XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/fjolla-morina-me-fotosesion-te-ri-i-pelqej-linjat-e-bujshme/60%Daily2019-03-31 21:54
https://kosova-info.com/bale-i-thote-po-skuadres-nga-premierliga/60%Daily2019-03-31 21:53
https://kosova-info.com/isufi-koalicioni-po-funksionon-ska-zgjedhje-te-reja/60%Daily2019-03-31 21:52
https://kosova-info.com/erdogan-humb-ne-ankara-gare-e-ngushte-edhe-ne-stamboll/60%Daily2019-03-31 21:44
https://kosova-info.com/juventus-i-gatshem-ta-shet-yllin-e-madh/60%Daily2019-03-31 21:35
https://kosova-info.com/samsung-ka-prodhuar-nje-veture-ja-nje-pamje-e-tij/60%Daily2019-03-31 21:26
https://kosova-info.com/bukuroshja-kanadeze-tregon-se-cka-sduhet-te-beje-kurre-nje-mashkull-gjate-seksit%ef%bb%bf/60%Daily2019-03-31 21:26
https://kosova-info.com/amerika-merr-masa-drastike-perballe-fluksit-ne-rritje-te-azilkerkuesve/60%Daily2019-03-31 21:25
https://kosova-info.com/real-madrid-32-huesca-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-03-31 21:23
https://kosova-info.com/oriola-marashi-provokon-rrugeve-te-italise/60%Daily2019-03-31 21:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2019-03-31 21:17
https://kosova-info.com/inter-01-lazio-notat-e-lojtareve-strakosha-me-i-miri/60%Daily2019-03-31 21:08
https://kosova-info.com/ja-sa-vite-mbushi-sot-sinan-vllasaliu/60%Daily2019-03-31 21:05
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-nga-aksidenti-tragjik-ne-celine/60%Daily2019-03-31 21:04
https://kosova-info.com/psg-po-behet-gati-per-ta-festuar-titullin-20-diferenca-nga-vendi-i-dyte/60%Daily2019-03-31 20:52
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-shkrin-kilogramet-dhe-pastron-zorret-pas-shtate-ditesh/60%Daily2019-03-31 20:45
https://kosova-info.com/policia-nuk-po-arrin-qe-ta-identifikoj-viktimen-e-aksidentit-ne-fshatin-celine/60%Daily2019-03-31 20:38
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-real-madrid-huesca-shikojeni-kush-i-mori-tri-pike/60%Daily2019-03-31 20:34
https://kosova-info.com/inter-mposhtet-ne-shtepi-nga-lazio/60%Daily2019-03-31 20:24
https://kosova-info.com/roza-ia-publikon-ish-te-dashurit-live-ne-emision-videon-me-emocionuese/60%Daily2019-03-31 20:24
https://kosova-info.com/publikohen-gjysma-e-rezultateve-ne-turqi-erdogan-merr-nje-lajm-shume-te-keq/60%Daily2019-03-31 20:19
https://kosova-info.com/milaim-zeka-jam-i-bute-si-natyre-i-ashper-kur-debatoj/60%Daily2019-03-31 20:15
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-rrugen-prizren-gjakove-ka-edhe-te-lenduar/60%Daily2019-03-31 20:14
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-transferi-i-pare-i-solskjaer-te-man-utd/60%Daily2019-03-31 20:12
https://kosova-info.com/roza-lati-fton-ish-te-dashurin-ne-emision-ai-i-zbulon-sekretin-para-te-gjitheve/60%Daily2019-03-31 20:05
https://kosova-info.com/klopp-ishte-fitore-e-shemtuar/60%Daily2019-03-31 19:58
https://kosova-info.com/erdogan-flet-pas-perfundimit-te-zgjedhjeve-lokale-ne-turqi/60%Daily2019-03-31 19:47
https://kosova-info.com/sony-do-te-mbylle-2-mije-vende-pune-ne-sektorin-e-smartfoneve-me-2020-en/60%Daily2019-03-31 19:45
https://kosova-info.com/salah-deklarohet-pas-fitores-se-mundimshme-ndaj-tottenhamit/60%Daily2019-03-31 19:43
https://kosova-info.com/partite-komode-me-kritikat-e-ambasadoreve/60%Daily2019-03-31 19:41
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kush-e-shoqeron-milaim-zeken-ne-takimet-me-nderkombetaret/60%Daily2019-03-31 19:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-ardhmja-e-jadon-sanchos/60%Daily2019-03-31 19:28
https://kosova-info.com/ne-vend-te-parkut-objekt-dhjetekatesh/60%Daily2019-03-31 19:21
https://kosova-info.com/patrisi-publikon-foto-me-familjen-berisha-mungon-tuna/60%Daily2019-03-31 19:20
https://kosova-info.com/panik-ne-vlore-eksplozivi-hidhet-ne-rruge/60%Daily2019-03-31 19:13
https://kosova-info.com/griezmann-po-ben-sakrifice-te-madhe-per-te-kaluar-te-bracelona/60%Daily2019-03-31 19:13
https://kosova-info.com/te-mbijetuarit-rrefejne-se-si-ndodhi-masakra-ne-pastaselle/60%Daily2019-03-31 19:11
https://kosova-info.com/edhe-krusita-festoi-sot-ditelindjen-habit-me-moshen/60%Daily2019-03-31 19:07
https://kosova-info.com/sa-e-ke-rrogen-pergjigjet-me-ne-fund-ermal-mamaqi/60%Daily2019-03-31 18:59
https://kosova-info.com/de-gea-po-i-pret-keto-dy-skuadra/60%Daily2019-03-31 18:58
https://kosova-info.com/rreth-70-profesore-mbi-moshen-65-vjecare-ligjerojne-ne-universitetin-hasan-prishtina/60%Daily2019-03-31 18:53
https://kosova-info.com/fifi-publikon-me-videoklip-kengen-e-re-akoma/60%Daily2019-03-31 18:48
https://kosova-info.com/ylfete-fanaj-fiton-me-se-shumti-vota-parlamentin-kantonal-te-lucernit/60%Daily2019-03-31 18:48
https://kosova-info.com/dy-te-vrare-gjate-procesit-zgjedhor-ne-turqi/60%Daily2019-03-31 18:44
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-getoar-selimit-krah-klaudia-pepes/60%Daily2019-03-31 18:42
https://kosova-info.com/dalin-rezultatet-e-para-nga-zgjedhjet-lokale-ne-turqi/60%Daily2019-03-31 18:34
https://kosova-info.com/deshmitari-95-vjecar-rrefen-per-masakren-e-tivarit/60%Daily2019-03-31 18:29
https://kosova-info.com/dhurata-e-parakohshme-e-ditelindjes-ja-cfare-i-kane-dhuruar-morena-tarakut/60%Daily2019-03-31 18:21
https://kosova-info.com/lets-do-it-reagon-kunder-djegies-se-pyjeve-dhe-arave/60%Daily2019-03-31 18:17
https://kosova-info.com/limaj-thote-se-nuk-hiqet-taksa-ndaj-serbise-derisa-te-pushojne-arsyet/60%Daily2019-03-31 18:01
https://kosova-info.com/liverpool-21-tottenham-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-03-31 17:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-huesca/60%Daily2019-03-31 17:39
https://kosova-info.com/shkodra-e-blinduar-me-police-percillen-ne-banesen-e-fundit-vellezerit-bilali/60%Daily2019-03-31 17:37
https://kosova-info.com/komediani-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-ukraine/60%Daily2019-03-31 17:34
https://kosova-info.com/inter-lazio-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-03-31 17:28
https://kosova-info.com/nje-objekt-perfshihet-nga-zjarri-ne-istog/60%Daily2019-03-31 17:26
https://kosova-info.com/mbyllet-derbi-liverpool-tottenham-me-kete-rezultat/60%Daily2019-03-31 17:22
https://kosova-info.com/brenda-5-viteve-kosoven-e-lane-mbi-170-mije-qytetare/60%Daily2019-03-31 17:16
https://kosova-info.com/shkencetaret-tregojne-perse-grate-duhet-te-ndalojne-se-vendosuri-sytjena/60%Daily2019-03-31 17:09
https://kosova-info.com/zidane-nuk-e-di-se-ylli-i-real-madridit-e-do-largimin/60%Daily2019-03-31 17:06
https://kosova-info.com/viktimizohet-gjuriq-taksa-e-ka-shkaterruar-serbine-kosova-kunder-dialogut/60%Daily2019-03-31 17:04
https://kosova-info.com/disa-nga-pozat-e-georgina-rodriguezit-per-te-cilat-ronaldo-mund-te-behet-xheloz/60%Daily2019-03-31 16:55
https://kosova-info.com/te-henen-fillon-fushata-kandidatet-firmosen-kodeksin-per-zgjedhje-korrekte/60%Daily2019-03-31 16:55
https://kosova-info.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-shqiperia-vend-tranzit-per-drogat-e-forta/60%Daily2019-03-31 16:54
https://kosova-info.com/flamurtari-e-befason-feronikelin-ne-superlige/60%Daily2019-03-31 16:53
https://kosova-info.com/tifozet-e-chelseas-serish-e-fyejne-maurizio-sarrin/60%Daily2019-03-31 16:28
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-ne-turqi-perfundon-procesi-i-votimit-ne-gjithe-vendin/60%Daily2019-03-31 16:21
https://kosova-info.com/mark-zuckerberg-reagon-pas-sulmit-terrorist-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-31 16:18
https://kosova-info.com/hudson-odoi-me-lajm-aspak-te-mire-per-chelsean/60%Daily2019-03-31 16:15
https://kosova-info.com/bertan-asllani-na-e-prezanton-gruan-me-te-rendesishme-per-te/60%Daily2019-03-31 16:13
https://kosova-info.com/bertan-asllani-na-e-prezanton-gruan-me-te-rendesishme-per-te/60%Daily2019-03-31 16:13
https://kosova-info.com/kazinote-mbyllen-pas-15-ditesh-njera-nga-to-ben-zgjidhje-ofron-edhe-transport-falas/60%Daily2019-03-31 16:10
https://kosova-info.com/hyzer-rizani-zgjidhet-kryetar-i-ri-i-pdk-se-ne-lipjan/60%Daily2019-03-31 16:10
https://kosova-info.com/lewandowski-e-refuzon-gjigantin-evropian/60%Daily2019-03-31 15:59
https://kosova-info.com/kosnett-kosova-ka-sukses-kur-grate-udheheqin/60%Daily2019-03-31 15:56
https://kosova-info.com/ciara-publikon-videoklipin-e-kenges-thinkin-about-you/60%Daily2019-03-31 15:54
https://kosova-info.com/gjermanet-pohojne-se-kane-gjetur-ilacin-qe-lufton-semundjen-e-kancerit/60%Daily2019-03-31 15:53
https://kosova-info.com/adel-taarabt-debutoi-te-benfica-pas-kater-vitesh/60%Daily2019-03-31 15:43
https://kosova-info.com/luana-vjollca-tregon-kembet-seksi-e-veshur-shume-shkurt/60%Daily2019-03-31 15:40
https://kosova-info.com/reagon-haxhi-avdyli-sqaron-gjithcka-cfare-ndodhi-ne-degen-e-ldk-se-ne-prizren/60%Daily2019-03-31 15:38
https://kosova-info.com/a-do-te-arrije-ldk-te-zgjedh-nje-kryetar-konsensual/60%Daily2019-03-31 15:35
https://kosova-info.com/gjerat-qe-ua-demtojne-lidhjen-me-shume-se-tradhtia/60%Daily2019-03-31 15:32
https://kosova-info.com/cardiff-12-chelsea-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-03-31 15:27
https://kosova-info.com/kjo-femer-joshese-do-te-jete-pjese-e-klipit-te-getoar-selimit/60%Daily2019-03-31 15:26
https://kosova-info.com/si-u-zbuluan-350-kilograme-hashash-ne-kamionin-qe-transportonte-lule-ne-be/60%Daily2019-03-31 15:21
https://kosova-info.com/ghetto-geasy-zbulon-se-kur-do-te-publikohet-kenga-e-tij-e-re/60%Daily2019-03-31 15:14
https://kosova-info.com/roma-14-napoli-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-03-31 15:12
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-per-fillimet-e-para-me-amin-nuk-ishte-e-lehte/60%Daily2019-03-31 15:09
https://kosova-info.com/kater-persona-theren-me-thike-ne-londer-policia-ne-kerkim-te-dorasit/60%Daily2019-03-31 15:03
https://kosova-info.com/tridhjete-vjet-nga-vdekja-e-nenes-dukagjin-lipa-e-kujton-nepermjet-kesaj-fotografie/60%Daily2019-03-31 15:00
https://kosova-info.com/chelsea-vuan-por-fiton-ndaj-cardiffit/60%Daily2019-03-31 14:58
https://kosova-info.com/turqia-kunderpergjigjet-pas-vrasjes-se-nje-ushtari-te-saj-ne-siri/60%Daily2019-03-31 14:56
https://kosova-info.com/napoli-e-turperon-romen-ne-serie-a/60%Daily2019-03-31 14:55
https://kosova-info.com/arsye-pse-pajisjet-teknologjike-duhet-te-ndalohen-per-femijet-nen-moshen-12-vjece/60%Daily2019-03-31 14:49
https://kosova-info.com/gjykatat-e-kosoves-marrin-persiper-lendet-e-eulex-it-per-krime-lufte/60%Daily2019-03-31 14:48
https://kosova-info.com/berlusconi-do-te-garoje-ne-zgjedhjet-evropiane/60%Daily2019-03-31 14:44
https://kosova-info.com/adele-me-pasuri-shume-te-madhe-babai-i-saj-ne-mjerim/60%Daily2019-03-31 14:39
https://kosova-info.com/pas-zgjedhjeve-ne-pe-forcohet-roli-i-shba-ve-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-03-31 14:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-tottenham-4/60%Daily2019-03-31 14:31
https://kosova-info.com/ora-e-tokes-180-vende-zhyten-ne-erresire-per-60-minuta/60%Daily2019-03-31 14:29
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-sheron-mbi-300-semundje-duhet-ta-perdorin-te-gjithe/60%Daily2019-03-31 14:29
https://kosova-info.com/fekir-i-gatshem-te-kaloje-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-03-31 14:22
https://kosova-info.com/osmani-ka-hapesire-qe-te-miratohet-ligji-per-prokurorine-publike/60%Daily2019-03-31 14:21
https://kosova-info.com/perse-asnjehere-nuk-duhet-ta-ri-perdorni-vajin-per-gatim/60%Daily2019-03-31 14:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-qe-harper-ia-beri-victorias-ne-diten-e-nenes/60%Daily2019-03-31 14:13
https://kosova-info.com/dalja-ne-zgjedhje-sfide-per-suksesin-e-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2019-03-31 14:11
https://kosova-info.com/pogba-te-real-madrid-eshte-pune-e-kryer/60%Daily2019-03-31 14:10
https://kosova-info.com/rriten-kredite-bankat-dhane-70-milione-euro-per-biznesin-dhe-familjet/60%Daily2019-03-31 14:02
https://kosova-info.com/shperthen-ne-flake-nenstacioni-elektrik-ne-tepelene/60%Daily2019-03-31 14:00
https://kosova-info.com/thashethemeve-per-tradhti-cifti-i-famshem-u-pergjigjet-ne-kete-menyre/60%Daily2019-03-31 13:58
https://kosova-info.com/ish-deputetet-padi-kuvendit-kerkojne-pagat-per-muajt-e-bojkotit/60%Daily2019-03-31 13:55
https://kosova-info.com/kombetarja-e-kosoves-u-17-mposhtet-nga-greqia-mbetet-pa-pike-ne-grupin-e-saj/60%Daily2019-03-31 13:53
https://kosova-info.com/korenica-i-siguron-tri-pike-skuadres-se-prishtines-nga-ndeshja-me-ballkanin/60%Daily2019-03-31 13:53
https://kosova-info.com/loriana-kuka-fiton-medaljen-e-arte-ne-grand-prix-tbilisi-te-gjeorgjise/60%Daily2019-03-31 13:51
https://kosova-info.com/fustani-qe-ka-veshur-kengetarja-e-njohur-ngacmon-imagjinaten-e-meshkujve/60%Daily2019-03-31 13:40
https://kosova-info.com/moter-e-vella-bashkohen-pas-38-vitesh/60%Daily2019-03-31 13:40
https://kosova-info.com/nga-neser-pensionet-rriten-2-8-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-31 13:27
https://kosova-info.com/masht-i-shpenzon-12-mije-euro-per-sigurimin-e-veturave-zyrtare/60%Daily2019-03-31 13:21
https://kosova-info.com/ne-foton-joshese-te-arbenites-bie-ne-sy-ky-koment-i-feros/60%Daily2019-03-31 13:19
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-ne-turqi-erdogan-lufton-per-te-mbajtur-qytetet-e-medha/60%Daily2019-03-31 13:16
https://kosova-info.com/salihi-flet-pas-ndeshjes-se-fundit-nga-karriera-te-familja-dhe-planet-per-te-ardhmen/60%Daily2019-03-31 13:13
https://kosova-info.com/nje-person-vret-shtate-anetare-te-familjes-se-gruas-se-tij-ne-iran/60%Daily2019-03-31 13:02
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-zgjedh-mes-dy-repereve-te-njohur-te-estrades/60%Daily2019-03-31 13:00
https://kosova-info.com/real-madrid-rivalizon-man-utd-per-koulibaly/60%Daily2019-03-31 13:00
https://kosova-info.com/lewandowski-hedh-poshte-zerat-se-gruaja-e-tij-bllokoi-kalimin-tek-psg/60%Daily2019-03-31 12:45
https://kosova-info.com/pyjet-e-koshtoves-perfshihen-nga-zjarret-foto/60%Daily2019-03-31 12:45
https://kosova-info.com/urimi-special-i-granit-xhakes-per-ditelindjen-e-gruas/60%Daily2019-03-31 12:40
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-03-31 12:34
https://kosova-info.com/barcelona-i-futet-gares-me-man-city-per-mbrojtesin-e-majte/60%Daily2019-03-31 12:30
https://kosova-info.com/sejdiu-per-flamujt-ne-produkte-vendimi-eshte-individual-por-benefitet-mund-te-jene-kolektive/60%Daily2019-03-31 12:22
https://kosova-info.com/hithra-karrote-dhe-molle-mengjes-plot-energji/60%Daily2019-03-31 12:22
https://kosova-info.com/e-fotograguan-ne-bikini-jlo-gati-zbulon-pjeset-intime/60%Daily2019-03-31 12:20
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cardiff-city-chelsea/60%Daily2019-03-31 12:11
https://kosova-info.com/kryemadhi-zgjedhjet-e-parakohshme-jane-afer/60%Daily2019-03-31 12:10
https://kosova-info.com/policia-nderhyn-ne-kohe-rekord-parandalon-atentatin-ne-nje-fshat-te-lezhes/60%Daily2019-03-31 12:09
https://kosova-info.com/keshtu-duket-arilena-ara-vec-uje-e-sapun/60%Daily2019-03-31 12:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-napoli/60%Daily2019-03-31 12:06
https://kosova-info.com/shperthen-genci-pas-deshtimeve-te-tyre-celin-profile-fake-e-ofendojne/60%Daily2019-03-31 11:51
https://kosova-info.com/sbashk-nuk-do-te-kete-kompensim-te-oreve-te-humbura-as-gjate-pushimit-pranveror/60%Daily2019-03-31 11:43
https://kosova-info.com/mbi-700-vjedhje-per-dy-muaj-ne-kosove/60%Daily2019-03-31 11:39
https://kosova-info.com/morena-taraku-sjell-pamje-nga-pushimet-luksoze/60%Daily2019-03-31 11:37
https://kosova-info.com/me-kete-veshje-u-shfaq-mbreme-ne-koncert-rita-ora/60%Daily2019-03-31 11:20
https://kosova-info.com/ambasada-e-amerikes-jep-detaje-per-aksionin-ku-u-konfiskuan-99-pistoleta/60%Daily2019-03-31 11:07
https://kosova-info.com/liga-arabe-pritet-ta-kundershtoje-vendimin-e-shba-se-mbi-rrafshnalten-e-golanit/60%Daily2019-03-31 11:00
https://kosova-info.com/e-godet-nje-lis-dhe-perfundon-ne-qkuk/60%Daily2019-03-31 10:53
https://kosova-info.com/loriana-kuka-kalon-ne-finale-vetem-nje-hap-larg-medaljes-se-arte/60%Daily2019-03-31 10:50
https://kosova-info.com/digjet-nje-lokal-ne-prevalle/60%Daily2019-03-31 10:46
https://kosova-info.com/gazeta-madrilene-po-e-penalizon-messin-ne-garen-per-kepcuen-e-arte/60%Daily2019-03-31 10:46
https://kosova-info.com/zhduket-nje-e-mitur-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-03-31 10:42
https://kosova-info.com/njeriu-me-penisin-me-te-madh-ne-bote-thote-se-iu-shkaterrua-karriera-e-aktrimit/60%Daily2019-03-31 10:35
https://kosova-info.com/pas-interesimit-te-madh-per-skriniar-inter-dyfishon-pagen-e-lojtarit/60%Daily2019-03-31 10:30
https://kosova-info.com/i-shkojne-me-veture-ne-autolarje-dhe-e-kercenojne-me-arme/60%Daily2019-03-31 10:29
https://kosova-info.com/pasi-u-grushtua-ne-emision-nga-frasher-krasniqi-milaim-zeka-tregon-se-a-flet-me-te/60%Daily2019-03-31 10:19
https://kosova-info.com/8-motrat-mustafa-po-vijne-me-duet-mesoni-detajet/60%Daily2019-03-31 10:19
https://kosova-info.com/thaci-kujton-viktimat-e-masakres-se-tivatit/60%Daily2019-03-31 10:16
https://kosova-info.com/zevendespresidenti-afgan-i-shpeton-nje-atentati/60%Daily2019-03-31 10:11
https://kosova-info.com/loriana-meson-kundershtaren-per-gjysmefinalen-e-grand-prix-tbilisi/60%Daily2019-03-31 10:09
https://kosova-info.com/puthja-mes-ermalit-dhe-elvanes-ne-film-amarda-ka-dy-fjale-per-kengetaren/60%Daily2019-03-31 10:00
https://kosova-info.com/kuka-kalon-ne-gjysmefinale-triumfon-ndaj-lucassen/60%Daily2019-03-31 09:58
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-ja-momenti-i-vrasjes-se-shqiptarit-ne-burgun-famekeq-te-greqise/60%Daily2019-03-31 09:51
https://kosova-info.com/zidane-shuan-shpresat-e-man-utd-varane-eshte-i-lumtur-tek-real-madrid/60%Daily2019-03-31 09:45
https://kosova-info.com/kosova-apo-shqiperia-kualifikohet-ne-euro-2020-pergjigjen-qytetaret/60%Daily2019-03-31 09:45
https://kosova-info.com/pasi-u-shkarkua-nga-detyra-e-zevendesministres-mikic-i-drejtohet-me-nje-leter-haradinajt/60%Daily2019-03-31 09:40
https://kosova-info.com/fundjave-si-kjo-per-nora-istrefin-ja-me-ke-e-nisi-diten/60%Daily2019-03-31 09:32
https://kosova-info.com/fundjave-si-kjo-per-nora-istrefin-ja-me-ke-e-nisi-diten/60%Daily2019-03-31 09:32
https://kosova-info.com/loriana-kuka-e-nis-me-fitore-kalon-ne-cerekfinale-te-grand-prix-tbilisi/60%Daily2019-03-31 09:26
https://kosova-info.com/gruaja-me-e-forte-qe-njoh-rita-ora-me-dedikim-prekes-per-nenen/60%Daily2019-03-31 09:15
https://kosova-info.com/shkenca-prapa-gjuajtjeve-te-lira-te-messi-impresionuese/60%Daily2019-03-31 09:14
https://kosova-info.com/mane-pergenjeshtron-kloppin-kemi-shume-stres-kur-shohim-man-cityn/60%Daily2019-03-31 09:00
https://kosova-info.com/mimoza-provokon-me-levizjet-ne-videon-qe-e-postoi-ne-rrjete-sociale/60%Daily2019-03-31 09:00
https://kosova-info.com/chelsea-te-pavendosur-per-gonzalo-higuain/60%Daily2019-03-31 08:45
https://kosova-info.com/nena-e-rites-uron-diten-e-nenes-nje-foto-te-vjeter-prane-femijeve/60%Daily2019-03-31 08:44
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-te-reja-nga-vrasja-e-dy-vellezerve-ne-shkoder/60%Daily2019-03-31 08:43
https://kosova-info.com/vuciq-kemi-nje-problem-me-shqiptaret-e-kosove-por-po-luftojme-per-ta-ruajtur-paqen/60%Daily2019-03-31 08:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-me-seksi-sipas-shkenda-duboves/60%Daily2019-03-31 08:30
https://kosova-info.com/panenka-nga-gjuajtja-e-lire-nuk-ishte-e-para-per-messin-e-kishte-bere-edhe-ne-vitin-2010/60%Daily2019-03-31 08:27
https://kosova-info.com/deshton-apple-heq-dore-nga-produkti-i-shumeperfolur/60%Daily2019-03-31 08:20
https://kosova-info.com/barazimi-i-bayern-ndaj-freiburg-ka-nervozuar-shume-kovac-dhe-salihamidzic/60%Daily2019-03-31 08:16
https://kosova-info.com/dua-lipa-i-kushton-fjale-zemre-nenes-permes-imazheve-te-rralla-nga-femijeria/60%Daily2019-03-31 08:15
https://kosova-info.com/milaim-zeka-ka-plot-kengetare-qe-mundohen-me-kendu-jo-permes-gojes-por-te-pasmeve-ose/60%Daily2019-03-31 08:01
https://kosova-info.com/top-pese-ligat-evropiane-messi-prine-shumicen-e-kategorive/60%Daily2019-03-31 08:00
https://kosova-info.com/arsenal-do-ti-ofroje-welbeck-nje-kontrate-te-re/60%Daily2019-03-31 07:55
https://kosova-info.com/rolling-stones-anulon-turneun-ne-shba/60%Daily2019-03-31 07:45
https://kosova-info.com/prishtina-luan-kunder-ballkanit-mban-shpresat-edhe-tek-rivali-lokal-qe-pret-feronikelin/60%Daily2019-03-31 07:43
https://kosova-info.com/20-vjet-me-pare-nga-shtabi-i-pergjithshem-i-uck-se-u-dha-urdhri-per-mobilizim-te-pergjithshem/60%Daily2019-03-31 07:40
https://kosova-info.com/klopp-flet-per-planin-e-liverpool-nese-paraqiten-probleme-ne-garen-per-titullin/60%Daily2019-03-31 07:30
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-se-shpejti-publikojne-kengen-per-nenen-kjo-eshte-e-vecanta-e-projektit/60%Daily2019-03-31 07:29
https://kosova-info.com/mbahen-zgjedhjet-lokale-ne-turqi-erdogan-rrezikon-te-humbe-qytetet-e-medha/60%Daily2019-03-31 07:26
https://kosova-info.com/selektori-i-kosoves-u-17-optimist-per-ndeshjen-ndaj-greqise/60%Daily2019-03-31 07:15
https://kosova-info.com/u-tha-se-fiton-20-mije-euro-per-nje-koncert-flet-elvana-gjata/60%Daily2019-03-31 07:15
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-masakra-ne-pastaselle-te-rahovecit/60%Daily2019-03-31 07:09
https://kosova-info.com/kosova-u-17-perballet-sot-me-greqine-u-17-synohet-rikthimi-tek-rezultatet-pozitive/60%Daily2019-03-31 07:07
https://kosova-info.com/hoxhaj-te-pezullohet-taksa-te-mos-lendohen-raportet-me-shba-ne-dhe-be-ne/60%Daily2019-03-31 07:02
https://kosova-info.com/simeone-paralajmeron-barcen-atletico-jane-akoma-ne-gare-per-titullin/60%Daily2019-03-31 07:01
https://kosova-info.com/edon-zhegrova-feston-ditelindjen-shikojeni-si-u-befasua-nga-motra/60%Daily2019-03-31 06:59
https://kosova-info.com/i-mbijetoi-masakres-se-lybeniqit-ky-eshte-rrefimi-i-ish-ushtarit-te-uck-se/60%Daily2019-03-31 06:51
https://kosova-info.com/leonardo-milan-asnjehere-nuk-konsideroi-largimin-e-gattuso/60%Daily2019-03-31 06:45
https://kosova-info.com/e-veshur-ne-rrjete-bebe-rexha-paralajmeron-dicka-te-re/60%Daily2019-03-31 06:44
https://kosova-info.com/burrat-qe-tradhtojne-nuk-jane-hic-inteligjente/60%Daily2019-03-31 06:42
https://kosova-info.com/vetmia-psikologjia-dhe-pleqeria/60%Daily2019-03-31 06:37
https://kosova-info.com/shfletuesi-i-ri-edge-microsoft-mund-ta-shpalle-fundin-e-google-chrome/60%Daily2019-03-31 06:35
https://kosova-info.com/gjigantet-e-evropes-jane-vene-pas-pepe-por-skuadra-e-lille-ka-plane-te-tjera-per-te/60%Daily2019-03-31 06:30
https://kosova-info.com/beyonce-realizon-fotosesion-ne-te-bardha-vjen-atraktive-prane-jay-z/60%Daily2019-03-31 06:29
https://kosova-info.com/veseli-jam-krenare-te-jem-serish-kryetar-i-pdk-se-forces-me-te-madhe-te-ndryshimeve-ne-kosove/60%Daily2019-03-31 06:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-lojtari-qe-prine-ne-listen-e-deshirave-te-man-utd/60%Daily2019-03-31 06:15
https://kosova-info.com/faleminderit-qe-djalin-tend-ja-fale-kosoves-komandatit-i-uck-se-rikujton-deshmorin-e-luftes/60%Daily2019-03-31 06:14
https://kosova-info.com/per-anxhelinen-vera-tashme-ka-filluar-sjell-poza-te-nxehta-nga-plazhi/60%Daily2019-03-31 06:14
https://kosova-info.com/harden-vazhdon-me-shifra-magjike-per-triumfin-e-rockets-ndaj-kings/60%Daily2019-03-31 06:04
https://kosova-info.com/sot-mot-i-ngrohte-temperaturat-deri-ne-20-grade/60%Daily2019-03-31 06:04
https://kosova-info.com/kthehet-ora-verore-akrepat-sot-60-minuta-para/60%Daily2019-03-31 06:01
https://kosova-info.com/fifi-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi/60%Daily2019-03-31 05:59
https://kosova-info.com/tottenham-i-vendos-cmimin-eriksen/60%Daily2019-03-31 05:57
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-ne-kosove-5/60%Daily2019-03-31 05:56
https://kosova-info.com/kater-martesat-e-deshtuara-te-nicolas-cage/60%Daily2019-03-30 22:58
https://kosova-info.com/barca-zhvillon-bisedimet-e-para-per-transferimin-e-griezmann/60%Daily2019-03-30 22:56
https://kosova-info.com/opozita-turke-shpreson-te-fitoje-terren-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2019-03-30 22:52
https://kosova-info.com/irani-ne-gjendje-emergjente-po-perballet-me-permbytje-te-medha-nga-uji/60%Daily2019-03-30 22:50
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-kendon-mora-fjale-ne-dasmen-e-vajzes-kjo-eshte-atmosfera/60%Daily2019-03-30 22:46
https://kosova-info.com/bie-nga-skelat-e-arenes-kombetare-vdes-punetori/60%Daily2019-03-30 22:41
https://kosova-info.com/solskjaer-jep-shenja-se-do-ta-perdor-pogban-ne-nje-pozite-tjeter/60%Daily2019-03-30 22:38
https://kosova-info.com/pamje-nga-xhirimet-e-filmit-hustlers-jlo-mahnit-me-format/60%Daily2019-03-30 22:35
https://kosova-info.com/theret-me-thike-shqiptari-ne-burgun-grek/60%Daily2019-03-30 22:29
https://kosova-info.com/para-duelit-te-madh-me-crawford-khan-kthehet-tek-trajneri-i-vjeter/60%Daily2019-03-30 22:22
https://kosova-info.com/ne-dasmen-e-saj-gresa-merr-mikrofonin-nga-irma-libohova-dhe-ia-thote-kenges/60%Daily2019-03-30 22:19
https://kosova-info.com/perleshje-mes-te-rinjve-ne-prizren-theret-me-thike-nje-person/60%Daily2019-03-30 22:17
https://kosova-info.com/alergjite-dhe-pasojat-e-tyre-ndaj-shendetit-te-njeriut/60%Daily2019-03-30 22:11
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-behet-nostalgjike-publikon-foto-ne-bikini/60%Daily2019-03-30 22:10
https://kosova-info.com/der-standard-franca-austria-hungaria-e-mogherini-e-perkrahin-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2019-03-30 22:05
https://kosova-info.com/pjese-e-uck-se-ne-moshen-17-vjecare-kushtet-ekonomike-e-detyrojne-ta-le-kosoven/60%Daily2019-03-30 22:00
https://kosova-info.com/lakers-marrin-nje-vendim-befasues-per-lebron-james/60%Daily2019-03-30 22:00
https://kosova-info.com/motrat-e-greses-marrin-vemendjen-ne-dasmen-e-saj-ja-si-jane-veshur/60%Daily2019-03-30 21:53
https://kosova-info.com/messi-ka-arritur-dicka-te-madhe-me-dy-golat-ndaj-espanyol/60%Daily2019-03-30 21:53
https://kosova-info.com/mot-shume-i-mire-neser-ne-kosove-keto-do-te-jene-temperaturat/60%Daily2019-03-30 21:50
https://kosova-info.com/refugjati-24-vjecar-vritet-per-oren-e-tij-70-mije-euro/60%Daily2019-03-30 21:44
https://kosova-info.com/keshtu-po-duket-shkurte-fejza-ne-dasmen-e-se-bijes/60%Daily2019-03-30 21:32
https://kosova-info.com/6-menyra-natyrale-si-te-qetesoni-dhimbjen-dhe-enjtjen-e-mishrave-te-dhembeve/60%Daily2019-03-30 21:31
https://kosova-info.com/biznesmenit-nga-kosova-i-konfiskohen-4-vetura-i-kishte-blere-nga-disa-shtetas-kroate%ef%bb%bf/60%Daily2019-03-30 21:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-polici-nga-peja-qe-dyshohet-se-vrau-veten/60%Daily2019-03-30 21:24
https://kosova-info.com/sampdoria-ndal-hovin-e-milanit-shenon-fitore-te-madhe/60%Daily2019-03-30 21:23
https://kosova-info.com/psd-kunder-pezullimit-te-takses-ndaj-serbise/60%Daily2019-03-30 21:15
https://kosova-info.com/vallezimi-i-pare-i-greses-dhe-lulzimit-si-cift-i-sapomartuar/60%Daily2019-03-30 21:14
https://kosova-info.com/u-zhduken-100-pasaporta-prokuroria-heton-diplomatet/60%Daily2019-03-30 21:06
https://kosova-info.com/anita-haradinaj-e-ndez-atmosferen-ne-dasmen-e-gresa-behlulit/60%Daily2019-03-30 21:01
https://kosova-info.com/allegri-kean-nuk-duhet-ta-humb-rrugen/60%Daily2019-03-30 21:00
https://kosova-info.com/ekspertet-tregojne-se-cila-ore-verore-apo-dimerore-i-konvenon-me-teper-kosoves/60%Daily2019-03-30 20:55
https://kosova-info.com/vetevritet-nje-person-ne-peje-dyshohet-se-ishte-polic/60%Daily2019-03-30 20:53
https://kosova-info.com/momenti-prekes-kur-babai-e-puth-ne-balle-gresen-teksa-po-vallezonte/60%Daily2019-03-30 20:49
https://kosova-info.com/man-utd-dhe-man-city-e-duan-rice-ja-cfare-thote-lojtari/60%Daily2019-03-30 20:47
https://kosova-info.com/vesa-smolica-publikon-kengen-tjetra/60%Daily2019-03-30 20:41
https://kosova-info.com/pronaret-e-lojerave-te-fatit-i-ikin-ligjit-bastoret-po-funksionojne-online/60%Daily2019-03-30 20:40
https://kosova-info.com/kurti-deputetet-po-na-largojne-nga-be-ja/60%Daily2019-03-30 20:33
https://kosova-info.com/adam-johnson-po-lirohet-nga-burgu-ky-eshte-njeriu-qe-po-mendon-tia-jap-shansin-e-dyte/60%Daily2019-03-30 20:31
https://kosova-info.com/dalin-fotografite-e-para-te-gresa-behlulit-me-vello-duket-si-princeshe/60%Daily2019-03-30 20:20
https://kosova-info.com/keshtu-po-duken-yjet-e-estrades-ne-dasmen-e-greses/60%Daily2019-03-30 20:16
https://kosova-info.com/aeroplani-serbo-malazez-fluturon-mbi-kosove-kfor-i-thote-se-nuk-eshte-pergjegjesi-e-saj/60%Daily2019-03-30 20:16
https://kosova-info.com/busquets-messi-nuk-na-surprizon-me/60%Daily2019-03-30 20:13
https://kosova-info.com/haradinaj-me-bashkeshorten-po-marrin-pjese-ne-dasmen-e-greses-keshtu-po-duken/60%Daily2019-03-30 20:02
https://kosova-info.com/faleminderit-per-keshillen-haradinaj-i-pergjigjet-ofendimit-te-vuciqit/60%Daily2019-03-30 20:00
https://kosova-info.com/gjigantet-e-evropes-jane-vene-pas-jovic-por-frankfurt-kane-befasuar-me-deklaraten-e-fundit/60%Daily2019-03-30 20:00
https://kosova-info.com/gashi-tregon-se-cila-eshte-pjesa-me-e-mire-e-te-qenit-shqiptar/60%Daily2019-03-30 19:55
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-ne-serbi-beogradi-vershohet-nga-mijera-qytetare/60%Daily2019-03-30 19:53
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-nje-restaurant-ne-prevalle-policia-tregon-se-a-ka-te-lenduar/60%Daily2019-03-30 19:51
https://kosova-info.com/zjarret-kaplojne-maqedonine-dyshohet-per-zjarr-venie-te-qellimshme/60%Daily2019-03-30 19:48
https://kosova-info.com/barca-dhe-inter-ne-bisedime-italianet-kerkojne-dy-mesfushoret-nga-camp-nou/60%Daily2019-03-30 19:47
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nis-diten-prane-personave-me-te-dashur-per-te/60%Daily2019-03-30 19:39
https://kosova-info.com/denohen-30-persona-ne-egjipt-planifikuan-nje-sulm-ndaj-nje-kishe/60%Daily2019-03-30 19:36
https://kosova-info.com/veseli-liberalizimi-peng-i-zgjedhjeve-ne-be/60%Daily2019-03-30 19:30
https://kosova-info.com/lucas-podolski-i-shkruan-moderatores-shqiptare-publikohet-biseda/60%Daily2019-03-30 19:20
https://kosova-info.com/jeta-eshte-e-shkurter-e-ke-ti-ne-dore-qe-ta-besh-te-embel/60%Daily2019-03-30 19:18
https://kosova-info.com/ajo-cfare-beri-fansi-per-te-e-emocionoi-shume-aurela-gacen/60%Daily2019-03-30 19:04
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-shkoder-shkarkohet-drejtori-i-policise-vendore/60%Daily2019-03-30 19:04
https://kosova-info.com/raporti-i-dash-cakaj-eshte-realist-2/60%Daily2019-03-30 19:03
https://kosova-info.com/i-riu-kean-ben-heroin-ne-fitoren-minimale-te-juventus/60%Daily2019-03-30 18:51
https://kosova-info.com/gresa-behluli-po-martohet-pamje-nga-ambienti-perrallor-ku-po-mbahet-dasma/60%Daily2019-03-30 18:50
https://kosova-info.com/lladrovci-kalon-diten-me-ish-kongresistin-amerikan-ia-prezenton-historine-e-drenices/60%Daily2019-03-30 18:47
https://kosova-info.com/big-mama-me-shume-stil-rrugeve-te-greqise/60%Daily2019-03-30 18:44
https://kosova-info.com/perse-meshkujt-e-duan-seksin-ne-mengjes/60%Daily2019-03-30 18:41
https://kosova-info.com/zhduket-nje-shqiptar-ne-zvicer-policia-po-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-gjetjen-e-tij/60%Daily2019-03-30 18:30
https://kosova-info.com/zgjedh-mes-s4mm-dhe-feros-shkenda-jep-pergjigjen-e-prere/60%Daily2019-03-30 18:30
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sampdoria-milan-2/60%Daily2019-03-30 18:26
https://kosova-info.com/el-chapo-lanson-linjen-e-tij-te-veshjeve-per-femra/60%Daily2019-03-30 18:22
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-i-ben-dhurate-te-vecante-fifit/60%Daily2019-03-30 18:16
https://kosova-info.com/milner-kemi-nevoje-te-fitojme-nje-trofe/60%Daily2019-03-30 18:15
https://kosova-info.com/phillips-serbia-e-ka-humbur-kosoven-si-rezultat-i-krimeve-te-millosheviqit/60%Daily2019-03-30 18:12
https://kosova-info.com/inzaghi-paralajmeron-kundershtarin-do-te-shihni-lazion-me-te-mire-ndaj-inter/60%Daily2019-03-30 18:00
https://kosova-info.com/besa-kokedhima-publikon-kengen-la-la-la/60%Daily2019-03-30 17:59
https://kosova-info.com/assesi-te-rehatohen-vv-e-psd-tani-shkaterrohen-edhe-ne-kamenice/60%Daily2019-03-30 17:49
https://kosova-info.com/icardi-perseri-jashte-skuadres-ky-eshte-komenti-i-spallettit/60%Daily2019-03-30 17:47
https://kosova-info.com/enca-haxhia-vjen-ne-prishtine-per-kete-arsye/60%Daily2019-03-30 17:45
https://kosova-info.com/inspeksioni-do-te-kete-gjoba-te-larta-per-kompanite-e-ndertimit-qe-nuk-e-pastrojne-rrugen/60%Daily2019-03-30 17:32
https://kosova-info.com/huddersfield-eshte-skuadra-e-pare-qe-zbret-ne-championship/60%Daily2019-03-30 17:31
https://kosova-info.com/dikur-thote-stine-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-03-30 17:29
https://kosova-info.com/barcelona-20-espanyol-kush-tjeter-vecse-messi-per-lojtarin-e-ndeshjes/60%Daily2019-03-30 17:20
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-sqarojne-perfundimisht-se-a-flasin-me-shyhreten-pas-zhurmes-per-kengen/60%Daily2019-03-30 17:15
https://kosova-info.com/raporti-i-dash-cakaj-eshte-realist/60%Daily2019-03-30 17:12
https://kosova-info.com/neser-do-te-flini-nje-ore-me-pak/60%Daily2019-03-30 17:10
https://kosova-info.com/barcelona-merr-tri-pike-fale-fantastikut-lionel-messi/60%Daily2019-03-30 17:07
https://kosova-info.com/vuciq-vazhdon-te-viktimizohet-shqiptaret-po-duan-ti-persekutojne-serbet/60%Daily2019-03-30 17:05
https://kosova-info.com/pese-teknika-per-te-permiresuar-kujtesen/60%Daily2019-03-30 17:02
https://kosova-info.com/kete-gje-e-ben-almeda-ne-muajin-e-nente-te-shtatzenise/60%Daily2019-03-30 16:59
https://kosova-info.com/man-utd-merr-tri-pike-nga-perballja-me-watford-rritet-presioni-per-tottenham/60%Daily2019-03-30 16:53
https://kosova-info.com/lirohen-shtate-te-arrestuarit-per-protesten-e-opozites/60%Daily2019-03-30 16:51
https://kosova-info.com/messi-shenon-super-gol-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2019-03-30 16:48
https://kosova-info.com/femrat-rrehen-mes-vete-ne-istog/60%Daily2019-03-30 16:47
https://kosova-info.com/marreveshjen-e-brexit-it-per-here-te-katert-ne-parlament/60%Daily2019-03-30 16:45
https://kosova-info.com/milaim-zeka-jam-nga-personazhet-publike-qe-asnjehere-nuk-flas-banalisht/60%Daily2019-03-30 16:45
https://kosova-info.com/ushtria-ukrainase-thote-se-eshte-pershkallezuar-situata-ne-lindje-te-vendi/60%Daily2019-03-30 16:33
https://kosova-info.com/detaji-ne-fotografine-e-fundit-te-getoar-selimit-nuk-iu-ka-shpetuar-ndjekesve/60%Daily2019-03-30 16:31
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-ldk-ska-kandidatura-zyrtare-deri-ne-mbajtjen-e-kuvendit/60%Daily2019-03-30 16:29
https://kosova-info.com/dortmund-merr-tri-pike-bayern-ndalet-nga-freiburg-ndryshon-lideri-ne-bundesliga/60%Daily2019-03-30 16:23
https://kosova-info.com/kufijte-jane-ceshtje-te-ndjeshme-thaci-e-vuciq-duhet-te-kene-kurajo-per-ndryshimin-e-tyre/60%Daily2019-03-30 16:19
https://kosova-info.com/ambasadoret-te-lodhur-me-pushtetaret-ne-kosove/60%Daily2019-03-30 16:18
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-vihet-ne-siklet-kur-detyrohet-te-zgjedh-mes-fifit-dhe-fjolla-morines/60%Daily2019-03-30 16:15
https://kosova-info.com/rusia-nderhyn-ne-ukraine-kerkon-te-ndikoje-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2019-03-30 16:09
https://kosova-info.com/thaci-denimi-me-burgim-i-padrejte/60%Daily2019-03-30 16:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-empoli/60%Daily2019-03-30 16:07
https://kosova-info.com/thenie-te-mrekullueshme-per-grate-e-bukura-inteligjente-te-forta-e-te-verteta/60%Daily2019-03-30 16:01
https://kosova-info.com/kater-tituj-per-man-city-ja-cfare-thote-guardiola/60%Daily2019-03-30 16:00
https://kosova-info.com/eksodi-i-te-rinjve-drejt-gjermanise-nuk-ka-te-ndalur/60%Daily2019-03-30 15:59
https://kosova-info.com/pasi-ia-ngaterroi-emrin-lorik-cana-ka-dicka-per-ti-thene-publikisht-bebe-rexhes/60%Daily2019-03-30 15:59
https://kosova-info.com/momenti-emocionues-kur-shkurta-dhe-gresa-kendojne-bashke-ne-kanagjeq/60%Daily2019-03-30 15:45
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-per-lendimin-e-agueros/60%Daily2019-03-30 15:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-ne-malin-e-batllaves-edhe-sa-vatra-te-zjarrit-jane-aktive/60%Daily2019-03-30 15:43
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-afganistan-vrasin-17-persona/60%Daily2019-03-30 15:41
https://kosova-info.com/papa-ceshtja-e-migracionit-nuk-zgjidhet-me-barriera-fizike/60%Daily2019-03-30 15:41
https://kosova-info.com/vrasja-e-vellezerve-kryebashkiakja-e-shkodres-qeveria-e-ka-lene-qytetin-ne-meshiren-e-bandave/60%Daily2019-03-30 15:34
https://kosova-info.com/mozzik-vesh-vajzen-koke-e-kembe-gucci-e-versace/60%Daily2019-03-30 15:31
https://kosova-info.com/ancelotti-ka-nje-lajm-jo-te-mire-per-tifozet-e-arsenal/60%Daily2019-03-30 15:30
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-pret-ne-vizite-vajzen-e-azem-hajdarit/60%Daily2019-03-30 15:25
https://kosova-info.com/solskjaer-man-utd-po-rindertohet/60%Daily2019-03-30 15:25
https://kosova-info.com/safetja-pas-rastit-me-shyhreten-njeriu-kur-e-ka-ndergjegjen-e-paster-eshte-pasuria-me-e-madhe/60%Daily2019-03-30 15:20
https://kosova-info.com/rrjedhin-detaje-shtese-rreth-dizajnit-te-ri-te-iphone-11-foto/60%Daily2019-03-30 15:15
https://kosova-info.com/deputetja-punetore-u-ndihmon-banoreve-te-ndertojne-rruge/60%Daily2019-03-30 15:13
https://kosova-info.com/shenohet-pervjetori-i-protestave-ne-gaze-me-vrasjen-e-nje-17-vjecari/60%Daily2019-03-30 15:10
https://kosova-info.com/legjenda-e-liverpool-tregon-se-ku-eshte-problemi-me-salah/60%Daily2019-03-30 15:09
https://kosova-info.com/fruthi-shfaqet-ne-shkolla-vaksinohen-nxenesit-dhe-mesuesit/60%Daily2019-03-30 15:06
https://kosova-info.com/lorik-cana-ia-ngaterron-emrin-bebe-rexhes-reagon-kengetarja/60%Daily2019-03-30 15:04
https://kosova-info.com/aktorja-e-famshme-amerikane-vishet-nga-kreatorja-kosovare/60%Daily2019-03-30 14:58
https://kosova-info.com/egjipt-denohen-30-persona-planifikuan-nje-sulm-ndaj-nje-kishe/60%Daily2019-03-30 14:57
https://kosova-info.com/drenica-shenon-fitore-te-thelle-ndaj-kek-ut-gjilani-dhe-trepca-89-ndajne-piket/60%Daily2019-03-30 14:54
https://kosova-info.com/pdk-zgjedh-dy-kryetare-te-degeve-lulzim-sadiku-ne-obiliq-adem-morina-ne-has-te-prizrenit/60%Daily2019-03-30 14:53
https://kosova-info.com/te-kthyerit-nga-siria-dhe-ekstremizmi-i-brendshem-sfide-per-kosoven/60%Daily2019-03-30 14:45
https://kosova-info.com/rashices-i-mjaftojne-tre-minuta-per-ti-dhuruar-epersine-werderit/60%Daily2019-03-30 14:41
https://kosova-info.com/interi-pa-icardin-kunder-lazios/60%Daily2019-03-30 14:36
https://kosova-info.com/gjermani-10-te-arrestuar-me-dyshimin-si-terroriste-islamike/60%Daily2019-03-30 14:35
https://kosova-info.com/tani-eshte-super-femer-por-nuk-do-ta-njihni-melinda-ademin-ne-keto-imazhe/60%Daily2019-03-30 14:34
https://kosova-info.com/man-city-ben-detyren-e-rrit-presionin-te-liverpool/60%Daily2019-03-30 14:21
https://kosova-info.com/gjermani-arrestohen-10-persona-nen-dyshimin-se-planifikonin-sulm-terrorist/60%Daily2019-03-30 14:19
https://kosova-info.com/tuna-sejdiu-ne-perkrahje-te-elvana-gjates-nuk-te-leme-te-ikesh/60%Daily2019-03-30 14:19
https://kosova-info.com/comodita-home-sjelloferten11-gratis/60%Daily2019-03-30 14:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-watford-2/60%Daily2019-03-30 14:05
https://kosova-info.com/elvana-gjata-publikon-foto-nga-premiera-e-filmit-ne-prishtine-me-keni-bere-pafundesisht-te-lumtur/60%Daily2019-03-30 13:59
https://kosova-info.com/ukraine-neser-votohet-per-presidentin/60%Daily2019-03-30 13:58
https://kosova-info.com/neser-realizohet-ecja-e-peste-dhembe-te-shendoshe-femije-te-lumtur/60%Daily2019-03-30 13:55
https://kosova-info.com/rashica-startues-te-werderi-ndaj-mainzit/60%Daily2019-03-30 13:43
https://kosova-info.com/gold-ag-zbulon-daten-e-lansimit-te-kenges-se-re/60%Daily2019-03-30 13:39
https://kosova-info.com/halil-kastrati-ben-thirrje-qe-ti-ndihmohet-vogelushes-12-vjecare/60%Daily2019-03-30 13:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-freiburg-bayern-munich-2/60%Daily2019-03-30 13:33
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-kjo-eshte-karikatura-e-dites/60%Daily2019-03-30 13:26
https://kosova-info.com/shqiptari-i-murosur-ne-itali-vrasesit-kerkojne-lirine/60%Daily2019-03-30 13:19
https://kosova-info.com/si-i-rri-ngjyra-vjollce-mimoza-shkodres/60%Daily2019-03-30 13:19
https://kosova-info.com/werder-bremen-syte-ka-rashica-per-rekordin-e-madh-te-klubit/60%Daily2019-03-30 13:15
https://kosova-info.com/digjet-mali-ne-mramor/60%Daily2019-03-30 13:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjilani-trepca-89-kek-u-drenica/60%Daily2019-03-30 13:06
https://kosova-info.com/kosnett-paralajmeron-haradinajn-durimit-te-shba-ve-mund-ti-vije-fundi/60%Daily2019-03-30 12:59
https://kosova-info.com/milaim-zeka-muzika-eshte-bere-pornografi/60%Daily2019-03-30 12:59
https://kosova-info.com/challandes-flet-per-situaten-e-hadergjonajt/60%Daily2019-03-30 12:53
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-pjese-e-botes-qe-i-prine-amerika/60%Daily2019-03-30 12:46
https://kosova-info.com/zgjedhjet-e-ldk-se-ne-prizren-terhiqet-haxhi-avdyli-gare-ne-mes-anton-cunit-dhe-driton-selmanajt/60%Daily2019-03-30 12:45
https://kosova-info.com/papa-francesku-nenshkruan-ligjin-per-parandalim-te-dhunes-seksuale-ndaj-femijeve/60%Daily2019-03-30 12:43
https://kosova-info.com/ka-nje-ves-te-keq-turjan-hyska-merr-urimin-e-vecante-nga-jul-deda-per-ditelindje/60%Daily2019-03-30 12:39
https://kosova-info.com/sllovakia-per-here-te-pare-ne-histori-mund-te-behet-me-presidente/60%Daily2019-03-30 12:35
https://kosova-info.com/be-ja-po-i-shfrytezon-vizat-per-ti-bere-presion-kosoves/60%Daily2019-03-30 12:23
https://kosova-info.com/kosova-apo-shqiperia-qytetaret-japin-mendimet-e-tyre-se-kush-do-te-kualifikohet-ne-euro-2020/60%Daily2019-03-30 12:19
https://kosova-info.com/limaj-eshte-ne-interes-te-serbise-ta-njohe-kosoven/60%Daily2019-03-30 12:15
https://kosova-info.com/veshtiresi-per-pagesen-e-kundervajtjeve-ne-trafik/60%Daily2019-03-30 11:59
https://kosova-info.com/kjo-artiste-e-estrades-eshte-tezja-e-ermal-fejzullahut/60%Daily2019-03-30 11:59
https://kosova-info.com/bahtiri-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices-e-kane-nenshkruar-edhe-intelektualet-serbe/60%Daily2019-03-30 11:50
https://kosova-info.com/challandes-mos-e-kritikoni-edon-zhegroven/60%Daily2019-03-30 11:42
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-i-tregon-te-gjitha-ne-veshjen-e-ngushte/60%Daily2019-03-30 11:40
https://kosova-info.com/emocione-pa-fund-teksa-i-riu-kosovar-i-thote-lamturmire-bastoreve/60%Daily2019-03-30 11:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fulham-man-city/60%Daily2019-03-30 11:34
https://kosova-info.com/nje-burre-vetevritet-me-pistolete-ne-viti/60%Daily2019-03-30 11:32
https://kosova-info.com/dzeko-do-te-largohet-nga-roma-kete-vere/60%Daily2019-03-30 11:25
https://kosova-info.com/kosova-eshte-mbushur-me-aparate-te-lojerave-te-fatit-ne-fillim-te-ketij-viti/60%Daily2019-03-30 11:24
https://kosova-info.com/pogba-largohet-nga-man-utd-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2019-03-30 11:13
https://kosova-info.com/sulmoi-seksualisht-nje-grua-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2019-03-30 11:05
https://kosova-info.com/challandes-ja-cfare-biseduam-me-rashicen-pas-ndeshjes-me-bullgarine/60%Daily2019-03-30 10:57
https://kosova-info.com/e-mbante-te-mbyllur-vajzen-arrestohet-babai/60%Daily2019-03-30 10:54
https://kosova-info.com/dyshimet-per-korrupsion-rritet-presioni-ndaj-kryeministrit-trudeau/60%Daily2019-03-30 10:51
https://kosova-info.com/marcelo-deshiron-te-vazhdoje-me-realin-shkaku-i-zidanes/60%Daily2019-03-30 10:38
https://kosova-info.com/edhe-nje-vdekje-ne-aksident-trafiku/60%Daily2019-03-30 10:35
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-apel-emergjent/60%Daily2019-03-30 10:33
https://kosova-info.com/getinjo-merr-vendimin-e-papritur-shihni-cfare-ka-bere/60%Daily2019-03-30 10:29
https://kosova-info.com/ftohjet-lodhja-ushqimi-i-varfer-dhe-kushtet-klimatike-ndikojne-ne-inflamacionin-e-sinuseve/60%Daily2019-03-30 10:23
https://kosova-info.com/nadler-kerkon-qe-kongresit-ti-dergohet-raporti-i-plote-i-muellerit/60%Daily2019-03-30 10:18
https://kosova-info.com/grasshoper-i-perze-tarashjan-dhe-ajetin/60%Daily2019-03-30 10:17
https://kosova-info.com/me-kete-emer-te-njohur-deshiron-te-kaloje-nje-nate-shkenda-dubova/60%Daily2019-03-30 10:14
https://kosova-info.com/flaka-krelani-ndez-rrjetin-vallezon-vetem-ne-te-brendshme/60%Daily2019-03-30 09:59
https://kosova-info.com/reagimi-i-challandes-kur-pyetet-per-nje-perballje-te-mundshme-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-03-30 09:57
https://kosova-info.com/vuciq-e-ofendon-rende-haradinajn-shko-more-sherohu/60%Daily2019-03-30 09:57
https://kosova-info.com/conte-ne-serie-a-e-kerkojne-dy-super-skuadra/60%Daily2019-03-30 09:47
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-flasin-per-raportin-qe-kane-me-shyhreten-pasi-ia-vodhi-idene-e-kenges/60%Daily2019-03-30 09:39
https://kosova-info.com/keshtu-i-pergjigjet-de-ligt-pyetjes-nese-do-ti-bashkohet-juventusit/60%Daily2019-03-30 09:37
https://kosova-info.com/dy-vrasje-ne-shkoder-humbin-jeten-vellezerit/60%Daily2019-03-30 09:37
https://kosova-info.com/njihuni-me-gjyshen-55-vjecare-qe-solli-ne-jete-mbesen-e-saj/60%Daily2019-03-30 09:26
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit-peson-ndryshime-2/60%Daily2019-03-30 09:22
https://kosova-info.com/nga-gucci-ne-versace-kaq-kushton-veshja-e-vajzes-se-mozzik/60%Daily2019-03-30 09:19
https://kosova-info.com/574-femije-kerkuan-ndihme-mjekesore-ne-emergjencen-pediatrike-brenda-nje-jave/60%Daily2019-03-30 09:16
https://kosova-info.com/te-pakten-17-te-vdekur-nga-vershimet-ne-afganistan/60%Daily2019-03-30 09:10
https://kosova-info.com/legjenda-davor-suker-kosova-brazili-i-vogel/60%Daily2019-03-30 09:05
https://kosova-info.com/milaim-zeka-ka-nje-koment-per-deklaraten-qe-beri-naimi-ndaj-halil-kastratit/60%Daily2019-03-30 08:59
https://kosova-info.com/mustafa-bashkepunimi-rajonal-kufizon-hapesiren-e-veprimit-te-krimit-tej-kufitar/60%Daily2019-03-30 08:54
https://kosova-info.com/lahm-e-kam-refuzuar-kete-skuader-te-madhe-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-03-30 08:50
https://kosova-info.com/kjo-video-e-djalit-te-veses-teksa-kendon-do-tua-zbukuroje-diten/60%Daily2019-03-30 08:39
https://kosova-info.com/si-dhe-sa-shpesh-duhet-ta-lajme-kerthizen/60%Daily2019-03-30 08:38
https://kosova-info.com/superliga-e-kosoves-sot-zhvillohen-dy-ndeshje/60%Daily2019-03-30 08:37
https://kosova-info.com/mjeket-paralajmerojne-bojkot-te-punes-per-shkak-te-kercenimeve/60%Daily2019-03-30 08:32
https://kosova-info.com/buxheti-per-barna-rikthehet-ne-menaxhim-te-sherbimit-spitalor/60%Daily2019-03-30 08:26
https://kosova-info.com/akp-ja-zhvendoset-sivjet-te-rilindja/60%Daily2019-03-30 08:22
https://kosova-info.com/policia-me-aksion-kunder-vozitjes-nen-ndikim-te-alkoolit/60%Daily2019-03-30 08:20
https://kosova-info.com/nga-kanagjeqi-i-gresa-behlulit-cfare-nuk-keni-pare/60%Daily2019-03-30 08:19
https://kosova-info.com/kompjuteri-parashikon-fundin-e-premierliges-ja-kush-e-fiton-titullin/60%Daily2019-03-30 08:17
https://kosova-info.com/sonte-fillon-llogaritja-verore-e-kohes/60%Daily2019-03-30 08:15
https://kosova-info.com/premtime-te-reja-per-paqeruajtjen/60%Daily2019-03-30 08:04
https://kosova-info.com/solskjaer-kerkon-transferimin-e-yllit-te-premierliges/60%Daily2019-03-30 08:04
https://kosova-info.com/nderkombetaret-ska-viza-pa-u-luftuar-korrupsioni/60%Daily2019-03-30 08:03
https://kosova-info.com/abrashi-kerkon-rritjen-e-pages-minimale-thote-se-gjate-mandatit-te-tij-perfunduan-te-gjitha-procedurat/60%Daily2019-03-30 08:01
https://kosova-info.com/me-ne-fund-era-istrefi-jep-lajmin-e-shumepritur-per-fansat/60%Daily2019-03-30 07:59
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-me-tritol-ne-vlore/60%Daily2019-03-30 07:53
https://kosova-info.com/batistuta-ka-nje-porosi-te-vecante-per-icardin/60%Daily2019-03-30 07:49
https://kosova-info.com/pas-15-diteve-mbyllen-te-gjitha-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-30 07:44
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere/60%Daily2019-03-30 07:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-per-kepucen-e-arte-te-evropes-2/60%Daily2019-03-30 07:30
https://kosova-info.com/venezuela-mund-te-jete-shkaktar-i-nje-takimi-shba-rusi-kine/60%Daily2019-03-30 07:27
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-ghetto-geasy/60%Daily2019-03-30 07:24
https://kosova-info.com/nasa-kerkon-njerez-qe-rrine-shtrire-paga-deri-ne-19-mije-euro/60%Daily2019-03-30 07:21
https://kosova-info.com/klopp-e-sheh-liverpoolin-te-gatshem-per-fazen-finale-te-kampionatit/60%Daily2019-03-30 07:19
https://kosova-info.com/rina-balaj-ben-ndryshimin-drastik-ne-pamje/60%Daily2019-03-30 07:15
https://kosova-info.com/rakiq-ura-nuk-hapet-pa-u-definuar-kufiri-mes-dy-mitrovicave/60%Daily2019-03-30 07:11
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-ne-vikend/60%Daily2019-03-30 07:08
https://kosova-info.com/solskajer-porosit-man-utd-mos-i-shisni-keta-dy-lojtare/60%Daily2019-03-30 07:06
https://kosova-info.com/veseli-kosova-sduhet-te-jete-bllokade-e-zgjedhjeve-te-be-se/60%Daily2019-03-30 07:05
https://kosova-info.com/gjenerali-amerikan-boyd-do-te-shpallet-qytetar-nderi/60%Daily2019-03-30 07:04
https://kosova-info.com/bes-kallaku-prezanton-per-here-te-pare-prinderit/60%Daily2019-03-30 07:04
https://kosova-info.com/bes-kallaku-prezanton-per-here-te-pare-prinderit-2/60%Daily2019-03-30 07:04
https://kosova-info.com/daka-nuk-jemi-te-gatshem-per-zgjedhje-nevojitet-buxhet-shtese/60%Daily2019-03-30 07:02
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove-3/60%Daily2019-03-30 06:47
https://kosova-info.com/tom-cruise-ia-ndalon-ish-gruas-nicole-kidman-ti-shkoje-djalit-ne-dasme/60%Daily2019-03-29 22:59
https://kosova-info.com/trump-javen-tjeter-do-ta-mbyll-kufirin-me-meksiken/60%Daily2019-03-29 22:59
https://kosova-info.com/harden-arrin-ate-qe-e-kane-bere-vetem-bryant-e-michael-jordan/60%Daily2019-03-29 22:54
https://kosova-info.com/joe-biden-akuzohet-per-ngacmim-seksual-me-kapi-per-floke-pastaj-me-puthi-ne-qafe/60%Daily2019-03-29 22:50
https://kosova-info.com/pas-duetit-te-bradley-cooper-dhe-lady-gaga-ne-oscars-irina-vjen-e-nxehte-ne-bikini/60%Daily2019-03-29 22:44
https://kosova-info.com/ministri-mustafa-ushtrimi-i-perbashket-i-njesive-speciale-vulos-gatishmerine-per-mbrojtjen-e-qytetareve/60%Daily2019-03-29 22:41
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-para-nga-xhirimet-e-filmit-james-bond-ne-norvegji/60%Daily2019-03-29 22:30
https://kosova-info.com/lozano-po-e-enderron-kalimin-tek-man-utd/60%Daily2019-03-29 22:27
https://kosova-info.com/daciq-vazhdon-lobimin-kunder-kosoves-asnje-reagim-nga-bashkimi-evropian/60%Daily2019-03-29 22:27
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-videon-ku-bebe-rexha-ia-thote-kenges-hajde-halla-e-madhe/60%Daily2019-03-29 22:18
https://kosova-info.com/totti-kisha-raporte-speciale-me-salah/60%Daily2019-03-29 22:11
https://kosova-info.com/david-beckham-ben-tatuazh-te-vecante-ne-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2019-03-29 22:06
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-parkun-e-germise/60%Daily2019-03-29 21:59
https://kosova-info.com/stine-po-vjen-edhe-me-nje-duet-mesoni-detajet/60%Daily2019-03-29 21:54
https://kosova-info.com/musliu-selmanaj-ne-depresion-kuvendi-seshte-studio-televizive/60%Daily2019-03-29 21:51
https://kosova-info.com/cristante-nuk-ka-vend-per-gabime/60%Daily2019-03-29 21:50
https://kosova-info.com/fotografon-nga-afer-trupin-ne-bikini-kendall-jenner-provokon-keq-fansat/60%Daily2019-03-29 21:39
https://kosova-info.com/gjermania-intensifikon-luften-kunder-punes-ilegale/60%Daily2019-03-29 21:35
https://kosova-info.com/emery-suarez-mund-te-jete-shume-i-vlefshem-per-arsenal/60%Daily2019-03-29 21:33
https://kosova-info.com/beyonce-shkon-pa-recipeta-ne-30-vjetorin-e-glaad-awards/60%Daily2019-03-29 21:20
https://kosova-info.com/pas-emerimit-te-solskjaer-si-trajner-rashford-pret-edhe-dicka-nga-man-utd/60%Daily2019-03-29 21:15
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-goditet-nje-kalimtar-ne-prishtine/60%Daily2019-03-29 21:08
https://kosova-info.com/gashi-deklarata-e-ambasadorit-te-zvicres-eshte-inkurajuese-seshte-nderhyrje-ne-punet-e-brendshme/60%Daily2019-03-29 21:01
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-viziton-ambasaden-e-republikes-se-kosoves-ne-londer/60%Daily2019-03-29 21:01
https://kosova-info.com/guardiola-merr-nje-lajm-te-madh-kthehen-dy-yjet-e-skuadres/60%Daily2019-03-29 21:00
https://kosova-info.com/reagojne-edhe-pochettino-e-klopp-duhet-te-luftojme-kunder-racizmit/60%Daily2019-03-29 20:45
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-edhe-njehere-mbeshtet-kosoven-kur-po-hiqen-vizat/60%Daily2019-03-29 20:44
https://kosova-info.com/gashi-e-thote-haptas-se-cfare-pelqejne-vajzat-tek-ai-dhe-befasoi-te-gjithe/60%Daily2019-03-29 20:42
https://kosova-info.com/borxhet-studentore-e-bejne-me-te-varfer-brezin-e-mijevjecarit/60%Daily2019-03-29 20:34
https://kosova-info.com/promotori-i-joshua-me-disa-komente-interesante-per-klitschko/60%Daily2019-03-29 20:30
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-zbulon-sa-kushtoi-filmi-2-gisht-mjalte/60%Daily2019-03-29 20:21
https://kosova-info.com/messi-me-mungon-ronaldo/60%Daily2019-03-29 20:15
https://kosova-info.com/haradinaj-per-deklaraten-e-ambasadorit-zviceran-per-veteranet-e-rrejshem-gafe-e-tij-diplomatike/60%Daily2019-03-29 20:14
https://kosova-info.com/vetevrasje-ne-viti-60-vjecari-i-jep-fund-jetes/60%Daily2019-03-29 20:08
https://kosova-info.com/nje-nate-me-robert-berishen-apo-lorik-canen-ja-ke-zgjedh-shkenda-dubova/60%Daily2019-03-29 20:02
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-reagon-per-deklaraten-e-pal-lekajt-fjalet-e-thata-jane-si-suret-e-gjata/60%Daily2019-03-29 19:52
https://kosova-info.com/griezmann-tek-barca-pune-e-kryer/60%Daily2019-03-29 19:51
https://kosova-info.com/kandiq-tregon-si-e-kishte-telefonuar-nekibe-kelmendi-per-ti-treguar-per-tragjedine-familjare/60%Daily2019-03-29 19:51
https://kosova-info.com/nje-muaj-shume-i-ngarkuar-e-pret-barcen-ja-sa-ndeshje-luan-ne-30-dite/60%Daily2019-03-29 19:45
https://kosova-info.com/kosova-apo-shqiperia-qytetaret-tregojne-se-kush-sipas-tyre-do-te-kualifikohet-ne-euro-2020/60%Daily2019-03-29 19:44
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-akademine-perkujtimore-ende-nuk-i-kemi-kryer-te-gjitha-punet-e-vendit/60%Daily2019-03-29 19:35
https://kosova-info.com/simeone-nuk-mund-ta-imagjinoj-atleticon-pa-griezmann/60%Daily2019-03-29 19:30
https://kosova-info.com/milaim-zeka-tregon-si-reagoi-gruaja-kur-e-zuri-duke-shikuar-programe-me-pulle-te-kuqe/60%Daily2019-03-29 19:24
https://kosova-info.com/shba-rusia-te-mos-mendoje-se-i-ka-duart-e-lira-ne-venezuele/60%Daily2019-03-29 19:17
https://kosova-info.com/befasohet-man-city-super-mbrojtesi-po-e-mendon-largimin-nga-skuadra/60%Daily2019-03-29 19:15
https://kosova-info.com/perplasje-e-frikshme-mes-nje-golf-4-dhe-audi-80-ne-rrugen-gjilan-bujanoc/60%Daily2019-03-29 19:08
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-fansat-e-2ton/60%Daily2019-03-29 19:03
https://kosova-info.com/umtiti-nuk-do-te-jete-lojtar-i-man-utd/60%Daily2019-03-29 19:01
https://kosova-info.com/gashi-ne-gjeorgji-valojne-simbolet-e-kosoves/60%Daily2019-03-29 18:57
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-italise-para-20-viteve-na-shpetuat-jeten-na-ndihmoni-edhe-me-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-03-29 18:56
https://kosova-info.com/thaci-uron-stoltenbergun-synim-i-kosoves-eshte-anetaresimi-ne-nato/60%Daily2019-03-29 18:49
https://kosova-info.com/cfare-nuk-keni-pare-nga-kanagjeqi-i-greses-emocionet-e-saj-dhe-te-familjes/60%Daily2019-03-29 18:47
https://kosova-info.com/messi-per-revolten-ne-djali-im-me-pyeti-pse-duan-te-me-vrasin/60%Daily2019-03-29 18:45
https://kosova-info.com/liverpool-po-e-perballon-shume-mire-presionin/60%Daily2019-03-29 18:37
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-vetevendosje-eshte-e-ngulfatur-nga-autoritarizmi-popullizmi-e-hipokrizia/60%Daily2019-03-29 18:28
https://kosova-info.com/ekskluzive-cila-eshte-e-verteta-e-idese-se-projektit-me-nenen-flasin-motrat-mustafa/60%Daily2019-03-29 18:28
https://kosova-info.com/trump-javen-tjeter-do-ta-mbylle-kufirin-me-meksiken/60%Daily2019-03-29 18:19
https://kosova-info.com/rreth-40-ftesa-te-reja-vijne-nga-haga-per-ish-ushtare-te-uck-se-perfshire-edhe-ish-komandante/60%Daily2019-03-29 18:11
https://kosova-info.com/punesimet-politike-shba-po-humben-investitoret-e-huaj/60%Daily2019-03-29 18:05
https://kosova-info.com/gashi-deklarata-e-ambasadorit-te-zvicres-seshte-nderhyrje-ne-punet-e-brendshme/60%Daily2019-03-29 18:04
https://kosova-info.com/tri-pozat-joshese-te-kides/60%Daily2019-03-29 18:04
https://kosova-info.com/parlamenti-britanik-refuzoi-serish-marreveshjen-e-daljes-nga-be/60%Daily2019-03-29 17:56
https://kosova-info.com/daka-kqz-ka-kuorum-edhe-pa-anetaret-e-pan-it/60%Daily2019-03-29 17:46
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-momente-intime-me-te-dashurin-ne-pushime/60%Daily2019-03-29 17:45
https://kosova-info.com/stervitje-te-perbashketa-policore-maqedoni-kosove-shqiperi/60%Daily2019-03-29 17:39
https://kosova-info.com/rashiq-serbet-ne-kosove-me-se-shumti-e-kane-problem-beogradin/60%Daily2019-03-29 17:34
https://kosova-info.com/samanta-karavella-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-keshtu-po-duket/60%Daily2019-03-29 17:30
https://kosova-info.com/sa-rrezikohen-milionat-e-buxhetit-nga-vendimi-per-mbylljen-e-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-29 17:18
https://kosova-info.com/behen-bashke-rita-ora-dhe-cardi-b-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-03-29 17:15
https://kosova-info.com/gjendet-15-vjecarja-nga-prishtina-e-zhdukur-qe-dy-jave/60%Daily2019-03-29 17:06
https://kosova-info.com/haradinaj-vuciqit-nuk-mund-te-kerkosh-investime-gjermane-ne-nje-rajon-te-cilin-po-e-destabilizon/60%Daily2019-03-29 17:01
https://kosova-info.com/rihanna-nuk-i-fsheh-kilet-duket-perveluese-teksa-reklamon-pizhamet/60%Daily2019-03-29 17:01
https://kosova-info.com/ministrja-zivic-premton-mbeshtetje-per-agjencine-pyjore/60%Daily2019-03-29 16:53
https://kosova-info.com/ushtari-zviceran-kendon-kengen-mora-fjale-nga-asim-gashi/60%Daily2019-03-29 16:45
https://kosova-info.com/nuk-zmbrapset-sbashk-nuk-ka-kompensim-te-oreve-as-ne-pushimin-pranveror/60%Daily2019-03-29 16:42
https://kosova-info.com/publikohet-versioni-akustik-i-kenges-last-hurrah-nga-bebe-rexha/60%Daily2019-03-29 16:30
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-tregon-cka-bisedoi-me-listen-serbe-ne-kafiterine-e-veriut/60%Daily2019-03-29 16:22
https://kosova-info.com/u-perurua-stadiumi-ne-sadovine-te-vitise/60%Daily2019-03-29 16:15
https://kosova-info.com/i-fiksuar-pas-veturave-kjo-eshte-bisha-e-re-e-ardian-bujupit/60%Daily2019-03-29 16:15
https://kosova-info.com/france-supervila-57-mln-euroshe-pritet-te-shembet-si-e-paligjshme/60%Daily2019-03-29 16:14
https://kosova-info.com/bordi-i-akp-se-miratoi-listen-e-vales-se-shitjes-se-aseteve-me-likuidim-per-121-asete/60%Daily2019-03-29 16:08
https://kosova-info.com/matoshi-ne-stamboll-mjedisi-sfide-per-rajonin/60%Daily2019-03-29 16:08
https://kosova-info.com/befason-messi-thote-se-do-te-deshironte-largimin-nga-barcelona/60%Daily2019-03-29 16:03
https://kosova-info.com/be-ja-nuk-sheh-alternativa-per-dialog-pa-pezullimin-e-takses/60%Daily2019-03-29 16:01
https://kosova-info.com/gold-ag-i-kendon-suharekes-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-03-29 15:59
https://kosova-info.com/pas-guardiolas-edhe-sarri-ka-thene-se-do-te-perkrahte-leshimin-e-fushes-ne-rast-te-racizmit/60%Daily2019-03-29 15:52
https://kosova-info.com/peje-gjykata-denon-me-burg-dy-grabites/60%Daily2019-03-29 15:44
https://kosova-info.com/habit-rita-ora-me-keto-taka-udhetoi-ne-aeroplan/60%Daily2019-03-29 15:44
https://kosova-info.com/masat-anti-racizem-guardiola-thote-se-do-te-perkrahte-daljen-e-skuadres-se-tij-nga-fusha-pas-fyerjeve/60%Daily2019-03-29 15:39
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-per-deklaraten-e-lekajt-pali-eshte-pal-mendim-i-semure/60%Daily2019-03-29 15:38
https://kosova-info.com/kete-nuk-e-keni-ditur-per-messin-valverde-zbulon-sekretin-e-argjentinasit/60%Daily2019-03-29 15:31
https://kosova-info.com/veseli-u-ben-thirrje-te-rinjve-te-mos-e-braktisin-vendin-ekonomia-e-lire-shpetimi-i-kosoves/60%Daily2019-03-29 15:30
https://kosova-info.com/kiara-tito-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje/60%Daily2019-03-29 15:29
https://kosova-info.com/perkunder-sqarimit-te-lekajt-me-ambasadorin-e-zvicres-reagon-edhe-kosnett/60%Daily2019-03-29 15:26
https://kosova-info.com/agjencia-kunder-korrupsionit-fton-zyrtaret-e-larte-publik-qe-ta-deklarojne-pasurine-deri-te-henen/60%Daily2019-03-29 15:23
https://kosova-info.com/nora-gjakova-fiton-medaljen-e-arte-ne-gjeorgji/60%Daily2019-03-29 15:15
https://kosova-info.com/bebe-rexha-e-ftuar-ne-shoun-e-njohur-amerikan-provokon-nga-studio/60%Daily2019-03-29 15:15
https://kosova-info.com/venezuele-guaido-sbehet-dot-president/60%Daily2019-03-29 15:02
https://kosova-info.com/jo-vend-tropikal-ky-eshte-destinacioni-i-dua-lipes-per-pushimet-e-radhes/60%Daily2019-03-29 14:59
https://kosova-info.com/vogelushi-ne-foto-sot-ka-ditelindjen-dhe-eshte-reper-shume-i-njohur/60%Daily2019-03-29 14:58
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-funksionimi-i-kqz-se-eshte-esencial-per-demokracine-e-kosoves/60%Daily2019-03-29 14:56
https://kosova-info.com/llapi-shkaterron-lirine-drita-e-mposht-ne-fund-ferizajin/60%Daily2019-03-29 14:55
https://kosova-info.com/a-do-kete-neser-zevendesim-apo-do-te-filloj-pushimi-pranveror-tregon-rrahman-jasharaj/60%Daily2019-03-29 14:52
https://kosova-info.com/blogerja-shqiptare-mbulon-fytyren-por-ve-ne-pah-linjat-trupore/60%Daily2019-03-29 14:39
https://kosova-info.com/espanyol-i-pergjigjet-pique-kjo-eshte-trashegimia-jone-dhe-vlera-e-saj-nuk-matet-me-euro/60%Daily2019-03-29 14:38
https://kosova-info.com/kusari-lila-ndjese-ambasadorit-zviceran-per-fjalet-e-ministrit/60%Daily2019-03-29 14:35
https://kosova-info.com/lekaj-sqaron-hesapet-me-ambasadorin-e-zvicres-te-cilit-i-tha-te-largohej/60%Daily2019-03-29 14:30
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-perfaqesuesit-diplomatik-te-shteteve-te-vishegradit/60%Daily2019-03-29 14:27
https://kosova-info.com/yllka-gashi-uron-bashkeshortin-per-ditelindje/60%Daily2019-03-29 14:19
https://kosova-info.com/serbia-si-degjon-thirrjet-e-be-se-vazhdon-kushtezimin-e-dialogut-me-heqjen-e-takses/60%Daily2019-03-29 14:15
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-lavderon-bisedimet-tregtare-me-kinen/60%Daily2019-03-29 14:01
https://kosova-info.com/rike-roci-theu-zemrat-e-te-gjitheve-prezanton-te-dashurin/60%Daily2019-03-29 14:00
https://kosova-info.com/mti-me-projekt-ne-vlere-te-1-3-milion-eurove-ne-vushtrri/60%Daily2019-03-29 13:58
https://kosova-info.com/duka-i-shkel-syrin-donadoni-ja-e-verteta-me-shqiperine/60%Daily2019-03-29 13:52
https://kosova-info.com/veseli-dhe-beqaj-vizitojne-parkun-e-inovacionit-dhe-trajnimeve/60%Daily2019-03-29 13:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-destinacioni-qe-ka-zgjedhur-adelina-tahiri-per-pushime/60%Daily2019-03-29 13:40
https://kosova-info.com/debimi-i-gjashte-shtetasve-turq-ambasada-e-zvicres-kerkon-perfundimin-e-procesit-hetues/60%Daily2019-03-29 13:38
https://kosova-info.com/derbi-gjilani-drita-luhet-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-29 13:32
https://kosova-info.com/incident-i-sigurise-ne-ambasaden-e-shba-se-ne-mal-te-zi/60%Daily2019-03-29 13:29
https://kosova-info.com/aktgjykim-lirues-per-tre-dashnoret-police-qe-dyshoheshin-qe-cuan-ne-vetevrasje-kolegen-e-tyre/60%Daily2019-03-29 13:23
https://kosova-info.com/elvana-gjata-ndan-emocionet-pas-premieres-se-filmit-2gisht-mjalte/60%Daily2019-03-29 13:20
https://kosova-info.com/arrestohen-pese-persona-po-punonin-ne-nje-lokal-te-lojerave-te-fatit-ne-prishtine/60%Daily2019-03-29 13:10
https://kosova-info.com/situata-ne-veri-foggo-po-te-ishte-rrezik-kosnett-nuk-do-te-shkonte-atje/60%Daily2019-03-29 13:02
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2019-03-29 12:59
https://kosova-info.com/ambasadori-kosnett-ne-veri-te-mitrovices-takohet-me-zyrtare-te-listes-serbe/60%Daily2019-03-29 12:50
https://kosova-info.com/pefundon-procesi-gjyqesor-per-grusht-shtetin-ne-mal-te-zi/60%Daily2019-03-29 12:45
https://kosova-info.com/gjermania-e-perkrahe-ambasadorin-zviceran-per-fjalimin-ne-skenderaj/60%Daily2019-03-29 12:41
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-genta-ismajlit/60%Daily2019-03-29 12:39
https://kosova-info.com/i-denuari-per-vrasjen-e-triumf-rizes-ftohet-serish-te-deshmoje-ne-rigjykimin-ndaj-enver-sekiraqes/60%Daily2019-03-29 12:34
https://kosova-info.com/turqia-do-te-bleje-sistemin-rus-pavaresisht-kundershtimit-nga-shba-ja/60%Daily2019-03-29 12:31
https://kosova-info.com/reali-me-nje-super-transferim-nga-juventus/60%Daily2019-03-29 12:26
https://kosova-info.com/be-pa-ilace-pasi-te-ikin-britaniket/60%Daily2019-03-29 12:20
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-flet-pas-aderimit-ne-pdk-tani-ka-nje-moment-tjeter-per-prishtinen/60%Daily2019-03-29 12:19
https://kosova-info.com/anti-korrupsioni-vetem-11-i-ka-percjell-ne-prokurori-e-polici/60%Daily2019-03-29 12:11
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-herrera-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2019-03-29 12:08
https://kosova-info.com/edhe-pacolli-i-del-ne-krah-ambasadorit-zviceran-per-deklaratat-ne-skenderaj/60%Daily2019-03-29 12:07
https://kosova-info.com/edhe-gold-ag-prezanton-veturen-e-tij-luksoze/60%Daily2019-03-29 12:03
https://kosova-info.com/rrahje-masive-e-nxenesve-ne-shkolle-te-podujeves-nje-shkon-ne-spital/60%Daily2019-03-29 11:58
https://kosova-info.com/pique-pyetet-sa-here-ka-bere-seks-a-llogariten-edhe-ato-ne-bernabeu/60%Daily2019-03-29 11:48
https://kosova-info.com/brenda-nje-dite-raportohen-gjashte-raste-te-posedimit-me-droge/60%Daily2019-03-29 11:37
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-shkakrimin-e-ministrit-lekaj-kerkim-falje-ndaj-zvicres/60%Daily2019-03-29 11:34
https://kosova-info.com/fabregas-zgjedh-11-shen-me-te-mire-me-te-cilen-ka-luajtur/60%Daily2019-03-29 11:29
https://kosova-info.com/rama-lobon-per-kosoven-anetaresimi-ne-nato-i-rendesishem/60%Daily2019-03-29 11:28
https://kosova-info.com/aksidentet-ne-komunikacion-shkaktari-i-dyte-i-vdekjes-se-qytetareve/60%Daily2019-03-29 11:27
https://kosova-info.com/keds-hapi-dyert-per-nxenesit-kosovare/60%Daily2019-03-29 11:19
https://kosova-info.com/nora-gjakova-nuk-ndalet-fiton-dhe-kualifikohet-ne-finale/60%Daily2019-03-29 11:18
https://kosova-info.com/burri-nderron-jete-pak-dite-pasi-halil-kastrati-ia-ndertoi-shtepine/60%Daily2019-03-29 11:12
https://kosova-info.com/oconnell-i-del-krah-ambasadorit-zviceran-eshte-koha-te-luftohet-krimi-dhe-korrupsioni/60%Daily2019-03-29 11:07
https://kosova-info.com/meta-rama-shtrengojne-duart-i-detyron-nato/60%Daily2019-03-29 11:03
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-gjerat-qe-deshiron-dafina-zeqiri/60%Daily2019-03-29 10:58
https://kosova-info.com/levizjet-pa-top-ne-fushe-tregojne-se-sa-i-madh-eshte-ronaldo/60%Daily2019-03-29 10:55
https://kosova-info.com/10-vite-ne-nato-shqiperia-tregon-forcen-ushtarake/60%Daily2019-03-29 10:53
https://kosova-info.com/sekretariati-nuk-raporton-ne-komision-rreth-raportit-te-shpenzimeve-te-kuvendit-per-2018-en/60%Daily2019-03-29 10:45
https://kosova-info.com/man-utd-mund-ta-mposht-barcelonen/60%Daily2019-03-29 10:42
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-gjilan-familja-cocaj-ia-fale-gjakun-familjes-se-shoferit/60%Daily2019-03-29 10:41
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-vjen-me-kengen-e-re-zina/60%Daily2019-03-29 10:39
https://kosova-info.com/vitin-qe-lame-pas-45-raste-per-krime-lufte-ne-proces-jane-gjykuar-vetem-14-persona/60%Daily2019-03-29 10:33
https://kosova-info.com/vitin-qe-lame-pas-45-raste-per-krime-lufte-ne-proces-jane-gjykuar-vetem-14-persona/60%Daily2019-03-29 10:33
https://kosova-info.com/ismaili-pas-aderimit-te-elizes-ne-pdk-prishtines-po-i-kthehet-shpresa/60%Daily2019-03-29 10:24
https://kosova-info.com/ismaili-pas-aderimit-te-elizes-ne-pdk-prishtines-po-i-kthehet-shpresa/60%Daily2019-03-29 10:24
https://kosova-info.com/kejvina-kthella-me-te-njejten-veshje-si-lori-hoxha/60%Daily2019-03-29 10:20
https://kosova-info.com/nora-gjakova-kalon-ne-gjysmefinale-ne-grand-prixin-e-gjeorgjise/60%Daily2019-03-29 10:16
https://kosova-info.com/hahn-ne-beograd-ska-asnje-arsye-te-mos-vazhdoje-dialogu-me-prishtinen/60%Daily2019-03-29 10:13
https://kosova-info.com/pique-tregon-nje-detaj-interesant-te-leo-messit/60%Daily2019-03-29 10:11
https://kosova-info.com/krasniqi-kjo-kqz-do-ti-rrenoje-zgjedhjet-e-lira-dhe-demokratike/60%Daily2019-03-29 10:06
https://kosova-info.com/gjendet-i-mbytur-ne-det-punonjesi-i-nje-firme-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-03-29 10:00
https://kosova-info.com/ciara-lanson-kengen-e-re-thinkin-bout-you/60%Daily2019-03-29 09:59
https://kosova-info.com/ligji-per-qeverine-pritet-te-percaktoje-edhe-kuoten-gjinore/60%Daily2019-03-29 09:48
https://kosova-info.com/shefki-kuqi-viziton-ffk-ne-i-gatshem-ta-ndihmoje-kosoven/60%Daily2019-03-29 09:45
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-para-14-viteve-agnesa-vuthaj/60%Daily2019-03-29 09:41
https://kosova-info.com/barnatoret-e-drenasit-duhet-te-respektojne-rregulloren-komunale-per-orarin-e-punes/60%Daily2019-03-29 09:40
https://kosova-info.com/rabiot-transferohet-te-rivali-i-perbetuar-i-barcelones/60%Daily2019-03-29 09:38
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-gjilan-ferizaj-vdes-nje-grua/60%Daily2019-03-29 09:27
https://kosova-info.com/vizat-mund-te-hiqen-tek-ne-pranveren-e-hershme-te-2020-tes/60%Daily2019-03-29 09:23
https://kosova-info.com/blerja-e-lucas-nga-bayerni-e-dergon-alaban-te-barcelona/60%Daily2019-03-29 09:21
https://kosova-info.com/eshte-vetem-3-vjec-por-tiani-i-tunes-flet-kete-gjuhe-te-huaj/60%Daily2019-03-29 09:20
https://kosova-info.com/perkujtim-memorial-per-viktimat-e-sulmit-terrorist-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-29 09:14
https://kosova-info.com/nora-gjakova-starton-me-fitore-ne-grand-prixin-e-gjeorgjise/60%Daily2019-03-29 09:02
https://kosova-info.com/ischinger-kosova-e-serbia-jane-larg-marreveshjes-problem-njohja-reciproke/60%Daily2019-03-29 09:02
https://kosova-info.com/a-eshte-martuar-nicki-minaj/60%Daily2019-03-29 08:59
https://kosova-info.com/juventusi-pas-yllit-te-tottenham/60%Daily2019-03-29 08:52
https://kosova-info.com/henry-e-le-pas-deshtimin-te-monaco-gjen-pune-te-re/60%Daily2019-03-29 08:41
https://kosova-info.com/flaka-krelani-me-rrefim-te-sinqerte-per-periudhen-e-erret-te-jetes/60%Daily2019-03-29 08:39
https://kosova-info.com/haradinaj-sdo-te-ndalemi-deri-te-gjejme-eshtrat-e-secilit-njeri-te-vrare-ne-lufte/60%Daily2019-03-29 08:38
https://kosova-info.com/ne-nje-dite-40-aksidente/60%Daily2019-03-29 08:33
https://kosova-info.com/bomba-e-dites-inter-e-transferon-modricin-dhe-rakiticin/60%Daily2019-03-29 08:27
https://kosova-info.com/vritet-shqiptari-ne-spanje-mediat-spanjolle-shkruajne-per-ekzekutim-mafioz/60%Daily2019-03-29 08:24
https://kosova-info.com/pafund-e-lumtur-ami-ben-dedikimin-special-per-ermalin-pas-premieres-se-filmit/60%Daily2019-03-29 08:19
https://kosova-info.com/mbrojtesi-me-i-mire-ne-serie-a-e-zevendeson-varanen-te-reali/60%Daily2019-03-29 08:10
https://kosova-info.com/fermeret-kerkojne-kompensimin-e-demeve/60%Daily2019-03-29 08:08
https://kosova-info.com/arkitektja-eliza-hoxha-i-bashkohet-pdk-se/60%Daily2019-03-29 08:07
https://kosova-info.com/rusia-sqaron-arsyen-e-dergimit-te-specialeve-ne-venezuele/60%Daily2019-03-29 08:07
https://kosova-info.com/raporti-dash-shqiperia-vend-tranzit-per-drogat-e-forta/60%Daily2019-03-29 07:59
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-shperblehen-me-cmimin-per-mbeshtetjen-e-komunitetit-lgbt/60%Daily2019-03-29 07:59
https://kosova-info.com/rikthehet-superliga-me-dy-ndeshje-interesante-ne-ferizaj-dhe-prizren/60%Daily2019-03-29 07:52
https://kosova-info.com/punesimi-ne-gjermani-lajm-i-mire-per-te-gjithe-te-interesuarit/60%Daily2019-03-29 07:45
https://kosova-info.com/tri-skuadra-nga-serie-a-kerkojne-lovrenin/60%Daily2019-03-29 07:43
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kadri-veselit-kryeminister-afroj-pak-mashkujt-se-jane-duke-ta-marre-ftyren-ty-e-tane-kosoves/60%Daily2019-03-29 07:39
https://kosova-info.com/kim-kardashian-zhvishet-teresisht-mbulon/60%Daily2019-03-29 07:37
https://kosova-info.com/blick-si-ekipi-kombetar-i-kosoves-e-beri-per-vete-nje-vend-te-tere-me-magjine-e-tij/60%Daily2019-03-29 07:32
https://kosova-info.com/arta-nitaj-nis-diten-ne-kete-vend/60%Daily2019-03-29 07:25
https://kosova-info.com/mourinho-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2019-03-29 07:23
https://kosova-info.com/paraja-dashuria-fati-cfare-thote-sot-horoskopi/60%Daily2019-03-29 07:21
https://kosova-info.com/brexit-ne-votim-per-te-treten-here/60%Daily2019-03-29 07:16
https://kosova-info.com/145-milione-euro-per-paul-pogban/60%Daily2019-03-29 07:09
https://kosova-info.com/cka-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2019-03-29 07:03
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-uron-vajzen-per-martese-e-bukura-ime-zoti-te-bekoft/60%Daily2019-03-29 07:02
https://kosova-info.com/7-te-vdekur-dhe-dhjetera-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-ndertese/60%Daily2019-03-29 06:55
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-deportimi-i-gylenisteve-per-ne-turqi/60%Daily2019-03-29 06:44
https://kosova-info.com/sot-prezantohet-raporti-vjetor-mbi-monitorimin-e-gjykimeve-te-konfliktit-per-vitin-2018/60%Daily2019-03-29 06:40
https://kosova-info.com/presidenti-meksikan-trumpit-migrantet-nuk-jane-problemi-jone-por-i-shba-se/60%Daily2019-03-29 06:39
https://kosova-info.com/keto-jane-temperaturat-per-sot-2/60%Daily2019-03-29 06:35
https://kosova-info.com/pas-premieres-se-2gisht-mjalte-edi-rama-thote-dy-fjale-per-ermal-mamaqin/60%Daily2019-03-28 22:58
https://kosova-info.com/shba-uashingtoni-sanksionimi-i-guadios-eshte-qesharak/60%Daily2019-03-28 22:57
https://kosova-info.com/mcgregor-u-pensionua-por-shikoni-si-po-stervitet-ai/60%Daily2019-03-28 22:55
https://kosova-info.com/probleme-me-diabetin-ja-si-duhet-ta-hani-vezen/60%Daily2019-03-28 22:54
https://kosova-info.com/kjo-rruge-do-ta-mbaje-emrin-e-mikut-te-shqiptareve-eliot-engel/60%Daily2019-03-28 22:49
https://kosova-info.com/revista-amerikane-serbet-duhet-te-fajesojne-millosheviqin-e-jo-naton/60%Daily2019-03-28 22:40
https://kosova-info.com/gresa-behluli-sjell-foton-me-te-bukur-familjare-familja-eshte-gjithcka/60%Daily2019-03-28 22:38
https://kosova-info.com/valentino-rossi-sulmon-marquez-ai-ka-shkaterruar-sportin-tone-nuk-ka-respekt-per-rivalet/60%Daily2019-03-28 22:38
https://kosova-info.com/okb-ja-ka-pjesen-e-saj-te-fajit-per-arsimin-e-ndare-ne-kosove/60%Daily2019-03-28 22:28
https://kosova-info.com/eddie-hearn-keto-jane-kater-duelet-e-radhes-per-joshuan/60%Daily2019-03-28 22:24
https://kosova-info.com/keshtu-u-duk-mbreme-remzie-osmani-ne-kanagjeqin-e-greses/60%Daily2019-03-28 22:19
https://kosova-info.com/a-mund-tua-percjelle-gripin-qeni-ja-cthone-shkencetaret/60%Daily2019-03-28 22:17
https://kosova-info.com/probleme-financiare-ne-strehimoret-e-viktimave-te-dhunes-kerkohet-buxhet/60%Daily2019-03-28 22:12
https://kosova-info.com/10-vjet-antare-ne-nato-xhacka-shqiperia-aset-strategjik-ne-rajon/60%Daily2019-03-28 22:02
https://kosova-info.com/griezmann-tek-barca-ja-cfare-thote-zevendes-presidenti-sportiv/60%Daily2019-03-28 22:00
https://kosova-info.com/bebe-rexha-edhe-ne-veshje-sportive-terheq-vemendje/60%Daily2019-03-28 21:59
https://kosova-info.com/ambasadori-i-rusise-korrigjimi-i-kufijve-projekt-amerikan/60%Daily2019-03-28 21:58
https://kosova-info.com/prej-2022-es-be-kufizon-shpejtesine-e-automjeteve/60%Daily2019-03-28 21:57
https://kosova-info.com/euronews-prape-lajme-nga-protesta-ne-tirane/60%Daily2019-03-28 21:50
https://kosova-info.com/neymar-eshte-heret-te-cilesohem-si-braziliani-me-i-mire/60%Daily2019-03-28 21:46
https://kosova-info.com/publikohen-prapaskenat-e-klipit-te-almeda-abazit-cfare-nuk-keni-pare/60%Daily2019-03-28 21:39
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmilo-fyerjet-e-rames-te-palejueshme/60%Daily2019-03-28 21:32
https://kosova-info.com/bale-e-flet-mire-gjuhen-spanjolle-por-ka-turp-ta-perdor-ate/60%Daily2019-03-28 21:31
https://kosova-info.com/nga-viti-2022-bashkimi-europian-kufizon-shpejtesine-e-automjeteve/60%Daily2019-03-28 21:22
https://kosova-info.com/tuna-mahnit-fansat-shikojeni-si-e-kendon-live-kengen-dreqi-e-marrte/60%Daily2019-03-28 21:20
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-kombetares-shqiptare-pensionohet-nga-futbolli/60%Daily2019-03-28 21:15
https://kosova-info.com/mbyllja-e-lojerave-te-fatit-goditje-e-radhes-per-ekonomine-e-kosoves/60%Daily2019-03-28 21:14
https://kosova-info.com/gjermania-ultimatum-britanise-per-brexitin/60%Daily2019-03-28 21:04
https://kosova-info.com/dekolteja-e-hapur-e-nxjerr-zbuluar-beatrix-ramosajn/60%Daily2019-03-28 21:02
https://kosova-info.com/barca-larg-marreveshjes-me-jovic/60%Daily2019-03-28 21:01
https://kosova-info.com/hahn-dhe-vuciq-ne-beograd-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-03-28 20:52
https://kosova-info.com/barca-afron-de-ligt-keta-jane-lojtaret-qe-do-te-shkojne-drejt-ajax/60%Daily2019-03-28 20:45
https://kosova-info.com/capital-t-fusha-e-ndjen-mungesen-tende-lorik/60%Daily2019-03-28 20:39
https://kosova-info.com/shoqata-e-lojerave-te-fatit-polici-qe-vrau-punetorin-ne-kazino-militant-i-aak-se/60%Daily2019-03-28 20:33
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-pasi-u-ther-me-thike-te-xhamia-qendrore-te-londres/60%Daily2019-03-28 20:33
https://kosova-info.com/rikthimi-i-zidane-eshte-sikur-te-fitonim-titullin/60%Daily2019-03-28 20:32
https://kosova-info.com/neser-mot-pranveror-keto-jane-temperaturat/60%Daily2019-03-28 20:22
https://kosova-info.com/mlujten-do-reperka-ke-po-e-thumbon-getinjo/60%Daily2019-03-28 20:19
https://kosova-info.com/trajneri-i-lakers-mund-te-shkarkohet-kjo-eshte-deklarata-e-tij/60%Daily2019-03-28 20:16
https://kosova-info.com/familja-vllasaliu-nga-prishtina-kerkon-vajzen-e-zhdukur-tash-e-dy-jave/60%Daily2019-03-28 20:15
https://kosova-info.com/lekaj-per-ambasadorin-zviceran-sot-do-ta-largoja-sikur-te-pyetesha/60%Daily2019-03-28 20:13
https://kosova-info.com/u-mbajt-kuvendi-i-rregullt-i-punes-i-ffk-se-vendimi-superliga-me-10-skuadra/60%Daily2019-03-28 20:01
https://kosova-info.com/nuk-do-e-besoni-se-me-ke-po-bashkepunon-mentor-haziri-per-kengen-e-re/60%Daily2019-03-28 19:59
https://kosova-info.com/perplasje-mes-dy-trenash-ne-stacionin-e-inverigo-6-te-plagosur/60%Daily2019-03-28 19:56
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-i-bashkohet-pdk-se/60%Daily2019-03-28 19:54
https://kosova-info.com/okb-nxehtesi-rekord-ne-oqeane/60%Daily2019-03-28 19:53
https://kosova-info.com/ne-kuvendin-e-kosoves-konsumohen-pije-te-serbise/60%Daily2019-03-28 19:46
https://kosova-info.com/tuchel-e-vazhdon-kontraten-me-paris-saint-germain/60%Daily2019-03-28 19:45
https://kosova-info.com/rita-ora-viziton-kosoven-ne-prill-per-pune-bamiresie/60%Daily2019-03-28 19:38
https://kosova-info.com/haradinaj-e-jep-nje-periudhe-deri-kur-duhet-te-qendrojne-te-mbyllura-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-28 19:35
https://kosova-info.com/iniesta-flet-per-messi-eshte-e-veshtire-te-gjesh-fjale-per-te/60%Daily2019-03-28 19:30
https://kosova-info.com/sbashk-u-paralajmeron-perseri-greve/60%Daily2019-03-28 19:30
https://kosova-info.com/hoxha-kemi-ligje-te-mira-per-barazine-gjinore-por-duhet-te-implementohen/60%Daily2019-03-28 19:20
https://kosova-info.com/harrojeni-gresen-ja-fotoja-qe-ka-publikuar-engjellusha-nga-festa-e-saj/60%Daily2019-03-28 19:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-perkrahje-te-fushates-se-politikanit-gjerman-marcus-ferber-per-deputet-ne-parlament-evropian/60%Daily2019-03-28 19:19
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-inter-me-nje-deklarate-interesante-para-ndeshjes-ndaj-lazio/60%Daily2019-03-28 19:17
https://kosova-info.com/sbashk-u-nuk-po-i-lejon-mesimdhenesit-ti-kompensojne-oret/60%Daily2019-03-28 19:04
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-kuvendi-shfuqizon-ligjin-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-28 19:01
https://kosova-info.com/nga-kanagjegji-i-greses-publikon-kete-foto-me-babain/60%Daily2019-03-28 18:59
https://kosova-info.com/mesfushori-largohet-nga-bayern-niset-drejt-la-liga/60%Daily2019-03-28 18:59
https://kosova-info.com/putin-baza-ushtarake-ruse-ne-kirgzi-eshte-faktor-per-stabilitetin-ne-gjithe-azine-qendrore/60%Daily2019-03-28 18:58
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-perkrahje-te-fushates-se-politikanit-gjerman-per-deputet-ne-parlament-evropian/60%Daily2019-03-28 18:56
https://kosova-info.com/diplomacia-kosovare-ne-gjume-me-shume-se-nje-vit-pa-asnje-njohje/60%Daily2019-03-28 18:47
https://kosova-info.com/e-papritur-super-sulmuesi-pensionohet-nga-kombetarja-e-argjentines/60%Daily2019-03-28 18:42
https://kosova-info.com/gjakova-hap-ekspozite-per-gare-mjedisore/60%Daily2019-03-28 18:35
https://kosova-info.com/inter-mund-te-nenshkruaje-me-antoine-griezmann/60%Daily2019-03-28 18:28
https://kosova-info.com/presidenti-i-parlamentit-miraton-nje-votim-te-trete-per-brexit/60%Daily2019-03-28 18:25
https://kosova-info.com/hashim-thaci-dorezon-urdhrin-hero-i-kosoves-per-policin-e-ndjere-izet-demaj/60%Daily2019-03-28 18:19
https://kosova-info.com/i-shumekerkuari-nga-barca-nenshkruan-kontraten-e-re/60%Daily2019-03-28 18:11
https://kosova-info.com/mani-zgjidhjen-per-kompenzimin-e-gjejme-bashke/60%Daily2019-03-28 18:08
https://kosova-info.com/nuk-e-pranoj-thote-albina-kelmendi-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-03-28 17:59
https://kosova-info.com/twitteri-me-nje-perditesim-inovativ-do-tiu-pelqeje-te-gjitheve/60%Daily2019-03-28 17:59
https://kosova-info.com/derisa-politikanet-nuk-paguajne-bileta-vip-kololli-i-refuzoi-5-bileta-nga-ffk-i-bleu-20-per-familjaret-e-tij/60%Daily2019-03-28 17:55
https://kosova-info.com/guvernatori-mehmeti-kosova-ka-mbi-100-institucione-financiare/60%Daily2019-03-28 17:53
https://kosova-info.com/policia-konfiskon-afer-16-kilograme-droge-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-03-28 17:47
https://kosova-info.com/thellohet-skandali-ne-drenas-kush-jane-personat-tjere-qe-po-hetohen-per-abuzim-me-te-mituren/60%Daily2019-03-28 17:46
https://kosova-info.com/arber-geci-mesimdhenesit-jane-te-gatshem-ti-kompensojne-oret-por-nuk-po-i-lejon-sbashk-u/60%Daily2019-03-28 17:43
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-dhe-mateus-frroku-vijne-me-projektin-e-ri-muza-ime/60%Daily2019-03-28 17:39
https://kosova-info.com/ffk-publikon-te-hyrat-financiare/60%Daily2019-03-28 17:37
https://kosova-info.com/stoltenbergut-i-zgjatet-mandati-deri-me-2022/60%Daily2019-03-28 17:35
https://kosova-info.com/ligjvenesit-kritikojne-shkurtimet-e-propozuara-per-diplomacine-ne-buxhet/60%Daily2019-03-28 17:30
https://kosova-info.com/fajon-kosova-po-bllokohet-pa-ndonje-arsye/60%Daily2019-03-28 17:29
https://kosova-info.com/melinda-ademi-publikon-kengen-e-re-cifteli/60%Daily2019-03-28 17:27
https://kosova-info.com/perplasja-me-halimin-kjo-fotografi-tregon-gabimin-e-madh-te-zhegroves/60%Daily2019-03-28 17:22
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-ia-uron-martesen-gresa-behlulit/60%Daily2019-03-28 17:19
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-perkujton-147-martiret-e-izbices/60%Daily2019-03-28 17:13
https://kosova-info.com/ajax-juventus-avullohen-biletat-per-40-minuta/60%Daily2019-03-28 17:08
https://kosova-info.com/zeka-kurre-svotoj-per-mbylljen-e-kazinove/60%Daily2019-03-28 17:01
https://kosova-info.com/ledri-vula-kujton-perjetimet-e-luftes-rruga-dukej-shume-e-gjate/60%Daily2019-03-28 16:59
https://kosova-info.com/kuvendi-kalon-ne-lexim-te-pare-projektligjin-qe-ndalon-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-28 16:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-ngel-prezervativi-brenda/60%Daily2019-03-28 16:54
https://kosova-info.com/barcelona-pranon-ta-shet-lojtarin-per-50-milione-euro/60%Daily2019-03-28 16:52
https://kosova-info.com/rikthehet-pasiguria-financiare-ne-turqi/60%Daily2019-03-28 16:52
https://kosova-info.com/asociacioni-nen-hijen-e-marreveshjes-perfundimtare/60%Daily2019-03-28 16:50
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-shkaktoi-gjuhes-se-ketij-personi-konsumi-i-pijeve-energjike/60%Daily2019-03-28 16:45
https://kosova-info.com/karaxhiq-apelon-vendimin-ndaj-tij-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2019-03-28 16:40
https://kosova-info.com/kusari-lila-nese-i-mbyllim-lojerat-e-fatit-ato-do-te-lulezojne-ilegalisht/60%Daily2019-03-28 16:39
https://kosova-info.com/ronela-hajati-sjell-kengen-e-re-pa-dashni-shfaqet-e-nxehte-ne-klip/60%Daily2019-03-28 16:39
https://kosova-info.com/edhe-nje-qytet-gjerman-ndalon-makinat-e-vjetra-me-nafte/60%Daily2019-03-28 16:38
https://kosova-info.com/hasani-policia-ktheu-ne-pune-personin-qe-dhunoi-dhe-qe-kishte-probleme-mendore/60%Daily2019-03-28 16:36
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-nenshkruan-me-super-lojtarin/60%Daily2019-03-28 16:31
https://kosova-info.com/levizja-me-e-vjeter-evropiane-kerkon-urgjentisht-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2019-03-28 16:30
https://kosova-info.com/ministri-matoshi-u-takua-me-zevendesministrin-turk-te-mjedisit-dhe-urbanizmit/60%Daily2019-03-28 16:26
https://kosova-info.com/milan-merr-vendim-zyrtar-rreth-perplasjes-se-kessies-me-biglian/60%Daily2019-03-28 16:23
https://kosova-info.com/komisioni-per-integrime-evropiane-mirepret-mbeshtetjen-e-pe-se-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-03-28 16:22
https://kosova-info.com/nita-latifi-feston-sot-ditelindjen-kaq-vite-ka-mbushur/60%Daily2019-03-28 16:19
https://kosova-info.com/19-persona-kane-vdekur-nga-zjarri-ne-bangladesh/60%Daily2019-03-28 16:12
https://kosova-info.com/hazard-eja-te-real-madrid/60%Daily2019-03-28 16:08
https://kosova-info.com/punesim-ne-gjermani-procedura-e-re-zgjat-vetem-14-dite-2/60%Daily2019-03-28 16:07
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-shfuqizon-nenin-diskriminues-te-ligjit-per-kryqin-e-kuq/60%Daily2019-03-28 16:07
https://kosova-info.com/instituti-serb-shumica-e-qytetareve-serbe-e-konsiderojne-kosoven-te-humbur/60%Daily2019-03-28 16:01
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-publikon-foto-nga-premiera-e-filmit-2gisht-mjalte/60%Daily2019-03-28 15:59
https://kosova-info.com/aborti-ne-kroaci-i-ligjshem-por-nen-kercenim/60%Daily2019-03-28 15:56
https://kosova-info.com/shba-mbeshtet-kosoven-ne-ndertimin-e-besimit-te-qytetareve-ne-institucione/60%Daily2019-03-28 15:55
https://kosova-info.com/bostinaru-zgjerimi-i-be-drejt-ballkanit-perendimor-urgjent/60%Daily2019-03-28 15:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-klubi-me-i-urryer-ne-premierlige/60%Daily2019-03-28 15:53
https://kosova-info.com/a-ishte-agresion-i-nato-s-kur-skorpionat-e-serbise-vrane-14-civile-shqiptare-nga-podujeva/60%Daily2019-03-28 15:53
https://kosova-info.com/nis-seanca-e-kuvendit-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-28 15:45
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-lansimit-te-kenges-se-re-te-2ton/60%Daily2019-03-28 15:41
https://kosova-info.com/te-pish-nje-shishe-vere-eshte-e-barabarte-me-pirjen-e-me-shume-se-10-cigareve-per-1-jave-rresht/60%Daily2019-03-30 13:20
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-strakosha-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2019-03-28 15:38
https://kosova-info.com/vonesa-e-seances-milaim-zeka-deputetet-kane-shku-neper-kazino/60%Daily2019-03-28 15:37
https://kosova-info.com/te-dielen-perfundon-afati-edhe-86-zyrtare-nuk-e-kane-deklaruar-pasurine/60%Daily2019-03-28 15:33
https://kosova-info.com/boja-e-zeze-ne-ministrine-e-brendshme-pd-tregon-domethenien/60%Daily2019-03-28 15:33
https://kosova-info.com/oriola-marashi-i-zbulon-te-gjitha-ne-veshjen-transparente/60%Daily2019-03-28 15:29
https://kosova-info.com/perisic-po-kalon-te-skuadra-nga-premierliga/60%Daily2019-03-28 15:23
https://kosova-info.com/edhe-mihrije-braha-ishte-mbreme-ne-kanagjegjin-e-greses-ja-si-dukej/60%Daily2019-03-28 15:21
https://kosova-info.com/marredheniet-kino-evropiane/60%Daily2019-03-28 15:18
https://kosova-info.com/partite-ne-pushtet-mbeten-pakice-ne-kqz/60%Daily2019-03-28 15:17
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-hap-arkivat-shihni-cfare-ka-postuar/60%Daily2019-03-28 15:10
https://kosova-info.com/haradinaj-i-premton-mbeshtetje-jahjages-per-trajtimin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2019-03-28 15:05
https://kosova-info.com/reagime-te-ndryshme-pas-vendimit-per-lartesite-golan/60%Daily2019-03-28 15:04
https://kosova-info.com/nje-person-nderron-jete-nga-gripi-ne-maqedoni/60%Daily2019-03-28 15:01
https://kosova-info.com/dhjetera-persona-te-vdekur-nga-zjarri-ne-daka/60%Daily2019-03-28 15:00
https://kosova-info.com/kosova-u17-e-pafat-ndaj-spanjes-u17/60%Daily2019-03-28 14:58
https://kosova-info.com/lluni-apo-s4mm-adelina-berisha-zgjedh-mes-repereve/60%Daily2019-03-28 14:55
https://kosova-info.com/real-madrid-ia-rremben-rabiotin-nga-dora-barcelones/60%Daily2019-03-28 14:53
https://kosova-info.com/muhaxheri-vendimin-per-te-cilin-akuzohet-ish-zyrtari-komunal-e-kam-nenshkruar-pa-e-shikuar-permbajtjen-e-tij/60%Daily2019-03-28 14:52
https://kosova-info.com/plagosja-te-sami-frasheri-njeri-i-akuzuar-denohet-me-3-6-vjet-burg-tjetri-lirohet-nga-akuza/60%Daily2019-03-28 14:49
https://kosova-info.com/si-dy-zogj-te-dashuruar-foton-e-re-qe-e-publikoi-patrisi-me-tunen-sduhet-humbur/60%Daily2019-03-28 14:46
https://kosova-info.com/si-dy-zogj-te-dashuruar-foton-e-re-qe-e-publikoi-patrisi-me-tunen-sduhet-humbur-2/60%Daily2019-03-28 14:46
https://kosova-info.com/shumica-e-dhomave-te-hoteleve-ne-kosove-jane-me-nga-nje-shtrat/60%Daily2019-03-28 14:44
https://kosova-info.com/drame-ne-kuvend-deputetet-ikin-nga-seanca-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-28 14:41
https://kosova-info.com/thaci-dhe-komandanti-i-kfor-it-flasin-per-gjendjen-e-sigurise/60%Daily2019-03-28 14:40
https://kosova-info.com/agron-mustafa-tregon-nese-po-kandidon-per-kryetar-te-ffk-se/60%Daily2019-03-28 14:37
https://kosova-info.com/hetimi-per-lobimin-ne-shba-balla-pd-peng-i-nje-financimi-te-dyshimte-rus/60%Daily2019-03-28 14:36
https://kosova-info.com/nena-rrefen-si-ia-moren-serbet-dy-femijet-e-ia-thyen-duart-kur-u-mundua-ti-shpetonte/60%Daily2019-03-28 14:30
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-e-ish-presidentit-rugova-me-kengetaret-kosovare-mes-tyre-babai-i-dua-lipes/60%Daily2019-03-28 14:27
https://kosova-info.com/adios-suarez-barcelona-po-e-transferon-top-sulmuesin/60%Daily2019-03-28 14:23
https://kosova-info.com/adios-suarez-barcelona-po-e-transferon-top-sulmuesin-2/60%Daily2019-03-28 14:23
https://kosova-info.com/turizmi-ne-shqiperi-solli-1-8-miliarde-euro/60%Daily2019-03-28 14:22
https://kosova-info.com/pamjet-nga-sulmi-ne-zelande-ky-eshte-njoftimi-i-rendesishem-i-policise-se-kosoves/60%Daily2019-03-28 14:19
https://kosova-info.com/marreveshja-kosove-serbi-arrihet-vetem-me-heqjen-e-takses/60%Daily2019-03-28 14:16
https://kosova-info.com/bbc-do-ti-paguaje-poroshenkos-demet-e-shkaktuara-nga-nje-raport-i-gabuar/60%Daily2019-03-28 14:06
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-ne-ffk/60%Daily2019-03-28 14:06
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-djali-i-kujt-eshte-capital-t/60%Daily2019-03-28 14:04
https://kosova-info.com/bqk-ja-informoi-bankieret-e-rinj-me-menyren-e-funksionimin-dhe-rolin-e-saj-ne-ekonomi/60%Daily2019-03-28 14:03
https://kosova-info.com/proteste-para-kuvendit-dhe-ministrise-se-brendshme/60%Daily2019-03-28 14:03
https://kosova-info.com/pacolli-be-se-liberalizoni-vizat-jepni-fund-izolimit-paradoksal/60%Daily2019-03-28 13:58
https://kosova-info.com/seanca-e-jashtezakonshme-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit-nis-ne-oren-1600/60%Daily2019-03-28 13:55
https://kosova-info.com/emery-i-do-dy-transferime-te-arsenal/60%Daily2019-03-28 13:53
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-do-ta-ndihmoje-maqedonine-e-veriut-ne-perkthimin-e-legjislacionit-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-03-28 13:52
https://kosova-info.com/hemodializat-e-spitaleve-te-pergjithshme-po-kryejne-qindra-dializa-brenda-dite/60%Daily2019-03-28 13:49
https://kosova-info.com/ajax-me-tri-transferime-nga-barcelona/60%Daily2019-03-28 13:39
https://kosova-info.com/ska-wc-publike-qytetari-urinon-para-dritares-se-zyres-se-shpend-ahmetit/60%Daily2019-03-28 13:34
https://kosova-info.com/edhe-komiteti-parlamentar-i-stabilizim-asociimit-kerkon-heqjen-e-takses/60%Daily2019-03-28 13:29
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-nga-mesimdhenesit-ti-kompensojne-oret-e-humbura/60%Daily2019-03-28 13:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-po-festohet-ne-familjen-e-diona-fones/60%Daily2019-03-28 13:24
https://kosova-info.com/zbulohet-transferi-i-pare-i-solskjaer-te-man-utd/60%Daily2019-03-28 13:23
https://kosova-info.com/mbyllet-protesta-pd-oret-e-bandes-po-numerohen-mbrapsht/60%Daily2019-03-28 13:11
https://kosova-info.com/ylli-i-bayern-munich-po-rikthehet-ne-spanje/60%Daily2019-03-28 13:07
https://kosova-info.com/bizneset-kosovare-dhe-ato-hungareze-shkembejne-pervoja-per-zhvillimin-e-bujqesise/60%Daily2019-03-28 13:02
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-kerkon-drejtesi-per-krimet-makabre-qe-kane-ndodhe/60%Daily2019-03-28 12:57
https://kosova-info.com/figo-keto-arsye-me-detyruan-ta-le-barcen-per-realin/60%Daily2019-03-28 12:51
https://kosova-info.com/reshat-arbana-dergohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2019-03-28 12:50
https://kosova-info.com/hoxha-pas-votimit-ne-pe-u-rikonfirmua-puna-e-institucioneve-tona/60%Daily2019-03-28 12:46
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-te-dyshuar-per-lendim-te-lehte-trupor/60%Daily2019-03-28 12:39
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-serbia-beri-gjenocid-dhe-spastrim-etnik-ne-kosove/60%Daily2019-03-28 12:38
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-tre-personave-per-shitje-te-narkotikeve/60%Daily2019-03-28 12:31
https://kosova-info.com/protestuesit-hedhin-ngjyre-te-zeze-ne-ministrine-e-brendshme/60%Daily2019-03-28 12:28
https://kosova-info.com/pelcet-gypi-nje-pjese-e-prishtines-mbet-pa-uje/60%Daily2019-03-28 12:23
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-beje-man-utd-per-te-transferuar-gareth-balen/60%Daily2019-03-28 12:21
https://kosova-info.com/a-star-is-born-albumi-me-i-shitur-ne-shba/60%Daily2019-03-28 12:19
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-perdorni-kripe-roze-te-himalajes/60%Daily2019-03-28 12:15
https://kosova-info.com/espn-historia-e-kosoves-duam-te-japim-gjithcka-per-kosovaret/60%Daily2019-03-28 12:02
https://kosova-info.com/haradinaj-be-ja-ti-jep-epilog-ceshtjes-se-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2019-03-28 12:02
https://kosova-info.com/nacionalizmi-i-bardhe-nuk-do-te-tolerohet-nga-facebook-u/60%Daily2019-03-28 12:00
https://kosova-info.com/kater-emrat-e-medhenj-qe-solskjaer-i-deshiron-te-man-utd/60%Daily2019-03-28 11:53
https://kosova-info.com/veseli-kujton-izbicen-nuk-do-ndalemi-asnjehere-derisa-te-kete-drejtesi/60%Daily2019-03-28 11:50
https://kosova-info.com/ambasada-britanike-terheqe-mbeshtetjen-per-rekrutimin-e-pozites-se-kryesuesit-te-bordit-te-zrre-se/60%Daily2019-03-28 11:44
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-efektiv-biznesmeni-ne-kamenice-qe-akuzohej-se-tentoi-te-vetedigjej/60%Daily2019-03-28 11:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-burri-me-te-cilin-po-martohet-gresa-behluli/60%Daily2019-03-28 11:41
https://kosova-info.com/moise-kean-i-pergjigjet-te-atit-jam-bere-burre-fale-nenes/60%Daily2019-03-28 11:37
https://kosova-info.com/pe-konfirmon-mandatin-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2019-03-28 11:28
https://kosova-info.com/hajdutet-hyne-ne-shtepi-vjedhin-para-dhe-stoli-ari/60%Daily2019-03-28 11:12
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-policet-ne-rastin-e-marko-gjuriqit-duhet-te-dekorohen-e-jo-te-hetohen/60%Daily2019-03-28 11:06
https://kosova-info.com/veseli-propozon-qe-oret-e-humbura-te-kompensohen-ne-fundin-e-vitit-shkollor/60%Daily2019-03-28 11:00
https://kosova-info.com/kqz-ja-miraton-buxhetin-e-partive-ne-4-milione-e-200-mije-euro/60%Daily2019-03-28 10:56
https://kosova-info.com/bytyqi-nxenesit-po-behen-humbesit-me-te-medhenj-pa-fajin-e-tyre/60%Daily2019-03-28 10:48
https://kosova-info.com/arta-bajrami-thote-se-eshte-inspirim-per-te-gjithe-estraden-mos-me-kopjoni/60%Daily2019-03-28 10:30
https://kosova-info.com/inter-hyn-seriozisht-ne-gare-per-hysajn/60%Daily2019-03-28 10:30
https://kosova-info.com/seanca-nis-me-nje-minute-heshtje-per-viktimat-e-masakres-ne-izbice-edhe-podujeve/60%Daily2019-03-28 10:30
https://kosova-info.com/veseli-institucionet-duhet-pastruar-nga-abuzuesit/60%Daily2019-03-28 10:26
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-dy-seanca-te-jashtezakonshme/60%Daily2019-03-28 10:21
https://kosova-info.com/gjendet-mjet-shperthyes-ne-oborrin-e-nje-shtepie-ne-suhareke/60%Daily2019-03-28 10:20
https://kosova-info.com/liverpool-i-pergjigjet-real-madridit-per-manen/60%Daily2019-03-28 10:18
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ka-per-ti-thene-dicka-publikisht-elvana-gjates/60%Daily2019-03-28 10:13
https://kosova-info.com/kapiteni-i-ishujve-faroe-falenderoi-kosoven-per-emocionet-qe-ia-dhuroi-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-28 10:03
https://kosova-info.com/nje-i-lenduar-nga-te-shtenat-e-mbremshme-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2019-03-28 09:59
https://kosova-info.com/policia-hallakate-prokurimin-e-ministrise-se-infrastruktures/60%Daily2019-03-28 09:57
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-6/60%Daily2019-03-28 09:56
https://kosova-info.com/genta-ismajli-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2019-03-28 09:53
https://kosova-info.com/courtois-i-dergon-nje-tjeter-mesazh-hazardit/60%Daily2019-03-28 09:48
https://kosova-info.com/anulohet-tenderi-i-mpb-se-komunat-mbesin-pa-certifikata/60%Daily2019-03-28 09:39
https://kosova-info.com/keds-perfundoi-projektet-qe-furnizojne-4-mije-familje-e-biznese-te-kamenices/60%Daily2019-03-28 09:37
https://kosova-info.com/nis-me-tension-protesta-banoret-e-astirit-perplasen-me-policine/60%Daily2019-03-28 09:26
https://kosova-info.com/france-football-e-vendos-alitin-ne-formacionin-me-te-mire-te-ndeshjeve-te-kombetareve/60%Daily2019-03-28 09:25
https://kosova-info.com/vajza-ne-foto-sot-eshte-e-martuar-me-kengetarin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2019-03-28 09:14
https://kosova-info.com/zyrtare-man-utd-dhe-solskajer-nenshkruajne-kontrate-tri-vjecare/60%Daily2019-03-28 09:10
https://kosova-info.com/raimonda-rreci-tregon-pse-e-refuzoi-daten-e-intervistimit-nga-specialja/60%Daily2019-03-28 09:04
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-masakres-se-izbices-haradinaj-te-gjithe-te-renet-jane-deshmi-e-rruges-se-lirise/60%Daily2019-03-28 09:01
https://kosova-info.com/graniti-me-nje-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-taulantit/60%Daily2019-03-28 08:53
https://kosova-info.com/gruaja-e-lutfi-hazirit-e-pranishme-ne-kanagjeqin-e-gresa-behlulit-keshtu-u-duk/60%Daily2019-03-28 08:51
https://kosova-info.com/betohen-tete-anetare-te-rinj-te-komisionit-qendror-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-03-28 08:50
https://kosova-info.com/sbashk-kercenon-me-greve-ne-rast-se-vazhdon-presioni-per-kompensim-te-oreve/60%Daily2019-03-28 08:48
https://kosova-info.com/kosova-u17-sot-sfidon-spanjen/60%Daily2019-03-28 08:39
https://kosova-info.com/luana-vjollca-me-kerkim-falje-per-fansat/60%Daily2019-03-28 08:31
https://kosova-info.com/dorezohet-edhe-spanja-e-pranon-kosoven/60%Daily2019-03-28 08:25
https://kosova-info.com/sot-mblidhet-kuvendi-opozita-proteston/60%Daily2019-03-28 08:24
https://kosova-info.com/gresa-behlulin-nuse-e-keni-pare-por-keshtu-dukej-mbreme-engji-ne-festen-e-saj/60%Daily2019-03-28 08:14
https://kosova-info.com/duka-kosovaret-e-diaspores-zgjedhin-shqiperine-i-fundit-ishte-ismajli/60%Daily2019-03-28 08:13
https://kosova-info.com/shenohet-20-vjetori-i-masakres-ne-podujeve/60%Daily2019-03-28 08:11
https://kosova-info.com/vendimi-per-rrafshnalten-e-golanit-shba-perballet-me-kritika/60%Daily2019-03-28 08:11
https://kosova-info.com/qarkullonte-me-arme-zjarri-arrestohet-22-vjecari/60%Daily2019-03-28 08:06
https://kosova-info.com/prodhuesit-vendore-thone-se-kane-perfituar-nga-taksa/60%Daily2019-03-28 08:00
https://kosova-info.com/figo-ky-lojtar-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2019-03-28 08:00
https://kosova-info.com/parate-e-diaspores-kryesisht-vijne-nga-gjermania-e-zvicra/60%Daily2019-03-28 07:57
https://kosova-info.com/arme-per-arabine-saudite/60%Daily2019-03-28 07:49
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-bayerni-tani-vjen-me-nje-transferim-100-milionesh/60%Daily2019-03-28 07:47
https://kosova-info.com/burgim-i-perjetshem-per-afgano-australianin-qe-goditi-kembesoret/60%Daily2019-03-28 07:45
https://kosova-info.com/pa-sytjena-dhe-vec-me-tanga-fustani-i-tejdukshem-i-zbulon-gjithcka-franceskes/60%Daily2019-03-28 07:31
https://kosova-info.com/barcelona-ia-cakton-cmimin-malcomit/60%Daily2019-03-28 07:30
https://kosova-info.com/sere-me-kanabis-ne-shqiperi-policia-arreston-kultivuesin/60%Daily2019-03-28 07:27
https://kosova-info.com/taksa-vret-idene-djallezore-te-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2019-03-28 07:23
https://kosova-info.com/ne-muajin-prill-priten-dhjetera-ftesa-te-reja-nga-specialja/60%Daily2019-03-28 07:19
https://kosova-info.com/real-madrid-500-milione-euro-per-hazardin-pogban-dhe-mbappen/60%Daily2019-03-28 07:19
https://kosova-info.com/be-ja-sdi-si-ti-riktheje-ne-dialog-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2019-03-28 07:11
https://kosova-info.com/ish-bashkeshorti-i-kushton-disa-fjale-meghan-markles/60%Daily2019-03-28 07:11
https://kosova-info.com/trajneri-i-skuadres-se-njohur-nder-nese-do-te-me-zevendesonte-mourinho/60%Daily2019-03-28 07:06
https://kosova-info.com/mustafa-raporton-per-rekrutimin-e-pakicave-ne-konkursin-e-policise/60%Daily2019-03-28 06:48
https://kosova-info.com/mot-i-kthjellet-dhe-me-diell/60%Daily2019-03-28 06:43
https://kosova-info.com/sot-betohen-anetaret-e-rinj-te-kqz-se/60%Daily2019-03-28 06:41
https://kosova-info.com/be-perkrah-kosoven-ne-luften-kunder-krimit-korrupsionit-dhe-ekstremizmit/60%Daily2019-03-28 06:37
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-seance-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura-mesimore/60%Daily2019-03-28 06:30
https://kosova-info.com/shkurta-dhe-gresa-me-lot-ne-sy-kendojne-perballe-njera-tjetres-ne-kanagjegj/60%Daily2019-03-27 22:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bbe-ja-miraton-ligjin-per-ndalimin-e-produkteve-plastike-njeperdorimshe/60%Daily2019-03-27 22:55
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-fanellen-tradicionale-per-here-te-pare-ne-116-vjet-histori/60%Daily2019-03-27 22:49
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2019-03-27 22:49
https://kosova-info.com/nje-nuse-si-gresa-behluli-ja-si-duket-ne-fustanin-e-bardhe/60%Daily2019-03-27 22:38
https://kosova-info.com/ja-si-vallezon-gresa-me-vjehrren-e-saj/60%Daily2019-03-27 22:30
https://kosova-info.com/mediet-serbe-13-muaj-13-cnjohje-dhe-zero-njohje-per-kosoven-ironizojne-me-behgjet-pacollin/60%Daily2019-03-27 22:28
https://kosova-info.com/neser-mot-me-diell-por-me-temperatura-ne-minus/60%Daily2019-03-27 22:23
https://kosova-info.com/ronaldo-mungon-ne-tri-ndeshje-e-humb-edhe-derbin-e-madh/60%Daily2019-03-27 22:20
https://kosova-info.com/kengetaret-e-njohura-e-kallin-ne-kanagjegjin-e-greses/60%Daily2019-03-27 22:18
https://kosova-info.com/pompeo-thote-se-do-te-ndermarrin-veprime-te-perbashketa-me-nato-n-per-ukrainen/60%Daily2019-03-27 22:13
https://kosova-info.com/ekskluzive-sulme-ajrore-izraelite-ne-aleppo-te-sirise/60%Daily2019-03-27 22:08
https://kosova-info.com/kb-bashkimi-e-fiton-derbin-lokal-ndaj-kb-ponto-prizreni/60%Daily2019-03-27 22:06
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-kopje-e-kesaj-modeleje-te-njohur/60%Daily2019-03-27 21:59
https://kosova-info.com/shala-ky-ambasador-me-tha-ne-paris-mos-u-ktheni-se-millosheviqi-do-tju-vrase-te-gjitheve/60%Daily2019-03-27 21:59
https://kosova-info.com/ajax-mund-te-eliminoje-juventusin/60%Daily2019-03-27 21:52
https://kosova-info.com/motocikleta-me-te-cilen-mund-ti-beni-805-km-me-4-litra-nafte/60%Daily2019-03-29 10:47
https://kosova-info.com/trump-rusia-duhet-te-terhiqet-nga-venezuela/60%Daily2019-03-27 21:41
https://kosova-info.com/elvana-gjata-tregon-momentin-me-te-sikletshem-ne-film-me-ermalin/60%Daily2019-03-27 21:39
https://kosova-info.com/elvana-gjata-tregon-momentin-me-te-sikletshem-ne-film-me-ermalin-2/60%Daily2019-03-27 21:39
https://kosova-info.com/kushtetuesja-pajise-gjyqtaret-me-iphone-8-sha/60%Daily2019-03-27 21:34
https://kosova-info.com/tasholli-trump-nuk-eshte-aksidental-mund-edhe-te-rizgjidhet-president/60%Daily2019-03-27 21:29
https://kosova-info.com/duka-konfirmon-emrat-qe-mund-te-marrin-drejtimin-e-shqiperise/60%Daily2019-03-27 21:26
https://kosova-info.com/cyrihu-pa-rryme-per-disa-ore-deshtojne-tramvajet/60%Daily2019-03-27 21:22
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-gresa-behluli-ndeze-atmosferen-me-motrat-e-saj/60%Daily2019-03-27 21:20
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-cfare-mund-ti-shkaktoje-trurit-tuaj-ajri-i-ndotur/60%Daily2019-03-27 21:19
https://kosova-info.com/ilir-ibrahimi-kosova-pa-shba-ne-e-ka-te-veshtire-te-jetoje-si-shtet/60%Daily2019-03-27 21:11
https://kosova-info.com/a-ka-probleme-icardi-me-lojtaret-e-interit-skriniar-zbulon-gjithcka/60%Daily2019-03-27 21:09
https://kosova-info.com/eksperti-uji-ne-shishe-te-plastikes-shkakton-kancer/60%Daily2019-03-28 07:50
https://kosova-info.com/trevjecari-po-mbytej-ne-xhakuzi-derisa-nena-e-tij-ishte-e-dehur/60%Daily2019-03-27 21:03
https://kosova-info.com/zyrtare-pato-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2019-03-27 20:58
https://kosova-info.com/edhe-ne-familjen-e-shyhrete-behlulit-sonte-ka-feste-ja-cfare-kremtohet/60%Daily2019-03-27 20:58
https://kosova-info.com/avramopulos-kosovaret-e-meritojne-liberalizimin/60%Daily2019-03-27 20:55
https://kosova-info.com/sejdiu-godet-isa-mustafen-beri-ndeshkime-ne-parti-njerezit-e-ldk-se-kishin-frike/60%Daily2019-03-27 20:45
https://kosova-info.com/zidane-e-sjelle-nje-tjeter-emer-te-madh-te-real-madrid/60%Daily2019-03-27 20:43
https://kosova-info.com/fshehin-drogen-ne-kamion-ndalohen-tre-persona-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-03-27 20:41
https://kosova-info.com/sbashk-per-mbledhjen-e-kuvendit-nderhyrje-ne-organet-e-drejtesise/60%Daily2019-03-27 20:39
https://kosova-info.com/nene-e-bije-shkurta-dhe-gresa-shfaqen-te-mahnitshme-ne-veshje-tradicionale/60%Daily2019-03-27 20:37
https://kosova-info.com/kosova-u17-e-gatshme-per-sfiden-ndaj-spanjes/60%Daily2019-03-27 20:26
https://kosova-info.com/fatmir-sejdiu-flet-per-raportet-me-agim-veliun/60%Daily2019-03-27 20:24
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-mbledh-koleget-ne-kanagjegjin-e-greses-mungon-shyhrete-behluli/60%Daily2019-03-27 20:21
https://kosova-info.com/ere-lufte-avionet-luftarake-te-turqise-mbi-qiellin-e-greqise-afer-helikopterit-ku-ishte-tsipras/60%Daily2019-03-27 20:14
https://kosova-info.com/zyrtare-de-biasi-zbulon-angazhimin-e-ri/60%Daily2019-03-27 20:04
https://kosova-info.com/familja-behluli-sjellin-portretin-me-te-bukur-familjar-ne-kanagjegjin-e-greses/60%Daily2019-03-27 19:59
https://kosova-info.com/ringjallet-vullkani-ne-meksike/60%Daily2019-03-27 19:59
https://kosova-info.com/bashkeshorti-rremben-femijen-nga-nena/60%Daily2019-03-27 19:56
https://kosova-info.com/nga-kanagjegji-i-greses-shikojeni-si-duket/60%Daily2019-03-27 19:48
https://kosova-info.com/komuna-e-agim-veliut-do-te-bleje-22-loptope-dokument/60%Daily2019-03-27 19:41
https://kosova-info.com/ka-nderruar-jete-regjisori-larry-cohen/60%Daily2019-03-27 19:39
https://kosova-info.com/rrefimi-prekes-i-fatime-behramit-qe-iu-mbyten-dy-vajzat-ne-masakres-e-izbices/60%Daily2019-03-27 19:26
https://kosova-info.com/rrefimi-i-shokeve-te-13-vjecarit-qe-u-vetevra-ne-ferizaj/60%Daily2019-03-27 19:21
https://kosova-info.com/babastars-me-kenge-te-re-cfare-po-fshihet-pas-kesaj-fotoje/60%Daily2019-03-27 19:19
https://kosova-info.com/boeing-riprogramon-softuerin-e-aeroplaneve-737-max/60%Daily2019-03-27 19:17
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-e-remzie-osmani-shkelqejne-ne-kanagjegjin-e-greses/60%Daily2019-03-27 19:07
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-nga-kanagjeqi-i-gresa-behlulit/60%Daily2019-03-27 18:59
https://kosova-info.com/kapet-nje-ton-kokaine/60%Daily2019-03-27 18:58
https://kosova-info.com/xhaka-ja-pse-me-zevendesuan-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-27 18:58
https://kosova-info.com/kryemadhi-ka-ardhur-koha-qe-politikanet-te-japin-llogari-perpara-popullit-per-premtimet-e-pambajtura/60%Daily2019-03-27 18:52
https://kosova-info.com/bordi-drejtues-i-fondit-te-sigurimeve-shendetesore-aprovon-raportin-vjetor-te-punes/60%Daily2019-03-27 18:50
https://kosova-info.com/pas-ciklonit-konfirmohen-raste-kolere-ne-mozambik/60%Daily2019-03-27 18:43
https://kosova-info.com/e-duartrokiti-e-gjithe-bota-e-humbi-qellimisht-penalltine/60%Daily2019-03-27 18:40
https://kosova-info.com/halil-kastrati-do-te-ndertoje-edhe-28-shtepi-ne-peje-kline-e-decan/60%Daily2019-03-27 18:33
https://kosova-info.com/ora-e-gheddafi-shitet-ne-ankand-per-170-mije-euro/60%Daily2019-03-27 18:33
https://kosova-info.com/facebook-ndalon-nacionalizmin-dhe-seperatizmin-e-te-bardheve-ne-platforme/60%Daily2019-03-27 18:27
https://kosova-info.com/nisma-kercenon-me-rrezimin-e-qeverise-nese-thaci-nuk-ua-ploteson-kerkesen/60%Daily2019-03-27 18:27
https://kosova-info.com/tahir-batatina-trajner-i-dortmundit/60%Daily2019-03-27 18:26
https://kosova-info.com/dy-talentet-e-kosoves-fitojne-turneun-me-te-vjeter-te-futbollit-ne-itali/60%Daily2019-03-27 18:15
https://kosova-info.com/fatmir-sejdiu-nuk-e-perjashton-mundesine-e-kandidimit-te-tij-per-kryetar-te-ldk-se/60%Daily2019-03-27 18:10
https://kosova-info.com/fajon-evropa-po-humb-kredibilitetin-ndersa-qytetaret-e-kosoves-shpresen/60%Daily2019-03-27 18:08
https://kosova-info.com/vazhdon-perplasja-e-ambasadorit-te-shba-ve-me-politikanet-serbe-per-kosoven/60%Daily2019-03-27 18:05
https://kosova-info.com/vendet-e-ballkanit-levizin-drejt-heqjes-se-romingut/60%Daily2019-03-27 18:02
https://kosova-info.com/keshtu-po-duket-shkurte-fejza-ne-kanagjegjin-e-vajzes-greses/60%Daily2019-03-27 18:00
https://kosova-info.com/ambasadori-i-zvicres-ne-financojme-projekte-ju-veteranet-e-rrejshem/60%Daily2019-03-27 17:55
https://kosova-info.com/boateng-zbulon-lojtarin-me-te-mire-me-te-cilin-ka-luajtur-nuk-eshte-messi/60%Daily2019-03-27 17:55
https://kosova-info.com/theresa-may-do-heqi-dore-nga-posti-i-kryeministres-sapo-te-filloje-faza-e-ardhshme-e-bisedimeve-per-brexit/60%Daily2019-03-27 17:51
https://kosova-info.com/gent-cakaj-flet-serish-per-shkarkimet-ne-diplomaci/60%Daily2019-03-27 17:51
https://kosova-info.com/u-denoncua-se-kerkoi-respekt-vetevritet-mesuesi-koleget-franceze-ne-proteste/60%Daily2019-03-27 17:50
https://kosova-info.com/ne-vend-te-historise-shfaqet-pornografi-skandal-ne-shkollen-amerikane/60%Daily2019-03-27 17:45
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-nderron-jete-ne-moshen-56-vjecare/60%Daily2019-03-27 17:39
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-super-formacion-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-03-27 17:37
https://kosova-info.com/probleme-me-motorin-ulje-emergjente-per-nje-avion-ne-florida/60%Daily2019-03-27 17:29
https://kosova-info.com/white-kercenon-mcgregor-kjo-gje-nuk-ka-per-te-ndodhur-kurre/60%Daily2019-03-27 17:27
https://kosova-info.com/mercedesi-i-ri-qe-do-te-jete-rezistent-ndaj-plumbave-dhe-eksploziveve/60%Daily2019-03-27 17:22
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bhaziri-qendresa-sadriu-me-suksesin-e-saj-ne-zvicer-e-beri-krenar-gjilanin-dhe-kosoven/60%Daily2019-03-27 17:20
https://kosova-info.com/morena-taraku-ua-kthen-te-pasmet-fansave/60%Daily2019-03-27 17:19
https://kosova-info.com/dhoma-e-perfaqesuesve-nuk-arrin-te-shfuqizoje-gjendjen-e-emergjences-kombetare/60%Daily2019-03-27 17:08
https://kosova-info.com/raiola-ia-cakton-cmimin-pogbas/60%Daily2019-03-27 17:06
https://kosova-info.com/wesley-clark-20-vite-me-pare-ndalem-spastrimin-etnik-ne-kosove/60%Daily2019-03-27 17:00
https://kosova-info.com/gold-ag-prilli-me-plot-kenge-deshmoresh/60%Daily2019-03-27 16:59
https://kosova-info.com/be-nga-viti-2022-kufizon-shpejtesine-e-automjeteve/60%Daily2019-03-27 16:56
https://kosova-info.com/lucas-behet-mbrojtesi-i-dyte-me-i-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2019-03-27 16:49
https://kosova-info.com/trump-propozon-te-jepen-62-cent-per-cdo-dollar-per-ushtri-reagojne-analistet/60%Daily2019-03-27 16:48
https://kosova-info.com/vuciq-kerkon-nga-nderkombetaret-qe-ti-behet-presion-kosoves-per-platformen-e-dialogut/60%Daily2019-03-27 16:45
https://kosova-info.com/kur-zanfina-ismaili-provokon-para-pasqyres-vec-me-sytjena/60%Daily2019-03-27 16:40
https://kosova-info.com/ministrja-zivic-viziton-fermen-e-familjes-zivkovic/60%Daily2019-03-27 16:35
https://kosova-info.com/josa-i-kenaqur-me-fitoren-e-prishtines/60%Daily2019-03-27 16:32
https://kosova-info.com/zyrtare-bayern-munich-e-transferon-lucas-hernandezin-per-80-mln-euro/60%Daily2019-03-27 16:24
https://kosova-info.com/akr-kemi-te-drejten-kushtetuese-te-kemi-anetarin-tone-ne-kqz/60%Daily2019-03-27 16:19
https://kosova-info.com/dhurata-dora-e-pershendet-dimrin-me-foton-joshese-ne-bore/60%Daily2019-03-27 16:19
https://kosova-info.com/telenovela-brexit-ligjvenesit-britanike-votojne-alternativat-per-largim-nga-be/60%Daily2019-03-27 16:18
https://kosova-info.com/autobuset-urban-i-lene-femijet-ne-rruge-largohen-me-shpejtesi-duke-rrezikuar-jeten-e-tyre/60%Daily2019-03-27 16:15
https://kosova-info.com/de-ligt-me-kete-deklarate-le-te-kuptohet-se-po-i-bashkohet-barcelones/60%Daily2019-03-27 16:15
https://kosova-info.com/audi-shpalle-lufte-te-hapur-me-tesla-n-me-kete-model/60%Daily2019-03-28 12:14
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-fshini-nga-facebook-perpara-se-ta-demtoni-veten-rende/60%Daily2019-03-27 16:04
https://kosova-info.com/edhe-yllka-kuqi-tregon-dukjen-e-saj-natyrale/60%Daily2019-03-27 16:00
https://kosova-info.com/ks-i-okb-se-do-te-diskutoje-vendimin-e-shba-se-per-lartesite-golan/60%Daily2019-03-27 16:00
https://kosova-info.com/kompania-indiane-sandesara-ishte-hetuar-per-mashtrim/60%Daily2019-03-27 15:59
https://kosova-info.com/i-mbijetoi-tragjedise-se-chapecoenses-vdes-duke-luajtur-futboll/60%Daily2019-03-27 15:54
https://kosova-info.com/kpk-miraton-planin-strategjik-2019-2021-merita-bina-rugova-betohet-si-anetare-e-re/60%Daily2019-03-27 15:51
https://kosova-info.com/spanja-kerkon-ekstradimin-nga-shba-te-10-personave/60%Daily2019-03-27 15:48
https://kosova-info.com/sela-ne-maqedonine-e-veriut-vazhdojne-proceset-e-montuara-politike-gjyqesore/60%Daily2019-03-27 15:47
https://kosova-info.com/kete-imazh-nga-pushimet-ne-tajlande-te-shkendes-nuk-e-keni-pare/60%Daily2019-03-27 15:44
https://kosova-info.com/ushtaret-e-maqedonise-se-veriut-ne-menyre-te-detyrueshme-do-te-shkojne-ne-misionet-e-nato-s/60%Daily2019-03-27 15:41
https://kosova-info.com/veseli-takohet-me-deputetin-kanadez-thote-se-do-thellohet-bashkepunimi-mes-dy-vendeve/60%Daily2019-03-27 15:40
https://kosova-info.com/hoxha-e-lumtur-qe-austria-tha-pak-fjale-te-mira-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2019-03-27 15:40
https://kosova-info.com/man-utd-e-transferon-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-03-27 15:37
https://kosova-info.com/problemi-brexit-tusk-kerkon-kohe-nga-be-per-britanine/60%Daily2019-03-27 15:32
https://kosova-info.com/shpronesimi-ne-hade-dhe-shipitulle-3-vjet-zvarritje/60%Daily2019-03-27 15:32
https://kosova-info.com/kia-lanson-veturen-me-te-kerkuar-per-2020-en-videoja-i-tregon-te-gjitha/60%Daily2019-03-28 07:40
https://kosova-info.com/nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-te-2ton/60%Daily2019-03-27 15:30
https://kosova-info.com/mesohen-super-perballjet-e-international-champions-cup-per-vitin-2019/60%Daily2019-03-27 15:24
https://kosova-info.com/keto-gjera-mund-ti-gjeni-ne-canten-e-vesa-lumes/60%Daily2019-03-27 15:15
https://kosova-info.com/deshmitari-per-vize-pune-ne-gjermani-pagova-mbi-nje-mije-euro-milaim-zeka-me-tha-ta-paraqes-rastin-ne-polici/60%Daily2019-03-27 15:15
https://kosova-info.com/ne-prizren-ngritet-aktakuze-ndaj-inspektorit-te-ndertimit/60%Daily2019-03-27 15:12
https://kosova-info.com/asensio-largohet-nga-reali-i-bashkohet-gjigantit-te-premierliges/60%Daily2019-03-27 15:10
https://kosova-info.com/thaci-dhe-wrzesnewskyj-bisedojne-per-bashkepunimin-ne-sektorin-e-sigurise/60%Daily2019-03-27 15:10
https://kosova-info.com/deficiti-tregtar-ne-shba-shenon-ulje-15-per-qind-ne-muajin-janar/60%Daily2019-03-27 15:06
https://kosova-info.com/mezi-po-pres-per-juve-ne-kete-vend-e-zuri-nata-kiden/60%Daily2019-03-27 15:05
https://kosova-info.com/mediat-greke-me-artikull-kushtuar-vajzave-shqiptare-kur-ke-talent-mund-tia-dalesh/60%Daily2019-03-27 14:54
https://kosova-info.com/prishtina-e-mposht-me-lehtesi-flamurtarin/60%Daily2019-03-27 14:51
https://kosova-info.com/mitrovice-komuna-largon-nga-sheshi-shitesit-qe-nuk-kane-leje/60%Daily2019-03-27 14:50
https://kosova-info.com/947-shqiptare-te-trafikuara-ne-britani/60%Daily2019-03-27 14:40
https://kosova-info.com/drogonte-dhe-vidhte-burrat-qe-takonte-cardi-b-nuk-jam-e-persosur/60%Daily2019-03-27 14:40
https://kosova-info.com/psg-i-pergjigjet-zyrtarisht-real-madridit-per-mbappen/60%Daily2019-03-27 14:40
https://kosova-info.com/u-tha-se-shkoi-me-noizyn-zbulohet-se-kush-e-shoqeroi-taynen-ne-tajlande/60%Daily2019-03-27 14:30
https://kosova-info.com/havolli-bqk-ja-per-20-vjet-ka-luajtur-rol-te-rendesishem-ne-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2019-03-27 14:26
https://kosova-info.com/edhe-akr-ja-e-pacollit-kerkon-nje-anetare-ne-kqz-thote-se-kete-ia-garanton-kushtetuta/60%Daily2019-03-27 14:23
https://kosova-info.com/bayern-munich-merr-lajmin-e-hidhur-per-hudson-odoin/60%Daily2019-03-27 14:22
https://kosova-info.com/pese-persona-preken-nga-kolera-ne-mozambik/60%Daily2019-03-27 14:20
https://kosova-info.com/zbulohet-lobimi-i-pd-ne-senat-per-ambasadoren-e-re-amerikane/60%Daily2019-03-27 14:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-ish-pjesetari-i-uck-se-qe-u-ftua-nga-specialja/60%Daily2019-03-27 14:08
https://kosova-info.com/zyrtare-inter-me-mungese-ta-madhe-ndaj-lazios/60%Daily2019-03-27 14:07
https://kosova-info.com/modelja-spanjolle-e-playboy-tifoze-e-flakte-e-milanit/60%Daily2019-03-27 14:02
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-barcelonen-lojtari-nuk-largohet/60%Daily2019-03-27 13:53
https://kosova-info.com/neser-kuvendi-mban-seance-te-jashtezakonshme-2/60%Daily2019-03-27 13:49
https://kosova-info.com/vetevrasja-e-13-vjecarit-ne-ferizaj-policia-jep-detaje-te-reja/60%Daily2019-03-27 13:46
https://kosova-info.com/kandidati-per-kryebashkiak-te-stambollit-me-plis-ne-koke-betohet-me-besa-bese/60%Daily2019-03-27 13:43
https://kosova-info.com/lluka-vitin-tjeter-per-energji-te-riperterishme-do-te-investohen-80-milione-euro/60%Daily2019-03-27 13:43
https://kosova-info.com/mti-shpenzime-enorme-ne-udhetime-jashte-vendi-sekretari-me-dy-asistente-vizitoi-londren-per-vikend/60%Daily2019-03-27 13:41
https://kosova-info.com/para-se-ta-shihni-kete-video-te-dafina-zeqirit-duhet-te-mbaheni-fort/60%Daily2019-03-27 13:40
https://kosova-info.com/real-madrid-ofron-dy-top-yje-per-mbappen/60%Daily2019-03-27 13:38
https://kosova-info.com/veseli-ne-javen-e-gruas-pdk-ne-secilen-dege-do-ta-kete-nje-nenkryetare-grua/60%Daily2019-03-27 13:36
https://kosova-info.com/prej-miliona-klikimeve-ne-coban-cfare-po-ndodh-me-mozzik/60%Daily2019-03-27 13:31
https://kosova-info.com/i-mori-nje-gruaje-8-mije-euro-arrestohet-mashtruesi/60%Daily2019-03-27 13:28
https://kosova-info.com/ish-presidenti-shqiptar-perserite-kosova-eshte-krahine-e-shqiperise/60%Daily2019-03-27 13:25
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-transferon-lojtarin-qe-e-duan-shume-skuadra-2/60%Daily2019-03-27 13:23
https://kosova-info.com/ne-diten-boterore-te-teatrit-ministri-gashi-ndau-cmimet-per-teater/60%Daily2019-03-27 13:20
https://kosova-info.com/6-shtepi-te-reja-do-te-ndertohen-ne-kline-per-familjet-me-kushte-te-renda-ekonomike/60%Daily2019-03-27 13:15
https://kosova-info.com/eurodeputeti-austriak-kerkon-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/60%Daily2019-03-27 13:13
https://kosova-info.com/oriola-rrezikon-te-mbetet-nen-hije-kjo-mike-e-saj-po-ia-merr-primatin/60%Daily2019-03-27 13:10
https://kosova-info.com/vazhdon-vala-e-shkarkimeve-ne-postet-drejtuese-largohet-edhe-drejtoresha-e-tatimeve/60%Daily2019-03-27 13:09
https://kosova-info.com/muric-niset-drejt-manchesterit-me-fjale-te-medha-per-kosoven/60%Daily2019-03-27 13:08
https://kosova-info.com/fushate-e-eger-falenderuese-e-serbise-per-shtetet-qe-nuk-njohin-kosoven/60%Daily2019-03-27 13:00
https://kosova-info.com/van-gaal-kjo-skuader-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-27 12:52
https://kosova-info.com/fruthi-nxit-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-nje-qark-te-nju-jorkut/60%Daily2019-03-27 12:46
https://kosova-info.com/barcelona-ne-bisedime-me-yllin-e-bayern-munich/60%Daily2019-03-27 12:37
https://kosova-info.com/bytyqi-thote-se-kosova-ka-ende-nevoje-per-perkrahjen-e-gjermanise-ne-arsim/60%Daily2019-03-27 12:34
https://kosova-info.com/kina-perjashton-ish-liderin-e-interpolit-nga-partia-komuniste/60%Daily2019-03-27 12:33
https://kosova-info.com/tahiri-gjykata-komerciale-i-jep-fund-vonesave-dhe-paqartesive-te-bizneseve/60%Daily2019-03-27 12:31
https://kosova-info.com/topalli-u-njoftuam-se-ka-tendenca-nga-serbia-per-destabilizimin-e-sigurise-ne-kosove/60%Daily2019-03-27 12:24
https://kosova-info.com/mourinho-po-e-merr-drejtimin-e-gjigantit-evropian/60%Daily2019-03-27 12:23
https://kosova-info.com/kocijanciq-taksa-nuk-po-e-pengon-vetem-dialogun-por-edhe-integrimin-drejt-be-se/60%Daily2019-03-27 12:20
https://kosova-info.com/gjilani-rrenon-nje-objekt-po-ndertohej-ne-pronen-komunale/60%Daily2019-03-27 12:20
https://kosova-info.com/psd-ja-kunder-vendimit-te-thacit-per-perfaqesim-ne-kqz/60%Daily2019-03-27 12:11
https://kosova-info.com/milan-me-super-transferim-nga-rivali-i-serie-a/60%Daily2019-03-27 12:07
https://kosova-info.com/e-reja-rrefen-tmerrin-nena-me-hekurosi-gjinjte-me-gur-te-nxehte-qe-te-dukesha-e-shemtuar/60%Daily2019-03-27 12:02
https://kosova-info.com/nisma-e-pakenaqur-qe-mund-te-mbetet-jashte-kqz-se/60%Daily2019-03-27 11:53
https://kosova-info.com/gresa-behluli-promovon-kengen-e-re-ne-kanagjeqin-e-saj/60%Daily2019-03-27 11:53
https://kosova-info.com/inter-juventus-po-na-pret-nje-tjeter-derbi/60%Daily2019-03-27 11:52
https://kosova-info.com/edhe-nje-ish-luftetar-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-03-27 11:42
https://kosova-info.com/armend-rexhepagiqi-ben-deklaraten-befasuese-per-elvana-gjaten/60%Daily2019-03-27 11:40
https://kosova-info.com/avokatet-ne-proteste-bojkot-ne-vlore-durres-lushnje-dhe-berat/60%Daily2019-03-27 11:34
https://kosova-info.com/shqiptaret-shkelqejne-ne-startin-e-euro-2020/60%Daily2019-03-27 11:34
https://kosova-info.com/mkrs-ja-ndan-cmimet-per-teater-regjisori-me-i-mire-per-vitin-2018-te-bekim-lumi/60%Daily2019-03-27 11:25
https://kosova-info.com/besimi-i-luhatur-ne-be-ne/60%Daily2019-03-27 11:20
https://kosova-info.com/hoxha-grate-ne-vendimmarrje-duhet-te-jete-rregull-jo-perjashtim/60%Daily2019-03-27 11:13
https://kosova-info.com/pse-axha-sabri-kapesh-me-mua-sabri-fejzullahu-me-ne-fund-i-reagon-flori-mumajesit/60%Daily2019-03-27 11:09
https://kosova-info.com/regjistrimi-i-dyte-i-popullsise-ne-kosove-synohet-te-behetne-2021-ten/60%Daily2019-03-27 11:03
https://kosova-info.com/deshton-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-ish-zevendeskomandantit-te-policise-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2019-03-27 11:00
https://kosova-info.com/disa-menyra-te-thjeshta-per-te-permiresuar-funksionin-e-zemres/60%Daily2019-03-27 10:59
https://kosova-info.com/enca-haxhia-peshku-me-i-madh-i-detit/60%Daily2019-03-27 10:58
https://kosova-info.com/8-gjera-te-neveritshme-qe-i-bejne-te-gjitha-ciftet-edhe-pse-e-mohojne/60%Daily2019-03-27 10:58
https://kosova-info.com/qalaj-ka-edhe-police-te-tjere-te-perfshire-ne-rastin-e-drenasit/60%Daily2019-03-27 10:50
https://kosova-info.com/cilesi-e-dobet-e-betonit-ne-punimet-e-shkalleve-ne-arberi/60%Daily2019-03-27 10:44
https://kosova-info.com/milaim-zeka-deklarohet-i-pafajshem-per-mashtrimin-me-viza-pune/60%Daily2019-03-27 10:36
https://kosova-info.com/krasniqi-i-quan-lokalet-e-masazhit-biznese-te-pista-kerkon-urgjentisht-qe-te-mbyllen/60%Daily2019-03-27 10:32
https://kosova-info.com/beqiri-policet-duhet-te-kene-sigurim-shendetesor-dhe-pensionim-te-parakohshem/60%Daily2019-03-27 10:32
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-transferim-75-milionesh-nga-rivali-i-bundesliges/60%Daily2019-03-27 10:28
https://kosova-info.com/andrra-destani-bukurine-e-paska-trasheguar-nga-nena-e-saj/60%Daily2019-03-27 10:25
https://kosova-info.com/vrasja-e-avokatit-ne-elbasan-solidarizohen-edhe-avokatet-e-beratit/60%Daily2019-03-27 10:24
https://kosova-info.com/donis-avdijaj-po-behet-me-skuader-te-re-pas-supsendimi-nga-willem-ll/60%Daily2019-03-27 10:13
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-shfaqet-e-mbuluar-me-gucci-prane-burrit-te-pasur/60%Daily2019-03-27 10:04
https://kosova-info.com/milan-e-do-me-ngulm-yllin-e-bayern-munich/60%Daily2019-03-27 09:57
https://kosova-info.com/veseli-kerkon-bashkepunim-me-te-madh-midis-institucioneve-dhe-odave-ekonomike/60%Daily2019-03-27 09:55
https://kosova-info.com/super-lojtari-refuzon-ta-vazhdoje-kontraten-me-liverpoolin/60%Daily2019-03-27 09:48
https://kosova-info.com/qalaj-numri-i-vrasjeve-eshte-rritur-per-19-per-qind/60%Daily2019-03-27 09:48
https://kosova-info.com/makina-perplas-dy-kembesore-njeri-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-03-27 09:31
https://kosova-info.com/real-madrid-me-top-transferim-nga-juventus/60%Daily2019-03-27 09:28
https://kosova-info.com/venezuela-serish-mbetet-ne-erresire/60%Daily2019-03-27 09:25
https://kosova-info.com/haradinaj-per-mediat-gjermane-kosova-nuk-do-te-diskutoje-per-kufij-dhe-territore/60%Daily2019-03-27 09:23
https://kosova-info.com/koha-kur-kengetari-me-fame-boterore-fiksohej-pas-oriola-marashit/60%Daily2019-03-27 09:19
https://kosova-info.com/inter-e-do-deshtakun-e-barcelones/60%Daily2019-03-27 09:14
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-27 09:07
https://kosova-info.com/masht-dergon-100-persona-ne-durres-per-trajnim-ne-kosove-ska-hapesire/60%Daily2019-03-27 09:02
https://kosova-info.com/gjyshja-82-vjecare-cdo-djale-i-ri-me-deshiron-bej-seks-3-here-ne-jave/60%Daily2019-03-27 08:58
https://kosova-info.com/klopp-tregon-se-cfare-po-ndodhe-me-shaqirin/60%Daily2019-03-27 08:57
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-kllokotit-dhe-ish-zevendesi-i-tij-lirohen-nga-akuza-per-korrupsion/60%Daily2019-03-27 08:57
https://kosova-info.com/shefi-i-osbe-se-me-shume-pune-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2019-03-27 08:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-mertit-ne-jeten-jashte-serialit/60%Daily2019-03-27 08:52
https://kosova-info.com/juventus-i-shqetesuar-per-ronaldon/60%Daily2019-03-27 08:42
https://kosova-info.com/vuciq-shqiptaret-nuk-duan-marreveshje-bazuar-ne-modelin-e-dy-gjermanive/60%Daily2019-03-27 08:38
https://kosova-info.com/i-biri-hoqi-dore-nga-nenshtetesia-reagon-bujar-nishani/60%Daily2019-03-27 08:29
https://kosova-info.com/suedi-shperthim-i-fuqishem-ne-stokholm-5-te-plagosur/60%Daily2019-03-27 08:28
https://kosova-info.com/xhaka-deklarohet-rreth-barazimit-me-danimarken/60%Daily2019-03-27 08:28
https://kosova-info.com/veseli-kosova-po-rrezikohet-nga-ikja-e-te-rinjve-jashte-vendit/60%Daily2019-03-27 08:26
https://kosova-info.com/tentoi-te-hedhe-ne-treg-detergjent-te-skaduar-me-paketim-te-ri-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-03-27 08:25
https://kosova-info.com/sot-eshte-nje-dite-tejet-e-vecante-per-eli-faren-ja-cfare-po-feston/60%Daily2019-03-27 08:24
https://kosova-info.com/thaci-duhet-te-jemi-te-pakompromis-ne-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2019-03-27 08:23
https://kosova-info.com/rrembehet-nje-femer-ne-skenderaj-policia-arrin-ta-liroje/60%Daily2019-03-27 08:21
https://kosova-info.com/reuters-kosova-synon-te-mbyll-lojerat-e-fatit-pas-vdekjes-se-dy-personave-ne-kazino/60%Daily2019-03-27 08:17
https://kosova-info.com/shqiperia-e-do-trajnerin-qe-i-eliminoi-ne-euro-2012/60%Daily2019-03-27 08:14
https://kosova-info.com/trio-e-vendosur/60%Daily2019-03-27 08:12
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-masakra-e-fushe-kosoves/60%Daily2019-03-27 08:12
https://kosova-info.com/kosova-me-ambasadore-edhe-ne-saint-lucia/60%Daily2019-03-27 08:09
https://kosova-info.com/shba-ja-planifikon-dergimin-e-astronauteve-ne-hene-brenda-pese-vjetesh/60%Daily2019-03-27 08:07
https://kosova-info.com/eshte-i-martuar-por-kengetari-i-njohur-thote-se-ende-ka-ndjenja-per-ish-in/60%Daily2019-03-27 08:06
https://kosova-info.com/sbashk-u-pret-qe-gjykata-ta-hedhe-poshte-vendimin-per-kompensimin-e-oreve/60%Daily2019-03-27 08:01
https://kosova-info.com/de-ligt-e-ve-nen-presion-barcelonen/60%Daily2019-03-27 07:58
https://kosova-info.com/juventus-po-nenshkruan-me-super-lojtarin-2/60%Daily2019-03-27 07:48
https://kosova-info.com/qe-nga-paslufta-nga-ethet-hemorragjike-kane-vdekur-18-persona/60%Daily2019-03-27 07:43
https://kosova-info.com/eliza-dushku-shtatzene-pret-femijen-e-miliarderit/60%Daily2019-03-27 07:35
https://kosova-info.com/van-gaal-e-zbulon-nje-detaj-trondites-per-man-utd/60%Daily2019-03-27 07:32
https://kosova-info.com/keshtu-duket-pa-grim-kylie-jenner/60%Daily2019-03-27 07:26
https://kosova-info.com/herrera-i-thote-po-gjigantit-evropian/60%Daily2019-03-27 07:18
https://kosova-info.com/presioni-amerikan-zhbllokon-kqz-ne/60%Daily2019-03-27 07:09
https://kosova-info.com/arsenal-po-i-largon-dy-super-lojtaret/60%Daily2019-03-27 07:04
https://kosova-info.com/brenda-disa-javesh-behet-publik-nje-version-i-raportit-te-mueller-it/60%Daily2019-03-27 07:04
https://kosova-info.com/13-muaj-pa-asnje-njohje/60%Daily2019-03-27 06:57
https://kosova-info.com/cagatay-ulusoy-nga-aktrimi-ne-biznes/60%Daily2019-03-27 06:57
https://kosova-info.com/puna-e-policise-sot-raportohet-para-komisionit-per-pune-te-brendshme/60%Daily2019-03-27 06:45
https://kosova-info.com/d-prezanton-matesin-e-performances-ne-prokurimin-publik/60%Daily2019-03-27 06:39
https://kosova-info.com/diskutohet-per-tranzicionin-e-energjise-ne-kosove/60%Daily2019-03-27 06:38
https://kosova-info.com/komisioni-per-mbikeqyrjen-e-aki-se-mban-mbledhje/60%Daily2019-03-27 06:36
https://kosova-info.com/osbe-organizon-konference-per-luftimin-e-korrupsionit-ne-nivel-te-larte/60%Daily2019-03-27 06:32
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-12/60%Daily2019-03-27 06:24
https://kosova-info.com/milaim-rama-tifozi-special-i-kosoves-kunder-bullgarise/60%Daily2019-03-26 23:01
https://kosova-info.com/valdrin-sahiti-cardi-b-kerkoi-numrin-tim-me-shkruajti-ne/60%Daily2019-03-26 22:57
https://kosova-info.com/e-thote-serish-moisiu-kosova-eshte-krahine-e-shqiperise-evropa-u-ka-borxh-shqiptareve/60%Daily2019-03-26 22:57
https://kosova-info.com/shba-ja-e-bllokon-mbledhjen-e-otb-se-per-shkak-te-maduros/60%Daily2019-03-26 22:48
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-festa-e-beqarise-se-gresa-behlulit/60%Daily2019-03-26 22:40
https://kosova-info.com/venezuela-tani-perballet-edhe-me-nderprerje-te-energjise-elektrike/60%Daily2019-03-26 22:39
https://kosova-info.com/edon-zhegrova-me-nje-gjest-fantastik-pas-ndeshjes-me-bullgarine/60%Daily2019-03-26 22:36
https://kosova-info.com/sulmohet-nga-ajri-spitali-7-te-vdekur-ne-jemen/60%Daily2019-03-26 22:32
https://kosova-info.com/ne-gjakove-perkujtohet-familja-emblematike-dervishdana/60%Daily2019-03-26 22:20
https://kosova-info.com/capital-t-u-kerkon-ndihme-fansave-per-kete-gje/60%Daily2019-03-26 22:19
https://kosova-info.com/hafizi-enderroj-ta-shoh-shqiperine-duke-luajtur-si-kosova/60%Daily2019-03-26 22:14
https://kosova-info.com/pse-nacionalizmi-serb-ende-po-e-inspiron-te-djathten-ekstreme-ne-evrope/60%Daily2019-03-26 22:09
https://kosova-info.com/haziri-per-vjosa-osmanin-smund-te-behet-kryetar-partie-dikush-qe-do-hapesire-vec-per-veti/60%Daily2019-03-26 22:02
https://kosova-info.com/latifi-deshqiptarizimi-fillon-ne-momentin-qe-kombi-i-nenshtrohet-religjionit/60%Daily2019-03-26 21:57
https://kosova-info.com/elvana-gjata-sjell-remix-in-e-kenges-tavolina-e-merzise/60%Daily2019-03-26 21:54
https://kosova-info.com/italia-dhe-spanja-vazhdojne-me-fitore/60%Daily2019-03-26 21:53
https://kosova-info.com/temperaturat-kthehen-ne-minus-ja-cfare-moti-do-te-kemi-neser/60%Daily2019-03-26 21:44
https://kosova-info.com/fund-i-cmendur-danimarka-merr-nje-pike-te-arte-ne-zvicer/60%Daily2019-03-26 21:42
https://kosova-info.com/lumi-b-nis-xhirimet-e-videoklipit-te-ri/60%Daily2019-03-26 21:39
https://kosova-info.com/avioni-boeing-737-max-8-ben-ulje-emergjente-ne-orlando/60%Daily2019-03-26 21:38
https://kosova-info.com/pse-nuk-po-mbyllen-motelet-ne-kosove-qe-kane-sherbime-te-ngjashme-me-shtepite-publike/60%Daily2019-03-26 21:29
https://kosova-info.com/zgjohem-e-mbuluar-nga-djerset-e-ftohta-kengetarja-shqiptare-kujton-perjetimet-e-luftes/60%Daily2019-03-26 21:19
https://kosova-info.com/granit-xhaka-e-bombardon-porten-e-danimarkes/60%Daily2019-03-26 21:14
https://kosova-info.com/arianit-koci-ka-baze-qe-te-paditet-shteti-pas-vendimit-per-mbylljen-e-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-26 21:10
https://kosova-info.com/adelina-berisha-zgjedh-mes-shkurte-gashit-dhe-teuta-selimit/60%Daily2019-03-26 20:59
https://kosova-info.com/ne-prag-te-brexit-britaniket-po-aplikojne-me-te-madhe-per-pasaporta-suedeze/60%Daily2019-03-26 20:59
https://kosova-info.com/italia-i-jep-nenshtetesine-emigrantit-13-vjecar-qe-shpetoi-50-shoket-nga-vdekja/60%Daily2019-03-26 20:58
https://kosova-info.com/quagliarella-vendos-rekord-historik-te-italia/60%Daily2019-03-26 20:57
https://kosova-info.com/hoxhaj-taksa-ka-lenduar-raportet-me-partneret-tane/60%Daily2019-03-26 20:40
https://kosova-info.com/hamza-e-veseli-ne-perkrahje-te-prodhuesve/60%Daily2019-03-26 20:39
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-skerdi/60%Daily2019-03-26 20:39
https://kosova-info.com/itali-lihtenshtajn-rezultat-i-thelle-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2019-03-26 20:37
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-lezhe-nje-i-vdekur/60%Daily2019-03-26 20:34
https://kosova-info.com/klopp-flet-per-gjendjen-e-shaqirit/60%Daily2019-03-26 20:26
https://kosova-info.com/rita-ora-e-lumtur-pas-rikthimit-te-ish-i-dashuri/60%Daily2019-03-26 20:19
https://kosova-info.com/ngjarje-e-rende-godet-ferizajin-13-vjecari-var-veten/60%Daily2019-03-26 20:19
https://kosova-info.com/kosovari-vdes-tragjikisht-ne-vendin-e-punes-ne-itali/60%Daily2019-03-26 20:07
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-andorra-u21-i-merr-pike-shqiperise/60%Daily2019-03-26 20:05
https://kosova-info.com/masakroi-me-thike-gruan-ne-mes-te-rruges-arrestohet-48-vjecari/60%Daily2019-03-26 20:05
https://kosova-info.com/fustani-transparent-i-modeles-shqiptare-po-cmend-rrjetin/60%Daily2019-03-26 19:59
https://kosova-info.com/selimi-pa-nato-n-uck-ja-nuk-do-ta-fitonte-luften-ndaj-serbise/60%Daily2019-03-26 19:56
https://kosova-info.com/24-vjecarja-kosovare-deputet-ne-zvicer/60%Daily2019-03-26 19:46
https://kosova-info.com/pasi-u-be-nene-linda-halimi-prezanton-shtepine-super-luksoze-ne-amerike/60%Daily2019-03-26 19:39
https://kosova-info.com/dhoma-e-perfaqesuesve-nuk-arrin-te-anuloje-veton-e-trumpit/60%Daily2019-03-26 19:32
https://kosova-info.com/malta-spanja-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-03-26 19:32
https://kosova-info.com/mesazhi-rreqethes-i-nenes-para-se-te-mbyste-veten-ju-lutem-kujdesuni-per-femijet/60%Daily2019-03-26 19:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-itali-lihtenshtajn/60%Daily2019-03-26 19:24
https://kosova-info.com/nga-koncerti-i-dua-lipes-ne-indonezi-mos-i-lini-pa-i-pare-keto-pamje/60%Daily2019-03-26 19:19
https://kosova-info.com/zvicer-danimarke-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-03-26 19:11
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-emeron-tri-drejtoresha-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2019-03-26 19:07
https://kosova-info.com/interi-gezon-tifozet-me-transferimin-e-fundit/60%Daily2019-03-26 19:05
https://kosova-info.com/tayna-flet-per-te-gjithe-ata-qe-e-urrejne/60%Daily2019-03-26 18:59
https://kosova-info.com/dialogu-e-kompromisi-kosova-perplas-ministrin-serb-me-ambasadorin-amerikan/60%Daily2019-03-26 18:46
https://kosova-info.com/miku-i-kosoves-mesiq-mund-te-kandidoj-perseri-per-president-te-kroacise/60%Daily2019-03-26 18:43
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-serish-me-poze-provokuese-krijoje-diellin-tend/60%Daily2019-03-26 18:43
https://kosova-info.com/konfirmohet-aktakuza-ndaj-milaim-zekes-neser-vazhdon-gjykimi/60%Daily2019-03-26 18:38
https://kosova-info.com/e-veshur-me-plot-stil-adelina-tahiri-zbulon-veturen-luksoze/60%Daily2019-03-26 18:35
https://kosova-info.com/sylejman-selimi-ne-perfundim-te-mandatit-thaci-te-shkoje-ne-pension/60%Daily2019-03-26 18:31
https://kosova-info.com/presidenca-pranon-informacionet-lidhur-me-aferen-e-spiunazhit-bosnje-kroaci/60%Daily2019-03-26 18:22
https://kosova-info.com/rrefimi-rreqethes-i-te-mbijetuarit-te-masakres-mbi-familjen-berisha-ne-suhareke/60%Daily2019-03-26 18:21
https://kosova-info.com/me-imazhin-nga-dritarja-enca-me-thuaj-qe-me-do/60%Daily2019-03-26 18:19
https://kosova-info.com/gruaja-e-guaidos-do-ta-vizitoje-shtepine-e-bardhe/60%Daily2019-03-26 18:14
https://kosova-info.com/shba-krijohet-nje-komision-per-shqyrtimin-e-certifikatave-te-sigurise-per-avionet/60%Daily2019-03-26 18:10
https://kosova-info.com/e-pazakonte-8-futbolliste-profesioniste-luajne-kunder-380-femijeve/60%Daily2019-03-26 18:09
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-gjilan-ky-eshte-arsyetimi-i-pronarit-per-mosregjistrimin-e-kamionit/60%Daily2019-03-26 18:08
https://kosova-info.com/elita-rudi-sjell-foton-me-te-bukur-familjare/60%Daily2019-03-26 18:07
https://kosova-info.com/man-utd-merr-vendimin-e-madh-per-pogban/60%Daily2019-03-26 17:57
https://kosova-info.com/fisnik-ademi-dhe-dhurata-lipovica-serish-prinder-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2019-03-26 17:55
https://kosova-info.com/elvis-naci-shperthen-ne-lot-gjate-fjalimit-ne-xhami/60%Daily2019-03-26 17:53
https://kosova-info.com/rrefimi-rreqethes-i-te-mbijetuarit-te-masakres-ne-suhareke-ne-1999/60%Daily2019-03-26 17:51
https://kosova-info.com/keisi-ndan-momente-intime-me-stresin-ne-shtrat/60%Daily2019-03-26 17:46
https://kosova-info.com/keshtu-arsyetohet-ushtarja-e-maqedonise-pas-postimit-se-duhet-ti-jepet-cmim-nobel-sulmuesit-ne-zelanden/60%Daily2019-03-26 17:46
https://kosova-info.com/dy-police-u-plagosen-pasi-gjuajten-njeri-tjetrin-ne-aeroportin-turk/60%Daily2019-03-26 17:43
https://kosova-info.com/kosove-11-bullgari-shikojeni-aro-muric-duke-qendruar-ne-mesin-e-fushes/60%Daily2019-03-26 17:36
https://kosova-info.com/lumezi-ekspertet-e-rinj-te-forenzikes-financiare-do-te-kontribuojne-ne-luftimin-e-krimeve-ekonomike/60%Daily2019-03-26 17:36
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-luftova-per-kete-drejtesi-koha-te-flas-une/60%Daily2019-03-26 17:31
https://kosova-info.com/shperthen-skerdi-nuk-i-jap-rendesi-makinave-e-as-jetes-prej-luksi/60%Daily2019-03-26 17:29
https://kosova-info.com/a-po-i-fsheh-politika-pasojat-e-takses/60%Daily2019-03-26 17:26
https://kosova-info.com/kthehet-de-biasi-merr-drejtimin-e-kombetares-se-madhe/60%Daily2019-03-26 17:20
https://kosova-info.com/sylejman-selimi-i-pergjigjet-ambasadorit-amerikan-faktikisht-jam-kriminel-lufte/60%Daily2019-03-26 17:15
https://kosova-info.com/mesohen-motivet-e-vrasjes-se-kryekuzhinierit-ne-aki/60%Daily2019-03-26 17:13
https://kosova-info.com/anxhelina-publikon-videon-ne-te-cilen-shfaqet-e-zhveshur-ne-shtrat/60%Daily2019-03-26 17:11
https://kosova-info.com/te-ikurit-nga-lufterat-ne-vendet-arabe-ia-mesyne-kosoves-mpb-tregon-statistikat/60%Daily2019-03-26 17:09
https://kosova-info.com/puyol-ky-eshte-mbrojtesi-me-i-mire-ne-bote-2/60%Daily2019-03-26 17:06
https://kosova-info.com/danimarka-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2019-03-26 17:05
https://kosova-info.com/kosnett-grate-ne-kosove-pengohen-ne-aspektin-politik-ekonomik-e-social/60%Daily2019-03-26 17:00
https://kosova-info.com/bujar-nishani-sqaron-pse-djali-i-tij-la-shtetesine-shqiptare/60%Daily2019-03-26 16:59
https://kosova-info.com/supervikendi-sportiv-ne-super-platformen-me-super-internet-artmotion-2/60%Daily2019-03-26 16:57
https://kosova-info.com/tahiri-mbyllja-e-bastoreve-ne-shqiperi-rriti-ato-ne-vushtrri/60%Daily2019-03-26 16:56
https://kosova-info.com/simiq-bashke-me-vuciqin-do-te-luftojme-per-secilin-serb-ne-kosove/60%Daily2019-03-26 16:51
https://kosova-info.com/trenjaket-e-sapo-ardhur-ne-jete-ne-kliniken-amerikane-dr-behar-kusari/60%Daily2019-03-26 16:49
https://kosova-info.com/algjeria-ne-krize-ushtria-kerkon-shkarkimin-e-presidentit/60%Daily2019-03-26 16:49
https://kosova-info.com/shifra-marramendese-qe-u-shpenzua-per-nje-dite-xhirime-te-2-gisht-mjalte/60%Daily2019-03-26 16:48
https://kosova-info.com/plote-mbeturina-ne-parkun-e-hajvalise-banoret-ne-hall/60%Daily2019-03-26 16:44
https://kosova-info.com/kercenohet-me-jete-mjeku-ne-spitalin-e-gjakoves/60%Daily2019-03-26 16:42
https://kosova-info.com/me-keto-kepuce-speciale-zeneli-ia-shenoi-super-golin-bullgarise/60%Daily2019-03-26 16:37
https://kosova-info.com/matoshi-mmph-do-te-vazhdoje-perkrahjen-per-komunen-e-junikut-ne-permiresimin-e-gjendjes-se-mjedisit/60%Daily2019-03-26 16:36
https://kosova-info.com/dosja-tahiri-ish-ministri-kerkon-gjykim-te-shkurtuar/60%Daily2019-03-26 16:33
https://kosova-info.com/veseli-zhvillimi-i-vendit-mund-te-arrihet-vetem-me-ndermarres-te-suksesshem/60%Daily2019-03-26 16:33
https://kosova-info.com/qendresa-publikon-foto-me-labin-dhe-vajzen-lumturia-jone/60%Daily2019-03-26 16:26
https://kosova-info.com/vdes-legjenda-e-futbollit-shqiptar/60%Daily2019-03-26 16:20
https://kosova-info.com/kosova-behet-me-eksperte-te-licencuar-te-forenzikes-financiare/60%Daily2019-03-26 16:20
https://kosova-info.com/19-te-vdekur-pas-permbytjeve-ne-iran/60%Daily2019-03-26 16:15
https://kosova-info.com/lori-hoxha-nuk-ka-veshur-sytjena-veshja-e-tradhton/60%Daily2019-03-26 16:13
https://kosova-info.com/kosova-u21-fiton-edhe-perballjen-tjeter-miqesore/60%Daily2019-03-26 16:06
https://kosova-info.com/air-albania-fluturon-ne-prill-linja-e-pare-nga-tirana-ne-stamboll/60%Daily2019-03-26 15:58
https://kosova-info.com/indianet-mashtrues-do-votonin-ne-sauk/60%Daily2019-03-26 15:58
https://kosova-info.com/shoqata-e-lojerave-te-fatit-me-mbylljen-e-tyre-buxheti-humb-20-milione-euro/60%Daily2019-03-26 15:58
https://kosova-info.com/rashica-emocionon-gjithe-evropen-me-kete-fotografi-nga-kosova/60%Daily2019-03-26 15:57
https://kosova-info.com/fsk-nis-ushtrimin-fushor-skifteri-03/60%Daily2019-03-26 15:56
https://kosova-info.com/zvicer-kerkohet-35-ore-pune-ne-jave-dhe-6-jave-pushim/60%Daily2019-03-26 15:52
https://kosova-info.com/mesohet-data-kur-uefa-do-te-vendos-per-ceshtjen-e-malit-te-zi/60%Daily2019-03-26 15:44
https://kosova-info.com/rrezik-i-larte-ne-komunikacion-ne-700-kilometra-rruge-nacionale-nuk-e-miremban-askush-sinjalizimin/60%Daily2019-03-26 15:41
https://kosova-info.com/supervikendi-sportiv-ne-super-platformen-me-super-internet-artmotion/60%Daily2019-03-26 15:41
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-ndan-momentin-emocional-zbulon-fytyren-e-vajzes-se-saj/60%Daily2019-03-26 15:37
https://kosova-info.com/petroviq-te-drejtat-e-serbeve-mbrohen-ne-institucione-lista-serbe-ka-kthyer-retoriken-e-urrejtjes/60%Daily2019-03-26 15:36
https://kosova-info.com/kush-eshte-83-vjecari-qe-udhetoi-130-km-per-ta-mbeshtetur-kosoven/60%Daily2019-03-26 15:31
https://kosova-info.com/stoltenberg-bombardimet-e-nato-s-kunder-serbise-ishin-te-drejta/60%Daily2019-03-26 15:28
https://kosova-info.com/presidenti-kinez-takohet-me-udheheqesit-e-be-se/60%Daily2019-03-26 15:27
https://kosova-info.com/ne-beograd-u-mbajt-tubim-perkujtimor-per-viktimat-shqiptare-te-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-03-26 15:25
https://kosova-info.com/ish-ministri-cakaj-po-terrorizon-trupen-tone-diplomatike/60%Daily2019-03-26 15:10
https://kosova-info.com/valon-berisha-ja-pse-e-lashe-norvegjine-per-kosoven-time/60%Daily2019-03-26 15:10
https://kosova-info.com/fotot-me-te-cilat-dy-moderatoret-seksi-te-sportit-pushtuan-fuqishem-instagramin/60%Daily2019-03-26 15:04
https://kosova-info.com/vendet-arabe-dhe-rusia-kunder-vendimit-te-trumpit-per-rrafshnalten-e-golanit-2/60%Daily2019-03-26 15:01
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-miraton-ligjin-per-te-drejtat-e-autorit/60%Daily2019-03-26 14:57
https://kosova-info.com/zotohen-per-progres-te-perbashket-kosove-shqiperi/60%Daily2019-03-26 14:55
https://kosova-info.com/veseli-krusha-e-madhe-dhe-krusha-e-vogel-jane-simbol-i-sakrifices-sone-per-liri/60%Daily2019-03-26 14:55
https://kosova-info.com/nese-jo-hazard-atehere-real-madrid-e-transferon-sterlingun/60%Daily2019-03-26 14:53
https://kosova-info.com/papa-francesku-nuk-deshiron-askush-tia-puthe-unazen/60%Daily2019-03-26 14:51
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kunderpergjigjet-fajonit-si-ti-besojme-evropianeve-per-viza/60%Daily2019-03-26 14:39
https://kosova-info.com/incident-me-helikopterin-e-tsiprasit-dy-avione-luftarake-turq-e-detyrojne-te-ndryshoje-kursin/60%Daily2019-03-26 14:39
https://kosova-info.com/kemisha-e-zberthyer-e-ben-te-duket-akoma-me-joshese-ciljeta-xhilagen/60%Daily2019-03-26 14:38
https://kosova-info.com/juventus-me-transferim-70-milionesh-ne-vere/60%Daily2019-03-26 14:37
https://kosova-info.com/pas-deklaratave-te-ambasadorit-scott-edhe-haradinaj-ben-apel-qe-te-vazhdohet-dialogu/60%Daily2019-03-26 14:26
https://kosova-info.com/tahiri-takon-homologen-nga-shqiperia-diskutojne-per-thellimin-e-bashkepunimit-juridik/60%Daily2019-03-26 14:25
https://kosova-info.com/airpower-pajisja-qe-do-te-mundesoje-mbushjen-e-smartfonit-ores-se-mencur-dhe-kufjeve-pernjehere/60%Daily2019-03-26 14:23
https://kosova-info.com/klopp-refuzon-ta-transferoje-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-03-26 14:23
https://kosova-info.com/mbyllja-e-lojerave-te-fatit-do-ti-kushtoje-shume-buxhetit/60%Daily2019-03-26 14:22
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-ia-nxjerr-ne-internet-bashkeshortes-foton-nga-shtrati/60%Daily2019-03-26 14:20
https://kosova-info.com/fjolla-morina-falenderon-mjeket-e-qkuk-se-e-kuptova-se-mrekullite-ekzistojne/60%Daily2019-03-26 14:10
https://kosova-info.com/real-madrid-po-i-hakmerret-chelseas-per-hazardin/60%Daily2019-03-26 14:07
https://kosova-info.com/lirohet-nga-paraburgimi-avokati-gazmend-halilaj/60%Daily2019-03-26 14:05
https://kosova-info.com/grate-ne-vendimmarrje-kusht-kryesor-per-zhvillimin-e-demokracise/60%Daily2019-03-26 14:03
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-samsung-galaxy-s10-dhe-s10-ankohen-per-probleme-te-baterise/60%Daily2019-03-26 14:01
https://kosova-info.com/vendet-arabe-dhe-rusia-kunder-vendimit-te-trumpit-per-rrafshnalten-e-golanit/60%Daily2019-03-26 13:58
https://kosova-info.com/tifozi-bullgar-provokon-me-tre-gishterinj-derisa-po-perkedhelej-nga-dardanet-kryetari-i-plisave-reagon-ashper/60%Daily2019-03-26 13:53
https://kosova-info.com/mbi-3-mije-mina-te-asgjesuara-ne-kosove-qe-nga-viti-2010/60%Daily2019-03-26 13:50
https://kosova-info.com/kjo-ishte-moderatorja-qe-shperqendroi-mbreme-tifozet-e-kosoves-ne-stadium/60%Daily2019-03-26 13:45
https://kosova-info.com/yllin-qe-e-duan-shume-skuadra-po-e-transferon-juventusi/60%Daily2019-03-26 13:37
https://kosova-info.com/cakaj-largon-mbi-20-punonjes-te-sherbimit-diplomatik/60%Daily2019-03-26 13:33
https://kosova-info.com/scott-te-mos-fajesohet-vetem-kosova-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2019-03-26 13:31
https://kosova-info.com/mysafiret-qe-e-ben-ibrahim-tatlisesin-te-shperthej-ne-lot/60%Daily2019-03-26 13:25
https://kosova-info.com/njoftim-zyrtar-nga-spanja-enrique-largohet-nga-stoli-para-ndeshjes-me-malten/60%Daily2019-03-26 13:22
https://kosova-info.com/veseli-pranvera-ne-kosove-eshte-stine-e-deshmoreve/60%Daily2019-03-26 13:20
https://kosova-info.com/uji-alkalin-lufton-kancerin-ja-si-ta-pergatisni/60%Daily2019-03-26 13:20
https://kosova-info.com/istrefi-punesimet-e-fundit-me-kontrata-mbi-veper-kartelat-gervishtese-nxirren-nga-depot-per-ti-paguar-punetoret/60%Daily2019-03-26 13:16
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-qeveria-merr-vendim-per-mbylljen-e-te-gjitha-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-26 13:15
https://kosova-info.com/pogba-e-do-transferimin-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-03-26 13:06
https://kosova-info.com/pervetesoi-273-mije-euro-ngritet-aktakuze-ndaj-te-dyshuarit-ne-mitrovice/60%Daily2019-03-26 13:03
https://kosova-info.com/teksa-punon-kenget-e-reja-ne-studio-s4mm-degjon-reperin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2019-03-26 12:59
https://kosova-info.com/kosova-merr-perkrahje-nga-banka-boterore-per-zhvillimin-e-bujqesise/60%Daily2019-03-26 12:57
https://kosova-info.com/pajtime-dhe-mospajtime-rreth-ndryshimit-te-ligjit-per-te-huajt/60%Daily2019-03-26 12:44
https://kosova-info.com/genta-ismajli-publikon-disa-sekuenca-te-kenges-se-re/60%Daily2019-03-26 12:40
https://kosova-info.com/vendimi-i-ri-i-be-se-mund-te-ndryshoje-menyren-sesi-funksionon-interneti/60%Daily2019-03-26 12:38
https://kosova-info.com/shoqata-e-transportuesve-te-llapit-pezullon-greven/60%Daily2019-03-26 12:31
https://kosova-info.com/ish-ministri-agani-thote-se-stentave-ne-vlere-270-mije-euro-u-kishte-skaduar-afati-gjate-qendrimit-ne-qkuk/60%Daily2019-03-26 12:28
https://kosova-info.com/denoncimet-e-berishes-policia-do-ta-kallzojme-penali/60%Daily2019-03-26 12:23
https://kosova-info.com/thaci-serbia-ka-kryer-spastrim-etnik-dhe-gjenocid-ne-kosove-duhet-te-jap-llogari/60%Daily2019-03-26 12:21
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-atraktive-e-veshur-ne-te-kuqe/60%Daily2019-03-26 12:19
https://kosova-info.com/be-voton-kunder-ligjit-per-te-larguar-nderrimin-e-ores-ne-pranvere-dhe-vjeshte/60%Daily2019-03-26 12:11
https://kosova-info.com/zhbllokohet-kqz-ja-te-enjten-betohen-anetaret-e-rinj/60%Daily2019-03-26 12:08
https://kosova-info.com/masht-i-behet-gati-per-testin-nderkombetar-timss/60%Daily2019-03-26 12:05
https://kosova-info.com/keshtu-e-nisen-diten-ronaldo-dhe-georgina/60%Daily2019-03-26 12:04
https://kosova-info.com/renditja-e-re-sipas-fuqise-se-pasaportave-ja-ku-radhitet-ajo-e-kosoves/60%Daily2019-03-26 12:00
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-krushe-vetem-duke-mos-e-vjedhur-shtetin-i-nderojme-te-renet/60%Daily2019-03-26 11:58
https://kosova-info.com/arijanet-muric-me-shume-pasime-se-10-lojtare-bullgare/60%Daily2019-03-26 11:53
https://kosova-info.com/gent-cakaj-kush-spunon-pushohet/60%Daily2019-03-26 11:53
https://kosova-info.com/zbulohen-levizjet-si-u-larguan-nga-shqiperia-2-vellezerit-indiane/60%Daily2019-03-26 11:51
https://kosova-info.com/fajon-per-lajmi-net-taksa-po-e-rrezikon-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-03-26 11:49
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-pranon-dhuraten-me-te-mire-per-ditelindje/60%Daily2019-03-26 11:47
https://kosova-info.com/limaj-serbia-ka-manipuluar-me-drejtesi-te-rrejshme/60%Daily2019-03-26 11:45
https://kosova-info.com/be-ja-mbeshtet-nje-proces-paqeje-te-udhehequr-nga-afganet/60%Daily2019-03-26 11:44
https://kosova-info.com/askush-nuk-e-ka-pritur-moreno-te-barcelona/60%Daily2019-03-26 11:43
https://kosova-info.com/si-ta-qetesoni-dhimbjen-e-dhembit-brenda-5-minutave/60%Daily2019-03-26 19:52
https://kosova-info.com/kmdlnj-gjendje-jo-e-mire-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-hajvali/60%Daily2019-03-26 11:40
https://kosova-info.com/justin-bieber-konfirmon-largimin-e-perkohshem-nga-muzika/60%Daily2019-03-26 11:30
https://kosova-info.com/khabib-i-reagon-mcgregorit-pas-pensionimit/60%Daily2019-03-26 11:28
https://kosova-info.com/nga-lufta-ne-triumf-aktori-kosovar-ben-dallimin-e-marsit-1999-2019-me-kete-imazh/60%Daily2019-03-26 11:22
https://kosova-info.com/ne-rruget-e-serbise-vendosen-shenja-kunder-fese-islame/60%Daily2019-03-26 11:16
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-besnik-hasi-trajner-i-shqiperise/60%Daily2019-03-26 11:13
https://kosova-info.com/shqiprim-thaci-kandidat-per-parlamentin-evropian/60%Daily2019-03-26 11:10
https://kosova-info.com/zbardhet-vrasja-e-jurgen-kurtit-tre-persona-ne-pranga/60%Daily2019-03-26 11:03
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-po-sjell-nje-duet-mesoni-detajet/60%Daily2019-03-26 11:02
https://kosova-info.com/edon-zhegrova-me-deklarate-te-papritur-pas-ndeshjes/60%Daily2019-03-26 10:58
https://kosova-info.com/hoxha-adreson-kritika-ndaj-be-se-per-mosliberalizim/60%Daily2019-03-26 10:57
https://kosova-info.com/facebook-u-mbyll-mijera-llogari-fake-ne-kosove-maqedoni-rusi-e-iran/60%Daily2019-03-26 10:54
https://kosova-info.com/nderron-jete-reperi-i-njohur-amerikan/60%Daily2019-03-26 10:50
https://kosova-info.com/trump-asnje-president-nuk-duhet-te-hetohet-per-tregime-te-rreme/60%Daily2019-03-26 10:48
https://kosova-info.com/gazetari-holandez-e-thumbon-serbine-per-kosoven/60%Daily2019-03-26 10:43
https://kosova-info.com/votimi-i-paraguait-pro-kosoves-ne-interpol-serbia-ia-nderron-mendjen/60%Daily2019-03-26 10:39
https://kosova-info.com/mahmut-ferati-tregon-se-a-mendon-ta-le-profesionin-e-profesorit-per-muziken/60%Daily2019-03-26 10:33
https://kosova-info.com/herrera-shume-afer-kalimit-te-arsenal/60%Daily2019-03-26 10:28
https://kosova-info.com/subvencionet-direkte-te-qymyrit-ne-kosove-me-te-lartat-ne-rajon/60%Daily2019-03-26 10:22
https://kosova-info.com/fansat-jane-te-bindur-se-rihanna-dhe-hassan-jameel-jane-fejuar/60%Daily2019-03-26 10:20
https://kosova-info.com/vesna-mikiq-do-ta-respektoj-vendimin-jodemokratik-te-ramush-haradinajt/60%Daily2019-03-26 10:15
https://kosova-info.com/itali-kokaine-dhe-arme-ne-makinen-e-shqiptares/60%Daily2019-03-26 10:14
https://kosova-info.com/nese-de-ligt-kalon-te-barcelona-ylli-i-madh-largohet/60%Daily2019-03-26 10:13
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-ka-shenuar-perparim-ne-avancimin-e-rolit-te-gruas/60%Daily2019-03-26 10:10
https://kosova-info.com/me-kete-veshje-nicole-scherzinger-darkoi-ne-hong-kong/60%Daily2019-03-26 10:02
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-se-ne-kosove-e-shqetesuar-per-paralizimin-e-kqz-se/60%Daily2019-03-26 10:01
https://kosova-info.com/denohet-me-4-vite-e-10-muaj-burgim-nje-i-akuzuari-per-tentim-vrasje-ne-vitin-2011/60%Daily2019-03-26 10:01
https://kosova-info.com/sherri-per-femrat-plagoset-biznesmeni-shqiptar/60%Daily2019-03-26 09:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-momenti-kur-tifozi-bullgar-kapet-me-dardanet/60%Daily2019-03-26 09:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-momenti-kur-tifozi-bullgar-kapet-me-dardanet/60%Daily2019-03-26 09:58
https://kosova-info.com/arrestohet-shtetasi-serb-qe-hyri-ilegalisht-ne-kosove/60%Daily2019-03-26 09:53
https://kosova-info.com/skerdi-po-vjen-me-kenge-te-re-pamje-nga-xhirimet-e-klipit/60%Daily2019-03-26 09:50
https://kosova-info.com/mbyllet-perkohesisht-rruga-nacionale-kacanik-hani-i-elezit-2/60%Daily2019-03-26 09:50
https://kosova-info.com/nje-e-treta-e-turisteve-te-vjetshem-ne-shqiperi-ishin-nga-kosova/60%Daily2019-03-26 09:46
https://kosova-info.com/kosova-tani-eshte-e-para-ne-bote-per-kete-gje/60%Daily2019-03-26 09:46
https://kosova-info.com/sherbyesit-civile-ne-up-nuk-po-i-marrin-pagat-me-rritje-2/60%Daily2019-03-26 09:40
https://kosova-info.com/muharremaj-ia-dorezon-veselit-peticionin-per-shfuqizimin-e-ligjit-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-26 09:37
https://kosova-info.com/aktori-kosovar-kritikon-udheheqesit-nuk-ndertuan-shtet-por-pushtet-arrogant-qe-mbron-vetem-ata/60%Daily2019-03-26 09:31
https://kosova-info.com/lojtaret-e-shqiperise-mbesin-te-shokuar-pas-ndeshjes-me-andorren/60%Daily2019-03-26 09:28
https://kosova-info.com/digjet-shtepia-ne-gjakove-lendohen-disa-persona/60%Daily2019-03-26 09:17
https://kosova-info.com/per-24-ore-24-aksidente-ne-tere-kosoven/60%Daily2019-03-26 09:17
https://kosova-info.com/performanca-live-e-rita-ores-ne-today-show/60%Daily2019-03-26 09:15
https://kosova-info.com/inter-me-transferim-te-papritur-nga-roma/60%Daily2019-03-26 09:13
https://kosova-info.com/adelina-berisha-zgjedh-mes-gjikos-dhe-butrint-imerit/60%Daily2019-03-26 09:03
https://kosova-info.com/raiola-e-paralajmeron-juventusin-per-super-lojtarin/60%Daily2019-03-26 08:58
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shqiptare-merr-pjese-ne-koncertin-e-nicki-minaj/60%Daily2019-03-26 08:49
https://kosova-info.com/familja-e-donjeta-pajazitajt-deklarohet-pas-denimit-me-burgim-te-perjetshem-te-vrasesit-te-saj/60%Daily2019-03-26 08:49
https://kosova-info.com/albani-poston-foton-e-embel-me-vajzen-shikojeni-cfare-i-komenton-miriami/60%Daily2019-03-26 08:45
https://kosova-info.com/mikiq-nuk-i-bindet-vendimit-te-haradinajt-thote-se-do-te-shkoje-ne-pune/60%Daily2019-03-26 08:44
https://kosova-info.com/trajneri-i-madh-po-e-merr-drejtimin-e-shqiperise/60%Daily2019-03-26 08:43
https://kosova-info.com/kosova-ceshtja-kryesore-e-gjermanise/60%Daily2019-03-26 08:34
https://kosova-info.com/ed-sheeran-pranon-se-u-perball-me-bulizmin-ne-femijeri/60%Daily2019-03-26 08:29
https://kosova-info.com/kosove-bullgari-te-gjitha-statistikat-e-ndeshjes/60%Daily2019-03-26 08:28
https://kosova-info.com/izraeli-sulmon-caqe-te-hamasit-ne-rripin-e-gazes/60%Daily2019-03-26 08:25
https://kosova-info.com/moment-i-dhimbshem-nga-eksodi-i-nxitur-nga-serbet-vogelushja-ngushellon-nenen/60%Daily2019-03-26 08:24
https://kosova-info.com/shba-njeh-sovranitetin-e-izraelit-mbi-lartesite-golan/60%Daily2019-03-26 08:19
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-sot-feston-ditelindjen-kaq-vjece-u-be/60%Daily2019-03-26 08:14
https://kosova-info.com/kasapi-shqiptar-masakron-me-thike-bashkeshorten-2/60%Daily2019-03-26 08:14
https://kosova-info.com/kosova-ndryshon-renditje-ne-fifa/60%Daily2019-03-26 08:12
https://kosova-info.com/shume-zeje-rrezikojne-te-zhduken/60%Daily2019-03-26 08:12
https://kosova-info.com/sherbyesit-civile-ne-up-nuk-po-i-marrin-pagat-me-rritje/60%Daily2019-03-26 08:09
https://kosova-info.com/hiqet-lista-e-pritjes-per-ct-ne-mushkeri-ne-qkuk/60%Daily2019-03-26 08:05
https://kosova-info.com/kasapi-shqiptar-masakron-me-thike-bashkeshorten/60%Daily2019-03-26 08:03
https://kosova-info.com/pa-grim-dhe-gjysme-e-zhveshur-keshtu-nis-diten-beatrixi/60%Daily2019-03-26 07:59
https://kosova-info.com/ligjvenesit-britanike-marrin-kontrollin-e-brexit-it/60%Daily2019-03-26 07:59
https://kosova-info.com/zyrtare-pensionohet-conor-mcgregor/60%Daily2019-03-26 07:52
https://kosova-info.com/alex-rodriguez-akuzohet-serish-se-e-tradhtoi-jennifer-lopez-me-modelen-e-playboy/60%Daily2019-03-26 07:49
https://kosova-info.com/dorezohet-peticioni-per-shfuqizimin-e-ligjit-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-26 07:48
https://kosova-info.com/mbijetesa-e-varur-nga-asistenca-sociale/60%Daily2019-03-26 07:43
https://kosova-info.com/pagat-ne-zvicer-kaq-paguhet-kuzhinieri-kopshtari-e-taksisti/60%Daily2019-03-26 07:38
https://kosova-info.com/keto-jane-dy-ndeshjet-e-radhes-per-kosoven/60%Daily2019-03-26 07:37
https://kosova-info.com/shba-ndan-1-miliard-dollare-per-murin-me-meksiken/60%Daily2019-03-26 07:36
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-i-dashuruar-e-thote-haptas-se-ne-zemren-e-tij-eshte/60%Daily2019-03-26 07:31
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-se-kur-do-te-kthehet-nga-lendimi/60%Daily2019-03-26 07:28
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-9/60%Daily2019-03-26 07:25
https://kosova-info.com/detaji-qe-tregon-se-rita-dhe-andrew-jane-ribashkuar/60%Daily2019-03-26 07:14
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kujt-i-tha-zhegrova-boll-bre-mos-fol-palidhje/60%Daily2019-03-26 07:12
https://kosova-info.com/mbi-2500-zyrtare-me-pasuri-sekrete/60%Daily2019-03-26 07:04
https://kosova-info.com/momenti-kur-shyhrete-berisha-menjehere-pas-luftes-nuk-u-lejua-te-futej-ne-shtepine-e-saj/60%Daily2019-03-26 07:01
https://kosova-info.com/rruges-kenga-me-e-re-nga-elinel/60%Daily2019-03-26 06:59
https://kosova-info.com/shenohet-20-vjetori-i-masakres-se-familjes-berisha-ne-suhareke/60%Daily2019-03-26 06:50
https://kosova-info.com/vizioni-i-integrimit-evropian-te-kosoves-nga-tre-shtete-te-be-se/60%Daily2019-03-26 06:40
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-12/60%Daily2019-03-26 06:36
https://kosova-info.com/mos-dilni-pa-cader-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2019-03-26 06:34
https://kosova-info.com/12-vjet-nga-dorezimi-i-raportit-te-ahtisaarit-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-03-26 06:29
https://kosova-info.com/natasha-kandiq-tregon-biseden-me-nekibe-kelmendin-naten-kur-policia-serbe-i-vrau-bajram-kelmendin-dhe-dy-djemte-e-tij/60%Daily2019-03-25 22:57
https://kosova-info.com/era-istrefi-po-bashkepunon-me-reperin-e-famshem-amerikan/60%Daily2019-03-25 22:57
https://kosova-info.com/hysaj-fitorja-na-ngriti-moralin-jemi-ende-ne-loje/60%Daily2019-03-25 22:55
https://kosova-info.com/basha-jemi-te-njejtit-lojtare-panucci-nuk-kishte-respekt-per-ne/60%Daily2019-03-25 22:47
https://kosova-info.com/komandanti-i-kfor-it-kosova-vend-i-sigurt-nuk-ka-vend-per-frike/60%Daily2019-03-25 22:46
https://kosova-info.com/tayna-tregon-linjat-trupore-ne-fotosesionin-e-ri/60%Daily2019-03-25 22:45
https://kosova-info.com/balaj-pas-fitores-e-kishim-te-veshtire-nuk-jam-i-kenaqur-me-veten/60%Daily2019-03-25 22:42
https://kosova-info.com/demi-rose-do-ju-beje-ta-harroni-ndeshjen-kosove-bullgari-mos-e-humbisni/60%Daily2019-03-25 22:40
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-eliza-hoxha-para-16-vitesh/60%Daily2019-03-25 22:29
https://kosova-info.com/hubchev-i-lumtur-me-barazimin-secila-pike-eshte-e-rendesishme/60%Daily2019-03-25 22:26
https://kosova-info.com/portieri-i-bullgarise-e-pranon-se-ishte-e-veshtire-ishim-te-lodhur-dhe-ata-kishin-iniciativen/60%Daily2019-03-25 22:19
https://kosova-info.com/kroacia-ofron-69-mije-vende-pune/60%Daily2019-03-25 22:17
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-pyesin-pse-rashica-tregon-arsyen-e-rreshqitjeve/60%Daily2019-03-25 22:11
https://kosova-info.com/shtypi-gjerman-kujton-nderhyrjen-e-nato-s-ne-ish-jugosllavi/60%Daily2019-03-25 22:09
https://kosova-info.com/pirro-cako-dhe-ardit-gjebrea-po-vijne-me-bashkepunim/60%Daily2019-03-25 22:08
https://kosova-info.com/kryeziu-e-dinim-se-ata-jane-provokativ-pjesa-e-dyte-ishte-me-e-mire/60%Daily2019-03-25 22:07
https://kosova-info.com/zeneli-nuk-ishim-ne-element-ne-pjesen-e-pare-tash-shohim-drejt-malit-te-zi/60%Daily2019-03-25 22:01
https://kosova-info.com/challandes-luajtem-nje-pjese-te-dyte-shume-te-mire-e-kerkuam-fitoren/60%Daily2019-03-25 21:57
https://kosova-info.com/ja-perse-grate-rrezikohen-me-shume-nga-semundjet-e-veshkave/60%Daily2019-03-25 21:55
https://kosova-info.com/thaci-keta-djem-kosoven-ballelarte-po-e-cojne-drejt-kualifikimeve-ne-euro-2020/60%Daily2019-03-25 21:55
https://kosova-info.com/vedat-muriqi-flet-pas-ndeshjes-shkojme-ne-mal-te-zi-per-rikuperuar-piket-e-humbura/60%Daily2019-03-25 21:50
https://kosova-info.com/haradinaj-drejt-evropianit-te-pamposhtur/60%Daily2019-03-25 21:50
https://kosova-info.com/veseli-pas-perfundimit-te-ndeshjes-kosove-bullgari-krenare-dhe-plot-besim/60%Daily2019-03-25 21:43
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-me-ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves-ne-stadium-keshtu-po-duket/60%Daily2019-03-25 21:39
https://kosova-info.com/shqiperia-u-kthehet-fitoreve-triumfon-ne-udhetim-tek-andorra/60%Daily2019-03-25 21:37
https://kosova-info.com/perkunder-dominimit-dardanet-marrin-vetem-nje-pike-ne-ndeshjen-e-pare-drejt-euro-2020/60%Daily2019-03-25 21:36
https://kosova-info.com/ambasada-pa-staf-te-mjaftueshem-pritjet-te-paevitueshme/60%Daily2019-03-25 21:19
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-ben-zyrtare-fejesen/60%Daily2019-03-25 21:18
https://kosova-info.com/thaci-pas-barazimit-keta-jane-djemte-tane-sdorezohen-asnjehere/60%Daily2019-03-25 21:12
https://kosova-info.com/keto-jane-atletet-mahnitese-qe-nike-do-te-plasoje-ne-treg/60%Daily2019-03-25 21:11
https://kosova-info.com/erdogan-hagia-sophia-e-stambollit-mund-te-shnderrohet-ne-xhami/60%Daily2019-03-25 20:55
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ia-thote-kenges-ne-stadiumin-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-25 20:51
https://kosova-info.com/deshironi-bark-te-sheshte-shmangni-keto-ushqime/60%Daily2019-03-27 11:55
https://kosova-info.com/neymar-fillon-bisedimet-per-rinovimin-e-kontrates-me-psg/60%Daily2019-03-25 20:46
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-pushton-stadiumin-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-25 20:40
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-nuk-do-te-filloje-para-qershorit/60%Daily2019-03-25 20:39
https://kosova-info.com/bullgaria-kalon-ne-epersi-ndaj-kosoves/60%Daily2019-03-25 20:27
https://kosova-info.com/jahjaga-reagon-pas-denimit-maksimal-ndaj-vrasesit-te-donjeta-pajazitajt/60%Daily2019-03-25 20:23
https://kosova-info.com/ja-me-ke-po-e-shikon-kengetari-meda-ndeshjen-kosove-bullgari/60%Daily2019-03-25 20:12
https://kosova-info.com/mungesa-e-messit-ndaj-marokut-do-ti-kushtoje-argjentines-450-mije-euro/60%Daily2019-03-25 20:09
https://kosova-info.com/veseli-me-kembe-te-mbare-djema/60%Daily2019-03-25 20:06
https://kosova-info.com/halil-kastrati-i-uron-fat-kosoves-nga-stadiumi-fadil-vokrri-me-shqiponjen-dykrenare/60%Daily2019-03-25 20:05
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-cfare-po-i-shkakton-spermes-tuaj-ajri-i-ndotur/60%Daily2019-03-31 13:02
https://kosova-info.com/thaci-djema-na-beni-krenare-edhe-sonte-ashtu-si-gjithmone/60%Daily2019-03-25 19:59
https://kosova-info.com/juventus-kerkon-dyshen-e-benficas/60%Daily2019-03-25 19:50
https://kosova-info.com/elton-deda-ne-mbeshtetje-te-kosoves-forca-cuna/60%Daily2019-03-25 19:49
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-sic-nuk-e-keni-pare-bashke-me-burrin-ne-stadium-per-kosoven/60%Daily2019-03-25 19:38
https://kosova-info.com/e-konfirmon-studimi-proshuta-dhe-salcicet-jane-kancerogjene/60%Daily2019-03-26 09:50
https://kosova-info.com/duda-balje-mbeshtet-djemte-e-kombetares-se-kosoves-ju-nuk-dini-cka-eshte-humbja/60%Daily2019-03-25 19:34
https://kosova-info.com/vedat-ademi-publikon-kengen-oqean/60%Daily2019-03-25 19:31
https://kosova-info.com/tahiri-ne-maj-kosova-do-ta-kete-ligjin-per-qeverine/60%Daily2019-03-25 19:29
https://kosova-info.com/apple-lanson-kredit-kartelen-e-saj-personale/60%Daily2019-03-25 19:15
https://kosova-info.com/yjet-e-kosoves-zbresin-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-25 19:11
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-rusine-kunder-rritjes-se-tensioneve-ne-venezuele/60%Daily2019-03-25 19:05
https://kosova-info.com/wolverhampton-rivalizon-barcelonen-per-super-sulmuesin/60%Daily2019-03-25 19:03
https://kosova-info.com/burri-85-vjecar-vdes-ne-llaushe-nga-zjarri-ne-token-ku-po-punonte/60%Daily2019-03-25 19:03
https://kosova-info.com/gjuetaret-shqyhen-nga-nje-kope-luanesh-pasi-u-futen-ne-territorin-e-kafsheve/60%Daily2019-03-25 19:02
https://kosova-info.com/rrefimet-e-haradinajt-dhe-veselit-per-nisjen-e-bombardimeve-te-nato-s/60%Daily2019-03-25 18:57
https://kosova-info.com/grate-tregojne-cfare-urrejne-me-se-shumti-te-perjetojne-gjate-seksit/60%Daily2019-03-30 12:52
https://kosova-info.com/oconnell-me-fanelle-te-personalizuar-te-kombetares-se-kosoves/60%Daily2019-03-25 18:48
https://kosova-info.com/erdhi-tek-barca-ne-janar-por-todibo-mund-te-largohet-qysh-ne-vere/60%Daily2019-03-25 18:40
https://kosova-info.com/thaci-per-suddeutsche-zeitung-ne-20-vjetorin-e-nato-s-vuciq-ka-humbur-une-kam-fituar/60%Daily2019-03-25 18:39
https://kosova-info.com/kirurget-bejne-synet-pacientin-e-gabuar/60%Daily2019-03-25 18:38
https://kosova-info.com/ekspozita-e-artit-francez-vjen-ne-prishtine/60%Daily2019-03-25 18:37
https://kosova-info.com/ja-nga-kush-e-trashegojne-inteligjencen-femijen/60%Daily2019-03-25 18:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-andorra-shqiperia/60%Daily2019-03-25 18:20
https://kosova-info.com/se-paku-18-persona-te-vdekur-nga-permbytjet-ne-iran/60%Daily2019-03-25 18:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kosove-bullgari/60%Daily2019-03-25 18:17
https://kosova-info.com/angela-martini-permend-besen-e-shqiptarit-duke-nxjerre-ne-fushe/60%Daily2019-03-25 18:15
https://kosova-info.com/mbyllen-ordinancat-private-ne-gjilan/60%Daily2019-03-25 18:14
https://kosova-info.com/22-te-vdekur-ne-aksidentet-e-komunikacionit-per-me-pak-se-tre-muaj/60%Daily2019-03-25 18:03
https://kosova-info.com/flet-pronari-i-baneses-per-75-vjecaren-zvicerane-qe-e-vrau-iliasin/60%Daily2019-03-25 17:58
https://kosova-info.com/ka-hetime-por-jo-edhe-te-akuzuar-per-debimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2019-03-25 17:54
https://kosova-info.com/albani-publikon-foton-e-embel-me-vajzen-komenti-qe-iu-la-thote-shume/60%Daily2019-03-25 17:52
https://kosova-info.com/elektrizohet-prishtina-kush-nuk-kcen-nuk-eshte-shqiptar/60%Daily2019-03-25 17:51
https://kosova-info.com/zaev-e-mickoski-ne-panik-shqiptaret-po-shtohen-shpejt-e-maqedonasit-po-zvogelohen-shume/60%Daily2019-03-25 17:38
https://kosova-info.com/nis-festa-ne-kryeqytet-para-ndeshjes-kosove-bullgari-video/60%Daily2019-03-25 17:33
https://kosova-info.com/murici-apo-zhegrova-gare-e-forte-mes-motrave-bukuroshe-te-futbollisteve-shqiptare/60%Daily2019-03-25 17:24
https://kosova-info.com/rrefimi-rreqethes-i-nekibe-kelmendit-me-1999-per-vrasjen-e-bashkeshortit-dhe-djemve-te-saj/60%Daily2019-03-25 17:09
https://kosova-info.com/gjilani-ndalon-kurset-private-ne-shkollat-publike/60%Daily2019-03-25 16:58
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-per-kosoven-kololli-luan-nga-fillimi/60%Daily2019-03-25 16:57
https://kosova-info.com/mbreti-jordanez-anulon-viziten-ne-rumani-per-shkak-te-jerusalemit/60%Daily2019-03-25 16:56
https://kosova-info.com/motra-e-muricit-mbeshtet-kosoven-ua-largon-mendjen-nga-loja-me-kete-foto/60%Daily2019-03-25 16:53
https://kosova-info.com/arkep-pjese-e-punimeve-te-entit-te-rregullatoreve-evropian-per-komunikime-elektronike/60%Daily2019-03-25 16:52
https://kosova-info.com/stoltenberg-gjeorgjia-do-ti-bashkohet-nato-s-rusia-nuk-vendos/60%Daily2019-03-25 16:48
https://kosova-info.com/uefa-sergio-ramos-lojtari-me-i-mire-ne-rangun-e-kombetareve/60%Daily2019-03-25 16:46
https://kosova-info.com/dw-kerkon-falje-per-artikullin-skandaloz-te-redaksise-ne-gjuhen-serbe/60%Daily2019-03-25 16:44
https://kosova-info.com/versioni-i-ri-i-bmw-x5-m-cfare-ka-kaq-te-vecante-kjo-veture/60%Daily2019-03-26 09:55
https://kosova-info.com/taksa-ka-izoluar-kosoven-dhe-kryeministrin-haradinaj-pak-udhetime-jashte-vendit/60%Daily2019-03-25 16:37
https://kosova-info.com/ffk-ka-nje-mysafir-special-per-ndeshjen-ndaj-bullgarise/60%Daily2019-03-25 16:30
https://kosova-info.com/patrisi-publikon-videon-emocionuese-te-djalit-tian-a-do-te-merret-edhe-ai-me-muzike/60%Daily2019-03-25 16:25
https://kosova-info.com/qeveria-e-serbise-per-shkarkimin-e-mikiq-shprehu-mendimin-e-popullit-serb/60%Daily2019-03-25 16:18
https://kosova-info.com/shkencetaret-tregojne-perse-duhet-te-hani-veze-per-mengjes/60%Daily2019-03-25 16:16
https://kosova-info.com/faqja-zyrtare-e-manchester-city-ka-bere-nje-postim-per-kosoven-mos-e-humbisni/60%Daily2019-03-25 16:15
https://kosova-info.com/adelina-berisha-befason-kur-i-vihen-perballe-ledri-vula-dhe-alban-skenderaj/60%Daily2019-03-25 16:09
https://kosova-info.com/edhe-200-banesa-ende-te-uzurpuara-priten-vendimet-e-gjyqit-per-te-larguar-uzurpatoret/60%Daily2019-03-25 16:08
https://kosova-info.com/probleme-me-tensionin-e-larte-te-gjakut-ja-sa-kafe-ne-dite-duhet-te-pini/60%Daily2019-03-28 14:25
https://kosova-info.com/gashi-presim-qe-karateistet-tane-te-kthehen-me-medalje-nga-spanja/60%Daily2019-03-25 16:02
https://kosova-info.com/kosove-bullgari-ky-eshte-mesazhi-i-herolind-shales-per-tifozet/60%Daily2019-03-25 16:01
https://kosova-info.com/flet-vellai-i-donjeta-pajazitajt-pas-denimit-te-kusheririt-te-tyre-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2019-03-25 15:46
https://kosova-info.com/odoi-nuk-ka-startuar-akoma-ne-premierlige-por-pritet-te-startoje-sonte-ndaj-malit-te-zi/60%Daily2019-03-25 15:45
https://kosova-info.com/kryeshefi-ekzekutiv-ndalon-te-gjitha-punesimet-thote-se-telekomi-do-te-rimekembet/60%Daily2019-03-25 15:34
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-listes-serbe-pas-shkarkimit-te-zevendesministres-nga-haradinaj/60%Daily2019-03-25 15:33
https://kosova-info.com/ferguson-kishte-nje-plan-per-ta-ndaluar-messin-a-do-tia-percjelle-ate-solskjaer/60%Daily2019-03-25 15:31
https://kosova-info.com/fotografi-e-vitit-1999-kengetarja-kosovare-e-alivanosur-ne-bllace/60%Daily2019-03-25 15:28
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-financon-rrugen-a-ne-kryeqytet/60%Daily2019-03-25 15:24
https://kosova-info.com/whatsapp-paralajmeron-se-do-ti-mbroje-perdoruesit-nga-lajmet-e-rreme/60%Daily2019-03-25 15:21
https://kosova-info.com/shqiptari-ne-foto-sot-eshte-nje-reper-shume-i-famshem/60%Daily2019-03-25 15:15
https://kosova-info.com/arsenal-vezhgon-talentin-e-italise/60%Daily2019-03-25 15:12
https://kosova-info.com/beqaj-po-synojme-qe-me-punen-tone-te-krijojme-barazi-gjinore-dhe-sociale/60%Daily2019-03-25 15:10
https://kosova-info.com/serbia-vajton-per-sulmet-vuciq-ishim-vetem-para-nato-s-na-moren-territorin-tone/60%Daily2019-03-25 15:01
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-duhet-te-kthehemi-ne-nje-komb-inovativ-ne-ekonomi-dhe-ne-kete-drejtim/60%Daily2019-03-25 15:01
https://kosova-info.com/anjeza-shahini-publikon-portretin-e-bukur-familjar/60%Daily2019-03-25 14:59
https://kosova-info.com/keshtu-duket-fusha-e-stadiumit-fadil-vokrri-para-ndeshjes-kosove-bullgari/60%Daily2019-03-25 14:53
https://kosova-info.com/eni-viziton-kompleksin-memorial-adem-jasharij-a-cfare-thote/60%Daily2019-03-25 14:39
https://kosova-info.com/nuk-e-kemi-me-berbatovin-ky-do-te-jete-rezultat-i-ndeshjes-kosove-bullgari/60%Daily2019-03-25 14:37
https://kosova-info.com/pogba-kerkon-nga-raiola-ta-kompletoje-transferimin-te-real-madrid/60%Daily2019-03-25 14:23
https://kosova-info.com/euronews-haradinaj-shkarkon-zevendesministren-serbe-per-kritikat-ndaj-nato-s/60%Daily2019-03-25 14:22
https://kosova-info.com/rita-ora-performon-ne-today-show-keshtu-zgjodhi-te-vishet/60%Daily2019-03-25 14:19
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-burgim-te-perjetshem-ndaj-te-akuzuarit-per-vrasjen-e-donjeta-pajazitajt/60%Daily2019-03-25 14:11
https://kosova-info.com/duka-u-premton-lojtareve-nje-premi-te-majme-nese-e-fitojne-ndeshjen-ndaj-andorres/60%Daily2019-03-25 14:07
https://kosova-info.com/leonora-i-gezohet-vendimit-te-kryeministrit-per-shkarkimin-zv-ministres-se-drejtesise/60%Daily2019-03-25 14:00
https://kosova-info.com/vuri-ne-qarkullim-barna-me-afat-te-skaduar-ngritet-aktakuze-ndaj-te-dyshuarit-ne-kamenice/60%Daily2019-03-25 13:59
https://kosova-info.com/shtate-punonjes-shendetesor-semuren-nga-fruthi-ne-struge/60%Daily2019-03-25 13:54
https://kosova-info.com/ne-afganistan-vriten-13-civile-shumica-femije/60%Daily2019-03-25 13:53
https://kosova-info.com/mesohet-se-sa-tifoze-te-bullgarise-do-te-jene-prezent-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-25 13:52
https://kosova-info.com/para-lindjes-almeda-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje/60%Daily2019-03-25 13:45
https://kosova-info.com/veseli-takoi-familjaret-e-heronjve-idriz-seferi-shaban-polluzha-marie-sllaku-e-ismail-thaqi/60%Daily2019-03-25 13:43
https://kosova-info.com/ndeshja-kosove-bullgari-do-te-transmetohet-ne-shtate-vende/60%Daily2019-03-25 13:37
https://kosova-info.com/ekzekutimi-ne-shkoder-tre-persona-ne-pranga/60%Daily2019-03-25 13:34
https://kosova-info.com/gjira-pese-vjet-pasive-por-vazhdoj-te-qendroj-ne-veshet-tuaj/60%Daily2019-03-25 13:33
https://kosova-info.com/haradinaj-taksa-nuk-po-e-izolon-kosoven/60%Daily2019-03-25 13:32
https://kosova-info.com/mbyllet-perkohesisht-rruga-nacionale-kacanik-hani-i-elezit/60%Daily2019-03-25 13:27
https://kosova-info.com/posta-laneson-pullat-postare-per-kater-heronje/60%Daily2019-03-25 13:22
https://kosova-info.com/kosove-bullgari-paralajmerohen-tifozet-para-ndeshjes/60%Daily2019-03-25 13:20
https://kosova-info.com/kim-kardashian-e-ben-serish-shfaqet-linjat-ne-fustanin-e-hapur/60%Daily2019-03-25 13:19
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-ndaj-inspektorit-te-ndertimit-ne-prizren/60%Daily2019-03-25 13:16
https://kosova-info.com/real-madrid-me-transferim-280-milionesh-ne-vere/60%Daily2019-03-25 13:08
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-te-dashurin-mbreme-festuan-deri-ne-oret-e-vona/60%Daily2019-03-25 13:03
https://kosova-info.com/citaku-sikur-te-kthehesha-ne-kohen-e-luftes-dhe-ti-thosha-nenes-se-gjithcka-do-te-shkoje-mire/60%Daily2019-03-25 13:01
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-burgim-maksimal-ndaj-te-akuzuarit-per-vrasjen-e-donjeta-pajazitajt/60%Daily2019-03-25 12:56
https://kosova-info.com/ndeshja-ndaj-kosoves-mund-te-jete-e-fundit-per-trajnerin-e-bullgarise/60%Daily2019-03-25 12:52
https://kosova-info.com/clark-kujton-bombardimet-e-nato-s-dhe-si-parandaluan-pastrimin-etnik/60%Daily2019-03-25 12:43
https://kosova-info.com/prinderit-e-7-vjecarit-qe-u-vra-ne-zvicer-krimi-nuk-ndodhi-per-motive-raciste/60%Daily2019-03-25 12:38
https://kosova-info.com/kosove-bullgari-sa-here-ka-referuar-mazeika-bullgaret-kane-fituar/60%Daily2019-03-25 12:38
https://kosova-info.com/mustafa-perkujton-avokatin-bajram-kelmendi-dhe-dy-djemte-e-tij-kastriotin-dhe-kushtrimin/60%Daily2019-03-25 12:25
https://kosova-info.com/kante-ka-vendosur-per-te-ardhmen/60%Daily2019-03-25 12:24
https://kosova-info.com/kompensimi-i-oreve-sbashk-u-paralajmeron-perseri-greve/60%Daily2019-03-25 12:23
https://kosova-info.com/per-24-ore-gjashte-raste-te-zjarreve-ne-tere-kosoven/60%Daily2019-03-25 12:10
https://kosova-info.com/kosove-bullgari-bastoret-publikojne-kuotat-e-ndeshjes/60%Daily2019-03-25 12:07
https://kosova-info.com/pergjigja-epike-e-ganimete-musliut-per-zv-ministren-serbe-qe-u-shkarkua-nga-haradinaj/60%Daily2019-03-25 12:07
https://kosova-info.com/postoi-nje-imazh-joshes-ne-instagram-bebe-rexha-pendohet-dhe-e-fshin/60%Daily2019-03-25 12:04
https://kosova-info.com/gropa-te-cuditshme-hapen-ne-kumanove-dhe-manastir/60%Daily2019-03-25 11:56
https://kosova-info.com/proshuta-dhe-salsicet-jane-kancerogjene-sipas-britanikeve/60%Daily2019-03-25 11:54
https://kosova-info.com/brenda-nje-jave-13-te-ndaluar-ne-gjilan/60%Daily2019-03-25 11:49
https://kosova-info.com/limaj-kujton-20-vjetorin-e-masakres-ne-fshatrat-e-rahovecit/60%Daily2019-03-25 11:45
https://kosova-info.com/hailey-i-qendron-prane-justinit-kjo-eshte-fotoja-qe-ia-publikoi/60%Daily2019-03-25 11:45
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-trafiku-tre-te-lenduar-ne-kllokot/60%Daily2019-03-25 11:42
https://kosova-info.com/gjendet-nje-mine-ne-kacanik/60%Daily2019-03-25 11:36
https://kosova-info.com/dite-e-vecante-per-motrat-mustafa/60%Daily2019-03-25 11:30
https://kosova-info.com/sulmet-ne-zelanden-e-re-kryeministrja-merr-kete-vendim/60%Daily2019-03-25 11:26
https://kosova-info.com/prokurorja-merita-bina-rugova-zgjidhet-anetare-e-kpk-se/60%Daily2019-03-25 11:17
https://kosova-info.com/eshte-cdo-here-ne-top-forme-shkurte-fejza-tregon-sekretin-e-fizikut/60%Daily2019-03-25 11:16
https://kosova-info.com/pas-deklaratave-te-djeshme-haradinaj-shkarkon-zevendesministren-e-drejtesise/60%Daily2019-03-25 11:09
https://kosova-info.com/netanyahu-takon-trumpin-ne-uashington/60%Daily2019-03-25 11:02
https://kosova-info.com/anxhela-peristerin-e-befasojne-ne-mes-te-skenes-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2019-03-25 11:00
https://kosova-info.com/ylli-i-chelseas-hazard-do-te-qendroj-me-ne/60%Daily2019-03-25 10:54
https://kosova-info.com/noizy-e-nis-diten-ne-kete-vend/60%Daily2019-03-25 10:46
https://kosova-info.com/veseli-dhuna-ndaj-femijeve-dhe-ndaj-grave-nuk-duhet-toleruar-asnjehere/60%Daily2019-03-25 10:46
https://kosova-info.com/britania-publikon-fotot-e-37-te-kerkuarve-per-grabitje-mes-tyre-3-shqiptare/60%Daily2019-03-25 10:40
https://kosova-info.com/pamje-si-ne-filma-dy-motociklistet-grushtohen-mes-vete-gjersa-gara-po-vazhdonte/60%Daily2019-03-25 10:38
https://kosova-info.com/kerkohet-hulumtim-per-punesimet-dhe-ndikimet-politike-ne-ptk/60%Daily2019-03-25 10:36
https://kosova-info.com/enca-thote-se-sot-eshte-grimuar-special-per-artisten-me-fame-boterore/60%Daily2019-03-25 10:30
https://kosova-info.com/daka-partite-te-marrin-parasysh-integritetin-e-kandidateve-ne-zgjedhje/60%Daily2019-03-25 10:26
https://kosova-info.com/liverpool-e-do-yllin-e-real-madridit-por-zidane-e-bllokon-marreveshjen/60%Daily2019-03-25 10:24
https://kosova-info.com/thaci-per-median-gjermane-nuk-ka-harta-ne-tavolinen-e-diskutimeve-ne-bruksel/60%Daily2019-03-25 10:23
https://kosova-info.com/po-bente-foto-romantike-me-klean-elgiti-e-kuptoi-se/60%Daily2019-03-25 10:17
https://kosova-info.com/ffk-njofton-se-kur-hapen-dyert-e-stadiumit-per-ndeshjen-kosove-bullgari/60%Daily2019-03-25 10:05
https://kosova-info.com/arrestohet-shuki-per-posedim-te-lendeve-narkotike/60%Daily2019-03-25 10:03
https://kosova-info.com/ujesjellesi-paralajmeron-shkycjen-e-borgjlinjeve/60%Daily2019-03-25 10:00
https://kosova-info.com/real-madrid-e-transferon-mbappen-vetem-nese-i-ploteson-keto-dy-kushte/60%Daily2019-03-25 09:53
https://kosova-info.com/ndeshja-me-bullgarine-sfide-per-sigurine-policia-shprehet-e-gatshme-per-ruajtjen-e-rendit-dhe-qetesise/60%Daily2019-03-25 09:51
https://kosova-info.com/nderron-jete-kengetari-scott-walker/60%Daily2019-03-25 09:48
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-ofron-85-milione-per-sanchon/60%Daily2019-03-25 09:38
https://kosova-info.com/musliu-kerkoi-shkarkimin-e-saj-reagon-zevendesministrja-serbe/60%Daily2019-03-25 09:37
https://kosova-info.com/adelina-berisha-per-reperen-shqiptare-me-pelqen-sepse-rrezikon-me-shume/60%Daily2019-03-25 09:31
https://kosova-info.com/20-vjetori-i-bombardimeve-te-nato-s-citaku-nderon-me-pritje-gjeneralin-wesley-clark/60%Daily2019-03-25 09:28
https://kosova-info.com/real-madrid-e-gjen-zevendesuesin-e-kroos/60%Daily2019-03-25 09:23
https://kosova-info.com/hetimi-per-lobimin-basha-paraqitet-ne-prokurori/60%Daily2019-03-25 09:17
https://kosova-info.com/arilena-ara-po-vjen-me-projekt-te-ri/60%Daily2019-03-25 09:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pilotja-amerikane-qe-bombardoi-per-200-ore-pa-u-ndalur-serbine/60%Daily2019-03-25 09:12
https://kosova-info.com/vjen-lajmi-i-madh-per-elseid-hysajn-ne-prag-te-ndeshjes-me-andorren/60%Daily2019-03-25 09:09
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-flet-per-ndjenjen-si-eshte-te-ndash-profesionin-e-njejte-me-vajzen/60%Daily2019-03-25 09:00
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-organizon-takim-qe-mund-te-percaktoje-fatin-e-brexit-it/60%Daily2019-03-25 08:58
https://kosova-info.com/juventus-me-transferim-80-milionesh-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-03-25 08:51
https://kosova-info.com/haradinaj-perkujton-masakren-ne-tri-fshatrat-e-rahovecit-kriminelet-duhet-te-sillen-para-drejtesise/60%Daily2019-03-25 08:50
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-turke-me-ne-fund-konfirmon-shtatzenine/60%Daily2019-03-25 08:46
https://kosova-info.com/74-vjecari-nga-gjilani-vdes-ne-nje-motel/60%Daily2019-03-25 08:42
https://kosova-info.com/pogba-po-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2019-03-25 08:38
https://kosova-info.com/haradinaj-pret-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-bullgarise-ne-kosove/60%Daily2019-03-25 08:36
https://kosova-info.com/vdes-nje-85-vjecar-nga-plaget-e-zjarrit-ne-skenderaj/60%Daily2019-03-25 08:32
https://kosova-info.com/gezim-i-shpirtit-je-ti-besniku-i-dedikon-fjale-zemre-ketij-personi/60%Daily2019-03-25 08:30
https://kosova-info.com/lista-serbe-nuk-ndryshon-diskurs-akuzon-qeverine-per-komplote-ne-veri/60%Daily2019-03-25 08:24
https://kosova-info.com/pa-skuader-dhe-nuk-ftohet-nga-kosova-donis-avdijaj-hetimet-vazhdojne/60%Daily2019-03-25 08:23
https://kosova-info.com/vetite-shendetesore-te-patateve-te-embla-te-afta-te-pengojne-dy-lloje-kanceri/60%Daily2019-03-25 08:21
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-klipit-te-ri-nga-2ton/60%Daily2019-03-25 08:14
https://kosova-info.com/te-qendrosh-dy-muaj-i-izoluar-rrefimi-i-pacienteve-kosovare-te-prekur-nga-tuberkulozi/60%Daily2019-03-25 08:10
https://kosova-info.com/juventus-me-mega-transferim-nga-real-madrid/60%Daily2019-03-25 08:07
https://kosova-info.com/rita-ora-me-stil-te-vecante-rrugeve-te-nju-jorkut-ky-detaj-mori-vemendjen/60%Daily2019-03-25 08:00
https://kosova-info.com/shkurti-i-mbare-i-eksporteve-te-shqiperise-ne-kosove/60%Daily2019-03-25 07:57
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-vdekjeve-ne-trafik-kuvendi-kerkohet-te-marre-pergjegjesi/60%Daily2019-03-25 07:53
https://kosova-info.com/formacioni-i-mundshem-i-shqiperise-ndaj-androrres/60%Daily2019-03-25 07:52
https://kosova-info.com/gazetaret-e-bbc-se-kujtojne-ngjarjet-e-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-03-25 07:48
https://kosova-info.com/bluza-qe-ka-veshur-eleni-foureira-gati-ia-zbulon-pjeset-intime/60%Daily2019-03-25 07:45
https://kosova-info.com/zbulohet-gjyqtari-i-ndeshjes-andorre-shqiperi/60%Daily2019-03-25 07:40
https://kosova-info.com/shba-ofron-ndihme-per-mozambikun-e-shkaterruar-nga-cikloni/60%Daily2019-03-25 07:39
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderues-per-ata-qe-moren-pjese-ne-21-vjetorin-e-epopese-se-dukagjinit/60%Daily2019-03-25 07:37
https://kosova-info.com/kolonizimi-i-veriut-po-ndodh-300-shtepi-u-ndertuan-te-lugina-e-diellit/60%Daily2019-03-25 07:30
https://kosova-info.com/era-istrefi-bashkepunon-me-reperin-e-njohur-amerikan/60%Daily2019-03-25 07:29
https://kosova-info.com/per-5-vjet-me-shume-se-170-mije-qytetare-leshuan-kosoven/60%Daily2019-03-25 07:25
https://kosova-info.com/andorre-shqiperi-fitorja-detyrim-per-te-kthyer-besimin-pas-shkarkimit-te-panuccit/60%Daily2019-03-25 07:16
https://kosova-info.com/ne-20-vjetorin-e-sulmeve-ajrore-kosova-eshte-ende-larg-nato-s/60%Daily2019-03-25 07:15
https://kosova-info.com/fotografia-provokuese-e-bebe-rexhes-ne-banjo-ne-plan-te-pare-te-pasmet/60%Daily2019-03-25 07:14
https://kosova-info.com/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-ndaj-bullgarise/60%Daily2019-03-25 07:08
https://kosova-info.com/peticioni-per-shfuqizimin-e-ligjit-per-lojerat-e-fatit-dorezohet-sot-ne-kuvend/60%Daily2019-03-25 07:04
https://kosova-info.com/roberti-me-vajzen-i-bejne-urimin-me-te-embel-nores/60%Daily2019-03-25 06:58
https://kosova-info.com/kerkohet-lufte-ndaj-korrupsionit-taksa-ne-plan-te-dyte/60%Daily2019-03-25 06:55
https://kosova-info.com/ortek-ne-zvicer-ka-te-vdekur/60%Daily2019-03-25 06:51
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-moti-per-sot-ne-kosove-3/60%Daily2019-03-25 06:46
https://kosova-info.com/shoferet-e-autobuseve-nga-sot-ne-greve/60%Daily2019-03-25 06:38
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-masakra-ne-celine-fortese-e-brestoc-te-rahovecit/60%Daily2019-03-25 06:37
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-13/60%Daily2019-03-25 06:33
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-nis-nje-dite-e-mahmut-feratit/60%Daily2019-03-24 22:55
https://kosova-info.com/bartomeu-ishte-ne-ndeshjen-holande-gjermani-e-ka-shikuar-kete-lojtar/60%Daily2019-03-24 22:53
https://kosova-info.com/edhe-bill-clinton-perkujton-bombardimet-e-nato-s-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 22:47
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-gostivar-kercove-gjashte-te-lenduar/60%Daily2019-03-24 22:41
https://kosova-info.com/griezmannit-nuk-i-vije-keq-qe-e-refuzoi-barcelonen/60%Daily2019-03-24 22:38
https://kosova-info.com/shokon-47-vjecari-vendosa-kamera-ne-shtepi-zura-gruan-duke-bere-seks-me/60%Daily2019-03-24 22:33
https://kosova-info.com/dy-senatoret-amerikane-qe-bashkuan-republikanet-e-demokratet-per-intervenimin-e-nato-s-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 22:28
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-60-milionesh-ne-vere/60%Daily2019-03-24 22:23
https://kosova-info.com/gresa-behluli-nuse-publikohen-pamje-nga-festa-e-beqarise/60%Daily2019-03-24 22:22
https://kosova-info.com/ngadalesohet-rryma-e-atlantikut-verior-evropa-behet-me-e-ftohte/60%Daily2019-03-24 22:19
https://kosova-info.com/rusia-pohon-se-ka-pohuar-nje-ushtri-robotesh/60%Daily2019-03-24 22:16
https://kosova-info.com/keshtu-u-duk-si-nuse-sot-elita-ne-ndejen-qe-u-organizua-per-djalin-e-saj-zerin/60%Daily2019-03-24 22:13
https://kosova-info.com/holanda-23-gjermania-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-03-24 22:08
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-i-kerkon-haradinajt-shkarkimin-e-zevendesministres-serbe/60%Daily2019-03-24 22:08
https://kosova-info.com/vuciq-vajton-20-vjetorin-e-bombardimeve-te-nato-s-askush-nuk-e-ndihmoi-serbine/60%Daily2019-03-24 22:02
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-jashtem-i-shqiperise-ska-optimizem-per-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2019-03-24 21:52
https://kosova-info.com/fotoja-ku-arta-nitaj-shfaqet-pa-sytjena-po-ben-xhiro/60%Daily2019-03-24 21:50
https://kosova-info.com/sllovenia-dhe-maqedonia-i-ndajne-piket/60%Daily2019-03-24 21:41
https://kosova-info.com/polonia-vazhdon-si-lidere-e-grupit-g/60%Daily2019-03-24 21:38
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ka-thene-kengetari-mentor-haziri-per-luan-jahen/60%Daily2019-03-24 21:37
https://kosova-info.com/belgjika-fiton-pa-probleme-ndaj-qipros/60%Daily2019-03-24 21:36
https://kosova-info.com/kompania-fajtore-per-vdekjen-e-21-vjecarit-nga-suhareka-ne-vendin-e-punes/60%Daily2019-03-24 21:35
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-dramatike-holande-gjermani-ka-fitues/60%Daily2019-03-24 21:34
https://kosova-info.com/ihmk-njofton-per-motin-qe-do-te-mbaje-per-pese-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 21:26
https://kosova-info.com/kroatet-provokohen-nga-tifozi-serb-shikojeni-cfare-ndodhi/60%Daily2019-03-24 21:20
https://kosova-info.com/ja-kush-ka-kenduar-ne-dasmen-e-shkurte-fejzes/60%Daily2019-03-24 21:14
https://kosova-info.com/autobusi-turistik-me-57-shqiptare-del-nga-rruga-perfundon-ne-kanal/60%Daily2019-03-24 21:12
https://kosova-info.com/holanda-po-i-jep-leksione-gjermanise/60%Daily2019-03-24 21:07
https://kosova-info.com/ja-pse-asnjehere-nuk-duhet-ta-pastroni-fytyren-para-gjumit/60%Daily2019-03-24 21:06
https://kosova-info.com/e-plagosi-te-birin-me-revole-babai-thote-se-ishte-duke-i-trembur-pellumbat/60%Daily2019-03-24 21:02
https://kosova-info.com/enis-bardhi-i-shenon-super-gol-sllovenise/60%Daily2019-03-24 21:00
https://kosova-info.com/holanda-gjermania-shenohet-goli-i-trete-ne-ndeshje/60%Daily2019-03-24 20:52
https://kosova-info.com/mysafiret-e-vecante-te-rame-lahajt-keta-jane-emrat-shqiptare-qe-u-bashkuan-ne-berlin/60%Daily2019-03-24 20:52
https://kosova-info.com/diplomati-austriak-flet-per-rambujene-thote-se-bombardimet-e-nato-s-ishin-jo-ligjore/60%Daily2019-03-24 20:50
https://kosova-info.com/shqiperi-gjendet-trupi-i-dekompozuar-i-nje-45-vjecari-qe-rezultonte-i-humbur/60%Daily2019-03-24 20:44
https://kosova-info.com/erdogan-ceshtja-e-golanit-te-diskutohet-ne-okb/60%Daily2019-03-24 20:37
https://kosova-info.com/uefa-per-ndeshjen-kosove-bullgari-nje-sfide-qe-nuk-duhet-humbur/60%Daily2019-03-24 20:30
https://kosova-info.com/nje-familje-e-kompletuar-si-ajo-e-mozzik-reperi-publikon-imazhin-me-te-embel/60%Daily2019-03-24 20:25
https://kosova-info.com/mbi-11-mije-nenshkrime-ne-suhareke-per-shfuqizimin-e-ligjit-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-24 20:23
https://kosova-info.com/gjermania-e-bombardon-porten-e-holandes/60%Daily2019-03-24 20:22
https://kosova-info.com/hetimi-per-trump-presidenti-amerikan-nuk-komplotoi-me-rusine/60%Daily2019-03-24 20:19
https://kosova-info.com/cfare-dinin-haradinaj-dhe-veseli-per-nisjen-e-bombardimeve-te-nato-s/60%Daily2019-03-24 20:05
https://kosova-info.com/valdrin-sahiti-ia-zbulon-sekretet-elvana-gjates/60%Daily2019-03-24 20:05
https://kosova-info.com/shenohet-super-gol-ne-ndeshjen-holande-gjermani/60%Daily2019-03-24 20:04
https://kosova-info.com/mbi-pese-milione-persona-nenshkruajne-peticionin-kunder-brexitit/60%Daily2019-03-24 19:57
https://kosova-info.com/historia-e-olghes-shqiptari-qe-mposhti-messin-dhe-eshte-prenotuar-nga-reali/60%Daily2019-03-24 19:53
https://kosova-info.com/fli-caj-e-speca-ish-komandatet-e-shtrojne-sofren-ne-20-vjetorin-e-bombardimeve-te-nato-s/60%Daily2019-03-24 19:45
https://kosova-info.com/jam-duke-bere-seks-me-te-dashuren-e-xhaxhait-tim/60%Daily2019-03-24 19:43
https://kosova-info.com/dhunimet-seksuale-si-po-behen-dallavere-me-deshmi/60%Daily2019-03-24 19:37
https://kosova-info.com/autobuset-prishtine-podujeve-qe-nga-neser-ne-greve/60%Daily2019-03-24 19:25
https://kosova-info.com/iniciativa-e-instagram-it-qe-do-iu-pelqeje-te-gjitheve/60%Daily2019-03-24 19:22
https://kosova-info.com/siri-operacion-pastrimi-zones-qe-mbahej-nga-isis-i/60%Daily2019-03-24 19:16
https://kosova-info.com/shqiperia-heq-dore-nga-ndertimi-i-ambasades-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 19:05
https://kosova-info.com/mancevski-zotohet-per-parandalimin-e-dukurive-te-punesimit-te-familjareve-te-funksionareve/60%Daily2019-03-24 19:05
https://kosova-info.com/adrola-dushi-ndryshon-ne-menyre-drastike/60%Daily2019-03-24 18:56
https://kosova-info.com/dy-aeroplane-ruse-me-100-trupa-aterojne-ne-venezuele/60%Daily2019-03-24 18:55
https://kosova-info.com/hungaria-e-befason-kroacine-ne-kualifikimet-per-euro-2020/60%Daily2019-03-24 18:54
https://kosova-info.com/pllana-kujton-se-si-e-dha-lajmin-per-intervenimin-e-nato-s/60%Daily2019-03-24 18:51
https://kosova-info.com/evropa-behet-me-e-ftohte-ja-shkaqet/60%Daily2019-03-24 18:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-holanda-gjermania/60%Daily2019-03-24 18:31
https://kosova-info.com/ska-me-lojera-te-fatit-ne-kosove-345-lokale-do-te-mbyllen-pas-miratimit-te-ligjit/60%Daily2019-03-24 18:29
https://kosova-info.com/qipro-belgjika-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-03-24 18:24
https://kosova-info.com/bashkepunetori-i-presidentit-rugova-rrefen-per-diten-kur-filluan-sulmet-e-nato-s/60%Daily2019-03-24 18:19
https://kosova-info.com/kjo-femer-seksi-fotografohet-ne-preherin-e-edon-zhegroves/60%Daily2019-03-24 18:19
https://kosova-info.com/liverpool-bayern-juventus-e-inter-e-duan-sensacionin-italian/60%Daily2019-03-24 18:14
https://kosova-info.com/kush-jane-kandidatet-demokrate-per-presidencialet-amerikane-2020/60%Daily2019-03-24 18:01
https://kosova-info.com/psg-me-vendim-befasues-per-tuchel/60%Daily2019-03-24 17:58
https://kosova-info.com/barcelona-e-lejon-super-lojtarin-te-largohet-ne-vere/60%Daily2019-03-24 17:42
https://kosova-info.com/grate-ne-zelanden-e-re-vendosin-shamia-per-tu-solidarizuar-me-myslimanet/60%Daily2019-03-24 17:38
https://kosova-info.com/prane-fotos-me-daut-haradinajn-gold-ag-ka-per-te-thene-dicka-per-uck-ne/60%Daily2019-03-24 17:35
https://kosova-info.com/challandes-per-ndeshjen-ndaj-bullgarise-nuk-ka-tika-taka/60%Daily2019-03-24 17:29
https://kosova-info.com/qendresa-sadriu-shqiptarja-e-pare-deputete-e-kantonit-te-cyrihut/60%Daily2019-03-24 17:24
https://kosova-info.com/kryetari-i-londres-i-kerkon-theresa-may-ta-luftoje-islamofobine-ne-partine-e-saj/60%Daily2019-03-24 17:21
https://kosova-info.com/makina-del-nga-rruga-perfundon-ne-kanal/60%Daily2019-03-24 17:16
https://kosova-info.com/e-verteton-shkenca-pastrimi-i-shtepise-ule-rrezikun-e-depresionit-dhe-ankthit/60%Daily2019-03-24 17:14
https://kosova-info.com/pas-shkarkimit-nga-shqiperia-panucci-po-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2019-03-24 17:13
https://kosova-info.com/rruga-e-kosoves-drejte-nato-s-me-pengesa-politike/60%Daily2019-03-24 17:11
https://kosova-info.com/vetura-e-frikshme-nga-2008-ta-qe-nuk-u-vozit-asnjehere-deri-me-tani/60%Daily2019-03-24 17:03
https://kosova-info.com/meta-bombardimet-e-nato-s-i-dhane-fund-gjenocidit-dhe-i-paraprine-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-03-24 17:03
https://kosova-info.com/adele-shfaqet-e-dehur-ne-nje-lokal-nate-bashke-me-miken-e-saj/60%Daily2019-03-24 16:56
https://kosova-info.com/zyrtare-hekuran-kryeziu-zbulon-se-a-do-te-luaje-ndaj-bullgarise/60%Daily2019-03-24 16:51
https://kosova-info.com/pse-nuk-pranoi-bullgaria-te-stervitet-ne-fadil-vokrri-kjo-eshte-pergjigja-interesante-e-challandes/60%Daily2019-03-24 16:49
https://kosova-info.com/challandes-zbulon-nese-benjamin-kololli-do-luaje-ndaj-bullgarise/60%Daily2019-03-24 16:45
https://kosova-info.com/gjira-pranon-dhurata-tejet-te-vecanta-nga-ky-person/60%Daily2019-03-24 16:41
https://kosova-info.com/challndes-per-ndeshjen-ndaj-bullgarise-duhet-te-luftojme-per-cdo-top/60%Daily2019-03-24 16:37
https://kosova-info.com/pese-milione-nenshkrime-ne-peticionin-per-mbetjen-e-britanise-se-madhe-ne-be/60%Daily2019-03-24 16:36
https://kosova-info.com/raport-hetimor-per-policet-qe-arrestuan-gjuriqin-rasti-i-kalon-prokurorise/60%Daily2019-03-24 16:33
https://kosova-info.com/bullgaria-me-tri-ndryshime-ndaj-kosoves/60%Daily2019-03-24 16:28
https://kosova-info.com/facebook-messenger-kopjon-whatsapp-in-me-keto-dy-vecori-te-reja/60%Daily2019-03-24 16:23
https://kosova-info.com/pas-lindjes-se-vajzes-serish-feste-per-linda-halimin/60%Daily2019-03-24 16:17
https://kosova-info.com/man-utd-me-mega-oferte-per-maguiren/60%Daily2019-03-24 16:15
https://kosova-info.com/gjykata-le-ne-burg-3-nga-6-protestuesit-e-arrestuar-te-opozites/60%Daily2019-03-24 16:15
https://kosova-info.com/hoxhaj-liria-e-kosoves-u-be-e-mundur-fale-amerikes-dhe-be-se/60%Daily2019-03-24 16:13
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-shqiperi-u19-maqedoni-u19-me-kete-rezultat/60%Daily2019-03-24 16:01
https://kosova-info.com/deshironi-te-kenaqni-maksimalisht-partnerin-tuaj-ne-shtrat-ja-cduhet-te-beni/60%Daily2019-03-24 15:57
https://kosova-info.com/kosova-u21-fiton-ndaj-turkmenistani-u21/60%Daily2019-03-24 15:55
https://kosova-info.com/ligjvenesit-ne-shba-ne-pritje-te-detajeve-nga-raporti-i-mueller/60%Daily2019-03-24 15:54
https://kosova-info.com/shume-aksidente-ne-trafik-15-te-vdekur-per-dy-muaj/60%Daily2019-03-24 15:50
https://kosova-info.com/probleme-me-alergjine-ndaj-polenit-keto-jane-ushqimet-qe-duhet-ti-shmangni/60%Daily2019-03-24 15:46
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-e-veshur-me-shume-stil-ne-kete-vend-po-e-kalon-vikendin/60%Daily2019-03-24 15:42
https://kosova-info.com/rajoni-mbyll-kazinote-ne-maqedonine-e-veriut-lulezojne/60%Daily2019-03-24 15:40
https://kosova-info.com/man-utd-po-nenshkruan-me-yllin-e-madh/60%Daily2019-03-24 15:37
https://kosova-info.com/bombardimet-e-nato-s-pacolli-serbia-ende-beson-se-kosova-eshte-nje-pune-e-lene-ne-gjysme/60%Daily2019-03-24 15:27
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-tek-aferdita-provokon-gjysme-e-zhveshur-nga-miami/60%Daily2019-03-24 15:25
https://kosova-info.com/super-lojtari-e-pranon-se-po-largohet-nga-chelsea/60%Daily2019-03-24 15:24
https://kosova-info.com/dhembe-te-bardhe-dhe-te-shendetshem-provoni-keto-6-metoda/60%Daily2019-03-24 15:21
https://kosova-info.com/veseli-falenderon-maqedonine-e-veriut-per-bashkepunimin-me-nato-n-ne-kohen-e-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 15:20
https://kosova-info.com/bombardimet-ne-kosove-sheshel-i-ve-flaken-flamurit-te-be-se-dhe-nato-s/60%Daily2019-03-24 15:16
https://kosova-info.com/asimi-feston-15-vjetorin-e-lidhjes-diten-e-bombardimeve-te-nato-s-bombardova-edhe-une/60%Daily2019-03-24 15:16
https://kosova-info.com/tritol-makines-se-43-vjecarit-ne-kruje/60%Daily2019-03-24 15:08
https://kosova-info.com/liverpool-e-do-yllin-qe-kushton-100-milione-euro/60%Daily2019-03-24 15:07
https://kosova-info.com/lista-esenciale-e-barnave-nuk-u-revidua-qe-nga-viti-2012/60%Daily2019-03-24 15:03
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-ne-afriken-jugore-pas-ciklonit/60%Daily2019-03-24 15:00
https://kosova-info.com/jashari-24-marsi-eshte-kujtim-per-uck-ne-dhe-nato-ne/60%Daily2019-03-24 15:00
https://kosova-info.com/nora-istrefi-sjell-pamje-te-reja-nga-prapaskenat-e-klipit-me-eren/60%Daily2019-03-24 14:58
https://kosova-info.com/aksident-ne-vushtrri-lendohen-pese-persona/60%Daily2019-03-24 14:55
https://kosova-info.com/vazhdojne-problemet-tek-italia-edhe-dy-lojtare-detyrohen-te-lene-grupin-pas-lendimeve/60%Daily2019-03-24 14:55
https://kosova-info.com/plot-energji-ne-skene-aurela-gace-kendon-kengen-e-tokes-nga-michael-jackson/60%Daily2019-03-24 14:44
https://kosova-info.com/kapiteni-zumberi-jemi-pergatitur-mire-ukraina-nuk-eshte-me-e-mire-se-ne/60%Daily2019-03-24 14:35
https://kosova-info.com/ja-sa-kishin-kushtuar-bombardimet-e-nato-s-ndaj-caqeve-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 14:28
https://kosova-info.com/kendall-jenner-shfaq-format-perfekte-ne-bikini/60%Daily2019-03-24 14:28
https://kosova-info.com/citaku-sot-dhe-cdo-dite-do-ti-jemi-mirenjohese-nato-s/60%Daily2019-03-24 14:28
https://kosova-info.com/kollari-presim-ndeshje-te-veshtire-kunder-ukraines-do-te-japim-me-te-miren/60%Daily2019-03-24 14:25
https://kosova-info.com/kollari-presim-ndeshje-te-veshtire-kunder-ukraines-do-te-japim-me-te-miren/60%Daily2019-03-24 14:25
https://kosova-info.com/haradinaj-epopeja-e-dukagjinit-dhe-24-marsi-bene-kthese-historike-te-populli-shqiptar/60%Daily2019-03-24 14:16
https://kosova-info.com/kosova-u-17-e-gatshme-per-garat-e-raundit-elite-neser-perballet-me-ukrainen/60%Daily2019-03-24 14:13
https://kosova-info.com/te-pakten-13-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-ne-afganistan/60%Daily2019-03-24 14:11
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-nga-festa-e-organizuar-per-lindjen-e-djalit-te-gjikos-dhe-elites/60%Daily2019-03-24 14:09
https://kosova-info.com/irinej-kosova-eshte-jerusalemi-serb-rusia-te-na-ndihmoje-ta-ruajme/60%Daily2019-03-24 14:03
https://kosova-info.com/pas-kenges-e-kuqe-greta-koci-po-vjen-me-bashkepunim/60%Daily2019-03-24 13:55
https://kosova-info.com/a-e-keni-blere-bileten-online-ffk-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-ju/60%Daily2019-03-24 13:49
https://kosova-info.com/durmishaj-merr-dokumentacionin-nga-fsfh-do-ti-bashkohet-kombetares-se-greqise/60%Daily2019-03-24 13:44
https://kosova-info.com/ministria-e-zhvillimit-rajonal-ndan-7-mije-euro-per-telefona/60%Daily2019-03-24 13:43
https://kosova-info.com/deshironi-te-humbni-ne-peshe-keto-jane-6-frutat-qe-ju-ndihmojne/60%Daily2019-03-24 13:43
https://kosova-info.com/netanyahu-do-te-vizitoje-trumpin-ne-shtepine-e-bardhe-ne-prag-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-03-24 13:37
https://kosova-info.com/asnjeri-nuk-me-pelqen-adelina-berisha-injoron-dy-reperet-e-njohur/60%Daily2019-03-24 13:35
https://kosova-info.com/ne-20-vjetorin-e-bombardimeve-sheshel-djeg-flamurin-e-be-se-dhe-nato-s/60%Daily2019-03-24 13:29
https://kosova-info.com/strakosha-ne-radarin-e-tottenham/60%Daily2019-03-24 13:25
https://kosova-info.com/nga-amsterdami-enca-befason-me-veshjen/60%Daily2019-03-24 13:20
https://kosova-info.com/tjeter-skandal-ja-kush-mund-ta-lexoje-fjalekalimin-tuaj-ne-facebook-2/60%Daily2019-03-24 13:18
https://kosova-info.com/vdes-spiuni-izraelit-qe-e-kishte-zene-arkitektin-e-holokaustit/60%Daily2019-03-24 13:10
https://kosova-info.com/i-qendron-besnike-popullores-shkurta-gjithmone-kam-mendu-qe-kenga-duhet-me-pase-vlere/60%Daily2019-03-24 13:04
https://kosova-info.com/veseli-lavdi-deshmoreve-te-betejave-te-dukagjinit/60%Daily2019-03-24 13:00
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-ne-top-forme-thekson-linjat-trupore-ne-veshje-sportive/60%Daily2019-03-24 12:50
https://kosova-info.com/makaronat-nuk-te-shendoshin-jane-te-mire-per-shendetin/60%Daily2019-03-24 12:38
https://kosova-info.com/per-hater-te-vjehrres-kengetarja-shqiptare-ben-ndryshimin-drastik-ne-pamje/60%Daily2019-03-24 12:37
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-mes-te-aeroportit-27-vjecari-e-pabesueshme-se-cka-kishte-futur-ne-valixhe/60%Daily2019-03-24 12:26
https://kosova-info.com/jashari-kerkon-qe-shqiptaret-te-jene-te-bashkuar-cdo-dite-jo-vetem-ne-pervjetore/60%Daily2019-03-24 12:24
https://kosova-info.com/ava-max-shenon-sukses-te-ri-me-kengen-so-am-i/60%Daily2019-03-24 12:22
https://kosova-info.com/si-erdhi-vendimi-qe-nato-te-sulmoje-serbine-me-24-mars-1999/60%Daily2019-03-24 12:21
https://kosova-info.com/bushati-nderhyrja-e-nato-s-dhe-krijimi-i-kosoves-shtet-arsye-te-mos-mbetemi-peng-i-historise/60%Daily2019-03-24 12:17
https://kosova-info.com/pasi-reja-refuzoi-kombetaren-e-shqiperise-ky-eshte-emri-qe-po-permendet-per-stolin-kuq-e-zi/60%Daily2019-03-24 12:15
https://kosova-info.com/haradinaj-perkujton-epopene-e-dukagjinit/60%Daily2019-03-24 12:13
https://kosova-info.com/kurti-tregon-tri-arsye-kryesore-pse-nato-hyri-ne-lufte-para-20-vitesh/60%Daily2019-03-24 11:59
https://kosova-info.com/intervista-e-bernard-challandes-per-uefa-jam-i-ngazellyer-qe-do-te-luajme-kunder-ekipeve-me-te-forta/60%Daily2019-03-24 11:56
https://kosova-info.com/4-llojet-e-bimeve-me-superfuqi-qe-pastrojne-ajrin-e-shtepise-menjehere/60%Daily2019-03-24 11:53
https://kosova-info.com/njoftim-i-rendesishem-per-qytetaret-qe-kane-parkuar-veturat-afer-stadiumit-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-24 11:43
https://kosova-info.com/thaci-mbeshtetjen-e-nderkombetareve-duhet-ta-ruajme-si-syte-e-ballit/60%Daily2019-03-24 11:39
https://kosova-info.com/selektori-i-anglise-demton-bayernin-me-keshillen-per-odoi-mos-u-largo-nga-chelsea/60%Daily2019-03-24 11:30
https://kosova-info.com/nje-nga-fjalimet-me-te-fuqishme-kunder-millosheviqit-ne-kosove-nga-bernie-sanders-me-1999/60%Daily2019-03-24 11:23
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-per-sherrin-mes-tyre-fifi-ka-dicka-per-ti-thene-publikisht-florit/60%Daily2019-03-24 11:19
https://kosova-info.com/perfaqesuesit-e-barces-pushtojne-amsterdamin-pritet-marreveshja-per-de-ligt/60%Daily2019-03-24 11:17
https://kosova-info.com/limaj-epopeja-e-dukagjinit-fillimi-i-zgjerimit-te-madh-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2019-03-24 11:15
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-saj-feston-ditelindjen-dua-lipa-zgjodhi-ta-uroje-me-nje-foto-te-vecante/60%Daily2019-03-24 11:09
https://kosova-info.com/thaci-shkon-per-ngushellime-te-familja-hoxha/60%Daily2019-03-24 11:06
https://kosova-info.com/shpresat-e-kosoves-sot-luajne-kunder-turkmenistanit-ja-cfare-duhet-te-dini/60%Daily2019-03-24 11:00
https://kosova-info.com/kurti-nga-intervenimi-i-nato-s-u-godit-dhe-u-dorezua-serbia/60%Daily2019-03-24 10:53
https://kosova-info.com/gold-ag-uron-kryeministrin-per-epopene-e-dukagjinit/60%Daily2019-03-24 10:53
https://kosova-info.com/ffk-njofton-tifozet-keto-gjera-ndalohen-ne-stadium-kjo-eshte-ora-kur-hapen-dyert/60%Daily2019-03-24 10:40
https://kosova-info.com/veseli-kosova-perjetesisht-mirenjohese-ndaj-nato-s-shba-se-dhe-botes-demokratike/60%Daily2019-03-24 10:39
https://kosova-info.com/miku-ia-zbulon-sekretin-a-eshte-kjo-shuma-marramendese-qe-elvana-merr-ne-koncert/60%Daily2019-03-24 10:38
https://kosova-info.com/juventus-dorezohet-per-de-ligt-lojtari-drejt-camp-nou/60%Daily2019-03-24 10:30
https://kosova-info.com/mustafa-nderhyrja-e-nato-s-ne-kosove-reflektim-i-vlerave-demokratike-te-perendimit/60%Daily2019-03-24 10:28
https://kosova-info.com/pas-lindjes-se-vajzes-linda-halimi-sot-ka-nje-arsye-per-te-festuar/60%Daily2019-03-24 10:23
https://kosova-info.com/filloni-diten-me-keto-ushqime-te-shendetshme/60%Daily2019-03-24 10:18
https://kosova-info.com/federata-e-bullgarise-me-njoftim-te-cuditshem-per-tifozet-qe-udhetojne-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 10:18
https://kosova-info.com/kalifati-i-isis-ra-por-rreziku-ekziston-ende/60%Daily2019-03-24 10:14
https://kosova-info.com/pas-duetit-me-shaqir-cervadikun-mahmut-ferati-po-sjell-befasine-e-radhes/60%Daily2019-03-24 10:11
https://kosova-info.com/sot-luhet-super-ndeshja-holande-gjermani-statistikat-favorizojne-tulipanet-e-koeman/60%Daily2019-03-24 10:03
https://kosova-info.com/sot-luhet-super-ndeshja-holande-gjermani-statistikat-favorizojne-tulipanet-e-koeman/60%Daily2019-03-24 10:03
https://kosova-info.com/kosnett-shba-mbeshteti-nato-n-per-ti-dhene-fund-spastrimit-etnik-ne-kosove/60%Daily2019-03-24 10:02
https://kosova-info.com/deklarata-shokuese-e-mel-b-kam-kryer-marredhenie-me-nje-nga-vajzat-e-spice-girls/60%Daily2019-03-24 09:56
https://kosova-info.com/flet-agjenti-i-cutrone-a-po-largohet-lojtari-nga-milan/60%Daily2019-03-24 09:53
https://kosova-info.com/majko-tregon-telefonaten-qe-mori-nga-amerikanet-pas-perfundimit-te-bombardimeve/60%Daily2019-03-24 09:42
https://kosova-info.com/gerrard-eshte-gjithmone-ndjenje-speciale-te-luash-ne-anfield/60%Daily2019-03-24 09:35
https://kosova-info.com/kim-dhe-kanye-shesin-kepucet-e-tyre-ne-rruge-parate-i-dhurojne-per-bamiresi/60%Daily2019-03-24 09:35
https://kosova-info.com/a-eshte-dembel-edhe-ne-jeten-e-perditshme-hetemi-flet-aktori/60%Daily2019-03-24 09:20
https://kosova-info.com/tjeter-skandal-ja-kush-mund-ta-lexoje-fjalekalimin-tuaj-ne-facebook/60%Daily2019-03-24 09:20
https://kosova-info.com/panik-tek-polonia-8-lojtare-te-prekur-nga-nje-grip-misterioz/60%Daily2019-03-24 09:15
https://kosova-info.com/bbc-lufta-ne-kosove-konflikti-qe-nuk-do-te-largohet-asnjehere/60%Daily2019-03-24 09:14
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-djemte-jane-te-padobishem-derisa-te-behen-33-vjec/60%Daily2019-03-24 09:04
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-masive-ne-serbi/60%Daily2019-03-24 09:02
https://kosova-info.com/intervenimi-i-nato-s-78-ditet-clirimit/60%Daily2019-03-24 09:00
https://kosova-info.com/doncic-me-shifra-te-jashtezakonshme-parakalon-mbretin-james-kercenon-magic-johnson/60%Daily2019-03-24 09:00
https://kosova-info.com/muaji-i-ramazanit-fillon-ne-maj-kaq-dite-do-zgjase/60%Daily2019-03-24 08:55
https://kosova-info.com/zgjedh-mes-emnakeve-te-saj-adelina-berisha-jep-pergjgjen-e-papritur/60%Daily2019-03-24 08:50
https://kosova-info.com/casemiro-i-lumtur-me-skuadren-per-transferimin-e-militao/60%Daily2019-03-24 08:45
https://kosova-info.com/pacolli-mirenjohes-perjete-nato-s/60%Daily2019-03-24 08:44
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-engjit/60%Daily2019-03-24 08:35
https://kosova-info.com/tyson-fury-konfirmon-kundershtarin-e-radhes/60%Daily2019-03-24 08:27
https://kosova-info.com/kontrabandohen-dy-lope-dhe-dy-vica-nga-maqedonia/60%Daily2019-03-24 08:25
https://kosova-info.com/mahmut-ferati-per-fadil-vokrrin-e-kam-dashte-shume-ka-qene-njeri-vec-pozitivitet/60%Daily2019-03-24 08:20
https://kosova-info.com/nje-person-lendohet-nga-rryma-ne-vendin-e-punes-ne-gjilan/60%Daily2019-03-24 08:18
https://kosova-info.com/kosove-bullgari-vlera-e-kombetareve-dhe-mosha-mesatare-ja-kush-qendron-me-mire/60%Daily2019-03-24 08:17
https://kosova-info.com/vetura-perplaset-me-trenin-lendohet-nje-person/60%Daily2019-03-24 08:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ka-ambicie-per-aktore-kokuroi-per-te-qene-pjese-e-ketij-filmi/60%Daily2019-03-24 08:05
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-gundogan-tek-man-city-ne-pikepyetje-shkak-hetimet-financiare/60%Daily2019-03-24 08:00
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2019-03-24 07:59
https://kosova-info.com/e-rrah-gruan-e-ben-per-spital/60%Daily2019-03-24 07:50
https://kosova-info.com/e-papritur-man-utd-dhe-liverpool-rivalizojne-bayernin-per-yllin-e-chelsea/60%Daily2019-03-24 07:45
https://kosova-info.com/pas-pak-ditesh-marton-vajzen-shkurta-tregon-se-a-do-te-kendoje-ne-dasmen-e-saj/60%Daily2019-03-24 07:44
https://kosova-info.com/ne-20-vjetorin-e-renies-mustafa-perkujton-veprimtaret-latif-berisha-dhe-agim-hajrizi/60%Daily2019-03-24 07:43
https://kosova-info.com/shpetohen-rreth-1300-pasagjere-qe-kishin-mbetur-te-bllokuar-ne-det/60%Daily2019-03-24 07:33
https://kosova-info.com/kombetarja-e-italise-kean-thyen-rekordin-e-mbajtur-prej-60-viteve/60%Daily2019-03-24 07:33
https://kosova-info.com/perse-cdo-dite-duhet-te-zgjoheni-shume-heret-ne-mengjes/60%Daily2019-03-24 07:30
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-behet-romantik-ky-eshte-komenti-qe-ia-la-gruas/60%Daily2019-03-24 07:30
https://kosova-info.com/21-vjet-nga-epopeja-e-dukagjinit/60%Daily2019-03-24 07:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-agjenda-e-kombetares-se-kosoves-per-diten-e-sotshme/60%Daily2019-03-24 07:18
https://kosova-info.com/goditja-historike-20-vjet-nga-bombardimet-e-nato-s/60%Daily2019-03-24 07:15
https://kosova-info.com/fero-flet-per-lidhjen-me-arbeniten-tregon-se-a-e-ka-ne-plan-te-martohet/60%Daily2019-03-24 07:14
https://kosova-info.com/hazard-nuk-ka-asgje-konkrete-per-zerat-qe-me-qojne-ne-madrid/60%Daily2019-03-24 07:09
https://kosova-info.com/keto-jane-temperaturat-per-sot-dhe-neser/60%Daily2019-03-24 07:06
https://kosova-info.com/luana-ne-studio-muzikore-per-kengen-e-re-ka-nje-dileme/60%Daily2019-03-24 07:00
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-ne-kosove-4/60%Daily2019-03-24 06:58
https://kosova-info.com/liam-payne-udheton-ne-dubai-mungon-ne-ditelindjen-e-dyte-te-djalit/60%Daily2019-03-23 22:58
https://kosova-info.com/amerikanet-thone-se-isis-ka-ende-celula-te-fjetura/60%Daily2019-03-23 22:57
https://kosova-info.com/man-city-thyen-banken-ofron-100-milione-euro-per-super-mbrojtesin/60%Daily2019-03-23 22:55
https://kosova-info.com/fillimi-i-javes-se-ardhshme-ftohte-e-shi/60%Daily2019-03-23 22:55
https://kosova-info.com/trump-zotohet-se-do-ti-shtype-militantet-e-mbetur-te-isis-it/60%Daily2019-03-23 22:50
https://kosova-info.com/fero-zbulon-te-verteten-rreth-dissit-me-unikkatilin/60%Daily2019-03-23 22:39
https://kosova-info.com/franca-humb-edhe-nje-yll-para-ndeshjes-me-islanden/60%Daily2019-03-23 22:38
https://kosova-info.com/krasniqi-godet-aak-ne-brutale-kur-i-sheh-punesimet-e-familjareve-ne-menyre-kaq-te-drejtperdrejt/60%Daily2019-03-23 22:37
https://kosova-info.com/mjeket-publikojne-fotografi-te-deshtimit-te-operacioneve-per-mbjelljen-e-flokeve/60%Daily2019-03-23 22:29
https://kosova-info.com/duka-shkarkimi-i-panuccit-domosdoshmeri-ja-kur-mesohet-emri-i-trajnerit-te-ri/60%Daily2019-03-23 22:20
https://kosova-info.com/rita-mban-koncert-ne-dubai-merr-vemendjen-me-kostumin-qe-ka-veshur/60%Daily2019-03-23 22:19
https://kosova-info.com/pdk-e-ndare-grupi-i-veselit-dhe-i-thacit-cfare-thote-krasniqi/60%Daily2019-03-23 22:16
https://kosova-info.com/te-denuarit-shqiptare-jetojne-ne-burgun-grek-si-ne-hotel-me-5-yje/60%Daily2019-03-23 22:05
https://kosova-info.com/whatsapp-me-dy-funksione-te-reja/60%Daily2019-03-23 22:04
https://kosova-info.com/eliminatoret-euro-2020-keto-jane-te-gjitha-rezultatet-e-ndeshjeve-te-luajtura-sot/60%Daily2019-03-23 22:01
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-ekspozon-kembet-seksi-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2019-03-23 21:59
https://kosova-info.com/vellezerit-haradinaj-behen-bashke-u-mungon-plaku/60%Daily2019-03-23 21:51
https://kosova-info.com/i-dashuri-e-pret-dua-lipen-me-puthje-e-perqafime/60%Daily2019-03-23 21:45
https://kosova-info.com/jo-aq-lehte-sa-pritej-por-spanja-fiton-ndaj-norvegjise/60%Daily2019-03-23 21:37
https://kosova-info.com/italia-e-nis-me-kembe-te-mbare-triumfon-ndaj-finlandes/60%Daily2019-03-23 21:34
https://kosova-info.com/pas-problemeve-me-aknet-modelja-e-njohur-pozon-pa-grim/60%Daily2019-03-23 21:30
https://kosova-info.com/deputetet-sbesojne-se-kete-vit-do-arrihet-marreveshja-kosove-serbi/60%Daily2019-03-23 21:23
https://kosova-info.com/milan-dhe-inter-duan-sherbimet-e-yllit-holandez/60%Daily2019-03-23 21:21
https://kosova-info.com/vdes-veterani-i-uck-se/60%Daily2019-03-23 21:19
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-butrint-imeri/60%Daily2019-03-23 21:15
https://kosova-info.com/kapet-pas-4-vitesh-si-u-fsheh-gangsteri-qe-terrorizoi-londren/60%Daily2019-03-23 21:13
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-sot-eshte-nje-mision-i-papermbushur/60%Daily2019-03-23 21:05
https://kosova-info.com/roma-arrin-marreveshje-te-re-me-zaniolo/60%Daily2019-03-23 21:00
https://kosova-info.com/fotografi-te-rralla-rita-ora-me-motren-ne-shfaqje-baleti-kur-ishin-te-vogla/60%Daily2019-03-23 20:58
https://kosova-info.com/nje-ure-prej-uji-mbi-nje-det-makinash-nuk-ishte-pare-kurre/60%Daily2019-03-23 20:46
https://kosova-info.com/felix-talenti-me-i-madh-portugez-qe-nga-cristiano-ronaldo/60%Daily2019-03-23 20:45
https://kosova-info.com/blunt-reagon-pas-deklarates-se-sabri-fejzullahut-per-klikimet-nise-me-ia-mbajt-krahun-dikujt/60%Daily2019-03-23 20:42
https://kosova-info.com/nje-grua-befason-te-gjithe-e-godet-dhe-e-le-pavetedije-nje-burre-ne-mes-te-turmes/60%Daily2019-03-23 20:41
https://kosova-info.com/pija-sekrete-per-te-eliminuar-dhjamin-tek-beli-ne-vetem-4-dite/60%Daily2019-03-23 20:36
https://kosova-info.com/bellew-godet-fury-dhe-wilder-nuk-kane-guxim-te-perballen-me-joshuan/60%Daily2019-03-23 20:33
https://kosova-info.com/vishet-me-bodysuit-dafina-zeqiri-ekspozon-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2019-03-23 20:25
https://kosova-info.com/deschamps-merr-nje-vendim-te-rendesishem-per-yllin-e-bayern/60%Daily2019-03-23 20:18
https://kosova-info.com/pd-protesta-e-radhes-kombetare-me-13-prill/60%Daily2019-03-23 20:18
https://kosova-info.com/koeman-kemi-forme-me-te-mire-por-gjermania-ka-disa-lojtare-te-mire/60%Daily2019-03-23 20:00
https://kosova-info.com/patriarku-irinej-kosova-eshte-jeruzalemi-yne-serb/60%Daily2019-03-23 19:54
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-per-tifozet-e-gjermanise-2-yjet-e-gatshem-per-ndeshjen-me-holanden/60%Daily2019-03-23 19:46
https://kosova-info.com/mbetet-jashte-fazes-play-off-per-here-te-pare-pas-14-viteve-ky-eshte-reagimi-i-lebron-james/60%Daily2019-03-23 19:31
https://kosova-info.com/vrasja-mizore-e-7-vjecarit-a-deshtuan-autoritetet-zvicerane/60%Daily2019-03-23 19:28
https://kosova-info.com/elinel-zbulon-daten-e-publikimit-te-projektit-te-ri/60%Daily2019-03-23 19:25
https://kosova-info.com/nga-autolares-ne-milioner-historia-frymezuese/60%Daily2019-03-23 19:22
https://kosova-info.com/aliti-bullgaria-ka-ekip-cilesor-dhe-do-te-jete-e-veshtire-por-pergatitemi-maksimalisht/60%Daily2019-03-23 19:15
https://kosova-info.com/ne-burg-sundon-mafia-shqiptare-drejtesia-greke-video-e-janarit/60%Daily2019-03-23 19:12
https://kosova-info.com/e-dini-sa-dite-femija-duhet-te-mungoje-nga-shkolla-kur-ka-grip-fruth-apo-diarre/60%Daily2019-03-23 19:05
https://kosova-info.com/ishte-dasme-tradicionale-shqiptare-shkurta-kujton-diten-e-marteses/60%Daily2019-03-23 19:05
https://kosova-info.com/ne-rruget-e-prishtines-me-nuk-do-te-ekspozohen-dhe-shiten-mallrat/60%Daily2019-03-23 19:01
https://kosova-info.com/zeneli-po-mbizoteron-atmosfere-e-mire-tek-grupi-jemi-gati-per-bullgarine/60%Daily2019-03-23 19:00
https://kosova-info.com/genta-ismajli-fillon-numerimin-nga-prapa-per-kengen-e-re/60%Daily2019-03-23 18:52
https://kosova-info.com/20-vjet-pas-sulmeve-te-nato-s-gjurmet-jane-ende-ne-beograd/60%Daily2019-03-23 18:50
https://kosova-info.com/studentet-shfrytezuan-dy-trotinete-per-te-transportuar-nje-divan/60%Daily2019-03-23 18:47
https://kosova-info.com/si-te-perdorni-funksionin-e-ri-te-replikave-ne-messenger/60%Daily2019-03-23 18:46
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-vrasja-e-adriana-abdullahut-ferizaj-e-kujton-aktoren/60%Daily2019-03-23 18:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-spanje-norvegji/60%Daily2019-03-23 18:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-itali-finlande/60%Daily2019-03-23 18:42
https://kosova-info.com/qytetaret-deshirojne-ti-shohin-ne-nje-bashkepunim-keta-artiste/60%Daily2019-03-23 18:40
https://kosova-info.com/visar-ymeri-takon-gent-cakajn-dhe-besa-shahinin-ju-deshiroj-suksese-dy-ministrave-nga-kosova/60%Daily2019-03-23 18:33
https://kosova-info.com/pas-skandalit-te-tradhtise-jordyn-woods-paraqitet-ne-publik/60%Daily2019-03-23 18:25
https://kosova-info.com/presidenti-e-kalon-diten-me-ish-bashkeluftetaret/60%Daily2019-03-23 18:23
https://kosova-info.com/nje-nate-me-majk-apo-seldin-keshtu-pergjigjet-adelina-berisha/60%Daily2019-03-23 18:11
https://kosova-info.com/ultimatum-i-ri-per-kosoven-be-e-shba-kerkojne-pezullimin-e-menjehershem-te-takses/60%Daily2019-03-23 18:04
https://kosova-info.com/fjalimi-i-bill-clintonit-per-vrasjet-ne-kosove-pak-para-bombardimeve-te-nato-s/60%Daily2019-03-23 18:03
https://kosova-info.com/bebe-rexha-rrethohet-nga-meshkuj-gjysme-te-zhveshur-ne-performancen-per-lgbt/60%Daily2019-03-23 17:57
https://kosova-info.com/trajneri-popovich-flet-per-favoritet-ne-kupen-e-botes-komenton-edhe-grupin-e-shba/60%Daily2019-03-23 17:43
https://kosova-info.com/me-keta-persona-po-e-kalon-fundjaven-albatrit-muciqi/60%Daily2019-03-23 17:39
https://kosova-info.com/si-u-mund-isis-perfundimisht/60%Daily2019-03-23 17:34
https://kosova-info.com/de-ligt-tek-barca-zyrtarizimi-ne-ditet-e-para-te-javes-se-ardhshme/60%Daily2019-03-23 17:30
https://kosova-info.com/bleu-nje-apartament-luksoz-dorehiqet-ministrja-e-drejtesise-ne-bullgari/60%Daily2019-03-23 17:23
https://kosova-info.com/stine-dhe-xhero-publikojne-kengen-locka/60%Daily2019-03-23 17:22
https://kosova-info.com/rizgjidhet-situata-do-te-kete-nje-revansh-mes-fury-dhe-wilder/60%Daily2019-03-23 17:15
https://kosova-info.com/fushate-e-ashper-ne-rrjete-sociale-e-kandidateve-per-president/60%Daily2019-03-23 17:15
https://kosova-info.com/mami-te-dua-shume-ishin-fjalet-e-fundit-te-djaloshit-qe-humbi-jeten/60%Daily2019-03-23 17:13
https://kosova-info.com/nderhyrja-e-nato-s-ne-konfliktin-e-kosoves-ishte-e-drejte/60%Daily2019-03-23 17:11
https://kosova-info.com/fisniku-e-thote-haptas-se-a-eshte-xheloz-per-dhuraten/60%Daily2019-03-23 17:10
https://kosova-info.com/zgjidhet-kryetar-i-deges-se-pdk-se-ne-viti/60%Daily2019-03-23 16:53
https://kosova-info.com/tahirsylaj-paralajmeron-se-do-te-kete-erera-te-forta-ne-dy-qytete-te-kosoves/60%Daily2019-03-23 16:50
https://kosova-info.com/mensur-safqiu-flet-per-skenen-e-filmit-e-cila-u-ngaterrua-me-arrestim/60%Daily2019-03-23 16:49
https://kosova-info.com/kosova-do-te-kete-nje-mungese-te-madhe-ne-ndeshjen-kunder-bullgarise/60%Daily2019-03-23 16:49
https://kosova-info.com/kryeshefi-i-ujesjellesit-apelon-per-kursim-te-ujit-tregon-per-mungesen-e-tij-ne-bote/60%Daily2019-03-23 16:45
https://kosova-info.com/barcelona-ne-shok-lendohen-treshja-e-sulmit/60%Daily2019-03-23 16:44
https://kosova-info.com/i-kushtoi-kenge-fadil-vokrrit-kjo-eshte-lidhja-familjare-qe-mahmuti-kishte-me-te/60%Daily2019-03-23 16:39
https://kosova-info.com/mbi-200-mije-arme-ilegale-ne-kosove/60%Daily2019-03-23 16:33
https://kosova-info.com/anglia-me-nje-mungese-te-madhe-ndaj-malit-te-zi/60%Daily2019-03-23 16:31
https://kosova-info.com/bebe-rexha-terheqese-e-veshur-e-tera-ne-te-zeza/60%Daily2019-03-23 16:30
https://kosova-info.com/zelande-e-re-rihapen-xhamite-pas-sulmit-terrorist/60%Daily2019-03-23 16:27
https://kosova-info.com/prokuroria-shqyrton-ekspertizen-financiare-per-privatizimin-e-keds-it-se-shpejti-intervistohen-te-dyshuarit/60%Daily2019-03-23 16:21
https://kosova-info.com/kthese-e-madhe-nga-pogba-francezi-drejt-real-madrid/60%Daily2019-03-23 16:21
https://kosova-info.com/si-u-be-indiani-konsull-ne-afrike/60%Daily2019-03-23 16:18
https://kosova-info.com/fundjave-e-kendshme-per-miriam-canin/60%Daily2019-03-23 16:17
https://kosova-info.com/paris-jelekverdhet-sndalen-ushtria-ne-gatishmeri-foto/60%Daily2019-03-23 16:03
https://kosova-info.com/mensur-saqfiu-nuk-u-arrestua-skena-me-police-ishte-nga-xhirimet-e-nje-filmi/60%Daily2019-03-23 15:59
https://kosova-info.com/xhaka-me-zvicren-e-nisin-me-fitore-marrin-tri-pike-nga-udhetimi-ne-gjeorgji/60%Daily2019-03-23 15:55
https://kosova-info.com/instagram-vjen-me-ndryshimin-e-madh/60%Daily2019-03-23 15:50
https://kosova-info.com/pothuajse-ne-cdo-paraqitje-te-saj-ka-elemente-kombetare-shkurta-tregon-arsyen/60%Daily2019-03-23 15:46
https://kosova-info.com/rrezikoi-te-denohej-me-burg-per-shkak-se-perpiu-nje-peshk-te-gjalle/60%Daily2019-03-23 15:45
https://kosova-info.com/protestuesit-deshirojne-referendum-te-ri-per-brexit/60%Daily2019-03-23 15:38
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-nga-stervitja-e-kosoves-kololli-e-kryeziu-po-sterviten-me-grupin/60%Daily2019-03-23 15:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-befasia-qe-alberia-pranoi-nga-anxhelina/60%Daily2019-03-23 15:32
https://kosova-info.com/kombetarja-e-kosoves-vazhdon-pergatitjet-per-ndeshjen-me-bullgarine/60%Daily2019-03-23 15:30
https://kosova-info.com/zvicra-kalon-ne-epersi-ndaj-gjeorgjise-me-nje-gol-te-bukur/60%Daily2019-03-23 15:22
https://kosova-info.com/zjarri-nuk-ka-prekur-asnje-zone-banimi-dhe-kfor-mbetet-vigjilent-per-te-ofruar-ndihme/60%Daily2019-03-23 15:19
https://kosova-info.com/qindra-shqiptare-e-zvicerane-marshojne-per-vrasjen-e-7-vjecarit-kosovar/60%Daily2019-03-23 15:18
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-vritet-aksidentalisht-gjate-xhirimeve-te-videoklipit/60%Daily2019-03-23 15:16
https://kosova-info.com/reja-trajneri-i-ri-i-kombetares-se-shqiperise-ja-cfare-thote-italiani/60%Daily2019-03-23 15:10
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-klipit-ma-jolie-nga-gent-fatali/60%Daily2019-03-23 15:06
https://kosova-info.com/arrestohet-aktori-i-njohur-i-stupcave/60%Daily2019-03-23 14:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-me-seksi-i-estrades-sipas-adelina-berishes/60%Daily2019-03-23 14:56
https://kosova-info.com/fat-ne-fatkeqesi-per-kosoven-bullgarise-i-lendohet-edhe-nje-lojtar-i-madh/60%Daily2019-03-23 14:52
https://kosova-info.com/nik-gjeloshaj-kryetar-i-komunes-se-tuzit/60%Daily2019-03-23 14:51
https://kosova-info.com/nga-klipi-i-ri-i-genta-ismajlit-shikojeni-si-duket/60%Daily2019-03-23 14:39
https://kosova-info.com/rama-basha-lider-pa-hallate-qe-djeg-mandatet-se-ka-frike-zgjedhjet/60%Daily2019-03-23 14:39
https://kosova-info.com/kur-messi-vendos-te-dribloi-gjithe-kundershtaret/60%Daily2019-03-23 14:21
https://kosova-info.com/grate-mbahen-larg-vendimmarrjes/60%Daily2019-03-23 14:19
https://kosova-info.com/leonita-lekaj-i-uron-fat-bashkeshortit-granitit-ne-lojen-kunder-georgia/60%Daily2019-03-23 14:19
https://kosova-info.com/serbia-lobon-ne-ameriken-latine-kunder-kosoves/60%Daily2019-03-23 14:18
https://kosova-info.com/drita-qe-binte-ne-shkallet-levizese-shkaktonte-iluzionin-optik-sikur-te-jete-duke-rreshqitur/60%Daily2019-03-23 14:14
https://kosova-info.com/shkon-ne-417-numri-i-viktimave-nga-vershimet-ne-mozambik/60%Daily2019-03-23 14:10
https://kosova-info.com/uzuni-paralajmeron-shqiperine-para-ndeshjes-me-andorren/60%Daily2019-03-23 14:07
https://kosova-info.com/limaj-do-ti-jemi-perjete-mirenjohes-vendeve-mike-qe-i-dolen-ne-krah-luftes-se-drejte-te-uck-se/60%Daily2019-03-23 14:06
https://kosova-info.com/vesa-luma-mezi-pret-te-kthehet-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-23 13:59
https://kosova-info.com/universitete-priten-tu-rikthehen-akreditimit-te-programeve/60%Daily2019-03-23 13:54
https://kosova-info.com/vuciq-i-quan-provokime-aksionet-e-policise-per-te-mbyllur-lojerat-e-fatit-ne-veri/60%Daily2019-03-23 13:52
https://kosova-info.com/balaj-ndaj-andorres-jemi-te-obliguar-te-fitojme/60%Daily2019-03-23 13:51
https://kosova-info.com/policia-ndalon-qytetarin-serb-qe-hyri-ilegalisht-ne-kosove/60%Daily2019-03-23 13:47
https://kosova-info.com/pas-rrahjes-arrestohen-tre-persona/60%Daily2019-03-23 13:45
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-zbulon-detaje-nga-dasma-e-greses/60%Daily2019-03-23 13:40
https://kosova-info.com/trajneri-i-bullgarise-me-deklarate-sensacionale-per-kosoven/60%Daily2019-03-23 13:39
https://kosova-info.com/mesoni-pse-duhet-te-konsumojme-caj-jeshil/60%Daily2019-03-23 13:38
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-tragjike-te-te-riut-nga-dragashi/60%Daily2019-03-23 13:24
https://kosova-info.com/marina-vjollca-shijon-rrezet-e-diellit/60%Daily2019-03-23 13:19
https://kosova-info.com/duka-pas-shkarkimit-te-panuccit-endrra-vazhdon/60%Daily2019-03-23 13:18
https://kosova-info.com/erion-veliaj-e-shpalli-rikandidimin-per-tiranen-me-edi-ramen-me-te-forte-se-kurre/60%Daily2019-03-23 13:16
https://kosova-info.com/si-asnjehere-me-pare-zvicra-starton-ndaj-gjeorgjise-me-vetem-nje-shqiptar/60%Daily2019-03-23 13:06
https://kosova-info.com/inskenoi-vjedhjen-per-te-arsyetuar-parate-e-humbura/60%Daily2019-03-23 13:02
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-me-elegante-se-kurre-a-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2019-03-23 12:59
https://kosova-info.com/thaci-uck-ja-ne-toke-dhe-nato-ne-ajer-detyruan-kapitullimin-millosheviqin/60%Daily2019-03-23 12:50
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-dine-femrat-per-efektet-e-kontraceptiveve/60%Daily2019-03-23 12:44
https://kosova-info.com/maduro-mund-te-pranoj-islamin-per-shkak-te-ertugrul-it/60%Daily2019-03-23 12:42
https://kosova-info.com/enca-provokon-fansat-me-dekoltene-e-hapur/60%Daily2019-03-23 12:39
https://kosova-info.com/panairi-i-lajpcigut-kosova-prezantohet-per-here-te-pare-si-shtet/60%Daily2019-03-23 12:23
https://kosova-info.com/seven-saraqi-feston-sot-ditelindjen/60%Daily2019-03-23 12:19
https://kosova-info.com/veliaj-shpall-rikandidimin-me-edi-ramen-me-te-forte-se-kurre/60%Daily2019-03-23 12:16
https://kosova-info.com/osmani-ska-ende-kandidat-per-kryetar-te-ldk-se/60%Daily2019-03-23 12:12
https://kosova-info.com/haradinajn-e-pyesin-per-taksen-thote-se-amerika-dhe-nato-do-te-jene-miq-te-perjetshem/60%Daily2019-03-23 12:01
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-i-nxjerr-te-gjitha-ky-fustan/60%Daily2019-03-23 11:59
https://kosova-info.com/varroset-shtatevjecari-qe-u-vra-ne-zvicer/60%Daily2019-03-23 11:58
https://kosova-info.com/largohet-allegri-vjen-deschamps/60%Daily2019-03-23 11:58
https://kosova-info.com/zbulohet-ferizajasi-qe-inskenoje-rastin-e-vjedhjes/60%Daily2019-03-23 11:47
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-150-milionesh-nga-serie-a/60%Daily2019-03-23 11:40
https://kosova-info.com/ordinancat-pa-licence-e-parregullsi-tatimore-ne-gjilan/60%Daily2019-03-23 11:32
https://kosova-info.com/panucci-flet-para-largimit-nga-shqiperia-ja-si-erdhi-shkarkimi-im/60%Daily2019-03-23 11:23
https://kosova-info.com/kater-milione-britaneze-nuk-duan-te-largohen-nga-be-peticioni-po-vazhdon-te-nenshkruhet-me-te-madhe/60%Daily2019-03-23 11:16
https://kosova-info.com/reportazhi-i-uefa-s-per-kosoven-euro-2020-ne-po-vijme/60%Daily2019-03-23 11:08
https://kosova-info.com/veseli-asgje-e-madhe-ne-kosove-nuk-eshte-bere-pa-kontributin-e-grave-te-saj/60%Daily2019-03-23 11:07
https://kosova-info.com/gjermania-miraton-ligjin-qe-ndihmon-familjet-e-varfera/60%Daily2019-03-23 11:07
https://kosova-info.com/fshatra-ne-flake-dhe-dialog-i-deshtuar-me-beogradin/60%Daily2019-03-23 11:03
https://kosova-info.com/lori-hoxha-zbulon-torten-dhe-urimin-emocionues-per-te-emen/60%Daily2019-03-23 10:59
https://kosova-info.com/kurti-ben-krahasimin-e-kosoves-se-vitit-1989-me-kosoven-e-vitit-2019/60%Daily2019-03-23 10:58
https://kosova-info.com/panucci-largohet-me-nje-akuze-te-rende-jeni-te-mesuar-me-cirk/60%Daily2019-03-23 10:49
https://kosova-info.com/gjysme-milione-euro-per-vetura-me-qira-per-rtk-ne/60%Daily2019-03-23 10:49
https://kosova-info.com/mesohen-dy-largimet-e-para-te-zidanes-nga-real-madrid/60%Daily2019-03-23 10:39
https://kosova-info.com/bebe-rexha-sjell-videoklipin-vertikal-te-kenges-last-hurrah/60%Daily2019-03-23 10:39
https://kosova-info.com/isis-i-ne-grahmat-e-fundit-dalin-pamjet-e-para-te-dorezimit/60%Daily2019-03-23 10:26
https://kosova-info.com/isis-i-ne-grahmat-e-fundit-dalin-pamjet-e-para-te-dorezimit/60%Daily2019-03-23 10:26
https://kosova-info.com/interi-deshiron-ta-vjedh-lojtarin-qe-po-shkelqen-ne-premierlige/60%Daily2019-03-23 10:25
https://kosova-info.com/kritikohet-per-peshen-trupore-heta-tregon-nese-kjo-gje-i-pengon/60%Daily2019-03-23 10:19
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-nato-n-per-intervenimin-ushtarak-ne-kosove-kunder-millosheviqit/60%Daily2019-03-23 10:17
https://kosova-info.com/ekzekutimi-i-avokatit-krimet-e-renda-marrin-ne-dore-hetimin/60%Daily2019-03-23 10:09
https://kosova-info.com/eden-hazard-arrin-marreveshje-me-real-madridin/60%Daily2019-03-23 10:06
https://kosova-info.com/keshtu-nis-dita-per-engjellusha-salihun/60%Daily2019-03-23 09:59
https://kosova-info.com/digjen-malet-afer-manastirit-te-decanit/60%Daily2019-03-23 09:57
https://kosova-info.com/takim-deri-ne-ora-3-te-mengjesit-si-u-prish-kontrata-fshf-panucci/60%Daily2019-03-23 09:45
https://kosova-info.com/sot-homazhe-per-viktimat-e-xhamive-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-23 09:40
https://kosova-info.com/mahmut-ferati-flet-per-profesionin-e-mesimdhenesit-gjerat-qe-nuk-i-keni-ditur/60%Daily2019-03-23 09:39
https://kosova-info.com/keto-jane-gjitha-rezultatet-qe-shqiperia-i-arriti-me-panuccin/60%Daily2019-03-23 09:30
https://kosova-info.com/grabitje-ne-hajvali-shkembim-zjarri-mes-hajduteve-dhe-policise/60%Daily2019-03-23 09:25
https://kosova-info.com/e-keni-pare-mihrijen-me-floke-shumengjyreshe-do-befasoheni/60%Daily2019-03-23 09:19
https://kosova-info.com/haradinaj-per-der-spiegel-kosova-duhet-te-mesoje-te-mbrohet-vet/60%Daily2019-03-23 09:17
https://kosova-info.com/shkarkimi-i-panuccit-ja-kush-e-drejton-kombetaren-ndaj-andorres/60%Daily2019-03-23 09:10
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-po-punon-me-keta-artiste-te-njohur-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-03-23 08:59
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-te-miturit-qe-u-ther-per-vdekje-ne-zvicer/60%Daily2019-03-23 08:58
https://kosova-info.com/zyrtare-shqiperia-shkarkon-panuccin/60%Daily2019-03-23 08:51
https://kosova-info.com/kosova-pa-plan-b-per-vazhdimin-e-dialogut-ahmeti-thote-jeta-vazhdon/60%Daily2019-03-23 08:49
https://kosova-info.com/mblidhet-kongresi-i-ps-se-zbardhet-agjenda-e-punimeve/60%Daily2019-03-23 08:40
https://kosova-info.com/adelina-berisha-zgjedh-mes-presidentit-dhe-kryeministrit-te-kosoves/60%Daily2019-03-23 08:39
https://kosova-info.com/cana-dhe-mavraj-veshtire-te-zevendesohen/60%Daily2019-03-23 08:32
https://kosova-info.com/30-vjet-nga-demonstratat-e-grave-ne-ferizaj/60%Daily2019-03-23 08:29
https://kosova-info.com/perfshihet-nga-zjarri-nje-shtepi-ne-malisheve/60%Daily2019-03-23 08:26
https://kosova-info.com/euro-2020-sot-dita-e-zvicres-italise-dhe-spanjes/60%Daily2019-03-23 08:25
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-ngushllime-familjes-se-iliasit/60%Daily2019-03-23 08:19
https://kosova-info.com/dy-dekada-nga-bombardimet-e-shpetimit/60%Daily2019-03-23 08:08
https://kosova-info.com/grezda-nuk-jemi-as-brazili-as-argjentina/60%Daily2019-03-23 08:08
https://kosova-info.com/cilet-kengetare-do-te-donit-ti-shihnit-ne-nje-bashkepunim-ja-cfare-thone-qytetaret/60%Daily2019-03-23 07:59
https://kosova-info.com/lamtumire-real-kroos-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2019-03-23 07:57
https://kosova-info.com/35-vjecari-ne-shqiperi-mbyte-gruan-me-duar/60%Daily2019-03-23 07:53
https://kosova-info.com/sherbimi-i-detyrueshem-ushtarak-i-paperballueshem-per-kosoven-duhen-milionat/60%Daily2019-03-23 07:47
https://kosova-info.com/granit-xhaka-i-jep-nje-lajm-te-keq-arsenalit/60%Daily2019-03-23 07:44
https://kosova-info.com/kur-aferdita-dreshaj-merr-rreze-dielli-vjen-joshese-ne-bikini/60%Daily2019-03-23 07:43
https://kosova-info.com/moti-me-diell-ne-vikend-rritje-e-lehte-e-temperaturave/60%Daily2019-03-23 07:36
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-dhe-diona-fona-behen-bashke-ja-cfare-kane-postuar/60%Daily2019-03-23 07:32
https://kosova-info.com/sadiku-tregon-se-cka-po-i-mungon-kesaj-shqiperie/60%Daily2019-03-23 07:26
https://kosova-info.com/diplomacia-kosovare-ne-gjume/60%Daily2019-03-23 07:22
https://kosova-info.com/getinjo-reagon-pas-vrasjes-se-7-vjecarit-psikopata/60%Daily2019-03-23 07:22
https://kosova-info.com/mjeket-rekomandojne-qytetaret-te-vaksinohen/60%Daily2019-03-23 07:13
https://kosova-info.com/mjeket-rekomandojne-qytetaret-te-vaksinohen/60%Daily2019-03-23 07:13
https://kosova-info.com/vjen-fundi-i-panuccit-duka-e-sjelle-ne-shqiperi-trajnerin-e-njohur-italian/60%Daily2019-03-23 07:12
https://kosova-info.com/vjen-fundi-i-panuccit-duka-e-sjelle-ne-shqiperi-trajnerin-e-njohur-italian-2/60%Daily2019-03-23 07:12
https://kosova-info.com/flaka-krelani-paralajmeron-gjera-te-medha/60%Daily2019-03-23 07:08
https://kosova-info.com/keshtu-e-komenton-hysaj-humbjen-e-shqiperise/60%Daily2019-03-23 07:04
https://kosova-info.com/the-guardian-me-permbledhje-te-ngjarjeve-te-vitit-1989-si-millosheviqi-i-suprimoi-kosoves-autonomine-30-vjet-me-pare/60%Daily2019-03-23 07:04
https://kosova-info.com/cfare-pritet-te-ndodh-sot-ne-kosove-6/60%Daily2019-03-23 06:50
https://kosova-info.com/daily-mail-pasi-e-la-zemerthyer-andrew-garfield-rita-ora-ribashkohet-me-andrew-watt/60%Daily2019-03-22 23:00
https://kosova-info.com/vrasesi-i-zelandes-se-re-dhe-shteti-islamik-jane-prerje-e-se-njejtes-cope/60%Daily2019-03-22 22:58
https://kosova-info.com/9-humbje-ne-15-ndeshje-panucci-adrese-per-te-gjitha-kritikat-e-kombetares/60%Daily2019-03-22 22:55
https://kosova-info.com/prokurori-mueller-perfundon-hetimin-rreth-bashkepunimit-te-mundshem-trump-rusi/60%Daily2019-03-22 22:53
https://kosova-info.com/hailey-baldwin-vjen-e-nxehte-ne-bikini/60%Daily2019-03-22 22:44
https://kosova-info.com/fundjava-me-diell-nga-java-e-ardhshme-shi-dhe-mundesi-per-bore/60%Daily2019-03-22 22:39
https://kosova-info.com/rritet-deficiti-tregtar-bie-krejt-importi-me-serbine/60%Daily2019-03-22 22:34
https://kosova-info.com/eskalojne-protestat-ne-france-ushtria-do-te-lejohet-te-hap-zjarr/60%Daily2019-03-22 22:33
https://kosova-info.com/berisha-flet-pas-humbjes-komenton-sjelljet-e-tifozeve/60%Daily2019-03-22 22:32
https://kosova-info.com/enca-ndihem-shume-e-bukur-dhe-nuk-kam-konsumuar-ende-bari/60%Daily2019-03-22 22:29
https://kosova-info.com/memushaj-goli-i-dyte-mbylli-ndeshjen-nuk-e-di-cfare-po-na-ndodh/60%Daily2019-03-22 22:21
https://kosova-info.com/trajneri-i-turqise-skuadra-qe-kerkoi-me-shume-fitoren-ishim-ne/60%Daily2019-03-22 22:17
https://kosova-info.com/pas-fejeses-me-katy-perry-orlando-bloom-nxori-ne-shitje-apartamentin-6-7-milionesh/60%Daily2019-03-22 22:15
https://kosova-info.com/panucci-adresa-e-gjitha-kritikave-ja-cfare-thote-ai-pas-humbjes-ndaj-turqise/60%Daily2019-03-22 22:13
https://kosova-info.com/neser-ne-zvicer-marsh-solidarizues-me-familjen-e-7-vjecarit-te-mbytur/60%Daily2019-03-22 22:12
https://kosova-info.com/balaj-pas-humbjes-me-turqine-rezultati-02-nuk-eshte-real/60%Daily2019-03-22 22:02
https://kosova-info.com/plaka-qe-vrau-7-vjecarin-kishte-mbi-100-mije-franga-borxhe-nuk-dihet-a-ka-qene-e-semure/60%Daily2019-03-22 22:01
https://kosova-info.com/gresa-behlulit-i-organizojne-festen-e-beqarise-publikohen-pamjet/60%Daily2019-03-22 22:01
https://kosova-info.com/digjet-nje-autobus-ne-rrugen-zhur-prizren/60%Daily2019-03-22 21:52
https://kosova-info.com/capital-t-nuk-mund-te-qendroje-pa-e-bere-kete-gje-edhe-kur-eshte-jashte-vendit/60%Daily2019-03-22 21:43
https://kosova-info.com/shqiperia-e-nis-me-humbje-rrugetimin-ne-euro-2020-tifozet-nuk-e-duan-panuccin/60%Daily2019-03-22 21:42
https://kosova-info.com/a-i-ka-mbetur-merak-posti-i-kryetarit-te-prishtines-arban-abrashit/60%Daily2019-03-22 21:37
https://kosova-info.com/macron-evropa-nuk-duhet-te-mbese-peng-i-brexit-it/60%Daily2019-03-22 21:28
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ia-kthen-te-pasmet-kameres-provokon-me-twerk/60%Daily2019-03-22 21:25
https://kosova-info.com/fyerje-ne-kor-per-panuccin-pergjaket-berisha-perkrahje-apo-urrejtje-per-shqiperine/60%Daily2019-03-22 21:24
https://kosova-info.com/ylli-i-milan-i-shenon-gol-te-bukur-berishes-shqiperia-me-dy-gola-disavantazh-ndaj-turqise/60%Daily2019-03-22 21:09
https://kosova-info.com/isufi-i-kunderpergjigjet-hotit-deklaratat-tua-jane-hipokrizi/60%Daily2019-03-22 21:07
https://kosova-info.com/afrona-fotografohet-prane-bleros-se-shpejti-do-te-jem-gruaja-jote/60%Daily2019-03-22 21:05
https://kosova-info.com/sejdiu-boll-transparent-po-jane-me-punesime-po-thone-me-mujt-krejt-i-punesojme/60%Daily2019-03-22 21:02
https://kosova-info.com/penalltia-fantazme-qe-i-siguroi-barazimin-bullgarise/60%Daily2019-03-22 20:47
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-gjykata-speciale-e-njeanshme-nuk-perjashtohen-protestat/60%Daily2019-03-22 20:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-reperi-shqiptar-qe-po-e-percjell-nga-afer-ndeshjen-shqiperi-turqi/60%Daily2019-03-22 20:44
https://kosova-info.com/indianet-qe-zhduken-725-milione-euro-jane-ne-tirane-ne-kosove-u-takuan-me-haradinajn/60%Daily2019-03-22 20:35
https://kosova-info.com/ranieri-merr-nje-lajm-te-keq-para-ndeshjes-me-napolin/60%Daily2019-03-22 20:31
https://kosova-info.com/oriola-marashi-vishet-si-nuse-ne-fotosesionin-e-ri/60%Daily2019-03-22 20:26
https://kosova-info.com/vritet-avokati-shqiptar/60%Daily2019-03-22 20:18
https://kosova-info.com/ne-rastin-e-pare-turqia-kalon-ne-epersi-ndaj-shqiperise/60%Daily2019-03-22 20:10
https://kosova-info.com/fjolla-morina-apo-shkenda-dubova-ka-gjoksin-me-seksi-adelina-habit-me-pergjigjen/60%Daily2019-03-22 20:07
https://kosova-info.com/cutrone-afer-largimit-nga-milano-keto-jane-dy-skuadrat-qe-e-kerkojne/60%Daily2019-03-22 20:03
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-tristan-khloe-prek-zemrat-e-te-gjitheve-me-keto-fjale/60%Daily2019-03-22 19:55
https://kosova-info.com/ylli-i-man-utd-alexis-sanchez-viziton-talentin-e-lenduar-te-kosoves/60%Daily2019-03-22 19:46
https://kosova-info.com/kosova-e-mirepret-biznesmenin-e-kerkuar-nga-india/60%Daily2019-03-22 19:40
https://kosova-info.com/sri-lanka-teston-me-sukses-reshjet-e-shiut-artificiale/60%Daily2019-03-22 19:38
https://kosova-info.com/keta-kengetare-qytetaret-do-donin-ti-shihnin-ne-nje-bashkepunim/60%Daily2019-03-22 19:34
https://kosova-info.com/para-se-te-merrej-me-aktrim-kjo-eshte-puna-qe-e-bente-fisnik-ademi/60%Daily2019-03-22 19:18
https://kosova-info.com/hahn-viziton-beogradin-ne-fund-te-muajit/60%Daily2019-03-22 19:15
https://kosova-info.com/princi-charles-ne-kube-nje-vizite-e-pazakonte-ne-ishull/60%Daily2019-03-22 19:12
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-reagon-pas-vrasjes-se-7-vjecarit-pak-jane-100-vite-burg-per-keso-vrasese/60%Daily2019-03-22 19:07
https://kosova-info.com/prestigjiozja-amerikane-citon-ish-diplomatin-gjerman-ky-eshte-plani-special-i-trumpit-per-kosoven/60%Daily2019-03-22 19:05
https://kosova-info.com/tahiri-vetevendosje-akuzon-psd-ne-per-punet-qe-vete-si-ka-kryer/60%Daily2019-03-22 18:57
https://kosova-info.com/bullgaria-dhe-mali-i-zi-luajne-baras-ne-ndeshjen-hapese-te-grupit-te-kosoves/60%Daily2019-03-22 18:53
https://kosova-info.com/mahmut-ferati-tregon-si-lindi-ideja-per-ti-kushtuar-kenge-fadil-vokrrit/60%Daily2019-03-22 18:49
https://kosova-info.com/trump-shteti-islamik-nuk-kontrollon-me-asnje-territor-ne-siri/60%Daily2019-03-22 18:40
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-ne-lidhje-dashurie-kjo-foto-ua-beri-koken-lemsh-te-gjitheve/60%Daily2019-03-22 18:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-shqiperi-turqi/60%Daily2019-03-22 18:38
https://kosova-info.com/nje-shance-i-fundit-dalja-e-britanise-shtyhet-edhe-per-tre-jave/60%Daily2019-03-22 18:35
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-zbulon-detaje-rreth-dasmes-se-greses/60%Daily2019-03-22 18:18
https://kosova-info.com/shqiperi-turqi-nuk-mungon-perkrahja-nga-kosova/60%Daily2019-03-22 18:17
https://kosova-info.com/lojera-te-fatit-ka-ne-afersi-te-shkollave-pronaret-se-kane-respektuar-ligjin/60%Daily2019-03-22 18:13
https://kosova-info.com/nena-e-hanes-mozzik-ia-publikon-kete-foto-loredanes/60%Daily2019-03-22 18:09
https://kosova-info.com/jane-meritore-te-gjithe-deputetet-qe-perkrahen-rezoluten-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-22 18:09
https://kosova-info.com/nenad-canak-kercenohet-me-vrasje-ne-serbi/60%Daily2019-03-22 18:02
https://kosova-info.com/juve-dhe-man-utd-shpresojne-per-ronaldon-e-ri/60%Daily2019-03-22 18:00
https://kosova-info.com/gripit-sezonal-ne-kosove-shenon-renie/60%Daily2019-03-22 17:58
https://kosova-info.com/taksa-falimenton-industrine-e-prodhimit-te-miellit-ne-kosove/60%Daily2019-03-22 17:55
https://kosova-info.com/ava-max-shtrihet-ne-spital-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-03-22 17:49
https://kosova-info.com/dybala-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-juventus/60%Daily2019-03-22 17:46
https://kosova-info.com/cmimi-i-naftes-ne-kosove-po-ndryshon-brenda-dites-a-pritet-perseri-rritje/60%Daily2019-03-22 17:44
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-takon-homologun-e-tij-ne-maqedonine-veriore-venko-filipche/60%Daily2019-03-22 17:43
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-tregon-a-eshte-arrestuar-biznesmeni-indian-qe-vizitoi-haradinajn/60%Daily2019-03-22 17:37
https://kosova-info.com/hiti-last-hurrah-nga-bebe-rexha-vjen-me-videoklip-vertikal/60%Daily2019-03-22 17:34
https://kosova-info.com/aksidentohet-kryetari-i-komunes-se-podujeves-agim-veliu/60%Daily2019-03-22 17:34
https://kosova-info.com/milan-eshte-afer-qe-ta-humb-yllin-e-skuadres/60%Daily2019-03-22 17:27
https://kosova-info.com/modelja-ruse-ngre-temperaturat-pozon-nga-prapa-ne-plazh/60%Daily2019-03-22 17:19
https://kosova-info.com/grushta-ndaj-grave/60%Daily2019-03-22 17:12
https://kosova-info.com/hoti-kuvendi-ka-vendosur-te-liroje-rruget-dhe-lagjet-nga-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-22 17:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-keshilla-e-berbatov-per-manchester-united/60%Daily2019-03-22 17:03
https://kosova-info.com/tuna-sjell-prapaskenat-e-albumit-fortuna/60%Daily2019-03-22 17:03
https://kosova-info.com/angazhohet-edhe-ushtria-per-parandalimin-e-dhunes-ne-protestat-ne-paris/60%Daily2019-03-22 16:49
https://kosova-info.com/te-siento-kenga-me-e-re-nga-granit-derguti-dhe-eva/60%Daily2019-03-22 16:46
https://kosova-info.com/befason-ish-ylli-i-anglise-perkrah-kalimin-e-hudson-odoi-nga-chelsea-tek-bayern/60%Daily2019-03-22 16:46
https://kosova-info.com/komentet-e-neymar-pas-eliminimit-nga-liga-e-kampioneve-uefa-akuzon-brazilianin/60%Daily2019-03-22 16:32
https://kosova-info.com/ana-kabashi-dhe-nushi-publikojne-kengen-kqyre-ti/60%Daily2019-03-22 16:30
https://kosova-info.com/trump-fut-hundet-ne-lindjen-e-mesme-reagon-rusia-irani-siria/60%Daily2019-03-22 16:28
https://kosova-info.com/me-rastin-e-fejeses-jlo-dhe-alex-rodriguez-pranojne-leter-urimi-nga-barack-obama/60%Daily2019-03-22 16:15
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-agjenda-e-kombetares-se-kosoves-per-ndeshjen-me-bullgarine/60%Daily2019-03-22 16:14
https://kosova-info.com/bastisje-ne-33-qytete-te-kosoves-mbyllen-35-lokale-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-22 16:14
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-gati-70-milione-euro-per-jesus/60%Daily2019-03-22 16:06
https://kosova-info.com/anjeza-shahini-shetitet-me-vajzen-poston-imazhin-e-kendshem/60%Daily2019-03-22 16:00
https://kosova-info.com/haradinajn-prezanton-projektligjin-me-te-cilen-ndalohen-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-22 15:58
https://kosova-info.com/erdogan-grupet-e-ekstremit-te-djathte-terroriste-njesoj-si-xhihadistet/60%Daily2019-03-22 15:57
https://kosova-info.com/courtois-u-pergjigjet-kritikave-akoma-besoj-se-jam-prej-me-te-mireve/60%Daily2019-03-22 15:52
https://kosova-info.com/gold-ag-i-prekur-nga-vrasja-e-7-vjecarit-ne-zvicer/60%Daily2019-03-22 15:45
https://kosova-info.com/megjithate-mbushet-loro-borici-10-e-tifozeve-do-te-jene-turq/60%Daily2019-03-22 15:40
https://kosova-info.com/ne-gjermani-arrestohen-10-persona-dyshohen-se-planifikuan-nje-sulm-terrorist-islamik/60%Daily2019-03-22 15:38
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-nis-pushimet-pamje-mahnitese-nga-vendi-ku-po-pushon/60%Daily2019-03-22 15:30
https://kosova-info.com/okb-miraton-rezolute-kunder-okupimit-izraelit-ne-lartesirat-e-golanit/60%Daily2019-03-22 15:27
https://kosova-info.com/ronaldo-komenton-het-trikun-e-messit-ndaj-betis-edhe-portugezi-i-habitur/60%Daily2019-03-22 15:26
https://kosova-info.com/mbpzhr-ja-mbeshtetje-per-projektet-bujqesore-te-obiliqit/60%Daily2019-03-22 15:24
https://kosova-info.com/kerkese-per-paraburgim-ndaj-personit-qe-dyshohet-se-e-sulmoi-fizikisht-nenen-e-tij/60%Daily2019-03-22 15:21
https://kosova-info.com/fifi-zbulon-titullin-e-kenges-se-re/60%Daily2019-03-22 15:14
https://kosova-info.com/kosova-do-te-gjobitet-nga-uefa-shkaku-i-hyrjes-se-tifozeve-ne-fushe/60%Daily2019-03-22 15:09
https://kosova-info.com/mbeturat-hyne-gati-ne-oborr-te-kompanise-pastrimi/60%Daily2019-03-22 15:06
https://kosova-info.com/bqk-ja-dhe-berzh-i-diskutuan-lidhur-me-zhvillimin-e-tregut-te-kapitalit/60%Daily2019-03-22 15:01
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-tek-franceska-dhe-kejvina-ne-plazh-publikojne-imazhet-e-nxehta/60%Daily2019-03-22 15:00
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-tayna-para-se-te-behej-e-famshme/60%Daily2019-03-22 14:58
https://kosova-info.com/cfare-i-tha-schmeichel-ujkanit-para-ndeshjes-kosove-danimarke/60%Daily2019-03-22 14:48
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-duhen-per-pastrimin-e-trupit/60%Daily2019-03-22 14:45
https://kosova-info.com/noizy-dhe-enca-nuk-flasin-me-por-ky-projekt-i-tyre-rikthehet-serish-ne-youtube/60%Daily2019-03-22 14:39
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-kap-mallra-e-arme-te-kontrabanduara-arrestohen-disa-persona/60%Daily2019-03-22 14:38
https://kosova-info.com/prishtines-leshon-186-leje-ndertimi-ne-vitin-2018-10-me-shume-se-ne-2017-en/60%Daily2019-03-22 14:35
https://kosova-info.com/agjenti-ja-sa-kushton-milan-skriniar/60%Daily2019-03-22 14:30
https://kosova-info.com/nxenesit-e-ahmet-gashit-rreth-nje-muaj-pa-matematike/60%Daily2019-03-22 14:26
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-carino-lady-gaga-nis-nje-romance-te-re/60%Daily2019-03-22 14:19
https://kosova-info.com/bale-kurre-nuk-kam-pasur-probleme-me-ronaldon-ai-eshte-nje-lojtar-i-pabesueshem/60%Daily2019-03-22 14:12
https://kosova-info.com/zeka-tani-e-mora-vesh-se-si-xhavit-haliti-i-ka-bere-milionat/60%Daily2019-03-22 14:07
https://kosova-info.com/prishtines-se-shpejti-i-shtohet-edhe-nje-qender-e-mjekesise-familjare/60%Daily2019-03-22 14:05
https://kosova-info.com/ministri-i-diaspores-pikellim-i-thelle-per-vrasjen-mizore-te-mergimit/60%Daily2019-03-22 14:01
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-i-reagon-sabri-fejzullahut-pse-be-axha-sabri-kapesh-me-mu/60%Daily2019-03-22 13:59
https://kosova-info.com/fotografia-familjare-qe-su-paramendua-kurre-prinderit-dhe-vellai-ne-vendin-ku-u-vra-7-vjecari/60%Daily2019-03-22 13:54
https://kosova-info.com/agjenda-per-ndeshjen-kosove-bullgari/60%Daily2019-03-22 13:49
https://kosova-info.com/ish-sekretarja-e-mti-se-qe-akuzohej-bashke-me-ministrin-lluka-edhe-ne-rigjykim-mohon-fajesine-per-konflikt-interesi/60%Daily2019-03-22 13:39
https://kosova-info.com/a-ke-operacione-plastike-ja-si-pergjigjet-ish-miss-shqiperia/60%Daily2019-03-22 13:39
https://kosova-info.com/shala-e-vendos-kosoven-ne-fokus-te-investitoreve-franceze/60%Daily2019-03-22 13:38
https://kosova-info.com/mbi-60-te-vdekur-pas-perplasjes-se-dy-autobuseve-ne-gane/60%Daily2019-03-22 13:22
https://kosova-info.com/e-perbashketa-e-kengetareve-shqiptare-kush-ke-kopjoi/60%Daily2019-03-22 13:20
https://kosova-info.com/arrestohet-kunati-i-indianeve-mashtrues-po-tentonte-largimin-nga-shqiperia/60%Daily2019-03-22 13:15
https://kosova-info.com/muriqi-kosova-model-per-tolerance-fetare-e-paqesore-ne-bote/60%Daily2019-03-22 13:08
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-shqiptare-dua-te-jetoj-ne-gjermani/60%Daily2019-03-22 13:02
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-publikon-video-duke-kercyer-reagimi-i-albi-nakos-do-ju-befasoje/60%Daily2019-03-22 12:51
https://kosova-info.com/hoxhaj-qeveria-e-ka-prioritet-krijimin-e-vendeve-te-punes-2/60%Daily2019-03-22 12:51
https://kosova-info.com/presidenti-i-tronditur-per-vrasjen-e-7-vjecarit-kosovar-ne-zvicer/60%Daily2019-03-22 12:48
https://kosova-info.com/hasani-rezoluta-e-kuvendit-mesazh-qe-institucionet-po-e-kthejne-vemendjen-tek-te-rinjte/60%Daily2019-03-22 12:48
https://kosova-info.com/limaj-ngushellon-familjen-e-7-vjecarit-ne-zvicer-bashkendiejme-dhimbjen-e-tyre/60%Daily2019-03-22 12:47
https://kosova-info.com/psg-transferon-yllin-e-man-utd/60%Daily2019-03-22 12:44
https://kosova-info.com/e-moshuara-qe-vrau-me-thike-shtatevjecarin-nga-kosova-eshte-me-probleme-mendore/60%Daily2019-03-22 12:43
https://kosova-info.com/haradinaj-do-te-ndertojme-rruge-e-ura-sepse-ajo-eshte-detyra-jone/60%Daily2019-03-22 12:36
https://kosova-info.com/ne-ferizaj-behen-kartela-elektronike-shendetesore-per-pacientet/60%Daily2019-03-22 12:33
https://kosova-info.com/alaba-i-hapur-te-largohet-nga-bayern-munich/60%Daily2019-03-22 12:28
https://kosova-info.com/hoxhaj-qeveria-e-ka-prioritet-krijimin-e-vendeve-te-punes/60%Daily2019-03-22 12:21
https://kosova-info.com/10-argjentinas-ne-1-albiceleste-feston-kthimin-e-messit-me-kete-video-emocionale/60%Daily2019-03-22 12:18
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-rezoluten-per-pezullimin-e-aktivitetit-te-kazinove-dhe-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-22 12:02
https://kosova-info.com/hamza-qeveria-do-te-respektoje-vendimin-qe-do-ta-marre-kuvendi-per-mbylljen-e-kazinove/60%Daily2019-03-22 11:52
https://kosova-info.com/gjermani-13-miliarde-euro-per-femijet-e-varfer/60%Daily2019-03-22 11:48
https://kosova-info.com/televizioni-australian-me-dokumentar-special-per-vendin-qe-jeton-me-futbollin/60%Daily2019-03-22 11:43
https://kosova-info.com/sulmet-e-nato-s-nuk-ishin-gabim-i-serbise-thote-bernabiq/60%Daily2019-03-22 11:37
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-ve-ne-pikepyetje-klikimet-e-flori-mumajesit/60%Daily2019-03-22 11:37
https://kosova-info.com/pozite-e-opozite-pajtohen-per-ndalimin-e-kazinove-dhe-votimin-e-rezolutes-pa-debat/60%Daily2019-03-22 11:30
https://kosova-info.com/hazard-tallet-me-courtois/60%Daily2019-03-22 11:28
https://kosova-info.com/ambasadorja-gjermane-te-meta-ambasadori-britanik-te-basha/60%Daily2019-03-22 11:27
https://kosova-info.com/thirrje-per-mbrojtjen-dhe-perdorimin-racional-te-ujit/60%Daily2019-03-22 11:27
https://kosova-info.com/konjufca-kerkon-nga-qeveria-heqjen-e-koncept-dokumentit-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-22 11:27
https://kosova-info.com/hoti-per-kazinote-sjane-lojera-te-fatit-por-lojera-te-zhvatjes/60%Daily2019-03-22 11:22
https://kosova-info.com/gjiko-pergatitet-per-vere-blen-edhe-nje-motoskaf/60%Daily2019-03-22 11:19
https://kosova-info.com/muriqi-ndaj-bullgarise-do-te-festoje-e-gjithe-kosova/60%Daily2019-03-22 11:18
https://kosova-info.com/lavrov-platforma-e-kosoves-eshte-ultimatum-per-njohje-nga-serbia-pas-i-qendron-shba-ja/60%Daily2019-03-22 11:15
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-qe-kreu-vjedhje-te-rende-ne-gjilan/60%Daily2019-03-22 11:10
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-qeshin-me-gafen-e-courtois/60%Daily2019-03-22 11:08
https://kosova-info.com/lista-serbe-kthehet-ne-kuvend-pas-4-muajsh/60%Daily2019-03-22 11:08
https://kosova-info.com/fitorja-e-pare-e-pd-se-ne-pluralizem-basha-shqiperia-na-therret-perseri/60%Daily2019-03-22 11:00
https://kosova-info.com/albumi-i-ri-i-tunes-e-con-artisten-ne-nje-tjeter-nivel/60%Daily2019-03-22 10:59
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-neper-tere-vendin-cak-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-22 10:54
https://kosova-info.com/haradinaj-ngushellon-familjen-e-7-vjecarit-nga-lipjani/60%Daily2019-03-22 10:53
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-ka-permbushur-zotimet-e-saj-per-energjine/60%Daily2019-03-22 10:51
https://kosova-info.com/vedat-bajrami-dashuri-e-pare-dhe-e-fundit-je-kosova/60%Daily2019-03-22 10:39
https://kosova-info.com/lojtaret-qe-mund-te-zevendesojne-varanen-te-real-madrid/60%Daily2019-03-22 10:38
https://kosova-info.com/fillon-mbledhja-e-kryesise-do-caktohet-seance-e-jashtezakonshme/60%Daily2019-03-22 10:29
https://kosova-info.com/bullgaret-i-kap-frika-para-ndeshjes-me-kosoven/60%Daily2019-03-22 10:29
https://kosova-info.com/deputetet-udhetuan-300-here-per-nente-muaj/60%Daily2019-03-22 10:26
https://kosova-info.com/u-frikesova-modelja-e-njohur-rrezikon-per-nje-foto/60%Daily2019-03-22 10:19
https://kosova-info.com/veseli-kerkon-nga-qeveria-mbylljen-e-menjehershme-te-kazinove-dhe-lojerave-te-fatit/60%Daily2019-03-22 10:14
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-man-cityt-lirohet-nga-burgu-pas-qendrimit-tre-vjecar/60%Daily2019-03-22 10:13
https://kosova-info.com/inter-enderron-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-03-22 10:02
https://kosova-info.com/e-veshur-ne-te-brendshme-oriola-tregon-linjat-para-pasqyres/60%Daily2019-03-22 09:59
https://kosova-info.com/7-vjecari-qe-u-ter-me-thike-ne-zvicer-do-varroset-ne-kosove/60%Daily2019-03-22 09:51
https://kosova-info.com/varane-pyetet-per-te-ardhmen-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2019-03-22 09:50
https://kosova-info.com/cela-mustafes-do-kalojne-dekada-e-shekuj-pa-ndryshim-kufiri-mes-kosoves-e-malit-te-zi/60%Daily2019-03-22 09:48
https://kosova-info.com/dhurata-dora-uron-nenen-per-ditelindje/60%Daily2019-03-22 09:39
https://kosova-info.com/sekustrohen-qindra-kilograme-barna-ilegale-dhe-me-banderola-te-serbise/60%Daily2019-03-22 09:38
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-formacioni-i-shqiperise-ndaj-turqise/60%Daily2019-03-22 09:32
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-nena-e-7-vjecarit-mes-loteve-ajo-grua-mori-lulen-me-te-bukur-nga-une/60%Daily2019-03-22 09:31
https://kosova-info.com/aurela-gace-e-vlereson-larte-tunen-kur-behen-pune-te-tilla-duhet-ti-vleresojme-me-dashuri/60%Daily2019-03-22 09:19
https://kosova-info.com/mbrojtesi-i-ajax-kerkon-te-transferohet-te-barcelona/60%Daily2019-03-22 09:15
https://kosova-info.com/policet-vazhdojne-te-keqperdorin-uniformen-ngriten-edhe-dy-aktakuza/60%Daily2019-03-22 09:07
https://kosova-info.com/yjet-qe-publikisht-e-pranuan-qe-deshirojne-te-luajne-per-real-madridin/60%Daily2019-03-22 09:05
https://kosova-info.com/vajza-e-mozzik-dhe-loredanes-me-veshje-te-shtrenjte-gucci/60%Daily2019-03-22 09:02
https://kosova-info.com/mobilizohet-suhareka-per-nje-dite-4-mije-nenshkrime-per-mbylljen-e-kazinove/60%Daily2019-03-22 08:56
https://kosova-info.com/lorik-cana-reagon-pas-barazimit-te-kosoves-me-danimarken/60%Daily2019-03-22 08:55
https://kosova-info.com/mjeket-e-genjyen-nenen-e-7-vjecarit-i-thane-se-ai-ishte-goditur-nga-nje-makine/60%Daily2019-03-22 08:43
https://kosova-info.com/tayna-provokon-ndjekesit-ve-ne-plan-te-pare-te-pasmet/60%Daily2019-03-22 08:42
https://kosova-info.com/haradinaj-slejojme-qe-kazinote-te-jene-arene-krimi-dhe-te-marrin-jete-njerezish/60%Daily2019-03-22 08:40
https://kosova-info.com/trajneri-i-turqise-e-njohim-mire-shqiperine/60%Daily2019-03-22 08:38
https://kosova-info.com/media-me-e-madhe-ne-danimarke-me-shkrim-emocionues-per-kosoven/60%Daily2019-03-22 08:30
https://kosova-info.com/47-te-vdekur-dhe-mbi-600-te-lenduar-pas-shperthimit-ne-nje-fabrike-ne-kine/60%Daily2019-03-22 08:29
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-publikon-foto-me-nenen-e-tij/60%Daily2019-03-22 08:29
https://kosova-info.com/sbashk-kategorikisht-kunder-zevendesimit-te-oreve-te-humbura/60%Daily2019-03-22 08:26
https://kosova-info.com/ronela-hajati-prezanton-dukjen-e-saj-ne-klipin-e-ri-pa-dashni/60%Daily2019-03-22 08:14
https://kosova-info.com/kosova-e-impresionon-edhe-werder-bremen/60%Daily2019-03-22 08:10
https://kosova-info.com/zvicra-e-tronditur-nga-vrasja-e-djaloshit-kosovar-shpreh-dhimbjen-me-lule-e-qirinj/60%Daily2019-03-22 08:08
https://kosova-info.com/sot-nisin-punimet-ne-rrugen-nacionale-prishtine-mitrovice/60%Daily2019-03-22 08:02
https://kosova-info.com/kosova-shenon-diten-e-ujit-me-moton-uje-per-te-gjithe/60%Daily2019-03-22 08:01
https://kosova-info.com/kryemadhi-me-meten-bej-dashuri-jo-politike/60%Daily2019-03-22 08:00
https://kosova-info.com/gjashte-muaj-deputet-rezerve/60%Daily2019-03-22 08:00
https://kosova-info.com/gold-ag-thote-se-prilli-do-te-jete-me-plot-hite/60%Daily2019-03-22 07:59
https://kosova-info.com/terroristi-i-zelandes-se-re-i-vrau-prinderit-dhe-vellain-gruaja-e-kam-falur/60%Daily2019-03-22 07:57
https://kosova-info.com/panucci-i-pergjigjet-lenjanit-me-vjen-te-qesh-prej-tij/60%Daily2019-03-22 07:52
https://kosova-info.com/75-vjecarja-u-vetdorezua-pranoi-krimin-ndaj-7-vjecarit-nga-lipjani/60%Daily2019-03-22 07:50
https://kosova-info.com/eriksen-kjo-qe-me-ndodhi-ne-kosove-nuk-me-kishte-ndodhur-kurre-me-pare/60%Daily2019-03-22 07:46
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-ermalit/60%Daily2019-03-22 07:42
https://kosova-info.com/gent-dhe-noizy-sjellin-kengen-e-re-shume-shume/60%Daily2019-03-22 07:31
https://kosova-info.com/pas-prishtines-ne-kerkim-te-nje-nate-te-paharruar-futbolli-edhe-ne-shkoder/60%Daily2019-03-22 07:30
https://kosova-info.com/7-vjecari-kosovar-ishte-prere-ne-fyt-nga-75-vjecarja-ne-basel/60%Daily2019-03-22 07:29
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-si-mund-te-rritet-nje-femije-ne-semafora-duke-thith-ajrin-e-ndotur-nga-veturat/60%Daily2019-03-22 07:24
https://kosova-info.com/ujkani-gjithmone-do-te-jem-i-gatshem-per-kosoven/60%Daily2019-03-22 07:16
https://kosova-info.com/kosova-vendos-rekord-te-ri-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-22 07:07
https://kosova-info.com/puthje-e-perqafime-keshtu-e-priti-ditelindjen-ermal-mamaqi/60%Daily2019-03-22 07:06
https://kosova-info.com/gjiganti-i-basteve-frikeson-angline-para-ndeshjeve-me-kosoven/60%Daily2019-03-22 06:59
https://kosova-info.com/vrasja-e-7-vjecarit-kosovar-ne-zvicer-cka-dihet-deri-tani/60%Daily2019-03-22 06:50
https://kosova-info.com/sinjal-i-forte-nga-uashingtoni-per-erdoganin/60%Daily2019-03-22 06:44
https://kosova-info.com/stina-e-pranveres-parashikim-i-vecante-per-fatin-tuaj/60%Daily2019-03-22 06:41
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmoti-sot-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-22 06:38
https://kosova-info.com/befasojne-temperaturat-per-sot/60%Daily2019-03-22 06:35
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2019-03-22 06:33
https://kosova-info.com/seance-te-jashtezakonshme-per-kazinote-dhe-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-03-22 06:30
https://kosova-info.com/te-qendrojme-ne-be-peticioni-britanik-merr-nje-milion-firma-per-24-ore/60%Daily2019-03-21 22:56
https://kosova-info.com/konsumimi-i-boronicave-efektet-cudiberese-qe-kane-ne-organizem/60%Daily2019-03-21 22:48
https://kosova-info.com/policja-e-zelandes-se-re-me-automatik-dhe-me-shami-ne-respekt-te-myslimaneve/60%Daily2019-03-21 22:43
https://kosova-info.com/komenti-epik-i-muric-ishte-nje-stervitje-e-mire/60%Daily2019-03-21 22:39
https://kosova-info.com/vuciq-e-pranon-anetaresimi-i-serbise-ne-be-varet-nga-dialogu-me-kosoven/60%Daily2019-03-21 22:30
https://kosova-info.com/bashkoni-pellembet-dhe-vini-re-keto-detaje-interesante/60%Daily2019-03-21 22:28
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-festivaleve-muzikore-nder-vite-a-garantojne-ato-sukses-sot/60%Daily2019-03-21 22:24
https://kosova-info.com/kosova-e-beri-ate-qe-ska-mundur-ta-beje-franca-suedia-meksika/60%Daily2019-03-21 22:20
https://kosova-info.com/blerim-reka-per-mediet-e-beogradit-pavaresia-e-kosoves-eshte-e-pakthyeshme/60%Daily2019-03-21 22:10
https://kosova-info.com/ligji-i-ri-i-snapchat-mund-tua-prishe-qejfin-disa-perdoruesve/60%Daily2019-03-21 22:10
https://kosova-info.com/biznesmenet-indiane-te-kerkuar-per-mashtrim-e-pastrim-parash-investojne-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-21 21:56
https://kosova-info.com/momenti-kur-fadil-vokrri-mori-pamje-madheshtore-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-21 21:55
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-poezise-kjo-besohet-te-jete-poezia-e-pare-shqipe/60%Daily2019-03-21 21:42
https://kosova-info.com/mediat-ne-danimarke-i-shpetuam-poshterimit/60%Daily2019-03-21 21:39
https://kosova-info.com/europarlamenti-kerkon-qe-londra-ta-braktis-be-ne-deri-me-18-prill/60%Daily2019-03-21 21:32
https://kosova-info.com/deklarata-qesharake-e-vojvodes-10-sekonda-me-te-hupe-perqendrimi-e-han-permas/60%Daily2019-03-21 21:20
https://kosova-info.com/deputetja-kercenohet-me-jete/60%Daily2019-03-21 21:18
https://kosova-info.com/rrahmani-deklarohet-pas-ndeshjes-kosove-danimarke/60%Daily2019-03-21 21:09
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-me-fjale-te-medha-per-kengen-e-tunes-dhe-armend-regjepagiqit/60%Daily2019-03-21 21:05
https://kosova-info.com/e-dashura-e-de-jong-qe-tani-e-dashuruar-pas-barcelones-publikon-keto-pamje/60%Daily2019-03-21 21:01
https://kosova-info.com/zeneli-i-kenaqur-me-paraqitjen-i-deshperuar-me-ate-qe-ndodhi-ne-fund/60%Daily2019-03-21 21:01
https://kosova-info.com/veprimi-i-vetem-qe-ule-rrezikun-per-kancer-ne-20/60%Daily2019-03-23 07:22
https://kosova-info.com/ambasadori-oconnell-thote-se-kosova-meritoi-fitore/60%Daily2019-03-21 20:49
https://kosova-info.com/ldk-e-pdk-me-zgjedhje-te-brendshme-kete-vit-a-pritet-te-ndryshoje-skena-politike-ne-kosove/60%Daily2019-03-21 20:49
https://kosova-info.com/trajneri-i-danimarkes-bullgarine-mund-ta-mposhtni-angline-ta-befasoni/60%Daily2019-03-21 20:46
https://kosova-info.com/elgit-doda-zbulon-kuptimin-e-emrit-te-tij-do-befasoheni/60%Daily2019-03-21 20:45
https://kosova-info.com/thaci-kombetarja-e-kosoves-e-deshmoi-qe-eshte-fuqi-ballkanike-ne-fushen-e-gjelber/60%Daily2019-03-21 20:44
https://kosova-info.com/schmeichel-ndeshje-e-veshtire-per-ne-kosova-luajti-shume-mire/60%Daily2019-03-21 20:38
https://kosova-info.com/rrahet-nenkryetari-i-komunes-se-podujeves/60%Daily2019-03-21 20:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser-4/60%Daily2019-03-21 20:36
https://kosova-info.com/eriksen-ja-cfare-do-tiu-them-anglezeve-per-kosoven/60%Daily2019-03-21 20:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-danimarkes-kosova-me-ka-impresionuar/60%Daily2019-03-21 20:20
https://kosova-info.com/challandes-treguam-se-mund-te-luajme-kunder-cdo-skuadre-te-madhe/60%Daily2019-03-21 20:14
https://kosova-info.com/gjendet-pa-shenja-jete-ne-banesen-e-saj-nje-grua-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-03-21 20:12
https://kosova-info.com/fiona-gllavica-flet-per-perdorimin-e-gjuhes-banale-ne-seriale-shihni-si-e-komenton/60%Daily2019-03-21 20:09
https://kosova-info.com/veseli-pas-barazimit-te-kosoves-me-danimarken-jemi-me-ju-djema/60%Daily2019-03-21 20:08
https://kosova-info.com/ujkani-paraqitje-perfekte-ishim-te-pafat-te-golat-qe-pranuam/60%Daily2019-03-21 20:05
https://kosova-info.com/orbanit-i-tregohet-kufiri-ppe-nxjerr-tek-dera-partine-fidesz/60%Daily2019-03-21 20:04
https://kosova-info.com/celina-u-kerkon-falje-tifozeve-per-barazimin-me-danimarken/60%Daily2019-03-21 19:59
https://kosova-info.com/kosova-verteton-forcen-ne-fadil-vokrri-ndalet-edhe-danimarka/60%Daily2019-03-21 19:52
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-interviston-ish-ushtarin-e-uck-se-qe-humbi-veshken-ne-lufte/60%Daily2019-03-21 19:50
https://kosova-info.com/kylie-jenner-ndahet-nga-travis-scott-reperi-tregon-te-verteten/60%Daily2019-03-21 19:39
https://kosova-info.com/petrit-selimi-e-quan-premtim-bosh-mogherinin/60%Daily2019-03-21 19:39
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-jep-detaje-per-rishikimin-e-kufirit-me-malin-e-zi/60%Daily2019-03-21 19:32
https://kosova-info.com/franca-dhe-gjermania-me-nisme-te-re-per-zhbllokimin-e-dialogut-prishtine-beograd/60%Daily2019-03-21 19:27
https://kosova-info.com/nuk-kursehet-kosova-e-rikthen-menjehere-epersine-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-21 19:24
https://kosova-info.com/shkencetaret-bejne-perparim-te-madh-ne-trajtimin-e-kancerit-te-pankreasit/60%Daily2019-03-21 19:24
https://kosova-info.com/danimarka-barazon-nga-penalltia/60%Daily2019-03-21 19:22
https://kosova-info.com/vritet-me-thike-ne-zvicer-nje-shtate-vjecar-nga-kosova/60%Daily2019-03-21 19:20
https://kosova-info.com/hashim-thaci-forca-djema-kosova-do-fitore/60%Daily2019-03-21 19:02
https://kosova-info.com/rita-ora-sjell-videon-duke-dridhur-te-pasmet-cmend-fansat/60%Daily2019-03-21 18:59
https://kosova-info.com/ambasadori-gjerman-perkrahe-kosoven-a-do-ta-befasoje-kosova-boten-e-futbollit-perseri/60%Daily2019-03-21 18:57
https://kosova-info.com/kosova-10-danimarka-shikoni-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2019-03-21 18:57
https://kosova-info.com/pjesa-e-pare-kosova-10-danimarka/60%Daily2019-03-21 18:46
https://kosova-info.com/merkel-be-ja-duhet-te-pergatitet-per-nje-brexit-pa-marreveshje/60%Daily2019-03-21 18:43
https://kosova-info.com/gooool-kosova-ndeshkon-danimarken-shenon-rrahmani/60%Daily2019-03-21 18:42
https://kosova-info.com/haradinaj-me-ty-kosove-ne-cdo-perballje/60%Daily2019-03-21 18:31
https://kosova-info.com/bulliqi-i-pergjigjet-mustafes-i-kerkon-sqarim-per-takimin-me-malazezet-ne-shkoder/60%Daily2019-03-21 18:24
https://kosova-info.com/jahjaga-dhe-haradinaj-ne-fadil-vokrri-per-te-perkrahur-kosoven/60%Daily2019-03-21 18:24
https://kosova-info.com/morena-taraku-ben-dedikimin-special-per-te-atin/60%Daily2019-03-21 18:15
https://kosova-info.com/pas-aakse-edhe-nisma-e-perkrah-mbylljen-e-kazinove/60%Daily2019-03-21 18:08
https://kosova-info.com/fillon-ndeshja-kosove-danimarke/60%Daily2019-03-21 17:59
https://kosova-info.com/gjendet-nje-mjet-shperthyes-ne-ambasaden-e-britanise-se-madhe-ne-beograd/60%Daily2019-03-21 17:59
https://kosova-info.com/boeing-faa-dhe-pse-jane-rrezuar-dy-avionet-737-max-8/60%Daily2019-03-21 17:58
https://kosova-info.com/edhe-i-madhi-laudrup-ne-stadiumin-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-21 17:54
https://kosova-info.com/sulmohen-kater-xhami-ne-britani-te-madhe/60%Daily2019-03-21 17:53
https://kosova-info.com/shba-ja-do-te-njohe-sovranitetin-e-izraelit-ne-rrafshnalten-e-golanit/60%Daily2019-03-21 17:48
https://kosova-info.com/kosova-mbyll-ceshtjet-e-hapura-me-malin-e-zi-por-ku-mbeti-cakorri/60%Daily2019-03-21 17:40
https://kosova-info.com/si-ndikon-kafja-ne-tru-stomak-dhe-ne-qarkullimin-e-gjakut/60%Daily2019-03-21 17:38
https://kosova-info.com/kosova-dhe-suedia-me-memorandum-te-bashkepunimit-ne-fushen-e-mjedisit/60%Daily2019-03-21 17:31
https://kosova-info.com/me-fanella-me-ndryshe-kosova-zbret-ne-fushe-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-21 17:31
https://kosova-info.com/google-maps-me-tregues-per-radaret-e-shpejtesise-si-dhe-per-makina-te-aksidentuara/60%Daily2019-03-22 10:50
https://kosova-info.com/nuk-u-ftua-strakosha-hysaj-tregon-cfare-ndodhi/60%Daily2019-03-21 17:23
https://kosova-info.com/sigurohet-mbeshtetje-e-bankes-boterore-ne-projektet-e-ujitjes/60%Daily2019-03-21 17:17
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-ky-eshte-kapiteni-i-kosoves-per-ndeshjen-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-21 17:06
https://kosova-info.com/vajza-dyvjecare-jeton-me-te-emen-e-divorcuar-i-ati-pretendon-se-ajo-po-ushtron-dhune-ndaj-femijes/60%Daily2019-03-21 17:03
https://kosova-info.com/fundoset-varka-me-emigrante-ne-libi-30-te-zhdukur/60%Daily2019-03-21 16:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kosove-danimarke/60%Daily2019-03-21 16:55
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-me-te-cilat-do-te-luaje-kosova-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-21 16:52
https://kosova-info.com/lluni-vihet-ne-siklet-kur-pyetet-per-mc-kreshen-dhe-lyrical-son/60%Daily2019-03-21 16:45
https://kosova-info.com/aak-perkrah-seancen-e-jashtezakonshme-per-mbylljen-e-kazinove/60%Daily2019-03-21 16:44
https://kosova-info.com/kshz-ja-verifikon-kandidaturat-e-pendarovskit-rekes-dhe-siljanovskes-per-president/60%Daily2019-03-21 16:43
https://kosova-info.com/buze-xhumase-5-xhami-sulmohen-ne-birmingham/60%Daily2019-03-21 16:35
https://kosova-info.com/rritet-interesimi-i-grave-per-fushen-e-teknologjise/60%Daily2019-03-21 16:29
https://kosova-info.com/panucci-shpreson-ne-rezultat-pozitiv-ndaj-turqise/60%Daily2019-03-21 16:27
https://kosova-info.com/hysaj-kercenon-turqine-luajme-te-gjithe-ne-seria-a-sjane-problem-ata/60%Daily2019-03-21 16:25
https://kosova-info.com/ku-do-ta-vuaje-denimin-radovan-karaxhiqi/60%Daily2019-03-21 16:23
https://kosova-info.com/gjykata-themelore-jep-denim-unik-per-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-03-21 16:14
https://kosova-info.com/juventus-ofron-100-milione-euro-dhe-nje-lojtar-per-yllin-e-chelseas/60%Daily2019-03-21 16:14
https://kosova-info.com/thellohen-ndasite-mes-shba-se-dhe-turqise-shkaku-i-sistemit-raketor-rus/60%Daily2019-03-21 16:13
https://kosova-info.com/sekretari-i-pergjithshem-i-okb-se-uron-festen-e-sulltan-nevruzit/60%Daily2019-03-21 16:12
https://kosova-info.com/qytetaret-japin-mendimet-e-tyre-rreth-artisteve-qe-kane-operacione-plastike/60%Daily2019-03-21 16:07
https://kosova-info.com/bugatti-me-veturen-e-pare-elektrike-ky-eshte-cmimi-qe-do-ti-ve-kompania/60%Daily2019-03-21 16:07
https://kosova-info.com/guvernatori-mehmeti-dakordohet-me-banken-boterore-per-realizimin-e-projekteve-per-te-rritur-qasjen-ne-financa/60%Daily2019-03-21 16:05
https://kosova-info.com/fmn-perspektivat-per-rritje-ekonomike-te-shba-se-jane-te-forta/60%Daily2019-03-21 16:04
https://kosova-info.com/klopp-e-do-largimin-e-ketij-lojtari-nga-liverpooli/60%Daily2019-03-21 15:58
https://kosova-info.com/toni-montana-shqiptar-shpallet-fajtor-per-vrasjen-e-peste/60%Daily2019-03-21 15:52
https://kosova-info.com/vrasjet-ne-kazino-neser-mblidhet-kryesia-dhe-mbahet-seance-e-jashtezakonshme/60%Daily2019-03-21 15:52
https://kosova-info.com/vdes-18-vjecarja-plagosen-8-persona/60%Daily2019-03-21 15:51
https://kosova-info.com/fushe-kosova-neser-mbetet-gjashte-ore-pa-uje/60%Daily2019-03-21 15:48
https://kosova-info.com/matoshi-te-behet-sa-me-shpejte-nderrimi-i-filtrave-ne-kosoven-b/60%Daily2019-03-21 15:48
https://kosova-info.com/donika-kadaj-i-gjen-pune-motres-ne-ministri-te-mbrojtjes-si-perkthyese-e-gjuhes-serbe/60%Daily2019-03-21 15:45
https://kosova-info.com/ska-post-per-astrit-haraqine-ne-qeveri/60%Daily2019-03-21 15:41
https://kosova-info.com/keta-jane-lojtaret-e-kosoves-me-me-se-shumti-paraqitje/60%Daily2019-03-21 15:38
https://kosova-info.com/pervjetori-i-bombardimeve-te-nato-s-si-i-shpetoi-perendimi-shqiptaret-nga-serbia/60%Daily2019-03-21 15:31
https://kosova-info.com/shba-mund-te-pezulloje-dorezimin-e-avioneve-f-35-turqise/60%Daily2019-03-21 15:30
https://kosova-info.com/hazard-flirton-me-real-madridin-shkaku-i-zidanes-po-luaj-futboll/60%Daily2019-03-21 15:28
https://kosova-info.com/si-te-fitoni-muskuj-shpejte-vetem-duke-bere-kete-gje/60%Daily2019-03-21 15:27
https://kosova-info.com/kryeministri-mbetet-pa-krahun-e-djathte-emiratet-ia-marrin-avni-arifin/60%Daily2019-03-21 15:15
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-merr-vendim-per-ronaldon/60%Daily2019-03-21 15:12
https://kosova-info.com/vuciq-vonesat-ne-dialogun-me-kosoven-mund-te-ndezin-rajonin/60%Daily2019-03-21 15:08
https://kosova-info.com/ngrohja-globale-zbulon-anen-e-erret-te-everestit/60%Daily2019-03-21 15:02
https://kosova-info.com/ne-videon-me-stresin-keisi-ti-thjesht-je-bo-per-mu/60%Daily2019-03-21 14:59
https://kosova-info.com/lendohet-messi-para-ndeshjes-miqesore-argjentine-venezuele/60%Daily2019-03-21 14:58
https://kosova-info.com/kosovarja-e-pare-qe-shkon-si-diplomate-ne-kryeqytetin-rus-moske/60%Daily2019-03-21 14:46
https://kosova-info.com/dardanet-jane-gati-premtojne-atmosfere-te-zjarrte-ne-ndeshjen-kosove-danimarke/60%Daily2019-03-21 14:40
https://kosova-info.com/genta-ismajli-e-zjarrte-ne-klipin-e-ri/60%Daily2019-03-21 14:39
https://kosova-info.com/golashenuesit-me-te-mire-te-kosoves-lista/60%Daily2019-03-21 14:28
https://kosova-info.com/ukraina-konfiskon-257-kilograme-droge-te-fshehur-ne-dergesa-te-bananeve/60%Daily2019-03-21 14:26
https://kosova-info.com/oconnell-mbeshtesim-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2019-03-21 14:21
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-fanse-e-kesaj-kengetareje-e-degjon-edhe-ne-makine/60%Daily2019-03-21 14:20
https://kosova-info.com/sindikata-e-punetoreve-te-rtk-se-rifillon-me-protesta-dhe-greva/60%Daily2019-03-21 14:15
https://kosova-info.com/nese-deshtojne-ne-hazardin-real-madrid-e-transferon-kete-lojtar/60%Daily2019-03-21 14:14
https://kosova-info.com/specialja-vazhdon-gjahun-paralajmerohen-ftesa-te-reja-per-intervistim/60%Daily2019-03-21 14:11
https://kosova-info.com/se-paku-gjashte-te-vrare-nga-sulmi-ne-kabul-isis-mori-pergjegjesine/60%Daily2019-03-21 14:06
https://kosova-info.com/psd-ja-paralajmeron-komision-hetimor-per-qeverine-ne-lidhje-me-punesimet-familjare/60%Daily2019-03-21 14:01
https://kosova-info.com/justin-bieber-bleu-ville-luksoze-ne-vlere-prej-8-5-miliard-dollare-per-hailey-baldwin/60%Daily2019-03-21 13:59
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-real-madridit-me-rrefim-emocionues-pas-fteses-nga-spanja/60%Daily2019-03-21 13:59
https://kosova-info.com/mediat-nga-presheva-tanket-serbe-i-afrohen-kufirit-me-kosoven/60%Daily2019-03-21 13:59
https://kosova-info.com/ismaili-ben-hapjen-e-programit-te-vizitave-shtepiake-per-nena-dhe-femije-ne-drenas/60%Daily2019-03-21 13:49
https://kosova-info.com/ancelotti-po-e-transferon-te-napoli-lojtarin-qe-e-duan-shume-skuadra/60%Daily2019-03-21 13:48
https://kosova-info.com/bahtiri-be-ja-po-e-kolonizon-veriun-me-serbe-nga-bosnja-e-kroacia/60%Daily2019-03-21 13:44
https://kosova-info.com/burgoset-modelja-e-famshme-u-kap-me-afro-9-kg-heroine/60%Daily2019-03-21 13:39
https://kosova-info.com/blerim-devolli-thote-se-takimet-me-udheheqesit-e-telekomit-ishin-te-ftohta-dhe-sa-per-tu-njoftuar/60%Daily2019-03-21 13:39
https://kosova-info.com/kosova-danimarka-bastoret-ndryshojne-kuotat/60%Daily2019-03-21 13:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-51-vjecari-qe-vdiq-ne-vendin-e-punes-ne-kline/60%Daily2019-03-21 13:34
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-sulmin-ne-holande-do-te-akuzohet-per-terrorizem/60%Daily2019-03-21 13:31
https://kosova-info.com/ne-gjilan-hapet-panairi-i-punes-40-kompani-ofrojne-500-vende-pune/60%Daily2019-03-21 13:26
https://kosova-info.com/ahmeti-hapesirat-e-gjelbra-ne-prishtine-po-shtohen/60%Daily2019-03-21 13:24
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-aktoreve-kosovare-me-faruk-begollin/60%Daily2019-03-21 13:24
https://kosova-info.com/roma-sarri-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2019-03-21 13:19
https://kosova-info.com/zhvendoset-protesta-demonstruesit-tek-policia-e-tiranes/60%Daily2019-03-21 13:16
https://kosova-info.com/vendet-e-ballkanit-tregojne-shifrat-e-qytetareve-te-tyre-ne-zonat-e-luftes-ne-siri/60%Daily2019-03-21 13:13
https://kosova-info.com/kosova-i-shet-13-mije-bileta-ne-miqesore-shqiperia-vetem-9-mije-ne-kualifikuese/60%Daily2019-03-21 13:03
https://kosova-info.com/pyet-isa-mustafa-ku-eshte-kufiri-i-kosoves-me-malin-e-zi/60%Daily2019-03-21 13:00
https://kosova-info.com/capital-t-ne-perkrahje-te-femijeve-me-sindromen-down/60%Daily2019-03-21 12:59
https://kosova-info.com/fatih-terim-me-nje-gjest-te-madh-ja-sa-para-ka-dhuruar-si-donacion/60%Daily2019-03-21 12:55
https://kosova-info.com/ministri-mustafa-takon-perfaqesuesit-e-bashkesive-fetare-ne-kosove/60%Daily2019-03-21 12:55
https://kosova-info.com/inter-po-e-transferon-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-03-21 12:45
https://kosova-info.com/veseli-flet-per-ndryshime-rrenjesore-ne-shendetesi/60%Daily2019-03-21 12:42
https://kosova-info.com/zelanda-e-re-do-te-ndaloje-disa-lloje-te-armeve/60%Daily2019-03-21 12:42
https://kosova-info.com/haki-rugova-kundershton-akuzen-per-konflikt-interesi/60%Daily2019-03-21 12:40
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-realizon-setin-e-ri-fotografik-erdh-pranvera-moj/60%Daily2019-03-21 12:39
https://kosova-info.com/kostoja-e-brexit-it-humbja-vjetore-arrin-67-miliarde-euro/60%Daily2019-03-21 12:36
https://kosova-info.com/ekskluzive-be-reagon-per-kercenimet-e-serbise-per-nderhyrje-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2019-03-21 12:30
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-per-tifozet-e-inter-icardi-kthehet-ne-stervitje/60%Daily2019-03-21 12:30
https://kosova-info.com/djaloshi-ne-foto-eshte-njeri-nga-yjet-e-estrades-sone/60%Daily2019-03-21 12:19
https://kosova-info.com/haradinaj-e-merr-mbeshtetjen-e-malit-te-zi-per-integrimet-euroatlantike/60%Daily2019-03-21 12:17
https://kosova-info.com/rrokulliset-me-kamion-ne-vendin-e-punes-vdes-shoferi/60%Daily2019-03-21 12:16
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-eshte-egoist-ai-me-ndihmonte-non-stop/60%Daily2019-03-21 12:16
https://kosova-info.com/demonstruesit-ulen-para-kuvendit/60%Daily2019-03-21 12:13
https://kosova-info.com/matoshi-e-ahmeti-koordinojne-projektet-per-prishtinen/60%Daily2019-03-21 12:07
https://kosova-info.com/pranvera-dhe-fillimi-i-veres-do-te-jene-enderr-per-tifozet-e-boksit/60%Daily2019-03-21 12:03
https://kosova-info.com/arbenita-publikon-video-duke-u-puthur-me-feron-mos-e-humbisni-kete-moment/60%Daily2019-03-21 11:59
https://kosova-info.com/komf-apelon-ne-diten-nderkombetare-te-sindromes-down/60%Daily2019-03-21 11:57
https://kosova-info.com/implementimi-i-tatimit-ne-toka-nje-nga-reformat-me-te-rendesishme-per-komunat-e-kosoves/60%Daily2019-03-21 11:56
https://kosova-info.com/nena-e-emiliano-sala-kritikon-per-mos-respekt-skuadren-e-cardiff-city/60%Daily2019-03-21 11:45
https://kosova-info.com/nis-peticioni-kunder-shfuqizimit-te-ligjit-per-lojerat-e-fatit-ne-suhareke/60%Daily2019-03-21 11:45
https://kosova-info.com/qindra-persona-te-vdekur-si-pasoje-e-ciklonit-ne-mozambik/60%Daily2019-03-21 11:44
https://kosova-info.com/konjufca-deklaratat-e-haradinajt-vertetuan-qe-kosova-humbi-8200-hektare/60%Daily2019-03-21 11:41
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-feston-ditelindjen-merr-urim-te-vecante-nga-bashkeshortja/60%Daily2019-03-21 11:39
https://kosova-info.com/ka-nje-aspekt-per-te-cilin-marchisio-ndihet-i-turperuar-me-juventus/60%Daily2019-03-21 11:31
https://kosova-info.com/franca-ne-nuk-jemi-per-apo-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2019-03-21 11:25
https://kosova-info.com/franca-ne-nuk-jemi-per-apo-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2019-03-21 11:25
https://kosova-info.com/skenderaj-nga-sot-heq-shpenzimet-e-varrimit-per-qytetaret/60%Daily2019-03-21 11:24
https://kosova-info.com/skenderaj-nga-sot-heq-shpenzimet-e-varrimit-per-qytetaret/60%Daily2019-03-21 11:24
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-ka-potencial-qe-tiu-ofroje-trajtim-te-drejte-te-prekurve-nga-down-syndrome/60%Daily2019-03-21 11:22
https://kosova-info.com/mkrs-ja-perkrah-sportiste-e-trajnere-me-mbi-70-mije-euro/60%Daily2019-03-21 11:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-e-tunes-qe-po-pelqehet-mjaft-shume-nga-publiku/60%Daily2019-03-21 11:19
https://kosova-info.com/ylli-i-real-madrid-i-befasuar-me-rikthimin-e-zidane/60%Daily2019-03-21 11:15
https://kosova-info.com/masht-i-i-prere-ndaj-sbashk-ut-oret-e-humbura-obligim-te-zevendesohen/60%Daily2019-03-21 11:15
https://kosova-info.com/militante-te-pd-se-sulmojne-policine-me-gure-nga-tarraca-e-selise/60%Daily2019-03-21 11:11
https://kosova-info.com/kompania-qe-u-perzu-nga-komuna-e-vlores-gjen-terren-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2019-03-21 11:02
https://kosova-info.com/kur-morena-taraku-provokon-fansat-ja-cfare-ka-postuar/60%Daily2019-03-21 11:01
https://kosova-info.com/kosove-danimarke-ky-pritet-te-jete-formacioni-i-challandes/60%Daily2019-03-21 10:58
https://kosova-info.com/veseli-takon-kryediplomatin-malazez-flasin-per-forcimin-e-bashkepunimit-mes-dy-vendeve/60%Daily2019-03-21 10:53
https://kosova-info.com/man-city-ne-bisedime-me-super-mbrojtesin/60%Daily2019-03-21 10:46
https://kosova-info.com/selimi-heqja-e-takses-do-ta-kthente-kosoven-ne-pozicion-edhe-me-te-keq/60%Daily2019-03-21 10:43
https://kosova-info.com/kobe-bryant-ka-nje-mesazh-per-ngecjet-e-lebron-dhe-lakers/60%Daily2019-03-21 10:31
https://kosova-info.com/limaj-ne-bruksel-shkojme-vec-per-njohje-territori-i-pacenueshem/60%Daily2019-03-21 10:30
https://kosova-info.com/kryediplomati-malazez-pas-takimit-me-pacollin-serbia-ta-njoh-kosoven/60%Daily2019-03-21 10:29
https://kosova-info.com/thirrjet-e-nenave-me-kallezim-penal-kunder-serbeve-qe-kryen-krime-ne-kosove/60%Daily2019-03-21 10:23
https://kosova-info.com/kryemadhi-populli-ai-qe-drejton-opoziten/60%Daily2019-03-21 10:22
https://kosova-info.com/harden-shkruan-historine-ne-nba-behet-lojtari-i-pare-ne-histori-me-kete-rekord/60%Daily2019-03-21 10:15
https://kosova-info.com/sbashk-u-sfidon-masht-in-oret-e-humbura-gjate-greves-nuk-zevendesohen/60%Daily2019-03-21 10:11
https://kosova-info.com/vdes-nena-e-heroit-edmond-hoxha-haradinaj-ngushellon-familjen/60%Daily2019-03-21 10:04
https://kosova-info.com/tensionohet-edhe-me-shume-situata-protestuesit-godasin-policine-para-kuvendit/60%Daily2019-03-21 10:01
https://kosova-info.com/ylli-i-bayern-shpreh-pakenaqesine-me-skuadren-paralajmeron-largimin/60%Daily2019-03-21 10:00
https://kosova-info.com/gresa-behluli-thote-se-kjo-kenge-e-saj-kombinohet-me-stinen-e-pranveres/60%Daily2019-03-21 09:59
https://kosova-info.com/hetimi-per-lobimin-basha-nuk-shkon-ne-prokurori-thirrja-e-panevojshme/60%Daily2019-03-21 09:53
https://kosova-info.com/live-eskalon-protesta-ne-shqiperi-perleshje-mes-policise-dhe-qytetareve/60%Daily2019-03-21 09:52
https://kosova-info.com/pacolli-takon-homologun-e-tij-malazez/60%Daily2019-03-21 09:45
https://kosova-info.com/super-mesfushori-e-refuzon-real-madridin/60%Daily2019-03-21 09:45
https://kosova-info.com/1-maji-do-ta-gjeje-ndryshe-soni-malajn-paralajmeron/60%Daily2019-03-21 09:39
https://kosova-info.com/imazhet-e-nxehta-te-taynes-qe-nuk-duhet-te-lini-pa-i-pare/60%Daily2019-03-21 09:36
https://kosova-info.com/policia-njofton-per-masat-e-marra-para-ndeshjes-kosove-danimarke-keto-jane-rruget-e-bllokuara/60%Daily2019-03-21 09:30
https://kosova-info.com/kurti-kujton-demarkacionin-8200-hektare-toke-per-nje-karrige-kryeministri/60%Daily2019-03-21 09:28
https://kosova-info.com/keto-femra-te-njohura-jane-inspirim-per-rita-oren/60%Daily2019-03-21 09:19
https://kosova-info.com/de-jong-tregon-se-me-ke-u-keshillua-per-kalimin-tek-barca/60%Daily2019-03-21 09:18
https://kosova-info.com/ismaili-vizitoi-mjeket-italian-ne-qkuk-po-vihen-bazat-e-operimeve-ne-zemer-te-femijet/60%Daily2019-03-21 09:15
https://kosova-info.com/bayern-arrin-marreveshjen-me-yllin-e-atletico/60%Daily2019-03-21 09:07
https://kosova-info.com/edhe-eurot-e-metalta-te-falsifikuara-ne-kosove/60%Daily2019-03-21 09:06
https://kosova-info.com/vazhdon-kontrabanda-policia-ze-sasi-te-birrave-te-ardhura-nga-serbia/60%Daily2019-03-21 09:03
https://kosova-info.com/burri-rrah-gruan-dhe-djalin/60%Daily2019-03-21 09:03
https://kosova-info.com/elgit-doda-u-tregon-fansave-se-kur-do-vije-ne-bashkepunim-me-te-dashuren/60%Daily2019-03-21 08:59
https://kosova-info.com/rrokulliset-me-traktor-humbe-jeten-nje-person-ne-kamenice/60%Daily2019-03-21 08:57
https://kosova-info.com/mentor-haziri-flet-per-klikimet-qe-po-blejne-artistet-klipi-merr-3-milione-per-nje-nate/60%Daily2019-03-21 08:57
https://kosova-info.com/kosove-danimarke-statistikat-e-kombetareve-ne-pese-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2019-03-21 08:55
https://kosova-info.com/policia-jep-edhe-disa-detaje-per-vrasjen-ne-kazino-te-lipjanit/60%Daily2019-03-21 08:51
https://kosova-info.com/policia-aksion-ne-32-lokacione-arrestohen-17-persona/60%Daily2019-03-21 08:48
https://kosova-info.com/dita-e-pranveres-ja-si-e-pret-agnesa-vuthaj/60%Daily2019-03-21 08:39
https://kosova-info.com/lufte-e-madhe-mes-barces-e-man-utd-perfshihen-tifozet/60%Daily2019-03-21 08:36
https://kosova-info.com/trump-ben-thirrje-per-publikim-te-raportit-te-muellerit/60%Daily2019-03-21 08:35
https://kosova-info.com/audi-tt-mund-te-kthehet-ne-nje-makine-elektrike-sportive/60%Daily2019-03-21 08:33
https://kosova-info.com/personat-me-sindrom-doun-kerkojne-trajtim-me-te-mire/60%Daily2019-03-21 08:28
https://kosova-info.com/ffk-leshon-njoftimin-per-tifozet-keto-jane-gjerat-qe-nuk-lejohen-ne-stadium/60%Daily2019-03-21 08:20
https://kosova-info.com/johnny-depp-lendohet-gjate-xhirimeve-ne-mal-te-zi-per-filmin-e-ri/60%Daily2019-03-21 08:20
https://kosova-info.com/ballinat-e-medieve-serbe-pas-denimit-te-karaxhiq-padrejtesi-trup-dhe-krim-i-hages/60%Daily2019-03-21 08:19
https://kosova-info.com/evropianet-mendojne-se-roli-global-i-gjermanise-eshte-ne-rritje/60%Daily2019-03-21 08:15
https://kosova-info.com/spanja-detekton-torresin-e-ri-shikoni-statistikat-e-te-riut-mahnites/60%Daily2019-03-21 08:14
https://kosova-info.com/opozita-rrethon-parlamentin-rama-mungon-ne-seance-basha-thirret-ne-prokurori/60%Daily2019-03-21 08:13
https://kosova-info.com/zaev-ne-mbeshtesim-nje-zgjidhje-pozitive-per-kosoven/60%Daily2019-03-21 08:11
https://kosova-info.com/20-vite-nga-nderhyrja-e-nato-s-kosova-mirenjohje-te-perjetshme/60%Daily2019-03-21 08:01
https://kosova-info.com/de-ligt-thote-fjalen-e-tij-ky-eshte-destinacioni-i-radhes-sipas-deshires-se-tij/60%Daily2019-03-21 08:00
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-e-njohur-behet-nene-per-here-te-trete/60%Daily2019-03-21 07:59
https://kosova-info.com/rama-per-kufijte-mbeshtesim-cdo-marreveshje-qe-ka-perkrahjen-e-shba-ve-dhe-be-se/60%Daily2019-03-21 07:55
https://kosova-info.com/tayna-nis-diten-me-kete-pamje-te-mahnitshme/60%Daily2019-03-21 07:48
https://kosova-info.com/sot-nisin-eliminatoret-per-euro2020-keto-jane-super-ndeshjet-qe-i-japin-startin/60%Daily2019-03-21 07:45
https://kosova-info.com/vetevendosje-paralajmeron-protesta-te-reja-ne-vend/60%Daily2019-03-21 07:44
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-shyhrete-behlulit/60%Daily2019-03-21 07:39
https://kosova-info.com/kete-vit-myslimanet-agjerojne-me-pak/60%Daily2019-03-21 07:37
https://kosova-info.com/kamioncina-del-nga-rruga-humb-jeten-drejtuesi/60%Daily2019-03-21 07:30
https://kosova-info.com/ne-prag-te-ndeshjes-me-danimarken-kosova-meson-nje-lajm-te-madh-nga-gjermania/60%Daily2019-03-21 07:30
https://kosova-info.com/dukagjin-lipa-jep-lajmin-e-gezueshem-per-festivalin-sunny-hill/60%Daily2019-03-21 07:27
https://kosova-info.com/be-ja-ndan-5-6-milione-euro-per-serbet-qe-kthehen-nga-serbia-ne-kosove/60%Daily2019-03-21 07:23
https://kosova-info.com/talenti-qe-kerkohet-nga-barcelona-pranoi-shume-levdata-pas-ndeshjes-me-gjermanine/60%Daily2019-03-21 07:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-u-vra-mbreme-ne-lipjan/60%Daily2019-03-21 07:17
https://kosova-info.com/gjermania-do-ti-deboje-refugjatet-ne-vende-me-te-varfra-evropiane/60%Daily2019-03-21 07:14
https://kosova-info.com/nje-vit-pas-demarkacionit-ska-as-korrigjim-e-as-viza/60%Daily2019-03-21 07:12
https://kosova-info.com/hetohen-lidhjet-e-supozuara-te-shefit-te-pentagonit-me-kompanine-boeing/60%Daily2019-03-21 07:04
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-pranveren-bebe-rexha/60%Daily2019-03-21 07:03
https://kosova-info.com/krimet-e-luftes-nenat-gjakovare-sot-bejne-kallezim-penal-ne-prokurorine-speciale/60%Daily2019-03-21 07:02
https://kosova-info.com/sot-kosova-zbret-ne-fadil-vokrri-per-testin-e-radhes-te-quajtur-danimarke/60%Daily2019-03-21 07:01
https://kosova-info.com/sot-mot-me-vranesira-por-i-ngrohte/60%Daily2019-03-21 06:55
https://kosova-info.com/opozita-ne-shqiperi-rikthehet-para-parlamentit-synohet-bllokimi-i-te-gjitha-hyrjeve/60%Daily2019-03-21 06:50
https://kosova-info.com/vrasjet-neper-kazino-kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-per-mbylljen-e-tyre/60%Daily2019-03-21 06:47
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-malit-te-zi-per-vizite-ne-prishtine/60%Daily2019-03-21 06:42
https://kosova-info.com/kek-prezanton-sot-investimet-mjedisore-ne-termocentralin-kosova-b/60%Daily2019-03-21 06:36
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-12/60%Daily2019-03-21 06:34
https://kosova-info.com/rita-ora-mbeshtet-fushaten-kunder-racizmit/60%Daily2019-03-20 22:59
https://kosova-info.com/kosove-danimarke-ne-bileta-eshte-shtypur-gabimisht-ora-e-fillimit-te-ndeshjes/60%Daily2019-03-20 22:58
https://kosova-info.com/policia-thote-se-terroristi-kishte-planifikuar-edhe-nje-sulm-tjeter-ne-nje-xhami-te-zelandes-se-re/60%Daily2019-03-20 22:58
https://kosova-info.com/qepa-ilac-per-keto-semundje/60%Daily2019-03-20 22:54
https://kosova-info.com/aktorja-e-filmave-per-te-rritur-kandidon-per-kryetare-ne-rusi/60%Daily2019-03-20 22:52
https://kosova-info.com/may-publiku-eshte-lodhur-duke-shtuar-une-jam-ne-anen-tuaj/60%Daily2019-03-20 22:45
https://kosova-info.com/renee-ne-hapat-e-robertit-dhe-nores/60%Daily2019-03-20 22:39
https://kosova-info.com/volker-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-mund-te-arrihet-sivjet/60%Daily2019-03-20 22:39
https://kosova-info.com/volker-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-mund-te-arrihet-sivjet-2/60%Daily2019-03-20 22:39
https://kosova-info.com/aeroplanit-ushtarak-amerikan-qe-po-ia-ka-friken-edhe-rusia/60%Daily2019-03-20 22:36
https://kosova-info.com/kryeministri-izraelit-per-vizite-ne-shba/60%Daily2019-03-20 22:31
https://kosova-info.com/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-homologun-danez-jesper-moller/60%Daily2019-03-20 22:20
https://kosova-info.com/demi-rose-zberthen-kemishen-gati-i-del/60%Daily2019-03-20 22:19
https://kosova-info.com/isis-pritet-te-shkaterrohet-sonte-kjo-ishte-ngritja-dhe-renia-e-shtetit-islamik/60%Daily2019-03-20 22:18
https://kosova-info.com/krasniqi-neper-katunde-votohet-me-mahalla-ende/60%Daily2019-03-20 22:12
https://kosova-info.com/media-e-njohur-boterore-me-super-shkrim-per-kosoven/60%Daily2019-03-20 22:11
https://kosova-info.com/tentoi-ta-qelloje-buburrecin-me-arme-godet-veten-aksidentalisht/60%Daily2019-03-20 22:09
https://kosova-info.com/hoti-reagon-pas-vrasjes-se-36-vjecarit-ne-kazino-ka-edhe-nje-kerkese-per-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-03-20 22:00
https://kosova-info.com/mbremje-romantike-per-feron-dhe-te-dashuren-e-tij/60%Daily2019-03-20 21:59
https://kosova-info.com/boshnjaket-etnikisht-te-ndare-per-denimin-e-karaxhiqit/60%Daily2019-03-20 21:54
https://kosova-info.com/skuadra-italiane-enderron-conten/60%Daily2019-03-20 21:54
https://kosova-info.com/dy-luge-caji-nga-ky-ushqim-ne-dite-dhe-truri-juaj-do-te-funksionoje-60-me-shume/60%Daily2019-03-21 10:45
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-gruas-se-shkelzenit-jeta-ishte-e-padrejte-per-ty/60%Daily2019-03-20 21:44
https://kosova-info.com/vazhdon-renia-e-temperaturave-ja-cfare-moti-do-te-kemi-neser/60%Daily2019-03-20 21:40
https://kosova-info.com/besnik-qaka-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-vajzes-pamje-nga-festa/60%Daily2019-03-20 21:40
https://kosova-info.com/gjermania-dhe-serbia-luajne-baras/60%Daily2019-03-20 21:38
https://kosova-info.com/trump-400-trupa-amerikane-do-te-qendrojne-ne-siri/60%Daily2019-03-20 21:28
https://kosova-info.com/vinicius-ronaldo-eshte-nje-legjende/60%Daily2019-03-20 21:22
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurise-i-turqise-do-te-luftojme-te-gjitha-grupet-terroriste-me-vendosmeri/60%Daily2019-03-20 21:22
https://kosova-info.com/rita-ora-pozon-pa-recipeta-ne-dubai/60%Daily2019-03-20 21:20
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-behet-nene-per-here-te-trete/60%Daily2019-03-20 21:03
https://kosova-info.com/milani-dhe-te-huazuarit-nuk-ka-blere-asnje-ne-10-vitet-e-fundit/60%Daily2019-03-20 21:02
https://kosova-info.com/rusia-e-braktis-beogradin/60%Daily2019-03-20 21:02
https://kosova-info.com/dorezohet-ne-polici-personi-qe-vrau-62-vjecarin-tek-liqeni-artificial/60%Daily2019-03-20 20:56
https://kosova-info.com/vritet-nje-person-ne-nje-kazino-ne-lipjan/60%Daily2019-03-20 20:51
https://kosova-info.com/transfermarkt-danimarka-vlen-tete-here-me-shume-se-kosova/60%Daily2019-03-20 20:50
https://kosova-info.com/gashi-po-sjell-kenge-me-reperin-italian/60%Daily2019-03-20 20:48
https://kosova-info.com/karaxhiq-u-denua-per-gjenocid-ne-bosnje-por-vellai-i-tij-thote-se-populli-serb-ndjehet-krenar/60%Daily2019-03-20 20:46
https://kosova-info.com/lluka-nenshkruan-marreveshjen-per-financimin-e-kuzhines-se-minatoreve-ne-artane/60%Daily2019-03-20 20:31
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-poston-foton-e-deputetes-se-ldk-se-e-quan-e-vetmja/60%Daily2019-03-20 20:27
https://kosova-info.com/barca-e-gatshme-ta-shes-coutinhon-te-man-utd-per-kete-cmim/60%Daily2019-03-20 20:20
https://kosova-info.com/ja-kush-po-e-shoqeron-mimoza-shkodren-ne-dubai/60%Daily2019-03-20 20:19
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-futbollisti-nderron-jete-gjate-lojes/60%Daily2019-03-20 20:08
https://kosova-info.com/lekaj-zotohet-se-do-ta-luftoje-nepotizmin-ne-pafundesi-por-pranon-se-ka-te-punesuar-te-aakse-ne-ndermarrjet-publike/60%Daily2019-03-20 20:04
https://kosova-info.com/bebe-rexha-provokon-me-te-pasme-nga-palestra-kam-fituar-peshe-por/60%Daily2019-03-20 20:04
https://kosova-info.com/daciq-falenderon-shtetet-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven-gjate-konferences-ne-okb/60%Daily2019-03-20 20:02
https://kosova-info.com/edi-rama-shtrihet-ne-spital-ne-berlin/60%Daily2019-03-20 19:52
https://kosova-info.com/limaj-se-kuptoje-opoziten-a-ka-problem-me-presidentin-apo-ska/60%Daily2019-03-20 19:49
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-nuk-le-vend-per-imagjinaten-ekspozon-linjat-bombastike-ne-bikini/60%Daily2019-03-20 19:46
https://kosova-info.com/rexhepi-tregon-te-verteten-e-largimit-te-tij-nga-llapi/60%Daily2019-03-20 19:42
https://kosova-info.com/sulmi-ndaj-petroviq-lista-serbe-ka-nje-porosi-per-lideret-e-kosoves/60%Daily2019-03-20 19:41
https://kosova-info.com/ronela-hajati-publikon-disa-sekuenca-te-kenges-pa-dashni/60%Daily2019-03-20 19:31
https://kosova-info.com/dy-persona-paraqiten-si-police-tentojne-te-marrin-para-nga-nje-qytetaret/60%Daily2019-03-20 19:27
https://kosova-info.com/fotografi-nga-stervitja-e-fundit-e-kosoves-para-testit-me-danimarken/60%Daily2019-03-20 19:26
https://kosova-info.com/hoti-vleresimi-i-agjencise-antikorrupsion-nuk-u-respektua-nga-qeveria/60%Daily2019-03-20 19:21
https://kosova-info.com/u-kritikua-per-peshen-rihanna-ua-mbyll-gojen-me-imazhin-e-fundit/60%Daily2019-03-20 19:17
https://kosova-info.com/gjermani-serbi-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-03-20 19:16
https://kosova-info.com/ismajli-i-jam-lutur-zotit-te-vije-kjo-dite-jam-i-lumtur-qe-jam-ketu/60%Daily2019-03-20 19:05
https://kosova-info.com/jlo-dhe-alex-rodriguez-prezantojne-linjen-e-tyre-te-syzeve/60%Daily2019-03-20 19:03
https://kosova-info.com/veseli-para-turqise-do-te-mundohemi-sa-me-mire-per-te-marre-tre-piket/60%Daily2019-03-20 19:01
https://kosova-info.com/tahiri-do-te-deklaroje-pasurine-secila-pozite-qe-ka-potencial-per-abuzim/60%Daily2019-03-20 19:00
https://kosova-info.com/skandal-nxenesit-u-helmuan-drejtoria-e-arsimit-dhe-ministria-e-shendetesise-fshehen-ngjarjen/60%Daily2019-03-20 18:56
https://kosova-info.com/prezantohen-modifikimet-e-bera-ndaj-mercedes-benz-glc/60%Daily2019-03-20 18:51
https://kosova-info.com/1600-njerez-filmohen-fshehurazi-ne-hotele-pamjet-transmetohen-ne-internet/60%Daily2019-03-20 18:50
https://kosova-info.com/the-guardian-si-ia-hoqi-millosheviqi-autonomine-kosoves-arkiva-nga-e-89ta/60%Daily2019-03-20 18:37
https://kosova-info.com/qellohet-per-vdekje-nje-35-vjecar/60%Daily2019-03-20 18:33
https://kosova-info.com/nursultan-emri-i-ri-i-kryeqytetit-te-kazakistanit/60%Daily2019-03-20 18:32
https://kosova-info.com/5-menyra-se-si-ta-nderprisni-pirjen-e-alkoolit/60%Daily2019-03-20 18:14
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-duhet-lejuar-normalizimin-e-ksenofobise-dhe-islamofobise/60%Daily2019-03-20 18:13
https://kosova-info.com/para-se-te-behej-e-famshme-rita-ora-ka-punuar-ne-nje-dyqan-kepucesh/60%Daily2019-03-20 18:02
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-vjen-me-nje-video-motivuese-per-kosoven/60%Daily2019-03-20 18:00
https://kosova-info.com/shtyhet-data-e-mbajtjes-se-zgjedhjeve-presidenciale-ne-afganistan/60%Daily2019-03-20 17:59
https://kosova-info.com/be-vendos-kushte-per-shtyrje-te-brexitit/60%Daily2019-03-20 17:59
https://kosova-info.com/trump-isis-do-te-shkaterrohet-perfundimisht-sonte/60%Daily2019-03-20 17:56
https://kosova-info.com/ymeri-gjendja-ne-ptk-jashtezakonisht-shqetesuese-se-shpejti-fillojme-hetimin/60%Daily2019-03-20 17:55
https://kosova-info.com/ibra-ky-eshte-trajneri-me-i-mire-me-te-cilin-kam-punuar/60%Daily2019-03-20 17:48
https://kosova-info.com/nga-studio-muzikore-mozzik-paralajmeron-duetin-me-reperin-e-famshem/60%Daily2019-03-20 17:44
https://kosova-info.com/pogba-ndez-spekulimet-realin-madridin-e-enderrojne-te-gjithe/60%Daily2019-03-20 17:43
https://kosova-info.com/kosnett-pas-takimit-me-haradinajn-problem-nuk-eshte-ligji-problem-eshte-politika/60%Daily2019-03-20 17:31
https://kosova-info.com/uki-dhe-ergeni-publikojne-duetin-yjet/60%Daily2019-03-20 17:30
https://kosova-info.com/nenad-rashiq-incidenti-me-petroviqin-pasoje-e-ndarjes-ekstreme-mes-serbeve-te-kosoves/60%Daily2019-03-20 17:26
https://kosova-info.com/stilistja-e-njohur-per-grate-shtatzena-jeni-duke-e-bere-kete-gabim/60%Daily2019-03-21 08:15
https://kosova-info.com/prezantohen-fanellat-e-reja-te-kombetares-shqiptare/60%Daily2019-03-20 17:20
https://kosova-info.com/i-ve-zjarrin-autobusit-pasi-zbret-51-nxenes-shoferi-fund-vdekjeve-ne-mesdhe/60%Daily2019-03-20 17:20
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-shqiptar-njofton-per-kengen-e-re-duke-drejtuar-traktorin/60%Daily2019-03-20 17:16
https://kosova-info.com/challandes-zbulon-pse-kosova-ka-refuzuar-miqesoren-me-gjermanine/60%Daily2019-03-20 17:13
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-rasti-te-pishat-ne-skenderaj-rrefimi-se-si-ndodhi-tragjedia/60%Daily2019-03-20 17:10
https://kosova-info.com/sheshelj-po-e-konsideron-skandaloz-dhe-joprofesional-denimin-e-karaxhiqit/60%Daily2019-03-20 17:07
https://kosova-info.com/kim-kardashian-gjysme-e-zhveshur-ne-kampanjen-e-syzeve/60%Daily2019-03-20 16:59
https://kosova-info.com/veseli-denimi-i-karaxhiqit-konfirmon-qe-serbia-ishte-agresor-i-lufterave/60%Daily2019-03-20 16:58
https://kosova-info.com/trajneri-i-danimarkes-kosova-e-ka-deshmuar-qe-luan-futboll-te-mire/60%Daily2019-03-20 16:58
https://kosova-info.com/kapen-300-kilograme-kanabis-ne-karaburun-ne-pranga-dy-persona/60%Daily2019-03-20 16:56
https://kosova-info.com/burdushi-shpirteror-ky-eshte-biznesi-i-ri-i-hysri-peqanit/60%Daily2019-03-20 16:48
https://kosova-info.com/miley-cyrus-zhvishet-lakuriq-ne-plazh/60%Daily2019-03-20 16:43
https://kosova-info.com/kadrijaj-ankohet-se-nuk-e-ka-punesuar-asnje-familjar/60%Daily2019-03-20 16:39
https://kosova-info.com/schmeichel-ndeshja-ndaj-kosoves-nuk-do-te-jete-e-lehte/60%Daily2019-03-20 16:35
https://kosova-info.com/vritet-nje-35-vjecari-deri-sa-po-levizte-me-automjet/60%Daily2019-03-20 16:33
https://kosova-info.com/meta-denimi-i-karaxhiq-mesim-per-te-punuar-per-harmonine-mes-popujve/60%Daily2019-03-20 16:33
https://kosova-info.com/nderron-jete-19-vjecarja-e-lenduar-ne-aksidentin-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-03-20 16:30
https://kosova-info.com/nje-muaj-nga-lindja-e-zerit-gjiko-e-uron-me-keto-fjale/60%Daily2019-03-20 16:30
https://kosova-info.com/trajneri-i-danimarkes-tregon-se-a-do-te-stervitet-ekipi-i-tij-kunder-kosoves/60%Daily2019-03-20 16:18
https://kosova-info.com/masht-i-strehe-e-militanteve-te-nismes/60%Daily2019-03-20 16:18
https://kosova-info.com/ish-kryeministri-publikon-foto-me-vajzat-per-ditelindje-kaq-te-bukura-jane-ato/60%Daily2019-03-20 16:14
https://kosova-info.com/apple-lanson-zyrtarisht-gjeneraten-e-dyte-te-airpod/60%Daily2019-03-20 16:13
https://kosova-info.com/pompeo-ne-lindjen-e-mesme-kerkon-mbeshtetje-kunder-iranit/60%Daily2019-03-20 16:12
https://kosova-info.com/erdogan-masakra-ne-zelanden-e-re-nuk-ka-lidhje-me-krishterimin/60%Daily2019-03-20 16:03
https://kosova-info.com/rritet-kuota-e-ilaceve-ne-barnatoret-e-maqedonise/60%Daily2019-03-20 16:01
https://kosova-info.com/fillon-varrosja-e-viktimave-te-sulmit-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-20 16:00
https://kosova-info.com/transformohet-conchita-wurst-nuk-njihet-ne-videoklipin-e-ri/60%Daily2019-03-20 15:59
https://kosova-info.com/zyrtare-me-7-maj-papa-viziton-shkupin/60%Daily2019-03-20 15:56
https://kosova-info.com/rrahmani-me-pergjigje-qe-duhet-ta-lexojne-gjithe-futbollistet-qe-ngurrojne-te-vijne-te-kosova/60%Daily2019-03-20 15:52
https://kosova-info.com/nenshkruhet-memorandum-mirekuptimi-mes-keshillit-prokurorial-dhe-akademise-se-drejtesise/60%Daily2019-03-20 15:51
https://kosova-info.com/capital-t-percjell-nga-afer-koncertin-e-reperit-me-fame-boterore/60%Daily2019-03-20 15:45
https://kosova-info.com/be-ja-gjobit-gjigantin-google/60%Daily2019-03-20 15:41
https://kosova-info.com/challandes-i-pergjigjet-trajnerit-te-danimarkes/60%Daily2019-03-20 15:36
https://kosova-info.com/ldk-ja-kete-here-me-vote-te-fshehur-pritet-ta-zgjedh-kryetarin/60%Daily2019-03-20 15:35
https://kosova-info.com/juncker-brexit-duhet-te-ndodhe-para-zgjedhjeve-per-parlamentin-e-be-se/60%Daily2019-03-20 15:32
https://kosova-info.com/burgu-brenda-te-cilit-po-mbahet-terroristi-qe-realizoi-sulmin-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-20 15:31
https://kosova-info.com/publikohet-trajleri-i-filmit-te-shumepritur-te-leo-dicaprio-e-brad-pitt/60%Daily2019-03-20 15:31
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-hekuran-kryeziun/60%Daily2019-03-20 15:27
https://kosova-info.com/keshtu-u-gezuan-nenat-boshnjake-pas-vendimit-per-burgim-te-perjetshem-ndaj-karaxhiqit/60%Daily2019-03-20 15:22
https://kosova-info.com/challandes-para-ndeshjes-me-danimarken-luajme-kunder-nje-skuadre-te-fuqishme/60%Daily2019-03-20 15:16
https://kosova-info.com/soni-malaj-mbolli-nje-peme-ne-tirane-erion-veliaj-ka-disa-fjale-per-te/60%Daily2019-03-20 15:15
https://kosova-info.com/mustafa-gara-per-kryetar-te-ldk-se-e-hapur-per-te-gjithe-qe-ndjehen-te-gatshem/60%Daily2019-03-20 15:12
https://kosova-info.com/rrahmani-ndeshja-me-danimarken-test-per-te-gjithe-duhet-ta-kalojme-se-bashku/60%Daily2019-03-20 15:10
https://kosova-info.com/studimi-i-madh-vendosja-e-qumeshtit-ne-kafe-ose-caj-lufton-kancerin/60%Daily2019-03-20 15:04
https://kosova-info.com/bebe-rexha-do-te-kendoje-ne-te-njejten-skene-me-drake-dhe-cardi-b/60%Daily2019-03-20 15:02
https://kosova-info.com/morena-taraku-poston-imazhin-e-vecante-me-te-atin/60%Daily2019-03-20 14:58
https://kosova-info.com/hoxhaj-denimi-i-karaxhiqit-moment-i-rendesishem-per-viktimat-e-krimeve-te-orkestruara-nga-beogradi/60%Daily2019-03-20 14:53
https://kosova-info.com/mourinho-i-kam-refuzuar-tri-skuadra/60%Daily2019-03-20 14:53
https://kosova-info.com/veseli-paralajmeron-masa-te-ashpra-ndaj-korrupsionit-dhe-nepotizmit/60%Daily2019-03-20 14:50
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-per-fifin-e-kam-shoqe-dhe/60%Daily2019-03-20 14:40
https://kosova-info.com/publikon-pamjet-e-perleshjes-ndermjet-sllobodan-petroviqit-dhe-zyrtarit-te-listes-serbe/60%Daily2019-03-20 14:39
https://kosova-info.com/giggsi-i-thote-lojtarit-te-largohet-nga-chelsea/60%Daily2019-03-20 14:38
https://kosova-info.com/pamje-nga-aksioni-i-madh-i-policise-ne-sallonin-e-masazhave-kapen-22-vjaza/60%Daily2019-03-20 14:30
https://kosova-info.com/i-akuzuari-serb-per-vrasjen-e-civileve-shqiptare-arratiset-ne-serbi/60%Daily2019-03-20 14:22
https://kosova-info.com/merr-fund-telenovela-icardi-ky-eshte-vendimi-final/60%Daily2019-03-20 14:22
https://kosova-info.com/cardi-b-behet-bashke-me-jennifer-lopez-ne-filmin-per-striptizere/60%Daily2019-03-20 14:19
https://kosova-info.com/tahiri-njofton-deputetet-per-zbatimin-e-agjendes-evropiane/60%Daily2019-03-20 14:17
https://kosova-info.com/karaxhiq-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2019-03-20 14:12
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-shefin-e-ri-te-zyres-sllovake-ne-kosove/60%Daily2019-03-20 14:10
https://kosova-info.com/alarm-ne-kombetare-largimi-i-sadikut-sjell-krize-ne-skuader/60%Daily2019-03-20 14:08
https://kosova-info.com/trump-terheq-kandidaturen-e-kavalec-per-ambasadore-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-20 14:04
https://kosova-info.com/kur-kylie-jenner-shfaq-te-brendshmet-ne-fustanin-e-shkurter/60%Daily2019-03-20 13:59
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-perfaqesuesit-e-bankes-sllovene-sid-bank/60%Daily2019-03-20 13:57
https://kosova-info.com/xavi-dhe-pique-kryesojne-listen-e-katalonise-kunder-venezueles/60%Daily2019-03-20 13:53
https://kosova-info.com/thaci-sulmi-ndaj-petroviqit-eshte-cenim-i-fjales-se-lire-autoret-te-vihen-para-drejtesise/60%Daily2019-03-20 13:48
https://kosova-info.com/denohen-me-burgim-tre-zyrtare-per-dallavere-me-prona/60%Daily2019-03-20 13:43
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-duket-stadiumi-adem-jashari-pas-renovimit/60%Daily2019-03-20 13:41
https://kosova-info.com/veseli-denon-sulmin-ndaj-petroviqit-u-ben-thirrje-organeve-te-rendit-per-zbardhjen-e-rastit/60%Daily2019-03-20 13:40
https://kosova-info.com/gresa-behluli-po-behet-nuse/60%Daily2019-03-20 13:39
https://kosova-info.com/si-te-shmangni-te-vjellat-dhe-eren-e-keqe-te-gojes/60%Daily2019-03-20 13:37
https://kosova-info.com/shoferi-i-ve-zjarrin-autobusit-pasi-zbret-51-nxenes/60%Daily2019-03-20 13:35
https://kosova-info.com/aksidente-zjarre-arrestime-policia-e-gjilanit-tregon-se-cfare-ndodhi-brenda-nje-jave-ne-kete-qytet/60%Daily2019-03-20 13:27
https://kosova-info.com/haradinaj-fsk-ja-po-deshmon-se-ka-potencial-te-trajnuar-sipas-standarteve-te-nato-s/60%Daily2019-03-20 13:26
https://kosova-info.com/solskjaer-nuk-i-do-keta-tre-lojtare-te-man-utd/60%Daily2019-03-20 13:24
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-sjell-kengen-e-re-lule-e-bores/60%Daily2019-03-20 13:19
https://kosova-info.com/policia-legjitimon-edhe-tajlandeze-neper-qendrat-e-masazhit-ne-kosove/60%Daily2019-03-20 13:16
https://kosova-info.com/kadrijaj-pyet-abdixhikun-a-ndihmoi-babai-i-nuses-qe-te-pasurohesh/60%Daily2019-03-20 13:12
https://kosova-info.com/meta-gati-te-jap-doreheqjen-sakrifikohem-per-te-mos-lejuar-instalimin-e-nje-junte/60%Daily2019-03-20 13:10
https://kosova-info.com/vetevendosje-500-dite-deshtim-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2019-03-20 13:08
https://kosova-info.com/fillojne-perplasjet-e-para-ne-mes-te-zidanes-dhe-iscos-juventus-ferkon-duart/60%Daily2019-03-20 13:08
https://kosova-info.com/hoti-shperdorimet-e-sotme-te-pan-it-po-i-mbulojne-ato-te-djeshmet/60%Daily2019-03-20 13:04
https://kosova-info.com/ronela-hajati-zbulon-nga-cfare-frikesohet/60%Daily2019-03-20 12:59
https://kosova-info.com/juventus-po-nenshkruan-me-super-lojtarin/60%Daily2019-03-20 12:53
https://kosova-info.com/tayna-e-quan-veten-peshk-te-madh/60%Daily2019-03-20 12:39
https://kosova-info.com/lajm-i-zi-per-sportin-nderron-jete-notari-26-vjecar/60%Daily2019-03-20 12:37
https://kosova-info.com/thaci-ne-diten-e-frankofonise-kosova-mbetet-e-angazhuar-ne-promovimin-e-gjuhes-frenge/60%Daily2019-03-20 12:37
https://kosova-info.com/zaev-ndalon-punimet-e-minares-ne-xhamine-ali-pasha-ne-oher/60%Daily2019-03-20 12:35
https://kosova-info.com/veteranet-e-rrejshem-pengese-per-rritjen-e-pages-minimale-ne-kosove/60%Daily2019-03-20 12:24
https://kosova-info.com/neser-fillojne-ndeshjet-per-euro-2020-kosova-dhe-shqiperia-shpresojne-ne-kualifikim/60%Daily2019-03-20 12:23
https://kosova-info.com/mihrije-braha-vjen-me-foto-provokuese-moti-ju-kam-thene-nkuke-ju-mbaj/60%Daily2019-03-20 12:20
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-te-kerkuar/60%Daily2019-03-20 12:18
https://kosova-info.com/reagon-lista-serbe-thote-se-petroviq-sulmoi-i-pari-anetarin-e-tyre/60%Daily2019-03-20 12:15
https://kosova-info.com/prishtina-po-behet-me-palester-te-re-sportive/60%Daily2019-03-20 12:01
https://kosova-info.com/brexit-may-nuk-do-ta-shtyje-me-shume-kerkon-vetem-3-muaj-kohe/60%Daily2019-03-20 11:59
https://kosova-info.com/haradinaj-denon-sulmin-ndaj-petroviqit-akte-te-tilla-jane-te-papranueshme/60%Daily2019-03-20 11:59
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-ndihmen-e-sllovakise-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2019-03-20 11:59
https://kosova-info.com/channing-tatum-nderron-pamje-nuk-do-ta-njihni/60%Daily2019-03-20 11:59
https://kosova-info.com/channing-tatum-nderron-pamje-nuk-do-ta-njihni-2/60%Daily2019-03-20 11:59
https://kosova-info.com/sulmi-ndaj-petroviqit-reagon-kmdlnj/60%Daily2019-03-20 11:58
https://kosova-info.com/meta-gati-te-jap-doreheqjen/60%Daily2019-03-20 11:55
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-ambasadorin-e-kuvajtit-diskutojne-per-bashkepunimin-ekonomik/60%Daily2019-03-20 11:55
https://kosova-info.com/zyrtare-casillas-vazhdon-me-porton-2/60%Daily2019-03-20 11:54
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-zelandes-se-re-ben-thirrje-per-lufte-globale-kunder-racizmit/60%Daily2019-03-20 11:53
https://kosova-info.com/luana-vjollca-kalon-naten-ne-studio-bashke-me-krenar-cocajn/60%Daily2019-03-20 11:39
https://kosova-info.com/petroviq-thote-se-e-sulmoi-keshilltari-i-ish-ministrit-rikallo/60%Daily2019-03-20 11:39
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-sulmin-ndaj-sllobodan-petroviqit-ne-prishtine/60%Daily2019-03-20 11:24
https://kosova-info.com/kosovaret-i-dalin-ne-ndihme-27-vjecares-kaltrina-dakaj-haxhiajt/60%Daily2019-03-20 11:19
https://kosova-info.com/elita-rudi-publikon-foton-e-embel-te-djalit-ushqimi-i-shpirtit/60%Daily2019-03-20 11:19
https://kosova-info.com/zaev-maqedonia-eshte-shembull-i-mire-jo-vetem-per-rajonin-por-edhe-per-be-ne/60%Daily2019-03-20 11:19
https://kosova-info.com/vetevendosje-ne-prizren-bleu-qumesht-me-shtrenjte-se-psd-ja-ne-prishtine/60%Daily2019-03-20 11:11
https://kosova-info.com/kate-middleton-po-pret-femijen-e-katert/60%Daily2019-03-20 11:03
https://kosova-info.com/a-jane-kosovaret-te-lumtur-j-a-ne-cilen-vend-radhitet-kosova/60%Daily2019-03-20 10:54
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-gati-transferimin-100-milionesh/60%Daily2019-03-20 10:52
https://kosova-info.com/aeroplanet-boeing-737-cfare-do-te-ndodhe-me-tutje/60%Daily2019-03-20 10:48
https://kosova-info.com/operacion-i-gjere-i-policise-se-kosoves-mbyllen-22-lokale-te-masazhes/60%Daily2019-03-20 10:44
https://kosova-info.com/guardiola-me-transferim-rekord-te-man-city/60%Daily2019-03-20 10:37
https://kosova-info.com/a-eshte-i-demshem-uji-qe-qarkullon-ne-kosove-neper-gypat-e-asbest-cimentos/60%Daily2019-03-20 10:36
https://kosova-info.com/gjilan-1-vit-burg-per-vjedhjen-e-3-mije-e-333-eurove/60%Daily2019-03-20 10:28
https://kosova-info.com/pasi-e-refuzoi-barcelona-griezmann-ka-gjetur-skuadren-e-re/60%Daily2019-03-20 10:23
https://kosova-info.com/kapet-beke-berisha-me-lumir-abdixhikun-i-thote-na-i-rrofsh-opangat/60%Daily2019-03-20 10:21
https://kosova-info.com/i-mbush-duart-e-qafen-plot-zinxhir-te-arit-e-iken-nga-lokali/60%Daily2019-03-20 10:13
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-de-ligt-eshte-i-barcelones/60%Daily2019-03-20 10:09
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-person-per-vrasjen-e-para-dy-viteve-ne-suhareke/60%Daily2019-03-20 10:03
https://kosova-info.com/albumi-i-ri-i-beyonce-do-te-kete-nje-teme-per-te-drejtat-e-grave/60%Daily2019-03-20 09:59
https://kosova-info.com/policia-perleshet-me-disa-persona-qe-tentuan-te-hyjne-dhunshem-ne-qkuk/60%Daily2019-03-20 09:57
https://kosova-info.com/vinicius-zbulon-se-perse-e-refuzoi-barcelonen/60%Daily2019-03-20 09:55
https://kosova-info.com/raporti-i-lumturise-kosova-ne-vendin-e-46-te/60%Daily2019-03-20 09:46
https://kosova-info.com/haradinaj-askush-nuk-eshte-mbi-ligjin/60%Daily2019-03-20 09:42
https://kosova-info.com/anxhelina-dergoj-selfie-n-time-te-nasa-pasi-jam-nje-super-yll/60%Daily2019-03-20 09:39
https://kosova-info.com/kroos-shenjestra-kryesore-e-psg-se/60%Daily2019-03-20 09:38
https://kosova-info.com/shala-siguron-grante-per-permiresimin-e-cilesise-se-produkteve-vendore/60%Daily2019-03-20 09:32
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-i-doganes-bastisen-30-lokacione-e-kapen-shume-mallra-te-kontrabanduara/60%Daily2019-03-20 09:29
https://kosova-info.com/ne-spanje-duan-ta-klonojne-leo-messin/60%Daily2019-03-20 09:24
https://kosova-info.com/konkurroni-per-24-hektare-toke-ne-shterpce-e-per-17-hektare-ne-prizren/60%Daily2019-03-20 09:21
https://kosova-info.com/gashi-serish-ne-nje-koncert-ne-kosove/60%Daily2019-03-20 09:19
https://kosova-info.com/qeveria-japoneze-ndihmon-komunen-e-hanit-te-elezit/60%Daily2019-03-20 09:13
https://kosova-info.com/hahn-per-protestat-ne-ballkan-ndryshimet-politike-permes-proceseve-demokratike/60%Daily2019-03-20 09:12
https://kosova-info.com/turqia-goditet-nga-termeti/60%Daily2019-03-20 09:07
https://kosova-info.com/ismaili-po-i-veme-bazat-e-operimeve-ne-zemer-per-femijet-edhe-ne-qkuk/60%Daily2019-03-20 09:03
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-kosoven-bullgarise-i-lendohet-lojtari-kryesor/60%Daily2019-03-20 09:02
https://kosova-info.com/donika-kadaj-bujupi-feston-sot-ditelindjen-surprizohet-nga-femijet-e-saj/60%Daily2019-03-20 08:58
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbatman-padit-valencian/60%Daily2019-03-20 08:53
https://kosova-info.com/muhaxheri-flet-per-zgjedhjet-ne-ldk-thote-se-nuk-eshte-hapur-ende-gara-per-kryetar/60%Daily2019-03-20 08:50
https://kosova-info.com/mogherini-flet-pak-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-03-20 08:49
https://kosova-info.com/cmenden-fansat-enca-kendon-ne-gjuhen-kurde/60%Daily2019-03-20 08:39
https://kosova-info.com/griezmann-apo-jovic-barcelona-ka-vendosur-cilin-ta-transferoje/60%Daily2019-03-20 08:38
https://kosova-info.com/mish-vere-e-raki-haziri-tenton-te-arsyetohet-per-fotografine-me-lushtakun-e-sylejman-selimin/60%Daily2019-03-20 08:30
https://kosova-info.com/distancimi-i-moskes-nga-beogradi/60%Daily2019-03-20 08:23
https://kosova-info.com/platini-rikthehet-ne-futboll-me-deklarate-skandaloze/60%Daily2019-03-20 08:23
https://kosova-info.com/gjermania-i-thote-jo-ndarjes-ky-eshte-plani-i-saj-per-kosoven/60%Daily2019-03-20 08:23
https://kosova-info.com/keshtu-nis-dita-per-noizyn/60%Daily2019-03-20 08:20
https://kosova-info.com/tirane-4-te-arrestuar-per-shperndarje-narkotikesh/60%Daily2019-03-20 08:17
https://kosova-info.com/ylli-i-real-madrid-vetem-keshtu-mund-te-ndalet-messi/60%Daily2019-03-20 08:08
https://kosova-info.com/masa-per-taksite-ilegale-ne-prishtine-dhe-shfrytezuesit-pa-leje-te-hapesirave-publike/60%Daily2019-03-20 08:07
https://kosova-info.com/rugova-lutfi-haziri-mund-te-zgjidhet-kryetar-i-ldk-se/60%Daily2019-03-20 08:02
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-2gisht-mjalte-ne-youtube/60%Daily2019-03-20 07:59
https://kosova-info.com/nga-1-korriku-tarifa-me-te-uleta-te-romingut-mes-kosoves-e-shqiperise/60%Daily2019-03-20 07:56
https://kosova-info.com/ciao-juventus-dybala-po-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2019-03-20 07:52
https://kosova-info.com/pergjaken-rruget-e-kosoves-22-persona-te-vdekur-nga-aksidentet-ne-trafik-kete-vit/60%Daily2019-03-20 07:45
https://kosova-info.com/yll-limani-muzika-e-mire-sheron-gjithcka/60%Daily2019-03-20 07:42
https://kosova-info.com/kater-lojtare-do-te-largohen-nga-real-madrid/60%Daily2019-03-20 07:38
https://kosova-info.com/australia-po-shqyrton-raportet-me-turqine-shkaku-i-deklaratave-te-erdoganit/60%Daily2019-03-20 07:37
https://kosova-info.com/legalizimi-i-armeve-e-ben-kosoven-vend-me-te-sigurt/60%Daily2019-03-20 07:35
https://kosova-info.com/luana-vjollca-kthehet-ne-studio-per-kengen-e-re/60%Daily2019-03-20 07:34
https://kosova-info.com/me-ndihmen-e-mjekeve-te-huaj-ne-kosove-po-realizohen-operacione-te-nderlikuara/60%Daily2019-03-20 07:26
https://kosova-info.com/falcao-pranon-te-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-03-20 07:23
https://kosova-info.com/opozita-franceze-akuzon-ministrin-e-brendshem-per-keqmenaxhimin-e-protestes-se-jelekverdheve/60%Daily2019-03-20 07:22
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-tregon-se-kur-do-te-behet-nuse/60%Daily2019-03-20 07:19
https://kosova-info.com/gjykata-e-hages-merr-sot-vendim-per-radovan-karagjiq-i-akuzuar-per-gjenocid-ne-srebrenice/60%Daily2019-03-20 07:19
https://kosova-info.com/nje-baba-sirian-bashke-me-djalin-e-tij-funeralet-e-para-nga-viktimat-e-sulmit-ne-zelande/60%Daily2019-03-20 07:10
https://kosova-info.com/qeveria-per-dy-muaj-shpenzoi-40-te-rezervave-shteterore/60%Daily2019-03-20 07:08
https://kosova-info.com/nga-vila-super-luksoze-e-zaimines-publikon-kete-person-te-zemres/60%Daily2019-03-20 07:07
https://kosova-info.com/juventus-dhe-real-madrid-ne-gare-per-yllin-e-chelseas/60%Daily2019-03-20 07:05
https://kosova-info.com/shba-ja-kerkon-nga-britania-te-zbatoje-referendumin-per-brexit-in/60%Daily2019-03-20 07:04
https://kosova-info.com/lodhja-e-listes-serbe-pa-ndikim-ne-institucionet-shteterore/60%Daily2019-03-20 06:57
https://kosova-info.com/kosoves-nuk-i-hap-rruge-njohja-nga-serbia/60%Daily2019-03-20 06:55
https://kosova-info.com/anglia-rrezikon-te-perballet-me-krizen-e-furnizimit-me-uje/60%Daily2019-03-20 06:49
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-moti-per-sot-ne-kosove-2/60%Daily2019-03-20 06:47
https://kosova-info.com/ditet-e-kuvendit-deputetet-sot-ne-skenderaj/60%Daily2019-03-20 06:41
https://kosova-info.com/ne-prag-te-zgjedhjeve-te-brendshme-mustafa-mbledh-kryesine-e-ldk-se/60%Daily2019-03-20 06:39
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-11/60%Daily2019-03-20 06:35
https://kosova-info.com/daciq-takohet-me-perfaqesuesit-e-partise-se-tij-ne-kosove-vazhdon-me-politike-destruktive-2/60%Daily2019-03-19 23:27
https://kosova-info.com/ana-kabashi-zbulon-daten-e-lansimit-te-kenges-se-re/60%Daily2019-03-19 22:58
https://kosova-info.com/fifa-merr-vendim-zyrtar-rreth-ceshtjes-se-emiliano-salas/60%Daily2019-03-19 22:43
https://kosova-info.com/mario-dedivanovic-i-ben-kete-koment-eres-per-klipin-e-ri/60%Daily2019-03-19 22:39
https://kosova-info.com/daciq-takohet-me-perfaqesuesit-e-partise-se-tij-ne-kosove-vazhdon-me-politike-destruktive/60%Daily2019-03-19 22:35
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-e-do-kalimin-te-barcelona-2/60%Daily2019-03-19 22:28
https://kosova-info.com/ne-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-gjira-tregon-sa-kilograme-ka/60%Daily2019-03-19 22:19
https://kosova-info.com/rreth-300-studente-palestineze-mbeten-ne-burgjet-izraelite/60%Daily2019-03-19 22:18
https://kosova-info.com/perisic-i-thote-po-skuadres-nga-premierliga/60%Daily2019-03-19 22:13
https://kosova-info.com/pas-nje-semundje-te-rende-nderron-jete-ish-luftetari-i-uck-se/60%Daily2019-03-19 22:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-momenti-kur-tuna-perlotet-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-03-19 21:59
https://kosova-info.com/alves-ka-vendosur-se-ku-deshiron-te-luaje/60%Daily2019-03-19 21:57
https://kosova-info.com/be-brenda-dy-viteve-te-largohen-nga-tregu-veturat-me-mortor-diesel/60%Daily2019-03-19 21:55
https://kosova-info.com/trump-ushtaraket-ti-japin-fund-mbeshtetjes-ndaj-maduros/60%Daily2019-03-19 21:47
https://kosova-info.com/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-19 21:43
https://kosova-info.com/momentet-romantike-te-feros-me-te-dashuren-ja-cfare-ka-publikuar/60%Daily2019-03-19 21:39
https://kosova-info.com/banka-boterore-shkalla-e-papunesise-ne-kosove-29-per-qind/60%Daily2019-03-19 21:34
https://kosova-info.com/real-madrid-i-transferon-dy-yjet-e-interit-per-190-milione-euro/60%Daily2019-03-19 21:28
https://kosova-info.com/qendron-kastrati-psd-u-tregua-e-guximshme-me-perfshirjen-ne-dialog-ldk-dhe-vv-po-mendojne-elektoralisht/60%Daily2019-03-19 21:25
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-publikon-foto-me-nenen-keshtu-po-duken/60%Daily2019-03-19 21:19
https://kosova-info.com/juventus-po-e-transferon-sulmuesin-qe-ka-shenuar-19-gola-deri-me-tani/60%Daily2019-03-19 21:14
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-sylejman-selimi-e-uke-rugova-mysafir-te-lutfi-hazirin-ne-gjilan/60%Daily2019-03-19 21:07
https://kosova-info.com/bajrami-marreveshja-e-rambujese-parashihte-edhe-mundesine-e-kthimit-te-policise-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-03-19 21:04
https://kosova-info.com/renie-e-lehte-e-temperaturave-ja-cfare-moti-do-te-kemi-neser/60%Daily2019-03-19 20:59
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-lorik-canes-ia-dhashe-numrin-qe-ne-takimin-e-pare/60%Daily2019-03-19 20:59
https://kosova-info.com/20-minuta-gure-nga-qielli-stuhi-e-frikshme-ne-kine/60%Daily2019-03-19 20:58
https://kosova-info.com/chelsea-e-krahason-golin-e-messit-me-te-lampard-por-cili-e-beri-me-mire/60%Daily2019-03-19 20:58
https://kosova-info.com/may-mund-te-kerkoje-zyrtarisht-te-vonohet-brexit/60%Daily2019-03-19 20:54
https://kosova-info.com/vetevendosje-ndez-fenere-e-qirinj-te-kurrizi/60%Daily2019-03-19 20:54
https://kosova-info.com/limaj-beteja-e-canakalase-ku-rane-mijera-shqiptare/60%Daily2019-03-19 20:50
https://kosova-info.com/sanchez-transferohet-te-juventus-por-me-nje-kusht/60%Daily2019-03-19 20:43
https://kosova-info.com/ne-studio-muzikore-zvicerane-ky-eshte-ushqimi-qe-po-e-hane-mozzik-dhe-loredana/60%Daily2019-03-19 20:39
https://kosova-info.com/hoxhaj-mirepret-lajmin-per-emerimin-e-nuncit-te-ri-apostolik-per-kosoven-nga-papa-francesku/60%Daily2019-03-19 20:38
https://kosova-info.com/kater-super-lojtare-qe-priten-ti-bashkohen-kosoves/60%Daily2019-03-19 20:27
https://kosova-info.com/pershkallezohet-protesta-tek-unaza-e-re-banoret-bllokuan-per-4-ore-rrugen/60%Daily2019-03-19 20:24
https://kosova-info.com/isis-i-kercenon-me-hakmarrje-pas-christchurch/60%Daily2019-03-19 20:20
https://kosova-info.com/gazetarja-e-njohur-shqiptare-me-fjale-te-medha-per-xhensila-myrtezajn/60%Daily2019-03-19 20:19
https://kosova-info.com/lajmet-per-punesimet-beke-berisha-akuzon-ldk-ne-se-po-i-publikon-ne-media/60%Daily2019-03-19 20:18
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-te-madh-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-03-19 20:13
https://kosova-info.com/berno-i-gatshem-per-bashkepunim-me-komunat-ne-kosove/60%Daily2019-03-19 20:09
https://kosova-info.com/roma-po-shpeton-nga-deshtaku/60%Daily2019-03-19 20:00
https://kosova-info.com/martohet-ish-aktorja-e-o-sa-mire/60%Daily2019-03-19 19:59
https://kosova-info.com/matoshi-garanton-investimin-e-disa-projekteve-ne-malisheve-me-2019/60%Daily2019-03-19 19:57
https://kosova-info.com/patrullime-te-shpeshta-e-pajisje-me-arme-te-gjata-policia-e-kosoves-mobilizohet-kunder-grabitesve/60%Daily2019-03-19 19:55
https://kosova-info.com/misteri-ne-nje-shkolle-te-mitrovices-nxeneset-po-alivanosen-cdo-dite/60%Daily2019-03-19 19:48
https://kosova-info.com/goditet-rrjeti-i-eskortave-shqiptare-ne-athine/60%Daily2019-03-19 19:44
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-kujton-momentin-kur-u-shpall-miss-kosova/60%Daily2019-03-19 19:39
https://kosova-info.com/hahn-ndryshimi-i-qeverive-ne-ballkan-vetem-permes-votes/60%Daily2019-03-19 19:29
https://kosova-info.com/dikur-nuk-flisnin-por-tani-dafina-i-le-kete-koment-tunes-per-kengen-e-re/60%Daily2019-03-19 19:19
https://kosova-info.com/punesimet-ne-ptk-komisioni-gati-per-hetimin/60%Daily2019-03-19 19:18
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-atraktive-dhe-terheqese-nga-dubai/60%Daily2019-03-19 18:59
https://kosova-info.com/fushata-e-zonjes-se-pare-kunder-bullizmit-dhe-presidenti/60%Daily2019-03-19 18:57
https://kosova-info.com/mcgregor-tallet-keq-me-ibrahimovicin/60%Daily2019-03-19 18:54
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-drejtori-i-bordit-te-telekomit/60%Daily2019-03-19 18:44
https://kosova-info.com/ky-person-e-ben-te-lumtur-morena-tarakun/60%Daily2019-03-19 18:40
https://kosova-info.com/juventus-po-e-kompleton-transferimin-rekord/60%Daily2019-03-19 18:38
https://kosova-info.com/sulmi-ne-holande-mes-viktimave-dhe-nje-i-aferm-i-autorit/60%Daily2019-03-19 18:35
https://kosova-info.com/abdixhiku-ne-kosoven-e-pan-it-gati-200-milione-euro-te-shperdoruara-per-nje-vit-e-gjysme/60%Daily2019-03-19 18:29
https://kosova-info.com/rezistimi-i-sbashk-ut-per-zevendesimin-e-oreve-ceshtje-inati/60%Daily2019-03-19 18:28
https://kosova-info.com/%e2%80%8btrump-brazili-dhe-shba-ja-nuk-kane-qene-kurre-kaq-afer/60%Daily2019-03-19 18:25
https://kosova-info.com/google-lanson-sherbimin-e-ri-iu-lejon-te-luani-lojera-ne-cdo-pajisje/60%Daily2019-03-19 18:25
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-transferim-40-milionesh-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-03-19 18:23
https://kosova-info.com/be-ja-per-protestat-ne-ballkan-ndryshimet-behen-permes-proceseve-demokratike/60%Daily2019-03-19 18:20
https://kosova-info.com/kanye-west-deshiron-nje-duet-me-dua-lipen/60%Daily2019-03-19 18:19
https://kosova-info.com/e-fundit-shkaterrohet-kalifati-i-isis-it/60%Daily2019-03-19 18:11
https://kosova-info.com/lajm-i-hidhur-nderron-jete-ish-kampioni-i-botes-ne-boks/60%Daily2019-03-19 18:07
https://kosova-info.com/enca-performon-para-qindra-njerezve-ne-kurdistan/60%Daily2019-03-19 18:05
https://kosova-info.com/arrestohet-37-vjecarja-qe-pajisi-me-500-pasaporta-grupet-kriminale-shqiptare/60%Daily2019-03-19 18:03
https://kosova-info.com/gara-ne-ldk-kujtim-shala-tregon-nese-do-te-kandidoje-per-kryetar/60%Daily2019-03-19 17:55
https://kosova-info.com/muhaxhiri-zgjedhjet-brenda-ldk-se-nuk-jane-vetem-te-ldk-se-ndikojne-ne-gjithe-spektrin-politik/60%Daily2019-03-19 17:47
https://kosova-info.com/mos-e-injoroni-kete-ngjyre-ne-sy-mund-te-jete-shenje-e-kancerit-te-mushkerive/60%Daily2019-03-19 17:43
https://kosova-info.com/ujkani-shpreson-qe-ta-knaqin-popullin-me-befasine-qe-mund-ta-bejne-ne-euro-2020/60%Daily2019-03-19 17:37
https://kosova-info.com/rashica-do-ta-jap-maksimumin-per-kosoven/60%Daily2019-03-19 17:28
https://kosova-info.com/per-15-dite-mbi-100-gjoba-per-shoferet-e-dehur/60%Daily2019-03-19 17:26
https://kosova-info.com/zyrtare-zbulohet-kundershtari-i-radhes-i-wilder/60%Daily2019-03-19 17:22
https://kosova-info.com/beqiri-kandidateve-te-ldk-se-per-kryetar-te-partise-nuk-duhet-bere-lufte-e-paskrupullt-brenda-partise/60%Daily2019-03-19 17:17
https://kosova-info.com/psg-10-uefa-mbyllet-pa-shume-zhurme-skandali-i-madh/60%Daily2019-03-19 17:08
https://kosova-info.com/vuciq-kosova-nuk-eshte-sot-ne-okb-fale-meje-dhe-tre-te-tjereve/60%Daily2019-03-19 17:05
https://kosova-info.com/bleona-apo-enca-ja-ke-zgjedh-reperi-shqiptar-per-te-kaluar-nje-nate/60%Daily2019-03-19 17:00
https://kosova-info.com/tusk-be-ishte-e-bashkuar-per-brexit/60%Daily2019-03-19 16:58
https://kosova-info.com/hazard-ka-nje-lajm-aspak-te-mire-per-real-madridin/60%Daily2019-03-19 16:53
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-e-dekreton-projektligjin-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta/60%Daily2019-03-19 16:52
https://kosova-info.com/skepticizem-per-nje-marreveshje-kosove-serbi-brenda-vitit-2019/60%Daily2019-03-19 16:46
https://kosova-info.com/imazhet-gjysme-te-zhveshura-te-fifit-qe-nuk-duhet-te-lini-pa-i-pare/60%Daily2019-03-19 16:39
https://kosova-info.com/inter-po-e-ndihmon-real-madridin-per-ta-transferuar-yllin-e-juventusit/60%Daily2019-03-19 16:38
https://kosova-info.com/keshilla-e-re-per-prinderit-qe-duan-ti-parandalojne-alergjite-ne-ushqime-tek-femijet/60%Daily2019-03-19 16:37
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ldk-se-disa-po-thirren-ne-frymen-rugoviane-e-lidhje-nuk-kane-me-te/60%Daily2019-03-19 16:37
https://kosova-info.com/aksident-ne-mitrovice-ka-edhe-te-lenduar/60%Daily2019-03-19 16:31
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-arsenalin-rikthehet-super-lojtari/60%Daily2019-03-19 16:23
https://kosova-info.com/uashingtoni-rusia-dhe-kina-po-kercenojne-paqen-ne-hapesire/60%Daily2019-03-19 16:21
https://kosova-info.com/e-quajti-deshtake-shihni-si-ia-kthen-ndjekeses-zaimina-vasjari/60%Daily2019-03-19 16:19
https://kosova-info.com/zaev-ne-bruksel-takohet-me-hahn-dhe-mogherini/60%Daily2019-03-19 16:11
https://kosova-info.com/truqet-qe-i-ndihmojne-baterise-se-iphone-it-te-zgjase-me-shume/60%Daily2019-03-19 16:08
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-po-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2019-03-19 16:08
https://kosova-info.com/erion-veliaj-konfirmon-rikandidimin-per-tiranen/60%Daily2019-03-19 16:07
https://kosova-info.com/kosova-merr-perkrahje-nga-sllovenia-per-zhvillimin-e-sektorit-te-bujqesise/60%Daily2019-03-19 16:07
https://kosova-info.com/mpb-ne-gjume-gazetari-pro-rus-paralajmeron-rikthimin-ne-kosove/60%Daily2019-03-19 16:01
https://kosova-info.com/studiuesit-ne-harvard-tregojne-faktoret-qe-rrezikojne-meshkujt-nga-kanceri-i-prostates/60%Daily2019-03-19 15:59
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-serish-nderron-stilin-e-flokeve-do-befasoheni/60%Daily2019-03-19 15:59
https://kosova-info.com/shba-teston-strategjine-e-re-ushtarake-ne-evrope/60%Daily2019-03-19 15:58
https://kosova-info.com/kosova-fillon-stervitjet-per-ndeshjen-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-19 15:56
https://kosova-info.com/shtate-shtetas-te-maqedonise-pranojne-fajin-per-pjesemarrje-ne-luftera-te-huaja/60%Daily2019-03-19 15:52
https://kosova-info.com/mbi-25-mije-euro-per-pastrimin-e-veturave-te-ministrise-se-mjedisit/60%Daily2019-03-19 15:52
https://kosova-info.com/bb-shkalla-e-papunesise-ne-kosove-eshte-29-per-qind/60%Daily2019-03-19 15:41
https://kosova-info.com/bruksel-u-evakuua-ndertesa-afer-institucioneve-te-be-se-pas-alarmit-per-bombe/60%Daily2019-03-19 15:41
https://kosova-info.com/ronela-hajati-me-skena-te-nxehta-ne-klipin-e-ri/60%Daily2019-03-19 15:39
https://kosova-info.com/njeri-nder-personat-me-te-pasur-ne-bote-po-e-blene-chelsean/60%Daily2019-03-19 15:38
https://kosova-info.com/sondazhi-i-cnn-7-nga-10-amerikane-thone-se-ekonomia-po-ecen-mire/60%Daily2019-03-19 15:29
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-tregon-sekretin-se-si-eshte-dobesuar-pas-lindjes/60%Daily2019-03-19 15:24
https://kosova-info.com/12-zyrtare-policor-u-arrestuan-nga-ipk-ja-gjate-vitit-2018/60%Daily2019-03-19 15:23
https://kosova-info.com/200-persona-e-ndoqen-direkt-ne-facebook-sulmin-ne-zelanden-e-re-asnje-nuk-e-raportoi/60%Daily2019-03-19 15:23
https://kosova-info.com/camcakezi-i-sir-alex-ferguson-po-shitet-per-nje-shume-tronditese/60%Daily2019-03-19 15:22
https://kosova-info.com/gruaja-51-vjecare-injekton-lengun-e-frutave-ne-vena-per-pak-sa-nuk-humb-jeten/60%Daily2019-03-19 15:20
https://kosova-info.com/pas-kenges-me-tunen-yll-limani-ka-per-ti-thene-disa-fjale/60%Daily2019-03-19 15:10
https://kosova-info.com/zidane-deshiron-ti-shkembeje-yjet-me-man-utd/60%Daily2019-03-19 15:07
https://kosova-info.com/shfletuesi-firefox-me-nje-veti-te-re-qe-do-tiu-pelqeje-te-gjitheve/60%Daily2019-03-19 15:01
https://kosova-info.com/linda-halimi-ua-mbyll-gojen-komentuesve-qe-e-fyen-per-lidhjen-me-partnerin-me-ngjyre/60%Daily2019-03-19 14:59
https://kosova-info.com/panucci-e-denoi-strakoshen-por-ka-harruar-se-nje-ikje-e-aeroplanit-23-vite-me-pare-ia-shpetoi-jeten/60%Daily2019-03-19 14:54
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-ka-te-dhena-qe-maxhuni-ka-bere-shkelje-per-deportimin-e-gylenisteve/60%Daily2019-03-19 14:54
https://kosova-info.com/vazhdojne-paqartesite-rreth-brexit-it/60%Daily2019-03-19 14:53
https://kosova-info.com/erdogan-terroristi-ne-zelande-te-re-do-te-jape-llogari-2/60%Daily2019-03-19 14:48
https://kosova-info.com/punesimet-partiake-kryeministri-po-cuditem-me-do-qe-po-na-japin-moral/60%Daily2019-03-19 14:46
https://kosova-info.com/erdogan-terroristi-ne-zelande-te-re-do-te-jape-llogari/60%Daily2019-03-19 14:45
https://kosova-info.com/haradinaj-per-raportet-me-thacin-e-veselin-takohemi-keshtu-neper-ngjarje/60%Daily2019-03-19 14:45
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-ne-zi-humb-nje-familjar/60%Daily2019-03-19 14:43
https://kosova-info.com/erion-veliaj-do-rikandidoj-per-tiranen-mezi-pres-te-filloj-mandatin-e-dyte/60%Daily2019-03-19 14:34
https://kosova-info.com/nje-bjonde-joshese-si-dhurata-dora/60%Daily2019-03-19 14:30
https://kosova-info.com/kur-tifozet-ne-vitin-2014-parashikonin-se-januzaj-do-te-ishte-me-i-miri-ne-bote-ne-vitin-2019/60%Daily2019-03-19 14:29
https://kosova-info.com/kercenimet-nga-beogradi-haradinaj-serbia-po-e-perzien-kosoven-ne-ceshtjet-e-veta-te-brendshme/60%Daily2019-03-19 14:29
https://kosova-info.com/oak-i-bene-thirrjen-e-fundit-qeverise-per-shfuqizimin-e-udhezimeve-administrative/60%Daily2019-03-19 14:25
https://kosova-info.com/prokuroret-nuk-po-gjejne-nderlidhje-mes-sulmuesit-dhe-viktimave-ne-holande/60%Daily2019-03-19 14:22
https://kosova-info.com/tahiri-informon-ambasadoret-e-be-se-per-zhvillimet-ne-sundimin-e-ligjit/60%Daily2019-03-19 14:19
https://kosova-info.com/rita-ora-mbjell-peme-ne-indonezi-ia-dedikon-gjysherve/60%Daily2019-03-19 14:19
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-burrin-qe-rrahu-bashkeshorten/60%Daily2019-03-19 14:17
https://kosova-info.com/ibra-ja-pse-ne-vitin-2011-e-refuzova-man-cityn/60%Daily2019-03-19 14:12
https://kosova-info.com/femijet-kosovare-operohen-nga-kardiokirurget-italiane/60%Daily2019-03-19 14:09
https://kosova-info.com/morena-taraku-veshtire-te-njihet-ne-foton-e-pasaportes/60%Daily2019-03-19 14:05
https://kosova-info.com/aksidentet-me-fatalitet-haradinaj-te-hetohet-menyra-e-marrjes-se-patente-shofereve/60%Daily2019-03-19 14:04
https://kosova-info.com/bilall-sherifi-flet-per-punesimet-ne-telekom/60%Daily2019-03-19 13:58
https://kosova-info.com/miratohet-programi-kombetar-per-zbatimin-e-msa-se-2019-2023/60%Daily2019-03-19 13:51
https://kosova-info.com/me-kete-top-do-te-luhen-ndeshjet-kualifikuese-per-euro-2020/60%Daily2019-03-19 13:50
https://kosova-info.com/10-vite-pa-babain-labinot-gashi-i-kushton-fjale-prekese/60%Daily2019-03-19 13:48
https://kosova-info.com/pas-30-vitesh-ne-pushtet-dorehiqet-presidenti-historik-i-kazakistanit/60%Daily2019-03-19 13:47
https://kosova-info.com/xeni-i-pikelluar-pasi-mori-lajmin-per-vdekjen-e-kengetarit-shyqyri-alushi/60%Daily2019-03-19 13:34
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-raportin-e-dash-it-per-te-drejtat-e-njeriut-kerkohet-raportim-cdo-tre-muaj/60%Daily2019-03-19 13:32
https://kosova-info.com/basha-ndaj-turqise-te-perserisim-fitoren-ne-portugali-lenjani-e-ka-vendosur-vete/60%Daily2019-03-19 13:31
https://kosova-info.com/forcat-e-shba-se-mberrijne-ne-berlin-per-stervitjen-e-nato-s/60%Daily2019-03-19 13:30
https://kosova-info.com/juventus-po-kryeson-garen-per-zaniolon/60%Daily2019-03-19 13:23
https://kosova-info.com/ligjvenesit-britanike-mund-mund-te-votojne-te-njejten-marreveshje-te-brexit-it/60%Daily2019-03-19 13:22
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-reagon-ndaj-deklaratave-te-albulena-haxhiut-per-lumezin/60%Daily2019-03-19 13:20
https://kosova-info.com/kourtney-kardashian-fotografohet-100-lakuriq-ne-vaske/60%Daily2019-03-19 13:19
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-atentati-ne-tirane-jurgen-kurti-u-qellua-nga-nje-makine-ne-levizje/60%Daily2019-03-19 13:12
https://kosova-info.com/messi-dhe-dybala-prezantojne-fanellat-e-reja-te-argjentines/60%Daily2019-03-19 13:12
https://kosova-info.com/aksidentet-e-shpeshta-ne-kosove-ldk-kerkon-debat-parlamentar/60%Daily2019-03-19 13:08
https://kosova-info.com/qumeshti-i-komunes-se-prishtines-brenda-nje-viti-me-cmime-shume-dalluese/60%Daily2019-03-19 13:06
https://kosova-info.com/25-vjet-burgim-per-vrasjen-e-bashkeshortes-dhe-plagosjen-e-vellaut-te-saj/60%Daily2019-03-19 13:05
https://kosova-info.com/recete-natyrale-per-nje-fytyre-te-paster-dhe-pa-akne/60%Daily2019-03-19 12:59
https://kosova-info.com/guvernatori-thote-se-kosova-ka-stabilitet-financiar-te-sigurt/60%Daily2019-03-19 12:48
https://kosova-info.com/vetura-qe-do-te-zevendesoje-ferrari-f40-shin-e-vjeter/60%Daily2019-03-19 12:42
https://kosova-info.com/gjoba-te-reja-prej-50-eurove-per-ciklistet-dhe-motociklistet/60%Daily2019-03-19 12:40
https://kosova-info.com/telekomi-i-kosoves-deklaratat-e-ministrit-valdrin-lluka-po-e-demtojne-afarizmin-e-kompanise/60%Daily2019-03-19 12:38
https://kosova-info.com/kercenim-me-bombe-evakuohet-zona-prane-selise-se-be-se/60%Daily2019-03-19 12:22
https://kosova-info.com/flini-me-pak-se-7-ore-ja-cfare-po-i-beni-trupit-dhe-trurit-tuaj/60%Daily2019-03-19 12:21
https://kosova-info.com/luana-reagon-pas-shkrimit-ne-mediumin-serb-ku-theksohet-urrejtja-e-saj-per-serbine/60%Daily2019-03-19 12:16
https://kosova-info.com/gjermania-i-ben-thirrje-kosoves-ta-shfuqizoje-taksen-dhe-te-vazhdoje-dialogun-me-serbine/60%Daily2019-03-19 12:16
https://kosova-info.com/isis-thyen-heshtjen-paralajmeron-hakmarrje-per-sulmin-terrorist-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-19 12:08
https://kosova-info.com/borchardt-veprimi-i-opozites-shqiptare-ndez-fitilin-qe-ve-flaken-demokracise-parlamentare/60%Daily2019-03-19 12:04
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-rita-ora-andrew-garfield-ne-krahet-e-nje-femre-tjeter/60%Daily2019-03-19 12:01
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-kosoven-para-ndeshjes-me-danimarken-dhe-bullgarine/60%Daily2019-03-19 12:00
https://kosova-info.com/nese-i-ndodhin-keto-gjera-penisit-tuaj-menjehere-tek-mjeku/60%Daily2019-03-19 11:54
https://kosova-info.com/rreth-i-gjere-i-perfshirjes-ne-skandalin-e-se-mitures-ne-drenas-vazhdojne-intervistimet/60%Daily2019-03-19 11:51
https://kosova-info.com/ekzekutim-me-3-plumba-cfare-gjeten-hetuesit-ne-vendin-ku-humbi-jeten-jurgen-kurti/60%Daily2019-03-19 11:51
https://kosova-info.com/kater-emrat-qe-mund-te-zevendesojne-sarrin-te-chelsea/60%Daily2019-03-19 11:47
https://kosova-info.com/talibanet-marrin-peng-dhjetera-forca-afgane-te-sigurise/60%Daily2019-03-19 11:45
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-emocionohet-pas-vizites-qe-i-beri-ketij-vendi/60%Daily2019-03-19 11:42
https://kosova-info.com/vazhdon-zbatimi-i-masave-parandaluese-ndaj-etheve-hemorragjike-ne-malisheve/60%Daily2019-03-19 11:38
https://kosova-info.com/gjykata-merr-vendim-per-policin-qe-dyshohet-se-e-vrau-punonjesin-e-kazinos-ne-suhareke/60%Daily2019-03-19 11:37
https://kosova-info.com/ushtaret-e-kosoves-dhe-te-shqiperise-behen-bashke/60%Daily2019-03-19 11:32
https://kosova-info.com/reali-meson-cmimin-e-pasardhesit-te-cr7-po-thyhet-rekord-ne-transferime/60%Daily2019-03-19 11:30
https://kosova-info.com/djali-16-vjecar-i-david-beckham-ne-lidhje-dashurie-me-nje-15-vjecare/60%Daily2019-03-19 11:24
https://kosova-info.com/perjashtimi-i-thomasit-reagon-foto-strakosha-mbeshtes-panuccin-ja-e-verteta/60%Daily2019-03-19 11:18
https://kosova-info.com/10-vjet-burg-per-ata-qe-shperndajne-videot-e-masakres-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-19 11:10
https://kosova-info.com/ligji-i-ri-ne-zvicer-detyron-grate-ti-heqin-shamijat-nese-u-kerkohet-nga-zyrtaret/60%Daily2019-03-19 11:08
https://kosova-info.com/mbi-1-4-milion-veta-do-te-vdesin-nga-kanceri-sivjet-ne-be-thote-nje-studim/60%Daily2019-03-19 11:07
https://kosova-info.com/messi-ka-nje-dobesi-ne-lojen-e-tij-dhe-une-e-di-ate/60%Daily2019-03-19 11:07
https://kosova-info.com/pasi-pozoi-prane-modeleve-me-fame-boterore-xhesika-vjen-e-nxehte-ne-bikini/60%Daily2019-03-19 11:05
https://kosova-info.com/oak-dhe-shefja-e-zyres-se-be-se-diskutojne-rreth-veshtiresive-ne-gjetjen-e-partnereve-potencial-ne-biznes/60%Daily2019-03-19 10:52
https://kosova-info.com/komuna-e-prizrenit-nenshkruan-marreveshje-ne-vlere-prej-400-mije-eurove-me-mit-ne/60%Daily2019-03-19 10:51
https://kosova-info.com/ibrahimovic-thote-se-premierliga-eshte-e-mbivleresuar/60%Daily2019-03-19 10:50
https://kosova-info.com/fifi-zbulon-tatuazhin-domethenes-ne-trup/60%Daily2019-03-19 10:49
https://kosova-info.com/ldk-adreson-kritika-ndaj-masht-t-ministrise-se-kultures-dhe-inovacionit-e-ndermarresise/60%Daily2019-03-19 10:42
https://kosova-info.com/reims-publikon-nje-video-te-zenelit-per-te-frikesuar-danimarken-dhe-bullgarine/60%Daily2019-03-19 10:33
https://kosova-info.com/elita-rudi-fillon-diten-me-nje-imazh-te-embel-bashke-me-zerin/60%Daily2019-03-19 10:33
https://kosova-info.com/refuzohen-147-aplikacione-per-marrjen-e-statusit-te-viktimave-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2019-03-19 10:29
https://kosova-info.com/opozita-ne-shqiperi-behet-gati-per-tjeter-proteste/60%Daily2019-03-19 10:26
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-ne-serie-a/60%Daily2019-03-19 10:19
https://kosova-info.com/profesori-serb-millosheviq-eshte-gjalle-dhe-jeton-ne-kete-shtet/60%Daily2019-03-19 10:18
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ka-dy-fjale-per-kengen-e-re-te-elvana-gjates/60%Daily2019-03-19 10:18
https://kosova-info.com/taksa-po-i-shkakton-serbise-1-milion-euro-humbje-ne-dite-thote-ljajiq/60%Daily2019-03-19 10:16
https://kosova-info.com/spirale-dhune-is-i-kercenon-me-hakmarrje-pas-christchurch/60%Daily2019-03-19 10:15
https://kosova-info.com/gashi-tregon-dicka-tipike-shqiptare/60%Daily2019-03-19 10:05
https://kosova-info.com/munishi-tregon-se-te-cili-gjigant-i-evropes-mund-te-transferohet-rashica/60%Daily2019-03-19 09:55
https://kosova-info.com/policia-bullgare-e-sperkat-veten-padashje-me-sprej-lotsjelles-gjate-protestes/60%Daily2019-03-19 09:52
https://kosova-info.com/sot-eshte-nder-femrat-me-seksi-shqiptare-ja-si-dukej-adrola-vite-me-pare/60%Daily2019-03-19 09:49
https://kosova-info.com/heqja-e-vizave-kete-vit-e-pamundur/60%Daily2019-03-19 09:48
https://kosova-info.com/tre-te-ndaluar-per-sulmin-ne-holande/60%Daily2019-03-19 09:45
https://kosova-info.com/ronaldo-kthehet-ne-madrid-shikoni-cfare-i-ben-nje-tifoze/60%Daily2019-03-19 09:43
https://kosova-info.com/oficeri-i-fsk-se-perzgjidhet-instruktor-ne-akademine-ushtarake-mbreterore-sundhurst/60%Daily2019-03-19 09:39
https://kosova-info.com/vitin-tjeter-pritet-te-hapet-ambasada-e-japonise-ne-kosove/60%Daily2019-03-19 09:38
https://kosova-info.com/ismaili-me-thyerjen-e-monopolit-20-vjecar-kemi-blere-2-2-milione-euro-me-lire-produktet-e-hemodializes/60%Daily2019-03-19 09:33
https://kosova-info.com/rita-ora-enderron-bashkepunimin-me-keta-emra-te-njohur/60%Daily2019-03-19 09:33
https://kosova-info.com/thaci-rambujeja-ishte-fitorja-e-pare-diplomatike-e-kosoves-qe-finalizoi-clirimin-tone/60%Daily2019-03-19 09:27
https://kosova-info.com/temperaturat-sot-ne-shqiperi-nga-2c-deri-ne-22c/60%Daily2019-03-19 09:20
https://kosova-info.com/jahjaga-e-recica-informohen-per-njohjen-dhe-verifikimin-e-statusit-te-personave-te-dhunuar-gjate-luftes/60%Daily2019-03-19 09:19
https://kosova-info.com/e-refuzoi-lenjani-panucci-e-gjen-zevendesuesin-e-tij/60%Daily2019-03-19 09:19
https://kosova-info.com/detajet-qe-mund-tiu-kene-ikur-ne-klipin-tani-mke-zemer-nga-tuna/60%Daily2019-03-19 09:15
https://kosova-info.com/vazhdon-shuarja-e-zjarrit-ne-malin-e-zi-te-shkupit-angazhohen-aeroplane-te-dmsh-se/60%Daily2019-03-19 09:15
https://kosova-info.com/ronaldinho-nje-mashtrues-i-vazhdueshem-messi-shume-i-majte-puyol-udheheqes-i-dobet/60%Daily2019-03-19 09:11
https://kosova-info.com/olluri-ndihma-e-shba-ve-nuk-i-ka-munguar-asnjehere-forenzikes-se-kosoves/60%Daily2019-03-19 09:08
https://kosova-info.com/tayna-e-nis-diten-me-video-provokuese-nga-pushimet/60%Daily2019-03-19 08:58
https://kosova-info.com/nje-pjese-e-trepces-mund-te-privatizohet/60%Daily2019-03-19 08:50
https://kosova-info.com/griezmann-dua-te-transferohem-te-kjo-skuader/60%Daily2019-03-19 08:49
https://kosova-info.com/e-mendoje-veten-si-nuse-shqiptare-keshtu-pergjigjet-bashkeshortja-e-lorik-canes/60%Daily2019-03-19 08:45
https://kosova-info.com/rremben-djalin-e-tij-dhe-largohet-ne-drejtim-te-panjohur/60%Daily2019-03-19 08:42
https://kosova-info.com/terrorizohet-nje-familje-egjiptase-ne-peje/60%Daily2019-03-19 08:31
https://kosova-info.com/fjolla-morina-e-prekur-nga-vrasja-e-jurgen-kurtit/60%Daily2019-03-19 08:29
https://kosova-info.com/e-rrah-dhe-kercenon-babane-e-tij-policia-ne-kerkim-te-te-dyshuarit/60%Daily2019-03-19 08:28
https://kosova-info.com/real-madrid-e-transferon-lojtarin-me-te-mire-te-liverpoolit/60%Daily2019-03-19 08:27
https://kosova-info.com/arrestohet-nga-policia-personi-qe-kercenoi-nenen-e-tij/60%Daily2019-03-19 08:18
https://kosova-info.com/berisha-dhe-kryeziu-mungesa-te-medha-per-kosoven/60%Daily2019-03-19 08:15
https://kosova-info.com/jessie-j-dhe-channing-tatum-fotografohen-nga-paparacet-ne-aeroport/60%Daily2019-03-19 08:14
https://kosova-info.com/zbulohen-qytetet-me-te-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2019-03-19 08:11
https://kosova-info.com/petritsch-hapi-i-pare-per-vazhdimin-e-dialogut-duhet-te-merret-nga-prishtina/60%Daily2019-03-19 08:10
https://kosova-info.com/39-aksidente-dhe-mbi-1-mije-tiketa-trafiku-te-shqiptuara-gjate-dites-se-djeshme/60%Daily2019-03-19 08:09
https://kosova-info.com/hoxha-vendimi-per-vizat-pas-zgjedhjeve-ne-be/60%Daily2019-03-19 08:08
https://kosova-info.com/dzeko-largohet-nga-roma-mbetet-ne-serie-a/60%Daily2019-03-19 08:05
https://kosova-info.com/kush-do-ta-mendonte-se-levozhga-e-hudhrave-ju-ndihmon-te-humbisni-peshe/60%Daily2019-03-19 08:00
https://kosova-info.com/rita-ora-ua-tregon-sekretin-e-fotografise-se-mire/60%Daily2019-03-19 07:59
https://kosova-info.com/ja-pse-shaqiri-do-ti-mungoje-zvicres-ne-dy-ndeshjet-kualifikuese/60%Daily2019-03-19 07:58
https://kosova-info.com/franca-pyetet-per-angazhimin-e-shba-se-ne-nato/60%Daily2019-03-19 07:53
https://kosova-info.com/ekzekutimi-i-jurgen-kurtit-historia-e-akuzave-ndaj-tij-per-dy-vrasje/60%Daily2019-03-19 07:48
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-mozzik-dhe-loredanes-detaji-qe-te-bie-ne-sy/60%Daily2019-03-19 07:41
https://kosova-info.com/ciao-inter-icardi-ne-qershor-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2019-03-19 07:41
https://kosova-info.com/tri-skuadra-te-medha-kerkojne-kanten/60%Daily2019-03-19 07:34
https://kosova-info.com/polici-i-dyshuar-per-vrasjen-e-32-vjecarit-sot-pritet-te-dale-para-gjykates/60%Daily2019-03-19 07:32
https://kosova-info.com/dedikimi-i-vecante-i-xhensiles-ju-me-mbushni-jete/60%Daily2019-03-19 07:29
https://kosova-info.com/bush-migrimi-eshte-bekim-dhe-force/60%Daily2019-03-19 07:24
https://kosova-info.com/mourinho-mbappe-me-i-vlefshem-sesa-messi-dhe-ronaldo/60%Daily2019-03-19 07:21
https://kosova-info.com/jessica-simpson-poston-foto-me-barkun-e-rrumbullakosur/60%Daily2019-03-19 07:15
https://kosova-info.com/kosova-behet-me-njesine-e-luftimit-kunder-mashtrimeve/60%Daily2019-03-19 07:09
https://kosova-info.com/varane-alarmon-realin-dhe-manchester-unitedin/60%Daily2019-03-19 07:05
https://kosova-info.com/zgjedhjet-mund-te-mbahen-ne-vjeshte/60%Daily2019-03-19 06:59
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-nisin-pergatitjet-per-dasme-2/60%Daily2019-03-19 06:58
https://kosova-info.com/domethenia-e-simbolit-ne-emer-te-te-cilit-terroristi-kreu-sulmet-ndaj-myslimaneve/60%Daily2019-03-19 06:41
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-8/60%Daily2019-03-19 06:33
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-11/60%Daily2019-03-19 06:31
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-11/60%Daily2019-03-19 06:29
https://kosova-info.com/nderron-jete-muzikanti-i-njohur/60%Daily2019-03-18 22:57
https://kosova-info.com/kluivert-nostalgjik-do-te-ishte-mire-te-isha-tek-ajax/60%Daily2019-03-18 22:55
https://kosova-info.com/punesimet-partiake-isufi-thote-se-po-behet-propagande-kunder/60%Daily2019-03-18 22:53
https://kosova-info.com/azpilicueta-nuk-mund-te-humbim-pjesemarrjen-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-18 22:45
https://kosova-info.com/demtimet-me-te-zakonshme-gjate-seksit-ja-si-ti-trajtoni/60%Daily2019-03-18 22:43
https://kosova-info.com/deputeti-i-psd-se-nese-vazhdon-perplasja-masht-sbashk-kompensimi-i-oreve-sdo-te-kete-efekt/60%Daily2019-03-18 22:39
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-nis-pushimet-ky-eshte-vendi-qe-ka-zgjedhur/60%Daily2019-03-18 22:39
https://kosova-info.com/avionet-boeing-737-gjenden-ngjashmeri-ne-dy-aksidentet-ajrore/60%Daily2019-03-18 22:32
https://kosova-info.com/wanda-icardi-dhe-inter-afer-paqes/60%Daily2019-03-18 22:30
https://kosova-info.com/haraqija-ldk-se-i-duhet-nje-njeri-qe-kryen-me-shume-pune-se-sa-qe-del-neper-media/60%Daily2019-03-18 22:19
https://kosova-info.com/samanta-karavella-pozon-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2019-03-18 22:19
https://kosova-info.com/deschamps-griezmann-i-nenvleresuar-nuk-ndikohet-nga-zerat-qe-e-lidhin-me-barcen/60%Daily2019-03-18 22:16
https://kosova-info.com/kush-eshte-menaxheri-i-vip-ave-qe-u-ekzekutua-ne-tirane-i-akuzuar-per-vrasjen-e-babait/60%Daily2019-03-18 22:10
https://kosova-info.com/vrasja-e-te-riut-nga-zyrtari-policor-ne-suhareke-ipk-fajesohet-per-neglizhence/60%Daily2019-03-18 22:05
https://kosova-info.com/conor-mcgregor-komenton-cristiano-ronaldon/60%Daily2019-03-18 22:00
https://kosova-info.com/vesa-luma-terheq-vemendje-me-pozen-sensuale-nga-shtrati/60%Daily2019-03-18 22:00
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-ldk-haziri-paralajmeron-ardhjen-e-nje-kryetari-te-ri/60%Daily2019-03-18 21:57
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-tirane-vritet-nje-person/60%Daily2019-03-18 21:45
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ky-eshte-rekordi-i-zi-qe-ka-vendosur-fulham/60%Daily2019-03-18 21:45
https://kosova-info.com/ibishi-sulmi-ne-holande-ishte-kunderpergjigje-per-ate-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-18 21:40
https://kosova-info.com/ronela-hajati-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2019-03-18 21:39
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-jashtem-serb-vuciq-i-ka-premtuar-perendimit-se-do-ti-siguroje-kosoves-ulesen-ne-okb/60%Daily2019-03-18 21:32
https://kosova-info.com/a-e-mbani-mend-heren-e-fundit-qe-lebron-mungoi-ne-play-off/60%Daily2019-03-18 21:30
https://kosova-info.com/masht-i-i-jep-ultimatum-sbashk-ut-deri-te-shtunen-te-reflektoje-per-oret-e-humbura/60%Daily2019-03-18 21:22
https://kosova-info.com/nese-vdes-e-re-tuna-ia-dedikon-te-gjitha-femrave-viktima-te-dhunes-psikologjike/60%Daily2019-03-18 21:20
https://kosova-info.com/rashford-harron-rivalitetin-thote-se-e-admiron-sergio-agueron/60%Daily2019-03-18 21:15
https://kosova-info.com/dreqi-e-marrte-edhe-nje-tjeter-perle-nga-tuna/60%Daily2019-03-18 21:08
https://kosova-info.com/ministri-i-akr-se-taksa-duhet-te-shqyrtohet/60%Daily2019-03-18 21:05
https://kosova-info.com/grate-nuk-duhet-ta-pine-kete-pije-rrezikojne-te-vdesin-me-heret/60%Daily2019-03-18 21:04
https://kosova-info.com/kater-komunat-veriore-ende-pa-kryetar-njohesit-e-ceshtjes-thone-se-shpallja-e-zgjedhjeve-eshte-obligim-ligjor/60%Daily2019-03-18 21:02
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-nuk-do-rikthehem-me-ne-muzike/60%Daily2019-03-18 20:59
https://kosova-info.com/selektorit-te-turqise-nuk-ia-mbush-syrin-shqiperia-nuk-motivohemi-shume-me-fitoren-ndaj-tyre/60%Daily2019-03-18 20:58
https://kosova-info.com/te-rrezikuar-nga-fajdet-huaja-deri-ne-250-milione-euro/60%Daily2019-03-18 20:53
https://kosova-info.com/top-50-trajneret-e-gjitha-koherave-sipas-france-football-vetem-guardiola-ne-top-10-nga-aktualet/60%Daily2019-03-18 20:49
https://kosova-info.com/haraqija-isa-mustafa-akuzoi-oponentet-per-shik-un-e-me-pas-hyri-ne-koalicion-me-ta/60%Daily2019-03-18 20:45
https://kosova-info.com/tuna-e-rikthen-armend-regjepagiqin-ne-skene-me-kengen-harrova/60%Daily2019-03-18 20:39
https://kosova-info.com/sbashk-u-oret-me-zor-nuk-i-mbajme-zevendesim-te-mesimit-nuk-do-te-kete/60%Daily2019-03-18 20:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-danimarkes-perule-kosoven-do-te-bejme-stervitje-te-mire/60%Daily2019-03-18 20:31
https://kosova-info.com/ldk-nuk-po-mund-te-shkeputet-nga-miti-i-ibrahim-rugoves/60%Daily2019-03-18 20:28
https://kosova-info.com/urrejtja-e-dashnia-ne-krejt-mu-kane-perzi-thote-tuna/60%Daily2019-03-18 20:19
https://kosova-info.com/gjuajtjet-e-lira-messi-ronaldinho-cristiano-apo-carlos-ja-kush-eshte-me-i-miri/60%Daily2019-03-18 20:15
https://kosova-info.com/mallrat-serbe-dominojne-tregun-kosovar-perkunder-takses/60%Daily2019-03-18 20:11
https://kosova-info.com/njihuni-me-8-vjecarin-kosovar-i-cili-harton-teste-per-mesimdhenesit/60%Daily2019-03-18 20:03
https://kosova-info.com/eshte-thjeshte-plage-tuna-sjell-edhe-kete-projekt-nga-albumi-fortuna/60%Daily2019-03-18 20:01
https://kosova-info.com/wilder-zbulon-arsyen-pse-nuk-nenshkroi-kontraten-milioneshe-me-dazn/60%Daily2019-03-18 20:00
https://kosova-info.com/keqperdorimi-i-vetures-zyrtare-bart-lakra-ne-mes-te-dites/60%Daily2019-03-18 19:52
https://kosova-info.com/keta-jane-pese-het-triket-special-te-lionel-messi/60%Daily2019-03-18 19:45
https://kosova-info.com/as-komunistet-nuk-i-kane-punesuar-te-gjithe-anetaret-e-familjes-ne-nje-institucion/60%Daily2019-03-18 19:44
https://kosova-info.com/a-duhet-ngrene-lekura-e-mishit-te-pules-e-tregojne-ekspertet/60%Daily2019-03-20 07:31
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-kelyshet-ngordhin-ne-kroin-e-drenasit-nxenesit-pine-uje-nga-aty/60%Daily2019-03-18 19:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-pellumbi-qe-po-shitet-per-me-shume-se-1-milione-euro/60%Daily2019-03-18 19:32
https://kosova-info.com/lebron-luajti-sezonin-me-te-dobet-statistikat-nuk-thone-keshtu/60%Daily2019-03-18 19:30
https://kosova-info.com/shpend-ahmeri-tradhton-punetoret-teknik-te-qkmf-se-nuk-ka-rritje-pagash/60%Daily2019-03-18 19:26
https://kosova-info.com/ne-te-gjitha-xhamite-e-kosoves-te-premten-behen-lutje-per-viktimat-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-18 19:23
https://kosova-info.com/keto-jane-komentet-e-ibrahimovic-per-paul-pogba/60%Daily2019-03-18 19:21
https://kosova-info.com/hahn-per-shqiperine-jave-vendimtare-forcat-politike-te-punojne/60%Daily2019-03-18 19:18
https://kosova-info.com/harresa-eshte-shenje-e-inteligjences-se-jashtezakonshme/60%Daily2019-03-18 19:15
https://kosova-info.com/haradinaj-veteraneve-te-vertete-nuk-duhet-ndalur-pensionet-per-shkak-te-mashtruesve/60%Daily2019-03-18 19:10
https://kosova-info.com/ekspertet-e-huaj-te-arsimit-vleresojne-akredituesit-ne-kosove/60%Daily2019-03-18 19:06
https://kosova-info.com/celina-rikthehet-ne-listen-e-kosoves-ja-cfare-thote-per-kete/60%Daily2019-03-18 19:02
https://kosova-info.com/shperthejne-klikimet-per-kengen-e-re-te-taynes/60%Daily2019-03-18 18:58
https://kosova-info.com/rusia-pranon-emrin-e-ri-kushtetues-te-maqedonise-se-veriut/60%Daily2019-03-18 18:57
https://kosova-info.com/lenjani-leter-panuccit-dashuria-ime-per-shqiperine-eshte-me-e-madhe-se-urrejtja-jote-per-mua/60%Daily2019-03-18 18:52
https://kosova-info.com/veseli-premton-1-milion-euro-premi-per-kualifikim-ne-evropian-si-dhe-stadiumin-kombetar/60%Daily2019-03-18 18:52
https://kosova-info.com/406-zyrtare-te-larte-te-afert-me-politiken-jane-rehatuar-ne-institucione-te-ndryshme/60%Daily2019-03-18 18:47
https://kosova-info.com/a-don-hala-dueti-i-shumepritur-i-tunes-dhe-yllit-tashme-ne-youtube/60%Daily2019-03-18 18:38
https://kosova-info.com/matoshi-gjuriq-nje-fashist-klasik-ska-dialog-me-te/60%Daily2019-03-18 18:26
https://kosova-info.com/rasja-e-azem-hajdarit-gjykata-rihap-ceshtjen/60%Daily2019-03-18 18:22
https://kosova-info.com/u-ktheva-ne-kuzhine-mozzik-vjen-me-foto-nga-studio/60%Daily2019-03-18 18:19
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-per-sulmin-ne-holande-ku-vdiqen-tre-persona/60%Daily2019-03-18 18:12
https://kosova-info.com/tani-mke-zemer-publikohet-ne-youtube-nga-tuna/60%Daily2019-03-18 17:59
https://kosova-info.com/mancini-i-vendos-nje-sfide-mario-balotellit/60%Daily2019-03-18 17:47
https://kosova-info.com/gjykata-merr-vendim-per-kompanine-belge-qe-eksportoi-mish-te-prishur-ne-kosove/60%Daily2019-03-18 17:45
https://kosova-info.com/shkencetaret-marihuana-permireson-jeten-seksuale/60%Daily2019-03-18 17:41
https://kosova-info.com/matoshi-mbeshtet-iniciativat-per-riciklim-te-mbeturinave/60%Daily2019-03-18 17:41
https://kosova-info.com/geti-publikon-foto-me-memli-krasniqin-filluam-nga-fundi-tani-jemi-ketu/60%Daily2019-03-18 17:39
https://kosova-info.com/limaj-me-erdoganin-ne-shenimin-e-pervjetorit-te-betejes-se-canakkalase/60%Daily2019-03-18 17:35
https://kosova-info.com/tritol-shtylles-linjes-400-kw-qe-lidh-tiranen-me-prizrenin-e-podgoricen/60%Daily2019-03-18 17:33
https://kosova-info.com/pochettino-barcelona-me-gjeniun-messi-jane-favoritet-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-18 17:31
https://kosova-info.com/ramadani-vuciq-daciq-dhe-gjuriq-po-i-mohojne-krimet-e-kryera-ne-kosove/60%Daily2019-03-18 17:28
https://kosova-info.com/meta-vendi-ne-krize/60%Daily2019-03-18 17:21
https://kosova-info.com/e-kritikon-per-shpenzimet-shihni-si-ia-mbylle-gojen-ndjekeses-alketa-vejsiu/60%Daily2019-03-18 17:19
https://kosova-info.com/qershori-premtimi-i-radhes-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-03-18 17:16
https://kosova-info.com/mata-disfatat-jane-nje-test-per-shpirtin-e-skuadres/60%Daily2019-03-18 17:15
https://kosova-info.com/termokiss-blene-ushqim-dhe-dru-per-nxehje-per-grate-dhe-femijet-ne-strehimore/60%Daily2019-03-18 17:11
https://kosova-info.com/rasti-i-donjeta-pajazitajt-vajza-e-te-dyshuarit-kryesor-nuk-me-kujtohet-asgje/60%Daily2019-03-18 17:06
https://kosova-info.com/psg-prezenton-planin-tek-de-ligt-lojtari-ka-tri-opsione-per-zgjedhje/60%Daily2019-03-18 17:00
https://kosova-info.com/era-istrefi-sjell-pamje-nga-klipi-i-ri-e-mahnitshme-ne-roze/60%Daily2019-03-18 16:59
https://kosova-info.com/a-e-pengon-taksa-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2019-03-18 16:56
https://kosova-info.com/udhezimet-e-reja-marrja-e-aspirines-cdo-dite-jo-me-e-rekomandueshme-nga-mjeket/60%Daily2019-03-18 16:56
https://kosova-info.com/sekuestrohen-15-kilograme-marihuane-ne-vendkalimin-kufitar-bllace/60%Daily2019-03-18 16:56
https://kosova-info.com/prizreni-do-te-behet-me-one-stop-shop/60%Daily2019-03-18 16:51
https://kosova-info.com/beckham-pranon-akuzat-denohet-nga-gjykata-angleze/60%Daily2019-03-18 16:45
https://kosova-info.com/plagosja-tek-shkolla-sami-frasheri-dy-eksperte-elaborojne-ekspertizat-e-tyre/60%Daily2019-03-18 16:43
https://kosova-info.com/ne-kete-date-fillon-muaji-i-ramazanit-dhe-kaq-dite-do-zgjase/60%Daily2019-03-18 16:41
https://kosova-info.com/presidenti-i-mozambikut-numri-i-te-vdekurve-nga-cikloni-mund-te-shkoje-ne-1-mije/60%Daily2019-03-18 16:40
https://kosova-info.com/thjesht-je-fryma-ime-ky-person-i-ben-urimin-me-te-embel-orioles-per-ditelindje/60%Daily2019-03-18 16:39
https://kosova-info.com/kokecarje-per-challandes-ylli-i-kosoves-mbetet-pa-skuader/60%Daily2019-03-18 16:28
https://kosova-info.com/e-fundit-ndryshojne-datat-e-shenjave-te-horoskopit/60%Daily2019-03-18 16:28
https://kosova-info.com/vazhdon-te-rritet-cmimi-i-karburantit-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-18 16:24
https://kosova-info.com/pasi-ia-shau-encen-uindi-i-dedikon-kenge-modeles-shqiptare-ta-prifte-prifti/60%Daily2019-03-18 16:19
https://kosova-info.com/kush-do-te-jene-kandidatet-per-te-parin-e-ldk-se-flet-nenkryetari-i-partise/60%Daily2019-03-18 16:18
https://kosova-info.com/nje-gol-te-ngjashem-si-ai-qe-na-mahniti-mbreme-messi-e-kishte-shenuar-edhe-para-nente-viteve/60%Daily2019-03-18 16:18
https://kosova-info.com/psd-reagon-per-denimin-e-fisnik-ismailit-thote-se-vendimi-ishte-absurd/60%Daily2019-03-18 16:16
https://kosova-info.com/investimet-ne-vend-hoxha-thote-se-be-ja-mbetet-besnike-ndaj-kosoves/60%Daily2019-03-18 16:04
https://kosova-info.com/franca-dhe-holanda-kundershtojne-fillimin-e-bisedimeve-te-maqedonise-se-veriut-me-be-ne/60%Daily2019-03-18 16:01
https://kosova-info.com/perseri-probleme-me-racizmin-ne-futboll-hudson-odoi-viktime-ne-ukraine/60%Daily2019-03-18 16:00
https://kosova-info.com/apple-lanson-ipad-air-dhe-ipad-mini-gjithcka-qe-duhet-te-dini/60%Daily2019-03-18 15:59
https://kosova-info.com/unikkatil-feston-sot-ditelindjen-kaq-vjec-u-be/60%Daily2019-03-18 15:59
https://kosova-info.com/e-turpshme-ne-prag-te-ndeshjeve-te-kosoves-hidhen-mbetje-ndertimore-afer-stadiumit-fadil-vokrri/60%Daily2019-03-18 15:49
https://kosova-info.com/gara-per-kepucen-e-arte-shikoni-diferencen-messi-ronaldo/60%Daily2019-03-18 15:45
https://kosova-info.com/119-kg-heroine-e-konfiskuar-ne-2018-ten-zyrtarja-e-shba-ve-pergezon-policine-e-kosoves/60%Daily2019-03-18 15:41
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-kujton-babain-ne-8-vjetorin-e-vdekjes-se-tij/60%Daily2019-03-18 15:39
https://kosova-info.com/erdogan-kritikohet-per-shfaqjen-e-pamjeve-te-sulmit-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-18 15:31
https://kosova-info.com/grumbullimi-i-pare-ters-per-panuccin-menjehere-me-tri-ndryshime-riftohet-dermaku/60%Daily2019-03-18 15:31
https://kosova-info.com/gani-geci-thote-se-po-rrezikohet-nga-disa-persona-me-vetura-me-targa-te-shqiperise/60%Daily2019-03-18 15:30
https://kosova-info.com/albatrit-muqiqi-poston-kete-foto-me-kengetarin-e-njohur/60%Daily2019-03-18 15:24
https://kosova-info.com/pamjet-e-para-pas-rikthimit-te-messi-me-kombetaren-e-argjentines/60%Daily2019-03-18 15:19
https://kosova-info.com/i-liruari-nga-akuzat-ne-rastin-drenica-kerkon-mbi-90-mije-euro-kompensim-nga-kgjk-ja/60%Daily2019-03-18 15:17
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-persona-te-dyshuar-per-vepren-penale-vjedhje-e-rende/60%Daily2019-03-18 15:14
https://kosova-info.com/pagat-e-minatoreve-syla-mjetet-financiare-pritet-qe-te-transferohen-neser-ne-xhirollogarine-e-trepces/60%Daily2019-03-18 15:13
https://kosova-info.com/pajtesa-e-cka-ka-shpija-e-vecante-ne-setin-e-ri-fotografik-2/60%Daily2019-03-18 15:09
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-sa-do-te-mungoje-luis-suarez/60%Daily2019-03-18 15:05
https://kosova-info.com/nitaj-per-nepotizem-aak-ja-eshte-engjell-ne-krahasim-me-te-tjeret/60%Daily2019-03-18 14:58
https://kosova-info.com/per-ciljeten-dashuria-mban-emrin-e-ketij-personi/60%Daily2019-03-18 14:58
https://kosova-info.com/petritsch-rambuje-ishte-mundesia-e-fundit-qe-kosova-te-mbetet-pjese-e-jugosllavise/60%Daily2019-03-18 14:52
https://kosova-info.com/man-utd-bale-kjo-gje-nuk-pritej-te-ndodhte/60%Daily2019-03-18 14:52
https://kosova-info.com/ekskluzive-rreshteri-qe-vrau-te-riun-ne-suhareke-i-akuzuar-edhe-per-keqperdorim-seksual-me-te-mitur/60%Daily2019-03-18 14:45
https://kosova-info.com/noizy-publikon-pamje-magjepsese-nga-pushimet-ne-tajlande/60%Daily2019-03-18 14:43
https://kosova-info.com/panucci-perjashtoi-strakoshen-reagon-armand-duka/60%Daily2019-03-18 14:41
https://kosova-info.com/pajisjet-e-reja-lehtesojne-punen-ne-kliniken-e-gjinekologjise/60%Daily2019-03-18 14:38
https://kosova-info.com/panucci-e-le-jashte-strakoshen-per-2-ndeshjet-e-shqiperise-arsyeja-eshte-shokuese/60%Daily2019-03-18 14:27
https://kosova-info.com/pamela-anderson-ribashkohet-me-te-dashurin/60%Daily2019-03-18 14:24
https://kosova-info.com/shkon-ne-tre-numri-i-te-vdekur-nga-sulmi-terrorist-ne-holande/60%Daily2019-03-18 14:18
https://kosova-info.com/arsenal-me-top-transferim-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-03-18 14:13
https://kosova-info.com/pas-hanes-mentor-haziri-pergatit-befasine-e-radhes-per-fansat/60%Daily2019-03-18 14:06
https://kosova-info.com/chelsea-ia-terron-real-madridit-per-hazardin/60%Daily2019-03-18 13:58
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-sjell-pamjet/60%Daily2019-03-18 13:53
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-holande-publikon-numrat-emergjente-pas-sulmit-ne-qytetin-e-utrechtit/60%Daily2019-03-18 13:48
https://kosova-info.com/nese-largohet-mbappe-ose-neymar-psg-e-transferon-yllin-e-madh/60%Daily2019-03-18 13:43
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-flet-pas-vendimit-te-gjykates/60%Daily2019-03-18 13:39
https://kosova-info.com/eni-ka-dy-fjale-per-kengen-e-re-te-gencit/60%Daily2019-03-18 13:34
https://kosova-info.com/juventus-me-oferte-befasuese-per-eriksen/60%Daily2019-03-18 13:27
https://kosova-info.com/gjykata-shpall-fajtor-deputetin-fisnik-ismaili-per-posedim-te-gazit-lotesjelles/60%Daily2019-03-18 13:22
https://kosova-info.com/uefa-me-lajm-shokues-per-ronaldon/60%Daily2019-03-18 13:16
https://kosova-info.com/gjermania-me-numrin-me-te-madh-te-mergimtareve-nga-kosova/60%Daily2019-03-18 13:15
https://kosova-info.com/ariana-dhe-ermali-njembedhjete-vite-me-pare-shikojeni-si-dukej-cifti/60%Daily2019-03-18 13:14
https://kosova-info.com/miratohet-rregullorja-per-transformimin-e-aseteve-te-caktuara-te-ndermarrjeve-shoqerore-me-negocim-direkt/60%Daily2019-03-18 13:04
https://kosova-info.com/wanda-nara-zbulon-te-ardhmen-e-icardit/60%Daily2019-03-18 12:58
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-shkurte-fejzes-4/60%Daily2019-03-18 12:54
https://kosova-info.com/mallkojeni-shba-ne-ben-thirrje-rohani/60%Daily2019-03-18 12:52
https://kosova-info.com/mustafa-bllokimi-i-kqz-se-eshte-i-kunderligjshem/60%Daily2019-03-18 12:52
https://kosova-info.com/raketat-nga-kujtesa-tani-ne-istog/60%Daily2019-03-18 12:45
https://kosova-info.com/chelsea-dhe-real-madrid-po-i-shkembejne-lojtaret/60%Daily2019-03-18 12:44
https://kosova-info.com/lansohet-aplikacionin-mobil-per-prezantimin-e-te-dhenave-mbi-cilesine-e-ajrit/60%Daily2019-03-18 12:42
https://kosova-info.com/vererat-e-kosoves-promovohen-ne-panairin-prowein-2019-ne-gjermani/60%Daily2019-03-18 12:40
https://kosova-info.com/beqaj-ne-gjakove-primare-te-jete-ekonomia-digjitale-e-jo-vetem-infrastruktura-fizike/60%Daily2019-03-18 12:35
https://kosova-info.com/pas-thashethemeve-per-ndarje-justin-dhe-hailey-kalojne-diten-ne-plazh/60%Daily2019-03-18 12:34
https://kosova-info.com/man-utd-heq-dore-nga-ylli-i-madh/60%Daily2019-03-18 12:28
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-nga-sulmi-terrorist-ne-holande/60%Daily2019-03-18 12:14
https://kosova-info.com/pas-nje-pauze-adelina-tahiri-i-kthehet/60%Daily2019-03-18 12:13
https://kosova-info.com/mbappe-ia-merr-rolin-neymarit-profesionist-ne-simulime/60%Daily2019-03-18 12:13
https://kosova-info.com/stoltenberg-nato-nuk-ka-ne-plan-te-zvogeloje-pranine-e-forcave-ne-kosove/60%Daily2019-03-18 12:02
https://kosova-info.com/man-utd-nuk-i-beson-solskjaerit-po-e-transferon-super-trajnerin/60%Daily2019-03-18 11:58
https://kosova-info.com/miriami-per-kengen-e-albanit-nuk-kam-gjetur-kurre-forcen-ti-kendoj-keto-vargje/60%Daily2019-03-18 11:57
https://kosova-info.com/vuciq-ndarja-e-kosoves-nje-zgjidhje-e-mundshme/60%Daily2019-03-18 11:51
https://kosova-info.com/kuvendi-ne-seance-plenare-te-enjten-basha-mbledhje-ne-seli/60%Daily2019-03-18 11:39
https://kosova-info.com/shkupi-pret-vendim-te-brukselit-per-fillimin-e-negociatave-ne-qershor/60%Daily2019-03-18 11:34
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-32-vjecarit-nga-suhareka-i-cili-u-vra-dje-ne-kazino/60%Daily2019-03-18 11:24
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-ne-shqiperi-kqz-apel-partive-politike/60%Daily2019-03-18 11:09
https://kosova-info.com/a-duhet-ngrene-lekura-e-mishit-te-pules/60%Daily2019-03-18 11:02
https://kosova-info.com/fiona-gllavica-flet-per-perdorimin-e-gjuhes-banale-ne-seriale-ja-si-e-komenton/60%Daily2019-03-18 10:59
https://kosova-info.com/sulm-ne-holande-plagosen-disa-persona/60%Daily2019-03-18 10:55
https://kosova-info.com/challandes-nuk-mendon-per-maqedonine-fokusohet-ne-kualifikime/60%Daily2019-03-18 10:48
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-ndihmes-sekretaren-amerikane-te-shtetit-ja-cfare-diskutuan/60%Daily2019-03-18 10:45
https://kosova-info.com/oriola-marashi-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-kengetari-i-njohur/60%Daily2019-03-18 10:41
https://kosova-info.com/challandes-konfirmon-dy-mungesa-te-medha-ndaj-danimarkes/60%Daily2019-03-18 10:41
https://kosova-info.com/tahiri-kompensimi-i-viktimave-te-krimit-do-te-avancohet-per-te-lehtesuar-jeten-e-tyre/60%Daily2019-03-18 10:38
https://kosova-info.com/challandes-kosova-eshte-gati-per-kapitullin-e-ri/60%Daily2019-03-18 10:34
https://kosova-info.com/ligji-i-ri-per-armet-synon-ta-beje-me-te-sigurt-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-18 10:25
https://kosova-info.com/ne-mes-te-mozzik-dhe-getinjos-reperi-i-njohur-zgjedh-kete-emer/60%Daily2019-03-18 10:25
https://kosova-info.com/griezmann-te-barcelona-pique-tregon-te-verteten/60%Daily2019-03-18 10:24
https://kosova-info.com/nen-kercenimin-e-armeve-dy-persona-vjedhin-25-mije-euro-ne-nje-qender-tregtare/60%Daily2019-03-18 10:12
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-vedat-ademi/60%Daily2019-03-18 10:09
https://kosova-info.com/man-utd-merr-lajmin-fantastik-para-perballjes-me-barcelonen/60%Daily2019-03-18 10:08
https://kosova-info.com/gjashte-raste-te-dhunes-ne-familje-u-regjistruan-te-dielen/60%Daily2019-03-18 10:05
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nuk-e-fsheh-semundjen-nga-e-cila-po-vuan/60%Daily2019-03-18 09:55
https://kosova-info.com/juventus-shume-afer-transferimit-te-super-lojtarit/60%Daily2019-03-18 09:53
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-arrestoi-18-persona/60%Daily2019-03-18 09:48
https://kosova-info.com/27-aksidente-vetem-gjate-dites-se-djeshme/60%Daily2019-03-18 09:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-mentor-haziri-nuk-ben-duete/60%Daily2019-03-18 09:40
https://kosova-info.com/messi-e-barazon-rekordin-e-cristiano-ronaldos/60%Daily2019-03-18 09:38
https://kosova-info.com/oconnell-thote-se-punesimet-politike-po-e-shkaterrojne-kosoven/60%Daily2019-03-18 09:30
https://kosova-info.com/habiti-te-gjithe-me-format-pas-lindjes-se-vajzes-linda-halimi-tregon-sekretin/60%Daily2019-03-18 09:25
https://kosova-info.com/haradinaj-per-rekrutimin-ne-pozita-te-larta-drejtuese-ende-kemi-shume-sfida/60%Daily2019-03-18 09:23
https://kosova-info.com/marcelo-e-refuzon-juventusin-shkaku-i-ketij-njeriu/60%Daily2019-03-18 09:22
https://kosova-info.com/deputeti-slloven-thote-se-terheqja-e-njohjes-se-kosoves-eshte-proces-real-brenda-bese/60%Daily2019-03-18 09:18
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-barnave-prezente-ne-kosove-qytetaret-me-shume-zgjidhje-per-semundjet-e-tyre/60%Daily2019-03-18 09:15
https://kosova-info.com/tayna-e-nis-diten-me-poza-provokuese-nga-tajlanda/60%Daily2019-03-18 09:09
https://kosova-info.com/real-madrid-icardi-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2019-03-18 09:07
https://kosova-info.com/rashica-me-deklarate-te-madhe-pas-fitores-ndaj-leverkusenit/60%Daily2019-03-18 08:53
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-takon-dy-modelet-me-fame-boterore/60%Daily2019-03-18 08:52
https://kosova-info.com/veseli-thote-se-politika-e-ka-humbur-besimin-e-qytetareve-kerkon-te-ndalet-punesimin-me-te-njofshem/60%Daily2019-03-18 08:44
https://kosova-info.com/getoar-selimi-uron-vellain-per-ditelindje/60%Daily2019-03-18 08:41
https://kosova-info.com/maduro-synon-te-ristrukturoje-qeverine-e-venezueles/60%Daily2019-03-18 08:38
https://kosova-info.com/milan-me-transferim-70-milionesh-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-03-18 08:38
https://kosova-info.com/pas-vrasjes-se-djeshme-kryetari-i-suharekes-kerkon-mbylljen-e-kazinove-ne-kete-komune/60%Daily2019-03-18 08:30
https://kosova-info.com/dua-lipa-atraktive-ne-fustanin-e-bardhe/60%Daily2019-03-18 08:26
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-transferon-sensacionin-evropian/60%Daily2019-03-18 08:25
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-kuptimi-kane-endrrat-me-ish-in/60%Daily2019-03-18 08:14
https://kosova-info.com/kylie-jenner-shijon-diten-me-diell-bashke-me-vajzen-perveluese-ne-bikini/60%Daily2019-03-18 08:11
https://kosova-info.com/largim-i-papritur-nga-real-madrid/60%Daily2019-03-18 08:08
https://kosova-info.com/sot-u-jepet-lamtumira-e-fundit-dy-te-rinjve-qe-humben-jeten-ne-aksidentin-ne-duhel/60%Daily2019-03-18 08:06
https://kosova-info.com/arsyet-perse-na-del-gjumi-naten-dhe-nuk-mund-te-fleme-serish/60%Daily2019-03-18 08:02
https://kosova-info.com/bashkepunoi-me-lyrical-son-per-projektin-e-ri-elvana-ka-disa-fjale-per-te/60%Daily2019-03-18 07:55
https://kosova-info.com/arsenal-me-transferim-te-madh-nga-ajaxi/60%Daily2019-03-18 07:53
https://kosova-info.com/kete-jave-merret-vendim-per-apelin-e-karaxhiqit/60%Daily2019-03-18 07:45
https://kosova-info.com/bebe-rexhes-ende-i-duket-e-pabesueshme-qe-mori-kete-cmim/60%Daily2019-03-18 07:45
https://kosova-info.com/hasani-ligji-per-media-do-te-ndaloje-lajmet-e-rreme/60%Daily2019-03-18 07:42
https://kosova-info.com/ne-dialog-kosova-nuk-duhet-ti-merr-parasysh-verejtjet-e-serbise/60%Daily2019-03-18 07:38
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-shkarkon-maurizio-sarrin/60%Daily2019-03-18 07:37
https://kosova-info.com/ami-dhe-ermali-organizojne-feste-per-ditelindjen-e-pare-te-vajzes/60%Daily2019-03-18 07:29
https://kosova-info.com/ami-dhe-ermali-organizojne-feste-per-ditelindjen-e-pare-te-vajzes-2/60%Daily2019-03-18 07:29
https://kosova-info.com/lansohet-aplikacioni-mobil-per-monitorimin-e-cilesise-se-ajrit-ne-kosove/60%Daily2019-03-18 07:26
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-sanchez-po-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2019-03-18 07:23
https://kosova-info.com/policia-bastis-dy-shtepi-ne-australi-pas-sulmit-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-18 07:23
https://kosova-info.com/kater-komuna-qe-kater-muaj-pa-kryetare/60%Daily2019-03-18 07:20
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-se-justin-bieber-dhe-hailey-baldwin-po-ndahen-reagon-modelja/60%Daily2019-03-18 07:15
https://kosova-info.com/salah-per-150-milione-euro-te-real-madrid/60%Daily2019-03-18 07:08
https://kosova-info.com/ambasada-britanike-sot-diskuton-per-rekrutimin-e-pozitave-te-larta-drejtuese-ne-kosove/60%Daily2019-03-18 07:06
https://kosova-info.com/e-gjithe-tirana-ne-kembe-per-dafina-zeqirin-dhe-majk/60%Daily2019-03-18 06:58
https://kosova-info.com/certifikohen-trajnues-te-qendres-per-ekselence-ne-mesimdhenie-te-up-se/60%Daily2019-03-18 06:55
https://kosova-info.com/ndihmes-sekretarja-amerikane-e-shtetit-per-ceshtjen-e-narkotikeve-viziton-sot-kosoven/60%Daily2019-03-18 06:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-kete-jave-2/60%Daily2019-03-18 06:33
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-10/60%Daily2019-03-18 06:29
https://kosova-info.com/seks-me-drita-ndezur-apo-fikur-ja-cili-skenar-josh-me-shume-ciftet-ne-bote/60%Daily2019-03-17 22:56
https://kosova-info.com/hoti-numeron-deshtimet-e-qeverise-haradinaj/60%Daily2019-03-17 22:55
https://kosova-info.com/lajm-aspak-i-mire-per-gonzao-higuain/60%Daily2019-03-17 22:54
https://kosova-info.com/eni-koci-zbulon-detaje-rreth-kenges-se-re/60%Daily2019-03-17 22:49
https://kosova-info.com/keisi-i-ben-dedikimin-prekes-stresit-100-vite-do-te-kisha-pritur/60%Daily2019-03-17 22:48
https://kosova-info.com/ministrja-nga-shqiperia-merr-nen-perkujdesje-kater-vajzat-qe-mbeten-pa-prinder-nga-aksidenti-ne-diber/60%Daily2019-03-17 22:45
https://kosova-info.com/po-humbisinin-ndaj-interit-dy-lojtaret-e-milanit-perleshen-mes-vete/60%Daily2019-03-17 22:39
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-serbise-i-duhet-edhe-nje-deshmi-per-te-treguar-se-kush-eshte-vrasesi-i-ivanoviqit/60%Daily2019-03-17 22:30
https://kosova-info.com/real-betis-14-barcelona-notat-e-lojtareve-messi-me-i-miri/60%Daily2019-03-17 22:23
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-aktori-i-famshem/60%Daily2019-03-17 22:14
https://kosova-info.com/milan-23-inter-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-03-17 22:04
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-publikon-baladen-plage-ne-gjysmeshpirt/60%Daily2019-03-17 22:03
https://kosova-info.com/15-vjet-pas-sdihet-pse-rane-ne-iber-tre-femijet-e-cabres/60%Daily2019-03-17 21:59
https://kosova-info.com/psg-shkon-ne-20-pike-nga-vendi-i-dyte-ne-ligue-1/60%Daily2019-03-17 21:54
https://kosova-info.com/mund-te-perfundoni-ne-burg-nese-shperndani-videon-e-masakres-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-17 21:41
https://kosova-info.com/messi-me-het-trik-ne-fitoren-e-thelle-te-barcelones-ndaj-betisit/60%Daily2019-03-17 21:36
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-monumenteve-kulturore-ne-kosove-sfide-per-institucionet/60%Daily2019-03-17 21:34
https://kosova-info.com/delegacionit-shteteror-per-dialogun-i-mungon-legjitimiteti/60%Daily2019-03-17 21:26
https://kosova-info.com/inter-e-pushton-san-siron-mposht-milanin-ne-nje-ndeshje-dramatike/60%Daily2019-03-17 21:26
https://kosova-info.com/deshironi-te-permiresoni-te-pamurit-hani-keso-lloj-ushqimi/60%Daily2019-03-17 21:23
https://kosova-info.com/pajtesa-do-ta-pranonte-nje-rol-ku-duhet-shfaqur-nudo-por-ka-nje-kusht/60%Daily2019-03-17 21:15
https://kosova-info.com/roma-e-gatshme-ta-shet-yllin-e-madh/60%Daily2019-03-17 21:08
https://kosova-info.com/punetoret-e-trepces-pa-paga/60%Daily2019-03-17 21:05
https://kosova-info.com/keshilla-per-prinderit-qe-kane-mirepritur-ne-jete-femijen-e-dyte/60%Daily2019-03-17 21:03
https://kosova-info.com/tri-statistikat-qe-tregojne-se-leo-messi-nuk-eshte-nga-kjo-bote/60%Daily2019-03-17 20:54
https://kosova-info.com/flet-avokati-i-rreshterit-qe-u-arrestua-per-vrasjen-ne-suhareke/60%Daily2019-03-17 20:50
https://kosova-info.com/aksidentet-ajrore-mesojeni-se-sa-avione-rrezohen-ne-tere-boten/60%Daily2019-03-17 20:45
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-80-milionesh-nga-rivali-i-premierliges/60%Daily2019-03-17 20:38
https://kosova-info.com/era-istrefi-udheton-per-here-te-pare-ne-kete-vend/60%Daily2019-03-17 20:37
https://kosova-info.com/arifi-e-pranon-se-ka-kontrabande-te-mallrave-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-03-17 20:34
https://kosova-info.com/rritet-kontrabandimi-i-mallrave-ushqimore-serbe-qe-nga-vendosja-e-takses/60%Daily2019-03-17 20:14
https://kosova-info.com/gruevski-kerkon-heqjen-e-mases-se-paraburgimit/60%Daily2019-03-17 20:12
https://kosova-info.com/magjia-e-messit-qe-do-ju-le-edhe-juve-te-shtangur/60%Daily2019-03-17 20:08
https://kosova-info.com/sarri-zbulon-fajtorin-e-humbjes-nga-evertoni/60%Daily2019-03-17 20:04
https://kosova-info.com/aplikacioni-i-ri-qe-do-te-zevendesoje-celesat-e-vetures/60%Daily2019-03-17 20:00
https://kosova-info.com/veseli-takon-studente-kosovare-ne-japoni/60%Daily2019-03-17 19:59
https://kosova-info.com/mentor-haziri-tregon-perse-duhet-ndryshuar-menyra-e-votimit-ne-kenga-magjike/60%Daily2019-03-17 19:53
https://kosova-info.com/momenti-kur-ylli-i-napolit-dergohet-me-urgjencen-ne-spital/60%Daily2019-03-17 19:49
https://kosova-info.com/fytyrat-e-viktimave-nga-sulmi-terrorist-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-17 19:48
https://kosova-info.com/rrefimi-i-familjareve-te-32-vjecarit-qe-u-vra-nga-polici-sot-ne-suhareke/60%Daily2019-03-17 19:45
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-milan-inter/60%Daily2019-03-17 19:37
https://kosova-info.com/alarmante-22-persona-humben-jeten-ne-aksidente-ne-muajt-e-pare-te-2019-s/60%Daily2019-03-17 19:33
https://kosova-info.com/reagon-zyra-e-kryeministrit-pas-publikimit-te-lajmeve-per-dhuraten-e-nipit-te-shyhretes/60%Daily2019-03-17 19:17
https://kosova-info.com/nuk-do-te-kete-ndeshkim-per-deputetet-qe-mungojne-ne-seanca/60%Daily2019-03-17 18:57
https://kosova-info.com/pa-dashuri-publikohet-me-videoklip-nga-elvana-gjata/60%Daily2019-03-17 18:55
https://kosova-info.com/vrasja-ne-suhareke-kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-gruas-qe-mbeti-e-plagosur/60%Daily2019-03-17 18:50
https://kosova-info.com/protestuesit-e-astirit-djegin-goma-paralajmerojne-pershkallezim/60%Daily2019-03-17 18:47
https://kosova-info.com/protestuesit-e-astirit-djegin-goma-paralajmerojne-pershkallezim-2/60%Daily2019-03-17 18:47
https://kosova-info.com/lluni-zgjedh-mes-dafina-zeqirit-dhe-elvana-gjates-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2019-03-17 18:44
https://kosova-info.com/hoti-ia-permend-haradinajt-deshtimet-e-qeverise-thote-se-ka-trefishim-te-importit/60%Daily2019-03-17 18:36
https://kosova-info.com/real-betis-barcelona-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-03-17 18:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-inter-3/60%Daily2019-03-17 18:27
https://kosova-info.com/ne-lipjan-ndizen-qirinj-ne-kujtim-te-viktimave-nga-aksidenti-ne-duhel/60%Daily2019-03-17 18:26
https://kosova-info.com/everton-i-jep-leksion-chelseas-ne-goodison-park/60%Daily2019-03-17 18:22
https://kosova-info.com/vazhdon-zgjerimi-i-fsk-se-vitin-e-ardhshem-ushtria-e-kosoves-hap-perseri-fushate-rekrutuese/60%Daily2019-03-17 18:14
https://kosova-info.com/jelekeverdhet-serish-ne-rruget-e-parisit/60%Daily2019-03-17 18:13
https://kosova-info.com/klopp-me-lajm-fantastik-per-liverpoolin/60%Daily2019-03-17 18:10
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-te-rinj-shqiptare-ne-gjermani/60%Daily2019-03-17 18:07
https://kosova-info.com/james-rodriguez-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-03-17 18:02
https://kosova-info.com/permes-rrjeteve-sociale-e-perkrahi-krimin-ne-zelande-arrestohet-24-vjecari/60%Daily2019-03-17 18:02
https://kosova-info.com/mahmut-ferati-dhe-shaqir-cervadiku-sjellin-kengen-vokrri-nzemrat-tona/60%Daily2019-03-17 17:56
https://kosova-info.com/lista-serbe-i-bindet-vuciqit-jemi-te-gatshem-ti-mbrojme-institucionet-e-serbise/60%Daily2019-03-17 17:52
https://kosova-info.com/juventus-ka-gati-transferin-e-pare-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-03-17 17:51
https://kosova-info.com/deshmitaret-flasin-per-vrasjen-ne-kazino-asgje-nuk-u-degjua/60%Daily2019-03-17 17:43
https://kosova-info.com/mbappe-i-thote-po-real-madridit-por-ka-nje-problem/60%Daily2019-03-17 17:38
https://kosova-info.com/beograd-protestuesit-rrethojne-presidencen-e-vuciqit/60%Daily2019-03-17 17:37
https://kosova-info.com/sela-qe-nga-pavaresia-maqedonia-asnjehere-ska-pasur-zgjedhje-te-lira/60%Daily2019-03-17 17:33
https://kosova-info.com/darka-e-se-dieles-sallate-me-gjoks-pule-dhe-bajame/60%Daily2019-03-17 17:28
https://kosova-info.com/emery-me-top-transferim-te-arsenali/60%Daily2019-03-17 17:26
https://kosova-info.com/lapsus-apo-jo-biden-shpall-kandidaturen-per-president/60%Daily2019-03-17 17:25
https://kosova-info.com/haradinaj-me-dhurate-te-vecante-per-nipin-e-shyhretes-dergon-edhe-urim-me-stemen-e-shtetit/60%Daily2019-03-17 17:24
https://kosova-info.com/ushqimet-te-cilat-mund-te-sherojne-problemet-me-ereksionin/60%Daily2019-03-17 17:19
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-vrasjen-e-nje-gazetari-afgan/60%Daily2019-03-17 17:18
https://kosova-info.com/mourinho-afer-marreveshjes-me-gjigantin-evropian/60%Daily2019-03-17 17:14
https://kosova-info.com/pse-e-urren-era-istrefin-gashi-i-reagon-ashper-komentuesit/60%Daily2019-03-17 17:12
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-sllatine-ka-edhe-te-lenduar/60%Daily2019-03-17 17:12
https://kosova-info.com/nxirret-udhezim-administrativ-per-mbrojtjen-e-femijeve-nga-interneti-ne-kosove/60%Daily2019-03-17 17:08
https://kosova-info.com/barcelona-ka-gjetur-zevendesuesin-e-suarezit/60%Daily2019-03-17 17:03
https://kosova-info.com/lamborghini-me-i-shemtuar-ndonjehere-e-posedon-kanye-west/60%Daily2019-03-17 17:01
https://kosova-info.com/marreveshja-kosove-serbi-mund-ta-shfuqizoje-rezoluten-1244/60%Daily2019-03-17 16:56
https://kosova-info.com/juventus-ka-nje-pengese-per-transferimin-e-marcelos/60%Daily2019-03-17 16:51
https://kosova-info.com/vrasja-ne-kazino-jetmir-aliaj-identifikoi-policin-plackites-para-se-ai-ta-qellonte/60%Daily2019-03-17 16:47
https://kosova-info.com/dermatologet-apple-watch-et-te-rrezikshem-per-shendetin/60%Daily2019-03-19 08:50
https://kosova-info.com/fulham-12-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-03-17 16:37
https://kosova-info.com/mosinteresimi-i-familjareve-rreth-300-mbetje-mortore-zaptojne-morgun/60%Daily2019-03-17 16:36
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-kosoven-para-ndeshjes-me-danimarken-dhe-bullgarine/60%Daily2019-03-17 16:26
https://kosova-info.com/macron-denoi-apokalipsin-e-parisit/60%Daily2019-03-17 16:25
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-transferon-lojtarin-qe-pak-kush-e-njeh/60%Daily2019-03-17 16:14
https://kosova-info.com/pdk-perfundon-zgjedhjet-e-brendshme-ne-istog-fushe-kosove-dhe-gracanice/60%Daily2019-03-17 16:14
https://kosova-info.com/probleme-me-shtypjen-e-larte-te-gjakut-shtoni-kete-perberes-ne-ushqime/60%Daily2019-03-17 16:04
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-dramatike-fulham-liverpool-me-kete-rezultat/60%Daily2019-03-17 16:04
https://kosova-info.com/ipk-jep-detaje-rreth-operacionit-te-arrestimit-te-rreshterit-qe-vrau-nje-person-ne-suhareke/60%Daily2019-03-17 16:00
https://kosova-info.com/bayern-munich-mainz-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-03-17 15:53
https://kosova-info.com/bari-mjekesor-qe-po-sheron-kancerin-dhe-diabetin/60%Daily2019-03-17 15:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-64-vjecari-i-vrare-nga-vellai-ne-suahreke/60%Daily2019-03-17 15:42
https://kosova-info.com/barcelona-me-lajm-shokues-per-griezmannin/60%Daily2019-03-17 15:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-everton-chelsea-3/60%Daily2019-03-17 15:32
https://kosova-info.com/vuciq-akuzon-haradinajn-per-protestat-e-dhunshme-ne-serbi/60%Daily2019-03-17 15:29
https://kosova-info.com/keshilltari-i-haradinajt-serbet-e-kosoves-duhet-ti-thone-jo-vuciqit/60%Daily2019-03-17 15:21
https://kosova-info.com/rabiot-po-kalon-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2019-03-17 15:19
https://kosova-info.com/rita-ora-pa-te-brendshme-ne-palester/60%Daily2019-03-17 15:14
https://kosova-info.com/irani-me-projekte-te-reja-per-rritjen-e-prodhimit-te-gazit-natyror/60%Daily2019-03-17 15:07
https://kosova-info.com/keto-kater-perime-ju-ndihmojne-ne-tretjen-e-yndyres/60%Daily2019-03-17 15:02
https://kosova-info.com/pique-kerkon-nje-rekord-te-pazakonshem-ndaj-real-betis/60%Daily2019-03-17 15:01
https://kosova-info.com/gigi-hadid-shpreh-dhembje-per-viktimat-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-17 14:58
https://kosova-info.com/feronikeli-vazhdon-bindshem-drejt-titullit-gjilani-fiton-ne-frymen-e-fundit-ndaj-kek-ut/60%Daily2019-03-17 14:53
https://kosova-info.com/neser-varrosen-dy-te-rinjte-nga-lipjani-qe-humben-jeten-ne-aksidentin-ne-duhel/60%Daily2019-03-17 14:51
https://kosova-info.com/noizy-me-pelqen-qe-shoh-popullin-tim-te-jetoje-ne-dashuri/60%Daily2019-03-17 14:50
https://kosova-info.com/mustafa-taksen-po-e-paguan-100-per-qind-kosova-e-jo-serbia/60%Daily2019-03-17 14:46
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-operacioneve-ne-kliniken-e-kirurgjise-vaskulare/60%Daily2019-03-17 14:41
https://kosova-info.com/qytetaret-japin-pergjigje-interesante-kur-pyeten-se-kush-nga-estrada-ka-operacione-plastike/60%Daily2019-03-17 14:36
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-polici-luajti-dy-ore-ne-kazinon-ne-suhareke-para-se-ta-kryente-vrasjen/60%Daily2019-03-17 14:31
https://kosova-info.com/keta-jane-trajneret-me-te-paguar-ne-secilen-prej-top-pese-ligave-evropiane/60%Daily2019-03-17 14:30
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-ne-studencan-viktima-u-vra-nga-vellau-i-tij-pas-nje-konflikti-pronesor/60%Daily2019-03-17 14:24
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-rreshteri-policor-arrestohet-si-i-dyshuar-per-vrasjen-ne-suhareke/60%Daily2019-03-17 14:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-statistika-e-jashtezakonshme-e-milot-rashices-me-werder-bremen/60%Daily2019-03-17 14:15
https://kosova-info.com/kim-kardashian-kunder-denimit-me-vdekje-ne-kaliforni/60%Daily2019-03-17 14:13
https://kosova-info.com/stine-nuk-ndalet-me-kete-date-publikon-projektin-e-ri/60%Daily2019-03-17 14:06
https://kosova-info.com/ylli-i-ajax-i-ofrohet-barcelones/60%Daily2019-03-17 14:03
https://kosova-info.com/vritet-nje-izraelit-ne-bregun-perendimor/60%Daily2019-03-17 14:00
https://kosova-info.com/hoti-veselit-marreveshja-me-serbine-ska-nevoje-te-shkoje-ne-referendum/60%Daily2019-03-17 13:50
https://kosova-info.com/elvana-gjata-kalon-te-dielen-prane-personit-me-te-shtrenjte-per-te/60%Daily2019-03-17 13:49
https://kosova-info.com/veseli-mos-heqja-e-vizave-me-shume-se-nje-turp-per-be-ne/60%Daily2019-03-17 13:43
https://kosova-info.com/ndalimi-i-protestuesve-reagon-basha-asgje-sna-ndal/60%Daily2019-03-17 13:41
https://kosova-info.com/mentori-flet-per-klikimet-qe-blihen-klipi-merr-3-milione-per-nje-nate-me-shume-se-eminemi/60%Daily2019-03-17 13:35
https://kosova-info.com/sonte-ne-lipjan-do-te-ndizen-qirinj-ne-nderim-te-viktimave-nga-aksidenti-ne-duhel/60%Daily2019-03-17 13:28
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-juventus-mposhtet-ne-serie-a/60%Daily2019-03-17 13:23
https://kosova-info.com/35-vjecari-ne-suhareke-dyshohet-se-u-vra-nga-plackitesit/60%Daily2019-03-17 13:19
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fulham-liverpool/60%Daily2019-03-17 13:16
https://kosova-info.com/dua-lipa-ka-nje-keshille-per-vajzat/60%Daily2019-03-17 13:16
https://kosova-info.com/milot-rashica-shenon-tjeter-gol-para-ndeshjeve-te-kosoves/60%Daily2019-03-17 13:16
https://kosova-info.com/marsh-kunder-perdorimit-te-gazit-lotsjelles-ne-proteste/60%Daily2019-03-17 13:09
https://kosova-info.com/e-diela-e-zeze-ne-kosove-dy-vrasje-brenda-dites/60%Daily2019-03-17 13:06
https://kosova-info.com/kater-te-vrare-nga-shperthimi-i-nje-bombe-ne-pakistan/60%Daily2019-03-17 13:02
https://kosova-info.com/guardiola-ka-nje-kerkese-interesante-per-agueron/60%Daily2019-03-17 13:01
https://kosova-info.com/kim-kardashian-degjon-kengen-e-ketij-reperi-shqiptar/60%Daily2019-03-17 13:00
https://kosova-info.com/arsenal-ka-nje-plan-per-transferimin-e-wan-bissaka-ofron-super-talentin/60%Daily2019-03-17 12:46
https://kosova-info.com/haradinaj-ka-kaluar-koha-kur-te-tjeret-kane-marre-toka-nga-shqiptaret/60%Daily2019-03-17 12:46
https://kosova-info.com/dy-vrasje-brenda-dites-policia-mban-konference-te-jashtezakonshme-per-media/60%Daily2019-03-17 12:38
https://kosova-info.com/zbulohen-motivi-pse-vellau-vrau-vellane-ne-suhareke-e-lenduar-edhe-nje-grua/60%Daily2019-03-17 12:31
https://kosova-info.com/monchi-kthehet-tek-sevilla/60%Daily2019-03-17 12:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-u-gjet-i-vrare-ne-kazino-ne-suhareke/60%Daily2019-03-17 12:15
https://kosova-info.com/messi-ndjek-rekordin-e-madh-ne-ndeshjen-ndaj-betis/60%Daily2019-03-17 12:15
https://kosova-info.com/vrasja-ne-studenqan-dyshohet-se-vellau-ka-vrare-vellane/60%Daily2019-03-17 12:10
https://kosova-info.com/real-betis-barcelona-ky-eshte-formacioni-qe-pritet-te-zgjedh-valverde/60%Daily2019-03-17 12:00
https://kosova-info.com/te-reja-nga-jeta-private-e-pajteses-aktorja-drejt-marteses/60%Daily2019-03-17 12:00
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-tjeter-vrasje-ne-suhareke/60%Daily2019-03-17 11:58
https://kosova-info.com/bushati-e-kotzias-behen-bashke-paketa-me-greqine-do-te-kthehet-ne-histori-suksesi/60%Daily2019-03-17 11:57
https://kosova-info.com/vv-bllokimi-i-kqz-se-po-e-pengon-veprimtarine-e-partive-opozitare/60%Daily2019-03-17 11:50
https://kosova-info.com/perseri-protesta-ne-serbi-vuciq-thote-se-nuk-do-te-lejoje-kercenime-permes-dhunes/60%Daily2019-03-17 11:47
https://kosova-info.com/makthi-i-betis-quhet-messi-statistika/60%Daily2019-03-17 11:46
https://kosova-info.com/mogherini-kritikon-rusine-per-aneksimin-e-krimese/60%Daily2019-03-17 11:44
https://kosova-info.com/shtyhet-lansimi-i-albumit-te-offset/60%Daily2019-03-17 11:44
https://kosova-info.com/perfshihet-nga-zjarri-fabrika-e-perpunimit-te-plastikes-ne-rahovec/60%Daily2019-03-17 11:38
https://kosova-info.com/zidane-ka-ne-fokus-dy-yjet-e-skuadres-rikthen-ata-ne-planet-e-tij/60%Daily2019-03-17 11:31
https://kosova-info.com/per-mozzikun-edhe-fundjavat-tani-kane-marre-tjeter-kuptim/60%Daily2019-03-17 11:24
https://kosova-info.com/vrasja-ne-suhareke-flasin-deshmitaret/60%Daily2019-03-17 11:23
https://kosova-info.com/veseli-per-der-standard-per-marreveshjen-me-serbine-do-te-vendose-populli/60%Daily2019-03-17 11:22
https://kosova-info.com/nje-nene-e-perkushtuar-si-tuna-ja-cfare-ben-ne-oret-e-vona/60%Daily2019-03-17 11:15
https://kosova-info.com/sipas-kaka-efekti-i-messi-po-e-mban-ronaldon-ne-top-forme/60%Daily2019-03-17 11:14
https://kosova-info.com/policia-jep-detajet-per-vrasjen-ne-kazinon-e-suharekes/60%Daily2019-03-17 11:14
https://kosova-info.com/u-kap-duke-kontrabanduar-11-vica-arrestohet-nje-person-ne-gllobocice/60%Daily2019-03-17 11:14
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-ylli-televiziv/60%Daily2019-03-17 11:05
https://kosova-info.com/plagoset-nje-person-ne-prizren-2/60%Daily2019-03-17 11:03
https://kosova-info.com/ne-suhareke-burri-perze-gruan-dhe-femijet-nga-shtepia-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-03-17 11:02
https://kosova-info.com/real-madrid-jane-gati-te-ofrojne-bale-per-hazard/60%Daily2019-03-17 11:00
https://kosova-info.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-nje-kazino-te-suharekes/60%Daily2019-03-17 10:53
https://kosova-info.com/edhe-pse-e-trathtoi-khloe-e-mbron-tristanin/60%Daily2019-03-17 10:51
https://kosova-info.com/aksidentet-e-medha-policia-do-te-aplikojme-masa-ndeshkuese-ndaj-shkelesve-te-ligjit/60%Daily2019-03-17 10:48
https://kosova-info.com/ranieri-paralajmeron-revolucion-tek-roma-nese-deshton-kualifikimi-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-17 10:45
https://kosova-info.com/gjendet-mjet-shperthyes-ne-banjon-e-nje-banese-ne-prishtine/60%Daily2019-03-17 10:41
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-kompeticioneve-muzikore-nder-vite-a-garantojne-ato-sukses-sot/60%Daily2019-03-17 10:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-genoa-juventus/60%Daily2019-03-17 10:33
https://kosova-info.com/aulona-musta-rrefen-si-eshte-njohur-me-burrin-ishte-ish-i-dashuri-i-shoqes/60%Daily2019-03-17 10:20
https://kosova-info.com/harrojeni-mbappe-ky-eshte-lojtari-qe-prine-ne-listen-e-deshirave-te-zidane/60%Daily2019-03-17 10:16
https://kosova-info.com/abdixhiku-u-thone-mos-e-leshoni-kosoven-ndersa-u-japin-ministra-te-denuar-per-krim/60%Daily2019-03-17 10:07
https://kosova-info.com/unikkatil-apo-geti-reperi-shqiptar-zgjedh-kete-emer/60%Daily2019-03-17 10:04
https://kosova-info.com/nga-neser-pritet-ti-marrin-pagat-te-gjithe-punetoret-e-trepces/60%Daily2019-03-17 10:02
https://kosova-info.com/derby-della-madonina-keto-pritet-te-jene-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2019-03-17 10:00
https://kosova-info.com/vesa-luma-krenare-me-big-basten-ma-vulose-qe-je-i-lindur-per-kete-pune/60%Daily2019-03-17 09:48
https://kosova-info.com/allegri-flet-per-festimin-e-ronaldos-permend-edhe-denimin-e-mundshem-nga-uefa/60%Daily2019-03-17 09:45
https://kosova-info.com/shkolla-ne-irlande-te-veriut-formon-simbolin-matematikor-me-njerez/60%Daily2019-03-17 09:39
https://kosova-info.com/fiona-gllavica-me-rol-te-ri-ne-vazhdimin-e-pjeses-tjeter-te-filmit-diamanti/60%Daily2019-03-17 09:34
https://kosova-info.com/klopp-iu-pergjigjet-levdatave-nga-beckenbauer/60%Daily2019-03-17 09:30
https://kosova-info.com/nga-lojerat-deri-tek-muzika-sot-shenohet-dita-e-veres-ne-tirane/60%Daily2019-03-17 09:25
https://kosova-info.com/daciq-asnjehere-nuk-na-kane-pyetur-cfare-duam-me-kosoven/60%Daily2019-03-17 09:20
https://kosova-info.com/tayna-me-imazhe-te-reja-nga-pushimet-luksoze-ne-tajlande-pozon-prane-tigrit/60%Daily2019-03-17 09:19
https://kosova-info.com/tayna-me-imazhe-te-reja-nga-pushimet-luksoze-ne-tajlande-pozon-prane-tigrit/60%Daily2019-03-17 09:19
https://kosova-info.com/tottenham-kerkon-nje-shume-rekorde-per-eriksen-real-shqyrton-mundesite/60%Daily2019-03-17 09:17
https://kosova-info.com/vuciq-pritet-ti-drejtohet-kombit-pas-protestes-se-djeshme/60%Daily2019-03-17 09:14
https://kosova-info.com/gold-ag-se-shpejti-sjell-duetin-e-ri-kenga-i-kushtohet-sali-cekut/60%Daily2019-03-17 09:04
https://kosova-info.com/lojtari-i-man-city-harron-simpatine-e-jetes-lidhet-me-30-vjecaren-qe-u-be-nene-para-disa-ditesh/60%Daily2019-03-17 09:04
https://kosova-info.com/dy-ndeshje-tejet-interesante-luhen-sot-ne-kuader-te-superliges-se-kosoves-ne-futboll/60%Daily2019-03-17 09:00
https://kosova-info.com/cadillac-ct6-do-te-rikthehet-me-cmim-me-te-larte-se-me-pare/60%Daily2019-03-17 08:57
https://kosova-info.com/samsung-do-te-zhvilloje-telefonin-me-ekran-te-plote-kamera-futet-nen-ekran/60%Daily2019-03-17 08:55
https://kosova-info.com/arrestohen-14-persona-nga-protesta-e-djeshme-e-opozites-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-17 08:50
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-per-tre-vite-nuk-i-kishte-folur-ermal-mamaqit-do-te-befasoheni-pse/60%Daily2019-03-17 08:46
https://kosova-info.com/sulmi-ne-zelande-zyra-e-kryeministres-u-paralajmerua-disa-minuta-para-terrorit/60%Daily2019-03-17 08:45
https://kosova-info.com/prandelli-optimist-para-ndeshjes-me-juventus-beson-se-genoa-mund-te-marre-pike/60%Daily2019-03-17 08:45
https://kosova-info.com/mentor-haziri-thote-se-disa-kenge-duhet-te-filtrohen-ja-pse/60%Daily2019-03-17 08:31
https://kosova-info.com/barcelona-heq-dore-nga-gomez-do-te-befasoheni-me-arsyen/60%Daily2019-03-17 08:30
https://kosova-info.com/qellohet-me-arme-27-vjecari-ne-korce/60%Daily2019-03-17 08:20
https://kosova-info.com/15-persona-kane-humbur-jeten-per-dy-muaj-ne-aksidentet/60%Daily2019-03-17 08:18
https://kosova-info.com/pa-grim-dhe-me-veshje-sportive-kjo-eshte-luana-gjate-fundjaves/60%Daily2019-03-17 08:17
https://kosova-info.com/tottenham-dhe-man-utd-ne-gare-per-te-ardhmen-e-anglise/60%Daily2019-03-17 08:15
https://kosova-info.com/noizy-reagon-pas-deklarates-se-senatorit-australian-i-cili-fajeson-myslimanet-per-sulmin-ne-zelande/60%Daily2019-03-17 08:02
https://kosova-info.com/formula-1-bottas-me-mercedes-triumfon-ne-grand-prix-australia/60%Daily2019-03-17 08:00
https://kosova-info.com/solskjaer-eliminimi-nga-kupa-fa-eshte-nje-hap-i-madh-mbrapa/60%Daily2019-03-17 07:49
https://kosova-info.com/rita-oren-ende-e-shqetesojne-problemet-me-frymemarrje/60%Daily2019-03-17 07:45
https://kosova-info.com/150-te-vdekur-nga-nje-ciklon-i-fuqishem-ne-afriken-jugore/60%Daily2019-03-17 07:44
https://kosova-info.com/irina-shayk-pjese-e-kampanjes-per-linjen-e-pizhameve/60%Daily2019-03-17 07:33
https://kosova-info.com/messi-ose-ronaldo-tek-miami-ja-cfare-thote-david-beckham/60%Daily2019-03-17 07:30
https://kosova-info.com/messi-ose-ronaldo-tek-miami-ja-cfare-thote-david-beckham-2/60%Daily2019-03-17 07:30
https://kosova-info.com/15-vjet-nga-trazirat-e-marsit/60%Daily2019-03-17 07:27
https://kosova-info.com/hoxha-ska-tendence-qe-liberalizimi-te-lidhet-me-taksen/60%Daily2019-03-17 07:22
https://kosova-info.com/kim-kardashian-do-tia-paguaje-qirane-per-pese-vite-nje-ish-te-burgosuri/60%Daily2019-03-17 07:16
https://kosova-info.com/e-vetme-perballe-varferise-ekstreme-gjyshja-qe-kujdeset-per-femijet-e-vajzes-ne-burg/60%Daily2019-03-17 07:15
https://kosova-info.com/solskjaer-pas-eliminimit-nga-kupa-fa-do-te-kthehemi-fuqishem/60%Daily2019-03-17 07:15
https://kosova-info.com/sot-dite-zie-ne-lipjan/60%Daily2019-03-17 07:05
https://kosova-info.com/sulmi-terrorist-ne-zelanden-e-re-ne-mesin-e-viktimave-edhe-ylli-i-kombetares-se-zelandes/60%Daily2019-03-17 07:02
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-era-ne-videoklipin-me-noren/60%Daily2019-03-17 06:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-10/60%Daily2019-03-17 06:59
https://kosova-info.com/pas-kimit-kylie-jenner-shfaqet-seksi-ne-kostumin-e-hapur-prapa/60%Daily2019-03-16 22:59
https://kosova-info.com/historia-flet-ne-favor-te-barces-a-po-e-fiton-skuadra-katalane-perseri-tripleten/60%Daily2019-03-16 22:55
https://kosova-info.com/facebook-u-njoftua-nga-policia-per-videon-direkte-te-masakres-ne-xhami/60%Daily2019-03-16 22:54
https://kosova-info.com/moti-ne-kosove-per-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-03-16 22:48
https://kosova-info.com/sulmi-ne-zelande-te-re-gold-ag-merr-shembuj-veprimet-e-futbollisteve-terrorizmi-nuk-ka-fe/60%Daily2019-03-16 22:40
https://kosova-info.com/guardiola-per-mungesen-e-var-nuk-me-pelqen-te-fitoj-ne-ate-menyre-me-vjen-keq/60%Daily2019-03-16 22:31
https://kosova-info.com/ish-kryetarja-e-presheves-thaci-ka-ndjeshmeri-te-madhe-per-shqiptaret-e-presheves-kurti-na-zhgenjeu/60%Daily2019-03-16 22:29
https://kosova-info.com/rita-ora-ribashkohet-me-andrew-watt/60%Daily2019-03-16 22:19
https://kosova-info.com/wolves-21-man-utd-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-03-16 22:10
https://kosova-info.com/heroi-i-masakres-ne-zelanden-e-re-i-mori-armen-nga-dora-terroristit/60%Daily2019-03-16 22:08
https://kosova-info.com/auditori-kosova-ka-deshtuar-te-permbush-standardet-e-cilesise-se-ajrit/60%Daily2019-03-16 22:01
https://kosova-info.com/u-tha-se-klipi-ktheju-tokes-ishte-i-kopjuar-jonida-maliqi-sqaron-te-verteten/60%Daily2019-03-16 22:01
https://kosova-info.com/digjen-malet-ne-prizren/60%Daily2019-03-16 21:55
https://kosova-info.com/policia-sqaron-rastin-e-rrahjes-ne-mes-te-disa-serbeve-e-shqiptareve-ne-prishtine/60%Daily2019-03-16 21:50
https://kosova-info.com/bikinit-nuk-po-ia-mbajne-pjeset-intime-anastasiya-ju-le-pa-gjume-me-kete-imazh/60%Daily2019-03-16 21:46
https://kosova-info.com/wolverhampton-eliminon-man-utd-kalon-ne-gjysmefinale-te-kupes-fa/60%Daily2019-03-16 21:44
https://kosova-info.com/policia-serbe-nxjerr-protestuesit-nga-ndertesa-e-rts-it/60%Daily2019-03-16 21:33
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-tregon-arsyen-e-ndarjes-nga-bashkeshorti/60%Daily2019-03-16 21:30
https://kosova-info.com/antoine-griezmann-behet-pishman-kerkon-kalimin-tek-barcelona/60%Daily2019-03-16 21:30
https://kosova-info.com/shkon-ne-50-numri-i-te-vrareve-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-16 21:26
https://kosova-info.com/si-ta-perdorni-limonin-per-trajtime-bukurie/60%Daily2019-03-16 21:21
https://kosova-info.com/ne-prag-te-lindjes-gjira-organizon-festen-e-mireseardhjes-per-foshnjen/60%Daily2019-03-16 21:17
https://kosova-info.com/zidane-ndihet-si-ne-shtepi-asgje-nuk-ka-ndryshuar/60%Daily2019-03-16 21:15
https://kosova-info.com/ne-mesin-e-viktimave-ne-zelande-te-re-edhe-nje-femije-3-vjec/60%Daily2019-03-16 21:15
https://kosova-info.com/pas-lajmit-se-tentoi-te-vetevritet-reagon-paris-jackson/60%Daily2019-03-16 21:01
https://kosova-info.com/valverde-ndeshja-ndaj-man-utd-atraktive-por-e-veshtire/60%Daily2019-03-16 21:00
https://kosova-info.com/vajza-e-michael-jackson-tenton-te-vetevritet/60%Daily2019-03-16 20:51
https://kosova-info.com/mosanetaresimi-ne-entos-kosova-humb-rreth-300-milione-euro/60%Daily2019-03-16 20:51
https://kosova-info.com/vetem-pese-dite-pas-lindjes-linda-halimi-befason-me-linjat/60%Daily2019-03-16 20:41
https://kosova-info.com/stop-ndotjes-energjia-e-ripertritshme-shprese-per-kosoven/60%Daily2019-03-16 20:35
https://kosova-info.com/keds-ze-deri-10-mije-raste-te-vjedhjes-se-rrymes-ne-vit/60%Daily2019-03-16 20:35
https://kosova-info.com/ghetto-geasy-dhe-majk-ne-studio-muzikore-dicka-e-re-po-vjen/60%Daily2019-03-16 20:31
https://kosova-info.com/trazira-ne-serbi-protestuesit-uzurpojne-objektin-e-televizionit-publik/60%Daily2019-03-16 20:23
https://kosova-info.com/brenton-harrison-tarrant-dhe-vizitat-e-tij-neper-ballkan/60%Daily2019-03-16 20:16
https://kosova-info.com/serbi-ndjek-me-sepate-te-rinjte-shqiptare-qe-i-ngacmuan-vajzen/60%Daily2019-03-16 20:05
https://kosova-info.com/raporti-i-ri-konfirmon-se-iphone-et-e-2019-do-te-vijne-me-kamere-te-trefishte/60%Daily2019-03-16 19:59
https://kosova-info.com/guardiola-flet-per-fitoren-ndaj-swansea-komenton-edhe-celinen/60%Daily2019-03-16 19:50
https://kosova-info.com/mustafa-dergon-telegram-ngushellimi-per-vdekjet-e-sotme-ne-komunikacion/60%Daily2019-03-16 19:43
https://kosova-info.com/notat-e-lojtareve-swansea-23-man-city-celina-me-i-miri-tek-skuadra-e-tij/60%Daily2019-03-16 19:40
https://kosova-info.com/4-raste-te-renda-te-gripi-ne-qkuk/60%Daily2019-03-16 19:34
https://kosova-info.com/mentor-haziri-flet-per-jeten-private-ky-eshte-statusi-i-tij/60%Daily2019-03-16 19:30
https://kosova-info.com/reus-i-jep-tri-pike-dortmundit-vazhdon-gara-e-ashper-ne-bundesliga/60%Daily2019-03-16 19:28
https://kosova-info.com/neser-dite-zie-ne-lipjan/60%Daily2019-03-16 19:17
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-djeg-rrjetin-veshur-me-te-brendshme-dhe-maske-ne-fytyre/60%Daily2019-03-16 19:15
https://kosova-info.com/si-u-ekzekutua-ne-sy-te-djalit-62-vjecari-te-liqeni-dy-pistat-ku-po-hetohet/60%Daily2019-03-16 19:13
https://kosova-info.com/man-city-permbyse-swansean-goli-i-celines-nuk-mjafton-per-te-kaluar-ne-gjysmefinale/60%Daily2019-03-16 19:12
https://kosova-info.com/kadri-veseli-me-ty-kosove-sot-dhe-gjithmone/60%Daily2019-03-16 19:11
https://kosova-info.com/leo-messi-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje/60%Daily2019-03-16 19:01
https://kosova-info.com/per-dy-vite-ne-aksidente-rrugore-kane-humbur-jeten-mbi-280-persona/60%Daily2019-03-16 18:53
https://kosova-info.com/roma-mposhtet-nga-spal-leshon-mundesine-qe-ti-mbaje-ne-presion-skuadrat-nga-milano/60%Daily2019-03-16 18:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wolverhahmpton-manchester-united/60%Daily2019-03-16 18:50
https://kosova-info.com/tirane-ekzekutohet-nje-person-tek-liqeni-artificial/60%Daily2019-03-16 18:48
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-rreth-ndarjes-nga-ronela-flet-young-zerka/60%Daily2019-03-16 18:45
https://kosova-info.com/memorie-te-keqe-ka-nje-arsye/60%Daily2019-03-16 18:35
https://kosova-info.com/cdo-kthese-e-kosoves-te-mbulohet-nga-policia-sduam-lajme-mortore/60%Daily2019-03-16 18:35
https://kosova-info.com/arsenal-po-ia-merr-ajaxit-shtyllen-e-skuadres/60%Daily2019-03-16 18:31
https://kosova-info.com/kida-me-poze-joshese-rrugeve-te-zvicres/60%Daily2019-03-16 18:30
https://kosova-info.com/mustafa-takon-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se-gatishmeri-per-zgjedhje/60%Daily2019-03-16 18:25
https://kosova-info.com/keta-jane-tre-sulmuesit-qe-po-vezhgohen-nga-barcelona-favorit-eshte-serbi/60%Daily2019-03-16 18:15
https://kosova-info.com/keto-artiste-shqiptare-kane-operacione-plastike-sipas-qytetareve/60%Daily2019-03-16 18:15
https://kosova-info.com/legalizimi-i-ndertimeve-mbetet-pezull-komuna-pa-staf-e-ministrise-nuk-i-ngutet/60%Daily2019-03-16 18:05
https://kosova-info.com/ahmeti-shpreh-ngushellime-per-viktimat-ne-duhel/60%Daily2019-03-16 18:00
https://kosova-info.com/me-nje-foto-te-rralle-nga-femijeria-dua-lipa-kujton-gjyshin-e-ndjere/60%Daily2019-03-16 18:00
https://kosova-info.com/bersant-celina-shenon-kunder-ish-skuadres-se-tij-shokohet-man-city/60%Daily2019-03-16 17:54
https://kosova-info.com/noizy-habit-me-videon-nga-tajlanda-kaq-gjate-e-mban-frymen-nen-uje/60%Daily2019-03-16 17:45
https://kosova-info.com/spalletti-hedh-benzine-ne-ceshtjen-icardi-thote-se-nuk-eshte-pishman/60%Daily2019-03-16 17:45
https://kosova-info.com/perez-messi-mbi-cdo-lojtar-tjeter-krahasimi-me-te-eshte-special/60%Daily2019-03-16 17:31
https://kosova-info.com/e-diel-e-ngrohte/60%Daily2019-03-16 17:30
https://kosova-info.com/spaska-qene-e-shkrume-vjen-nga-vesa-luma-dhe-denik-prizreni/60%Daily2019-03-16 17:27
https://kosova-info.com/nga-aksidenti-i-sotem-ku-u-perfshi-vetura-e-kfor-it-lendohet-punetori-qe-mirembante-autostraden/60%Daily2019-03-16 17:17
https://kosova-info.com/gent-fatali-publikon-me-videoklip-kengen-ma-jolie/60%Daily2019-03-16 17:15
https://kosova-info.com/umtiti-po-largohet-nga-barca-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-03-16 17:15
https://kosova-info.com/stine-dhe-fatlume-popovci-publikojne-projektin-money/60%Daily2019-03-16 17:09
https://kosova-info.com/zidane-e-nis-me-kembe-te-mbare-celta-gjunjezohet-ne-bernabeu/60%Daily2019-03-16 17:07
https://kosova-info.com/terroristi-pak-para-sulmit-e-njoftoi-kryeministren-e-zelandes-se-re/60%Daily2019-03-16 17:04
https://kosova-info.com/rita-ora-vazhdon-turneun-ne-azi-plot-energji-ne-skene-edhe-ne-koncertin-e-mbremshem/60%Daily2019-03-16 17:00
https://kosova-info.com/vetura-e-te-rinjve-ka-tejkaluar-ne-vije-te-plote-ndalohet-shoferi-i-kamionit/60%Daily2019-03-16 16:56
https://kosova-info.com/basketboll-kupa-e-botes-kina-2019-zyrtarizohen-tete-grupet-ja-me-ke-perballet-amerika/60%Daily2019-03-16 16:55
https://kosova-info.com/ekipi-negociator-ne-udhekryq-politik/60%Daily2019-03-16 16:50
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-shfaq-kembet-seksi-ne-kemishe-nate/60%Daily2019-03-16 16:47
https://kosova-info.com/veliaj-tirana-nuk-i-perulet-dhunes-cdo-gje-xixe-per-neser/60%Daily2019-03-16 16:44
https://kosova-info.com/protesta-lleshaj-policia-ne-shenjester-te-dhunes-se-verber/60%Daily2019-03-16 16:44
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-gjermania-ozil-vazhdon-flirtin-me-erdogan-e-fton-ne-dasme/60%Daily2019-03-16 16:33
https://kosova-info.com/lluni-vihet-ne-siklet-kur-detyrohet-te-zgjedh-mes-mc-kreshes-dhe-lyrical-son/60%Daily2019-03-16 16:28
https://kosova-info.com/veturat-e-marra-me-qira-shkak-qe-tete-persona-vdicen-ne-duhel/60%Daily2019-03-16 16:23
https://kosova-info.com/fromacionet-zyrtare-swansea-city-manchester-city/60%Daily2019-03-16 16:21
https://kosova-info.com/pacolli-serbia-te-ulet-ne-tryezen-e-dialogut-ka-shkuar-shume-larg-me-gishtin-e-fajesise/60%Daily2019-03-16 16:20
https://kosova-info.com/44-vjecarja-peson-sulm-ne-tru-gjate-marredhenieve-intime-me-te-dashurin/60%Daily2019-03-16 16:13
https://kosova-info.com/2po2-dhe-capital-t-sjellin-borebardhen/60%Daily2019-03-16 16:11
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-peje-nje-i-vdekur-dhe-dy-gra-te-lenduara/60%Daily2019-03-16 16:04
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-thuhet-se-paguajne-paparacet-per-fotoshop/60%Daily2019-03-16 16:02
https://kosova-info.com/ushtaret-amerikane-perfshihen-ne-aksident-trafiku-nje-person-i-lenduar/60%Daily2019-03-16 16:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-spal-roma-2/60%Daily2019-03-16 16:00
https://kosova-info.com/shkollat-ne-kumanove-po-mbesin-pa-nxenes/60%Daily2019-03-16 15:53
https://kosova-info.com/perspektivat-e-hapura-nga-msa-ja-qe-nuk-u-shfrytezuan-nga-bizneset-e-kosoves/60%Daily2019-03-16 15:50
https://kosova-info.com/pas-mbappe-real-madrid-shton-edhe-nje-emer-ne-listen-e-deshirave/60%Daily2019-03-16 15:47
https://kosova-info.com/tash-e-pese-vite-ne-cka-ka-shpija-pajtesa-tregon-si-u-be-pjese-e-kastit/60%Daily2019-03-16 15:45
https://kosova-info.com/me-21-mars-dorezohen-kandidaturat-per-president-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2019-03-16 15:44
https://kosova-info.com/rama-asnje-shans-te-rrezohet-qeveria-e-votuar-nga-shqiptaret/60%Daily2019-03-16 15:41
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-se-kur-do-te-kthehen-de-bruyne-dhe-mendy-dridhen-rivalet/60%Daily2019-03-16 15:31
https://kosova-info.com/zelanda-e-re-me-nje-vendim-te-ri-per-armet-pas-sulmit-te-djeshem/60%Daily2019-03-16 15:31
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-gjikos-dhe-elites-moderatorja-zbulon-nje-kend-te-saj/60%Daily2019-03-16 15:30
https://kosova-info.com/vuciq-zyrtareve-te-kosoves-turp-per-ju-o-genjeshtare-te-mjere/60%Daily2019-03-16 15:26
https://kosova-info.com/ne-tirane-mbahet-koncert-me-emra-te-njohur-te-estrades/60%Daily2019-03-16 15:15
https://kosova-info.com/nainggolan-nese-nuk-do-te-largohesha-nga-roma-do-te-shperthente-lufta-boterore/60%Daily2019-03-16 15:15
https://kosova-info.com/kushtetuesja-mund-te-anuloje-ligjin-per-dialogun-ekspertet-e-shohin-te-panevojshem/60%Daily2019-03-16 15:06
https://kosova-info.com/mozzik-mendon-se-kjo-kenge-e-tij-do-te-jete-hit-deri-me-2080/60%Daily2019-03-16 15:03
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-syte-nga-tirana-jehone-protestes-dhe-kerkesave-te-opozites/60%Daily2019-03-16 15:02
https://kosova-info.com/mentor-haziri-muzika-te-gjeneratat-e-reja-eshte-banalizuar-shume/60%Daily2019-03-16 14:58
https://kosova-info.com/ballkani-shkakton-befasi-merr-pike-te-arte-ne-zahir-pajaziti/60%Daily2019-03-16 14:56
https://kosova-info.com/porosia-e-fuqishme-e-feta-alimit-djali-im-me-vdeke-po-me-u-dorezu-kurre-jo/60%Daily2019-03-16 14:55
https://kosova-info.com/kine-rreshqitjet-e-dheut-shembin-2-pallate-7-te-vdekur/60%Daily2019-03-16 14:52
https://kosova-info.com/papa-francesku-i-prekur-thelle-nga-sulmi-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-16 14:48
https://kosova-info.com/lojtari-me-i-shtrenjte-ne-historine-e-barces-kerkon-te-largohet-nga-camp-nou/60%Daily2019-03-16 14:39
https://kosova-info.com/u-portretizua-si-abuzues-e-pedofil-ne-dokumentarin-e-ri-reagon-vajza-e-michael-jackson/60%Daily2019-03-16 14:39
https://kosova-info.com/limaj-porosit-te-rinjte-mos-ia-ktheni-shpinen-vendit-e-tradhtoni-idealin-nese-e-beni-kete/60%Daily2019-03-16 14:30
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-e-apasionuar-pas-luksit-ja-fotoja-qe-ka-postuar/60%Daily2019-03-16 14:19
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-lenduar-ne-aksidentin-ne-vitomirice/60%Daily2019-03-16 14:14
https://kosova-info.com/zyrtare-formacioni-i-pare-i-zidanes-te-reali-me-shume-befasi/60%Daily2019-03-16 14:10
https://kosova-info.com/pacolli-pas-aksidenteve-me-fatalitet-dite-e-zeze-ne-rruget-e-kosoves/60%Daily2019-03-16 14:07
https://kosova-info.com/basha-mbyll-protesten-nderkombetaret-te-degjojne-zerin-e-shqiptareve/60%Daily2019-03-16 14:05
https://kosova-info.com/legjenda-rikthehet-te-man-utd/60%Daily2019-03-16 14:05
https://kosova-info.com/haradinaj-jam-i-tronditur-nga-lajmi-per-humbjen-e-kater-jeteve-ne-dy-aksidente/60%Daily2019-03-16 14:02
https://kosova-info.com/befason-kengetari-i-njohur-nuk-jam-as-mashkull-as-femer/60%Daily2019-03-16 13:59
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-xhamise-e-ka-vizituar-serbine-ne-vitin-2016-thote-petrit-selimi/60%Daily2019-03-16 13:49
https://kosova-info.com/rita-ora-sjell-pamje-ekskluzive-nga-prapaskenat-e-xhirimeve-te-r-i-p/60%Daily2019-03-16 13:43
https://kosova-info.com/live-basha-terheq-turmen-nga-parlamenti-i-orienton-drejt-selise-se-pd-se/60%Daily2019-03-16 13:41
https://kosova-info.com/allegri-me-vendim-befasues-per-ronaldon/60%Daily2019-03-16 13:41
https://kosova-info.com/viktimat-e-aksidentit-ne-duhel-jane-te-moshes-20-21-dhe-23-vjec/60%Daily2019-03-16 13:37
https://kosova-info.com/policia-apel-te-forte-protestuesve-ndalni-veprimet-e-dhunshme-ose/60%Daily2019-03-16 13:30
https://kosova-info.com/live-policia-nderhyn-me-uje-dhe-gaz-lotsjelles-per-te-shperndare-turmen-para-parlamentit/60%Daily2019-03-16 13:28
https://kosova-info.com/kerkohet-asfaltimi-i-rruges-ne-terrn-banoret-bllokojne-magjistralen-ferizaj-prishtine/60%Daily2019-03-16 13:27
https://kosova-info.com/challandes-une-nuk-po-ia-vjedh-lojtaret-zvicres/60%Daily2019-03-16 13:25
https://kosova-info.com/presidenti-meta-apelon-per-ruajtje-te-qetesise/60%Daily2019-03-16 13:24
https://kosova-info.com/taksa-nuk-i-zbraz-dyqanet-nga-produktet-me-origjine-nga-serbia-e-bosnja/60%Daily2019-03-16 13:22
https://kosova-info.com/personat-qe-humben-jeten-ne-duhel-dy-jane-nga-prishtina-nje-nga-lipjani/60%Daily2019-03-16 13:19
https://kosova-info.com/ish-presidenti-cek-bashkimi-evropian-ska-arsye-te-ekzistoj/60%Daily2019-03-16 13:17
https://kosova-info.com/juventus-me-super-transferim-nga-chelsea/60%Daily2019-03-16 13:15
https://kosova-info.com/protesta-e-opozites-ne-shqiperi-3-police-te-plagosur/60%Daily2019-03-16 13:15
https://kosova-info.com/konfirmohet-se-ka-te-vdekur-ne-aksidentin-ne-vitomirice-te-pejes/60%Daily2019-03-16 13:08
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-nga-aksidenti-ne-duhel-ku-vdiqen-tre-persona/60%Daily2019-03-16 13:03
https://kosova-info.com/milani-e-fiton-derbin-e-tij-rekord-arketimesh-ne-serie-a/60%Daily2019-03-16 13:02
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-vitomirice-dyshohet-per-te-vdekur/60%Daily2019-03-16 12:48
https://kosova-info.com/rama-reagon-nga-berati-qeveria-nuk-preket/60%Daily2019-03-16 12:44
https://kosova-info.com/tre-udhetare-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-duhel/60%Daily2019-03-16 12:40
https://kosova-info.com/e-di-ku-ndodhet-shqiperia-ciara-i-pergjigjet-fanses-dhe-pershendete-ne-shqip/60%Daily2019-03-16 12:39
https://kosova-info.com/live-tensionohet-situata-para-parlamentit-ne-shiqiperi-gaz-lotsjelles-drejt-protestuesve/60%Daily2019-03-16 12:31
https://kosova-info.com/kapsolla-tymosese-dhe-boje-ndaj-policise-e-kryeministrise-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-16 12:27
https://kosova-info.com/ldk-sherbimi-ushtarak-te-jete-i-obligueshem-ne-kosove/60%Daily2019-03-16 12:24
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-per-fifin-e-kam-shoqe-edhe-mangup/60%Daily2019-03-16 12:20
https://kosova-info.com/kryemadhi-rama-po-mendon-per-kryeministrin-e-ri-dhe-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2019-03-16 12:16
https://kosova-info.com/keshtu-duket-loredana-zefi-pa-makijazh/60%Daily2019-03-16 11:59
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-ne-zimbabve-shkaktojne-24-vdekje/60%Daily2019-03-16 11:58
https://kosova-info.com/mourinho-ky-bayern-shume-i-dobet/60%Daily2019-03-16 11:58
https://kosova-info.com/vijon-protesta-e-opozites-turma-marshon-drejt-parlamentit/60%Daily2019-03-16 11:58
https://kosova-info.com/sulmohet-me-veze-senatori-qe-fajesoi-myslimanet-per-sulmin-ne-zelande/60%Daily2019-03-16 11:55
https://kosova-info.com/vetem-nje-person-i-armatosur-besohet-te-jete-i-perfshire-ne-sulmin-terrorist-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-16 11:48
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-kurre-nuk-e-kane-fituar-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-16 11:47
https://kosova-info.com/trump-nominon-gjeneralin-wolters-ne-postin-e-komandantit-te-nato-s-ne-evrope/60%Daily2019-03-16 11:45
https://kosova-info.com/edhe-ushtaret-e-korese-se-veriut-kendojne-kenge-serbe-si-terroristi-i-zelandes/60%Daily2019-03-16 11:44
https://kosova-info.com/tayna-provokon-ndjekesit-nga-tajlanda/60%Daily2019-03-16 11:39
https://kosova-info.com/kryeministri-mallengjehet-per-femijerine-luan-futboll-ne-ara/60%Daily2019-03-16 11:37
https://kosova-info.com/gjakftohtesia-e-vrasesit-para-gjykates-do-te-doja-te-kisha-vrare-me-shume-myslimane/60%Daily2019-03-16 11:32
https://kosova-info.com/radamel-falcao-ne-serie-a-i-bashkohet-interit/60%Daily2019-03-16 11:22
https://kosova-info.com/ska-shqiperi-ka-3-tepsi-protestuesi-i-vecante-ne-tirane/60%Daily2019-03-16 11:20
https://kosova-info.com/masar-krasniqi-shqiptari-qe-ndertoi-xhami-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-16 11:20
https://kosova-info.com/stine-ka-bashkepunuar-me-artisten-kosovare-per-projektin-e-ri/60%Daily2019-03-16 11:19
https://kosova-info.com/burdushi-pas-lirimit-nga-paraburgimi-i-drejtohet-njerezve-me-nje-video/60%Daily2019-03-16 11:17
https://kosova-info.com/zaniolo-te-reali-per-60-milione-euro/60%Daily2019-03-16 11:11
https://kosova-info.com/video-qe-nuk-duhet-ta-humbisni-nga-pushimet-e-luana-vjollces/60%Daily2019-03-16 11:03
https://kosova-info.com/protestuesit-kane-filluar-rrethimin-e-qeverise-ne-tirane/60%Daily2019-03-16 11:02
https://kosova-info.com/muriqit-i-mjaftojne-dy-minuta-per-te-bere-ate-qe-di-me-se-miri/60%Daily2019-03-16 10:55
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-femije-te-rinj-e-pleq-viktima-te-sulmit-terrorist-publikohen-fotografite/60%Daily2019-03-16 10:50
https://kosova-info.com/mourinho-qesh-kur-pyetet-se-per-ke-ben-tifo-ne-derbin-milan-inter/60%Daily2019-03-16 10:46
https://kosova-info.com/irma-xhema-komenton-yjet-qe-dolen-nga-ethet-e-se-premtes-mbrema/60%Daily2019-03-16 10:39
https://kosova-info.com/kamioni-godet-veturen-shoferi-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-03-16 10:39
https://kosova-info.com/nis-marshimi-i-protestuesve-ne-tirane/60%Daily2019-03-16 10:37
https://kosova-info.com/gjendet-16-vjecarja-e-zhdukur-nga-prishtina-po-keqperdorej-seksualisht/60%Daily2019-03-16 10:36
https://kosova-info.com/vdes-personi-qe-u-lendua-rende-nga-rrezimi-ne-vendin-e-punes/60%Daily2019-03-16 10:32
https://kosova-info.com/futbollisti-krishtere-bie-ne-sexhde-dhe-lutet-per-viktimat-e-zelandes-se-re/60%Daily2019-03-16 10:28
https://kosova-info.com/e-akuzon-per-silikon-rashel-kolaneci-ia-mbylle-gojen-ndjekesit/60%Daily2019-03-16 10:19
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-serish-kape-mall-te-kontrabanduar-nga-serbia/60%Daily2019-03-16 10:18
https://kosova-info.com/futbolli-italian-ne-zi-tifozi-vdes-ne-tribuna-gjate-ndeshjes-se-serie-a/60%Daily2019-03-16 10:16
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-qkuk/60%Daily2019-03-16 10:13
https://kosova-info.com/30-aksidente-per-nje-dite-15-me-te-lenduar/60%Daily2019-03-16 10:09
https://kosova-info.com/protesta-e-opozites-mijera-njerez-nisen-drejt-tiranes/60%Daily2019-03-16 10:06
https://kosova-info.com/keta-jane-viktimat-e-sulmit-terrorist-ne-zelande-te-re-familjet-rrefejne-historite-e-tyre/60%Daily2019-03-16 10:03
https://kosova-info.com/formacioni-i-zidane-ne-debutimin-e-dyte-te-real-madrid/60%Daily2019-03-16 10:01
https://kosova-info.com/kush-nga-estrada-ka-operacione-plastike-ja-cfare-thone-qytetaret/60%Daily2019-03-16 09:59
https://kosova-info.com/nje-fotografi-e-suarezit-me-messin-behet-hit-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-03-16 09:44
https://kosova-info.com/te-rinjte-shqiptar-perleshen-me-serbet-ne-veri-te-mitrovices-keta-te-fundit-perdoren-edhe-sepaten/60%Daily2019-03-16 09:42
https://kosova-info.com/elvana-gjata-publikon-disa-pjese-nga-filmi-2gisht-mjalte/60%Daily2019-03-16 09:39
https://kosova-info.com/costa-futbollisti-i-vetem-qe-guxoi-te-dyshonte-te-ronaldo/60%Daily2019-03-16 09:27
https://kosova-info.com/per-nje-vit-400-mije-gjoba-per-kundervajtje-ne-trafik/60%Daily2019-03-16 09:26
https://kosova-info.com/hoxha-fton-ne-prokurori-politikanet-me-njohuri-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2019-03-16 09:21
https://kosova-info.com/ja-kur-lansohet-kenga-e-re-e-vesa-lumes/60%Daily2019-03-16 09:19
https://kosova-info.com/mercedesi-i-vjeter-ne-sezonin-e-ri-te-formula-1/60%Daily2019-03-16 09:02
https://kosova-info.com/kjo-industri-muzikore-eshte-komplet-fals-mentor-haziri-flet-per-artistet-qe-blejne-klikime/60%Daily2019-03-16 08:59
https://kosova-info.com/keto-gabime-i-bejne-te-gjitha-ciftet-kur-zgjedhin-unazen-e-fejeses/60%Daily2019-03-16 08:54
https://kosova-info.com/kush-do-ta-fitonte-spektaklin-nga-nje-perballje-e-mundshme-nike-adidas/60%Daily2019-03-16 08:51
https://kosova-info.com/efektive-te-shumte-policie-mberrijne-te-ndertesa-e-kryeministrise/60%Daily2019-03-16 08:46
https://kosova-info.com/rita-ora-perveluese-vetem-ne-te-brendshme/60%Daily2019-03-16 08:39
https://kosova-info.com/gjashte-pretendentet-per-kryetar-te-ldk-se/60%Daily2019-03-16 08:31
https://kosova-info.com/superliga-e-kosoves-sot-vjen-me-tri-ndeshje-interesante/60%Daily2019-03-16 08:31
https://kosova-info.com/guardiola-zgjedh-cerekfinalen-qe-nuk-duhet-humbur-kete-vit-ne-l-k/60%Daily2019-03-16 08:23
https://kosova-info.com/caktohet-masa-e-arrestit-shtepiak-ndaj-zyrtarit-te-unhcr-se/60%Daily2019-03-16 08:23
https://kosova-info.com/a-do-te-shfaqej-ne-nje-film-nudo-flet-pajtesa-e-cka-ka-shpija/60%Daily2019-03-16 08:20
https://kosova-info.com/duka-durmishaj-gaboi-qe-refuzoi-shqiperine-ja-pse-do-pendohet/60%Daily2019-03-16 08:09
https://kosova-info.com/mungesa-e-njohjeve-te-reja-eshte-deshmi-e-izolimit-te-lidereve/60%Daily2019-03-16 08:08
https://kosova-info.com/me-elegante-se-ne-keto-foto-se-keni-pare-kurre-shkenda-duboven/60%Daily2019-03-16 07:59
https://kosova-info.com/google-ka-larguar-gjate-vitit-te-kaluar-2-3-miliarde-reklama-te-keqija/60%Daily2019-03-16 07:59
https://kosova-info.com/2000-nxenes-shfaqin-njohurite-e-tyre-ne-gjuhen-angleze/60%Daily2019-03-16 07:57
https://kosova-info.com/barca-pergatit-nje-fanelle-te-re-te-cilen-nuk-do-te-perdore-kurre-ne-bernabeu/60%Daily2019-03-16 07:54
https://kosova-info.com/smajl-latifi-ska-zgjedhje-parlamentare-deri-ne-vitin-2021/60%Daily2019-03-16 07:50
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ne-zelanden-e-re-reagon-edhe-mozzik/60%Daily2019-03-16 07:41
https://kosova-info.com/cfare-e-shtyri-te-dyshuarin-qe-ta-kryeje-sulmin-terrorist-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-16 07:39
https://kosova-info.com/e-pranon-ylli-i-barces-largimi-i-cr7-na-beri-me-te-lehte-la-ligan/60%Daily2019-03-16 07:35
https://kosova-info.com/stresi-lutemi-per-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-16 07:28
https://kosova-info.com/ylli-i-man-cityt-nenshkrimi-i-dyte-i-zidane-te-real-madrid/60%Daily2019-03-16 07:23
https://kosova-info.com/terroristi-qe-tronditi-zelanden-e-re-del-para-gjykates/60%Daily2019-03-16 07:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-tatuazhi-qe-ka-bere-bimbimma/60%Daily2019-03-16 07:19
https://kosova-info.com/moti-paradite-i-vranet-e-me-shi-pasdite-i-kthjellet/60%Daily2019-03-16 07:10
https://kosova-info.com/rabiot-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2019-03-16 07:10
https://kosova-info.com/banoret-e-kater-fshatrave-te-ferizajt-kerkojne-asfaltimin-e-rruges/60%Daily2019-03-16 07:08
https://kosova-info.com/tayna-shoqerohet-nga-keta-persona-ne-pushime-do-befasoheni/60%Daily2019-03-16 07:03
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-shtune-16-mars-2019/60%Daily2019-03-16 06:57
https://kosova-info.com/lideret-e-izoluar/60%Daily2019-03-16 06:57
https://kosova-info.com/jo-shume-aktivitete-ne-kosove-sot-ja-cfare-pritet-te-ndodh/60%Daily2019-03-16 06:52
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-rasti-terrorist-i-sotem-eshte-turp-per-boten-e-qyteteruar/60%Daily2019-03-15 22:59
https://kosova-info.com/kete-pune-e-bente-me-pare-krimineli-qe-vrau-49-myslimane-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 22:57
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-problemet-kryesore-tek-man-city-sipas-guardiolas/60%Daily2019-03-15 22:55
https://kosova-info.com/pacolli-taksa-e-ka-humb-arsyen/60%Daily2019-03-15 22:48
https://kosova-info.com/musacchio-paralajmeron-inter-milan-nuk-ka-frike-nga-asnje/60%Daily2019-03-15 22:45
https://kosova-info.com/taylor-swift-katy-perry-dhe-nicole-scherzinger-marrin-vemendjen-ne-iheart-radio/60%Daily2019-03-15 22:39
https://kosova-info.com/kerkon-lemoshe-duke-qare-me-ze-te-larte-i-shtrire-ne-sheshet-e-prishtines/60%Daily2019-03-15 22:31
https://kosova-info.com/lennox-lewis-tregon-se-cili-boksier-do-ti-sillte-me-se-shumti-telashe/60%Daily2019-03-15 22:30
https://kosova-info.com/mentor-haziri-per-fifin-i-preferoj-te-mesohet-te-shkruaje-me-mire/60%Daily2019-03-15 22:21
https://kosova-info.com/disa-shtete-po-luajne-loje-te-dyfishte-per-taksen-100-per-qind/60%Daily2019-03-15 22:18
https://kosova-info.com/bradley-cooper-dhe-irina-shayk-shuajne-zerat-rreth-ndarjes/60%Daily2019-03-15 22:10
https://kosova-info.com/celina-po-ribashkohet-me-man-city/60%Daily2019-03-15 22:10
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-zelandes-se-re-terroristi-perdori-pese-arme-per-te-kryer-vrasjet-ne-xhami/60%Daily2019-03-15 22:09
https://kosova-info.com/pasi-i-tha-vajzes-te-mos-zhvishet-nena-e-rita-ores-reklamon-bikinit/60%Daily2019-03-15 21:59
https://kosova-info.com/real-madrid-i-cakton-cmimin-james-rodriguez/60%Daily2019-03-15 21:50
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-shpall-kandidaturen-per-kryetar-te-ldk-se/60%Daily2019-03-15 21:49
https://kosova-info.com/e-kam-zemren-te-copetuar-fjalet-prekese-te-russel-crowe-per-sulmet-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 21:48
https://kosova-info.com/dua-poston-foton-joshese-nga-krevati-ja-cfare-i-shkruan-i-dashuri/60%Daily2019-03-15 21:38
https://kosova-info.com/arsenal-eshte-afer-qe-te-nenshkruaj-me-yllin-e-man-utd/60%Daily2019-03-15 21:31
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-joe-biden-kandidati-per-president-ne-shba/60%Daily2019-03-15 21:30
https://kosova-info.com/pellumbeshe-thote-dani-ne-baladen-e-re/60%Daily2019-03-15 21:21
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-liverpool-dhe-shoku-i-skuadres-tek-kombetarja-zbulon-piken-e-dobet-te-van-dijk/60%Daily2019-03-15 21:10
https://kosova-info.com/gent-fatali-ne-perqafim-te-te-dashures-publikohet-fotoja/60%Daily2019-03-15 21:03
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-perleshjen-me-thika-ne-kline/60%Daily2019-03-15 20:52
https://kosova-info.com/donald-trump-rikthen-gjendjen-emergjente-ne-shba-perdor-veton-e-pare-te-presidences/60%Daily2019-03-15 20:51
https://kosova-info.com/azet-ia-dedikon-suksesin-e-albumit-te-ri-babait-qe-e-humbi-para-pak-ditesh/60%Daily2019-03-15 20:47
https://kosova-info.com/haziri-jemi-vone-per-pezullim-taksa-do-ta-marre-me-veti-edhe-qeverine/60%Daily2019-03-15 20:40
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-vjen-mahnitese-ne-setin-e-ri/60%Daily2019-03-15 20:35
https://kosova-info.com/ekspertet-tregojne-nese-ligji-per-dialogun-eshte-ne-shperputhje-me-kushtetuten/60%Daily2019-03-15 20:26
https://kosova-info.com/a-garantojne-sukses-kompeticionet-muzikore-flet-irma-xhema/60%Daily2019-03-15 20:17
https://kosova-info.com/siri-gjendet-nje-varr-masiv-me-300-trupa-ne-raqqa/60%Daily2019-03-15 20:11
https://kosova-info.com/kosova-s-bashku-me-shqiprin-dhe-maqedonin-e-veriut-prezantojn-projektin-regional-research-development-cloud/60%Daily2019-03-15 20:00
https://kosova-info.com/marina-sfidon-luanen-djeg-rrjetin-me-kete-imazh-nga-plazhi/60%Daily2019-03-15 19:57
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-i-pavendosur-gjithcka-vendoset-ne-fund-te-sezonit/60%Daily2019-03-15 19:49
https://kosova-info.com/rrefimi-prekes-nga-zelanda-i-ndihmova-nje-te-plagosuri-te-flas-me-grua-ne-telefon-me-pas-vdiq/60%Daily2019-03-15 19:45
https://kosova-info.com/qytetaret-komentojne-operacionet-plastike-te-artisteve-te-estrades-shqiptare/60%Daily2019-03-15 19:41
https://kosova-info.com/iggy-azalea-publikon-me-videoklip-kengen-sally-walker/60%Daily2019-03-15 19:38
https://kosova-info.com/dembele-nuk-ka-meshire-per-gazetarin-ja-cfare-i-thote/60%Daily2019-03-15 19:36
https://kosova-info.com/postimi-trishtues-i-nje-shqiptari-qe-iu-gezua-aktit-terrorist-u-ngjalle-gjergj-kastrioti-te-lumte-pushka/60%Daily2019-03-15 19:30
https://kosova-info.com/limaj-mesazh-udheheqesve-te-serbise-ne-dialog-shkojme-per-njohje-ceshtja-e-statusit-eshte-e-perfunduar/60%Daily2019-03-15 19:26
https://kosova-info.com/kupa-e-botes-per-klube-me-disa-ndryshime-thelbesore/60%Daily2019-03-15 19:20
https://kosova-info.com/fero-apo-s4mm-kjo-pergjigje-e-llunit-nuk-pritej/60%Daily2019-03-15 19:20
https://kosova-info.com/veseli-taksa-nuk-duhet-te-behet-pengese-ne-marredheniet-me-miqte-tane/60%Daily2019-03-15 19:12
https://kosova-info.com/plas-sherri-mentor-haziri-ia-kthen-fifit-nje-amatere-po-merret-me-mua/60%Daily2019-03-15 19:10
https://kosova-info.com/perkunder-formes-se-mire-balotelli-nuk-ftohet-me-kombetaren/60%Daily2019-03-15 19:06
https://kosova-info.com/bashkimi-europian-u-ve-sanksione-ruseve-qe-u-perfshine-ne-kapjen-e-marinareve-ukrainas/60%Daily2019-03-15 19:05
https://kosova-info.com/pas-intervistes-se-mentor-hazirit-ne-mirage-reagon-fifi/60%Daily2019-03-15 18:55
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-ldk-nga-java-e-ardhshme-nisin-pergatitjet-per-realizimin-e-tyre/60%Daily2019-03-15 18:48
https://kosova-info.com/kontrata-e-rashford-dhe-de-gea-varet-nga-e-ardhmja-e-solskjaer/60%Daily2019-03-15 18:46
https://kosova-info.com/mentor-haziri-per-fifin-dhe-kreshen-performanca-me-e-dobet-e-festivalit/60%Daily2019-03-15 18:43
https://kosova-info.com/fabrizi-taksa-te-pezullohet-qe-dialogu-te-vazhdoje/60%Daily2019-03-15 18:40
https://kosova-info.com/pajtesa-zbulon-planet-rreth-marteses/60%Daily2019-03-15 18:36
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-se-kush-eshte-lojtari-me-efektiv-tek-man-city/60%Daily2019-03-15 18:36
https://kosova-info.com/sulmi-qe-u-frymezua-nga-lufterat-ne-ish-jugosllavi/60%Daily2019-03-15 18:28
https://kosova-info.com/low-i-pakenaqur-me-pyetjet-e-gazetareve-rreth-treshes-se-bayern/60%Daily2019-03-15 18:16
https://kosova-info.com/mentor-haziri-flet-per-suksesin-e-kenges-hana/60%Daily2019-03-15 18:15
https://kosova-info.com/kater-persona-te-plagosur-pas-nje-perleshje-ne-nje-lokal-ne-kline/60%Daily2019-03-15 18:10
https://kosova-info.com/luana-ka-mall-per-pushimet-ne-maldive-sjell-foton-e-nxehte-nga-plazhi/60%Daily2019-03-15 18:04
https://kosova-info.com/nato-nuk-kundershtoi-ushtrine-e-kosoves-por-procesin-se-si-u-be-transformimi/60%Daily2019-03-15 18:03
https://kosova-info.com/wilder-iu-jep-fund-shpresave-per-nje-duel-me-joshuan/60%Daily2019-03-15 18:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bamerican-airlines-pezullon-fluturimet-drejt-venezueles/60%Daily2019-03-15 17:57
https://kosova-info.com/juventus-synon-super-yllin-e-inter/60%Daily2019-03-15 17:46
https://kosova-info.com/pas-nenes-kengetari-i-njohur-humb-motren-ne-moshen-18-vjecare/60%Daily2019-03-15 17:45
https://kosova-info.com/komandanti-i-kfor-it-per-terheqjen-e-mundshme-te-bondsteel-nuk-pres-dicka-te-tille/60%Daily2019-03-15 17:45
https://kosova-info.com/vuniqi-kosova-dhe-bavaria-do-te-thellojne-bashkepunimin-ekonomik/60%Daily2019-03-15 17:38
https://kosova-info.com/keta-jane-10-sportistet-me-te-njohur-ne-bote/60%Daily2019-03-15 17:30
https://kosova-info.com/klajdi-haruni-uron-nenen-per-ditelindje/60%Daily2019-03-15 17:30
https://kosova-info.com/haziri-ldk-i-dha-republikes-forme/60%Daily2019-03-15 17:27
https://kosova-info.com/strukturat-paralele-serbe-ende-prezente-ne-veri-sfide-per-institucionet-e-kosoves/60%Daily2019-03-15 17:23
https://kosova-info.com/zidane-flet-per-situaten-e-bale/60%Daily2019-03-15 17:17
https://kosova-info.com/keshtu-feston-tayna-per-2-milionet-e-kenges-se-re/60%Daily2019-03-15 17:16
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-ia-kthen-te-pasmet-kameres-poston-foton-provokuese/60%Daily2019-03-15 17:03
https://kosova-info.com/tifozeve-te-man-utd-do-tiu-dridhen-kembet-kur-te-shohin-kete-statistike-te-messi/60%Daily2019-03-15 17:01
https://kosova-info.com/konfirmon-kosnett-me-kreret-e-listes-serbe-bisedova-per-interesat-dhe-shqetesimet-e-tyre/60%Daily2019-03-15 16:50
https://kosova-info.com/diplomati-serb-une-e-binda-dick-martyn-te-shkruaj-per-shtepine-e-verdhe-jam-i-lumtur-qe-specialja-po-punon/60%Daily2019-03-15 16:46
https://kosova-info.com/revolucioni-tek-bayern-po-largohen-edhe-neuer-e-lewa-ja-cilat-do-te-jene-transferimet-e-reja/60%Daily2019-03-15 16:45
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-eleni-foureira/60%Daily2019-03-15 16:44
https://kosova-info.com/ministri-matoshi-orllani-po-behet-me-ujesjelles/60%Daily2019-03-15 16:31
https://kosova-info.com/aguero-pret-vetem-nje-thirrje-qe-te-largohet-nga-man-city-thote-babai-i-lojtarit/60%Daily2019-03-15 16:30
https://kosova-info.com/stanaj-publikon-bashkepunimin-me-afrojack-dhe-rae-sremmurd/60%Daily2019-03-15 16:29
https://kosova-info.com/lista-serbe-takohen-me-ambasadorin-kosnett-kerkohet-heqja-e-takses/60%Daily2019-03-15 16:22
https://kosova-info.com/ndihmessekretarja-e-shba-ve-per-ceshtje-te-narkotikeve-te-henen-viziton-kosoven/60%Daily2019-03-15 16:18
https://kosova-info.com/para-lindjes-gjira-pranon-dhurate-te-vecante-per-foshnjen/60%Daily2019-03-15 16:14
https://kosova-info.com/sevilla-shkarkon-trajnerin-pas-eliminimit-dramatik-nga-liga-e-evropes/60%Daily2019-03-15 16:13
https://kosova-info.com/fred-eshte-i-vendosur-qe-te-ndihmoje-manchester-united-drejt-nje-triumfi-ne-kupen-fa/60%Daily2019-03-15 16:04
https://kosova-info.com/sbashk-u-nuk-e-respekton-vendimin-e-masht-it-per-oret-e-humbura-presin-vendimin-e-gjykates/60%Daily2019-03-15 16:03
https://kosova-info.com/fustani-qe-gati-i-nxori-ne-shesh-te-pasmet-e-kim-kardashian/60%Daily2019-03-15 16:00
https://kosova-info.com/ahmeti-vrasja-e-njerezve-ne-xhami-vetem-per-shkak-te-besimit-te-tyre-eshte-turpi-i-njerezimit/60%Daily2019-03-15 15:57
https://kosova-info.com/psd-ja-gjykata-do-te-qartesoje-kushtetutshmerine-e-ligjit-per-delegacionin/60%Daily2019-03-15 15:56
https://kosova-info.com/nje-mije-inicidente-ne-shkolla/60%Daily2019-03-15 15:51
https://kosova-info.com/kolasinac-paralajmeron-shoket-e-skuadres-para-ndeshjes-kunder-napolit/60%Daily2019-03-15 15:45
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ne-zelanden-e-re-kengetari-shqiptar-sapo-e-pash-videon-jam-i-shokuar/60%Daily2019-03-15 15:44
https://kosova-info.com/zvicra-do-te-vazhdoj-te-mbeshtese-bqk-ne/60%Daily2019-03-15 15:38
https://kosova-info.com/inspektorati-gjen-11-shkelje-ligjore-ne-rastin-e-gjinekologut-ahmeti-denohet-me-2-mije-euro-gjobe/60%Daily2019-03-15 15:32
https://kosova-info.com/befason-kovac-bayern-nuk-ka-kapacitet-te-perballet-skuadrat-elitare-te-evropes/60%Daily2019-03-15 15:30
https://kosova-info.com/bohemian-rhapsody-do-te-kete-edhe-nje-pjese/60%Daily2019-03-15 15:29
https://kosova-info.com/burdushi-lirohet-nga-burgu/60%Daily2019-03-15 15:29
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-per-sulmin-ne-zelande-akt-terrorist-i-papranueshem/60%Daily2019-03-15 15:24
https://kosova-info.com/ne-holande-arrestohen-dy-te-dyshuar-per-sulmet-ne-paris/60%Daily2019-03-15 15:17
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-rikthehet-tek-kombetarja-e-portugalise/60%Daily2019-03-15 15:15
https://kosova-info.com/levizjet-provokuese-te-bebe-rexhes-me-shalqi-ne-duar/60%Daily2019-03-15 15:14
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-kthehen-chamberlain-dhe-henderson/60%Daily2019-03-15 15:06
https://kosova-info.com/hoxha-pavaresia-ekonomike-e-grave-eshte-thelbesore-per-mireqenien-e-tyre/60%Daily2019-03-15 15:04
https://kosova-info.com/kurti-per-sulmin-ne-zelande-te-re-terrorizmi-ngjall-deshperim-e-keqardhje/60%Daily2019-03-15 15:03
https://kosova-info.com/rita-ora-vishet-kuq-e-zi-ne-japoni/60%Daily2019-03-15 15:00
https://kosova-info.com/tayna-dhe-noizy-ne-pushime-se-bashku/60%Daily2019-03-15 14:59
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-personin-qe-sulmoi-pylltaret-me-sharre-motorike/60%Daily2019-03-15 14:54
https://kosova-info.com/290-mije-euro-per-sektorin-e-arsimit-ne-gjakove/60%Daily2019-03-15 14:51
https://kosova-info.com/84-fitore-ndaj-85-rivaleve-kush-eshte-skuadra-e-vetme-qe-seshte-mposhtur-kurre-nga-messi/60%Daily2019-03-15 14:50
https://kosova-info.com/pas-vendimit-per-27-prillin-reagon-sela-me-mire-te-isha-vrare-ate-dite-sesa-ta-jetoj-kete-turp/60%Daily2019-03-15 14:39
https://kosova-info.com/young-zerka-albanian-outlawz-dhe-dalmo-vijne-me-kengen-e-re-ting-ting/60%Daily2019-03-15 14:39
https://kosova-info.com/ja-si-i-asgjeson-viva-fresh-produktet-pa-afat/60%Daily2019-03-15 14:33
https://kosova-info.com/tahiri-urdherdhenes-per-vrasjen-e-ivanoviqit-po-del-te-jete-vuciqi/60%Daily2019-03-15 14:30
https://kosova-info.com/grate-ne-zona-rurale-kane-pengesa-bazike-per-pjesemarrje-ne-jeten-publike/60%Daily2019-03-15 14:29
https://kosova-info.com/caktohen-datat-e-ndeshjeve-cerekfinale/60%Daily2019-03-15 14:20
https://kosova-info.com/krize-ne-martesen-e-justin-bieber-dhe-hailey-cifti-drejt-ndarjes/60%Daily2019-03-15 14:19
https://kosova-info.com/policia-publikon-pamjet-e-arrestimit-te-personave-qe-vodhen-dje-ne-qendren-tregtare-ne-drenas/60%Daily2019-03-15 14:08
https://kosova-info.com/pergjigja-e-shkurter-e-zidanes-kur-pyetet-per-golat-e-cr7-kunder-atleticos/60%Daily2019-03-15 14:06
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-albumit-tuna-zbulon-te-verteten-50-ne-spital-e-infuzione/60%Daily2019-03-15 13:59
https://kosova-info.com/messi-e-ronaldo-jane-me-fat-dhe-pa-fat-qe-luajne-ne-te-njejten-epoke/60%Daily2019-03-15 13:52
https://kosova-info.com/papa-francesku-denon-sulmin-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-15 13:48
https://kosova-info.com/elvana-gjata-bashkepunon-me-reperin-e-njohur-per-kengen-e-re/60%Daily2019-03-15 13:39
https://kosova-info.com/iu-shkoi-hajmalia-urdhearrest-per-mashtruesin/60%Daily2019-03-15 13:32
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-ka-nje-lajm-te-keq-per-ajaxin/60%Daily2019-03-15 13:26
https://kosova-info.com/pese-vjet-burg-ndihmoi-grabitesin-ne-istog-ku-u-vra-polici-izet-demaj/60%Daily2019-03-15 13:22
https://kosova-info.com/adrola-dushi-nuk-i-le-vend-as-imagjinates-me-kete-pamje/60%Daily2019-03-15 13:19
https://kosova-info.com/211-vjet-burg-per-16-te-akuzuarit-per-dhunen-e-27-prillit-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2019-03-15 13:12
https://kosova-info.com/asgjesohen-mbi-500-kg-mish-me-afat-te-skaduar/60%Daily2019-03-15 13:11
https://kosova-info.com/schmidt-per-shqiperine-edhe-qeveria-mban-pergjegjesi/60%Daily2019-03-15 13:06
https://kosova-info.com/deklarata-e-klopp-para-dueleve-me-porton-ne-cerekfinalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-03-15 13:06
https://kosova-info.com/u-kerkohet-mediave-te-heqin-videot-e-sulmit-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-15 13:03
https://kosova-info.com/gold-ag-per-sulmin-ne-zelanden-e-re-o-allah-jepjau-hakun-zullumqareve/60%Daily2019-03-15 12:59
https://kosova-info.com/bik-denon-sulmin-ne-zelande-te-re-terrorizmi-sfida-kryesore-ne-boten-moderne/60%Daily2019-03-15 12:55
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcelonen-pas-shortit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-15 12:48
https://kosova-info.com/merkel-jam-e-pikelluar-tek-vriten-njerez-qe-ne-menyre-paqesore-po-faleshin-ne-xhami/60%Daily2019-03-15 12:40
https://kosova-info.com/publikohet-lista-e-gjermanise-e-mbushur-me-befasi/60%Daily2019-03-15 12:40
https://kosova-info.com/sofia-reys-rita-ora-dhe-anitta-sjellin-kengen-e-re-r-i-p/60%Daily2019-03-15 12:39
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-do-te-denohet-nga-uefa/60%Daily2019-03-15 12:32
https://kosova-info.com/veseli-per-marredheniet-kosove-japoni-miqesia-e-vertete-nuk-njeh-distanca-gjeografike/60%Daily2019-03-15 12:31
https://kosova-info.com/mpj-tregon-nese-ka-kosovare-te-vdekur-nga-sulmi-terrorist-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 12:22
https://kosova-info.com/keto-do-jene-perballjet-gjysmefinale-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2019-03-15 12:22
https://kosova-info.com/vesa-luma-reagon-pas-sulmit-qe-ndodhi-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 12:19
https://kosova-info.com/djaloshi-bjond-i-fshatit-i-cili-u-be-vrases-rrefimi-per-jeten-e-brenton-tarrant/60%Daily2019-03-15 12:12
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfilloi-puna-ne-zgjerimin-rruges-dollc-gjakoves/60%Daily2019-03-15 12:10
https://kosova-info.com/ministri-serb-shtetet-e-bashkuara-bejne-nje-devijim-nga-prishtina/60%Daily2019-03-15 12:07
https://kosova-info.com/reperi-capital-t-viziton-femijet-me-sindromen-down/60%Daily2019-03-15 11:59
https://kosova-info.com/ne-disa-pjese-te-fushe-kosoves-neser-do-te-kete-nderprerje-te-furnizimit-me-uje/60%Daily2019-03-15 11:59
https://kosova-info.com/dergohet-ne-kushtetuese-ligji-per-dialog/60%Daily2019-03-15 11:57
https://kosova-info.com/facebook-twitter-e-youtube-i-bashkojne-forcat-pas-sulmit-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 11:52
https://kosova-info.com/si-e-kishte-paralajmeruar-ne-facebook-masakren-ndaj-invaduesve-myslimane-terroristi-bernton-tarrant/60%Daily2019-03-15 11:50
https://kosova-info.com/live-shorti-i-liges-se-evropes-2/60%Daily2019-03-15 11:49
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-te-rritet-paga-minimale-ne-vend/60%Daily2019-03-15 11:48
https://kosova-info.com/oak-ksb-dhe-oemvp-lidhin-bizneset-per-te-rritur-bashkepunimin-dhe-eksportin/60%Daily2019-03-15 11:48
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-se-re-te-gent-fatalit/60%Daily2019-03-15 11:47
https://kosova-info.com/ka-vetem-nje-mundesi-qe-te-shohim-perballje-cr7-messi-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-15 11:37
https://kosova-info.com/e-mbajti-per-vete-pazarin-ditor-arrestohet-punetori-i-keds-it/60%Daily2019-03-15 11:32
https://kosova-info.com/policia-implementon-plan-operativ-kunder-transportuesve-ilegale-te-drureve/60%Daily2019-03-15 11:32
https://kosova-info.com/perballje-te-cmendura-na-presin-ne-gjysmefinale-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-03-15 11:26
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-kanberra-ofron-numrat-emergjente-pas-sulmit-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-15 11:26
https://kosova-info.com/donte-te-martohej-me-nje-70-vjecare-gjykata-ne-zvicer-e-ben-shqiptarin-te-flase-me-vete/60%Daily2019-03-15 11:22
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-keto-jane-perballjet-cerekfinale-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-03-15 11:17
https://kosova-info.com/dergohet-ne-mbajtje-nje-agjent-i-unhcr-it-mashtroi-qytetaret-ne-kamenice/60%Daily2019-03-15 11:16
https://kosova-info.com/deshmitari-rrefen-tmerrin-brenda-xhamise-se-sulmuar-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 11:03
https://kosova-info.com/bota-islame-e-denoi-ashper-sulmin-ndaj-xhamive-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 11:01
https://kosova-info.com/enrique-publikon-listen-e-spanjes-sa-shume-befasi/60%Daily2019-03-15 11:00
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-personin-qe-tentoi-ti-pervetesoje-mbi-10-mije-euro/60%Daily2019-03-15 10:58
https://kosova-info.com/terroristi-transmetoi-live-masakren-ne-zelanden-e-re-reagon-facebook-u/60%Daily2019-03-15 10:54
https://kosova-info.com/takohen-matoshi-e-qalaj-policia-do-ti-denoje-ata-qe-ndotin-ambientin/60%Daily2019-03-15 10:48
https://kosova-info.com/veseli-akti-terrorist-ne-zelanden-e-re-duhet-ta-bashkoj-gjithe-boten-kunder-terrorizmit/60%Daily2019-03-15 10:43
https://kosova-info.com/live-shorti-i-liges-se-kampioneve-2/60%Daily2019-03-15 10:43
https://kosova-info.com/flet-skerdi-tregon-nese-eshte-ndare-nga-e-fejuara/60%Daily2019-03-15 10:40
https://kosova-info.com/terroristi-qe-masakroi-myslimanet-ne-zelande-eshte-mbeshtetes-i-trumpit/60%Daily2019-03-15 10:34
https://kosova-info.com/mourinho-nuk-e-dua-kete-perballje-ne-cerekfinale-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-03-15 10:31
https://kosova-info.com/terroristi-nga-sulmi-ne-zelanden-e-re-degjoi-kenge-per-kriminelin-serb-karaxhiq-dhe-serbine-e-fuqishme/60%Daily2019-03-15 10:29
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-dihet-nga-sulmi-terrorist-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 10:27
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-zelande-te-re-ne-manifestin-e-tij-e-permend-kosoven/60%Daily2019-03-15 10:20
https://kosova-info.com/morena-taraku-kerkon-lirimin-e-stresit/60%Daily2019-03-15 10:19
https://kosova-info.com/nje-burr-i-shpetoi-plumbave-ne-xhami-ajo-qe-i-ndodhi-me-pas-ka-pikelluar-te-gjithe/60%Daily2019-03-15 10:13
https://kosova-info.com/rezultate-te-papritur-te-sondazhit-per-lojtarin-me-te-mire-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2019-03-15 10:10
https://kosova-info.com/haradinaj-mbledh-burrat-flasin-per-energjine/60%Daily2019-03-15 10:05
https://kosova-info.com/franca-rrit-sigurine-rreth-vendeve-fetare/60%Daily2019-03-15 10:01
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-i-reagon-sellmes-ste-ka-ra-mi-pa-masakrat-qe-i-ka-bere-arkani-ne-kosove/60%Daily2019-03-15 09:59
https://kosova-info.com/sulmet-ne-zelanden-e-re-londra-merr-vendim-per-xhamite/60%Daily2019-03-15 09:55
https://kosova-info.com/keshtu-u-prit-cr7-ne-zhveshtoren-e-juventusit-pas-tri-golave-kunder-atleticos/60%Daily2019-03-15 09:55
https://kosova-info.com/kosova-ka-deshtuar-te-permbush-standardet-e-cilesise-se-ajrit/60%Daily2019-03-15 09:50
https://kosova-info.com/deshmitari-ai-nuk-donte-qe-dikush-te-mbetej-gjalle/60%Daily2019-03-15 09:47
https://kosova-info.com/emri-i-skenderbeut-ne-armen-e-sulmuesit-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-15 09:42
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-shkelqen-e-veshur-me-ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2019-03-15 09:39
https://kosova-info.com/limaj-sulmi-terrorist-ne-zelande-te-re-akt-qyqare-dhe-i-shemtuar/60%Daily2019-03-15 09:39
https://kosova-info.com/kryemadhi-me-16-mars-te-gjithe-kunder-qeverise-qe-grabit-qytetaret-e-saj/60%Daily2019-03-15 09:36
https://kosova-info.com/mourinho-dorezohet-para-cr7-ai-mund-te-beje-gjithcka/60%Daily2019-03-15 09:35
https://kosova-info.com/senati-sfidon-presidentin-trump-voton-kunder-emergjences-kombetare/60%Daily2019-03-15 09:35
https://kosova-info.com/shqiptohen-sot-aktgjykimet-per-27-prillin/60%Daily2019-03-15 09:34
https://kosova-info.com/keto-ishin-fjalet-e-sulmuesit-para-se-ti-fillonte-vrasjet-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-15 09:29
https://kosova-info.com/e-ke-vajzen-me-sindroma-xhensila-myrtezaj-e-ben-per-pese-pare-ndjekesen/60%Daily2019-03-15 09:19
https://kosova-info.com/fifa-denon-edhe-man-cityn-ska-transferime-per-dy-afate/60%Daily2019-03-15 09:17
https://kosova-info.com/sulmuesit-e-cmendur-ja-kush-eshte-ne-mesin-e-viktimave-ne-nje-prej-xhamive/60%Daily2019-03-15 09:13
https://kosova-info.com/per-tre-vjet-zero-denime-me-burgim-te-nivelit-te-larte/60%Daily2019-03-15 09:13
https://kosova-info.com/haradinaj-terrorizmi-e-keqe-madhore-ta-luftojme-te-gjithe-se-bashku/60%Daily2019-03-15 09:10
https://kosova-info.com/tusk-lajmi-pikellues-nga-zelanda-e-re/60%Daily2019-03-15 09:09
https://kosova-info.com/presidenti-trump-hesht-per-sulmin-ne-zelande-te-re/60%Daily2019-03-15 09:04
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-te-nje-prej-sulmuesve-nga-policia-e-zelandes-se-re/60%Daily2019-03-15 09:02
h