Përveç në vendin tonë, ata kanë çuar në këmbë edhe shqipfolësit në Zvicër, shkruan lajmi.net

Ishte aktori- humoristi, Vedat Bajrami ai i cili i ka ndarë disa pamje nga atmosfera atje ndërsa shihet se atmosfera ka qenë në maksimum.

Ai poshtu i ka falënderuar të pranishmit për pjesëmarrjen dhe atmosferën e krijuar.

Ndryshe kujtojmë se përveç këngëtarëve nëpër turne nëv ende të ndryshme të Evropës shkojnë edhe humoristët tanë të njohur, të cilët i do dhe repekton publiku gjithandej./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here