoi-dy-gola-nga-gjuajtja-e-lire-kunder-espanyol-krahasojini-me-messin/60%Daily2018-12-09 14:48
https://kosova-info.com/keto-jane-te-gjitha-skuadrat-qe-do-te-luajne-ne-cerekfinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves/60%Daily2018-12-09 14:47
https://kosova-info.com/rreth-pese-mije-raste-te-vjedhjeve-ndaj-pronave-te-qytetareve/60%Daily2018-12-09 15:21
https://kosova-info.com/rreth-pese-mije-raste-te-vjedhjeve-ndaj-pronave-te-qytetareve-2/60%Daily2018-12-09 15:25
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-zgjedh-mes-leonora-jakupit-dhe-adelina-ismailit/60%Daily2018-12-09 14:27
https://kosova-info.com/ronela-hajati-pas-perfundimit-te-kenges-magjike-mora-gjithcka-qe-kam-dashur/60%Daily2018-12-09 14:00
https://kosova-info.com/mbi-50-per-qind-3-9-miliard-njerez-kane-qasje-ne-internet/60%Daily2018-12-10 09:32
https://kosova-info.com/kek-i-shijshem-me-fruta-te-thata/60%Daily2018-12-09 18:36
https://kosova-info.com/polici-grek-i-arrestuar-ne-shqiperi-shoqeroja-deputetin-do-shkonim-ne-bularat/60%Daily2018-12-09 10:18
https://kosova-info.com/busquets-i-mahnitur-messi-me-i-miri-ne-bote/60%Daily2018-12-09 09:49
https://kosova-info.com/sarri-i-kenaqur-me-hazard-do-te-startoje-prape-si-sulmues-kryesore/60%Daily2018-12-09 09:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-guardiolas-pas-humbjes-se-pare/60%Daily2018-12-09 09:48
https://kosova-info.com/talenti-me-premtues-ne-bundesliga-sancho-tregon-cili-eshte-lojtari-i-tij-i-preferuar/60%Daily2018-12-09 09:47
https://kosova-info.com/chelsea-pergatit-22-milione-euro-per-elseid-hysaj/60%Daily2018-12-09 09:47
https://kosova-info.com/konsumoni-keto-ushqime-dhe-truri-juaj-do-te-behet-me-aktiv-dhe-i-zgjuar/60%Daily2018-12-09 18:36
https://kosova-info.com/dogana-demanton-lajmet-se-jane-futur-produkte-me-mbishkrime-antikushtetuese-ne-kosove/60%Daily2018-12-09 10:18
https://kosova-info.com/oda-amerikane-e-shqetesuar-per-korrupsionin-ne-rritje-ne-kosove/60%Daily2018-12-09 10:19
https://kosova-info.com/buta-flet-per-raportin-qe-ka-me-faton-shoshin-pas-largimit-nga-neser-music/60%Daily2018-12-09 09:27
https://kosova-info.com/u-ftua-nga-gjykata-speciale-flet-komandant-remi/60%Daily2018-12-09 10:19
https://kosova-info.com/miley-cyrus-zhvishet-ne-pjesen-e-siperme-publikohen-fotot/60%Daily2018-12-09 09:27
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-e-harron-zbukurimin-e-prishtines/60%Daily2018-12-09 10:19
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-teuta-krasniqi-para-tetembedhjete-vitesh/60%Daily2018-12-09 09:28
https://kosova-info.com/rita-ora-me-stil-te-vecante-ne-capitals-jingle-bell-ball/60%Daily2018-12-09 09:28
https://kosova-info.com/rozana-flet-per-takimin-me-mc-kreshen-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-12-09 09:28
https://kosova-info.com/espanyol-04-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-09 04:47
https://kosova-info.com/statistike-ku-messi-i-vetem-le-prapa-juventusin-reali-liverpoolin-psg-dhe-gjigantet-tjere-te-evropes/60%Daily2018-12-09 04:47
https://kosova-info.com/edhe-bayern-do-te-futet-ne-gare-per-frenkie-de-jong/60%Daily2018-12-09 04:46
https://kosova-info.com/messi-shkruan-historine-e-la-ligas/60%Daily2018-12-09 04:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ranglista-e-re-ne-boks-ndryshime-befasuese/60%Daily2018-12-09 04:46
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-fiton-cmimin-e-pare-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-12-09 04:27
https://kosova-info.com/tahiri-haradinaj-i-ofroi-vetevendosjes-kandidatin-per-kryeminister/60%Daily2018-12-09 05:18
https://kosova-info.com/aurela-gace-dhe-eli-fara-fitojne-nje-cmim-te-rendesishem-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-12-09 04:27
https://kosova-info.com/pas-cmimit-qe-mori-flori-mumajesi-me-dedikim-per-personin-e-zemres-te-dua/60%Daily2018-12-09 04:27
https://kosova-info.com/partia-liberale-petroviq-u-ndalua-nga-bia-serbe/60%Daily2018-12-09 05:18
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-merr-nje-cmim-te-rendesishem-me-baladen-plas/60%Daily2018-12-09 04:27
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-shba-te-e-konsiderojne-kosoven-partner-strategjik/60%Daily2018-12-09 05:18
https://kosova-info.com/si-i-shpetuan-ceca-dhe-arkani-bombardimeve-te-nato-s/60%Daily2018-12-09 05:18
https://kosova-info.com/ferizaj-treni-rrezikon-veturat/60%Daily2018-12-09 05:18
https://kosova-info.com/ronela-vleresohet-me-cmimin-performanca-me-e-mire-ia-dedikoj-babait-tim/60%Daily2018-12-09 04:27
https://kosova-info.com/meshkujt-e-sjellshem-kane-me-shume-fat-ne-shtrat/60%Daily2018-12-09 13:36
https://kosova-info.com/efektet-negative-shendetesore-qe-i-shkakton-mungesa-e-seksit/60%Daily2018-12-09 13:36
https://kosova-info.com/100-valbona-shkojne-ne-valbone/60%Daily2018-12-08 19:18
https://kosova-info.com/studentet-nuk-ndalen-si-do-te-vijojne-protestat-diten-e-neserme/60%Daily2018-12-08 19:18
https://kosova-info.com/kongresisti-amerikan-ua-ben-te-qarte-kosoves-dhe-serbise-shba-te-duan-marreveshje-paqeje/60%Daily2018-12-08 19:18
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-te-beni-seks-brenda-nje-jave/60%Daily2018-12-09 13:36
https://kosova-info.com/rusia-dhe-greqia-angazhohen-per-te-rivendosur-marredheniet/60%Daily2018-12-08 19:19
https://kosova-info.com/man-utd-41-fulham-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-08 18:46
https://kosova-info.com/mourinho-kerkon-sulmuesin-nga-championship/60%Daily2018-12-08 18:46
https://kosova-info.com/skandaloze-gazetari-nga-ishujt-komore-qe-votoi-per-topin-e-arte-nuk-ekziston-fare/60%Daily2018-12-08 18:46
https://kosova-info.com/chelsea-kalon-ne-epersi-kunder-man-city-me-goditjen-e-pare-ne-porte/60%Daily2018-12-08 18:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-espanyol-barcelona-kthehet-suarez/60%Daily2018-12-08 18:46
https://kosova-info.com/psd-zgjerohet-edhe-ne-besiane/60%Daily2018-12-08 19:19
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-zbulon-nje-pjese-te-kenges-se-re-publikohet-me-kete-date/60%Daily2018-12-08 18:19
https://kosova-info.com/te-mirat-dhe-te-keqijat-e-te-pasurit-nje-miqesi-seksuale/60%Daily2018-12-09 08:35
https://kosova-info.com/thojini-lamtumire-aromes-se-keqe-te-gojes-me-keto-7-menyra/60%Daily2018-12-09 08:35
https://kosova-info.com/ja-rastet-kur-duhet-te-shqetesoheni-per-shendetin-mendor/60%Daily2018-12-08 17:35
https://kosova-info.com/perfitimet-e-pabesueshme-qe-keni-prej-seksit/60%Daily2018-12-08 17:35
https://kosova-info.com/protesta-ne-australi-nxenesit-ne-rruge-kunder-minieres-indiane/60%Daily2018-12-08 14:17
https://kosova-info.com/pasuesja-e-merkelit-me-mision-per-te-ndertuar-ura-mes-rivaleve/60%Daily2018-12-08 14:18
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takohet-me-tony-blair-bisedojne-per-dialogun-dhe-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2018-12-08 14:18
https://kosova-info.com/arritje-jubilare-milner-luan-ndeshjen-e-500-te-ne-premierlige/60%Daily2018-12-08 13:46
https://kosova-info.com/salah-e-kalon-liverpoolin-ne-epersi/60%Daily2018-12-08 13:46
https://kosova-info.com/napoli-frosinone-formacionet-startuese/60%Daily2018-12-08 13:46
https://kosova-info.com/prishtina-e-pandalshme-edhe-ne-kupe-fiton-lehtesisht-ndaj-lirise-ne-prizren/60%Daily2018-12-08 13:45
https://kosova-info.com/salah-dyfishon-epersine-e-liverpoolit-2/60%Daily2018-12-08 13:45
https://kosova-info.com/efektet-e-para-te-takses-limaj-e-shala-vizitojne-nje-kompani-qe-hapi-vende-pune/60%Daily2018-12-08 14:19
https://kosova-info.com/mimoza-mustafa-feston-sot-ditelindjen/60%Daily2018-12-08 13:20
https://kosova-info.com/tahiri-pakoja-e-ligjeve-kunder-korrupsionit-do-prodhoje-efekte-te-shpejta/60%Daily2018-12-08 14:19
https://kosova-info.com/perdorimet-e-pabesueshme-te-niseshtese-si-produkt-bukurie/60%Daily2018-12-08 17:35
https://kosova-info.com/amnistia-per-27-prillin-pazar-me-gjyqesorin/60%Daily2018-12-08 09:17
https://kosova-info.com/ceca-sot-ne-kosove-mpj-dhe-mpb-nuk-tregojne-nese-i-dhane-leje/60%Daily2018-12-08 09:18
https://kosova-info.com/tentojne-ta-plackitin-nje-banke-ne-brazil-14-te-vdekur/60%Daily2018-12-08 09:18
https://kosova-info.com/zvicra-do-te-votoje-ne-favor-te-kompaktit-global-mbi-refugjatet/60%Daily2018-12-08 09:18
https://kosova-info.com/xavi-keta-jane-tre-lojtaret-qe-i-duhen-shume-barcelones/60%Daily2018-12-08 08:45
https://kosova-info.com/sot-luhen-kater-ndeshje-te-kupes-se-kosoves-spikat-derbi-mes-lirise-dhe-prishtines/60%Daily2018-12-08 08:45
https://kosova-info.com/bayern-munich-transferon-lojtarin-qe-shkelqeu-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-12-08 08:45
https://kosova-info.com/lukaku-trondit-man-unitedin/60%Daily2018-12-08 08:45
https://kosova-info.com/interi-tregoi-se-eshte-skuader-e-forte-sa-juventusi-por/60%Daily2018-12-08 08:45
https://kosova-info.com/rritja-ekonomike-4-7-seshte-per-mburrje-proceset-politike-shkak-qe-kjo-te-mosarrihet/60%Daily2018-12-08 09:18
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-i-gezohet-suksesit-te-dua-lipes/60%Daily2018-12-08 08:26
https://kosova-info.com/kenga-magjike-2018-keta-jane-kengetaret-qe-kaluan-ne-finale/60%Daily2018-12-08 08:26
https://kosova-info.com/nje-dite-me-shkenda-duboven-sjell-pamje-nga-pushimet-perrallore/60%Daily2018-12-08 08:26
https://kosova-info.com/kida-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-12-08 08:26
https://kosova-info.com/me-veshje-si-kjo-se-keni-pare-kurre-dua-lipen/60%Daily2018-12-08 07:19
https://kosova-info.com/shikoni-progresin-e-lakers-pas-efektit-lebron-james/60%Daily2018-12-08 03:45
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-merr-vemendje-ne-fotosesionin-per-kalendarin-festiv/60%Daily2018-12-08 03:25
https://kosova-info.com/ahmeti-kerkon-unitet-edhe-per-dialogun-me-serbine-si-per-taksen-100/60%Daily2018-12-08 04:17
https://kosova-info.com/alicia-keys-befason-te-gjithe-me-paraqitjen-ne-billboard-women-in-music/60%Daily2018-12-08 03:26
https://kosova-info.com/juventus-merr-tri-pike-te-arta-kunder-inter/60%Daily2018-12-07 22:46
https://kosova-info.com/juventus-10-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-08 03:46
https://kosova-info.com/juventus-barazon-rekordin-e-psg/60%Daily2018-12-08 03:46
https://kosova-info.com/allegri-inter-na-paraqiti-problem-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-12-08 03:45
https://kosova-info.com/spalletti-i-frustruar-inter-tejet-jokonsistent/60%Daily2018-12-08 03:45
https://kosova-info.com/serbia-vazhdon-ti-ankohet-be-se-ushtria-e-kosoves-destabilizon-rajonin/60%Daily2018-12-08 04:17
https://kosova-info.com/dafina-do-ju-le-pa-gjume-publikohen-imazhe-te-nxehta-nga-plazhi/60%Daily2018-12-07 22:33
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-ushtrise-kosova-ne-nato/60%Daily2018-12-08 04:17
https://kosova-info.com/justin-bieber-dhe-hailey-baldwin-ne-numrin-e-ri-te-revistes-vogue/60%Daily2018-12-07 22:25
https://kosova-info.com/kurti-ushtria-me-14-dhjetor-reagimi-i-nato-s-nuk-ishte-befasi/60%Daily2018-12-08 04:17
https://kosova-info.com/nuk-kaloi-ne-finalen-e-kenges-magjike-reagon-robert-aliaj-sfidohemi-nga-mbreteria-e-tallavase/60%Daily2018-12-07 22:25
https://kosova-info.com/kercenohet-nijazi-thaci-drejtori-menaxhues-i-keku-ut/60%Daily2018-12-08 04:18
https://kosova-info.com/vlora-citaku-krenare-me-suksesin-e-dua-lipes/60%Daily2018-12-07 22:25
https://kosova-info.com/pozon-para-pasqyres-duke-vendosur-grimin-keshtu-duket-xhensila/60%Daily2018-12-07 21:39
https://kosova-info.com/bie-bitcoin-kripto-valutat-se-shpejti-nuk-do-te-vlejne-me-asgje/60%Daily2018-12-09 18:31
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-te-cilat-tregojne-qe-po-konsumoni-shume-kripe/60%Daily2018-12-08 17:35
https://kosova-info.com/gabimet-qe-te-gjitha-femrat-bejne-para-seksit/60%Daily2018-12-08 12:35
https://kosova-info.com/gecaj-meritat-per-ushtrine-nuk-i-ka-ramush-haradinaj/60%Daily2018-12-07 18:17
https://kosova-info.com/qysh-thote-populli-cecen-e-kam-kqyre-prej-thembrave-deri-te-kryte/60%Daily2018-12-07 18:17
https://kosova-info.com/vetem-sot-prokuroria-e-pejes-ngriti-21-aktakuza/60%Daily2018-12-07 18:17
https://kosova-info.com/lebron-james-e-deshiron-carmelo-anthonyn-tek-lakers/60%Daily2018-12-07 17:45
https://kosova-info.com/sarri-gati-i-dorezuar-nuk-di-si-ta-mposhte-guardiolan/60%Daily2018-12-07 17:45
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-per-tifozet-e-real-madrid-ylli-i-skuadres-po-rikthehet/60%Daily2018-12-07 17:45
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-eshte-me-vetem-messi-suarez-te-gjithe-po-realizojne/60%Daily2018-12-07 17:45
https://kosova-info.com/befasohet-vinicius-jr-braziliani-mund-te-huazohet/60%Daily2018-12-07 17:45
https://kosova-info.com/kosova-blen-gjak-edhe-ne-serbi/60%Daily2018-12-07 18:18
https://kosova-info.com/zyra-e-prokurorit-te-specializuar-per-lajmi-net-konfirmon-nisjen-e-intervistimit-te-deshmitareve/60%Daily2018-12-07 18:18
https://kosova-info.com/gili-sinani-teuta-dhe-dani-vijne-me-potpuri-per-fundvit/60%Daily2018-12-07 17:25
https://kosova-info.com/nora-istrefi-zbulon-disa-sekuenca-nga-dueti-me-skerdin/60%Daily2018-12-07 16:58
https://kosova-info.com/sulm-masiv-kibernetik-i-serbise-ne-kosove-hakohen-institucionet-kryesore/60%Daily2018-12-09 13:31
https://kosova-info.com/kek-me-bajame-dhe-mandarina-nje-embelsire-shume-e-shijshme/60%Daily2018-12-08 12:35
https://kosova-info.com/shtetet-e-be-se-kunder-kosoves-shkaqet-qendrimi-proamerikan-frika-nga-rusia-dhe-islamofobia/60%Daily2018-12-07 13:16
https://kosova-info.com/ngjarje-tragjike-nena-shqiptare-humb-3-foshnjat-ne-spital-nuk-kishte-mjek-gjinekolog/60%Daily2018-12-07 13:16
https://kosova-info.com/france-frika-nga-protestat-mbyll-kullen-eiffel-dhe-aktivitet-komerciale/60%Daily2018-12-07 13:17
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-per-tentim-vrasje-ne-peje/60%Daily2018-12-07 13:17
https://kosova-info.com/gjiganti-gjerman-futet-ne-gare-per-iscon/60%Daily2018-12-07 12:45
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-transferimi-i-pare-i-barcelones-ne-janar/60%Daily2018-12-07 12:45
https://kosova-info.com/zyrtare-cesare-prandelli-trajner-i-skuadres-nga-serie-a/60%Daily2018-12-07 12:45
https://kosova-info.com/mustafi-kerkon-qe-skuadra-e-arsenalit-te-tregohet-me-e-zgjuar/60%Daily2018-12-07 12:44
https://kosova-info.com/keshtu-duket-fytyra-e-furyt-pas-mecit-me-wilder/60%Daily2018-12-07 12:44
https://kosova-info.com/rama-ftoj-studentet-ne-dialog-me-vendimmarresit/60%Daily2018-12-07 13:17
https://kosova-info.com/sonte-ne-mirage-ne-oren-1900-mund-ti-ndiqni-keto-materiale/60%Daily2018-12-07 12:16
https://kosova-info.com/nuk-ju-binden-femijet-8-rregullat-qe-cdo-prind-duhet-ti-dije/60%Daily2018-12-08 12:35
https://kosova-info.com/djaloshi-kerkon-selfie-me-putinin-shikojeni-reagimin-e-presidentit-rus-kur-nuk-funksionoi-telefoni/60%Daily2018-12-07 08:16
https://kosova-info.com/kosova-pas-nje-jave-do-ta-kete-ushtrine-thote-ish-komandanti-i-fsk-se/60%Daily2018-12-07 08:16
https://kosova-info.com/kadri-veseli-fotografohet-me-autoblinda-amerikane/60%Daily2018-12-07 08:16
https://kosova-info.com/i-bindur-se-me-shakiren-do-ta-hapte-uren-e-ibrit-tani-ndryshon-qasja-e-agim-bahtirit/60%Daily2018-12-07 08:17
https://kosova-info.com/talenti-i-shumekerkuar-i-ajaxit-zgjedh-me-ne-fund-skuadren-e-re/60%Daily2018-12-07 07:45
https://kosova-info.com/messi-zgjidhet-me-i-miri-le-pas-ronaldon-dhe-mbappen/60%Daily2018-12-07 07:45
https://kosova-info.com/keto-jane-fanellat-e-bukura-te-barcelones-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-12-07 07:45
https://kosova-info.com/shba-te-pershendesin-vendimin-qe-i-jep-shqiperise-kryesimin-e-osbe-se-me-2020-en/60%Daily2018-12-07 08:17
https://kosova-info.com/merr-fund-epoka-e-mourinhos-te-man-utd-e-zevendeson-super-trajneri/60%Daily2018-12-07 07:44
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-mbreme-mahniti-publikun-me-performancen-e-tij/60%Daily2018-12-07 07:16
https://kosova-info.com/alex-sandro-afer-kontrates-se-re-me-juventus/60%Daily2018-12-07 02:44
https://kosova-info.com/bayern-munich-afer-mbylljes-se-marreveshjes-me-yllin-amerikan/60%Daily2018-12-07 02:44
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-de-gea/60%Daily2018-12-07 02:44
https://kosova-info.com/sot-10-vite-me-pare-kishte-debutuar-tyson-fury-shikoni-si-dukej/60%Daily2018-12-07 02:44
https://kosova-info.com/atletico-madrid-identifikon-zevendesuesin-e-diego-costa/60%Daily2018-12-07 07:46
https://kosova-info.com/truqet-e-thjeshta-qe-iu-ndihmojne-parandalimin-e-avullimit-te-xhamave-ne-makine/60%Daily2018-12-09 13:31
https://kosova-info.com/ndryshimit-te-whatsappit-qe-do-ti-gezohen-te-gjithe/60%Daily2018-12-09 13:31
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-tregon-se-kush-deshiron-ta-fitoje-festivalinkenga-magjike/60%Daily2018-12-07 02:24
https://kosova-info.com/macron-ne-hall-opozita-franceze-bashkohet-per-mocion-mosbesimi/60%Daily2018-12-07 03:16
https://kosova-info.com/jo-vetem-bora-dhe-klaudia-keto-jane-kater-prezantueset-e-tjera-te-kenges-magjike/60%Daily2018-12-07 02:24
https://kosova-info.com/perfshihen-nga-zjarri-dy-vetura-ne-parkingun-e-albi-mall/60%Daily2018-12-07 03:16
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-ende-nuk-eshte-dijeni-nese-jane-bere-permiresimet-ne-aktakuzen-per-listat-e-veteraneve/60%Daily2018-12-07 03:16
https://kosova-info.com/haradinaj-hahn-me-kerkoi-falje-per-vizat/60%Daily2018-12-06 22:35
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-behet-per-spital/60%Daily2018-12-07 02:24
https://kosova-info.com/i-vdiq-babai-kengetari-nuk-e-braktisi-garen-dhe-sapo-performoi-ne-skenen-e-kenga-magjike/60%Daily2018-12-07 02:24
https://kosova-info.com/meta-banoret-e-prekur-meritojne-zgjidhje-te-drejte/60%Daily2018-12-06 22:15
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-i-reagon-vetevendosjes-i-quan-paterice-te-isa-mustafes/60%Daily2018-12-06 22:16
https://kosova-info.com/kenga-e-ketij-artisti-e-beri-te-qaj-manjola-nallbanin-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-12-07 02:24
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-kapsllekun-provoni-keto-ushqime/60%Daily2018-12-08 07:34
https://kosova-info.com/nderprerja-e-takimit-te-cefta-s-limaj-sqaron-cfare-ndodhi-ne-mbledhje/60%Daily2018-12-06 22:16
https://kosova-info.com/keta-jane-tre-lojtaret-me-te-mire-ne-histori-sipas-gundogan/60%Daily2018-12-06 21:46
https://kosova-info.com/riqui-puig-lojtari-qe-mrekulloi-messin-qysh-ne-stervitjen-e-pare/60%Daily2018-12-06 21:45
https://kosova-info.com/hysaj-do-te-kaloje-ne-premierlige-gjate-dimrit/60%Daily2018-12-06 21:45
https://kosova-info.com/anthony-davis-drejt-lakers-perfshihen-tri-skuadra-largohet-lonzo-ball/60%Daily2018-12-06 21:45
https://kosova-info.com/emery-guendouzi-duhet-ti-prese-floket/60%Daily2018-12-06 21:44
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-veseli-teston-pajisjet-ushtarake-amerikane-qe-do-ti-kete-ushtria-e-kosoves/60%Daily2018-12-06 22:16
https://kosova-info.com/mesuesja-merr-raport-fiktiv-7-vjecari-me-nevoja-te-vecanta-ngelet-pa-mesim/60%Daily2018-12-06 22:16
https://kosova-info.com/dua-lipa-arrin-majat-e-suksesit-ne-bote-ju-falenderon-per-nje-vit-te-mrekullueshem/60%Daily2018-12-06 21:19
https://kosova-info.com/ju-mund-ta-permiresoni-metabolizmin-vetem-duke-bere-kete-ushtrim/60%Daily2018-12-07 16:33
https://kosova-info.com/industria-gjermane-vazhdon-rritjen-fale-sektorit-automobilistik/60%Daily2018-12-07 16:29
https://kosova-info.com/spotify-me-nje-perditesim-qe-do-tiu-pelqeje-perdoruesve/60%Daily2018-12-09 08:30
https://kosova-info.com/cfare-i-shkakton-guret-ne-veshka-dhe-cduhet-te-beni-per-te-zvogeluar-rrezikun/60%Daily2018-12-07 16:34
https://kosova-info.com/5-gjerat-qe-iu-ndodhin-trupit-nese-ecni-cdo-dite/60%Daily2018-12-07 11:33
https://kosova-info.com/ekspozimi-ndaj-ajrit-te-ndotur-mund-te-kete-pasoja-edhe-ne-pasardhes/60%Daily2018-12-07 06:33
https://kosova-info.com/ekspertet-ja-sa-here-duhet-te-kryeni-marredhenie-per-te-ngelur-shtatzene/60%Daily2018-12-06 20:32
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-fsk-se-ramadani-po-qendron-per-vizite-zyrtare-ne-letoni/60%Daily2018-12-06 17:15
https://kosova-info.com/dreshaj-nuk-vi-i-dehur-ne-kuvend-kam-probleme-shendetesore/60%Daily2018-12-06 17:15
https://kosova-info.com/prokuroria-aktakuzen-per-veteranet-e-kemi-gati/60%Daily2018-12-06 17:16
https://kosova-info.com/gjeloshaj-ne-mal-te-zi-nuk-mund-te-ndalohet-perdorimi-i-flamurit-shqiptar/60%Daily2018-12-06 17:16
https://kosova-info.com/tahiri-javen-tjeter-hapet-konkursi-per-27-gjyqtare-te-ri/60%Daily2018-12-06 17:16
https://kosova-info.com/medikamentet-qe-shkaktojne-dem-ne-veshka/60%Daily2018-12-06 20:32
https://kosova-info.com/neymar-thumbon-messin-secili-lojtar-i-madh-duhet-te-luaje-ne-kete-lige/60%Daily2018-12-06 16:44
https://kosova-info.com/asensio-shenon-dy-gola-per-tre-minuta/60%Daily2018-12-06 16:44
https://kosova-info.com/real-madrid-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-12-06 16:44
https://kosova-info.com/zgjohet-isco-shenon-per-real-madridin/60%Daily2018-12-06 16:44
https://kosova-info.com/nje-nga-lojtaret-kryesor-te-man-utd-largohet-falas-gjate-veres/60%Daily2018-12-06 16:44
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-percon-mesazh-te-madh-permes-imazhit-te-fundit/60%Daily2018-12-06 16:23
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-kenga-bonnieclyde-nga-mozzik-dhe-loredana-ka-arritur-kaq-klikime/60%Daily2018-12-06 16:23
https://kosova-info.com/kim-per-pak-sa-nuk-zbulon-pjeset-intime-shikojeni-foton-qe-ka-postuar/60%Daily2018-12-06 15:39
https://kosova-info.com/helikopteret-me-te-frikshem-ne-bote/60%Daily2018-12-06 20:28
https://kosova-info.com/opel-sjell-corsa-2019-nje-makine-elektrike/60%Daily2018-12-06 20:28
https://kosova-info.com/keto-jane-makinat-e-policise-me-te-mira-ne-bote/60%Daily2018-12-07 11:28
https://kosova-info.com/8-gjera-qe-nuk-duhet-tia-thoni-kurre-prinderve-te-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2018-12-06 15:32
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-asnjehere-perpara-se-te-flini-gjume/60%Daily2018-12-06 15:32
https://kosova-info.com/gjumi-i-tepert-mund-te-jete-i-demshem-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-12-06 15:32
https://kosova-info.com/ldk-nuk-e-perkrah-buxhetin-per-vitin-2019/60%Daily2018-12-06 12:15
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-rrisin-lumturine/60%Daily2018-12-06 15:32
https://kosova-info.com/berisha-smund-te-presim-deri-ne-pafundesi-per-ushtrine/60%Daily2018-12-06 12:15
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-takoi-ambasadorin-amerikan-philip-kosnett/60%Daily2018-12-06 12:15
https://kosova-info.com/klopp-nervozohet-keq-pas-fitores-se-liverpoolit/60%Daily2018-12-06 11:44
https://kosova-info.com/inter-po-e-transferon-darmianin/60%Daily2018-12-06 11:44
https://kosova-info.com/liverpool-po-e-transferon-perlen-e-napolit/60%Daily2018-12-06 11:44
https://kosova-info.com/zyrtare-kosova-u-19-meson-kundershtaret-per-kualifikimet-ne-kampionatin-evropian/60%Daily2018-12-06 11:44
https://kosova-info.com/goal-com-lojtaret-me-te-vlefshem-te-kosoves-nen-moshen-23-vjecare/60%Daily2018-12-06 11:43
https://kosova-info.com/shba-do-te-dergoje-luftanije-ne-detin-e-zi/60%Daily2018-12-06 12:15
https://kosova-info.com/gjykata-ua-vazhdon-paraburgimin-te-dyshuarve-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-12-06 12:15
https://kosova-info.com/dua-lipa-flet-per-feminizmin-nuk-ka-te-beje-me-urrejtje-ndaj-meshkujve/60%Daily2018-12-06 10:29
https://kosova-info.com/telefonat-e-ardhshem-te-samsung-galaxy-do-te-jene-gjashtekendor/60%Daily2018-12-06 10:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-mausi-kompjuterik-i-pare-i-krijuar-para-50-vjetesh/60%Daily2018-12-06 10:27
https://kosova-info.com/ios-12-1-1-ka-mberritur-keto-jane-risite-per-iphone-dhe-ipad/60%Daily2018-12-06 15:28
https://kosova-info.com/rrjeti-5g-do-ti-beje-smartphonet-deri-ne-300-dollare-me-te-shtrenjte/60%Daily2018-12-06 15:28
https://kosova-info.com/70-milione-euro-per-pensione-te-veteraneve-per-11-muaj/60%Daily2018-12-06 07:15
https://kosova-info.com/daciq-ka-nje-lajm-te-keq-per-kosoven/60%Daily2018-12-06 07:15
https://kosova-info.com/jepet-fjala-perfundimtare-ne-rigjykimin-e-4-policeve-te-akuzuar-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2018-12-06 07:15
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-ne-kosove/60%Daily2018-12-06 07:16
https://kosova-info.com/agjencia-e-forenzikes-shenon-15-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2018-12-06 07:16
https://kosova-info.com/wolves-21-chelsea-vleresimi-i-lojtareve/60%Daily2018-12-06 06:44
https://kosova-info.com/barcelona-kalon-ne-rrethin-tjeter-te-kupes-se-mbretit/60%Daily2018-12-06 06:44
https://kosova-info.com/man-utd-2-2-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-06 06:44
https://kosova-info.com/duhet-ta-shikoni-patjeter-kete-gol-te-murekullueshem-nga-xherdan-shaqiri/60%Daily2018-12-06 06:43
https://kosova-info.com/real-madrid-neymar-lajm-befasues-nga-spanja/60%Daily2018-12-06 06:43
https://kosova-info.com/makinat-me-te-shitura-ne-evrope-pergjate-vitit-2018/60%Daily2018-12-06 05:27
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-gjetur-menyren-per-te-lexuar-mendimet/60%Daily2018-12-06 05:27
https://kosova-info.com/facebook-po-iu-mundeson-qasje-ne-te-dhenat-tuaja-disa-kompanive/60%Daily2018-12-06 05:27
https://kosova-info.com/e-tregon-videoja-makinat-fiat-me-te-rrezikshmet-per-jeten-nese-aksidentohen/60%Daily2018-12-06 10:27
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-e-majkit-arrin-mbi-nje-milion-klikime-ne-pak-dite/60%Daily2018-12-06 06:22
https://kosova-info.com/tahiri-kam-pasur-presion-per-votimin-e-demarkacionit-votova-kunder-vullnetit-tim/60%Daily2018-12-06 02:15
https://kosova-info.com/rrahja-ku-u-perfshi-dibran-hoxha-viktima-pretendohet-se-ka-lendime-ne-tru/60%Daily2018-12-06 02:15
https://kosova-info.com/bebe-rexha-pozon-perkrah-gigi-hadid-kete-detaj-mos-e-humbisni/60%Daily2018-12-05 22:41
https://kosova-info.com/opec-u-pritet-te-ule-prodhimin-e-naftes/60%Daily2018-12-06 02:15
https://kosova-info.com/bebe-rexha-pozon-perkrah-gigi-hadid-kete-detaj-mos-e-humbisni-2/60%Daily2018-12-05 22:41
https://kosova-info.com/a-do-ti-bashkohet-psd-ja-qeverise-haradinaj-flet-dardan-molliqaj/60%Daily2018-12-06 02:15
https://kosova-info.com/gjerat-qe-kurre-nuk-duhet-ti-beni-pergjate-marredhenieve-intime/60%Daily2018-12-06 15:32
https://kosova-info.com/shoferi-kosovar-qe-u-denua-me-500-euro-5-pike-dhe-mbeti-pa-leje/60%Daily2018-12-06 02:15
https://kosova-info.com/vaji-jeteshpetues-i-grave-ne-peshe-iu-ndihmon-te-humbin-peshe/60%Daily2018-12-06 10:32
https://kosova-info.com/frutat-mund-te-perdoren-edhe-per-zbardhjen-e-dhembeve-ja-si/60%Daily2018-12-06 10:32
https://kosova-info.com/doni-ta-beni-partneren-te-arrije-cdohere-orgazme-provoni-keto-pozicione/60%Daily2018-12-06 10:32
https://kosova-info.com/fadil-hoxha-ishte-tradhtar-si-enver-hoxha/60%Daily2018-12-05 21:15
https://kosova-info.com/zeka-jap-doreheqje-nese-prokuroria-me-nxjerr-fajtor-per-mashtrime-me-viza/60%Daily2018-12-05 21:15
https://kosova-info.com/ymeri-permes-rezolutes-synohet-qe-dialogu-te-kthehet-ne-binare/60%Daily2018-12-05 21:15
https://kosova-info.com/adnan-januzaj-me-euro-gol-te-real-sociedad/60%Daily2018-12-05 20:43
https://kosova-info.com/wolves-chelsea-shenohet-auto-gol-qesharak/60%Daily2018-12-05 20:43
https://kosova-info.com/atletico-madrid-e-turperon-kundershtarin-ne-kupen-e-mbretit/60%Daily2018-12-05 20:43
https://kosova-info.com/shkodran-mustafi-kalon-ne-epersi-arsenalin-ndaj-man-utd/60%Daily2018-12-05 20:43
https://kosova-info.com/man-utd-arsenal-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2018-12-05 20:43
https://kosova-info.com/standardet-e-dyfishta-te-be-se-per-liberalizimin-e-vizave-ushtrine-dhe-interpol-in/60%Daily2018-12-05 21:15
https://kosova-info.com/sllovakia-debon-nje-diplomat-rus-te-dyshuar-per-spiunim/60%Daily2018-12-05 21:15
https://kosova-info.com/fillon-festivali-kenga-magjike-2018-rozana-radi-e-ndien-mungesen-e-stresit/60%Daily2018-12-05 20:22
https://kosova-info.com/testi-i-gjakut-qe-mund-te-detektoje-kancerin-ne-10-minuta/60%Daily2018-12-06 10:32
https://kosova-info.com/fituesja-e-vitit-te-kaluar-anxhela-peristeri-do-te-hape-kengen-magjike/60%Daily2018-12-05 20:22
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-adrola-dushi-per-kengen-e-fifit-dhe-mc-kreshes/60%Daily2018-12-05 20:22
https://kosova-info.com/dalin-fotot-qe-tregojne-se-si-duket-samsung-galaxy-s10-plus/60%Daily2018-12-05 19:27
https://kosova-info.com/rusia-zbulon-artilerine-e-rende-qe-mund-te-shkaterroje-objektivat-ne-fraksione-te-nje-sekonde/60%Daily2018-12-05 19:27
https://kosova-info.com/mashtrimi-qe-eshte-duke-iu-bere-samsung-me-reklama/60%Daily2018-12-06 05:27
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-ne-gare-per-ta-perfaqesuar-shqiperine-ne-eurovision-ju-prezanton-kengen/60%Daily2018-12-05 20:22
https://kosova-info.com/dua-lipa-e-lumtur-prane-te-dashurit-e-publikoi-kete-foto-me-te/60%Daily2018-12-05 18:59
https://kosova-info.com/kimikalet-ne-keta-tigane-po-ua-zvogelojne-organin-gjenital-meshkujve/60%Daily2018-12-05 19:31
https://kosova-info.com/lamtumire-problemeve-te-fytyres-me-vetem-kete-produkt/60%Daily2018-12-05 19:31
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-itali-vdesin-2-persona/60%Daily2018-12-05 16:14
https://kosova-info.com/vjen-lajmi-i-keq-nga-shkenca-per-gjumashet/60%Daily2018-12-05 19:31
https://kosova-info.com/i-futen-nga-catia-ne-shtepi-e-rrahin-pronarin-dhe-i-vjedhin-mijera-para/60%Daily2018-12-05 16:14
https://kosova-info.com/pas-dy-viteve-prokuroria-ngrite-aktakuze-per-grabitjen-e-mijera-parave-ne-peje/60%Daily2018-12-05 16:14
https://kosova-info.com/tahiri-kerkon-me-shume-cilesi-ne-pergatitjen-e-juristeve-per-tregun-e-punes/60%Daily2018-12-05 16:15
https://kosova-info.com/ne-rrezik-traktati-inf-per-raketat-berthamore-me-rreze-te-mesme/60%Daily2018-12-05 16:15
https://kosova-info.com/cavani-ne-serie-a/60%Daily2018-12-05 15:43
https://kosova-info.com/legjenda-e-arsenalit-e-ben-per-pese-pare-sanchezin/60%Daily2018-12-05 15:43
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-rikthen-yllin-ne-skuader/60%Daily2018-12-05 15:43
https://kosova-info.com/yllin-qe-e-do-roma-po-e-transferon-juventus/60%Daily2018-12-05 15:43
https://kosova-info.com/zyrtare-data-dhe-ora-se-ku-do-te-zhvillohet-ndeshja-e-superkupes-se-italise/60%Daily2018-12-05 15:43
https://kosova-info.com/emrat-qe-me-se-shumti-do-iu-vendosen-foshnjave-me-2019-en/60%Daily2018-12-05 19:31
https://kosova-info.com/provokon-serish-morena-poston-foto-nga-shtrati/60%Daily2018-12-05 15:10
https://kosova-info.com/ja-sa-kohe-dhe-sa-here-gjate-dites-duhet-te-beni-aktivitet-fizik/60%Daily2018-12-05 19:31
https://kosova-info.com/tesla-tani-ka-me-shume-vlere-se-daimler-dhe-bmw/60%Daily2018-12-05 14:27
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-facebook-ja-cfare-po-ndodh/60%Daily2018-12-05 19:27
https://kosova-info.com/rusia-mund-te-kete-vene-nje-arme-te-re-sekrete-ne-orbite/60%Daily2018-12-05 19:27
https://kosova-info.com/cjane-thonjte-e-futur-ne-mish-perse-shfaqen-gjate-dimrit-dhe-si-ti-kuroni-pa-nderhyrje-kirurgjikale/60%Daily2018-12-05 14:31
https://kosova-info.com/brenda-10-vitesh-do-te-zhduket-ky-ilac-per-diabetiket/60%Daily2018-12-05 14:31
https://kosova-info.com/receta-me-e-thjeshte-e-kekut-me-bajame/60%Daily2018-12-05 14:31
https://kosova-info.com/bernabiq-per-100-per-qindeshi-serbia-humb-42-milione-euro-ne-muaj/60%Daily2018-12-05 11:14
https://kosova-info.com/haradinaj-stoik-ndaj-takses-kete-ua-kerkon-prodhuesve-vendor/60%Daily2018-12-05 11:03
https://kosova-info.com/hoxha-be-ja-e-paafte-ti-mbaje-premtimet-per-vizat/60%Daily2018-12-05 11:14
https://kosova-info.com/gashi-kosova-cdo-dite-e-me-shume-po-mbron-autorin/60%Daily2018-12-05 11:15
https://kosova-info.com/mijera-tifoze-te-bocas-pershendesin-skuadren-para-nisjes-per-ne-madrid/60%Daily2018-12-05 10:44
https://kosova-info.com/mbappe-ja-si-reagoi-wengeri-kur-refuzova-te-transferohem-te-arsenal/60%Daily2018-12-05 10:43
https://kosova-info.com/ronaldo-e-le-vetem-messin-ne-bernabeu-ne-finalen-e-madhe-te-copa-libertadores/60%Daily2018-12-05 10:43
https://kosova-info.com/publikohet-nje-pjese-emocionuese-e-filmit-kushtuar-lorik-canes/60%Daily2018-12-05 10:43
https://kosova-info.com/barca-teston-juven-ia-ofron-60-mln-euro-per-yllin-e-skuadres/60%Daily2018-12-05 10:43
https://kosova-info.com/tahiri-iu-shkruan-hahnit-dhe-avramopoulos-per-reformat-ne-drejtesi-si-kriter-i-permbushur-per-viza/60%Daily2018-12-05 11:15
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-18-te-vajzes-nga-venezuela-qe-po-i-le-te-gjitha-nen-hije-me-trupin-e-saj/60%Daily2018-12-05 10:22
https://kosova-info.com/xeni-tregon-ambientet-luksoze-te-shtepise-se-tij-keshtu-e-ka-dekoruar-per-fundvit/60%Daily2018-12-05 10:22
https://kosova-info.com/majlinda-zeka-reagon-serish-kunder-majk-prek-reperin-ne-piken-me-te-dobet/60%Daily2018-12-05 10:22
https://kosova-info.com/papritmas-mori-fund-edhe-nje-lidhje-tjeter-e-shoubizit/60%Daily2018-12-05 08:09
https://kosova-info.com/dobesimi-me-i-lehte-me-caj-te-gjelber/60%Daily2018-12-05 14:31
https://kosova-info.com/nuk-ia-dhane-topin-e-arte-ja-cfare-do-te-beje-ronaldo/60%Daily2018-12-05 05:43
https://kosova-info.com/city-vazhdon-dominimin-ne-premierlige-mposht-edhe-watfordin/60%Daily2018-12-05 05:43
https://kosova-info.com/watford-12-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-05 05:43
https://kosova-info.com/kush-e-ka-pritur-kete-shikojeni-poziten-e-monacos-ne-ligue-1/60%Daily2018-12-05 05:43
https://kosova-info.com/modric-zbulon-vendin-e-cuditshem-ku-do-ta-mbaje-topin-e-arte/60%Daily2018-12-05 05:43
https://kosova-info.com/xhipi-i-ardhshem-i-chevrolet-do-iu-le-gojehapur/60%Daily2018-12-05 14:27
https://kosova-info.com/leutrim-berisha-e-shpeton-perseri-gjigantin-google-e-paralajmeroi-per-rrezik/60%Daily2018-12-05 14:27
https://kosova-info.com/gani-dreshaj-tregon-kush-i-ka-fajet-per-mosliberalizim-te-vizave/60%Daily2018-12-05 06:14
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-vjen-e-zjarrte-nga-pushimet-pozon-teresisht-nudo-2/60%Daily2018-12-04 22:58
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-vjen-e-zjarrte-nga-pushimet-pozon-teresisht-nudo/60%Daily2018-12-04 22:58
https://kosova-info.com/dialogu-ne-mes-kosoves-dhe-serbise-asnjehere-nuk-eshte-ndalur/60%Daily2018-12-05 06:14
https://kosova-info.com/serbise-po-i-behet-presion-qe-ta-njoh-kosoven/60%Daily2018-12-05 06:14
https://kosova-info.com/forbes-publikon-listen-e-100-grave-me-te-fuqishme-te-botes-ne-krye-merkel/60%Daily2018-12-05 06:14
https://kosova-info.com/serbia-nje-nga-shtetet-qe-prodhon-me-se-shumti-fake-news/60%Daily2018-12-05 06:14
https://kosova-info.com/shkencetaret-hudhra-mund-ta-sheroje-kete-infeksion-te-tmerrshem/60%Daily2018-12-05 14:31
https://kosova-info.com/mbani-larg-vajzat-e-vogla-nga-keto-produkte-kimike-ja-ciu-shkaktojne/60%Daily2018-12-05 09:31
https://kosova-info.com/gabimet-qe-po-ua-ngadalesojne-metabolizmin/60%Daily2018-12-05 09:31
https://kosova-info.com/shba-i-jep-rusise-60-dite-afat-per-te-zbatuar-traktatin-per-armet-berthamore/60%Daily2018-12-04 20:14
https://kosova-info.com/joe-biden-jam-personi-me-i-kualifikuar-per-te-qene-president-i-shba-ve/60%Daily2018-12-04 20:14
https://kosova-info.com/zemaj-si-te-na-heqin-vizat-kur-kemi-shume-ministra-me-aktakuze/60%Daily2018-12-04 20:14
https://kosova-info.com/alma-lama-kundershton-presidentin-ende-jam-ne-detyre/60%Daily2018-12-04 20:14
https://kosova-info.com/blerta-deliu-per-vizat-ne-deklaronim-ate-cfare-na-thuhej/60%Daily2018-12-04 20:14
https://kosova-info.com/zyrtare-barca-e-humb-per-gjashte-muaj-rafinhan/60%Daily2018-12-04 19:43
https://kosova-info.com/modric-tregohet-i-madh-ka-nje-dedikim-special-per-topin-e-arte/60%Daily2018-12-04 19:43
https://kosova-info.com/skriniar-kercenon-juventusin/60%Daily2018-12-04 19:43
https://kosova-info.com/mancini-italia-duhet-te-synoje-triumfin-ne-euro-2020/60%Daily2018-12-04 19:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-watford-man-city/60%Daily2018-12-04 19:42
https://kosova-info.com/ne-shtepine-e-kryeministrit-haradinaj-anita-tregon-se-si-e-kane-dekoruar-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2018-12-04 19:21
https://kosova-info.com/mc-kresha-nuk-do-te-votoje-ne-kenga-magjike-pasi-kenga-eshte/60%Daily2018-12-04 19:21
https://kosova-info.com/tayna-ia-ka-bere-kete-dhurate-vetes-ja-cfare/60%Daily2018-12-04 19:21
https://kosova-info.com/ne-javet-e-fundit-te-shtatzenise-qendresa-sjell-imazhin-me-te-embel/60%Daily2018-12-04 18:36
https://kosova-info.com/pozicionet-qe-ciftet-duhet-ti-praktikojne-kur-jane-me-grip/60%Daily2018-12-05 09:31
https://kosova-info.com/audi-investon-14-miliarde-euro-ne-teknologji-te-reja/60%Daily2018-12-04 18:26
https://kosova-info.com/samsung-do-te-shfaq-telefonin-5g-kete-jave/60%Daily2018-12-04 18:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-makina-e-re-qe-do-ta-perdorin-per-patrollim-policet-italian/60%Daily2018-12-05 09:27
https://kosova-info.com/kompania-kineze-e-smartfoneve-iu-bashkohet-trendit-te-telefonave-te-palosshem/60%Daily2018-12-05 09:27
https://kosova-info.com/apple-me-listen-e-aplikacioneve-me-te-mira-per-vitin-2018/60%Daily2018-12-05 09:27
https://kosova-info.com/ka-nje-lajm-te-keq-per-personat-qe-konsumojne-pije-te-gazuara-cdo-dite/60%Daily2018-12-05 04:30
https://kosova-info.com/ndryshimet-ne-diete-qe-iu-ndihmojne-ta-trajtoni-diabetin-e-tipit-2/60%Daily2018-12-04 18:30
https://kosova-info.com/pozicioni-i-fundvitit-po-lehteson-arritjen-e-orgazmes/60%Daily2018-12-04 18:30
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-ne-beograd-krijimi-i-ushtrise-se-kosoves-destabilizon-rajonin/60%Daily2018-12-04 15:14
https://kosova-info.com/66-ushtare-shqiptare-nisen-per-afganistan/60%Daily2018-12-04 15:14
https://kosova-info.com/kosova-perfiton-17-6-milione-euro-grant-per-projektin-per-rehabilitimin-e-linjes-10-hekurudhore/60%Daily2018-12-04 15:14
https://kosova-info.com/forbes-merkel-gruaja-me-e-fuqishme-ne-bote/60%Daily2018-12-04 15:15
https://kosova-info.com/rama-taksa-nje-klithme-qe-duhet-degjuar/60%Daily2018-12-04 15:15
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-me-lajm-te-madh-per-xhudistet/60%Daily2018-12-04 14:43
https://kosova-info.com/gjiganti-evropian-ia-shuan-shpresat-milanit-per-transferimin-e-lojtarit/60%Daily2018-12-04 14:43
https://kosova-info.com/skandal-ne-futbollin-francez/60%Daily2018-12-04 14:42
https://kosova-info.com/man-utd-ka-gati-transferimin-e-yllit-te-madh/60%Daily2018-12-04 14:42
https://kosova-info.com/bota-e-boksit-ne-zi-nderron-jete-ish-kampioni-i-botes/60%Daily2018-12-04 14:42
https://kosova-info.com/dush-ne-mengjes-apo-ne-mbremje-dermatologet-jane-te-ketij-mendimi/60%Daily2018-12-04 18:30
https://kosova-info.com/majk-sqaron-pse-po-ndahet-nga-te-dashurat-blejne-shtiklla-1000-euro-e-pagen-e-kane-300/60%Daily2018-12-04 14:09
https://kosova-info.com/apple-airpods-te-reja-do-te-mberrijne-ne-fillim-te-vitit-2019/60%Daily2018-12-04 13:26
https://kosova-info.com/risite-e-shkences-nje-algoritem-per-moshen-biologjike/60%Daily2018-12-04 13:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-telefoni-qe-kushton-vetem-12-99-euro/60%Daily2018-12-04 13:26
https://kosova-info.com/arsyet-pse-jeta-seksuale-aktive-ndikon-per-nje-shendet-te-mire/60%Daily2018-12-04 13:30
https://kosova-info.com/pijet-e-gazuara-nje-shkaktari-kryesor-per-semundjen-e-diabetit/60%Daily2018-12-04 13:30
https://kosova-info.com/haradinaj-nenshkruan-ne-librin-e-ngushellimeve-per-ish-presidentin-amerikan/60%Daily2018-12-04 10:13
https://kosova-info.com/ankesat-e-vuciqit-per-taksen-dhe-ushtrine-e-kosoves-mberrijne-deri-ne-kine/60%Daily2018-12-04 10:14
https://kosova-info.com/taksa-100-per-qind-serbia-dhe-bosnja-nuk-marrin-pjese-ne-konferencen-e-cefta-s/60%Daily2018-12-04 10:14
https://kosova-info.com/manchester-city-suspendohet-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-12-04 09:42
https://kosova-info.com/riperballja-fury-wilder-man-utd-u-kthen-pergjigjie-zyrtare/60%Daily2018-12-04 09:42
https://kosova-info.com/rabiot-te-barcelona-jo-shikojeni-se-ku-po-transferohet-francezi/60%Daily2018-12-04 09:42
https://kosova-info.com/futbolli-eshte-kapur-nga-mafia-ronaldo-e-ka-merituar-topin-e-arte/60%Daily2018-12-04 09:42
https://kosova-info.com/redi-ejupi-kosova-do-te-perfundoje-ne-kete-pozite-ne-kualifikimet-per-euro-2020/60%Daily2018-12-04 09:42
https://kosova-info.com/milaim-zeka-me-kete-politike-smundemi-me-shku-as-ne-komoran/60%Daily2018-12-04 10:14
https://kosova-info.com/veseli-takohet-me-ambasadorin-e-ri-te-shba-se-philip-kosnett/60%Daily2018-12-04 10:15
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-stresit-ne-nje-klub-nate-a-eshte-liruar-reperi/60%Daily2018-12-04 09:15
https://kosova-info.com/pak-proteina-dhe-shume-karbohidrate-celesi-per-jetegjatesine-e-trurit/60%Daily2018-12-04 13:30
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-griezmann-pas-ceremonise-se-topit-te-arte/60%Daily2018-12-04 04:42
https://kosova-info.com/keta-jane-fituesit-ne-ceremonine-e-topit-e-arte/60%Daily2018-12-04 04:42
https://kosova-info.com/ufc-po-popullarizohet-me-shume-se-boksi-arsyeja-jurite-e-dobeta/60%Daily2018-12-04 04:42
https://kosova-info.com/numra-te-jashtezakonshem-nga-james-shikoni-cfare-ka-arritur-mbreti-kete-sezon/60%Daily2018-12-04 04:42
https://kosova-info.com/keto-jane-te-gjitha-sukseset-e-modric-kete-vit/60%Daily2018-12-04 04:42
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-darke-romantike-ne-dubai/60%Daily2018-12-04 04:21
https://kosova-info.com/beqiri-arsyetimet-e-qeverise-per-mosliberalizimin-e-vizave-fore-qe-spine-uje/60%Daily2018-12-04 05:13
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ndezi-skenen-ne-naten-magjike-te-victoria-secret-publikohet-video/60%Daily2018-12-03 22:43
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ndezi-skenen-ne-naten-magjike-te-victoria-secret-publikohet-video-2/60%Daily2018-12-03 22:43
https://kosova-info.com/themelimi-i-ushtrise-se-kosoves-do-percillet-me-pritje-solemne-ne-ministrine-e-mbrojtjes/60%Daily2018-12-04 05:13
https://kosova-info.com/bmw-m5-kunder-mercedes-amg-e63-s-videoja-tregon-se-kush-eshte-me-i-shpejte/60%Daily2018-12-04 08:26
https://kosova-info.com/roboteve-qe-po-ua-ka-friken-gjermania-mund-te-shkaktojne-lufte-boterore/60%Daily2018-12-04 13:26
https://kosova-info.com/apple-tregon-perfundimisht-vitin-kur-do-te-lancoje-smartfonet-me-5g/60%Daily2018-12-04 13:26
https://kosova-info.com/limaj-vendimin-per-ndalimin-e-produkteve-qe-nuk-i-referohen-kosoves-si-shtet-e-mori-endrit-shala/60%Daily2018-12-04 05:14
https://kosova-info.com/klosi-per-te-zhdukurit-e-vlores-po-i-shmangen-drejtesise/60%Daily2018-12-04 05:14
https://kosova-info.com/hahn-pas-vizites-ne-beograd-dhe-prishtine-hiqni-barrierat-tregtare/60%Daily2018-12-04 05:14
https://kosova-info.com/3-recetat-e-gruas-70-vjecare-ia-mbajne-duart-ne-forme-sikur-ti-kishte-30-vjet/60%Daily2018-12-04 13:30
https://kosova-info.com/kur-mogherini-thoshte-se-demarkacioni-me-malin-e-zi-heq-vizat-per-kosovaret/60%Daily2018-12-03 19:13
https://kosova-info.com/masazhi-qe-po-permireson-dukshem-jeten-sensuale-duhet-ta-provoje-cdo-cift/60%Daily2018-12-04 13:30
https://kosova-info.com/komuna-e-gjilanit-dhe-ar-katana-e-bejne-me-shtepi-familjen-e-bajram-salihut/60%Daily2018-12-03 19:13
https://kosova-info.com/vuciq-ne-panike-kosova-po-e-krijon-ushtrine-dhe-nuk-po-e-heq-taksen/60%Daily2018-12-03 19:13
https://kosova-info.com/macron-e-anulon-viziten-ne-serbi/60%Daily2018-12-03 19:13
https://kosova-info.com/kurti-po-na-largohet-evropa-e-po-na-rrudhet-kosova/60%Daily2018-12-03 19:13
https://kosova-info.com/guardiola-i-del-ne-mbrojtje-jurgen-kloppit/60%Daily2018-12-03 18:42
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-sezoni-i-fundit-i-robben-me-bayern-munich/60%Daily2018-12-03 18:42
https://kosova-info.com/neymar-psg-a-do-te-largohet-lojtari-kjo-eshte-marreveshja/60%Daily2018-12-03 18:42
https://kosova-info.com/guardiola-me-fjale-te-medha-per-sterling/60%Daily2018-12-03 18:42
https://kosova-info.com/arsenal-ramsey-emery-thote-se-nuk-ka-asnje-levizje/60%Daily2018-12-03 18:42
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-smile-nga-keepman-dhe-young-zerka/60%Daily2018-12-03 18:21
https://kosova-info.com/veturat-luksoze-qe-vozisin-policet-ne-gjermani/60%Daily2018-12-04 08:26
https://kosova-info.com/google-po-ua-vjedhe-fotografite-e-smartfonit-ja-si-ta-ndaloni-ate/60%Daily2018-12-04 08:26
https://kosova-info.com/ne-kete-gjendje-emocionale-ishte-fifi-kur-e-shkroi-tekstin-e-kenges-psikopatja-jote/60%Daily2018-12-03 18:21
https://kosova-info.com/oriola-marashi-e-ka-kopjuar-veshjen-ne-te-cilen-tregon-cdo-detaj-te-trupit/60%Daily2018-12-03 18:21
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-zonen-intime-te-femrave-te-cilat-nuk-kryejne-marredhenie-per-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2018-12-04 08:29
https://kosova-info.com/pas-shkenda-duboves-genta-ismajli-godet-me-levizje-provokative-nga-tajlanda/60%Daily2018-12-03 16:19
https://kosova-info.com/studim-44-e-te-sapomartuarve-tradhtojne/60%Daily2018-12-04 08:29
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-grabitjen-e-bankes-ne-prishtine/60%Daily2018-12-03 14:13
https://kosova-info.com/policia-ne-ndjekje-te-milan-radojiciqit/60%Daily2018-12-03 14:13
https://kosova-info.com/policia-konfiskon-113-kilograme-heroine-arreston-4-persona/60%Daily2018-12-03 14:13
https://kosova-info.com/chelsea-apo-liverpool-pulisic-ka-vendosur-per-cilen-do-te-luaje/60%Daily2018-12-03 13:43
https://kosova-info.com/zyrtare-var-ne-ligen-e-kampioneve-2/60%Daily2018-12-03 13:43
https://kosova-info.com/klauzola-e-neymar-eshte-lajm-trondites-per-barcelonen/60%Daily2018-12-03 13:42
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-gjigant-nga-barcelona/60%Daily2018-12-03 13:42
https://kosova-info.com/skandal-para-ceremonise-se-topit-te-arte/60%Daily2018-12-03 13:42
https://kosova-info.com/asfaltohet-rruga-drenica-ne-ferizaj/60%Daily2018-12-03 14:13
https://kosova-info.com/raketat-e-fundvitit-nga-kujtesa/60%Daily2018-12-03 14:13
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-majk-pergatit-befasine-e-radhes-per-fansa/60%Daily2018-12-03 13:21
https://kosova-info.com/risia-e-galaxy-s10-qe-do-ti-mposhte-te-gjitha-modelet-e-iphone/60%Daily2018-12-03 17:26
https://kosova-info.com/apple-tregon-daten-kur-do-ti-lancoje-kufjet-airpod-te-perditesuara-2/60%Daily2018-12-03 17:26
https://kosova-info.com/instagram-lejon-perdoruesit-te-postojne-fotografi-vetem-per-miqte-e-ngushte/60%Daily2018-12-03 17:26
https://kosova-info.com/nje-sirene-si-shkenda-dubova-pozon-krejtesisht-e-zhveshur-ne-tajlande/60%Daily2018-12-03 12:10
https://kosova-info.com/vetem-gjate-muajit-nentor-ne-ferizaj-jane-regjistruar-15-raste-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-12-03 09:12
https://kosova-info.com/banka-boterore-ofron-200-miliarde-dollare-per-te-luftuar-ndryshimet-klimatike/60%Daily2018-12-03 09:12
https://kosova-info.com/komisioni-per-integrime-miraton-projektligjet-per-fsk-ne/60%Daily2018-12-03 09:13
https://kosova-info.com/milan-ia-kthen-mbrapa-higuainin-juventusit/60%Daily2018-12-03 08:43
https://kosova-info.com/nese-nuk-transferohet-fabregas-milan-e-transferon-kete-mesfushor/60%Daily2018-12-03 08:42
https://kosova-info.com/qe-22-ore-te-mbyllur-ne-kuvend-deputetet-serbe-ne-pritje-te-takimit-me-komisionerin-hahn/60%Daily2018-12-03 09:13
https://kosova-info.com/data-ora-dhe-vendi-ku-do-te-mbahet-ceremonia-e-topit-te-arte/60%Daily2018-12-03 08:42
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-isco-i-thote-po-gjigantit-evropian/60%Daily2018-12-03 08:41
https://kosova-info.com/maldini-i-zbulon-dy-transferimet-e-reaj-te-milani/60%Daily2018-12-03 08:41
https://kosova-info.com/bankat-rrisin-cmimet-per-mirembajtje-te-llogarive/60%Daily2018-12-03 09:13
https://kosova-info.com/a-duhet-te-pime-qumesht-ne-mengjes/60%Daily2018-12-04 03:29
https://kosova-info.com/rita-ora-mban-koncert-per-te-prekurit-nga-zjarret-shkaterruese-ne-malibu/60%Daily2018-12-03 08:20
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-paraqitja-e-duas-ne-ceremonine-variety-mahnit-ne-fustanin-e-bardhe/60%Daily2018-12-03 08:20
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktori-i-njohur-luan-qerimi/60%Daily2018-12-03 08:20
https://kosova-info.com/me-nje-foto-nga-femijeria-loredana-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-12-03 07:45
https://kosova-info.com/psg-ia-cakton-cmimin-rabiotit/60%Daily2018-12-03 03:41
https://kosova-info.com/spalletti-deklarohet-pas-barazimit-me-romen/60%Daily2018-12-03 03:41
https://kosova-info.com/engji-zbulon-sekretin-babi-i-ka-bere-presion-mamit-gjithe-jeten-mos-u-vono/60%Daily2018-12-03 03:20
https://kosova-info.com/shkencetaret-tregojne-perse-foshnjat-shqelmojne-ne-bark/60%Daily2018-12-03 17:29
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-gjermani-humbin-jeten-dy-shqiptare/60%Daily2018-12-03 04:12
https://kosova-info.com/keto-jane-datat-kur-kosova-i-zhvillon-ndeshjet-ne-kualifikimet-per-kampionatin-evropian/60%Daily2018-12-02 22:41
https://kosova-info.com/bordeaux-e-befason-psg-ne-ne-ligue-1/60%Daily2018-12-02 22:41
https://kosova-info.com/bordeaux-22-psg-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-03 03:42
https://kosova-info.com/khabib-behet-tifoz-i-gjigantit-evropian/60%Daily2018-12-03 03:42
https://kosova-info.com/liverpool-po-e-huazon-lojtarin-te-rivali-i-premierliges/60%Daily2018-12-03 03:41
https://kosova-info.com/deputetet-serbe-akoma-ne-kuvend-nuk-e-dine-nese-hahn-do-ti-takoje/60%Daily2018-12-03 04:12
https://kosova-info.com/zbulohet-se-cka-kishte-biseduar-per-kosoven-sali-berisha-me-presidentin-g-h-w-bush/60%Daily2018-12-03 04:13
https://kosova-info.com/gashi-thote-se-edhe-deputetet-shqiptare-do-ta-perkrahnin-protesten-e-serbeve-nese-do-te-bashkepunonin-me-institucionet-e-kosoves/60%Daily2018-12-03 04:13
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ia-kalon-kim-it-me-vithet-ne-foton-e-fundit-shfaqet-shume-joshese/60%Daily2018-12-03 03:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-terhiqet-nga-deklarata-e-tij-per-krijimin-e-paktit-kunder-serbise/60%Daily2018-12-03 04:13
https://kosova-info.com/morena-taraku-publikon-video-nga-vaska-heq-sytjenat/60%Daily2018-12-02 21:48
https://kosova-info.com/morena-taraku-publikon-video-nga-vaska-heq-sytjenat-2/60%Daily2018-12-02 21:48
https://kosova-info.com/opsioni-qe-ia-mundeson-laptopit-tuaj-ta-mbaje-baterine-me-gjate-kur-shikoni-filma/60%Daily2018-12-03 07:25
https://kosova-info.com/microsoft-mposhte-apple-per-vleren-me-te-madhe-ne-treg/60%Daily2018-12-03 12:26
https://kosova-info.com/apple-tregon-daten-kur-do-ti-lancoje-kufjet-airpod-te-perditesuara/60%Daily2018-12-03 12:25
https://kosova-info.com/pija-natyrale-qe-ndihmon-te-luftoni-semundjet-e-zemres/60%Daily2018-12-03 17:29
https://kosova-info.com/perse-mjeket-po-bejne-thirrje-qe-te-hiqni-dore-nga-ky-medikament-menjehere/60%Daily2018-12-03 12:28
https://kosova-info.com/kete-tip-meshkujsh-e-tradhtojne-me-shpesh-femrat/60%Daily2018-12-03 12:29
https://kosova-info.com/franca-para-vendosjes-se-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2018-12-02 18:12
https://kosova-info.com/molliqaj-hotit-ju-vazhdimisht-i-jeni-nenshtruar-pdk-se/60%Daily2018-12-02 18:12
https://kosova-info.com/milan-ka-vendosur-rreth-gonzalo-higuainit/60%Daily2018-12-02 17:41
https://kosova-info.com/pajtim-kasami-shenon-gol-te-cmendur-ne-zvicer/60%Daily2018-12-02 17:41
https://kosova-info.com/atletico-madrid-shokohet-nga-girona/60%Daily2018-12-02 17:41
https://kosova-info.com/penallti-per-besiktasin-ndaj-galatasarayt-shikojeni-cfare-beri-ljajic/60%Daily2018-12-02 17:41
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-chelsea-po-nenshkruan-me-yllin-e-madh/60%Daily2018-12-02 17:41
https://kosova-info.com/pastrohet-deponia-me-e-madhe-ne-mitrovice/60%Daily2018-12-02 18:12
https://kosova-info.com/keshilli-kombetar-shqiptar-kerkon-heqjen-e-takses-per-te-gjitha-kompanite-prodhuese-te-lugines/60%Daily2018-12-02 18:12
https://kosova-info.com/moti-per-pese-dite/60%Daily2018-12-02 18:12
https://kosova-info.com/5-fjalet-qe-femrat-duan-ti-degjojne-nga-meshkujt-ne-shtrat/60%Daily2018-12-03 07:28
https://kosova-info.com/robert-aliaj-konkurrent-ne-kenga-magjike-me-ah-ku-me-hodhi-zoti/60%Daily2018-12-02 17:20
https://kosova-info.com/kenga-plas-rikthen-flori-mumajesin-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-12-02 17:20
https://kosova-info.com/humbni-barkun-me-vetem-kete-perberes/60%Daily2018-12-02 21:28
https://kosova-info.com/babygee-ben-ndryshimin-drastik-ne-dukje/60%Daily2018-12-02 17:20
https://kosova-info.com/lani-duart-gjithmone-pas-perdorimit-te-telefonit-ja-cthote-shkenca-per-ta/60%Daily2018-12-03 07:25
https://kosova-info.com/makina-e-re-qe-ka-prodhuar-bmw-po-le-te-gjithe-gojehpaur/60%Daily2018-12-03 07:25
https://kosova-info.com/marina-fara-prane-fotos-gjysme-lakuriq-kam-kaluar-ne-ferr/60%Daily2018-12-02 17:20
https://kosova-info.com/patatet-e-skuqura-iu-rrezikojne-nga-kjo-gjendje-e-tmerrshme-shendetesore/60%Daily2018-12-02 16:28
https://kosova-info.com/e-diela-romantike-e-blerim-destanit/60%Daily2018-12-02 15:39
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-vendosim-akull-ne-shpine/60%Daily2018-12-02 16:28
https://kosova-info.com/hoxhaj-te-mos-brengoset-per-bosnjen-por-te-merret-me-zbatimin-e-marreveshjeve-te-brukselit/60%Daily2018-12-02 13:12
https://kosova-info.com/shpejtesia-tej-normave-policia-ndalon-24-vjecaren-me-154-km-h/60%Daily2018-12-02 13:12
https://kosova-info.com/live-terheqja-e-shortit-per-euro-2020-ky-eshte-grupi-i-kosoves/60%Daily2018-12-02 12:41
https://kosova-info.com/keto-jane-grupet-per-kualifikimet-e-euro-2020-ja-me-ke-luajne-kosova-e-shqiperia/60%Daily2018-12-02 12:41
https://kosova-info.com/kosova-meson-kundershtaret-per-kualifikimet-euro-2020-ja-sa-jane-gjasat-per-kualifikimin/60%Daily2018-12-02 12:41
https://kosova-info.com/inter-flirton-me-ozil/60%Daily2018-12-02 12:41
https://kosova-info.com/panucci-optimist-vetem-franca-me-e-mire-se-ne/60%Daily2018-12-02 12:41
https://kosova-info.com/mattis-akuzon-putinin-per-shkelje-te-traktatit-te-kontrollit-te-armeve/60%Daily2018-12-02 13:12
https://kosova-info.com/haziri-ldk-favorizon-zgjedhjet-para-shkuarjes-ne-dialog-me-pushtetin/60%Daily2018-12-02 13:12
https://kosova-info.com/gjermania-ne-emergjence-per-infermiere-gati-sponsorizimi-i-arsimimit-te-tyre-ne-vendet-e-origjines/60%Daily2018-12-02 12:12
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-shqiptar-i-kerkon-rames-legalizimin-e-marihuanes/60%Daily2018-12-02 12:20
https://kosova-info.com/keto-jane-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-postoni-kurre-ne-rrjete-sociale/60%Daily2018-12-02 16:25
https://kosova-info.com/mos-mbani-shishe-me-uje-ne-makine-mund-te-jete-e-rrezikshme-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-12-02 16:25
https://kosova-info.com/13-ushqimet-kunder-kapsllekut/60%Daily2018-12-02 16:28
https://kosova-info.com/a-do-ta-votoje-mc-kreshen-dhe-fifin-ne-kenga-magjike-flet-rozana-radi/60%Daily2018-12-02 12:20
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-e-thote-troc-me-encen-nuk-do-te-bashkepunoja-kurre/60%Daily2018-12-02 12:20
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shpallet-tekstshkruesja-e-vitit/60%Daily2018-12-02 10:38
https://kosova-info.com/pse-kilogramet-hiqen-ngadale-ndersa-kthehen-shume-shpejt/60%Daily2018-12-02 16:28
https://kosova-info.com/bakteri-i-cili-jeton-ne-lekure-na-ben-rezistues-ndaj-ilaceve-mund-te-jete-fatal/60%Daily2018-12-02 11:27
https://kosova-info.com/grate-e-shkurtra-dhe-burrat-e-gjate-kane-jete-martesore-me-te-lumtur/60%Daily2018-12-02 11:28
https://kosova-info.com/mustafa-rugova-ishte-arkitekt-i-shtetit-te-pavarur-dhe-sovran-te-kosoves/60%Daily2018-12-02 08:12
https://kosova-info.com/e-kercenoi-me-arme-gruan-e-tij-arrestohet/60%Daily2018-12-02 08:12
https://kosova-info.com/rrahje-mes-pese-familjareve-ne-prishtine-lendohen-dy-persona/60%Daily2018-12-02 08:12
https://kosova-info.com/keto-jane-statistikat-qe-tregojne-fituesin-e-vertete-te-wilder-fury/60%Daily2018-12-02 07:41
https://kosova-info.com/wilder-nuk-i-besoi-syve-kur-fury-u-ngrit-pas-nokautit-ne-raundin-e-12/60%Daily2018-12-02 07:41
https://kosova-info.com/ata-e-vodhen-rikthimin-me-te-madh-ne-histori-te-sporteve/60%Daily2018-12-02 07:41
https://kosova-info.com/fury-tregon-se-si-arriti-te-ngritet-pas-nokautit-ne-raundin-e-12-te/60%Daily2018-12-02 07:41
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-promotori-i-joshuas-pas-ndeshjes-wilder-fury/60%Daily2018-12-02 07:40
https://kosova-info.com/sulmohet-nje-femer-ne-prishtine/60%Daily2018-12-02 08:12
https://kosova-info.com/sali-berisha-kujton-takimin-me-goerge-h-w-bushin/60%Daily2018-12-02 08:12
https://kosova-info.com/marina-pranon-dhuraten-qe-do-ta-deshironte-cdo-femer/60%Daily2018-12-02 07:19
https://kosova-info.com/dua-lipa-fiton-edhe-nje-cmim-te-rendesishem/60%Daily2018-12-02 06:59
https://kosova-info.com/real-madrid-20-valencia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-12-02 02:41
https://kosova-info.com/wilder-fury-ja-nga-sa-para-do-te-fitojne-gjigantet-e-boksit-pas-mega-duelit/60%Daily2018-12-02 02:41
https://kosova-info.com/ja-cfare-vlere-ka-fitorja-e-guardiolas-kunder-bournemouth/60%Daily2018-12-02 02:41
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-skuadra-me-e-mire-ne-nba-kete-edicion/60%Daily2018-12-02 02:40
https://kosova-info.com/rabiot-dhe-barcelona-tashme-kane-arritur-marreveshje/60%Daily2018-12-02 02:40
https://kosova-info.com/motra-e-sfidon-aferdita-dreshajn-joshese-sa-me-ska/60%Daily2018-12-01 22:59
https://kosova-info.com/irani-lanson-nje-arme-te-re-shkaterruese/60%Daily2018-12-02 03:12
https://kosova-info.com/sfida-e-qeverise-perballe-presionit-nderkombetar-per-taksen-100-per-qind/60%Daily2018-12-02 03:12
https://kosova-info.com/shqiperia-do-te-liroje-600-te-burgosur-ne-fundvit/60%Daily2018-12-02 03:12
https://kosova-info.com/vizita-e-hahn-mundesi-qe-kosova-te-ankohet-per-marreveshjet-e-pazbatuara-nga-serbia/60%Daily2018-12-02 03:12
https://kosova-info.com/a-do-te-kemi-rryme-gjate-dimrit/60%Daily2018-12-02 03:12
https://kosova-info.com/hiv-aids-ne-evrope-rritet-numri-i-rasteve-ne-lindje/60%Daily2018-12-01 22:11
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-shqiptar-tirana-ska-unitet-per-ceshtjen-e-kufijve-te-kosoves/60%Daily2018-12-01 22:11
https://kosova-info.com/everton-deshiron-ta-mbaje-lojtarin-e-barcelones/60%Daily2018-12-01 21:41
https://kosova-info.com/8-lojtare-te-lenduar-ja-ke-fton-valverde-ne-skuader/60%Daily2018-12-01 21:41
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-se-sa-do-te-mungoje-aguero/60%Daily2018-12-01 21:40
https://kosova-info.com/befason-sterling-kenaqem-duke-shikuar-neymar-dhe-psg-ne/60%Daily2018-12-01 21:40
https://kosova-info.com/real-madrid-kalon-me-lehtesi-valencian-ngushton-ne-dy-pike-diferencen-me-barcen/60%Daily2018-12-01 21:40
https://kosova-info.com/100-persona-te-lenduar-nga-protestat-ne-paris/60%Daily2018-12-01 22:12
https://kosova-info.com/tre-shqiptare-kercenojne-me-jete-ministrin-e-brendshem-italian/60%Daily2018-12-01 22:12
https://kosova-info.com/kush-ishte-goerge-h-w-bush/60%Daily2018-12-01 21:19
https://kosova-info.com/kush-ishte-goerge-h-w-bush-2/60%Daily2018-12-01 21:19
https://kosova-info.com/dasma-e-vitit-martohet-cifti-i-njohur/60%Daily2018-12-01 21:19
https://kosova-info.com/lansoi-kengen-e-re-sjena-kujt-ia-dedikoi-uki-latifi/60%Daily2018-12-01 21:19
https://kosova-info.com/shkurta-edona-teuta-dhe-gili-sjellin-potpuri-me-kenge-te-shpirtit/60%Daily2018-12-01 21:19
https://kosova-info.com/meghan-markle-nuk-ka-ndermend-te-zbatoje-rregullat-e-familjes-mbreterore/60%Daily2018-12-01 21:19
https://kosova-info.com/andrra-destani-mahnit-me-kete-pamje-ndjehet-si/60%Daily2018-12-01 19:59
https://kosova-info.com/nese-seksi-seshte-ne-nivelin-e-duhur-keto-jane-3-arsyet/60%Daily2018-12-02 11:28
https://kosova-info.com/ne-katedralen-shen-nene-tereza-hapet-tregu-i-krishtlindjes/60%Daily2018-12-01 17:05
https://kosova-info.com/juventus-afer-nenshkrimit-me-yllin-e-fiorentines/60%Daily2018-12-01 16:41
https://kosova-info.com/man-city-rikthen-epersine/60%Daily2018-12-01 16:40
https://kosova-info.com/dortmund-vazhdon-serine-e-fitoreve-fiton-edhe-ndaj-freiburg/60%Daily2018-12-01 16:40
https://kosova-info.com/serge-gnabry-rikthen-bayernin-tek-fitorja/60%Daily2018-12-01 16:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-southampton-manchester-united-2/60%Daily2018-12-01 16:40
https://kosova-info.com/hiv-aids-1200-te-infektuar-ne-shqiperi/60%Daily2018-12-01 17:05
https://kosova-info.com/postimi-i-vlora-citakut-qe-beri-krenare-shqiptaret/60%Daily2018-12-01 17:05
https://kosova-info.com/vazhdon-degradimi-i-kombinatit-trepca/60%Daily2018-12-01 17:05
https://kosova-info.com/letra-te-cilen-bush-ia-kishte-shkruar-millosheviqit-per-kosoven/60%Daily2018-12-01 17:05
https://kosova-info.com/befason-kengetarja-e-njohur-dhurata-dora-kendon-me-mire-se-enca/60%Daily2018-12-01 16:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-aktiviteti-fizik-qe-mbron-zemren-tuaj-70-me-shume-se-cdo-gje-tjeter/60%Daily2018-12-02 06:27
https://kosova-info.com/dua-lipa-gati-per-festat-e-fundvitit-shkelqen-ne-te-kuqe/60%Daily2018-12-01 16:01
https://kosova-info.com/nis-per-here-te-pare-transmetimi-8k/60%Daily2018-12-02 16:25
https://kosova-info.com/keto-jane-semundjet-me-te-rrezikshme-qe-kulmojne-ne-dimer/60%Daily2018-12-02 06:27
https://kosova-info.com/hedh-sprej-oc-ne-klase-arrestohet-i-mituri/60%Daily2018-12-01 12:04
https://kosova-info.com/haset-nje-mjet-i-dyshuar-shperthyes-terhiqet-nga-ekipet-e-fsk-se/60%Daily2018-12-01 12:04
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-atlantic-council-kosova-e-gatshme-per-paqe-te-qendrueshme/60%Daily2018-12-01 12:05
https://kosova-info.com/icardi-gezon-tifozet-e-interit-2/60%Daily2018-12-01 11:41
https://kosova-info.com/superclassico-trondit-madridin-150-mije-kerkesa-per-bileta/60%Daily2018-12-01 11:41
https://kosova-info.com/antonio-conte-trajner-i-skuadres-nga-serie-a/60%Daily2018-12-01 11:41
https://kosova-info.com/skuadra-e-famshme-italiane-shitet-per-10-euro/60%Daily2018-12-01 11:40
https://kosova-info.com/u-cilesua-talent-i-madh-te-milan-por-deshton-edhe-ne-france/60%Daily2018-12-01 11:40
https://kosova-info.com/mustafa-zoti-e-bekofte-shpirtin-e-presidentit-george-h-w-bush/60%Daily2018-12-01 12:05
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-bush-per-historine-tone-mbetet-i-paharrueshem/60%Daily2018-12-01 12:05
https://kosova-info.com/elita-rudi-per-shtatzeni-jam-duke-shijuar-cdo-moment/60%Daily2018-12-01 11:19
https://kosova-info.com/flet-uki-latifi-ja-pse-deshtoi-dueti-i-planifikuar-me-nora-istrefin/60%Daily2018-12-01 11:19
https://kosova-info.com/nje-jete-e-tere-me-diell-nuk-del-per-ty-olta-pranon-urimin-e-vecante-per-ditelindje/60%Daily2018-12-01 11:19
https://kosova-info.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-dhurojne-performance-mahnitese-ne-jingle-ball-te-iheart-radio/60%Daily2018-12-01 11:19
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-ky-eshte-personi-qe-i-beri-bashke-fifin-dhe-kreshen/60%Daily2018-12-01 11:19
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodh-sot-ne-kosove/60%Daily2018-12-01 07:04
https://kosova-info.com/liverpool-favorit-per-te-nenshkruar-me-james-rodriguez/60%Daily2018-12-01 06:41
https://kosova-info.com/reina-juventus-mund-ta-fitoje-ligen-qysh-ne-prill/60%Daily2018-12-01 06:40
https://kosova-info.com/gattuso-i-frustruar-me-orarin-e-milan/60%Daily2018-12-01 06:40
https://kosova-info.com/ibrahimovic-kishte-refuzuar-man-cityn-para-kalimit-ne-man-utd/60%Daily2018-12-01 06:40
https://kosova-info.com/nba-ja-kush-prine-ne-garen-per-mvp-deri-ne-kete-pike-te-sezonit/60%Daily2018-12-01 06:40