XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/brad-pitt-dhe-angelina-fotografohen-per-here-te-pare-bashke-pas-divorcit/60%Daily2019-01-31 22:59
https://kosova-info.com/vala-e-te-ftohtit-mberthen-mbi-70-te-amerikaneve/60%Daily2019-01-31 22:56
https://kosova-info.com/gjykata-leshon-urdher-arrest-ndaj-te-akuzuarit-per-terrorizem/60%Daily2019-01-31 22:56
https://kosova-info.com/gjysmefinalisti-i-katert-vendoset-me-penallti-strakosha-ben-heroin-ne-fitoren-e-lazios/60%Daily2019-01-31 22:49
https://kosova-info.com/dua-lipa-dhe-i-dashuri-i-saj-shkelqejne-ne-premieren-e-filmit-alita-battle-angel/60%Daily2019-01-31 22:39
https://kosova-info.com/rusia-qeveria-e-kosoves-po-i-shperfill-ata-qe-ia-dhane-lirine-dhe-pavaresine/60%Daily2019-01-31 22:33
https://kosova-info.com/mbi-60-raste-te-pedofilise-ne-vit-ne-kosove/60%Daily2019-01-31 22:32
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-psd-mund-te-largohet-nga-ekipi-negociator/60%Daily2019-01-31 22:22
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-embel-modelja-e-njohur-zbulon-gjinine-e-foshnjes/60%Daily2019-01-31 22:20
https://kosova-info.com/real-madrid-triumfon-ndaj-girona-i-bashkohet-tre-gjysmefinalisteve-te-tjere-ne-kupen-e-mbretit/60%Daily2019-01-31 22:19
https://kosova-info.com/foshnjat-e-lindura-ne-kete-muaj-jane-me-te-prira-te-behen-te-pasura/60%Daily2019-01-31 22:15
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-dyshimte-ne-vushtrri/60%Daily2019-01-31 22:08
https://kosova-info.com/todibo-prezantohet-tek-barca-numri-6-do-te-jete-ne-fanellen-e-tij/60%Daily2019-01-31 22:03
https://kosova-info.com/menyrat-natyrale-per-te-zbehur-strijat-ne-trup/60%Daily2019-01-31 22:00
https://kosova-info.com/dikur-i-beri-diss-por-tani-fifi-e-perkrah-melinda-ademin/60%Daily2019-01-31 22:00
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-vushtrri/60%Daily2019-01-31 22:00
https://kosova-info.com/man-utd-e-largon-portierin-ne-huazim/60%Daily2019-01-31 21:51
https://kosova-info.com/e-hoqen-nga-puna-alesia-bami-zbulon-te-verteten/60%Daily2019-01-31 21:41
https://kosova-info.com/shba-vrau-dhjetera-militante-te-al-shababit-ne-somali/60%Daily2019-01-31 21:34
https://kosova-info.com/minutat-e-fundit-tottenham-dhe-chelsea-nisin-bisedimet-per-super-sulmuesin-e-bluve/60%Daily2019-01-31 21:33
https://kosova-info.com/thaci-mbi-40-here-e-kam-kaluar-kufirin-shqiperi-kosove-perplot-me-mina-serbe/60%Daily2019-01-31 21:23
https://kosova-info.com/graciela-flet-per-here-te-pare-pas-ndarjes-me-stinen/60%Daily2019-01-31 21:20
https://kosova-info.com/venezuele-sondazhi-819-jane-me-guaido/60%Daily2019-01-31 21:19
https://kosova-info.com/dallas-dhe-knicks-befasojne-nba-ky-eshte-shkembimi-i-madh-doncic-e-porzingis-ne-nje-skuader/60%Daily2019-01-31 21:16
https://kosova-info.com/arsyeja-shokuese-perse-meshkujt-mendojne-per-gjysherit-e-tyre-gjate-seksit/60%Daily2019-01-31 21:10
https://kosova-info.com/gazmend-luboteni-me-se-largu-deri-te-henen-merren-te-gjitha-vendimet-per-akreditimet/60%Daily2019-01-31 21:04
https://kosova-info.com/kosova-aplikon-perseri-ne-interpol/60%Daily2019-01-31 21:01
https://kosova-info.com/oferta-e-pare-e-lakers-per-davis-pese-lojtare-te-perfshire/60%Daily2019-01-31 21:00
https://kosova-info.com/u-bllokova-me-merrej-fryma-bora-tregon-se-cfare-i-ndodhi-te-kenga-magjike/60%Daily2019-01-31 20:59
https://kosova-info.com/ne-turqi-konfiskohen-1-35-tone-droge/60%Daily2019-01-31 20:49
https://kosova-info.com/rummenigge-bayern-deshiroi-vetem-nje-lojtar-gjate-afatit-te-janarit/60%Daily2019-01-31 20:48
https://kosova-info.com/brenda-dhomes-se-gjumit-te-arta-bajramit-shihni-si-duket/60%Daily2019-01-31 20:42
https://kosova-info.com/anthony-joshua-ben-plane-per-stervitje-ne-amerike-a-po-konfirmohet-dueli-i-radhes/60%Daily2019-01-31 20:32
https://kosova-info.com/ahmeti-te-ulemi-bashke-me-pdk-dhe-haradinajn-dhe-te-gjejme-zgjidhje/60%Daily2019-01-31 20:32
https://kosova-info.com/thaci-rrefen-takimin-me-carl-bildt-me-erdhi-ne-zyre-per-ndarjen-e-kosoves-e-perzura/60%Daily2019-01-31 20:27
https://kosova-info.com/ky-reper-shqiptar-dhe-dafina-zeqiri-jane-kusherinje/60%Daily2019-01-31 20:19
https://kosova-info.com/la-shtatzene-qiken-e-dajes-deshmia-e-16-vjecarit-me-provokoi/60%Daily2019-01-31 20:18
https://kosova-info.com/leicester-dhe-monaco-arrijne-marreveshjen-e-madhe-shkembehen-super-mesfushoret/60%Daily2019-01-31 20:15
https://kosova-info.com/thaci-bisede-telefonike-edhe-me-mitchell-zbulon-se-cfare-biseduan/60%Daily2019-01-31 20:14
https://kosova-info.com/prognozat-e-qeverise-frika-nga-renia-e-madhe-ekonomike/60%Daily2019-01-31 20:03
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-babastars-cozman-ben-kete-veprim-ndaj-ledrit/60%Daily2019-01-31 20:00
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-lakers-dhe-pelicans-kane-kontaktuar-me-telefon-tema-anthony-davis/60%Daily2019-01-31 20:00
https://kosova-info.com/rreth-5-mije-venezuelas-largohen-cdo-dite-nga-vendi-i-tyre/60%Daily2019-01-31 19:53
https://kosova-info.com/talenti-i-arsenal-kalon-ne-bundesliga/60%Daily2019-01-31 19:52
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktori-dick-miller/60%Daily2019-01-31 19:39
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-transferon-edhe-nje-mbrojtes/60%Daily2019-01-31 19:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-girona-real-madrid-2/60%Daily2019-01-31 19:21
https://kosova-info.com/ekskluzive-s4mm-flet-te-premten-ne-mirage-per-diss-at-qe-iu-bene-nga-reperet-tjere/60%Daily2019-01-31 19:19
https://kosova-info.com/thaci-pas-takimit-me-ambasadorin-kosnett-nuk-kemi-kohe-per-te-humbur/60%Daily2019-01-31 19:13
https://kosova-info.com/temperaturat-bien-nen-190-grade-naten-ne-hene/60%Daily2019-01-31 19:08
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-lazio-2/60%Daily2019-01-31 19:02
https://kosova-info.com/keisi-mezi-pret-lirimin-e-stresit-nga-burgu-ja-cfare-beri/60%Daily2019-01-31 19:01
https://kosova-info.com/limaj-flet-pas-takimit-me-kreret-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2019-01-31 18:56
https://kosova-info.com/lista-serbe-therret-proteste-per-neser-para-zyrave-te-be-se-dhe-eulex-it/60%Daily2019-01-31 18:52
https://kosova-info.com/dodik-zgjidhja-e-ceshtjes-se-kosoves-do-te-ndikoje-edhe-te-bosnja/60%Daily2019-01-31 18:38
https://kosova-info.com/moska-vazhdon-te-dyshoje-ne-legjitimitetin-e-marreveshjes-se-prespes/60%Daily2019-01-31 18:31
https://kosova-info.com/conte-inter-nuk-kam-koment/60%Daily2019-01-31 18:30
https://kosova-info.com/pompeo-dergon-ekipin-per-aranzhimin-e-takimit-trump-kim/60%Daily2019-01-31 18:16
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-bellerin-kryen-operacionin-me-sukses/60%Daily2019-01-31 18:15
https://kosova-info.com/thaci-tregon-cfare-bisedoi-ne-telefon-me-keshilltarin-e-trumpit-john-bolton/60%Daily2019-01-31 18:13
https://kosova-info.com/rozafa-shpuza-fituese-e-cmimit-pena-e-flakes/60%Daily2019-01-31 18:03
https://kosova-info.com/limaj-marreveshjet-kosove-shqiperi-kane-nisur-te-zbatohen/60%Daily2019-01-31 18:01
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-mund-te-denohet-me-12-vite-e-gjysme-burg/60%Daily2019-01-31 18:00
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-95-vjecare-mjeku-qe-ndihmoi-ne-krijimin-e-ibuprofenit/60%Daily2019-01-31 17:58
https://kosova-info.com/kerceu-me-kengen-e-gashit-reperi-i-reagon-flaka-krelanit/60%Daily2019-01-31 17:54
https://kosova-info.com/studimi-beqaria-te-vret-me-shpejte-sesa-obeziteti/60%Daily2019-01-31 17:45
https://kosova-info.com/bojan-krkic-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-01-31 17:44
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-ne-presidence-askush-nuk-deklarohet-per-media/60%Daily2019-01-31 17:42
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-angela-martinit-ne-krahet-e-burrit-miliarder/60%Daily2019-01-31 17:39
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-arsenal-kritikon-skuadren-filozofia-e-tyre-per-transferimet-eshte-shaka/60%Daily2019-01-31 17:30
https://kosova-info.com/brenda-nje-mclaren-i-videoja-tregon-momentin-kur-makina-kap-347-km-h/60%Daily2019-01-31 17:25
https://kosova-info.com/lyrical-son-ledri-vula-dhe-mc-kresha-vijne-me-kengen-e-re-menemadhe/60%Daily2019-01-31 17:19
https://kosova-info.com/haradinaj-e-limaj-dalin-nga-takimi-me-thacin/60%Daily2019-01-31 17:18
https://kosova-info.com/nuk-prihen-thonjte-naten-dhe-22-besetytni-te-tjera-te-shqiptareve-per-veprimet-e-perditshme/60%Daily2019-01-31 17:17
https://kosova-info.com/todibo-arrin-ne-barcelone-per-te-nenshkruar-marreveshjen/60%Daily2019-01-31 17:16
https://kosova-info.com/sonte-ne-oren-0000-mbyllet-qeveria/60%Daily2019-01-31 17:07
https://kosova-info.com/zhegrova-drejt-basel/60%Daily2019-01-31 17:00
https://kosova-info.com/beri-tatuazhin-gabim-kengetarja-e-famshme-u-be-hit-ne-rrjete-sociale/60%Daily2019-01-31 16:59
https://kosova-info.com/edhe-pas-nje-ore-vazhdon-takimi-mes-thacit-e-krereve-te-koalicionit/60%Daily2019-01-31 16:49
https://kosova-info.com/zyrtare-bayern-kryen-transferim-te-madh-ne-diten-e-fundit-te-merkatos/60%Daily2019-01-31 16:46
https://kosova-info.com/google-fshehurazi-po-incizon-zerin-tuaj-ja-si-ta-fshini-nga-arkivi-i-saj/60%Daily2019-01-31 16:43
https://kosova-info.com/cili-reper-mund-te-jete-ky-ne-foto/60%Daily2019-01-31 16:41
https://kosova-info.com/chelsea-man-utd-ja-kur-do-te-luhet-ndeshja-ne-kuader-te-kupes-fa/60%Daily2019-01-31 16:31
https://kosova-info.com/rregullatori-i-medias-ne-rusi-akuzon-bbc-ne-per-shkelje/60%Daily2019-01-31 16:30
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-heq-botox-in-thote-se-ndjehet-e-lire/60%Daily2019-01-31 16:19
https://kosova-info.com/higuain-eshte-pjesa-qe-i-duhet-chelsea-dhe-hazardit/60%Daily2019-01-31 16:15
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-rigjykim-per-ish-gjyqtaren-safete-tolaj-dhe-rritje-te-denimit-per-djalin-e-saj/60%Daily2019-01-31 16:14
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-ne-maqedoni-amniston-zyrtaret-e-dyshuar-per-vepra-penale/60%Daily2019-01-31 16:09
https://kosova-info.com/milan-e-humb-edhe-nje-lojtar-pas-higuain/60%Daily2019-01-31 16:00
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-se-re-te-ences/60%Daily2019-01-31 15:59
https://kosova-info.com/veseli-studentet-le-te-jene-te-qete-universitetet-publike-nuk-do-te-mbyllen/60%Daily2019-01-31 15:50
https://kosova-info.com/ahmeti-kerkesat-e-punetoreve-te-komunes-se-prishtines-jane-drejtuar-kuvendit-dhe-qeverise/60%Daily2019-01-31 15:46
https://kosova-info.com/lideret-e-koalicionit-mblidhen-ne-presidence/60%Daily2019-01-31 15:46
https://kosova-info.com/zyrtare-ylli-i-tottenham-kalon-tek-monaco/60%Daily2019-01-31 15:45
https://kosova-info.com/o-sa-mire-ne-nje-format-tjeter-keto-jane-detajet/60%Daily2019-01-31 15:44
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-delegacionin-e-larte-te-osbe-se/60%Daily2019-01-31 15:44
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-njeh-guaidon-si-president-te-perkohshem-te-venezueles/60%Daily2019-01-31 15:32
https://kosova-info.com/depay-deshiron-largimin-nga-lyon-sheh-si-opsion-barcen-psg-realin-e-bayernin/60%Daily2019-01-31 15:32
https://kosova-info.com/pa-pendim-lansohet-nga-elinel-audio/60%Daily2019-01-31 15:30
https://kosova-info.com/si-te-sheroni-dhimbjet-ne-gjunje-vetem-permes-vezes/60%Daily2019-01-31 15:24
https://kosova-info.com/intervista-ekskluzive-neser-ne-emisionin-mirage-me-keto-personazhe/60%Daily2019-01-31 15:20
https://kosova-info.com/pervec-penalltise-messi-ka-bere-edhe-dicka-te-madhe-per-coutinho-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2019-01-31 15:19
https://kosova-info.com/hudson-odoi-bayern-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2019-01-31 15:10
https://kosova-info.com/agnelli-takohet-me-lojtaret-e-juventusit-pas-eliminimit-nga-kupa-e-italise/60%Daily2019-01-31 14:29
https://kosova-info.com/policia-intensifikon-aktivitetet-per-parandalimin-e-aksidenteve-rrugore/60%Daily2019-01-31 14:28
https://kosova-info.com/aferdita-ne-nje-moment-romantik-duke-u-puthur-me-bashkeshortin-kete-e-quaj-magji/60%Daily2019-01-31 14:26
https://kosova-info.com/veseli-aty-ku-eshte-amerika-eshte-edhe-kosova/60%Daily2019-01-31 14:21
https://kosova-info.com/zyrtare-man-city-e-transferon-mesfushorin/60%Daily2019-01-31 14:13
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ne-grammy-do-te-shkoje-me-tre-anetare-te-familjes/60%Daily2019-01-31 14:08
https://kosova-info.com/ska-levizje-te-koeficienteve-jasharaj-thote-se-greva-nuk-do-te-ndalet/60%Daily2019-01-31 14:00
https://kosova-info.com/juventus-dhe-inter-marrin-nje-lajm-fantastik-nga-chelsea/60%Daily2019-01-31 13:59
https://kosova-info.com/haradinaj-fsk-ja-e-gatshme-ti-bashkohet-nato-s/60%Daily2019-01-31 13:52
https://kosova-info.com/hudson-odoi-chelseas-me-lejoni-te-transferohem-te-bayern-munich/60%Daily2019-01-31 13:48
https://kosova-info.com/hoteli-i-pazakonshem-ne-forme-te-zorres-se-trashe-po-habit-te-gjithe/60%Daily2019-01-31 13:47
https://kosova-info.com/vetem-edhe-sot-mund-te-aplikoni-per-rimbursim-nga-kuponet-fiskal/60%Daily2019-01-31 13:41
https://kosova-info.com/willian-fluturon-ne-paris-per-ta-kompletuar-transferimin-te-psg-ja/60%Daily2019-01-31 13:38
https://kosova-info.com/seldi-i-kthen-pergjigje-fanses-qe-i-tha-me-te-mire-se-mimoza-nuk-ke-me-gjet/60%Daily2019-01-31 13:31
https://kosova-info.com/i-doli-pucrra-ne-balle-nuk-mundi-te-zhbllokonte-iphone-x-me-fytyre/60%Daily2019-01-31 13:27
https://kosova-info.com/samsung-drejt-prodhimit-te-telefonave-me-kapacitet-1tb/60%Daily2019-01-31 13:19
https://kosova-info.com/51-shtepi-do-te-ndertohen-ne-mitrovice/60%Daily2019-01-31 13:19
https://kosova-info.com/juventus-deshton-ta-transferoje-lojtarin/60%Daily2019-01-31 13:14
https://kosova-info.com/jay-z-dhe-beyonce-japin-bileta-falas-per-veganet/60%Daily2019-01-31 13:11
https://kosova-info.com/zvarritet-zgjedhja-e-bordit-prishtina-parking-perplasje-mes-vv-se-dhe-psd-se/60%Daily2019-01-31 13:00
https://kosova-info.com/zyrtare-man-utd-nenshkruan-me-top-lojtarin/60%Daily2019-01-31 12:59
https://kosova-info.com/cigaret-elektronike-te-rrezikshme-per-zemren/60%Daily2019-01-31 12:57
https://kosova-info.com/sherbimit-korrektues-kunder-projektligjit-per-paga/60%Daily2019-01-31 12:56
https://kosova-info.com/ldk-insiston-ne-zgjedhje-te-parakohshme-ben-thirrje-per-rrezimin-e-koalicionit-pan/60%Daily2019-01-31 12:54
https://kosova-info.com/shkarkohet-kryesuesi-i-kuvendit-komunal-ne-mitrovice/60%Daily2019-01-31 12:48
https://kosova-info.com/zyrtare-suarez-huazohet-ne-arsenal/60%Daily2019-01-31 12:35
https://kosova-info.com/ict-awards-ne-vitin-e-shtate-ne-kerkim-te-gjurmeve-inovatore/60%Daily2019-01-31 12:22
https://kosova-info.com/rihanna-shpreson-se-chris-brown-do-te-dashurohet-serish/60%Daily2019-01-31 11:54
https://kosova-info.com/ffk-me-plan-te-madh-per-kualifikimet-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-01-31 11:52
https://kosova-info.com/inteligjenca-amerikane-ballkani-perendimor-ne-rrezik-nga-ndonje-konflikt-ushtarak/60%Daily2019-01-31 11:38
https://kosova-info.com/nuk-ka-shanse-qe-milani-ta-transferoje-kete-lojtar/60%Daily2019-01-31 11:38
https://kosova-info.com/gashi-viti-2019-do-te-jete-vit-i-stabilitetit-dhe-funksionalitetit-te-teatrove-te-qyteteve/60%Daily2019-01-31 11:37
https://kosova-info.com/ia-shajne-mjekren-reagon-gold-ag-kembet-e-mija-jane-me-te-pastra-se-fytyra-jote/60%Daily2019-01-31 11:37
https://kosova-info.com/thaci-pyetet-per-taksen-thote-se-asnje-individ-nuk-e-sfidon-partneritetin-me-shba-te/60%Daily2019-01-31 11:26
https://kosova-info.com/milan-e-ofron-yllin-e-madh-per-ta-transferuar-anesorin/60%Daily2019-01-31 11:24
https://kosova-info.com/30-persona-te-arrestuar-brenda-24-oreve-ne-kosove/60%Daily2019-01-31 11:23
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-mitrovice-arrestohet-nje-person/60%Daily2019-01-31 11:17
https://kosova-info.com/arsenal-deshton-ta-transferoj-yllin-e-madh/60%Daily2019-01-31 11:14
https://kosova-info.com/mbesa-i-publikon-marines-dicka-nga-e-kaluara-cili-do-te-jete-reagimi-i-getit/60%Daily2019-01-31 11:09
https://kosova-info.com/batshuayi-po-transferohet-te-rivali-i-chelseas/60%Daily2019-01-31 11:02
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-paditet-nga-mjeku/60%Daily2019-01-31 10:42
https://kosova-info.com/zyrtare-valdet-rama-transferohet-te-skuadra-shqiptare/60%Daily2019-01-31 10:38
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-pas-takimit-dyoresh-zbuten-qendrimet-per-taksen/60%Daily2019-01-31 10:37
https://kosova-info.com/tjeter-lojtar-po-largohet-nga-chelsea/60%Daily2019-01-31 10:26
https://kosova-info.com/koalicioni-qeverises-perfundon-takimin-me-thacin/60%Daily2019-01-31 10:21
https://kosova-info.com/rakitic-zbulon-se-a-po-largohet-nga-barcelona/60%Daily2019-01-31 10:14
https://kosova-info.com/jahjaga-i-kerkon-engelit-organizimin-e-nje-seance-nderkombetare-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/60%Daily2019-01-31 10:12
https://kosova-info.com/tete-persona-vdesin-nga-moti-i-ftohte-ne-shba/60%Daily2019-01-31 10:12
https://kosova-info.com/ljajiq-thote-se-fundi-i-krizes-ne-serbi-eshte-renia-e-takses-apo-qeverise-se-kosoves/60%Daily2019-01-31 10:03
https://kosova-info.com/madonna-rrefen-per-varferine-nuk-kisha-para-te-blej-fustan-u-mesova-ta-qep-vet/60%Daily2019-01-31 10:01
https://kosova-info.com/zyrtare-fellaini-ka-arritur-te-skuadra-e-re/60%Daily2019-01-31 10:00
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-kompleton-transferimin-110-milionesh/60%Daily2019-01-31 09:48
https://kosova-info.com/kreret-e-shtetit-vazhdojne-takimin-pa-pranine-e-ambasadorit-amerikan/60%Daily2019-01-31 09:29
https://kosova-info.com/higuain-peson-lendim-ende-pa-filluar-mire-te-chelsea/60%Daily2019-01-31 09:25
https://kosova-info.com/twerkat-e-bebe-rexhes-nuk-mund-te-krahasohen-me-te-askujt-tjeter/60%Daily2019-01-31 09:23
https://kosova-info.com/man-utd-bije-ne-kundershtim-me-rregullat-po-nenshkruan-me-plakun/60%Daily2019-01-31 09:14
https://kosova-info.com/thaci-heroizmi-i-pajazitit-zejnullahut-dhe-hoxhes-eshte-i-perjetesuar-ne-historine-tone/60%Daily2019-01-31 09:10
https://kosova-info.com/protestojne-punetoret-e-rtk-se-shprehen-te-pakenaqur-me-ligjin-per-paga/60%Daily2019-01-31 09:10
https://kosova-info.com/verehet-qarte-simulimi-i-messit-ndaj-sevilles/60%Daily2019-01-31 09:01
https://kosova-info.com/thaci-veseli-dhe-haradinaj-perfundojne-takimin-me-kosnettin/60%Daily2019-01-31 08:58
https://kosova-info.com/mendoni-se-eshte-nje-dritare-nuk-do-ta-besoni-kur-ta-shihni/60%Daily2019-01-31 08:55
https://kosova-info.com/e-fejuara-e-stresit-qenka-me-te-vertete-seksi-e-deshmojne-keto-fotografi/60%Daily2019-01-31 08:52
https://kosova-info.com/coutinho-ka-dicka-per-messin-pasi-e-la-ta-gjuante-penalltine/60%Daily2019-01-31 08:46
https://kosova-info.com/policia-arreston-hajnin-e-dyshuar-per-10-raste-te-vjedhjeve-ne-lipjan/60%Daily2019-01-31 08:42
https://kosova-info.com/alba-eshte-genjeshter-nuk-e-kam-rinovuar-kontraten/60%Daily2019-01-31 08:36
https://kosova-info.com/zyrtare-giovinco-behet-me-skuader-te-re-2/60%Daily2019-01-31 08:14
https://kosova-info.com/s4mm-i-kthen-dissin-fuegos-dhe-gjithe-kompanise/60%Daily2019-01-31 08:11
https://kosova-info.com/hakeret-ruse-kane-synuar-te-diskreditojne-hetimet-ne-shba/60%Daily2019-01-31 08:11
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-krereve-te-shtetit-me-ambasadorin-amerikan/60%Daily2019-01-31 08:02
https://kosova-info.com/psg-e-do-top-yllin-e-chelseas/60%Daily2019-01-31 08:01
https://kosova-info.com/vesa-luma-flet-per-zenkat-me-big-basten/60%Daily2019-01-31 07:59
https://kosova-info.com/roma-po-e-shkarkon-di-francescon-pasi-ka-gjetur-trajnerin-e-ri/60%Daily2019-01-31 07:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pasuria-e-kengetares-dhe-biznesmenes-rihanna/60%Daily2019-01-31 07:51
https://kosova-info.com/shba-dhe-kina-diskutojne-per-konfliktin-tregtar/60%Daily2019-01-31 07:49
https://kosova-info.com/menyra-te-thjeshta-per-te-lehtesuar-dhimbjet-e-forta-gjate-ciklit-menstrual/60%Daily2019-01-31 07:42
https://kosova-info.com/conte-po-i-rikthehet-futbollit/60%Daily2019-01-31 07:40
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-e-refuzon-psg-ne-per-interin/60%Daily2019-01-31 07:27
https://kosova-info.com/grevat-skane-te-ndalur/60%Daily2019-01-31 07:22
https://kosova-info.com/opozita-i-kerkon-qeverise-te-jape-doreheqje/60%Daily2019-01-31 07:11
https://kosova-info.com/the-rock-nuk-do-t-jet-m-pjes-e-fastfurious/60%Daily2019-01-31 07:06
https://kosova-info.com/sanders-zoti-ka-deshiruar-qe-trump-te-behet-president/60%Daily2019-01-31 07:05
https://kosova-info.com/infermieret-ne-proteste-kunder-ligjit-per-paga/60%Daily2019-01-31 06:47
https://kosova-info.com/sfidat-ne-punesimin-e-rinise-dhe-grave/60%Daily2019-01-31 06:43
https://kosova-info.com/22-vjet-nga-renia-e-zahir-pajazitit-hakif-zejnullahut-dhe-edmond-hoxhes/60%Daily2019-01-31 06:39
https://kosova-info.com/moti-per-fundjave-4/60%Daily2019-01-31 06:35
https://kosova-info.com/dukesha-e-sussex-it-nuk-e-harron-zakonin-e-vjeter/60%Daily2019-01-30 22:59
https://kosova-info.com/hasani-ndarja-territoriale-do-te-shkaktonte-dhune-ne-jug-te-lumit-iber/60%Daily2019-01-30 22:57
https://kosova-info.com/krimi-i-rende-ne-zvicer-zbulohen-mbi-700-femije-te-adoptuar-ilegalisht-nga-sri-lanka/60%Daily2019-01-30 22:54
https://kosova-info.com/juventus-e-do-kete-lojtar-para-se-te-mbyllet-afati-kalimtar/60%Daily2019-01-30 22:53
https://kosova-info.com/aksident-ne-tirane-lendohen-dy-shtetas-te-huaj/60%Daily2019-01-30 22:45
https://kosova-info.com/pa-filtera-dhe-pa-grim-kjo-eshte-adelina-tahiri/60%Daily2019-01-30 22:39
https://kosova-info.com/shperthen-nje-bombe-ne-peje-policia-flet-per-dyshimet-e-para/60%Daily2019-01-30 22:39
https://kosova-info.com/psg-me-tjeter-transferim-nga-ajaxi/60%Daily2019-01-30 22:38
https://kosova-info.com/roma-pushtohet-nga-mbeturinat/60%Daily2019-01-30 22:38
https://kosova-info.com/remuntada-e-radhes-barcelona-e-eliminon-sevillen-nga-kupa-e-mbretit/60%Daily2019-01-30 22:22
https://kosova-info.com/kur-luana-vjollca-kendon-live/60%Daily2019-01-30 22:19
https://kosova-info.com/liverpool-1-1-leicester-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-01-30 22:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser-3/60%Daily2019-01-30 22:02
https://kosova-info.com/kur-do-martohesh-se-na-ngele-ne-dere-greta-koci-ironizon-keq-me-ndjekesit/60%Daily2019-01-30 21:59
https://kosova-info.com/bournemouth-40-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-30 21:59
https://kosova-info.com/leicesteri-e-befason-liverpoolin-ne-anfield/60%Daily2019-01-30 21:52
https://kosova-info.com/itali-kapet-sasia-me-e-madhe-e-kokaines-ne-dhjete-vjetet-e-fundit/60%Daily2019-01-30 21:50
https://kosova-info.com/atalanta-e-eliminon-juventusin-nga-kupa-e-italise/60%Daily2019-01-30 21:39
https://kosova-info.com/o-sa-mire-ne-nje-format-tjeter-gjakovari-zbulon-detajet/60%Daily2019-01-30 21:39
https://kosova-info.com/abrashi-ldk-nuk-e-voton-buxhetin/60%Daily2019-01-30 21:34
https://kosova-info.com/me-krenare-se-kurre-dua-lipa-sjell-kete-video-te-vellaut-te-saj-me-ndrese-kuq-e-zi/60%Daily2019-01-30 21:22
https://kosova-info.com/molliqaj-taksa-nuk-duhet-te-hiqet-ende/60%Daily2019-01-30 21:10
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-lansohet-kenga-e-re-nga-ledri-vula-mc-kresha-e-lyrical-son/60%Daily2019-01-30 20:59
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-chelseas-ne-gjume-shenon-bournemouth/60%Daily2019-01-30 20:54
https://kosova-info.com/marketet-nuk-i-binden-mti-se-serish-vendosin-flamuj-te-shteteve-tjera-ne-produkte-serbe/60%Daily2019-01-30 20:51
https://kosova-info.com/penallti-per-barcelonen-ndaj-sevilles-shikojeni-cfare-beri-coutinho/60%Daily2019-01-30 20:49
https://kosova-info.com/west-ham-e-do-me-ngulm-yllin-e-chelseas/60%Daily2019-01-30 20:42
https://kosova-info.com/pas-bashkepunimit-me-samanten-elinel-me-befasi-per-fansat/60%Daily2019-01-30 20:39
https://kosova-info.com/taksa-shba-te-fillojne-sanksionet-per-kosoven-sa-demtohet-ekonomikisht-vendi/60%Daily2019-01-30 20:39
https://kosova-info.com/haliti-kosova-do-ta-marre-nje-flakaresh-nga-amerika-shkaku-i-takses/60%Daily2019-01-30 20:38
https://kosova-info.com/xbox-live-bie-nga-sistemi/60%Daily2019-01-30 20:33
https://kosova-info.com/atalanta-i-shenon-dy-gola-te-shpejte-juventusit/60%Daily2019-01-30 20:29
https://kosova-info.com/seria-e-rrembimeve-dhe-vrasjeve-ne-elbasan/60%Daily2019-01-30 20:25
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-fuego-i-ben-diss-s4mm-ne-projektin-e-ri/60%Daily2019-01-30 20:19
https://kosova-info.com/sbashk-u-nese-ligji-per-pagat-kalon-ne-kuvend-do-ti-kerkojme-presidentit-te-mos-e-dekretoje/60%Daily2019-01-30 20:14
https://kosova-info.com/ka-gol-ne-ndeshjen-liverpool-leicester/60%Daily2019-01-30 20:07
https://kosova-info.com/a-po-behet-nene-ertila-koka-kengetarja-tregon-te-verteten/60%Daily2019-01-30 19:59
https://kosova-info.com/kjo-lloj-stervitjeje-do-tiu-jape-ereksione-me-te-forta-dhe-me-te-gjata/60%Daily2019-01-30 19:55
https://kosova-info.com/france-60-vjecari-vret-nje-person-dhe-plagos-gjashte-te-tjere/60%Daily2019-01-30 19:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-qe-la-ameriken-per-te-ndjekur-endrren-e-saj-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-30 19:40
https://kosova-info.com/nani-po-transferohet-atje-ku-nuk-pritej/60%Daily2019-01-30 19:38
https://kosova-info.com/be-kundershton-thirrjet-per-rinegociim-te-marreveshjes-per-brexit/60%Daily2019-01-30 19:27
https://kosova-info.com/qendrojuni-larg-maceve-mund-tiu-kthejne-ne-skizofren/60%Daily2019-01-30 19:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-sevilla-4/60%Daily2019-01-30 19:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-leicester/60%Daily2019-01-30 19:20
https://kosova-info.com/dj-i-famshem-merr-10-milione-euro-demshperblim-pas-rrezimit-qe-pati-ne-nje-festival/60%Daily2019-01-30 19:19
https://kosova-info.com/haradinaj-neser-takohet-me-ambasadorin-e-shba-ve-diskutohet-per-taksen/60%Daily2019-01-30 19:16
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-ditet-ne-vijim/60%Daily2019-01-30 19:14
https://kosova-info.com/fiorentina-ia-gerdite-romes-futbollin/60%Daily2019-01-30 19:09
https://kosova-info.com/sa-e-du-dashnine-se-shpejti-nga-shpat-kasapi/60%Daily2019-01-30 19:03
https://kosova-info.com/atalanta-juventus-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-01-30 18:57
https://kosova-info.com/haziri-vendi-ne-prag-zgjedhjesh-askush-smund-ti-thote-jo-amerikes/60%Daily2019-01-30 18:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-u-diskutua-ne-takimin-e-jashtezakonshem-te-koalicionit-qeverises/60%Daily2019-01-30 18:13
https://kosova-info.com/shba-vjen-edhe-me-nje-kritike-te-ashper-ndaj-qeverise-se-kosoves/60%Daily2019-01-30 18:08
https://kosova-info.com/pergjimet-zbulojne-rolin-e-krimit-te-organizuar-ne-blerjen-e-votave-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-30 18:06
https://kosova-info.com/demi-iken-nga-thertorja-ajo-cfare-ben-me-pas-do-iu-le-pa-mend/60%Daily2019-01-30 18:00
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-ia-publikon-kete-foto-nenes-se-saj-do-befasoheni-si-duket/60%Daily2019-01-30 17:59
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-ia-publikon-kete-foto-nenes-se-saj-do-befasoheni-si-duket/60%Daily2019-01-30 17:59
https://kosova-info.com/e-kerkon-arsenali-zbulohet-e-ardhmja-e-perisicit/60%Daily2019-01-30 17:57
https://kosova-info.com/barcelona-ben-gabim-trashanik-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-01-30 17:46
https://kosova-info.com/me-bikini-te-verdha-mbi-varke-demi-rose-trondit-rrjetin/60%Daily2019-01-30 17:39
https://kosova-info.com/fiorentina-roma-shenohet-goli-i-pare-ne-kuader-te-kupes-se-italise/60%Daily2019-01-30 17:32
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-carrasco-po-kalon-te-milani/60%Daily2019-01-30 17:26
https://kosova-info.com/yjet-nxisin-bbc-ne-te-kerkoje-qe-eurovisioni-te-largohet-nga-izraeli/60%Daily2019-01-30 17:19
https://kosova-info.com/zyrtare-schalke-e-transferon-super-talentin-e-man-cityt/60%Daily2019-01-30 17:13
https://kosova-info.com/metoda-e-thjeshte-per-shkrirjen-e-akullit-ne-xhamin-e-makines-brenda-sekondave/60%Daily2019-01-30 17:09
https://kosova-info.com/kreret-e-sistemit-prokurorial-vizitojne-prokurorine-e-apelit-dhe-prokurorine-themelore-ne-prishtine/60%Daily2019-01-30 17:04
https://kosova-info.com/milan-me-super-transferim-nga-franca/60%Daily2019-01-30 17:01
https://kosova-info.com/ne-o-sa-mire-rivale-por-xhesika-thote-se-e-ka-pike-te-dobet-sasen/60%Daily2019-01-30 16:59
https://kosova-info.com/studimi-cigaret-elektronike-po-ua-rrite-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer-ne-70/60%Daily2019-01-30 16:57
https://kosova-info.com/real-madrid-tenton-ti-rrembej-top-yllin-juventusit/60%Daily2019-01-30 16:47
https://kosova-info.com/lajme-te-reja-nga-apple-ja-cdo-te-ndodhe-me-cmimet-e-iphone/60%Daily2019-01-30 16:46
https://kosova-info.com/kryetari-i-listes-srpska-ideja-per-ta-bashkuar-mitrovicen-eshte-per-ti-provokuar-serbet/60%Daily2019-01-30 16:41
https://kosova-info.com/morena-taraku-dhe-sabri-fejzullahu-behen-bashke-ne-kete-vend/60%Daily2019-01-30 16:40
https://kosova-info.com/sbashk-del-me-nje-vendim-te-ri-ndaj-qeverise/60%Daily2019-01-30 16:38
https://kosova-info.com/fifa-ka-nje-lajm-te-hidhur-per-klubet-e-medha/60%Daily2019-01-30 16:36
https://kosova-info.com/arrestohen-tete-persona-te-dyshuar-per-vjedhje/60%Daily2019-01-30 16:35
https://kosova-info.com/vazhdon-seanca-ne-sallen-vetem-59-deputete/60%Daily2019-01-30 16:28
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fiorentina-roma-2/60%Daily2019-01-30 16:21
https://kosova-info.com/faj-kenga-me-e-re-nga-2ton/60%Daily2019-01-30 16:19
https://kosova-info.com/donald-trump-i-zhgenjyer-me-spiunet-u-kerkon-tiu-kthehen-shkolles-edhe-njehere/60%Daily2019-01-30 16:14
https://kosova-info.com/alarmohet-ballkani-72-te-vdekur-nga-gripi-i-derrave/60%Daily2019-01-30 16:09
https://kosova-info.com/kryetari-i-ffk-se-mbrohet-ne-heshtje/60%Daily2019-01-30 16:07
https://kosova-info.com/edi-kastrati-flet-per-punen-primare-qe-ka-e-dinit/60%Daily2019-01-30 15:59
https://kosova-info.com/roma-po-e-transferon-lojtarin-ne-oret-e-fundit-te-afatit-kalimtar/60%Daily2019-01-30 15:47
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-koalicionit-qeverises/60%Daily2019-01-30 15:46
https://kosova-info.com/gomat-e-bugatti-veryon-kushtojne-me-shtrenjte-se-makina-juaj/60%Daily2019-01-30 15:42
https://kosova-info.com/e-fiksuar-pas-kesaj-modele-zaimina-ia-kopjon-veshjen-per-ditelindjen-e-vajzes/60%Daily2019-01-30 15:40
https://kosova-info.com/qeveria-sqaron-riemerimet-e-zevendesministrave/60%Daily2019-01-30 15:39
https://kosova-info.com/zbulohet-plani-i-woodward-per-transferimet-tek-man-utd/60%Daily2019-01-30 15:36
https://kosova-info.com/veseli-i-ben-thirrje-edhe-nje-here-opozites-qe-te-marre-pergjegjesite-qe-i-takojne/60%Daily2019-01-30 15:32
https://kosova-info.com/juventus-befasohet-nga-man-utd-per-matteo-darmianin/60%Daily2019-01-30 15:26
https://kosova-info.com/melinda-ademi-lanson-kengen-e-re-ami/60%Daily2019-01-30 15:24
https://kosova-info.com/kadri-veseli-shkon-ne-takimin-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2019-01-30 15:24
https://kosova-info.com/digjni-dhjamin-ne-bark-pa-ushtruar-vetem-permes-ngrenies-se-ketij-ushqimi/60%Daily2019-01-30 15:23
https://kosova-info.com/sarri-hazard-eshte-i-lire-te-largohet/60%Daily2019-01-30 15:16
https://kosova-info.com/sejdiu-per-shkarkimin-e-rikallos-e-shtuna-nuk-eshte-larg/60%Daily2019-01-30 15:16
https://kosova-info.com/pas-albanit-ky-eshte-reperi-tjeter-shqiptar-qe-eshte-zhveshur/60%Daily2019-01-30 15:15
https://kosova-info.com/okb-gjashte-migrante-vdesin-cdo-dite-duke-kaluar-mesdheun/60%Daily2019-01-30 15:15
https://kosova-info.com/facebook-po-paguan-femijet-deri-ne-moshen-13-vjecare-qe-ta-instalojne-kete-aplikacion/60%Daily2019-01-30 15:13
https://kosova-info.com/zyrtare-denis-suarez-arrin-ne-londer/60%Daily2019-01-30 15:04
https://kosova-info.com/kete-gje-nuk-e-keni-ditur-lidhur-me-trupin-seksi-te-arta-nitajt/60%Daily2019-01-30 15:00
https://kosova-info.com/keto-jane-3-shenjat-qe-perjetojne-femijet-kur-kalojne-nje-gjendje-stresuese/60%Daily2019-01-30 14:53
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-nga-ishi-i-i-dicaprios-po-relaksohet-maksimalisht-lakuriq-ne-det/60%Daily2019-01-30 14:47
https://kosova-info.com/koalicioni-qeverises-takohet-ne-ora-1600/60%Daily2019-01-30 14:37
https://kosova-info.com/25-vjet-burg-per-babain-qe-vrau-djalin-ne-karaceve/60%Daily2019-01-30 14:32
https://kosova-info.com/qeverise-i-shtohet-edhe-nje-zevendesminister/60%Daily2019-01-30 14:31
https://kosova-info.com/me-ne-fund-behen-gjetjet-e-para-te-aeroplanit-te-futbollistit-sala/60%Daily2019-01-30 14:26
https://kosova-info.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-3/60%Daily2019-01-30 14:26
https://kosova-info.com/balerina-e-njohur-con-pluhur-veshja-e-tejdukshme-i-zbuloi-cdo-pjese-te-trupit/60%Daily2019-01-30 14:25
https://kosova-info.com/presidenti-pritet-te-kompletoje-kqz-ne-se-shpejti/60%Daily2019-01-30 14:20
https://kosova-info.com/arber-zeneli-stervitet-per-here-te-pare-me-ekipin-e-ri/60%Daily2019-01-30 14:11
https://kosova-info.com/sherr-mes-greta-kocit-dhe-genc-prelvukajt-ja-cfare-po-ndodh/60%Daily2019-01-30 13:45
https://kosova-info.com/ndahen-flori-dhe-fifi-a-e-verteton-kjo-se-kane-qene-ne-lidhje/60%Daily2019-01-30 13:40
https://kosova-info.com/trump-bisedimet-per-paqe-ne-afganistan-po-zhvillohen-mire/60%Daily2019-01-30 13:35
https://kosova-info.com/aktorja-turke-braktisi-xhirimet-e-serialit-e-peson-keq-nga-produksioni/60%Daily2019-01-30 13:23
https://kosova-info.com/limaj-thote-se-thaci-nuk-mund-te-zhvilloje-bisedime-me-vuciqin-pa-prezencen-e-delegacionit/60%Daily2019-01-30 13:15
https://kosova-info.com/punetoret-e-rtk-se-protestojne-neser-para-kuvendit/60%Daily2019-01-30 13:14
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-nenshkruan-alba/60%Daily2019-01-30 13:11
https://kosova-info.com/hoti-haradinajt-lesho-rruge-dhe-mos-e-prish-partneritetin-me-nderkombetaret/60%Daily2019-01-30 13:01
https://kosova-info.com/taksa-mbetet-ne-fuqi-aak-dhe-nisma-te-gatshme-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-01-30 13:01
https://kosova-info.com/marotta-zbulon-vendimin-final-te-interit-per-perisicin/60%Daily2019-01-30 12:51
https://kosova-info.com/pdk-te-hiqet-dore-nga-deklaratat-per-korrigjimin-e-kufijve-dhe-nga-thirrjet-per-konference-nderkombetare/60%Daily2019-01-30 12:45
https://kosova-info.com/pasuesi-i-aeroplanit-me-te-shpejte-ne-bote/60%Daily2019-01-30 12:37
https://kosova-info.com/rashica-zbulon-kepucet-e-reja-me-flamuj-te-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2019-01-30 12:34
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-psg-ja-sa-do-te-mungoje-neymar/60%Daily2019-01-30 12:16
https://kosova-info.com/e-nisi-karrieren-me-2-euro-ne-xhep-sot-mozzik-e-derdh-pa-dhimte-lengun-ne-toke/60%Daily2019-01-30 12:11
https://kosova-info.com/kosova-cakton-miqesore-me-top-kombetaren-e-evropes/60%Daily2019-01-30 12:09
https://kosova-info.com/pasi-ta-shihni-kete-foto-te-morenes-nuk-do-tia-leshoni-syte-asnje-femre-tjeter/60%Daily2019-01-30 11:57
https://kosova-info.com/sholtes-kosova-i-ka-plotesuar-kushtet-be-ja-nuk-e-mbajti-premtimin-per-liberalizim/60%Daily2019-01-30 11:46
https://kosova-info.com/matoshi-inspektorati-ka-marre-masa-per-ndertimet-pa-leje-ne-brezovice/60%Daily2019-01-30 11:40
https://kosova-info.com/junik-familja-knushi-ia-fale-gjakun-familjes-shehu/60%Daily2019-01-30 11:24
https://kosova-info.com/stuhia-e-acarte-perfshine-shba-ne-temperaturat-deri-ne-minus-46-grade/60%Daily2019-01-30 11:19
https://kosova-info.com/me-swan-song-dua-lipa-nderon-aktivistet-e-aids/60%Daily2019-01-30 11:17
https://kosova-info.com/besa-shahini-braktis-komisionin-edi-rama-jep-nje-lajm-per-studentet/60%Daily2019-01-30 11:14
https://kosova-info.com/ekonomia-e-iranit-po-shkaterrohet/60%Daily2019-01-30 10:48
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodhi-yll-limanit-derisa-po-incizonte-kengen-harrom/60%Daily2019-01-30 10:47
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-kosoves-po-i-kerkohet-toke-ne-shkembim-te-njohjes-nga-serbia/60%Daily2019-01-30 10:42
https://kosova-info.com/tahiri-projektligji-per-paga-demton-dhe-degradon-sundimin-e-ligjit-ne-kosove/60%Daily2019-01-30 10:37
https://kosova-info.com/zhegrova-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2019-01-30 10:33
https://kosova-info.com/zeka-thote-se-sbashk-u-po-ben-greve-politike/60%Daily2019-01-30 10:25
https://kosova-info.com/shkaku-i-borxhit-kercenohet-burri-nga-kacaniku/60%Daily2019-01-30 10:22
https://kosova-info.com/keshtu-e-perjetoi-djali-i-vesa-lumes-ndarjen-nga-babai/60%Daily2019-01-30 10:17
https://kosova-info.com/atalanta-juventus-ronaldo-ndjek-nje-rekord-te-ri/60%Daily2019-01-30 10:17
https://kosova-info.com/kurti-e-paralajmeron-thacin-nese-nuk-ndalesh-do-te-kete-protesta-masive/60%Daily2019-01-30 10:12
https://kosova-info.com/noizy-do-te-pendohet-qe-u-prish-me-oriolen-pasi-ti-sheh-keto-foto-te-saj/60%Daily2019-01-30 09:58
https://kosova-info.com/sky-italia-carrasco-ne-bisedime-me-top-klubin-nga-premierliga/60%Daily2019-01-30 09:58
https://kosova-info.com/piatek-ka-nje-premtim-te-madh-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2019-01-30 09:35
https://kosova-info.com/hiti-i-shqiptares-ava-max-me-mbi-100-milione-klikime-ne-youtube/60%Daily2019-01-30 09:33
https://kosova-info.com/may-e-gatshme-per-bisedime-shtese-me-udheheqesit-e-be-se/60%Daily2019-01-30 09:31
https://kosova-info.com/liverpool-leicester-city-lajm-fantastik-per-shaqirin/60%Daily2019-01-30 09:27
https://kosova-info.com/krasniqi-per-letren-e-thacit-drejtuar-trump-presidenti-ka-bere-shkelje-kushtetuese/60%Daily2019-01-30 09:19
https://kosova-info.com/aksident-ne-fushe-kosove-vetura-godet-kembesorin/60%Daily2019-01-30 09:08
https://kosova-info.com/edi-kastrati-kujton-nenen-e-ndjere-nepermjet-kesaj-fotografie/60%Daily2019-01-30 09:08
https://kosova-info.com/formacionet-e-atalanta-juventus-ne-coppa-italia/60%Daily2019-01-30 09:01
https://kosova-info.com/pas-letres-per-kryeministrat-e-botes-daciq-ka-disa-pyetje-per-haradinajn/60%Daily2019-01-30 08:53
https://kosova-info.com/vajza-17-vjece-ia-ngacmonte-te-dashurin-roza-rrefen-momentin-e-sikletshem/60%Daily2019-01-30 08:51
https://kosova-info.com/lekaj-ironizon-me-statusin-e-thacit-me-bagera-do-ta-heqim-sklloten/60%Daily2019-01-30 08:49
https://kosova-info.com/6-gjera-qe-te-gjithe-meshkujt-duan-ne-shtrat-por-nuk-kane-guxim-tua-kerkojne-partnereve/60%Daily2019-01-30 08:36
https://kosova-info.com/lluka-thote-se-kosova-pagoi-650-milione-euro-per-import-te-energjise-elektrike/60%Daily2019-01-30 08:34
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-barcelona-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-rakiticit-3/60%Daily2019-01-30 08:33
https://kosova-info.com/feste-madheshtore-per-ditelindjen-e-pare-te-vajzes-se-zaimina-vasjarit/60%Daily2019-01-30 08:32
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-e-kaloi-naten-luana-vjollca-publikohen-foto-ne-4-te-mengjesit/60%Daily2019-01-30 08:10
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-barcelonen-ylli-i-madh-i-gatshem-te-transferohet-ne-camp-nou/60%Daily2019-01-30 08:10
https://kosova-info.com/pese-vende-evropiane-ofrohen-te-marrin-emigrantet-e-anijes-sea-watch-3/60%Daily2019-01-30 08:08
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-duelit-ne-copa-del-rey-barcelona-sevilla/60%Daily2019-01-30 08:01
https://kosova-info.com/venezuele-gjykata-ia-ndalon-guaidos-largimin-nga-vendi/60%Daily2019-01-30 07:54
https://kosova-info.com/kryetari-i-ffk-se-agim-ademi-para-gjyqit-nen-akuzat-per-kercenim-e-kerkim-te-30-mije-eurove/60%Daily2019-01-30 07:53
https://kosova-info.com/kida-uron-kete-mashkull-te-rendesishem-per-te-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2019-01-30 07:46
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-fellaini-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2019-01-30 07:33
https://kosova-info.com/pese-te-vdekur-nga-gripi-ne-malin-e-zi/60%Daily2019-01-30 07:33
https://kosova-info.com/gjuriq-tregon-mesazhin-telefonik-te-vuciqit-per-serbet-ne-kosove/60%Daily2019-01-30 07:27
https://kosova-info.com/azet-nuk-ka-rendesi-sa-i-zene-je-thirre-nenen-cdo-dite/60%Daily2019-01-30 07:26
https://kosova-info.com/selmanaj-taksa-nuk-hiqet-aak-ja-e-gatshme-per-zgjedhje/60%Daily2019-01-30 07:21
https://kosova-info.com/kengetarja-ben-tatuazh-ne-faqe-fytyren-e-harry-styles/60%Daily2019-01-30 07:05
https://kosova-info.com/ancelotti-zbulon-fajtorin-e-humbjes-se-napolit-nga-milan/60%Daily2019-01-30 06:58
https://kosova-info.com/sherbyesit-civile-vazhdojne-greven-njeoreshe/60%Daily2019-01-30 06:41
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-8/60%Daily2019-01-30 06:37
https://kosova-info.com/kuvendi-sot-fillon-punen-30-pika-ne-rend-dite/60%Daily2019-01-30 06:30
https://kosova-info.com/humbi-betejen-me-kancerin-nderron-jete-kengetari-i-njohur/60%Daily2019-01-29 22:58
https://kosova-info.com/bspk-te-gjithe-grevistet-i-kane-kerkesat-e-arsyeshme/60%Daily2019-01-29 22:57
https://kosova-info.com/piatek-paralajmeron-kundershtaret-eshte-vetem-fillimi/60%Daily2019-01-29 22:56
https://kosova-info.com/10-gjerat-qe-eksitojne-tej-mase-meshkujt/60%Daily2019-01-29 22:55
https://kosova-info.com/brukseli-propozon-levizjen-e-lire-te-britanikeve-edhe-pas-brexit-it/60%Daily2019-01-29 22:49
https://kosova-info.com/lekaj-me-vije-keq-me-vije-per-ata-qe-mendojne-se-po-rrezikohet-partneriteti-kosove-amerike/60%Daily2019-01-29 22:40
https://kosova-info.com/adelina-perlotet-teksa-flet-per-periudhen-e-veshtire-qe-kaloi-kam-pasur-kercenime/60%Daily2019-01-29 22:39
https://kosova-info.com/inter-nuk-ka-oferta-per-perisic/60%Daily2019-01-29 22:37
https://kosova-info.com/netanyahu-takohet-me-pergjegjes-ruse-per-te-evituar-perplasje-ne-siri/60%Daily2019-01-29 22:30
https://kosova-info.com/britani-deputetet-votojne-kunder-brexit-pa-marreveshje/60%Daily2019-01-29 22:25
https://kosova-info.com/para-apo-pas-lidhjes-me-feron-kjo-foto-e-arbenites-teksa-lepin-gjoksin-e-nje-vajze-po-na-habit/60%Daily2019-01-29 22:20
https://kosova-info.com/romagnoli-piatek-i-jashtezakonshem/60%Daily2019-01-29 22:14
https://kosova-info.com/kosova-nuk-duhet-te-tregoje-kryenecesi-ndaj-shba-ve-dhe-be-se/60%Daily2019-01-29 22:10
https://kosova-info.com/vuciq-viziton-shqiperine-ne-mars/60%Daily2019-01-29 22:06
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-qe-do-sjelle-snapchat-nuk-do-tiu-pelqeje-fare/60%Daily2019-01-29 21:59
https://kosova-info.com/me-revole-ne-dore-dhe-mbi-lamborghini-era-istrefi-me-plot-stil/60%Daily2019-01-29 21:59
https://kosova-info.com/kim-jong-un-nuk-ka-gjasa-te-heqe-dore-nga-programi-berthamor/60%Daily2019-01-29 21:57
https://kosova-info.com/newcastle-i-ben-dhurate-te-madhe-liverpool-mposht-man-cityn-per-befasine-e-javes/60%Daily2019-01-29 21:53
https://kosova-info.com/barazon-man-utd-solskjaer-nuk-arrin-ta-thyej-rekordin-e-guardiolas/60%Daily2019-01-29 21:51
https://kosova-info.com/afrojne-zgjedhjet-e-pe-pershkallezohet-retorika-itali-france/60%Daily2019-01-29 21:46
https://kosova-info.com/getoar-selimi-pozon-perkrah-mbeses-se-marines-keshtu-e-quan/60%Daily2019-01-29 21:40
https://kosova-info.com/milan-triumfon-ndaj-napolit-prek-fazen-gjysmefinale-ne-kupen-e-italise/60%Daily2019-01-29 21:38
https://kosova-info.com/arsenal-shenon-fitore-ndaj-cardiff-barazon-piket-me-chelsea/60%Daily2019-01-29 21:37
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-neser-ne-kosove/60%Daily2019-01-29 21:35
https://kosova-info.com/lebron-james-klay-thompson-e-anthony-davis-bashkohen-tek-lakers-ky-eshte-skenari/60%Daily2019-01-29 21:19
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-mezi-po-presin-te-ndajne-kete-gje-me-fansat/60%Daily2019-01-29 21:19
https://kosova-info.com/fillojne-bisedimet-fellaini-drejt-kines-ja-shuma-e-parave-qe-do-te-fitoje/60%Daily2019-01-29 21:03
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-ofendon-keq-getinjon-dhe-mozzik-nuk-do-ta-besoni-si-i-quan/60%Daily2019-01-29 20:59
https://kosova-info.com/albin-kurti-e-agim-bahtiri-bisedojne-per-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2019-01-29 20:59
https://kosova-info.com/veseli-i-kam-dy-probleme-me-letren-e-haradinajt/60%Daily2019-01-29 20:48
https://kosova-info.com/arsenal-dhe-cardiff-nderuan-te-zhdukurin-sala-ja-cfare-kane-bere-skuadrat/60%Daily2019-01-29 20:45
https://kosova-info.com/a-do-te-bjere-qeveria-hamza-ne-politike-sabahi-te-cele-e-akshami-nuk-te-erre/60%Daily2019-01-29 20:44
https://kosova-info.com/nga-kosova-ne-britanine-e-madhe-kryeministri-haradinaj-falenderon-dua-lipen/60%Daily2019-01-29 20:37
https://kosova-info.com/mesazhet-qe-jane-fshire-ne-whatsapp-mund-te-rikthehen-ja-se-si/60%Daily2019-01-29 20:37
https://kosova-info.com/edhe-punetoret-e-kek-ut-te-pakenaqur-me-paga-paralajmeron-terr-ne-kosove/60%Daily2019-01-29 20:32
https://kosova-info.com/italia-planifikon-terheqjen-e-trupave-nga-afganistani/60%Daily2019-01-29 20:30
https://kosova-info.com/milan-napoli-piatek-ndeshkon-napolin-per-here-te-dyte/60%Daily2019-01-29 20:18
https://kosova-info.com/reagon-rita-ora-i-respektoj-te-gjitha-keto-femra/60%Daily2019-01-29 20:15
https://kosova-info.com/behen-bashke-dy-modelet-me-te-bukura-shqiptare/60%Daily2019-01-29 20:01
https://kosova-info.com/valverde-publikon-listen-per-misionin-sevilla/60%Daily2019-01-29 20:00
https://kosova-info.com/shqiptari-ankohet-se-komuna-e-mitrovices-se-veriut-ia-ka-larguar-kiosken/60%Daily2019-01-29 19:52
https://kosova-info.com/raporti-i-prokurorit-mueller-per-lidhjet-trump-rusi-prane-perfundimit/60%Daily2019-01-29 19:48
https://kosova-info.com/bayern-barcelona-e-real-madrid-ne-gare-per-yllin-e-bundesliga/60%Daily2019-01-29 19:45
https://kosova-info.com/ja-perse-duhet-ta-hani-nje-avokado-ne-dite/60%Daily2019-01-29 19:43
https://kosova-info.com/ne-projektligjin-e-pagave-perfshihet-edhe-rtk-ja/60%Daily2019-01-29 19:42
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-njihni-me-tyson-furyn-ai-ka-humbur-akoma-peshe/60%Daily2019-01-29 19:29
https://kosova-info.com/gazeta-amerikane-tregon-pse-po-behet-baza-e-nato-s-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-29 19:27
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-edhe-kete-here-zbulon-me-shume-se-cduhet/60%Daily2019-01-29 19:19
https://kosova-info.com/gruaja-rrahet-barbarisht-me-grushte-me-emigrantin-shqiptar/60%Daily2019-01-29 19:19
https://kosova-info.com/sevillan-e-pret-ferri-ne-camp-nou-shikoni-statistikat/60%Daily2019-01-29 19:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-burnley-3/60%Daily2019-01-29 19:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-newcastle-united-manchester-city/60%Daily2019-01-29 19:01
https://kosova-info.com/luana-vjollca-me-foto-nga-palestra-shfaq-linjat-seksi/60%Daily2019-01-29 18:59
https://kosova-info.com/shba-fillon-me-sanksione-ndaj-kosoves-a-mund-te-ashpersohen-me-tutje-raportet/60%Daily2019-01-29 18:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-napoli-2/60%Daily2019-01-29 18:54
https://kosova-info.com/kurorezimet-e-rrejshme-si-u-bene-shume-gra-nga-be-ja-nuse-te-drenices-pa-dijenine-e-tyre/60%Daily2019-01-29 18:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-cardiff/60%Daily2019-01-29 18:48
https://kosova-info.com/gashi-i-reagon-bebe-rexhes-merni-edhe-kete-artiste-tjeter-shqiptare/60%Daily2019-01-29 18:39
https://kosova-info.com/taksa-ndaj-serbise-duhet-te-jete-e-perjetshme/60%Daily2019-01-29 18:34
https://kosova-info.com/hoxha-merr-perkrahjen-e-austrise-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-01-29 18:25
https://kosova-info.com/getinjo-sjell-nje-pjese-te-shkurter-te-kenges-se-re-qe-do-te-lansohet/60%Daily2019-01-29 18:19
https://kosova-info.com/lumezi-kerkon-efikasitet-me-te-madh-ndaj-lendeve-qe-kane-te-bejne-me-korrupsionin/60%Daily2019-01-29 18:13
https://kosova-info.com/intelegjenca-amerikane-shteti-islamik-mbetet-nje-rrezik-ne-irak-dhe-siri/60%Daily2019-01-29 18:01
https://kosova-info.com/rasti-khashoggi-hetuesit-e-okb-se-vizitojne-zonen-rreth-konsullates-saudite/60%Daily2019-01-29 17:59
https://kosova-info.com/fero-shfaqet-perkrah-te-dashures-me-i-lumtur-se-kurre/60%Daily2019-01-29 17:59
https://kosova-info.com/legjenda-e-man-utd-zbulon-planin-e-skuadres-per-te-ardhmen-e-stolit/60%Daily2019-01-29 17:58
https://kosova-info.com/nga-festa-perrallore-e-vajzes-se-zaimines-nene-e-bije-me-veshje-te-njejte/60%Daily2019-01-29 17:44
https://kosova-info.com/sherri-me-mcgregor-ja-sa-eshte-denuar-khabib-nurmagomedov/60%Daily2019-01-29 17:43
https://kosova-info.com/anketat-mbeshtetja-per-presidentin-trump-ka-rene/60%Daily2019-01-29 17:34
https://kosova-info.com/azet-i-gezohet-ketij-suksesi/60%Daily2019-01-29 17:34
https://kosova-info.com/may-do-ti-kerkoje-be-se-rinegociim-te-paktit-per-brexit/60%Daily2019-01-29 17:34
https://kosova-info.com/permbysja-e-sevillas-ja-cfare-mendon-valverde/60%Daily2019-01-29 17:31
https://kosova-info.com/haxhiu-limaj-e-ahmeti-po-e-rrenojne-seriozitetin-e-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2019-01-29 17:27
https://kosova-info.com/me-kete-stil-e-me-floke-te-shkurtera-tayna-ka-befasuar-te-gjithe/60%Daily2019-01-29 17:24
https://kosova-info.com/solskjaer-ka-nje-mesazh-per-lukaku/60%Daily2019-01-29 17:17
https://kosova-info.com/mos-e-injoroni-ky-problem-i-zakonshem-mund-te-jete-shenje-e-kancerit/60%Daily2019-01-29 17:16
https://kosova-info.com/shtiu-me-arme-ne-ajer-pas-rrahjes-me-dy-persona-kerkohet-paraburgim-per-te-dyshuarin/60%Daily2019-01-29 17:15
https://kosova-info.com/deputetja-e-kuvendit-fton-familjen-daci-mos-ti-marre-parate-e-ndara-nga-qeveria/60%Daily2019-01-29 17:10
https://kosova-info.com/publikohen-videot-bebe-rexha-kercen-dhe-prek-gjoksin-me-duar/60%Daily2019-01-29 17:08
https://kosova-info.com/eshte-pune-e-kryer-denis-suarez-tek-arsenal/60%Daily2019-01-29 17:00
https://kosova-info.com/shkencetaret-izraelit-do-te-kemi-ne-dispozicion-kuren-e-kancerit-brenda-nje-viti/60%Daily2019-01-29 16:59
https://kosova-info.com/mesohet-se-ne-cilen-nate-te-eurovision-2019-do-te-kendoje-jonida-maliqi/60%Daily2019-01-29 16:52
https://kosova-info.com/shba-e-deshperuar-isis-numeron-ende-mijera-militante/60%Daily2019-01-29 16:51
https://kosova-info.com/si-te-hiqni-njollat-nga-rrobat-dhe-qilimat-ne-menyre-natyrale/60%Daily2019-01-29 16:47
https://kosova-info.com/maduro-do-ti-japim-shba-ve-pergjigjen-e-nevojshme/60%Daily2019-01-29 16:47
https://kosova-info.com/38-vjecari-ronaldinho-realizon-super-het-trik-mos-e-humbisni/60%Daily2019-01-29 16:43
https://kosova-info.com/bullgaria-planifikon-ta-zyrtarizoje-monedhen-euro/60%Daily2019-01-29 16:36
https://kosova-info.com/gjermania-do-ta-ndryshoje-ligjin-e-periudhes-naziste-qe-ndalon-te-dhenat-per-kryerje-te-abortit/60%Daily2019-01-29 16:34
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-pas-moshes-30-vjecare/60%Daily2019-01-29 16:33
https://kosova-info.com/fundi-i-merkatos-man-city-dhe-liverpool-ne-aksion-per-dy-lojtaret-krejt-pak-te-njohur/60%Daily2019-01-29 16:30
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-kujton-takimin-e-pare-me-vajzen-e-saj-khloe/60%Daily2019-01-29 16:19
https://kosova-info.com/edhe-nje-sindikate-kerkon-rritje-te-koeficientit-paralajmeron-qeverine/60%Daily2019-01-29 16:17
https://kosova-info.com/gruaja-qe-humbi-55-kilograme-vetem-duke-ecur-ne-dhome/60%Daily2019-01-29 16:17
https://kosova-info.com/ne-seline-e-ffk-se-eshte-mbajtur-seminari-per-licencimin-e-klubeve-per-garat-e-uefa-s/60%Daily2019-01-29 16:16
https://kosova-info.com/kurti-takohet-me-ambasadorin-amerikan-kosnett-flasin-per-taksen-dhe-dialogun/60%Daily2019-01-29 16:04
https://kosova-info.com/bashkepunim-mes-kater-kengetareve-shqiptare-ava-max-i-kthen-pergjigje-bebe-rexhes/60%Daily2019-01-29 16:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-rekordi-qe-guardiola-synon-ta-thyej-sonte-e-qe-aktualisht-mbahet-nga-mourinho/60%Daily2019-01-29 16:00
https://kosova-info.com/sulm-ne-nje-stacion-policor-ne-pakistan-nente-te-vdekur/60%Daily2019-01-29 15:56
https://kosova-info.com/takimet-e-limajt-dhe-ahmetit-ne-bruksel-abrashi-i-quan-qesharake/60%Daily2019-01-29 15:49
https://kosova-info.com/jennifer-aniston-do-te-behet-nene-ne-moshen-50-vjecare/60%Daily2019-01-29 15:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-lajmi-i-fundit-rreth-kalimit-te-deolofeu-tek-milan/60%Daily2019-01-29 15:46
https://kosova-info.com/japin-doreheqje-kryeministri-dhe-qeveria-palestineze/60%Daily2019-01-29 15:44
https://kosova-info.com/parlamenti-britanik-voton-ndryshimet-ne-marreveshjen-brexit/60%Daily2019-01-29 15:32
https://kosova-info.com/e-papritur-pas-zerave-per-largimin-e-perisic-drejt-arsenal-edhe-nje-yll-deshiron-largimin-nga-inter/60%Daily2019-01-29 15:31
https://kosova-info.com/bisha-e-re-kineze-do-te-arrije-te-prodhoje-800-kuajfuqi/60%Daily2019-01-29 15:28
https://kosova-info.com/bebe-kerkoi-bashkepunim-me-kengetaret-shqiptare-dua-ia-kthen-hajde-shqipe/60%Daily2019-01-29 15:25
https://kosova-info.com/shkenca-do-ti-deshperoje-me-kete-lajm-personat-qe-kane-tatuazhe/60%Daily2019-01-29 15:16
https://kosova-info.com/chelsea-transferoi-higuain-por-sarri-po-pret-per-transferimin-e-dyte-te-janarit/60%Daily2019-01-29 15:14
https://kosova-info.com/nje-nene-seksi-si-adelina-tahiri-tregon-barkun-ne-pasqyre-dhe-mahnit-ndjekesit/60%Daily2019-01-29 15:10
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kur-pritet-ta-mbyll-arsenali-transferimin-e-suarezit/60%Daily2019-01-29 14:55
https://kosova-info.com/e-do-bayerni-sarri-zbulon-te-ardhmen-e-hudson-odoit/60%Daily2019-01-29 14:43
https://kosova-info.com/majlinda-tha-se-ai-nuk-po-kujdeset-per-te-birin-keshtu-i-kunderpergjigjet-majk/60%Daily2019-01-29 14:42
https://kosova-info.com/liverpool-rivalizohet-nga-milani-per-top-lojtarin/60%Daily2019-01-29 14:29
https://kosova-info.com/kush-eshte-ava-max-kengetarja-shqiptare-me-te-cilen-ka-kerkuar-duet-bebe-rexha/60%Daily2019-01-29 14:28
https://kosova-info.com/arjen-robben-do-ti-befasoje-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2019-01-29 14:13
https://kosova-info.com/britani-parlamenti-voton-ndryshimet-ne-marreveshjen-brexit/60%Daily2019-01-29 14:13
https://kosova-info.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-femer-ne-prizren/60%Daily2019-01-29 14:08
https://kosova-info.com/gjira-kajtazi-me-fjale-te-medha-per-yll-limanin/60%Daily2019-01-29 14:06
https://kosova-info.com/perplasen-haxhiu-dhe-sherifi-deshton-mbledhja-e-komisionit-per-legjislacion/60%Daily2019-01-29 14:06
https://kosova-info.com/arsenal-dhe-psg-po-i-shkembejne-lojtaret/60%Daily2019-01-29 14:00
https://kosova-info.com/kirurget-ne-greve-trajtojne-vetem-rastet-urgjente/60%Daily2019-01-29 13:51
https://kosova-info.com/milan-po-e-transferon-super-lojtarin-e-evertonit/60%Daily2019-01-29 13:48
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-po-vjen-ne-bashkepunim-me-kengetarin-e-njohur/60%Daily2019-01-29 13:41
https://kosova-info.com/zyrtare-caceres-rikthehet-te-juventusi/60%Daily2019-01-29 13:36
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-i-uke-rugoves-per-biznesin-me-vizat-italiane/60%Daily2019-01-29 13:28
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-dicka-te-rendesishme-para-ndeshjes-me-atalantan/60%Daily2019-01-29 13:24
https://kosova-info.com/facetime-ka-nje-problem-serioz-qe-duhet-ta-dini/60%Daily2019-01-29 13:18
https://kosova-info.com/kosova-permendet-ne-times-square-te-shba-ve-fale-dua-lipes/60%Daily2019-01-29 13:11
https://kosova-info.com/ndarjet-e-mjeteve-financiare-nga-qeveria-keqperdorim-apo-nevoje/60%Daily2019-01-29 13:07
https://kosova-info.com/zhduket-nje-i-mitur-ne-prishtine/60%Daily2019-01-29 13:04
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-qyteteve-me-protesta-ne-serbi/60%Daily2019-01-29 13:03
https://kosova-info.com/vjedhje-ne-nje-xhami-ne-prizren/60%Daily2019-01-29 13:00
https://kosova-info.com/zbulohet-paga-e-perisicit-te-arsenali/60%Daily2019-01-29 12:59
https://kosova-info.com/gabimet-qe-nuk-duhet-ti-beni-kur-te-shpernguleni-ne-zvicer/60%Daily2019-01-29 12:45
https://kosova-info.com/cozman-publikon-foto-duke-pire-marihuane-e-ben-qe-15-vite/60%Daily2019-01-29 12:33
https://kosova-info.com/nisma-mbeshtete-haradinajn-per-taksen-nuk-i-nenshtrohemi-serbise/60%Daily2019-01-29 12:21
https://kosova-info.com/pas-dokumentarit-rreth-abuzimeve-seksuale-te-michael-jackson-reagon-familja-e-tij/60%Daily2019-01-29 12:17
https://kosova-info.com/kalon-projektligji-per-paga-ne-sektorin-publik/60%Daily2019-01-29 12:06
https://kosova-info.com/hapat-e-pare-te-suksesit-ne-on-records-dhe-karriera-e-artisteve-pas-daljes-nga-ky-label/60%Daily2019-01-29 12:00
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-personin-qe-u-kap-me-mbi-4-kilograme-marihuane/60%Daily2019-01-29 11:54
https://kosova-info.com/urimi-emocionues-i-zaimines-per-ditelindjen-e-vajzes/60%Daily2019-01-29 11:54
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-ajtene-krasniqit-pretendonte-se-ka-zbuluar-ilaqe-inovative/60%Daily2019-01-29 11:53
https://kosova-info.com/inter-eshte-i-gatshem-ta-transferoje-ozilin-me-nje-kusht/60%Daily2019-01-29 11:47
https://kosova-info.com/pas-investimeve-modernizohet-klinika-e-pulmologjise/60%Daily2019-01-29 11:43
https://kosova-info.com/lavrov-rusia-do-te-beje-gjithcka-per-te-mbrojtur-maduron-ne-venezuele/60%Daily2019-01-29 11:38
https://kosova-info.com/u-spekulua-se-po-e-braktis-aktrimin-angelina-jolie-nenshkruan-per-rolin-e-ri/60%Daily2019-01-29 11:37
https://kosova-info.com/tre-lojtare-largohen-nga-real-madridi-ne-kete-vere/60%Daily2019-01-29 11:35
https://kosova-info.com/9-arsye-pse-seksi-i-mengjesi-eshte-me-i-mire-krahasuar-me-momente-te-tjera-te-dites/60%Daily2019-01-29 11:32
https://kosova-info.com/depay-ironizon-me-man-utd-e-do-kalimin-te-rivali-i-tyre/60%Daily2019-01-29 11:24
https://kosova-info.com/capital-t-per-yll-limanin-shembull-si-duhet-me-fitu-suksesin-e-jo-me-ble-te-gatshem/60%Daily2019-01-29 11:18
https://kosova-info.com/po-vijne-dite-te-mira-per-milanin-miku-i-putinit-po-behet-pronar-i-klubit/60%Daily2019-01-29 11:13
https://kosova-info.com/vdes-ish-ushtari-i-uck-se-qe-la-gjermanine-per-kosoven/60%Daily2019-01-29 11:12
https://kosova-info.com/zaimina-nis-pergatitjet-per-ditelindjen-e-vajzes/60%Daily2019-01-29 11:06
https://kosova-info.com/juventus-inter-do-te-zhvillohet-ne-kine/60%Daily2019-01-29 10:59
https://kosova-info.com/shoqata-e-prokuroreve-kunder-projektligjit-per-paga-paralajmerojne-masa/60%Daily2019-01-29 10:56
https://kosova-info.com/padi-te-reja-nga-beogradi-ky-eshte-kosovari-qe-akuzohet-per-krime-ndaj-serbeve/60%Daily2019-01-29 10:54
https://kosova-info.com/2po2-takohet-me-unikkatil-a-do-ti-shohim-se-shpejti-ne-duet/60%Daily2019-01-29 10:49
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-takon-florin-krasniqin-flasin-per-investimet-e-diaspores-ne-kosove/60%Daily2019-01-29 10:41
https://kosova-info.com/loredana-zbulon-profesionin-e-dyte-te-mozzikut/60%Daily2019-01-29 10:41
https://kosova-info.com/shoferi-qe-ben-sikur-ka-mercedes-benz/60%Daily2019-01-29 10:29
https://kosova-info.com/emergjenca-e-qkuk-se-ua-shpetoi-jeten-mbi-14-mije-kosovareve-vitin-e-kaluar/60%Daily2019-01-29 10:27
https://kosova-info.com/mbyllja-e-qeverise-i-kushtoi-ekonomise-amerikane-miliarda-dollare/60%Daily2019-01-29 10:25
https://kosova-info.com/mbyllja-e-qeverise-i-kushtoi-ekonomise-amerikane-miliarda-dollare/60%Daily2019-01-29 10:25
https://kosova-info.com/lojtari-po-largohet-nga-chelsea-pas-transferimit-te-ri/60%Daily2019-01-29 10:24
https://kosova-info.com/readi-zgjedh-mes-melindes-dhe-fifit/60%Daily2019-01-29 10:23
https://kosova-info.com/arsenal-denis-suarez-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2019-01-29 10:13
https://kosova-info.com/mengjeset-e-ngrohta-te-majkut-prane-djalit/60%Daily2019-01-29 10:05
https://kosova-info.com/chelsea-e-realizon-nje-transferim-te-madh-ne-kete-afat/60%Daily2019-01-29 10:00
https://kosova-info.com/polici-shqiptar-lufton-per-jete-rrihet-nga-turma-rome-ne-shutke-te-shkupit/60%Daily2019-01-29 10:00
https://kosova-info.com/pdk-vazhdon-bashkepunimin-me-institutin-nacional-demokratik/60%Daily2019-01-29 09:56
https://kosova-info.com/bllokohen-41-7-ton-banane-te-prishura-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-01-29 09:50
https://kosova-info.com/luana-e-kercenon-me-publikimin-e-bisedes-marina-do-ta-bej-bllok/60%Daily2019-01-29 09:45
https://kosova-info.com/driton-kuka-edhe-ne-jemi-ne-greve/60%Daily2019-01-29 09:43
https://kosova-info.com/zyrtare-psg-ia-merr-chelseas-lojtarin-nga-dora/60%Daily2019-01-29 09:36
https://kosova-info.com/gripi-kurohet-me-facoleta-te-perdorura-kompania-i-shet-per-70-euro/60%Daily2019-01-29 09:32
https://kosova-info.com/nga-tajlanda-gena-pershendet-ndjekesit-permes-ketyre-pamjeve/60%Daily2019-01-29 09:25
https://kosova-info.com/qytetaret-ankohen-per-orare-te-shkurtuara-te-qkmf-ve-ne-fshatrat-e-prishtines/60%Daily2019-01-29 09:24
https://kosova-info.com/gjuriq-sot-ne-kosove-me-leje-te-mpj-se/60%Daily2019-01-29 09:18
https://kosova-info.com/500-dite-nga-emocionet-qe-mund-te-na-sjellin-shqiperia-dhe-kosova/60%Daily2019-01-29 09:09
https://kosova-info.com/stine-feston-ditelindjen-kjo-befasi-e-priti-ate/60%Daily2019-01-29 09:09
https://kosova-info.com/arsenal-e-ze-ne-befasi-perisicin-me-kete-oferte/60%Daily2019-01-29 09:01
https://kosova-info.com/reagimi-i-miley-cyrus-kur-bashkeshorti-i-ben-dedikimin-emocionues-ne-publik/60%Daily2019-01-29 08:55
https://kosova-info.com/gruevski-mund-te-mbetet-pa-rroge-te-deputetit/60%Daily2019-01-29 08:50
https://kosova-info.com/ylli-i-real-madridit-mund-te-kaloje-te-psg-ja-qe-te-luaje-me-neymarin/60%Daily2019-01-29 08:46
https://kosova-info.com/gjykata-vendosi-per-ish-zyrtaret-e-agjencise-se-akreditimit/60%Daily2019-01-29 08:41
https://kosova-info.com/e-tepron-modelja-ruse-del-teresisht-e-zhveshur-ne-rruge/60%Daily2019-01-29 08:36
https://kosova-info.com/james-ka-vendosur-se-ku-do-te-transferohet/60%Daily2019-01-29 08:35
https://kosova-info.com/shba-ngre-akuza-kunder-gjigantit-kinez-huawei/60%Daily2019-01-29 08:34
https://kosova-info.com/kirurget-nuk-e-ndalin-greven-pa-u-plotesuar-kerkesat/60%Daily2019-01-29 08:21
https://kosova-info.com/barcelona-pranon-ta-shet-yllin-e-madh-te-chelsea/60%Daily2019-01-29 08:20
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-nga-femijeria-e-rita-ores/60%Daily2019-01-29 08:19
https://kosova-info.com/haradinaj-u-shkruan-kryeministrave-te-botes-shpjegon-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-01-29 08:18
https://kosova-info.com/dhurata-dora-mezi-njihet-pas-ndryshimit-qe-beri-ne-pamje/60%Daily2019-01-29 08:06
https://kosova-info.com/zyrtare-jetmir-krasniqi-transferohet-ne-rumani/60%Daily2019-01-29 08:00
https://kosova-info.com/guterres-paralajmeron-kunder-rritjes-se-anti-semiztimit/60%Daily2019-01-29 07:52
https://kosova-info.com/guardiola-po-e-largon-top-yllin-e-man-cityt/60%Daily2019-01-29 07:50
https://kosova-info.com/keshtu-e-nisi-diten-era-istrefi/60%Daily2019-01-29 07:49
https://kosova-info.com/shqiperia-perrallore-ne-nje-album-meta-mesazh-turisteve/60%Daily2019-01-29 07:43
https://kosova-info.com/rita-ora-me-mesazh-inspirues-nga-palestra/60%Daily2019-01-29 07:38
https://kosova-info.com/uashingtoni-i-ve-sanksione-kompanise-se-naftes-ne-venezuele/60%Daily2019-01-29 07:36
https://kosova-info.com/inter-po-i-kompleton-tri-super-transferime/60%Daily2019-01-29 07:35
https://kosova-info.com/54-gra-dhe-39-burra-deri-ne-49-vjec-te-papune-me-2018/60%Daily2019-01-29 07:32
https://kosova-info.com/shiste-kokaine-kapet-shqiptarja-pas-3-muajsh-hetime/60%Daily2019-01-29 07:25
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-shet-lojtarin-te-rivali-i-premierliges/60%Daily2019-01-29 07:23
https://kosova-info.com/tuna-perkrah-publikisht-s4mm-in-per-kengen-e-re-habit-te-gjithe-me-keto-fjale/60%Daily2019-01-29 07:20
https://kosova-info.com/limaj-e-ahmeti-sot-takojne-ekipin-e-mogherinit/60%Daily2019-01-29 07:18
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-110-milionesh-nga-serie-a/60%Daily2019-01-29 07:14
https://kosova-info.com/bebe-rexha-deshiron-bashkepunim-me-tri-kengetaret-e-njohura-shqiptare/60%Daily2019-01-29 07:10
https://kosova-info.com/bullgaria-optimiste-per-tu-bere-pjese-e-eurozones-brenda-vitit-2022/60%Daily2019-01-29 07:07
https://kosova-info.com/e-keni-degjuar-luanen-duke-kenduar-live-mos-e-humbisni-kete-video/60%Daily2019-01-29 06:57
https://kosova-info.com/megan-mbush-kupen-me-gabimet-ne-pallatin-mbreteror-po-flitet-per-divorc/60%Daily2019-01-28 22:59
https://kosova-info.com/zharku-thote-se-qeverise-haradinaj-i-ka-ardhur-fundi/60%Daily2019-01-28 22:58
https://kosova-info.com/lajme-te-medha-per-lakers-ja-kur-do-te-kthehet-lebron-james/60%Daily2019-01-28 22:56
https://kosova-info.com/moti-per-te-marten/60%Daily2019-01-28 22:53
https://kosova-info.com/shtypja-e-larte-e-gjakut-mund-tiu-shpije-tek-nje-problem-tjeter-shendetesor/60%Daily2019-01-28 22:53
https://kosova-info.com/readi-tregon-a-i-pelqen-me-shume-noizy-apo-ledri/60%Daily2019-01-28 22:52
https://kosova-info.com/edi-flet-per-jeten-jashte-profesionit-angazhimet-si-baba-e-bashkeshort/60%Daily2019-01-28 22:45
https://kosova-info.com/marketet-kosovare-vazhdojne-te-mos-i-vendosin-flamujt-qe-tregojne-prejardhjen-e-produktit/60%Daily2019-01-28 22:37
https://kosova-info.com/i-riu-peson-aksident-nga-renia-e-fasades/60%Daily2019-01-28 22:36
https://kosova-info.com/vajza-ne-foto-sot-eshte-kengetare-shume-e-njohur/60%Daily2019-01-28 22:32
https://kosova-info.com/gattuso-krahason-piatek-me-ish-sulmuesin-e-milan/60%Daily2019-01-28 22:30
https://kosova-info.com/nepermjet-ketij-imazhi-qendresa-ia-shpreh-publikisht-dashurine-labit/60%Daily2019-01-28 22:29
https://kosova-info.com/nepermjet-ketij-imazhi-qendresa-ia-shpreh-publikisht-dashurine-labit/60%Daily2019-01-28 22:29
https://kosova-info.com/vrasja-e-khashoggit-ekspertja-e-okb-se-shkon-ne-turqi/60%Daily2019-01-28 22:29
https://kosova-info.com/reshit-kushaj-nga-sbashk-u-te-mblidhet-sonte-kuvendi-neser-ne-fillojme-mesimin/60%Daily2019-01-28 22:11
https://kosova-info.com/monaco-ne-kerkim-te-mbrojtesit-te-inter/60%Daily2019-01-28 22:06
https://kosova-info.com/vdes-22-vjecari-ne-vushtrri-pas-djegies-me-gjenerator/60%Daily2019-01-28 22:04
https://kosova-info.com/milan-me-gjashte-mungesa-kunder-napolit/60%Daily2019-01-28 21:47
https://kosova-info.com/linkevicius-shoh-te-ardhme-te-ndritur-per-maqedonine/60%Daily2019-01-28 21:42
https://kosova-info.com/rakitic-flet-per-te-ardhmen-e-tij-tek-barcelona-ky-eshte-plani-i-tij/60%Daily2019-01-28 21:31
https://kosova-info.com/nga-skllota-ne-lloc-haziri-paralajmeron-haradinajn/60%Daily2019-01-28 21:22
https://kosova-info.com/fotografi-brenda-rezidences-31-milioneshe-te-familjes-beckham/60%Daily2019-01-28 21:20
https://kosova-info.com/guardiolas-po-i-rrezikohet-rekordi-nga-solskjaer-norvegjezit-i-duhet-vetem-edhe-nje-fitore/60%Daily2019-01-28 21:16
https://kosova-info.com/rreshqitje-dheu-ne-aksin-rrugor-dragash-restelice/60%Daily2019-01-28 21:15
https://kosova-info.com/kiara-tito-komplekson-ndjekesit-me-vithet-e-formesuara/60%Daily2019-01-28 21:11
https://kosova-info.com/chelsea-ngrine-koken-nuk-pranon-kerkesen-e-hudson-odoi-per-largim/60%Daily2019-01-28 21:00
https://kosova-info.com/kjo-pjese-e-makines-eshte-me-e-piste-se-ulesja-e-tualetit/60%Daily2019-01-28 20:57
https://kosova-info.com/rinia-demokratike-shenoi-19-te-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2019-01-28 20:54
https://kosova-info.com/vetem-27-vjec-shqiptarja-boton-liber-per-universitetin-e-oxford-it/60%Daily2019-01-28 20:51
https://kosova-info.com/oferta-bombastike-e-real-madrid-per-firminon/60%Daily2019-01-28 20:45
https://kosova-info.com/agjenti-i-carrasco-gezon-interin/60%Daily2019-01-28 20:30
https://kosova-info.com/facebook-shpall-rregulla-te-reja-per-reklama/60%Daily2019-01-28 20:28
https://kosova-info.com/ish-banorja-e-big-brother-pranon-propozim-per-martese-live-ne-emision/60%Daily2019-01-28 20:17
https://kosova-info.com/pavaresisht-se-cfare-pune-ben-beje-mire-jo-per-pronarin-apo-shefin-por-per-veten/60%Daily2019-01-28 20:17
https://kosova-info.com/hidhet-shorti-per-cerekfinalet-e-kupes-fa-na-pret-nje-super-derbi/60%Daily2019-01-28 20:15
https://kosova-info.com/yll-limani-bllokohet-ne-banjo-e-kap-paniku/60%Daily2019-01-28 20:04
https://kosova-info.com/haradinaj-se-hedh-poshte-mundesine-qe-kjo-te-jete-java-e-tij-e-fundit-si-kryeminister/60%Daily2019-01-28 19:57
https://kosova-info.com/11-te-lenduar-pas-nje-aksidenti-ne-magjistralen-gostivar-kercove/60%Daily2019-01-28 19:55
https://kosova-info.com/orteqet-rrezikojne-brezovicen-institucionet-kerkojne-ndihme-nga-kfor-i/60%Daily2019-01-28 19:46
https://kosova-info.com/universitetet-nga-neser-ne-greve-rektoret-kerkojne-doreheqjen-e-ministrit-bytyqi/60%Daily2019-01-28 19:42
https://kosova-info.com/djali-i-beckham-harron-rita-oren-kapet-duke-u-puthur-me-kete-femer/60%Daily2019-01-28 19:40
https://kosova-info.com/presidenti-uron-ismail-kadaren-ne-83-vjetorin-e-lindjes/60%Daily2019-01-28 19:37
https://kosova-info.com/lyrical-son-ben-dedikimin-special-pasi-mori-serish-epitetin-baba/60%Daily2019-01-28 19:21
https://kosova-info.com/s4mm-e-lanson-me-videoklip-kengen-e-re-janari/60%Daily2019-01-28 19:08
https://kosova-info.com/trondit-as-barca-i-tregoi-de-jong-mesazhe-te-neymar-ku-ankohej-per-ligue-1/60%Daily2019-01-28 19:08
https://kosova-info.com/konferenca-ne-varshave-nuk-eshte-kunder-iranit/60%Daily2019-01-28 19:05
https://kosova-info.com/nese-ju-fryhen-gishterinjte-keshtu-urgjent-tek-mjeku/60%Daily2019-01-28 19:03
https://kosova-info.com/milan-merr-disa-lajme-te-mira-para-ndeshjes-me-napoli/60%Daily2019-01-28 19:01
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-konviktin-e-nxenesve-ne-kukes/60%Daily2019-01-28 18:59
https://kosova-info.com/morata-sot-kaloi-tek-atletico-por-shikoni-videon-me-huqjet-e-spanjollit-kete-sezon/60%Daily2019-01-28 18:46
https://kosova-info.com/6-menyra-sesi-meshkujt-mund-ta-lidhin-shallin/60%Daily2019-01-28 18:45
https://kosova-info.com/tornado-ne-havane-tre-te-vdekur-dhe-174-te-lenduar/60%Daily2019-01-28 18:39
https://kosova-info.com/sevilla-apo-valencia-valverde-para-nje-dileme-te-madhe/60%Daily2019-01-28 18:32
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-zotnillekun-nuk-u-reagon-thumbimeve-te-valverdes/60%Daily2019-01-28 18:16
https://kosova-info.com/lekaj-kritikon-partite-qe-po-e-kundershtojne-vendosjen-e-takses/60%Daily2019-01-28 18:15
https://kosova-info.com/veseli-per-ruajtje-te-raporteve-me-shba-te-taksa-te-pezullohet-me-kushte-per-120-dite/60%Daily2019-01-28 18:10
https://kosova-info.com/prane-pozave-provokative-angela-martini-e-quan-veten-amvise/60%Daily2019-01-28 18:05
https://kosova-info.com/tayna-kapet-me-komentuesen-e-cila-e-kritikoi-per-stilin/60%Daily2019-01-28 18:01
https://kosova-info.com/vetem-nje-gol-i-duhet-messit-per-ta-prekur-kete-statistike-te-jashtezakonshme/60%Daily2019-01-28 18:00
https://kosova-info.com/trump-nuk-beson-se-mund-te-arrihet-marreveshje-per-murin/60%Daily2019-01-28 17:45
https://kosova-info.com/haradinaj-do-te-jemi-cdohere-bashke-qe-te-mos-lejojme-te-perseriten-tragjedite-si-ajo-e-holokaustit/60%Daily2019-01-28 17:43
https://kosova-info.com/audi-quattro-vs-bmw-x-drive-ne-nje-beteje-ne-bore/60%Daily2019-01-28 17:41
https://kosova-info.com/kim-kardashian-me-stil-te-ri-te-flokeve-balluket-i-shkojne-shume/60%Daily2019-01-28 17:36
https://kosova-info.com/hoxhaj-limaj-dhe-ahmeti-neser-takohen-me-keshilltaret-e-mogherinit/60%Daily2019-01-28 17:36
https://kosova-info.com/guardiola-ka-nje-paralajmerim-per-kevin-de-bruyne/60%Daily2019-01-28 17:31
https://kosova-info.com/si-ta-trajtoni-kollin-vetem-permes-oreganos/60%Daily2019-01-28 17:31
https://kosova-info.com/skepticizem-rreth-premtimit-per-liberalizimin-e-vizave-gjate-qershorit/60%Daily2019-01-28 17:24
https://kosova-info.com/pantina-do-te-ishte-fitore-e-madhe-realizimi-i-kushteve-te-haradinajt-drejtuar-vendeve-te-quint-it/60%Daily2019-01-28 17:22
https://kosova-info.com/gashi-fton-ndjekesit-ta-vendosin-shqiponjen-ne-instagram-me-pas-e-fshin-postimin/60%Daily2019-01-28 17:19
https://kosova-info.com/zhdukja-e-emiliano-sala-fillojne-kerkimet-nen-uje/60%Daily2019-01-28 17:15
https://kosova-info.com/kb-bashkimi-e-kthen-drilon-hajrizin-ne-kosove/60%Daily2019-01-28 17:06
https://kosova-info.com/morata-edhe-zyrtarisht-lojtar-i-atletico-madrid/60%Daily2019-01-28 17:00
https://kosova-info.com/ja-sa-shpesh-duhet-te-beni-seks-qe-te-ulni-shtypjen-e-gjakut/60%Daily2019-01-28 16:50
https://kosova-info.com/arsenal-kerkon-mbrojtesin-e-napoli-ben-favor-per-hysaj/60%Daily2019-01-28 16:46
https://kosova-info.com/kete-bmw-luksoze-e-ka-blere-lumi-b/60%Daily2019-01-28 16:41
https://kosova-info.com/presidenca-e-be-se-mbeshtet-nisjen-e-negociatave-te-anetaresimit-me-maqedonine/60%Daily2019-01-28 16:33
https://kosova-info.com/sbashk-bytyqi-te-reflektoje-perndryshe-greves-nuk-i-shihet-fundi/60%Daily2019-01-28 16:27
https://kosova-info.com/shkenca-tregon-sa-shpesh-duhet-ti-lani-floket/60%Daily2019-01-28 16:27
https://kosova-info.com/gashi-uron-zgjedhjen-e-blakajt-kryetar-te-rrjetit-te-bizneseve-te-diaspores-shqiptare-per-evrope/60%Daily2019-01-28 16:22
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-ata-qe-e-shikojne-telenovelen-peaky-blinders/60%Daily2019-01-28 16:20
https://kosova-info.com/anthony-davis-kerkon-largimin-nga-pelicans-syte-nga-lakers/60%Daily2019-01-28 16:15
https://kosova-info.com/yll-limani-publikon-baladen-e-re-harrom/60%Daily2019-01-28 16:14
https://kosova-info.com/lehmann-po-kalon-tek-augsburg/60%Daily2019-01-28 15:59
https://kosova-info.com/femrat-po-vendosin-majdanoz-ne-vagine-per-kete-arsye/60%Daily2019-01-28 15:57
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-per-mashtrim-me-viza/60%Daily2019-01-28 15:56
https://kosova-info.com/haradinaj-kushtezon-ameriken-dhe-be-ne-per-heqjen-e-takses/60%Daily2019-01-28 15:49
https://kosova-info.com/guardiola-shume-i-qete-rreth-afatit-kalimtar-dimeror/60%Daily2019-01-28 15:47
https://kosova-info.com/oriola-marashi-kalon-ne-tjeter-nivel-nga-fotot-me-bikini-pozon-lakuriq/60%Daily2019-01-28 15:43
https://kosova-info.com/emery-tregon-se-me-ke-po-bisedon-arsenal-priten-transferime-te-medha/60%Daily2019-01-28 15:32
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-shfaqet-elegante-dhe-seksi-ne-kete-fustan-te-shkurter/60%Daily2019-01-28 15:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-premierliges-tregon-celesin-e-suksesit-te-solskjaer/60%Daily2019-01-28 15:15
https://kosova-info.com/hoxha-kerkon-nga-austria-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-01-28 15:14
https://kosova-info.com/gigi-hadid-mahnitet-nga-kengetarja-shqiptare-shikojeni-cfare-i-ka-shkruar/60%Daily2019-01-28 15:11
https://kosova-info.com/qalaj-takohet-me-kosnett-kosova-e-perkushtuar-per-shoqeri-demokratike/60%Daily2019-01-28 15:02
https://kosova-info.com/a-ishte-rritja-e-pagave-per-qeveritaret-shkas-per-grevat/60%Daily2019-01-28 15:00
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-mes-fifit-dhe-florit-ky-veprim-habiti-te-gjithe/60%Daily2019-01-28 14:59
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-po-po-ndalet-me-transferime-ne-kete-afat/60%Daily2019-01-28 14:57
https://kosova-info.com/50-vjecari-nga-lezha-gjendet-i-mbytur-ne-lumin-drin/60%Daily2019-01-28 14:56
https://kosova-info.com/sapo-eshte-kthyer-nga-pushimet-dua-lipa-eshte-gati-ti-filloje-serish/60%Daily2019-01-28 14:47
https://kosova-info.com/nuk-dua-ta-shoh-higuainin-ne-milano/60%Daily2019-01-28 14:43
https://kosova-info.com/me-fustan-te-kuq-kylie-jenner-mahnit-ne-kampanjen-e-re-per-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-01-28 14:40
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-herolind-shala-po-e-kompleton-transferimin-befasues/60%Daily2019-01-28 14:29
https://kosova-info.com/bie-nje-pjese-e-fasades-nga-ndertesa-lendohet-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-01-28 14:26
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-sjell-pamje-magjepsese-nga-vendi-ku-po-pushon/60%Daily2019-01-28 14:19
https://kosova-info.com/zyrtare-giovinco-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2019-01-28 14:14
https://kosova-info.com/solskajer-merr-lajmin-trondites-nga-man-utd/60%Daily2019-01-28 13:58
https://kosova-info.com/keshtu-zgjodhi-ta-uroje-ismail-kadarene-rona-nishliu/60%Daily2019-01-28 13:51
https://kosova-info.com/reformat-fiskale-hap-i-rendesishem-ne-lehtesimin-e-te-berit-biznes-ne-kosove/60%Daily2019-01-28 13:50
https://kosova-info.com/arrihet-struktura-e-marreveshjes-per-paqe-ne-afganistan/60%Daily2019-01-28 13:46
https://kosova-info.com/franca-i-jep-mbeshtetje-tahirit-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-zhdukurve/60%Daily2019-01-28 13:38
https://kosova-info.com/inter-e-gjen-zevendesuesin-e-perisic/60%Daily2019-01-28 13:35
https://kosova-info.com/ledina-celos-po-i-mungojne-ditet-e-nxehta-i-kujton-permes-ketij-imazhi/60%Daily2019-01-28 13:34
https://kosova-info.com/slobodan-petroviq-akuzon-serbine-per-frikesim/60%Daily2019-01-28 13:34
https://kosova-info.com/pahor-nga-beogradi-korrigjimi-i-kufijve-ide-e-guximshme-nuk-do-ta-hidhja-poshte/60%Daily2019-01-28 13:20
https://kosova-info.com/ish-bashkeshortja-e-blerim-xhemajlit-realizon-fotosesion-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2019-01-28 13:16
https://kosova-info.com/kosova-dhe-maqedonia-me-marreveshje-per-njohjen-e-patente-shofereve-2/60%Daily2019-01-28 13:02
https://kosova-info.com/enca-publikon-disa-sekuenca-te-kenges-se-re/60%Daily2019-01-28 12:58
https://kosova-info.com/edhe-komisioni-per-interesat-e-komuniteteve-dhe-kthim-voton-projektligjin-per-buxhetin/60%Daily2019-01-28 12:57
https://kosova-info.com/kurti-takon-selimin-lirimin-e-tij-nga-burgu-e-krahason-me-situaten-ne-kosove/60%Daily2019-01-28 12:52
https://kosova-info.com/per-eli-faren-vitet-jane-vetem-numra-e-deshmon-kjo-fotografi/60%Daily2019-01-28 12:45
https://kosova-info.com/adelina-ne-kulmin-e-lumturise-poston-foto-ne-perqafim-te-bashkeshortit/60%Daily2019-01-28 12:30
https://kosova-info.com/ministri-rumun-mbeshtesim-ftesen-per-negociatat-me-shqiperine/60%Daily2019-01-28 12:29
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-e-kompleton-transferimin-e-lojtarit/60%Daily2019-01-28 12:28
https://kosova-info.com/leila-kraja-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-robert-berishes/60%Daily2019-01-28 12:17
https://kosova-info.com/arsenalit-i-lendohet-edhe-nje-lojtar/60%Daily2019-01-28 12:14
https://kosova-info.com/diona-fona-elegante-ne-fustanin-e-zi-e-gjithe-vemendja-tek/60%Daily2019-01-28 12:08
https://kosova-info.com/i-shumekerkuari-nga-interpol-mario-millosheviq-rrah-nje-te-burgosur-ne-burgun-e-dyzit/60%Daily2019-01-28 12:08
https://kosova-info.com/zyrtare-inter-me-transferim-qe-pak-kush-e-ka-pritur/60%Daily2019-01-28 11:58
https://kosova-info.com/ozil-po-largohet-nga-arsenali-ja-ku-deshiron-te-luaje/60%Daily2019-01-28 11:47
https://kosova-info.com/facebook-planifikon-te-shkrije-whatsapp-instagram-dhe-messenger/60%Daily2019-01-28 11:45
https://kosova-info.com/sejdiu-leter-haradinajt-gjej-zgjidhje-per-mesimdhenesit-ose-lesho-rruge/60%Daily2019-01-28 11:39
https://kosova-info.com/ministri-shala-jep-lajmin-per-investimin-e-169-milione-eurove-ne-energji-me-ere/60%Daily2019-01-28 11:39
https://kosova-info.com/milan-po-e-mbyll-transferimin-e-super-lojtarit/60%Daily2019-01-28 11:36
https://kosova-info.com/deshtaku-i-chelseas-serish-ne-huazim/60%Daily2019-01-28 11:26
https://kosova-info.com/gjendet-i-varur-nje-person-ne-istog/60%Daily2019-01-28 11:26
https://kosova-info.com/e-rrah-bashkeshorten-e-bene-per-spital/60%Daily2019-01-28 11:20
https://kosova-info.com/kater-marreveshjet-jetike-per-kosoven/60%Daily2019-01-28 11:16
https://kosova-info.com/ciljeta-emocionohet-nga-befasia-qe-i-beri-djali-ne-emision/60%Daily2019-01-28 11:07
https://kosova-info.com/juventus-merr-nje-lajm-tejet-te-hidhur-para-ndeshjes-me-atletico-madridin/60%Daily2019-01-28 11:00
https://kosova-info.com/lyrical-son-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-ledrit/60%Daily2019-01-28 10:52
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-conte-trajner-i-interit/60%Daily2019-01-28 10:46
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-venezuelen-per-kercenimet-ndaj-diplomateve/60%Daily2019-01-28 10:46
https://kosova-info.com/beyonce-fotografohet-pa-recipeta-sfidon-modelet-me-kete-paraqitje/60%Daily2019-01-28 10:39
https://kosova-info.com/chelsea-me-transferim-45-milionesh-nga-rivali-i-premierliges/60%Daily2019-01-28 10:36
https://kosova-info.com/votohet-kodi-i-ri-penal/60%Daily2019-01-28 10:33
https://kosova-info.com/guardiola-e-urren-real-madridin-keto-tri-skuadra-e-dominojne-boten-e-futbollit/60%Daily2019-01-28 10:22
https://kosova-info.com/bashkepunoi-me-fisniket-ertila-koka-kjo-balade-me-duhej-ne-karrieren-time/60%Daily2019-01-28 10:18
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-se-kur-do-te-perfundojne-grevat/60%Daily2019-01-28 10:17
https://kosova-info.com/wanda-nara-zbulon-se-perse-perisic-po-largohet-nga-interi/60%Daily2019-01-28 10:11
https://kosova-info.com/demaliaj-shpresoj-qe-kjo-te-mos-jete-loje-politike/60%Daily2019-01-28 10:08
https://kosova-info.com/black-panther-triumfon-ne-sag-awards-2019/60%Daily2019-01-28 10:03
https://kosova-info.com/gucati-thote-se-fajtore-per-veteranet-e-rrejshem-eshte-edhe-politika/60%Daily2019-01-28 10:00
https://kosova-info.com/man-utd-dhe-chelsea-e-rivalizojne-realin-per-top-lojtarin/60%Daily2019-01-28 09:57
https://kosova-info.com/urimi-i-rames-per-kadarene-mbetet-maja-e-penes-se-letersise-shqiptare/60%Daily2019-01-28 09:50
https://kosova-info.com/arsenal-po-i-transferon-dy-lojtaret-e-barcelones/60%Daily2019-01-28 09:45
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-fero-para-se-te-behej-i-famshem-2/60%Daily2019-01-28 09:39
https://kosova-info.com/bayern-munich-pritet-qe-sot-ta-mbyll-transferimin-e-madh/60%Daily2019-01-28 09:35
https://kosova-info.com/bayern-munich-pritet-qe-sot-ta-mbyll-transferimin-e-madh-2/60%Daily2019-01-28 09:35
https://kosova-info.com/aktoret-qe-shkelqyen-me-dukejn-ne-sag-awards/60%Daily2019-01-28 09:23
https://kosova-info.com/%e2%80%8bharadinaj-sistemi-i-sigurise-duhet-te-forcohet/60%Daily2019-01-28 09:23
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-fryrjen-e-listave-te-veteraneve-te-uck-se/60%Daily2019-01-28 09:23
https://kosova-info.com/liverpool-po-e-transferon-sensacionin-me-te-ri-ne-evrope/60%Daily2019-01-28 09:22
https://kosova-info.com/liverpool-po-e-transferon-sensacionin-me-te-ri-ne-evrope/60%Daily2019-01-28 09:22
https://kosova-info.com/per-nje-jave-ne-gjilan-u-ndaluan-13-persona-te-dyshuar-per-vepra-te-ndryshme/60%Daily2019-01-28 09:16
https://kosova-info.com/nis-seanca-per-fryrjen-e-listave-te-veteraneve-te-uck-se/60%Daily2019-01-28 09:12
https://kosova-info.com/reshje-e-temperatura-te-uleta-si-do-jete-moti-kete-jave-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-28 09:11
https://kosova-info.com/inter-po-e-kompleton-transferimin-e-dyfishte/60%Daily2019-01-28 09:11
https://kosova-info.com/kur-shoqet-behen-bashke-vesa-jehona-dhe-leonora-kalojne-mbremjen-se-bashku/60%Daily2019-01-28 09:02
https://kosova-info.com/brenda-rezidences-31-5-milioneshe-te-victoria-dhe-david-beckham/60%Daily2019-01-28 08:48
https://kosova-info.com/fat-ne-fatkeqesi-per-man-utdn-para-ndeshjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-01-28 08:46
https://kosova-info.com/e-duan-arsenal-dhe-man-utd-por-perisic-ka-vendosur-te-cila-te-kaloje/60%Daily2019-01-28 08:36
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-uron-ismail-kadarene-te-pacim-gjate/60%Daily2019-01-28 08:25
https://kosova-info.com/sindikata-e-punetoreve-te-rtk-se-proteste-para-kuvendit/60%Daily2019-01-28 08:24
https://kosova-info.com/milan-nuk-e-ka-ndermend-te-ndalet-me-top-transferime/60%Daily2019-01-28 08:22
https://kosova-info.com/mbledhja-e-mengjesit-ne-qeveri-nis-me-nje-minute-heshtje-per-arian-dacin/60%Daily2019-01-28 08:19
https://kosova-info.com/bebe-rexha-nis-xhirimet-per-projektin-e-ri-sjell-pamjet/60%Daily2019-01-28 08:12
https://kosova-info.com/me-31-vjet-messi-tregon-dicka-qe-do-ju-beje-ta-duani-edhe-me-shume/60%Daily2019-01-28 08:11
https://kosova-info.com/macron-do-te-vizitoje-serbine-teme-kryesore-kosova/60%Daily2019-01-28 08:06
https://kosova-info.com/reportazhi-i-the-indipendent-shqiperia-kolumbia-e-europes/60%Daily2019-01-28 08:02
https://kosova-info.com/vedat-ademi-jep-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2019-01-28 07:59
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-ylli-i-madh-po-kalon-te-interi/60%Daily2019-01-28 07:59
https://kosova-info.com/genta-ismajli-me-poza-atraktive-rrugeve-te-amerikes/60%Daily2019-01-28 07:46
https://kosova-info.com/psg-me-top-transferim-nga-bayern-munich/60%Daily2019-01-28 07:45
https://kosova-info.com/mourinho-dhe-wenger-se-bashku-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-01-28 07:36
https://kosova-info.com/ismail-kadare-sot-feston-ditelindjen-e-83-te/60%Daily2019-01-28 07:33
https://kosova-info.com/basketbollisti-serb-kosova-nuk-eshte-e-serbise/60%Daily2019-01-28 07:23
https://kosova-info.com/quaresma-po-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-01-28 07:14
https://kosova-info.com/po-vjen-edhe-nje-duet-nga-majk-dhe-ghetto-geasy/60%Daily2019-01-28 07:11
https://kosova-info.com/shba-heq-sanksionet-ndaj-kompanive-te-aleatit-te-putinit/60%Daily2019-01-28 07:08
https://kosova-info.com/shba-heq-sanksionet-ndaj-kompanive-te-aleatit-te-putinit/60%Daily2019-01-28 07:08
https://kosova-info.com/be-hiqeni-taksen-angazhohuni-ne-dialog/60%Daily2019-01-28 07:06
https://kosova-info.com/terhiqet-barcelona-rabiot-po-kalon-tani-te-liverpooli/60%Daily2019-01-28 07:03
https://kosova-info.com/stomatologet-e-papune-protestojne-sot-para-qeverise/60%Daily2019-01-28 07:00
https://kosova-info.com/greva-ne-arsim-hyn-ne-diten-e-njembedhjete/60%Daily2019-01-28 06:53
https://kosova-info.com/kosova-dhe-maqedonia-me-marreveshje-per-njohjen-e-patente-shofereve/60%Daily2019-01-28 06:45
https://kosova-info.com/psg-po-e-mbyll-afatin-kalimtar-me-nje-super-transferim/60%Daily2019-01-27 22:57
https://kosova-info.com/jeni-shtatzene-ja-pse-duhet-te-hani-kos-patjeter/60%Daily2019-01-27 22:56
https://kosova-info.com/readi-ben-reagimin-epik-kur-i-vihen-perballe-mozzik-dhe-getinjo/60%Daily2019-01-27 22:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ndotja-momentale-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2019-01-27 22:54
https://kosova-info.com/guardiola-po-e-transferon-nje-top-lojtar/60%Daily2019-01-27 22:43
https://kosova-info.com/keshtu-i-kalon-te-dielat-capital-t/60%Daily2019-01-27 22:43
https://kosova-info.com/bajrami-te-marten-ose-te-filloje-mesimi-ose-qeveria-te-dorehiqet/60%Daily2019-01-27 22:36
https://kosova-info.com/irinej-jemi-popull-i-vogel-qe-duhet-te-mbijetojme-prandaj-na-duhet-unitet-per-kosoven/60%Daily2019-01-27 22:28
https://kosova-info.com/spalletti-shperthen-kur-pyetet-per-perisicin/60%Daily2019-01-27 22:28
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-disa-momente-romantike-duke-u-puthur-me-te-dashurin/60%Daily2019-01-27 22:26
https://kosova-info.com/mjegull-e-ngrica-keto-jane-temperaturat-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-01-27 22:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser-2/60%Daily2019-01-27 22:21
https://kosova-info.com/blero-po-vjen-me-bashkepunim-mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-falja/60%Daily2019-01-27 22:18
https://kosova-info.com/aktorja-52-vjecare-nga-kina-tregon-sekretet-e-saj-kunder-plakjes/60%Daily2019-01-27 22:13
https://kosova-info.com/espanyol-24-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-27 22:09
https://kosova-info.com/modelja-me-ngjyre-heq-te-gjitha-rrobat-relaksohet-e-zhveshur-ne-maje-te-malit/60%Daily2019-01-27 22:09
https://kosova-info.com/rrefen-mjeku-nderkombetar-gjate-luftes-serbet-edhe-femijeve-u-nxoren-organe/60%Daily2019-01-27 22:04
https://kosova-info.com/psg-vazhdon-sigurt-drejt-titullit-te-ligue-1/60%Daily2019-01-27 21:57
https://kosova-info.com/telefonatat-e-deputeteve-kushtojne-50-mije-euro-ne-vit/60%Daily2019-01-27 21:56
https://kosova-info.com/keni-infeksion-ne-veshka-ja-si-duhet-te-veproni/60%Daily2019-01-27 21:54
https://kosova-info.com/era-incizon-nga-afer-trupin-seksi-serish-merr-vemendje-me-te-pasmet/60%Daily2019-01-27 21:47
https://kosova-info.com/lazio-12-juventus-notat-e-lojtareve-ronaldo-me-i-miri/60%Daily2019-01-27 21:46
https://kosova-info.com/real-madrid-e-shkel-espanyolin-ne-la-liga/60%Daily2019-01-27 21:36
https://kosova-info.com/veshja-e-tejdukshme-i-zbulon-kete-pjese-intime-morena-tarakut/60%Daily2019-01-27 21:32
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-lazio-juventus-me-kete-rezultat/60%Daily2019-01-27 21:25
https://kosova-info.com/penallti-per-juventusin-ndaj-lazios-shikojeni-cfare-beri-ronaldo/60%Daily2019-01-27 21:22
https://kosova-info.com/identifikohet-shqiptari-i-gjetur-pa-jete-ne-burgun-e-koridhalosit/60%Daily2019-01-27 21:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-fansi-qe-shpenzoi-mijera-dollare-per-ti-ngjare-michael-jacksonit/60%Daily2019-01-27 21:19
https://kosova-info.com/vdekja-nga-orteku-daci-se-kishte-te-veshur-jelekun-mbrojtes/60%Daily2019-01-27 21:07
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-te-riun-qe-u-gjet-i-varur-ne-istog/60%Daily2019-01-27 20:54
https://kosova-info.com/lazio-juventus-shenohet-auto-gol-qesharak/60%Daily2019-01-27 20:52
https://kosova-info.com/nepermjet-kesaj-videoje-qumili-ironizon-me-greven-e-mesimdhenesve/60%Daily2019-01-27 20:43
https://kosova-info.com/juventus-vendos-nje-rekord-te-zi-ndaj-lazios/60%Daily2019-01-27 20:34
https://kosova-info.com/kjo-ishte-atmosfera-te-thacet-per-lirimin-e-sylejman-selimit-video/60%Daily2019-01-27 20:34
https://kosova-info.com/qalaj-objektivi-i-policise-luftimi-i-krimit-dhe-korrupsionit/60%Daily2019-01-27 20:27
https://kosova-info.com/higuain-nuk-ben-per-chelsean/60%Daily2019-01-27 20:25
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-dedikim-special-per-gruan-me-rastin-e-ditelindjes-se-saj/60%Daily2019-01-27 20:17
https://kosova-info.com/perse-do-ta-rrezikonte-sigurine-e-whatsapp-it-shkrirja-e-tri-platformave-ne-nje/60%Daily2019-01-27 20:14
https://kosova-info.com/espanyol-i-shenon-gol-rakete-real-madridit/60%Daily2019-01-27 20:12
https://kosova-info.com/kjo-statistike-e-leo-messit-nuk-do-koment/60%Daily2019-01-27 20:03
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-me-nje-lajm-te-gezueshem-per-ata-qe-perdorin-cdo-dite-aspirinen/60%Daily2019-01-27 19:51
https://kosova-info.com/kosovarja-kerkon-rruge-per-te-ikur-nga-siria/60%Daily2019-01-27 19:38
https://kosova-info.com/mesazhet-zbulojne-se-26-vjecari-nga-gjilani-e-shantazhonte-me-marredhenie-intime-nje-14-vjecare/60%Daily2019-01-27 19:33
https://kosova-info.com/keshilli-i-prinderve-te-prishtines-paralajmeron-protesta-nese-nuk-nderpritet-greva/60%Daily2019-01-27 19:24
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-vertete-se-perse-ronaldo-e-refuzoi-kontraten-e-re-te-real-madridit/60%Daily2019-01-27 19:24
https://kosova-info.com/shkencetari-nga-montreali-qe-po-mbron-teorine-e-klinakut-per-relativitetin/60%Daily2019-01-27 19:17
https://kosova-info.com/ne-muajin-shkurt-vazhdojne-intervisimet-e-te-ftuarve-tjere-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-01-27 19:10
https://kosova-info.com/torino-1-0-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-27 19:09
https://kosova-info.com/ka-ardhur-ne-jete-femija-i-reperit-te-ndjere-xxxtentacion/60%Daily2019-01-27 19:02
https://kosova-info.com/inter-deshton-perseri/60%Daily2019-01-27 19:00
https://kosova-info.com/readi-zgjedh-mes-ences-dhe-dhurata-dores/60%Daily2019-01-27 18:56
https://kosova-info.com/espanyol-real-madrid-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-01-27 18:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-lazio-juventus-3/60%Daily2019-01-27 18:42
https://kosova-info.com/demtohet-rruga-e-asfaltuar-muajin-e-kaluar/60%Daily2019-01-27 18:39
https://kosova-info.com/luana-vjollca-merr-guximin-ndan-me-ndjekesit-fotot-si-16-vjece/60%Daily2019-01-27 18:34
https://kosova-info.com/veseli-i-kenaqur-me-zgjedhjet-ne-pdk-per-dekaden-e-re/60%Daily2019-01-27 18:24
https://kosova-info.com/rezarta-me-bashkeshortin-sfidojne-te-ftohtin-gjysme-te-zhveshur/60%Daily2019-01-27 18:15
https://kosova-info.com/gruaja-nxirret-nga-balta-pas-shembjes-se-diges/60%Daily2019-01-27 18:15
https://kosova-info.com/tentoi-te-kaloje-me-motor-mbi-liqenin-e-batllaves-nuk-e-mban-akulli/60%Daily2019-01-27 18:11
https://kosova-info.com/pdk-zgjedhe-dy-kryetare-te-rinj-te-degeve/60%Daily2019-01-27 18:02
https://kosova-info.com/per-te-gjithe-te-apasionuarit-e-fotove-instagrami-ka-nje-risi/60%Daily2019-01-27 17:58
https://kosova-info.com/zaimina-publikon-foto-me-fustan-te-shqyer-ne-pjesen-e-kofsheve/60%Daily2019-01-27 17:56
https://kosova-info.com/james-rodriguez-i-thote-po-kalimit-te-skuadra-e-madhe/60%Daily2019-01-27 17:51
https://kosova-info.com/marotta-e-konfirmon-largimin-e-yllit-te-madh-nga-interi/60%Daily2019-01-27 17:36
https://kosova-info.com/girona-0-2-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-27 17:22
https://kosova-info.com/thaci-paralajmeron-vendime-te-medha-diteve-te-ardhshme/60%Daily2019-01-27 17:17
https://kosova-info.com/sbashk-u-kembengul-greva-vazhdon-deri-ne-plotesimin-e-kerkesave/60%Daily2019-01-27 17:12
https://kosova-info.com/engji-e-dashuruar-e-zbulon-me-ne-fund/60%Daily2019-01-27 17:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-sheffield-debuton-gonzalo-higuain/60%Daily2019-01-27 17:09
https://kosova-info.com/tayna-zberthen-bluzen-para-kameres-ndjekesit-ne-hall/60%Daily2019-01-27 17:06
https://kosova-info.com/tayna-zberthen-bluzen-para-kameres-ndjekesit-ne-hall/60%Daily2019-01-27 17:06
https://kosova-info.com/tjeter-paraqitje-brilante-e-messit-ne-fitoren-e-barcelones-ndaj-girones/60%Daily2019-01-27 17:04
https://kosova-info.com/paralajmeron-haradinaj-nuk-ka-marreveshje-me-ndryshim-kufijsh-shkaktohet-lufte-e-re/60%Daily2019-01-27 17:02
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-cahill-po-kalon-te-arsenali/60%Daily2019-01-27 16:52
https://kosova-info.com/super-ushqimi-i-cili-lufton-tensionin-e-larte-kolesterolin-dhe-sulmin-ne-zemer/60%Daily2019-01-27 16:51
https://kosova-info.com/tani-matoshi-e-thumbon-thacin-po-shkrihet-bora-dimni-po-shkon-bylbyl-i/60%Daily2019-01-27 16:47
https://kosova-info.com/njohja-nga-serbia-nuk-e-anetareson-kosoven-me-automatizem-ne-okb/60%Daily2019-01-27 16:46
https://kosova-info.com/e-dinim-si-kengetare-samanta-karavella-zbulon-talentin-e-fshehur/60%Daily2019-01-27 16:44
https://kosova-info.com/cfare-goli-i-jashtezakonshem-nga-leo-messi/60%Daily2019-01-27 16:42
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-nje-ndertese-ne-hage/60%Daily2019-01-27 16:34
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-publikon-foto-e-zhveshur-ne-shtrat-si-po-shkon-e-diela-juaj/60%Daily2019-01-27 16:32
https://kosova-info.com/bayern-munich-stuttgart-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-27 16:27
https://kosova-info.com/gjatesia-e-dores-tende-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2019-01-27 16:23
https://kosova-info.com/gjatesia-e-dores-tende-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2019-01-27 16:23
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-mposht-pa-probleme-stuttgartin/60%Daily2019-01-27 16:22
https://kosova-info.com/testohet-ne-vozitje-mercedesi-bishe-i-vitit-2019/60%Daily2019-01-27 16:17
https://kosova-info.com/torino-inter-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-01-27 16:15
https://kosova-info.com/motra-e-ences-publikon-foto-nga-shtrati-terheq-vemendjen-me-kete-detaj/60%Daily2019-01-27 16:00
https://kosova-info.com/sallate-dimerore-me-shege-laker-dhe-portokall/60%Daily2019-01-27 15:55
https://kosova-info.com/hoxha-dita-e-holokaustit-eshte-dite-e-rikujtimit-per-te-mos-u-perseritur-me-kurre/60%Daily2019-01-27 15:51
https://kosova-info.com/thaci-ironizon-me-haradinajn-uron-qe-bora-e-shkrire-te-mos-behet-skllote/60%Daily2019-01-27 15:45
https://kosova-info.com/lola-haradinaj-kujton-nenen-e-ndjere-nepermjet-kesaj-fotografie/60%Daily2019-01-27 15:33
https://kosova-info.com/girona-barcelona-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2019-01-27 15:30
https://kosova-info.com/veseli-krenare-qe-populli-shqiptare-mbrojti-popullin-hebre/60%Daily2019-01-27 15:28
https://kosova-info.com/aditivi-qe-vendoset-ne-ushqime-te-zakonshme-ua-shkakton-kete-problem/60%Daily2019-01-27 15:27
https://kosova-info.com/tjeter-lajm-katastrofal-per-real-madridin/60%Daily2019-01-27 15:26
https://kosova-info.com/banoret-braziliane-evakuuohen-nga-rreziku-i-shembjes-se-pendes-se-dyte/60%Daily2019-01-27 15:19
https://kosova-info.com/veshja-ne-te-cilen-era-istrefi-ekspozoi-vithet-kushtoi-shtrenjte-ky-eshte-cmimi/60%Daily2019-01-27 15:17
https://kosova-info.com/girona-barcelona-ndodh-dicka-qe-askush-nuk-e-kishte-menduar/60%Daily2019-01-27 15:16
https://kosova-info.com/videot-te-cilat-nuk-do-ti-shfaqe-me-youtube-shikohen-shume-nga-shqiptaret/60%Daily2019-01-27 15:12
https://kosova-info.com/kater-gjerat-qe-grate-duhet-te-bejne-menjehere-pas-seksit/60%Daily2019-01-27 15:06
https://kosova-info.com/lojtari-i-barcelones-e-bllokon-transferimin-e-neymarit/60%Daily2019-01-27 15:05
https://kosova-info.com/konfiskohet-grure-i-krimbur-ne-viva-fresh-store-ne-malisheve/60%Daily2019-01-27 15:04
https://kosova-info.com/bebe-rexha-provokon-e-shtrire-ne-krevat/60%Daily2019-01-27 14:58
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-bombarduesi-berthamor-rus-shperthen-gjate-uljes/60%Daily2019-01-27 14:51
https://kosova-info.com/jesus-po-e-shijon-jeten-ne-mancester-e-dua-jeten-ketu/60%Daily2019-01-27 14:50
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vrare-pas-eksplodimit-ne-nje-kishe-ne-filipine/60%Daily2019-01-27 14:44
https://kosova-info.com/vesa-luma-sjell-kujtime-nga-zelanda-e-re/60%Daily2019-01-27 14:39
https://kosova-info.com/gashi-ka-dy-fjale-per-reperin-action-bronson/60%Daily2019-01-27 14:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-stuttgart/60%Daily2019-01-27 14:24
https://kosova-info.com/ministri-serb-thote-se-nese-nuk-hiqet-taksa-tregun-e-kosoves-do-e-zene-te-tjeret/60%Daily2019-01-27 14:23
https://kosova-info.com/morata-real-madrid-mbetet-ne-te-shkuaren/60%Daily2019-01-27 14:16
https://kosova-info.com/studentet-e-edukimit-fizik-e-kujtojne-ne-menyre-te-vecante-arian-dacin/60%Daily2019-01-27 14:14
https://kosova-info.com/ka-1-milion-ndjekes-por-instagrami-nuk-e-njohu-kengetarin-me-fame-boterore/60%Daily2019-01-27 14:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-girona-barcelona/60%Daily2019-01-27 14:01
https://kosova-info.com/femra-gjysme-te-zhveshura-ne-klipin-e-ri-te-seven-saracit/60%Daily2019-01-27 14:00
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2019-01-27 13:58
https://kosova-info.com/dy-serbe-rrahen-mes-vete-ne-zubin-potok/60%Daily2019-01-27 13:48
https://kosova-info.com/dua-lipa-merr-gjithe-vemendjen-ne-ditelindjen-e-bashkepunetorit-te-saj/60%Daily2019-01-27 13:47
https://kosova-info.com/nje-qytetari-ne-malisheve-i-digjen-dy-vetura-ne-garazh/60%Daily2019-01-27 13:44
https://kosova-info.com/morena-viziton-shokun-e-semure-ne-spital-bashke-jemi-me-te-forte/60%Daily2019-01-27 13:31
https://kosova-info.com/shifrat-e-federer-nadal-e-djokovic-qe-vertetojne-se-tani-eshte-epoka-e-me-te-mireve-ne-historine-e-tenisit/60%Daily2019-01-27 13:30
https://kosova-info.com/thaci-ndjehemi-krenare-me-rolin-qe-kemi-luajtur-ne-shpetimin-e-hebrenjve/60%Daily2019-01-27 13:15
https://kosova-info.com/inter-liron-vrsaljkon/60%Daily2019-01-27 13:15
https://kosova-info.com/plackitet-nje-banke-ne-podujeve/60%Daily2019-01-27 13:08
https://kosova-info.com/ne-prishtine-familjaret-e-rrahin-vajzen/60%Daily2019-01-27 13:07
https://kosova-info.com/roma-shpenzon-25-milione-euro-per-transferimin-e-radhes/60%Daily2019-01-27 12:50
https://kosova-info.com/ska-me-dialog-per-interesat-e-serbise-thote-avni-arifi/60%Daily2019-01-27 12:46
https://kosova-info.com/zona-ekonomike-per-joshjen-e-investitoreve-amerikane/60%Daily2019-01-27 12:42
https://kosova-info.com/perseri-probleme-me-racizmin-ne-futbollin-anglez-fa-heton-ndeshjen-millwall-everton/60%Daily2019-01-27 12:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-qe-fisniket-nuk-preferojne-te-marrin-pjese-ne-festivale/60%Daily2019-01-27 12:27
https://kosova-info.com/kur-t-rrezikohet-karriera-pas-reklams-pr-dg/60%Daily2019-01-27 12:08
https://kosova-info.com/flaka-krelani-cmend-publikun-ne-koncert-vallezon-si-michael-jackson/60%Daily2019-01-27 12:05
https://kosova-info.com/u-tha-se-eshte-ne-lidhje-dashurie-gent-fatali-jep-deklaraten-e-papritur/60%Daily2019-01-27 11:47
https://kosova-info.com/motra-e-arian-dacit-e-emocionuar-falenderon-te-gjithe-ata-qe-i-ngushelluan/60%Daily2019-01-27 11:43
https://kosova-info.com/arrestohen-11-serbe-9-shtetase-te-shqiperise-dhe-nje-kosovare-ne-maqedoni/60%Daily2019-01-27 11:34
https://kosova-info.com/ertila-koka-zbulon-se-ne-cilin-talent-shou-mori-pjese-para-se-te-behej-e-famshme/60%Daily2019-01-27 11:30
https://kosova-info.com/greva-ne-arsim-hyn-ne-javen-e-trete/60%Daily2019-01-27 11:26
https://kosova-info.com/me-jeten-time-marina-darkoi-me-kete-person-mbreme/60%Daily2019-01-27 11:16
https://kosova-info.com/haradinaj-me-fjale-prekese-per-arianin-shpirti-i-bardhe-i-tij-u-nda-ne-bardhesine-e-bores/60%Daily2019-01-27 11:16
https://kosova-info.com/luiz-afer-vendimit-te-madh-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-01-27 11:15
https://kosova-info.com/neser-protestojne-specialistet-stomatologe/60%Daily2019-01-27 11:04
https://kosova-info.com/djokovic-triumfon-ne-australian-open-mposhte-nadalin-ne-finale/60%Daily2019-01-27 11:03
https://kosova-info.com/studentet-per-trump-seksi-dhe-te-armatosura/60%Daily2019-01-27 11:02
https://kosova-info.com/mengjeset-e-mozzikut-tani-kane-marre-tjeter-kuptim/60%Daily2019-01-27 10:56
https://kosova-info.com/300-mije-funte-per-emiliano-sala-ja-nga-sa-para-kane-dhuruar-yjet-e-futbollit-prine-mbappe/60%Daily2019-01-27 10:54
https://kosova-info.com/pompeo-pergezon-progresin-e-arritur-ne-bisedimet-me-talebanet/60%Daily2019-01-27 10:52
https://kosova-info.com/morata-kalon-testet-mjekesore-tek-atletico-falenderon-zotin/60%Daily2019-01-27 10:44
https://kosova-info.com/veseli-se-bashku-me-lushtakun-nderojne-arian-dacin/60%Daily2019-01-27 10:40
https://kosova-info.com/pamja-magjepsese-me-te-cilen-e-nisi-diten-angela-martini/60%Daily2019-01-27 10:38
https://kosova-info.com/ne-homazhe-per-arianin-edhe-presidenti-thaci/60%Daily2019-01-27 10:34
https://kosova-info.com/tottenham-nis-oferten-drejt-parisit-synohet-rabiot/60%Daily2019-01-27 10:32
https://kosova-info.com/deputetet-e-ldk-se-bejne-homazhe-prane-arkivolit-te-arian-dacit/60%Daily2019-01-27 10:29
https://kosova-info.com/planet-e-facebook-shkrin-tre-sherbime-ne-nje/60%Daily2019-01-27 10:23
https://kosova-info.com/pas-akuzave-per-perdhunim-chris-brown-kthehet-ne-shba/60%Daily2019-01-27 10:23
https://kosova-info.com/rriten-spekulimet-per-kalimin-tek-arsenal-inter-le-jashte-skaudres-perisicin/60%Daily2019-01-27 10:17
https://kosova-info.com/haradinaj-ariani-ishte-i-dalluar-per-vlera-njerezore-do-te-na-mungoje/60%Daily2019-01-27 10:13
https://kosova-info.com/readi-zgjedh-mes-adelina-berishes-dhe-baby-g/60%Daily2019-01-27 10:05
https://kosova-info.com/grumbullohen-300-mije-funte-fillojne-kerkimet-private-per-emiliano-sala/60%Daily2019-01-27 09:58
https://kosova-info.com/haradinaj-ben-homazhe-per-arian-dacin/60%Daily2019-01-27 09:50
https://kosova-info.com/valverde-po-i-pushon-lojtaret-ja-sa-minuta-me-pak-kane-luajtur-yjet-e-barces-kete-sezon/60%Daily2019-01-27 09:45
https://kosova-info.com/urimi-i-rita-ores-per-ellen-degeneres/60%Daily2019-01-27 09:43
https://kosova-info.com/shkaktoi-vdekjen-e-dhjetera-personave-gjykata-denon-me-66-milione-dollare-kompanine/60%Daily2019-01-27 09:36
https://kosova-info.com/ja-ku-deshiron-ta-vazhdoj-karrieren-dani-alves/60%Daily2019-01-27 09:34
https://kosova-info.com/se-shpejti-o-sa-mire-ne-teater-mesoni-detajet/60%Daily2019-01-27 09:32
https://kosova-info.com/tentuan-te-grabisin-bankomatin-arrestohen-te-dyshuarit/60%Daily2019-01-27 09:19
https://kosova-info.com/fjolla-morina-behet-per-spital/60%Daily2019-01-27 09:17
https://kosova-info.com/solskjaer-sanchez-ka-bere-nje-hap-te-madh/60%Daily2019-01-27 09:15
https://kosova-info.com/miley-dhe-liam-me-te-dashuruar-se-kurre-ne-daljen-e-pare-publike-pas-dasmes/60%Daily2019-01-27 09:05
https://kosova-info.com/kryeministri-kanadez-largon-nga-misioni-diplomatik-ambasadorin-e-kines/60%Daily2019-01-27 09:02
https://kosova-info.com/higuain-tregon-se-si-ishte-afer-te-heq-dore-nga-futbolli-shkaku-i-nenes-se-tij/60%Daily2019-01-27 09:01
https://kosova-info.com/osmani-serbia-po-keqperdor-ceshtjen-e-kufijve-per-terheqje-te-njohjeve/60%Daily2019-01-27 08:55
https://kosova-info.com/gold-ag-me-telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-arian-dacit-qofsh-i-xhenetit-vella/60%Daily2019-01-27 08:48
https://kosova-info.com/girona-barcelona-keto-pritet-te-jene-formacionet-per-derbin-katalan/60%Daily2019-01-27 08:45
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-mund-ta-mbajme-konfliktin-e-ngrire-me-kosoven/60%Daily2019-01-27 08:36
https://kosova-info.com/befason-portieri-i-liverpool-ja-cfare-thote-rreth-favoritit-per-titullin-e-premierliges/60%Daily2019-01-27 08:30
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-udheton-ne-itali-ja-si-e-nisi-diten/60%Daily2019-01-27 08:27
https://kosova-info.com/demi-rose-ngre-temperaturat-me-foto-provokuese-nga-plazhi/60%Daily2019-01-27 08:15
https://kosova-info.com/ancelotti-ka-nje-lajm-te-keq-per-paris-saint-germain/60%Daily2019-01-27 08:15
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-kim-ne-albumin-e-ri-flet-per-marredheniet-seksuale-me-te/60%Daily2019-01-27 08:05
https://kosova-info.com/pritet-te-sigurohen-helikoptere-deri-ne-qkuk-per-pacientet-qe-pesojne-infarkt/60%Daily2019-01-27 07:53
https://kosova-info.com/valencia-po-largohet-nga-man-utd/60%Daily2019-01-27 07:50
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-kompany-tek-man-city-eshte-e-pasigurt/60%Daily2019-01-27 07:46
https://kosova-info.com/victoria-beckham-u-zemerua-kur-kuptoi-se-rita-ka-flirtuar-ne-fshehtesi-me-djalin-e-saj-18-vjecar/60%Daily2019-01-27 07:44
https://kosova-info.com/ne-kete-qytet-te-kosoves-ka-rene-me-se-shumti-bore/60%Daily2019-01-27 07:41
https://kosova-info.com/rekordi-i-cmendur-i-trajnerit-te-golden-state-warriors/60%Daily2019-01-27 07:30
https://kosova-info.com/pas-takses-100-rritet-dukshem-eksporti-i-shqiperise-ne-kosove/60%Daily2019-01-27 07:27
https://kosova-info.com/anita-ramushi-nuk-e-toleron-tradhtine-frika-nuk-ekziston-te-ai/60%Daily2019-01-27 07:22
https://kosova-info.com/dita-nderkombetare-e-holokaustit/60%Daily2019-01-27 07:17
https://kosova-info.com/jordi-alba-pa-kontrate-te-re-man-utd-monitoron-situaten/60%Daily2019-01-27 07:16
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-19/60%Daily2019-01-27 07:14
https://kosova-info.com/ditelindja-e-vajzes-se-ardit-gjebreas-u-festua-si-ne-perralla/60%Daily2019-01-27 07:13
https://kosova-info.com/arsenal-harron-denis-suarezin-e-deshiron-yllin-tjeter-nga-barcelona/60%Daily2019-01-27 07:00
https://kosova-info.com/me-kete-date-lansohet-kenga-e-re-nga-getinjo/60%Daily2019-01-27 06:59
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-fotografohet-duke-u-puthur-ne-rruge-me-aktorin-e-famshem/60%Daily2019-01-26 22:59
https://kosova-info.com/befason-spalletti-i-hap-deren-per-largim-yllit-te-inter/60%Daily2019-01-26 22:56
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-ish-kryediplomati-i-be-se-ne-shqiperi-helmuth-lohan/60%Daily2019-01-26 22:50
https://kosova-info.com/50-vjecarja-celine-dion-shfaqet-pa-recipeta-ne-publik/60%Daily2019-01-26 22:45
https://kosova-info.com/si-krijohet-orteku-dhe-cilat-jane-pasojat-e-tij/60%Daily2019-01-26 22:44
https://kosova-info.com/de-ligt-kerkon-transferimin-tek-barca-juve-e-psg-ne-shok/60%Daily2019-01-26 22:43
https://kosova-info.com/studentet-e-mjekesise-ne-up-po-demtohemi-permes-greves-se-sbashk-ut/60%Daily2019-01-26 22:36
https://kosova-info.com/era-istrefi-e-mbyll-diten-ne-bikini-ekspozon-vithet-para-pasqyres/60%Daily2019-01-26 22:33
https://kosova-info.com/trump-insiston-per-ndertimin-e-murit-me-meksiken/60%Daily2019-01-26 22:30
https://kosova-info.com/vuciq-22-vende-te-be-se-e-kane-njohur-kosoven-ka-interesa-te-ndryshme-ne-marreveshje/60%Daily2019-01-26 22:24
https://kosova-info.com/legjenda-mcgrady-ka-nje-oferte-per-ben-simmons-dritherohen-kundershtaret/60%Daily2019-01-26 22:23
https://kosova-info.com/ne-familjen-e-ardit-gjebreas-sot-ka-feste-moderatori-uron-personin-me-te-shtrenjet-per-te/60%Daily2019-01-26 22:19
https://kosova-info.com/hudson-odoi-ben-kerkesen-per-largimin-nga-chelsea-synimi-bundesliga/60%Daily2019-01-26 22:11
https://kosova-info.com/justin-bieber-eshte-me-fat-e-deshmojne-keto-foto-te-hailey-baldwin/60%Daily2019-01-26 21:59
https://kosova-info.com/tuchel-lendimi-i-neymar-fat-i-keq-por-do-te-gjejme-zgjidhje/60%Daily2019-01-26 21:57
https://kosova-info.com/5-fakte-rreth-seksit-qe-nuk-i-dini-ja-si-ndikojne-ne-jeten-ne-cift/60%Daily2019-01-26 21:13
https://kosova-info.com/biondja-bukuroshe-ben-punen-me-te-veshtire-ne-bote/60%Daily2019-01-26 20:39
https://kosova-info.com/spektakel-dritash-ne-singapor/60%Daily2019-01-26 17:06
https://kosova-info.com/jelekverdhet-sndalen-shenohet-fundjava-e-11-e-protestave/60%Daily2019-01-26 16:46
https://kosova-info.com/hyn-ne-fuqi-rihapja-e-perkohshme-e-qeverise-federale/60%Daily2019-01-26 14:55
https://kosova-info.com/nje-provokim-qe-nuk-do-te-donit-te-ju-ndodhte/60%Daily2019-01-26 14:28
https://kosova-info.com/venezuele-mercenare-ruse-per-te-mbrojtur-maduron/60%Daily2019-01-26 14:12
https://kosova-info.com/shmangni-keto-sjellje-te-perditshme-qe-cojne-nje-marredhenie-drejt-fundit/60%Daily2019-01-26 13:03
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-kjo-vajze-nuk-pranoi-propozimin-e-te-dashurit-do-tju-befasoje/60%Daily2019-01-26 12:34
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-kjo-vajze-nuk-pranoi-propozimin-e-te-dashurit-do-tju-befasoje/60%Daily2019-01-26 12:34
https://kosova-info.com/cnn-jep-alarmin-per-bishtat-e-cigareve/60%Daily2019-01-26 10:36
https://kosova-info.com/teprica-e-qumeshtit-te-gjiri-gati-i-merr-jeten-foshnjes-se-sapolindur/60%Daily2019-01-26 10:32
https://kosova-info.com/alzheimer-mund-te-diagnostikohet-10-vite-perpara/60%Daily2019-01-26 08:05
https://kosova-info.com/rrjedhin-fotot-e-dronit-te-ri-rus-dhe-duket-si-b-2-amerikan/60%Daily2019-01-25 13:28
https://kosova-info.com/shitet-apartamenti-me-i-shtrenjte-ne-histori/60%Daily2019-01-25 12:44
https://kosova-info.com/autobuse-pa-shofere-ne-japoni/60%Daily2019-01-25 08:01
https://kosova-info.com/si-do-te-ece-dita-juaj-sipas-horoskopit/60%Daily2019-01-25 06:48
https://kosova-info.com/perditesimi-i-rendesishem-per-etherum-shtyhet-per-ne-fund-te-shkurtit/60%Daily2019-01-24 22:50
https://kosova-info.com/risia-qe-do-te-sjelle-whatsapp-ne-versionin-e-ardhshem-per-android/60%Daily2019-01-24 20:53
https://kosova-info.com/depilim-pa-dhimbje-dhe-siklet-vetem-duke-ndjekur-keto-udhezime/60%Daily2019-01-24 16:04
https://kosova-info.com/gruaja-sfidon-nenat-shqiptare-e-godet-vajzen-papuqe-ne-nje-distance-te-pabesueshme/60%Daily2019-01-24 15:23
https://kosova-info.com/iraniani-i-hekurt-e-kalon-pjesen-me-te-madhe-te-fushes-nga-hedhja-e-topit-me-dore/60%Daily2019-01-17 11:48
https://kosova-info.com/mti-e-kenaqur-per-vendosjen-e-flamujve-te-origjines-afer-produkteve/60%Daily2019-01-17 11:49
https://kosova-info.com/haradinaj-partneriteti-ekonomik-kosove-gjermani-storie-e-suksesit-per-vendin/60%Daily2019-01-17 11:49
https://kosova-info.com/sekretet-e-limuzines-se-putinit-vetura-speciale-me-e-sigurt-ne-bote/60%Daily2019-01-17 11:49
https://kosova-info.com/nguruan-te-behen-pjese-e-sfides-ne-ju-tregojme-si-dukeshin-keto-personazhe-vite-me-pare/60%Daily2019-01-17 11:47
https://kosova-info.com/ska-statistika-sa-mjeke-punojne-ne-kosove/60%Daily2019-01-17 11:49
https://kosova-info.com/pas-pushimit-te-henen-thaci-ia-dorezon-dokumentet-e-dialogut-ekipit-negociator/60%Daily2019-01-17 11:49
https://kosova-info.com/gashi-evropa-kreative-do-te-integroje-kosoven-ne-rrjetet-evropiane/60%Daily2019-01-17 11:47
https://kosova-info.com/poni-humb-nje-person-te-dashur-te-premtova-se-do-kendoje-ne-dasmen-tende/60%Daily2019-01-17 11:47
https://kosova-info.com/oriola-marashi-sfidon-motrat-kardashian-me-kete-selfie/60%Daily2019-01-17 11:47
https://kosova-info.com/bes-kallaku-ka-pesuar-ndryshim-drastik-martesa-ben-mrekulli/60%Daily2019-01-17 09:42
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mjeket-rekomandojne-ti-hani-ne-mengjes/60%Daily2019-01-17 08:15
https://kosova-info.com/si-ti-largoni-rrudhat-ne-fytyre-vetem-permes-sodes-se-bukes/60%Daily2019-01-17 08:15
https://kosova-info.com/37-vjetori-i-vrasjes-se-vellezerve-gervalla-dhe-kadri-zekes/60%Daily2019-01-17 06:49
https://kosova-info.com/moti-sot-dhe-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2019-01-17 06:49
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-hahn-a-do-te-hiqet-taksa-ndaj-serbise/60%Daily2019-01-17 06:49
https://kosova-info.com/aplikacioni-i-smartfoneve-qe-do-tiu-lejoje-te-kontrolloni-muziket-edhe-ne-veture/60%Daily2019-01-17 08:14
https://kosova-info.com/10yerarschallenge-borussia-dortmund-ben-talljen-e-vitit-me-rb-leipzig/60%Daily2019-01-17 06:48
https://kosova-info.com/gattuso-tregon-ku-gabuan-gjyqtaret-ne-finalen-juventus-10-milan/60%Daily2019-01-17 06:48
https://kosova-info.com/reali-humb-nga-leganes-por-kualifikohet-ne-cerekfinale-te-kupes-se-mbretit/60%Daily2019-01-17 06:48
https://kosova-info.com/leganes-10-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-17 06:48
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-rb-leipzig-nuk-do-te-nenshkruante-me-messin-dhe-ronaldon/60%Daily2019-01-17 06:48
https://kosova-info.com/pamje-nga-xhirimet-e-bad-boys-for-life/60%Daily2019-01-17 06:47
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-kazino-ne-prishtine/60%Daily2019-01-17 06:49
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-i-bindur-do-te-bashkohet-mitrovica/60%Daily2019-01-17 06:49
https://kosova-info.com/3-ushqimet-qe-sduhet-ti-lani-para-se-ti-gatuani-mund-tua-shkaktojne-vdekjen/60%Daily2019-01-17 08:15
https://kosova-info.com/tsipras-fiton-votebesimin-tani-synon-miratimin-e-marreveshjes-me-maqedonine/60%Daily2019-01-17 01:49
https://kosova-info.com/mos-i-ruani-faturat-mund-tua-shkaktojne-kancerin/60%Daily2019-01-17 08:15
https://kosova-info.com/studim-islami-brenda-ketij-shekulli-behet-feja-me-e-madhe-ne-bote/60%Daily2019-01-17 01:49
https://kosova-info.com/ka-kohe-qe-nuk-e-kemi-pare-kaq-seksi-leonora-jakupin/60%Daily2019-01-17 06:47
https://kosova-info.com/ish-polici-akuzohet-se-tentoi-ti-merrte-te-demtuarit-15-pashteta/60%Daily2019-01-17 01:49
https://kosova-info.com/kur-almeda-abazi-merrte-pjese-ne-pasarelat-e-modes/60%Daily2019-01-17 06:47
https://kosova-info.com/miley-cyrus-shtatzene-mesohet-gjinia-e-foshnjes/60%Daily2019-01-17 06:47
https://kosova-info.com/twerk-vjen-nga-city-girls-dhe-cardi-b-skena-te-nxehta-ne-klip/60%Daily2019-01-17 06:47
https://kosova-info.com/super-ronaldo-juventus-kalon-ne-epersi/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/ja-sa-do-ti-kushtoje-piatek-skuadres-se-milanit/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/juventusi-fiton-superkupen-e-italise/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leganes-real-madrid-3/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/juventus-10-milan-nota-e-ronaldos-dhe-te-tjereve/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/krasniqi-nese-amerika-kerkon-ta-heqim-taksen-duhet-ta-shqyrtojme-seriozisht/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/limaj-thote-se-i-qendrojne-prapa-kryeministrit-haradinaj-per-taksen/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-kryeministrit-pranon-sfiden-e-ndryshimit-nder-vite-shikojeni-si-dukej-me-pare/60%Daily2019-01-16 20:47
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-ne-asnje-variant-sbehet-pjese-e-qeverise-dhe-e-ekipit-negociator/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-lansimit-te-projektit-te-ri-nga-2po2/60%Daily2019-01-16 20:47
https://kosova-info.com/veseli-do-ti-takoje-ne-zyren-e-tij-ambasadorin-amerikan-dhe-kryeministrin/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/haradinaj-i-pergjigjet-putinit-me-shume-amerike-dhe-nato-ne-ballkan-nenkupton-me-shume-paqe/60%Daily2019-01-16 20:48
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ia-publikon-kete-foto-sami-lushtakut-ne-hage/60%Daily2019-01-16 20:47
https://kosova-info.com/e-veshur-vetem-ne-bikini-baby-g-filmon-nga-afer-trupin/60%Daily2019-01-16 20:47
https://kosova-info.com/pozicioni-seksual-pas-te-cilit-po-cmenden-femrat/60%Daily2019-01-17 08:15
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-ju-uron-nate-te-mire-me-nje-foto-joshese-nga-pishina/60%Daily2019-01-16 18:59
https://kosova-info.com/si-te-digjni-yndyren-e-akumuluar-rreth-barkut-vetem-duke-ngrene-kete-proteine/60%Daily2019-01-17 03:15
https://kosova-info.com/probleme-me-gjumin-ndryshimi-ne-frymemarrjen-tuaj-do-tiu-beje-te-flini-brenda-sekondave/60%Daily2019-01-17 03:15
https://kosova-info.com/femijet-e-fiksuar-pas-kesaj-lodre-jane-me-inteligjentet/60%Daily2019-01-16 22:15
https://kosova-info.com/airlander-10-terhiqet-per-tu-rikthyer-edhe-me-luksoz/60%Daily2019-01-17 08:14
https://kosova-info.com/policet-me-fat-kjo-eshte-makina-qe-ford-ka-prodhuar-per-ta/60%Daily2019-01-17 08:14
https://kosova-info.com/ky-gabim-ne-gjume-po-ua-shton-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2019-01-16 22:15
https://kosova-info.com/gjiganti-italian-e-ka-ne-duar-transferimin-e-mesut-ozil/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/chelsea-ia-ofron-lojtarin-juventusit-per-transferimin-e-higuainit/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/milan-merr-nje-lajm-te-keq-pak-ore-para-finales-me-juventusin/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/bild-zbulon-planin-e-fshehte-te-borussia-dortmundit/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/rikthehet-pepe-i-vjeter-me-nderhyrje-horror/60%Daily2019-01-16 15:47
https://kosova-info.com/perfundon-intervistimi-i-sami-lushtakut-ne-hage/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/dy-ushtare-amerikane-te-vdekur-nga-sulmi-i-isis-it-ne-siri/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/kaq-ndryshe-dukej-jonida-si-19-vjece/60%Daily2019-01-16 15:42
https://kosova-info.com/vulin-ka-nje-kerkese-per-kfor-in-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/sbashk-paralajmeron-masa-nese-do-te-kete-presion-ndaj-grevisteve/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/prezantohet-ideja-per-zvogelimin-e-rrezikut-nga-fatkeqesite/60%Daily2019-01-16 15:48
https://kosova-info.com/ja-si-duhet-ta-pergatisni-cajin-e-gjelber-per-arritjen-e-perfitimeve-shendetesore/60%Daily2019-01-16 17:15
https://kosova-info.com/simptomat-paralajmeruese-te-bajameve-qe-sduhen-injoruar-kurre/60%Daily2019-01-16 17:15
https://kosova-info.com/arsyeja-e-frikshme-se-pse-po-ulen-cmimet-e-televizoreve-smart/60%Daily2019-01-17 08:14
https://kosova-info.com/liverpool-po-e-shet-lojtarin-qe-e-transferoi-per-60-milione-euro/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/bayern-nuk-i-ndahet-hudson-odoit-ja-cfare-ka-bere-tani/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/messi-me-deklarate-befasuese-pas-shenimit-te-400-golave-ne-la-liga/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/man-utd-po-e-transferon-top-yllin-e-psv-se/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/befasia-e-fillim-vitit-barcelona-e-do-edon-zhegroven/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/daciq-tregon-cfare-nuk-pritet-nga-putin-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/kryeministri-u-premton-komunave-perkrahej-per-zhvillim/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-taksa-ska-te-beje-me-ameriken-por-me-serbine-e-rusine/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/market-detyrohen-qe-prane-cdo-produkti-me-e-vendos-flamurin-e-shtetit-te-origjines/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/sa-paguhet-nje-mesimdhenes-ne-kosove-dhe-sa-nje-ne-rajon/60%Daily2019-01-16 10:48
https://kosova-info.com/sot-eshte-nje-femer-tejet-seksi-por-ja-si-dukej-enca-haxhia-ne-moshen-13-vjecare/60%Daily2019-01-16 10:47
https://kosova-info.com/keta-6-perberes-nuk-duhet-ne-asnje-menyre-te-perzihen-me-njeri-tjetrin/60%Daily2019-01-16 17:15
https://kosova-info.com/albatrit-muqiqi-behet-baba-i-binjakeve-djale-e-vajze/60%Daily2019-01-16 09:53
https://kosova-info.com/menyra-e-sigurt-si-ti-zbardhni-dhembet-ne-kushte-shtepie-per-shtate-dite/60%Daily2019-01-16 17:15
https://kosova-info.com/automjetet-me-interesante-te-panairi-me-i-madh-i-teknologjise-ces/60%Daily2019-01-17 08:14
https://kosova-info.com/cfare-kane-kaq-te-vecante-keto-atletet-e-reja-te-sapolansuara-nga-nike/60%Daily2019-01-16 22:13
https://kosova-info.com/chiellini-e-di-si-neutralizohet-higuain/60%Daily2019-01-16 05:47
https://kosova-info.com/mario-balotelli-ne-serie-a/60%Daily2019-01-16 05:47
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-shaqiri-ne-stervitje-te-liverpool/60%Daily2019-01-16 05:47
https://kosova-info.com/futbollisti-goditet-nga-rrufeja-gjate-ndeshjes-ne-brazil/60%Daily2019-01-16 05:47
https://kosova-info.com/higuain-nuk-me-ka-thene-se-deshiron-te-largohet/60%Daily2019-01-16 05:47
https://kosova-info.com/do-ti-harroni-fotot-e-anastasiya-kvitkos-kur-ti-shihni-keto-video-te-saj-nga-plazhi/60%Daily2019-01-15 22:56
https://kosova-info.com/klement-balili-pse-vendosa-te-dorezohem-tani/60%Daily2019-01-16 05:48
https://kosova-info.com/do-ti-harroni-fotot-e-anastasiya-kvitkos-kur-ti-shihni-keto-video-te-saj-nga-plazhi-2/60%Daily2019-01-15 22:56
https://kosova-info.com/mesuesja-u-kerkon-falje-nxenesve/60%Daily2019-01-16 05:48
https://kosova-info.com/rrefehet-i-akuzuari-vrasja-ne-suhareke-u-porosit-nga-gruaja-e-tij/60%Daily2019-01-16 05:48
https://kosova-info.com/shkencetaret-tregojne-moshen-adekuate-per-te-humbur-virgjerine/60%Daily2019-01-16 12:15
https://kosova-info.com/gjermani-nje-deputet-denohet-per-mesazhe-raciste/60%Daily2019-01-16 05:48
https://kosova-info.com/kamenicasit-paguajne-nga-100-euro-kompanine-e-themeluar-para-1-muaji-per-viza-kroate/60%Daily2019-01-16 05:48
https://kosova-info.com/netflix-rrite-cmimet-serish-kjo-eshte-shuma-e-re-e-abonimit-mujor/60%Daily2019-01-16 12:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mundesia-e-re-qe-po-ofron-facebook-tek-storiet/60%Daily2019-01-16 12:12
https://kosova-info.com/meshkujt-tregojne-fjalet-qe-duan-ti-degjojne-gjate-seksit/60%Daily2019-01-16 12:15
https://kosova-info.com/higuain-me-vendim-te-rrezikshem-shikoni-si-i-nderhyne-gattusos/60%Daily2019-01-15 19:47
https://kosova-info.com/mourinho-gjen-pune-te-re-ka-page-te-madhe-dhe-i-ndalohet-permendja-e-kesaj-skuadre/60%Daily2019-01-15 19:47
https://kosova-info.com/isco-drejt-man-cityt/60%Daily2019-01-15 19:47
https://kosova-info.com/arsenal-befason-te-gjithe-me-transferimin-e-fundit-nga-bayern-munich/60%Daily2019-01-15 19:47
https://kosova-info.com/chelsea-nderron-mendje-per-david-luizin/60%Daily2019-01-15 19:47
https://kosova-info.com/mbyllja-e-pjesshme-e-qeverise-prek-ekonomine/60%Daily2019-01-15 19:48
https://kosova-info.com/kim-kardashian-para-10-vitesh-grimeri-shqiptar-i-saj-ia-publikon-kete-foto/60%Daily2019-01-15 19:38
https://kosova-info.com/hoxha-fotografite-e-ivanoviqit-te-vrare-jane-autentike-kamerat-nisen-te-punojne-1-minute-pas-vrasjes/60%Daily2019-01-15 19:48
https://kosova-info.com/may-u-ben-serish-thirrje-politikaneve-ta-mbeshtesin-marreveshjen-e-saj/60%Daily2019-01-15 19:48
https://kosova-info.com/zyrtarizimi-i-shqipes-nxit-reagime-ne-maqedoni/60%Daily2019-01-15 19:48
https://kosova-info.com/milaim-zeka-jep-nje-lajm-te-gezueshem-nga-haga/60%Daily2019-01-15 19:48
https://kosova-info.com/dieta-7-diteshe-me-kastravec-qe-iu-ndihmon-te-humbni-kilograme-shpejte/60%Daily2019-01-16 12:15
https://kosova-info.com/prezantohen-makinat-me-kembe-nga-hyundai/60%Daily2019-01-15 16:12
https://kosova-info.com/microsoft-me-lajm-te-keq-per-ata-qe-e-kane-sistemin-operativ-windows-7/60%Daily2019-01-16 07:12
https://kosova-info.com/shmangni-se-ngreni-kete-ushqim-per-te-reduktuar-nivelet-e-sheqerit-ne-gjak/60%Daily2019-01-16 07:15
https://kosova-info.com/mos-pini-kafe-gjate-diteve-te-ftohta-mund-te-jete-e-rrezikshme-per-shendetin-tuaj/60%Daily2019-01-16 07:15
https://kosova-info.com/ancelotti-po-e-largon-super-lojtarin-nga-napoli/60%Daily2019-01-15 14:47
https://kosova-info.com/carrasco-po-transferohet-ne-premierlige-ja-tek-cila-skuader/60%Daily2019-01-15 14:47
https://kosova-info.com/zyrtare-prishtina-ia-vazhdon-kontraten-lojtarit/60%Daily2019-01-15 14:47
https://kosova-info.com/solskjaer-e-do-qendrimin-e-ketij-lojtari-te-man-utd/60%Daily2019-01-15 14:47
https://kosova-info.com/milan-merr-lajmin-hidhur-para-finales-se-superkupes-ndaj-juventusit/60%Daily2019-01-15 14:47
https://kosova-info.com/ibrahim-tatlises-humb-nenen-perlot-me-dedikimin/60%Daily2019-01-15 14:38
https://kosova-info.com/4-veprime-ne-10-minuta-qe-do-tju-zgjasin-jeten/60%Daily2019-01-15 21:14
https://kosova-info.com/mpj-marreveshja-e-prespes-nuk-nderhyne-ne-interesat-e-paleve-te-treta/60%Daily2019-01-15 14:16
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-kosova-vazhdon-ta-kete-mbeshtetjen-e-amerikes-per-ushtrine/60%Daily2019-01-15 14:48
https://kosova-info.com/haradinaj-nese-nuk-na-njeh-serbia-taksen-do-ta-mbajme-deri-ne-vitin-2022/60%Daily2019-01-15 14:48
https://kosova-info.com/njihuni-me-tipet-e-femrave-qe-nuk-e-refuzojne-seksin/60%Daily2019-01-15 16:14
https://kosova-info.com/miratohet-kodi-i-procedures-penale/60%Daily2019-01-15 14:48
https://kosova-info.com/shperthim-dhe-te-shtena-ne-kryeqytetin-e-kenise/60%Daily2019-01-15 14:48
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-hani-mjalte-dhe-kanelle-cdo-dite/60%Daily2019-01-15 16:14
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-per-te-mbetur-shtatzene/60%Daily2019-01-15 11:14
https://kosova-info.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-kurre-para-se-te-beni-dashuri/60%Daily2019-01-15 11:14
https://kosova-info.com/milan-apo-real-madrid-ja-kush-po-e-transferon-piatekun/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/arsenal-ia-ofron-interit-dhe-juventusit-yllin-e-madh/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/lojtari-e-enderron-te-luaje-per-interin/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/tottenham-me-top-transferim-nga-barcelona/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/inter-po-shitet-te-njeri-nder-personat-me-te-pasur-ne-bote/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/fshatrat-nen-bore-mblidhet-shtabi-i-emergjencave-ne-diber/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/jashari-greva-do-te-vazhdoje-deri-ne-plotesimin-e-kerkesave-tona/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/genta-ismajli-fotografohet-ne-shtrat-shikojeni-cfare-ka-veshur/60%Daily2019-01-15 09:46
https://kosova-info.com/modeles-se-njohur-i-behet-endrra-realitet/60%Daily2019-01-15 09:21
https://kosova-info.com/greqi-shqiptari-i-jep-fund-jetes/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/vazhdon-intervistimi-i-rrustem-mustafes-ne-hage/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/thaci-perkujton-masakren-e-recakut-serbet-qe-kryen-krime-nje-dite-do-te-japin-pergjegjesi/60%Daily2019-01-15 09:47
https://kosova-info.com/man-city-fiton-bindshem-edhe-ndaj-wolverhampton-ruan-hapin-me-liverpool/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/man-city-fiton-bindshem-edhe-ndaj-wolverhampton-ruan-hapin-me-liverpool-2/60%Daily2019-01-14 23:46
https://kosova-info.com/man-city-30-wolverhampton-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/man-city-30-wolverhampton-notat-e-lojtareve-2/60%Daily2019-01-14 23:46
https://kosova-info.com/yaya-toure-nuk-e-perjashton-mundesine-qe-te-rikthehet-ne-premierlige/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/yaya-toure-nuk-e-perjashton-mundesine-qe-te-rikthehet-ne-premierlige-2/60%Daily2019-01-14 23:46
https://kosova-info.com/coutinho-nuk-eshte-i-interesuar-te-largohet-nga-barcelona/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/coutinho-nuk-eshte-i-interesuar-te-largohet-nga-barcelona-2/60%Daily2019-01-14 23:46
https://kosova-info.com/juventus-po-synon-ta-transferoje-mbrojtesin-e-chelsea/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/avokati-i-sabahajdin-cenes-klienti-im-u-ftua-nga-specialja-ne-cilesine-e-te-dyshuarit/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/ingrid-gjoni-publikon-disa-nga-fotot-me-te-cilat-i-ka-cuar-ne-kembe-te-gjithe-meshkujt/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/kuci-arsyeton-numrin-e-madh-te-keshilltareve-te-haradinajt/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/vuciq-jemi-100-mije-vite-larg-marreveshjes-me-kosoven/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/5-ushqimet-qe-po-ua-prishin-jeten-seksuale/60%Daily2019-01-15 11:14
https://kosova-info.com/ky-person-do-te-thote-e-gjithe-bota-per-zanfina-ismailin/60%Daily2019-01-15 04:46
https://kosova-info.com/ekspertet-prinder-mos-e-fusni-biberonin-ne-mjalte/60%Daily2019-01-15 11:14
https://kosova-info.com/prishtina-dhe-beogradi-kane-interes-ne-zgjidhjen-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2019-01-15 04:47
https://kosova-info.com/studimi-suplimentet-e-vitamines-d-nuk-kane-efekte-per-kete-grupmoshe/60%Daily2019-01-15 11:14
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-e-publikon-mesazhin-qe-ia-ka-derguar-mozzik-ja-cfare-i-tha-2/60%Daily2019-01-14 22:12
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-e-publikon-mesazhin-qe-ia-ka-derguar-mozzik-ja-cfare-i-tha/60%Daily2019-01-14 22:12
https://kosova-info.com/54-vjet-burg-per-tregtine-e-droges-mes-shqiptareve-dhe-serbeve-te-veriut/60%Daily2019-01-15 04:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-mustang-u-me-i-fuqishem-i-prodhuar-ndonjehere/60%Daily2019-01-15 21:12
https://kosova-info.com/hapi-i-rendesishem-qe-do-te-marre-whatsapp-per-mbrojtjen-e-bisedave/60%Daily2019-01-16 02:12
https://kosova-info.com/harrojeni-viagra-n-nje-gote-nga-kjo-pije-dhe-do-te-perjetoni-ereksion-me-fort-se-kurre/60%Daily2019-01-15 06:14
https://kosova-info.com/gucati-gjykata-speciale-do-ti-therras-100-ushtare/60%Daily2019-01-14 17:05
https://kosova-info.com/mbi-40-te-plagosur-nga-nje-sulm-ne-afganistan/60%Daily2019-01-14 17:05
https://kosova-info.com/guardiola-ne-ankth-per-situaten-e-gundogan/60%Daily2019-01-14 16:29
https://kosova-info.com/ramsey-tek-juventus-ja-si-mund-te-jete-formacioni-i-allegrit-me-uellsianin/60%Daily2019-01-14 16:29
https://kosova-info.com/emery-tregon-se-cfare-po-i-mungon-arsenalit-per-top-katershen/60%Daily2019-01-14 16:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-de-jong-po-e-le-barcen-per-psg-ne/60%Daily2019-01-14 16:29
https://kosova-info.com/hearn-u-jep-10-dite-kohe-wilder-fury-e-whyte-per-te-caktuar-duelin-me-joshua/60%Daily2019-01-14 16:29
https://kosova-info.com/perfundon-intervistimi-i-rrustem-mustafes-ne-hage/60%Daily2019-01-14 17:05
https://kosova-info.com/nje-person-ne-prishtine-bie-nga-catia-e-shtepise/60%Daily2019-01-14 17:05
https://kosova-info.com/vuciq-kosoves-po-i-dobesohet-pozicioni-nderkombetar/60%Daily2019-01-14 17:05
https://kosova-info.com/s4mm-ne-france-shfaqet-nen-shoqerimin-e-kesaj-femre/60%Daily2019-01-14 16:02
https://kosova-info.com/perfundon-pjesa-e-pare-e-intervistimit-te-rrustem-mustafes-ne-hage/60%Daily2019-01-14 12:05
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-kercenoi-ramush-haradinajn/60%Daily2019-01-14 12:05
https://kosova-info.com/rama-une-minister-i-jashtem-shkeljet-e-presidentit-ne-kushtetuese/60%Daily2019-01-14 12:05
https://kosova-info.com/chelsea-paguan-55-milione-euro-per-nje-lojtar-qe-pak-kush-e-njeh/60%Daily2019-01-14 11:29
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-barcelona-data-dhe-ora-se-kur-zhvillohet-el-clasico/60%Daily2019-01-14 11:29
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-shokues-nga-premierliga/60%Daily2019-01-14 11:29
https://kosova-info.com/man-utd-e-ka-gati-transferimin-e-pare/60%Daily2019-01-14 11:29
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-psg-e-transferon-lojtarin-qe-e-duan-te-gjithe/60%Daily2019-01-14 11:29
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-kercenim-ndaj-kryeministrit-kam-menduar-se-ai-nuk-e-do-fene-islame/60%Daily2019-01-14 12:06
https://kosova-info.com/veseli-e-ahmeti-thone-se-marreveshja-me-serbine-duhet-te-perfundoje-vetem-me-njohje/60%Daily2019-01-14 12:06
https://kosova-info.com/gold-ag-ne-perkrahje-te-lushtakut-e-mustafes-me-luftetaret-e-lirise/60%Daily2019-01-14 10:54
https://kosova-info.com/ne-shkollen-elena-gjika-fillon-mesimi-nuk-respektohet-greva/60%Daily2019-01-14 07:05
https://kosova-info.com/shqiptaret-me-metode-te-re-per-te-emigruar-keshtu-e-gjejne-partnerin-me-letra/60%Daily2019-01-14 07:05
https://kosova-info.com/vishuni-trash-keto-do-te-jene-temperaturat-sot-ne-kosove/60%Daily2019-01-14 07:05
https://kosova-info.com/dy-vjet-nga-ndalimi-i-hyrjes-se-trenit-serb-ne-kosove/60%Daily2019-01-14 07:05
https://kosova-info.com/nis-greva-e-pergjithshme-ne-arsim/60%Daily2019-01-14 07:05
https://kosova-info.com/monaco-kryen-transferin-e-dyte-te-madh-nga-chelsea/60%Daily2019-01-14 06:29
https://kosova-info.com/hazard-shfaq-simpatine-e-tij-per-leo-messin-keto-jane-fjalet-e-tij/60%Daily2019-01-14 06:29
https://kosova-info.com/messi-dhe-suarez-me-produktive-se-te-gjitha-skuadrat-e-la-ligas-kete-edicion/60%Daily2019-01-14 06:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-marreveshja-e-psg-me-frenkie-de-jong/60%Daily2019-01-14 06:29
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-valverdes-pas-rekordit-te-lionel-messi/60%Daily2019-01-14 06:29
https://kosova-info.com/nokia-9-data-e-lancimit-cmimi-dhe-performancat/60%Daily2019-01-15 11:11
https://kosova-info.com/metoda-qe-tregon-perfundimisht-nese-telefoni-juaj-eshte-origjinal/60%Daily2019-01-15 16:12
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-shqetesuese-3/60%Daily2019-01-14 02:05
https://kosova-info.com/hande-ercel-ne-zi-i-vdes-nena/60%Daily2019-01-14 06:04
https://kosova-info.com/edi-rama-ka-nje-lajm-per-studentet/60%Daily2019-01-14 02:05
https://kosova-info.com/e-diela-sportive-per-yllka-kuqin-dhe-bashkeshortin-e-saj-keshtu-duken/60%Daily2019-01-14 06:04
https://kosova-info.com/orteku-vret-tre-skiatore-ne-austri/60%Daily2019-01-14 02:05
https://kosova-info.com/erdhi-koha-ta-shihni-se-si-duket-perbrenda-shtepia-e-ledri-vules/60%Daily2019-01-14 06:04
https://kosova-info.com/mund-te-habiteni-nga-kjo-foto-e-dua-lipes-por-do-ta-doni-edhe-me-shume/60%Daily2019-01-14 06:04
https://kosova-info.com/kerkohet-dalja-e-gjermanise-nga-be-ja/60%Daily2019-01-14 02:05
https://kosova-info.com/perplasje-e-ashper-mes-deputetes-se-aak-se-dhe-deputetit-te-vv-se/60%Daily2019-01-14 02:06
https://kosova-info.com/lady-gaga-dhe-angelina-jolie-ne-gare-per-rolin-e-kleopatres/60%Daily2019-01-14 06:04
https://kosova-info.com/banoret-e-bregut-te-diellit-te-rrezikuar-nga-akulli-dy-metersh-ne-catine-e-nderteses/60%Daily2019-01-13 21:05
https://kosova-info.com/pamje-mahnitese-nga-liqeni-i-ngrire-i-batllaves/60%Daily2019-01-13 21:05
https://kosova-info.com/greqi-27-vjecari-shqiptar-kapet-me-53-kilograme-kanabis/60%Daily2019-01-13 21:05
https://kosova-info.com/tottenham-01-man-utd-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-13 20:29
https://kosova-info.com/messi-shenon-ndaj-eibar-shkruan-historine-ne-la-liga/60%Daily2019-01-13 20:29
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-betis-real-madrid/60%Daily2019-01-13 20:29
https://kosova-info.com/inter-me-bresheri-golash-ndaj-beneventos-per-te-siguruar-1-8-e-finales/60%Daily2019-01-13 20:29
https://kosova-info.com/barcelona-shenon-fitore-ndaj-eibar-messi-shkruan-historine-ne-la-liga/60%Daily2019-01-13 20:29
https://kosova-info.com/pas-vendimi-per-greve-veterani-i-uck-se-i-gatshem-te-jape-mesim-pa-pagese/60%Daily2019-01-13 21:05
https://kosova-info.com/aliu-kerkon-nga-haradinaj-qe-ta-zvogeloj-pagen-e-tij-dhe-tua-rrise-mesuesve-e-mjekeve/60%Daily2019-01-13 21:05
https://kosova-info.com/alberije-hadergjonaj-nena-ime-po-me-kritikon-qe-po-zhvishem/60%Daily2019-01-13 20:04
https://kosova-info.com/apple-do-te-provoje-te-zgjidhe-problemin-e-baterise-me-kete-produkt/60%Daily2019-01-13 19:09
https://kosova-info.com/makina-e-re-qe-do-te-sjelle-volkswagen/60%Daily2019-01-14 15:09
https://kosova-info.com/meshkuj-mos-e-mbani-telefonin-ne-xhep-ja-cpo-i-ben-spermes-tuaj/60%Daily2019-01-15 06:14
https://kosova-info.com/televizori-panasonic-i-2019-es-keto-jane-te-vecantat-e-tij/60%Daily2019-01-15 11:11
https://kosova-info.com/stermbesa-e-skenderbeut-zemer-per-seldi-qalliun-keshtu-e-quan/60%Daily2019-01-13 20:04
https://kosova-info.com/marina-vjollca-realizon-kete-foto-ne-banjo-dhe-duket-aq-joshese/60%Daily2019-01-13 18:24
https://kosova-info.com/ja-si-te-holloni-gjakun-dhe-te-parandaloni-mpiksjen-e-gjakut/60%Daily2019-01-14 20:14
https://kosova-info.com/bast-edhe-ne-seks-burri-vdes-ne-raundin-e/60%Daily2019-01-14 20:14
https://kosova-info.com/dyshoni-se-buka-qe-hani-cdo-dite-ka-ngjyrues-ja-si-ta-verifikoni/60%Daily2019-01-14 20:14
https://kosova-info.com/shkolla-elena-gjika-nuk-e-perkrah-greven-e-sbashk-ut/60%Daily2019-01-13 16:05
https://kosova-info.com/kerkohet-qe-sulmet-ndaj-mjekeve-ne-vendet-e-punes-te-denohen-deri-ne-10-vjet-burg/60%Daily2019-01-13 16:05
https://kosova-info.com/eshte-i-ngjashem-me-misionarin-por-me-kete-pozicion-arrihet-me-lehte-orgazma/60%Daily2019-01-14 15:13
https://kosova-info.com/barella-apo-paredes-ja-cili-po-transferohet-te-chelsea/60%Daily2019-01-13 15:29
https://kosova-info.com/zbulohet-e-ardhmja-e-zidanes-dhe-allegrit/60%Daily2019-01-13 15:29
https://kosova-info.com/hummels-tregon-se-cili-eshte-aktualisht-mbrojtesi-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2019-01-13 15:29
https://kosova-info.com/milan-ka-gati-transferimin-nga-man-utd/60%Daily2019-01-13 15:29
https://kosova-info.com/gotze-i-etur-te-luaj-me-dortmund-premton-se-do-te-jap-maksimumin/60%Daily2019-01-13 15:29
https://kosova-info.com/maqedonise-iu-hap-rruga-drejt-nato-s-dhe-be-se-u-zgjidh-problemi-me-i-madh-i-politikes-se-jashtme/60%Daily2019-01-13 16:05
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-zaevin-ja-cfare-diskutuan/60%Daily2019-01-13 16:05
https://kosova-info.com/pdk-gjykata-speciale-eshte-nje-e-re-e-zeze-mbi-kosoven/60%Daily2019-01-13 16:05
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-alberie-hadergjonaj-rrefen-nje-histori-prekese-me-nenen/60%Daily2019-01-13 15:04
https://kosova-info.com/arta-bajrami-i-ben-dedikim-prekes-babait-te-saj/60%Daily2019-01-13 15:04
https://kosova-info.com/pushimet-nuk-kane-te-mbaruar-per-alketen/60%Daily2019-01-13 14:30
https://kosova-info.com/samsung-zbulon-nje-tv-gjigant-prej-219-inc/60%Daily2019-01-13 14:08
https://kosova-info.com/3-shenjat-e-horoskopit-qe-tradhetohen-me-shume-nga-partneri/60%Daily2019-01-13 14:12
https://kosova-info.com/koci-mustafa-intervistohet-neser-lushtaku-te-merkuren/60%Daily2019-01-13 11:05
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-kunder-pazareve-territoriale-me-serbine/60%Daily2019-01-13 11:05
https://kosova-info.com/a-e-ka-telefonuar-neymar-valverden-ja-si-pergjigjet-trajneri/60%Daily2019-01-13 10:29
https://kosova-info.com/guardiola-po-e-transferon-yllin-e-napolit/60%Daily2019-01-13 10:29
https://kosova-info.com/arsenal-barcelona-ja-cfare-po-ndodhe-me-denis-suarezin/60%Daily2019-01-13 10:29
https://kosova-info.com/juventus-i-gatshem-ta-shet-vjen-reagimi-i-dybalas/60%Daily2019-01-13 10:29
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-transferon-lojtarin-qe-e-duan-te-gjithe/60%Daily2019-01-13 10:29
https://kosova-info.com/kercenoi-nene-dhe-motren-arrestohet/60%Daily2019-01-13 11:05
https://kosova-info.com/haradinaj-ishte-ne-shtepine-e-lushtakut-dhe-remit-para-se-ata-te-niseshin-per-ne-hage/60%Daily2019-01-13 11:05
https://kosova-info.com/lushtaku-thote-se-nuk-e-di-se-ne-cfare-cilesie-eshte-ftuar-ne-hage/60%Daily2019-01-13 11:05
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-ndihmojne-shendetin-e-syve/60%Daily2019-01-13 14:12
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-vaske-me-kengetaren-e-njohur-publikohen-fotot/60%Daily2019-01-13 09:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushqimi-qe-u-shpeton-jeten/60%Daily2019-01-13 14:12
https://kosova-info.com/juve-prek-cerekfinalen-ne-kupen-e-italise/60%Daily2019-01-13 05:29
https://kosova-info.com/bologna-0-2-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-13 05:29
https://kosova-info.com/nje-trajner-i-ri-ne-listen-e-ngushte-per-te-marre-drejtimin-e-man-utd/60%Daily2019-01-13 05:29
https://kosova-info.com/xhaka-me-statistiken-me-te-padeshirueshme-ne-premierlige/60%Daily2019-01-13 05:29
https://kosova-info.com/gjesti-i-vitit-ia-shlyen-borxhet-ish-skuadres-dhe-kthehet-per-te-luajtur-falas-per-ta/60%Daily2019-01-13 05:29
https://kosova-info.com/fjolla-morina-grate-mendojne-se-ua-marr-burrat-por-jam/60%Daily2019-01-13 05:04
https://kosova-info.com/macron-kritikon-qytetaret-francez/60%Daily2019-01-13 06:05
https://kosova-info.com/walker-thote-se-eshte-i-shqetesuar-me-friken-e-politikaneve-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-01-13 06:05
https://kosova-info.com/aksidentohet-prezantuesja-e-njohur-shqiptare-ja-gjendja/60%Daily2019-01-13 05:04
https://kosova-info.com/edhe-sonte-ne-prishtine-eshte-ajri-i-ndotur/60%Daily2019-01-13 06:05
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-po-mori-pjese-aurela-harroje-qe-e-fiton-kenga-magjike/60%Daily2019-01-13 05:04
https://kosova-info.com/a-pritet-rikthimi-i-lapidarit-te-ucpmb-se-ne-presheve-flet-shqiprim-arifi/60%Daily2019-01-13 06:05
https://kosova-info.com/ne-piken-kufitare-ku-labi-dergoi-batanije-mergimtaret-po-presin-deri-ne-pese-ore/60%Daily2019-01-13 06:05
https://kosova-info.com/oriola-marashi-ve-format-trupore-gjithnje-ne-plan-te-pare/60%Daily2019-01-13 05:04
https://kosova-info.com/seldi-dhe-keisi-thone-ska-dashni-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-01-13 05:04
https://kosova-info.com/dietat-po-ju-bejne-me-te-shendoshe-paralajmerojne-ekspertet/60%Daily2019-01-13 14:12
https://kosova-info.com/pese-menyra-per-te-bere-pozicionin-e-seksit-cowgirl-edhe-me-te-mire/60%Daily2019-01-13 14:12
https://kosova-info.com/arifi-taksa-i-ka-demtuar-bizneset-ne-presheve-kemi-kerkuar-zgjidhje-nga-qeveria-e-presidenti/60%Daily2019-01-12 20:05
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-brendshem-izet-demaj-u-vra-per-shkak-te-mos-pergatitjes-profesionale/60%Daily2019-01-12 20:05
https://kosova-info.com/protesta-kunder-vuciqit-trajkovic-vuciq-ekstradoje-radoiciqin-ne-kosove/60%Daily2019-01-12 20:05
https://kosova-info.com/abrashi-i-pergjigjet-aak-se-qeveria-ka-deshtuar-duhen-vendime-te-ligjshme-evropiane/60%Daily2019-01-12 20:05
https://kosova-info.com/etrit-berisha-paralajmeron-hapjen-e-nje-shkolle-te-futbollit-ne-kosove/60%Daily2019-01-12 19:29
https://kosova-info.com/juventusi-vazhdon-betejen-ligjore-per-titullin-e-vitit-2006/60%Daily2019-01-12 19:29
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bologna-juventus-2/60%Daily2019-01-12 19:29
https://kosova-info.com/hazard-nuk-ka-dyshime-kur-flet-per-me-te-mirin-e-te-gjitha-koherave/60%Daily2019-01-12 19:29
https://kosova-info.com/chelsea-fiton-dhe-forcon-poziten-e-katert/60%Daily2019-01-12 19:29
https://kosova-info.com/tahirsylaj-tregon-se-cfare-moti-do-te-jete-javen-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2019-01-12 20:05
https://kosova-info.com/martohet-serish-rezarta-shkurta-i-thashe-po/60%Daily2019-01-12 18:58
https://kosova-info.com/personat-e-gjate-kane-jete-me-te-mire-seksuale/60%Daily2019-01-13 09:12
https://kosova-info.com/fbi-ka-hetuar-nese-trump-ka-bashkepunuar-me-rusine/60%Daily2019-01-12 15:05
https://kosova-info.com/studente-nga-shba-ja-vizitojne-oden-amerikane/60%Daily2019-01-12 15:05
https://kosova-info.com/lushtaku-e-mustafa-neser-udhetojne-per-ne-hage/60%Daily2019-01-12 15:05
https://kosova-info.com/mancini-identifikon-dy-lojtaret-ne-te-cilet-po-e-mbeshtet-projektin-e-italise/60%Daily2019-01-12 14:29
https://kosova-info.com/mane-jemi-ne-kerkim-te-dickaje-speciale/60%Daily2019-01-12 14:29
https://kosova-info.com/solari-nuk-jam-i-duhuri-per-ta-keshilluar-iscon/60%Daily2019-01-12 14:28
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-brighton-liverpool-shaqiri-nga-minuta-e-pare/60%Daily2019-01-12 14:28
https://kosova-info.com/west-ham-befason-arsenalin-shenon-fitore-para-tifozeve-te-vet/60%Daily2019-01-12 14:28
https://kosova-info.com/demokrati-julian-castro-pritet-te-shpalle-kandidaturen-per-te-sfiduar-trumpin-me-2020/60%Daily2019-01-12 15:05
https://kosova-info.com/rama-e-meta-skane-te-ndalur-vazhdojne-perplajset-per-gent-cakajn/60%Daily2019-01-12 15:05
https://kosova-info.com/besa-vjen-me-imazhe-provokuese-ky-detaj-merr-vemendjen/60%Daily2019-01-12 13:53
https://kosova-info.com/meshkujt-e-sjellshem-kane-me-shume-fat-ne-shtrat-2/60%Daily2019-01-13 09:12
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-paris/60%Daily2019-01-12 10:05
https://kosova-info.com/meta-ministria-e-jashtme-smund-te-kthehet-ne-autoshkolle-ku-ustai-kerkon-te-mesoje-gjeniun-si-te-ndryshoje-kufijte/60%Daily2019-01-12 10:05
https://kosova-info.com/kontrabanda-ne-veri-deshmi-se-si-shitesit-e-dyqaneve-i-marrin-parate-per-policine/60%Daily2019-01-12 10:05
https://kosova-info.com/doncic-ben-ate-qe-se-beri-askush-qe-nga-lebron-james/60%Daily2019-01-12 09:29
https://kosova-info.com/klopp-nuk-eshte-i-gatshem-ta-largoje-lallanan-thote-se-eshte-i-nevojshem-per-skuadren/60%Daily2019-01-12 09:28
https://kosova-info.com/nasri-para-ndeshjes-me-ish-skuadren-nuk-kam-asgje-vec-dashuri-per-arsenal/60%Daily2019-01-12 09:28
https://kosova-info.com/chelsea-ka-arritur-marreveshje-me-dy-super-mesfushore/60%Daily2019-01-12 09:28
https://kosova-info.com/higuain-prioritet-per-chelsea-ja-cila-do-te-jete-zgjidhja/60%Daily2019-01-12 09:28
https://kosova-info.com/pas-takses-qeveria-pritet-te-marre-masa-tjera-ndaj-serbise/60%Daily2019-01-12 10:05
https://kosova-info.com/analisti-nga-shba-deklarata-e-vv-se-kunder-cakajt-sulm-i-rrezikshem-kunder-demokracise/60%Daily2019-01-12 10:05
https://kosova-info.com/si-asnjehere-me-pare-xhensila-e-nis-diten-me-imazhe-vetem-ne/60%Daily2019-01-12 08:56
https://kosova-info.com/mesazhi-enigmatik-i-neymarit-pas-lajmeve-per-rikthimin-te-barcelona/60%Daily2019-01-12 04:28
https://kosova-info.com/mesohet-skuadra-e-re-e-andrea-ranocchia/60%Daily2019-01-12 04:28
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-marco-van-basten-ishte-detyruar-te-pensionohej-ne-moshen-30-vjecare/60%Daily2019-01-12 04:28
https://kosova-info.com/guardiola-nuk-kemi-nevoje-per-transferime/60%Daily2019-01-12 04:28
https://kosova-info.com/fabregas-zgjedh-numer-te-vecante-te-monaco/60%Daily2019-01-12 04:28
https://kosova-info.com/selena-gomez-shfaqet-e-buzeqeshur-prane-taylor-swift-pas-rehabilitimit/60%Daily2019-01-12 04:04
https://kosova-info.com/trump-anulon-pjesemarrjen-ne-forumin-ekonomik-boteror-te-davosit/60%Daily2019-01-12 05:05
https://kosova-info.com/cheryl-tregon-te-verteten-rreth-operacioneve-plastike-ne-fytyre/60%Daily2019-01-12 04:04
https://kosova-info.com/debora-gjunjezon-gjysmen-e-europes/60%Daily2019-01-12 05:05
https://kosova-info.com/kufiri-kosove-shqiperi-hapet-ne-pranvere-serbia-e-sheh-si-kercenim/60%Daily2019-01-12 05:05
https://kosova-info.com/zeka-me-taksen-ndaj-serbise-po-bejne-biznes-ministrat-dhe-njerezit-e-politikes/60%Daily2019-01-12 05:05
https://kosova-info.com/ndotje-alarmante-e-ajrit-sonte-ne-prishtine/60%Daily2019-01-12 05:05
https://kosova-info.com/news-growl-vlora-citaku-ambasadorja-me-me-stil-ne-washington/60%Daily2019-01-11 22:29
https://kosova-info.com/news-growl-vlora-citaku-ambasadorja-me-me-stil-ne-washington-2/60%Daily2019-01-11 22:29
https://kosova-info.com/pozicionet-me-te-mira-seksuale-per-te-pasur-grate-orgazme/60%Daily2019-01-13 04:12
https://kosova-info.com/nente-arsye-per-me-shume-seks-ne-mengjes/60%Daily2019-01-12 18:12
https://kosova-info.com/shqiptarja-nga-bujanoci-gjendet-e-plagosur-ne-vranje/60%Daily2019-01-11 19:04
https://kosova-info.com/pas-kerkeses-se-oak-ministri-hamza-merr-vendim-per-lirimin-e-lendes-se-pare/60%Daily2019-01-11 19:04
https://kosova-info.com/musliu-isa-mustafes-zhveshu-nga-levozhga-e-komunistit/60%Daily2019-01-11 19:04
https://kosova-info.com/kujdes-keto-6-pjese-te-trupit-nuk-duhet-ti-lani-shpesh/60%Daily2019-01-12 18:12
https://kosova-info.com/sbashku-nuk-heq-dore-nga-greva-ne-arsim/60%Daily2019-01-11 19:04
https://kosova-info.com/emri-i-ri-i-shtetit-republika-e-maqedonise-se-veriut-u-miratua-me-81-vota-per/60%Daily2019-01-11 19:04
https://kosova-info.com/zyrtare-loret-sadiku-vazhdon-kontraten-me-kasimpasa/60%Daily2019-01-11 18:28
https://kosova-info.com/sarri-ky-lojtar-nuk-largohet-nga-chelsea/60%Daily2019-01-11 18:28
https://kosova-info.com/allegri-tregon-gjendjen-e-ronaldos-pasi-policia-i-kerkoi-adn-n-e-tij/60%Daily2019-01-11 18:28
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-cesc-fabregas/60%Daily2019-01-11 18:28
https://kosova-info.com/gattuso-ka-nje-deshire-per-te-ardhmen-e-higuain/60%Daily2019-01-11 18:28
https://kosova-info.com/luana-vjollca-nuk-i-kursen-imazhet-atraktive-ja-si-pozoi-kesaj-radhe/60%Daily2019-01-11 17:56
https://kosova-info.com/ciftet-jane-te-dashuruar-me-pozicionin-e-seksit-big-bend-ketu-eshte-se-si-ta-beni-kete/60%Daily2019-01-12 13:12
https://kosova-info.com/xiaomi-sjell-redmi-note-7-me-kamere-prej-48-megapiksel-per-vetem-130-euro/60%Daily2019-01-13 14:09
https://kosova-info.com/apple-sjell-tre-iphone-te-rinj-kete-vit/60%Daily2019-01-13 14:09
https://kosova-info.com/shitesit-e-apple-zbresin-cmimet-e-iphone/60%Daily2019-01-13 14:08
https://kosova-info.com/samsung-do-ti-prezantoje-smartphonin-e-palosshem-dhe-galaxy-s10-me-20-shkurt/60%Daily2019-01-13 14:08
https://kosova-info.com/seksi-ne-shikim-te-pare-mund-te-coje-ne-nje-marredhenie-me-te-mire-thote-studimi/60%Daily2019-01-12 08:12
https://kosova-info.com/gazeta-zvicerane-shkruan-per-kosovarin-qe-parandaloi-sulmin-me-kallashnikov-ne-france/60%Daily2019-01-11 14:04
https://kosova-info.com/femijet-e-prishtines-slejojne-kompanine-e-pastrimit-te-largoje-boren/60%Daily2019-01-11 14:04
https://kosova-info.com/beqaj-dhe-haradinaj-do-ta-zhvillojme-kosoven-permes-investitoreve-te-rinj/60%Daily2019-01-11 14:04
https://kosova-info.com/juventus-kontakton-me-real-madrid-isco-eshte-shenjestra/60%Daily2019-01-11 13:28
https://kosova-info.com/milan-dhe-juve-refuzojne-oferten-e-chelsea-per-higuain/60%Daily2019-01-11 13:28
https://kosova-info.com/befasi-nga-serie-a-inter-po-konsideron-transferimin-e-dybalas/60%Daily2019-01-11 13:28
https://kosova-info.com/man-utd-e-gjen-vidicin-e-ri-ofron-50-milione-per-te/60%Daily2019-01-11 13:28
https://kosova-info.com/kiltschko-po-rikthehet-ne-ring-do-te-perballet-me-kundershtarin-britanik/60%Daily2019-01-11 13:28
https://kosova-info.com/ulet-intensiteti-i-reshjeve-te-bores-rruga-e-kombit-e-kalueshme-pa-probleme/60%Daily2019-01-11 14:04
https://kosova-info.com/vulin-ka-nje-lajm-te-madh-per-ushtrine-e-serbise/60%Daily2019-01-11 14:04
https://kosova-info.com/cifti-selimi-shfaqen-me-plot-stil-nga-kalifornia/60%Daily2019-01-11 12:59
https://kosova-info.com/apple-ul-prodhimin-e-iphone/60%Daily2019-01-11 12:08
https://kosova-info.com/kompania-amerikane-merr-80-milion-dollare-per-sisteme-shtese-te-mbrojtjes-aktive/60%Daily2019-01-11 12:08
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s10-vendoset-bateria-e-madhe/60%Daily2019-01-11 12:08
https://kosova-info.com/renie-masive-e-fitimeve-ne-samsung/60%Daily2019-01-13 09:08
https://kosova-info.com/qani-per-mua-vetem-20-minuta-me-pas-pushoni-historia-emocionuese-e-9-vjecarit-qe-u-nda-nga-jeta-per-krishtlindje/60%Daily2019-01-11 22:12
https://kosova-info.com/komuna-e-mytaher-haskukes-humb-gjyqin-me-cerdhen-e-gylenisteve/60%Daily2019-01-11 09:04
https://kosova-info.com/51-aksidente-per-24-ore/60%Daily2019-01-11 09:04
https://kosova-info.com/shi-bore-dhe-ulje-temperaturashsot-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-11 09:04
https://kosova-info.com/shkembimi-malcom-willian-pergjigjet-chelsea/60%Daily2019-01-11 08:28
https://kosova-info.com/14-trepikesha-radhazi-rekord-nga-aldridge-dhe-fitore-e-spurs-ne-ndeshjen-kunder-oklahoma/60%Daily2019-01-11 08:28
https://kosova-info.com/valverde-coutinho-duhet-te-luftoje-per-vendin-e-tij-ne-formacionin-startues/60%Daily2019-01-11 08:28
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-te-reja-rreth-situates-se-schumacher/60%Daily2019-01-11 08:28
https://kosova-info.com/ne-prag-te-derbit-solskjaer-ka-disa-levdata-per-pochettinon/60%Daily2019-01-11 08:28
https://kosova-info.com/pamje-mahnitese-e-bibliotekes-kombetare-e-mbuluar-nga-bora/60%Daily2019-01-11 09:04
https://kosova-info.com/vajza-ne-foto-sot-eshte-kengetare-shume-e-dashur-per-ju/60%Daily2019-01-11 08:03
https://kosova-info.com/anulohen-mbi-1-mije-operacione-shkaku-i-greves-se-kirurgeve/60%Daily2019-01-11 09:04
https://kosova-info.com/nje-nuse-si-oriola-marashi/60%Daily2019-01-11 08:03
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-nis-diten-ne-kete-vend/60%Daily2019-01-11 08:03
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-arta-elezajt-ja-cfare-u-beri-flokeve/60%Daily2019-01-11 07:22
https://kosova-info.com/levante-21-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-11 03:28
https://kosova-info.com/wilder-futet-ne-boten-e-aktrimit-lewis-ka-nje-keshille-per-te/60%Daily2019-01-11 03:28
https://kosova-info.com/eksperti-i-teknologjise-robotet-do-ti-zene-gjysmen-e-vendeve-te-punes-brenda-15-viteve/60%Daily2019-01-11 07:08
https://kosova-info.com/ja-si-ta-shpetoni-makinen-tuaj-nga-temperaturat-e-acarta/60%Daily2019-01-11 12:08
https://kosova-info.com/a-eshte-shtatzene-aferdita-dreshaj-pergjigjet-kengetarja/60%Daily2019-01-11 03:03
https://kosova-info.com/pompeo-rikonfirmon-shba-do-te-terhiqen-nga-siria/60%Daily2019-01-11 04:04
https://kosova-info.com/zierja-e-levores-se-patateve-zgjidhe-nje-nga-problemet-me-te-medha-te-femrave/60%Daily2019-01-11 17:12
https://kosova-info.com/kryetari-i-ovl-uck-se-u-ben-thirrje-ish-bashkeluftetareve-ti-pergjigjen-ftesave-te-speciales/60%Daily2019-01-11 04:04
https://kosova-info.com/luana-vjollca-zbulon-kete-detaj-te-marines-do-befasoheni/60%Daily2019-01-11 03:03
https://kosova-info.com/bota-eshte-kunder-brexit-it-pa-marreveshje/60%Daily2019-01-11 04:04
https://kosova-info.com/pacolli-per-taksen-vendos-qeveria-e-kosoves-askush-tjeter/60%Daily2019-01-11 04:04
https://kosova-info.com/hysaj-afer-largimit-nga-napoli-pas-chelseat-interesohet-edhe-atletico-madrid/60%Daily2019-01-10 22:28
https://kosova-info.com/vetem-femijet-do-te-lejohen-te-jene-prezent-ne-ndeshjet-e-inter/60%Daily2019-01-10 22:28
https://kosova-info.com/mourinho-flirton-me-interin-thote-se-do-te-ishte-i-nderuar-te-kthehet-atje/60%Daily2019-01-11 03:28
https://kosova-info.com/barcelona-kthehet-perseri-nga-willian-kjo-eshte-oferta-e-re/60%Daily2019-01-11 03:28
https://kosova-info.com/barca-mposhtet-nga-levante-ka-edhe-nje-shans-ne-camp-nou/60%Daily2019-01-11 03:28
https://kosova-info.com/eskalon-deputeti-i-vv-se-e-quan-edi-ramen-gomar/60%Daily2019-01-11 04:04
https://kosova-info.com/misteret-e-vetevrasjes-se-modeles-ne-videoklipet-shqiptare/60%Daily2019-01-11 03:03
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-po-iu-shkaktojne-kancerin-mos-i-fusni-ne-goje-me/60%Daily2019-01-11 17:12
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-me-te-dashuruar-se-kurre-ndajne-keto-foto-nga-korca-2/60%Daily2019-01-10 21:59
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-me-te-dashuruar-se-kurre-ndajne-keto-foto-nga-korca/60%Daily2019-01-10 21:59
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-snapchat-do-te-ndihen-me-te-sigurt-pasi-ta-degjojne-kete/60%Daily2019-01-11 07:08
https://kosova-info.com/pasi-ta-lexoni-kete-nuk-do-tia-jepni-askujt-fjalekalimin-e-llogarise-se-netflix/60%Daily2019-01-11 07:08
https://kosova-info.com/si-ti-humbisni-kilograme-per-1-jave-vetem-me-mandarina/60%Daily2019-01-11 17:12
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ben-zemres-tuaj-konsumimi-i-vetem-2-gotave-vere-pergjate-dites/60%Daily2019-01-11 12:12
https://kosova-info.com/dosja-per-ivanoviqin-ende-nuk-ka-arritur-ne-kosove/60%Daily2019-01-10 18:02
https://kosova-info.com/limaj-takon-ambasadorin-gjerman-dhe-francez-ja-cka-biseduan/60%Daily2019-01-10 18:03
https://kosova-info.com/kontrolloni-gjithnje-kete-gje-perpara-se-te-blini-mish-te-pules/60%Daily2019-01-11 07:12
https://kosova-info.com/mi-te-gjitha-rruget-regjionale-ne-kosove-jane-te-kalueshme/60%Daily2019-01-10 18:03
https://kosova-info.com/ramos-per-situaten-isco-solari-eshte-e-komplikuar/60%Daily2019-01-10 17:28
https://kosova-info.com/de-jong-transferi-i-radhes-i-barcelones/60%Daily2019-01-10 17:28
https://kosova-info.com/monchi-tregon-pse-roma-e-shiti-nainggolanin/60%Daily2019-01-10 17:28
https://kosova-info.com/munir-largohet-nga-barca-por-mbetet-ne-la-liga/60%Daily2019-01-10 17:28
https://kosova-info.com/roma-deshiron-transferimin-e-messit-ne-janar/60%Daily2019-01-10 17:28
https://kosova-info.com/rritet-importi-i-brendeve-nderkombetare-nga-maqedonia-dhe-shqiperia/60%Daily2019-01-10 18:03
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-eshte-me-i-efektshem-se-shurupi-ndaj-kollit/60%Daily2019-01-10 21:11
https://kosova-info.com/u-promovua-libri-bir-i-atdheut-kushtuar-deshmorit-naser-hajrizi/60%Daily2019-01-10 18:03
https://kosova-info.com/keto-dite-te-ftohta-adelina-tahiri-eshte-duke-i-shijuar-ne-kete-vend-luksoz/60%Daily2019-01-10 17:03
https://kosova-info.com/studimi-tregon-rrezikshmerine-vdekjeprurese-qe-sjell-barku-i-birres/60%Daily2019-01-10 21:11
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-albi-nako-klaudia-flet-per-mashkullin-ideal/60%Daily2019-01-10 16:39
https://kosova-info.com/kapen-sinjale-te-cuditshme-nga-nje-galaksi-e-larget/60%Daily2019-01-10 21:08
https://kosova-info.com/publikohen-fotografi-te-serive-te-bmw-7-2020/60%Daily2019-01-10 21:08
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-instagramit-qe-do-te-gezoje-perdoruesit-e-iphone-it/60%Daily2019-01-11 07:08
https://kosova-info.com/eksperti-i-fertilitetit-ky-veprim-po-ua-shton-15-me-shume-shanset-per-te-ngelur-shtatzene/60%Daily2019-01-10 16:10
https://kosova-info.com/i-derguari-i-batonit-dhe-mbesa-e-spiunit-ministrat-skandaloze-te-rames/60%Daily2019-01-10 13:02
https://kosova-info.com/i-tha-thacit-te-shkoje-ne-hage-komentuesit-e-kryqezojne-albin-kurtin/60%Daily2019-01-10 13:02
https://kosova-info.com/pacolli-ne-berlin-taksa-ndaj-serbise-nuk-ishte-ndeshkuese-por-per-ti-treguar-se-kosova-eshte-e-pavarur/60%Daily2019-01-10 13:02
https://kosova-info.com/edhe-rruget-e-mitrovices-te-papastruara/60%Daily2019-01-10 13:02
https://kosova-info.com/minatoret-e-trepces-ne-diten-e-gjashte-te-greves/60%Daily2019-01-10 13:02
https://kosova-info.com/inter-e-shet-perisicin-per-ta-transferuar-kete-anesor/60%Daily2019-01-10 12:28
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-icardi-kalon-te-real-madrid/60%Daily2019-01-10 12:28
https://kosova-info.com/ylli-i-chelseas-per-odoin-nuk-e-di-pse-dikush-do-te-shkonte-te-bayerni/60%Daily2019-01-10 12:28
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-evropiane-me-oferte-te-parefuzueshme-per-mourinhon/60%Daily2019-01-10 12:28
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-transferon-super-lojtarin/60%Daily2019-01-10 12:28
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-pretendon-se-mund-te-behet-autore-e-nje-libri-me-receta-gatimi/60%Daily2019-01-10 12:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushqimi-cudiberes-qe-ul-rrezikun-e-prekjes-nga-kanceri-i-gjirit/60%Daily2019-01-10 16:10
https://kosova-info.com/keta-pese-lojtare-te-manchester-united-pritet-qe-sivjet-te-behen-baballare/60%Daily2019-01-10 12:03
https://kosova-info.com/sot-ne-familjen-e-rona-nishliut-festohet-nje-date-e-rendesishme/60%Daily2019-01-10 10:44
https://kosova-info.com/perse-grate-jane-me-te-rrezikuara-nga-infeksionet-urinare-4-keshillat-qe-duhet-te-keni-parasysh/60%Daily2019-01-10 16:10
https://kosova-info.com/negociatoret-ne-shtepi-te-dardan-gashit/60%Daily2019-01-10 08:02
https://kosova-info.com/putin-dhe-merkel-pajtohen-per-ti-koordinuar-veprimet-ne-siri/60%Daily2019-01-10 08:02
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnga-akulli-ne-bore-reshje-te-dendura-nga-shkodra-ne-gjirokaster/60%Daily2019-01-10 08:02
https://kosova-info.com/adios-chelsea-morata-po-transferohet-te-klubi-i-madh-evropian/60%Daily2019-01-10 07:27
https://kosova-info.com/roma-me-transferim-befasues-ne-kete-afat/60%Daily2019-01-10 07:27
https://kosova-info.com/kim-fiton-mbeshtetjen-e-kines-per-samitin-e-dyte-me-trumpin/60%Daily2019-01-10 08:02
https://kosova-info.com/rreth-200-operacione-ne-dite-po-anulohen-per-shkak-te-greves-se-kirurgeve/60%Daily2019-01-10 08:02
https://kosova-info.com/shfryhet-man-city-fiton-9-0-ne-efl-cup/60%Daily2019-01-10 02:27
https://kosova-info.com/man-city-9-0-burton-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-10 02:27
https://kosova-info.com/real-madrid-shenon-fitore-te-lehte-ndaj-leganes-ne-kupen-e-mbretit/60%Daily2019-01-10 07:27
https://kosova-info.com/real-madrid-30-leganes-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-10 07:27
https://kosova-info.com/dikur-cilesohej-trashegimtar-i-portierit-te-famshem-sot-u-denua-me-75-vjet-burg/60%Daily2019-01-10 07:27
https://kosova-info.com/xhipat-per-te-cilat-nuk-keni-qene-ne-dijeni-se-ekzistojne/60%Daily2019-01-10 16:08
https://kosova-info.com/rikthehet-virusi-i-famshem-i-whatsapp-it-ja-si-ta-shmangni/60%Daily2019-01-10 16:07
https://kosova-info.com/bora-mbulon-disa-rajone/60%Daily2019-01-10 03:02
https://kosova-info.com/nuk-e-prisnit-rashel-kolaneci-ju-prezanton-me-bebin-e-saj-dhe-duket-tejet-e-lumtur/60%Daily2019-01-09 22:58
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-terrorizem-e-pranon-fajesine/60%Daily2019-01-10 03:02
https://kosova-info.com/nuk-e-prisnit-rashel-kolaneci-ju-prezanton-me-bebin-e-saj-dhe-duket-tejet-e-lumtur-2/60%Daily2019-01-09 22:58
https://kosova-info.com/2-recetat-e-gjyshes-qe-lehtesojne-dhimbjet-e-fytit-me-shpejt-se-antibiotiket/60%Daily2019-01-10 16:10
https://kosova-info.com/nje-ish-luftetare-eshte-e-ftuara-e-radhes-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-01-10 03:02
https://kosova-info.com/prishtinasi-ofron-ordinancat-e-tij-ne-prishtine-e-viti-per-strehimin-e-femijeve-te-pastrehe/60%Daily2019-01-10 03:02
https://kosova-info.com/suspendohen-shefi-i-njesise-per-reagim-te-shpejte-dhe-nje-polic-i-kesaj-njesie/60%Daily2019-01-10 03:02
https://kosova-info.com/nuk-ka-aspak-lajme-te-mira-per-personat-qe-kane-yndyre-te-shumte-rreth-barkut/60%Daily2019-01-10 16:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-taksa-ndaj-serbise-ishte-ide-e-imja-dhe-e-kadri-veselit/60%Daily2019-01-09 22:02
https://kosova-info.com/rruget-e-gjilanit-jane-te-hapura-dhe-te-kalueshme/60%Daily2019-01-09 22:02
https://kosova-info.com/gashi-nese-thaci-eshte-ne-shenjester-te-gjykates-speciale-do-te-ftohet-ne-hage/60%Daily2019-01-09 22:02
https://kosova-info.com/naftetaret-me-marreveshje-per-ti-mbajtur-cmimet-e-larta-te-naftes/60%Daily2019-01-09 22:02
https://kosova-info.com/pozicioni-qe-po-cmend-femrat-iu-mundeson-te-arrijne-me-shpejt-orgazmen/60%Daily2019-01-10 11:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-leganes-3/60%Daily2019-01-09 21:27
https://kosova-info.com/arsenal-e-transferon-zevendesuesin-e-ramsey/60%Daily2019-01-09 21:27
https://kosova-info.com/keta-jane-tre-sulmuesit-qe-po-kerkohen-nga-barcelona/60%Daily2019-01-09 21:27
https://kosova-info.com/isco-zyrtarisht-ne-telashe/60%Daily2019-01-09 21:27
https://kosova-info.com/shitjet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-real-madridit/60%Daily2019-01-09 21:27
https://kosova-info.com/trump-del-nga-takimi-me-demokratet-pasi-refuzojne-ta-financojne-murin-shba-meksike/60%Daily2019-01-09 22:02
https://kosova-info.com/ne-keto-temperatura-te-ftohta-shkenda-dubova-pozon-e-zhveshur/60%Daily2019-01-09 21:02
https://kosova-info.com/rina-balaj-thumbon-taynen-nuk-kam-vene-maske-te-lire/60%Daily2019-01-09 21:02
https://kosova-info.com/operohet-aktori-i-njohur-turk/60%Daily2019-01-09 21:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-smartfoni-me-kameren-me-te-mire-deri-me-tani/60%Daily2019-01-09 20:07
https://kosova-info.com/keto-jane-ndryshimet-qe-mund-ti-sjelle-twitteri/60%Daily2019-01-10 11:07
https://kosova-info.com/dite-e-madhe-per-mjekesine-ja-cfare-arrijne-te-bejne-mjeket-suedez/60%Daily2019-01-10 11:07
https://kosova-info.com/disa-keshilla-per-makinen-tuaj-ne-keto-dite-te-ftohta/60%Daily2019-01-10 11:07
https://kosova-info.com/olti-i-nxjerr-sekretin-albanit-dhe-miriamit-jep-kete-lajm/60%Daily2019-01-09 21:03
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-festoi-ditelindjen-ne-mes-te-rruges/60%Daily2019-01-09 21:03
https://kosova-info.com/5-arsyet-pse-duhet-te-pini-nje-luge-caji-uthull-molle-para-se-te-flini/60%Daily2019-01-10 11:10
https://kosova-info.com/izolohet-rasti-i-pare-i-gripit-a-ne-kete-sezon/60%Daily2019-01-09 17:02
https://kosova-info.com/vetura-del-nga-rruga-humb-jeten-nje-person-ne-lushnje/60%Daily2019-01-09 17:02
https://kosova-info.com/punime-te-domosdoshme-pas-mesnates-me-kerkese-te-kostt/60%Daily2019-01-09 17:02
https://kosova-info.com/mi-te-gjitha-rruget-jane-te-kalueshme-veshtiresi-ka-ne-pikat-kufitare/60%Daily2019-01-09 17:02
https://kosova-info.com/19-biznese-behen-bashke-dhe-i-sigurojne-kb-yllit-nje-transferim-te-madh/60%Daily2019-01-09 16:27
https://kosova-info.com/chelseas-i-kushton-55-milione-euro-sulmuesi-i-njohur/60%Daily2019-01-09 16:27
https://kosova-info.com/futbolli-eshte-i-paparashikueshem-por-iniesta-nuk-pret-qe-kjo-gje-te-ndodh-te-barcelona/60%Daily2019-01-09 16:27
https://kosova-info.com/takim-urgjent-te-real-madrid-ja-cfare-ka-bere-marcelo/60%Daily2019-01-09 16:27
https://kosova-info.com/zbulohet-skuadra-italiane-qe-refuzoi-160-mln-euro-mesfushorin-e-tyre/60%Daily2019-01-09 16:27
https://kosova-info.com/permes-takses-kosova-synon-faktorizimin-ne-dialog/60%Daily2019-01-09 17:02
https://kosova-info.com/vjen-me-imazh-nga-gjermania-era-istrefi-ben-ndryshimin-qe-nuk-e-prisnit/60%Daily2019-01-09 16:02
https://kosova-info.com/pozon-vetem-ne-te-brendshme-enca-ia-ve-flaken-instagramit/60%Daily2019-01-09 15:45
https://kosova-info.com/shba-arma-e-re-qe-qellon-5-plumba-njeheresh/60%Daily2019-01-09 20:07
https://kosova-info.com/ministria-e-bujqesise-dhe-shoqata-gen-vet-nenshkruajne-memorandum-mirekuptimi/60%Daily2019-01-09 12:02
https://kosova-info.com/kgjk-sqaron-arsyen-e-vendimit-per-avokatet/60%Daily2019-01-09 12:02
https://kosova-info.com/mustafa-ironizon-me-delegacionin-thote-se-moren-nje-porosi-te-qarte-ne-bruksel/60%Daily2019-01-09 12:02
https://kosova-info.com/gareth-bale-denohet-nga-real-madrid/60%Daily2019-01-09 11:27
https://kosova-info.com/zbulohet-plani-i-emerys-per-transferimet-te-arsenal/60%Daily2019-01-09 11:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-klubi-me-i-vlefshem-ne-bote/60%Daily2019-01-09 11:27
https://kosova-info.com/chelsea-i-shet-tre-lojtare-te-rivali-nga-premierliga/60%Daily2019-01-09 11:27
https://kosova-info.com/mourinho-transferohet-te-real-madrid-por-me-dy-kushte/60%Daily2019-01-09 11:27
https://kosova-info.com/prokuroria-interviston-te-demtuar-ne-rastin-e-burdushit-pret-edhe-te-tjere/60%Daily2019-01-09 12:02
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-isha-ngeles/60%Daily2019-01-09 12:02
https://kosova-info.com/bes-kallaku-publikon-foton-e-rralle-keshtu-dukej-para-se-ta-njihte-xhensilen/60%Daily2019-01-09 10:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ajo-qe-ndodh-me-trupin-tuaj-kur-ndaloni-te-beni-seks-numri-7-eshte-me-te-vertete-i-frikshem/60%Daily2019-01-10 06:10
https://kosova-info.com/sejdiu-kirurget-po-mbajne-greve-ne-qkuk-po-punojne-ne-privat/60%Daily2019-01-09 07:02
https://kosova-info.com/teherani-reagon-ndaj-sanksioneve-te-be-se-mbi-iranin-nuk-fshehin-pergjegjesine-e-europes/60%Daily2019-01-09 07:02
https://kosova-info.com/te-ftuarit-nga-specialja-ende-nuk-e-dijne-se-ne-cfare-cilesie-do-te-intervistohen/60%Daily2019-01-09 07:02
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-10/60%Daily2019-01-09 07:02
https://kosova-info.com/shoqata-per-demet-e-luftes-per-here-te-katert-dorezon-dosjet-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-01-09 07:02
https://kosova-info.com/efl-cup-tottenham-e-fiton-ndeshjen-e-pare-gjysmefinale-ndaj-chelsea/60%Daily2019-01-09 06:27
https://kosova-info.com/tottenham-10-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-09 06:27
https://kosova-info.com/rasti-qe-te-jepet-nje-here-ne-jete-roma-ben-gjestin-e-vitit-me-tifozen-e-verber/60%Daily2019-01-09 06:27
https://kosova-info.com/ylli-i-barces-kerkon-te-transferohet-te-arsenali/60%Daily2019-01-09 06:27
https://kosova-info.com/vidalit-i-shfaqet-nje-problem-i-madh/60%Daily2019-01-09 06:27
https://kosova-info.com/keta-jane-xhipat-qe-do-te-lancohen-me-2019-en/60%Daily2019-01-09 15:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-qe-solli-facebook-ne-chat/60%Daily2019-01-09 15:07
https://kosova-info.com/u-be-nuse-prezantuesja-shqiptare-solli-foton-kur-mbante-gjoksin-me-duar/60%Daily2019-01-08 22:58
https://kosova-info.com/u-be-nuse-prezantuesja-shqiptare-solli-foton-kur-mbante-gjoksin-me-duar-2/60%Daily2019-01-08 22:58
https://kosova-info.com/menyra-e-sigurte-si-ti-zbardhni-dhembet-ne-kushte-shtepie-per-shtate-dite-2/60%Daily2019-01-09 20:10
https://kosova-info.com/be-ja-vendos-sanksione-ndaj-sherbimit-te-intelegjences-iraniane/60%Daily2019-01-09 02:01
https://kosova-info.com/dy-autobuse-me-te-rinj-ga-kamenica-nisen-per-kroaci/60%Daily2019-01-09 02:01
https://kosova-info.com/4-te-arrestuar-per-droge-ne-mitrovice-foto/60%Daily2019-01-09 02:01
https://kosova-info.com/gjyqtari-merr-ryshfet-dhe-kerkon-favore-seksuale-nga-nje-nene-e-divorcuar/60%Daily2019-01-09 02:01
https://kosova-info.com/pompeo-filloi-viziten-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2019-01-09 02:01
https://kosova-info.com/pozicionet-qe-iu-ndihmojne-meshkujve-te-zgjasin-me-shume-ne-shtrat-2/60%Daily2019-01-09 20:10
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-para-se-te-filloni-te-ushtroni/60%Daily2019-01-09 20:10
https://kosova-info.com/dimri-tregon-dhembet-keto-jane-temperaturat-per-neser/60%Daily2019-01-08 21:01
https://kosova-info.com/nis-gjykimi-ndaj-28-te-akuzuarve-per-vrasjen-e-ambasadorit-rus-ne-ankara/60%Daily2019-01-08 21:01
https://kosova-info.com/allegri-te-real-madrid-zidane-te-juventusi/60%Daily2019-01-08 20:27
https://kosova-info.com/nente-vite-me-pare-aksidentalisht-theu-dy-kembet-sot-u-prezantua-si-lojtar-i-barcelones/60%Daily2019-01-08 20:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-chelsea/60%Daily2019-01-08 20:27
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-nje-super-sulmues/60%Daily2019-01-08 20:27
https://kosova-info.com/ivan-perisic-me-ne-fund-transferohet-te-manchester-united/60%Daily2019-01-08 20:27
https://kosova-info.com/shkruan-uck-ne-15-vetura-denohen-me-55-dite-burgim-reagon-mpj/60%Daily2019-01-08 21:01
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-nuk-pajohet-me-ndaljen-e-pensioneve-te-verifikohen-listat-e-veteraneve/60%Daily2019-01-08 21:01
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-flet-per-shtatzenine-periudha-me-e-qete-dhe/60%Daily2019-01-08 20:02
https://kosova-info.com/qeveria-amerikane-mbetet-ende-pjeserisht-e-mbyllur/60%Daily2019-01-08 21:01
https://kosova-info.com/ne-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-elita-vjen-joshese-dhe-sensuale/60%Daily2019-01-08 19:41
https://kosova-info.com/apple-mos-jepni-informata-nese-iu-telefonon-ky-numer/60%Daily2019-01-08 19:06
https://kosova-info.com/po-iu-besoni-gomave-te-te-gjitha-stineve-ne-dimer-ky-test-do-tua-ndryshoje-mendimin/60%Daily2019-01-09 10:07
https://kosova-info.com/videoja-qe-tregon-se-si-te-veproni-kur-makina-juaj-rreshqet-ne-akull/60%Daily2019-01-09 15:07
https://kosova-info.com/perse-mjeket-po-shqetesohen-per-ekg-ne-e-apple-watch/60%Daily2019-01-09 15:07
https://kosova-info.com/meshkuj-ja-si-duhet-ta-trashni-organin-gjenital/60%Daily2019-01-09 15:09
https://kosova-info.com/torte-me-bajame-dhe-mandarina/60%Daily2019-01-09 05:09
https://kosova-info.com/ky-veprim-kaq-i-thjeshte-mund-te-parandaloje-problemet-me-ereksionin/60%Daily2019-01-08 19:09
https://kosova-info.com/reduktoni-kolesterolin-e-keq-dhe-tensionin-e-larte-me-kete-perzierje/60%Daily2019-01-08 19:09
https://kosova-info.com/ekipi-negociator-sot-ne-bruksel-thaci-ne-brezovice-foto/60%Daily2019-01-08 16:01
https://kosova-info.com/cifti-nga-gjilani-shantazhuan-nje-person-denohen-me-1-vit-burgim/60%Daily2019-01-08 16:01
https://kosova-info.com/fshatrat-e-malesise-mes-maqedonise-dhe-kosoves-akoma-te-bllokuara-nga-bora/60%Daily2019-01-08 16:01
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-mund-te-sillet-me-force-ne-gjykate/60%Daily2019-01-08 16:01
https://kosova-info.com/hasani-bujanoci-presheva-dhe-medvegja-ti-bashkangjiten-kosoves/60%Daily2019-01-08 16:01
https://kosova-info.com/ky-ushqim-mund-tiu-ndihmoje-te-ulni-nivelin-e-tensionit-te-gjakut/60%Daily2019-01-08 19:09
https://kosova-info.com/wenger-po-rikthehet-ne-futboll-do-te-befasoheni-se-ku/60%Daily2019-01-08 15:27
https://kosova-info.com/barcelona-e-gatshme-ta-shet-yllin-e-madh/60%Daily2019-01-08 15:26
https://kosova-info.com/roma-po-e-transferon-top-lojtarin-e-rivalit-nga-serie-a/60%Daily2019-01-08 15:26
https://kosova-info.com/messi-kroat-deshton-edhe-te-milan-ja-ku-do-te-transferohet-tani/60%Daily2019-01-08 15:26
https://kosova-info.com/417387-2/60%Daily2019-01-08 15:26
https://kosova-info.com/fansi-e-pyet-sa-te-madhe-e-ke-prapanicen-keshtu-i-pergjigjet-bebe-rexha/60%Daily2019-01-08 15:02
https://kosova-info.com/anastasiya-kvitko-i-kam-vithet-me-te-mirat-pa-asnje-intervenim/60%Daily2019-01-08 15:02
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-cfare-thote-tuna-kur-e-pyesin-per-familjen-e-patrisit/60%Daily2019-01-08 15:02
https://kosova-info.com/loredana-zefi-zbulon-detajin-me-te-cilin-do-ua-marre-zemrat-te-gjitheve/60%Daily2019-01-08 15:02
https://kosova-info.com/televizioni-oled-i-lg-se-do-te-dale-ne-treg-kete-vit/60%Daily2019-01-08 14:06
https://kosova-info.com/keshtu-mashtrohen-klientet-me-logon-e-re-te-rreme-te-rrjetit-5g/60%Daily2019-01-08 19:06
https://kosova-info.com/mesoni-menyrat-se-si-te-kuptoni-nese-keni-ose-jo-mungese-te-vitamines-d/60%Daily2019-01-08 14:09
https://kosova-info.com/era-istrefi-ne-adoleshence-keto-foto-te-saj-sduhet-ti-humbisni/60%Daily2019-01-08 15:02
https://kosova-info.com/pirja-e-cajit-ose-e-kafese-gjate-shtatzenise-zvogelon-madhesine-e-foshnjes/60%Daily2019-01-08 14:09
https://kosova-info.com/limaj-flet-pas-takimit-me-mogherinin-taksa-hiqet-ne-rast-se-serbia-e-njeh-kosoven/60%Daily2019-01-08 11:01
https://kosova-info.com/vetevendosje-e-padit-shpend-ahmetin-per-tenderin-e-qumeshtit/60%Daily2019-01-08 11:01
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-shoqates-se-mullisteve-te-kosoves/60%Daily2019-01-08 11:01
https://kosova-info.com/aksidentohet-ministri-i-puneve-te-brendshme-ekrem-mustafa/60%Daily2019-01-08 11:01
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-therjen-e-rende-ne-ferizaj-kerkon-paraburgim-per-te-miturin/60%Daily2019-01-08 11:01
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-te-papritur-nga-serie-a/60%Daily2019-01-08 10:26
https://kosova-info.com/pothuajse-zyrtare-hysaj-lojtari-me-i-ri-i-chelseas/60%Daily2019-01-08 10:26
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-e-refuzon-kalimin-te-man-utd/60%Daily2019-01-08 10:26
https://kosova-info.com/perseri-deshton-milani-arsenal-ia-merr-lojtarin-nga-dora/60%Daily2019-01-08 10:26
https://kosova-info.com/milan-me-tjeter-transferim-nga-juventus/60%Daily2019-01-08 10:26
https://kosova-info.com/pas-robert-de-niros-aktori-i-njohur-fyen-donald-trumpin/60%Daily2019-01-08 10:02
https://kosova-info.com/skivi-nis-diten-me-thumbime-miremengjesi-repere-barbika/60%Daily2019-01-08 10:02
https://kosova-info.com/baby-g-provokon-ndjekesit-hap-kembet-dhe-fotografohet-para-pasqyres/60%Daily2019-01-08 09:27
https://kosova-info.com/dalin-fotot-e-para-te-iphone-xi-me-kamere-te-trefishte/60%Daily2019-01-08 14:06
https://kosova-info.com/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-te-palosshem-7/60%Daily2019-01-08 04:06
https://kosova-info.com/wolverhampton-21-liverpool-nota-e-shaqirit-dhe-te-tjereve/60%Daily2019-01-08 05:26
https://kosova-info.com/raundi-i-katert-ne-kupen-fa-me-super-derbin-arsenal-man-utd-keto-jane-ciftet/60%Daily2019-01-08 05:26
https://kosova-info.com/pas-mayweather-eshte-radha-e-mcgregor-te-perballet-me-nasukawan/60%Daily2019-01-08 05:26
https://kosova-info.com/keto-jane-ndeshjet-e-ardhshme-te-man-utd-ferri-po-afron-per-solskjaer/60%Daily2019-01-08 05:26
https://kosova-info.com/e-konfirmon-klopp-kjo-eshte-gjendja-e-lovren-pas-demtimit-ndaj-wolves/60%Daily2019-01-08 05:26
https://kosova-info.com/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-te-palosshem-6/60%Daily2019-01-07 23:06
https://kosova-info.com/teknika-e-re-qe-mund-te-diagnostikoje-autizmin-qe-ne-lindje/60%Daily2019-01-08 14:06
https://kosova-info.com/e-mistershmja-prapa-prodhimit-te-kesaj-makine-te-markes-bmw/60%Daily2019-01-08 14:06
https://kosova-info.com/gashi-ldk-do-te-punoje-ta-kaperceje-30-perqindeshin-e-votave-per-ta-qeverisur-kosoven/60%Daily2019-01-08 06:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhuratash-i-ben-afrona-vajzes-se-bleros/60%Daily2019-01-08 05:02
https://kosova-info.com/torte-me-molle-recete-e-shpejte-dhe-e-shendetshme/60%Daily2019-01-08 14:09
https://kosova-info.com/avni-arifi-vec-le-te-kryhen-pune-te-mira-meritat-ti-marre-kushdo-qe-ka-kohe/60%Daily2019-01-08 06:01
https://kosova-info.com/sot-nje-vjet-te-fejuar-taulant-xhaka-e-kujton-ate-moment-me-kete-fotografi/60%Daily2019-01-07 22:43
https://kosova-info.com/sot-nje-vjet-te-fejuar-taulant-xhaka-e-kujton-ate-moment-me-kete-fotografi-2/60%Daily2019-01-07 22:43
https://kosova-info.com/gjasat-jane-me-te-medha-qe-te-mos-kete-marreveshje-me-serbine/60%Daily2019-01-08 06:01
https://kosova-info.com/ftohte-edhe-neser-keto-jane-temperaturat/60%Daily2019-01-08 06:01
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-do-ti-meshonte-allti-ne-lule-te-ballit-atij-qe-do-provonte-ti-vinte-pranga-per-ne-hage/60%Daily2019-01-08 06:01
https://kosova-info.com/njerezit-me-kete-ngjyre-te-syve-jane-ne-rrezik-te-zhvillojne-depresion/60%Daily2019-01-08 14:09
https://kosova-info.com/7-sinjalet-qe-jep-nje-femer-kur-kerkon-te-kryeje-marredhenie/60%Daily2019-01-08 14:09
https://kosova-info.com/isa-mustafa-rrefen-per-semundjen/60%Daily2019-01-07 20:00
https://kosova-info.com/ujesjellesi-prishtina-apelon-per-kujdes-nga-acari-ndaj-tubacioneve-te-ujit-dhe-ujematesve/60%Daily2019-01-07 20:00
https://kosova-info.com/dillian-whyte-e-ben-per-pese-pare-kampionin-joshua/60%Daily2019-01-07 19:26
https://kosova-info.com/darmian-tregon-perseri-dashurine-e-tij-per-man-utd/60%Daily2019-01-07 19:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wolverhampton-liverpool-shaqiri-nga-minuta-e-pare/60%Daily2019-01-07 19:26
https://kosova-info.com/sevilla-dhe-chelsea-ne-bisedime-morata-drejt-la-ligas/60%Daily2019-01-07 19:26
https://kosova-info.com/jovetic-po-kalon-ne-bundesliga/60%Daily2019-01-07 19:26
https://kosova-info.com/shtate-te-vdekur-nga-bora-ne-alpe/60%Daily2019-01-07 20:00
https://kosova-info.com/presidenti-nese-marreveshja-perfundon-pa-njohjen-e-kosoves-nga-serbia-eshte-e-pakuptimte/60%Daily2019-01-07 20:00
https://kosova-info.com/dy-mije-euro-gjobe-per-kompanine-ku-humbi-jeten-17-vjecari/60%Daily2019-01-07 20:00
https://kosova-info.com/burri-i-saj-akuzohet-se-e-ka-kopjuar-stemen-e-fsk-se-reagon-yllka-gashi/60%Daily2019-01-07 19:02
https://kosova-info.com/enca-jam-krijesa-me-e-bukur-ne-bote/60%Daily2019-01-07 19:02
https://kosova-info.com/agjerimi-per-kaq-dite-mund-te-rigjeneroje-krejtesisht-sistemin-imunitar/60%Daily2019-01-08 09:09
https://kosova-info.com/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-te-palosshem-5/60%Daily2019-01-07 18:06
https://kosova-info.com/makinat-e-viteve-te-90ta-qe-padyshim-do-ti-vozisnim-edhe-diteve-te-sotme/60%Daily2019-01-08 09:06
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-facebook-messenger-qe-do-ti-gezoje-te-gjithe/60%Daily2019-01-08 09:06
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-zbulon-kete-talent-te-fshehte-te-bashkeshortit/60%Daily2019-01-07 19:02
https://kosova-info.com/duhanpiresit-duhet-ta-provojne-kete-mineral-iu-ndihmon-ta-lene-duhanin/60%Daily2019-01-07 18:09
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-dhimbjet-vetem-permes-prekjes-se-ketyre-pikave-ne-shuplake-te-dores/60%Daily2019-01-07 18:09
https://kosova-info.com/gjykata-e-tiranes-e-mbingarkuar-24-mije-dosje-vetem-45-gjyqtare/60%Daily2019-01-07 15:00
https://kosova-info.com/mbyllen-shkollat-ne-disa-fshatra-te-shqiperise-shkak-i-ftohti/60%Daily2019-01-07 15:00
https://kosova-info.com/keds-mohon-fajin-termokosi-eshte-duke-u-furnizuar-me-energji-elektrike/60%Daily2019-01-07 15:00
https://kosova-info.com/vetevendosje-akuzon-komunen-se-as-gjate-2018-s-nuk-i-rregulloi-shkallet-ne-arberi/60%Daily2019-01-07 15:00
https://kosova-info.com/oak-kerkon-qe-urgjentisht-te-lirohet-lenda-e-pare-per-prodhuesit/60%Daily2019-01-07 15:00
https://kosova-info.com/malcom-ne-serie-a-agjenti-i-tij-tregon-te-verteten/60%Daily2019-01-07 14:26
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-madh-po-zbarkon-ne-san-siro/60%Daily2019-01-07 14:26
https://kosova-info.com/chelsea-e-gjen-zevendesuesin-e-fabregas/60%Daily2019-01-07 14:26
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-transferon-super-lojtarin-qe-e-do-edhe-man-utd/60%Daily2019-01-07 14:26
https://kosova-info.com/zyrtare-afrim-toverlani-largohet-nga-ferizaj/60%Daily2019-01-07 14:26
https://kosova-info.com/gjendet-pa-shenja-jete-modelja-e-njohur/60%Daily2019-01-07 14:02
https://kosova-info.com/eni-koci-flet-rreth-dasmes-me-gencin-ja-si-qendron-e-verteta/60%Daily2019-01-07 14:02
https://kosova-info.com/blero-zbulon-cfare-ben-shpesh-afrona-per-taren/60%Daily2019-01-07 14:02
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-nje-moment-intim-me-te-dashurin-shikojeni-cfare-ka-postuar-ne-instagram/60%Daily2019-01-07 14:02
https://kosova-info.com/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-te-palosshem-4/60%Daily2019-01-07 13:06
https://kosova-info.com/rihanna-ngrit-temperaturat-pozon-vec-ne-te-brendshme/60%Daily2019-01-07 14:02
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-qe-femija-juaj-eshte-viktime-e-bullizmit-ne-shkolle-4-rastet-qe-nuk-duhet-te-injoroni/60%Daily2019-01-07 18:09
https://kosova-info.com/protesta-ne-tere-shqiperine-pas-studenteve-edhe-naftetaret-ne-rruge/60%Daily2019-01-07 09:59
https://kosova-info.com/partia-e-shpend-ahmetit-kercenon-aktivistin-e-vetevendosjes-kemi-me-te-gri-me-te-bo-sallate/60%Daily2019-01-07 09:59
https://kosova-info.com/keta-jane-hapat-kushtetues-qe-duhet-ndjekur-deri-te-arritja-e-marreveshjes-me-serbine/60%Daily2019-01-07 09:59
https://kosova-info.com/proteste-jo-vetem-ne-tirane-bojkot-edhe-ne-qytetet-tjera/60%Daily2019-01-07 09:59
https://kosova-info.com/ramadani-pa-ndryshuar-rrethanat-nuk-hiqet-taksa-100-ndaj-serbise/60%Daily2019-01-07 09:59
https://kosova-info.com/iniesta-e-ben-nje-gabim-trashanik-fansat-i-kerkojne-largimin-e-fotos/60%Daily2019-01-07 09:26
https://kosova-info.com/milanit-po-ia-marrin-perlen-e-skuadres/60%Daily2019-01-07 09:26
https://kosova-info.com/zbulohet-sekreti-i-madh-i-rekordmenit-te-famshem-boteror/60%Daily2019-01-07 09:26
https://kosova-info.com/juventus-e-shet-dybalan-per-transferimin-e-top-lojtarit/60%Daily2019-01-07 09:26
https://kosova-info.com/tek-i-njejti-vend-por-pa-ty-kujt-ia-dedikon-flori-keto-fjale/60%Daily2019-01-07 09:02
https://kosova-info.com/shpallen-fituesit-e-golden-globe-awards-2019-lady-gaga-mbetet-e-zhgenjyer/60%Daily2019-01-07 09:02
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-ryva-kajtazi-pozon-vec-ne-robdeshamber/60%Daily2019-01-07 09:02
https://kosova-info.com/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-te-palosshem-3/60%Daily2019-01-07 08:05
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-e-kaluan-fundjaven-granit-xhaka-me-bashkeshorten/60%Daily2019-01-07 09:02
https://kosova-info.com/capital-t-publikoi-video-duke-gatuar-me-nenen-bes-kallaku-i-ben-diss/60%Daily2019-01-07 09:02
https://kosova-info.com/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-te-palosshem-2/60%Daily2019-01-07 03:05
https://kosova-info.com/solari-ky-eshte-fajtori-i-humbjes-nga-real-sociedad/60%Daily2019-01-07 04:26
https://kosova-info.com/zyrtare-flamurtari-me-super-perfocim-nga-bullgaria/60%Daily2019-01-07 04:26
https://kosova-info.com/modric-kjo-gje-nuk-po-shkon-me-lojen-tone/60%Daily2019-01-07 04:26
https://kosova-info.com/guardiola-me-mesazh-paralajmerues-per-skuadrat-nga-premierliga/60%Daily2019-01-07 04:26
https://kosova-info.com/pas-arrestimit-rooney-merr-nje-tjeter-lajm-shokues/60%Daily2019-01-07 04:26
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-plot-emocione-kur-flet-per-vajzen/60%Daily2019-01-07 04:02
https://kosova-info.com/flaka-krelani-fotografohet-pa-recipeta/60%Daily2019-01-07 04:02
https://kosova-info.com/receta-popullore-per-sherimin-e-thembrave-te-cara/60%Daily2019-01-07 18:09
https://kosova-info.com/studentet-neshqiperi-vazhdojne-protesten/60%Daily2019-01-07 04:59
https://kosova-info.com/shkenda-duboves-i-ofrojne-3000-euro-per-nje-puthje/60%Daily2019-01-07 04:02
https://kosova-info.com/a-do-te-hiqet-taksa-ndaj-serbise/60%Daily2019-01-07 04:59
https://kosova-info.com/aksidentohet-kengetari-kosovar-kjo-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2019-01-06 22:15
https://kosova-info.com/aksidentohet-kengetari-kosovar-kjo-eshte-gjendja-e-tij-2/60%Daily2019-01-06 22:15
https://kosova-info.com/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-te-palosshem/60%Daily2019-01-06 22:05
https://kosova-info.com/vetura-perplaset-me-autobusin-ne-zvecan-ka-te-lenduar/60%Daily2019-01-07 04:59
https://kosova-info.com/shala-thaci-nuk-mund-te-jape-premtime-per-taksen-ndaj-serbise/60%Daily2019-01-07 04:59
https://kosova-info.com/thaci-e-perserit-qendrimin-e-tij-per-taksen-ndaj-serbise/60%Daily2019-01-07 04:59
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-jep-detaje-per-gjendjen-e-rrugeve-ne-vend/60%Daily2019-01-06 18:49
https://kosova-info.com/dieta-me-mandarina-mund-te-humbni-peshe-ne-7-dite/60%Daily2019-01-07 18:09
https://kosova-info.com/gjendet-vetura-e-cila-u-vodh-dje-ne-prizren/60%Daily2019-01-06 18:49
https://kosova-info.com/real-sociedad-ia-terron-real-madridit-nga-pika-e-bardhe/60%Daily2019-01-06 18:23
https://kosova-info.com/tete-lojtare-afer-largimit-nga-man-utd/60%Daily2019-01-06 18:23
https://kosova-info.com/henry-po-e-transferon-super-lojtarin-te-monaco/60%Daily2019-01-06 18:22
https://kosova-info.com/milan-ka-gati-transferimin-e-dyte/60%Daily2019-01-06 18:22
https://kosova-info.com/arrestohet-wayne-rooney/60%Daily2019-01-06 18:22
https://kosova-info.com/thaci-kosova-mund-ta-heq-taksen-nese-kemi-nje-rruge-te-qarte-drejt-marreveshjes-finale-me-serbine/60%Daily2019-01-06 18:49
https://kosova-info.com/si-te-ulni-shtypjen-e-gjakut-me-vetem-kete-ushqim/60%Daily2019-01-07 13:09
https://kosova-info.com/shperthen-gypi-ne-sheshin-nena-tereze-qytetaret-mbesin-pa-uje/60%Daily2019-01-06 18:49
https://kosova-info.com/femra-ja-si-ta-kuptoni-nese-po-iu-dashuron-nje-mashkull/60%Daily2019-01-07 13:09
https://kosova-info.com/shkumbin-ismaili-ka-zgjedhur-kete-vend-per-ta-kaluar-vikendin-me-gruan-dhe-djalin/60%Daily2019-01-06 17:38
https://kosova-info.com/i-ftohti-perfshin-kosoven-keto-jane-temperaturat/60%Daily2019-01-06 18:49
https://kosova-info.com/6-pozicionet-e-rekomanduara-per-meshkujt-me-organ-gjenital-te-vogel/60%Daily2019-01-07 08:09
https://kosova-info.com/makina-te-cilen-do-ta-vozisin-policet-me-2020-en/60%Daily2019-01-06 17:05
https://kosova-info.com/sallate-cezar-si-ta-pergatisni-sallaten-me-te-famshme-ne-bote/60%Daily2019-01-06 22:08
https://kosova-info.com/ja-cfare-mendojne-meshkujt-per-aktin-intim-ne-takimin-e-pare/60%Daily2019-01-06 17:08
https://kosova-info.com/rrafshojeni-barkun-me-keto-tri-ushqime-pa-pasur-nevoje-te-ushtroni/60%Daily2019-01-06 17:08
https://kosova-info.com/nese-nuk-u-pergjigjesh-sinqerisht-ketyre-pyetjeve-mos-u-marto-asnjehere/60%Daily2019-01-06 17:08
https://kosova-info.com/disa-keshilla-dhe-rregulla-se-si-te-beni-seks-gjate-gjithe-nates-2/60%Daily2019-01-06 17:08
https://kosova-info.com/ambasadori-oconnell-uron-krishtlindjet-ortodokse/60%Daily2019-01-06 13:49
https://kosova-info.com/shevchenko-perkrahe-gattuson-eshte-njeriu-i-duhur-per-milan/60%Daily2019-01-06 13:23
https://kosova-info.com/abdixhiku-per-hoxhajn-na-paska-keshilluar-njeri-nga-40-te-nenkryetaret-e-pdk-se/60%Daily2019-01-06 13:49
https://kosova-info.com/zyrtare-reus-lojtari-i-vitit-ne-gjermani/60%Daily2019-01-06 13:23
https://kosova-info.com/lojtari-i-liverpool-u-kerkon-shokeve-te-skuadres-te-inspirohen-nga-man-city/60%Daily2019-01-06 13:22
https://kosova-info.com/formacionet-zyrater-man-city-rotherham/60%Daily2019-01-06 13:22
https://kosova-info.com/fabregas-mund-te-jem-me-i-ngadalshem-por-nuk-do-ta-humb-kurre-tekniken/60%Daily2019-01-06 13:22
https://kosova-info.com/vellai-rrah-vellain-ne-suhareke/60%Daily2019-01-06 13:49
https://kosova-info.com/limaj-uron-besimtaret-ortodokse/60%Daily2019-01-06 13:49
https://kosova-info.com/kotzias-bushati-u-largua-pse-doli-kunder-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/60%Daily2019-01-06 13:49
https://kosova-info.com/bashkepunoi-me-ledrin-keshtu-e-komenton-tayna-suksesin-e-ketij-projekti/60%Daily2019-01-06 12:59
https://kosova-info.com/prinderit-e-rites-zbulojne-deshirat-e-ketij-viti/60%Daily2019-01-06 12:31
https://kosova-info.com/rikthehet-virusi-ne-whatsapp-kujdes-mos-e-beni-kete/60%Daily2019-01-06 17:05
https://kosova-info.com/lereni-nje-qepe-te-qeruar-ne-dhome-do-te-befasoheni-nga-te-mirat-qe-sjell/60%Daily2019-01-06 12:07
https://kosova-info.com/6-janar-1999-dita-kur-uck-zuri-rob-tete-ushtare-serbe-video/60%Daily2019-01-06 08:49
https://kosova-info.com/bytyqi-kosoves-nuk-i-duhen-ekonomiste-dhe-juriste-ka-mjaftueshem-edhe-per-dhjete-vjetet-e-ardhshme/60%Daily2019-01-06 08:49
https://kosova-info.com/protestuesit-jemi-kunder-krimineleve-qe-nen-petkun-e-pelegrineve-vijne-ne-gjakove/60%Daily2019-01-06 08:49
https://kosova-info.com/ish-trajneri-i-man-utd-favorizon-liverpoolin-per-titullin-e-kampionit/60%Daily2019-01-06 08:23
https://kosova-info.com/cavani-tek-chelsea-per-56-milione-euro/60%Daily2019-01-06 08:22
https://kosova-info.com/morata-me-nje-pershendetje-emocionuese-per-fabregas/60%Daily2019-01-06 08:22
https://kosova-info.com/steph-curry-vazhdon-ta-shkruaje-historine-ne-nba/60%Daily2019-01-06 08:22
https://kosova-info.com/solskjaer-zbulon-transferimin-e-pare-tek-man-utd-eshte-nje-qender-mbrojtes/60%Daily2019-01-06 08:22
https://kosova-info.com/kujdes-mos-i-jepni-antibiotike-femijes-sa-here-qe-semuret/60%Daily2019-01-06 12:07
https://kosova-info.com/bore-dhe-ngrica-ky-eshte-moti-per-sot/60%Daily2019-01-06 08:49
https://kosova-info.com/kylie-jenner-fotografohet-me-unaze-te-re-prej-diamanti-serish-thashetheme-per-fejese/60%Daily2019-01-06 07:59
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-banese-lendohet-nje-cift-i-moshuar/60%Daily2019-01-06 08:49
https://kosova-info.com/almeda-zbulon-emrin-e-foshnjes-do-mundohem-ti-flas-vetem-shqip/60%Daily2019-01-06 07:59
https://kosova-info.com/per-nje-vit-ndaheni-kesmet-reagon-eni-koci/60%Daily2019-01-06 07:59
https://kosova-info.com/fotografoi-te-pasmet-nga-afer-enca-i-le-kete-koment-bebe-rexhes/60%Daily2019-01-06 08:00
https://kosova-info.com/a-po-rikthehet-messi-tek-kombetarja-konfirmohet-miqesorja-e-argjentines/60%Daily2019-01-06 03:22
https://kosova-info.com/fabregas-per-momentin-emocional-te-gjithe-e-dine-situaten/60%Daily2019-01-06 03:22
https://kosova-info.com/talenti-i-psg-kalon-tek-celtic/60%Daily2019-01-06 03:22
https://kosova-info.com/enca-zbulon-te-dashurin-misterioz/60%Daily2019-01-06 08:00
https://kosova-info.com/mitrovica-behet-me-parking-nentokesor/60%Daily2019-01-06 03:48
https://kosova-info.com/a-do-tia-linte-rama-haradinajt-udheheqjen-nese-do-te-behej-bashkimi-kombetar/60%Daily2019-01-06 03:48
https://kosova-info.com/durres-855-mije-udhetare-ne-tragete/60%Daily2019-01-06 03:49
https://kosova-info.com/xhensila-flet-per-te-paren-here-pas-suksesit-te-kenges-cika-cika/60%Daily2019-01-06 02:59
https://kosova-info.com/kritikohet-politizimi-i-institucioneve-te-pavarura-ne-kosove/60%Daily2019-01-06 03:49
https://kosova-info.com/fury-po-vazhdon-pergatitjet-synimi-i-tij-eshte-titulli-wbc/60%Daily2019-01-05 22:22
https://kosova-info.com/hazard-ka-disa-fjale-per-fabregas-pasi-spanjolli-luajti-ndeshjen-e-fundit-me-chelsea/60%Daily2019-01-05 22:22
https://kosova-info.com/henry-synon-ta-afroje-pepen-tek-monaco/60%Daily2019-01-05 22:22
https://kosova-info.com/brenda-dy-diteve-do-te-zyrtarizohet-transferimi-i-varanes-se-ri-tek-barca/60%Daily2019-01-06 03:22
https://kosova-info.com/mandzukic-afer-kontrates-se-re-me-juventus/60%Daily2019-01-06 03:22
https://kosova-info.com/e-pranon-majk-jam-i-dashuruar/60%Daily2019-01-06 02:59
https://kosova-info.com/neser-protestohet-ne-gjakove/60%Daily2019-01-06 03:49
https://kosova-info.com/vonese-ne-hapjen-e-rrugeve-ne-opoje/60%Daily2019-01-05 22:49
https://kosova-info.com/me-kete-gje-gashi-tregon-se-ndihet-krenar-qe-eshte-shqiptar/60%Daily2019-01-06 02:59
https://kosova-info.com/skivi-ironizon-serish-me-estraden-i-krahason-me/60%Daily2019-01-06 02:59
https://kosova-info.com/pas-lajmit-per-largimin-e-cozman-reagon-menaxheri-i-babastars/60%Daily2019-01-05 21:59
https://kosova-info.com/nuk-duhet-ta-humbisni-kete-video-te-era-istrefit-duke-bere-twerk/60%Daily2019-01-05 20:59
https://kosova-info.com/dieta-e-mandarines-si-te-humbasesh-4-kilograme-per-1-jave/60%Daily2019-01-06 12:07
https://kosova-info.com/fluks-i-madh-i-mergimtareve-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2019-01-05 17:48
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-femra-te-dyshuara-per-vjedhje-ne-mitrovice/60%Daily2019-01-05 17:48
https://kosova-info.com/alarmante-22-vdekje-ne-vendin-e-punes-gjate-vitit-te-kaluar/60%Daily2019-01-05 17:48
https://kosova-info.com/arsenal-dhe-barcelona-arrijne-marreveshje-suarez-transferohet-ne-londer/60%Daily2019-01-05 17:23
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-blackpool-arsenal/60%Daily2019-01-05 17:22
https://kosova-info.com/chelsea-shenon-fitore-te-lehte-ndaj-nottingham-shkelqen-morata/60%Daily2019-01-05 17:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-komenti-i-klopp-per-largimin-e-dominic-solanke/60%Daily2019-01-05 17:22
https://kosova-info.com/e-pranon-simeone-godin-mund-te-largohet-si-transfer-i-lire/60%Daily2019-01-05 17:22
https://kosova-info.com/meta-nuk-i-dekreton-ministrat-kosovare-te-rames/60%Daily2019-01-05 17:48
https://kosova-info.com/posti-qe-engel-mori-ne-kongresin-amerikan-gezon-lideret-kosovare-komentohet-edhe-ne-serbi/60%Daily2019-01-05 17:48
https://kosova-info.com/arsyet-perse-seksi-eshte-nje-pervoje-e-dhimbshme-per-ju-dhe-aspak-e-kendshme/60%Daily2019-01-06 12:07
https://kosova-info.com/e-pyesin-a-ka-vella-tolga-kjo-ishte-pergjigja-epike-e-almedes/60%Daily2019-01-05 16:59
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-vitin-2019-e-nis-ne-kete-vend-perrallor/60%Daily2019-01-05 16:19
https://kosova-info.com/4-produktet-qe-nuk-duhet-ti-perdorni-ne-duart-tuaja-sipas-dermatologeve/60%Daily2019-01-06 12:07
https://kosova-info.com/apple-apelon-kunder-ndalimit-te-shitjeve-te-iphone-ne-gjermani/60%Daily2019-01-06 17:05
https://kosova-info.com/nenshkruhet-dekreti-per-pavaresimin-e-kishes-ortodokse-te-ukraines/60%Daily2019-01-05 12:48
https://kosova-info.com/maradona-del-nga-spitali-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe/60%Daily2019-01-05 12:22
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-pyesin-cfare-po-bente-klopp-derisa-lojtaret-e-cityt-beheshin-gati-per-derbin-me-liverpoolin/60%Daily2019-01-05 12:22
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-liverpoolit-i-perfundon-radioterapite-une-kam-befasuar-veten/60%Daily2019-01-05 12:22
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-reading/60%Daily2019-01-05 12:22
https://kosova-info.com/solari-e-vlereson-sukses-pozicionimin-e-realit-ne-vendin-e-katert/60%Daily2019-01-05 12:22
https://kosova-info.com/familja-e-policit-te-vrare-jemi-nen-perkujdesje-te-shtetit-te-ndalen-fushatat-bamirese/60%Daily2019-01-05 12:48
https://kosova-info.com/gjakovaret-neser-ne-proteste-kunder-pelegrinazhit-serb/60%Daily2019-01-05 12:48
https://kosova-info.com/vajza-e-eli-fares-ia-publikon-kete-foto-nenes-dhe-e-quan/60%Daily2019-01-05 11:59
https://kosova-info.com/veteranet-ne-gjykate-caktohet-seanca-e-pare/60%Daily2019-01-05 12:48
https://kosova-info.com/pritje-e-kolona-edhe-ne-kufi-me-maqedonine/60%Daily2019-01-05 12:48
https://kosova-info.com/kishte-vetem-nje-kenge-kur-u-ngjit-ne-skene-tayna-flet-per-koncertin-e-pare/60%Daily2019-01-05 11:59
https://kosova-info.com/angela-martini-sjell-kujtime-nga-ditet-e-nxehta-poza-atraktive-ne-te-brendshme/60%Daily2019-01-05 11:59
https://kosova-info.com/video-e-re-tregon-smartphonin-e-palosshem-te-xiaomi-5/60%Daily2019-01-05 11:03
https://kosova-info.com/me-nissanin-e-ri-shoferet-mund-te-shohin-rrugen-ne-distanca-te-largeta/60%Daily2019-01-06 17:05
https://kosova-info.com/aeroportet-britanike-po-investojne-miliona-ne-teknologjine-e-mbrojtjes-se-avioneve/60%Daily2019-01-06 17:05
https://kosova-info.com/tuna-e-ben-endrren-realitet-po-vjen-projekti-gjigant/60%Daily2019-01-05 11:59
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-ne-kete-aventure-bashke-me-gruan/60%Daily2019-01-05 11:59
https://kosova-info.com/fundjave-e-acarte/60%Daily2019-01-05 07:48
https://kosova-info.com/vetem-tre-ngjarje-sot-ne-kosove/60%Daily2019-01-05 07:48
https://kosova-info.com/manaj-peson-demtim-te-rende-ne-koke-dergohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2019-01-05 07:21
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-gjen-pasuesin-e-robbenit-te-chelsea/60%Daily2019-01-05 07:21
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-qe-shihet-qarte-se-si-e-humbi-jeten-polici-izet-demaj/60%Daily2019-01-05 07:48
https://kosova-info.com/kosova-cerdhe-e-grabitesve/60%Daily2019-01-05 07:48
https://kosova-info.com/video-e-re-tregon-smartphonin-e-palosshem-te-xiaomi-4/60%Daily2019-01-05 06:03
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-te-barces-me-ardhjen-e-rabiot/60%Daily2019-01-05 02:21
https://kosova-info.com/alaba-nuk-mendon-per-konkurrencen-e-deshiron-ardhjen-e-lucas-hernandez/60%Daily2019-01-05 02:21
https://kosova-info.com/brenda-pak-diteve-real-madrid-do-te-beje-oferten-zyrtare-per-palacios/60%Daily2019-01-05 07:21
https://kosova-info.com/deshton-higuain-chelsea-pas-arnautovic/60%Daily2019-01-05 07:21
https://kosova-info.com/levizje-e-madhe-nga-inter-afer-marreveshjes-me-godin/60%Daily2019-01-05 07:21
https://kosova-info.com/video-e-re-tregon-smartphonin-e-palosshem-te-xiaomi-3/60%Daily2019-01-05 01:02
https://kosova-info.com/gjiganti-i-tekonologjise-kineze-huawei-ndeshkon-punetoret-pasi-uruan-vitin-e-ri-ne-twitter-in-zyrtar-duke-perdorur-iphone/60%Daily2019-01-06 12:04
https://kosova-info.com/kanye-west-gati-per-perleshje-me-reperin-drake-shkak-kercenimi-i-familjes/60%Daily2019-01-05 06:58
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-tregon-se-a-ka-marre-ftese-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-01-05 07:48
https://kosova-info.com/hakeret-sulmojne-politikanet-gjermane-edhe-merkel-e-prekur/60%Daily2019-01-05 02:48
https://kosova-info.com/pasi-festoi-ditelindjen-e-23-te-vajza-e-eminem-nis-pushimet-ne-australi/60%Daily2019-01-05 06:58
https://kosova-info.com/keto-jane-pasojat-e-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-05 02:48
https://kosova-info.com/greva-ne-arsim-ky-eshte-reagimi-i-komandantit-te-njesise-speciale/60%Daily2019-01-05 02:48
https://kosova-info.com/cilat-jane-raportet-mes-haradinajt-dhe-rexhep-selimit-flet-ky-i-fundit/60%Daily2019-01-05 02:48
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-flasin-per-femijen-e-tyre-te-pare/60%Daily2019-01-05 06:58
https://kosova-info.com/e-veshur-ne-te-zeza-edona-llalloshi-mahnit-ne-kete-imazh/60%Daily2019-01-04 22:06
https://kosova-info.com/e-veshur-ne-te-zeza-edona-llalloshi-mahnit-ne-kete-imazh-2/60%Daily2019-01-04 22:06
https://kosova-info.com/ndotje-me-e-vogel-e-ajrit-sonte-ne-prishtine/60%Daily2019-01-04 21:48
https://kosova-info.com/fillon-zhbllokimi-i-rrugeve-ne-brezovice/60%Daily2019-01-04 21:48
https://kosova-info.com/pepe-afer-levizsjes-se-radhes-pritet-bashkimi-me-casillas/60%Daily2019-01-04 21:21
https://kosova-info.com/berbatov-ne-perkrahje-te-solskjaer/60%Daily2019-01-04 21:21
https://kosova-info.com/maradona-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-dergohet-ne-spital/60%Daily2019-01-04 21:21
https://kosova-info.com/tifozet-e-barces-e-duan-xavin-trajner-te-skuadres/60%Daily2019-01-04 21:21
https://kosova-info.com/fillojne-bisedimet-per-revanshin-fury-wilder/60%Daily2019-01-04 21:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-fundjave-5/60%Daily2019-01-04 21:48
https://kosova-info.com/megjithe-paralajmerimet-remzi-shala-i-vendosur-mos-ti-pergjigjet-fteses-se-speciales/60%Daily2019-01-04 21:48
https://kosova-info.com/ed-sheeran-do-te-perballet-me-gjykaten-akuzohet-per-plagjiature/60%Daily2019-01-04 20:58
https://kosova-info.com/hajnat-e-kerkuar-nga-policia-largohen-nga-kosova/60%Daily2019-01-04 21:48
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-se-shpejti-vjen-me-nje-super-duet-mesoni-detajet/60%Daily2019-01-04 20:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shenja-e-horoskopit-me-e-mira-ne-seks/60%Daily2019-01-06 07:07
https://kosova-info.com/pasi-humbi-telefonin-ne-det-enca-befason-me-kete-veprim/60%Daily2019-01-04 20:58
https://kosova-info.com/video-e-re-tregon-smartphonin-e-palosshem-te-xiaomi-2/60%Daily2019-01-04 20:02
https://kosova-info.com/del-fotoja-e-pare-e-samsung-galaxy-s10/60%Daily2019-01-06 07:04
https://kosova-info.com/albatriti-publikon-nje-fotografi-te-rralle-te-prinderve/60%Daily2019-01-04 20:58
https://kosova-info.com/getinjo-mos-me-folni-per-tekste-sepse/60%Daily2019-01-04 19:44
https://kosova-info.com/shkencetaret-australiane-zbulojne-nje-menyre-te-re-per-ndalimin-e-kancerit-te-lekures/60%Daily2019-01-06 07:07
https://kosova-info.com/sa-grabitje-ndodhen-vjet-ne-kosove-dhe-kush-ishte-cak-i-hajnave/60%Daily2019-01-04 16:47
https://kosova-info.com/legjenda-e-chelseat-ka-disa-kritika-per-skuadren-e-tij/60%Daily2019-01-04 16:21
https://kosova-info.com/man-utd-shfaq-interes-per-ish-yllin-e-atletico-madrid/60%Daily2019-01-04 16:21
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-mbreme-mbrojtesit-te-man-city/60%Daily2019-01-04 16:21
https://kosova-info.com/trajneri-i-fury-sulmon-joshuan-dhe-promotorin-e-tij/60%Daily2019-01-04 16:21
https://kosova-info.com/agjenti-i-hysaj-flet-per-te-ardhmen-e-lojtarit/60%Daily2019-01-04 16:20
https://kosova-info.com/rritje-e-papritur-e-numrit-te-vendeve-te-punes-ne-shba/60%Daily2019-01-04 16:47
https://kosova-info.com/kgjk-u-jep-urdher-gjykatave-te-ndalojne-hyrjen-e-avokateve-dhe-paleve-pa-ftesa/60%Daily2019-01-04 16:48
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-i-perfill-paralajmerimet-nga-14-janari-greve-e-pergjithshme-ne-arsim/60%Daily2019-01-04 16:48
https://kosova-info.com/ministri-nuk-i-bind-kirurget-greva-vazhdon/60%Daily2019-01-04 16:48
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-i-kerkoi-te-martohet-me-te-vjen-reagimi-i-bebe-rexhes/60%Daily2019-01-04 15:58
https://kosova-info.com/afrona-zbulon-befasine-e-fundit-qe-ia-beri-blero-ka-qene-deshira-ime-me-e-madhe/60%Daily2019-01-04 15:58
https://kosova-info.com/emocionuese-samanta-tregon-perse-vendosi-ta-publikoje-me-kete-date-kengen-e-re/60%Daily2019-01-04 15:26
https://kosova-info.com/video-e-re-tregon-smartphonin-e-palosshem-te-xiaomi/60%Daily2019-01-04 15:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-sugjerimi-nga-studimi-britanik-per-ekranet-qe-jane-te-demshem-per-femijet/60%Daily2019-01-05 16:07
https://kosova-info.com/i-kerkuari-per-vrasjen-e-ivanoviqit-organizon-koncert-per-krishtlindjet-ortodokse-ne-nje-fshat-te-gjilanit/60%Daily2019-01-04 11:47
https://kosova-info.com/gjendje-e-rende-e-tregjeve-ne-prishtine-shitesit-e-bleresit-ne-hall/60%Daily2019-01-04 11:47
https://kosova-info.com/man-utd-mund-ti-fitoje-te-gjitha-ndeshjet/60%Daily2019-01-04 11:21
https://kosova-info.com/nje-lojtar-konfirmon-largimin-nga-barcelona/60%Daily2019-01-04 11:21
https://kosova-info.com/si-e-tradhtoi-guardiola-metoden-e-tij-te-punes-vetem-per-te-mposhtur-liverpoolin/60%Daily2019-01-04 11:21
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-fotografine-e-fundit-te-ronaldos-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-01-04 11:21
https://kosova-info.com/a-i-mbani-mend-10-transferimet-e-fundit-qe-roma-i-ka-bere-ne-janar/60%Daily2019-01-04 11:20
https://kosova-info.com/zhduket-nje-person-ne-peje/60%Daily2019-01-04 11:47
https://kosova-info.com/rruget-e-kosoves-me-radare-e-kamera/60%Daily2019-01-04 11:48
https://kosova-info.com/marreveshjet-shqiperi-greqi-ministria-e-jashtme-greke-komenton-ndryshimet-ne-qeveri/60%Daily2019-01-04 11:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-detaji-qe-tuna-e-zbuloi-padashje-ne-mirage/60%Daily2019-01-04 10:58
https://kosova-info.com/10-smartphonet-me-te-mire-te-vitit-2018/60%Daily2019-01-04 10:01
https://kosova-info.com/pema-artificiale-qe-pastron-ajrin/60%Daily2019-01-04 10:01
https://kosova-info.com/makinat-me-te-mira-te-vitit-2018-makina-me-performance-luksoze-dhe-koncepte-te-pastra-elektrike/60%Daily2019-01-04 10:01
https://kosova-info.com/disa-nga-momentet-qesharake-te-gabimeve-gjate-xhirimeve-te-mirage/60%Daily2019-01-04 10:58
https://kosova-info.com/per-mua-lind-dielli-dy-here-ne-dite-xhensila-perlotet-kur-flet-per-vajzen/60%Daily2019-01-04 10:58
https://kosova-info.com/luana-vjollca-ia-zbulon-emisionin-e-ri-marines-dhe-qenka-nje-super-bombe/60%Daily2019-01-04 10:58
https://kosova-info.com/bebe-kerkoi-burre-flori-i-thote-tia-hap-deren-jam-un-burri-me-shpejt-nuk-mund-te-vija/60%Daily2019-01-04 10:58
https://kosova-info.com/vendos-ne-shitje-virgjerine-shqiptarja-pranon-mijera-telefonata/60%Daily2019-01-05 16:07
https://kosova-info.com/mergimtaret-vazhdojne-te-presin-deri-ne-dy-ore-ne-merdare/60%Daily2019-01-04 06:47
https://kosova-info.com/shqiptari-i-martuar-i-ofron-3500-euro-vajzes-qe-nxori-ne-shitje-virgjerine-xhirohet-gjithcka/60%Daily2019-01-04 06:47
https://kosova-info.com/man-city-me-tri-pike-te-arta-nga-derbi-me-liverpool-ngushtohet-diferenca/60%Daily2019-01-04 06:21
https://kosova-info.com/man-city-21-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-04 06:20
https://kosova-info.com/real-madrid-deshton-kunder-villarrealit-ne-la-lige/60%Daily2019-01-04 06:20
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-guardiolas-pas-fitores-ndaj-liverpool/60%Daily2019-01-04 06:20
https://kosova-info.com/klopp-komenton-sfiden-kunder-man-city/60%Daily2019-01-04 06:20
https://kosova-info.com/risia-e-mercedes-cla-class-2020-qe-po-mahnit-te-gjithe/60%Daily2019-01-04 10:01
https://kosova-info.com/gabimet-me-te-medha-qe-beni-kur-karikoni-telefonin-tuaj/60%Daily2019-01-04 10:01
https://kosova-info.com/edhe-ne-2019-fjolla-morina-vazhdon-te-shfaqet-provokuese/60%Daily2019-01-04 05:57
https://kosova-info.com/nese-keni-lindur-ne-kete-muaj-atehere-jeni-nje-gjeni/60%Daily2019-01-05 16:07
https://kosova-info.com/vishuni-trash-keto-do-te-jene-temperaturat-neser-ne-kosove/60%Daily2019-01-04 06:47
https://kosova-info.com/5-keshillat-e-obsh-dieta-pas-abuzimit-me-festat-e-fundvitit/60%Daily2019-01-04 20:06
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-por-ne-kete-muaj-fifi-ka-filluar-te-punoje-per-psikopatja-jote/60%Daily2019-01-04 05:57
https://kosova-info.com/testi-i-frymemarrjes-qe-do-zbuloje-disa-lloje-te-kancerit-ne-faze-te-hershme/60%Daily2019-01-04 15:06
https://kosova-info.com/putin-behet-gati-per-vizite-te-vuciq-ne-beograd-ky-pritet-te-jete-vendimi-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2019-01-04 06:47
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-samanta-karavelles/60%Daily2019-01-03 22:21
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-samanta-karavelles-2/60%Daily2019-01-03 22:21
https://kosova-info.com/haradinaj-me-meten-nje-dolli-per-shqiptaret-dhe-te-drejten-e-tyre/60%Daily2019-01-04 06:47
https://kosova-info.com/haradinaj-ky-vit-nuk-do-te-jete-i-lehte-kosova-do-te-perballet-me-dialogun-dhe-gjykaten-speciale/60%Daily2019-01-04 01:47
https://kosova-info.com/2018-a-viti-i-klimes-se-pazakonte-ne-evrope/60%Daily2019-01-04 01:47
https://kosova-info.com/vrau-te-bijen-dhe-e-varrosi-ne-oborr-flet-per-here-te-pare-babai-shqiptar/60%Daily2019-01-03 20:47
https://kosova-info.com/haradinaj-zbulon-se-a-beson-ne-zot/60%Daily2019-01-03 20:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-villarreal-real-madrid/60%Daily2019-01-03 20:21
https://kosova-info.com/tifozi-i-chelsea-denohet-me-tri-vite-shkaku-i-kengeve-qe-perhapin-homofobine/60%Daily2019-01-03 20:21
https://kosova-info.com/zyrtare-firmino-lojtari-me-i-mire-brazilian-ne-ligat-evropiane/60%Daily2019-01-03 20:21
https://kosova-info.com/edhe-ne-moshen-34-vjecare-lebron-james-lider-ne-votat-per-all-star-game/60%Daily2019-01-03 20:21
https://kosova-info.com/ronaldo-trofete-me-juventus-jane-nje-enderr-per-mua/60%Daily2019-01-03 20:20
https://kosova-info.com/pas-grabitjeve-te-shpeshta-abdixhiku-pyet-a-ka-shtet-ketu/60%Daily2019-01-03 20:48
https://kosova-info.com/pozicioni-qe-po-adhurohet-nga-te-gjitha-femrat-kane-nje-arsye-te-forte/60%Daily2019-01-04 10:06
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-kohen-kur-ishte-ushtar-i-jugosllavise-si-mberrita-me-thirren-ne-bisede-informative/60%Daily2019-01-03 20:48
https://kosova-info.com/i-hani-shpesh-por-keto-ushqime-mund-tiu-shkaktojne-kancerin/60%Daily2019-01-04 05:06
https://kosova-info.com/e-konfirmon-ministri-vjedhjet-e-bankave-po-behen-me-veture-te-njejte/60%Daily2019-01-03 20:49
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-sjell-pamje-nga-ky-vend-qyteti-qe-me-ka-marre-zemren/60%Daily2019-01-03 19:39
https://kosova-info.com/ishte-makina-e-endrrave-tuaja-dikur-por-ja-sa-kushton-sot/60%Daily2019-01-03 18:58
https://kosova-info.com/pas-gati-50-vitesh-nga-apollo-kinezet-zbarkojne-ne-hene/60%Daily2019-01-03 18:58
https://kosova-info.com/fotografite-e-para-te-ardhshme-te-motorola-p40-dolen-ne-qarkullim/60%Daily2019-01-04 05:02
https://kosova-info.com/tre-monitoret-e-rinj-qe-do-ti-sjelle-samsung-kete-vit/60%Daily2019-01-04 05:02
https://kosova-info.com/si-te-perforconi-sinjalin-e-wifi-se-me-nje-truk-te-thjeshte/60%Daily2019-01-04 05:01
https://kosova-info.com/nje-luge-nga-kjo-para-se-te-bini-ne-gjume-dhe-nuk-do-te-semureni-kurre-me/60%Daily2019-01-03 19:05
https://kosova-info.com/si-te-humbni-5-kilograme-pa-shkuar-fare-ne-palester/60%Daily2019-01-03 19:05
https://kosova-info.com/ikja-e-remzi-shales-mund-ti-kushtoje-shtrenjte-te-ftuarve-te-tjere-nga-specialja/60%Daily2019-01-03 15:46
https://kosova-info.com/thaci-marreveshjen-me-serbine-ua-kemi-borxh-femijeve-tane/60%Daily2019-01-03 15:46
https://kosova-info.com/nje-greve-perfundon-nis-tjetra-tani-hyne-minatoret-e-trepces/60%Daily2019-01-03 15:47
https://kosova-info.com/sallata-qe-mund-tiu-ndihmojne-te-humbni-peshe-shpejte-ja-si-ta-pergatisni/60%Daily2019-01-03 19:05
https://kosova-info.com/shqiperia-e-rrezikuar-nga-fruthi-mjeket-shume-femije-ende-te-pavaksinuar/60%Daily2019-01-03 15:47
https://kosova-info.com/kocijanciq-ekipi-i-ri-negociator-i-prishtines-i-ftuar-per-konsultime-ne-bruksel/60%Daily2019-01-03 15:47
https://kosova-info.com/perse-te-gjitha-ciftet-duhet-te-fillojne-2019-en-me-kete-pozicion/60%Daily2019-01-03 19:05
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-te-vlefshem-ne-bote-ronaldo-askund/60%Daily2019-01-03 15:21
https://kosova-info.com/shaqiri-e-pranon-se-te-liverpool-po-kalon-momentet-me-te-mira-ne-karriere/60%Daily2019-01-03 15:21
https://kosova-info.com/milan-sot-zyrtarizon-transferimin-e-madh/60%Daily2019-01-03 15:20
https://kosova-info.com/luka-modric-fiton-nje-tjeter-cmim-te-rendesishem/60%Daily2019-01-03 15:20
https://kosova-info.com/a-e-dini-kete-statistike-interesante-nga-perballjet-guardiola-klopp/60%Daily2019-01-03 15:20
https://kosova-info.com/keni-kohe-qe-provoni-te-mbeteni-shtatzene-keto-jane-pozicionet-seksuale-me-te-mira/60%Daily2019-01-03 19:05
https://kosova-info.com/i-nxorri-te-gjitha-reperja-e-njohur-le-ne-gjysme-koncertin-pas-problemit-me-veshjen/60%Daily2019-01-03 14:57
https://kosova-info.com/enca-sapo-e-publikoj-kete-foto-nga-banjo-nuk-ben-ta-humbisni/60%Daily2019-01-03 14:57
https://kosova-info.com/rolls-royce-deshiron-te-vendose-nje-rekord-me-avione-elektrike/60%Daily2019-01-03 13:58
https://kosova-info.com/bebe-rexha-burrit-te-ardhshem-eja-dhe-me-gjej-sa-me-shpejt/60%Daily2019-01-03 14:57
https://kosova-info.com/emina-u-ike-temperaturave-minus-ka-zgjedhur-kete-vend-te-nxehte-per-te-pushuar/60%Daily2019-01-03 13:42
https://kosova-info.com/festimet-ne-tirane-jehone-ne-mediat-nderkombetare-foto/60%Daily2019-01-03 10:46
https://kosova-info.com/ambasadori-verikorean-ne-itali-po-fshihet/60%Daily2019-01-03 10:46
https://kosova-info.com/limaj-tani-kemi-situate-tjeter-me-dialogun/60%Daily2019-01-03 10:47
https://kosova-info.com/vellai-vellait-te-qofte-i-lehte-dheu-i-kosoves-dhe-beju-te-fala-gjeneraleve-shkelzenit-e-luanit/60%Daily2019-01-03 10:47
https://kosova-info.com/drecun-heqja-e-kufirit-me-shqiperine-con-ne-aneksimin-e-kosoves/60%Daily2019-01-03 10:48
https://kosova-info.com/inter-po-e-transferon-yllin-e-rivalit-nga-serie-a/60%Daily2019-01-03 10:21
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-juventus-arsenal-per-ramseyn/60%Daily2019-01-03 10:20
https://kosova-info.com/milan-me-ne-fund-po-e-transferon-nje-mesfushor/60%Daily2019-01-03 10:20
https://kosova-info.com/marrin-fund-vuatjet-e-rosonereve-conte-trajner-i-milanit/60%Daily2019-01-03 10:20
https://kosova-info.com/juventus-me-transferim-200-milionesh-ne-veren-e-ardhshme/60%Daily2019-01-03 10:20
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-dridh-klubin-duke-bere-tweerk-publikohet-video/60%Daily2019-01-03 09:57
https://kosova-info.com/elita-rudi-me-urim-te-vecante-per-gjikon-do-ta-jap-dhuraten-me-te-mire/60%Daily2019-01-03 09:11
https://kosova-info.com/pse-smartphonet-e-vitit-2019-jane-edhe-me-te-shtrenjte/60%Daily2019-01-03 13:58
https://kosova-info.com/man-utd-vazhdon-me-forme-te-mire-fiton-edhe-ndaj-newcastle/60%Daily2019-01-03 05:20
https://kosova-info.com/chelsea-0-0-southampton-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-03 05:20
https://kosova-info.com/newcastle-united-0-2-man-utd-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-03 05:20
https://kosova-info.com/agjenti-italian-zbulon-se-cilat-skuadra-do-te-drejtojne-conte-dhe-pochettino-ne-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2019-01-03 05:20
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-te-janarit/60%Daily2019-01-03 05:20
https://kosova-info.com/be-shpenzoi-261-milione-euro-ne-fishekzjarre-per-vitin-e-ri-2019/60%Daily2019-01-03 05:45
https://kosova-info.com/nuk-eshte-vetem-kengetare-ciljeta-xhilaga-zbulon-talentin-e-fshehur/60%Daily2019-01-02 22:59
https://kosova-info.com/nuk-eshte-vetem-kengetare-ciljeta-xhilaga-zbulon-talentin-e-fshehur-2/60%Daily2019-01-02 22:59
https://kosova-info.com/kapet-ne-kroaci-kreu-i-trafikut-te-droges-i-viteve-te-80-ta-ne-itali/60%Daily2019-01-03 05:45
https://kosova-info.com/britani-te-rinjte-myslimane-pastrojne-qytetin-pas-vitit-te-ri/60%Daily2019-01-03 05:46
https://kosova-info.com/studentet-kosovare-perseri-ne-proteste-kerkojne-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-01-03 05:46
https://kosova-info.com/keqesimi-i-motit-ne-bote-dhe-parashikimet-per-vitin-2019/60%Daily2019-01-03 05:46
https://kosova-info.com/keni-shtuar-shume-kile-pas-festave-perdorini-keto-ereza-ne-ushqimin-tuaj/60%Daily2019-01-03 14:05
https://kosova-info.com/kompania-durex-kontrolloni-gjithmone-kete-gje-perpara-se-te-perdorni-prezervativin/60%Daily2019-01-03 14:05
https://kosova-info.com/lani-fytyren-me-kete-dhe-thuani-lamtumire-rrudhave-dhe-pucrave/60%Daily2019-01-03 14:05
https://kosova-info.com/kadri-veseli-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2019-01-02 19:45
https://kosova-info.com/malcom-refuzon-skuadren-e-premierliges/60%Daily2019-01-02 19:19
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-duket-formacioni-i-chelsea-me-pulisic/60%Daily2019-01-02 19:19
https://kosova-info.com/villarreal-tregon-nese-do-ti-beje-korridorin-e-nderit-real-madridit/60%Daily2019-01-02 19:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-southampton-2/60%Daily2019-01-02 19:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-newcastle-united-manchester-united/60%Daily2019-01-02 19:18
https://kosova-info.com/te-rinjte-ndezin-zjarr-ne-nje-lokal-ne-prishtine/60%Daily2019-01-02 19:45
https://kosova-info.com/percarje-mes-ministrave-te-pdk-se-dhe-shefit-kjo-eshte-deklarata-e-forte-e-veselit/60%Daily2019-01-02 19:45
https://kosova-info.com/ne-prilep-24-vjecari-gjendet-pa-shenja-jete-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2019-01-02 19:45
https://kosova-info.com/buding-me-luleshtrydhe/60%Daily2019-01-03 14:05
https://kosova-info.com/elita-rudi-publikon-foto-prane-vjehrres-ja-si-duken/60%Daily2019-01-02 18:56
https://kosova-info.com/per-shkak-te-reshjeve-te-bores-ka-ndalese-per-automjetet-e-renda-ne-strazhe/60%Daily2019-01-02 19:45
https://kosova-info.com/butrint-imeri-paralajmeron-bashkepunimin-me-dhurata-doren/60%Daily2019-01-02 18:28
https://kosova-info.com/shihni-videon-per-detaje-mbi-nokia-9-pureview/60%Daily2019-01-03 03:57
https://kosova-info.com/hakeret-pretendojne-se-te-dhenat-e-sigurimit-permbajne-pergjigje-per-sulmet-e-11-shtatorit/60%Daily2019-01-03 08:58
https://kosova-info.com/nasa-kalon-kufijte-new-horizons-pertej-fundit/60%Daily2019-01-03 13:58
https://kosova-info.com/pajisja-qe-do-te-ofroje-trajtim-per-personat-qe-vuajne-nga-migrena/60%Daily2019-01-03 13:58
https://kosova-info.com/bisha-bmw-qe-do-ti-beje-konkurrence-edhe-ferrari-t-e-mclaren-it/60%Daily2019-01-03 13:58
https://kosova-info.com/perse-te-gjithe-e-shfrytezojne-kete-kohe-te-dites-se-sotme-per-te-provuar-per-nje-bebe/60%Daily2019-01-03 14:05
https://kosova-info.com/pozicioni-qe-iu-mundeson-te-arrini-orgazme-cdo-here/60%Daily2019-01-02 18:04
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-mitrovice-skenderaj-vetura-me-7-persona-rrokulliset-disa-metra-jashte-rruges/60%Daily2019-01-02 14:42
https://kosova-info.com/shpetoi-jete-njerezish-nga-zjarret-shqiptari-merr-nenshtetesine-greke/60%Daily2019-01-02 14:45
https://kosova-info.com/real-madrid-e-humbet-yllin-e-madh-per-tre-jave/60%Daily2019-01-02 14:18
https://kosova-info.com/milan-po-e-transferon-sulmuesin-qe-luan-ne-kine/60%Daily2019-01-02 14:18
https://kosova-info.com/lajm-fatastik-per-real-madridin-po-rikthehet-super-lojtari/60%Daily2019-01-02 14:18
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-hazard-do-te-luaje-te-kjo-skuader/60%Daily2019-01-02 14:18
https://kosova-info.com/interviste-me-ismailin-djaloshin-qe-shkroi-historine-me-kosoven-u-18-dhe-z-mobile-prishtinen/60%Daily2019-01-02 14:18
https://kosova-info.com/grate-indiane-bejne-histori-me-hyrjen-ne-tempullin-hindus/60%Daily2019-01-02 14:46
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-ish-luftetarit-te-uck-se-avni-hysenit/60%Daily2019-01-02 14:46
https://kosova-info.com/do-shkojme-ne-dialog-pa-ldk-ne-e-vv-ne-thote-veseli/60%Daily2019-01-02 14:46
https://kosova-info.com/personat-qe-vuajne-nga-tensioni-i-larte-duhet-te-perdorin-kete-caj/60%Daily2019-01-02 18:04
https://kosova-info.com/afrona-dika-e-ka-kete-te-perbashket-me-vjehrren/60%Daily2019-01-02 13:56
https://kosova-info.com/krusita-e-kendon-ne-menyre-te-perkryer-njerin-prej-hiteve-te-adelina-ismailit/60%Daily2019-01-02 13:17
https://kosova-info.com/hakeret-po-plackisin-bitcoin-me-vlere-750000-dollare/60%Daily2019-01-02 12:56
https://kosova-info.com/si-te-shpetojme-nga-aknet-e-dhimbshme-njehere-e-pergjithmone/60%Daily2019-01-02 18:04
https://kosova-info.com/dhurata-e-turqise-per-nje-xhami-ndez-friken-e-neo-otomanizmit-ne-kosove/60%Daily2019-01-02 09:44
https://kosova-info.com/greqia-ne-kembe-dy-shqiptare-arratisen-nga-burgu/60%Daily2019-01-02 09:44
https://kosova-info.com/aksident-ne-llap-sikur-ne-filma/60%Daily2019-01-02 09:44
https://kosova-info.com/85-viktima-nga-permbytjet-ne-filipine/60%Daily2019-01-02 09:45
https://kosova-info.com/cmimet-neper-restorante-kosova-me-e-lira-ne-evrope/60%Daily2019-01-02 09:45
https://kosova-info.com/sarri-nuk-i-do-keta-dy-lojtare-te-chelsea/60%Daily2019-01-02 09:18
https://kosova-info.com/rafa-benitez-po-e-transferon-yllin-e-milanit/60%Daily2019-01-02 09:18
https://kosova-info.com/pogba-ia-siguron-man-utd-transferimin-e-yllit-te-madh/60%Daily2019-01-02 09:18
https://kosova-info.com/lojtari-nuk-duron-me-po-largohet-nga-barcelona/60%Daily2019-01-02 09:18
https://kosova-info.com/sulmuesi-pajtohet-qe-te-transferohet-tek-chelsea/60%Daily2019-01-02 09:18
https://kosova-info.com/top-10-pornostaret-e-vitit-2018/60%Daily2019-01-02 13:04
https://kosova-info.com/shporta-e-janarit-keto-jane-frutat-dhe-perimet-qe-duhet-te-blini-dhe-gatuani-gjate-ketij-muaji/60%Daily2019-01-02 13:04
https://kosova-info.com/100-fotografite-me-te-shkarkuara-ne-vitin-2018/60%Daily2019-01-02 08:57
https://kosova-info.com/keshtu-festuan-pajtesa-me-te-fejuarin/60%Daily2019-01-02 08:57
https://kosova-info.com/meda-vitin-e-ri-e-nisi-me-dhimbje-per-humbjen-e-ketij-personi-te-dashur/60%Daily2019-01-02 08:57
https://kosova-info.com/suv-et-maren-gjithcka-ne-vitin-2018/60%Daily2019-01-02 12:56
https://kosova-info.com/rita-ora-publikon-foton-gjysme-lakuriq-fansat-i-irriton-ky-detaj/60%Daily2019-01-02 07:50
https://kosova-info.com/nje-smartfon-tjeter-qe-paloset-vete-risite-dhe-daten-kur-hidhet-ne-treg/60%Daily2019-01-02 12:56
https://kosova-info.com/kampionet-e-vitit-2018-ne-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2019-01-02 04:18
https://kosova-info.com/suksesi-i-kosoves-pjese-e-ngjarjeve-me-te-rendesishme-sportive-ne-vitin-2018/60%Daily2019-01-02 04:18
https://kosova-info.com/sporti-ne-vitin-2018-permes-fotografive/60%Daily2019-01-02 04:18
https://kosova-info.com/historia-emocionuese-e-hyeon-chung-koreanit-qe-eliminoi-gjokovicin-ne-australin-open/60%Daily2019-01-02 04:18
https://kosova-info.com/kush-jane-golashenuesit-me-te-mire-te-vitit-2018/60%Daily2019-01-02 04:17
https://kosova-info.com/blero-e-kujton-me-shume-kenaqesi-puthjen-e-pare-me-afronen-zbulon-edhe-vendin/60%Daily2019-01-02 03:56
https://kosova-info.com/shperthen-bomba-ne-dyqan-plagoset-rende-30-vjecari-shqiptar/60%Daily2019-01-02 04:44
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-gruaja-ne-gjilan-u-qellua-nga-3-metra-nga-burri/60%Daily2019-01-02 04:44
https://kosova-info.com/vijne-me-foton-e-pare-per-2019-te-ja-ne-cilin-vend-kane-festuar-geti-dhe-marina/60%Daily2019-01-01 22:39
https://kosova-info.com/vijne-me-foton-e-pare-per-2019-ja-ne-cilin-vend-kane-festuar-geti-dhe-marina/60%Daily2019-01-01 22:39
https://kosova-info.com/trump-sgjen-mbeshtetje-per-murin-vazhdon-mbyllja-e-pjesshme-e-qeverise-amerikane/60%Daily2019-01-02 04:44
https://kosova-info.com/mesha-e-vitit-te-ri-papa-i-thur-lavde-unitetit-dhe-memesise/60%Daily2019-01-02 04:44
https://kosova-info.com/kush-eshte-qyteti-shqiptar-qe-hargjon-me-se-shumti-per-te-ngrene-ne-restorante/60%Daily2019-01-02 04:44
https://kosova-info.com/perdorues-te-samsung-fshijini-keto-dy-aplikacione-menjehere-po-ua-shperndajne-te-dhenat/60%Daily2019-01-02 12:56
https://kosova-info.com/nuk-i-keni-pare-me-heret-makinat-e-mercedes-it-qe-do-iu-lene-gojehapur/60%Daily2019-01-02 12:56
https://kosova-info.com/nena-paralajmeron-mbajeni-femijen-larg-kesaj-lodre-i-imi-gelltiti-13-magnete-te-saj/60%Daily2019-01-02 13:04
https://kosova-info.com/nena-kjo-eshte-arsyeja-perse-foshnjes-suaj-i-bien-flokte/60%Daily2019-01-02 13:04
https://kosova-info.com/ja-perse-eshte-e-rrezikshme-ti-kombinoni-produktet-e-pastrimit-te-shtepise/60%Daily2019-01-02 08:04
https://kosova-info.com/dita-e-pare-e-2019-s-ajri-ngufate-prishtinasit/60%Daily2019-01-01 18:43
https://kosova-info.com/foshnja-e-pare-e-lindur-sivjet-ne-itali-eshte-shqiptar/60%Daily2019-01-01 18:43
https://kosova-info.com/arsenali-starton-furishem-ne-vitin-2019/60%Daily2019-01-01 18:17
https://kosova-info.com/arsenal-41-fulham-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-01-01 18:17
https://kosova-info.com/zyrtare-muriel-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2019-01-01 18:17
https://kosova-info.com/navas-zgjedh-kete-fotografi-per-te-konfirmuar-se-po-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2019-01-01 18:17
https://kosova-info.com/eshte-hapur-afati-kalimtar-por-kush-jane-lojtaret-me-te-kerkuar/60%Daily2019-01-01 18:17
https://kosova-info.com/femrat-potencial-i-vecante-ushtarak-i-ushtrise-se-kosoves-video/60%Daily2019-01-01 18:43
https://kosova-info.com/bota-ne-2018/60%Daily2019-01-01 18:44
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-i-pikelluar-pas-vdekjes-se-ish-luftetarit-te-uck-se/60%Daily2019-01-01 18:44
https://kosova-info.com/pasi-ia-anuloi-koncertin-arta-publikon-biseden-kur-rinori-i-lutet-te-kthehej-me-te/60%Daily2019-01-01 17:55
https://kosova-info.com/majk-e-nisi-vitin-2019-te-me-djalin-e-tij-roanin/60%Daily2019-01-01 17:55
https://kosova-info.com/me-kete-foto-provokuese-luana-vjollca-paralajmeron-nje-vit-me-te-mire/60%Daily2019-01-01 17:04
https://kosova-info.com/keto-jane-makinat-qe-do-te-sjelle-ford-gjate-2019-es/60%Daily2019-01-02 07:56
https://kosova-info.com/perse-femrat-nuk-duhet-te-veshin-te-brendshme-pas-aktit-intim/60%Daily2019-01-02 08:04
https://kosova-info.com/shkenca-me-lajm-te-mire-per-personat-qe-pine-kafe-shpesh/60%Daily2019-01-02 08:04
https://kosova-info.com/kjo-ju-ndodh-nese-hani-mish-me-shume-se-sa-duhet/60%Daily2019-01-01 17:03
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-na-mbledhin-stomakun-dhe-mendjen-pas-nje-nate-te-cmendur-me-alkool/60%Daily2019-01-01 17:03
https://kosova-info.com/33-persona-te-vrare-gjate-viti-2018/60%Daily2019-01-01 13:43
https://kosova-info.com/familja-qe-nuk-feston-buke-dhe-qumesht-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2019-01-01 13:43
https://kosova-info.com/man-utd-e-ka-gjetur-trajnerin-e-ri/60%Daily2019-01-01 13:17
https://kosova-info.com/rafa-benitez-te-ish-kampioni-i-premeirliges/60%Daily2019-01-01 13:17
https://kosova-info.com/real-madrid-skuadra-me-e-mire-ne-vitin-2018/60%Daily2019-01-01 13:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-transferimi-me-i-bujshem-i-vitit-2018/60%Daily2019-01-01 13:17
https://kosova-info.com/arijanet-muriqi-ne-listen-e-50-lojtareve-qe-duhet-shikuar-ne-vitin-2019/60%Daily2019-01-01 13:17
https://kosova-info.com/destinacionet-me-te-bukura-per-pushimet-dimerore-ne-mesin-e-tyre-edhe-brezovica/60%Daily2019-01-01 13:43
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-duke-kenduar-ne-program-festiv-majk-i-ka-dy-fjale-per-te/60%Daily2019-01-01 12:55
https://kosova-info.com/ja-sa-femije-kane-lindur-gjate-viti-2018-ne-qkuk/60%Daily2019-01-01 13:43
https://kosova-info.com/digjen-dy-stalla-njera-nga-fishekzjarret/60%Daily2019-01-01 13:44
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-nis-2019-en-me-nje-puthje-pasionante-nga-bashkeshorti-milioner/60%Daily2019-01-01 12:55
https://kosova-info.com/keta-vip-a-shqiptare-u-bene-prinder-per-here-te-pare-ne-vitin-2018/60%Daily2019-01-01 12:55
https://kosova-info.com/ja-ku-e-gjeten-oret-e-para-te-ketij-viti-luana-vjollcen/60%Daily2019-01-01 12:55
https://kosova-info.com/larg-gjikos-elita-rudi-festoi-me-vjehrren-ne-kete-vend/60%Daily2019-01-01 11:29
https://kosova-info.com/yndyra-e-grumbulluar-ne-zona-te-caktura-te-trupit-lidhet-me-semundje-te-ndryshme/60%Daily2019-01-01 17:03
https://kosova-info.com/arrestimet-per-specialen-policia-e-kosoves-nuk-ka-asnje-kerkese-nga-gjykata/60%Daily2019-01-01 08:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-jeta-e-ministres-hoxha-jashte-politikes/60%Daily2019-01-01 08:43
https://kosova-info.com/kosova-merr-lajm-fantastik-me-te-filluar-viti-2019/60%Daily2019-01-01 08:17
https://kosova-info.com/the-sun-formacioni-me-i-mire-deri-me-tani-ne-premierliga/60%Daily2019-01-01 08:17
https://kosova-info.com/ambasadori-gjerman-tri-gjera-qe-do-ti-ndryshoja-me-shkopin-magjik-ne-kosove/60%Daily2019-01-01 08:43
https://kosova-info.com/menyra-e-sigurte-si-ti-zbardhni-dhembet-ne-kushte-shtepie-per-shtate-dite/60%Daily2019-01-01 17:03
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-uron-me-kete-video-te-vecante/60%Daily2019-01-01 07:51
https://kosova-info.com/haradinaj-i-pikelluar-per-vdekjen-e-bashkeluftetarit-avni-hyseni/60%Daily2019-01-01 08:43
https://kosova-info.com/4-gabimet-kryesore-te-tualetit-qe-prishin-te-gjithe-pamjen-tuaj/60%Daily2019-01-01 17:03
https://kosova-info.com/vajze-dhe-djale-jane-foshnjat-e-para-te-2019-es/60%Daily2019-01-01 08:43
https://kosova-info.com/carter-ka-shkruar-historine-ne-nba-shikoni-cfare-arriti-41-vjecari/60%Daily2019-01-01 08:17
https://kosova-info.com/ja-sa-para-fitoi-firmino-pasi-kompletoi-het-trikun-ndaj-arsenal/60%Daily2019-01-01 08:17
https://kosova-info.com/sergio-ramos-ka-bere-mrekulline-ne-vitin-2018/60%Daily2019-01-01 08:17