XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/ambasadori-i-venezueles-ne-okb-fuqite-e-huaja-po-perpiqen-te-ndezin-lufte-civile/60%Daily2019-04-30 21:59
https://kosova-info.com/keshtu-e-komenton-pochettino-humbjen-e-tottenham-nga-ajax/60%Daily2019-04-30 21:57
https://kosova-info.com/kete-video-te-klaudia-pepes-duke-vallezuar-nuk-duhet-ta-humbisni/60%Daily2019-04-30 21:57
https://kosova-info.com/trump-embargo-e-plote-per-kuben-nese-nuk-i-heq-trupat-nga-venezuela/60%Daily2019-04-30 21:48
https://kosova-info.com/osmani-nese-ma-mohojne-kandidaturen-per-kryetare-te-ldkse-do-te-thote-perjashtim-nga-partia/60%Daily2019-04-30 21:38
https://kosova-info.com/geti-apo-unikkatil-ja-ke-zgjodhi-fiona-gllavica/60%Daily2019-04-30 21:37
https://kosova-info.com/ndertohet-xhamia-me-minaren-me-te-larte-ne-bote/60%Daily2019-04-30 21:34
https://kosova-info.com/klopp-per-mua-messi-eshte-me-i-miri/60%Daily2019-04-30 21:27
https://kosova-info.com/bernabiq-berlini-dhe-parisi-nuk-e-zevendesojne-dialogun-e-brukselit/60%Daily2019-04-30 21:24
https://kosova-info.com/gold-ag-i-pershendet-fansat-nga-ky-vend/60%Daily2019-04-30 21:20
https://kosova-info.com/tayna-tregon-shume-ne-pasqyre/60%Daily2019-04-30 21:15
https://kosova-info.com/bien-temperaturat-ne-ditet-e-para-te-majit-ky-eshte-moti-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-04-30 21:13
https://kosova-info.com/tottenham-0-1-ajax-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-30 21:10
https://kosova-info.com/ajaxi-pushton-edhe-londren-sa-afer-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-04-30 20:56
https://kosova-info.com/eli-fara-mahnit-fansat-me-foton-e-fundit/60%Daily2019-04-30 20:54
https://kosova-info.com/mediat-serbe-haradinaj-nuk-pranoi-ta-pezullonte-taksen-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-04-30 20:51
https://kosova-info.com/venezuela-nje-hap-larg-luftes-civile-pamje-te-renda-te-konfrontimit-te-ushtrise-me-popullin/60%Daily2019-04-30 20:36
https://kosova-info.com/psg-peson-humbjen-e-katert-ne-pese-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2019-04-30 20:25
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-per-samitin-e-berlinit-presidenti-ishte-shume-kritik-ndaj-europianeve/60%Daily2019-04-30 20:23
https://kosova-info.com/shyrete-behluli-me-learten-i-kendojne-nexhmije-pagarushes-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-04-30 20:23
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-po-perdoret-nga-be-per-presion-politik-ndaj-kosoves/60%Daily2019-04-30 20:18
https://kosova-info.com/pacolli-merkel-dhe-macron-i-bene-presion-haradinajt-per-suspendimin-e-takses/60%Daily2019-04-30 20:12
https://kosova-info.com/mbrojtesi-i-tottenham-peson-lendim-te-rende-largohet-nga-loja/60%Daily2019-04-30 20:11
https://kosova-info.com/mozzik-ndalohet-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2019-04-30 20:03
https://kosova-info.com/zyrtaret-gjermane-na-treguan-se-mogherini-e-ka-shtyre-perpara-agjenden-e-ndryshimit-te-kufijve-ne-fshehtesi-te-shteteve-te-be-se/60%Daily2019-04-30 20:00
https://kosova-info.com/citaku-kur-foli-vasfija-ne-sallen-e-kongresit-amerikan-zoteroi-heshtja-dhe-lotet/60%Daily2019-04-30 19:59
https://kosova-info.com/tottenham-ajax-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2019-04-30 19:53
https://kosova-info.com/rrefehet-pink-kam-humbur-nje-femije-ne-moshen-17-vjecare/60%Daily2019-04-30 19:43
https://kosova-info.com/thaci-rrefimi-i-vasfije-krasniqit-ne-kongresin-amerikan-deshmi-e-gjenocidit-te-serbise-ne-kosove/60%Daily2019-04-30 19:39
https://kosova-info.com/weber-samiti-shuplake-per-mogherinin-me-dialogun-do-te-merret-kryediplomati-i-ardhshem-i-be-se/60%Daily2019-04-30 19:37
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kur-wilder-do-te-luftoje-me-joshuan-dhe-furyn/60%Daily2019-04-30 19:28
https://kosova-info.com/ajax-befason-tottenhamin-shenohet-goli-i-pare-ne-londer/60%Daily2019-04-30 19:22
https://kosova-info.com/evi-reci-pranon-nje-urim-te-vecante-ne-ditelindjen-e-29-te/60%Daily2019-04-30 19:20
https://kosova-info.com/haradinaj-mirenjohes-engelit-qe-mizorite-serbe-ne-kosove-i-emeroi-krime-kunder-njerezimit/60%Daily2019-04-30 19:17
https://kosova-info.com/marreveshja-per-zevendesimin-e-oreve-te-humbura-gjate-greves-drejt-deshtimit/60%Daily2019-04-30 19:10
https://kosova-info.com/hoxha-pas-deshmise-se-vasfije-krasniqit-ne-kongresin-amerikan-krimi-nuk-vjeterohet-kurre/60%Daily2019-04-30 19:07
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-personat-te-cilet-mashtruan-qytetaret-me-shitjen-e-biletave-te-falsifikuara/60%Daily2019-04-30 19:01
https://kosova-info.com/vashat-e-kosoves-u16-shkelqejne-ne-duel-me-estonine/60%Daily2019-04-30 19:00
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-ne-ferrari-do-e-harroni-makinen-pasi-ta-shihni-ate/60%Daily2019-04-30 18:44
https://kosova-info.com/te-enjten-hapet-tuneli-i-mitrovices/60%Daily2019-04-30 18:39
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-kerkon-nga-qytetaret-te-ruajne-ambientin/60%Daily2019-04-30 18:29
https://kosova-info.com/morena-taraku-mbaj-mend-kur-ishi-me-tha-nuk-mund-ti-prekesh-endrrat/60%Daily2019-04-30 18:26
https://kosova-info.com/haradinaj-zbulon-detaje-per-takimin-qe-mbahet-ne-paris-me-1-korrik/60%Daily2019-04-30 18:25
https://kosova-info.com/rrahje-e-rende-ne-peje-dy-te-mitur-perfundojne-ne-spital/60%Daily2019-04-30 18:14
https://kosova-info.com/buta-se-shpejti-me-kenge-te-re/60%Daily2019-04-30 18:08
https://kosova-info.com/thaci-pozicioni-i-kosoves-ishte-i-qarte-ne-berlin-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/60%Daily2019-04-30 17:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-ajax/60%Daily2019-04-30 17:56
https://kosova-info.com/facebook-nderron-logon/60%Daily2019-04-30 17:54
https://kosova-info.com/rakitic-ne-ndjekim-rrugen-e-messit-me-te-mirit-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2019-04-30 17:43
https://kosova-info.com/facebook-me-nje-dizajn-krejtesisht-te-ri-ja-si-do-te-duket/60%Daily2019-04-30 17:38
https://kosova-info.com/hazard-e-meriton-te-luaje-te-real-madrid/60%Daily2019-04-30 17:29
https://kosova-info.com/facebook-zbulon-aksidentalisht-te-ardhmen-e-messenger/60%Daily2019-05-03 12:00
https://kosova-info.com/franca-shqipton-447-gjoba-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2019-04-30 17:26
https://kosova-info.com/veseli-falenderon-kongresin-amerikan-qe-hapi-dyert-per-deshmite-e-dhunes-qe-serbia-beri-ne-kosove/60%Daily2019-04-30 17:20
https://kosova-info.com/psg-detyrohet-ti-shese-tre-lojtare-menjehere/60%Daily2019-04-30 17:14
https://kosova-info.com/kryediplomati-boshnjak-nuk-do-ta-njohim-kosoven/60%Daily2019-04-30 17:11
https://kosova-info.com/erdogan-programi-i-avioneve-f-35-nje-deshtim-pa-turqine/60%Daily2019-04-30 17:04
https://kosova-info.com/populli-venezuelas-nuk-do-te-dorezojme-kombin-gjakpiresve-imperialist/60%Daily2019-04-30 16:57
https://kosova-info.com/bayern-e-largon-kovacicin-vjen-nje-super-trajner/60%Daily2019-04-30 16:57
https://kosova-info.com/trump-propozon-qe-azilkerkuesit-te-paguajne-per-aplikim/60%Daily2019-04-30 16:47
https://kosova-info.com/werder-frikeson-kundershtaret-me-fizikun-e-rashices/60%Daily2019-04-30 16:45
https://kosova-info.com/ne-berlin-shkupit-iu-ben-te-qarta-detyrimet-per-ecjen-drejt-be-se/60%Daily2019-04-30 16:40
https://kosova-info.com/guardiola-largon-dy-yje-nga-man-city/60%Daily2019-04-30 16:34
https://kosova-info.com/haradinaj-ilaz-kodra-ra-heroikisht-per-tu-ringritur-atdheu-i-lire/60%Daily2019-04-30 16:32
https://kosova-info.com/robin-krasniqi-kryen-ushtrimet-se-bashku-me-bashkeshorten/60%Daily2019-04-30 16:32
https://kosova-info.com/publikohet-strategjia-e-frances-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-04-30 16:26
https://kosova-info.com/linda-halimi-publikon-videon-e-partnerit-duke-u-argetuar-me-vajzen/60%Daily2019-04-30 16:24
https://kosova-info.com/valverde-deklarohet-para-ndeshjes-barcelona-liverpool/60%Daily2019-04-30 16:24
https://kosova-info.com/haradinaj-thaci-e-rama-me-kane-vene-ne-pozite-te-veshtire-gjate-samitit-te-berlinit/60%Daily2019-04-30 16:13
https://kosova-info.com/rakitic-ekziston-nje-deshire-e-madhe-per-ta-mundur-liverpoolin/60%Daily2019-04-30 15:56
https://kosova-info.com/ldk-cmojme-lart-perkushtimin-e-gjermanise-dhe-te-frances-per-procesin-e-normalizimit-te-marredhenieve-kosove-serbi/60%Daily2019-04-30 15:54
https://kosova-info.com/hib-petrol-sjell-mbushesin-per-vetura-elektrike-ne-kosove/60%Daily2019-04-30 15:50
https://kosova-info.com/viktimat-nuk-mund-te-injorohen/60%Daily2019-04-30 15:42
https://kosova-info.com/klopp-tha-se-camp-nou-nuk-eshte-tempull-i-futbollit-vjen-pergjigja-e-barcelones/60%Daily2019-04-30 15:41
https://kosova-info.com/8-gjera-qe-meshkujt-i-bejne-vetem-kur-iu-dashurojne-vertet/60%Daily2019-05-03 06:36
https://kosova-info.com/tuna-me-foto-te-re-nga-fotosesioni-i-fundit-duket-terheqese/60%Daily2019-04-30 15:33
https://kosova-info.com/rrefimi-i-vellait-te-deshmoreve-bytyqi-ne-kongresin-amerikan-vuciq-ka-kercenuar-familjen/60%Daily2019-04-30 15:27
https://kosova-info.com/justin-bieber-bashkon-forcat-me-yllin-britanez-per-projektin-e-rradhes/60%Daily2019-04-30 15:20
https://kosova-info.com/shkumbin-ismaili-ne-studio-po-vjen-kenga-e-re/60%Daily2019-04-30 15:18
https://kosova-info.com/juventus-ende-ka-shanse-per-de-ligt/60%Daily2019-04-30 15:17
https://kosova-info.com/jahjaga-apel-anetareve-te-kongresit-amerikan-kerkoni-llogari-per-krimet-qe-serbia-ka-bere-ne-kosove/60%Daily2019-04-30 15:15
https://kosova-info.com/me-ne-fund-leshohet-linja-e-rregullt-e-transportit-publik-prishtine-aeroport/60%Daily2019-04-30 15:12
https://kosova-info.com/truku-i-thjeshte-qe-ule-nivelin-e-shtypjes-se-gjakut-brenda-nje-minuti/60%Daily2019-05-01 16:55
https://kosova-info.com/miss-rusia-2018-pozon-ne-bikini-para-aparatit-te-fadil-berishes/60%Daily2019-04-30 15:03
https://kosova-info.com/shpresoj-qe-liverpool-kurre-te-mos-fitoj-titull/60%Daily2019-04-30 15:03
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-emocionon-kongresin-amerikan-rrefen-perjetimet-e-dhunes-gjate-luftes/60%Daily2019-04-30 15:01
https://kosova-info.com/per-260-mije-arme-pa-leje-vetem-781-kerkesa-per-legalizim/60%Daily2019-04-30 14:55
https://kosova-info.com/zelenskiy-shpallet-edhe-zyrtarisht-fitues-i-zgjedhjeve-presidenciale-ne-ukraine/60%Daily2019-04-30 14:54
https://kosova-info.com/samiti-i-pritjeve-por-edhe-mospajtimeve-te-medha/60%Daily2019-04-30 14:49
https://kosova-info.com/kida-zbulon-pa-dashje-te-brendshmet-ne-fotosesionin-e-ri/60%Daily2019-04-30 14:47
https://kosova-info.com/legjenda-scholes-me-kritika-te-ashpra-per-pogban/60%Daily2019-04-30 14:44
https://kosova-info.com/eliot-engel-specialja-te-trajtoje-edhe-krimet-e-kryera-nga-serbet/60%Daily2019-04-30 14:40
https://kosova-info.com/veseli-viziton-familjen-e-pese-vellezerve-te-vrare-nga-forcat-serbe/60%Daily2019-04-30 14:40
https://kosova-info.com/vdes-modelja-e-njohur-sakrifikoi-jeten-per-qenushet-e-saj/60%Daily2019-04-30 14:35
https://kosova-info.com/cmenduria-e-cr7-porosit-bugatti-ne-vlere-11-milione-euro/60%Daily2019-04-30 14:33
https://kosova-info.com/rruga-ne-lagjen-e-boshnjakeve-mbulohet-me-lloc-foto/60%Daily2019-04-30 14:32
https://kosova-info.com/venezuele-udheheqesi-i-opozites-thirrje-per-grusht-shteti/60%Daily2019-04-30 14:30
https://kosova-info.com/sipermarresi-i-coca-coles-ne-gjyq-per-ngacmim-seksual-ne-pune/60%Daily2019-04-30 14:28
https://kosova-info.com/bytyqi-rasti-i-sotem-tregon-se-komunikimi-institucione-prinder-nuk-eshte-ne-nivelin-e-duhur/60%Daily2019-04-30 14:26
https://kosova-info.com/lista-e-kloppit-per-super-ndeshjen-barcelona-liverpool/60%Daily2019-04-30 14:17
https://kosova-info.com/vuciq-ne-berlin-prishtina-erdhi-me-takse-shpresoj-qe-ne-paris-te-ndryshojne-gjerat/60%Daily2019-04-30 14:15
https://kosova-info.com/be-samiti-i-berlinit-sherbeu-per-perafrimin-dhe-kosoves-e-serbise/60%Daily2019-04-30 14:11
https://kosova-info.com/sbashk-kundershton-mesimin-tereditor-e-quan-eksperiment-te-masht-it/60%Daily2019-04-30 14:07
https://kosova-info.com/muriqi-zgjedh-skuadren-e-re-ben-hap-te-madh-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2019-04-30 14:06
https://kosova-info.com/maqedoni-votimi-ne-shkolla-rrezik-per-perhapjen-e-fruthit/60%Daily2019-04-30 14:04
https://kosova-info.com/160-aktakuza-per-nje-muaj-nga-prokuroria-themelore-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-30 14:00
https://kosova-info.com/adriana-matoshi-sic-nuk-e-kemi-pare-pozon-vec-ne-te-brendshme/60%Daily2019-04-30 13:59
https://kosova-info.com/prokuroria-heton-tre-kosovare-dyshohet-se-iu-bashkuan-isis-it-kur-ishin-te-mitur/60%Daily2019-04-30 13:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-juria-shqiptare-qe-do-te-vleresoje-kenget-e-eurovisionit/60%Daily2019-04-30 13:50
https://kosova-info.com/lladrovci-shtatorja-e-heroit-ilaz-kodra-erdhi-ne-vendin-qe-i-takon/60%Daily2019-04-30 13:48
https://kosova-info.com/sa-kuaj-shihni-ne-foto-pergjigjja-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2019-04-30 13:43
https://kosova-info.com/rama-nga-berlini-kush-thote-se-u-mbyllen-dyert-per-negociatat-thote-ate-qe-deshiron/60%Daily2019-04-30 13:40
https://kosova-info.com/alketa-u-perlot-ne-emision-shikojeni-cfare-ben-olti-curri/60%Daily2019-04-30 13:36
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-barcelonen-para-ndeshjes-me-liverpoolin/60%Daily2019-04-30 13:35
https://kosova-info.com/zemer-nga-dhurata-dora-dhe-soolking-arrin-kete-shifer-klikimesh/60%Daily2019-04-30 13:16
https://kosova-info.com/ministrja-zivic-u-takua-me-ambasadoren-e-finlandes-pia-stjernvall/60%Daily2019-04-30 13:13
https://kosova-info.com/baby-g-publikon-video-duke-bere-freestyle/60%Daily2019-04-30 13:07
https://kosova-info.com/ende-nuk-ka-ngritje-te-aktakuzave-specialja-po-vazhdon-intervistimet/60%Daily2019-04-30 13:06
https://kosova-info.com/policia-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2019-04-30 13:04
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-google-chrome-te-kene-kujdes-nga-kjo-mund-tua-vjedh-te-dhenat/60%Daily2019-04-30 13:03
https://kosova-info.com/shmang-taksen-100-per-bartjen-e-175-arkivoleve-nga-serbia-i-akuzuari-denohet-me-kusht-dhe-debohet-nga-kosova/60%Daily2019-04-30 12:54
https://kosova-info.com/albatriti-me-gruan-shkembejne-puthje-pasionante-rrugeve-te-turqise/60%Daily2019-04-30 12:53
https://kosova-info.com/juan-guaido-deklaron-fazen-perfundimtare-te-operacionit-liria-ne-venezuele/60%Daily2019-04-30 12:46
https://kosova-info.com/jlo-fotografohet-ne-rruge-gjate-xhirimeve-te-gjithe-syte-tek-ky-detaj/60%Daily2019-04-30 12:38
https://kosova-info.com/spalletti-po-largohet-inter-fillon-bisedimet-me-trajnerin-e-ri/60%Daily2019-04-30 12:38
https://kosova-info.com/grabitja-e-rinasit-kosovari-mohon-akuzat-diten-e-ngjarjes-isha-per-dreke/60%Daily2019-04-30 12:34
https://kosova-info.com/nora-istrefi-elegante-e-veshur-ne-te-kuqe/60%Daily2019-04-30 12:28
https://kosova-info.com/tahiri-informon-ambasadoret-e-be-se-per-masat-e-ndermarra-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2019-04-30 12:28
https://kosova-info.com/psd-samiti-i-berlinit-nje-hap-perpara-drejt-intesifikimit-te-dialogut/60%Daily2019-04-30 12:23
https://kosova-info.com/zbulohet-orari-i-xhiros-se-ardhshme-te-superliges-kete-dite-luhet-derbi-drita-prishtina/60%Daily2019-04-30 12:20
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine-3/60%Daily2019-04-30 12:16
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-stil-te-vecante-te-imazhet-e-fundit/60%Daily2019-04-30 12:15
https://kosova-info.com/haradinaj-merr-nje-lajm-te-mire-ne-gjermani-per-kosoven/60%Daily2019-04-30 12:13
https://kosova-info.com/agnelli-zgjedh-trajnerin-e-ri-ne-juventus/60%Daily2019-04-30 12:08
https://kosova-info.com/gjira-kajtazi-publikon-fotografine-e-embel-me-foshnjen-dhe-partnerin/60%Daily2019-04-30 12:07
https://kosova-info.com/grabitja-e-rinasit-hajdini-nuk-kam-lidhje-me-ngjarjen/60%Daily2019-04-30 11:57
https://kosova-info.com/veliu-apelon-te-mos-ndizen-goma-per-festen-e-1-majit/60%Daily2019-04-30 11:57
https://kosova-info.com/dedikimi-prekes-i-kleas-per-elgitin/60%Daily2019-04-30 11:54
https://kosova-info.com/veseli-nje-toke-qe-lind-burra-si-ilaz-kodra-te-ardhmen-e-ka-te-sigurt/60%Daily2019-04-30 11:53
https://kosova-info.com/keto-jane-problemet-shendetesore-qe-mund-ti-eliminoni-duke-ngrene-qepe-te-reja/60%Daily2019-04-30 11:40
https://kosova-info.com/takimi-kishte-perfunduar-shikojeni-cfare-po-benin-bernabiq-dhe-vuciq-pas-fotografise-se-perbashket/60%Daily2019-04-30 11:38
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-reagon-pas-plagosjes-se-mesueses-ne-prishtine/60%Daily2019-04-30 11:23
https://kosova-info.com/baby-g-vazhdon-provokimet-filmon-nga-afer-te-pasmet/60%Daily2019-04-30 11:20
https://kosova-info.com/ky-ishte-qendrimi-i-macronit-prapa-dyerve-te-mbyllura-ne-lidhje-me-kufijte-kosove-serbi/60%Daily2019-04-30 11:16
https://kosova-info.com/ja-perse-shkencetaret-po-rekomandojne-te-hani-cokollate-cdo-dite/60%Daily2019-04-30 11:15
https://kosova-info.com/formacioni-i-frikshem-i-barcelones-me-de-jong-dhe-de-ligt/60%Daily2019-04-30 11:08
https://kosova-info.com/publikohen-fotografite-e-para-te-enterierit-te-bmw-i4/60%Daily2019-05-01 17:55
https://kosova-info.com/paraburgim-ndaj-dy-te-dyshuarve-per-sulmin-qe-perfundoi-me-vdekje-ne-bjeshket-e-rugoves/60%Daily2019-04-30 10:54
https://kosova-info.com/trump-padit-deutsche-bank-dhe-capital-one/60%Daily2019-04-30 10:49
https://kosova-info.com/larry-king-peson-sulm-ne-zemer/60%Daily2019-04-30 10:47
https://kosova-info.com/shba-ja-po-heton-video-incizimin-e-baghdadit/60%Daily2019-04-30 10:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdeshtuan-ne-provimin-e-matures-vetevriten-21-nxenes/60%Daily2019-04-30 10:43
https://kosova-info.com/gjyqtari-e-ndal-ndeshjen-per-te-shkuar-ne-tualet/60%Daily2019-04-30 10:42
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-mesuese-ne-shkollen-7-marsi-ne-prishtine/60%Daily2019-04-30 10:41
https://kosova-info.com/veseli-ne-takim-me-ambasadorin-e-gjermanise-ky-eshte-vleresimi-i-tij-per-samitin-e-berlinit/60%Daily2019-04-30 10:38
https://kosova-info.com/oshp-ja-i-menjanohet-projektit-te-usaid-it-nuk-do-qe-publiku-te-shohe-seancat-live/60%Daily2019-04-30 10:35
https://kosova-info.com/berluskoni-perfundon-ne-spital/60%Daily2019-04-30 10:34
https://kosova-info.com/ava-max-per-medien-e-huaj-isha-pre-e-bulizmit-ne-shkolle/60%Daily2019-04-30 10:31
https://kosova-info.com/me-veshje-kombetare-shyhrete-behluli-paralajmeron-kenge-me-rejen/60%Daily2019-04-30 10:23
https://kosova-info.com/rama-takohet-me-kryetaren-e-spd-dhe-nenkryetarin-e-grupit-parlamentar-te-cdu/60%Daily2019-04-30 10:18
https://kosova-info.com/vetedorezohen-dy-autoret-e-dyshuar-te-vrasjes-se-kusherinjve/60%Daily2019-04-30 10:18
https://kosova-info.com/kylie-jenner-merr-vendimin-drastik-per-jordyn-woods/60%Daily2019-04-30 10:02
https://kosova-info.com/mustafa-deklaratat-e-thacit-e-haradinajt-ne-berlin-per-konsum-te-brendshem/60%Daily2019-04-30 09:50
https://kosova-info.com/kejvina-kthella-djeg-italianet-rrugeve-te-milanos/60%Daily2019-04-30 09:42
https://kosova-info.com/nasim-haradinaj-per-samitin-e-berlinit-nuk-e-kam-percjelle-jam-kane-tu-livru/60%Daily2019-04-30 09:41
https://kosova-info.com/keta-jane-numrat-me-te-cilet-partite-garojne-ne-zgjedhjet-e-veriut/60%Daily2019-04-30 09:31
https://kosova-info.com/kaq-eshte-shifra-qe-paguan-madonna-per-te-performuar-ne-billboard-music-awards/60%Daily2019-04-30 09:26
https://kosova-info.com/ferdinand-kthehet-ne-man-utd/60%Daily2019-04-30 09:25
https://kosova-info.com/matoshi-ben-thirrje-per-mos-ndezjen-e-gomave-per-1-maj/60%Daily2019-04-30 09:16
https://kosova-info.com/dw-shqiperia-shkaktare-per-mosliberalizim-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2019-04-30 09:15
https://kosova-info.com/ish-mesfushori-francez-shqiptaret-i-urrejne-te-huajt-dhe-i-shesin-ndeshjet/60%Daily2019-04-30 09:14
https://kosova-info.com/presidenti-meta-pret-aleatet-e-pd-se-kerkohet-tryeze-politike/60%Daily2019-04-30 09:11
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-per-ramush-haradinajn-ky-eshte-baba/60%Daily2019-04-30 09:06
https://kosova-info.com/berlusconi-perfundon-ne-spital/60%Daily2019-04-30 09:02
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-i-armatosur-ne-kristcerc/60%Daily2019-04-30 08:57
https://kosova-info.com/grushtoi-nje-tifoz-8-ndeshje-mosloje-per-neymarin/60%Daily2019-04-30 08:52
https://kosova-info.com/lorik-cana-rrefen-tri-momentet-me-prekese-ne-jete/60%Daily2019-04-30 08:51
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-burrin-qe-rrahu-gruan-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-30 08:41
https://kosova-info.com/familja-haziri-nga-gjilani-ne-kushte-te-mjerueshme-kater-jetimet-nuk-kane-as-shtepi-foto/60%Daily2019-04-30 08:34
https://kosova-info.com/rita-ora-do-te-ishte-e-mrekullueshme-sikur-te-beja-nje-kenge-ne-shqip/60%Daily2019-04-30 08:31
https://kosova-info.com/iu-gjenden-10-kg-kanabis-ne-makine-ne-pranga-transportuesit/60%Daily2019-04-30 08:30
https://kosova-info.com/juventus-shokon-tifozet-dybala-ne-shitje/60%Daily2019-04-30 08:27
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-femer-nga-shqiperia-pasi-kishte-rrahur-nje-kosovare/60%Daily2019-04-30 08:25
https://kosova-info.com/rrahje-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2019-04-30 08:24
https://kosova-info.com/nikka-se-shpejti-sjell-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-30 08:12
https://kosova-info.com/shi-dhe-ulje-temperaturash-sot-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-30 08:10
https://kosova-info.com/flaka-krelani-kurre-nuk-i-bej-gabimet-e-njejta/60%Daily2019-04-30 07:55
https://kosova-info.com/adios-atletico-madrid-godin-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri/60%Daily2019-04-30 07:50
https://kosova-info.com/ska-dialog-pa-heqje-te-takses-daciq-thote-se-nuk-mund-ti-plotesojne-deshirat-e-kosoves/60%Daily2019-04-30 07:42
https://kosova-info.com/samiti-i-berlinit-nuk-arrin-emerues-te-perbashk/60%Daily2019-04-30 07:39
https://kosova-info.com/publikohet-traileri-i-filmit-qe-bashkoi-serish-jennider-aniston-dhe-adam-sandler/60%Daily2019-04-30 07:39
https://kosova-info.com/mijatovic-konfirmon-ekipin-e-modricit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-04-30 07:37
https://kosova-info.com/u-gjet-nje-mjet-shperthyes-nje-person-i-arrestuar-ne-christchurch-te-zelandes-se-re/60%Daily2019-04-30 07:31
https://kosova-info.com/halima-aden-behet-modelja-e-pare-qe-vesh-burkini-ne-vend-te-bikinit/60%Daily2019-04-30 07:24
https://kosova-info.com/pershendetja-e-ngrohte-e-merkelit-dhe-macronit-me-thacin-video/60%Daily2019-04-30 07:23
https://kosova-info.com/indeksi-i-shendetit-2019-shqiperia-renditet-me-keq-ne-evrope/60%Daily2019-04-30 07:21
https://kosova-info.com/pas-samitit-te-berlinit-hahn-pret-zhbllokimin-e-dialogut/60%Daily2019-04-30 07:12
https://kosova-info.com/dorehiqet-zevendesprokurori-i-pergjithshem-i-shba-se/60%Daily2019-04-30 07:07
https://kosova-info.com/van-dijk-nuk-ka-dyshime-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2019-04-30 07:06
https://kosova-info.com/nderron-jete-regjisori-john-singleton/60%Daily2019-04-30 07:05
https://kosova-info.com/gashi-kosova-duhet-te-kete-unifikim-te-spektrit-politik/60%Daily2019-04-30 07:04
https://kosova-info.com/kriza-politika-meta-takon-sot-aleatet-e-pd-se/60%Daily2019-04-30 06:59
https://kosova-info.com/kur-e-sheh-veten-nene-genta-ismajli-jep-pergjigjen-e-papritur/60%Daily2019-04-30 06:53
https://kosova-info.com/udheheqesi-i-is-al-baghdadi-shfaqet-ne-videon-e-pare-ne-pese-vjet/60%Daily2019-04-30 06:51
https://kosova-info.com/drejtori-i-arsimit-ne-ferizaj-tregon-pse-i-ndaloi-ekskursionet-e-maturanteve/60%Daily2019-04-30 06:47
https://kosova-info.com/xeni-zbulon-detaje-rreth-koncertit-qe-do-ta-mbaje-me-artisten-e-njohur/60%Daily2019-04-30 06:38
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-zbulon-emrin-e-trajnerit-te-ri-te-milanit/60%Daily2019-04-30 06:33
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-jane-pajtuar-qe-te-vazhdojne-dialogun-me-ndermjetesim-te-bese/60%Daily2019-04-30 06:27
https://kosova-info.com/protesta-per-1-maj/60%Daily2019-04-30 06:25
https://kosova-info.com/franceska-jace-shfaq-linjat-trupore-ne-kete-veshje/60%Daily2019-04-30 06:25
https://kosova-info.com/perandori-japonez-akihito-fillon-abdikimin-historik/60%Daily2019-04-30 06:14
https://kosova-info.com/tottenham-ajax-formacionet-e-super-gjysmefinales/60%Daily2019-04-30 06:10
https://kosova-info.com/pas-kce-tayna-po-pergatit-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-30 06:09
https://kosova-info.com/ne-berlin-nuk-hiqet-taksa-e-as-vizat/60%Daily2019-04-30 06:00
https://kosova-info.com/era-istrefi-nis-xhirimet-per-kengen-e-re-keshtu-duket/60%Daily2019-04-30 05:56
https://kosova-info.com/keto-jane-dy-takimet-qe-do-ti-zhvilloje-sot-vuciq-ne-berlin/60%Daily2019-04-30 05:55
https://kosova-info.com/sot-terhiqet-shorti-per-zgjedhjet-ne-veri/60%Daily2019-04-30 05:36
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-18/60%Daily2019-04-30 05:27
https://kosova-info.com/erdogan-ne-biseden-me-trump-propozon-grup-punues-per-s-400/60%Daily2019-04-29 21:59
https://kosova-info.com/demi-rose-zbulon-me-shume-se-qe-duhet/60%Daily2019-04-29 21:57
https://kosova-info.com/man-city-pergatit-100-milione-euro-per-super-mesfushorin/60%Daily2019-04-29 21:55
https://kosova-info.com/elhaida-dani-me-foto-joshese-nga-krevati/60%Daily2019-04-29 21:53
https://kosova-info.com/barrierat-tregtare-ndaj-kosoves-shqiperia-renditet-pas-serbise-e-bosnjes/60%Daily2019-04-29 21:46
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-rremben-zemrat-ndjekesve-me-thjeshtesine/60%Daily2019-04-29 21:44
https://kosova-info.com/lucas-nuk-jam-i-befasuar-me-ecurine-e-mire-te-spurs-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-29 21:41
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-serbia-ska-kushte-tjera-per-vazhdimin-e-dialogut-perpos-heqjes-se-takses/60%Daily2019-04-29 21:34
https://kosova-info.com/mozzik-tregon-edhe-nje-here-perkushtimin-ndaj-vajzes-ajo-i-ka-ngjare-shume/60%Daily2019-04-29 21:32
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-dhe-noizy-prishin-serish-raportet/60%Daily2019-04-29 21:26
https://kosova-info.com/e-papritur-mesohet-kundershtari-i-joshua-per-1-qershorin/60%Daily2019-04-29 21:19
https://kosova-info.com/thaci-nga-berlini-jep-nje-lajm-te-hidhur-per-vizat/60%Daily2019-04-29 21:14
https://kosova-info.com/si-rralle-here-elinel-publikon-ne-instagram-foto-me-bashkeshorten/60%Daily2019-04-29 21:05
https://kosova-info.com/receta-e-gurabise-me-mjalte/60%Daily2019-05-02 11:22
https://kosova-info.com/klitschko-kujton-dy-vjetorin-e-humbjes-nga-joshua-jep-shenja-per-rikthimin-ne-ring/60%Daily2019-04-29 20:59
https://kosova-info.com/mbi-1-milione-irakiane-ende-jane-te-zhvendosur/60%Daily2019-04-29 20:56
https://kosova-info.com/gold-ag-publikon-bashkepunimin-me-ismet-bexhetin/60%Daily2019-04-29 20:46
https://kosova-info.com/klopp-i-qete-para-udhetimit-ne-barcelone-camp-nou-nuk-eshte-nje-tempull/60%Daily2019-04-29 20:45
https://kosova-info.com/peshkataret-zbulojne-balenen-spiune-te-rusise-ishte-e-pajisur-me-kamere/60%Daily2019-04-29 20:43
https://kosova-info.com/spitali-i-shkodres-nuk-i-perpunon-mbetjet-spitalore-i-mban-te-hapura-brenda-rrethimit/60%Daily2019-04-29 20:39
https://kosova-info.com/performanca-e-rita-ores-ne-zvicer-nepermjet-fotografive/60%Daily2019-04-29 20:32
https://kosova-info.com/ten-hag-nuk-ka-avantazh-te-padrejte-te-ajax/60%Daily2019-04-29 20:30
https://kosova-info.com/berisha-serbia-ka-thene-edhe-ne-vitin-1999-nuk-mposhtemi-por-ndodhi-e-kunderta/60%Daily2019-04-29 20:26
https://kosova-info.com/gjate-darkes-ne-berlin-thaci-permend-faktoret-qe-e-kane-bllokuar-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-04-29 20:21
https://kosova-info.com/roza-lati-flet-per-marredheniet-me-vip-at-kam-nje-liste-te-zeze-personazhesh/60%Daily2019-04-29 20:14
https://kosova-info.com/fillojne-xhirimet-e-filmit-james-bond/60%Daily2019-04-29 20:04
https://kosova-info.com/nuk-ka-var-por-teknologjia-po-e-vendos-titullin-e-premierliges/60%Daily2019-04-29 20:00
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-po-i-kalojne-pushimet-albatrit-muqiqi-me-bashkeshorten/60%Daily2019-04-29 19:57
https://kosova-info.com/statistikat-thone-se-karius-ka-bere-sezon-me-te-mire-sesa-de-gea/60%Daily2019-04-29 19:48
https://kosova-info.com/perfundojne-punimet-e-samitit-te-berlinit-thaci-thote-se-duhet-pershpejtuar-rrugetimi-per-ne-be/60%Daily2019-04-29 19:39
https://kosova-info.com/mendes-i-ofron-juventusit-james-rodriguezin/60%Daily2019-04-29 19:29
https://kosova-info.com/haradinaj-publikon-fotografine-e-dites/60%Daily2019-04-29 19:25
https://kosova-info.com/e-gjithe-vemendja-te-marina-vjollca-vjen-me-foto-te-reja-ne-instagram/60%Daily2019-04-29 19:25
https://kosova-info.com/totteham-merr-lajm-te-mire-para-perballjes-me-ajax-ylli-i-skuadres-kthehet-ne-stervitje/60%Daily2019-04-29 19:16
https://kosova-info.com/deputeti-i-vv-se-kerkon-shkarkimin-e-hashim-thacit-nga-posti-i-presidentit/60%Daily2019-04-29 19:13
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-era-istrefit-shkel-me-kembe-dollaret/60%Daily2019-04-29 19:02
https://kosova-info.com/instagram-me-nje-perditesim-qe-do-i-gezoje-perdoruesit/60%Daily2019-04-30 07:09
https://kosova-info.com/mbi-1500-aktiviste-te-pdk-se-ne-zgjedhjet-e-7-nendegeve-ne-drenas/60%Daily2019-04-29 19:00
https://kosova-info.com/ylli-i-man-utd-humb-garat-e-kupes-se-afrikes-peson-lendim-te-rende/60%Daily2019-04-29 18:59
https://kosova-info.com/haradinaj-serbia-duhet-ta-njohe-pavaresine-dhe-sovranitetin-e-kosoves-ne-kufijte-e-saj-ekzistues/60%Daily2019-04-29 18:55
https://kosova-info.com/tuna-thote-se-dashuria-i-jep-ngjyre-gjithckaje/60%Daily2019-04-29 18:48
https://kosova-info.com/tuchel-neymar-urren-te-humbas/60%Daily2019-04-29 18:44
https://kosova-info.com/produktet-qe-shkaktojne-kancerin-freskueset-e-ajrit-qirinjte-pasta-e-dhembeve-dhe-me-shume/60%Daily2019-04-29 18:42
https://kosova-info.com/pas-takimit-delegacioni-kosovare-ne-nje-tavoline-me-ate-serbe-foto/60%Daily2019-04-29 18:38
https://kosova-info.com/mcgregor-po-kthehet-nga-pensionimi-paralajmerohet-revanshi-i-endrrave/60%Daily2019-04-29 18:30
https://kosova-info.com/barca-ia-sheh-sherrin-triumfit-ne-la-liga-ata-duhet-te-paguajne-1-milion-euro/60%Daily2019-04-29 18:14
https://kosova-info.com/ne-berlin-protestohet-kunder-bosnjezimit-te-kosoves/60%Daily2019-04-29 18:09
https://kosova-info.com/zyrtare-denis-suarez-humb-pjesen-e-mbetur-te-sezonit/60%Daily2019-04-29 18:01
https://kosova-info.com/referimi-skandaloz-ne-nba-plasin-dyshimet-mbi-gjyqtarin-ai-ishte-tifoz-i-durant/60%Daily2019-04-29 17:46
https://kosova-info.com/lideri-i-isis-it-paraqitet-publikisht-per-here-te-pare-pas-pese-vjetesh/60%Daily2019-04-29 17:44
https://kosova-info.com/soni-malaj-ben-kete-ndryshim-ne-pamje/60%Daily2019-04-29 17:44
https://kosova-info.com/merkel-zaev-reformat-jane-argument-serioz-per-vendim-pozitiv-nga-be-ja/60%Daily2019-04-29 17:39
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-ia-shpreh-edhe-njehere-dashurine-publikisht-adonisit/60%Daily2019-04-29 17:35
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-tirane-policia-blindon-zonen-ne-unazen-e-re/60%Daily2019-04-29 17:35
https://kosova-info.com/sarri-ndan-mendjen-per-higuain-ja-cfare-ka-vendosur/60%Daily2019-04-29 17:29
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-petulla-i-ka-gatuar-emina-cunmulaj/60%Daily2019-04-29 17:27
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-petulla-i-ka-gatuar-emina-cunmulaj/60%Daily2019-04-29 17:27
https://kosova-info.com/pacolli-ne-berlin-ka-ardhur-koha-qe-serbia-ta-pranoje-realitetin/60%Daily2019-04-29 17:22
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-merkel-dhe-macron-me-lideret-e-ballkanit/60%Daily2019-04-29 17:04
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-duas-ndan-me-ndjekesit-momente-nga-banjo-shfaqet-gjysme-i-zhveshur/60%Daily2019-04-29 17:01
https://kosova-info.com/makina-e-enver-hoxhes-kapte-120-km-ne-ore/60%Daily2019-04-29 16:55
https://kosova-info.com/thaci-nuk-ka-pajtim-perderisa-serbia-dhe-bosnje-e-hercegovina-se-njohin-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-04-29 16:48
https://kosova-info.com/dw-gjermania-nuk-do-te-vendose-per-negociatat-ne-qershor-pavaresisht-vendimit-te-ke/60%Daily2019-04-29 16:47
https://kosova-info.com/mbi-245-mije-lende-presin-zgjidhje-ne-gjykata/60%Daily2019-04-29 16:42
https://kosova-info.com/raporti-amerikan-myslimanet-ujgure-subjekt-i-abuzimit-te-eger/60%Daily2019-04-29 16:40
https://kosova-info.com/lamtumire-rrudha-permes-ketyre-ushtrimeve-te-thjeshta/60%Daily2019-04-29 16:32
https://kosova-info.com/shikimi-i-gjokseve-eshte-nje-nga-menyrat-qe-meshkujt-te-jetojne-me-gjate/60%Daily2019-04-29 16:16
https://kosova-info.com/pochettino-hedh-poshte-gjithcka-nuk-ka-bisedime-me-milan/60%Daily2019-04-29 16:16
https://kosova-info.com/macron-i-bene-thirrje-kosoves-dhe-serbise-te-heqin-dore-nga-emocionet-gjate-dialogut/60%Daily2019-04-29 16:12
https://kosova-info.com/merkel-sonte-diskutojme-per-gjetjen-e-nje-zgjidhjeje-per-kosoven-e-serbine/60%Daily2019-04-29 16:11
https://kosova-info.com/fastfurious-vin-diesel-njofton-se-john-cena-do-ta-z-vendin-e-the-rock/60%Daily2019-04-29 16:10
https://kosova-info.com/ylli-i-juventus-i-nenshtrohet-operimit-ne-gju-e-kalon-me-sukses/60%Daily2019-04-29 16:06
https://kosova-info.com/haradinaj-publikon-fotografi-me-merkel-e-macron/60%Daily2019-04-29 16:03
https://kosova-info.com/merkel-dhe-macron-te-parin-e-presin-thacin/60%Daily2019-04-29 15:57
https://kosova-info.com/merkato-rakitic-ka-nje-mesazh-per-man-utd-dhe-barcen/60%Daily2019-04-29 15:45
https://kosova-info.com/cakaj-merkel-e-mbeshtet-hapjen-e-negociatave-per-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/60%Daily2019-04-29 15:45
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-noizyt-duke-bere-drift-me-ferrati/60%Daily2019-04-29 15:41
https://kosova-info.com/pas-inciatives-se-veselit-amerika-reagon-e-para-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/60%Daily2019-04-29 15:38
https://kosova-info.com/lufta-per-mbijetesen-flamurtari-permbyse-kek-un-per-tri-piket/60%Daily2019-04-29 15:29
https://kosova-info.com/nis-takimi-rama-merkel/60%Daily2019-04-29 15:27
https://kosova-info.com/pilula-qe-zgjerohet-ne-stomak-dyfishon-shanset-e-humbjes-se-peshes/60%Daily2019-04-30 06:45
https://kosova-info.com/ava-max-nuk-deshiron-te-krahasohet-me-katy-perryn/60%Daily2019-04-29 15:24
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-takimit-me-grenell-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-opsion-i-rrezikshem/60%Daily2019-04-29 15:23
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-i-delegacionit-kosovare-me-ambasadorin-amerikan-ne-berlin/60%Daily2019-04-29 15:15
https://kosova-info.com/lala-rashica-potencial-per-nje-klub-te-madh-ja-diferenca-mes-shqiperise-dhe-kosoves/60%Daily2019-04-29 15:14
https://kosova-info.com/nuk-i-dhimbset-fare-e-shkaterron-me-cekan-veturen-2-milione-euroshe/60%Daily2019-04-29 15:13
https://kosova-info.com/e-papritur-milan-vendos-per-te-ardhmen-e-gattuso/60%Daily2019-04-29 15:01
https://kosova-info.com/thaci-per-reuters-dialogu-duhet-te-perfundoje-me-njohje-reciproke/60%Daily2019-04-29 14:54
https://kosova-info.com/me-kete-veshje-te-ngushte-kim-deshmon-se-nuk-ka-konkurrence-per-trupin/60%Daily2019-04-29 14:48
https://kosova-info.com/nara-flet-per-icardin-thote-se-lojtari-deshiron-qendrimin-tek-inter/60%Daily2019-04-29 14:45
https://kosova-info.com/fotografi-ekskluzive-te-dizajnit-final-te-iphone-11-max/60%Daily2019-04-29 14:42
https://kosova-info.com/vogelushi-nga-podujeva-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2019-04-29 14:37
https://kosova-info.com/rina-balaj-provokon-serish-e-shtrire/60%Daily2019-04-29 14:36
https://kosova-info.com/gara-per-kepucen-e-arte-ja-si-qendrojne-statistikat/60%Daily2019-04-29 14:30
https://kosova-info.com/arbenita-publikon-foto-gjysme-nudo-pendohet-e-fshin-menjehere/60%Daily2019-04-29 14:27
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-vendet-qe-blejne-nafte-nga-irani/60%Daily2019-04-29 14:24
https://kosova-info.com/neser-terhiqet-shorti-per-zgjedhjet-ne-veri-fletevotimet-me-simbole-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2019-04-29 14:19
https://kosova-info.com/pjanic-flet-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-04-29 14:15
https://kosova-info.com/baba-per-here-te-pare-fisnik-rugova-publikon-kete-foto-te-se-bijes/60%Daily2019-04-29 14:15
https://kosova-info.com/zbatimi-rigoroz-i-ligjit-zgjidhje-per-parandalim-te-vdekjeve-ne-vendin-e-punes/60%Daily2019-04-29 14:12
https://kosova-info.com/a-duhet-te-vendosim-sheqer-ne-caj-ja-cfare-rekomandojne-ekspertet/60%Daily2019-05-02 07:15
https://kosova-info.com/topi-i-arte-van-dijk-befason-me-pergjigjen-ka-fokusin-ne-gjera-tjera/60%Daily2019-04-29 14:08
https://kosova-info.com/pakistani-me-plan-per-vendosjen-nen-kontroll-te-shkollave-fetare/60%Daily2019-04-29 14:02
https://kosova-info.com/khloe-sfidon-kimin-ne-bikini-nga-bali/60%Daily2019-04-29 13:58
https://kosova-info.com/duke-treguar-trupin-e-nxire-modelja-e-njohur-gati-i-nxori-te-gjitha-ne-shesh/60%Daily2019-04-29 13:44
https://kosova-info.com/vuciq-e-mogherini-thyejne-ve-ne-berlin-per-pashket-ortodokse/60%Daily2019-04-29 13:35
https://kosova-info.com/thaci-kemi-perkrahjen-e-be-se-shba-se-dhe-tere-botes-per-marreveshjen-perfundimtare-me-serbine/60%Daily2019-04-29 13:25
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-nis-pushimet-ne-nje-vend-tropikal/60%Daily2019-04-29 13:24
https://kosova-info.com/rama-para-takimit-me-merkel-ne-tryeze-te-gjitha-ceshtjet/60%Daily2019-04-29 13:19
https://kosova-info.com/lamtumire-de-gea-man-utd-transferon-portierin-e-ri-per-120-milione-euro/60%Daily2019-04-29 13:16
https://kosova-info.com/tri-gjenerata-publikohet-foto-e-diellza-kolgecit-me-nenen-dhe-vajzen-e-porsalindur/60%Daily2019-04-29 13:09
https://kosova-info.com/vuciq-flet-pas-takimit-me-mohgerinin-pa-u-hequr-taksa-nuk-ka-dialog/60%Daily2019-04-29 13:05
https://kosova-info.com/haradinaj-e-bojkoton-mogherinin-thaci-shkon-per-ta-takuar-ne-zyren-e-komisionit-evropian/60%Daily2019-04-29 13:01
https://kosova-info.com/sulm-ne-kishe-vriten-se-paku-6-persona-ne-burkina-faso/60%Daily2019-04-29 12:53
https://kosova-info.com/rita-ora-nis-pergatitjet-per-met-gala/60%Daily2019-04-29 12:52
https://kosova-info.com/juventus-jo-ky-eshte-klubi-me-te-cilin-do-te-nenshkruaje-zaniolo/60%Daily2019-04-29 12:37
https://kosova-info.com/pas-lindjes-gjira-publikon-kete-foto-prane-djalit/60%Daily2019-04-29 12:37
https://kosova-info.com/kosovaret-paguajne-miliona-euro-cdo-vit-per-viza-shengen/60%Daily2019-04-29 12:36
https://kosova-info.com/mogherini-takon-vuciqin-e-bernabiqin-ne-berlin/60%Daily2019-04-29 12:35
https://kosova-info.com/pese-menyrat-si-te-beni-ushtrime-te-sigurta-gjate-shtatzenise/60%Daily2019-04-29 12:27
https://kosova-info.com/majk-sapo-na-tregoi-si-e-do-te-dashuren/60%Daily2019-04-29 12:19
https://kosova-info.com/afp-merkel-dhe-macron-perpiqen-te-ringjallin-bisedimet-kosove-serbi-ne-berlin/60%Daily2019-04-29 12:18
https://kosova-info.com/te-gjithe-futbollistet-e-tjere-te-real-madridit-largohen-me-autobus-ky-sulmues-udheton-me-veture-private/60%Daily2019-04-29 12:10
https://kosova-info.com/basha-largimi-i-rames-kusht-i-padiskutueshem-per-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-29 12:09
https://kosova-info.com/elvana-gjata-nis-xhirimet-per-kengen-e-re/60%Daily2019-04-29 12:07
https://kosova-info.com/basha-kandidatet-per-deputete-te-pd-do-te-zgjidhen-nga-baza-e-partise/60%Daily2019-04-29 11:57
https://kosova-info.com/basha-kandidatet-per-deputete-te-pd-do-te-zgjidhen-nga-baza-e-partise/60%Daily2019-04-29 11:57
https://kosova-info.com/die-welt-per-samitin-merkel-mbron-trashegimine-e-saj-ne-ballkan/60%Daily2019-04-29 11:41
https://kosova-info.com/mata-ne-serie-a-transferim-gratis/60%Daily2019-04-29 11:37
https://kosova-info.com/bastet-me-telefon-rrefimi-i-te-riut-qe-vazhdon-te-luaje-loto/60%Daily2019-04-29 11:28
https://kosova-info.com/stuhia-me-e-forte-godet-mozambikun-vret-9-persona/60%Daily2019-04-29 11:23
https://kosova-info.com/viti-1993-kur-40-police-serbe-e-kerkonin-ne-shtepine-e-tij-kadri-veselin/60%Daily2019-04-29 11:20
https://kosova-info.com/spalletti-dhe-zanetti-bejne-shqiponjen-inter-juve-ndeshje-speciale-per-tifozet-shqiptare/60%Daily2019-04-29 11:14
https://kosova-info.com/ne-pervjetorin-e-katert-te-lidhjes-keisi-i-dedikon-fjale-zemre-stresit/60%Daily2019-04-29 10:58
https://kosova-info.com/mogherini-i-pret-kosoven-dhe-serbine-me-delegacione/60%Daily2019-04-29 10:58
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-tirane-vetura-ndahet-ne-dy-pjese/60%Daily2019-04-29 10:56
https://kosova-info.com/xeni-po-vjen-me-dy-duete-ja-me-ke-ka-bashkepunuar/60%Daily2019-04-29 10:41
https://kosova-info.com/konfiskohen-mbi-11-kilograme-droge-ne-nje-autobus-ne-merdare/60%Daily2019-04-29 10:33
https://kosova-info.com/thaci-ne-berlin-nuk-ka-dialog-me-serbine-pa-mbeshtetjen-e-shba-ve/60%Daily2019-04-29 10:29
https://kosova-info.com/baby-g-se-shpejti-me-kenge-te-re/60%Daily2019-04-29 10:26
https://kosova-info.com/daciq-u-tregon-merkelit-e-macronit-se-cka-duhet-bere-qe-samiti-i-berlinit-te-jete-i-suksesshem/60%Daily2019-04-29 10:20
https://kosova-info.com/gold-ag-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-fansat/60%Daily2019-04-29 10:10
https://kosova-info.com/haradinaj-besoj-se-nga-takimi-i-sotem-do-te-dalim-me-te-konsoliduar-si-kosove/60%Daily2019-04-29 10:06
https://kosova-info.com/thaci-diaspora-jone-ne-gjermani-i-ka-mbeshtetur-te-gjitha-proceset-ne-kosove/60%Daily2019-04-29 10:00
https://kosova-info.com/halle-berry-theu-tre-brinje-gjate-provave-per-john-wick-3/60%Daily2019-04-29 09:57
https://kosova-info.com/nese-largohet-allegri-ky-do-te-jete-trajneri-i-ri-ne-juventus/60%Daily2019-04-29 09:47
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-spiuni-i-emirateve-te-bashkuara-ka-kryer-vetevrasje-ne-burg/60%Daily2019-04-29 09:40
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-amerikan-nderron-jete-pas-sulmit-ne-zemer/60%Daily2019-04-29 09:39
https://kosova-info.com/haradinaj-mirenjohes-ndaj-kancelares-merkel-per-qendrimin-e-saj-per-kufijte/60%Daily2019-04-29 09:37
https://kosova-info.com/roberto-kjo-e-pret-liverpoolin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-29 09:23
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-fotografon-nga-afer-trupin-ne-shtrat/60%Daily2019-04-29 09:21
https://kosova-info.com/nen-kercenimin-e-sepates-grabit-pronarin-e-nje-lokali/60%Daily2019-04-29 09:20
https://kosova-info.com/zhduket-nje-vajze-nga-lipjani/60%Daily2019-04-29 09:13
https://kosova-info.com/anulohen-iftaret-kolektive-ne-zelande-te-re-per-arsye-sigurie-2/60%Daily2019-04-29 09:09
https://kosova-info.com/arratiset-i-burgosuri-nga-qendra-korrektuese-e-lipjanit/60%Daily2019-04-29 09:06
https://kosova-info.com/ledri-vula-anulon-te-gjitha-koncertet/60%Daily2019-04-29 09:02
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-nga-31-aksidentet-e-dites-se-djeshme/60%Daily2019-04-29 09:00
https://kosova-info.com/basketbollisti-i-nba-e-ben-kosoven-pjese-te-serbise/60%Daily2019-04-29 09:00
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-marreveshjes-finale-sport-zbulon-klubin-e-ri-te-de-ligt/60%Daily2019-04-29 08:46
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-bregdetar-nisen-diten-lumi-b-me-gruan/60%Daily2019-04-29 08:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-riu-qe-vdiq-mbreme-ne-aksidentin-ne-podujeve/60%Daily2019-04-29 08:36
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-ia-poston-elgit-dodes-foton-me-nje-femer-teresisht-te-zhveshur/60%Daily2019-04-29 08:32
https://kosova-info.com/franca-parandalon-aktin-terrorist-te-dyshuarit-mbahen-ne-paraburgim/60%Daily2019-04-29 08:30
https://kosova-info.com/pjanic-sinjalizon-largimin-nga-juventus/60%Daily2019-04-29 08:23
https://kosova-info.com/dua-lipa-arrin-nje-sukses-te-ri-me-kengen-swan-song/60%Daily2019-04-29 08:18
https://kosova-info.com/merkel-mbron-trashegimine-e-saj-ne-ballkan/60%Daily2019-04-29 08:18
https://kosova-info.com/sot-samiti-i-berlinit-politikani-gjerman-kapeni-kete-shans/60%Daily2019-04-29 08:11
https://kosova-info.com/chevrolet-corvette-zr1-modifikohet-per-te-prodhuar-1200-kuaj-fuqi/60%Daily2019-04-29 08:10
https://kosova-info.com/daniel-craig-zbulon-befasine-per-filmin-007/60%Daily2019-04-29 08:08
https://kosova-info.com/icardi-nuk-permbahet-publikon-momente-intime-me-bashkeshorten/60%Daily2019-04-29 07:53
https://kosova-info.com/ismaili-zgjedhjet-dikur-do-te-vijne-pdk-ja-eshte-parti-kryesore-ne-vend/60%Daily2019-04-29 07:53
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2019-04-29 07:52
https://kosova-info.com/shba-rrit-shpenzimet-per-ushtrine/60%Daily2019-04-29 07:41
https://kosova-info.com/dhurata-vishet-e-tera-ne-te-zeza-ekspozon-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2019-04-29 07:40
https://kosova-info.com/ambasadorja-citaku-luften-e-kosoves-me-serbine-e-krahason-me-serialin-game-of-thrones/60%Daily2019-04-29 07:33
https://kosova-info.com/juncker-polonia-nuk-pritet-te-largohet-nga-bashkimi-evropian/60%Daily2019-04-29 07:25
https://kosova-info.com/kengetarit-shqiptar-iu-rrezikua-jeta-gjate-xhirimeve-te-nje-skene-te-klipit/60%Daily2019-04-29 07:24
https://kosova-info.com/drecun-pa-perfshirjen-e-shba-ve-nuk-mund-te-behet-asgje-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2019-04-29 07:20
https://kosova-info.com/zidane-rikthen-buzeqeshjen-po-vjen-super-perforcimi-qe-do-ta-frikesoje-barcelonen/60%Daily2019-04-29 07:18
https://kosova-info.com/sri-lanka-ne-gatishmeri-per-sulme-te-reja-nga-militantet-e-maskuar-ne-uniforma-ushtarake/60%Daily2019-04-29 07:10
https://kosova-info.com/familje-e-kompletuar-keshtu-e-kaluan-fundjaven-elita-dhe-gjiko/60%Daily2019-04-29 07:10
https://kosova-info.com/aksidentohet-minibusi-i-ekipit-vdiq-sulmuesi-i-alanyasporit/60%Daily2019-04-29 06:56
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-per-krimet-serbe-e-vonshme-mbyllja-e-institutit-pamundeson-evidentimin-e-krimeve/60%Daily2019-04-29 06:55
https://kosova-info.com/fotogragohet-ne-pishine-zaimina-vasjari-shhfaqet-ne-top-forme/60%Daily2019-04-29 06:55
https://kosova-info.com/vetevendosje-proteston-ne-berlin-para-samitit-per-ballkanin/60%Daily2019-04-29 06:41
https://kosova-info.com/ronela-hajati-mezi-njihet-pas-ketij-ndryshimi/60%Daily2019-04-29 06:39
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-milanit-takohen-pas-humbjes-nga-torino-marrin-vendim-per-gattuson/60%Daily2019-04-29 06:37
https://kosova-info.com/samiti-i-berlinit-merkel-takon-zaevin-para-takimit/60%Daily2019-04-29 06:33
https://kosova-info.com/numerohen-votat-kjo-eshte-partia-fituese-e-zgjedhjeve-ne-spanje/60%Daily2019-04-29 06:32
https://kosova-info.com/dua-lipa-takon-reperin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2019-04-29 06:25
https://kosova-info.com/macron-do-ta-vizitoje-serbine/60%Daily2019-04-29 06:24
https://kosova-info.com/sokol-bashota-do-ta-riktheje-klinen/60%Daily2019-04-29 06:21
https://kosova-info.com/zidane-zbulon-fajtorin-e-humbjes-nga-rayo-vallecano/60%Daily2019-04-29 06:17
https://kosova-info.com/sri-lanka-ndalon-mbulimin-e-fytyres-ne-vende-publike/60%Daily2019-04-29 06:10
https://kosova-info.com/rita-ora-merr-vemendje-me-levizje-provokuese-ne-munich/60%Daily2019-04-29 06:10
https://kosova-info.com/a-do-te-mbetem-ne-juventus-allegri-e-zbulon-vendimin-final/60%Daily2019-04-29 06:07
https://kosova-info.com/familjet-shqiptare-nuk-kane-para-por-pasuri-te-patundshme/60%Daily2019-04-29 06:03
https://kosova-info.com/perplasjet-per-luften-per-poene-politike/60%Daily2019-04-29 06:02
https://kosova-info.com/gjira-kajtazi-behet-nene-publikon-imazhin-e-pare-me-foshnjen-ne-krahe/60%Daily2019-04-29 05:52
https://kosova-info.com/serish-ndryshon-moti-java-fillon-me-shi/60%Daily2019-04-29 05:40
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-gjakove/60%Daily2019-04-29 05:35
https://kosova-info.com/korrigjimi-i-kufijve-dhe-taksa-ndaj-serbise-spermenden-fare-ne-konkluzionet-e-samitit-te-berlinit/60%Daily2019-04-29 05:23
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-publikon-momente-intime-me-partnerin/60%Daily2019-04-28 21:57
https://kosova-info.com/ministria-e-mbrojtjes-tregon-se-si-fsk-e-gjeti-trupin-e-viktimes-ne-bjeshket-e-rugoves/60%Daily2019-04-28 21:53
https://kosova-info.com/dy-persona-te-rendesishem-e-shikuan-disfaten-e-milanit-ndaj-torinos/60%Daily2019-04-28 21:50
https://kosova-info.com/paralajmerohen-rregulla-me-te-ashpra-per-te-marre-vize-amerikane/60%Daily2019-04-28 21:46
https://kosova-info.com/alberije-hadergjonaj-sqaron-zenken-mes-anxhelines-dhe-beatrixit/60%Daily2019-04-28 21:44
https://kosova-info.com/shokuese-vritet-nje-futbollist-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-28 21:36
https://kosova-info.com/zbulohet-data-kur-do-lansohet-playstation-5/60%Daily2019-04-28 21:24
https://kosova-info.com/vuciq-ne-berlin-serbia-do-te-jete-e-vetmja-kunder-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-04-28 21:23
https://kosova-info.com/vallecano-10-real-madrid-vleresimi-i-lojtareve-modric-me-i-dobeti/60%Daily2019-04-28 21:18
https://kosova-info.com/si-duhet-ta-pini-cajin-e-zi-per-ti-rritur-floket-dhe-per-ta-parandaluar-renien-e-tyre/60%Daily2019-04-28 21:14
https://kosova-info.com/veseli-kosova-humbi-mikun-me-te-mire-e-me-te-sinqerte/60%Daily2019-04-28 21:01
https://kosova-info.com/torino-20-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-28 20:58
https://kosova-info.com/mihrije-braha-merr-vemendjen-ne-instagram/60%Daily2019-04-28 20:52
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-nje-i-lenduar-ne-aksidentin-e-trafikut-ne-bajqine/60%Daily2019-04-28 20:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-04-28 20:43
https://kosova-info.com/vallecano-ia-merr-tri-pike-real-madridit/60%Daily2019-04-28 20:39
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-sot-ka-humbur-nje-nga-miqte-e-saj-te-shquar/60%Daily2019-04-28 20:31
https://kosova-info.com/vazhdon-forma-e-dobet-e-milanit-mposhtet-nga-torino/60%Daily2019-04-28 20:24
https://kosova-info.com/momenti-i-arritjes-se-lidereve-shteteror-ne-berlin-video/60%Daily2019-04-28 20:18
https://kosova-info.com/meda-tregon-nese-do-ta-agjeroje-apo-jo-ramazanin/60%Daily2019-04-28 20:11
https://kosova-info.com/spiegel-merkel-dhe-makron-paqeberes-per-ballkanin/60%Daily2019-04-28 20:10
https://kosova-info.com/ja-si-ta-pergatisni-vajin-per-mjeker-ne-kushte/60%Daily2019-04-28 20:10
https://kosova-info.com/zyrtare-pfa-shpall-lojtarin-e-vitit-ne-premierlige/60%Daily2019-04-28 20:07
https://kosova-info.com/hazard-dua-te-luaj-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-28 19:53
https://kosova-info.com/ekspertja-tregon-3-menyrat-se-si-ta-beni-nje-femer-te-kete-orgazma-te-shumefishta/60%Daily2019-04-28 19:38
https://kosova-info.com/thaci-do-ta-ruajme-perjetesisht-kujtimin-per-ish-senatorin-richard-lugar/60%Daily2019-04-28 19:38
https://kosova-info.com/legjenda-e-man-utd-tallet-me-lukakun/60%Daily2019-04-28 19:38
https://kosova-info.com/vdes-richard-lugar-senatori-republikan-qe-u-ndihmoi-kosovareve-per-tu-cliruar/60%Daily2019-04-28 19:24
https://kosova-info.com/barcelona-ia-cakton-vleren-dembeles/60%Daily2019-04-28 19:23
https://kosova-info.com/ngjyra-e-kelbazes-mund-te-tregoje-nese-keni-kancer-te-mushkerive/60%Daily2019-04-29 12:54
https://kosova-info.com/tifozja-e-kombetares-kuq-e-zi-ngacmon-imagjinaten-e-ndjekesve/60%Daily2019-04-28 19:14
https://kosova-info.com/u-shkarkua-nga-posti-i-konsullit-rrahim-pacolli-vazhdon-ta-perdore-veturen-diplomatike/60%Daily2019-04-28 19:13
https://kosova-info.com/sarri-deklarohet-pas-barazimit-me-man-utd/60%Daily2019-04-28 19:07
https://kosova-info.com/prishtina-mposht-drenicen-vazhdon-gara-e-nxehte-per-titull/60%Daily2019-04-28 18:50
https://kosova-info.com/taksa-ndaj-serbise-produktet-gjermane-pushtojne-kosoven/60%Daily2019-04-28 18:47
https://kosova-info.com/lideret-shteterore-mberrijne-ne-berlin/60%Daily2019-04-28 18:38
https://kosova-info.com/te-gjithe-ne-kembe-per-labin-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-28 18:37
https://kosova-info.com/haradinaj-para-nisjes-per-ne-berlin-zbulon-se-cfare-do-te-diskutohet-ne-kete-takim/60%Daily2019-04-28 18:25
https://kosova-info.com/alberije-hadergjonaj-flet-lidhur-me-paragjykimet-qe-ka-degjuar-per-vete/60%Daily2019-04-28 18:19
https://kosova-info.com/gazetaret-serb-vuciqit-kerkoji-falje-kolegeve-tane-ne-kosove/60%Daily2019-04-28 18:17
https://kosova-info.com/u-rrezua-ne-pasarele-gjate-sfilades-humb-jeten-modeli-26-vjecar/60%Daily2019-04-28 18:06
https://kosova-info.com/inaugurohet-xhamia-shqiptare-ne-zvicer/60%Daily2019-04-28 17:59
https://kosova-info.com/bayern-munich-ndalet-nga-nurnberg/60%Daily2019-04-28 17:57
https://kosova-info.com/a-shkon-ne-haxh-me-para-te-shtetit-flet-rufki-suma/60%Daily2019-04-28 17:48
https://kosova-info.com/hulumtuesit-zbulojne-ushqimin-qe-asnjehere-nuk-duhet-tua-jepni-femijeve/60%Daily2019-04-28 17:43
https://kosova-info.com/kosovari-humb-jeten-ne-vendin-e-punes-ne-zvicer/60%Daily2019-04-28 17:42
https://kosova-info.com/vallecano-real-madrid-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-04-28 17:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-torino-milan-2/60%Daily2019-04-28 17:31
https://kosova-info.com/humben-partneret-ne-bataclan-u-martuan-me-njeri-tjetrin/60%Daily2019-04-28 17:30
https://kosova-info.com/paqe-ne-old-trafford-man-utd-dhe-chelsea-ndajne-piket/60%Daily2019-04-28 17:24
https://kosova-info.com/qindra-mijera-vete-rrezikohen-nga-permbytjet-ne-mozambik/60%Daily2019-04-28 17:11
https://kosova-info.com/dua-te-qendroj-edhe-per-100-vite-te-inter/60%Daily2019-04-28 17:09
https://kosova-info.com/risia-ne-kamere-qe-do-sjelle-apple-ne-gjeneraten-e-ardhshme-te-iphone-xr/60%Daily2019-04-28 17:06
https://kosova-info.com/mesazhi-i-kryeparlamentarit-kadri-veseli-per-samitin-e-berlinit/60%Daily2019-04-28 17:02
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-e-do-kalimin-te-psg/60%Daily2019-04-28 16:59
https://kosova-info.com/vesa-luma-kalon-nje-pasdite-te-kendshme-me-te-birin/60%Daily2019-04-28 16:55
https://kosova-info.com/komuna-hanit-te-elezit-nuk-mori-mbeshtetje-per-rehabilitimin-e-familjeve-te-kthyera-nga-siria/60%Daily2019-04-28 16:51
https://kosova-info.com/samiti-i-berlinit-nje-rast-per-heqjen-e-barrierave-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-04-28 16:50
https://kosova-info.com/conte-po-kalon-te-gjiganti-nga-serie-a/60%Daily2019-04-28 16:44
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-tregon-liverpoolit-se-si-mund-ta-mbajne-salahun-ne-skuader/60%Daily2019-04-28 16:32
https://kosova-info.com/kontrolli-rutine-zbulon-shqiptarin-shperndares-droge/60%Daily2019-04-28 16:20
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-ne-mes-te-man-utd-dhe-chelseas/60%Daily2019-04-28 16:17
https://kosova-info.com/receta-e-patates-mbushur-me-perime-ushqimi-qe-do-iu-beje-te-lepini-gishtat/60%Daily2019-04-28 16:13
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-rugove-dyshohet-se-u-mbyt-nga-familjaret/60%Daily2019-04-28 16:00
https://kosova-info.com/capital-t-ushtron-boks-me-kete-kampion/60%Daily2019-04-28 15:59
https://kosova-info.com/kjo-gje-nuk-ka-ndodhur-asnjehere-ne-premierlige/60%Daily2019-04-28 15:58
https://kosova-info.com/aksidentet-me-te-cmendura-te-veturave-luksoze-ndonjehere/60%Daily2019-04-28 15:54
https://kosova-info.com/orinda-tregon-arsyen-se-perse-mori-mbiemrin-e-turit/60%Daily2019-04-28 15:52
https://kosova-info.com/shkencetaret-me-ne-fund-gjejne-funksionin-e-zorres-qorre/60%Daily2019-04-29 11:40
https://kosova-info.com/perfundojne-te-gjitha-takimet-keto-jane-rezultatet-finale/60%Daily2019-04-28 15:42
https://kosova-info.com/e-konfirmon-merkel-te-henen-takon-edi-ramen/60%Daily2019-04-28 15:31
https://kosova-info.com/burnley-01-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-28 15:29
https://kosova-info.com/shperthim-i-madh-ne-londer/60%Daily2019-04-28 15:22
https://kosova-info.com/trepca-89-ia-del-me-shume-veshtiresi-ndaj-lirise/60%Daily2019-04-28 15:19
https://kosova-info.com/rina-balaj-pozon-nga-shtrati/60%Daily2019-04-28 15:11
https://kosova-info.com/daja-nuk-pranon-te-flase-para-hetuesve/60%Daily2019-04-28 15:08
https://kosova-info.com/nurnberg-bayern-munich-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-04-28 15:04
https://kosova-info.com/te-pakten-9-te-vrare-nga-nje-sulm-me-dron-ne-tripoli/60%Daily2019-04-28 15:01
https://kosova-info.com/mbyllet-me-rezultat-te-ngushte-ndeshja-burnley-man-city/60%Daily2019-04-28 14:57
https://kosova-info.com/ja-cndodh-me-trupin-nese-hiqni-dore-nga-mishi-i-kuq/60%Daily2019-04-29 06:10
https://kosova-info.com/thaci-pret-qe-merkel-e-macron-ti-kerkojne-vuciqit-dhe-5-vendeve-te-be-se-ta-njohin-kosoven/60%Daily2019-04-28 14:53
https://kosova-info.com/keshtu-po-e-kalon-vikendin-kim-kardashian/60%Daily2019-04-28 14:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-chelsea-2/60%Daily2019-04-28 14:35
https://kosova-info.com/gazeta-gjermane-serbia-me-anti-perendimorja-se-meriton-be-ne/60%Daily2019-04-28 14:34
https://kosova-info.com/kida-atraktive-ne-foton-e-fundit-ben-kete-ndryshim-ne-fytyre/60%Daily2019-04-28 14:27
https://kosova-info.com/man-utd-po-e-mendon-shitjen-e-yllit-te-madh/60%Daily2019-04-28 14:22
https://kosova-info.com/bedri-hamza-zgjidhet-kryetar-i-pdk-se-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-28 14:22
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-hap-naten-e-madhe-te-billboard-music-2019/60%Daily2019-04-28 14:12
https://kosova-info.com/zidane-me-transferim-te-papritur-te-real-madrid/60%Daily2019-04-28 14:08
https://kosova-info.com/pritshmerite-e-kosoves-nga-takimi-i-berlinit/60%Daily2019-04-28 14:08
https://kosova-info.com/ambasadorja-citaku-uron-pashket-ortodokse/60%Daily2019-04-28 14:00
https://kosova-info.com/nje-i-arrestuar-ne-peje-sulmoi-viktimen-ne-rruge-me-arme/60%Daily2019-04-28 13:59
https://kosova-info.com/dua-pozon-e-shtrire-ne-shtrat-shikojeni-cfare-i-komenton-reperi-i-njohur/60%Daily2019-04-28 13:58
https://kosova-info.com/irani-paralajmeron-mundesine-e-terheqjes-nga-traktati-berthamor/60%Daily2019-04-28 13:56
https://kosova-info.com/busquets-veshtire-se-dikush-do-ta-beje-ate-qe-kemi-bere-ne/60%Daily2019-04-28 13:55
https://kosova-info.com/fero-apo-s4mm-ja-ke-zgjedh-aktorja-e-njohur/60%Daily2019-04-28 13:51
https://kosova-info.com/agjencia-gjermane-thaci-ne-berlin-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/60%Daily2019-04-28 13:46
https://kosova-info.com/regjim-i-posacem-per-qytetaret-e-maqedonise-ne-diten-e-vizites-se-papa-franceskut/60%Daily2019-04-28 13:41
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-me-fjale-te-medha-per-tunen/60%Daily2019-04-28 13:40
https://kosova-info.com/keto-gjera-mos-i-prekni-ne-spital/60%Daily2019-04-28 13:38
https://kosova-info.com/hazard-arrin-marreveshje-me-dortmund/60%Daily2019-04-28 13:35
https://kosova-info.com/shakira-feston-per-suksesin-e-gerard-pique/60%Daily2019-04-28 13:30
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-kapet-27-vjecari-i-kerkuar-nga-belgjika/60%Daily2019-04-28 13:30
https://kosova-info.com/kurre-mos-u-dorezoni-reperi-shqiptar-kujton-koncertin-ne-te-cilin-i-shkuan-vetem-30-veta/60%Daily2019-04-28 13:21
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-ja-nuk-e-perkrahe-asnje-marreveshje-per-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2019-04-28 13:17
https://kosova-info.com/rakitic-yjet-e-barces-do-te-zgjohen-nga-gjumi-me-dhimbje-koke/60%Daily2019-04-28 13:16
https://kosova-info.com/a-do-ti-kerkohet-kosoves-heqja-e-takses-ndaj-serbise-ne-samitin-e-berlinit/60%Daily2019-04-28 13:08
https://kosova-info.com/loreta-kacka-me-urim-te-vecante-per-kete-person/60%Daily2019-04-28 13:06
https://kosova-info.com/leicester-30-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-28 13:01
https://kosova-info.com/spanjollet-votojne-ne-zgjedhjet-e-pergjithshme/60%Daily2019-04-28 12:58
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-gjinine-e-foshnjes-keshtu-pergjigjet-rona-nishliu/60%Daily2019-04-28 12:54
https://kosova-info.com/arsenal-shuan-shpresat-per-top-katershe-gjunjezohet-nga-leicester/60%Daily2019-04-28 12:51
https://kosova-info.com/kejvina-pozon-vec-ne-recipeta-zbulon-tatuazhin-ne-pjesen-intime/60%Daily2019-04-28 12:41
https://kosova-info.com/real-madrid-optimist-per-nenshkrimin-e-jovic/60%Daily2019-04-28 12:30
https://kosova-info.com/era-istrefi-me-poze-atraktive-nga-ballkoni/60%Daily2019-04-28 12:29
https://kosova-info.com/chamberlain-flet-per-rikthimin-e-tij-eshte-ndjenja-me-e-mire-e-ketij-viti/60%Daily2019-04-28 12:15
https://kosova-info.com/pavaresisht-investimeve-te-vogla-kosova-vend-atraktiv-per-turistet/60%Daily2019-04-28 12:15
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-xeni-per-mosmarreveshjen-mes-motrave-mustafa-dhe-shyhrete-behlulit/60%Daily2019-04-28 12:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-burnley-manchester-city/60%Daily2019-04-28 12:05
https://kosova-info.com/eni-koci-e-nxehte-ne-te-kuqe/60%Daily2019-04-28 12:01
https://kosova-info.com/haradinaj-vrapon-ne-gjysmemaratone-thote-se-duhet-te-permiresohet-organizimi/60%Daily2019-04-28 11:56
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-ndaj-tre-personave-ne-peje/60%Daily2019-04-28 11:54
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-pare-e-diellzes-me-foshnjen-ne-krahe/60%Daily2019-04-28 11:45
https://kosova-info.com/papa-ben-thirrje-per-evakuimin-e-refugjateve-nga-kampet-ne-libi/60%Daily2019-04-28 11:42
https://kosova-info.com/ky-frut-i-embel-ndihmon-ne-sherimin-e-anemise/60%Daily2019-04-28 11:42
https://kosova-info.com/buta-se-shpejti-publikon-bashkepunimin-e-radhes/60%Daily2019-04-28 11:30
https://kosova-info.com/hoti-ne-berlin-te-mbyllet-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve/60%Daily2019-04-28 11:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-emri-i-vecante-qe-diellza-dhe-fisniku-ia-vendosen-vajzes/60%Daily2019-04-28 11:18
https://kosova-info.com/pese-femije-me-kancer-te-shtrire-ne-pediatri/60%Daily2019-04-28 11:12
https://kosova-info.com/vriten-tre-anetare-te-familjes-se-organizatorit-te-sulmeve-ne-shri-lanke/60%Daily2019-04-28 11:08
https://kosova-info.com/barca-fitoi-la-ligan-por-lenglet-ka-mendjen-tek-liverpool/60%Daily2019-04-28 10:59
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-frikeson-57-te-amerikaneve/60%Daily2019-04-28 10:54
https://kosova-info.com/marca-keta-jane-lojtaret-me-te-mire-ne-histori-per-secilin-shtet/60%Daily2019-04-28 10:44
https://kosova-info.com/zelenskiy-i-thote-putinit-te-mos-humbe-kohe-me-oferten-per-shtetesi/60%Daily2019-04-28 10:40
https://kosova-info.com/recica-ne-shba-diskuton-per-zhvillimet-politike-ne-kosove/60%Daily2019-04-28 10:34
https://kosova-info.com/adidas-po-rikthen-fanellat-e-vjetra-te-arsenal-inspiruar-nga-sezoni-1988-89/60%Daily2019-04-28 10:29
https://kosova-info.com/himara-hap-sezonin-turistik-ceremoni-ne-fshatin-borsh/60%Daily2019-04-28 10:25
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-perkrah-anita-haradinajn-per-cmimin-prestigjioz/60%Daily2019-04-28 10:17
https://kosova-info.com/conte-tradheton-romen-italiani-po-kalon-tek-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2019-04-28 10:16
https://kosova-info.com/thaci-uron-besimtaret-ortodokse-per-festen-e-pashkeve/60%Daily2019-04-28 10:12
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-bashkeshorti-adele-fotografohet-me-nje-burre-misterioz/60%Daily2019-04-28 10:07
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-uron-pashket-ortodokse/60%Daily2019-04-28 10:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leicester-city-arsenal/60%Daily2019-04-28 09:59
https://kosova-info.com/alketa-kerkoi-ndihme-per-taramelen-reagon-olti-curri-mos-e-shnderroni-ne-lypes/60%Daily2019-04-28 09:51
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-dukej-tabela-ne-premierlige-nese-bashkohen-te-gjitha-rezultatet-nga-2010/60%Daily2019-04-28 09:45
https://kosova-info.com/deputeti-gjerman-per-samitin-ne-berlin-tema-e-ndryshimit-te-kufijve-te-refuzohet-fuqishem/60%Daily2019-04-28 09:36
https://kosova-info.com/ava-max-probleme-me-frymemarrjen/60%Daily2019-04-28 09:36
https://kosova-info.com/detaje-nga-grabitja-ne-rinas-mesohet-kush-i-tradhtoi-autoret/60%Daily2019-04-28 09:36
https://kosova-info.com/man-utd-mund-te-grumbulloje-200-milione-funte-me-shitjen-e-pogba-dhe-lukaku/60%Daily2019-04-28 09:29
https://kosova-info.com/kikiriket-jane-te-demshem-per-femijet-me-alergji/60%Daily2019-04-28 09:22
https://kosova-info.com/tayna-vishet-shkurt-dhe-ve-serish-ne-pah-linjat-trupore/60%Daily2019-04-28 09:21
https://kosova-info.com/tre-jane-lojtaret-qe-do-te-largohen-nga-milan-ne-fund-te-sezonit/60%Daily2019-04-28 09:14
https://kosova-info.com/keshtu-e-kalon-fundjaven-zaimina-vasjari/60%Daily2019-04-28 09:03
https://kosova-info.com/e-lane-te-lire-me-kusht-shqiptari-i-denuar-per-vrasje-iu-zhduket-autoriteteve-britanike/60%Daily2019-04-28 09:02
https://kosova-info.com/gjigantet-e-ligue-1-vihen-pas-wenger/60%Daily2019-04-28 08:59
https://kosova-info.com/seven-saraci-jep-nje-detaj-te-rendesishem-per-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-28 08:53
https://kosova-info.com/psg-ofron-70-milione-per-pjanic-juve-pergatitet-per-pershendetjen-me-lojtarin/60%Daily2019-04-28 08:46
https://kosova-info.com/thaci-ne-berlin-synohet-zgjidhja-kosove-serbi-duke-marre-shembull-maqedonine-dhe-greqine/60%Daily2019-04-28 08:35
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2019-04-28 08:34
https://kosova-info.com/suarez-barca-duhet-ta-shijoje-secilin-minute-te-lojtarit-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2019-04-28 08:30
https://kosova-info.com/ilir-meta-i-vetmi-president-i-rajonit-qe-nuk-u-ftua-ne-samitin-e-berlinit-shqiperine-e-perfaqesojne-rama-dhe-cakaj/60%Daily2019-04-28 08:29
https://kosova-info.com/nga-kisha-ronela-hajati-uron-festen-e-pashkeve-ortodokse/60%Daily2019-04-28 08:29
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-besimtaret-per-pashket-ortodokse/60%Daily2019-04-28 08:24
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-darkojne-nen-masa-te-rrepta-sigurie/60%Daily2019-04-28 08:17
https://kosova-info.com/sarri-deshiron-te-vazhdoje-me-chelsea-synon-permiresimin/60%Daily2019-04-28 08:17
https://kosova-info.com/gati-per-gjysme-maratone-haradinaj-me-gruan-nisin-diten-me-aktivitete-fizike/60%Daily2019-04-28 08:00
https://kosova-info.com/prishtina-pret-drenicen-ne-ndjekje-te-kreut-trepca-89-dhe-liria-perballen-per-mbijetese/60%Daily2019-04-28 08:00
https://kosova-info.com/femijet-nen-nje-vjec-nuk-duhet-te-qendrojne-as-nje-minute-perpara-ekraneve/60%Daily2019-04-28 07:48
https://kosova-info.com/samsung-display-po-punon-ne-nje-projekt-interesant-per-ekranin-fleksibil/60%Daily2019-04-28 07:47
https://kosova-info.com/fiona-gllavica-zgjedh-mes-mc-kreshes-dhe-lyrical-son/60%Daily2019-04-28 07:46
https://kosova-info.com/ambasadori-oconnell-uron-pashket-ortodokse/60%Daily2019-04-28 07:46
https://kosova-info.com/allegri-vlereson-lart-ronaldon-pas-golit-te-600-te-eshte-e-rendesishme-te-kemi-dike-si-ai/60%Daily2019-04-28 07:45
https://kosova-info.com/mf-bizneset-prodhuese-ne-kosove-lirohen-nga-tatimi-doganor-dhe-tatimi-i-akcizes/60%Daily2019-04-28 07:37
https://kosova-info.com/pas-suksesit-ne-la-liga-valverde-kerkon-qe-skuadra-te-fokusohet-tek-tripleta/60%Daily2019-04-28 07:30
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-tek-anastasiya-perveluese-ne-bikini/60%Daily2019-04-28 07:29
https://kosova-info.com/gjermania-pro-franca-kunder-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2019-04-28 07:22
https://kosova-info.com/e-therin-me-thike-per-tia-marre-telefonin-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-04-28 07:16
https://kosova-info.com/ben-arfa-tallet-keq-me-psg-tifozet-e-barcelones-do-ta-pelqejne-kete/60%Daily2019-04-28 07:15
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-zgjedh-kete-vend-per-pushime/60%Daily2019-04-28 07:14
https://kosova-info.com/vazhdojne-kolonat-ne-merdare-pritje-deri-ne-2-ore/60%Daily2019-04-28 07:13
https://kosova-info.com/digjet-stalla-me-kater-krere-bageti-ne-vushtrri/60%Daily2019-04-28 07:07
https://kosova-info.com/allegri-u-pergjigjet-kritikeve-kam-fituar-gjaste-scudetto/60%Daily2019-04-28 07:00
https://kosova-info.com/urimi-i-ences-me-rastin-e-pashkeve/60%Daily2019-04-28 07:00
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-rrahen-familjarin-e-tyre/60%Daily2019-04-28 06:47
https://kosova-info.com/neymar-shperthen-ndaj-shokeve-te-skuadres-duhet-te-degjojne-me-shume-sesa-te-flasin/60%Daily2019-04-28 06:46
https://kosova-info.com/udhetuan-ne-greqi-beatrixit-dhe-albanit-u-ndodhi-e-papritura/60%Daily2019-04-28 06:45
https://kosova-info.com/fqinjet-rrefejne-si-e-gjeten-35-vjecarin-te-vdekur-ne-kasollen-ne-istog/60%Daily2019-04-28 06:42
https://kosova-info.com/ronaldo-prek-shifren-e-600-golave-para-messi-por-ka-dicka-qe-ben-dallimin/60%Daily2019-04-28 06:35
https://kosova-info.com/linda-halimi-i-kthehet-skenes-pas-lindjes-se-vajzes/60%Daily2019-04-28 06:29
https://kosova-info.com/pas-triumfit-ne-la-liga-bartomeu-tregon-cili-eshte-objektivi-i-radhes-per-barcen/60%Daily2019-04-28 06:28
https://kosova-info.com/lendohet-nje-person-ne-vendin-e-punes-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2019-04-28 06:24
https://kosova-info.com/pashka-ortodokse-besimtaret-luten-per-paqe-e-miresi/60%Daily2019-04-28 06:19
https://kosova-info.com/gjest-i-ulet-i-neymar-braziliani-godet-tifozin-pas-disfates-ne-finalen-e-kupes-se-frances/60%Daily2019-04-28 06:17
https://kosova-info.com/ledina-celo-rrefen-propozimin-e-pazakonte-qe-ia-beri-burri/60%Daily2019-04-28 06:14
https://kosova-info.com/rrefimet-tronditese-si-u-masakruan-shqiptaret-e-camerise/60%Daily2019-04-28 06:13
https://kosova-info.com/nuggets-eliminojne-spurs-toronto-krijon-epersine-ndaj-philadelphia/60%Daily2019-04-28 06:08
https://kosova-info.com/keto-jane-ngjarjet-e-dites-ne-kosove/60%Daily2019-04-28 06:06
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-moti-per-sot/60%Daily2019-04-28 06:02
https://kosova-info.com/luana-vjollca-ekspozon-kembet-ne-fustanin-e-shkurter/60%Daily2019-04-28 05:59
https://kosova-info.com/finalja-e-kupes-se-frances-vendoset-nga-penalltite-rennes-befason-psg-ne/60%Daily2019-04-27 21:54
https://kosova-info.com/putin-lehteson-marrjen-e-kombesise-ruse-per-te-gjithe-ukrainasit/60%Daily2019-04-27 21:49
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-e-tre-te-lenduar-nga-sulmi-ne-sinagoge/60%Daily2019-04-27 21:44
https://kosova-info.com/cuadrado-po-largohet-nga-juventusi-destinacioni-premierliga/60%Daily2019-04-27 21:41
https://kosova-info.com/linda-halimi-filmon-trupin-nga-afer-shikojeni-si-duket-pak-kohe-pas-lindjes/60%Daily2019-04-27 21:32
https://kosova-info.com/ilir-meta-uron-pashket-ortodokse/60%Daily2019-04-27 21:32
https://kosova-info.com/alban-mehmeti-prezanton-veturen-e-re-super-luksoze/60%Daily2019-04-27 21:28
https://kosova-info.com/joshua-ortiz-hearn-ka-disa-komente-per-duelin-e-mundshem/60%Daily2019-04-27 21:20
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-shqiperi-vdesin-dy-te-rinj-plagosen-dy-te-tjere/60%Daily2019-04-27 21:18
https://kosova-info.com/qeveria-i-kompenson-shume-pak-fermeret-ne-rahovec-u-kerkuan-mbi-4-milione-euro-me-shume/60%Daily2019-04-27 21:17
https://kosova-info.com/reus-kerkon-falje-per-tifozet-pasi-u-ndeshkua-me-kartonin-e-kuq/60%Daily2019-04-27 21:10
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-marihuanes-kane-me-pak-gjasa-per-te-qene-mbipeshe/60%Daily2019-04-27 21:10
https://kosova-info.com/fjolla-i-kam-kenduar-dashurise-se-vertete-sepse-vetem-ajo-eshte-e-pavdekshme/60%Daily2019-04-27 21:09
https://kosova-info.com/kandidati-gjerman-per-kryetar-te-ke-se-kerkon-nje-europe-te-krishtere-pa-turqine/60%Daily2019-04-27 21:09
https://kosova-info.com/ne-berlin-nuk-ka-zgjidhje-do-percaktohet-ajo-qe-do-te-arrihet/60%Daily2019-04-27 20:59
https://kosova-info.com/barcelona-10-levante-notat-e-lojtareve-nuk-ka-dilema-per-njeriun-e-ndeshjes/60%Daily2019-04-27 20:56
https://kosova-info.com/inter-11-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-27 20:48
https://kosova-info.com/emigrimi-po-i-sjell-pasoja-demografike-shqiperise/60%Daily2019-04-27 20:47
https://kosova-info.com/gresa-pallaska-apo-teuta-krasniqi-ja-ke-zgjedh-fiona-gllavica/60%Daily2019-04-27 20:35
https://kosova-info.com/barca-matematikisht-kampione-ne-la-liga-goli-i-messi-mbyll-garen-per-titull/60%Daily2019-04-27 20:34
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-kufi-pritje-disa-oreshe-ne-merdare-e-mutivode/60%Daily2019-04-27 20:30
https://kosova-info.com/efekti-i-takses-mallrat-serbe-zevendesohen-me-ato-gjermane/60%Daily2019-04-27 20:27
https://kosova-info.com/inter-dhe-juventus-luajne-baras-ne-derbin-e-italise/60%Daily2019-04-27 20:22
https://kosova-info.com/sulmohet-sinagoga-ne-shba-ka-te-lenduar/60%Daily2019-04-27 20:16
https://kosova-info.com/messi-tund-rrjeten-e-levante-fillojne-pergatitjet-per-festen-e-titullit/60%Daily2019-04-27 20:10
https://kosova-info.com/grabitja-spektakolare-ne-rinas-zbulohet-roli-i-kosovarit-te-perfshire/60%Daily2019-04-27 20:08
https://kosova-info.com/anulohen-iftaret-kolektive-ne-zelande-te-re-per-arsye-sigurie/60%Daily2019-04-27 20:01
https://kosova-info.com/bebe-rexha-vishet-ngushte-dhe-provokon-me-pozen-joshese/60%Daily2019-04-27 19:58
https://kosova-info.com/ronaldo-me-nje-gol-shume-te-bukur-barazon-rezultatin-ne-derbin-ndaj-inter/60%Daily2019-04-27 19:55
https://kosova-info.com/para-samitit-me-lideret-shteteror-vetevendosje-proteston-edhe-ne-berlin/60%Daily2019-04-27 19:47
https://kosova-info.com/paralajmerohen-befasi-te-medha-ne-formacionin-e-milan-para-ndeshjes-kunder-torino/60%Daily2019-04-27 19:45
https://kosova-info.com/ora-apple-e-gjetur-pas-gjashte-muajve-ne-oqean-ende-punon/60%Daily2019-04-27 19:42
https://kosova-info.com/neymarit-i-nevojiten-pak-minuta-per-golin-pas-rikthimit-nga-lendimi/60%Daily2019-04-27 19:33
https://kosova-info.com/a-duhet-te-formohet-gjykate-speciale-per-krimet-e-luftes-nga-serbet/60%Daily2019-04-27 19:32
https://kosova-info.com/shtate-raste-te-fruthit-per-tre-muaj-ne-kosove/60%Daily2019-04-27 19:31
https://kosova-info.com/drejtorin-komunal-te-istogut-e-rrahin-per-gypa/60%Daily2019-04-27 19:18
https://kosova-info.com/keto-jane-vitet-kur-liverpool-do-te-shpallej-kampion-me-91-pike-standarde-joreale-nga-man-city/60%Daily2019-04-27 19:15
https://kosova-info.com/fero-ne-perqafim-te-te-dashures-ne-pishine/60%Daily2019-04-27 19:11
https://kosova-info.com/veseli-edhe-nga-krusha-kerkon-drejtesi-per-viktimat-e-masakrave-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-04-27 19:07
https://kosova-info.com/zjarrfikesit-ne-peje-pa-rryme-qe-tri-dite/60%Daily2019-04-27 19:04
https://kosova-info.com/pas-bisedave-me-kane-pochettino-tregon-se-kur-do-te-kthehet-sulmuesi-anglez/60%Daily2019-04-27 18:59
https://kosova-info.com/operacioni-ne-velipoje-policia-zbulon-arsenal-armesh-ne-nje-banese/60%Daily2019-04-27 18:49
https://kosova-info.com/inter-befason-juventusin-krijon-avantazhin-ne-derbin-e-italise/60%Daily2019-04-27 18:46
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-taksa-nuk-hiqet-as-pas-takimit-ne-berlin-kerkon-njohje-nga-serbia/60%Daily2019-04-27 18:36
https://kosova-info.com/hajdar-beqa-krenar-qe-i-doli-ne-mbrojtje-presidentit-thaci/60%Daily2019-04-27 18:29
https://kosova-info.com/pak-shqiptare-dalin-ne-zgjedhjet-e-veriut-nuk-shpresojne-per-ndryshime/60%Daily2019-04-27 18:25
https://kosova-info.com/neymar-rikthehet-me-psg-perfshihet-ne-formacion-per-finalen-e-kupes-se-frances/60%Daily2019-04-27 18:24
https://kosova-info.com/aktivisti-i-shoqerise-civile-i-bashkohet-vetevendosjes/60%Daily2019-04-27 18:16
https://kosova-info.com/varane-nuk-eshte-i-interesuar-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2019-04-27 18:16
https://kosova-info.com/modele-ste-shkon-pornostare-po-oriola-habit-me-reagimin-ndaj-komentuesit/60%Daily2019-04-27 18:11
https://kosova-info.com/trump-mirepret-ndihmen-e-rusise-dhe-kines-per-korene-e-veriut/60%Daily2019-04-27 18:10
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-vendos-alexis-sanchez-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-04-27 18:07
https://kosova-info.com/e-shtuna-e-21-te-me-protesta-ne-beograd-kerkohet-doreheqja-e-vuciqit/60%Daily2019-04-27 17:59
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-u-dedikon-fjale-zemre-personave-me-te-dashur-per-te/60%Daily2019-04-27 17:58
https://kosova-info.com/roma-bindese-ndaj-cagliarit-merr-perkohesisht-vendin-e-katert-ne-renditjen-e-serie-a/60%Daily2019-04-27 17:52
https://kosova-info.com/27-vjecarja-qe-mbyti-foshnjen-ne-prizren-nje-vit-me-pare-e-kishte-vrare-edhe-nje-tjeter-femije-te-saj%ef%bb%bf/60%Daily2019-04-27 17:51
https://kosova-info.com/rrefim-i-jashtezakonshem-i-veteranit-nga-drenica-qe-e-ndihmoi-haradinajn-gjate-luftes-e-sot-mbeti-i-harruar/60%Daily2019-04-27 17:48
https://kosova-info.com/rihanna-paraqitet-me-stil-te-vecante-ne-barbados/60%Daily2019-04-27 17:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-levante-3/60%Daily2019-04-27 17:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-levante-3/60%Daily2019-04-27 17:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-juventus-3/60%Daily2019-04-27 17:31
https://kosova-info.com/rona-nishliu-tregon-se-si-shkoi-koncerti-per-promovimin-e-albumit-mindil/60%Daily2019-04-27 17:24
https://kosova-info.com/qytetarja-qe-e-pastronte-vullnetarisht-germine-thote-se-e-quanin-te-cmendur/60%Daily2019-04-27 17:19
https://kosova-info.com/ariu-i-famshem-pergjak-serish-prizrenin-mbyt-edhe-12-dele/60%Daily2019-04-27 17:15
https://kosova-info.com/pacolli-reagon-ndaj-pengimit-te-punes-se-furres-se-shqiptarit-ne-beograd/60%Daily2019-04-27 17:13
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bymeri-paga-minimale-duhet-te-rritet-menjehere/60%Daily2019-04-27 17:10
https://kosova-info.com/shefi-i-fbi-se-paralajmeron-per-nderhyrjen-ruse-ne-zgjedhjet-e-vitit-2020-2/60%Daily2019-04-27 17:07
https://kosova-info.com/young-zerka-zbulon-detaje-nga-projekti-i-ri/60%Daily2019-04-27 17:04
https://kosova-info.com/publikohet-ne-youtube-koncerti-recital-i-mentor-hazirit/60%Daily2019-04-27 16:47
https://kosova-info.com/gattuso-me-shume-dyshime-thote-se-milan-nuk-eshte-favorite-per-top-katershen/60%Daily2019-04-27 16:42
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-pashket-ortodokse-kjo-feste-na-frymezon-te-jemi-ne-anen-e-te-mires/60%Daily2019-04-27 16:31
https://kosova-info.com/totti-flet-per-conte-nxit-zerat-per-transferimin-e-tij-tek-roma/60%Daily2019-04-27 16:31
https://kosova-info.com/sekret-i-bukur-vjen-nga-noizy-dhe-dj-a-boom/60%Daily2019-04-27 16:28
https://kosova-info.com/lets-do-it-permbylle-javen-e-tokes-me-mijera-fidane-te-mbjellur/60%Daily2019-04-27 16:18
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-habit-me-veprimet-ne-pishine/60%Daily2019-04-27 16:18
https://kosova-info.com/vdes-gjashtevjecari-pasi-oxhaku-i-shtepise-ra-mbi-te/60%Daily2019-04-27 16:17
https://kosova-info.com/drejtori-sportiv-i-dortmund-tregon-se-ku-do-te-luaj-sancho-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2019-04-27 16:16
https://kosova-info.com/grabiten-miliona-euro-ne-rinas-klement-cala-dhe-admir-murataj-fqinje-te-liqeni-i-thate/60%Daily2019-04-27 16:08
https://kosova-info.com/pirja-e-cajit-te-ngrohte-mund-tua-shkaktoje-kete-lloj-kanceri-2/60%Daily2019-04-27 16:04
https://kosova-info.com/pochettino-flet-pas-humbjes-se-tottenham-ndaj-west-ham-ja-si-e-arsyeton/60%Daily2019-04-27 16:01
https://kosova-info.com/agim-aliu-zgjedhet-kryetar-i-pdk-se-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-27 15:54
https://kosova-info.com/berbatov-ka-nje-keshille-per-man-utd-kete-lojtar-duhet-ta-transferoni/60%Daily2019-04-27 15:45
https://kosova-info.com/juve-kontakton-raiolan-pogba-ne-fokus/60%Daily2019-04-27 15:36
https://kosova-info.com/ambasadoret-shqiptare-i-shkruajne-leter-merkelit-e-macronit-para-samitit-te-berlinit/60%Daily2019-04-27 15:36
https://kosova-info.com/publikohet-dokumenti-vasfije-krasniqi-do-te-deshmoje-para-komitetit-amerikan/60%Daily2019-04-27 15:30
https://kosova-info.com/dortmund-dorezohet-ne-garen-per-titull-peson-ne-shtepi-ndaj-schalke/60%Daily2019-04-27 15:24
https://kosova-info.com/dortmund-dorezohet-ne-garen-per-titull-peson-ne-shtepi-ndaj-schalke/60%Daily2019-04-27 15:24
https://kosova-info.com/feronikeli-vazhdon-me-fitore-llapi-mban-hapin-me-lideret-gjithcka-e-paqarte-per-titullin/60%Daily2019-04-27 15:22
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-ne-france-2/60%Daily2019-04-27 15:19
https://kosova-info.com/oriola-marashi-gati-i-tregon-te-gjitha-ne-setin-fotografik-me-bikini/60%Daily2019-04-27 15:12
https://kosova-info.com/kosova-pa-kapacitete-per-rehabilitimin-e-te-kthyerve-nga-siria/60%Daily2019-04-27 15:10
https://kosova-info.com/nasim-haradinaj-publikon-shumat-e-pagesave-per-pjesetaret-e-fark-ut/60%Daily2019-04-27 15:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-cagliari-2/60%Daily2019-04-27 15:00
https://kosova-info.com/permbyllet-programi-i-shkembimit-te-nxenesve-mes-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2019-04-27 14:52
https://kosova-info.com/rezolutat-e-kuvendit-cilesohen-si-joserioze-shumica-nuk-zbatohen/60%Daily2019-04-27 14:52
https://kosova-info.com/idris-elba-martohet-me-gruan-17-vjet-me-te-re/60%Daily2019-04-27 14:51
https://kosova-info.com/benzema-peson-lendim-te-rende-rrezikon-pjesen-e-mbetur-te-sezonit/60%Daily2019-04-27 14:45
https://kosova-info.com/prokuroria-personi-i-gjetur-pa-shenja-jete-ne-istog-dyshohet-se-eshte-vetevrare/60%Daily2019-04-27 14:43
https://kosova-info.com/me-kete-artist-po-sjell-duet-alban-skenderaj/60%Daily2019-04-27 14:36
https://kosova-info.com/neymar-dhe-hazard-shoke-skuadre-tek-real-madrid-ja-cfare-thote-zidane/60%Daily2019-04-27 14:31
https://kosova-info.com/rusia-bisedon-me-nato-n-per-bashkeveprimet-ushtarake/60%Daily2019-04-27 14:30
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-udheton-per-ne-itali-shikojeni-si-eshte-veshur/60%Daily2019-04-27 14:20
https://kosova-info.com/thaci-serbia-kreu-gjenocid-ne-kosove-fati-i-te-pagjeturve-duhet-te-zbardhet/60%Daily2019-04-27 14:15
https://kosova-info.com/lojtari-i-burnley-paralajmeron-man-city-do-ta-bejme-shume-te-veshtire/60%Daily2019-04-27 14:13
https://kosova-info.com/arilena-ara-ne-forme-te-mire-pozon-nga-palestra/60%Daily2019-04-27 14:05
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-istog-nje-person-gjendet-pa-shenja-jete-ne-shtepize-te-drurit/60%Daily2019-04-27 14:02
https://kosova-info.com/vuciq-i-shqetesuar-para-takimit-te-berlinit-serbia-do-te-jete-ne-pozicion-te-veshtire/60%Daily2019-04-27 13:57
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-shijon-kohen-e-lire-me-familjen-e-tij/60%Daily2019-04-27 13:52
https://kosova-info.com/tifozi-special-99-vjecari-ne-stadium-per-te-mbeshtetur-dortmundin/60%Daily2019-04-27 13:50
https://kosova-info.com/masaker-ne-bregdetin-francez-gjenden-qindra-delfine-te-ngordhur/60%Daily2019-04-27 13:46
https://kosova-info.com/shefi-i-fbi-se-paralajmeron-per-nderhyrjen-ruse-ne-zgjedhjet-e-vitit-2020/60%Daily2019-04-27 13:37
https://kosova-info.com/keshtu-e-kalon-fundjaven-ledri-vula/60%Daily2019-04-27 13:34
https://kosova-info.com/spanja-shkon-ne-zgjedhje-shume-e-per%d2%abare/60%Daily2019-04-27 13:28
https://kosova-info.com/west-ham-ia-shkakton-humbjen-e-pare-tottenhamit-ne-stadiumin-e-ri/60%Daily2019-04-27 13:21
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-publikon-video-romantike-me-te-fejuarin/60%Daily2019-04-27 13:19
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-publikon-video-romantike-me-te-fejuarin/60%Daily2019-04-27 13:19
https://kosova-info.com/partite-ne-pushtet-presin-me-shume-vende-ne-kqz/60%Daily2019-04-27 13:09
https://kosova-info.com/beri-veprim-te-turpshem-ffk-e-denon-rende-futbollistin/60%Daily2019-04-27 13:05
https://kosova-info.com/gashi-paralajmeron-projektin-e-ri-ne-bashkepunim-me-kete-artist/60%Daily2019-04-27 13:03
https://kosova-info.com/nxenesit-e-gjilanit-po-vleresohen-si-me-te-miret-ne-matematike-ne-kosoves/60%Daily2019-04-27 12:59
https://kosova-info.com/ja-si-i-perdorin-shenjat-e-ndryshme-rrjetet-sociale/60%Daily2019-04-27 12:57
https://kosova-info.com/ja-si-i-perdorin-shenjat-e-ndryshme-rrjetet-sociale-2/60%Daily2019-04-27 12:57
https://kosova-info.com/ja-si-i-perdorin-shenjat-e-ndryshme-rrjetet-sociale-2/60%Daily2019-04-27 12:57
https://kosova-info.com/veseli-nga-meja-do-te-kerkojme-drejtesi-per-186-masakrat-e-kryera-ne-kosove/60%Daily2019-04-27 12:52
https://kosova-info.com/dua-lipa-pozon-me-kembet-lart/60%Daily2019-04-27 12:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-dortmund-schalke/60%Daily2019-04-27 12:45
https://kosova-info.com/zbuloni-arsyen-e-frikshme-perse-nuk-duhet-te-lini-kurre-shishen-e-ujit-ne-makine/60%Daily2019-04-27 12:43
https://kosova-info.com/putin-jam-i-hapur-per-bisedime-me-udheheqesin-e-zgjedhur-te-ukraines/60%Daily2019-04-27 12:41
https://kosova-info.com/shperthim-metani-ne-miniere-4-te-vdekur-dhe-13-te-zhdukur/60%Daily2019-04-27 12:41
https://kosova-info.com/rashica-titullar-ne-sfiden-dusseldorf-werder-bremen/60%Daily2019-04-27 12:36
https://kosova-info.com/flet-polici-hero-si-ia-shpetuam-jeten-zaevit-seles-dhe-deputeteve-te-tjere-ne-maqedoni/60%Daily2019-04-27 12:33
https://kosova-info.com/demtohet-villa-e-johnny-depp-policia-ne-kerkim-te-fajtorit/60%Daily2019-04-27 12:33
https://kosova-info.com/shba-ben-thirrje-per-gjykimin-e-te-gjithe-atyre-qe-kane-kryer-krime/60%Daily2019-04-27 12:32
https://kosova-info.com/kurti-pushtetaret-e-kosoves-po-luajne-me-dhimbjen-per-te-pagjeturit/60%Daily2019-04-27 12:29
https://kosova-info.com/inter-juventus-formacionet-e-mundshme/60%Daily2019-04-27 12:26
https://kosova-info.com/presidenti-i-venezueles-dyfishon-rrogen-minimale-ne-vend/60%Daily2019-04-27 12:26
https://kosova-info.com/britania-nen-pushtetin-e-dallgeve-10-metra-25-mije-shtepi-pa-energji/60%Daily2019-04-27 12:25
https://kosova-info.com/evropa-kunder-uefa-s-ne-nuk-do-ti-lejojme-ta-bejne-kete-gje/60%Daily2019-04-27 12:14
https://kosova-info.com/geti-ia-publikon-foton-joshese-marines-ja-si-e-quan/60%Daily2019-04-27 12:13
https://kosova-info.com/specialja-vazhdon-punen-priten-ftesat-e-radhes-ne-muajin-maj/60%Daily2019-04-27 12:06
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-do-ta-rregulloje-statusin-ligjor-te-personave-te-zhdukur-dhe-te-martireve/60%Daily2019-04-27 12:05
https://kosova-info.com/per-nje-dite-vidhet-nje-mercedes-nje-bmw-dhe-nje-traktor-ne-drenas/60%Daily2019-04-27 12:02
https://kosova-info.com/neymar-me-ne-fund-zbulon-arsyen-e-vertete-te-largimit-nga-barcelona/60%Daily2019-04-27 11:57
https://kosova-info.com/ronelen-e-lashe-ne-shtepi-young-zerka-befason-me-deklaraten/60%Daily2019-04-27 11:54
https://kosova-info.com/gjykata-ne-shba-denoi-me-18-muaj-burg-agjenten-ruse-reagon-kremlini/60%Daily2019-04-27 11:47
https://kosova-info.com/fotografia-me-shqiponje-qe-irritoi-serbet-shqiptari-rrethohet-nga-50-police-ne-beograd/60%Daily2019-04-27 11:43
https://kosova-info.com/tentativa-e-deshtuar-e-man-utd-per-te-transferuar-van-dijk-ne-vitin-2018/60%Daily2019-04-27 11:42
https://kosova-info.com/universiteti-i-harvardit-e-mohon-qe-modelja-e-famshme-u-pranua-aty/60%Daily2019-04-27 11:39
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-fati-i-te-pagjeturve-duhet-te-zbardhet-urgjentisht/60%Daily2019-04-27 11:34
https://kosova-info.com/tahiri-vuciqi-i-angazhuar-per-te-mohuar-dhe-fshehur-krimet-e-millosheviqit/60%Daily2019-04-27 11:31
https://kosova-info.com/ministria-e-pal-lekajt-rrit-shpenzimet-e-luksit-ne-udhetime-zyrtare-telefona-e-karburante/60%Daily2019-04-27 15:38
https://kosova-info.com/kourtneyn-e-fotografojne-gjysme-te-zhveshur/60%Daily2019-04-27 11:26
https://kosova-info.com/pep-guardiola-trajner-ne-serie-a/60%Daily2019-04-27 11:19
https://kosova-info.com/paraqitja-e-rita-ores-ne-gjermani-e-permbledhur-ne-nje-video/60%Daily2019-04-27 11:11
https://kosova-info.com/nena-27-vjece-mbyti-beben-6-diteshe-e-fshehu-ne-tavan/60%Daily2019-04-27 11:10
https://kosova-info.com/nese-deshironi-muskuj-te-formesuar-te-barkut-beni-shtate-dite-kete-ushtrim/60%Daily2019-04-27 10:58
https://kosova-info.com/kim-sjell-imazhe-te-reja-ne-bikini-roze-nga-pushimet-ne-bali/60%Daily2019-04-27 10:54
https://kosova-info.com/taksa-ka-krijuar-treg-te-ri-te-produkteve/60%Daily2019-04-27 10:42
https://kosova-info.com/flori-ua-ben-koken-lemsh-te-gjitheve-publikon-fotografine-e-vajzes-misterioze/60%Daily2019-04-27 10:40
https://kosova-info.com/i-armatosur-tenton-te-grabise-institucionin-mikrofinanciar-i-dyshuari-ne-arrati/60%Daily2019-04-27 10:34
https://kosova-info.com/limaj-serbia-te-kerkoj-falje-dhe-te-heq-dore-nga-mohimi-i-krimeve-te-kryera-ne-kosove/60%Daily2019-04-27 10:28
https://kosova-info.com/gjuan-me-arme-ne-aheng-familjar-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-04-27 10:25
https://kosova-info.com/enca-qani-per-here-te-fundit-sot-sepse/60%Daily2019-04-27 10:23
https://kosova-info.com/patriarku-irinej-serbia-pa-kosoven-eshte-si-njeriu-pa-koke/60%Daily2019-04-27 10:17
https://kosova-info.com/pendohet-melinda-per-kerkimfaljen-qe-ia-beri-taynes/60%Daily2019-04-27 10:08
https://kosova-info.com/ligji-amniston-thacin-ai-ska-obligim-ti-pergjigjet-asnje-komisioni-hetimor/60%Daily2019-04-27 10:08
https://kosova-info.com/qindra-qytetare-mblidhen-ne-meje-ne-kujtim-te-te-pagjeturve/60%Daily2019-04-27 10:01
https://kosova-info.com/sela-javen-e-ardhshme-do-te-vendosim-nese-do-te-mbeshtesim-njerin-nga-kandidatet/60%Daily2019-04-27 10:01
https://kosova-info.com/10-asistuesit-me-te-mire-te-evropes/60%Daily2019-04-27 10:10
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-fero-fillon-punen-per-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-27 09:54
https://kosova-info.com/magjiku-durant-e-dergon-warriorsin-ne-cerekfinale/60%Daily2019-04-27 09:51
https://kosova-info.com/eulex-perkushtimi-yne-per-zgjidhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve-vazhdon/60%Daily2019-04-27 09:43
https://kosova-info.com/conte-te-roma-pergjigjet-trajneri/60%Daily2019-04-27 09:42
https://kosova-info.com/detaje-nga-projektet-e-reja-te-shkelzen-jetishit/60%Daily2019-04-27 09:40
https://kosova-info.com/daciq-e-brnabiq-ne-berlin-do-te-kete-presion-ndaj-serbise/60%Daily2019-04-27 09:38
https://kosova-info.com/ajax-e-detyron-portierin-e-ri-ta-shkruaje-1-000-here-te-njejten-fjali/60%Daily2019-04-27 09:30
https://kosova-info.com/ministria-e-jashtme-e-zvicres-reagon-ndaj-diplomatit-te-saj-qe-e-parkoi-keq-veturen-ne-prishtine/60%Daily2019-04-27 09:28
https://kosova-info.com/perseri-vonesa-ne-merdare-sa-po-presin-qytetaret-per-ta-kaluar-kufirin/60%Daily2019-04-27 09:27
https://kosova-info.com/motori-me-unik-ne-bote-qe-kaloi-40-vite-i-fshehur-ne-mur/60%Daily2019-04-27 09:20
https://kosova-info.com/juventusi-gati-te-beje-cmendurine-per-icardin/60%Daily2019-04-27 09:16
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dhunshme-te-27-prillit-deshmi-mbi-brishtesine-e-shtetit-juridik/60%Daily2019-04-27 09:15
https://kosova-info.com/qendrimet-e-musafireve-dhe-te-nikoqireve-berlini-pret-te-henen-lideret-e-ballkanit/60%Daily2019-04-27 09:13
https://kosova-info.com/thaci-te-pagjeturit-jane-plaga-me-e-rende-e-shoqerise-sone/60%Daily2019-04-27 08:59
https://kosova-info.com/emery-thote-se-arsenali-deshiron-te-behet-skuadra-me-e-mire-ne-bote/60%Daily2019-04-27 08:54
https://kosova-info.com/blero-me-urim-special-per-ditelindjen-e-9-te-te-tares/60%Daily2019-04-27 08:44
https://kosova-info.com/milan-detyrohet-ta-vendos-ne-shitje-yllin-e-skuadres/60%Daily2019-04-27 08:38
https://kosova-info.com/trump-thote-se-opec-eshte-pajtuar-te-rrise-prodhimin-e-naftes/60%Daily2019-04-27 08:36
https://kosova-info.com/kater-derbit-qe-duhet-ti-shikoni-patjeter-sot/60%Daily2019-04-27 08:26
https://kosova-info.com/angelina-jolie-gjithe-pasurine-e-saj-do-ia-le-ketij-personi/60%Daily2019-04-27 08:25
https://kosova-info.com/arbereshet-e-kroacise-vizitojne-katedralen-shen-nene-tereza/60%Daily2019-04-27 08:22
https://kosova-info.com/haradinaj-te-pagjeturit-plage-e-madhe-e-dhembje-e-vazhdueshme/60%Daily2019-04-27 08:09
https://kosova-info.com/mali-i-zi-reagon-pas-denimit-te-uefa-s-qe-ndeshjen-ndaj-kosoves-ta-zhvilloje-pa-tifoze/60%Daily2019-04-27 08:09
https://kosova-info.com/kengetarja-me-prejardhje-shqiptare-mahnite-publikun-ne-tajlande/60%Daily2019-04-27 08:02
https://kosova-info.com/oconnell-ndryshimi-i-kufijve-nuk-mund-te-ndihmoje-normalizimin-e-marredhenieve-kosove-serbi/60%Daily2019-04-27 07:54
https://kosova-info.com/sot-mbahet-turneu-xhudo-per-paqe/60%Daily2019-04-27 07:50
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-grua-ne-prizren-dyshohet-per-vrasje-te-foshnjes-te-porsalindur/60%Daily2019-04-27 07:43
https://kosova-info.com/shkelzen-gashi-ia-dhuron-fanellen-e-kombetares-yllit-te-barcelones/60%Daily2019-04-27 07:41
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-i-gezohet-nje-suksesi-per-ditelindjen-e-tij/60%Daily2019-04-27 07:31
https://kosova-info.com/thaci-dhe-haradinaj-bejne-homazhe-te-obelisku-i-te-pagjeturve/60%Daily2019-04-27 07:26
https://kosova-info.com/superliga-e-kosoves-sot-luhen-tri-ndeshje/60%Daily2019-04-27 07:18
https://kosova-info.com/isa-mustafa-masakra-e-mejes-eshte-deshmi-e-krimeve-te-serbise-ne-kosove/60%Daily2019-04-27 07:12
https://kosova-info.com/rona-nishliu-flet-per-here-te-pare-rreth-shtatzenise/60%Daily2019-04-27 07:12
https://kosova-info.com/klopp-flet-per-here-te-pare-per-perplasjen-me-salah/60%Daily2019-04-27 07:06
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-papagall/60%Daily2019-04-27 07:06
https://kosova-info.com/do-te-organizojme-edhe-protesta-te-tjera-derisa-ta-rrezojme-qeverine/60%Daily2019-04-27 07:01
https://kosova-info.com/ne-tirane-besim-dhe-skepticizem-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2019-04-27 06:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-e-re-e-edon-zhegroves/60%Daily2019-04-27 06:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbombardimet-ne-sri-lanka-gjenden-disa-trupa-ne-sainthamaruthu/60%Daily2019-04-27 06:45
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-publikon-videon-emocionale-nga-takimi-me-babane-e-tij-pas-23-vitesh/60%Daily2019-04-27 06:39
https://kosova-info.com/pogba-unitedit-dua-te-transferohem-te-real-madrid/60%Daily2019-04-27 06:36
https://kosova-info.com/vazhdojne-ftesat-e-speciales/60%Daily2019-04-27 06:28
https://kosova-info.com/edhe-tuchel-dorezohet-para-neymar/60%Daily2019-04-27 06:25
https://kosova-info.com/si-nshtepine-tende-kosova-e-shqiperia-sot-shkembejne-nxenesit/60%Daily2019-04-27 06:25
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-masakra-ne-meje-te-gjakoves/60%Daily2019-04-27 06:22
https://kosova-info.com/cila-eshte-e-verteta-rreth-thashethemeve-per-ronelen-flet-young-zerka/60%Daily2019-04-27 06:16
https://kosova-info.com/msh-ja-pret-izen-e-obsh-se-per-listen-esenciale-barnatoret-pajtohen-ti-balancojne-cmimet/60%Daily2019-04-27 06:12
https://kosova-info.com/sarri-kam-gabuar-me-kritika-sezoni-i-chelsea-ka-qene-i-suksesshem/60%Daily2019-04-27 06:11
https://kosova-info.com/mot-i-vranet-sot-ne-kosove-mundesi-per-reshje-shiu/60%Daily2019-04-27 06:05
https://kosova-info.com/gjermania-eshte-brutalisht-prezente-edhe-ne-perkrahjen-e-takses-edhe-ne-perkrahjen-e-zotit-haradinaj/60%Daily2019-04-27 05:57
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-ne-kosove-sot/60%Daily2019-04-27 05:51
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-ne-kosove-sot/60%Daily2019-04-27 05:51
https://kosova-info.com/kylie-jenner-dhe-travis-scott-vishen-si-personazhet-e-filmit-avengers/60%Daily2019-04-26 21:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpresidenti-i-ardhshem-i-be-se-turqia-nuk-mund-te-behet-pjese-e-jona/60%Daily2019-04-26 21:57
https://kosova-info.com/wilder-ka-arritur-marreveshje-edhe-me-dy-kundershtaret-e-radhes-pas-breazeale/60%Daily2019-04-26 21:55
https://kosova-info.com/kapen-1-5-tone-marihuane-ne-itali-arrestohen-dy-shqiptare/60%Daily2019-04-26 21:50
https://kosova-info.com/kuq-e-zi-ngjyrat-e-preferuara-te-bebe-rexhes-per-paraqitjet-publike/60%Daily2019-04-26 21:47
https://kosova-info.com/klopp-rikthimi-i-chamberlain-i-jashtezakonshem/60%Daily2019-04-26 21:40
https://kosova-info.com/pese-aksidente-1-i-vdekur-dhe-13-te-lenduar-kete-mbremje/60%Daily2019-04-26 21:33
https://kosova-info.com/samiti-i-berlinit-mesazh-se-ceshtja-e-kosoves-do-te-zgjidhet-ne-evrope-jo-ne-amerike-ose-rusi/60%Daily2019-04-26 21:32
https://kosova-info.com/rose-i-pakenaqur-me-denimin-e-uefa-per-malin-e-zi-priste-denim-me-te-ashper/60%Daily2019-04-26 21:28
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-tek-kim-merr-vemendje-me-pantallonat-e-ngushte/60%Daily2019-04-26 21:24
https://kosova-info.com/obsh-femijet-nen-nje-vjec-nuk-duhet-te-qendrojne-as-nje-minute-perpara-ekraneve/60%Daily2019-04-26 21:23
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-fillon-sfiden-e-pastrimit-te-mbeturinave/60%Daily2019-04-26 21:22
https://kosova-info.com/i-premtoi-se-do-tia-rregullonte-jeten-alketa-ben-hapin-e-pare-per-vogelushin/60%Daily2019-04-26 21:11
https://kosova-info.com/liverpool-50-huddersfield-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-26 21:09
https://kosova-info.com/si-ndodhi-qe-agim-ramadani-ti-kthehej-kosoves-per-te-luftuar-ne-koshare-flet-xhafer-gashi/60%Daily2019-04-26 21:03
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-re-luksoze-te-fatmir-hysenbelliut/60%Daily2019-04-26 20:57
https://kosova-info.com/liverpool-vazhdon-endrren-demolon-huddersfield-per-tri-piket-e-radhes/60%Daily2019-04-26 20:49
https://kosova-info.com/joe-biden-krenar-qe-bombardova-serbine-dhe-larguam-banditin-milloshevic/60%Daily2019-04-26 20:45
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-miriam-cani/60%Daily2019-04-26 20:37
https://kosova-info.com/lumezi-reagon-per-protesten-e-vetevendosjes-ka-nje-pergjigje-te-qarte/60%Daily2019-04-26 20:35
https://kosova-info.com/evropa-rrezikohet-nga-thatesira/60%Daily2019-04-26 20:33
https://kosova-info.com/suarez-komenton-situaten-e-philippe-coutinho/60%Daily2019-04-26 20:29
https://kosova-info.com/protestuesit-e-sudanit-vazhdojne-protestat-per-sundimin-civil/60%Daily2019-04-26 20:25
https://kosova-info.com/fero-relaksohet-me-te-dashuren-ne-pishine-publikohen-pamjet/60%Daily2019-04-26 20:22
https://kosova-info.com/guardiola-per-titullin-liga-e-kampioneve-nuk-do-te-jete-pengese-per-liverpool/60%Daily2019-04-26 20:15
https://kosova-info.com/thaci-nuk-e-duroj-askend-me-ma-ofru-gishtin-te-hunda/60%Daily2019-04-26 20:11
https://kosova-info.com/thaci-jam-kunder-ndryshimit-te-kufijve-bashkimi-i-lugines-me-kosoven-eshte-korrigjim-i-padrejtesive/60%Daily2019-04-26 20:02
https://kosova-info.com/e-duan-juventus-dhe-man-utd-real-madrid-vendos-cmimin-per-varane/60%Daily2019-04-26 19:57
https://kosova-info.com/okb-me-shume-se-7000-siriane-braktisen-kampin-prane-kufirit-me-jordanin/60%Daily2019-04-26 19:41
https://kosova-info.com/danas-nese-nuk-ka-marreveshje-kosove-serbi-do-te-behet-shqiperia-e-madhe/60%Daily2019-04-26 19:38
https://kosova-info.com/eres-i-bejne-pritje-te-vecante-ne-rumani/60%Daily2019-04-26 19:34
https://kosova-info.com/tifozet-e-liverpool-ne-ankth-sulmuesi-kryesor-ne-dyshim-per-barcelonen/60%Daily2019-04-26 19:30
https://kosova-info.com/gjiko-emocionon-me-dedikimin-qe-ia-beri-te-birit/60%Daily2019-04-26 19:21
https://kosova-info.com/pochettino-e-konsideron-si-padrejtesi-ate-qe-beri-liga-holandeze-per-ajax/60%Daily2019-04-26 19:15
https://kosova-info.com/qente-mblidhen-ne-kushte-te-keqija-para-se-te-theren-per-festivalin/60%Daily2019-04-26 19:13
https://kosova-info.com/%e2%80%8bcakaj-do-rekomandohet-hapja-e-negociatave-per-ne-be/60%Daily2019-04-26 19:10
https://kosova-info.com/cfare-thone-qytetaret-per-sherrin-mes-motrave-mustafa-dhe-shyhrete-behlulit/60%Daily2019-04-26 19:04
https://kosova-info.com/punetori-23-vjecar-bie-nga-ndertesa-ne-prishtine-detajet-e-policise/60%Daily2019-04-26 19:03
https://kosova-info.com/gjashte-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-pestove-te-vushtrrise/60%Daily2019-04-26 19:02
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-man-city-tregon-cfare-mund-ta-ndal-skuadren-e-guardiolas-ne-garen-per-titull/60%Daily2019-04-26 19:00
https://kosova-info.com/sulmohet-drejtori-komunal/60%Daily2019-04-26 18:58
https://kosova-info.com/molliqaj-godet-vetevendosjen-albin-kurtin-e-quan-profet-paranoik/60%Daily2019-04-26 18:52
https://kosova-info.com/pajtesa-zgjedh-mashkullin-me-seksi-mes-blerim-destanit-dhe-nik-xhelilajt/60%Daily2019-04-26 18:45
https://kosova-info.com/ne-takimin-joformal-te-berlinit-pritet-te-kete-nje-dokument-ku-do-te-permblidhen-rezultatet-perfundimtare/60%Daily2019-04-26 18:33
https://kosova-info.com/marina-vjollca-vjen-sensuale-ne-imazhet-e-reja-te-fotosesionit/60%Daily2019-04-26 18:33
https://kosova-info.com/gashi-ne-shba-permes-programeve-te-ymca-se-synojme-qe-te-ndikojme-pozitivisht-ne-jeten-e-shume-te-rinjve/60%Daily2019-04-26 18:17
https://kosova-info.com/39-vjecarja-me-38-femije-braktiset-nga-burri-kerkon-ndihme/60%Daily2019-04-26 18:15
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-xhirimit-te-klipit-te-ri-te-young-zerkes/60%Daily2019-04-26 18:12
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-huddersfield-town/60%Daily2019-04-26 18:09
https://kosova-info.com/agjenda-zyrtare-e-samitit-te-berlinit-keta-jane-lideret-qe-do-ti-takoje-merkeli/60%Daily2019-04-26 18:02
https://kosova-info.com/beyonce-me-poza-joshese-ne-dhomen-e-mbushur-perplot-me-atlete/60%Daily2019-04-26 17:59
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-nga-promovimi-i-albumit-mindil-te-rona-nishliut/60%Daily2019-04-26 17:43
https://kosova-info.com/rinasi-arrestohet-i-gjashti-ragip-hajdini-nga-kosova-u-prangos-ne-kavaje/60%Daily2019-04-26 17:41
https://kosova-info.com/lorik-cana-me-gruan-vizitojne-punimet-e-stadiumit-te-kombetares-shqiptare/60%Daily2019-04-26 17:35
https://kosova-info.com/cfare-sjell-kandidatura-e-ish-nenpresidentit-biden/60%Daily2019-04-26 17:34
https://kosova-info.com/zeka-komisioni-hetimor-ka-qellim-shfryerjen-e-inateve-personale-ndaj-thacit-e-ky-i-fundit-i-dribloi-nje-nga-nje/60%Daily2019-04-26 17:25
https://kosova-info.com/grabitja-e-rinasit-arrestohet-i-gjashti/60%Daily2019-04-26 17:18
https://kosova-info.com/xeni-sqaron-te-verteten-rreth-ndaleses-per-te-hyre-ne-shba/60%Daily2019-04-26 17:16
https://kosova-info.com/nga-studio-muzikore-noizy-paralajmeron-hitin-e-ri/60%Daily2019-04-26 17:05
https://kosova-info.com/arsyet-pse-grate-divorcohen-nga-bashkeshortet-e-tyre/60%Daily2019-04-26 17:03
https://kosova-info.com/suarez-do-te-jete-e-veshtire-per-futbollin-pas-pensionimit-te-messi/60%Daily2019-04-26 17:00
https://kosova-info.com/rruga-kineze-e-mendafshit-nuk-i-tremb-italianet/60%Daily2019-04-26 16:54
https://kosova-info.com/tentohet-te-grabitet-nje-institucion-financiar-ne-gjakove/60%Daily2019-04-26 16:46
https://kosova-info.com/optimizem-tek-barca-pritet-zbarkimi-i-rashford/60%Daily2019-04-26 16:45
https://kosova-info.com/2ton-publikon-kengen-tmv/60%Daily2019-04-26 16:44
https://kosova-info.com/dodik-takoi-papa-franceskun-ne-vatikan/60%Daily2019-04-26 16:44
https://kosova-info.com/hoti-sjellja-e-sotme-e-presidentit-skandaloze/60%Daily2019-04-26 16:40
https://kosova-info.com/uefa-denon-nemyarin-me-tri-ndeshje/60%Daily2019-04-26 16:30
https://kosova-info.com/maraz-thote-anxhela-peristeri-ne-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-26 16:30
https://kosova-info.com/agjentja-ruse-denohet-me-18-muaj-burgim-ne-shba/60%Daily2019-04-26 16:27
https://kosova-info.com/formula-1-nderpriten-provat-ne-azerbajxhan-shkak-problemet-me-pisten/60%Daily2019-04-26 16:20
https://kosova-info.com/hahn-qellimi-kryesor-i-takimit-ne-berlin-eshte-zhbllokimi-i-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2019-04-26 16:19
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-te-dyshuar-per-mashtrim-ndaj-27-qytetareve/60%Daily2019-04-26 16:16
https://kosova-info.com/trim-jetullahu-publikon-me-videoklip-kengen-baby/60%Daily2019-04-26 16:16
https://kosova-info.com/onati-sjell-plot-ritem-kengen-milionerk/60%Daily2019-04-26 16:08
https://kosova-info.com/sarri-pret-kunderpergjigje-nga-man-utd/60%Daily2019-04-26 16:08
https://kosova-info.com/zeka-thaci-e-mbajti-topin-gjithe-kohen-dhe-i-dribloi-nje-nga-nje/60%Daily2019-04-26 16:01
https://kosova-info.com/shala-pronesia-intelektuale-ka-nje-rendesi-te-vecante-ekonomike-per-biznes/60%Daily2019-04-26 16:00
https://kosova-info.com/keshtu-feston-bebe-rexha-per-430-milione-klikimet-e-say-my-name/60%Daily2019-04-26 15:59
https://kosova-info.com/uefa-merr-vendim-te-rendesishem-para-ndeshjes-mali-i-zi-kosove/60%Daily2019-04-26 15:52
https://kosova-info.com/gent-cakaj-takon-homologen-e-tij-austriake/60%Daily2019-04-26 15:50
https://kosova-info.com/rita-ora-fotografohet-pa-recipeta-ne-gjermani/60%Daily2019-04-26 15:49
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-pse-gjithmone-ka-kritika-per-leroy-sane/60%Daily2019-04-26 15:45
https://kosova-info.com/sistemi-gjyqesor-ne-hall-si-ti-trajtoje-ne-gjykate-grate-me-burka/60%Daily2019-04-26 15:36
https://kosova-info.com/skuadra-e-bayern-me-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2019-04-26 15:30
https://kosova-info.com/fjolla-morina-dhe-valon-bytyqi-publikojne-baladen-si-ta-pranoj/60%Daily2019-04-26 15:27
https://kosova-info.com/milan-zbulon-fanellat-e-reja-per-edicionin-e-ardhshem/60%Daily2019-04-26 15:23
https://kosova-info.com/%e2%80%8bambasada-e-shba-ve-pergezon-pzap-per-certifikimin-e-kandidateve-per-zgjedhjet-ne-veri/60%Daily2019-04-26 15:22
https://kosova-info.com/noizy-krenar-me-suksesin-e-ri-te-blerim-destanit/60%Daily2019-04-26 15:15
https://kosova-info.com/edhe-dhurata-hoxha-i-bashkohet-aksionit-mbill-nje-peme/60%Daily2019-04-26 15:12
https://kosova-info.com/edhe-nje-shperthim-ne-shri-lanke-gjate-bastisjeve-te-policise/60%Daily2019-04-26 15:04
https://kosova-info.com/guardiola-ne-ankth-pret-rezultatet-e-fundit-te-fernandinho-para-ndeshjes-me-burnley/60%Daily2019-04-26 15:00
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-konfirmon-performancen-ne-mini-maratone/60%Daily2019-04-26 14:59
https://kosova-info.com/kosnett-ende-shqetesues-emerimi-i-naser-shales-ne-akkvp/60%Daily2019-04-26 14:53
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoroi-deshmoret-e-betejes-se-majdanit-dhe-melenices-me-urdhrin-hero-i-kosoves/60%Daily2019-04-26 14:51
https://kosova-info.com/zevendes-presidenti-i-barces-dridh-atleticon-nese-duam-gjejme-parate-per-griezmann/60%Daily2019-04-26 14:46
https://kosova-info.com/taylor-swift-publikon-projektin-e-ri-arrin-rekord-klikimesh-per-pak-ore/60%Daily2019-04-26 14:45
https://kosova-info.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-gylenistet-ku-ishte-i-thirrur-presidenti-thaci/60%Daily2019-04-26 14:40
https://kosova-info.com/veseli-epopeja-e-melenices-eshte-deshmi-e-sakrificave-te-shales-per-liri/60%Daily2019-04-26 14:40
https://kosova-info.com/liberalet-serbe-te-kosoves-protestojne-ndaj-trajtimit-qe-u-ben-serbia/60%Daily2019-04-26 14:34
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-tallet-me-protesten-e-vv-se-amelika-kalnevali-lepuli/60%Daily2019-04-26 14:31
https://kosova-info.com/skuadra-e-atletico-heq-dore-nga-diego-costa/60%Daily2019-04-26 14:30
https://kosova-info.com/getinjo-tregon-se-kujt-ia-kushtoi-kengen-e-re/60%Daily2019-04-26 14:29
https://kosova-info.com/debat-polemika-e-akuza-zhvillime-dramatike-ne-komisionin-per-gylenistet/60%Daily2019-04-26 14:27
https://kosova-info.com/ylli-i-man-utd-i-del-ne-mbrojtje-de-gea/60%Daily2019-04-26 14:21
https://kosova-info.com/beqa-selmanajt-ti-je-analfabet-funksional/60%Daily2019-04-26 14:15
https://kosova-info.com/gashi-dedikim-prekes-per-reperin-e-ndjere-amerikan-me-bere-te-besoj-ne-vete/60%Daily2019-04-26 14:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushtari-me-i-mire-i-fsk-se/60%Daily2019-04-26 14:12
https://kosova-info.com/thaci-anton-qunit-asnje-dite-lufte-ne-kosove-nuk-e-ke/60%Daily2019-04-26 14:11
https://kosova-info.com/sarri-me-probleme-para-ndeshjes-ndaj-man-utd-super-ylli-i-skuadres-ne-dyshim/60%Daily2019-04-26 14:11
https://kosova-info.com/ke-qene-ushtar-me-korrespodence-eskalon-debati-ne-komisionin-per-gylenistet/60%Daily2019-04-26 14:06
https://kosova-info.com/thaci-ku-e-ke-shpaten-z-prokuror/60%Daily2019-04-26 14:06
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-kujton-ditet-e-rinise-permes-ketij-imazhi/60%Daily2019-04-26 14:00
https://kosova-info.com/thaci-ska-asnje-shtet-demokratik-qe-lejon-eksperte-nderkombetare-te-merr-ne-pyetje-lideret-e-vendit/60%Daily2019-04-26 13:56
https://kosova-info.com/e-dashura-e-feros-i-ka-befasuar-te-gjithe-me-keto-foto-ne-instagram/60%Daily2019-04-26 13:56
https://kosova-info.com/garcia-iu-pergjigjet-spekulimeve-qe-e-lidhnin-me-milanin/60%Daily2019-04-26 13:44
https://kosova-info.com/thaci-eksperti-nderkombetar-spiun-ne-shtetet-qe-se-kane-njohur-kosoven/60%Daily2019-04-26 13:43
https://kosova-info.com/thaci-kurteshit-te-kam-refuzu-me-ardhe-ne-parti-kur-ke-qene-anetar-i-shik-ut/60%Daily2019-04-26 13:32
https://kosova-info.com/arsenal-duhet-te-largoje-10-lojtare/60%Daily2019-04-26 13:29
https://kosova-info.com/thaci-rikthehet-ne-kuvend-pritet-raportimi-per-deportimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2019-04-26 13:25
https://kosova-info.com/keshtu-i-kalon-diona-fona-netet-e-vona-pa-gjume/60%Daily2019-04-26 13:21
https://kosova-info.com/thaci-ne-20-vjetorin-e-betejes-se-melenices-bashkimi-krijon-energji-te-re-per-tu-respektuar-lufta/60%Daily2019-04-26 13:10
https://kosova-info.com/nainggolan-ja-pse-e-kam-refuzuar-juventusin/60%Daily2019-04-26 13:06
https://kosova-info.com/vdekja-e-3-femijeve-ne-sri-lanke-thyen-heshtjen-miliarderi/60%Daily2019-04-26 13:06
https://kosova-info.com/hoti-rizgjidhet-kryetar-i-ldk-se-ne-rahovec/60%Daily2019-04-26 13:04
https://kosova-info.com/keto-materiale-ekskluzive-mund-ti-ndiqni-sonte-ne-emisionin-mirage/60%Daily2019-04-26 13:03
https://kosova-info.com/punesim-sezonal-per-studentet-ne-shba-keshtu-mund-te-aplikoni/60%Daily2019-04-26 12:57
https://kosova-info.com/a-po-kalon-ne-vetevendosje-ish-prokurori-elez-blakaj/60%Daily2019-04-26 12:49
https://kosova-info.com/tayna-me-vallezim-provokativ-para-kameres/60%Daily2019-04-26 12:42
https://kosova-info.com/bqk-ja-merr-vendim-per-revokim-te-licences-se-kompanise-se-sigurimeve-insig/60%Daily2019-04-26 12:37
https://kosova-info.com/ekspertiza-e-lire-e-sami-kurteshit-per-800-euro-e-rrezikoj-sigurine-kombetare/60%Daily2019-04-26 12:35
https://kosova-info.com/austria-mbeshtete-shqiperine-per-hapjen-e-negociatave-per-anetaresim-be/60%Daily2019-04-26 12:34
https://kosova-info.com/pas-protestes-kunder-tij-lumezi-mbjelle-nje-peme/60%Daily2019-04-26 12:27
https://kosova-info.com/terhiqen-kater-njesi-nga-shitja-e-aseteve-permes-likuidimit-nr-46/60%Daily2019-04-26 12:20
https://kosova-info.com/kdi-i-dergon-leter-thacit-e-haradinajt-i-ben-thirrje-ti-dakordojne-qendrimet-para-samitit-ne-berlin/60%Daily2019-04-26 12:19
https://kosova-info.com/robert-berisha-tregon-serish-muskujt-do-tia-keni-zili/60%Daily2019-04-26 12:16
https://kosova-info.com/nderpritet-raportimi-i-thacit-per-gylenistet-vazhdon-me-vone/60%Daily2019-04-26 12:07
https://kosova-info.com/kmdlnj-perdorimi-i-burkas-ne-vende-publike-te-ndalohet-me-ligj/60%Daily2019-04-26 12:04
https://kosova-info.com/suarez-do-te-festoj-nese-shenoj-kunder-liverpoolit-ne-anfield/60%Daily2019-04-26 11:56
https://kosova-info.com/eriksen-nderron-skuader-por-mbetet-ne-premierlige/60%Daily2019-04-26 11:46
https://kosova-info.com/nje-modele-si-adrola-dushi-shikojeni-si-i-ben-punet-e-shtepise/60%Daily2019-04-26 11:38
https://kosova-info.com/deportimi-i-gylenisteve-perplasje-mes-thacit-dhe-komisionit-hetimor/60%Daily2019-04-26 11:32
https://kosova-info.com/collaku-kosova-nuk-shkon-per-te-bere-spektakel-ne-berlin/60%Daily2019-04-26 11:30
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-mungoi-ndjekja-penale-per-krimet-e-komunizmit/60%Daily2019-04-26 11:30
https://kosova-info.com/petroviq-nuk-u-lejua-te-kaloje-ne-serbi/60%Daily2019-04-26 11:28
https://kosova-info.com/neymar-ndez-spekulimet-dua-te-luaj-me-kete-lojtar/60%Daily2019-04-26 11:28
https://kosova-info.com/rike-roci-kapet-me-komentuesen-ia-mbyll-gojen-me-nje-foto/60%Daily2019-04-26 11:25
https://kosova-info.com/konjufca-protestat-nuk-do-te-ndalen-derisa-te-zbatohet-vullneti-i-popullit/60%Daily2019-04-26 11:19
https://kosova-info.com/thaci-raporton-per-deportimin-e-gylenisteve-nuk-ja-zgjat-doren-xhelal-sveqles/60%Daily2019-04-26 11:18
https://kosova-info.com/perfundon-protesta-e-vetevendosjes-kunder-lepurblikes/60%Daily2019-04-26 11:08
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-kunder-aleksander-lumezit/60%Daily2019-04-26 10:57
https://kosova-info.com/pas-paraqitjes-fantastike-ndaj-bayernit-skuadra-e-premierliges-kerkon-rashicen/60%Daily2019-04-26 10:56
https://kosova-info.com/gjyq-ne-protesten-e-vv-se-denohen-pal-lekaj-kadri-veseli-e-hashim-thaci/60%Daily2019-04-26 10:52
https://kosova-info.com/macron-premton-ulje-te-taksave-per-te-ndalur-protestat/60%Daily2019-04-26 10:50
https://kosova-info.com/kosova-ka-shenuar-hapa-konkret-ne-fushen-e-te-drejtes-se-autorit/60%Daily2019-04-26 10:45
https://kosova-info.com/e-konfirmon-fbk-kosova-ndeshjet-e-gushtit-i-zhvillon-ne-rahovec/60%Daily2019-04-26 10:45
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-paqe-me-panhajinen-ska-me-hajna-nuk-ka-shtet/60%Daily2019-04-26 10:44
https://kosova-info.com/tesla-humb-702-milione-dollare-derisa-shitjet-bien-pertoke/60%Daily2019-04-26 10:44
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-vdes-babai-i-emiliano-sala/60%Daily2019-04-26 10:35
https://kosova-info.com/edhe-dy-gra-te-kthyera-nga-siria-dalin-para-gjykates/60%Daily2019-04-26 10:33
https://kosova-info.com/haradinaj-fuqizimi-i-rolit-te-gruas-ka-avancuar-por-kemi-ende-pune-per-te-bere/60%Daily2019-04-26 10:31
https://kosova-info.com/e-zakonshme-asnje-flamur-shteteror-ne-protesten-e-vetevendosjes/60%Daily2019-04-26 10:23
https://kosova-info.com/trajneri-qe-vitin-e-kaluar-beri-historine-merr-drejtimin-e-milanit/60%Daily2019-04-26 10:18
https://kosova-info.com/gjendje-alarmante-prishtina-e-zhytur-teresisht-ne-mbeturina/60%Daily2019-04-26 10:14
https://kosova-info.com/sri-lanka-ben-thirrje-per-te-shmangur-xhamite-kishat-ne-mes-te-frikes-nga-sulme-te-reja/60%Daily2019-04-26 10:14
https://kosova-info.com/allegri-takohet-me-agnellin-projektohet-juventusi-i-sezonit-te-ri/60%Daily2019-04-26 09:59
https://kosova-info.com/live-nis-protesta-e-vetevendosjes-kunder-lumezit/60%Daily2019-04-26 09:59
https://kosova-info.com/dashuria-e-perjetshme-e-marina-vjollces-nuk-eshte-vetem-getoari/60%Daily2019-04-26 09:55
https://kosova-info.com/keta-jane-dy-lojtaret-e-pare-qe-do-te-largohen-nga-real-madrid-kete-vere/60%Daily2019-04-26 09:49
https://kosova-info.com/putin-takohet-me-vuciqin-ka-nje-mesazh-te-forte-per-kosoven/60%Daily2019-04-26 09:32
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-lojtarin-qe-po-shkelqen-ne-premierlige/60%Daily2019-04-26 09:31
https://kosova-info.com/petroviq-ne-shenje-proteste-kalon-ne-kembe-kufirin-kosove-serbi/60%Daily2019-04-26 09:26
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-publikon-bashkepunimin-me-fero47/60%Daily2019-04-26 09:23
https://kosova-info.com/serbia-paguan-taksen-100-per-qind-qe-ky-mall-i-saj-te-shitet-ne-kosove/60%Daily2019-04-26 09:10
https://kosova-info.com/costa-largohet-nga-atletico-transferohet-ne-france/60%Daily2019-04-26 09:06
https://kosova-info.com/lumezi-mbjell-peme-para-protestes-kunder-tij-nga-vetevendosje/60%Daily2019-04-26 09:01
https://kosova-info.com/psd-kerkon-debat-parlamentar-per-vettingun/60%Daily2019-04-26 08:48
https://kosova-info.com/kercenon-policet-gjate-bastisjes-arrestohet-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-04-26 08:45
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-putin-biseduan-per-kosoven/60%Daily2019-04-26 08:43
https://kosova-info.com/i-mituri-ne-prishtine-vjedh-stoli-ari-ne-vlere-prej-4-mije-eurosh-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-04-26 08:41
https://kosova-info.com/tayna-se-pranon-kerkimfaljen-e-melindes/60%Daily2019-04-26 08:40
https://kosova-info.com/real-madrid-dridh-boten-e-futbollit-me-dy-transferimet-e-fundit/60%Daily2019-04-26 08:39
https://kosova-info.com/udheheqesi-i-sulmeve-te-sri-lankes-vdiq-ne-shperthimin-e-hotelit/60%Daily2019-04-26 08:29
https://kosova-info.com/ismaili-mjeket-holandeze-ne-kosove-per-te-ndihmuar-femijet-me-kancer/60%Daily2019-04-26 08:26
https://kosova-info.com/stavileci-albin-kurtit-vetevendosje-eshte-vete-syri-i-popullit/60%Daily2019-04-26 08:23
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-sic-nuk-e-keni-pare/60%Daily2019-04-26 08:21
https://kosova-info.com/james-rodriguez-merr-vendimin-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-04-26 08:20
https://kosova-info.com/para-protestes-se-vv-se-haradinaj-ekziston-rreziku/60%Daily2019-04-26 08:18
https://kosova-info.com/perkunder-qe-u-ndalua-nje-here-petroviq-ia-mesyn-serish-serbise/60%Daily2019-04-26 08:16
https://kosova-info.com/shba-merr-masa-kunder-perhapjes-se-fruthit/60%Daily2019-04-26 08:09
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-higuain-lojtar-i-interit/60%Daily2019-04-26 08:07
https://kosova-info.com/qeveria-liron-disa-mallra-nga-tatimi-doganor/60%Daily2019-04-26 08:05
https://kosova-info.com/demi-rose-mbreme-pati-nje-nate-te-gjate/60%Daily2019-04-26 08:04
https://kosova-info.com/haradinaj-i-frikesohet-qendrimeve-te-kunderta-me-thacin-ne-berlin/60%Daily2019-04-26 08:01
https://kosova-info.com/ndalimi-i-zyrtareve-serbe-nga-bia-kosova-paralajmeron-sanksione-per-serbine/60%Daily2019-04-26 07:40
https://kosova-info.com/rrefehet-naomi-campbell-kam-qene-viktime-e-racizmit/60%Daily2019-04-26 07:38
https://kosova-info.com/neymar-niset-drejt-torinos-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-04-26 07:36
https://kosova-info.com/38-persona-te-arrestuar-ne-nje-dite/60%Daily2019-04-26 07:36
https://kosova-info.com/disa-nga-personat-e-ekzekutuar-ne-arabine-saudite-thane-se-rrefimet-e-tyre-ishin-te-detyruara/60%Daily2019-04-26 07:29
https://kosova-info.com/milan-kerkon-transferimin-e-te-deshperuarit-te-barcelona/60%Daily2019-04-26 07:28
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-i-ndan-te-gjitha-mjetet-per-kompensimin-e-demeve-nga-bresheri-ne-rahovec/60%Daily2019-04-26 07:20
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-i-ndan-te-gjitha-mjetet-per-kompensimin-e-demeve-nga-bresheri-ne-rahovec/60%Daily2019-04-26 07:20
https://kosova-info.com/390-mije-euro-per-shoqatat-e-dala-nga-lufta/60%Daily2019-04-26 07:18
https://kosova-info.com/mjeket-i-thane-te-mos-luante-me-futboll-nuk-i-degjoi-keshillat-dhe-vdiq-ne-fushe/60%Daily2019-04-26 07:13
https://kosova-info.com/vallezimi-romantik-i-yllka-kuqit-me-bashkeshortin/60%Daily2019-04-26 07:12
https://kosova-info.com/numri-i-te-vdekurve-nga-sulmet-ne-shri-lanke-ulet-per-100/60%Daily2019-04-26 07:09
https://kosova-info.com/aplikimet-per-azil-gjysma-e-shqiptareve-u-refuzuan-ne-vitin-2018/60%Daily2019-04-26 07:06
https://kosova-info.com/vendos-reali-ylli-i-madh-shitet-kete-vere/60%Daily2019-04-26 07:03
https://kosova-info.com/gjira-tregon-veshtiresite-e-te-jetuarit-larg-e-huaj-ne-mergate-e-huaj-ne-vendlindje/60%Daily2019-04-26 06:47
https://kosova-info.com/si-e-kishte-bindur-vilanova-messin-te-qendronte-te-barcelona-6-dite-para-se-te-vdiste/60%Daily2019-04-26 06:46
https://kosova-info.com/ngordhja-e-peshqve-ne-mirushe-iksh-ben-thirrje-te-mos-helmohet-mjedisi/60%Daily2019-04-26 06:38
https://kosova-info.com/lekaj-opozita-po-ben-zhurme-nuk-ka-zgjedhje-kete-vit/60%Daily2019-04-26 06:36
https://kosova-info.com/veriu-i-mitrovices-dhe-zvecani-13-milione-euro-borxh-per-uje/60%Daily2019-04-26 06:32
https://kosova-info.com/samiti-i-korese-se-veriut-kim-akuzon-shba-ne-per-keqbesim/60%Daily2019-04-26 06:31
https://kosova-info.com/abrashi-samiti-i-berlinit-eshte-nje-kthim-i-vemendjes-kah-kosova/60%Daily2019-04-26 06:30
https://kosova-info.com/dj-snake-ben-simbolin-e-shqiponjes-me-duar/60%Daily2019-04-26 06:28
https://kosova-info.com/cikloni-i-ri-godet-mozambikun/60%Daily2019-04-26 06:28
https://kosova-info.com/keshtu-duket-renditja-per-kepucen-e-arte-te-evropes/60%Daily2019-04-26 06:26
https://kosova-info.com/aplikimet-per-azil-gjysma-e-shqiptareve-u-refuzuan-ne-2018-en/60%Daily2019-04-26 06:24
https://kosova-info.com/150-minuta-para-gazetareve-macron-premton-ulje-taksash-dhe-kerkon-qe-francezet-te-punojne-me-shume/60%Daily2019-04-26 06:20
https://kosova-info.com/shpallen-rezultatet-e-gares-ushtari-me-i-mire-2019/60%Daily2019-04-26 06:19
https://kosova-info.com/vuciq-sot-ne-takim-me-putinin-teme-kryesore-kosova/60%Daily2019-04-26 06:16
https://kosova-info.com/arsenal-me-transferim-te-papritur-nga-man-utd/60%Daily2019-04-26 06:16
https://kosova-info.com/kim-jong-un-paralajmeron-tensione-fajeson-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2019-04-26 06:15
https://kosova-info.com/madonna-e-ka-realizuar-albumin-madame-x-per-shkak-te-depresionit/60%Daily2019-04-26 06:09
https://kosova-info.com/vazhdojne-problemet-te-man-utd-de-gea-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-04-26 06:04
https://kosova-info.com/deshtimi-8-vjecar-me-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-04-26 06:02
https://kosova-info.com/thaci-sot-raporton-per-deportimin-e-gjashte-shtetasve-turq/60%Daily2019-04-26 05:47
https://kosova-info.com/levizja-vetevendosje-proteston-sot-para-zyres-se-kryeprokurorit/60%Daily2019-04-26 05:43
https://kosova-info.com/temperatura-verore-sot-ne-kosove/60%Daily2019-04-26 05:35
https://kosova-info.com/haradinaj-mbledh-ministrat-4/60%Daily2019-04-26 05:32
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-17/60%Daily2019-04-26 05:28
https://kosova-info.com/morena-taraku-udheton-ne-kete-vend-per-te-punuar-kengen-e-re/60%Daily2019-04-25 21:58
https://kosova-info.com/pogba-po-largohet-nga-old-trafford-arsyeja-solskjaer/60%Daily2019-04-25 21:54
https://kosova-info.com/princi-william-ne-christchurch-vizite-te-babe-e-bije-te-plagosur/60%Daily2019-04-25 21:52
https://kosova-info.com/geti-si-reziston-setit-fotografik-te-marines-shikojeni-cka-i-komenton/60%Daily2019-04-25 21:44
https://kosova-info.com/rukiqi-tregon-sfidat-dhe-progresin-ne-mjedisin-biznesor-ne-kosove/60%Daily2019-04-25 21:42
https://kosova-info.com/getafe-00-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-25 21:35
https://kosova-info.com/mentor-haziri-se-shpejti-me-koncert-recital/60%Daily2019-04-25 21:28
https://kosova-info.com/vuciq-merr-mbeshtetjen-e-kines-per-kosoven-dhe-i-kerkon-arme/60%Daily2019-04-25 21:28
https://kosova-info.com/protestat-e-jelek-verdheve-macron-gati-te-ule-taksat/60%Daily2019-04-25 21:18
https://kosova-info.com/getafe-luan-baras-me-real-madrid-vazhdon-endrren-per-nje-vend-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-25 21:18
https://kosova-info.com/ne-moshen-37-vjecare-nderron-jete-modelja-e-njohur/60%Daily2019-04-25 21:15
https://kosova-info.com/kryemadhi-rames-mos-vazhdo-te-provokosh-shqiptaret/60%Daily2019-04-25 21:07
https://kosova-info.com/milan-denoncon-fyerjet-raciste-ndaj-bakayoko-e-kessie/60%Daily2019-04-25 21:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-rremben-vemendjen-me-kembet-ne-foton-e-fundit/60%Daily2019-04-25 21:01
https://kosova-info.com/itali-musolinit-i-hiqet-qytetaria-e-nderit/60%Daily2019-04-25 20:52
https://kosova-info.com/atalanta-kalon-fiorentinen-per-finalen-e-kupes-se-italise-perballe-do-te-kete-lazion/60%Daily2019-04-25 20:47
https://kosova-info.com/gati-rashe-nga-dritarja-arbenita-tregon-sakrificen-qe-beri-per-feron/60%Daily2019-04-25 20:45
https://kosova-info.com/keto-3-shtete-ne-evrope-pranuan-me-se-shumti-azilkerkues/60%Daily2019-04-25 20:43
https://kosova-info.com/aktori-shqiptar-luan-bashke-me-morgan-freeman-dhe-john-travolten-ne-filmin-e-ri/60%Daily2019-04-25 20:30
https://kosova-info.com/tottenham-vendos-cmimin-per-eriksen/60%Daily2019-04-25 20:30
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-flet-per-gjendjen-e-kampeve-siriane-ku-ishin-mbajtur-grate-shqiptare/60%Daily2019-04-25 20:25
https://kosova-info.com/luana-ia-publikon-foton-joshese-marines-e-pazevendesueshme-bisha-ime/60%Daily2019-04-25 20:16
https://kosova-info.com/vidal-ne-rruge-te-mire-per-te-arritur-dicka-speciale-me-barcelonen/60%Daily2019-04-25 20:15
https://kosova-info.com/vigan-qorolli-ne-samitin-e-berlinit-do-te-jepen-afate-edhe-per-dialogun/60%Daily2019-04-25 20:14
https://kosova-info.com/i-kercitni-dhembet-gjate-gjumit-keto-trajtime-natyrale-iu-ndihmojne/60%Daily2019-04-25 20:13
https://kosova-info.com/justin-bieber-dhe-ed-sheeran-bashkojne-forcat-per-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-25 20:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-skenari-qe-mban-dzekon-tek-roma/60%Daily2019-04-25 20:00
https://kosova-info.com/shume-shkolla-pak-psikologe-mungesa-e-tyre-pengese-per-zhvillimin-e-arsimit/60%Daily2019-04-25 20:00
https://kosova-info.com/presidenti-francez-thote-se-zona-shengen-ka-deshtuar/60%Daily2019-04-25 19:53
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-klipi-i-ri-i-gashit-e-ben-edhe-kete-gje-per-shqiptaret/60%Daily2019-04-25 19:47
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-real-madrid-tregon-se-si-mourinho-kishte-sulmuar-ronaldon/60%Daily2019-04-25 19:45
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-presim-gje-te-re-nga-takimi-i-berlinit/60%Daily2019-04-25 19:41
https://kosova-info.com/profesori-i-fakultetit-te-studimeve-islame-mbulimi-i-teresishem-i-fytyres-prodhim-i-grupeve-te-injorances/60%Daily2019-04-25 19:40
https://kosova-info.com/pamje-nga-momenti-kur-30-vjecari-hidhet-nga-kati-i-8-i-baneses/60%Daily2019-04-25 19:35
https://kosova-info.com/genta-ismajli-djeg-rrjetin-me-levizje-provokuese/60%Daily2019-04-25 19:31
https://kosova-info.com/talenti-i-ajax-jep-shpresa-per-liverpool-dhe-arsenal-le-te-hapur-mundesine-per-largim/60%Daily2019-04-25 19:29
https://kosova-info.com/ngjarje-tragjike-ne-vlore-i-riu-hidhet-nga-pallati/60%Daily2019-04-25 19:23
https://kosova-info.com/abe-porta-hyrese-e-japonise-ne-be-ishte-britania-e-madhe/60%Daily2019-04-25 19:23
https://kosova-info.com/arta-bajrami-rikthehet-me-kenge-te-re-keto-jane-detajet/60%Daily2019-04-25 19:15
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-refuzuar-180-milione-euro-per-asension/60%Daily2019-04-25 19:15
https://kosova-info.com/porsche-i-shpalle-lufte-bmw-se-me-veturen-e-re/60%Daily2019-04-25 19:07
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-votoni-dua-lipen-per-billboard-music-awards/60%Daily2019-04-25 19:01
https://kosova-info.com/vazhdon-moti-i-mire-temperatura-te-larta-ne-kosove/60%Daily2019-04-25 19:00
https://kosova-info.com/vazhdon-moti-i-mire-temperatura-te-larta-ne-kosove/60%Daily2019-04-25 19:00
https://kosova-info.com/muller-fton-shoket-e-skuadres-te-mbyllin-hesapet-synon-dy-trofete/60%Daily2019-04-25 19:00
https://kosova-info.com/shpallet-fajtor-shqiptari-qe-vodhi-sportistet-e-famshem/60%Daily2019-04-25 18:59
https://kosova-info.com/grabitja-ne-rinas-kontrolle-blic-ne-banesat-e-te-dyshuarve-ne-kruje-dhe-nikel/60%Daily2019-04-25 18:56
https://kosova-info.com/shkenca-tregon-se-sa-shpesh-duhet-ti-lani-floket/60%Daily2019-04-26 12:53
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-me-fustan-te-njejte-si-te-melania-trump/60%Daily2019-04-25 18:50
https://kosova-info.com/adebayor-me-ne-fund-ka-treguar-pse-festoi-aq-shume-per-golin-ndaj-arsenal/60%Daily2019-04-25 18:44
https://kosova-info.com/permes-nje-videoje-meda-kendon-nje-pjese-te-kenges-se-re/60%Daily2019-04-25 18:36
https://kosova-info.com/pak-shprese-per-fermeret-e-rahovecit-kryetari-thote-se-nuk-kane-te-drejte-te-ankohen-per-demet-e-bresherit/60%Daily2019-04-25 18:30
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-getafe-real-madrid/60%Daily2019-04-25 18:22
https://kosova-info.com/para-protestes-se-neserme-haradinaj-ka-nje-kerkese-per-vetevendosjen/60%Daily2019-04-25 18:22
https://kosova-info.com/ledri-vula-mahnitet-nga-performanca-e-dy-shqiptareve-ne-voice-of-italy/60%Daily2019-04-25 18:19
https://kosova-info.com/tyson-fury-po-vazhdon-pergatitjet-per-mecin-e-radhes-duket-ne-top-forme/60%Daily2019-04-25 18:14
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ne-top-forme-fotografohet-ne-veshje-sportive/60%Daily2019-04-25 18:07
https://kosova-info.com/shba-ja-vendos-ndalim-hyrje-per-kryeministrin-cecen/60%Daily2019-04-25 18:04
https://kosova-info.com/ne-ferizaj-u-certifikuan-25-pjesemarres-ne-fushen-e-gastronomise/60%Daily2019-04-25 18:01
https://kosova-info.com/van-dijk-paralajmeron-shoket-e-skuadres-per-ndeshjen-ndaj-huddersfield/60%Daily2019-04-25 18:00
https://kosova-info.com/turistet-italiane-te-paret-per-shpenzimet-ditore-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-25 17:58
https://kosova-info.com/paralajmeronte-vrasje-arrestohet-ish-pjesetari-i-isis-it-fitim-lladrovci/60%Daily2019-04-25 17:50
https://kosova-info.com/veshja-provokuese-e-rites-ne-koncertin-qe-mbajti-ne-stokholm/60%Daily2019-04-25 17:49
https://kosova-info.com/rose-flet-per-eriksen-deshiron-qendrimin-e-tij-ne-skuader/60%Daily2019-04-25 17:44
https://kosova-info.com/presidenti-francez-premton-ulje-te-taksave-per-te-ndalur-xhaketat-e-verdha/60%Daily2019-04-25 17:42
https://kosova-info.com/putin-kim-jong-un-udhehiqet-nga-interesat-kombetare/60%Daily2019-04-25 17:34
https://kosova-info.com/milano-merr-nje-lajm-te-hidhur-mbrojtesi-thyen-kemben/60%Daily2019-04-25 17:31
https://kosova-info.com/ikshp-reagon-pas-ngordhjes-masive-te-peshqve-ne-mirushe/60%Daily2019-04-25 17:27
https://kosova-info.com/sarri-gjobitet-me-8-mije-funte-nga-fa/60%Daily2019-04-25 17:19
https://kosova-info.com/zaev-te-gjithe-ata-qe-jane-te-perfshire-ne-korrupsion-duhet-te-shkarkohen/60%Daily2019-04-25 17:18
https://kosova-info.com/microsoft-kompania-e-trete-qe-arrin-vleren-1-bilion-dollare/60%Daily2019-04-25 17:10
https://kosova-info.com/joe-biden-puneson-analisten-e-cnn-si-keshilltare-te-larte-te-fushates-presidenciale/60%Daily2019-04-25 17:09
https://kosova-info.com/a-do-te-ndikoje-ne-procesin-e-liberalizimit-kthimi-i-kosovareve-nga-siria/60%Daily2019-04-25 17:00
https://kosova-info.com/paloka-ne-lufte-per-mbijetese-mesazh-rames/60%Daily2019-04-25 16:55
https://kosova-info.com/vite-me-pare-e-refuzoi-shqiperine-sot-pret-ftese-per-tu-veshur-kuqezi/60%Daily2019-04-25 16:53
https://kosova-info.com/motrat-koci-ironizojne-me-klikimet-e-kolegeve/60%Daily2019-04-25 16:48
https://kosova-info.com/merret-vendim-per-shtrenjtimin-e-cmimeve-per-patente-shoferet/60%Daily2019-04-25 16:44
https://kosova-info.com/komuna-e-mitrovices-denon-sulmin-ndaj-drejtorit-dhe-zyrtareve-te-kompanise-se-mbeturinave/60%Daily2019-04-25 16:43
https://kosova-info.com/dj-me-fame-boterore-ben-shqiponjen-prane-reperit-shqiptar/60%Daily2019-04-25 16:35
https://kosova-info.com/nje-ciklon-i-fuqishem-po-i-afrohet-afrikes-lindore/60%Daily2019-04-25 16:29
https://kosova-info.com/liverpool-barca-kjo-skuader-eshte-favorite-sipas-klopp/60%Daily2019-04-25 16:29
https://kosova-info.com/qytetari-per-protesten-e-sotme-ne-mitrovice-kryeshefi-i-unitetit-e-shtypi-me-veture-nje-70-vjecar/60%Daily2019-04-25 16:28
https://kosova-info.com/adelina-dhe-zanfina-kujtojne-nenen-ne-trevjetorin-e-vdekjes-se-saj/60%Daily2019-04-25 16:21
https://kosova-info.com/rreziku-i-fruthit-170-milione-femije-te-pavaksinuar/60%Daily2019-04-25 16:12
https://kosova-info.com/ministri-kujtim-gashi-udheton-ne-shba-pritet-thellim-i-bashkepunimit-ne-fushen-e-rinise/60%Daily2019-04-25 16:09
https://kosova-info.com/tahiri-agjentet-tane-u-infiltruan-ne-zonat-e-luftes-dhe-shpetuan-kosovaret/60%Daily2019-04-25 16:07
https://kosova-info.com/irkenc-hyka-dhe-nora-istrefi-sjellin-tymi-dashnise-2/60%Daily2019-04-25 16:06
https://kosova-info.com/dortmundi-bayerni-lista-e-skuadrave-qe-kane-pesuar-nga-rashica-ne-vitin-2019/60%Daily2019-04-25 16:02
https://kosova-info.com/truproja-i-michael-jackson-flet-pas-akuzave-per-pedofili-drejtuar-pop-yllit/60%Daily2019-04-25 15:59
https://kosova-info.com/kqz-ja-certifikon-listen-serbe/60%Daily2019-04-25 15:57
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-muriqi-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2019-04-25 15:52
https://kosova-info.com/gold-ag-ka-disa-fjale-per-dekorimin-e-halil-kastratit-nga-kadri-veseli/60%Daily2019-04-25 15:45
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-hane-foshnjat-qe-kane-mbushur-1-vjec/60%Daily2019-04-26 21:41
https://kosova-info.com/ngordhin-peshqit-ne-lumin-mirusha/60%Daily2019-04-25 15:40
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-fjolla-morines-para-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2019-04-25 15:30
https://kosova-info.com/rrustemi-reagon-ndaj-vendimit-te-pzap-se-per-listen-serbe/60%Daily2019-04-25 15:27
https://kosova-info.com/shperthen-sampaoli-argjentinasit-po-e-shkaterrojne-lionel-messin/60%Daily2019-04-25 15:22
https://kosova-info.com/be-ka-kritikuar-vendimin-e-putin-per-tiu-ofruar-shtetesi-separatisteve/60%Daily2019-04-25 15:21
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-keshtu-hajduti-shqiptar-ben-per-spital-dy-police-italian/60%Daily2019-04-25 15:17
https://kosova-info.com/rusia-lanson-nendetesen-qe-mund-te-shkaterroje-qytete-te-tera/60%Daily2019-04-25 15:15
https://kosova-info.com/onat-paralajmeron-projektin-e-ri-milionerk/60%Daily2019-04-25 15:14
https://kosova-info.com/ekstazi-dhe-amfetamine-nga-holanda-jashte-be-se-permes-sherbimit-postar/60%Daily2019-04-25 15:11
https://kosova-info.com/kfor-i-zgjodhi-ferizajn-per-te-zbatuar-operacionin-shpata-e-argjendte/60%Daily2019-04-25 15:11
https://kosova-info.com/dybala-zbulon-dy-me-te-miret-e-italise/60%Daily2019-04-25 15:10
https://kosova-info.com/comodita-home-hap-edhe-dy-pika-te-shitjes-ne-prizren-dhe-decan/60%Daily2019-04-25 15:07
https://kosova-info.com/a-do-ti-mbijetoje-taksa-doganore-samitit-te-berlinit/60%Daily2019-04-25 14:59
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-pozon-e-lumtur-ne-perqafim-te-bashkeshortit/60%Daily2019-04-25 14:58
https://kosova-info.com/blerand-stavileci-padite-albin-kurtin-per-shpifje-dokument/60%Daily2019-04-25 14:57
https://kosova-info.com/publikohen-fotografi-te-golf-8-pak-dallim-nga-golf-7/60%Daily2019-04-25 14:55
https://kosova-info.com/kush-jane-6-skuadrat-qe-klopp-i-shikon-duke-luajtur-futboll/60%Daily2019-04-25 14:54
https://kosova-info.com/mehmedi-qytetaret-te-lire-ne-vendimmarrje-per-raundin-e-dyte/60%Daily2019-04-25 14:45
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-projektit-te-ri-nga-2ton/60%Daily2019-04-25 14:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnxenesit-shqiptare-te-shtetit-kroat-vizitojne-mit/60%Daily2019-04-25 14:38
https://kosova-info.com/aksidentohet-prezantuesja-e-njohur-shqiptare/60%Daily2019-04-25 14:36
https://kosova-info.com/psg-me-oferte-te-papritur-per-sergio-ramosin/60%Daily2019-04-25 14:34
https://kosova-info.com/pzap-ia-pranon-ankesen-lista-serbe-certifikohet-per-zgjedhjet-ne-veri/60%Daily2019-04-25 14:32
https://kosova-info.com/shoqerohet-ne-polici-gruaja-e-njerit-prej-te-arrestuarve-per-grabitjen-ne-rinas/60%Daily2019-04-25 14:28
https://kosova-info.com/trim-jetullahu-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2019-04-25 14:26
https://kosova-info.com/si-te-perdorni-mundesine-e-re-te-kuizit-ne-instagram/60%Daily2019-04-26 15:25
https://kosova-info.com/vajza-nga-drenasi-per-new-york-times-vesel-veseli-me-dhunonte-tre-kater-here-ne-jave/60%Daily2019-04-25 14:21
https://kosova-info.com/skema-1-1-1-1-3-3-skema-revolucionare-qe-man-utd-e-ka-sjelle-ne-futboll/60%Daily2019-04-25 14:20
https://kosova-info.com/iucn-e-mirepret-kosoven-si-anetare-te-tij-te-re/60%Daily2019-04-25 14:15
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-amerikan-konfirmon-rolin-ne-filmin-oo7/60%Daily2019-04-25 14:12
https://kosova-info.com/grate-qe-perdorin-antibiotik-me-shume-se-dy-here-ne-muaj-rrezikohen-35-me-shume-nga-sulm-ne-zemer/60%Daily2019-04-25 14:09
https://kosova-info.com/tahiri-ne-kosove-pak-gra-gezojne-te-drejten-ne-prone/60%Daily2019-04-25 14:04
https://kosova-info.com/limaj-regjimi-i-serbise-nuk-eshte-i-interesuar-per-integrimin-e-serbeve-ne-kosove/60%Daily2019-04-25 14:04
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-i-166-te-i-keshillit-prokurorial-te-kosoves/60%Daily2019-04-25 14:02
https://kosova-info.com/enca-haxhia-gati-zbulon-pjeset-intime-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2019-04-25 14:00
https://kosova-info.com/bie-nga-kati-i-gjashte-shpeton-gruaja-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-25 13:59
https://kosova-info.com/ky-pritet-te-jete-transferimi-i-pare-i-arsenalit-ne-vere/60%Daily2019-04-25 13:56
https://kosova-info.com/sa-jane-te-sigurta-ndertimet-e-reja-ne-kosove/60%Daily2019-04-25 13:56
https://kosova-info.com/proteste-afer-autostrades-arben-xhaferi-arrestohen-gjashte-persona/60%Daily2019-04-25 13:54
https://kosova-info.com/lori-hoxha-me-pushime-luksoze-kete-vend-ka-zgjedhur/60%Daily2019-04-25 13:49
https://kosova-info.com/tri-rruget-permes-te-cilave-barcelona-mund-te-shpallet-kampione-te-shtunen/60%Daily2019-04-25 13:47
https://kosova-info.com/kujtesa-perkrahe-komunitetin-e-lojerave-elektornike-xportalesports/60%Daily2019-04-25 13:47
https://kosova-info.com/kandidatet-per-president-me-retorike-te-matur-para-shqiptareve-2/60%Daily2019-04-25 13:45
https://kosova-info.com/edhe-6-deputete-te-tjere-betohen-ne-kuvendin-e-shqiperise/60%Daily2019-04-25 13:43
https://kosova-info.com/policia-mbi-70-arrestime-te-bera-ne-sri-lanka-qe-nga-shperthimet-e-se-dieles/60%Daily2019-04-25 13:34
https://kosova-info.com/prokuroria-pershkruan-momentin-e-vdekjes-tragjike-te-27-vjecarit-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-25 13:34
https://kosova-info.com/inter-i-futet-gares-per-yllin-e-man-utd/60%Daily2019-04-25 13:34
https://kosova-info.com/oshp-ja-dhe-ambasada-britanike-me-memorandum-per-ngritje-te-transparences-publike/60%Daily2019-04-25 13:33
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-te-dyshuar-per-vjedhje-te-renda/60%Daily2019-04-25 13:30
https://kosova-info.com/kandidatet-per-president-me-retorike-te-matur-para-shqiptareve/60%Daily2019-04-25 13:28
https://kosova-info.com/flaka-krelani-vjen-e-nxehte-me-foto-nga-krevati/60%Daily2019-04-25 13:28
https://kosova-info.com/a-e-bllokoi-ideja-per-shkembimin-e-territoreve-procesin-e-njohjeve-flet-behgjet-pacolli/60%Daily2019-04-25 13:23
https://kosova-info.com/nxenesit-e-drenasit-trajnohen-se-si-te-reagojne-ne-rast-termeti/60%Daily2019-04-25 13:20
https://kosova-info.com/shba-shqiperia-e-angazhuar-kunder-terrorizmit/60%Daily2019-04-25 13:16
https://kosova-info.com/pishina-e-pejes-edhe-per-pese-vite-ne-dore-te-biznesmenit-te-aak-se/60%Daily2019-04-25 13:06
https://kosova-info.com/kmdlnj-serbia-ndalon-te-gjithe-ata-qe-e-kundershtojne-politiken-e-tyre-dhe-te-listes-serbe/60%Daily2019-04-25 13:06
https://kosova-info.com/krasniqi-baci-kurre-nuk-ia-shkeli-edhe-ne-kohe-me-te-keqija-se-keto/60%Daily2019-04-25 13:05
https://kosova-info.com/klopp-e-komenton-humbjen-e-man-utd-nga-man-city/60%Daily2019-04-25 13:04
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-reagon-pasi-u-zgjodh-si-gruaja-me-e-bukur-ne-bote/60%Daily2019-04-25 12:52
https://kosova-info.com/deutsche-bank-dhe-commerzbank-braktisin-bisedimet-e-shkrirjes/60%Daily2019-04-25 12:52
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-sanchez-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2019-04-25 12:48
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-pret-talat-xhaferin-ne-kullen-e-gllogjanit/60%Daily2019-04-25 12:47
https://kosova-info.com/eskalon-situata-gjate-protestes-ne-mitrovice-gjashte-te-lenduar/60%Daily2019-04-25 12:37
https://kosova-info.com/solskjaer-kjo-ndeshje-eshte-shume-e-rendesishme-per-man-utd/60%Daily2019-04-25 12:37
https://kosova-info.com/bojkoti-i-opozites-rama-nuk-merremi-me-ata-zgjedhjet-me-30-qershor/60%Daily2019-04-25 12:29
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-pare-nga-dhoma-e-djalit-te-almedes-dhe-tolges/60%Daily2019-04-25 12:28
https://kosova-info.com/pacolli-kerkon-nderhyrjen-e-be-se-per-ndalimin-e-keshilltarit-te-haradinajt-nga-bia-serbe/60%Daily2019-04-25 12:27
https://kosova-info.com/sulmuesi-kamikaz-ne-sri-lanka-ishte-arrestuar-me-heret-nga-policia-por-u-lirua/60%Daily2019-04-25 12:24
https://kosova-info.com/klinika-emergjente-e-vershuar-nga-pacientet/60%Daily2019-04-25 12:22
https://kosova-info.com/hoxhaj-beogradi-po-shantazhon-serbet-qe-mendojne-ndryshe/60%Daily2019-04-25 12:21
https://kosova-info.com/sensacioni-i-evropes-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2019-04-25 12:20
https://kosova-info.com/rashica-lojtari-me-i-mire-i-ndeshjeve-gjysmefinale-te-kupes-se-gjermanise/60%Daily2019-04-25 12:11
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-reagimin-e-brukselit-pas-ndaljes-se-keshilltarit-te-tij-nga-bia-serbe/60%Daily2019-04-25 12:10
https://kosova-info.com/veseli-reagon-per-ndalimin-e-keshilltarit-te-haradinajt-nga-bia-serbe/60%Daily2019-04-25 12:05
https://kosova-info.com/bia-serbe-ndalon-dhe-merr-ne-pyetje-keshilltarin-e-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2019-04-25 11:59
https://kosova-info.com/bia-serbe-ndalon-dhe-merr-ne-pyetje-keshilltarin-e-kryeministrit-haradinaj-2/60%Daily2019-04-25 11:59
https://kosova-info.com/qeveria-britanike-deshiron-miratimin-e-brexit-it-para-muajit-korrik/60%Daily2019-04-25 11:57
https://kosova-info.com/marotta-me-tri-transferime-gjigante-te-inter/60%Daily2019-04-25 11:55
https://kosova-info.com/psd-ja-mbledh-mbi-2-mije-nenshkrime-per-24-ore-per-rritjen-e-pages-minimale/60%Daily2019-04-25 11:39
https://kosova-info.com/me-8-qershor-na-pret-nje-perballje-qe-asesi-nuk-duhet-humbur/60%Daily2019-04-25 11:33
https://kosova-info.com/tensionet-ne-veri-pritet-aktivizimi-i-strukturave-paralele-dhe-sherbimeve-sekrete-serbe/60%Daily2019-04-25 11:28
https://kosova-info.com/veseli-pret-halil-kastratin-i-ndan-mirenjohje-per-kontributin-ne-bamiresi/60%Daily2019-04-25 11:27
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-blindon-super-lojtarin/60%Daily2019-04-25 11:17
https://kosova-info.com/te-dyja-vdiqen-ne-duart-e-mia-rrefimi-i-babait-qe-humbi-gruan-dhe-vajzen-ne-shperthimet-ne-sri-lanka/60%Daily2019-04-25 11:14
https://kosova-info.com/rona-nishliu-me-grup-te-ardhurat-nga-koncerti-i-dhurojne-per-femijet-e-braktisur/60%Daily2019-04-25 11:06
https://kosova-info.com/zjarret-ne-skandinavi-frike-per-veren-qe-po-vjen/60%Daily2019-04-25 11:05
https://kosova-info.com/kujdes-150-euro-gjobe-per-mos-ndalje-ne-driten-e-kuqe/60%Daily2019-04-25 11:03
https://kosova-info.com/johnny-depp-po-martohet-me-valltaren-ruse/60%Daily2019-04-25 11:00
https://kosova-info.com/disa-persona-te-panjohur-futen-ne-pisten-e-aeroplanit/60%Daily2019-04-25 10:58
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-e-chelseas-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-04-25 10:58
https://kosova-info.com/13-vjecarja-nga-prishtina-i-siguron-vete-parate-per-sherimin-qe-kushton-shume/60%Daily2019-04-25 10:54
https://kosova-info.com/rrokulliset-traktori-humb-jeten-nje-61-vjecar-ne-kocan/60%Daily2019-04-25 10:52
https://kosova-info.com/hoti-shpresoj-te-mos-kerkohet-largimi-i-kosnettit-sic-ndodhi-me-ambasadorin-zviceran/60%Daily2019-04-25 10:50
https://kosova-info.com/lukaku-e-do-transferimin-ne-serie-a/60%Daily2019-04-25 10:46
https://kosova-info.com/joe-biden-zyrtarizon-kandidimin-per-president-te-shba-ve/60%Daily2019-04-25 10:39
https://kosova-info.com/pas-muajsh-protesta-macron-pergatit-pergjigjen-ndaj-jelekverdheve/60%Daily2019-04-25 10:37
https://kosova-info.com/ldk-po-te-kishte-me-shume-unitet-kosova-mund-te-perfitonte-nga-samiti-i-berlinit/60%Daily2019-04-25 10:35
https://kosova-info.com/sporti-serish-ne-zi-gjendet-i-vdekur-ish-sportisti-i-njohur-dhe-partnerja-e-tij/60%Daily2019-04-25 10:27
https://kosova-info.com/bisedime-domethenese-midis-putinit-dhe-kimit/60%Daily2019-04-25 10:21
https://kosova-info.com/kepuce-para-parlamentit-cili-eshte-mesazhi-i-te-rinjve/60%Daily2019-04-25 10:19
https://kosova-info.com/ikjet-e-te-rinjve-jashte-vendit-krijohet-sllogani-bac-ja-shkela/60%Daily2019-04-25 10:18
https://kosova-info.com/real-madrid-me-mega-oferte-per-yllin-e-tottenhamit/60%Daily2019-04-25 10:12
https://kosova-info.com/modelja-shtatzene-pranon-kritika-nga-fansat/60%Daily2019-04-25 10:09
https://kosova-info.com/dega-e-nismes-socialdemokrate-ne-fushe-kosove-aderon-ne-ministrine-e-punes/60%Daily2019-04-25 10:03
https://kosova-info.com/hajduti-qe-terrorizoi-londren-eshte-nga-shqiperia-dhe-jo-nga-kosova/60%Daily2019-04-25 09:59
https://kosova-info.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-mbikeqyrjen-e-financave-publike-ska-kuorum/60%Daily2019-04-25 09:57
https://kosova-info.com/kung-fu-nga-ylli-i-cityt-ndaj-atij-te-man-utd-shpeton-pa-denim/60%Daily2019-04-25 09:57
https://kosova-info.com/young-zerka-zbulon-titullin-e-kenges-se-re/60%Daily2019-04-25 09:54
https://kosova-info.com/babai-i-dy-sulmuesve-vetevrases-ne-sri-lanka-dyshohet-se-ndihmoi-djemte-e-tij/60%Daily2019-04-25 09:53
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-dorezon-pajisje-te-reja-per-trajtimin-e-foshnjave-ne-qkuk/60%Daily2019-04-25 09:48
https://kosova-info.com/komisioni-disiplinor-denon-liridon-lecin-e-besart-veselin/60%Daily2019-04-25 09:40
https://kosova-info.com/britney-spears-perballet-me-te-paprituren-pas-lirimit-nga-klinika-mentale/60%Daily2019-04-25 09:31
https://kosova-info.com/albin-kurti-ngrit-kallezim-penal-ndaj-thacit-e-veselit/60%Daily2019-04-25 09:30
https://kosova-info.com/conte-endrra-e-milanit/60%Daily2019-04-25 09:28
https://kosova-info.com/veseli-pret-nxenes-ne-kuvend-i-kendojne-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2019-04-25 09:23
https://kosova-info.com/i-akuzuar-per-shume-krime-ekstradohet-shqiptari-i-rrezikshem-nga-athina/60%Daily2019-04-25 09:23
https://kosova-info.com/bizneset-adresojne-problemet-qe-dalin-nga-ligji-i-ri-per-tregtine/60%Daily2019-04-25 09:20
https://kosova-info.com/arabia-kryen-ekzekutim-ne-mase-37-veta-njeri-kryqezohet-2/60%Daily2019-04-25 09:17
https://kosova-info.com/gazetat-serbe-mberrijne-ne-kosove-per-here-te-pare-pas-pese-muajsh/60%Daily2019-04-25 09:13
https://kosova-info.com/zbulohet-paga-e-hazard-te-real-madrid/60%Daily2019-04-25 09:13
https://kosova-info.com/jo-vetem-me-rima-tayna-u-ben-konkurrence-repereve-edhe-me-vithet/60%Daily2019-04-25 09:10
https://kosova-info.com/personi-qe-vrau-gruan-rene-dhe-veten-ne-2017-kishte-aktakuze-per-kanosje/60%Daily2019-04-25 09:09
https://kosova-info.com/vdekja-e-25-vjecares-ne-sallen-e-lindjes-familjaret-ne-proteste/60%Daily2019-04-25 09:08
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-formacioni-i-vitit-ne-premierlige-ka-nje-befasi-te-madhe/60%Daily2019-04-25 08:56
https://kosova-info.com/prej-neser-kompania-pastrimi-do-ti-le-ne-berllok-7-komuna-perfshire-edhe-kryeqytetin/60%Daily2019-04-25 08:54
https://kosova-info.com/zbuloi-se-burri-shikonte-porno-gruaja-merr-armen-dhe-e-vret/60%Daily2019-04-25 08:54
https://kosova-info.com/sami-hamiti-jep-deshmine-e-tij-ne-gjykimin-per-korrupsion-ndaj-kryetari-te-ffk-se-dhe-te-tjereve/60%Daily2019-04-25 08:50
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-inspektorit-te-ndertimit-keqperdori-poziten-zyrtare/60%Daily2019-04-25 08:48
https://kosova-info.com/adrola-dushi-nenshkruan-me-kompanine-prestigjioze-ne-shba/60%Daily2019-04-25 08:47
https://kosova-info.com/man-city-apo-liverpool-keto-ndeshje-mund-ta-vendosin-titullin/60%Daily2019-04-25 08:42
https://kosova-info.com/anetaret-e-junta-ne-sudan-ofrojne-doreheqjet/60%Daily2019-04-25 08:38
https://kosova-info.com/babyg-e-kompletuar-prane-te-dashurit-shijon-lidhjen/60%Daily2019-04-25 08:36
https://kosova-info.com/marredheniet-e-posacme-me-shtetin-e-iowa-s-fuqizojne-miqesine-e-perhershme-me-shba/60%Daily2019-04-25 08:35
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-thote-se-ne-kosove-askush-sduhet-te-jete-mbi-ligjin/60%Daily2019-04-25 08:33
https://kosova-info.com/gattuso-gjen-fajtorin-e-eliminimit-nga-kupa-e-italise/60%Daily2019-04-25 08:27
https://kosova-info.com/plagoset-me-arme-zjarri-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-04-25 08:20
https://kosova-info.com/ambasadori-malazogu-mbjell-qershi-per-10-vjetorin-e-miqesise-kosove-japoni/60%Daily2019-04-25 08:15
https://kosova-info.com/dy-raste-te-dhunes-ne-familje-brenda-24-oreve-ne-kosove/60%Daily2019-04-25 08:12
https://kosova-info.com/milot-rashica-la-gjurme-ne-fushe-bashkeshortja-e-tij-ne-tribuna/60%Daily2019-04-25 08:09
https://kosova-info.com/zidane-u-tregon-deren-dy-lojtareve-te-real-madridit/60%Daily2019-04-25 08:08
https://kosova-info.com/bspk-ja-nuk-therret-proteste-per-1-maj-por-ka-nje-thirrje-per-kete-dite/60%Daily2019-04-25 08:03
https://kosova-info.com/hoyt-yee-eshte-kunder-ketij-propozimi-per-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-04-25 07:59
https://kosova-info.com/u-tall-me-te-getinjo-flet-per-teze-me-komentuesin/60%Daily2019-04-25 07:53
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-transferim-rekord-ne-vere/60%Daily2019-04-25 07:52
https://kosova-info.com/zogu-vrasesi-i-pronarit-del-ne-ankand/60%Daily2019-04-25 07:51
https://kosova-info.com/obsh-rekomandon-kufizime-ne-ekspozimin-e-femijeve-para-ekraneve/60%Daily2019-04-25 07:48
https://kosova-info.com/zvicra-do-te-deboje-familjen-kosovare-fqinjet-e-tyre-zvicerane-e-bejne-kete-veprim/60%Daily2019-04-25 07:46
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-shqiptare-ne-zvicer-dyshohet-se-merreshin-me-droge/60%Daily2019-04-25 07:41
https://kosova-info.com/shqiptari-perballet-me-drejtesine-britanike-mbi-500-mije-euro-vjedh-stoli-dhe-gjera-me-rendesi/60%Daily2019-04-25 07:40
https://kosova-info.com/mendes-po-e-ndihmon-juventusin-ta-transferoje-top-lojtarin/60%Daily2019-04-25 07:37
https://kosova-info.com/kerkesa-te-shumta-per-largim-nga-vendi-cfare-po-ben-komuna-e-gjakoves/60%Daily2019-04-25 07:32
https://kosova-info.com/bebe-rexha-zhvishet-para-pasqyres/60%Daily2019-04-25 07:30
https://kosova-info.com/befasia-e-vitit-keylor-navas-te-juventus/60%Daily2019-04-25 07:23
https://kosova-info.com/rona-nishliu-ne-pritje-te-femijes-se-saj-te-pare/60%Daily2019-04-25 07:23
https://kosova-info.com/lidhje-me-ministrin-gent-cakaj-reagon-vajza-e-linda-rames/60%Daily2019-04-25 07:21
https://kosova-info.com/shqiperia-importon-70-milion-dollare-mish-brazili/60%Daily2019-04-25 07:15
https://kosova-info.com/shqiperia-importon-70-milion-dollare-mish-brazili-2/60%Daily2019-04-25 07:15
https://kosova-info.com/protesta-e-opozites-pasdite-ne-akset-kryesore-nacionale/60%Daily2019-04-25 07:10
https://kosova-info.com/haradinaj-per-ngushellime-te-familja-e-ministrit-recica/60%Daily2019-04-25 07:08
https://kosova-info.com/arsenal-e-gjen-zevendesuesin-e-mustafit-te-barcelona/60%Daily2019-04-25 07:07
https://kosova-info.com/marina-vjollca-nuk-ju-le-ta-harroni-vjen-me-fotosesion-perrallor/60%Daily2019-04-25 07:07
https://kosova-info.com/gjykata-e-tokios-jep-nje-kusht-prej-4-5-milione-dollare-per-ish-shefin-e-nissan/60%Daily2019-04-25 07:05
https://kosova-info.com/behuni-gati-per-fundin-e-be-se-qe-njohim-thote-ivan-krastev/60%Daily2019-04-25 07:04
https://kosova-info.com/qemajl-mustafa-flet-per-rizgjedhjen-ne-pdk-dhe-aktakuzen-ndaj-tij/60%Daily2019-04-25 06:56
https://kosova-info.com/bayern-munich-nuk-heq-dore-nga-hudson-odoi/60%Daily2019-04-25 06:53
https://kosova-info.com/vazhdojne-importet-nga-kolumbia-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-25 06:47
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-pozon-para-pasqyres-merr-vemendje-me-elegance-e-provokim/60%Daily2019-04-25 06:45
https://kosova-info.com/bale-po-rikthehet-ne-premierlige-3/60%Daily2019-04-25 06:37
https://kosova-info.com/shba-kritikon-vendimin-e-putinit-per-tiu-ofruar-shtetesi-ukrainasve/60%Daily2019-04-25 06:34
https://kosova-info.com/melinda-i-kerkon-falje-publike-taynes-per-diss-in-kundrejt-saj/60%Daily2019-04-25 06:31
https://kosova-info.com/diplomacia-regresive-e-kosoves-perballe-forcimit-te-subjektivitetit-nderkombetar/60%Daily2019-04-25 06:23
https://kosova-info.com/spalletti-apo-conte-shikojeni-se-cili-do-te-jete-ne-stolin-e-interit/60%Daily2019-04-25 06:22
https://kosova-info.com/vuciq-takohet-me-presidentin-e-kines-bisedojne-per-kosoven/60%Daily2019-04-25 06:18
https://kosova-info.com/ministrat-vershohen-nga-raportet-e-zevendesministrave/60%Daily2019-04-25 06:13
https://kosova-info.com/e-tepron-zidane-e-do-180-milioneshin-te-real-madrid/60%Daily2019-04-25 06:07
https://kosova-info.com/kete-nuk-e-keni-ditur-per-greta-kocin/60%Daily2019-04-25 06:03
https://kosova-info.com/shtetet-e-be-se-nuk-garantojne-liberalizimin/60%Daily2019-04-25 06:02
https://kosova-info.com/putin-dhe-kim-jong-un-premtojne-lidhje-me-te-forta-ne-vladivostok/60%Daily2019-04-25 05:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bstudentet-paralajmerojne-bllokimin-e-fakultetit-te-arteve/60%Daily2019-04-25 05:49
https://kosova-info.com/protesta-ne-shqiperi-opozita-bllokon-pese-rruge/60%Daily2019-04-25 05:46
https://kosova-info.com/bordi-i-telekomit-raporton-para-komisionit-hetimor/60%Daily2019-04-25 05:36
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-14/60%Daily2019-04-25 05:29
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-serb-qe-raportoi-per-krimet-e-millosheviqit-ne-kosove/60%Daily2019-04-24 21:56
https://kosova-info.com/goli-i-rashices-po-krahasohet-me-golin-e-paharruar-te-messit/60%Daily2019-04-24 21:52
https://kosova-info.com/tesla-paralajmeron-te-kthehet-ne-taksi-ne-vitin-2020/60%Daily2019-04-24 21:48
https://kosova-info.com/gjykata-merr-vendim-per-shoferin-qe-shkaktoi-aksidentin-ku-vdiqen-16-persona-ne-shkup/60%Daily2019-04-24 21:47
https://kosova-info.com/moderatorja-e-njohur-ndahet-nga-i-fejuari-me-la-vetem-ne-spital/60%Daily2019-04-24 21:42
https://kosova-info.com/bashkepunimi-diplomatik-kosove-shqiperi-reagojne-mediat-serbe/60%Daily2019-04-24 21:35
https://kosova-info.com/man-utd-0-2-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-24 21:28
https://kosova-info.com/perfitimet-e-jashtezakonshme-shendetesore-te-shalqirit/60%Daily2019-04-25 07:00
https://kosova-info.com/patozi-qeveria-nuk-rrezohet-duke-mos-marre-pjese-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-24 21:20
https://kosova-info.com/nje-shofere-si-dua-lipa-ja-kush-po-e-shoqeron-ne-makine/60%Daily2019-04-24 21:15
https://kosova-info.com/rashica-lojtari-me-noten-me-te-larte-ne-ndeshjen-werder-23-bayern/60%Daily2019-04-24 21:13
https://kosova-info.com/rezultatet-e-testeve-te-higjienes-te-prekesh-bankomatin-si-te-perdoresh-wc-publike/60%Daily2019-04-26 06:30
https://kosova-info.com/lagjja-kalabria-mbetet-pa-rryme-nxenesit-dalin-ne-rruge-per-ti-bere-detyrat/60%Daily2019-04-24 21:05
https://kosova-info.com/si-ta-aktivizoni-modalitetin-e-erret-te-google-chrome-ne-windows-10/60%Daily2019-04-26 07:13
https://kosova-info.com/city-e-fiton-derbin-ne-old-trafford-merr-kreun-e-premierliges/60%Daily2019-04-24 20:53
https://kosova-info.com/strudel-me-molle-embelsira-e-shijshme-qe-duhet-gatuar/60%Daily2019-04-25 11:40
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-format-trupore-ne-pasqyre/60%Daily2019-04-24 20:50
https://kosova-info.com/rusia-e-shqetesuar-rreth-sanksioneve-te-reja-te-amerikes-ndaj-iranit/60%Daily2019-04-24 20:44
https://kosova-info.com/lazio-e-mund-milanin-ne-san-siro-kalon-ne-finale-te-kupes-se-italise/60%Daily2019-04-24 20:42
https://kosova-info.com/goli-dhe-asistimi-i-rashices-nuk-mjaftojne-per-werderin-bayerni-ne-finale-te-kupes/60%Daily2019-04-24 20:38
https://kosova-info.com/wolves-i-jep-nje-goditje-te-rende-arsenalit/60%Daily2019-04-24 20:32
https://kosova-info.com/raketa-i-shenon-edhe-bayern-munich/60%Daily2019-04-24 20:21
https://kosova-info.com/lista-serbe-e-dergon-ne-pzap-ceshtjen-e-moscertifikimit-te-kandidateve/60%Daily2019-04-24 20:20
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-derbin-man-utd-man-city/60%Daily2019-04-24 20:16
https://kosova-info.com/gruaja-tregon-sekretin-qe-beri-ti-humbe-105-kilograme/60%Daily2019-04-24 20:10
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-takimin-e-berlinit-nuk-hiqet-taksa-as-ne-kete-samit-e-as-diku-tjeter/60%Daily2019-04-24 20:08
https://kosova-info.com/shperthim-ne-siri-raportohen-15-te-vdekur/60%Daily2019-04-24 20:06
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-prishtine-plagoset-nje-person-2/60%Daily2019-04-24 19:57
https://kosova-info.com/man-utd-man-city-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2019-04-24 19:48
https://kosova-info.com/haradinaj-aak-ne-e-kane-lidhur-me-fajde-e-harac-nuk-kam-aksione-ne-kazino/60%Daily2019-04-24 19:40
https://kosova-info.com/wolves-e-deklason-arsenalin-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2019-04-24 19:37
https://kosova-info.com/qumesht-dhe-gjalp-me-escherichia-coli-ja-demet-fatale-per-konsumatoret/60%Daily2019-04-24 19:36
https://kosova-info.com/pasi-u-shpall-fajtor-nga-gjykata-ky-eshte-reagimi-i-ish-ministrit-ferid-agani/60%Daily2019-04-24 19:29
https://kosova-info.com/atletico-e-mposht-valencian-ia-shtyn-festen-e-titullit-barcelones/60%Daily2019-04-24 19:22
https://kosova-info.com/vulin-serbia-kurre-nuk-do-te-anetaresohet-ne-nato/60%Daily2019-04-24 19:18
https://kosova-info.com/vajza-ne-foto-sot-eshte-nder-emrat-me-te-komentuar-te-shoubizit/60%Daily2019-04-24 19:09
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-dy-kampione-bote-ne-ring-me-20-korrik/60%Daily2019-04-24 19:08
https://kosova-info.com/arabia-kryen-ekzekutim-ne-mase-37-veta-njeri-kryqezohet/60%Daily2019-04-24 19:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-medikamenti-qe-po-ua-merr-me-se-shumti-jeten-njerezve/60%Daily2019-04-24 19:01
https://kosova-info.com/si-duhet-te-trajtohen-te-kthyerit-nga-siria-dhe-cila-eshte-sfida-e-risocializimit-te-tyre/60%Daily2019-04-24 18:59
https://kosova-info.com/ministri-mustafa-per-te-kthyerit-nga-siria-kemi-qene-te-detyruar-ti-riatdhesojme/60%Daily2019-04-24 18:55
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine-lendohet-nje-grua/60%Daily2019-04-24 18:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpresidenti-ukrainas-kerkon-nje-forcim-te-sanksioneve-kunder-rusise/60%Daily2019-04-24 18:35
https://kosova-info.com/fotot-e-kamikazeve-te-sri-lankas-milionere-e-te-arsimuar-ne-perendim/60%Daily2019-04-24 18:26
https://kosova-info.com/konjufca-vv-pamundesoi-regjistrimin-e-kandidateve-te-listes-serbe-per-zgjedhjet-ne-veri/60%Daily2019-04-24 18:03
https://kosova-info.com/%e2%80%8bjahjaga-ne-luften-ne-kosove-73-e-grave-jane-prekur-nga-konflikti/60%Daily2019-04-24 18:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-man-city-2/60%Daily2019-04-24 18:01
https://kosova-info.com/gashi-publikon-videoklipin-e-kenges-my-year/60%Daily2019-04-24 17:56
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-kapet-me-7-kilogram-marihuan/60%Daily2019-04-24 17:54
https://kosova-info.com/ushtria-serbe-perdori-helme-kimike-ndaj-ushtareve-te-uck-se-ne-koshare/60%Daily2019-04-24 17:54
https://kosova-info.com/hrw-denon-referendumin-per-zgjatjen-e-mandatit-te-presidentit-egjiptian/60%Daily2019-04-24 17:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-lazio-5/60%Daily2019-04-24 17:51
https://kosova-info.com/ambasadori-britaniket-te-shqetesuar-per-zhvillimet-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-04-24 17:51
https://kosova-info.com/adriana-matoshi-pa-armiq-sot-do-te-isha-duke-lare-oborr-e-sherby-caj/60%Daily2019-04-24 17:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wolves-arsenal/60%Daily2019-04-24 17:48
https://kosova-info.com/masakra-ne-sri-lanka-presidenti-kerkon-doreheqjet-e-para-te-zyrtareve-2/60%Daily2019-04-24 17:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-werder-bremen-bayern-munich/60%Daily2019-04-24 17:46
https://kosova-info.com/studimi-kanibisi-me-nivele-te-larta-kanabinoli-mund-ta-mbroje-trurin/60%Daily2019-04-25 10:55
https://kosova-info.com/diplomate-kosovare-ne-vendet-qe-se-kane-njohur-kosoven-mpj-flet-per-bashkepunimin-me-shqiperine/60%Daily2019-04-24 17:36
https://kosova-info.com/avokatja-thote-se-klienten-e-saj-burri-e-dergoi-ne-siri-pa-deshire/60%Daily2019-04-24 17:33
https://kosova-info.com/jonuz-salihaj-dorehiqet-nga-aak-ja-akuza-te-forta-ndaj-partise-se-tij-e-shpend-ahmetit/60%Daily2019-04-24 17:20
https://kosova-info.com/masakra-ne-sri-lanka-presidenti-kerkon-doreheqjet-e-para-te-zyrtareve/60%Daily2019-04-24 17:20
https://kosova-info.com/zbulohet-fituesi-i-cmimit-lojtari-i-vitit-ne-premierlige/60%Daily2019-04-24 17:12
https://kosova-info.com/super-operacioni-i-policise-greke-kapen-755-kg-kanabis-ne-pranga-7-persona-3-prej-tyre-shqiptare/60%Daily2019-04-24 17:11
https://kosova-info.com/shqiptari-denohet-me-39-vite-burg-pasi-perdhunoi-vajzen-e-tij-tre-vjet-rresht/60%Daily2019-04-24 17:05
https://kosova-info.com/asfalti-i-prere-ne-rrugen-prishtine-peje-rrezikon-vozitesit-mungojne-shenjat-paralajmeruese/60%Daily2019-04-24 17:05
https://kosova-info.com/fero-publikon-kengen-e-re-fol-edhe-1-her/60%Daily2019-04-24 17:03
https://kosova-info.com/klipi-i-ri-i-dhurata-dores-ne-listen-e-trendeve-boterore/60%Daily2019-04-24 16:58
https://kosova-info.com/ngolo-kante-vishet-si-batman-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-04-24 16:52
https://kosova-info.com/zbulimi-i-nasa-s-ne-mars-regjistrohet-termeti-i-pare/60%Daily2019-04-24 16:42
https://kosova-info.com/niil-b-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2019-04-24 16:41
https://kosova-info.com/arrestohen-4-persona-per-posedim-te-substancave-narkotike-ne-peje/60%Daily2019-04-24 16:40
https://kosova-info.com/arrestohet-vizitorja-qe-tentoi-te-fuste-narkotike-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2019-04-24 16:39
https://kosova-info.com/atletico-madrid-valencia-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-04-24 16:35
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-zbulon-nese-do-ju-le-dicka-nga-pasuria-vajzave-te-saj/60%Daily2019-04-24 16:32
https://kosova-info.com/ldk-reagon-ndaj-perzgjedhjes-se-drejtorit-te-ri-te-rtk-se/60%Daily2019-04-24 16:25
https://kosova-info.com/a-po-vihet-ne-dyshim-mbajtja-e-zgjedhjeve-ne-komunat-veriore/60%Daily2019-04-24 16:24
https://kosova-info.com/zeneli-ne-mesin-e-top-10-asistuesve-me-te-mire-ne-evrope-kete-sezon/60%Daily2019-04-24 16:22
https://kosova-info.com/vuani-nga-tensioni-i-larte-ja-sa-kivi-duhet-te-hani-ne-dite/60%Daily2019-04-24 16:20
https://kosova-info.com/mos-certifikimi-i-listes-serbe-per-zgjedhjet-ne-veri-reagon-ashper-ambasadori-gjerman/60%Daily2019-04-24 16:19
https://kosova-info.com/keshilltari-i-veselit-bota-perendimore-permes-rezolutes-do-te-rikonfirmoje-gjenocidin-serb-ne-kosove/60%Daily2019-04-24 16:09
https://kosova-info.com/deshira-per-ta-pare-liverpoolin-kampion-e-detyron-carragherin-te-vesh-fanellen-e-man-utd/60%Daily2019-04-24 16:08
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-19-grate-e-kthyera-nga-siria-dhe-iraku/60%Daily2019-04-24 16:05
https://kosova-info.com/zbulohet-identiteti-i-ish-polices-qe-ishte-pjese-e-bandes-ne-grabitjen-ne-rinas/60%Daily2019-04-24 16:01
https://kosova-info.com/mourinho-ja-cfare-iu-thash-lojtareve-te-interit-para-ndeshjes-me-barcen-ne-vitin-2010/60%Daily2019-04-24 15:56
https://kosova-info.com/pritjet-e-gjata-ne-kufi-eulex-i-shkon-ne-merdare/60%Daily2019-04-24 15:53
https://kosova-info.com/mercedes-godet-serish-tregun-boteror-me-nje-veture-elektrike/60%Daily2019-04-25 08:00
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-emigranteve-shqiptare-te-ligjshem-ne-gjermani/60%Daily2019-04-24 15:34
https://kosova-info.com/conte-te-roma-keto-jane-te-rejat-e-fundit/60%Daily2019-04-24 15:29
https://kosova-info.com/kosnett-takon-veselin-dhe-deputete-te-tjere-se-bashku-per-arritjen-e-qellimeve/60%Daily2019-04-24 15:26
https://kosova-info.com/owen-ben-parashikimin-e-rezultatit-per-derbin-man-utd-man-city/60%Daily2019-04-24 15:22
https://kosova-info.com/bekim-jashari-nuk-merr-guxim-te-formoje-parti-a-do-ta-sfidoje-i-vetem-pdk-ne/60%Daily2019-04-24 15:18
https://kosova-info.com/jahjaga-ne-keshill-te-sigurimit-takon-ministrin-gjerman-maas/60%Daily2019-04-24 15:14
https://kosova-info.com/nushi-tallet-me-feron-dhe-llunin/60%Daily2019-04-24 15:09
https://kosova-info.com/zjarre-te-medha-ne-norvegji-zhvendosen-qindra-njerez/60%Daily2019-04-24 15:07
https://kosova-info.com/femrat-tregojne-nje-fjale-qe-duhet-ta-thone-meshkujt-per-ti-bere-ato-te-pafuqishme/60%Daily2019-04-24 15:06
https://kosova-info.com/mesazhi-enigmatik-i-neymarit-a-po-largohet-nga-psg/60%Daily2019-04-24 15:01
https://kosova-info.com/prokuroria-i-reagon-vuciqit-per-intervisten-e-rada-trajkoviqit/60%Daily2019-04-24 14:58
https://kosova-info.com/zbulohet-identiteti-i-ish-polices-se-bandes-se-rinasit/60%Daily2019-04-24 14:58
https://kosova-info.com/uefa-assesi-te-ndalet-na-kujton-edhe-nje-here-magjine-e-rashices/60%Daily2019-04-24 14:49
https://kosova-info.com/gjykata-denon-ferid-aganin-dhe-gani-shabanin/60%Daily2019-04-24 14:44
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-merkelin-per-takimin-e-berlinit/60%Daily2019-04-24 14:43
https://kosova-info.com/hamza-priti-ne-takim-auditorin-e-pergjithshem-te-kroacise-ivan-klesicsa/60%Daily2019-04-24 14:42
https://kosova-info.com/rritet-bashkepunimi-ne-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi-ne-fushen-e-turizmit/60%Daily2019-04-24 14:39
https://kosova-info.com/dy-skuadrat-ku-mund-te-transferohet-pogba/60%Daily2019-04-24 14:36
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-sulmoi-ekspertin-e-komunikacionit/60%Daily2019-04-24 14:34
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-arrest-shtepiak-edhe-per-16-gra-te-kthyera-nga-siria/60%Daily2019-04-24 14:29
https://kosova-info.com/keni-hedhur-lotarine-amerikane-ja-kur-dalin-rezultatet/60%Daily2019-04-24 14:28
https://kosova-info.com/komuna-gati-e-mbulon-nje-grope/60%Daily2019-04-24 14:25
https://kosova-info.com/zidane-zbulon-synimin-e-realit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-04-24 14:24
https://kosova-info.com/lori-hoxha-gati-sa-nuk-i-nxori-te-gjitha-pa-sytjena/60%Daily2019-04-24 14:22
https://kosova-info.com/man-utd-man-city-formacionet-e-mundshme/60%Daily2019-04-24 14:06
https://kosova-info.com/babyg-me-levizje-provokative-para-kameres/60%Daily2019-04-24 14:05
https://kosova-info.com/man-city-i-mposht-skuadrat-e-medha-per-super-lojtarin/60%Daily2019-04-24 13:52
https://kosova-info.com/liverpool-apo-chelsea-ja-ku-po-transferohet-insigne/60%Daily2019-04-24 13:33
https://kosova-info.com/a-po-mashtrojne-fermeret-per-perfitim-te-subvencioneve-deklarohet-ministria-e-bujqesise/60%Daily2019-04-24 13:18
https://kosova-info.com/lumezi-priti-ne-takim-ambasadoren-e-holandes-ne-kosove-gerrie-willems/60%Daily2019-04-24 13:18
https://kosova-info.com/gjyqtari-kosovar-do-te-referoje-ndeshjen-barcelona-chelsea/60%Daily2019-04-24 13:17
https://kosova-info.com/zbulohet-prezantuesi-i-mtv-movie-and-tv-awards-2019/60%Daily2019-04-24 13:17
https://kosova-info.com/sindikata-e-punetoreve-e-rtk-se-uron-drejtorin-e-ri-dhe-kane-nje-kerkese-per-te/60%Daily2019-04-24 13:15
https://kosova-info.com/durres-gjendet-e-mbytur-nje-e-moshuar/60%Daily2019-04-24 13:10
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-regjistrimit-te-pronave-ne-emer-te-dy-bashkeshorteve/60%Daily2019-04-24 13:07
https://kosova-info.com/tragjedia-e-trefishte-ne-prishtine-pse-u-varros-ndaras-gruaja-qe-u-vra-nga-burri/60%Daily2019-04-24 13:04
https://kosova-info.com/hoti-kuvendi-po-mbahet-peng-nga-koalicioni-pan/60%Daily2019-04-24 13:04
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-tregon-kembet-nga-vetura-jeni-per-nje-xhiro/60%Daily2019-04-24 13:02
https://kosova-info.com/ministria-e-bujqesise-do-te-mbeshtes-komunen-e-junikut-ne-projektet-bujqesore/60%Daily2019-04-24 13:00
https://kosova-info.com/plani-maestral-i-juventusit-guardiola-do-zbarkoje-ne-allianz-stadium/60%Daily2019-04-24 12:57
https://kosova-info.com/keshilltari-i-presidentit-inshan-seelavan-eshte-organizatori-i-sulmeve/60%Daily2019-04-24 12:57
https://kosova-info.com/ministria-e-bujqesise-reagon-ndaj-deklaratave-te-albin-kurtit/60%Daily2019-04-24 12:56
https://kosova-info.com/rrenimi-i-bazes-ajrore-me-te-madhe-ne-ish-jugosllavi/60%Daily2019-04-24 12:51
https://kosova-info.com/vuciq-per-mos-certifikimin-e-listes-serbe-jam-i-shokuar-do-te-bisedoj-edhe-me-merkelin/60%Daily2019-04-24 12:47
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-gati-per-nje-vere-te-nxehte/60%Daily2019-04-24 12:46
https://kosova-info.com/terhiqet-nga-shitja-njesia-ratar-toke-bujqesore-prishtine-ix/60%Daily2019-04-24 12:44
https://kosova-info.com/tifozi-i-arsenalit-deshmon-se-mustafi-eshte-me-i-mire-se-van-dijk/60%Daily2019-04-24 12:43
https://kosova-info.com/perfundon-seanca-per-gjashte-grate-e-kthyera-nga-siria-nis-seanca-per-dhjete-tjerat/60%Daily2019-04-24 12:42
https://kosova-info.com/sami-hamiti-pritet-te-degjohet-ne-gjykimin-per-korrupsion-ndaj-kryetarit-te-ffk-se-dhe-te-akuzuarit-tjeter/60%Daily2019-04-24 12:38
https://kosova-info.com/isa-mustafa-ne-18-vjetorin-e-vrasjes-kujton-ismet-rracin/60%Daily2019-04-24 12:26
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-icardi-cavani-po-ndodhe-shkembimi-i-madh/60%Daily2019-04-24 12:24
https://kosova-info.com/komuna-e-skenderajt-mbulon-shpenzimet-e-varrimeve-te-qytetareve/60%Daily2019-04-24 12:22
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-nje-personi-ne-gjilan-e-shiti-foshnjen-e-porsalindur/60%Daily2019-04-24 12:15
https://kosova-info.com/qkuk-emergjenca-me-numer-rekord-te-pacienteve/60%Daily2019-04-24 12:09
https://kosova-info.com/pas-daljes-nga-psikiatria-britney-flet-per-here-te-pare-rreth-gjendjes-se-saj/60%Daily2019-04-24 12:09
https://kosova-info.com/nje-nga-sulmuesit-ne-shri-lanke-ka-studiuar-ne-britani-te-madhe/60%Daily2019-04-24 12:09
https://kosova-info.com/incident-ne-miniere-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-rende-ne-bulqize/60%Daily2019-04-24 12:01
https://kosova-info.com/arrestohet-laboranti-i-spitalit-te-gjakoves-per-keqperdorim-te-detyres/60%Daily2019-04-24 12:01
https://kosova-info.com/psd-nis-peticionin-per-rritjen-e-pages-minimale-ne-sektorin-privat/60%Daily2019-04-24 11:56
https://kosova-info.com/dy-shtetet-ne-aksion-per-kapjen-e-kosovareve-te-perfshire-ne-plackitjen-ne-rinas/60%Daily2019-04-24 11:50
https://kosova-info.com/np-termokos-perfundon-sezonin-ngrohes/60%Daily2019-04-24 11:50
https://kosova-info.com/enca-haxhia-ngre-temperaturat-edhe-njehere-nga-shtrati/60%Daily2019-04-24 11:48
https://kosova-info.com/gjuriq-sulmon-vetevendosjen-e-quan-levizje-fashiste-e-shoviniste-pas-mos-certifikimit-te-listes-serbe/60%Daily2019-04-24 11:40
https://kosova-info.com/njerezit-e-lige-do-ti-luftoje-deri-ne-frymen-e-fundit-ja-cfare-i-ndodhi-gresa-pallaskes/60%Daily2019-04-24 11:38
https://kosova-info.com/sulmet-ne-sri-lanka-nuk-ishin-hakmarrje-per-zelanden-e-re/60%Daily2019-04-24 11:24
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-ka-zgjedhur-kete-vend-per-te-pushuar-me-bashkeshorten/60%Daily2019-04-24 11:22
https://kosova-info.com/a-duhet-te-ndalohet-me-ligj-burka-arabe-ne-kosove-flasin-imame-teologe-sociologe-e-gazetare/60%Daily2019-04-24 11:16
https://kosova-info.com/kim-jong-un-ne-rusi-udhetoi-me-trenin-e-blinduar/60%Daily2019-04-24 11:15
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-eshte-futur-ne-dileme-kerkon-ndihmen-e-publikut/60%Daily2019-04-24 11:14
https://kosova-info.com/dhimbjet-qe-ju-shkaktohen-si-pasoje-e-mungeses-se-vitamines-d/60%Daily2019-04-24 11:06
https://kosova-info.com/irani-i-gatshem-te-negocioje-pasi-uashingtoni-ti-kerkoje-falje/60%Daily2019-04-24 11:01
https://kosova-info.com/sulltanati-i-bruneit-mbron-denimin-me-vdekje-per-homoseksualet/60%Daily2019-04-24 10:57
https://kosova-info.com/adrola-dushi-shfaqet-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2019-04-24 10:56
https://kosova-info.com/ngadhnjim-kastrati-edhe-zyrtarisht-emerohet-drejtor-i-pergjithshem-i-rtk-se/60%Daily2019-04-24 10:56
https://kosova-info.com/vaksinimi-menyra-me-e-lire-dhe-me-efikase-per-mbrojtjen-e-femijeve-nga-semundjet/60%Daily2019-04-24 10:53
https://kosova-info.com/man-utd-ka-gati-transferin-ri-nga-bayern-munich/60%Daily2019-04-24 10:52
https://kosova-info.com/makina-perplaset-me-pemen-humb-jeten-26-vjecari-shqiptar/60%Daily2019-04-24 10:52
https://kosova-info.com/rona-nishliu-promovon-sonte-albumin-e-ri/60%Daily2019-04-24 10:39
https://kosova-info.com/ujesjellesi-nga-sot-dergon-borxhlinjte-te-permbaruesit-privat/60%Daily2019-04-24 10:38
https://kosova-info.com/zbulohen-dy-transferime-e-para-te-real-madridit-ne-vere/60%Daily2019-04-24 10:38
https://kosova-info.com/haradinaj-optimist-se-ne-samitin-e-berlinit-do-te-marr-sinjal-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2019-04-24 10:30
https://kosova-info.com/11-vjecarja-vlonjate-vetevaret-brenda-baneses/60%Daily2019-04-24 10:30
https://kosova-info.com/ylli-i-chelseas-e-refuzon-interin/60%Daily2019-04-24 10:21
https://kosova-info.com/aktorja-ruse-provokon-ndjekesit-ne-rrjete-sociale-duke-ulur-minifundin/60%Daily2019-04-24 10:19
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-grabitja-ne-aeroport-kush-eshte-femra-qe-ndihmoi-grabitesit/60%Daily2019-04-24 10:17
https://kosova-info.com/qalaj-gjendja-ne-veri-eshte-tensionuar-per-shkak-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-04-24 10:10
https://kosova-info.com/zyrtare-kosova-si-vendas-i-luan-ndeshjet-ne-rahovec/60%Daily2019-04-24 10:10
https://kosova-info.com/varroset-personi-qe-e-vrau-gruan-dhe-rene/60%Daily2019-04-24 10:03
https://kosova-info.com/presidenti-trump-takon-shefin-e-twitterit/60%Daily2019-04-24 10:00
https://kosova-info.com/gjykimi-ndaj-pal-lekajt-dhe-te-tjereve-prokurori-mbron-aktakuzen-mbrojtja-e-kundershton/60%Daily2019-04-24 09:55
https://kosova-info.com/zbulohet-fanella-e-juventusit-per-sezonin-e-ri-ndryshime-te-medha/60%Daily2019-04-24 09:53
https://kosova-info.com/nuk-certifikohen-kandidatet-e-listes-serbe-per-zgjedhjet-ne-veri-vv-ja-abstenon/60%Daily2019-04-24 09:47
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-inspektorit-te-ndertimit-dhe-nje-ndertuesi/60%Daily2019-04-24 09:44
https://kosova-info.com/nga-ferri-ne-parajse-si-ka-ndryshuar-jeta-e-al-pacinos/60%Daily2019-04-24 09:43
https://kosova-info.com/diskutohet-dhenia-e-prioritetit-te-ekspertizave-forenzike-per-sistemin-prokurorial/60%Daily2019-04-24 09:38
https://kosova-info.com/ylli-i-psg-se-e-do-kalimin-te-man-utd/60%Daily2019-04-24 09:38
https://kosova-info.com/zbulohet-skuadra-e-re-e-icardit-eshte-per-tu-befasuar/60%Daily2019-04-24 09:22
https://kosova-info.com/veterani-i-uck-se-kerkon-ndihme-per-sherimin-e-vajzes-thote-se-shteti-e-refuzoi-shtate-here/60%Daily2019-04-24 09:19
https://kosova-info.com/neser-opozita-e-shqiperise-serish-ne-rruge/60%Daily2019-04-24 09:10
https://kosova-info.com/ajax-po-peshkon-te-real-madrid/60%Daily2019-04-24 09:07
https://kosova-info.com/travis-scott-the-weeknd-dhe-sza-ne-perfundim-te-klipit-power-is-power/60%Daily2019-04-24 09:02
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshje-ndermjet-kosoves-dhe-zvicres-per-personat-e-riatdhesuar/60%Daily2019-04-24 08:58
https://kosova-info.com/malcom-po-kalon-te-gjiganti-nga-serie-a/60%Daily2019-04-24 08:53
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-sot-mbush-51-vjet/60%Daily2019-04-24 08:48
https://kosova-info.com/nje-vale-e-dyte-e-sulmeve-ishte-planifikuar-ne-sri-lanka/60%Daily2019-04-24 08:46
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kadri-veselit-ka-nje-keshille-per-gent-cakajn/60%Daily2019-04-24 08:39
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-zhdukur/60%Daily2019-04-24 08:31
https://kosova-info.com/ekipi-i-xhudos-me-ne-krye-majlinda-kelmendin-perfaqesojne-kosoven-ne-minsk-2019/60%Daily2019-04-24 08:29
https://kosova-info.com/106-te-kthyerit-nga-siria-largohen-nga-vranidolli-shteti-nuk-ndau-mjete-shtese-per-ta/60%Daily2019-04-24 08:23
https://kosova-info.com/inter-roma-lazio-dhe-everton-e-duan-yllin-e-bracelones/60%Daily2019-04-24 08:22
https://kosova-info.com/gjashte-lojtaret-qe-ronaldo-i-do-te-juventus/60%Daily2019-04-24 08:09
https://kosova-info.com/enca-debat-me-ndjekesin-e-saj-ne-instagram/60%Daily2019-04-24 08:08
https://kosova-info.com/dyshohet-se-keqperdori-seksualisht-te-mituren-arrestohet-nje-person-ne-rahovec/60%Daily2019-04-24 08:05
https://kosova-info.com/neser-opozita-proteston-jo-vetem-ne-tirane-ja-akset-rrugore-qe-do-te-bllokohen/60%Daily2019-04-24 08:05
https://kosova-info.com/adelina-berisha-zbulon-befasine-per-fansat/60%Daily2019-04-24 08:02
https://kosova-info.com/haradinaj-komunat-te-aktivizojne-inspektoret-e-punes/60%Daily2019-04-24 07:57
https://kosova-info.com/i-hapen-llogari-te-rrejshme-ne-rrjete-sociale-vajza-nga-prizreni-tenton-vetevrasjen/60%Daily2019-04-24 07:57
https://kosova-info.com/portland-e-eliminon-oklahoman-per-te-kaluar-ne-gjysmefinale/60%Daily2019-04-24 07:52
https://kosova-info.com/kim-jong-un-arriti-ne-rusi/60%Daily2019-04-24 07:51
https://kosova-info.com/ministri-i-mbrojtjes-nje-nga-bombarduesit-vetevrases-kishte-studiuar-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2019-04-24 07:50
https://kosova-info.com/chelseas-po-ia-marrin-super-lojtarin-2/60%Daily2019-04-24 07:40
https://kosova-info.com/time-100-mbledh-yjet-e-muzikes-dhe-filmit-ne-new-york/60%Daily2019-04-24 07:38
https://kosova-info.com/ish-ministri-ne-vjeshte-do-te-kete-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare/60%Daily2019-04-24 07:37
https://kosova-info.com/pamje-terroristi-i-shri-lankas-perkedhel-vajzen-e-vogel-para-sulmit-kamikaz/60%Daily2019-04-24 07:36
https://kosova-info.com/20-vite-nga-humbja-tragjike-e-pese-femijeve-kosovare/60%Daily2019-04-24 07:32
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-do-te-sjellin-nje-kenge-se-bashku/60%Daily2019-04-24 07:31
https://kosova-info.com/pogba-u-tregon-lojtareve-te-man-utd-se-ku-po-transferohet/60%Daily2019-04-24 07:23
https://kosova-info.com/policia-ne-sri-lanka-nente-bombardues-vetevrases-perfshire-nje-grua/60%Daily2019-04-24 07:22
https://kosova-info.com/lufte-kunder-dhunes-seksuale-ne-rajonet-e-krizave/60%Daily2019-04-24 07:15
https://kosova-info.com/forca-detare-shqiptare-shpeton-50-emigrante/60%Daily2019-04-24 07:14
https://kosova-info.com/vuciq-pret-mbeshtetjen-e-kines-per-kosoven/60%Daily2019-04-24 07:11
https://kosova-info.com/sfide-e-madhe-mbledhja-e-tatimeve-mbi-qirane/60%Daily2019-04-24 07:10
https://kosova-info.com/raports-e-eliminon-orlando-magic/60%Daily2019-04-24 07:09
https://kosova-info.com/dy-motra-shqiptare-kalojne-garen-ne-voice-of-italy-me-kengen-e-eres-dhe-ledrit/60%Daily2019-04-24 07:05
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-podujeve-policia-jep-detaje/60%Daily2019-04-24 07:03
https://kosova-info.com/shaqiri-maniak-i-makinave-luksoze-shikojeni-koleksionin-e-tij-qe-e-kalon-1-milion-euro/60%Daily2019-04-24 06:53
https://kosova-info.com/grabitja-ne-rinas-sot-masa-e-sigurise-per-3-te-arrestuarit-e-tjere/60%Daily2019-04-24 06:49
https://kosova-info.com/bufi-i-gatshem-ti-mesoje-femijet-e-kthyer-nga-siria-per-letersine-tone/60%Daily2019-04-24 06:46
https://kosova-info.com/juventus-me-transferim-qe-nuk-pritej-nga-roma/60%Daily2019-04-24 06:38
https://kosova-info.com/nje-infermiere-kujdeset-per-20-foshnje-ne-kliniken-e-neonatologjise/60%Daily2019-04-24 06:25
https://kosova-info.com/pika-e-dobet-e-shqiptareve-te-punojne-ne-shtet/60%Daily2019-04-24 06:24
https://kosova-info.com/yllin-qe-e-do-barcelona-po-e-transferon-real-madrid/60%Daily2019-04-24 06:23
https://kosova-info.com/a-eshte-sot-shteti-i-kosoves-ashtu-si-xhavit-haliti-e-mendonte-20-vjet-me-pare/60%Daily2019-04-24 06:22
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-britney-spears-jep-lajmin-e-fundit-per-gjendjen-mendore-te-kengetares/60%Daily2019-04-24 06:19
https://kosova-info.com/policia-kufitare-ne-bosnje-mohon-keqtrajtimin-e-emigranteve/60%Daily2019-04-24 06:19
https://kosova-info.com/nasa-regjistron-nje-zhurme-nga-brendia-e-planetit-mars/60%Daily2019-04-24 06:08
https://kosova-info.com/gattuso-po-e-merr-drejtimin-e-skuadres-se-njohur-nga-premierliga/60%Daily2019-04-24 06:08
https://kosova-info.com/donald-trump-takohet-me-jack-dorsey-nga-twitter-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2019-04-24 06:01
https://kosova-info.com/problemet-e-listes-serbe-me-certifikimin-per-zgjedhje/60%Daily2019-04-24 05:56
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-duas-ua-ngrohu-zemrat-te-gjitheve-me-veprimin-kur-u-pyet-per-shqiperine/60%Daily2019-04-24 05:55
https://kosova-info.com/undp-mbeshtete-gjykaten-themelore-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-24 05:46
https://kosova-info.com/universiteti-i-prishtines-fillon-ditet-e-orientimit-per-maturante/60%Daily2019-04-24 05:41
https://kosova-info.com/ministri-mustafa-raporton-per-gjendjen-e-sigurise-ne-kosove/60%Daily2019-04-24 05:36
https://kosova-info.com/ndryshon-moti/60%Daily2019-04-24 05:30
https://kosova-info.com/jehona-sopi-ne-asnje-menyre-nuk-po-i-bindet-kerkeses-se-vesa-lumes/60%Daily2019-04-23 21:58
https://kosova-info.com/gent-cakaj-tregon-si-e-ndau-lufta-familjen-e-tij/60%Daily2019-04-23 21:54
https://kosova-info.com/klubi-e-perze-lojtarin-qe-humbi-penalltine-ne-stilin-panenka/60%Daily2019-04-23 21:51
https://kosova-info.com/vendbanimi-me-i-ri-ne-izrael-do-te-mbaje-emrin-donald-trump/60%Daily2019-04-23 21:49
https://kosova-info.com/marina-vjollca-publikon-foto-nga-takimi-me-reperin-amerikan/60%Daily2019-04-23 21:45
https://kosova-info.com/joe-biden-shpall-te-enjten-kandidaturen-per-president/60%Daily2019-04-23 21:41
https://kosova-info.com/alaves-0-2-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-23 21:30
https://kosova-info.com/jahjaga-nga-new-york-u-prezantova-gjendjen-e-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale-ne-kosove/60%Daily2019-04-23 21:29
https://kosova-info.com/rita-ora-ben-simbolin-e-shqiponjes-ne-mes-te-skenes-ne-norvegji/60%Daily2019-04-23 21:26
https://kosova-info.com/cakaj-merr-vendim-do-te-emeroje-diplomate-kosovare-ne-shtetet-qe-nuk-e-njohin-kosoven/60%Daily2019-04-23 21:22
https://kosova-info.com/barca-edhe-me-afer-titullit-mposht-alavesin-ne-udhetim/60%Daily2019-04-23 21:21
https://kosova-info.com/avokatja-thote-se-ka-ende-kosovare-qe-duan-te-kthehen-nga-siria/60%Daily2019-04-23 21:15
https://kosova-info.com/asim-gashi-i-kunderpergjigjet-ashper-serbit-qe-i-tha-se-adem-jashari-ishte-terrorist/60%Daily2019-04-23 21:10
https://kosova-info.com/jurgen-klinsmann-trajner-i-skuadres-gjermane/60%Daily2019-04-23 20:58
https://kosova-info.com/ministrja-serbe-nuk-e-leshon-flamurin-e-kosoves-nga-dora/60%Daily2019-04-23 20:52
https://kosova-info.com/blerand-stavileci-i-kunderpergjigjet-albin-kurtit-nje-koke-e-marre-si-ti/60%Daily2019-04-23 20:42
https://kosova-info.com/libri-lindja-e-nje-demokracie-vjen-edhe-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-04-23 20:41
https://kosova-info.com/behuni-gati-ditet-e-ardhshme-iu-presin-temperatura-te-larta/60%Daily2019-04-23 20:35
https://kosova-info.com/fitore-minimale-por-shume-e-rendesishme-per-tottenhamin/60%Daily2019-04-23 20:35
https://kosova-info.com/rb-leipzig-ne-finale-te-kupes-se-gjermanise/60%Daily2019-04-23 20:35
https://kosova-info.com/del-video-nga-prapaskenat-e-2-gisht-mjalte-nuk-duhet-ta-humbisni/60%Daily2019-04-23 20:32
https://kosova-info.com/adriana-matoshi-shkela-me-makine-nje-djale-per-ta-shpetuar-vajzen-qe-po-e-rrihte/60%Daily2019-04-23 20:18
https://kosova-info.com/kaos-ne-studion-e-nje-televizioni-serb-gati-eskalon-ne-perleshje-fizike-debati-per-kosoven/60%Daily2019-04-23 20:17
https://kosova-info.com/perteshi-sfida-tash-eshte-se-cfare-do-te-ndodhe-me-familjet-e-kthyera-nga-siria/60%Daily2019-04-23 20:09
https://kosova-info.com/shenohet-goli-me-i-shpejte-ne-histori-te-premierliges/60%Daily2019-04-23 20:06
https://kosova-info.com/te-kthyerit-nga-siria-duhet-te-trajtohen-si-viktima/60%Daily2019-04-23 19:53
https://kosova-info.com/tahiri-per-te-kthyerit-nga-siria-kriminelet-do-te-dalin-para-drejtesise-viktimat-do-te-rehabilitohen/60%Daily2019-04-23 19:40
https://kosova-info.com/mbi-321-persona-u-vrane-ne-sri-lanka-shteti-islamik-publikon-foton-e-kamikazeve-qe-kryen-sulmet/60%Daily2019-04-23 19:36
https://kosova-info.com/100-euro-gjobe-ferizajasit-qe-hodhi-balte-skaj-hekurudhes/60%Daily2019-04-23 19:30
https://kosova-info.com/takimi-putin-kim-jong-un-nisin-pergatitjet-ne-rusi/60%Daily2019-04-23 19:23
https://kosova-info.com/modelja-kosovare-heq-bikinit-ne-pjesen-e-siperme-nga-pushimet-ne-miami/60%Daily2019-04-23 19:23
https://kosova-info.com/ramiqi-kthimi-i-110-kosovareve-nga-siria-u-be-vetem-pas-presionit-te-nderkombetareve/60%Daily2019-04-23 19:21
https://kosova-info.com/ligji-i-pafuqishem-armet-pa-leje-dhe-traumat-shkak-i-vrasjeve-te-shpeshta-ne-kosove/60%Daily2019-04-23 21:00
https://kosova-info.com/perfundon-seanca-gjykata-merr-vendim-per-grate-e-kthyera-nga-siria/60%Daily2019-04-23 19:07
https://kosova-info.com/kushner-hetimet-per-perfshirjen-ruse-ne-zgjedhje-demtuan-demokracine-ne-shba/60%Daily2019-04-23 19:04
https://kosova-info.com/komandant-kobra-serbia-kishte-futur-25-femra-per-te-identifikuar-shtabin-tone-ne-koshare/60%Daily2019-04-23 19:03
https://kosova-info.com/kb-prishtina-e-fiton-lehtesisht-sfiden-e-pare-kunder-kb-bashkimit/60%Daily2019-04-23 18:57
https://kosova-info.com/arrestohet-28-vjecari-shqiptar-i-akuzuar-per-terrorizem/60%Daily2019-04-23 18:50
https://kosova-info.com/kb-rahoveci-shenon-fitore-dramatike-ndaj-kb-yllit-ne-therande/60%Daily2019-04-23 18:49
https://kosova-info.com/ushtronte-dhune-ne-familje-arrestohet-zyrtari-policor/60%Daily2019-04-23 18:47
https://kosova-info.com/lista-serbe-me-te-njejtit-kandidate-per-zgjedhjet-e-19-majit-ligji-nuk-ua-ndalon-kete/60%Daily2019-04-23 18:36
https://kosova-info.com/veseli-kosova-ska-aleat-me-te-rendesishem-se-shba-te/60%Daily2019-04-23 18:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-alaves-barcelona/60%Daily2019-04-23 18:30
https://kosova-info.com/netanyahu-nje-vendbanim-ne-rrafshnalten-e-golanit-do-te-quhet-donald-trump/60%Daily2019-04-23 18:27
https://kosova-info.com/dinamo-e-zagrebit-dhe-amir-rrahmani-ne-finale-te-kupes-se-kroacise/60%Daily2019-04-23 18:25
https://kosova-info.com/ciara-natyrale-ne-albumin-e-vecante-pa-grim-me-pikat-e-mia-te-dobeta/60%Daily2019-04-23 18:02
https://kosova-info.com/afrike-e-jugut-32-te-vdekur-nga-reshjet-dhe-rreshqitja-e-tokes/60%Daily2019-04-23 17:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-brighton/60%Daily2019-04-23 17:54
https://kosova-info.com/si-te-shpetojme-nje-here-e-mire-nga-njollat-e-djerses/60%Daily2019-04-23 17:47
https://kosova-info.com/deshtimi-i-institucioneve-tete-persona-te-vdekur-ne-vendin-e-punes-kete-vit/60%Daily2019-04-23 17:47
https://kosova-info.com/mbi-90-mije-kosovare-aplikuan-per-viza-brenda-nje-viti/60%Daily2019-04-23 17:45
https://kosova-info.com/fajtori-me-i-madh-eshte-kuvendi-familjari-akuzon-shteti-per-vdekjen-e-28-vjecarit/60%Daily2019-04-23 17:42
https://kosova-info.com/inter-i-bashkohet-gares-per-yllin-e-ajax/60%Daily2019-04-23 17:38
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-tregon-muskujt-gjysme-i-zhveshur-nga-pushimet/60%Daily2019-04-23 17:26
https://kosova-info.com/werderi-publikon-fotografi-te-rashices-per-te-frikesuar-bayernin/60%Daily2019-04-23 17:24
https://kosova-info.com/xharra-per-grate-e-kthyera-nga-siria-hiqeni-burken-me-te-cilen-ia-keni-marre-fytyren-kosoves/60%Daily2019-04-23 17:23
https://kosova-info.com/smartfoni-i-cili-lansohet-ne-maj-do-kete-performanca-me-te-mira-se-iphone-x/60%Daily2019-04-23 17:18
https://kosova-info.com/franca-konfirmon-mbeshtetjen-per-prokurorine-e-kosoves/60%Daily2019-04-23 17:17
https://kosova-info.com/muriqi-vazhdon-te-shkelqeje-ne-turqi-ze-vend-ne-formacionin-e-javes/60%Daily2019-04-23 17:10
https://kosova-info.com/rasti-ne-rinas-i-penduari-zbulon-grabitesit/60%Daily2019-04-23 17:06
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-arrest-shtepiak-per-grate-e-kthyera-nga-siria/60%Daily2019-04-23 17:00
https://kosova-info.com/familja-behrami-nga-mitrovica-fale-gjakun-e-te-birit-qe-humbi-jeten-mbreme/60%Daily2019-04-23 16:57
https://kosova-info.com/zbulohet-fanella-e-juventusit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-04-23 16:54
https://kosova-info.com/barca-e-ben-gati-listen-keta-lojtare-largohen-gjate-veres/60%Daily2019-04-23 16:43
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-djale-dukat-nga-lumi-b-dhe-skerdi/60%Daily2019-04-23 16:42
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-98-vjecare-duka-i-luksemburgut/60%Daily2019-04-23 16:42
https://kosova-info.com/deshmitari-i-tragjedise-ne-mitrovice-rrefen-per-ngjarjen-deri-te-gjetja-e-trupit-te-visar-behramit/60%Daily2019-04-23 16:42
https://kosova-info.com/kosova-pa-kapacitete-per-investimin-e-volkswagenit-mti-ja-ende-pa-pergjigje/60%Daily2019-04-23 16:34
https://kosova-info.com/rusia-leshon-nendetesen-e-re-me-kapacitet-berthamor/60%Daily2019-04-23 16:27
https://kosova-info.com/11-gra-te-kthyera-nga-siria-dalin-para-gjykates-njera-thote-se-shkoi-atje-me-kerkese-te-burrit/60%Daily2019-04-23 16:22
https://kosova-info.com/rruge-e-gjate-e-kosoves-per-anetaresim-ne-nato/60%Daily2019-04-23 16:20
https://kosova-info.com/emery-i-bindur-arsenal-mund-ta-arrije-kete-gje/60%Daily2019-04-23 16:18
https://kosova-info.com/rusia-do-te-marre-portin-sirian-te-tartusit/60%Daily2019-04-23 16:16
https://kosova-info.com/enca-haxhia-vjen-joshese-edhe-me-veshje-sportive/60%Daily2019-04-23 16:15
https://kosova-info.com/whatsapp-mund-tiu-bllokoje-nga-berja-e-bisedave-screenshot/60%Daily2019-04-24 06:48
https://kosova-info.com/dhuna-seksuale-si-mjet-lufte-eshte-gjenocid/60%Daily2019-04-23 16:14
https://kosova-info.com/nje-vajze-shqiptare-personazh-kryesor-ne-librin-e-autores-se-50-shades-of-grey/60%Daily2019-04-23 16:03
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-prishtine-podujeve-ka-te-lenduar/60%Daily2019-04-23 16:02
https://kosova-info.com/kamikazi-perkedhel-vajzen-e-vogel-para-se-te-kryente-masakren-ne-sir-lanka/60%Daily2019-04-23 15:57
https://kosova-info.com/miriam-cani-shfaqet-atraktive-ne-instagram/60%Daily2019-04-23 15:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deklarata-e-guardiolas-per-ndeshjen-qe-mund-ta-vendos-sezonin-ne-premierlige/60%Daily2019-04-23 15:56
https://kosova-info.com/vetevendosje-edhe-zyrtarisht-me-qender-ne-tirane/60%Daily2019-04-23 15:51
https://kosova-info.com/cr7-juventusit-i-dua-keta-lojtare-ne-skuader/60%Daily2019-04-23 15:45
https://kosova-info.com/perfitimet-e-te-ngrenit-hudhra-te-paperpunuara/60%Daily2019-04-24 10:43
https://kosova-info.com/hoxha-20-vjet-pas-luftes-kosova-do-te-mund-te-behet-nje-shtet-start-up-i-evropes/60%Daily2019-04-23 15:42
https://kosova-info.com/gjysma-e-grave-ne-maqedoni-jane-jashte-tregut-te-punes/60%Daily2019-04-23 15:39
https://kosova-info.com/fitorja-e-selenskyjt-ne-ukraine-nje-shprese-e-lindur-nga-zemerimi/60%Daily2019-04-23 15:36
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-provokon-si-rralle-here-nga-vetura/60%Daily2019-04-23 15:27
https://kosova-info.com/eshte-vrare-biznesmeni-i-njohur-ne-bosnje-e-hercegovine/60%Daily2019-04-23 15:21
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-te-ardhmen-e-mahrez/60%Daily2019-04-23 15:21
https://kosova-info.com/ambasadori-i-shqiperise-qemal-minxhozi-vizitoi-vushtrrine/60%Daily2019-04-23 15:21
https://kosova-info.com/noizy-mos-gjykoni-te-kaluaren-time-nuk-jetoj-me-atje/60%Daily2019-04-23 15:15
https://kosova-info.com/arabia-saudite-ekzekuton-37-te-denuar-per-terrorizem/60%Daily2019-04-23 15:14
https://kosova-info.com/nderron-jete-babai-i-ministrit-recica/60%Daily2019-04-23 15:08
https://kosova-info.com/spitali-i-pejes-del-me-raport-per-rastin-e-vdekjes-se-6-vjecarit/60%Daily2019-04-23 15:06
https://kosova-info.com/gjiganti-evropian-e-transferon-icardin-per-75-milione-euro/60%Daily2019-04-23 15:04
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-paraburgim-ndaj-dy-te-dyshuarve-per-shembjen-ne-ish-hotel-adriatik/60%Daily2019-04-23 14:57
https://kosova-info.com/arsenali-shet-shtate-lojtare/60%Daily2019-04-23 14:52
https://kosova-info.com/stadiumi-i-pejes-ne-gjendje-te-mjerueshme-kompania-mori-700-mije-euro-por-eshte-afer-falimentimit/60%Daily2019-04-23 14:50
https://kosova-info.com/vetem-personat-me-bilete-do-te-mund-te-marrin-pjese-ne-meshen-e-papes-ne-shkup/60%Daily2019-04-23 14:49
https://kosova-info.com/dua-lipa-kthehet-ne-studio-per-te-punuar-rreth-albumit-te-ri/60%Daily2019-04-23 14:45
https://kosova-info.com/matoshi-mirenjohje-per-ata-qe-mbrojne-gjoba-per-ata-qe-ndotin-mjedisin/60%Daily2019-04-23 14:40
https://kosova-info.com/pogba-zbulon-se-cfare-iu-tha-solskjaer-lojtareve-pas-humbjes-nga-everton/60%Daily2019-04-23 14:35
https://kosova-info.com/imami-nga-peja-te-kthyerit-nga-siria-i-presin-libra-te-autoreve-terroriste/60%Daily2019-04-23 14:31
https://kosova-info.com/veseli-i-dergon-leter-pe-se-dhe-vendeve-te-quint-it-per-krimet-serbe-ne-kosove-dokument/60%Daily2019-04-23 14:31
https://kosova-info.com/ke-do-te-zgjedhin-shqiptaret-ne-balotazhin-presidencial-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-04-23 14:30
https://kosova-info.com/man-utd-me-super-transferim-nga-psg/60%Daily2019-04-23 14:24
https://kosova-info.com/hoxha-komunitetet-jane-ura-te-rendesishme-bashkepunimi/60%Daily2019-04-23 14:21
https://kosova-info.com/prokuroria-e-prizrenit-aktakuze-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/60%Daily2019-04-23 14:18
https://kosova-info.com/fero-paralajmeron-projektin-e-ri-fol-edhe-ni-her-shume-shpejte-ne-youtube/60%Daily2019-04-23 14:16
https://kosova-info.com/publikohet-lista-e-transferimeve-te-deshtuara-te-kesaj-sezoni-ne-premierlige/60%Daily2019-04-23 14:08
https://kosova-info.com/grabitja-e-rinasit-arrest-me-burg-per-alkond-bengasin/60%Daily2019-04-23 14:08
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-italian-i-shkruan-koment-era-istrefit/60%Daily2019-04-23 14:00
https://kosova-info.com/pacolli-optimist-per-liberalizimin-e-vizave-thote-se-do-te-ndodhe-brenda-ketij-viti/60%Daily2019-04-23 13:59
https://kosova-info.com/fifi-per-luanen-po-me-thote-ke-rene-ne-dashuri-me/60%Daily2019-04-23 13:51
https://kosova-info.com/man-utd-e-do-me-ngulm-yllin-e-psg/60%Daily2019-04-23 13:50
https://kosova-info.com/neser-varrosen-tre-te-vraret-ne-lagjen-dardania-ne-prishtine/60%Daily2019-04-23 13:47
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-miraton-tri-nisma-per-njohje-te-patente-shofereve-jashte-vendit/60%Daily2019-04-23 13:46
https://kosova-info.com/nxehet-gara-per-me-te-mirin-e-premierliges/60%Daily2019-04-23 13:34
https://kosova-info.com/i-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-per-terrorizem-arrestohet-ne-elbasan/60%Daily2019-04-23 13:33
https://kosova-info.com/a-po-dezinformon-vetevendosje-per-7-pagat-e-lumezit-flet-zyra-e-kryeprokurorit/60%Daily2019-04-23 13:33
https://kosova-info.com/pozon-nga-ballkoni-eni-koci-tregon-linjat-ne-bikini/60%Daily2019-04-23 13:33
https://kosova-info.com/punonte-per-10-euro-ne-dite-rrefimi-prekes-i-nenes-se-te-riut-qe-humbi-jeten-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-23 13:32
https://kosova-info.com/baby-g-ka-per-ti-thene-dicka-publikisht-dhurates-per-kengen-e-re/60%Daily2019-04-23 13:23
https://kosova-info.com/sot-mbahet-seanca-gjyqesore-per-10-grate-e-kthyera-nga-siria/60%Daily2019-04-23 13:23
https://kosova-info.com/zyrtare-city-me-mungese-te-madhe-ndaj-man-utd/60%Daily2019-04-23 13:18
https://kosova-info.com/mihrije-braha-me-veshje-sportive-shfaqet-ne-top-forme/60%Daily2019-04-23 13:13
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-nje-nga-me-te-medhate-ne-evrope/60%Daily2019-04-23 13:10
https://kosova-info.com/parlamenti-i-iranit-shpall-terroriste-ushtrine-amerikane/60%Daily2019-04-23 13:06
https://kosova-info.com/fansat-e-beyonces-pjese-e-klipit-te-ri-te-saj/60%Daily2019-04-23 13:02
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-rifillon-hetimin-ndaj-grave-te-kthyera-nga-siria/60%Daily2019-04-23 12:59
https://kosova-info.com/numri-nje-i-botes-ne-bilardo-deklasohet-nga-nje-amater/60%Daily2019-04-23 12:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-shteti-qe-do-perdore-per-here-te-pare-mbetjet-njerezore-per-pleherimin-e-tokes/60%Daily2019-04-23 12:56
https://kosova-info.com/vv-bllokon-certifikimin-e-kandidateve-te-listes-serbe-per-zgjedhjet-ne-kater-komunat-veriore/60%Daily2019-04-23 12:54
https://kosova-info.com/apeli-ua-rrezon-ankesat-mbesin-ne-paraburgim-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ilir-zeqirit-ne-skenderaj/60%Daily2019-04-23 12:49
https://kosova-info.com/kmdlnj-kerkon-fond-per-rastet-e-vdekjeve-ne-vendet-e-punes/60%Daily2019-04-23 12:44
https://kosova-info.com/tripleta-po-troket-ne-deren-e-barcelones/60%Daily2019-04-23 12:43
https://kosova-info.com/oriola-marashi-provokon-e-veshur-me-te-bardha/60%Daily2019-04-23 12:35
https://kosova-info.com/tre-lojtare-e-duan-largimin-nga-man-utd/60%Daily2019-04-23 12:26
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-goodman-mbjell-peme-ne-kujtim-te-viktimave-te-dhunes-seksuale/60%Daily2019-04-23 12:21
https://kosova-info.com/deshironi-te-keni-mushkeri-te-shendetshme-hajini-keto-ushqime/60%Daily2019-04-24 08:45
https://kosova-info.com/gjykata-e-denon-me-25-vjet-burg-liridon-uruqin-te-akuzuar-per-vrasjen-e-shokut-te-tij/60%Daily2019-04-23 12:12
https://kosova-info.com/ronaldo-e-do-120-milioneshin-te-juventus/60%Daily2019-04-23 12:09
https://kosova-info.com/prokuroret-gjermane-hetojne-pagesat-e-bonuseve-per-menaxherin-e-pezulluar-te-vw-se/60%Daily2019-04-23 12:06
https://kosova-info.com/lluka-i-shqetesuar-me-mosinkasimet-e-pagesave-te-ujit-dhe-rrymes-ne-veri/60%Daily2019-04-23 11:59
https://kosova-info.com/keshillit-prokurorial-i-kosoves-reagon-ashper-ndaj-gjuhes-se-perdorur-nga-vetevendosje/60%Daily2019-04-23 11:56
https://kosova-info.com/biskota-me-gjalpe-kikiriku-do-iu-bejne-ti-lepini-gishtat/60%Daily2019-04-24 10:05
https://kosova-info.com/be-ja-ia-perserite-britanise-nuk-e-rihapim-marreveshjen-e-brexit-it/60%Daily2019-04-23 11:53
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2019-04-23 11:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-ndryshimi-qe-do-sjelle-whatsapp-per-android/60%Daily2019-04-23 11:51
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-takimin-e-berlinit/60%Daily2019-04-23 11:50
https://kosova-info.com/fillojne-te-shiten-biletat-per-ndeshjen-bullgari-kosove-keto-jane-cmimet/60%Daily2019-04-23 11:49
https://kosova-info.com/anastasiya-kvitko-e-nxehte-ne-bikini-pozon-nga-plazhet-e-malibu/60%Daily2019-04-23 11:39
https://kosova-info.com/klopp-nuk-e-do-kete-lojtar-te-liverpool/60%Daily2019-04-23 11:39
https://kosova-info.com/haradinja-kerkon-qe-te-kthyerit-nga-siria-te-trajtohen-me-kujdes/60%Daily2019-04-23 11:33
https://kosova-info.com/vetura-e-kompanise-tesla-duke-shperthyer-ne-parking/60%Daily2019-04-23 11:33
https://kosova-info.com/bahtiri-dergon-telegram-ngushellimi-per-familjen-e-visar-behramit-ndan-2000-euro/60%Daily2019-04-23 11:28
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-nuk-merr-pjese-ne-intervistim-nga-ana-e-komisionit-kerkon-ta-beje-me-26-prill/60%Daily2019-04-23 11:24
https://kosova-info.com/derdhet-i-teri-uji-i-pishines-se-tarraces-se-nje-banese-per-shkak-te-nje-termeti-ne-filipine/60%Daily2019-04-23 11:23
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-turk-rikthehet-ne-ekran-me-projektin-e-shumepritur/60%Daily2019-04-23 11:22
https://kosova-info.com/bale-ne-vere-te-gjiganti-i-premierliges-per-tete-milione-euro/60%Daily2019-04-23 11:22
https://kosova-info.com/bale-ne-vere-te-gjiganti-i-premierliges-per-tete-milione-euro/60%Daily2019-04-23 11:22
https://kosova-info.com/haradinaj-masakra-e-tivarit-nder-ngjarjet-me-te-dhimbshme-dhe-nje-ngjarje-ndaj-se-ciles-eshte-bere-me-se-shumti-padrejtesi/60%Daily2019-04-23 11:19
https://kosova-info.com/skandali-i-televizionit-prestigjioz-arte-kosoven-e-prezanton-me-flamur-islamik/60%Daily2019-04-23 11:14
https://kosova-info.com/shpallet-i-pafajshem-i-akuzuari-se-e-ka-penguar-drejtorin-komunal-ne-kryerjen-e-detyres-zyrtare/60%Daily2019-04-23 11:12
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-aktron-prane-aktorit-te-famshem-ne-filmin-e-ri/60%Daily2019-04-23 11:11
https://kosova-info.com/sterling-fyerjet-raciste-mos-te-denohen-me-para-por-me/60%Daily2019-04-23 11:07
https://kosova-info.com/ira-e-re-merr-pergjegjesine-per-vrasjen-e-gazetares-mckee/60%Daily2019-04-23 11:06
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-shoqates-familja-dhe-shpresa/60%Daily2019-04-23 10:55
https://kosova-info.com/kryeministri-tregon-se-cila-eshte-dhurata-me-e-bukur-qe-ia-beri-gruas/60%Daily2019-04-23 10:54
https://kosova-info.com/pacolli-ka-vullnet-per-heqjen-e-vizave-sidomos-nga-gjermanet/60%Daily2019-04-23 10:53
https://kosova-info.com/perse-nuk-duhet-ti-vendosni-kembet-asnjehere-ne-kete-pjese-te-vetures/60%Daily2019-04-23 10:47
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-zevendesministrin-e-jashtem-turk-flasin-per-bashkepunim-ekonomik/60%Daily2019-04-23 10:45
https://kosova-info.com/per-aferditen-vera-tashme-ka-filluar-sjell-foton-terheqese-ne-bikini/60%Daily2019-04-23 10:38
https://kosova-info.com/kmdlnj-kerkon-krijimin-e-nje-fond-per-ata-qe-pesojne-ne-vendet-e-punes/60%Daily2019-04-23 10:34
https://kosova-info.com/justin-bieber-befason-fansat-e-tij/60%Daily2019-04-23 10:28
https://kosova-info.com/listes-serbe-i-veshtiresohet-situata-vetevendosje-zyrtarisht-kunder-certifikimit-per-zgjedhje/60%Daily2019-04-23 10:17
https://kosova-info.com/flasin-familjaret-e-punetorit-qe-humbi-jeten-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-23 10:14
https://kosova-info.com/emocione-ne-prag-te-eurovisionit-aurela-ka-nje-mesazh-per-joniden/60%Daily2019-04-23 10:14
https://kosova-info.com/lideri-opozitar-serb-thote-se-duhet-pajtim-me-kosoven/60%Daily2019-04-23 10:08
https://kosova-info.com/plani-i-be-se-per-kosoven-nenshkruajeni-marreveshjen-deri-ne-tetor/60%Daily2019-04-23 09:58
https://kosova-info.com/fero-dhe-e-dashura-e-tij-me-te-dashuruar-se-kurre-publikojne-kete-foto/60%Daily2019-04-23 09:56
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-provokon-ndjekesit-fotografon-nga-afer-te-pasmet-ne-pasqyre/60%Daily2019-04-23 09:45
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-i-thote-jo-juventusit/60%Daily2019-04-23 09:45
https://kosova-info.com/te-akuzuarit-per-grabitje-i-zbutet-denimi/60%Daily2019-04-23 09:38
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-librit-leximi-ben-mire-per-trupin-e-shpirtin/60%Daily2019-04-23 09:34
https://kosova-info.com/a-mundet-frizura-juaj-tju-shkaktoje-humbje-te-flokeve/60%Daily2019-04-23 09:26
https://kosova-info.com/vdekja-e-punetorit-ne-mitrovice-pacolli-kerkon-pergjegjesi/60%Daily2019-04-23 09:24
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-pochettino-trajner-i-chelseas/60%Daily2019-04-23 09:22
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-shkaktojne-prishje-ne-anamorave-dhe-mitrovice/60%Daily2019-04-23 09:21
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-nis-diten-me-videon-me-te-embel/60%Daily2019-04-23 09:20
https://kosova-info.com/haradinaj-komuniteti-turk-ure-lidhese-mes-kosoves-dhe-turqise/60%Daily2019-04-23 09:16
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-nga-kosova-qe-eshte-keshilltare-e-ministrit-te-nje-shteti-te-forte-evropian/60%Daily2019-04-23 09:15
https://kosova-info.com/lekundje-termeti-ne-tirane/60%Daily2019-04-23 09:14
https://kosova-info.com/keshtu-argetohet-xhensila-me-kengen-e-reperit-te-otr/60%Daily2019-04-23 09:12
https://kosova-info.com/vaksina-inovative-kunder-malaries-te-femijet-do-te-testohet-ne-malavi/60%Daily2019-04-23 09:09
https://kosova-info.com/mirupafshim-gattuso-milan-po-e-transferon-top-trajnerin/60%Daily2019-04-23 09:08
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-nen-presion-te-madh-nga-be-ne-takimin-e-berlinit/60%Daily2019-04-23 09:07
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-27-vjecarit-qe-humbi-jeten-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-23 09:05
https://kosova-info.com/ariana-grandes-i-ndodh-e-papritura-ne-coachella-fansi-hyn-ne-skene-dhe/60%Daily2019-04-23 08:56
https://kosova-info.com/pas-tragjedise-ne-dardani-flet-djali-qe-humbi-tre-anetaret-e-familjes/60%Daily2019-04-23 08:56
https://kosova-info.com/joshua-e-fyen-rende-millerin-pas-anulimit-te-mecit/60%Daily2019-04-23 08:53
https://kosova-info.com/pas-77-vitesh-gjenden-rrenojat-e-anijes-ku-humben-jeten-38-njerez/60%Daily2019-04-23 08:48
https://kosova-info.com/ndjekesja-i-shkruan-koment-fyes-linda-halimi-e-ben-te-pendohet/60%Daily2019-04-23 08:42
https://kosova-info.com/everton-ia-tregon-milanit-cmimin-e-richarlison/60%Daily2019-04-23 08:41
https://kosova-info.com/bytyqi-rehaton-ne-masht-te-afermen-e-asistentes-se-tij-vajzen-e-gjinekologut-ne-rastin-e-drenasit/60%Daily2019-04-23 08:39
https://kosova-info.com/ne-zubin-potok-serbi-sulmon-policin/60%Daily2019-04-23 08:38
https://kosova-info.com/te-enjten-protestohet-para-ministrise-se-mbrojtjes/60%Daily2019-04-23 08:30
https://kosova-info.com/publikohen-disa-sekuenca-te-kenges-wie-im-traum-nga-ardian-bujupi-dhe-fero47/60%Daily2019-04-23 08:30
https://kosova-info.com/plagoset-me-arme-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-04-23 08:28
https://kosova-info.com/chelsea-e-transferon-coutinhon-vetem-nese-ndodhe-kjo-gje/60%Daily2019-04-23 08:22
https://kosova-info.com/tentojne-te-vjedhin-nje-traktor-parandalohen-nga-policia/60%Daily2019-04-23 08:22
https://kosova-info.com/rrihen-mes-vete-e-behen-per-spital-arrestohen-nga-policia/60%Daily2019-04-23 08:16
https://kosova-info.com/nje-shtetas-turk-plagoset-nga-bashkekombesi-i-tij-ne-vushtrri/60%Daily2019-04-23 08:15
https://kosova-info.com/nje-shtetas-turk-plagoset-nga-bashkekombesi-i-tij-ne-vushtrri/60%Daily2019-04-23 08:15
https://kosova-info.com/poston-foton-provokuese-georgina-tregon-cfare-ben-kur-i-afrohet-ronaldo/60%Daily2019-04-23 08:14
https://kosova-info.com/aksidentohet-27-vjecari-humb-jeten-rruges-per-ne-spital/60%Daily2019-04-23 08:11
https://kosova-info.com/revolucioni-500-milionesh-hazard-neymar-e-pogba-te-real-madrid/60%Daily2019-04-23 08:08
https://kosova-info.com/per-nje-dite-35-aksidente-trafiku/60%Daily2019-04-23 08:07
https://kosova-info.com/presidenti-trump-viziton-mbreterine-e-bashkuar-ne-qershor/60%Daily2019-04-23 08:03
https://kosova-info.com/pranoje-qe-ke-operacion-plastik-kejvina-i-reagon-komentuesit/60%Daily2019-04-23 08:01
https://kosova-info.com/momenti-kur-nxirret-trupi-i-te-riut-nga-shembja-e-objektit-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-23 07:56
https://kosova-info.com/ukraina-zotohet-se-kurre-nuk-do-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2019-04-23 07:55
https://kosova-info.com/ffk-me-njoftim-te-rendesishem-para-njevjetorit-te-vdekjes-se-fadil-vokrrit/60%Daily2019-04-23 07:53
https://kosova-info.com/komediani-perballet-me-shqyrtimin-e-lidhjeve-oligarke-ne-garen-presidenciale-te-ukraines/60%Daily2019-04-23 07:52
https://kosova-info.com/inspektorati-policor-kerkon-te-bleje-50-mije-euro-nje-xhip-luksoz/60%Daily2019-04-23 07:51
https://kosova-info.com/tayna-i-gezohet-ketij-suksesi-te-kenges-columbiana/60%Daily2019-04-23 07:44
https://kosova-info.com/termet-ne-filipine-11-te-vdekur-ne-luzon/60%Daily2019-04-23 07:41
https://kosova-info.com/tjeter-lajm-i-hidhur-per-sportin-vritet-ish-luftetari-i-ufc-se/60%Daily2019-04-23 07:38
https://kosova-info.com/mjalti-me-xhinxher-perzierja-qe-ben-mrekulli-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2019-04-23 07:37
https://kosova-info.com/nderron-jete-producenti-i-filmit-spotlight/60%Daily2019-04-23 07:35
https://kosova-info.com/billboard-shkruan-per-suksesin-e-artisteve-shqiptare-ne-bote/60%Daily2019-04-23 07:25
https://kosova-info.com/ne-zgjedhje-vetem-nese-iken-rama-marreveshja-me-10-pika-e-pd-se/60%Daily2019-04-23 07:23
https://kosova-info.com/mahrez-kerkohet-nga-tre-gjigantet-e-serie-a/60%Daily2019-04-23 07:22
https://kosova-info.com/vrasesi-i-gazetares-bullgare-marinova-denohet-me-30-vjet-burg/60%Daily2019-04-23 07:15
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-zbulohet-kush-eshte-grabitesi-tjeter-i-maskuar-ne-pisten-e-rinasit/60%Daily2019-04-23 07:14
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-lidhur-me-shembjen-e-hotelit-ne-mitrovice-ku-humbi-jeten-27-vjecari/60%Daily2019-04-23 07:13
https://kosova-info.com/ambasada-kineze-ne-sri-lanka-leshon-paralajmerim-qendroni-larg-zonave-te-mbushura-me-njerez/60%Daily2019-04-23 07:11
https://kosova-info.com/qkuk-do-i-nderroje-gjithe-aparaturat-e-vjetra-me-ato-te-reja/60%Daily2019-04-23 07:08
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-destinacioni-i-ri-i-arjen-robben/60%Daily2019-04-23 07:08
https://kosova-info.com/te-fiksuar-pas-game-of-thrones-prinderit-emertojne-femijet-sipas-personazheve/60%Daily2019-04-23 07:02
https://kosova-info.com/fitorja-e-selenskyjt-ne-ukraine-shpresa-e-lindur-nga-zemerimi/60%Daily2019-04-23 07:02
https://kosova-info.com/sot-shpallet-aktgjykimi-per-liridon-uruqin-i-akuzuar-per-vrasjen-e-fatlind-arifit/60%Daily2019-04-23 07:02
https://kosova-info.com/mjeku-i-koshares-serbet-perdoren-helme-ushtaret-e-uck-se-paten-halucinacione/60%Daily2019-04-23 06:59
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-konfirmon-takimin-e-kimit-me-putinin/60%Daily2019-04-23 06:58
https://kosova-info.com/policia-australiane-do-ti-bashkohet-hetimeve-ne-sri-lanka/60%Daily2019-04-23 06:53
https://kosova-info.com/zidane-i-largon-tre-lojtare-nga-real-madrid/60%Daily2019-04-23 06:52
https://kosova-info.com/ligji-qe-pergjysmon-qeverine/60%Daily2019-04-23 06:47
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-nis-pushimet-ne-nje-vend-tropikal/60%Daily2019-04-23 06:45
https://kosova-info.com/studentet-bllokojne-rektoratin-e-up-se/60%Daily2019-04-23 06:38
https://kosova-info.com/milan-me-super-transferim-nga-ajaxi/60%Daily2019-04-23 06:36
https://kosova-info.com/ne-berlin-me-qendrime-te-kunderta/60%Daily2019-04-23 06:32
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-me-dedikim-per-personin-me-te-rendesishem-per-te/60%Daily2019-04-23 06:31
https://kosova-info.com/baudouin-kosova-ka-arritur-nje-demokraci-te-vertete-e-te-avancuar/60%Daily2019-04-23 06:28
https://kosova-info.com/perfundon-para-kohe-sezoni-per-yllin-e-chelseas/60%Daily2019-04-23 06:22
https://kosova-info.com/fatmir-hysenbelliu-pranon-dhurate-nga-cristiano-ronaldo/60%Daily2019-04-23 06:13
https://kosova-info.com/thaci-intervistohet-ne-lidhje-me-ndricimin-e-rastit-te-debimit-te-gylenisteve/60%Daily2019-04-23 06:12
https://kosova-info.com/sulmet-e-sri-lanka-funerali-masiv-ne-diten-e-zise/60%Daily2019-04-23 06:11
https://kosova-info.com/man-utd-e-do-perlen-e-chelseas/60%Daily2019-04-23 06:07
https://kosova-info.com/rita-ora-ka-disa-fjale-pas-bashkepunimit-me-emra-te-njohur-per-kengen-e-tokes/60%Daily2019-04-23 05:57
https://kosova-info.com/perkujtohen-viktimat-e-komunikacionit-rrugor-2/60%Daily2019-04-23 05:55
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-16/60%Daily2019-04-23 05:49
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-e-shpall-te-marten-dite-zie-pas-vdekjes-se-te-riut-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-23 05:43
https://kosova-info.com/ndryshojne-temperaturat-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-2/60%Daily2019-04-23 05:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-riu-qe-humbi-jeten-nga-shembja-e-hotelit-adriatiku/60%Daily2019-04-23 05:31
https://kosova-info.com/valverde-dembele-nuk-eshte-i-njejti-qe-nga-lendimi/60%Daily2019-04-22 21:57
https://kosova-info.com/capital-t-po-vjen-ne-bashkepunim-me-hip-hop-artistin-e-huaj/60%Daily2019-04-22 21:56
https://kosova-info.com/politikani-gjerman-mogherini-ka-nxitur-planet-per-shkembim-territoresh/60%Daily2019-04-22 21:52
https://kosova-info.com/grabitja-ne-rinas-cfare-i-lidh-tre-grupet-kriminale/60%Daily2019-04-22 21:42
https://kosova-info.com/promotori-i-miller-reagon-pas-deshtimeve-te-klientit-te-tij-ne-testet-e-droges/60%Daily2019-04-22 21:40
https://kosova-info.com/pd-krijon-neser-koalicionin-opozitar-ja-partite-qe-do-nenshkruajne/60%Daily2019-04-22 21:38
https://kosova-info.com/me-nje-video-ku-shfaqet-joshese-enca-zbulon-pak-nga-projekti-i-ri/60%Daily2019-04-22 21:23
https://kosova-info.com/inter-i-bashkohet-gares-per-ziyech/60%Daily2019-04-22 21:19
https://kosova-info.com/gabimet-e-perditshme-qe-po-ua-demtojne-floket/60%Daily2019-04-22 21:18
https://kosova-info.com/ende-asnje-rezultat-nga-kerkimet-bahtiri-kerkon-te-mos-ndalen-deri-ne-gjetjen-e-te-riut/60%Daily2019-04-22 21:18
https://kosova-info.com/chelsea-22-burnley-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-22 21:10
https://kosova-info.com/gani-dreshaj-thote-se-keto-perime-i-kushtuan-78-euro/60%Daily2019-04-22 21:02
https://kosova-info.com/gresa-vihet-ne-siklet-para-nenes-sa-kohe-e-fshehu-lidhjen-nga-familja/60%Daily2019-04-22 21:00
https://kosova-info.com/hap-fals-i-chelsea-ne-garen-per-top-katershe-luan-baras-me-burnley/60%Daily2019-04-22 20:53
https://kosova-info.com/dedikimi-emocional-i-kengetarit-te-njohur-pas-vdekjes-se-motres-ne-moshe-te-re/60%Daily2019-04-22 20:42
https://kosova-info.com/bashkohet-me-te-motren-e-kthyer-nga-siria-thote-se-e-kane-mashtruar-kur-ishte-17-vjec/60%Daily2019-04-22 20:38
https://kosova-info.com/haradinaj-per-shembjen-e-hotelit-ne-mitrovice-do-te-merren-masa-konkrete/60%Daily2019-04-22 20:31
https://kosova-info.com/sarri-mendon-se-mediet-po-i-japin-me-shume-rendesi-sesa-duhet-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-04-22 20:30
https://kosova-info.com/ancelotti-i-deshperuar-me-napolin/60%Daily2019-04-22 20:18
https://kosova-info.com/isa-mustafa-reagon-per-vrasjen-e-trefishte-dhe-shembjen-e-hotelit/60%Daily2019-04-22 20:17
https://kosova-info.com/mes-nenes-dhe-anites-haradinaj-zgjedh-njeren-per-nje-arsye-te-forte/60%Daily2019-04-22 20:15
https://kosova-info.com/hashim-thaci-burreshtetasi-qe-gjithmone-kishte-vizion-per-kosoven/60%Daily2019-04-22 20:02
https://kosova-info.com/van-dijk-ka-nje-mesazh-per-lojtaret-e-man-utd-para-derbit-te-tyre-ndaj-man-city/60%Daily2019-04-22 20:01
https://kosova-info.com/britney-spears-del-nga-klinika-psikiatrike-shoqerohet-nga-i-dashuri/60%Daily2019-04-22 19:53
https://kosova-info.com/pogba-dridh-tifozet-e-man-utd-shfaq-shenjat-e-para-te-pakenaqesise/60%Daily2019-04-22 19:48
https://kosova-info.com/shembet-nje-objekt-ne-fushe-kosove-ishte-ne-ndertim-e-siper/60%Daily2019-04-22 19:44
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-ia-thote-kenges-xhamadani-vija-vija-ne-emision/60%Daily2019-04-22 19:38
https://kosova-info.com/veseli-kerkon-te-behet-e-pamundura-per-ta-shpetuar-jeten-e-qytetarit-nen-rrenojat-e-adriatikut/60%Daily2019-04-22 19:34
https://kosova-info.com/barcelona-udheton-pa-super-yllin-per-ndeshjen-kunder-alaves-ne-liste-kthehet-vermaelen/60%Daily2019-04-22 19:30
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-tregon-se-me-cfare-i-ka-lene-pershtypje-rita-ora/60%Daily2019-04-22 19:30
https://kosova-info.com/samsung-vonon-lansimin-e-smartfoneve-te-palosshem-pas-raportimit-se-keta-te-fundit-po-thyhen-pas-disa-ditesh-perdorimi/60%Daily2019-04-22 19:28
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-flet-rreth-udhetimit-me-te-cuditshem-te-tij/60%Daily2019-04-22 19:13
https://kosova-info.com/pas-kane-pochettino-konfirmon-edhe-nje-mungese-per-ndeshjen-ndaj-ajax/60%Daily2019-04-22 19:12
https://kosova-info.com/deshironi-ti-rrisni-floket-shpejt-provojeni-kete-maske-natyrale/60%Daily2019-04-23 10:00
https://kosova-info.com/ngordhin-peshqit-ne-lumin-drin/60%Daily2019-04-22 19:06
https://kosova-info.com/atalanta-shfrytezon-mungesen-e-motivimit-tek-napoli-merr-tri-pike-te-arta-ne-garen-per-top-katershe/60%Daily2019-04-22 18:51
https://kosova-info.com/dy-persona-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-rrugen-agim-ramadani/60%Daily2019-04-22 18:43
https://kosova-info.com/veshtiresohen-kerkimet-per-personin-qe-mbeti-nen-rrenoja-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-22 18:36
https://kosova-info.com/arabia-saudite-arreston-13-terroriste-te-dyshuar-qe-po-planifikonin-sulme/60%Daily2019-04-22 18:26
https://kosova-info.com/aksident-mes-dy-veturave-ne-rrugen-agim-ramadani/60%Daily2019-04-22 18:12
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-burnley/60%Daily2019-04-22 18:01
https://kosova-info.com/linda-halimi-ben-publike-foton-e-radhes-te-vajzes-se-saj/60%Daily2019-04-22 18:00
https://kosova-info.com/publikohen-foto-keta-jane-te-arrestuarit-per-grabitjen-ne-rinas/60%Daily2019-04-22 17:51
https://kosova-info.com/ahmeti-kemi-hapur-dy-kuzhina-statike-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2019-04-22 17:46
https://kosova-info.com/shembja-e-ish-hotelit-adriatiku-flet-agim-bahtiri/60%Daily2019-04-22 17:41
https://kosova-info.com/pacolli-u-tregon-shqiptareve-ne-maqedoni-te-veriut-per-ke-te-votojne/60%Daily2019-04-22 17:37
https://kosova-info.com/enca-haxhia-e-ben-per-here-te-pare-ne-veture/60%Daily2019-04-22 17:36
https://kosova-info.com/vdekja-e-25-vjecares-reagon-spitali-i-elbasanit/60%Daily2019-04-22 17:34
https://kosova-info.com/dmx-po-starton-me-filmin-e-radhes-chronicle-of-a-serial-killer/60%Daily2019-04-22 17:24
https://kosova-info.com/formula-1-ne-vietnam-testohet-pista-ku-do-garohet-ne-2020-en/60%Daily2019-04-22 17:23
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-ja-si-ndodhi-vrasja-e-trefishte-ne-dardani/60%Daily2019-04-22 17:21
https://kosova-info.com/klinsmann-zbulon-dicka-te-rendesishme-rreth-te-ardhmes-se-tij/60%Daily2019-04-22 17:15
https://kosova-info.com/pushimet-e-shtrenjta-te-ronaldos-me-georginian-pasi-u-shpall-kampion/60%Daily2019-04-22 17:02
https://kosova-info.com/kovac-tregon-cilet-jane-dy-lojtaret-e-bayern-qe-po-marrin-vemendjen-e-tij/60%Daily2019-04-22 17:00
https://kosova-info.com/shba-te-paralajmerojne-sanksione-per-vendet-qe-importojne-nafte-nga-irani/60%Daily2019-04-22 16:46
https://kosova-info.com/milner-nuk-do-ta-shikoje-derbin-e-mancesterit-ka-nje-arsye-per-kete/60%Daily2019-04-22 16:45
https://kosova-info.com/disa-gra-te-kthyera-nga-siria-po-hetohen-per-pjesemarrje-ne-grupe-terroriste/60%Daily2019-04-22 16:36
https://kosova-info.com/mjekesia-tregon-perfundimisht-efektet-afatgjata-qe-shkakton-marihuana-ne-tru/60%Daily2019-04-22 16:33
https://kosova-info.com/mjekesia-tregon-perfundimisht-efektet-afatgjata-qe-shkakton-marihuana-ne-tru/60%Daily2019-04-22 16:33
https://kosova-info.com/milan-kerkon-van-de-beek-behet-pishman-kur-meson-cmimin-e-lojtarit/60%Daily2019-04-22 16:31
https://kosova-info.com/ky-lloj-mjalti-vret-baktere-me-shume-se-secili-antibiotik/60%Daily2019-04-22 16:19
https://kosova-info.com/pavard-jam-nje-nga-me-te-miret-ne-bote/60%Daily2019-04-22 16:16
https://kosova-info.com/publikohet-dokumentari-nga-aktivitetet-e-dua-lipes-me-refugjatet-siriane-ne-liban/60%Daily2019-04-22 16:14
https://kosova-info.com/pas-shembjes-se-hotelit-ne-mitrovice-nje-person-ka-mbetur-nen-germadha/60%Daily2019-04-22 16:09
https://kosova-info.com/osbe-odihr-zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut-mire-te-organizuara/60%Daily2019-04-22 16:05
https://kosova-info.com/largoni-urgjentisht-keto-objekte-nga-shtepia-jane-kancerogjene/60%Daily2019-04-22 16:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-atalanta-2/60%Daily2019-04-22 16:01
https://kosova-info.com/perfundojne-dy-ndeshjet-e-superliges-gjithcka-e-paqarte-ne-luften-per-mbijetese/60%Daily2019-04-22 15:53
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-rrezion-ti-humbet-linjat-perfekte-trupore/60%Daily2019-04-22 15:39
https://kosova-info.com/vrasja-ne-lagjen-dardania-ekipet-e-forenzikes-i-nxjerrin-trupat-e-pajete-nga-banesa/60%Daily2019-04-22 15:32
https://kosova-info.com/van-dijk-shpreson-per-fitoret-e-liverpool-mendon-se-moti-i-mire-favorizon-skuadren/60%Daily2019-04-22 15:30
https://kosova-info.com/shembet-hotel-adriatiku-ne-mitrovice-dyshohet-per-persona-te-lenduar/60%Daily2019-04-22 15:26
https://kosova-info.com/sterling-ben-gjest-te-madh-merr-persiper-shpenzimet-per-funeralin-e-te-riut-dawkins/60%Daily2019-04-22 15:15
https://kosova-info.com/lebron-james-fytyra-e-nba-bije-shikueshmeria-e-play-off-pa-mbretin/60%Daily2019-04-22 15:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-kreu-vrasjen-e-trefishte-sot-ne-prishtine/60%Daily2019-04-22 14:56
https://kosova-info.com/gare-ne-mes-te-bmw-840d-mercedes-e400d-e-audi-a8-50-ja-kush-triumfon/60%Daily2019-04-22 14:55
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-bashkepunimit-te-skerdit-me-lumi-b/60%Daily2019-04-22 14:50
https://kosova-info.com/tifozet-ultras-te-inter-sulmojne-perseri-icardin/60%Daily2019-04-22 14:45
https://kosova-info.com/prokuroria-thote-se-i-dyshuari-per-vrasjen-ne-dardani-kishte-probleme-mendore/60%Daily2019-04-22 14:41
https://kosova-info.com/ronaldo-celesi-per-transferimin-e-joao-felix-tek-juve/60%Daily2019-04-22 14:30
https://kosova-info.com/almeda-abazi-eshte-penduar-per-kete-nderhyrje-estetike-qe-e-ka-bere/60%Daily2019-04-22 14:27
https://kosova-info.com/behuni-gati-keto-jane-ndryshimet-fundamentale-qe-do-sjelle-instagram-i/60%Daily2019-04-22 14:27
https://kosova-info.com/ne-diten-e-tokes-gjilani-vazhdon-aksionin-ta-pastrojme-kosoven/60%Daily2019-04-22 14:23
https://kosova-info.com/perisic-inter-mund-ta-mposhte-secilen-skuader/60%Daily2019-04-22 14:14
https://kosova-info.com/mungesa-e-kamerave-ne-dem-te-sigurise-dhe-hetimeve/60%Daily2019-04-22 14:14
https://kosova-info.com/juncker-zotohet-se-do-ti-luftoje-lajmet-e-rreme-para-zgjedhjeve-evropiane/60%Daily2019-04-22 14:11
https://kosova-info.com/shifra-marramendese-e-beyonce-per-netflix/60%Daily2019-04-22 14:10
https://kosova-info.com/rona-nishliu-zbulon-detaje-nga-kenget-qe-perfshihen-ne-albumin-e-saj-te-ri/60%Daily2019-04-22 13:59
https://kosova-info.com/a-kishte-edhe-ne-te-kaluaren-dorasi-arme-pa-leje-flet-policia/60%Daily2019-04-22 13:57
https://kosova-info.com/arsenal-me-transferim-40-milionesh-ne-vere/60%Daily2019-04-22 13:53
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-shtese-rreth-vrasjes-se-trefishte-ne-dardani/60%Daily2019-04-22 13:44
https://kosova-info.com/teknologjia-e-empatise-a-do-te-mund-nje-pajisje-te-kuptoje-ndjenjat-tona/60%Daily2019-04-22 13:42
https://kosova-info.com/fero-i-komenton-getit-shikojeni-cfare-i-ka-shkruar/60%Daily2019-04-22 13:39
https://kosova-info.com/inter-me-top-transferim-nga-barcelona/60%Daily2019-04-22 13:36
https://kosova-info.com/diten-e-pare-te-turneut-rita-e-nis-ne-palester-shoqerohet-nga-ky-person/60%Daily2019-04-22 13:23
https://kosova-info.com/nxirret-nga-banesa-vajza-2-vjecare-qe-pa-me-sy-tmerrin-ne-dardani/60%Daily2019-04-22 13:21
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-e-do-largimin-nga-bayern-munich/60%Daily2019-04-22 13:19
https://kosova-info.com/foto-dhe-video-nga-vendi-ku-ndodhi-vrasja-e-trefishte-ne-prishtine/60%Daily2019-04-22 13:07
https://kosova-info.com/rekord-konsumi-ne-2018-gjermanet-harxhuan-8-miliarde-euro-per-birra/60%Daily2019-04-22 13:06
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-zgjedh-mes-mc-kreshes-dhe-lyrical-son/60%Daily2019-04-22 13:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-i-ri-i-solskjaer-te-man-utd-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-04-22 12:58
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-mbreme-festoi-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2019-04-22 12:51
https://kosova-info.com/rrahmani-po-te-ishim-nje-kombetare-do-na-kishte-frike-cdo-kundershtar/60%Daily2019-04-22 12:42
https://kosova-info.com/vrasja-ne-lagjen-dardania-flasin-fqinjet-dorasi-kishte-probleme-mendore/60%Daily2019-04-22 12:37
https://kosova-info.com/skivi-vlera-e-nje-artisti-nuk-matet-me-klikime/60%Daily2019-04-22 12:37
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-tre-persona-te-vrare-ne-lagjen-dardania/60%Daily2019-04-22 12:30
https://kosova-info.com/ciao-allegri-trajneri-i-madh-po-rikthehet-te-juventus/60%Daily2019-04-22 12:27
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-vrasjen-ne-prishtine/60%Daily2019-04-22 12:24
https://kosova-info.com/po-e-filmonte-nga-afer-reperin-tyga-morenes-i-ndodh-e-papritura/60%Daily2019-04-22 12:22
https://kosova-info.com/nje-burre-vret-gruan-rene-e-me-pas-veten-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2019-04-22 12:18
https://kosova-info.com/pothujase-zyrtare-mourinho-po-e-merr-drejtimin-e-gjigantit-evropian/60%Daily2019-04-22 12:14
https://kosova-info.com/haradinaj-ta-ruajme-bukurine-e-kosoves/60%Daily2019-04-22 12:13
https://kosova-info.com/per-nje-dite-30-aksidente/60%Daily2019-04-22 12:12
https://kosova-info.com/era-istrefi-sjell-pamje-te-reja-nga-prapaskenat-e-klipit-nuk-e-di/60%Daily2019-04-22 12:07
https://kosova-info.com/milan-e-siguron-transferin-e-pare/60%Daily2019-04-22 11:58
https://kosova-info.com/rrahu-vajzen-e-tij-arrestohet-nje-person-ne-kline/60%Daily2019-04-22 11:54
https://kosova-info.com/veseli-mbjell-nje-peme-nominon-futbollistet-e-kosoves/60%Daily2019-04-22 11:47
https://kosova-info.com/mergimtari-gjuan-me-arme-te-zvicres-ne-nje-aheng-ne-kosove-arrestohet/60%Daily2019-04-22 11:46
https://kosova-info.com/dani-alves-lojtari-me-i-trofeshem-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2019-04-22 11:46
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-person-ne-peje/60%Daily2019-04-22 11:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-kampi-ku-jetonin-110-kosovaret-para-se-te-ktheheshin-nga-siria/60%Daily2019-04-22 11:28
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-grabitja-ne-rinas-policia-arreston-4-te-dyshuar/60%Daily2019-04-22 11:12
https://kosova-info.com/robert-berisha-ben-kete-veprim-lidhur-me-patrisin-dhe-tunen/60%Daily2019-04-22 10:59
https://kosova-info.com/trajkoviq-vuciq-personi-kryesor-qe-po-pengon-hetimin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2019-04-22 10:58
https://kosova-info.com/seveni-e-quajti-berllok-ja-cfare-ben-noizy/60%Daily2019-04-22 10:40
https://kosova-info.com/kapet-ne-malte-48-kg-kokaine-me-destinacion-shqiperine/60%Daily2019-04-22 10:34
https://kosova-info.com/chelsea-e-ka-gjetur-zevendesuesin-e-hazard-2/60%Daily2019-04-22 10:26
https://kosova-info.com/xhensila-thote-se-me-kete-gje-ia-nxin-jeten-besi/60%Daily2019-04-22 10:25
https://kosova-info.com/gjenden-te-vrare-nje-nente-vjecar-dhe-babai-i-tij-ne-sllupcan/60%Daily2019-04-22 10:24
https://kosova-info.com/shba-zhgenjehet-pas-anulimit-te-bisedimeve-ne-doha-per-afganistanin/60%Daily2019-04-22 10:14
https://kosova-info.com/revista-presitgjioze-parashikon-se-si-do-te-duket-beckham-kur-te-plaket/60%Daily2019-04-22 10:13
https://kosova-info.com/pd-nuk-ndalet-paralajmeron-proteste-kombetare-me-11-maj/60%Daily2019-04-22 10:10
https://kosova-info.com/skerdi-po-vjen-ne-duet-me-reperin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2019-04-22 10:10
https://kosova-info.com/thaci-dita-e-tokes-te-sherbej-si-alarm-per-rritjen-e-kujdesit-dhe-ndergjegjesimin-kolektiv-per-mjedisin/60%Daily2019-04-22 10:00
https://kosova-info.com/dridhet-bota-e-futbollit-nga-marreveshja-e-re-e-real-madridit-me-adidasin/60%Daily2019-04-22 09:57
https://kosova-info.com/fotoja-tregon-familjen-ne-mengjesin-e-pashkeve-pak-para-shperthimit/60%Daily2019-04-22 09:54
https://kosova-info.com/pas-zhurmes-per-kengen-e-nenes-shyhretja-dhe-motrat-mustafa-marrin-kete-vendim/60%Daily2019-04-22 09:54
https://kosova-info.com/kosnett-per-diten-e-tokes-mundesi-e-mire-per-vetedijesim-per-problemet-mjedisore/60%Daily2019-04-22 09:48
https://kosova-info.com/kelmendi-reagon-lidhur-me-sulmin-terrorist-ne-sri-lanke/60%Daily2019-04-22 09:47
https://kosova-info.com/real-madrid-me-plan-maestral-per-gareth-bale/60%Daily2019-04-22 09:43
https://kosova-info.com/madonna-dhe-maluma-te-martuar-ne-klip-kengetarja-vesh-fustanin-e-bardhe/60%Daily2019-04-22 09:41
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-deklarohet-per-kthimin-e-110-kosovareve-nga-siria/60%Daily2019-04-22 09:33
https://kosova-info.com/sot-na-presin-dy-ndeshje-te-zjarrta-ne-superligen-e-kosoves/60%Daily2019-04-22 09:27
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-kete-moderatori-shqiptar-poston-foto-teresisht-i-zhveshur-ne-dush/60%Daily2019-04-22 09:26
https://kosova-info.com/nuk-duhet-ta-humbisni-festen-e-dani-alves-ne-titullin-e-tete-te-psg-s/60%Daily2019-04-22 09:12
https://kosova-info.com/arber-zeneli-behet-romantik-keshtu-ia-shpreh-dashurine-partneres/60%Daily2019-04-22 09:11
https://kosova-info.com/500-nenshkrime-per-ta-futur-shkodran-mustafin-ne-burg/60%Daily2019-04-22 08:57
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-festoi-pashket-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme/60%Daily2019-04-22 08:56
https://kosova-info.com/gjermania-do-te-ndryshoje-ligjin-per-azil/60%Daily2019-04-22 08:54
https://kosova-info.com/solskjaer-po-i-largon-dy-super-lojtare-nga-man-utd/60%Daily2019-04-22 08:43
https://kosova-info.com/sulmi-terrorist-i-sri-lanka-kengetarja-qe-mbijetoi-ne-bombardimin-e-hotelit-pershkruan-tmerrin/60%Daily2019-04-22 08:41
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-publikon-albumin-me-vajzen-njemuajshe-vemendje-merr-ky-detaj/60%Daily2019-04-22 08:40
https://kosova-info.com/14-fshatra-ne-rusi-perfshihen-nga-zjarri/60%Daily2019-04-22 08:30
https://kosova-info.com/roma-po-ia-vazhdon-deshtakut-kontraten/60%Daily2019-04-22 08:27
https://kosova-info.com/enca-haxhia-i-shkruan-koment-ne-shqip-ciftit-cardi-b-dhe-offset/60%Daily2019-04-22 08:26
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-dhe-te-dheu-i-bardhe/60%Daily2019-04-22 08:13
https://kosova-info.com/messi-apo-mbappe-pese-ndeshje-per-ta-percaktuar-fituesin-e-kepuces-se-arte/60%Daily2019-04-22 08:12
https://kosova-info.com/tuna-dhe-patrisi-e-nisin-diten-me-portretin-me-te-bukur-familjar/60%Daily2019-04-22 08:10
https://kosova-info.com/takimi-ne-berlin-pergatitja-e-terrenit-dhe-mundesia-e-ndryshimit-te-formatit-te-dialogut/60%Daily2019-04-22 08:03
https://kosova-info.com/me-pranim-ne-keshillin-e-evropes-kosova-rrezikon-falimentimin-financiar/60%Daily2019-04-22 07:57
https://kosova-info.com/faza-e-play-off-ne-nba-toronto-e-portland-nje-hap-larg-cerekfinaleve/60%Daily2019-04-22 07:56
https://kosova-info.com/ukrainasja-ve-ne-siklet-young-zerken-a-do-e-lesh-ronelen-per-mua/60%Daily2019-04-22 07:53
https://kosova-info.com/cili-eshte-presidenti-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2019-04-22 07:45
https://kosova-info.com/grabitja-ne-rinas-ja-kush-jane-4-te-ndaluarit-nga-policia/60%Daily2019-04-22 07:39
https://kosova-info.com/veshja-e-cuditshme-e-katy-perry-ne-american-idol/60%Daily2019-04-22 07:39
https://kosova-info.com/gazetari-spanjoll-vjen-ne-prishtine-por-mbetet-i-shokuar-nga-keto-dy-gjera/60%Daily2019-04-22 07:36
https://kosova-info.com/keds-gjelberon-kopshtet-e-tri-shkollave-2/60%Daily2019-04-22 07:35
https://kosova-info.com/solskjaer-me-ndryshime-befasuese-te-man-utd/60%Daily2019-04-22 07:26
https://kosova-info.com/kylie-jenner-ne-nje-moment-intim-me-partnerin/60%Daily2019-04-22 07:24
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-itali-ne-gare-dhjetera-emigrante-shqiptare/60%Daily2019-04-22 07:22
https://kosova-info.com/sigurimi-bujqesor-mbron-fermeret-nga-rreziqet/60%Daily2019-04-22 07:14
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-kosove-do-te-mbahet-gara-e-auto-sportit-ne-kategorine-e-femrave/60%Daily2019-04-22 07:12
https://kosova-info.com/morena-taraku-ne-koncertin-e-reperit-me-fame-boterore/60%Daily2019-04-22 07:10
https://kosova-info.com/riintegrimi-i-veshtire-i-te-kthyerve-nga-siria/60%Daily2019-04-22 07:09
https://kosova-info.com/dibra-me-kryetar-te-ri-ne-oher-dhe-novo-sello-do-te-kete-rreth-te-dyte/60%Daily2019-04-22 07:00
https://kosova-info.com/ky-femije-ne-foto-sot-eshte-me-i-suksesshmi-ne-boten-e-futbollit/60%Daily2019-04-22 06:58
https://kosova-info.com/rita-ora-nis-turneun-evropian/60%Daily2019-04-22 06:54
https://kosova-info.com/ne-foto-sulmet-vdekjeprurese-ne-sri-lanka/60%Daily2019-04-22 06:47
https://kosova-info.com/gjashte-gjigantet-evropian-e-duan-nicolas-pepen/60%Daily2019-04-22 06:43
https://kosova-info.com/20-vite-nga-renia-e-sylejman-n-jashari/60%Daily2019-04-22 06:42
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-fjolla-morines-dedikim-per-ata-qe-nuk-jane-me/60%Daily2019-04-22 06:39
https://kosova-info.com/u-tha-se-vajza-qe-ruante-delet-sot-eshte-ministre-ne-france-zbulohet-e-verteta-e-fotos/60%Daily2019-04-22 06:38
https://kosova-info.com/daciq-me-akuza-te-reja-per-kosoven-ka-nje-kusht-per-zgjidhjen-e-problemit/60%Daily2019-04-22 06:36
https://kosova-info.com/busquets-e-njofton-barcelonen-se-po-largohet/60%Daily2019-04-22 06:27
https://kosova-info.com/proteste-para-rektoratit-te-up-se/60%Daily2019-04-22 06:26
https://kosova-info.com/kim-kardashian-vjen-e-nxehte-nga-pushimet-ne-bali/60%Daily2019-04-22 06:25
https://kosova-info.com/metoda-me-e-shpejte-per-te-humbur-peshe-nevojitet-vetem-uje-mjalte-dhe-limon/60%Daily2019-04-22 06:20
https://kosova-info.com/platforma-e-kosoves-ne-dialog-kerkon-gjykate-speciale-per-krimet-serbe/60%Daily2019-04-22 06:18
https://kosova-info.com/cavani-po-kalon-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2019-04-22 06:15
https://kosova-info.com/seveni-e-quan-noizyn-berllok-pasi-e-fshiu-duetin-si-me-kon-zezake/60%Daily2019-04-22 06:11
https://kosova-info.com/shqiperia-pagat-me-te-uletat-ne-te-gjithe-sektoret-edhe-ne-shtet/60%Daily2019-04-22 06:03
https://kosova-info.com/listes-serbe-i-rrezikohet-certifikimi-per-zgjedhje/60%Daily2019-04-22 05:59
https://kosova-info.com/22-prilli-dita-nderkombetare-e-tokes/60%Daily2019-04-22 05:56
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-elita-sjellin-pamje-nga-pushimet-me-djalin/60%Daily2019-04-22 05:54
https://kosova-info.com/sulmet-ne-sri-lanka-numri-i-te-vdekurve-arrin-ne-290/60%Daily2019-04-22 05:40
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-kete-jave-3/60%Daily2019-04-22 05:26
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-15/60%Daily2019-04-22 05:22
https://kosova-info.com/nuk-flet-me-noizyn-por-shikojeni-cfare-i-kane-komentuar-orioles-djemte-e-otr/60%Daily2019-04-21 21:55
https://kosova-info.com/pendarovski-kerkon-mbeshtetjen-e-votuesve-te-rekes/60%Daily2019-04-21 21:54
https://kosova-info.com/marcelo-komenton-sezonin-katastrofal-te-real-madridit/60%Daily2019-04-21 21:53
https://kosova-info.com/era-istrefi-terheqese-ne-xhakuzi-po-e-shoqeron-nje-person-i-rendesishem/60%Daily2019-04-21 21:50
https://kosova-info.com/pendarovski-dhe-siljanovska-davkova-ne-balotazh/60%Daily2019-04-21 21:46
https://kosova-info.com/e-gjithe-vemendja-te-oriola-marashi-tregon-shume-nga-venezia/60%Daily2019-04-21 21:38
https://kosova-info.com/man-utd-ia-tregon-barcelones-cmimin-e-rashfordit/60%Daily2019-04-21 21:37
https://kosova-info.com/rugova-e-quan-qesharak-ekipin-negociator/60%Daily2019-04-21 21:37
https://kosova-info.com/mickoski-kemi-fituar-pranvera-maqedonase-po-vjen/60%Daily2019-04-21 21:30
https://kosova-info.com/mercedes-prezanton-modelet-a35-dhe-cla35-nga-seria-amg/60%Daily2019-04-22 07:35
https://kosova-info.com/siljanovska-beteja-sapo-ka-filluar/60%Daily2019-04-21 21:21
https://kosova-info.com/lojtari-ka-vendosur-te-largohet-ne-vere-nga-chelsea/60%Daily2019-04-21 21:18
https://kosova-info.com/lideri-i-opozites-turke-sulmohet-nga-turma-ne-nje-funeral/60%Daily2019-04-21 21:18
https://kosova-info.com/keshtu-pergjigjet-shkurte-fejza-kur-pyetet-per-tunen-dhe-noren/60%Daily2019-04-21 21:18
https://kosova-info.com/ndryshojne-serish-temperaturat-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-04-21 21:12
https://kosova-info.com/gent-fatali-sjell-ne-versioni-remix-kengen-ma-jolie/60%Daily2019-04-21 21:09
https://kosova-info.com/zhdukni-poret-e-hapura-njehere-e-pergjithmone-me-keta-perberes-natyral/60%Daily2019-04-22 09:05
https://kosova-info.com/numerohen-mbi-90-te-votave-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2019-04-21 20:58
https://kosova-info.com/psg-mposht-monacon-dhe-e-feston-titullin-e-ligue-1/60%Daily2019-04-21 20:57
https://kosova-info.com/skivi-sqaron-gjithcka-lidhur-me-thumbin-per-artistat-milionera/60%Daily2019-04-21 20:54
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-perdoruesit-e-samsung-ut-kjo-eshte-vecoria-e-sjelle-ne-google-chrome/60%Daily2019-04-23 06:22
https://kosova-info.com/osmani-demanton-lajmet-per-largimet-nga-pdk-ne-podujeve/60%Daily2019-04-21 20:42
https://kosova-info.com/trajneri-dragusha-tregon-a-marrin-paga-futbollistet-e-kek-ut/60%Daily2019-04-21 20:39
https://kosova-info.com/veseli-vizitova-familjen-e-heroit-pal-paluca-per-tua-uruar-pashket/60%Daily2019-04-21 20:35
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-kane-per-te-thene-edhe-dicka-lidhur-me-kengen-qika-e-nanes/60%Daily2019-04-21 20:30
https://kosova-info.com/numerohen-70-te-votave-ky-eshte-rezultati-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2019-04-21 20:25
https://kosova-info.com/ylli-i-perfaqesueses-se-kosoves-lendohet-rende-do-ti-nenshtrohet-operacionit/60%Daily2019-04-21 20:22
https://kosova-info.com/takohen-haradinaj-e-meta-diskutojne-per-tema-kombetare/60%Daily2019-04-21 20:17
https://kosova-info.com/fjolla-morina-joshese-mbi-shtrat-vjen-me-nje-tjeter-fotosesion/60%Daily2019-04-21 20:10
https://kosova-info.com/man-city-me-dy-transferime-rekorde-ne-vere/60%Daily2019-04-21 20:06
https://kosova-info.com/blerim-reka-thyen-heshtjen-flet-pas-publikimit-te-rezultateve-te-para-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-04-21 20:03
https://kosova-info.com/getoar-selimi-nese-u-pelqen-te-gjitheve-ke-nje-problem-serioz/60%Daily2019-04-21 19:57
https://kosova-info.com/juventus-me-mega-oferte-per-iscon/60%Daily2019-04-21 19:52
https://kosova-info.com/pirja-e-cajit-te-ngrohte-mund-tua-shkaktoje-kete-lloj-kanceri/60%Daily2019-04-21 19:48
https://kosova-info.com/may-shpreson-ne-mrekulline-e-pashkeve-per-ceshtjen-brexit/60%Daily2019-04-21 19:45
https://kosova-info.com/per-kete-arsye-pogba-nuk-mund-te-kaloje-te-real-madrid/60%Daily2019-04-21 19:37
https://kosova-info.com/mbi-52-per-qind-e-gjermaneve-jetojne-ne-shtepi-me-qira/60%Daily2019-04-21 19:34
https://kosova-info.com/ky-ishte-momenti-kur-perplasen-salah-dhe-milner-rreth-penalltise/60%Daily2019-04-21 19:22
https://kosova-info.com/rugova-tregon-se-kush-do-te-jete-kandidati-i-ldk-se-per-kryeminister/60%Daily2019-04-21 19:19
https://kosova-info.com/ne-keto-komuna-eshte-duke-prire-blerim-reka/60%Daily2019-04-21 19:18
https://kosova-info.com/milioneri-lodhet-nga-femrat-u-kerkon-te-mos-i-cojne-me-foto-nudo/60%Daily2019-04-21 19:11
https://kosova-info.com/marcelo-i-kthen-pergjigje-juventusit/60%Daily2019-04-21 19:07
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-ben-homazhe-te-shtatorja-e-heroit-salih-cekaj/60%Daily2019-04-21 18:54
https://kosova-info.com/ne-kete-qytet-po-prin-bindshem-blerim-reka/60%Daily2019-04-21 18:48
https://kosova-info.com/era-istrefi-po-flirton-me-kengetarin-e-njohur-britanik/60%Daily2019-04-21 18:43
https://kosova-info.com/njeriu-i-shpend-ahmetit-emerohet-ne-krye-te-sektorit-te-prones-ne-komune/60%Daily2019-04-21 18:35
https://kosova-info.com/gjuajtje-me-arme-ne-decan-arrestohet-nje-i-dyshuar/60%Daily2019-04-21 18:33
https://kosova-info.com/publikohen-rezultatet-e-para-te-zgjedhjeve-presidenciale-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2019-04-21 18:28
https://kosova-info.com/fansi-i-propozon-martese-taynes/60%Daily2019-04-21 18:21
https://kosova-info.com/a-do-te-perseritet-kuvendi-i-karrigeve-ne-ldk-ja-cfare-thote-naser-rugova/60%Daily2019-04-21 18:19
https://kosova-info.com/flasin-nga-shtabi-i-blerim-rekes/60%Daily2019-04-21 18:14
https://kosova-info.com/ja-sa-vota-jozyrtarisht-ka-fituar-blerim-reka/60%Daily2019-04-21 17:54
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-maqedoni-arrestohet-nje-person-pasi-fotografoi-fletevotimin/60%Daily2019-04-21 17:54
https://kosova-info.com/tre-lojtaret-e-pare-qe-do-te-largohen-nga-man-utd/60%Daily2019-04-21 17:52
https://kosova-info.com/grate-tregojne-gabimet-me-te-medha-qe-burrat-bejne-gjate-seksit/60%Daily2019-04-21 17:48
https://kosova-info.com/super-lojtari-e-do-transferimin-te-milan/60%Daily2019-04-21 17:37
https://kosova-info.com/u-bllokuan-ne-shpellen-e-pellumbasit-shpetohen-pas-4-oresh/60%Daily2019-04-21 17:37
https://kosova-info.com/pozicioni-seksual-qe-te-gjithe-ciftet-duhet-ta-provojne-kete-fundjave/60%Daily2019-04-21 17:33
https://kosova-info.com/komediani-zelenskiy-fitoi-bindshem-zgjedhjet-presidenciale-ne-ukraine/60%Daily2019-04-21 17:29
https://kosova-info.com/arsenal-23-crystal-palace-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-21 17:23
https://kosova-info.com/mbyllen-te-gjitha-vendvotimet-deri-ne-oren-1830-kane-votuar-39-71-per-qind-e-votuesve/60%Daily2019-04-21 17:22
https://kosova-info.com/cardiff-02-liverpool-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-04-21 17:07
https://kosova-info.com/rugova-thote-se-ldk-ja-nuk-do-te-qeverise-me-me-pdk-ne/60%Daily2019-04-21 17:07
https://kosova-info.com/lori-uron-besimtaret-katolik-per-festen-e-pashkeve/60%Daily2019-04-21 16:57
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-dramatike-arsenal-crystal-palace-me-kete-rezultat/60%Daily2019-04-21 16:52
https://kosova-info.com/liverpool-fiton-me-shume-fat-ndaj-cardiffit/60%Daily2019-04-21 16:49
https://kosova-info.com/vazhdon-keqperdorimi-i-veturave-zyrtare/60%Daily2019-04-21 16:49
https://kosova-info.com/throgan-hazard-po-transferohet-te-rivali-me-i-madh-i-chelseas/60%Daily2019-04-21 16:33
https://kosova-info.com/motocikleta-godet-nje-kamion-ne-shkup-vdes-nje-28-vjecar/60%Daily2019-04-21 16:31
https://kosova-info.com/deponia-e-mbeturinave-shnderrohet-ne-hapesire-te-gjelberuar-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-04-21 16:29
https://kosova-info.com/real-madrid-30-athetic-bilbao-notat-e-lojtareve-benzema-me-i-miri/60%Daily2019-04-21 16:23
https://kosova-info.com/enterieret-me-moderne-te-veturave-te-diteve-te-sotme/60%Daily2019-04-21 16:23
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-me-detyre-te-re-behet-udheheqes-i-apik/60%Daily2019-04-21 16:17
https://kosova-info.com/vetem-35-13-per-qind-e-qytetareve-votuan-ne-maqedonine-veriore-deri-ne-ora-1700/60%Daily2019-04-21 16:15
https://kosova-info.com/real-madrid-i-falet-benzemas-qe-realizoi-het-trik/60%Daily2019-04-21 16:04
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-zgjidhet-kryetar-i-deges-se-pdk-se-ne-skenderaj/60%Daily2019-04-21 16:01
https://kosova-info.com/de-gea-e-paralajmeron-man-utdn/60%Daily2019-04-21 15:53
https://kosova-info.com/linda-halimi-me-ne-fund-publikon-foton-e-plote-te-vajzes/60%Daily2019-04-21 15:53
https://kosova-info.com/mustafa-uron-pashket-festa-te-tilla-le-te-shtojne-besimin-ne-vlerat-tona/60%Daily2019-04-21 15:44
https://kosova-info.com/zyrtare-psg-shpallet-kampion-i-ligue-1/60%Daily2019-04-21 15:41
https://kosova-info.com/interviste-naser-rugova-ldk-do-te-kete-nje-kryetar-qe-nuk-i-hedh-ne-diskutim-kufijte-e-kosoves/60%Daily2019-04-21 15:33
https://kosova-info.com/recete-verore-bamje-me-domate-dhe-speca/60%Daily2019-04-22 09:39
https://kosova-info.com/elisabeth-feston-93-vjetorin-e-lindjes/60%Daily2019-04-21 15:27
https://kosova-info.com/dortmund-vazhdon-sigurt-ne-bundesliga-mposht-freiburgun/60%Daily2019-04-21 15:19
https://kosova-info.com/heqja-e-vizave-kerkesa-e-vetme-unike-e-kosoves-ne-berlin/60%Daily2019-04-21 15:18
https://kosova-info.com/shkenca-prodhon-makinen-qe-vret-perdoruesit-sa-hap-e-mbyll-syte/60%Daily2019-04-21 15:08
https://kosova-info.com/juventus-dybala-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2019-04-21 15:07
https://kosova-info.com/gazeta-zvicerane-shkruan-per-kosovaren-dhe-serben-qe-bashkerisht-luftojne-korrupsionin/60%Daily2019-04-21 15:00
https://kosova-info.com/risia-qe-sony-do-te-sjelle-ne-konzolen-e-gjenerates-se-re-te-ps/60%Daily2019-04-24 11:30
https://kosova-info.com/everton-40-man-utd-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-21 14:54
https://kosova-info.com/macja-e-nora-istrefit-ne-klipin-e-ri-kushton-shume-shtrenjte-ky-eshte-cmimi/60%Daily2019-04-21 14:43
https://kosova-info.com/idriz-vehapi-zgjidhet-kryetar-i-pdk-se-ne-rahovec/60%Daily2019-04-21 14:41
https://kosova-info.com/feronikeli-e-demolon-kek-un-drita-ndahet-ne-paqe-me-trepcen-89/60%Daily2019-04-21 14:40
https://kosova-info.com/pashket-politika-uron-nga-rrjetet-sociale/60%Daily2019-04-21 14:34
https://kosova-info.com/shqiptaret-shekuj-me-radhe-kane-kremtuar-bashke-festat-fetare-te-njeri-tjetri/60%Daily2019-04-21 14:31
https://kosova-info.com/soni-malaj-prek-te-gjithe-ne-emision-kjo-eshte-arsyeja-perse-u-perlot/60%Daily2019-04-21 14:29
https://kosova-info.com/everton-e-turperon-man-utdn/60%Daily2019-04-21 14:22
https://kosova-info.com/kshz-deri-ne-ora-1500-votuan-28-89-per-qind-e-qytetareve/60%Daily2019-04-21 14:12
https://kosova-info.com/linkin-park-me-plane-per-rikthim/60%Daily2019-04-21 14:06
https://kosova-info.com/presidenti-meta-reagon-per-masakren-ne-sri-lanka/60%Daily2019-04-21 14:06
https://kosova-info.com/ukraina-ne-balotazh-poroshenko-perballe-nje-sfide-te-veshtire/60%Daily2019-04-21 14:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cardiff-city-liverpool/60%Daily2019-04-21 14:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-crystal-palace-2/60%Daily2019-04-21 13:59
https://kosova-info.com/ja-kush-jane-kengetaret-me-seksi-te-estrades-sone-sipas-qytetareve/60%Daily2019-04-21 13:58
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-paris-notre-dame-nuk-eshte-problemi-i-vetem-i-frances/60%Daily2019-04-21 13:49
https://kosova-info.com/gjykata-cakton-masen-e-paraburgimit-ndaj-tre-kosovareve-te-kthyer-nga-isis/60%Daily2019-04-21 13:46
https://kosova-info.com/arbenita-ne-prehrin-e-feros-ke-dicka-qe-ata-duan/60%Daily2019-04-21 13:45
https://kosova-info.com/seedorf-ka-nje-keshille-per-zidane/60%Daily2019-04-21 13:45
https://kosova-info.com/1-vit-nga-vdekja-e-aviciit-keshtu-e-kujton-rita-ora/60%Daily2019-04-21 13:31
https://kosova-info.com/deri-ne-ore-1300-kane-dale-ne-votime-20-45-te-votuesve-ne-maqedoni/60%Daily2019-04-21 13:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-athletic-bilbao-2/60%Daily2019-04-21 13:20
https://kosova-info.com/urimi-i-getinjos-per-festen-e-pashkeve/60%Daily2019-04-21 13:15
https://kosova-info.com/lemar-shpreson-se-griezmann-do-te-qendroje-tek-atletico/60%Daily2019-04-21 13:15
https://kosova-info.com/detaje-nga-grabitja-ne-rinas-makina-u-modifikua-ne-elbasan-nje-femer-ndihmoi-autoret/60%Daily2019-04-21 13:10
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-thote-se-motrat-mustafa-jane-dueti-me-i-mire-ne-gjithe-shqiptarine/60%Daily2019-04-21 13:00
https://kosova-info.com/valencia-jep-shenjat-qe-po-largohet-nga-old-trafford-pas-10-viteve-qendrim/60%Daily2019-04-21 12:59
https://kosova-info.com/plagoset-nje-polic-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2019-04-21 12:56
https://kosova-info.com/rita-ora-uron-pashket-vec-ne-te-brendshme/60%Daily2019-04-21 12:46
https://kosova-info.com/guardiola-nuk-kursen-levdatat-per-liverpool/60%Daily2019-04-21 12:40
https://kosova-info.com/shkon-ne-207-numri-i-te-vdekurve-ne-shri-lanke/60%Daily2019-04-21 12:39
https://kosova-info.com/yjet-boteror-festuan-diten-e-marihuanes-duke-konsumuar-droge-mes-tyre-edhe-nje-shqiptare/60%Daily2019-04-21 12:31
https://kosova-info.com/protesta-e-pare-e-vetevendosjes-te-premten-para-prokurorise/60%Daily2019-04-21 12:19
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-po-jetoj-endrren-e-eurovisionit/60%Daily2019-04-21 12:16
https://kosova-info.com/voton-talat-xhaferi-deshiroj-qe-zgjedhjet-te-vijojne-qete/60%Daily2019-04-21 12:10
https://kosova-info.com/prokuroria-thote-se-ska-parregullsi-zgjedhore-mpb-regjistron-disa-raste-te-fotografimit-te-votes/60%Daily2019-04-21 12:03
https://kosova-info.com/rina-balaj-ne-shtrat-e-veshur-me-minifund-ne-plan-te-pare-ve-kembet-seksi/60%Daily2019-04-21 12:00
https://kosova-info.com/institucionet-nuk-sjellin-investitore-per-ikonen-e-prishtines/60%Daily2019-04-21 11:46
https://kosova-info.com/beyonce-nenshkruan-marreveshje-me-netflix/60%Daily2019-04-21 11:44
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-rahovec/60%Daily2019-04-21 11:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-everton-manchester-united-3/60%Daily2019-04-21 11:30
https://kosova-info.com/luana-vjollca-uron-pashket-me-nje-foto-nga-kisha/60%Daily2019-04-21 11:30
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-decan/60%Daily2019-04-21 11:24
https://kosova-info.com/shtepia-100-vjecare-ne-berat-kthehet-ne-bujtine/60%Daily2019-04-21 11:19
https://kosova-info.com/plackitje-me-arme-ne-nje-market-ne-prishtine/60%Daily2019-04-21 11:18
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-dhurates-e-para-ne-keto-shtete/60%Daily2019-04-21 11:17
https://kosova-info.com/alisson-liverpool-nuk-po-ndjene-presion-jemi-te-fokusuar/60%Daily2019-04-21 11:15
https://kosova-info.com/e-rrah-nenen-e-tij-e-ben-per-spital/60%Daily2019-04-21 11:11
https://kosova-info.com/alli-eksperienca-ne-kupen-e-botes-ndihme-per-ecurine-e-mire-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-21 11:00
https://kosova-info.com/ambasadori-kosnett-uron-pashket/60%Daily2019-04-21 10:54
https://kosova-info.com/mesha-e-pashkes-ne-vatikan-papa-denonconi-politikanet/60%Daily2019-04-21 10:52
https://kosova-info.com/allegri-nuk-ngopet-synon-edhe-nje-scudetto-me-juventus/60%Daily2019-04-21 10:49
https://kosova-info.com/thaci-adem-demaci-ishte-dhe-do-te-mbetet-ndergjegjja-jone-kombetare/60%Daily2019-04-21 10:33
https://kosova-info.com/me-e-mira-ne-histori-ka-qene-e-cmendur-klopp-flet-per-garen-e-titullit/60%Daily2019-04-21 10:31
https://kosova-info.com/ritet-dhe-tradita-e-festes-si-festohen-pashket-ne-nje-familje-katolike-ne-shkoder/60%Daily2019-04-21 10:22
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-maqedoni-kandidati-i-vetem-shqiptar-hedh-voten/60%Daily2019-04-21 10:18
https://kosova-info.com/psg-pergatit-70-milione-euro-per-wilfried-zaha/60%Daily2019-04-21 10:16
https://kosova-info.com/dite-shprese-dhe-dashurie-mesazhi-i-xhensiles-per-festen-e-pashkeve/60%Daily2019-04-21 10:12
https://kosova-info.com/dua-dhe-isaac-mengjesin-e-pashkeve-e-shijojne-ne-piknik/60%Daily2019-04-21 10:04
https://kosova-info.com/a-e-mori-parasysh-okb-raportin-i-cili-e-verteton-se-ushtria-e-serbise-perdori-helm-kunder-uck-se-ne-koshare/60%Daily2019-04-21 10:04
https://kosova-info.com/nga-2008-deri-ne-2018-keshtu-do-te-ishte-sikur-vetem-mesfushoret-do-ta-fitonin-topin-e-arte/60%Daily2019-04-21 10:01
https://kosova-info.com/nga-2008-deri-ne-2018-keshtu-do-te-ishte-sikur-vetem-mesfushoret-do-ta-fitonin-topin-e-arte-2/60%Daily2019-04-21 10:00
https://kosova-info.com/aksident-ne-tomorr-humb-jeten-babai-i-tre-femijeve/60%Daily2019-04-21 09:58
https://kosova-info.com/tayna-nis-diten-me-nje-imazh-terheqes-pikturoj-jeten-time-sikur-rapunzel/60%Daily2019-04-21 09:46
https://kosova-info.com/lojtari-i-liverpool-paralajmeron-skuadren-cardiff-ka-planin-e-qarte/60%Daily2019-04-21 09:44
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-e-quan-50-cent-kancer-te-shoqerise/60%Daily2019-04-21 09:31
https://kosova-info.com/solskjaer-pogba-do-te-luaje-kudo-qe-kemi-nevoje-per-te/60%Daily2019-04-21 09:30
https://kosova-info.com/ushtria-serbe-perdori-helme-luftarake-kunder-uck-se-ne-koshare/60%Daily2019-04-21 09:28
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-burrat-e-kthyer-nga-siria-pritet-vendimi-i-gjykates/60%Daily2019-04-21 09:18
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabete-feston-ditelindjen-e-93-te/60%Daily2019-04-21 09:15
https://kosova-info.com/klopp-tregon-si-eshte-izoluar-ne-ndjekje-te-endrres-per-titullin-e-premierliges/60%Daily2019-04-21 09:15
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ti-sheroni-ethet-e-brendshme/60%Daily2019-04-21 09:05
https://kosova-info.com/kim-kthehet-ne-kohe-poston-kete-foto-me-partnerin/60%Daily2019-04-21 09:00
https://kosova-info.com/alba-fitorja-ndaj-man-utd-na-veshtiresoi-perballjen-me-sociedad/60%Daily2019-04-21 08:58
https://kosova-info.com/edhe-sa-kohe-do-te-qendroje-ne-post-angela-merkel/60%Daily2019-04-21 08:55
https://kosova-info.com/fbi-arreston-liderin-e-grupit-te-armatosur-qe-po-ndalonte-migrantet-ne-kufirin-shba-meksike/60%Daily2019-04-21 08:47
https://kosova-info.com/trajneri-i-cardiff-urren-liverpoolin-do-te-beje-maksimumin-per-tia-humbur-titullin/60%Daily2019-04-21 08:45
https://kosova-info.com/vishet-ngushte-dhe-pozon-para-pasqyres-kaq-joshese-duket-morena/60%Daily2019-04-21 08:45
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-ukraine-nje-komedian-perballe-poroshenkos/60%Daily2019-04-21 08:44
https://kosova-info.com/harden-vendos-rekord-te-zi/60%Daily2019-04-21 08:30
https://kosova-info.com/david-perqafon-te-dashuren-e-djalit-pas-diskutimit-qe-cifti-te-kishin-ne-rruge/60%Daily2019-04-21 08:26
https://kosova-info.com/aksident-ne-afersi-te-pejes-nje-person-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-04-21 08:26
https://kosova-info.com/shperthen-situata-tek-man-utd-lojtaret-spanjolle-besojne-se-trajtohen-ndryshe-nga-ata-angleze/60%Daily2019-04-21 08:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-robertit-per-festen-e-pashkeve/60%Daily2019-04-21 08:10
https://kosova-info.com/forca-detare-shpeton-dy-peshkatare-ne-vlore/60%Daily2019-04-21 08:09
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-maqedonine-e-veriut-gjithcka-po-zhvillohet-pa-probleme/60%Daily2019-04-21 08:06
https://kosova-info.com/opozita-po-trillon-puna-smatet-me-numrin-e-drejtorive-thote-ahmeti/60%Daily2019-04-21 08:01
https://kosova-info.com/sot-luhen-dy-ndeshje-ne-superlige-feronikeli-kerkon-tri-piket-ndaj-kek-ut-drita-pret-trepcen-89/60%Daily2019-04-21 07:59
https://kosova-info.com/skivi-flet-per-cmimin-e-klipit-panika-shifra-eshte-marramendese/60%Daily2019-04-21 07:54
https://kosova-info.com/barcelona-dorezohet-per-rashford/60%Daily2019-04-21 07:42
https://kosova-info.com/hailey-do-xhelozoje-justin-ua-publikon-imazhin-joshes-motrave-kardashian/60%Daily2019-04-21 07:40
https://kosova-info.com/gjigantet-e-premierliges-ne-gare-per-yllin-e-ajax/60%Daily2019-04-21 07:30
https://kosova-info.com/thaci-uron-besimtaret-katolike-festen-e-pashkeve/60%Daily2019-04-21 07:25
https://kosova-info.com/harry-dhe-meghan-pritet-te-zhvendosen-ne-afrike-per-tre-vjet/60%Daily2019-04-21 07:25
https://kosova-info.com/solskjaer-e-pranon-se-rindertimi-i-man-utd-do-te-marre-disa-vite/60%Daily2019-04-21 07:15
https://kosova-info.com/nissan-prezanton-disa-elemente-te-modelit-sentra/60%Daily2019-04-21 07:13
https://kosova-info.com/e-vecanta-e-albumit-mindil-te-rona-nishliut/60%Daily2019-04-21 07:09
https://kosova-info.com/farat-e-lulediellit-ulin-shtypjen-e-larte-te-gjakut/60%Daily2019-04-21 07:08
https://kosova-info.com/khan-goditet-nen-brez-dorezon-duelin-ndaj-crawford/60%Daily2019-04-21 07:00
https://kosova-info.com/bashkimi-i-lugines-te-ndodhe-pa-shkembim-territoresh/60%Daily2019-04-21 07:00
https://kosova-info.com/befasia-qe-sinan-hoxha-ia-beri-bashkeshortes-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2019-04-21 06:54
https://kosova-info.com/festa-e-pashkeve-30-te-vdekur-nga-shperthimet-me-bomba-ne-sri-lanke/60%Daily2019-04-21 06:51
https://kosova-info.com/valverde-duhet-te-vuajme-per-te-arritur-tek-triumfi/60%Daily2019-04-21 06:45
https://kosova-info.com/fansi-i-propozon-martese-keshtu-reagon-tayna/60%Daily2019-04-21 06:41
https://kosova-info.com/haradinaj-pashket-per-mijera-vjet-i-kane-bashkuar-shqiptaret/60%Daily2019-04-21 06:34
https://kosova-info.com/kovac-i-kenaqur-me-qetesine-e-bayern-ne-momentet-vendimtare-te-sezonit/60%Daily2019-04-21 06:31
https://kosova-info.com/adeles-do-ti-kushtoje-divorci-me-gjysmen-e-pasurise-se-saj-150-milioneshe/60%Daily2019-04-21 06:25
https://kosova-info.com/adeles-do-ti-kushtoje-divorci-me-gjysmen-e-pasurise-se-saj-150-milioneshe/60%Daily2019-04-21 06:25
https://kosova-info.com/maqedonia-e-veriut-sot-voton-per-presidentin-e-ri/60%Daily2019-04-21 06:25
https://kosova-info.com/76ers-bucks-dhe-rockets-nje-fitore-larg-avancimit-vazhdon-lufta-mes-spurs-dhe-nuggets/60%Daily2019-04-21 06:21
https://kosova-info.com/tatimi-ne-toke-nis-nga-ky-vit-gjoba-per-ata-qe-nuk-do-te-paguajne/60%Daily2019-04-21 06:16
https://kosova-info.com/allegri-i-lumtur-me-titullin-e-peste-te-serie-a-pret-akoma-permiresime-nga-juventus/60%Daily2019-04-21 06:14
https://kosova-info.com/khloe-fotografohet-me-vajzen-ne-pishine-ndjekesit-e-kritikojne-per-fotoshop/60%Daily2019-04-21 06:11
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-17/60%Daily2019-04-21 06:05
https://kosova-info.com/klopp-tregon-se-kush-duhet-ta-fitoje-cmimin-lojtari-i-vitit-ne-angli-sipas-tij/60%Daily2019-04-21 06:00
https://kosova-info.com/mot-me-diell/60%Daily2019-04-21 05:58
https://kosova-info.com/enca-thyen-rrjetin-ne-oret-e-vona-pozon-teresisht-e-zhveshur-ne-vaske/60%Daily2019-04-21 05:55
https://kosova-info.com/kim-kardashian-i-nxjerr-ne-shesh-te-gjitha-me-fustanin-transparent/60%Daily2019-04-20 21:58
https://kosova-info.com/refugjatet-siriane-i-drejtohen-kufirit-shqiptaro-grek/60%Daily2019-04-20 21:56
https://kosova-info.com/jordi-alba-trajneri-po-ben-pune-te-mire-e-duam-la-ligan/60%Daily2019-04-20 21:55
https://kosova-info.com/rrezohet-avioni-ne-bullgari-2-te-vdekur/60%Daily2019-04-20 21:46
https://kosova-info.com/rihanna-ne-kopertinen-e-vogue-australia-per-muajin-maj/60%Daily2019-04-20 21:44
https://kosova-info.com/gashi-mposhtet-nga-chisora-qendron-ne-kembe-deri-ne-gongun-e-fundit/60%Daily2019-04-20 21:43
https://kosova-info.com/deshton-edhe-ne-testin-e-trete-miller-e-pranon-se-perdori-substanca-te-ndaluara/60%Daily2019-04-20 21:40
https://kosova-info.com/ilir-deda-nuk-e-perjashton-kalimin-ne-ldk-ose-psd/60%Daily2019-04-20 21:37
https://kosova-info.com/kthimi-i-110-personave-nga-siria-kosova-ne-fokusin-total-te-mediave-nderkombetare/60%Daily2019-04-20 21:29
https://kosova-info.com/a-do-te-shfaqej-ne-pasarela-si-modele-nese-i-jepet-rasti-flet-rina-balaj/60%Daily2019-04-20 21:25
https://kosova-info.com/cfare-do-te-pasoje-publikimin-e-raportit-te-prokurorit-mueller/60%Daily2019-04-20 21:24
https://kosova-info.com/pochettino-flet-per-te-ardhmen-e-eriksen/60%Daily2019-04-20 21:18
https://kosova-info.com/pashket-ipeshkvi-ka-nje-porosi-per-mediat-raportoni-edhe-per-ngjarjet-pozitive/60%Daily2019-04-20 21:14
https://kosova-info.com/capital-t-uron-besimtaret-e-krishtere-per-pashket/60%Daily2019-04-20 21:10
https://kosova-info.com/deda-kosoven-e-pret-nje-drame-tjeter-politike-be-ka-nje-propozim-te-ri/60%Daily2019-04-20 21:02
https://kosova-info.com/plasin-grushtet-ne-nba-lojtaret-e-brooklyn-dhe-76ers-humbin-kontrollin/60%Daily2019-04-20 20:59
https://kosova-info.com/haradinaj-grate-kosovare-qe-shkuan-ne-siri-kane-bere-femije-me-komandantet-e-isis-it/60%Daily2019-04-20 20:58
https://kosova-info.com/i-huaj-apo-shqiptar-besa-tregon-se-si-do-e-marre-bashkeshortin/60%Daily2019-04-20 20:57
https://kosova-info.com/barcelona-21-real-sociedad-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-20 20:45
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-pas-ndarjes-se-adeles-nga-burri-gjithmone-ka-qene-vajza-e-endrrave/60%Daily2019-04-20 20:40
https://kosova-info.com/barcelona-gjithnje-e-me-afer-titullit-fiton-edhe-ndaj-sociedad/60%Daily2019-04-20 20:35
https://kosova-info.com/kolonat-ne-merdare-po-i-shkaktojne-serbet-punojne-vetem-me-nje-sportel/60%Daily2019-04-20 20:35
https://kosova-info.com/temperatura-pranverore-ky-do-te-jete-moti-neser-ne-kosove/60%Daily2019-04-20 20:30
https://kosova-info.com/roma-nuk-shfrytezon-gabimin-e-milan-luan-baras-ne-derbin-me-inter/60%Daily2019-04-20 20:24
https://kosova-info.com/geti-apo-unikkatil-kjo-eshte-pergjigja-e-shkurte-fejzes/60%Daily2019-04-20 20:24
https://kosova-info.com/keto-jane-shtetet-ku-kosovaret-mund-te-udhetojne-pa-viza/60%Daily2019-04-20 20:18
https://kosova-info.com/tuchel-pret-reagim-nga-lojtaret-e-tij-ne-ndeshjen-kunder-monaco/60%Daily2019-04-20 20:13
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-pas-deklarates-se-shyhretes-as-edhe-nje-gje-nuk-e-tha-te-vertete/60%Daily2019-04-20 20:08
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-kerkon-nga-shqiptaret-ta-votojne-blerim-reken-per-president-te-maqedonise/60%Daily2019-04-20 20:08
https://kosova-info.com/haradinaj-perkrahe-poroshenkon-ne-zgjedhjet-presidenciale-ne-ukraine/60%Daily2019-04-20 19:59
https://kosova-info.com/barazohet-rezultati-ne-derbin-inter-roma-ky-eshte-goli-i-bukur/60%Daily2019-04-20 19:57
https://kosova-info.com/yjet-e-muzikes-e-kujtojne-aviciin-ne-nje-vjetorin-e-vdekjes/60%Daily2019-04-20 19:49
https://kosova-info.com/kthehet-nga-siria-nena-me-vajzen-e-semure-per-te-cilen-kerkonte-ndihme/60%Daily2019-04-20 19:48
https://kosova-info.com/guardiola-me-levdata-per-veten-tani-jam-gjeni/60%Daily2019-04-20 19:46
https://kosova-info.com/perse-kamboxhia-ua-ndalon-hyrjen-shtetasve-kosovare/60%Daily2019-04-20 19:40
https://kosova-info.com/barcelona-kalon-ne-epersi-ne-fundin-e-pjeses-se-pare/60%Daily2019-04-20 19:35
https://kosova-info.com/rita-ora-shenon-nje-sukses-me-kengen-carry-on/60%Daily2019-04-20 19:34
https://kosova-info.com/birra-mish-e-vere-haradinaj-feston-me-shoket-pas-deklaratave-per-cakorrin/60%Daily2019-04-20 19:29
https://kosova-info.com/nuk-publikuan-asnje-foto-te-vajzes-bes-kallaku-tregon-arsyen/60%Daily2019-04-20 19:20
https://kosova-info.com/bernardo-ia-fale-foden-cmimin-lojtari-i-ndeshjes-cech-reagon-duke-thene-se-nuk-e-meriton-asnjeri/60%Daily2019-04-20 19:15
https://kosova-info.com/shteti-nuk-po-mund-te-ekstradoje-leutrim-latifin-nga-mali-i-zi/60%Daily2019-04-20 19:13
https://kosova-info.com/zaha-duket-se-ka-marre-vendimin-e-tij-lojtari-po-iken-nga-crystal-palace/60%Daily2019-04-20 19:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-aeroplani-amerikan-qe-mbreme-solli-ne-prishtine-110-kosovaret-nga-siria/60%Daily2019-04-20 19:03
https://kosova-info.com/aki-shba-dhe-forcat-demokratike-siriane-kthyen-kosovaret-ne-shtepi/60%Daily2019-04-20 18:56
https://kosova-info.com/roma-kalon-ne-epersi-ndaj-inter-me-nje-gol-spektakolar/60%Daily2019-04-20 18:51
https://kosova-info.com/ronaldo-me-nje-deklarate-te-madhe-pas-titullit-te-pare-me-juventus/60%Daily2019-04-20 18:45
https://kosova-info.com/21-shqiptare-do-garojne-ne-zgjedhjet-lokale-te-italise/60%Daily2019-04-20 18:41
https://kosova-info.com/gecaj-haradinajt-duhet-te-jesh-i-padijshem-te-thuash-qe-nuk-eshte-humbur-cakorri/60%Daily2019-04-20 18:36
https://kosova-info.com/pochettino-ndjene-mungesen-e-var-per-te-gjithe-njerezimin-ajo-ishte-penallti/60%Daily2019-04-20 18:31
https://kosova-info.com/vetem-ne-2018-mbi-1-mije-femije-te-vrare-ne-siri/60%Daily2019-04-20 18:28
https://kosova-info.com/be-vazhdon-thirrjet-per-heqjen-e-takses-e-vetmja-menyre-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2019-04-20 18:17
https://kosova-info.com/aferdita-fotografohet-prane-motres-thekson-linjat-trupore-ne-veshjen-e-ngushte/60%Daily2019-04-20 18:17
https://kosova-info.com/guardiola-flet-per-presionin-qe-ndjeu-ndaj-tottenham-mund-ta-humbnim-ligen/60%Daily2019-04-20 18:15
https://kosova-info.com/de-niro-e-quan-trumpin-gangster/60%Daily2019-04-20 18:01
https://kosova-info.com/euronews-shkruan-per-kthimin-e-110-kosovareve-nga-siria/60%Daily2019-04-20 17:59
https://kosova-info.com/nuk-e-kishte-pare-kurre-rrefimi-emocionues-i-gjyshit-per-nipin-e-kthyer-nga-siria/60%Daily2019-04-20 17:56
https://kosova-info.com/juventus-shenon-fitore-ndaj-fiorentines-shpallet-kampion-ne-serie-a/60%Daily2019-04-20 17:50
https://kosova-info.com/shyhretja-u-kunderpergjigjet-motrave-mustafa-mund-te-them-se-ato-kane-shpif-per-mua/60%Daily2019-04-20 17:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-real-sociedad/60%Daily2019-04-20 17:43
https://kosova-info.com/heshtje-zgjedhore-ne-maqedonine-e-veriut-te-dielen-votohet-per-presidentin-e-ri/60%Daily2019-04-20 17:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-roma-2/60%Daily2019-04-20 17:29
https://kosova-info.com/veseli-i-dergon-leter-kongresit-amerikan-per-krimet-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-04-20 17:29
https://kosova-info.com/tayna-publikon-video-nga-vaska/60%Daily2019-04-20 17:20
https://kosova-info.com/gattuso-i-pakenaqur-me-skuadren-e-tij/60%Daily2019-04-20 17:15
https://kosova-info.com/ushtari-qe-nuk-i-perulet-komandanteve-nje-rrefim-i-jashtezakonshem-lufte/60%Daily2019-04-20 17:14
https://kosova-info.com/rona-nishliu-flet-per-pritshmerite-nga-perfaqesimi-i-jonida-maliqit-ne-eurovision/60%Daily2019-04-20 17:08
https://kosova-info.com/pdk-zgjedh-kryetaret-e-rinj-ne-gjakove-dhe-decan/60%Daily2019-04-20 16:56
https://kosova-info.com/rekord-klikimesh-per-dhuraten-dhe-soolking-zemer-arrin-kete-shifer-per-nje-dite/60%Daily2019-04-20 16:52
https://kosova-info.com/ska-marreveshje-per-paqe-ne-afganistan/60%Daily2019-04-20 16:49
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-kritikon-te-pasurit-qe-dhuruan-per-notre-dame/60%Daily2019-04-20 16:35
https://kosova-info.com/ia-kthen-te-pasmet-kameres-ne-veshje-transparente-era-vec-fillimi/60%Daily2019-04-20 16:22
https://kosova-info.com/hoxhaj-ngritja-dhe-zhvillimi-i-pdk-se-eshte-ngritje-dhe-zhvillim-i-kosoves/60%Daily2019-04-20 16:19
https://kosova-info.com/hoti-per-te-kthyerit-nga-siria-e-kemi-obligim-ti-ofrojme-nje-ardhmeri-me-te-mire/60%Daily2019-04-20 16:18
https://kosova-info.com/pacolli-falenderon-shba-te-per-kthimin-e-kosovareve-nga-siria/60%Daily2019-04-20 16:16
https://kosova-info.com/keto-jane-32-grate-kosovare-te-kthyera-mbreme-nga-siria/60%Daily2019-04-20 16:10
https://kosova-info.com/rihanna-drejt-marteses-me-miliarderin-hassan-jameel/60%Daily2019-04-20 16:04
https://kosova-info.com/ylli-i-napolit-dhe-ancelotti-prishin-raportet/60%Daily2019-04-20 15:55
https://kosova-info.com/nga-lufta-ne-paqe-femijet-e-kthyer-nga-siria-te-lumtur-luajne-ne-kosove/60%Daily2019-04-20 15:52
https://kosova-info.com/samanta-karavella-publikon-kengen-ku-ma-le/60%Daily2019-04-20 15:50
https://kosova-info.com/ciljeta-pranon-befasine-me-te-bukur-nga-djali/60%Daily2019-04-20 15:44
https://kosova-info.com/man-city-i-futet-gares-me-juventus-synimi-joao-felix/60%Daily2019-04-20 15:35
https://kosova-info.com/gjuajtje-me-arme-ne-decan-arrestohet-nje-person/60%Daily2019-04-20 15:31
https://kosova-info.com/injorant-je-gjithe-jeten-noizy-ia-mbyll-gojen-ndjekesit/60%Daily2019-04-20 15:26
https://kosova-info.com/milaim-zeka-publikon-fotografine-e-papare-nga-kosharja-shihet-edhe-deputetja-e-aak-se/60%Daily2019-04-20 15:24
https://kosova-info.com/bayern-munich-shenon-fitore-minimale-ndaj-werder-ruan-kreun-e-tabeles/60%Daily2019-04-20 15:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-rrefimi-i-babait-te-njerit-prej-kater-luftetareve-te-kthyer-mbreme-nga-siria/60%Daily2019-04-20 15:17
https://kosova-info.com/kylie-jenner-realizon-set-te-ri-fotografik-provokon-me-kembet-lart/60%Daily2019-04-20 15:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-fiorentina-2/60%Daily2019-04-20 15:10
https://kosova-info.com/u-tha-se-po-rikthehet-ne-duet-me-ledrin-skivi-sqaron-te-verteten/60%Daily2019-04-20 14:54
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-miturin-qe-iu-bashkua-grupeve-terroriste/60%Daily2019-04-20 14:54
https://kosova-info.com/prishtina-shenon-fitore-dramatike-ne-gjilan-per-kreun-e-tabeles-fiton-edhe-llapi/60%Daily2019-04-20 14:53
https://kosova-info.com/juncker-brexit-i-pa-marreveshje-i-mundshem-edhe-pas-zgjatjes-se-afatit/60%Daily2019-04-20 14:46
https://kosova-info.com/zeri-mbushi-dy-muaj-elita-e-uron-me-fjale-zemre/60%Daily2019-04-20 14:44
https://kosova-info.com/kujdes-me-grate-e-kthyera-disa-prej-tyre-kane-luftuar-perkrah-isis-it-thote-xharra/60%Daily2019-04-20 14:41
https://kosova-info.com/zidane-pyetet-per-mbappe-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2019-04-20 14:39
https://kosova-info.com/10-fakte-psikologjike-qe-pak-nga-ne-i-kemi-degjuar-me-pare/60%Daily2019-04-20 14:36
https://kosova-info.com/era-istrefi-ben-twerk-nen-ritmet-e-kenges-nuk-e-di/60%Daily2019-04-20 14:30
https://kosova-info.com/man-city-humb-perseri-de-bruyne-tjeter-lendim-per-belgun/60%Daily2019-04-20 14:27
https://kosova-info.com/abelard-tahiri-pas-nje-pune-te-koordinuar-arritem-ti-kthejme-110-qytetare-nga-siria/60%Daily2019-04-20 14:19
https://kosova-info.com/dani-publikon-projektin-gjysme-dashni/60%Daily2019-04-20 14:15
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-deshmoret-selman-e-bekim-lajci-me-urdhrin-hero-i-kosoves/60%Daily2019-04-20 14:13
https://kosova-info.com/qeveria-i-mashtroi-fermeret-e-rahovecit-nuk-iu-kompensuan-demet-e-bresherit/60%Daily2019-04-20 14:13
https://kosova-info.com/klopp-ka-nje-kerkese-per-federaten-angleze-para-dueleve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-04-20 14:09
https://kosova-info.com/alketa-i-reagon-komentueses-qe-e-ofendoi-nuk-ta-turperoj-shqiperine-une/60%Daily2019-04-20 14:08
https://kosova-info.com/rasti-i-amir-aliut-apeli-dergon-lenden-ne-prokurorine-e-larte/60%Daily2019-04-20 14:06
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-provokon-ndjekesit-nga-makina/60%Daily2019-04-20 13:59
https://kosova-info.com/ku-jane-femijet-e-lavdrim-muhaxherit-a-u-kthyen-mbreme-ne-kosove/60%Daily2019-04-20 13:54
https://kosova-info.com/institucionet-e-vendit-e-kane-per-obligim-qe-qytetaret-e-kthyer-ne-kosove-ti-risocializojne/60%Daily2019-04-20 13:52
https://kosova-info.com/policia-franceze-ndalon-jelekeverdhet-te-protestojne-prane-notre-dame/60%Daily2019-04-20 13:50
https://kosova-info.com/man-city-tottenham-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-20 13:49
https://kosova-info.com/20-nxenes-te-gjilanit-do-te-aftesohen-profesionalisht-ne-turqi/60%Daily2019-04-20 13:47
https://kosova-info.com/noizy-pershendes-mesuesit-qe-me-ngelen-ne-shkolle/60%Daily2019-04-20 13:39
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-rusine/60%Daily2019-04-20 13:29
https://kosova-info.com/mark-gjonaj-serbet-qe-kryen-krime-ne-kosove-duhet-ti-denoje-drejtesia-dhe-zoti/60%Daily2019-04-20 13:27
https://kosova-info.com/man-city-i-hakmerret-tottenhamit-e-fiton-derbin-dhe-rremben-poziten-e-pare/60%Daily2019-04-20 13:23
https://kosova-info.com/49-vjece-por-jennifer-lopez-mahnit-me-format-trupore/60%Daily2019-04-20 13:19
https://kosova-info.com/ismaili-pergezon-tahirin-per-kthimin-e-110-personave-nga-siria-ne-kosove/60%Daily2019-04-20 13:13
https://kosova-info.com/keta-jane-te-rrezikshmit-e-kthyer-nga-siria-qe-rane-ne-dore-te-policise/60%Daily2019-04-20 13:06
https://kosova-info.com/real-madrid-nenshkruan-kontraten-me-te-madhe-ne-histori-te-klubit/60%Daily2019-04-20 13:05
https://kosova-info.com/s4mm-po-vjen-me-kenge-te-re-a-jeni-gati-per-vere/60%Daily2019-04-20 12:59
https://kosova-info.com/korrigjimin-e-kufirit-kosove-serbi-se-perkrah-milo-gjukanoviq/60%Daily2019-04-20 12:56
https://kosova-info.com/fisinik-ismaili-reagon-ndaj-nasim-haradinajn-dhe-milaim-zekes/60%Daily2019-04-20 12:53
https://kosova-info.com/cfare-ju-dha-drejtori-i-policise-femijeve-te-kthyer-nga-siria/60%Daily2019-04-20 12:43
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-ylli-limani-motren-per-martese/60%Daily2019-04-20 12:39
https://kosova-info.com/edhe-bosnja-kthen-shtetasit-e-vet-nga-zonat-e-luftes-ne-siri/60%Daily2019-04-20 12:35
https://kosova-info.com/samiti-i-berlinit-a-do-ta-heqe-taksen-haradinaj-nese-i-kerkojne-merkel-e-macron/60%Daily2019-04-20 12:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-bayern-munich-werder-bremen/60%Daily2019-04-20 12:31
https://kosova-info.com/milan-ndalet-nga-parma/60%Daily2019-04-20 12:24
https://kosova-info.com/pamje-te-familjeve-te-kthyera-nga-siria-ne-kosove/60%Daily2019-04-20 12:19
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-engjin-shkurte-fejza-befason-me-pergjigjen/60%Daily2019-04-20 12:19
https://kosova-info.com/autoritetet-me-te-pergatitura-ti-bejne-balle-pickimit-te-rriqrave/60%Daily2019-04-20 12:16
https://kosova-info.com/keta-jane-6-lojtaret-e-nominuar-per-lojtarin-e-vitit-ne-premierlige/60%Daily2019-04-20 12:15
https://kosova-info.com/mourinho-nuk-do-te-befasohesha-nese-ndodh-kjo-gje/60%Daily2019-04-20 12:06
https://kosova-info.com/tayna-rremben-vemendje-me-pozat-e-fundit-shikojeni-si-duket/60%Daily2019-04-20 12:00
https://kosova-info.com/keshtu-e-maltretuan-ne-serbi-politikanin-nga-kosova-qe-kundershton-vuciqin/60%Daily2019-04-20 11:55
https://kosova-info.com/rudina-hajdari-krijon-parti-te-re/60%Daily2019-04-20 11:53
https://kosova-info.com/mbrojtje-e-dobet-perballe-krimit-kibernetik/60%Daily2019-04-20 11:46
https://kosova-info.com/skivi-tregon-nese-i-ka-bere-diss-ndokujt-ne-kengen-e-re-panika/60%Daily2019-04-20 11:39
https://kosova-info.com/thaci-e-quan-kryeveper-autostraden-prishtine-shkup-me-uren-me-te-gjate-ne-rajon/60%Daily2019-04-20 11:28
https://kosova-info.com/bia-ndalon-srecko-spasiqin-ish-kryetarin-e-kllokotit/60%Daily2019-04-20 11:24
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-publikon-foto-ne-bikini-shfaqet-ne-top-forme/60%Daily2019-04-20 11:23
https://kosova-info.com/moska-reagon-per-raportin-e-mueller-na-vjen-keq-per-keto-lloj-dokumentesh/60%Daily2019-04-20 11:04
https://kosova-info.com/georgina-rrefen-gjithcka-per-jeten-me-ronaldon/60%Daily2019-04-20 11:00
https://kosova-info.com/fero-ben-floket-e-verdha/60%Daily2019-04-20 10:59
https://kosova-info.com/shqiptari-lendohet-duke-shpetuar-te-riun-gjerman-shpallet-hero/60%Daily2019-04-20 10:56
https://kosova-info.com/me-sa-vite-burg-mund-te-denohen-te-kthyerit-nga-siria-tregon-lumezi/60%Daily2019-04-20 10:50
https://kosova-info.com/me-sa-vite-burg-mund-te-denohen-te-kthyerit-nga-siria-tregon-lumezi/60%Daily2019-04-20 10:50
https://kosova-info.com/kthehet-me-ne-fund-neymar/60%Daily2019-04-20 10:47
https://kosova-info.com/mbeshtetja-per-trumpin-bie-per-3-perqind-pas-publikimit-te-raportit-te-muellerit/60%Daily2019-04-20 10:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-man-city-tottenham/60%Daily2019-04-20 10:30
https://kosova-info.com/alternativa-gjendja-e-mjedisit-ne-kosove-eshte-serioze-asnjehere-nuk-u-trajtua-si-duhet/60%Daily2019-04-20 10:30
https://kosova-info.com/qendra-e-azilkerkuesve-strehe-e-te-riatdhesuarve-nga-siria/60%Daily2019-04-20 10:28
https://kosova-info.com/pdk-pergezon-institucionet-e-drejtesise-dhe-nderkombetaret-per-kthimin-e-kosovareve-nga-siri/60%Daily2019-04-20 10:26
https://kosova-info.com/ndryshime-te-medha-te-man-city-largohen-tete-futbolliste/60%Daily2019-04-20 10:11
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-rugove-ata-qe-thone-se-e-kemi-fale-cakorrin-jane-rrenca/60%Daily2019-04-20 10:06
https://kosova-info.com/osbe-asistence-teknike-per-zgjedhjet-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2019-04-20 10:02
https://kosova-info.com/pas-3-vitesh-martese-kengetarja-e-njohur-ndahet-nga-bashkeshorti/60%Daily2019-04-20 09:59
https://kosova-info.com/thaci-kthimi-i-kosovareve-nga-siria-pune-e-mrekullueshme-e-institucioneve/60%Daily2019-04-20 09:55
https://kosova-info.com/befason-conte-shkon-atje-kur-pritej-me-se-paku/60%Daily2019-04-20 09:54
https://kosova-info.com/gjendet-pa-shenja-jete-i-riu-ne-decan-cilesohet-vdekje-e-dyshimte/60%Daily2019-04-20 09:48
https://kosova-info.com/bon-bon-e-era-istrefit-degjohet-ne-prapavije-te-seriali-i-famshem-amerikan/60%Daily2019-04-20 09:39
https://kosova-info.com/parma-milan-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-04-20 09:35
https://kosova-info.com/zeka-mos-ti-paragjykojme-te-kthyerit-nga-siria-ua-shperlane-trurin-sikurse-millosheviqi-qytetareve-te-vete/60%Daily2019-04-20 09:34
https://kosova-info.com/milaim-rama-me-ka-mbetur-merak-qe-nuk-kam-pasur-mundesi-te-vesh-fanellen-e-kosoves/60%Daily2019-04-20 09:22
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-te-nores-qe-nuk-i-keni-pare-nga-klipi-nuk-e-di/60%Daily2019-04-20 09:18
https://kosova-info.com/shba-ja-pergezon-kosoven-per-kthimin-e-shtetasve-te-saj-nga-siria/60%Daily2019-04-20 09:11
https://kosova-info.com/brovina-rreth-nje-mije-raste-te-dhunuara-gjate-luftes-i-kam-ruajtur-duhet-te-flasim-me-shume-per-keto-viktima/60%Daily2019-04-20 09:03
https://kosova-info.com/rona-nishliu-zbulon-detaje-nga-koncerti-per-promovimin-e-albumit-te-ri/60%Daily2019-04-20 09:00
https://kosova-info.com/mesojeni-femijen-te-mos-perdore-pelena-brenda-3-diteve/60%Daily2019-04-20 09:00
https://kosova-info.com/jepet-lajmi-i-madh-per-te-ardhmen-e-icardit/60%Daily2019-04-20 08:59
https://kosova-info.com/tahiri-do-te-kujdesemi-maksimalisht-per-te-kthyerit-nga-siria-shba-te-rol-kyc-ne-kthimin-e-tyre/60%Daily2019-04-20 08:43
https://kosova-info.com/bimbimma-uron-qenin-per-ditelindje-me-mire-ish-me-pas-qenin-dost-se-dostin-qen/60%Daily2019-04-20 08:39
https://kosova-info.com/messi-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2019-04-20 08:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-kosovareve-qe-ende-jane-ne-siri/60%Daily2019-04-20 08:34
https://kosova-info.com/mesohet-numri-i-kosovareve-te-kthyer-nga-siria-shumica-femije/60%Daily2019-04-20 08:28
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-paralajmeron-kengen-e-re-punon-me-kete-producent-te-njohur/60%Daily2019-04-20 08:19
https://kosova-info.com/a-do-te-largohet-ronaldo-nga-juventus-zbulohet-gjithcka/60%Daily2019-04-20 08:19
https://kosova-info.com/burrat-e-kthyer-mbreme-nga-siria-jane-derguar-ne-burgun-e-sigurise-se-larte/60%Daily2019-04-20 08:04
https://kosova-info.com/ashpersohet-gara-per-eriksen-tani-e-kerkon-edhe-bayerni/60%Daily2019-04-20 08:04
https://kosova-info.com/kush-jane-kengetaret-me-seksi-ne-estrade-ja-cfare-thone-qytetaret/60%Daily2019-04-20 07:59
https://kosova-info.com/per-24-ore-42-aksidente-ne-rruget-e-kosoves/60%Daily2019-04-20 07:57
https://kosova-info.com/historia-prekese-dhe-e-pa-rrefyer-me-pare-nga-sadio-mane/60%Daily2019-04-20 07:53
https://kosova-info.com/jahjaga-do-te-deshmoj-para-kongresit-amerikan-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-04-20 07:49
https://kosova-info.com/performoi-per-here-te-pare-ne-prishtina-fashion-night-flet-rina-balaj/60%Daily2019-04-20 07:39
https://kosova-info.com/vv-ja-po-pergatit-proteste-masive-per-rrezimin-e-qeverise-per-mocionin-mosbesimi-presin-mbeshtetje/60%Daily2019-04-20 07:35
https://kosova-info.com/alarmon-ylli-i-premierliges-dua-te-largohem/60%Daily2019-04-20 07:31
https://kosova-info.com/%e2%80%8barrestohen-dy-adoleshente-planifikuan-9-vrasje/60%Daily2019-04-20 07:28
https://kosova-info.com/helikoptere-black-hawk-per-forcen-ajrore-shqiptare/60%Daily2019-04-20 07:26
https://kosova-info.com/gold-ag-falenderon-fansat-per-projektin-e-ri-nuk-do-ndalem-me-kaq/60%Daily2019-04-20 07:19
https://kosova-info.com/juventus-me-transferim-85-milionesh-nga-real-madrid/60%Daily2019-04-20 07:18
https://kosova-info.com/heshtje-zgjedhore-sot-ne-maqedoni/60%Daily2019-04-20 07:13
https://kosova-info.com/demonstrim-pushteti-nga-ana-e-presidentit-vuciq/60%Daily2019-04-20 07:09
https://kosova-info.com/gashi-kosova-largoi-investitoret-e-huaj-me-kerkesa-burokratike-serbia-u-ofron-edhe-para/60%Daily2019-04-20 06:59
https://kosova-info.com/skerdi-uron-te-dashuren-per-ditelindje/60%Daily2019-04-20 06:59
https://kosova-info.com/superliga-e-kosoves-sot-zhvillohen-dy-ndeshje-3/60%Daily2019-04-20 06:59
https://kosova-info.com/turqia-arreston-dy-spiune-arabe-lidhur-me-vrasjen-e-khashoggit/60%Daily2019-04-20 06:58
https://kosova-info.com/man-utd-e-gatshme-ta-shes-lukakun-po-e-kerkojne-keto-tri-skuadra/60%Daily2019-04-20 06:42
https://kosova-info.com/ska-normalizim-te-marredhenieve/60%Daily2019-04-20 06:40
https://kosova-info.com/pa-u-bere-24-ore-kenga-e-re-e-dhurata-dores-kap-milioneshin-e-pare/60%Daily2019-04-20 06:40
https://kosova-info.com/shqiptaret-te-ndare-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-20 06:33
https://kosova-info.com/vendos-bale-zgjedh-skuadren-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-04-20 06:33
https://kosova-info.com/sot-mot-me-diell/60%Daily2019-04-20 06:32
https://kosova-info.com/zaniolo-nderron-skuader-mbetet-ne-serie-a/60%Daily2019-04-20 06:25
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-dihet-deri-tani-per-kosovaret-e-kthyer-nga-siria/60%Daily2019-04-20 06:23
https://kosova-info.com/pas-muza-ime-ky-eshte-projekti-i-ri-i-anxhela-peristerit/60%Daily2019-04-20 06:19
https://kosova-info.com/reali-deshiron-transferimin-e-lojtarit-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2019-04-20 06:09
https://kosova-info.com/bes-kallaku-uron-ne-menyre-te-vecante-ijen-per-ditelindje/60%Daily2019-04-20 06:05
https://kosova-info.com/reuters-familjaret-e-xhihadisteve-nga-siria-ne-kosove-i-solli-nje-aeroplan-me-flamur-amerikan/60%Daily2019-04-20 06:03
https://kosova-info.com/ministri-flet-per-operacionin-e-kthimit-te-kosovareve-nga-siria/60%Daily2019-04-20 06:01
https://kosova-info.com/te-kthyerit-nga-siria-dergohen-ne-fshatin-vranidoll/60%Daily2019-04-20 05:58
https://kosova-info.com/ish-oficeri-i-uckse-agim-ramadani-ska-qene-ne-ldk-ishte-pjese-e-lkckse/60%Daily2019-04-19 22:49
https://kosova-info.com/kthehen-ne-kosove-disa-familje-qe-kishin-mbetur-te-ngujuara-ne-siri/60%Daily2019-04-19 22:38
https://kosova-info.com/modelja-zeber-shpreson-qe-ne-te-ardhmen-te-kete-me-shume-vajza-si-ajo-ne-industrine-e-modes/60%Daily2019-04-19 21:59
https://kosova-info.com/kerkohet-nga-shume-skuadra-evropiane-ziyech-flet-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-04-19 21:55
https://kosova-info.com/pas-zjarrit-ne-notre-dame-macron-fiton-popullaritet/60%Daily2019-04-19 21:53
https://kosova-info.com/angli-14-vjecari-qellohet-me-thike-tmerrohen-te-pranishmit/60%Daily2019-04-19 21:49
https://kosova-info.com/femijet-e-befasojne-victoria-beckham-per-ditelindjen-e-45-te/60%Daily2019-04-19 21:45
https://kosova-info.com/edhe-policia-ne-dileme-kush-e-vrau-admir-muratajn/60%Daily2019-04-19 21:43
https://kosova-info.com/pogba-dhe-de-gea-mund-te-largohen-nuk-pajtohen-me-rregullat-e-skuadres/60%Daily2019-04-19 21:38
https://kosova-info.com/pas-selfmade-getinjo-paralajmeron-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-19 21:29
https://kosova-info.com/daciq-nuk-dorezohemi-para-presionit-nderkombetare-nuk-e-njohim-kosoven/60%Daily2019-04-19 21:29
https://kosova-info.com/miller-deshton-edhe-ne-testin-e-dyte-anti-droge/60%Daily2019-04-19 21:22
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkocijanciq-nuk-ka-ndryshim-ne-regjimin-e-vizave-per-shqiperine/60%Daily2019-04-19 21:15
https://kosova-info.com/mes-yjeve-boteror-ne-kengen-e-tokes-kendon-edhe-kjo-shqiptare/60%Daily2019-04-19 21:08
https://kosova-info.com/crouch-zgjedh-formacionin-e-vitit-ne-premierlige/60%Daily2019-04-19 21:00
https://kosova-info.com/demi-rose-ia-ve-flaken-rrjetit-fotografon-nga-afer-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2019-04-19 20:49
https://kosova-info.com/gropat-ne-prizren-po-perpijne-veturat/60%Daily2019-04-19 20:49
https://kosova-info.com/valverde-tregon-se-kush-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote-sipas-tij/60%Daily2019-04-19 20:45
https://kosova-info.com/fadil-demiri-ne-asnje-dokument-nuk-e-kam-pare-fark-un/60%Daily2019-04-19 20:44
https://kosova-info.com/eshte-e-paarsyeshme-qe-politikanet-te-bartin-arme/60%Daily2019-04-19 20:38
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-fjolla-morina/60%Daily2019-04-19 20:37
https://kosova-info.com/gattuso-paralajmeron-ndryshime-te-medha-tek-milan/60%Daily2019-04-19 20:33
https://kosova-info.com/cnn-joe-biden-do-shpalle-kandidaturen-per-president-te-amerikes/60%Daily2019-04-19 20:26
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-realizon-tatuazh-ne-vendin-delikat/60%Daily2019-04-19 20:21
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-fsk-se-tregon-kur-do-te-hapet-konkursi-i-radhes-per-rekrutet-e-rinj/60%Daily2019-04-19 20:18
https://kosova-info.com/allegri-ronaldo-eshte-e-ardhmja-e-juventus/60%Daily2019-04-19 20:15
https://kosova-info.com/inter-afer-nenshkrimit-me-yllin-e-man-city/60%Daily2019-04-19 20:07
https://kosova-info.com/hadergjonaj-ramush-haradinaj-na-tha-zona-qe-keni-ardhur-eshte-nen-kontrollin-tim/60%Daily2019-04-19 20:07
https://kosova-info.com/i-kishte-permendur-ne-kenge-ja-cfare-thote-tani-noizy-per-projektin-e-nores-dhe-eres/60%Daily2019-04-19 20:03
https://kosova-info.com/ja-si-e-komenton-trajneri-i-ajax-skuadren-e-tottenham/60%Daily2019-04-19 19:47
https://kosova-info.com/assange-po-mbahet-ne-burgun-famekeq-i-njohur-si-guantanamo-i-britanise/60%Daily2019-04-19 19:42
https://kosova-info.com/ne-tirane-se-shpejti-vendoset-shtatorja-e-zahir-pajazitit/60%Daily2019-04-19 19:34
https://kosova-info.com/valverde-pyetet-per-messin-pergjigja-e-tij-eshte-epike/60%Daily2019-04-19 19:30
https://kosova-info.com/rita-pas-publikimit-te-kenges-se-re-eshte-shume-e-vecante-per-mua/60%Daily2019-04-19 19:28
https://kosova-info.com/marketet-e-keshilltarit-te-kryeministrit-plot-me-produkte-serbe/60%Daily2019-04-19 19:22
https://kosova-info.com/valverde-komenton-festimin-e-shurdher-te-coutinho/60%Daily2019-04-19 19:18
https://kosova-info.com/pompeo-une-kryesoj-ekipin-negociator-me-phenianin/60%Daily2019-04-19 19:13
https://kosova-info.com/kush-jane-kengetaret-me-seksi-ne-estrade-flasin-qytetaret/60%Daily2019-04-19 19:05
https://kosova-info.com/nara-tregon-planet-e-icardi-per-te-ardhmen/60%Daily2019-04-19 19:00
https://kosova-info.com/perseri-zvarritje-ne-punimet-e-rruges-prishtine-mitrovice-per-nje-muaj-u-zgjerua-vetem-50-metra/60%Daily2019-04-19 18:55
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-projektit-te-ri-nga-samanta-karavella/60%Daily2019-04-19 18:53
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bmelescanu-mirepresim-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/60%Daily2019-04-19 18:49
https://kosova-info.com/emery-tregon-se-kur-do-te-kthehet-ramsey/60%Daily2019-04-19 18:45
https://kosova-info.com/bajram-dermaku-zgjidhet-kryetar-i-pdk-se-ne-kamenice/60%Daily2019-04-19 18:41
https://kosova-info.com/mbahet-tubimi-ne-mbeshtetje-te-presidentit-vuciq-kosova-pjese-e-fjalimeve/60%Daily2019-04-19 18:39
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-vihet-ne-siklet-perball-kolegeve-te-estrades/60%Daily2019-04-19 18:34
https://kosova-info.com/guardiola-ka-disa-fjale-per-kolegun-e-tij-ten-hag/60%Daily2019-04-19 18:31
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-turk-e-kuptojme-shqetesimin-e-nato-s-per-sistemin-s-400/60%Daily2019-04-19 18:26
https://kosova-info.com/mire-se-tgjeta-moj-kosove-publikohet-nga-gold-ag-pjese-e-klipit-edhe-cun-lajci/60%Daily2019-04-19 18:22
https://kosova-info.com/dergohet-ne-hapesire-sateliti-i-nxenesve-te-nje-shkolle-te-mesme/60%Daily2019-04-19 18:21
https://kosova-info.com/takimi-i-berlinit-mund-te-sjell-kompromis-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-04-19 18:18
https://kosova-info.com/sfiloi-bashke-me-gruan-dhe-djalin-ne-prishtina-fashion-night-meda-flet-per-emocionin/60%Daily2019-04-19 18:08
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-kercenimet-e-vuciqit-nuk-do-ta-ndalin-zbardhjen-e-te-vertetes-per-rastin-ivanoviq/60%Daily2019-04-19 18:03
https://kosova-info.com/zbulohen-emrat-e-dy-personave-qe-prokuroria-po-i-heton-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviq/60%Daily2019-04-19 17:51
https://kosova-info.com/rona-nishliu-me-album-te-ri-detaje-nga-koncerti/60%Daily2019-04-19 17:47
https://kosova-info.com/kush-beri-seks-dje-ne-veture-te-shtetit-ne-mes-te-rruges/60%Daily2019-04-19 17:41
https://kosova-info.com/familjet-gashi-dhe-hoxha-i-falin-gjakun-familjes-haxholli-per-aksidentin-e-rende-ne-prishtine/60%Daily2019-04-19 17:38
https://kosova-info.com/permes-tri-fotografive-kida-paralajmeron-dicka-te-re/60%Daily2019-04-19 17:33
https://kosova-info.com/shume-femije-kosovare-ndodhen-ne-kampet-e-sirise-keto-jane-dokumentet-e-tyre-nga-spitalet-siriane/60%Daily2019-04-19 17:28
https://kosova-info.com/shperberja-e-babastars-skivi-tregon-se-a-eshte-sqaruar-me-anetaret-e-labelit/60%Daily2019-04-19 17:17
https://kosova-info.com/bregu-te-ndalet-ngacmimi-i-grave-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-04-19 17:09
https://kosova-info.com/hoxhaj-pdk-po-e-zhvillon-vetveten-per-ta-zhvilluar-kosoven/60%Daily2019-04-19 17:06
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-dhuron-1000-euro-per-notre-dame/60%Daily2019-04-19 16:58
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-goodman-ngjarja-sme-ka-shemtuar-burri-me-do-dhe-mbeshtet-fort/60%Daily2019-04-19 16:54
https://kosova-info.com/para-koncertit-dua-lipa-sjell-poza-joshese-nga-kina/60%Daily2019-04-19 16:40
https://kosova-info.com/merkel-e-marcon-do-ti-kerkojne-haradinajt-heqjen-e-takses/60%Daily2019-04-19 16:39
https://kosova-info.com/keshtu-ia-shpreh-dashurine-bashkeshortit-adelina-tahiri/60%Daily2019-04-19 16:25
https://kosova-info.com/hadergjonaj-rrefen-momentin-e-renies-se-heroit-sali-cekaj-20-vite-me-pare-ne-koshare/60%Daily2019-04-19 16:22
https://kosova-info.com/morena-taraku-kesaj-radhe-provokon-nga-kuzhina/60%Daily2019-04-19 16:09
https://kosova-info.com/veseli-do-ti-rrisim-subvencionet-per-te-gjithe-fermeret-e-kosoves/60%Daily2019-04-19 16:04
https://kosova-info.com/mourinho-tregon-se-ku-gaboi-juventus/60%Daily2019-04-19 15:58
https://kosova-info.com/kengetare-e-aktore-te-njohur-bashkojne-forcat-per-kengen-earth/60%Daily2019-04-19 15:54
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-veri-varferojne-buxhetin-ato-nacionale-do-ta-shkaterronin-ate/60%Daily2019-04-19 15:51
https://kosova-info.com/roma-merr-nje-lajm-te-madh-para-duelit-me-inter/60%Daily2019-04-19 15:45
https://kosova-info.com/rrenohen-objektet-pa-leje-ne-mitrovice-agim-bahtiri-po-krijohen-mundesi-te-mira-per-te-bere-plazh/60%Daily2019-04-19 15:42
https://kosova-info.com/zemer-nga-dhurata-dora-dhe-soolking-publikohet-ne-kanalin-youtube/60%Daily2019-04-19 15:37
https://kosova-info.com/talenti-i-dortmund-hedh-poshte-mundesine-per-kalimin-tek-bayern/60%Daily2019-04-19 15:30
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-dhe-almeda-publikojne-kengen-caji/60%Daily2019-04-19 15:29
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-historia-behet-me-e-plote-me-batalionin-atlantiku/60%Daily2019-04-19 15:25
https://kosova-info.com/muhamet-kelmendi-kerkon-500-mije-euro-demshperblim-per-arrestimin-e-tij-ne-mitrovice-me-dyshimet-per-terrorizem/60%Daily2019-04-19 15:21
https://kosova-info.com/del-ne-ballkon-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme-modelja-fotografohet-nga-paparacet/60%Daily2019-04-19 15:15
https://kosova-info.com/a-e-perkrah-guardiola-akoma-var-in-pergjigjet-trajneri-i-man-city/60%Daily2019-04-19 15:15
https://kosova-info.com/gazetari-ngadhnjim-kastrati-emerohet-drejtor-i-pergjithshem-i-rtk-se/60%Daily2019-04-19 15:10
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pasuria-e-lebron-james/60%Daily2019-04-19 15:01
https://kosova-info.com/detaje-qe-nuk-duhet-humbur-nga-ditelindja-e-cmendur-e-kourtney-kardashian/60%Daily2019-04-19 15:00
https://kosova-info.com/thaci-duke-mposhtur-forcat-serbe-batalioni-atlantiku-bashke-me-shba-te-realizuan-mision-kombetar/60%Daily2019-04-19 14:46
https://kosova-info.com/lladrovci-takon-perfaqesuesit-e-ministrise-se-integrimit-evropian/60%Daily2019-04-19 14:45
https://kosova-info.com/dikur-i-kerkonte-fotografi-tash-mund-ta-kete-kundershtar-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-04-19 14:45
https://kosova-info.com/nga-burgu-stresi-perkrah-motrat-istrefi-per-kengen-e-re/60%Daily2019-04-19 14:45
https://kosova-info.com/lista-serbe-i-vetmi-subjekt-serb-qe-garon-ne-komunat-veriore/60%Daily2019-04-19 14:43
https://kosova-info.com/be-kamionet-duhet-te-reduktojne-prodhimin-e-co2-se/60%Daily2019-04-19 14:43
https://kosova-info.com/vdekja-tragjike-e-6-vjecarit-spitali-i-pejes-me-komision-te-vecante-per-rastin/60%Daily2019-04-19 14:35
https://kosova-info.com/adrola-dushi-duket-mahnitese-ne-imazhin-bardhe-e-zi/60%Daily2019-04-19 14:30
https://kosova-info.com/pas-ankesave-te-liverpool-bartomeu-shpjegon-problemet-me-cmimin-e-biletave/60%Daily2019-04-19 14:29
https://kosova-info.com/komiteti-i-kongresit-urdheron-publikimin-e-plote-te-raportit-te-muellerit/60%Daily2019-04-19 14:28
https://kosova-info.com/paralajmerohen-marreveshje-te-reja-ekonomike-mes-kosoves-dhe-frances/60%Daily2019-04-19 14:24
https://kosova-info.com/pese-persona-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-rrugen-e-kombit-dy-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-04-19 14:20
https://kosova-info.com/salah-ne-top-100-personat-me-influencen-me-te-madhe-ja-si-e-komenton-klopp/60%Daily2019-04-19 14:15
https://kosova-info.com/ministri-lluka-fton-bizneset-te-behen-pjese-e-politikberjes/60%Daily2019-04-19 14:14
https://kosova-info.com/will-smith-sjell-pamje-te-reja-nga-prapaskenat-e-xhirimeve-te-bad-boys/60%Daily2019-04-19 14:14
https://kosova-info.com/zvarritje-e-punes-mungon-vula-e-fundit-qe-mbylle-lojerat-e-fatit/60%Daily2019-04-19 14:12
https://kosova-info.com/kompani-vendese-interesohen-per-trajnim-te-stafit-ne-qendren-e-trajnimit-te-kek/60%Daily2019-04-19 14:09
https://kosova-info.com/vec-edhe-ty-te-ka-mbetur-te-behesh-presidente-e-gjermanise-anita-i-reagon-komentuesit/60%Daily2019-04-19 14:01
https://kosova-info.com/keshtu-se-keni-pare-asnjehere-sasen/60%Daily2019-04-19 14:00
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-reagon-per-tenderin-multimilionesh-qe-po-hetohet-nga-prokuroria/60%Daily2019-04-19 14:00
https://kosova-info.com/lacazette-tregon-se-sa-eshte-i-lumtur-tek-arsenal/60%Daily2019-04-19 14:00
https://kosova-info.com/vdekja-e-gjashtevjecarit-spitali-i-pejes-me-komision-te-vecante-per-rastin/60%Daily2019-04-19 13:57
https://kosova-info.com/prishtina-international-autoshow-ne-edicionin-e-dyte-prezanton-23-brende-te-veturave/60%Daily2019-04-19 13:53
https://kosova-info.com/prokurori-rexhep-maqedonci-ngrit-aktakuze-per-nje-arme-loder/60%Daily2019-04-19 13:51
https://kosova-info.com/arnold-gjergjaj-sonte-lufton-per-te-kthyer-titullin-ebu/60%Daily2019-04-19 13:45
https://kosova-info.com/valza-zhegrova-vjen-joshese-ne-imazhet-e-reja/60%Daily2019-04-19 13:38
https://kosova-info.com/minisitri-i-shendetesise-mobilizon-trupen-operative-per-ballafaqim-me-ethet-homorragjike/60%Daily2019-04-19 13:35
https://kosova-info.com/hahn-shqiperia-situate-problematike-me-te-drejten-e-prones/60%Daily2019-04-19 13:27
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-sensacionin-e-premierliges/60%Daily2019-04-19 13:23
https://kosova-info.com/tri-komuna-mbesin-pa-uje-shkak-borxhi-20-vjecar-i-pjeses-veriore/60%Daily2019-04-19 13:22
https://kosova-info.com/moderatorja-shqiptare-rrefehet-per-here-te-pare-jam-thinjur-qysh-ne-moshen/60%Daily2019-04-19 13:20
https://kosova-info.com/ajax-barcelona-ne-finale-ky-eshte-komenti-i-de-jong/60%Daily2019-04-19 13:10
https://kosova-info.com/lekaj-nenshkruan-kontratat-8-milione-e-256-mije-euro-per-dy-segmente-te-rruges-dollc-gjakove/60%Daily2019-04-19 13:06
https://kosova-info.com/shume-punetore-pa-kontrata-ne-kosove-raste-te-rralla-te-raportimit/60%Daily2019-04-19 13:01
https://kosova-info.com/lori-hoxha-dhe-morena-taraku-sapo-sollen-trendin-e-bikinive-te-kesaj-vere/60%Daily2019-04-19 12:59
https://kosova-info.com/arsenal-e-transferon-lojtarin-e-barces-per-70-milione-euro/60%Daily2019-04-19 12:56
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-terbon-serbet-ua-tregon-harten-e-kosoves-si-shtet-i-pavarur/60%Daily2019-04-19 12:54
https://kosova-info.com/ku-jane-anetaret-e-feto-s-per-te-cilet-kerkohet-ekstradimi-nga-maqedonia-e/60%Daily2019-04-19 12:49
https://kosova-info.com/anne-hathaway-flet-per-alkoolin-kjo-eshte-arsyeja-se-perse-e-la/60%Daily2019-04-19 12:41
https://kosova-info.com/dzeko-i-thote-po-transferimit-te-rivalet-e-romes-ne-serie-a/60%Daily2019-04-19 12:37
https://kosova-info.com/turqia-arreston-spiune-te-dyshuar-per-emiratet-e-bashkuara-arabe-duke-hetuar-lidhjen-e-khashoggit/60%Daily2019-04-19 12:32
https://kosova-info.com/mourinho-i-tregon-liverpoolit-se-si-mund-te-ndalet-messi/60%Daily2019-04-19 12:24
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-personin-i-cili-abuzoi-seksualisht-me-te-mituren-ne-prishtine/60%Daily2019-04-19 12:21
https://kosova-info.com/tyga-blen-qafore-500-mije-dollareshe/60%Daily2019-04-19 12:19
https://kosova-info.com/shikoni-sa-i-nervozuar-ishte-ronaldo-pas-humbjes-nga-ajax/60%Daily2019-04-19 12:14
https://kosova-info.com/facebook-bllokon-grupet-e-ekstremit-te-djathte-ne-britani/60%Daily2019-04-19 12:12
https://kosova-info.com/gjarperinjte-e-detyrojne-presidentin-e-libise-te-largohet-nga-zyra/60%Daily2019-04-19 12:09
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-dhe-pritje-disa-oreshe-ne-merdare/60%Daily2019-04-19 12:09
https://kosova-info.com/pas-kafes-se-mengjesit-haskuka-e-muharremaj-nisin-pastrimin-e-qytetit/60%Daily2019-04-19 12:07
https://kosova-info.com/gold-ag-nis-pushimet-shoqerohet-nga-ky-person-i-zemres/60%Daily2019-04-19 12:00
https://kosova-info.com/inskenimet-e-forces-nga-vuciqi-te-pashembullta/60%Daily2019-04-19 11:56
https://kosova-info.com/kqz-ja-ska-informacione-per-kandidatet-e-komunave-veriore/60%Daily2019-04-19 11:53
https://kosova-info.com/haradinaj-te-renet-per-liri-jane-vlera-e-vetme-sublime-e-jona/60%Daily2019-04-19 11:51
https://kosova-info.com/mali-i-zi-me-shtimin-me-te-ulet-te-popullsise-ne-histori/60%Daily2019-04-19 11:44
https://kosova-info.com/ministrja-zivic-merr-mbeshtetjen-e-unkt-se-per-zhvillimin-e-bujqesise/60%Daily2019-04-19 11:44
https://kosova-info.com/tahiri-vuciq-po-i-strehon-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2019-04-19 11:43
https://kosova-info.com/grabitja-e-rinasit-policia-kontrolle-ne-fshatrat-e-fushe-krujes/60%Daily2019-04-19 11:42
https://kosova-info.com/oriola-marashi-josh-vemendjen-me-dukjen-e-saj/60%Daily2019-04-19 11:39
https://kosova-info.com/veseli-lanson-fondin-rinor-per-zhvillim-te-ndermarresise-%e2%80%8b%e2%80%8b/60%Daily2019-04-19 11:29
https://kosova-info.com/kmdlnj-reagon-per-rastin-e-shkumbin-mehmetit-dhe-bedri-krasniqit/60%Daily2019-04-19 11:28
https://kosova-info.com/allegri-ronaldo-nuk-e-garanton-triumfin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-19 11:27
https://kosova-info.com/nuk-e-ka-problem-e-dashura-e-feros-tregon-strijat-ne-vithet-e-saj/60%Daily2019-04-19 11:22
https://kosova-info.com/rrezimi-i-murit-te-nje-kishe-vret-se-paku-13-persona/60%Daily2019-04-19 11:21
https://kosova-info.com/gjashte-vite-pas-marreveshjes-kosova-dhe-serbia-larg-normalizimit-te-marredhenieve-2/60%Daily2019-04-19 11:18
https://kosova-info.com/4-ushqimet-qe-sduhet-ti-fusni-kurre-ne-goje-nese-keni-gure-ne-veshka/60%Daily2019-04-19 11:12
https://kosova-info.com/i-falet-gjaku-personit-qe-mbyti-shtatzenen-me-kamionete-ne-prishtine/60%Daily2019-04-19 11:04
https://kosova-info.com/shpetohet-femija-ne-qkuk-i-kishin-mbetur-dy-kikirike-qe-bllokuan-mushkerine/60%Daily2019-04-19 10:59
https://kosova-info.com/barca-apo-real-madrid-ja-ku-po-transferohet-filipe-luis/60%Daily2019-04-19 10:58
https://kosova-info.com/sbashk-u-si-jep-pese-pare-per-fjalen-e-ministrit-sdo-te-kete-mesim-te-shtunave/60%Daily2019-04-19 10:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-disipline-tifozet-e-eintracht-ndaluan-vrapin-drejt-fushes-kur-e-kuptuan-qe-mund-te-pezullohen/60%Daily2019-04-19 10:38
https://kosova-info.com/kush-si-legalizon-armet-denohet-me-7500-euro-ose-10-vjet-burg/60%Daily2019-04-19 10:38
https://kosova-info.com/haradinaj-kujton-prioritetet-e-qeverise-fuqizimi-i-sundimit-te-rendit-e-te-ligjit/60%Daily2019-04-19 10:31
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-lojtarin-e-javes-ne-champions/60%Daily2019-04-19 10:23
https://kosova-info.com/skandaloze-radiologjia-djege-pacientet-dhe-stafin-me-rrezatim/60%Daily2019-04-19 10:17
https://kosova-info.com/juve-ia-ploteson-deshiren-ronaldos-e-transferon-yllin-e-liverpoolit/60%Daily2019-04-19 10:10
https://kosova-info.com/enca-mos-harroni-te-beni-twerk-sot/60%Daily2019-04-19 10:09
https://kosova-info.com/gjashte-vite-pas-marreveshjes-kosova-dhe-serbia-larg-normalizimit-te-marredhenieve/60%Daily2019-04-19 10:08
https://kosova-info.com/presidenti-batalioni-atlantiku-i-dha-jehone-luftes-se-uck-se/60%Daily2019-04-19 10:05
https://kosova-info.com/pas-kenges-me-dhuraten-reperi-francez-flet-edhe-shqip/60%Daily2019-04-19 09:59
https://kosova-info.com/jam-edon-zhegrova-nuk-jam-lionel-messi/60%Daily2019-04-19 09:55
https://kosova-info.com/suspendohet-zyrtari-qe-organizoi-transportin-e-perbashket-te-shkumbin-mehmetit-e-bedri-krasniqit/60%Daily2019-04-19 09:55
https://kosova-info.com/ambasada-franceze-kosova-ka-ende-pune-per-te-bere-sa-i-perket-lirise-se-shtypit/60%Daily2019-04-19 09:47
https://kosova-info.com/yjet-e-premierliges-nisin-fuqishem-fushaten-kunder-racizmit/60%Daily2019-04-19 09:42
https://kosova-info.com/ja-si-ka-ndryshuar-stilet-nder-vite-aktorja-e-game-of-thrones-sansa-stark/60%Daily2019-04-19 09:39
https://kosova-info.com/dy-ore-u-vonua-ambulanca-flet-gjyshja-e-6-vjecarit-nga-peja-qe-vdiq-ne-qkuk/60%Daily2019-04-19 09:34
https://kosova-info.com/identifikohen-dy-nga-autoret-e-grabitjes-ne-rinas/60%Daily2019-04-19 09:31
https://kosova-info.com/policia-gjen-ciftin-belg-te-zhdukur-ne-vlore/60%Daily2019-04-19 09:20
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-theu-dhembin-duke-ngrene-sandvic/60%Daily2019-04-19 09:19
https://kosova-info.com/pse-ter-stegen-nuk-e-festoi-golin-e-messit-tek-gabimi-i-de-geas/60%Daily2019-04-19 09:15
https://kosova-info.com/plackitet-xhamia-ne-gjilan-ndalohet-nje-i-dyshuar/60%Daily2019-04-19 09:11
https://kosova-info.com/raste-te-reja-te-kontrabandimit-me-mallra-nga-serbia-policia-jep-detaje/60%Daily2019-04-19 09:02
https://kosova-info.com/kemajli-dhe-bashkeshortja-fotografohen-duke-dale-nga-spitali-me-femijen/60%Daily2019-04-19 09:00
https://kosova-info.com/policia-kontrollon-lokalet-e-nates-punonin-12-shtetase-te-huaja/60%Daily2019-04-19 08:58
https://kosova-info.com/cana-jep-mendimin-e-tij-per-trajnerin-e-ri-te-shqiperise/60%Daily2019-04-19 08:58
https://kosova-info.com/sot-afati-i-fundit-per-zgjedhjen-e-drejtorit-te-rtk-se-ose-perseritet-konkursi/60%Daily2019-04-19 08:53
https://kosova-info.com/prishtine-nje-person-sulmohet-derisa-ishte-duke-vozitur-ne-ikje-shkakton-aksident-trafiku/60%Daily2019-04-19 08:53
https://kosova-info.com/sa-me-shpejt-te-hani-aq-me-shume-probleme-i-shkaktoni-vetes/60%Daily2019-04-19 08:53
https://kosova-info.com/shba-ja-dhe-rusia-nuk-mbeshtesin-armepushimin-ne-libi/60%Daily2019-04-19 08:51
https://kosova-info.com/veseli-hap-festivalin-olimpik-per-femijet-parafillore/60%Daily2019-04-19 08:48
https://kosova-info.com/mourinho-vetem-ne-kete-menyre-mund-te-mposhtet-ajax/60%Daily2019-04-19 08:44
https://kosova-info.com/sot-vajzat-cmenden-pas-tij-por-shikojeni-si-dukej-robert-berisha-para-20-viteve/60%Daily2019-04-19 08:39
https://kosova-info.com/veriu-nen-hijen-e-zgjedhjeve-pdk-synon-fitore-vetevendosje-vetem-pjesemarrjen/60%Daily2019-04-19 08:35
https://kosova-info.com/ismaili-do-te-hapim-barnatore-brenda-reparteve-te-qkuk-se-do-te-rrisim-numrin-e-mjekeve/60%Daily2019-04-19 08:29
https://kosova-info.com/a-eshte-ne-lidhje-gent-fatali-kengetari-tregon-te-verteten/60%Daily2019-04-19 08:19
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhte-ne-la-liga-me-messin-te-real-madrid/60%Daily2019-04-19 08:17
https://kosova-info.com/rivaldo-pak-ka-rendesi-cfare-ndodh-ky-lojtar-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2019-04-19 08:06
https://kosova-info.com/gazetarja-vritet-ne-derry-gjate-trazirave-ne-qytet/60%Daily2019-04-19 08:00
https://kosova-info.com/e-harron-rihannen-chris-brown-i-lumtur-per-lidhjen-e-saj-te-re/60%Daily2019-04-19 08:00
https://kosova-info.com/oconnell-ska-marreveshje-kosove-serbi-nga-takimi-i-29-prillit/60%Daily2019-04-19 07:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-premia-e-madhe-qe-i-pret-lojtaret-e-tottenhamit-nese-triumfojne-ne-champions/60%Daily2019-04-19 07:50
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-karateistin-e-njohur-kosovar/60%Daily2019-04-19 07:49
https://kosova-info.com/keshilla-per-ti-rezistuar-lajmit-te-rreme/60%Daily2019-04-19 07:46
https://kosova-info.com/vlore-humben-gjurmet-ne-mal-policia-ne-kerkim-te-2-turisteve/60%Daily2019-04-19 07:43
https://kosova-info.com/bernabiq-nuk-pret-ndonje-zgjidhje-per-kosoven-ne-takimin-e-berlinit/60%Daily2019-04-19 07:41
https://kosova-info.com/chelsea-dhe-arsenal-i-futen-gares-per-lojtarin-qe-kushton-70-milione-euro/60%Daily2019-04-19 07:40
https://kosova-info.com/modelja-e-famshme-e-thote-troc-ndjehesha-keq-prane-motrave-te-mia/60%Daily2019-04-19 07:39
https://kosova-info.com/juventus-dridh-boten-e-futbollit-me-keto-transferime/60%Daily2019-04-19 07:27
https://kosova-info.com/edhe-pse-ne-parti-te-ndryshme-kryetaret-e-dy-komunave-pijne-kafen-bashke/60%Daily2019-04-19 07:24
https://kosova-info.com/mbahet-ushtrimi-per-zvoglimin-e-rreziqeve-nga-fatkeqesite/60%Daily2019-04-19 07:22
https://kosova-info.com/before-i-let-go-lansohet-nga-beyonce/60%Daily2019-04-19 07:19
https://kosova-info.com/chelsea-vendos-rekord-ne-evrope-le-prapa-gjitha-skuadrat-angleze/60%Daily2019-04-19 07:13
https://kosova-info.com/kosova-pa-mekanizma-ne-hulumtimin-e-shkaqeve-te-aksidenteve/60%Daily2019-04-19 07:09
https://kosova-info.com/capello-higuain-do-te-shkoje-te-kjo-skuader-dhe-do-te-jete-nje-problem-i-madh/60%Daily2019-04-19 06:59
https://kosova-info.com/1-muaj-pas-lindjes-linda-halimi-ne-studio-me-vajzen-per-kengen-e-re/60%Daily2019-04-19 06:59
https://kosova-info.com/hetimet-sjellin-dyshime-te-reja-per-shkaktarin-e-zjarrit-ne-notre-dame/60%Daily2019-04-19 06:58
https://kosova-info.com/raporti-i-mueller-demokratet-mbajne-presion-ndaj-trumpit-per-rusine/60%Daily2019-04-19 06:52
https://kosova-info.com/daciq-rusia-i-ndihmon-serbise-per-kosoven/60%Daily2019-04-19 06:47
https://kosova-info.com/se-shpejti-helikoptere-black-hawk-per-forcat-ajrore/60%Daily2019-04-19 06:45
https://kosova-info.com/kryetari-i-pdk-se-ne-suhareke-politikanet-e-padijshem-me-nxiten-ti-rikthehem-politikes/60%Daily2019-04-19 06:42
https://kosova-info.com/kygo-dhe-rita-ora-sjellin-kengen-e-re-carry-on/60%Daily2019-04-19 06:42
https://kosova-info.com/shuma-e-pabesueshme-qe-guardiola-e-ka-shpenzuar-per-te-fituar-championsin/60%Daily2019-04-19 06:42
https://kosova-info.com/era-dhe-nora-publikojne-me-klip-kengen-e-re-nuk-e-di/60%Daily2019-04-19 06:26
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-arsenalit-vjen-nga-bundesliga/60%Daily2019-04-19 06:26
https://kosova-info.com/sot-protestojne-specialistet-e-stomatologjise/60%Daily2019-04-19 06:24
https://kosova-info.com/rita-ora-e-mahnitshme-ne-fotosesionin-e-fundit/60%Daily2019-04-19 06:19
https://kosova-info.com/ylli-i-liverpoolit-kercenon-barcelonen/60%Daily2019-04-19 06:17
https://kosova-info.com/edhe-vv-merr-pjese-ne-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri/60%Daily2019-04-19 06:11
https://kosova-info.com/zemer-nga-dhurata-dora-publikohet-ne-te-gjitha-platformat-pervec-youtube/60%Daily2019-04-19 06:07
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-kjo-do-te-jete-skuadra-e-re-e-hazard/60%Daily2019-04-19 06:07
https://kosova-info.com/ultimatumi-se-heq-taksen/60%Daily2019-04-19 06:06
https://kosova-info.com/shume-te-fiksuar-apo-shume-te-zgjuar-nese-nuk-duroni-dot-pertypjen-me-zhurme-karakteri-juaj-tregon-kete-gje/60%Daily2019-04-19 06:01
https://kosova-info.com/telefonimi-nga-zvicra-ne-kosove-18-here-me-i-shtrenjte-se-ai-ne-serbi/60%Daily2019-04-19 05:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8b20-vjet-nga-renia-e-heroit-sali-cekaj/60%Daily2019-04-19 05:40
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-sot/60%Daily2019-04-19 05:36
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-14/60%Daily2019-04-19 05:25
https://kosova-info.com/arrestohet-reperi-i-famshem/60%Daily2019-04-18 21:58
https://kosova-info.com/wilder-ia-propozon-joshuas-kundershtarin-e-radhes/60%Daily2019-04-18 21:55
https://kosova-info.com/mediat-serbe-shba-e-gjermania-po-i-bejne-presion-beogradit-per-ndaljen-e-lobimit-ne-cnjohjen-e-kosoves/60%Daily2019-04-18 21:55
https://kosova-info.com/raporti-i-muellerit-ky-eshte-diplomati-qe-eshte-ish-agjent-i-kgb-se-ruse/60%Daily2019-04-18 21:49
https://kosova-info.com/perse-asnjehere-nuk-duhet-te-vendosni-airpod-ne-palester/60%Daily2019-04-20 07:09
https://kosova-info.com/frankfurt-vendos-rekord-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2019-04-18 21:38
https://kosova-info.com/thaci-nuk-do-te-ndodhe-bosnjezimi-apo-palestinizimi-i-kosoves/60%Daily2019-04-18 21:32
https://kosova-info.com/hazall-martohet-me-kengetarin-e-njohur/60%Daily2019-04-18 21:28
https://kosova-info.com/bernabiq-shpresoj-qe-kosova-ta-heq-taksen-pas-takimit-te-berlinit/60%Daily2019-04-18 21:21
https://kosova-info.com/giroud-ben-ate-qe-ka-bere-vetem-lionel-messi-kete-sezon/60%Daily2019-04-18 21:20
https://kosova-info.com/sali-berisha-nuk-permbahet-pas-prishjes-se-vizave-per-shqiptaret/60%Daily2019-04-18 21:09
https://kosova-info.com/facebook-jane-ekspozuar-miliona-fjalekalime-te-llogarive-te-instagram-it/60%Daily2019-04-18 21:08
https://kosova-info.com/dash-holanda-vend-tranziti-per-kokainen-dhe-vendburim-i-drogave-sintetike/60%Daily2019-04-18 21:00
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-hookah-nga-capital-t/60%Daily2019-04-18 20:59
https://kosova-info.com/frankfurt-permbyse-benfican-kalon-ne-fazen-gjysmefinale/60%Daily2019-04-18 20:58
https://kosova-info.com/anglia-pushton-evropen-arsenal-dhe-chelsea-kualifikohen-ne-gjysmefinalen-e-liges-se-evropes/60%Daily2019-04-18 20:54
https://kosova-info.com/valencia-kalon-ne-gjysmefinale-le-prapa-rivalet-e-villarreal/60%Daily2019-04-18 20:47
https://kosova-info.com/haradinaj-fisnik-ismaili-ne-luften-e-uck-se-ka-mbush-bateria/60%Daily2019-04-18 20:43
https://kosova-info.com/aktori-i-famshem-transformon-pamjen-pas-shtate-vitesh/60%Daily2019-04-18 20:40
https://kosova-info.com/cka-te-beni-kur-e-urreni-punen-tuaj/60%Daily2019-04-18 20:39
https://kosova-info.com/cka-te-beni-kur-e-urreni-punen-tuaj-2/60%Daily2019-04-18 20:39
https://kosova-info.com/thaci-do-kerkoj-nga-merkel-dhe-macron-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-04-18 20:34
https://kosova-info.com/miller-deshton-ne-testet-e-droges-wilder-nuk-kursen-kritikat-per-te/60%Daily2019-04-18 20:33
https://kosova-info.com/vendet-me-te-sigurta-per-te-jetuar-per-grate/60%Daily2019-04-20 13:20
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine-nje-i-lenduar/60%Daily2019-04-18 20:25
https://kosova-info.com/trajneri-i-hoffenheim-flirton-me-bayern-munich/60%Daily2019-04-18 20:21
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-me-portretin-me-te-bukur-familjar/60%Daily2019-04-18 20:19
https://kosova-info.com/thaci-ska-marreveshje-perfundimtare-me-serbine-pa-shba-te-dhe-britanine/60%Daily2019-04-18 20:15
https://kosova-info.com/nasim-haradinaj-flet-per-rrustem-berishen-kater-here-kam-shtyre-urdhrin-per-shkarkimin-e-tij-ne-koshare/60%Daily2019-04-18 20:13
https://kosova-info.com/sassuolo-apo-inter-politano-vendos-per-te-ardhmen/60%Daily2019-04-18 20:04
https://kosova-info.com/ahmeti-dialogu-kosove-serbi-do-te-jete-ne-fokusin-e-samitit-te-berlinit/60%Daily2019-04-18 20:02
https://kosova-info.com/keshtu-u-duk-per-ditelindjen-e-24-te-demi-rose/60%Daily2019-04-18 19:59
https://kosova-info.com/tri-kamera-te-pasme-zbulohen-detajet-mbi-gjeneraten-e-ardhshme-te-iphone/60%Daily2019-04-18 19:52
https://kosova-info.com/lista-serbe-zyrtarizon-kandidaturen-per-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-te-veriut/60%Daily2019-04-18 19:50
https://kosova-info.com/keto-jane-rezultatet-e-pjeseve-te-para-ne-ligen-e-evropes-shperthen-chelsea/60%Daily2019-04-18 19:48
https://kosova-info.com/thaci-do-kerkoj-nga-merkel-dhe-macron-liberalizimin-e-vizave-dhe-bindjen-e-serbise-per-njohje/60%Daily2019-04-18 19:42
https://kosova-info.com/lori-hoxha-ndez-rrjetin-ne-bikini/60%Daily2019-04-18 19:40
https://kosova-info.com/thaci-ne-berlin-sdo-kete-dialog-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-04-18 19:36
https://kosova-info.com/presidenti-i-napolit-thumbon-ronaldon-per-deshtimin-e-juventus-kerkon-edhe-ndryshime-nga-uefa/60%Daily2019-04-18 19:30
https://kosova-info.com/gashi-ne-berlin-do-te-diskutohet-per-ne-gjermania-kunder-ndarjes/60%Daily2019-04-18 19:27
https://kosova-info.com/a-po-bashkepunon-edhe-gjiko-me-reperin-francez/60%Daily2019-04-18 19:19
https://kosova-info.com/zyrtare-qemajl-mustafa-kandidat-per-kryetar-te-pdk-se-ne-gjilan/60%Daily2019-04-18 19:17
https://kosova-info.com/pochettino-shpreson-per-rikthimin-e-kane-le-gjithcka-te-hapur/60%Daily2019-04-18 19:15
https://kosova-info.com/20-ushtrite-me-te-fuqishme-te-botes/60%Daily2019-04-18 19:14
https://kosova-info.com/ten-hag-vendos-per-te-ardhmen-shuan-dilemat-e-medha/60%Daily2019-04-18 19:00
https://kosova-info.com/flaka-krelani-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2019-04-18 18:59
https://kosova-info.com/dallavere-me-rezultatet-ne-fsk/60%Daily2019-04-18 18:50
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-reagon-ashper-per-shpifjet-qe-beri-faqja-me-ramushin-kryeminister/60%Daily2019-04-18 18:48
https://kosova-info.com/kundershtari-i-ri-i-joshua-mesohet-javen-tjeter-keto-jane-opsionet/60%Daily2019-04-18 18:45
https://kosova-info.com/keto-imazhe-te-zjarrta-te-rina-balajt-nuk-duhet-te-lini-pa-pare/60%Daily2019-04-18 18:40
https://kosova-info.com/me-ne-fund-mot-pranveror-keto-jane-temperaturat-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-04-18 18:32
https://kosova-info.com/ylli-i-romes-ne-dyshim-per-derbin-ndaj-inter/60%Daily2019-04-18 18:30
https://kosova-info.com/me-te-lumtur-se-kurre-meda-publikon-kete-foto-prane-bashkeshortes/60%Daily2019-04-18 18:19
https://kosova-info.com/vv-i-pergjigjet-haradinajt-per-besimin-e-qytetareve-flasin-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2019-04-18 18:18
https://kosova-info.com/rose-optimist-tottenham-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-18 18:16
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-vrasjen-e-dy-policeve-kercenon-deshmitarin-e-di-ku-ndodhet-familja-jote/60%Daily2019-04-18 18:16
https://kosova-info.com/qytetari-akuzon-policet-se-e-rrahen-pasi-kerkoi-te-mos-e-gjobitnin/60%Daily2019-04-18 18:12
https://kosova-info.com/ne-londer-protestohet-kunder-ndryshimeve-klimatike/60%Daily2019-04-18 18:07
https://kosova-info.com/erdogan-pranon-fitoren-e-kandidatit-te-opozites-ne-stamboll/60%Daily2019-04-18 17:59
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-nderron-stilin-e-flokeve/60%Daily2019-04-18 17:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-arsenal/60%Daily2019-04-18 17:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-slavia-prague/60%Daily2019-04-18 17:57
https://kosova-info.com/fotografite-qe-tregojne-sesi-teknologjia-na-ndryshoi-jeten-per-te-keq/60%Daily2019-04-19 08:08
https://kosova-info.com/zyrtare-bedri-hamza-kandidat-per-kryetar-te-pdk-se-ne-mitrovice/60%Daily2019-04-18 17:47
https://kosova-info.com/yjet-e-premierliges-do-te-bojkotojne-rrjetet-sociale-per-shkak-te-racizmit/60%Daily2019-04-18 17:44
https://kosova-info.com/dua-lipa-sjell-pamje-nga-performanca-e-saj-ne-kine/60%Daily2019-04-18 17:40
https://kosova-info.com/ter-stegen-tregon-pse-nuk-festoi-per-golin-e-dyte-te-messi-ndaj-man-utd/60%Daily2019-04-18 17:30
https://kosova-info.com/ekspertet-zbulojne-tri-keshilla-natyrale-per-rritjen-e-penisit/60%Daily2019-04-18 17:30
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-konstituiv-i-keshillit-ekonomiko-social/60%Daily2019-04-18 17:23
https://kosova-info.com/edhe-vetevendosje-do-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri/60%Daily2019-04-18 17:19
https://kosova-info.com/si-ia-kalove-ne-shkolle-pyetja-qe-sipas-psikologeve-nuk-duhet-bere-femijeve-cdo-dite/60%Daily2019-04-20 10:18
https://kosova-info.com/simeone-ka-disa-fjale-per-kritikat-e-messit-nga-argjentina/60%Daily2019-04-18 17:18
https://kosova-info.com/liga-e-holandes-i-ben-favor-ajaxit-shtyhet-komplet-xhiroja-para-ndeshjes-me-tottenham/60%Daily2019-04-18 17:09
https://kosova-info.com/shba-ka-arrestuar-kandidatin-presidencial-te-guatemales/60%Daily2019-04-18 17:06
https://kosova-info.com/iraku-dhe-arabia-saudite-bashkepunim-ne-ceshtje-te-sigurise/60%Daily2019-04-18 16:56
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaku-i-djegies-se-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-18 16:54
https://kosova-info.com/e-duan-shume-skuadra-por-po-e-transferon-bayern-munich/60%Daily2019-04-18 16:53
https://kosova-info.com/ekipi-negociator-pa-pune-ne-pritje-te-zhbllokimit-te-bisedimeve/60%Daily2019-04-18 16:49
https://kosova-info.com/drejtori-i-friedrich-ebert-stiftung-nga-dialogu-nevojitet-nje-marreveshje-e-zbatueshme-jo-nje-marreveshje-kot/60%Daily2019-04-18 16:46
https://kosova-info.com/barcelona-rikthen-interesimin-per-willian/60%Daily2019-04-18 16:38
https://kosova-info.com/veseli-u-dergon-leter-gjitha-vendeve-mike-per-masakrat-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-04-18 16:30
https://kosova-info.com/jadon-sancho-afer-kalimit-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-04-18 16:22
https://kosova-info.com/jadon-sancho-afer-kalimit-te-gjiganti-evropian/60%Daily2019-04-18 16:22
https://kosova-info.com/ambasadori-scott-zgjidhja-amerikane-per-kosoven-dhe-serbine-eshte-njohja-reciproke/60%Daily2019-04-18 16:21
https://kosova-info.com/gresa-dhe-besiana-shkelqejne-ne-setin-e-ri-fotografik/60%Daily2019-04-18 16:19
https://kosova-info.com/haradinaj-per-raportin-e-reporteret-pa-kufij-inkurajuese-renditja-e-kosoves-sa-i-perket-lirise-se-shtypit/60%Daily2019-04-18 16:14
https://kosova-info.com/franca-falenderon-kosoven-per-mbeshtetje-pas-zjarrit-ne-katedralen-notre-dame/60%Daily2019-04-18 16:13
https://kosova-info.com/putin-dhe-kim-jong-un-takohen-ne-fund-te-ketij-muaji/60%Daily2019-04-18 16:03
https://kosova-info.com/pochettino-me-dy-transferime-te-medha-te-tottenham/60%Daily2019-04-18 16:02
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-hani-nje-banane-e-nje-avokado-cdo-dite/60%Daily2019-04-18 16:01
https://kosova-info.com/e-njihni-vogelushin-ne-foto-tani-eshte-artist-shume-i-famshem/60%Daily2019-04-18 16:00
https://kosova-info.com/teologu-behrami-padit-ternaven-perseri-tash-per-rastin-e-ngacmimeve-seksuale/60%Daily2019-04-18 15:51
https://kosova-info.com/ahmeti-u-kunderpergjigjet-akuzave-per-punesime-familjare-ne-delegacion/60%Daily2019-04-18 15:48
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-ne-kosove-shenohen-342-raste-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2019-04-18 15:43
https://kosova-info.com/man-utd-ka-nevoje-per-gjashte-transferime/60%Daily2019-04-18 15:42
https://kosova-info.com/perfundon-faza-e-pare-e-seleksionimit-te-kandidateve-per-rekrute-te-fsk-se/60%Daily2019-04-18 15:42
https://kosova-info.com/pa-te-nuk-mundem-thote-alberie-hadergjonaj-ne-kengen-e-re/60%Daily2019-04-18 15:39
https://kosova-info.com/kandidatet-per-president-ne-gjah-per-votat-e-komunitetit-tjeter/60%Daily2019-04-18 15:29
https://kosova-info.com/ky-ishte-reagimi-i-aro-muric-pas-eliminimit-te-man-cityt-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2019-04-18 15:27
https://kosova-info.com/10-shtetet-me-te-sigurta-per-gazetare/60%Daily2019-04-18 15:22
https://kosova-info.com/baby-g-ne-fokus-ka-fizikun-seksi-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2019-04-18 15:19
https://kosova-info.com/dicka-e-pazakonte-ndodh-ne-parlamentin-evropian/60%Daily2019-04-18 15:17
https://kosova-info.com/real-madrid-i-ka-500-milione-euro-per-transferime/60%Daily2019-04-18 15:15
https://kosova-info.com/largimi-i-qytetareve-nga-kosova-mund-te-ndikoje-ne-vendimmarrjen-per-viza/60%Daily2019-04-18 15:04
https://kosova-info.com/vajza-e-kryetarit-te-gjilanit-vazhdon-me-pozat-provokuese/60%Daily2019-04-18 14:59
https://kosova-info.com/stenta-1-ish-ministri-agani-dhe-ish-sekretari-shabani-kerkojne-te-lirohen-nga-akuzat/60%Daily2019-04-18 14:59
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-liria-e-mediave-thelbesore-ne-demokraci/60%Daily2019-04-18 14:56
https://kosova-info.com/barr-mueller-nuk-ka-gjetur-se-trump-pengoi-drejtesine/60%Daily2019-04-18 14:56
https://kosova-info.com/zaev-presidenti-te-zgjidhet-nga-kuvendi-parate-e-fushates-te-shkojne-tek-qytetaret/60%Daily2019-04-18 14:52
https://kosova-info.com/kuzhinieri-italian-gabimi-i-madh-qe-bejme-kur-gatuajme-pasta/60%Daily2019-04-20 06:32
https://kosova-info.com/tifozet-e-rahovecit-i-akuzojne-dy-anetaret-e-ylli-golden-eagle-per-kurdisje-te-ndeshjes/60%Daily2019-04-18 14:49
https://kosova-info.com/shpikja-e-koordinatoreve-nga-qeveria-haradinaj-sndalen-emerimet-e-reja/60%Daily2019-04-18 14:48
https://kosova-info.com/shba-shton-trysnin-ndaj-kubes-per-rolin-ne-venezuele/60%Daily2019-04-18 14:45
https://kosova-info.com/ylli-i-chelseas-e-refuzon-kontraten-e-re-deshiron-te-largohet/60%Daily2019-04-18 14:44
https://kosova-info.com/5-mije-euro-gjobe-nese-qeni-juaj-ndeshet-me-nje-qen-tjeter/60%Daily2019-04-18 14:42
https://kosova-info.com/vleresohet-mbeshtetja-holandeze-per-sistemin-prokuroria/60%Daily2019-04-18 14:40
https://kosova-info.com/ana-e-erret-e-telefonave-te-palosshem-per-te-cilen-samsung-nuk-paralajmeroi-asgje/60%Daily2019-04-18 14:39
https://kosova-info.com/getinjo-publikon-kengen-e-re-selfmade/60%Daily2019-04-18 14:38
https://kosova-info.com/komuna-e-prizrenit-organizon-konference-per-adaptimin-e-komunave-ne-ndryshimet-klimatike/60%Daily2019-04-18 14:37
https://kosova-info.com/denohet-me-nje-vit-burgim-personi-qe-merrej-me-trafikim-te-njerezve/60%Daily2019-04-18 14:32
https://kosova-info.com/linda-halimi-duke-e-pritur-veren-tregon-linjat-trupore/60%Daily2019-04-18 14:26
https://kosova-info.com/inter-me-dy-transferime-nga-roma/60%Daily2019-04-18 14:26
https://kosova-info.com/zvicra-debon-kosovaren-mori-para-22-vjet-pa-punuar-asgje/60%Daily2019-04-18 14:22
https://kosova-info.com/personat-qe-menjanojne-ngrenien-e-ketij-vakti-te-dites-rrezikohen-nga-sulmi-i-zemres/60%Daily2019-04-18 14:21
https://kosova-info.com/koordinatori-hoti-dhe-kryetari-muhaxheri-percjellin-garen-komunale-ne-peje/60%Daily2019-04-18 14:15
https://kosova-info.com/plisave-u-deshton-udhetimi-ne-gjilan/60%Daily2019-04-18 14:12
https://kosova-info.com/rita-ora-bashkepunon-me-kompanine-conecuh-per-pije-alkoolike/60%Daily2019-04-18 14:10
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-ndaj-dy-te-pandehurve-per-vjedhje-te-rende-ne-peje/60%Daily2019-04-18 14:08
https://kosova-info.com/pas-eliminimit-nga-chl-juventus-merr-nje-tjeter-lajm-trondites/60%Daily2019-04-18 13:58
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri-mbi-58-mije-votues/60%Daily2019-04-18 13:57
https://kosova-info.com/arsenal-me-super-transferim-nga-barcelona/60%Daily2019-04-18 13:42
https://kosova-info.com/notre-dame-dhe-humbjet-e-tjera-te-njerezimit-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2019-04-18 13:39
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-presidentin-e-berzh-it-konfirmohet-mbeshtetja-per-projektet-zhvillimore/60%Daily2019-04-18 13:37
https://kosova-info.com/on-records-kthen-perkohesisht-ne-youtube-kenget-e-mozzik-dhe-getinjos/60%Daily2019-04-18 13:37
https://kosova-info.com/pas-shkarkimit-nga-monaco-henry-po-e-merr-drejtimin-e-kesaj-skuadre/60%Daily2019-04-18 13:28
https://kosova-info.com/bizneset-dhe-ministria-e-bujqesise-u-dakorduan-per-zgjidhjen-e-problemeve/60%Daily2019-04-18 13:27
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/60%Daily2019-04-18 13:25
https://kosova-info.com/basha-tradhtohet-edhe-nga-tre-aleate/60%Daily2019-04-18 13:17
https://kosova-info.com/ciao-icardi-inter-gjen-sulmuesin-e-ri/60%Daily2019-04-18 13:13
https://kosova-info.com/don-lushi-e-xhabir-hamiti-e-mbjellin-pemen-e-bashkejeteses/60%Daily2019-04-18 13:11
https://kosova-info.com/policia-gjermane-kap-serbin-qe-fuste-shqiptare-ilegalisht-ne-gjermani/60%Daily2019-04-18 13:05
https://kosova-info.com/neser-fillon-vaksinimi-kunder-fruthit-ne-shkollat-fillore-dhe-te-mesme/60%Daily2019-04-18 13:01
https://kosova-info.com/ish-sulmuesi-shqiptar-pjese-e-stafit-te-edy-rejas-te-shqiperia/60%Daily2019-04-18 12:56
https://kosova-info.com/trendi-i-ri-qe-beri-buje-ne-rrjet-foto-me-pantallona-te-tejdukshem/60%Daily2019-04-18 12:56
https://kosova-info.com/hamza-priti-ne-takim-presidentin-e-berzh-it-suma-chakrabarti/60%Daily2019-04-18 12:45
https://kosova-info.com/pas-denimit-nga-fifa-chelsea-merr-lajmin-e-madh/60%Daily2019-04-18 12:42
https://kosova-info.com/zevendesministri-krasniqi-vizitoi-grate-fermere-ne-tregun-mobil-ne-prishtine/60%Daily2019-04-18 12:36
https://kosova-info.com/rreziku-nga-mishi-i-prishur-kosova-merr-masa-te-rrepta-ndaj-importit/60%Daily2019-04-18 12:36
https://kosova-info.com/219-kerkesa-per-legalizimin-e-armeve-marrin-pelqimin-e-mpb-se/60%Daily2019-04-18 12:30
https://kosova-info.com/ky-lojtar-e-do-pensionimin-te-bayern-munich/60%Daily2019-04-18 12:27
https://kosova-info.com/kosova-synon-ti-trajtoje-rastet-e-infarktit-akut-brenda-dy-oresh/60%Daily2019-04-18 12:23
https://kosova-info.com/rama-nuk-do-te-kete-rikthim-vizash-vendimi-i-holandes-politik/60%Daily2019-04-18 12:19
https://kosova-info.com/karriera-si-avokate-kim-kardashian-kalon-me-sukses-provimin-e-pare/60%Daily2019-04-18 12:18
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-behet-gati-te-zbarkoje-ne-san-siro/60%Daily2019-04-18 12:15
https://kosova-info.com/gazetarja-ia-permend-moshen-jeni-gjaknxehte-reagimi-i-cakajt/60%Daily2019-04-18 12:14
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-kerkon-largimin-e-mike-pompeo-nga-bisedimet/60%Daily2019-04-18 12:13
https://kosova-info.com/ligji-anti-shpifje-rama-vjen-se-shpejti-svazhdohet-me-keshtu/60%Daily2019-04-18 12:11
https://kosova-info.com/hazard-te-real-madrid-eshte-pune-e-kryer-por-jo-edhe-pogba/60%Daily2019-04-18 12:04
https://kosova-info.com/keshilltarja-e-trumpit-zhvillon-bisedime-ne-moske/60%Daily2019-04-18 11:59
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-vojisllav-sheshel-eshte-dhender-nga-kosova/60%Daily2019-04-18 11:59
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-populli-po-i-beson-me-shume-aak-se-sesa-vetevendosjes/60%Daily2019-04-18 11:54
https://kosova-info.com/nagavci-korrupsioni-dhe-punesimet-partiake-po-rriten-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-18 11:50
https://kosova-info.com/ancelotti-na-jep-lajmin-e-keq-zbulon-pensionimin-e-ronaldos/60%Daily2019-04-18 11:49
https://kosova-info.com/tahiri-bizneset-vendore-dhe-te-huaja-do-kene-nje-adrese-unike-te-drejtesise/60%Daily2019-04-18 11:45
https://kosova-info.com/presidenti-i-indonezise-kryeson-per-fitore-ne-sondazh-policia-paralajmeron-per-sigurine/60%Daily2019-04-18 11:41
https://kosova-info.com/haradinaj-kunder-korrigjimit-marreveshja-me-serbine-duhet-te-arrihet-ne-kufijte-ekzistues/60%Daily2019-04-18 11:33
https://kosova-info.com/barca-me-oferte-marramendese-per-rashford/60%Daily2019-04-18 11:28
https://kosova-info.com/merkel-e-trishtuar-per-tragjedine-e-madeiras/60%Daily2019-04-18 11:20
https://kosova-info.com/klopp-pyetet-per-situaten-e-shaqirit-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2019-04-18 11:13
https://kosova-info.com/aeroporti-i-gjakoves-i-jepet-ne-shfrytezim-ministrise-se-mbrojtjes/60%Daily2019-04-18 11:11
https://kosova-info.com/migrimi-i-kosovareve-nga-frustrimi-dhe-gjetja-e-vendeve-te-punes/60%Daily2019-04-18 10:56
https://kosova-info.com/osbe-per-zgjedhjet-ne-shqiperi-problem-polarizimi/60%Daily2019-04-18 10:56
https://kosova-info.com/komike-lojtari-i-tottenhamit-ja-sa-kohe-pas-ndeshjes-e-kam-kuptuar-qe-jemi-kualifikuar/60%Daily2019-04-18 10:55
https://kosova-info.com/azra-po-martohet-me-aktorin-e-njohur/60%Daily2019-04-18 10:51
https://kosova-info.com/basha-pd-hyn-ne-zgjedhje-por-me-kushte/60%Daily2019-04-18 10:45
https://kosova-info.com/haradinaj-batalioni-atlantiku-tregimi-me-kuptimplote-per-luftetarin-shqiptar/60%Daily2019-04-18 10:44
https://kosova-info.com/kurti-takon-vasfije-krasniqin-nje-nga-krimet-me-te-renda-te-luftes-ne-kosove-jane-dhunimet-seksuale/60%Daily2019-04-18 10:42
https://kosova-info.com/greqia-i-kerkon-gjermanise-300-miliarde-euro-demshperblim-lufte/60%Daily2019-04-18 10:38
https://kosova-info.com/publikohen-qindra-foto-te-reja-te-intervenimit-te-nato-s-ne-kosove/60%Daily2019-04-18 10:31
https://kosova-info.com/lojtari-i-man-utd-kerkon-falje-per-paraqitjen-e-dobet-kunder-barcelones/60%Daily2019-04-18 10:27
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-rreth-gjysme-milione-euro-per-zgjedhjet-ne-veri/60%Daily2019-04-18 10:26
https://kosova-info.com/dieta-strikte-e-beyonce-pas-lindjes/60%Daily2019-04-18 10:26
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-ndan-20-mije-euro-per-katedralen-notre-dame/60%Daily2019-04-18 10:21
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-ligen-e-kampioneve-5/60%Daily2019-04-18 10:14
https://kosova-info.com/psd-del-me-propozime-per-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2019-04-18 10:12
https://kosova-info.com/mmph-dhe-un-habitat-ndihmojne-komunat-e-kosoves/60%Daily2019-04-18 10:02
https://kosova-info.com/conte-flet-me-ne-fund-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-04-18 09:50
https://kosova-info.com/haradinaj-evropa-ia-ka-borxh-kosoves-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-04-18 09:48
https://kosova-info.com/veseli-batalionit-te-atlantiku-lufta-clirimtare-nuk-do-te-kishte-kuptim-pa-bashkatdhetaret/60%Daily2019-04-18 09:46
https://kosova-info.com/filluan-punimet-ne-rrugen-gerlice-e-eperme-shterpce-brezovice/60%Daily2019-04-18 09:43
https://kosova-info.com/faqja-me-ramushin-kryeminister-shperndane-lajme-te-rreme-per-pdk-ne/60%Daily2019-04-18 09:42
https://kosova-info.com/barcelona-liverpool-ky-eshte-komenti-i-luis-suarez/60%Daily2019-04-18 09:33
https://kosova-info.com/rasti-i-vrasjes-se-dy-policeve-te-unmik-me-2004-ne-shqyrtim-akuzohen-dy-te-dyshuar-te-tjere/60%Daily2019-04-18 09:32
https://kosova-info.com/skena-te-nxehta-mes-femrave-ne-filmin-shqiptar-vule/60%Daily2019-04-18 09:31
https://kosova-info.com/daciq-vuciq-do-te-jete-nen-presion-ne-berlin-takimi-eshte-ftuar-pa-njoftimin-e-be-se/60%Daily2019-04-18 09:30
https://kosova-info.com/publikohet-traileri-i-filmit-vule-premiera-ne-tirane/60%Daily2019-04-18 09:24
https://kosova-info.com/mogherini-pret-qe-ne-qershor-maqedonia-e-shqiperia-te-hapin-negociatat-e-anetaresimit/60%Daily2019-04-18 09:18
https://kosova-info.com/chelsea-ia-tregon-realit-cmimin-e-ri-te-hazardit/60%Daily2019-04-18 09:17
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-po-heton-tenderin-multimilionesh-te-autostrades-se-gjilanit/60%Daily2019-04-18 09:17
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-trajtimi-i-infarktit-ne-dy-ore-e-para-ne-te-gjithe-kosoven/60%Daily2019-04-18 09:15
https://kosova-info.com/dalin-pamje-te-reja-a-gaboi-var-te-goli-i-llorentes/60%Daily2019-04-18 09:08
https://kosova-info.com/tifozja-e-juventusit-pushton-instagramin-e-zhveshur/60%Daily2019-04-18 09:06
https://kosova-info.com/veseli-takon-delegacionin-e-batalionit-te-atlantiku-edhe-pas-dy-dekadash-serbia-po-mohon-krimet/60%Daily2019-04-18 09:01
https://kosova-info.com/juventus-mesohet-koha-e-largimit-te-ronaldos/60%Daily2019-04-18 08:53
https://kosova-info.com/adelina-emini-takohet-me-fadil-berishen-ne-new-york-realizon-fotosesionin-perrallor/60%Daily2019-04-18 08:47
https://kosova-info.com/opozita-e-re-me-dy-grupe-parlamentare-ne-kuvend-ja-kryetaret/60%Daily2019-04-18 08:45
https://kosova-info.com/rasti-ndaj-te-akuzuarit-se-kercenoi-kryeministrin-haradinaj-do-te-kaloje-ne-departamentin-special/60%Daily2019-04-18 08:44
https://kosova-info.com/integrimi-i-ballkanit-ne-be-sa-me-pare-te-jete-e-mundur/60%Daily2019-04-18 08:38
https://kosova-info.com/revolucion-te-man-utd-largohen-11-lojtare/60%Daily2019-04-18 08:37
https://kosova-info.com/facebook-ka-grumbulluar-kontaktet-e-email-it-prej-1-5-milion-perdoruesve/60%Daily2019-04-18 08:32
https://kosova-info.com/kamioni-godet-veturen-ne-vushtrri-tre-persona-te-lenduar/60%Daily2019-04-18 08:32
https://kosova-info.com/kapen-me-marihuane-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-04-18 08:32
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-ne-kline-per-armembajtje-pa-leje/60%Daily2019-04-18 08:31
https://kosova-info.com/reagimi-pikellues-i-son-kur-e-kupton-se-nuk-ka-te-drejte-loje-kunder-ajax/60%Daily2019-04-18 08:29
https://kosova-info.com/5-arsye-pse-nuk-duhet-ta-lini-mengjesin/60%Daily2019-04-18 08:21
https://kosova-info.com/big-mama-ia-siguron-udhetimin-per-ne-turqi-vajzes-nga-skenderaj/60%Daily2019-04-18 08:17
https://kosova-info.com/liverpool-prezanton-fanellat-e-vecanta-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-04-18 08:15
https://kosova-info.com/aksident-zingjiror-mes-10-veturash-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2019-04-18 08:14
https://kosova-info.com/per-nje-dite-28-aksidente-trafiku/60%Daily2019-04-18 08:01
https://kosova-info.com/fillojne-stervitjet-shkollore-per-zvogelimin-e-rreziqeve-nga-termetet/60%Daily2019-04-18 08:01
https://kosova-info.com/kylie-jenner-kthehet-ne-kohe-publikon-imazhet-ne-bikini-nga-pushimet/60%Daily2019-04-18 07:59
https://kosova-info.com/prinder-kujdes-ky-veprim-po-ben-qe-femijet-tuaj-te-rriten-ne-menyren-e-gabuar/60%Daily2019-04-18 07:58
https://kosova-info.com/veseli-ngritni-aktakuza-per-politikane-te-profilit-te-larte-ka-shume-te-korruptuar/60%Daily2019-04-18 07:56
https://kosova-info.com/van-dijk-keshtu-do-ta-ndalim-messin/60%Daily2019-04-18 07:54
https://kosova-info.com/ministri-sander-lleshaj-sot-ne-interpelance/60%Daily2019-04-18 07:53
https://kosova-info.com/reporteret-pa-kufij-kosova-ne-vendin-e-75-per-lirine-e-shtypit/60%Daily2019-04-18 07:47
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shuma-qe-do-te-ndaj-qeveria-per-rindertimin-e-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-18 07:47
https://kosova-info.com/policia-e-nju-jorkut-e-arreston-personin-qe-po-hynte-me-benzine-%e2%80%8b%e2%80%8bne-katedralen-e-st-patrick/60%Daily2019-04-18 07:40
https://kosova-info.com/guardiola-nuk-e-fiton-championsin-sepse-nuk-e-ka-messin/60%Daily2019-04-18 07:39
https://kosova-info.com/ne-ke-thone-se-nuk-ka-asnje-kerkese-per-heqjen-e-liberalizimit-te-vizave-per-shqiperine/60%Daily2019-04-18 07:27
https://kosova-info.com/cka-presin-kosova-dhe-serbia-nga-takimi-i-berlinit/60%Daily2019-04-18 07:24
https://kosova-info.com/ronela-hajati-provokon-me-kembe-ne-instagram/60%Daily2019-04-18 07:22
https://kosova-info.com/eliminimi-i-ronaldos-nga-champions-vjen-reagimi-i-messit/60%Daily2019-04-18 07:20
https://kosova-info.com/mkrs-investon-tri-projekte-kapitale-ne-rahovec-ne-vlere-2-milione-euro/60%Daily2019-04-18 07:19
https://kosova-info.com/parlamenti-grek-i-ben-thirrje-gjermanise-te-paguaje-demshperblimet-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2019-04-18 07:15
https://kosova-info.com/samiti-i-fundit-pse-brukseli-e-sheh-si-provokim-nismen-kineze/60%Daily2019-04-18 07:13
https://kosova-info.com/juventus-gjen-pasardhesin-e-allegrit/60%Daily2019-04-18 07:12
https://kosova-info.com/termet-i-fuqishem-ne-tajvan-2/60%Daily2019-04-18 07:07
https://kosova-info.com/telefoni-i-palosshem-i-samsung-shfaqet-nje-problem-serioz/60%Daily2019-04-18 07:04
https://kosova-info.com/aksidentohet-autobusit-29-te-vdekur-dhe-22-te-plagosur-ne-portugali/60%Daily2019-04-18 07:03
https://kosova-info.com/gare-per-henen-shba-e-ka-me-ngut-po-rusia/60%Daily2019-04-18 07:02
https://kosova-info.com/zyrtare-anulohet-lufta-joshua-miller-arsyeja-e-cuditshme/60%Daily2019-04-18 07:00
https://kosova-info.com/shskuk-ja-do-te-behet-me-trajtimin-e-infarktit-ne-dy-oret-e-para/60%Daily2019-04-18 06:57
https://kosova-info.com/sa-pak-vlen-paga-minimale-ne-shqiperi-me-e-uleta-ne-rajon-dhe-ne-evrope/60%Daily2019-04-18 06:55
https://kosova-info.com/morena-taraku-drejt-suksesit-nderkombetar-bashkepunon-me-reperin-e-huaj/60%Daily2019-04-18 06:52
https://kosova-info.com/publikohen-datat-e-perballjeve-gjysmefinale-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-18 06:51
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-pretendon-testin-e-armes-se-re/60%Daily2019-04-18 06:44
https://kosova-info.com/pochettino-befason-me-deklaraten-e-tij-pas-triumfit-kunder-man-cityt/60%Daily2019-04-18 06:43
https://kosova-info.com/anastasiya-ben-goditjen-e-radhes-e-shtrire/60%Daily2019-04-18 06:40
https://kosova-info.com/plani-i-paqes-per-lindjen-e-mesme-te-pranohet-me-mendje-te-hapur-thote-kushner/60%Daily2019-04-18 06:37
https://kosova-info.com/pergjigja-e-klopp-kur-u-pyet-se-si-planifikon-ta-ndal-messin/60%Daily2019-04-18 06:31
https://kosova-info.com/vuciq-e-kane-varrosur-mundesine-per-marreveshje-mes-serbise-dhe-kosoves/60%Daily2019-04-18 06:22
https://kosova-info.com/videoklipi-i-motrave-mustafa-nder-me-te-shikuarit-ne-shtetin-slloven/60%Daily2019-04-18 06:21
https://kosova-info.com/qeveria-sot-ndan-mjete-per-katedralen-notre-dame/60%Daily2019-04-18 06:21
https://kosova-info.com/reagimi-komik-i-faqes-se-man-city-per-golin-e-anuluar-nga-var/60%Daily2019-04-18 06:21
https://kosova-info.com/ska-brexit-me-shume-gjasa-per-dicka-te-crregullt-thone-ekonomistet/60%Daily2019-04-18 06:09
https://kosova-info.com/fansat-te-shqetesuar-nga-deklarata-e-britney-spears/60%Daily2019-04-18 06:09
https://kosova-info.com/proces-i-nderlikuar-deri-te-statusi-i-viktimes-se-dhunes-seksuale/60%Daily2019-04-18 06:09
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-e-guardiolas-te-goli-qe-var-ia-anuloi-man-cityt/60%Daily2019-04-18 06:07
https://kosova-info.com/asnje-indikacion-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2019-04-18 06:01
https://kosova-info.com/presidenti-i-berzh-it-viziton-kosoven/60%Daily2019-04-18 05:51
https://kosova-info.com/mblidhet-komisioni-hetimor-per-ptk-ne/60%Daily2019-04-18 05:49
https://kosova-info.com/qkuk-prezanton-programin-nacional-per-trajtim-te-infarktit-te-miokardit/60%Daily2019-04-18 05:46
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-16/60%Daily2019-04-18 05:39
https://kosova-info.com/mot-i-vranet-dhe-me-shi-4/60%Daily2019-04-18 05:33
https://kosova-info.com/qeveria-shqiptare-dhuron-100-mije-euro-per-notre-dame-shihni-si-tallet-sara-hoxha/60%Daily2019-04-17 21:58
https://kosova-info.com/guardiola-flet-pas-eliminimit-shokues-te-man-cityt/60%Daily2019-04-17 21:56
https://kosova-info.com/aeroplani-i-qeverise-gjermane-bllokon-pisten-ne-aeroport/60%Daily2019-04-17 21:50
https://kosova-info.com/porto-14-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-17 21:46
https://kosova-info.com/reka-qytetaret-jane-ne-unison-me-konceptim-tim-per-republiken/60%Daily2019-04-17 21:41
https://kosova-info.com/man-city-43-tottenham-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-17 21:34
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktorja-e-njohur-ne-moshen-16-vjecare/60%Daily2019-04-17 21:30
https://kosova-info.com/nje-cift-peson-vdekje-tragjike-ne-santorini-te-greqise/60%Daily2019-04-17 21:27
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-ri-qe-do-sjelle-facebook-tendence-per-kufizimin-e-perdoruesve/60%Daily2019-04-17 21:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-goli-qe-var-ia-anuloi-man-cityt-ne-minuten-e-93/60%Daily2019-04-17 21:15
https://kosova-info.com/cka-i-duhet-sot-kosoves-sipas-jakup-krasniqit/60%Daily2019-04-17 21:15
https://kosova-info.com/turqi-shtrenjtimi-i-qepeve-kthehet-ne-ceshtje-politike/60%Daily2019-04-17 21:05
https://kosova-info.com/mesohen-ciftet-gjysmefinaliste-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-04-17 21:04
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-shijojn-suksesin-e-kngs-romeojuliet/60%Daily2019-04-17 20:59
https://kosova-info.com/tottenhami-del-triumfues-ne-dramen-e-paparashikueshme-te-etihad-stadium/60%Daily2019-04-17 20:55
https://kosova-info.com/liverpool-fiton-lehtesisht-ne-portugali-kalon-ne-gjysmefinale/60%Daily2019-04-17 20:54
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnetanyahu-ngarkohet-me-krijimin-e-qeverise/60%Daily2019-04-17 20:49
https://kosova-info.com/kajtazi-edhe-rexhep-selimi-ka-qene-i-lidhur-me-shik/60%Daily2019-04-17 20:37
https://kosova-info.com/beyonce-i-surprizon-fansat-me-albumin-e-ri/60%Daily2019-04-17 20:29
https://kosova-info.com/a-kane-qene-glauku-e-aida-ne-shik-pergjigjet-xhavit-haliti/60%Daily2019-04-17 20:23
https://kosova-info.com/man-city-permbyse-gjithcka/60%Daily2019-04-17 20:23
https://kosova-info.com/telenovela-sbashk-masht-ska-fund-te-lumtur/60%Daily2019-04-17 20:10
https://kosova-info.com/dj-i-njohur-kosovar-behet-pjese-e-labelit-me-te-madh-ne-bote/60%Daily2019-04-17 20:00
https://kosova-info.com/pdk-ne-prizren-jemi-me-shume-se-ldk-e-vv-se-bashku/60%Daily2019-04-17 19:54
https://kosova-info.com/permbyset-autobusi-28-te-vdekur-ne-portugali/60%Daily2019-04-17 19:54
https://kosova-info.com/rezultate-te-cmendura-pas-pjeseve-te-para-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-17 19:48
https://kosova-info.com/shteti-i-ugandes-ofron-azil-per-presidentin-e-permbysur-te-sudanit/60%Daily2019-04-17 19:47
https://kosova-info.com/shqiptari-i-shumekerkuar-per-vrasje-ekstradohet-nga-gjermania/60%Daily2019-04-17 19:47
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-tregon-sa-kilograme-ka-tani-pasi-u-be-nene/60%Daily2019-04-17 19:39
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-tregon-sa-kilograme-ka-tani-pasi-u-be-nene-2/60%Daily2019-04-17 19:39
https://kosova-info.com/vdes-ish-presidenti-i-peruse-pasi-qelloi-veten-me-arme/60%Daily2019-04-17 19:37
https://kosova-info.com/nate-e-magjishme-futbolli-shenohet-edhe-goli-i-peste-ne-etihad/60%Daily2019-04-17 19:26
https://kosova-info.com/nezir-kraki-franca-ska-nevoje-per-pare-por-ne-kemi-nevoje-per-aleate/60%Daily2019-04-17 19:25
https://kosova-info.com/haliti-ne-koshare-po-del-se-nuk-ka-pasur-ushtare-por-vetem-komandante/60%Daily2019-04-17 19:24
https://kosova-info.com/dhurata-dora-neser-lanson-kengen-e-re/60%Daily2019-04-17 19:19
https://kosova-info.com/kush-e-ka-pritur-kete-shenohen-kater-gola-per-11-minuta-ne-derbin-man-city-tottenham/60%Daily2019-04-17 19:15
https://kosova-info.com/azemi-edhe-nese-paga-minimale-behet-700-euro-eshte-vone-te-rinjte-e-kane-ndare/60%Daily2019-04-17 19:10
https://kosova-info.com/start-i-furishem-ne-ndeshjen-man-city-tottenham-shenohet-gol-ne-minuten-e-4/60%Daily2019-04-17 19:09
https://kosova-info.com/ancelotti-kjo-skuader-nuk-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-17 19:05
https://kosova-info.com/qendra-shendetesore-e-zaptuar-qysh-prej-22-vitesh-shteti-i-pafuqishem-per-ta-liruar/60%Daily2019-04-17 19:04
https://kosova-info.com/shkollat-ende-pa-psikologe-droge-e-arme-ne-duart-e-nxenesve/60%Daily2019-04-17 19:01
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-shfaq-linjat-trupore-ne-fustanin-e-shkurter/60%Daily2019-04-17 18:59
https://kosova-info.com/paqartesi-per-pensionet-e-viteve-1990-1999/60%Daily2019-04-17 18:47
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-pergezon-vajzen-besianen-per-kengen-e-re/60%Daily2019-04-17 18:39
https://kosova-info.com/partite-mohojne-se-po-bejne-fushate-por-jane-te-gatshme-per-zgjedhje-2/60%Daily2019-04-17 18:38
https://kosova-info.com/uleset-e-garantuara-per-serbet-ne-kuvend-problem-per-kosoven-a-mund-te-ndryshohet-kushtetuta/60%Daily2019-04-17 18:28
https://kosova-info.com/specialistet-e-stomatologjise-i-kthehen-protestave-para-ministrise/60%Daily2019-04-17 18:21
https://kosova-info.com/edhe-nje-projekt-i-ri-muzikor-po-vjen-nga-gold-ag/60%Daily2019-04-17 18:19
https://kosova-info.com/hetimet-per-plackitjen-ne-rinas-prokuroret-marrin-ne-pyetje-bashkeshorten-e-viktimes/60%Daily2019-04-17 18:10
https://kosova-info.com/eliminojeni-dhjamin-e-barkut-vetem-me-keto-10-pije-qe-mund-ti-pergatisni-vete/60%Daily2019-04-18 13:00
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-vrasja-dhe-djegia-e-54-civileve-ne-poklek-flasin-te-mbijetuarit/60%Daily2019-04-17 17:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-tottenham/60%Daily2019-04-17 17:58
https://kosova-info.com/miliarda-euro-demshperblim-nga-lufta-greqia-e-ka-syrin-drejt-gjermanise/60%Daily2019-04-17 17:51
https://kosova-info.com/netanyahu-nominohet-per-formimin-e-qeverise-izraelite/60%Daily2019-04-17 17:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-porto-liverpool-2/60%Daily2019-04-17 17:48
https://kosova-info.com/cr7-apo-messi-mbappe-me-pergjigje-interesante/60%Daily2019-04-17 17:41
https://kosova-info.com/publikohen-rezultatet-per-kandidatet-qe-kaluan-testin-ne-fsk/60%Daily2019-04-17 17:40
https://kosova-info.com/bmw-do-terheqe-360-000-vetura-nga-tregu-kane-probleme-me-airbeg/60%Daily2019-04-17 17:35
https://kosova-info.com/pakistan-38-peshkatare-te-zhdukur-ne-detin-arabik/60%Daily2019-04-17 17:35
https://kosova-info.com/murtezaj-kufijte-etnik-sjane-te-pranueshem-ne-evropen-e-sotme/60%Daily2019-04-17 17:33
https://kosova-info.com/vijne-reagimet-e-para-pas-zenkes-salah-klopp/60%Daily2019-04-17 17:28
https://kosova-info.com/100-te-rijne-te-gjilanit-nenshkruajne-kontratat-e-punes-praktike-me-pagese/60%Daily2019-04-17 17:24
https://kosova-info.com/burri-qe-shtoi-potencen-seksuale-duke-nuhatur-urinen-e-tij-cdo-dite/60%Daily2019-04-17 17:20
https://kosova-info.com/aksioni-madheshtor-i-ajaxit-kur-me-nga-nje-te-prekur-te-topit-arrin-te-porta-e-juventusit/60%Daily2019-04-17 17:12
https://kosova-info.com/urinoi-ne-deren-e-kryeministrise-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-04-17 17:11
https://kosova-info.com/kryeimami-i-mitrovices-i-reagon-haradinajt-per-notre-dame-edhe-xhamia-e-ibrit-u-dogj/60%Daily2019-04-17 17:05
https://kosova-info.com/greta-koci-ve-ne-fokus-te-pasmet-atraktive/60%Daily2019-04-17 16:59
https://kosova-info.com/konflikti-ne-libi-rritet-ndjeshem-cmimi-i-naftes/60%Daily2019-04-17 16:58
https://kosova-info.com/apple-planifikon-te-lansoje-nje-version-te-rishikuar-te-iphone-8/60%Daily2019-04-17 16:53
https://kosova-info.com/cakaj-vendimi-i-holandes-eshte-krejtesisht-i-pamundur-nuk-ka-terheqje-te-vizave-per-shqiperine/60%Daily2019-04-17 16:48
https://kosova-info.com/cakaj-vendimi-i-holandes-eshte-krejtesisht-i-pamundur-nuk-ka-terheqje-te-vizave-per-shqiperine/60%Daily2019-04-17 16:48
https://kosova-info.com/ndodh-ne-kosove-i-gjithe-stadiumi-duartroket-golin-e-skuadres-kundershtare/60%Daily2019-04-17 16:48
https://kosova-info.com/shba-ja-me-sanksione-te-reja-ndaj-kubes-nikaraguas-dhe-venezueles/60%Daily2019-04-17 16:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-aktori-me-i-mire-kosovar-sipas-nita-latifit/60%Daily2019-04-17 16:39
https://kosova-info.com/rahoveci-behet-edhe-me-dy-stadiume-futbolli-dhe-nje-palester-te-re-sportive/60%Daily2019-04-17 16:37
https://kosova-info.com/partite-mohojne-se-po-bejne-fushate-por-jane-te-gatshme-per-zgjedhje/60%Daily2019-04-17 16:36
https://kosova-info.com/zbulohet-testi-i-ri-i-gjakut-qe-zbulon-mundesite-e-rikthimit-te-kancerit/60%Daily2019-04-17 16:31
https://kosova-info.com/pdk-e-vetme-perballe-listes-serbe-partite-tjera-nuk-marrin-pjese-ne-zgjedhjet-ne-veri/60%Daily2019-04-17 16:27
https://kosova-info.com/liverpool-ne-shok-sherr-mes-salah-dhe-klopp/60%Daily2019-04-17 16:22
https://kosova-info.com/mogherini-te-pershpejtohen-negociatat-e-pranimit-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-04-17 16:21
https://kosova-info.com/lumi-b-dhe-skerdi-kete-jave-publikojne-kengen-e-re/60%Daily2019-04-17 16:19
https://kosova-info.com/klauzola-e-fshehte-e-united-barcelona-sjell-pogban-te-reali/60%Daily2019-04-17 16:13
https://kosova-info.com/kryeimami-i-mitrovices-i-reagon-haradinajt-per-ndarjen-e-fondeve-per-katedralen-notre-dame/60%Daily2019-04-17 16:08
https://kosova-info.com/luana-vjollca-ne-studio-muzikore-po-pergatit-kengen-e-re/60%Daily2019-04-17 15:59
https://kosova-info.com/viti-1999-kur-franca-u-sillte-ndihma-qytetareve-te-kosoves/60%Daily2019-04-17 15:58
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-plackitja-ne-rinas-gjenden-gjurme-gishtash-ne-furgonin-e-grabitesve/60%Daily2019-04-17 15:57
https://kosova-info.com/kosova-e-shqiperi-shkembejne-pervojat-mes-autoriteteve-te-aviacionit-civil/60%Daily2019-04-17 15:55
https://kosova-info.com/perberesit-qe-nuk-duhet-ti-shtoni-asnjehere-sallates-nese-po-mbani-diete/60%Daily2019-04-17 15:52
https://kosova-info.com/trajneri-i-de-geas-kemi-kryer-stervitje-te-vecanta-para-perballjes-me-messin/60%Daily2019-04-17 15:51
https://kosova-info.com/hoxhaj-quan-krim-te-dyfishte-denimin-me-15-vjet-burgim-per-serbin-qe-vrau-31-civile/60%Daily2019-04-17 15:44
https://kosova-info.com/porsche-rikthehet-fuqishem-kjo-eshte-vetura-qe-sjelle/60%Daily2019-04-17 15:44
https://kosova-info.com/policia-ceke-kerkon-te-ngrihet-aktakuze-ndaj-kryeministrit-babis/60%Daily2019-04-17 15:39
https://kosova-info.com/getinjo-zbulon-daten-e-lansimit-te-kenges-se-re/60%Daily2019-04-17 15:39
https://kosova-info.com/per-vetem-tre-muaj-jane-leshuar-1-mije-e-709-viza-nga-kroacia/60%Daily2019-04-17 15:31
https://kosova-info.com/goli-i-bukur-i-messit-dhe-reagimi-i-cuditshem-i-pogbas/60%Daily2019-04-17 15:26
https://kosova-info.com/ish-presidenti-tentoi-te-vetevritet-para-se-te-arrestohet-per-ryshfet/60%Daily2019-04-17 15:25
https://kosova-info.com/akropoli-goditet-nga-rrufeja-4-te-plagosur-ne-greqi/60%Daily2019-04-17 15:24
https://kosova-info.com/capital-t-uron-halil-kastratin-per-ditelindje/60%Daily2019-04-17 15:19
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkandidati-i-opozites-shpallet-fitues-ne-stamboll/60%Daily2019-04-17 15:18
https://kosova-info.com/tusk-optimist-be-nuk-duhet-ta-braktise-anulimin-e-brexitit/60%Daily2019-04-17 15:16
https://kosova-info.com/mcallister-takimi-i-berlinit-do-te-kontribuoje-ne-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2019-04-17 15:16
https://kosova-info.com/ministri-i-shendetesise-asnje-femije-nuk-do-te-pranohet-ne-kopsht-dhe-ne-shkolla-i-pavaksinuar/60%Daily2019-04-17 15:12
https://kosova-info.com/qeveria-gjermane-bie-dakord-per-ashpersimin-e-rregullave-te-debimit/60%Daily2019-04-17 15:08
https://kosova-info.com/duka-zbulon-pse-zgjodhi-edy-rejan-per-trajner-te-shqiperise/60%Daily2019-04-17 15:02
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-super-luksoze-te-linda-halimit/60%Daily2019-04-17 14:59
https://kosova-info.com/tahiri-drejtesia-2020-do-ndryshojne-pervojen-e-qytetareve-me-drejtesine/60%Daily2019-04-17 14:55
https://kosova-info.com/feronikeli-dhe-trepca-89-triumfojne-ne-ndeshjet-e-para-gjysmefinale-te-kupes-se-kosoves/60%Daily2019-04-17 14:52
https://kosova-info.com/ska-kuorum-per-votim-nderpritet-seanca-e-kuvendit/60%Daily2019-04-17 14:51
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-do-flas-para-kongresit-amerikan-per-tmerrin-e-perjetuar-gjate-luftes/60%Daily2019-04-17 14:49
https://kosova-info.com/qe-nga-korriku-hyn-ne-fuqi-ligji-qe-ndalon-pornografine/60%Daily2019-04-17 14:44
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-edy-reja-si-trajner-i-shqiperise/60%Daily2019-04-17 14:40
https://kosova-info.com/engjellusha-salihu-sjell-kengen-e-re-fejesa/60%Daily2019-04-17 14:39
https://kosova-info.com/kriza-ne-sudan-omar-al-bashir-dergohet-ne-burg/60%Daily2019-04-17 14:33
https://kosova-info.com/lady-gaga-u-nda-nga-i-fejuari-shkaku-i-xhelozise-se-tepruar/60%Daily2019-04-17 14:33
https://kosova-info.com/mposhtni-thartiren-ne-lukth-duke-ndjekur-keto-keshilla/60%Daily2019-04-20 16:20
https://kosova-info.com/milan-me-dy-super-transferime-nga-ajax/60%Daily2019-04-17 14:25
https://kosova-info.com/ish-presidenti-i-peruse-tentoi-te-vetevritet-para-se-te-arrestohet-per-ryshfet/60%Daily2019-04-17 14:25
https://kosova-info.com/kejvina-kthella-pozon-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2019-04-17 14:19
https://kosova-info.com/konjufca-haradinajt-pse-kosova-paska-para-per-asfalt-e-jo-per-energji-elektrike/60%Daily2019-04-17 14:17
https://kosova-info.com/16-statuja-historike-ne-notre-dame-u-larguan-4-dite-perpara-zjarrit/60%Daily2019-04-17 14:14
https://kosova-info.com/kryenin-grabitje-me-arme-arrestohen-tre-shqiptare-ne-itali/60%Daily2019-04-17 14:09
https://kosova-info.com/arifi-kemi-probleme-me-regjistrimin-e-shqiptareve-serbia-smerr-parasysh-kerkesat-tona/60%Daily2019-04-17 14:09
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-kombetares-mberrin-ne-tirane-sot-behet-prezantimi-i-tij/60%Daily2019-04-17 14:05
https://kosova-info.com/rita-ora-duke-u-dhene-dhurata-femijeve-ne-kosove-publikohen-videot/60%Daily2019-04-17 14:04
https://kosova-info.com/gjobat-ne-trafik-ia-mbushin-buxhetin-prishtines-gjysme-milioni-euro-per-tre-muaj/60%Daily2019-04-17 13:59
https://kosova-info.com/mzhr-ja-i-dhuron-komunes-se-mitrovices-100-mije-euro/60%Daily2019-04-17 13:56
https://kosova-info.com/shkup-polemika-rreth-zbatimit-te-reformave-ne-gjyqesor/60%Daily2019-04-17 13:55
https://kosova-info.com/inter-me-super-transferim-nga-man-city/60%Daily2019-04-17 13:54
https://kosova-info.com/keds-gjelberon-kopshtet-e-tri-shkollave/60%Daily2019-04-17 13:50
https://kosova-info.com/haradinaj-kemi-blere-qindra-miliona-euro-energji-nga-serbia-kosova-e-re-duhet-te-perfundohet/60%Daily2019-04-17 13:48
https://kosova-info.com/%e2%80%8blluka-ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re-eshte-jetik/60%Daily2019-04-17 13:47
https://kosova-info.com/man-utd-me-gjashte-transferime-ne-vere/60%Daily2019-04-17 13:43
https://kosova-info.com/mariza-ikonomi-braktis-shqiperine-zhvendoset-ne-karaibe-per-te-jetuar/60%Daily2019-04-17 13:41
https://kosova-info.com/nora-istrefi-preferoj-te-shoh-me-sy-te-mbyllur/60%Daily2019-04-17 13:30
https://kosova-info.com/viktima-e-dhunes-seksuale-formon-shoqaten-drejtesi-per-te-gjithe/60%Daily2019-04-17 13:30
https://kosova-info.com/ldk-perkrah-ndarjen-e-mjeteve-nga-qeveria-per-rindertimin-e-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-17 13:28
https://kosova-info.com/zidane-nuk-e-do-me-kete-lojtar-te-real-madrid/60%Daily2019-04-17 13:28
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-personat-qe-vodhen-ne-peje-u-konfiskohet-edhe-malli/60%Daily2019-04-17 13:27
https://kosova-info.com/ish-gjenerali-iranian-thote-se-ka-luftuar-ne-bosnje-me-uniformen-e-gjysmehenes-se-kuqe/60%Daily2019-04-17 13:23
https://kosova-info.com/shaqir-totaj-punesime-familjare-te-vetevendosjes-dhe-degradim-te-kultures-e-te-sportit-ne-prizren/60%Daily2019-04-17 13:21
https://kosova-info.com/anulohet-shfaqja-e-filmit-serbo-rus-ne-bujanoc-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-04-17 13:19
https://kosova-info.com/super-lojtari-e-refuzon-transferimin-te-man-utd/60%Daily2019-04-17 13:15
https://kosova-info.com/qalaj-kemi-shkaterruar-grupe-kriminale-qe-kane-grabitur-e-qe-ishin-shume-te-organizuara/60%Daily2019-04-17 13:12
https://kosova-info.com/presidenti-i-berzh-it-chakrabarti-viziton-kosoven/60%Daily2019-04-17 13:11
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-shanghai-shfaqet-me-shume-stil/60%Daily2019-04-17 13:11
https://kosova-info.com/lladrovci-dhe-veseli-perkujtojne-20-vjetorin-e-masakres-se-poklekut/60%Daily2019-04-17 13:05
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-maqedonine-e-veriut-do-te-monitorohen-nga-gjithsej-3513-vezhgues/60%Daily2019-04-17 12:57
https://kosova-info.com/guardiola-me-deklarate-shokuese-nuk-jam-ketu-per-champions/60%Daily2019-04-17 12:55
https://kosova-info.com/reperi-me-prejardhje-shqiptare-dergohet-ne-spital-gati-u-verbua-ne-koncert/60%Daily2019-04-17 12:55
https://kosova-info.com/digjet-nje-veture-ne-mitrovice-policia-jep-detajet/60%Daily2019-04-17 12:51
https://kosova-info.com/vetem-pdk-ka-aplikuar-per-kryetar-komune-ne-veri-afati-mbyllet-neser/60%Daily2019-04-17 12:41
https://kosova-info.com/ministria-e-bujqesise-perkrah-74-projekte-bujqesore-permes-granteve-investive/60%Daily2019-04-17 12:35
https://kosova-info.com/pas-shpalljes-se-epidemise-se-fruthit-mungojne-vaksinat-ne-kercove/60%Daily2019-04-17 12:34
https://kosova-info.com/supremja-konstaton-shkelje-me-rastin-e-lirimit-te-ish-drejtorit-te-krimeve-ekonomike/60%Daily2019-04-17 12:32
https://kosova-info.com/ylli-i-rivalit-nga-premierliga-e-do-transferimin-te-man-utd/60%Daily2019-04-17 12:31
https://kosova-info.com/fillojne-hetimet-e-para-pas-zjarrit-ne-notre-dame/60%Daily2019-04-17 12:30
https://kosova-info.com/apeli-fillon-shqyrtimin-e-lendes-se-almir-aliut/60%Daily2019-04-17 12:21
https://kosova-info.com/rita-ora-thote-se-nuk-do-ta-harroje-kurre-viziten-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2019-04-17 12:18
https://kosova-info.com/vendimi-i-holandes-per-vizat-kryemadhi-vule-deshtimi-e-rames/60%Daily2019-04-17 12:15
https://kosova-info.com/oconnell-20-vjet-pas-duhet-te-kujtojme-te-kaluaren-dhe-masakrat/60%Daily2019-04-17 12:13
https://kosova-info.com/real-madrid-dhe-barcelona-po-heqin-dore-nga-top-talenti/60%Daily2019-04-17 12:11
https://kosova-info.com/flet-ish-ushtari-i-uck-se-qe-u-intervistua-per-tri-dite-rradhazi-nga-specialja/60%Daily2019-04-17 12:08
https://kosova-info.com/holanda-propozon-pezullimin-e-levizjes-se-lire-per-shqiperine/60%Daily2019-04-17 11:54
https://kosova-info.com/haradinaj-shuma-per-katedralen-notre-dame-eshte-simbolike-kujdes-me-deklaratat/60%Daily2019-04-17 11:43
https://kosova-info.com/zbulohet-skandali-tjeter-ne-rinas/60%Daily2019-04-17 11:39
https://kosova-info.com/zyrtare-oblak-vendos-per-te-ardhmen/60%Daily2019-04-17 11:36
https://kosova-info.com/shqiperia-i-bashkohet-donatoreve-per-notre-dame-ja-sa-para-dhuron/60%Daily2019-04-17 11:28
https://kosova-info.com/liverpool-futet-ne-gare-per-yllin-qe-e-do-edhe-juventus/60%Daily2019-04-17 11:23
https://kosova-info.com/veliaj-bulevardi-i-ri-po-pengohet-nga-femije-te-llastuar-politikanesh/60%Daily2019-04-17 11:22
https://kosova-info.com/ulqini-vjen-ne-prishtine-per-te-prezantuar-oferten-verore-2019/60%Daily2019-04-17 11:20
https://kosova-info.com/merkel-varros-planin-per-shkembim-terroritoresh-vuciq-i-gatshem-ta-njohe-kosoven/60%Daily2019-04-17 11:09
https://kosova-info.com/franca-nuk-ka-nevoje-per-parate-e-kosoves-qeveria-ka-vendosur-te-shitet-franquz/60%Daily2019-04-17 11:08
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-ktheses-energjetike-ne-ballkan/60%Daily2019-04-17 11:08
https://kosova-info.com/guardiola-me-transferim-befasues-te-man-city/60%Daily2019-04-17 11:07
https://kosova-info.com/nuk-e-duan-barcelona-e-as-arsenal-suarez-po-kalon-te-gjiganti-nga-serie-a/60%Daily2019-04-17 10:55
https://kosova-info.com/haradinaj-per-pagen-minimale-smund-te-fajesohem-per-vitet-qe-skam-qene-ne-qeverisje/60%Daily2019-04-17 10:51
https://kosova-info.com/lavrov-per-kosoven-do-ta-pranojme-cdo-zgjidhje-qe-i-pershtatet-serbise/60%Daily2019-04-17 10:50
https://kosova-info.com/arrestohet-serbi-qe-hyri-ilegalisht-ne-kosove/60%Daily2019-04-17 10:45
https://kosova-info.com/psd-kategorikisht-kunder-ndarjes-se-mjeteve-per-notre-dame/60%Daily2019-04-17 10:40
https://kosova-info.com/gold-ag-me-urim-te-vecante-per-halil-kastratin-me-rastin-e-ditelindjes-se-tij/60%Daily2019-04-17 10:38
https://kosova-info.com/gruaja-e-rrah-burrin-dhe-e-ben-per-spital/60%Daily2019-04-17 10:36
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-qe-ngacmoi-seksualisht-dy-femra-serbe-ne-gracanice/60%Daily2019-04-17 10:28
https://kosova-info.com/para-takimit-te-berlit-vuciq-do-te-takohet-me-putinin/60%Daily2019-04-17 10:22
https://kosova-info.com/u-ndaluan-me-ligj-bastet-online-reklamohen-ne-dyert-e-filialit-te-postes-ne-prishtine/60%Daily2019-04-17 10:19
https://kosova-info.com/ambasadori-zviceran-sulmon-serish-qeverine-pse-te-marrin-para-veteranet-e-rrejshem/60%Daily2019-04-17 10:08
https://kosova-info.com/georgina-rodriguez-ne-allianz-stadium-per-ta-mbeshtetur-ronaldon-dukej-terheqese/60%Daily2019-04-17 10:08
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-arreston-21-persona/60%Daily2019-04-17 10:07
https://kosova-info.com/30-aksidente-brenda-nje-dite/60%Daily2019-04-17 10:03
https://kosova-info.com/ahmeti-i-reagon-haradinajt-per-ndarjen-e-mjeteve-per-rindertimin-e-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-17 09:54
https://kosova-info.com/haradinaj-sdi-te-ndalet-ndan-mjete-edhe-per-rindertimin-e-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-17 09:47
https://kosova-info.com/vendimi-i-holandes-asgje-nuk-ka-ndryshuar-shqiptaret-pa-viza-ne-shengen/60%Daily2019-04-17 09:45
https://kosova-info.com/terroistet-e-isis-festojne-djegien-e-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-17 09:42
https://kosova-info.com/veseli-ne-poklek-kurre-nuk-do-ti-falim-masakrat-e-serbise-ne-kosove/60%Daily2019-04-17 09:39
https://kosova-info.com/ferguson-i-thur-elozhe-messit-pas-eliminimit-te-man-utd/60%Daily2019-04-17 09:38
https://kosova-info.com/video-e-tmerrshme-aksidenti-ne-gjakove-ku-vdiqen-dy-persona-u-incizua-me-telefon/60%Daily2019-04-17 09:33
https://kosova-info.com/ska-propozim-marreveshje-kosove-serbi-ne-takimin-e-berlinit/60%Daily2019-04-17 09:26
https://kosova-info.com/inter-me-transferim-70-milionesh-nga-rivali-i-serie-a/60%Daily2019-04-17 09:23
https://kosova-info.com/autori-i-masakres-se-selenices-braktiset-prej-avokateve-te-caktuar-nga-shteti/60%Daily2019-04-17 09:19
https://kosova-info.com/ciljeta-zbulon-se-ka-bere-edhe-nje-tjeter-nderhyrje-ne-trup/60%Daily2019-04-17 09:15
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-djalit-qe-sulmoi-fizikisht-baben-e-tij-ne-gjilan/60%Daily2019-04-17 09:15
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-qe-punetoreve-te-sektorit-privat-tiu-mundesohet-page-me-e-dinjitetshme/60%Daily2019-04-17 09:14
https://kosova-info.com/james-kerkohet-nga-dy-klube-te-medha/60%Daily2019-04-17 09:08
https://kosova-info.com/partia-e-erdoganit-ben-thirrje-per-zgjedhje-te-reja-ne-stamboll/60%Daily2019-04-17 08:52
https://kosova-info.com/milan-e-do-yllin-e-chelseas-dhe-ate-te-barcelones/60%Daily2019-04-17 08:51
https://kosova-info.com/hoxha-pa-ndihmen-e-donatoreve-te-jashtem-kosova-nuk-do-te-ishte-aty-ku-eshte-sot/60%Daily2019-04-17 08:49
https://kosova-info.com/hoti-dergutit-problemet-me-vetevendosjen-zgjidhni-diku-tjeter-e-jo-ne-kuvend/60%Daily2019-04-17 08:48
https://kosova-info.com/aida-derguti-tregon-nese-ishte-pjese-e-shik-ut-e-quan-debat-te-kote/60%Daily2019-04-17 08:40
https://kosova-info.com/chelsea-e-gjen-zevendesuesin-e-eden-hazard-3/60%Daily2019-04-17 08:38
https://kosova-info.com/aktorja-47-vjece-heq-pantallonat-pozon-pa-te-brendshme/60%Daily2019-04-17 08:37
https://kosova-info.com/nis-seanca-e-kuvendit-vazhdojne-polemikat-psd-vv/60%Daily2019-04-17 08:36
https://kosova-info.com/avni-arifi-nis-diten-e-pare-te-punes-si-ambasador/60%Daily2019-04-17 08:31
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-babain-qe-plagosi-djalin-e-tij-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-17 08:29
https://kosova-info.com/ish-miss-shqiperia-perse-i-dhashe-fund-lidhjes-treshe/60%Daily2019-04-17 08:25
https://kosova-info.com/porto-liverpool-formacionet-mundshme/60%Daily2019-04-17 08:23
https://kosova-info.com/gjilani-e-berati-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi/60%Daily2019-04-17 08:23
https://kosova-info.com/si-duhet-rrahur-grate-videoja-qe-po-shkakton-zemerim-ne-internet/60%Daily2019-04-17 08:19
https://kosova-info.com/tottenham-me-shume-mungesa-ndaj-man-city-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2019-04-17 08:07
https://kosova-info.com/tregtia-e-kokaines-ne-venezuele-eshte-aq-fitimprurese-aeroplanet-transportues-shkaterrohen-pas-nje-udhetimi/60%Daily2019-04-17 08:02
https://kosova-info.com/video-3d-per-zjarrin-ne-notre-dame-policia-mbledh-pamjet-filmike/60%Daily2019-04-17 08:02
https://kosova-info.com/profecia-shokuese-e-nostradamus-per-djegien-e-notre-dame/60%Daily2019-04-17 08:00
https://kosova-info.com/reperi-qe-bashkepunoi-me-elvana-gjaten-ndahet-nga-e-dashura/60%Daily2019-04-17 07:59
https://kosova-info.com/burdushi-i-reagon-dardan-molliqajt-edhe-ti-ke-hajmali-ne-shtepi/60%Daily2019-04-17 07:58
https://kosova-info.com/zyrtare-trajneri-kosovar-suspendohet-per-nje-vit/60%Daily2019-04-17 07:48
https://kosova-info.com/macron-zotohet-e-rindertojme-notre-dame-brenda-5-vitesh/60%Daily2019-04-17 07:46
https://kosova-info.com/apple-dhe-google-bllokojne-aplikacionin-tiktok-ne-indi/60%Daily2019-04-17 07:44
https://kosova-info.com/arrestohet-71-vjecari-me-100-akuza-per-perdhunim-te-femijeve/60%Daily2019-04-17 07:44
https://kosova-info.com/isufi-ideja-per-ndryshim-kufijsh-eshte-thirrje-per-lufte/60%Daily2019-04-17 07:43
https://kosova-info.com/bernardeschi-do-ta-fitojme-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-04-17 07:38
https://kosova-info.com/oriola-publikon-video-duke-vallezuar-me-te-brendshme-ne-dhomen-e-gjumit/60%Daily2019-04-17 07:35
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-dalje-te-gjilanit-kater-persona-te-lenduar/60%Daily2019-04-17 07:31
https://kosova-info.com/thaci-kujton-masakrat-ne-poklek-e-cikatove-pas-dy-dekadash-askush-nuk-u-ndeshkua-nga-drejtesia/60%Daily2019-04-17 07:23
https://kosova-info.com/coutinho-dergon-mesazh-me-festimin-e-tij-ndaj-man-utd/60%Daily2019-04-17 07:22
https://kosova-info.com/3-ushqimet-qe-sduhet-ti-hani-kurre-pas-dates-se-skadences/60%Daily2019-04-17 07:22
https://kosova-info.com/afganistani-dergon-250-delegate-ne-takim-me-talibanet/60%Daily2019-04-17 07:18
https://kosova-info.com/pas-eliminimit-nga-liga-e-kampioneve-allegri-konfirmon-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-04-17 07:05
https://kosova-info.com/era-istrefi-incizon-nga-afer-trupin-e-veshur-shkurt/60%Daily2019-04-17 07:05
https://kosova-info.com/a-mund-te-ishte-shpetuar-alarmi-i-zjarrit-ne-notre-dame-u-ndeze-23-minuta-para-se-flaka-te-dilte-nga-kontrolli/60%Daily2019-04-17 07:01
https://kosova-info.com/tirane-ke-nuk-do-mbeshtese-kerkesen-per-kthimin-e-vizave/60%Daily2019-04-17 07:01
https://kosova-info.com/rritja-ekonomike-e-kines-kalon-pritshmerite/60%Daily2019-04-17 07:00
https://kosova-info.com/vazhdon-ekspozimi-i-produkteve-ushqimore-jashte-dyqaneve/60%Daily2019-04-17 06:57
https://kosova-info.com/del-piero-ky-eshte-fajtori-kryesor-i-eliminimit-te-juventusit-nga-chl/60%Daily2019-04-17 06:54
https://kosova-info.com/ideja-per-shkembim-territoresh-ende-aktive-ne-be-serbia-pret-qe-kosova-ta-bej-hapin-e-pare/60%Daily2019-04-17 06:47
https://kosova-info.com/nga-shtrati-i-mozzik-dhe-loredanes-jane-zgjuar-me-te-kompletuar-se-kurre/60%Daily2019-04-17 06:43
https://kosova-info.com/daciq-i-pergjigjet-hahnit-korigjimi-i-kufijve-jo-se-pari-heqja-e-takses/60%Daily2019-04-17 06:38
https://kosova-info.com/meci-i-vitit-joshua-miller-eshte-ne-rrezik-per-nje-arsye-skandaloze/60%Daily2019-04-17 06:31
https://kosova-info.com/341-milionet-e-juventusit-qe-u-turperuan-nga-ajaxi/60%Daily2019-04-17 06:22
https://kosova-info.com/shume-vende-me-epidemi-fruthi-kosova-e-paprekur-deri-me-tash/60%Daily2019-04-17 06:20
https://kosova-info.com/publikohen-per-here-te-pare-foto-nga-femijeria-e-meghan-markle/60%Daily2019-04-17 06:14
https://kosova-info.com/kariusi-spanjoll-de-gea-shkaterrohet-nga-mediat-dhe-tifozet/60%Daily2019-04-17 06:09
https://kosova-info.com/be-ja-rindez-luften-politike-ne-kosove/60%Daily2019-04-17 06:06
https://kosova-info.com/macron-notre-dame-i-ri-do-te-jete-edhe-me-i-bukur/60%Daily2019-04-17 05:59
https://kosova-info.com/punetoret-teknik-protestojne-para-komunes-se-prishtines/60%Daily2019-04-17 05:55
https://kosova-info.com/indonezianet-votojne-per-te-zgjedhur-presidentin-dhe-parlamentin-e-ri/60%Daily2019-04-17 05:50
https://kosova-info.com/moti-me-diell-dhe-vranesira/60%Daily2019-04-17 05:40
https://kosova-info.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-15/60%Daily2019-04-17 05:35
https://kosova-info.com/agjensioni-i-perkrahjes-se-punesimit-me-objekt-te-ri-hap-dyert-per-publikun/60%Daily2019-04-17 05:33
https://kosova-info.com/kuvendi-vazhdon-seancen-haradinaj-ne-interpelance/60%Daily2019-04-17 05:30
https://kosova-info.com/messi-per-fitoren-kunder-man-utd-ishte-madheshtore/60%Daily2019-04-16 22:02
https://kosova-info.com/pas-e-ke-dit-dicka-e-re-po-vjen-nga-diona-fona/60%Daily2019-04-16 21:58
https://kosova-info.com/bota-po-kerkon-babain-dhe-vajzen-qe-dje-po-loznin-para-notre-dame/60%Daily2019-04-16 21:56
https://kosova-info.com/erdogan-zjarri-ne-notre-dame-na-ka-merzitur-thellesisht/60%Daily2019-04-16 21:44
https://kosova-info.com/solskjaer-e-komenton-humbjen-deklasuese-te-man-utd/60%Daily2019-04-16 21:44
https://kosova-info.com/trim-jetullahu-paralajmeron-projektin-e-ri/60%Daily2019-04-16 21:29
https://kosova-info.com/opozita-serbe-vuciqi-si-mesuesi-i-tij-sheshelji-duam-debat-parlamentar-per-kosoven/60%Daily2019-04-16 21:27
https://kosova-info.com/gjeniu-messi-me-note-fantastike-pas-paraqitjes-ndaj-man-utd/60%Daily2019-04-16 21:22
https://kosova-info.com/rusia-denon-per-spiunazh-63-vjecarin-norvegjez/60%Daily2019-04-16 21:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nota-e-ronaldos-pas-humbjes-befasuese-nga-ajax/60%Daily2019-04-16 21:11
https://kosova-info.com/prokurori-i-parisit-zjarri-ne-notre-dame-duket-me-shume-si-aksidental-dhe-jo-i-qellimshem/60%Daily2019-04-16 21:07
https://kosova-info.com/morena-taraku-provokon-fansat-nga-shtrati/60%Daily2019-04-16 21:06
https://kosova-info.com/rusia-njeh-autoritetin-e-ri-ne-sudan/60%Daily2019-04-16 20:55
https://kosova-info.com/ajax-mahnite-edhe-njehere-boten-e-futbollit-pas-realit-eliminon-edhe-juventusin/60%Daily2019-04-16 20:53
https://kosova-info.com/messi-dhuron-show-ne-deklasimin-qe-barcelona-ia-ben-man-unitedit/60%Daily2019-04-16 20:49
https://kosova-info.com/a-po-ndalet-shiu-ja-cfare-moti-do-te-kemi-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-04-16 20:42
https://kosova-info.com/me-shume-se-gjysma-e-gjermaneve-jetojne-me-qira/60%Daily2019-04-16 20:36
https://kosova-info.com/juventus-ne-shok-ajax-permbyse-rezultatin/60%Daily2019-04-16 20:30
https://kosova-info.com/me-mujt-ta-kisha-marre-burrin-shihni-si-ia-kthen-fanses-adelina-tahiri/60%Daily2019-04-16 20:29
https://kosova-info.com/menduh-thaci-pendarovksi-do-ti-fitoje-zgjedhjet-shqiptaret-skane-shansa/60%Daily2019-04-16 20:24
https://kosova-info.com/magjikucoutinho-i-shenon-supergol-de-geas/60%Daily2019-04-16 20:24
https://kosova-info.com/arrestohet-leotrim-latifi-njeri-nga-personat-me-te-rrezikshem-i-cili-i-beri-18-grabitje-te-armatosura/60%Daily2019-04-16 20:22
https://kosova-info.com/thaci-presidenti-trump-eshte-perkrahes-i-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2019-04-16 20:15
https://kosova-info.com/kida-zbulon-projektet-qe-ka-perfunduar/60%Daily2019-04-16 19:59
https://kosova-info.com/trump-hetimi-per-lidhjet-e-mia-me-rusine-mashtrimi-me-i-madh-ne-historine-politike/60%Daily2019-04-16 19:52
https://kosova-info.com/keto-jane-rezultatet-e-pjeseve-te-para-ne-ndeshjet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2019-04-16 19:49
https://kosova-info.com/zjarri-i-notre-dame-habisin-mediat-serbe-shkak-flamuri-i-kosoves/60%Daily2019-04-16 19:40
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-evrope-ska-paga-qysh-po-prisni/60%Daily2019-04-16 19:39
https://kosova-info.com/nentori-i-ftohte-fiton-cmim-special-ne-festivalin-e-filmit-goeast-ne-gjermani/60%Daily2019-04-16 19:39
https://kosova-info.com/rihapet-sfida-ne-torino-ajax-barazon-gjithcka/60%Daily2019-04-16 19:38
https://kosova-info.com/ronaldo-i-pergjigjet-messit-shenon-gol-te-bukur-kunder-ajax/60%Daily2019-04-16 19:33
https://kosova-info.com/ish-komandanti-i-uck-se-tregon-sa-ushtare-ka-humbur-serbia-ne-koshare/60%Daily2019-04-16 19:30
https://kosova-info.com/messi-show-ia-shenon-dy-gola-te-shpejt-man-utd/60%Daily2019-04-16 19:23
https://kosova-info.com/vlora-citaku-shfaq-linjat-trupore-ne-bikini/60%Daily2019-04-16 19:20
https://kosova-info.com/vuciq-jep-ultimatumin-nese-taksa-nuk-hiqet-deri-me-6-maj-dalim-me-masa-kunder-kosoves/60%Daily2019-04-16 19:15
https://kosova-info.com/nderpritet-ndeshja-kb-rahoveci-kb-ponte-arsyeja-e-cuditshme/60%Daily2019-04-16 19:09
https://kosova-info.com/trump-per-notre-dame-ato-kambana-do-te-bien-serish-rrofte-franca/60%Daily2019-04-16 19:05
https://kosova-info.com/ministri-i-arsimit-zevendesimi-i-oreve-mesimore-eshte-ceshtje-e-mbyllur/60%Daily2019-04-16 19:05
https://kosova-info.com/keisi-kujton-momentet-e-bukura-me-stresin/60%Daily2019-04-16 18:59
https://kosova-info.com/rrahu-gruan-se-nuk-zbatonte-kanunin-policia-italiane-prangos-shqiptarin/60%Daily2019-04-16 18:49
https://kosova-info.com/rikthimi-i-vizave-per-shqiperine-reagon-qeveria-holandeze/60%Daily2019-04-16 18:46
https://kosova-info.com/ekspertet-kaq-kohe-do-te-duhen-per-te-rindertuar-notre-dame/60%Daily2019-04-16 18:44
https://kosova-info.com/donacionet-per-katedralen-notre-dame-kane-tejkaluar-600-milione-euro/60%Daily2019-04-16 18:39
https://kosova-info.com/gena-me-shume-projekte-te-reja-keto-jane-detajet/60%Daily2019-04-16 18:39
https://kosova-info.com/era-istrefi-sjell-serish-pamje-nga-xhirimet-e-klipit-nuk-e-di/60%Daily2019-04-16 18:19
https://kosova-info.com/mogherini-be-ja-duhet-te-dergoje-luftanije-ne-mesdhe/60%Daily2019-04-16 18:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-ajax/60%Daily2019-04-16 18:07
https://kosova-info.com/luana-shkelqen-ne-vjollce/60%Daily2019-04-16 17:59
https://kosova-info.com/presidenti-se-dekreton-ligjin-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit-hyn-ne-fuqi-pas-mesnate/60%Daily2019-04-16 17:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-man-utd/60%Daily2019-04-16 17:53
https://kosova-info.com/vogelushja-nga-skenderaj-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2019-04-16 17:48
https://kosova-info.com/playstation-5-gati-sony-jep-te-gjitha-detajet-grafike-8k-ssd-dhe-specifika-te-tjera/60%Daily2019-04-16 17:45
https://kosova-info.com/prej-tash-nje-bilete-mujore-per-krejt-linjat-e-trafikut-urban/60%Daily2019-04-16 17:43
https://kosova-info.com/gjoba-per-bizneset-qe-ekspozojne-mallin-jashte-lokalit/60%Daily2019-04-16 17:40
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-amante-e-ghetto-geasyt/60%Daily2019-04-16 17:39
https://kosova-info.com/ivanka-trump-vazhdon-turneun-ne-afriken-perendimore/60%Daily2019-04-16 17:38
https://kosova-info.com/u-akuzua-per-vjedhje-ternava-thote-se-do-ta-padis-per-shpifje-teologun-nga-vushtrria/60%Daily2019-04-16 17:28
https://kosova-info.com/partia-e-presidentit-erdogan-kerkon-anulimin-e-zgjedhjeve-ne-stamboll/60%Daily2019-04-16 17:27
https://kosova-info.com/pse-ferguson-mendon-se-liverpool-do-te-fitoje-premierligen/60%Daily2019-04-16 17:27
https://kosova-info.com/ngrenia-e-ketij-ushqimi-te-embel-ndihmon-ne-uljen-e-tensionit-te-gjakut/60%Daily2019-04-16 17:25
https://kosova-info.com/cila-eshte-oferta-konkrete-qe-kosova-i-beri-volkswagenit/60%Daily2019-04-16 17:24
https://kosova-info.com/soni-malaj-vjen-atraktive-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2019-04-16 17:23
https://kosova-info.com/%e2%80%8bruci-shqiperia-mbeshtet-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-04-16 17:20
https://kosova-info.com/liverpool-eshte-skuadra-me-e-mire-ne-botehere-pas-here/60%Daily2019-04-16 17:12
https://kosova-info.com/i-propozoi-per-te-treten-here-elites-gjiko-tregon-arsyen/60%Daily2019-04-16 17:11
https://kosova-info.com/thaci-si-frikesohemi-speciales-do-ti-pergjigjemi-dhe-do-te-triumfojme-me-dinjitet/60%Daily2019-04-16 17:06
https://kosova-info.com/tusk-nuk-do-te-ndalem-se-enderruari-nje-evrope-me-te-mire/60%Daily2019-04-16 16:57
https://kosova-info.com/conte-deshperon-interin-zgjedh-skuadren-e-bundesliges/60%Daily2019-04-16 16:52
https://kosova-info.com/modelja-e-famshme-feston-e-zhveshur-djegien-e-notre-dame-ka-nje-arsye/60%Daily2019-04-16 16:52
https://kosova-info.com/250-mije-euro-per-rregullimin-e-shtratit-te-lumit-drenica-bashkefinancim-mes-komunes-dhe-mzhr-se/60%Daily2019-04-16 16:43
https://kosova-info.com/shkelzen-haradinaj-me-plage-ne-trup-qendroi-ne-kosove/60%Daily2019-04-16 16:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8blladrovci-galambos-diskutojne-per-stadiumin-nacional-dhe-tramvajin/60%Daily2019-04-16 16:41
https://kosova-info.com/keto-jane-skuadrat-me-mesataren-me-te-madhe-te-tifozeve-ne-stadiume/60%Daily2019-04-16 16:39
https://kosova-info.com/studimi-boja-per-tatuazh-mund-tua-shkaktoje-kancerin/60%Daily2019-04-21 14:00
https://kosova-info.com/vellai-i-rexhep-selimit-mund-te-denohet-deri-ne-pese-vjet-burg/60%Daily2019-04-16 16:31
https://kosova-info.com/kapen-83-kilograme-narkotike-te-fshehura-ne-kuti-lego/60%Daily2019-04-16 16:28
https://kosova-info.com/reali-per-shkembimin-e-bujshem-ska-per-te-ndodhur-kurre/60%Daily2019-04-16 16:28
https://kosova-info.com/takimi-i-berlinit-shans-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2019-04-16 16:27
https://kosova-info.com/zyrtare-vendoset-vendi-ku-do-te-zhvillohet-miqesorja-kosove-gjibraltar/60%Daily2019-04-16 16:20
https://kosova-info.com/kryetari-i-bikut-ne-prizren-jeni-dyfytyresh-reagoni-per-katedralen-ne-paris-e-sju-nihet-zani-per-xhamite-ne-siri/60%Daily2019-04-16 16:16
https://kosova-info.com/a-ishte-reagimi-i-dafina-zeqirit-kunderpergjigje-ndaj-ledri-vules/60%Daily2019-04-16 16:15
https://kosova-info.com/vidhen-70-mije-euro-ne-nje-kembimore-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-16 16:07
https://kosova-info.com/pese-te-vdekur-e-qindra-shtepi-te-shkaterruara-nga-vershimet-ne-afganistan/60%Daily2019-04-16 16:04
https://kosova-info.com/semundjet-qe-shkaktohen-nese-flini-me-pak-se-pese-ore/60%Daily2019-04-16 16:03
https://kosova-info.com/van-basten-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-juventus-ajax/60%Daily2019-04-16 16:02
https://kosova-info.com/vuciq-jemi-ne-pozite-te-veshtire-do-na-kerkohet-njohja-e-kosoves/60%Daily2019-04-16 15:56
https://kosova-info.com/900-infermiere-aplikojne-per-100-vende-te-lira-pune-ne-qkuk/60%Daily2019-04-16 15:56
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-vellait-te-rexhep-selimit-per-sulm-ndaj-policit/60%Daily2019-04-16 15:50
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-rrefen-historine-e-trishte-te-jetes-se-saj-me-kane-perdhunuar-3-here/60%Daily2019-04-16 15:50
https://kosova-info.com/djali-i-cr7-i-shenon-pese-gola-ne-pjesen-e-pare-per-te-rinjte-e-juventusit/60%Daily2019-04-16 15:49
https://kosova-info.com/beograd-rajko-kozlin-denohet-me-15-vjet-burgim-per-vrasjen-e-civileve-ne-suhareke/60%Daily2019-04-16 15:46
https://kosova-info.com/lista-serbe-paralizon-kuvendin-kerkohet-ndryshimi-i-kushtetutes/60%Daily2019-04-16 15:41
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-goodman-nuk-duhen-negociata-pa-u-denuar-krimet/60%Daily2019-04-16 15:40
https://kosova-info.com/holanda-voton-per-rikthimin-e-vizave-me-shqiperine/60%Daily2019-04-16 15:37
https://kosova-info.com/djegia-e-katedrales-notre-dame-psg-me-nje-gjest-te-madh/60%Daily2019-04-16 15:28
https://kosova-info.com/publikohet-mesazhi-ja-cfare-i-ka-shkruar-nje-fans-nita-latifit/60%Daily2019-04-16 15:23
https://kosova-info.com/vetem-4-shtete-ne-bote-mund-ta-denojne-mbretereshen-elizabeta-mes-tyre-edhe-kosova/60%Daily2019-04-16 15:21
https://kosova-info.com/zivic-priti-ne-takim-drejtorin-e-giz-it-david-oberhuber/60%Daily2019-04-16 15:14
https://kosova-info.com/ja-sa-paguhen-aktoret-e-game-of-thrones-per-nje-episode/60%Daily2019-04-16 15:13
https://kosova-info.com/ja-sa-paguhen-aktoret-e-game-of-thrones-per-nje-episode-2/60%Daily2019-04-16 15:13
https://kosova-info.com/gjykimi-per-mashtrim-me-viza-pune-gjermane-deshmitaret-thone-se-klientet-kane-paguar-deri-ne-3000-euro/60%Daily2019-04-16 15:12
https://kosova-info.com/befason-pep-nuk-kam-ardhur-te-man-city-per-kete-gje/60%Daily2019-04-16 15:10
https://kosova-info.com/gra-ne-misione-paqeruajtese-jo-mision-i-pamundur/60%Daily2019-04-16 15:09
https://kosova-info.com/nga-pushimet-me-bashkeshortin-ne-turqi-keshtu-po-duket-shyhrete-behluli/60%Daily2019-04-16 15:04
https://kosova-info.com/u-konstituua-grupi-i-deputeteve-te-gjelber-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-04-16 15:03
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-avdullah-hotit-ejani-ta-bejme-nje-strategji-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2019-04-16 15:03
https://kosova-info.com/filmi-before-sunset-parashikues-i-zjarrit-te-notre-dame-2/60%Daily2019-04-16 15:02
https://kosova-info.com/filmi-before-sunset-parashikues-i-zjarrit-te-notre-dame/60%Daily2019-04-16 15:02
https://kosova-info.com/mali-i-zi-i-fale-natos-toke-me-vlere-15-milione-euro/60%Daily2019-04-16 14:59
https://kosova-info.com/juve-e-shfrytezon-rastin-e-transferon-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-04-16 14:57
https://kosova-info.com/ne-qkuk-kryhet-nje-operacion-i-rralle-2/60%Daily2019-04-16 14:55
https://kosova-info.com/liverpool-pa-dy-yje-kunder-portos/60%Daily2019-04-16 14:45
https://kosova-info.com/pikat-e-perbashketa-kufitare-miratohet-marreveshje-kosove-shqiperi/60%Daily2019-04-16 14:40
https://kosova-info.com/17-vjet-burgim-per-te-akuzuarin-per-shtytje-ne-vrasje-te-rende/60%Daily2019-04-16 14:26
https://kosova-info.com/enca-haxhia-xhinset-i-dashurojne-te-pasmet-e-mia/60%Daily2019-04-16 14:25
https://kosova-info.com/guardiola-keto-skuadra-e-meritojne-titullin-ne-premierlige/60%Daily2019-04-16 14:24
https://kosova-info.com/holanda-voton-per-rikthimin-e-vizave-me-shqiperine-por-fjalen-e-fundit-e-thote-be/60%Daily2019-04-16 14:23
https://kosova-info.com/rriten-cmimet-e-artikujve-baze-arsye-edhe-taksa/60%Daily2019-04-16 14:22
https://kosova-info.com/neymar-ne-spanje-i-bashkohet-gjigantit-te-la-ligas/60%Daily2019-04-16 14:14
https://kosova-info.com/publikohet-fotografia-e-pare-e-foshnjes-se-burak-ozcivit-dhe-fahriye-evcen/60%Daily2019-04-16 14:04
https://kosova-info.com/psg-po-e-transferon-yllin-e-dortmundit/60%Daily2019-04-16 13:53
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-pwr-pagesen-e-shpronesimit-pwr-pronat-n-sh-banka-e-lubjanes-dhe-n-sh-metal-holding/60%Daily2019-04-16 13:51
https://kosova-info.com/vetevendosje-ne-proteste-ldk-nuk-merr-pjese-psd-e-quan-vetjake/60%Daily2019-04-16 13:47
https://kosova-info.com/twitter-me-nje-risi-qe-mund-te-mos-iu-pelqeje-perdoruesve/60%Daily2019-04-16 13:28
https://kosova-info.com/zrre-tarifat-e-energjise-elektrike-per-vitin-2019-mbesin-te-njejta/60%Daily2019-04-16 13:24
https://kosova-info.com/zrre-tarifat-e-energjise-elektrike-per-vitin-2019-mbesin-te-njejta/60%Daily2019-04-16 13:24
https://kosova-info.com/azizi-prioritet-u-kemi-dhene-lendeve-te-vjetra-dhe-atyre-te-korrupsionit/60%Daily2019-04-16 13:23
https://kosova-info.com/azizi-prioritet-u-kemi-dhene-lendeve-te-vjetra-dhe-atyre-te-korrupsionit/60%Daily2019-04-16 13:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-me-e-shtrenjte-ne-dhomen-e-adelina-tahirit/60%Daily2019-04-16 13:21
https://kosova-info.com/klopp-me-transferim-sensacional-te-liverpool/60%Daily2019-04-16 13:20
https://kosova-info.com/77-zyrtare-publik-nuk-e-deklaruan-pasurine-e-tyre/60%Daily2019-04-16 13:19
https://kosova-info.com/femijet-mbi-2-vjec-nuk-duhet-te-flene-diten-mund-te-rrezikojne-shendetin/60%Daily2019-04-17 12:12
https://kosova-info.com/e-gjithe-evropa-do-te-kontribuoje-ne-rindertimin-e-notre-dame/60%Daily2019-04-16 13:13
https://kosova-info.com/presidenti-meta-dekoron-batalionin-shqiptaro-amerikan-atlantiku/60%Daily2019-04-16 13:09
https://kosova-info.com/ylli-i-psg-s-po-transferohet-ne-la-liga/60%Daily2019-04-16 13:08
https://kosova-info.com/kishte-probleme-me-frymemarrje-ne-qkuk-i-shpetohet-jeta-foshnjes-1-muajshe/60%Daily2019-04-16 13:03
https://kosova-info.com/recete-per-pite-te-mbushura-me-salsice/60%Daily2019-04-18 11:25
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-tregon-perse-e-publikoi-foton-komplet-lakuriq-ne-instagram/60%Daily2019-04-16 13:00
https://kosova-info.com/ldk-pan-i-po-e-shfrytezon-psd-ne-dhe-listen-serbe-per-te-qendruar-ne-pushtet/60%Daily2019-04-16 12:58
https://kosova-info.com/nuk-ka-epidemi-te-fruthit-ne-kosove/60%Daily2019-04-16 12:54
https://kosova-info.com/facebook-ndermerr-nje-vendim-per-llogarite-e-personave-qe-nderrojne-jete/60%Daily2019-04-16 12:52
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-po-e-deshiron-transferimin-te-real-madrid/60%Daily2019-04-16 12:52
https://kosova-info.com/gashi-investimet-ne-kacanik-per-vitin-2019-e-kalojne-vleren-e-1-milion-eurove/60%Daily2019-04-16 12:49
https://kosova-info.com/aktorja-turke-qe-po-mahnit-me-format-trupore-ne-moshen-55-vjecare/60%Daily2019-04-16 12:46
https://kosova-info.com/heroi-i-notre-damit-ja-cfare-beri-ky-prift-derisa-katedralja-ishte-perfshire-nga-zjarri/60%Daily2019-04-16 12:45
https://kosova-info.com/zbulohet-shuma-e-parave-qe-jane-marre-nga-grabitja-e-bankes-ne-cair-te-shkupit/60%Daily2019-04-16 12:44
https://kosova-info.com/diagnostifikohet-me-semundje-te-rende-kaltrina-zhushi-ka-nevoje-per-ndihme/60%Daily2019-04-16 12:40
https://kosova-info.com/ribery-po-largohet-nga-bayerni-por-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2019-04-16 12:36
https://kosova-info.com/top-karikaturat-qe-u-dizajnuan-per-ndere-te-djegies-se-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-16 12:33
https://kosova-info.com/arkitekti-i-katedrales-se-kelnit-rindertimi-i-notre-dame-do-te-zgjase-disa-dekada/60%Daily2019-04-16 12:32
https://kosova-info.com/fuqia-e-bizneseve-franceze-premtohen-gati-gjysme-miliarde-euro-per-rindertimin-e-notre-dame/60%Daily2019-04-16 12:27
https://kosova-info.com/teologu-nga-vushtrria-akuzon-ternaven-se-vodhi-300-mije-marka-ngrit-kallezim-penal/60%Daily2019-04-16 12:25
https://kosova-info.com/samantha-fox-shet-bikinit-dhe-recipetat-e-perdorura/60%Daily2019-04-16 12:24
https://kosova-info.com/barcelona-apo-man-utd-ferdinand-tregon-se-kush-kalon-ne-gjysmefinale/60%Daily2019-04-16 12:22
https://kosova-info.com/reka-eshte-koha-qe-maqedonia-e-veriut-ta-zgjedhe-nje-president-shqiptar/60%Daily2019-04-16 12:20
https://kosova-info.com/terroristi-i-zelandes-se-re-plagosi-keq-vajzen-5-vjecare-babai-te-denohet-me-vdekje/60%Daily2019-04-16 12:17
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-eksodi-i-shqiptareve-kukesi-pret-serish-kosovaret/60%Daily2019-04-16 12:15
https://kosova-info.com/cfare-zbulojne-fotografite-nga-brenda-notre-dame-pas-shperthimit-te-zjarrit/60%Daily2019-04-16 12:12
https://kosova-info.com/policia-me-masa-te-shtuara-ne-trafikun-rrugor-ne-qytetin-e-mitrovices/60%Daily2019-04-16 12:11
https://kosova-info.com/vuciq-do-te-bisedoje-me-putinin-per-situaten-ne-rajon/60%Daily2019-04-16 12:09
https://kosova-info.com/limaj-shkelzeni-me-shoke-u-bene-mburoje-ne-mbrojtje-te-qytetareve/60%Daily2019-04-16 12:09
https://kosova-info.com/barcelona-e-gjen-zevendesuesin-e-umtitit/60%Daily2019-04-16 12:09
https://kosova-info.com/vetem-3-per-qind-e-qytetareve-te-kosoves-kane-sigurime-shendetesore/60%Daily2019-04-16 12:08
https://kosova-info.com/disa-sekuenca-nga-klipi-me-te-cilin-shqiperia-perfaqesohet-ne-eurovision/60%Daily2019-04-16 11:59
https://kosova-info.com/mclaren-lanson-veturen-me-te-vecante-ndonjehere/60%Daily2019-04-17 08:00
https://kosova-info.com/arrestohet-grupi-i-grabitesve-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-16 11:48
https://kosova-info.com/shteti-nuk-e-di-vendndodhjen-e-femijeve-te-valbona-markut-qe-u-vra-nga-burri-pjeter-nrecaj/60%Daily2019-04-16 11:41
https://kosova-info.com/djegia-e-katedrales-notre-dame-keto-jane-reagimet-e-te-famshmeve-shqiptare/60%Daily2019-04-16 11:38
https://kosova-info.com/bik-publikon-vaktine-e-ramazanit-per-territorin-e-kosoves/60%Daily2019-04-16 11:32
https://kosova-info.com/lekaj-rrugen-e-nisur-nga-uck-ja-per-nje-kosove-te-pacenuar-do-ta-shtyjme-perpara/60%Daily2019-04-16 11:29
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeta-ii-thelle-e-pikelluar-nga-zjarri-ne-notre-dame/60%Daily2019-04-16 11:26
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-peruron-fushen-sportive-ne-kacanik/60%Daily2019-04-16 11:24
https://kosova-info.com/matoshi-prishtina-shume-shpejt-me-harte-zonale/60%Daily2019-04-16 11:20
https://kosova-info.com/le-pas-provokimet-kim-kardashian-i-perkushtohet-studimeve/60%Daily2019-04-16 11:20
https://kosova-info.com/simptomat-e-dehidrim-qe-shumica-e-njerezve-i-injorojne/60%Daily2019-04-16 11:18
https://kosova-info.com/kur-ali-ahmeti-luftonte-blerim-reka-degjonte-muzike-serbe/60%Daily2019-04-16 11:17
https://kosova-info.com/komuna-mi-ja-e-trafiku-urban-pa-marreveshje-ska-autobus-per-aeroport/60%Daily2019-04-16 11:10
https://kosova-info.com/rruge-te-reja-dhune-dhe-vdekje-situata-ne-itinerarin-e-refugjateve-te-ballkanit/60%Daily2019-04-16 11:09
https://kosova-info.com/koha-me-e-mire-per-te-kryer-aktivitete-fizike-sipas-shkences/60%Daily2019-04-16 11:05
https://kosova-info.com/gashi-mysafir-special-ne-turneun-e-kengetarit-amerikan/60%Daily2019-04-16 11:05
https://kosova-info.com/kriza-politike-osbe-po-tentojme-ne-cdo-forme-qe-te-kete-bisedime/60%Daily2019-04-16 11:02
https://kosova-info.com/largohet-ranieri-roma-po-e-transferon-super-trajnerin/60%Daily2019-04-16 10:58
https://kosova-info.com/denohet-me-gjobe-i-akuzuari-qe-pranoi-se-kishte-tentuar-te-udhetonte-me-pasaporte-false/60%Daily2019-04-16 10:54
https://kosova-info.com/shpallet-epidemia-e-fruthit-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-04-16 10:53
https://kosova-info.com/ekspert-ne-zjarrvenie-policia-prangos-38-vjecarin/60%Daily2019-04-16 10:53
https://kosova-info.com/ja-cfare-po-ua-ngadaleson-internetin-dhe-si-ta-rregulloni-kete-problem/60%Daily2019-04-16 10:52
https://kosova-info.com/angelina-jolie-heq-zyrtarisht-mbiemrin-pitt/60%Daily2019-04-16 10:49
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-kerkon-nga-qytetaret-qe-ta-respektojne-ligjin-e-ri-per-tatim-ne-prone-2/60%Daily2019-04-16 10:45
https://kosova-info.com/perfundon-para-kohe-sezoni-per-yllin-e-kosoves-operohet-ne-gju/60%Daily2019-04-16 10:44
https://kosova-info.com/gjykata-evropiane-denon-turqine/60%Daily2019-04-16 10:42
https://kosova-info.com/kujtesa-tani-u-mundeson-te-beni-pagesa-online-ne-cdo-kohe/60%Daily2019-04-16 10:41
https://kosova-info.com/rekord-shikueshmerie-per-premieren-e-game-of-thrones/60%Daily2019-04-16 10:34
https://kosova-info.com/raportimet-nga-franca-milan-po-e-transferon-thauvinin/60%Daily2019-04-16 10:28
https://kosova-info.com/hoxha-programi-kombetar-per-msa-ne-eshte-me-cilesor/60%Daily2019-04-16 10:27
https://kosova-info.com/veseli-ska-diskutime-per-territoret-ne-bruksel-te-bashkohemi-te-gjithe-per-dialogun/60%Daily2019-04-16 10:24
https://kosova-info.com/onati-feston-ditelindjen-kaq-vjec-u-be-2/60%Daily2019-04-16 10:20
https://kosova-info.com/juventus-po-e-transferon-yllin-qe-e-duan-man-utd-dhe-psg/60%Daily2019-04-16 10:13
https://kosova-info.com/lushtaku-kandidon-per-kryetar-te-deges-se-pdk-se-ne-skenderaj/60%Daily2019-04-16 10:13
https://kosova-info.com/punetorja-qe-keputi-doren-punon-ne-kompanine-e-ramiz-kelmendit/60%Daily2019-04-16 10:09
https://kosova-info.com/pas-libanit-dua-lipa-udheton-ne-kete-vend/60%Daily2019-04-16 10:08
https://kosova-info.com/sheshet-e-prishtines-mbulohen-me-flamuj-kuq-e-zi-komuna-nuk-e-di-kush-po-i-vendos/60%Daily2019-04-16 10:06
https://kosova-info.com/kosnett-mirepret-vendimin-e-kuvendit-per-ndryshimin-e-ligjit-te-ojq-ve/60%Daily2019-04-16 10:04
https://kosova-info.com/roma-i-ndalon-lojtaret-te-fotografohen-me-drake/60%Daily2019-04-16 09:58
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-gllogjan-eshte-rren-se-e-kemi-falur-kullen-e-cakorrin-spreket-kufiri/60%Daily2019-04-16 09:54
https://kosova-info.com/nicole-scherzinger-mahnit-ne-te-kuqe-ne-fotosesionin-e-ri/60%Daily2019-04-16 09:54
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-kerkon-nga-qytetaret-qe-ta-respektojne-ligjin-e-ri-per-tatim-ne-prone/60%Daily2019-04-16 09:44
https://kosova-info.com/conte-e-pranon-oferten-e-skuadres-se-madhe-evropiane/60%Daily2019-04-16 09:43
https://kosova-info.com/neser-fillon-deratizimi-pranveror/60%Daily2019-04-16 09:39
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-bresalc-ku-u-perfshin-kater-vetura/60%Daily2019-04-16 09:38
https://kosova-info.com/prane-imazheve-joshese-angela-martini-habit-deklaraten/60%Daily2019-04-16 09:37
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaku-i-zjarrit-ne-katedralen-notre-dame-ne-paris/60%Daily2019-04-16 09:34
https://kosova-info.com/ndryshohet-lista-e-juventusit-pak-ore-para-ndeshjes-me-ajaxin/60%Daily2019-04-16 09:27
https://kosova-info.com/demi-rose-shnderrohet-ne-kleopatra-per-ditelindjen-e-24-te/60%Daily2019-04-16 09:21
https://kosova-info.com/man-utd-ia-tregon-real-madridit-cmimin-e-pogbas/60%Daily2019-04-16 09:17
https://kosova-info.com/deimel-mogherini-jo-mbeshtetje-per-bisedime-te-fshehta-thaci-vuciq-2/60%Daily2019-04-16 09:11
https://kosova-info.com/tete-te-vdekur-nga-stuhite-ne-jug-te-shba-se/60%Daily2019-04-16 09:11
https://kosova-info.com/cekia-zotohet-per-te-ndihmuar-zhvillimin-e-auditimit-te-jashtem-ne-kosove/60%Daily2019-04-16 09:11
https://kosova-info.com/bebe-rexha-jep-detaje-rreth-albumit-te-ri/60%Daily2019-04-16 09:05
https://kosova-info.com/protesta-nga-rebelimi-i-zhdukjes-mbi-100-te-arrestuar-ne-londer/60%Daily2019-04-16 09:04
https://kosova-info.com/fillon-revolucion-te-roma-ky-lojtar-largohet-i-pari/60%Daily2019-04-16 08:57
https://kosova-info.com/pse-nuk-flasin-anxhelina-dhe-beatrix-ja-cfare-thote-alban-ramosaj/60%Daily2019-04-16 08:52
https://kosova-info.com/mohimi-i-krimeve-gjate-luftes-shihet-si-fyerje-ndaj-viktimave/60%Daily2019-04-16 08:52
https://kosova-info.com/modelet-e-reja-te-veturave-ekspozohen-ne-shanghai/60%Daily2019-04-16 08:48
https://kosova-info.com/milan-heq-dore-nga-super-lojtari/60%Daily2019-04-16 08:42
https://kosova-info.com/tusk-fton-28-vendet-e-be-se-te-ndihmojne-ne-rindertimin-e-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-16 08:42
https://kosova-info.com/veseli-shpresojme-qe-te-shpetohet-notre-dame/60%Daily2019-04-16 08:41
https://kosova-info.com/kompania-tregtia-nuk-aplikon-per-leje-te-perdorimit-mbane-peng-mijera-qytetar/60%Daily2019-04-16 08:40
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ne-perkrahje-te-repereve-shqiptare/60%Daily2019-04-16 08:39
https://kosova-info.com/miliarderet-franceze-dhurojne-qindra-miliona-euro-per-rindertimin-e-notre-dame/60%Daily2019-04-16 08:30
https://kosova-info.com/inter-po-e-transferon-yllin-qe-e-duan-arsenal-bayern-e-psg/60%Daily2019-04-16 08:27
https://kosova-info.com/roza-lati-provokon-nga-shtrati/60%Daily2019-04-16 08:25
https://kosova-info.com/vrasja-e-studentes-greke-shqiptari-thyen-heshtjen-nga-burgu/60%Daily2019-04-16 08:20
https://kosova-info.com/arrestohet-kosovari-qe-punonte-ilegalisht-ne-tetove/60%Daily2019-04-16 08:19
https://kosova-info.com/mbappe-te-bayern-munich-pergjigjet-uli-hoeness/60%Daily2019-04-16 08:13
https://kosova-info.com/nente-ore-me-vone-shuhet-zjarri-ne-notre-dame/60%Daily2019-04-16 08:12
https://kosova-info.com/ne-ditelindjen-e-vajzes-khloe-argetohet-me-kengen-e-artistes-shqiptare/60%Daily2019-04-16 08:09
https://kosova-info.com/policia-arreston-tre-personat-qe-ishte-ne-kerkim-te-tyre/60%Daily2019-04-16 08:02
https://kosova-info.com/48-ore-ndalim-per-babain-qe-plagosi-djalin/60%Daily2019-04-16 08:02
https://kosova-info.com/willian-me-ne-fund-po-kalon-te-barcelona/60%Daily2019-04-16 07:58
https://kosova-info.com/kam-degju-qe-e-perdor-mire-fotoshopin-enca-i-pergjigjet-s4mm/60%Daily2019-04-16 07:54
https://kosova-info.com/serbia-kushtezon-investimet-me-vota-per-listen-serbe/60%Daily2019-04-16 07:53
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-ne-drenas-lendohet-pronarja/60%Daily2019-04-16 07:52
https://kosova-info.com/ushqimet-me-te-mira-per-te-ngrene-ne-mengjes/60%Daily2019-04-16 07:50
https://kosova-info.com/kater-te-vdekur-pas-te-shtenave-ne-kanada-nje-i-arrestuar/60%Daily2019-04-16 07:47
https://kosova-info.com/procesi-i-mbjelljes-pranverore-ka-nisur-ne-gjithe-kosoven/60%Daily2019-04-16 07:45
https://kosova-info.com/38-aksidente-per-24-ore-2/60%Daily2019-04-16 07:45
https://kosova-info.com/zidane-e-vajton-perseri-largimin-e-ronaldos/60%Daily2019-04-16 07:43
https://kosova-info.com/veseli-lavdia-e-perjetshme-do-te-qendroj-mbi-emrin-shkelzen-haradinajt/60%Daily2019-04-16 07:40
https://kosova-info.com/zjarri-ne-notre-dame-fillojne-hetimet/60%Daily2019-04-16 07:37
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktorja-e-njohur-suedeze/60%Daily2019-04-16 07:36
https://kosova-info.com/juventus-ajax-befasi-ne-formacionet-e-te-dy-skuadrave/60%Daily2019-04-16 07:28
https://kosova-info.com/ne-ferizaj-babai-plagos-djalin-23-vjecar/60%Daily2019-04-16 07:21
https://kosova-info.com/punetorja-e-keput-doren-ne-vendin-e-punes/60%Daily2019-04-16 07:20
https://kosova-info.com/te-shtrira-prane-njera-tjetres-kim-dhe-kylie-reklamojne-produktet-e-reja-te-grimit/60%Daily2019-04-16 07:19
https://kosova-info.com/prezantohet-ne-egjipt-varri-i-rralle-4000-vjecar/60%Daily2019-04-16 07:15
https://kosova-info.com/formacionet-e-ndeshjes-barcelona-man-utd/60%Daily2019-04-16 07:13
https://kosova-info.com/deimel-mogherini-jo-mbeshtetje-per-bisedime-te-fshehta-thaci-vuciq/60%Daily2019-04-16 07:10
https://kosova-info.com/se-paku-147-njerez-te-vrare-nga-luftimet-ne-libi/60%Daily2019-04-16 07:09
https://kosova-info.com/burri-i-aktores-se-njohur-dhuron-100-milione-euro-per-rindertimin-e-notre-dame/60%Daily2019-04-16 07:04
https://kosova-info.com/pese-rregullat-e-arta-per-dhembe-te-bardhe-dhe-te-paster-pa-shkuar-tek-dentisti-2/60%Daily2019-04-16 07:04
https://kosova-info.com/termokos-vazhdon-zgjerimin-e-rrjetit/60%Daily2019-04-16 07:02
https://kosova-info.com/cardiff-dhe-nantes-e-vazhdojne-turpin-rreth-pageses-se-sala/60%Daily2019-04-16 06:58
https://kosova-info.com/obsh-rastet-e-fruthit-u-trefishuan-ne-vitin-2019/60%Daily2019-04-16 06:55
https://kosova-info.com/nora-dhe-era-publikojne-disa-sekuenca-te-duetit-nuk-e-di/60%Daily2019-04-16 06:51
https://kosova-info.com/nje-dite-pas-zjarrit-shikojeni-si-duket-sot-katedralja-e-notre-dame-ne-paris/60%Daily2019-04-16 06:50
https://kosova-info.com/komuna-e-gjakoves-paralajmeron-bizneset-se-duhet-te-pushojne-me-22-prill/60%Daily2019-04-16 06:43
https://kosova-info.com/inter-me-transferim-135-milionesh-ne-vere/60%Daily2019-04-16 06:42
https://kosova-info.com/vuciq-bisedimet-ne-berlin-nuk-kane-asnje-lidhje-me-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2019-04-16 06:40
https://kosova-info.com/geti-dhe-marina-kujtojne-viziten-qe-i-kishin-bere-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-16 06:37
https://kosova-info.com/shqyrtohet-strategjia-shteterore-kunder-korrupsionit/60%Daily2019-04-16 06:32
https://kosova-info.com/edhe-barcelona-do-ti-frikesohet-formacionit-te-ri-te-zidanes-te-real-madrid/60%Daily2019-04-16 06:29
https://kosova-info.com/cfare-ka-brenda-notre-dame-qe-mund-te-ishte-shkaterruar/60%Daily2019-04-16 06:25
https://kosova-info.com/vedat-bajrami-pranon-dhurate-te-vecante-nga-mergim-mavraj/60%Daily2019-04-16 06:23
https://kosova-info.com/coutinho-i-paketon-valixhet-kjo-eshte-skuadra-e-tij-e-re/60%Daily2019-04-16 06:12
https://kosova-info.com/bebe-rexha-e-pranon-se-vuan-nga-crregullime-bipolare/60%Daily2019-04-16 06:11
https://kosova-info.com/shqyrtohet-programi-kombetar-per-zbatimin-e-msa-se/60%Daily2019-04-16 06:07
https://kosova-info.com/macron-do-ta-rindertojme-katedralen-notre-dame/60%Daily2019-04-16 06:06
https://kosova-info.com/bartomeu-refuzon-ta-transferoje-yllin-e-madh-te-barcelona/60%Daily2019-04-16 06:01
https://kosova-info.com/kosova-pushton-ekonomikisht-serbine/60%Daily2019-04-16 05:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shqiptarja-qe-do-te-kendoje-ne-finalen-e-eurovision/60%Daily2019-04-16 05:55
https://kosova-info.com/sot-shenohet-20-vjetori-i-renies-se-shkelzen-haradinajt/60%Daily2019-04-16 05:55
https://kosova-info.com/diskutohet-per-situaten-e-sigurise-ne-pune/60%Daily2019-04-16 05:52
https://kosova-info.com/20-vite-nga-eksodi-i-shqiptareve-nga-kosova/60%Daily2019-04-16 05:46
https://kosova-info.com/nga-dielli-ne-shi-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2019-04-16 05:41
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-13/60%Daily2019-04-16 05:33
https://kosova-info.com/arti-ne-zi-komediani-i-njohur-nderron-jete-ne-skene/60%Daily2019-04-15 21:55
https://kosova-info.com/tifozet-holandeze-vershojne-ne-itali-policia-ndalon-54-persona/60%Daily2019-04-15 21:53
https://kosova-info.com/pese-rregullat-e-arta-per-dhembe-te-bardhe-dhe-te-paster-pa-shkuar-tek-dentisti/60%Daily2019-04-15 21:42
https://kosova-info.com/liburn-aliu-thote-se-karriera-politike-e-dardan-molliqajt-po-merr-fund/60%Daily2019-04-15 21:41
https://kosova-info.com/bartomeu-e-konfirmon-transferimin-e-madh-te-barcelona/60%Daily2019-04-15 21:37
https://kosova-info.com/serbia-mirenjohese-ndaj-hungarise-per-qendrimet-e-tyre-kunder-kosoves/60%Daily2019-04-15 21:37
https://kosova-info.com/vesa-luma-permallohet-per-big-basten-shikojeni-cfare-foto-e-ka-publikuar/60%Daily2019-04-15 21:27
https://kosova-info.com/dy-kullat-e-notre-dame-tani-jane-te-sigurta-nje-zjarrfikes-eshte-lenduar-rende/60%Daily2019-04-15 21:24
https://kosova-info.com/watford-01-arsenal-vleresimi-i-lojtareve-shkodran-mustafi-me-i-miri/60%Daily2019-04-15 21:23
https://kosova-info.com/notre-dame-i-mbijetoi-revolucionit-francez-dhe-sulmeve-naziste-por-jo-zjarrit-te-sotem/60%Daily2019-04-15 21:13
https://kosova-info.com/haradinaj-i-trishtuar-per-zjarrin-ne-notre-dame/60%Daily2019-04-15 21:09
https://kosova-info.com/leganes-11-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-15 21:08
https://kosova-info.com/rrefehet-elita-rudi-si-ia-dha-flaken-dhomes-se-saj/60%Daily2019-04-15 21:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-punetori-qe-per-42-vjet-e-pastroi-prishtinen/60%Daily2019-04-15 21:03
https://kosova-info.com/nga-ministria-e-tregtise-thone-se-ska-kontrabande-te-mallrave-serbe/60%Daily2019-04-15 20:57
https://kosova-info.com/real-madrid-deshperon-ndaj-leganes/60%Daily2019-04-15 20:50
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-zjarri-ne-notre-dame-eshte-fatkeqesi-kulturore-me-permasa-boterore/60%Daily2019-04-15 20:49
https://kosova-info.com/arsenal-vuan-por-fiton-ndaj-watfordit/60%Daily2019-04-15 20:48
https://kosova-info.com/te-rejat-qe-do-sjelle-versioni-i-ri-ios13-per-iphone/60%Daily2019-04-16 06:25
https://kosova-info.com/shba-te-enjten-publikohet-raporti-mueller-i-redaktuar/60%Daily2019-04-15 20:41
https://kosova-info.com/madonna-se-shpejti-me-album-te-ri/60%Daily2019-04-15 20:40
https://kosova-info.com/man-utd-e-do-yllin-e-ajaxit/60%Daily2019-04-15 20:33
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-keta-te-gjallet-le-ta-mendojne-pak-se-ku-ishin-ne-diten-kur-u-vra-pajazit-ahmeti/60%Daily2019-04-15 20:31
https://kosova-info.com/meta-solidaritet-me-popullin-francez/60%Daily2019-04-15 20:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-plani-i-ajaxit-per-ta-ndalur-ronaldon/60%Daily2019-04-15 20:14
https://kosova-info.com/istrefi-nuk-do-ta-lejoj-asnje-punesim-familjar-ose-partiak-ne-telekom/60%Daily2019-04-15 20:04
https://kosova-info.com/ronaldinho-paralajmeron-barcen-per-ndeshjen-kthyese-ndaj-man-utd/60%Daily2019-04-15 19:58
https://kosova-info.com/gjiko-ulet-ne-gjunje-i-propozon-me-unaze-ne-dore-serish-elita-rudit/60%Daily2019-04-15 19:52
https://kosova-info.com/lajm-fenomenal-per-ajaxin-para-ndeshjes-me-juventusin/60%Daily2019-04-15 19:43
https://kosova-info.com/sejdiu-mustafa-i-ka-humbur-te-gjitha-zgjedhjet-qe-kur-eshte-ne-krye-te-ldk-se/60%Daily2019-04-15 19:35
https://kosova-info.com/real-madrid-icardi-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2019-04-15 19:28
https://kosova-info.com/ledri-vula-per-reperet-femra-mund-te-bejne-reptura-te-mira-edhe-pa-share/60%Daily2019-04-15 19:15
https://kosova-info.com/zbulohet-lista-e-lojtareve-te-ftuar-nga-barcelona-per-ndeshjen-kunder-man-utd/60%Daily2019-04-15 19:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-madhesia-ideale-e-penisit-sipas-femrave/60%Daily2019-04-15 19:13
https://kosova-info.com/macron-shpreh-keqardhje-per-djegien-e-notre-dame/60%Daily2019-04-15 19:08
https://kosova-info.com/macron-shpreh-keqardhje-per-djegien-e-notre-dame/60%Daily2019-04-15 19:08
https://kosova-info.com/juventus-publikon-listen-anti-ajax/60%Daily2019-04-15 19:03
https://kosova-info.com/pacolli-thumbon-serbine-vetem-kur-te-pranohet-e-verteta-paqja-mund-te-jete-e-qendrueshme/60%Daily2019-04-15 18:47
https://kosova-info.com/momenti-kur-bie-catia-e-katedrales-notre-dame/60%Daily2019-04-15 18:21
https://kosova-info.com/jasharaj-vendimi-per-moskompensim-te-oreve-eshte-i-mesimdhenesve-jo-i-imi/60%Daily2019-04-15 18:09
https://kosova-info.com/watford-arsenal-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-04-15 17:58
https://kosova-info.com/luana-vjollca-provokative-rrugeve-te-stambollit-djeg-turqit/60%Daily2019-04-15 17:58
https://kosova-info.com/be-ja-miraton-bisedime-te-reja-tregtare-me-shba-ne/60%Daily2019-04-15 17:57
https://kosova-info.com/rrefimi-i-te-mbijetuarit-nga-masakra-ne-lagjen-e-boshnjakeve/60%Daily2019-04-15 17:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leganes-real-madrid-4/60%Daily2019-04-15 17:47
https://kosova-info.com/zjarr-ne-katedralen-notre-dame-ne-paris/60%Daily2019-04-15 17:36
https://kosova-info.com/prokuroret-e-hages-vazhdojne-intervistimet-ende-asnje-aktakuze/60%Daily2019-04-15 17:32
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-juventusin-para-ndeshjes-me-ajaxin/60%Daily2019-04-15 17:28
https://kosova-info.com/presidenti-trump-i-ben-thirrje-firmes-boeing-to-riparoje-avionin-737-max/60%Daily2019-04-15 17:28
https://kosova-info.com/perse-po-i-ndihmon-sirianet-dhe-jo-kosovaret-dua-lipa-i-pergjigjet-komentuesit/60%Daily2019-04-15 17:24
https://kosova-info.com/nuk-votohet-projektligjit-per-diasporen/60%Daily2019-04-15 17:23
https://kosova-info.com/omar-postimi-i-trump-mi-shtoi-kercenimet-me-jete/60%Daily2019-04-15 17:13
https://kosova-info.com/roma-po-e-blindon-yllin-e-madh/60%Daily2019-04-15 17:13
https://kosova-info.com/zenun-pajaziti-kerkon-qe-ministria-e-diaspores-te-bartet-ne-gjilan/60%Daily2019-04-15 17:09
https://kosova-info.com/nora-istrefi-terheq-vemendjen-pa-u-zhveshur-duket-tejet-elegante/60%Daily2019-04-15 17:08
https://kosova-info.com/roma-dhe-milan-e-duan-yllin-e-rivalit-nga-serie-a/60%Daily2019-04-15 16:57
https://kosova-info.com/grabitja-ne-rinas-opozita-kerkon-interpelance-me-sander-lleshajn/60%Daily2019-04-15 16:54
https://kosova-info.com/ne-shba-me-shume-ateiste-sesa-katolike/60%Daily2019-04-16 14:40
https://kosova-info.com/hoxha-na-duhet-fuqizim-i-sundimit-te-ligjit-per-te-pershpejtuar-procesin-e-integrimit-ne-be/60%Daily2019-04-15 16:44
https://kosova-info.com/vuan-nga-semundje-e-rrezikshme-trajneri-i-kombetares-evropiane-shtrohet-ne-spital/60%Daily2019-04-15 16:43
https://kosova-info.com/adoleshentja-e-isis-it-merr-ndihme-juridike-per-rastin-e-shtetesise/60%Daily2019-04-15 16:42
https://kosova-info.com/kete-nuk-e-keni-ditur-per-agnesa-vuthajn/60%Daily2019-04-15 16:42
https://kosova-info.com/besiana-behluli-publikon-projektin-e-ri-muzikor-loca/60%Daily2019-04-15 16:40
https://kosova-info.com/menyra-sesi-e-shtrydhni-pasten-e-dhembeve-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj-2/60%Daily2019-04-15 16:39
https://kosova-info.com/menyra-sesi-e-shtrydhni-pasten-e-dhembeve-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2019-04-15 16:39
https://kosova-info.com/arsyet-perse-ndjeni-dhimbje-ne-penis-dhe-kur-duhet-shqetesuar/60%Daily2019-04-15 16:31
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-do-te-jete-partner-ne-fuqizimin-e-rolit-te-gruas/60%Daily2019-04-15 16:31
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-po-e-mbyll-transferimin-ne-premierlige/60%Daily2019-04-15 16:29
https://kosova-info.com/mbahet-forumi-i-dyte-ekonomik-kosove-greqi/60%Daily2019-04-15 16:15
https://kosova-info.com/barcelona-me-oferte-te-majme-per-rashfordin/60%Daily2019-04-15 16:14
https://kosova-info.com/tahiri-kadri-veseli-do-te-jete-kandidat-i-pdk-se-per-kryeminister-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2019-04-15 16:11
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-vjen-me-reagim-ndaj-olti-currit-lidhur-me-komentin-racist/60%Daily2019-04-15 16:03
https://kosova-info.com/thaci-eshte-qenesor-respektimi-i-te-drejtave-te-njeriut-ne-perputhje-me-kushtetuten-tone/60%Daily2019-04-15 16:01
https://kosova-info.com/di-maria-e-befason-psg-n-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2019-04-15 15:59
https://kosova-info.com/maqedoni-neser-vendoset-nese-do-te-shpallet-epidemia-e-fruthit-ne-gjithe-vendin/60%Daily2019-04-15 15:53
https://kosova-info.com/deulofeu-po-rikthehet-te-milan/60%Daily2019-04-15 15:44
https://kosova-info.com/shi-dhe-bresher-ne-berat-permbyten-rruget-e-qytetit/60%Daily2019-04-15 15:30
https://kosova-info.com/lengu-i-kesaj-perime-qe-kuron-prostaten-rekomandohet-edhe-nga-mjeket/60%Daily2019-04-20 10:38
https://kosova-info.com/lojtari-e-do-rikthimin-te-real-madrid/60%Daily2019-04-15 15:27
https://kosova-info.com/rita-ora-zbulon-detajet-e-projektit-te-ri-muzikor/60%Daily2019-04-15 15:25
https://kosova-info.com/akp-transferon-rreth-107-milione-euro-ne-buxhetin-e-kosoves/60%Daily2019-04-15 15:15
https://kosova-info.com/skuadrat-e-medha-ta-percjellin-arber-zenelin/60%Daily2019-04-15 15:13
https://kosova-info.com/shkencetaret-printojne-per-here-te-pare-zemren-ne-3d/60%Daily2019-04-15 15:06
https://kosova-info.com/robbie-dhe-ayda-largohen-nga-x-factor-te-pakenaqur-me-pagen-prej-10-milione-funtesh/60%Daily2019-04-15 15:06
https://kosova-info.com/chelsea-e-gjen-zevendesuesin-e-sarrit/60%Daily2019-04-15 14:58
https://kosova-info.com/ndalohet-komando-ekstremist-ne-kruje-sterviste-femijet-per-isis/60%Daily2019-04-15 14:56
https://kosova-info.com/aeroplani-me-i-madh-ne-bote-kryen-testimet-e-para-te-fluturimit/60%Daily2019-04-15 14:56
https://kosova-info.com/befasia-qe-ia-bene-fjolla-morines-vajzat-e-saj-per-ditelindje/60%Daily2019-04-15 14:46
https://kosova-info.com/volkswagen-lanson-veturen-e-pare-elektrike-ja-nje-shembull/60%Daily2019-04-15 14:46
https://kosova-info.com/kapen-mbi-90-kilograme-kokaine-ne-malte-kishin-destinacion-shqiperine/60%Daily2019-04-15 14:45
https://kosova-info.com/real-madrid-me-transferim-te-papritur-ne-vere/60%Daily2019-04-15 14:43
https://kosova-info.com/llamkos-i-shitet-permes-ankandit-publik/60%Daily2019-04-15 14:41
https://kosova-info.com/inter-me-top-transferim-nga-man-city/60%Daily2019-04-15 14:28
https://kosova-info.com/shkeli-ligjin-e-sheriatit-gruaja-rrihet-me-shkop-ne-publik/60%Daily2019-04-15 14:26
https://kosova-info.com/j-lo-thote-se-nuk-e-ka-ne-plan-martesen/60%Daily2019-04-15 14:17
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-reagon-ndaj-deklaratave-te-zyrtareve-serbe/60%Daily2019-04-15 14:17
https://kosova-info.com/solskjaer-e-do-kete-lojtar-te-man-utd/60%Daily2019-04-15 14:14
https://kosova-info.com/bllokohen-dy-rruge-ne-qender-te-kryeqytetit/60%Daily2019-04-15 14:09
https://kosova-info.com/real-madrid-e-ofron-yllin-e-madh-per-transferimin-e-pogbas/60%Daily2019-04-15 14:01
https://kosova-info.com/tere-jeten-ne-krahe-fifi-me-urim-te-vecante-per-fjolla-morinen/60%Daily2019-04-15 13:59
https://kosova-info.com/hahn-kerkon-qe-taksa-te-pakten-te-pezullohet/60%Daily2019-04-15 13:54
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-iran-lene-dy-milione-njerez-ne-nevoje-per-ndihma-humanitare/60%Daily2019-04-15 13:50
https://kosova-info.com/juventus-shume-afer-marreveshjes-me-joao-felix/60%Daily2019-04-15 13:47
https://kosova-info.com/kylie-jenner-thekson-format-trupore-ne-fustanin-e-ngushte/60%Daily2019-04-15 13:45
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-mijera-punetore-ne-australi-mungojne-ne-pune-per-ta-shikuar-game-of-thrones/60%Daily2019-04-15 13:35
https://kosova-info.com/de-bruyne-tregon-se-si-e-befasoi-sterling-mendoja-se-eshte-budalla/60%Daily2019-04-15 13:30
https://kosova-info.com/thaci-takon-hahnin-vendimi-i-shpejte-per-liberalizimin-e-vizave-nevoje-thelbesore-per-kosoven/60%Daily2019-04-15 13:27
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-shkroi-koment-racist-i-reagon-olti-curri/60%Daily2019-04-15 13:23
https://kosova-info.com/gjilani-sot-shenon-20-vjetorin-e-betejes-se-zhegocit/60%Daily2019-04-15 13:16
https://kosova-info.com/zidane-courtois-navas-njeri-do-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2019-04-15 13:15
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-e-dashura-e-ledrit-ky-detaj-flet-shume/60%Daily2019-04-15 13:12
https://kosova-info.com/hoxhaj-serbia-duhet-ta-pranoje-pergjegjesine-per-krimet-ne-kosove/60%Daily2019-04-15 13:11
https://kosova-info.com/feston-ajaxi-juve-nuk-do-te-mund-te-llogarise-ne-chiellinin/60%Daily2019-04-15 13:00
https://kosova-info.com/kqz-ja-kerkon-qe-osbe-ja-ti-monitoroje-zgjedhjet-ne-veri/60%Daily2019-04-15 12:55
https://kosova-info.com/adelina-ben-testin-e-inteligjences-rezultatin-e-tregon-publikisht/60%Daily2019-04-15 12:53
https://kosova-info.com/burri-e-rrah-gruan-e-ben-per-spital/60%Daily2019-04-15 12:51
https://kosova-info.com/liverpool-apo-man-city-ferguson-jep-mendimin-e-tij-rreth-titullit-te-kampionit-ne-premierlige/60%Daily2019-04-15 12:49
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-getinjos-eshte-ne-furre-reperi-zbulon-nje-pjese-te-saj/60%Daily2019-04-15 12:46
https://kosova-info.com/gjendet-vajza-qe-u-raportua-e-zhdukur-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-04-15 12:45
https://kosova-info.com/veseli-mirepret-votimin-e-ligjit-te-asociimit-ne-organizata-joqeveritare/60%Daily2019-04-15 12:40
https://kosova-info.com/keshtu-u-prit-bebe-rexha-para-publikut-francez/60%Daily2019-04-15 12:36
https://kosova-info.com/solskjaer-ka-gati-listen-anti-barca-shume-risi-per-udhetimin-ne-camp-nou/60%Daily2019-04-15 12:36
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-tavolinat-e-bisedimeve-mund-te-konfirmohet-vetem-ajo-qe-vendose-populli/60%Daily2019-04-15 12:30
https://kosova-info.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deri-ne-ora-15-e-30/60%Daily2019-04-15 12:25
https://kosova-info.com/de-jong-kthehet-ne-kohe-per-juventusin-perfshihet-ne-listen-e-ten-hag/60%Daily2019-04-15 12:15
https://kosova-info.com/protestuesit-e-ndryshimeve-klimatike-bllokojne-rruget-ne-londer/60%Daily2019-04-15 12:08
https://kosova-info.com/lloris-mendon-se-hapesirat-e-kane-mund-te-mbulohen-ka-besim-tek-son-dhe-lucas-moura/60%Daily2019-04-15 11:59
https://kosova-info.com/bytyqi-marreveshje-me-drejtoret-e-arsimit-qe-te-zevendesohen-oret-e-humbura/60%Daily2019-04-15 11:56
https://kosova-info.com/mospajtime-per-oret-e-humbura-sbashk-u-leshon-mbledhjen/60%Daily2019-04-15 11:48
https://kosova-info.com/vinicius-e-pranon-se-lojtaret-e-real-madrid-nuk-ndihen-rehat-para-zidane/60%Daily2019-04-15 11:45
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-vw-akuzohet-per-skandalin-e-naftes/60%Daily2019-04-15 11:44
https://kosova-info.com/prishtina-international-autoshow-shenon-edicioni-e-dyte/60%Daily2019-04-15 11:43
https://kosova-info.com/pas-rita-ores-dua-lipa-merr-pjese-ne-nje-mision-bamiresie-me-unicef-in/60%Daily2019-04-15 11:33
https://kosova-info.com/thaci-ne-bruksel-be-ja-duhet-ta-marre-vendimin-e-vonuar-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2019-04-15 11:31
https://kosova-info.com/sterling-flet-per-titullin-e-kampionit-nuk-pret-qe-liverpool-te-beje-ndonje-hap-fals/60%Daily2019-04-15 11:30
https://kosova-info.com/nuk-votohet-projektligji-per-dhomen-e-posacme-te-supremes/60%Daily2019-04-15 11:28
https://kosova-info.com/nga-lengu-i-kockave-deri-tek-hudhra-keto-jane-ushqimet-qe-riparojne-adn-ne-dhe-nxisin-bukurine/60%Daily2019-04-15 11:25
https://kosova-info.com/presidenti-i-izraelit-fillon-konsultimet-per-emerimin-e-kryeministrit/60%Daily2019-04-15 11:23
https://kosova-info.com/haradinaj-akuzon-mogherinin-e-hahnin-per-deklaratat-rreth-korrigjimit-te-kufijve/60%Daily2019-04-15 11:19
https://kosova-info.com/gent-fatali-flet-per-detajet-e-projektit-te-ri/60%Daily2019-04-15 11:15
https://kosova-info.com/dodik-thote-se-nese-kosova-anetaresohet-ne-okb-republika-serbe-e-shpall-pavaresine/60%Daily2019-04-15 11:13
https://kosova-info.com/zhegrova-shfrytezon-per-mrekulli-mundesine-e-dhene-ze-vend-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/60%Daily2019-04-15 11:12
https://kosova-info.com/muller-do-ta-humbja-qellimisht-penalltine-nese-kontakti-nuk-do-te-ekzistonte/60%Daily2019-04-15 11:01
https://kosova-info.com/s4mm-e-quan-legjende-reperin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2019-04-15 10:59
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-presidentit-hashim-thaci-me-donald-tusk-ne-bruksel/60%Daily2019-04-15 10:50
https://kosova-info.com/fejesa-se-shpejti-vjen-nga-engji/60%Daily2019-04-15 10:40
https://kosova-info.com/fejesa-se-shpejti-vjen-nga-engji/60%Daily2019-04-15 10:40
https://kosova-info.com/perurohen-bustet-deshmoreve-tefik-e-hanumshahe-zymberit-ne-gjilan/60%Daily2019-04-15 10:32
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-rrembyen-vemendje-me-paraqitjen-ne-coachella/60%Daily2019-04-15 10:25
https://kosova-info.com/apostolova-msa-ja-shteg-per-ne-be-implementimi-ndikon-ne-cilesine-e-jetes-ne-kosove/60%Daily2019-04-15 10:18
https://kosova-info.com/veseli-thumbon-glauk-konjufcen-te-ka-levize-autoriteti-koheve-te-fundit/60%Daily2019-04-15 10:10
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-zgjedh-mes-dafina-zeqirit-dhe-elvana-gjates/60%Daily2019-04-15 10:09
https://kosova-info.com/hapet-zyra-e-gjendjes-civile-ne-arllat/60%Daily2019-04-15 10:03
https://kosova-info.com/kuvendi-ia-vazhdon-mandatin-komisionit-hetimor-per-rastin-e-gylenisteve/60%Daily2019-04-15 09:57
https://kosova-info.com/carvajal-lavderon-zidanen-ai-eshte-i-guximshem-qe-u-rikthye-ne-skuader/60%Daily2019-04-15 09:56
https://kosova-info.com/qenke-bere-e-tera-plastike-vesa-luma-ia-mbyll-gojen-ndjekesit/60%Daily2019-04-15 09:56
https://kosova-info.com/kimmich-tregon-se-si-ishte-afer-largimit-nga-bayern-kur-skuadra-drejtohej-nga-ancelotti/60%Daily2019-04-15 09:45
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-shihni-episodin-e-pare-te-sezonit-te-ri-te-game-of-thrones/60%Daily2019-04-15 09:39
https://kosova-info.com/kuvendi-inicion-rezolute-per-gjenocidin-dhe-krimet-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-04-15 09:33
https://kosova-info.com/haradinaj-roli-i-caritas-it-i-jashtezakonshem-ne-kujdesin-shendetesor/60%Daily2019-04-15 09:31
https://kosova-info.com/mediet-spanjolle-zbulojne-formacionin-anti-man-utd-te-valverde/60%Daily2019-04-15 09:29
https://kosova-info.com/23-te-arrestuar-pas-trazirave-ne-kopenhage/60%Daily2019-04-15 09:29
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-thote-se-dashuria-e-beri-te-jete-e-forte/60%Daily2019-04-15 09:26
https://kosova-info.com/sherifi-propozon-komision-ad-hoc-dhe-rezolute-per-krimet-e-luftes/60%Daily2019-04-15 09:24
https://kosova-info.com/60-nxenes-nga-kosova-shkojne-per-te-ndjekur-gjimnazin-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-15 09:23
https://kosova-info.com/kujdes-me-veturen-tuaj-prej-sot-nese-u-konfiskohet-mund-te-mos-iu-kthehet-deri-ne-pese-dite/60%Daily2019-04-15 09:16
https://kosova-info.com/zbulohen-prapaskenat-duka-ka-vendosur-per-zevendesuesin-e-panucci/60%Daily2019-04-15 09:15
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-naomi-liam-fotografohet-ne-kete-vend/60%Daily2019-04-15 09:05
https://kosova-info.com/solskjaer-tregon-se-si-do-ta-inspiroje-skuadren-per-ndeshjen-ndaj-barces/60%Daily2019-04-15 08:59
https://kosova-info.com/6-dallimet-qe-tregojne-nese-mbushesi-eshte-origjinal-apo-fals/60%Daily2019-04-15 08:54
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-tani-e-tutje-jane-ne-fuqi-masat-e-ashpra-kunder-korrupsionit/60%Daily2019-04-15 08:54
https://kosova-info.com/befason-reperi-shqiptar-zot-me-mbaj-larg-mikrofonit-se-jam-gati-me-hy-ne-gjynah/60%Daily2019-04-15 08:50
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-me-nje-dedikim-emocional-per-vellain-e-vrare-ne-nje-atentat-ne-decan/60%Daily2019-04-15 08:50
https://kosova-info.com/kriza-e-sudanit-keshilli-ushtarak-arreston-ish-anetaret-e-qeverise/60%Daily2019-04-15 08:46
https://kosova-info.com/viktima-dhe-shtepi-te-demtuara-nga-zjarri-ne-korene-e-jugut-son-dhuron-100-mije-funte/60%Daily2019-04-15 08:45
https://kosova-info.com/veshur-me-te-brendshme-e-me-krahe-engjelli-kim-ka-nje-pyetje-per-fansat/60%Daily2019-04-15 08:35
https://kosova-info.com/alisson-barazon-rekordin-e-de-geas-ka-edhe-kater-ndeshje-per-ta-thyer-ate/60%Daily2019-04-15 08:30
https://kosova-info.com/hahn-flet-per-marreveshjen-finale-kosove-serbi/60%Daily2019-04-15 08:24
https://kosova-info.com/anxhelina-vjen-e-zjarrte-ne-foton-e-fundit-pozon-vec-ne-recipeta/60%Daily2019-04-15 08:24
https://kosova-info.com/genesio-po-largohet-nga-lyon-legjenda-franceze-favorit-per-stolin-e-skuadres/60%Daily2019-04-15 08:15
https://kosova-info.com/kuvendi-i-serbise-do-te-diskutoje-per-kosoven/60%Daily2019-04-15 08:11
https://kosova-info.com/fjolla-morina-emocionohet-nga-befasia-qe-pranoi-per-ditelindje/60%Daily2019-04-15 08:10
https://kosova-info.com/mallkimi-qe-drake-po-ua-percjell-sportisteve-zuri-edhe-psg-rastesi/60%Daily2019-04-15 08:03
https://kosova-info.com/performanca-e-jonida-maliqit-ne-london-eurovision-party/60%Daily2019-04-15 07:55
https://kosova-info.com/thaci-per-the-guardian-marreveshja-me-serbine-mund-te-ndodh-gjate-ketij-viti/60%Daily2019-04-15 07:52
https://kosova-info.com/ruset-paralajmerojne-porsche-cayennen-e-ri/60%Daily2019-04-15 07:46
https://kosova-info.com/mbappe-nuk-shfrytezon-mungesen-e-messi-ja-si-duket-gara-per-kepucen-e-arte/60%Daily2019-04-15 07:45
https://kosova-info.com/kater-veprimet-e-para-qe-duhet-te-beni-kur-digjeni-papritur/60%Daily2019-04-15 07:42
https://kosova-info.com/bebe-rexhen-e-filmojne-ne-pishine-me/60%Daily2019-04-15 07:40
https://kosova-info.com/publikohet-fotografia-qe-detyroi-ambasaden-e-ekuadorit-te-largonte-julian-assangen/60%Daily2019-04-15 07:37
https://kosova-info.com/nushi-i-gezohet-lajmit-per-vdekjen-e-gruas-se-millosheviqit/60%Daily2019-04-15 07:36
https://kosova-info.com/de-gea-pret-me-shume-nga-shoket-e-skuadres-per-ndeshjen-ndaj-barces/60%Daily2019-04-15 07:30
https://kosova-info.com/range-roveri-del-nga-rruga-e-perplaset-me-shtyllen/60%Daily2019-04-15 07:26
https://kosova-info.com/madonna-paralajmeron-albumin-e-ri-permes-nje-klipi-te-shkurter/60%Daily2019-04-15 07:24
https://kosova-info.com/parashikimi-i-salah-me-kater-fitore-fitojme-titullin/60%Daily2019-04-15 07:15
https://kosova-info.com/ermali-behet-romantik-poston-kete-foto-me-gruan/60%Daily2019-04-15 07:10
https://kosova-info.com/gripi-i-derrave-ende-i-pranishem-ne-kosove/60%Daily2019-04-15 07:07
https://kosova-info.com/per-24-ore-ne-kosove-kane-ndodhur-20-aksidente/60%Daily2019-04-15 07:03
https://kosova-info.com/juventus-nuk-ka-shpresa-per-de-ligt-nisin-tentimet-per-joao-felix/60%Daily2019-04-15 07:00
https://kosova-info.com/jlo-provokon-e-shtrire-mbi-piano/60%Daily2019-04-15 06:55
https://kosova-info.com/sekreti-i-madh-familjar-i-mira-markoviq-millosheviq/60%Daily2019-04-15 06:54
https://kosova-info.com/barca-dorezohet-per-jovic-lojtarin-po-e-presin-krahehapur-ne-madrid/60%Daily2019-04-15 06:45
https://kosova-info.com/assange-perdori-ambasaden-e-ekuadorit-per-spiunim/60%Daily2019-04-15 06:41
https://kosova-info.com/shume-te-reja-po-vine-gold-ag-gati-per-kengen-mire-se-te-gjeta-moj-kosove/60%Daily2019-04-15 06:41
https://kosova-info.com/zbutet-klopp-edhe-nese-nuk-fitojme-titullin-kemi-luajtur-futboll-te-mire/60%Daily2019-04-15 06:39
https://kosova-info.com/mbappe-i-deshperuar-me-skuadren-luajtem-si-amatore/60%Daily2019-04-15 06:30
https://kosova-info.com/nese-syte-tuaj-pulsojne-vazhdimisht-mund-te-keni-nje-nga-keto-probleme/60%Daily2019-04-15 06:27
https://kosova-info.com/i-ke-dhembet-si-qen-arbana-osmani-i-reagon-komentueses/60%Daily2019-04-15 06:25
https://kosova-info.com/qeveria-e-gatshme-per-te-diskutuar-te-gjitha-temat-perfshire-tregtine-e-lire/60%Daily2019-04-15 06:22
https://kosova-info.com/kosova-po-zbrazet-deputetet-e-qeveria-me-duar-ne-xhepa/60%Daily2019-04-15 06:15
https://kosova-info.com/milwaukee-boston-dhe-rockets-e-nisin-me-fitore-rrugetimin-ne-play-off-humb-oklahoma/60%Daily2019-04-15 06:13
https://kosova-info.com/fjolla-morina-feston-ditelindjen-kaq-vjece-u-be/60%Daily2019-04-15 06:10
https://kosova-info.com/flet-per-here-te-pare-babai-i-assange-ka-nje-kerkese-per-australine/60%Daily2019-04-15 06:06
https://kosova-info.com/kuvendi-vazhdon-sot-seancat-shqyrton-51-pika-te-paperfunduara/60%Daily2019-04-15 06:00
https://kosova-info.com/s4mm-thumbon-encen-kam-degju-qe-e-perdor-mire-fotoshopin/60%Daily2019-04-15 05:56
https://kosova-info.com/telashe-per-bayern-lendohet-manuel-neuer/60%Daily2019-04-15 05:55
https://kosova-info.com/thaci-sot-takohet-me-hahn-dhe-presidentin-tusk/60%Daily2019-04-15 05:48
https://kosova-info.com/premiera-e-game-of-thrones-percakton-fazen-per-udhetim-te-eger-ne-finale/60%Daily2019-04-15 05:38
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-masakra-ne-lagjen-e-boshnjakeve/60%Daily2019-04-15 05:34
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-20/60%Daily2019-04-15 05:28
https://kosova-info.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-12/60%Daily2019-04-15 05:25
https://kosova-info.com/urimi-i-taynes-per-ditelindjen-e-dafina-zeqirit/60%Daily2019-04-14 21:54
https://kosova-info.com/guradiola-e-pranon-se-ylli-i-madh-po-largohet-nga-man-city/60%Daily2019-04-14 21:52
https://kosova-info.com/maduro-populli-i-venezueles-do-ta-mbroje-vendin/60%Daily2019-04-14 21:52
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-personat-qe-pine-caj-rusi/60%Daily2019-04-14 21:48
https://kosova-info.com/kosova-me-syte-nga-turizmi-operatoret-e-huaj-duan-ta-perfshijne-ne-guidat-e-ballkanit/60%Daily2019-04-14 21:40
https://kosova-info.com/jashari-nuk-jam-fajtori-kujdestar-per-cdo-problem-qe-ndodhe-ne-subjektet-politike/60%Daily2019-04-14 21:36
https://kosova-info.com/milan-me-transferim-40-milionesh-ne-vere/60%Daily2019-04-14 21:33
https://kosova-info.com/nexhat-osmani-e-ka-publikuar-kengen-e-re-eshte-bashkepunim/60%Daily2019-04-14 21:30
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ulin-kolesterolin-ne-gjak/60%Daily2019-04-14 21:24
https://kosova-info.com/lushtaku-flet-pas-raportimeve-per-tensione-ne-pdk-ne-e-skenderajt/60%Daily2019-04-14 21:21
https://kosova-info.com/chelsea-po-e-kompleton-transferin-e-dyte-nga-dortmundi/60%Daily2019-04-14 21:15
https://kosova-info.com/gjate-qendrimit-ne-kosove-rita-ora-vizitoi-te-afermit-dhe-varrin-e-gjyshit/60%Daily2019-04-14 21:13
https://kosova-info.com/murtezaj-thote-se-gara-ne-ldk-po-kalon-ne-periudhen-ti-jo-por-une/60%Daily2019-04-14 21:09
https://kosova-info.com/pacolli-falenderon-kanadane-per-ndihmen-ndaj-kosoves/60%Daily2019-04-14 21:02
https://kosova-info.com/kenga-e-motrave-mustafa-kushtuar-nenes-numer-1-ne-zvicer/60%Daily2019-04-14 21:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-qe-do-sjelle-apple-ne-laptopet-mac/60%Daily2019-04-14 20:58
https://kosova-info.com/java-nis-me-shi/60%Daily2019-04-14 20:56
https://kosova-info.com/lille-e-turperon-psg-n-dhe-ia-shtyen-festen-e-titullit/60%Daily2019-04-14 20:56
https://kosova-info.com/revista-australiane-shqiperia-nder-vendet-me-te-mira-per-te-kaluar-veren/60%Daily2019-04-14 20:48
https://kosova-info.com/amber-heard-rrenqeth-me-rrefimin-si-u-rraha-nga-johnny-depp/60%Daily2019-04-14 20:43
https://kosova-info.com/frosinone-13-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-14 20:38
https://kosova-info.com/el-chapo-pret-denimin-luftimet-ne-kartelin-e-sinaloas-vec-kane-filluar/60%Daily2019-04-14 20:27
https://kosova-info.com/inter-u-rikthehet-fitoreve-ne-serie-a/60%Daily2019-04-14 20:22
https://kosova-info.com/morena-taraku-me-kostum-larjeje-gati-sa-nuk-i-doli/60%Daily2019-04-14 20:14
https://kosova-info.com/ja-perse-duhet-te-hani-kos-cdo-dite/60%Daily2019-04-14 20:13
https://kosova-info.com/sarri-tregon-fajtorin-e-humbjes-nga-liverpool/60%Daily2019-04-14 20:08
https://kosova-info.com/samadraxha-fshati-qe-po-braktiset-nga-te-rinjte/60%Daily2019-04-14 20:05
https://kosova-info.com/chelseas-po-ia-marrin-super-lojtarin/60%Daily2019-04-14 19:59
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-130-milione-euro-nga-rivali-i-premierliges/60%Daily2019-04-14 19:38
https://kosova-info.com/qeveria-ben-gati-ligjin-per-veten/60%Daily2019-04-14 19:38
https://kosova-info.com/ylli-televiziv-tregon-format-trupore-ne-bikini/60%Daily2019-04-14 19:35
https://kosova-info.com/ukraine-presidenti-debaton-me-podiumin-bosh-te-rivalit-komedian/60%Daily2019-04-14 19:33
https://kosova-info.com/zidane-i-ben-me-dije-lojtarit-te-real-madridit-se-nuk-eshte-ne-planet-e-tij/60%Daily2019-04-14 19:24
https://kosova-info.com/veturat-qe-do-te-konfiskohen-ne-prishtine-do-te-mbahen-deri-ne-pese-dite/60%Daily2019-04-14 19:17
https://kosova-info.com/abramovich-e-gjen-bleresin-e-chelseas/60%Daily2019-04-14 19:07
https://kosova-info.com/qente-po-rrezikojne-studentet-ne-hapesirat-e-up-se/60%Daily2019-04-14 18:39
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-nuk-me-duhet-burre-per-te-pasur-femije/60%Daily2019-04-14 18:35
https://kosova-info.com/facebook-e-konfirmon-rregullohen-te-gjitha-problemet-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-04-14 18:34
https://kosova-info.com/tayna-jep-pergjigjen-e-shumepritur-tregon-a-eshte-ne-lidhje/60%Daily2019-04-14 18:21
https://kosova-info.com/perse-ndodhen-arrestimet-ne-drenice/60%Daily2019-04-14 18:21
https://kosova-info.com/themeluesi-i-wikileaks-kapet-duke-luajtur-me-skateboard-ne-ambasaden-ekuadoriane/60%Daily2019-04-14 18:13
https://kosova-info.com/rihanna-pjese-e-nje-tjeter-projekti-filmik/60%Daily2019-04-14 18:10
https://kosova-info.com/kapet-greku-qe-tentoi-te-trafikonte-800-fisheke/60%Daily2019-04-14 17:56
https://kosova-info.com/liverpool-20-chelsea-lojtari-dhe-deshtimi-i-ndeshjes/60%Daily2019-04-14 17:55
https://kosova-info.com/keshilltari-i-veselit-e-quan-gruan-e-millosheviqit-lady-makbeth-e-ballkanit/60%Daily2019-04-14 17:47
https://kosova-info.com/mjalti-dhe-soda-e-bukes-kura-per-semundjen-me-vdekjeprurese-ne-bote/60%Daily2019-04-14 17:39
https://kosova-info.com/kosova-u21-shkruan-historine-ne-hendboll-kualifikohet-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2019-04-14 17:39
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-tre-te-plagosur-gjate-nje-shkembimi-me-arme-zjarri-ne-australi/60%Daily2019-04-14 17:39
https://kosova-info.com/frosinone-inter-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-04-14 17:36
https://kosova-info.com/mbahet-panairi-i-universiteteve-amerikane-ne-kosove/60%Daily2019-04-14 17:34
https://kosova-info.com/liverpool-e-demolon-chelsean-vazhdon-gara-per-titull/60%Daily2019-04-14 17:20
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-veri-opozita-i-quan-te-vonuara/60%Daily2019-04-14 17:16
https://kosova-info.com/inter-dhe-juventus-e-duan-sensacionin-italian/60%Daily2019-04-14 17:10
https://kosova-info.com/man-utd-me-transferim-befasues-nga-franca/60%Daily2019-04-14 16:57
https://kosova-info.com/nuk-duhet-te-ju-ike-kjo-perle-e-salah-ndaj-chelseas/60%Daily2019-04-14 16:45
https://kosova-info.com/samanta-karavella-pozon-komplet-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme/60%Daily2019-04-14 16:44
https://kosova-info.com/haziri-po-punojme-shume-qe-stadiumi-i-qytetit-te-perfundoj-ne-vitin-e-ardhshem/60%Daily2019-04-14 16:43
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-publikon-me-videoklip-kengen-rofe/60%Daily2019-04-14 16:37
https://kosova-info.com/real-madrid-nuk-e-do-transferimin-e-yllit-te-madh/60%Daily2019-04-14 16:33
https://kosova-info.com/qosja-fshatari-eshte-i-deshtuar-vetem-ne-qofte-se-mbetet-ne-fshat-por-kur-e-zbulon-qytetin-ai-thjesht-e-pushton/60%Daily2019-04-14 16:28
https://kosova-info.com/lleshaj-protesta-e-dhunshme-dhe-e-rrezikshme/60%Daily2019-04-14 16:23
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-liverpool-chelsea-me-kete-rezultat/60%Daily2019-04-14 16:17
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-i-cili-po-transportonte-11-emigrante-ne-maqedoni/60%Daily2019-04-14 16:17
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-ne-top-forme-tregon-barkun-e-rrumbullakosur/60%Daily2019-04-14 16:04
https://kosova-info.com/rame-vataj-zgjidhet-kryetar-i-pdk-se-ne-suhareke/60%Daily2019-04-14 16:03
https://kosova-info.com/juventus-ofron-yllin-e-madh-dhe-para-per-joao-felixin/60%Daily2019-04-14 15:55
https://kosova-info.com/dusseldorf-14-bayern-munich-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-14 15:53
https://kosova-info.com/lladrovci-bene-homazhe-ne-varrezat-e-deshmoreve/60%Daily2019-04-14 15:46
https://kosova-info.com/serena-williams-shet-me-ne-fund-shtepine-e-saj-super-luksoze/60%Daily2019-04-14 15:45
https://kosova-info.com/irani-kerkon-qe-te-kundershtohet-vendimi-i-shba-se-per-garden-revolucionare/60%Daily2019-04-14 15:44
https://kosova-info.com/studimi-meshkujt-me-mjeker-kane-me-shume-mikrobe-sesa-qente/60%Daily2019-04-14 15:36
https://kosova-info.com/permallohet-getoar-selimi-ja-cfare-i-eshte-kujtuar/60%Daily2019-04-14 15:35
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-shkaterron-dusseldorfin/60%Daily2019-04-14 15:33
https://kosova-info.com/hoti-autostrada-duhet-te-jete-ne-sherbim-te-qytetareve/60%Daily2019-04-14 15:27
https://kosova-info.com/drenica-e-befason-driten-flamurtari-mposht-lirine/60%Daily2019-04-14 15:26
https://kosova-info.com/evropa-e-rrezikuar-nga-semundjet-tropikale/60%Daily2019-04-14 15:14
https://kosova-info.com/vdiq-gruaja-e-kasapit-te-ballkanit-mira-markoviq-millosheviq/60%Daily2019-04-14 15:10
https://kosova-info.com/harroi-qe-ishte-pa-te-brendshme-motra-e-icardit-hap-kembet-dhe-tregon-gjithcka/60%Daily2019-04-14 15:09
https://kosova-info.com/crystal-palace-13-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2019-04-14 15:08
https://kosova-info.com/emigrimi-sinjal-jo-i-mire-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2019-04-14 15:07
https://kosova-info.com/shenjat-qe-po-iu-tregojne-se-po-shkon-drejt-divorcit/60%Daily2019-04-14 15:05
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-ashperson-pozicionin-e-tij-ndaj-katalonjes/60%Daily2019-04-14 15:01
https://kosova-info.com/man-city-e-kalon-presionin-te-liverpool-fiton-ndaj-palaces/60%Daily2019-04-14 14:55
https://kosova-info.com/ashari-pret-investitoret-e-huaj-diskutojne-per-ndertimin-e-fabrikes-se-duhanit/60%Daily2019-04-14 14:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-chelsea-2/60%Daily2019-04-14 14:39
https://kosova-info.com/shtepia-e-aktores-se-njohur-perfshihet-nga-zjarri/60%Daily2019-04-14 14:36
https://kosova-info.com/gjuha-shqipe-zyrtarisht-ne-te-gjitha-shkollat-publike-ne-macerata-te-italise/60%Daily2019-04-14 14:28
https://kosova-info.com/vuciq-i-shqetesuar-per-takimin-e-berlinit-dhe-kosoven/60%Daily2019-04-14 14:25
https://kosova-info.com/icardi-e-ka-gjetur-skuadren-e-re/60%Daily2019-04-14 14:22
https://kosova-info.com/elinel-publikon-kengen-e-re-zotit/60%Daily2019-04-14 14:22
https://kosova-info.com/hetimet-per-grabitjen-e-rinasit-pritet-te-merren-ne-pyetje-punonjesit-e-icts/60%Daily2019-04-14 14:21
https://kosova-info.com/bmw-ja-prezanton-serine-e-radhes-duket-si-nje-bishe/60%Daily2019-04-14 14:16
https://kosova-info.com/dhurata-e-dafines-per-fansat-ne-ditelindjen-e-saj-te-30-te/60%Daily2019-04-14 14:08
https://kosova-info.com/bankat-shqiptare-2-9-miliarde-euro-jashte/60%Daily2019-04-14 14:06
https://kosova-info.com/bankat-shqiptare-2-9-miliarde-euro-jashte/60%Daily2019-04-14 14:06
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-po-largohet-nga-atletico-madrid/60%Daily2019-04-14 14:05
https://kosova-info.com/reklamon-xhinset-modelja-e-njohur-shfaqt-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme/60%Daily2019-04-14 13:58
https://kosova-info.com/okb-kerkon-qe-te-mos-bombardohen-zonat-e-banuara-me-civile-ne-tripoli/60%Daily2019-04-14 13:54
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-ivanov-ska-legjitimitet-per-te-fale/60%Daily2019-04-14 13:52
https://kosova-info.com/kerkohet-nga-bayern-dhe-arsenal-ylli-francez-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-04-14 13:50
https://kosova-info.com/kejvina-kthella-i-ben-urim-te-vecante-dafina-zeqirit/60%Daily2019-04-14 13:44
https://kosova-info.com/thaci-udhetoi-per-bruksel-takon-presidentin-tusk-dhe-komisionerin-hahn/60%Daily2019-04-14 13:38
https://kosova-info.com/thaci-udhetoi-per-bruksel-takon-presidentin-tusk-dhe-komisionerin-hahn-2/60%Daily2019-04-14 13:38
https://kosova-info.com/delegacioni-i-bqk-se-perfundon-pjesemarrjen-ne-takimet-pranverore-te-fmn-se-dhe-bb-se/60%Daily2019-04-14 13:32
https://kosova-info.com/irma-libohova-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi/60%Daily2019-04-14 13:31
https://kosova-info.com/luiz-me-levdata-te-medha-per-klopp-para-perballjes-direkte/60%Daily2019-04-14 13:30
https://kosova-info.com/receta-popullore-qe-lufton-infeksionet-urinare-me-shpejt-se-ilacet/60%Daily2019-04-14 13:26
https://kosova-info.com/thethi-i-pakalueshem-nga-bora/60%Daily2019-04-14 13:20
https://kosova-info.com/soni-malaj-me-poze-joshese-ne-plan-te-pare-ve-belin-e-sheshte/60%Daily2019-04-14 13:17
https://kosova-info.com/soni-malaj-me-poze-joshese-ne-plan-te-pare-ve-belin-e-sheshte/60%Daily2019-04-14 13:17
https://kosova-info.com/edhe-nje-arsye-me-shume-pse-duhet-te-hani-cokollate/60%Daily2019-04-14 13:16
https://kosova-info.com/roma-ne-zi-nderron-jete-ish-presidenti-i-skuadres/60%Daily2019-04-14 13:15
https://kosova-info.com/nga-vershimet-ne-iran-kane-vdekur-76-njerez/60%Daily2019-04-14 13:09
https://kosova-info.com/hazard-e-di-se-nuk-eshte-e-lehte-kunder-liverpool-permend-formen-e-larte-te-kundershtarit/60%Daily2019-04-14 13:00
https://kosova-info.com/kaq-klikime-ka-marre-kenga-e-rita-ores-me-sofia-reyes-dhe-anittan/60%Daily2019-04-14 12:59
https://kosova-info.com/arsenal-po-e-konsideron-shitjen-e-granit-xhakes/60%Daily2019-04-14 12:45
https://kosova-info.com/finlandezet-votojne-ne-zgjedhjet-e-pergjithshme/60%Daily2019-04-14 12:44
https://kosova-info.com/merr-fund-romanca-liam-payne-dhe-naomi-campbell-ndajne-rruget/60%Daily2019-04-14 12:44
https://kosova-info.com/arrestohen-gjashte-persona-gjobiten-pronaret-dhe-mbyllen-shtate-lokale/60%Daily2019-04-14 12:43
https://kosova-info.com/opozita-serbe-e-kosoves-akuzon-vuciqin-se-nuk-e-prishi-marreveshjen-me-brukselin/60%Daily2019-04-14 12:37
https://kosova-info.com/dua-lipa-grate-ne-muzike-nje-dite-do-te-ndjehen-te-barabarta-me-burrat/60%Daily2019-04-14 12:26
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-serbin-e-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove/60%Daily2019-04-14 12:23
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fortuna-dusseldorf-bayern-munich/60%Daily2019-04-14 12:20
https://kosova-info.com/thethi-i-pakalueshem-nga-debora/60%Daily2019-04-14 12:16
https://kosova-info.com/babai-i-mbappe-i-nervozuar-me-thashethemet-per-real-madrid-eshte-e-turpshme/60%Daily2019-04-14 12:15
https://kosova-info.com/gigi-hadid-me-stil-te-viteve-70-ta-ne-festivalin-coachella/60%Daily2019-04-14 12:09
https://kosova-info.com/batalioni-atlantiku-rikujton-shtigjet-e-luftes-se-para-20-viteve/60%Daily2019-04-14 12:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crystal-palace-manchester-city/60%Daily2019-04-14 12:04
https://kosova-info.com/37-te-arrestuar-per-aktet-e-dhunes-ne-protesten-e-djeshme-ne-tirane/60%Daily2019-04-14 12:00
https://kosova-info.com/denohet-me-nje-vit-burg-protestuesja-iraniane-qe-hoqi-hixhabin-ne-publik/60%Daily2019-04-14 11:50
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-me-emocion-flet-per-ndjenjen-e-te-berit-nene-per-here-te-pare/60%Daily2019-04-14 11:50
https://kosova-info.com/kim-kardashian-dhe-kanye-west-nisin-pushimet-ne-bali/60%Daily2019-04-14 11:34
https://kosova-info.com/bie-sistemi-i-facebookut-instagramit-dhe-whatsapp/60%Daily2019-04-14 11:32
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-viziton-vendin-ku-u-dhunua-ketu-mu-shuan-endrrat-si-16-vjecare/60%Daily2019-04-14 11:24
https://kosova-info.com/qytetaret-thone-se-kengetare-jane-te-dobet-neper-intervista/60%Daily2019-04-14 11:18
https://kosova-info.com/komuna-e-haskukes-shpenzon-139-mije-euro-per-rrenimin-e-ndertimeve-pa-leje/60%Daily2019-04-14 11:13
https://kosova-info.com/plackitje-ne-nje-pompe-derivatesh-ne-magjistralen-ferizaj-shkup/60%Daily2019-04-14 11:06
https://kosova-info.com/zberthen-xhaketen-modelja-shqiptare-provokon-nga-vetura/60%Daily2019-04-14 11:05
https://kosova-info.com/dzeko-roma-eshte-nje-mrekulli/60%Daily2019-04-14 11:00
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-ne-38-aksidentet-qe-ndodhen-dje/60%Daily2019-04-14 10:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjedja-e-te-mitures-qe-ra-nga-kati-i-peste-ne-lipjan/60%Daily2019-04-14 10:56
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-personin-qe-goditi-me-veture-per-vdekje-kembesorin/60%Daily2019-04-14 10:52
https://kosova-info.com/kompany-paralajmeron-shoket-e-skuadres-nuk-mund-ta-perballojme-nje-tjeter-humbje/60%Daily2019-04-14 10:48
https://kosova-info.com/okb-ne-luftimet-ne-tripoli-jane-vrare-121-persona/60%Daily2019-04-14 10:36
https://kosova-info.com/bayern-pergatit-50-milione-per-zaniolon-e-romes/60%Daily2019-04-14 10:30
https://kosova-info.com/sa-paguhet-nje-punetor-i-sherbimit-sekret/60%Daily2019-04-14 10:15
https://kosova-info.com/bejta-lideret-politike-fajtore-per-ikjet-e-te-rinjve/60%Daily2019-04-14 10:13
https://kosova-info.com/guardiola-me-respektin-maksimal-ndaj-hodgson-nuk-mund-ta-arrije-kurre-ate/60%Daily2019-04-14 10:13
https://kosova-info.com/zaha-e-di-ilacin-per-ta-mposhtur-man-cityn/60%Daily2019-04-14 10:00
https://kosova-info.com/keshtu-mbahet-gjalle-nje-lidhje-ne-distance/60%Daily2019-04-14 10:00
https://kosova-info.com/adrola-dushi-ka-nje-pergjigje-interesante-kur-pyetet-per-tradhtine/60%Daily2019-04-14 09:58
https://kosova-info.com/shskuk-thote-se-ka-filluar-permiresimi-i-furnizimit-me-barna/60%Daily2019-04-14 09:53
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-tuna-ka-nje-ze-te-fuqishem-me-pelqen-shume/60%Daily2019-04-14 09:47
https://kosova-info.com/firmino-liverpool-chelsea-do-te-jete-klasike/60%Daily2019-04-14 09:47
https://kosova-info.com/basha-ky-eshte-fundi-i-qeverise-bande/60%Daily2019-04-14 09:43
https://kosova-info.com/pese-gjera-qe-nuk-duhet-te-beni-me-stomakun-bosh/60%Daily2019-04-14 09:40
https://kosova-info.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-fier/60%Daily2019-04-14 09:34
https://kosova-info.com/bayern-munich-afer-nenshkrimit-me-sulmuesin-e-kombetares-se-gjermanise/60%Daily2019-04-14 09:30
https://kosova-info.com/reagimi-i-cardi-b-kur-e-pyesin-nese-do-te-bashkepunoje-me-nicki-minaj/60%Daily2019-04-14 09:29
https://kosova-info.com/norvegjia-kerkon-heqjen-e-takses-dhe-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2019-04-14 09:26
https://kosova-info.com/puthje-pasionante-mes-kyliet-dhe-travis-tek-avioni-privat/60%Daily2019-04-14 09:15
https://kosova-info.com/statistika-qe-po-tmerron-guardiolan-para-ndeshjes-me-crystal-palace/60%Daily2019-04-14 09:15
https://kosova-info.com/te-rinjte-kosovare-tregojne-nese-kane-aplikuar-ndonjehere-per-vize-dhe-per-cfare-qellimi/60%Daily2019-04-14 09:14
https://kosova-info.com/pompeo-paralajmeron-per-prezencen-e-iranit-ne-ameriken-latine/60%Daily2019-04-14 09:09
https://kosova-info.com/stuhi-me-bresher-ne-teksas-vdesin-dy-femije/60%Daily2019-04-14 09:03
https://kosova-info.com/duartrokitet-ne-old-trafford-chicharito-me-mesazh-emocionues-per-tifozet-e-man-utd/60%Daily2019-04-14 09:00
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-sot-feston-ditelindjen-kaq-vjece-u-be/60%Daily2019-04-14 08:59
https://kosova-info.com/tete-truqet-per-ti-bere-njerezit-qe-te-besojne-ty/60%Daily2019-04-14 08:54
https://kosova-info.com/ne-zvicer-bejne-mural-ne-kujtim-te-reperit-te-tba-b52/60%Daily2019-04-14 08:45
https://kosova-info.com/ylli-i-anglise-ne-radarin-e-real-madrid/60%Daily2019-04-14 08:45
https://kosova-info.com/pas-ofendimeve-per-martesen-me-maqedonas-adelina-nuk-eshte-e-lehte/60%Daily2019-04-14 08:31
https://kosova-info.com/hamza-ne-shba-prezanton-suksesin-e-kosoves-ne-menaxhimin-e-investimeve-publike/60%Daily2019-04-14 08:31
https://kosova-info.com/allegri-godet-kritiket-e-juves-serie-a-nuk-eshte-e-lehte/60%Daily2019-04-14 08:30
https://kosova-info.com/tre-te-vdekur-nga-rrezimi-i-nje-avioni-ne-afersi-te-everestit/60%Daily2019-04-14 08:25
https://kosova-info.com/del-raporti-sekret-i-policise-per-grabitjen-ne-rinas/60%Daily2019-04-14 08:24
https://kosova-info.com/hamilton-fitues-ne-kine/60%Daily2019-04-14 08:20
https://kosova-info.com/12-vjet-nga-publikimi-i-saj-vesa-luma-tregon-kengen-qe-ia-kerkojne-ne-cdo-koncert/60%Daily2019-04-14 08:16
https://kosova-info.com/pellegrini-i-pakenaqur-me-gjyqtaret-me-var-do-te-fitonim/60%Daily2019-04-14 08:14
https://kosova-info.com/njerezit-qe-nuk-stresohen-kurre-kane-keto-vese/60%Daily2019-04-14 08:13
https://kosova-info.com/beteja-e-fundit-e-angela-merkel-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2019-04-14 08:03
https://kosova-info.com/david-beckham-tallet-me-victorian-publikisht-ja-arsyeja/60%Daily2019-04-14 08:01
https://kosova-info.com/solskjaer-west-ham-ishin-me-te-mire-keshtu-nuk-mund-te-luajme-ndaj-barces/60%Daily2019-04-14 08:00
https://kosova-info.com/irinej-iu-ben-thirrje-te-rinjve-serbe-te-qendrojne-dhe-mbijetojne-ne-kosove/60%Daily2019-04-14 07:47
https://kosova-info.com/superliga-e-kosoves-sot-sjell-dy-ndeshje-luhet-per-mbijetesen/60%Daily2019-04-14 07:45
https://kosova-info.com/mes-era-rusit-dhe-fifit-remzie-osmani-zgjedh-kete-emer/60%Daily2019-04-14 07:44
https://kosova-info.com/anxhelina-shfaqet-terheqese-e-veshur-kuq-e-zi/60%Daily2019-04-14 07:30
https://kosova-info.com/keto-jane-komentet-e-igli-tare-pas-humbjes-se-lazio-ndaj-milan/60%Daily2019-04-14 07:29
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-nje-pije-te-shendetshme-per-mengjes/60%Daily2019-04-14 07:21
https://kosova-info.com/parcele-me-kanabis-ne-mes-te-athines-arrestohen-kater-shqiptare/60%Daily2019-04-14 07:16
https://kosova-info.com/klopp-kerkon-armen-speciale-per-ndeshjen-kunder-chelsea/60%Daily2019-04-14 07:15
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-ben-tatuazh-portretin-e-michael-jackson-ne-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2019-04-14 07:14
https://kosova-info.com/keto-gjera-pengojne-jeten-intime-ne-dhomen-e-gjumit/60%Daily2019-04-14 07:02
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshmi-curry-ben-historine-ne-ndeshjen-e-pare-te-play-off-kete-edicion/60%Daily2019-04-14 06:59
https://kosova-info.com/kenga-ma-jolie-dedikim-gent-fatali-tregon-te-verteten/60%Daily2019-04-14 06:59
https://kosova-info.com/man-utd-gjen-menyren-se-si-ta-mbroje-pogban-nga-real-madrid/60%Daily2019-04-14 06:46
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-australi-ka-edhe-viktima/60%Daily2019-04-14 06:45
https://kosova-info.com/katy-perry-dhe-orlando-bloom-ne-caste-intime-gjate-festivalit-coachella/60%Daily2019-04-14 06:44
https://kosova-info.com/zbulohet-shtepia-ku-shekspiri-shkroi-romeo-dhe-xhuljeta/60%Daily2019-04-14 06:42
https://kosova-info.com/nenkryetarja-e-aak-se-taksa-shiqet-nderkombetaret-ta-edukojne-serbine/60%Daily2019-04-14 06:34
https://kosova-info.com/performanca-e-reperit-gashi-ne-coachella/60%Daily2019-04-14 06:30
https://kosova-info.com/gattuso-nuk-eshte-ai-i-dikurshmi-thote-se-ndihet-i-vjeter-per-zenkat-ne-fushe/60%Daily2019-04-14 06:30
https://kosova-info.com/liberalizimi-nuk-e-ndal-fenomenin-e-ikjes-nga-kosova/60%Daily2019-04-14 06:20
https://kosova-info.com/kampionet-e-nisin-me-fitore-dy-befasi-te-medha-ne-ndeshjet-e-para-te-play-off/60%Daily2019-04-14 06:15
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-e-njohur-ushqehet-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2019-04-14 06:14
https://kosova-info.com/sot-nvrap-me-cikat/60%Daily2019-04-14 06:13
https://kosova-info.com/mergim-lushtaku-politikes-nuk-i-hyra-me-lehtesi/60%Daily2019-04-14 06:11
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-kujton-tmerrin-e-para-20-vitesh-vizion-vendin-ku-u-dhunua-seksualisht/60%Daily2019-04-14 06:05
https://kosova-info.com/ne-prag-te-ditelindjes-se-38-barzagli-njofton-se-do-te-pensionohet/60%Daily2019-04-14 06:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-12/60%Daily2019-04-14 05:59
https://kosova-info.com/8-motrat-mustafa-arrijne-suksesin-e-pare-me-kengen-cika-e-nanes/60%Daily2019-04-14 05:58
https://kosova-info.com/ditelindje-perrallore-per-vajzen-e-khloe-kardashian-pranon-dhurata-prej-diamanti/60%Daily2019-04-13 21:59
https://kosova-info.com/kripa-e-demshme-shkenctaret-gjejne-zevendesimin/60%Daily2019-04-13 21:58
https://kosova-info.com/simeone-e-vlereson-lart-te-jashtezakonshmin-oblak/60%Daily2019-04-13 21:55
https://kosova-info.com/a-e-dini-perse-unaza-e-marteses-vendoset-ne-doren-e-majte-2/60%Daily2019-04-13 21:54
https://kosova-info.com/a-e-dini-perse-unaza-e-marteses-vendoset-ne-doren-e-majte/60%Daily2019-04-13 21:54
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-pritje-deri-ne-kater-ore/60%Daily2019-04-13 21:51
https://kosova-info.com/neser-vranet-e-diell/60%Daily2019-04-13 21:49
https://kosova-info.com/20-te-shoqeruar-pas-protestes-ne-tirane/60%Daily2019-04-13 21:46
https://kosova-info.com/eshte-ribashkuar-me-stinen-roza-lati-thote-te-verteten/60%Daily2019-04-13 21:44
https://kosova-info.com/femrat-qe-kane-keto-inde-ne-gjoks-rrezikohen-nga-kanceri/60%Daily2019-04-13 21:40
https://kosova-info.com/gara-per-titullin-e-gjitha-ne-favor-te-liverpool/60%Daily2019-04-13 21:38
https://kosova-info.com/fiton-ne-lotari-ed-sheeran-rrit-shifren-e-pasurise-prej-87-milione-funtash/60%Daily2019-04-13 21:29
https://kosova-info.com/vasfije-krasniqi-kthehet-ne-vendin-ku-u-dhunua-seksualisht-para-20-vitesh/60%Daily2019-04-13 21:28
https://kosova-info.com/oconnell-vv-hap-zyre-ne-tirane-ne-kujdesemi-per-gjerat-ne-kosove/60%Daily2019-04-13 21:22
https://kosova-info.com/mbreme-ndau-rruget-me-lakers-walton-eshte-afer-te-behet-trajner-i-kesaj-skuadre-te-nba/60%Daily2019-04-13 21:18
https://kosova-info.com/kenga-e-tyre-u-leshua-gjate-protestes-ne-shqiperi-reagon-anetari-i-grupit-troja/60%Daily2019-04-13 21:13
https://kosova-info.com/reka-erdhi-koha-qe-president-i-shtetit-te-jete-shqiptar/60%Daily2019-04-13 21:11
https://kosova-info.com/cila-eshte-pasuria-e-julian-assange-a-eshte-ai-i-pasur/60%Daily2019-04-13 21:06
https://kosova-info.com/filmon-nga-afer-trupin-ne-pasqyre-kendall-jenner-mahnit-me-format/60%Daily2019-04-13 20:58
https://kosova-info.com/griezmann-nuk-i-pelqen-te-cilesohet-si-lojtari-i-vetem-i-atletico-ja-si-i-reagon-gazetarit/60%Daily2019-04-13 20:57
https://kosova-info.com/ranieri-i-lumtur-me-paraqitjen-e-romes-tani-lojtaret-po-e-kuptojne-se-cfare-dua/60%Daily2019-04-13 20:45
https://kosova-info.com/unikkatil-po-rikthehet-me-projekt-te-ri-bashkepunon-me-kete-reper/60%Daily2019-04-13 20:41
https://kosova-info.com/milan-10-lazio-keto-jane-notat-e-dy-shqiptareve/60%Daily2019-04-13 20:34
https://kosova-info.com/pas-4-oresh-perfundon-protesta-e-dhunshme-e-opozites-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-13 20:31
https://kosova-info.com/kryeministri-u-premton-mbeshtetje-bizneseve-ne-ferizaj/60%Daily2019-04-13 20:28
https://kosova-info.com/dhurata-te-cmuara-nga-burri-adelina-flet-rreth-cmimit-te-unazave-qe-mban-ne-duar/60%Daily2019-04-13 20:26
https://kosova-info.com/iu-vrane-13-familjare-flet-e-mbijetuara-e-masakres-se-llashtices/60%Daily2019-04-13 20:26
https://kosova-info.com/milan-shenon-fitore-te-madhe-ne-derbin-kunder-lazios-ruan-poziten-e-katert-ne-tabele/60%Daily2019-04-13 20:24
https://kosova-info.com/nexhat-e-fadil-demaku-dergohen-per-vuajtje-denimi-arrestime-te-reja-nga-grupi-i-drenices/60%Daily2019-04-13 20:24
https://kosova-info.com/erion-veliaj-reagon-pas-protestes-se-opozites/60%Daily2019-04-13 20:12
https://kosova-info.com/trump-me-2016-e-dua-wikileaks-tani-nuk-di-asgje-rreth-wikileaks/60%Daily2019-04-13 20:09
https://kosova-info.com/marina-vjollca-thyen-heshtjen-rikthehet-me-dicka-te-re/60%Daily2019-04-13 20:05
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-veturat-amerikane-nuk-kane-drita-te-pasme-mjegulle/60%Daily2019-04-13 20:04
https://kosova-info.com/vijon-protesta-para-parlamentit-policia-tenton-te-shperndaje-turmen/60%Daily2019-04-13 20:03
https://kosova-info.com/pogba-e-pranon-se-man-utd-nuk-luajti-mire-kunder-west-ham/60%Daily2019-04-13 20:00
https://kosova-info.com/konsumimi-i-alkoolit-mbi-moshen-50-vjecare-ka-me-pak-deme/60%Daily2019-04-13 19:58
https://kosova-info.com/tayna-shperthen-ne-lot-nuk-mund-ta-besoj/60%Daily2019-04-13 19:49
https://kosova-info.com/sancho-shkruan-historine-ne-bundesliga-2/60%Daily2019-04-13 19:45
https://kosova-info.com/gjonaj-serbia-shpenzon-miliona-per-lobim-ne-washington-edhe-shqiptaret-duhet-te-bejne-te-njejten/60%Daily2019-04-13 19:41
https://kosova-info.com/vdes-ish-kryetari-i-komunes-se-tetoves-alajdin-demiri/60%Daily2019-04-13 19:40
https://kosova-info.com/tre-here-gaz-lotsjelles-por-protestuesit-rikthehen-serish-para-parlamentit/60%Daily2019-04-13 19:39
https://kosova-info.com/mbremje-romantike-per-labin-dhe-bashkeshorten-e-tij/60%Daily2019-04-13 19:35
https://kosova-info.com/para-samitit-te-berlinit-pritshmeri-te-ndryshme/60%Daily2019-04-13 19:30
https://kosova-info.com/gundogan-mendon-se-fati-eshte-arsyeja-pse-liverpool-eshte-ne-gare-per-titullin/60%Daily2019-04-13 19:25
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-gati-per-te-festuar-ditelindjen-e-30-te-kaq-seksi-po-duket/60%Daily2019-04-13 19:18
https://kosova-info.com/aksidenti-i-para-5-viteve-familjet-i-shtrijne-doren-e-pajtimit-njera-tjetres/60%Daily2019-04-13 19:10
https://kosova-info.com/protesta-opozita-jep-shifrat-15-qytetare-perfunduan-ne-spital-nga-goditjet-e-policise/60%Daily2019-04-13 18:54
https://kosova-info.com/nje-femije-goditet-nga-vetura-ne-skenderaj/60%Daily2019-04-13 18:52
https://kosova-info.com/rama-keqardhje-per-policet-nga-goditjet-qorre-te-dy-partive/60%Daily2019-04-13 18:41
https://kosova-info.com/cilat-jane-arsyet-qe-quan-ne-doreheqjen-e-35-policeve-vitin-e-kaluar/60%Daily2019-04-13 18:32
https://kosova-info.com/policia-hedh-gaz-lotsjelles-para-parlamentit-shperndahen-protestuesit/60%Daily2019-04-13 18:21
https://kosova-info.com/dy-penallti-i-japin-tri-pike-manchester-united-ne-perballjen-me-west-ham/60%Daily2019-04-13 18:21
https://kosova-info.com/gashi-po-vjen-ne-duet-me-cardi-b/60%Daily2019-04-13 18:21
https://kosova-info.com/aeroplani-i-nisur-per-prishtine-detyrohet-te-kthehet-ne-cyrih-per-shkak-te-defektit/60%Daily2019-04-13 18:15
https://kosova-info.com/meta-ben-thirrje-per-proteste-paqesore/60%Daily2019-04-13 18:13
https://kosova-info.com/data-juaj-e-lindjes-zbulon-informacione-per-personalitetin/60%Daily2019-04-13 18:12
https://kosova-info.com/data-juaj-e-lindjes-zbulon-informacione-per-personalitetin-2/60%Daily2019-04-13 18:12
https://kosova-info.com/fjolla-apo-enca-pergjigja-epike-e-remzie-osmanit-kur-pyetet-se-kush-e-ka-gjoksin-me-seksi/60%Daily2019-04-13 18:04
https://kosova-info.com/shikoni-dy-pritjet-e-oblak-qe-po-marrin-vemendjen-e-te-gjitheve/60%Daily2019-04-13 18:02
https://kosova-info.com/roma-shenon-fitore-kunder-udineses-mban-shpresat-per-top-katershen/60%Daily2019-04-13 17:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-lazio-4/60%Daily2019-04-13 17:46
https://kosova-info.com/rita-ora-xhiron-dicka-speciale-ne-dubai-pamje-nga-prapaskenat/60%Daily2019-04-13 17:45
https://kosova-info.com/eskalon-protesta-ne-shqiperi-protestuesit-para-deres-se-kryeministrise/60%Daily2019-04-13 17:38
https://kosova-info.com/policia-ve-maskat-kundergaz-dhe-ben-apel-per-zbulimin-e-fytyrave/60%Daily2019-04-13 17:36
https://kosova-info.com/44-e-qytetaret-nuk-i-shohin-zgjedhjet-si-zgjidhje-per-dialogun/60%Daily2019-04-13 17:33
https://kosova-info.com/keshille-nga-haradinaj-te-mos-zhgenjehemi-me-shpejt-se-sa-duhet/60%Daily