Jack Wilshere ka konfirmuar largimin nga Arsenal.

“Ishte bisedë e sinqertë”, u shpreh Wilshere.

“Ai më ka thënë: ‘në këtë moment nuk do të të ofrojmë kontratë të re, kështu që nëse mund të gjesh një klub tjetër, mund të shkosh’”, deklaroi mesfushori anglez.

Por, ai u lëndua dhe mbeti edhe për një sezon te “Topçinjtë”, por duket se më në fund do të largohet. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here