Vritet punëtori i sigurimit në Albi MallËshtë vrarë një roje sigurimi në ‘Albi Mall’ nga persona të maskuar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit ku tre persona të panjohur kanë hyrë në qendrën tregtare dhe kanë vrarë një person i cili puonte si roje sigurimi.

Besohet se tre personat kanë qenë të maskuar dhe janë takuar në katin e tretë të kësaj ndërtese, mëson kp.

Ende nuk persona të dyshuar, derisa policia po merret me hetimin e rastit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here