XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/aurela-gace-kujton-dr-florin-ne-ditelindjen-e-40-te-te-tij/60%Daily2019-02-28 22:58
https://kosova-info.com/mpb-sqarohet-lidhur-me-incidentin-e-ministrit-mustafa-me-nje-keshilltar/60%Daily2019-02-28 22:58
https://kosova-info.com/pakistani-zgjat-doren-e-dialogut-per-indine/60%Daily2019-02-28 22:56
https://kosova-info.com/keta-jane-tre-objektivet-kryesore-te-man-utd-ne-liste-edhe-rakitic/60%Daily2019-02-28 22:55
https://kosova-info.com/kryeministri-i-izraelit-paditet-per-korrupsion/60%Daily2019-02-28 22:50
https://kosova-info.com/grabitet-nje-pike-e-marketit-maxi-ne-ulpiane/60%Daily2019-02-28 22:40
https://kosova-info.com/seven-saraqi-flet-per-rrugetimin-e-tij-ne-karriere/60%Daily2019-02-28 22:40
https://kosova-info.com/juventus-monitoron-talentin-nga-argjentina/60%Daily2019-02-28 22:40
https://kosova-info.com/fotografi-e-qarte-e-rreqebullit-ne-malet-e-kosoves/60%Daily2019-02-28 22:24
https://kosova-info.com/valencia-ne-finale-te-kupes-se-mbretit-rodrigo-me-mendjen-tek-messi/60%Daily2019-02-28 22:24
https://kosova-info.com/rita-ora-nis-turneun-e-phoenix-rikthehet-ne-femijeri-dhe-thote-disa-fjale-emocionuese/60%Daily2019-02-28 22:19
https://kosova-info.com/el-clasico-e-se-shtunes-do-te-jete-speciale-njera-skuader-merr-primatin/60%Daily2019-02-28 22:12
https://kosova-info.com/serbia-i-ben-thirrje-shqiperise-ta-zgjidhim-se-bashku-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2019-02-28 22:10
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-daten-e-zgjedhjeve-ose-qeveri-gjitheperfshirese-me-rol-udheheqes/60%Daily2019-02-28 22:06
https://kosova-info.com/amerika-ofron-1-milion-dollare-per-ate-qe-gjen-djalin-e-osama-bin-ladenit/60%Daily2019-02-28 22:03
https://kosova-info.com/qindra-emra-shqiptare-dhe-ilire-per-femijen-tuaj/60%Daily2019-02-28 22:01
https://kosova-info.com/fejohet-aktori-i-njohur/60%Daily2019-02-28 21:59
https://kosova-info.com/vuciq-forcat-e-armatosura-serbe-ne-gjendje-gatishmerie-te-kufijte-e-kosoves/60%Daily2019-02-28 21:55
https://kosova-info.com/reshjet-e-dendura-shembin-murin-qe-ndan-palestinezet-me-izraelitet/60%Daily2019-02-28 21:54
https://kosova-info.com/pastroni-fytyren-me-vetem-2-perberes-per-te-zhdukur-rrudhat-brenda-minutave/60%Daily2019-02-28 21:53
https://kosova-info.com/pastroni-fytyren-me-vetem-2-perberes-per-te-zhdukur-rrudhat-brenda-minutave/60%Daily2019-02-28 21:53
https://kosova-info.com/thaci-shetit-pa-truproje-neper-tirane-pi-kafe-me-ramen/60%Daily2019-02-28 21:53
https://kosova-info.com/barcelona-meson-kundershtarin-e-finales-se-kupes-se-mbretit/60%Daily2019-02-28 21:52
https://kosova-info.com/ramadani-iu-ben-thirrje-partnereve-te-reagojne-ndaj-gjuhes-kercenuese-te-vuciqit/60%Daily2019-02-28 21:46
https://kosova-info.com/allan-thote-se-do-ta-mposhtin-juven-per-tifozet/60%Daily2019-02-28 21:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-rreth-marteses-se-skerdit/60%Daily2019-02-28 21:39
https://kosova-info.com/limaj-ti-ruajme-miqte-si-te-futemi-ne-fazen-finale-pa-shba-te/60%Daily2019-02-28 21:37
https://kosova-info.com/rama-mohon-krizen-politike-dhe-thote-se-opozita-ka-frike-nga-zgjedhjet/60%Daily2019-02-28 21:23
https://kosova-info.com/martohet-ed-sheeran/60%Daily2019-02-28 21:19
https://kosova-info.com/solskjaer-kandidati-i-vetem-per-stolin-e-man-utd/60%Daily2019-02-28 21:16
https://kosova-info.com/limaj-zyrtaret-amerikane-na-thane-nuk-po-kerkojme-ta-largoni-taksen-por-qe-kosova-ti-ve-kerkesat-e-veta/60%Daily2019-02-28 21:10
https://kosova-info.com/posedoni-iphone-dhe-pelqeni-te-realizoni-shume-fotografi-shkarkojeni-patjeter-kete-aplikacion/60%Daily2019-03-01 08:10
https://kosova-info.com/abdixhiku-takimi-me-amerikanet-i-jep-qetesi-ldk-se-per-kufijte/60%Daily2019-02-28 21:01
https://kosova-info.com/fifi-uron-nenen-per-ditelindje/60%Daily2019-02-28 20:59
https://kosova-info.com/audi-le-gojehapur-te-apasionuarit-pas-veturave-me-kete-model-te-ri/60%Daily2019-03-01 12:10
https://kosova-info.com/neser-temperatura-pranverore/60%Daily2019-02-28 20:55
https://kosova-info.com/deshton-revanshi-me-wilder-ja-me-ke-pritet-te-perballet-tyson-fury/60%Daily2019-02-28 20:48
https://kosova-info.com/bentley-n-te-cilin-e-prisnim-te-gjithe-ja-nje-video-e-tij/60%Daily2019-02-28 20:48
https://kosova-info.com/kryeziu-per-here-te-pare-shba-gjermania-e-franca-nuk-jane-ne-nje-linje-per-kosoven/60%Daily2019-02-28 20:43
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-mahnite-ne-fotosesionin-e-ri-bluza-transparente-ia-zbulon-te-gjitha/60%Daily2019-02-28 20:40
https://kosova-info.com/42-filmat-qe-duhet-cdonjeri-nga-ne-ti-shohe/60%Daily2019-02-28 20:34
https://kosova-info.com/befason-guardiola-do-te-gabojme-perseri-deri-ne-fundin-e-sezonit/60%Daily2019-02-28 20:32
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-flet-per-mbylljen-e-bondsteel-e-tregon-mesazhin-e-amerikaneve/60%Daily2019-02-28 20:26
https://kosova-info.com/ngela-shtatzene-nga-miku-i-ngushte-i-te-dashurit-ndersa-isha-e-pire-nuk-di-cte-bej/60%Daily2019-02-28 20:24
https://kosova-info.com/perkunder-kercenimeve-guaido-i-vendosur-te-kthehet-ne-venezuele/60%Daily2019-02-28 20:20
https://kosova-info.com/per-2-milione-fansat-enca-haxhia-publikon-kete-foto/60%Daily2019-02-28 20:20
https://kosova-info.com/barca-merr-nje-lajm-fantastik-nga-liga-holandeze/60%Daily2019-02-28 20:15
https://kosova-info.com/perplasja-kane-azpilicueta-ky-eshte-vendimi-per-sulmuesin-e-tottenham/60%Daily2019-02-28 20:02
https://kosova-info.com/s4mm-me-fjale-te-medha-per-elvana-gjaten/60%Daily2019-02-28 19:59
https://kosova-info.com/hoxhaj-kerkon-perkrahje-nga-ambasadori-francez-per-marreveshjen-finale-me-serbine/60%Daily2019-02-28 19:58
https://kosova-info.com/ministria-e-arsimit-do-te-paditet-nga-sbashk-pas-vendimit-per-kompensim-te-oreve/60%Daily2019-02-28 19:51
https://kosova-info.com/man-utd-deshiron-nenshkrimin-e-yllit-te-juventus/60%Daily2019-02-28 19:46
https://kosova-info.com/rrefimi-i-gruas-se-abid-jasharit-i-cili-u-vra-dje-ne-prishtine/60%Daily2019-02-28 19:46
https://kosova-info.com/gold-ag-te-dielen-lanson-kengen-e-re/60%Daily2019-02-28 19:39
https://kosova-info.com/valverde-nuk-eshte-i-kenaqur-me-fitoren-03-ne-madrid-kerkon-permiresime/60%Daily2019-02-28 19:33
https://kosova-info.com/trajtimi-i-rasteve-te-gazetareve-prioritet-i-prokurorise-se-shtetit/60%Daily2019-02-28 19:27
https://kosova-info.com/tash-e-tutje-ferizaj-mund-te-behet-qyteti-i-bicikletave/60%Daily2019-02-28 19:21
https://kosova-info.com/icardi-jashte-skuadres-ky-eshte-reagimi-i-tij/60%Daily2019-02-28 19:21
https://kosova-info.com/pamje-nga-klipi-i-ri-i-xhensiles-ja-si-duket/60%Daily2019-02-28 19:19
https://kosova-info.com/franca-dhe-greqia-denohen-per-trajtimin-e-dy-rasteve-te-migranteve/60%Daily2019-02-28 19:16
https://kosova-info.com/qeveria-per-mbylljen-e-bondsteel-it-takimi-i-djeshem-ka-hapur-fabrike-te-shpifjeve/60%Daily2019-02-28 19:11
https://kosova-info.com/rusia-riperserit-qendrimin-per-ceshtjen-e-kosoves-me-serbine/60%Daily2019-02-28 19:00
https://kosova-info.com/uefa-denon-edhe-man-utd-dhe-psg/60%Daily2019-02-28 19:00
https://kosova-info.com/trajtimi-i-rasteve-te-gazetareve-prioritet-i-prokurorise-se-shtetit-2/60%Daily2019-02-28 18:50
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-alisson-dhe-lojtaret-tjere-qe-kane-talent-edhe-ne-muzike/60%Daily2019-02-28 18:46
https://kosova-info.com/vuciq-po-ta-pranoja-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb-do-me-mbyllej-karriera-politike/60%Daily2019-02-28 18:43
https://kosova-info.com/truku-qe-iu-lejon-te-lexoni-mesazhet-pa-ia-bere-te-ditur-derguesit/60%Daily2019-02-28 18:42
https://kosova-info.com/trump-dhe-jong-un-deshtuan-takimi-mes-dy-lidereve-mbyllet-pa-marreveshje/60%Daily2019-02-28 18:38
https://kosova-info.com/sterling-flet-per-titullin-presioni-me-shume-tek-liverpool/60%Daily2019-02-28 18:30
https://kosova-info.com/pakistan-islamabadi-liron-pilotin-indian-qe-te-ule-tensionet/60%Daily2019-02-28 18:28
https://kosova-info.com/muhaxhiri-taksa-po-shnderrohet-ne-fitore-te-pirros-per-kosoven/60%Daily2019-02-28 18:15
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-shokon-real-madridin-ky-eshte-denimi-per-sergio-ramos/60%Daily2019-02-28 18:09
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-kah-oriola-marashi/60%Daily2019-02-28 18:08
https://kosova-info.com/rivalja-e-taynes-dhe-rines-pozon-pa-makijazh-tregon-dukjen-e-saj-natyrale/60%Daily2019-02-28 18:00
https://kosova-info.com/rakitic-barcelona-vend-i-perkryer-per-mua/60%Daily2019-02-28 18:00
https://kosova-info.com/policia-thote-se-34-vjecari-kishte-paralajmeruar-problemin-para-se-te-vritej/60%Daily2019-02-28 17:57
https://kosova-info.com/bum-ekonomik-amerika-e-donald-trump-nuk-di-te-ndalet/60%Daily2019-02-28 17:51
https://kosova-info.com/takimi-trump-kim-perfundon-pa-marreveshje/60%Daily2019-02-28 17:51
https://kosova-info.com/limaj-ne-pesevjetorin-e-nismes-nuk-votojme-asnje-marreveshje-qe-cenon-sovranitetin/60%Daily2019-02-28 17:49
https://kosova-info.com/ja-cndodh-me-organizmin-tuaj-nese-hani-dy-kivi-ne-dite/60%Daily2019-02-28 17:44
https://kosova-info.com/oconnell-i-ndane-medalje-ushtares-se-fsk-se/60%Daily2019-02-28 17:43
https://kosova-info.com/kuvendi-voton-anetaret-e-keshillit-per-ndihme-juridike-falas/60%Daily2019-02-28 17:41
https://kosova-info.com/tayna-provokon-ndjekesit-edhe-kete-here/60%Daily2019-02-28 17:39
https://kosova-info.com/nuk-zgjedhet-kryesuesi-i-bordit-te-zrre-se-perseritet-votimi/60%Daily2019-02-28 17:37
https://kosova-info.com/10-ndeshjet-e-fundit-qe-do-ta-vendosin-titullin-ne-premierlige/60%Daily2019-02-28 17:37
https://kosova-info.com/vdes-12-vjecarja-viktima-e-katert-e-gripit-brenda-javes/60%Daily2019-02-28 17:26
https://kosova-info.com/man-utd-ose-tottenham-mund-te-jene-skuadrat-ideale-per-bale/60%Daily2019-02-28 17:22
https://kosova-info.com/rita-ora-zbulon-reperin-qe-ka-bashkepunuar-me-te-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-02-28 17:19
https://kosova-info.com/lluka-paralajmeron-shkarkimin-e-ejup-osmanit-i-cili-punesoi-kater-femijet-ne-telekom/60%Daily2019-02-28 17:15
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-se-jep-detaje-nga-takimi-i-thacit-e-haradinajt-me-zyrtaret-amerikane/60%Daily2019-02-28 17:09
https://kosova-info.com/14-vjecarja-nga-fushe-kosova-u-be-nene/60%Daily2019-02-28 17:02
https://kosova-info.com/adelina-berisha-e-vecante-ne-klipin-e-ri/60%Daily2019-02-28 16:59
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-me-medalje-presidenciale-gazetarin-armand-shkullaku/60%Daily2019-02-28 16:54
https://kosova-info.com/zyrtare-fulham-shkarkon-claudio-ranierin/60%Daily2019-02-28 16:52
https://kosova-info.com/komuna-e-vushtrrise-do-te-mbuloje-gjitha-shpenzimet-e-udhetimit-te-nxenesve-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2019-02-28 16:48
https://kosova-info.com/mbreterit-e-bernabeut-messi-suarez-pique-xavi-ronaldinho-dembele/60%Daily2019-02-28 16:47
https://kosova-info.com/veseli-ne-likoshan-e-qirez-nisi-epoka-e-luftes-clirimtare-2/60%Daily2019-02-28 16:40
https://kosova-info.com/zevendesministri-krasniqi-ministria-e-bujqesise-investon-5-milione-euro-ne-ferma-blegtorale/60%Daily2019-02-28 16:40
https://kosova-info.com/2ton-po-vjen-me-album/60%Daily2019-02-28 16:39
https://kosova-info.com/disa-nga-veturat-me-motora-te-aeroplaneve/60%Daily2019-02-28 16:39
https://kosova-info.com/ibrahimovic-vjen-me-nje-porosi-per-harry-kanen/60%Daily2019-02-28 16:35
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-nese-nuk-pini-alkool-per-28-dite/60%Daily2019-02-28 16:23
https://kosova-info.com/big-mama-sot-feston-ditelindjen/60%Daily2019-02-28 16:19
https://kosova-info.com/te-gjitha-masat-e-ashpra-amerikane-ndaj-kosoves-nese-nuk-hiqet-taksa/60%Daily2019-02-28 16:18
https://kosova-info.com/spalletti-nuk-dua-te-flas-per-icardin/60%Daily2019-02-28 16:06
https://kosova-info.com/kurti-flet-per-here-te-pare-pas-daljes-nga-spitali-tregon-per-gjendjen-e-tij-shendetesore/60%Daily2019-02-28 16:03
https://kosova-info.com/bahtiri-fale-sakrifices-se-minatoreve-u-sensibilizua-ceshtja-e-kosoves-ne-bote/60%Daily2019-02-28 16:01
https://kosova-info.com/specialja-fton-edhe-nje-ish-pjesetar-te-uck-se-nga-suhareka/60%Daily2019-02-28 16:00
https://kosova-info.com/pas-performances-se-lady-gagas-ne-oscars-reagon-edhe-kengetarja-shqiptare/60%Daily2019-02-28 15:59
https://kosova-info.com/kosova-duhet-ta-degjoje-ameriken-per-taksen-ne-te-kunderten-do-te-perballet-me-sanksione-te-renda/60%Daily2019-02-28 15:59
https://kosova-info.com/krasniqi-ministria-e-bujqesise-investon-5-milione-euro-ne-ferma-blegtorale/60%Daily2019-02-28 15:54
https://kosova-info.com/edhe-motorola-po-punon-ne-nje-smartfon-te-palosshem-ja-skica/60%Daily2019-02-28 15:53
https://kosova-info.com/ronaldo-gezon-juventusin/60%Daily2019-02-28 15:52
https://kosova-info.com/sugjerimet-amerikane-nuk-e-bindin-prishtinen-qe-ta-pezulloje-taksen/60%Daily2019-02-28 15:47
https://kosova-info.com/perplasen-asamblistet-vala-peshku-e-psd-se-i-thote-kastravec-egzon-azemit-te-vv-se/60%Daily2019-02-28 15:46
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-sjell-nje-video-te-shkurter-te-kenges-se-re/60%Daily2019-02-28 15:45
https://kosova-info.com/kryesuesi-i-kpk-se-viziton-policine-e-kosoves/60%Daily2019-02-28 15:43
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-kroaci-babai-hedh-nga-ballkoni-4-femijet-e-tij/60%Daily2019-02-28 15:39
https://kosova-info.com/vinicius-junior-ftohet-per-here-te-pare-nga-brazili/60%Daily2019-02-28 15:36
https://kosova-info.com/capital-t-nuk-di-te-shkruaj-anglisht/60%Daily2019-02-28 15:31
https://kosova-info.com/gjendet-nje-varreze-masive-ne-zonen-qe-kontrollohej-nga-militantet-e-isis-it/60%Daily2019-02-28 15:29
https://kosova-info.com/solskjaer-vendos-rekord-te-ri-te-man-utd/60%Daily2019-02-28 15:21
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-e-lumtur-ne-krahet-e-bashkeshortit-milioner/60%Daily2019-02-28 15:19
https://kosova-info.com/shenohen-mbi-33-mije-raste-te-gripit-sezonal-ikshp-ja-jep-rekomandime-si-te-mbroheni/60%Daily2019-02-28 15:10
https://kosova-info.com/keshtu-u-duk-mbreme-engjellusha-salihu/60%Daily2019-02-28 15:09
https://kosova-info.com/shba-te-kerkojne-kthimin-e-krimese-bota-nuk-i-ka-harruar-genjeshtat-e-rusise/60%Daily2019-02-28 15:08
https://kosova-info.com/gabimet-me-cajin-qe-mund-tua-rrezikojne-shendetin/60%Daily2019-02-28 15:08
https://kosova-info.com/ancelotti-kjo-skuader-mund-ti-jap-fund-dominimit-te-juventusit-ne-serie-a/60%Daily2019-02-28 14:59
https://kosova-info.com/save-the-children-tre-adoleshente-ne-pese-diskriminohen/60%Daily2019-02-28 14:56
https://kosova-info.com/miratohet-harta-zonale-dhe-plani-zhvillimor-per-komunen-e-prishtines/60%Daily2019-02-28 14:56
https://kosova-info.com/shkaku-i-takses-zeka-thote-se-amerikanet-kane-paralajmeruar-edhe-mbylljen-e-bondsteel-it/60%Daily2019-02-28 14:56
https://kosova-info.com/elvana-gjata-kengetarja-e-rekordeve/60%Daily2019-02-28 14:54
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-e-fokusuar-ne-ofrimin-e-zgjidhjeve-per-bizneset-e-mitrovices/60%Daily2019-02-28 14:47
https://kosova-info.com/zyrtare-alba-nenshkruan-kontrate-te-re-me-barcelonen/60%Daily2019-02-28 14:42
https://kosova-info.com/keqperdoren-poziten-zyrtare-prokuroria-e-ferizajt-ngrite-aktakuze-ndaj-tre-personave/60%Daily2019-02-28 14:41
https://kosova-info.com/kadete-me-te-kaluar-te-dyshimte-pjese-e-policise-e-kosoves/60%Daily2019-02-28 14:40
https://kosova-info.com/izraeli-kundershton-raportin-e-panelit-per-te-drejtat-e-njeriut-te-okb-se/60%Daily2019-02-28 14:39
https://kosova-info.com/keds-ndertoi-folete-e-lejlekeve-ne-kacanik/60%Daily2019-02-28 14:38
https://kosova-info.com/presidenti-i-kosoves-thaci-medalje-per-emisionin-fiks-fare/60%Daily2019-02-28 14:33
https://kosova-info.com/ne-fundjave-mbahet-turneu-adem-jashari-ne-futsall-2/60%Daily2019-02-28 14:29
https://kosova-info.com/interi-me-nje-transferim-te-madh-nga-bayern-munich/60%Daily2019-02-28 14:20
https://kosova-info.com/lb-moszgjidhja-e-problemeve-me-serbine-po-mundeson-krimin-e-organizuar-ne-kosove/60%Daily2019-02-28 14:19
https://kosova-info.com/shba-te-nuk-kane-aleat-me-te-madh-se-shqiptaret/60%Daily2019-02-28 14:12
https://kosova-info.com/delegacioni-shqiptaro-amerikan-kerkon-unitet-te-faktorit-politik-ne-kosove/60%Daily2019-02-28 14:10
https://kosova-info.com/kushti-i-de-dea-per-te-qendruar-te-man-utd/60%Daily2019-02-28 14:09
https://kosova-info.com/shba-ja-ben-thirrje-per-uljen-e-tensioneve-indi-pakistan/60%Daily2019-02-28 14:07
https://kosova-info.com/morgan-freeman-mban-ne-xhakete-flamurin-e-kosoves/60%Daily2019-02-28 14:02
https://kosova-info.com/perseritet-konkursi-per-anetare-te-bordit-te-radiotelevizionit-te-kosoves/60%Daily2019-02-28 13:58
https://kosova-info.com/kosova-e-turqia-me-marreveshje-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale/60%Daily2019-02-28 13:57
https://kosova-info.com/pergjigja-interesante-e-alba-kur-pyetet-per-krahasimet-messi-vinicius/60%Daily2019-02-28 13:57
https://kosova-info.com/haradinaj-percarja-e-madhe-per-taksen-po-na-shakterron/60%Daily2019-02-28 13:48
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kujton-masakrat-e-likoshanit-dhe-qirezit-dite-e-dhimbjes-se-madhe/60%Daily2019-02-28 13:44
https://kosova-info.com/keshtu-i-zhbllokoni-hundet-brenda-pak-minutash/60%Daily2019-02-28 13:42
https://kosova-info.com/palmer-marreveshja-e-prespes-eshte-nje-arritje-e-jashtezakonshme-diplomatike/60%Daily2019-02-28 13:41
https://kosova-info.com/gold-ag-viziton-prekazin/60%Daily2019-02-28 13:39
https://kosova-info.com/deklarata-e-fundit-e-ramosit-pas-humbjes-turperuese-nga-barcelona/60%Daily2019-02-28 13:38
https://kosova-info.com/komunes-i-kerkohet-te-ndaj-buxhet-per-20-vjetorin-e-clirimit-te-prishtines/60%Daily2019-02-28 13:34
https://kosova-info.com/bernabiq-marreveshja-e-romingut-mes-vendeve-te-ballkanit-ne-rrezik-per-shkak-te-takses/60%Daily2019-02-28 13:31
https://kosova-info.com/kush-jane-golashenuesit-me-te-mire-ne-histori-te-el-clasico/60%Daily2019-02-28 13:25
https://kosova-info.com/vajza-ne-sulm-stermbesa-e-skenderbeut-sapo-prezantoi-vellain-muskuloz/60%Daily2019-02-28 13:24
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-ne-prokurorine-themelore-ne-gjakove-jane-ngritur-147-aktakuza/60%Daily2019-02-28 13:23
https://kosova-info.com/qkuk-asnje-pacient-nuk-kishte-nevoje-per-tamiflu/60%Daily2019-02-28 13:21
https://kosova-info.com/mancini-zbulon-se-cili-lojtar-e-lendoi-duke-e-refuzuar-te-man-city/60%Daily2019-02-28 13:15
https://kosova-info.com/ahmeti-thote-se-nuk-kerkoi-qe-te-suspendohet-taksa/60%Daily2019-02-28 13:11
https://kosova-info.com/eurodeputetet-ne-shqiperi-zgjidhini-vete-problemet/60%Daily2019-02-28 13:10
https://kosova-info.com/be-e-gatshme-ti-jape-britanise-kohe-shtese-per-brexit-in/60%Daily2019-02-28 13:09
https://kosova-info.com/qkuk-kjo-eshte-arsyeja-pse-albin-kurti-eshte-i-shtrire-ne-intensive/60%Daily2019-02-28 13:07
https://kosova-info.com/kmdlnj-kerkon-hetim-per-punesimet-pa-konkurs-dhe-ne-baza-politike/60%Daily2019-02-28 13:07
https://kosova-info.com/capital-t-konfirmon-bashkepunimin-me-reperet-gjerman-zbulon-daten-e-publikimit/60%Daily2019-02-28 13:06
https://kosova-info.com/hoxhaj-eshte-momenti-i-fundit-qe-te-reflektojme-karshi-kerkeses-amerikane-per-ta-pezulluar-taksen/60%Daily2019-02-28 13:03
https://kosova-info.com/kosnett-i-thumbon-politikanet-e-kosoves-me-nje-thenie-te-martin-luther-king/60%Daily2019-02-28 12:54
https://kosova-info.com/man-utd-me-dy-transferime-gjigante-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-28 12:53
https://kosova-info.com/pacolli-flet-per-taksen-ne-te-kaluaren-ka-qene-vendim-shteteror-dhe-legjitim/60%Daily2019-02-28 12:45
https://kosova-info.com/grabitja-ne-drenas-policia-arreston-nje-person-ne-malisheve/60%Daily2019-02-28 12:44
https://kosova-info.com/pique-e-tepron-me-deklaraten-e-tij-pas-kalimit-ne-finale/60%Daily2019-02-28 12:42
https://kosova-info.com/hulumtimi-i-akb-se-dhe-undp-se-paga-mesatare-ne-kosove-505-euro/60%Daily2019-02-28 12:38
https://kosova-info.com/tjeter-lajm-i-hidhur-per-karim-benzeman/60%Daily2019-02-28 12:28
https://kosova-info.com/arrestohen-pese-persona-dhe-sekuestron-mbi-10-kilograme-marihuna/60%Daily2019-02-28 12:21
https://kosova-info.com/haradinajt-i-mbushet-mendja-per-ta-pezulluar-taksen/60%Daily2019-02-28 12:17
https://kosova-info.com/pak-kerkesa-per-legalizim-te-armeve/60%Daily2019-02-28 12:14
https://kosova-info.com/vuciq-medvegja-dhe-banja-e-sjarines-mbeten-ne-serbi/60%Daily2019-02-28 12:12
https://kosova-info.com/allegri-zhduket-nga-rrjetet-sociale/60%Daily2019-02-28 12:12
https://kosova-info.com/per-dy-muaj-357-raste-me-grip-sezonal-ne-komunen-e-klines/60%Daily2019-02-28 12:00
https://kosova-info.com/probleme-me-tensionin-e-larte-ja-sa-kafe-ne-dite-ju-rekomandon-mjeku/60%Daily2019-02-28 12:00
https://kosova-info.com/chelsea-me-top-transferim-nga-milani/60%Daily2019-02-28 11:58
https://kosova-info.com/gjendet-nje-varreze-masive-ne-zonen-qe-kontrollohej-nga-militantet-e-is-it/60%Daily2019-02-28 11:51
https://kosova-info.com/remzie-osmani-merr-vemendjen-ne-festen-e-shyrhete-behlulit/60%Daily2019-02-28 11:50
https://kosova-info.com/thaci-ne-takimin-me-amerikanet-kosova-nuk-do-ta-rrezikoje-miqesine-me-shba-te/60%Daily2019-02-28 11:49
https://kosova-info.com/lekaj-prezanton-projekti-final-per-autostraden-kijeve-zahaq/60%Daily2019-02-28 11:48
https://kosova-info.com/varane-e-tregon-lendimin-horror-qe-e-pesoi-ne-momentin-e-autogolit/60%Daily2019-02-28 11:44
https://kosova-info.com/mustafa-flet-per-takimin-me-thacin-thote-se-u-informua-per-paralajmerimet-e-shba-ve/60%Daily2019-02-28 11:40
https://kosova-info.com/serbi-sulmohet-fizikisht-nga-persona-te-panjohur/60%Daily2019-02-28 11:39
https://kosova-info.com/edmond-smajli-nga-kosova-pilot-ne-shba/60%Daily2019-02-28 11:31
https://kosova-info.com/mkrs-ja-ndan-afer-80-mije-euro-ne-perkrahje-te-trajnerit-kuka-e-sportisteve/60%Daily2019-02-28 11:28
https://kosova-info.com/robert-berisha-duke-u-argetuar-ne-gjakuzi-shoqerohet-nga-big-mama/60%Daily2019-02-28 11:22
https://kosova-info.com/limaj-shba-ja-kerkon-pezullim-te-takses-e-perkushtuar-per-arritje-te-shpejte-te-marreveshjes-me-serbine/60%Daily2019-02-28 11:21
https://kosova-info.com/miratohet-ne-lexim-te-dyte-projektligji-per-punetoret-e-arsimit-te-viteve-te-90-ta/60%Daily2019-02-28 11:21
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-e-kompleton-transferimin-e-lojtarit/60%Daily2019-02-28 11:17
https://kosova-info.com/keqperdori-25-mije-euro-permes-kartelave-bankare-prokuroria-liron-te-dyshuarin-ne-peje/60%Daily2019-08-21 21:39
https://kosova-info.com/e-mitura-ne-fushe-kosove-mbetet-shtatzene-policia-arreston-babane-e-femijes/60%Daily2019-02-28 11:02
https://kosova-info.com/ozil-e-sqaron-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-02-28 11:01
https://kosova-info.com/ligji-per-automjetet-kthehet-prape-ne-komision-kerkohet-plotesimi-i-amendamenteve-sipas-be-se/60%Daily2019-02-28 11:00
https://kosova-info.com/prokuroret-nga-neser-me-kod-te-etikes/60%Daily2019-02-28 10:56
https://kosova-info.com/roma-ia-cakton-cmimin-cengiz-underit/60%Daily2019-02-28 10:50
https://kosova-info.com/emisaret-amerikane-takim-3-oresh-me-thacin-dhe-ekipin-e-dialogut/60%Daily2019-02-28 10:50
https://kosova-info.com/enver-petrovci-del-ne-pension/60%Daily2019-02-28 10:47
https://kosova-info.com/bojkotet-opozitare-ne-rajon-analistet-flasin-per-pranvere-ballkanike/60%Daily2019-02-28 10:41
https://kosova-info.com/e-dashura-e-feros-pa-sytjena-ne-shtrat-foto-qe-po-ben-xhiro-ne-rrjet/60%Daily2019-02-28 10:39
https://kosova-info.com/vlora-hyseni-emerohet-zevendesdrejtore-e-aki-se-dokument/60%Daily2019-02-28 10:39
https://kosova-info.com/sot-shkarkohet-claudio-ranieri/60%Daily2019-02-28 10:37
https://kosova-info.com/trump-bisedimet-me-kimin-deshtuan-per-shkak-te-sanksioneve/60%Daily2019-02-28 10:33
https://kosova-info.com/msh-ja-ka-siguruar-85-mije-e-500-vaksina-kunder-gripit-sezonal/60%Daily2019-02-28 10:30
https://kosova-info.com/juventus-me-tjeter-transferim-te-lire/60%Daily2019-02-28 10:25
https://kosova-info.com/kerkohet-lapidar-per-viktimat-e-luftes-se-fundit-ne-lagjen-sofali/60%Daily2019-02-28 10:23
https://kosova-info.com/komuna-e-mitrovices-perfiton-grant-prej-93-mije-eurove-nga-demos-i/60%Daily2019-02-28 10:22
https://kosova-info.com/teuta-selimi-ia-zbulon-kete-te-vertete-vajzes-se-shyhrete-behlulit/60%Daily2019-02-28 10:19
https://kosova-info.com/veseli-ne-likoshan-e-qirez-nisi-epoka-e-luftes-clirimtare/60%Daily2019-02-28 10:18
https://kosova-info.com/ndalohet-per-48-ore-i-dyshuari-kryesor-per-vrasjen-e-abid-jasharit/60%Daily2019-02-28 10:17
https://kosova-info.com/el-shaarawy-ka-vendosur-se-ku-deshiron-te-luaje/60%Daily2019-02-28 10:13
https://kosova-info.com/vala-e-plagjiaturave-kur-meritokracia-zevendesohet-nga-paraja-ose-partia/60%Daily2019-02-28 10:13
https://kosova-info.com/policia-po-e-interviston-te-dyshuarin-kryesor-per-vrasjen-e-djeshme/60%Daily2019-02-28 10:06
https://kosova-info.com/inter-po-e-kompleton-transferimin-e-super-lojtarit/60%Daily2019-02-28 10:03
https://kosova-info.com/nis-seanca-e-kuvendit-47-pika-ne-rend-dite/60%Daily2019-02-28 10:02
https://kosova-info.com/gjirokaster-zbulime-historike-gjate-restaurimit-te-pazarit/60%Daily2019-02-28 09:59
https://kosova-info.com/fjolla-morina-thote-se-e-ka-lekuren-si-mjalte/60%Daily2019-02-28 09:55
https://kosova-info.com/komandant-hoxha-ftohet-nga-gjykata-speciale-per-intervistim/60%Daily2019-02-28 09:54
https://kosova-info.com/edhe-inter-e-napoli-e-duan-shenjestren-e-juventusit/60%Daily2019-02-28 09:52
https://kosova-info.com/india-i-kerkon-pakistanit-tia-liroje-pilotin-e-kapur/60%Daily2019-02-28 09:51
https://kosova-info.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-shkak-mungesa-e-kuorumit/60%Daily2019-02-28 09:46
https://kosova-info.com/krasniqi-taksa-nuk-mund-te-jete-arsye-per-rrezim-te-qeverise/60%Daily2019-02-28 09:43
https://kosova-info.com/capital-t-sot-feston-ditelindjen/60%Daily2019-02-28 09:41
https://kosova-info.com/alexander-arnold-vendos-rekord-historik-ne-premierlige/60%Daily2019-02-28 09:41
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-man-utd-nenshkruan-me-lojtarin/60%Daily2019-02-28 09:33
https://kosova-info.com/albin-kurti-del-nga-spitali/60%Daily2019-02-28 09:32
https://kosova-info.com/lotaria-amerikane-ambasada-nxjerr-njoftim-te-rendesishem-per-fituesit-kujdes-nga-mashtrimi/60%Daily2019-02-28 09:31
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-menaxherin-e-nje-pompe-te-derivateve/60%Daily2019-02-28 09:24
https://kosova-info.com/haradinaj-shteti-i-kosoves-u-lind-dhe-i-ka-rrenjet-ne-luften-e-lavdishme-clirimtare/60%Daily2019-02-28 09:18
https://kosova-info.com/per-24-ore-73-operacione-ne-qkuk/60%Daily2019-02-28 09:17
https://kosova-info.com/vrasja-e-djeshme-ne-prishtine-nje-person-po-merret-ne-pyetje-ne-polici/60%Daily2019-02-28 09:12
https://kosova-info.com/milan-po-e-shet-njerin-nder-lojtaret-me-te-mire/60%Daily2019-02-28 09:10
https://kosova-info.com/per-dy-muaj-trusti-90-milione-euro-kthim-nga-investimet/60%Daily2019-02-28 09:04
https://kosova-info.com/sot-ne-40-vjetorin-e-tij-landi-e-kujton-me-mall-mikun-e-ndjere-dr-florin/60%Daily2019-02-28 09:02
https://kosova-info.com/man-city-vendos-rekord-te-ri-ne-premierlige/60%Daily2019-02-28 09:01
https://kosova-info.com/haziri-per-viziten-e-zyrtareve-amerikane-institucionet-tona-ishin-me-qendrime-te-ndryshme/60%Daily2019-02-28 08:50
https://kosova-info.com/enderroj-te-luaje-per-juventusin/60%Daily2019-02-28 08:49
https://kosova-info.com/sot-behen-21-vite-nga-beteja-e-likoshanit-dhe-cirezit/60%Daily2019-02-28 08:46
https://kosova-info.com/16-vjecari-tregon-arsyen-perse-e-mbyti-gjyshin-e-tij/60%Daily2019-02-28 08:44
https://kosova-info.com/fifa-perfshihet-ne-mosmarreveshjen-e-nantes-dhe-cardiff-per-salan/60%Daily2019-02-28 08:38
https://kosova-info.com/vuciq-viziton-sot-medvegjen/60%Daily2019-02-28 08:33
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-ngrene-alarmin-per-ndotjen-ne-kryeqendrat-e-evropes/60%Daily2019-02-28 08:32
https://kosova-info.com/eurodeputetet-takohen-me-rucin-po-humbasim-durimin-me-opoziten-negocioni-per-integrimin/60%Daily2019-02-28 08:31
https://kosova-info.com/elvana-gjata-per-nje-dite-thyen-rekord-me-tavolina-e-merzise/60%Daily2019-02-28 08:28
https://kosova-info.com/casemiro-pyetet-se-a-u-mungon-ronaldo-pas-humbjes-nga-barcelona/60%Daily2019-02-28 08:25
https://kosova-info.com/lewis-hamilton-harron-rita-oren-kapet-me-modelen-zeshkane/60%Daily2019-02-28 08:15
https://kosova-info.com/sarri-ka-nje-mesazh-per-kepan-pas-fitores-ndaj-tottenhamit/60%Daily2019-02-28 08:14
https://kosova-info.com/mcallister-thaci-dhe-vuciq-e-cuan-dialogun-ne-nje-nivel-te-ri/60%Daily2019-02-28 08:09
https://kosova-info.com/rezolutat-e-shba-se-dhe-rusise-per-venezuelen-pritet-te-deshtojne-ne-okb/60%Daily2019-02-28 08:07
https://kosova-info.com/arsenal-dhe-tottenham-e-rivalizojne-barcelonen-per-super-lojtarin/60%Daily2019-02-28 08:05
https://kosova-info.com/nipi-vret-gjyshin-ne-vlore/60%Daily2019-02-28 08:04
https://kosova-info.com/deshton-takimi-mes-trump-dhe-kim-jong-un-nuk-u-arrit-asnje-marreveshje/60%Daily2019-02-28 08:01
https://kosova-info.com/gjesendet-personale-te-schindlerit-do-te-dalin-ne-ankand-ne-shba/60%Daily2019-02-28 08:01
https://kosova-info.com/zaev-per-vizite-pune-ne-rumani-dhe-austri/60%Daily2019-02-28 07:56
https://kosova-info.com/mozzik-shume-shpejte-me-album/60%Daily2019-02-28 07:48
https://kosova-info.com/ramos-te-mos-i-lejojme-te-na-i-shenojne-gjashte/60%Daily2019-02-28 07:47
https://kosova-info.com/taksa-eshte-e-vetmja-mundesi-qe-e-bllokon-idene-e-ndryshimit-te-kufijve-thote-tahiri/60%Daily2019-02-28 07:46
https://kosova-info.com/juventus-me-tri-top-transferime-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-28 07:39
https://kosova-info.com/taksa-ndaj-serbise-i-bllokon-zgjedhjet-ne-kosove/60%Daily2019-02-28 07:37
https://kosova-info.com/perplasje-per-oret-e-humbura-nga-greva-ne-arsim/60%Daily2019-02-28 07:31
https://kosova-info.com/valverde-e-krahason-real-madridin-me-lyonin/60%Daily2019-02-28 07:25
https://kosova-info.com/eranda-asnjehere-nuk-kam-pasur-ambicie-per-ta-shikuar-eurovisionin/60%Daily2019-02-28 07:23
https://kosova-info.com/cohen-trump-i-dinte-mesazhet-e-nxjerra-nga-wikileaks/60%Daily2019-02-28 07:22
https://kosova-info.com/permbysen-raportet-gjinore-ne-2061-do-kete-78-burra-per-100-gra/60%Daily2019-02-28 07:18
https://kosova-info.com/icardi-i-thote-po-real-madridit/60%Daily2019-02-28 07:15
https://kosova-info.com/udheheqesit-serbe-me-paga-te-dyfishta/60%Daily2019-02-28 07:11
https://kosova-info.com/falcao-perfundimisht-po-kalon-ne-serie-a/60%Daily2019-02-28 07:06
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-aktori-turk/60%Daily2019-02-28 07:05
https://kosova-info.com/amerikanet-se-bindin-haradinajn-per-heqjen-e-takses/60%Daily2019-02-28 07:03
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-7/60%Daily2019-02-28 06:54
https://kosova-info.com/akb-publikon-koston-e-punes-ne-kosove/60%Daily2019-02-28 06:42
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-10/60%Daily2019-02-28 06:40
https://kosova-info.com/debatohet-per-barazine-mes-grave-dhe-burrave-ne-kodin-civil/60%Daily2019-02-28 06:37
https://kosova-info.com/kuvendi-mbane-seance-plenare/60%Daily2019-02-28 06:33
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-moti-per-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-02-27 23:00
https://kosova-info.com/ministri-serb-ne-qeverine-haradinaj-sigurine-e-serbeve-te-kosoves-e-garanton-vuciq-2/60%Daily2019-02-27 22:59
https://kosova-info.com/deri-ne-kup-te-qiellit-e-ka-qu-nena-e-keisit-fanse-e-zjarrte-e-stresit/60%Daily2019-02-27 22:58
https://kosova-info.com/solari-jemi-te-trishtuar-barcelona-e-meritoi-kualifikimin/60%Daily2019-02-27 22:55
https://kosova-info.com/i-vjedhin-dhe-me-pas-i-djegin-shtepine-nena-shqiptare-e-detyruar-te-fleje-ne-oborr-me-te-birin/60%Daily2019-02-27 22:53
https://kosova-info.com/murtezaj-situate-e-re-pas-vizites-se-delegacionit-amerikan/60%Daily2019-02-27 22:40
https://kosova-info.com/mozzik-paralajmeron-kenge-per-vajzen-e-tij/60%Daily2019-02-27 22:39
https://kosova-info.com/liverpool-50-watford-notat-e-lojtareve-2/60%Daily2019-02-27 22:35
https://kosova-info.com/suedia-arreston-spiunin-e-dyshuar-rus/60%Daily2019-02-27 22:24
https://kosova-info.com/real-madrid-0-3-barcelona-notat-e-lojtareve-2/60%Daily2019-02-27 22:23
https://kosova-info.com/vesa-luma-ndryshon-stilin-e-flokeve-dhe-nuk-e-besoni-si-duket/60%Daily2019-02-27 22:20
https://kosova-info.com/asamblisti-mark-gjonaj-shembulli-qe-nderon-cdo-shqiptar/60%Daily2019-02-27 22:12
https://kosova-info.com/shba-ja-kerkon-votim-ne-keshillin-e-sigurimit-per-venezuelen/60%Daily2019-02-27 22:04
https://kosova-info.com/a-eshte-ne-lidhje-elita-ziberi-kengetarja-zbulon-te-verteten/60%Daily2019-02-27 21:59
https://kosova-info.com/thaci-viziton-mustafen-ja-cka-diskutuan/60%Daily2019-02-27 21:54
https://kosova-info.com/man-utd-dhe-chelsea-ne-nivel-marrin-pike-te-plota-nga-perballjet-e-kesaj-xhiroje/60%Daily2019-02-27 21:54
https://kosova-info.com/vendet-te-cilat-vetem-njerezit-e-guximshem-do-ti-vizitonin/60%Daily2019-02-27 21:50
https://kosova-info.com/liverpool-dhe-man-city-fitojne-dhe-vazhdojne-betejen-per-titull/60%Daily2019-02-27 21:50
https://kosova-info.com/barca-e-papermbajtshme-ne-bernabeu-mposht-realin-dhe-kalon-ne-finale-te-kupes/60%Daily2019-02-27 21:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-zevendesshefja-e-re-e-aki-se/60%Daily2019-02-27 21:44
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-e-veshur-me-plot-stil-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2019-02-27 21:39
https://kosova-info.com/arsenali-e-shkaterron-bournemouthin/60%Daily2019-02-27 21:34
https://kosova-info.com/parlamenti-britanik-mbeshtet-kryeministren-per-shtyrjen-e-brexitit/60%Daily2019-02-27 21:33
https://kosova-info.com/ja-sa-here-mund-ti-vishni-rrobat-perpara-se-ti-lani/60%Daily2019-02-27 21:23
https://kosova-info.com/naim-abazi-nuk-mjaftohet-me-kerkim-falje-tani-e-takon-edhe-nga-afer-halil-kastratin/60%Daily2019-02-27 21:22
https://kosova-info.com/arifi-thote-se-tarifa-ndaj-serbise-nuk-ka-lidhje-me-raportet-kosove-shba/60%Daily2019-02-27 21:20
https://kosova-info.com/me-joshese-se-ne-kete-foto-se-keni-pare-asnjehere-bebe-rexhen/60%Daily2019-02-27 21:19
https://kosova-info.com/heshtet-bernabeu-suarez-e-kalon-barcen-ne-epersi/60%Daily2019-02-27 21:13
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-shyhrete-behlulit-keto-jane-pamjet-ekskluzive/60%Daily2019-02-27 21:01
https://kosova-info.com/155-viktima-nga-gripi-ne-rumani/60%Daily2019-02-27 20:57
https://kosova-info.com/macron-dhe-merkel-diskutojne-per-brexit-dhe-ceshtje-te-tjera-te-be-se/60%Daily2019-02-27 20:51
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2019-02-27 20:48
https://kosova-info.com/tahiri-per-shkak-te-takses-kane-filluar-te-rrenohen-raportet-me-shba-ne/60%Daily2019-02-27 20:43
https://kosova-info.com/sekreti-im-po-vjen-nga-xhensila-myrtezaj-dhe-pirro-cako/60%Daily2019-02-27 20:39
https://kosova-info.com/e-rralle-por-e-bukur-mane-shenon-me-thember/60%Daily2019-02-27 20:31
https://kosova-info.com/arifi-tarifa-ndaj-serbise-nuk-ka-lidhje-me-raportin-tone-me-shba-ne/60%Daily2019-02-27 20:30
https://kosova-info.com/fotografia-e-dites-vjen-nga-rahoveci/60%Daily2019-02-27 20:22
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-sa-klikime-ka-marre-kenga-e-re-e-elvanes-per-vetem-nje-dite/60%Daily2019-02-27 20:19
https://kosova-info.com/krasniqi-pezullimin-e-takses-haradinaj-e-permendi-para-pdk-se/60%Daily2019-02-27 20:19
https://kosova-info.com/arme-gjermane-ne-jemen-por-qeveria-thote-se-sdi-gje/60%Daily2019-02-27 20:09
https://kosova-info.com/kb-rahoveci-debuton-me-fitore-ne-palestren-e-re-kalon-ne-gjysmefinale-te-kupes/60%Daily2019-02-27 20:08
https://kosova-info.com/limaj-shpresoj-te-kemi-nje-zgjidhje-ne-perputhje-me-keshillat-e-shba-se-2/60%Daily2019-02-27 20:01
https://kosova-info.com/asim-gashi-feston-sot-ditelindjen-surprizohet-nga-vajza-e-tij/60%Daily2019-02-27 19:59
https://kosova-info.com/interesim-i-ulet-nga-komunitetet-pakice-qe-te-behen-pjese-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2019-02-27 19:59
https://kosova-info.com/veprimet-e-perditshme-qe-po-iu-shkaktojne-probleme-me-ereksionin/60%Daily2019-02-27 19:53
https://kosova-info.com/me-5-mars-seanca-opozita-therret-mbeshtetesit/60%Daily2019-02-27 19:51
https://kosova-info.com/gjithmone-kontrolloni-keto-4-gjera-ne-veturen-tuaj-para-nje-udhetimi-te-gjate/60%Daily2019-02-27 19:47
https://kosova-info.com/hetuesi-shantazhonte-mergimtaren-me-para/60%Daily2019-02-27 19:40
https://kosova-info.com/ne-kete-date-rita-ora-lanson-kengen-e-re/60%Daily2019-02-27 19:39
https://kosova-info.com/studiuesit-me-nje-paralajmerim-urgjent-per-ata-qe-konsumojne-birra/60%Daily2019-02-27 19:27
https://kosova-info.com/temperatura-rekord-ne-evrope/60%Daily2019-02-27 19:24
https://kosova-info.com/haradinaj-urime-rahovec-palestren-e-sporteve-qe-mban-emrin-e-deshmorit-mizahir-isma/60%Daily2019-02-27 19:20
https://kosova-info.com/dua-lipa-krenare-me-te-dashurin-e-saj-publikon-keto-momente-romantike/60%Daily2019-02-27 19:19
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-watford-2/60%Daily2019-02-27 19:03
https://kosova-info.com/baboo-darabuka-dhe-dj-benity-sjellin-kengen-e-re-dasma-shqiptare/60%Daily2019-02-27 19:02
https://kosova-info.com/edhe-smartfon-edhe-powerbank-pajisja-e-re-qe-do-ofroje-funksion-te-dyfishte/60%Daily2019-02-28 09:45
https://kosova-info.com/rama-takon-eurodeputetet-delegacioni-i-pe-bisedoi-edhe-me-ministrin-e-brendshem/60%Daily2019-02-27 19:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-barcelona-2/60%Daily2019-02-27 18:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-ndeshjes-chelsea-tottenham-sarri-e-le-ne-bankine-kepan/60%Daily2019-02-27 18:56
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-reagon-be-se-vuciqit-e-bernabiqit/60%Daily2019-02-27 18:56
https://kosova-info.com/pacolli-i-shkruan-leter-te-hapur-vuciqit/60%Daily2019-02-27 18:52
https://kosova-info.com/arsenal-bournemouth-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-02-27 18:45
https://kosova-info.com/zaevi-dhe-ahmeti-arrijne-marreveshje-per-kandidat-konsensual-perfolen-kater-emra/60%Daily2019-02-27 18:41
https://kosova-info.com/zaev-dhe-ahmeti-arrijne-marreveshje-per-kandidat-konsensual/60%Daily2019-02-27 18:36
https://kosova-info.com/be-ja-kerkon-uljen-e-tensioneve-indi-pakistan/60%Daily2019-02-27 18:31
https://kosova-info.com/faton-abdullahu-te-hiqet-taksa-eshte-kerkese-e-amerikes-qe-na-e-do-te-miren/60%Daily2019-02-27 18:26
https://kosova-info.com/thaci-me-cdo-kusht-do-ti-ruajme-marredheniet-me-shba-ne/60%Daily2019-02-27 18:26
https://kosova-info.com/gareth-bale-thyen-heshtjen/60%Daily2019-02-27 18:25
https://kosova-info.com/ministri-serb-ne-qeverine-haradinaj-sigurine-e-serbeve-te-kosoves-e-garanton-vuciq/60%Daily2019-02-27 18:23
https://kosova-info.com/pija-me-ananas-dhe-kastravec-iu-ndihmon-te-humbni-peshe-per-7-dite/60%Daily2019-02-27 18:21
https://kosova-info.com/kadaj-si-mund-te-kerkohet-rrezimi-i-qeverise-qe-e-formoi-ushtrine-dhe-i-rriti-pagat/60%Daily2019-02-27 18:17
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-haradinaj-eshte-lideri-me-proamerikan-ne-ballkan/60%Daily2019-02-27 18:15
https://kosova-info.com/kuqezinjte-e-jakoves-ne-beograd-shikoni-cfare-kane-bere/60%Daily2019-02-27 18:11
https://kosova-info.com/fjolla-morina-e-zonja-edhe-ne-kuzhine-shihni-cfare-ka-pergatitur/60%Daily2019-02-27 17:59
https://kosova-info.com/ronaldo-alarmon-juventusin/60%Daily2019-02-27 17:56
https://kosova-info.com/haxhiu-haradinaj-duhet-te-reflektoje-taksa-te-pezullohet/60%Daily2019-02-27 17:52
https://kosova-info.com/masht-nuk-ka-dispozite-ligjore-qe-e-ndalon-zevendesimin-e-oreve-te-humbura-gjate-greves/60%Daily2019-02-27 17:47
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktorja-e-njohur-ne-moshen-82-vjecare/60%Daily2019-02-27 17:39
https://kosova-info.com/kombetarja-u19-pesoi-humbje-te-thelle-nga-cekia/60%Daily2019-02-27 17:38
https://kosova-info.com/vazhdon-percarja-ne-partine-laburiste-te-britanise/60%Daily2019-02-27 17:37
https://kosova-info.com/eurodeputetet-takojne-bashen-dhe-kryemadhin-diskutohet-zgjidhja-e-krizes/60%Daily2019-02-27 17:31
https://kosova-info.com/perzgjedhen-plazhet-me-te-mira-ne-bote-per-kete-vit/60%Daily2019-02-27 17:30
https://kosova-info.com/mup-i-serb-demanton-mediet-kosovaret-nuk-i-sulmuan-serbet-ne-kurshumli/60%Daily2019-02-27 17:25
https://kosova-info.com/be-ja-e-gatshme-ti-jape-kohe-britanise-per-brexit/60%Daily2019-02-27 17:20
https://kosova-info.com/e-kritikojne-per-operacione-plastike-reagon-leonora-jakupi/60%Daily2019-02-27 17:19
https://kosova-info.com/kb-prishtina-me-lehtesi-kalon-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-kosoves/60%Daily2019-02-27 17:18
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-takimit-me-zyrtaret-amerikane-marreveshja-me-serbine-vetem-ne-kufijte-aktuale/60%Daily2019-02-27 17:13
https://kosova-info.com/ramos-ndez-el-clasicon-me-kete-postim-ne-instagram/60%Daily2019-02-27 17:10
https://kosova-info.com/cohen-e-akuzon-trumpin-para-kongresit-trump-thote-se-ai-po-genjen/60%Daily2019-02-27 17:07
https://kosova-info.com/luana-vjollca-djeg-rrjetin-serish-me-foto-nga-ishujt-maldive/60%Daily2019-02-27 16:59
https://kosova-info.com/hazard-i-jep-mbeshtetje-sarrit-ne-te-gjithe-po-luajme-per-ju/60%Daily2019-02-27 16:56
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-i-presidentit-dhe-kryeministrit-me-delegacionin-amerikan/60%Daily2019-02-27 16:53
https://kosova-info.com/rasti-i-abuzimit-te-16-vjecares-nga-drenasi-arrestohet-avokati-gazmend-halilaj/60%Daily2019-02-27 16:50
https://kosova-info.com/haradinaj-del-nga-takimi-me-delegacionin-amerikan-dhe-presidentin/60%Daily2019-02-27 16:43
https://kosova-info.com/mesazhi-i-plisave-per-shqiptaret-e-malesise/60%Daily2019-02-27 16:42
https://kosova-info.com/nuk-duhet-ti-humbisni-asesi-keto-poza-provokuese-te-emily/60%Daily2019-02-27 16:39
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-mbi-190-milione-euro-import-i-mallrave-ne-kosove/60%Daily2019-02-27 16:34
https://kosova-info.com/keshilltarja-e-haradinajt-viziton-familjaret-e-22-vjecarit-nga-mushtishti-qe-vdiq-ne-vendin-e-punes/60%Daily2019-02-27 16:33
https://kosova-info.com/kush-eshte-cristiano-ronaldo-i-napolit-sipas-fabio-capellos/60%Daily2019-02-27 16:33
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-ve-ne-pah-format-trupore/60%Daily2019-02-27 16:20
https://kosova-info.com/vendimi-i-fundit-i-juventusit-nuk-do-ti-pelqeje-higuanit/60%Daily2019-02-27 16:19
https://kosova-info.com/hoxhaj-takohet-me-ambasadorin-italian-flasin-edhe-per-dialogun/60%Daily2019-02-27 16:18
https://kosova-info.com/se-paku-25-te-vdekur-nga-zjarri-ne-stacionin-e-trenit-ne-kajro/60%Daily2019-02-27 16:17
https://kosova-info.com/tregu-i-kosoves-mbushet-me-para-false-keto-i-gjejme-me-se-shpeshti/60%Daily2019-02-27 16:10
https://kosova-info.com/shba-michael-cohen-fillon-deshmine-me-akuza-eksplozive-ndaj-presidentit-trump/60%Daily2019-02-27 16:09
https://kosova-info.com/armina-mevlani-ben-dedikimin-special-per-te-fejuarin-e-saj/60%Daily2019-02-27 16:00
https://kosova-info.com/risia-ne-targat-e-veturave-qe-do-tiu-pelqeje-te-gjitheve/60%Daily2019-02-27 15:59
https://kosova-info.com/majko-fton-qe-rama-e-basha-te-ulen-ne-tryeze-jo-per-vete-po-per-shqiperine/60%Daily2019-02-27 15:59
https://kosova-info.com/koordinatori-hoti-percjelle-ecurine-e-garave-ne-shkollat-e-prishtines/60%Daily2019-02-27 15:59
https://kosova-info.com/man-city-sfidon-chelsean-dhe-barcen-per-sensacionin-e-bundesliges/60%Daily2019-02-27 15:57
https://kosova-info.com/limaj-shpresoj-te-kemi-nje-zgjidhje-ne-perputhje-me-keshillat-e-shba-se/60%Daily2019-02-27 15:57
https://kosova-info.com/prishtina-po-mbjell-keto-lloje-drunjesh/60%Daily2019-02-27 15:48
https://kosova-info.com/delegacioni-i-pe-nis-negociatat-sot-ne-tirane/60%Daily2019-02-27 15:45
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-adelina-berishes-per-nje-dite-arrin-gjysme-million-klikime-ne-youtube/60%Daily2019-02-27 15:44
https://kosova-info.com/statistika-te-jashtezakonshme-nga-lojtari-i-peste-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2019-02-27 15:41
https://kosova-info.com/thaci-e-haradinaj-ne-takim-me-delegacionin-amerikan/60%Daily2019-02-27 15:37
https://kosova-info.com/sls-mbeshtete-ministren-zhiviq-me-eksperte-se-ministrat-e-listes-serbe/60%Daily2019-02-27 15:35
https://kosova-info.com/kuvendi-shpenzoi-8-milione-euro-gjate-vitit-2018-opozita-bojkoton-votimin/60%Daily2019-02-27 15:35
https://kosova-info.com/del-bosque-zgjedh-mes-messit-dhe-ronaldos/60%Daily2019-02-27 15:33
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-artistes-se-njohur-shqiptare/60%Daily2019-02-27 15:33
https://kosova-info.com/mos-perdorni-asnjehere-shafran-te-indise-pasi-te-merrni-keto-medikamente/60%Daily2019-02-27 15:32
https://kosova-info.com/shqiperi-makinat-e-vjetra-kane-10-muaj-kohe-qe-te-regjistrohen/60%Daily2019-02-27 15:30
https://kosova-info.com/rasti-kovesi/60%Daily2019-02-27 15:28
https://kosova-info.com/labi-publikon-foto-me-djalin-po-rriten-shpejt-e-po-na-japin-nje-kujtese/60%Daily2019-02-27 15:21
https://kosova-info.com/ja-cndodh-me-trupin-e-njeriut-nese-nuk-hani-buke-per-1-muaj/60%Daily2019-02-27 15:20
https://kosova-info.com/kuvendi-e-hedh-ne-votim-projektligjin-per-punetoret-e-arsimit-shqip-te-viteve-te-90-ta/60%Daily2019-02-27 15:14
https://kosova-info.com/bernabeu-si-nje-shtepi-per-barcelonen/60%Daily2019-02-27 15:11
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-rikthehen-ne-vitin-1996-shfaqen-perkrah-ketyre-artisteve-shqiptare/60%Daily2019-02-27 15:09
https://kosova-info.com/thaci-takon-shqiptaro-amerikanet-flasin-per-te-ardhmen-e-kosoves/60%Daily2019-02-27 15:07
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-po-u-shqipton-gjoba-te-gjitha-veturave-me-xhama-te-erret/60%Daily2019-02-27 14:59
https://kosova-info.com/tayna-tregon-linjat-trupore-ne-foton-e-fundit-nuk-do-tia-ndani-syte/60%Daily2019-02-27 14:55
https://kosova-info.com/kolo-toure-rikthehet-ne-premierlige-por-tani-si-rival-i-liverpoolit/60%Daily2019-02-27 14:54
https://kosova-info.com/bernabiq-i-rekomandon-thacit-te-kthehet-ne-realitet-smund-ta-merrni-luginen/60%Daily2019-02-27 14:52
https://kosova-info.com/te-pakten-25-te-vdekur-nga-zjarri-ne-stacionin-e-trenit-ne-egjipt/60%Daily2019-02-27 14:51
https://kosova-info.com/e-rrahu-me-grushte-viktimen-pas-konfliktit-verbal-ngritet-aktakuze-ndaj-te-dyshuarit/60%Daily2019-02-27 14:50
https://kosova-info.com/ministrja-dijana-zhiviq-priti-ne-takim-ambasadorin-francez-didier-chabert/60%Daily2019-02-27 14:44
https://kosova-info.com/euromaks-i-kerkoi-200-mije-euro-nga-qeveria-kush-tentoi-ti-zhduk-400-mije-euro-te-tjera/60%Daily2019-02-27 14:43
https://kosova-info.com/perplasen-nantes-dhe-cardiff-per-pagesen-e-transferimit-te-salas/60%Daily2019-02-27 14:42
https://kosova-info.com/raketat-nga-kujtesa-tani-ne-lipjan/60%Daily2019-02-27 14:41
https://kosova-info.com/keshtu-u-prit-ne-shtepi-vajza-e-sapolindur-e-milot-llalloshit/60%Daily2019-02-27 14:40
https://kosova-info.com/kur-grate-deputete-skane-parti/60%Daily2019-02-27 14:39
https://kosova-info.com/shba-kosova-te-intensifikoje-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2019-02-27 14:31
https://kosova-info.com/juventus-po-ia-fale-chelseas-lojtarin/60%Daily2019-02-27 14:28
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-priti-perfaqesuesin-e-osbe-se-per-lirine-e-mediave/60%Daily2019-02-27 14:26
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-video-nga-banjo-dhe-e-fshin-menjehere/60%Daily2019-02-27 14:24
https://kosova-info.com/me-16-mars-mbahet-protesta-e-opozites-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-27 14:22
https://kosova-info.com/cakaj-takon-zaevin-ligjin-e-gjuheve-e-cileson-arritje-historike/60%Daily2019-02-27 14:14
https://kosova-info.com/ronaldo-po-e-transferon-yllin-e-man-utd-te-juventus/60%Daily2019-02-27 14:14
https://kosova-info.com/masht-nxenesit-qe-kane-gripin-lirohen-nga-procesi-mesimor/60%Daily2019-02-27 14:10
https://kosova-info.com/gold-ag-reagon-pas-vrasjes-se-27-vjecarit-ne-prishtine/60%Daily2019-02-27 14:09
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-luis-enrique-trajner-i-chelseas/60%Daily2019-02-27 13:59
https://kosova-info.com/limaj-takon-ambasadorin-e-ri-te-turqise-ne-kosove/60%Daily2019-02-27 13:56
https://kosova-info.com/albatrit-muqiqi-behet-me-mercedes-super-luksoz/60%Daily2019-02-27 13:48
https://kosova-info.com/be-ja-mirepret-zgjatjen-e-mundshme-te-bisedimeve-per-brexit-in/60%Daily2019-02-27 13:45
https://kosova-info.com/250-euro-per-nenat-qe-lindin-femije-ne-suhareke/60%Daily2019-02-27 13:45
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-ia-beson-ffk-se-organizimin-e-rrethit-paraeliminator-te-championsit-2/60%Daily2019-02-27 13:43
https://kosova-info.com/pastrimi-i-shtepise-cdo-dite-ju-ben-dem/60%Daily2019-02-27 13:40
https://kosova-info.com/rekomandimet-e-ikshp-se-per-gripin-sezonal/60%Daily2019-02-27 13:37
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-ia-beson-ffk-se-organizimin-e-rrethit-paraeliminator-te-championsit/60%Daily2019-02-27 13:35
https://kosova-info.com/ku-iku-dimri-temperatura-rekord-ne-evrope/60%Daily2019-02-27 13:31
https://kosova-info.com/real-madrid-me-lajm-fantastik-per-juventusin/60%Daily2019-02-27 13:28
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-vrasjen-e-27-vjecarit-ne-prishtine/60%Daily2019-02-27 13:25
https://kosova-info.com/greta-koci-thumbon-prezantueset-dhe-modelet-qe-u-bene-kengetare/60%Daily2019-02-27 13:22
https://kosova-info.com/edhe-napoli-ka-nje-ronaldo/60%Daily2019-02-27 13:18
https://kosova-info.com/vrasja-e-27-vjecarit-ne-prishtine-policia-nis-bastisjet-per-arrestimin-e-te-dyshuarve/60%Daily2019-02-27 13:17
https://kosova-info.com/ndaloi-bastet-por-i-ben-vete-reklame/60%Daily2019-02-27 13:10
https://kosova-info.com/trump-beson-ne-suksesin-e-bisedimeve-me-kim-jong-un/60%Daily2019-02-27 13:07
https://kosova-info.com/tv-italian-kosova-atdhe-pop-staresh-hitet-e-tyre-flasin-shqip-krenari-per-mbare-ballkanin/60%Daily2019-02-27 13:07
https://kosova-info.com/icardi-kerkon-liri-interi-tani-eshte-nen-presion/60%Daily2019-02-27 13:06
https://kosova-info.com/sbashk-u-nuk-pajtohet-me-vendimin-e-masht-it-per-zevendesimin-e-oreve/60%Daily2019-02-27 12:59
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-qe-pak-kush-e-ka-pritur/60%Daily2019-02-27 12:57
https://kosova-info.com/i-vrari-sot-ne-prishtine-mbante-ne-trup-plumbat-e-unmik-ut/60%Daily2019-02-27 12:50
https://kosova-info.com/kjo-dyshohet-te-jete-arsyeja-e-vrasjes-se-27-vjecarit-ne-prishtine/60%Daily2019-02-27 12:46
https://kosova-info.com/vuciq-u-kerkon-serbeve-te-kosoves-qe-te-qendrojne-ne-institucione/60%Daily2019-02-27 12:34
https://kosova-info.com/tregtari-kerkoi-qe-ti-asgjesohet-malli-pa-afat-ne-vlere-prej-32-mije-euro/60%Daily2019-02-27 12:31
https://kosova-info.com/veseli-takoi-asamblistin-shqiptar-te-nju-jorkut-mark-gjonaj/60%Daily2019-02-27 12:20
https://kosova-info.com/perfaqesuesi-i-partise-se-merkel-nuk-ka-pse-te-refuzohet-marreveshja-e-ndryshimit-te-kufirit/60%Daily2019-02-27 12:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-27-vjecari-qe-u-vra-sot-ne-prishtine/60%Daily2019-02-27 12:02
https://kosova-info.com/deshmitaret-rrefejne-si-u-vra-i-riu-ne-prishtine/60%Daily2019-02-27 11:58
https://kosova-info.com/tahiri-pasurine-do-ta-deklaroje-te-autorizuarit-publik-qe-mund-te-abuzojne-e-te-perfitojne-paligjshem/60%Daily2019-02-27 11:54
https://kosova-info.com/hoti-takon-ambasadorin-sardi-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-02-27 11:45
https://kosova-info.com/roma-me-transferim-befasues-nga-interi/60%Daily2019-02-27 11:39
https://kosova-info.com/pacolli-per-vrasjen-e-te-riut-ne-prishtine-jam-i-shokuar-nga-kjo-gjakftohtesi/60%Daily2019-02-27 11:36
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-ku-u-vra-27-vjecari-foto-video/60%Daily2019-02-27 11:27
https://kosova-info.com/real-madrid-publikon-listen-e-lojtareve-ndaj-barcelones/60%Daily2019-02-27 11:25
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vrasjen-e-27-vjecarit-ne-prishtine/60%Daily2019-02-27 11:24
https://kosova-info.com/dite-e-vecante-per-familjen-fejzullahu/60%Daily2019-02-27 11:15
https://kosova-info.com/opozita-anulon-protesten-e-neserme-para-parlamentit/60%Daily2019-02-27 11:13
https://kosova-info.com/arsenal-me-super-transferim-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-27 11:12
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vrasje-ne-prishtine-live/60%Daily2019-02-27 11:11
https://kosova-info.com/haradinaj-kemi-ende-nevoje-per-shqiptaret-e-amerikes/60%Daily2019-02-27 11:10
https://kosova-info.com/formacionet-e-derbit-chelsea-tottenham/60%Daily2019-02-27 11:01
https://kosova-info.com/pas-suksesit-te-kenges-tavolina-e-merzise-elvana-ka-per-te-thene-dicka/60%Daily2019-02-27 10:55
https://kosova-info.com/lendet-civile-problemi-me-i-madh-i-gjykates-se-apelit-mbi-11-mije-te-paperfunduara/60%Daily2019-02-27 10:55
https://kosova-info.com/fabregas-zbulon-nje-metode-te-re-te-pasimeve/60%Daily2019-02-27 10:50
https://kosova-info.com/dua-kthehet-ne-kohe-publikon-nje-prej-momenteve-qe-i-ngjalli-shume-emocion/60%Daily2019-02-27 10:47
https://kosova-info.com/oda-amerikane-njofton-investitoret-potenciale-me-mundesite-e-investimit-ne-kosove/60%Daily2019-02-27 10:44
https://kosova-info.com/20-vite-nga-xi-ja-e-aston-villes-me-perberje-vetem-angleze/60%Daily2019-02-27 10:37
https://kosova-info.com/veseli-drejtesia-duhet-te-shkoje-ne-vend-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyci/60%Daily2019-02-27 10:34
https://kosova-info.com/dy-ministrat-pranojne-se-kane-gjuajtur-me-arme-shala-se-kam-ditur-qe-po-kryej-veper-penale/60%Daily2019-02-27 10:30
https://kosova-info.com/albin-kurti-akoma-ne-qkuk/60%Daily2019-02-27 10:28
https://kosova-info.com/hazard-shenjestra-kryesore-e-real-madridit/60%Daily2019-02-27 10:23
https://kosova-info.com/vjedhje-e-rende-ne-ferizaj/60%Daily2019-02-27 10:22
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-se-me-ke-nga-estrada-publikoi-foto-gold-ag/60%Daily2019-02-27 10:21
https://kosova-info.com/gripi-sezonal-ne-kosove-shnderrohet-ne-epidemi/60%Daily2019-02-27 10:20
https://kosova-info.com/llorente-po-rikthehet-ne-la-liga/60%Daily2019-02-27 10:13
https://kosova-info.com/edhe-bashkimi-evropian-dergon-nje-delegacion-te-larte-ne-kosove/60%Daily2019-02-27 10:10
https://kosova-info.com/ne-kshtu-levizim-per-here-te-pare-ne-kosove-handikos-shenon-1-marsin/60%Daily2019-02-27 10:04
https://kosova-info.com/roza-lati-e-ofendon-rende-publikisht-franceska-jacen/60%Daily2019-02-27 09:54
https://kosova-info.com/nderron-jete-ne-qkuk-i-aksidentuari-jave-me-pare-ne-bresalc/60%Daily2019-02-27 09:53
https://kosova-info.com/skandal-te-barcelona-sandro-rosell-prapa-grilave/60%Daily2019-02-27 09:49
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-serbe-ne-zubin-potok-po-kontrabandonin-mallra/60%Daily2019-02-27 09:48
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-bayern-munich-i-kompleton-dy-transferime/60%Daily2019-02-27 09:37
https://kosova-info.com/kater-persona-rrihen-mes-vete-ne-podujeve/60%Daily2019-02-27 09:37
https://kosova-info.com/gjashtevjecarja-leonida-salihi-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2019-02-27 09:33
https://kosova-info.com/fansat-e-inkurajojne-mirsa-kerqelin-qe-ti-kthehet-muzikes/60%Daily2019-02-27 09:33
https://kosova-info.com/akp-mban-ceremonine-e-shitjes-se-aseteve-44/60%Daily2019-02-27 09:31
https://kosova-info.com/shtate-trajneret-qe-kerkojne-skuadra-te-reja/60%Daily2019-02-27 09:26
https://kosova-info.com/cohen-pergatitet-te-akuzoje-trumpin-per-nje-varg-ceshtjesh/60%Daily2019-02-27 09:24
https://kosova-info.com/haradinaj-nderon-me-medalje-ilir-bytyqin-qe-humbi-tre-vellezerit-e-tij-gjate-luftes/60%Daily2019-02-27 09:17
https://kosova-info.com/13-futbollistet-qe-deshtuan-ne-el-clasico/60%Daily2019-02-27 09:14
https://kosova-info.com/qytetaret-japin-pergjigje-interesante-per-mashkullin-dhe-femren-me-me-stil-ne-estrade/60%Daily2019-02-27 09:06
https://kosova-info.com/shba-kerkon-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves-brenda-vitit-2019/60%Daily2019-02-27 09:04
https://kosova-info.com/shisnin-heroine-afer-gjimnazeve-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-02-27 09:03
https://kosova-info.com/cies-messi-eshte-dribluesi-me-i-mire-ne-evrope-kjo-eshte-lista/60%Daily2019-02-27 09:01
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-soni-malajt-duke-i-dridhur-si-rralle-here-te-pasmet/60%Daily2019-02-27 08:59
https://kosova-info.com/hoti-viziton-medvegjen/60%Daily2019-02-27 08:57
https://kosova-info.com/ne-angli-shqiptari-plagos-gruan-me-thike-para-kamerave/60%Daily2019-02-27 08:53
https://kosova-info.com/aktakuze-per-kater-perona-qe-e-shiten-mishin-e-lopes-se-semure/60%Daily2019-02-27 08:52
https://kosova-info.com/de-gea-e-refuzon-kontraten-e-re-te-man-utd/60%Daily2019-02-27 08:49
https://kosova-info.com/basha-kujton-pushkatimin-e-22-intelektualeve-emra-xhelatesh-ne-drejtesi-e-shtet/60%Daily2019-02-27 08:45
https://kosova-info.com/e-dashura-e-re-e-miliarderit-iranian-femra-me-e-komentuar-e-momentit/60%Daily2019-02-27 08:43
https://kosova-info.com/milan-nuk-e-ka-ndermend-te-ndalet-me-transferime/60%Daily2019-02-27 08:37
https://kosova-info.com/sherifi-taksa-as-nuk-duhet-te-hiqet-e-as-te-suspendohet/60%Daily2019-02-27 08:34
https://kosova-info.com/hoti-me-kritika-te-reja-per-koalicionin-pan/60%Daily2019-02-27 08:29
https://kosova-info.com/rakitic-po-behet-gati-per-aventuren-ne-premierlige/60%Daily2019-02-27 08:25
https://kosova-info.com/basha-beteja-jone-ndalet-kur-te-shporrim-ramen/60%Daily2019-02-27 08:16
https://kosova-info.com/alberije-hadergjonaj-ka-nje-keshille-per-elvana-gjaten/60%Daily2019-02-27 08:13
https://kosova-info.com/rikthehet-el-clasico-real-madrid-barcelona-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2019-02-27 08:13
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-trupin-e-njeriut-nese-nuk-hani-buke-per-1-muaj-do-te-habiteni-me-ndryshimet/60%Daily2019-02-27 08:11
https://kosova-info.com/arme-gjermane-ne-jemen/60%Daily2019-02-27 08:10
https://kosova-info.com/trump-dhe-kim-do-te-nisin-samitin-me-darke/60%Daily2019-02-27 08:08
https://kosova-info.com/dhoma-e-perfaqesuesve-miraton-rezolute-per-te-bllokuar-emergjencen-kombetare/60%Daily2019-02-27 08:06
https://kosova-info.com/ciao-inter-icardi-kalon-te-rivali-nga-serie-a/60%Daily2019-02-27 08:04
https://kosova-info.com/vuciq-fton-sot-ne-takim-perfaqesuesit-e-serbeve-nga-kosova/60%Daily2019-02-27 08:01
https://kosova-info.com/zbulohet-se-cfare-fshihet-pas-afersise-se-madhe-te-lady-gagas-me-bradley-cooper/60%Daily2019-02-27 07:58
https://kosova-info.com/kepa-e-kishte-lene-te-tronditur-caballeron-me-keto-fjale/60%Daily2019-02-27 07:53
https://kosova-info.com/brexit-pa-marreveshje-may-u-ofron-deputeteve-votim/60%Daily2019-02-27 07:50
https://kosova-info.com/qeveria-fillon-me-shpenzimin-e-rezervave-buxhetore/60%Daily2019-02-27 07:46
https://kosova-info.com/perfundon-epoka-e-abramovich-te-chelsea/60%Daily2019-02-27 07:44
https://kosova-info.com/referendum-konsultativ-per-marreveshjen-eventuale-me-serbine-2/60%Daily2019-02-27 07:40
https://kosova-info.com/bebe-rexha-udheton-ne-new-york-per-tu-sqaruar-me-babain/60%Daily2019-02-27 07:39
https://kosova-info.com/nxenesit-e-vushtrrise-me-arme-ne-shkolle/60%Daily2019-02-27 07:39
https://kosova-info.com/perplasen-wilder-dhe-fury-pas-anulimit-te-mecit/60%Daily2019-02-27 07:34
https://kosova-info.com/platforma-nuk-shkon-ne-kuvend-pa-u-miratuar-ligji-per-dialogun/60%Daily2019-02-27 07:27
https://kosova-info.com/luana-pa-dashje-zbulon-personin-qe-po-e-shoqeron-ne-pushimet-perrallore/60%Daily2019-02-27 07:18
https://kosova-info.com/gattuso-zbulon-se-cfare-nuk-shkoi-ndaj-lazios/60%Daily2019-02-27 07:14
https://kosova-info.com/publikohet-traileri-i-filmit-us/60%Daily2019-02-27 07:05
https://kosova-info.com/arsenal-me-super-transferim-nga-napoli/60%Daily2019-02-27 07:04
https://kosova-info.com/nje-delegacion-i-shba-se-viziton-kosoven/60%Daily2019-02-27 07:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpunetoret-teknike-paralajmerojne-greve-per-sot/60%Daily2019-02-27 06:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-9/60%Daily2019-02-27 06:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmesiq-serbia-te-njohe-kosoven-me-pas-nese-duan-le-te-bisedojne-per-korigjim-te-kufirit/60%Daily2019-02-27 06:29
https://kosova-info.com/erdogan-u-hape-lufte-tregtareve-i-quan-terroriste-te-ushqimit/60%Daily2019-02-26 22:57
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-ilda-bejleri-para-17-vitesh-nuk-do-ta-njihni/60%Daily2019-02-26 22:55
https://kosova-info.com/kepuca-e-arte-messi-i-prine-gares-se-ashper-i-ndjekur-nga-mbappe-dhe-cr7/60%Daily2019-02-26 22:52
https://kosova-info.com/kosova-synon-prape-interpol-in/60%Daily2019-02-26 22:51
https://kosova-info.com/franceska-jace-ka-nje-kerkese-te-cuditshme/60%Daily2019-02-26 22:41
https://kosova-info.com/ska-rrezik-ne-kufirin-jugor-te-amerikes-thote-gjenerali-i-forces-ajrore/60%Daily2019-02-26 22:37
https://kosova-info.com/burrat-i-stresojne-grate-me-shume-se-femijet/60%Daily2019-02-27 12:28
https://kosova-info.com/pasioni-i-kim-jong-unit-per-limuzinat-e-blinduara-mercedes/60%Daily2019-02-26 22:27
https://kosova-info.com/antarktida-po-humbet-nje-ajsberg-30-here-me-te-madhe-se-manhatani/60%Daily2019-02-26 22:21
https://kosova-info.com/psg-shenon-fitore-te-paster-dhe-kalon-ne-gjysmefinale-te-kupes/60%Daily2019-02-26 22:20
https://kosova-info.com/ndotja-e-ambientit-shteti-ishullor-ndalon-perdorimin-e-pelenave/60%Daily2019-02-26 22:18
https://kosova-info.com/udheheqesit-e-shtetit-serb-kunder-emerimit-te-zhiviq-ne-postin-e-ministres-se-bujqesise/60%Daily2019-02-26 22:12
https://kosova-info.com/kjo-i-ndodhi-robert-berishes-ne-miami/60%Daily2019-02-26 22:11
https://kosova-info.com/lazio-0-0-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-26 22:08
https://kosova-info.com/kadrijaj-thote-se-aak-eshte-e-gatshme-per-zgjedhje/60%Daily2019-02-26 21:58
https://kosova-info.com/lazio-dhe-milan-luajne-baras-ne-ndeshjen-e-pare-gjysmefinale-te-kupes-se-italise/60%Daily2019-02-26 21:53
https://kosova-info.com/5-produktet-qe-nuk-skadojne-asnjehere/60%Daily2019-02-27 09:45
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bgashi-jemi-afer-marreveshjes-me-zaevin/60%Daily2019-02-26 21:49
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-te-prishtines-nga-viti-1999/60%Daily2019-02-26 21:38
https://kosova-info.com/keisi-ua-ben-koken-lemsh-fansave-te-stresit-a-doli-ai-nga-burgu/60%Daily2019-02-26 21:37
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-bosnja-pike-grumbullimi-e-emigranteve-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-02-26 21:33
https://kosova-info.com/irina-shayk-e-merzitur-shkak-i-afersise-se-partnerit-te-saj-me-lady-gagan/60%Daily2019-02-26 21:26
https://kosova-info.com/shtyhet-lufta-wilder-fury/60%Daily2019-02-26 21:24
https://kosova-info.com/skivi-me-stil-te-ri-te-flokeve/60%Daily2019-02-26 21:18
https://kosova-info.com/trump-kritikon-opec-un-bien-cmimet-e-naftes/60%Daily2019-02-26 21:15
https://kosova-info.com/inspeksioni-mbyll-pese-lokale-masazhi-ne-prishtine/60%Daily2019-02-26 21:11
https://kosova-info.com/flaka-krelani-si-rita-ora-e-ben-nxehte-me-pozat-para-pasqyres/60%Daily2019-02-26 21:09
https://kosova-info.com/donald-trump-falenderon-vietnamin-per-pritjen-e-ngrohte/60%Daily2019-02-26 21:04
https://kosova-info.com/di-maria-vjen-me-nje-super-gol/60%Daily2019-02-26 21:02
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-e-viziton-albin-kurtin-ne-spital/60%Daily2019-02-26 20:53
https://kosova-info.com/hoti-i-kerkon-haradinajt-qe-deputetet-e-tij-ta-votojne-rezoluten-per-integritetin-territorial-te-kosoves/60%Daily2019-02-26 20:47
https://kosova-info.com/elinel-mbremjen-po-e-kalon-me-nje-person-shume-te-vecante/60%Daily2019-02-26 20:45
https://kosova-info.com/solari-ka-nje-tjeter-lajm-te-keq-per-iscon/60%Daily2019-02-26 20:45
https://kosova-info.com/keshilltari-i-thacit-tregon-arsyen-pse-do-te-vijne-njerezit-e-trumpit-neser-ne-prishtine/60%Daily2019-02-26 20:39
https://kosova-info.com/rukiqi-te-ndalet-fushata-e-gjobitjes-se-kafeneve/60%Daily2019-02-26 20:31
https://kosova-info.com/xhesila-dhe-besi-ne-nje-moment-romantik-nga-pushimet-e-tyre-ne-itali/60%Daily2019-02-26 20:26
https://kosova-info.com/lluka-privatizimi-i-telekomit-i-domosdoshem/60%Daily2019-02-26 20:23
https://kosova-info.com/icardi-dridh-interin/60%Daily2019-02-26 20:23
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbrace-nje-dite-e-qarte-dhune-kunder-institucioneve/60%Daily2019-02-26 20:23
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-sulmit-ne-zemer-simptoma-qe-nuk-duhet-ta-injoroni-kurre/60%Daily2019-02-26 20:21
https://kosova-info.com/gjermania-i-kerkon-kosoves-dhe-serbise-qe-ti-rikthehen-dialogut/60%Daily2019-02-26 20:15
https://kosova-info.com/presidenti-iranian-kundershton-doreheqjen-e-ministrit-te-jashtem/60%Daily2019-02-26 20:09
https://kosova-info.com/fustani-i-hapur-i-zbulon-shume-ish-bashkeshortes-se-blerim-xhemajlit/60%Daily2019-02-26 20:04
https://kosova-info.com/sergio-ramos-zyrtarisht-ne-telashe/60%Daily2019-02-26 20:04
https://kosova-info.com/inspektohet-vendi-ku-humbi-jeten-22-vjecari-nga-suhareka/60%Daily2019-02-26 19:59
https://kosova-info.com/shkurorezimet-mes-cifteve-te-huaja-ne-zvicer-shenojne-rritje/60%Daily2019-02-26 19:52
https://kosova-info.com/porsche-ja-me-1-200-kuajfuqi-mund-te-kape-me-shume-se-1-300-km-h/60%Daily2019-02-26 19:45
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-nga-aksidenti-i-sotem-ne-prishtine/60%Daily2019-02-26 19:38
https://kosova-info.com/sergey-lavrov-ne-vietnam-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes-po-copetojne-boten/60%Daily2019-02-26 19:29
https://kosova-info.com/kelmendi-thote-se-duhet-te-degjohet-amerika-per-taksen/60%Daily2019-02-26 19:16
https://kosova-info.com/koordinatori-hoti-takohet-me-kryetarin-e-pd-se-ne-bujanoc/60%Daily2019-02-26 19:10
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-ledri-vula-per-kengen-tavolina-e-merzise-nga-elvana-gjata/60%Daily2019-02-26 18:59
https://kosova-info.com/kritikohet-ashper-platforma-per-dialog-me-serbine/60%Daily2019-02-26 18:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-lazio-milan-2/60%Daily2019-02-26 18:58
https://kosova-info.com/zyrtare-rodgers-trajner-i-skuadres-se-madhe-nga-premierliga/60%Daily2019-02-26 18:52
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-marramendese-per-talentin-e-fiorentines/60%Daily2019-02-26 18:47
https://kosova-info.com/rikthehet-bora-keto-jane-temperaturat-per-neser-dhe-pasneser/60%Daily2019-02-26 18:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-vajzes-se-valdrin-sahitit-kur-e-degjon-kengen-e-re-te-elvanes/60%Daily2019-02-26 18:33
https://kosova-info.com/semedo-i-barcelones-vihet-ne-siklet-kur-i-duhet-te-zgjedh-mes-messit-dhe-cr7/60%Daily2019-02-26 18:32
https://kosova-info.com/kosnett-me-kohe-armiqte-mund-te-kthehen-ne-miq/60%Daily2019-02-26 18:23
https://kosova-info.com/amir-rrahmani-ne-formacionin-e-javes-ne-kroaci/60%Daily2019-02-26 18:16
https://kosova-info.com/demi-rose-dhe-shoqeruesja-e-saj-me-keto-imazhe-ngjallen-shume-reagime/60%Daily2019-02-26 18:11
https://kosova-info.com/perplasje-protestues-polici-tentohet-te-hyhet-brenda-kuvendit/60%Daily2019-02-26 18:00
https://kosova-info.com/arifaj-mitrovica-dhe-trepca-nuk-preken-kurre-ska-marreveshje-qe-e-demton-kosoven/60%Daily2019-02-26 17:59
https://kosova-info.com/imagjinojeni-sikur-une-ta-beja-veprimin-e-simeones/60%Daily2019-02-26 17:54
https://kosova-info.com/trump-arrin-ne-vietnam-per-tu-takuar-me-kimin-2/60%Daily2019-02-26 17:49
https://kosova-info.com/rikthimi-i-fuqishem-i-elvana-gjates-publikon-kengen-tavolina-e-merzise/60%Daily2019-02-26 17:45
https://kosova-info.com/samsung-lanson-dy-smartfone-te-ri/60%Daily2019-02-26 17:44
https://kosova-info.com/petkoviq-kurre-nuk-kemi-qene-me-larg-marreveshjes-kosove-serbi-sivjet-ska-asgje/60%Daily2019-02-26 17:43
https://kosova-info.com/legjenda-e-futbollit-anglez-thote-se-kepa-kurre-nuk-duhet-te-mbroje-me-per-chelsea/60%Daily2019-02-26 17:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-albin-kurtit/60%Daily2019-02-26 17:41
https://kosova-info.com/barca-dhe-reali-ne-gare-per-yllin-e-psg-se/60%Daily2019-02-26 17:29
https://kosova-info.com/profili-i-dijana-zhiviq-kush-eshte-ministrja-e-re-e-bujqesise-qe-e-nervozoi-vuciqin/60%Daily2019-02-26 17:21
https://kosova-info.com/vuciq-neser-takon-perfaqesuesit-politik-serbe-te-kosoves/60%Daily2019-02-26 17:15
https://kosova-info.com/latifi-kerkim-falja-e-naim-abazit-efekti-brutal-i-lincimit-publik/60%Daily2019-02-26 17:12
https://kosova-info.com/ceshtja-mauro-icardi-kush-eshte-armiku-kryesor-i-argjentinasit-te-inter/60%Daily2019-02-26 17:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-me-e-ndjekur-ne-instagram/60%Daily2019-02-26 17:02
https://kosova-info.com/ujqerit-kalojne-ne-mes-te-shtepive-ne-kete-fshat-te-podujeves/60%Daily2019-02-26 17:00
https://kosova-info.com/krasniqi-cdo-dite-e-me-shume-po-kemi-fakte-qe-vv-nuk-dallon-nga-asnje-subjekt-autoritar/60%Daily2019-02-26 16:57
https://kosova-info.com/trump-arrin-ne-vietnam-per-tu-takuar-me-kimin/60%Daily2019-02-26 16:57
https://kosova-info.com/ismajli-qeverisja-e-mire-eshte-prioritet-me-perfshirje-te-rinise-dhe-grave/60%Daily2019-02-26 16:46
https://kosova-info.com/valverde-deklarohet-para-derbit-real-madrid-barcelona/60%Daily2019-02-26 16:43
https://kosova-info.com/dua-lipa-provokon-ndjekesit-duke-zberthyer-bluzen/60%Daily2019-02-26 16:43
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-nese-do-ti-shkarkoje-ministrat-e-tjere-serbe/60%Daily2019-02-26 16:43
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-mohon-te-kete-krize-ne-raportet-midis-partnereve-te-koalicionit-qeveritar/60%Daily2019-02-26 16:40
https://kosova-info.com/protestuesit-sulmojne-ministrin-e-mjedisit/60%Daily2019-02-26 16:38
https://kosova-info.com/referendum-konsultativ-per-marreveshjen-eventuale-me-serbine/60%Daily2019-02-26 16:34
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-u-ofron-ligjvenesve-mundesine-e-brexitit-pa-marreveshje/60%Daily2019-02-26 16:32
https://kosova-info.com/ismaili-do-te-shtojme-investimet-per-ta-forcuar-shendetesine-neper-komuna/60%Daily2019-02-26 16:29
https://kosova-info.com/rodgers-rikthehet-ne-premierlige-zyrtarizohet-shume-shpejte-te-kjo-skuader/60%Daily2019-02-26 16:28
https://kosova-info.com/mjeket-paralajmerojne-gjithmone-bejeni-kete-gje-pas-seksit-oral/60%Daily2019-02-26 16:27
https://kosova-info.com/meksika-mban-qendrim-neutral-per-krizen-ne-venezuele/60%Daily2019-02-26 16:25
https://kosova-info.com/kelmendi-te-degjohet-amerika-per-taksen/60%Daily2019-02-26 16:22
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-intervenon-ne-rrugen-b-kyqjet-ilegale-shperthyen-kanalizimin/60%Daily2019-02-26 16:21
https://kosova-info.com/griezmann-pyetet-per-lojtarin-me-te-mire-ne-histori-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2019-02-26 16:21
https://kosova-info.com/fansat-e-kides-taynes-e-melindes-cmenden-pas-adelina-berishes/60%Daily2019-02-26 16:17
https://kosova-info.com/ministria-e-arsimit-e-konfirmon-se-oret-e-humbura-gjate-greves-do-te-kompensohen/60%Daily2019-02-26 16:14
https://kosova-info.com/haradinaj-rritja-e-investimeve-ne-arsim-tregues-se-qeverise-i-intereson-rritja-e-cilesise/60%Daily2019-02-26 16:09
https://kosova-info.com/recica-merr-konfirmimin-e-bankes-boterore-per-mbeshtetjen-e-reformave-te-mpms-se/60%Daily2019-02-26 16:03
https://kosova-info.com/beqaj-buxheti-per-inovacion-pritet-te-shkoje-mbi-22-milione-euro/60%Daily2019-02-26 16:02
https://kosova-info.com/gjermania-dhe-holanda-fituesit-me-te-medhenj-nga-vendosja-e-euros/60%Daily2019-02-26 16:02
https://kosova-info.com/batistuta-per-here-te-pare-rrefen-per-refuzimin-qe-ia-ka-bere-real-madridit/60%Daily2019-02-26 15:58
https://kosova-info.com/zarif-politika-e-jashtme-e-iranit-eshte-helmuar-nga-konfliktet-e-brendshme/60%Daily2019-02-26 15:56
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-edona-llalloshit-pasi-u-be-serish-halle/60%Daily2019-02-26 15:54
https://kosova-info.com/hoti-presidenti-dhe-mospajtimet-per-taksen-kane-thelluar-krizen-institucionale/60%Daily2019-02-26 15:49
https://kosova-info.com/luana-vjollca-nuk-po-ndalet-i-dha-flaken-serish-rrjetit/60%Daily2019-02-26 15:44
https://kosova-info.com/teleferiku-i-cili-do-te-ndertohet-ne-mes-te-zvicres-dhe-italise/60%Daily2019-02-26 15:44
https://kosova-info.com/psikologu-tregon-se-cfare-gjinie-do-te-kete-femija-i-pare-i-burrave-te-bukur/60%Daily2019-02-26 15:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dita-kur-mund-te-shkarkohet-maurizio-sarri/60%Daily2019-02-26 15:42
https://kosova-info.com/dogana-holandeze-konfiskon-90-mije-shishe-te-vodkes-besohet-se-ishin-per-kim-jongun/60%Daily2019-02-26 15:31
https://kosova-info.com/milan-me-tri-transferime-nga-dinamo-e-zagrebit/60%Daily2019-02-26 15:31
https://kosova-info.com/veturat-prej-te-cilave-mclaren-pret-te-kete-shume-shitje/60%Daily2019-02-28 13:10
https://kosova-info.com/paralajmerohet-nje-greve-e-re-nga-neser-ne-kosove/60%Daily2019-02-26 15:28
https://kosova-info.com/pack-nuk-duhet-lejuar-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan/60%Daily2019-02-26 15:24
https://kosova-info.com/armatoset-serbia-merr-edhe-4-avione-luftarake-nga-bjellorusia/60%Daily2019-02-26 15:22
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-ne-peje-njerit-iu-gjeten-pajisje-ushtarake-ne-shtepi/60%Daily2019-02-26 15:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-komenti-qe-i-la-elita-burrit-te-saj-prane-fotos-ku-kujdeset-per-djalin/60%Daily2019-02-26 15:20
https://kosova-info.com/personi-i-afert-me-allegrin-zbulon-te-ardhmen-e-trajnerit/60%Daily2019-02-26 15:19
https://kosova-info.com/presioni-i-shba-ve-e-zbute-haradinajn-taksa-gati-te-pezullohet/60%Daily2019-02-26 15:15
https://kosova-info.com/vendet-me-te-shendetshme-ne-bote-ja-ku-radhitemi-ne/60%Daily2019-02-27 07:33
https://kosova-info.com/sot-lansohet-kenga-e-re-e-elvana-gjates/60%Daily2019-02-26 14:58
https://kosova-info.com/sarri-fillon-ta-tregoj-autoritetin-e-tij-te-lojtaret-e-chelseas-shikojeni-cfare-e-pret-kepan/60%Daily2019-02-26 14:55
https://kosova-info.com/rikthehet-te-columbiana-e-deshironi-serish-kete-stil-te-taynes/60%Daily2019-02-26 14:40
https://kosova-info.com/barcelona-e-do-edhe-nje-lojtar-te-ajaxit/60%Daily2019-02-26 14:39
https://kosova-info.com/a-mund-ta-zevendesoje-reciprociteti-taksen-doganore-ndaj-serbise/60%Daily2019-02-26 14:28
https://kosova-info.com/uefa-ka-nje-lajm-te-keq-per-simeonen/60%Daily2019-02-26 14:27
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-u-ofron-ligjvenesve-mundesine-e-brexitit-pa-pakt/60%Daily2019-02-26 14:26
https://kosova-info.com/po-mundoheni-te-dobesoheni-ja-cfare-nuk-duhet-te-beni/60%Daily2019-02-26 14:25
https://kosova-info.com/guvernatori-mehmeti-takoi-kryeparlamentarin-e-maqedonise-se-veriut-talat-xhaferi/60%Daily2019-02-26 14:24
https://kosova-info.com/nje-baba-i-perkushtuar-si-gjiko-publikon-foto-duke-e-ushqyer-djalin/60%Daily2019-02-26 14:19
https://kosova-info.com/real-madrid-dhe-barcelona-ne-gare-per-yllin-e-psg-se/60%Daily2019-02-26 14:09
https://kosova-info.com/haradinaj-presidentin-e-dua-shume-mendimi-i-tij-eshte-per-tu-respektuar/60%Daily2019-02-26 14:03
https://kosova-info.com/naser-berisha-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi/60%Daily2019-02-26 14:00
https://kosova-info.com/wanda-me-mesazh-per-interin-rreth-kontrates-se-icardit/60%Daily2019-02-26 13:53
https://kosova-info.com/haradinaj-nese-ska-kontrate-nga-serbia-ska-as-pezullim-te-takses/60%Daily2019-02-26 13:52
https://kosova-info.com/akp-ja-njofton-se-jane-terhequr-nga-shitja-disa-toka-bujqesore/60%Daily2019-02-26 13:40
https://kosova-info.com/greta-koci-zbulon-befasine-e-radhes-per-fansat/60%Daily2019-02-26 13:40
https://kosova-info.com/zyrtare-ancelotti-i-kompleton-dy-transferime-te-napoli/60%Daily2019-02-26 13:38
https://kosova-info.com/mourinho-per-inter-eshte-klub-special-per-mua/60%Daily2019-02-26 13:26
https://kosova-info.com/25-mije-per-epopene-e-uck-se-ne-dukagjin/60%Daily2019-02-26 13:24
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-115-mije-euro-per-komisionin-per-shenjimin-dhe-mirembajtjen-e-kufirit/60%Daily2019-02-26 13:20
https://kosova-info.com/dua-lipa-pjese-e-fushates-reklamuese-te-xhinseve-pepejeans-london-ss19/60%Daily2019-02-26 13:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-drejtoresha-e-re-e-arsimit-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2019-02-26 13:19
https://kosova-info.com/mustafa-serbia-nuk-eshte-e-interesuar-ti-normalizoje-marredheniet-me-kosoven/60%Daily2019-02-26 13:17
https://kosova-info.com/klopp-nuk-e-do-kete-lojtar-te-liverpooli/60%Daily2019-02-26 13:13
https://kosova-info.com/shkollat-9-vjecare-fushate-kunder-ekstremizmit/60%Daily2019-02-26 13:11
https://kosova-info.com/ish-ministri-izraelit-denohet-me-11-vjet-burgim/60%Daily2019-02-26 13:07
https://kosova-info.com/frika-e-brexit-it-diabetiket-ne-britani-krijojne-rezerva-insuline/60%Daily2019-02-26 13:05
https://kosova-info.com/arsenal-me-transferim-60-milionesh-nga-rivali-i-premierliges/60%Daily2019-02-26 13:03
https://kosova-info.com/ps-drejt-vendimit-te-papritur-ska-me-kryebashkiake-me-tre-mandate/60%Daily2019-02-26 13:02
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-joshese-dhe-atraktive-ne-imazhet-e-fundit/60%Daily2019-02-26 12:59
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-bashkeshortja-e-dritero-agollit/60%Daily2019-02-26 12:56
https://kosova-info.com/vetura-godet-nje-kembesor-ne-prishtine/60%Daily2019-02-26 12:56
https://kosova-info.com/largohen-rrethojat-te-stacioni-i-autobuseve/60%Daily2019-02-26 12:47
https://kosova-info.com/gold-ag-pozon-krah-ganit-gecit/60%Daily2019-02-26 12:39
https://kosova-info.com/ministrja-franceze-ka-nje-lajm-te-keq-per-serbine/60%Daily2019-02-26 12:32
https://kosova-info.com/pse-rruga-drejt-liberalizimit-te-vizave-eshte-veshtiresuar-sipas-ministres-hoxha/60%Daily2019-02-26 12:31
https://kosova-info.com/hoti-nenshkruan-memorandum-me-kryetarin-e-bujanocit-shaip-kamberi/60%Daily2019-02-26 12:22
https://kosova-info.com/labi-ata-qe-na-e-humbin-mundin-jane-qenefa/60%Daily2019-02-26 12:20
https://kosova-info.com/tre-te-ndaluar-per-falsifikim-te-dokumenteve/60%Daily2019-02-26 12:14
https://kosova-info.com/sot-ditelindja-e-astrit-deharit-kurti-e-kujton-nga-qkuk-ja/60%Daily2019-02-26 12:12
https://kosova-info.com/dy-skenaret-per-mbajtjen-apo-pezullimin-e-takses-ndaj-serbise/60%Daily2019-02-26 12:05
https://kosova-info.com/shqiptari-humb-jeten-live-ne-facebook/60%Daily2019-02-26 12:01
https://kosova-info.com/majk-publikon-foto-me-djalin-a-eshte-roani-kopje-e-tij/60%Daily2019-02-26 11:59
https://kosova-info.com/shkaku-i-shaqirit-henderson-fjaloset-me-kloppin/60%Daily2019-02-26 11:54
https://kosova-info.com/emri-i-ri-do-tu-kushtoje-qytetareve-te-maqedonise-se-veriut-nga-60-euro/60%Daily2019-02-26 11:48
https://kosova-info.com/milot-llalloshi-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2019-02-26 11:44
https://kosova-info.com/dj-i-njohur-shqiptar-e-lashe-encen-per-te-punuar-me-taynen/60%Daily2019-02-26 11:39
https://kosova-info.com/haradinaj-pa-koordinim-veshtire-te-sigurohet-nje-agjende-e-zhvillimit-ekonomik/60%Daily2019-02-26 11:38
https://kosova-info.com/falcao-gjendet-ne-rome-a-po-ndodhe-transferimi-te-milani/60%Daily2019-02-26 11:38
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-ofron-transport-per-femijet-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2019-02-26 11:27
https://kosova-info.com/kontrata-i-skadon-ne-fund-te-sezonit-luiz-deshiron-te-luaje-te-kjo-skuader/60%Daily2019-02-26 11:26
https://kosova-info.com/man-utd-e-do-rikthimin-ronaldo-vendos-per-te-ardhmen/60%Daily2019-02-26 11:13
https://kosova-info.com/albin-kurti-perfundon-ne-qkuk/60%Daily2019-02-26 11:08
https://kosova-info.com/shba-ja-therret-mbledhje-te-keshillit-te-sigurimit-per-krizen-ne-venezuele/60%Daily2019-02-26 11:08
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-transferon-yllin-e-romes/60%Daily2019-02-26 11:03
https://kosova-info.com/legjenda-e-liverpoolit-coutinho-nuk-eshte-i-deshiruar-tek-ne/60%Daily2019-02-26 10:49
https://kosova-info.com/kdi-me-skenare-per-mbajtjen-apo-pezullimin-e-takses-100/60%Daily2019-02-26 10:48
https://kosova-info.com/daciq-nese-do-te-kisha-para-kosova-do-ta-terhiqte-shpalljen-e-pavaresise/60%Daily2019-02-26 10:43
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-transferon-lojtarin-qe-e-duan-shume-skuadra/60%Daily2019-02-26 10:38
https://kosova-info.com/digjen-5-makina-ne-vlore-zjarrvenie-e-qellimshme-ne-dy-prej-tyre/60%Daily2019-02-26 10:29
https://kosova-info.com/nga-klipi-selfish-era-istrefi-ve-ne-pah-te-pasmet/60%Daily2019-02-26 10:29
https://kosova-info.com/thaci-vrasesit-e-vellezerve-bytyci-jane-ne-institucionet-me-te-larta-te-serbise/60%Daily2019-02-26 10:28
https://kosova-info.com/kupa-e-italise-lazio-milan-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2019-02-26 10:26
https://kosova-info.com/4-arsyet-pse-duhet-tu-krihni-gjithmone-floket-femijeve/60%Daily2019-02-26 10:23
https://kosova-info.com/flasin-per-projektet-mbeshtetese-te-fondit-kosovar-per-garanci-kreditore/60%Daily2019-02-26 10:17
https://kosova-info.com/inter-me-dicka-speciale-per-perballjen-ndaj-milanit/60%Daily2019-02-26 10:17
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-se-shpejti-vjen-me-projektin-e-ri-muzikor/60%Daily2019-02-26 10:15
https://kosova-info.com/projekti-i-dyshimte-per-te-cilin-pati-edhe-te-shtena-me-arme/60%Daily2019-02-26 10:09
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-rekord-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-26 10:05
https://kosova-info.com/levizja-e-papritur-e-opozites-proteste-sot-para-kuvendit-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-26 10:02
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-shkelqejne-ne-burberry/60%Daily2019-02-26 09:59
https://kosova-info.com/shperthim-nga-rrjedhja-e-gazit-lendohet-nje-e-moshuar-ne-vlore/60%Daily2019-02-26 09:57
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-gati-400-milione-euro-per-transferime/60%Daily2019-02-26 09:56
https://kosova-info.com/vulin-kunder-ministres-se-re-te-bujqesise-nuk-i-perfaqeson-serbet-nga-kosova/60%Daily2019-02-26 09:56
https://kosova-info.com/inspeksioni-bashke-me-policine-ne-aksion-per-te-ndalur-taksite-ilegale-ne-prishtine/60%Daily2019-02-26 09:45
https://kosova-info.com/zyrtare-denohet-gjyqtari-i-ndeshjes-fiorentina-inter/60%Daily2019-02-26 09:45
https://kosova-info.com/brenda-dhomes-se-zeri-gjikollit-keshtu-e-priten-ne-shtepi/60%Daily2019-02-26 09:39
https://kosova-info.com/rama-kujton-demacin-patriot-dhe-mjeshter-i-madh-i-pendes/60%Daily2019-02-26 09:36
https://kosova-info.com/kryetari-i-decanit-ngushellon-familjen-e-te-riut-qe-humbi-jeten-ne-zvicer/60%Daily2019-02-26 09:31
https://kosova-info.com/arsenal-me-top-transferim-nga-barcelona/60%Daily2019-02-26 09:26
https://kosova-info.com/ka-filluar-te-zbatohet-vendimi-per-ndalimin-e-telefonave-mobil/60%Daily2019-02-26 09:21
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-zbulon-se-kush-do-te-stiloje-veshjen-e-saj-ne-eurovision/60%Daily2019-02-26 09:20
https://kosova-info.com/allegri-po-kalon-ne-premierlige/60%Daily2019-02-26 09:15
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-zvicer-nderron-jete-i-riu-nga-decani/60%Daily2019-02-26 09:05
https://kosova-info.com/kuvendi-seance-plenare-ne-oren-1700/60%Daily2019-02-26 09:02
https://kosova-info.com/rodgers-po-transferohet-te-ish-kampioni-i-premierliges/60%Daily2019-02-26 09:01
https://kosova-info.com/luana-vjollca-nis-diten-me-kete-pamje-perrallore/60%Daily2019-02-26 08:59
https://kosova-info.com/shba-dergojne-ne-ballkan-diplomatin-i-cili-perfundon-punet/60%Daily2019-02-26 08:53
https://kosova-info.com/man-utd-eshte-ne-probleme-serioze/60%Daily2019-02-26 08:50
https://kosova-info.com/publikon-foto-prane-feros-arbenita-ismajli-duket-me-e-lumtur-se-kurre/60%Daily2019-02-26 08:49
https://kosova-info.com/nga-gripi-sezonal-jane-mbi-29-mije-raste-te-dyshimta/60%Daily2019-02-26 08:46
https://kosova-info.com/gjendet-nje-mjet-shperthyes-ne-prizren/60%Daily2019-02-26 08:45
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktorja-e-njohur-humbi-betejen-me-kancerin/60%Daily2019-02-26 08:39
https://kosova-info.com/modric-ka-vendosur-se-ku-do-te-luaje-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-26 08:37
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-nxenes-i-armatosur-ne-vushtrri/60%Daily2019-02-26 08:35
https://kosova-info.com/tentim-per-futje-te-droges-ne-qendren-korrektuese-ne-lipjan/60%Daily2019-02-26 08:31
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-ja-ku-ishte-epiqendra/60%Daily2019-02-26 08:27
https://kosova-info.com/shqiperia-me-sherbimin-shendetesor-me-te-keq-ne-evrope/60%Daily2019-02-26 08:25
https://kosova-info.com/lukaku-ky-lojtar-e-meriton-cmimin-e-vitit/60%Daily2019-02-26 08:25
https://kosova-info.com/qytetaret-zgjedhin-femren-dhe-mashkullin-me-me-stil-ne-estrade/60%Daily2019-02-26 08:19
https://kosova-info.com/rritje-kerkojne-edhe-pensionistet-e-parakohshem-te-tmk-se/60%Daily2019-02-26 08:14
https://kosova-info.com/leo-messi-zbulon-qellimin-e-tij-per-kete-sezon/60%Daily2019-02-26 08:13
https://kosova-info.com/kim-jong-un-arriti-ne-vietnam-per-samitin-me-presidentin-trump/60%Daily2019-02-26 08:12
https://kosova-info.com/feyerabend-opozita-dhe-qeveria-mbajne-pergjegjesi-per-te-ardhmen-e-vendit/60%Daily2019-02-26 08:02
https://kosova-info.com/real-madrid-me-transferim-befasues-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-26 08:00
https://kosova-info.com/oriola-marashi-vetem-me-te-brendshme-pozon-para-pasqyres/60%Daily2019-02-26 07:59
https://kosova-info.com/ligjvenesit-amerikane-do-te-votojne-per-te-bllokuar-emergjencen-kombetare/60%Daily2019-02-26 07:47
https://kosova-info.com/dy-gjigantet-e-premierliges-e-duan-romagnolin/60%Daily2019-02-26 07:47
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2019-02-26 07:42
https://kosova-info.com/hoti-organizon-takim-te-perbashket-me-te-gjithe-lideret-e-lugines-se-presheves/60%Daily2019-02-26 07:34
https://kosova-info.com/mourinho-po-rikthehet-ne-futboll/60%Daily2019-02-26 07:34
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-thote-se-po-i-mungon-ky-person/60%Daily2019-02-26 07:33
https://kosova-info.com/hoxha-rruga-drejt-liberalizimit-eshte-veshtiresuar/60%Daily2019-02-26 07:28
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves-5/60%Daily2019-02-26 07:26
https://kosova-info.com/arta-nitaj-tregon-linjat-trupore-nga-palestra/60%Daily2019-02-26 07:19
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-e-denon-kepa-arrizabalagan/60%Daily2019-02-26 07:17
https://kosova-info.com/laburistet-mbeshtesin-nje-referendum-tjeter-per-brexit-in/60%Daily2019-02-26 07:16
https://kosova-info.com/perfundimi-i-puneve-ne-autostrade-varet-nga-temperaturat/60%Daily2019-02-26 07:13
https://kosova-info.com/almeda-abazi-shijon-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-duke-kercyer/60%Daily2019-02-26 07:10
https://kosova-info.com/james-po-transferohet-atje-ku-edhe-pritej/60%Daily2019-02-26 07:09
https://kosova-info.com/shtetet-pro-dhe-kunder-levizjes-se-kufijve/60%Daily2019-02-26 07:07
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-6/60%Daily2019-02-26 06:47
https://kosova-info.com/3-vjet-me-thacin-president/60%Daily2019-02-26 06:43
https://kosova-info.com/mot-me-diell-por-i-ftohte-2/60%Daily2019-02-26 06:37
https://kosova-info.com/zyrtaret-amerikane-ne-beograd-kerkojne-urgjentisht-heqjen-e-takses/60%Daily2019-02-25 22:56
https://kosova-info.com/capital-t-i-rrethuar-nga-pese-femra-publikohet-foto/60%Daily2019-02-25 22:55
https://kosova-info.com/tuchel-tregon-se-kur-do-te-kthehet-neymar/60%Daily2019-02-25 22:55
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-nenat-qe-nuk-po-mund-te-bejne-femije/60%Daily2019-02-25 22:51
https://kosova-info.com/lekaj-ska-krize-qeveritare-sdo-te-kete-zgjedhje-sivjet/60%Daily2019-02-25 22:40
https://kosova-info.com/psikologet-rregulli-3-minutesh-qe-secili-prind-duhet-ta-ndjeke/60%Daily2019-02-26 11:20
https://kosova-info.com/griezmann-emeron-kundershtarin-me-te-veshtire-qe-ka-takuar-do-te-befasoheni/60%Daily2019-02-25 22:40
https://kosova-info.com/e-gjithe-jeta-e-loredana-zefit-ne-nje-foto/60%Daily2019-02-25 22:39
https://kosova-info.com/thaci-paralajmeron-doreheqjen-nese-kuvendi-nuk-ia-aprovon-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2019-02-25 22:32
https://kosova-info.com/pas-klopp-denohet-edhe-trajneri-i-tottenham/60%Daily2019-02-25 22:20
https://kosova-info.com/belegu-thote-se-taksa-nuk-do-te-hiqet-per-tu-bere-pazar-me-kufijte/60%Daily2019-02-25 22:16
https://kosova-info.com/s4mm-paralajmeron-albumin-e-vitit-kerkon-ndihmen-e-fansave/60%Daily2019-02-25 22:14
https://kosova-info.com/miller-thumbon-whyte-dhe-wilder-para-duelit-me-joshua/60%Daily2019-02-25 22:00
https://kosova-info.com/anastasia-del-pa-sytjena-fustani-i-bardhe-i-zbulon-gjithcka/60%Daily2019-02-25 22:00
https://kosova-info.com/femrat-qe-duan-te-arrijne-orgazmen-lehte-duhet-te-bejne-seks-me-keta-lloj-meshkujsh/60%Daily2019-02-25 21:58
https://kosova-info.com/rita-ora-pranon-kete-dhurate-te-shtrenjte/60%Daily2019-02-25 21:49
https://kosova-info.com/reagon-kryesia-e-inter-pas-barazimit-me-fiorentinen-gabimi-me-i-madh-qe-nga-prezantimi-i-var/60%Daily2019-02-25 21:46
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-neserme-3/60%Daily2019-02-25 21:40
https://kosova-info.com/neymar-kujton-messin-ai-me-ndihmoi-kur-kisha-me-se-shumti-nevoje/60%Daily2019-02-25 21:30
https://kosova-info.com/gjini-politikanet-e-kosoves-shkunden-kur-e-degjojne-haradinajn/60%Daily2019-02-25 21:24
https://kosova-info.com/tuna-ia-publikon-kete-foto-ne-krevat-yll-limanit/60%Daily2019-02-25 21:20
https://kosova-info.com/man-utd-siguron-nevillen-e-ardhshem/60%Daily2019-02-25 21:15
https://kosova-info.com/hoti-shala-po-e-arsyeton-me-pasion-nje-marreveshje-te-balancuar-me-serbine/60%Daily2019-02-25 21:06
https://kosova-info.com/ciljeta-ne-palester-te-gjithe-syte-nga-te-pasmet-e-saj/60%Daily2019-02-25 21:03
https://kosova-info.com/pensionohet-diaby-lojtari-qe-lendimet-ia-pamundesuan-te-prek-majat-e-futbollit/60%Daily2019-02-25 20:54
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-ambasadorin-e-arabise-saudite/60%Daily2019-02-25 20:53
https://kosova-info.com/a-do-te-denohet-kepa-arrizabalaga/60%Daily2019-02-25 20:48
https://kosova-info.com/marina-vjollca-me-foto-nga-shtrati-cfaredo-qe-te-jeni-ji-i-mire/60%Daily2019-02-25 20:45
https://kosova-info.com/thaci-per-taksen-kosova-nuk-e-ka-luksin-ti-thote-jo-shba-ve/60%Daily2019-02-25 20:44
https://kosova-info.com/sherr-mes-te-miturish-plagoset-me-thike-14-vjecari/60%Daily2019-02-25 20:31
https://kosova-info.com/barca-bayern-e-man-utd-ne-alarm-lille-pergatitet-per-ta-shitur-yllin-e-shumekerkuar/60%Daily2019-02-25 20:31
https://kosova-info.com/tekstet-mesimore-me-plote-mesazhe-negative/60%Daily2019-02-25 20:18
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-barcelones-perfundon-ne-radarin-e-milan-dhe-dortmund/60%Daily2019-02-25 20:15
https://kosova-info.com/kadrijaj-kusarit-taksa-nuk-do-te-hiqet-mesohu-me-kete/60%Daily2019-02-25 20:13
https://kosova-info.com/revolucion-teknologjik-microsoft-zbulon-syzet-qe-iu-lejojne-te-prekni-hologramet/60%Daily2019-02-25 20:13
https://kosova-info.com/shala-kerkon-te-pezullohet-taksa-dhe-te-realizohet-marreveshja-perfundimtare-me-serbine/60%Daily2019-02-25 20:08
https://kosova-info.com/thaci-jep-detaje-per-darken-me-ramen-dhe-kreret-shteteror/60%Daily2019-02-25 20:01
https://kosova-info.com/chelsea-dhe-juve-interesohen-per-zaniolon-lojtari-merr-vendimin-e-tij/60%Daily2019-02-25 20:00
https://kosova-info.com/lluka-ndalja-e-pensioneve-per-familjet-e-te-pagjeturve-leshim-i-qeverise-se-kaluar/60%Daily2019-02-25 19:46
https://kosova-info.com/benzema-i-lumtur-qe-nga-largimi-i-ronaldos-tani-jam-lideri/60%Daily2019-02-25 19:45
https://kosova-info.com/ekziston-dyshimi-se-shtytes-kryesor-per-vrasjen-e-triumf-rizes-ishte-enver-sekiraqa/60%Daily2019-02-25 19:41
https://kosova-info.com/mjalte-me-shafran-te-indise-antibiotiku-te-cilin-e-mbajne-te-fshehte-mjeket/60%Daily2019-02-26 08:00
https://kosova-info.com/30-vite-pa-driten-e-syve/60%Daily2019-02-25 19:35
https://kosova-info.com/barcelona-merr-nje-vendim-te-madh-per-boateng/60%Daily2019-02-25 19:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-e-zedhenesit-te-putinit-qe-punon-ne-parlamentin-evropian/60%Daily2019-02-25 19:26
https://kosova-info.com/ka-ne-skuader-neymar-e-mbappe-por-ja-cilin-lojtar-e-ka-ne-zemer-trajneri-i-psg/60%Daily2019-02-25 19:20
https://kosova-info.com/vazhdojne-takimet-e-nivelit-te-larte-per-paqen-ne-afganistan/60%Daily2019-02-25 19:12
https://kosova-info.com/barcelona-umtiti-ky-eshte-lajmi-i-fundit-rreth-lojtarit-pas-paraqitjes-ndaj-sevilla/60%Daily2019-02-25 19:07
https://kosova-info.com/luana-vjollca-nuk-ju-le-ta-harroni-vjen-me-pozen-e-radhes-nga-maldive/60%Daily2019-02-25 19:04
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-8-serbe-ne-brezovice/60%Daily2019-02-25 18:56
https://kosova-info.com/i-del-pjesa-intime-me-fustanin-transparent-kendall-cmend-pas-oscars/60%Daily2019-02-25 18:50
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-tirane-humbe-jeten-nje-28-vjecar/60%Daily2019-02-25 18:26
https://kosova-info.com/shala-per-taksen-qeveria-ti-degjoje-me-vemendje-kerkesat-e-shba-ve/60%Daily2019-02-25 18:13
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-gazetari-dhe-analisti-i-njohur-i-mediave-ruse/60%Daily2019-02-25 18:03
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-po-flet-per-ish-pastruesen-qe-rrembeu-cmimin-oscar/60%Daily2019-02-25 17:56
https://kosova-info.com/sasia-e-uthulles-se-molles-qe-duhet-pire-per-te-humbur-10-kilograme-per-3-muaj/60%Daily2019-02-25 17:53
https://kosova-info.com/kusari-lila-e-quan-te-papergjegjshem-kryeministrin-haradinaj/60%Daily2019-02-25 17:48
https://kosova-info.com/dridhet-man-utd-ylli-i-psg-stervitet-me-skuadren-para-ndeshjes-se-kthimit/60%Daily2019-02-25 17:45
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-shyhrete-behluli-pasi-u-pajis-me-pasaporte-te-shqiperise/60%Daily2019-02-25 17:32
https://kosova-info.com/drejtuesja-e-re-e-partise-se-merkelit-rusia-do-te-destabilizoje-europen/60%Daily2019-02-25 17:31
https://kosova-info.com/zeneli-krahas-messi-e-mbappe-ne-formacionin-e-javes-ne-evrope/60%Daily2019-02-25 17:30
https://kosova-info.com/endrit-shala-per-hidrocentralin-ne-lumbardh-thote-se-ende-nuk-ka-leje/60%Daily2019-02-25 17:25
https://kosova-info.com/salah-mane-e-firmino-po-kalojne-probleme-te-medha/60%Daily2019-02-25 17:20
https://kosova-info.com/edhe-nje-perpjekje-e-kosoves-per-ne-interpol/60%Daily2019-02-25 17:12
https://kosova-info.com/adelina-berisha-publikon-kengen-gabim-i-bukur/60%Daily2019-02-25 17:12
https://kosova-info.com/testi-per-gradat-merren-ne-pyetje-policet-qe-u-ankuan/60%Daily2019-02-25 17:08
https://kosova-info.com/opozita-ne-shqiperi-po-pergatit-protesten-e-radhes/60%Daily2019-02-25 17:07
https://kosova-info.com/majk-kalon-diten-me-djalin-roan-publikon-imazhet-me-te-embla/60%Daily2019-02-25 17:04
https://kosova-info.com/neymar-apo-mbappe-ja-ke-zgjedh-lojtari-i-rivaleve-te-psg/60%Daily2019-02-25 17:00
https://kosova-info.com/shpejtesia-marramendese-e-tipit-te-ri-te-mclaren-it/60%Daily2019-02-27 13:35
https://kosova-info.com/vendet-sekrete-qe-nuk-na-i-tregon-google-maps/60%Daily2019-02-25 16:54
https://kosova-info.com/kiara-tito-i-kunderpergjigjet-ndjekesit-qe-i-tha-je-1-meter-e-nje-qofte/60%Daily2019-02-25 16:47
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-tronditur-nga-vdekja-tragjike-e-te-riut-ne-suhareke/60%Daily2019-02-25 16:47
https://kosova-info.com/kevin-de-bruyne-i-kenaqur-me-formen-e-skuadres-por-jo-edhe-me-veten/60%Daily2019-02-25 16:45
https://kosova-info.com/kritikohet-platforma-e-ekipit-negociator-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2019-02-25 16:33
https://kosova-info.com/caktohen-datat-e-matures-shteterore/60%Daily2019-02-25 16:33
https://kosova-info.com/ja-sa-jane-pagat-e-gjyqtareve-ne-secilen-lige-evropiane/60%Daily2019-02-25 16:33
https://kosova-info.com/lady-gaga-e-ka-kopjuar-almeden-me-veshjen-ne-oscars-reagon-modelja-shqiptare/60%Daily2019-02-25 16:24
https://kosova-info.com/mjeket-ngrenia-e-ketyre-dy-ushqimeve-ua-largon-rrezikun-nga-kanceri/60%Daily2019-02-25 16:22
https://kosova-info.com/barca-afer-marreveshjes-me-super-mbrojtesin-nenshkrimi-ceshtje-oresh/60%Daily2019-02-25 16:15
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-burakut-me-probleme-ne-prag-te-muajit-te-fundit-te-shtatzenise/60%Daily2019-02-25 16:08
https://kosova-info.com/shkeputet-ashensori-nga-kati-i-katert-lendohet-nje-vajze/60%Daily2019-02-25 16:00
https://kosova-info.com/ndeshja-kunder-real-madrid-do-te-jete-speciale-per-valverden-ja-per-cka-behet-fjale/60%Daily2019-02-25 16:00
https://kosova-info.com/burri-gjerman-lufta-e-iii-boterore-do-te-filloje-ne-ballkan/60%Daily2019-02-25 15:58
https://kosova-info.com/haziri-dhe-koloneli-numan-bas-te-vendosur-per-bashkepunim-ne-fushen-e-sigurise/60%Daily2019-02-25 15:56
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-konsumuar-bashke-ju-rrezikojne-shendetin/60%Daily2019-02-25 15:47
https://kosova-info.com/lukaku-komenton-shokun-e-skuadres-se-tij-do-te-befasoheni-cfare-ka-thene-per-te/60%Daily2019-02-25 15:45
https://kosova-info.com/bebe-rexha-thyen-rekordin-personal-me-videon-ne-skena-te-nxehta/60%Daily2019-02-25 15:40
https://kosova-info.com/kosova-nuk-jep-toke-ne-kembim-te-njohjes-nga-serbia-thote-haradinaj/60%Daily2019-02-25 15:34
https://kosova-info.com/rabiot-do-ti-bashkohet-liverpool-ky-eshte-skenari/60%Daily2019-02-25 15:30
https://kosova-info.com/vinicius-para-el-clasico-nuk-na-frikeson-messi/60%Daily2019-02-25 15:15
https://kosova-info.com/jlo-shkelqen-prane-partnerit-ne-oscars-2019/60%Daily2019-02-25 15:13
https://kosova-info.com/vetevendosje-thote-se-tarifa-me-serbine-nuk-po-zbatohet-plotesisht/60%Daily2019-02-25 15:11
https://kosova-info.com/lekaj-mbi-tre-milione-euro-do-te-shpenzohen-ne-infrastrukturen-e-skenderajt/60%Daily2019-02-25 15:10
https://kosova-info.com/misioni-i-bankes-boterore-viziton-ministrine-e-financave/60%Daily2019-02-25 15:03
https://kosova-info.com/telefoni-me-5-lente-te-kameres-perpara-vjen-nga-kompania-nokia/60%Daily2019-02-25 15:03
https://kosova-info.com/labi-publikon-foton-e-embel-me-vajzen-jeta-ka-kuptim-tjeter-me-ty/60%Daily2019-02-25 14:57
https://kosova-info.com/nese-ndodhe-kjo-gje-bale-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2019-02-25 14:55
https://kosova-info.com/vuciq-reagon-pas-emerimit-te-zhiviqit-ne-krye-te-ministrise-se-bujqesise/60%Daily2019-02-25 14:55
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-per-inkasantin-e-keds-it-qe-pervetesoi-para-ne-peje-dhe-istog/60%Daily2019-02-25 14:41
https://kosova-info.com/presidenti-meta-nuk-i-pergjigjet-pyetjeve-per-krizen-politike/60%Daily2019-02-25 14:40
https://kosova-info.com/gili-dhe-burak-vehapi-vijne-me-album-te-perbashket/60%Daily2019-02-25 14:39
https://kosova-info.com/zyrtare-publikohet-raporti-per-aksidentin-tragjik-ku-humbi-jeten-emiliano-sala/60%Daily2019-02-25 14:36
https://kosova-info.com/vuniqi-takohet-me-ambasadorin-castelino-flasin-per-bashkepunimin-kosove-malajzi/60%Daily2019-02-25 14:30
https://kosova-info.com/sundimi-i-ligjit-kriter-i-vazhdueshem-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-02-25 14:25
https://kosova-info.com/ballack-vetem-keshtu-chelsea-mund-ta-mbaje-hazardin-ne-skuader/60%Daily2019-02-25 14:23
https://kosova-info.com/bytyqi-takohet-me-darlene-grant-bisedojne-per-mesimin-e-gjuhes-angleze-ne-shkolla/60%Daily2019-02-25 14:23
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-do-te-performojne-ne-te-njejten-skene-me-cardi-b-tyga-e-shume-yje-tjere/60%Daily2019-02-25 14:19
https://kosova-info.com/funksionalizohet-njesia-per-monitorimin-e-projektit-te-aeroportit-adem-jashari/60%Daily2019-02-25 14:18
https://kosova-info.com/naim-abazi-kerkon-falje-publike-pas-deklaratave-ne-mirage/60%Daily2019-02-25 14:06
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-shet-willianin-per-80-milione-euro/60%Daily2019-02-25 14:06
https://kosova-info.com/be-ja-i-propozon-britanise-te-shtyje-daljen-nga-blloku/60%Daily2019-02-25 14:05
https://kosova-info.com/shkon-per-pushime-ne-dubai-ja-si-e-priten-ledrin-ne-hotel/60%Daily2019-02-25 13:58
https://kosova-info.com/benzema-une-kam-luajtur-per-ronaldon-jo-per-vete/60%Daily2019-02-25 13:54
https://kosova-info.com/gashi-palestra-qe-zgjati-13-vite-per-tu-ndertuar-do-te-perfundoje-ne-6-mujorin-e-pare-te-ketij-viti/60%Daily2019-02-25 13:51
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-nderprerjen-e-projektit-qe-nderton-hidrocentral-ne-lumbardh/60%Daily2019-02-25 13:42
https://kosova-info.com/ndermjet-pengesave-ligjore-dhe-mospajtimeve-politike-a-mund-te-ndodhe-qeveria-gjitheperfshirese/60%Daily2019-02-25 13:40
https://kosova-info.com/ajola-xoxa-humb-babain-perlot-me-dedikimin-qe-ben/60%Daily2019-02-25 13:39
https://kosova-info.com/po-e-kam-refuzuar-barcelonen-ne-janar/60%Daily2019-02-25 13:39
https://kosova-info.com/imuniteti-i-veljanovskit-xhaferi-tregon-pse-e-nderpreu-seancen-parlamentare/60%Daily2019-02-25 13:33
https://kosova-info.com/miratohet-projektligji-per-detyrat-dhe-kompetencat-e-delegacionit-shteteror/60%Daily2019-02-25 13:33
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-bayernit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-25 13:29
https://kosova-info.com/zaev-shprehim-pakenaqesi-dhe-revolte-te-madhe-per-seancen-e-veljanovskit/60%Daily2019-02-25 13:26
https://kosova-info.com/ke-me-dy-standarde-kocijanciq-denon-opoziten-shqiptare-por-refuzon-te-pergjigjet-per-bullgarine/60%Daily2019-02-25 13:24
https://kosova-info.com/lady-gaga-me-gjerdan-30-milione-dollaresh-ne-qilimin-e-kuq-ne-oscars/60%Daily2019-02-25 13:19
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-te-angazhuar-qe-te-aplikojme-praktikat-me-te-avancuara-per-ruajtjen-e-mjedisit/60%Daily2019-02-25 13:17
https://kosova-info.com/marotta-icardi-mund-ta-refuzoje-kontraten-e-re/60%Daily2019-02-25 13:13
https://kosova-info.com/okb-ksenofobia-dhe-racizmi-kane-shenuar-rritje/60%Daily2019-02-25 13:07
https://kosova-info.com/sa-shume-te-pasna-dasht-kenga-e-re-e-elvana-gjates/60%Daily2019-02-25 13:05
https://kosova-info.com/lendohet-rende-26-vjecari-ne-gjirokaster-dyshohet-se-ka-shkelur-ne-mine/60%Daily2019-02-25 13:03
https://kosova-info.com/depay-po-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-02-25 12:59
https://kosova-info.com/7-arsye-pse-zvicra-eshte-shteti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2019-02-25 12:50
https://kosova-info.com/psg-e-rivalizon-interin-dhe-juventusin-per-yllin-e-madh/60%Daily2019-02-25 12:49
https://kosova-info.com/sela-xhaferi-eshte-aktor-i-mire-dhe-kryetar-i-padenje-i-kuvendit/60%Daily2019-02-25 12:48
https://kosova-info.com/ashtu-si-kepa-sarrit-messi-e-turperoi-luis-enriquen-te-barcelona/60%Daily2019-02-25 12:36
https://kosova-info.com/keto-jane-shtate-arsye-pse-zvicra-eshte-shteti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2019-02-25 12:33
https://kosova-info.com/mia-khalifa-tregon-futbollistin-e-preferuar-me-pelqen-bukuria-e-tij/60%Daily2019-02-25 12:29
https://kosova-info.com/haradinaj-ceshtja-e-te-pagjeturve-eshte-plage-per-te-gjithe/60%Daily2019-02-25 12:24
https://kosova-info.com/faqja-zyrtare-e-chelseas-vazhdon-postimin-e-lajmeve-qesharake/60%Daily2019-02-25 12:22
https://kosova-info.com/dijana-ziviq-emerohet-ministre-e-bujqesise-pylltarise-dhe-zhvillimit-rural/60%Daily2019-02-25 12:15
https://kosova-info.com/keto-ushqime-qe-porosisni-ne-restorante-kane-me-shume-sheqer-se-cokollatat/60%Daily2019-02-25 12:13
https://kosova-info.com/juventus-e-do-me-ngulm-zaniolon-por-shikojeni-veprimin-e-romes/60%Daily2019-02-25 12:11
https://kosova-info.com/perfundon-protesta-ne-peje-qytetaret-kunder-ndertimit-te-hidrocentraleve-ne-lumbardh/60%Daily2019-02-25 12:06
https://kosova-info.com/hoti-nenshkruan-memorandum-me-kryetarin-e-presheves-shqiprim-arifi/60%Daily2019-02-25 12:00
https://kosova-info.com/performancen-e-lady-gagas-me-bradley-enca-e-quan-moment-historik-te-vitit-2019/60%Daily2019-02-25 12:00
https://kosova-info.com/rreth-150-shtetas-te-kosoves-vazhdojne-te-mbesin-ne-siri/60%Daily2019-02-25 11:51
https://kosova-info.com/korea-e-jugut-e-njeh-guaidon-si-president-te-perkohshem-te-venezueles/60%Daily2019-02-25 11:48
https://kosova-info.com/vuciq-i-kerkon-be-se-te-beje-me-shume-presion-ndaj-kosoves-per-heqjen-e-takses/60%Daily2019-02-25 11:39
https://kosova-info.com/morena-taraku-do-tiu-cmend-sjell-serish-video-duke-u-lare-ne-dush/60%Daily2019-02-25 11:39
https://kosova-info.com/bahtiri-kerkon-qe-e-diela-te-jete-dite-pushimi-per-te-gjithe/60%Daily2019-02-25 11:30
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-komunitetit-rugovas/60%Daily2019-02-25 11:20
https://kosova-info.com/keshtu-e-feston-25-milioneshin-e-swan-song-dua-lipa/60%Daily2019-02-25 11:19
https://kosova-info.com/pese-te-mitur-ia-vene-flaken-qelise-reagon-kmdlnj/60%Daily2019-02-25 11:12
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-tregon-se-kush-e-beri-shqiponjen-per-here-te-pare/60%Daily2019-02-25 11:00
https://kosova-info.com/kepa-e-shfaqi-si-idiot-sarrin-para-miliona-shikuesve/60%Daily2019-02-25 10:48
https://kosova-info.com/haradinaj-paralajmeron-buxhet-te-vecante-per-24-shoqatat-e-te-pagjeturve/60%Daily2019-02-25 10:48
https://kosova-info.com/formohet-komiteti-per-gripin-sezonal/60%Daily2019-02-25 10:39
https://kosova-info.com/gold-ag-paralajmeron-projektin-e-ri-ja-me-ke-po-bashkepunon/60%Daily2019-02-25 10:39
https://kosova-info.com/enis-bardhi-thumbon-lojtaret-e-real-madridit-pas-ndeshjes/60%Daily2019-02-25 10:37
https://kosova-info.com/zidane-te-juventus-me-dy-yjet-e-real-madridit/60%Daily2019-02-25 10:25
https://kosova-info.com/serbia-kerkon-marreveshje-me-kosoven-para-zgjedhjeve-presidenciale-ne-shba/60%Daily2019-02-25 10:21
https://kosova-info.com/billy-porter-me-veshjen-me-te-cuditshme-ne-oscars-2019/60%Daily2019-02-25 10:19
https://kosova-info.com/icardi-i-ben-nje-kerkese-interit/60%Daily2019-02-25 10:13
https://kosova-info.com/akp-hap-konkurs-per-23-hektare-toke-ne-shterpce/60%Daily2019-02-25 10:11
https://kosova-info.com/keto-jane-pagat-e-pjesetareve-te-policise-se-kosoves-sipas-ligjit-per-paga/60%Daily2019-02-25 10:07
https://kosova-info.com/man-utd-dhe-chelsea-e-duan-super-lojtarin/60%Daily2019-02-25 10:01
https://kosova-info.com/fituesja-e-oscarit-kishte-realizuar-dokumentar-per-rinine-ne-kosoven-e-pasluftes/60%Daily2019-02-25 09:59
https://kosova-info.com/shqiptaret-sundojne-tregun-e-kokaines-ne-britani/60%Daily2019-02-25 09:55
https://kosova-info.com/barcelona-pret-qe-ti-fitoje-40-milione-euro/60%Daily2019-02-25 09:51
https://kosova-info.com/naim-abazi-u-dashurova-ne-shikim-te-pare-me-mihrijen/60%Daily2019-02-25 09:39
https://kosova-info.com/barcelona-me-lajm-fantastik-per-arsenalin-ne-lidhje-me-rabiot/60%Daily2019-02-25 09:37
https://kosova-info.com/kompania-e-derivateve-jep-detaje-per-vdekjen-e-22-vjecarit-ne-vendin-e-punes/60%Daily2019-02-25 09:29
https://kosova-info.com/kjo-jave-eshte-e-rezervuar-per-derbi/60%Daily2019-02-25 09:27
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-te-rita-ora-ne-ndejen-pas-oscars/60%Daily2019-02-25 09:19
https://kosova-info.com/policia-arreston-ne-prishtine-personin-qe-ishte-ne-kerkim-te-tij/60%Daily2019-02-25 09:19
https://kosova-info.com/shqiptari-plagosi-dy-rumune-kapet-pas-ndjekjes-me-helikopter/60%Daily2019-02-25 09:18
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-transferon-zevendesuesin-e-ozil/60%Daily2019-02-25 09:15
https://kosova-info.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-shqiptar-ne-mitrovice/60%Daily2019-02-25 09:11
https://kosova-info.com/gjuan-me-arme-ne-nje-aheng-keshtu-e-pesoi-me-pas/60%Daily2019-02-25 09:05
https://kosova-info.com/rikthehen-ndeshjet-kosova-sot-perballet-me-bullgarine/60%Daily2019-02-25 09:03
https://kosova-info.com/me-nje-freestyle-melinda-ademi-godet-taynen-dhe-rinen/60%Daily2019-02-25 08:59
https://kosova-info.com/policia-e-ndjek-si-neper-filma-personin-qe-vodhi-veturen-ne-rrugen-b-ne-prishtine/60%Daily2019-02-25 08:56
https://kosova-info.com/werner-po-transferohet-te-klubi-i-madh-nga-premierliga/60%Daily2019-02-25 08:49
https://kosova-info.com/18-aksidente-trafiku-e-910-tiketa-te-shqiptuara-gjate-se-dieles/60%Daily2019-02-25 08:45
https://kosova-info.com/luana-vjollca-nuk-kursehet-shfaq-linjat-trupore-nga-pushimet-ne-maldive/60%Daily2019-02-25 08:44
https://kosova-info.com/mourinho-me-pelqeu-veprimi-i-kepas/60%Daily2019-02-25 08:38
https://kosova-info.com/naim-abazi-zbulon-arsyen-se-perse-i-mbolli-floket/60%Daily2019-02-25 08:29
https://kosova-info.com/mascherano-ka-nje-mesazh-per-sarrin-pas-turperimit-nga-kepa/60%Daily2019-02-25 08:28
https://kosova-info.com/haradinaj-maas-e-rikonfirmoi-mbeshtetjen-e-pa-rezerve-te-gjermanise-per-kosoven/60%Daily2019-02-25 08:24
https://kosova-info.com/baba-i-bebe-rexhes-thote-se-u-semur-per-shkak-te-skenave-provokuese-te-kengetares-ne-klip/60%Daily2019-02-25 08:14
https://kosova-info.com/yllii-barcelones-ia-ben-me-sy-juventusit/60%Daily2019-02-25 08:13
https://kosova-info.com/shba-kerkon-nje-holbrooke-te-ri-per-kosoven/60%Daily2019-02-25 08:12
https://kosova-info.com/trump-shtyn-afatin-per-rritjen-e-tarifave-ne-mallrat-kineze/60%Daily2019-02-25 08:10
https://kosova-info.com/genjejne-sarri-dhe-kepa-zbulohet-e-verteta-e-rastit-te-turpshem/60%Daily2019-02-25 08:02
https://kosova-info.com/performanca-e-lady-gagas-ne-oscars-ishte-momenti-me-i-nxehte-i-nates/60%Daily2019-02-25 07:59
https://kosova-info.com/erdogan-popujt-e-evropes-jetojne-ne-paqe-fale-turqise/60%Daily2019-02-25 07:59
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-po-zbarkon-ne-allianz-arena/60%Daily2019-02-25 07:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-qe-i-duhet-gruas-ta-marre-veten-nga-nje-shtatzeni-ja-sa-vite-duhet-te-prese-per-femijen-e-dyte/60%Daily2019-02-25 07:48
https://kosova-info.com/te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ivanoviqit-hetohen-edhe-per-8-vepra-te-tjera-kriminale/60%Daily2019-02-25 07:46
https://kosova-info.com/ngjyra-roze-dominoi-ne-tepihun-e-kuq-ne-oscars/60%Daily2019-02-25 07:41
https://kosova-info.com/zyrtare-del-piero-behet-pronar-i-ketij-klubi/60%Daily2019-02-25 07:39
https://kosova-info.com/haradinaj-sot-takohet-me-familjaret-e-te-pagjeturve/60%Daily2019-02-25 07:39
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-falcao-po-kalon-te-milani/60%Daily2019-02-25 07:30
https://kosova-info.com/alfonso-cuaron-fiton-cmimin-regjisori-me-i-mire-ne-oscars/60%Daily2019-02-25 07:27
https://kosova-info.com/keto-jane-te-hyrat-dhe-shpenzimet-per-kete-vit/60%Daily2019-02-25 07:26
https://kosova-info.com/aeroplani-merr-tym-ne-ajer-ben-ulje-te-detyruar-ne-rinas/60%Daily2019-02-25 07:21
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-transferim-120-milionesh-nga-real-madrid/60%Daily2019-02-25 07:18
https://kosova-info.com/olivia-colman-kjo-eshte-per-te-qeshur-une-kam-nje-oscar/60%Daily2019-02-25 07:18
https://kosova-info.com/mourinho-hazard-duhet-te-luaje-per-kete-skuader/60%Daily2019-02-25 07:08
https://kosova-info.com/green-book-shpallet-filmi-me-i-mire-ne-oscars/60%Daily2019-02-25 07:08
https://kosova-info.com/franca-hiqeni-ose-suspendojeni-taksen/60%Daily2019-02-25 07:01
https://kosova-info.com/green-book-filmi-me-i-mire-lista-e-plote-e-fituesve-ne-oscars-2019/60%Daily2019-02-25 06:58
https://kosova-info.com/kuvendi-maqedonas-deshton-heqjen-e-imunitetit-te-deputetit-veljanovski/60%Daily2019-02-25 06:53
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-se-sotme-ne-kosove/60%Daily2019-02-25 06:33
https://kosova-info.com/vishuni-trash-keto-jane-temperaturat-sot-ne-kosove/60%Daily2019-02-25 06:30
https://kosova-info.com/komisioni-per-pune-te-jashtme-shqyrton-platformen-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-02-25 06:27
https://kosova-info.com/kepa-sqaron-se-cfare-ndodhi-mes-tij-dhe-sarrit/60%Daily2019-02-24 22:54
https://kosova-info.com/rifillon-seanca-ne-kuvendin-maqedonas-per-heqjen-e-imunitetit-te-deputetit-veljanovski/60%Daily2019-02-24 22:53
https://kosova-info.com/doni-buzeqeshje-te-bukur-hajini-keto-ushqime/60%Daily2019-02-24 22:50
https://kosova-info.com/buraku-zbulon-se-a-e-ka-pasur-te-veshtire-te-punoje-me-gilin/60%Daily2019-02-24 22:46
https://kosova-info.com/demi-rose-sapo-ua-mori-mendjen-ndjekesve-te-saj/60%Daily2019-02-24 22:43
https://kosova-info.com/milan-e-do-edhe-nje-tjeter-lojtar-nga-juventusi/60%Daily2019-02-24 22:38
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-lugines-mbeshtesin-platformen-per-bisedime-me-serbine/60%Daily2019-02-24 22:34
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-lugines-mbeshtesin-platformen-per-bisedime-me-serbine-2/60%Daily2019-02-24 22:34
https://kosova-info.com/smartfoni-i-palosshem-me-i-shpejte-ne-bote-vjen-nga-kina/60%Daily2019-02-24 22:30
https://kosova-info.com/ish-ministri-serb-kerkon-qe-te-mos-trajtohen-ne-spitalet-e-beogradit-kosovaret-qe-vuajne-nga-kanceri/60%Daily2019-02-24 22:23
https://kosova-info.com/kepa-duhet-te-largohet/60%Daily2019-02-24 22:23
https://kosova-info.com/elita-ziberi-flet-per-emocionet-qe-ka-ne-skene/60%Daily2019-02-24 22:21
https://kosova-info.com/levante-12-real-madrid-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-02-24 22:08
https://kosova-info.com/fiorentina-33-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-24 21:50
https://kosova-info.com/edhe-neser-ftohte-ne-vendin-tone-keto-jane-temperaturat/60%Daily2019-02-24 21:48
https://kosova-info.com/real-madrid-i-fiton-tri-pike-me-shume-vuajtje/60%Daily2019-02-24 21:41
https://kosova-info.com/shqiperia-do-te-lejoje-importin-e-automjeteve-te-vjetra/60%Daily2019-02-24 21:40
https://kosova-info.com/fiorentina-ia-merr-interit-fitoren-nga-dora/60%Daily2019-02-24 21:36
https://kosova-info.com/nga-seksi-deri-tek-kanceri-10-arsyet-perse-nuk-duhet-tia-teprojme-me-alkool/60%Daily2019-02-24 21:29
https://kosova-info.com/kosova-mposhtet-serish-nga-rumania-ne-kualifikimet-per-eurobasket-2021/60%Daily2019-02-24 21:29
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-hani-2-veze-ne-dite/60%Daily2019-02-24 21:26
https://kosova-info.com/enca-haxhia-duke-ndezur-marihuane-ne-amsterdam-me-bari-ne-tirane-me-dashni/60%Daily2019-02-24 21:26
https://kosova-info.com/perplasje-ne-kuvendin-maqedonas-ne-mes-te-vmro-se-dhe-xhaferit/60%Daily2019-02-24 21:20
https://kosova-info.com/terry-ka-nje-mesazh-per-kepan-pas-turperimit-te-sarrit/60%Daily2019-02-24 21:14
https://kosova-info.com/kryetari-i-fushe-kosoves-flet-per-kufijte-kadastral-me-prishtinen-mungesen-e-ujit-ajrin-e-ndotur/60%Daily2019-02-24 21:11
https://kosova-info.com/sarri-e-komenton-veprimin-e-turpshem-te-kepas/60%Daily2019-02-24 21:05
https://kosova-info.com/gili-dhe-buraku-flasin-per-suksesin-e-kenges-susta/60%Daily2019-02-24 21:00
https://kosova-info.com/bie-numri-i-aborteve-ne-kosove/60%Daily2019-02-24 20:54
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-kosove-rumani/60%Daily2019-02-24 20:48
https://kosova-info.com/bmw-x5-i-ri-me-modifikime-interesante-ja-disa-fotografi/60%Daily2019-02-24 20:24
https://kosova-info.com/naim-abazi-tregon-perse-vendosi-ti-mbjell-floket/60%Daily2019-02-24 20:23
https://kosova-info.com/james-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-02-24 20:01
https://kosova-info.com/edhe-veteranet-kerkojne-rritje-te-pagave/60%Daily2019-02-24 20:00
https://kosova-info.com/chelsea-34-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-24 19:48
https://kosova-info.com/ky-ishte-komenti-i-mihrije-brahes-per-mbjelljen-e-flokeve-te-naimit/60%Daily2019-02-24 19:40
https://kosova-info.com/qendrat-e-mjekesise-familjare-te-ngarkuara-me-paciente-te-semure-nga-gripi/60%Daily2019-02-24 19:39
https://kosova-info.com/produkte-serbe-me-bollek-ne-kosove/60%Daily2019-02-24 19:35
https://kosova-info.com/kjo-nuk-ka-ndodhur-asnjehere-ne-histori-te-futbollit-kepa-e-turperon-sarrin/60%Daily2019-02-24 19:33
https://kosova-info.com/man-city-e-fiton-trofeun-e-pare-te-sezonit-mposht-chelsean-ne-finale-te-efl-cup/60%Daily2019-02-24 19:19
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-ka-harta-nuk-ka-asgje-ne-lidhje-me-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2019-02-24 19:12
https://kosova-info.com/dortmund-dhe-leverkusen-dhurojne-spektakel-por-ja-kush-i-mori-tri-pike/60%Daily2019-02-24 18:58
https://kosova-info.com/napoli-e-turperon-parmen-ne-serie-a/60%Daily2019-02-24 18:54
https://kosova-info.com/dyshohet-se-u-hodh-nga-kati-i-trete-humb-jeten-64-vjecari-ne-pogradec/60%Daily2019-02-24 18:44
https://kosova-info.com/ushtrimet-qe-ia-tregojne-me-shume-se-kurre-asetet-trupore-parashikueses-se-motit/60%Daily2019-02-24 18:44
https://kosova-info.com/era-shkaterron-shtepite-ne-gramsh-6-familje-ne-qiell-te-hapur/60%Daily2019-02-24 18:43
https://kosova-info.com/levante-real-madrid-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-02-24 18:41
https://kosova-info.com/xhaferi-sonte-caktoi-seance-per-imunitetin-e-veljanoskit/60%Daily2019-02-24 18:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fiorentina-inter-2/60%Daily2019-02-24 18:27
https://kosova-info.com/zhvishet-elhaida-dani-foton-e-publikon-ne-instagram/60%Daily2019-02-24 18:23
https://kosova-info.com/chelsea-man-city-mbyllet-koha-e-rregullt/60%Daily2019-02-24 18:22
https://kosova-info.com/bora-pushton-stambollin-anulohen-dhjetera-fluturime/60%Daily2019-02-24 18:20
https://kosova-info.com/pedofilet-qe-po-targetojne-femijet-permes-ketij-aplikacioni/60%Daily2019-02-24 18:09
https://kosova-info.com/kurti-thaci-don-ta-cmontoje-kosoven-dhe-ta-shese-pjese-pjese/60%Daily2019-02-24 18:06
https://kosova-info.com/juventus-me-transferim-sensacional-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-24 18:05
https://kosova-info.com/nese-urina-juaj-ka-kete-ngjyre-menjehere-tek-mjeku/60%Daily2019-02-25 06:50
https://kosova-info.com/solskajer-e-thumbon-liverpoolin-pas-ndeshjes/60%Daily2019-02-24 17:47
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-mbyllen-bizneset-te-cilat-punojne-edhe-te-dielen/60%Daily2019-02-24 17:46
https://kosova-info.com/kete-gje-po-e-therret-kokaine-mozzik-u/60%Daily2019-02-24 17:42
https://kosova-info.com/si-ta-beni-dike-tiu-pelqeje-ndiqni-keto-keshilla/60%Daily2019-02-24 17:39
https://kosova-info.com/lojtari-ka-vendosur-te-largohet-perfundimisht-nga-chelsea/60%Daily2019-02-24 17:38
https://kosova-info.com/22-persona-jane-duke-u-trajtuar-ne-infektive-ramadani-thote-se-nuk-ka-raste-me-gripin-e-derrit/60%Daily2019-02-24 17:38
https://kosova-info.com/klopp-zbulon-fajtorin-e-barazimit-me-man-utd/60%Daily2019-02-24 17:29
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-ne-udhekryq/60%Daily2019-02-24 17:26
https://kosova-info.com/aktori-i-paraqiti-shqiptaret-si-kriminele-ja-si-ia-kthejne-ata/60%Daily2019-02-24 17:21
https://kosova-info.com/stafi-i-man-utd-i-thote-djaloshit-qe-ti-vonoi-topin-liverpoolit/60%Daily2019-02-24 17:15
https://kosova-info.com/kryetari-i-ri-i-parlamentit-te-turqise-me-prejardhje-shqiptare/60%Daily2019-02-24 17:05
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-atletico-madrid-villareal-ka-nje-fitues/60%Daily2019-02-24 17:05
https://kosova-info.com/nuk-keni-gjysme-hena-ne-ndonjerin-nga-gishtat-tuaj-ja-nga-cfare-rrezikoheni/60%Daily2019-02-24 17:00
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-vjen-joshese-ne-fotosesionin-e-ri/60%Daily2019-02-24 16:56
https://kosova-info.com/po-kalon-koha-per-sarrin/60%Daily2019-02-24 16:53
https://kosova-info.com/modeli-i-ri-i-alfa-romeo-s-ka-lene-gojehapur-te-gjithe/60%Daily2019-02-24 16:47
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-vdekjen-e-22-vjecarit-ne-vendin-e-punes/60%Daily2019-02-24 16:45
https://kosova-info.com/liverpool-i-jep-nje-lajm-te-madh-kloppit/60%Daily2019-02-24 16:39
https://kosova-info.com/qytetaret-e-maqedonise-per-nje-vit-kane-harxhuar-35-mije-euro-ne-bansko-te-bullgarise/60%Daily2019-02-24 16:38
https://kosova-info.com/bologna-01-juventus-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-02-24 16:24
https://kosova-info.com/oher-ekspertet-alarmojne-per-rritjen-e-nivelit-te-liqenit/60%Daily2019-02-24 16:21
https://kosova-info.com/shihni-endrra-duke-bere-seks-ja-ckuptim-kane/60%Daily2019-02-24 16:21
https://kosova-info.com/nderron-jete-ne-vendin-e-punes-22-vjecari-nga-suhareka/60%Daily2019-02-24 16:16
https://kosova-info.com/arsenal-20-southampton-shkelqejne-mustafi-dhe-xhaka/60%Daily2019-02-24 16:13
https://kosova-info.com/marreveshja-kosove-serbi-ne-funksion-te-stabilitetit-ne-rajon/60%Daily2019-02-24 16:12
https://kosova-info.com/man-utd-00-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-24 16:11
https://kosova-info.com/mbyllet-derbi-man-utd-liverpool-pa-gola-me-zevendesime-te-detyruara/60%Daily2019-02-24 15:58
https://kosova-info.com/arsenal-pa-probleme-ndaj-southamptonit/60%Daily2019-02-24 15:56
https://kosova-info.com/juventus-fiton-me-shume-veshtiresi-ndaj-bolognas/60%Daily2019-02-24 15:54
https://kosova-info.com/may-tregon-afatin-e-fundit-te-votes-per-brexit-in-ne-parlament/60%Daily2019-02-24 15:43
https://kosova-info.com/maqedonasja-u-deklarua-shqiptare-per-te-zene-vendin-e-punes/60%Daily2019-02-24 15:38
https://kosova-info.com/elita-ziberi-shume-shpejte-ne-bashkepunim-me-eliten-5/60%Daily2019-02-24 15:33
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-man-city-2/60%Daily2019-02-24 15:32
https://kosova-info.com/keto-suplimente-pergjate-shtatzenise-mund-ti-mbrojne-femijet-nga-presioni-i-larte-i-gjakut/60%Daily2019-02-25 09:03
https://kosova-info.com/penallti-per-reims-shikojeni-cfare-beri-arber-zeneli/60%Daily2019-02-24 15:29
https://kosova-info.com/rama-porosi-socialisteve-opozita-meriton-perbuzjen-tone-mos-debatoni-me-me-ata/60%Daily2019-02-24 15:27
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-30-milionesh-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-24 15:21
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2019-02-24 15:16
https://kosova-info.com/clattenburg-po-i-rikthehet-referimit-por-jo-me-ne-premierlige/60%Daily2019-02-24 15:08
https://kosova-info.com/fushata-e-shpend-ahmetit-kunder-taksisteve-ilegale-gjoba-e-konfiskim-veturash/60%Daily2019-02-24 15:02
https://kosova-info.com/zjarr-ne-shengjin/60%Daily2019-02-24 14:57
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-si-rralle-here-dridh-rrjetin-del-ne-bikini-midis-bores/60%Daily2019-02-24 14:56
https://kosova-info.com/de-bruyne-duam-ti-fitojme-kater-titujt/60%Daily2019-02-24 14:55
https://kosova-info.com/trump-bisedimet-tregtare-me-kinen-shume-produktive/60%Daily2019-02-24 14:54
https://kosova-info.com/varrosen-tre-anetaret-e-familjes-sope-qe-vdiqen-tragjikisht-ne-zhur/60%Daily2019-02-24 14:43
https://kosova-info.com/matic-lendohet-ne-stervitje-ja-sa-do-te-mungoje/60%Daily2019-02-24 14:40
https://kosova-info.com/elinel-publikon-projektin-e-ri-muzikor-vec-fjale/60%Daily2019-02-24 14:32
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit-ne-beograd/60%Daily2019-02-24 14:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-tabela-e-superliges-se-kosoves-pas-19-xhirove-te-luajtura/60%Daily2019-02-24 14:23
https://kosova-info.com/oscars-2019-me-shume-surpriza-sonte-ndahen-cmimet/60%Daily2019-02-24 14:14
https://kosova-info.com/tahiri-deklarimi-i-pasurise-do-te-perfshije-pozitat-ku-ka-potencial-per-abuzim/60%Daily2019-02-24 14:07
https://kosova-info.com/barcelona-deshiron-sherbimet-e-mesfushorit-te-atleticos-ka-gati-110-milione-euro/60%Daily2019-02-24 14:07
https://kosova-info.com/almeda-abazi-dhe-cenari-prinder-shume-te-lumtur/60%Daily2019-02-24 14:02
https://kosova-info.com/dukagjin-lipa-kthehet-ne-kohe-publikon-kete-foto-krah-bashkeshortes/60%Daily2019-02-24 13:56
https://kosova-info.com/ish-ministri-maqedonas-vendoset-ne-arrest-shtepiak-pasi-u-sulmua-ne-paraburgim/60%Daily2019-02-24 13:54
https://kosova-info.com/prishtina-feronikeli-e-trepca-89-e-mbyllin-javen-me-fitore-vazhdon-lufta-per-titullin/60%Daily2019-02-24 13:52
https://kosova-info.com/muaji-i-lindjes-zbulon-te-pathenat-e-jetes-seksuale/60%Daily2019-02-24 13:47
https://kosova-info.com/okb-numer-rekord-i-civileve-afgane-te-vrare-me-2018/60%Daily2019-02-24 13:32
https://kosova-info.com/del-piero-eshte-pronari-i-ri-i-skuadres-se-los-angeles/60%Daily2019-02-24 13:30
https://kosova-info.com/varroset-ish-luftetari-halim-tolaj/60%Daily2019-02-24 13:23
https://kosova-info.com/publikohet-a-jena-nga-nita-latifi/60%Daily2019-02-24 13:22
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kur-do-ta-sjell-ne-jete-vajzen-diellza-kolgeci/60%Daily2019-02-24 13:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-southampton-2/60%Daily2019-02-24 13:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-liverpool-2/60%Daily2019-02-24 13:05
https://kosova-info.com/maas-gjermania-eshte-e-vendosur-ta-ndihmoje-kosoven/60%Daily2019-02-24 13:04
https://kosova-info.com/tri-arsye-qe-mund-te-qojne-ne-fund-martesen-tuaj/60%Daily2019-02-24 12:54
https://kosova-info.com/aksidenti-tragjik-haskuk-shpalle-dite-zie-ne-prizren/60%Daily2019-02-24 12:51
https://kosova-info.com/ne-gjakove-hajni-vjedh-dhe-sulmon-punetoret-e-nje-furre-buke/60%Daily2019-02-24 12:48
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-person-ne-kacanik/60%Daily2019-02-24 12:43
https://kosova-info.com/te-burgosurit-i-vene-flaken-dhomes-ne-qendren-korrektuese-ne-lipjan/60%Daily2019-02-24 12:33
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-ne-lidhje-te-re-dashurie-me-kete-vajze-nga-kosova/60%Daily2019-02-24 12:32
https://kosova-info.com/nje-burre-ne-lipjan-rrihet-nga-dy-persona/60%Daily2019-02-24 12:32
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-femer-ne-prishtine-dyshohet-se-kreu-14-vjedhje/60%Daily2019-02-24 12:24
https://kosova-info.com/regjim-i-ri-vizitash-ne-spital-urdhri-i-ri-i-ministrise-disiplinim-i-familjareve-te-pacienteve/60%Daily2019-02-24 12:18
https://kosova-info.com/vuciq-permend-kosoven-thote-se-koha-e-vdekjeve-ka-kaluar/60%Daily2019-02-24 12:05
https://kosova-info.com/ferguson-e-thote-fjalen-e-tij-ja-ke-e-deshiron-ne-stolin-e-man-utd/60%Daily2019-02-24 12:00
https://kosova-info.com/verifikimi-i-veshtire-i-pasurise-se-paligjshme-te-zyrtareve-shteterore/60%Daily2019-02-24 11:47
https://kosova-info.com/solskjaer-thote-se-man-utd-do-te-marrin-iniciativen-ndaj-liverpool/60%Daily2019-02-24 11:45
https://kosova-info.com/keto-do-te-jene-rrogat-e-zyrtareve-te-larte-shteterore-me-ligjin-e-pagave/60%Daily2019-02-24 11:31
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-se-si-mesoi-nga-cruyff-per-mentalitetin-fitues/60%Daily2019-02-24 11:30
https://kosova-info.com/ylli-i-chelsea-kerkon-qe-drejtuesit-e-skuadres-te-kene-durim-me-trajnerin/60%Daily2019-02-24 11:16
https://kosova-info.com/vlora-citaku-mall-per-adoleshencen-publikon-foto-nga-shkolla-e-mesme/60%Daily2019-02-24 11:04
https://kosova-info.com/henderson-paralajmeron-shoket-e-skuadres-man-utd-eshte-tjeter-bishe/60%Daily2019-02-24 11:01
https://kosova-info.com/ne-betejen-e-koshares-blerim-latifi-ishte-snajperist/60%Daily2019-02-24 11:00
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-nga-moti-i-keq-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-24 10:57
https://kosova-info.com/mueller-manafort-ka-shkelur-ligjin-disa-here-me-radhe/60%Daily2019-02-24 10:47
https://kosova-info.com/presidenti-i-psg-flet-per-situaten-neymar-real-madrid/60%Daily2019-02-24 10:47
https://kosova-info.com/momente-paniku-avioni-ben-ulje-te-detyrueshme-ne-rinas/60%Daily2019-02-24 10:33
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-pyet-cili-do-te-jete-aktori-kosovar-qe-do-ta-pushtoj-hollywood-in/60%Daily2019-02-24 10:24
https://kosova-info.com/luhatje-ne-koalicionin-qeverises/60%Daily2019-02-24 10:22
https://kosova-info.com/leicester-city-shkarkon-trajnerin-puel/60%Daily2019-02-24 10:21
https://kosova-info.com/deklarata-e-trajnerit-te-sevillas-pas-ndeshjes-se-mbremshme-tregon-shume-per-messin/60%Daily2019-02-24 10:15
https://kosova-info.com/kosova-ne-mesin-e-vendeve-me-shkalle-te-larte-te-vaksinimit/60%Daily2019-02-24 10:03
https://kosova-info.com/getinjo-publikon-kengen-e-re-lila-ne-duet-me-sandron/60%Daily2019-02-24 10:02
https://kosova-info.com/sonte-kosova-luan-kunder-rumanise-kerkohet-fitorja-ne-pallatin-e-rinise-dhe-sporteve/60%Daily2019-02-24 09:59
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtylle-elektrike-ne-mitrovice/60%Daily2019-02-24 09:49
https://kosova-info.com/koha-kur-kendell-jenner-pozonte-para-fadil-berishes/60%Daily2019-02-24 09:48
https://kosova-info.com/gara-per-kepucen-e-arte-kjo-eshte-renditja-pas-het-trikut-te-messi/60%Daily2019-02-24 09:46
https://kosova-info.com/irkenc-hyka-publikon-kengen-katile/60%Daily2019-02-24 09:32
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-super-ndeshjet-qe-do-te-zhvillohen-sot-ne-superligen-e-kosoves/60%Daily2019-02-24 09:30
https://kosova-info.com/si-ti-hiqni-kalorite-nga-kafja-e-mengjesit-10-menyra-te-thjeshta-efektive/60%Daily2019-02-24 09:17
https://kosova-info.com/legjenda-e-man-utd-vlereson-lart-progresin-e-de-gea/60%Daily2019-02-24 09:15
https://kosova-info.com/moti-i-keq-keto-rruge-paraqesin-veshtiresi/60%Daily2019-02-24 09:12
https://kosova-info.com/simiq-nuk-ka-marreveshje-mes-beogradit-dhe-prishtines-per-demarkacionin-jane-vetem-spekulime/60%Daily2019-02-24 09:05
https://kosova-info.com/guardiola-nuk-eshte-e-drejte-te-prisni-kater-trofe-nga-ne/60%Daily2019-02-24 09:00
https://kosova-info.com/klopp-i-qete-para-derbit-ndeshja-ndaj-man-utd-nuk-e-vendos-titullin/60%Daily2019-02-24 08:46
https://kosova-info.com/aferdita-dreshajt-i-shkon-shume-amesia/60%Daily2019-02-24 08:43
https://kosova-info.com/nje-dite-e-madhe-po-e-pret-yllin-e-kosoves-arijanet-muric/60%Daily2019-02-24 08:30
https://kosova-info.com/vritet-nje-47-vjecar-ne-durres/60%Daily2019-02-24 08:30
https://kosova-info.com/nuk-e-keni-ditur-por-karota-lufton-keto-lloje-te-kancerit/60%Daily2019-02-24 08:25
https://kosova-info.com/pence-do-te-udhetoje-ne-kolumbi-pas-ngjarjeve-te-dhunshme/60%Daily2019-02-24 08:21
https://kosova-info.com/big-mama-fotografohet-prane-ketij-kengetari-kosovar/60%Daily2019-02-24 08:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-lojtari-me-i-pasur-ne-bote-qe-le-prapa-ronaldon-messin-neymarin-e-shume-yje-te-tjere/60%Daily2019-02-24 08:19
https://kosova-info.com/befason-ylli-i-bayern-trajneri-eshte-i-padrejte-me-mua/60%Daily2019-02-24 08:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-provokon-gjysme-e-zhveshur-mban-me-duar-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2019-02-24 07:58
https://kosova-info.com/isufi-haradinajt-nuk-iu-kerkua-doreheqja-shba-ja-ti-beje-presion-serbise-jo-kosoves/60%Daily2019-02-24 07:52
https://kosova-info.com/lebron-dhe-ingram-nuk-ia-dalin-kunder-pelicans-veshtiresohet-situata-per-lakers/60%Daily2019-02-24 07:51
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-familjen-sope-bashkohemi-me-dhembjen-e-saj-te-madhe/60%Daily2019-02-24 07:45
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-kruje-fushe-kruje-tre-te-lenduar/60%Daily2019-02-24 07:43
https://kosova-info.com/nurmagomedov-ka-nje-mesazh-per-ufc-dhe-tony-ferguson/60%Daily2019-02-24 07:38
https://kosova-info.com/duda-paralajmeron-diss-per-feron/60%Daily2019-02-24 07:29
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-prizren-sot-u-jepet-lamtumira-e-fundit-tre-anetareve-te-familjes/60%Daily2019-02-24 07:22
https://kosova-info.com/messi-ze-faqet-e-para-ne-shtypin-spanjoll-ja-cfare-shkruhet-per-te/60%Daily2019-02-24 07:20
https://kosova-info.com/zbulohet-emri-i-filmit-te-ri-te-sages-james-bond/60%Daily2019-02-24 07:17
https://kosova-info.com/shpetohet-nga-mbytja-nje-anije-ne-sarande/60%Daily2019-02-24 07:13
https://kosova-info.com/pique-godet-solarin-dhe-real-madridin/60%Daily2019-02-24 07:07
https://kosova-info.com/rikthehet-i-ftohti-keto-jane-temperaturat-per-sot/60%Daily2019-02-24 07:05
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-ne-kosove-2/60%Daily2019-02-24 06:56
https://kosova-info.com/elita-ziberi-nuk-kam-kohe-per-dashuri/60%Daily2019-02-23 22:58
https://kosova-info.com/400-trupa-amerikane-do-te-qendrojne-ende-ne-siri/60%Daily2019-02-23 22:57
https://kosova-info.com/fury-i-dergon-mesazh-wilderit-revanshi-po-afron/60%Daily2019-02-23 22:55
https://kosova-info.com/rikthehet-i-ftohti-ne-evrope/60%Daily2019-02-23 22:47
https://kosova-info.com/di-francesco-i-kenaqur-me-fitoren-por-deshiron-permiresime/60%Daily2019-02-23 22:46
https://kosova-info.com/gili-zbulon-kuptimin-e-fjales-susta/60%Daily2019-02-23 22:36
https://kosova-info.com/shpetohet-anija-me-vela-ne-korfuz-me-flamur-amerikan-e-ekuipazh-izraelit/60%Daily2019-02-23 22:35
https://kosova-info.com/naim-abazi-se-shpejti-vjen-me-videoklipin-e-trete-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2019-02-23 22:28
https://kosova-info.com/anton-quni-rrefen-momente-nga-beteja-e-koshares-tregon-negociatat-qe-bene-me-forcat-serbe-per-dorezimin-e-tyre/60%Daily2019-02-23 22:25
https://kosova-info.com/pas-shume-thashethemeve-rreth-tij-rakitic-me-ne-fund-flet-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-02-23 22:25
https://kosova-info.com/tri-viktima-nga-ererat-e-forta-ne-itali/60%Daily2019-02-23 22:14
https://kosova-info.com/nga-ishujt-maldive-luana-vjollca-trondit-rrjetin-me-foto-ne-bikini/60%Daily2019-02-23 22:09
https://kosova-info.com/a-ka-gjasa-te-perseriten-trazirat-e-marsit-ne-kosove-flet-komandanti-i-kfor-it/60%Daily2019-02-23 22:04
https://kosova-info.com/mbappe-vendos-edhe-nje-rekord-me-golin-e-50-te-te-shenuar/60%Daily2019-02-23 22:02
https://kosova-info.com/maduro-shkeput-marredheniet-politike-me-kolumbine/60%Daily2019-02-23 21:59
https://kosova-info.com/fury-titujt-e-kampionit-i-jane-falur-anthony-joshuas/60%Daily2019-02-23 21:49
https://kosova-info.com/tahiri-une-e-krijova-qeverine-prej-atehere-nuk-me-ka-thirrur-askush/60%Daily2019-02-23 21:40
https://kosova-info.com/qytetaret-japin-mendimet-e-tyre-per-artistet-me-me-stil-te-estrades/60%Daily2019-02-23 21:29
https://kosova-info.com/dezko-ben-heroin-ne-fitoren-e-romes-ndaj-frosinone/60%Daily2019-02-23 21:29
https://kosova-info.com/ish-luftetari-i-uck-se-gjen-kulete-me-para-ne-autobus-ia-dorezon-pronarit-pas-tri-dite/60%Daily2019-02-23 21:24
https://kosova-info.com/djali-takon-nenen-e-tij-biologjike-per-here-te-pare-pas-41-vitesh/60%Daily2019-02-23 21:15
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-sevillas-i-mahnitur-me-leo-messin-ja-cfare-shkruan-ne-instagram/60%Daily2019-02-23 21:10
https://kosova-info.com/peticion-ne-peje-kundershtohet-ndertimi-i-hidrocentraleve-ne-lumbardh/60%Daily2019-02-23 21:05
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-nderron-stilin-e-flokeve/60%Daily2019-02-23 20:57
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-kacanik-viktima-dergohet-per-trajtim-mjekesor-ne-prishtine/60%Daily2019-02-23 20:48
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-moti-per-neser-ne-kosove-2/60%Daily2019-02-23 20:38
https://kosova-info.com/eksperti-i-komunikacionit-tregon-shkaqet-e-aksidenteve-me-fatalitet-ne-kosove/60%Daily2019-02-23 20:28
https://kosova-info.com/protestuesit-kunder-vuciqit-ne-serbi-kerkojne-zbardhjen-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2019-02-23 20:21
https://kosova-info.com/shume-qytetare-braktisin-shtetesine-e-kosoves/60%Daily2019-02-23 20:10
https://kosova-info.com/dorezohet-pochettino-premierliga-perfundon-ketu-per-tottenham/60%Daily2019-02-23 20:00
https://kosova-info.com/rreth-1-mije-e-900-nxenes-braktisen-shkollen-per-nje-vit-ne-kosove/60%Daily2019-02-23 19:59
https://kosova-info.com/taksa-e-ka-dhene-efektin-tani-ti-degjojme-keshillat-e-shba-ve/60%Daily2019-02-23 19:55
https://kosova-info.com/coman-pesoi-nje-lendim-ne-ndeshjen-ndaj-herthas-por-a-do-te-jete-ai-i-gatshem-per-liverpool/60%Daily2019-02-23 19:49
https://kosova-info.com/rrefimi-i-njeriut-te-vetem-qe-filmoi-rrezimin-e-bustit-te-enver-hoxhes/60%Daily2019-02-23 19:49
https://kosova-info.com/ndihma-hyn-ne-venezuele-megjithe-pengesat-nga-qeveria/60%Daily2019-02-23 19:44
https://kosova-info.com/goditet-me-tulle-mjeku-ne-durres/60%Daily2019-02-23 19:35
https://kosova-info.com/sarrri-nuk-e-di-kuptimin-e-sarriball/60%Daily2019-02-23 19:34
https://kosova-info.com/dua-lipa-sjell-momente-te-paharruara-nga-brits-2019-njihuni-me-heroin-tim/60%Daily2019-02-23 19:33
https://kosova-info.com/ngjarje-e-rende-ne-shqiperi-dy-te-rinj-humbin-jeten-pas-rrezimit-ne-gremine/60%Daily2019-02-23 19:16
https://kosova-info.com/mjeket-e-profesoret-nuk-mund-ta-fshehin-pasurine-detyrohen-ta-deklarojne/60%Daily2019-02-23 19:13
https://kosova-info.com/presidenti-i-bayern-muncih-ka-marre-nje-dhurate-te-vecante-nga-ambasadori-i-kosoves-ne-gjermani/60%Daily2019-02-23 19:09
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-leo-messi-pas-het-trikut-ndaj-sevillas/60%Daily2019-02-23 19:02
https://kosova-info.com/beteja-me-semundjet-e-varferine-e-skajshme/60%Daily2019-02-23 18:56
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-pergjigjet-kurtz-ne-gazeten-austriake-vije-e-kuqe-per-ndryshim-kufijsh/60%Daily2019-02-23 18:54
https://kosova-info.com/produktet-serbe-ne-kosove-permes-kontrabandes-mti-i-quan-deklarata-absurde-e-spekulative/60%Daily2019-02-23 18:51
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-mund-te-flas-keq-per-vv-ne-me-ata-i-kam-fituar-zgjedhjet/60%Daily2019-02-23 18:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-frosinone-roma/60%Daily2019-02-23 18:35
https://kosova-info.com/mbremja-e-messit-sipas-numrave-te-jashtezakonshem-dhe-rekordeve-te-vendosura/60%Daily2019-02-23 18:27
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-nga-nje-shperthim-mine-ne-ukraine/60%Daily2019-02-23 18:18
https://kosova-info.com/parashutat-e-pavaresise-fluturuan-ne-menyre-vullnetare/60%Daily2019-02-23 18:15
https://kosova-info.com/allegri-tregon-se-cfare-i-duhet-juves-per-ta-kaluar-atleticon/60%Daily2019-02-23 18:14
https://kosova-info.com/shba-dhe-kina-vazhdojne-bisedimet-tregetare/60%Daily2019-02-23 18:11
https://kosova-info.com/kriza-e-grurit-ne-kosove-siperfaqja-e-mbjelle-mbulon-vetem-20-per-qind-te-nevojave/60%Daily2019-02-23 18:08
https://kosova-info.com/do-jem-nje-super-prostitute-aktorja-e-njohur-shqiptare-zbulon-rolin-e-ri-ne-teater/60%Daily2019-02-23 17:58
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-tregon-kush-do-ta-udheheqe-drejtorine-e-arsimit/60%Daily2019-02-23 17:46
https://kosova-info.com/sevilla-24-barcelona-notat-e-lojtareve-shkelqen-messi/60%Daily2019-02-23 17:44
https://kosova-info.com/edhe-pas-takses-serbia-perseri-problem-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2019-02-23 17:31
https://kosova-info.com/shala-taksa-nuk-hiqet-dihen-arsyet-se-pse-eshte-vendosur/60%Daily2019-02-23 17:09
https://kosova-info.com/super-messi-shenon-hat-trik-per-ti-siguruar-barces-fitoren-ndaj-sevillas/60%Daily2019-02-23 17:04
https://kosova-info.com/keto-imazhe-tezjarrta-te-demi-rose-asesi-nuk-duhet-ti-humbisni/60%Daily2019-02-23 16:58
https://kosova-info.com/zbardhet-strategjia-e-opozites-proteste-cdo-te-enjte-para-kuvendit/60%Daily2019-02-23 16:58
https://kosova-info.com/nje-shetitje-virtuale-ne-prishtinen-e-vitit-1980/60%Daily2019-02-23 16:57
https://kosova-info.com/venezuele-tensione-ne-kufi-me-kolumbine-per-ndihmat/60%Daily2019-02-23 16:45
https://kosova-info.com/messi-me-nje-tjeter-super-gol-kunder-sevillas/60%Daily2019-02-23 16:41
https://kosova-info.com/harrojeni-ronaldon-ky-eshte-ylli-i-madh-portugez-qe-po-shkelqen/60%Daily2019-02-23 16:36
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-lene-pa-rryme-rajonin-e-pejes/60%Daily2019-02-23 16:35
https://kosova-info.com/bayern-shenon-tjeter-fitore-ne-bundesliga-rritet-presioni-mbi-dortmund/60%Daily2019-02-23 16:22
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-qe-vuri-ne-qarkullim-barera-te-demshme/60%Daily2019-02-23 16:20
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-shkabaj-te-prishtines-lendohen-tre-persona/60%Daily2019-02-23 16:14
https://kosova-info.com/mbledhje-ne-seline-e-pd-se-zbardhen-ceshtjet-qe-diskutohen/60%Daily2019-02-23 16:10
https://kosova-info.com/tjeter-gol-tjeter-rekord-i-vendosur-nga-lionel-messi/60%Daily2019-02-23 16:08
https://kosova-info.com/haradinajn-se-ndal-as-bora-del-per-ecje-ne-bjeshket-e-mushtishtit/60%Daily2019-02-23 16:06
https://kosova-info.com/kalkulimi-gjakftohte-i-orbanit-kunder-junckerit/60%Daily2019-02-23 16:02
https://kosova-info.com/qeveria-e-ardhshme-me-me-pak-ministra-e-zevendesministra/60%Daily2019-02-23 15:59
https://kosova-info.com/solari-tregon-planin-e-real-madrid-per-la-ligan/60%Daily2019-02-23 15:56
https://kosova-info.com/komuna-gjobit-qytetarin-qe-gropoi-pa-leje/60%Daily2019-02-23 15:54
https://kosova-info.com/policia-patrullon-autostradat-me-vetura-qe-nuk-identifikohen-nga-qytetaret/60%Daily2019-02-23 15:47
https://kosova-info.com/administrata-tatimore-e-suedise-i-regjistron-kosovaret-si-shtetas-te-serbise/60%Daily2019-02-23 15:46
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshem-ky-eshte-goli-i-leo-messi-kunder-sevillas/60%Daily2019-02-23 15:45
https://kosova-info.com/mbyllen-dy-barnatore-dhe-nje-kazino-ne-mitrovice/60%Daily2019-02-23 15:41
https://kosova-info.com/tre-te-vdekur-ne-prizren-arrestohet-shoferi-i-kamionetes/60%Daily2019-02-23 15:39
https://kosova-info.com/era-istrefi-rremben-vemendje-me-kete-poze-ekspozon-te-pasmet/60%Daily2019-02-23 15:38
https://kosova-info.com/haradinaj-shantazhit-te-beogradit-po-i-vjen-fundi-40-serbe-duan-te-jene-pjese-e-ushtrise/60%Daily2019-02-23 15:36
https://kosova-info.com/hoxhaj-platforma-eshte-qendrimi-i-vetem-zyrtar-i-kosoves-per-dialogun/60%Daily2019-02-23 15:35
https://kosova-info.com/irani-thote-se-do-ti-neutralizoje-sanksionet-amerikane/60%Daily2019-02-23 14:30
https://kosova-info.com/burnley-ia-prish-serine-e-fitoreve-tottenhamit/60%Daily2019-02-23 14:21
https://kosova-info.com/pergjigja-epike-e-teuta-selimit-kur-pyetet-per-mashkullin-me-terheqes-ne-estrade/60%Daily2019-02-23 14:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sevilla-barcelona-2/60%Daily2019-02-23 14:09
https://kosova-info.com/grate-artiste-kujtojne-rezistencen-kosovare-gjate-viteve-1990-te/60%Daily2019-02-23 14:04
https://kosova-info.com/rikthehet-i-ftohti-dhe-bora-ne-evropen-lindore/60%Daily2019-02-23 13:59
https://kosova-info.com/edhe-mihrije-braha-reagon-pas-intervistes-se-naimit-ne-mirage/60%Daily2019-02-23 13:59
https://kosova-info.com/fitojne-drenica-dhe-ballkani/60%Daily2019-02-23 13:55
https://kosova-info.com/japonezet-te-interesuar-per-te-forcuar-lidhjet-biznesore-me-kosoven/60%Daily2019-02-23 13:54
https://kosova-info.com/nje-shqiptar-pritet-te-behet-kryetar-i-kuvendit-te-turqise/60%Daily2019-02-23 13:54
https://kosova-info.com/kjo-kenge-e-ences-arrin-15-milione-klikime-ne-youtube/60%Daily2019-02-23 13:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-hertha-berlin/60%Daily2019-02-23 13:45
https://kosova-info.com/dyshohet-se-babai-djali-dhe-nipi-vdiqen-ne-aksidentin-tragjik-ne-zhur/60%Daily2019-02-23 13:45
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-feston-sot-ditelindjen-kaq-vjece-u-be/60%Daily2019-02-23 13:26
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-nga-aksidenti-tragjik-ku-humben-jeten-tre-persona/60%Daily2019-02-23 13:25
https://kosova-info.com/na-goditnin-per-te-na-lene-te-gjymtuar/60%Daily2019-02-23 13:17
https://kosova-info.com/viktima-ne-venezuele-maduro-mbyll-kufirin-dhe-me-kolumbine/60%Daily2019-02-23 13:12
https://kosova-info.com/befason-valverde-barcelona-nuk-mund-ta-beje-pa-kete-lojtar/60%Daily2019-02-23 13:11
https://kosova-info.com/nita-latifi-paralajmeron-projektin-e-ri-muzikor/60%Daily2019-02-23 13:08
https://kosova-info.com/10-portieret-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2019-02-23 12:54
https://kosova-info.com/tre-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-prizren/60%Daily2019-02-23 12:52
https://kosova-info.com/trump-ne-kerkim-te-14-miliarde-dollareve-te-el-chapos/60%Daily2019-02-23 12:48
https://kosova-info.com/allegri-me-nje-premtim-te-madh-para-ndeshjes-me-atleticon/60%Daily2019-02-23 12:33
https://kosova-info.com/shba-ja-kercenon-venezuelen-me-sanksione-shtese-per-shkak-te-bllokimit-te-ndihmave/60%Daily2019-02-23 12:21
https://kosova-info.com/islamofobia-ka-kaluar-cdo-mase/60%Daily2019-02-23 12:20
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-po-mund-ti-perfundoje-as-projektet-e-mandatit-te-pare/60%Daily2019-02-23 12:18
https://kosova-info.com/marcelo-i-vendosur-kerkon-largimin-nga-reali-per-tiu-bashkuar-kesaj-skuadre/60%Daily2019-02-23 12:17
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-apelon-beni-kujdes-gjate-qarkullimit-ne-rruge/60%Daily2019-02-23 12:08
https://kosova-info.com/barcelona-jordi-alba-arrihet-marreveshja/60%Daily2019-02-23 12:08
https://kosova-info.com/a-eshte-xheloz-naimi-per-fotot-seksi-qe-publikon-mihrija-ja-cfare-thote-kengetari/60%Daily2019-02-23 11:57
https://kosova-info.com/mbyllet-gazeta-e-feto-s-zaman-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-02-23 11:55
https://kosova-info.com/bechtel-enka-ndrton-autostrad-n-serbi-me-mim-prgjysm-m-t-lir-se-n-kosov/60%Daily2019-02-23 11:43
https://kosova-info.com/duke-derguar-energji-pozitive-tayna-e-mahnitshme-ne-imazhet-e-reja/60%Daily2019-02-23 11:39
https://kosova-info.com/france-24-rinia-shqiptare-e-sheh-te-ardhmen-diku-tjeter/60%Daily2019-02-23 11:21
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-edona-llalloshit/60%Daily2019-02-23 11:19
https://kosova-info.com/konfiskohen-mbi-1500-kg-mish-ne-peje-nuk-i-plotesonte-kushtet-per-treg/60%Daily2019-02-23 11:07
https://kosova-info.com/rashica-merr-levdata-per-paraqitjen-ndaj-sttutgartit/60%Daily2019-02-23 11:04
https://kosova-info.com/ne-fotot-e-reja-te-marines-luana-i-thote-te-kthehen-ne-shtepi-se-ska-lezet-pa-te/60%Daily2019-02-23 11:00
https://kosova-info.com/sulmuan-policet-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-02-23 11:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8babdixhiku-shteti-mashtroi-ne-lapsa-e-emblema-pavaresie/60%Daily2019-02-23 11:00
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-per-vjedhje/60%Daily2019-02-23 10:57
https://kosova-info.com/dhuna-ne-familje-ne-kline-rrahet-nena-ne-suhareke-gruaja/60%Daily2019-02-23 10:45
https://kosova-info.com/dicka-e-re-nga-skivi-po-vjen/60%Daily2019-02-23 10:39
https://kosova-info.com/gomis-feston-frikshem-shikoni-reagimin-e-femijes/60%Daily2019-02-23 10:38
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-pasi-keqperdornin-seksualisht-dy-te-mitura/60%Daily2019-02-23 10:35
https://kosova-info.com/cantona-tregon-se-si-do-te-duket-renditja-perfundimtare-ne-premierlige/60%Daily2019-02-23 10:23
https://kosova-info.com/romet-ne-hungari-jo-te-integruar-por-te-disiplinuar/60%Daily2019-02-23 10:22
https://kosova-info.com/edhe-serbet-te-interesuar-te-jene-pjese-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2019-02-23 10:20
https://kosova-info.com/gili-dhe-buraku-flasin-pas-suksesit-te-kenges-susta/60%Daily2019-02-23 10:19
https://kosova-info.com/komandanti-i-kfor-it-ndalni-kercenimet/60%Daily2019-02-23 10:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-ylli-qe-do-ta-zevendesoje-hazardin-te-chelsea/60%Daily2019-02-23 10:13
https://kosova-info.com/qeriqi-i-reagon-haradinajt-kryeminister-na-zhgenjeve/60%Daily2019-02-23 10:05
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ndezi-atmosferen-ne-koncertin-e-pavaresise-ne-prishtine/60%Daily2019-02-23 09:59
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-110-milionesh-nga-atletico-madrid/60%Daily2019-02-23 09:56
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-shkaktojne-probleme-ne-dukagjin-llap-e-shale-te-bajgores/60%Daily2019-02-23 09:52
https://kosova-info.com/hapet-ekspozita-e-artistes-agata-cetta-ne-mynih/60%Daily2019-02-23 09:42
https://kosova-info.com/nderron-jete-ish-komandanti-i-uck0-se-nga-dukagjini/60%Daily2019-02-23 09:41
https://kosova-info.com/nderron-jete-komediani-i-njohur-ne-moshen-48-vjecare/60%Daily2019-02-23 09:40
https://kosova-info.com/e-derguara-e-posacme-e-shba-se-ne-kanada-nominohet-per-ambasadore-ne-okb/60%Daily2019-02-23 09:39
https://kosova-info.com/gattuso-aspak-i-kenaqur-pavaresisht-fitores-30-ndaj-empolit/60%Daily2019-02-23 09:38
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-medvegjes-ankohen-se-po-largohen-nga-lista-e-regjistrimit/60%Daily2019-02-23 09:35
https://kosova-info.com/shkolla-elena-gjika-ne-prishtine-po-mbane-mesim-edhe-te-shtunave/60%Daily2019-02-23 09:32
https://kosova-info.com/sot-mbahen-zgjedhjet-e-pergjithshme-ne-nigeri/60%Daily2019-02-23 09:24
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-per-rekrute-ne-fsk-per-650-vende-aplikojne-mbi-5-mije-veta/60%Daily2019-02-23 09:21
https://kosova-info.com/naim-abazi-mbulesa-nuk-eshte-e-jona-nuk-jem-arab-duhet-te-ecim-kah-amerika/60%Daily2019-02-23 09:19
https://kosova-info.com/calderon-ky-eshte-fajtori-i-vetem-per-largimin-e-ronaldos-nga-reali/60%Daily2019-02-23 09:18
https://kosova-info.com/lamtumire-icardi-interi-ben-super-transferim/60%Daily2019-02-23 09:04
https://kosova-info.com/nene-per-here-te-pare-njerin-prej-ketyre-emrave-do-ia-vendose-meghan-markle-femijes/60%Daily2019-02-23 08:59
https://kosova-info.com/ministria-e-mbrojtjes-hesht-pas-anulimit-te-ftesave-nga-shba-ja/60%Daily2019-02-23 08:56
https://kosova-info.com/vendi-me-pese-milione-banore-e-resurse-te-shumta-natyrore-ku-vetem-15-per-qind-e-qytetareve-e-shfrytezojne-internetin/60%Daily2019-02-23 08:50
https://kosova-info.com/rikthehet-superliga-e-kosoves-sot-zhvillohen-tri-ndeshje/60%Daily2019-02-23 08:47
https://kosova-info.com/e-verteta-rreth-videos-ku-hoxha-festoi-ditelindjen-flet-naim-abazi/60%Daily2019-02-23 08:39
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-ia-ka-ndare-chelsea-zidanes-per-transferime/60%Daily2019-02-23 08:39
https://kosova-info.com/vdes-profesori-qemajl-morina/60%Daily2019-02-23 08:38
https://kosova-info.com/sindikalistet-paralajmerojne-greva-dhe-protesta/60%Daily2019-02-23 08:35
https://kosova-info.com/ndertimet-qe-devastojne-kalane-e-ulqinit/60%Daily2019-02-23 08:32
https://kosova-info.com/turqia-arreston-295-ushtarake-dyshoheshin-per-lidhje-me-gylenin/60%Daily2019-02-23 08:26
https://kosova-info.com/femra-dhe-mashkulli-me-me-stil-ne-estrade-ja-cfare-thone-qytetaret/60%Daily2019-02-23 08:19
https://kosova-info.com/ronaldo-humbi-nga-atletico-ja-cfare-kane-bere-lojtaret-e-realit/60%Daily2019-02-23 08:13
https://kosova-info.com/sejdiu-acarimi-i-marredhenieve-kosove-shba-keqmenaxhim-i-qeverise-aktuale/60%Daily2019-02-23 08:09
https://kosova-info.com/ne-zvicer-gjobitesh-nese-fyen-bindjet-fetare-te-tjetrit/60%Daily2019-02-23 08:07
https://kosova-info.com/wenger-te-psg-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2019-02-23 08:02
https://kosova-info.com/moldavia-ne-zgjedhje-drejt-perendimit-apo-drejt-lindjes/60%Daily2019-02-23 08:01
https://kosova-info.com/meda-shfaqet-perkrah-futbollistit-shqiptar-granit-xhaka/60%Daily2019-02-23 07:59
https://kosova-info.com/interi-me-oferte-te-re-per-icardin/60%Daily2019-02-23 07:50
https://kosova-info.com/kusari-lila-mogherini-ska-kredibilitet-te-flase-per-kosoven-taksa-sdemton-miqesine-me-shba-te/60%Daily2019-02-23 07:43
https://kosova-info.com/nga-brits-2019-dua-lipa-me-foton-me-te-bukur-familjare/60%Daily2019-02-23 07:39
https://kosova-info.com/haziri-po-punojme-ne-menyre-intensive-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2019-02-23 07:36
https://kosova-info.com/keto-jane-dy-skuadrat-e-radhes-qe-pritet-te-denohen-rende/60%Daily2019-02-23 07:30
https://kosova-info.com/ne-sheshin-qendror-te-qytetit-waterburg-te-shba-se-ngrihet-flamuri-i-kosoves/60%Daily2019-02-23 07:28
https://kosova-info.com/lideret-te-pakapshem-nga-specialja/60%Daily2019-02-23 07:20
https://kosova-info.com/me-veshje-transparente-aferdita-dreshaj-e-pret-vikendin/60%Daily2019-02-23 07:20
https://kosova-info.com/guardiola-ka-nje-porosi-per-chelsean-para-se-te-vendosin-per-shkarkimin-e-sarrit/60%Daily2019-02-23 07:18
https://kosova-info.com/bore-ne-tirane-dhe-durres/60%Daily2019-02-23 07:16
https://kosova-info.com/shba-ja-vazhdon-sanksionet-ndaj-kosoves/60%Daily2019-02-23 07:12
https://kosova-info.com/dekolteja-e-hapur-gati-e-nxjerr-zbuluar-rita-oren/60%Daily2019-02-23 07:07
https://kosova-info.com/kthehet-i-ftohti-ne-kosove-temperatura-deri-ne-11-grade/60%Daily2019-02-23 07:06
https://kosova-info.com/kater-skuadra-te-medha-pas-rakiticit/60%Daily2019-02-23 07:05
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodh-sot-ne-kosove-3/60%Daily2019-02-23 06:58
https://kosova-info.com/zidane-po-kthehet-tek-juventus/60%Daily2019-02-22 22:57
https://kosova-info.com/federata-aeronautike-e-kosoves-mohon-te-jete-paguar-nga-shteti-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-22 22:56
https://kosova-info.com/mesohet-kush-e-shoqeroi-elvana-gjaten-ne-koncertin-e-rikthimit-me-17-shkurt/60%Daily2019-02-22 22:55
https://kosova-info.com/pas-intervistes-ne-mirage-naim-abazi-ben-kete-sqarim-lidhur-me-halil-kastratin/60%Daily2019-02-22 22:46
https://kosova-info.com/rumani-prokurore-e-gjyqtare-kunder-nderhyrjes-se-qeverise-ne-drejtesi/60%Daily2019-02-22 22:46
https://kosova-info.com/joshua-tregon-se-si-do-ti-perballonte-fury-dhe-wilder/60%Daily2019-02-22 22:41
https://kosova-info.com/moska-kerkon-qe-be-ja-te-reagoje-per-deklaratat-e-rames-per-bashkim/60%Daily2019-02-22 22:37
https://kosova-info.com/kryetaret-e-komunave-shtrojne-darke-i-shoqeron-edhe-haradinaj/60%Daily2019-02-22 22:35
https://kosova-info.com/miqte-ia-zbulojne-stresit-surprizen-ja-cfare-po-pergatit-nga-burgu/60%Daily2019-02-22 22:29
https://kosova-info.com/vazhdon-propaganda-serbe-kunder-ushtrise-se-kosoves-dhe-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/60%Daily2019-02-22 22:20
https://kosova-info.com/as-chilwell-e-as-wan-bissaka-nuk-mund-ta-refuzojne-man-city/60%Daily2019-02-22 22:19
https://kosova-info.com/enca-do-ju-le-pa-gjume-me-kete-foto-ne-te-brendshme/60%Daily2019-02-22 22:16
https://kosova-info.com/isa-mustafa-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje-ka-njerez-qe-mund-ta-udheheqin-dialogun-me-serbine/60%Daily2019-02-22 22:06
https://kosova-info.com/haradinaj-kapet-keq-me-austrine-kryediplomatja-juaj-vallezoi-ne-dasme-me-putinin/60%Daily2019-02-22 22:05
https://kosova-info.com/guardiola-chelsea-duhet-te-kete-besim-tek-sarri/60%Daily2019-02-22 21:58
https://kosova-info.com/trump-kemi-shume-shanse-per-nje-marreveshje-me-kinen/60%Daily2019-02-22 21:54
https://kosova-info.com/cmimi-i-larte-qe-luana-vjollca-paguan-per-nje-nate-ne-maldive/60%Daily2019-02-22 21:45
https://kosova-info.com/milan-30-empoli-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-22 21:41
https://kosova-info.com/papergjegjesia-e-institucioneve-ne-ndarjen-e-500-mije-eurove-per-pervjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-22 21:25
https://kosova-info.com/milan-ne-krye-me-piatek-vazhdojne-formen-e-larte-gjunjezojne-empolin/60%Daily2019-02-22 21:22
https://kosova-info.com/teuta-selimi-jep-pergjigjen-epike-kur-pyetet-per-mashkullin-me-teheqes-ne-estrade/60%Daily2019-02-22 21:18
https://kosova-info.com/isa-mustafa-flet-per-gjendjen-e-tij-shendetesore-tregon-se-ne-cfare-rreziku-ka-qene/60%Daily2019-02-22 21:15
https://kosova-info.com/laporte-pret-nje-chelsea-sfidues-ne-finalen-e-kupes-carabao/60%Daily2019-02-22 21:03
https://kosova-info.com/pompeo-kerkon-rritjen-e-pranise-ushtarake-ne-poloni/60%Daily2019-02-22 20:58
https://kosova-info.com/insigne-e-ben-te-qarte-napoli-deshiron-ligen-e-evropes/60%Daily2019-02-22 20:46
https://kosova-info.com/daciq-kosova-nuk-do-marreveshje/60%Daily2019-02-22 20:43
https://kosova-info.com/tasholli-kufijte-nuk-jane-te-shenjte-shenjteria-ne-politike-eshte-e-rrezikshme/60%Daily2019-02-22 20:38
https://kosova-info.com/bayern-rivalizon-interin-per-sherbimet-e-ivan-rakitic/60%Daily2019-02-22 20:35
https://kosova-info.com/keto-jane-vlerat-e-te-gjitha-pensioneve-pas-rritjes/60%Daily2019-02-22 20:23
https://kosova-info.com/sarri-tek-roma-ja-si-e-komenton-kete-di-francesco/60%Daily2019-02-22 20:17
https://kosova-info.com/dua-lipa-serbet-na-kane-debuar-nga-kosova/60%Daily2019-02-22 20:09
https://kosova-info.com/378-kerkesa-per-lenien-e-shtetesise-kosovare-kete-vit-asnje-per-fitimin-e-saj/60%Daily2019-02-22 20:04
https://kosova-info.com/barcelona-merr-nje-lajm-te-mire-para-sfides-me-sevillan/60%Daily2019-02-22 20:00
https://kosova-info.com/rruga-e-rrezikshme-afer-shkolles-gjin-gazulli-ne-prishtine/60%Daily2019-02-22 19:53
https://kosova-info.com/vajza-e-vokalistit-te-grupit-elita-5-thote-se-nuk-ka-kohe-per-dashuri/60%Daily2019-02-22 19:53
https://kosova-info.com/joshua-tregon-se-me-ke-deshiron-te-perballet-pas-jarrell-miller/60%Daily2019-02-22 19:47
https://kosova-info.com/gjermania-refugjatet-siriane-qe-kthehen-ne-atdhe-vuajne-nga-shtypja/60%Daily2019-02-22 19:46
https://kosova-info.com/gili-tregon-perse-zgjodhi-burakun-per-kengen-susta/60%Daily2019-02-22 19:32
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-arsenal-ja-sa-do-te-mungoje-lacazette/60%Daily2019-02-22 19:28
https://kosova-info.com/demokratet-me-rezolute-per-shfuqizimin-e-emergjences-kombetare/60%Daily2019-02-22 19:27
https://kosova-info.com/ardiani-publikon-remiksin-e-kenges-cika-cika-ne-duet-me-portorikanin-farrukoo/60%Daily2019-02-22 19:23
https://kosova-info.com/rreth-30-aksidente-per-cdo-vit-ne-hekurudhat-e-kosoves/60%Daily2019-02-22 19:18
https://kosova-info.com/se-paku-dy-te-vrare-ne-kufirin-mes-venezueles-dhe-brazilit/60%Daily2019-02-22 19:12
https://kosova-info.com/man-city-nenshkruan-me-super-mbrojtesin/60%Daily2019-02-22 19:07
https://kosova-info.com/deputeti-i-aakse-kurre-skemi-pasur-kerkese-zyrtare-nga-amerika-per-heqjen-e-takses/60%Daily2019-02-22 19:07
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-valverde-per-krizen-e-golave-tek-barcelona/60%Daily2019-02-22 18:54
https://kosova-info.com/naim-abazi-respekt-per-halil-kastratin-edhe-une-e-mihrija-kemi-ndertuar-dy-shtepi/60%Daily2019-02-22 18:46
https://kosova-info.com/lirohet-i-arrestuari-per-rastin-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/60%Daily2019-02-22 18:43
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-haradinaj-eshte-mendjemadh-dhe-nervoz/60%Daily2019-02-22 18:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-werder-bremen-stuttgart-starton-rashica/60%Daily2019-02-22 18:39
https://kosova-info.com/me-platforme-por-pa-unitet-ne-dialog/60%Daily2019-02-22 18:33
https://kosova-info.com/irlanda-harton-plan-urgjent-per-brexit-in/60%Daily2019-02-22 18:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-empoli/60%Daily2019-02-22 18:30
https://kosova-info.com/flasin-qytetaret-kush-prej-femrave-dhe-meshkujve-te-estrades-vishen-me-me-stil-sipas-tyre/60%Daily2019-02-22 18:28
https://kosova-info.com/irani-rrezon-dronet-amerikane/60%Daily2019-02-22 18:24
https://kosova-info.com/bahtiri-sdo-te-le-gure-pa-levizur-per-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2019-02-22 18:14
https://kosova-info.com/naim-abazi-halil-kastrati-nderton-shtepi-me-parate-e-te-tjereve/60%Daily2019-02-22 18:07
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-zyrtarin-e-gjykates-i-dyshuar-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2019-02-22 18:05
https://kosova-info.com/kryeministri-thote-se-rritja-e-prodhimit-ne-kompanite-vendore-krijon-vende-te-reja-te-punes/60%Daily2019-02-22 17:53
https://kosova-info.com/majk-gjen-perkrahje-te-kolege-e-fansa-pas-publikimit-te-nuk-dorezohna/60%Daily2019-02-22 17:53
https://kosova-info.com/varferia-kaplon-banoret-ne-zemer-te-prishtines/60%Daily2019-02-22 17:47
https://kosova-info.com/ana-kabashi-e-shtrire-ne-shtrat-kendon-kengen-e-whitney-huston/60%Daily2019-02-22 17:43
https://kosova-info.com/prokuroria-e-pejes-shkaterron-rreth-1600-kg-mish/60%Daily2019-02-22 17:38
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-e-arte-ne-gjermani/60%Daily2019-02-22 17:38
https://kosova-info.com/eurostat-be-se-i-duhen-3-8-milione-punetor/60%Daily2019-02-22 17:07
https://kosova-info.com/diona-fona-publikon-kengen-e-re-e-ke-dit/60%Daily2019-02-22 17:01
https://kosova-info.com/keshilltari-i-ministrit-lekaj-pret-te-udheheqe-departamentin-e-financave/60%Daily2019-02-22 16:59
https://kosova-info.com/dalin-pensionet-me-rritje/60%Daily2019-02-22 16:29
https://kosova-info.com/nga-bora-ne-det-luana-vjollca-shfaqet-joshese-duke-marre-rreze-dielli/60%Daily2019-02-22 16:16
https://kosova-info.com/emerson-chelsea-ka-gjithcka-per-te-mposhtur-man-cityn/60%Daily2019-02-22 16:14
https://kosova-info.com/flet-nje-nga-te-dorehequrit-ne-mitrovice-vv-nuk-e-do-mendimin-ndryshe-nje-aktivist-e-quajten-shik/60%Daily2019-02-22 16:08
https://kosova-info.com/karnavalet-e-korces-sukses-ne-prishtine/60%Daily2019-02-22 16:07
https://kosova-info.com/studentet-franceze-bojkotojne-mesimin-per-shkak-te-ngrohjes-globale/60%Daily2019-02-22 16:06
https://kosova-info.com/be-ja-ndan-32-milione-euro-per-energjetiken-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-02-22 16:01
https://kosova-info.com/neymar-dhe-perez-ishin-faktoret-qe-e-larguan-ronaldon-nga-real-madrid/60%Daily2019-02-22 16:00
https://kosova-info.com/be-ja-kerkon-3-8-milione-punetore-te-kualifikuar/60%Daily2019-02-22 15:51
https://kosova-info.com/mirage-sonte-ju-sjell-keto-materiale-ekskluzive/60%Daily2019-02-22 15:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deshira-e-madhe-e-trajnerit-te-psg/60%Daily2019-02-22 15:45
https://kosova-info.com/ne-sa-shtete-ka-kosova-ambasada-e-konsullata/60%Daily2019-02-22 15:39
https://kosova-info.com/presidenti-serb-takon-radojiciqin-te-dyshuarin-per-perfshirje-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2019-02-22 15:28
https://kosova-info.com/hoxha-na-pret-pune-edhe-me-dinamike-per-zbatimin-e-msa-se/60%Daily2019-02-22 15:28
https://kosova-info.com/rita-ora-rrefen-per-kohen-kur-e-kishte-nenen-me-kancer/60%Daily2019-02-22 15:19
https://kosova-info.com/365-kerkesa-te-reja-per-legalizim-te-armeve/60%Daily2019-02-22 15:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-anesori-me-i-mire-ne-bote-sipas-guardiolas/60%Daily2019-02-22 15:16
https://kosova-info.com/frankfurter-rundschau-eshte-arritur-marreveshje-per-ndryshim-te-kufijve-ne-kosove/60%Daily2019-02-22 15:12
https://kosova-info.com/haradinaj-sheq-dore-nga-qendrimi-i-tij-taksa-nuk-largohet-deri-ne-njohje/60%Daily2019-02-22 15:02
https://kosova-info.com/me-balluke-e-floke-te-gjata-keshtu-po-duket-dafina-zeqiri/60%Daily2019-02-22 14:58
https://kosova-info.com/lirohet-polici-i-videos-intime-nuk-ka-denoncuese-per-ngacmim/60%Daily2019-02-22 14:54
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-me-wesley-sneijder-ish-yllin-e-interit-dhe-real-madridit/60%Daily2019-02-22 14:51
https://kosova-info.com/prokuroria-me-strategji-per-ndjekjen-e-krimeve-te-luftes-per-periudhen-1998-1999/60%Daily2019-02-22 14:49
https://kosova-info.com/bayern-munich-sfidon-interin-per-rakiticin/60%Daily2019-02-22 14:42
https://kosova-info.com/ymeri-vuciq-po-synon-te-behet-kopje-e-millosheviqit/60%Daily2019-02-22 14:41
https://kosova-info.com/lekaj-ska-vend-per-qeveri-te-re/60%Daily2019-02-22 14:40
https://kosova-info.com/jumpa-dhe-young-zerka-sjellin-kengen-e-re-lule-bore/60%Daily2019-02-22 14:39
https://kosova-info.com/shtate-persona-te-ndaluara-kete-jave-nga-prokuroria-e-ferizajt/60%Daily2019-02-22 14:23
https://kosova-info.com/hazard-morata-pulisic-higuain-pasojat-e-denimit-te-rende-te-fifa-s-per-chelsea/60%Daily2019-02-22 14:21
https://kosova-info.com/per-veprimin-qe-beri-rina-balaj-mund-te-denohet-me-1500-euro/60%Daily2019-02-22 14:19
https://kosova-info.com/masht-i-shembull-i-abuzimit-strehe-e-militanteve-dhe-nepotizmit/60%Daily2019-02-22 14:16
https://kosova-info.com/ministria-e-financave-dhe-ajo-e-kultures-drejtojne-gishtin-kah-qeveria-per-gjysme-milioneshin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-22 14:14
https://kosova-info.com/e-dashura-e-feros-pjese-e-klipit-te-ketij-reperi-shqiptar/60%Daily2019-02-22 13:59
https://kosova-info.com/krpp-shperndane-certifikatat-themelore-profesionale-per-zyrtaret-e-prokurimit/60%Daily2019-02-22 13:58
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-majlinda-kelmendi-ne-finale-te-grand-slamit-ne-dyseldorf/60%Daily2019-02-22 13:55
https://kosova-info.com/babai-i-simeones-i-shokuar-me-veprimin-e-djalit-te-tij/60%Daily2019-02-22 13:49
https://kosova-info.com/me-pamje-nga-deti-zaimina-publikon-kete-imazh-artistik-me-vajzen-e-saj/60%Daily2019-02-22 13:40
https://kosova-info.com/marreveshja-real-tottenham-qe-mundeson-shkembimin-me-te-madh-ne-vitet-e-fundit/60%Daily2019-02-22 13:39
https://kosova-info.com/konferenca-per-abuzimet-ne-vatikan-inskenim-apo-kthese/60%Daily2019-02-22 13:36
https://kosova-info.com/vv-thirrje-haradinajt-te-reagoje-ndaj-demit-qe-po-i-behet-telekomit/60%Daily2019-02-22 13:30
https://kosova-info.com/dyshohet-se-nje-serb-e-nje-shqiptar-vodhen-36-here-ne-kosove/60%Daily2019-02-22 13:25
https://kosova-info.com/bebe-rexhes-nuk-i-flet-babai-per-skenat-e-nxehta-ne-klipin-e-ri-por-enca-thote-ca-fjale/60%Daily2019-02-22 13:20
https://kosova-info.com/kesco-lanson-aplikacionin-ekesco/60%Daily2019-02-22 13:14
https://kosova-info.com/majlinda-ska-te-ndalur-siguron-gjysmefinalen/60%Daily2019-02-22 13:10
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-presidentin-e-nderit-te-crans-montana-forum-jean-paul-carteron/60%Daily2019-02-22 13:00
https://kosova-info.com/mozzik-apo-loredana-ja-kujt-po-i-ngjane-hana/60%Daily2019-02-22 12:59
https://kosova-info.com/nora-istrefi-befason-me-stilin-e-ri-te-flokeve-keshtu-se-keni-pare-kurre/60%Daily2019-02-22 12:46
https://kosova-info.com/bedri-istrefi-zgjidhet-kryeshef-ekzekutiv-i-telekomit-te-kosoves/60%Daily2019-02-22 12:45
https://kosova-info.com/kryeministri-zaev-kerkoi-doreheqje-nga-drejtori-i-burgut-te-shutkes/60%Daily2019-02-22 12:30
https://kosova-info.com/tahiri-drejtesia-nuk-eshte-e-plote-kur-harrohet-viktima/60%Daily2019-02-22 12:29
https://kosova-info.com/dy-dite-pas-lindjes-djalit-te-elites-dhe-gjikos-i-hapin-dhjetera-llogari-ne-instagram/60%Daily2019-02-22 12:29
https://kosova-info.com/jashari-e-lushtaku-e-presin-ne-zyre-sylejman-selimin-i-dhurojne-stemen-e-adem-jasharit/60%Daily2019-02-22 12:28
https://kosova-info.com/keto-jane-ciftet-e-1-8-se-finales-se-liges-se-evropes/60%Daily2019-02-22 12:23
https://kosova-info.com/limaj-pas-takimit-me-ambasadoret-morem-mbeshtetje-per-dialog/60%Daily2019-02-22 12:21
https://kosova-info.com/nuk-dorezohna-kenga-me-e-re-nga-majk-e-bazuar-ne-jeten-e-tij/60%Daily2019-02-22 12:14
https://kosova-info.com/shkaku-i-takses-amerikanet-anulojne-tete-programe-per-kosoven-ne-qendren-marshall/60%Daily2019-02-22 12:03
https://kosova-info.com/majlinda-fiton-serish-me-ippon-kalon-ne-cerekfinale/60%Daily2019-02-22 12:03
https://kosova-info.com/asnje-spital-publik-nuk-ka-100-furnizim-me-barna/60%Daily2019-02-22 12:01
https://kosova-info.com/capital-t-u-kerkon-ndihme-fansave-ja-arsyeja/60%Daily2019-02-22 12:00
https://kosova-info.com/gashi-palestren-e-rahovecit-e-testojme-me-27-shkurt/60%Daily2019-02-22 11:57
https://kosova-info.com/live-shorti-i-liges-se-evropes/60%Daily2019-02-22 11:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-pare-i-chelsea-pas-denimit-nga-fifa/60%Daily2019-02-22 11:48
https://kosova-info.com/keqperdorime-e-shkelje-ne-raportin-e-auditimit-qeveria-zotohet-se-do-te-ndermarrin-masa/60%Daily2019-02-22 11:44
https://kosova-info.com/kengetarja-angleze-e-mahnitshme-ne-brit-awards-me-fustan-te-kreatorit-kosovar/60%Daily2019-02-22 11:40
https://kosova-info.com/protesta-ne-syte-e-te-huajve-ze-vend-ne-edicionet-qendrore-te-lajmeve-ne-gjermani/60%Daily2019-02-22 11:31
https://kosova-info.com/ldk-vajton-ikjen-e-mjekeve-por-nuk-e-votoi-rritjen-e-pagave-per-ta/60%Daily2019-02-22 11:30
https://kosova-info.com/delegacioni-i-be-se-e-denon-incidentin-ne-burgun-e-shutkes/60%Daily2019-02-22 11:26
https://kosova-info.com/taksa-nuk-i-shkakton-dem-te-madh-serbise-vetem-2-8-e-mallrave-te-tyre-eksportohen-ne-kosove/60%Daily2019-02-22 11:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kundershtarja-e-radhes-e-majlindes-ne-grand-slamin-e-dyseldorfit/60%Daily2019-02-22 11:25
https://kosova-info.com/daily-mail-babai-i-dua-lipes-vodhi-gjithe-vemendjen-ne-brits-2019/60%Daily2019-02-22 11:24
https://kosova-info.com/legjenda-e-man-utd-bales-nuk-po-te-duan-te-reali-largohu/60%Daily2019-02-22 11:20
https://kosova-info.com/mandatet-sot-lista-e-dyte-reagon-berisha-rama-duhet-te-ike/60%Daily2019-02-22 11:15
https://kosova-info.com/nderpritet-perfundimisht-greva-e-kontrolloreve-te-trafikut-ajror/60%Daily2019-02-22 11:02
https://kosova-info.com/milan-me-nje-perforcim-te-qelluar-nga-portugalia/60%Daily2019-02-22 10:59
https://kosova-info.com/gashi-kerkon-kompensim-prej-25-milione-eurosh-nga-shteti-i-kosoves-per-familjen-sopa/60%Daily2019-02-22 10:55
https://kosova-info.com/maxi-lopez-ka-nje-mesazh-per-mauro-icardin/60%Daily2019-02-22 10:48
https://kosova-info.com/hoxha-ska-informacione-qe-be-ja-e-ka-kushtezuar-liberalizimin-me-heqjen-e-takses/60%Daily2019-02-22 10:48
https://kosova-info.com/majlinda-e-fiton-me-ippon-luften-e-pare-ne-grand-slamin-e-dyseldorfit/60%Daily2019-02-22 10:33
https://kosova-info.com/haradinaj-nese-taksa-eshte-me-e-rendesishme-se-dialogu-ajo-nuk-do-te-hiqet-kurre/60%Daily2019-02-22 10:31
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-hajnin-qe-dyshohet-se-kreu-shtate-vjedhje-ne-gjakove/60%Daily2019-02-22 10:21
https://kosova-info.com/krasniqi-ministria-e-bujqesise-3-milione-euro-investime-ne-perpunimin-e-pemeve-dhe-perimeve/60%Daily2019-02-22 10:18
https://kosova-info.com/fsb-kerkon-zgjatjen-e-paraburgimit-per-spiunin-e-dyshuar-amerikan/60%Daily2019-02-22 10:16
https://kosova-info.com/cila-eshte-arsyeja-e-vertete-e-denimit-te-chelsea/60%Daily2019-02-22 10:13
https://kosova-info.com/fondet-per-qente-endacake-spo-perdoren-si-duhet/60%Daily2019-02-22 10:07
https://kosova-info.com/fondet-per-qente-endacake-spo-perdoren-si-duhet-2/60%Daily2019-02-22 10:07
https://kosova-info.com/gold-ag-behet-shtetas-i-shqiperise/60%Daily2019-02-22 09:58
https://kosova-info.com/gold-ag-behet-shtetas-i-shqiperise-2/60%Daily2019-02-22 09:58
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-e-denon-chelsean-ska-perforcime-deri-ne-veren-e-vitit-2020/60%Daily2019-02-22 09:51
https://kosova-info.com/sejdiu-zrre-po-e-ndihmon-rritjen-e-cmimit-te-rrymes-per-interesa-te-contour-global/60%Daily2019-02-22 09:43
https://kosova-info.com/pdk-anetare-me-te-drejta-te-plota-ne-acre/60%Daily2019-02-22 09:42
https://kosova-info.com/edhe-kete-kenge-te-feros-roza-e-ka-fiksim-kam-pat-besim-te-talenti/60%Daily2019-02-22 09:39
https://kosova-info.com/aksione-blic-ne-gjithe-shqiperine-70-te-proceduar/60%Daily2019-02-22 09:33
https://kosova-info.com/chiellini-tregon-se-cfare-duhet-te-beje-juventusi-per-te-permbysur-atleticon/60%Daily2019-02-22 09:32
https://kosova-info.com/650-ushtare-te-rinj-do-ti-bashkohen-fsk-se-ska-vende-te-rezervuara-per-serbet/60%Daily2019-02-22 09:29
https://kosova-info.com/blerim-destani-nis-diten-ne-kete-vend-luksoz/60%Daily2019-02-22 09:19
https://kosova-info.com/pep-guardiola-trajner-i-juventusit/60%Daily2019-02-22 09:12
https://kosova-info.com/ish-imami-nga-lipjani-betohem-para-zotit-se-asnjehere-si-kam-keqperdorur-parate-e-besimtareve/60%Daily2019-02-22 09:02
https://kosova-info.com/bahtiri-thote-se-askush-nuk-po-ka-guxim-te-veproje-per-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2019-02-22 09:00
https://kosova-info.com/elita-rudi-publikon-imazhin-e-embel-te-gjikos-me-djalin-djemte-e-mi/60%Daily2019-02-22 08:59
https://kosova-info.com/pergjigja-madheshtore-e-ancelottit-per-presidentin-e-atleticos/60%Daily2019-02-22 08:55
https://kosova-info.com/insituti-i-statistikave-taksa-nuk-e-rriti-importin-e-mallrave-nga-shqiperia-ne-kosove/60%Daily2019-02-22 08:50
https://kosova-info.com/dua-lipa-sjell-pamje-nga-performanca-e-saj-ne-brit-awards/60%Daily2019-02-22 08:40
https://kosova-info.com/barcelona-e-transferon-yllin-e-atletico-madridit/60%Daily2019-02-22 08:39
https://kosova-info.com/mustafa-synoj-ta-rikthej-qeverisjen-e-pdk-se-ne-gjilan/60%Daily2019-02-22 08:38
https://kosova-info.com/tri-raste-te-dhunes-ne-familje-per-24-ore/60%Daily2019-02-22 08:35
https://kosova-info.com/yjet-e-realit-behen-me-audi-te-reja-shikoni-cfare-ka-bere-ramos/60%Daily2019-02-22 08:28
https://kosova-info.com/gjilan-pronari-kap-ne-flagrance-hajnin/60%Daily2019-02-22 08:23
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-liberta-spahiu-ne-femijeri/60%Daily2019-02-22 08:19
https://kosova-info.com/policia-konfiskon-mallra-te-kontrabanduara-nga-serbia-ne-kosove/60%Daily2019-02-22 08:19
https://kosova-info.com/mori-20-euro-ryshfet-arrestohet-zyrtari-i-gjykates-ne-prishtine/60%Daily2019-02-22 08:13
https://kosova-info.com/rrahje-ne-podujeve-nje-i-lenduar/60%Daily2019-02-22 08:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-plani-i-realit-per-te-transferuar-eden-hazardin/60%Daily2019-02-22 08:08
https://kosova-info.com/200-ushtare-amerikane-mbeten-ne-siri/60%Daily2019-02-22 08:04
https://kosova-info.com/armina-mevlani-nuk-do-te-martohet-kete-vit-arsyeja-do-ju-habise/60%Daily2019-02-22 08:01
https://kosova-info.com/daciq-ne-vitin-2005-kishim-oferte-nga-nderkombetaret-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2019-02-22 07:53
https://kosova-info.com/sulmuesi-qe-po-i-mahnite-te-gjithe-e-zevendeson-suarezin-te-barca/60%Daily2019-02-22 07:49
https://kosova-info.com/turqia-arreston-edhe-295-persona-nen-akuzat-se-jane-me-fethullah-gulenin/60%Daily2019-02-22 07:47
https://kosova-info.com/pas-austrise-ky-eshte-destinacioni-i-radhes-i-pushimeve-te-luana-vjollces/60%Daily2019-02-22 07:43
https://kosova-info.com/rama-opozites-dialog-jo-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-02-22 07:42
https://kosova-info.com/luka-modric-zgjedh-skuadren-ku-do-ta-perfundoje-karrieren/60%Daily2019-02-22 07:39
https://kosova-info.com/azet-dhe-zuna-vijne-me-kengen-e-re-fragen/60%Daily2019-02-22 07:29
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-kerkon-te-arten-ne-grand-slamin-e-dyseldorfit/60%Daily2019-02-22 07:25
https://kosova-info.com/brexit-le-shba-ne-dhe-europen-me-pak-te-sigurta/60%Daily2019-02-22 07:19
https://kosova-info.com/benitez-merr-drejtimin-e-skuadres-se-madhe-angleze/60%Daily2019-02-22 07:18
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-se-re-te-irkenc-hykes/60%Daily2019-02-22 07:15
https://kosova-info.com/kombinati-trepca-se-shpejti-shoqeri-aksionare/60%Daily2019-02-22 07:13
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-i-ka-fituar-pese-tituj-te-l-k-por-vetem-tre/60%Daily2019-02-22 07:13
https://kosova-info.com/corbyn-may-te-bashkepunoje-ngushte-me-be-ne-per-marreveshjen-e-brexit/60%Daily2019-02-22 07:11
https://kosova-info.com/irani-mban-stervitje-detare-ne-ngushticen-e-hormuzit/60%Daily2019-02-22 07:09
https://kosova-info.com/presidenti-dhe-ekipi-ne-linje-te-kundert-rreth-kufijve/60%Daily2019-02-22 07:06
https://kosova-info.com/ja-kur-hidhet-shorti-i-1-8-se-finales-se-liges-se-evropes/60%Daily2019-02-22 07:04
https://kosova-info.com/kush-eshte-gati-dicka-e-re-nga-kida-po-vjen/60%Daily2019-02-22 07:04
https://kosova-info.com/230-raste-emergjente-per-24-ore-ne-qkuk/60%Daily2019-02-22 06:51
https://kosova-info.com/zhduket-dielli-nga-sot-ndryshojne-temperaturat/60%Daily2019-02-22 06:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkonsullata-e-kosoves-ne-gjeneve-hap-dyert-per-bashkatdhetaret/60%Daily2019-02-22 06:36
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bbahtiri-kerkon-bashkimin-e-mitrovices-keshilltari-i-kryeministrit-e-quan-lope/60%Daily2019-02-22 06:32
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-ne-kosove/60%Daily2019-02-22 06:28
https://kosova-info.com/luana-vjollca-u-kerkon-falje-fansave-ja-arsyeja/60%Daily2019-02-21 22:58
https://kosova-info.com/inter-me-super-transferim-nga-atletico-madrid/60%Daily2019-02-21 22:55
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-per-tu-bere-pjese-e-ushtrise-per-nje-dite-aplikuan-mbi-nje-mije-persona/60%Daily2019-02-21 22:55
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-per-tu-bere-pjese-e-ushtrise-per-nje-dite-aplikuan-mbi-nje-mije-persona/60%Daily2019-02-21 22:55
https://kosova-info.com/ljajiq-produktet-serbe-po-hyjne-ne-kosove-nepermjet-kontrabandes/60%Daily2019-02-21 22:44
https://kosova-info.com/psg-e-do-me-ngulm-yllin-e-chelseas/60%Daily2019-02-21 22:42
https://kosova-info.com/pozon-para-pasqyres-leonora-jakupi-shkelqen-ne-roze/60%Daily2019-02-21 22:39
https://kosova-info.com/smartfoni-qe-do-te-posedoje-4-kamera-ne-anen-e-pasme/60%Daily2019-02-21 22:38
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-serbia-nuk-do-tu-kerkoje-falje-fqinjeve/60%Daily2019-02-21 22:35
https://kosova-info.com/inter-40-rapid-vienna-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-02-21 22:26
https://kosova-info.com/kek-u-kercenon-me-reduktime-te-energjise-elektrike/60%Daily2019-02-21 22:24
https://kosova-info.com/tayna-vjen-me-plot-stil-nga-italia/60%Daily2019-02-21 22:20
https://kosova-info.com/probleme-me-pagjumesine-ja-bimet-qe-mund-tiu-ndihmojne/60%Daily2019-02-21 22:19
https://kosova-info.com/a-do-te-mund-ti-beje-balle-kete-vit-kosova-propagandes-te-serbise-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2019-02-21 22:17
https://kosova-info.com/chelsea-30-malmo-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-21 22:14
https://kosova-info.com/si-mund-tua-shpetoje-jeten-meshkujve-ky-testim-permes-pompave/60%Daily2019-02-21 22:12
https://kosova-info.com/edhe-neser-mot-me-diell-nga-pasneser-bien-temperaturat/60%Daily2019-02-21 22:04
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-dogji-rrjetin-me-foton-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2019-02-21 21:59
https://kosova-info.com/pompeo-gruaja-e-shtetit-islamik-nuk-eshte-shtetase-amerikane/60%Daily2019-02-21 21:59
https://kosova-info.com/keto-jane-16-skuadrat-qe-kaluan-tutje-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2019-02-21 21:58
https://kosova-info.com/chelsea-e-eliminon-malmon-nga-liga-e-evropes/60%Daily2019-02-21 21:49
https://kosova-info.com/inter-kalon-me-lehtesi-ne-fazen-tjeter-te-liges-se-evropes/60%Daily2019-02-21 21:47
https://kosova-info.com/deputetja-e-aakse-per-taksen-jemi-te-gatshem-ti-perballojme-edhe-pasojat/60%Daily2019-02-21 21:44
https://kosova-info.com/baton-haxhiu-vetevendosje-do-ti-shtohet-skenes-politike-ne-shiperi/60%Daily2019-02-21 21:42
https://kosova-info.com/nxori-klipin-e-ri-babai-i-bebe-rexhes-nuk-i-flet-kengetares-per-shkak-te-skenave-te-nxehta/60%Daily2019-02-21 21:40
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtar/60%Daily2019-02-21 21:30
https://kosova-info.com/don-balon-ronaldo-po-rikthehet-te-man-utd/60%Daily2019-02-21 21:25
https://kosova-info.com/geoffrey-nice-gjykata-speciale-eshte-e-njeanshme-sepse-fokusohet-vetem-ne-shqiptaret-e-kosoves/60%Daily2019-02-21 21:23
https://kosova-info.com/skerdi-humb-nje-person-te-dashur-perlot-me-fjalet-qe-thote/60%Daily2019-02-21 21:19
https://kosova-info.com/limaj-ska-demarkim-te-kufirit-me-serbine-pa-e-njohur-dy-shtetet-njera-tjetren/60%Daily2019-02-21 21:18
https://kosova-info.com/chelsea-malmo-me-ne-fund-ka-gol/60%Daily2019-02-21 21:14
https://kosova-info.com/burgoset-oficeri-amerikan-akuzohet-se-donte-te-vriste-demokrate-e-gazetare/60%Daily2019-02-21 21:08
https://kosova-info.com/xhaka-u-kacafyt-me-serbin-bojan-dubajic-ne-fund-te-ndeshjes/60%Daily2019-02-21 21:06
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-e-ofendon-rende-agim-bahtirin/60%Daily2019-02-21 21:04
https://kosova-info.com/moske-diplomatet-amerikane-nuk-lejohen-te-kontaktojne-biznesmenin-e-ndaluar/60%Daily2019-02-21 21:01
https://kosova-info.com/rita-ora-jep-lajmin-e-shumepritur-per-fansat/60%Daily2019-02-21 20:59
https://kosova-info.com/milan-e-refuzoi-transferimin-e-top-lojtarit/60%Daily2019-02-21 20:50
https://kosova-info.com/deshtoi-te-kalonte-te-barcelona-rabiot-ben-veprim-te-cuditshem/60%Daily2019-02-21 20:39
https://kosova-info.com/gresa-behluli-risjelle-kengen-e-jusuf-gervalles-kenga-e-bilbilit/60%Daily2019-02-21 20:39
https://kosova-info.com/remzi-shala-nuk-do-ti-pergjigjet-speciales-familjaret-se-tregojne-vendndodhjen/60%Daily2019-02-21 20:39
https://kosova-info.com/nice-thote-se-del-ponte-donte-ti-shihte-lideret-kosovare-te-akuzuar-dhe-te-denuar/60%Daily2019-02-21 20:33
https://kosova-info.com/arsenal-30-bate-notat-e-lojtareve-granit-xhaka-me-i-miri/60%Daily2019-02-21 20:25
https://kosova-info.com/fshati-rrenc-qe-nuk-ka-lidhje-me-rrenen/60%Daily2019-02-21 20:22
https://kosova-info.com/edhe-ky-reper-shqiptar-merr-nenshtetesine-e-shqiperise/60%Daily2019-02-21 20:20
https://kosova-info.com/11%e2%80%b2-minuta-loje-shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-inter-rapid-vienna/60%Daily2019-02-21 20:14
https://kosova-info.com/geoffrey-nice-specialja-po-synon-rishkrimin-e-historise/60%Daily2019-02-21 20:05
https://kosova-info.com/triumph-kenga-me-e-re-nga-eleni-foureira/60%Daily2019-02-21 19:59
https://kosova-info.com/perfundojne-nje-pjese-e-ndeshjeve-ne-ligen-e-evropes-keto-jane-rezultatet/60%Daily2019-02-21 19:57
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-ule-rrezikun-per-semundje-te-zemres-ne-20/60%Daily2019-02-21 19:57
https://kosova-info.com/siri-pergatitet-sulmi-perfundimtar-kunder-isis-it/60%Daily2019-02-21 19:56
https://kosova-info.com/napoli-e-eliminon-zurichun-e-shqiptareve-nga-liga-e-evropes/60%Daily2019-02-21 19:46
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-kualifikojne-tutje-arsenalin-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2019-02-21 19:44
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-majkit/60%Daily2019-02-21 19:40
https://kosova-info.com/rakiq-i-ben-thirrje-bahtirit-qe-se-bashku-te-iniciojne-anulimin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-21 19:34
https://kosova-info.com/trump-dhe-kim-jong-un-pritet-te-takohen-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-02-21 19:30
https://kosova-info.com/e-duan-man-utd-dhe-chelsea-real-madrid-vendos-per-balen/60%Daily2019-02-21 19:25
https://kosova-info.com/shefi-politik-i-talibaneve-afgane-nuk-merr-pjese-ne-bisedime-me-te-derguarit-amerikane/60%Daily2019-02-21 19:20
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-se-cmimeve-ne-brit-awards-dua-lipa-ndan-keto-momente-te-lumtura/60%Daily2019-02-21 19:19
https://kosova-info.com/jan-oblak-me-klauzole-200-milione-euro/60%Daily2019-02-21 19:17
https://kosova-info.com/banoret-e-fotografojne-duke-demtuar-gjelberimin-komuna-e-denon-qytetarin-ne-bregun-e-diellit/60%Daily2019-02-21 19:07
https://kosova-info.com/inter-kishte-bere-veprim-befasues-ne-transferimin-e-carrascos/60%Daily2019-02-21 19:04
https://kosova-info.com/gjiko-flet-per-ndjenjen-e-te-berit-baba-na-more-zemrat-rob-per-tere-jeten/60%Daily2019-02-21 19:03
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-varreze-masive-me-3-500-viktima-te-isis-it-ne-siri/60%Daily2019-02-21 19:00
https://kosova-info.com/matoshi-e-lluka-nenshkruajne-deklarate-te-perbashket-me-shtetet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-02-21 18:53
https://kosova-info.com/inter-rapid-vienna-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-02-21 18:53
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-per-mungese-licence-dhe-ne-afersi-te-shkollave-inspektorati-mbyll-10-lokale-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-02-21 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-malmo/60%Daily2019-02-21 18:47
https://kosova-info.com/edi-rama-skam-rene-nga-qielli-edhe-une-kam-gabuar/60%Daily2019-02-21 18:41
https://kosova-info.com/xhaka-asiston-mustafi-shenon/60%Daily2019-02-21 18:40
https://kosova-info.com/formula-per-te-fjetur-si-duhet-dhe-per-tu-zgjuar-lehte-heret/60%Daily2019-02-22 14:04
https://kosova-info.com/barcelona-i-ka-ne-liste-tre-lojtare-per-ta-zevendesuar-suarezin/60%Daily2019-02-21 18:31
https://kosova-info.com/baca-tregon-se-cfare-u-pyet-nga-zyra-e-prokurorit-te-specializuar/60%Daily2019-02-21 18:30
https://kosova-info.com/konfiskohet-nje-sasi-e-konsiderueshme-e-armeve-ne-kline/60%Daily2019-02-21 18:24
https://kosova-info.com/kurz-nese-kosova-dhe-serbia-pajtohen-per-shkembim-te-territoreve-ne-dhe-amerika-nuk-duhet-te-pengojme/60%Daily2019-02-21 18:20
https://kosova-info.com/tahiri-taksa-nuk-hiqet-javen-tjeter/60%Daily2019-02-21 18:20
https://kosova-info.com/sancho-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-02-21 18:20
https://kosova-info.com/mogherini-perkunder-veshtiresive-negociatat-kosove-serbi-jane-duke-perparuar/60%Daily2019-02-21 18:12
https://kosova-info.com/selimi-qeveria-sduhet-te-bie-per-taksen-por-per-keqqeverisjen/60%Daily2019-02-21 18:09
https://kosova-info.com/arsenal-bate-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2019-02-21 18:05
https://kosova-info.com/netanyahu-pritet-te-diskutoje-me-putinin-per-situaten-ne-lindje-te-mesme/60%Daily2019-02-21 18:04
https://kosova-info.com/po-shtyhen-kush-o-mami-ky-postim-i-gjires-a-ka-te-beje-me-rina-balajn/60%Daily2019-02-21 18:00
https://kosova-info.com/koordinatori-rexhep-hoti-vizitoi-shkollat-ne-gjilan/60%Daily2019-02-21 17:49
https://kosova-info.com/problemet-e-sarri-tek-chelsea-trajneri-kontaktohet-nga-roma/60%Daily2019-02-21 17:48
https://kosova-info.com/geoffrey-nice-zvarritja-e-akuzave-nga-gjykata-speciale-eshte-ne-interes-te-serbise/60%Daily2019-02-21 17:43
https://kosova-info.com/lyrical-son-ia-publikon-kete-video-cimes-keshtu-e-quan/60%Daily2019-02-21 17:39
https://kosova-info.com/klopp-gjobitet-me-45-mije-funte-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-02-21 17:31
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmercedes-shfaq-modelin-amg-a45-vjen-me-383-dhe-416-kuaj-fuqi/60%Daily2019-02-21 17:27
https://kosova-info.com/miratohet-strategjia-e-krimeve-te-luftes/60%Daily2019-02-21 17:25
https://kosova-info.com/kosnett-puna-e-amerikes-ne-kosove-perqendrohet-rreth-paqes/60%Daily2019-02-21 17:22
https://kosova-info.com/humbi-betejen-me-kancerin-nderron-jete-kengetari-i-njohur-i-ketij-grupi/60%Daily2019-02-21 17:19
https://kosova-info.com/befason-mbrojtesi-i-lyon-me-veshtire-te-markohet-mbappe-sesa-messi/60%Daily2019-02-21 17:15
https://kosova-info.com/ish-angjenti-i-fbi-se-protesta-e-sali-berishes-e-ndikuar-nga-ruset/60%Daily2019-02-21 17:10
https://kosova-info.com/bahtiri-edhe-serbet-kane-nenshkruar-per-bashkimin-e-qytetit-te-mitrovices/60%Daily2019-02-21 17:04
https://kosova-info.com/s4mm-ben-paqe-me-getinjon-dhe-mozzik-ja-cfare-thote/60%Daily2019-02-21 16:59
https://kosova-info.com/haziri-ldk-ja-hyn-ne-qeveri-vetem-me-rolin-prijes-dhe-me-gjitheperfshirje/60%Daily2019-02-21 16:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-zurich/60%Daily2019-02-21 16:55
https://kosova-info.com/kina-prodhon-yllin-artificial-6-here-me-te-ngrohte-se-dielli-mund-te-jete-burim-energjie-ne-te-ardhmen/60%Daily2019-02-21 16:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-bate/60%Daily2019-02-21 16:46
https://kosova-info.com/gjersa-eshte-ne-pushime-luana-vjollca-arrin-kete-sukses/60%Daily2019-02-21 16:40
https://kosova-info.com/shaw-solskjaer-eshte-trajner-brilant/60%Daily2019-02-21 16:35
https://kosova-info.com/be-ja-nxit-vendet-e-ballkanit-te-kalojne-ne-energji-te-paster/60%Daily2019-02-21 16:35
https://kosova-info.com/shqiperi-mbyllet-pa-incidente-protesta-e-opozites/60%Daily2019-02-21 16:30
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-panama-kremton-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-21 18:30
https://kosova-info.com/bebe-rexha-sjell-videoklipin-e-kenges-last-hurrah/60%Daily2019-02-21 16:24
https://kosova-info.com/wbc-beson-se-revanshi-wilder-fury-do-te-behet/60%Daily2019-02-21 16:21
https://kosova-info.com/rina-balaj-thyen-ligjin-jep-shembull-te-keq-per-te-rinjte/60%Daily2019-02-21 16:12
https://kosova-info.com/vriteni-zezakun-salvini-i-pergjigjet-nenes-pas-sulmeve-raciste/60%Daily2019-02-21 16:06
https://kosova-info.com/abuzimi-seksual-me-femijet-papa-do-te-heqi-njollen-qe-turperon-kishen/60%Daily2019-02-21 16:03
https://kosova-info.com/pas-ndeshjes-kunder-liverpool-kovac-ka-nje-kerkese-per-lojtaret-e-tij/60%Daily2019-02-21 16:01
https://kosova-info.com/gruevski-e-veljanovski-te-dyshuar-per-organizimin-e-sulmit-ne-kuvend/60%Daily2019-02-21 16:00
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-mrekullueshem-per-airpod-et-e-samsung-galaxy-s10/60%Daily2019-02-21 16:00
https://kosova-info.com/e-dashura-e-feros-me-fustan-te-njejte-si-te-kim-reagon-super-modelja/60%Daily2019-02-21 16:00
https://kosova-info.com/tregtaret-nga-maqedoni-mohojne-ri-eksportin-e-mallrave-serbe/60%Daily2019-02-21 15:54
https://kosova-info.com/zbulim-i-jashtezakonshem-ne-luften-ndaj-kancerit-gazeta-gjermane-sjelle-detajet/60%Daily2019-02-21 15:53
https://kosova-info.com/universiteti-kadri-zeka-mbeshtet-programin-nacional-per-rinine/60%Daily2019-02-21 15:50
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-djeshme-ne-ferizaj/60%Daily2019-02-21 15:50
https://kosova-info.com/klopp-i-impresionuar-me-punen-e-solskjaer-tek-man-utd/60%Daily2019-02-21 15:46
https://kosova-info.com/dash-thirrje-opozites-te-mos-dorezoje-mandatet/60%Daily2019-02-21 15:43
https://kosova-info.com/ftesa-e-speciales-per-kucin-brahimaj-sdyshoj-ne-luften-dhe-fitoren-e-radhes/60%Daily2019-02-21 15:42
https://kosova-info.com/ke-po-e-thumbon-teuta-krasniqi/60%Daily2019-02-21 15:40
https://kosova-info.com/hyrja-e-heshtur-ne-fuqi-e-ligjit-te-pagave-ngjalle-zhurme-te-sindikatat/60%Daily2019-02-21 15:36
https://kosova-info.com/e-papritur-psg-shkeput-kontraten-me-yllin-e-mesfushes/60%Daily2019-02-21 15:31
https://kosova-info.com/be-nxit-vendet-e-ballkanit-te-kalojne-ne-energji-te-paster/60%Daily2019-02-21 15:20
https://kosova-info.com/majk-motin-me-diell-po-e-shijon-me-djalin-e-tij-kjo-eshte-fotoja-qe-ka-postuar/60%Daily2019-02-21 15:20
https://kosova-info.com/ne-itali-peticion-per-anulimin-e-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-21 15:20
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-ky-eshte-momenti-i-vrasjes-se-djeshme-ne-ferizaj/60%Daily2019-02-21 15:18
https://kosova-info.com/kerkese-e-madhe-per-te-kryer-analizat-ne-qkmf/60%Daily2019-02-21 15:18
https://kosova-info.com/barcelona-vendos-per-umtiti/60%Daily2019-02-21 15:16
https://kosova-info.com/nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-keshtu-po-duket-diona-fona/60%Daily2019-02-21 15:08
https://kosova-info.com/laporte-man-city-duhet-te-kujdeset-per-leroy-sane/60%Daily2019-02-21 15:05
https://kosova-info.com/deputeti-i-merkelit-lenia-e-mandateve-veprim-i-pazakonte-dhe-i-gabuar/60%Daily2019-02-21 15:02
https://kosova-info.com/tahiri-gjykata-komerciale-jetike-per-te-berit-biznes-ne-kosove/60%Daily2019-02-21 15:02
https://kosova-info.com/kryetari-e-nenkryetari-i-ldk-se-me-qendrime-te-kunderta-per-ceshtjen-e-kufijve/60%Daily2019-02-21 15:00
https://kosova-info.com/konfirmohet-xhirimet-per-space-jam-2-nisin-se-shpejti/60%Daily2019-02-21 15:00
https://kosova-info.com/presidenti-i-atletico-madrid-i-pergjigjet-cristiano-ronaldos/60%Daily2019-02-21 14:49
https://kosova-info.com/koulibaly-tek-juve-ja-cfare-thote-agjenti-i-lojtarit/60%Daily2019-02-21 14:31
https://kosova-info.com/opozita-dorezoi-mandatet-zhvillohet-proteste-paqesore-para-parlamentit/60%Daily2019-02-21 14:30
https://kosova-info.com/1500-kallezime-penale-te-trafikimit-me-narkotike-82-te-rasteve-i-ka-fituar-prokuroria/60%Daily2019-02-21 14:28
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-hekurudhor-ne-prishtine/60%Daily2019-02-21 14:26
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-e-mihrije-braha-pajisen-me-pasaporte-te-shqiperise/60%Daily2019-02-21 14:26
https://kosova-info.com/greqi-48-vjecari-shqiptar-nderroi-jete-nga-ataku-kardiak-bien-akuzat-ndaj-te-birit/60%Daily2019-02-21 14:23
https://kosova-info.com/rakitic-drejt-serie-a-kjo-eshte-oferta-e-inter/60%Daily2019-02-21 14:16
https://kosova-info.com/hoxha-thote-se-perfshirja-e-ballkanit-ne-be-siguron-stabilitet-ne-rajon/60%Daily2019-02-21 14:13
https://kosova-info.com/me-shume-se-10-te-ftuar-nga-specialja-se-shpejti-aktakuzat-e-para/60%Daily2019-02-21 14:12
https://kosova-info.com/fero-denohet-me-burg-dhe-gjobe-per-posedim-te-marihuanes/60%Daily2019-02-21 14:10
https://kosova-info.com/kryetari-i-vv-se-ne-kciq-flet-per-50-doreheqje-nga-ky-subjekt/60%Daily2019-02-21 14:09
https://kosova-info.com/fustani-i-dua-lipes-teme-diskutimi-ne-britani-te-madhe/60%Daily2019-02-21 14:03
https://kosova-info.com/edhe-nje-legjende-e-man-utd-i-del-ne-krahe-solskjaerit/60%Daily2019-02-21 14:02
https://kosova-info.com/kosova-dhe-japonia-nenshkruajne-marreveshje-per-promovimin-e-zhvillimit-ekonomik-dhe-social/60%Daily2019-02-21 14:01
https://kosova-info.com/treni-shkel-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-02-21 13:57
https://kosova-info.com/moren-mall-pa-paguar-e-me-pas-penguan-policet-ne-detyre-ngritet-aktakuze-ndaj-dy-personave/60%Daily2019-02-21 13:48
https://kosova-info.com/serbia-vazhdon-propaganden-kunder-kosoves-falenderon-burundin-per-mosnjohje/60%Daily2019-02-21 13:45
https://kosova-info.com/ndjekesit-tallen-me-emrin-e-djalit-te-elita-rudit-dhe-gjikos/60%Daily2019-02-21 13:43
https://kosova-info.com/euro-2021-kosova-meson-kundershtaret/60%Daily2019-02-21 13:41
https://kosova-info.com/de-jong-i-eksituar-qe-do-te-luaje-me-messin-ja-si-e-komenton-argjentinasin/60%Daily2019-02-21 13:34
https://kosova-info.com/ahmeti-cka-nese-korrigjimin-e-propozoi-rugova/60%Daily2019-02-21 13:30
https://kosova-info.com/ngrenia-e-thonjve-ul-imunitetin/60%Daily2019-02-21 13:28
https://kosova-info.com/gashi-nenshkruan-rregulloren-per-keshillin-drejtues-te-muzeut/60%Daily2019-02-21 13:24
https://kosova-info.com/gjykata-merr-vendim-per-vesel-veselin-dhe-shkelzen-xhekajn/60%Daily2019-02-21 13:22
https://kosova-info.com/osmani-ballkani-i-integruar-ne-be-eshte-garanci-per-stabilitet-dhe-evrope-te-sigurt/60%Daily2019-02-21 13:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-i-javes-ne-ligen-e-kampioneve-dominojne-spanjollet/60%Daily2019-02-21 13:20
https://kosova-info.com/bebe-rexha-fotografohet-ne-krahet-e-ketij-mashkulli/60%Daily2019-02-21 13:20
https://kosova-info.com/nga-pushimet-e-lorik-canes-me-bashkeshorten-ne-dubai/60%Daily2019-02-21 13:12
https://kosova-info.com/kostt-i-po-e-furnizon-kunderligjshem-veriun-me-rryme/60%Daily2019-02-21 13:08
https://kosova-info.com/liga-e-holandes-i-del-ne-ndihme-ajaxit-per-ndeshjen-kunder-real-madrid/60%Daily2019-02-21 13:08
https://kosova-info.com/wijnaldum-pret-duel-te-forte-ndaj-man-utd-ata-nuk-kane-probleme-si-ne-te-kaluaren/60%Daily2019-02-21 13:02
https://kosova-info.com/papa-francesku-kerkon-hapa-konkret-per-luftimin-e-dukurise-se-abuzimit-te-femijeve-ne-kishe/60%Daily2019-02-21 13:01
https://kosova-info.com/undp-papunesia-korrupsioni-dhe-varferia-problemet-kryesore-ne-kosove/60%Daily2019-02-21 12:45
https://kosova-info.com/opozita-dorezon-mandatet-zyrtarisht-jashte-parlamentit/60%Daily2019-02-21 12:45
https://kosova-info.com/befasi-nga-dortmund-sancho-eshte-ne-shitje/60%Daily2019-02-21 12:39
https://kosova-info.com/pacolli-hapja-e-ambasades-japoneze-dimension-i-ri-ne-marredheniet-kosove-japoni/60%Daily2019-02-21 12:34
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-personit-qe-e-plagosi-me-revole-pasagjerin/60%Daily2019-02-21 12:30
https://kosova-info.com/basha-e-mbyll-protesten-me-himnin-dhe-simbolin-e-shqiponjes/60%Daily2019-02-21 12:26
https://kosova-info.com/haradinaj-impresive-te-degjoj-idete-kreative-te-te-rinjve-tane/60%Daily2019-02-21 12:06
https://kosova-info.com/gazetari-italian-kam-nje-vajze-me-kengetaren-shqiptare/60%Daily2019-02-21 12:00
https://kosova-info.com/vrasja-e-kosovarit-ne-france-flet-gruaja-qe-e-kishte-goditur-me-sepate/60%Daily2019-02-21 11:51
https://kosova-info.com/mti-me-aksion-kunder-kontrabandimit-te-mallrave-ne-kosove/60%Daily2019-02-21 11:45
https://kosova-info.com/blerim-kuci-ftohet-nga-specialja/60%Daily2019-02-21 11:40
https://kosova-info.com/tahiri-drejtesia-2020-do-te-ndryshoj-pervojen-e-qytetareve-me-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2019-02-21 11:40
https://kosova-info.com/prokuroria-shoferi-i-aksidentit-tragjik-ne-rrugen-shkup-tetove-eshte-kercenuar-me-jete/60%Daily2019-02-21 11:33
https://kosova-info.com/sali-berisha-nuk-ka-me-bodygard-garda-e-republikes-i-heq-mbrojtjen/60%Daily2019-02-21 11:32
https://kosova-info.com/spahiu-tronditet-serbia-dua-i-provokoi-me-fustan-me-simbole-te-kosoves/60%Daily2019-02-21 11:32
https://kosova-info.com/mbi-60-per-qind-e-qytetareve-te-pakenaqur-me-thacin-veselin-dhe-haradinajn/60%Daily2019-02-21 11:19
https://kosova-info.com/protesta-zhvendoset-ne-kryesine-e-kuvendit-basha-na-ndiqni-te-dorezojme-mandatet/60%Daily2019-02-21 11:11
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-ambasadorin-e-ri-te-turqise-sakar/60%Daily2019-02-21 10:59
https://kosova-info.com/dukagjin-lipa-pranon-komplimente-per-veshjen-ne-brit-awards/60%Daily2019-02-21 10:59
https://kosova-info.com/atletico-madrid-20-juventus-kjo-eshte-karikatura-e-dites/60%Daily2019-02-21 10:55
https://kosova-info.com/ligji-per-pagat-hyn-ne-fuqi-pa-dekretimin-e-presidentit-thaci/60%Daily2019-02-21 10:54
https://kosova-info.com/basha-mesazh-nderkombetareve-mos-me-kerkoni-ate-qe-nuk-do-e-pranonit-per-popullin-tuaj/60%Daily2019-02-21 10:52
https://kosova-info.com/trajneri-qe-ka-shkruar-historine-ne-futboll-e-zevendeson-allegrin-te-juventusi/60%Daily2019-02-21 10:43
https://kosova-info.com/thaci-hapja-e-ambasades-japoneze-forcon-marredhenieve-ndermjet-dy-shteteve/60%Daily2019-02-21 10:41
https://kosova-info.com/ndjekesit-e-kritikojne-arbana-osmanin-per-fustanin-e-shkurter-ne-emision/60%Daily2019-02-21 10:36
https://kosova-info.com/prishtina-ka-degraduar-ne-qeverisjen-e-shpend-ahmetit/60%Daily2019-02-21 10:25
https://kosova-info.com/guardiola-man-city-nuk-eshte-gati-per-te-fituar-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-02-21 10:22
https://kosova-info.com/popoviq-krejt-kosova-eshte-serbi-me-asnje-meter-me-pak/60%Daily2019-02-21 10:19
https://kosova-info.com/mbi-70-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-lagje-banimi-ne-bangladesh/60%Daily2019-02-21 10:18
https://kosova-info.com/me-shume-mesim-ne-gjuhen-e-nenes-ne-gjermani/60%Daily2019-02-21 10:17
https://kosova-info.com/hoxha-ne-vjene-besoj-fort-ne-perspektiven-evropiane-te-vendeve-tona/60%Daily2019-02-21 10:11
https://kosova-info.com/barcelona-po-enderron-transferimin-e-yllit-te-manchester-united/60%Daily2019-02-21 10:10
https://kosova-info.com/elita-dhe-gjiko-prinder-publikojne-fotot-e-para-prane-djalit/60%Daily2019-02-21 10:07
https://kosova-info.com/aktakuze-per-kanosje-dhe-grabitje-ne-gjilan/60%Daily2019-02-21 10:04
https://kosova-info.com/bahtiri-mitrovica-duhet-te-bashkohet-veriu-po-qeveriset-nga-strukturat-paralele/60%Daily2019-02-21 10:01
https://kosova-info.com/elita-dhe-gjiko-behen-prinder-zbulohet-emri-i-djalit/60%Daily2019-02-21 09:55
https://kosova-info.com/rasti-sala-kjo-eshte-marreveshja-e-arritur-mes-cardiff-dhe-nantes/60%Daily2019-02-21 09:45
https://kosova-info.com/ne-vitin-2020-japonia-do-te-hape-ambasade-ne-kosove/60%Daily2019-02-21 09:44
https://kosova-info.com/mijera-protestues-ne-shqiperi-basha-ti-hapim-rruge-zgjedhjeve-te-lira/60%Daily2019-02-21 09:42
https://kosova-info.com/haradinaj-pret-ne-takim-drejtuesit-e-euronews-nbc/60%Daily2019-02-21 09:35
https://kosova-info.com/arsenal-me-transferim-sensacional-nga-serie-a/60%Daily2019-02-21 09:32
https://kosova-info.com/ismaili-paralajmeron-po-i-nivelizojme-cmimet-e-barnave-per-te-mbrojtur-qytetaret-nga-shpenzimet/60%Daily2019-02-21 09:28
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-ligen-e-kampioneve-2/60%Daily2019-02-21 09:16
https://kosova-info.com/policia-tregon-me-cfare-arme-eshte-kryer-vrasja-ne-ferizaj/60%Daily2019-02-21 09:06
https://kosova-info.com/donald-trump-i-dergon-leter-zoran-zaev-te-gezuar-qe-do-tju-presim-si-aleati-i-30-te-i-nato-s/60%Daily2019-02-21 09:05
https://kosova-info.com/shpresat-per-bashkimin-e-mitrovices-bahtiri-tani-i-ka-te-thaci/60%Daily2019-02-21 09:05
https://kosova-info.com/tayna-ia-publikon-kete-video-babyg-se/60%Daily2019-02-21 09:05
https://kosova-info.com/zaniolo-ky-lojtar-eshte-idhulli-im-ne-futboll/60%Daily2019-02-21 09:03
https://kosova-info.com/qeni-kafshon-nje-grua-ne-mitrovice/60%Daily2019-02-21 08:54
https://kosova-info.com/trump-i-ndalon-kthimin-ne-shba-nje-gruaje-qe-iu-bashkua-isis-it/60%Daily2019-02-21 08:54
https://kosova-info.com/capello-me-kritika-te-ashpra-per-aktrimin-e-bonuccit-te-goli-i-pare-i-atleticos/60%Daily2019-02-21 08:52
https://kosova-info.com/vuciq-tregon-pyetjen-rreth-kosoves-per-te-cilen-nuk-ka-pergjigje-askush-ne-beograd/60%Daily2019-02-21 08:52
https://kosova-info.com/koordinatori-hoti-takohet-me-ministren-e-arsimit-te-shqiperise-besa-shahini/60%Daily2019-02-21 08:44
https://kosova-info.com/protesta-para-kuvendit-me-mijera-nisen-drejt-tiranes/60%Daily2019-02-21 08:42
https://kosova-info.com/pas-nje-mosmarreveshje-arrestohen-dy-persona-ne-peje/60%Daily2019-02-21 08:42
https://kosova-info.com/me-thike-ne-dore-grabit-nje-punetor-te-pompes/60%Daily2019-02-21 08:41
https://kosova-info.com/shba-thirrje-protestuesve-refuzoni-thirrjet-per-dhune/60%Daily2019-02-21 08:39
https://kosova-info.com/ish-banori-i-big-brother-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2019-02-21 08:39
https://kosova-info.com/kosovari-qe-cilesohej-si-ibrahimovici-i-ri-perfundon-ne-ligen-e-dyte-te-bosnjes/60%Daily2019-02-21 08:38
https://kosova-info.com/nje-burre-i-semur-mental-sulmon-gruan-me-thike/60%Daily2019-02-21 08:33
https://kosova-info.com/manes-i-vidhet-shtepia-derisa-po-luante-kunder-bayernit/60%Daily2019-02-21 08:27
https://kosova-info.com/masa-te-forta-sigurie-para-protestes-ne-tirane/60%Daily2019-02-21 08:25
https://kosova-info.com/lendohet-nje-punetor-bie-nga-lartesia/60%Daily2019-02-21 08:16
https://kosova-info.com/shkon-me-arme-ne-qkuk-arrestohet/60%Daily2019-02-21 08:16
https://kosova-info.com/ronaldo-me-nje-mesazh-te-fuqishem-pas-humbjes-nga-atletico-madrid/60%Daily2019-02-21 08:12
https://kosova-info.com/ngjarja-e-pergjakshme-ne-maqedoni-paraburgim-per-dy-ish-ministra/60%Daily2019-02-21 08:12
https://kosova-info.com/prishtinasi-e-rrah-gruan-e-tij-e-ben-per-spital/60%Daily2019-02-21 08:11
https://kosova-info.com/ja-sa-gjate-duhet-te-ushtroni-ne-mengjes-qe-te-stabilizoni-tensionin-e-gjakut/60%Daily2019-02-21 08:10
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-shantazhuan-nje-femer/60%Daily2019-02-21 08:08
https://kosova-info.com/rriten-temperaturat-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-21 08:06
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-brit-awards-vishet-me-ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2019-02-21 08:04
https://kosova-info.com/okb-ja-lejon-delegacionin-e-korese-se-veriut-te-udhetoje-ne-vietnam/60%Daily2019-02-21 08:01
https://kosova-info.com/kancelari-austriak-takohet-me-trumpin-njofton-se-cfare-biseduan-per-kosoven/60%Daily2019-02-21 07:57
https://kosova-info.com/keta-jane-te-gjithe-fituesit-e-brit-awards-2019/60%Daily2019-02-21 07:55
https://kosova-info.com/dridhet-interi-kater-skuadra-te-medha-pas-icardit/60%Daily2019-02-21 07:53
https://kosova-info.com/harrohet-korrigjimi-i-kufirit-me-malin-e-zi/60%Daily2019-02-21 07:46
https://kosova-info.com/chiellini-tregon-se-kush-e-vendosi-ndeshjen-atletico-madrid-juventus/60%Daily2019-02-21 07:38
https://kosova-info.com/demi-rose-rrembeu-vemendjen-ne-brit-awards-me-fustanin-qe-i-zbuloi-shume/60%Daily2019-02-21 07:32
https://kosova-info.com/donald-tusk-me-mire-zgjatje-bisedimesh-sesa-brexit-pa-marreveshje/60%Daily2019-02-21 07:31
https://kosova-info.com/regjistrohet-kukes-airport-ja-aksioneret-dhe-kapitali/60%Daily2019-02-21 07:21
https://kosova-info.com/ronaldo-merret-edhe-me-gazetaret-shikojeni-cfare-beri-pas-humbjes-nga-atletico-madrid/60%Daily2019-02-21 07:21
https://kosova-info.com/tristan-pranon-tradhetine-ndaj-khloe-me-shoqen-e-kylie-jenner/60%Daily2019-02-21 07:19
https://kosova-info.com/ligjvenesit-demokrate-me-rezolute-kunder-trumpit/60%Daily2019-02-21 07:13
https://kosova-info.com/marreveshja-finale-me-serbine-kosovaret-e-serbet-me-qendrime-te-kunderta/60%Daily2019-02-21 07:11
https://kosova-info.com/simeone-flet-per-gjestin-e-tij-te-pahijshem-ndaj-juventusit/60%Daily2019-02-21 07:10
https://kosova-info.com/ne-mungese-te-ligjit-miratohen-rregullore-per-mbrojtjen-e-femijeve/60%Daily2019-02-21 07:07
https://kosova-info.com/shmangni-keto-gabime-te-higjienes-personale-rrezik-i-madh-per-shendetin/60%Daily2019-02-21 07:05
https://kosova-info.com/keshtu-e-komenton-allegri-humbjen-e-juventusit/60%Daily2019-02-21 07:01
https://kosova-info.com/kosova-dhe-japonia-nenshkruajne-marreveshje/60%Daily2019-02-21 06:47
https://kosova-info.com/permbylljet-projekti-i-binjakezimit-te-be-se-per-menaxhimin-efektiv-te-migrimit/60%Daily2019-02-21 06:43
https://kosova-info.com/moti-me-diell/60%Daily2019-02-21 06:39
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-5/60%Daily2019-02-21 06:35
https://kosova-info.com/bahtiri-ia-dorezon-thacit-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2019-02-21 06:30
https://kosova-info.com/venezuele-te-gjitha-anijeve-u-ndalohet-te-largohet-nga-portet-e-vendit/60%Daily2019-02-20 22:58
https://kosova-info.com/rihanna-feston-ditelindjen-keto-jane-dukjet-me-te-cuditshme-te-dives/60%Daily2019-02-20 22:58
https://kosova-info.com/simeone-rrezikon-te-denohet-per-kete-gjest-te-pahijshem-ndaj-juventusit/60%Daily2019-02-20 22:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdeshironi-te-humbni-peshe-mjafton-te-ndizni-televizorin/60%Daily2019-02-20 22:50
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-ish-ministrat-janakieski-dhe-ristovski/60%Daily2019-02-20 22:47
https://kosova-info.com/nese-kapeni-duke-drejtuar-veturen-pa-patente-denimi-deri-ne-400-euro/60%Daily2019-02-20 22:42
https://kosova-info.com/protesta-deputetet-opozitare-revolta-do-shprehet-me-forma-te-ndryshme/60%Daily2019-02-20 22:36
https://kosova-info.com/pink-rremben-cmimin-per-arritje-jetesore-ne-brit-awards/60%Daily2019-02-20 22:33
https://kosova-info.com/shtate-fjalite-qe-nuk-duhet-ti-thoni-menjehere-pas-aktit-intim/60%Daily2019-02-20 22:29
https://kosova-info.com/daciq-serish-do-kundershtojme-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2019-02-20 22:26
https://kosova-info.com/schalke-2-3-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-20 22:25
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldkse-thote-se-lista-serbe-nuk-voton-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/60%Daily2019-02-20 22:17
https://kosova-info.com/atletico-madrid-20-juventus-nota-e-ronaldos-dhe-te-tjereve/60%Daily2019-02-20 22:15
https://kosova-info.com/qemajl-mustafa-synon-te-behet-perseri-kryetar-i-pdkse-ne-gjilan/60%Daily2019-02-20 22:12
https://kosova-info.com/fifi-provokon-serish-taynen-me-veprimin-e-papritur-qe-beri/60%Daily2019-02-20 22:10
https://kosova-info.com/man-city-nuk-lejon-befasi/60%Daily2019-02-20 22:02
https://kosova-info.com/atletico-madrid-shenon-fitore-te-madhe-ne-ndeshjen-e-pare-ndaj-juventusit/60%Daily2019-02-20 21:55
https://kosova-info.com/shba-bashkepunojme-me-turqine-per-zonen-e-sigurise-ne-siri/60%Daily2019-02-20 21:54
https://kosova-info.com/dua-lipa-shperblehet-me-cmimin-kenga-me-e-mire-e-vitit-ne-brit-awards/60%Daily2019-02-20 21:49
https://kosova-info.com/mjeket-u-bejne-thirrje-qytetareve-qe-te-vaksinohen-kunder-gripit-sezonal/60%Daily2019-02-20 21:46
https://kosova-info.com/dua-lipa-ndez-skenen-me-performancen-e-saj-ne-brit-awards/60%Daily2019-02-20 21:39
https://kosova-info.com/ja-nje-video-qe-tregon-se-si-funksionon-smartfoni-i-palosshem-i-samsungut/60%Daily2019-02-20 21:38
https://kosova-info.com/sanders-me-i-mbeshteturi-financiarisht-nder-kandidatet-demokrate-per-president-te-amerikes/60%Daily2019-02-20 21:33
https://kosova-info.com/ed-sheeran-nderohet-me-cmimin-per-arritje-globale-ne-brit-awards-2019/60%Daily2019-02-20 21:30
https://kosova-info.com/putin-shba-ne-shenjester-nese-vendos-raketa-ne-evrope/60%Daily2019-02-20 21:25
https://kosova-info.com/kontrolloret-e-trafikut-ajror-pezullojne-greven-e-se-premtes/60%Daily2019-02-20 21:23
https://kosova-info.com/brit-awards-2019-veshjet-me-te-mira-dhe-me-te-keqija/60%Daily2019-02-20 21:19
https://kosova-info.com/tifozet-e-atleticos-e-fishkellejne-ronaldon-kjo-ishte-pergjigja-e-tij/60%Daily2019-02-20 21:09
https://kosova-info.com/trump-paralajmeron-takse-doganore-ndaj-automjeteve-evropiane/60%Daily2019-02-20 21:07
https://kosova-info.com/boshatisen-fshatrat-e-elbasanit/60%Daily2019-02-20 21:00
https://kosova-info.com/samsung-lanson-galaxy-s10-dhe-telefonin-e-palosshem/60%Daily2019-02-20 21:00
https://kosova-info.com/klea-huta-dhe-elgit-doda-rrefejne-historine-e-tyre-te-dashurise/60%Daily2019-02-20 20:59
https://kosova-info.com/anetaresimi-i-vendeve-te-ballkanit-ne-be-nje-ceshtje-lufte-ose-paqeje/60%Daily2019-02-20 20:51
https://kosova-info.com/schalke-permbyse-manchester-cityn/60%Daily2019-02-20 20:48
https://kosova-info.com/schalke-barazon-rezultatin-nga-penalltia/60%Daily2019-02-20 20:44
https://kosova-info.com/rita-mungon-ne-brit-awards-por-iu-uron-suksese-te-gjitheve-me-foto-nga-viti-i-kaluar/60%Daily2019-02-20 20:39
https://kosova-info.com/tela-me-gjemba-ne-parlament-policia-dhe-garda-marrin-masat-per-protesten-e-neserme/60%Daily2019-02-20 20:37
https://kosova-info.com/trump-sulmon-prape-new-york-times-gazeta-i-reagon/60%Daily2019-02-20 20:33
https://kosova-info.com/vrau-me-thike-kusheririn-ne-kamez-arrestohet-ne-londer/60%Daily2019-02-20 20:25
https://kosova-info.com/tahiri-thote-se-millosheviq-ka-dhene-sinjale-se-nese-kosova-jep-veriun-nuk-do-te-kete-lufte/60%Daily2019-02-20 20:23
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-schalke-man-city/60%Daily2019-02-20 20:23
https://kosova-info.com/ldk-tregon-nese-do-te-votonte-per-shkembim-te-territoreve-nese-kerkohet-nga-shba/60%Daily2019-02-20 20:20
https://kosova-info.com/a-po-fejohet-fifi/60%Daily2019-02-20 20:19
https://kosova-info.com/oblak-pret-predhen-e-ronaldos/60%Daily2019-02-20 20:16
https://kosova-info.com/dy-kembesore-goditen-nga-vetura-ne-prishtine/60%Daily2019-02-20 20:09
https://kosova-info.com/dj-dust-e-lashe-encen-per-te-punuar-me-taynen/60%Daily2019-02-20 20:03
https://kosova-info.com/partnerja-e-kryeministres-serbe-lind-djale/60%Daily2019-02-20 20:00
https://kosova-info.com/bugajski-mbajtja-e-takses-mund-tua-demtoje-raportet-me-shba-ne/60%Daily2019-02-20 19:43
https://kosova-info.com/reperja-adrijana-akuzon-rina-balaj-shume-koke-inspiru-nga-video-ime/60%Daily2019-02-20 19:42
https://kosova-info.com/abdixhiku-i-pergjigjet-thacit-idete-e-rugoves-kane-me-se-paku-nderlidhje-me-te-tuat/60%Daily2019-02-20 19:31
https://kosova-info.com/dua-lipa-shkelqen-ne-tepihun-e-kuq-ne-brit-awards-2019/60%Daily2019-02-20 19:17
https://kosova-info.com/39-shtete-ne-alarm-nga-stuhia-e-bores-ne-shba/60%Daily2019-02-20 19:11
https://kosova-info.com/sevilla-mposht-lazion-dhe-vazhdon-tutje-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2019-02-20 19:04
https://kosova-info.com/klinaku-tregon-pse-po-iu-ngutet-shba-ve-zgjidhja-e-problemit-kosove-serbi/60%Daily2019-02-20 19:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-schalke-manchester-city/60%Daily2019-02-20 18:58
https://kosova-info.com/fruthi-preku-91-persona-me-te-rrezikuarit-ishin-femijet-nen-dy-vjec/60%Daily2019-02-20 18:57
https://kosova-info.com/pak-import-e-shume-mallra-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-02-20 18:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atletico-madrid-juventus/60%Daily2019-02-20 18:54
https://kosova-info.com/lluka-inkurajon-grate-te-merren-me-sektorin-e-energjise/60%Daily2019-02-20 18:44
https://kosova-info.com/testi-revolucionar-mjekesor-mund-te-shpetoje-jeten-e-14-mije-njerezve-cdo-vit/60%Daily2019-02-20 18:41
https://kosova-info.com/dhjetera-mijera-berlinezeve-iu-ndalet-rryma/60%Daily2019-02-20 18:35
https://kosova-info.com/sherifi-thote-se-me-serbine-nuk-mund-te-flasin-per-ceshtjen-e-territorit/60%Daily2019-02-20 18:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-trajneri-qe-mund-te-zevendesoje-sarrin-te-chelsea/60%Daily2019-02-20 18:27
https://kosova-info.com/wenger-trajner-i-persosur-per-chelsea/60%Daily2019-02-20 18:14
https://kosova-info.com/monika-kryemadhi-dorezon-e-para-mandatin-e-deputetit-dokument/60%Daily2019-02-20 18:11
https://kosova-info.com/zvicra-pritet-te-miartoje-marreveshjen-per-sigurimet-shoqerore-me-kosoven/60%Daily2019-02-20 18:10
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-elita-rudi-behen-prinder-te-nje-djali/60%Daily2019-02-20 18:06
https://kosova-info.com/tipari-i-ri-i-audi-ve-do-tiu-tregoje-sa-km-h-te-vozisni-per-ta-arritur-driten-e-gjelber/60%Daily2019-02-20 18:05
https://kosova-info.com/trumpi-i-shkruan-zaevit-por-ka-porosi-edhe-per-kosoven-e-serbine/60%Daily2019-02-20 18:05
https://kosova-info.com/scott-kriza-ne-venezuele-serbia-ne-anen-e-gabuar-te-historise/60%Daily2019-02-20 18:02
https://kosova-info.com/bolivia-shba-pergatit-aksion-ushtarak-ne-venezuele/60%Daily2019-02-20 17:57
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-nga-franca/60%Daily2019-02-20 17:54
https://kosova-info.com/vajzes-qe-iu-krijuan-500-vrima-ne-sy-shkaktar-leshimi-i-drites-se-ekranit-te-telefonit-ne-maksimum/60%Daily2019-02-20 17:52
https://kosova-info.com/2-ne-1-ilegal-publikohet-me-videoklip-nga-rina-balaj/60%Daily2019-02-20 17:50
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-anulon-turneun-per-shkak-te-semundjes-se-mushkerive/60%Daily2019-02-20 17:39
https://kosova-info.com/anetaresimi-i-kosoves-ne-tir-mundeson-punesimin-e-1000-shofereve-dhe-perfitimin-e-200-milione-eurove/60%Daily2019-02-20 17:34
https://kosova-info.com/dikur-luante-perkrahe-ibrahimovicit-te-inter-tani-perfundon-ne-serie-c/60%Daily2019-02-20 17:29
https://kosova-info.com/civilet-largohen-nga-enklava-e-fundit-e-kalifatit-te-veteshpallur-te-isis-it/60%Daily2019-02-20 17:25
https://kosova-info.com/luana-vjollca-shoqerohet-nga-keta-persona-ne-pushime/60%Daily2019-02-20 17:21
https://kosova-info.com/trump-mirepret-maqedonine-si-aleati-i-30-te-ne-nato/60%Daily2019-02-20 17:17
https://kosova-info.com/a-ishte-messi-arsyeja-e-suksesit-te-guardiolas-te-barcelona-pergjigjet-spanjolli/60%Daily2019-02-20 17:12
https://kosova-info.com/policia-demanton-mediet-serbe-thote-se-nuk-ka-pasur-asnje-konflikt-me-palen-serbe-ne-piken-kufitare-ne-veri/60%Daily2019-02-20 17:01
https://kosova-info.com/mes-familjes-dhe-stresit-keisi-tregon-se-ke-do-zgjedhte/60%Daily2019-02-20 17:00
https://kosova-info.com/mourinho-me-koment-interesant-per-ndeshjen-atletico-madrid-juventus/60%Daily2019-02-20 16:55
https://kosova-info.com/butoni-i-ri-qe-do-te-lansoje-instagram/60%Daily2019-02-20 16:54
https://kosova-info.com/rusia-ua-ndalon-ushtareve-perdorimin-e-telefonave-te-mencur/60%Daily2019-02-20 16:51
https://kosova-info.com/trump-i-shkruan-zaevit-urime-per-lidershipin-dhe-perkushtimin/60%Daily2019-02-20 16:46
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-merr-rreze-dielli-e-zhveshur-ne-mes-te-rruges/60%Daily2019-02-20 16:44
https://kosova-info.com/sakar-turqia-do-te-vazhdoj-te-jep-mbeshtetje-te-gjithanshme-per-kosoven/60%Daily2019-02-20 16:42
https://kosova-info.com/i-vjen-fundi-durimit-ky-eshte-vendimi-perfundimtar-i-realit-per-bale/60%Daily2019-02-20 16:39
https://kosova-info.com/elgit-doda-dhe-killua-sjellin-kengen-e-re-dhurate-prej-saj/60%Daily2019-02-20 16:29
https://kosova-info.com/yagcilar-priti-ne-takim-ambasadorin-e-ri-te-turqise-ne-kosove-cagri-sakar/60%Daily2019-02-20 16:27
https://kosova-info.com/sancho-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2019-02-20 16:24
https://kosova-info.com/serbia-mund-te-mbaje-referendum-per-kosoven/60%Daily2019-02-20 16:24
https://kosova-info.com/kina-denon-ish-gjeneralin-me-burgim-te-perjetshem-per-shkak-te-korrupsionit/60%Daily2019-02-20 16:19
https://kosova-info.com/artistja-e-famshme-i-jep-fund-fejeses/60%Daily2019-02-20 16:15
https://kosova-info.com/cakaj-takohet-me-hahn-flasin-per-te-ardhmen-e-shqiperise-ne-be/60%Daily2019-02-20 16:10
https://kosova-info.com/atletico-madrid-juventus-ky-eshte-formacioni-i-kombinuar/60%Daily2019-02-20 16:09
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-cndodh-nese-shani-ne-facebook-punonjesit-apo-shefin-e-rrjetit-social/60%Daily2019-02-20 16:01
https://kosova-info.com/refuzohet-kerkesa-per-bashkimin-e-mitrovices-bahtiri-ai-qe-e-ka-bere-i-qofte-turp/60%Daily2019-02-20 16:01
https://kosova-info.com/mozzik-babai-me-me-stil-i-estrades/60%Daily2019-02-20 15:59
https://kosova-info.com/candreva-ka-nje-mesazh-per-icardin/60%Daily2019-02-20 15:55
https://kosova-info.com/franca-denon-nje-banke-zvicerane-me-3-7-miliarde-euro-per-shkak-te-mashtrimit-me-taksa/60%Daily2019-02-20 15:52
https://kosova-info.com/sanders-per-president-rekord-donacionesh-ne-nje-dite-te-vetme/60%Daily2019-02-20 15:45
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-inspektorin-ne-komunen-e-shtimes-dyshohet-per-ryshfet/60%Daily2019-02-20 15:43
https://kosova-info.com/momenti-kur-rakitic-e-zemeroi-messin-duke-mos-i-pasuar-topin/60%Daily2019-02-20 15:42
https://kosova-info.com/pas-fejeses-me-eni-kocin-genc-prelvukaj-ka-edhe-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2019-02-20 15:40
https://kosova-info.com/putin-zotohet-per-pergjigje-asimetrike-ndaj-raketave-te-shba-ve-ne-evrope/60%Daily2019-02-20 15:39
https://kosova-info.com/hoxhaj-permbyllja-e-dialogut-me-serbine-eshte-edhe-konsolidimi-i-jashtem-i-shqiperise/60%Daily2019-02-20 15:35
https://kosova-info.com/tri-deputete-britanike-te-partise-ne-pushtet-i-bashkohen-grupit-te-pavarur/60%Daily2019-02-20 15:31
https://kosova-info.com/del-piero-nje-lojtar-si-ronaldo-nuk-duhet-te-shitet-kurre/60%Daily2019-02-20 15:26
https://kosova-info.com/hani-cdo-dite-kete-ushqim-dhe-do-te-reduktoni-rrezikun-nga-sulmi-i-zemres-ne-33/60%Daily2019-02-20 15:25
https://kosova-info.com/edhe-ky-reper-shqiptar-po-pergatit-kenge-te-re/60%Daily2019-02-20 15:25
https://kosova-info.com/te-jetosh-me-partner-qe-nuk-iu-degjon-iu-rrezikon-te-vdisni-ne-moshe-te-hershme/60%Daily2019-02-20 15:17
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-edhe-avokati-gazmend-halilaj-dyshohet-per-keqperdorim-seksual/60%Daily2019-02-20 15:14
https://kosova-info.com/gent-fatali-zbulon-detaje-nga-jeta-e-tij-private/60%Daily2019-02-20 15:12
https://kosova-info.com/juventusi-merr-nje-lajm-te-keq-para-ndeshjes-me-atletico-madridin/60%Daily2019-02-20 15:11
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-do-ta-kundershtojne-serish-aplikimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2019-02-20 15:03
https://kosova-info.com/grabitja-ne-istog-ku-mbeti-i-vrare-polici-izet-demaj-ngritet-aktakuze-ndaj-ujkan-metajt/60%Daily2019-02-20 15:01
https://kosova-info.com/zaimina-vjen-me-reagim-publik-pasi-luana-vjollca-i-kishte-kopjuar-koke-e-kembe-fustanin/60%Daily2019-02-20 14:56
https://kosova-info.com/shaqiri-zbulon-se-ku-deshiron-te-pensionohet/60%Daily2019-02-20 14:56
https://kosova-info.com/tayna-arrin-edhe-nje-tjeter-sukses/60%Daily2019-02-20 14:42
https://kosova-info.com/juventus-ka-perfituar-132-milione-euro-nga-shitja-e-nente-lojtareve/60%Daily2019-02-20 14:42
https://kosova-info.com/mapl-peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices-eshte-joligjor/60%Daily2019-02-20 14:40
https://kosova-info.com/prokuroria-e-pergenjeshtroi-avokati-halilaj-fshin-postimin-per-arrestimin-e-tij/60%Daily2019-02-20 14:31
https://kosova-info.com/atletico-apo-juventus-statistikat-tregojne-se-kush-mund-ta-fitoje-ndeshjen/60%Daily2019-02-20 14:28
https://kosova-info.com/cfare-marreveshje-po-synon-kosova-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2019-02-20 14:25
https://kosova-info.com/haradinaj-te-skuqemi-per-gjendjen-e-trepces/60%Daily2019-02-20 14:23
https://kosova-info.com/keisi-konfirmon-martesen-me-stresin/60%Daily2019-02-20 14:19
https://kosova-info.com/zgjedhen-anetaret-e-rinj-te-komisionit-te-granteve-per-vitin-2019/60%Daily2019-02-20 14:19
https://kosova-info.com/prokuroria-nuk-u-arrestua-avokati-gazmend-halilaj-eshte-intervistuar/60%Daily2019-02-20 14:18
https://kosova-info.com/thaci-me-bursa-studimore-mcc-ja-po-zbute-pabarazine-ne-sektorin-e-energjise/60%Daily2019-02-20 14:14
https://kosova-info.com/gjashte-federatave-te-sportit-u-ndahen-gjysme-milioni-euro/60%Daily2019-02-20 14:10
https://kosova-info.com/zaharova-moska-nuk-e-ka-ndryshuar-qendrimin-per-kosoven/60%Daily2019-02-20 14:09
https://kosova-info.com/shkollat-ne-durres-prane-makinave-prinderit-merrni-masa/60%Daily2019-02-20 14:06
https://kosova-info.com/alves-e-refuzon-kontraten-e-re-te-psg-se-e-do-kalimin-te-kjo-skuader/60%Daily2019-02-20 14:01
https://kosova-info.com/rame-lahaj-iu-kunderpergjigjet-mediave-serbe-me-videon-e-parakalimit-te-ushtrise/60%Daily2019-02-20 13:58
https://kosova-info.com/djali-i-naser-kelmendit-nen-ritmin-e-kengeve-patriotike-gjuan-me-arme-nga-vetura/60%Daily2019-02-20 13:54
https://kosova-info.com/inter-zbulon-se-icardi-nuk-vuan-nga-asnje-lendim/60%Daily2019-02-20 13:49
https://kosova-info.com/vuciq-be-se-detyrojeni-kosoven-ta-heq-taksen-ndaj-serbise/60%Daily2019-02-20 13:49
https://kosova-info.com/may-vazhdon-perpjekjet-per-nje-marreveshje-te-rishikuar-te-brexit-it/60%Daily2019-02-20 13:44
https://kosova-info.com/pas-problemeve-me-zemer-zbulohet-se-sa-do-te-mungoje-khedira/60%Daily2019-02-20 13:37
https://kosova-info.com/thaci-marreveshja-finale-me-serbine-do-te-jete-hap-pozitiv-per-zhvillimin-e-kosoves/60%Daily2019-02-20 13:31
https://kosova-info.com/motra-e-ences-po-e-konkurron-ashper-kengetaren/60%Daily2019-02-20 13:29
https://kosova-info.com/motra-e-ences-po-e-konkurron-ashper-kengetaren/60%Daily2019-02-20 13:29
https://kosova-info.com/i-arrestuari-per-vrasjen-ne-ferizaj-eshte-nje-17-vjecar/60%Daily2019-02-20 13:28
https://kosova-info.com/marotta-ia-ben-shah-mat-juventusit-per-super-lojtarin/60%Daily2019-02-20 13:26
https://kosova-info.com/financohet-asfaltimi-i-rruges-per-bizneset-e-zones-se-harilaqit/60%Daily2019-02-20 13:25
https://kosova-info.com/verratti-me-lajm-te-madh-per-gjigantin-evropian/60%Daily2019-02-20 13:13
https://kosova-info.com/greqi-fluks-kinezesh-rusesh-e-turqish-fale-programit-te-vizave-te-arta/60%Daily2019-02-20 13:12
https://kosova-info.com/meta-nuk-eshte-zgjidhje-ti-pajisim-kosovaret-me-pasaporta-te-shqiperise/60%Daily2019-02-20 13:11
https://kosova-info.com/be-ja-rrit-tarifen-e-vizave-ne-80-euro/60%Daily2019-02-20 13:10
https://kosova-info.com/chelsea-vendos-nese-do-ta-transferoje-kovacicin/60%Daily2019-02-20 13:02
https://kosova-info.com/nje-delegacion-i-larte-i-nato-s-vizitoi-ministrine-e-mbrojtjes/60%Daily2019-02-20 13:01
https://kosova-info.com/a-ishte-rugova-pro-korrigjimit-te-kufijve-hoti-publikon-intervisten-e-2004-tes-te-ish-presidentit/60%Daily2019-02-20 13:01
https://kosova-info.com/osbe-e-perkushtuar-ta-ndihmoje-rtk-ne-ne-zgjidhjen-e-problemeve/60%Daily2019-02-20 12:59
https://kosova-info.com/modelja-serbe-provokon-noizyn/60%Daily2019-02-20 12:56
https://kosova-info.com/irani-thote-se-tensionet-me-shba-ne-jane-ne-nivelin-me-te-larte/60%Daily2019-02-20 12:53
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-transferon-zevendesuesin-e-marcelos/60%Daily2019-02-20 12:51
https://kosova-info.com/ska-sigurime-shendetesore-deri-ne-2020-en-ministria-e-shendetesise-premton-dicka-tjeter/60%Daily2019-02-20 12:48
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-i-dyshuar-per-vrasjen-e-te-riut-ne-ferizaj/60%Daily2019-02-20 12:47
https://kosova-info.com/izetbegoviq-nese-serbia-e-njeh-kosoven-kjo-do-te-ndodhe-me-bosnjen/60%Daily2019-02-20 12:42
https://kosova-info.com/elvana-gjata-hoqi-unazen-e-fejeses-mesohet-cfare-po-ndodh-mes-saj-dhe-ervinit/60%Daily2019-02-20 12:41
https://kosova-info.com/elvana-gjata-hoqi-unazen-e-fejeses-mesohet-cfare-po-ndodh-mes-saj-dhe-ervinit-2/60%Daily2019-02-20 12:41
https://kosova-info.com/plaga-ka-qene-e-rende-mjeku-tregon-si-e-gjeti-25-vjecarin-e-vrare-ne-ferizaj/60%Daily2019-02-20 12:30
https://kosova-info.com/selimi-eshte-per-keqardhje-implikimi-zyrtareve-te-tjere-ne-rastin-e-16-vjecares/60%Daily2019-02-20 12:21
https://kosova-info.com/personi-qe-po-e-shoqeron-kiden-ne-turqi-eshte-shume-i-njohur-per-publikun/60%Daily2019-02-20 12:20
https://kosova-info.com/nena-e-emocionuar-rrefen-ndjenjen-e-te-berit-nene-pas-10-viteve/60%Daily2019-02-20 12:17
https://kosova-info.com/vrasje-ne-ferizaj-humb-jeten-nje-i-ri/60%Daily2019-02-20 12:17
https://kosova-info.com/gjira-ndan-me-ndjekesit-gjinine-e-foshnjes-dhe-fotografite-nga-ultrazeri/60%Daily2019-02-20 12:10
https://kosova-info.com/gjira-ndan-me-ndjekesit-gjinine-e-foshnjes-dhe-fotografite-nga-ultrazeri-2/60%Daily2019-02-20 12:10
https://kosova-info.com/luana-vjollca-me-pushime-ne-austri-shikojeni-si-skijon/60%Daily2019-02-20 12:04
https://kosova-info.com/pensionistet-falenderojne-veselin-per-rritjen-e-pensioneve/60%Daily2019-02-20 11:57
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-deklarohet-per-shkarkimin-e-januz-salihajt/60%Daily2019-02-20 11:57
https://kosova-info.com/inter-me-lajm-shokues-per-icardin/60%Daily2019-02-20 11:43
https://kosova-info.com/72-vjecari-nga-rahoveci-qe-u-ftua-per-intervistim-nga-specialja/60%Daily2019-02-20 11:41
https://kosova-info.com/dy-kompani-ne-gare-per-parkingun-nentokesor-ne-prishtine/60%Daily2019-02-20 11:30
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-e-denon-klubin-e-madh-evropian/60%Daily2019-02-20 11:29
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-elbasan/60%Daily2019-02-20 11:28
https://kosova-info.com/okb-po-krijohet-mundesia-per-perfundimin-e-konfliktit-ne-jemen/60%Daily2019-02-20 11:19
https://kosova-info.com/lekaj-i-gatshem-te-plotesoje-kerkesat-e-odes-se-afarizmit/60%Daily2019-02-20 11:18
https://kosova-info.com/piatek-u-jep-tifozeve-te-milanit-nje-premtim-te-madh/60%Daily2019-02-20 11:14
https://kosova-info.com/sarri-nuk-po-shkarkohet-nga-chelsea-per-nje-arsye-qesharake/60%Daily2019-02-20 10:49
https://kosova-info.com/thaci-do-te-kete-destabilizim-te-rajonit-nese-nuk-ka-marreveshje-me-serbine/60%Daily2019-02-20 10:47
https://kosova-info.com/vesel-veseli-tentoi-te-mashtroi-ipk-duke-fshehur-bisedat-me-16-vjecaren-nga-drenasi/60%Daily2019-02-20 10:44
https://kosova-info.com/morata-tregon-se-a-do-te-festoje-nese-shenon-ndaj-juventusit/60%Daily2019-02-20 10:37
https://kosova-info.com/persekutimi-komunist-ne-shqiperi-i-dokumentuar-ne-muze/60%Daily2019-02-20 10:30
https://kosova-info.com/james-e-do-rikthimin-te-real-madrid-atje-kam-gjithcka/60%Daily2019-02-20 10:27
https://kosova-info.com/lirohet-avokati-gazmend-halilaj-i-arrestuar-per-rastin-e-drenasit/60%Daily2019-02-20 10:26
https://kosova-info.com/haziri-thacit-nese-arrihet-marreveshja-me-serbine-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2019-02-20 10:23
https://kosova-info.com/apeli-rikthen-ne-gjykim-ceshtjen-kunder-ish-gjyqtares-safete-tolaj/60%Daily2019-02-20 10:16
https://kosova-info.com/limaj-pa-njohje-ska-normalizim-te-marredhenieve-me-serbine/60%Daily2019-02-20 10:15
https://kosova-info.com/man-city-e-shton-edhe-nje-klub-ne-pronesi-te-tyre/60%Daily2019-02-20 10:13
https://kosova-info.com/man-city-e-shton-edhe-nje-klub-ne-pronesi-te-tyre/60%Daily2019-02-20 10:13
https://kosova-info.com/retorika-e-shkrimeve-te-avdullah-hotit-zgjedhje-zgjedhje-zgjedhje/60%Daily2019-02-20 10:08
https://kosova-info.com/wenger-po-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-02-20 10:01
https://kosova-info.com/wenger-po-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-02-20 10:01
https://kosova-info.com/kryeshefja-e-ipk-se-thote-se-ne-rastin-ne-drenas-ishin-te-perfshire-edhe-persona-tjere/60%Daily2019-02-20 09:59
https://kosova-info.com/djegia-e-mandateve-meta-per-deutche-welle-veprim-ekstrem/60%Daily2019-02-20 09:58
https://kosova-info.com/ancelotti-i-do-keta-tre-yje-te-napoli/60%Daily2019-02-20 09:49
https://kosova-info.com/kurti-te-behet-nje-dokument-zyrtar-me-kerkesat-e-kosoves-ndaj-serbise/60%Daily2019-02-20 09:48
https://kosova-info.com/arrestohet-avokati-qe-raportoi-per-rastin-e-te-mitures-ne-drenas/60%Daily2019-02-20 09:48
https://kosova-info.com/fero-pranon-fajesine-per-posedim-te-paautorizuar-te-marihuanes/60%Daily2019-02-20 09:38
https://kosova-info.com/schalke-man-city-formacionet-e-mundshme/60%Daily2019-02-20 09:37
https://kosova-info.com/schalke-man-city-formacionet-e-mundshme/60%Daily2019-02-20 09:37
https://kosova-info.com/rakitic-i-thote-po-interit/60%Daily2019-02-20 09:26
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-aeroportin-adem-jashari-dergohet-ne-dubrave/60%Daily2019-02-20 09:21
https://kosova-info.com/novosti-britania-eshte-kunder-heqjes-se-takses-ndaj-mallrave-serbe/60%Daily2019-02-20 09:14
https://kosova-info.com/zyrtare-malcolm-armstead-eshte-i-kosoves/60%Daily2019-02-20 09:12
https://kosova-info.com/liverpool-do-te-fitoje-ne-allianz-arena/60%Daily2019-02-20 09:06
https://kosova-info.com/kerkohet-raport-i-detajuar-per-shpenzimet-marramendese-te-11-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2019-02-20 09:05
https://kosova-info.com/nenes-19-vjecare-i-refuzohet-kthimi-nga-siria-i-hiqet-nenshtetesia/60%Daily2019-02-20 08:49
https://kosova-info.com/shtyhet-nga-miller-shikojeni-reagimin-fantastik-nga-joshua/60%Daily2019-02-20 08:47
https://kosova-info.com/statistike-katastrofale-e-suarez-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-02-20 08:46
https://kosova-info.com/tentuan-ta-grabisnin-vritet-shqiptari-ne-brazil/60%Daily2019-02-20 08:46
https://kosova-info.com/dy-persona-arrestohen-per-vjedhje-ne-gjakove/60%Daily2019-02-20 08:43
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-atletico-madrid-juventus/60%Daily2019-02-20 08:38
https://kosova-info.com/kim-do-te-udhetoje-me-tren-drejt-vietnamit-per-samitin-e-dyte-me-trump/60%Daily2019-02-20 08:29
https://kosova-info.com/real-madrid-e-ka-gjetur-zevendesuesin-e-ronaldos/60%Daily2019-02-20 08:25
https://kosova-info.com/gjendet-mjet-i-pashperthyer-ne-podujeve/60%Daily2019-02-20 08:22
https://kosova-info.com/ljajiq-tregon-se-nga-hyjne-mallrat-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-02-20 08:20
https://kosova-info.com/suso-dhe-perisic-se-bashku-ne-premierlige/60%Daily2019-02-20 08:14
https://kosova-info.com/britania-konsiderohet-e-cenueshme-ndaj-nderhyrjes-kineze/60%Daily2019-02-20 08:08
https://kosova-info.com/ekipet-e-shpetimit-ne-kerkim-te-skitareve-qe-zuri-orteku-i-bores-ne-zvicer/60%Daily2019-02-20 08:03
https://kosova-info.com/thaci-ka-kohe-vetem-edhe-sot-qe-ta-bej-dekretimin-e-ligjit-per-paga/60%Daily2019-02-20 08:01
https://kosova-info.com/milan-bale-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2019-02-20 08:01
https://kosova-info.com/vetura-godet-kembesorin-ne-rrugen-prishtine-fushe-kosove/60%Daily2019-02-20 07:50
https://kosova-info.com/lampard-dhe-zidane-ne-radardin-e-chelseas/60%Daily2019-02-20 07:49
https://kosova-info.com/me-kete-video-modelja-ruse-do-ju-beje-ta-harroni-kim-kardashianin/60%Daily2019-02-20 07:40
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-super-transferim-nga-premierliga/60%Daily2019-02-20 07:38
https://kosova-info.com/iluzioni-i-funksionimit-te-komunave-veriore/60%Daily2019-02-20 07:32
https://kosova-info.com/klopp-zbulon-se-cfare-nuk-shkoi-ndaj-bayern-munichut/60%Daily2019-02-20 07:28
https://kosova-info.com/ish-kancelari-gjerman-ka-nje-kerkese-per-lideret-nga-kosova/60%Daily2019-02-20 07:25
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-kylie-jenner-nuk-mohon-operacionet-plastike/60%Daily2019-02-20 07:16
https://kosova-info.com/sancho-po-kalon-per-100-milione-euro-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-02-20 07:16
https://kosova-info.com/skandali-seksual-me-te-mituren-ne-drenas-raportohet-para-deputeteve/60%Daily2019-02-20 07:12
https://kosova-info.com/renia-e-lindjeve-ne-2018-ja-pese-zonat-me-te-prekura/60%Daily2019-02-20 07:11
https://kosova-info.com/nisin-hetime-rreth-planeve-berthamore-te-shba-se-ne-arabine-saudite/60%Daily2019-02-20 07:10
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-e-shet-lojtarin/60%Daily2019-02-20 07:07
https://kosova-info.com/tre-muaj-nga-taksa-ska-dialog/60%Daily2019-02-20 07:03
https://kosova-info.com/orteku-ze-poshte-mbi-10-persona-ne-nje-vendpushim-ne-crans-montana/60%Daily2019-02-20 06:58
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-4/60%Daily2019-02-20 06:39
https://kosova-info.com/temperatura-pranverore/60%Daily2019-02-20 06:37
https://kosova-info.com/prezantohet-zeri-i-popullit-rreth-finales-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-02-20 06:33
https://kosova-info.com/protestojne-punetoret-e-konvikteve/60%Daily2019-02-20 06:30
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-ne-faqen-zyrtare-te-barcelones/60%Daily2019-02-19 22:58
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-ne-faqen-zyrtare-te-barcelones-2/60%Daily2019-02-19 22:58
https://kosova-info.com/importi-nga-serbia-ka-rene-per-99-5-per-qind/60%Daily2019-02-19 22:55
https://kosova-info.com/e-buzeqeshur-dhe-joshese-kida-shfaqet-nga-ky-vend/60%Daily2019-02-19 22:53
https://kosova-info.com/trajneri-i-bayernit-flet-pas-barazimit-0-0-me-liverpoolin/60%Daily2019-02-19 22:52
https://kosova-info.com/selimi-taksa-nuk-ka-lidhje-me-dialogun-por-me-agresionin-serb/60%Daily2019-02-19 22:45
https://kosova-info.com/imazhet-qe-nuk-i-keni-pare-tolga-e-uroi-ne-gjuhen-shqipe-almeden/60%Daily2019-02-19 22:39
https://kosova-info.com/mos-e-hani-kete-ushqim-ua-veshtireson-punet-ne-shtrat/60%Daily2019-02-19 22:31
https://kosova-info.com/lyon-0-0-barcelona-kjo-eshte-nota-e-messit/60%Daily2019-02-19 22:25
https://kosova-info.com/daciq-falenderon-venezuelen-per-qendrimin-ndaj-kosoves/60%Daily2019-02-19 22:21
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-prezanton-nje-insert-te-kenges-se-re/60%Daily2019-02-19 22:19
https://kosova-info.com/aak-tregon-pse-kerkoi-shkarkimin-e-salihajt/60%Daily2019-02-19 22:18
https://kosova-info.com/liverpool-0-0-bayern-munich-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-19 22:18
https://kosova-info.com/rikthehet-ndotja-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2019-02-19 22:03
https://kosova-info.com/ish-agjenti-i-fbi-si-ta-zbuloni-se-partneri-juaj-eshte-duke-iu-tradhtuar/60%Daily2019-02-19 22:00
https://kosova-info.com/marina-vjollca-pozon-perkrah-motrave-shihni-cfare-thote/60%Daily2019-02-19 21:59
https://kosova-info.com/lyon-i-ben-balle-barcelones/60%Daily2019-02-19 21:53
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-sfiden-e-pare-mes-liverpoolit-dhe-bayern-munich/60%Daily2019-02-19 21:51
https://kosova-info.com/rita-ora-kujton-disa-momente-te-lumtura-me-stilistin-karl-lagerfeld/60%Daily2019-02-19 21:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser-dhe-pasneser/60%Daily2019-02-19 21:35
https://kosova-info.com/rritet-serish-cmimi-i-naftes-ne-kosove/60%Daily2019-02-19 21:27
https://kosova-info.com/nis-te-ndizet-sfida-miller-e-godet-joshuan-gjate-konferences-per-shtyp/60%Daily2019-02-19 21:25
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-vjen-me-elegante-se-kurre-ne-te-zeza/60%Daily2019-02-19 21:19
https://kosova-info.com/allegri-e-sheh-ronaldon-si-avantazh-per-juventusin-per-te-fituar-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-02-19 21:01
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-apo-leonora-jakupi-ja-ke-zgjedh-s4mm/60%Daily2019-02-19 21:00
https://kosova-info.com/perfundojne-pjeset-e-para-te-dy-ndeshjeve-te-l-k-keto-jane-rezultatet/60%Daily2019-02-19 20:46
https://kosova-info.com/samanta-karavella-ne-studio-muzikore-po-pergatit-kenge-te-re/60%Daily2019-02-19 20:39
https://kosova-info.com/rashiq-nuk-besoj-se-trump-e-di-se-ku-eshte-kosova-dhe-serbia/60%Daily2019-02-19 20:34
https://kosova-info.com/messi-hyn-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-02-19 20:31
https://kosova-info.com/ymeri-ideja-per-qeveri-gjitheperfshirese-erdhi-nga-ldk-ja/60%Daily2019-02-19 20:23
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shpreh-ngushellime-per-ikonen-e-modes-karl-lagerfeld/60%Daily2019-02-19 20:19
https://kosova-info.com/liverpool-bayern-munich-ja-cfare-kane-bere-tifozet-e-ketyre-dy-skuadrave-ne-kosove/60%Daily2019-02-19 20:11
https://kosova-info.com/goditet-me-veture-nje-kembesor-policia-jep-detaje/60%Daily2019-02-19 20:10
https://kosova-info.com/kryesia-e-pd-se-voton-unanimisht-djegien-e-mandateve/60%Daily2019-02-19 20:05
https://kosova-info.com/dua-lipa-moda-ka-humbur-nje-ikone-por-vizioni-juaj-do-te-jetoje-pergjithmone/60%Daily2019-02-19 19:59
https://kosova-info.com/isuf-gashi-i-ftuari-i-radhes-i-gjykates-speciale/60%Daily2019-02-19 19:58
https://kosova-info.com/shkaktohet-prej-celularit-kjo-eshte-semundja-qe-po-prek-gjithe-njerezimin/60%Daily2019-02-19 19:55
https://kosova-info.com/ibrahimovic-me-nje-premtim-te-madh-per-sezonin-e-ri-ne-mls/60%Daily2019-02-19 19:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-ferrari-i-vetem-manual-ne-bote/60%Daily2019-02-19 19:42
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-flet-per-kengen-e-re-a-ka-te-beje-me-jeten-private/60%Daily2019-02-19 19:39
https://kosova-info.com/harrohen-8-mije-hektaret-e-demarkacionit/60%Daily2019-02-19 19:38
https://kosova-info.com/taksa-dhe-fsk-ja-sjellin-ne-kosove-nje-delegacion-te-parlamentit-evropian/60%Daily2019-02-19 19:29
https://kosova-info.com/49-vjece-por-jlo-mahnite-me-keto-levizje-provokuese/60%Daily2019-02-19 19:20
https://kosova-info.com/super-hena-prej-bore-pamja-qe-nuk-duhet-ta-humbisni-sonte/60%Daily2019-02-19 19:18
https://kosova-info.com/maduro-bllokon-kufijte-e-venezueles/60%Daily2019-02-19 19:07
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-ikones-se-modes-modelja-shqiptare-thote-disa-fjale/60%Daily2019-02-19 18:59
https://kosova-info.com/shba-deputetet-te-refuzojne-djegien-e-mandateve/60%Daily2019-02-19 18:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-bayern-munich/60%Daily2019-02-19 18:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-lyon-barcelona/60%Daily2019-02-19 18:43
https://kosova-info.com/leonites-vetem-nje-fustan-i-kushton-mijera-euro/60%Daily2019-02-19 18:40
https://kosova-info.com/3-trajtime-ne-kushte-shtepie-qe-lehtesojne-djegiet-e-shkalles-se-pare/60%Daily2019-02-22 06:58
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-vrasja-e-vellezerve-bytyci-eshte-krim-i-rende/60%Daily2019-02-19 18:29
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-thats-mine-e-gashit-dhe-ledrit/60%Daily2019-02-19 18:19
https://kosova-info.com/walker-kosova-ti-dale-zot-vetes-te-mos-terhiqet-zvarre-nga-nderkombetaret/60%Daily2019-02-19 18:12
https://kosova-info.com/per-tu-mbajtur-mend-kosova-u19-mposht-angline/60%Daily2019-02-19 18:11
https://kosova-info.com/pak-shpresa-per-nje-marreveshje-be-britani/60%Daily2019-02-19 18:00
https://kosova-info.com/nje-baba-si-mozzik-keshtu-kujdeset-per-vajzen/60%Daily2019-02-19 17:59
https://kosova-info.com/kosovari-qe-cilesohej-si-ibrahimovici-i-ri-e-vazhdon-karrieren-ne-ballkan/60%Daily2019-02-19 17:59
https://kosova-info.com/personat-qe-kane-probleme-me-artritin-te-mos-e-perdorin-kete-lloj-vaji/60%Daily2019-02-19 17:48
https://kosova-info.com/shba-ska-koment-per-fushaten-e-re-serbe-kunder-kosoves/60%Daily2019-02-19 17:44
https://kosova-info.com/tragjedia-sala-kusheriri-ai-u-vra-u-detyrua-te-fluturonte-me-ate-aeroplan/60%Daily2019-02-19 17:41
https://kosova-info.com/ona-dhe-s4mm-sjellin-kengen-e-re-per-veti/60%Daily2019-02-19 17:39
https://kosova-info.com/william-walker-kam-lidhje-emocionale-me-kosoven/60%Daily2019-02-19 17:29
https://kosova-info.com/te-birin-e-ulur-ne-gome-e-terhoqi-me-veture-neper-rrugen-e-mbuluar-me-bore/60%Daily2019-02-19 17:28
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-bonuccit-per-moratan-para-perballjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-02-19 17:25
https://kosova-info.com/flaka-krelani-tregon-format-trupore-nga-palestra-do-ta-keni-zili/60%Daily2019-02-19 17:25
https://kosova-info.com/raporti-termocentralet-me-qymyr-te-ballkanit-ndotin-te-gjithe-evropen/60%Daily2019-02-19 17:21
https://kosova-info.com/pritjet-per-marreveshje-te-shpejte-kosove-serbi-pertej-realitetit/60%Daily2019-02-19 17:19
https://kosova-info.com/shaqiri-me-postim-special-para-ndeshjes-liverpool-bayern-munich/60%Daily2019-02-19 17:12
https://kosova-info.com/pervec-karrieres-muzikore-tayna-e-perkushtuar-edhe-ne/60%Daily2019-02-19 17:12
https://kosova-info.com/pamjet-qe-shfaqin-per-here-te-pare-nje-pinguin-krejtesisht-te-zi/60%Daily2019-02-19 17:11
https://kosova-info.com/lirohet-nga-detyra-drejtori-i-arsimit-ne-prishtine/60%Daily2019-02-19 17:02
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-vajza-me-e-bukur-ne-bote-ja-sa-e-rritur-duket-ajo-tani/60%Daily2019-02-19 16:58
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-delegacionin-e-mcc-se-nga-washingtoni/60%Daily2019-02-19 16:57
https://kosova-info.com/s4mm-injoron-stresin-dhe-skivin-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2019-02-19 16:56
https://kosova-info.com/real-madrid-ia-cakton-cmimin-gareth-bale/60%Daily2019-02-19 16:54
https://kosova-info.com/be-zgjidhja-kosove-serbi-duhet-te-jete-e-qendrueshme-dhe-reale/60%Daily2019-02-19 16:48
https://kosova-info.com/qeveria-merr-vendimin-perfundimtar-ffk-behet-me-prone/60%Daily2019-02-19 16:36
https://kosova-info.com/personi-zbulon-kompjuterin-30-vjecar-te-vjeter-te-apple-ende-punon/60%Daily2019-02-21 13:07
https://kosova-info.com/shaqiri-zgjedh-formacionin-e-endrrave-nuk-mungojne-messi-dhe-ronaldo/60%Daily2019-02-19 16:28
https://kosova-info.com/beograd-proteste-kunder-kosoves/60%Daily2019-02-19 16:25
https://kosova-info.com/nga-festa-e-ditelindjes-se-almedes-burri-i-saj-ia-shkruan-shqip-te-dua-ne-torte/60%Daily2019-02-19 16:24
https://kosova-info.com/barca-e-frikesuar-per-te-ardhmen-askush-nuk-mund-ta-zevendesoje-messin/60%Daily2019-02-19 16:12
https://kosova-info.com/rryma-e-le-pa-lope-familjen-nga-llausha-keds-i-kerkon-raport-te-detajuar-per-kompensim/60%Daily2019-02-19 16:04
https://kosova-info.com/pse-ju-duhet-te-shmangni-kete-fryt-per-te-ulur-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak/60%Daily2019-02-19 16:01
https://kosova-info.com/ushtareve-ruse-iu-ndalohet-perdorimi-i-telefonave-te-mencur/60%Daily2019-02-19 15:59
https://kosova-info.com/kosova-se-shpejti-me-ambasade-ne-tajlande-bangladesh-kolumbi-dhe-gane/60%Daily2019-02-19 15:56
https://kosova-info.com/real-madrid-zbulon-cmimet-marramendese-te-biletave-per-ndeshjen-kthyese-kunder-barcelones/60%Daily2019-02-19 15:53
https://kosova-info.com/bilall-sherifi-i-ben-nje-propozim-ldk-se-per-te-hyre-ne-qeveri/60%Daily2019-02-19 15:46
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-e-shyhrete-behluli-ne-zi-nderron-jete-nje-person-shume-i-dashur-i-tyre/60%Daily2019-02-19 15:45
https://kosova-info.com/mos-i-qendroni-afer-shporetit-te-druve-mund-tua-shkaktoje-kete-semundje-mendore/60%Daily2019-02-19 15:44
https://kosova-info.com/paga-minimale-le-qytetaret-ne-pragun-e-varferise/60%Daily2019-02-19 15:42
https://kosova-info.com/vetura-godet-dy-nxenes/60%Daily2019-02-19 15:39
https://kosova-info.com/tahiri-ligji-per-qeverine-duhet-ti-zvogeloj-ministrite/60%Daily2019-02-19 15:39
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-gje-shkarkohet-sarri/60%Daily2019-02-19 15:39
https://kosova-info.com/rama-mesazh-opozites-skeni-per-te-fituar-shqiptaret-nuk-jane-budallenj/60%Daily2019-02-19 15:31
https://kosova-info.com/bernie-sanders-shpall-serish-kandidaturen-per-president-te-shba-se/60%Daily2019-02-19 15:27
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-barces-tregon-se-cfare-do-te-thote-te-jesh-i-ndershem-ne-kete-sport/60%Daily2019-02-19 15:26
https://kosova-info.com/psikologia-turke-byreku-ua-shkaterron-trurin/60%Daily2019-02-19 15:23
https://kosova-info.com/demtohen-varrezat-hebreje-ne-france/60%Daily2019-02-19 15:22
https://kosova-info.com/lluka-ndan-mirenjohje-per-minatoret-e-trepces/60%Daily2019-02-19 15:17
https://kosova-info.com/dybala-me-krahasim-te-jashtezakonshem-per-messin-dhe-ronaldon/60%Daily2019-02-19 15:15
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-kiropraktikuesi-filmohet-duke-e-mbajtur-pezull-foshnjen-2-javeshe/60%Daily2019-02-19 15:15
https://kosova-info.com/trembedhjete-raste-te-reja-nga-fruthi-ne-maqedoni/60%Daily2019-02-19 15:13
https://kosova-info.com/drake-ben-shpenzimin-marramendes-per-nje-mbajtese-telefoni/60%Daily2019-02-19 15:08
https://kosova-info.com/deschamps-zbulon-nese-pogba-do-te-rikthehet-te-juventus/60%Daily2019-02-19 14:54
https://kosova-info.com/mozzik-e-vesh-me-gucci-vajzen-e-tij-te-vogel/60%Daily2019-02-19 14:48
https://kosova-info.com/juventusit-i-kthehet-lojtari-para-perballjes-me-atletico-madridin/60%Daily2019-02-19 14:43
https://kosova-info.com/mpenza-hazard-duhet-te-luaje-per-kete-skuader/60%Daily2019-02-19 14:28
https://kosova-info.com/komisioni-hetimor-ska-kujt-tia-paraqes-raportin-per-debimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2019-02-19 14:20
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-behet-nostalgjik-per-ibrahim-rugoven-shkruan-fjale-te-medha-per-te/60%Daily2019-02-19 14:16
https://kosova-info.com/barcelona-ka-kohe-qe-e-ka-pritur-kete-lajm/60%Daily2019-02-19 14:13
https://kosova-info.com/i-bllokuan-rrugen-kryeministrit-shoqerohen-ne-polici-11-persona/60%Daily2019-02-19 14:13
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-liverpool-nenshkruan-me-super-lojtarin/60%Daily2019-02-19 14:01
https://kosova-info.com/djali-i-pirros-dhe-inves-rrefen-se-cfare-tentuan-ti-benin-dy-meshkuj-te-moshes-se-tij/60%Daily2019-02-19 13:54
https://kosova-info.com/haradinaj-ska-nevoje-per-trauma-behuni-61-deputete-dhe-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2019-02-19 13:53
https://kosova-info.com/donika-kadaj-bujupi-reagon-ashper-ndaj-federica-mogherinit/60%Daily2019-02-19 13:51
https://kosova-info.com/wanda-interit-kthejeni-shiritin-e-kapitenin-ose-icardi-nuk-luan-me/60%Daily2019-02-19 13:49
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-nuk-mund-ti-bejne-kaq-pompa-jane-te-rrezikuar-nga-semundjet-e-zemres/60%Daily2019-02-19 13:44
https://kosova-info.com/chiellini-zbulon-objektivin-kryesor-te-juventusit/60%Daily2019-02-19 13:37
https://kosova-info.com/a-merzitet-burri-kur-kthehesh-vone-ne-shtepi-elhaida-dani-jep-pergjigjen-e-prere/60%Daily2019-02-19 13:36
https://kosova-info.com/ministri-i-mbrojtjes-takohet-me-zyrtare-te-larte-ne-kroaci/60%Daily2019-02-19 13:26
https://kosova-info.com/bakayoko-jam-i-dashuruar-ne-kete-lojtar-te-milanit/60%Daily2019-02-19 13:25
https://kosova-info.com/qeveria-do-ta-shqyrtoje-propozimin-per-rritjen-e-pensioneve/60%Daily2019-02-19 13:19
https://kosova-info.com/gresa-behluli-ne-prag-te-marteses-kjo-eshte-keshilla-qe-ia-dha-nena/60%Daily2019-02-19 13:15
https://kosova-info.com/ojq-te-termocentralet-e-ballkanit-po-ndikojne-edhe-ne-evrope/60%Daily2019-02-19 13:14
https://kosova-info.com/barcelona-ka-tentuar-ta-transferoj-benzeman/60%Daily2019-02-19 13:11
https://kosova-info.com/gjuriq-nenshkruan-protokolle-ne-serbi-per-komuna-te-cilat-i-perkasin-kosoves/60%Daily2019-02-19 13:05
https://kosova-info.com/policia-ne-gjakove-ndermerr-masa-shtese-ne-sigurine-e-trafikut-rrugor/60%Daily2019-02-19 13:00
https://kosova-info.com/gjendet-diamanti-i-rralle-300-milione-vjecar-eshte-ne-forme-zemre/60%Daily2019-02-19 12:53
https://kosova-info.com/anxhela-beri-te-gjithe-ta-kthejne-koken-nga-ajo-fustani-super-i-shkurter/60%Daily2019-02-19 12:50
https://kosova-info.com/vrau-8-anetare-te-familjes-prokuroria-kerkon-burg-te-perjetshem-per-autorin-e-masakres/60%Daily2019-02-19 12:41
https://kosova-info.com/brad-pitt-i-ben-dhurate-ish-gruas/60%Daily2019-02-19 12:37
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-do-te-rritet-numri-i-zyrtareve-qe-do-te-deklarojne-pasurine/60%Daily2019-02-19 12:30
https://kosova-info.com/zbulohet-ilaci-qe-mbron-nga-humbja-e-kujteses-ne-pleqeri/60%Daily2019-02-19 12:27
https://kosova-info.com/shoqata-e-transportit-rrugor-paralajmeron-greve/60%Daily2019-02-19 12:23
https://kosova-info.com/luana-dhe-marina-shijojne-pushimet-ja-kush-po-i-shoqeron/60%Daily2019-02-19 12:21
https://kosova-info.com/pacolli-fton-takim-urgjent-te-lidereve-koha-nuk-pret-eshte-momenti-i-vendimeve-te-medha/60%Daily2019-02-19 12:19
https://kosova-info.com/vuciq-ka-nje-thirrje-per-lideret-nga-kosova/60%Daily2019-02-19 12:12
https://kosova-info.com/chelsea-ofron-60-milione-euro-per-jovic/60%Daily2019-02-19 12:05
https://kosova-info.com/ne-qeveri-thone-se-taksa-ska-lidhje-me-stabilitetin-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2019-02-19 12:05
https://kosova-info.com/nderron-jete-ikona-e-modes/60%Daily2019-02-19 11:58
https://kosova-info.com/real-madrid-me-transferim-150-milionesh-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-19 11:56
https://kosova-info.com/protestuesit-i-bllokojne-rrugen-edi-rames/60%Daily2019-02-19 11:53
https://kosova-info.com/erion-veliaj-dhe-jonida-maliqaj-pergatisin-nje-befasi-para-nisjes-se-saj-per-ne-izrael/60%Daily2019-02-19 11:41
https://kosova-info.com/meta-ne-berlin-shqiperia-gati-per-negociatat-me-be/60%Daily2019-02-19 11:40
https://kosova-info.com/ancelotti-e-do-super-lojtarin-te-napoli/60%Daily2019-02-19 11:37
https://kosova-info.com/daciq-ndarja-e-kufirit-mes-serbeve-dhe-shqiptareve-propozim-zyrtar-i-serbise/60%Daily2019-02-19 11:33
https://kosova-info.com/4-pyetjet-qe-duhet-tu-beni-femijeve-cdo-nate-para-se-te-flene/60%Daily2019-02-19 11:28
https://kosova-info.com/inter-vendos-se-cfare-do-te-ndodhe-me-icardin/60%Daily2019-02-19 11:27
https://kosova-info.com/publikohet-transparometri-edhe-per-6-komuna-te-tjera-te-kosoves/60%Daily2019-02-19 11:24
https://kosova-info.com/kerkohen-30-dite-paraburgim-per-te-dyshuarin-qe-theri-dy-persona-ne-gjakove/60%Daily2019-02-19 11:24
https://kosova-info.com/jlo-ben-nje-nga-paraqitjet-me-te-mira-ne-skene-mahnit-me-performancen/60%Daily2019-02-19 11:23
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-ligji-per-qeverine-eshte-me-i-rendesishmi/60%Daily2019-02-19 11:17
https://kosova-info.com/juventus-po-e-transferon-sensacionin-evropian/60%Daily2019-02-19 11:15
https://kosova-info.com/vetem-nje-lojtar-i-man-cityt-ka-qene-i-mire-sa-van-dijk/60%Daily2019-02-19 11:04
https://kosova-info.com/kena-mujt-na-dy-me-shkelqy-bashke-majk-i-kthen-pergjigje-epike-ndjekeses/60%Daily2019-02-19 11:01
https://kosova-info.com/engel-kosova-duhet-te-fitoje-dicka-ne-kembim-te-detyrave-qe-i-kryen/60%Daily2019-02-19 11:00
https://kosova-info.com/shba-rikonfirmon-perkushtimin-ndaj-nato-s/60%Daily2019-02-19 10:55
https://kosova-info.com/drejtori-i-policise-qalaj-pjese-e-kongresit-te-policise-evropiane/60%Daily2019-02-19 10:50
https://kosova-info.com/shtyhen-ndeshjet-e-te-premtes-dhe-te-henes-ne-la-liga/60%Daily2019-02-19 10:49
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-pozon-lakuriq-nga-banjo/60%Daily2019-02-19 10:45
https://kosova-info.com/klopp-zbulon-se-a-do-te-luaje-shaqiri-ndaj-bayern-munichut/60%Daily2019-02-19 10:38
https://kosova-info.com/tifozet-e-man-utd-do-ta-adhurojne-se-cfare-ndodhi-ne-mes-te-solskajer-dhe-odoit/60%Daily2019-02-19 10:26
https://kosova-info.com/nuk-dorezohna-po-vjen-nga-majk-publikohen-disa-sekuenca-nga-klipi/60%Daily2019-02-19 10:25
https://kosova-info.com/era-istrefi-sjell-prapaskenat-e-xhirimit-te-klipit-selfish/60%Daily2019-02-19 10:16
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-e-miraton-ankesen-e-prokurorise-speciale-ne-rastin-e-39-te-akuzuarve/60%Daily2019-02-19 10:14
https://kosova-info.com/kjo-ishte-ndeshja-e-fundit-e-sarrit-te-chelsea/60%Daily2019-02-19 10:13
https://kosova-info.com/haradinaj-flamuri-i-kosoves-po-valon-ne-majet-me-te-larta-boterore-fale-aplinisteve/60%Daily2019-02-19 10:10
https://kosova-info.com/zogaj-taksa-te-pezullohet-per-120-dite/60%Daily2019-02-19 10:10
https://kosova-info.com/lyon-barcelona-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2019-02-19 10:02
https://kosova-info.com/ceshtja-e-murit-16-shtete-padisin-trumpin/60%Daily2019-02-19 09:58
https://kosova-info.com/mihrije-braha-ua-beri-koken-lemsh-ndjekesve-me-kete-foto-a-eshte-shtatzene-ajo/60%Daily2019-02-19 09:56
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-liverpool-bayern-munich/60%Daily2019-02-19 09:50
https://kosova-info.com/postimi-i-rites-per-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-ben-jehone-ne-rrjete-sociale/60%Daily2019-02-19 09:46
https://kosova-info.com/isco-e-pret-juventusin/60%Daily2019-02-19 09:37
https://kosova-info.com/bota-nuk-mund-te-jetoje-pa-ne-thote-themeluesi-i-huawei-t/60%Daily2019-02-19 09:35
https://kosova-info.com/pogba-me-i-miri-ne-premierlige/60%Daily2019-02-19 09:27
https://kosova-info.com/ky-aktor-pritet-ta-zevendesoje-daniel-craig-ne-rolin-e-james-bond/60%Daily2019-02-19 09:24
https://kosova-info.com/milan-po-e-transferon-super-lojtarin-pa-paguar-nje-cent-2/60%Daily2019-02-19 09:13
https://kosova-info.com/vajza-kroate-u-zhduk-18-vite-me-pare-trupi-i-saj-gjendet-ne-frigoriferin-e-shtepise/60%Daily2019-02-19 09:08
https://kosova-info.com/detaje-nga-shperthimi-i-djeshem-ne-mitrovicen-veriore/60%Daily2019-02-19 09:08
https://kosova-info.com/kengetares-se-njohur-ia-publikojne-videon-intime-ne-shtrat-me-ish-te-dashurin/60%Daily2019-02-19 09:08
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-prizren/60%Daily2019-02-19 09:04
https://kosova-info.com/kosova-dhe-franca-avancojne-partneritetin-per-siguri-dhe-integrimet-euro-atlantike/60%Daily2019-02-19 09:03
https://kosova-info.com/odoi-me-veprim-shokues-ndaj-sarrit/60%Daily2019-02-19 09:02
https://kosova-info.com/nje-punetor-ne-ferizaj-rrezohet-nga-objekti-ku-po-punonte/60%Daily2019-02-19 09:00
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-besarta-jasharit-per-ditelindjen-e-babait-te-saj/60%Daily2019-02-19 08:59
https://kosova-info.com/ne-kosove-vazhdojne-te-gjenden-mjete-te-pashperthyera/60%Daily2019-02-19 08:56
https://kosova-info.com/inter-merr-nje-lajm-te-hidhur/60%Daily2019-02-19 08:52
https://kosova-info.com/prishtinasi-e-sulmon-policin-pasi-i-shqiptoi-gjobe/60%Daily2019-02-19 08:52
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-dhe-gresa-behluili-me-dhurate-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-19 08:50
https://kosova-info.com/16-shtete-padi-kunder-trump-po-abuzon-me-fondet/60%Daily2019-02-19 08:47
https://kosova-info.com/sonte-shfaqet-hena-me-e-madhe-dhe-me-e-ndritshme/60%Daily2019-02-19 08:36
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-se-perse-ozil-po-deshton-te-arsenali/60%Daily2019-02-19 08:36
https://kosova-info.com/dua-lipa-nis-diten-me-video-nga-dushi/60%Daily2019-02-19 08:33
https://kosova-info.com/pakistani-kerkon-ndihme-nga-okb-ja-per-uljen-e-tensioneve-me-indine/60%Daily2019-02-19 08:29
https://kosova-info.com/tifozet-e-chelseas-e-turperuan-sarrin-ne-stamford-bridge/60%Daily2019-02-19 08:27
https://kosova-info.com/kocijanciq-djegia-e-mandatave-te-deputeteve-kunder-reformave-qe-kerkon-be-ja/60%Daily2019-02-19 08:26
https://kosova-info.com/vazhdojne-kundershtimet-per-mos-akreditim-te-disa-programeve/60%Daily2019-02-19 08:25
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-dhe-xhensila-myrtezaj-bashkepunojne-me-yllin-latin/60%Daily2019-02-19 08:19
https://kosova-info.com/videoklipi-i-rame-lahajt-per-pavaresine-e-kosoves-i-alarmon-serbet/60%Daily2019-02-19 08:15
https://kosova-info.com/klopp-i-kerkon-liverpoolit-nje-mega-transferim/60%Daily2019-02-19 08:14
https://kosova-info.com/kosova-te-fokusohet-ne-zhvillim-te-teknologjise-dhe-te-energjise/60%Daily2019-02-19 08:08
https://kosova-info.com/bonucci-me-kerkoi-real-madrid-por-ndodhi-kjo-gje/60%Daily2019-02-19 08:03
https://kosova-info.com/automjetet-gjermane-rrezik-per-sigurine-kombetare-te-shba/60%Daily2019-02-19 08:03
https://kosova-info.com/daciq-tregon-se-cfare-deshiron-te-beje-trump-per-kosoven/60%Daily2019-02-19 07:54
https://kosova-info.com/ne-shba-mblidhen-fonde-per-familjet-e-vellezerve-bytyqi/60%Daily2019-02-19 07:54
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-kompleton-nje-transferim-befasues/60%Daily2019-02-19 07:50
https://kosova-info.com/gashi-ka-nje-lajm-te-mire-per-fansat/60%Daily2019-02-19 07:48
https://kosova-info.com/kerkuan-rrezimin-e-trump-presidenti-veprim-i-paligjshem-dhe-prej-tradhtari/60%Daily2019-02-19 07:46
https://kosova-info.com/ever-banega-po-kalon-te-skuadra-e-madhe-nga-premierliga/60%Daily2019-02-19 07:39
https://kosova-info.com/orlando-bloom-i-dhuroi-katy-perryt-unazen-e-ngjashme-me-ate-te-ish-gruas/60%Daily2019-02-19 07:34
https://kosova-info.com/dielli-leshon-rrezet-mbi-kosove-keto-jane-temperaturat-per-kete-jave/60%Daily2019-02-19 07:31
https://kosova-info.com/cila-eshte-me-e-rendesishme-per-meshkujt-nje-ndeshje-futbolli-apo-seksi/60%Daily2019-02-19 07:30
https://kosova-info.com/sarri-ka-nje-dileme-te-madhe-te-chelsea/60%Daily2019-02-19 07:27
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-projektit-te-ri-nga-stanaj/60%Daily2019-02-19 07:24
https://kosova-info.com/kush-nuk-e-njeh-kosoven-fiton-ambasaden-e-serbise/60%Daily2019-02-19 07:20
https://kosova-info.com/real-madrid-me-top-transferim-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-19 07:18
https://kosova-info.com/mogherini-sdo-te-kete-bisedime-pa-u-hequr-tarifat-ndaj-serbise/60%Daily2019-02-19 07:16
https://kosova-info.com/rita-ora-thote-se-ka-gjetur-shpirtin-binjak-ne-meksike/60%Daily2019-02-19 07:10
https://kosova-info.com/kerkese-per-may-nga-ministrat-britanike-mos-kerceno-me-brexit-pa-marreveshje/60%Daily2019-02-19 07:08
https://kosova-info.com/marcelo-ka-vendosur-dua-te-largohem/60%Daily2019-02-19 07:04
https://kosova-info.com/thellohet-percarja-mes-partnereve-te-koalicionit/60%Daily2019-02-19 07:03
https://kosova-info.com/miranda-kerr/60%Daily2019-02-19 07:00
https://kosova-info.com/shtohen-te-moshuarit-mbi-60-vjec-shterojne-20-vjecaret/60%Daily2019-02-19 07:00
https://kosova-info.com/puna-shendeti-dhe-dashuria-ky-eshte-parashikimi-i-horoskopit-per-diten-e-sotme-2/60%Daily2019-02-19 06:57
https://kosova-info.com/fjolla-morina-provokon-ndjekesit-me-twerk-ne-mesnate/60%Daily2019-02-19 06:54
https://kosova-info.com/%e2%80%8bup-mban-mbledhje-komemorative-per-akademik-idriz-ajetin/60%Daily2019-02-19 06:47
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-ne-kosove-2/60%Daily2019-02-19 06:40
https://kosova-info.com/paralajmerohet-shtrenjtimi-i-naftes-ne-kosove-2/60%Daily2019-02-19 06:36
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-pret-qe-munbixhi-te-pastrohet-nga-terroristet/60%Daily2019-02-18 22:55
https://kosova-info.com/tyson-fury-nenshkruan-marreveshje-me-gjigantin-televiziv-le-ne-hije-joshuan-dhe-wilder/60%Daily2019-02-18 22:54
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-martohet-papritur-me-policin/60%Daily2019-02-18 22:54
https://kosova-info.com/hoti-para-vazhdimit-te-dialogut-qeveri-gjithperfshirese-dhe-marreveshje-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2019-02-18 22:46
https://kosova-info.com/analistet-parashikojne-prishjen-e-koalicionit-dhe-krijimin-e-nje-qeverie-te-re-ldk-psd/60%Daily2019-02-18 22:40
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-per-ata-qe-pelqejne-makinat-me-nderrues-manual-shpejtesish/60%Daily2019-02-18 22:36
https://kosova-info.com/liverpool-prine-ne-garen-per-te-siguruar-sherbimet-e-yllit-te-barcelones/60%Daily2019-02-18 22:30
https://kosova-info.com/s4mm-zgjedh-mes-kides-dhe-dhurata-dores/60%Daily2019-02-18 22:30
https://kosova-info.com/truku-qe-iu-ndihmon-te-hekurosni-rrobat-shpejte/60%Daily2019-02-18 22:28
https://kosova-info.com/31-raste-te-dhunes-seksuale-keto-jane-denimet-e-parapara/60%Daily2019-02-18 22:26
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-nuk-ka-te-ftohte-shfaqet-joshese-ne-bikini/60%Daily2019-02-18 22:22
https://kosova-info.com/valverde-kujton-turperimin-nga-roma-ja-cfare-thote/60%Daily2019-02-18 22:08
https://kosova-info.com/paralajmerohet-shtrenjtimi-i-naftes-ne-kosove/60%Daily2019-02-18 22:06
https://kosova-info.com/bill-gates-u-ve-fajin-lopeve-per-ngrohjen-globale/60%Daily2019-02-18 22:04
https://kosova-info.com/pamjet-nga-qielli-tregojne-riprodhimin-e-anijes-se-titanikut-nga-kinezet/60%Daily2019-02-18 22:00
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-flet-per-vajzen-qe-ia-ka-rrembyer-zemren-eshte-nga-kosova/60%Daily2019-02-18 21:54
https://kosova-info.com/caktohen-ciftet-per-cerekfinalet-e-kupes-fa-perballe-dy-kosovare/60%Daily2019-02-18 21:48
https://kosova-info.com/po-te-doje-amerika-kosova-mund-te-futet-ne-okb/60%Daily2019-02-18 21:47
https://kosova-info.com/chelsea-02-man-utd-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-18 21:41
https://kosova-info.com/ky-detaj-ne-foton-e-aferdita-dreshajt-ka-rrembyer-vemendjen-e-te-gjitheve/60%Daily2019-02-18 21:39
https://kosova-info.com/disa-shtete-kane-plane-te-padisin-administraten-trump/60%Daily2019-02-18 21:38
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-dortmund-gabon-me-skuadren-e-fundit-ne-tabele-bayern-vetem-tri-pike-larg/60%Daily2019-02-18 21:25
https://kosova-info.com/man-utd-eliminon-chelsean-nga-kupa-fa-kalon-ne-raundin-tjeter/60%Daily2019-02-18 21:23
https://kosova-info.com/roma-shenon-fitore-ndaj-bolognas-mban-hapin-me-milan/60%Daily2019-02-18 21:22
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-beograd-kerkojne-te-ndalohet-tradhtia-e-madhe-e-vuciqit-me-kosoven/60%Daily2019-02-18 21:17
https://kosova-info.com/elvana-gjata-kendon-live-kengen-baresha-te-nexhmije-pagarushes/60%Daily2019-02-18 21:10
https://kosova-info.com/abidal-tregon-synimet-e-barcelones-per-kete-edicion/60%Daily2019-02-18 21:00
https://kosova-info.com/apikacionet-e-android-qe-iu-pergjojne-gjate-gjithe-kohes/60%Daily2019-02-18 20:53
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-e-kam-ditur-se-haradinaj-eshte-kaq-i-papergjegjshem/60%Daily2019-02-18 20:51
https://kosova-info.com/ribery-behet-serish-baba-gruaja-e-tij-sjell-ne-jete-nje-vajze/60%Daily2019-02-18 20:49
https://kosova-info.com/griezmann-tregon-se-si-po-motivohen-atletico-per-ndeshjen-ndaj-juventus/60%Daily2019-02-18 20:45
https://kosova-info.com/kujdes-folia-e-aluminit-mund-tiu-rrezikoje-nga-kjo-semundje-mendore/60%Daily2019-02-18 20:41
https://kosova-info.com/veseli-merr-cmimin-udheheqesi-me-i-mire-i-evropes-juglindore-qe-mbeshtete-zhvillimin-ekonomik-permes-digjitalizimit/60%Daily2019-02-18 20:39
https://kosova-info.com/icardi-tek-juve-presidenti-i-inter-hedh-poshte-te-gjitha-mundesite/60%Daily2019-02-18 20:32
https://kosova-info.com/historia-e-hakmarrjeve-mes-dy-fiseve-ne-vlore-7-vrasje-per-sherrin-e-basteve/60%Daily2019-02-18 20:30
https://kosova-info.com/rinoceronti-kunder-tre-luaneve-ja-kush-e-triumfon-luften/60%Daily2019-02-18 20:26
https://kosova-info.com/man-utd-ndeshkon-chelsean-per-here-te-dyte-shikoni-golin-e-bukur/60%Daily2019-02-18 20:19
https://kosova-info.com/kim-kardashian-con-kemben-para-pasqyres-provokon-ndjekesit/60%Daily2019-02-18 20:16
https://kosova-info.com/chelsea-manchester-united-realizohet-goli-i-pare/60%Daily2019-02-18 20:05
https://kosova-info.com/ky-detaj-gjate-seksit-tregon-nese-tradhton-ose-jo-partneri-juaj/60%Daily2019-02-18 20:05
https://kosova-info.com/aak-te-gatshem-per-zgjedhje-thone-se-jane-ne-favor-te-tyre/60%Daily2019-02-18 20:01
https://kosova-info.com/marcelo-kerkon-falje-per-formen-e-dobet-te-real-madrid-eshte-faji-im/60%Daily2019-02-18 19:55
https://kosova-info.com/fundi-i-botes-afer-ky-eshte-asteroidi-qe-mund-te-godase-token/60%Daily2019-02-18 19:47
https://kosova-info.com/problemet-me-spiunazhin-leeds-gjobitet-me-200-mije-funte/60%Daily2019-02-18 19:41
https://kosova-info.com/shpeshtohen-vjedhjet-ne-objektet-fetare/60%Daily2019-02-18 19:36
https://kosova-info.com/qytetaret-e-suharekes-perballen-me-mungesen-e-ujit-te-pijshem/60%Daily2019-02-18 19:24
https://kosova-info.com/oret-e-humbura-te-greves-do-te-zevendesohen/60%Daily2019-02-18 18:58
https://kosova-info.com/minxhozi-per-korrigjimin-e-kufijve-shqiperia-te-mbaje-qendrimin-e-njejte-si-te-amerikes/60%Daily2019-02-18 18:55
https://kosova-info.com/50-cent-perplaset-me-policine/60%Daily2019-02-18 18:53
https://kosova-info.com/faz-raportet-e-ftohta-mes-kosoves-dhe-serbise-u-pasqyruan-edhe-ne-perballjen-e-thacit-dhe-vuciqit/60%Daily2019-02-18 18:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-bologna-2/60%Daily2019-02-18 18:33
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-nurnberg-borussia-dortmund/60%Daily2019-02-18 18:29
https://kosova-info.com/gili-buraku-dhe-grupi-fama-publikojne-kengen-e-re-susta/60%Daily2019-02-18 18:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-manchester-united-3/60%Daily2019-02-18 18:20
https://kosova-info.com/macron-do-te-kerkoje-zgjimin-e-evropes-pas-brexit-it/60%Daily2019-02-18 18:18
https://kosova-info.com/elvana-gjata-flet-pas-koncertit-te-mbremshem-jam-ndjere-si-ne-shtepine-time/60%Daily2019-02-18 18:12
https://kosova-info.com/momenti-i-frikshem-kur-peshkaqeni-i-hidhet-ne-kamere-fotografit/60%Daily2019-02-18 18:11
https://kosova-info.com/kashmir-nente-te-vdekur-pas-perleshjeve-te-armatosura/60%Daily2019-02-18 18:11
https://kosova-info.com/gundogan-flet-per-shokun-me-te-mire-te-skuadres-qe-ka-pasur-ndonjehere/60%Daily2019-02-18 18:00
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-djegien-e-vetures-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-02-18 17:55
https://kosova-info.com/zyrtare-luis-nani-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2019-02-18 17:45
https://kosova-info.com/lituania-i-kerkon-be-se-te-jete-me-e-ashper-me-rusine/60%Daily2019-02-18 17:37
https://kosova-info.com/digjet-nje-veture-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-02-18 17:33
https://kosova-info.com/jeta-e-shtrenjte-e-morena-tarakut-fotografohet-prane-kesaj-veture-super-luksoze/60%Daily2019-02-18 17:32
https://kosova-info.com/ylli-i-bundesligas-fut-ne-lufte-barcen-dhe-chelsean/60%Daily2019-02-18 17:30
https://kosova-info.com/arsenal-rikthen-interesimin-per-yllin-e-sevillas/60%Daily2019-02-18 17:15
https://kosova-info.com/deri-ne-fund-te-vitit-shba-do-te-ratifikoje-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2019-02-18 17:13
https://kosova-info.com/audi-q4-e-tron-shfaqet-si-koncept-disa-dite-para-prezantimit-zyrtar-foto/60%Daily2019-02-18 17:04
https://kosova-info.com/capital-t-zhvesh-bluzen-tregon-trupin-perplot-me-muskuj/60%Daily2019-02-18 17:03
https://kosova-info.com/shqetesim-i-madh-per-liverpool-para-ndeshjes-me-bayern-super-sulmuesi-ne-dyshim/60%Daily2019-02-18 17:01
https://kosova-info.com/serwer-i-ben-analize-platformes-se-dialogut-tregon-edhe-per-mungesat-e-ketij-dokumenti/60%Daily2019-02-18 16:48
https://kosova-info.com/mos-pini-me-shume-se-kaq-cigare-ne-dite-mund-te-verberoheni/60%Daily2019-02-18 16:45
https://kosova-info.com/barca-dhe-psg-prijne-ne-garen-per-yllin-portugez/60%Daily2019-02-18 16:43
https://kosova-info.com/al-pacino-pjese-e-nje-seriali-per-here-te-dyte-ne-karriere/60%Daily2019-02-18 16:34
https://kosova-info.com/e-konfirmon-presidenti-i-lyon-barca-na-ka-kontaktuar-per-nje-lojtar/60%Daily2019-02-18 16:31
https://kosova-info.com/vetevrasja-e-dyshimte-e-16-vjecares/60%Daily2019-02-18 16:23
https://kosova-info.com/oblak-i-hapur-per-nje-kontrate-te-re-me-atleticon/60%Daily2019-02-18 16:16
https://kosova-info.com/luhatja-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2019-02-18 16:12
https://kosova-info.com/bjellorusia-zotohet-per-partneritet-me-be-ne/60%Daily2019-02-18 16:02
https://kosova-info.com/shaw-psg-nuk-na-humbi-vetebesimin-jemi-gati-per-ndeshjen-ndaj-chelsea/60%Daily2019-02-18 16:00
https://kosova-info.com/hailey-baldwin-thote-se-martesa-ne-moshe-te-re-eshte-e-frikshme/60%Daily2019-02-18 15:57
https://kosova-info.com/hetimi-1-miliardesh-i-nasa-s-ofron-pamje-me-te-qarta-te-jupiterit/60%Daily2019-02-18 15:53
https://kosova-info.com/nedved-ronaldo-shume-me-shume-sesa-nje-lojtar/60%Daily2019-02-18 15:47
https://kosova-info.com/mogherini-pa-u-hequr-taksa-dialogu-nuk-mund-te-vazhdoje/60%Daily2019-02-18 15:44
https://kosova-info.com/krijesa-misterioze-gjysme-breshke-gjysme-gjarper-po-frikeson-banoret-e-qytetit/60%Daily2019-02-18 15:40
https://kosova-info.com/ja-me-ke-do-te-perballet-mcgregor-per-te-siguruar-sfiden-me-nurmagomedov/60%Daily2019-02-18 15:28
https://kosova-info.com/reperja-e-njohur-nxit-dyshime-per-shtatzeni/60%Daily2019-02-18 15:24
https://kosova-info.com/e-frikshme-ja-arsyet-se-perse-nuk-duhet-te-mbani-tapet-ne-shtepi/60%Daily2019-02-19 10:28
https://kosova-info.com/pese-keshilla-si-te-shpetoni-nga-floket-me-yndyre/60%Daily2019-02-18 15:21
https://kosova-info.com/kroaci-gjendet-e-vdekur-vajza-e-zhdukur-18-vjet-me-pare/60%Daily2019-02-18 15:18
https://kosova-info.com/klopp-mendon-se-bayern-mund-te-jene-me-te-shqetesuar-sesa-dikur/60%Daily2019-02-18 15:11
https://kosova-info.com/vershimet-ne-suhareke-komuna-nuk-arriti-ti-kompensoi-demet-ne-bujqesi-dhe-biznese/60%Daily2019-02-18 15:11
https://kosova-info.com/farmacistet-kerkojne-kohe-ulja-e-cmimit-te-ilaceve-te-behet-pas-nje-muaji/60%Daily2019-02-18 15:02
https://kosova-info.com/veseli-merr-mbeshtetje-nga-kroacia-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2019-02-18 15:01
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-e-veshur-me-shume-stil-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2019-02-18 14:59
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-blindon-super-lojtarin/60%Daily2019-02-18 14:53
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-shkup-pese-persona-ende-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-02-18 14:49
https://kosova-info.com/gjykata-franceze-lejon-shfaqjen-e-filmit-per-skandalet-seksuale-ne-kishen-katolike/60%Daily2019-02-18 14:48
https://kosova-info.com/pothujase-zyrtare-nani-po-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2019-02-18 14:37
https://kosova-info.com/gold-ag-fotografohet-krah-kryeministrit-ja-cfare-thote/60%Daily2019-02-18 14:37
https://kosova-info.com/zhvillimi-ekonomik-peng-i-aktiviteteve-joligjore/60%Daily2019-02-18 14:36
https://kosova-info.com/prishtina-humbet-ndaj-flamurtari-feronkieli-lider-i-ri-i-superliges-pas-fitores-ndaj-lirise/60%Daily2019-02-18 14:24
https://kosova-info.com/humbi-13-familjare-ne-lufte-vajza-nga-krusha-emocionon-me-mesazhin-qe-ia-dergoi-rame-lahajt/60%Daily2019-02-18 14:14
https://kosova-info.com/zhurma-ne-klubet-e-nates-mund-te-shkaktoje-humbjen-e-degjimit/60%Daily2019-02-18 14:14
https://kosova-info.com/ne-vere-largohen-kater-lojtare-nga-chelsea/60%Daily2019-02-18 14:12
https://kosova-info.com/ahmeti-pas-takimit-nuk-kemi-ende-nje-emer-per-president/60%Daily2019-02-18 14:06
https://kosova-info.com/ndryshon-vlera-e-piatek-ne-tregun-e-transferimeve/60%Daily2019-02-18 14:01
https://kosova-info.com/derisa-rina-balaj-po-kendonte-ne-prishtine-publiku-brohoriste-tayna-tayna/60%Daily2019-02-18 13:56
https://kosova-info.com/haradinaj-le-ta-harron-dikush-qe-kemi-me-dhene-toke-per-njohje-nga-serbia/60%Daily2019-02-18 13:52
https://kosova-info.com/pini-uje-sapo-zgjoheni-ne-mengjes/60%Daily2019-02-18 13:51
https://kosova-info.com/granit-xhaka-festoi-11-vjetorin-e-pavaresise-me-kenge-e-valle-shqipe/60%Daily2019-02-18 13:50
https://kosova-info.com/tri-ndeshjet-qe-e-vendosin-fatin-e-sarrit-te-chelsea/60%Daily2019-02-18 13:49
https://kosova-info.com/zaev-besoj-ne-gjetjen-e-nje-kandidati-te-perbashket-per-president/60%Daily2019-02-18 13:48
https://kosova-info.com/pd-vendim-unanim-per-mandatet-kryemadhi-60-minuta-takim-me-bashen/60%Daily2019-02-18 13:39
https://kosova-info.com/dzeko-apo-higuain-cili-do-te-jete-zevendesuesi-i-icardit/60%Daily2019-02-18 13:39
https://kosova-info.com/policia-arreston-dy-te-dyshuar-per-trafikimin-e-tri-femrave-ne-dragash/60%Daily2019-02-18 13:38
https://kosova-info.com/tayna-feston-suksesin-e-pare-me-kengen-e-re-te-drejtin-nje-ushtri-se-rrezon/60%Daily2019-02-18 13:36
https://kosova-info.com/william-walker-viziton-zjarrfikesit-e-prishtines/60%Daily2019-02-18 13:29
https://kosova-info.com/dita-e-djeshme-ishte-feste-e-dyfishte-per-meden/60%Daily2019-02-18 13:29
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-shet-alban-pasi-e-ka-gjetur-zevendesuesin-e-tij/60%Daily2019-02-18 13:26
https://kosova-info.com/zbulohet-domethenia-e-kerpudhes-se-demtuar-nga-protestuesit-para-kryeministrise-ne-tirane/60%Daily2019-02-18 13:25
https://kosova-info.com/mogherini-be-do-ta-pershendes-suksesin-e-arritur-me-marreveshjen-e-prespes/60%Daily2019-02-18 13:21
https://kosova-info.com/arsyet-pse-nuk-preferohet-te-beni-dush-cdo-dite/60%Daily2019-02-18 13:21
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-caktohet-gjyqtari-i-ndeshjes/60%Daily2019-02-18 13:13
https://kosova-info.com/interviste-kryetari-i-suharekes-flet-per-problemet-investimet-dhe-premtimin-per-punesim/60%Daily2019-02-18 13:11
https://kosova-info.com/inter-e-do-me-ngulm-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-02-18 13:02
https://kosova-info.com/fundjava-me-diell-mbush-vloren-me-turiste-nga-kosova/60%Daily2019-02-18 12:53
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-bale-ka-gjetur-skuadren-e-re/60%Daily2019-02-18 12:48
https://kosova-info.com/janjiq-cdo-gje-con-ne-nje-konflikt-te-armatosur-ne-kosove/60%Daily2019-02-18 12:46
https://kosova-info.com/wenger-e-komenton-kalimin-e-ramseyt-te-juventus/60%Daily2019-02-18 12:34
https://kosova-info.com/shkoi-ne-pushime-me-babain-rites-i-ndodhi-dicka-aspak-e-kendshme/60%Daily2019-02-18 12:26
https://kosova-info.com/589-studente-kane-aplikuar-online-per-150-vendet-ne-policine-e-shtetit/60%Daily2019-02-18 12:25
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-te-gjithe-ata-qe-festuan-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-18 12:17
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-shpatit-dedikim-per-te-dashuren-ja-si-qendron-e-verteta/60%Daily2019-02-18 12:05
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-keto-jane-semundjet-qe-mund-te-sheroje-qepa/60%Daily2019-02-18 12:02
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-vlore-policia-jep-detaje-te-reja/60%Daily2019-02-18 12:02
https://kosova-info.com/rama-luli-po-luan-blofin-do-bejne-deri-ne-fund-sikur-sdo-hyjne-ne-zgjedhje/60%Daily2019-02-18 12:02
https://kosova-info.com/cmimi-marramendes-i-kostumit-te-loredanes/60%Daily2019-02-18 11:51
https://kosova-info.com/popullsia-ne-shqiperi-shenon-renie/60%Daily2019-02-18 11:49
https://kosova-info.com/kurdet-e-sirise-kerkojne-ndihmen-e-evropianeve/60%Daily2019-02-18 11:42
https://kosova-info.com/elvana-gjata-befasoi-ne-koncert-me-kenge-mora-fjale-te-shkurte-fejzes/60%Daily2019-02-18 11:37
https://kosova-info.com/elvana-gjata-befasoi-ne-koncert-me-kenge-mora-fjale-te-shkurte-fejzes/60%Daily2019-02-18 11:37
https://kosova-info.com/historia-e-nje-prej-fotografive-me-te-dhimbshme-nga-lufta-e-kosoves/60%Daily2019-02-18 11:33
https://kosova-info.com/solari-vazhdon-te-shoh-endrra-me-sy-hapur-jemi-ne-gare-per-titullin-e-la-liga-se/60%Daily2019-02-18 11:25
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-person-ne-gjakove/60%Daily2019-02-18 11:24
https://kosova-info.com/arrestohet-shqiptari-nga-lugina-per-kontrabandim-ne-kosove/60%Daily2019-02-18 11:23
https://kosova-info.com/kelmendi-festimi-me-shampanje-per-pavaresi-manifestim-qe-fyen-kosoven/60%Daily2019-02-18 11:23
https://kosova-info.com/modelen-e-njohur-e-fotografojne-te-zhveshur-ne-vaske/60%Daily2019-02-18 11:15
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-arrestoi-19-persona/60%Daily2019-02-18 11:14
https://kosova-info.com/rrahu-gruan-e-tij-arrestohet-nje-person-ne-viti/60%Daily2019-02-18 11:14
https://kosova-info.com/java-e-futbollit-na-presin-keto-super-ndeshje/60%Daily2019-02-18 11:13
https://kosova-info.com/policia-arreston-te-dyshuarin-qe-vodhi-arken-e-xhamise-ne-istog/60%Daily2019-02-18 11:10
https://kosova-info.com/ministri-beqaj-nje-nga-te-ftuarit-kryesor-ne-world-business-angels-forum/60%Daily2019-02-18 11:07
https://kosova-info.com/thaci-per-bloomberg-2019-ta-do-te-jete-viti-i-marreveshjes-me-serbine/60%Daily2019-02-18 11:02
https://kosova-info.com/pjanic-zbulon-endrren-e-tij/60%Daily2019-02-18 11:02
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-nisin-pushimet-publikojne-pamje-nga-ky-vend/60%Daily2019-02-18 11:00
https://kosova-info.com/shaqiri-ka-nje-paralajmerim-per-bayern-munichun/60%Daily2019-02-18 10:53
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-mbulohet-nga-tatuazhet/60%Daily2019-02-18 10:48
https://kosova-info.com/senatoret-amerikane-kosova-partner-i-rendesishem-i-shba-ve-dhe-nato-s-ne-ndaljen-e-ndikimit-rus/60%Daily2019-02-18 10:46
https://kosova-info.com/man-utd-nuk-i-ndahet-skriniarit/60%Daily2019-02-18 10:42
https://kosova-info.com/demi-rose-largon-te-gjitha-pozon-serish-lakuriq/60%Daily2019-02-18 10:39
https://kosova-info.com/liverpool-nuk-eshte-me-klub-qe-vetem-shet/60%Daily2019-02-18 10:27
https://kosova-info.com/u-tha-se-po-behej-baba-i-binjakeve-ardian-bujupi-sqaron-te-verteten/60%Daily2019-02-18 10:22
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-vlore-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2019-02-18 10:19
https://kosova-info.com/rama-ne-mbledhjen-e-grupit-te-pergatitemi-per-zgjedhjet-lokale-pavaresisht-vendimit-te-pd/60%Daily2019-02-18 10:15
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-icardi-po-kalon-te-juventus/60%Daily2019-02-18 10:13
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-kongresistet-amerikane-zoti-i-bekofte-dy-popujt-tane/60%Daily2019-02-18 10:08
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcohet-kb-prishtina/60%Daily2019-02-18 10:03
https://kosova-info.com/s4mm-zgjedh-mes-fifit-dhe-taynes-shikojeni-si-pergjigjet/60%Daily2019-02-18 10:01
https://kosova-info.com/protesta-masa-per-16-te-arrestuarit-jepet-neser/60%Daily2019-02-18 09:57
https://kosova-info.com/veseli-ne-forumin-e-investitoreve-global-paraqet-potencialet-qe-i-ofron-kosova/60%Daily2019-02-18 09:50
https://kosova-info.com/do-te-jete-e-veshtire-te-zevendesohet-messi/60%Daily2019-02-18 09:50
https://kosova-info.com/do-te-jete-e-veshtire-te-zevendesohet-messi/60%Daily2019-02-18 09:50
https://kosova-info.com/do-te-jete-e-veshtire-te-zevendesohet-messi/60%Daily2019-02-18 09:50
https://kosova-info.com/do-te-jete-e-veshtire-te-zevendesohet-messi/60%Daily2019-02-18 09:50
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-marreveshja-me-kosoven-do-te-jete-me-e-keqe-se-ferri/60%Daily2019-02-18 09:45
https://kosova-info.com/performanca-e-fuegos-pengohet-nga-zhurma-e-fyerjet-publikohen-video/60%Daily2019-02-18 09:43
https://kosova-info.com/chelsea-man-utd-fromacionet-e-perballjes-ne-fa-cup/60%Daily2019-02-18 09:36
https://kosova-info.com/daciq-permend-pacollin-une-nuk-jam-budalla/60%Daily2019-02-18 09:36
https://kosova-info.com/wenger-me-mungon-futbolli-ama-po-e-shetis-boten/60%Daily2019-02-18 09:26
https://kosova-info.com/detaje-nga-projekti-i-ri-i-gent-fatalit/60%Daily2019-02-18 09:19
https://kosova-info.com/vinicius-i-shkakton-telashe-real-madridit-me-kerkesen-e-re/60%Daily2019-02-18 09:13
https://kosova-info.com/aksident-hekurudhor-ne-gostivar-treni-del-nga-binaret/60%Daily2019-02-18 09:12
https://kosova-info.com/filmi-izraelit-synonyms-fiton-ariun-e-arte-ne-berlinale/60%Daily2019-02-18 09:10
https://kosova-info.com/7-metoda-efikase-si-ta-qetesoni-dhimbjen-e-dhembit-brenda-5-minutave/60%Daily2019-02-18 09:08
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-zevendesuesi-i-hazard-te-chelsea/60%Daily2019-02-18 09:01
https://kosova-info.com/deliu-veshtire-te-thuhet-se-sivjet-do-te-liberalizohen-vizat/60%Daily2019-02-18 08:58
https://kosova-info.com/ia-ngriten-gishtin-e-mesit-ne-koncert-reagon-fuego/60%Daily2019-02-18 08:52
https://kosova-info.com/mijera-shqiptare-enderrojne-te-jetojne-ne-gjermani-por-a-e-dini-kuptimin-e-flamurit-gjerman/60%Daily2019-02-18 08:51
https://kosova-info.com/momentet-me-kryesore-te-perballjes-all-star-game/60%Daily2019-02-18 08:49
https://kosova-info.com/stresi-apo-skivi-kjo-pergjigje-e-s4mm-nuk-pritej/60%Daily2019-02-18 08:41
https://kosova-info.com/flet-gruevski-per-here-te-pare-tregon-se-si-u-arratis-nga-maqedonia/60%Daily2019-02-18 08:39
https://kosova-info.com/pochettino-afer-kalimit-te-man-utd/60%Daily2019-02-18 08:38
https://kosova-info.com/rama-as-qe-e-coj-ndermed-te-largohem-protesta-e-bashes-shkaterroi-vetem-nje-kerpudhe/60%Daily2019-02-18 08:32
https://kosova-info.com/kim-shkon-gjysme-e-zhveshur-ne-event-kete-here-ekspozoi-shume-pjeset-intime/60%Daily2019-02-18 08:25
https://kosova-info.com/arsenal-e-do-de-ligtin-por-ka-nje-problem/60%Daily2019-02-18 08:25
https://kosova-info.com/vuciq-ka-nje-lajmerim-te-rendesishem-per-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2019-02-18 08:19
https://kosova-info.com/ramos-vazhdon-me-rekordin-negativ/60%Daily2019-02-18 08:15
https://kosova-info.com/australia-identifikon-pergjegjesin-e-sulmit-kibernetik-ndaj-ligjvenesve/60%Daily2019-02-18 08:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-e-zbuloi-talentin-e-dua-lipes-qe-kur-ishte-17-vjece/60%Daily2019-02-18 08:11
https://kosova-info.com/solskajer-ta-presesh-sanchezin-per-gol-eshte-si-ta-presesh-ketchupin/60%Daily2019-02-18 08:02
https://kosova-info.com/kosova-dhe-italia-rrisin-bashkepunimin-ne-nivelin-komunal/60%Daily2019-02-18 08:00
https://kosova-info.com/veseli-prezanton-kosoven-ne-forumin-boteror-te-investitoreve-ne-turqi/60%Daily2019-02-18 07:59
https://kosova-info.com/prej-kohesh-nuk-eshte-aktive-ne-muzike-shkenda-tregon-se-a-po-rikthehet-me-kenge-te-re/60%Daily2019-02-18 07:54
https://kosova-info.com/de-gea-lojtari-me-i-paguar-ne-premierlige/60%Daily2019-02-18 07:49
https://kosova-info.com/ish-zyrtari-i-fbi-se-vlereson-se-trump-mund-te-kete-kryer-nje-krim/60%Daily2019-02-18 07:43
https://kosova-info.com/mourinho-po-e-merr-drejtimin-e-skuadres-se-madhe/60%Daily2019-02-18 07:38
https://kosova-info.com/mungesa-e-gjumit-pengon-punen-tuaj/60%Daily2019-02-18 07:36
https://kosova-info.com/minxhozi-fton-partite-kosovare-per-konsensus-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2019-02-18 07:36
https://kosova-info.com/dua-lipa-nis-provat-per-brit-awards/60%Daily2019-02-18 07:33
https://kosova-info.com/njohjet-e-reja-qe-spo-i-vijne-kosoves/60%Daily2019-02-18 07:25
https://kosova-info.com/zidane-behet-trajner-i-chelseas-por-ka-nje-kusht/60%Daily2019-02-18 07:25
https://kosova-info.com/rapsodi-kosovar-kaloi-edhe-nje-pervjetor-pa-ju-kenduar-asnje-kenge-atyre-qe-na-sollen-pavaresine/60%Daily2019-02-18 07:18
https://kosova-info.com/all-star-game-triumfon-skuadra-e-lebron-james-durant-mvp-i-ndeshjes/60%Daily2019-02-18 07:15
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-shperthimin-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2019-02-18 07:13
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-mezi-njihet-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2019-02-18 07:07
https://kosova-info.com/bayern-munich-po-ia-merr-yllin-e-madh-juventusit/60%Daily2019-02-18 07:06
https://kosova-info.com/seks-me-100-euro-prostituta-shqiptare-rrefen-pse-iu-fut-kesaj-rruge/60%Daily2019-02-18 07:05
https://kosova-info.com/rita-ora-me-emocion-kujton-koncertin-qe-mbajti-ne-kosove-mirenjohese-qe-te-quaj-shtepi/60%Daily2019-02-18 06:51
https://kosova-info.com/shqiperia-diskriminon-grate-per-trashegimine/60%Daily2019-02-18 06:50
https://kosova-info.com/moti-ne-kosove-lajm-i-mire-per-ata-qe-e-kane-dite-pushimi/60%Daily2019-02-18 06:36
https://kosova-info.com/serbet-djegin-flamurin-e-kosoves-ne-new-york-perleshje-me-shqiptarin-nga-kosova/60%Daily2019-02-18 06:25
https://kosova-info.com/boateng-merr-nje-lajm-tejet-te-hidhur/60%Daily2019-02-17 22:54
https://kosova-info.com/arta-bajrami-perlot-me-foton-qe-ka-zgjedhur-ta-uroj-kosoven-per-ditelindje/60%Daily2019-02-17 22:53
https://kosova-info.com/ne-tirane-vazhdojne-polemikat-dhe-arrestimet-nje-dite-pas-protestes-se-opozites/60%Daily2019-02-17 22:53
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-kompleton-nje-transferim-befasues/60%Daily2019-02-17 22:44
https://kosova-info.com/pavaresisht-kerkeses-se-trump-it-per-njohjen-e-kosoves-daciq-vazhdon-propaganden-e-tij/60%Daily2019-02-17 22:35
https://kosova-info.com/thaci-dhe-vuciq-ne-mynih-dueli-qe-perfundoi-me-duartrokitje/60%Daily2019-02-17 22:31
https://kosova-info.com/jan-oblak-ka-vendosur-rreth-te-ardhmes-se-tij/60%Daily2019-02-17 22:28
https://kosova-info.com/injeksioni-qe-po-iu-ndihmon-meshkujve-te-zgjasin-3-here-me-shume-ne-shtrat/60%Daily2019-02-17 22:28
https://kosova-info.com/atletet-qe-luana-vjollca-i-mbathi-gjate-koncertit-ne-zvicer-kapin-nje-shifer-te-larte/60%Daily2019-02-17 22:27
https://kosova-info.com/top-skuadra-e-duan-transferimin-e-joao-felix/60%Daily2019-02-17 22:13
https://kosova-info.com/aktori-shqiptar-uron-11-vjetorin-e-pavaresise-me-kete-foto-te-adem-jasharit/60%Daily2019-02-17 22:11
https://kosova-info.com/mbappe-serish-hero-i-psg-se/60%Daily2019-02-17 21:57
https://kosova-info.com/sejdiu-integriteti-territorial-i-kosoves-eshte-i-garantuar/60%Daily2019-02-17 21:49
https://kosova-info.com/granit-xhaka-me-fjale-te-medha-per-kosoven-ne-ditelindjen-e-njembedhjete-te-saj/60%Daily2019-02-17 21:47
https://kosova-info.com/e-do-juventus-fiorentina-ia-cakton-cmimin-chiesas/60%Daily2019-02-17 21:40
https://kosova-info.com/napoli-ndalet-nga-torino/60%Daily2019-02-17 21:27
https://kosova-info.com/motrat-mucaj-me-elegante-se-kurre-ne-kete-nate-festive/60%Daily2019-02-17 21:27
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-sanchez-po-kalon-te-interi/60%Daily2019-02-17 21:14
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ne-koncertin-e-elvana-gjates-publikon-pak-nga-atmosfera/60%Daily2019-02-17 21:08
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-duhet-te-bejme-hapa-prapa-sepse-vetem-rrugetimi-perpara-e-konfirmon-percaktimin-tone/60%Daily2019-02-17 21:07
https://kosova-info.com/kryeministri-i-kanadase-justin-trudeau-uron-donat-sylen-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 21:04
https://kosova-info.com/perse-shkencetaret-po-bejne-thirrje-te-mos-beni-tosta-shpesh/60%Daily2019-02-17 21:04
https://kosova-info.com/real-madrid-do-ti-befasoje-tifozet-me-transferimin-e-ri/60%Daily2019-02-17 21:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-kete-jave/60%Daily2019-02-17 21:00
https://kosova-info.com/keshtu-po-duket-agnesa-vuthaj-ne-koncertin-per-nder-te-pavaresise/60%Daily2019-02-17 20:54
https://kosova-info.com/alisson-me-deklarate-befasuese-per-neuer-para-perballjes-bayern-liverpool/60%Daily2019-02-17 20:50
https://kosova-info.com/man-utd-po-behet-klubi-me-i-pasur-ne-bote/60%Daily2019-02-17 20:36
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-shet-yllin-e-skuadres/60%Daily2019-02-17 20:24
https://kosova-info.com/enca-e-konsideron-kosoven-shtepi-te-dyte-shikojeni-cfare-tha-per-kete-11-vjetor/60%Daily2019-02-17 20:23
https://kosova-info.com/inter-21-sampdoria-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-17 20:11
https://kosova-info.com/kater-komuna-tre-muaj-pa-kryetare/60%Daily2019-02-17 20:08
https://kosova-info.com/haradinaj-vlereson-perkrahjen-e-trump-it/60%Daily2019-02-17 20:04
https://kosova-info.com/elvana-gjata-zbulon-surprizen-per-fansat/60%Daily2019-02-17 20:03
https://kosova-info.com/cardiff-refuzon-ta-paguaje-shumen-e-transferimit-te-emiliano-salas/60%Daily2019-02-17 20:00
https://kosova-info.com/unikkatil-me-rastin-e-pavaresise-nanes-time-te-dyte-kosoves-iu-kane-zgjidhe-zinxhiret/60%Daily2019-02-17 19:57
https://kosova-info.com/shqiptaret-mbledhin-fonde-ne-nju-jork-per-te-zbardhur-rastin-e-vellezerve-bytyci/60%Daily2019-02-17 19:38
https://kosova-info.com/elvana-gjata-rikthehet-ne-skene-vishet-me-ngjyrat-e-flamurit-per-koncertin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 19:23
https://kosova-info.com/gold-ag-feston-krah-mikut-te-kosoves-william-walker/60%Daily2019-02-17 19:12
https://kosova-info.com/gazetari-amerikan-befasohet-nga-nje-kamerier-ne-prishtine/60%Daily2019-02-17 18:56
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-inter-sampdoria-shikojeni-kush-i-mori-tri-pike/60%Daily2019-02-17 18:56
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-taksa-ndaj-produkteve-serbe-duhet-te-pezullohet/60%Daily2019-02-17 18:45
https://kosova-info.com/inter-sampdoria-shenohen-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2019-02-17 18:38
https://kosova-info.com/mohamed-salah-eshte-i-juventusit/60%Daily2019-02-17 18:25
https://kosova-info.com/shba-te-vazhdojne-ta-perkrahin-kosoven/60%Daily2019-02-17 18:21
https://kosova-info.com/whatsapp-me-risine-qe-e-prisnim-te-gjithe/60%Daily2019-02-17 18:19
https://kosova-info.com/11-fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-rreth-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-17 18:14
https://kosova-info.com/courtois-e-kritikon-ashper-balen/60%Daily2019-02-17 18:13
https://kosova-info.com/te-interesuar-po-por-nuk-aplikon-askush-per-banke-ne-kosove/60%Daily2019-02-17 18:11
https://kosova-info.com/bersant-celina-shenon-nje-perle-te-swansea/60%Daily2019-02-17 18:01
https://kosova-info.com/dieta-me-veze-te-ziera-humbni-12-kilograme-per-2-jave/60%Daily2019-02-17 17:54
https://kosova-info.com/konfirmohet-skuadra-e-man-utd-per-perballjen-ndaj-chelseas-ne-fa-cup/60%Daily2019-02-17 17:50
https://kosova-info.com/may-kerkon-mbeshtetjen-e-deputeteve-per-marreveshjen-e-brexitit/60%Daily2019-02-17 17:48
https://kosova-info.com/sali-berisha-publikon-nje-fotografi-te-rralle-te-adem-jashari-per-11-vjeotrin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 17:43
https://kosova-info.com/chelsea-me-dy-transferime-gjigante-nga-real-madrid/60%Daily2019-02-17 17:35
https://kosova-info.com/s4mm-uron-kosoven-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 17:34
https://kosova-info.com/metoda-me-e-mire-per-permiresimin-e-fertilitetit-tek-meshkujt-iu-nevojiten-vetem-disa-copa-akulli/60%Daily2019-02-17 17:32
https://kosova-info.com/ambasadoret-e-kosoves-falenderojne-shtetet-qe-kane-mbeshtetur-vendin-tone/60%Daily2019-02-17 17:28
https://kosova-info.com/solari-me-deklarate-te-pamatur-pas-humbjes-nga-girona/60%Daily2019-02-17 17:24
https://kosova-info.com/ana-kabashi-ne-presheve-nuk-na-lane-me-vendose-flamurin-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 17:19
https://kosova-info.com/walker-shprehet-i-lumtur-dhe-i-kenaqur-qe-sot-vizitoi-shtimen-per-nje-rast-gezimi/60%Daily2019-02-17 17:07
https://kosova-info.com/psg-detyrohet-ta-shet-neymarin/60%Daily2019-02-17 17:07
https://kosova-info.com/luana-ne-zvicer-me-bukur-se-kaq-nuk-do-ta-festoja-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 17:05
https://kosova-info.com/arsenal-me-transferim-te-papritur-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-17 17:01
https://kosova-info.com/tri-shenjat-e-horoskopit-qe-e-adhurojne-tradhetine/60%Daily2019-02-17 16:55
https://kosova-info.com/man-utd-me-super-transferim-nga-rivali-i-premierliges/60%Daily2019-02-17 16:49
https://kosova-info.com/jovanoviq-me-ose-pa-takse-dialogu-kosove-serbi-duhet-te-vazhdoje/60%Daily2019-02-17 16:46
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-uron-per-11-vjet-shtet-me-kete-foto-te-vecante/60%Daily2019-02-17 16:39
https://kosova-info.com/hazard-apo-neymar-real-madrid-ka-vendosur-se-cilin-ta-transferoje/60%Daily2019-02-17 16:37
https://kosova-info.com/jordi-alaba-ka-nje-lajm-te-hidhur-per-barcelonen/60%Daily2019-02-17 16:26
https://kosova-info.com/veseli-per-11-vjetorin-e-pavaresise-peruron-palestren-sportive-ne-shtime/60%Daily2019-02-17 16:21
https://kosova-info.com/rabiot-ka-vendosur-se-ku-do-te-transferohet/60%Daily2019-02-17 16:14
https://kosova-info.com/veturat-kineze-qe-do-te-pushtojne-tregun-boteror/60%Daily2019-02-17 16:09
https://kosova-info.com/skandali-me-mishin-e-lopeve-te-semura-nga-polonia-u-importua-edhe-ne-kosove/60%Daily2019-02-17 16:07
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-reagon-se-pse-kreret-shteterore-nuk-vizituan-memorialin-heroinat/60%Daily2019-02-17 16:04
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-uron-pavaresine-me-dy-flamujt-shteteror-dhe-ate-kombetar/60%Daily2019-02-17 16:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-sampdoria/60%Daily2019-02-17 15:57
https://kosova-info.com/gjoks-pule-me-speca-kerpudha-dhe-bajame-te-qeruara/60%Daily2019-02-17 15:55
https://kosova-info.com/punetoret-kundershtojne-shitjen-pa-kushte-te-llamkos-it/60%Daily2019-02-17 15:55
https://kosova-info.com/rita-ora-me-plis-ne-koke-e-simbol-te-shqiponjes/60%Daily2019-02-17 15:51
https://kosova-info.com/edhe-apple-me-telefona-te-palosshem-ja-nje-skice-e-tyre/60%Daily2019-02-17 15:50
https://kosova-info.com/bayern-munich-edhe-me-afer-hudson-odoit/60%Daily2019-02-17 15:48
https://kosova-info.com/rektori-i-universitetit-te-prishtines-u-uron-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 15:47
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-uron-kosoven-per-11-vjetor/60%Daily2019-02-17 15:42
https://kosova-info.com/ronaldo-e-do-yllin-e-madh-te-juventusi/60%Daily2019-02-17 15:39
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-urime-kosove/60%Daily2019-02-17 15:31
https://kosova-info.com/mirupafshim-lukaku-man-utd-e-ka-gjetur-zevendesuesin-e-tij/60%Daily2019-02-17 15:30
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-nje-delegacion-te-senatoreve-e-kongresisteve-amerikane/60%Daily2019-02-17 15:21
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-gjysme-e-zhveshur-uron-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 15:20
https://kosova-info.com/nuk-qendron-solskajer-man-utd-e-ka-gjetur-trajnerin-e-ri/60%Daily2019-02-17 15:20
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-shenon-11-vjetorin-e-pavaresise-me-shume-aktivitete/60%Daily2019-02-17 15:09
https://kosova-info.com/milan-me-transferim-befasues-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-17 15:09
https://kosova-info.com/zarif-denon-kerkesen-e-shba-se-qe-evropianet-te-terhiqen-nga-pakti-berthamor/60%Daily2019-02-17 15:00
https://kosova-info.com/dj-me-fame-boterore-vajza-kosovare-po-e-pushtojne-boten/60%Daily2019-02-17 14:59
https://kosova-info.com/ja-cfare-u-gjet-brenda-makines-se-atentatoreve-ne-vlore/60%Daily2019-02-17 14:58
https://kosova-info.com/scholes-ka-nje-keshille-per-man-utd-permendet-solskjaer/60%Daily2019-02-17 14:55
https://kosova-info.com/citaku-komandant-gani-shehu-nuk-kurseu-asgje-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 14:53
https://kosova-info.com/courtois-tregon-pse-real-madrid-humbi-ndeshjen-ndaj-gironas/60%Daily2019-02-17 14:45
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-dua-lipes-behet-romantik-shikojeni-si-e-befasoi-kengetaren/60%Daily2019-02-17 14:41
https://kosova-info.com/arritja-e-marreveshjes-perfundimtare-me-serbine-teme-kyce-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 14:37
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-deputetet-nga-mbreteria-e-bashkuar/60%Daily2019-02-17 14:33
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-alban-skenderajt-dhe-miriam-canit/60%Daily2019-02-17 14:31
https://kosova-info.com/thaci-priti-nje-delegacion-te-senatoreve-dhe-kongresisteve-amerikane/60%Daily2019-02-17 14:31
https://kosova-info.com/di-francesco-komenton-zaniolon-ka-nje-kerkese-te-vecante-per-te-gjithe/60%Daily2019-02-17 14:30
https://kosova-info.com/zaev-mbeshtesim-edhe-ndryshimin-e-kufijve-kosove-serbi-si-zgjidhje/60%Daily2019-02-17 14:24
https://kosova-info.com/enca-haxhia-mbulohet-me-flamurin-e-kosoves-ne-diten-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 14:22
https://kosova-info.com/trump-kerkon-nga-aleatet-evropiane-ti-marrin-dhe-gjykojne-luftetaret-e-is-it/60%Daily2019-02-17 14:16
https://kosova-info.com/wijnaldum-liverpool-mund-ta-fitoje-premierligen-dhe-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-02-17 14:15
https://kosova-info.com/era-istrefi-uron-me-shqiponje-ne-mes-te-rusise/60%Daily2019-02-17 14:08
https://kosova-info.com/ne-diten-e-shenuar-leonora-jakupi-viziton-varrin-e-babait/60%Daily2019-02-17 13:59
https://kosova-info.com/a-do-te-paraqitet-neymar-kunder-man-utd-ja-cfare-thote-babai-i-lojtarit/60%Daily2019-02-17 13:59
https://kosova-info.com/emocionuese-parakalimi-i-ushtrise-se-kosoves-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-video/60%Daily2019-02-17 13:57
https://kosova-info.com/dhuna-gjate-protestes-se-opozites-15-te-arrestuar-dhe-80-te-shoqeruar/60%Daily2019-02-17 13:52
https://kosova-info.com/haziri-republika-e-jone-eshte-e-re-por-historia-e-saj-eshte-e-vjeter-2/60%Daily2019-02-17 13:42
https://kosova-info.com/nga-kosova-ne-bote-urimi-i-vecante-i-dua-lipes-per-pavaresi/60%Daily2019-02-17 13:39
https://kosova-info.com/hadergjonaj-po-vjen-uron-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-17 13:36
https://kosova-info.com/vuciq-i-nevrikosur-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-qorton-serbet-qe-e-lejuan-te-ndodhe/60%Daily2019-02-17 13:32
https://kosova-info.com/me-shqiponjen-dykrenare-ledri-vula-uron-krah-reperit-te-famshmem/60%Daily2019-02-17 13:28
https://kosova-info.com/aguero-optimist-man-city-mund-te-shkruaje-historine-duke-fituar-gjithcka/60%Daily2019-02-17 13:28
https://kosova-info.com/arifi-shpresoj-qe-viti-i-ardhshem-te-na-gjeje-se-bashku-duke-kremtuar/60%Daily2019-02-17 13:23
https://kosova-info.com/basha-uron-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 13:16
https://kosova-info.com/limaj-emocionuese-parakalimi-i-pasardhesve-te-uck-se-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 13:16
https://kosova-info.com/murati-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-te-hiqet-ndalesa-per-bashkimin-me-shqiperine/60%Daily2019-02-17 13:15
https://kosova-info.com/real-madrid-12-girona-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-17 13:15
https://kosova-info.com/rita-ora-uron-shqiptaret-per-11-vjet-shtet-kosove-shkelqe-cdo-dite/60%Daily2019-02-17 13:12
https://kosova-info.com/dy-te-vrare-dhe-nje-i-plagosur-ne-vlore-digjet-automjeti-i-autoreve/60%Daily2019-02-17 13:11
https://kosova-info.com/macron-denon-thirrjet-antisemite-drejtuar-akademikut-hebre/60%Daily2019-02-17 13:03
https://kosova-info.com/kurti-urime-dita-e-pavaresise-se-kosoves-nuk-eshte-bere-sa-eshte-dashur/60%Daily2019-02-17 12:57
https://kosova-info.com/permbyset-bernabeu-real-madrid-leshon-fitoren-nga-duart-kunder-gironas/60%Daily2019-02-17 12:56
https://kosova-info.com/shampanje-me-flamujt-e-shteteve-qe-kane-njohur-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 12:55
https://kosova-info.com/man-utd-me-oferte-100-milioneshe-per-koulibaly/60%Daily2019-02-17 12:42
https://kosova-info.com/ne-gjilan-u-perurua-busti-i-ish-presidentit-ibrahim-rugova/60%Daily2019-02-17 12:38
https://kosova-info.com/simiq-serbet-e-kremtojne-diten-e-serbise-jo-te-kosoves/60%Daily2019-02-17 12:34
https://kosova-info.com/haziri-republika-e-jone-eshte-e-re-por-historia-e-saj-eshte-e-vjeter/60%Daily2019-02-17 12:33
https://kosova-info.com/peje-nje-personi-i-digjet-shtepia-nga-shkaqe-te-panjohura/60%Daily2019-02-17 12:30
https://kosova-info.com/emre-can-tregon-se-si-po-permiresohet-tek-juventus/60%Daily2019-02-17 12:25
https://kosova-info.com/ministri-i-mbrojtjes-dhe-komandanti-i-fsk-se-bene-homazhe-ne-prekaz/60%Daily2019-02-17 12:21
https://kosova-info.com/keshtu-zgjodhi-ta-uroje-11-vjetorin-e-pavaresise-reperi-i-nohur-shqiptar/60%Daily2019-02-17 12:11
https://kosova-info.com/i-shumekerkuari-zaniolo-tregon-deshiren-per-te-ardhmen/60%Daily2019-02-17 12:10
https://kosova-info.com/nena-e-rites-uron-me-nje-fotografi-te-rralle-te-kengetares/60%Daily2019-02-17 12:00
https://kosova-info.com/shfaqje-mahnitese-ne-qiellin-e-prishtines-kjo-ishte-befasia-gjate-parakalimit-te-ushtrise/60%Daily2019-02-17 11:51
https://kosova-info.com/nga-burgu-stresi-uron-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 11:43
https://kosova-info.com/parakalon-ushtria-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 11:40
https://kosova-info.com/thaci-ushtareve-jeni-te-gatshem-per-te-kontribuuar-per-paqe-ne-bote/60%Daily2019-02-17 11:38
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-dhe-partneri-i-tunes-pjese-e-programit-te-orkestres-se-ushtrise/60%Daily2019-02-17 11:27
https://kosova-info.com/11-vjetori-i-pavaresise-fsk-per-here-te-pare-parakalon-si-ushtri-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 11:26
https://kosova-info.com/demolohet-kisha-e-drenasit-vidhet-kutia-humanitare/60%Daily2019-02-17 11:20
https://kosova-info.com/komenti-i-ledrit-ne-fotografine-provokuese-te-lori-hoxhes-habiti-te-gjithe/60%Daily2019-02-17 11:13
https://kosova-info.com/newborn-ndryshon-pamjen-ja-si-duket-kete-vit/60%Daily2019-02-17 11:01
https://kosova-info.com/fury-jep-mendimin-mbi-duelin-joshua-miller-ja-kush-deshiron-te-jete-fituesi/60%Daily2019-02-17 11:01
https://kosova-info.com/krenar-qe-jam-biri-yt-kengetari-i-njohur-uron-me-tingujt-e-ciftelise/60%Daily2019-02-17 10:59
https://kosova-info.com/zvicra-uron-kosoven-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 10:57
https://kosova-info.com/walker-pershendet-qytetaret-e-kosoves-ne-sheshet-e-kryeqytetit/60%Daily2019-02-17 10:49
https://kosova-info.com/aeroplani-i-aktores-se-njohur-detyrohet-te-beje-ulje-emergjente/60%Daily2019-02-17 10:49
https://kosova-info.com/real-madrid-futet-ne-gare-per-yllin-qe-shkelqeu-ne-kupen-e-botes/60%Daily2019-02-17 10:45
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-do-te-punojne-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-nato-dhe-be/60%Daily2019-02-17 10:39
https://kosova-info.com/futbollistet-e-perfaqesueses-urojne-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 10:34
https://kosova-info.com/kryesia-e-ldk-se-ben-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-rugova/60%Daily2019-02-17 10:31
https://kosova-info.com/ylli-i-atletico-madrid-eshte-objektivi-kryesore-i-man-city/60%Daily2019-02-17 10:31
https://kosova-info.com/permes-ketij-imazhi-uron-pavaresine-gold-ag/60%Daily2019-02-17 10:20
https://kosova-info.com/veseli-me-shba-ne-dhe-be-ne-ne-krah-kosova-eshte-me-e-sigurt/60%Daily2019-02-17 10:19
https://kosova-info.com/juventus-ben-nje-hap-te-madh-ne-bisedimet-me-de-ligt/60%Daily2019-02-17 10:17
https://kosova-info.com/ne-urimin-e-dites-se-pavaresise-ermali-ben-thirrje-te-mos-harrohet-e-kaluara/60%Daily2019-02-17 10:01
https://kosova-info.com/bale-tek-milan-per-100-milione/60%Daily2019-02-17 10:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-girona-2/60%Daily2019-02-17 09:47
https://kosova-info.com/klea-kujtoi-se-do-ta-gjente-elgitin-duke-e-pritur-krahe-hapur-ne-shtepi-por-ja-cfare-bente/60%Daily2019-02-17 09:45
https://kosova-info.com/kosnett-uron-kosoven-per-te-arritur-paqen-nevojitet-nje-marreveshje-me-serbine/60%Daily2019-02-17 09:40
https://kosova-info.com/pompeo-normalizimi-i-marredhenieve-me-serbine-proces-jetik-per-suksesin-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 09:37
https://kosova-info.com/kater-ndeshjet-e-ardhshme-do-te-jene-ferri-i-barcelones-kete-sezon/60%Daily2019-02-17 09:30
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-urime-11-vjet-shtet-gjaku-im/60%Daily2019-02-17 09:28
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-te-gjithe-bashke-punuam-per-kosoven-e-lire/60%Daily2019-02-17 09:26
https://kosova-info.com/limaj-pavaresia-e-kosoves-kurorezim-i-sakrifices-nga-gjenerata-te-tera/60%Daily2019-02-17 09:23
https://kosova-info.com/tyson-ishte-afer-te-luftonte-me-nje-gorille-ja-cfare-ndodhi/60%Daily2019-02-17 09:14
https://kosova-info.com/edi-rama-uron-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-17 09:10
https://kosova-info.com/international-maarif-schools-of-kosova-uron-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 09:07
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-thote-se-pavaresia-e-kosoves-eshte-feste-e-gjithe-kombit-shqiptar/60%Daily2019-02-17 09:05
https://kosova-info.com/thaci-sakrifica-e-familjes-jashari-bazament-i-lirise-dhe-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-17 09:00
https://kosova-info.com/pique-i-shqetesuar-duhet-te-jemi-me-te-mire-te-marten/60%Daily2019-02-17 08:59
https://kosova-info.com/ne-pervjetorin-e-pavaresise-rame-lahaj-publikon-me-videoklip-kengen-kushtuar-ushtrise/60%Daily2019-02-17 08:55
https://kosova-info.com/veseli-shteti-yne-ka-lindur-per-te-qendruar-pergjithmone/60%Daily2019-02-17 08:55
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-prekaz-buron-liria-nderimi-per-jasharajt-eshte-i-perhershem/60%Daily2019-02-17 08:54
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-atmosfera-nen-mourinhon-nuk-ishte-e-shendetshme/60%Daily2019-02-17 08:45
https://kosova-info.com/shkenda-tha-se-i-pelqejne-dissat-e-feros-reperi-ka-dicka-per-ti-thene-publikisht/60%Daily2019-02-17 08:44
https://kosova-info.com/11-vjet-pavaresi-thaci-nderon-familjen-e-komandantit-adem-jashari/60%Daily2019-02-17 08:42
https://kosova-info.com/haziri-tregon-se-si-e-festonte-rugova-lirine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 08:35
https://kosova-info.com/the-weeknd-festoi-ditelindjen-bashke-me-bella-hadid/60%Daily2019-02-17 08:33
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-republika-islamike-e-iranit-censuron-ndeshjen-e-bayern-munich/60%Daily2019-02-17 08:29
https://kosova-info.com/bangladesh-tete-te-vdekur-dhe-50-te-plagosur-nga-shperthimi-i-nje-zjarri/60%Daily2019-02-17 08:19
https://kosova-info.com/nga-prekazi-historik-lorik-cana-uron-kosoven-per-11-vjet-shtet/60%Daily2019-02-17 08:17
https://kosova-info.com/arjen-robben-komenton-stadiumin-anfield-ne-prag-te-ndeshjes-me-liverpool/60%Daily2019-02-17 08:15
https://kosova-info.com/thaci-faleminderit-shba-ve-qe-kontribuuan-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 08:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-shyhrete-behlulit-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 08:10
https://kosova-info.com/urimi-i-ambasadorit-britanik-per-pavaresine-presim-edhe-111-vite-miqesi-mes-britanise-dhe-kosoves/60%Daily2019-02-17 08:01
https://kosova-info.com/vdekja-e-emiliano-sala-cardiff-ka-nje-kerkese-per-skuadrat-e-premierliges/60%Daily2019-02-17 08:00
https://kosova-info.com/rita-ora-me-babain-e-saj-arratisen-ne-kete-vend/60%Daily2019-02-17 07:57
https://kosova-info.com/mustafa-ju-uron-te-gjithe-qytetareve-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-17 07:54
https://kosova-info.com/haradinaj-presidenti-rugova-perjetesisht-do-te-qendroj-ne-themelet-e-shtetit-tone/60%Daily2019-02-17 07:52
https://kosova-info.com/gattuso-piatek-jeton-per-te-shenuar-gola/60%Daily2019-02-17 07:45
https://kosova-info.com/ngrihet-solemnisht-flamuri-i-kosoves-per-11-vjetor-te-pavaresise/60%Daily2019-02-17 07:44
https://kosova-info.com/me-plis-ne-koke-e-flamur-te-kosoves-luana-vjollca-uron-pavaresine/60%Daily2019-02-17 07:41
https://kosova-info.com/keto-do-te-jene-temperaturat-per-diten-e-sotme/60%Daily2019-02-17 07:32
https://kosova-info.com/haradinaj-shpreson-te-arrihet-marreveshje-me-serbine-ne-kufijte-ekzistues/60%Daily2019-02-17 07:30
https://kosova-info.com/guardiola-e-vlereson-larte-luften-e-silvas/60%Daily2019-02-17 07:30
https://kosova-info.com/era-istrefi-dhe-elena-ora-moren-rrugen-per-ne/60%Daily2019-02-17 07:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-valverde-per-penalltine-e-humbur-nga-lionel-messi/60%Daily2019-02-17 07:21
https://kosova-info.com/sot-parakalon-per-here-te-pare-ushtria-e-kosoves/60%Daily2019-02-17 07:16
https://kosova-info.com/getoar-selimi-uron-11-vjetorin-e-pavaresise-me-nje-foto-te-adem-dhe-hamez-jasharit/60%Daily2019-02-17 07:16
https://kosova-info.com/keta-jane-fituesit-e-nates-se-mbremshme-te-all-star-deshperon-curry/60%Daily2019-02-17 07:09
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-i-pari-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 07:05
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-albumin-usa-nga-pint-lyrical-son-dhe-lluni-sjellin-me-klip-kengen-jbmtqr/60%Daily2019-02-17 06:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-agjenda-shteterore-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-17 06:58
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-realizon-fotosesion-ne-nje-vend-tropikal-veshur-ne-rroba-banje/60%Daily2019-02-16 22:58
https://kosova-info.com/solari-eshte-dorezuar-ne-iscon/60%Daily2019-02-16 22:55
https://kosova-info.com/qumeshti-i-serbise-nuk-lejohet-ne-evrope-permban-me-shume-aflatoksine/60%Daily2019-02-16 22:50
https://kosova-info.com/gerrard-kritikon-ashper-lojtaret-e-tij-harrojeni-titullin/60%Daily2019-02-16 22:44
https://kosova-info.com/a-e-thumboi-tayna-haxhi-avdylin-ne-keto-vargje-te-kenges-se-re/60%Daily2019-02-16 22:44
https://kosova-info.com/ne-prag-te-festes-se-pavaresise-nje-familje-ne-nevoje-behet-me-banese/60%Daily2019-02-16 22:40
https://kosova-info.com/gruaja-qe-peshonte-me-shume-se-100-kg-tani-duket-si-modele/60%Daily2019-02-16 22:38
https://kosova-info.com/gigi-hadid-duket-e-trishtuar-pasi-e-kaloi-shen-valentinin-pa-zayn-malik/60%Daily2019-02-16 22:36
https://kosova-info.com/socialistet-kryesojne-ne-sondazhin-per-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-spanje/60%Daily2019-02-16 22:35
https://kosova-info.com/pizarro-vendos-rekord-te-jashtezakonshem-ne-bundesliga/60%Daily2019-02-16 22:30
https://kosova-info.com/prishtina-gati-per-festimin-e-11-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2019-02-16 22:22
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-bashkon-forcat-me-xhensila-myrtezajn-ja-kur-publikohet-dueti/60%Daily2019-02-16 22:17
https://kosova-info.com/aktivisti-i-vv-se-thote-se-per-partine-e-tij-17-shkurti-e-ktheu-kosoven-dy-hapa-prapa/60%Daily2019-02-16 22:16
https://kosova-info.com/erdogan-per-vrasjen-e-khashoggit-presim-reagimin-zyrtar-te-shba-se/60%Daily2019-02-16 22:12
https://kosova-info.com/kessie-ka-disa-levdata-per-piatek/60%Daily2019-02-16 22:10
https://kosova-info.com/cara-delevigne-pozon-lakuriq-per-reklamen-e-re-te-balmain/60%Daily2019-02-16 22:07
https://kosova-info.com/eni-zbulon-detaje-rreth-dasmes-keshtu-do-te-duket-fustani-i-nuserise/60%Daily2019-02-16 21:57
https://kosova-info.com/guardiola-ka-disa-levdata-per-te-mrekullueshmin-foden/60%Daily2019-02-16 21:55
https://kosova-info.com/kater-takime-me-zyrtare-amerikane-sia-ndryshojne-haradinajt-qendrimin-per-taksen/60%Daily2019-02-16 21:49
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-max-production-gent-fatali-ka-nje-rregull-te-re/60%Daily2019-02-16 21:48
https://kosova-info.com/kurti-ne-forumin-rajonal-te-selanikut-flet-per-gjendjen-ekonomike-te-kosoves-ne-raport-me-vendet-e-rajonit/60%Daily2019-02-16 21:40
https://kosova-info.com/messi-i-jep-tri-pike-barcelones-valladolid-rrezohet-ne-camp-nou/60%Daily2019-02-16 21:35
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-rrefen-si-u-njoh-me-eni-kocin/60%Daily2019-02-16 21:32
https://kosova-info.com/ishte-ftohte-ate-dite-shkurti-citaku-rrefen-per-emocionet-ne-diten-e-shpalljes-se-pavaresise/60%Daily2019-02-16 21:26
https://kosova-info.com/milan-merr-nje-nga-fitoret-me-te-rendesishme-te-sezonit-shkelqen-piatek/60%Daily2019-02-16 21:24
https://kosova-info.com/deputete-te-pd-se-hyjne-me-force-ne-policine-e-tiranes/60%Daily2019-02-16 21:16
https://kosova-info.com/ky-do-te-ishte-reagimi-i-shkendes-nese-i-bejne-diss/60%Daily2019-02-16 21:15
https://kosova-info.com/basha-mbledhje-urgjente-me-kryetaret-e-degeve/60%Daily2019-02-16 21:14
https://kosova-info.com/griezmann-tejkalon-torresin-tek-atletico-ja-sa-gola-ka-shenuar/60%Daily2019-02-16 21:13
https://kosova-info.com/messi-jashtetokesori-shikoni-cfare-ka-arritur-me-golin-e-shenuar-ndaj-valladolid/60%Daily2019-02-16 21:00
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-ratifikimi-i-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Daily2019-02-16 20:56
https://kosova-info.com/e-turpshme-nderpritet-ndeshja-ylli-prishtina/60%Daily2019-02-16 20:44
https://kosova-info.com/perpjekje-per-sulme-te-mundshme-terroriste-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-02-16 20:42
https://kosova-info.com/barca-kalon-ne-epersi-shikoni-golin-e-messi/60%Daily2019-02-16 20:33
https://kosova-info.com/ankesa-pa-fund-per-ligjin-e-pagave-a-mund-ti-kthehet-kuvendit/60%Daily2019-02-16 20:32
https://kosova-info.com/pacolli-thote-se-ne-gjermani-u-lobua-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-02-16 20:28
https://kosova-info.com/whatsapp-sjell-ndryshimin-qe-e-prisnim-te-gjithe/60%Daily2019-02-16 20:22
https://kosova-info.com/plackitet-kisha-ne-llapushnik-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2019-02-16 20:18
https://kosova-info.com/getinjo-ka-dicka-per-ti-thene-taynes-pas-lansimit-te-projektit-te-ri/60%Daily2019-02-16 20:15
https://kosova-info.com/s4mm-deshiron-tua-bleje-karrieren-repereve-qe-i-bene-diss/60%Daily2019-02-16 19:59
https://kosova-info.com/thaci-mbeshtetja-e-gjermanise-per-vizat-do-ta-rikthente-besimin-e-qytetareve-te-kosoves-ne-be-ne/60%Daily2019-02-16 19:59
https://kosova-info.com/fshatrat-ne-kosove-qe-ruajne-tanket-e-serbise/60%Daily2019-02-16 19:47
https://kosova-info.com/te-kujt-jane-ata-femije-dhurata-e-asim-gashit-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-16 19:39
https://kosova-info.com/kerkohet-qe-lugina-e-presheves-te-jete-teme-e-bisedimeve-ne-bruskel/60%Daily2019-02-16 19:38
https://kosova-info.com/a-mund-te-shkaktoje-kancer-seksi-oral/60%Daily2019-02-16 19:30
https://kosova-info.com/tayna-publikon-kengen-suprize-ring-ring-flet-per-rrugetimin-e-saj-deri-sot/60%Daily2019-02-16 19:29
https://kosova-info.com/protesta-ne-tirane-u-nxjerr-pune-edhe-prokuroreve/60%Daily2019-02-16 19:26
https://kosova-info.com/man-city-triumfon-ndaj-newport-vazhdon-formen-e-mire-ne-kupen-fa/60%Daily2019-02-16 19:23
https://kosova-info.com/gashi-thote-se-dueti-me-ledrin-po-kalon-pritshmerite-e-tij/60%Daily2019-02-16 19:23
https://kosova-info.com/serbet-ndertojne-ndertesa-shqiptaret-pa-shtepi-ne-veri/60%Daily2019-02-16 19:13
https://kosova-info.com/lluka-kritikon-vendet-e-rajonit-per-ngecjen-e-projekteve-te-perbashketa/60%Daily2019-02-16 19:11
https://kosova-info.com/weah-komenton-skocezet-flet-per-jeten-tek-celtic/60%Daily2019-02-16 19:07
https://kosova-info.com/haradinaj-sndryshon-qendrim-per-taksen-thote-se-serbia-nuk-duhet-ta-kushtezoje-dialogun/60%Daily2019-02-16 19:06
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shfaq-kembet-seksi-teksa-bart-krahe-engjelli/60%Daily2019-02-16 19:03
https://kosova-info.com/oficeri-i-policise-perdhunon-te-mituren-i-gjeti-adresen-nepermjet-snapchat/60%Daily2019-02-16 18:55
https://kosova-info.com/morata-jemi-atletico-dhe-kemi-nje-mision/60%Daily2019-02-16 18:53
https://kosova-info.com/proteste-ne-veri-kerkohet-zbardhja-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2019-02-16 18:52
https://kosova-info.com/me-keto-vargje-e-kujton-hivzi-krasniqin-sinan-vllasaliu/60%Daily2019-02-16 18:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atalanta-milan-3/60%Daily2019-02-16 18:41
https://kosova-info.com/si-u-mbulua-nju-jorku-me-flamujt-e-kosoves/60%Daily2019-02-16 18:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-real-valladolid/60%Daily2019-02-16 18:35
https://kosova-info.com/kenga-e-re-dedikim-per-te-dashuren-gent-fatali-zbulon-te-verteten/60%Daily2019-02-16 18:30
https://kosova-info.com/thaci-takon-biden-demokrate-dhe-republikane-mbeshtesin-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2019-02-16 18:23
https://kosova-info.com/11-vjet-pauze-ironizimi-qe-po-i-behet-logos-se-pervjetorit-te-pavaresise/60%Daily2019-02-16 18:16
https://kosova-info.com/rrofsh-sa-malet-modelja-e-njohur-me-fjale-te-medha-per-sabri-fejzullahun/60%Daily2019-02-16 18:09
https://kosova-info.com/suspendohet-nga-puna-numan-baliq-pas-aktakuzes-per-ngacmim-seksual/60%Daily2019-02-16 18:06
https://kosova-info.com/obeliskut-new-born-i-ndryshohet-pamja-ky-eshte-kuptimi-i-ketij-pervjetori/60%Daily2019-02-16 18:03
https://kosova-info.com/barca-arrin-marreveshje-me-rabiot/60%Daily2019-02-16 18:00
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-ka-nje-keshille-per-vajzat-qe-enderrojne-te-merren-me-biznes/60%Daily2019-02-16 17:54
https://kosova-info.com/incidenti-ne-munih-vuciq-i-nervozuar-i-jep-thacit-disa-dokumente/60%Daily2019-02-16 17:53
https://kosova-info.com/eddie-hearn-ben-krahasimin-mes-joshua-wilder-dhe-fury/60%Daily2019-02-16 17:46
https://kosova-info.com/17-familje-u-bene-me-shtepi-gold-ag-u-bashkuam-sot-per-nje-qellim-pa-dallim-partiak/60%Daily2019-02-16 17:35
https://kosova-info.com/spalletti-ndeshja-ndaj-sampdorias-do-te-jete-e-veshtire/60%Daily2019-02-16 17:34
https://kosova-info.com/presidenti-thote-se-rreshtimi-i-kosoves-perkrah-shba-se-i-natyrshem/60%Daily2019-02-16 17:31
https://kosova-info.com/cfare-nuk-pate-nga-protesta-perballja-e-frikshme-ne-deren-e-kryeministrise/60%Daily2019-02-16 17:24
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-ben-tatuazh-ne-trup-fytyren-e-eni-kocit/60%Daily2019-02-16 17:23
https://kosova-info.com/a-do-te-luaj-coman-kunder-liverpool-keto-jane-te-rejat-nga-stafi-mjekesor-i-bayern/60%Daily2019-02-16 17:15
https://kosova-info.com/rritet-bilanci-i-te-plagosurve-19-persona-marrin-mjekime-ne-spital/60%Daily2019-02-16 17:10
https://kosova-info.com/dikur-vizitoi-skulpturat-e-te-famshmeve-ne-madame-tussauds-sot-dua-lipa-posedon-te-veten/60%Daily2019-02-16 17:07
https://kosova-info.com/provoi-ti-vidhte-telefonin-hajduti-e-peson-keq-nga-gruaja/60%Daily2019-02-16 17:05
https://kosova-info.com/legjenda-e-liverpool-komenton-shkembimin-e-mundshem-salah-dybala/60%Daily2019-02-16 17:00
https://kosova-info.com/sa-paguhesh-per-nje-dasme-flet-shpat-kasapi/60%Daily2019-02-16 16:59
https://kosova-info.com/fillon-gara-ne-kreativitet-kulturor-dhe-mendim-kritik/60%Daily2019-02-16 16:55
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-kongresistin-turner-i-kerkon-angazhimin-e-shba-ve-ne-dialog/60%Daily2019-02-16 16:54
https://kosova-info.com/kryemadhi-as-armet-berthamore-nuk-e-mundin-popullin-shqiptar/60%Daily2019-02-16 16:48
https://kosova-info.com/pavaresia-mbush-11-vjet-kjo-eshte-videoja-promovuese-e-pervjetorit-te-shtetesise/60%Daily2019-02-16 16:45
https://kosova-info.com/pavaresia-mbush-11-vjet-kjo-eshte-videoja-promovuese-e-pervjetorit-te-shtetesise/60%Daily2019-02-16 16:45
https://kosova-info.com/azet-i-ftuar-special-ne-turneun-e-nicki-minaj/60%Daily2019-02-16 16:45
https://kosova-info.com/atifete-jahjaga-takohet-me-ivanka-trump/60%Daily2019-02-16 16:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-newport-man-city/60%Daily2019-02-16 16:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-hertha-werder-rashica-nga-minuta-e-pare/60%Daily2019-02-16 16:33
https://kosova-info.com/do-habiteni-ja-cfare-tregon-menyra-se-si-mbani-telefonin-tuaj/60%Daily2019-02-16 16:32
https://kosova-info.com/unikkatil-apo-geti-kjo-eshte-pergjigja-e-s4mm/60%Daily2019-02-16 16:30
https://kosova-info.com/paraqitjet-e-mira-te-vinicius-jr-ja-si-e-komenton-solari-brazilianin/60%Daily2019-02-16 16:15
https://kosova-info.com/dhurate-prej-saj-kenga-me-e-re-nga-elgit-doda/60%Daily2019-02-16 16:13
https://kosova-info.com/sejdiu-cdo-17-shkurt-ka-emocionin-e-vecante/60%Daily2019-02-16 16:11
https://kosova-info.com/presidenti-i-konfederates-se-zvicres-uroi-thacin-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-16 16:08
https://kosova-info.com/thaci-vuciqit-lehte-te-luhet-roli-i-viktimes-serbia-kreu-gjenocid-ne-kosove/60%Daily2019-02-16 16:06
https://kosova-info.com/marreveshja-kosove-serbi-te-arrihet-sa-me-shpejt-te-jete-e-mundur-thote-hahn/60%Daily2019-02-16 16:00
https://kosova-info.com/nba-ka-nje-surprize-per-ndeshjen-all-star/60%Daily2019-02-16 16:00
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-xhirimeve-te-klipit-te-ri-nga-gent-fatali/60%Daily2019-02-16 15:58
https://kosova-info.com/vuciq-skemi-kushtezime-thaci-e-di-se-jam-i-gatshem-per-dialog/60%Daily2019-02-16 15:51
https://kosova-info.com/krtika-te-ashpra-per-alexis-sanchez-dhe-mkhitaryan/60%Daily2019-02-16 15:45
https://kosova-info.com/takohen-thaci-e-vuciq/60%Daily2019-02-16 15:43
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktori-qe-luajti-rolin-e-hitlerit/60%Daily2019-02-16 15:42
https://kosova-info.com/gent-cakaj-takohet-me-asistenten-speciale-te-donald-trump/60%Daily2019-02-16 15:39
https://kosova-info.com/engel-e-siguron-haradinajn-se-shba-te-do-ta-mbeshtesin-kosoven-edhe-ne-te-ardhmen/60%Daily2019-02-16 15:33
https://kosova-info.com/ish-mbrojtesi-i-liverpool-ngrite-ne-qiell-virgil-van-dijk/60%Daily2019-02-16 15:30
https://kosova-info.com/shkenda-flet-rreth-marteses-tregon-se-a-do-ta-shohim-se-shpejti-ne-fustan-te-bardhe/60%Daily2019-02-16 15:29
https://kosova-info.com/mesuesja-beri-marredhenie-me-nxenesin-e-saj-nje-muaj-pasi-nisi-punen/60%Daily2019-02-16 15:19
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-filmon-vajzen-ne-vasken-e-mbushur-me-para/60%Daily2019-02-16 15:15
https://kosova-info.com/solari-ramos-u-mashtrua-nga-gazetaret/60%Daily2019-02-16 15:12
https://kosova-info.com/ministri-britanik-nuk-do-ta-braktisim-ballkanin/60%Daily2019-02-16 15:12
https://kosova-info.com/perfundon-protesta-ne-shqiperi-pas-kater-ditesh-mbahet-tubimi-i-rradhes/60%Daily2019-02-16 15:10
https://kosova-info.com/si-policia-sulmoi-protestuesit-me-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-02-16 15:05
https://kosova-info.com/fundjave-si-kjo-per-miriam-canin/60%Daily2019-02-16 15:04
https://kosova-info.com/zvicer-10-milione-franga-ndihme-refugjateve-ne-bangladesh/60%Daily2019-02-16 15:03
https://kosova-info.com/basha-dhuna-skenar-i-mireorganizuar-i-qeverise-rama/60%Daily2019-02-16 15:03
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-paralajmeron-kengen-e-re-me-imazhe-sensuale/60%Daily2019-02-16 14:58
https://kosova-info.com/haziri-17-shkurti-shenon-hapin-me-te-madh-ne-histori-drejt-afrimit-shqiptar-ne-ballkan/60%Daily2019-02-16 14:58
https://kosova-info.com/statistika-nga-dogana-kaq-po-humb-serbia-cdo-dite-nga-taksa-100/60%Daily2019-02-16 14:54
https://kosova-info.com/suedi-aktivistet-ftojne-qytetaret-te-mos-blejne-produkte-izraelite/60%Daily2019-02-16 14:52
https://kosova-info.com/spalletti-e-komenton-perseri-vendimin-e-interit-per-icardin/60%Daily2019-02-16 14:50
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-e-jelekverdheve-ne-france-bie-numri-i-protestuesve/60%Daily2019-02-16 14:47
https://kosova-info.com/egjipt-sulm-ndaj-ushtrise-ne-gadishullin-sinai/60%Daily2019-02-16 14:45
https://kosova-info.com/paga-minimale-ne-gjermani-me-e-ulta-ne-evrope-9-19-euro-ne-ore/60%Daily2019-02-16 14:44
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-pusho-i-qete-axha-hivzi-krasniqi/60%Daily2019-02-16 14:39
https://kosova-info.com/thaci-takon-kryeministren-e-norvegjise-shprehet-mirenjohes-per-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Daily2019-02-16 14:37
https://kosova-info.com/krasniqi-shpend-ahmeti-e-stabilizoi-qeverine/60%Daily2019-02-16 14:33
https://kosova-info.com/drita-e-fiton-derbin-e-anamoraves/60%Daily2019-02-16 14:29
https://kosova-info.com/sondazhi-me-i-ri-pdk-e-para-ldk-e-dyta-vv-e-treta/60%Daily2019-02-16 14:24
https://kosova-info.com/pastrohet-pika-kufitare-e-hanit-te-elezit/60%Daily2019-02-16 14:21
https://kosova-info.com/s4mm-zgjedh-mes-rines-dhe-melindes-do-befasoheni-me-pergjigjen/60%Daily2019-02-16 14:19
https://kosova-info.com/cfare-mendon-ronaldo-per-transferimin-e-salah-te-juventus/60%Daily2019-02-16 14:08
https://kosova-info.com/labi-me-foto-nga-palestra-fresh-e-plot-kenaqesi/60%Daily2019-02-16 13:59
https://kosova-info.com/edhe-juventusi-pas-mbrojtesit-qe-po-e-kerkon-e-gjithe-evropa/60%Daily2019-02-16 13:45
https://kosova-info.com/pershkallezimi-i-protestes-plagosen-4-police-dhe-dy-demostrues/60%Daily2019-02-16 13:44
https://kosova-info.com/a-mund-te-kete-ndryshim-te-kufirit-ne-mes-maqedonise-e-kosoves-flet-zoran-zaev/60%Daily2019-02-16 13:44
https://kosova-info.com/behet-e-pakalueshme-rruga-te-ndertesat-e-dervishollit/60%Daily2019-02-16 13:40
https://kosova-info.com/reperi-afrikan-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-sjell-versionin-rep-te-kenges-mora-fjale/60%Daily2019-02-16 13:39
https://kosova-info.com/osbe-dhuna-eshte-shkelje-e-parimeve-te-protestes-demokratike/60%Daily2019-02-16 13:29
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-do-te-perballet-me-drejtesine-per-shpalljen-e-gjendjes-emergjente/60%Daily2019-02-16 13:28
https://kosova-info.com/perfundon-pjesa-e-pare-e-derbit-drita-gjilani-ky-eshte-rezultati/60%Daily2019-02-16 13:21
https://kosova-info.com/edhe-besnik-qaka-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-hivzi-krasniqit/60%Daily2019-02-16 13:20
https://kosova-info.com/ribery-ende-se-ka-harruar-humbjen-e-topit-te-arte-ne-vitin-2013/60%Daily2019-02-16 13:17
https://kosova-info.com/merkel-paralajmeron-shba-ne-terheqja-juaj-nga-siria-forcon-rolin-e-rusise-dhe-iranit/60%Daily2019-02-16 13:16
https://kosova-info.com/real-madrid-vjen-me-nje-lajm-te-keq-per-mauro-icardin/60%Daily2019-02-16 13:04
https://kosova-info.com/haradinaj-e-pergezon-zaevin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2019-02-16 13:02
https://kosova-info.com/nuk-kam-konkurrence-shkenda-dubova-flet-rreth-biznesit-te-saj/60%Daily2019-02-16 13:00
https://kosova-info.com/berisha-reagon-per-protesten-dhe-jep-nje-mesazh-te-forte-per-kryeministrin-rama/60%Daily2019-02-16 12:55
https://kosova-info.com/cahet-prape-kordoni-i-policise-ambulanca-ne-vendngjarje/60%Daily2019-02-16 12:42
https://kosova-info.com/shba-dhe-be-reagojne-ashper-ndaj-protestes-se-dhuneshme-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-16 12:39
https://kosova-info.com/jeta-eshte-dhurate-xhensila-myrtezaj-mahnite-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2019-02-16 12:39
https://kosova-info.com/mbreteria-e-bashkuar-vazhdoje-perkrahjen-e-kosoves-ne-rrugen-euroatlantike/60%Daily2019-02-16 12:33
https://kosova-info.com/kafiterite-e-prishtines-falenderojne-shtetet-mike-te-kosoves/60%Daily2019-02-16 12:27
https://kosova-info.com/dua-lipa-nuk-ka-te-ndalur-e-lumtur-teksa-pozon-te-statuja-e-saj-e-dyllit/60%Daily2019-02-16 12:21
https://kosova-info.com/plas-te-kryeministria-reagon-meta-ben-thirrje-per-vetepermbajtje/60%Daily2019-02-16 12:15
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-nga-holanda-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-02-16 12:11
https://kosova-info.com/ushtria-po-pret-humveet-e-dhuruara-nga-shba-sivjet-blen-edhe-disa-tjera/60%Daily2019-02-16 12:07
https://kosova-info.com/kusari-lila-taksa-eshte-kthyer-ne-shantazh/60%Daily2019-02-16 12:04
https://kosova-info.com/ecje-e-ngadalte-ekonomike/60%Daily2019-02-16 12:30
https://kosova-info.com/fejohem-shume-shpejte-shpat-kasapi-zbulon-lidhjen/60%Daily2019-02-16 11:59
https://kosova-info.com/arsenali-e-gjen-ne-bundeslige-zevendesuesin-e-ozilit/60%Daily2019-02-16 11:54
https://kosova-info.com/tensionohet-protesta-ne-shqiperi-policia-thirrje-per-ndaljen-e-veprimeve-te-dhunshme/60%Daily2019-02-16 11:53
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-qe-shperndau-materiale-me-permbajtje-abuzuese-seksuale-me-femije/60%Daily2019-02-16 11:48
https://kosova-info.com/humb-jeten-nje-femije-ne-suhareke-policia-e-cileson-si-vdekje-te-dyshimte/60%Daily2019-02-16 11:48
https://kosova-info.com/rame-lahaj-me-video-projekt-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-16 11:39
https://kosova-info.com/17-banesa-u-shperndahen-familjeve-ne-nevoje-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2019-02-16 11:37
https://kosova-info.com/problemet-me-icardin-tifozet-e-interit-sulmojne-wanda-naran/60%Daily2019-02-16 11:37
https://kosova-info.com/hapet-panairi-i-produkteve-vendore-prodhuesve-nuk-iu-pelqen-lokacioni/60%Daily2019-02-16 11:35
https://kosova-info.com/deklarata-e-pavaresise-vendoset-ne-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-02-16 11:31
https://kosova-info.com/maduro-deshtoi-tentimi-i-grusht-shtetit-ne-venezuele/60%Daily2019-02-16 11:30
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-ngritet-ne-kryeqytetin-e-kanadase-2/60%Daily2019-02-16 11:25
https://kosova-info.com/arrestohen-te-dyshuarit-qe-falsfikuan-40-mije-euro/60%Daily2019-02-16 11:23
https://kosova-info.com/paraburgimi-ndaj-policit-qe-shantazhoi-nje-femer-se-do-ia-publikonte-fotot-intime/60%Daily2019-02-16 11:23
https://kosova-info.com/bartomeu-zbulon-edhe-sa-vite-do-te-qendroje-messi-te-barcelona/60%Daily2019-02-16 11:20
https://kosova-info.com/leonora-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-hivzi-krasniqit-lamtumire-mjeshter-i-shkrimeve/60%Daily2019-02-16 11:19
https://kosova-info.com/protesta-ne-shqiperi-shkon-ne-gjashte-numri-i-te-plagosurve/60%Daily2019-02-16 11:14
https://kosova-info.com/caktohet-masa-e-paraburgimit-ndaj-te-miturit-qe-iu-gjet-marihuane/60%Daily2019-02-16 11:13
https://kosova-info.com/haradinaj-kroacia-shembull-qe-duhet-ndjekur-nga-kosova-ne-procesin-e-integrimeve-euroatlantike/60%Daily2019-02-16 11:10
https://kosova-info.com/pa-lejen-e-komunes-bik-u-synon-te-filloje-ndertimin-e-xhamise-qendrore/60%Daily2019-02-16 11:08
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-ngritet-ne-kryeqytetin-e-kanadase/60%Daily2019-02-16 11:07
https://kosova-info.com/ferguson-ua-realizon-endrren-tifozeve-te-unitedit-rikthehet-edhe-nje-here-ne-bankine/60%Daily2019-02-16 11:06
https://kosova-info.com/ish-kardinali-amerikan-perjashtohet-nga-kisha-per-shkak-te-akuzave-per-abuzime-seksuale/60%Daily2019-02-16 11:05
https://kosova-info.com/zbulohet-vendi-sekret-i-armeve-amerikane-rastesisht-tregohet-ku-ndodhet-sistemi-raketor/60%Daily2019-02-16 11:04
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-boll-u-bo-tu-vujt-kjo-foto-e-luanes-ju-le-pa-fjale/60%Daily2019-02-16 10:59
https://kosova-info.com/eskalon-protesta-ne-tirane-flake-ne-objektin-e-kryeministrise/60%Daily2019-02-16 10:48
https://kosova-info.com/10-pronaret-me-te-pasur-te-klubeve-te-futbollit/60%Daily2019-02-16 10:45
https://kosova-info.com/ne-cilen-ane-do-te-jete-ambasada-britanike-gjate-ndeshjes-se-futbollit-kosove-angli/60%Daily2019-02-16 10:36
https://kosova-info.com/zbehen-shpresat-per-40-minatoret-e-zhdukur-pas-vershimeve-ne-zimbabve/60%Daily2019-02-16 10:33
https://kosova-info.com/ramos-thote-se-eshte-i-shokuar-me-kete-gje-qe-i-ka-ndodhur/60%Daily2019-02-16 10:28
https://kosova-info.com/kirurgu-i-suspenduar-ne-peje-dyshohet-se-kishte-ngacmuar-seksualisht-praktikanten-per-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2019-02-16 10:22
https://kosova-info.com/nigeria-shtyn-zgjedhjet-disa-ore-para-hapjes-se-kutive-te-votimit/60%Daily2019-02-16 10:18
https://kosova-info.com/ambientalistet-e-pejes-kundershtojne-per-prerjen-e-drureve-ne-parqet-e-qytetit/60%Daily2019-02-16 10:15
https://kosova-info.com/robben-i-deshperuar-nuk-e-di-se-cfare-po-ndodhe-me-mua/60%Daily2019-02-16 10:14
https://kosova-info.com/erdogan-thote-se-turqia-do-te-bleje-sisteme-te-mbrojtjes-nga-rusia/60%Daily2019-02-16 10:04
https://kosova-info.com/snajperistet-blindojne-qeverine-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-16 10:00
https://kosova-info.com/qytetaret-e-vleresojne-me-note-te-larte-elvana-gjaten-ja-cfare-thone/60%Daily2019-02-16 10:00
https://kosova-info.com/agk-vdekja-e-hivzi-krasniqit-humbje-per-gazetarine-kosovare/60%Daily2019-02-16 09:49
https://kosova-info.com/thaci-nga-munih-kete-vit-marreveshja-kosove-serbi/60%Daily2019-02-16 09:46
https://kosova-info.com/presidenti-ademi-ne-darke-me-presidentin-e-fifa-s/60%Daily2019-02-16 09:45
https://kosova-info.com/a-me-mire-te-tradhtosh-apo-te-te-tradhtojne-pergjigjet-shkenca/60%Daily2019-02-16 09:42
https://kosova-info.com/a-me-mire-te-tradhtosh-apo-te-te-tradhtojne-pergjigjet-shkenca/60%Daily2019-02-16 09:42
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-nis-diten-me-keta-persona-te-zemres/60%Daily2019-02-16 09:39
https://kosova-info.com/transferimi-misterioz-i-schumcherit-me-helikopter-ne-spanje/60%Daily2019-02-16 09:36
https://kosova-info.com/supsendohet-kirurgu-nen-dyshimin-per-ngacmim-seksual/60%Daily2019-02-16 09:36
https://kosova-info.com/vuciq-kete-vit-nuk-pritet-te-kemi-marreveshje-me-kosoven/60%Daily2019-02-16 09:34
https://kosova-info.com/si-e-ndikoi-ticiani-artin-ne-venecia/60%Daily2019-02-16 09:29
https://kosova-info.com/barcelona-valladollid-formacionet-e-mundshme/60%Daily2019-02-16 09:21
https://kosova-info.com/stresi-perkrah-babait-me-shpirt-jam-aty-me-ju-per-te-protestuar-kunder-kesaj-klike-te-ndyre/60%Daily2019-02-16 09:21
https://kosova-info.com/mijera-njerez-nisen-drejt-tiranes-per-protesten-qe-do-te-mbahet/60%Daily2019-02-16 09:16
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeth-ii-uroi-presidentin-thaci-per-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-16 09:10
https://kosova-info.com/ministria-e-drejtesise-kerkon-koordinim-lokal-kunder-dhunes-ne-familje/60%Daily2019-02-16 09:09
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-diplomatin-gjerman/60%Daily2019-02-16 09:07
https://kosova-info.com/milan-me-nje-super-transferim-nga-premierliga/60%Daily2019-02-16 09:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-gent-fatali-u-largua-nga-max-production/60%Daily2019-02-16 08:59
https://kosova-info.com/neymar-jeta-eshte-per-luftetaret/60%Daily2019-02-16 08:54
https://kosova-info.com/deri-me-tani-15-te-vdekur-ne-aksidentin-e-autostrades-shkup-tetove/60%Daily2019-02-16 08:49
https://kosova-info.com/diplomacia-e-heshtur-ne-konferencen-e-sigurise-ne-mynih/60%Daily2019-02-16 08:44
https://kosova-info.com/almeda-abazi-shijon-pafund-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-ne-vendin-e-preferuar-te-saj/60%Daily2019-02-16 08:40
https://kosova-info.com/napoli-i-vendos-cmim-te-cmendur-koulibalyt/60%Daily2019-02-16 08:37
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-i-njohur-kosovar/60%Daily2019-02-16 08:33
https://kosova-info.com/fotografia-e-rralle-nga-mbarimi-i-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-02-16 08:31
https://kosova-info.com/talibanet-synojne-pushtet-dhe-vendimmarrje-ne-afganistan/60%Daily2019-02-16 08:26
https://kosova-info.com/rabiot-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2019-02-16 08:23
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-apo-leonora-jakupi-kjo-pergjigje-e-s4mm-nuk-pritej/60%Daily2019-02-16 08:19
https://kosova-info.com/policia-ngre-postblloqe-te-shumta-kontrollohen-mjetet-ne-hyrje-te-tiranes/60%Daily2019-02-16 08:18
https://kosova-info.com/nje-guerilas-gjerman-ne-kroaci-dhe-kosove/60%Daily2019-02-16 08:13
https://kosova-info.com/madeleine-albright-mund-te-vij-ne-kosove-per-pavaresi/60%Daily2019-02-16 08:10
https://kosova-info.com/ronaldo-i-rekordeve-2/60%Daily2019-02-16 08:02
https://kosova-info.com/horoskopi-sot-16-shkurt-2019/60%Daily2019-02-16 08:01
https://kosova-info.com/meta-mesazh-urimi-per-presidentin-thaci-ne-prag-te-11-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-16 08:00
https://kosova-info.com/tayna-kaq-shume-xhelozi-dhe-zili-duhet-te-jem-e-kujdesshme/60%Daily2019-02-16 07:59
https://kosova-info.com/ruajtja-e-mjedisit-mesazhi-i-simbolit-te-pavaresise/60%Daily2019-02-16 07:55
https://kosova-info.com/sancho-ne-premierlige-per-80-milione-euro/60%Daily2019-02-16 07:52
https://kosova-info.com/tregu-evropian-i-makinave-shenon-renie-ne-fillim-te-vitit-2019/60%Daily2019-02-16 07:45
https://kosova-info.com/festa-e-11-vjetorit-te-pavaresise-nen-ethet-e-ndarjes/60%Daily2019-02-16 07:45
https://kosova-info.com/11-vjet-shtet-ende-me-struktura-paralele-te-serbise/60%Daily2019-02-16 07:42
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-sulmuesit-emiliano-sala/60%Daily2019-02-16 07:40
https://kosova-info.com/dasma-perrallore-e-aferdita-dreshajt-kete-album-se-keni-pare-akoma/60%Daily2019-02-16 07:39
https://kosova-info.com/dasma-perrallore-e-aferdita-dreshajt-kete-album-se-keni-pare-akoma/60%Daily2019-02-16 07:39
https://kosova-info.com/presidenti-i-egjiptit-mund-te-qendroje-ne-pushtet-deri-me-2034/60%Daily2019-02-16 07:37
https://kosova-info.com/pas-parandalimit-te-sulmit-te-mundshem-terrorist-ne-maqedonine-e-veriut-reagon-ambasada-e-shba-se/60%Daily2019-02-16 07:30
https://kosova-info.com/nis-festa-e-pavaresise/60%Daily2019-02-16 07:29
https://kosova-info.com/deklarata-e-pavaresise-dergohet-ne-7-qendrat-e-kosoves/60%Daily2019-02-16 07:27
https://kosova-info.com/nje-detaiste-si-beyonce-keshtu-u-duk-per-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-16 07:24
https://kosova-info.com/nje-detaiste-si-beyonce-keshtu-u-duk-per-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-16 07:24
https://kosova-info.com/nje-detaiste-si-beyonce-keshtu-u-duk-per-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-16 07:24
https://kosova-info.com/nje-detaiste-si-beyonce-keshtu-u-duk-per-diten-e-te-dashuruarve-2/60%Daily2019-02-16 07:24
https://kosova-info.com/rumani-hetime-te-stisura-per-prokuroren-kovesi/60%Daily2019-02-16 07:24
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-moti-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-16 07:23
https://kosova-info.com/dita-e-derbit-te-anamoraves/60%Daily2019-02-16 07:21
https://kosova-info.com/ne-diten-e-pavaresise-17-familje-behen-me-banesa/60%Daily2019-02-16 07:18
https://kosova-info.com/mourinho-neymarit-ja-cfare-duhet-te-besh-per-tu-krahasuar-me-pelen/60%Daily2019-02-16 07:13
https://kosova-info.com/rita-ora-joshese-ne-fustan-transparent-tregon-se-kush-e-surprizoi-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-16 07:07
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodh-sot-ne-kosove-2/60%Daily2019-02-16 07:07
https://kosova-info.com/doni-te-keni-bark-te-sheshte-hani-keto-ushqime/60%Daily2019-02-16 00:22
https://kosova-info.com/jlo-blen-rezidence-me-pamje-mbreselenese-te-oqeanit/60%Daily2019-02-15 22:59
https://kosova-info.com/zeka-se-shpejti-formohet-qeveria-teknike-jashte-mbesin-aak-dhe-vv/60%Daily2019-02-15 22:56
https://kosova-info.com/ylli-i-everton-shpreson-per-nje-tjeter-mundesi-nga-psg/60%Daily2019-02-15 22:55
https://kosova-info.com/fansja-e-cmendur-e-reperit-shqiptar-shikojeni-ku-e-beri-tatuazh-fytyren-e-tij/60%Daily2019-02-15 22:46
https://kosova-info.com/meta-ne-mynih-sfidat-e-sigurise-tejkalohen-nga-vullnetit-politik/60%Daily2019-02-15 22:43
https://kosova-info.com/allegri-flet-per-ndeshjen-kunder-atleticos-ka-vetem-nje-synim/60%Daily2019-02-15 22:40
https://kosova-info.com/kim-kardashian-mohon-nderhyrjen-ne-hunde/60%Daily2019-02-15 22:30
https://kosova-info.com/zeka-te-pezullohet-taksa-ndaj-produkteve-serbe/60%Daily2019-02-15 22:29
https://kosova-info.com/kante-nuk-ka-raporte-te-mira-me-sarrin-barca-real-e-bayern-jane-opsionet/60%Daily2019-02-15 22:20
https://kosova-info.com/mile-cyrus-ndan-fotografi-te-reja-nga-dasma-me-liam-hemsworth/60%Daily2019-02-15 22:16
https://kosova-info.com/vuciq-gjermania-nuk-deshiron-te-ndryshoje-kufijte-e-kosoves/60%Daily2019-02-15 22:11
https://kosova-info.com/gara-presidenciale-ne-2020-me-e-kushtueshmja-ne-histori/60%Daily2019-02-15 22:09
https://kosova-info.com/gold-ag-ia-thote-kenges-folklorike-me-cifteli/60%Daily2019-02-15 22:02
https://kosova-info.com/augsburg-23-bayern-munich-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-15 22:00
https://kosova-info.com/sulm-me-arme-zjarri-ne-shba-raportohet-per-te-plagosur/60%Daily2019-02-15 21:54
https://kosova-info.com/25-vjecarja-sjell-ne-jete-shtatenjak/60%Daily2019-02-15 21:49
https://kosova-info.com/skulptura-prej-dylli-e-dua-lipes-u-bashkohet-yjeve-ne-muzeun-e-famshem-madame-tussauds/60%Daily2019-02-15 21:48
https://kosova-info.com/ardian-gjini-spekulim-ramush-haradinaj-seshte-anti-amerikan/60%Daily2019-02-15 21:41
https://kosova-info.com/juventus-30-frosinone-ja-me-cfare-note-eshte-vleresuar-cristiano-ronaldo/60%Daily2019-02-15 21:40
https://kosova-info.com/drake-shpenzon-hiq-me-pak-se-400-mije-dollare-per-nje-mbrojtese-te-iphone/60%Daily2019-02-15 21:30
https://kosova-info.com/juve-ecen-neper-lule-sigurt-drejt-titullit-te-radhes-ne-serie-a/60%Daily2019-02-15 21:22
https://kosova-info.com/bayern-permbyse-augsburgun-afrohet-ne-dy-pike-me-dortmund/60%Daily2019-02-15 21:22
https://kosova-info.com/jashari-kerkon-pezullimin-e-takses-ndaj-produkteve-serbe/60%Daily2019-02-15 21:21
https://kosova-info.com/dua-lipa-pranon-nje-dhurate-te-vecante-pas-grammy-awards/60%Daily2019-02-15 21:14
https://kosova-info.com/vuciq-vazhdon-te-viktimizohet-thote-se-nuk-po-i-kupton-politikanet-e-kosoves/60%Daily2019-02-15 21:09
https://kosova-info.com/zola-ka-nje-mesazh-per-hudosn-odoi/60%Daily2019-02-15 21:06
https://kosova-info.com/ftohen-gjakrat-s4mm-respekt-per-mozzik-e-getinjon/60%Daily2019-02-15 20:56
https://kosova-info.com/valverde-flet-per-situaten-e-umtiti/60%Daily2019-02-15 20:47
https://kosova-info.com/tentohet-nje-sulm-terrorist-nga-isis-i-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-02-15 20:41
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-viziton-klubin-e-basketbollit-prishtina-pas-sukseseve-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2019-02-15 20:39
https://kosova-info.com/detaji-qe-habiti-te-gjithe-ne-klipin-e-ri-te-luanes/60%Daily2019-02-15 20:38
https://kosova-info.com/legjenda-e-chelseat-ka-disa-levdata-per-punen-e-madhe-te-solskjaer/60%Daily2019-02-15 20:30
https://kosova-info.com/lushtaku-i-drejtohet-kryeministrit-te-degjojme-shba-ne-qe-na-ndihmoi-ne-pavaresi-e-ushtri-ta-heqim-taksen/60%Daily2019-02-15 20:25
https://kosova-info.com/1-vit-pa-babain-keshtu-e-kujton-stine/60%Daily2019-02-15 20:20
https://kosova-info.com/thaci-komisionari-hahn-pritet-te-marre-rol-dialogues-ne-procesin-e-pezullimit-te-takses/60%Daily2019-02-15 20:15
https://kosova-info.com/bakayoko-flet-per-ferrin-e-tij-tek-chelsea-nuk-deshiron-te-kthehet-ne-londer/60%Daily2019-02-15 20:14
https://kosova-info.com/njesia-speciale-e-policise-se-kosoves-dhuron-gjak/60%Daily2019-02-15 20:12
https://kosova-info.com/kryediplomati-venezuelas-thote-se-do-te-reagojne-ndaj-cdo-kercenimi/60%Daily2019-02-15 20:08
https://kosova-info.com/nga-1-deri-ne-10-qytetaret-tregojne-sa-e-pelqejne-elvana-gjaten/60%Daily2019-02-15 20:06
https://kosova-info.com/gjenerali-kundershton-hapur-trumpin-per-terheqje-te-trupave-nga-siria/60%Daily2019-02-15 19:56
https://kosova-info.com/valverde-thote-se-barcelona-nuk-jane-te-frikesuar/60%Daily2019-02-15 19:55
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-capital-t/60%Daily2019-02-15 19:50
https://kosova-info.com/moti-neser-i-njejte-ne-krejt-kosoven/60%Daily2019-02-15 19:42
https://kosova-info.com/fero-apo-readi-shikojeni-si-reagon-s4mm/60%Daily2019-02-15 19:38
https://kosova-info.com/thaci-shba-po-angazhohet-qe-te-permbyllet-konflikti-kosove-serbi/60%Daily2019-02-15 19:32
https://kosova-info.com/veseli-te-pagjeturit-jane-pjese-e-pandashme-e-lirise-se-kesaj-toke-serbia-te-jape-pergjegjesi/60%Daily2019-02-15 19:28
https://kosova-info.com/asim-gashi-po-vjen-me-projekt-te-ri-mesoni-detajet/60%Daily2019-02-15 19:27
https://kosova-info.com/asim-gashi-po-vjen-me-projekt-te-ri-mesoni-detajet/60%Daily2019-02-15 19:27
https://kosova-info.com/sejdiu-menduam-ta-shpallim-pavaresine-me-28-nentor-te-vitit-2007/60%Daily2019-02-15 19:17
https://kosova-info.com/ekskluzive-gent-fatali-largohet-nga-max-production-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-02-15 19:16
https://kosova-info.com/ekskluzive-gent-fatali-largohet-nga-max-production-kjo-eshte-arsyeja-2/60%Daily2019-02-15 19:16
https://kosova-info.com/ia-vodhen-bagetite-permes-te-cilave-siguronte-mbijetesen/60%Daily2019-02-15 19:15
https://kosova-info.com/ekskluzive-gent-fatali-konfirmon-lidhjen-zbulon-disa-detaje/60%Daily2019-02-15 19:10
https://kosova-info.com/ekskluzive-gent-fatali-konfirmon-lidhjen-zbulon-disa-detaje-2/60%Daily2019-02-15 19:10
https://kosova-info.com/fotografia-qe-beri-histori-rrefen-gruaja-simbol-i-refugjateve-te-kosoves/60%Daily2019-02-15 18:53
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-me-dhurate-per-11-vjetorin-e-pavaresise-publikohet-kenga-shqipe/60%Daily2019-02-15 18:50
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-me-dhurate-per-11-vjetorin-e-pavaresise-publikohet-kenga-shqipe/60%Daily2019-02-15 18:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-frosinone/60%Daily2019-02-15 18:42
https://kosova-info.com/europa-problemi-i-ri-boteror-trazirat-vijne-nga-zemra-e-kontinentit-gjermania-dhe-franca/60%Daily2019-02-15 18:41
https://kosova-info.com/ekskluzive-shpat-kasapi-zbulon-lidhjen-tregon-planet-rreth-fejeses/60%Daily2019-02-15 18:40
https://kosova-info.com/nigeri-66-te-vdekur-ne-nje-sulm-ne-veri-te-vendit/60%Daily2019-02-15 18:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-augsburg-bayern-munich/60%Daily2019-02-15 18:24
https://kosova-info.com/thaci-takon-gjukanoviqin-ne-munih-marreveshja-finale-kosove-serbi-me-ndikim-pozitiv-ne-rajon/60%Daily2019-02-15 18:20
https://kosova-info.com/nga-muzika-ne-businesswoman-shkenda-flet-per-veshtiresite-qe-hasi-gjate-kesaj-rruge/60%Daily2019-02-15 18:20
https://kosova-info.com/nje-anetar-i-partise-republikane-sfidon-trumpin-per-mandatin-e-dyte-presidencial/60%Daily2019-02-15 18:18
https://kosova-info.com/whyte-shpjegon-se-si-jarrell-miller-mund-ta-mposhte-joshuan-nuk-do-te-isha-i-shokuar/60%Daily2019-02-15 18:01
https://kosova-info.com/thats-mine-publikohet-edhe-ne-kanalin-e-ledrit-ne-youtube/60%Daily2019-02-15 17:59
https://kosova-info.com/haradinaj-vjen-me-nje-propozim-te-ri-per-taksen-kerkon-nderhyrjen-e-berlinit-ne-dialog/60%Daily2019-02-15 17:55
https://kosova-info.com/zgjidhja-per-taksen-ne-doren-e-pdk-se/60%Daily2019-02-15 17:48
https://kosova-info.com/sarrit-i-terhiqet-verejtja-per-metodat-e-tij-tek-chelsea/60%Daily2019-02-15 17:45
https://kosova-info.com/krasniqi-taksa-te-pezullohet-kurse-marreveshja-me-serbine-te-kushtezohet/60%Daily2019-02-15 17:44
https://kosova-info.com/mogherini-njoftohet-zyrtarisht-per-nderrimin-e-emrit-te-maqedonise/60%Daily2019-02-15 17:41
https://kosova-info.com/boll-u-bo-tu-vujt-thote-luana-vjollca/60%Daily2019-02-15 17:40
https://kosova-info.com/nje-gjarper-si-kim-kardashian-joshese-ne-paraqitjen-e-radhes/60%Daily2019-02-15 17:30
https://kosova-info.com/keto-do-te-jene-zgjedhjet-e-solskjaer-pas-lendimit-te-lingard-dhe-martial/60%Daily2019-02-15 17:30
https://kosova-info.com/vuciqi-ankohet-per-delegacionin-e-kosoves-ne-konferencen-e-sigurise-ne-munih/60%Daily2019-02-15 17:22
https://kosova-info.com/trumpi-shpall-gjendje-te-emergjences-kombetare/60%Daily2019-02-15 17:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-mendimi-i-mourinho-per-neymar-pele/60%Daily2019-02-15 17:15
https://kosova-info.com/hoxhaj-platforma-per-dialogun-reflekton-vullnetin-e-kosoves-per-normalizim-te-marredhenieve-me-serbine/60%Daily2019-02-15 17:12
https://kosova-info.com/fero-publikon-me-videoklip-kengen-e-re-teksti-permban-fjale-per-te-rritur/60%Daily2019-02-15 17:11
https://kosova-info.com/grupi-marigona-rikthehet-me-kenge-te-re-pas-shume-vitesh/60%Daily2019-02-15 17:01
https://kosova-info.com/profesori-dhuron-token-per-ndertimin-e-observatorit-te-pare-ne-kosove/60%Daily2019-02-15 17:01
https://kosova-info.com/kalimi-i-de-ligt-tek-barcelona-varet-nga-umtiti/60%Daily2019-02-15 17:00
https://kosova-info.com/akp-i-anulon-kontraten-biznesmenit-qe-deshi-te-hapte-striptiz-ne-hotelin-grand/60%Daily2019-02-15 16:54
https://kosova-info.com/hoti-qeveria-ofron-gara-per-te-gjithe-nxenesit/60%Daily2019-02-15 16:50
https://kosova-info.com/ikshpk-kater-raste-te-vdekjeve-jane-nga-gripet/60%Daily2019-02-15 16:48
https://kosova-info.com/trump-konfirmon-shpalljen-e-emergjences-kombetare/60%Daily2019-02-15 16:46
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takon-eurodeputetin-gjerman-david-mcallister-flasin-edhe-per-dialogun/60%Daily2019-02-15 16:45
https://kosova-info.com/gashi-u-kerkon-falje-te-gjithe-fansave-ne-kosove-ja-pse/60%Daily2019-02-15 16:45
https://kosova-info.com/giggs-i-del-ne-mbrojtje-solskjaerit-e-dinim-se-ne-nje-pike-man-utd-do-te-humbte/60%Daily2019-02-15 16:43
https://kosova-info.com/gjuriq-reagon-per-platformen-nje-liste-deshirash-per-separatistet-ne-prishtine/60%Daily2019-02-15 16:39
https://kosova-info.com/rita-ora-viktime-e-mashtruesve-i-vjedhin-shume-te-madhe-parash/60%Daily2019-02-15 16:30
https://kosova-info.com/barcelona-dhe-real-madrid-ne-gare-per-yllin-portugez/60%Daily2019-02-15 16:30
https://kosova-info.com/presidenti-macron-uron-presidentin-thaci-per-11-vjetorin-e-pavaresise-kerkon-te-vazhdoje-dialogu/60%Daily2019-02-15 16:26
https://kosova-info.com/ministrja-shahini-propozon-shkembimin-e-nxenesve-kosove-shqiperi/60%Daily2019-02-15 16:20
https://kosova-info.com/beri-duet-me-te-shikojeni-cfare-i-thote-enca-per-kengen-e-re-reperit-don-phenom/60%Daily2019-02-15 16:18
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-presidentit-te-barces-pasi-valverde-vazhdoi-kontraten-me-skuadren/60%Daily2019-02-15 16:17
https://kosova-info.com/thaci-takohet-me-komisionerin-hahn-tregon-cfare-biseduan/60%Daily2019-02-15 16:12
https://kosova-info.com/ministria-e-tregtise-sjell-nje-ndryshim-per-vendosjen-e-flamujve-para-produkteve-ne-markete/60%Daily2019-02-15 16:05
https://kosova-info.com/robertson-pret-shume-nga-skuadra-e-tij-ne-ndeshjen-kunder-bayern/60%Daily2019-02-15 16:00
https://kosova-info.com/fjolla-publikon-video-duke-realizuar-tatuazh-ne-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2019-02-15 16:00
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-ben-me-dije-hahnit-se-taksa-hiqet-vetem-pas-njohjes-reciproke/60%Daily2019-02-15 15:56
https://kosova-info.com/zgjedhje-te-parakohshme-ne-spanje/60%Daily2019-02-15 15:51
https://kosova-info.com/adelina-emini-mbeshtet-azilkerkuesit-ne-kosove-kjo-eshte-iniciativa-qe-mori/60%Daily2019-02-15 15:46
https://kosova-info.com/ky-mund-te-jete-zevendesuesi-i-pogbas-tek-juventus/60%Daily2019-02-15 15:46
https://kosova-info.com/france-hetim-ndaj-ambasadorit-te-vatikanit-per-sulm-seksual/60%Daily2019-02-15 15:38
https://kosova-info.com/tolgahan-ia-poston-foton-e-embel-almedes/60%Daily2019-02-15 15:31
https://kosova-info.com/ozil-keshillohet-qe-ta-konsideroje-pensionimin/60%Daily2019-02-15 15:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-bjellorusise-nuk-shkon-ne-konferencen-e-mynihut-per-shkak-te-bisedimeve-me-putinin/60%Daily2019-02-15 15:27
https://kosova-info.com/lebron-james-ka-disa-komente-per-zion-williamson/60%Daily2019-02-15 15:16
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-ne-poloni-kosova-eshte-faktor-stabiliteti-ne-rajon/60%Daily2019-02-15 15:15
https://kosova-info.com/dhurata-e-shtrenjte-qe-adelina-tahiri-e-pranoi-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-15 15:14
https://kosova-info.com/ndalohet-zyrtari-policor-i-dyshuar-se-shantazhonte-te-demtuaren-me-foto-dhe-video-intime/60%Daily2019-02-15 15:11
https://kosova-info.com/man-utd-merr-lajm-te-tmerrshem-dy-yjet-e-skuadres-do-te-mungojne-per-disa-jave/60%Daily2019-02-15 15:00
https://kosova-info.com/be-perserit-shqetesimin-per-taksen-100-per-qind/60%Daily2019-02-15 15:00
https://kosova-info.com/selfish-publikohet-nga-era-istrefi-dimitri-vegas-dhe-like-mike/60%Daily2019-02-15 14:59
https://kosova-info.com/sonte-ne-mirage-ne-oren-1900-mund-ti-ndiqni-keto-te-reja/60%Daily2019-02-15 14:58
https://kosova-info.com/walter-glos-diskutimi-per-ftesen-ne-be-i-demshem-per-zgjedhjet/60%Daily2019-02-15 14:58
https://kosova-info.com/ipk-arreston-zyrtarin-policor-ne-gjilan-nen-akuzat-per-shantazh-dhe-lendim-te-lehte-trupor/60%Daily2019-02-15 14:52
https://kosova-info.com/real-madrid-me-nje-mungese-te-madhe-per-ndeshjen-kunder-girona/60%Daily2019-02-15 14:45
https://kosova-info.com/ja-sa-do-te-paguhen-mc-kresha-dafina-dhe-gjiko-per-koncertin-e-pavaresise/60%Daily2019-02-15 14:39
https://kosova-info.com/mancini-optimist-mendon-se-skuadra-e-tij-mund-ta-fitoje-euro-2020/60%Daily2019-02-15 14:30
https://kosova-info.com/u-largua-nga-otr-oriola-marashi-zbulon-te-verteten/60%Daily2019-02-15 14:19
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-napoli-hamsik-ka-disa-fjale-edhe-per-juventus/60%Daily2019-02-15 14:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-komenti-i-emery-per-kartonin-e-kuq-te-lacazette/60%Daily2019-02-15 14:00
https://kosova-info.com/cardi-b-me-kenge-te-re-per-festen-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-15 13:59
https://kosova-info.com/rastet-e-abuzimeve-seksuale-ne-shkolla-nuk-raportohen/60%Daily2019-02-15 13:54
https://kosova-info.com/i-huazuari-nga-liverpool-qe-po-shkelqen-ne-championship-dhe-po-fiton-nje-vend-ne-anfield/60%Daily2019-02-15 13:49
https://kosova-info.com/matoshi-konfirmon-mbeshtetjen-e-projekteve-per-gjilanin-ne-vlere-prej-mbi-1-6-milione-euro/60%Daily2019-02-15 13:41
https://kosova-info.com/pasi-thaci-fshiu-statusin-per-dekorim-reagon-blerina-kllokoqi-me-nje-thenie-te-rugoves/60%Daily2019-02-15 13:41
https://kosova-info.com/eliza-dushku-shtatzene-e-deshmojne-keto-imazhe/60%Daily2019-02-15 13:40
https://kosova-info.com/tottenham-fillon-bisedimet-per-talentin-nga-serie-a/60%Daily2019-02-15 13:37
https://kosova-info.com/ka-nje-menyre-per-te-pastruar-mushkrite-tuaja/60%Daily2019-02-15 13:34
https://kosova-info.com/keto-jane-arsyet-pse-disa-njerez-e-kane-me-te-veshtire-te-gjejne-dashurine/60%Daily2019-02-15 13:28
https://kosova-info.com/veseli-nuk-mbrohet-kosova-duke-injoruar-ameriken-jo-qendrime-individuale-por-te-unitetit/60%Daily2019-02-15 13:23
https://kosova-info.com/personi-qe-e-solli-cr7-te-juventusi-niset-drejt-amsterdamit-per-nje-tjeter-marreveshje-te-madhe/60%Daily2019-02-15 13:23
https://kosova-info.com/fejohet-kengetarja-e-njohur/60%Daily2019-02-15 13:19
https://kosova-info.com/destinacionet-me-te-bukura-per-pushimet-dimerore-brezovica-nuk-mungon/60%Daily2019-02-15 13:06
https://kosova-info.com/nora-dhe-zaimina-mamate-seksi-te-estrades-keshtu-u-duken-mbreme/60%Daily2019-02-15 12:59
https://kosova-info.com/sa-jane-te-arsimuar-deputetet-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-02-15 12:45
https://kosova-info.com/kenga-swan-song-nga-dua-lipa-arrin-kaq-milione-shikime-ne-youtube/60%Daily2019-02-15 12:39
https://kosova-info.com/ibrahim-kadriu-fitues-i-cmimit-per-veper-jetesore-azem-shkreli/60%Daily2019-02-15 12:38
https://kosova-info.com/air-india-rikthen-fluturimet-ne-irak-pas-30-vjeteve/60%Daily2019-02-15 12:34
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-me-golashenuesin-me-te-mire-te-vitit-2019/60%Daily2019-02-15 12:19
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-panelist-ne-konferencen-e-sigurise-ne-munih/60%Daily2019-02-15 12:14
https://kosova-info.com/mancini-italia-mund-ta-fitoje-kampionatin-evropian/60%Daily2019-02-15 12:11
https://kosova-info.com/selimi-dialogu-te-kushtezohet-me-ceshtjen-e-lugines-se-presheves/60%Daily2019-02-15 12:03
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-ligen-e-evropes-2/60%Daily2019-02-15 11:52
https://kosova-info.com/verratti-do-te-ishte-fantastik-per-man-utd/60%Daily2019-02-15 11:39
https://kosova-info.com/keto-jane-11-parimet-e-platformes-per-dialogun-me-serbine-dokument/60%Daily2019-02-15 11:34
https://kosova-info.com/kirurget-pezullojne-greven-deri-me-6-maj-kane-nje-porosi-per-institucionet/60%Daily2019-02-15 11:21
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-deshmi-se-icardi-do-te-transferohet-te-juventusi/60%Daily2019-02-15 11:12
https://kosova-info.com/askush-nuk-e-dinte-genc-prelvukaj-dhe-eni-koci-qenkan-fejuar-ne-fshehtesi/60%Daily2019-02-15 11:10
https://kosova-info.com/limaj-ben-thirrje-per-bashkim-ndaj-platformes-per-dialog/60%Daily2019-02-15 11:09
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoron-kreatoren-e-njohur-blerina-kllokoqi-rugova/60%Daily2019-02-15 10:59
https://kosova-info.com/ldk-ja-nuk-e-ka-marre-platformen-per-dialogun-do-te-dale-me-qendrim-zyrtar/60%Daily2019-02-15 10:58
https://kosova-info.com/a-ishte-i-rregullt-goli-i-ajaxit-ndaj-realit-pergjigjet-valverde/60%Daily2019-02-15 10:56
https://kosova-info.com/a-ishte-i-rregullt-goli-i-ajaxit-ndaj-realit-pergjigjet-valverde-2/60%Daily2019-02-15 10:56
https://kosova-info.com/platforma-parimi-i-pare-dialog-per-njohje-thote-ahmeti/60%Daily2019-02-15 10:55
https://kosova-info.com/adonisi-me-dhuraten-me-te-cmuar-per-teuten-ben-tatuazh-nje-pjese-te-fytyres-se-saj/60%Daily2019-02-15 10:48
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-mund-te-kthehet-te-arsenal/60%Daily2019-02-15 10:40
https://kosova-info.com/per-ata-qe-nuk-festuan-dje-luana-vjollca-vjen-me-befasi-sot/60%Daily2019-02-15 10:39
https://kosova-info.com/per-ata-qe-nuk-festuan-dje-luana-vjollca-vjen-me-befasi-sot/60%Daily2019-02-15 10:39
https://kosova-info.com/ismaili-kete-vit-do-te-bejme-dyfishimin-e-inspektoreve-shendetesore/60%Daily2019-02-15 10:28
https://kosova-info.com/aksidenti-tragjik-ne-maqedonine-e-veriut-pese-padi-per-gjuhen-e-urrejtjes/60%Daily2019-02-15 10:23
https://kosova-info.com/ibrahimovic-jep-mendimin-e-tij-per-fituesin-e-topit-te-arte/60%Daily2019-02-15 10:23
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-puneson-nje-qen-me-nje-mision-te-vecante-ne-kosove/60%Daily2019-02-15 10:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-qe-sabri-fejzullahu-i-beri-gruas-per-festen-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-15 10:19
https://kosova-info.com/haziri-gjilani-hyn-ne-plan-ambicioz-per-investime-prej-42-milione-euro/60%Daily2019-02-15 10:14
https://kosova-info.com/ismaili-per-rastin-ne-drenas-ordinanca-ku-u-krye-aborti-i-vajzes-ishte-pa-licence/60%Daily2019-02-15 10:04
https://kosova-info.com/publikoi-foton-e-embel-me-hanen-bes-kallaku-i-le-komentin-epik-mozzikit/60%Daily2019-02-15 09:59
https://kosova-info.com/publikoi-foton-e-embel-me-hanen-bes-kallaku-i-le-komentin-epik-mozzikit-2/60%Daily2019-02-15 09:59
https://kosova-info.com/klopp-ishte-pothuajse-trajner-i-bayernit/60%Daily2019-02-15 09:59
https://kosova-info.com/gravesen-publikon-liber-tregon-se-si-ia-theu-dhembin-ronaldos-ne-stervitje/60%Daily2019-02-15 09:51
https://kosova-info.com/can-yaman-nderohet-me-titullin-mashkulli-i-vitit-2018/60%Daily2019-02-15 09:39
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-ia-vazhdon-kontraten-kabashit-kjo-eshte-klauzola-e-tij/60%Daily2019-02-15 09:27
https://kosova-info.com/keshtu-u-surprizua-kim-nga-bashkeshorti-i-saj-mori-dhurata-te-ndryshme/60%Daily2019-02-15 09:19
https://kosova-info.com/ky-ishte-veprimi-i-pare-i-pogbas-ne-zhveshtore-pas-kartonit-te-kuq-ndaj-psg-se/60%Daily2019-02-15 09:14
https://kosova-info.com/taksistit-ne-drenas-i-vidhen-80-euro-nga-pasagjeret/60%Daily2019-02-15 09:11
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-valon-behramin-2/60%Daily2019-02-15 09:03
https://kosova-info.com/e-keni-pare-kiden-me-ngjyre-te-re-te-flokeve-ja-ndryshimi-qe-beri/60%Daily2019-02-15 08:59
https://kosova-info.com/mjeku-shqiptar-qe-punoi-27-ore-per-te-shpetuar-njerez-ne-aksidentin-ne-shkup-2/60%Daily2019-02-15 08:53
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prishtine-3/60%Daily2019-02-15 08:52
https://kosova-info.com/mediet-ne-itali-zbulojne-sulmuesin-e-madh-qe-mund-ti-bashkohet-interit/60%Daily2019-02-15 08:52
https://kosova-info.com/butrint-imeri-me-album-te-ri-ja-me-ke-po-bashkepunon/60%Daily2019-02-15 08:44
https://kosova-info.com/ylli-i-premierliges-ia-ben-dhurate-vetes-nje-veture-ne-vlere-prej-250-mije-funteve/60%Daily2019-02-15 08:38
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-hajnin-qe-dyshohet-se-kreu-24-vjedhje-ne-gjakove/60%Daily2019-02-15 08:31
https://kosova-info.com/mbreme-u-konfiskuan-40-mije-euro-te-falsifikuara-ne-kline/60%Daily2019-02-15 08:30
https://kosova-info.com/elena-ora-e-rrethuar-me-trendafila-per-diten-e-te-dashuruarve-rremben-gjithe-vemendjen/60%Daily2019-02-15 08:29
https://kosova-info.com/zyrtare-valverde-vazhdon-kontraten-me-barcelonen/60%Daily2019-02-15 08:17
https://kosova-info.com/ligjvenesit-amerikane-miratojne-buxhetin-qe-shmange-mbylljen-e-qeverise/60%Daily2019-02-15 08:17
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shqiptare-robert-berisha-mashkulli-me-seksi-i-estrades/60%Daily2019-02-15 08:14
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-ne-serbi-zgjidhja-per-kosoven-ne-duart-e-beogradit-dhe-prishtines/60%Daily2019-02-15 08:09
https://kosova-info.com/vazhdon-greva-e-kontrolloreve-ajror-sot-bllokohen-8-ore-fluturimet-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2019-02-15 08:07
https://kosova-info.com/collaku-shpalos-skenarin-per-bashkimin-e-mitrovices/60%Daily2019-02-15 08:04
https://kosova-info.com/e-zbulon-me-ne-fund-ky-eshte-i-dashuri-i-baby-g-se/60%Daily2019-02-15 07:59
https://kosova-info.com/keta-jane-dy-trajneret-e-njohur-qe-mund-te-zevendesojne-allegrin-te-juventusi/60%Daily2019-02-15 07:59
https://kosova-info.com/trump-do-te-paguaje-afer-8-miliarde-dollare-per-murin-me-meksiken/60%Daily2019-02-15 07:56
https://kosova-info.com/franca-e-kthen-ambasadorin-ne-itali/60%Daily2019-02-15 07:54
https://kosova-info.com/trepca-ne-krize-financiare/60%Daily2019-02-15 07:52
https://kosova-info.com/skuadra-nga-serie-c-kerkon-kakan/60%Daily2019-02-15 07:46
https://kosova-info.com/trim-jetullahu-prezantoi-te-dashuren-per-shen-valentin-do-befasoheni/60%Daily2019-02-15 07:45
https://kosova-info.com/marcelo-i-jep-lamtumiren-realit-transferohet-te-super-skuadra/60%Daily2019-02-15 07:36
https://kosova-info.com/gashi-dhe-ledri-vula-sjellin-kengen-e-re-thats-mine/60%Daily2019-02-15 07:29
https://kosova-info.com/ekspozita-te-jetosh-me-kujtimet-e-te-pagjeturve-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-02-15 07:28
https://kosova-info.com/chelsea-me-plan-te-ri-per-transferimin-e-higuain/60%Daily2019-02-15 07:25
https://kosova-info.com/almeda-me-e-lumtur-se-kurre-tolga-i-ben-surprizen-me-te-bukur-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-15 07:18
https://kosova-info.com/kthimi-i-fuqishem-i-realit-duan-transferimin-e-hazardit-dhe-neymarit/60%Daily2019-02-15 07:15
https://kosova-info.com/bebe-rexha-lanson-kengen-e-re-last-hurrah/60%Daily2019-02-15 06:59
https://kosova-info.com/ora-e-pare-sot-ne-shkolla-i-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-15 06:52
https://kosova-info.com/shi-e-bore-parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2019-02-15 06:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8bplatforma-per-dialog-dergohet-sot-ne-kuvend/60%Daily2019-02-15 06:30
https://kosova-info.com/veseli-neser-pret-limajn-e-ahmetin-ne-kuvend/60%Daily2019-02-14 23:00
https://kosova-info.com/baby-g-prezanton-te-dashurin-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-14 22:58
https://kosova-info.com/unai-emery-gjen-zevendesuesin-e-mesut-ozil/60%Daily2019-02-14 22:56
https://kosova-info.com/trump-do-te-shpalle-gjendjen-e-emergjences-kombetare/60%Daily2019-02-14 22:52
https://kosova-info.com/mjeku-shqiptar-qe-punoi-27-ore-per-te-shpetuar-njerez-ne-aksidentin-ne-shkup/60%Daily2019-02-14 22:48
https://kosova-info.com/kerkohet-gjak-i-te-gjitha-grupeve-per-te-lenduarit-nga-aksidenti-tragjik-ne-autostraden-shkup-tetove/60%Daily2019-02-14 22:40
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-dhe-kindl-festojne-shen-valentinin-me-elegant-nuk-i-keni-pare-kurre/60%Daily2019-02-14 22:39
https://kosova-info.com/lacazette-kerkon-falje-per-kartonin-e-kuq-ndaj-bate-borisov/60%Daily2019-02-14 22:37
https://kosova-info.com/man-utd-gati-per-shpenzime-te-medha-kater-emra-ne-listen-e-deshirave/60%Daily2019-02-14 22:31
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-fbi-zyrtaret-shqyrtuan-mundesine-e-rrezimit-te-presidentit/60%Daily2019-02-14 22:24
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-surprizon-bashkeshorten-lule-e-cokollata-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-14 22:19
https://kosova-info.com/deda-ta-pezullojme-taksen-ose-do-te-paguajme-nje-cmim/60%Daily2019-02-14 22:15
https://kosova-info.com/malmo-12-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-14 22:13
https://kosova-info.com/reagon-masht-nuk-do-te-mbyllet-asnje-universitet/60%Daily2019-02-14 22:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-qe-qendresa-bajrami-mori-nga-labi/60%Daily2019-02-14 21:59
https://kosova-info.com/serbet-e-amerikes-i-dergojne-trumpit-peticion-me-37-mije-nenshkrime-kunder-kosoves/60%Daily2019-02-14 21:56
https://kosova-info.com/chelsea-le-prapa-humbjen-nga-man-city-triumfon-ne-udhetimin-ne-suedi/60%Daily2019-02-14 21:49
https://kosova-info.com/shqiperia-e-ratifikoi-protokollin-e-anetaresimit-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/60%Daily2019-02-14 21:46
https://kosova-info.com/duani-vleresoni-e-respektoni-njerezit-afer-juve-cdo-dite-jo-vec-me-14-shkurt/60%Daily2019-02-14 21:39
https://kosova-info.com/duani-vleresoni-e-respektoni-njerezit-afer-juve-cdo-dite-jo-vec-me-14-shkurt-2/60%Daily2019-02-14 21:39
https://kosova-info.com/lebron-ka-marre-nje-vendim-te-madh-per-te-ardhmen-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2019-02-14 21:33
https://kosova-info.com/u-arratis-ne-siri-te-isisi-19-vjecarja-kerkon-te-kthehet-ne-britani/60%Daily2019-02-14 21:32
https://kosova-info.com/te-lumtur-sa-me-ska-dukagjin-lipa-ne-nje-moment-romantik-me-bashkeshorten/60%Daily2019-02-14 21:19
https://kosova-info.com/handanovic-flet-pas-fitores-se-inter-ndaj-rapid-permend-edhe-shiritin-e-kapitenit/60%Daily2019-02-14 21:17
https://kosova-info.com/shba-bill-barr-konfirmohet-ne-postin-e-sekretarit-te-drejtesise/60%Daily2019-02-14 21:03
https://kosova-info.com/humbja-e-arsenal-nga-bate-ishte-paraqitja-me-e-dobet-nen-urdhrat-e-emery/60%Daily2019-02-14 21:00
https://kosova-info.com/elita-rudi-permbledh-ne-nje-video-momentet-me-te-mira-me-gjikon/60%Daily2019-02-14 20:59
https://kosova-info.com/collaku-letra-nga-shba-sdo-te-doja-te-vinte-kurre-ta-marrim-seriozisht/60%Daily2019-02-14 20:51
https://kosova-info.com/bayern-munich-merr-lajmin-e-madh-para-ndeshjes-me-liverpool/60%Daily2019-02-14 20:46
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ben-nje-veprim-te-papritur-per-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-14 20:45
https://kosova-info.com/shba-te-paralajmeruan-nderprerje-te-bashkepunimit-ne-fushen-e-sigurise-sa-rrezikohet-kosova/60%Daily2019-02-14 20:33
https://kosova-info.com/haradinaj-pershendet-viziten-e-sekretarit-pompeo-ne-evrope/60%Daily2019-02-14 20:31
https://kosova-info.com/presidenti-i-barces-flet-per-talentin-premtues-te-skuadres-riqui-puig/60%Daily2019-02-14 20:30
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-barack-obames-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-14 20:29
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-barack-obames-per-shen-valentin-2/60%Daily2019-02-14 20:29
https://kosova-info.com/befason-reperi-i-njohur-shqiptar-une-kurre-nuk-kam-pasur-shen-valentin/60%Daily2019-02-14 20:20
https://kosova-info.com/collaku-%e2%80%8bnuk-ka-presion-nderkombetar-per-ndonje-marreveshje-kosove-serbi/60%Daily2019-02-14 20:19
https://kosova-info.com/may-peson-edhe-nje-humbje-ne-parlament-rreth-brexitit/60%Daily2019-02-14 20:11
https://kosova-info.com/deontay-wilder-tallet-me-joshuan-dhe-kundershtarin-e-tij-te-radhes/60%Daily2019-02-14 20:10
https://kosova-info.com/rikthehet-bora-keto-jane-temperaturat-per-diten-e-neserme/60%Daily2019-02-14 20:05
https://kosova-info.com/rikthehet-bora-keto-jane-temperaturat-per-diten-e-neserme/60%Daily2019-02-14 20:05
https://kosova-info.com/strukturat-paralele-heqin-flamujt-e-kosoves-dhe-thyejne-zyrat-e-federates-se-skitarise-ne-brezovice/60%Daily2019-02-14 19:52
https://kosova-info.com/inter-merr-fitore-nga-udhetimi-ne-vjene-mposhte-rapidin-me-rezultat-minimal/60%Daily2019-02-14 19:50
https://kosova-info.com/arsenal-shokohet-ne-bjellorusi-mposhtet-nga-bate-borisov/60%Daily2019-02-14 19:47
https://kosova-info.com/limaj-ne-dialog-shkojme-per-njohjen-nga-serbia/60%Daily2019-02-14 19:37
https://kosova-info.com/lionel-messi-kunder-cristiano-ronaldo-ky-eshte-fituesi-sipas-statistikave-te-10-viteve-te-fundit/60%Daily2019-02-14 19:30
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-shefen-e-cdu-se-gjermane-e-uron-per-poziten-e-re/60%Daily2019-02-14 19:27
https://kosova-info.com/situata-e-ozil-tek-arsenal-po-behet-e-turpshme/60%Daily2019-02-14 19:17
https://kosova-info.com/nita-latifi-i-le-nen-hije-te-gjitha-reperet-tjera-me-freestyle-in-e-ri/60%Daily2019-02-14 19:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-zurich-napoli-tre-shqiptare-ne-fushe/60%Daily2019-02-14 19:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-malmo-chelsea/60%Daily2019-02-14 19:02
https://kosova-info.com/e-veshur-me-rroba-transparente-enca-feston-serish-per-dy-milione-ndjekesit-e-saj/60%Daily2019-02-14 18:58
https://kosova-info.com/drejtori-i-emergjences-tre-te-lenduarit-nga-aksidenti-ne-shkup-jane-ne-gjendje-kritike/60%Daily2019-02-14 18:53
https://kosova-info.com/kroaci-75-viktima-nga-virusi-i-gripit-a/60%Daily2019-02-14 18:51
https://kosova-info.com/shba-ne-pritje-te-votes-mbi-sigurine-kufitare/60%Daily2019-02-14 18:46
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-allegrit-tek-juventus-nuk-eshte-e-sigurt-ja-cfare-thote-trajneri/60%Daily2019-02-14 18:45
https://kosova-info.com/ka-ardhe-koha-a-po-martohet-skerdi/60%Daily2019-02-14 18:39
https://kosova-info.com/putin-terheqja-amerikane-nga-siria-hap-pozitiv/60%Daily2019-02-14 18:37
https://kosova-info.com/merkel-ta-pasoje-tuskun-ose-mogherinin-thote-ish-kryeministri-italian/60%Daily2019-02-14 18:34
https://kosova-info.com/favoriti-mes-bayern-dhe-liverpool-kjo-eshte-pergjigja-e-klopp/60%Daily2019-02-14 18:31
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-shpreh-ngushellime-per-familjet-e-viktimave-ne-aksidentin-shkup-tetove/60%Daily2019-02-14 18:20
https://kosova-info.com/perdhunoi-276-femije-ne-nje-vit-pedofili-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2019-02-14 18:05
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-i-bejne-dhurate-njeri-tjetrit-ne-vlere-mijera-euro/60%Daily2019-02-14 17:59
https://kosova-info.com/marotta-e-merr-ne-duar-rastin-e-icardit/60%Daily2019-02-14 17:54
https://kosova-info.com/gruaja-qe-u-detyrua-te-abortoje-nuk-pranon-te-ndahet-nga-burri/60%Daily2019-02-14 17:49
https://kosova-info.com/vriten-44-police-indiane-ne-kashmir/60%Daily2019-02-14 17:39
https://kosova-info.com/arbenita-me-dhuraten-me-te-mire-per-feron-do-te-cmendet-reperi/60%Daily2019-02-14 17:39
https://kosova-info.com/ramosin-po-e-pret-ferri/60%Daily2019-02-14 17:39
https://kosova-info.com/tahiri-veseli-po-punon-cdo-dite-per-ruajtjen-e-relacioneve-me-ameriken/60%Daily2019-02-14 17:31
https://kosova-info.com/aksidenti-tragjik-ngritet-peticion-kunder-profesoreshes-vankovska-per-nxitje-te-urrejtjes-nacionale-dhe-fetare/60%Daily2019-02-14 17:28
https://kosova-info.com/facebook-fshin-qindra-llogari-ne-moldavi/60%Daily2019-02-14 17:22
https://kosova-info.com/honey-lansohet-me-videoklip-nga-nrg-band/60%Daily2019-02-14 17:19
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-rapid-inter/60%Daily2019-02-14 17:03
https://kosova-info.com/enca-zgjedh-kete-kenge-per-ti-uruar-te-dashuruarit/60%Daily2019-02-14 16:59
https://kosova-info.com/lazio-sevilla-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-02-14 16:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bate-arsenal/60%Daily2019-02-14 16:54
https://kosova-info.com/man-utd-po-e-transferon-sensacionin-anglez/60%Daily2019-02-14 16:50
https://kosova-info.com/nuk-duhet-ta-humbisni-asesi-kete-foto-seksi-te-oriola-marashit/60%Daily2019-02-14 16:42
https://kosova-info.com/bayern-munich-heq-dore-nga-transferimi-i-yllit-te-madh/60%Daily2019-02-14 16:36
https://kosova-info.com/vuciq-skemi-cfare-te-bisedojme-me-kosoven-pa-heqjen-e-takses/60%Daily2019-02-14 16:36
https://kosova-info.com/prane-makines-se-tij-luksoze-ky-eshte-urimi-i-majk/60%Daily2019-02-14 16:34
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-inter-po-e-transferon-sanchezin/60%Daily2019-02-14 16:25
https://kosova-info.com/dua-lipa-uron-diten-e-te-dashuruarve-por-pa-te-dashurin/60%Daily2019-02-14 16:19
https://kosova-info.com/bartomeu-zbulon-se-a-do-te-rikthehet-neymar-te-barcelona/60%Daily2019-02-14 16:13
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-grabitje-te-taksistit-ne-kerkim-te-dyshuarit-e-tjere/60%Daily2019-02-14 16:01
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-urime-shen-valentinin-nje-dhe-e-vetmja-ime/60%Daily2019-02-14 15:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-agjenda-shteterore-per-diten-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-14 15:59
https://kosova-info.com/stadiumit-fadil-vokrri-i-shtohet-edhe-shtatorja-e-tij/60%Daily2019-02-14 15:55
https://kosova-info.com/kryhet-autopsia-e-13-viktimave-nga-aksidenti-tragjik-ne-rrugen-shkup-tetove/60%Daily2019-02-14 15:55
https://kosova-info.com/veseli-rikthehet-ne-shtigjet-ne-te-cilat-uck-ja-barte-armet-nga-shqiperia-per-ne-kosove/60%Daily2019-02-14 15:53
https://kosova-info.com/nga-vaska-e-mbuluar-me-trendafila-genta-ismajli-uron-festen/60%Daily2019-02-14 15:44
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-dautin-per-diten-e-te-dashuruarve-lola-haradinaj/60%Daily2019-02-14 15:29
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-dautin-per-diten-e-te-dashuruarve-lola-haradinaj/60%Daily2019-02-14 15:29
https://kosova-info.com/valverde-zbulon-se-a-eshte-i-gatshem-messi/60%Daily2019-02-14 15:28
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-te-reja-per-aksidentin-qe-ndodhi-ne-magjistralen-shkup-tetove/60%Daily2019-02-14 15:19
https://kosova-info.com/sot-apo-neser-luana-vjollca-ka-nje-pyetje-per-fansat/60%Daily2019-02-14 15:14
https://kosova-info.com/forma-eshte-e-perkohshme-ndersa-klasi-mbetet-ronaldinho-turperon-lojtarin/60%Daily2019-02-14 15:13
https://kosova-info.com/pacolli-takohet-me-koordinatoren-e-re-te-ekipit-te-kombeve-te-bashkuara-ne-kosove-richardson/60%Daily2019-02-14 15:12
https://kosova-info.com/lideret-e-kosoves-te-ndare-rreth-pezullimit-te-takses/60%Daily2019-02-14 15:09
https://kosova-info.com/me-nje-foto-duke-u-puthur-keisi-uron-stresin-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-14 15:04
https://kosova-info.com/me-nje-foto-duke-u-puthur-keisi-uron-stresin-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-14 15:04
https://kosova-info.com/usaid-i-dhe-be-ja-nenshkruajne-leter-marreveshje/60%Daily2019-02-14 15:00
https://kosova-info.com/zyrtare-hamsik-transferohet-ne-kine/60%Daily2019-02-14 14:56
https://kosova-info.com/mustafa-flet-per-kufijte-ai-mund-te-korrigjoj-vetem-mexhat-e-arave-te-veta/60%Daily2019-02-14 14:55
https://kosova-info.com/courtois-e-thote-publikisht-e-dua-kete-lojtar-te-real-madridi/60%Daily2019-02-14 14:50
https://kosova-info.com/franceska-jace-gjysme-e-zhveshur-ne-instagram-shoqerohet-nga-i-dashuri/60%Daily2019-02-14 14:47
https://kosova-info.com/icardi-zbulon-se-cfare-po-ndodhe-me-te/60%Daily2019-02-14 14:37
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-ende-seshte-futur-ne-agjenden-e-ke-se-flet-igor-soltes/60%Daily2019-02-14 14:21
https://kosova-info.com/kaq-kanace-me-pije-dietale-ne-dite-rrisin-shanset-e-sulmit-ne-zemer/60%Daily2019-02-14 14:19
https://kosova-info.com/lista-e-plote-e-emrave-te-viktimave-qe-kane-humbur-jeten-ne-aksident/60%Daily2019-02-14 14:18
https://kosova-info.com/uefa-publikon-formacionin-e-javes-ne-ligen-e-kampioneve-ka-nje-befasi-te-madhe/60%Daily2019-02-14 14:13
https://kosova-info.com/flaka-krelani-publikon-kengen-e-re-thell/60%Daily2019-02-14 14:11
https://kosova-info.com/perfshihen-nga-flake-kontejneret-e-mbeturinave-ne-lagjen-lakrishte/60%Daily2019-02-14 14:10
https://kosova-info.com/shba-ja-u-ben-thirrje-evropianeve-te-terhiqen-nga-traktati-me-iranin/60%Daily2019-02-14 14:04
https://kosova-info.com/neser-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-14 14:02
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-nje-tjeter-emer-qe-tentoi-ta-transferonte-te-arsenali/60%Daily2019-02-14 14:00
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-nje-tjeter-emer-qe-tentoi-ta-transferonte-te-arsenali/60%Daily2019-02-14 14:00
https://kosova-info.com/roza-lati-uron-shen-valentinin-lakuriq-e-mbuluar-me-trendafila/60%Daily2019-02-14 13:59
https://kosova-info.com/obsh-zhurma-ne-klubet-e-nates-mund-te-shkaktoje-humbje-degjimi/60%Daily2019-02-14 13:57
https://kosova-info.com/ivan-rakitic-ka-vendosur-se-ku-do-te-transferohet/60%Daily2019-02-14 13:49
https://kosova-info.com/videoja-qe-tregon-me-se-miri-se-si-do-te-duket-samsung-galaxy-s10/60%Daily2019-02-14 13:44
https://kosova-info.com/granit-xhaka-behet-romantik-shikojeni-cfare-i-ka-dhuruar-leonites/60%Daily2019-02-14 13:44
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-detaje-rreth-te-ardhmes-se-tij/60%Daily2019-02-14 13:39
https://kosova-info.com/kjo-befasi-e-priti-ne-shtepi-sot-aferdita-dreshajn/60%Daily2019-02-14 13:33
https://kosova-info.com/milan-e-mposht-interin-dhe-napolin-per-super-lojtarin/60%Daily2019-02-14 13:28
https://kosova-info.com/julian-deda-dashurine-as-mos-e-shit-as-mos-tento-ta-blesh/60%Daily2019-02-14 13:14
https://kosova-info.com/emri-i-ri-i-maqedonise-okb-ka-marre-njoftim-zyrtar/60%Daily2019-02-14 13:09
https://kosova-info.com/presidenti-trump-do-te-flase-per-rrezikun-e-socializmit/60%Daily2019-02-14 13:01
https://kosova-info.com/femijet-zbukurojne-kuvendin-dhe-takohen-me-kryeparlamentarin-veseli/60%Daily2019-02-14 13:00
https://kosova-info.com/mesohet-sa-i-kushtoi-man-unitedit-shkarkimi-i-jose-mourinhos/60%Daily2019-02-14 12:51
https://kosova-info.com/te-premten-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-pavaresise/60%Daily2019-02-14 12:49
https://kosova-info.com/osmani-kerkon-ruajtjen-e-kufijve-te-kosoves-haxhiu-thote-se-taksa-nuk-duhet-te-hiqet/60%Daily2019-02-14 12:41
https://kosova-info.com/mashtrimi-i-njejte-kunder-skuadres-se-njejte-ne-stadiumin-e-njejte/60%Daily2019-02-14 12:27
https://kosova-info.com/librat-qe-mund-ti-dhuroni-per-shen-valentin-partnerit-es-tuaj/60%Daily2019-02-14 12:16
https://kosova-info.com/messi-do-te-nenshkruaje-kontrate-te-re-dhe-do-te-mbetet-pergjithmone-i-barcelones/60%Daily2019-02-14 12:09
https://kosova-info.com/xhensila-uron-shen-valentinin-me-kete-foto-prane-besit/60%Daily2019-02-14 11:55
https://kosova-info.com/tre-emrat-e-medhenj-qe-mund-te-zevendesojne-icardin-te-interi/60%Daily2019-02-14 11:46
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-per-ngushellime-te-familja-e-idriz-ajetit/60%Daily2019-02-14 11:43
https://kosova-info.com/courtois-ky-lojtar-i-premierliges-duhet-te-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2019-02-14 11:37
https://kosova-info.com/don-phenom-publikon-projekti-e-ri-muzikor/60%Daily2019-02-14 11:33
https://kosova-info.com/deontay-wilder-tallet-keq-me-anthony-joshuan/60%Daily2019-02-14 11:26
https://kosova-info.com/tahiri-pagat-e-punetoreve-te-sherbimit-korrektues-do-te-barazohen-me-ato-te-policise/60%Daily2019-02-14 11:23
https://kosova-info.com/george-w-bush-i-shkruan-nje-leter-vlora-citakut/60%Daily2019-02-14 11:21
https://kosova-info.com/fero-shtyn-publikimin-e-kenges-se-re-per-nder-te-viktimave-ne-maqedoni/60%Daily2019-02-14 11:19
https://kosova-info.com/ajax-konfirmon-interesimin-e-juventusit-per-talentin-e-tyre/60%Daily2019-02-14 11:12
https://kosova-info.com/kuvendi-i-shqiperise-ratifikon-protokollin-per-pranimin-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2019-02-14 11:06
https://kosova-info.com/prishja-e-raporteve-me-shba-te-hoti-thote-se-vete-aak-ja-duhet-ta-kerkoje-doreheqjen-e-haradinajt/60%Daily2019-02-14 10:55
https://kosova-info.com/keto-jane-pese-skuadrat-e-medha-qe-ramsey-refuzoi-per-juventusin/60%Daily2019-02-14 10:47
https://kosova-info.com/rita-ora-per-shen-valentin-puthe-sot-personin-qe-e-do/60%Daily2019-02-14 10:41
https://kosova-info.com/personat-me-semundje-te-zemres-nese-bejne-kete-gabim-me-barna-mund-te-vdesin-brenda-vitit/60%Daily2019-02-14 10:32
https://kosova-info.com/miller-joshua-beri-vetevrasje-qe-pranoi-te-ndeshet-me-mua/60%Daily2019-02-14 10:30
https://kosova-info.com/protestuesit-kerkojne-nga-presidenti-mos-ta-dekretoje-ligjin-per-paga/60%Daily2019-02-14 10:25
https://kosova-info.com/hoti-ne-rahovec-te-krijojme-hapesire-dhe-mundesi-per-te-gjithe-nxenesit-e-republikes/60%Daily2019-02-14 10:22
https://kosova-info.com/edi-rama-sulmohet-me-ngjyre-ne-kuvendin-e-shqiperise/60%Daily2019-02-14 10:17
https://kosova-info.com/instagrami-po-tallet-me-encen-ja-cfare-i-ndodhi-serish/60%Daily2019-02-14 10:13
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-kushti-i-ri-i-hazard-per-te-qendruar-te-chelsea/60%Daily2019-02-14 10:07
https://kosova-info.com/pakenaqesite-per-ligjin-e-pagave-dy-sindikata-protestojne-para-qeverise/60%Daily2019-02-14 10:06
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-ilir-shaqirin-me-titullin-nderi-i-republikes-se-kosoves/60%Daily2019-02-14 10:04
https://kosova-info.com/lewis-hamilton-teston-makinen-e-re-te-mercedes-f1-per-2019-en/60%Daily2019-02-14 10:04
https://kosova-info.com/kuvend-paloka-qellon-ramen-me-boje-ne-fytyre/60%Daily2019-02-14 10:03
https://kosova-info.com/interi-ia-mori-shiritin-e-kapitenit-dje-ja-cfare-bere-icardi-sot/60%Daily2019-02-14 09:49
https://kosova-info.com/keta-jane-kengetaret-qe-do-te-performojne-ne-sheshin-e-kryeqytetit-me-17-shkurt/60%Daily2019-02-14 09:49
https://kosova-info.com/ibrahimovic-e-komenton-perseri-transferimin-e-ronaldos-te-juventus/60%Daily2019-02-14 09:33
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-uron-te-dashuruarit-me-fjale-te-vogla-per-ata-qe-duan-vertete/60%Daily2019-02-14 09:31
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-maqedoni-capital-t-ngushellon-familjaret/60%Daily2019-02-14 09:22
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-maqedoni-capital-t-ngushellon-familjaret/60%Daily2019-02-14 09:22
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-maqedoni-capital-t-ngushellon-familjaret/60%Daily2019-02-14 09:22
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-maqedoni-capital-t-ngushellon-familjaret-2/60%Daily2019-02-14 09:22
https://kosova-info.com/kater-yjet-qe-man-utd-deshiron-ti-transferoje-veres/60%Daily2019-02-14 09:21
https://kosova-info.com/migrena-mund-tua-shkaktoje-nje-problem-me-te-madh-shendetesor-grave/60%Daily2019-02-14 09:19
https://kosova-info.com/kembanat-e-alarmit/60%Daily2019-02-14 09:16
https://kosova-info.com/protestojne-punetoret-e-sherbimit-korrektues-kerkojne-rritje-te-koeficientit/60%Daily2019-02-14 09:09
https://kosova-info.com/france-football-keta-jane-10-portieret-me-te-mire-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2019-02-14 09:07
https://kosova-info.com/granit-xhaka-uron-shen-valentinin-nepermjet-kesaj-fotografie-te-vecante/60%Daily2019-02-14 09:06
https://kosova-info.com/tragjedia-e-autobusit-ne-maqedoni-pronaret-e-lokaleve-marrin-nje-vendim-per-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-14 08:57
https://kosova-info.com/kjo-iu-ka-ikur-shikoni-si-i-festoi-neymar-golat-e-psg-se-kunder-man-utd/60%Daily2019-02-14 08:56
https://kosova-info.com/maska-me-mjalte-dhe-domate-do-iu-ndihmoje-me-shkelqimin-e-fytyres/60%Daily2019-02-14 08:53
https://kosova-info.com/smoothie-me-spinaq-ja-receta/60%Daily2019-02-14 08:51
https://kosova-info.com/haradinaj-per-taksen-amerika-flet-vet-thaci-seshte-zedhenes-i-saj/60%Daily2019-02-14 08:50
https://kosova-info.com/hoti-e-quan-placke-ndarjen-e-500-mije-eurove-per-shenimin-e-11-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2019-02-14 08:49
https://kosova-info.com/wenger-e-kam-refuzuar-me-shume-se-nje-here-real-madridin/60%Daily2019-02-14 08:41
https://kosova-info.com/georgina-ne-hall-kjo-modele-po-e-le-koken-pas-cristiano-ronaldos/60%Daily2019-02-14 08:28
https://kosova-info.com/georgina-ne-hall-kjo-modele-po-e-le-koken-pas-cristiano-ronaldos/60%Daily2019-02-14 08:28
https://kosova-info.com/ramos-do-te-denohet-me-dy-ndeshje-e-pranon-se-beri-veprim-skandaloz-ndaj-ajax/60%Daily2019-02-14 08:26
https://kosova-info.com/shkenca-tregon-vajin-qe-sheron-kancerin/60%Daily2019-02-14 08:21
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-shefi-i-menaxhimit-te-emergjencave-ne-shba/60%Daily2019-02-14 08:13
https://kosova-info.com/carmatimi-cdo-gje-ne-zero/60%Daily2019-02-14 08:11
https://kosova-info.com/milan-nuk-ndalet-transferon-edhe-nje-super-sulmues/60%Daily2019-02-14 08:10
https://kosova-info.com/roma-ben-veprimin-e-pare-per-te-larguar-juventusin-nga-sensacioni-i-tyre/60%Daily2019-02-14 08:01
https://kosova-info.com/makinat-e-kompanise-mercedes-qe-do-ua-heqin-trurin/60%Daily2019-02-14 07:51
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-100-milionesh/60%Daily2019-02-14 07:50
https://kosova-info.com/u-nda-nga-partnerja-stine-lum-ata-qe-dashurojne/60%Daily2019-02-14 07:49
https://kosova-info.com/putin-erdogan-dhe-rohani-flasin-per-sirine/60%Daily2019-02-14 07:45
https://kosova-info.com/babai-hero-ne-tragjedine-e-maqedonise-keshtu-e-nxori-djalin-e-tij-nga-autobusi/60%Daily2019-02-14 07:44
https://kosova-info.com/vinicius-si-ronaldo-se-paku-jashte-fushave/60%Daily2019-02-14 07:41
https://kosova-info.com/profesoresha-e-universitetit-te-shkupit-tallet-me-tragjedine/60%Daily2019-02-14 07:34
https://kosova-info.com/juventusi-kerkon-shkembimin-e-cmendur-me-liverpoolin/60%Daily2019-02-14 07:30
https://kosova-info.com/qeveria-nis-punen-me-nje-minute-heshtje/60%Daily2019-02-14 07:27
https://kosova-info.com/keta-jane-emrat-e-personave-qe-gjenden-ne-spital-pas-tragjedise-ne-maqedoni/60%Daily2019-02-14 07:26
https://kosova-info.com/keni-qene-duke-e-mbushur-smartfonin-tuaj-gabim-gjate-gjithe-kohes/60%Daily2019-02-14 07:26
https://kosova-info.com/familja-e-enit-kunder-lidhjes-se-saj-me-gencin-per-shkak-te-kaluares-se-tij/60%Daily2019-02-14 07:24
https://kosova-info.com/familja-e-enit-kunder-lidhjes-se-saj-me-gencin-per-shkak-te-kaluares-se-tij-2/60%Daily2019-02-14 07:24
https://kosova-info.com/probleme-me-renien-e-flokeve-pini-kete-caj-cdo-dite/60%Daily2019-02-14 07:13
https://kosova-info.com/horoskopi-i-dites-se-sotme-14-shkurt-2019/60%Daily2019-02-14 07:01
https://kosova-info.com/uefa-me-sqarim-per-golin-e-anuluar-te-ajaxit/60%Daily2019-02-14 06:56
https://kosova-info.com/ekipi-negociator-pritet-ta-votoje-sot-platformen-per-dialogun/60%Daily2019-02-14 06:53
https://kosova-info.com/arrin-ne-14-numri-i-viktimave-maqedonia-shpall-14-dhe-15-shkurtin-dite-zie/60%Daily2019-02-14 06:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpunetoret-e-kek-ut-protestojne-kunder-ligjit-te-pagave/60%Daily2019-02-14 06:44
https://kosova-info.com/mot-i-vranet-dhe-me-reshje-bore/60%Daily2019-02-14 06:41
https://kosova-info.com/nga-sot-nisin-vonesat-ne-fluturime-per-shkak-te-greves-se-kontrolloreve/60%Daily2019-02-14 06:36
https://kosova-info.com/s4mm-ngushellime-te-sinqerta-per-gjithe-familjaret-e-viktimave/60%Daily2019-02-13 22:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-burgu-ekstrem-ku-do-te-vendoset-el-chapo/60%Daily2019-02-13 22:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8brama-jemi-shpirterisht-prane-familjeve-dhe-vendit-mik/60%Daily2019-02-13 22:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8brama-jemi-shpirterisht-prane-familjeve-dhe-vendit-mik/60%Daily2019-02-13 22:47
https://kosova-info.com/ish-gjyqtari-spanjoll-thote-se-goli-i-anuluar-i-ajaxit-ishte-i-rregullt/60%Daily2019-02-13 22:45
https://kosova-info.com/personat-qe-leshojne-gazra-ne-prezence-te-prinderve-jetojne-me-shendetshem/60%Daily2019-02-13 22:42
https://kosova-info.com/pas-aksidentit-ne-autostraden-shkup-tetove-big-mama-me-fjale-prekese/60%Daily2019-02-13 22:39
https://kosova-info.com/trump-instalon-nje-dhome-golfi-ne-shtepine-e-bardhe-me-vlere-prej-50-mije-dollaresh/60%Daily2019-02-13 22:38
https://kosova-info.com/ramos-per-ajaxin-nje-skuader-qe-luan-futboll-shume-te-mire/60%Daily2019-02-13 22:28
https://kosova-info.com/ramos-per-ajaxin-nje-skuader-qe-luan-futboll-shume-te-mire-2/60%Daily2019-02-13 22:28
https://kosova-info.com/taravari-gostivari-sot-eshte-ne-zi-zoti-na-ndihmofte/60%Daily2019-02-13 22:24
https://kosova-info.com/gold-ag-pas-tragjedise-ne-autostrade-o-zot-fali-dhe-meshiroj-vellezerit-e-motrat-tona/60%Daily2019-02-13 22:19
https://kosova-info.com/tottenham-30-dortmund-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-13 22:19
https://kosova-info.com/daciq-i-raporton-parlamentit-te-serbise-per-fushaten-e-tij-kunder-kosoves/60%Daily2019-02-13 22:18
https://kosova-info.com/ajax-12-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-13 22:09
https://kosova-info.com/qeveria-ne-maqedoni-mban-mbledhje-te-jashtezakonshme-pas-aksidentit-tragjik/60%Daily2019-02-13 22:07
https://kosova-info.com/djali-i-deputetit-nga-tetova-ne-mesin-e-te-vdekurve-ne-aksidentin-tragjik/60%Daily2019-02-13 22:03
https://kosova-info.com/nena-e-rites-rrefen-periudhen-e-veshtire-pas-kesaj-foto-jam-diagnostifikuar-me-kancerin-e-gjirit/60%Daily2019-02-13 21:59
https://kosova-info.com/nena-e-rites-rrefen-periudhen-e-veshtire-pas-kesaj-foto-jam-diagnostifikuar-me-kancerin-e-gjirit/60%Daily2019-02-13 21:59
https://kosova-info.com/fitore-e-pervuajtur-e-real-madridit-ndaj-ajaxit-ne-johan-cruyff-arena/60%Daily2019-02-13 21:54
https://kosova-info.com/tottenham-deklason-dortmundin-ne-wembley/60%Daily2019-02-13 21:50
https://kosova-info.com/mercedes-lanson-makinen-e-pare-ne-2019-en-per-formula-1-ja-si-do-duket/60%Daily2019-02-13 21:45
https://kosova-info.com/kush-i-dergoi-lule-morena-tarakut/60%Daily2019-02-13 21:39
https://kosova-info.com/vjen-goli-i-pare-ne-ndeshjen-ajax-real-madrid/60%Daily2019-02-13 21:24
https://kosova-info.com/vesa-luma-serish-ndryshon-ngjyren-e-flokeve/60%Daily2019-02-13 21:20
https://kosova-info.com/7-te-vdekur-jane-derguar-per-autopsi-ne-mjekesi-ligjore/60%Daily2019-02-13 21:19
https://kosova-info.com/konfirmohet-largimi-i-hamsik-nga-napoli/60%Daily2019-02-13 21:17
https://kosova-info.com/i-pari-i-ldk-se-shpreh-ngushellime-per-familjet-e-viktimave-ne-aksidentin-shkup-tetove/60%Daily2019-02-13 21:05
https://kosova-info.com/e-habitshme-anetari-i-ldk-se-i-del-ne-mbrojtje-haradinajt-taksa-nuk-na-ndan-me-ameriken/60%Daily2019-02-13 21:03
https://kosova-info.com/gati-per-shen-valentin-demi-rose-e-zjarrte-ne-te-kuqe/60%Daily2019-02-13 20:59
https://kosova-info.com/hetimet-rreth-aksidentit-vazhdojne-gjate-dites-se-neserme/60%Daily2019-02-13 20:58
https://kosova-info.com/ajax-real-madrid-tottenham-dortmund-keto-jane-rezultatet-pas-pjeseve-te-para/60%Daily2019-02-13 20:54
https://kosova-info.com/a-ishte-i-drejte-vendimi-i-gjyqtarit-per-te-anuluar-golin-e-ajaxit/60%Daily2019-02-13 20:49
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-i-shton-edhe-dy-fjale-per-nene-terezen-e-permend-adem-jasharin/60%Daily2019-02-13 20:47
https://kosova-info.com/ramushi-tregohet-romantik-keshtu-e-surprizoi-aniten-per-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2019-02-13 20:39
https://kosova-info.com/kompany-i-gatshem-te-nenshkruaje-kontrate-te-re-me-man-city/60%Daily2019-02-13 20:34
https://kosova-info.com/sarri-ky-eshte-problemi-i-chelsea/60%Daily2019-02-13 20:20
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-honey-e-nrg-band/60%Daily2019-02-13 20:19
https://kosova-info.com/ndeshja-ndaj-ajaxit-speciale-per-sergio-ramosin/60%Daily2019-02-13 20:05
https://kosova-info.com/thaci-nese-nuk-hiqet-taksa-per-kosoven-do-te-kete-masa/60%Daily2019-02-13 20:04
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-ti-behet-analiza-e-gjakut-dhe-urines-vozitesit-te-autobusit-te-aksidentit-tragjik/60%Daily2019-02-13 20:02
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-ti-behet-analiza-e-gjakut-dhe-urines-vozitesit-te-autobusit-te-aksidentit-tragjik/60%Daily2019-02-13 20:02
https://kosova-info.com/sakrifica-per-ty-eshte-vullnet-per-jeten-gold-ag-takohet-me-lahi-brahimajn/60%Daily2019-02-13 19:59
https://kosova-info.com/veseli-i-pikelluar-nga-aksidenti-ne-shkup-ngushellime-familjeve-te-viktimave/60%Daily2019-02-13 19:48
https://kosova-info.com/veseli-i-pikelluar-nga-aksidenti-ne-shkup-ngushellime-familjeve-te-viktimave/60%Daily2019-02-13 19:48
https://kosova-info.com/thaci-haradinajt-mik-mund-te-jesh-kur-respekton-keshillat/60%Daily2019-02-13 19:40
https://kosova-info.com/young-zerka-tregon-arsyen-se-perse-i-anuloi-koncertet-dhe-vjen-me-befasi-per-fansat/60%Daily2019-02-13 19:39
https://kosova-info.com/halil-kastrati-ben-me-banese-veteranen-e-arsimit-thote-se-jetonte-ne-kushte-te-mjerueshme/60%Daily2019-02-13 19:38
https://kosova-info.com/noizy-me-album-te-dyte-zbulon-detajet/60%Daily2019-02-13 19:19
https://kosova-info.com/rregulli-i-letres-4-ne-uno-e-keni-luajtur-gabim-gjate-gjithe-kohes/60%Daily2019-02-13 19:15
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-tolga-almeden-per-ditelindje-dhe-per-pervjetor-te-marteses/60%Daily2019-02-13 19:08
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-do-te-ulin-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak-rekomandohen-per-diabetiket/60%Daily2019-02-13 19:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-dortmund/60%Daily2019-02-13 18:58
https://kosova-info.com/cilin-trendafil-zgjedh-do-te-te-rrefeje-sekretet-e-personalitetit-tend/60%Daily2019-02-13 18:57
https://kosova-info.com/molliqaj-publikon-nje-video-thote-se-bashkepunimi-kurti-mustafa-eshte-jo-parimor/60%Daily2019-02-13 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-ajax-real-madrid/60%Daily2019-02-13 18:51
https://kosova-info.com/ne-mesin-e-te-lenduarve-ne-aksidentin-shkup-tetove-edhe-nje-grua-shtatzene/60%Daily2019-02-13 18:42
https://kosova-info.com/10-te-vdekur-nga-aksidenti-tragjik-ne-rrugen-shkup-tetove/60%Daily2019-02-13 18:39
https://kosova-info.com/shba-akuzon-ish-zyrtaren-e-forcave-ajrore-se-ka-spiunuar-per-iranin/60%Daily2019-02-13 18:36
https://kosova-info.com/kosove-turqi-miqesore-e-veteraneve-per-nder-te-pavaresise/60%Daily2019-02-13 18:33
https://kosova-info.com/isisi-nuk-eshte-mundur-ende-thote-gjermania/60%Daily2019-02-13 18:31
https://kosova-info.com/spalletti-flet-per-vendimin-e-veshtire-per-tia-marre-shiritin-e-kapitenit-icardit/60%Daily2019-02-13 18:19
https://kosova-info.com/ne-dyqane-po-shitet-oriz-me-mbetje-plastike-ja-si-ta-dalloni-cili-eshte-i-duhuri/60%Daily2019-02-13 18:06
https://kosova-info.com/rashica-ne-siklet-i-duhet-te-zgjedh-mes-ronaldos-dhe-messit/60%Daily2019-02-13 18:04
https://kosova-info.com/pint-lansojne-intron-e-albumit-united-state-of-albania/60%Daily2019-02-13 18:00
https://kosova-info.com/motra-e-icardit-vellai-im-pse-po-e-lejon-te-te-ndodhe-kjo-gje/60%Daily2019-02-13 17:53
https://kosova-info.com/jo-vetem-dua-lipa-kengetarja-zbulon-edhe-talentet-tjere-te-familjes/60%Daily2019-02-13 17:51
https://kosova-info.com/ferrari-qe-mund-ti-tejkaloje-te-gjithe-madje-edhe-messin-dhe-ronaldon/60%Daily2019-02-13 17:43
https://kosova-info.com/luje-luje-publikohet-me-videoklip-nga-sinan-hoxha/60%Daily2019-02-13 17:39
https://kosova-info.com/tre-viktima-ne-aksidentin-e-autobusit-ne-autostraden-shkup-tetove/60%Daily2019-02-13 17:36
https://kosova-info.com/zgjidh-syzet-ideale-sipas-formes-se-fytyres/60%Daily2019-02-13 17:33
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-autostraden-shkup-tetove-rreth-20-persona-jane-transportuar-ne-spital-ne-shkup/60%Daily2019-02-13 17:32
https://kosova-info.com/skuadra-nga-premierliga-e-kerkon-rashicen/60%Daily2019-02-13 17:31
https://kosova-info.com/fillon-greva-e-sindikalisteve-se-agjencise-se-navigacionit-ajror/60%Daily2019-02-13 17:30
https://kosova-info.com/polonia-kerkon-shtim-te-numrit-te-ushtareve-amerikane-ne-territorin-e-saj/60%Daily2019-02-13 17:23
https://kosova-info.com/kida-me-floke-ngjyre-lejla-shikojeni-si-duket/60%Daily2019-02-13 17:19
https://kosova-info.com/rrokulliset-autobusi-me-udhetare-ne-autostraden-shkup-tetove-disa-te-lenduar/60%Daily2019-02-13 17:16
https://kosova-info.com/legjenda-e-man-utd-mourinho-kishte-te-drejte-per-kete-gje/60%Daily2019-02-13 17:09
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi-ai/60%Daily2019-02-13 16:59
https://kosova-info.com/tete-lojtaret-qe-kane-luajtur-ne-la-liga-dhe-mund-ti-mos-i-kujtoni-qe-ishin-pjese-e-ajax/60%Daily2019-02-13 16:47
https://kosova-info.com/cila-iu-ben-te-shtoni-peshe-me-shume-yndyra-apo-sheqeri-ja-cthone-shkencetaret/60%Daily2019-02-13 16:40
https://kosova-info.com/pa-recipeta-e-me-pamje-nga-deti-oriola-marashi-ka-tronditur-rrjetin/60%Daily2019-02-13 16:39
https://kosova-info.com/kanadaja-lindore-bllokohet-nga-bora-dhe-i-ftohti/60%Daily2019-02-13 16:37
https://kosova-info.com/e-gjithe-evropa-pas-richarlison/60%Daily2019-02-13 16:33
https://kosova-info.com/premtimi-i-marcelos-per-solarin/60%Daily2019-02-13 16:25
https://kosova-info.com/austria-do-te-ashpersoje-denimet-per-sulmet-kunder-grave/60%Daily2019-02-13 16:24
https://kosova-info.com/lladrovci-dhe-drejtori-i-odes-amerikane-bashkebisedojne-me-perfaqesuesit-e-bizneseve/60%Daily2019-02-13 16:19
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-dicka-e-re-po-vjen-nga-yllka-kuqi/60%Daily2019-02-13 16:19
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-rakitic-drejt-gjigantit-italian/60%Daily2019-02-13 16:15
https://kosova-info.com/kapet-kosovari-i-denuar-per-terrorizem-tentoi-te-linte-shqiperine-me-pasaporte-false/60%Daily2019-02-13 16:14
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-per-falsifikim-te-parave/60%Daily2019-02-13 16:13
https://kosova-info.com/guaido-ndihmat-humanitare-per-dy-jave-ne-venezuele/60%Daily2019-02-13 16:12
https://kosova-info.com/rreshqitja-e-radhes-nga-facebook-alarmon-te-gjithe-perdoruesit/60%Daily2019-02-13 16:07
https://kosova-info.com/rusia-kina-ne-qender-te-vizites-se-sekretarit-pompeo-ne-evropen-qendrore/60%Daily2019-02-13 16:06
https://kosova-info.com/u-largua-nga-babastars-por-kjo-gje-i-mbeti-cozman-it-nga-grupi/60%Daily2019-02-13 15:59
https://kosova-info.com/80-e-prifterinjve-jane-gei-gazetari-shokon-me-librin-e-tij/60%Daily2019-02-13 15:56
https://kosova-info.com/kur-guardiola-kerkonte-transferimin-e-yllit-te-liverpool-te-bayern-munich/60%Daily2019-02-13 15:52
https://kosova-info.com/probleme-me-zorret-mjeku-nderkombetar-tregon-sesi-ti-sheroni-ato/60%Daily2019-02-13 15:44
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-sabri-fejzullahun-me-medaljen-presidenciale-te-meritave/60%Daily2019-02-13 15:40
https://kosova-info.com/ronaldo-sikurse-bolt-dhe-federer/60%Daily2019-02-13 15:38
https://kosova-info.com/tayna-e-vecante-ne-klipin-e-ri-dikur-se-kan-besu-qe-kom-me-mrri/60%Daily2019-02-13 15:24
https://kosova-info.com/pritjes-po-i-vjen-fundit-joshua-zyrtarizon-kundershtarin-ne-ring-me-1-qershor/60%Daily2019-02-13 15:24
https://kosova-info.com/cfare-ti-blini-partnerit-ne-baze-te-asaj-se-sa-gjate-jeni-bashke/60%Daily2019-02-13 15:23
https://kosova-info.com/gabimi-qe-e-beri-kjo-vajze-kur-shpoi-hunden-e-la-ate-ne-karroce-tere-jeten/60%Daily2019-02-13 15:13
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-pozon-prane-vetures-se-saj-luksoze/60%Daily2019-02-13 15:12
https://kosova-info.com/man-city-kerkon-yllin-e-juves-qe-mund-ti-kushtoje-120-milione-euro/60%Daily2019-02-13 15:11
https://kosova-info.com/rriten-veprat-penale-te-lidhura-me-anti-semitizem-ne-gjermani/60%Daily2019-02-13 15:05
https://kosova-info.com/ishte-pjese-e-grupit-terrorist-arrestohet-ne-vlore-32-vjecari-nga-kosova/60%Daily2019-02-13 15:02
https://kosova-info.com/kurti-akademik-idriz-ajeti-do-te-jetoje-ne-kujtesen-e-popullit-tone/60%Daily2019-02-13 15:00
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-nga-sozia-e-angelina-jolie-ne-videot-e-fundit-ajo/60%Daily2019-02-13 14:59
https://kosova-info.com/produktet-kosovare-prezantohen-ne-panairin-e-ushqimeve-organike-ne-gjermani/60%Daily2019-02-13 14:57
https://kosova-info.com/vala-e-largon-perfundimisht-kodin-telefonik-377/60%Daily2019-02-13 14:55
https://kosova-info.com/autoritetet-gjermane-akuzojne-tete-shqiptare-per-kontrabandim-te-1-8-ton-kokaine-me-ane-te-kutive-te-bananes/60%Daily2019-02-13 14:54
https://kosova-info.com/man-utd-dhe-chelsea-e-duan-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-02-13 14:54
https://kosova-info.com/vesa-kengetare-e-suksesshme-por-kete-lidhur-me-studimet-e-saj-nuk-e-keni-ditur/60%Daily2019-02-13 14:47
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-me-plane-te-medha-per-50-vjetorin-e-lindjes/60%Daily2019-02-13 14:39
https://kosova-info.com/deshton-miratimi-i-buxhetit-spanja-prane-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2019-02-13 14:31
https://kosova-info.com/mesohet-perse-iu-pakuan-ences-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2019-02-13 14:27
https://kosova-info.com/mesohet-perse-iu-pakuan-ences-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2019-02-13 14:27
https://kosova-info.com/spalletti-nuk-e-fton-icardin-ne-ndeshjen-ndaj-rapid-vjenes/60%Daily2019-02-13 14:25
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-ne-nje-moment-romantik-me-bashkeshortin-adonis-morina/60%Daily2019-02-13 14:13
https://kosova-info.com/shkarkohet-sarri-zidane-e-ndryshon-komplet-formacionin-e-chelseas/60%Daily2019-02-13 14:02
https://kosova-info.com/tollovi-te-interi-pas-lajmit-se-icardi-nuk-eshte-me-kapiten-i-skuadres-brozovic-me-veprim-skandaloz/60%Daily2019-02-13 13:50
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-miraton-marreveshjen-per-tregti-mes-be-se-dhe-singaporit/60%Daily2019-02-13 13:49
https://kosova-info.com/rovena-stefa-me-foto-topless-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-13 13:48
https://kosova-info.com/anetari-i-juventusit-e-refuzoi-barcelonen-dhe-real-madridin/60%Daily2019-02-13 13:36
https://kosova-info.com/mbahen-homazhet-per-akademikun-idriz-ajeti/60%Daily2019-02-13 13:35
https://kosova-info.com/qyteti-qe-dergjet-ne-plehra/60%Daily2019-02-13 13:35
https://kosova-info.com/sot-dy-here-feste-per-almeda-abazin-dhe-burrin-e-saj/60%Daily2019-02-13 13:31
https://kosova-info.com/gjermania-akuzon-tete-shqiptare-per-kontrabandim-te-droges/60%Daily2019-02-13 13:25
https://kosova-info.com/man-utd-e-pret-denim-i-rende-nga-uefa/60%Daily2019-02-13 13:22
https://kosova-info.com/bebe-rexha-e-merzitur-kenga-e-saj-qe-theu-rekorde-nuk-u-vleresua-nga-asnje-festival/60%Daily2019-02-13 13:14
https://kosova-info.com/basha-evropa-po-pret-qe-te-rrezojme-ramen/60%Daily2019-02-13 13:11
https://kosova-info.com/maqedonia-e-veriut-per-here-te-pare-ulet-ne-tryezen-e-nato-s/60%Daily2019-02-13 13:07
https://kosova-info.com/lorik-cana-vjen-me-nje-projekt-te-madh-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-13 13:04
https://kosova-info.com/zyrtarisht-icardi-seshte-me-kapiten-i-interit-pasi-e-do-kalimin-te-kjo-skuader/60%Daily2019-02-13 12:49
https://kosova-info.com/zyrtare-hidhet-shorti-per-gjysmefinalen-e-kupes-se-kosoves/60%Daily2019-02-13 12:36
https://kosova-info.com/biznesmeni-26-vjecar-i-gatshem-per-lidhje-serioze-ky-eshte-kushti/60%Daily2019-02-13 12:32
https://kosova-info.com/maqedoni-brenda-tre-diteve-tabelat-kufitare-do-te-jene-edhe-shqip/60%Daily2019-02-13 12:31
https://kosova-info.com/zyrtare-nuk-eshte-me-icardi-inter-cakton-kapitenin-e-ri/60%Daily2019-02-13 12:24
https://kosova-info.com/edhe-be-e-perserit-qendrimin-per-taksen-vetem-me-heqjen-e-saj-dialogu-mund-te-zhbllokohet/60%Daily2019-02-13 12:24
https://kosova-info.com/trusti-kritikohet-per-humbjet-e-medha-konsiderohet-si-kriza-me-e-madhe-pas-asaj-te-2008-es/60%Daily2019-02-13 12:12
https://kosova-info.com/veseli-akademik-ajeti-dha-kontribut-te-cmuar/60%Daily2019-02-13 12:12
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-befasohet-per-ditelindje-nga-ylli-hollivudian/60%Daily2019-02-13 12:09
https://kosova-info.com/vetevritet-ne-prishtine-nje-60-vjecar-ishte-punonjes-i-kfor-it/60%Daily2019-02-13 11:57
https://kosova-info.com/shkaku-i-operimit-te-gabueshem-ne-kosove-sportisti-operohet-39-here-ne-france/60%Daily2019-02-13 11:31
https://kosova-info.com/tottenham-me-pese-transferime-ne-vere/60%Daily2019-02-13 11:26
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-mbi-260-mije-punetore-ne-vit/60%Daily2019-02-13 11:26
https://kosova-info.com/borxhi-kombetar-shenon-rekord-ne-shba/60%Daily2019-02-13 11:22
https://kosova-info.com/limaj-ambasadorit-kanadez-platforma-ne-fryme-me-kushtetuten-e-vendit/60%Daily2019-02-13 11:19
https://kosova-info.com/ldk-ja-e-quan-skandaloze-bartjen-e-25-milione-eurove-nga-buxheti-i-komunes-se-prishtines/60%Daily2019-02-13 11:17
https://kosova-info.com/emri-maqedonia-e-veriut-hyn-ne-fuqi/60%Daily2019-02-13 11:17
https://kosova-info.com/kontrolloret-e-trafikut-ajror-pezullojne-greven-vetem-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2019-02-13 11:15
https://kosova-info.com/pas-takimit-shpend-ahmeti-nuk-ka-ndryshim-te-qendrimeve-per-taksen/60%Daily2019-02-13 11:15
https://kosova-info.com/dortmund-bllokohet-ne-aeroport-para-ndeshjes-me-tottenhamin/60%Daily2019-02-13 11:14
https://kosova-info.com/vitamina-e-cila-iu-ndihmon-te-luftoni-te-dy-llojet-e-diabetit/60%Daily2019-02-13 11:12
https://kosova-info.com/ne-mes-shkelqen-me-premiere-ne-berlinale/60%Daily2019-02-13 11:11
https://kosova-info.com/shikojini-momentin-kur-di-maria-shperthen-ndaj-tifozeve-te-man-utd/60%Daily2019-02-13 11:02
https://kosova-info.com/solari-ka-nje-kerkese-te-cuditshme-per-lojtaret-e-real-madridit-para-ndeshjes-me-ajaxin/60%Daily2019-02-13 10:49
https://kosova-info.com/kim-kardashian-paditet-per-100-milione-dollare-ja-cfare-ndodhi/60%Daily2019-02-13 10:41
https://kosova-info.com/trupi-i-emiliano-salas-niset-drejt-argjentines/60%Daily2019-02-13 10:36
https://kosova-info.com/juventus-ofron-nje-lojtar-dhe-50-milione-per-salahun/60%Daily2019-02-13 10:25
https://kosova-info.com/real-madrid-eden-hazard-kjo-nuk-pritej-te-ndodhte/60%Daily2019-02-13 10:15
https://kosova-info.com/el-chapo-shpallet-fajtor/60%Daily2019-02-13 10:09
https://kosova-info.com/el-chapo-shpallet-fajtor/60%Daily2019-02-13 10:09
https://kosova-info.com/diferenca-ne-moshe-mes-saj-dhe-burrit-flet-vesa-luma/60%Daily2019-02-13 10:08
https://kosova-info.com/dy-skuadrat-nga-kina-me-mega-oferte-per-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-02-13 10:04
https://kosova-info.com/kontrolleret-e-trafikut-ajror-ne-greve/60%Daily2019-02-13 09:46
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-krereve-shteteror-dorezohet-platforma-per-dialogun/60%Daily2019-02-13 09:39
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-krereve-shteteror-dorezohet-platforma-per-dialogun-2/60%Daily2019-02-13 09:39
https://kosova-info.com/perisic-ne-premierlige-por-jo-te-arsenali/60%Daily2019-02-13 09:38
https://kosova-info.com/nga-kosova-ne-los-angeles-era-publikon-trailerin-e-kenges-selfish/60%Daily2019-02-13 09:31
https://kosova-info.com/letra-e-putinit-per-serbine-ka-nje-mesazh-per-kosoven/60%Daily2019-02-13 09:26
https://kosova-info.com/arsenal-me-dy-top-transferime-nga-serie-a/60%Daily2019-02-13 09:26
https://kosova-info.com/rilindja-mbush-74-vjet-gazetaret-permallohen/60%Daily2019-02-13 09:14
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-blindon-lojtarin-qe-e-duan-chelsea-psg-dhe-man-utd/60%Daily2019-02-13 09:13
https://kosova-info.com/shqiptari-qe-ishte-pjese-e-grammy-kam-bertit-per-duan-me-aq-fuqi-sa-kam-pas-me-dolen-lot/60%Daily2019-02-13 09:01
https://kosova-info.com/wenger-pogba-eshte-lojtar-i-rebeluar-i-padisiplinuar/60%Daily2019-02-13 09:00
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-trasferon-deshtakun-e-chelseas/60%Daily2019-02-13 08:49
https://kosova-info.com/shba-ja-organizon-konference-per-lindjen-e-mesme-be-ja-dhe-rusia-nuk-marrin-pjese/60%Daily2019-02-13 08:46
https://kosova-info.com/tranzicioni-i-fsk-se-sfidohet-nga-raportet-me-shba-ne-per-taksen/60%Daily2019-02-13 08:41
https://kosova-info.com/zhduken-dy-vajza/60%Daily2019-02-13 08:33
https://kosova-info.com/nen-ndikimin-e-alkoolit-burri-ushtron-dhune-te-madhe-ndaj-gruas-ne-mitrovice/60%Daily2019-02-13 08:26
https://kosova-info.com/pendohen-tifozet-e-man-utd-e-duan-serish-mourinhon/60%Daily2019-02-13 08:25
https://kosova-info.com/haradinaj-per-idriz-ajetin-bota-shqiptare-humbi-nje-nga-personalitet-me-te-ndritshme/60%Daily2019-02-13 08:23
https://kosova-info.com/festoi-per-2-milione-ndjekes-ne-instagram-ences-i-ndodh-e-papritura/60%Daily2019-02-13 08:19
https://kosova-info.com/hazard-i-ka-disa-fjale-per-sarrin/60%Daily2019-02-13 08:13
https://kosova-info.com/gjyqi-me-i-madh-i-kokaines-ne-gjermani-lidhet-me-shqiptaret/60%Daily2019-02-13 08:11
https://kosova-info.com/solskjaer-e-thumbon-sanchezin-pas-humbjes-nga-psg/60%Daily2019-02-13 08:02
https://kosova-info.com/ne-prag-te-shen-valentinit-ciara-i-dedikon-kenge-burrit-te-saj/60%Daily2019-02-13 07:52
https://kosova-info.com/televizioni-iranian-cenzuron-emblemen-e-man-utd-aryseja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2019-02-13 07:52
https://kosova-info.com/sarri-me-formacion-te-ri-pas-turperimit-nga-man-city/60%Daily2019-02-13 07:41
https://kosova-info.com/kadrijaj-edhe-kete-here-do-te-konfirmohet-pafajesia-e-lahi-brahimajt/60%Daily2019-02-13 07:39
https://kosova-info.com/%e2%80%8bndahet-nga-jeta-akademik-idriz-ajeti/60%Daily2019-02-13 07:38
https://kosova-info.com/i-kishin-ashpersuar-raportet-s4mm-sot-kapet-duke-e-degjuar-kengen-e-reperit-kosovar/60%Daily2019-02-13 07:24
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-elbasan-makina-perplas-24-vjecarin-dhe-largohet/60%Daily2019-02-13 07:18
https://kosova-info.com/zidane-trajner-i-chelseas/60%Daily2019-02-13 07:07
https://kosova-info.com/pershkallezohet-lufta-mes-thacit-dhe-haradinajt/60%Daily2019-02-13 07:07
https://kosova-info.com/nje-e-treta-e-shqiptareve-te-burgosur-per-droge/60%Daily2019-02-13 07:05
https://kosova-info.com/katy-perry-po-perballet-me-kritika-shkak-dizajni-i-kepuceve/60%Daily2019-02-13 07:04
https://kosova-info.com/draft-platforma-per-dialogun-u-dorezohet-sot-krereve-te-shtetit/60%Daily2019-02-13 06:40
https://kosova-info.com/shenohet-49-vjetori-i-themelimit-te-universitetit-te-prishtines/60%Daily2019-02-13 06:36
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-9/60%Daily2019-02-13 06:33
https://kosova-info.com/trump-ligjvenesja-demokrate-omar-duhet-te-dorehiqet/60%Daily2019-02-12 22:59
https://kosova-info.com/gold-ag-shfaqet-perkrah-kryeministrit-haradinaj-jena-bisha-jena-njisha/60%Daily2019-02-12 22:58
https://kosova-info.com/tuchel-ishte-nje-fitore-e-merituar/60%Daily2019-02-12 22:53
https://kosova-info.com/boshnjaku-me-i-kerkuar-vritet-pas-perpjekjes-masive-per-ta-arrestuar/60%Daily2019-02-12 22:50
https://kosova-info.com/fitoni-energjite-e-duhura-per-te-luftuar-lodhjen-duke-ngrene-keto-ushqime-2/60%Daily2019-02-12 22:48
https://kosova-info.com/bajrami-haradinaj-po-don-me-shku-ne-zgjedhje-me-karten-e-tarifes/60%Daily2019-02-12 22:48
https://kosova-info.com/trump-nuk-besoj-te-ndodhe-nje-tjeter-mbyllje-e-qeverise/60%Daily2019-02-12 22:41
https://kosova-info.com/heroi-i-psg-se-deklarohet-pas-fitores-se-madhe-ne-old-trafford/60%Daily2019-02-12 22:40
https://kosova-info.com/vesa-luma-flet-per-operacionet-plastike/60%Daily2019-02-12 22:39
https://kosova-info.com/ti-themi-amerikes-jo-eshte-cinizem-dhe-populizem-amatoresk/60%Daily2019-02-12 22:22
https://kosova-info.com/roma-21-porto-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-12 22:21
https://kosova-info.com/sa-e-du-dashnine-kenga-me-e-re-nga-shpat-kasapi/60%Daily2019-02-12 22:19
https://kosova-info.com/trump-i-kerkon-doreheqjen-kongresistes-myslimane/60%Daily2019-02-12 22:12
https://kosova-info.com/man-utd-0-2-psg-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-02-12 22:12
https://kosova-info.com/gabimet-qe-asnjehere-grate-nuk-duhet-bere-me-te-brendshmet/60%Daily2019-02-13 11:45
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-reperi-i-njohur-ne-moshen-21-vjecare/60%Daily2019-02-12 22:00
https://kosova-info.com/psg-ben-hap-te-madh-drejt-cerekfinales-mposht-man-unitedin-ne-old-trafford/60%Daily2019-02-12 21:56
https://kosova-info.com/pse-ldk-ja-nuk-po-i-bashkohet-ekipit-negociator-ne-bisedime-me-serbine/60%Daily2019-02-12 21:48
https://kosova-info.com/ne-kete-date-te-vecante-do-te-lansohet-albumi-i-pint/60%Daily2019-02-12 21:38
https://kosova-info.com/ne-kete-date-te-vecante-do-te-lansohet-albumi-i-pint/60%Daily2019-02-12 21:38
https://kosova-info.com/sabit-geci-tregon-nese-uck-ja-e-ka-dashur-ibrahim-rugoven/60%Daily2019-02-12 21:34
https://kosova-info.com/suplimenti-qe-mund-tiu-ndihmoje-me-humbjen-e-peshes/60%Daily2019-02-12 21:30
https://kosova-info.com/mbappe-heshte-old-traffordin-psg-dyfishon-epersine/60%Daily2019-02-12 21:27
https://kosova-info.com/haradinaj-godet-mogherinin-eshte-armike-e-kosoves/60%Daily2019-02-12 21:26
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-sfiden-man-utd-psg/60%Daily2019-02-12 21:20
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-robert-berisha-mashkulli-me-seksi-i-estrades/60%Daily2019-02-12 21:19
https://kosova-info.com/thaci-per-taksen-per-pak-dem-qe-ia-kemi-bere-serbise-kemi-marre-flakaresh-nga-shba-ja/60%Daily2019-02-12 21:14
https://kosova-info.com/plaku-buffon-vendos-rekord-te-ri-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-02-12 21:10
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-takimit-te-lidereve-nuk-e-heqim-taksen-deri-ne-njohje/60%Daily2019-02-12 21:00
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-publikon-albumin-e-ditelindjes-se-33-te/60%Daily2019-02-12 20:59
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-publikon-albumin-e-ditelindjes-se-33-te/60%Daily2019-02-12 20:59
https://kosova-info.com/teknika-e-re-ideale-per-ta-lindur-femijen-do-ua-largoje-friken/60%Daily2019-02-13 14:03
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-i-krereve-te-shtetit-askush-nuk-flet-per-media/60%Daily2019-02-12 20:54
https://kosova-info.com/man-utd-psg-roma-porto-keto-jane-rezultatet-pas-pjeseve-te-para/60%Daily2019-02-12 20:51
https://kosova-info.com/hashim-thaci-njohja-nga-serbia-sdo-te-jete-dhurate/60%Daily2019-02-12 20:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pija-popullore-qe-po-u-shkakton-fryrje-barku/60%Daily2019-02-12 20:44
https://kosova-info.com/skadon-kontrata-nxenesit-mbesin-pa-qumesht-ne-shkollat-e-prishtines/60%Daily2019-02-12 20:42
https://kosova-info.com/kjo-kenge-e-saj-ia-ndryshoi-jeten-rita-ores-e-kujton-me-shume-nostalgji/60%Daily2019-02-12 20:39
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-i-futbollit-nuk-refuzohet-real-madridi/60%Daily2019-02-12 20:37
https://kosova-info.com/moti-neser-ne-kosove-ne-disa-zona-do-te-kete-bore-te-theksuar/60%Daily2019-02-12 20:31
https://kosova-info.com/isis-ka-rezerva-prej-230-milione-funte-per-sulme-te-ardhshme-ne-perendim/60%Daily2019-02-12 20:26
https://kosova-info.com/justin-bieber-kerkon-trajtim-per-depresion-a-ka-te-beje-me-martesen-me-hailey/60%Daily2019-02-12 20:20
https://kosova-info.com/ja-pse-legjenda-e-liverpoolit-e-refuzoi-barcelonen/60%Daily2019-02-12 20:18
https://kosova-info.com/pozicionet-me-romantike-ne-shtrat-si-per-femrat-ashtu-edhe-per-meshkujt/60%Daily2019-02-12 20:12
https://kosova-info.com/interi-me-transferim-nga-premierliga/60%Daily2019-02-12 20:05
https://kosova-info.com/u-shfaq-seksi-ne-roze-ky-eshte-cmimi-i-fustanit-te-nora-istrefit/60%Daily2019-02-12 19:59
https://kosova-info.com/arriti-2-milione-ndjekes-ne-instagram-enca-feston-e-rrethuar-me-buqeta-trendafilash/60%Daily2019-02-12 19:39
https://kosova-info.com/zbulohen-30-spiunet-e-ish-sigurimit/60%Daily2019-02-12 19:24
https://kosova-info.com/vajza-nga-kamenica-tash-e-7-dite-e-zhdukur-nese-e-shihni-lajmeroni-policine/60%Daily2019-02-12 19:22
https://kosova-info.com/nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-te-dhurata-dores-keshtu-po-duket/60%Daily2019-02-12 19:19
https://kosova-info.com/presidenti-i-cardiff-tregon-nese-do-tia-paguaje-nantes-shume-e-transferimit-te-sala/60%Daily2019-02-12 19:02
https://kosova-info.com/edhe-njeriu-i-angela-merkelit-kerkon-heqjen-e-takses/60%Daily2019-02-12 19:02
https://kosova-info.com/spanja-ne-prag-te-zgjedhjeve-te-parakohshme-parlamentare/60%Daily2019-02-12 19:01
https://kosova-info.com/me-ne-fund-ledri-vula-dhe-gashi-do-te-sjellin-kengen-e-re/60%Daily2019-02-12 18:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-psg/60%Daily2019-02-12 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-porto/60%Daily2019-02-12 18:47
https://kosova-info.com/vv-i-kerkon-jasharit-ta-heq-lojen-ludo-nga-agjenda-e-pervjetorit-te-pavaresise/60%Daily2019-02-12 18:47
https://kosova-info.com/ky-reper-shqiptar-do-te-performoje-ne-njeren-prej-shfaqjeve-me-te-shikuara-ne-amerike/60%Daily2019-02-12 18:39
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-se-re-te-bebe-rexhes/60%Daily2019-02-12 18:20
https://kosova-info.com/tifozet-e-psg-se-e-kallin-mancesterin/60%Daily2019-02-12 18:19
https://kosova-info.com/james-rodriguez-vendos-per-te-ardhmen/60%Daily2019-02-12 18:09
https://kosova-info.com/amerika-e-shpall-fajtor-el-chapon-per-trafikim-droge/60%Daily2019-02-12 18:08
https://kosova-info.com/bruno-vjen-me-baladen-e-re-zoti-tme-vrase/60%Daily2019-02-12 18:07
https://kosova-info.com/taksat-ekologjike-be-inkasoi-369-miliarde-euro-ne-vitin-2017/60%Daily2019-02-12 18:03
https://kosova-info.com/neser-finalizohet-platforma-per-dialogun-te-enjten-dergohet-ne-kuvend/60%Daily2019-02-12 18:02
https://kosova-info.com/gili-me-projekt-te-ri-per-shen-valentin-vjen-ne-duet-me-kengetarin-e-njohur/60%Daily2019-02-12 17:55
https://kosova-info.com/man-utd-psg-formacioni-i-kombinuar-me-lojtaret-me-te-shtrenjte/60%Daily2019-02-12 17:51
https://kosova-info.com/unicef-250-mije-ushtare-femije-ne-tere-boten/60%Daily2019-02-12 17:49
https://kosova-info.com/britania-dhe-be-ja-vazhdojne-diskutimet-per-brexit-in/60%Daily2019-02-12 17:44
https://kosova-info.com/e-dashura-e-sala-zbulon-detaje-te-tmerrshme-pas-gjetjes-se-trupit/60%Daily2019-02-12 17:43
https://kosova-info.com/kriza-ekonomike-ne-turqi-erdogan-rritja-e-cmimeve-eshte-nje-sulm-terrorist/60%Daily2019-02-12 17:37
https://kosova-info.com/rusia-zbulon-dicka-te-frikshme-ne-hapesire/60%Daily2019-02-12 17:36
https://kosova-info.com/maduro-londra-te-na-ktheje-rezervat-e-arit-venezuelian/60%Daily2019-02-12 17:27
https://kosova-info.com/maduro-londra-te-na-ktheje-rezervat-e-arit-venezuelian-2/60%Daily2019-02-12 17:27
https://kosova-info.com/pas-ceremonise-se-grammy-dua-festoi-me-familjaret-e-ngushte-dhe-shoqerine/60%Daily2019-02-12 17:25
https://kosova-info.com/sarrit-i-shfaqet-nje-tjeter-problem-te-chelsea/60%Daily2019-02-12 17:24
https://kosova-info.com/bonucci-ka-nje-lajm-te-mire-per-juventusin/60%Daily2019-02-12 17:03
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-personat-qe-adhurojne-makinat-me-nderrues-manual-te-shpejtesive/60%Daily2019-02-15 08:37
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-greve-nis-neser-ne-kosove/60%Daily2019-02-12 16:54
https://kosova-info.com/nora-istrefi-tregon-kembet-ne-fustanin-e-shkurter/60%Daily2019-02-12 16:53
https://kosova-info.com/perisic-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2019-02-12 16:53
https://kosova-info.com/perisic-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2019-02-12 16:53
https://kosova-info.com/shba-te-me-leter-te-re-per-lideret-e-kosoves-nuk-mund-te-besojme-qe-spo-na-degjoni/60%Daily2019-02-12 16:51
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-duhet-me-shume-kohe-per-marreveshjen-e-kufirit/60%Daily2019-02-12 16:47
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-prishtine-plagoset-nje-person/60%Daily2019-02-12 16:46
https://kosova-info.com/receta-natyrale-qe-ndihmon-ne-permiresimin-e-shikimit-per-3-muaj/60%Daily2019-02-12 16:44
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ben-tatuazh-ne-kete-pjese-te-ndjeshme-te-trupit/60%Daily2019-02-12 16:43
https://kosova-info.com/vinicius-nuk-mundet-ta-zevendesoje-ronaldon/60%Daily2019-02-12 16:39
https://kosova-info.com/vinicius-nuk-mundet-ta-zevendesoje-ronaldon/60%Daily2019-02-12 16:39
https://kosova-info.com/maqedonia-i-refuzon-kerkesen-per-azil-nje-shtetasi-nga-dubai/60%Daily2019-02-12 16:32
https://kosova-info.com/ibrahimovic-psg-man-utd-ja-kush-eshte-favorit/60%Daily2019-02-12 16:17
https://kosova-info.com/ibrahimovic-psg-man-utd-ja-kush-eshte-favorit-2/60%Daily2019-02-12 16:17
https://kosova-info.com/tayna-joshe-me-foton-e-fundit-veshja-gati-sa-nuk-e-tradhtoi/60%Daily2019-02-12 16:14
https://kosova-info.com/asnje-fluturim-ne-belgjike-te-merkuren-shkak-greva-e-pergjithshme/60%Daily2019-02-12 16:11
https://kosova-info.com/studimi-ushqimet-si-picat-dhe-patatet-e-skuqura-cojne-drejt-vdekjes-ne-moshe-te-re/60%Daily2019-02-13 10:11
https://kosova-info.com/pese-trajneret-qe-mund-ta-zevendesojne-sarrin-te-chelsea/60%Daily2019-02-12 16:01
https://kosova-info.com/pese-trajneret-qe-mund-ta-zevendesojne-sarrin-te-chelsea/60%Daily2019-02-12 16:01
https://kosova-info.com/pjese-e-klipit-te-ri-te-sinan-hoxhes-do-te-jete-edhe-gruaja-e-tij-andrra/60%Daily2019-02-12 15:56
https://kosova-info.com/flaka-kralani-sfidon-te-ftohtin-ne-bikini-ani-bore-bjer-ti/60%Daily2019-02-12 15:45
https://kosova-info.com/forma-e-dobet-chelsea-detyrohet-ta-transferoje-lojtarin-e-milanit/60%Daily2019-02-12 15:44
https://kosova-info.com/6-gra-te-vrara-per-nje-muaj-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-12 15:40
https://kosova-info.com/bik-merr-persiper-mjekimin-e-gruas-qe-u-aksidentua-rende-ne-prishtine/60%Daily2019-02-12 15:40
https://kosova-info.com/ministri-mustafa-nuk-jam-ne-dijeni-se-po-flitet-per-shkarkimin-tim/60%Daily2019-02-12 15:40
https://kosova-info.com/ish-i-i-paris-hilton-e-ndjej-se-vazhdojme-ta-duam-njeri-tjetrin-deri-ne-vdekje/60%Daily2019-02-12 15:30
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-realit-po-i-numeroj-ditet-deri-ne-pensionimin-e-messit/60%Daily2019-02-12 15:29
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-per-fajde-ne-prishtine/60%Daily2019-02-12 15:23
https://kosova-info.com/smartfoni-me-i-hjeshem-ndonjehere-ja-disa-fotografi-te-tij/60%Daily2019-02-12 15:21
https://kosova-info.com/smartfoni-me-i-hjeshem-ndonjehere-ja-disa-fotografi-te-tij-2/60%Daily2019-02-13 14:21
https://kosova-info.com/kush-jane-dy-shoket-e-cr7-qe-po-kerkojne-largimin-nga-reali/60%Daily2019-02-12 15:17
https://kosova-info.com/man-utd-perforcon-skuadren-me-yllin-e-psg-se/60%Daily2019-02-12 15:09
https://kosova-info.com/chelsea-po-i-perfiton-80-milione-euro-nga-shitja-willian/60%Daily2019-02-12 14:54
https://kosova-info.com/pervec-duas-dhe-bebes-edhe-kengetari-prizrenas-pjese-e-grammy-awards/60%Daily2019-02-12 14:43
https://kosova-info.com/njihuni-me-6-vjecarin-qe-do-ia-thyej-rekordin-usain-boltit/60%Daily2019-02-12 14:43
https://kosova-info.com/amerika-e-do-kosoven-ne-nato/60%Daily2019-02-12 14:35
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kunderpergjigjet-stoltenbergut-per-fsk-ne/60%Daily2019-02-12 14:31
https://kosova-info.com/tuna-sejdi-po-vjen-me-album/60%Daily2019-02-12 14:24
https://kosova-info.com/gjilani-perfiton-edhe-nje-grant-per-fushen-e-mjedisit/60%Daily2019-02-12 14:23
https://kosova-info.com/hoti-reagon-per-shtimin-e-numrit-te-keshilltareve-ne-mzhr/60%Daily2019-02-12 14:18
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pranon-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-i-ri-i-turqise/60%Daily2019-02-12 14:17
https://kosova-info.com/qytetaret-nuk-e-duan-kthimin-e-luftetareve-te-huaj-ne-kosove/60%Daily2019-02-12 14:14
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-transferon-super-yllin-e-gjigantit-evropian/60%Daily2019-02-12 14:13
https://kosova-info.com/almeda-abazi-ka-per-te-thene-dicka-per-dua-lipen/60%Daily2019-02-12 14:06
https://kosova-info.com/courtois-me-deklarate-te-papritur-per-atletico-madridin/60%Daily2019-02-12 14:01
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-e-kishte-pritur-kete-para-ndeshjes-ndaj-valladolidit/60%Daily2019-02-12 13:50
https://kosova-info.com/psg-me-super-transferim-nga-milani/60%Daily2019-02-12 13:38
https://kosova-info.com/babyg-provokon-me-foton-e-fundit-e-quan-veten-tiger/60%Daily2019-02-12 13:35
https://kosova-info.com/chelsea-merr-paralajmerimet-e-para-shkaku-i-sarrit/60%Daily2019-02-12 13:27
https://kosova-info.com/bqk-anetaresohet-ne-grupin-punues-nderkombetar-per-rrezikun-operacional/60%Daily2019-02-12 13:04
https://kosova-info.com/marcelo-vetem-me-nje-kusht-mund-te-largohem-nga-real-madridi/60%Daily2019-02-12 13:04
https://kosova-info.com/329-persona-te-prekur-nga-gripi-ishp-thote-se-nuk-ka-epidemi/60%Daily2019-02-12 13:04
https://kosova-info.com/gazetarja-shqiptare-ti-therrasim-ne-emer-organet-gjenitale/60%Daily2019-02-12 13:03
https://kosova-info.com/rikthehet-debora-ulen-temperaturat/60%Daily2019-02-12 13:00
https://kosova-info.com/isa-mustafa-padine-e-shpend-ahmetit-ndaj-vv-se-e-quan-lajm-te-dites/60%Daily2019-02-12 12:56
https://kosova-info.com/prokuroria-per-rastin-ne-drenas-vajza-dha-dy-deklarata-kontradiktore-per-mesuesin/60%Daily2019-02-12 12:50
https://kosova-info.com/plasin-shakate-me-fustanin-e-bebe-rexhes/60%Daily2019-02-12 12:41
https://kosova-info.com/mihrije-braha-dhe-naim-abazi-kendojne-ne-ditelindjen-e-efendi-rexhepit/60%Daily2019-02-12 12:30
https://kosova-info.com/pompeo-porosit-evropen-rezistoni-ndikimit-rus-dhe-kinez/60%Daily2019-02-12 12:12
https://kosova-info.com/kaq-shume-ka-shtuar-peshe-selena-gomez-e-deshmon-me-fotot-nga-plazhi/60%Daily2019-02-12 11:59
https://kosova-info.com/messi-nuk-i-do-keta-dy-lojtare-ne-skuadren-e-barcelones/60%Daily2019-02-12 11:59
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshje-mes-tatino-films-dhe-qkk-se/60%Daily2019-02-12 11:54
https://kosova-info.com/do-te-dridhet-bota-e-futbollit-nga-ky-transferim-i-juventusit/60%Daily2019-02-12 11:50
https://kosova-info.com/ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-reagon-perseri-akademia-e-shkencave/60%Daily2019-02-12 11:49
https://kosova-info.com/toka-ne-krize-shkencetaret-jemi-ne-pike-kritike/60%Daily2019-02-12 11:45
https://kosova-info.com/ylli-boteror-ia-thote-haptas-era-istrefit-do-divorcohem-per-ty/60%Daily2019-02-12 11:43
https://kosova-info.com/buffon-e-dashuroj-juventusin-por-psg-me-ka-dhene-entuziazem/60%Daily2019-02-12 11:36
https://kosova-info.com/lluka-adreson-ceshtjen-e-telekomit-ne-komisionin-per-zhvillim-ekonomik/60%Daily2019-02-12 11:35
https://kosova-info.com/vriten-pese-police-pakistaneze/60%Daily2019-02-12 11:31
https://kosova-info.com/enca-mbetet-ne-fron-me-rekordin-e-ri-le-pas-artistet-e-njohur-shqiptare/60%Daily2019-02-12 11:29
https://kosova-info.com/stoltenberg-nato-e-zhgenjyer-me-vendosjen-e-takses/60%Daily2019-02-12 11:28
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-transferon-super-talentin/60%Daily2019-02-12 11:27
https://kosova-info.com/zyrtare-hadergjonaj-prurja-me-e-re-e-kosoves/60%Daily2019-02-12 11:13
https://kosova-info.com/5-gjerat-qe-nuk-i-keni-ditur-per-fituesen-e-grammy-awards-dua-lipa/60%Daily2019-02-12 11:11
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-te-trupit-planifikon-ta-beje-tatuazh-shqiponjen-dykrenare-gashi/60%Daily2019-02-12 10:50
https://kosova-info.com/talibanet-emerojne-ekipin-negociator-me-shba-ne/60%Daily2019-02-12 10:47
https://kosova-info.com/sonte-eshte-nje-moment-historik-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-02-12 10:38
https://kosova-info.com/semundja-e-psoriasisit-i-eshte-perhapur-edhe-ne-fytyre-kim-kardashianit/60%Daily2019-02-12 10:33
https://kosova-info.com/bota-e-fubollit-ne-zi-nderron-jete-legjenda-e-madhe/60%Daily2019-02-12 10:28
https://kosova-info.com/ne-serbi-thone-se-nuk-eshte-koha-e-protestave-por-e-marreveshjes-me-kosoven/60%Daily2019-02-12 10:28
https://kosova-info.com/stanaj-feston-ditelindjen-publikon-foto-nga-femijeria/60%Daily2019-02-12 10:17
https://kosova-info.com/mesohet-se-ku-do-te-luaje-paulo-dybala-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2019-02-12 10:13
https://kosova-info.com/i-keqesohet-gjendja-duke-pritur-autobus-nderron-jete-ne-spital/60%Daily2019-02-12 10:06
https://kosova-info.com/haradinaj-qytetaret-e-obiliqit-se-shpejti-do-ti-gezojne-perfitimet-qe-sjell-ligji-per-kete-qytet/60%Daily2019-02-12 10:01
https://kosova-info.com/ledina-celo-me-fjale-prekese-kujton-nenen-e-ndjere/60%Daily2019-02-12 10:01
https://kosova-info.com/nese-nuk-shkarkohet-sarri-disa-lojtare-shqelmohen-nga-chelsea/60%Daily2019-02-12 09:59
https://kosova-info.com/universiteti-haxhi-zeka-mbeshtet-programin-nacional-per-rinine/60%Daily2019-02-12 09:56
https://kosova-info.com/gruaja-rruan-kembet-ne-mes-te-trafikut/60%Daily2019-02-12 09:56
https://kosova-info.com/paratici-zbulon-nje-sekret-per-transferimet-e-juventusit/60%Daily2019-02-12 09:49
https://kosova-info.com/shoferi-i-autobusit-ngacmon-seksualisht-te-mituren/60%Daily2019-02-12 09:49
https://kosova-info.com/irkenc-hyka-zbulon-disa-sekuenca-nga-kenga-e-re/60%Daily2019-02-12 09:45
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-roma-porto/60%Daily2019-02-12 09:37
https://kosova-info.com/akuza-per-pedofili-pritet-zhvarrosja-e-michael-jackson-per-testin-e-adn-se/60%Daily2019-02-12 09:32
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-me-urim-te-vecante-per-personin-e-zemres/60%Daily2019-02-12 09:17
https://kosova-info.com/gjendet-marihuane-ne-oborrin-e-qendres-korrektuese-te-lipjanit/60%Daily2019-02-12 09:13
https://kosova-info.com/real-madrid-publikon-listen-e-lojtareve-te-ftuar-ndaj-ajaxit-ka-nje-befasi-te-madhe/60%Daily2019-02-12 09:13
https://kosova-info.com/nora-istrefin-se-kemi-pare-asnjehere-ne-kete-stil/60%Daily2019-02-12 09:07
https://kosova-info.com/alarmante-40-aksidente-vetem-per-nje-dite/60%Daily2019-02-12 09:06
https://kosova-info.com/llapjani-e-ben-per-spital-babane-e-tij/60%Daily2019-02-12 09:04
https://kosova-info.com/top-dhjete-lojtaret-me-te-paguar-ne-serie-a/60%Daily2019-02-12 09:01
https://kosova-info.com/para-pak-ditesh-festuan-bashke-bebe-harron-ta-uroje-duan-per-cmimet/60%Daily2019-02-12 08:55
https://kosova-info.com/hoti-dialogu-duhet-te-zhvillohet-ne-pajtueshmeri-me-2-3-e-votave/60%Daily2019-02-12 08:53
https://kosova-info.com/dodik-kosova-u-prit-me-duartrokitje-ne-sarajeve-fishkellima-per-serbine/60%Daily2019-02-12 08:50
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-barcelona-i-refuzoi-dy-super-lojtaret/60%Daily2019-02-12 08:49
https://kosova-info.com/rita-ora-ben-tatuazh-te-ri-ne-trup/60%Daily2019-02-12 08:43
https://kosova-info.com/rita-ora-ben-tatuazh-te-ri-ne-trup-2/60%Daily2019-02-12 08:43
https://kosova-info.com/turqia-leshon-urdher-arreste-edhe-per-mbi-1-mije-ndjekes-te-dyshuar-te-gulenit/60%Daily2019-02-12 08:41
https://kosova-info.com/ylli-i-liverpoolit-po-hetohet-per-kurdisje-te-ndeshjeve/60%Daily2019-02-12 08:37
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-zgjedh-mes-ledrit-dhe-noizyt-jep-pergjigjen-e-prere/60%Daily2019-02-12 08:30
https://kosova-info.com/14-lojtaret-qe-kaluan-te-juventusi-si-transfere-te-lira/60%Daily2019-02-12 08:25
https://kosova-info.com/pompeo-shba-nuk-e-fsheh-te-verteten-per-rastin-khashoggi/60%Daily2019-02-12 08:23
https://kosova-info.com/pasi-eshte-kthyer-nga-grammy-bebe-pranon-befasine-e-kendshme-ne-shtepi/60%Daily2019-02-12 08:15
https://kosova-info.com/se-paku-17-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-hotel-ne-indi/60%Daily2019-02-12 08:02
https://kosova-info.com/se-paku-17-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-hotel-ne-indi-2/60%Daily2019-02-12 08:02
https://kosova-info.com/zhduket-16-vjecarja-nga-kacaniku-familja-kerkon-ndihmen-tuaj/60%Daily2019-02-12 07:56
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-liverpoolit-e-refuzoi-kalimin-ne-janar-te-barcelona/60%Daily2019-02-12 07:47
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshje-ne-parim-per-shmangien-e-mbylljes-se-qeverise-amerikane/60%Daily2019-02-12 07:44
https://kosova-info.com/fjolla-morina-provokon-keq-e-ulur-ne-dysheme/60%Daily2019-02-12 07:43
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-diplomacia-fluturuese-forme-e-re-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2019-02-12 07:42
https://kosova-info.com/perez-me-deklarate-qesharake-madje-edhe-tifozet-e-real-madridit-po-e-injorojne/60%Daily2019-02-12 07:37
https://kosova-info.com/kim-kardashian-tregon-se-cila-ishte-gjeja-e-vlefshme-qe-ia-vothen-ne-paris/60%Daily2019-02-12 07:30
https://kosova-info.com/formacionet-man-utd-psg-rikthehet-spektakli-me-i-madh-ne-evrope/60%Daily2019-02-12 07:25
https://kosova-info.com/shifrat-e-frikshme-te-aksidenteve-7-te-vdekur-per-nje-muaj/60%Daily2019-02-12 07:21
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kur-mund-te-shkarkohet-sarri-nga-chelsea/60%Daily2019-02-12 07:14
https://kosova-info.com/almeda-dhe-tolga-zgjedhin-emrin-per-foshnjen-qe-po-presin/60%Daily2019-02-12 07:12
https://kosova-info.com/neymar-ka-nje-lajm-fantastik-per-chelsean/60%Daily2019-02-12 07:04
https://kosova-info.com/era-istrefi-ndryshon-drastikisht-pamjen/60%Daily2019-02-12 06:59
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-dorezon-padi-ne-gjykate/60%Daily2019-02-12 06:46
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-7/60%Daily2019-02-12 06:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-8/60%Daily2019-02-12 06:34
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-3/60%Daily2019-02-12 06:28
https://kosova-info.com/wilder-vs-fury-ii-po-ndodh-marreveshja-do-te-mbyllet-ne-48-oret-e-ardhshme/60%Daily2019-02-11 22:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bzemaj-seshte-e-vertete-qe-haradinaj-ka-marre-pjese-ne-betejen-e-loxhes/60%Daily2019-02-11 22:51
https://kosova-info.com/ne-kosove-po-shiten-pika-qe-hidhen-ne-pijet-e-femrave-per-ti-nxehur-per-seks/60%Daily2019-02-11 22:43
https://kosova-info.com/lampard-zevendesues-i-sarrit-flet-ish-mesfushori-i-chelsea/60%Daily2019-02-11 22:40
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-tregon-se-si-ishin-vrare-disa-nga-familjaret-e-lahi-brahimajt/60%Daily2019-02-11 22:40
https://kosova-info.com/kqz-vazhdon-te-mbetet-e-bllokuar-edhe-pas-nje-viti/60%Daily2019-02-11 22:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-skenari-qe-do-ta-sillte-de-ligt-tek-barcelona/60%Daily2019-02-11 22:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-detaji-i-cili-verteton-se-cifti-i-shoubizit-u-nda-perfundimisht/60%Daily2019-02-11 22:19
https://kosova-info.com/shba-kongresistja-myslimane-kerkon-falje-per-komentet-antisemite/60%Daily2019-02-11 22:09
https://kosova-info.com/ghetto-geasy-po-e-sjell-bomben/60%Daily2019-02-11 22:02
https://kosova-info.com/lojtari-i-west-ham-ka-nje-ide-se-si-duhet-luftuar-racizmi-ne-premierlige/60%Daily2019-02-11 22:02
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ka-nje-mesazh-per-kreatoret-qe-refuzuan-ta-veshnin-ne-grammy-awards/60%Daily2019-02-11 21:56
https://kosova-info.com/publikohet-video-nga-performanca-e-jennifer-lopez-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 21:45
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-shteti-deshtoi-ne-trajtimin-e-rastit-te-vajzes-se-abuzuar-nga-drenasi/60%Daily2019-02-11 21:32
https://kosova-info.com/skandal-shkolla-kthehet-ne-lokal-ku-behen-ceremonite-mortore-e-dasmat/60%Daily2019-02-11 21:29
https://kosova-info.com/performancat-e-tmerrshme-te-kameres-selfie-te-galaxy-s10-i-ben-konkurrence-edhe-iphone-xs/60%Daily2019-02-11 21:28
https://kosova-info.com/bebe-rexha-hedh-vallen-fituam-apo-humbem-ne-festojme/60%Daily2019-02-11 21:22
https://kosova-info.com/ahmeti-kete-vit-kosova-dhe-serbia-duhet-te-arrijne-marreveshjen-per-njohjen-e-ndersjelle/60%Daily2019-02-11 21:05
https://kosova-info.com/dhe-ne-fund-te-mbremjes-jemi-vetem-ne-jlo-joshese-ne-shtrat-prane-partnerit/60%Daily2019-02-11 21:05
https://kosova-info.com/dua-lipa-falenderon-bashkepunetoret-gjate-ceremonise-spo-me-punonte-truri/60%Daily2019-02-11 20:42
https://kosova-info.com/man-utd-gjen-zevendesuesin-e-mata-i-kushton-55-milione-euro/60%Daily2019-02-11 20:39
https://kosova-info.com/kryeministri-thote-se-mitrovica-eshte-lene-anash-ne-dekadat-e-fundit/60%Daily2019-02-11 20:31
https://kosova-info.com/arsenal-me-reagim-zyrtar-pas-konfirmimit-te-ramsey-tek-juventus/60%Daily2019-02-11 20:30
https://kosova-info.com/shmangni-kete-gje-ne-shtrat-per-te-pasur-pervoja-me-te-mira-seksuale/60%Daily2019-02-11 20:29
https://kosova-info.com/doktoresha-arte-duke-i-prekur-vithet-rashelit-kjo-eshte-foto-qe-u-fshi/60%Daily2019-02-11 20:26
https://kosova-info.com/kajtazi-hulumtimet-tregojne-se-40-e-te-punesuarave-ne-sektorin-publik-jane-ngacmuar-nga-shefat/60%Daily2019-02-11 20:25
https://kosova-info.com/joshua-apo-whyte-ja-cili-godet-me-forte-sipas-kundershtarit-te-perbashket/60%Daily2019-02-11 20:18
https://kosova-info.com/selmanaj-aak-nuk-terhiqet-per-taksen-qofte-edhe-me-cmimin-e-shkuarjes-ne-zgjedhje/60%Daily2019-02-11 20:14
https://kosova-info.com/menjehere-pas-grammyt-alicia-keys-publikon-kengen-e-re-raise-a-man/60%Daily2019-02-11 20:06
https://kosova-info.com/e-mitura-nga-gjilani-pa-shtetesi-perfundon-per-prostitucion-ne-serbi/60%Daily2019-02-11 20:04
https://kosova-info.com/buffon-e-vajton-mungesen-e-neymar-para-ndeshjes-me-man-utd/60%Daily2019-02-11 20:00
https://kosova-info.com/tuchel-i-frikesohet-pogbas-ja-cfare-thote-per-francezin/60%Daily2019-02-11 19:45
https://kosova-info.com/mbledhja-e-ardhshme-e-qeverive-shqiptare-do-te-mbahet-ne-maj/60%Daily2019-02-11 19:34
https://kosova-info.com/pas-nenshkrimit-me-juventus-ramsey-u-drejtohet-me-disa-fjale-tifozeve-te-arsenal/60%Daily2019-02-11 19:32
https://kosova-info.com/ne-rusi-zbulohet-miniera-gjigande-e-arit/60%Daily2019-02-11 19:25
https://kosova-info.com/shba-e-mbeshtet-rolin-e-kabulit-ne-bisedimet-e-paqes/60%Daily2019-02-11 19:19
https://kosova-info.com/keta-jane-10-lojtaret-me-te-mire-ne-evrope-momentalisht-bazuar-ne-statistika/60%Daily2019-02-11 19:15
https://kosova-info.com/david-alaba-komenton-levizjet-e-fundit-te-bayern/60%Daily2019-02-11 19:00
https://kosova-info.com/dua-flet-serish-per-cmimet-nje-moment-qe-nuk-do-ta-harroj-kurre/60%Daily2019-02-11 18:55
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-rrezojne-lisin-ne-lagjen-ulpiana/60%Daily2019-02-11 18:55
https://kosova-info.com/man-utd-rivalizon-barcen-dhe-tottenhamin-per-adrien-rabiot/60%Daily2019-02-11 18:45
https://kosova-info.com/tajani-kerkon-falje-qe-iu-refereua-pjeseve-te-kroacise-dhe-sllovenise-si-italiane/60%Daily2019-02-11 18:43
https://kosova-info.com/gashi-krenohet-me-dua-lipen-keshtu-e-uron-per-cmimet-grammy/60%Daily2019-02-11 18:34
https://kosova-info.com/ramsey-nenshkruan-parakontrate-me-juven-fitime-marramendese-po-e-presin/60%Daily2019-02-11 18:28
https://kosova-info.com/blero-po-martohet-me-afronen-kengetari-tregon-ke-do-ta-ftojne-ne-dasme/60%Daily2019-02-11 18:23
https://kosova-info.com/kante-flet-pas-humbjes-turperuese-te-chelsea-nga-man-city/60%Daily2019-02-11 18:15
https://kosova-info.com/largohet-mbishkrimi-qeveria-e-republikes-se-maqedonise/60%Daily2019-02-11 18:11
https://kosova-info.com/hugo-lloris-ka-nje-kerkese-para-ndeshjes-me-dortmund/60%Daily2019-02-11 17:59
https://kosova-info.com/legjenda-e-chelsea-sarri-ka-nje-muaj-kohe-per-te-shmangur-shkarkimin/60%Daily2019-02-11 17:45
https://kosova-info.com/si-ia-the-burrit-qe-je-shtatzene-almeda-abazi-tregon-per-momentin-emocionues/60%Daily2019-02-11 17:44
https://kosova-info.com/mos-flini-me-pak-se-kaq-ore-gjume-mund-ta-merrni-kancerin/60%Daily2019-02-11 17:42
https://kosova-info.com/galeria-e-iluzioneve-optike-qe-zbulon-nese-keni-mendjen-e-piste/60%Daily2019-02-11 17:35
https://kosova-info.com/lubonja-per-ngacmimet-seksuale-ka-skandale-te-medha-ne-administrate/60%Daily2019-02-11 17:35
https://kosova-info.com/ne-institucionet-arsimore-parauniveristare-vendosen-kutite-e-ankesave/60%Daily2019-02-11 17:31
https://kosova-info.com/france-football-ka-publikuar-listen-me-10-skuadrat-me-te-mira-ne-historine-e-futbollit/60%Daily2019-02-11 17:27
https://kosova-info.com/airpod-2-me-dizajn-te-ri-zbulohet-data-e-lansimit-te-tyre/60%Daily2019-02-11 17:15
https://kosova-info.com/klopp-premton-se-keita-do-te-jap-shume-me-shume-ne-te-ardhmen/60%Daily2019-02-11 17:15
https://kosova-info.com/kosova-nuk-duhet-ti-rrezikoje-interesat-strategjike-amerikane/60%Daily2019-02-11 17:10
https://kosova-info.com/lahi-brahimaj-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-02-11 17:03
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-epilepsise-gjithcka-qe-duhet-te-dini-ne-lidhje-me-kete-crregullim/60%Daily2019-02-11 17:01
https://kosova-info.com/bebe-shkelqeu-ne-grammy-ani-pse-kreatoret-refuzuan-ta-veshnin/60%Daily2019-02-11 17:00
https://kosova-info.com/javier-zanetti-emeron-dy-lojtaret-si-e-ardhmja-e-inter/60%Daily2019-02-11 16:59
https://kosova-info.com/neser-planifikohet-finalizimi-i-platformes-se-dialogut/60%Daily2019-02-11 16:57
https://kosova-info.com/ekipi-negociator-diskuton-rreth-finalizimit-te-platformes-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-02-11 16:47
https://kosova-info.com/vedat-bajrami-per-duan-kosovarja-qe-e-dridh-nje-dynja/60%Daily2019-02-11 16:46
https://kosova-info.com/martial-ben-dallimin-mes-solskjaer-dhe-mourinhos/60%Daily2019-02-11 16:45
https://kosova-info.com/femrat-mund-te-mos-perdorin-me-kontraceptive-pasi-ta-lexojne-kete/60%Daily2019-02-11 16:35
https://kosova-info.com/rashel-kolaneci-per-te-bere-gjera-te-medha-duhet-te-me-duash-mua/60%Daily2019-02-11 16:34
https://kosova-info.com/trajneri-mulaomerovic-publikon-listen-e-kosoves-per-ndeshjen-e-ardhshme/60%Daily2019-02-11 16:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-milan-gezon-tifozet-nje-transferim-i-madh-do-te-ndodh-ne-vere/60%Daily2019-02-11 16:29
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-del-nga-takimi-i-ekipit-negociator/60%Daily2019-02-11 16:26
https://kosova-info.com/prinderit-e-stresit-befasojne-keisin-per-ditelindje-krenare-qe-mbaj-mbiemrin-lushaj/60%Daily2019-02-11 16:16
https://kosova-info.com/google-zbulon-kerkimet-me-popullore-ne-platforme-ne-prag-te-shen-valentinit/60%Daily2019-02-11 16:14
https://kosova-info.com/legjenda-e-man-utd-tregon-gabimin-me-te-madh-qe-skuadra-beri-pas-largimit-te-ferguson/60%Daily2019-02-11 16:09
https://kosova-info.com/ne-prag-te-festes-se-pavaresise-presidenti-thaci-i-gezohet-suksesit-te-duas-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 16:03
https://kosova-info.com/shkenca-fillimi-i-punes-perpara-ores-10-te-mengjesit-eshte-e-ngjashme-me-torturen/60%Daily2019-02-11 16:01
https://kosova-info.com/haradinaj-thumbon-te-gjithe-ata-qe-flasin-per-ceshtjen-e-kufijve-jeni-armiq-te-kosoves/60%Daily2019-02-11 15:54
https://kosova-info.com/i-kaloi-pushimet-me-rien-por-ja-cfare-i-ka-shkruar-hamilton-dua-lipes/60%Daily2019-02-11 15:49
https://kosova-info.com/rashica-perseri-justifikon-besimin-e-trajnerit-ze-nje-vend-ne-formacionin-e-javes-ne-bundesliga/60%Daily2019-02-11 15:39
https://kosova-info.com/gjermanet-po-i-hedhin-ne-mbeturina-makinat-e-tyre-dizel-ja-arsyeja/60%Daily2019-02-12 09:35
https://kosova-info.com/buka-e-vetme-qe-rekomandohet-te-hahet-nga-mjeket-ja-receta/60%Daily2019-02-12 08:30
https://kosova-info.com/martial-ka-disa-fjale-te-mira-per-pogban/60%Daily2019-02-11 15:29
https://kosova-info.com/richard-gere-baba-per-here-te-dyte-ne-moshen-69-vjecare/60%Daily2019-02-11 15:29
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-tentim-vrasje-ne-peje/60%Daily2019-02-11 15:26
https://kosova-info.com/veliaj-mesazh-per-deputetet-dhe-milioneret/60%Daily2019-02-11 15:19
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-ua-ve-veshin-chelseat-dhe-man-utd-vazhdon-perkrahja-per-coutinhon/60%Daily2019-02-11 15:15
https://kosova-info.com/kida-zbulon-sekretin-e-linjave-trupore/60%Daily2019-02-11 15:00
https://kosova-info.com/perfundimisht-james-rodriguez-po-transferohet-te-kjo-skuader/60%Daily2019-02-11 14:55
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-transferon-lojtarin-qe-pak-kush-e-njeh/60%Daily2019-02-11 14:44
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-nuk-e-di-pse-gjenerali-amerikan-anuloi-viziten/60%Daily2019-02-11 14:43
https://kosova-info.com/mesazhi-ne-fustanin-e-kesaj-kengetareje-nxiti-reagime-te-shumta/60%Daily2019-02-11 14:42
https://kosova-info.com/ministri-britanik-veprimet-e-papranueshme-te-rusise-kane-kosto/60%Daily2019-02-11 14:40
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice-ka-te-lenduar/60%Daily2019-02-11 14:33
https://kosova-info.com/enca-me-mesazh-inspirues-per-femrat/60%Daily2019-02-11 14:30
https://kosova-info.com/zbulohet-se-cfare-ndodhi-ne-tunelin-e-man-cityt-pasi-sarri-e-injoroi-guardiolan/60%Daily2019-02-11 14:26
https://kosova-info.com/rasti-i-helmimit-te-skripaleve-diskutohet-ne-sofje/60%Daily2019-02-11 14:23
https://kosova-info.com/edhe-shtate-raste-te-reja-me-fruth-ne-maqedoni/60%Daily2019-02-11 14:22
https://kosova-info.com/dy-cmime-grammy-nuk-ka-si-te-mungoje-urimi-i-te-dashurit-te-duas/60%Daily2019-02-11 14:17
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-bayernin-para-perballjes-me-liverpoolin/60%Daily2019-02-11 14:12
https://kosova-info.com/hetimet-e-para-zbulojne-se-si-e-humbi-jeten-sala/60%Daily2019-02-11 14:00
https://kosova-info.com/urimi-i-xherdan-shaqirit-per-dy-cmimet-e-dua-lipes-ne-grammy-awards/60%Daily2019-02-11 13:59
https://kosova-info.com/zyrtare-man-utd-nenshkruan-me-lojtarin-qe-me-se-paku-pritej/60%Daily2019-02-11 13:46
https://kosova-info.com/neser-theresa-may-raporton-rreth-bisedimeve-per-brexit/60%Daily2019-02-11 13:44
https://kosova-info.com/sbashk-thote-se-nuk-kane-kerkuar-mosdekretimin-e-ligjit-te-pagave-nga-presidenti/60%Daily2019-02-11 13:39
https://kosova-info.com/do-te-zhduk-do-ju-shfaros-nena-tregon-kercenimet-qe-mori-nga-polici-qe-i-ngacmoi-vajzen-15-vjecare/60%Daily2019-02-11 13:33
https://kosova-info.com/zyrtare-paul-scholes-e-fillon-karrieren-si-trajner/60%Daily2019-02-11 13:27
https://kosova-info.com/marcelo-e-tradhton-ronaldon-i-zbulon-nje-sekret-te-madh/60%Daily2019-02-11 13:13
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-paraburgim-per-personat-e-arrestuar-qe-u-kapen-me-210-kilograme-droge/60%Daily2019-02-11 13:09
https://kosova-info.com/qendrimi-i-shba-ve-per-kosoven-veriu-nuk-duhet-ti-takoje-serbise/60%Daily2019-02-11 13:06
https://kosova-info.com/marcelo-e-thote-hapur-dua-te-luaje-per-juventusin/60%Daily2019-02-11 12:59
https://kosova-info.com/ismaili-i-pergjigjet-ldk-se-ne-po-e-ndreqim-ate-qe-shkaterruat-ju-gezohuni/60%Daily2019-02-11 12:55
https://kosova-info.com/shkarkohet-sarri-zbulohet-trajneri-i-ri-i-chelseas/60%Daily2019-02-11 12:47
https://kosova-info.com/reagimet-e-te-famshmeve-shqiptare-per-suksesin-e-dua-lipes-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 12:40
https://kosova-info.com/marotta-zbulon-nje-detaj-rreth-te-ardhmes-se-icardit/60%Daily2019-02-11 12:36
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-askush-nuk-deklarohet-per-medie/60%Daily2019-02-11 12:20
https://kosova-info.com/pas-ceremonise-shikojeni-si-e-feston-suksesin-dua-lipa/60%Daily2019-02-11 12:19
https://kosova-info.com/haradinaj-del-nga-takimi-i-krereve-te-shtetit-me-ekipin-negociator/60%Daily2019-02-11 12:16
https://kosova-info.com/rozana-radi-tregon-se-cila-eshte-dhurata-me-e-mire-qe-ka-marre/60%Daily2019-02-11 12:07
https://kosova-info.com/limaj-e-hoxhaj-dalin-nga-takimi/60%Daily2019-02-11 12:05
https://kosova-info.com/rrjeti-i-grave-kerkon-te-ndryshohet-logoja-e-11-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2019-02-11 11:50
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-blero/60%Daily2019-02-11 11:48
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-jlo-dhe-partneri-i-saj-ne-qilimin-e-kuq-mbreme/60%Daily2019-02-11 11:26
https://kosova-info.com/driton-kuka-i-gezohet-suksesit-te-dua-lipes-por-edhe-intervistes-se-majlinda-kelmendit/60%Daily2019-02-11 11:22
https://kosova-info.com/lladrovci-priti-ne-takim-ambasadorin-e-frances-ne-kosove/60%Daily2019-02-11 11:21
https://kosova-info.com/zyrtare-herolind-shala-transferohet-te-pese-here-kampioni-norvegjez/60%Daily2019-02-11 11:13
https://kosova-info.com/pyetja-qe-ia-beri-vajza-e-emocionoi-ardit-gjebrean/60%Daily2019-02-11 11:08
https://kosova-info.com/zyrtare-drita-e-shkarkon-trajnerin/60%Daily2019-02-11 11:08
https://kosova-info.com/mblidhen-perseri-kreret-e-shtetit/60%Daily2019-02-11 11:00
https://kosova-info.com/the-sun-martial-me-i-mire-se-ronaldo-te-man-utd/60%Daily2019-02-11 10:59
https://kosova-info.com/fitoi-dy-cmime-grammy-ja-cfare-i-shkruan-ledri-duas/60%Daily2019-02-11 10:55
https://kosova-info.com/pdk-vazhdon-zgjedhjen-e-strukturave-te-reja-per-dekaden-e-re/60%Daily2019-02-11 10:51
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-peje-pasi-abuzoi-seksualisht-me-nje-te-mitur/60%Daily2019-02-11 10:50
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-se-cfare-po-ndodhe-me-te-ardhmen-e-marek-hamsik/60%Daily2019-02-11 10:47
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-era-istrefit-pas-suksesit-te-duas-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 10:41
https://kosova-info.com/buffon-zbulon-piken-e-dobet-te-psg-se-para-ndeshjes-me-man-utd/60%Daily2019-02-11 10:37
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-arreston-13-persona-dhe-shqipton-rreth-1-mije-tiketa/60%Daily2019-02-11 10:36
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-fushe-kosove-ja-cfare-kishte-bere-ne-facebook/60%Daily2019-02-11 10:29
https://kosova-info.com/lorik-cana-uron-ne-menyre-te-vecante-dua-lipen/60%Daily2019-02-11 10:28
https://kosova-info.com/gruaja-e-pilotit-te-emiliano-salas-thote-disa-fjale-prekese/60%Daily2019-02-11 10:25
https://kosova-info.com/floriani-feston-ditelindjen-kaq-vjec-u-be/60%Daily2019-02-11 10:18
https://kosova-info.com/bayern-munich-po-e-kompleton-transferimin-e-mesfushorit/60%Daily2019-02-11 10:14
https://kosova-info.com/solari-e-tepron-me-deklaraten-e-tij-para-ndeshjes-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-02-11 09:59
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-postim-i-lyrical-son-thumb-per-reperet/60%Daily2019-02-11 09:59
https://kosova-info.com/yjet-qe-deshtuan-me-paraqitjen-ne-grammy-awards-2019/60%Daily2019-02-11 09:42
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-gashin-lushtakun-e-shalen/60%Daily2019-02-11 09:41
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-gashin-lushtakun-e-shalen-2/60%Daily2019-02-11 09:41
https://kosova-info.com/ldk-akuzon-ministrine-e-shendetesise-e-quan-te-deshtuar-vitin-2018/60%Daily2019-02-11 09:29
https://kosova-info.com/per-75-milione-euro-isco-po-kalon-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2019-02-11 09:26
https://kosova-info.com/performanca-magjike-e-dua-lipes-ne-skenen-e-grammy-awards/60%Daily2019-02-11 09:22
https://kosova-info.com/juventus-po-e-transferon-sensacionin-me-te-madh-evropian/60%Daily2019-02-11 09:14
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-peje-kerkohet-paraburgim-per-te-dyshuarin/60%Daily2019-02-11 09:13
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-krenohet-me-dua-lipen/60%Daily2019-02-11 09:07
https://kosova-info.com/momente-romantike-te-cifteve-ne-qilimin-e-kuq-te-grammy-awards/60%Daily2019-02-11 09:06
https://kosova-info.com/keta-lojtare-nuk-e-kane-vendin-te-chelsea/60%Daily2019-02-11 09:02
https://kosova-info.com/agjenda-zyrtare-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-02-11 08:54
https://kosova-info.com/azpilicueta-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-chelseas/60%Daily2019-02-11 08:48
https://kosova-info.com/per-bebe-rexhen-nominimi-ne-dy-kategori-ne-grammy-konsiderohet-fitore/60%Daily2019-02-11 08:48
https://kosova-info.com/dua-lipa-pas-arritjes-ne-grammy-endrra-u-be-realitet/60%Daily2019-02-11 08:37
https://kosova-info.com/gattuso-me-deklarate-te-madhe-pas-fitores-se-milanit/60%Daily2019-02-11 08:36
https://kosova-info.com/neser-pritet-te-prezantohet-platforma-per-dialogun/60%Daily2019-02-11 08:34
https://kosova-info.com/terheqja-e-trupave-amerikane-nga-siria-mund-te-nise-brenda-javesh/60%Daily2019-02-11 08:28
https://kosova-info.com/nje-mjek-ne-gjilan-humb-jeten-nga-gripi-i-derrave/60%Daily2019-02-11 08:28
https://kosova-info.com/dukagjin-lipa-i-emocionuar-pas-triumfit-te-se-bijes-ne-eventin-prestigjioz/60%Daily2019-02-11 08:24
https://kosova-info.com/mediet-e-huaja-listojne-duan-ne-mesin-e-artisteve-me-veshjen-me-te-mire-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 08:16
https://kosova-info.com/u-kry-juventus-i-mposht-te-gjithe-per-de-ligtin/60%Daily2019-02-11 08:14
https://kosova-info.com/keshtu-realizohet-trafiku-i-armeve-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-11 08:06
https://kosova-info.com/ky-ishte-lojtari-me-katastrofal-i-chelseas-ne-turperimin-nga-man-city/60%Daily2019-02-11 08:03
https://kosova-info.com/reagimi-i-dua-lipes-kur-fitoi-cmimin-e-pare-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 07:59
https://kosova-info.com/basketbollisti-serb-kosova-nuk-ka-qene-e-as-qe-do-te-jete-e-serbise/60%Daily2019-02-11 07:52
https://kosova-info.com/ramadani-kosova-do-te-jete-anetarja-e-31-te-e-nato-s/60%Daily2019-02-11 07:50
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shkelqen-me-te-kuqe-ne-grammy-awards/60%Daily2019-02-11 07:47
https://kosova-info.com/pompeo-nis-viziten-ne-evropen-qendrore/60%Daily2019-02-11 07:42
https://kosova-info.com/psg-nuk-i-frikesohet-fifa-se-po-e-transferon-super-lojtarin/60%Daily2019-02-11 07:41
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-ne-kosove-uron-dua-lipen-per-suksesin-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 07:38
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-per-duan-na-vendosi-ne-harte-sonte/60%Daily2019-02-11 07:33
https://kosova-info.com/man-utd-po-behet-gati-ta-prezantoj-trajnerin/60%Daily2019-02-11 07:26
https://kosova-info.com/ambasadorja-citaku-i-gezohet-suksesit-te-duas-ne-grammy-awards/60%Daily2019-02-11 07:23
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-haiti-kerkojne-doreheqjen-e-presidentit/60%Daily2019-02-11 07:19
https://kosova-info.com/keta-jane-te-gjithe-fituesit-e-grammy-awards-2019/60%Daily2019-02-11 07:19
https://kosova-info.com/be-ja-gjysme-viti-bllokade-vizave/60%Daily2019-02-11 07:16
https://kosova-info.com/sheshel-tallet-me-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2019-02-11 07:12
https://kosova-info.com/sot-seanca-gjyqesore-ndaj-lushtakut-dhe-ministrave-gashi-dhe-shala/60%Daily2019-02-11 07:07
https://kosova-info.com/dybala-te-real-madridi-ylli-i-madh-te-juventusi/60%Daily2019-02-11 07:07
https://kosova-info.com/pikturat-e-hitlerit-ne-shitje-por-askush-nuk-eshte-i-interesuar/60%Daily2019-02-11 07:04
https://kosova-info.com/sot-marsh-protestues-ne-ferizaj-kunder-abuzimit-te-se-mitures-nga-drenasi/60%Daily2019-02-11 06:52
https://kosova-info.com/aguero-befasohet-nga-gjyqtari-i-ndeshjes-man-city-chelsea/60%Daily2019-02-10 22:57
https://kosova-info.com/albatrit-muqiqi-flet-per-ndjenjen-e-te-berit-baba-i-binjakeve/60%Daily2019-02-10 22:56
https://kosova-info.com/partite-e-djathta-kerkojne-doreheqjen-e-kryeministrit-spanjoll/60%Daily2019-02-10 22:53
https://kosova-info.com/brad-pitt-merr-pjese-ne-ditelindjen-e-ish-bashkeshortes/60%Daily2019-02-10 22:50
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-ia-thote-kenges-me-sharki/60%Daily2019-02-10 22:44
https://kosova-info.com/pas-turperimit-nga-man-city-shikojeni-cfare-i-ndodhi-rudigerit/60%Daily2019-02-10 22:40
https://kosova-info.com/milot-rashica-deklarohet-pas-lendimit-te-pesuar/60%Daily2019-02-10 22:28
https://kosova-info.com/linda-halimi-tregon-ne-instagram-kete-pjese-te-trupit-ju-kam-munguar/60%Daily2019-02-10 22:25
https://kosova-info.com/deshironi-te-luftoni-pagjumesine-ndiqini-keshillat-e-ekspertit/60%Daily2019-02-10 22:24
https://kosova-info.com/vuciq-do-te-tentojme-te-bejme-kompromis-me-kosoven-nese-shfuqizohet-taksa/60%Daily2019-02-10 22:21
https://kosova-info.com/adelina-emini-ka-per-te-thene-dicka-per-tunen-dhe-noren/60%Daily2019-02-10 22:19
https://kosova-info.com/vazhdon-ndotja-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2019-02-10 22:18
https://kosova-info.com/104-persona-humbin-jeten-nga-helmimi-i-alkoolit/60%Daily2019-02-10 22:18
https://kosova-info.com/tre-tifoze-te-southmaptonit-me-veprim-te-shemtuar-per-emiliano-salan/60%Daily2019-02-10 22:13
https://kosova-info.com/5-gabimet-qe-iu-mbajne-larg-nga-dashuria/60%Daily2019-02-10 22:11