“Kijamet” është kënga e fundit e tij në bashkëpunim me këngëtarin nga Shqipëria, Genën, shkruan lajmi net.

Një klip mjaft interesant dhe një kombinim i papritur i dyshes, e që edhe në këtë klip nuk mungojnë vajzat bukura dhe seksi.

Në një fotografi të publikuar nga Skivi në Instagram, ai është i rrethuar nga shumë femra, për të cilat thotë dy fjalë..

“Me gocat deri n’kijamet”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/

me gocat deri n’kijamet☄️

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here