Rebel a.k.a Unikkatil, ka mbajtur mbrëmë koncert në Fribourg të Zvicrrës , Unikkatili performoi rreth 40 minuta dhe këndoi hitet e tij të mëdha.

Por jo gjithqka shkoi sipas planeve pasi Unikkatili u sulmua 2 herë gjatë këtij koncerti .

Herën e parë Unikkatil u sulmua në skenë me një shishe , ku reperi e ftoi në skenë atë që e gjuajti dhe të tregohet ”trim”.

Megjithatë ”fansi” u tregua trim dhe u ngjit në skenë për ballë Unikkatilit,  i cili si duket  i tha të shkonte në publik me arsyetimin se nuk merret me ”fmi”.

[kiyoutube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=-YWQrOTkUEY” height=”460″ autohide=”yes” showinfo=”no” loop=”yes” rel=”no” fs=”no” theme=”light”]

Unikkatil u sulmua prapë në dalje të koncertit, ku u sulmua vetura e tij me nje shportë mbreturinash . /Kosova-Info

[kiyoutube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=yFZqG4Ieqho” height=”460″ autohide=”yes” showinfo=”no” loop=”yes” rel=”no” fs=”no” theme=”light”]

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here