Si pasojë e shiut të dendur shumë rrugë janë mbuluar nga uji.

Në videot dhe fotot e mëposhtme të realizuara nga ekipi i KALLXO.com mund të shihni rrugë të përmbytura në lagjet “Dardania”, “Kalabria”, “Veternik”, rruga në drejtim të Fushë-Kosovës, etj.

Në këto video shihen automjetet duke qarkulluar me vështirësi nëpër rrugët e mbuluara nga uji.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here