Këngëtarja e re në moshë, por shumë e kërkuar për publikun shqiptar, Orhidea Latifi, apo siç njihet, Kida, ka pak kohë që e ka ndërruar pamjen e saj,

Ngjyra e re e flokëve të saj, e kanë bërë Kidën të duket magjepsëse.
Në një foto të saj, këngëtarja duket shumë e bukur dhe tërheqëse./Indeksonline/